Inowrocław 6
kwietnia
Inowrocław 6- 7 kwietnia VI Mistrzostwa KujawGrand Prix 2002
Kraków13
kwietnia
Kraków 13-14 kwietnia VI Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2002
Lipiany27
kwietnia
Lipiany 27-28 kwietnia II Turniej o Puchar Radia Plus
VI Mistrzostwa Krakowa13 - 14 kwietnia 2002 — VI Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Krakowa Kraków, 13 - 14 kwietnia 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 10,0 4807
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 9,0 5065
 3. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 9,0 4864
 4. Stanisław Gasik (Warszawa) 9,0 4522
 5. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 9,0 4463
 6. Paweł Dawidson (Częstochowa) 8,5 4947
 7. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8,0 4773
 8. Beata Madej (Lublin) 8,0 4657
 9. Maciej Czupryniak (Milanówek) 8,0 4522
 10. Justyna Fugiel (Sandomierz) 8,0 4516

 81 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Krakowa
IV Mistrzostwa Krakowa
I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 14 Kwi 2002

VI Mistrzostwa Krakowa

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Mateusz Żbikowski      132 Warszawa             4807          10.0
  2 Tomasz Zwoliński       140 Warszawa             5065           9.0
  3 Mariusz Skrobosz       136 Warszawa             4864           9.0
  4 Stanisław Gasik        119 Warszawa             4522           9.0
  5 Aleksandra Merklejn    117 Szczecin             4463           9.0
  6 Paweł Dawidson         139 Częstochowa          4947           8.5
  7 Dariusz Banaszek       139 Warszawa             4773           8.0
  8 Beata Madej            111 Lublin               4657           8.0
  9 Maciej Czupryniak      136 Milanówek            4522           8.0
 10 Justyna Fugiel         113 Sandomierz           4516           8.0
 11 Wojciech Zemło         129 Łódź                 4454           8.0
 12 Stanisław Ochot        115 Katowice             4351           8.0
 13 Anna Kowalska          120 Bielsko Biała        4343           8.0
 14 Wojciech Usakiewicz    136 Warszawa             4791           7.0
 15 Kamil Górka            128 Łęczna               4707           7.0
 16 Karol Wyrębkiewicz     132 Łódź                 4611           7.0
 17 Mariusz Wrześniewski   128 Warszawa             4584           7.0
 18 Magdalena Merklejn     118 Szczecin             4554           7.0
 19 Małgorzata Sulejewska  100 Kraków               4476           7.0
 20 Joanna Juszczak        100 Warszawa             4455           7.0
 21 Małgorzata Kania       132 Milanówek            4374           7.0
 22 Maciej Gałecki         120 Łódź                 4360           7.0
 23 Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa             4310           7.0
 24 Jerzy Matyasik         117 Kraków               4278           7.0
 25 Adam Jurkowski         100 Knurów               4133           7.0
 26 Marcin Figiel          100 Zawichost            4243           6.5
 27 Sławomir Nosek         130 Mielec               4561           6.0
 28 Grażyna Furman         101 Sosnowiec            4502           6.0
 29 Stefan Dawidson        109 Częstochowa          4399           6.0
 30 Grzegorz Matysiak      110 Kraków               4347           6.0
 31 Arkadiusz Jaworski     100 Tychy                4342           6.0
 32 Roman Figiel           108 Zawichost            4339           6.0
 33 Katarzyna Żuławska     108 Katowice             4329           6.0
 34 Irena Ficak            100 Mielec               4217           6.0
 35 Maciej Zięba           104 Wrocław              4159           6.0
 36 Stanisław Harat        104 Kęty                 4110           6.0
 37 Piotr Wojciekiewicz    100 Katowice             4098           6.0
 38 Bożena Matysiak        102 Kraków               3867           6.0
 39 Jarosław Puchalski     109 Łódź                 3850           6.0
 40 Andrzej Gostomski      100 Łódź                 4000           5.5
 41 Radosław Konca         131 Warszawa             4423           5.0
 42 Robert Kaciński        100 Kazimierza Wielka    4412           5.0
 43 Jerzy Paszek           105 Tarnowskie Góry      4320           5.0
 44 Krzysztof Pypno        114 Gliwice              4316           5.0
 45 Andrzej Rechowicz      124 Katowice             4273           5.0
 46 Andrzej Rakoczy        100 Kraków               4163           5.0
 47 Paweł Opyc             100 Warszawa             4028           5.0
 48 Sławomir Kucia         100 Kraków               3987           5.0
 49 Radosław Wróblewski    100 Mielec               3976           5.0
 50 Dawid Boczoń           100 Zakopane             3913           5.0
 51 Beata Piotrowska       104 Łódź                 2090           5.0
 52 Piotr Ingling          100 Warszawa             3829           4.5
 53 Paweł Florek           100 Nowa Wieś Wielka     3782           4.5
 54 Mariusz Makuch         100 Zator                4099           4.0
 55 Renata Kowalska        117 Bielsko Biała        4071           4.0
 56 Stanisław Stanek       100 Olkusz               4065           4.0
 57 Robert Drózd           100 Wesoła               3668           4.0
 58 Katarzyna Niedźwiedź   100 Lublin               3617           4.0
 59 Paweł Kapela           100 Kraków               3493           4.0
 60 Piotr Rosół            107 Warszawa             2641           4.0
 61 Joanna Kubik           100 Częstochowa          2314           4.0
 62 Lucyna Korga           107 Zabrze               1863           4.0
 63 Grzegorz Pukniel       101 Lublin               1682           4.0
 64 Zygmunt Skwarek        100 Katowice             1592           4.0
 65 Jacek Rzepa            100 Tychy                3739           3.5
 66 Iwona Baran            100 Kraków               3570           3.5
 67 Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ            3680           3.0
 68 Jacek Pietruszka       131 Kraków               2591           3.0
 69 Renata Rosół           100 Warszawa             2435           3.0
 70 Janusz Kasza           100 Kraków               2113           3.0
 71 Jerzy Luter            111 Bytom                1833           3.0
 72 Dorota Ziembowicz      100 Gliwice              1827           3.0
 73 Piotr Madej            100 Lublin               3609           2.5
 74 Tomasz Sulejewski      100 Kraków               3271           2.5
 75 Jarosław Wypart        100 Częstochowa          2097           2.5
 76 Lech Rawski            100 Kraków               1200           2.5
 77 Ewa Strzelczyk         100 Warszawa             2184           1.0
 78 Andrzej Lożyński       116 Piastów               390           1.0
 79 Anna Peschak           100 Kraków               2838           0.5
 80 Paweł Ochot            100 Katowice             1506           0.5
 81 Małgorzata Rawska      100 Kraków                303           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Sob, 27 Kwi 2002

   1  Tomasz Zwoliński       140 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   37  Maciej Zięba           104   +  478:332   154
   2    2    8  Małgorzata Kania       132   +  442:214   182
   3    1   21  Renata Kowalska        117   +  360:323   167
   4    1   10  Jacek Pietruszka       131   +  530:322   181
   5    1    3  Paweł Dawidson         139   +  509:379   189
   6    1   19  Stanisław Gasik        119   -  374:467    69
   7    2   14  Mariusz Wrześniewski   128   +  441:420   178
   8    2   13  Wojciech Zemło         129   +  415:360   179
   9    2   12  Sławomir Nosek         130   +  445:407   180
  10    1    7  Mateusz Żbikowski      132   -  366:421    82
  11    1   19  Stanisław Gasik        119   +  366:354   169
  12    1    7  Mateusz Żbikowski      132   -  339:544    82
                                                --------------
                                                 SUMA =  1812 / 12 partii


   2  Dariusz Banaszek       139 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   38  Bożena Matysiak        102   +  485:306   152
   2    1   21  Renata Kowalska        117   -  359:414    67
   3   10    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  343:451    86
   4   19   15  Kamil Górka            128   +  410:373   178
   5   13   16  Andrzej Rechowicz      124   +  354:327   174
   6    9   10  Jacek Pietruszka       131   +  485:286   181
   7    5   28  Beata Madej            111   -  329:397    61
   8    9   25  Krzysztof Pypno        114   +  460:281   164
   9    6   41  Marcin Figiel          100   +  387:359   150
  10    2   19  Stanisław Gasik        119   -  304:431    69
  11    7   12  Sławomir Nosek         130   +  433:294   180
  12    5    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  424:216   186
                                                --------------
                                                 SUMA =  1648 / 12 partii


   3  Paweł Dawidson         139 Częstochowa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   39  Grażyna Furman         101   +  419:364   151
   2    6    7  Mateusz Żbikowski      132   +  386:360   182
   3    5   16  Andrzej Rechowicz      124   +  423:373   174
   4    2   14  Mariusz Wrześniewski   128   +  459:321   178
   5    1    1  Tomasz Zwoliński       140   -  379:509    90
   6    2   13  Wojciech Zemło         129   -  272:442    79
   7    6    9  Karol Wyrębkiewicz     132   +  596:326   182
   8    3   24  Stanisław Ochot        115   +  421:380   165
   9    1   19  Stanisław Gasik        119   +  439:312   169
  10    3   23  Aleksandra Merklejn    117   -  349:465    67
  11    3   23  Aleksandra Merklejn    117   =  375:375   117
  12    4   18  Anna Kowalska          120   +  429:302   170
                                                --------------
                                                 SUMA =  1724 / 12 partii


   4  Mariusz Skrobosz       136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   40  Paweł Opyc             100   +  334:322   150
   2   16   36  Stanisław Harat        104   -  280:440    54
   3   26   62  Jacek Rzepa            100   +  479:309   150
   4   13   22  Jerzy Matyasik         117   -  341:346    67
   5   17   12  Sławomir Nosek         130   -  311:439    80
   6   22   51  Stanisław Stanek       100   +  451:224   150
   7   16   45  Joanna Juszczak        100   +  471:306   150
   8   10    9  Karol Wyrębkiewicz     132   +  438:262   182
   9    8   28  Beata Madej            111   +  408:393   161
  10    6   32  Katarzyna Żuławska     108   +  403:265   158
  11    4   14  Mariusz Wrześniewski   128   +  471:312   178
  12    2   19  Stanisław Gasik        119   +  477:327   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  1649 / 12 partii


   5  Wojciech Usakiewicz    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   41  Marcin Figiel          100   -  347:397    50
   2   21   49  Renata Rosół           100   +  548:260   150
   3   10    2  Dariusz Banaszek       139   +  451:343   189
   4    5   19  Stanisław Gasik        119   -  335:409    69
   5   12   11  Radosław Konca         131   +  412:336   181
   6    7   23  Aleksandra Merklejn    117   -  355:379    67
   7   12   71  Joanna Kubik           100   +  547:280   150
   8    8    8  Małgorzata Kania       132   +  360:305   182
   9    5   24  Stanisław Ochot        115   +  498:275   165
  10    4   13  Wojciech Zemło         129   -  353:399    79
  11    6   41  Marcin Figiel          100   +  369:363   150
  12    5    2  Dariusz Banaszek       139   -  216:424    89
                                                --------------
                                                 SUMA =  1521 / 12 partii


   6  Maciej Czupryniak      136 Milanówek         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   42  Adam Jurkowski         100   -  287:405    50
   2   32   26  Wojciech Próchniewicz  114   +  454:321   164
   3   14   45  Joanna Juszczak        100   +  419:311   150
   4    9    7  Mateusz Żbikowski      132   -  336:339    82
   5   15   27  Justyna Fugiel         113   +  355:346   163
   6   12   17  Maciej Gałecki         120   -  329:403    70
   7   17   52  Robert Kaciński        119   +  395:375   169
   8   13   55  Arkadiusz Jaworski     100   +  382:368   150
   9   11   22  Jerzy Matyasik         117   +  433:363   167
  10    7   18  Anna Kowalska          120   -  339:373    70
  11   10   32  Katarzyna Żuławska     108   +  400:330   158
  12    8    8  Małgorzata Kania       132   +  393:371   182
                                                --------------
                                                 SUMA =  1575 / 12 partii


   7  Mateusz Żbikowski      132 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   43  Andrzej Gostomski      100   +  418:340   150
   2    6    3  Paweł Dawidson         139   -  360:386    89
   3   12   39  Grażyna Furman         101   +  370:316   151
   4    9    6  Maciej Czupryniak      136   +  339:336   186
   5    8   32  Katarzyna Żuławska     108   -  362:384    58
   6   13   58  Mariusz Makuch         100   +  395:282   150
   7    9   35  Jerzy Paszek           105   +  349:324   155
   8    6   18  Anna Kowalska          120   +  518:323   170
   9    3   14  Mariusz Wrześniewski   128   +  399:370   178
  10    1    1  Tomasz Zwoliński       140   +  421:366   190
  11    2   13  Wojciech Zemło         129   +  332:329   179
  12    1    1  Tomasz Zwoliński       140   +  544:339   190
                                                --------------
                                                 SUMA =  1846 / 12 partii


   8  Małgorzata Kania       132 Milanówek         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   44  Irena Ficak            100   +  467:296   150
   2    2    1  Tomasz Zwoliński       140   -  214:442    90
   3   20   64  Andrzej Rakoczy        100   +  406:323   150
   4   14   53  Robert Drózd           100   +  316:309   150
   5   10   33  Roman Figiel           108   -  324:473    58
   6   16   31  Stefan Dawidson        109   +  401:348   159
   7   11   36  Stanisław Harat        104   +  297:254   154
   8    8    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  305:360    86
   9   12   17  Maciej Gałecki         120   +  449:310   170
  10    9   41  Marcin Figiel          100   -  346:381    50
  11   13   79  Jerzy Luter            111   +  478:284   161
  12    8    6  Maciej Czupryniak      136   -  371:393    86
                                                --------------
                                                 SUMA =  1464 / 12 partii


   9  Karol Wyrębkiewicz     132 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   45  Joanna Juszczak        100   -  322:397    50
   2   25   40  Paweł Opyc             100   +  356:321   150
   3   21   35  Jerzy Paszek           105   +  417:303   155
   4   12   54  Małgorzata Sulejewska  100   +  422:262   150
   5    7   68  Sławomir Kucia         100   +  428:267   150
   6    4   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  384:469    78
   7    6    3  Paweł Dawidson         139   -  326:596    89
   8   10    4  Mariusz Skrobosz       136   -  262:438    86
   9   16   55  Arkadiusz Jaworski     100   +  484:306   150
  10   12   39  Grażyna Furman         101   -  340:368    51
  11   15   52  Robert Kaciński        119   +  451:271   169
  12   11   12  Sławomir Nosek         130   +  419:349   180
                                                --------------
                                                 SUMA =  1458 / 12 partii


  10  Jacek Pietruszka       131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   46  Piotr Wojciekiewicz    100   +  450:298   150
   2    4   25  Krzysztof Pypno        114   +  386:351   164
   3    3   28  Beata Madej            111   +  413:326   161
   4    1    1  Tomasz Zwoliński       140   -  322:530    90
   5    5   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  372:400    78
   6    9    2  Dariusz Banaszek       139   -  286:485    89
   7   15   27  Justyna Fugiel         113   -  361:388    63
   8   19   15  Kamil Górka            128   -    1:400    78
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   873 /  8 partii


  11  Radosław Konca         131 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   47  Piotr Ingling          100   +  356:327   150
   2   15   33  Roman Figiel           108   +  472:297   158
   3    4   18  Anna Kowalska          120   -  339:342    70
   4    7   34  Piotr Rosół            107   -  401:437    57
   5   12    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  336:412    86
   6   19   16  Andrzej Rechowicz      124   -  362:366    74
   7   24   60  Jarosław Wypart        100   +  474:190   150
   8   18   79  Jerzy Luter            111   +  355:254   161
   9   14   39  Grażyna Furman         101   -  311:408    51
  10   19   45  Joanna Juszczak        100   -  322:329    50
  11   22   47  Piotr Ingling          100   +  378:290   150
  12   18   79  Jerzy Luter            111   -  317:379    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1218 / 12 partii


  12  Sławomir Nosek         130 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   48  Krzysztof Kokot        100   -  327:364    50
   2   24   47  Piotr Ingling          100   +  316:288   150
   3   24   57  Paweł Kapela           100   -  262:470    50
   4   31   62  Jacek Rzepa            100   +  529:278   150
   5   17    4  Mariusz Skrobosz       136   +  439:311   186
   6   11   55  Arkadiusz Jaworski     100   +  434:261   150
   7    7   34  Piotr Rosół            107   +  435:322   157
   8    5   20  Magdalena Merklejn     118   +  427:374   168
   9    2    1  Tomasz Zwoliński       140   -  407:445    90
  10    5   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  342:348    78
  11    7    2  Dariusz Banaszek       139   -  294:433    89
  12   11    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  349:419    82
                                                --------------
                                                 SUMA =  1400 / 12 partii


  13  Wojciech Zemło         129 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   49  Renata Rosół           100   +  361:343   150
   2   14   48  Krzysztof Kokot        100   +  371:258   150
   3    8   31  Stefan Dawidson        109   +  375:328   159
   4    4   41  Marcin Figiel          100   +  366:333   150
   5    3   25  Krzysztof Pypno        114   +  333:300   164
   6    2    3  Paweł Dawidson         139   +  442:272   189
   7    1   19  Stanisław Gasik        119   -  357:359    69
   8    2    1  Tomasz Zwoliński       140   -  360:415    90
   9    4   32  Katarzyna Żuławska     108   +  407:341   158
  10    4    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  399:353   186
  11    2    7  Mateusz Żbikowski      132   -  329:332    82
  12    3   23  Aleksandra Merklejn    117   -  354:386    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1614 / 12 partii


  14  Mariusz Wrześniewski   128 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   50  Piotr Madej            100   +  394:334   150
   2   11   22  Jerzy Matyasik         117   +  449:290   167
   3    2   34  Piotr Rosół            107   +  392:337   157
   4    2    3  Paweł Dawidson         139   -  321:459    89
   5    5   10  Jacek Pietruszka       131   +  400:372   181
   6    4    9  Karol Wyrębkiewicz     132   +  469:384   182
   7    2    1  Tomasz Zwoliński       140   -  420:441    90
   8    4   28  Beata Madej            111   +  369:256   161
   9    3    7  Mateusz Żbikowski      132   -  370:399    82
  10    5   12  Sławomir Nosek         130   +  348:342   180
  11    4    4  Mariusz Skrobosz       136   -  312:471    86
  12    6   28  Beata Madej            111   -  340:399    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1586 / 12 partii


  15  Kamil Górka            128 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   51  Stanisław Stanek       100   -  377:413    50
   2   20   39  Grażyna Furman         101   -  315:414    51
   3   28   65  Anna Peschak           100   +  558:204   150
   4   19    2  Dariusz Banaszek       139   -  373:410    89
   5   25   66  Janusz Kasza           100   +  422:256   150
   6   18   48  Krzysztof Kokot        100   +  330:307   150
   7   13   25  Krzysztof Pypno        114   -  349:359    64
   8   19   10  Jacek Pietruszka       131   +  400:  1   181
   9   13   42  Adam Jurkowski         100   +  407:328   150
  10   10   20  Magdalena Merklejn     118   -  340:395    68
  11   14   77  Lucyna Korga           107   +  368:312   157
  12   10   41  Marcin Figiel          100   +  468:238   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1410 / 12 partii


  16  Andrzej Rechowicz      124 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   52  Robert Kaciński        119   +  383:286   169
   2   12   35  Jerzy Paszek           105   +  409:297   155
   3    5    3  Paweł Dawidson         139   -  373:423    89
   4    8   28  Beata Madej            111   -  402:429    61
   5   13    2  Dariusz Banaszek       139   -  327:354    89
   6   19   11  Radosław Konca         131   +  366:362   181
   7   14   21  Renata Kowalska        117   +  336:297   167
   8   12   27  Justyna Fugiel         113   -  251:413    63
   9   18   33  Roman Figiel           108   +  401:379   158
  10   15   17  Maciej Gałecki         120   -  350:364    70
  11   18   44  Irena Ficak            100   -  349:351    50
  12   20   55  Arkadiusz Jaworski     100   -  326:407    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1302 / 12 partii


  17  Maciej Gałecki         120 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   53  Robert Drózd           100   -  277:411    50
   2   34   56  Paweł Florek           100   +  428:257   150
   3   16   37  Maciej Zięba           104   +  419:309   154
   4   11   57  Paweł Kapela           100   +  428:247   150
   5    6   24  Stanisław Ochot        115   -  312:332    65
   6   12    6  Maciej Czupryniak      136   +  403:329   186
   7    8   20  Magdalena Merklejn     118   -  300:471    68
   8   14   35  Jerzy Paszek           105   +  376:345   155
   9   12    8  Małgorzata Kania       132   -  310:449    82
  10   15   16  Andrzej Rechowicz      124   +  364:350   174
  11   11   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  340:360    64
  12   14   29  Grzegorz Matysiak      110   +  403:346   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1458 / 12 partii


  18  Anna Kowalska          120 Bielsko Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   54  Małgorzata Sulejewska  100   +  422:238   150
   2    5   27  Justyna Fugiel         113   +  389:306   163
   3    4   11  Radosław Konca         131   +  342:339   181
   4    3   24  Stanisław Ochot        115   +  461:402   165
   5    2   19  Stanisław Gasik        119   -  373:383    69
   6    3   34  Piotr Rosół            107   +  321:284   157
   7    3   32  Katarzyna Żuławska     108   -  335:475    58
   8    6    7  Mateusz Żbikowski      132   -  323:518    82
   9   10   31  Stefan Dawidson        109   +  367:325   159
  10    7    6  Maciej Czupryniak      136   +  373:339   186
  11    5   54  Małgorzata Sulejewska  100   +  335:332   150
  12    4    3  Paweł Dawidson         139   -  302:429    89
                                                --------------
                                                 SUMA =  1609 / 12 partii


  19  Stanisław Gasik        119 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   55  Arkadiusz Jaworski     100   +  399:386   150
   2    8   42  Adam Jurkowski         100   +  283:282   150
   3    9   23  Aleksandra Merklejn    117   +  404:360   167
   4    5    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  409:335   186
   5    2   18  Anna Kowalska          120   +  383:373   170
   6    1    1  Tomasz Zwoliński       140   +  467:374   190
   7    1   13  Wojciech Zemło         129   +  359:357   179
   8    1   32  Katarzyna Żuławska     108   +  394:369   158
   9    1    3  Paweł Dawidson         139   -  312:439    89
  10    2    2  Dariusz Banaszek       139   +  431:304   189
  11    1    1  Tomasz Zwoliński       140   -  354:366    90
  12    2    4  Mariusz Skrobosz       136   -  327:477    86
                                                --------------
                                                 SUMA =  1804 / 12 partii


  20  Magdalena Merklejn     118 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   56  Paweł Florek           100   +  368:277   150
   2   13   24  Stanisław Ochot        115   -  359:381    65
   3   15   27  Justyna Fugiel         113   +  412:344   163
   4   10   32  Katarzyna Żuławska     108   -  306:372    58
   5   16   26  Wojciech Próchniewicz  114   +  441:249   164
   6   10   52  Robert Kaciński        119   +  379:294   169
   7    8   17  Maciej Gałecki         120   +  471:300   170
   8    5   12  Sławomir Nosek         130   -  374:427    80
   9    7   23  Aleksandra Merklejn    117   -  331:437    67
  10   10   15  Kamil Górka            128   +  395:340   178
  11    8   28  Beata Madej            111   -  317:358    61
  12   12   39  Grażyna Furman         101   +  401:342   151
                                                --------------
                                                 SUMA =  1476 / 12 partii


  21  Renata Kowalska        117 Bielsko Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   57  Paweł Kapela           100   +  486:294   150
   2    1    2  Dariusz Banaszek       139   +  414:359   189
   3    1    1  Tomasz Zwoliński       140   -  323:360    90
   4    6   25  Krzysztof Pypno        114   -  318:468    64
   5   14   55  Arkadiusz Jaworski     100   -  316:335    50
   6   20   39  Grażyna Furman         101   +  374:296   151
   7   14   16  Andrzej Rechowicz      124   -  297:336    74
   8   20   52  Robert Kaciński        119   -  233:412    69
   9   24   45  Joanna Juszczak        100   -  263:473    50
  10   28   58  Mariusz Makuch         100   +  360:343   150
  11   25   46  Piotr Wojciekiewicz    100   -  324:338    50
  12   27   64  Andrzej Rakoczy        100   -  363:372    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1137 / 12 partii


  22  Jerzy Matyasik         117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   58  Mariusz Makuch         100   +  395:341   150
   2   11   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  290:449    78
   3   19   42  Adam Jurkowski         100   +  404:328   150
   4   13    4  Mariusz Skrobosz       136   +  346:341   186
   5    9   41  Marcin Figiel          100   -  340:360    50
   6   14   35  Jerzy Paszek           105   -  301:445    55
   7   20   26  Wojciech Próchniewicz  114   +  399:324   164
   8   16   36  Stanisław Harat        104   +  383:330   154
   9   11    6  Maciej Czupryniak      136   -  363:433    86
  10   16   68  Sławomir Kucia         100   +  365:297   150
  11   12   24  Stanisław Ochot        115   -  316:367    65
  12   15   44  Irena Ficak            100   +  376:306   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1438 / 12 partii


  23  Aleksandra Merklejn    117 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   59  Dawid Boczoń           100   +  321:310   150
   2   18   62  Jacek Rzepa            100   +  348:295   150
   3    9   19  Stanisław Gasik        119   -  360:404    69
   4   17   36  Stanisław Harat        104   +  331:268   154
   5   11   48  Krzysztof Kokot        100   +  396:294   150
   6    7    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  379:355   186
   7    4   24  Stanisław Ochot        115   -  309:351    65
   8    7   41  Marcin Figiel          100   =  356:356   100
   9    7   20  Magdalena Merklejn     118   +  437:331   168
  10    3    3  Paweł Dawidson         139   +  465:349   189
  11    3    3  Paweł Dawidson         139   =  375:375   139
  12    3   13  Wojciech Zemło         129   +  386:354   179
                                                --------------
                                                 SUMA =  1699 / 12 partii


  24  Stanisław Ochot        115 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   60  Jarosław Wypart        100   +  376:253   150
   2   13   20  Magdalena Merklejn     118   +  381:359   168
   3    7   53  Robert Drózd           100   +  382:346   150
   4    3   18  Anna Kowalska          120   -  402:461    70
   5    6   17  Maciej Gałecki         120   +  332:312   170
   6    6   41  Marcin Figiel          100   +  337:290   150
   7    4   23  Aleksandra Merklejn    117   +  351:309   167
   8    3    3  Paweł Dawidson         139   -  380:421    89
   9    5    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  275:498    86
  10    8   54  Małgorzata Sulejewska  100   -  333:472    50
  11   12   22  Jerzy Matyasik         117   +  367:316   167
  12    9   26  Wojciech Próchniewicz  114   +  435:317   164
                                                --------------
                                                 SUMA =  1581 / 12 partii


  25  Krzysztof Pypno        114 Gliwice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   61  Iwona Baran            100   +  432:278   150
   2    4   10  Jacek Pietruszka       131   -  351:386    81
   3   11   55  Arkadiusz Jaworski     100   +  418:349   150
   4    6   21  Renata Kowalska        117   +  468:318   167
   5    3   13  Wojciech Zemło         129   -  300:333    79
   6    8   28  Beata Madej            111   -  353:374    61
   7   13   15  Kamil Górka            128   +  359:349   178
   8    9    2  Dariusz Banaszek       139   -  281:460    89
   9   15   52  Robert Kaciński        119   -  334:468    69
  10   18   79  Jerzy Luter            111   -  355:496    61
  11   23   55  Arkadiusz Jaworski     100   -  341:357    50
  12   26   58  Mariusz Makuch         100   +  324:271   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1285 / 12 partii


  26  Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   62  Jacek Rzepa            100   -  288:309    50
   2   32    6  Maciej Czupryniak      136   -  321:454    86
   3   31   50  Piotr Madej            100   +  452:266   150
   4   22   51  Stanisław Stanek       100   +  383:373   150
   5   16   20  Magdalena Merklejn     118   -  249:441    68
   6   24   37  Maciej Zięba           104   +  390:290   154
   7   20   22  Jerzy Matyasik         117   -  324:399    67
   8   23   58  Mariusz Makuch         100   +  419:296   150
   9   19   36  Stanisław Harat        104   +  487:336   154
  10   13   31  Stefan Dawidson        109   +  320:317   159
  11   11   17  Maciej Gałecki         120   +  360:340   170
  12    9   24  Stanisław Ochot        115   -  317:435    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  1423 / 12 partii


  27  Justyna Fugiel         113 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   63  Ewa Strzelczyk         100   +  423:312   150
   2    5   18  Anna Kowalska          120   -  306:389    70
   3   15   20  Magdalena Merklejn     118   -  344:412    68
   4   21   39  Grażyna Furman         101   +  381:300   151
   5   15    6  Maciej Czupryniak      136   -  346:355    86
   6   21   40  Paweł Opyc             100   +  403:250   150
   7   15   10  Jacek Pietruszka       131   +  388:361   181
   8   12   16  Andrzej Rechowicz      124   +  413:251   174
   9    9   54  Małgorzata Sulejewska  100   -  270:323    50
  10   14   29  Grzegorz Matysiak      110   +  482:363   160
  11    9   39  Grażyna Furman         101   +  414:409   151
  12    7   54  Małgorzata Sulejewska  100   +  346:344   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1541 / 12 partii


  28  Beata Madej            111 Lublin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   64  Andrzej Rakoczy        100   +  454:322   150
   2    3   29  Grzegorz Matysiak      110   +  384:304   160
   3    3   10  Jacek Pietruszka       131   -  326:413    81
   4    8   16  Andrzej Rechowicz      124   +  429:402   174
   5    4   34  Piotr Rosół            107   -  394:408    57
   6    8   25  Krzysztof Pypno        114   +  374:353   164
   7    5    2  Dariusz Banaszek       139   +  397:329   189
   8    4   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  256:369    78
   9    8    4  Mariusz Skrobosz       136   -  393:408    86
  10   11   52  Robert Kaciński        119   +  493:332   169
  11    8   20  Magdalena Merklejn     118   +  358:317   168
  12    6   14  Mariusz Wrześniewski   128   +  399:340   178
                                                --------------
                                                 SUMA =  1654 / 12 partii


  29  Grzegorz Matysiak      110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   65  Anna Peschak           100   +  455:189   150
   2    3   28  Beata Madej            111   -  304:384    61
   3   13   32  Katarzyna Żuławska     108   -  285:383    58
   4   23   45  Joanna Juszczak        100   -  359:372    50
   5   27   39  Grażyna Furman         101   -  374:407    51
   6   30   66  Janusz Kasza           100   +  345:330   150
   7   25   64  Andrzej Rakoczy        100   +  361:356   150
   8   22   49  Renata Rosół           100   +  400:  1   150
   9   17   35  Jerzy Paszek           105   +  377:296   155
  10   14   27  Justyna Fugiel         113   -  363:482    63
  11   16   31  Stefan Dawidson        109   +  378:372   159
  12   14   17  Maciej Gałecki         120   -  346:403    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  1267 / 12 partii


  30  Jarosław Puchalski     109 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   66  Janusz Kasza           100   -  252:326    50
   2   35   60  Jarosław Wypart        100   +  442:244   150
   3   18   46  Piotr Wojciekiewicz    100   +  345:337   150
   4   16   33  Roman Figiel           108   -  303:358    58
   5   23   36  Stanisław Harat        104   -  278:455    54
   6   27   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  328:310   150
   7   23   48  Krzysztof Kokot        100   +  311:304   150
   8   17   42  Adam Jurkowski         100   -  263:371    50
   9   22   79  Jerzy Luter            111   -  260:420    61
  10   26   43  Andrzej Gostomski      100   +  348:276   150
  11   21   38  Bożena Matysiak        102   +  415:338   152
  12   17   77  Lucyna Korga           107   -  305:386    57
                                                --------------
                                                 SUMA =  1232 / 12 partii


  31  Stefan Dawidson        109 Częstochowa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   67  Radosław Wróblewski    100   +  325:314   150
   2   17   66  Janusz Kasza           100   +  402:234   150
   3    8   13  Wojciech Zemło         129   -  328:375    79
   4   15   68  Sławomir Kucia         100   -  312:429    50
   5   20   42  Adam Jurkowski         100   +  332:261   150
   6   16    8  Małgorzata Kania       132   -  348:401    82
   7   21   53  Robert Drózd           100   +  497:221   150
   8   15   33  Roman Figiel           108   +  433:350   158
   9   10   18  Anna Kowalska          120   -  325:367    70
  10   13   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  317:320    64
  11   16   29  Grzegorz Matysiak      110   -  372:378    60
  12   19   52  Robert Kaciński        119   +  408:385   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  1332 / 12 partii


  32  Katarzyna Żuławska     108 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   68  Sławomir Kucia         100   +  398:308   150
   2    9   41  Marcin Figiel          100   -  344:363    50
   3   13   29  Grzegorz Matysiak      110   +  383:285   160
   4   10   20  Magdalena Merklejn     118   +  372:306   168
   5    8    7  Mateusz Żbikowski      132   +  384:362   182
   6    5   33  Roman Figiel           108   +  364:316   158
   7    3   18  Anna Kowalska          120   +  475:335   170
   8    1   19  Stanisław Gasik        119   -  369:394    69
   9    4   13  Wojciech Zemło         129   -  341:407    79
  10    6    4  Mariusz Skrobosz       136   -  265:403    86
  11   10    6  Maciej Czupryniak      136   -  330:400    86
  12   13   45  Joanna Juszczak        100   -  304:379    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1408 / 12 partii


  33  Roman Figiel           108 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   69  Tomasz Sulejewski      100   +  353:292   150
   2   15   11  Radosław Konca         131   -  297:472    81
   3   23   43  Andrzej Gostomski      100   +  401:378   150
   4   16   30  Jarosław Puchalski     109   +  358:303   159
   5   10    8  Małgorzata Kania       132   +  473:324   182
   6    5   32  Katarzyna Żuławska     108   -  316:364    58
   7   10   41  Marcin Figiel          100   -  297:441    50
   8   15   31  Stefan Dawidson        109   -  350:433    59
   9   18   16  Andrzej Rechowicz      124   -  379:401    74
  10   20   55  Arkadiusz Jaworski     100   +  387:321   150
  11   17   45  Joanna Juszczak        100   -  266:464    50
  12   21   35  Jerzy Paszek           105   +  462:413   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  1318 / 12 partii


  34  Piotr Rosół            107 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   70  Małgorzata Rawska      100   +  396:303   150
   2   10   45  Joanna Juszczak        100   +  456:335   150
   3    2   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  337:392    78
   4    7   11  Radosław Konca         131   +  437:401   181
   5    4   28  Beata Madej            111   +  408:394   161
   6    3   18  Anna Kowalska          120   -  284:321    70
   7    7   12  Sławomir Nosek         130   -  322:435    80
   8   11   54  Małgorzata Sulejewska  100   -    1:400    50
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   920 /  8 partii


  35  Jerzy Paszek           105 Tarnowskie Góry   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   71  Joanna Kubik           100   +  381:291   150
   2   12   16  Andrzej Rechowicz      124   -  297:409    74
   3   21    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  303:417    82
   4   27   59  Dawid Boczoń           100   +  384:276   150
   5   21   54  Małgorzata Sulejewska  100   +  415:317   150
   6   14   22  Jerzy Matyasik         117   +  445:301   167
   7    9    7  Mateusz Żbikowski      132   -  324:349    82
   8   14   17  Maciej Gałecki         120   -  345:376    70
   9   17   29  Grzegorz Matysiak      110   -  296:377    60
  10   21   44  Irena Ficak            100   -  341:368    50
  11   24   64  Andrzej Rakoczy        100   +  376:299   150
  12   21   33  Roman Figiel           108   -  413:462    58
                                                --------------
                                                 SUMA =  1243 / 12 partii


  36  Stanisław Harat        104 Kęty              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  345:249   150
   2   16    4  Mariusz Skrobosz       136   +  440:280   186
   3    6   41  Marcin Figiel          100   -  234:362    50
   4   17   23  Aleksandra Merklejn    117   -  268:331    67
   5   23   30  Jarosław Puchalski     109   +  455:278   159
   6   15   68  Sławomir Kucia         100   +  363:327   150
   7   11    8  Małgorzata Kania       132   -  254:297    82
   8   16   22  Jerzy Matyasik         117   -  330:383    67
   9   19   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  336:487    64
  10   22   46  Piotr Wojciekiewicz    100   +  371:327   150
  11   19   37  Maciej Zięba           104   -  326:430    54
  12   22   40  Paweł Opyc             100   +  388:297   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1329 / 12 partii


  37  Maciej Zięba           104 Wrocław           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       140   -  332:478    90
   2   23   50  Piotr Madej            100   +  375:275   150
   3   16   17  Maciej Gałecki         120   -  309:419    70
   4   25   43  Andrzej Gostomski      100   +  374:251   150
   5   19   53  Robert Drózd           100   -  294:309    50
   6   24   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  290:390    64
   7   28   40  Paweł Opyc             100   -  311:391    50
   8   31   67  Radosław Wróblewski    100   +  398:221   150
   9   25   58  Mariusz Makuch         100   +  321:317   150
  10   23   59  Dawid Boczoń           100   +  403:256   150
  11   19   36  Stanisław Harat        104   +  430:326   154
  12   16   42  Adam Jurkowski         100   -  322:380    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1278 / 12 partii


  38  Bożena Matysiak        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Banaszek       139   -  306:485    89
   2   28   68  Sławomir Kucia         100   -  285:358    50
   3   34   52  Robert Kaciński        119   -  281:413    69
   4   35   49  Renata Rosół           100   -  266:375    50
   5   35   47  Piotr Ingling          100   +  323:304   150
   6   34   56  Paweł Florek           100   +  371:320   150
   7   30   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   -  263:368    50
   8   32   50  Piotr Madej            100   +  365:310   150
   9   28   53  Robert Drózd           100   +  360:244   150
  10   24   57  Paweł Kapela           100   +  364:316   150
  11   21   30  Jarosław Puchalski     109   -  338:415    59
  12   24   59  Dawid Boczoń           100   +  345:333   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1267 / 12 partii


  39  Grażyna Furman         101 Sosnowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Paweł Dawidson         139   -  364:419    89
   2   20   15  Kamil Górka            128   +  414:315   178
   3   12    7  Mateusz Żbikowski      132   -  316:370    82
   4   21   27  Justyna Fugiel         113   -  300:381    63
   5   27   29  Grzegorz Matysiak      110   +  407:374   160
   6   20   21  Renata Kowalska        117   -  296:374    67
   7   26   46  Piotr Wojciekiewicz    100   +  395:282   150
   8   21   45  Joanna Juszczak        100   +  483:313   150
   9   14   11  Radosław Konca         131   +  408:311   181
  10   12    9  Karol Wyrębkiewicz     132   +  368:340   182
  11    9   27  Justyna Fugiel         113   -  409:414    63
  12   12   20  Magdalena Merklejn     118   -  342:401    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  1433 / 12 partii


  40  Paweł Opyc             100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Skrobosz       136   -  322:334    86
   2   25    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  321:356    82
   3   29   58  Mariusz Makuch         100   -  264:401    50
   4   33   65  Anna Peschak           100   +  389:245   150
   5   29   64  Andrzej Rakoczy        100   +  451:303   150
   6   21   27  Justyna Fugiel         113   -  250:403    63
   7   28   37  Maciej Zięba           104   +  391:311   154
   8   24   68  Sławomir Kucia         100   -  282:333    50
   9   26   46  Piotr Wojciekiewicz    100   -  313:336    50
  10   29   48  Krzysztof Kokot        100   +  314:266   150
  11   26   57  Paweł Kapela           100   +  434:270   150
  12   22   36  Stanisław Harat        104   -  297:388    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1189 / 12 partii


  41  Marcin Figiel          100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  397:347   186
   2    9   32  Katarzyna Żuławska     108   +  363:344   158
   3    6   36  Stanisław Harat        104   +  362:234   154
   4    4   13  Wojciech Zemło         129   -  333:366    79
   5    9   22  Jerzy Matyasik         117   +  360:340   167
   6    6   24  Stanisław Ochot        115   -  290:337    65
   7   10   33  Roman Figiel           108   +  441:297   158
   8    7   23  Aleksandra Merklejn    117   =  356:356   117
   9    6    2  Dariusz Banaszek       139   -  359:387    89
  10    9    8  Małgorzata Kania       132   +  381:346   182
  11    6    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  363:369    86
  12   10   15  Kamil Górka            128   -  238:468    78
                                                --------------
                                                 SUMA =  1519 / 12 partii


  42  Adam Jurkowski         100 Knurów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Maciej Czupryniak      136   +  405:287   186
   2    8   19  Stanisław Gasik        119   -  282:283    69
   3   19   22  Jerzy Matyasik         117   -  328:404    67
   4   26   64  Andrzej Rakoczy        100   +  355:298   150
   5   20   31  Stefan Dawidson        109   -  261:332    59
   6   26   57  Paweł Kapela           100   +  357:300   150
   7   22   59  Dawid Boczoń           100   +  352:331   150
   8   17   30  Jarosław Puchalski     109   +  371:263   159
   9   13   15  Kamil Górka            128   -  328:407    78
  10   17   77  Lucyna Korga           107   -  332:443    57
  11   20   68  Sławomir Kucia         100   +  382:368   150
  12   16   37  Maciej Zięba           104   +  380:322   154
                                                --------------
                                                 SUMA =  1429 / 12 partii


  43  Andrzej Gostomski      100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mateusz Żbikowski      132   -  340:418    82
   2   22   58  Mariusz Makuch         100   +  308:288   150
   3   23   33  Roman Figiel           108   -  378:401    58
   4   25   37  Maciej Zięba           104   -  251:374    54
   5   30   59  Dawid Boczoń           100   -  282:291    50
   6   33   62  Jacek Rzepa            100   =  317:317   100
   7   32   61  Iwona Baran            100   +  335:310   150
   8   28   64  Andrzej Rakoczy        100   +  395:253   150
   9   23   44  Irena Ficak            100   -  351:360    50
  10   26   30  Jarosław Puchalski     109   -  276:348    59
  11   28   56  Paweł Florek           100   +  383:343   150
  12   25   47  Piotr Ingling          100   +  384:225   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1203 / 12 partii


  44  Irena Ficak            100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Kania       132   -  296:467    82
   2   30   57  Paweł Kapela           100   -  299:342    50
   3   33   69  Tomasz Sulejewski      100   +  504:213   150
   4   20   55  Arkadiusz Jaworski     100   -  345:353    50
   5   26   51  Stanisław Stanek       100   -  279:319    50
   6   31   46  Piotr Wojciekiewicz    100   -  346:377    50
   7   34   63  Ewa Strzelczyk         100   +  339:324   150
   8   29   62  Jacek Rzepa            100   +  424:229   150
   9   23   43  Andrzej Gostomski      100   +  360:351   150
  10   21   35  Jerzy Paszek           105   +  368:341   155
  11   18   16  Andrzej Rechowicz      124   +  351:349   174
  12   15   22  Jerzy Matyasik         117   -  306:376    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1278 / 12 partii


  45  Joanna Juszczak        100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Karol Wyrębkiewicz     132   +  397:322   182
   2   10   34  Piotr Rosół            107   -  335:456    57
   3   14    6  Maciej Czupryniak      136   -  311:419    86
   4   23   29  Grzegorz Matysiak      110   +  372:359   160
   5   18   58  Mariusz Makuch         100   -  318:409    50
   6   23   67  Radosław Wróblewski    100   +  458:271   150
   7   16    4  Mariusz Skrobosz       136   -  306:471    86
   8   21   39  Grażyna Furman         101   -  313:483    51
   9   24   21  Renata Kowalska        117   +  473:263   167
  10   19   11  Radosław Konca         131   +  329:322   181
  11   17   33  Roman Figiel           108   +  464:266   158
  12   13   32  Katarzyna Żuławska     108   +  379:304   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  1486 / 12 partii


  46  Piotr Wojciekiewicz    100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Jacek Pietruszka       131   -  298:450    81
   2            PAUZA
   3   18   30  Jarosław Puchalski     109   -  337:345    59
   4   24   58  Mariusz Makuch         100   -  326:390    50
   5   28   67  Radosław Wróblewski    100   -  272:419    50
   6   31   44  Irena Ficak            100   +  377:346   150
   7   26   39  Grażyna Furman         101   -  282:395    51
   8   30   51  Stanisław Stanek       100   +  407:347   150
   9   26   40  Paweł Opyc             100   +  336:313   150
  10   22   36  Stanisław Harat        104   -  327:371    54
  11   25   21  Renata Kowalska        117   +  338:324   167
  12   23   68  Sławomir Kucia         100   +  398:339   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1112 / 11 partii


  47  Piotr Ingling          100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Radosław Konca         131   -  327:356    81
   2   24   12  Sławomir Nosek         130   -  288:316    80
   3   30   67  Radosław Wróblewski    100   -  265:324    50
   4   34   50  Piotr Madej            100   -  275:305    50
   5   35   38  Bożena Matysiak        102   -  304:323    52
   6            PAUZA
   7   35   65  Anna Peschak           100   +  405:146   150
   8   33   61  Iwona Baran            100   +  362:285   150
   9   29   56  Paweł Florek           100   +  435:251   150
  10   25   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  353:241   150
  11   22   11  Radosław Konca         131   -  290:378    81
  12   25   43  Andrzej Gostomski      100   -  225:384    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1044 / 11 partii


  48  Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Sławomir Nosek         130   +  364:327   180
   2   14   13  Wojciech Zemło         129   -  258:371    79
   3   25   63  Ewa Strzelczyk         100   +  349:318   150
   4   18   66  Janusz Kasza           100   +  328:322   150
   5   11   23  Aleksandra Merklejn    117   -  294:396    67
   6   18   15  Kamil Górka            128   -  307:330    78
   7   23   30  Jarosław Puchalski     109   -  304:311    59
   8   27   77  Lucyna Korga           107   -  316:322    57
   9   27   57  Paweł Kapela           100   -  285:300    50
  10   29   40  Paweł Opyc             100   -  266:314    50
  11   31   53  Robert Drózd           100   -  283:364    50
  12   32   76  Grzegorz Pukniel       101   -  326:331    51
                                                --------------
                                                 SUMA =  1021 / 12 partii


  49  Renata Rosół           100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Wojciech Zemło         129   -  343:361    79
   2   21    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  260:548    86
   3   32   59  Dawid Boczoń           100   -  256:376    50
   4   35   38  Bożena Matysiak        102   +  375:266   152
   5   31   63  Ewa Strzelczyk         100   +  401:345   150
   6   25   54  Małgorzata Sulejewska  100   -  365:420    50
   7   27   67  Radosław Wróblewski    100   +  434:286   150
   8   22   29  Grzegorz Matysiak      110   -    1:400    60
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   777 /  8 partii


  50  Piotr Madej            100 Lublin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Mariusz Wrześniewski   128   -  334:394    78
   2   23   37  Maciej Zięba           104   -  275:375    54
   3   31   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  266:452    64
   4   34   47  Piotr Ingling          100   +  305:275   150
   5   33   56  Paweł Florek           100   +  370:280   150
   6   28   59  Dawid Boczoń           100   -  236:429    50
   7   31   66  Janusz Kasza           100   -  294:304    50
   8   32   38  Bożena Matysiak        102   -  310:365    52
   9   32   69  Tomasz Sulejewski      100   -  319:357    50
  10            PAUZA
  11   33   62  Jacek Rzepa            100   -  311:382    50
  12   33   81  Zygmunt Skwarek        100   -  289:348    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   798 / 11 partii


  51  Stanisław Stanek       100 Olkusz            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Kamil Górka            128   +  413:377   178
   2    7   53  Robert Drózd           100   -  288:327    50
   3   17   54  Małgorzata Sulejewska  100   -  346:403    50
   4   22   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  373:383    64
   5   26   44  Irena Ficak            100   +  319:279   150
   6   22    4  Mariusz Skrobosz       136   -  224:451    86
   7   29   57  Paweł Kapela           100   -  365:387    50
   8   30   46  Piotr Wojciekiewicz    100   -  347:407    50
   9   31   67  Radosław Wróblewski    100   +  361:256   150
  10   27   64  Andrzej Rakoczy        100   -  325:380    50
  11   30   67  Radosław Wróblewski    100   -  365:368    50
  12   31   61  Iwona Baran            100   +  339:221   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1078 / 12 partii


  52  Robert Kaciński        119 Kazimierza Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Andrzej Rechowicz      124   -  286:383    74
   2   33   61  Iwona Baran            100   -  275:324    50
   3   34   38  Bożena Matysiak        102   +  413:281   152
   4   28   67  Radosław Wróblewski    100   +  373:365   150
   5   22   57  Paweł Kapela           100   +  528:271   150
   6   10   20  Magdalena Merklejn     118   -  294:379    68
   7   17    6  Maciej Czupryniak      136   -  375:395    86
   8   20   21  Renata Kowalska        117   +  412:233   167
   9   15   25  Krzysztof Pypno        114   +  468:334   164
  10   11   28  Beata Madej            111   -  332:493    61
  11   15    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  271:451    82
  12   19   31  Stefan Dawidson        109   -  385:408    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1263 / 12 partii


  53  Robert Drózd           100 Wesoła            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Maciej Gałecki         120   +  411:277   170
   2    7   51  Stanisław Stanek       100   +  327:288   150
   3    7   24  Stanisław Ochot        115   -  346:382    65
   4   14    8  Małgorzata Kania       132   -  309:316    82
   5   19   37  Maciej Zięba           104   +  309:294   154
   6   17   71  Joanna Kubik           100   -  323:428    50
   7   21   31  Stefan Dawidson        109   -  221:497    59
   8   26   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   -  217:319    50
   9   28   38  Bożena Matysiak        102   -  244:360    52
  10   30   56  Paweł Florek           100   -  293:416    50
  11   31   48  Krzysztof Kokot        100   +  364:283   150
  12   28   67  Radosław Wróblewski    100   -  304:448    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1082 / 12 partii


  54  Małgorzata Sulejewska  100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Anna Kowalska          120   -  238:422    70
   2   36   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  464:291   150
   3   17   51  Stanisław Stanek       100   +  403:346   150
   4   12    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  262:422    82
   5   21   35  Jerzy Paszek           105   -  317:415    55
   6   25   49  Renata Rosół           100   +  420:365   150
   7   19   68  Sławomir Kucia         100   +  501:246   150
   8   11   34  Piotr Rosół            107   +  400:  1   157
   9    9   27  Justyna Fugiel         113   +  323:270   163
  10    8   24  Stanisław Ochot        115   +  472:333   165
  11    5   18  Anna Kowalska          120   -  332:335    70
  12    7   27  Justyna Fugiel         113   -  344:346    63
                                                --------------
                                                 SUMA =  1425 / 12 partii


  55  Arkadiusz Jaworski     100 Tychy             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Stanisław Gasik        119   -  386:399    69
   2   19   73  Lech Rawski            100   +  445:301   150
   3   11   25  Krzysztof Pypno        114   -  349:418    64
   4   20   44  Irena Ficak            100   +  353:345   150
   5   14   21  Renata Kowalska        117   +  335:316   167
   6   11   12  Sławomir Nosek         130   -  261:434    80
   7   18   58  Mariusz Makuch         100   +  454:295   150
   8   13    6  Maciej Czupryniak      136   -  368:382    86
   9   16    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  306:484    82
  10   20   33  Roman Figiel           108   -  321:387    58
  11   23   25  Krzysztof Pypno        114   +  357:341   164
  12   20   16  Andrzej Rechowicz      124   +  407:326   174
                                                --------------
                                                 SUMA =  1394 / 12 partii


  56  Paweł Florek           100 Nowa Wieś Wielka  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Magdalena Merklejn     118   -  277:368    68
   2   34   17  Maciej Gałecki         120   -  257:428    70
   3   35   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   -  230:397    50
   4   36   69  Tomasz Sulejewski      100   +  390:264   150
   5   33   50  Piotr Madej            100   -  280:370    50
   6   34   38  Bożena Matysiak        102   -  320:371    52
   7            PAUZA
   8   34   65  Anna Peschak           100   +  396:244   150
   9   29   47  Piotr Ingling          100   -  251:435    50
  10   30   53  Robert Drózd           100   +  416:293   150
  11   28   43  Andrzej Gostomski      100   -  343:383    50
  12   30   62  Jacek Rzepa            100   +  322:318   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   990 / 11 partii


  57  Paweł Kapela           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Renata Kowalska        117   -  294:486    67
   2   30   44  Irena Ficak            100   +  342:299   150
   3   24   12  Sławomir Nosek         130   +  470:262   180
   4   11   17  Maciej Gałecki         120   -  247:428    70
   5   22   52  Robert Kaciński        119   -  271:528    69
   6   26   42  Adam Jurkowski         100   -  300:357    50
   7   29   51  Stanisław Stanek       100   +  387:365   150
   8   25   59  Dawid Boczoń           100   -  296:335    50
   9   27   48  Krzysztof Kokot        100   +  300:285   150
  10   24   38  Bożena Matysiak        102   -  316:364    52
  11   26   40  Paweł Opyc             100   -  270:434    50
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =  1038 / 11 partii


  58  Mariusz Makuch         100 Zator             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Jerzy Matyasik         117   -  341:395    67
   2   22   43  Andrzej Gostomski      100   -  288:308    50
   3   29   40  Paweł Opyc             100   +  401:264   150
   4   24   46  Piotr Wojciekiewicz    100   +  390:326   150
   5   18   45  Joanna Juszczak        100   +  409:318   150
   6   13    7  Mateusz Żbikowski      132   -  282:395    82
   7   18   55  Arkadiusz Jaworski     100   -  295:454    50
   8   23   26  Wojciech Próchniewicz  114   -  296:419    64
   9   25   37  Maciej Zięba           104   -  317:321    54
  10   28   21  Renata Kowalska        117   -  343:360    67
  11   29   61  Iwona Baran            100   +  466:277   150
  12   26   25  Krzysztof Pypno        114   -  271:324    64
                                                --------------
                                                 SUMA =  1098 / 12 partii


  59  Dawid Boczoń           100 Zakopane          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Aleksandra Merklejn    117   -  310:321    67
   2   27   63  Ewa Strzelczyk         100   -  292:303    50
   3   32   49  Renata Rosół           100   +  376:256   150
   4   27   35  Jerzy Paszek           105   -  276:384    55
   5   30   43  Andrzej Gostomski      100   +  291:282   150
   6   28   50  Piotr Madej            100   +  429:236   150
   7   22   42  Adam Jurkowski         100   -  331:352    50
   8   25   57  Paweł Kapela           100   +  335:296   150
   9   20   68  Sławomir Kucia         100   -  300:308    50
  10   23   37  Maciej Zięba           104   -  256:403    54
  11   27   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  384:298   150
  12   24   38  Bożena Matysiak        102   -  333:345    52
                                                --------------
                                                 SUMA =  1128 / 12 partii


  60  Jarosław Wypart        100 Częstochowa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Stanisław Ochot        115   -  253:376    65
   2   35   30  Jarosław Puchalski     109   -  244:442    59
   3            PAUZA
   4   32   74  Andrzej Lożyński       116   -  320:390    66
   5   34   65  Anna Peschak           100   +  380:278   150
   6   29   61  Iwona Baran            100   +  410:253   150
   7   24   11  Radosław Konca         131   -  190:474    81
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   571 /  6 partii


  61  Iwona Baran            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Krzysztof Pypno        114   -  278:432    64
   2   33   52  Robert Kaciński        119   +  324:275   169
   3   27   66  Janusz Kasza           100   -  340:341    50
   4   29   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  301:291   150
   5   24   71  Joanna Kubik           100   -  267:350    50
   6   29   60  Jarosław Wypart        100   -  253:410    50
   7   32   43  Andrzej Gostomski      100   -  310:335    50
   8   33   47  Piotr Ingling          100   -  285:362    50
   9            PAUZA
  10   31   62  Jacek Rzepa            100   +  414:346   150
  11   29   58  Mariusz Makuch         100   -  277:466    50
  12   31   51  Stanisław Stanek       100   -  221:339    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   883 / 11 partii


  62  Jacek Rzepa            100 Tychy             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Wojciech Próchniewicz  114   +  309:288   164
   2   18   23  Aleksandra Merklejn    117   -  295:348    67
   3   26    4  Mariusz Skrobosz       136   -  309:479    86
   4   31   12  Sławomir Nosek         130   -  278:529    80
   5   32   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   -  279:327    50
   6   33   43  Andrzej Gostomski      100   =  317:317   100
   7   33   69  Tomasz Sulejewski      100   +  361:323   150
   8   29   44  Irena Ficak            100   -  229:424    50
   9   30   64  Andrzej Rakoczy        100   -  316:390    50
  10   31   61  Iwona Baran            100   -  346:414    50
  11   33   50  Piotr Madej            100   +  382:311   150
  12   30   56  Paweł Florek           100   -  318:322    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1047 / 12 partii


  63  Ewa Strzelczyk         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Justyna Fugiel         113   -  312:423    63
   2   27   59  Dawid Boczoń           100   +  303:292   150
   3   25   48  Krzysztof Kokot        100   -  318:349    50
   4   30   71  Joanna Kubik           100   -  318:327    50
   5   31   49  Renata Rosół           100   -  345:401    50
   6   32   64  Andrzej Rakoczy        100   -  264:505    50
   7   34   44  Irena Ficak            100   -  324:339    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   463 /  7 partii


  64  Andrzej Rakoczy        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Beata Madej            111   -  322:454    61
   2   26   67  Radosław Wróblewski    100   +  362:310   150
   3   20    8  Małgorzata Kania       132   -  323:406    82
   4   26   42  Adam Jurkowski         100   -  298:355    50
   5   29   40  Paweł Opyc             100   -  303:451    50
   6   32   63  Ewa Strzelczyk         100   +  505:264   150
   7   25   29  Grzegorz Matysiak      110   -  356:361    60
   8   28   43  Andrzej Gostomski      100   -  253:395    50
   9   30   62  Jacek Rzepa            100   +  390:316   150
  10   27   51  Stanisław Stanek       100   +  380:325   150
  11   24   35  Jerzy Paszek           105   -  299:376    55
  12   27   21  Renata Kowalska        117   +  372:363   167
                                                --------------
                                                 SUMA =  1175 / 12 partii


  65  Anna Peschak           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Grzegorz Matysiak      110   -  189:455    60
   2            PAUZA
   3   28   15  Kamil Górka            128   -  204:558    78
   4   33   40  Paweł Opyc             100   -  245:389    50
   5   34   60  Jarosław Wypart        100   -  278:380    50
   6   35   69  Tomasz Sulejewski      100   -  317:323    50
   7   35   47  Piotr Ingling          100   -  146:405    50
   8   34   56  Paweł Florek           100   -  244:396    50
   9   35   76  Grzegorz Pukniel       101   -  223:343    51
  10   33   81  Zygmunt Skwarek        100   -  197:319    50
  11   35   78  Dorota Ziembowicz      100   -  246:401    50
  12   35   73  Lech Rawski            100   -  249:262    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   589 / 11 partii


  66  Janusz Kasza           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Jarosław Puchalski     109   +  326:252   159
   2   17   31  Stefan Dawidson        109   -  234:402    59
   3   27   61  Iwona Baran            100   +  341:340   150
   4   18   48  Krzysztof Kokot        100   -  322:328    50
   5   25   15  Kamil Górka            128   -  256:422    78
   6   30   29  Grzegorz Matysiak      110   -  330:345    60
   7   31   50  Piotr Madej            100   +  304:294   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   706 /  7 partii


  67  Radosław Wróblewski    100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Stefan Dawidson        109   -  314:325    59
   2   26   64  Andrzej Rakoczy        100   -  310:362    50
   3   30   47  Piotr Ingling          100   +  324:265   150
   4   28   52  Robert Kaciński        119   -  365:373    69
   5   28   46  Piotr Wojciekiewicz    100   +  419:272   150
   6   23   45  Joanna Juszczak        100   -  271:458    50
   7   27   49  Renata Rosół           100   -  286:434    50
   8   31   37  Maciej Zięba           104   -  221:398    54
   9   31   51  Stanisław Stanek       100   -  256:361    50
  10   32   69  Tomasz Sulejewski      100   +  394:227   150
  11   30   51  Stanisław Stanek       100   +  368:365   150
  12   28   53  Robert Drózd           100   +  448:304   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1132 / 12 partii


  68  Sławomir Kucia         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Katarzyna Żuławska     108   -  308:398    58
   2   28   38  Bożena Matysiak        102   +  358:285   152
   3   22   71  Joanna Kubik           100   +  407:265   150
   4   15   31  Stefan Dawidson        109   +  429:312   159
   5    7    9  Karol Wyrębkiewicz     132   -  267:428    82
   6   15   36  Stanisław Harat        104   -  327:363    54
   7   19   54  Małgorzata Sulejewska  100   -  246:501    50
   8   24   40  Paweł Opyc             100   +  333:282   150
   9   20   59  Dawid Boczoń           100   +  308:300   150
  10   16   22  Jerzy Matyasik         117   -  297:365    67
  11   20   42  Adam Jurkowski         100   -  368:382    50
  12   23   46  Piotr Wojciekiewicz    100   -  339:398    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1172 / 12 partii


  69  Tomasz Sulejewski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Roman Figiel           108   -  292:353    58
   2   31   71  Joanna Kubik           100   -  307:373    50
   3   33   44  Irena Ficak            100   -  213:504    50
   4   36   56  Paweł Florek           100   -  264:390    50
   5            PAUZA
   6   35   65  Anna Peschak           100   +  323:317   150
   7   33   62  Jacek Rzepa            100   -  323:361    50
   8   35   75  Beata Piotrowska       104   -  219:421    54
   9   32   50  Piotr Madej            100   +  357:319   150
  10   32   67  Radosław Wróblewski    100   -  227:394    50
  11   34   81  Zygmunt Skwarek        100   -  252:356    50
  12   34   78  Dorota Ziembowicz      100   -  194:465    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   762 / 11 partii


  70  Małgorzata Rawska      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Piotr Rosół            107   -  303:396    57
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =    57 /  1 partia


  71  Joanna Kubik           100 Częstochowa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Jerzy Paszek           105   -  291:381    55
   2   31   69  Tomasz Sulejewski      100   +  373:307   150
   3   22   68  Sławomir Kucia         100   -  265:407    50
   4   30   63  Ewa Strzelczyk         100   +  327:318   150
   5   24   61  Iwona Baran            100   +  350:267   150
   6   17   53  Robert Drózd           100   +  428:323   150
   7   12    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  280:547    86
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   791 /  7 partii


  72  Katarzyna Niedźwiedź   100 Lublin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Stanisław Harat        104   -  249:345    54
   2   36   54  Małgorzata Sulejewska  100   -  291:464    50
   3   35   56  Paweł Florek           100   +  397:230   150
   4   29   61  Iwona Baran            100   -  291:301    50
   5   32   62  Jacek Rzepa            100   +  327:279   150
   6   27   30  Jarosław Puchalski     109   -  310:328    59
   7   30   38  Bożena Matysiak        102   +  368:263   152
   8   26   53  Robert Drózd           100   +  319:217   150
   9   21   77  Lucyna Korga           107   -  248:400    57
  10   25   47  Piotr Ingling          100   -  241:353    50
  11   27   59  Dawid Boczoń           100   -  298:384    50
  12   29   75  Beata Piotrowska       104   -  278:368    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1026 / 12 partii


  73  Lech Rawski            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   19   55  Arkadiusz Jaworski     100   -  301:445    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   36   80  Paweł Ochot            100   +  337:280   150
  12   35   65  Anna Peschak           100   +  262:249   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   350 /  3 partie


  74  Andrzej Lożyński       116 Piastów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   32   60  Jarosław Wypart        100   +  390:320   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   150 /  1 partia


  75  Beata Piotrowska       104 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   35   69  Tomasz Sulejewski      100   +  421:219   150
   9   34   81  Zygmunt Skwarek        100   +  454:244   150
  10   34   78  Dorota Ziembowicz      100   +  405:284   150
  11   32   76  Grzegorz Pukniel       101   +  442:351   151
  12   29   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  368:278   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   751 /  5 partii


  76  Grzegorz Pukniel       101 Lublin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   36   78  Dorota Ziembowicz      100   +  358:330   150
   9   35   65  Anna Peschak           100   +  343:223   150
  10   35   80  Paweł Ochot            100   +  299:267   150
  11   32   75  Beata Piotrowska       104   -  351:442    54
  12   32   48  Krzysztof Kokot        100   +  331:326   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   654 /  5 partii


  77  Lucyna Korga           107 Zabrze            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   27   48  Krzysztof Kokot        100   +  322:316   150
   9   21   72  Katarzyna Niedźwiedź   100   +  400:248   150
  10   17   42  Adam Jurkowski         100   +  443:332   150
  11   14   15  Kamil Górka            128   -  312:368    78
  12   17   30  Jarosław Puchalski     109   +  386:305   159
                                                --------------
                                                 SUMA =   687 /  5 partii


  78  Dorota Ziembowicz      100 Gliwice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   36   76  Grzegorz Pukniel       101   -  330:358    51
   9   33   80  Paweł Ochot            100   +  347:340   150
  10   34   75  Beata Piotrowska       104   -  284:405    54
  11   35   65  Anna Peschak           100   +  401:246   150
  12   34   69  Tomasz Sulejewski      100   +  465:194   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   555 /  5 partii


  79  Jerzy Luter            111 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   18   11  Radosław Konca         131   -  254:355    81
   9   22   30  Jarosław Puchalski     109   +  420:260   159
  10   18   25  Krzysztof Pypno        114   +  496:355   164
  11   13    8  Małgorzata Kania       132   -  284:478    82
  12   18   11  Radosław Konca         131   +  379:317   181
                                                --------------
                                                 SUMA =   667 /  5 partii


  80  Paweł Ochot            100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   37   81  Zygmunt Skwarek        100   -  319:325    50
   9   33   78  Dorota Ziembowicz      100   -  340:347    50
  10   35   76  Grzegorz Pukniel       101   -  267:299    51
  11   36   73  Lech Rawski            100   -  280:337    50
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   201 /  4 partie


  81  Zygmunt Skwarek        100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   37   80  Paweł Ochot            100   +  325:319   150
   9   34   75  Beata Piotrowska       104   -  244:454    54
  10   33   65  Anna Peschak           100   +  319:197   150
  11   34   69  Tomasz Sulejewski      100   +  356:252   150
  12   33   50  Piotr Madej            100   +  348:289   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   654 /  5 partii


 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie