Częstochowa 9
marca
Częstochowa 9-10 marca VI Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2002
Inowrocław 6
kwietnia
Inowrocław 6- 7 kwietnia VI Mistrzostwa KujawGrand Prix 2002
Kraków13
kwietnia
Kraków 13-14 kwietnia VI Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2002
VI Mistrzostwa Kujaw06 - 07 kwietnia 2002 — VI Mistrzostwa KujawInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Kujaw Inowrocław, 06 - 07 kwietnia 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Marcin Mroziuk (Warszawa) 10,0 4761
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 9,0 4873
 3. Dariusz Banaszek (Warszawa) 9,0 4798
 4. Joanna Stępień (Katowice) 9,0 4442
 5. Paweł Florek (Nowa Wieś Wielka) 9,0 4170
 6. Maciej Czupryniak (Milanówek) 8,0 4935
 7. Małgorzata Kania (Milanówek) 8,0 4859
 8. Karol Wyrębkiewicz (Łódź) 8,0 4666
 9. Krzysztof Bukowski (Warszawa) 8,0 4542
 10. Kamil Klinkosz (Rumia) 8,0 4468

 64 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej
II Otwarte Mistrzostwa Kujaw




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Pon, 7 Sty 2002

VI Mistrzostwa Inowrocławia w Scrabble

                                                                    VP
MIEJSCE                                              p-ty    +/-  RAZEM
------------------------------------------------------------------------
  1 Marcin Mroziuk           135 Warszawa            4761          10.0
  2 Tomasz Zwoliński         139 Warszawa            4873           9.0
  3 Dariusz Banaszek         138 Warszawa            4798           9.0
  4 Joanna Stępień           121 Katowice            4442           9.0
  5 Paweł Florek             100 Nowa Wieś Wielka    4170           9.0
  6 Maciej Czupryniak        135 Milanówek           4935           8.0
  7 Małgorzata Kania         131 Milanówek           4859           8.0
  8 Karol Wyrębkiewicz       131 Łódź                4666           8.0
  9 Krzysztof Bukowski       120 Warszawa            4542           8.0
 10 Kamil Klinkosz           110 Rumia               4468           8.0
 11 Wojciech Usakiewicz      135 Warszawa            4377           8.0
 12 Mariusz Wrześniewski     128 Warszawa            4771           7.0
 13 Mateusz Żbikowski        134 Warszawa            4733           7.0
 14 Marek Roszak             119 Poznań              4674           7.0
 15 Wojciech Zemło           129 Łódź                4646           7.0
 16 Zbigniew Wietecki        120 Gorzów Wielkop.     4627           7.0
 17 Andrzej Kwiatkowski      116 Warszawa            4555           7.0
 18 Andrzej Rechowicz        123 Katowice            4449           7.0
 19 Mariusz Kubicki          121 Inowrocław          4367           7.0
 20 Radosław Konca           130 Warszawa            4341           7.0
 21 Halina Roszak            111 Poznań              4265           7.0
 22 Roman Sulima             100 Warszawa            4137           7.0
 23 Bogusław Puchalski       104 Włocławek           4087           7.0
 24 Stefan Dawidson          108 Częstochowa         3973           7.0
 25 Sergiusz Puchalski       117 Włocławek           4521           6.0
 26 Mariusz Skrobosz         137 Warszawa            4506           6.0
 27 Piotr Rosół              107 Warszawa            4501           6.0
 28 Jarosław Puchalski       107 Łódź                4467           6.0
 29 Maciej Perzyński         100 Piła                4434           6.0
 30 Sławomir Kordjalik       116 Warszawa            4355           6.0
 31 Aleksander Puchalski     114 Włocławek           4333           6.0
 32 Wojciech Próchniewicz    114 Warszawa            4185           6.0
 33 Paweł Opyc               100 Warszawa            4166           6.0
 34 Lucyna Śniadach          111 Rumia               4143           6.0
 35 Maciej Gałecki           121 Łódź                4132           6.0
 36 Ania Pendowska           100 Rumia               3919           6.0
 37 Filip Warzecha           110 Rumia               4225           5.5
 38 Stanisław Rydzik         130 Warszawa            4596           5.0
 39 Marek Dudkiewicz         105 Milanówek           4576           5.0
 40 Andrzej Tyczyno          117 Bydgoszcz           4386           5.0
 41 Krzysztof Mówka          100 Toruń               4196           5.0
 42 Tomasz Żbikowski         107 Warszawa            4159           5.0
 43 Beata Madej              109 Lublin              4113           5.0
 44 Marek Syczuk             100 Warszawa            3993           5.0
 45 Joanna Juszczak          100 Warszawa            3939           5.0
 46 Grzegorz Pukniel         102 Lublin              3925           5.0
 47 Jędrzej Florek           100 Nowa Wieś Wielka    3853           5.0
 48 Eugeniusz Wróblewski     104 Inowrocław          3029           5.0
 49 Jan Ziółkowski           101 Rumia               3842           4.5
 50 Krzysztof Usakiewicz     121 Warszawa            4643           4.0
 51 Małgorzata Niciporuk     100 Rumia               4175           4.0
 52 Lucyna Korga             108 Zabrze              4151           4.0
 53 Mariusz Michalski        100 Inowrocław          4085           4.0
 54 Dawid Pikul              100 Poznań              3946           4.0
 55 Renata Rosół             100 Warszawa            3845           4.0
 56 Andrzej Szmidtke         112 Bolszewo            2117           4.0
 57 Piotr Ingling            100 Warszawa            3731           3.5
 58 Andrzej Gostomski        100 Łódź                3659           3.0
 59 Paulina Hennig           100 Gniezno             2898           3.0
 60 Wojciech Gołęcki         100 Inowrocław          2772           3.0
 61 Beata Piotrowska         107 Łódź                4053           2.5
 62 Mirosław Przepiórkowski  100 Inowrocław          3263           2.0
 63 Andrzej Pikul            100 Poznań              2060           2.0
 64 Stanisław Gajos          100 Strzelno            1393           0.5

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Pon, 8 Kwi 2002

   1  Tomasz Zwoliński         139 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    1   32  Kamil Klinkosz           110   +  476:287   160
   2    2   11  Stanisław Rydzik         130   +  442:266   180
   3    1    2  Dariusz Banaszek         138   -  278:335    88
   4    6    7  Mateusz Żbikowski        134   +  415:307   184
   5    3   39  Marek Dudkiewicz         105   +  438:276   155
   6    3    9  Karol Wyrębkiewicz       131   +  414:247   181
   7    2    8  Małgorzata Kania         131   +  457:381   181
   8    2    4  Maciej Czupryniak        135   -  363:391    85
   9    3   14  Andrzej Rechowicz        123   +  391:357   173
  10    3    6  Marcin Mroziuk           135   -  336:484    85
  11    4   12  Wojciech Zemło           129   +  457:405   179
  12    2    8  Małgorzata Kania         131   +  406:303   181
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1832 / 12 partii


   2  Dariusz Banaszek         138 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    2   33  Beata Madej              109   +  494:202   159
   2    1   37  Jarosław Puchalski       107   +  433:280   157
   3    1    1  Tomasz Zwoliński         139   +  335:278   189
   4    2    5  Wojciech Usakiewicz      135   +  473:294   185
   5    1   24  Andrzej Kwiatkowski      116   +  438:404   166
   6    1   14  Andrzej Rechowicz        123   +  408:358   173
   7    1    4  Maciej Czupryniak        135   +  445:343   185
   8    1    6  Marcin Mroziuk           135   -  353:355    85
   9    1    8  Małgorzata Kania         131   +  385:334   181
  10    1   15  Joanna Stępień           121   -  336:380    71
  11    1    6  Marcin Mroziuk           135   -  276:393    85
  12    3    5  Wojciech Usakiewicz      135   +  422:273   185
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1821 / 12 partii


   3  Mariusz Skrobosz         137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    3   34  Lucyna Korga             108   +  354:324   158
   2   13   27  Wojciech Próchniewicz    114   +  404:302   164
   3    7    8  Małgorzata Kania         131   +  395:370   181
   4    3   10  Radosław Konca           130   -  376:429    80
   5    6    6  Marcin Mroziuk           135   -  366:409    85
   6    9   37  Jarosław Puchalski       107   +  444:398   157
   7    6    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  290:502    81
   8    9    7  Mateusz Żbikowski        134   -  331:623    84
   9   15   32  Kamil Klinkosz           110   -  336:393    60
  10   17   22  Sergiusz Puchalski       117   -  392:421    67
  11   21   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  355:317   150
  12   17   39  Marek Dudkiewicz         105   +  463:403   155
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1422 / 12 partii


   4  Maciej Czupryniak        135 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    4   35  Piotr Rosół              107   +  456:376   157
   2    4    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  297:417    85
   3   10   38  Tomasz Żbikowski         107   +  384:350   157
   4    9   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  471:277   150
   5    4   21  Marek Roszak             119   +  571:404   169
   6    2   24  Andrzej Kwiatkowski      116   +  446:325   166
   7    1    2  Dariusz Banaszek         138   -  343:445    88
   8    2    1  Tomasz Zwoliński         139   +  391:363   189
   9    2    6  Marcin Mroziuk           135   +  412:279   185
  10    2   61  Paweł Florek             100   -  303:411    50
  11    3    8  Małgorzata Kania         131   -  341:463    81
  12    5   12  Wojciech Zemło           129   +  520:326   179
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1656 / 12 partii


   5  Wojciech Usakiewicz      135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    5   36  Beata Piotrowska         107   +  444:316   157
   2    4    4  Maciej Czupryniak        135   +  417:297   185
   3    2    9  Karol Wyrębkiewicz       131   +  357:296   181
   4    2    2  Dariusz Banaszek         138   -  294:473    88
   5    7    8  Małgorzata Kania         131   -  364:387    81
   6   11   59  Maciej Perzyński         100   -  277:414    50
   7   15   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  355:339   150
   8   13   26  Aleksander Puchalski     114   +  449:331   164
   9    9   54  Roman Sulima             100   +  328:290   150
  10    7   14  Andrzej Rechowicz        123   +  463:354   173
  11    5   19  Krzysztof Bukowski       120   +  356:334   170
  12    3    2  Dariusz Banaszek         138   -  273:422    88
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1637 / 12 partii


   6  Marcin Mroziuk           135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    6   37  Jarosław Puchalski       107   -  292:544    57
   2   28   32  Kamil Klinkosz           110   +  357:352   160
   3   20   26  Aleksander Puchalski     114   +  435:320   164
   4   11   27  Wojciech Próchniewicz    114   +  449:183   164
   5    6    3  Mariusz Skrobosz         137   +  409:366   187
   6    4   10  Radosław Konca           130   +  452:286   180
   7    3   14  Andrzej Rechowicz        123   +  411:374   173
   8    1    2  Dariusz Banaszek         138   +  355:353   188
   9    2    4  Maciej Czupryniak        135   -  279:412    85
  10    3    1  Tomasz Zwoliński         139   +  484:336   189
  11    1    2  Dariusz Banaszek         138   +  393:276   188
  12    1   61  Paweł Florek             100   +  445:298   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1885 / 12 partii


   7  Mateusz Żbikowski        134 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    7   38  Tomasz Żbikowski         107   +  467:403   157
   2    3   20  Zbigniew Wietecki        120   -  260:377    70
   3   12   51  Mariusz Michalski        100   +  469:296   150
   4    6    1  Tomasz Zwoliński         139   -  307:415    89
   5   12   25  Sławomir Kordjalik       116   -  339:380    66
   6   18   32  Kamil Klinkosz           110   +  438:279   160
   7   12   37  Jarosław Puchalski       107   +  416:297   157
   8    9    3  Mariusz Skrobosz         137   +  623:331   187
   9    5   61  Paweł Florek             100   -  306:360    50
  10    8   16  Maciej Gałecki           121   +  410:362   171
  11    6   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  297:480    78
  12    9   22  Sergiusz Puchalski       117   +  401:305   167
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1502 / 12 partii


   8  Małgorzata Kania         131 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    8   39  Marek Dudkiewicz         105   +  380:335   155
   2   10   44  Paweł Opyc               100   +  361:333   150
   3    7    3  Mariusz Skrobosz         137   -  370:395    87
   4   10   25  Sławomir Kordjalik       116   +  407:388   166
   5    7    5  Wojciech Usakiewicz      135   +  387:364   185
   6    5   18  Mariusz Kubicki          121   +  548:297   171
   7    2    1  Tomasz Zwoliński         139   -  381:457    89
   8    3   24  Andrzej Kwiatkowski      116   +  474:292   166
   9    1    2  Dariusz Banaszek         138   -  334:385    88
  10    4   21  Marek Roszak             119   +  451:300   169
  11    3    4  Maciej Czupryniak        135   +  463:341   185
  12    2    1  Tomasz Zwoliński         139   -  303:406    89
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1700 / 12 partii


   9  Karol Wyrębkiewicz       131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    9   40  Bogusław Puchalski       104   +  441:223   154
   2    5   22  Sergiusz Puchalski       117   +  456:425   167
   3    2    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  296:357    85
   4    7   11  Stanisław Rydzik         130   +  365:281   180
   5    5   37  Jarosław Puchalski       107   +  463:302   157
   6    3    1  Tomasz Zwoliński         139   -  247:414    89
   7    6    3  Mariusz Skrobosz         137   +  502:290   187
   8    4   21  Marek Roszak             119   +  390:344   169
   9    4   15  Joanna Stępień           121   -  352:523    71
  10    5   12  Wojciech Zemło           129   -  292:392    79
  11    8   20  Zbigniew Wietecki        120   +  425:413   170
  12    6   21  Marek Roszak             119   +  437:426   169
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1677 / 12 partii


  10  Radosław Konca           130 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   10   41  Grzegorz Pukniel         102   +  387:320   152
   2    9   23  Andrzej Tyczyno          117   +  397:336   167
   3    5   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  398:347   150
   4    3    3  Mariusz Skrobosz         137   +  429:376   187
   5    2   14  Andrzej Rechowicz        123   -  330:346    73
   6    4    6  Marcin Mroziuk           135   -  286:452    85
   7    8   54  Roman Sulima             100   -  305:325    50
   8   12   18  Mariusz Kubicki          121   -  265:461    71
   9   17   33  Beata Madej              109   +  398:376   159
  10   14   27  Wojciech Próchniewicz    114   +  369:366   164
  11   10   32  Kamil Klinkosz           110   -  356:417    60
  12   13   25  Sławomir Kordjalik       116   +  421:329   166
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1484 / 12 partii


  11  Stanisław Rydzik         130 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   11   42  Jan Ziółkowski           101   +  474:346   151
   2    2    1  Tomasz Zwoliński         139   -  266:442    89
   3   11   34  Lucyna Korga             108   +  439:331   158
   4    7    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  281:365    81
   5   14   19  Krzysztof Bukowski       120   -  383:421    70
   6   17   20  Zbigniew Wietecki        120   -  330:389    70
   7   22   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  364:439    78
   8   25   31  Filip Warzecha           110   -  335:416    60
   9   26   41  Grzegorz Pukniel         102   +  427:320   152
  10   25   29  Lucyna Śniadach          111   -  361:383    61
  11   26   49  Piotr Ingling            100   +  538:268   150
  12   23   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  398:312   171
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1291 / 12 partii


  12  Wojciech Zemło           129 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   12   43  Małgorzata Niciporuk     100   -  345:358    50
   2   19   42  Jan Ziółkowski           101   +  362:318   151
   3   15   49  Piotr Ingling            100   +  363:340   150
   4   12   18  Mariusz Kubicki          121   -  411:431    71
   5   13   32  Kamil Klinkosz           110   +  438:372   160
   6    8   39  Marek Dudkiewicz         105   +  448:325   155
   7    5   21  Marek Roszak             119   -  345:404    69
   8    8   63  Eugeniusz Wróblewski     104   +  415:369   154
   9    6   24  Andrzej Kwiatkowski      116   +  396:278   166
  10    5    9  Karol Wyrębkiewicz       131   +  392:292   181
  11    4    1  Tomasz Zwoliński         139   -  405:457    89
  12    5    4  Maciej Czupryniak        135   -  326:520    85
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1481 / 12 partii


  13  Mariusz Wrześniewski     128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   13   44  Paweł Opyc               100   -  325:376    50
   2   21   39  Marek Dudkiewicz         105   -  361:382    55
   3   24   55  Krzysztof Mówka          100   +  374:303   150
   4   19   45  Marek Syczuk             100   -  374:387    50
   5   23   38  Tomasz Żbikowski         107   +  369:337   157
   6   19   34  Lucyna Korga             108   -  365:440    58
   7   22   11  Stanisław Rydzik         130   +  439:364   180
   8   18   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  370:320   150
   9   13   23  Andrzej Tyczyno          117   +  554:271   167
  10    9   24  Andrzej Kwiatkowski      116   +  416:339   166
  11    6    7  Mateusz Żbikowski        134   +  480:297   184
  12    4   15  Joanna Stępień           121   -  344:349    71
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1438 / 12 partii


  14  Andrzej Rechowicz        123 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   14   45  Marek Syczuk             100   +  401:370   150
   2    8   30  Halina Roszak            111   +  382:296   161
   3    6   18  Mariusz Kubicki          121   +  335:311   171
   4    4   15  Joanna Stępień           121   +  380:322   171
   5    2   10  Radosław Konca           130   +  346:330   180
   6    1    2  Dariusz Banaszek         138   -  358:408    88
   7    3    6  Marcin Mroziuk           135   -  374:411    85
   8    5   59  Maciej Perzyński         100   +  359:314   150
   9    3    1  Tomasz Zwoliński         139   -  357:391    89
  10    7    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  354:463    85
  11    9   59  Maciej Perzyński         100   +  437:410   150
  12    7   19  Krzysztof Bukowski       120   -  366:440    70
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1550 / 12 partii


  15  Joanna Stępień           121 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   15   46  Andrzej Gostomski        100   +  305:304   150
   2   15   59  Maciej Perzyński         100   +  415:337   150
   3    8   22  Sergiusz Puchalski       117   +  404:394   167
   4    4   14  Andrzej Rechowicz        123   -  322:380    73
   5   10   62  Stefan Dawidson          108   +  395:309   158
   6    6   61  Paweł Florek             100   -  342:351    50
   7    9   18  Mariusz Kubicki          121   +  360:333   171
   8    6   54  Roman Sulima             100   +  344:297   150
   9    4    9  Karol Wyrębkiewicz       131   +  523:352   181
  10    1    2  Dariusz Banaszek         138   +  380:336   188
  11    2   61  Paweł Florek             100   -  303:335    50
  12    4   13  Mariusz Wrześniewski     128   +  349:344   178
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1666 / 12 partii


  16  Maciej Gałecki           121 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   16   47  Ania Pendowska           100   +  367:311   150
   2   11   25  Sławomir Kordjalik       116   -  301:447    66
   3   17   61  Paweł Florek             100   -  338:360    50
   4   22   54  Roman Sulima             100   -  223:405    50
   5   28   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  417:310   150
   6   23   57  Dawid Pikul              100   +  370:306   150
   7   18   33  Beata Madej              109   +  375:320   159
   8   14   30  Halina Roszak            111   +  413:259   161
   9   11   40  Bogusław Puchalski       104   +  318:300   154
  10    8    7  Mateusz Żbikowski        134   -  362:410    84
  11   11   54  Roman Sulima             100   -  304:358    50
  12   15   40  Bogusław Puchalski       104   -  344:363    54
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1278 / 12 partii


  17  Krzysztof Usakiewicz     121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   17   48  Joanna Juszczak          100   -  347:404    50
   2   18   61  Paweł Florek             100   -  309:319    50
   3   26   54  Roman Sulima             100   -  327:338    50
   4   30   29  Lucyna Śniadach          111   -  347:432    61
   5   31   42  Jan Ziółkowski           101   +  524:272   151
   6   27   38  Tomasz Żbikowski         107   +  462:250   157
   7   21   31  Filip Warzecha           110   +  548:242   160
   8   15   27  Wojciech Próchniewicz    114   -  385:487    64
   9   21   22  Sergiusz Puchalski       117   -  319:342    67
  10   23   64  Wojciech Gołęcki         100   +  372:340   150
  11   20   31  Filip Warzecha           110   -  391:481    60
  12   23   11  Stanisław Rydzik         130   -  312:398    80
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1100 / 12 partii


  18  Mariusz Kubicki          121 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   18   49  Piotr Ingling            100   +  329:319   150
   2   14   26  Aleksander Puchalski     114   +  434:308   164
   3    6   14  Andrzej Rechowicz        123   -  311:335    73
   4   12   12  Wojciech Zemło           129   +  431:411   179
   5    8   30  Halina Roszak            111   +  380:316   161
   6    5    8  Małgorzata Kania         131   -  297:548    81
   7    9   15  Joanna Stępień           121   -  333:360    71
   8   12   10  Radosław Konca           130   +  461:265   180
   9    8   19  Krzysztof Bukowski       120   -  302:352    70
  10   11   20  Zbigniew Wietecki        120   -  314:402    70
  11   15   48  Joanna Juszczak          100   +  456: 24   150
  12   12   37  Jarosław Puchalski       107   +  319:307   157
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1506 / 12 partii


  19  Krzysztof Bukowski       120 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   19   50  Renata Rosół             100   +  419:278   150
   2    6   21  Marek Roszak             119   -  380:422    69
   3    9   37  Jarosław Puchalski       107   -  291:395    57
   4   17   38  Tomasz Żbikowski         107   +  371:337   157
   5   14   11  Stanisław Rydzik         130   +  421:383   180
   6   10   25  Sławomir Kordjalik       116   -  326:391    66
   7   14   34  Lucyna Korga             108   +  378:344   158
   8   11   35  Piotr Rosół              107   +  446:399   157
   9    8   18  Mariusz Kubicki          121   +  352:302   171
  10    6   59  Maciej Perzyński         100   +  384:366   150
  11    5    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  334:356    85
  12    7   14  Andrzej Rechowicz        123   +  440:366   173
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1573 / 12 partii


  20  Zbigniew Wietecki        120 Gorzów Wielkop.  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   20   51  Mariusz Michalski        100   +  460:339   150
   2    3    7  Mateusz Żbikowski        134   +  377:260   184
   3    3   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  368:503    66
   4    5   37  Jarosław Puchalski       107   -  358:383    57
   5   11   23  Andrzej Tyczyno          117   -  300:437    67
   6   17   11  Stanisław Rydzik         130   +  389:330   180
   7   13   39  Marek Dudkiewicz         105   +  407:385   155
   8   10   25  Sławomir Kordjalik       116   +  405:285   166
   9    7   21  Marek Roszak             119   -  327:415    69
  10   11   18  Mariusz Kubicki          121   +  402:314   171
  11    8    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  413:425    81
  12   10   35  Piotr Rosół              107   +  421:293   157
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1503 / 12 partii


  21  Marek Roszak             119 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   21   52  Paulina Hennig           100   +  411:250   150
   2    6   19  Krzysztof Bukowski       120   +  422:380   170
   3    4   25  Sławomir Kordjalik       116   +  434:302   166
   4    1   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  338:345    66
   5    4    4  Maciej Czupryniak        135   -  404:571    85
   6    7   23  Andrzej Tyczyno          117   +  372:342   167
   7    5   12  Wojciech Zemło           129   +  404:345   179
   8    4    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  344:390    81
   9    7   20  Zbigniew Wietecki        120   +  415:327   170
  10    4    8  Małgorzata Kania         131   -  300:451    81
  11    7   37  Jarosław Puchalski       107   +  404:355   157
  12    6    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  426:437    81
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1553 / 12 partii


  22  Sergiusz Puchalski       117 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   22   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  439:303   150
   2    5    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  425:456    81
   3    8   15  Joanna Stępień           121   -  394:404    71
   4   16   62  Stefan Dawidson          108   -  339:436    58
   5   22   31  Filip Warzecha           110   -  346:453    60
   6   26   46  Andrzej Gostomski        100   +  408:326   150
   7   20   64  Wojciech Gołęcki         100   +  403:284   150
   8   16   23  Andrzej Tyczyno          117   -  311:351    67
   9   21   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  342:319   171
  10   17    3  Mariusz Skrobosz         137   +  421:392   187
  11   12   40  Bogusław Puchalski       104   +  388:314   154
  12    9    7  Mateusz Żbikowski        134   -  305:401    84
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1383 / 12 partii


  23  Andrzej Tyczyno          117 Bydgoszcz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   23   54  Roman Sulima             100   +  391:322   150
   2    9   10  Radosław Konca           130   -  336:397    80
   3   13   48  Joanna Juszczak          100   +  440:345   150
   4    8   39  Marek Dudkiewicz         105   -  357:476    55
   5   11   20  Zbigniew Wietecki        120   +  437:300   170
   6    7   21  Marek Roszak             119   -  342:372    69
   7   11   63  Eugeniusz Wróblewski     104   -  335:337    54
   8   16   22  Sergiusz Puchalski       117   +  351:311   167
   9   13   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  271:554    78
  10   18   44  Paweł Opyc               100   +  378:210   150
  11   14   35  Piotr Rosół              107   -  337:523    57
  12   18   26  Aleksander Puchalski     114   -  411:419    64
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1244 / 12 partii


  24  Andrzej Kwiatkowski      116 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   24   55  Krzysztof Mówka          100   +  402:345   150
   2    7   48  Joanna Juszczak          100   +  433:314   150
   3    3   20  Zbigniew Wietecki        120   +  503:368   170
   4    1   21  Marek Roszak             119   +  345:338   169
   5    1    2  Dariusz Banaszek         138   -  404:438    88
   6    2    4  Maciej Czupryniak        135   -  325:446    85
   7    4   61  Paweł Florek             100   +  425:311   150
   8    3    8  Małgorzata Kania         131   -  292:474    81
   9    6   12  Wojciech Zemło           129   -  278:396    79
  10    9   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  339:416    78
  11   13   39  Marek Dudkiewicz         105   +  441:355   155
  12   11   59  Maciej Perzyński         100   +  368:261   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1505 / 12 partii


  25  Sławomir Kordjalik       116 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   25   56  Andrzej Pikul            100   +  360:297   150
   2   11   16  Maciej Gałecki           121   +  447:301   171
   3    4   21  Marek Roszak             119   -  302:434    69
   4   10    8  Małgorzata Kania         131   -  388:407    81
   5   12    7  Mateusz Żbikowski        134   +  380:339   184
   6   10   19  Krzysztof Bukowski       120   +  391:326   170
   7    7   59  Maciej Perzyński         100   -  354:370    50
   8   10   20  Zbigniew Wietecki        120   -  285:405    70
   9   14   37  Jarosław Puchalski       107   -  297:429    57
  10   20   55  Krzysztof Mówka          100   +  379:351   150
  11   16   26  Aleksander Puchalski     114   +  443:378   164
  12   13   10  Radosław Konca           130   -  329:421    80
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1396 / 12 partii


  26  Aleksander Puchalski     114 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   26   57  Dawid Pikul              100   +  340:322   150
   2   14   18  Mariusz Kubicki          121   -  308:434    71
   3   20    6  Marcin Mroziuk           135   -  320:435    85
   4   23   36  Beata Piotrowska         107   +  346:337   157
   5   18   49  Piotr Ingling            100   +  413:329   150
   6   14   54  Roman Sulima             100   -  353:507    50
   7   17   51  Mariusz Michalski        100   +  388:324   150
   8   13    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  331:449    85
   9   16   48  Joanna Juszczak          100   +  399:377   150
  10   12   32  Kamil Klinkosz           110   -  338:379    60
  11   16   25  Sławomir Kordjalik       116   -  378:443    66
  12   18   23  Andrzej Tyczyno          117   +  419:411   167
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1341 / 12 partii


  27  Wojciech Próchniewicz    114 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   27   58  Stanisław Gajos          100   +  341:280   150
   2   13    3  Mariusz Skrobosz         137   -  302:404    87
   3   21   41  Grzegorz Pukniel         102   +  439:299   152
   4   11    6  Marcin Mroziuk           135   -  183:449    85
   5   20   40  Bogusław Puchalski       104   -  350:366    54
   6   24   47  Ania Pendowska           100   +  331:312   150
   7   19   62  Stefan Dawidson          108   +  392:266   158
   8   15   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  487:385   171
   9   10   59  Maciej Perzyński         100   -  232:473    50
  10   14   10  Radosław Konca           130   -  366:369    80
  11   18   60  Jędrzej Florek           100   +  444:254   150
  12   14   30  Halina Roszak            111   -  318:368    61
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1348 / 12 partii


  28  Andrzej Szmidtke         112 Bolszewo         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   28   59  Maciej Perzyński         100   -  302:314    50
   2   27   56  Andrzej Pikul            100   +  307:248   150
   3   22   60  Jędrzej Florek           100   +  443:264   150
   4   13   30  Halina Roszak            111   -  349:412    61
   5   16   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  369:309   150
   6   13   33  Beata Madej              109   +  347:285   159
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =   720 /  6 partii


  29  Lucyna Śniadach          111 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   29   60  Jędrzej Florek           100   -  311:360    50
   2   25   47  Ania Pendowska           100   -  321:356    50
   3   28   36  Beata Piotrowska         107   -  355:369    57
   4   30   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  432:347   171
   5   24   55  Krzysztof Mówka          100   -  326:367    50
   6   28   36  Beata Piotrowska         107   -  386:477    57
   7   27   41  Grzegorz Pukniel         102   -  325:362    52
   8   29   42  Jan Ziółkowski           101   +  327:304   151
   9   28   46  Andrzej Gostomski        100   +  297:267   150
  10   25   11  Stanisław Rydzik         130   +  383:361   180
  11   22   55  Krzysztof Mówka          100   +  358:341   150
  12   20   48  Joanna Juszczak          100   +  322:317   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1268 / 12 partii


  30  Halina Roszak            111 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   30   61  Paweł Florek             100   +  395:351   150
   2    8   14  Andrzej Rechowicz        123   -  296:382    73
   3   16   35  Piotr Rosół              107   +  359:340   157
   4   13   28  Andrzej Szmidtke         112   +  412:349   162
   5    8   18  Mariusz Kubicki          121   -  316:380    71
   6   12   48  Joanna Juszczak          100   +  401:313   150
   7   10   40  Bogusław Puchalski       104   -  276:411    54
   8   14   16  Maciej Gałecki           121   -  259:413    71
   9   18   47  Ania Pendowska           100   +  406:270   150
  10   13   54  Roman Sulima             100   -  342:349    50
  11   17   33  Beata Madej              109   +  435:307   159
  12   14   27  Wojciech Próchniewicz    114   +  368:318   164
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1411 / 12 partii


  31  Filip Warzecha           110 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   16   38  Tomasz Żbikowski         107   -  351:360    57
   3   23   40  Bogusław Puchalski       104   -  361:382    54
   4   28   64  Wojciech Gołęcki         100   +  333:274   150
   5   22   22  Sergiusz Puchalski       117   +  453:346   167
   6   16   63  Eugeniusz Wróblewski     104   -  280:372    54
   7   21   17  Krzysztof Usakiewicz     121   -  242:548    71
   8   25   11  Stanisław Rydzik         130   +  416:335   180
   9   20   39  Marek Dudkiewicz         105   -  356:446    55
  10   24   34  Lucyna Korga             108   +  347:324   158
  11   20   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  481:391   171
  12   16   62  Stefan Dawidson          108   -  305:374    58
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1175 / 11 partii


  32  Kamil Klinkosz           110 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński         139   -  287:476    89
   2   28    6  Marcin Mroziuk           135   -  352:357    85
   3   27   57  Dawid Pikul              100   +  437:306   150
   4   24   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  391:279   150
   5   13   12  Wojciech Zemło           129   -  372:438    79
   6   18    7  Mateusz Żbikowski        134   -  279:438    84
   7   23   36  Beata Piotrowska         107   +  368:331   157
   8   19   34  Lucyna Korga             108   +  374:327   158
   9   15    3  Mariusz Skrobosz         137   +  393:336   187
  10   12   26  Aleksander Puchalski     114   +  379:338   164
  11   10   10  Radosław Konca           130   +  417:356   180
  12    8   54  Roman Sulima             100   +  419:284   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1633 / 12 partii


  33  Beata Madej              109 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Banaszek         138   -  202:494    88
   2   31   62  Stefan Dawidson          108   -  279:356    58
   3   30   56  Andrzej Pikul            100   +  427:296   150
   4   26   50  Renata Rosół             100   +  406:339   150
   5   19   47  Ania Pendowska           100   +  426:307   150
   6   13   28  Andrzej Szmidtke         112   -  285:347    62
   7   18   16  Maciej Gałecki           121   -  320:375    71
   8   22   45  Marek Syczuk             100   +  389:298   150
   9   17   10  Radosław Konca           130   -  376:398    80
  10   21   57  Dawid Pikul              100   +  411:282   150
  11   17   30  Halina Roszak            111   -  307:435    61
  12   19   44  Paweł Opyc               100   -  285:313    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1220 / 12 partii


  34  Lucyna Korga             108 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Skrobosz         137   -  324:354    87
   2   22   54  Roman Sulima             100   +  422:330   150
   3   11   11  Stanisław Rydzik         130   -  331:439    80
   4   18   48  Joanna Juszczak          100   -  340:382    50
   5   25   44  Paweł Opyc               100   +  380:298   150
   6   19   13  Mariusz Wrześniewski     128   +  440:365   178
   7   14   19  Krzysztof Bukowski       120   -  344:378    70
   8   19   32  Kamil Klinkosz           110   -  327:374    60
   9   22   43  Małgorzata Niciporuk     100   -  287:387    50
  10   24   31  Filip Warzecha           110   -  324:347    60
  11   27   51  Mariusz Michalski        100   -  293:360    50
  12   28   49  Piotr Ingling            100   +  339:330   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1135 / 12 partii


  35  Piotr Rosół              107 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    4    4  Maciej Czupryniak        135   -  376:456    85
   2   17   45  Marek Syczuk             100   +  305:298   150
   3   16   30  Halina Roszak            111   -  340:359    61
   4   21   51  Mariusz Michalski        100   -  305:360    50
   5   26   36  Beata Piotrowska         107   +  403:358   157
   6   21   49  Piotr Ingling            100   +  381:310   150
   7   16   48  Joanna Juszczak          100   +  474:306   150
   8   11   19  Krzysztof Bukowski       120   -  399:446    70
   9   12   63  Eugeniusz Wróblewski     104   +  400:286   154
  10   10   37  Jarosław Puchalski       107   -  302:406    57
  11   14   23  Andrzej Tyczyno          117   +  523:337   167
  12   10   20  Zbigniew Wietecki        120   -  293:421    70
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1321 / 12 partii


  36  Beata Piotrowska         107 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    5    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  316:444    85
   2   24   49  Piotr Ingling            100   -  302:384    50
   3   28   29  Lucyna Śniadach          111   +  369:355   161
   4   23   26  Aleksander Puchalski     114   -  337:346    64
   5   26   35  Piotr Rosół              107   -  358:403    57
   6   28   29  Lucyna Śniadach          111   +  477:386   161
   7   23   32  Kamil Klinkosz           110   -  331:368    60
   8   26   38  Tomasz Żbikowski         107   -  300:341    57
   9   27   64  Wojciech Gołęcki         100   -  295:321    50
  10            PAUZA
  11   29   42  Jan Ziółkowski           101   -  332:360    51
  12   30   52  Paulina Hennig           100   -  336:338    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =   846 / 11 partii


  37  Jarosław Puchalski       107 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    6    6  Marcin Mroziuk           135   +  544:292   185
   2    1    2  Dariusz Banaszek         138   -  280:433    88
   3    9   19  Krzysztof Bukowski       120   +  395:291   170
   4    5   20  Zbigniew Wietecki        120   +  383:358   170
   5    5    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  302:463    81
   6    9    3  Mariusz Skrobosz         137   -  398:444    87
   7   12    7  Mateusz Żbikowski        134   -  297:416    84
   8   17   39  Marek Dudkiewicz         105   +  371:358   155
   9   14   25  Sławomir Kordjalik       116   +  429:297   166
  10   10   35  Piotr Rosół              107   +  406:302   157
  11    7   21  Marek Roszak             119   -  355:404    69
  12   12   18  Mariusz Kubicki          121   -  307:319    71
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1483 / 12 partii


  38  Tomasz Żbikowski         107 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mateusz Żbikowski        134   -  403:467    84
   2   16   31  Filip Warzecha           110   +  360:351   160
   3   10    4  Maciej Czupryniak        135   -  350:384    85
   4   17   19  Krzysztof Bukowski       120   -  337:371    70
   5   23   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  337:369    78
   6   27   17  Krzysztof Usakiewicz     121   -  250:462    71
   7   29   50  Renata Rosół             100   +  387:267   150
   8   26   36  Beata Piotrowska         107   +  341:300   157
   9   23   44  Paweł Opyc               100   -  284:399    50
  10   26   51  Mariusz Michalski        100   +  373:371   150
  11   23   44  Paweł Opyc               100   -  348:391    50
  12   25   51  Mariusz Michalski        100   +  389:388   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1255 / 12 partii


  39  Marek Dudkiewicz         105 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Kania         131   -  335:380    81
   2   21   13  Mariusz Wrześniewski     128   +  382:361   178
   3   14   44  Paweł Opyc               100   +  454:346   150
   4    8   23  Andrzej Tyczyno          117   +  476:357   167
   5    3    1  Tomasz Zwoliński         139   -  276:438    89
   6    8   12  Wojciech Zemło           129   -  325:448    79
   7   13   20  Zbigniew Wietecki        120   -  385:407    70
   8   17   37  Jarosław Puchalski       107   -  358:371    57
   9   20   31  Filip Warzecha           110   +  446:356   160
  10   16   62  Stefan Dawidson          108   +  381:313   158
  11   13   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  355:441    66
  12   17    3  Mariusz Skrobosz         137   -  403:463    87
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1342 / 12 partii


  40  Bogusław Puchalski       104 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    9    9  Karol Wyrębkiewicz       131   -  223:441    81
   2   30   52  Paulina Hennig           100   +  342:286   150
   3   23   31  Filip Warzecha           110   +  382:361   160
   4   15   59  Maciej Perzyński         100   -  327:436    50
   5   20   27  Wojciech Próchniewicz    114   +  366:350   164
   6   15   62  Stefan Dawidson          108   +  401:295   158
   7   10   30  Halina Roszak            111   +  411:276   161
   8    7   61  Paweł Florek             100   -  292:321    50
   9   11   16  Maciej Gałecki           121   -  300:318    71
  10   15   63  Eugeniusz Wróblewski     104   +  366:271   154
  11   12   22  Sergiusz Puchalski       117   -  314:388    67
  12   15   16  Maciej Gałecki           121   +  363:344   171
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1437 / 12 partii


  41  Grzegorz Pukniel         102 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   10   10  Radosław Konca           130   -  320:387    80
   2   23   57  Dawid Pikul              100   +  314:313   150
   3   21   27  Wojciech Próchniewicz    114   -  299:439    64
   4   25   46  Andrzej Gostomski        100   -  270:320    50
   5   29   60  Jędrzej Florek           100   +  368:280   150
   6   25   64  Wojciech Gołęcki         100   -  293:321    50
   7   27   29  Lucyna Śniadach          111   +  362:325   161
   8   23   62  Stefan Dawidson          108   -  298:438    58
   9   26   11  Stanisław Rydzik         130   -  320:427    80
  10   27   45  Marek Syczuk             100   +  292:285   150
  11   25   64  Wojciech Gołęcki         100   +  394:308   150
  12   22   63  Eugeniusz Wróblewski     104   -  395:411    54
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1197 / 12 partii


  42  Jan Ziółkowski           101 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   11   11  Stanisław Rydzik         130   -  346:474    80
   2   19   12  Wojciech Zemło           129   -  318:362    79
   3   25   45  Marek Syczuk             100   -  363:384    50
   4   29   55  Krzysztof Mówka          100   -  304:420    50
   5   31   17  Krzysztof Usakiewicz     121   -  272:524    71
   6   31   56  Andrzej Pikul            100   +  329:322   150
   7            PAUZA
   8   29   29  Lucyna Śniadach          111   -  304:327    61
   9   30   50  Renata Rosół             100   -  256:386    50
  10   29   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  352:270   150
  11   29   36  Beata Piotrowska         107   +  360:332   157
  12   27   64  Wojciech Gołęcki         100   +  338:288   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1048 / 11 partii


  43  Małgorzata Niciporuk     100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   12   12  Wojciech Zemło           129   +  358:345   179
   2   12   60  Jędrzej Florek           100   +  448:257   150
   3    5   10  Radosław Konca           130   -  347:398    80
   4    9    4  Maciej Czupryniak        135   -  277:471    85
   5   16   28  Andrzej Szmidtke         112   -  309:369    62
   6   20   55  Krzysztof Mówka          100   +  451:318   150
   7   15    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  339:355    85
   8   18   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  320:370    78
   9   22   34  Lucyna Korga             108   +  387:287   158
  10   19   48  Joanna Juszczak          100   -  319:366    50
  11   21    3  Mariusz Skrobosz         137   -  317:355    87
  12   24   55  Krzysztof Mówka          100   -  303:365    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1214 / 12 partii


  44  Paweł Opyc               100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   13   13  Mariusz Wrześniewski     128   +  376:325   178
   2   10    8  Małgorzata Kania         131   -  333:361    81
   3   14   39  Marek Dudkiewicz         105   -  346:454    55
   4   20   49  Piotr Ingling            100   -  319:331    50
   5   25   34  Lucyna Korga             108   -  298:380    58
   6   29   50  Renata Rosół             100   +  390:341   150
   7   24   55  Krzysztof Mówka          100   +  381:299   150
   8   20   48  Joanna Juszczak          100   -  410:426    50
   9   23   38  Tomasz Żbikowski         107   +  399:284   157
  10   18   23  Andrzej Tyczyno          117   -  210:378    67
  11   23   38  Tomasz Żbikowski         107   +  391:348   157
  12   19   33  Beata Madej              109   +  313:285   159
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1312 / 12 partii


  45  Marek Syczuk             100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   14   14  Andrzej Rechowicz        123   -  370:401    73
   2   17   35  Piotr Rosół              107   -  298:305    57
   3   25   42  Jan Ziółkowski           101   +  384:363   151
   4   19   13  Mariusz Wrześniewski     128   +  387:374   178
   5   15   48  Joanna Juszczak          100   -  286:365    50
   6   22   51  Mariusz Michalski        100   -  310:376    50
   7   25   49  Piotr Ingling            100   +  295:293   150
   8   22   33  Beata Madej              109   -  298:389    59
   9   24   55  Krzysztof Mówka          100   -  328:346    50
  10   27   41  Grzegorz Pukniel         102   -  285:292    52
  11   28   46  Andrzej Gostomski        100   +  378:298   150
  12   26   57  Dawid Pikul              100   +  374:321   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1170 / 12 partii


  46  Andrzej Gostomski        100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   15   15  Joanna Stępień           121   -  304:305    71
   2   26   53  Mirosław Przepiórkowski  100   -  251:347    50
   3   29   58  Stanisław Gajos          100   +  387:224   150
   4   25   41  Grzegorz Pukniel         102   +  320:270   152
   5   21   63  Eugeniusz Wróblewski     104   -  273:309    54
   6   26   22  Sergiusz Puchalski       117   -  326:408    67
   7   28   60  Jędrzej Florek           100   -  264:327    50
   8   28   57  Dawid Pikul              100   -  287:339    50
   9   28   29  Lucyna Śniadach          111   -  267:297    61
  10   30   52  Paulina Hennig           100   +  370:249   150
  11   28   45  Marek Syczuk             100   -  298:378    50
  12   29   50  Renata Rosół             100   -  312:341    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =   955 / 12 partii


  47  Ania Pendowska           100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   16   16  Maciej Gałecki           121   -  311:367    71
   2   25   29  Lucyna Śniadach          111   +  356:321   161
   3   18   50  Renata Rosół             100   +  363:266   150
   4   14   61  Paweł Florek             100   -  264:371    50
   5   19   33  Beata Madej              109   -  307:426    59
   6   24   27  Wojciech Próchniewicz    114   -  312:331    64
   7   26   57  Dawid Pikul              100   +  445:276   150
   8   21   51  Mariusz Michalski        100   +  342:324   150
   9   18   30  Halina Roszak            111   -  270:406    61
  10   22   60  Jędrzej Florek           100   -  286:421    50
  11   24   57  Dawid Pikul              100   +  321:282   150
  12   21   60  Jędrzej Florek           100   +  342:312   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1266 / 12 partii


  48  Joanna Juszczak          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   17   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  404:347   171
   2    7   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  314:433    66
   3   13   23  Andrzej Tyczyno          117   -  345:440    67
   4   18   34  Lucyna Korga             108   +  382:340   158
   5   15   45  Marek Syczuk             100   +  365:286   150
   6   12   30  Halina Roszak            111   -  313:401    61
   7   16   35  Piotr Rosół              107   -  306:474    57
   8   20   44  Paweł Opyc               100   +  426:410   150
   9   16   26  Aleksander Puchalski     114   -  377:399    64
  10   19   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  366:319   150
  11   15   18  Mariusz Kubicki          121   -   24:456    71
  12   20   29  Lucyna Śniadach          111   -  317:322    61
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1226 / 12 partii


  49  Piotr Ingling            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   18   18  Mariusz Kubicki          121   -  319:329    71
   2   24   36  Beata Piotrowska         107   +  384:302   157
   3   15   12  Wojciech Zemło           129   -  340:363    79
   4   20   44  Paweł Opyc               100   +  331:319   150
   5   18   26  Aleksander Puchalski     114   -  329:413    64
   6   21   35  Piotr Rosół              107   -  310:381    57
   7   25   45  Marek Syczuk             100   -  293:295    50
   8   27   55  Krzysztof Mówka          100   -  223:381    50
   9            PAUZA
  10   28   50  Renata Rosół             100   +  304:280   150
  11   26   11  Stanisław Rydzik         130   -  268:538    80
  12   28   34  Lucyna Korga             108   -  330:339    58
                                                  --------------
                                                   SUMA =   966 / 11 partii


  50  Renata Rosół             100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   19   19  Krzysztof Bukowski       120   -  278:419    70
   2   29   58  Stanisław Gajos          100   +  384:318   150
   3   18   47  Ania Pendowska           100   -  266:363    50
   4   26   33  Beata Madej              109   -  339:406    59
   5   27   57  Dawid Pikul              100   -  326:366    50
   6   29   44  Paweł Opyc               100   -  341:390    50
   7   29   38  Tomasz Żbikowski         107   -  267:387    57
   8   30   52  Paulina Hennig           100   -  274:391    50
   9   30   42  Jan Ziółkowski           101   +  386:256   151
  10   28   49  Piotr Ingling            100   -  280:304    50
  11   30   52  Paulina Hennig           100   +  363:257   150
  12   29   46  Andrzej Gostomski        100   +  341:312   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1037 / 12 partii


  51  Mariusz Michalski        100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   20   20  Zbigniew Wietecki        120   -  339:460    70
   2   20   55  Krzysztof Mówka          100   +  396:360   150
   3   12    7  Mateusz Żbikowski        134   -  296:469    84
   4   21   35  Piotr Rosół              107   +  360:305   157
   5   17   54  Roman Sulima             100   -  306:332    50
   6   22   45  Marek Syczuk             100   +  376:310   150
   7   17   26  Aleksander Puchalski     114   -  324:388    64
   8   21   47  Ania Pendowska           100   -  324:342    50
   9   25   57  Dawid Pikul              100   -  245:454    50
  10   26   38  Tomasz Żbikowski         107   -  371:373    57
  11   27   34  Lucyna Korga             108   +  360:293   158
  12   25   38  Tomasz Żbikowski         107   -  388:389    57
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1097 / 12 partii


  52  Paulina Hennig           100 Gniezno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   21   21  Marek Roszak             119   -  250:411    69
   2   30   40  Bogusław Puchalski       104   -  286:342    54
   3   31   62  Stefan Dawidson          108   -  358:374    58
   4   31   57  Dawid Pikul              100   -  354:379    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   30   50  Renata Rosół             100   +  391:274   150
   9   29   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  415:270   150
  10   30   46  Andrzej Gostomski        100   -  249:370    50
  11   30   50  Renata Rosół             100   -  257:363    50
  12   30   36  Beata Piotrowska         107   +  338:336   157
                                                  --------------
                                                   SUMA =   788 /  9 partii


  53  Mirosław Przepiórkowski  100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   22   22  Sergiusz Puchalski       117   -  303:439    67
   2   26   46  Andrzej Gostomski        100   +  347:251   150
   3   19   59  Maciej Perzyński         100   -  304:368    50
   4   24   32  Kamil Klinkosz           110   -  279:391    60
   5   28   16  Maciej Gałecki           121   -  310:417    71
   6   30   60  Jędrzej Florek           100   -  310:355    50
   7   30   56  Andrzej Pikul            100   -  270:381    50
   8            PAUZA
   9   29   52  Paulina Hennig           100   -  270:415    50
  10   29   42  Jan Ziółkowski           101   -  270:352    51
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =   599 /  9 partii


  54  Roman Sulima             100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   23   23  Andrzej Tyczyno          117   -  322:391    67
   2   22   34  Lucyna Korga             108   -  330:422    58
   3   26   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  338:327   171
   4   22   16  Maciej Gałecki           121   +  405:223   171
   5   17   51  Mariusz Michalski        100   +  332:306   150
   6   14   26  Aleksander Puchalski     114   +  507:353   164
   7    8   10  Radosław Konca           130   +  325:305   180
   8    6   15  Joanna Stępień           121   -  297:344    71
   9    9    5  Wojciech Usakiewicz      135   -  290:328    85
  10   13   30  Halina Roszak            111   +  349:342   161
  11   11   16  Maciej Gałecki           121   +  358:304   171
  12    8   32  Kamil Klinkosz           110   -  284:419    60
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1509 / 12 partii


  55  Krzysztof Mówka          100 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   24   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  345:402    66
   2   20   51  Mariusz Michalski        100   -  360:396    50
   3   24   13  Mariusz Wrześniewski     128   -  303:374    78
   4   29   42  Jan Ziółkowski           101   +  420:304   151
   5   24   29  Lucyna Śniadach          111   +  367:326   161
   6   20   43  Małgorzata Niciporuk     100   -  318:451    50
   7   24   44  Paweł Opyc               100   -  299:381    50
   8   27   49  Piotr Ingling            100   +  381:223   150
   9   24   45  Marek Syczuk             100   +  346:328   150
  10   20   25  Sławomir Kordjalik       116   -  351:379    66
  11   22   29  Lucyna Śniadach          111   -  341:358    61
  12   24   43  Małgorzata Niciporuk     100   +  365:303   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1183 / 12 partii


  56  Andrzej Pikul            100 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   25   25  Sławomir Kordjalik       116   -  297:360    66
   2   27   28  Andrzej Szmidtke         112   -  248:307    62
   3   30   33  Beata Madej              109   -  296:427    59
   4   32   58  Stanisław Gajos          100   +  288:271   150
   5   30   64  Wojciech Gołęcki         100   -  228:348    50
   6   31   42  Jan Ziółkowski           101   -  322:329    51
   7   30   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  381:270   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =   588 /  7 partii


  57  Dawid Pikul              100 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   26   26  Aleksander Puchalski     114   -  322:340    64
   2   23   41  Grzegorz Pukniel         102   -  313:314    52
   3   27   32  Kamil Klinkosz           110   -  306:437    60
   4   31   52  Paulina Hennig           100   +  379:354   150
   5   27   50  Renata Rosół             100   +  366:326   150
   6   23   16  Maciej Gałecki           121   -  306:370    71
   7   26   47  Ania Pendowska           100   -  276:445    50
   8   28   46  Andrzej Gostomski        100   +  339:287   150
   9   25   51  Mariusz Michalski        100   +  454:245   150
  10   21   33  Beata Madej              109   -  282:411    59
  11   24   47  Ania Pendowska           100   -  282:321    50
  12   26   45  Marek Syczuk             100   -  321:374    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1056 / 12 partii


  58  Stanisław Gajos          100 Strzelno         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   27   27  Wojciech Próchniewicz    114   -  280:341    64
   2   29   50  Renata Rosół             100   -  318:384    50
   3   29   46  Andrzej Gostomski        100   -  224:387    50
   4   32   56  Andrzej Pikul            100   -  271:288    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =   214 /  4 partie


  59  Maciej Perzyński         100 Piła             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   28   28  Andrzej Szmidtke         112   +  314:302   162
   2   15   15  Joanna Stępień           121   -  337:415    71
   3   19   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  368:304   150
   4   15   40  Bogusław Puchalski       104   +  436:327   154
   5    9   61  Paweł Florek             100   -  371:382    50
   6   11    5  Wojciech Usakiewicz      135   +  414:277   185
   7    7   25  Sławomir Kordjalik       116   +  370:354   166
   8    5   14  Andrzej Rechowicz        123   -  314:359    73
   9   10   27  Wojciech Próchniewicz    114   +  473:232   164
  10    6   19  Krzysztof Bukowski       120   -  366:384    70
  11    9   14  Andrzej Rechowicz        123   -  410:437    73
  12   11   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  261:368    66
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1384 / 12 partii


  60  Jędrzej Florek           100 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   29   29  Lucyna Śniadach          111   +  360:311   161
   2   12   43  Małgorzata Niciporuk     100   -  257:448    50
   3   22   28  Andrzej Szmidtke         112   -  264:443    62
   4   27   63  Eugeniusz Wróblewski     104   -  293:427    54
   5   29   41  Grzegorz Pukniel         102   -  280:368    52
   6   30   53  Mirosław Przepiórkowski  100   +  355:310   150
   7   28   46  Andrzej Gostomski        100   +  327:264   150
   8   24   64  Wojciech Gołęcki         100   +  378:288   150
   9   19   62  Stefan Dawidson          108   -  352:388    58
  10   22   47  Ania Pendowska           100   +  421:286   150
  11   18   27  Wojciech Próchniewicz    114   -  254:444    64
  12   21   47  Ania Pendowska           100   -  312:342    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1151 / 12 partii


  61  Paweł Florek             100 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   30   30  Halina Roszak            111   -  351:395    61
   2   18   17  Krzysztof Usakiewicz     121   +  319:309   171
   3   17   16  Maciej Gałecki           121   +  360:338   171
   4   14   47  Ania Pendowska           100   +  371:264   150
   5    9   59  Maciej Perzyński         100   +  382:371   150
   6    6   15  Joanna Stępień           121   +  351:342   171
   7    4   24  Andrzej Kwiatkowski      116   -  311:425    66
   8    7   40  Bogusław Puchalski       104   +  321:292   154
   9    5    7  Mateusz Żbikowski        134   +  360:306   184
  10    2    4  Maciej Czupryniak        135   +  411:303   185
  11    2   15  Joanna Stępień           121   +  335:303   171
  12    1    6  Marcin Mroziuk           135   -  298:445    85
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1719 / 12 partii


  62  Stefan Dawidson          108 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   31   33  Beata Madej              109   +  356:279   159
   3   31   52  Paulina Hennig           100   +  374:358   150
   4   16   22  Sergiusz Puchalski       117   +  436:339   167
   5   10   15  Joanna Stępień           121   -  309:395    71
   6   15   40  Bogusław Puchalski       104   -  295:401    54
   7   19   27  Wojciech Próchniewicz    114   -  266:392    64
   8   23   41  Grzegorz Pukniel         102   +  438:298   152
   9   19   60  Jędrzej Florek           100   +  388:352   150
  10   16   39  Marek Dudkiewicz         105   -  313:381    55
  11   19   63  Eugeniusz Wróblewski     104   +  424:247   154
  12   16   31  Filip Warzecha           110   +  374:305   160
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1336 / 11 partii


  63  Eugeniusz Wróblewski     104 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   27   60  Jędrzej Florek           100   +  427:293   150
   5   21   46  Andrzej Gostomski        100   +  309:273   150
   6   16   31  Filip Warzecha           110   +  372:280   160
   7   11   23  Andrzej Tyczyno          117   +  337:335   167
   8    8   12  Wojciech Zemło           129   -  369:415    79
   9   12   35  Piotr Rosół              107   -  286:400    57
  10   15   40  Bogusław Puchalski       104   -  271:366    54
  11   19   62  Stefan Dawidson          108   -  247:424    58
  12   22   41  Grzegorz Pukniel         102   +  411:395   152
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1027 /  9 partii


  64  Wojciech Gołęcki         100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   28   31  Filip Warzecha           110   -  274:333    60
   5   30   56  Andrzej Pikul            100   +  348:228   150
   6   25   41  Grzegorz Pukniel         102   +  321:293   152
   7   20   22  Sergiusz Puchalski       117   -  284:403    67
   8   24   60  Jędrzej Florek           100   -  288:378    50
   9   27   36  Beata Piotrowska         107   +  321:295   157
  10   23   17  Krzysztof Usakiewicz     121   -  340:372    71
  11   25   41  Grzegorz Pukniel         102   -  308:394    52
  12   27   42  Jan Ziółkowski           101   -  288:338    51
                                                  --------------
                                                   SUMA =   810 /  9 partii





SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie