Warszawa15
czerwca
Warszawa 15 czerwca IX Puchar Polski
Ostróda21
czerwca
Ostróda 21-22 czerwca III Turniej „Blanki w szranki”
Szarlota28
czerwca
Szarlota 28 czerwca VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
III Turniej „Blanki w szranki”21 - 22 czerwca 2003 — III Turniej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Turniej „Blanki w szranki”Ostróda, 21 - 22 czerwca 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Tomasz Zwoliński Warszawa 10.0 5130 
 2 Aleksander Puchalski Włocławek 10.0 4680 
 3 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4917 
 4 Radosław Konca Warszawa 9.0 4875 
 5 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 4814 
 6 Joanna Stępień Katowice 9.0 4686 
 7 Marek Syczuk Warszawa 9.0 4681 
 8 Andrzej Oleksiak Ostróda 8.0 5025 
 9 Mariola Osajda-Matczak Pruszków 8.0 4878 
 10 Stanisław Rydzik Warszawa 8.0 4777 
 
 84 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Turniej „Blanki w szranki”
I Turniej „Blanki w szranki”




Wyniki turnieju Turniej Blanki w szranki

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.96     10.0     5130     1870      980
  2 Aleksander      Puchalski            Włocławek              119.82     10.0     4680     1858      733
  3 Dariusz         Banaszek             Warszawa               135.99      9.0     4917     1654      622
  4 Radosław        Konca                Warszawa               128.67      9.0     4875     1781      880
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.34      9.0     4814     1738      719
  6 Joanna          Stępień              Katowice               123.41      9.0     4686     1696      391
  7 Marek           Syczuk               Warszawa               125.97      9.0     4681     1795      403
  8 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                123.37      8.0     5025     1549      887
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.83      8.0     4878     1568      831
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               132.32      8.0     4777     1593      539
 11 Justyna         Fugiel               Sandomierz             126.72      8.0     4641     1684      627
 12 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               127.96      8.0     4589     1684      307
 13 Dawid           Pikul                Poznań                 124.09      8.0     4527     1676      229
 14 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             119.32      8.0     4411     1529      406
 15 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 109.42      8.0     4313     1620      201
 16 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.72      7.5     4796     1518      735
 17 Kamil           Górka                Łęczna                 139.22      7.0     4970     1612      213
 18 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.57      7.0     4840     1475      833
 19 Marcin          Kozyra               Warszawa               121.66      7.0     4647     1477      178
 20 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               126.81      7.0     4545     1511      460
 21 Miłosz          Wrzałek              Reda                   100.00      7.0     4541     1388      642
 22 Kamil           Klinkosz             Rumia                  111.30      7.0     4516     1509      305
 23 Paweł           Jackowski            Warszawa               126.73      7.0     4385     1416      131
 24 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              114.83      7.0     4371     1503     -434
 25 Krzysztof       Bukowski             Warszawa               121.92      7.0     4363     1477       99
 26 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               106.60      7.0     4274     1438      274
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                107.68      7.0     4264     1532     -105
 28 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           104.55      7.0     4140     1462        3
 29 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 100.39      7.0     4027     1482     -243
 30 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.00      7.0     3987     1439      230
 31 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   133.71      6.0     4892     1478      471
 32 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.64      6.0     4649     1411      402
 33 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.01      6.0     4622     1398      344
 34 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               138.92      6.0     4614     1448     -154
 35 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.81      6.0     4457     1389      291
 36 Beata           Piotrowska           ŁÓdź                   110.63      6.0     4300     1254      273
 37 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             109.83      6.0     4296     1466     -341
 38 Joanna          Juszczak             Warszawa               118.90      6.0     4271     1230       41
 39 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               100.00      6.0     4247     1381     -112
 40 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              111.67      6.0     4223     1315     -134
 41 Irena           Sołdan               Rumia                  100.00      6.0     4181     1302     -126
 42 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               108.43      6.0     4116     1313      -79
 43 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 100.00      6.0     4104     1320       50
 44 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      6.0     4029     1312      -49
 45 Anna            Królak               warszawa               100.00      6.0     4028     1251      209
 46 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.71      6.0     3954     1346     -170
 47 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 103.00      6.0     3941     1300      183
 48 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      6.0     3768     1226      -35
 49 Iwona           Rutkowska            Warszawa               103.72      5.5     4326     1325      392
 50 Krzysztof       Mówka                Toruń                  124.08      5.0     4373     1234      271
 51 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.55      5.0     4341     1278      292
 52 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.00      5.0     4200     1203      181
 53 Robert          Soszka               Warszawa               103.30      5.0     4075     1261     -103
 54 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               106.76      5.0     4010     1196     -215
 55 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.09      5.0     3973     1148      318
 56 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      5.0     3926     1165     -224
 57 Beata           Kościańska           Lublin                 100.00      5.0     3880     1156       38
 58 Krzysztof       Krzyżewski           Świętajno              100.00      5.0     3849     1175     -122
 59 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      5.0     3826     1192     -607
 60 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      5.0     3716     1161     -219
 61 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      5.0     3558     1094     -376
 62 Paweł           Opyc                 Warszawa               106.87      4.5     4137     1041      213
 63 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      4.5     2648      808      127
 64 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.57      4.5     2208      672      822
 65 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.00      4.0     4037     1175     -490
 66 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      4.0     3959     1131     -557
 67 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      4.0     3873     1119     -450
 68 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                104.31      4.0     3739     1079     -382
 69 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      4.0     3606     1018     -186
 70 Dorota          Ryś                  Warszawa               100.00      4.0     3511     1148     -943
 71 Ewa             Jobs                 Ostróda                100.00      4.0     3430     1051    -1031
 72 Katarzyna       Konopka              Ostróda                100.00      3.5     2921      879     -546
 73 Wojciech        Wąs                  Warszawa               100.00      3.0     3460      955     -833
 74 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.0     3347      915     -245
 75 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               100.00      3.0     2077      652      126
 76 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      2.5     2935      792     -443
 77 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               111.54      2.0     2010      534     -376
 78 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     1645      544     -474
 79 Martyna         Kulczyńska           Ostróda                100.00      1.5     2177      639    -1328
 80 Piotr           Niegowski            Ostróda                100.00      1.0     1796      367     -707
 81 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      1.0     1590      453     -725
 82 Ewelina         Stankiewicz          Elbląg                 100.00      1.0     1446      417     -631
 83 Piotr           Konopka              Ostróda                100.00      1.0      998      322     -463
 84 Anna            Mencina              Warszawa               100.00      0.5     1261      267     -544
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju  Blanki w szranki



	Mariusz Skrobosz 142.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  508: 329  157
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 +  380: 355  184
    3     5 Stanisław      Gasik                 119.55 +  382: 272  170
    4     1 Dawid          Pikul                 124.09 -  304: 363   74
    5    13 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  292: 381   59
    6    20 Dorota         Ryś                   100.00 +  373: 259  150
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 -  325: 481   67
    8    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 +  416: 278  153
    9    15 Zdzisław       Szota                 118.64 +  392: 349  169
   10     5 Kamil          Górka                 139.22 +  419: 392  189
   11     6 Justyna        Fugiel                126.72 +  433: 364  177
   12     5 Kamil          Górka                 139.22 +  590: 272  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Mateusz Żbikowski 140.57 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Tatarczuk             106.60 +  391: 276  157
    2    21 Iwona          Rutkowska             103.72 -  290: 399   54
    3    20 Joanna         Stępień               123.41 +  400: 322  173
    4    13 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  369: 383   77
    5    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  562: 230  150
    6    11 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  445: 303  150
    7     8 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  422: 333  174
    8     7 Marek          Dudkiewicz            114.83 +  550: 293  165
    9     3 Dawid          Pikul                 124.09 -  323: 357   74
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             107.68 +  471: 270  158
   11     3 Aleksander     Puchalski             119.82 -  339: 417   70
   12     6 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  278: 424   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Kamil Górka 139.22 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  366: 337  156
    2    13 Joanna         Juszczak              118.90 +  491: 355  169
    3     8 Marcin         Kozyra                121.66 +  412: 373  172
    4     2 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 +  525: 289  160
    5     1 Dawid          Pikul                 124.09 -  398: 421   74
    6     3 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  441: 466   65
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          138.92 +  469: 443  189
    8     4 Sławomir       Kordjalik             126.81 +  453: 246  177
    9     2 Radosław       Konca                 128.67 -  331: 441   79
   10     5 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  392: 419   92
   11     8 Wojciech       Usakiewicz            136.72 +  420: 377  187
   12     5 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  272: 590   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Tomasz Zwoliński 138.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zofia          Gajewska              104.55 +  431: 261  155
    2    11 Jarosław       Sobczak               108.71 +  393: 357  159
    3     1 Zdzisław       Szota                 118.64 +  467: 347  169
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          138.92 +  450: 333  189
    5     2 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  390: 501   78
    6     4 Aleksander     Puchalski             119.82 +  403: 290  170
    7     3 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 +  494: 343  160
    8     1 Marek          Syczuk                125.97 +  457: 338  176
    9     1 Justyna        Fugiel                126.72 +  421: 327  177
   10     1 Radosław       Konca                 128.67 +  418: 367  179
   11     1 Radosław       Konca                 128.67 -  376: 392   79
   12     1 Radosław       Konca                 128.67 +  430: 294  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 12 155.83




	Mariusz Wrześniewski 138.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  414: 285  154
    2    17 Alina          Białobrzewska         100.00 +  401: 303  150
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 +  335: 326  167
    4     4 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  333: 450   89
    5     9 Paweł          Jackowski             126.73 +  422: 321  177
    6     6 Radosław       Konca                 128.67 -  376: 498   79
    7     6 Kamil          Górka                 139.22 -  443: 469   89
    8    13 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  364: 380   58
    9    17 Mirosław       Konsik                100.00 +  469: 327  150
   10    12 Andrzej        Rechowicz             126.81 -  297: 492   77
   11    16 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 -  328: 532   84
   12    21 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  432: 385  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Wojciech Usakiewicz 136.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Iwona          Rutkowska             103.72 =  318: 318  104
    2    20 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  363: 369   50
    3    31 Jarosław       Sobczak               108.71 -  376: 408   59
    4    35 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  380: 435   57
    5    37 Grzegorz       Pukniel               100.39 +  375: 289  150
    6    33 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  446: 333  150
    7    25 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  379: 295  157
    8    19 Mariusz        Kubicki               119.32 +  379: 332  169
    9    14 Marek          Dudkiewicz            114.83 +  491: 258  165
   10    11 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 +  449: 233  184
   11     8 Kamil          Górka                 139.22 -  377: 420   89
   12    12 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 +  463: 371  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Dariusz Banaszek 135.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Soszka                103.30 -  324: 379   53
    2    35 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  377: 331  150
    3    19 Grzegorz       Koczkodon             107.68 +  433: 296  158
    4    20 Zofia          Gajewska              104.55 +  481: 431  155
    5     7 Aleksander     Puchalski             119.82 -  275: 427   70
    6    17 Robert         Soszka                103.30 +  436: 266  153
    7    14 Dariusz        Białobrzewski         109.42 +  493: 307  159
    8    10 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 +  391: 321  160
    9     5 Kamil          Klinkosz              111.30 +  487: 354  161
   10     2 Justyna        Fugiel                126.72 +  420: 408  177
   11     2 Marek          Syczuk                125.97 -  392: 400   76
   12     3 Stanisław      Rydzik                132.32 +  408: 375  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Karol Wyrębkiewicz 133.71 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 +  391: 288  153
    2     2 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  355: 380   92
    3    22 Wojciech       Wąs                   100.00 +  531: 276  150
    4     8 Maria          Jarosz                100.00 +  553: 351  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                132.32 +  428: 335  182
    6     2 Kamil          Klinkosz              111.30 +  471: 360  161
    7     2 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  305: 363   78
    8     5 Joanna         Stępień               123.41 -  375: 414   73
    9     7 Marek          Syczuk                125.97 -  347: 414   76
   10    11 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  233: 449   87
   11    16 Mariusz        Wrześniewski          138.92 +  532: 328  189
   12    12 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  371: 463   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Stanisław Rydzik 132.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Pukniel               100.39 +  433: 346  150
    2    10 Marek          Kocikowski            100.00 +  433: 268  150
    3     7 Irena          Sołdan                100.00 +  426: 331  150
    4     3 Marek          Syczuk                125.97 +  437: 319  176
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 -  335: 428   84
    6     5 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 -  343: 349   60
    7    10 Andrzej        Rechowicz             126.81 +  421: 353  177
    8     9 Zdzisław       Szota                 118.64 +  455: 308  169
    9     4 Aleksander     Puchalski             119.82 -  288: 436   70
   10     8 Ewa            Strzelczyk            108.43 +  450: 356  158
   11     4 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  381: 336  163
   12     3 Dariusz        Banaszek              135.99 -  375: 408   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Radosław Konca 128.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alina          Białobrzewska         100.00 -  319: 336   50
    2    37 Barbara        Szymańska             100.00 +  543: 160  150
    3    11 Kamil          Nawrocki              111.67 +  360: 310  162
    4    12 Dorota         Ryś                   100.00 +  391: 236  150
    5     8 Andrzej        Rechowicz             126.81 +  413: 394  177
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          138.92 +  498: 376  189
    7     4 Zdzisław       Szota                 118.64 +  464: 317  169
    8     2 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 +  393: 311  178
    9     2 Kamil          Górka                 139.22 +  441: 331  189
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  367: 418   89
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.96 +  392: 376  189
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  294: 430   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Krzysztof Usakiewicz 127.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  390: 310  150
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  386: 349  163
    3     3 Krzysztof      Bukowski              121.92 +  352: 340  172
    4     5 Paweł          Jackowski             126.73 +  444: 330  177
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.96 +  501: 390  189
    6     1 Dawid          Pikul                 124.09 -  282: 407   74
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 +  363: 305  184
    8     2 Radosław       Konca                 128.67 -  311: 393   79
    9     6 Joanna         Stępień               123.41 +  374: 361  173
   10     3 Marek          Syczuk                125.97 -  377: 420   76
   11     7 Dawid          Pikul                 124.09 +  487: 330  174
   12     4 Joanna         Stępień               123.41 -  322: 347   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Andrzej Rechowicz 126.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Czarnecka             100.00 +  443: 242  150
    2     8 Marek          Syczuk                125.97 -  336: 474   76
    3    18 Grzegorz       Pukniel               100.39 +  354: 237  150
    4    21 Iwona          Rutkowska             103.72 +  358: 345  154
    5     8 Radosław       Konca                 128.67 -  394: 413   79
    6    18 Grzegorz       Koczkodon             107.68 +  379: 284  158
    7    10 Stanisław      Rydzik                132.32 -  353: 421   82
    8    15 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  380: 292  150
    9    13 Lucyna         Śniadach              113.00 -  326: 380   63
   10    12 Mariusz        Wrześniewski          138.92 +  492: 297  189
   11    10 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  325: 418   77
   12    14 Kamil          Klinkosz              111.30 -  317: 363   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Sławomir Kordjalik 126.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kacper         Jachowicz             100.00 +  456: 177  150
    2     5 Irena          Sołdan                100.00 -  344: 356   50
    3    13 Paweł          Opyc                  106.87 +  405: 286  157
    4    13 Mateusz        Żbikowski             140.57 +  383: 369  191
    5    11 Justyna        Fugiel                126.72 -  324: 355   77
    6    16 Kamil          Nawrocki              111.67 +  496: 303  162
    7     9 Krzysztof      Bukowski              121.92 +  406: 315  172
    8     4 Kamil          Górka                 139.22 -  246: 453   89
    9    12 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  317: 471   59
   10    17 Maria          Jarosz                100.00 +  420: 277  150
   11    10 Andrzej        Rechowicz             126.81 +  418: 325  177
   12     8 Justyna        Fugiel                126.72 -  330: 398   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Paweł Jackowski 126.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Jakubiak              100.00 +  418: 290  150
    2    16 Ewa            Strzelczyk            108.43 +  427: 340  158
    3    10 Iwona          Rutkowska             103.72 +  437: 319  154
    4     5 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  330: 444   78
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          138.92 -  321: 422   89
    6    15 Mirosław       Konsik                100.00 -  292: 386   50
    7    17 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  308: 446   58
    8    22 Grzegorz       Pukniel               100.39 +  404: 361  150
    9    20 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  362: 354  150
   10    13 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  388: 272  150
   11    12 Mariusz        Kubicki               119.32 -  299: 301   69
   12    16 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 +  399: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Justyna Fugiel 126.72 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Jarosz                100.00 +  330: 289  150
    2    19 Paweł          Opyc                  106.87 +  327: 310  157
    3     9 Marek          Syczuk                125.97 -  334: 371   76
    4    17 Joanna         Juszczak              118.90 +  375: 316  169
    5    11 Sławomir       Kordjalik             126.81 +  355: 324  177
    6     8 Krzysztof      Bukowski              121.92 +  441: 276  172
    7     5 Marek          Dudkiewicz            114.83 +  494: 259  165
    8     3 Dawid          Pikul                 124.09 +  488: 265  174
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  327: 421   89
   10     2 Dariusz        Banaszek              135.99 -  408: 420   86
   11     6 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  364: 433   92
   12     8 Sławomir       Kordjalik             126.81 +  398: 330  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Marek Syczuk 125.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Jobs                  100.00 +  383: 258  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             126.81 +  474: 336  177
    3     9 Justyna        Fugiel                126.72 +  371: 334  177
    4     3 Stanisław      Rydzik                132.32 -  319: 437   82
    5     5 Zdzisław       Szota                 118.64 +  452: 373  169
    6     7 Dariusz        Białobrzewski         109.42 +  327: 304  159
    7     1 Dawid          Pikul                 124.09 +  446: 305  174
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  338: 457   89
    9     7 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 +  414: 347  184
   10     3 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 +  420: 377  178
   11     2 Dariusz        Banaszek              135.99 +  400: 392  186
   12     2 Aleksander     Puchalski             119.82 -  337: 358   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Dawid Pikul 124.09 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  431: 346  150
    2     9 Robert         Soszka                103.30 +  456: 249  153
    3     4 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  431: 306  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              142.34 +  363: 304  192
    5     1 Kamil          Górka                 139.22 +  421: 398  189
    6     1 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 +  407: 282  178
    7     1 Marek          Syczuk                125.97 -  305: 446   76
    8     3 Justyna        Fugiel                126.72 -  265: 488   77
    9     3 Mateusz        Żbikowski             140.57 +  357: 323  191
   10     4 Aleksander     Puchalski             119.82 -  311: 405   70
   11     7 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  330: 487   78
   12     9 Krzysztof      Bukowski              121.92 +  450: 264  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Krzysztof Mówka 124.08 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  390: 282  150
    2     4 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 -  323: 405   60
    3    17 Joanna         Juszczak              118.90 -  315: 376   69
    4    33 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  396: 326  154
    5    26 Magdalena      Podlaska              100.00 +  447: 272  150
    6    19 Lucyna         Śniadach              113.00 +  405: 272  163
    7     8 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  333: 422   91
    8    16 Robert         Soszka                103.30 -  323: 389   53
    9    21 Joanna         Ostrowska             100.00 +  442: 230  150
   10    18 Zofia          Gajewska              104.55 -  310: 339   55
   11    17 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  304: 357   50
   12    21 Mariusz        Wrześniewski          138.92 -  385: 432   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Joanna Stępień 123.41 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Kocikowski            100.00 -  355: 375   50
    2    25 Beata          Kościańska            100.00 +  407: 307  150
    3    20 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  322: 400   91
    4    25 Paweł          Jachowicz             111.54 +  472: 402  162
    5    15 Henryk         Ryś                   100.00 +  378: 288  150
    6    14 Stanisław      Gasik                 119.55 +  391: 340  170
    7    15 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  416: 358  150
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 +  414: 375  184
    9     6 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  361: 374   78
   10    10 Kamil          Klinkosz              111.30 +  399: 391  161
   11     5 Marcin         Kozyra                121.66 +  424: 363  172
   12     4 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 +  347: 322  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Andrzej Oleksiak 123.37 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Konopka               100.00 +  387: 247  150
    2     7 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  355: 460   72
    3    24 Marek          Kocikowski            100.00 -  327: 450   50
    4    26 Grzegorz       Pukniel               100.39 +  480: 271  150
    5    16 Zofia          Gajewska              104.55 +  447: 314  155
    6    12 Jerzy          Tatarczuk             106.60 +  378: 333  157
    7    11 Aleksander     Puchalski             119.82 -  362: 391   70
    8    12 Ewa            Strzelczyk            108.43 -  290: 339   58
    9    18 Joanna         Juszczak              118.90 +  511: 422  169
   10    14 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 +  504: 336  160
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 +  560: 297  167
   12     6 Mateusz        Żbikowski             140.57 +  424: 278  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Krzysztof Bukowski 121.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Konopka               100.00 +  444: 201  150
    2     7 Andrzej        Oleksiak              123.37 +  460: 355  173
    3     3 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  340: 352   78
    4    10 Marek          Kocikowski            100.00 +  372: 342  150
    5     6 Marcin         Kozyra                121.66 +  383: 310  172
    6     8 Justyna        Fugiel                126.72 -  276: 441   77
    7     9 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  315: 406   77
    8    17 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  370: 404   59
    9    19 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  388: 324  150
   10    20 Tomasz         Żbikowski             105.57 +  351: 313  156
   11    11 Kamil          Klinkosz              111.30 +  400: 366  161
   12     9 Dawid          Pikul                 124.09 -  264: 450   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Marcin Kozyra 121.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mirosław       Konsik                100.00 +  370: 348  150
    2    12 Kamil          Klinkosz              111.30 +  367: 366  161
    3     8 Kamil          Górka                 139.22 -  373: 412   89
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 +  422: 326  167
    5     6 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  310: 383   72
    6    21 Iwona          Rutkowska             103.72 +  435: 360  154
    7     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  391: 460   63
    8    14 Joanna         Juszczak              118.90 +  475: 306  169
    9    11 Robert         Soszka                103.30 +  417: 324  153
   10     9 Lucyna         Śniadach              113.00 +  345: 327  163
   11     5 Joanna         Stępień               123.41 -  363: 424   73
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  379: 433   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Aleksander Puchalski 119.82 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  421: 230  150
    2    15 Stanisław      Gasik                 119.55 -  374: 423   70
    3    14 Henryk         Ryś                   100.00 +  387: 341  150
    4    14 Irena          Sołdan                100.00 +  346: 294  150
    5     7 Dariusz        Banaszek              135.99 +  427: 275  186
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  290: 403   89
    7    11 Andrzej        Oleksiak              123.37 +  391: 362  173
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 +  428: 344  167
    9     4 Stanisław      Rydzik                132.32 +  436: 288  182
   10     4 Dawid          Pikul                 124.09 +  405: 311  174
   11     3 Mateusz        Żbikowski             140.57 +  417: 339  191
   12     2 Marek          Syczuk                125.97 +  358: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Stanisław Gasik 119.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Beata          Kościańska            100.00 +  343: 281  150
    2    15 Aleksander     Puchalski             119.82 +  423: 374  170
    3     5 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  272: 382   92
    4    16 Mariusz        Kubicki               119.32 +  433: 275  169
    5    10 Kamil          Klinkosz              111.30 -  318: 374   61
    6    14 Joanna         Stępień               123.41 -  340: 391   73
    7    20 Lucyna         Śniadach              113.00 -  288: 315   63
    8    25 Dorota         Ryś                   100.00 +  423: 202  150
    9    24 Kamil          Nawrocki              111.67 +  418: 276  162
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 -  370: 456   67
   11    18 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 -  338: 346   60
   12    22 Beata          Piotrowska            110.63 -  375: 377   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Mariusz Kubicki 119.32 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  450: 239  150
    2     6 Kamil          Nawrocki              111.67 -  280: 443   62
    3    30 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  433: 334  150
    4    16 Stanisław      Gasik                 119.55 -  275: 433   70
    5    23 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  399: 316  150
    6    10 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  305: 355   63
    7    18 Anna           Królak                100.00 +  402: 326  150
    8    19 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  332: 379   87
    9    22 Jarosław       Sobczak               108.71 +  473: 272  159
   10    19 Robert         Soszka                103.30 +  327: 313  153
   11    12 Paweł          Jackowski             126.73 +  301: 299  177
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             107.68 +  434: 296  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Joanna Juszczak 118.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Królak                100.00 +  422: 325  150
    2    13 Kamil          Górka                 139.22 -  355: 491   89
    3    17 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  376: 315  174
    4    17 Justyna        Fugiel                126.72 -  316: 375   77
    5    17 Joanna         Ostrowska             100.00 +  359: 255  150
    6     9 Zdzisław       Szota                 118.64 -  228: 454   69
    7    24 Magdalena      Podlaska              100.00 +  379: 318  150
    8    14 Marcin         Kozyra                121.66 -  306: 475   72
    9    18 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  422: 511   73
   10    22 PAUZA
   11    19 Beata          Piotrowska            110.63 +  446: 330  161
   12    15 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  262: 381   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 11 111.82




	Zdzisław Szota 118.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  531: 140  150
    2     1 Marek          Dudkiewicz            114.83 +  478: 347  165
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  347: 467   89
    4     6 Piotr          Jakubiak              100.00 +  463: 302  150
    5     5 Marek          Syczuk                125.97 -  373: 452   76
    6     9 Joanna         Juszczak              118.90 +  454: 228  169
    7     4 Radosław       Konca                 128.67 -  317: 464   79
    8     9 Stanisław      Rydzik                132.32 -  308: 455   82
    9    15 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  349: 392   92
   10    21 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  333: 341   50
   11    25 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  355: 348  150
   12    20 Jarosław       Sobczak               108.71 +  341: 311  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Andrzej Kwiatkowski 117.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Mencina               100.00 +  414: 146  150
    2    18 Dariusz        Białobrzewski         109.42 +  505: 284  159
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          138.92 -  326: 335   89
    4     9 Marcin         Kozyra                121.66 -  326: 422   72
    5    14 Paweł          Opyc                  106.87 +  415: 335  157
    6    13 Ewa            Strzelczyk            108.43 +  382: 276  158
    7    12 Mariusz        Skrobosz              142.34 +  481: 325  192
    8     8 Aleksander     Puchalski             119.82 -  344: 428   70
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  341: 459   58
   10    15 Stanisław      Gasik                 119.55 +  456: 370  170
   11     9 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  297: 560   73
   12    13 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  335: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Marek Dudkiewicz 114.83 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  393: 366  150
    2     1 Zdzisław       Szota                 118.64 -  347: 478   69
    3    27 Magdalena      Podlaska              100.00 +  427: 288  150
    4    15 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  383: 376  150
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  413: 326  163
    6     3 Kamil          Górka                 139.22 +  466: 441  189
    7     5 Justyna        Fugiel                126.72 -  259: 494   77
    8     7 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  293: 550   91
    9    14 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  258: 491   87
   10    16 Miłosz         Wrzałek               100.00 +  381: 332  150
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  370: 401   58
   12    15 Joanna         Juszczak              118.90 +  381: 262  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Lucyna Śniadach 113.00 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Niegowski             100.00 +  349: 172  150
    2    14 Dorota         Ryś                   100.00 -  307: 337   50
    3    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 +  325: 286  153
    4    18 Kamil          Nawrocki              111.67 +  382: 282  162
    5    12 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 -  318: 351   60
    6    19 Krzysztof      Mówka                 124.08 -  272: 405   74
    7    20 Stanisław      Gasik                 119.55 +  315: 288  170
    8    20 Jerzy          Tatarczuk             106.60 +  332: 279  157
    9    13 Andrzej        Rechowicz             126.81 +  380: 326  177
   10     9 Marcin         Kozyra                121.66 -  327: 345   72
   11    15 Zofia          Gajewska              104.55 +  336: 302  155
   12    11 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  344: 384   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Mariola Osajda-Matczak 112.83 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Magdalena      Podlaska              100.00 +  497: 278  150
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  349: 386   78
    3    12 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  488: 302  150
    4     7 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  500: 235  150
    5     4 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  326: 413   65
    6    10 Mariusz        Kubicki               119.32 +  355: 305  169
    7     7 Marcin         Kozyra                121.66 +  460: 391  172
    8     6 Kamil          Klinkosz              111.30 -  284: 315   61
    9     8 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 +  420: 342  160
   10     7 Dariusz        Białobrzewski         109.42 +  430: 320  159
   11     4 Stanisław      Rydzik                132.32 -  336: 381   82
   12     7 Marcin         Kozyra                121.66 +  433: 379  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Kamil Nawrocki 111.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Monika         Rubinstein            100.00 +  399: 323  150
    2     6 Mariusz        Kubicki               119.32 +  443: 280  169
    3    11 Radosław       Konca                 128.67 -  310: 360   79
    4    18 Lucyna         Śniadach              113.00 -  282: 382   63
    5    27 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  354: 321  150
    6    16 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  303: 496   77
    7    33 Alina          Białobrzewska         100.00 +  386: 304  150
    8    28 Marek          Kocikowski            100.00 +  408: 317  150
    9    24 Stanisław      Gasik                 119.55 -  276: 418   70
   10    26 Mirosław       Konsik                100.00 -  364: 365   50
   11    20 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  316: 433   57
   12    23 Alina          Białobrzewska         100.00 +  382: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Paweł Jachowicz 111.54 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Ryś                   100.00 -  340: 422   50
    2    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  376: 293  150
    3    16 Kamil          Klinkosz              111.30 -  241: 447   61
    4    25 Joanna         Stępień               123.41 -  402: 472   73
    5    32 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  242: 451   50
    6    35 Anna           Czarnecka             100.00 +  409: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     534  /  6  89.00




	Kamil Klinkosz 111.30 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Henryk         Ryś                   100.00 +  423: 326  150
    2    12 Marcin         Kozyra                121.66 -  366: 367   72
    3    16 Paweł          Jachowicz             111.54 +  447: 241  162
    4    11 Joanna         Ostrowska             100.00 +  367: 294  150
    5    10 Stanisław      Gasik                 119.55 +  374: 318  170
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 -  360: 471   84
    7    13 Mirosław       Konsik                100.00 +  390: 307  150
    8     6 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  315: 284  163
    9     5 Dariusz        Banaszek              135.99 -  354: 487   86
   10    10 Joanna         Stępień               123.41 -  391: 399   73
   11    11 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  366: 400   72
   12    14 Andrzej        Rechowicz             126.81 +  363: 317  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Beata Piotrowska 110.63 ŁÓdź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Irena          Sołdan                100.00 -  271: 390   50
    2    28 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  331: 380   50
    3    35 Anna           Czarnecka             100.00 +  489: 243  150
    4    22 Paweł          Opyc                  106.87 -  362: 403   57
    5    29 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  293: 316   58
    6    34 Kacper         Jachowicz             100.00 -  316: 321   50
    7    36 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  300: 270  150
    8    33 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  374: 270  150
    9    27 Magdalena      Podlaska              100.00 +  413: 327  150
   10    23 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  444: 286  150
   11    19 Joanna         Juszczak              118.90 -  330: 446   69
   12    22 Stanisław      Gasik                 119.55 +  377: 375  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Eugeniusz Wróblewski 109.83 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ewelina        Stankiewicz           100.00 +  478: 251  150
    2     4 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  405: 323  174
    3     6 Dorota         Ryś                   100.00 +  417: 331  150
    4     2 Kamil          Górka                 139.22 -  289: 525   89
    5    12 Lucyna         Śniadach              113.00 +  351: 318  163
    6     5 Stanisław      Rydzik                132.32 +  349: 343  182
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  343: 494   89
    8    10 Dariusz        Banaszek              135.99 -  321: 391   86
    9     8 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  342: 420   63
   10    14 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  336: 504   73
   11    18 Stanisław      Gasik                 119.55 +  346: 338  170
   12    16 Paweł          Jackowski             126.73 -  319: 399   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Dariusz Białobrzewski 109.42 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Barbara        Szymańska             100.00 +  335: 208  150
    2    18 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 -  284: 505   67
    3    28 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  352: 312  157
    4    19 Jarosław       Sobczak               108.71 +  380: 227  159
    5    13 Mariusz        Skrobosz              142.34 +  381: 292  192
    6     7 Marek          Syczuk                125.97 -  304: 327   76
    7    14 Dariusz        Banaszek              135.99 -  307: 493   86
    8    17 Krzysztof      Bukowski              121.92 +  404: 370  172
    9    12 Sławomir       Kordjalik             126.81 +  471: 317  177
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  320: 430   63
   11    14 Ewa            Strzelczyk            108.43 +  391: 287  158
   12    11 Lucyna         Śniadach              113.00 +  384: 344  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Jarosław Sobczak 108.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Miłosz         Wrzałek               100.00 +  373: 285  150
    2    11 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  357: 393   89
    3    31 Wojciech       Usakiewicz            136.72 +  408: 376  187
    4    19 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  227: 380   59
    5    21 Mirosław       Konsik                100.00 -  245: 334   50
    6    26 Zofia          Gajewska              104.55 +  344: 326  155
    7    19 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  327: 342   57
    8    32 Paweł          Opyc                  106.87 +  328: 318  157
    9    22 Mariusz        Kubicki               119.32 -  272: 473   69
   10    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  389: 253  150
   11    24 Iwona          Rutkowska             103.72 +  373: 303  154
   12    20 Zdzisław       Szota                 118.64 -  311: 341   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Ewa Strzelczyk 108.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Wojciech       Wąs                   100.00 +  342: 327  150
    2    16 Paweł          Jackowski             126.73 -  340: 427   77
    3    21 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  348: 368   50
    4    32 Monika         Rubinstein            100.00 +  355: 278  150
    5    18 Maria          Jarosz                100.00 +  409: 314  150
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 -  276: 382   67
    7    23 Dorota         Ryś                   100.00 +  397: 269  150
    8    12 Andrzej        Oleksiak              123.37 +  339: 290  173
    9    10 Miłosz         Wrzałek               100.00 +  383: 359  150
   10     8 Stanisław      Rydzik                132.32 -  356: 450   82
   11    14 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  287: 391   59
   12    18 Zofia          Gajewska              104.55 -  284: 340   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Grzegorz Koczkodon 107.68 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  381: 401   50
    2    23 Miłosz         Wrzałek               100.00 +  385: 321  150
    3    19 Dariusz        Banaszek              135.99 -  296: 433   86
    4    27 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  350: 254  150
    5    29 Beata          Piotrowska            110.63 +  316: 293  161
    6    18 Andrzej        Rechowicz             126.81 -  284: 379   77
    7    17 Paweł          Jackowski             126.73 +  446: 308  177
    8    13 Mariusz        Wrześniewski          138.92 +  380: 364  189
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 +  459: 341  167
   10     6 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  270: 471   91
   11    13 Marek          Dudkiewicz            114.83 +  401: 370  165
   12    10 Mariusz        Kubicki               119.32 -  296: 434   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Paweł Opyc 106.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Joanna         Ostrowska             100.00 +  413: 401  150
    2    19 Justyna        Fugiel                126.72 -  310: 327   77
    3    13 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  286: 405   77
    4    22 Beata          Piotrowska            110.63 +  403: 362  161
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 -  335: 415   67
    6    24 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  250: 394   50
    7    29 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  366: 422   50
    8    32 Jarosław       Sobczak               108.71 -  318: 328   59
    9    35 Wojciech       Wąs                   100.00 -  318: 324   50
   10    39 PAUZA
   11    36 Ewa            Jobs                  100.00 +  450: 273  150
   12    34 Dorota         Ryś                   100.00 +  388: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 11  94.64




	Michał Waszkiewicz 106.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  329: 508   92
    2    31 Ewa            Jobs                  100.00 +  410: 291  150
    3    28 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  312: 352   59
    4    29 Magdalena      Podlaska              100.00 -  327: 346   50
    5    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  308: 295  150
    6    30 Beata          Kościańska            100.00 +  364: 250  150
    7    25 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  295: 379   87
    8    29 Iwona          Rutkowska             103.72 -  259: 392   54
    9    32 Rafał          Dąbrowski             104.31 -  310: 443   54
   10    29 Dorota         Ryś                   100.00 +  482: 241  150
   11    26 Alina          Białobrzewska         100.00 -  278: 452   50
   12    30 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  336: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Jerzy Tatarczuk 106.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  276: 391   91
    2    27 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  309: 364   50
    3    38 Ewelina        Stankiewicz           100.00 +  426: 212  150
    4    35 Wojciech       Usakiewicz            136.72 +  435: 380  187
    5    22 Anna           Królak                100.00 +  359: 313  150
    6    12 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  333: 378   73
    7    19 Jarosław       Sobczak               108.71 +  342: 327  159
    8    20 Lucyna         Śniadach              113.00 -  279: 332   63
    9    16 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  343: 373   50
   10    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 +  400: 303  153
   11    20 Kamil          Nawrocki              111.67 +  433: 316  162
   12    17 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  339: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Wojciech Gołęcki 106.09 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 139.22 -  337: 366   89
    2    30 Zofia          Gajewska              104.55 -  270: 358   55
    3    33 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  334: 340   50
    4    37 Kacper         Jachowicz             100.00 +  372: 312  150
    5    33 Monika         Rubinstein            100.00 +  313: 294  150
    6    25 Piotr          Jakubiak              100.00 -  308: 352   50
    7    34 Ewa            Jobs                  100.00 -  323: 379   50
    8    34 Rafał          Dąbrowski             104.31 -  283: 292   54
    9    36 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  439: 128  150
   10    31 Beata          Kościańska            100.00 +  394: 229  150
   11    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  325: 300  150
   12    25 Maria          Jarosz                100.00 -  275: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Tomasz Żbikowski 105.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    39 PAUZA
    8    30 Anna           Królak                100.00 +  399: 293  150
    9    26 Irena          Sołdan                100.00 +  425: 342  150
   10    20 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  313: 351   72
   11    37 Katarzyna      Konopka               100.00 +  414: 170  150
   12    35 Wojciech       Wąs                   100.00 +  357: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  5 134.40




	Zofia Gajewska 104.55 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             138.96 -  261: 431   89
    2    30 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  358: 270  156
    3    29 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  352: 272  150
    4    20 Dariusz        Banaszek              135.99 -  431: 481   86
    5    16 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  314: 447   73
    6    26 Jarosław       Sobczak               108.71 -  326: 344   59
    7    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  355: 256  150
    8    26 Ewa            Jobs                  100.00 +  400: 345  150
    9    25 Iwona          Rutkowska             103.72 +  362: 361  154
   10    18 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  339: 310  174
   11    15 Lucyna         Śniadach              113.00 -  302: 336   63
   12    18 Ewa            Strzelczyk            108.43 +  340: 284  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Rafał Dąbrowski 104.31 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          138.92 -  285: 414   89
    2    22 Joanna         Ostrowska             100.00 -  285: 341   50
    3    39 Barbara        Szymańska             100.00 +  316: 200  150
    4    33 Krzysztof      Mówka                 124.08 -  326: 396   74
    5    31 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  256: 522   50
    6    39 Sebastian      Orzelski              100.00 -  233: 303   50
    7    37 Piotr          Niegowski             100.00 +  407: 151  150
    8    34 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  292: 283  156
    9    32 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  443: 310  157
   10    32 Alina          Białobrzewska         100.00 -  227: 422   50
   11    31 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 -  334: 373   53
   12    33 Henryk         Ryś                   100.00 -  335: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Iwona Rutkowska 103.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            136.72 =  318: 318  137
    2    21 Mateusz        Żbikowski             140.57 +  399: 290  191
    3    10 Paweł          Jackowski             126.73 -  319: 437   77
    4    21 Andrzej        Rechowicz             126.81 -  345: 358   77
    5    28 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  405: 207  150
    6    21 Marcin         Kozyra                121.66 -  360: 435   72
    7    27 Maria          Jarosz                100.00 -  319: 391   50
    8    29 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  392: 259  157
    9    25 Zofia          Gajewska              104.55 -  361: 362   55
   10    30 Marek          Kocikowski            100.00 +  406: 246  150
   11    24 Jarosław       Sobczak               108.71 -  303: 373   59
   12    29 Sebastian      Orzelski              100.00 +  399: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Robert Soszka 103.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Banaszek              135.99 +  379: 324  186
    2     9 Dawid          Pikul                 124.09 -  249: 456   74
    3    26 Maria          Jarosz                100.00 -  334: 370   50
    4    24 Miłosz         Wrzałek               100.00 +  386: 284  150
    5    24 Marek          Kocikowski            100.00 +  425: 253  150
    6    17 Dariusz        Banaszek              135.99 -  266: 436   86
    7    26 Joanna         Ostrowska             100.00 +  325: 282  150
    8    16 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  389: 323  174
    9    11 Marcin         Kozyra                121.66 -  324: 417   72
   10    19 Mariusz        Kubicki               119.32 -  313: 327   69
   11    23 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  348: 349   50
   12    24 Irena          Sołdan                100.00 -  337: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Janina Jabłczyńska-Zając 103.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 -  288: 391   84
    2    41 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  458: 110  150
    3    23 Lucyna         Śniadach              113.00 -  286: 325   63
    4    31 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  237: 312   50
    5    35 Anna           Czarnecka             100.00 +  332: 268  150
    6    28 Henryk         Ryś                   100.00 +  335: 269  150
    7    22 Irena          Sołdan                100.00 +  366: 326  150
    8    18 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  278: 416   92
    9    23 Maria          Jarosz                100.00 -  282: 314   50
   10    25 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  303: 400   57
   11    31 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  373: 334  154
   12    27 Magdalena      Podlaska              100.00 +  403: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Grzegorz Pukniel 100.39 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                132.32 -  346: 433   82
    2    27 Jerzy          Tatarczuk             106.60 +  364: 309  157
    3    18 Andrzej        Rechowicz             126.81 -  237: 354   77
    4    26 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  271: 480   73
    5    37 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  289: 375   87
    6    37 Katarzyna      Konopka               100.00 +  331: 238  150
    7    29 Paweł          Opyc                  106.87 +  422: 366  157
    8    22 Paweł          Jackowski             126.73 -  361: 404   77
    9    30 Beata          Kościańska            100.00 +  361: 294  150
   10    21 Zdzisław       Szota                 118.64 +  341: 333  169
   11    23 Robert         Soszka                103.30 +  349: 348  153
   12    19 Mirosław       Konsik                100.00 +  355: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Alina Białobrzewska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Konca                 128.67 +  336: 319  179
    2    17 Mariusz        Wrześniewski          138.92 -  303: 401   89
    3    25 Joanna         Ostrowska             100.00 -  349: 350   50
    4    23 Mirosław       Konsik                100.00 -  317: 357   50
    5    34 Ewa            Jobs                  100.00 +  377: 203  150
    6    31 Magdalena      Podlaska              100.00 -  258: 318   50
    7    33 Kamil          Nawrocki              111.67 -  304: 386   62
    8    35 Wojciech       Wąs                   100.00 +  426: 318  150
    9    28 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  298: 480   50
   10    32 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  422: 227  154
   11    26 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  452: 278  157
   12    23 Kamil          Nawrocki              111.67 -  358: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Usakiewicz            127.96 -  310: 390   78
    2    38 Kacper         Jachowicz             100.00 +  429: 246  150
    3    29 Zofia          Gajewska              104.55 -  272: 352   55
    4    36 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  412: 176  150
    5    28 Iwona          Rutkowska             103.72 -  207: 405   54
    6    24 Paweł          Opyc                  106.87 +  394: 250  157
    7    16 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  251: 425   50
    8    21 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  321: 406   50
    9    33 Sebastian      Orzelski              100.00 +  343: 268  150
   10    22 Joanna         Juszczak              118.90 -    0: 400   69
   11    33 Dorota         Ryś                   100.00 +  340: 309  150
   12    28 Monika         Rubinstein            100.00 -  279: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             126.81 -  242: 443   77
    2    34 Anna           Królak                100.00 -  250: 392   50
    3    35 Beata          Piotrowska            110.63 -  243: 489   61
    4    41 Sebastian      Orzelski              100.00 +  286: 250  150
    5    35 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 -  268: 332   53
    6    35 Paweł          Jachowicz             111.54 -  301: 409   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     453  /  6  75.50




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  177: 456   77
    2    38 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  246: 429   50
    3    37 Beata          Kościańska            100.00 -  257: 324   50
    4    37 Wojciech       Gołęcki               106.09 -  312: 372   56
    5    39 Barbara        Szymańska             100.00 +  332: 222  150
    6    34 Beata          Piotrowska            110.63 +  321: 316  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Piotr Jakubiak 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jackowski             126.73 -  290: 418   77
    2    39 Piotr          Niegowski             100.00 +  500: 145  150
    3    15 Anna           Królak                100.00 +  342: 320  150
    4     6 Zdzisław       Szota                 118.64 -  302: 463   69
    5    25 Dorota         Ryś                   100.00 -  291: 297   50
    6    25 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  352: 308  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  6 108.67




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Fugiel                126.72 -  289: 330   77
    2    40 Anna           Mencina               100.00 +  452: 188  150
    3    26 Robert         Soszka                103.30 +  370: 334  153
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 -  351: 553   84
    5    18 Ewa            Strzelczyk            108.43 -  314: 409   58
    6    23 Joanna         Ostrowska             100.00 -  303: 392   50
    7    27 Iwona          Rutkowska             103.72 +  391: 319  154
    8    23 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  379: 258  150
    9    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 +  314: 282  153
   10    17 Sławomir       Kordjalik             126.81 -  277: 420   77
   11    22 Mirosław       Konsik                100.00 -  284: 318   50
   12    25 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  305: 275  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Krzysztof Jaworski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Grzegorz       Koczkodon             107.68 +  401: 381  158
    2    20 Wojciech       Usakiewicz            136.72 +  369: 363  187
    3     4 Dawid          Pikul                 124.09 -  306: 431   74
    4    15 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  376: 383   65
    5    20 Irena          Sołdan                100.00 +  358: 336  150
    6    11 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  303: 445   91
    7    21 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  321: 264  150
    8    15 Andrzej        Rechowicz             126.81 -  292: 380   77
    9    19 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  324: 388   72
   10    28 Monika         Rubinstein            100.00 +  450: 302  150
   11    21 Irena          Sołdan                100.00 +  436: 347  150
   12    17 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  311: 339   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Ewa Jobs 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Syczuk                125.97 -  258: 383   76
    2    31 Michał         Waszkiewicz           106.76 -  291: 410   57
    3    34 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  316: 481   50
    4    38 Ewelina        Stankiewicz           100.00 +  311: 282  150
    5    34 Alina          Białobrzewska         100.00 -  203: 377   50
    6    40 Barbara        Szymańska             100.00 +  361: 316  150
    7    34 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  379: 323  156
    8    26 Zofia          Gajewska              104.55 -  345: 400   55
    9    29 Marek          Kocikowski            100.00 -  176: 375   50
   10    33 Anna           Królak                100.00 -  223: 373   50
   11    36 Paweł          Opyc                  106.87 -  273: 450   57
   12    36 Barbara        Szymańska             100.00 +  294: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 12  87.58




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dawid          Pikul                 124.09 -  346: 431   74
    2    28 Beata          Piotrowska            110.63 +  380: 331  161
    3    12 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  302: 488   63
    4    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  352: 319  150
    5    19 Mateusz        Żbikowski             140.57 -  230: 562   91
    6    27 Irena          Sołdan                100.00 -  366: 392   50
    7    31 Wojciech       Wąs                   100.00 +  398: 265  150
    8    27 Beata          Kościańska            100.00 +  349: 312  150
    9    20 Paweł          Jackowski             126.73 -  354: 362   77
   10    27 Jarosław       Sobczak               108.71 -  253: 389   59
   11    27 Wojciech       Gołęcki               106.09 -  300: 325   56
   12    31 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  329: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Mówka                 124.08 -  282: 390   74
    2    29 Paweł          Jachowicz             111.54 -  293: 376   62
    3    33 Wojciech       Gołęcki               106.09 +  340: 334  156
    4    34 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  319: 352   50
    5    30 Michał         Waszkiewicz           106.76 -  295: 308   57
    6    36 Ewelina        Stankiewicz           100.00 +  364: 225  150
    7    28 Zofia          Gajewska              104.55 -  256: 355   55
    8    33 Beata          Piotrowska            110.63 -  270: 374   61
    9    38 Piotr          Niegowski             100.00 +  372: 203  150
   10    36 Sebastian      Orzelski              100.00 -  281: 344   50
   11    34 Sebastian      Orzelski              100.00 -  275: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 11  83.18




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Stępień               123.41 +  375: 355  173
    2    10 Stanisław      Rydzik                132.32 -  268: 433   82
    3    24 Andrzej        Oleksiak              123.37 +  450: 327  173
    4    10 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  342: 372   72
    5    24 Robert         Soszka                103.30 -  253: 425   53
    6    29 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  301: 396   50
    7    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  358: 274  150
    8    28 Kamil          Nawrocki              111.67 -  317: 408   62
    9    29 Ewa            Jobs                  100.00 +  375: 176  150
   10    30 Iwona          Rutkowska             103.72 -  246: 406   54
   11    28 Anna           Królak                100.00 -  234: 371   50
   12    32 Beata          Kościańska            100.00 -  354: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Katarzyna Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Oleksiak              123.37 -  247: 387   73
    2    33 Henryk         Ryś                   100.00 -  237: 395   50
    3    36 Monika         Rubinstein            100.00 -  255: 310   50
    4    40 Anna           Mencina               100.00 +  243: 241  150
    5    36 Wojciech       Wąs                   100.00 -  198: 281   50
    6    37 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  238: 331   50
    7    38 Barbara        Szymańska             100.00 +  287: 203  150
    8    36 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  236: 362   50
    9    39 PAUZA
   10    35 Magdalena      Podlaska              100.00 -  223: 376   50
   11    37 Tomasz         Żbikowski             105.57 -  170: 414   56
   12    37 Piotr          Niegowski             100.00 +  287: 167  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  / 11  79.91




	Piotr Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Bukowski              121.92 -  201: 444   72
    2    24 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  282: 386   50
    3    32 Mirosław       Konsik                100.00 -  219: 397   50
    4    39 Barbara        Szymańska             100.00 +  296: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     322  /  4  80.50




	Mirosław Konsik 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Kozyra                121.66 -  348: 370   72
    2    26 Magdalena      Podlaska              100.00 -  345: 350   50
    3    32 Piotr          Konopka               100.00 +  397: 219  150
    4    23 Alina          Białobrzewska         100.00 +  357: 317  150
    5    21 Jarosław       Sobczak               108.71 +  334: 245  159
    6    15 Paweł          Jackowski             126.73 +  386: 292  177
    7    13 Kamil          Klinkosz              111.30 -  307: 390   61
    8    11 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  284: 399   50
    9    17 Mariusz        Wrześniewski          138.92 -  327: 469   89
   10    26 Kamil          Nawrocki              111.67 +  365: 364  162
   11    22 Maria          Jarosz                100.00 +  318: 284  150
   12    19 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  336: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksander     Puchalski             119.82 -  230: 421   70
    2    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  344: 269  150
    3    30 Mariusz        Kubicki               119.32 -  334: 433   69
    4    31 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 +  312: 237  153
    5    27 Kamil          Nawrocki              111.67 -  321: 354   62
    6    29 Marek          Kocikowski            100.00 +  396: 301  150
    7    21 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  264: 321   50
    8    23 Maria          Jarosz                100.00 -  258: 379   50
    9    28 Alina          Białobrzewska         100.00 +  480: 298  150
   10    23 Beata          Piotrowska            110.63 -  286: 444   61
   11    30 Magdalena      Podlaska              100.00 -  361: 364   50
   12    31 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  340: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Beata Kościańska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Gasik                 119.55 -  281: 343   70
    2    25 Joanna         Stępień               123.41 -  307: 407   73
    3    37 Kacper         Jachowicz             100.00 +  324: 257  150
    4    30 Anna           Królak                100.00 -  306: 327   50
    5    38 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  308: 209  150
    6    30 Michał         Waszkiewicz           106.76 -  250: 364   57
    7    32 Henryk         Ryś                   100.00 +  343: 234  150
    8    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  312: 349   50
    9    30 Grzegorz       Pukniel               100.39 -  294: 361   50
   10    31 Wojciech       Gołęcki               106.09 -  229: 394   56
   11    35 Wojciech       Wąs                   100.00 +  546: 243  150
   12    32 Marek          Kocikowski            100.00 +  380: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Krzysztof Krzyżewski 100.00 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Kubicki               119.32 -  239: 450   69
    2    35 Dariusz        Banaszek              135.99 -  331: 377   86
    3    40 Anna           Mencina               100.00 +  375: 224  150
    4    27 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  254: 350   58
    5    32 Paweł          Jachowicz             111.54 +  451: 242  162
    6    22 Miłosz         Wrzałek               100.00 -  245: 438   50
    7    35 Sebastian      Orzelski              100.00 -  310: 335   50
    8    36 Katarzyna      Konopka               100.00 +  362: 236  150
    9    34 Dorota         Ryś                   100.00 -  305: 335   50
   10    34 Wojciech       Wąs                   100.00 +  357: 300  150
   11    29 Joanna         Ostrowska             100.00 +  333: 331  150
   12    26 Anna           Królak                100.00 -  287: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Anna Królak 100.00 warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Joanna         Juszczak              118.90 -  325: 422   69
    2    34 Anna           Czarnecka             100.00 +  392: 250  150
    3    15 Piotr          Jakubiak              100.00 -  320: 342   50
    4    30 Beata          Kościańska            100.00 +  327: 306  150
    5    22 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  313: 359   57
    6    32 Wojciech       Wąs                   100.00 +  324: 255  150
    7    18 Mariusz        Kubicki               119.32 -  326: 402   69
    8    30 Tomasz         Żbikowski             105.57 -  293: 399   56
    9    31 Monika         Rubinstein            100.00 -  311: 340   50
   10    33 Ewa            Jobs                  100.00 +  373: 223  150
   11    28 Marek          Kocikowski            100.00 +  371: 234  150
   12    26 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  353: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Martyna Kulczyńska 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zdzisław       Szota                 118.64 -  140: 531   69
    2    41 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 -  110: 458   53
    3    41 PAUZA
    4    36 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  176: 412   50
    5    38 Beata          Kościańska            100.00 -  209: 308   50
    6    38 Monika         Rubinstein            100.00 -  176: 356   50
    7    36 Beata          Piotrowska            110.63 -  270: 300   61
    8    38 Piotr          Niegowski             100.00 +  274: 212  150
    9    36 Wojciech       Gołęcki               106.09 -  128: 439   56
   10    37 Henryk         Ryś                   100.00 -  226: 253   50
   11    38 Barbara        Szymańska             100.00 -  168: 236   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  / 10  63.90




	Anna Mencina 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 -  146: 414   67
    2    40 Maria          Jarosz                100.00 -  188: 452   50
    3    40 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  224: 375   50
    4    40 Katarzyna      Konopka               100.00 -  241: 243   50
    5    40 Ewelina        Stankiewicz           100.00 -  162: 321   50
    6    41 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     267  /  5  53.40




	Dariusz Nawrocki 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  366: 393   65
    2    24 Piotr          Konopka               100.00 +  386: 282  150
    3    21 Ewa            Strzelczyk            108.43 +  368: 348  158
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  235: 500   63
    5    23 Mariusz        Kubicki               119.32 -  316: 399   69
    6    33 Wojciech       Usakiewicz            136.72 -  333: 446   87
    7    15 Joanna         Stępień               123.41 -  358: 416   73
    8    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  406: 321  150
    9    16 Jerzy          Tatarczuk             106.60 +  373: 343  157
   10    13 Paweł          Jackowski             126.73 -  272: 388   77
   11    25 Zdzisław       Szota                 118.64 -  348: 355   69
   12    30 Michał         Waszkiewicz           106.76 -  276: 336   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Piotr Niegowski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Lucyna         Śniadach              113.00 -  172: 349   63
    2    42 PAUZA
    2    39 Piotr          Jakubiak              100.00 -  145: 500   50
    7    37 Rafał          Dąbrowski             104.31 -  151: 407   54
    8    38 Martyna        Kulczyńska            100.00 -  212: 274   50
    9    38 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  203: 372   50
   10    38 Barbara        Szymańska             100.00 -  146: 314   50
   11    39 PAUZA
   12    37 Katarzyna      Konopka               100.00 -  167: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     367  /  7  52.43




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    41 Anna           Czarnecka             100.00 -  250: 286   50
    5    41 PAUZA
    6    39 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  303: 233  154
    7    35 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  335: 310  150
    8    31 Joanna         Ostrowska             100.00 -  259: 394   50
    9    33 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  268: 343   50
   10    36 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  344: 281  150
   11    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  331: 275  150
   12    29 Iwona          Rutkowska             103.72 -  258: 399   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  8 101.00




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Paweł          Opyc                  106.87 -  401: 413   57
    2    22 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  341: 285  154
    3    25 Alina          Białobrzewska         100.00 +  350: 349  150
    4    11 Kamil          Klinkosz              111.30 -  294: 367   61
    5    17 Joanna         Juszczak              118.90 -  255: 359   69
    6    23 Maria          Jarosz                100.00 +  392: 303  150
    7    26 Robert         Soszka                103.30 -  282: 325   53
    8    31 Sebastian      Orzelski              100.00 +  394: 259  150
    9    21 Krzysztof      Mówka                 124.08 -  230: 442   74
   10    24 Irena          Sołdan                100.00 -  336: 357   50
   11    29 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  331: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 11  92.55




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  278: 497   63
    2    26 Mirosław       Konsik                100.00 +  350: 345  150
    3    27 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  288: 427   65
    4    29 Michał         Waszkiewicz           106.76 +  346: 327  157
    5    26 Krzysztof      Mówka                 124.08 -  272: 447   74
    6    31 Alina          Białobrzewska         100.00 +  318: 258  150
    7    24 Joanna         Juszczak              118.90 -  318: 379   69
    8    24 Irena          Sołdan                100.00 -  296: 353   50
    9    27 Beata          Piotrowska            110.63 -  327: 413   61
   10    35 Katarzyna      Konopka               100.00 +  376: 223  150
   11    30 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  364: 361  150
   12    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 -  293: 403   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Kamil          Nawrocki              111.67 -  323: 399   62
    2    36 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  269: 344   50
    3    36 Katarzyna      Konopka               100.00 +  310: 255  150
    4    32 Ewa            Strzelczyk            108.43 -  278: 355   58
    5    33 Wojciech       Gołęcki               106.09 -  294: 313   56
    6    38 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  356: 176  150
    7    30 Marek          Kocikowski            100.00 -  274: 358   50
    8    37 Henryk         Ryś                   100.00 +  302: 268  150
    9    31 Anna           Królak                100.00 +  340: 311  150
   10    28 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  302: 450   50
   11    32 Henryk         Ryś                   100.00 +  413: 295  150
   12    28 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  307: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Dorota Ryś 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Jachowicz             111.54 +  422: 340  162
    2    14 Lucyna         Śniadach              113.00 +  337: 307  163
    3     6 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 -  331: 417   60
    4    12 Radosław       Konca                 128.67 -  236: 391   79
    5    25 Piotr          Jakubiak              100.00 +  297: 291  150
    6    20 Mariusz        Skrobosz              142.34 -  259: 373   92
    7    23 Ewa            Strzelczyk            108.43 -  269: 397   58
    8    25 Stanisław      Gasik                 119.55 -  202: 423   70
    9    34 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  335: 305  150
   10    29 Michał         Waszkiewicz           106.76 -  241: 482   57
   11    33 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  309: 340   50
   12    34 Paweł          Opyc                  106.87 -  273: 388   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kamil          Klinkosz              111.30 -  326: 423   61
    2    33 Katarzyna      Konopka               100.00 +  395: 237  150
    3    14 Aleksander     Puchalski             119.82 -  341: 387   70
    4    28 Wojciech       Wąs                   100.00 +  341: 305  150
    5    15 Joanna         Stępień               123.41 -  288: 378   73
    6    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 -  269: 335   53
    7    32 Beata          Kościańska            100.00 -  234: 343   50
    8    37 Monika         Rubinstein            100.00 -  268: 302   50
    9    37 Barbara        Szymańska             100.00 +  300: 251  150
   10    37 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  253: 226  150
   11    32 Monika         Rubinstein            100.00 -  295: 413   50
   12    33 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  406: 335  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Irena Sołdan 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Piotrowska            110.63 +  390: 271  161
    2     5 Sławomir       Kordjalik             126.81 +  356: 344  177
    3     7 Stanisław      Rydzik                132.32 -  331: 426   82
    4    14 Aleksander     Puchalski             119.82 -  294: 346   70
    5    20 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  336: 358   50
    6    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  392: 366  150
    7    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.00 -  326: 366   53
    8    24 Magdalena      Podlaska              100.00 +  353: 296  150
    9    26 Tomasz         Żbikowski             105.57 -  342: 425   56
   10    24 Joanna         Ostrowska             100.00 +  357: 336  150
   11    21 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  347: 436   50
   12    24 Robert         Soszka                103.30 +  357: 337  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Ewelina Stankiewicz 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Eugeniusz      Wróblewski            109.83 -  251: 478   60
    2    32 Wojciech       Wąs                   100.00 -  155: 336   50
    3    38 Jerzy          Tatarczuk             106.60 -  212: 426   57
    4    38 Ewa            Jobs                  100.00 -  282: 311   50
    5    40 Anna           Mencina               100.00 +  321: 162  150
    6    36 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  225: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     417  /  6  69.50




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dariusz        Białobrzewski         109.42 -  208: 335   59
    2    37 Radosław       Konca                 128.67 -  160: 543   79
    3    39 Rafał          Dąbrowski             104.31 -  200: 316   54
    4    39 Piotr          Konopka               100.00 -  234: 296   50
    5    39 Kacper         Jachowicz             100.00 -  222: 332   50
    6    40 Ewa            Jobs                  100.00 -  316: 361   50
    7    38 Katarzyna      Konopka               100.00 -  203: 287   50
    8    39 PAUZA
    9    37 Henryk         Ryś                   100.00 -  251: 300   50
   10    38 Piotr          Niegowski             100.00 +  314: 146  150
   11    38 Martyna        Kulczyńska            100.00 +  236: 168  150
   12    36 Ewa            Jobs                  100.00 -  291: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  / 11  72.00




	Miłosz Wrzałek 100.00 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jarosław       Sobczak               108.71 -  285: 373   59
    2    23 Grzegorz       Koczkodon             107.68 -  321: 385   58
    3    34 Ewa            Jobs                  100.00 +  481: 316  150
    4    24 Robert         Soszka                103.30 -  284: 386   53
    5    31 Rafał          Dąbrowski             104.31 +  522: 256  154
    6    22 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  438: 245  150
    7    16 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  425: 251  150
    8    11 Mirosław       Konsik                100.00 +  399: 284  150
    9    10 Ewa            Strzelczyk            108.43 -  359: 383   58
   10    16 Marek          Dudkiewicz            114.83 -  332: 381   65
   11    17 Krzysztof      Mówka                 124.08 +  357: 304  174
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           117.01 +  338: 335  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Wojciech Wąs 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ewa            Strzelczyk            108.43 -  327: 342   58
    2    32 Ewelina        Stankiewicz           100.00 +  336: 155  150
    3    22 Karol          Wyrębkiewicz          133.71 -  276: 531   84
    4    28 Henryk         Ryś                   100.00 -  305: 341   50
    5    36 Katarzyna      Konopka               100.00 +  281: 198  150
    6    32 Anna           Królak                100.00 -  255: 324   50
    7    31 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  265: 398   50
    8    35 Alina          Białobrzewska         100.00 -  318: 426   50
    9    35 Paweł          Opyc                  106.87 +  324: 318  157
   10    34 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  300: 357   50
   11    35 Beata          Kościańska            100.00 -  243: 546   50
   12    35 Tomasz         Żbikowski             105.57 -  230: 357   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie