Piastów 4
maja
Piastów 4- 5 maja VI Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 2002
Ostróda25
maja
Ostróda 25-26 maja II Turniej „Blanki w szranki”
Chojnów 1
czerwca
Chojnów 1- 2 czerwca I Mistrzostwa Chojnowa
II Turniej „Blanki w szranki”25 - 26 maja 2002 — II Turniej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Turniej „Blanki w szranki”Ostróda, 25 - 26 maja 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 10,0 5155
 2. Stanisław Rydzik (Warszawa) 9,0 4729
 3. Sławomir Kordjalik (Warszawa) 8,5 4528
 4. Joanna Stępień (Katowice) 8,5 4451
 5. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8,0 4905
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8,0 4686
 7. Radosław Konca (Warszawa) 8,0 4515
 8. Andrzej Słapiński (Warszawa) 8,0 4409
 9. Wojciech Zemło (Łódź) 8,0 4360
 10. Waldemar Czerwoniec (Warszawa) 7,0 4759

 52 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Turniej „Blanki w szranki”




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 26 Maj 2002

II Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Dariusz Banaszek        139 Warszawa            5155          10.0
  2 Stanisław Rydzik        129 Warszawa            4729           9.0
  3 Sławomir Kordjalik      115 Warszawa            4528           8.5
  4 Joanna Stępień          121 Katowice            4451           8.5
  5 Mariusz Skrobosz        136 Warszawa            4905           8.0
  6 Tomasz Zwoliński        142 Warszawa            4686           8.0
  7 Radosław Konca          129 Warszawa            4515           8.0
  8 Andrzej Słapiński       122 Warszawa            4409           8.0
  9 Wojciech Zemło          130 Łódź                4360           8.0
 10 Waldemar Czerwoniec     125 Warszawa            4759           7.0
 11 Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa            4644           7.0
 12 Mariusz Orzeł           135 Nowe Miasto Lub.    4471           7.0
 13 Rafał Matczak           119 Pruszków            4406           7.0
 14 Wojciech Usakiewicz     136 Warszawa            4330           7.0
 15 Kamil Klinkosz          112 Rumia               4324           7.0
 16 Andrzej Rechowicz       123 Katowice            4237           7.0
 17 Mariola Osajda-Matczak  119 Pruszków            4115           7.0
 18 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa            3937           7.0
 19 Andrzej Oleksiak        119 Ostróda             4792           6.0
 20 Małgorzata Kania        133 Milanówek           4582           6.0
 21 Joanna Juszczak         100 Warszawa            4482           6.0
 22 Krzysztof Mówka         113 Toruń               4336           6.0
 23 Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa            4292           6.0
 24 Marek Dudkiewicz        106 Milanówek           4227           6.0
 25 Andrzej Gostomski       100 Łódź                4201           6.0
 26 Dawid Pikul             100 Poznań              4153           6.0
 27 Piotr Rosół             109 Warszawa            4148           6.0
 28 Wojciech Gołęcki        100 Inowrocław          3932           6.0
 29 Piotr Ingling           100 Warszawa            3843           6.0
 30 Renata Rosół            100 Warszawa            3792           6.0
 31 Grzegorz Koczkodon      101 Ostróda             4287           5.0
 32 Marek Syczuk            100 Warszawa            4264           5.0
 33 Beata Madej             113 Lublin              4234           5.0
 34 Radosław Sowiński       106 Warszawa            4183           5.0
 35 Lucyna Korga            107 Zabrze              4082           5.0
 36 Mariusz Michalski       100 Inowrocław          3931           5.0
 37 Paweł Opyc              100 Warszawa            3884           5.0
 38 Maria Jarosz            100 Lublin              3840           5.0
 39 Piotr Pietuchowski      100 Białystok           4268           4.0
 40 Beata Piotrowska        105 Łódź                4223           4.0
 41 Tomasz Żbikowski        105 Warszawa            4044           4.0
 42 Eugeniusz Wróblewski    104 Inowrocław          3860           4.0
 43 Dorota Zielińska        100 Ustanów             3753           4.0
 44 Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo             2020           4.0
 45 Grzegorz Pukniel        103 Lublin              3695           3.5
 46 Mariusz Rogalski        100 Iława               3458           3.5
 47 Gosia Kołodziejczyk     100 Ostróda             3416           3.5
 48 Piotr Madej             100 Lublin              3274           3.5
 49 Marek Kocikowski        100 Ostróda             3659           3.0
 50 Piotr Chmielewski       100 Mrągowo             1643           3.0
 51 Ewa Zając               100 Mrągowo             1658           2.0
 52 Joanna Słapińska        100 Olsztyn              694           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 27 Maj 2002

   1  Tomasz Zwoliński        142 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   25  Radosław Sowiński       106   +  395:339   156
   2    6    4  Wojciech Usakiewicz     136   +  408:315   186
   3    4    9  Stanisław Rydzik        129   -  317:456    79
   4    8   43  Mariusz Michalski       100   +  466:331   150
   5    3    6  Małgorzata Kania        133   +  410:274   183
   6    3   13  Joanna Stępień          121   -  273:334    71
   7    5   26  Marek Dudkiewicz        106   +  408:349   156
   8    4    8  Radosław Konca          129   +  450:323   179
   9    1    2  Dariusz Banaszek        139   +  363:358   189
  10    4   12  Andrzej Słapiński       122   -  390:402    72
  11    3    8  Radosław Konca          129   +  433:281   179
  12    2    9  Stanisław Rydzik        129   -  373:429    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1679 / 12 partii


   2  Dariusz Banaszek        139 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   26  Marek Dudkiewicz        106   +  446:387   156
   2    2   21  Beata Madej             113   +  476:246   163
   3    1   19  Wojciech Próchniewicz   114   +  490:369   164
   4    1   14  Krzysztof Usakiewicz    121   +  350:339   171
   5    1   13  Joanna Stępień          121   +  402:366   171
   6    1    3  Mariusz Skrobosz        136   +  458:390   186
   7    1    9  Stanisław Rydzik        129   -  386:418    79
   8    1   18  Sławomir Kordjalik      115   +  492:359   165
   9    1    1  Tomasz Zwoliński        142   -  358:363    92
  10    3    5  Mariusz Orzeł           135   +  385:334   185
  11    1    9  Stanisław Rydzik        129   +  419:293   179
  12    1    3  Mariusz Skrobosz        136   +  493:314   186
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1897 / 12 partii


   3  Mariusz Skrobosz        136 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   27  Beata Piotrowska        105   +  425:285   155
   2    3   20  Krzysztof Mówka         113   +  487:307   163
   3    2   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  390:412    71
   4    4   19  Wojciech Próchniewicz   114   +  501:220   164
   5    2    8  Radosław Konca          129   +  439:309   179
   6    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  390:458    89
   7    3    4  Wojciech Usakiewicz     136   +  521:365   186
   8    2    9  Stanisław Rydzik        129   -  288:424    79
   9    4   18  Sławomir Kordjalik      115   +  390:314   165
  10    2   13  Joanna Stępień          121   +  372:280   171
  11    2   13  Joanna Stępień          121   +  388:364   171
  12    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  314:493    89
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1682 / 12 partii


   4  Wojciech Usakiewicz     136 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   28  Tomasz Żbikowski        105   +  396:326   155
   2    6    1  Tomasz Zwoliński        142   -  315:408    92
   3   11   39  Dawid Pikul             100   +  390:320   150
   4    9   16  Rafał Matczak           119   +  349:331   169
   5    7   15  Mariola Osajda-Matczak  119   +  352:288   169
   6    5   14  Krzysztof Usakiewicz    121   +  437:392   171
   7    3    3  Mariusz Skrobosz        136   -  365:521    86
   8    5   11  Andrzej Rechowicz       123   +  382:341   173
   9    2    9  Stanisław Rydzik        129   -  336:465    79
  10    5    7  Wojciech Zemło          130   -  351:408    80
  11    7   20  Krzysztof Mówka         113   +  363:319   163
  12    5    8  Radosław Konca          129   -  294:404    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1566 / 12 partii


   5  Mariusz Orzeł           135 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  358:271   154
   2   10   13  Joanna Stępień          121   -  322:448    71
   3   13   21  Beata Madej             113   -  325:412    63
   4   17   37  Maria Jarosz            100   +  433:289   150
   5   13   43  Mariusz Michalski       100   -  388:405    50
   6   15   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  383:295   151
   7   11   35  Marek Syczuk            100   +  364:347   150
   8    8   26  Marek Dudkiewicz        106   +  438:251   156
   9    5   33  Joanna Juszczak         100   +  374:290   150
  10    3    2  Dariusz Banaszek        139   -  334:385    89
  11    6   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  362:425    75
  12    8    6  Małgorzata Kania        133   +  390:323   183
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1442 / 12 partii


   6  Małgorzata Kania        133 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   30  Grzegorz Pukniel        103   +  564:268   153
   2    1   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  287:417    71
   3    7   26  Marek Dudkiewicz        106   +  434:351   156
   4    5   35  Marek Syczuk            100   +  355:256   150
   5    3    1  Tomasz Zwoliński        142   -  274:410    92
   6    6   19  Wojciech Próchniewicz   114   +  366:339   164
   7    6    8  Radosław Konca          129   -  364:477    79
   8    7   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  336:373    75
   9   10   22  Kamil Klinkosz          112   +  546:289   162
  10    6   11  Andrzej Rechowicz       123   +  398:267   173
  11    5   18  Sławomir Kordjalik      115   -  335:354    65
  12    8    5  Mariusz Orzeł           135   -  323:390    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1425 / 12 partii


   7  Wojciech Zemło          130 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  415:327   151
   2    4   19  Wojciech Próchniewicz   114   -  391:535    64
   3    8   36  Andrzej Gostomski       100   -  357:386    50
   4   13   26  Marek Dudkiewicz        106   -  285:387    56
   5   18   25  Radosław Sowiński       106   +  419:290   156
   6   13   17  Andrzej Oleksiak        119   +  401:359   169
   7   10   22  Kamil Klinkosz          112   +  320:318   162
   8    9   21  Beata Madej             113   +  359:332   163
   9    7   20  Krzysztof Mówka         113   +  339:313   163
  10    5    4  Wojciech Usakiewicz     136   +  408:351   186
  11    4   12  Andrzej Słapiński       122   -  309:387    72
  12    6   11  Andrzej Rechowicz       123   +  357:350   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1565 / 12 partii


   8  Radosław Konca          129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   32  Paweł Opyc              100   +  349:188   150
   2   11   39  Dawid Pikul             100   +  374:360   150
   3    6   16  Rafał Matczak           119   +  387:376   169
   4    3   23  Piotr Rosół             109   +  440:249   159
   5    2    3  Mariusz Skrobosz        136   -  309:439    86
   6    4   18  Sławomir Kordjalik      115   -  348:378    65
   7    6    6  Małgorzata Kania        133   +  477:364   183
   8    4    1  Tomasz Zwoliński        142   -  323:450    92
   9    6   10  Waldemar Czerwoniec     125   +  456:341   175
  10    1    9  Stanisław Rydzik        129   +  367:327   179
  11    3    1  Tomasz Zwoliński        142   -  281:433    92
  12    5    4  Wojciech Usakiewicz     136   +  404:294   186
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1686 / 12 partii


   9  Stanisław Rydzik        129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   33  Joanna Juszczak         100   +  378:326   150
   2    8   35  Marek Syczuk            100   +  396:327   150
   3    4    1  Tomasz Zwoliński        142   +  456:317   192
   4    2   13  Joanna Stępień          121   -  331:421    71
   5    4   14  Krzysztof Usakiewicz    121   +  473:392   171
   6    2   12  Andrzej Słapiński       122   +  339:315   172
   7    1    2  Dariusz Banaszek        139   +  418:386   189
   8    2    3  Mariusz Skrobosz        136   +  424:288   186
   9    2    4  Wojciech Usakiewicz     136   +  465:336   186
  10    1    8  Radosław Konca          129   -  327:367    79
  11    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  293:419    89
  12    2    1  Tomasz Zwoliński        142   +  429:373   192
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1827 / 12 partii


  10  Waldemar Czerwoniec     125 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   34  Wojciech Gołęcki        100   +  384:277   150
   2    7   17  Andrzej Oleksiak        119   +  386:357   169
   3    5   23  Piotr Rosół             109   -  367:405    59
   4    6   36  Andrzej Gostomski       100   -  324:341    50
   5   11   20  Krzysztof Mówka         113   +  353:310   163
   6    9   43  Mariusz Michalski       100   +  539:240   150
   7    4   33  Joanna Juszczak         100   -  338:451    50
   8    7    6  Małgorzata Kania        133   +  373:336   183
   9    6    8  Radosław Konca          129   -  341:456    79
  10    8   19  Wojciech Próchniewicz   114   +  511:302   164
  11    6    5  Mariusz Orzeł           135   +  425:362   185
  12    4   18  Sławomir Kordjalik      115   -  418:441    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1467 / 12 partii


  11  Andrzej Rechowicz       123 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   35  Marek Syczuk            100   -  281:368    50
   2   19   44  Dorota Zielińska        100   +  381:257   150
   3   15   41  Jolanta Kosmowska       100   +  385:260   150
   4   11   18  Sławomir Kordjalik      115   -  255:397    65
   5   15   32  Paweł Opyc              100   +  402:313   150
   6   11   15  Mariola Osajda-Matczak  119   +  342:340   169
   7    7   12  Andrzej Słapiński       122   +  442:325   172
   8    5    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  341:382    86
   9    9   14  Krzysztof Usakiewicz    121   +  369:349   171
  10    6    6  Małgorzata Kania        133   -  267:398    83
  11    8   26  Marek Dudkiewicz        106   +  422:305   156
  12    6    7  Wojciech Zemło          130   -  350:357    80
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1482 / 12 partii


  12  Andrzej Słapiński       122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   36  Andrzej Gostomski       100   +  397:340   150
   2    5   22  Kamil Klinkosz          112   +  422:299   162
   3    3   13  Joanna Stępień          121   -  335:433    71
   4    7   20  Krzysztof Mówka         113   +  369:336   163
   5    5   24  Lucyna Korga            107   +  354:319   157
   6    2    9  Stanisław Rydzik        129   -  315:339    79
   7    7   11  Andrzej Rechowicz       123   -  325:442    73
   8   11   39  Dawid Pikul             100   +  356:299   150
   9    8   23  Piotr Rosół             109   +  434:352   159
  10    4    1  Tomasz Zwoliński        142   +  402:390   192
  11    4    7  Wojciech Zemło          130   +  387:309   180
  12    3   13  Joanna Stępień          121   -  313:316    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1607 / 12 partii


  13  Joanna Stępień          121 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   37  Maria Jarosz            100   +  359:329   150
   2   10    5  Mariusz Orzeł           135   +  448:322   185
   3    3   12  Andrzej Słapiński       122   +  433:335   172
   4    2    9  Stanisław Rydzik        129   +  421:331   179
   5    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  366:402    89
   6    3    1  Tomasz Zwoliński        142   +  334:273   192
   7    2   18  Sławomir Kordjalik      115   =  390:390   115
   8    3   33  Joanna Juszczak         100   +  413:303   150
   9    3   41  Jolanta Kosmowska       100   +  327:315   150
  10    2    3  Mariusz Skrobosz        136   -  280:372    86
  11    2    3  Mariusz Skrobosz        136   -  364:388    86
  12    3   12  Andrzej Słapiński       122   +  316:313   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1726 / 12 partii


  14  Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   38  Piotr Ingling           100   +  457:193   150
   2    1    6  Małgorzata Kania        133   +  417:287   183
   3    2    3  Mariusz Skrobosz        136   +  412:390   186
   4    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  339:350    89
   5    4    9  Stanisław Rydzik        129   -  392:473    79
   6    5    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  392:437    86
   7    9   19  Wojciech Próchniewicz   114   -  348:366    64
   8   13   27  Beata Piotrowska        105   +  405:328   155
   9    9   11  Andrzej Rechowicz       123   -  349:369    73
  10   11   23  Piotr Rosół             109   +  415:369   159
  11   10   33  Joanna Juszczak         100   +  370:345   150
  12    7   17  Andrzej Oleksiak        119   +  348:319   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1543 / 12 partii


  15  Mariola Osajda-Matczak  119 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   39  Dawid Pikul             100   -  337:344    50
   2   15   37  Maria Jarosz            100   +  387:330   150
   3   10   33  Joanna Juszczak         100   +  323:313   150
   4   12   38  Piotr Ingling           100   +  388:268   150
   5    7    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  288:352    86
   6   11   11  Andrzej Rechowicz       123   -  340:342    73
   7   14   23  Piotr Rosół             109   -  315:342    59
   8   16   28  Tomasz Żbikowski        105   +  376:329   155
   9   13   24  Lucyna Korga            107   +  325:288   157
  10   12   17  Andrzej Oleksiak        119   -  335:408    69
  11   14   24  Lucyna Korga            107   +  374:373   157
  12   11   23  Piotr Rosół             109   +  327:326   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1415 / 12 partii


  16  Rafał Matczak           119 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   40  Renata Rosół            100   +  296:250   150
   2   12   42  Piotr Madej             100   +  430:316   150
   3    6    8  Radosław Konca          129   -  376:387    79
   4    9    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  331:349    86
   5   14   35  Marek Syczuk            100   -  339:462    50
   6   16   20  Krzysztof Mówka         113   -  297:321    63
   7   19   31  Grzegorz Koczkodon      101   -  324:457    51
   8   20   46  Piotr Pietuchowski      100   +  428:393   150
   9   17   25  Radosław Sowiński       106   +  330:315   156
  10   15   36  Andrzej Gostomski       100   +  368:293   150
  11   12   21  Beata Madej             113   +  368:321   163
  12   10   26  Marek Dudkiewicz        106   +  519:276   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1404 / 12 partii


  17  Andrzej Oleksiak        119 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   41  Jolanta Kosmowska       100   +  395:253   150
   2    7   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  357:386    75
   3    9   20  Krzysztof Mówka         113   -  384:397    63
   4   14   22  Kamil Klinkosz          112   -  381:386    62
   5   17   42  Piotr Madej             100   +  506:253   150
   6   13    7  Wojciech Zemło          130   -  359:401    80
   7   16   40  Renata Rosół            100   +  416:318   150
   8   12   23  Piotr Rosół             109   -  320:427    59
   9   15   38  Piotr Ingling           100   +  472:255   150
  10   12   15  Mariola Osajda-Matczak  119   +  408:335   169
  11    9   41  Jolanta Kosmowska       100   +  475:254   150
  12    7   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  319:348    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1329 / 12 partii


  18  Sławomir Kordjalik      115 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   42  Piotr Madej             100   -  301:302    50
   2   18   27  Beata Piotrowska        105   +  356:304   155
   3   16   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  403:293   154
   4   11   11  Andrzej Rechowicz       123   +  397:255   173
   5    6   36  Andrzej Gostomski       100   +  406:361   150
   6    4    8  Radosław Konca          129   +  378:348   179
   7    2   13  Joanna Stępień          121   =  390:390   121
   8    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  359:492    89
   9    4    3  Mariusz Skrobosz        136   -  314:390    86
  10    7   41  Jolanta Kosmowska       100   +  429:262   150
  11    5    6  Małgorzata Kania        133   +  354:335   183
  12    4   10  Waldemar Czerwoniec     125   +  441:418   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1665 / 12 partii


  19  Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   43  Mariusz Michalski       100   +  416:248   150
   2    4    7  Wojciech Zemło          130   +  535:391   180
   3    1    2  Dariusz Banaszek        139   -  369:490    89
   4    4    3  Mariusz Skrobosz        136   -  220:501    86
   5    9   27  Beata Piotrowska        105   +  458:321   155
   6    6    6  Małgorzata Kania        133   -  339:366    83
   7    9   14  Krzysztof Usakiewicz    121   +  366:348   171
   8    6   41  Jolanta Kosmowska       100   -  235:384    50
   9   11   35  Marek Syczuk            100   +  387:281   150
  10    8   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  302:511    75
  11   11   22  Kamil Klinkosz          112   -  301:305    62
  12   14   21  Beata Madej             113   +  364:316   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1414 / 12 partii


  20  Krzysztof Mówka         113 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   44  Dorota Zielińska        100   +  428:284   150
   2    3    3  Mariusz Skrobosz        136   -  307:487    86
   3    9   17  Andrzej Oleksiak        119   +  397:384   169
   4    7   12  Andrzej Słapiński       122   -  336:369    72
   5   11   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  310:353    75
   6   16   16  Rafał Matczak           119   +  321:297   169
   7   13   43  Mariusz Michalski       100   +  437:223   150
   8   10   24  Lucyna Korga            107   +  393:230   157
   9    7    7  Wojciech Zemło          130   -  313:339    80
  10    9   33  Joanna Juszczak         100   +  426:360   150
  11    7    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  319:363    86
  12    9   22  Kamil Klinkosz          112   -  349:357    62
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1406 / 12 partii


  21  Beata Madej             113 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  441:252   150
   2    2    2  Dariusz Banaszek        139   -  246:476    89
   3   13    5  Mariusz Orzeł           135   +  412:325   185
   4   10   24  Lucyna Korga            107   -  347:379    57
   5   12   39  Dawid Pikul             100   -  321:344    50
   6   17   37  Maria Jarosz            100   +  434:305   150
   7   12   36  Andrzej Gostomski       100   +  369:332   150
   8    9    7  Wojciech Zemło          130   -  332:359    80
   9   12   26  Marek Dudkiewicz        106   -  315:329    56
  10   14   35  Marek Syczuk            100   +  380:274   150
  11   12   16  Rafał Matczak           119   -  321:368    69
  12   14   19  Wojciech Próchniewicz   114   -  316:364    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1250 / 12 partii


  22  Kamil Klinkosz          112 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   46  Piotr Pietuchowski      100   +  400:371   150
   2    5   12  Andrzej Słapiński       122   -  299:422    72
   3   12   35  Marek Syczuk            100   -  422:479    50
   4   14   17  Andrzej Oleksiak        119   +  386:381   169
   5   10   33  Joanna Juszczak         100   -  399:412    50
   6   14   27  Beata Piotrowska        105   +  362:333   155
   7   10    7  Wojciech Zemło          130   -  318:320    80
   8   15   36  Andrzej Gostomski       100   +  442:311   150
   9   10    6  Małgorzata Kania        133   -  289:546    83
  10   13   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  345:321   151
  11   11   19  Wojciech Próchniewicz   114   +  305:301   164
  12    9   20  Krzysztof Mówka         113   +  357:349   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1437 / 12 partii


  23  Piotr Rosół             109 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   47  Marek Kocikowski        100   +  364:322   150
   2    9   24  Lucyna Korga            107   +  372:313   157
   3    5   10  Waldemar Czerwoniec     125   +  405:367   175
   4    3    8  Radosław Konca          129   -  249:440    79
   5    8   26  Marek Dudkiewicz        106   -  313:328    56
   6   12   41  Jolanta Kosmowska       100   -  282:326    50
   7   14   15  Mariola Osajda-Matczak  119   +  342:315   169
   8   12   17  Andrzej Oleksiak        119   +  427:320   169
   9    8   12  Andrzej Słapiński       122   -  352:434    72
  10   11   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  369:415    71
  11   13   39  Dawid Pikul             100   +  347:273   150
  12   11   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  326:327    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1367 / 12 partii


  24  Lucyna Korga            107 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   48  Mariusz Rogalski        100   +  362:227   150
   2    9   23  Piotr Rosół             109   -  313:372    59
   3   14   28  Tomasz Żbikowski        105   +  408:354   155
   4   10   21  Beata Madej             113   +  379:347   163
   5    5   12  Andrzej Słapiński       122   -  319:354    72
   6   10   39  Dawid Pikul             100   +  404:250   150
   7    8   41  Jolanta Kosmowska       100   -  333:341    50
   8   10   20  Krzysztof Mówka         113   -  230:393    63
   9   13   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  288:325    69
  10   16   43  Mariusz Michalski       100   +  384:249   150
  11   14   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  373:374    69
  12   16   39  Dawid Pikul             100   -  289:422    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1200 / 12 partii


  25  Radosław Sowiński       106 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński        142   -  339:395    92
   2   14   36  Andrzej Gostomski       100   -  326:443    50
   3   19   46  Piotr Pietuchowski      100   +  363:334   150
   4   16   39  Dawid Pikul             100   -  370:421    50
   5   18    7  Wojciech Zemło          130   -  290:419    80
   6   21   47  Marek Kocikowski        100   +  410:202   150
   7   18   28  Tomasz Żbikowski        105   -  312:368    55
   8   19   32  Paweł Opyc              100   +  426:348   150
   9   17   16  Rafał Matczak           119   -  315:330    69
  10   19   40  Renata Rosół            100   -  295:337    50
  11   21   46  Piotr Pietuchowski      100   +  397:310   150
  12   19   28  Tomasz Żbikowski        105   +  340:302   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1201 / 12 partii


  26  Marek Dudkiewicz        106 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Banaszek        139   -  387:446    89
   2   13   46  Piotr Pietuchowski      100   +  461:319   150
   3    7    6  Małgorzata Kania        133   -  351:434    83
   4   13    7  Wojciech Zemło          130   +  387:285   180
   5    8   23  Piotr Rosół             109   +  328:313   159
   6    7   35  Marek Syczuk            100   +  372:371   150
   7    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  349:408    92
   8    8    5  Mariusz Orzeł           135   -  251:438    85
   9   12   21  Beata Madej             113   +  329:315   163
  10   10   39  Dawid Pikul             100   +  431:287   150
  11    8   11  Andrzej Rechowicz       123   -  305:422    73
  12   10   16  Rafał Matczak           119   -  276:519    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1443 / 12 partii


  27  Beata Piotrowska        105 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Skrobosz        136   -  285:425    86
   2   18   18  Sławomir Kordjalik      115   -  304:356    65
   3   21   47  Marek Kocikowski        100   +  349:334   150
   4   18   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  602:307   154
   5    9   19  Wojciech Próchniewicz   114   -  321:458    64
   6   14   22  Kamil Klinkosz          112   -  333:362    62
   7   17   46  Piotr Pietuchowski      100   +  499:259   150
   8   13   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  328:405    71
   9   16   31  Grzegorz Koczkodon      101   -  301:455    51
  10   18   38  Piotr Ingling           100   -  253:370    50
  11   20   44  Dorota Zielińska        100   +  359:330   150
  12   18   40  Renata Rosół            100   -  289:352    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1103 / 12 partii


  28  Tomasz Żbikowski        105 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  326:396    86
   2   16   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  349:290   151
   3   14   24  Lucyna Korga            107   -  354:408    57
   4   15   33  Joanna Juszczak         100   -  258:424    50
   5   20   37  Maria Jarosz            100   -  345:356    50
   6   22   34  Wojciech Gołęcki        100   +  484:279   150
   7   18   25  Radosław Sowiński       106   +  368:312   156
   8   16   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  329:376    69
   9   18   36  Andrzej Gostomski       100   -  271:329    50
  10   20   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  366:363   154
  11   17   35  Marek Syczuk            100   -  292:338    50
  12   19   25  Radosław Sowiński       106   -  302:340    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1079 / 12 partii


  29  Eugeniusz Wróblewski    104 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mariusz Orzeł           135   -  271:358    85
   2   20   34  Wojciech Gołęcki        100   +  379:301   150
   3   16   18  Sławomir Kordjalik      115   -  293:403    65
   4   18   27  Beata Piotrowska        105   -  307:602    55
   5   21   30  Grzegorz Pukniel        103   -  254:427    53
   6   23   44  Dorota Zielińska        100   -  309:373    50
   7   23   48  Mariusz Rogalski        100   +  351:267   150
   8   21   47  Marek Kocikowski        100   +  336:281   150
   9   19   37  Maria Jarosz            100   -  304:349    50
  10   20   28  Tomasz Żbikowski        105   -  363:366    55
  11   22   30  Grzegorz Pukniel        103   +  381:233   153
  12   20   43  Mariusz Michalski       100   -  312:367    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1066 / 12 partii


  30  Grzegorz Pukniel        103 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Małgorzata Kania        133   -  268:564    83
   2   21   41  Jolanta Kosmowska       100   -  256:412    50
   3   23   40  Renata Rosół            100   +  357:330   150
   4   20   32  Paweł Opyc              100   -  326:424    50
   5   21   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  427:254   154
   6   18   38  Piotr Ingling           100   -  236:473    50
   7   20   37  Maria Jarosz            100   -  287:347    50
   8   22   44  Dorota Zielińska        100   -  197:323    50
   9   23   45  Gosia Kołodziejczyk     100   -  306:314    50
  10   23   42  Piotr Madej             100   +  448:192   150
  11   22   29  Eugeniusz Wróblewski    104   -  233:381    54
  12   24   45  Gosia Kołodziejczyk     100   =  354:354   100
                                                 --------------
                                                  SUMA =   991 / 12 partii


  31  Grzegorz Koczkodon      101 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Wojciech Zemło          130   -  327:415    80
   2   16   28  Tomasz Żbikowski        105   -  290:349    55
   3   20   37  Maria Jarosz            100   -  348:363    50
   4   22   46  Piotr Pietuchowski      100   +  446:355   150
   5   19   47  Marek Kocikowski        100   +  386:353   150
   6   15    5  Mariusz Orzeł           135   -  295:383    85
   7   19   16  Rafał Matczak           119   +  457:324   169
   8   14   35  Marek Syczuk            100   -  305:369    50
   9   16   27  Beata Piotrowska        105   +  455:301   155
  10   13   22  Kamil Klinkosz          112   -  321:345    62
  11   16   40  Renata Rosół            100   +  381:377   150
  12   13   33  Joanna Juszczak         100   -  276:409    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1206 / 12 partii


  32  Paweł Opyc              100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Radosław Konca          129   -  188:349    79
   2   24   38  Piotr Ingling           100   -  293:346    50
   3   24   48  Mariusz Rogalski        100   +  350:268   150
   4   20   30  Grzegorz Pukniel        103   +  424:326   153
   5   15   11  Andrzej Rechowicz       123   -  313:402    73
   6   19   40  Renata Rosół            100   -  274:358    50
   7   21   44  Dorota Zielińska        100   +  292:272   150
   8   19   25  Radosław Sowiński       106   -  348:426    56
   9   20   46  Piotr Pietuchowski      100   +  397:347   150
  10   17   37  Maria Jarosz            100   -  328:332    50
  11   19   34  Wojciech Gołęcki        100   -  278:326    50
  12   21   44  Dorota Zielińska        100   +  399:334   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1161 / 12 partii


  33  Joanna Juszczak         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Stanisław Rydzik        129   -  326:378    79
   2   17   47  Marek Kocikowski        100   +  406:291   150
   3   10   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  313:323    69
   4   15   28  Tomasz Żbikowski        105   +  424:258   155
   5   10   22  Kamil Klinkosz          112   +  412:399   162
   6    8   36  Andrzej Gostomski       100   +  443:305   150
   7    4   10  Waldemar Czerwoniec     125   +  451:338   175
   8    3   13  Joanna Stępień          121   -  303:413    71
   9    5    5  Mariusz Orzeł           135   -  290:374    85
  10    9   20  Krzysztof Mówka         113   -  360:426    63
  11   10   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  345:370    71
  12   13   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  409:276   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1381 / 12 partii


  34  Wojciech Gołęcki        100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  277:384    75
   2   20   29  Eugeniusz Wróblewski    104   -  301:379    54
   3   22   44  Dorota Zielińska        100   +  350:322   150
   4   19   41  Jolanta Kosmowska       100   -  316:327    50
   5   22   40  Renata Rosół            100   -  286:352    50
   6   22   28  Tomasz Żbikowski        105   -  279:484    55
   7   24   45  Gosia Kołodziejczyk     100   -  297:355    50
   8   24   42  Piotr Madej             100   +  330:326   150
   9   22   47  Marek Kocikowski        100   +  385:315   150
  10   21   49  Grażyna Chmielewska     100   +  401:364   150
  11   19   32  Paweł Opyc              100   +  326:278   150
  12   17   37  Maria Jarosz            100   +  384:246   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1234 / 12 partii


  35  Marek Syczuk            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Andrzej Rechowicz       123   +  368:281   173
   2    8    9  Stanisław Rydzik        129   -  327:396    79
   3   12   22  Kamil Klinkosz          112   +  479:422   162
   4    5    6  Małgorzata Kania        133   -  256:355    83
   5   14   16  Rafał Matczak           119   +  462:339   169
   6    7   26  Marek Dudkiewicz        106   -  371:372    56
   7   11    5  Mariusz Orzeł           135   -  347:364    85
   8   14   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  369:305   151
   9   11   19  Wojciech Próchniewicz   114   -  281:387    64
  10   14   21  Beata Madej             113   -  274:380    63
  11   17   28  Tomasz Żbikowski        105   +  338:292   155
  12   15   36  Andrzej Gostomski       100   -  392:396    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1290 / 12 partii


  36  Andrzej Gostomski       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Andrzej Słapiński       122   -  340:397    72
   2   14   25  Radosław Sowiński       106   +  443:326   156
   3    8    7  Wojciech Zemło          130   +  386:357   180
   4    6   10  Waldemar Czerwoniec     125   +  341:324   175
   5    6   18  Sławomir Kordjalik      115   -  361:406    65
   6    8   33  Joanna Juszczak         100   -  305:443    50
   7   12   21  Beata Madej             113   -  332:369    63
   8   15   22  Kamil Klinkosz          112   -  311:442    62
   9   18   28  Tomasz Żbikowski        105   +  329:271   155
  10   15   16  Rafał Matczak           119   -  293:368    69
  11   18   43  Mariusz Michalski       100   +  364:322   150
  12   15   35  Marek Syczuk            100   +  396:392   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1347 / 12 partii


  37  Maria Jarosz            100 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Joanna Stępień          121   -  329:359    71
   2   15   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  330:387    69
   3   20   31  Grzegorz Koczkodon      101   +  363:348   151
   4   17    5  Mariusz Orzeł           135   -  289:433    85
   5   20   28  Tomasz Żbikowski        105   +  356:345   155
   6   17   21  Beata Madej             113   -  305:434    63
   7   20   30  Grzegorz Pukniel        103   +  347:287   153
   8   17   43  Mariusz Michalski       100   -  298:329    50
   9   19   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  349:304   154
  10   17   32  Paweł Opyc              100   +  332:328   150
  11   15   38  Piotr Ingling           100   -  296:345    50
  12   17   34  Wojciech Gołęcki        100   -  246:384    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1201 / 12 partii


  38  Piotr Ingling           100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Krzysztof Usakiewicz    121   -  193:457    71
   2   24   32  Paweł Opyc              100   +  346:293   150
   3   18   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  327:235   150
   4   12   15  Mariola Osajda-Matczak  119   -  268:388    69
   5   16   41  Jolanta Kosmowska       100   -  343:390    50
   6   18   30  Grzegorz Pukniel        103   +  473:236   153
   7   15   39  Dawid Pikul             100   -  293:409    50
   8   18   40  Renata Rosół            100   +  287:229   150
   9   15   17  Andrzej Oleksiak        119   -  255:472    69
  10   18   27  Beata Piotrowska        105   +  370:253   155
  11   15   37  Maria Jarosz            100   +  345:296   150
  12   12   41  Jolanta Kosmowska       100   -  343:413    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1267 / 12 partii


  39  Dawid Pikul             100 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Mariola Osajda-Matczak  119   +  344:337   169
   2   11    8  Radosław Konca          129   -  360:374    79
   3   11    4  Wojciech Usakiewicz     136   -  320:390    86
   4   16   25  Radosław Sowiński       106   +  421:370   156
   5   12   21  Beata Madej             113   +  344:321   163
   6   10   24  Lucyna Korga            107   -  250:404    57
   7   15   38  Piotr Ingling           100   +  409:293   150
   8   11   12  Andrzej Słapiński       122   -  299:356    72
   9   14   43  Mariusz Michalski       100   +  424:362   150
  10   10   26  Marek Dudkiewicz        106   -  287:431    56
  11   13   23  Piotr Rosół             109   -  273:347    59
  12   16   24  Lucyna Korga            107   +  422:289   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1354 / 12 partii


  40  Renata Rosół            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Rafał Matczak           119   -  250:296    69
   2   22   45  Gosia Kołodziejczyk     100   -  282:286    50
   3   23   30  Grzegorz Pukniel        103   -  330:357    53
   4   24   48  Mariusz Rogalski        100   +  322:247   150
   5   22   34  Wojciech Gołęcki        100   +  352:286   150
   6   19   32  Paweł Opyc              100   +  358:274   150
   7   16   17  Andrzej Oleksiak        119   -  318:416    69
   8   18   38  Piotr Ingling           100   -  229:287    50
   9   21   44  Dorota Zielińska        100   +  285:271   150
  10   19   25  Radosław Sowiński       106   +  337:295   156
  11   16   31  Grzegorz Koczkodon      101   -  377:381    51
  12   18   27  Beata Piotrowska        105   +  352:289   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1253 / 12 partii


  41  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Andrzej Oleksiak        119   -  253:395    69
   2   21   30  Grzegorz Pukniel        103   +  412:256   153
   3   15   11  Andrzej Rechowicz       123   -  260:385    73
   4   19   34  Wojciech Gołęcki        100   +  327:316   150
   5   16   38  Piotr Ingling           100   +  390:343   150
   6   12   23  Piotr Rosół             109   +  326:282   159
   7    8   24  Lucyna Korga            107   +  341:333   157
   8    6   19  Wojciech Próchniewicz   114   +  384:235   164
   9    3   13  Joanna Stępień          121   -  315:327    71
  10    7   18  Sławomir Kordjalik      115   -  262:429    65
  11    9   17  Andrzej Oleksiak        119   -  254:475    69
  12   12   38  Piotr Ingling           100   +  413:343   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1430 / 12 partii


  42  Piotr Madej             100 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Sławomir Kordjalik      115   +  302:301   165
   2   12   16  Rafał Matczak           119   -  316:430    69
   3   17   43  Mariusz Michalski       100   -  199:493    50
   4   21   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  261:257   150
   5   17   17  Andrzej Oleksiak        119   -  253:506    69
   6   20   46  Piotr Pietuchowski      100   -  272:391    50
   7   22   47  Marek Kocikowski        100   -  236:273    50
   8   24   34  Wojciech Gołęcki        100   -  326:330    50
   9            PAUZA
  10   23   30  Grzegorz Pukniel        103   -  192:448    53
  11   25   47  Marek Kocikowski        100   -  309:352    50
  12   26   52  Joanna Słapińska        100   +  308:244   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   906 / 11 partii


  43  Mariusz Michalski       100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Wojciech Próchniewicz   114   -  248:416    64
   2   23   48  Mariusz Rogalski        100   +  362:285   150
   3   17   42  Piotr Madej             100   +  493:199   150
   4    8    1  Tomasz Zwoliński        142   -  331:466    92
   5   13    5  Mariusz Orzeł           135   +  405:388   185
   6    9   10  Waldemar Czerwoniec     125   -  240:539    75
   7   13   20  Krzysztof Mówka         113   -  223:437    63
   8   17   37  Maria Jarosz            100   +  329:298   150
   9   14   39  Dawid Pikul             100   -  362:424    50
  10   16   24  Lucyna Korga            107   -  249:384    57
  11   18   36  Andrzej Gostomski       100   -  322:364    50
  12   20   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  367:312   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1240 / 12 partii


  44  Dorota Zielińska        100 Ustanów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Krzysztof Mówka         113   -  284:428    63
   2   19   11  Andrzej Rechowicz       123   -  257:381    73
   3   22   34  Wojciech Gołęcki        100   -  322:350    50
   4   23   47  Marek Kocikowski        100   -  284:335    50
   5   24   48  Mariusz Rogalski        100   +  308:260   150
   6   23   29  Eugeniusz Wróblewski    104   +  373:309   154
   7   21   32  Paweł Opyc              100   -  272:292    50
   8   22   30  Grzegorz Pukniel        103   +  323:197   153
   9   21   40  Renata Rosół            100   -  271:285    50
  10   22   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  395:270   150
  11   20   27  Beata Piotrowska        105   -  330:359    55
  12   21   32  Paweł Opyc              100   -  334:399    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1048 / 12 partii


  45  Gosia Kołodziejczyk     100 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Beata Madej             113   -  252:441    63
   2   22   40  Renata Rosół            100   +  286:282   150
   3   18   38  Piotr Ingling           100   -  235:327    50
   4   21   42  Piotr Madej             100   -  257:261    50
   5   23   46  Piotr Pietuchowski      100   -  302:366    50
   6   24   48  Mariusz Rogalski        100   -  282:373    50
   7   24   34  Wojciech Gołęcki        100   +  355:297   150
   8   23   49  Grażyna Chmielewska     100   -  279:362    50
   9   23   30  Grzegorz Pukniel        103   +  314:306   153
  10   22   44  Dorota Zielińska        100   -  270:395    50
  11   23   49  Grażyna Chmielewska     100   -  230:510    50
  12   24   30  Grzegorz Pukniel        103   =  354:354   103
                                                 --------------
                                                  SUMA =   969 / 12 partii


  46  Piotr Pietuchowski      100 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Kamil Klinkosz          112   -  371:400    62
   2   13   26  Marek Dudkiewicz        106   -  319:461    56
   3   19   25  Radosław Sowiński       106   -  334:363    56
   4   22   31  Grzegorz Koczkodon      101   -  355:446    51
   5   23   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  366:302   150
   6   20   42  Piotr Madej             100   +  391:272   150
   7   17   27  Beata Piotrowska        105   -  259:499    55
   8   20   16  Rafał Matczak           119   -  393:428    69
   9   20   32  Paweł Opyc              100   -  347:397    50
  10   24   47  Marek Kocikowski        100   +  350:328   150
  11   21   25  Radosław Sowiński       106   -  310:397    56
  12   23   47  Marek Kocikowski        100   +  473:273   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1055 / 12 partii


  47  Marek Kocikowski        100 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Piotr Rosół             109   -  322:364    59
   2   17   33  Joanna Juszczak         100   -  291:406    50
   3   21   27  Beata Piotrowska        105   -  334:349    55
   4   23   44  Dorota Zielińska        100   +  335:284   150
   5   19   31  Grzegorz Koczkodon      101   -  353:386    51
   6   21   25  Radosław Sowiński       106   -  202:410    56
   7   22   42  Piotr Madej             100   +  273:236   150
   8   21   29  Eugeniusz Wróblewski    104   -  281:336    54
   9   22   34  Wojciech Gołęcki        100   -  315:385    50
  10   24   46  Piotr Pietuchowski      100   -  328:350    50
  11   25   42  Piotr Madej             100   +  352:309   150
  12   23   46  Piotr Pietuchowski      100   -  273:473    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   925 / 12 partii


  48  Mariusz Rogalski        100 Iława            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Lucyna Korga            107   -  227:362    57
   2   23   43  Mariusz Michalski       100   -  285:362    50
   3   24   32  Paweł Opyc              100   -  268:350    50
   4   24   40  Renata Rosół            100   -  247:322    50
   5   24   44  Dorota Zielińska        100   -  260:308    50
   6   24   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  373:282   150
   7   23   29  Eugeniusz Wróblewski    104   -  267:351    54
   8            PAUZA
   9   24   50  Piotr Chmielewski       100   -  296:301    50
  10   25   51  Ewa Zając               100   +  327:318   150
  11   24   50  Piotr Chmielewski       100   -  294:396    50
  12   25   51  Ewa Zając               100   +  314:313   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   861 / 11 partii


  49  Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   23   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  362:279   150
   9   25   51  Ewa Zając               100   +  399:383   150
  10   21   34  Wojciech Gołęcki        100   -  364:401    50
  11   23   45  Gosia Kołodziejczyk     100   +  510:230   150
  12   22   50  Piotr Chmielewski       100   +  385:318   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   650 /  5 partii


  50  Piotr Chmielewski       100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   25   51  Ewa Zając               100   -  267:314    50
   9   24   48  Mariusz Rogalski        100   +  301:296   150
  10   26   52  Joanna Słapińska        100   +  361:223   150
  11   24   48  Mariusz Rogalski        100   +  396:294   150
  12   22   49  Grażyna Chmielewska     100   -  318:385    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   550 /  5 partii


  51  Ewa Zając               100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   25   50  Piotr Chmielewski       100   +  314:267   150
   9   25   49  Grażyna Chmielewska     100   -  383:399    50
  10   25   48  Mariusz Rogalski        100   -  318:327    50
  11   26   52  Joanna Słapińska        100   +  330:227   150
  12   25   48  Mariusz Rogalski        100   -  313:314    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   450 /  5 partii


  52  Joanna Słapińska        100 Olsztyn          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   26   50  Piotr Chmielewski       100   -  223:361    50
  11   26   51  Ewa Zając               100   -  227:330    50
  12   26   42  Piotr Madej             100   -  244:308    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   150 /  3 partie


 

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie