Dębno Lubuskie26
lipca
Dębno Lubuskie 26-27 lipca VI Turniej o złoty kisiel
Kraków 9
sierpnia
Kraków 9-10 sierpnia VII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2003
Słupsk23
sierpnia
Słupsk 23-24 sierpnia VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VII Mistrzostwa Krakowa09 - 10 sierpnia 2003 — VII Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Krakowa Kraków, 09 - 10 sierpnia 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 11.0 4806
 2 Mateusz Żbikowski Warszawa 10.0 5012
 3 Karol Wyrębkiewicz Łódź 9.0 5273
 4 Tomasz Zwoliński Warszawa 9.0 5076
 5 Krzysztof Mówka Toruń 9.0 4943
 6 Wojciech Usakiewicz Warszawa 9.0 4515
 7 Mariusz Wrześniewski Warszawa 8.5 4844
 8 Grzegorz Matysiak Kraków 8.5 4485
 9 Dawid Pikul Poznań 8.0 4949
 10 Andrzej Rakoczy Kraków 8.0 4799
 
 102 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Krakowa
V Mistrzostwa Krakowa
IV Mistrzostwa Krakowa




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               129.09     11.0     4806     1949      601
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               138.26     10.0     5012     1911      913
  3 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.85      9.0     5273     1808      981
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.02      9.0     5076     1747      963
  5 Krzysztof       Mówka                Toruń                  125.61      9.0     4943     1746      760
  6 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               138.49      9.0     4515     1852      129
  7 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               137.84      8.5     4844     1646      401
  8 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 109.20      8.5     4485     1648      298
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 124.95      8.0     4949     1663      472
 10 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 105.69      8.0     4799     1607      635
 11 Szymon          Fidziński            Warszawa               136.59      8.0     4789     1648      189
 12 Dariusz         Banaszek             Warszawa               138.01      8.0     4757     1597      822
 13 Justyna         Fugiel               Sandomierz             127.69      8.0     4732     1662      436
 14 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 102.15      8.0     4705     1554      264
 15 Kazio           Merklejn             Szczecin               134.46      8.0     4679     1637      528
 16 Łukasz          Kozub                Brzesko                100.00      8.0     4566     1626      271
 17 Robert          Drózd                Wesoła                 100.00      8.0     4497     1587     -238
 18 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.92      8.0     4465     1643      197
 19 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               105.19      7.5     4261     1479      272
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.01      7.0     4988     1505      623
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.78      7.0     4683     1462      542
 22 Marek           Syczuk               Warszawa               128.99      7.0     4616     1485      214
 23 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.62      7.0     4569     1406      403
 24 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    120.82      7.0     4562     1451      263
 25 Sławomir        Nosek                Mielec                 126.47      7.0     4522     1500      188
 26 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.38      7.0     4497     1551      367
 27 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               100.00      7.0     4399     1407      -80
 28 Dorota          Zielińska            Piaseczno              102.17      7.0     4364     1389      113
 29 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.85      7.0     4338     1410      244
 30 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                100.00      7.0     4311     1413      364
 31 Michał          Sak                  Lublin                 100.00      7.0     4307     1425     -428
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 101.15      7.0     4304     1372      -12
 33 Robert          Soszka               Warszawa               103.00      7.0     4281     1376      284
 34 Maciej          Śliwa                Zabrze                 103.70      7.0     4132     1417     -147
 35 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.48      6.5     4440     1382      200
 36 Paweł           Florek               Nowa Wieś Wielka       117.32      6.5     4429     1549      -48
 37 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               109.70      6.5     4429     1350      372
 38 Kamil           Górka                Łęczna                 137.93      6.0     4972     1382      195
 39 Jędrzej         Florek               Nowa Wieś Wielka       106.13      6.0     4554     1267      309
 40 Ewa             Ciszewska            Katowice               102.95      6.0     4499     1334       12
 41 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          106.46      6.0     4423     1351      192
 42 Magdalena       Merklejn             Szczecin               118.99      6.0     4317     1392      -64
 43 Artur           Irzyk                Kraków                 100.00      6.0     4296     1290       57
 44 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.03      6.0     4274     1301      125
 45 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 100.00      6.0     4272     1144      582
 46 Beata           Piotrowska           ŁÓdź                   110.72      6.0     4250     1292     -189
 47 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      6.0     4207     1352       10
 48 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.15      6.0     4184     1392     -133
 49 Jerzy           Luter                Bytom                  108.15      6.0     4177     1308      -85
 50 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      6.0     4123     1312      -25
 51 Marcin          Królak               Warszawa               100.00      6.0     4041     1281     -499
 52 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.99      6.0     3920     1246      -99
 53 Anna            Królak               warszawa               100.00      6.0     3823     1254      -81
 54 Aleksandra      Merklejn             Szczecin               120.91      5.5     4402     1389     -319
 55 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      5.5     4183     1292     -476
 56 Tomasz          Lempart              Kraków                 100.00      5.5     4154     1188      -96
 57 Rafał           Matczak              Pruszków               116.69      5.0     4729     1237      347
 58 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 100.00      5.0     4309     1170      178
 59 Michał          Trumpus              Wrocław                100.00      5.0     4242     1216      252
 60 Filip           Sosin                Warszawa               107.79      5.0     4222     1287       19
 61 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.0     4073     1148      294
 62 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      5.0     4065     1146     -231
 63 Tomasz          Ciejka               Kraków                 100.00      5.0     4062     1187     -318
 64 Filip           Klar                 Mielec                 112.71      5.0     4042     1195       64
 65 Agnieszka       Krupka               Krosno                 100.00      5.0     3952     1226     -389
 66 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           106.90      5.0     3928     1186     -413
 67 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 100.00      5.0     3907     1118       76
 68 Bartosz         Orłowski             Bytom                  100.00      5.0     3833     1152     -418
 69 Ewa             Majewska             Nowa Sól               100.00      5.0     3763     1187     -544
 70 Bożena          Matysiak             Kraków                 105.52      5.0     3712     1186     -779
 71 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.54      4.5     4534     1235      -86
 72 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      4.5     3502      968     -270
 73 Lucyna          Śniadach             Rumia                  112.32      4.0     4248     1047       14
 74 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.69      4.0     4165     1052     -321
 75 Irena           Sołdan               Rumia                  114.80      4.0     4058     1121     -278
 76 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      4.0     3978     1063     -463
 77 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     3758     1045     -287
 78 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      4.0     3578     1046     -301
 79 Anna            Arana                Warszawa               100.00      4.0     3144     1001     -564
 80 Krzysztof       Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie   100.00      4.0     2382      783      -93
 81 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      4.0     1808      675       72
 82 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      3.5     3706      902      -57
 83 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.5     3409      913     -122
 84 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      3.5     3386      866      -84
 85 Tomasz          Ulrych               Tychy                  100.00      3.0     3690      931     -211
 86 Adrian          Majewski             Nowa Sól               100.00      3.0     3503      928     -610
 87 Tomasz          Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie   100.00      3.0     2551      715      -25
 88 Marcin          Figiel               Zawichost              112.29      3.0     2402      733     -101
 89 Paweł           Majewski             Warszawa               109.50      3.0     2110      688       62
 90 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.77      3.0     1877      660      263
 91 Adam            Zalewski             Racibórz               100.00      2.5     3250      759     -346
 92 Małgorzata      Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      2.5     3107      764    -1017
 93 Leszek          Stecuła              Bytom                  110.20      2.0     1891      495      124
 94 Mariusz         Makuch               Zator                  100.00      2.0     1727      471     -125
 95 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.66      1.0     1721      449     -248
 96 Jacek           Pietruszka           Kraków                 119.47      1.0      998      276     -465
 97 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                100.00      1.0      803      205      145
 98 Gniewomir       Białek               Dębica                 100.00      0.5     2887      621    -1120
 99 Andrzej         Żak                  Kraków                 100.00      0.5      758      106     -129
100 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            113.80      0.0     1582      279     -476
101 Beata           Madej                Lublin                 116.08      0.0      583      105     -124
102 Agnieszka       Zuziak               Kraków                 100.00      0.0      235       56     -267
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Krakowa



	Mariusz Skrobosz 141.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bożena         Matysiak              105.52 +  512: 285  156
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  384: 427   88
    3    12 Stanisław      Rydzik                135.01 -  357: 495   85
    4    24 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  296: 444   52
    5    33 Filip          Sosin                 107.79 +  376: 228  158
    6    24 Paweł          Majewski              109.50 +  342: 246  160
    7    19 Irena          Ficak                 100.00 +  608: 296  150
    8    13 Michał         Trumpus               100.00 +  408: 305  150
    9     9 Robert         Drózd                 100.00 +  465: 287  150
   10     6 Sławomir       Nosek                 126.47 +  350: 298  176
   11     4 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  278: 417   59
   12     8 Justyna        Fugiel                127.69 -  307: 413   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Wojciech Usakiewicz 138.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Waszkiewicz           105.19 +  398: 307  155
    2     3 Mariusz        Skrobosz              141.78 +  427: 384  192
    3    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  425: 370  171
    4     2 Stanisław      Rydzik                135.01 +  416: 413  185
    5     1 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  315: 467   88
    6     7 Paweł          Florek                117.32 -  345: 407   67
    7    12 Marek          Dudkiewicz            116.92 +  349: 310  167
    8    11 Dariusz        Puton                 133.77 +  322: 299  184
    9     5 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  319: 430   87
   10     9 Dariusz        Banaszek              138.01 +  415: 365  188
   11     8 Dariusz        Puton                 133.77 +  349: 338  184
   12     5 Kazio          Merklejn              134.46 +  435: 296  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Mateusz Żbikowski 138.26 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Śliwa                 103.70 +  472: 289  154
    2    10 Zofia          Gajewska              106.90 +  363: 322  157
    3    11 Aleksandra     Merklejn              120.91 +  496: 292  171
    4     1 Paweł          Jackowski             124.38 +  490: 280  174
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            138.49 +  467: 315  188
    6     1 Szymon         Fidziński             136.59 +  462: 342  187
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  390: 442   85
    8     2 Krzysztof      Mówka                 125.61 +  371: 341  176
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  320: 451   88
   10     3 Kazio          Merklejn              134.46 +  363: 321  184
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          137.84 +  396: 369  188
   12     2 Grzegorz       Matysiak              109.20 +  422: 335  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Dariusz Banaszek 138.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Soszka                103.00 +  456: 294  153
    2    14 Marcin         Figiel                112.29 +  389: 284  162
    3     7 Paweł          Florek                117.32 -  278: 395   67
    4    21 Ewa            Majewska              100.00 +  363: 277  150
    5     8 Mariusz        Wrześniewski          137.84 +  457: 329  188
    6     3 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  342: 351   76
    7     9 Justyna        Fugiel                127.69 -  406: 407   78
    8    16 Małgorzata     Szczygieł             100.00 +  351: 276  150
    9    13 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  451: 329  150
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  365: 415   88
   11    11 Renata         Kowalska              106.46 +  434: 241  156
   12     9 Marek          Syczuk                128.99 +  465: 337  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Kamil Górka 137.93 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewa            Ciszewska             102.95 +  517: 352  153
    2     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 +  509: 327  164
    3     1 Radosław       Sowiński              120.15 -  276: 453   70
    4     8 Jerzy          Matyasik              117.48 +  458: 365  167
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  375: 494   85
    6    11 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  380: 413   67
    7    17 Maciej         Śliwa                 103.70 -  336: 393   54
    8    25 Katarzyna      Żuławska              109.03 -  404: 407   59
    9    20 Robert         Kamiński              120.82 -  349: 403   71
   10    35 Irena          Ficak                 100.00 +  418: 402  150
   11    30 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  453: 371  171
   12    25 Aleksandra     Merklejn              120.91 +  497: 397  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Mariusz Wrześniewski 137.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Zielińska             102.17 -  374: 420   52
    2    25 Agnieszka      Krupka                100.00 +  409: 295  150
    3    20 Lucyna         Śniadach              112.32 +  431: 368  162
    4     9 Filip          Sosin                 107.79 +  420: 324  158
    5     8 Dariusz        Banaszek              138.01 -  329: 457   88
    6    14 Artur          Irzyk                 100.00 +  450: 423  150
    7     8 Magdalena      Merklejn              118.99 +  359: 349  169
    8     6 Andrzej        Rechowicz             126.66 +  442: 363  177
    9     1 Mateusz        Żbikowski             138.26 +  451: 320  188
   10     5 Grzegorz       Matysiak              109.20 =  382: 382  109
   11     3 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  369: 396   88
   12     6 Michał         Waszkiewicz           105.19 +  428: 346  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Tomasz Zwoliński 137.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Sulejewska            102.15 +  387: 346  152
    2     5 Jędrzej        Florek                106.13 +  472: 325  156
    3     4 Paweł          Jackowski             124.38 -  306: 463   74
    4    14 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 +  370: 289  150
    5    15 Aleksandra     Merklejn              120.91 +  550: 266  171
    6     4 Magdalena      Merklejn              118.99 +  417: 361  169
    7     3 Paweł          Florek                117.32 +  540: 329  167
    8     3 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  306: 401   79
    9     5 Wojciech       Usakiewicz            138.49 +  430: 319  188
   10     4 Szymon         Fidziński             136.59 +  444: 339  187
   11     2 Dawid          Pikul                 124.95 +  491: 279  175
   12     1 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  363: 396   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Szymon Fidziński 136.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Pukniel               101.15 +  404: 344  151
    2    23 Robert         Kamiński              120.82 +  404: 270  171
    3     2 Dawid          Pikul                 124.95 +  454: 359  175
    4     6 Marek          Dudkiewicz            116.92 +  432: 381  167
    5     2 Łukasz         Kozub                 100.00 +  457: 406  150
    6     1 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  342: 462   88
    7     4 Radosław       Sowiński              120.15 +  450: 305  170
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 +  410: 355  185
    9     3 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  229: 502   76
   10     4 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  339: 444   87
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            102.15 +  488: 295  152
   12     4 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  380: 477   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Stanisław Rydzik 135.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Adamczyk              100.00 +  404: 367  150
    2    24 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  428: 345  150
    3    12 Mariusz        Skrobosz              141.78 +  495: 357  192
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  413: 416   88
    5     5 Paweł          Jackowski             124.38 -  400: 433   74
    6    10 Andrzej        Gostomski             108.69 +  452: 310  159
    7     6 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  339: 366   79
    8    12 Sławomir       Nosek                 126.47 +  427: 357  176
    9     8 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  408: 491   59
   10    13 Magdalena      Merklejn              118.99 +  438: 288  169
   11    10 Ewa            Ciszewska             102.95 +  436: 260  153
   12     7 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  348: 375   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Karol Wyrębkiewicz 134.85 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 100.00 +  573: 175  150
    2     1 Filip          Sosin                 107.79 +  310: 307  158
    3     3 Jerzy          Matyasik              117.48 +  370: 308  167
    4     7 Dawid          Pikul                 124.95 +  430: 362  175
    5     4 Kamil          Górka                 137.93 +  494: 375  188
    6     2 Kazio          Merklejn              134.46 +  490: 423  184
    7     1 Mateusz        Żbikowski             138.26 +  442: 390  188
    8     1 Szymon         Fidziński             136.59 -  355: 410   87
    9     2 Justyna        Fugiel                127.69 +  526: 338  178
   10     1 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  399: 401   79
   11     1 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  388: 455   79
   12     3 Dawid          Pikul                 124.95 +  496: 348  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Kazio Merklejn 134.46 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Gniewomir      Białek                100.00 +  412: 170  150
    2    21 Paweł          Majewski              109.50 +  445: 368  160
    3     5 Beata          Piotrowska            110.72 +  445: 379  161
    4     4 Paweł          Florek                117.32 +  391: 347  167
    5     3 Radosław       Sowiński              120.15 +  436: 246  170
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  423: 490   85
    7     2 Grzegorz       Matysiak              109.20 +  401: 283  159
    8     4 Dawid          Pikul                 124.95 -  348: 350   75
    9     7 Andrzej        Rakoczy               105.69 +  364: 357  156
   10     3 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  321: 363   88
   11     6 Justyna        Fugiel                127.69 +  397: 363  178
   12     5 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  296: 435   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Dariusz Puton 133.77 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  299: 322   88
    9    18 Paweł          Jackowski             124.38 +  371: 318  174
   10    12 Łukasz         Kozub                 100.00 +  440: 306  150
   11     8 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  338: 349   88
   12    14 Ewa            Strzelczyk            109.70 +  429: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     660  /  5 132.00




	Krzysztof Usakiewicz 129.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  452: 333  150
    2    15 Paweł          Florek                117.32 -  354: 373   67
    3    19 Małgorzata     Szczygieł             100.00 +  358: 333  150
    4    15 Filip          Klar                  112.71 +  385: 351  163
    5    14 Marcin         Figiel                112.29 +  368: 341  162
    6     5 Justyna        Fugiel                127.69 +  450: 339  178
    7     6 Stanisław      Rydzik                135.01 +  366: 339  185
    8     3 Tomasz         Zwoliński             137.02 +  401: 306  187
    9     4 Łukasz         Kozub                 100.00 +  420: 340  150
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 +  401: 399  185
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 +  455: 388  185
   12     1 Tomasz         Zwoliński             137.02 +  396: 363  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 12 162.42




	Marek Syczuk 128.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Brychcy               100.00 +  369: 262  150
    2    13 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  344: 386   56
    3    14 Rafał          Matczak               116.69 +  418: 327  167
    4    20 Anna           Arana                 100.00 +  400: 297  150
    5     6 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  334: 388   76
    6    23 Aleksandra     Merklejn              120.91 +  425: 413  171
    7     7 Dawid          Pikul                 124.95 -  302: 448   75
    8    23 Grażyna        Puton                 113.80 +  511: 260  164
    9    11 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  281: 406   67
   10    17 Joanna         Ostrowska             100.00 +  425: 305  150
   11    12 Robert         Kamiński              120.82 +  470: 445  171
   12     9 Dariusz        Banaszek              138.01 -  337: 465   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Justyna Fugiel 127.69 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Ciejka                100.00 +  379: 265  150
    2     9 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  327: 369   76
    3    16 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  453: 246  150
    4    19 Michał         Sak                   100.00 +  523: 268  150
    5     7 Marek          Dudkiewicz            116.92 +  383: 356  167
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  339: 450   79
    7     9 Dariusz        Banaszek              138.01 +  407: 406  188
    8     5 Paweł          Jackowski             124.38 +  403: 343  174
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  338: 526   85
   10     8 Paweł          Florek                117.32 +  404: 363  167
   11     6 Kazio          Merklejn              134.46 -  363: 397   84
   12     8 Mariusz        Skrobosz              141.78 +  413: 307  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Andrzej Rechowicz 126.66 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  363: 442   88
    9    19 Ewa            Ciszewska             102.95 -  359: 375   53
   10    19 Radosław       Sowiński              120.15 +  377: 317  170
   11    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  366: 387   64
   12    17 Paweł          Jackowski             124.38 -  256: 448   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     449  /  5  89.80




	Sławomir Nosek 126.47 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  468: 272  150
    2    12 Filip          Klar                  112.71 -  306: 356   63
    3    21 Jacek          Pietruszka            119.47 +  392: 327  169
    4    13 Stanisław      Gasik                 118.62 +  450: 424  169
    5     9 Paweł          Florek                117.32 -  282: 376   67
    6    19 Jerzy          Luter                 108.15 +  360: 311  158
    7    11 Renata         Kowalska              106.46 +  405: 377  156
    8    12 Stanisław      Rydzik                135.01 -  357: 427   85
    9    15 Radosław       Sowiński              120.15 +  354: 338  170
   10     6 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  298: 350   92
   11    17 Magdalena      Merklejn              118.99 +  482: 293  169
   12    10 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  368: 483   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Krzysztof Mówka 125.61 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Drózd                 100.00 +  474: 358  150
    2     9 Justyna        Fugiel                127.69 +  369: 327  178
    3     8 Jerzy          Luter                 108.15 +  480: 303  158
    4     3 Łukasz         Kozub                 100.00 -  392: 401   50
    5     6 Marek          Syczuk                128.99 +  388: 334  179
    6     3 Dariusz        Banaszek              138.01 +  351: 342  188
    7     5 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  364: 330  150
    8     2 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  341: 371   88
    9     3 Szymon         Fidziński             136.59 +  502: 229  187
   10     2 Dawid          Pikul                 124.95 -  381: 472   75
   11     5 Andrzej        Rakoczy               105.69 +  424: 336  156
   12     4 Szymon         Fidziński             136.59 +  477: 380  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Dawid Pikul 124.95 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Ficak                 100.00 +  495: 347  150
    2     6 Michał         Sak                   100.00 +  478: 245  150
    3     2 Szymon         Fidziński             136.59 -  359: 454   87
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  362: 430   85
    5    16 Filip          Klar                  112.71 +  387: 350  163
    6    12 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  466: 295  150
    7     7 Marek          Syczuk                128.99 +  448: 302  179
    8     4 Kazio          Merklejn              134.46 +  350: 348  184
    9     6 Paweł          Florek                117.32 +  505: 338  167
   10     2 Krzysztof      Mówka                 125.61 +  472: 381  176
   11     2 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  279: 491   87
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  348: 496   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Paweł Jackowski 124.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  396: 265  150
    2     4 Rafał          Matczak               116.69 +  394: 323  167
    3     4 Tomasz         Zwoliński             137.02 +  463: 306  187
    4     1 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  280: 490   88
    5     5 Stanisław      Rydzik                135.01 +  433: 400  185
    6     8 Radosław       Sowiński              120.15 -  326: 403   70
    7    16 Irena          Sołdan                114.80 +  348: 317  165
    8     5 Justyna        Fugiel                127.69 -  343: 403   78
    9    18 Dariusz        Puton                 133.77 -  318: 371   84
   10    22 Agnieszka      Krupka                100.00 +  437: 211  150
   11    13 Łukasz         Kozub                 100.00 -  311: 385   50
   12    17 Andrzej        Rechowicz             126.66 +  448: 256  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Aleksandra Merklejn 120.91 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  471: 243  150
    2    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 =  345: 345  121
    3    11 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  292: 496   88
    4    22 Robert         Drózd                 100.00 +  410: 306  150
    5    15 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  266: 550   87
    6    23 Marek          Syczuk                128.99 -  413: 425   79
    7    30 Robert         Kamiński              120.82 -  340: 546   71
    8    37 Filip          Sosin                 107.79 +  392: 387  158
    9    21 Stanisław      Gasik                 118.62 +  393: 299  169
   10    25 Katarzyna      Żuławska              109.03 +  327: 270  159
   11    20 Stanisław      Gasik                 118.62 -  356: 357   69
   12    25 Kamil          Górka                 137.93 -  397: 497   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Robert Kamiński 120.82 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Artur          Irzyk                 100.00 +  339: 293  150
    2    23 Szymon         Fidziński             136.59 -  270: 404   87
    3    28 Robert         Drózd                 100.00 -  383: 391   50
    4    25 Rafał          Matczak               116.69 +  399: 354  167
    5    20 Renata         Kowalska              106.46 -  304: 411   56
    6    26 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  404: 263  150
    7    30 Aleksandra     Merklejn              120.91 +  546: 340  171
    8    18 Michał         Sak                   100.00 -  357: 368   50
    9    20 Kamil          Górka                 137.93 +  403: 349  188
   10    16 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  359: 342  150
   11    12 Marek          Syczuk                128.99 -  445: 470   79
   12    15 Ewa            Ciszewska             102.95 +  353: 314  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.54 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  376: 351  150
    2    11 Aleksandra     Merklejn              120.91 =  345: 345  121
    3    13 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  370: 425   88
    4    23 Magdalena      Merklejn              118.99 -  361: 462   69
    5    32 Robert         Drózd                 100.00 -  418: 449   50
    6    38 Joanna         Ostrowska             100.00 +  387: 285  150
    7    29 Robert         Soszka                103.00 +  508: 286  153
    8    24 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  372: 392   67
    9    41 Rafał          Matczak               116.69 -  337: 427   67
   10    34 Irena          Sołdan                114.80 +  389: 293  165
   11    30 Kamil          Górka                 137.93 -  371: 453   88
   12    35 Rafał          Matczak               116.69 -  300: 452   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Radosław Sowiński 120.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  380: 232  150
    2     8 Michał         Trumpus               100.00 +  439: 338  150
    3     1 Kamil          Górka                 137.93 +  453: 276  188
    4     5 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  310: 301  150
    5     3 Kazio          Merklejn              134.46 -  246: 436   84
    6     8 Paweł          Jackowski             124.38 +  403: 326  174
    7     4 Szymon         Fidziński             136.59 -  305: 450   87
    8     8 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  258: 497   56
    9    15 Sławomir       Nosek                 126.47 -  338: 354   76
   10    19 Andrzej        Rechowicz             126.66 -  317: 377   77
   11    27 Joanna         Ostrowska             100.00 +  424: 309  150
   12    23 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  311: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Jacek Pietruszka 119.47 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  324: 386   50
    2    37 Joanna         Brychcy               100.00 +  347: 285  150
    3    21 Sławomir       Nosek                 126.47 -  327: 392   76
    4    41 Grzegorz       Wilk                  100.00 -    0: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  4  81.50




	Magdalena Merklejn 118.99 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Kozub                 100.00 -  309: 411   50
    2    41 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  362: 242  150
    3    22 Grzegorz       Pukniel               101.15 +  443: 342  151
    4    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  462: 361  171
    5    11 Jerzy          Luter                 108.15 +  353: 307  158
    6     4 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  361: 417   87
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  349: 359   88
    8    19 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 +  354: 304  164
    9    17 Leszek         Stecuła               110.20 +  409: 343  160
   10    13 Stanisław      Rydzik                135.01 -  288: 438   85
   11    17 Sławomir       Nosek                 126.47 -  293: 482   76
   12    19 Dorota         Zielińska             102.17 -  334: 375   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Stanisław Gasik 118.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Krupka                100.00 +  431: 292  150
    2    16 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  284: 360   67
    3    35 Gniewomir      Białek                100.00 +  352: 219  150
    4    13 Sławomir       Nosek                 126.47 -  424: 450   76
    5    24 Bożena         Matysiak              105.52 -  383: 392   56
    6    28 Marcin         Królak                100.00 -  326: 376   50
    7    32 Sylwester      Gryz                  100.00 +  388: 309  150
    8    27 Anna           Pawłowska             100.00 +  398: 327  150
    9    21 Aleksandra     Merklejn              120.91 -  299: 393   71
   10    27 Jarosław       Sobczak               108.99 +  515: 364  159
   11    20 Aleksandra     Merklejn              120.91 +  357: 356  171
   12    16 Renata         Kowalska              106.46 +  412: 328  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Jerzy Matyasik 117.48 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 +  422: 216  150
    2    19 Irena          Sołdan                114.80 +  373: 298  165
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  308: 370   85
    4     8 Kamil          Górka                 137.93 -  365: 458   88
    5    26 Michał         Sak                   100.00 -  361: 384   50
    6    30 Filip          Sosin                 107.79 +  364: 340  158
    7    22 Marcin         Królak                100.00 +  406: 314  150
    8    22 Leszek         Stecuła               110.20 -  277: 516   60
    9    26 Andrzej        Gostomski             108.69 +  420: 248  159
   10    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  406: 340  150
   11    15 Robert         Drózd                 100.00 -  325: 343   50
   12    18 Paweł          Florek                117.32 =  413: 413  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Paweł Florek 117.32 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 +  363: 311  150
    2    15 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 +  373: 354  179
    3     7 Dariusz        Banaszek              138.01 +  395: 278  188
    4     4 Kazio          Merklejn              134.46 -  347: 391   84
    5     9 Sławomir       Nosek                 126.47 +  376: 282  176
    6     7 Wojciech       Usakiewicz            138.49 +  407: 345  188
    7     3 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  329: 540   87
    8     7 Ewa            Strzelczyk            109.70 +  417: 335  160
    9     6 Dawid          Pikul                 124.95 -  338: 505   75
   10     8 Justyna        Fugiel                127.69 -  363: 404   78
   11    14 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  308: 319   67
   12    18 Jerzy          Matyasik              117.48 =  413: 413  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Marek Dudkiewicz 116.92 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Królak                100.00 +  362: 324  150
    2    16 Stanisław      Gasik                 118.62 +  360: 284  169
    3    10 Renata         Kowalska              106.46 +  386: 360  156
    4     6 Szymon         Fidziński             136.59 -  381: 432   87
    5     7 Justyna        Fugiel                127.69 -  356: 383   78
    6    11 Kamil          Górka                 137.93 +  413: 380  188
    7    12 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  310: 349   88
    8    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  392: 372  171
    9    11 Marek          Syczuk                128.99 +  406: 281  179
   10     7 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  351: 491   56
   11    14 Paweł          Florek                117.32 +  319: 308  167
   12    13 Maciej         Śliwa                 103.70 +  429: 304  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Rafał Matczak 116.69 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Królak                100.00 +  508: 231  150
    2     4 Paweł          Jackowski             124.38 -  323: 394   74
    3    14 Marek          Syczuk                128.99 -  327: 418   79
    4    25 Robert         Kamiński              120.82 -  354: 399   71
    5    35 Sylwester      Gryz                  100.00 -  333: 452   50
    6    39 Tomasz         Lempart               100.00 +  433: 418  150
    7    31 Filip          Sosin                 107.79 -  363: 385   58
    8    36 Joanna         Ostrowska             100.00 -  400: 404   50
    9    41 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  427: 337  171
   10    36 Zofia          Gajewska              106.90 +  483: 286  157
   11    31 Jędrzej        Florek                106.13 -  326: 358   56
   12    35 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  452: 300  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Beata Madej 116.08 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    29 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  296: 383   50
    6    35 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  287: 324   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     105  /  2  52.50




	Irena Sołdan 114.80 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Lempart               100.00 +  360: 357  150
    2    19 Jerzy          Matyasik              117.48 -  298: 373   67
    3    24 Piotr          Adamczyk              100.00 +  355: 339  150
    4    18 Ewa            Strzelczyk            109.70 +  404: 286  160
    5    13 Katarzyna      Żuławska              109.03 -  345: 403   59
    6    18 Michał         Trumpus               100.00 +  292: 277  150
    7    16 Paweł          Jackowski             124.38 -  317: 348   74
    8    20 Beata          Piotrowska            110.72 -  351: 410   61
    9    34 Jarosław       Sobczak               108.99 -  357: 399   59
   10    34 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 -  293: 389   71
   11    33 Filip          Klar                  112.71 -  315: 366   63
   12    38 Zofia          Gajewska              106.90 -  371: 389   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Mariola Osajda-Matczak 113.85 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ewa            Majewska              100.00 +  400: 251  150
    2     2 Kamil          Górka                 137.93 -  327: 509   88
    3    30 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  349: 326  150
    4    12 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  390: 402   56
    5    27 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 +  337: 306  150
    6    15 Renata         Kowalska              106.46 -  341: 384   56
    7    26 Anna           Arana                 100.00 +  265: 253  150
    8    19 Magdalena      Merklejn              118.99 -  304: 354   69
    9    35 Bożena         Matysiak              105.52 +  602: 215  156
   10    20 Jerzy          Luter                 108.15 +  376: 304  158
   11    16 Andrzej        Rechowicz             126.66 +  387: 366  177
   12    11 Łukasz         Kozub                 100.00 -  260: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Grażyna Puton 113.80 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Marek          Syczuk                128.99 -  260: 511   79
    9    40 Bartosz        Orłowski              100.00 -  421: 431   50
   10    32 Tomasz         Ciejka                100.00 -  314: 385   50
   11    38 Anna           Królak                100.00 -  292: 353   50
   12    40 Bartosz        Orłowski              100.00 -  295: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     279  /  5  55.80




	Filip Klar 112.71 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adrian         Majewski              100.00 +  373: 303  150
    2    12 Sławomir       Nosek                 126.47 +  356: 306  176
    3     9 Łukasz         Kozub                 100.00 -  336: 351   50
    4    15 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  351: 385   79
    5    16 Dawid          Pikul                 124.95 -  350: 387   75
    6    34 Agnieszka      Krupka                100.00 -  314: 319   50
    7    38 Ewa            Majewska              100.00 -  283: 339   50
    8    39 Monika         Rubinstein            100.00 -  333: 352   50
    9    42 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  370: 266  150
   10    40 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  324: 302  150
   11    33 Irena          Sołdan                114.80 +  366: 315  165
   12    30 Joanna         Ostrowska             100.00 -  286: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Lucyna Śniadach 112.32 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bartosz        Orłowski              100.00 +  349: 282  150
    2    22 Łukasz         Kozub                 100.00 -  334: 432   50
    3    20 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  368: 431   88
    4    34 Agnieszka      Krupka                100.00 -  315: 324   50
    5    39 Zofia          Gajewska              106.90 +  434: 254  157
    6    32 Anna           Arana                 100.00 -  338: 347   50
    7    36 Anna           Królak                100.00 +  449: 311  150
    8    28 Marcin         Królak                100.00 -  303: 335   50
    9    23 Dorota         Zielińska             102.17 +  417: 284  152
   10    26 Robert         Drózd                 100.00 -  353: 451   50
   11    32 Irena          Ficak                 100.00 -  313: 424   50
   12    36 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  275: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Marcin Figiel 112.29 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Joanna         Ostrowska             100.00 +  368: 339  150
    2    14 Dariusz        Banaszek              138.01 -  284: 389   88
    3    26 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  368: 337  150
    4    17 Paweł          Majewski              109.50 +  355: 309  160
    5    14 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  341: 368   79
    6    20 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  338: 350   56
    7    21 Artur          Irzyk                 100.00 -  348: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  7 104.71




	Beata Piotrowska 110.72 ŁÓdź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Anna           Pawłowska             100.00 +  361: 280  150
    2    18 Katarzyna      Żuławska              109.03 +  423: 306  159
    3     5 Kazio          Merklejn              134.46 -  379: 445   84
    4    16 Jerzy          Luter                 108.15 -  329: 386   58
    5    23 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 +  443: 396  150
    6    16 Robert         Soszka                103.00 +  370: 348  153
    7    14 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  313: 505   56
    8    20 Irena          Sołdan                114.80 +  410: 351  165
    9    14 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  284: 358   55
   10    21 Maciej         Śliwa                 103.70 -  318: 393   54
   11    21 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  282: 359   50
   12    27 Filip          Sosin                 107.79 +  338: 312  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Leszek Stecuła 110.20 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Jerzy          Matyasik              117.48 +  516: 277  167
    9    17 Magdalena      Merklejn              118.99 -  343: 409   69
   10    24 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  338: 384   51
   11    28 Jerzy          Luter                 108.15 -  306: 367   58
   12    32 Agnieszka      Krupka                100.00 +  388: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  5  99.00




	Ewa Strzelczyk 109.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  489: 278  150
    2     7 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  332: 376   50
    3    17 Jarosław       Sobczak               108.99 +  340: 225  159
    4    18 Irena          Sołdan                114.80 -  286: 404   65
    5    31 Ewa            Majewska              100.00 +  432: 317  150
    6    21 Bożena         Matysiak              105.52 +  374: 305  156
    7    13 Robert         Drózd                 100.00 +  512: 299  150
    8     7 Paweł          Florek                117.32 -  335: 417   67
    9    12 Katarzyna      Żuławska              109.03 +  362: 296  159
   10    11 Michał         Waszkiewicz           105.19 =  335: 335  105
   11     9 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  313: 376   55
   12    14 Dariusz        Puton                 133.77 -  319: 429   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Paweł Majewski 109.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  354: 272  150
    2    21 Kazio          Merklejn              134.46 -  368: 445   84
    3    31 Marcin         Królak                100.00 +  441: 373  150
    4    17 Marcin         Figiel                112.29 -  309: 355   62
    5    25 Agnieszka      Krupka                100.00 +  392: 261  150
    6    24 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  246: 342   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Grzegorz Matysiak 109.20 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Sak                   100.00 -  342: 387   50
    2    34 Tomasz         Ciejka                100.00 +  327: 324  150
    3    23 Ewa            Ciszewska             102.95 +  419: 375  153
    4    10 Michał         Trumpus               100.00 +  377: 309  150
    5    10 Andrzej        Rakoczy               105.69 +  413: 294  156
    6     6 Łukasz         Kozub                 100.00 +  334: 300  150
    7     2 Kazio          Merklejn              134.46 -  283: 401   84
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            102.15 +  365: 307  152
    9     8 Stanisław      Rydzik                135.01 +  491: 408  185
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          137.84 =  382: 382  138
   11     4 Mariusz        Skrobosz              141.78 +  417: 278  192
   12     2 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  335: 422   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Katarzyna Żuławska 109.03 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Wojciech       Sołdan                100.00 +  423: 223  150
    2    18 Beata          Piotrowska            110.72 -  306: 423   61
    3    29 Anna           Królak                100.00 +  356: 339  150
    4    11 Renata         Kowalska              106.46 +  467: 347  156
    5    13 Irena          Sołdan                114.80 +  403: 345  165
    6     9 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  276: 324   50
    7    15 Łukasz         Kozub                 100.00 -  315: 417   50
    8    25 Kamil          Górka                 137.93 +  407: 404  188
    9    12 Ewa            Strzelczyk            109.70 -  296: 362   60
   10    25 Aleksandra     Merklejn              120.91 -  270: 327   71
   11    26 Michał         Sak                   100.00 -  310: 381   50
   12    29 Tomasz         Ciejka                100.00 +  445: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Jarosław Sobczak 108.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  306: 362   50
    2    43 Wojciech       Sołdan                100.00 +  398: 269  150
    3    17 Ewa            Strzelczyk            109.70 -  225: 340   60
    4    35 Irena          Ficak                 100.00 -  314: 345   50
    5    34 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  253: 362   50
    6    44 Gniewomir      Białek                100.00 +  321: 208  150
    7    37 Dorota         Zielińska             102.17 -  325: 372   52
    8    45 Teresa         Zalewska              100.00 +  342: 257  150
    9    34 Irena          Sołdan                114.80 +  399: 357  165
   10    27 Stanisław      Gasik                 118.62 -  364: 515   69
   11    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  306: 295  150
   12    33 Mariusz        Makuch                100.00 +  367: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Andrzej Gostomski 108.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał         Trumpus               100.00 -  286: 476   50
    2    27 Robert         Drózd                 100.00 -  347: 372   50
    3    39 Adrian         Majewski              100.00 +  386: 299  150
    4    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  443: 325  150
    5    28 Anna           Arana                 100.00 +  388: 310  150
    6    10 Stanisław      Rydzik                135.01 -  310: 452   85
    7    25 Michał         Sak                   100.00 -  340: 448   50
    8    32 Ewa            Majewska              100.00 -  328: 341   50
    9    26 Jerzy          Matyasik              117.48 -  248: 420   67
   10    39 Mariusz        Makuch                100.00 -  374: 391   50
   11    40 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  388: 422   50
   12    43 Tomasz         Ulrych                100.00 +  327: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Jerzy Luter 108.15 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Tomasz         Ulrych                100.00 +  355: 315  150
    2    20 Dorota         Zielińska             102.17 +  378: 321  152
    3     8 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  303: 480   76
    4    16 Beata          Piotrowska            110.72 +  386: 329  161
    5    11 Magdalena      Merklejn              118.99 -  307: 353   69
    6    19 Sławomir       Nosek                 126.47 -  311: 360   76
    7    23 Tomasz         Ciejka                100.00 +  342: 314  150
    8    21 Robert         Drózd                 100.00 -  350: 354   50
    9    33 Piotr          Adamczyk              100.00 +  375: 341  150
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  304: 376   64
   11    28 Leszek         Stecuła               110.20 +  367: 306  160
   12    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  399: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Filip Sosin 107.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  402: 401  150
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  307: 310   85
    3    15 Jędrzej        Florek                106.13 +  384: 322  156
    4     9 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  324: 420   88
    5    33 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  228: 376   92
    6    30 Jerzy          Matyasik              117.48 -  340: 364   67
    7    31 Rafał          Matczak               116.69 +  385: 363  167
    8    37 Aleksandra     Merklejn              120.91 -  387: 392   71
    9    28 Irena          Ficak                 100.00 +  444: 240  150
   10    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  371: 334  150
   11    23 Artur          Irzyk                 100.00 -  338: 343   50
   12    27 Beata          Piotrowska            110.72 -  312: 338   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Zofia Gajewska 106.90 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Teresa         Zalewska              100.00 +  377: 255  150
    2    10 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  322: 363   88
    3    18 Michał         Trumpus               100.00 -  251: 391   50
    4    30 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  243: 492   50
    5    39 Lucyna         Śniadach              112.32 -  254: 434   62
    6    40 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  388: 271  150
    7    35 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  354: 246  150
    8    31 Tomasz         Ciejka                100.00 -  396: 400   50
    9    32 Maciej         Śliwa                 103.70 -  333: 337   54
   10    36 Rafał          Matczak               116.69 -  286: 483   67
   11    41 Tomasz         Ulrych                100.00 +  335: 298  150
   12    38 Irena          Sołdan                114.80 +  389: 371  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Renata Kowalska 106.46 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Adam           Zalewski              100.00 +  424: 212  150
    2    17 Małgorzata     Szczygieł             100.00 +  412: 333  150
    3    10 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  360: 386   67
    4    11 Katarzyna      Żuławska              109.03 -  347: 467   59
    5    20 Robert         Kamiński              120.82 +  411: 304  171
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 +  384: 341  164
    7    11 Sławomir       Nosek                 126.47 -  377: 405   76
    8    15 Maciej         Śliwa                 103.70 +  463: 276  154
    9    10 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  349: 351   50
   10    14 Robert         Soszka                103.00 +  327: 310  153
   11    11 Dariusz        Banaszek              138.01 -  241: 434   88
   12    16 Stanisław      Gasik                 118.62 -  328: 412   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Jędrzej Florek 106.13 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Agnieszka      Zuziak                100.00 +  502: 235  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  325: 472   87
    3    15 Filip          Sosin                 107.79 -  322: 384   58
    4    26 Anna           Pawłowska             100.00 +  406: 273  150
    5    19 Tomasz         Ciejka                100.00 -  360: 436   50
    6    25 Sylwester      Gryz                  100.00 +  445: 254  150
    7    18 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  342: 395   55
    8    26 Irena          Ficak                 100.00 -  411: 427   50
    9    22 Artur          Irzyk                 100.00 -  334: 417   50
   10    37 Piotr          Adamczyk              100.00 +  403: 298  150
   11    31 Rafał          Matczak               116.69 +  358: 326  167
   12    26 Michał         Trumpus               100.00 +  346: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Andrzej Rakoczy 105.69 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Andrzej        Żak                   100.00 +  461: 265  150
    2    13 Marek          Syczuk                128.99 +  386: 344  179
    3     6 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  345: 356   50
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 +  402: 390  164
    5    10 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  294: 413   59
    6    20 Marcin         Figiel                112.29 +  350: 338  162
    7    14 Beata          Piotrowska            110.72 +  505: 313  161
    8     8 Radosław       Sowiński              120.15 +  497: 258  170
    9     7 Kazio          Merklejn              134.46 -  357: 364   84
   10     7 Marek          Dudkiewicz            116.92 +  491: 351  167
   11     5 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  336: 424   76
   12     7 Stanisław      Rydzik                135.01 +  375: 348  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Bożena Matysiak 105.52 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  285: 512   92
    2    28 Tomasz         Lempart               100.00 -  289: 359   50
    3    46 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  333: 271  150
    4    39 Małgorzata     Szczygieł             100.00 +  387: 331  150
    5    24 Stanisław      Gasik                 118.62 +  392: 383  169
    6    21 Ewa            Strzelczyk            109.70 -  305: 374   60
    7    24 Michał         Trumpus               100.00 -  253: 362   50
    8    29 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  234: 363   51
    9    35 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  215: 602   64
   10    41 Anna           Pawłowska             100.00 -  309: 366   50
   11    43 Adrian         Majewski              100.00 +  368: 242  150
   12    41 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  342: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Michał Waszkiewicz 105.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  307: 398   88
    2    42 Marcin         Królak                100.00 -  346: 355   50
    3    37 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  294: 293  150
    4    31 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  364: 385   50
    5    43 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  442: 296  150
    6    35 Beata          Madej                 116.08 +  324: 287  166
    7    18 Jędrzej        Florek                106.13 +  395: 342  156
    8    17 Artur          Irzyk                 100.00 +  374: 273  150
    9    14 Beata          Piotrowska            110.72 +  358: 284  161
   10    11 Ewa            Strzelczyk            109.70 =  335: 335  110
   11     9 Ewa            Strzelczyk            109.70 +  376: 313  160
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  346: 428   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Maciej Śliwa 103.70 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             138.26 -  289: 472   88
    2    26 Piotr          Adamczyk              100.00 -  363: 396   50
    3    38 Bartosz        Orłowski              100.00 -  348: 361   50
    4    42 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  398: 230  150
    5    37 Tomasz         Ulrych                100.00 +  339: 307  150
    6    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  357: 321  150
    7    17 Kamil          Górka                 137.93 +  393: 336  188
    8    15 Renata         Kowalska              106.46 -  276: 463   56
    9    32 Zofia          Gajewska              106.90 +  337: 333  157
   10    21 Beata          Piotrowska            110.72 +  393: 318  161
   11    19 Małgorzata     Szczygieł             100.00 +  335: 313  150
   12    13 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  304: 429   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Robert Soszka 103.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Banaszek              138.01 -  294: 456   88
    2    45 Adam           Zalewski              100.00 +  422: 263  150
    3    33 Ewa            Majewska              100.00 -  323: 325   50
    4    36 Bartosz        Orłowski              100.00 +  410: 259  150
    5    30 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 +  330: 324  150
    6    16 Beata          Piotrowska            110.72 -  348: 370   61
    7    29 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 -  286: 508   71
    8    35 Mariusz        Makuch                100.00 +  381: 330  150
    9    29 Anna           Pawłowska             100.00 +  439: 309  150
   10    14 Renata         Kowalska              106.46 -  310: 327   56
   11    24 Tomasz         Ciejka                100.00 +  409: 236  150
   12    20 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  329: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Ewa Ciszewska 102.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 137.93 -  352: 517   88
    2    29 Bartosz        Orłowski              100.00 +  413: 286  150
    3    23 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  375: 419   59
    4    27 Tomasz         Ulrych                100.00 +  452: 253  150
    5    17 Dorota         Zielińska             102.17 +  390: 372  152
    6    13 Tomasz         Ciejka                100.00 +  406: 362  150
    7    10 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  408: 428   52
    8    14 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  336: 365   50
    9    19 Andrzej        Rechowicz             126.66 +  375: 359  177
   10    15 Michał         Sak                   100.00 +  418: 337  150
   11    10 Stanisław      Rydzik                135.01 -  260: 436   85
   12    15 Robert         Kamiński              120.82 -  314: 353   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Dorota Zielińska 102.17 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          137.84 +  420: 374  188
    2    20 Jerzy          Luter                 108.15 -  321: 378   58
    3    27 Michał         Sak                   100.00 -  322: 334   50
    4    33 Anna           Królak                100.00 +  353: 276  150
    5    17 Ewa            Ciszewska             102.95 -  372: 390   53
    6    33 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 -  328: 479   50
    7    37 Jarosław       Sobczak               108.99 +  372: 325  159
    8    34 Anna           Arana                 100.00 +  421: 277  150
    9    23 Lucyna         Śniadach              112.32 -  284: 417   62
   10    31 Bartosz        Orłowski              100.00 +  391: 345  150
   11    22 Michał         Trumpus               100.00 +  405: 322  150
   12    19 Magdalena      Merklejn              118.99 +  375: 334  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Małgorzata Sulejewska 102.15 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  346: 387   87
    2    32 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  371: 297  150
    3    32 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 +  395: 348  150
    4    24 Mariusz        Skrobosz              141.78 +  444: 296  192
    5    12 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  360: 389   50
    6    17 Irena          Ficak                 100.00 +  360: 304  150
    7    10 Ewa            Ciszewska             102.95 +  428: 408  153
    8    10 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  307: 365   59
    9    16 Michał         Sak                   100.00 +  476: 400  150
   10    10 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  440: 391  150
   11     7 Szymon         Fidziński             136.59 -  295: 488   87
   12    10 Sławomir       Nosek                 126.47 +  483: 368  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Grzegorz Pukniel 101.15 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Fidziński             136.59 -  344: 404   87
    2    33 Monika         Rubinstein            100.00 +  423: 253  150
    3    22 Magdalena      Merklejn              118.99 -  342: 443   69
    4    28 Marcin         Królak                100.00 -  350: 418   50
    5    36 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  396: 359  150
    6    29 Anna           Pawłowska             100.00 +  402: 379  150
    7    20 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  288: 424   50
    8    29 Bożena         Matysiak              105.52 +  363: 234  156
    9    24 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  379: 372  150
   10    24 Leszek         Stecuła               110.20 +  384: 338  160
   11    18 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  259: 421   50
   12    21 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  374: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Piotr Adamczyk 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                135.01 -  367: 404   85
    2    26 Maciej         Śliwa                 103.70 +  396: 363  154
    3    24 Irena          Sołdan                114.80 -  339: 355   65
    4    29 Sylwester      Gryz                  100.00 +  411: 302  150
    5    22 Artur          Irzyk                 100.00 -  311: 444   50
    6    31 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 -  340: 371   50
    8    44 Wojciech       Sołdan                100.00 +  351: 245  150
    9    33 Jerzy          Luter                 108.15 -  341: 375   58
   10    37 Jędrzej        Florek                106.13 -  298: 403   56
   11    42 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  384: 283  150
   12    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  369: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 11 101.64




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.85 -  175: 573   85
    2    46 Artur          Irzyk                 100.00 +  355: 308  150
    3    34 Tomasz         Lempart               100.00 +  400: 352  150
    4    20 Marek          Syczuk                128.99 -  297: 400   79
    5    28 Andrzej        Gostomski             108.69 -  310: 388   59
    6    32 Lucyna         Śniadach              112.32 +  347: 338  162
    7    26 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  253: 265   64
    8    34 Dorota         Zielińska             102.17 -  277: 421   52
    9    38 Ewa            Majewska              100.00 +  446: 276  150
   10    29 Michał         Trumpus               100.00 -  284: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 10 100.10




	Gniewomir Białek 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazio          Merklejn              134.46 -  170: 412   84
    2    47 PAUZA
    3    35 Stanisław      Gasik                 118.62 -  219: 352   69
    4    40 Andrzej        Gostomski             108.69 -  325: 443   59
    5    44 Anna           Pawłowska             100.00 -  217: 386   50
    6    44 Jarosław       Sobczak               108.99 -  208: 321   59
    7    44 Adrian         Majewski              100.00 -  295: 356   50
    8    46 Adam           Zalewski              100.00 -  212: 325   50
    9    46 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  205: 403   50
   10    46 Teresa         Zalewska              100.00 -  226: 377   50
   11    46 Małgorzata     Pawłowska             100.00 -  298: 301   50
   12    46 Adam           Zalewski              100.00 -  212: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  / 11  56.45




	Arkadiusz Biegun 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  333: 452   79
    2    36 Andrzej        Żak                   100.00 +  426: 193  150
    3    26 Marcin         Figiel                112.29 -  337: 368   62
    4    30 Zofia          Gajewska              106.90 +  492: 243  157
    5    18 Irena          Ficak                 100.00 -  295: 374   50
    6    27 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  311: 394   50
    7    33 Tomasz         Ulrych                100.00 +  342: 285  150
    8    30 Agnieszka      Krupka                100.00 -  325: 419   50
    9    24 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  372: 379   51
   10    38 Anna           Królak                100.00 -  295: 361   50
   11    40 Andrzej        Gostomski             108.69 +  422: 388  159
   12    36 Lucyna         Śniadach              112.32 +  359: 275  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Syczuk                128.99 -  262: 369   79
    2    37 Jacek          Pietruszka            119.47 -  285: 347   69
    3    40 Joanna         Ostrowska             100.00 -  332: 410   50
    4    43 Wojciech       Sołdan                100.00 +  439: 227  150
    5    42 Monika         Rubinstein            100.00 -  267: 333   50
    6    41 Adrian         Majewski              100.00 +  337: 330  150
    7    34 Tomasz         Lempart               100.00 -  268: 351   50
    8    43 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  431: 237  150
    9    31 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  358: 366   50
   10    42 Adam           Zalewski              100.00 +  379: 195  150
   11    34 Anna           Pawłowska             100.00 -  334: 353   50
   12    37 Sylwester      Gryz                  100.00 +  381: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Tomasz Ciejka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Fugiel                127.69 -  265: 379   78
    2    34 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  324: 327   59
    3    44 Wojciech       Sołdan                100.00 +  351: 272  150
    4    32 Tomasz         Lempart               100.00 +  453: 315  150
    5    19 Jędrzej        Florek                106.13 +  436: 360  156
    6    13 Ewa            Ciszewska             102.95 -  362: 406   53
    7    23 Jerzy          Luter                 108.15 -  314: 342   58
    8    31 Zofia          Gajewska              106.90 +  400: 396  157
    9    25 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  279: 415   50
   10    32 Grażyna        Puton                 113.80 +  385: 314  164
   11    24 Robert         Soszka                103.00 -  236: 409   53
   12    29 Katarzyna      Żuławska              109.03 -  257: 445   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Nosek                 126.47 -  272: 468   76
    2    32 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  297: 371   52
    3    37 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  293: 294   55
    4    44 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  305: 327   50
    5    45 Teresa         Zalewska              100.00 +  315: 253  150
    6    46 Wojciech       Sołdan                100.00 -  284: 323   50
    7    42 Adam           Zalewski              100.00 +  317: 313  150
    8    40 Sylwester      Gryz                  100.00 -  228: 340   50
    9    46 Gniewomir      Białek                100.00 +  403: 205  150
   10    40 Filip          Klar                  112.71 -  302: 324   63
   11    42 Piotr          Adamczyk              100.00 -  283: 384   50
   12    44 Adrian         Majewski              100.00 +  279: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Robert Drózd 100.00 Wesoła                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  358: 474   76
    2    27 Andrzej        Gostomski             108.69 +  372: 347  159
    3    28 Robert         Kamiński              120.82 +  391: 383  171
    4    22 Aleksandra     Merklejn              120.91 -  306: 410   71
    5    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 +  449: 418  171
    6    22 Michał         Sak                   100.00 +  433: 347  150
    7    13 Ewa            Strzelczyk            109.70 -  299: 512   60
    8    21 Jerzy          Luter                 108.15 +  354: 350  158
    9     9 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  287: 465   92
   10    26 Lucyna         Śniadach              112.32 +  451: 353  162
   11    15 Jerzy          Matyasik              117.48 +  343: 325  167
   12    12 Krzysztof      Jaworski              100.00 +  454: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Irena Ficak 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dawid          Pikul                 124.95 -  347: 495   75
    2    31 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  416: 267  150
    3    25 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 -  287: 413   50
    4    35 Jarosław       Sobczak               108.99 +  345: 314  159
    5    18 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  374: 295  150
    6    17 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  304: 360   52
    7    19 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  296: 608   92
    8    26 Jędrzej        Florek                106.13 +  427: 411  156
    9    28 Filip          Sosin                 107.79 -  240: 444   58
   10    35 Kamil          Górka                 137.93 -  402: 418   88
   11    32 Lucyna         Śniadach              112.32 +  424: 313  162
   12    28 Tomasz         Lempart               100.00 =  321: 321  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jackowski             124.38 -  265: 396   74
    2    35 Joanna         Ostrowska             100.00 +  324: 280  150
    3    30 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  326: 349   64
    4    37 Artur          Irzyk                 100.00 -  324: 345   50
    5    36 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  359: 396   51
    6    40 Zofia          Gajewska              106.90 -  271: 388   57
    7    41 Teresa         Zalewska              100.00 +  336: 284  150
    8    42 Bartosz        Orłowski              100.00 -  304: 312   50
    9    44 Wojciech       Sołdan                100.00 -  304: 438   50
   10    47 PAUZA
   11    44 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  267: 233  150
   12    41 Bożena         Matysiak              105.52 -  326: 342   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  / 11  82.00




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Merklejn              120.91 -  243: 471   71
    2    40 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 -  328: 343   50
    3    36 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  385: 376  150
    4    29 Piotr          Adamczyk              100.00 -  302: 411   50
    5    35 Rafał          Matczak               116.69 +  452: 333  167
    6    25 Jędrzej        Florek                106.13 -  254: 445   56
    7    32 Stanisław      Gasik                 118.62 -  309: 388   69
    8    40 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  340: 228  150
    9    30 Joanna         Ostrowska             100.00 -  358: 381   50
   10    43 Adrian         Majewski              100.00 +  387: 304  150
   11    35 Marcin         Królak                100.00 -  359: 380   50
   12    37 Joanna         Brychcy               100.00 -  261: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58




	Artur Irzyk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              120.82 -  293: 339   71
    2    46 Anna           Arana                 100.00 -  308: 355   50
    3    43 Teresa         Zalewska              100.00 +  429: 220  150
    4    37 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  345: 324  150
    5    22 Piotr          Adamczyk              100.00 +  444: 311  150
    6    14 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  423: 450   88
    7    21 Marcin         Figiel                112.29 +  411: 348  162
    8    17 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  273: 374   55
    9    22 Jędrzej        Florek                106.13 +  417: 334  156
   10    18 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  235: 438   50
   11    23 Filip          Sosin                 107.79 +  343: 338  158
   12    22 Michał         Sak                   100.00 -  375: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Krzysztof Jaworski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 -  351: 376   71
    2    30 Anna           Pawłowska             100.00 +  476: 322  150
    3    16 Justyna        Fugiel                127.69 -  246: 453   78
    4    31 Michał         Waszkiewicz           105.19 +  385: 364  155
    5    29 Beata          Madej                 116.08 +  383: 296  166
    6    12 Dawid          Pikul                 124.95 -  295: 466   75
    7    28 Agnieszka      Krupka                100.00 +  384: 364  150
    8    14 Ewa            Ciszewska             102.95 +  365: 336  153
    9    10 Renata         Kowalska              106.46 +  351: 349  156
   10    10 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  391: 440   52
   11    18 Grzegorz       Pukniel               101.15 +  421: 259  151
   12    12 Robert         Drózd                 100.00 -  351: 454   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Radosław       Sowiński              120.15 -  232: 380   70
    2    41 Magdalena      Merklejn              118.99 -  242: 362   69
    3    46 Bożena         Matysiak              105.52 -  271: 333   56
    4    44 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  327: 305  150
    5    43 Michał         Waszkiewicz           105.19 -  296: 442   55
    6    42 Anna           Królak                100.00 -  239: 295   50
    7    43 Bartosz        Orłowski              100.00 -  288: 307   50
    8    47 PAUZA
    9    42 Filip          Klar                  112.71 -  266: 370   63
   10    45 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  385: 180  150
   11    44 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  233: 267   50
   12    45 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  330: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Pietruszka            119.47 +  386: 324  169
    2     7 Ewa            Strzelczyk            109.70 +  376: 332  160
    3     6 Andrzej        Rakoczy               105.69 +  356: 345  156
    4     5 Radosław       Sowiński              120.15 -  301: 310   70
    5    12 Małgorzata     Sulejewska            102.15 +  389: 360  152
    6     9 Katarzyna      Żuławska              109.03 +  324: 276  159
    7     5 Krzysztof      Mówka                 125.61 -  330: 364   76
    8     9 Łukasz         Kozub                 100.00 -  387: 393   50
    9    13 Dariusz        Banaszek              138.01 -  329: 451   88
   10    16 Robert         Kamiński              120.82 -  342: 359   71
   11    25 Tomasz         Lempart               100.00 +  416: 309  150
   12    21 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  271: 374   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Łukasz Kozub 100.00 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Merklejn              118.99 +  411: 309  169
    2    22 Lucyna         Śniadach              112.32 +  432: 334  162
    3     9 Filip          Klar                  112.71 +  351: 336  163
    4     3 Krzysztof      Mówka                 125.61 +  401: 392  176
    5     2 Szymon         Fidziński             136.59 -  406: 457   87
    6     6 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  300: 334   59
    7    15 Katarzyna      Żuławska              109.03 +  417: 315  159
    8     9 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  393: 387  150
    9     4 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  340: 420   79
   10    12 Dariusz        Puton                 133.77 -  306: 440   84
   11    13 Paweł          Jackowski             124.38 +  385: 311  174
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 +  424: 260  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Agnieszka Krupka 100.00 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stanisław      Gasik                 118.62 -  292: 431   69
    2    25 Mariusz        Wrześniewski          137.84 -  295: 409   88
    3    45 Adam           Zalewski              100.00 +  345: 268  150
    4    34 Lucyna         Śniadach              112.32 +  324: 315  162
    5    25 Paweł          Majewski              109.50 -  261: 392   60
    6    34 Filip          Klar                  112.71 +  319: 314  163
    7    28 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  364: 384   50
    8    30 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  419: 325  150
    9    37 Mariusz        Makuch                100.00 +  436: 295  150
   10    22 Paweł          Jackowski             124.38 -  211: 437   74
   11    29 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  356: 383   50
   12    32 Leszek         Stecuła               110.20 -  330: 388   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Krzysztof Krzyszczyk 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Matyasik              117.48 -  216: 422   67
    2    44 Adrian         Majewski              100.00 +  350: 258  150
    3    32 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  348: 395   52
    4    38 Joanna         Ostrowska             100.00 +  340: 312  150
    5    27 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  306: 337   64
    6    31 Piotr          Adamczyk              100.00 +  371: 340  150
    7    27 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 +  451: 411  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  7 111.86




	Tomasz Krzyszczyk 100.00 Siemianowice Śląskie  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Florek                117.32 -  311: 363   67
    2    40 Sylwester      Gryz                  100.00 +  343: 328  150
    3    25 Irena          Ficak                 100.00 +  413: 287  150
    4    14 Tomasz         Zwoliński             137.02 -  289: 370   87
    5    23 Beata          Piotrowska            110.72 -  396: 443   61
    6    36 Ewa            Majewska              100.00 +  388: 334  150
    7    27 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 -  411: 451   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Anna Królak 100.00 warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Dudkiewicz            116.92 -  324: 362   67
    2    38 Teresa         Zalewska              100.00 +  272: 258  150
    3    29 Katarzyna      Żuławska              109.03 -  339: 356   59
    4    33 Dorota         Zielińska             102.17 -  276: 353   52
    5    38 Tomasz         Lempart               100.00 -  322: 348   50
    6    42 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  295: 239  150
    7    36 Lucyna         Śniadach              112.32 -  311: 449   62
    8    38 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  256: 436   50
    9    45 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  338: 227  150
   10    38 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  361: 295  150
   11    38 Grażyna        Puton                 113.80 +  353: 292  164
   12    34 Ewa            Majewska              100.00 +  376: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Marcin Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Matczak               116.69 -  231: 508   67
    2    42 Michał         Waszkiewicz           105.19 +  355: 346  155
    3    31 Paweł          Majewski              109.50 -  373: 441   60
    4    28 Grzegorz       Pukniel               101.15 +  418: 350  151
    5    21 Michał         Trumpus               100.00 -  289: 389   50
    6    28 Stanisław      Gasik                 118.62 +  376: 326  169
    7    22 Jerzy          Matyasik              117.48 -  314: 406   67
    8    28 Lucyna         Śniadach              112.32 +  335: 303  162
    9    36 Monika         Rubinstein            100.00 -  282: 382   50
   10    28 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  318: 379   50
   11    35 Sylwester      Gryz                  100.00 +  380: 359  150
   12    31 Anna           Pawłowska             100.00 +  370: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Tomasz Lempart 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Irena          Sołdan                114.80 -  357: 360   65
    2    28 Bożena         Matysiak              105.52 +  359: 289  156
    3    34 Anna           Arana                 100.00 -  352: 400   50
    4    32 Tomasz         Ciejka                100.00 -  315: 453   50
    5    38 Anna           Królak                100.00 +  348: 322  150
    6    39 Rafał          Matczak               116.69 -  418: 433   67
    7    34 Joanna         Brychcy               100.00 +  351: 268  150
    8    33 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  305: 313   50
    9    27 Michał         Trumpus               100.00 +  360: 358  150
   10    33 Ewa            Majewska              100.00 +  359: 317  150
   11    25 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  309: 416   50
   12    28 Irena          Ficak                 100.00 =  321: 321  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Ewa Majewska 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariola        Osajda-Matczak        113.85 -  251: 400   64
    2    39 Tomasz         Ulrych                100.00 +  295: 287  150
    3    33 Robert         Soszka                103.00 +  325: 323  153
    4    21 Dariusz        Banaszek              138.01 -  277: 363   88
    5    31 Ewa            Strzelczyk            109.70 -  317: 432   60
    6    36 Tomasz         Krzyszczyk            100.00 -  334: 388   50
    7    38 Filip          Klar                  112.71 +  339: 283  163
    8    32 Andrzej        Gostomski             108.69 +  341: 328  159
    9    38 Anna           Arana                 100.00 -  276: 446   50
   10    33 Tomasz         Lempart               100.00 -  317: 359   50
   11    39 Wojciech       Sołdan                100.00 +  402: 322  150
   12    34 Anna           Królak                100.00 -  289: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Adrian Majewski 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Filip          Klar                  112.71 -  303: 373   63
    2    44 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 -  258: 350   50
    3    39 Andrzej        Gostomski             108.69 -  299: 386   59
    4    45 Adam           Zalewski              100.00 +  281: 279  150
    5    41 Joanna         Ostrowska             100.00 -  248: 395   50
    6    41 Joanna         Brychcy               100.00 -  330: 337   50
    7    44 Gniewomir      Białek                100.00 +  356: 295  150
    8    41 Tomasz         Ulrych                100.00 +  335: 305  150
    9    39 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  270: 359   50
   10    43 Sylwester      Gryz                  100.00 -  304: 387   50
   11    43 Bożena         Matysiak              105.52 -  242: 368   56
   12    44 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  277: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  / 12  77.33




	Mariusz Makuch 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    35 Robert         Soszka                103.00 -  330: 381   53
    9    37 Agnieszka      Krupka                100.00 -  295: 436   50
   10    39 Andrzej        Gostomski             108.69 +  391: 374  159
   11    37 Bartosz        Orłowski              100.00 +  374: 294  150
   12    33 Jarosław       Sobczak               108.99 -  337: 367   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     471  /  5  94.20




	Bartosz Orłowski 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Lucyna         Śniadach              112.32 -  282: 349   62
    2    29 Ewa            Ciszewska             102.95 -  286: 413   53
    3    38 Maciej         Śliwa                 103.70 +  361: 348  154
    4    36 Robert         Soszka                103.00 -  259: 410   53
    5    40 Małgorzata     Szczygieł             100.00 -  295: 320   50
    6    45 Teresa         Zalewska              100.00 -  283: 338   50
    7    43 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  307: 288  150
    8    42 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  312: 304  150
    9    40 Grażyna        Puton                 113.80 +  431: 421  164
   10    31 Dorota         Zielińska             102.17 -  345: 391   52
   11    37 Mariusz        Makuch                100.00 -  294: 374   50
   12    40 Grażyna        Puton                 113.80 +  378: 295  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marcin         Figiel                112.29 -  339: 368   62
    2    35 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  280: 324   50
    3    40 Joanna         Brychcy               100.00 +  410: 332  150
    4    38 Krzysztof      Krzyszczyk            100.00 -  312: 340   50
    5    41 Adrian         Majewski              100.00 +  395: 248  150
    6    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.54 -  285: 387   71
    7    40 Wojciech       Sołdan                100.00 +  350: 256  150
    8    36 Rafał          Matczak               116.69 +  404: 400  167
    9    30 Sylwester      Gryz                  100.00 +  381: 358  150
   10    17 Marek          Syczuk                128.99 -  305: 425   79
   11    27 Radosław       Sowiński              120.15 -  309: 424   70
   12    30 Filip          Klar                  112.71 +  353: 286  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Piotrowska            110.72 -  280: 361   61
    2    30 Krzysztof      Jaworski              100.00 -  322: 476   50
    3    41 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  388: 261  150
    4    26 Jędrzej        Florek                106.13 -  273: 406   56
    5    44 Gniewomir      Białek                100.00 +  386: 217  150
    6    29 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  379: 402   51
    7    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  331: 323  150
    8    27 Stanisław      Gasik                 118.62 -  327: 398   69
    9    29 Robert         Soszka                103.00 -  309: 439   53
   10    41 Bożena         Matysiak              105.52 +  366: 309  156
   11    34 Joanna         Brychcy               100.00 +  353: 334  150
   12    31 Marcin         Królak                100.00 -  351: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Małgorzata Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ewa            Strzelczyk            109.70 -  278: 489   60
    2    31 Irena          Ficak                 100.00 -  267: 416   50
    3    41 Anna           Pawłowska             100.00 -  261: 388   50
    4    42 Maciej         Śliwa                 103.70 -  230: 398   54
    5    46 Adam           Zalewski              100.00 +  294: 229  150
    6    43 Tomasz         Ulrych                100.00 -  242: 422   50
    7    45 PAUZA
    8    43 Joanna         Brychcy               100.00 -  237: 431   50
    9    45 Anna           Królak                100.00 -  227: 338   50
   10    45 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  180: 385   50
   11    46 Gniewomir      Białek                100.00 +  301: 298  150
   12    45 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  290: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  / 11  69.45




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paweł          Majewski              109.50 -  272: 354   60
    2    33 Grzegorz       Pukniel               101.15 -  253: 423   51
    3    42 Tomasz         Ulrych                100.00 -  294: 359   50
    4    46 Teresa         Zalewska              100.00 +  313: 293  150
    5    42 Joanna         Brychcy               100.00 +  333: 267  150
    6    37 Maciej         Śliwa                 103.70 -  321: 357   54
    7    39 Anna           Pawłowska             100.00 -  323: 331   50
    8    39 Filip          Klar                  112.71 +  352: 333  163
    9    36 Marcin         Królak                100.00 +  382: 282  150
   10    30 Filip          Sosin                 107.79 -  334: 371   58
   11    36 Jarosław       Sobczak               108.99 -  295: 306   59
   12    39 Piotr          Adamczyk              100.00 -  286: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 12  87.08




	Michał Sak 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grzegorz       Matysiak              109.20 +  387: 342  159
    2     6 Dawid          Pikul                 124.95 -  245: 478   75
    3    27 Dorota         Zielińska             102.17 +  334: 322  152
    4    19 Justyna        Fugiel                127.69 -  268: 523   78
    5    26 Jerzy          Matyasik              117.48 +  384: 361  167
    6    22 Robert         Drózd                 100.00 -  347: 433   50
    7    25 Andrzej        Gostomski             108.69 +  448: 340  159
    8    18 Robert         Kamiński              120.82 +  368: 357  171
    9    16 Małgorzata     Sulejewska            102.15 -  400: 476   52
   10    15 Ewa            Ciszewska             102.95 -  337: 418   53
   11    26 Katarzyna      Żuławska              109.03 +  381: 310  159
   12    22 Artur          Irzyk                 100.00 +  408: 375  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Katarzyna      Żuławska              109.03 -  223: 423   59
    2    43 Jarosław       Sobczak               108.99 -  269: 398   59
    3    44 Tomasz         Ciejka                100.00 -  272: 351   50
    4    43 Joanna         Brychcy               100.00 -  227: 439   50
    5    47 PAUZA
    6    46 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  323: 284  150
    7    40 Joanna         Ostrowska             100.00 -  256: 350   50
    8    44 Piotr          Adamczyk              100.00 -  245: 351   50
    9    44 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  438: 304  150
   10    44 Tomasz         Ulrych                100.00 +  294: 236  150
   11    39 Ewa            Majewska              100.00 -  322: 402   50
   12    42 Teresa         Zalewska              100.00 +  333: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 11  88.00




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    33 Tomasz         Lempart               100.00 +  313: 305  150
    9    39 Adrian         Majewski              100.00 +  359: 270  150
   10    23 Jerzy          Matyasik              117.48 -  340: 406   67
   11    29 Agnieszka      Krupka                100.00 +  383: 356  150
   12    24 Jerzy          Luter                 108.15 +  413: 399  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  /  5 135.00




	Małgorzata Szczygieł 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jarosław       Sobczak               108.99 +  362: 306  159
    2    17 Renata         Kowalska              106.46 -  333: 412   56
    3    19 Krzysztof      Usakiewicz            129.09 -  333: 358   79
    4    39 Bożena         Matysiak              105.52 -  331: 387   56
    5    40 Bartosz        Orłowski              100.00 +  320: 295  150
    6    27 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  394: 311  150
    7    20 Grzegorz       Pukniel               101.15 +  424: 288  151
    8    16 Dariusz        Banaszek              138.01 -  276: 351   88
    9    31 Joanna         Brychcy               100.00 +  366: 358  150
   10    18 Artur          Irzyk                 100.00 +  438: 235  150
   11    19 Maciej         Śliwa                 103.70 -  313: 335   54
   12    23 Radosław       Sowiński              120.15 +  421: 311  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Michał Trumpus 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Andrzej        Gostomski             108.69 +  476: 286  159
    2     8 Radosław       Sowiński              120.15 -  338: 439   70
    3    18 Zofia          Gajewska              106.90 +  391: 251  157
    4    10 Grzegorz       Matysiak              109.20 -  309: 377   59
    5    21 Marcin         Królak                100.00 +  389: 289  150
    6    18 Irena          Sołdan                114.80 -  277: 292   65
    7    24 Bożena         Matysiak              105.52 +  362: 253  156
    8    13 Mariusz        Skrobosz              141.78 -  305: 408   92
    9    27 Tomasz         Lempart               100.00 -  358: 360   50
   10    29 Anna           Arana                 100.00 +  387: 284  150
   11    22 Dorota         Zielińska             102.17 -  322: 405   52
   12    26 Jędrzej        Florek                106.13 -  328: 346   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Tomasz Ulrych 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jerzy          Luter                 108.15 -  315: 355   58
    2    39 Ewa            Majewska              100.00 -  287: 295   50
    3    42 Monika         Rubinstein            100.00 +  359: 294  150
    4    27 Ewa            Ciszewska             102.95 -  253: 452   53
    5    37 Maciej         Śliwa                 103.70 -  307: 339   54
    6    43 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  422: 242  150
    7    33 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  285: 342   50
    8    41 Adrian         Majewski              100.00 -  305: 335   50
    9    43 Adam           Zalewski              100.00 +  393: 291  150
   10    44 Wojciech       Sołdan                100.00 -  236: 294   50
   11    41 Zofia          Gajewska              106.90 -  298: 335   57
   12    43 Andrzej        Gostomski             108.69 -  230: 327   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 12  77.58




	Grzegorz Wilk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Filip          Sosin                 107.79 -  401: 402   58
    2    24 Stanisław      Rydzik                135.01 -  345: 428   85
    3    36 Sylwester      Gryz                  100.00 -  376: 385   50
    4    41 PAUZA
    5    34 Jarosław       Sobczak               108.99 +  362: 253  159
    6    26 Robert         Kamiński              120.82 -  263: 404   71
    7    35 Zofia          Gajewska              106.90 -  246: 354   57
    8    38 Anna           Królak                100.00 +  436: 256  150
    9    25 Tomasz         Ciejka                100.00 +  415: 279  150
   10    28 Marcin         Królak                100.00 +  379: 318  150
   11    21 Beata          Piotrowska            110.72 +  359: 282  161
   12    20 Robert         Soszka                103.00 -  290: 329   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 11 104.00




	Grzegorz Wiączkowski 100.00 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    30 Robert         Soszka                103.00 -  324: 330   53
    6    33 Dorota         Zielińska             102.17 +  479: 328  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     205  /  2 102.50




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Zofia          Gajewska              106.90 -  255: 377   57
    2    38 Anna           Królak                100.00 -  258: 272   50
    3    43 Artur          Irzyk                 100.00 -  220: 429   50
    4    46 Monika         Rubinstein            100.00 -  293: 313   50
    5    45 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  253: 315   50
    6    45 Bartosz        Orłowski              100.00 +  338: 283  150
    7    41 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  284: 336   50
    8    45 Jarosław       Sobczak               108.99 -  257: 342   59
    9    47 PAUZA
   10    46 Gniewomir      Białek                100.00 +  377: 226  150
   11    45 Adam           Zalewski              100.00 +  317: 244  150
   12    42 Wojciech       Sołdan                100.00 -  234: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 11  78.73




	Adam Zalewski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Renata         Kowalska              106.46 -  212: 424   56
    2    45 Robert         Soszka                103.00 -  263: 422   53
    3    45 Agnieszka      Krupka                100.00 -  268: 345   50
    4    45 Adrian         Majewski              100.00 -  279: 281   50
    5    46 Małgorzata     Pawłowska             100.00 -  229: 294   50
    6    47 PAUZA
    7    42 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  313: 317   50
    8    46 Gniewomir      Białek                100.00 +  325: 212  150
    9    43 Tomasz         Ulrych                100.00 -  291: 393   50
   10    42 Joanna         Brychcy               100.00 -  195: 379   50
   11    45 Teresa         Zalewska              100.00 -  244: 317   50
   12    46 Gniewomir      Białek                100.00 +  331: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  / 11  69.00




	Agnieszka Zuziak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Jędrzej        Florek                106.13 -  235: 502   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Andrzej Żak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Andrzej        Rakoczy               105.69 -  265: 461   56
    2    36 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  193: 426   50
    3    47 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     106  /  2  53.00


Lista rankingowa na dzień 23-08-2003

Lp.  Imię         Nazwisko             Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------ -------------------- -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł        Dawidson             Częstochowa          143.27  28510  199
   2 Szymon       Zaleski              Poznań               142.59  19678  138
   3 Mariusz      Skrobosz             Warszawa             140.38  27796  198
   4 Mateusz      Żbikowski            Warszawa             139.07  24893  179
   5 Wojciech     Usakiewicz           Warszawa             138.85  27353  197
   6 Tomasz       Zwoliński            Warszawa             138.08  27340  198
   7 Dariusz      Banaszek             Warszawa             137.70  26438  192
   8 Mariusz      Wrześniewski         Warszawa             137.39  27340  199
   9 Karol        Wyrębkiewicz         Łódź                 136.75  27076  198
  10 Szymon       Fidziński            Warszawa             136.63  26369  193
  11 Kamil        Górka                Łęczna               136.50  26071  191
  12 Maciej       Czupryniak           Milanówek            135.62  26310  194
  13 Maciej       Gałecki              Łódź                 135.27  25971  192
  14 Marcin       Mroziuk              Warszawa             134.93  26311  195
  15 Dariusz      Puton                Ruda Śląska          134.90  12276   91
  16 Kazio        Merklejn             Szczecin             134.58  26647  198
  17 Stanisław    Rydzik               Warszawa             134.41  25807  192
  18 Leszek       Nowak                Myślibórz            133.43  10007   75
  19 Radosław     Konca                Warszawa             133.27  25722  193
  20 Grzegorz     Święcki              Białystok            133.15  12250   92
  21 Robert       Duczemiński          Gorzów Wielkopolski  132.67  24013  181
  22 Małgorzata   Kania                Milanówek            131.90  26380  200
  23 Krzysztof    Usakiewicz           Warszawa             130.91  25920  198
  24 Wojciech     Zemło                Łódź                 130.84  25775  197
  25 Marek        Syczuk               Warszawa             129.92  25205  194
  26 Justyna      Fugiel               Sandomierz           128.40  23241  181
  27 Krzysztof    Mówka                Toruń                127.96  23160  181
  28 Marcin       Bożek                Będzin               127.85   8566   67
  29 Adam         Weremczuk            Łódź                 127.72  22990  180
  30 Waldemar     Czerwoniec           Warszawa             127.31  19861  156
  31 Jarosław     Borowski             Bielsk Podlaski      126.99  13080  103
  32 Wiktor       Stępień              Katowice             126.68  11655   92
  33 Joanna       Stępień              Katowice             126.48  24791  196
  34 Sławomir     Nosek                Mielec               126.25  10100   80
  35 Sławomir     Kordjalik            Warszawa             126.06  24203  192
  36 Marek        Roszak               Poznań               125.79  24278  193
  37 Andrzej      Rechowicz            Katowice             125.66  24127  192
  38 Dawid        Pikul                Poznań               125.58  24991  199
  39 Paweł        Jackowski            Warszawa             124.99  11999   96
  40 Andrzej      Słapiński            Warszawa             124.93  13617  109
  41 Krzysztof    Pypno                Gliwice              123.53  11241   91
  42 Andrzej      Oleksiak             Ostróda              123.52  22357  181
  43 Jarosław     Puchalski            Łódź                 122.71  24419  199
  44 Andrzej      Szmidtke             Bolszewo             122.69  17300  141
  45 Marek        Antosik              Nowy Dwór Mazowieck  122.24   8312   68
  46 Aleksander   Puchalski            Włocławek            121.90  24136  198
  47 Marcin       Kozyra               Warszawa             121.75  22645  186
  48 Stanisław    Ochot                Katowice             121.74   8887   73
  49 Krzysztof    Bukowski             Warszawa             121.66  18614  153
  50 Sergiusz     Puchalski            Włocławek            121.54  15922  131
  51 Zbigniew     Wietecki             Gorzów Wielkopolski  120.96  23346  193
  52 Ryszard      Dębski               Biała Podlaska       120.85  18249  151
  53 Maciej       Grabowski            Warszawa             120.77  16304  135
  54 Aleksandra   Merklejn             Szczecin             120.58  22427  186
  55 Robert       Kamiński             Wysokie Mazowieckie  120.33  21779  181
  56 Walenty      Siemaszko            Lipiany              120.25  15152  126
  57 Lucyna       Korga                Zabrze               120.16  23070  192
  58 Stanisław    Gasik                Warszawa             119.20  19906  167
  59 Mariusz      Orzeł                Nowe Miasto Lubawsk  119.19  10727   90
  60 Magdalena    Merklejn             Szczecin             119.16  23118  194
  61 Filip        Warzecha             Gdynia               118.99  16539  139
  62 Radosław     Sowiński             Warszawa             118.94  22956  193
  63 Mariusz      Kubicki              Inowrocław           118.90  18548  156
  64 Andrzej      Szepczyński          Kraków               118.90   9155   77
  65 Roman        Sulima               Warszawa             118.89  16883  142
  66 Anna         Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała        118.81  20079  169
  67 Andrzej      Lożyński             Piastów              118.66   5221   44
  68 Joanna       Juszczak             Warszawa             118.50  23226  196
  69 Zdzisław     Szota                Warszawa             118.38  15744  133
  70 Paweł        Florek               Nowa Wieś Wielka     118.28  17387  147
  71 Marek        Dudkiewicz           Milanówek            117.94  23116  196
  72 Halina       Roszak               Poznań               117.84  21918  186
  73 Jerzy        Matyasik             Kraków               117.71  20364  173
  74 Sławomir     Kucia                Kraków               117.35  15490  132
  75 Maciej       Michalak             Łódź                 117.17   8319   71
  76 Andrzej      Kwiatkowski          Warszawa             116.97  23278  199
  77 Marek        Charytoniuk          Biała Podlaska       116.67  16217  139
  78 Jarosław     Michalak             Łódź                 116.50  14096  121
  79 Rafał        Matczak              Pruszków             115.83  21892  189
  80 Edward       Stefaniak            Biała Podlaska       115.48   7737   67
  81 Maciej       Hebda                Tarnów               115.45   3579   31
  82 Beata        Madej                Lublin               115.44  22972  199
  83 Maciej       Perzyński            Piła                 115.05   8974   78
  84 Arkadiusz    Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  85 Mariola      Osajda-Matczak       Pruszków             114.49  20036  175
  86 Dariusz      Białobrzewski        Gdynia               114.47   8585   75
  87 Jacek        Pietruszka           Kraków               114.37   7777   68
  88 Kamil        Klinkosz             Rumia                114.34  17151  150
  89 Katarzyna    Stępień              Katowice             113.53  10104   89
  90 Paweł        Subocz               Szczecin             113.47   7262   64
  91 Piotr        Rosół                Warszawa             112.99  22485  199
  92 Krzysztof    Szkudlarek           Pabianice            112.72   9581   85
  93 Grzegorz     Matysiak             Kraków               112.34  14716  131
  94 Wojciech     Próchniewicz         Warszawa             112.28  22455  200
  95 Michał       Sak                  Lublin               112.23   3367   30
  96 Bogusław     Puchalski            Włocławek            111.98  20045  179
  97 Grażyna      Chmielewska          Mrągowo              111.93   4701   42
  98 Filip        Klar                 Mielec               111.80  17552  157
  99 Janusz       Kaczor               Międzyrzec Podl.     111.46   5350   48
 100 Maurycy      Machnio              Lipiany              111.37  10580   95
 101 Kazimierz    Merklejn             Szczecin             111.31  14248  128
 102 Marcin       Figiel               Zawichost            111.28  17583  158
 103 Kamil        Nawrocki             Bydgoszcz            111.25   6675   60
 104 Lucyna       Śniadach             Rumia                110.79  21826  197
 105 Eugeniusz    Wróblewski           Inowrocław           110.71  17381  157
 106 Wiesław      Olewiński            Warszawa             110.59  15151  137
 107 Piotr        Krzemiński           Warszawa             110.45  10603   96
 108 Stefan       Dawidson             Częstochowa          110.25  21279  193
 109 Jarosław     Żuliński             Szczecin             110.15  12998  118
 110 Ewa          Strzelczyk           Warszawa             109.89  20219  184
 111 Maciej       Kutera               Warszawa             109.86  11645  106
 112 Paweł        Majewski             Warszawa             109.81  10981  100
 113 Grzegorz     Koczkodon            Ostróda              109.73  12838  117
 114 Paweł        Jachowicz            Żyrardów             109.58   7561   69
 115 Beata        Piotrowska           ŁÓdź                 109.44  20903  191
 116 Katarzyna    Żuławska             Katowice             109.42  21775  199
 117 Andrzej      Rakoczy              Kraków               109.08  10908  100
 118 Ryszard      Niżewski             Warszawa             108.87  10669   98
 119 Irena        Sołdan               Rumia                108.69   4565   42
 120 Leszek       Stecuła              Bytom                108.65   8801   81
 121 Jarosław     Sobczak              Warszawa             108.60  17376  160
 122 Władysław    Zieliński            Lębork               108.60   4561   42
 123 Elżbieta     Jankowska            Wrocław              108.48   5207   48
 124 Michał       Waszkiewicz          Warszawa             108.47   7159   66
 125 Andrzej      Tyczyno              Bydgoszcz            108.40  10406   96
 126 Jerzy        Paszek               Tarnowskie Góry      108.24   4546   42
 127 Jerzy        Tatarczuk            Warszawa             108.03  11991  111
 128 Filip        Sosin                Warszawa             107.74  15407  143
 129 Jerzy        Luter                Bytom                107.57  21406  199
 130 Paweł        Frynia               Konstantynów Łódzki  107.08   8888   83
 131 Renata       Kowalska             Bielsko Biała        106.93  16681  156
 132 Bogdan       Kozłowski            Białystok            106.90   8873   83
 133 Ewa          Ciszewska            Katowice             106.87   8870   83
 134 Roman        Figiel               Zawichost            106.83  15384  144
 135 Andrzej      Gostomski            Łódź                 106.67  21227  199
 136 Jacek        Petrus               Wrocław              106.47   9582   90
 137 Maciej       Zięba                Wrocław              106.43   7663   72
 138 Adam         Strzelczyk           Częstochowa          106.31   3721   35
 139 Paweł        Opyc                 Warszawa             106.15  20063  189
 140 Jędrzej      Florek               Nowa Wieś Wielka     106.08  13897  131
 141 Wojciech     Jacyno               Warszawa             106.08   4031   38
 142 Jan          Ziółkowski           Rumia                106.05   8802   83
 143 Paweł        Czubla               Lublin               105.94   3814   36
 144 Grażyna      Puton                Ruda Śląska          105.85   3599   34
 145 Maciej       Śliwa                Zabrze               105.66   9298   88
 146 Zofia        Gajewska             Jelenia Góra         105.56   7600   72
 147 Agnieszka    Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 148 Małgorzata   Sulejewska           Kraków               105.19  11360  108
 149 Robert       Soszka               Warszawa             105.12   6938   66
 150 Wojciech     Gołęcki              Inowrocław           105.08  20700  197
 151 Adam         Jurkowski            Knurów               105.07   8931   85
 152 Tomasz       Żbikowski            Warszawa             105.03  20165  192
 153 Jarosław     Wypart               Częstochowa          104.63  12870  123
 154 Janina       Jabłczyńska-Zając    Gdynia               104.57   5647   54
 155 Iwona        Rutkowska            Warszawa             104.39  12423  119
 156 Marek        Sitkowski            Warszawa             104.00   4264   41
 157 Krystyna     Augustyniak          Łódź                 103.81   9343   90
 158 Dorota       Ziembowicz           Gliwice              103.59  20201  195
 159 Dorota       Zielińska            Piaseczno            103.23  15897  154
 160 Monika       Siemaszko            Lipiany              103.17   6706   65
 161 Iwona        Baran                Kraków               102.89  13478  131
 162 Zbigniew     Lewandowski          Słupsk               102.67   3080   30
 163 Stanisław    Harat                Kęty                 102.60   4925   48
 164 Miłosz       Wrzałek              Reda                 102.54   9331   91
 165 Mariusz      Michalski            Inowrocław           102.40   9728   95
 166 Małgorzata   Niciporuk            Rumia                102.39   7372   72
 167 Krzysztof    Jaworski             Warszawa             102.30   7877   77
 168 Adam         Słapiński            Warszawa             102.25   8180   80
 169 Bogusław     Koszarski            Lądek Zdrój          102.09  14088  138
 170 Grażyna      Furman               Sosnowiec            101.69   4271   42
 171 Joanna       Kubik                Częstochowa          101.65  10267  101
 172 Piotr        Mańkowski            Warszawa             101.58   5993   59
 173 Zygmunt      Skwarek              Katowice             101.28   3950   39
 174 Bożena       Matysiak             Kraków               101.26   6582   65
 175 Grzegorz     Pukniel              Lublin               101.20  19836  196
 176 Piotr        Pietuchowski         Białystok            101.05   5659   56
 177 Alina        Białobrzewska        Gdynia               100.82   7360   73
 178 Małgorzata   Szczygieł            Wrocław              100.57   4727   47
 179 Rafał        Dąbrowski            Ostróda              100.39   4417   44
 180 Magdalena    Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 181 Paweł        Szulc                Szczecin             100.10   5806   58
 182 Bartłomiej   Boczek               Toruń                100.08   3603   36
 183 Marianna     Kozłowska            Białystok             99.84   7388   74
 184 Eligiusz     Jankowski            Wrocław               99.74   3491   35
 185 Michał       Szymkowski           Wrocław               99.66   3488   35
 186 Ewa          Fiszer               Wrocław               99.55   4181   42
 187 Adam         Legięć               Warszawa              99.31   6455   65
 188 Paweł        Ochot                Katowice              99.23   6351   64
 189 Dariusz      Nawrocki             Bydgoszcz             99.17   6942   70
 190 Andrzej      Burczyk              Gdynia                99.12   4163   42
 191 Józef        Wietecki             Gorzów Wielkopolski   98.98   5444   55
 192 Bogdan       Pokojski             Piastów               98.62   3156   32
 193 Kszysztof    Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 194 Piotr        Wojciekiewicz        Katowice              98.33   5703   58
 195 Andrzej      Puchalski            Łódź                  98.17   3534   36
 196 Ewa          Zając                Mrągowo               98.12   4023   41
 197 Beata        Kościańska           Lublin                97.97   3527   36
 198 Krzysztof    Sojka                Łódź                  97.87   5285   54
 199 Przemysław   Pawlic               Wrocław               97.77   7333   75
 200 Magdalena    Podlaska             Warszawa              97.68   9866  101
 201 Adelina      Śniadach             Rumia                 97.67   2930   30
 202 Renata       Rosół                Warszawa              97.53  18434  189
 203 Michał       Szkudlarek           Pabianice             97.50   4290   44
 204 Jolanta      Kosmowska            Warszawa              97.41  16560  170
 205 Irena        Ficak                Mielec                96.64  10341  107
 206 Anna         Pendowska            Rumia                 96.51   6949   72
 207 Maria        Jarosz               Lublin                96.25  12994  135
 208 Joanna       Ostrowska            Warszawa              96.21  15394  160
 209 Marta        Dobrzańska           Kraków                96.00   3264   34
 210 Jacek        Nowak                Szczecin              95.94   3454   36
 211 Renata       Andracka             Poznań                95.89   3452   36
 212 Paulina      Hennig               Gniezno               95.70   4211   44
 213 Magdalena    Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 214 Małgorzata   Jóźwiak              Iława                 95.47   3246   34
 215 Sebastian    Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 216 Aneta        Szubiak              Łódź                  95.02   5036   53
 217 Kinga        Niżewska             Warszawa              94.47   6046   64
 218 Robert       Drózd                Wesoła                94.31   8488   90
 219 Adam         Kotwica              Gdańsk                93.94   4697   50
 220 Tomasz       Korpysz              Warszawa              93.68   3747   40
 221 Norbert      Skrzyński            Warszawa              93.24  12121  130
 222 Arkadiusz    Biegun               Kraków                93.14   3260   35
 223 Teresa       Ząbek                Warszawa              92.91   7526   81
 224 Marta        Gostomska            Warszawa              92.90   9569  103
 225 Piotr        Chmielewski          Mrągowo               92.53   3701   40
 226 Adam         Cieśla               Częstochowa           92.31   3323   36
 227 Marek        Kocikowski           Ostróda               92.06   6076   66
 228 Marta        Szeliga              Warszawa              92.05   3866   42
 229 Jacek        Cichecki             Józefów               91.33   2740   30
 230 Maciej       Soska                Lublin                91.32   6484   71
 231 Paweł        Kokoszka             Kłomnice              91.02   5916   65
 232 Piotr        Ingling              Warszawa              90.93  12367  136
 233 Paweł        Kapela               Kraków                90.78   2905   32
 234 Piotr        Ziółkowski           Piaseczno             90.38   7953   88
 235 Agnieszka    Krupka               Krosno                89.53   3581   40
 236 Krzysztof    Kokot                Nowy Targ             89.33  10720  120
 237 Waldemar     Bulkowski            Chojnów               89.13   2763   31
 238 Michał       Sosin                Warszawa              88.28   3443   39
 239 Marek        Urbańczyk            Bielsko Biała         88.14   3085   35
 240 Bogumiła     Ilczuk               Warszawa              87.91   6945   79
 241 Ziemowit     Pazda                Wrocław               87.82   4391   50
 242 Janusz       Sojka                Łódź                  87.74   3334   38
 243 Sylwester    Gryz                 Zabrze                87.70   2631   30
 244 Jerzy        Augustyniak          Łódź                  87.22   7152   82
 245 Anna         Pawłowska            Opacz Kol.            86.50   5536   64
 246 Piotr        Madej                Lublin                85.35  11010  129
 247 Jan          Pawłowski            Warszawa              85.12   4426   52
 248 Mariusz      Rogalski             Iława                 85.03   3316   39
 249 Robert       Włodarczyk           Wrocław               84.76   3475   41
 250 Krzysztof    Kruk                 Łódź                  84.70   4828   57
 251 Monika       Rubinstein           Warszawa              84.62   9816  116
 252 Joanna       Brychcy              Katowice              84.52   5663   67
 253 Mirosław     Przepiórkowski       Inowrocław            83.41   2669   32
 254 Artur        Kwiatkowski          Częstochowa           83.20   2496   30
 255 Sebastian    Orzelski             Bielsk Podlaski       82.86   3563   43
 256 Kacper       Jachowicz            Żyrardów              80.98   3725   46
 257 Halina       Łubniewicz           Łódź                  80.47   2575   32
 258 Jolanta      Bednarska            Łódź                  79.16   3562   45
 259 Tomasz       Sulejewski           Kraków                69.67   3553   51
 260 Adam         Kędzior              Lublin                68.22   2183   32
 261 Jolanta      Kruk                 Łódź                  67.37   2897   43




Poczekalnia na dzień 23-08-2003

Lp.  Imię         Nazwisko             Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------ -------------------- -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin       Kamiński             Warszawa             123.72   3588   29
   2 Grzegorz     Jęczek               Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian    Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Grażyna      Wesołowska           Łódź                  81.52   2364   29
   5 Krystyna     Puchalska            Łódź                  79.83   2315   29
   6 Krzysztof    Kukier               Warszawa              87.82   2459   28
   7 Małgorzata   Pawłowska            Opacz Kol.            64.43   1804   28
   8 Paweł        Stefaniak            Biała Podlaska       125.88   3273   26
   9 Bogusław     Kuma                 Słupsk               118.42   3079   26
  10 Jacek        Baltyn               Suchedniów            99.85   2596   26
  11 Ilona        Giryn                Łódź                  94.46   2456   26
  12 Lech         Rawski               Kraków                90.19   2345   26
  13 Kazimierz    Faron                Warszawa             118.25   2838   24
  14 Andrzej      Chmielewski          Warszawa             117.21   2813   24
  15 Andrzej      Wróblewski           Warszawa             115.17   2764   24
  16 Krzysztof    Nowak                Lublin               114.83   2756   24
  17 Piotr        Mossakowski          Chorzów              113.50   2724   24
  18 Jakub        Zaryński             Świnoujście          108.54   2605   24
  19 Michał       Trumpus              Wrocław              105.75   2538   24
  20 Jolanta      Hoffmann             Kraków               105.21   2525   24
  21 Anna         Królak               warszawa             104.38   2505   24
  22 Mirosław     Konsik               Gdańsk               104.17   2500   24
  23 Tomasz       Stencel              Poznań               104.17   2500   24
  24 Maria        Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawsk  100.67   2416   24
  25 Grzegorz     Kulawiak             Warszawa              99.75   2394   24
  26 Grzegorz     Olędzki              Warszawa              97.83   2348   24
  27 Tomasz       Rubaj                Lublin                97.79   2347   24
  28 Mariusz      Obłoza               Szczecin              97.29   2335   24
  29 Krzysztof    Krzyżewski           Świętajno             95.92   2302   24
  30 Joanna       Markiewicz           Żyrardów              94.21   2261   24
  31 Jarosław     Kamienik             Słupsk                94.04   2257   24
  32 Jan          Bielaszka            Nowe Miasto Lubawsk   92.08   2210   24
  33 Henryk       Ryś                  Warszawa              91.71   2201   24
  34 Bartłomiej   Kosman               Bielsko Biała         91.00   2184   24
  35 Katarzyna    Niedźwiedź           Lublin                90.83   2180   24
  36 Dominika     Śniadach             Rumia                 89.25   2142   24
  37 Mirosław     Norwajszas           Szczecin              88.25   2118   24
  38 Małgorzata   Rawska               Kraków                86.96   2087   24
  39 Jacek        Rzepa                Tychy                 85.04   2041   24
  40 Dawid        Dawidson             Częstochowa          108.00   2484   23
  41 Krzysztof    Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  42 Marta        Świątkowska          Wrocław              104.00   2392   23
  43 Mariusz      Skrzypczyński        Reda                 103.04   2370   23
  44 Elżbieta     Święcka              Białystok            102.26   2352   23
  45 Robert       Głowacki             Łódź                 101.87   2343   23
  46 Mariusz      Makuch               Zator                 99.48   2288   23
  47 Agata        Wojciechowska        Poznań                96.83   2227   23
  48 Alfred       Anuszkiewicz         Warszawa              89.74   2064   23
  49 Agnieszka    Nieścierowicz        Szczecin              84.43   1942   23
  50 Mikołaj      Fidziński            Dębica                81.91   1884   23
  51 Teresa       Fortuna              Lubin                126.86   2791   22
  52 Krystian     Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawsk  109.05   2399   22
  53 Wojciech     Kwaśniak             Częstochowa           91.50   2013   22
  54 Grażyna      Kaczyńska            Łódź                  83.09   1828   22
  55 Slawomir     Zieliński            Lębork                67.09   1476   22
  56 Marcin       Tutka                Wrocław               94.24   1979   21
  57 Ewa          Lewandowska          Warszawa              79.00   1580   20
  58 Monika       Dzik                 Poznań                89.16   1694   19
  59 Małgorzata   Kołodziejczyk        Ostróda               86.53   1644   19
  60 Zdzisław     Parnicki             Słupsk                84.63   1608   19
  61 Marcin       Jędrzejczyk          Warszawa             106.83   1923   18
  62 Tomasz       Figiel               Zawichost            106.44   1916   18
  63 Łukasz       Święcki              Białystok             94.17   1695   18
  64 Dawid        Boczoń               Zakopane              93.22   1678   18
  65 Marzena      Szulc                Szczecin              90.28   1625   18
  66 Piotr        Jakubiak             Żyrardów              97.18   1652   17
  67 Filip        Sitkowski            Warszawa              92.00   1564   17
  68 Wojciech     Sołdan               Rumia                 82.82   1408   17
  69 Jacek        Wszyndybył           Chojnów               76.24   1296   17
  70 Adam         Zalewski             Racibórz              63.53   1080   17
  71 Jacek        Gigoła               Gorzów Wielkopolski  111.62   1786   16
  72 Bogusław     Macal                Szczecin              89.81   1437   16
  73 Jerzy        Ciesielski           Łódź                  86.40   1296   15
  74 Anna         Piętka               Szczecin              78.29   1096   14
  75 Paweł        Stanosz              Warszawa             161.15   2095   13
  76 Tomasz       Krzyszczyk           Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  77 Krzysztof    Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  78 Andrzej      Pikul                Poznań                85.23   1108   13
  79 Sylwia       Wilczek              Warszawa              67.62    879   13
  80 Łukasz       Kozub                Brzesko              135.50   1626   12
  81 Mariola      Pęczkowska           Warszawa             124.25   1491   12
  82 Jakub        Kozłowski            Warszawa             123.92   1487   12
  83 Agata        Szkamruk             Warszawa             121.50   1458   12
  84 Artur        Owsiany              Łódź                 116.00   1392   12
  85 Krzysztof    Noskowicz            Toruń                112.42   1349   12
  86 Artur        Tomczyk              Piła                 111.17   1334   12
  87 Marcin       Skowron              Zabrze               109.83   1318   12
  88 Paweł        Kasprzak             Warszawa             108.83   1306   12
  89 Artur        Irzyk                Kraków               107.50   1290   12
  90 Marcin       Królak               Warszawa             106.75   1281   12
  91 Jacek        Lewiński             Wrocław              106.08   1273   12
  92 Robert       Kaciński             Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
  93 Paweł        Gajda                Ostrów Wielkopolski  104.33   1252   12
  94 Leszek       Owsianko             Warszawa             102.33   1228   12
  95 Tomasz       Lempart              Kraków                99.00   1188   12
  96 Tomasz       Ciejka               Kraków                98.92   1187   12
  97 Ewa          Majewska             Nowa Sól              98.92   1187   12
  98 Adam         Czyściak             Legnica               98.75   1185   12
  99 Andrzej      Kroc                 Łódź                  96.67   1160   12
 100 Bartosz      Orłowski             Bytom                 96.00   1152   12
 101 Dorota       Ryś                  Warszawa              95.67   1148   12
 102 Grzegorz     Sokołowski           Słupsk                95.00   1140   12
 103 Rafał        Mirowski             Częstochowa           94.92   1139   12
 104 Bartłomiej   Dalecki              Rumia                 94.83   1138   12
 105 Tomasz       Juśkiewicz           Łódź                  94.42   1133   12
 106 Radosław     Wróblewski           Mielec                94.33   1132   12
 107 Mirosław     Sztukiert            Gdańsk                94.25   1131   12
 108 Anna         Arana                Warszawa              93.17   1118   12
 109 Paweł        Byczyński            Bydgoszcz             92.67   1112   12
 110 Patryk       Pytlak               Kielce                90.92   1091   12
 111 Grzegorz     Tecław               Poznań                90.83   1090   12
 112 Izabela      Kurszewska           Białystok             89.92   1079   12
 113 Piotr        Morawski             Gdańsk                89.83   1078   12
 114 Stanisław    Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 115 Michał       Karwacki             Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 116 Małgorzata   Górska               Bydgoszcz             88.83   1066   12
 117 Michał       Kołodziejczyk        Ostróda               88.75   1065   12
 118 Michał       Zdanowicz            Lublin                88.58   1063   12
 119 Ewa          Jobs                 Ostróda               87.58   1051   12
 120 Edward       Smołka               Zabrze                87.42   1049   12
 121 Katarzyna    Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 122 Mirosław     Grafiński            Brodnica              86.67   1040   12
 123 Piotr        Grzybała             Tarnów                86.33   1036   12
 124 Anna         Skudlarska           Wrocław               86.17   1034   12
 125 Zbigniew     Niedźwiedź           Lublin                86.08   1033   12
 126 Tomasz       Jopek                Wrocław               85.83   1030   12
 127 Anna         Paradowska           Wejherowo             85.08   1021   12
 128 Joanna       Rubaj                Lublin                84.75   1017   12
 129 Zygmunt      Sołtysiak            Piastów               80.67    968   12
 130 Sławomir     Czyżewski            Poznań                80.33    964   12
 131 Wojciech     Wąs                  Warszawa              79.58    955   12
 132 Sławomir     Szymański            Dobrzelin             78.17    938   12
 133 Tomasz       Ulrych               Tychy                 77.58    931   12
 134 Adrian       Majewski             Nowa Sól              77.33    928   12
 135 Stanisław    Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 136 Przemysław   Kurszewski           Białystok             72.00    864   12
 137 Marcin       Rogowski             Nowe Miasto Lubawsk   69.42    833   12
 138 Adam         Graczyk              Nowe Miasto Lubawsk   68.42    821   12
 139 Filip        Dalecki              Rumia                 61.33    736   12
 140 Jan          Damer                Lublin               140.09   1541   11
 141 Grzegorz     Wilk                 Kraków               104.00   1144   11
 142 Piotr        Adamczyk             Tarnów               101.64   1118   11
 143 Jakub        Ciesielski           Poznań                96.82   1065   11
 144 Paweł        Łęcki                Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 145 Joanna       Musiał               Słupsk                90.45    995   11
 146 Anna         Mikuć                Wrocław               89.82    988   11
 147 Eliza        Krasna               Rumia                 88.82    977   11
 148 Przemysław   Załęcki              Wałbrzych             88.45    973   11
 149 Jadwiga      Niedźwiedź           Lublin                85.36    939   11
 150 Katarzyna    Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 151 Paweł        Pędzisz              Lipiany               81.18    893   11
 152 Szymon       Pobudkiewicz         Warszawa              80.91    890   11
 153 Sylwia       Bil                  Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 154 Paweł        Górski               Bydgoszcz             80.18    882   11
 155 Lucjan       Kaczmarek            Bydgoszcz             80.09    881   11
 156 Katarzyna    Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 157 Teresa       Zalewska             Racibórz              78.73    866   11
 158 Jacek        Nowakowski           Bydgoszcz             78.00    858   11
 159 Jacek        Mania                Bielsko Biała         77.64    854   11
 160 Marta        Zacharska            Słupsk                73.73    811   11
 161 Marcin       Glazik               Bydgoszcz             72.00    792   11
 162 Barbara      Szymańska            Gdańsk                72.00    792   11
 163 Bartosz      Białecki             Solec Kujawski        71.82    790   11
 164 Dariusz      Gątarski             Rzeszów               71.27    784   11
 165 Tomasz       Olędzki              Warszawa              71.00    781   11
 166 Marcin       Szopowski            Chojnów               71.00    781   11
 167 Adam         Machnio              Lipiany               70.64    777   11
 168 Olaf         Czubla               Łódź                  70.27    773   11
 169 Małgorzata   Czart                Olsztyn               70.18    772   11
 170 Grzegorz     Roszak               Poznań                70.18    772   11
 171 Dorota       Krzyżaniak           Słupsk                70.00    770   11
 172 Andrzej      Bobik                Chojnów               68.82    757   11
 173 Margarita    Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 174 Ryszard      Czarniewski          Lipiany               62.73    690   11
 175 Krzysztof    Krause               Poznań                60.18    662   11
 176 Grzegorz     Wielgoszewski        Wrocław               59.91    659   11
 177 Tadeusz      Szemryk              Słupsk                59.64    656   11
 178 Gniewomir    Białek               Dębica                56.45    621   11
 179 Anna         Peschak              Kraków                53.55    589   11
 180 Katarzyna    Steglińska           Częstochowa           53.00    583   11
 181 Jarosław     Kordalski            Lublin               128.60   1286   10
 182 Barbara      Orzeł                Nowe Miasto Lubawsk  111.10   1111   10
 183 Anna         Zachorowska-Mazurkiewicz Zabrze               105.50   1055   10
 184 Paweł        Górny                Lublin                87.40    874   10
 185 Anna         Kwaśniak             Częstochowa           83.30    833   10
 186 Grzegorz     Kaczmarek            Bydgoszcz             72.70    727   10
 187 Simona       Pietrzak             Chojnów               72.70    727   10
 188 Martyna      Kulczyńska           Ostróda               63.90    639   10
 189 Zbigniew     Kosewski             Szczecin              63.10    631   10
 190 Monika       Kozłowska            Warszawa              53.10    531   10
 191 Daria        Ślusarczyk           Chojnów               52.00    520   10
 192 Paweł        Kamionka             Szczecin             109.11    982    9
 193 Jarosław     Soborak              Warszawa             107.56    968    9
 194 Jarosław     Karwacki             Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 195 Grzegorz     Gardynik             Warszawa              98.33    885    9
 196 Jacek        Panek                Warszawa              97.22    875    9
 197 Anna         Bielaszka            Nowe Miasto Lubawsk   65.78    592    9
 198 Paula        Nowak                Szczecin              63.00    567    9
 199 Lucjan       Boroś                Gdańsk                99.62    797    8
 200 Jacek        Taczalski            Szczecin              90.38    723    8
 201 Iza          Kraj                 Warszawa              66.88    535    8
 202 Martyna      Białobrzewska        Gdynia                50.00    400    8
 203 Łukasz       Homa                 Bielsko Biała        139.29    975    7
 204 Janusz       Grodzki              Łódź                 131.14    918    7
 205 Maciej       Mizgier              Gdańsk               114.14    799    7
 206 Janusz       Kasza                Kraków               100.86    706    7
 207 Małgorzata   Koprowska            Pabianice             98.43    689    7
 208 Anita        Bruska               Gdynia                93.86    657    7
 209 Czesław      Kozak                Częstochowa           93.43    654    7
 210 Adam         Pieńkowski           Rumia                 82.29    576    7
 211 Adam         Sulejewski           Kraków                68.86    482    7
 212 Tomasz       Leszczyński          Częstochowa           66.29    464    7
 213 Kamil        Kozłowski            Częstochowa           65.57    459    7
 214 Sylwia       Buks                 Warszawa              57.00    399    7
 215 Maciej       Kwiatkowski          Częstochowa           54.29    380    7
 216 Piotr        Niegowski            Ostróda               52.43    367    7
 217 Wojciech     Olejarczyk           Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 218 Andrzej      Chylewski            Poznań               140.17    841    6
 219 Wojciech     Morawski             Gliwice              125.83    755    6
 220 Bartosz      Skórniewski          Warszawa             118.67    712    6
 221 Michał       Krzemień             Kraków               108.67    652    6
 222 Mikołaj      Bednarek             Warszawa             104.17    625    6
 223 Krzysztof    Duda                 Pszczyna             102.50    615    6
 224 Tomasz       Szepczyński          Kraków                87.00    522    6
 225 Tomasz       Lus                  Piła                  86.17    517    6
 226 Karol        Tokarczyk            Warszawa              86.17    517    6
 227 Sylwia       Orłowska             Warszawa              85.67    514    6
 228 Leszek       Orłowski             Warszawa              85.33    512    6
 229 Anna         Czarnecka            Zgierz                75.50    453    6
 230 Grzegorz     Olszewski            Augustów              71.50    429    6
 231 Adrian       Przybylski           Częstochowa           70.00    420    6
 232 Daniel       Zyśk                 Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 233 Ewelina      Stankiewicz          Elbląg                69.50    417    6
 234 Michał       Gołębiowski          Warszawa              69.33    416    6
 235 Rafał        Marks                Warszawa              69.33    416    6
 236 Łukasz       Degórski             Warszawa              69.00    414    6
 237 Paweł        Błędowski            Częstochowa           68.17    409    6
 238 Rafał        Wesołowski           Warszawa              68.00    408    6
 239 Robert       Buciak               Szczecin              67.83    407    6
 240 Anna         Kosińska             Lewin Brzeski         67.50    405    6
 241 Patryk       Pajdzik              Lipiany               55.50    333    6
 242 Wojciech     Bochra               Lublin                53.00    318    6
 243 Krzysztof    Dalka                Bytów                 52.00    312    6
 244 Ewa          Wink                 Warszawa              51.83    311    6
 245 Dawid        Mońko                Wrocław               51.33    308    6
 246 Andrzej      Stańczyk             Kraków               135.00    675    5
 247 Sebastian    Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 248 Jacek        Gasik                Warszawa              93.60    468    5
 249 Piotr        Jachimowicz          Warszawa              80.60    403    5
 250 Zygmunt      Korga                Zabrze                76.00    380    5
 251 Paweł        Morga                Warszawa              76.00    380    5
 252 Piotr        Tymoszuk             Warszawa              75.60    378    5
 253 Joanna       Kula                 Częstochowa           74.80    374    5
 254 Jacek        Szczap               Warszawa              74.60    373    5
 255 Elżbieta     Korga                Zabrze                74.40    372    5
 256 Zbigniew     Szepczyński          Kraków                73.40    367    5
 257 Monika       Kulawiak             Warszawa              72.80    364    5
 258 Krzysztof    Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 259 Justyna      Syrek                Częstochowa           71.60    358    5
 260 Marzena      Poklikajew           Pruszków              64.40    322    5
 261 Elżbieta     Paszkowska           Warszawa              56.40    282    5
 262 Andrzej      Nagwizda             Kraków                53.60    268    5
 263 Anna         Mencina              Warszawa              53.40    267    5
 264 Edyta        Gomułka              Częstochowa           50.80    254    5
 265 Tatiana      Drzycimska           Wrocław              118.25    473    4
 266 Michał       Elmerych             Szczecin             105.00    420    4
 267 Agata        Gnabasik             Poznań                82.50    330    4
 268 Piotr        Konopka              Ostróda               80.50    322    4
 269 Krzysztof    Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 270 Maria        Majos                Warszawa              77.75    311    4
 271 Piotr        Michałek             Warszawa              76.00    304    4
 272 Magdalena    Majos                Warszawa              75.00    300    4
 273 Władysław    Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 274 Wojciech     Łysak                Sosnowiec             50.25    201    4
 275 Piotr        Jakimowicz           Poznań               150.00    450    3
 276 Dominik      Loch                 Częstochowa          119.67    359    3
 277 Piotr        Jach                 Łódź                 116.67    350    3
 278 Edward       Salamon              Bytom                 94.67    284    3
 279 Grzegorz     Wiączkowski          Wrocław               93.33    280    3
 280 Sławomir     Budek                Warszawa              87.00    261    3
 281 Elżbieta     Kukla                Częstochowa           85.33    256    3
 282 Anna         Majos                Warszawa              83.33    250    3
 283 Agnieszka    Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 284 Jolanta      Turzańska            Zabrze                57.33    172    3
 285 Piotr        Pyzel                Warszawa              57.00    171    3
 286 Miłosz       Borowski             Bielsko Biała         55.33    166    3
 287 Eryk         Białecki             Warszawa              54.67    164    3
 288 Iwo          Sobczyk              Bielsko Biała         54.67    164    3
 289 Aleksandra   Franaszczyk          Łódź                  54.33    163    3
 290 Piotr        Prokopczuk           Warszawa              54.00    162    3
 291 Teresa       Prokopczuk           Warszawa              54.00    162    3
 292 Joanna       Słapińska            Olsztyn               50.00    150    3
 293 Irena        Rokosz               Bielsko Biała        117.50    235    2
 294 Paweł        Graczykowski         Łódź                 109.00    218    2
 295 Arkadiusz    Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 296 Stefan       Tomaszczyk           Dębno                102.50    205    2
 297 Barbara      Belof                Polkowice            100.00    200    2
 298 Mirosław     Rokosz               Bielsko Biała        100.00    200    2
 299 Anna         Żyła                 Wrocław              100.00    200    2
 300 Jadwiga      Szkudlarek           Pabianice             59.50    119    2
 301 Tina         Policińska           Częstochowa           58.00    116    2
 302 Sławomir     Kurkiewicz           Warszawa              57.50    115    2
 303 Tomasz       Molenda              Szczecin              57.50    115    2
 304 Kamil        Piskorz              Piastów               57.00    114    2
 305 Cezary       Bajorek              Bydgoszcz             55.00    110    2
 306 Izabela      Dudek                Częstochowa           54.50    109    2
 307 Wojciech     Knypiński            Bydgoszcz             54.50    109    2
 308 Izabela      Redlińska            Warszawa              53.00    106    2
 309 Andrzej      Żak                  Kraków                53.00    106    2
 310 Janusz       Naumowicz            Rumia                 52.00    104    2
 311 Damian       Więciorkowski        Częstochowa           52.00    104    2
 312 Krzysztof    Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 313 Grzegorz     Orzeł                Nowe Miasto Lubawsk   50.50    101    2
 314 Ewa          Gajkowska            Warszawa              50.00    100    2
 315 Maciej       Leszczyński          Łódź                  50.00    100    2
 316 Radosław     Leszczyński          Łódź                  50.00    100    2
 317 Sylwia       Skokowska            Chojnów               50.00    100    2
 318 Anna         Szczotka             Bielsko Biała        150.00    150    1
 319 Jagoda       Żbikowska            Warszawa             150.00    150    1
 320 Magdalena    Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 321 Andrzej      Szkocki              Szczecin              66.00     66    1
 322 Agnieszka    Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 323 Marek        Kasprzak             Częstochowa           53.00     53    1
 324 Kinga        Bossy                Poznań                50.00     50    1
 325 Barbara      Graczykowska         Łódź                  50.00     50    1
 326 Agata        Majos                Warszawa              50.00     50    1
 327 Rafał        Tyc                  Bielsko Biała         50.00     50    1
 328 Michał       Adamczyk             TVP Wiadomości       100.00      0    0
 329 Franciszek   Adamski              Katowice             100.00      0    0
 330 Andrzej      Adamski              Warszawa             100.00      0    0
 331 Jerzy        Banasiak             Radom                100.00      0    0
 332 Damian       Bancerz              Trawniki             100.00      0    0
 333 Mieszko      Bartczak             Łódź                 100.00      0    0
 334 Bartłomiej   Bednarski            Łódź                 100.00      0    0
 335 Roksana      Bereza               Puławy               100.00      0    0
 336 Zuzia        Berlińska            Piastów              100.00      0    0
 337 Mira         Berthold             Karpacz              100.00      0    0
 338 Dariusz      Berthold             Karpacz              100.00      0    0
 339 Konrad       Białas               Częstochowa          100.00      0    0
 340 Joanna       Białek               Puławy               100.00      0    0
 341 Maksymilian  Bochenek             Mielec               100.00      0    0
 342 Anna         Bogatyńska           Kraków               100.00      0    0
 343 Dariusz      Bojarski             Szczecin             100.00      0    0
 344 Paweł        Borucki              Bydgoszcz            100.00      0    0
 345 Patrycja     Bosak                Bydgoszcz            100.00      0    0
 346 Paweł        Bulaszewski          Warszawa             100.00      0    0
 347 Irena        Bura                 Lubin                100.00      0    0
 348 Jędrzej      Burakiewicz          Warszawa             100.00      0    0
 349 Jozef        Burzynski            Ełk                  100.00      0    0
 350 Józef        Burzyński            Ełk                  100.00      0    0
 351 Marcin       Chłopaś              Radiostacja          100.00      0    0
 352 Stefan       Czarnecki            Pruszków             100.00      0    0
 353 Jan          Czarzasty            Warszawa             100.00      0    0
 354 Ewa          Czerwoniec           Warszawa             100.00      0    0
 355 Marek        Czerwonka            Kraków               100.00      0    0
 356 Michał       Czyż                 Łódź                 100.00      0    0
 357 Dagna        Damuć                Trawniki             100.00      0    0
 358 Pawel        Dawidson             Częstochowa          100.00      0    0
 359 Michał       Derlacki             Warszawa             100.00      0    0
 360 Joanna       Dominiak             Szczecin             100.00      0    0
 361 Milena       Domino               Trawniki             100.00      0    0
 362 Marek        Dubek                Warszawa             100.00      0    0
 363 Leszek       Dys                  Olsztyn              100.00      0    0
 364 Anna         Dyś                  Wrocław              100.00      0    0
 365 Michał       Dziedziński          Łódź                 100.00      0    0
 366 Dominika     Długosz              TVP Wiadomości       100.00      0    0
 367 Izabela      Estko                Częstochowa          100.00      0    0
 368 Marcin       Flegier              Warszawa             100.00      0    0
 369 Paweł        Fraś                 Kraków               100.00      0    0
 370 Mariusz      Gancarczyk           Mielec               100.00      0    0
 371 Artur        Gawroński            Halinów              100.00      0    0
 372 Ewa          Gałecka              Łódź                 100.00      0    0
 373 Maciej       Gałecki              Łódź                 100.00      0    0
 374 Jerzy        Giersz               Szczecin             100.00      0    0
 375 Społeczne    Gimn.I               Warszawa             100.00      0    0
 376 Michał       Gniazdowski          Łódź                 100.00      0    0
 377 Justyna      Grabska              Warszawa             100.00      0    0
 378 Bolesław     Gruszczyński         Gdynia               100.00      0    0
 379 Adam         Grzona               Toruń                100.00      0    0
 380 Paweł        Gudaczewski          Ostróda              100.00      0    0
 381 Witold       Gwóźdź               Warszawa             100.00      0    0
 382 Sylwia       Hardej               Szczecin             100.00      0    0
 383 Gabriela     Hofman               Łódź                 100.00      0    0
 384 LO           Im.St.Wyspiańskiego  Łódź                 100.00      0    0
 385 Krzysztof    Iwanek               Warszawa             100.00      0    0
 386 Szymon       Jachimek             Gdynia               100.00      0    0
 387 Adrian       Jakuboze             Warszawa             100.00      0    0
 388 Karol        Jankowski            Warszawa             100.00      0    0
 389 Witold       Jankowski            Warszawa             100.00      0    0
 390 Elżbieta     Jaskuła              Zielona Góra         100.00      0    0
 391 Andrzej      Jeszke               Gdańsk               100.00      0    0
 392 Marian       Jurkowski            Knurów               100.00      0    0
 393 Robert       Kacinski             Kazimierza Wielka    100.00      0    0
 394 Czesław      Kaciński             Kazimierza Wielka    100.00      0    0
 395 Bartek       Kaczanowski          Szczecin             100.00      0    0
 396 Artur        Kaczmarski           Warszawa             100.00      0    0
 397 Paweł        Kamiński             Bydgoszcz            100.00      0    0
 398 Bogdan       Karaim               Kety                 100.00      0    0
 399 Marta        Karpińska            Warszawa             100.00      0    0
 400 Joanna       Kiełpińska           Bydgoszcz            100.00      0    0
 401 Koniec       Kisielu              Wawa                 100.00      0    0
 402 Mirosław     Kobyliński           Warszawa             100.00      0    0
 403 Marcin       Kobyliński           Bielsk Podlaski      100.00      0    0
 404 Małgorzata   Koczorowska          Gorzów Wielkopolski  100.00      0    0
 405 Damian       Korsak               Gorzów Wlielkopolsk  100.00      0    0
 406 Kamila       Kosińska             Warszawa             100.00      0    0
 407 Krzysztof    Kozak                Warszawa             100.00      0    0
 408 Jakub        Kozlowski            Warszawa             100.00      0    0
 409 Patrycja     Kozłowska            Łódź                 100.00      0    0
 410 Adam         Kozłowski            Radom                100.00      0    0
 411 Bartłomiej   Kozłowski            Radom                100.00      0    0
 412 Paweł        Kozłowski            Warszawa             100.00      0    0
 413 Stanisław    Kozłowski            Biała Podlaska       100.00      0    0
 414 Roksana      Kościółek            Kraków               100.00      0    0
 415 Zbigniew     Kryszczulas          Kołobrzeg            100.00      0    0
 416 Joanna       Krzeszewska          Łódź                 100.00      0    0
 417 Urszula      Kubicka              Inowrocław           100.00      0    0
 418 Dorota       Kucharska            Warszawa             100.00      0    0
 419 Magda        Kucharska            Bytom                100.00      0    0
 420 Krzysztof    Kula                 Gdańsk               100.00      0    0
 421 Mateusz      Kulik                Katowice             100.00      0    0
 422 Krzysztof    Kurowski             Łódź                 100.00      0    0
 423 Ireneusz     Kurzok               Mikołów              100.00      0    0
 424 Piotr        Kusa                 Warszawa             100.00      0    0
 425 Małgorzata   Kłos                 Gdańsk               100.00      0    0
 426 II           LO                   Częstochowa          100.00      0    0
 427 I            LO                   Łódź                 100.00      0    0
 428 VI           LO                   Łódź                 100.00      0    0
 429 Wiktoria     Lech                 Tychy                100.00      0    0
 430 Darek        Leśniak              Rumia                100.00      0    0
 431 Artur        Libich               Łódź                 100.00      0    0
 432 Sławomira    Loch                 Bydgoszcz            100.00      0    0
 433 Ewa          Lożyńska             Piastów              100.00      0    0
 434 Hanna        Lożyńska             Piastów              100.00      0    0
 435 Joanna       Maciejewska          Biała Podlaska       100.00      0    0
 436 Michał       Maciątek             Warszawa             100.00      0    0
 437 Agnieszka    Madej                Warszawa             100.00      0    0
 438 Radosław     Majkut               Szczecin             100.00      0    0
 439 Jadwiga      Majstryszyn          Warszawa             100.00      0    0
 440 Jacek        Marcinkowski         Świeszyno            100.00      0    0
 441 Grzegorz     Marek                Warszawa             100.00      0    0
 442 Sebastian    Markiewicz           Warszawa             100.00      0    0
 443 Krzysztof    Marynowski           Łódź                 100.00      0    0
 444 Karolina     Matysiak             Kraków               100.00      0    0
 445 Sylwia       Michalik             Dąbrowa Górnicza     100.00      0    0
 446 Jacek        Michalski            Bielsko Biała        100.00      0    0
 447 Grzegorz     Miecugow             Warszawa             100.00      0    0
 448 Piotr        Milczarek            Łódź                 100.00      0    0
 449 Michał       Mionskowski          Szczecin             100.00      0    0
 450 Krzysztof    Mocek                Warszawa             100.00      0    0
 451 Paweł        Mogielnicki          Warszawa             100.00      0    0
 452 Paweł        Mojsik               Bielsk Podlaski      100.00      0    0
 453 Marzena      Mroziak              Warszawa             100.00      0    0
 454 Maciej       Natorff              Mińsk Maz.           100.00      0    0
 455 Paweł        Nguyen               Warszawa             100.00      0    0
 456 Dorota       Niedbała             Warszawa             100.00      0    0
 457 Karol        Nogajewski           Łódź                 100.00      0    0
 458 Paweł        Nosowski             Warszawa             100.00      0    0
 459 Robert       Nowak                Gorzów Wlielkopolski 100.00      0    0
 460 Małgorzata   Nowicka              Biała Podlaska       100.00      0    0
 461 Gimnazjum    Nr                   Bydgoszcz            100.00      0    0
 462 Stanisław    Ochot                Katowice             100.00      0    0
 463 Magdalena    Ochot                Katowice             100.00      0    0
 464 Tadeusz      Olenderek            Katowice             100.00      0    0
 465 Adam         Ossowski             Bydgoszcz            100.00      0    0
 466 Romuald      Owczarek             Wałbrzych            100.00      0    0
 467 Karolina     Palmowska            Włocławek            100.00      0    0
 468 Beata        Pasek                Warszawa             100.00      0    0
 469 Adam         Paszek               Tarnowskie Góry      100.00      0    0
 470 Justyna      Pawlak               Warszawa             100.00      0    0
 471 Marek        Penszko              Warszawa             100.00      0    0
 472 Konrad       Piasecki             Warszawa             100.00      0    0
 473 Arkadiusz    Piasek               PC World Komputer    100.00      0    0
 474 Agnieszka    Piskorz              Kraków               100.00      0    0
 475 Małgorzata   Plata                Rumia                100.00      0    0
 476 Małgorzata   Pluszyńska           Jasienica            100.00      0    0
 477 Maria        Pobieżyńska          Warszawa             100.00      0    0
 478 Szkoła       Podstawowa           Puławy               100.00      0    0
 479 Monika       Pokorniecka          Bydgoszcz            100.00      0    0
 480 Marcin       Pomorski             Warszawa             100.00      0    0
 481 Sebastian    Postek               Łódź                 100.00      0    0
 482 Michał       Pryzowicz            Bielsk Podlaski      100.00      0    0
 483 Beata        Próchniak            Bielsko Biała        100.00      0    0
 484 Dariusz      Próchniak            Bielsko Biała        100.00      0    0
 485 Gimnazjum    Publiczne            Trawniki             100.00      0    0
 486 Edward       Puchałka             Bielsko Biała        100.00      0    0
 487 Jarosław     Puchałka             Bielsko Biała        100.00      0    0
 488 Marcin       Roszkowski           Warszwa              100.00      0    0
 489 Grzegorz     Rożniewski           Mielec               100.00      0    0
 490 Stanisław    Rydzik               Warszawa             100.00      0    0
 491 Zespół       SZk.Ogóln.Nr.6       Bydgoszcz            100.00      0    0
 492 Marek        Salamon              Bytom                100.00      0    0
 493 Witalis      Sapis                Słupsk               100.00      0    0
 494 Jerzy        Siadak               Szczecin             100.00      0    0
 495 Władysław    Sikorski             Bytom                100.00      0    0
 496 Roman        Sikorski             Kobylnica            100.00      0    0
 497 Jacek        Skorek               Puławy               100.00      0    0
 498 Magdalena    Skowrońska           Szczecin             100.00      0    0
 499 Adrian       Skowroński           Bydgoszcz            100.00      0    0
 500 Marcin       Skrzyniarz           Warszawa             100.00      0    0
 501 Remigiusz    Skwarek              Bydgoszcz            100.00      0    0
 502 Mariusz      Sobania              Ośno Lubuskie        100.00      0    0
 503 Krzysztof    Sobolewski           Piastów              100.00      0    0
 504 Mateusz      Sowa                 Pruszków             100.00      0    0
 505 Ireneusz     Sołoniewicz          Pułtusk              100.00      0    0
 506 Monika       Stawska              Warszawa             100.00      0    0
 507 Leszek       Stecuła              Bytom                100.00      0    0
 508 Kinga        Stecuła              Bytom                100.00      0    0
 509 Irena        Stefaniak            Biała Podlaska       100.00      0    0
 510 Anna         Swoboda              Wałbrzych            100.00      0    0
 511 Marek        Swoboda              Wałbrzych            100.00      0    0
 512 Wieńczysław  Syguda               Częstochowa          100.00      0    0
 513 Przemysław   Szczepaniak          Szczecin             100.00      0    0
 514 Zespół       Szkół                Bydgoszcz            100.00      0    0
 515 Małgorzata   Szmat                Koszalin             100.00      0    0
 516 Dorota       Szmidt               Łódź                 100.00      0    0
 517 Sławomir     Szpyrko              Gdynia               100.00      0    0
 518 Tomasz       Szymański            Gorzów Wlielkopolski 100.00      0    0
 519 Rafał        Szymeczko            Gdynia               100.00      0    0
 520 Robert       Szymeczko            Gdynia               100.00      0    0
 521 Arek         Sółkowski            Ostróda              100.00      0    0
 522 Rafal        Talaj                Częstochowa          100.00      0    0
 523 Mariola      Talaj                Częstochowa          100.00      0    0
 524 Kamila       Tarnacka             Rumia                100.00      0    0
 525 Andrzej      Tałaj                Częstochowa          100.00      0    0
 526 Mirosław     Tokarski             Koszalin             100.00      0    0
 527 Paweł        Tomaszewski          Pruszków             100.00      0    0
 528 Tomasz       Tomiczek             Częstochowa          100.00      0    0
 529 Maciej       Trybuszewski         Zarki-Letnisko       100.00      0    0
 530 Artur        Tyl                  Częstochowa          100.00      0    0
 531 Katarzyna    Tyrol                Katowice             100.00      0    0
 532 Weronika     Tyrpa                Bydgoszcz            100.00      0    0
 533 Mirosław     Usidus               Warszawa             100.00      0    0
 534 Tomasz       Waloszczyk           Warszawa             100.00      0    0
 535 Marzena      Wasiluk              Szczecin             100.00      0    0
 536 Adam         Winiczenko           Warszawa             100.00      0    0
 537 Artur        Witczak              Włocławek            100.00      0    0
 538 Bogdan       Witek                Koszalin             100.00      0    0
 539 Agnieszka    Wiśniewska           Inowrocław           100.00      0    0
 540 Marek        Wojtczak             Piastów              100.00      0    0
 541 Marta        Wołoszynowska        Bydgoszcz            100.00      0    0
 542 Bogusław     Wróbel               Łódź                 100.00      0    0
 543 Agnieszka    Wysocka              Warszawa             100.00      0    0
 544 Paweł        Wąsowicz             Szczecin             100.00      0    0
 545 Ireneusz     Zajdler              Puławy               100.00      0    0
 546 Krzysztof    Zakrocki             Szczecin             100.00      0    0
 547 Mateusz      Zalega               Łódź                 100.00      0    0
 548 Marcin       Zieliński            Warszawa             100.00      0    0
 549 Wojciech     Zieliński            Szczecin             100.00      0    0
 550 Cyprian      Ziąbski              Warszawa             100.00      0    0
 551 Ewelina      Zięba                Wrocław              100.00      0    0
 552 Renata       Ziółkowska           Gdynia               100.00      0    0
 553 Agnieszka    Zuziak               Kraków               100.00      0    0
 554 Natalia      Zwolińska            Warszawa             100.00      0    0
 555 Danuta       Zyśko                Warszawa             100.00      0    0
 556 Piotr        Śmietanka            Warszawa             100.00      0    0
 557 Krzysztof    Śniadach             Rumia                100.00      0    0
 558 Tomasz       Łagutko              Ośno Lubuskie        100.00      0    0
 559 Edmund       Łagutko              Ośno Lubuskie        100.00      0    0
 560 Tatiana      Łubniewicz           Łódź                 100.00      0    0
 561 Tomasz       Łącki                Pruszków             100.00      0    0
 562 Aurelia      Żmuda                Lubin                100.00      0    0
 563 Grażyna      Żol                  Lubin                100.00      0    0
 564 Barbara      Żydaczewska          Lubin                100.00      0    0
 565 Ryszard      Żydaczewski          Lubin                100.00      0    0
 566 Maciej       Żłobiński            Katowice             100.00      0    0
 567 Joanna       Ćwiertka             Kraków               100.00      0    0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie