Bydgoszcz22
marca
Bydgoszcz 22-23 marca II Mistrzostwa Bydgoszczy
Inowrocław12
kwietnia
Inowrocław 12-13 kwietnia VII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2003
Rumia26
kwietnia
Rumia 26-27 kwietnia II Mistrzostwa Wybrzeża
VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej12 - 13 kwietnia 2003 — VII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej Inowrocław, 12 - 13 kwietnia 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Kamil Górka Łęczna 10.0 4863 
 2 Szymon Zaleski Poznań 9.0 4948 
 3 Mateusz Żbikowski Warszawa 9.0 4791 
 4 Wojciech Usakiewicz Warszawa 9.0 4620 
 5 Dariusz Banaszek Warszawa 8.0 4821 
 6 Radosław Konca Warszawa 8.0 4773 
 7 Aleksander Puchalski Włocławek 8.0 4760 
 8 Jarosław Puchalski Łódź 8.0 4560 
 9 Marek Dudkiewicz Milanówek 8.0 4409 
 10 Paweł Jackowski Warszawa 8.0 4377 
 
60 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Kujaw
V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej
II Otwarte Mistrzostwa Kujaw




sŕdzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 28 Kwi 2003

VII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

                                                                        VP
MIEJSCE                                                  p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------------------
  1 Kamil Górka               135 Łęczna                 4863          10.0
  2 Szymon Zaleski            137 Poznań                 4948           9.0
  3 Mateusz Żbikowski         137 Warszawa               4791           9.0
  4 Wojciech Usakiewicz       135 Warszawa               4620           9.0
  5 Dariusz Banaszek          138 Warszawa               4821           8.0
  6 Radosław Konca            126 Warszawa               4773           8.0
  7 Aleksander Puchalski      119 Włocławek              4760           8.0
  8 Jarosław Puchalski        116 Łódź                   4560           8.0
  9 Marek Dudkiewicz          111 Milanówek              4409           8.0
 10 Paweł Jackowski           100 Warszawa               4377           8.0
 11 Szymon Fidziński          139 Warszawa               4978           7.0
 12 Justyna Fugiel            125 Sandomierz             4798           7.0
 13 Tomasz Zwoliński          139 Warszawa               4714           7.0
 14 Stanisław Rydzik          127 Warszawa               4693           7.0
 15 Małgorzata Kania          131 Milanówek              4672           7.0
 16 Karol Wyrębkiewicz        132 Łódź                   4606           7.0
 17 Krzysztof Mówka           119 Toruń                  4488           7.0
 18 Sergiusz Puchalski        121 Włocławek              4469           7.0
 19 Maciej Gałecki            128 Łódź                   4347           7.0
 20 Kamil Nawrocki            110 Bydgoszcz              4133           7.0
 21 Mariusz Skrobosz          146 Warszawa               4883           6.0
 22 Maciej Czupryniak         137 Milanówek              4742           6.0
 23 Andrzej Kwiatkowski       115 Warszawa               4690           6.0
 24 Rafał Matczak             116 Pruszków               4593           6.0
 25 Marek Syczuk              117 Warszawa               4527           6.0
 26 Andrzej Oleksiak          123 Ostróda                4452           6.0
 27 Radosław Sowiński         117 Warszawa               4382           6.0
 28 Dawid Pikul               120 Poznań                 4372           6.0
 29 Mariusz Kubicki           122 Inowrocław             4248           6.0
 30 Magdalena Merklejn        119 Szczecin               4180           6.0
 31 Grzegorz Koczkodon        104 Ostróda                4156           6.0
 32 Joanna Ostrowska          100 Warszawa               3981           6.0
 33 Eugeniusz Wróblewski      107 Inowrocław             3955           6.0
 34 Dariusz Nawrocki          100 Bydgoszcz              3878           6.0
 35 Krzysztof Usakiewicz      126 Warszawa               4771           5.0
 36 Marek Roszak              127 Poznań                 4506           5.0
 37 Halina Roszak             117 Poznań                 4504           5.0
 38 Paweł Florek              116 Nowa Wieś Wielka       4267           5.0
 39 Andrzej Tyczyno           105 Bydgoszcz              4262           5.0
 40 Zbigniew Wietecki         123 Gorzów Wielkopolski    4258           5.0
 41 Andrzej Burczyk           100 Gdynia                 3951           5.0
 42 Rafał Dąbrowski           100 Ostróda                3905           5.0
 43 Wojciech Gołęcki          104 Inowrocław             3688           5.0
 44 Joanna Markiewicz         100 Żyrardów               3557           5.0
 45 Mariusz Michalski         103 Inowrocław             4004           4.5
 46 Bogusław Puchalski        111 Włocławek              4451           4.0
 47 Andrzej Gostomski         106 Łódź                   4255           4.0
 48 Mariola Osajda-Matczak    114 Pruszków               4160           4.0
 49 Alina Białobrzewska       100 Gdynia                 4011           4.0
 50 Janina Jabłczyńska-Zając  100 Gdynia                 3880           4.0
 51 Jędrzej Florek            106 Nowa Wieś Wielka       3184           4.0
 52 Stanisław Gasik           119 Warszawa               2502           4.0
 53 Krzysztof Kruk            100 Łódź                   1725           4.0
 54 Mirosław Przepiórkowski   100 Inowrocław             3464           3.5
 55 Dariusz Białobrzewski     100 Gdynia                 4296           3.0
 56 Anna Piętka               100 Szczecin               3410           3.0
 57 Stanisław Gajos           100 Strzelno               2015           2.0
 58 Władysław Babula          100 Inowrocław             1252           1.0
 59 Andrzej Lożyński          120 Piastów                 684           1.0
 60 Jolanta Kruk              100 Łódź                   1293           0.5

sŕdzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 28 Kwi 2003

   1  Mariusz Skrobosz          146 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1   29  Halina Roszak             117   +  479:298   167
   2    2   14  Marek Roszak              127   +  447:408   177
   3    1   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  324:462    82
   4    5    4  Dariusz Banaszek          138   +  472:415   188
   5    3   16  Radosław Konca            126   -  395:400    76
   6    6    3  Szymon Fidziński          139   -  386:428    89
   7   10   26  Aleksander Puchalski      119   -  369:398    69
   8   14   15  Krzysztof Usakiewicz      126   -  360:384    76
   9   18   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  310:385    65
  10   21   40  Jędrzej Florek            106   +  393:319   156
  11   18   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  408:360   176
  12   14   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  540:281   157
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1478 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński          139 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2   30  Jarosław Puchalski        116   +  369:305   166
   2   10   21  Sergiusz Puchalski        121   -  348:399    71
   3   13   29  Halina Roszak             117   -  305:480    67
   4   19   18  Zbigniew Wietecki         123   +  503:258   173
   5   13   32  Rafał Matczak             116   +  470:379   166
   6    7   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  470:379   176
   7    4    3  Szymon Fidziński          139   +  392:388   189
   8    4    7  Szymon Zaleski            137   -  305:350    87
   9    6    4  Dariusz Banaszek          138   +  471:325   188
  10    4   26  Aleksander Puchalski      119   -  342:410    69
  11    6   32  Rafał Matczak             116   +  395:372   166
  12    5   16  Radosław Konca            126   -  344:501    76
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1594 / 12 partii


   3  Szymon Fidziński          139 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3   31  Paweł Florek              116   -  404:413    66
   2   15   44  Mariusz Michalski         103   +  544:251   153
   3    8   14  Marek Roszak              127   +  418:305   177
   4    4    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  294:493    85
   5    9   45  Joanna Ostrowska          100   +  479:273   150
   6    6    1  Mariusz Skrobosz          146   +  428:386   196
   7    4    2  Tomasz Zwoliński          139   -  388:392    89
   8    7   26  Aleksander Puchalski      119   -  386:418    69
   9   10   43  Wojciech Gołęcki          104   +  430:259   154
  10    7   21  Sergiusz Puchalski        121   +  410:315   171
  11    5   49  Paweł Jackowski           100   +  389:351   150
  12    3    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  408:460    85
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1545 / 12 partii


   4  Dariusz Banaszek          138 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4   32  Rafał Matczak             116   -  360:378    66
   2   16   33  Andrzej Kwiatkowski       115   +  435:402   165
   3   10   19  Andrzej Oleksiak          123   +  406:358   173
   4    5    1  Mariusz Skrobosz          146   -  415:472    96
   5   10   17  Justyna Fugiel            125   +  326:284   175
   6    9   10  Karol Wyrębkiewicz        132   +  371:302   182
   7    7   30  Jarosław Puchalski        116   +  488:319   166
   8    5   21  Sergiusz Puchalski        121   -  326:476    71
   9    6    2  Tomasz Zwoliński          139   -  325:471    89
  10   10   22  Dawid Pikul               120   +  480:301   170
  11    7   11  Małgorzata Kania          131   +  447:346   181
  12    4   13  Stanisław Rydzik          127   +  442:301   177
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1711 / 12 partii


   5  Mateusz Żbikowski         137 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5   33  Andrzej Kwiatkowski       115   +  459:356   165
   2    3   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  381:445    82
   3    9   17  Justyna Fugiel            125   +  356:353   175
   4    7   26  Aleksander Puchalski      119   +  389:371   169
   5    5    7  Szymon Zaleski            137   +  440:393   187
   6    3   16  Radosław Konca            126   +  460:378   176
   7    2    9  Kamil Górka               135   -  392:424    85
   8    2   13  Stanisław Rydzik          127   +  433:311   177
   9    2   28  Marek Syczuk              117   +  377:308   167
  10    1    8  Wojciech Usakiewicz       135   +  368:288   185
  11    1    7  Szymon Zaleski            137   -  375:390    87
  12    2   26  Aleksander Puchalski      119   +  361:306   169
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1824 / 12 partii


   6  Maciej Czupryniak         137 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6   34  Mariola Osajda-Matczak    114   -  298:392    64
   2   24   29  Halina Roszak             117   -  417:424    67
   3   22   33  Andrzej Kwiatkowski       115   +  403:389   165
   4   16   32  Rafał Matczak             116   -  369:387    66
   5   22   35  Marek Dudkiewicz          111   -  369:478    61
   6   24   41  Andrzej Tyczyno           105   +  449:286   155
   7   19   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  338:325   150
   8   16   14  Marek Roszak              127   +  382:379   177
   9   12   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  559:416   176
  10    8   49  Paweł Jackowski           100   -  367:388    50
  11   11   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  350:386    65
  12   15   29  Halina Roszak             117   +  441:290   167
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1363 / 12 partii


   7  Szymon Zaleski            137 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7   35  Marek Dudkiewicz          111   +  361:296   161
   2   11   54  Dariusz Białobrzewski     100   -  391:429    50
   3   11   41  Andrzej Tyczyno           105   +  414:356   155
   4    8   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  413:402   176
   5    5    5  Mateusz Żbikowski         137   -  393:440    87
   6    8   29  Halina Roszak             117   +  403:399   167
   7    6   22  Dawid Pikul               120   +  482:353   170
   8    4    2  Tomasz Zwoliński          139   +  350:305   189
   9    3   13  Stanisław Rydzik          127   +  453:420   177
  10    2   16  Radosław Konca            126   +  468:338   176
  11    1    5  Mateusz Żbikowski         137   +  390:375   187
  12    1    9  Kamil Górka               135   -  430:456    85
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1780 / 12 partii


   8  Wojciech Usakiewicz       135 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8   36  Bogusław Puchalski        111   +  350:335   161
   2   13   25  Stanisław Gasik           119   +  449:317   169
   3    4   12  Maciej Gałecki            128   +  339:274   178
   4    4    3  Szymon Fidziński          139   +  493:294   189
   5    2   20  Mariusz Kubicki           122   +  418:353   172
   6    1   13  Stanisław Rydzik          127   +  376:346   177
   7    1   28  Marek Syczuk              117   -  346:347    67
   8    3   16  Radosław Konca            126   -  325:372    76
   9    4   21  Sergiusz Puchalski        121   +  345:319   171
  10    1    5  Mateusz Żbikowski         137   -  288:368    87
  11    4   10  Karol Wyrębkiewicz        132   +  431:373   182
  12    3    3  Szymon Fidziński          139   +  460:408   189
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1818 / 12 partii


   9  Kamil Górka               135 Łęczna              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9   37  Kamil Nawrocki            110   +  451:307   160
   2    4   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  360:288   176
   3    3   11  Małgorzata Kania          131   -  299:475    81
   4   11   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  374:280   164
   5    7   25  Stanisław Gasik           119   +  503:269   169
   6    4   20  Mariusz Kubicki           122   +  414:380   172
   7    2    5  Mateusz Żbikowski         137   +  424:392   187
   8    1   28  Marek Syczuk              117   +  384:348   167
   9    1   16  Radosław Konca            126   -  276:336    76
  10    3   32  Rafał Matczak             116   +  502:306   166
  11    2   13  Stanisław Rydzik          127   +  420:318   177
  12    1    7  Szymon Zaleski            137   +  456:430   187
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1882 / 12 partii


  10  Karol Wyrębkiewicz        132 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  458:295   157
   2    3    5  Mateusz Żbikowski         137   +  445:381   187
   3    1    1  Mariusz Skrobosz          146   +  462:324   196
   4    1   11  Małgorzata Kania          131   -  268:375    81
   5    4   28  Marek Syczuk              117   -  287:440    67
   6    9    4  Dariusz Banaszek          138   -  302:371    88
   7   14   35  Marek Dudkiewicz          111   +  399:322   161
   8   11   12  Maciej Gałecki            128   +  376:295   178
   9    8   30  Jarosław Puchalski        116   +  408:366   166
  10    6   24  Krzysztof Mówka           119   +  469:302   169
  11    4    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  373:431    85
  12    6   30  Jarosław Puchalski        116   -  359:382    66
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1601 / 12 partii


  11  Małgorzata Kania          131 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   39  Andrzej Gostomski         106   +  395:342   156
   2    7   19  Andrzej Oleksiak          123   +  486:356   173
   3    3    9  Kamil Górka               135   +  475:299   185
   4    1   10  Karol Wyrębkiewicz        132   +  375:268   182
   5    1   13  Stanisław Rydzik          127   -  344:376    77
   6    2   28  Marek Syczuk              117   -  346:408    67
   7    5   16  Radosław Konca            126   -  301:495    76
   8    8   29  Halina Roszak             117   +  386:360   167
   9    7   32  Rafał Matczak             116   -  349:507    66
  10    9   17  Justyna Fugiel            125   +  464:281   175
  11    7    4  Dariusz Banaszek          138   -  346:447    88
  12   10   28  Marek Syczuk              117   +  405:365   167
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1579 / 12 partii


  12  Maciej Gałecki            128 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   40  Jędrzej Florek            106   +  405:299   156
   2    6   31  Paweł Florek              116   +  402:274   166
   3    4    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  274:339    85
   4   12   43  Wojciech Gołęcki          104   +  467:218   154
   5    6   24  Krzysztof Mówka           119   -  287:319    69
   6   11   22  Dawid Pikul               120   -  384:483    70
   7   15   27  Radosław Sowiński         117   +  347:261   167
   8   11   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  295:376    82
   9   15   23  Magdalena Merklejn        119   -  336:360    69
  10   18   18  Zbigniew Wietecki         123   +  397:395   173
  11   14   31  Paweł Florek              116   +  427:282   166
  12   12   20  Mariusz Kubicki           122   +  326:300   172
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1529 / 12 partii


  13  Stanisław Rydzik          127 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   41  Andrzej Tyczyno           105   +  395:334   155
   2    8   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  367:249   164
   3    6   21  Sergiusz Puchalski        121   +  474:348   171
   4    2   16  Radosław Konca            126   +  423:328   176
   5    1   11  Małgorzata Kania          131   +  376:344   181
   6    1    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  346:376    85
   7    3   24  Krzysztof Mówka           119   +  416:323   169
   8    2    5  Mateusz Żbikowski         137   -  311:433    87
   9    3    7  Szymon Zaleski            137   -  420:453    87
  10    5   28  Marek Syczuk              117   +  546:287   167
  11    2    9  Kamil Górka               135   -  318:420    85
  12    4    4  Dariusz Banaszek          138   -  301:442    88
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1615 / 12 partii


  14  Marek Roszak              127 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   42  Grzegorz Koczkodon        104   +  519:309   154
   2    2    1  Mariusz Skrobosz          146   -  408:447    96
   3    8    3  Szymon Fidziński          139   -  305:418    89
   4   15   17  Justyna Fugiel            125   -  348:421    75
   5   19   48  Rafał Dąbrowski           100   +  339:331   150
   6   17   35  Marek Dudkiewicz          111   -  309:404    61
   7   21   19  Andrzej Oleksiak          123   +  376:348   173
   8   16    6  Maciej Czupryniak         137   -  379:382    87
   9   19   41  Andrzej Tyczyno           105   +  380:270   155
  10   16   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  429:274   164
  11   13   22  Dawid Pikul               120   -  343:346    70
  12   16   19  Andrzej Oleksiak          123   -  371:454    73
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1347 / 12 partii


  15  Krzysztof Usakiewicz      126 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   43  Wojciech Gołęcki          104   +  439:293   154
   2    4    9  Kamil Górka               135   -  288:360    85
   3   12   32  Rafał Matczak             116   +  433:403   166
   4    8    7  Szymon Zaleski            137   -  402:413    87
   5   11   26  Aleksander Puchalski      119   +  453:419   169
   6    7    2  Tomasz Zwoliński          139   -  379:470    89
   7   11   29  Halina Roszak             117   -  348:421    67
   8   14    1  Mariusz Skrobosz          146   +  384:360   196
   9   12    6  Maciej Czupryniak         137   -  416:559    87
  10   15   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  426:459    65
  11   18    1  Mariusz Skrobosz          146   -  360:408    96
  12   21   36  Bogusław Puchalski        111   +  443:296   161
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1422 / 12 partii


  16  Radosław Konca            126 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   44  Mariusz Michalski         103   +  565:375   153
   2    1   17  Justyna Fugiel            125   +  332:293   175
   3    2   28  Marek Syczuk              117   +  439:317   167
   4    2   13  Stanisław Rydzik          127   -  328:423    77
   5    3    1  Mariusz Skrobosz          146   +  400:395   196
   6    3    5  Mateusz Żbikowski         137   -  378:460    87
   7    5   11  Małgorzata Kania          131   +  495:301   181
   8    3    8  Wojciech Usakiewicz       135   +  372:325   185
   9    1    9  Kamil Górka               135   +  336:276   185
  10    2    7  Szymon Zaleski            137   -  338:468    87
  11    3   26  Aleksander Puchalski      119   -  289:431    69
  12    5    2  Tomasz Zwoliński          139   +  501:344   189
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1751 / 12 partii


  17  Justyna Fugiel            125 Sandomierz          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   45  Joanna Ostrowska          100   +  586:233   150
   2    1   16  Radosław Konca            126   -  293:332    76
   3    9    5  Mateusz Żbikowski         137   -  353:356    87
   4   15   14  Marek Roszak              127   +  421:348   177
   5   10    4  Dariusz Banaszek          138   -  284:326    88
   6   16   32  Rafał Matczak             116   -  348:446    66
   7   20   36  Bogusław Puchalski        111   +  398:393   161
   8   15   33  Andrzej Kwiatkowski       115   +  452:421   165
   9   11   29  Halina Roszak             117   +  377:364   167
  10    9   11  Małgorzata Kania          131   -  281:464    81
  11   12   29  Halina Roszak             117   +  544:321   167
  12    9   32  Rafał Matczak             116   +  461:281   166
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1551 / 12 partii


  18  Zbigniew Wietecki         123 Gorzów Wielkopolski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   46  Dariusz Nawrocki          100   -  333:359    50
   2   19   41  Andrzej Tyczyno           105   -  289:418    55
   3   25   44  Mariusz Michalski         103   +  414:360   153
   4   19    2  Tomasz Zwoliński          139   -  258:503    89
   5   23   23  Magdalena Merklejn        119   -  284:379    69
   6   25   52  Alina Białobrzewska       100   +  414:267   150
   7   23   51  Andrzej Burczyk           100   +  398:282   150
   8   19   42  Grzegorz Koczkodon        104   -  353:417    54
   9   21   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  458:405   150
  10   18   12  Maciej Gałecki            128   -  395:397    78
  11   20   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  334:266   164
  12   18   42  Grzegorz Koczkodon        104   -  328:376    54
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1216 / 12 partii


  19  Andrzej Oleksiak          123 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  399:317   150
   2    7   11  Małgorzata Kania          131   -  356:486    81
   3   10    4  Dariusz Banaszek          138   -  358:406    88
   4   17   41  Andrzej Tyczyno           105   +  424:385   155
   5   12   29  Halina Roszak             117   -  319:420    67
   6   18   39  Andrzej Gostomski         106   -  234:519    56
   7   21   14  Marek Roszak              127   -  348:376    77
   8   23   36  Bogusław Puchalski        111   +  441:282   161
   9   20   34  Mariola Osajda-Matczak    114   -  325:423    64
  10   23   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  404:375   150
  11   19   36  Bogusław Puchalski        111   +  390:307   161
  12   16   14  Marek Roszak              127   +  454:371   177
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1387 / 12 partii


  20  Mariusz Kubicki           122 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   48  Rafał Dąbrowski           100   +  284:242   150
   2   14   55  Stanisław Gajos           100   +  468:267   150
   3    7   46  Dariusz Nawrocki          100   +  410:292   150
   4    3   22  Dawid Pikul               120   +  340:326   170
   5    2    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  353:418    85
   6    4    9  Kamil Górka               135   -  380:414    85
   7    8   21  Sergiusz Puchalski        121   -  323:345    71
   8   12   45  Joanna Ostrowska          100   +  369:280   150
   9    9   24  Krzysztof Mówka           119   -  255:487    69
  10   11   30  Jarosław Puchalski        116   -  368:401    66
  11   15   42  Grzegorz Koczkodon        104   +  398:343   154
  12   12   12  Maciej Gałecki            128   -  300:326    78
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1378 / 12 partii


  21  Sergiusz Puchalski        121 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   49  Paweł Jackowski           100   +  365:323   150
   2   10    2  Tomasz Zwoliński          139   +  399:348   189
   3    6   13  Stanisław Rydzik          127   -  348:474    77
   4   10   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  337:334   150
   5    8   22  Dawid Pikul               120   +  400:381   170
   6    5   24  Krzysztof Mówka           119   -  425:477    69
   7    8   20  Mariusz Kubicki           122   +  345:323   172
   8    5    4  Dariusz Banaszek          138   +  476:326   188
   9    4    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  319:345    85
  10    7    3  Szymon Fidziński          139   -  315:410    89
  11    9   24  Krzysztof Mówka           119   +  407:331   169
  12    7   49  Paweł Jackowski           100   -  333:405    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1558 / 12 partii


  22  Dawid Pikul               120 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  381:271   150
   2    9   32  Rafał Matczak             116   +  386:352   166
   3    5   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  385:322   150
   4    3   20  Mariusz Kubicki           122   -  326:340    72
   5    8   21  Sergiusz Puchalski        121   -  381:400    71
   6   11   12  Maciej Gałecki            128   +  483:384   178
   7    6    7  Szymon Zaleski            137   -  353:482    87
   8   10   30  Jarosław Puchalski        116   -  276:408    66
   9   13   39  Andrzej Gostomski         106   +  437:344   156
  10   10    4  Dariusz Banaszek          138   -  301:480    88
  11   13   14  Marek Roszak              127   +  346:343   177
  12   11   24  Krzysztof Mówka           119   -  317:399    69
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1430 / 12 partii


  23  Magdalena Merklejn        119 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   51  Andrzej Burczyk           100   +  360:356   150
   2   12   46  Dariusz Nawrocki          100   -  347:379    50
   3   15   24  Krzysztof Mówka           119   -  248:430    69
   4   22   27  Radosław Sowiński         117   -  369:457    67
   5   23   18  Zbigniew Wietecki         123   +  379:284   173
   6   20   37  Kamil Nawrocki            110   -  297:381    60
   7   22   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  369:335   150
   8   20   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  386:289   157
   9   15   12  Maciej Gałecki            128   +  360:336   178
  10   12   35  Marek Dudkiewicz          111   -  299:339    61
  11   16   37  Kamil Nawrocki            110   -  344:401    60
  12   19   51  Andrzej Burczyk           100   +  422:284   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1325 / 12 partii


  24  Krzysztof Mówka           119 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   52  Alina Białobrzewska       100   -  319:421    50
   2   21   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  385:207   150
   3   15   23  Magdalena Merklejn        119   +  430:248   169
   4    9   39  Andrzej Gostomski         106   +  362:354   156
   5    6   12  Maciej Gałecki            128   +  319:287   178
   6    5   21  Sergiusz Puchalski        121   +  477:425   171
   7    3   13  Stanisław Rydzik          127   -  323:416    77
   8    6   49  Paweł Jackowski           100   -  354:396    50
   9    9   20  Mariusz Kubicki           122   +  487:255   172
  10    6   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  302:469    82
  11    9   21  Sergiusz Puchalski        121   -  331:407    71
  12   11   22  Dawid Pikul               120   +  399:317   170
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1496 / 12 partii


  25  Stanisław Gasik           119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   25   53  Joanna Markiewicz         100   +  337:287   150
   2   13    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  317:449    85
   3   19   52  Alina Białobrzewska       100   +  401:283   150
   4   13   46  Dariusz Nawrocki          100   +  428:277   150
   5    7    9  Kamil Górka               135   -  269:503    85
   6   12   31  Paweł Florek              116   +  442:371   166
   7    9   49  Paweł Jackowski           100   -  308:370    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   836 /  7 partii


  26  Aleksander Puchalski      119 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   26   54  Dariusz Białobrzewski     100   -  337:361    50
   2   18   36  Bogusław Puchalski        111   +  366:355   161
   3   16   40  Jędrzej Florek            106   +  493:297   156
   4    7    5  Mateusz Żbikowski         137   -  371:389    87
   5   11   15  Krzysztof Usakiewicz      126   -  419:453    76
   6   14   45  Joanna Ostrowska          100   +  426:396   150
   7   10    1  Mariusz Skrobosz          146   +  398:369   196
   8    7    3  Szymon Fidziński          139   +  418:386   189
   9    5   49  Paweł Jackowski           100   +  385:264   150
  10    4    2  Tomasz Zwoliński          139   +  410:342   189
  11    3   16  Radosław Konca            126   +  431:289   176
  12    2    5  Mateusz Żbikowski         137   -  306:361    87
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1667 / 12 partii


  27  Radosław Sowiński         117 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   27   55  Stanisław Gajos           100   -  324:325    50
   2   20   49  Paweł Jackowski           100   -  315:392    50
   3   24   51  Andrzej Burczyk           100   +  333:311   150
   4   22   23  Magdalena Merklejn        119   +  457:369   169
   5   15   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  464:288   150
   6   10   30  Jarosław Puchalski        116   -  286:456    66
   7   15   12  Maciej Gałecki            128   -  261:347    78
   8   18   31  Paweł Florek              116   -  333:440    66
   9   22   38  Eugeniusz Wróblewski      107   -  364:365    57
  10   24   48  Rafał Dąbrowski           100   +  423:311   150
  11   21   39  Andrzej Gostomski         106   +  431:343   156
  12   17   31  Paweł Florek              116   +  391:334   166
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1308 / 12 partii


  28  Marek Syczuk              117 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   28   56  Anna Piętka               100   +  426:179   150
   2    5   52  Alina Białobrzewska       100   +  458:253   150
   3    2   16  Radosław Konca            126   -  317:439    76
   4    6   29  Halina Roszak             117   +  461:352   167
   5    4   10  Karol Wyrębkiewicz        132   +  440:287   182
   6    2   11  Małgorzata Kania          131   +  408:346   181
   7    1    8  Wojciech Usakiewicz       135   +  347:346   185
   8    1    9  Kamil Górka               135   -  348:384    85
   9    2    5  Mateusz Żbikowski         137   -  308:377    87
  10    5   13  Stanisław Rydzik          127   -  287:546    77
  11    8   30  Jarosław Puchalski        116   -  362:363    66
  12   10   11  Małgorzata Kania          131   -  365:405    81
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1487 / 12 partii


  29  Halina Roszak             117 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz          146   -  298:479    96
   2   24    6  Maciej Czupryniak         137   +  424:417   187
   3   13    2  Tomasz Zwoliński          139   +  480:305   189
   4    6   28  Marek Syczuk              117   -  352:461    67
   5   12   19  Andrzej Oleksiak          123   +  420:319   173
   6    8    7  Szymon Zaleski            137   -  399:403    87
   7   11   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  421:348   176
   8    8   11  Małgorzata Kania          131   -  360:386    81
   9   11   17  Justyna Fugiel            125   -  364:377    75
  10   14   43  Wojciech Gołęcki          104   +  375:249   154
  11   12   17  Justyna Fugiel            125   -  321:544    75
  12   15    6  Maciej Czupryniak         137   -  290:441    87
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1447 / 12 partii


  30  Jarosław Puchalski        116 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński          139   -  305:369    89
   2   23   40  Jędrzej Florek            106   -  370:403    56
   3   23   36  Bogusław Puchalski        111   +  406:318   161
   4   18   35  Marek Dudkiewicz          111   +  444:337   161
   5   14   39  Andrzej Gostomski         106   +  340:314   156
   6   10   27  Radosław Sowiński         117   +  456:286   167
   7    7    4  Dariusz Banaszek          138   -  319:488    88
   8   10   22  Dawid Pikul               120   +  408:276   170
   9    8   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  366:408    82
  10   11   20  Mariusz Kubicki           122   +  401:368   172
  11    8   28  Marek Syczuk              117   +  363:362   167
  12    6   10  Karol Wyrębkiewicz        132   +  382:359   182
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1651 / 12 partii


  31  Paweł Florek              116 Nowa Wieś Wielka    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3    3  Szymon Fidziński          139   +  413:404   189
   2    6   12  Maciej Gałecki            128   -  274:402    78
   3   18   45  Joanna Ostrowska          100   -  334:346    50
   4            PAUZA
   5   16   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  355:334   164
   6   12   25  Stanisław Gasik           119   -  371:442    69
   7   16   37  Kamil Nawrocki            110   -  330:332    60
   8   18   27  Radosław Sowiński         117   +  440:333   167
   9   14   35  Marek Dudkiewicz          111   -  342:361    61
  10   17   39  Andrzej Gostomski         106   +  392:295   156
  11   14   12  Maciej Gałecki            128   -  282:427    78
  12   17   27  Radosław Sowiński         117   -  334:391    67
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1139 / 11 partii


  32  Rafał Matczak             116 Pruszków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4    4  Dariusz Banaszek          138   +  378:360   188
   2    9   22  Dawid Pikul               120   -  352:386    70
   3   12   15  Krzysztof Usakiewicz      126   -  403:433    76
   4   16    6  Maciej Czupryniak         137   +  387:369   187
   5   13    2  Tomasz Zwoliński          139   -  379:470    89
   6   16   17  Justyna Fugiel            125   +  446:348   175
   7   12   33  Andrzej Kwiatkowski       115   +  360:351   165
   8    9   39  Andrzej Gostomski         106   +  422:275   156
   9    7   11  Małgorzata Kania          131   +  507:349   181
  10    3    9  Kamil Górka               135   -  306:502    85
  11    6    2  Tomasz Zwoliński          139   -  372:395    89
  12    9   17  Justyna Fugiel            125   -  281:461    75
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1536 / 12 partii


  33  Andrzej Kwiatkowski       115 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mateusz Żbikowski         137   -  356:459    87
   2   16    4  Dariusz Banaszek          138   -  402:435    88
   3   22    6  Maciej Czupryniak         137   -  389:403    87
   4   25   55  Stanisław Gajos           100   +  369:236   150
   5   21   41  Andrzej Tyczyno           105   +  431:330   155
   6   15   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  398:341   150
   7   12   32  Rafał Matczak             116   -  351:360    66
   8   15   17  Justyna Fugiel            125   -  421:452    75
   9   18    1  Mariusz Skrobosz          146   +  385:310   196
  10   15   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  459:426   176
  11   11    6  Maciej Czupryniak         137   +  386:350   187
  12    8   35  Marek Dudkiewicz          111   -  343:444    61
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1478 / 12 partii


  34  Mariola Osajda-Matczak    114 Pruszków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6    6  Maciej Czupryniak         137   +  392:298   187
   2    8   13  Stanisław Rydzik          127   -  249:367    77
   3   20   42  Grzegorz Koczkodon        104   +  461:310   154
   4   11    9  Kamil Górka               135   -  280:374    85
   5   16   31  Paweł Florek              116   -  334:355    66
   6   19   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  564:349   150
   7   13   39  Andrzej Gostomski         106   -  319:345    56
   8   17   35  Marek Dudkiewicz          111   -  295:340    61
   9   20   19  Andrzej Oleksiak          123   +  423:325   173
  10   16   14  Marek Roszak              127   -  274:429    77
  11   20   18  Zbigniew Wietecki         123   -  266:334    73
  12   23   48  Rafał Dąbrowski           100   -  303:331    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1209 / 12 partii


  35  Marek Dudkiewicz          111 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7    7  Szymon Zaleski            137   -  296:361    87
   2   25   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  402:291   157
   3   17   43  Wojciech Gołęcki          104   -  347:395    54
   4   18   30  Jarosław Puchalski        116   -  337:444    66
   5   22    6  Maciej Czupryniak         137   +  478:369   187
   6   17   14  Marek Roszak              127   +  404:309   177
   7   14   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  322:399    82
   8   17   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  340:295   164
   9   14   31  Paweł Florek              116   +  361:342   166
  10   12   23  Magdalena Merklejn        119   +  339:299   169
  11   10   45  Joanna Ostrowska          100   +  339:311   150
  12    8   33  Andrzej Kwiatkowski       115   +  444:343   165
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1624 / 12 partii


  36  Bogusław Puchalski        111 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8    8  Wojciech Usakiewicz       135   -  335:350    85
   2   18   26  Aleksander Puchalski      119   -  355:366    69
   3   23   30  Jarosław Puchalski        116   -  318:406    66
   4   26   44  Mariusz Michalski         103   +  553:257   153
   5   20   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  355:367    50
   6   23   55  Stanisław Gajos           100   +  435:323   150
   7   20   17  Justyna Fugiel            125   -  393:398    75
   8   23   19  Andrzej Oleksiak          123   -  282:441    73
   9   25   52  Alina Białobrzewska       100   +  380:312   150
  10   22   41  Andrzej Tyczyno           105   +  442:285   155
  11   19   19  Andrzej Oleksiak          123   -  307:390    73
  12   21   15  Krzysztof Usakiewicz      126   -  296:443    76
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1175 / 12 partii


  37  Kamil Nawrocki            110 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9    9  Kamil Górka               135   -  307:451    85
   2   22   42  Grzegorz Koczkodon        104   -  309:336    54
   3   26   38  Eugeniusz Wróblewski      107   -  328:340    57
   4   27   51  Andrzej Burczyk           100   +  315:272   150
   5   25   53  Joanna Markiewicz         100   +  410:258   150
   6   20   23  Magdalena Merklejn        119   +  381:297   169
   7   16   31  Paweł Florek              116   +  332:330   166
   8   13   43  Wojciech Gołęcki          104   -  250:282    54
   9   17   40  Jędrzej Florek            106   +  397:288   156
  10   13   45  Joanna Ostrowska          100   -  352:355    50
  11   16   23  Magdalena Merklejn        119   +  401:344   169
  12   13   45  Joanna Ostrowska          100   +  351:257   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1410 / 12 partii


  38  Eugeniusz Wróblewski      107 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  295:458    82
   2   25   35  Marek Dudkiewicz          111   -  291:402    61
   3   26   37  Kamil Nawrocki            110   +  340:328   160
   4   23   42  Grzegorz Koczkodon        104   -  348:384    54
   5   24   52  Alina Białobrzewska       100   +  342:335   150
   6   22   46  Dariusz Nawrocki          100   +  350:263   150
   7   17   45  Joanna Ostrowska          100   -  334:414    50
   8   20   23  Magdalena Merklejn        119   -  289:386    69
   9   22   27  Radosław Sowiński         117   +  365:364   167
  10   20   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  364:348   150
  11   17   43  Wojciech Gołęcki          104   +  356:343   154
  12   14    1  Mariusz Skrobosz          146   -  281:540    96
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1343 / 12 partii


  39  Andrzej Gostomski         106 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   11  Małgorzata Kania          131   -  342:395    81
   2   17   51  Andrzej Burczyk           100   +  372:276   150
   3   14   49  Paweł Jackowski           100   +  412:283   150
   4    9   24  Krzysztof Mówka           119   -  354:362    69
   5   14   30  Jarosław Puchalski        116   -  314:340    66
   6   18   19  Andrzej Oleksiak          123   +  519:234   173
   7   13   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  345:319   164
   8    9   32  Rafał Matczak             116   -  275:422    66
   9   13   22  Dawid Pikul               120   -  344:437    70
  10   17   31  Paweł Florek              116   -  295:392    66
  11   21   27  Radosław Sowiński         117   -  343:431    67
  12   22   41  Andrzej Tyczyno           105   -  340:385    55
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1177 / 12 partii


  40  Jędrzej Florek            106 Nowa Wieś Wielka    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   12  Maciej Gałecki            128   -  299:405    78
   2   23   30  Jarosław Puchalski        116   +  403:370   166
   3   16   26  Aleksander Puchalski      119   -  297:493    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6   27   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  311:294   150
   7   25   55  Stanisław Gajos           100   +  322:309   150
   8   21   48  Rafał Dąbrowski           100   +  310:282   150
   9   17   37  Kamil Nawrocki            110   -  288:397    60
  10   21    1  Mariusz Skrobosz          146   -  319:393    96
  11   23   46  Dariusz Nawrocki          100   -  302:419    50
  12   25   44  Mariusz Michalski         103   -  333:405    53
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1022 / 10 partii


  41  Andrzej Tyczyno           105 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   13  Stanisław Rydzik          127   -  334:395    77
   2   19   18  Zbigniew Wietecki         123   +  418:289   173
   3   11    7  Szymon Zaleski            137   -  356:414    87
   4   17   19  Andrzej Oleksiak          123   -  385:424    73
   5   21   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  330:431    65
   6   24    6  Maciej Czupryniak         137   -  286:449    87
   7   26   44  Mariusz Michalski         103   +  492:292   153
   8   22   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  343:313   150
   9   19   14  Marek Roszak              127   -  270:380    77
  10   22   36  Bogusław Puchalski        111   -  285:442    61
  11   24   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  378:334   150
  12   22   39  Andrzej Gostomski         106   +  385:340   156
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1309 / 12 partii


  42  Grzegorz Koczkodon        104 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   14  Marek Roszak              127   -  309:519    77
   2   22   37  Kamil Nawrocki            110   +  336:309   160
   3   20   34  Mariola Osajda-Matczak    114   -  310:461    64
   4   23   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  384:348   157
   5   17   49  Paweł Jackowski           100   -  325:376    50
   6   21   48  Rafał Dąbrowski           100   -  274:357    50
   7   24   46  Dariusz Nawrocki          100   +  391:247   150
   8   19   18  Zbigniew Wietecki         123   +  417:353   173
   9   16   45  Joanna Ostrowska          100   -  336:346    50
  10   19   51  Andrzej Burczyk           100   +  355:296   150
  11   15   20  Mariusz Kubicki           122   -  343:398    72
  12   18   18  Zbigniew Wietecki         123   +  376:328   173
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1326 / 12 partii


  43  Wojciech Gołęcki          104 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   15  Krzysztof Usakiewicz      126   -  293:439    76
   2   26   53  Joanna Markiewicz         100   +  407:232   150
   3   17   35  Marek Dudkiewicz          111   +  395:347   161
   4   12   12  Maciej Gałecki            128   -  218:467    78
   5   18   46  Dariusz Nawrocki          100   +  351:279   150
   6   13   49  Paweł Jackowski           100   -  264:485    50
   7   18   48  Rafał Dąbrowski           100   +  345:334   150
   8   13   37  Kamil Nawrocki            110   +  282:250   160
   9   10    3  Szymon Fidziński          139   -  259:430    89
  10   14   29  Halina Roszak             117   -  249:375    67
  11   17   38  Eugeniusz Wróblewski      107   -  343:356    57
  12   20   46  Dariusz Nawrocki          100   -  282:353    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1238 / 12 partii


  44  Mariusz Michalski         103 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   16  Radosław Konca            126   -  375:565    76
   2   15    3  Szymon Fidziński          139   -  251:544    89
   3   25   18  Zbigniew Wietecki         123   -  360:414    73
   4   26   36  Bogusław Puchalski        111   -  257:553    61
   5   27   51  Andrzej Burczyk           100   -  247:309    50
   6   28   53  Joanna Markiewicz         100   +  401:267   150
   7   26   41  Andrzej Tyczyno           105   -  292:492    55
   8   27   47  Mirosław Przepiórkowski   100   -  266:338    50
   9            PAUZA
  10   28   60  Władysław Babula          100   +  476:240   150
  11   27   58  Krzysztof Kruk            100   +  374:345   150
  12   25   40  Jędrzej Florek            106   +  405:333   156
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1060 / 11 partii


  45  Joanna Ostrowska          100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   17  Justyna Fugiel            125   -  233:586    75
   2   28   56  Anna Piętka               100   +  449:248   150
   3   18   31  Paweł Florek              116   +  346:334   166
   4   14   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  321:291   150
   5    9    3  Szymon Fidziński          139   -  273:479    89
   6   14   26  Aleksander Puchalski      119   -  396:426    69
   7   17   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  414:334   157
   8   12   20  Mariusz Kubicki           122   -  280:369    72
   9   16   42  Grzegorz Koczkodon        104   +  346:336   154
  10   13   37  Kamil Nawrocki            110   +  355:352   160
  11   10   35  Marek Dudkiewicz          111   -  311:339    61
  12   13   37  Kamil Nawrocki            110   -  257:351    60
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1363 / 12 partii


  46  Dariusz Nawrocki          100 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   18  Zbigniew Wietecki         123   +  359:333   173
   2   12   23  Magdalena Merklejn        119   +  379:347   169
   3    7   20  Mariusz Kubicki           122   -  292:410    72
   4   13   25  Stanisław Gasik           119   -  277:428    69
   5   18   43  Wojciech Gołęcki          104   -  279:351    54
   6   22   38  Eugeniusz Wróblewski      107   -  263:350    57
   7   24   42  Grzegorz Koczkodon        104   -  247:391    54
   8   25   51  Andrzej Burczyk           100   -  249:339    50
   9   26   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  348:337   150
  10   25   56  Anna Piętka               100   +  413:252   150
  11   23   40  Jędrzej Florek            106   +  419:302   156
  12   20   43  Wojciech Gołęcki          104   +  353:282   154
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1308 / 12 partii


  47  Mirosław Przepiórkowski   100 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   19  Andrzej Oleksiak          123   -  317:399    73
   2   21   24  Krzysztof Mówka           119   -  207:385    69
   3   27   53  Joanna Markiewicz         100   +  285:283   150
   4   24   48  Rafał Dąbrowski           100   -  234:414    50
   5   26   55  Stanisław Gajos           100   -  330:363    50
   6   27   40  Jędrzej Florek            106   -  294:311    56
   7   28   56  Anna Piętka               100   -  276:334    50
   8   27   44  Mariusz Michalski         103   +  338:266   153
   9   26   46  Dariusz Nawrocki          100   -  337:348    50
  10            PAUZA
  11   28   59  Jolanta Kruk              100   +  253:248   150
  12   26   57  Andrzej Lożyński          120   -  293:360    70
                                                   --------------
                                                    SUMA =   921 / 11 partii


  48  Rafał Dąbrowski           100 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   20  Mariusz Kubicki           122   -  242:284    72
   2   27   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  268:289    50
   3   28   56  Anna Piętka               100   +  335:325   150
   4   24   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  414:234   150
   5   19   14  Marek Roszak              127   -  331:339    77
   6   21   42  Grzegorz Koczkodon        104   +  357:274   154
   7   18   43  Wojciech Gołęcki          104   -  334:345    54
   8   21   40  Jędrzej Florek            106   -  282:310    56
   9   23   51  Andrzej Burczyk           100   -  343:420    50
  10   24   27  Radosław Sowiński         117   -  311:423    67
  11   25   52  Alina Białobrzewska       100   +  357:325   150
  12   23   34  Mariola Osajda-Matczak    114   +  331:303   164
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1194 / 12 partii


  49  Paweł Jackowski           100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   21  Sergiusz Puchalski        121   -  323:365    71
   2   20   27  Radosław Sowiński         117   +  392:315   167
   3   14   39  Andrzej Gostomski         106   -  283:412    56
   4   21   52  Alina Białobrzewska       100   +  344:307   150
   5   17   42  Grzegorz Koczkodon        104   +  376:325   154
   6   13   43  Wojciech Gołęcki          104   +  485:264   154
   7    9   25  Stanisław Gasik           119   +  370:308   169
   8    6   24  Krzysztof Mówka           119   +  396:354   169
   9    5   26  Aleksander Puchalski      119   -  264:385    69
  10    8    6  Maciej Czupryniak         137   +  388:367   187
  11    5    3  Szymon Fidziński          139   -  351:389    89
  12    7   21  Sergiusz Puchalski        121   +  405:333   171
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1606 / 12 partii


  50  Janina Jabłczyńska-Zając  100 Gdynia              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   22  Dawid Pikul               120   -  271:381    70
   2   27   48  Rafał Dąbrowski           100   +  289:268   150
   3   21   55  Stanisław Gajos           100   +  339:191   150
   4   14   45  Joanna Ostrowska          100   -  291:321    50
   5   20   36  Bogusław Puchalski        111   +  367:355   161
   6   15   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  341:398    65
   7   19    6  Maciej Czupryniak         137   -  325:338    87
   8   22   41  Andrzej Tyczyno           105   -  313:343    55
   9   24   56  Anna Piętka               100   +  374:368   150
  10   20   38  Eugeniusz Wróblewski      107   -  348:364    57
  11   22   51  Andrzej Burczyk           100   -  295:361    50
  12   24   53  Joanna Markiewicz         100   -  327:371    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1095 / 12 partii


  51  Andrzej Burczyk           100 Gdynia              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   23  Magdalena Merklejn        119   -  356:360    69
   2   17   39  Andrzej Gostomski         106   -  276:372    56
   3   24   27  Radosław Sowiński         117   -  311:333    67
   4   27   37  Kamil Nawrocki            110   -  272:315    60
   5   27   44  Mariusz Michalski         103   +  309:247   153
   6   26   56  Anna Piętka               100   +  445:293   150
   7   23   18  Zbigniew Wietecki         123   -  282:398    73
   8   25   46  Dariusz Nawrocki          100   +  339:249   150
   9   23   48  Rafał Dąbrowski           100   +  420:343   150
  10   19   42  Grzegorz Koczkodon        104   -  296:355    54
  11   22   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  361:295   150
  12   19   23  Magdalena Merklejn        119   -  284:422    69
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1201 / 12 partii


  52  Alina Białobrzewska       100 Gdynia              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   24  Krzysztof Mówka           119   +  421:319   169
   2    5   28  Marek Syczuk              117   -  253:458    67
   3   19   25  Stanisław Gasik           119   -  283:401    69
   4   21   49  Paweł Jackowski           100   -  307:344    50
   5   24   38  Eugeniusz Wróblewski      107   -  335:342    57
   6   25   18  Zbigniew Wietecki         123   -  267:414    73
   7   27   53  Joanna Markiewicz         100   +  397:249   150
   8   24   54  Dariusz Białobrzewski     100   -  325:360    50
   9   25   36  Bogusław Puchalski        111   -  312:380    61
  10   27   59  Jolanta Kruk              100   +  355:292   150
  11   25   48  Rafał Dąbrowski           100   -  325:357    50
  12   27   54  Dariusz Białobrzewski     100   +  431:404   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1096 / 12 partii


  53  Joanna Markiewicz         100 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   25   25  Stanisław Gasik           119   -  287:337    69
   2   26   43  Wojciech Gołęcki          104   -  232:407    54
   3   27   47  Mirosław Przepiórkowski   100   -  283:285    50
   4   28   56  Anna Piętka               100   +  307:283   150
   5   25   37  Kamil Nawrocki            110   -  258:410    60
   6   28   44  Mariusz Michalski         103   -  267:401    53
   7   27   52  Alina Białobrzewska       100   -  249:397    50
   8   29   60  Władysław Babula          100   +  283:229   150
   9   27   59  Jolanta Kruk              100   +  365:208   150
  10   26   58  Krzysztof Kruk            100   -  255:344    50
  11   26   56  Anna Piętka               100   +  400:189   150
  12   24   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  371:327   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1136 / 12 partii


  54  Dariusz Białobrzewski     100 Gdynia              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   26   26  Aleksander Puchalski      119   +  361:337   169
   2   11    7  Szymon Zaleski            137   +  429:391   187
   3    5   22  Dawid Pikul               120   -  322:385    70
   4   10   21  Sergiusz Puchalski        121   -  334:337    71
   5   15   27  Radosław Sowiński         117   -  288:464    67
   6   19   34  Mariola Osajda-Matczak    114   -  349:564    64
   7   22   23  Magdalena Merklejn        119   -  335:369    69
   8   24   52  Alina Białobrzewska       100   +  360:325   150
   9   21   18  Zbigniew Wietecki         123   -  405:458    73
  10   23   19  Andrzej Oleksiak          123   -  375:404    73
  11   24   41  Andrzej Tyczyno           105   -  334:378    55
  12   27   52  Alina Białobrzewska       100   -  404:431    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1098 / 12 partii


  55  Stanisław Gajos           100 Strzelno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   27   27  Radosław Sowiński         117   +  325:324   167
   2   14   20  Mariusz Kubicki           122   -  267:468    72
   3   21   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  191:339    50
   4   25   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  236:369    65
   5   26   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  363:330   150
   6   23   36  Bogusław Puchalski        111   -  323:435    61
   7   25   40  Jędrzej Florek            106   -  309:322    56
   8   26   56  Anna Piętka               100   -    1:400    50
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   671 /  8 partii


  56  Anna Piętka               100 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   28   28  Marek Syczuk              117   -  179:426    67
   2   28   45  Joanna Ostrowska          100   -  248:449    50
   3   28   48  Rafał Dąbrowski           100   -  325:335    50
   4   28   53  Joanna Markiewicz         100   -  283:307    50
   5   28   57  Andrzej Lożyński          120   +  340:324   170
   6   26   51  Andrzej Burczyk           100   -  293:445    50
   7   28   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  334:276   150
   8   26   55  Stanisław Gajos           100   +  400:  1   150
   9   24   50  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  368:374    50
  10   25   46  Dariusz Nawrocki          100   -  252:413    50
  11   26   53  Joanna Markiewicz         100   -  189:400    50
  12   28   58  Krzysztof Kruk            100   -  199:368    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   937 / 12 partii


  57  Andrzej Lożyński          120 Piastów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   28   56  Anna Piętka               100   -  324:340    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   26   47  Mirosław Przepiórkowski   100   +  360:293   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =   200 /  2 partie


  58  Krzysztof Kruk            100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   28   59  Jolanta Kruk              100   +  319:294   150
   9   28   60  Władysław Babula          100   +  349:232   150
  10   26   53  Joanna Markiewicz         100   +  344:255   150
  11   27   44  Mariusz Michalski         103   -  345:374    53
  12   28   56  Anna Piętka               100   +  368:199   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =   653 /  5 partii


  59  Jolanta Kruk              100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   28   58  Krzysztof Kruk            100   -  294:319    50
   9   27   53  Joanna Markiewicz         100   -  208:365    50
  10   27   52  Alina Białobrzewska       100   -  292:355    50
  11   28   47  Mirosław Przepiórkowski   100   -  248:253    50
  12   29   60  Władysław Babula          100   =  251:251   100
                                                   --------------
                                                    SUMA =   300 /  5 partii


  60  Władysław Babula          100 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   29   53  Joanna Markiewicz         100   -  229:283    50
   9   28   58  Krzysztof Kruk            100   -  232:349    50
  10   28   44  Mariusz Michalski         103   -  240:476    53
  11            PAUZA
  12   29   59  Jolanta Kruk              100   =  251:251   100
                                                   --------------
                                                    SUMA =   253 /  4 partie


   1  Mariusz Skrobosz          146 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1   29  Halina Roszak             117   +  479:298   167
   2    2   14  Marek Roszak              127   +  447:408   177
   3    1   10  Karol Wyrębkiewicz        132   -  324:462    82
   4    5    4  Dariusz Banaszek          138   +  472:415   188
   5    3   16  Radosław Konca            126   -  395:400    76
   6    6    3  Szymon Fidziński          139   -  386:428    89
   7   10   26  Aleksander Puchalski      119   -  369:398    69
   8   14   15  Krzysztof Usakiewicz      126   -  360:384    76
   9   18   33  Andrzej Kwiatkowski       115   -  310:385    65
  10   21   40  Jędrzej Florek            106   +  393:319   156
  11   18   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  408:360   176
  12   14   38  Eugeniusz Wróblewski      107   +  540:281   157
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1478 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński          139 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2   30  Jarosław Puchalski        116   +  369:305   166
   2   10   21  Sergiusz Puchalski        121   -  348:399    71
   3   13   29  Halina Roszak             117   -  305:480    67
   4   19   18  Zbigniew Wietecki         123   +  503:258   173
   5   13   32  Rafał Matczak             116   +  470:379   166
   6    7   15  Krzysztof Usakiewicz      126   +  470:379   176
   7    4    3  Szymon Fidziński          139   +  392:388   189
   8    4    7  Szymon Zaleski            137   -  305:350    87
   9    6    4  Dariusz Banaszek          138   +  471:325   188
  10    4   26  Aleksander Puchalski      119   -  342:410    69
  11    6   32  Rafał Matczak             116   +  395:372   166
  12    5   16  Radosław Konca            126   -  344:501    76
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1594 / 12 partii


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Skrobosz Mariusz         144.42  Warszawa               26863 / 186
   2  Dawidson Paweł           143.95  Częstochowa            26630 / 185
   3  Żbikowski Mateusz        140.47  Warszawa               24442 / 174
   4  Zaleski Szymon           138.49  Poznań                 15926 / 115
   5  Mroziuk Marcin           138.31  Warszawa               26555 / 192
   6  Fidziński Szymon         138.13  Warszawa               26935 / 195
   7  Górka Kamil              137.84  Łęczna                 26466 / 192
   8  Banaszek Dariusz         137.64  Warszawa               27390 / 199
   9  Wrześniewski Mariusz     137.41  Warszawa               27208 / 198
  10  Zwoliński Tomasz         137.30  Warszawa               27460 / 200
  11  Usakiewicz Wojciech      136.75  Warszawa               26120 / 191
  12  Czupryniak Maciej        135.86  Milanówek              26085 / 192
  13  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  14  Nowak Leszek             133.26  Myślibórz               9062 / 68
  15  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  16  Wyrębkiewicz Karol       131.53  Łódź                   26043 / 198
  17  Kania Małgorzata         131.46  Milanówek              25897 / 197
  18  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  19  Zemło Wojciech           130.79  Łódź                   25765 / 197
  20  Merklejn Kazio           130.72  Szczecin               23529 / 180
  21  Gałecki Maciej           129.23  Łódź                   25717 / 199
  22  Rydzik Stanisław         127.81  Warszawa               25562 / 200
  23  Czerwoniec Waldemar      127.63  Warszawa               19782 / 155
  24  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  25  Rechowicz Andrzej        126.82  Katowice               22193 / 175
  26  Konca Radosław           126.19  Warszawa               24481 / 194
  27  Nosek Sławomir           126.16  Mielec                 10976 / 87
  28  Roszak Marek             125.56  Poznań                 25112 / 200
  29  Usakiewicz Krzysztof     125.44  Warszawa               24335 / 194
  30  Fugiel Justyna           124.99  Sandomierz             18748 / 150
  31  Kordjalik Sławomir       124.21  Warszawa               22109 / 178
  32  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  33  Grabowski Maciej         123.89  Warszawa               22424 / 181
  34  Weremczuk Adam           123.84  Łódź                   21672 / 175
  35  Bukowski Krzysztof       123.65  Warszawa               15580 / 126
  36  Stępień Wiktor           123.54  Katowice               18160 / 147
  37  Słapiński Andrzej        123.44  Warszawa               16171 / 131
  38  Oleksiak Andrzej         123.23  Ostróda                24400 / 198
  39  Szepczyński Andrzej      122.85  Kraków                 10934 / 89
  40  Antosik Marek            122.24  Nowy Dwór Maz.          8312 / 68
  41  Dębski Ryszard           122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  42  Kozyra Marcin            121.98  Warszawa               15980 / 131
  43  Pypno Krzysztof          121.64  Gliwice                13989 / 115
  44  Orzeł Mariusz            121.58  Nowe Miasto Lubawskie  14347 / 118
  45  Puchalski Sergiusz       121.54  Włocławek              15922 / 131
  46  Stępień Joanna           121.52  Katowice               24304 / 200
  47  Wietecki Zbigniew        121.31  Gorzów Wielkopolski    21835 / 180
  48  Kubicki Mariusz          121.14  Inowrocław             19625 / 162
  49  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  50  Mówka Krzysztof          120.65  Toruń                  23647 / 196
  51  Juszczak Joanna          120.54  Warszawa               23144 / 192
  52  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  53  Pikul Dawid              120.18  Poznań                 23075 / 192
  54  Puchalski Aleksander     119.82  Włocławek              23724 / 198
  55  Kowalska Anna            119.81  Bielsko Biała          19409 / 162
  56  Kamiński Robert          119.80  Wysokie Maz.           23720 / 198
  57  Merklejn Magdalena       119.74  Szczecin               23829 / 199
  58  Ochot Stanisław          119.71  Katowice               10774 / 90
  59  Szota Zdzisław           119.62  Warszawa               15312 / 128
  60  Korga Lucyna             119.58  Zabrze                 21524 / 180
  61  Matyasik Jerzy           119.42  Kraków                 21256 / 178
  62  Merklejn Aleksandra      119.35  Szczecin               22677 / 190
  63  Lożyński Andrzej         119.32  Piastów                 5608 / 47
  64  Puchalski Jarosław       119.12  Łódź                   22157 / 186
  65  Gasik Stanisław          118.96  Warszawa               19390 / 163
  66  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  67  Pietruszka Jacek         118.79  Kraków                  9147 / 77
  68  Syczuk Marek             118.19  Warszawa               22693 / 192
  69  Michalak Jarosław        118.02  Łódź                   10740 / 91
  70  Siemaszko Walenty        117.74  Lipiany                11303 / 96
  71  Kucia Sławomir           117.22  Kraków                 12660 / 108
  72  Warzecha Filip           117.15  Gdynia                 15581 / 133
  73  Matczak Rafał            116.95  Pruszków               17894 / 153
  74  Roszak Halina            116.79  Poznań                 22074 / 189
  75  Sowiński Radosław        116.79  Warszawa               23124 / 198
  76  Stępień Katarzyna        115.96  Katowice               12176 / 105
  77  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  78  Michalak Maciej          115.22  Łódź                    6337 / 55
  79  Perzyński Maciej         115.05  Piła                    8974 / 78
  80  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  81  Florek Paweł             114.71  Nowa Wieś Wielka       11356 / 99
  82  Merklejn Kazimierz       114.58  Szczecin               14666 / 128
  83  Kwiatkowski Andrzej      114.51  Warszawa               22787 / 199
  84  Rosół Piotr              113.96  Warszawa               21995 / 193
  85  Szkudlarek Krzysztof     113.82  Pabianice              10130 / 89
  86  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  87  Charytoniuk Marek        113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  88  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  89  Dudkiewicz Marek         113.55  Milanówek              21575 / 190
  90  Osajda-Matczak Mariola   113.51  Pruszków               19069 / 168
  91  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  92  Klinkosz Kamil           113.18  Rumia                  15732 / 139
  93  Próchniewicz Wojciech    113.02  Warszawa               22603 / 200
  94  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  95  Niżewski Ryszard         112.70  Warszawa               13186 / 117
  96  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  97  Krzemiński Piotr         111.83  Warszawa                8723 / 78
  98  Śniadach Lucyna          111.67  Rumia                  18090 / 162
  99  Nawrocki Kamil           111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
 100  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 101  Kaczor Janusz            111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Olewiński Wiesław        111.40  Warszawa               14594 / 131
 103  Puchalski Bogusław       110.88  Włocławek              21732 / 196
 104  Luter Jerzy              110.77  Bytom                  21821 / 197
 105  Machnio Maurycy          110.49  Lipiany                 9171 / 83
 106  Stecuła Leszek           110.06  Bytom                   7264 / 66
 107  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 108  Dawidson Stefan          109.20  Częstochowa            21075 / 193
 109  Żuliński Jarosław        109.04  Szczecin               12322 / 113
 110  Strzelczyk Ewa           108.75  Warszawa               12832 / 118
 111  Żuławska Katarzyna       108.70  Katowice               21522 / 198
 112  Piotrowska Beata         108.42  Łódź                   21141 / 195
 113  Wypart Jarosław          108.28  Częstochowa             9529 / 88
 114  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 115  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 116  Dawidson Dawid           108.13  Częstochowa             5082 / 47
 117  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 118  Wróblewski Eugeniusz     107.53  Inowrocław             18602 / 173
 119  Gostomski Andrzej        107.42  Łódź                   21270 / 198
 120  Matysiak Grzegorz        107.04  Kraków                 12631 / 118
 121  Tatarczuk Jerzy          106.64  Warszawa               10557 / 99
 122  Kowalska Renata          106.58  Bielsko Biała          16626 / 156
 123  Opyc Paweł               106.49  Warszawa               21086 / 198
 124  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 125  Augustyniak Krystyna     106.28  Łódź                   12116 / 114
 126  Figiel Marcin            106.22  Zawichost              15296 / 144
 127  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 128  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 129  Tyczyno Andrzej          105.70  Bydgoszcz               8350 / 79
 130  Figiel Roman             105.67  Zawichost              17119 / 162
 131  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 132  Furman Grażyna           105.56  Sosnowiec               5700 / 54
 133  Florek Jędrzej           105.28  Nowa Wieś Wielka        9265 / 88
 134  Koczkodon Grzegorz       105.07  Ostróda                12819 / 122
 135  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 136  Sobczak Jarosław         104.79  Warszawa               11003 / 105
 137  Stefaniuk Agnieszka      104.64  Warszawa                6906 / 66
 138  Sosin Filip              104.32  Warszawa                8137 / 78
 139  Dąbrowski Rafał          104.31  Ostróda                 3338 / 32
 140  Matysiak Bożena          104.23  Kraków                  8026 / 77
 141  Petrus Jacek             104.10  Wrocław                 4997 / 48
 142  Skwarek Zygmunt          103.65  Katowice                4457 / 43
 143  Gołęcki Wojciech         103.53  Inowrocław             19671 / 190
 144  Ziółkowski Jan           103.52  Rumia                   9213 / 89
 145  Słapiński Adam           103.26  Warszawa                8261 / 80
 146  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 147  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 148  Harat Stanisław          102.72  Kęty                    6163 / 60
 149  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 150  Ziembowicz Dorota        102.59  Gliwice                16517 / 161
 151  Nowak Jacek              102.45  Szczecin                5635 / 55
 152  Jurkowski Adam           102.44  Knurów                  9834 / 96
 153  Michalski Mariusz        102.40  Inowrocław              9728 / 95
 154  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 155  Żbikowski Tomasz         102.10  Warszawa               20012 / 196
 156  Koszarski Bogusław       102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 157  Zielińska Dorota         101.85  Ustanów                11407 / 112
 158  Baran Iwona              101.80  Kraków                 10893 / 107
 159  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 160  Niciporuk Małgorzata     101.44  Rumia                   9231 / 91
 161  Kubik Joanna             100.88  Częstochowa             8272 / 82
 162  Śniadach Adelina         100.56  Rumia                   4123 / 41
 163  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 164  Siemaszko Monika         100.29  Lipiany                 3510 / 35
 165  Pukniel Grzegorz         100.28  Lublin                 19555 / 195
 166  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 167  Rutkowska Iwona          100.18  Warszawa               10118 / 101
 168  Wrzałek Miłosz           100.18  Reda                    4909 / 49
 169  Boczek Bartłomiej        100.08  Toruń                   3603 / 36
 170  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 171  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 172  Mańkowski Piotr           99.49  Warszawa                4875 / 49
 173  Zieliński Władysław       99.33  Lębork                  2980 / 30
 174  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 175  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 176  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 177  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 178  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 179  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 180  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 181  Podlaska Magdalena        96.93  Warszawa                6882 / 71
 182  Kapela Paweł              96.08  Kraków                  3555 / 37
 183  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 184  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 185  Ostrowska Joanna          95.71  Warszawa                9092 / 95
 186  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 187  Jaworski Krzysztof        95.39  Warszawa                3911 / 41
 188  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 189  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 190  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 191  Pendowska Ania            95.07  Rumia                   8556 / 90
 192  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 193  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 194  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 195  Kotwica Adam              94.40  Gdańsk                  4248 / 45
 196  Ochot Paweł               94.37  Katowice                7644 / 81
 197  Kosmowska Jolanta         94.30  Warszawa               13768 / 146
 198  Skrzyński Norbert         94.28  Warszawa               15462 / 164
 199  Jarosz Maria              94.20  Lublin                 10927 / 116
 200  Nawrocki Dariusz          94.04  Bydgoszcz               4514 / 48
 201  Ficak Irena               93.68  Mielec                 10024 / 107
 202  Gostomska Marta           92.74  Warszawa                8439 / 91
 203  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 204  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 205  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 206  Rosół Renata              92.00  Warszawa               17480 / 190
 207  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 208  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 209  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 210  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 211  Ząbek Teresa              90.94  Warszawa                5729 / 63
 212  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 213  Pazda Ziemowit            89.59  Wrocław                 3046 / 34
 214  Ilczuk Bogumiła           89.55  Warszawa                3761 / 42
 215  Kokot Krzysztof           89.44  Nowy Targ              11806 / 132
 216  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 217  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 218  Augustyniak Jerzy         87.68  Łódź                    9294 / 106
 219  Grodzicka Katarzyna       87.64  Warszawa                2892 / 33
 220  Lewandowska Ewa           86.91  Warszawa                3042 / 35
 221  Śniadach Dominika         85.97  Rumia                   3009 / 35
 222  Szkudlarek Michał         85.94  Pabianice               4125 / 48
 223  Kruk Krzysztof            85.13  Łódź                    4427 / 52
 224  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 225  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 226  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 227  Pawłowski Jan             84.18  Warszawa                2862 / 34
 228  Ziółkowski Piotr          84.00  Piaseczno               4872 / 58
 229  Przepiórkowski Mirosław   83.41  Inowrocław              2669 / 32
 230  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 231  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 232  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 233  Kruk Jolanta              68.71  Łódź                    2611 / 38
 234  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32
 235  Brychcy Joanna            64.62  Katowice                2197 / 34

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 236  Kamiński Marcin          123.72  Warszawa                3588 / 29
 237  Faron Kazimierz          114.66  Warszawa                3325 / 29
 238  Korpysz Tomasz            87.86  Warszawa                2548 / 29
 239  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 240  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 241  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 242  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 243  Stefaniak Paweł          123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 244  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 245  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 246  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 247  Pokojski Bogdan           99.04  Piastów                 2476 / 25
 248  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 249  Jackowski Paweł          126.33  Warszawa                3032 / 24
 250  Chmielewski Andrzej      117.21  Warszawa                2813 / 24
 251  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 252  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 253  Kaciński Robert          107.50  Kazimierza Wielka       2580 / 24
 254  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 255  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 256  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 257  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 258  Burczyk Andrzej           99.92  Gdynia                  2398 / 24
 259  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 260  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 261  Jabłczyńska-Zając Janina  95.83  Gdynia                  2300 / 24
 262  Białobrzewska Alina       94.71  Gdynia                  2273 / 24
 263  Markiewicz Joanna         94.21  Żyrardów                2261 / 24
 264  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 265  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 266  Białobrzewski Dariusz     91.88  Gdynia                  2205 / 24
 267  Sojka Krzysztof           91.04  Łódź                    2185 / 24
 268  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 269  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 270  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 271  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 272  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 273  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 274  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 275  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 276  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 277  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 278  Nieścierowicz Agnieszka   84.43  Szczecin                1942 / 23
 279  Sojka Janusz              81.57  Łódź                    1876 / 23
 280  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 281  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 282  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 283  Pietuchowski Piotr        92.48  Białystok               1942 / 21
 284  Jachimowicz Piotr        116.30  Warszawa                2326 / 20
 285  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 286  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 287  Kozłowski Jakub          121.89  Warszawa                2316 / 19
 288  Mossakowski Piotr        109.84  Chorzów                 2087 / 19
 289  Jacyno Wojciech          105.42  Warszawa                2003 / 19
 290  Stanek Stanisław          92.58  Olkusz                  1759 / 19
 291  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 292  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 293  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 294  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 295  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 296  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 297  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 298  Tarnacka Kamila           90.33  Rumia                   1626 / 18
 299  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 300  Plata Małgorzata          82.00  Rumia                   1476 / 18
 301  Szepczyński Tomasz        81.11  Kraków                  1460 / 18
 302  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 303  Szepczyński Zbigniew      88.24  Kraków                  1500 / 17
 304  Sołtysiak Zygmunt         83.71  Piastów                 1423 / 17
 305  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 306  Tomaszewski Paweł         64.00  Pruszków                1088 / 17
 307  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 308  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 309  Bednarska Jolanta         82.38  Łódź                    1318 / 16
 310  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 311  Piętka Anna               78.29  Szczecin                1096 / 14
 312  Stanosz Paweł            161.15  Warszawa                2095 / 13
 313  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 314  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 315  Wiączkowski Grzegorz     107.54  Kielce                  1398 / 13
 316  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 317  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 318  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 319  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 320  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 321  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 322  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 323  Noskowicz Krzysztof      112.42  Toruń                   1349 / 12
 324  Tomczyk Artur            111.17  Piła                    1334 / 12
 325  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 326  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 327  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 328  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 329  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 330  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 331  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 332  Konsik Mirosław           98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 333  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 334  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 335  Olędzki Grzegorz          96.08  Warszawa                1153 / 12
 336  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 337  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 338  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 339  Kwiatkowski Artur         94.42  Częstochowa             1133 / 12
 340  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 341  Byczyński Paweł           92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 342  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 343  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 344  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 345  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 346  Jóźwiak Małgorzata        89.50  Iława                   1074 / 12
 347  Górska Małgorzata         88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 348  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 349  Puchalska Krystyna        87.83  Łódź                    1054 / 12
 350  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 351  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 352  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 353  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 354  Puchalski Andrzej         86.08  Łódź                    1033 / 12
 355  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 356  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 357  Pawłowska Anna            85.67  Opacz Kol.              1028 / 12
 358  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 359  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 360  Matysiak Karolina         78.58  Kraków                   943 / 12
 361  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 362  Łubniewicz Halina         76.92  Łódź                     923 / 12
 363  Gajos Stanisław           73.75  Strzelno                 885 / 12
 364  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 365  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 366  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 367  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 368  Skrzypczyński Mariusz     99.36  Reda                    1093 / 11
 369  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 370  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 371  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 372  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 373  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 374  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 375  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 376  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 377  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 378  Górski Paweł              80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 379  Kaczmarek Lucjan          80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 380  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 381  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 382  Glazik Marcin             72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 383  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 384  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 385  Machnio Adam              70.64  Lipiany                  777 / 11
 386  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 387  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 388  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 389  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 390  Mionskowski Michał        69.73  Szczecin                 767 / 11
 391  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 392  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 393  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 394  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 395  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 396  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 397  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 398  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 399  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 400  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 401  Kaczmarek Grzegorz        72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 402  Białecki Bartosz          72.00  Solec Kujawski           720 / 10
 403  Jankowski Witold          67.00  Warszawa                 670 / 10
 404  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 405  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 406  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 407  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 408  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 409  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 410  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 411  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 412  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 413  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 414  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 415  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 416  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 417  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 418  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 419  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 420  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 421  Stańczyk Andrzej          98.29  Kraków                   688 / 7
 422  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 423  Łagutko Tomasz            83.71  Ośno                     586 / 7
 424  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 425  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 426  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 427  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 428  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 429  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 430  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 431  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 432  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 433  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 434  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 435  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 436  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 437  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 438  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 439  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 440  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 441  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 442  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 443  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 444  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 445  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 446  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 447  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 448  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 449  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 450  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 451  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 452  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 453  Pajdzik Patryk            55.50  Lipiany                  333 / 6
 454  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 455  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 456  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 457  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 458  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 459  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 460  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 461  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 462  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 463  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 464  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 465  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 466  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 467  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 468  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 469  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 470  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 471  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 472  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 473  Łagutko Edmund           103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 474  Gardynik Grzegorz         83.75  Warszawa                 335 / 4
 475  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 476  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 477  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 478  Majos Maria               77.75  Warszawa                 311 / 4
 479  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 480  Majos Magdalena           75.00  Warszawa                 300 / 4
 481  Babula Władysław          63.25  Inowrocław               253 / 4
 482  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 483  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 484  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 485  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 486  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 487  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 488  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 489  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 490  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 491  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 492  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 493  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 494  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 495  Wojtczak Marek            51.00  Piastów                  153 / 3
 496  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 497  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 498  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 499  Michalak Maciej          104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 500  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 501  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 502  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 503  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 504  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 505  Bajorek Cezary            55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 506  Knypiński Wojciech        54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 507  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 508  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 509  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 510  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 511  Zuziak Agnieszka          50.00  Kraków                   100 / 2
 512  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 513  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 514  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 515  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 516  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 517  Sobolewski Krzysztof      67.00  Piastów                   67 / 1
 518  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 519  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 520  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 521  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 522  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 523  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 524  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 525  Smela Jarosław             0.00  Częstochowa                0 / 0
 526  Szreter Dorota             0.00  Wrocław                    0 / 0
 527  Szymeczko Rafał            0.00  Gdynia                     0 / 0
 528  Szmat Małgorzata           0.00  Koszalin                   0 / 0
 529  Żydaczewski Ryszard        0.00  Lubin                      0 / 0
 530  Strelczuk Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 531  Tyl Artur                  0.00  Częstochowa                0 / 0
 532  Szumieluk Maciej           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 533  Tokarski Mirosław          0.00  Koszalin                   0 / 0
 534  Słapiński Wojciech         0.00  Piastów                    0 / 0
 535  Swoboda Anna               0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 536  Żmuda Aurelia              0.00  Lubin                      0 / 0
 537  Watras Weronika            0.00  Kraków                     0 / 0
 538  Szpyrko Sławomir           0.00  Gdynia                     0 / 0
 539  Wąsowicz Paweł             0.00  Szczecin                   0 / 0
 540  Walawender Jakub           0.00  Kraków                     0 / 0
 541  Stępnicka Katarzyna        0.00  Piastów                    0 / 0
 542  Żydaczewska Barbara        0.00  Lubin                      0 / 0
 543  Szmidt Dorota              0.00  Łódź                       0 / 0
 544  Trybuszewski Maciej        0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 545  Kaciński Czesław           0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 546  Kaczanowski Bartek         0.00  Szczecin                   0 / 0
 547  Jaroszuk Kamila            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 548  Jaskuła Elżbieta           0.00  Zielona Góra               0 / 0
 549  Słyszewski Robert          0.00  Częstochowa                0 / 0
 550  Wróbel Bogusław            0.00  Łódź                       0 / 0
 551  Szczap Jacek               0.00  Warszawa                   0 / 0
 552  Stańczyk Maciej            0.00  Tarnów                     0 / 0
 553  Wójcik Agnieszka           0.00  Częstochowa                0 / 0
 554  Szerenos Michał            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 555  Skrzyniarz Marcin          0.00  Warszawa                   0 / 0
 556  Tymoszuk Piotr             0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 557  Subocz Paweł               0.00  Szczecin                   0 / 0
 558  Ulicki Paweł               0.00  Łódź                       0 / 0
 559  Wypchał Waldemar           0.00  Kraków                     0 / 0
 560  Ziółkowska Renata          0.00  Rumia                      0 / 0
 561  Steć Adrianna              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 562  Szczepaniak Przemysław     0.00  Szczecin                   0 / 0
 563  Szczurak Julianna          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 564  Zalewski Wojciech          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 565  Szekliński Dariusz         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 566  Tałaj Rafał                0.00  Częstochowa                0 / 0
 567  Wilińska Anna              0.00  Gdynia                     0 / 0
 568  Tałaj Mariola              0.00  Częstochowa                0 / 0
 569  Wójcik Mariusz             0.00  Warszawa                   0 / 0
 570  Steć Kamil                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 571  Wilczak Marta              0.00  Częstochowa                0 / 0
 572  Wiśniewski Marek           0.00  Radzymin                   0 / 0
 573  Stefaniak Irena            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 574  Stankiewicz Piotr          0.00  Warszawa                   0 / 0
 575  Winiczenko Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 576  Żol Grażyna                0.00  Lubin                      0 / 0
 577  Wasiluk Marzena            0.00  Szczecin                   0 / 0
 578  Zwolińska Stenia           0.00  Warszawa                   0 / 0
 579  Swoboda Marek              0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 580  Waberski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 581  Tuz Wojciech               0.00  Warszawa                   0 / 0
 582  Żurawski Krzysztof         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 583  Wawrzonkiewicz Michał      0.00  Tychy                      0 / 0
 584  Zięba Ewelina              0.00  Wrocław                    0 / 0
 585  Sołoniewicz Ireneusz       0.00  Pułtusk                    0 / 0
 586  Śniadach Krzysztof         0.00  Rumia                      0 / 0
 587  Stankiewicz Andrzej        0.00  Gdańsk                     0 / 0
 588  Wróblewski Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 589  Śmietanka Piotr            0.00  Warszawa                   0 / 0
 590  Szymeczko Robert           0.00  Gdynia                     0 / 0
 591  Zieliński Wojciech         0.00  Szczecin                   0 / 0
 592  Ziemba Arkadiusz           0.00  Borek                      0 / 0
 593  Jeszke Andrzej             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 594  Grdeń Wiesław              0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 595  Gruszczyński Bolesław      0.00  Gdynia                     0 / 0
 596  Grondziowski Piotr         0.00  Chorzów                    0 / 0
 597  Graczykowski Piotr         0.00  Łódź                       0 / 0
 598  Korowaj Paweł              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 599  Gąbka Paweł                0.00  Piastów                    0 / 0
 600  Graczykowski Paweł         0.00  Łódź                       0 / 0
 601  Glegoła-Szczap Maria       0.00  Warszawa                   0 / 0
 602  Sowa Mateusz               0.00  Pruszków                   0 / 0
 603  Fraś Paweł                 0.00  Kraków                     0 / 0
 604  Gwóźdź Witold              0.00  Warszawa                   0 / 0
 605  Grzybowski Maciej          0.00  Szczecin                   0 / 0
 606  Graczykowska Barbara       0.00  Łódź                       0 / 0
 607  Grochowski Paweł           0.00  Warszawa                   0 / 0
 608  Zakrocki Krzysztof         0.00  Szczecin                   0 / 0
 609  Hlebowicz Bartosz          0.00  Kraków                     0 / 0
 610  Zając Janina               0.00  Gdynia                     0 / 0
 611  Gocyk Krzysztof            0.00  Kraków                     0 / 0
 612  Górski Jacek               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 613  Gawroński Artur            0.00  Halinów                    0 / 0
 614  Flisak Adam                0.00  Warszawa                   0 / 0
 615  Hardej Sylwia              0.00  Szczecin                   0 / 0
 616  Grzona Adam                0.00  Toruń                      0 / 0
 617  Gąbka Małgorzata           0.00  Piastów                    0 / 0
 618  Gniazdowski Michał         0.00  Łódź                       0 / 0
 619  Gancarczyk Mariusz         0.00  Mielec                     0 / 0
 620  Kolmer Patryk              0.00  Szczecin                   0 / 0
 621  Kondratiuk Paweł           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 622  Gądek Łukasz               0.00  Tychy                      0 / 0
 623  Kosow Henryk               0.00  Częstochowa                0 / 0
 624  Fiett Danuta               0.00  Piastów                    0 / 0
 625  Flegier Marcin             0.00  Warszawa                   0 / 0
 626  Kościółek Roksana          0.00  Kraków                     0 / 0
 627  Kobyliński Mirosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 628  Kozłowski Adam             0.00  Radom                      0 / 0
 629  Kozłowski Stanisław        0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 630  Kobyliński Marcin          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 631  Jewiec Piotr               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 632  Brzozowski Leszek          0.00  Łódź                       0 / 0
 633  Burzyński Józef            0.00  Ełk                        0 / 0
 634  Charysz Sławomir           0.00  Lipiany                    0 / 0
 635  Chilicki Wiesław           0.00  Katowice                   0 / 0
 636  Kozak Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 637  Kaczmarek Paweł            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 638  Kielczewska Joanna         0.00  Piastów                    0 / 0
 639  Kłos Małgorzata            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 640  Kłosiński Ryszard          0.00  Częstochowa                0 / 0
 641  Kowalska Elżbieta M.       0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 642  Krawczyk Marcin            0.00  Piastów                    0 / 0
 643  Królak Tomasz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 644  Kryszczulas Zbigniew       0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 645  Boroś Teresa               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 646  Berthold Mira              0.00  Karpacz                    0 / 0
 647  Berthold Sebastian         0.00  Karpacz                    0 / 0
 648  Bogacz Wojciech            0.00  Kraków                     0 / 0
 649  Grzegorczyk Piotr          0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 650  Hofman Gabriela            0.00  Łódź                       0 / 0
 651  Horodyski Marcin           0.00  Kielce                     0 / 0
 652  Jachimek Szymon            0.00  Gdynia                     0 / 0
 653  Bojarski Dariusz           0.00  Szczecin                   0 / 0
 654  Babulewicz Natalia         0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 655  Bura Irena                 0.00  Lubin                      0 / 0
 656  Bulaszewski Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 657  Berthold Dariusz           0.00  Karpacz                    0 / 0
 658  Kaliszewski Konrad         0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 659  Karaim Bogdan              0.00  Kęty                       0 / 0
 660  Kasiński Dariusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 661  Bogatyńska Anna            0.00  Kraków                     0 / 0
 662  Stefański Marek            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 663  Barnowska Jolanta          0.00  Piastów                    0 / 0
 664  Bernacki Marek             0.00  Łódź                       0 / 0
 665  Baran Robert               0.00  Tychy                      0 / 0
 666  Adamski Andrzej            0.00  Warszawa                   0 / 0
 667  Barszcz Damian             0.00  Zawichost                  0 / 0
 668  Chylewski Emil             0.00  Łódź                       0 / 0
 669  Ciechomski Robert          0.00  Piastów                    0 / 0
 670  Berlińska Zuzia            0.00  Piastów                    0 / 0
 671  Bednarski Bartłomiej       0.00  Łódź                       0 / 0
 672  Bartold Zbigniew           0.00  Gdynia                     0 / 0
 673  Dubek Mateusz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 674  Agnieszczak Paweł          0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 675  Adamski Franciszek         0.00  Katowice                   0 / 0
 676  Dominiak Joanna            0.00  Szczecin                   0 / 0
 677  Dubek Marek                0.00  Warszawa                   0 / 0
 678  Dzierża Iwona              0.00  Kraków                     0 / 0
 679  Drąszkowski Tomasz         0.00  Katowice                   0 / 0
 680  Czajewski Michał           0.00  Gdynia                     0 / 0
 681  Dziewulska Elżbieta        0.00  Warszawa                   0 / 0
 682  Fido Henryk                0.00  Kielce                     0 / 0
 683  Derlacki Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 684  Kuskowska Justyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 685  Mieszkowska Katarzyna      0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 686  Dzierża Dariusz            0.00  Kraków                     0 / 0
 687  Dalecka Grażyna            0.00  Łódź                       0 / 0
 688  Dziewulski Jarosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 689  Estko Izabela              0.00  Częstochowa                0 / 0
 690  Czarnecki Stefan           0.00  Pruszków                   0 / 0
 691  Dalecka Dorota             0.00  Łódź                       0 / 0
 692  Latała Sławomir            0.00  Piastów                    0 / 0
 693  Fiedoruk Bogdan            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 694  Czerwoniec Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 695  Lewiński Jacek             0.00  Wrocław                    0 / 0
 696  Dzierża Roman              0.00  Kraków                     0 / 0
 697  Chmielewski Michał         0.00  Częstochowa                0 / 0
 698  Czyż Michał                0.00  Łódź                       0 / 0
 699  Pawłowska Matylda          0.00  Warszawa                   0 / 0
 700  Krzeszewska Joanna         0.00  Łódź                       0 / 0
 701  Czerwonka Marek            0.00  Kraków                     0 / 0
 702  Czerwoniec Ewa             0.00  Warszawa                   0 / 0
 703  Piskorz Agnieszka          0.00  Kraków                     0 / 0
 704  Czarzasty Jan              0.00  Warszawa                   0 / 0
 705  Pastor Andrzej             0.00  Warszawa                   0 / 0
 706  Pilawski Paweł             0.00  Kraków                     0 / 0
 707  Czarnecki Marek            0.00  Warszawa                   0 / 0
 708  Paszek Adam                0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 709  Czerwoniec Mirosława       0.00  Warszawa                   0 / 0
 710  Penszko Marek              0.00  Warszawa                   0 / 0
 711  Neumann Mariusz            0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 712  Ćwiertka Joanna            0.00  Kraków                     0 / 0
 713  Pluszyńska Małgorzata      0.00  Jasienica                  0 / 0
 714  Kozłowski Bartłomiej       0.00  Radom                      0 / 0
 715  Giersz Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 716  Podwiązka Mariola          0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 717  Pichola Bożenna            0.00  Piastów                    0 / 0
 718  Owczarek Romuald           0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 719  Piasecki Maurycy           0.00  Tychy                      0 / 0
 720  Piskorz Henryk             0.00  Kraków                     0 / 0
 721  Napiórkowska Maria         0.00  Pruszków                   0 / 0
 722  Niedbała Dorota            0.00  Warszawa                   0 / 0
 723  Rutowicz Kinga             0.00  Piastów                    0 / 0
 724  Nagwizda Andrzej           0.00  Kraków                     0 / 0
 725  Niżnik Ryszard             0.00  Piastów                    0 / 0
 726  Orysiak Katarzyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 727  Olewińska Barbara          0.00  Warszawa                   0 / 0
 728  Natorff Maciej             0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 729  Orłowska Maryla            0.00  Katowice                   0 / 0
 730  Serafinowicz Danuta        0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 731  Olenderek Tadeusz          0.00  Katowice                   0 / 0
 732  Sapis Witalis              0.00  Słupsk                     0 / 0
 733  Pędzisz Paweł              0.00  Lipiany                    0 / 0
 734  Parfieniuk Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 735  Nowak Sławomir             0.00  Łódź                       0 / 0
 736  Rybak Tadeusz              0.00  Częstochowa                0 / 0
 737  Sapis Lucyna               0.00  Słupsk                     0 / 0
 738  Ogonowski Włodzimierz      0.00  Piastów                    0 / 0
 739  Serafinowicz Andrzej       0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 740  Łagutko Tomasz             0.00  Ośno                       0 / 0
 741  Łubniewicz Halina          0.00  Łódź                       0 / 0
 742  Sikorski Roman             0.00  Kobylnica                  0 / 0
 743  Sikorski Władysław         0.00  Bytom                      0 / 0
 744  Kula Krzysztof             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 745  Próchniak Dariusz          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 746  Łubniewicz Tatiana         0.00  Łódź                       0 / 0
 747  Łagutko Edmund             0.00  Ośno                       0 / 0
 748  Rudziński Janusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 749  Skowrońska Magdalena       0.00  Szczecin                   0 / 0
 750  Lewczuk Daniel             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 751  Przepiórkowska Joanna      0.00  Inowrocław                 0 / 0
 752  Radecka Katarzyna          0.00  Warszawa                   0 / 0
 753  Siemaszko Michał           0.00  Lipiany                    0 / 0
 754  Sitarek Justyna            0.00  Katarzynów                 0 / 0
 755  Siadak Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 756  Skrobosz Katarzyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 757  Lisiewicz Michał           0.00  Łódź                       0 / 0
 758  Tałaj Andrzej              0.00  Częstochowa                0 / 0
 759  Liśkiewicz Stanisław       0.00  Piastów                    0 / 0
 760  Banasiak Jerzy             0.00  Radom                      0 / 0
 761  Witczak Artur              0.00  Włocławek                  0 / 0
 762  Wiśniewska Agnieszka       0.00  Inowrocław                 0 / 0
 763  Wojtylak Piotr             0.00  Piastów                    0 / 0
 764  Witek Bogdan               0.00  Koszalin                   0 / 0
 765  Szałkowska Izabela         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 766  Myszka Ireneusz            0.00  Słupsk                     0 / 0
 767  Raab Norbert               0.00  Szczecin                   0 / 0
 768  Berliński Dominik          0.00  Pruszków                   0 / 0
 769  Lożyńska Ewa               0.00  Piastów                    0 / 0
 770  Lipczyński Mateusz         0.00  Sopot                      0 / 0
 771  Puchałka Edward            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 772  Puchałka Jarosław          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 773  Lewczuk Maciej             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 774  Lożyńska Hanna             0.00  Piastów                    0 / 0
 775  Michalski Jacek            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 776  Rudzińska Krystyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 777  Syguda Wieńczysław         0.00  Częstochowa                0 / 0
 778  Mocek Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 779  Libich Artur               0.00  Łódź                       0 / 0
 780  Rutowicz Daria             0.00  Piastów                    0 / 0
 781  Maciątek Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 782  Kubicka Urszula            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 783  Matysiuk Emil              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 784  Laszczka Piotr             0.00  Warszawa                   0 / 0
 785  Majewski Walerian          0.00  Inowrocław                 0 / 0
 786  Marynowski Krzysztof       0.00  Łódź                       0 / 0
 787  Mitkowski Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 788  Ługowski Jerzy             0.00  Piastów                    0 / 0
 789  Kurowski Olgierd           0.00  Łódź                       0 / 0
 790  Kuczyński Jerzy            0.00  Łowicz                     0 / 0
 791  Kucharska Dorota           0.00  Warszawa                   0 / 0
 792  Kurowski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 793  Leśniak Darek              0.00  Rumia                      0 / 0
 794  Latuszek Marcin            0.00  Mieścisko                  0 / 0
 795  Majkut Radosław            0.00  Szczecin                   0 / 0
 796  Leśniewski Kazimierz       0.00  Kielce                     0 / 0
 797  Kurowski Witold            0.00  Łódź                       0 / 0
 798  Modrzejewski Krzysztof     0.00  Warszawa                   0 / 0
 799  Mogielnicki Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 800  Mojsik Paweł               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 801  Marszał Tomasz             0.00  Kraków                     0 / 0
 802  Pomorski Marcin            0.00  Warszawa                   0 / 0
 803  Pryzowicz Michał           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 804  Próchniak Beata            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 805  Popławska Magdalena        0.00  Warszawa                   0 / 0
 806  Prudaczuk Emil             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 807  Molenda-Kass Katarzyna     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 808  Malinowski Krzysztof       0.00  Pabianice                  0 / 0
 809  Machnio Ryszard            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 810  Łysek Wojciech             0.00  Warszawa                   0 / 0
 811  Marcinkowski Jacek         0.00  Świeszyno                  0 / 0
 812  Makuch Mariusz             0.00  Zator                      0 / 0
 813  Mazur Marzena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 814  Morawski Piotr             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 815  Mroczka Elżbieta           0.00  Kraków                     0 / 0
 816  Mroziak Marzena            0.00  Warszawa                   0 / 0
 817  Wodzińska Elżbieta         0.00  Warszawa                   0 / 0
 818  Jończyk Agnieszka          0.00  Warszawa                   0 / 0
 819  Żłobiński Maciej           0.00  Katowice                   0 / 0
 820  Kupidura Szczepan          0.00  Radom                      0 / 0
 821  Szewczyk Grzegorz          0.00  Łódź                       0 / 0
 822  Płatek Jerzy               0.00  Sosnowiec                  0 / 0
 823  Bońkowski Stanisław        0.00  Warszawa                   0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie