Szczecin12
października
Szczecin 12-13 października VI Mistrzostwa Szczecina
Bielsko-Biała19
października
Bielsko-Biała 19-20 października V Mistrzostwa Podbeskidzia
Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20 października V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
V Mistrzostwa Podbeskidzia19 - 20 października 2002 — V Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

V Mistrzostwa PodbeskidziaBielsko-Biała, 19 - 20 października 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 10,0 4960
 2. Kamil Górka (Łęczna) 9,0 4640
 3. Andrzej Rechowicz (Katowice) 8,0 4852
 4. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 8,0 4808
 5. Paweł Dawidson (Częstochowa) 8,0 4718
 6. Dawid Pikul (Poznań) 8,0 4412
 7. Jerzy Matyasik (Kraków) 8,0 4376
 8. Justyna Fugiel (Sandomierz) 7,0 4623
 9. Lucyna Korga (Zabrze) 7,0 4455
 10. Anna Kowalska (Bielsko-Biała) 7,0 4388

 37 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Podbeskidzia
III Mistrzostwa Podbeskidzia
II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 20 Paź 2002

II M.Podbesk. 19-20.10.02 Bielsko-Biała

                                                               VP
MIEJSCE                                         p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Skrobosz       142 Warszawa         4960          10.0
  2 Kamil Górka            129 Łęczna           4640           9.0
  3 Andrzej Rechowicz      122 Katowice         4852           8.0
  4 Mariusz Wrześniewski   134 Warszawa         4808           8.0
  5 Paweł Dawidson         142 Częstochowa      4718           8.0
  6 Dawid Pikul            110 Poznań           4412           8.0
  7 Jerzy Matyasik         118 Kraków           4376           8.0
  8 Justyna Fugiel         117 Sandomierz       4623           7.0
  9 Lucyna Korga           116 Zabrze           4455           7.0
 10 Anna Kowalska          121 Bielsko Biała    4388           7.0
 11 Ewa Ciszewska          100 Katowice         4337           7.0
 12 Katarzyna Żuławska     108 Katowice         4091           7.0
 13 Iwona Baran            100 Kraków           3713           7.0
 14 Krzysztof Pypno        121 Gliwice          4382           6.0
 15 Jerzy Luter            112 Bytom            4371           6.0
 16 Stefan Dawidson        107 Częstochowa      4353           6.0
 17 Sławomir Kucia         112 Kraków           4296           6.0
 18 Jacek Petrus           102 Wrocław          4195           6.0
 19 Adam Jurkowski         104 Knurów           4189           6.0
 20 Adam Strzelczyk        100 Częstochowa      3632           6.0
 21 Renata Kowalska        115 Bielsko Biała    4100           5.5
 22 Andrzej Rakoczy        100 Kraków           4231           5.0
 23 Irena Ficak            100 Mielec           4150           5.0
 24 Agnieszka Stefaniuk    100 Warszawa         3962           5.0
 25 Stanisław Harat        103 Kęty             3897           5.0
 26 Bartłomiej Kosman      100 Bielsko Biała    3568           5.0
 27 Małgorzata Sulejewska  101 Kraków           4180           4.0
 28 Adam Cieśla            100 Częstochowa      4124           4.0
 29 Paweł Kokoszka         100 Kłomnice         3823           4.0
 30 Przemysław Pawlic      100 Wrocław          3715           4.0
 31 Jacek Rzepa            100 Tychy            3724           3.0
 32 Tomasz Sulejewski      100 Kraków           3254           3.0
 33 Marek Urbańczyk        100 Bielsko Biała    3015           3.0
 34 Tomasz Zwoliński       144 Warszawa         2774           3.0
 35 Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ        2250           3.0
 36 Zygmunt Skwarek        102 Katowice         1645           3.0
 37 Paweł Kapela           100 Kraków           2464           2.5

sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                           Nie, 20 Paź 2002

   1  Tomasz Zwoliński       144 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   19  Stanisław Harat        103   +  553:241   153
   2    1    5  Kamil Górka            129   -  394:398    79
   3    6    6  Andrzej Rechowicz      122   +  438:351   172
   4    3   16  Katarzyna Żuławska     108   -  338:406    58
   5    6   27  Iwona Baran            100   +  415:292   150
   6    4   23  Ewa Ciszewska          100   -  340:433    50
   7    7   13  Jerzy Luter            112   -  296:373    62
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   724 /  7 partii


   2  Paweł Dawidson         142 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   20  Jacek Petrus           102   +  418:375   152
   2    4    8  Anna Kowalska          121   -  296:357    71
   3    9   10  Justyna Fugiel         117   +  372:321   167
   4    7   15  Dawid Pikul            110   +  457:294   160
   5    5   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  362:280   151
   6    2   14  Sławomir Kucia         112   +  419:290   162
   7    1    3  Mariusz Skrobosz       142   +  400:345   192
   8    1    9  Jerzy Matyasik         118   +  428:307   168
   9    1    4  Mariusz Wrześniewski   134   +  462:362   184
  10    1    5  Kamil Górka            129   -  373:421    79
  11    1    3  Mariusz Skrobosz       142   -  356:474    92
  12    2    5  Kamil Górka            129   -  375:382    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  1657 / 12 partii


   3  Mariusz Skrobosz       142 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  454:317   151
   2    2   11  Lucyna Korga           116   +  367:281   166
   3    2   18  Adam Jurkowski         104   +  366:323   154
   4    2    9  Jerzy Matyasik         118   -  360:409    68
   5    3    4  Mariusz Wrześniewski   134   +  427:333   184
   6    1    5  Kamil Górka            129   +  466:353   179
   7    1    2  Paweł Dawidson         142   -  345:400    92
   8    3   17  Stefan Dawidson        107   +  449:365   157
   9    2   13  Jerzy Luter            112   +  412:238   162
  10    2   15  Dawid Pikul            110   +  441:283   160
  11    1    2  Paweł Dawidson         142   +  474:356   192
  12    1    4  Mariusz Wrześniewski   134   +  399:347   184
                                                --------------
                                                 SUMA =  1849 / 12 partii


   4  Mariusz Wrześniewski   134 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   22  Andrzej Rakoczy        100   +  363:324   150
   2    7   17  Stefan Dawidson        107   +  394:340   157
   3    3    8  Anna Kowalska          121   -  359:458    71
   4    5   18  Adam Jurkowski         104   +  462:275   154
   5    3    3  Mariusz Skrobosz       142   -  333:427    92
   6    5    7  Krzysztof Pypno        121   +  516:275   171
   7    2    5  Kamil Górka            129   +  365:296   179
   8    2   20  Jacek Petrus           102   +  478:280   152
   9    1    2  Paweł Dawidson         142   -  362:462    92
  10    3    9  Jerzy Matyasik         118   +  409:351   168
  11    2    5  Kamil Górka            129   +  420:325   179
  12    1    3  Mariusz Skrobosz       142   -  347:399    92
                                                --------------
                                                 SUMA =  1657 / 12 partii


   5  Kamil Górka            129 Łęczna        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   23  Ewa Ciszewska          100   +  468:276   150
   2    1    1  Tomasz Zwoliński       144   +  398:394   194
   3    1   14  Sławomir Kucia         112   +  387:379   162
   4    1    8  Anna Kowalska          121   +  337:321   171
   5    1    9  Jerzy Matyasik         118   +  409:391   168
   6    1    3  Mariusz Skrobosz       142   -  353:466    92
   7    2    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  296:365    84
   8    4   27  Iwona Baran            100   +  388:279   150
   9    3   17  Stefan Dawidson        107   +  476:327   157
  10    1    2  Paweł Dawidson         142   +  421:373   192
  11    2    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  325:420    84
  12    2    2  Paweł Dawidson         142   +  382:375   192
                                                --------------
                                                 SUMA =  1796 / 12 partii


   6  Andrzej Rechowicz      122 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   24  Irena Ficak            100   +  432:380   150
   2    3   14  Sławomir Kucia         112   -  333:382    62
   3    6    1  Tomasz Zwoliński       144   -  351:438    94
   4   10   30  Paweł Kapela           100   +  486:325   150
   5    7    7  Krzysztof Pypno        121   -  376:428    71
   6   10   10  Justyna Fugiel         117   -  328:439    67
   7   14   34  Jacek Rzepa            100   +  480:195   150
   8   10   22  Andrzej Rakoczy        100   +  416:396   150
   9    7   27  Iwona Baran            100   +  439:267   150
  10    5   13  Jerzy Luter            112   +  487:252   162
  11    4    7  Krzysztof Pypno        121   +  385:325   171
  12    3    9  Jerzy Matyasik         118   +  339:313   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  1545 / 12 partii


   7  Krzysztof Pypno        121 Gliwice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   25  Paweł Kokoszka         100   +  402:295   150
   2    5   18  Adam Jurkowski         104   -  354:413    54
   3    7   34  Jacek Rzepa            100   +  450:333   150
   4    4   14  Sławomir Kucia         112   -  384:399    62
   5    7    6  Andrzej Rechowicz      122   +  428:376   172
   6    5    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  275:516    84
   7    8   10  Justyna Fugiel         117   +  378:362   167
   8    6    8  Anna Kowalska          121   -  286:367    71
   9    9   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  397:334   151
  10    6   17  Stefan Dawidson        107   +  366:351   157
  11    4    6  Andrzej Rechowicz      122   -  325:385    72
  12    6    8  Anna Kowalska          121   -  337:351    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1361 / 12 partii


   8  Anna Kowalska          121 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   26  Krzysztof Kokot        100   +  413:332   150
   2    4    2  Paweł Dawidson         142   +  357:296   192
   3    3    4  Mariusz Wrześniewski   134   +  458:359   184
   4    1    5  Kamil Górka            129   -  321:337    79
   5    4   23  Ewa Ciszewska          100   -  303:368    50
   6    6   17  Stefan Dawidson        107   -  343:404    57
   7    9   11  Lucyna Korga           116   +  428:328   166
   8    6    7  Krzysztof Pypno        121   +  367:286   171
   9    4    9  Jerzy Matyasik         118   -  350:364    68
  10    7   14  Sławomir Kucia         112   -  342:414    62
  11    8   17  Stefan Dawidson        107   +  355:314   157
  12    6    7  Krzysztof Pypno        121   +  351:337   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1507 / 12 partii


   9  Jerzy Matyasik         118 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   27  Iwona Baran            100   +  377:295   150
   2    6   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  307:290   150
   3    5   30  Paweł Kapela           100   +  393:343   150
   4    2    3  Mariusz Skrobosz       142   +  409:360   192
   5    1    5  Kamil Górka            129   -  391:409    79
   6    3   16  Katarzyna Żuławska     108   +  398:273   158
   7    3   23  Ewa Ciszewska          100   +  399:340   150
   8    1    2  Paweł Dawidson         142   -  307:428    92
   9    4    8  Anna Kowalska          121   +  364:350   171
  10    3    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  351:409    84
  11    3   23  Ewa Ciszewska          100   +  367:319   150
  12    3    6  Andrzej Rechowicz      122   -  313:339    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1598 / 12 partii


  10  Justyna Fugiel         117 Sandomierz    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   28  Przemysław Pawlic      100   +  358:242   150
   2    8   16  Katarzyna Żuławska     108   -  358:360    58
   3    9    2  Paweł Dawidson         142   -  321:372    92
   4   12   13  Jerzy Luter            112   -  379:421    62
   5   13   30  Paweł Kapela           100   +  418:274   150
   6   10    6  Andrzej Rechowicz      122   +  439:328   172
   7    8    7  Krzysztof Pypno        121   -  362:378    71
   8   11   11  Lucyna Korga           116   +  415:273   166
   9    8   12  Renata Kowalska        115   -  347:379    65
  10   10   22  Andrzej Rakoczy        100   +  388:303   150
  11    7   12  Renata Kowalska        115   +  414:309   165
  12    5   27  Iwona Baran            100   +  424:305   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1451 / 12 partii


  11  Lucyna Korga           116 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   29  Tomasz Sulejewski      100   +  459:200   150
   2    2    3  Mariusz Skrobosz       142   -  281:367    92
   3    8   20  Jacek Petrus           102   -  338:344    52
   4   11   34  Jacek Rzepa            100   +  361:316   150
   5    9   18  Adam Jurkowski         104   -  332:378    54
   6   12   22  Andrzej Rakoczy        100   +  402:318   150
   7    9    8  Anna Kowalska          121   -  328:428    71
   8   11   10  Justyna Fugiel         117   -  273:415    67
   9   13   25  Paweł Kokoszka         100   +  418:286   150
  10   11   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  390:343   151
  11    9   13  Jerzy Luter            112   +  443:284   162
  12    7   14  Sławomir Kucia         112   +  430:321   162
                                                --------------
                                                 SUMA =  1411 / 12 partii


  12  Renata Kowalska        115 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   30  Paweł Kapela           100   =  333:333   100
   2    9   15  Dawid Pikul            110   -  334:392    60
   3   14   35  Adam Cieśla            100   +  433:328   150
   4    9   27  Iwona Baran            100   -  309:317    50
   5   14   34  Jacek Rzepa            100   -  319:422    50
   6   15   36  Marek Urbańczyk        100   +  432:255   150
   7   12   26  Krzysztof Kokot        100   +  353:281   150
   8    9   19  Stanisław Harat        103   +  327:293   153
   9    8   10  Justyna Fugiel         117   +  379:347   167
  10    4   23  Ewa Ciszewska          100   -  313:412    50
  11    7   10  Justyna Fugiel         117   -  309:414    67
  12    9   17  Stefan Dawidson        107   -  259:393    57
                                                --------------
                                                 SUMA =  1204 / 12 partii


  13  Jerzy Luter            112 Bytom         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   31  Agnieszka Stefaniuk    100   -  320:367    50
   2   14   21  Małgorzata Sulejewska  101   -  315:344    51
   3   15   24  Irena Ficak            100   +  397:298   150
   4   12   10  Justyna Fugiel         117   +  421:379   167
   5    8   17  Stefan Dawidson        107   -  363:393    57
   6   11   34  Jacek Rzepa            100   +  552:203   150
   7    7    1  Tomasz Zwoliński       144   +  373:296   194
   8    5   23  Ewa Ciszewska          100   +  395:310   150
   9    2    3  Mariusz Skrobosz       142   -  238:412    92
  10    5    6  Andrzej Rechowicz      122   -  252:487    72
  11    9   11  Lucyna Korga           116   -  284:443    66
  12   10   22  Andrzej Rakoczy        100   +  461:313   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1349 / 12 partii


  14  Sławomir Kucia         112 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   32  Adam Strzelczyk        100   +  450:240   150
   2    3    6  Andrzej Rechowicz      122   +  382:333   172
   3    1    5  Kamil Górka            129   -  379:387    79
   4    4    7  Krzysztof Pypno        121   +  399:384   171
   5    2   16  Katarzyna Żuławska     108   +  366:313   158
   6    2    2  Paweł Dawidson         142   -  290:419    92
   7    4   17  Stefan Dawidson        107   -  320:352    57
   8    7   15  Dawid Pikul            110   -  284:382    60
   9   10   18  Adam Jurkowski         104   +  342:308   154
  10    7    8  Anna Kowalska          121   +  414:342   171
  11    5   15  Dawid Pikul            110   -  349:393    60
  12    7   11  Lucyna Korga           116   -  321:430    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  1390 / 12 partii


  15  Dawid Pikul            110 Poznań        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   33  Bartłomiej Kosman      100   +  333:323   150
   2    9   12  Renata Kowalska        115   +  392:334   165
   3    4   16  Katarzyna Żuławska     108   -  270:365    58
   4    7    2  Paweł Dawidson         142   -  294:457    92
   5   11   32  Adam Strzelczyk        100   +  450:331   150
   6    8   21  Małgorzata Sulejewska  101   -  394:430    51
   7   10   18  Adam Jurkowski         104   +  380:297   154
   8    7   14  Sławomir Kucia         112   +  382:284   162
   9    5   20  Jacek Petrus           102   +  399:288   152
  10    2    3  Mariusz Skrobosz       142   -  283:441    92
  11    5   14  Sławomir Kucia         112   +  393:349   162
  12    4   23  Ewa Ciszewska          100   +  442:363   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1538 / 12 partii


  16  Katarzyna Żuławska     108 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   34  Jacek Rzepa            100   +  340:330   150
   2    8   10  Justyna Fugiel         117   +  360:358   167
   3    4   15  Dawid Pikul            110   +  365:270   160
   4    3    1  Tomasz Zwoliński       144   +  406:338   194
   5    2   14  Sławomir Kucia         112   -  313:366    62
   6    3    9  Jerzy Matyasik         118   -  273:398    68
   7    6   27  Iwona Baran            100   -  263:324    50
   8    8   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  325:314   151
   9    6   23  Ewa Ciszewska          100   -  291:413    50
  10    8   20  Jacek Petrus           102   +  422:306   152
  11    6   27  Iwona Baran            100   -  321:338    50
  12    8   20  Jacek Petrus           102   +  412:274   152
                                                --------------
                                                 SUMA =  1406 / 12 partii


  17  Stefan Dawidson        107 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   35  Adam Cieśla            100   +  359:333   150
   2    7    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  340:394    84
   3   10   23  Ewa Ciszewska          100   -  333:334    50
   4   13   26  Krzysztof Kokot        100   +  422:277   150
   5    8   13  Jerzy Luter            112   +  393:363   162
   6    6    8  Anna Kowalska          121   +  404:343   171
   7    4   14  Sławomir Kucia         112   +  352:320   162
   8    3    3  Mariusz Skrobosz       142   -  365:449    92
   9    3    5  Kamil Górka            129   -  327:476    79
  10    6    7  Krzysztof Pypno        121   -  351:366    71
  11    8    8  Anna Kowalska          121   -  314:355    71
  12    9   12  Renata Kowalska        115   +  393:259   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  1407 / 12 partii


  18  Adam Jurkowski         104 Knurów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   36  Marek Urbańczyk        100   +  399:220   150
   2    5    7  Krzysztof Pypno        121   +  413:354   171
   3    2    3  Mariusz Skrobosz       142   -  323:366    92
   4    5    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  275:462    84
   5    9   11  Lucyna Korga           116   +  378:332   166
   6    7   20  Jacek Petrus           102   -  335:386    52
   7   10   15  Dawid Pikul            110   -  297:380    60
   8   12   25  Paweł Kokoszka         100   +  349:348   150
   9   10   14  Sławomir Kucia         112   -  308:342    62
  10   12   19  Stanisław Harat        103   -  335:362    53
  11   13   35  Adam Cieśla            100   +  373:322   150
  12   11   24  Irena Ficak            100   +  404:254   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1340 / 12 partii


  19  Stanisław Harat        103 Kęty          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  241:553    94
   2   17   32  Adam Strzelczyk        100   -  253:362    50
   3   18   29  Tomasz Sulejewski      100   +  338:226   150
   4   16   35  Adam Cieśla            100   +  342:296   150
   5   12   36  Marek Urbańczyk        100   +  323:267   150
   6    9   27  Iwona Baran            100   -  334:368    50
   7   11   25  Paweł Kokoszka         100   +  375:273   150
   8    9   12  Renata Kowalska        115   -  293:327    65
   9   11   37  Zygmunt Skwarek        102   -  345:350    52
  10   12   18  Adam Jurkowski         104   +  362:335   154
  11   10   20  Jacek Petrus           102   -  365:419    52
  12   12   32  Adam Strzelczyk        100   -  326:385    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1167 / 12 partii


  20  Jacek Petrus           102 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Paweł Dawidson         142   -  375:418    92
   2   11   35  Adam Cieśla            100   +  370:349   150
   3    8   11  Lucyna Korga           116   +  344:338   166
   4    6   23  Ewa Ciszewska          100   -  340:341    50
   5   10   22  Andrzej Rakoczy        100   +  373:367   150
   6    7   18  Adam Jurkowski         104   +  386:335   154
   7    5   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  440:419   151
   8    2    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  280:478    84
   9    5   15  Dawid Pikul            110   -  288:399    60
  10    8   16  Katarzyna Żuławska     108   -  306:422    58
  11   10   19  Stanisław Harat        103   +  419:365   153
  12    8   16  Katarzyna Żuławska     108   -  274:412    58
                                                --------------
                                                 SUMA =  1326 / 12 partii


  21  Małgorzata Sulejewska  101 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Skrobosz       142   -  317:454    92
   2   14   13  Jerzy Luter            112   +  344:315   162
   3   11   33  Bartłomiej Kosman      100   +  333:274   150
   4    8   32  Adam Strzelczyk        100   +  354:263   150
   5    5    2  Paweł Dawidson         142   -  280:362    92
   6    8   15  Dawid Pikul            110   +  430:394   160
   7    5   20  Jacek Petrus           102   -  419:440    52
   8    8   16  Katarzyna Żuławska     108   -  314:325    58
   9    9    7  Krzysztof Pypno        121   -  334:397    71
  10   11   11  Lucyna Korga           116   -  343:390    66
  11   12   24  Irena Ficak            100   -  317:373    50
  12   13   37  Zygmunt Skwarek        102   -  395:397    52
                                                --------------
                                                 SUMA =  1155 / 12 partii


  22  Andrzej Rakoczy        100 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Wrześniewski   134   -  324:363    84
   2   13   33  Bartłomiej Kosman      100   -  269:367    50
   3   17   28  Przemysław Pawlic      100   +  391:278   150
   4   14   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  411:305   150
   5   10   20  Jacek Petrus           102   -  367:373    52
   6   12   11  Lucyna Korga           116   -  318:402    66
   7   13   30  Paweł Kapela           100   +  430:345   150
   8   10    6  Andrzej Rechowicz      122   -  396:416    72
   9   12   35  Adam Cieśla            100   +  341:297   150
  10   10   10  Justyna Fugiel         117   -  303:388    67
  11   11   37  Zygmunt Skwarek        102   +  368:303   152
  12   10   13  Jerzy Luter            112   -  313:461    62
                                                --------------
                                                 SUMA =  1205 / 12 partii


  23  Ewa Ciszewska          100 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kamil Górka            129   -  276:468    79
   2   16   28  Przemysław Pawlic      100   +  428:290   150
   3   10   17  Stefan Dawidson        107   +  334:333   157
   4    6   20  Jacek Petrus           102   +  341:340   152
   5    4    8  Anna Kowalska          121   +  368:303   171
   6    4    1  Tomasz Zwoliński       144   +  433:340   194
   7    3    9  Jerzy Matyasik         118   -  340:399    68
   8    5   13  Jerzy Luter            112   -  310:395    62
   9    6   16  Katarzyna Żuławska     108   +  413:291   158
  10    4   12  Renata Kowalska        115   +  412:313   165
  11    3    9  Jerzy Matyasik         118   -  319:367    68
  12    4   15  Dawid Pikul            110   -  363:442    60
                                                --------------
                                                 SUMA =  1484 / 12 partii


  24  Irena Ficak            100 Mielec        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rechowicz      122   -  380:432    72
   2   10   30  Paweł Kapela           100   -  292:412    50
   3   15   13  Jerzy Luter            112   -  298:397    62
   4   17   25  Paweł Kokoszka         100   -  340:351    50
   5   17   28  Przemysław Pawlic      100   -  321:355    50
   6   18   29  Tomasz Sulejewski      100   +  436:190   150
   7   16   32  Adam Strzelczyk        100   -  283:336    50
   8   15   34  Jacek Rzepa            100   +  390:272   150
   9   15   33  Bartłomiej Kosman      100   +  464:187   150
  10   14   36  Marek Urbańczyk        100   +  319:280   150
  11   12   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  373:317   151
  12   11   18  Adam Jurkowski         104   -  254:404    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1139 / 12 partii


  25  Paweł Kokoszka         100 Kłomnice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Krzysztof Pypno        121   -  295:402    71
   2   15   27  Iwona Baran            100   -  300:312    50
   3   16   26  Krzysztof Kokot        100   -  335:399    50
   4   17   24  Irena Ficak            100   +  351:340   150
   5   16   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  401:335   150
   6   13   32  Adam Strzelczyk        100   +  342:269   150
   7   11   19  Stanisław Harat        103   -  273:375    53
   8   12   18  Adam Jurkowski         104   -  348:349    54
   9   13   11  Lucyna Korga           116   -  286:418    66
  10   15   29  Tomasz Sulejewski      100   -  308:354    50
  11   15   31  Agnieszka Stefaniuk    100   -  270:376    50
  12   16   29  Tomasz Sulejewski      100   +  314:226   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1044 / 12 partii


  26  Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Anna Kowalska          121   -  332:413    71
   2   12   34  Jacek Rzepa            100   -  285:416    50
   3   16   25  Paweł Kokoszka         100   +  399:335   150
   4   13   17  Stefan Dawidson        107   -  277:422    57
   5   15   33  Bartłomiej Kosman      100   +  313:302   150
   6   14   28  Przemysław Pawlic      100   +  363:326   150
   7   12   12  Renata Kowalska        115   -  281:353    65
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   693 /  7 partii


  27  Iwona Baran            100 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Jerzy Matyasik         118   -  295:377    68
   2   15   25  Paweł Kokoszka         100   +  312:300   150
   3   12   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  301:262   150
   4    9   12  Renata Kowalska        115   +  317:309   165
   5    6    1  Tomasz Zwoliński       144   -  292:415    94
   6    9   19  Stanisław Harat        103   +  368:334   153
   7    6   16  Katarzyna Żuławska     108   +  324:263   158
   8    4    5  Kamil Górka            129   -  279:388    79
   9    7    6  Andrzej Rechowicz      122   -  267:439    72
  10    9   37  Zygmunt Skwarek        102   +  315:251   152
  11    6   16  Katarzyna Żuławska     108   +  338:321   158
  12    5   10  Justyna Fugiel         117   -  305:424    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1466 / 12 partii


  28  Przemysław Pawlic      100 Wrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Justyna Fugiel         117   -  242:358    67
   2   16   23  Ewa Ciszewska          100   -  290:428    50
   3   17   22  Andrzej Rakoczy        100   -  278:391    50
   4   18   29  Tomasz Sulejewski      100   +  401:292   150
   5   17   24  Irena Ficak            100   +  355:321   150
   6   14   26  Krzysztof Kokot        100   -  326:363    50
   7   15   33  Bartłomiej Kosman      100   +  386:241   150
   8   13   37  Zygmunt Skwarek        102   -  297:344    52
   9   14   32  Adam Strzelczyk        100   -  228:360    50
  10   16   31  Agnieszka Stefaniuk    100   -  305:311    50
  11   16   36  Marek Urbańczyk        100   +  278:226   150
  12   15   33  Bartłomiej Kosman      100   -  329:362    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1019 / 12 partii


  29  Tomasz Sulejewski      100 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Lucyna Korga           116   -  200:459    66
   2   18   36  Marek Urbańczyk        100   -  223:351    50
   3   18   19  Stanisław Harat        103   -  226:338    53
   4   18   28  Przemysław Pawlic      100   -  292:401    50
   5   18   35  Adam Cieśla            100   -  252:358    50
   6   18   24  Irena Ficak            100   -  190:436    50
   7   18   31  Agnieszka Stefaniuk    100   -  242:405    50
   8   16   33  Bartłomiej Kosman      100   -  265:368    50
   9   17   34  Jacek Rzepa            100   +  425:278   150
  10   15   25  Paweł Kokoszka         100   +  354:308   150
  11   17   34  Jacek Rzepa            100   +  359:325   150
  12   16   25  Paweł Kokoszka         100   -  226:314    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   919 / 12 partii


  30  Paweł Kapela           100 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Renata Kowalska        115   =  333:333   115
   2   10   24  Irena Ficak            100   +  412:292   150
   3    5    9  Jerzy Matyasik         118   -  343:393    68
   4   10    6  Andrzej Rechowicz      122   -  325:486    72
   5   13   10  Justyna Fugiel         117   -  274:418    67
   6   16   35  Adam Cieśla            100   +  432:343   150
   7   13   22  Andrzej Rakoczy        100   -  345:430    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   672 /  7 partii


  31  Agnieszka Stefaniuk    100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Jerzy Luter            112   +  367:320   162
   2    6    9  Jerzy Matyasik         118   -  290:307    68
   3   12   27  Iwona Baran            100   -  262:301    50
   4   14   22  Andrzej Rakoczy        100   -  305:411    50
   5   16   25  Paweł Kokoszka         100   -  335:401    50
   6   17   33  Bartłomiej Kosman      100   -  289:316    50
   7   18   29  Tomasz Sulejewski      100   +  405:242   150
   8   14   35  Adam Cieśla            100   -  311:320    50
   9   16   36  Marek Urbańczyk        100   -  322:338    50
  10   16   28  Przemysław Pawlic      100   +  311:305   150
  11   15   25  Paweł Kokoszka         100   +  376:270   150
  12   14   35  Adam Cieśla            100   +  389:367   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1130 / 12 partii


  32  Adam Strzelczyk        100 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Sławomir Kucia         112   -  240:450    62
   2   17   19  Stanisław Harat        103   +  362:253   153
   3   13   36  Marek Urbańczyk        100   +  371:301   150
   4    8   21  Małgorzata Sulejewska  101   -  263:354    51
   5   11   15  Dawid Pikul            110   -  331:450    60
   6   13   25  Paweł Kokoszka         100   -  269:342    50
   7   16   24  Irena Ficak            100   +  336:283   150
   8            PAUZA
   9   14   28  Przemysław Pawlic      100   +  360:228   150
  10   13   35  Adam Cieśla            100   -  345:429    50
  11   14   33  Bartłomiej Kosman      100   +  370:216   150
  12   12   19  Stanisław Harat        103   +  385:326   153
                                                --------------
                                                 SUMA =  1179 / 11 partii


  33  Bartłomiej Kosman      100 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Dawid Pikul            110   -  323:333    60
   2   13   22  Andrzej Rakoczy        100   +  367:269   150
   3   11   21  Małgorzata Sulejewska  101   -  274:333    51
   4   15   36  Marek Urbańczyk        100   -  262:286    50
   5   15   26  Krzysztof Kokot        100   -  302:313    50
   6   17   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  316:289   150
   7   15   28  Przemysław Pawlic      100   -  241:386    50
   8   16   29  Tomasz Sulejewski      100   +  368:265   150
   9   15   24  Irena Ficak            100   -  187:464    50
  10   17   34  Jacek Rzepa            100   +  350:326   150
  11   14   32  Adam Strzelczyk        100   -  216:370    50
  12   15   28  Przemysław Pawlic      100   +  362:329   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1111 / 12 partii


  34  Jacek Rzepa            100 Tychy         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Katarzyna Żuławska     108   -  330:340    58
   2   12   26  Krzysztof Kokot        100   +  416:285   150
   3    7    7  Krzysztof Pypno        121   -  333:450    71
   4   11   11  Lucyna Korga           116   -  316:361    66
   5   14   12  Renata Kowalska        115   +  422:319   165
   6   11   13  Jerzy Luter            112   -  203:552    62
   7   14    6  Andrzej Rechowicz      122   -  195:480    72
   8   15   24  Irena Ficak            100   -  272:390    50
   9   17   29  Tomasz Sulejewski      100   -  278:425    50
  10   17   33  Bartłomiej Kosman      100   -  326:350    50
  11   17   29  Tomasz Sulejewski      100   -  325:359    50
  12   17   36  Marek Urbańczyk        100   +  308:275   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   994 / 12 partii


  35  Adam Cieśla            100 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Stefan Dawidson        107   -  333:359    57
   2   11   20  Jacek Petrus           102   -  349:370    52
   3   14   12  Renata Kowalska        115   -  328:433    65
   4   16   19  Stanisław Harat        103   -  296:342    53
   5   18   29  Tomasz Sulejewski      100   +  358:252   150
   6   16   30  Paweł Kapela           100   -  343:432    50
   7   17   36  Marek Urbańczyk        100   +  382:216   150
   8   14   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  320:311   150
   9   12   22  Andrzej Rakoczy        100   -  297:341    50
  10   13   32  Adam Strzelczyk        100   +  429:345   150
  11   13   18  Adam Jurkowski         104   -  322:373    54
  12   14   31  Agnieszka Stefaniuk    100   -  367:389    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1031 / 12 partii


  36  Marek Urbańczyk        100 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Adam Jurkowski         104   -  220:399    54
   2   18   29  Tomasz Sulejewski      100   +  351:223   150
   3   13   32  Adam Strzelczyk        100   -  301:371    50
   4   15   33  Bartłomiej Kosman      100   +  286:262   150
   5   12   19  Stanisław Harat        103   -  267:323    53
   6   15   12  Renata Kowalska        115   -  255:432    65
   7   17   35  Adam Cieśla            100   -  216:382    50
   8            PAUZA
   9   16   31  Agnieszka Stefaniuk    100   +  338:322   150
  10   14   24  Irena Ficak            100   -  280:319    50
  11   16   28  Przemysław Pawlic      100   -  226:278    50
  12   17   34  Jacek Rzepa            100   -  275:308    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   872 / 11 partii


  37  Zygmunt Skwarek        102 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   13   28  Przemysław Pawlic      100   +  344:297   150
   9   11   19  Stanisław Harat        103   +  350:345   153
  10    9   27  Iwona Baran            100   -  251:315    50
  11   11   22  Andrzej Rakoczy        100   -  303:368    50
  12   13   21  Małgorzata Sulejewska  101   +  397:395   151
                                                --------------
                                                 SUMA =   554 /  5 partii


RANKING Z DNIA 2002/11/9 

MIEJSCE                                              RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa              154 (154.25)   6170 / 40
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa           143 (143.19)  27635 / 193
  3  Mariusz Skrobosz         Warszawa              143 (142.91)  28439 / 199
  4  Tomasz Zwoliński         Warszawa              143 (142.72)  27545 / 193
  5  Leszek Nowak             Myślibórz             140 (139.65)   9496 / 68
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa              138 (138.33)  27527 / 199
  7  Mateusz Żbikowski        Warszawa              138 (137.67)  24505 / 178
  8  Dariusz Banaszek         Warszawa              137 (137.45)  26528 / 193
  9  Szymon Fidziński         Warszawa              136 (135.78)  26341 / 194
 10  Mariusz Wrześniewski     Warszawa              135 (134.90)  26711 / 198
 11  Maciej Czupryniak        Milanówek             135 (134.57)  26913 / 200
 12  Wojciech Usakiewicz      Warszawa              134 (134.20)  26438 / 197
 13  Szymon Zaleski           Poznań                133 (133.17)  13717 / 103
 14  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.       133 (133.13)  17706 / 133
 15  Wojciech Zemło           Łódź                  133 (132.63)  26129 / 197
 16  Kazio Merklejn           Szczecin              133 (132.62)  26391 / 199
 17  Małgorzata Kania         Milanówek             132 (131.77)  26223 / 199
 18  Dariusz Puton            Ruda Śląska           132 (131.60)  16187 / 123
 19  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                  131 (131.44)  26156 / 199
 20  Kamil Górka              Łęczna                131 (130.52)  22841 / 175
 21  Jacek Pietruszka         Kraków                128 (128.13)  11404 / 89
 22  Marcin Bożek             Będzin                128 (127.89)   4604 / 36
 23  Sławomir Nosek           Mielec                128 (127.59)  10973 / 86
 24  Grzegorz Święcki         Białystok             127 (127.12)   7373 / 58
 25  Waldemar Czerwoniec      Warszawa              127 (126.80)  17371 / 137
 26  Stanisław Rydzik         Warszawa              127 (126.50)  24920 / 197
 27  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa              126 (125.75)  22635 / 180
 28  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.      125 (125.24)  15404 / 123
 29  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski       125 (124.83)   8239 / 66
 30  Maciej Gałecki           Łódź                  124 (124.06)  23820 / 192
 31  Wiktor Stępień           Katowice              124 (123.81)  21915 / 177
 32  Radosław Konca           Warszawa              123 (123.47)  24570 / 199
 33  Krzysztof Bukowski       Warszawa              123 (123.23)  17868 / 145
 34  Andrzej Słapiński        Warszawa              123 (123.09)  13540 / 110
 35  Maciej Grabowski         Warszawa              123 (122.99)  23614 / 192
 36  Joanna Stępień           Katowice              123 (122.89)  24578 / 200
 37  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.       123 (122.78)  23574 / 192
 38  Edward Stefaniak         Biała Podlaska        123 (122.71)   7240 / 59
     Sergiusz Puchalski       Włocławek             123 (122.71)  13743 / 112
 40  Marek Roszak             Poznań                123 (122.54)  23773 / 194
 41  Maciej Perzyński         Piła                  122 (122.19)   4399 / 36
 42  Andrzej Rechowicz        Katowice              122 (122.13)  24182 / 198
 43  Anna Kowalska            Bielsko Biała         121 (121.00)  15367 / 127
 44  Stanisław Gasik          Warszawa              121 (120.84)  19456 / 161
 45  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.        121 (120.76)   9419 / 78
 46  Jakub Kozłowski          Warszawa              120 (120.46)   8071 / 67
 47  Krzysztof Pypno          Gliwice               120 (120.34)  14320 / 119
 48  Aleksandra Merklejn      Szczecin              120 (120.24)  22244 / 185
 49  Mariusz Kubicki          Inowrocław            120 (120.12)  21742 / 181
 50  Ryszard Dębski           Biała Podlaska        120 (120.02)  14042 / 117
 51  Marcin Kozyra            Warszawa              120 (119.85)   7790 / 65
 52  Stanisław Ochot          Katowice              120 (119.71)  10774 / 90
 53  Magdalena Merklejn       Szczecin              119 (119.39)  23162 / 194
 54  Andrzej Szmidtke         Bolszewo              119 (119.34)  14917 / 125
 55  Zdzisław Szota           Warszawa              119 (119.25)  18841 / 158
 56  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz             119 (118.98)   5830 / 49
 57  Jerzy Matyasik           Kraków                119 (118.90)  20689 / 174
 58  Sławomir Kordjalik       Warszawa              119 (118.59)  16840 / 142
 59  Katarzyna Stępień        Katowice              118 (117.93)  12265 / 104
     Andrzej Lożyński         Piastów               118 (117.93)   6486 / 55
 61  Krzysztof Mówka          Toruń                 118 (117.78)  12485 / 106
 62  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska        118 (117.69)   4119 / 35
 63  Lucyna Korga             Zabrze                118 (117.67)  22475 / 191
 64  Justyna Fugiel           Sandomierz            118 (117.62)  10468 / 89
 65  Andrzej Szepczyński      Kraków                118 (117.51)   7873 / 67
 66  Robert Kamiński          Wysokie Maz.          117 (117.05)  11120 / 95
 67  Andrzej Oleksiak         Ostróda               117 (116.92)  17888 / 153
 68  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa              117 (116.77)  23004 / 197
 69  Rafał Matczak            Pruszków              116 (116.26)  17207 / 148
 70  Aleksander Puchalski     Włocławek             116 (116.21)  14642 / 126
 71  Roman Sulima             Warszawa              116 (115.84)  10889 / 94
 72  Halina Roszak            Poznań                116 (115.63)  19773 / 171
 73  Paweł Subocz             Szczecin              115 (115.43)   4617 / 40
 74  Grażyna Chmielewska      Mrągowo               115 (115.40)   3462 / 30
 75  Beata Madej              Lublin                115 (115.24)  22818 / 198
 76  Adam Weremczuk           Łódź                  115 (115.15)   8982 / 78
 77  Filip Warzecha           Gdynia                115 (115.00)  15295 / 133
 78  Jarosław Michalak        Łódź                  115 (114.82)   7693 / 67
 79  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków              115 (114.74)  16179 / 141
 80  Maciej Michalak          Łódź                  115 (114.51)   8245 / 72
 81  Walenty Siemaszko        Lipiany               114 (114.37)  12466 / 109
 82  Wojciech Próchniewicz    Warszawa              114 (114.20)  22726 / 199
 83  Piotr Rosół              Warszawa              114 (114.01)  21547 / 189
 84  Grażyna Puton            Ruda Śląska           114 (113.80)   4552 / 40
 85  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka      114 (113.62)   5908 / 52
 86  Renata Kowalska          Bielsko Biała         113 (113.40)  13721 / 121
 87  Ryszard Niżewski         Warszawa              113 (113.02)  13902 / 123
 88  Jerzy Luter              Bytom                 113 (112.97)  22256 / 197
 89  Sławomir Kucia           Kraków                113 (112.77)   5413 / 48
 90  Joanna Juszczak          Warszawa              113 (112.54)  20144 / 179
 91  Kamil Klinkosz           Rumia                 112 (112.41)  19672 / 175
 92  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska        112 (112.16)  14020 / 125
 93  Dawid Pikul              Poznań                112 (111.66)  14069 / 126
 94  Piotr Jachimowicz        Warszawa              111 (111.40)   5793 / 52
 95  Lucyna Śniadach          Rumia                 111 (111.20)  18682 / 168
 96  Arkadiusz Jaworski       Tychy                 111 (110.80)   7202 / 65
 97  Marek Dudkiewicz         Milanówek             111 (110.70)  21144 / 191
 98  Kazimierz Faron          Warszawa              111 (110.63)   5310 / 48
 99  Radosław Sowiński        Warszawa              111 (110.61)  17809 / 161
100  Kazimierz Merklejn       Szczecin              111 (110.54)  16139 / 146
101  Paweł Majewski           Warszawa              111 (110.51)   5194 / 47
102  Andrzej Chmielewski      Warszawa              110 (110.03)   3301 / 30
103  Leszek Stecuła           Bytom                 110 (109.92)   6595 / 60
104  Marek Syczuk             Warszawa              110 (109.63)  12498 / 114
105  Piotr Krzemiński         Warszawa              109 (109.30)   5137 / 47
106  Wiesław Olewiński        Warszawa              109 (109.18)  12447 / 114
107  Grzegorz Matysiak        Kraków                109 (109.12)  14186 / 130
108  Filip Klar               Mielec                109 (108.98)  13077 / 120
109  Bogusław Puchalski       Włocławek             109 (108.72)  12285 / 113
110  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka     109 (108.52)   3364 / 31
111  Jarosław Puchalski       Łódź                  108 (108.42)  14962 / 138
112  Jarosław Sobczak         Warszawa              108 (108.39)   6937 / 64
113  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry       108 (108.24)   4546 / 42
114  Katarzyna Żuławska       Katowice              108 (108.13)  20761 / 192
115  Dawid Dawidson           Częstochowa           108 (108.11)   5081 / 47
116  Roman Figiel             Zawichost             108 (107.94)  15004 / 139
117  Elżbieta Jankowska       Wrocław               108 (107.93)   6476 / 60
118  Jarosław Żuliński        Szczecin              108 (107.73)  12173 / 113
119  Stefan Dawidson          Częstochowa           107 (107.08)  20453 / 191
120  Beata Piotrowska         Łódź                  107 (106.91)  17534 / 164
121  Ewa Strzelczyk           Warszawa              106 (106.48)   8199 / 77
122  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław            106 (106.12)  17404 / 164
123  Maurycy Machnio          Lipiany               106 (106.08)  10184 / 96
124  Grzegorz Koczkodon       Ostróda               106 (105.81)   9100 / 86
125  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.      106 (105.61)   5703 / 54
126  Marcin Figiel            Zawichost             105 (105.41)  11384 / 108
127  Jerzy Tatarczuk          Warszawa              105 (104.93)   4407 / 42
128  Adam Słapiński           Warszawa              105 (104.75)   5866 / 56
129  Bogdan Kozłowski         Białystok             105 (104.62)   5545 / 53
130  Maciej Zięba             Wrocław               105 (104.60)  10042 / 96
131  Adam Jurkowski           Knurów                104 (104.48)  11179 / 107
132  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój           104 (104.29)  13245 / 127
133  Jacek Petrus             Wrocław               104 (104.10)   4997 / 48
134  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice             104 (103.97)   7590 / 73
135  Andrzej Gostomski        Łódź                  104 (103.64)  19795 / 191
136  Jan Ziółkowski           Rumia                 104 (103.52)   9213 / 89
137  Grażyna Furman           Sosnowiec             103 (103.44)   9413 / 91
138  Bożena Matysiak          Kraków                103 (103.43)  10446 / 101
139  Mariusz Michalski        Inowrocław            103 (103.20)   6192 / 60
140  Krystyna Augustyniak     Łódź                  103 (103.08)   9896 / 96
141  Paweł Opyc               Warszawa              103 (102.99)  20186 / 196
142  Zygmunt Skwarek          Katowice              103 (102.91)   4425 / 43
143  Zbigniew Lewandowski     Słupsk                103 (102.67)   3080 / 30
144  Tomasz Żbikowski         Warszawa              102 (102.43)  19666 / 192
145  Maciej Kutera            Warszawa              102 (102.38)   6655 / 65
146  Marta Gostomska          Warszawa              102 (102.37)   3071 / 30
147  Stanisław Harat          Kęty                  102 (101.67)   7320 / 72
148  Małgorzata Niciporuk     Rumia                 101 (101.32)  10436 / 103
149  Ewa Ciszewska            Katowice              101 (101.18)   8297 / 82
150  Jarosław Wypart          Częstochowa           101 (100.93)   4441 / 44
151  Marianna Kozłowska       Białystok             101 (100.70)   4431 / 44
152  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka      101 (100.67)   4228 / 42
153  Małgorzata Sulejewska    Kraków                100 (100.40)   6024 / 60
154  Paweł Szulc              Szczecin              100 (100.30)   4614 / 46
155  Joanna Kubik             Częstochowa           100 (100.08)   3603 / 36
156  Dorota Ziembowicz        Gliwice               100 ( 99.87)  11285 / 113
157  Eligiusz Jankowski       Wrocław               100 ( 99.81)   4691 / 47
158  Bartłomiej Boczek        Toruń                  99 ( 99.44)   5469 / 55
159  Władysław Zieliński      Lębork                 99 ( 99.33)   2980 / 30
160  Adelina Śniadach         Rumia                  99 ( 99.15)   5255 / 53
161  Jacek Nowak              Szczecin               99 ( 98.93)   7519 / 76
162  Grzegorz Pukniel         Lublin                 99 ( 98.92)  13354 / 135
163  Andrzej Rakoczy          Kraków                 98 ( 98.28)   4521 / 46
164  Iwona Rutkowska          Warszawa               98 ( 98.19)   8150 / 83
165  Miłosz Wrzałek           Reda                   98 ( 97.81)   3619 / 37
166  Wojciech Gołęcki         Inowrocław             98 ( 97.56)  19317 / 198
167  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.           97 ( 97.33)   4185 / 43
168  Kinga Niżewska           Warszawa               97 ( 96.87)   6490 / 67
169  Ewa Fiszer               Wrocław                96 ( 96.42)   3471 / 36
170  Ania Pendowska           Rumia                  96 ( 96.30)   9823 / 102
171  Renata Andracka          Poznań                 96 ( 95.89)   3452 / 36
172  Paulina Hennig           Gniezno                96 ( 95.70)   4211 / 44
173  Irena Ficak              Mielec                 96 ( 95.61)  12907 / 135
174  Piotr Wojciekiewicz      Katowice               95 ( 95.33)   6578 / 69
175  Paweł Kapela             Kraków                 95 ( 95.20)   2856 / 30
176  Monika Siemaszko         Lipiany                95 ( 94.97)   6648 / 70
177  Maria Jarosz             Lublin                 95 ( 94.58)   7566 / 80
178  Paweł Ochot              Katowice               94 ( 94.37)   7644 / 81
179  Aneta Szubiak            Łódź                   94 ( 94.34)   3868 / 41
180  Dorota Zielińska         Ustanów                94 ( 94.00)   4324 / 46
181  Iwona Baran              Kraków                 93 ( 93.38)   4389 / 47
182  Adam Kotwica             Gdańsk                 93 ( 92.67)   4263 / 46
183  Kamila Tarnacka          Rumia                  92 ( 92.40)   2772 / 30
184  Adam Legięć              Warszawa               92 ( 92.24)   3136 / 34
185  Magdalena Kortz          Szczecin               92 ( 91.99)   7727 / 84
186  Jolanta Kosmowska        Warszawa               92 ( 91.78)   8536 / 93
187  Piotr Ingling            Warszawa               92 ( 91.55)   9521 / 104
188  Przemysław Pawlic        Wrocław                91 ( 91.33)   3653 / 40
189  Teresa Ząbek             Warszawa               91 ( 90.68)   6257 / 69
190  Norbert Skrzyński        Warszawa               91 ( 90.61)  15222 / 168
191  Paweł Kokoszka           Kłomnice               90 ( 89.77)   4758 / 53
192  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin               89 ( 89.40)   3129 / 35
193  Renata Rosół             Warszawa               89 ( 89.10)  16483 / 185
194  Krzysztof Kokot          Nowy Targ              89 ( 89.04)  11308 / 127
195  Katarzyna Grodzicka      Warszawa               88 ( 87.65)   4733 / 54
196  Jerzy Augustyniak        Łódź                   88 ( 87.55)   7179 / 82
197  Michał Szkudlarek        Pabianice              87 ( 87.47)   3149 / 36
198  Piotr Madej              Lublin                 85 ( 85.46)   8717 / 102
199  Mariusz Rogalski         Iława                  85 ( 85.03)   3316 / 39
200  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław             84 ( 84.39)   2785 / 33
201  Marek Kocikowski         Ostróda                84 ( 84.07)   2522 / 30
202  Dominika Śniadach        Rumia                  84 ( 83.64)   3931 / 47
203  Robert Włodarczyk        Wrocław                81 ( 81.29)   2845 / 35
204  Robert Drózd             Wesoła                 80 ( 79.53)   3420 / 43
205  Witold Jankowski         Warszawa               77 ( 76.96)   4233 / 55
206  Małgorzata Plata         Rumia                  77 ( 76.50)   2295 / 30
207  Tomasz Sulejewski        Kraków                 69 ( 69.18)   2767 / 40
208  Monika Rubinstein        Warszawa               65 ( 64.85)   2140 / 33
209  Joanna Brychcy           Katowice               65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/11/9   -  POCZEKALNIA

                                                     RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo               100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa               98 ( 97.59)   2830 / 29
  3  Maciej Śliwa             Zabrze                 97 ( 96.72)   2805 / 29
  4  Sebastian Dudek          Częstochowa            88 ( 87.55)   2539 / 29
  5  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda                78 ( 77.90)   2259 / 29
  6  Piotr Chmielewski        Mrągowo                96 ( 95.71)   2680 / 28
  7  Paweł Tomaszewski        Pruszków               67 ( 67.14)   1880 / 28
  8  Bogusław Kuma            Słupsk                118 (118.42)   3079 / 26
  9  Paweł Jachowicz          Żyrardów              110 (109.50)   2847 / 26
 10  Bogdan Pokojski          Piastów                99 ( 99.04)   2476 / 25
 11  Krzysztof Nowak          Lublin                115 (114.83)   2756 / 24
 12  Ireneusz Kurzok          Mikołów               114 (113.54)   2725 / 24
 13  Tomasz Stencel           Poznań                104 (104.17)   2500 / 24
 14  Michał Szymkowski        Wrocław               103 (103.21)   2477 / 24
 15  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.      101 (100.67)   2416 / 24
 16  Tomasz Rubaj             Lublin                 98 ( 97.79)   2347 / 24
 17  Jarosław Kamienik        Słupsk                 94 ( 94.04)   2257 / 24
 18  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.       92 ( 92.08)   2210 / 24
 19  Maciej Soska             Lublin                 92 ( 91.63)   2199 / 24
 20  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała          91 ( 91.00)   2184 / 24
 21  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin                 91 ( 90.83)   2180 / 24
 22  Mirosław Norwajszas      Szczecin               88 ( 88.25)   2118 / 24
 23  Adam Cieśla              Częstochowa            86 ( 86.29)   2071 / 24
 24  Jacek Rzepa              Tychy                  85 ( 85.04)   2041 / 24
 25  Krzysztof Kruk           Łódź                   73 ( 72.75)   1746 / 24
 26  Marcin Kamiński          Warszawa              114 (114.43)   2632 / 23
 27  Adam Strzelczyk          Częstochowa           106 (106.39)   2447 / 23
 28  Agata Wojciechowska      Poznań                 97 ( 96.83)   2227 / 23
 29  Ewa Lewandowska          Warszawa               92 ( 91.57)   2106 / 23
 30  Michał Kołodziejczyk     Ostróda                88 ( 88.43)   2034 / 23
 31  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała          82 ( 82.09)   1888 / 23
 32  Adam Machnio             Lipiany                69 ( 69.48)   1598 / 23
 33  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.      109 (109.05)   2399 / 22
 34  Ziemowit Pazda           Wrocław                96 ( 96.32)   2119 / 22
 35  Slawomir Zieliński       Lębork                 67 ( 67.09)   1476 / 22
 36  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.       121 (121.38)   2549 / 21
 37  Piotr Pietuchowski       Białystok              92 ( 92.48)   1942 / 21
 38  Michał Mionskowski       Szczecin               86 ( 85.76)   1801 / 21
 39  Grzegorz Wiączkowski     Kielce                109 (109.00)   2180 / 20
 40  Waldemar Bulkowski       Chojnów                83 ( 83.20)   1664 / 20
 41  Stanisław Stanek         Olkusz                 93 ( 92.58)   1759 / 19
 42  Zdzisław Parnicki        Słupsk                 85 ( 84.63)   1608 / 19
 43  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.       70 ( 69.58)   1322 / 19
 44  Mariusz Makuch           Zator                 101 (100.94)   1817 / 18
 45  Dawid Boczoń             Zakopane               93 ( 93.22)   1678 / 18
 46  Marzena Szulc            Szczecin               90 ( 90.28)   1625 / 18
 47  Tomasz Szepczyński       Kraków                 81 ( 81.11)   1460 / 18
 48  Jan Pawłowski            Warszawa               81 ( 80.94)   1457 / 18
 49  Patryk Pajdzik           Lipiany                53 ( 52.61)    947 / 18
 50  Elżbieta Święcka         Białystok             107 (107.06)   1820 / 17
 51  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.      103 (102.76)   1747 / 17
 52  Zbigniew Szepczyński     Kraków                 88 ( 88.24)   1500 / 17
 53  Zygmunt Sołtysiak        Piastów                84 ( 83.71)   1423 / 17
 54  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.          71 ( 71.06)   1208 / 17
 55  Maciej Hebda             Tarnów                105 (105.00)   1680 / 16
 56  Tatiana Drzycimska       Wrocław               104 (103.75)   1660 / 16
 57  Bogusław Macal           Szczecin               90 ( 89.81)   1437 / 16
 58  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie          84 ( 84.38)   1350 / 16
 59  Piotr Mossakowski        Chorzów               103 (102.79)   1439 / 14
 60  Marcin Tutka             Wrocław                92 ( 92.43)   1294 / 14
 61  Teresa Fortuna           Lubin                 131 (131.23)   1706 / 13
 62  Jarosław Kordalski       Lublin                120 (120.46)   1566 / 13
 63  Andrzej Pikul            Poznań                 85 ( 85.23)   1108 / 13
 64  Piotr Mańkowski          Warszawa               80 ( 80.00)   1040 / 13
 65  Sylwia Wilczek           Warszawa               68 ( 67.62)    879 / 13
 66  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp           134 (134.25)   1611 / 12
 67  Jakub Zaryński           Świnoujście           122 (122.42)   1469 / 12
 68  Michał Sak               Lublin                118 (117.58)   1411 / 12
 69  Tomasz Figiel            Zawichost             113 (113.17)   1358 / 12
 70  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz             113 (112.67)   1352 / 12
 71  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn              109 (109.42)   1313 / 12
 72  Robert Głowacki          Łódź                  108 (108.33)   1300 / 12
 73  Paweł Czubla             Lublin                107 (107.33)   1288 / 12
 74  Jacek Lewiński           Wrocław               106 (106.08)   1273 / 12
 75  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp           104 (104.33)   1252 / 12
 76  Beata Kościańska         Lublin                104 (103.83)   1246 / 12
 77  Marek Sitkowski          Warszawa              103 (102.75)   1233 / 12
 78  Leszek Owsianko          Warszawa              102 (102.33)   1228 / 12
 79  Sebastian Markiewicz     Warszawa              100 (100.08)   1201 / 12
 80  Mariusz Obłoza           Szczecin               97 ( 97.08)   1165 / 12
 81  Grzegorz Sokołowski      Słupsk                 95 ( 95.00)   1140 / 12
 82  Rafał Mirowski           Częstochowa            95 ( 94.92)   1139 / 12
 83  Radosław Wróblewski      Mielec                 94 ( 94.33)   1132 / 12
 84  Ilona Giryn              Łódź                   94 ( 93.92)   1127 / 12
 85  Józef Burzyński          Ełk                    94 ( 93.67)   1124 / 12
 86  Leszek Dys               Olsztyn                92 ( 91.67)   1100 / 12
 87  Grzegorz Tecław          Poznań                 91 ( 90.83)   1090 / 12
 88  Małgorzata Kucia         Wrocław                90 ( 89.83)   1078 / 12
 89  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza       90 ( 89.67)   1076 / 12
 90  Michał Zdanowicz         Lublin                 89 ( 88.58)   1063 / 12
 91  Dorota Niedbała          Warszawa               88 ( 87.67)   1052 / 12
 92  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz              88 ( 87.50)   1050 / 12
 93  Katarzyna Szulc          Szczecin               87 ( 86.75)   1041 / 12
 94  Mirosław Grafiński       Brodnica               87 ( 86.67)   1040 / 12
 95  Anna Skudlarska          Wrocław                86 ( 86.17)   1034 / 12
 96  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin                 86 ( 86.08)   1033 / 12
 97  Tomasz Jopek             Wrocław                86 ( 85.83)   1030 / 12
 98  Joanna Rubaj             Lublin                 85 ( 84.75)   1017 / 12
 99  Adam Grzona              Toruń                  84 ( 84.08)   1009 / 12
100  Sławomir Czyżewski       Poznań                 80 ( 80.33)    964 / 12
101  Andrzej Nagwizda         Kraków                 80 ( 79.58)    955 / 12
102  Karolina Matysiak        Kraków                 79 ( 78.58)    943 / 12
103  Sławomir Szymański       Dobrzelin              78 ( 78.17)    938 / 12
104  Jolanta Kruk             Łódź                   76 ( 75.58)    907 / 12
105  Jacek Cichecki           Józefów                72 ( 72.33)    868 / 12
106  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.       68 ( 68.42)    821 / 12
107  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice              65 ( 65.08)    781 / 12
108  Karol Jankowski          Warszawa               62 ( 61.75)    741 / 12
109  Kacper Jachowicz         Żyrardów               62 ( 61.67)    740 / 12
110  Jan Damer                Lublin                140 (140.09)   1541 / 11
111  Tomasz Łagutko           Ośno                   99 ( 98.73)   1086 / 11
112  Jakub Ciesielski         Poznań                 97 ( 96.82)   1065 / 11
113  Piotr Jakubiak           Żyrardów               91 ( 90.91)   1000 / 11
114  Joanna Musiał            Słupsk                 90 ( 90.45)    995 / 11
115  Anna Mikuć               Wrocław                90 ( 89.82)    988 / 11
116  Przemysław Załęcki       Wałbrzych              88 ( 88.45)    973 / 11
117  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin                 85 ( 85.36)    939 / 11
118  Wieńczysław Syguda       Częstochowa            81 ( 81.00)    891 / 11
119  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa               81 ( 80.91)    890 / 11
120  Marta Zacharska          Słupsk                 74 ( 73.73)    811 / 11
121  Bartłomiej Kozłowski     Radom                  72 ( 72.27)    795 / 11
122  Małgorzata Czart         Olsztyn                70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań                 70 ( 70.18)    772 / 11
124  Dorota Krzyżaniak        Słupsk                 70 ( 70.00)    770 / 11
125  Adam Kędzior             Lublin                 69 ( 69.09)    760 / 11
126  Andrzej Bobik            Chojnów                69 ( 68.82)    757 / 11
127  Margarita Malkowska      Poznań                 66 ( 65.64)    722 / 11
128  Krzysztof Krause         Poznań                 60 ( 60.18)    662 / 11
129  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław                60 ( 59.91)    659 / 11
130  Tadeusz Szemryk          Słupsk                 60 ( 59.64)    656 / 11
131  Anna Peschak             Kraków                 54 ( 53.55)    589 / 11
132  Katarzyna Steglińska     Częstochowa            53 ( 53.00)    583 / 11
133  Marta Dobrzańska         Kraków                103 (103.10)   1031 / 10
134  Sylwia Hardej            Szczecin               92 ( 91.80)    918 / 10
135  Paweł Górny              Lublin                 87 ( 87.40)    874 / 10
136  Zbigniew Kosewski        Szczecin               63 ( 63.10)    631 / 10
137  Paweł Kamionka           Szczecin              109 (109.11)    982 / 9
138  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza      106 (105.56)    950 / 9
139  Jacek Panek              Warszawa               97 ( 97.22)    875 / 9
140  Magdalena Podlaska       Warszawa               90 ( 90.44)    814 / 9
141  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.       66 ( 65.78)    592 / 9
142  Paula Nowak              Szczecin               63 ( 63.00)    567 / 9
143  Jacek Gasik              Warszawa              119 (118.75)    950 / 8
144  Rafał Dąbrowski          Ostróda               111 (111.25)    890 / 8
145  Lucjan Boroś             Gdańsk                100 ( 99.63)    797 / 8
146  Jacek Baltyn             Suchedniów             91 ( 90.88)    727 / 8
147  Jacek Taczalski          Szczecin               90 ( 90.38)    723 / 8
148  Jacek Wszyndybył         Chojnów                63 ( 62.50)    500 / 8
149  Łukasz Homa              Bielsko Biała         139 (139.29)    975 / 7
150  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.          123 (122.71)    859 / 7
151  Magdalena Ochot          Katowice              104 (104.29)    730 / 7
152  Janusz Kasza             Kraków                101 (100.86)    706 / 7
153  Małgorzata Koprowska     Pabianice              98 ( 98.43)    689 / 7
154  Andrzej Stańczyk         Kraków                 98 ( 98.29)    688 / 7
155  Czesław Kozak            Częstochowa            93 ( 93.43)    654 / 7
156  Jarosław Soborak         Warszawa               92 ( 91.71)    642 / 7
157  Monika Dzik              Poznań                 81 ( 80.71)    565 / 7
158  Adam Sulejewski          Kraków                 69 ( 68.86)    482 / 7
159  Kamil Kozłowski          Częstochowa            66 ( 65.57)    459 / 7
160  Sylwia Buks              Warszawa               57 ( 57.00)    399 / 7
161  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.       52 ( 52.00)    364 / 7
162  Andrzej Chylewski        Poznań                140 (140.17)    841 / 6
163  Paweł Frynia             Konstantynów Łódzki   124 (124.00)    744 / 6
164  Bartosz Skórniewski      Warszawa              119 (118.67)    712 / 6
165  Ewa Czerwoniec           Warszawa              110 (109.67)    658 / 6
166  Michał Krzemień          Kraków                109 (108.67)    652 / 6
167  Grzegorz Kulawiak        Warszawa              107 (107.00)    642 / 6
168  Mikołaj Bednarek         Warszawa              104 (104.17)    625 / 6
169  Krzysztof Duda           Pszczyna              103 (102.50)    615 / 6
170  Marta Szeliga            Warszawa               92 ( 91.83)    551 / 6
171  Wojciech Jacyno          Warszawa               88 ( 88.17)    529 / 6
172  Karol Tokarczyk          Warszawa               86 ( 86.17)    517 / 6
173  Janusz Grodzki           Łódź                   83 ( 83.33)    500 / 6
174  Robert Nowak             Gorzów Wlkp            73 ( 73.00)    438 / 6
175  Daniel Zyśk              Nowy Dwór Mazowiecki   70 ( 69.83)    419 / 6
176  Robert Buciak            Szczecin               68 ( 67.83)    407 / 6
177  Anna Kosińska            Lewin Brzeski          68 ( 67.50)    405 / 6
178  Mariusz Sobania          Ośno Lub.              53 ( 53.17)    319 / 6
179  Arek Sółkowski           Ostróda                53 ( 53.00)    318 / 6
     Wojciech Bochra          Lublin                 53 ( 53.00)    318 / 6
181  Krzysztof Dalka          Bytów                  52 ( 52.00)    312 / 6
182  Dawid Mońko              Wrocław                51 ( 51.33)    308 / 6
183  Paweł Gudaczewski        Ostróda                50 ( 50.33)    302 / 6
184  Grzegorz Marek           Warszawa              124 (124.40)    622 / 5
185  Agnieszka Krupka         Lublin                 92 ( 91.60)    458 / 5
186  Piotr Tymoszuk           Warszawa               76 ( 75.60)    378 / 5
187  Joanna Kula              Częstochowa            75 ( 74.80)    374 / 5
188  Danuta Zyśko             Warszawa               74 ( 74.40)    372 / 5
189  Justyna Syrek            Częstochowa            72 ( 71.60)    358 / 5
190  Marzena Poklikajew       Pruszków               64 ( 64.40)    322 / 5
191  Elżbieta Paszkowska      Warszawa               56 ( 56.40)    282 / 5
192  Edyta Gomułka            Częstochowa            51 ( 50.80)    254 / 5
193  Michał Elmerych          Szczecin              105 (105.00)    420 / 4
194  Agata Gnabasik           Poznań                 83 ( 82.50)    330 / 4
195  Krzysztof Białecki       Warszawa               79 ( 79.00)    316 / 4
196  Piotr Michałek           Warszawa               76 ( 76.00)    304 / 4
197  Jolanta Bednarska        Łódź                   75 ( 75.25)    301 / 4
198  Dorota Kucharska         Warszawa               72 ( 71.50)    286 / 4
199  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk                71 ( 71.00)    284 / 4
200  Stanisław Gajos          Strzelno               54 ( 53.50)    214 / 4
201  Wojciech Łysak           Sosnowiec              50 ( 50.25)    201 / 4
202  Artur Tyl                Częstochowa            50 ( 50.00)    200 / 4
203  Piotr Jakimowicz         Poznań                150 (150.00)    450 / 3
204  Lech Rawski              Kraków                117 (116.67)    350 / 3
205  Edward Salamon           Bytom                  95 ( 94.67)    284 / 3
206  Sławomir Budek           Warszawa               87 ( 87.00)    261 / 3
207  Elżbieta Kukla           Częstochowa            85 ( 85.33)    256 / 3
208  Michał Maciątek          Warszawa               57 ( 57.33)    172 / 3
209  Miłosz Borowski          Bielsko Biała          55 ( 55.33)    166 / 3
210  Eryk Białecki            Warszawa               55 ( 54.67)    164 / 3
     Iwo Sobczyk              Bielsko Biała          55 ( 54.67)    164 / 3
212  Marek Penszko            Warszawa               54 ( 54.00)    162 / 3
213  Marek Wojtczak           Piastów                51 ( 51.00)    153 / 3
214  Adam Winiczenko          Warszawa               50 ( 50.33)    151 / 3
215  Joanna Słapińska         Olsztyn                50 ( 50.00)    150 / 3
216  Irena Rokosz             Bielsko Biała         118 (117.50)    235 / 2
217  Anna Żyła                Wrocław               100 (100.00)    200 / 2
     Mirosław Rokosz          Bielsko Biała         100 (100.00)    200 / 2
219  Anna Piętka              Szczecin               80 ( 79.50)    159 / 2
220  Izabela Kraj             Warszawa               61 ( 61.00)    122 / 2
221  Tina Policińska          Częstochowa            58 ( 58.00)    116 / 2
222  Tomasz Molenda           Szczecin               58 ( 57.50)    115 / 2
223  Izabela Dudek            Częstochowa            55 ( 54.50)    109 / 2
224  Damian Więciorkowski     Częstochowa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Marcin Pomorski          Warszawa               52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa               52 ( 52.00)    104 / 2
227  Witold Gwóźdź            Warszawa               51 ( 51.00)    102 / 2
228  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.       51 ( 50.50)    101 / 2
229  Agnieszka Zuziak         Kraków                 50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa               50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów                50 ( 50.00)    100 / 2
232  Anna Szczotka            Bielsko Biała         150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa           150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin              150 (150.00)    150 / 1
238  Jolanta Hoffmann         Kraków                 69 ( 69.00)     69 / 1
     Magdalena Wanot          Warszawa               69 ( 69.00)     69 / 1
240  Krzysztof Sobolewski     Piastów                67 ( 67.00)     67 / 1
241  Andrzej Szkocki          Szczecin               66 ( 66.00)     66 / 1
242  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.           63 ( 63.00)     63 / 1
243  Małgorzata Rawska        Kraków                 57 ( 57.00)     57 / 1
244  Rafał Tyc                Bielsko Biała          50 ( 50.00)     50 / 1
     Kinga Bossy              Poznań                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków                 50 ( 50.00)     50 / 1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie