Kraków 5
maja
Kraków 5- 6 maja V Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2001
Ostróda26
maja
Ostróda 26-27 maja I Turniej „Blanki w szranki”
Gorzów Wielkopolski 9
czerwca
Gorzów Wielkopolski 9-10 czerwca Turniej o Puchar Prezesa Stilonu
I Turniej „Blanki w szranki”26 - 27 maja 2001 — I Turniej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Turniej „Blanki w szranki”Ostróda, 26 - 27 maja 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10.0 4779
 2. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 9.0 4936
 3. Marcin Mroziuk (Warszawa) 9.0 4769
 4. Radosław Konca (Warszawa) 8.0 4727
 5. Karol Wyrębkiewicz (Kielce) 8.0 4606
 6. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8.0 4575
 7. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 8.0 4476
 8. Mariusz Kubicki (Inowrocław) 8.0 4384
 9. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 7.0 4682
 10. Maciej Grabowski (Warszawa) 7.0 4676

 48 uczestników, 12 rund 




Wyniki turnieju Blanki w szranki

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.90     10.0     4779     1871      620
  2 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   132.04      9.0     4936     1767      527
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.58      9.0     4769     1837      617
  4 Radosław        Konca                Warszawa               117.58      8.0     4727     1608      614
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   121.36      8.0     4606     1622      233
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.20      8.0     4575     1633      370
  7 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.93      8.0     4476     1532      173
  8 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             119.26      8.0     4384     1578      247
  9 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.73      7.0     4682     1551      389
 10 Maciej          Grabowski            Warszawa               115.58      7.0     4676     1561      405
 11 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               117.25      7.0     4532     1569      487
 12 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               119.06      7.0     4491     1608       68
 13 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               115.51      7.0     4307     1465      294
 14 Kamil           Klinkosz             Rumia                  109.44      7.0     4281     1450      212
 15 Beata           Wiączkowska          Wrocław                100.00      7.0     4115     1411       54
 16 Katarzyna       Żuławska             Katowice               105.49      7.0     3999     1378       56
 17 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.71      7.0     3974     1462     -241
 18 Adelina         Śniadach             Rumia                  100.00      6.5     4087     1193      678
 19 Katarzyna       Stępień              Katowice               125.21      6.0     4503     1414      -59
 20 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.73      6.0     4331     1398      -10
 21 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.75      6.0     4289     1363     -442
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              102.46      6.0     4103     1255       30
 23 Grażyna         Furman               Sosnowiec              103.66      6.0     4077     1338      -12
 24 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.08      6.0     3939     1278       87
 25 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.76      6.0     3907     1260     -118
 26 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      6.0     3906     1289     -209
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                100.00      5.5     3870     1066      367
 28 Andrzej         Oleksiak             Hel                    107.19      5.0     4392     1310      174
 29 Joanna          Stępień              Katowice               121.99      5.0     4392     1285      -38
 30 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.41      5.0     4385     1194      312
 31 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      5.0     3966     1251     -378
 32 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      5.0     3897     1144      305
 33 Ewa             Lewandowska          Warszawa               100.00      5.0     3827     1171     -398
 34 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      5.0     3807     1156     -129
 35 Wiktor          Stępień              Katowice               121.38      5.0     2615      958      439
 36 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      4.5     3993     1012      611
 37 Michał          Kołodziejczyk        Ostróda                100.00      4.5     3822      969      -25
 38 Kamila          Tarnacka             Rumia                  100.00      4.5     3819     1005      -64
 39 Dominika        Śniadach             Rumia                  100.00      4.5     3571      982      182
 40 Iwona           Rutkowska            Warszawa               100.00      4.0     4082     1097     -318
 41 Leszek          Dys                  Olsztyn                100.00      4.0     3876     1100     -232
 42 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      4.0     3646     1024       33
 43 Małgorzata      Plata                Rumia                  100.00      3.5     3331      901     -441
 44 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.66      3.0     2404      746       92
 45 Andrzej         Lożyński             Piastów                112.25      3.0     1102      450      361
 46 Małgorzata      Kołodziejczyk        Ostróda                100.00      2.0     3434      621      104
 47 Paweł           Gudaczewski          Ostróda                100.00      0.0      835      302    -1655
 48 Arek            Sółkowski            Ostróda                100.00      0.0      786      318    -1672
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Blanki w szranki



	Tomasz Zwoliński 141.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              106.08 +  530: 355  156
    2     1 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  377: 321  157
    3     1 Mariusz        Orzeł                 132.04 +  463: 329  182
    4     1 Marcin         Mroziuk               132.58 -  375: 380   83
    5     2 Stanisław      Gasik                 121.71 +  374: 295  172
    6     2 Mariusz        Skrobosz              132.20 +  380: 320  182
    7     2 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 +  423: 344  169
    8     2 Maciej         Grabowski             115.58 +  407: 362  166
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          117.25 +  397: 349  167
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 +  398: 379  171
   11     1 Marcin         Mroziuk               132.58 -  265: 407   83
   12     1 Marcin         Mroziuk               132.58 +  390: 318  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Wojciech Usakiewicz 136.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Żbikowski             105.66 +  367: 321  156
    2     8 Krzysztof      Bukowski              118.75 +  372: 316  169
    3     5 Mariusz        Kubicki               119.26 +  411: 362  169
    4     3 Stanisław      Gasik                 121.71 -  406: 407   72
    5     3 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  406: 409   82
    6     6 Radosław       Konca                 117.58 -  336: 411   68
    7     9 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  392: 333  157
    8     6 Mariusz        Skrobosz              132.20 +  362: 354  182
    9     5 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 +  374: 356  169
   10     2 Marcin         Mroziuk               132.58 -  340: 341   83
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  389: 405   69
   12     7 Katarzyna      Stępień               125.21 +  527: 278  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Marcin Mroziuk 132.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Żuławska              105.49 +  409: 280  155
    2     5 Katarzyna      Stępień               125.21 +  442: 288  175
    3     2 Zbigniew       Wietecki              120.73 +  420: 345  171
    4     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  380: 375  192
    5     1 Mariusz        Skrobosz              132.20 +  464: 339  182
    6     1 Mariusz        Orzeł                 132.04 +  469: 355  182
    7     1 Wiktor         Stępień               121.38 +  361: 299  171
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  402: 411   67
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  356: 465   71
   10     2 Wojciech       Usakiewicz            136.73 +  341: 340  187
   11     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  407: 265  192
   12     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  318: 390   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Mariusz Skrobosz 132.20 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Furman                103.66 +  373: 369  154
    2     7 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 +  403: 391  171
    3     4 Kamil          Klinkosz              109.44 +  410: 349  159
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 +  434: 354  169
    5     1 Marcin         Mroziuk               132.58 -  339: 464   83
    6     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  320: 380   92
    7     5 Maciej         Grabowski             115.58 -  341: 373   66
    8     6 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  354: 362   87
    9    10 Jan            Ziółkowski            100.00 +  440: 237  150
   10     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 +  425: 373  166
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          117.25 +  349: 246  167
   12     4 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 +  387: 307  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Mariusz Orzeł 132.04 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Dudkiewicz            102.46 +  449: 200  152
    2     2 Maciej         Grabowski             115.58 +  466: 307  166
    3     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  329: 463   92
    4     4 Zbigniew       Wietecki              120.73 +  455: 337  171
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            136.73 +  409: 406  187
    6     1 Marcin         Mroziuk               132.58 -  355: 469   83
    7     3 Radosław       Konca                 117.58 +  401: 400  168
    8     3 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 +  400: 362  169
    9     3 Katarzyna      Stępień               125.21 -  357: 375   75
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          117.25 +  386: 284  167
   11     2 Maciej         Grabowski             115.58 +  473: 410  166
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 +  456: 396  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Andrzej Rechowicz 125.41 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               101.76 +  389: 302  152
    2     6 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  317: 427   69
    3    10 Tomasz         Żbikowski             105.66 -  355: 385   56
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  354: 402   73
    5    17 Anna           Pendowska             100.00 +  393: 300  150
    6    13 Zbigniew       Wietecki              120.73 -  304: 346   71
    7    17 Iwona          Rutkowska             100.00 +  415: 301  150
    8    13 Kamil          Klinkosz              109.44 -  344: 348   59
    9    16 Andrzej        Oleksiak              107.19 -  354: 422   57
   10    18 Małgorzata     Plata                 100.00 +  525: 190  150
   11    15 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  355: 250  157
   12    12 Adelina        Śniadach              100.00 -  280: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Katarzyna Stępień 125.21 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  393: 308  150
    2     5 Marcin         Mroziuk               132.58 -  288: 442   83
    3    12 Leszek         Dys                   100.00 +  497: 305  150
    4     6 Jan            Ziółkowski            100.00 +  344: 265  150
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 +  435: 335  171
    6     3 Wiktor         Stępień               121.38 -  325: 392   71
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  326: 360   67
    8     7 Krzysztof      Bukowski              118.75 +  482: 399  169
    9     3 Mariusz        Orzeł                 132.04 +  375: 357  182
   10     4 Maciej         Grabowski             115.58 -  376: 472   66
   11     4 Radosław       Konca                 117.58 -  384: 400   68
   12     7 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  278: 527   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Andrzej Kwiatkowski 122.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Beata          Wiączkowska           100.00 -  344: 346   50
    2    14 Leszek         Dys                   100.00 -  303: 346   50
    3    19 Iwona          Rutkowska             100.00 +  394: 359  150
    4    14 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  402: 354  175
    5    10 Radosław       Konca                 117.58 -  266: 472   68
    6    15 Kamila         Tarnacka              100.00 +  369: 352  150
    7    12 Grażyna        Furman                103.66 +  383: 321  154
    8     9 Lucyna         Śniadach              106.08 +  386: 308  156
    9     6 Joanna         Stępień               121.99 +  407: 312  172
   10     5 Mariusz        Kubicki               119.26 -  397: 478   69
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 +  338: 330  166
   12     6 Stanisław      Gasik                 121.71 +  487: 325  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Joanna Stępień 121.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Iwona          Rutkowska             100.00 +  432: 331  150
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  301: 379   67
    3     9 Wiktor         Stępień               121.38 -  299: 343   71
    4    15 Krzysztof      Bukowski              118.75 +  496: 315  169
    5     9 Zbigniew       Wietecki              120.73 +  397: 384  171
    6     7 Maciej         Grabowski             115.58 -  259: 391   66
    7    11 Kamil          Klinkosz              109.44 +  373: 364  159
    8     8 Jan            Ziółkowski            100.00 +  437: 302  150
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  312: 407   73
   10     8 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  345: 409   69
   11    10 Krzysztof      Bukowski              118.75 -  373: 383   69
   12    13 Zbigniew       Wietecki              120.73 -  368: 422   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Stanisław Gasik 121.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Norbert        Skrzyński             100.00 +  330: 274  150
    2    10 Beata          Wiączkowska           100.00 +  331: 323  150
    3     6 Radosław       Konca                 117.58 +  354: 351  168
    4     3 Wojciech       Usakiewicz            136.73 +  407: 406  187
    5     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  295: 374   92
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  266: 431   67
    7     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  298: 330   66
    8    11 Ewa            Lewandowska           100.00 -  325: 344   50
    9    13 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  312: 272  150
   10    11 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  428: 360  157
   11     9 Wojciech       Gołęcki               101.76 +  303: 263  152
   12     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  325: 487   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Wiktor Stępień 121.38 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominika       Śniadach              100.00 +  354: 241  150
    2     9 Kamil          Klinkosz              109.44 -  362: 422   59
    3     9 Joanna         Stępień               121.99 +  343: 299  172
    4     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  406: 274  150
    5     6 Mariusz        Kubicki               119.26 +  459: 254  169
    6     3 Katarzyna      Stępień               125.21 +  392: 325  175
    7     1 Marcin         Mroziuk               132.58 -  299: 361   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  /  7 136.86




	Karol Wyrębkiewicz 121.36 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  370: 348  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  391: 403   82
    3     7 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  365: 364  157
    4     7 Kamil          Klinkosz              109.44 +  344: 318  159
    5     5 Katarzyna      Stępień               125.21 -  335: 435   75
    6     8 Grażyna        Furman                103.66 +  394: 309  154
    7     6 Jan            Ziółkowski            100.00 +  404: 322  150
    8     4 Mariusz        Kubicki               119.26 +  318: 299  169
    9     1 Marcin         Mroziuk               132.58 +  465: 356  183
   10     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  379: 398   92
   11     3 Mariusz        Kubicki               119.26 +  445: 365  169
   12     2 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  396: 456   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Zbigniew Wietecki 120.73 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamila         Tarnacka              100.00 +  417: 285  150
    2     4 Radosław       Konca                 117.58 +  436: 345  168
    3     2 Marcin         Mroziuk               132.58 -  345: 420   83
    4     4 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  337: 455   82
    5     9 Joanna         Stępień               121.99 -  384: 397   72
    6    13 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  346: 304  175
    7    10 Krzysztof      Bukowski              118.75 -  341: 439   69
    8    12 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  389: 272  157
    9     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  260: 413   66
   10    13 Leszek         Dys                   100.00 +  344: 276  150
   11    11 Grażyna        Furman                103.66 -  310: 367   54
   12    13 Joanna         Stępień               121.99 +  422: 368  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Mariusz Kubicki 119.26 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Pendowska             100.00 +  265: 261  150
    2    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 +  452: 279  166
    3     5 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  362: 411   87
    4     8 Tomasz         Żbikowski             105.66 +  321: 313  156
    5     6 Wiktor         Stępień               121.38 -  254: 459   71
    6    10 Katarzyna      Żuławska              105.49 +  414: 326  155
    7     8 Beata          Wiączkowska           100.00 +  407: 287  150
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  299: 318   71
    9     9 Krzysztof      Bukowski              118.75 +  475: 350  169
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 +  478: 397  173
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  365: 445   71
   12     5 Kamil          Klinkosz              109.44 +  292: 291  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Krzysztof Usakiewicz 119.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Plata                 100.00 +  387: 304  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  427: 317  175
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          117.25 +  387: 358  167
    4     2 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  354: 434   82
    5     4 Maciej         Grabowski             115.58 +  351: 320  166
    6     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 +  402: 372  166
    7     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  344: 423   92
    8     3 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  362: 400   82
    9     5 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  356: 374   87
   10     8 Joanna         Stępień               121.99 +  409: 345  172
   11     6 Wojciech       Usakiewicz            136.73 +  405: 389  187
   12     4 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  307: 387   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Krzysztof Bukowski 118.75 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Dys                   100.00 +  367: 336  150
    2     8 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  316: 372   87
    3    11 Jan            Ziółkowski            100.00 -  305: 452   50
    4    15 Joanna         Stępień               121.99 -  315: 496   72
    5    19 Iwona          Rutkowska             100.00 +  363: 359  150
    6    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  487: 235  150
    7    10 Zbigniew       Wietecki              120.73 +  439: 341  171
    8     7 Katarzyna      Stępień               125.21 -  399: 482   75
    9     9 Mariusz        Kubicki               119.26 -  350: 475   69
   10    12 Ewa            Lewandowska           100.00 +  352: 311  150
   11    10 Joanna         Stępień               121.99 +  383: 373  172
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  213: 499   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Radosław Konca 117.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adelina        Śniadach              100.00 +  432: 294  150
    2     4 Zbigniew       Wietecki              120.73 -  345: 436   71
    3     6 Stanisław      Gasik                 121.71 -  351: 354   72
    4    13 Anna           Pendowska             100.00 +  391: 319  150
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 +  472: 266  173
    6     6 Wojciech       Usakiewicz            136.73 +  411: 336  187
    7     3 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  400: 401   82
    8     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 +  395: 344  166
    9     4 Maciej         Grabowski             115.58 -  291: 370   66
   10     6 Beata          Wiączkowska           100.00 +  430: 222  150
   11     4 Katarzyna      Stępień               125.21 +  400: 384  175
   12     3 Maciej         Grabowski             115.58 +  409: 387  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Mariusz Wrześniewski 117.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Ziółkowski            100.00 +  443: 254  150
    2     3 Joanna         Stępień               121.99 +  379: 301  172
    3     3 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  358: 387   69
    4     5 Maciej         Grabowski             115.58 -  363: 382   66
    5     8 Andrzej        Oleksiak              107.19 +  409: 382  157
    6     5 Stanisław      Gasik                 121.71 +  431: 266  172
    7     4 Katarzyna      Stępień               125.21 +  360: 326  175
    8     1 Marcin         Mroziuk               132.58 +  411: 402  183
    9     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  349: 397   92
   10     3 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  284: 386   82
   11     5 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  246: 349   82
   12     8 Krzysztof      Bukowski              118.75 +  499: 213  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Maciej Grabowski 115.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  444: 301  150
    2     2 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  307: 466   82
    3     8 Grażyna        Furman                103.66 +  458: 234  154
    4     5 Mariusz        Wrześniewski          117.25 +  382: 363  167
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  320: 351   69
    6     7 Joanna         Stępień               121.99 +  391: 259  172
    7     5 Mariusz        Skrobosz              132.20 +  373: 341  182
    8     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  362: 407   92
    9     4 Radosław       Konca                 117.58 +  370: 291  168
   10     4 Katarzyna      Stępień               125.21 +  472: 376  175
   11     2 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  410: 473   82
   12     3 Radosław       Konca                 117.58 -  387: 409   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 115.51 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  329: 297  150
    2    11 Mariusz        Kubicki               119.26 -  279: 452   69
    3    16 Katarzyna      Żuławska              105.49 +  345: 330  155
    4    11 Marek          Dudkiewicz            102.46 +  434: 263  152
    5     7 Beata          Wiączkowska           100.00 +  385: 287  150
    6     4 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  372: 402   69
    7     7 Stanisław      Gasik                 121.71 +  330: 298  172
    8     5 Radosław       Konca                 117.58 -  344: 395   68
    9     8 Zbigniew       Wietecki              120.73 +  413: 260  171
   10     7 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  373: 425   82
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  330: 338   73
   12     9 Grażyna        Furman                103.66 +  373: 266  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Andrzej Lożyński 112.25 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Arek           Sółkowski             100.00 +  392: 157  150
    4    21 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  285: 256  150
   12    16 Ewa            Lewandowska           100.00 +  425: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Kamil Klinkosz 109.44 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewa            Lewandowska           100.00 +  352: 311  150
    2     9 Wiktor         Stępień               121.38 +  422: 362  171
    3     4 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  349: 410   82
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  318: 344   71
    5    11 Tomasz         Żbikowski             105.66 +  348: 330  156
    6     9 Jan            Ziółkowski            100.00 -  304: 439   50
    7    11 Joanna         Stępień               121.99 -  364: 373   72
    8    13 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  348: 344  175
    9    11 Grażyna        Furman                103.66 +  406: 286  154
   10     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  372: 272  150
   11     8 Beata          Wiączkowska           100.00 +  407: 306  150
   12     5 Mariusz        Kubicki               119.26 -  291: 292   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Andrzej Oleksiak 107.19 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  450: 248  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  321: 377   92
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  364: 365   71
    4    12 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  423: 273  150
    5     8 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  382: 409   67
    6    12 Ewa            Lewandowska           100.00 +  444: 331  150
    7     9 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  333: 392   87
    8    12 Zbigniew       Wietecki              120.73 -  272: 389   71
    9    16 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  422: 354  175
   10    11 Stanisław      Gasik                 121.71 -  360: 428   72
   11    15 Andrzej        Rechowicz             125.41 -  250: 355   75
   12    18 Dominika       Śniadach              100.00 +  371: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Lucyna Śniadach 106.08 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  355: 530   92
    2    13 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  319: 329   50
    3    18 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  266: 267   50
    4    23 Arek           Sółkowski             100.00 +  394: 153  150
    5    18 Leszek         Dys                   100.00 +  402: 352  150
    6    14 Tomasz         Żbikowski             105.66 +  338: 308  156
    7    13 Katarzyna      Żuławska              105.49 +  350: 295  155
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  308: 386   73
    9    12 Wojciech       Gołęcki               101.76 -  277: 323   52
   10    15 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  287: 280  150
   11    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  277: 332   50
   12    15 Norbert        Skrzyński             100.00 +  366: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Tomasz Żbikowski 105.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            136.73 -  321: 367   87
    2    15 Iwona          Rutkowska             100.00 +  388: 308  150
    3    10 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  385: 355  175
    4     8 Mariusz        Kubicki               119.26 -  313: 321   69
    5    11 Kamil          Klinkosz              109.44 -  330: 348   59
    6    14 Lucyna         Śniadach              106.08 -  308: 338   56
    7    18 Kamila         Tarnacka              100.00 +  359: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  7 106.57




	Katarzyna Żuławska 105.49 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               132.58 -  280: 409   83
    2    20 Norbert        Skrzyński             100.00 +  288: 239  150
    3    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  330: 345   66
    4    19 Małgorzata     Plata                 100.00 +  374: 216  150
    5    14 Kamila         Tarnacka              100.00 +  378: 329  150
    6    10 Mariusz        Kubicki               119.26 -  326: 414   69
    7    13 Lucyna         Śniadach              106.08 -  295: 350   56
    8    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  309: 340   50
    9    18 Marek          Dudkiewicz            102.46 +  365: 357  152
   10    16 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  332: 268  150
   11    13 Norbert        Skrzyński             100.00 +  360: 342  150
   12    11 Wojciech       Gołęcki               101.76 +  362: 334  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Grażyna Furman 103.66 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  369: 373   82
    2    12 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  368: 293  150
    3     8 Maciej         Grabowski             115.58 -  234: 458   66
    4    17 Norbert        Skrzyński             100.00 +  381: 294  150
    5    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  417: 309  150
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  309: 394   71
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  321: 383   73
    8    14 Leszek         Dys                   100.00 +  375: 220  150
    9    11 Kamil          Klinkosz              109.44 -  286: 406   59
   10    14 Jan            Ziółkowski            100.00 +  384: 276  150
   11    11 Zbigniew       Wietecki              120.73 +  367: 310  171
   12     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  266: 373   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Marek Dudkiewicz 102.46 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 132.04 -  200: 449   82
    2    23 Paweł          Gudaczewski           100.00 +  366: 121  150
    3    17 Dominika       Śniadach              100.00 +  396: 252  150
    4    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  263: 434   66
    5    16 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  422: 290  150
    6    11 Beata          Wiączkowska           100.00 -  293: 493   50
    7    15 Wojciech       Gołęcki               101.76 -  343: 388   52
    8    15 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  297: 353   50
    9    18 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  357: 365   55
   10    19 Iwona          Rutkowska             100.00 +  441: 337  150
   11    16 Leszek         Dys                   100.00 +  354: 285  150
   12    14 Jan            Ziółkowski            100.00 +  371: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Wojciech Gołęcki 101.76 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             125.41 -  302: 389   75
    2    17 Małgorzata     Plata                 100.00 -  281: 335   50
    3    21 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  311: 293  150
    4    20 Dominika       Śniadach              100.00 +  359: 335  150
    5    15 Ewa            Lewandowska           100.00 -  303: 351   50
    6    19 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  369: 300  150
    7    15 Marek          Dudkiewicz            102.46 +  388: 343  152
    8    10 Beata          Wiączkowska           100.00 -  353: 419   50
    9    12 Lucyna         Śniadach              106.08 +  323: 277  156
   10    10 Norbert        Skrzyński             100.00 +  321: 318  150
   11     9 Stanisław      Gasik                 121.71 -  263: 303   72
   12    11 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  334: 362   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Leszek Dys 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Bukowski              118.75 -  336: 367   69
    2    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 +  346: 303  173
    3    12 Katarzyna      Stępień               125.21 -  305: 497   75
    4    16 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  364: 374   50
    5    18 Lucyna         Śniadach              106.08 -  352: 402   56
    6    20 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  435: 253  150
    7    16 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  282: 281  150
    8    14 Grażyna        Furman                103.66 -  220: 375   54
    9    17 Kamila         Tarnacka              100.00 +  442: 236  150
   10    13 Zbigniew       Wietecki              120.73 -  276: 344   71
   11    16 Marek          Dudkiewicz            102.46 -  285: 354   52
   12    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  233: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Paweł Gudaczewski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Marek          Dudkiewicz            102.46 -  121: 366   52
    3    23 Norbert        Skrzyński             100.00 -  130: 463   50
    4    24 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  188: 369   50
    5    22 Małgorzata     Plata                 100.00 -  132: 423   50
    6    23 Adelina        Śniadach              100.00 -  156: 400   50
    7    22 Dominika       Śniadach              100.00 -  108: 469   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     302  /  6  50.33




	Grzegorz Koczkodon 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Grabowski             115.58 -  301: 444   66
    2    18 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  360: 288  150
    3    14 Beata          Wiączkowska           100.00 -  282: 301   50
    4    18 Ewa            Lewandowska           100.00 -  281: 347   50
    5    21 Dominika       Śniadach              100.00 +  366: 306  150
    6    17 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  326: 337   50
    7    19 Norbert        Skrzyński             100.00 -  331: 334   50
    8    20 Kamila         Tarnacka              100.00 -  284: 314   50
    9    22 PAUZA
   10    20 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  321: 311  150
   11    18 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  350: 273  150
   12    17 Kamila         Tarnacka              100.00 +  368: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 11  96.91




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  297: 329   66
    2    18 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  288: 360   50
    3    21 Wojciech       Gołęcki               101.76 -  293: 311   52
    4    24 Paweł          Gudaczewski           100.00 +  369: 188  150
    5    20 Norbert        Skrzyński             100.00 +  322: 257  150
    6    18 Małgorzata     Plata                 100.00 +  310: 253  150
    7    16 Leszek         Dys                   100.00 -  281: 282   50
    8    18 Dominika       Śniadach              100.00 +  429: 217  150
    9    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  228: 446   50
   10    15 Lucyna         Śniadach              106.08 -  280: 287   56
   11    18 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  273: 350   50
   12    20 Anna           Pendowska             100.00 -  276: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  / 12  85.33




	Małgorzata Kołodziejczyk 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Oleksiak              107.19 -  248: 450   57
    2    22 Dominika       Śniadach              100.00 -  248: 289   50
    3    24 PAUZA
    4    21 Andrzej        Lożyński              112.25 -  256: 285   62
    5    23 Arek           Sółkowski             100.00 +  398:  97  150
    6    19 Wojciech       Gołęcki               101.76 -  300: 369   52
    7    21 Adelina        Śniadach              100.00 -  236: 365   50
    8    21 Anna           Pendowska             100.00 -  248: 374   50
    9    21 Iwona          Rutkowska             100.00 -  294: 431   50
   10    20 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  311: 321   50
   11    22 PAUZA
   12    22 Iwona          Rutkowska             100.00 -  295: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  / 10  62.10




	Michał Kołodziejczyk 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    12 Grażyna        Furman                103.66 -  293: 368   54
    3    18 Lucyna         Śniadach              106.08 +  267: 266  156
    4    12 Andrzej        Oleksiak              107.19 -  273: 423   57
    5    16 Marek          Dudkiewicz            102.46 -  290: 422   52
    6    20 Leszek         Dys                   100.00 -  253: 435   50
    7    23 Arek           Sółkowski             100.00 +  404: 115  150
    8    19 Iwona          Rutkowska             100.00 +  380: 350  150
    9    15 Norbert        Skrzyński             100.00 -  309: 370   50
   10    17 Adelina        Śniadach              100.00 -  332: 390   50
   11    19 Kamila         Tarnacka              100.00 -  285: 426   50
   12    21 Małgorzata     Plata                 100.00 +  436: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 11  88.09




	Ewa Lewandowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Klinkosz              109.44 -  311: 352   59
    2    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  289: 366   50
    3    20 Adelina        Śniadach              100.00 +  323: 313  150
    4    18 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  347: 281  150
    5    15 Wojciech       Gołęcki               101.76 +  351: 303  152
    6    12 Andrzej        Oleksiak              107.19 -  331: 444   57
    7    14 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  304: 303  150
    8    11 Stanisław      Gasik                 121.71 +  344: 325  172
    9     7 Beata          Wiączkowska           100.00 -  279: 408   50
   10    12 Krzysztof      Bukowski              118.75 -  311: 352   69
   11    14 Adelina        Śniadach              100.00 -  309: 353   50
   12    16 Andrzej        Lożyński              112.25 -  328: 425   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  348: 370   71
    2    13 Lucyna         Śniadach              106.08 +  329: 319  156
    3    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  310: 401   50
    4    16 Leszek         Dys                   100.00 +  374: 364  150
    5    12 Jan            Ziółkowski            100.00 -  281: 343   50
    6    17 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  337: 326  150
    7    14 Ewa            Lewandowska           100.00 -  303: 304   50
    8    15 Marek          Dudkiewicz            102.46 +  353: 297  152
    9    13 Stanisław      Gasik                 121.71 -  272: 312   72
   10    16 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  268: 332   55
   11    17 Jan            Ziółkowski            100.00 -  310: 335   50
   12    19 Leszek         Dys                   100.00 +  322: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Kubicki               119.26 -  261: 265   69
    2    21 Jan            Ziółkowski            100.00 -  321: 435   50
    3    22 Arek           Sółkowski             100.00 +  490:  96  150
    4    13 Radosław       Konca                 117.58 -  319: 391   68
    5    17 Andrzej        Rechowicz             125.41 -  300: 393   75
    6    21 Iwona          Rutkowska             100.00 -  298: 339   50
    7    24 PAUZA
    8    21 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  374: 248  150
    9    19 Adelina        Śniadach              100.00 -  327: 341   50
   10    21 Dominika       Śniadach              100.00 -  271: 311   50
   11    21 Iwona          Rutkowska             100.00 +  399: 287  150
   12    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  333: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 11  92.00




	Małgorzata Plata 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Usakiewicz            119.06 -  304: 387   69
    2    17 Wojciech       Gołęcki               101.76 +  335: 281  152
    3    15 Kamila         Tarnacka              100.00 -  256: 414   50
    4    19 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  216: 374   55
    5    22 Paweł          Gudaczewski           100.00 +  423: 132  150
    6    18 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  253: 310   50
    7    20 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  285: 359   50
    8    22 PAUZA
    9    20 Dominika       Śniadach              100.00 +  294: 270  150
   10    18 Andrzej        Rechowicz             125.41 -  190: 525   75
   11    20 Dominika       Śniadach              100.00 -  193: 284   50
   12    21 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  282: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  / 11  81.91




	Iwona Rutkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Stępień               121.99 -  331: 432   72
    2    15 Tomasz         Żbikowski             105.66 -  308: 388   56
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  359: 394   73
    4    22 Adelina        Śniadach              100.00 +  331: 301  150
    5    19 Krzysztof      Bukowski              118.75 -  359: 363   69
    6    21 Anna           Pendowska             100.00 +  339: 298  150
    7    17 Andrzej        Rechowicz             125.41 -  301: 415   75
    8    19 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  350: 380   50
    9    21 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  431: 294  150
   10    19 Marek          Dudkiewicz            102.46 -  337: 441   52
   11    21 Anna           Pendowska             100.00 -  287: 399   50
   12    22 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  349: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Gasik                 121.71 -  274: 330   72
    2    20 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  239: 288   55
    3    23 Paweł          Gudaczewski           100.00 +  463: 130  150
    4    17 Grażyna        Furman                103.66 -  294: 381   54
    5    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  257: 322   50
    6    22 Arek           Sółkowski             100.00 +  380: 168  150
    7    19 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  334: 331  150
    8    17 Adelina        Śniadach              100.00 +  329: 286  150
    9    15 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  370: 309  150
   10    10 Wojciech       Gołęcki               101.76 -  318: 321   52
   11    13 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  342: 360   55
   12    15 Lucyna         Śniadach              106.08 -  297: 366   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Arek Sółkowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Andrzej        Lożyński              112.25 -  157: 392   62
    3    22 Anna           Pendowska             100.00 -   96: 490   50
    4    23 Lucyna         Śniadach              106.08 -  153: 394   56
    5    23 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 -   97: 398   50
    6    22 Norbert        Skrzyński             100.00 -  168: 380   50
    7    23 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  115: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     318  /  6  53.00




	Kamila Tarnacka 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Wietecki              120.73 -  285: 417   71
    2    19 Adelina        Śniadach              100.00 +  354: 344  150
    3    15 Małgorzata     Plata                 100.00 +  414: 256  150
    4    10 Beata          Wiączkowska           100.00 -  286: 381   50
    5    14 Katarzyna      Żuławska              105.49 -  329: 378   55
    6    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 -  352: 369   73
    7    18 Tomasz         Żbikowski             105.66 -  275: 359   56
    8    20 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  314: 284  150
    9    17 Leszek         Dys                   100.00 -  236: 442   50
   10    22 PAUZA
   11    19 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  426: 285  150
   12    17 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  248: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Beata Wiączkowska 100.00 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.93 +  346: 344  173
    2    10 Stanisław      Gasik                 121.71 -  323: 331   72
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  301: 282  150
    4    10 Kamila         Tarnacka              100.00 +  381: 286  150
    5     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.51 -  287: 385   66
    6    11 Marek          Dudkiewicz            102.46 +  493: 293  152
    7     8 Mariusz        Kubicki               119.26 -  287: 407   69
    8    10 Wojciech       Gołęcki               101.76 +  419: 353  152
    9     7 Ewa            Lewandowska           100.00 +  408: 279  150
   10     6 Radosław       Konca                 117.58 -  222: 430   68
   11     8 Kamil          Klinkosz              109.44 -  306: 407   59
   12    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  342: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Stępień               125.21 -  308: 393   75
    2    16 Ewa            Lewandowska           100.00 +  366: 289  150
    3    13 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  401: 310  150
    4     9 Wiktor         Stępień               121.38 -  274: 406   71
    5    13 Grażyna        Furman                103.66 -  309: 417   54
    6    16 Krzysztof      Bukowski              118.75 -  235: 487   69
    7    20 Małgorzata     Plata                 100.00 +  359: 285  150
    8    16 Katarzyna      Żuławska              105.49 +  340: 309  155
    9    14 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  446: 228  150
   10     9 Kamil          Klinkosz              109.44 -  272: 372   59
   11    12 Lucyna         Śniadach              106.08 +  332: 277  156
   12    10 Beata          Wiączkowska           100.00 -  264: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Wrześniewski          117.25 -  254: 443   67
    2    21 Anna           Pendowska             100.00 +  435: 321  150
    3    11 Krzysztof      Bukowski              118.75 +  452: 305  169
    4     6 Katarzyna      Stępień               125.21 -  265: 344   75
    5    12 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  343: 281  150
    6     9 Kamil          Klinkosz              109.44 +  439: 304  159
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          121.36 -  322: 404   71
    8     8 Joanna         Stępień               121.99 -  302: 437   72
    9    10 Mariusz        Skrobosz              132.20 -  237: 440   82
   10    14 Grażyna        Furman                103.66 -  276: 384   54
   11    17 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  335: 310  150
   12    14 Marek          Dudkiewicz            102.46 -  306: 371   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Adelina Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Konca                 117.58 -  294: 432   68
    2    19 Kamila         Tarnacka              100.00 -  344: 354   50
    3    20 Ewa            Lewandowska           100.00 -  313: 323   50
    4    22 Iwona          Rutkowska             100.00 -  301: 331   50
    5    24 PAUZA
    6    23 Paweł          Gudaczewski           100.00 +  400: 156  150
    7    21 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  365: 236  150
    8    17 Norbert        Skrzyński             100.00 -  286: 329   50
    9    19 Anna           Pendowska             100.00 +  341: 327  150
   10    17 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  390: 332  150
   11    14 Ewa            Lewandowska           100.00 +  353: 309  150
   12    12 Andrzej        Rechowicz             125.41 +  400: 280  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 11 108.45




	Dominika Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wiktor         Stępień               121.38 -  241: 354   71
    2    22 Małgorzata     Kołodziejczyk         100.00 +  289: 248  150
    3    17 Marek          Dudkiewicz            102.46 -  252: 396   52
    4    20 Wojciech       Gołęcki               101.76 -  335: 359   52
    5    21 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  306: 366   50
    6    24 PAUZA
    7    22 Paweł          Gudaczewski           100.00 +  469: 108  150
    8    18 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  217: 429   50
    9    20 Małgorzata     Plata                 100.00 -  270: 294   50
   10    21 Anna           Pendowska             100.00 +  311: 271  150
   11    20 Małgorzata     Plata                 100.00 +  284: 193  150
   12    18 Andrzej        Oleksiak              107.19 -  297: 371   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 11  89.27


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie