Piastów28
kwietnia
Piastów 28-29 kwietnia V Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 2001
Kraków 5
maja
Kraków 5- 6 maja V Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2001
Ostróda26
maja
Ostróda 26-27 maja I Turniej „Blanki w szranki”
V Mistrzostwa Krakowa05 - 06 maja 2001 — V Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Krakowa Kraków, 05 - 06 maja 2001
Grand Prix 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10.0 4764
 2. Dariusz Banaszek (Warszawa) 9.0 4794
 3. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 9.0 4729
 4. Andrzej Rechowicz (Katowice) 8.5 4722
 5. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8.0 4956
 6. Szymon Fidziński (Warszawa) 8.0 4807
 7. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8.0 4672
 8. Jerzy Matyasik (Kraków) 8.0 4337
 9. Jerzy Luter (Bytom) 8.0 4326
 10. Kamil Górka (Kraków) 8.0 4265

 62 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Krakowa
I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa
III Otwarte Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.10     10.0     4764     1896      484
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.76      9.0     4794     1817      586
  3 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               114.03      9.0     4729     1783      635
  4 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.25      8.5     4722     1703      563
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               131.59      8.0     4956     1647      539
  6 Szymon          Fidziński            Warszawa               119.78      8.0     4807     1608      643
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               129.96      8.0     4672     1690      416
  8 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.55      8.0     4337     1565      212
  9 Jerzy           Luter                Bytom                  108.39      8.0     4326     1565      161
 10 Kamil           Górka                Łęczna                 100.00      8.0     4265     1632      102
 11 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 116.52      8.0     4145     1530      304
 12 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   120.00      7.5     4468     1613       89
 13 Paweł           Dawidson             Częstochowa            140.95      7.0     4888     1616      573
 14 Jacek           Pietruszka           Kraków                 135.15      7.0     4546     1563      216
 15 Sławomir        Nosek                Mielec                 125.65      7.0     4489     1481       -8
 16 Radosław        Konca                Warszawa               117.53      7.0     4446     1493      241
 17 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.54      7.0     4399     1496      304
 18 Stefan          Dawidson             Częstochowa            114.07      7.0     4237     1392       14
 19 Wojciech        Zemło                Łódź                   116.95      7.0     4138     1333       81
 20 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              100.00      7.0     4102     1433     -145
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.84      7.0     3970     1436     -120
 22 Wiktor          Stępień              Katowice               121.57      6.0     4487     1370      -18
 23 Krzysztof       Pypno                Gliwice                113.95      6.0     4448     1424      501
 24 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.18      6.0     4412     1424      144
 25 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.53      6.0     4383     1316      149
 26 Stanisław       Ochot                Katowice               115.73      6.0     4358     1374     -134
 27 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      123.13      6.0     4317     1317       50
 28 Joanna          Stępień              Katowice               122.64      6.0     4210     1381       31
 29 Justyna         Fugiel               Sandomierz             100.00      6.0     4207     1156      382
 30 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      6.0     4165     1286      -90
 31 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      6.0     3864     1238     -139
 32 Maciej          Gałecki              Łódź                   113.46      5.5     4255     1193      489
 33 Magdalena       Merklejn             Szczecin               113.97      5.0     4428     1253       72
 34 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          113.21      5.0     4370     1316      135
 35 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               119.32      5.0     4288     1289       24
 36 Beata           Wiączkowska          Wrocław                100.00      5.0     4242     1258      -45
 37 Roman           Figiel               Zawichost              104.70      5.0     4198     1221     -368
 38 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          115.42      5.0     4164     1185     -266
 39 Grażyna         Furman               Sosnowiec              104.25      5.0     4033     1170     -228
 40 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      5.0     3878     1167     -253
 41 Zbigniew        Szepczyński          Kraków                 100.00      5.0     3549     1133     -706
 42 Piotr           Rosół                Warszawa               100.00      5.0     2794      956       18
 43 Adam            Jurkowski            Knurów                 100.24      4.0     4332     1178      -84
 44 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              103.29      4.0     4136     1111     -479
 45 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      4.0     3872     1033     -428
 46 Katarzyna       Żuławska             Katowice               106.18      4.0     3759     1061     -438
 47 Irena           Ficak                Mielec                 100.36      4.0     3720     1039     -448
 48 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     3588     1019     -272
 49 Katarzyna       Grodzicka            Warszawa               100.00      4.0     3158      939     -141
 50 Katarzyna       Stępień              Katowice               125.19      4.0     2725      935      234
 51 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     2491      813     -120
 52 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               100.00      4.0     2459      857      129
 53 Paweł           Kapela               Kraków                 100.00      4.0     1617      650      186
 54 Marcin          Figiel               Zawichost              100.00      3.0     3834      969     -479
 55 Karolina        Matysiak             Kraków                 100.00      3.0     3428      943     -540
 56 Michał          Szkudlarek           Pabianice              100.00      3.0     3386      935     -582
 57 Tomasz          Szepczyński          Kraków                 100.00      3.0     3323      938     -482
 58 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00      3.0     2306      681      -50
 59 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      3.0     2303      688     -134
 60 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     1702      550      282
 61 Paweł           Ochot                Katowice               100.00      2.0     3417      848    -1068
 62 Piotr           Mossakowski          Chorzów                117.67      2.0     2514      642     -237
 63 Andrzej         Lożyński             Piastów                111.24      1.0      397      150      144
 64 Agnieszka       Zuziak               Kraków                 100.00      0.0      375      100     -331
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Krakowa



	Tomasz Zwoliński 142.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  403: 386  163
    2     7 Stanisław      Ochot                 115.73 +  440: 358  166
    3     3 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  332: 410   73
    4     7 Jacek          Pietruszka            135.15 +  368: 325  185
    5     5 Krzysztof      Pypno                 113.95 +  412: 387  164
    6     4 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  434: 277  150
    7     2 Mateusz        Żbikowski             129.96 +  368: 334  180
    8     1 Dariusz        Banaszek              139.76 +  477: 416  190
    9     1 Paweł          Dawidson              140.95 +  365: 256  191
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          114.03 +  377: 360  164
   11     1 Mateusz        Żbikowski             129.96 +  430: 357  180
   12     1 Dariusz        Banaszek              139.76 -  358: 414   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Paweł Dawidson 140.95 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 108.39 +  370: 334  158
    2    11 Sławomir       Nosek                 125.65 +  423: 332  176
    3     4 Marcin         Mroziuk               132.18 +  441: 431  182
    4     2 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  338: 374   73
    5     4 Dariusz        Banaszek              139.76 -  382: 447   90
    6     7 Katarzyna      Stępień               125.19 +  397: 339  175
    7     4 Mariusz        Skrobosz              131.59 +  550: 277  182
    8     2 Kamil          Górka                 100.00 +  433: 269  150
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  256: 365   92
   10     3 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  475: 491   80
   11     7 Sławomir       Nosek                 125.65 +  434: 247  176
   12     4 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  389: 409   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Dariusz Banaszek 139.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  460: 191  156
    2     3 Katarzyna      Stępień               125.19 +  437: 376  175
    3     2 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  319: 379   80
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  353: 321  169
    5     4 Paweł          Dawidson              140.95 +  447: 382  191
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 +  447: 232  170
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          114.03 +  351: 289  164
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  416: 477   92
    9     2 Andrzej        Rechowicz             123.25 +  437: 393  173
   10     2 Szymon         Fidziński             119.78 -  281: 434   70
   11     3 Jacek          Pietruszka            135.15 +  432: 376  185
   12     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 +  414: 358  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Jacek Pietruszka 135.15 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Roman          Figiel                104.70 +  495: 299  155
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  321: 409   70
    3     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  353: 284  163
    4     7 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  325: 368   92
    5    12 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  420: 398  169
    6     9 Krzysztof      Pypno                 113.95 +  338: 312  164
    7     6 Joanna         Stępień               122.64 +  430: 376  173
    8     4 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  245: 397   80
    9     8 Stanisław      Gasik                 118.54 +  457: 322  169
   10     5 Radosław       Konca                 117.53 +  431: 314  168
   11     3 Dariusz        Banaszek              139.76 -  376: 432   90
   12     5 Szymon         Fidziński             119.78 -  355: 419   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Marcin Mroziuk 132.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Furman                104.25 +  425: 300  154
    2     5 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  378: 246  169
    3     4 Paweł          Dawidson              140.95 -  431: 441   91
    4     5 Katarzyna      Stępień               125.19 -  311: 359   75
    5    11 Wiktor         Stępień               121.57 +  413: 345  172
    6     8 Szymon         Fidziński             119.78 +  392: 353  170
    7     5 Adam           Jurkowski             100.24 +  400: 307  150
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  293: 401   64
    9     6 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  382: 394   70
   10     9 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  346: 445   82
   11    12 Krzysztof      Pypno                 113.95 -  277: 361   64
   12    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  364: 316  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Mariusz Skrobosz 131.59 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  553: 281  153
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  371: 446   64
    3     8 Katarzyna      Stępień               125.19 -  333: 403   75
    4    15 Zbigniew       Wietecki              119.84 +  470: 283  170
    5    10 Maciej         Gałecki               113.46 +  427: 370  163
    6     6 Radosław       Konca                 117.53 +  337: 316  168
    7     4 Paweł          Dawidson              140.95 -  277: 550   91
    8     7 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  493: 264  150
    9     5 Szymon         Fidziński             119.78 -  400: 445   70
   10     9 Marcin         Mroziuk               132.18 +  445: 346  182
   11     6 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 +  441: 324  170
   12     4 Paweł          Dawidson              140.95 +  409: 389  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Mateusz Żbikowski 129.96 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Matysiak              100.53 +  443: 301  151
    2     4 Piotr          Mossakowski           117.67 +  447: 260  168
    3     2 Dariusz        Banaszek              139.76 +  379: 319  190
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 +  325: 324  170
    5     1 Andrzej        Rechowicz             123.25 +  358: 356  173
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  328: 389   64
    7     2 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  334: 368   92
    8     4 Jacek          Pietruszka            135.15 +  397: 245  185
    9     4 Kamil          Górka                 100.00 +  428: 399  150
   10     3 Paweł          Dawidson              140.95 +  491: 475  191
   11     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  357: 430   92
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  385: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Sławomir Nosek 125.65 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Ficak                 100.36 +  365: 364  150
    2    11 Paweł          Dawidson              140.95 -  332: 423   91
    3    16 Krzysztof      Pypno                 113.95 -  284: 403   64
    4    22 Roman          Figiel                104.70 +  442: 365  155
    5    16 Renata         Kowalska              115.42 +  421: 315  165
    6    10 Adam           Jurkowski             100.24 -  281: 469   50
    7    16 Justyna        Fugiel                100.00 +  473: 319  150
    8     9 Joanna         Stępień               122.64 -  323: 389   73
    9    13 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  454: 299  153
   10    10 Stanisław      Ochot                 115.73 +  380: 343  166
   11     7 Paweł          Dawidson              140.95 -  247: 434   91
   12    11 Robert         Kaciński              123.13 +  487: 374  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Katarzyna Stępień 125.19 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Jurkowski             100.24 +  482: 300  150
    2     3 Dariusz        Banaszek              139.76 -  376: 437   90
    3     8 Mariusz        Skrobosz              131.59 +  403: 333  182
    4     5 Marcin         Mroziuk               132.18 +  359: 311  182
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  373: 379   70
    6     7 Paweł          Dawidson              140.95 -  339: 397   91
    7    11 Zbigniew       Wietecki              119.84 +  393: 334  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  7 133.57




	Andrzej Rechowicz 123.25 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Stanek                100.00 +  363: 322  150
    2    12 Stefan         Dawidson              114.07 +  486: 328  164
    3     3 Tomasz         Zwoliński             142.10 +  410: 332  192
    4     2 Paweł          Dawidson              140.95 +  374: 338  191
    5     1 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  356: 358   80
    6     3 Stanisław      Gasik                 118.54 +  337: 265  169
    7     3 Kamil          Górka                 100.00 -  270: 391   50
    8     6 Jerzy          Luter                 108.39 +  402: 294  158
    9     2 Dariusz        Banaszek              139.76 -  393: 437   90
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 =  390: 390  120
   11     5 Zbigniew       Wietecki              119.84 +  444: 375  170
   12     3 Jerzy          Matyasik              118.55 +  497: 329  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Robert Kaciński 123.13 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Harat                 100.00 +  306: 288  150
    2    14 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  330: 391   67
    3    20 Karolina       Matysiak              100.00 +  491: 229  150
    4     9 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  341: 362   50
    5    14 Marek          Dudkiewicz            103.29 -  300: 349   53
    6    18 Grzegorz       Matysiak              100.53 +  431: 346  151
    7    13 Krzysztof      Pypno                 113.95 +  308: 305  164
    8    10 Jerzy          Matyasik              118.55 -  260: 352   69
    9    14 Magdalena      Merklejn              113.97 -  286: 558   64
   10    18 Dawid          Dawidson              100.00 +  458: 330  150
   11    14 Joanna         Stępień               122.64 +  432: 270  173
   12    11 Sławomir       Nosek                 125.65 -  374: 487   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Joanna Stępień 122.64 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  361: 240  150
    2    13 Wiktor         Stępień               121.57 +  421: 350  172
    3     5 Radosław       Konca                 117.53 +  409: 337  168
    4     3 Stanisław      Gasik                 118.54 -  327: 372   69
    5     6 Adam           Jurkowski             100.24 +  357: 306  150
    6     5 Kamil          Górka                 100.00 -  326: 375   50
    7     6 Jacek          Pietruszka            135.15 -  376: 430   85
    8     9 Sławomir       Nosek                 125.65 +  389: 323  176
    9     7 Jerzy          Matyasik              118.55 -  326: 360   69
   10    11 Stefan         Dawidson              114.07 -  280: 329   64
   11    14 Robert         Kaciński              123.13 -  270: 432   73
   12    17 Roman          Figiel                104.70 +  368: 325  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Wiktor Stępień 121.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Dawidson              100.00 +  360: 282  150
    2    13 Joanna         Stępień               122.64 -  350: 421   73
    3    14 Jerzy          Luter                 108.39 -  349: 392   58
    4    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  487: 399  163
    5    11 Marcin         Mroziuk               132.18 -  345: 413   82
    6    16 Maciej         Gałecki               113.46 +  363: 275  163
    7    12 Szymon         Fidziński             119.78 -  330: 405   70
    8    15 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  399: 538   70
    9    18 Krzysztof      Pypno                 113.95 -  288: 412   64
   10    20 Piotr          Rosół                 100.00 +  405: 354  150
   11    17 Maciej         Gałecki               113.46 +  418: 280  163
   12    14 Magdalena      Merklejn              113.97 +  393: 334  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Karol Wyrębkiewicz 120.00 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bożena         Matysiak              100.00 +  495: 253  150
    2     2 Jacek          Pietruszka            135.15 +  409: 321  185
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          114.03 +  403: 378  164
    4     1 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  324: 325   80
    5     3 Katarzyna      Stępień               125.19 +  379: 373  175
    6     2 Dariusz        Banaszek              139.76 -  232: 447   90
    7     7 Beata          Wiączkowska           100.00 +  395: 328  150
    8     5 Radosław       Konca                 117.53 -  360: 383   68
    9     6 Marcin         Mroziuk               132.18 +  394: 382  182
   10     4 Andrzej        Rechowicz             123.25 =  390: 390  123
   11     6 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  324: 441   82
   12     9 Krzysztof      Pypno                 113.95 +  363: 358  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Zbigniew Wietecki 119.84 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    29 Wojciech       Zemło                 116.95 +  401: 360  167
    3    29 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  384: 318  150
    4    15 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  283: 470   82
    5    20 Bożena         Matysiak              100.00 +  303: 296  150
    6    15 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  388: 303  169
    7    11 Katarzyna      Stępień               125.19 -  334: 393   75
    8    15 Wiktor         Stępień               121.57 +  538: 399  172
    9    10 Andrzej        Szepczyński           116.52 +  308: 289  167
   10     8 Magdalena      Merklejn              113.97 +  410: 356  164
   11     5 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  375: 444   73
   12     8 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  246: 462   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 11 130.55




	Szymon Fidziński 119.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Beata          Wiączkowska           100.00 +  418: 341  150
    2     6 Kamil          Górka                 100.00 -  275: 366   50
    3    17 Stefan         Dawidson              114.07 -  320: 339   64
    4    20 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  478: 294  150
    5    13 Jerzy          Matyasik              118.55 +  428: 320  169
    6     8 Marcin         Mroziuk               132.18 -  353: 392   82
    7    12 Wiktor         Stępień               121.57 +  405: 330  172
    8     8 Adam           Jurkowski             100.24 +  456: 368  150
    9     5 Mariusz        Skrobosz              131.59 +  445: 400  182
   10     2 Dariusz        Banaszek              139.76 +  434: 281  190
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  376: 378   64
   12     5 Jacek          Pietruszka            135.15 +  419: 355  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Krzysztof Usakiewicz 119.32 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  425: 241  150
    2     5 Marcin         Mroziuk               132.18 -  246: 378   82
    3    18 Piotr          Mossakowski           117.67 +  528: 373  168
    4     6 Dariusz        Banaszek              139.76 -  321: 353   90
    5    12 Jacek          Pietruszka            135.15 -  398: 420   85
    6    15 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  303: 388   70
    7    20 Maciej         Gałecki               113.46 -  312: 386   63
    8    21 Grzegorz       Matysiak              100.53 +  363: 282  151
    9    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  339: 336  163
   10    16 Beata          Wiączkowska           100.00 +  361: 360  150
   11    13 Stanisław      Ochot                 115.73 -  359: 385   66
   12    16 Grzegorz       Matysiak              100.53 -  333: 362   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Jerzy Matyasik 118.55 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Gostomski             100.00 +  389: 281  150
    2     9 Stanisław      Gasik                 118.54 -  362: 371   69
    3    11 Beata          Wiączkowska           100.00 -  305: 372   50
    4    19 Stanisław      Ochot                 115.73 +  420: 294  166
    5    13 Szymon         Fidziński             119.78 -  320: 428   70
    6    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  366: 290  163
    7    14 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  412: 312  153
    8    10 Robert         Kaciński              123.13 +  352: 260  173
    9     7 Joanna         Stępień               122.64 +  360: 326  173
   10     6 Jerzy          Luter                 108.39 +  352: 345  158
   11     4 Wojciech       Zemło                 116.95 +  370: 349  167
   12     3 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  329: 497   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Stanisław Gasik 118.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  379: 253  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              118.55 +  371: 362  169
    3     7 Andrzej        Szepczyński           116.52 +  424: 258  167
    4     3 Joanna         Stępień               122.64 +  372: 327  173
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  336: 356   64
    6     3 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  265: 337   73
    7     8 Radosław       Konca                 117.53 -  304: 439   68
    8    12 Magdalena      Merklejn              113.97 +  467: 374  164
    9     8 Jacek          Pietruszka            135.15 -  322: 457   85
   10    12 Renata         Kowalska              115.42 +  464: 294  165
   11     8 Radosław       Konca                 117.53 +  385: 324  168
   12     6 Kamil          Górka                 100.00 -  310: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Piotr Mossakowski 117.67 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  427: 379  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  260: 447   80
    3    18 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 -  373: 528   69
    4    17 Magdalena      Merklejn              113.97 -  382: 395   64
    5    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 -  314: 335   63
    6    25 Stanisław      Ochot                 115.73 -  347: 442   66
    7    27 Michał         Szkudlarek            100.00 +  411: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  7  91.71




	Radosław Konca 117.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  379: 315  150
    2    10 Renata         Kowalska              115.42 +  412: 330  165
    3     5 Joanna         Stępień               122.64 -  337: 409   73
    4    10 Beata          Wiączkowska           100.00 +  369: 315  150
    5     8 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  358: 299  150
    6     6 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  316: 337   82
    7     8 Stanisław      Gasik                 118.54 +  439: 304  169
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 +  383: 360  170
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  375: 398   64
   10     5 Jacek          Pietruszka            135.15 -  314: 431   85
   11     8 Stanisław      Gasik                 118.54 -  324: 385   69
   12    10 Stanisław      Ochot                 115.73 +  440: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Wojciech Zemło 116.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Justyna        Fugiel                100.00 -    0: 400    0
    2    29 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  360: 401   70
    3    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  381: 241  150
    4    25 Paweł          Ochot                 100.00 +  390: 317  150
    5    19 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  382: 298  156
    6    14 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  305: 307   67
    7    19 Piotr          Rosół                 100.00 +  339: 331  150
    8    14 Maciej         Gałecki               113.46 +  362: 280  163
    9    11 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  480: 305  150
   10     7 Kamil          Górka                 100.00 +  432: 393  150
   11     4 Jerzy          Matyasik              118.55 -  349: 370   69
   12     7 Jerzy          Luter                 108.39 -  358: 414   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 11 121.18




	Andrzej Szepczyński 116.52 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Szkudlarek            100.00 +  339: 322  150
    2    14 Robert         Kaciński              123.13 +  391: 330  173
    3     7 Stanisław      Gasik                 118.54 -  258: 424   69
    4    14 Bożena         Matysiak              100.00 +  361: 263  150
    5     9 Kamil          Górka                 100.00 -  328: 376   50
    6    14 Wojciech       Zemło                 116.95 +  307: 305  167
    7    10 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  329: 330   50
    8    13 Grażyna        Furman                104.25 +  346: 306  154
    9    10 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  289: 308   70
   10    14 Maciej         Gałecki               113.46 +  365: 332  163
   11    11 Magdalena      Merklejn              113.97 +  370: 299  164
   12     8 Zbigniew       Wietecki              119.84 +  462: 246  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Stanisław Ochot 115.73 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Figiel                100.00 +  407: 302  150
    2     7 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  358: 440   92
    3    10 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  273: 378   50
    4    19 Jerzy          Matyasik              118.55 -  294: 420   69
    5    23 Roman          Figiel                104.70 -  389: 393   55
    6    25 Piotr          Mossakowski           117.67 +  442: 347  168
    7    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 +  383: 347  163
    8    16 Krzysztof      Pypno                 113.95 +  398: 395  164
    9    12 Adam           Jurkowski             100.24 +  364: 291  150
   10    10 Sławomir       Nosek                 125.65 -  343: 380   76
   11    13 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  385: 359  169
   12    10 Radosław       Konca                 117.53 -  322: 440   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Renata Kowalska 115.42 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  374: 226  150
    2    10 Radosław       Konca                 117.53 -  330: 412   68
    3    15 Magdalena      Merklejn              113.97 +  364: 357  164
    4    12 Justyna        Fugiel                100.00 -  314: 390   50
    5    16 Sławomir       Nosek                 125.65 -  315: 421   76
    6    20 Marcin         Figiel                100.00 +  389: 317  150
    7    17 Dawid          Dawidson              100.00 +  371: 331  150
    8    11 Beata          Wiączkowska           100.00 +  411: 368  150
    9     9 Jerzy          Luter                 108.39 -  312: 364   58
   10    12 Stanisław      Gasik                 118.54 -  294: 464   69
   11    15 Justyna        Fugiel                100.00 -  343: 408   50
   12    18 Dawid          Dawidson              100.00 -  347: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Stefan Dawidson 114.07 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  365: 359  150
    2    12 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  328: 486   73
    3    17 Szymon         Fidziński             119.78 +  339: 320  170
    4    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  334: 387   50
    5    18 Grażyna        Furman                104.25 +  414: 269  154
    6    12 Jerzy          Luter                 108.39 -  351: 369   58
    7    15 Magdalena      Merklejn              113.97 -  337: 370   64
    8    18 Justyna        Fugiel                100.00 +  402: 325  150
    9    15 Beata          Wiączkowska           100.00 +  352: 328  150
   10    11 Joanna         Stępień               122.64 +  329: 280  173
   11     9 Kamil          Górka                 100.00 -  344: 408   50
   12    12 Justyna        Fugiel                100.00 +  342: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Mariusz Wrześniewski 114.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Ochot                 100.00 +  523: 251  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              131.59 +  446: 371  182
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  378: 403   70
    4     4 Kamil          Górka                 100.00 +  421: 248  150
    5     2 Stanisław      Gasik                 118.54 +  356: 336  169
    6     1 Mateusz        Żbikowski             129.96 +  389: 328  180
    7     1 Dariusz        Banaszek              139.76 -  289: 351   90
    8     3 Marcin         Mroziuk               132.18 +  401: 293  182
    9     3 Radosław       Konca                 117.53 +  398: 375  168
   10     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  360: 377   92
   11     2 Szymon         Fidziński             119.78 +  378: 376  170
   12     2 Mateusz        Żbikowski             129.96 +  390: 385  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Magdalena Merklejn 113.97 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Górka                 100.00 -  310: 408   50
    2    20 Marcin         Figiel                100.00 +  394: 224  150
    3    15 Renata         Kowalska              115.42 -  357: 364   65
    4    17 Piotr          Mossakowski           117.67 +  395: 382  168
    5    15 Beata          Wiączkowska           100.00 -  260: 363   50
    6    19 Roman          Figiel                104.70 +  421: 352  155
    7    15 Stefan         Dawidson              114.07 +  370: 337  164
    8    12 Stanisław      Gasik                 118.54 -  374: 467   69
    9    14 Robert         Kaciński              123.13 +  558: 286  173
   10     8 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  356: 410   70
   11    11 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  299: 370   67
   12    14 Wiktor         Stępień               121.57 -  334: 393   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Krzysztof Pypno 113.95 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karolina       Matysiak              100.00 +  398: 246  150
    2     8 Justyna        Fugiel                100.00 -  303: 373   50
    3    16 Sławomir       Nosek                 125.65 +  403: 284  176
    4    11 Jerzy          Luter                 108.39 +  427: 281  158
    5     5 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  387: 412   92
    6     9 Jacek          Pietruszka            135.15 -  312: 338   85
    7    13 Robert         Kaciński              123.13 -  305: 308   73
    8    16 Stanisław      Ochot                 115.73 -  395: 398   66
    9    18 Wiktor         Stępień               121.57 +  412: 288  172
   10    15 Adam           Jurkowski             100.24 +  387: 379  150
   11    12 Marcin         Mroziuk               132.18 +  361: 277  182
   12     9 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  358: 363   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Maciej Gałecki 113.46 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 -  379: 387   63
    3    22 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  493: 216  150
    4    16 Grzegorz       Matysiak              100.53 +  311: 297  151
    5    10 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  370: 427   82
    6    16 Wiktor         Stępień               121.57 -  275: 363   72
    7    20 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  386: 312  169
    8    14 Wojciech       Zemło                 116.95 -  280: 362   67
    9    17 Piotr          Rosół                 100.00 +  460: 260  150
   10    14 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  332: 365   67
   11    17 Wiktor         Stępień               121.57 -  280: 418   72
   12    21 Adam           Jurkowski             100.24 +  389: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 11 108.45




	Anna Kowalska-Demczyszyn 113.21 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  386: 403   92
    2    15 Maciej         Gałecki               113.46 +  387: 379  163
    3     9 Jacek          Pietruszka            135.15 -  284: 353   85
    4    18 Wiktor         Stępień               121.57 -  399: 487   72
    5    21 Piotr          Mossakowski           117.67 +  335: 314  168
    6    17 Jerzy          Matyasik              118.55 -  290: 366   69
    7    21 Stanisław      Ochot                 115.73 -  347: 383   66
    8    22 Marcin         Figiel                100.00 +  410: 288  150
    9    19 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 -  336: 339   69
   10    21 Renata         Rosół                 100.00 +  409: 296  150
   11    19 Beata          Wiączkowska           100.00 +  471: 263  150
   12    15 Marcin         Mroziuk               132.18 -  316: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Andrzej Lożyński 111.24 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    27 Paweł          Ochot                 100.00 +  397: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Jerzy Luter 108.39 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Dawidson              140.95 -  334: 370   91
    2    18 Stanisław      Stanek                100.00 +  371: 314  150
    3    14 Wiktor         Stępień               121.57 +  392: 349  172
    4    11 Krzysztof      Pypno                 113.95 -  281: 427   64
    5    17 Irena          Ficak                 100.36 +  370: 293  150
    6    12 Stefan         Dawidson              114.07 +  369: 351  164
    7     9 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  417: 306  150
    8     6 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  294: 402   73
    9     9 Renata         Kowalska              115.42 +  364: 312  165
   10     6 Jerzy          Matyasik              118.55 -  345: 352   69
   11    10 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  375: 331  150
   12     7 Wojciech       Zemło                 116.95 +  414: 358  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Katarzyna Żuławska 106.18 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Banaszek              139.76 -  191: 460   90
    2    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  363: 288  150
    3    21 Bożena         Matysiak              100.00 -  313: 419   50
    4    24 Karolina       Matysiak              100.00 +  376: 258  150
    5    19 Wojciech       Zemło                 116.95 -  298: 382   67
    6    22 Grażyna        Furman                104.25 -  287: 329   54
    7    25 Paweł          Ochot                 100.00 +  361: 310  150
    8    19 Dawid          Dawidson              100.00 -  344: 378   50
    9    21 Stanisław      Harat                 100.00 -  261: 339   50
   10    24 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  315: 334   50
   11    25 Andrzej        Gostomski             100.00 -  286: 413   50
   12    26 Marcin         Figiel                100.00 +  364: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 12  88.42




	Roman Figiel 104.70 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Pietruszka            135.15 -  299: 495   85
    2    22 Adam           Jurkowski             100.24 -  299: 435   50
    3    25 Stanisław      Harat                 100.00 +  364: 299  150
    4    22 Sławomir       Nosek                 125.65 -  365: 442   76
    5    23 Stanisław      Ochot                 115.73 +  393: 389  166
    6    19 Magdalena      Merklejn              113.97 -  352: 421   64
    7    22 Grzegorz       Matysiak              100.53 +  411: 369  151
    8    17 Marek          Dudkiewicz            103.29 -  326: 396   53
    9    20 Justyna        Fugiel                100.00 -  272: 386   50
   10    23 Irena          Ficak                 100.36 +  430: 253  150
   11    20 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  362: 313  153
   12    17 Joanna         Stępień               122.64 -  325: 368   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Grażyna Furman 104.25 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Mroziuk               132.18 -  300: 425   82
    2    21 Grzegorz       Matysiak              100.53 -  309: 447   51
    3    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  338: 303  150
    4    23 Marcin         Figiel                100.00 +  359: 302  150
    5    18 Stefan         Dawidson              114.07 -  269: 414   64
    6    22 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  329: 287  156
    7    18 Bożena         Matysiak              100.00 +  440: 290  150
    8    13 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  306: 346   67
    9    16 Dawid          Dawidson              100.00 +  342: 331  150
   10    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  350: 364   50
   11    16 Stanisław      Harat                 100.00 -  339: 399   50
   12    19 Piotr          Rosół                 100.00 -  352: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Marek Dudkiewicz 103.29 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  281: 553   82
    2    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  455: 331  150
    3    12 Grzegorz       Matysiak              100.53 +  412: 315  151
    4     8 Adam           Jurkowski             100.24 -  326: 371   50
    5    14 Robert         Kaciński              123.13 +  349: 300  173
    6    11 Beata          Wiączkowska           100.00 -  351: 382   50
    7    14 Jerzy          Matyasik              118.55 -  312: 412   69
    8    17 Roman          Figiel                104.70 +  396: 326  155
    9    13 Sławomir       Nosek                 125.65 -  299: 454   76
   10    17 Justyna        Fugiel                100.00 -  345: 396   50
   11    20 Roman          Figiel                104.70 -  313: 362   55
   12    22 Beata          Wiączkowska           100.00 -  297: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Grzegorz Matysiak 100.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  301: 443   80
    2    21 Grażyna        Furman                104.25 +  447: 309  154
    3    12 Marek          Dudkiewicz            103.29 -  315: 412   53
    4    16 Maciej         Gałecki               113.46 -  297: 311   63
    5    22 Dawid          Dawidson              100.00 +  367: 331  150
    6    18 Robert         Kaciński              123.13 -  346: 431   73
    7    22 Roman          Figiel                104.70 -  369: 411   55
    8    21 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 -  282: 363   69
    9    24 Marcin         Figiel                100.00 +  427: 307  150
   10    22 Andrzej        Gostomski             100.00 +  448: 253  150
   11    18 Adam           Jurkowski             100.24 +  422: 330  150
   12    16 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 +  362: 333  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Irena Ficak 100.36 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Nosek                 125.65 -  364: 365   76
    2    16 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  371: 251  150
    3    13 Adam           Jurkowski             100.24 -  253: 417   50
    4    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  338: 349   50
    5    17 Jerzy          Luter                 108.39 -  293: 370   58
    6    26 Stanisław      Stanek                100.00 -  274: 345   50
    7    28 Stanisław      Harat                 100.00 -  290: 403   50
    8    27 Karolina       Matysiak              100.00 +  333: 286  150
    9    25 Paweł          Ochot                 100.00 +  330: 289  150
   10    23 Roman          Figiel                104.70 -  253: 430   55
   11    26 Michał         Szkudlarek            100.00 +  300: 285  150
   12    24 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  321: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 12  86.58




	Adam Jurkowski 100.24 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Stępień               125.19 -  300: 482   75
    2    22 Roman          Figiel                104.70 +  435: 299  155
    3    13 Irena          Ficak                 100.36 +  417: 253  150
    4     8 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  371: 326  153
    5     6 Joanna         Stępień               122.64 -  306: 357   73
    6    10 Sławomir       Nosek                 125.65 +  469: 281  176
    7     5 Marcin         Mroziuk               132.18 -  307: 400   82
    8     8 Szymon         Fidziński             119.78 -  368: 456   70
    9    12 Stanisław      Ochot                 115.73 -  291: 364   66
   10    15 Krzysztof      Pypno                 113.95 -  379: 387   64
   11    18 Grzegorz       Matysiak              100.53 -  330: 422   51
   12    21 Maciej         Gałecki               113.46 -  359: 389   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wiktor         Stępień               121.57 -  282: 360   72
    2    23 Stanisław      Harat                 100.00 +  377: 316  150
    3    19 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  325: 388   50
    4    21 Irena          Ficak                 100.36 +  349: 338  150
    5    22 Grzegorz       Matysiak              100.53 -  331: 367   51
    6    21 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  368: 286  150
    7    17 Renata         Kowalska              115.42 -  331: 371   65
    8    19 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  378: 344  156
    9    16 Grażyna        Furman                104.25 -  331: 342   54
   10    18 Robert         Kaciński              123.13 -  330: 458   73
   11    21 Bożena         Matysiak              100.00 +  391: 338  150
   12    18 Renata         Kowalska              115.42 +  372: 347  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Marcin Figiel 100.00 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Stanisław      Ochot                 115.73 -  302: 407   66
    2    20 Magdalena      Merklejn              113.97 -  224: 394   64
    3    26 Michał         Szkudlarek            100.00 +  350: 297  150
    4    23 Grażyna        Furman                104.25 -  302: 359   54
    5    25 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  501: 279  150
    6    20 Renata         Kowalska              115.42 -  317: 389   65
    7    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  267: 349   50
    8    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 -  288: 410   63
    9    24 Grzegorz       Matysiak              100.53 -  307: 427   51
   10    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  414: 272  150
   11    24 Paweł          Kapela                100.00 -  275: 366   50
   12    26 Katarzyna      Żuławska              106.18 -  287: 364   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 12  80.75




	Justyna Fugiel 100.00 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Zemło                 116.95 +  400:   0    0
    2     8 Krzysztof      Pypno                 113.95 +  373: 303  164
    3     6 Kamil          Górka                 100.00 -  286: 318   50
    4    12 Renata         Kowalska              115.42 +  390: 314  165
    5     7 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  274: 376   50
    6    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  328: 337   50
    7    16 Sławomir       Nosek                 125.65 -  319: 473   76
    8    18 Stefan         Dawidson              114.07 -  325: 402   64
    9    20 Roman          Figiel                104.70 +  386: 272  155
   10    17 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  396: 345  153
   11    15 Renata         Kowalska              115.42 +  408: 343  165
   12    12 Stefan         Dawidson              114.07 -  322: 342   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 11 105.09




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Matyasik              118.55 -  281: 389   69
    2    24 Marek          Dudkiewicz            103.29 -  331: 455   53
    3    24 Grażyna        Furman                104.25 -  303: 338   54
    4    26 Stanisław      Harat                 100.00 +  338: 336  150
    5    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  285: 360   50
    6    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  348: 229  150
    7    24 Stanisław      Stanek                100.00 -  333: 388   50
    8    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  357: 326  150
    9    22 Bożena         Matysiak              100.00 -  290: 383   50
   10    22 Grzegorz       Matysiak              100.53 -  253: 448   51
   11    25 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  413: 286  156
   12    23 Bożena         Matysiak              100.00 -  340: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Katarzyna Grodzicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 -  241: 425   69
    2    27 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  251: 407   50
    3    29 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  318: 384   70
    4    28 Michał         Szkudlarek            100.00 +  294: 253  150
    5    26 Paweł          Ochot                 100.00 -  315: 330   50
    6    28 Karolina       Matysiak              100.00 +  308: 284  150
    7    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  342: 324  150
   10    26 Paweł          Kapela                100.00 -  310: 321   50
   11    27 Paweł          Ochot                 100.00 +  476: 257  150
   12    25 Renata         Rosół                 100.00 -  303: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 10  93.90




	Kamil Górka 100.00 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Merklejn              113.97 +  408: 310  164
    2     6 Szymon         Fidziński             119.78 +  366: 275  170
    3     6 Justyna        Fugiel                100.00 +  318: 286  150
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  248: 421   64
    5     9 Andrzej        Szepczyński           116.52 +  376: 328  167
    6     5 Joanna         Stępień               122.64 +  375: 326  173
    7     3 Andrzej        Rechowicz             123.25 +  391: 270  173
    8     2 Paweł          Dawidson              140.95 -  269: 433   91
    9     4 Mateusz        Żbikowski             129.96 -  399: 428   80
   10     7 Wojciech       Zemło                 116.95 -  393: 432   67
   11     9 Stefan         Dawidson              114.07 +  408: 344  164
   12     6 Stanisław      Gasik                 118.54 +  314: 310  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Kaciński              123.13 -  288: 306   73
    2    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  316: 377   50
    3    25 Roman          Figiel                104.70 -  299: 364   55
    4    26 Andrzej        Gostomski             100.00 -  336: 338   50
    5    28 Stanisław      Stanek                100.00 -  282: 403   50
    6    30 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  309: 277  150
    7    28 Irena          Ficak                 100.36 +  403: 290  150
    8    23 Paweł          Ochot                 100.00 +  354: 333  150
    9    21 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  339: 261  156
   10    19 Bożena         Matysiak              100.00 +  276: 265  150
   11    16 Grażyna        Furman                104.25 +  399: 339  154
   12    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  263: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Paweł Kapela 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  278: 283   50
    9    28 Karolina       Matysiak              100.00 +  331: 257  150
   10    26 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  321: 310  150
   11    24 Marcin         Figiel                100.00 +  366: 275  150
   12    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  321: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Gasik                 118.54 -  253: 379   69
    2    25 Bożena         Matysiak              100.00 -  264: 293   50
    3    27 Paweł          Ochot                 100.00 -  278: 298   50
    4    29 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  309: 210  150
    5    27 Karolina       Matysiak              100.00 +  344: 262  150
    6    24 Piotr          Rosół                 100.00 -  246: 370   50
    7    26 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  324: 342   50
    8    24 Andrzej        Gostomski             100.00 -  326: 357   50
    9    26 Michał         Szkudlarek            100.00 -  271: 301   50
   10    28 Marcin         Figiel                100.00 -  272: 414   50
   11    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  314: 260  150
   12    27 Michał         Szkudlarek            100.00 +  387: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 12  84.92




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  253: 495   70
    2    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  293: 264  150
    3    21 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  419: 313  156
    4    14 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  263: 361   67
    5    20 Zbigniew       Wietecki              119.84 -  296: 303   70
    6    23 Paweł          Ochot                 100.00 +  355: 257  150
    7    18 Grażyna        Furman                104.25 -  290: 440   54
    8    20 Piotr          Rosół                 100.00 -  361: 401   50
    9    22 Andrzej        Gostomski             100.00 +  383: 290  150
   10    19 Stanisław      Harat                 100.00 -  265: 276   50
   11    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  338: 391   50
   12    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  362: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Karolina Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Pypno                 113.95 -  246: 398   64
    2    26 Paweł          Ochot                 100.00 +  375: 275  150
    3    20 Robert         Kaciński              123.13 -  229: 491   73
    4    24 Katarzyna      Żuławska              106.18 -  258: 376   56
    5    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  262: 344   50
    6    28 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  284: 308   50
    7    29 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  269: 288   50
    8    27 Irena          Ficak                 100.36 -  286: 333   50
    9    28 Paweł          Kapela                100.00 -  257: 331   50
   10    29 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  276: 398   50
   11    29 Agnieszka      Zuziak                100.00 +  355: 179  150
   12    28 Paweł          Ochot                 100.00 +  331: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 12  78.58




	Paweł Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariusz        Wrześniewski          114.03 -  251: 523   64
    2    26 Karolina       Matysiak              100.00 -  275: 375   50
    3    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  298: 278  150
    4    25 Wojciech       Zemło                 116.95 -  317: 390   67
    5    26 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  330: 315  150
    6    23 Bożena         Matysiak              100.00 -  257: 355   50
    7    25 Katarzyna      Żuławska              106.18 -  310: 361   56
    8    23 Stanisław      Harat                 100.00 -  333: 354   50
    9    25 Irena          Ficak                 100.36 -  289: 330   50
   10    27 Andrzej        Lożyński              111.24 -  253: 397   61
   11    27 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  257: 476   50
   12    28 Karolina       Matysiak              100.00 -  247: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  / 12  70.67




	Wojciech Próchniewicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Radosław       Konca                 117.53 -  315: 379   68
    2    19 Michał         Szkudlarek            100.00 +  445: 212  150
    3    10 Stanisław      Ochot                 115.73 +  378: 273  166
    4     9 Robert         Kaciński              123.13 +  362: 341  173
    5     7 Justyna        Fugiel                100.00 +  376: 274  150
    6     4 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  277: 434   92
    7     9 Jerzy          Luter                 108.39 -  306: 417   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  /  7 122.43




	Piotr Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    30 Renata         Rosół                 100.00 +  423: 356  150
    6    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  370: 246  150
    7    19 Wojciech       Zemło                 116.95 -  331: 339   67
    8    20 Bożena         Matysiak              100.00 +  401: 361  150
    9    17 Maciej         Gałecki               113.46 -  260: 460   63
   10    20 Wiktor         Stępień               121.57 -  354: 405   72
   11    22 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  302: 257  150
   12    19 Grażyna        Furman                104.25 +  353: 352  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  8 119.50




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    30 Piotr          Rosół                 100.00 -  356: 423   50
    6    29 Michał         Szkudlarek            100.00 -  272: 304   50
    7    30 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  297: 236  150
    8    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  321: 304  150
    9    23 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  362: 246  150
   10    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 -  296: 409   63
   11    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  273: 386   50
   12    25 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  314: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  8 101.62




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Renata         Rosół                 100.00 -  304: 321   50
    9    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  407: 270  150
   10    25 Michał         Szkudlarek            100.00 +  299: 235  150
   11    23 Renata         Rosół                 100.00 +  386: 273  150
   12    20 Paweł          Kapela                100.00 -  306: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             123.25 -  322: 363   73
    2    18 Jerzy          Luter                 108.39 -  314: 371   58
    3    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  241: 384   50
    4    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  293: 349   50
    5    28 Stanisław      Harat                 100.00 +  403: 282  150
    6    26 Irena          Ficak                 100.36 +  345: 274  150
    7    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  388: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Mossakowski           117.67 -  379: 427   68
    2    16 Irena          Ficak                 100.36 -  251: 371   50
    3    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  384: 241  150
    4    20 Szymon         Fidziński             119.78 -  294: 478   70
    5    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  360: 285  150
    6    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  286: 368   50
    7    23 Marcin         Figiel                100.00 +  349: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Tomasz Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Renata         Kowalska              115.42 -  226: 374   65
    2    28 Katarzyna      Żuławska              106.18 -  288: 363   56
    3    28 Wojciech       Zemło                 116.95 -  241: 381   67
    4    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  210: 309   50
    5    29 Michał         Szkudlarek            100.00 -  283: 301   50
    6    30 Stanisław      Harat                 100.00 -  277: 309   50
    7    30 Renata         Rosół                 100.00 -  236: 297   50
    8    28 Paweł          Kapela                100.00 +  283: 278  150
    9    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  270: 407   50
   10    29 Karolina       Matysiak              100.00 +  398: 276  150
   11    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  260: 314   50
   12    29 Agnieszka      Zuziak                100.00 +  351: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 12  78.17




	Zbigniew Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stefan         Dawidson              114.07 -  359: 365   64
    2    17 Beata          Wiączkowska           100.00 -  297: 409   50
    3    22 Maciej         Gałecki               113.46 -  216: 493   63
    4    27 Stanisław      Stanek                100.00 +  349: 293  150
    5    25 Marcin         Figiel                100.00 -  279: 501   50
    6    27 Andrzej        Gostomski             100.00 -  229: 348   50
    7    29 Karolina       Matysiak              100.00 +  288: 269  150
    8    25 Michał         Szkudlarek            100.00 +  317: 277  150
    9    23 Renata         Rosół                 100.00 -  246: 362   50
   10    24 Katarzyna      Żuławska              106.18 +  334: 315  156
   11    22 Piotr          Rosół                 100.00 -  257: 302   50
   12    24 Irena          Ficak                 100.36 +  378: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Krzysztof Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Stępień               122.64 -  240: 361   73
    2    27 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  407: 251  150
    3    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  388: 325  150
    4    13 Stefan         Dawidson              114.07 +  387: 334  164
    5     8 Radosław       Konca                 117.53 -  299: 358   68
    6    13 Justyna        Fugiel                100.00 +  337: 328  150
    7    10 Andrzej        Szepczyński           116.52 +  330: 329  167
    8     7 Mariusz        Skrobosz              131.59 -  264: 493   82
    9    11 Wojciech       Zemło                 116.95 -  305: 480   67
   10    13 Grażyna        Furman                104.25 +  364: 350  154
   11    10 Jerzy          Luter                 108.39 -  331: 375   58
   12    13 Stanisław      Harat                 100.00 +  450: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Michał Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Szepczyński           116.52 -  322: 339   67
    2    19 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  212: 445   50
    3    26 Marcin         Figiel                100.00 -  297: 350   50
    4    28 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  253: 294   50
    5    29 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  301: 283  150
    6    29 Renata         Rosół                 100.00 +  304: 272  150
    7    27 Piotr          Mossakowski           117.67 -  225: 411   68
    8    25 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  277: 317   50
    9    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  301: 271  150
   10    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  235: 299   50
   11    26 Irena          Ficak                 100.36 -  285: 300   50
   12    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  374: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 12  77.92




	Beata Wiączkowska 100.00 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Fidziński             119.78 -  341: 418   70
    2    17 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  409: 297  150
    3    11 Jerzy          Matyasik              118.55 +  372: 305  169
    4    10 Radosław       Konca                 117.53 -  315: 369   68
    5    15 Magdalena      Merklejn              113.97 +  363: 260  164
    6    11 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  382: 351  153
    7     7 Karol          Wyrębkiewicz          120.00 -  328: 395   70
    8    11 Renata         Kowalska              115.42 -  368: 411   65
    9    15 Stefan         Dawidson              114.07 -  328: 352   64
   10    16 Krzysztof      Usakiewicz            119.32 -  360: 361   69
   11    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.21 -  263: 471   63
   12    22 Marek          Dudkiewicz            103.29 +  413: 297  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Agnieszka Zuziak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    29 Karolina       Matysiak              100.00 -  179: 355   50
   12    29 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  196: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie