Nowy Dwór Mazowiecki11
października
Nowy Dwór Mazowiecki 11-12 października VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Bielsko-Biała18
października
Bielsko-Biała 18-19 października VI Mistrzostwa Podbeskidzia
Łódź 8
listopada
Łódź 8- 9 listopada IX Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2003
VI Mistrzostwa Podbeskidzia18 - 19 października 2003 — VI Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VI Mistrzostwa PodbeskidziaBielsko-Biała, 18 - 19 października 2003

Konkurs Relacja z turnieju


1 Justyna Fugiel Sandomierz 10.0 4713
2 Tomasz Zwoliński Warszawa 9.0 4979
3 Krzysztof Mówka Toruń 9.0 4789 
4 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 4721 
5 Andrzej Rechowicz Katowice 8.0 4952 
6 Karol Wyrębkiewicz Łódź 8.0 4930 
7 Mariusz Wrześniewski Warszawa 8.0 4851 
8 Kamil Górka Łęczna 8.0 4828 
9 Stanisław Ochot Katowice 8.0 4667 
10 Michał Waszkiewicz Warszawa 8.0 4641 

61 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Podbeskidzia
IV Mistrzostwa Podbeskidzia
III Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Podbeskidzia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Fugiel               Sandomierz             127.02     10.0     4713     1880      867
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.25      9.0     4979     1741      858
  3 Krzysztof       Mówka                Toruń                  128.47      9.0     4789     1761      474
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.43      9.0     4721     1770      507
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.95      8.0     4952     1600      708
  6 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.42      8.0     4930     1599      441
  7 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               136.12      8.0     4851     1637      577
  8 Kamil           Górka                Łęczna                 135.64      8.0     4828     1543      745
  9 Stanisław       Ochot                Katowice               123.44      8.0     4667     1641      373
 10 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               110.35      8.0     4641     1658      426
 11 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.50      8.0     4576     1547      378
 12 Kazio           Merklejn             Szczecin               134.83      7.0     4897     1448      746
 13 Dawid           Pikul                Poznań                 128.41      7.0     4715     1428      433
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.95      7.0     4659     1489      453
 15 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.20      7.0     4604     1477      201
 16 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 100.00      7.0     4583     1510      185
 17 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.36      7.0     4574     1575      232
 18 Radosław        Konca                Warszawa               132.39      7.0     4500     1442      519
 19 Iwona           Baran                Kraków                 103.57      7.0     4472     1613      164
 20 Sławomir        Kucia                Kraków                 120.02      7.0     4469     1439      195
 21 Robert          Soszka               Warszawa               110.33      7.0     4279     1490       45
 22 Krzysztof       Pypno                Gliwice                123.44      7.0     4272     1521       -4
 23 Maciej          Śliwa                Zabrze                 105.66      7.0     4073     1469     -125
 24 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 109.08      6.0     4731     1297      636
 25 Ewa             Ciszewska            Katowice               107.56      6.0     4641     1442      195
 26 Joanna          Stępień              Katowice               127.23      6.0     4465     1388     -123
 27 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.30      6.0     4364     1410      -91
 28 Anna            Królak               Warszawa               101.00      6.0     4290     1362      242
 29 Paweł           Jędryka              Tarnów                 100.00      6.0     4282     1317      -45
 30 Marcin          Skowron              Zabrze                 100.00      6.0     4230     1325      198
 31 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               102.30      6.0     4226     1320     -166
 32 Stefan          Dawidson             Częstochowa            110.25      6.0     4151     1231      264
 33 Leszek          Stecuła              Bytom                  108.10      6.0     4078     1352     -143
 34 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.42      6.0     4066     1309     -177
 35 Mariusz         Makuch               Zator                  100.00      6.0     3987     1321     -153
 36 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          106.93      5.0     4302     1282     -119
 37 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.69      5.0     4299     1240     -213
 38 Jerzy           Luter                Bytom                  105.39      5.0     4203     1242     -305
 39 Bartosz         Orłowski             Bytom                  100.00      5.0     4121     1201     -222
 40 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 100.00      5.0     4035     1231       31
 41 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                100.00      5.0     4008     1170     -141
 42 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.0     3886     1186     -105
 43 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      5.0     3878     1167     -593
 44 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      5.0     3804     1161     -321
 45 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      5.0     3725     1222     -260
 46 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      4.5     3617     1012     -202
 47 Adam            Zalewski             Racibórz               100.00      4.5     3444     1014     -425
 48 Marcin          Królak               Warszawa               100.00      4.0     3878     1132     -470
 49 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     3761     1066     -432
 50 Paweł           Ochot                Katowice               100.00      4.0     2032      666      453
 51 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.5     3717      887      101
 52 Jacek           Stolarczyk           Zator                  100.00      3.5     3191      893     -631
 53 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.99      3.0     2570      656      296
 54 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       100.00      3.0     1738      550      225
 55 Maciej          Stolarczyk           Zator                  100.00      2.5     3115      769     -633
 56 Adam            Strzelczyk           Częstochowa            100.00      2.5     2114      586     -509
 57 Adam            Jurkowski            Knurów                 106.21      2.0     2629      645       83
 58 Piotr           Mossakowski          Chorzów                100.00      2.0     2303      652     -549
 59 Janusz          Czerwik              Zator                  100.00      1.5     2722      483     -941
 60 Marek           Urbańczyk            Bielsko Biała          100.00      1.0     1894      353     -483
 61 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      0.5     1406      293     -670
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Podbeskidzia



	Mariusz Skrobosz 142.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Ciszewska             107.56 +  460: 395  158
    2     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 +  462: 376  170
    3     1 Joanna         Stępień               127.23 -  419: 430   77
    4     4 Iwona          Baran                 103.57 +  349: 318  154
    5     5 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  341: 407   60
    6     7 Krzysztof      Pypno                 123.44 +  331: 308  173
    7     6 Paweł          Jackowski             124.30 +  338: 274  174
    8     6 Stanisław      Rydzik                135.95 +  379: 328  186
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          136.12 +  455: 377  186
   10     1 Justyna        Fugiel                127.02 +  404: 338  177
   11     1 Krzysztof      Mówka                 128.47 +  461: 326  178
   12     1 Justyna        Fugiel                127.02 -  322: 337   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Tomasz Zwoliński 142.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Kowalska              106.93 +  481: 297  157
    2     3 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  342: 389   73
    3     8 Radosław       Konca                 132.39 +  471: 312  182
    4     6 Adam           Jurkowski             106.21 +  418: 401  156
    5     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 +  439: 309  170
    6     2 Ewa            Ciszewska             107.56 +  449: 264  158
    7     2 Jarosław       Puchalski             123.36 +  410: 249  173
    8     1 Justyna        Fugiel                127.02 -  295: 391   77
    9     4 Stanisław      Ochot                 123.44 -  383: 421   73
   10     5 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  412: 402  150
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          136.12 +  412: 314  186
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 +  467: 372  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Karol Wyrębkiewicz 136.42 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Strzelczyk            100.00 +  476: 242  150
    2     4 Iwona          Baran                 103.57 -  338: 420   54
    3    10 Magdalena      Ochot                 100.00 +  464: 345  150
    4     7 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  281: 406   60
    5    10 Sławomir       Kucia                 120.02 +  421: 310  170
    6     8 Radosław       Konca                 132.39 +  398: 366  182
    7     5 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  383: 410   50
    8     8 Joanna         Stępień               127.23 +  474: 310  177
    9     5 Andrzej        Rechowicz             125.95 +  477: 441  176
   10     4 Robert         Soszka                110.33 +  369: 363  160
   11     4 Dawid          Pikul                 128.41 +  477: 409  178
   12     2 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  372: 467   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Mariusz Wrześniewski 136.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Jurkowski             106.21 -  364: 404   56
    2    18 Marcin         Królak                100.00 +  436: 268  150
    3    12 Jerzy          Matyasik              117.50 +  391: 362  167
    4    12 Katarzyna      Żuławska              109.42 +  518: 285  159
    5     4 Stanisław      Ochot                 123.44 +  435: 335  173
    6     3 Michał         Waszkiewicz           110.35 +  391: 309  160
    7     3 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  339: 440   76
    8     3 Iwona          Baran                 103.57 +  465: 359  154
    9     3 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  377: 455   92
   10     3 Jarosław       Puchalski             123.36 +  442: 270  173
   11     3 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  314: 412   92
   12     4 Kazio          Merklejn              134.83 +  379: 375  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Stanisław Rydzik 135.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Śliwa                 105.66 +  372: 353  156
    2     7 Jarosław       Puchalski             123.36 -  371: 426   73
    3    22 Jolanta        Kruk                  100.00 +  578: 179  150
    4     5 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  411: 372  150
    5     2 Justyna        Fugiel                127.02 -  355: 395   77
    6     6 Dawid          Pikul                 128.41 +  385: 326  178
    7     4 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  375: 407   60
    8     6 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  328: 379   92
    9    17 Leszek         Stecuła               108.10 +  473: 220  158
   10     9 Anna           Królak                101.00 +  302: 300  151
   11     7 Ewa            Ciszewska             107.56 +  427: 353  158
   12     6 Kamil          Górka                 135.64 -  282: 496   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Kamil Górka 135.64 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 105.39 -  374: 414   55
    2    16 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  332: 484   78
    3    23 Maciej         Śliwa                 105.66 +  365: 326  156
    4    18 Anna           Niedzielko            100.00 +  447: 220  150
    5    14 Renata         Kowalska              106.93 -  377: 387   57
    6    17 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  351: 281  150
    7    15 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  386: 324  150
    8    16 Paweł          Frynia                107.69 +  425: 344  158
    9     9 Sławomir       Kucia                 120.02 +  484: 230  170
   10     8 Michał         Waszkiewicz           110.35 +  422: 389  160
   11     5 Stanisław      Ochot                 123.44 -  369: 402   73
   12     6 Stanisław      Rydzik                135.95 +  496: 282  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Kazio Merklejn 134.83 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Ochot                 100.00 +  370: 308  150
    2     8 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  358: 356  150
    3     6 Iwona          Baran                 103.57 -  368: 461   54
    4     9 Stanisław      Ochot                 123.44 -  319: 340   73
    5    15 Jerzy          Matyasik              117.50 +  509: 392  167
    6    13 Robert         Soszka                110.33 -  368: 393   60
    7    12 Renata         Kowalska              106.93 -  353: 379   57
    8    14 Jerzy          Luter                 105.39 +  496: 280  155
    9    18 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  445: 262  150
   10    10 Krzysztof      Pypno                 123.44 +  475: 227  173
   11     6 Jarosław       Puchalski             123.36 +  461: 374  173
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  375: 379   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Radosław Konca 132.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Iwona          Baran                 103.57 -  372: 382   54
    2    17 Renata         Kowalska              106.93 +  346: 293  157
    3     8 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  312: 471   92
    4    24 Adam           Zalewski              100.00 +  470: 206  150
    5    16 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  325: 307  150
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  366: 398   86
    7    16 Magdalena      Ochot                 100.00 +  478: 219  150
    8    12 Paweł          Jackowski             124.30 -  332: 380   74
    9     6 Ewa            Ciszewska             107.56 +  354: 303  158
   10    15 Mariusz        Makuch                100.00 +  376: 304  150
   11    10 Iwona          Baran                 103.57 +  388: 336  154
   12     8 Jerzy          Matyasik              117.50 -  381: 382   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Krzysztof Mówka 128.47 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Jaworski              102.30 -  306: 408   52
    2    16 Kamil          Górka                 135.64 +  484: 332  186
    3    15 Bartosz        Orłowski              100.00 +  462: 305  150
    4    10 Leszek         Stecuła               108.10 +  414: 269  158
    5     7 Joanna         Stępień               127.23 +  370: 366  177
    6     5 Paweł          Jackowski             124.30 +  456: 304  174
    7     1 Justyna        Fugiel                127.02 +  478: 354  177
    8     2 Andrzej        Rechowicz             125.95 +  377: 317  176
    9     1 Jarosław       Puchalski             123.36 -  309: 447   73
   10     2 Stanisław      Ochot                 123.44 +  390: 383  173
   11     1 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  326: 461   92
   12     3 Stanisław      Ochot                 123.44 +  417: 369  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Dawid Pikul 128.41 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Królak                101.00 -  317: 404   51
    2    28 Teresa         Zalewska              100.00 +  449: 208  150
    3    16 Krzysztof      Jaworski              102.30 -  329: 421   52
    4    16 Piotr          Mossakowski           100.00 +  435: 366  150
    5    12 Marcin         Skowron               100.00 +  308: 297  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                135.95 -  326: 385   86
    7    17 Sylwester      Gryz                  100.00 +  514: 321  150
    8    11 Krzysztof      Pypno                 123.44 +  427: 350  173
    9     7 Paweł          Jędryka               100.00 +  558: 236  150
   10     7 Iwona          Baran                 103.57 +  378: 324  154
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  409: 477   86
   12     5 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  265: 493   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Joanna Stępień 127.23 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               100.00 +  409: 229  150
    2    13 Paweł          Frynia                107.69 +  379: 363  158
    3     1 Mariusz        Skrobosz              142.43 +  430: 419  192
    4     1 Jarosław       Puchalski             123.36 -  340: 460   73
    5     7 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  366: 370   78
    6    14 Katarzyna      Żuławska              109.42 +  392: 380  159
    7    10 Mariusz        Makuch                100.00 -  316: 340   50
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  310: 474   86
    9     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 +  425: 325  170
   10    14 Andrzej        Rakoczy               109.08 -  342: 429   59
   11    12 Andrzej        Rakoczy               109.08 +  432: 416  159
   12    11 Iwona          Baran                 103.57 -  324: 383   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Justyna Fugiel 127.02 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Zalewska              100.00 +  513: 200  150
    2     2 Leszek         Stecuła               108.10 +  388: 264  158
    3     2 Krzysztof      Pypno                 123.44 +  373: 334  173
    4     2 Robert         Soszka                110.33 +  331: 296  160
    5     2 Stanisław      Rydzik                135.95 +  395: 355  186
    6     1 Jarosław       Puchalski             123.36 +  355: 296  173
    7     1 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  354: 478   78
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.25 +  391: 295  192
    9     2 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  460: 309  150
   10     1 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  338: 404   92
   11     2 Andrzej        Rechowicz             125.95 +  478: 293  176
   12     1 Mariusz        Skrobosz              142.43 +  337: 322  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 12 156.67




	Andrzej Rechowicz 125.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Zalewski              100.00 +  515: 225  150
    2     1 Anna           Królak                101.00 +  336: 312  151
    3     4 Michał         Waszkiewicz           110.35 +  413: 382  160
    4     3 Paweł          Jackowski             124.30 -  417: 442   74
    5     6 Iwona          Baran                 103.57 +  408: 362  154
    6     4 Mariusz        Makuch                100.00 +  392: 339  150
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          136.12 +  440: 339  186
    8     2 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  317: 377   78
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  441: 477   86
   10     6 Maciej         Śliwa                 105.66 +  487: 246  156
   11     2 Justyna        Fugiel                127.02 -  293: 478   77
   12     5 Dawid          Pikul                 128.41 +  493: 265  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Paweł Jackowski 124.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jędryka               100.00 +  429: 339  150
    2     9 Piotr          Mossakowski           100.00 +  327: 304  150
    3     5 Sławomir       Kucia                 120.02 +  376: 356  170
    4     3 Andrzej        Rechowicz             125.95 +  442: 417  176
    5     1 Jarosław       Puchalski             123.36 -  352: 407   73
    6     5 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  304: 456   78
    7     6 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  274: 338   92
    8    12 Radosław       Konca                 132.39 +  380: 332  182
    9    12 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  338: 389   73
   10    11 Ewa            Ciszewska             107.56 -  396: 407   58
   11    14 Paweł          Jędryka               100.00 -  351: 359   50
   12    16 Paweł          Frynia                107.69 +  395: 351  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Krzysztof Pypno 123.44 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Królak                100.00 +  390: 295  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             142.25 +  389: 342  192
    3     2 Justyna        Fugiel                127.02 -  334: 373   77
    4     8 Jerzy          Luter                 105.39 -  345: 368   55
    5    19 Leszek         Stecuła               108.10 +  375: 334  158
    6     7 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  308: 331   92
    7    19 Joanna         Brychcy               100.00 +  373: 279  150
    8    11 Dawid          Pikul                 128.41 -  350: 427   78
    9    12 Paweł          Jackowski             124.30 +  389: 338  174
   10    10 Kazio          Merklejn              134.83 -  227: 475   85
   11    16 Marcin         Skowron               100.00 +  427: 368  150
   12    14 Stefan         Dawidson              110.25 +  365: 346  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Stanisław Ochot 123.44 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Janusz         Czerwik               100.00 +  455: 195  150
    2     6 Robert         Soszka                110.33 -  348: 421   60
    3    11 Anna           Królak                101.00 +  452: 320  151
    4     9 Kazio          Merklejn              134.83 +  340: 319  185
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  335: 435   86
    6    12 Renata         Kowalska              106.93 +  425: 324  157
    7     7 Ewa            Ciszewska             107.56 +  402: 399  158
    8     4 Michał         Waszkiewicz           110.35 +  335: 322  160
    9     4 Tomasz         Zwoliński             142.25 +  421: 383  192
   10     2 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  383: 390   78
   11     5 Kamil          Górka                 135.64 +  402: 369  186
   12     3 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  369: 417   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Jarosław Puchalski 123.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  444: 232  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                135.95 +  426: 371  186
    3     3 Marcin         Skowron               100.00 +  466: 385  150
    4     1 Joanna         Stępień               127.23 +  460: 340  177
    5     1 Paweł          Jackowski             124.30 +  407: 352  174
    6     1 Justyna        Fugiel                127.02 -  296: 355   77
    7     2 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  249: 410   92
    8     5 Robert         Soszka                110.33 +  390: 257  160
    9     1 Krzysztof      Mówka                 128.47 +  447: 309  178
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  270: 442   86
   11     6 Kazio          Merklejn              134.83 -  374: 461   85
   12     7 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  345: 428   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.20 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  380: 332  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  376: 462   92
    3    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  443: 289  150
    4    11 Krzysztof      Jaworski              102.30 +  404: 357  152
    5     3 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  309: 439   92
    6    15 Bartosz        Orłowski              100.00 +  421: 292  150
    7     8 Robert         Soszka                110.33 -  379: 411   60
    8     9 Sławomir       Kucia                 120.02 +  355: 344  170
    9     8 Joanna         Stępień               127.23 -  325: 425   77
   10    13 Katarzyna      Żuławska              109.42 +  461: 318  159
   11     8 Jerzy          Matyasik              117.50 -  312: 323   67
   12    10 Ewa            Ciszewska             107.56 +  439: 411  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Sławomir Kucia 120.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Makuch                100.00 +  361: 216  150
    2    10 Jerzy          Luter                 105.39 +  450: 403  155
    3     5 Paweł          Jackowski             124.30 -  356: 376   74
    4    14 Andrzej        Rakoczy               109.08 +  465: 358  159
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  310: 421   86
    6    11 Anna           Królak                101.00 +  365: 324  151
    7    11 Paweł          Jędryka               100.00 -  310: 377   50
    8     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  344: 355   70
    9     9 Kamil          Górka                 135.64 -  230: 484   86
   10    18 Marcin         Królak                100.00 +  481: 326  150
   11    13 Paweł          Frynia                107.69 +  415: 328  158
   12    12 Paweł          Jędryka               100.00 +  382: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Stanisław Gasik 118.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Skowron               100.00 -  290: 413   50
    2    19 Maciej         Śliwa                 105.66 -  355: 388   56
    3    25 Marcin         Królak                100.00 -  349: 351   50
    4    27 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  320: 362   50
    5    29 Marek          Urbańczyk             100.00 +  405: 265  150
    6    26 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  496: 241  150
    7    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  355: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  7  93.71




	Jerzy Matyasik 117.50 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Urbańczyk             100.00 +  356: 287  150
    2    11 Marcin         Skowron               100.00 -  346: 362   50
    3    12 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  362: 391   86
    4    21 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  438: 233  150
    5    15 Kazio          Merklejn              134.83 -  392: 509   85
    6    18 Leszek         Stecuła               108.10 +  386: 279  158
    7    13 Krzysztof      Jaworski              102.30 +  372: 338  152
    8    15 Maciej         Śliwa                 105.66 -  374: 375   56
    9    19 Marcin         Królak                100.00 +  433: 327  150
   10    12 Paweł          Frynia                107.69 +  412: 404  158
   11     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 +  323: 312  170
   12     8 Radosław       Konca                 132.39 +  382: 381  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Michał Waszkiewicz 110.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  412: 329  150
    2    12 Bartosz        Orłowski              100.00 +  353: 299  150
    3     4 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  382: 413   76
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 +  406: 281  186
    5     5 Mariusz        Skrobosz              142.43 +  407: 341  192
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  309: 391   86
    7     4 Stanisław      Rydzik                135.95 +  407: 375  186
    8     4 Stanisław      Ochot                 123.44 -  322: 335   73
    9    11 Marcin         Skowron               100.00 +  398: 295  150
   10     8 Kamil          Górka                 135.64 -  389: 422   86
   11     9 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  428: 389  150
   12     7 Jarosław       Puchalski             123.36 +  428: 345  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Robert Soszka 110.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  376: 335  150
    2     6 Stanisław      Ochot                 123.44 +  421: 348  173
    3     7 Katarzyna      Żuławska              109.42 +  337: 331  159
    4     2 Justyna        Fugiel                127.02 -  296: 331   77
    5     8 Ewa            Ciszewska             107.56 -  329: 357   58
    6    13 Kazio          Merklejn              134.83 +  393: 368  185
    7     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 +  411: 379  170
    8     5 Jarosław       Puchalski             123.36 -  257: 390   73
    9    14 Krzysztof      Jaworski              102.30 +  417: 351  152
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  363: 369   86
   11    11 Maciej         Śliwa                 105.66 -  318: 353   56
   12    13 Anna           Królak                101.00 +  361: 322  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Stefan Dawidson 110.25 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  340: 440   50
    2    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  411: 367  150
    3    19 Joanna         Brychcy               100.00 -  259: 355   50
    4    25 Janusz         Czerwik               100.00 +  458: 158  150
    5    18 Bartosz        Orłowski              100.00 -  284: 377   50
    6    20 Sylwester      Gryz                  100.00 -  316: 357   50
    7    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  266: 383   50
    8    24 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  487: 207  150
    9    21 Anna           Niedzielko            100.00 +  335: 320  150
   10    21 Magdalena      Ochot                 100.00 +  308: 259  150
   11    17 Leszek         Stecuła               108.10 +  341: 299  158
   12    14 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  346: 365   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Katarzyna Żuławska 109.42 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  334: 330  150
    2    14 Krzysztof      Jaworski              102.30 +  394: 242  152
    3     7 Robert         Soszka                110.33 -  331: 337   60
    4    12 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  285: 518   86
    5    17 Magdalena      Ochot                 100.00 +  380: 225  150
    6    14 Joanna         Stępień               127.23 -  380: 392   77
    7    14 Jerzy          Luter                 105.39 -  314: 378   55
    8    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  326: 294  150
    9    16 Mariusz        Makuch                100.00 +  296: 283  150
   10    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  318: 461   70
   11    18 Paweł          Ochot                 100.00 +  410: 348  150
   12    15 Andrzej        Rakoczy               109.08 -  298: 435   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Andrzej Rakoczy 109.08 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bartosz        Orłowski              100.00 -  349: 354   50
    2    20 Marek          Urbańczyk             100.00 +  443: 281  150
    3    14 Leszek         Stecuła               108.10 -  357: 402   58
    4    14 Sławomir       Kucia                 120.02 -  358: 465   70
    5    21 Maciej         Śliwa                 105.66 -  322: 369   56
    6    25 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  383: 259  150
    7    22 Marcin         Królak                100.00 -  369: 370   50
    8    22 Sylwester      Gryz                  100.00 +  496: 216  150
    9    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  374: 307  150
   10    14 Joanna         Stępień               127.23 +  429: 342  177
   11    12 Joanna         Stępień               127.23 -  416: 432   77
   12    15 Katarzyna      Żuławska              109.42 +  435: 298  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Leszek Stecuła 108.10 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Niedzielko            100.00 +  394: 327  150
    2     2 Justyna        Fugiel                127.02 -  264: 388   77
    3    14 Andrzej        Rakoczy               109.08 +  402: 357  159
    4    10 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  269: 414   78
    5    19 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  334: 375   73
    6    18 Jerzy          Matyasik              117.50 -  279: 386   67
    7    27 Marek          Urbańczyk             100.00 +  429: 256  150
    8    21 Joanna         Brychcy               100.00 +  367: 304  150
    9    17 Stanisław      Rydzik                135.95 -  220: 473   86
   10    20 Krzysztof      Jaworski              102.30 +  417: 305  152
   11    17 Stefan         Dawidson              110.25 -  299: 341   60
   12    19 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  404: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Paweł Frynia 107.69 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  353: 278  150
    2    13 Joanna         Stępień               127.23 -  363: 379   77
    3     9 Jerzy          Luter                 105.39 -  354: 454   55
    4    19 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  372: 349  150
    5    11 Adam           Jurkowski             106.21 +  381: 360  156
    6    10 Iwona          Baran                 103.57 -  336: 386   54
    7    18 Bartosz        Orłowski              100.00 +  322: 275  150
    8    16 Kamil          Górka                 135.64 -  344: 425   86
    9    13 Anna           Królak                101.00 +  391: 384  151
   10    12 Jerzy          Matyasik              117.50 -  404: 412   67
   11    13 Sławomir       Kucia                 120.02 -  328: 415   70
   12    16 Paweł          Jackowski             124.30 -  351: 395   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Ewa Ciszewska 107.56 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  395: 460   92
    2    15 Adam           Jurkowski             106.21 +  368: 340  156
    3    17 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  414: 304  150
    4    13 Joanna         Brychcy               100.00 +  470: 273  150
    5     8 Robert         Soszka                110.33 +  357: 329  160
    6     2 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  264: 449   92
    7     7 Stanisław      Ochot                 123.44 -  399: 402   73
    8    13 Renata         Kowalska              106.93 +  500: 273  157
    9     6 Radosław       Konca                 132.39 -  303: 354   82
   10    11 Paweł          Jackowski             124.30 +  407: 396  174
   11     7 Stanisław      Rydzik                135.95 -  353: 427   86
   12    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  411: 439   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Renata Kowalska 106.93 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  297: 481   92
    2    17 Radosław       Konca                 132.39 -  293: 346   82
    3    29 Teresa         Zalewska              100.00 +  417: 192  150
    4    26 Jolanta        Kruk                  100.00 +  410: 240  150
    5    14 Kamil          Górka                 135.64 +  387: 377  186
    6    12 Stanisław      Ochot                 123.44 -  324: 425   73
    7    12 Kazio          Merklejn              134.83 +  379: 353  185
    8    13 Ewa            Ciszewska             107.56 -  273: 500   58
    9    15 Maciej         Śliwa                 105.66 -  309: 370   56
   10    22 Paweł          Ochot                 100.00 -  342: 389   50
   11    20 Bartosz        Orłowski              100.00 -  400: 404   50
   12    22 Anna           Niedzielko            100.00 +  471: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Adam Jurkowski 106.21 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          136.12 +  404: 364  186
    2    15 Ewa            Ciszewska             107.56 -  340: 368   58
    3    21 Adam           Zalewski              100.00 +  406: 227  150
    4     6 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  401: 418   92
    5    11 Paweł          Frynia                107.69 -  360: 381   58
    6    16 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  371: 379   50
    7    20 Anna           Królak                101.00 -  347: 409   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  7  92.14




	Maciej Śliwa 105.66 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                135.95 -  353: 372   86
    2    19 Stanisław      Gasik                 118.99 +  388: 355  169
    3    23 Kamil          Górka                 135.64 -  326: 365   86
    4    20 Marcin         Królak                100.00 +  377: 274  150
    5    21 Andrzej        Rakoczy               109.08 +  369: 322  159
    6     9 Jerzy          Luter                 105.39 +  329: 314  155
    7     9 Iwona          Baran                 103.57 -  279: 361   54
    8    15 Jerzy          Matyasik              117.50 +  375: 374  167
    9    15 Renata         Kowalska              106.93 +  370: 309  157
   10     6 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  246: 487   76
   11    11 Robert         Soszka                110.33 +  353: 318  160
   12     9 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  308: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Jerzy Luter 105.39 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 135.64 +  414: 374  186
    2    10 Sławomir       Kucia                 120.02 -  403: 450   70
    3     9 Paweł          Frynia                107.69 +  454: 354  158
    4     8 Krzysztof      Pypno                 123.44 +  368: 345  173
    5     9 Mariusz        Makuch                100.00 -  324: 382   50
    6     9 Maciej         Śliwa                 105.66 -  314: 329   56
    7    14 Katarzyna      Żuławska              109.42 +  378: 314  159
    8    14 Kazio          Merklejn              134.83 -  280: 496   85
    9    10 Iwona          Baran                 103.57 -  303: 380   54
   10    16 Bartosz        Orłowski              100.00 +  360: 319  150
   11    15 Anna           Królak                101.00 -  315: 402   51
   12    17 Marcin         Skowron               100.00 -  290: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Iwona Baran 103.57 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Konca                 132.39 +  382: 372  182
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 +  420: 338  186
    3     6 Kazio          Merklejn              134.83 +  461: 368  185
    4     4 Mariusz        Skrobosz              142.43 -  318: 349   92
    5     6 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  362: 408   76
    6    10 Paweł          Frynia                107.69 +  386: 336  158
    7     9 Maciej         Śliwa                 105.66 +  361: 279  156
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  359: 465   86
    9    10 Jerzy          Luter                 105.39 +  380: 303  155
   10     7 Dawid          Pikul                 128.41 -  324: 378   78
   11    10 Radosław       Konca                 132.39 -  336: 388   82
   12    11 Joanna         Stępień               127.23 +  383: 324  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Krzysztof Jaworski 102.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 128.47 +  408: 306  178
    2    14 Katarzyna      Żuławska              109.42 -  242: 394   59
    3    16 Dawid          Pikul                 128.41 +  421: 329  178
    4    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  357: 404   70
    5    13 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  298: 376   50
    6    21 Marcin         Królak                100.00 +  381: 352  150
    7    13 Jerzy          Matyasik              117.50 -  338: 372   67
    8    18 Bartosz        Orłowski              100.00 +  362: 324  150
    9    14 Robert         Soszka                110.33 -  351: 417   60
   10    20 Leszek         Stecuła               108.10 -  305: 417   58
   11    19 Mariusz        Makuch                100.00 +  397: 348  150
   12    18 Bartosz        Orłowski              100.00 +  366: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Anna Królak 101.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 128.41 +  404: 317  178
    2     1 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  312: 336   76
    3    11 Stanisław      Ochot                 123.44 -  320: 452   73
    4    23 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  418: 247  150
    5    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  358: 314  150
    6    11 Sławomir       Kucia                 120.02 -  324: 365   70
    7    20 Adam           Jurkowski             106.21 +  409: 347  156
    8    10 Paweł          Jędryka               100.00 +  337: 301  150
    9    13 Paweł          Frynia                107.69 -  384: 391   58
   10     9 Stanisław      Rydzik                135.95 -  300: 302   86
   11    15 Jerzy          Luter                 105.39 +  402: 315  155
   12    13 Robert         Soszka                110.33 -  322: 361   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Arkadiusz Biegun 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Żuławska              109.42 -  330: 334   59
    2    25 Adam           Zalewski              100.00 -  331: 336   50
    3    24 Marek          Urbańczyk             100.00 +  339: 271  150
    4    27 Stanisław      Gasik                 118.99 +  362: 320  169
    5    16 Radosław       Konca                 132.39 -  307: 325   82
    6    24 Anna           Niedzielko            100.00 +  409: 229  150
    7    15 Kamil          Górka                 135.64 -  324: 386   86
    8    20 Magdalena      Ochot                 100.00 +  302: 285  150
    9    18 Kazio          Merklejn              134.83 -  262: 445   85
   10    19 Marcin         Skowron               100.00 -  281: 339   50
   11    22 Sylwester      Gryz                  100.00 +  400: 327  150
   12    20 Paweł          Ochot                 100.00 -  388: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Stępień               127.23 -  229: 409   77
    2    24 Sylwester      Gryz                  100.00 +  377: 264  150
    3    19 Stefan         Dawidson              110.25 +  355: 259  160
    4    13 Ewa            Ciszewska             107.56 -  273: 470   58
    5    20 Anna           Królak                101.00 -  314: 358   51
    6    22 Marcin         Skowron               100.00 +  288: 280  150
    7    19 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  279: 373   73
    8    21 Leszek         Stecuła               108.10 -  304: 367   58
    9    20 Andrzej        Rakoczy               109.08 -  307: 374   59
   10    26 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  417: 196  150
   11    23 Magdalena      Ochot                 100.00 +  377: 260  150
   12    21 Mariusz        Makuch                100.00 -  366: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Janusz Czerwik 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Ochot                 123.44 -  195: 455   73
    2    29 Magdalena      Ochot                 100.00 -  212: 408   50
    3    30 PAUZA
    4    25 Stefan         Dawidson              110.25 -  158: 458   60
    5    27 Marcin         Królak                100.00 -  158: 399   50
    6    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  283: 367   50
    7    28 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  204: 278   50
    8    28 Paweł          Ochot                 100.00 -  161: 521   50
    9    27 Jacek          Stolarczyk            100.00 -  233: 340   50
   10    27 Anna           Niedzielko            100.00 -  218: 437   50
   11    28 PAUZA
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  9  53.67




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  332: 380   70
    2    24 Joanna         Brychcy               100.00 -  264: 377   50
    3    27 Adam           Strzelczyk            100.00 -  326: 415   50
    4    29 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  353: 320  150
    5    25 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  381: 277  150
    6    20 Stefan         Dawidson              110.25 +  357: 316  160
    7    17 Dawid          Pikul                 128.41 -  321: 514   78
    8    22 Andrzej        Rakoczy               109.08 -  216: 496   59
    9    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  271: 437   50
   10    23 Adam           Zalewski              100.00 +  404: 239  150
   11    22 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  327: 400   50
   12    23 Marcin         Królak                100.00 +  326: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Agnieszka Jaśkiewicz 100.00 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    29 Adam           Zalewski              100.00 +  296: 269  150
    9    25 Sylwester      Gryz                  100.00 +  437: 271  150
   10    25 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  323: 205  150
   11    24 Anna           Niedzielko            100.00 -  357: 373   50
   12    25 Teresa         Zalewska              100.00 -  325: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Paweł Jędryka 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jackowski             124.30 -  339: 429   74
    2    22 Adam           Strzelczyk            100.00 +  407: 245  150
    3    20 Mariusz        Makuch                100.00 -  343: 372   50
    4    17 Bartosz        Orłowski              100.00 -  361: 374   50
    5    22 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  376: 332  150
    6    19 Piotr          Mossakowski           100.00 +  482: 305  150
    7    11 Sławomir       Kucia                 120.02 +  377: 310  170
    8    10 Anna           Królak                101.00 -  301: 337   51
    9     7 Dawid          Pikul                 128.41 -  236: 558   78
   10    17 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  395: 332  150
   11    14 Paweł          Jackowski             124.30 +  359: 351  174
   12    12 Sławomir       Kucia                 120.02 -  306: 382   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Robert         Soszka                110.33 -  335: 376   60
    2    23 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  283: 261  150
    3    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  289: 443   70
    4    21 Jerzy          Matyasik              117.50 -  233: 438   67
    5    22 Paweł          Jędryka               100.00 -  332: 376   50
    6    28 Janusz         Czerwik               100.00 +  367: 283  150
    7    23 Stefan         Dawidson              110.25 +  383: 266  160
    8    19 Katarzyna      Żuławska              109.42 -  294: 326   59
    9    26 Paweł          Ochot                 100.00 -  278: 367   50
   10    24 Teresa         Zalewska              100.00 -  313: 385   50
   11    25 Teresa         Zalewska              100.00 +  369: 362  150
   12    24 Magdalena      Ochot                 100.00 -  285: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 PAUZA
    3    22 Stanisław      Rydzik                135.95 -  179: 578   86
    4    26 Renata         Kowalska              106.93 -  240: 410   57
    5    28 Anna           Niedzielko            100.00 -  206: 355   50
    6    29 Adam           Strzelczyk            100.00 -  233: 389   50
    7    29 Teresa         Zalewska              100.00 -  248: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     293  /  5  58.60




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Frynia                107.69 -  278: 353   58
    2    21 Stefan         Dawidson              110.25 -  367: 411   60
    3    26 Jacek          Stolarczyk            100.00 -  297: 337   50
    4    28 Marek          Urbańczyk             100.00 +  405: 234  150
    5    24 Adam           Zalewski              100.00 -  248: 379   50
    6    27 Teresa         Zalewska              100.00 +  347: 240  150
    7    21 Stanisław      Gasik                 118.99 -  254: 355   69
    8    26 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  311: 325   50
    9    23 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  294: 392   50
   10    28 PAUZA
   11    26 Adam           Zalewski              100.00 -  336: 343   50
   12    27 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  280: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  / 11  80.64




	Marcin Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  295: 390   73
    2    18 Mariusz        Wrześniewski          136.12 -  268: 436   86
    3    25 Stanisław      Gasik                 118.99 +  351: 349  169
    4    20 Maciej         Śliwa                 105.66 -  274: 377   56
    5    27 Janusz         Czerwik               100.00 +  399: 158  150
    6    21 Krzysztof      Jaworski              102.30 -  352: 381   52
    7    22 Andrzej        Rakoczy               109.08 +  370: 369  159
    8    23 Anna           Niedzielko            100.00 +  330: 243  150
    9    19 Jerzy          Matyasik              117.50 -  327: 433   67
   10    18 Sławomir       Kucia                 120.02 -  326: 481   70
   11    21 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  286: 405   50
   12    23 Sylwester      Gryz                  100.00 -  300: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Leokadia Litwinowicz 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  329: 412   60
    2    26 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  290: 209  150
    3    17 Ewa            Ciszewska             107.56 -  304: 414   58
    4    19 Paweł          Frynia                107.69 -  349: 372   58
    5    26 Teresa         Zalewska              100.00 +  392: 288  150
    6    17 Kamil          Górka                 135.64 -  281: 351   86
    7    26 Adam           Zalewski              100.00 +  338: 309  150
    8    17 Marcin         Skowron               100.00 -  301: 415   50
    9    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  392: 294  150
   10    17 Paweł          Jędryka               100.00 -  332: 395   50
   11    21 Marcin         Królak                100.00 +  405: 286  150
   12    19 Leszek         Stecuła               108.10 -  295: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Mariusz Makuch 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Kucia                 120.02 -  216: 361   70
    2    27 Anna           Niedzielko            100.00 +  362: 268  150
    3    20 Paweł          Jędryka               100.00 +  372: 343  150
    4    15 Marcin         Skowron               100.00 +  355: 258  150
    5     9 Jerzy          Luter                 105.39 +  382: 324  155
    6     4 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  339: 392   76
    7    10 Joanna         Stępień               127.23 +  340: 316  177
    8     7 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  305: 443   50
    9    16 Katarzyna      Żuławska              109.42 -  283: 296   59
   10    15 Radosław       Konca                 132.39 -  304: 376   82
   11    19 Krzysztof      Jaworski              102.30 -  348: 397   52
   12    21 Joanna         Brychcy               100.00 +  381: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Piotr Mossakowski 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  367: 225  150
    2     9 Paweł          Jackowski             124.30 -  304: 327   74
    3    13 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  324: 360   50
    4    16 Dawid          Pikul                 128.41 -  366: 435   78
    5    23 Adam           Strzelczyk            100.00 +  299: 285  150
    6    19 Paweł          Jędryka               100.00 -  305: 482   50
    7    25 Anna           Niedzielko            100.00 -  337: 338   50
    8    25 Teresa         Zalewska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  8  81.50




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leszek         Stecuła               108.10 -  327: 394   58
    2    27 Mariusz        Makuch                100.00 -  268: 362   50
    3    28 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  350: 259  150
    4    18 Kamil          Górka                 135.64 -  220: 447   86
    5    28 Jolanta        Kruk                  100.00 +  355: 206  150
    6    24 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  229: 409   50
    7    25 Piotr          Mossakowski           100.00 +  338: 337  150
    8    23 Marcin         Królak                100.00 -  243: 330   50
    9    21 Stefan         Dawidson              110.25 -  320: 335   60
   10    27 Janusz         Czerwik               100.00 +  437: 218  150
   11    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  373: 357  150
   12    22 Renata         Kowalska              106.93 -  344: 471   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazio          Merklejn              134.83 -  308: 370   85
    2    29 Janusz         Czerwik               100.00 +  408: 212  150
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  345: 464   86
    4    22 Adam           Strzelczyk            100.00 +  427: 256  150
    5    17 Katarzyna      Żuławska              109.42 -  225: 380   59
    6    23 Adam           Zalewski              100.00 +  339: 286  150
    7    16 Radosław       Konca                 132.39 -  219: 478   82
    8    20 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  285: 302   50
    9    24 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  340: 267  150
   10    21 Stefan         Dawidson              110.25 -  259: 308   60
   11    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  260: 377   50
   12    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  310: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Paweł Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Janusz         Czerwik               100.00 +  521: 161  150
    9    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  367: 278  150
   10    22 Renata         Kowalska              106.93 +  389: 342  157
   11    18 Katarzyna      Żuławska              109.42 -  348: 410   59
   12    20 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  407: 388  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  5 133.20




	Bartosz Orłowski 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Rakoczy               109.08 +  354: 349  159
    2    12 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  299: 353   60
    3    15 Krzysztof      Mówka                 128.47 -  305: 462   78
    4    17 Paweł          Jędryka               100.00 +  374: 361  150
    5    18 Stefan         Dawidson              110.25 +  377: 284  160
    6    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.20 -  292: 421   70
    7    18 Paweł          Frynia                107.69 -  275: 322   58
    8    18 Krzysztof      Jaworski              102.30 -  324: 362   52
    9    22 Teresa         Zalewska              100.00 +  445: 303  150
   10    16 Jerzy          Luter                 105.39 -  319: 360   55
   11    20 Renata         Kowalska              106.93 +  404: 400  157
   12    18 Krzysztof      Jaworski              102.30 -  353: 366   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Marcin Skowron 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Stanisław      Gasik                 118.99 +  413: 290  169
    2    11 Jerzy          Matyasik              117.50 +  362: 346  167
    3     3 Jarosław       Puchalski             123.36 -  385: 466   73
    4    15 Mariusz        Makuch                100.00 -  258: 355   50
    5    12 Dawid          Pikul                 128.41 -  297: 308   78
    6    22 Joanna         Brychcy               100.00 -  280: 288   50
    7    24 Adam           Strzelczyk            100.00 +  455: 282  150
    8    17 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  415: 301  150
    9    11 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  295: 398   60
   10    19 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  339: 281  150
   11    16 Krzysztof      Pypno                 123.44 -  368: 427   73
   12    17 Jerzy          Luter                 105.39 +  363: 290  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Jacek Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             123.36 -  232: 444   73
    2    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  261: 283   50
    3    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  337: 297  150
    4    23 Anna           Królak                101.00 -  247: 418   51
    5    25 Sylwester      Gryz                  100.00 -  277: 381   50
    6    25 Andrzej        Rakoczy               109.08 -  259: 383   59
    7    30 PAUZA
    8    24 Stefan         Dawidson              110.25 -  207: 487   60
    9    27 Janusz         Czerwik               100.00 +  340: 233  150
   10    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  205: 323   50
   11    27 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  340: 248  150
   12    26 Adam           Zalewski              100.00 -  186: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  / 11  81.18




	Maciej Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Mossakowski           100.00 -  225: 367   50
    2    26 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  209: 290   50
    3    28 Anna           Niedzielko            100.00 -  259: 350   50
    4    29 Sylwester      Gryz                  100.00 -  320: 353   50
    5    30 PAUZA
    6    26 Stanisław      Gasik                 118.99 -  241: 496   69
    7    28 Janusz         Czerwik               100.00 +  278: 204  150
    8    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  325: 311  150
    9    24 Magdalena      Ochot                 100.00 -  267: 340   50
   10    26 Joanna         Brychcy               100.00 -  196: 417   50
   11    27 Jacek          Stolarczyk            100.00 -  248: 340   50
   12    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  247: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  / 11  69.91




	Adam Strzelczyk 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 -  242: 476   86
    2    22 Paweł          Jędryka               100.00 -  245: 407   50
    3    27 Sylwester      Gryz                  100.00 +  415: 326  150
    4    22 Magdalena      Ochot                 100.00 -  256: 427   50
    5    23 Piotr          Mossakowski           100.00 -  285: 299   50
    6    29 Jolanta        Kruk                  100.00 +  389: 233  150
    7    24 Marcin         Skowron               100.00 -  282: 455   50
    8    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  7  83.71




	Marek Urbańczyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              117.50 -  287: 356   67
    2    20 Andrzej        Rakoczy               109.08 -  281: 443   59
    3    24 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  271: 339   50
    4    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  234: 405   50
    5    29 Stanisław      Gasik                 118.99 -  265: 405   69
    6    30 PAUZA
    7    27 Leszek         Stecuła               108.10 -  256: 429   58
    8    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  6  58.83




	Grzegorz Wilk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stefan         Dawidson              110.25 +  440: 340  160
    2     8 Kazio          Merklejn              134.83 -  356: 358   85
    3    13 Piotr          Mossakowski           100.00 +  360: 324  150
    4     5 Stanisław      Rydzik                135.95 -  372: 411   86
    5    13 Krzysztof      Jaworski              102.30 +  376: 298  152
    6    16 Adam           Jurkowski             106.21 +  379: 371  156
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.42 +  410: 383  186
    8     7 Mariusz        Makuch                100.00 +  443: 305  150
    9     2 Justyna        Fugiel                127.02 -  309: 460   77
   10     5 Tomasz         Zwoliński             142.25 -  402: 412   92
   11     9 Michał         Waszkiewicz           110.35 -  389: 428   60
   12     9 Maciej         Śliwa                 105.66 +  347: 308  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Justyna        Fugiel                127.02 -  200: 513   77
    2    28 Dawid          Pikul                 128.41 -  208: 449   78
    3    29 Renata         Kowalska              106.93 -  192: 417   57
    4    30 PAUZA
    5    26 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  288: 392   50
    6    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  240: 347   50
    7    29 Jolanta        Kruk                  100.00 +  344: 248  150
    8    25 Piotr          Mossakowski           100.00 +  400:   1  150
    9    22 Bartosz        Orłowski              100.00 -  303: 445   50
   10    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  385: 313  150
   11    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  362: 369   50
   12    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  395: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 11  92.00




	Adam Zalewski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             125.95 -  225: 515   76
    2    25 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  336: 331  150
    3    21 Adam           Jurkowski             106.21 -  227: 406   56
    4    24 Radosław       Konca                 132.39 -  206: 470   82
    5    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  379: 248  150
    6    23 Magdalena      Ochot                 100.00 -  286: 339   50
    7    26 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  309: 338   50
    8    29 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  269: 296   50
    9    28 PAUZA
   10    23 Sylwester      Gryz                  100.00 -  239: 404   50
   11    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  343: 336  150
   12    26 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  325: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 11  92.18


Lista rankingowa na dzień 08-11-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.63  26671  187
   2 Tomasz Zwoliński               Warszawa             142.43  27346  192
   3 Szymon Zaleski                 Poznań               141.82  17160  121
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.04  27079  192
   5 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.95  27768  197
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.51  27484  197
   7 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.92  24509  179
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             136.63  26369  193
   9 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.26  25753  189
  10 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.14  26138  192
  11 Kamil Górka                    Łęczna               135.69  25916  191
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.40  26810  198
  13 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  14 Stanisław Rydzik               Warszawa             135.02  26734  198
  15 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.93  26986  200
  16 Kazio Merklejn                 Szczecin             134.55  25699  191
  17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.24  10605   79
  18 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.28  24790  186
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            133.15  12250   92
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.11  25690  193
  21 Radosław Konca                 Warszawa             132.92  23925  180
  22 Marek Syczuk                   Warszawa             131.91  25591  194
  23 Małgorzata Kania               Milanówek            131.90  26380  200
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.84  25775  197
  25 Marcin Bożek                   Będzin               129.97   9488   73
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.67  25674  198
  27 Justyna Fugiel                 Sandomierz           129.30  25730  199
  28 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.08   8261   64
  29 Krzysztof Mówka                Toruń                128.97  25666  199
  30 Dawid Pikul                    Poznań               128.39  25549  199
  31 Sławomir Kordjalik             Warszawa             128.34  25411  198
  32 Sławomir Nosek                 Mielec               127.75  13286  104
  33 Adam Weremczuk                 Łódź                 127.72  22990  180
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.28  14637  115
  35 Wiktor Stępień                 Katowice             126.68  11655   92
  36 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.38  25023  198
  37 Marek Roszak                   Poznań               126.00  25199  200
  38 Stanisław Ochot                Katowice             125.63   9171   73
  39 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.61  20475  163
  40 Joanna Stępień                 Katowice             125.45  23835  190
  41 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.22  13148  105
  42 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.96  24868  199
  43 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.88  11273   91
  44 Paweł Jackowski                Warszawa             123.71  17072  138
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             123.70  23875  193
  46 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  47 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.94  19301  157
  48 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.69  17300  141
  49 Sergiusz Puchalski             Włocławek            122.38  17501  143
  50 Andrzej Szepczyński            Kraków               122.28  11494   94
  51 Aleksander Puchalski           Włocławek            122.08  22707  186
  52 Filip Warzecha                 Gdynia               121.62  16175  133
  53 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.57  24071  198
  54 Aleksandra Merklejn            Szczecin             120.97  23952  198
  55 Radosław Sowiński              Warszawa             120.85  24169  200
  56 Maciej Grabowski               Warszawa             120.77  16304  135
  57 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.59  23274  193
  58 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.40  20348  169
  59 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.28  19005  158
  60 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  61 Sławomir Kucia                 Kraków               120.01  18722  156
  62 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.67   3590   30
  63 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.28  23737  199
  64 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.16  15014  126
  65 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  119.09   8098   68
  66 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.08  10717   90
  67 Roman Sulima                   Warszawa             118.89  16883  142
  68 Andrzej Lożyński               Piastów              118.88   5825   49
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.85  23651  199
  70 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  12097  102
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.56  22053  186
  72 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.38  15744  133
  73 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.29  20464  173
  74 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     118.28  17387  147
  75 Stanisław Gasik                Warszawa             117.99  19115  162
  76 Joanna Juszczak                Warszawa             117.91  22402  190
  77 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.24  17937  153
  78 Maciej Michalak                Łódź                 117.17   8319   71
  79 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.14  16986  145
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 116.50  14096  121
  81 Halina Roszak                  Poznań               116.39  23046  198
  82 Rafał Matczak                  Pruszków             116.14  22183  191
  83 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  84 Beata Madej                    Lublin               115.19  22922  199
  85 Jacek Pietruszka               Kraków               115.18   7026   61
  86 Kamil Klinkosz                 Rumia                114.93  13792  120
  87 Arkadiusz Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  88 Irena Sołdan                   Rumia                114.38   7549   66
  89 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.19   8336   73
  90 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     113.96   6154   54
  91 Michał Waszkiewicz             Warszawa             113.82  10927   96
  92 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.58  21921  193
  93 Katarzyna Stępień              Katowice             113.53  10104   89
  94 Paweł Subocz                   Szczecin             113.47   7262   64
  95 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
  96 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            112.72   9581   85
  97 Bogusław Puchalski             Włocławek            112.54  21496  191
  98 Piotr Rosół                    Warszawa             112.48  22384  199
  99 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.34  14716  131
 100 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.28  22455  200
 101 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.23  22446  200
 102 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.13  19959  178
 103 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.07  10647   95
 104 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 105 Maurycy Machnio                Lipiany              111.89   9287   83
 106 Marcin Figiel                  Zawichost            111.84  19013  170
 107 Robert Soszka                  Warszawa             111.72  13406  120
 108 Filip Klar                     Mielec               111.57  14839  133
 109 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               111.57  14392  129
 110 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.98  16314  147
 111 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.77  21379  193
 112 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.59  15151  137
 113 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.48  20660  187
 114 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 115 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 116 Maciej Kutera                  Warszawa             109.86  11645  106
 117 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.82  14057  128
 118 Paweł Majewski                 Warszawa             109.81  10981  100
 119 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.76   8232   75
 120 Lucyna Śniadach                Rumia                109.70  21610  197
 121 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            109.44  10506   96
 122 Ewa Ciszewska                  Katowice             109.39   9079   83
 123 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 124 Władysław Zieliński            Lębork               109.25   5790   53
 125 Filip Sosin                    Warszawa             109.13  18879  173
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 109.06  21485  197
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.01  20057  184
 128 Ryszard Niżewski               Warszawa             108.98  10026   92
 129 Andrzej Rakoczy                Kraków               108.97  12205  112
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                108.71   9784   90
 131 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.40  10406   96
 132 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.03  11991  111
 133 Paweł Opyc                     Warszawa             107.89  20931  194
 134 Paweł Czubla                   Lublin               107.76   5819   54
 135 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.17  10824  101
 137 Miłosz Wrzałek                 Reda                 107.16  13609  127
 138 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.92  17963  168
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.90   8873   83
 140 Andrzej Gostomski              Łódź                 106.78  21355  200
 141 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 142 Roman Figiel                   Zawichost            106.46  16607  156
 143 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 144 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.08  13897  131
 145 Wojciech Jacyno                Warszawa             106.08   4031   38
 146 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.06  20575  194
 147 Iwona Baran                    Kraków               105.96  16424  155
 148 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 149 Jerzy Luter                    Bytom                105.80  18410  174
 150 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.80  14495  137
 151 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 152 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 153 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 154 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.25   8104   77
 155 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 156 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.19  11360  108
 157 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 158 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.95   8186   78
 159 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.86   6921   66
 160 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.71  20732  198
 161 Piotr Pietuchowski             Białystok            104.66   7117   68
 162 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            104.58  16733  160
 164 Anna Królak                    Warszawa             104.57   4392   42
 165 Grzegorz Pukniel               Lublin               104.30  20547  197
 166 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 167 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.81   9343   90
 168 Dorota Ziembowicz              Gliwice              103.59  20201  195
 169 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.48  13038  126
 170 Krzysztof Jaworski             Warszawa             103.34   9197   89
 171 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 172 Mariusz Makuch                 Zator                103.11   3609   35
 173 Adam Słapiński                 Warszawa             102.25   8180   80
 174 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.83  13340  131
 175 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 176 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 177 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 178 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 179 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 180 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 181 Bożena Matysiak                Kraków               101.26   6582   65
 182 Paweł Ochot                    Katowice             100.74   5742   57
 183 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 184 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            100.35  10637  106
 185 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 186 Alina Białobrzewska            Gdynia               100.29  13238  132
 187 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 188 Bartłomiej Boczek              Toruń                100.08   3603   36
 189 Marianna Kozłowska             Białystok             99.84   7388   74
 190 Michał Szymkowski              Wrocław               99.66   3488   35
 191 Piotr Wojciekiewicz            Katowice              99.65   4584   46
 192 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 193 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 194 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.44   3580   36
 195 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 196 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 197 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 198 Renata Andracka                Poznań                98.94   4749   48
 199 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.76   9876  100
 200 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 201 Bogdan Pokojski                Piastów               98.62   3156   32
 202 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.45  19591  199
 203 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 204 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 205 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.17   3534   36
 206 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 207 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.87   5285   54
 208 Renata Rosół                   Warszawa              97.79  18483  189
 209 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.77   7333   75
 210 Michał Szkudlarek              Pabianice             97.50   4290   44
 211 Anna Pendowska                 Rumia                 97.02   6403   66
 212 Irena Ficak                    Mielec                96.85   9201   95
 213 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                96.36   4047   42
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 96.24   5582   58
 215 Kinga Niżewska                 Warszawa              96.16   5577   58
 216 Maria Jarosz                   Lublin                96.06  13736  143
 217 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 218 Joanna Ostrowska               Warszawa              95.71  18090  189
 219 Paulina Hennig                 Gniezno               95.70   4211   44
 220 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 221 Arkadiusz Biegun               Kraków                95.55   4491   47
 222 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 223 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 224 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 225 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.59   4824   51
 226 Marek Kocikowski               Ostróda               94.39   7929   84
 227 Robert Drózd                   Wesoła                94.31   8488   90
 228 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.94   4697   50
 229 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              93.71   4498   48
 230 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 231 Norbert Skrzyński              Warszawa              93.24  11562  124
 232 Teresa Ząbek                   Warszawa              92.91   7526   81
 233 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 234 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 235 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 236 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.59   4213   46
 237 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 238 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 239 Piotr Ingling                  Warszawa              90.93  12367  136
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze                90.43   3798   42
 241 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             89.92   8812   98
 242 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.57   7882   88
 243 Agnieszka Krupka               Krosno                89.53   3581   40
 244 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.09   6236   70
 245 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 246 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 247 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 248 Michał Sosin                   Warszawa              88.28   3443   39
 249 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              88.25   7501   85
 250 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             88.12  10574  120
 251 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       88.11   4846   55
 252 Janusz Sojka                   Łódź                  87.74   3334   38
 253 Monika Dzik                    Poznań                87.61   2716   31
 254 Jerzy Augustyniak              Łódź                  87.22   7152   82
 255 Piotr Madej                    Lublin                86.85  11725  135
 256 Joanna Brychcy                 Katowice              86.70   6849   79
 257 Monika Rubinstein              Warszawa              86.23  11038  128
 258 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 259 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 260 Krzysztof Kruk                 Łódź                  84.16   7238   86
 261 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 262 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 263 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.00   5229   63
 264 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.47   2575   32
 265 Kacper Jachowicz               Żyrardów              80.06   4163   52
 266 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.16   3562   45
 267 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.39   4712   66
 268 Adam Kędzior                   Lublin                70.93   3121   44
 269 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 270 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 271 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 08-11-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Kamiński                Warszawa             123.72   3588   29
   2 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   5 Grażyna Wesołowska             Łódź                  81.52   2364   29
   6 Krystyna Puchalska             Łódź                  79.83   2315   29
   7 Jarosław Kordalski             Lublin               111.11   3111   28
   8 Krzysztof Kukier               Warszawa              87.82   2459   28
   9 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  10 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       125.88   3273   26
  11 Jacek Baltyn                   Suchedniów            99.85   2596   26
  12 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  13 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  14 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  15 Artur Owsiany                  Skierniewice         125.46   3011   24
  16 Kazimierz Faron                Warszawa             118.25   2838   24
  17 Andrzej Chmielewski            Warszawa             117.21   2813   24
  18 Dominik Piasecki               Słupsk               115.21   2765   24
  19 Andrzej Wróblewski             Warszawa             115.17   2764   24
  20 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  21 Marcin Skowron                 Zabrze               110.12   2643   24
  22 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  23 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              105.75   2538   24
  25 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.58   2534   24
  26 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  27 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  28 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  29 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              99.75   2394   24
  30 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  31 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  32 Bartosz Orłowski               Bytom                 98.04   2353   24
  33 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  34 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  35 Tomasz Rubaj                   Lublin                97.79   2347   24
  36 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  37 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  38 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  39 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  40 Anna Niedzielko                Szczecin              88.00   2112   24
  41 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  42 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  43 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  44 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  45 Grzegorz Wilk                  Kraków               115.39   2654   23
  46 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  47 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  48 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  49 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  50 Elżbieta Święcka               Białystok            102.26   2352   23
  51 Robert Głowacki                Łódź                 101.87   2343   23
  52 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  53 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.78   2180   23
  54 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  55 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  56 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  57 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  58 Marcin Tutka                   Wrocław               94.24   1979   21
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  60 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  61 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  62 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  63 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  64 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  65 Rafał Wesołowski               Warszawa              80.74   1534   19
  66 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  67 Sylwester Wójcik               Lublin               113.61   2045   18
  68 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  69 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  70 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  71 Łukasz Święcki                 Białystok             94.17   1695   18
  72 Dawid Boczoń                   Zakopane              93.22   1678   18
  73 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  74 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  75 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra         101.06   1718   17
  76 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  77 Filip Sitkowski                Warszawa              92.00   1564   17
  78 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  79 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.62   1786   16
  80 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  81 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.31   1333   16
  82 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  83 Grzegorz Gardynik              Warszawa             103.53   1553   15
  84 Jerzy Ciesielski               Łódź                  86.40   1296   15
  85 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  86 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  87 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  88 Michał Krzemień                Kraków               115.00   1495   13
  89 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  90 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  91 Andrzej Pikul                  Poznań                85.23   1108   13
  92 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  93 Sylwia Wilczek                 Warszawa              67.62    879   13
  94 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  95 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  96 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  97 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  98 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  99 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 100 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 101 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.75   1317   12
 102 Paweł Kasprzak                 Warszawa             108.83   1306   12
 103 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 104 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 105 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
 106 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
 107 Magdalena Ochot                Katowice             101.83   1222   12
 108 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 109 Tomasz Lempart                 Kraków                99.00   1188   12
 110 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 111 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 112 Paweł Górny                    Lublin                97.83   1174   12
 113 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               97.50   1170   12
 114 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 115 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 116 Andrzej Kroc                   Łódź                  96.67   1160   12
 117 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 118 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 119 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 120 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 121 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 122 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 123 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 124 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 125 Anna Arana                     Warszawa              93.17   1118   12
 126 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 127 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 128 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 129 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 130 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 131 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 132 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 133 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 134 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 135 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 136 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 137 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 138 Jacek Nowak                    Szczecin              87.58   1051   12
 139 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 140 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 141 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 142 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 143 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 144 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 145 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 146 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 147 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 148 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 149 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 150 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 151 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 152 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 153 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 154 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 155 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 156 Rafał Marks                    Warszawa              69.92    839   12
 157 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 158 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 160 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 161 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 162 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 163 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 164 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 165 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 166 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 167 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 168 Jacek Stolarczyk               Zator                 81.18    893   11
 169 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 170 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 171 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 172 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 173 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 174 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 175 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 176 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 177 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 178 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 179 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 180 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 181 Tomasz Olędzki                 Warszawa              71.00    781   11
 182 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 183 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 184 Olaf Czubla                    Łódź                  70.27    773   11
 185 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 186 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 187 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 188 Maciej Stolarczyk              Zator                 69.91    769   11
 189 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 190 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 191 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 192 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.00    671   11
 193 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 194 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 195 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 196 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 197 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 198 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 199 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 200 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 201 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 202 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 203 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 204 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 205 Jarosław Soborak               Warszawa             107.56    968    9
 206 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 207 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 208 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 209 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 210 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 211 Janusz Czerwik                 Zator                 53.67    483    9
 212 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 213 Lucjan Boroś                   Gdańsk                99.62    797    8
 214 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 215 Iza Kraj                       Warszawa              66.88    535    8
 216 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 217 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 218 Maciej Mizgier                 Gdańsk               114.14    799    7
 219 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 220 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 221 Małgorzata Koprowska           Pabianice             98.43    689    7
 222 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 223 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 224 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 225 Adam Sulejewski                Kraków                68.86    482    7
 226 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 227 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 228 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 229 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 230 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 231 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 232 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 233 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 234 Wojciech Morawski              Gliwice              125.83    755    6
 235 Bartosz Skórniewski            Warszawa             118.67    712    6
 236 Krzysztof Sporczyk             Warszawa             108.17    649    6
 237 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 238 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 239 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 240 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 241 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 242 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 243 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 244 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 245 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 246 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 247 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 248 Michał Gołębiowski             Warszawa              69.33    416    6
 249 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 250 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 251 Robert Buciak                  Szczecin              67.83    407    6
 252 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 253 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 254 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 255 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 256 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 257 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 258 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.00    550    5
 259 Jacek Gasik                    Warszawa              93.60    468    5
 260 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 261 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 262 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 263 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 264 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 265 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 266 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 267 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 268 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 269 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 270 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 271 Elżbieta Paszkowska            Warszawa              56.40    282    5
 272 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 273 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 274 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 275 Edyta Gomu#ka                  Cz#stochowa           50.80    254    5
 276 Tatiana Drzycimska             Wrocław              118.25    473    4
 277 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 278 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 279 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 280 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 281 Piotr Michałek                 Warszawa              76.00    304    4
 282 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 283 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 284 Wojciech Łysak                 Sosnowiec             50.25    201    4
 285 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 286 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 287 Piotr Jach                     Łódź                 116.67    350    3
 288 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 289 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 290 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 291 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 292 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 293 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 294 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 295 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 296 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 297 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 298 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 299 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 300 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 301 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 302 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 303 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 304 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 305 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 306 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 307 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 308 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 309 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 310 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 311 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 312 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 313 Jadwiga Szkudlarek             Pabianice             59.50    119    2
 314 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 315 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 316 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 317 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 318 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 319 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 320 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 321 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 322 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 323 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 324 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 325 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 326 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 327 Ewa Gajkowska                  Warszawa              50.00    100    2
 328 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 329 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 330 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 331 Jagoda Żbikowska               Warszawa             150.00    150    1
 332 Magdalena Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 333 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 334 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 335 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 336 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 337 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 338 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie