Nowe Miasto Lubawskie15
września
Nowe Miasto Lubawskie 15-16 września IV Mistrzostwa Warmii i Mazur
Bielsko-Biała29
września
Bielsko-Biała 29-30 września IV Mistrzostwa Podbeskidzia
Szczecin13
października
Szczecin 13-14 października V Mistrzostwa Szczecina
IV Mistrzostwa Podbeskidzia29 - 30 września 2001 — IV Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa PodbeskidziaBielsko-Biała, 29 - 30 września 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Dawidson (Częstochowa) 10.0 5089
 2. Magdalena Merklejn (Szczecin) 9.0 4526
 3. Marcin Mroziuk (Warszawa) 8.0 4823
 4. Dariusz Puton (Ruda Śląska) 8.0 4737
 5. Radosław Konca (Warszawa) 8.0 4653
 6. Andrzej Rechowicz (Katowice) 8.0 4602
 7. Stanisław Gasik (Warszawa) 8.0 4470
 8. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 7.5 5080
 9. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 7.5 4995
 10. Dariusz Banaszek (Warszawa) 7.0 4761

 52 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Podbeskidzia
II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia
I Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Podbeskidzia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Dawidson             Częstochowa            138.91     10.0     5089     1839      796
  2 Magdalena       Merklejn             Szczecin               115.78      9.0     4526     1751      425
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               131.31      8.0     4823     1628      683
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.12      8.0     4737     1671      493
  5 Radosław        Konca                Warszawa               127.79      8.0     4653     1603      370
  6 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.42      8.0     4602     1616      563
  7 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.40      8.0     4470     1578      345
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               135.25      7.5     5080     1601      743
  9 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               145.09      7.5     4995     1577      676
 10 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.37      7.0     4761     1522      455
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               130.51      7.0     4614     1526       90
 12 Joanna          Stępień              Katowice               121.59      7.0     4562     1490      357
 13 Wojciech        Zemło                Łódź                   121.49      7.0     4483     1523       12
 14 Krzysztof       Pypno                Gliwice                114.11      7.0     4466     1489      411
 15 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.53      7.0     4341     1447       17
 16 Kamil           Górka                Łęczna                 100.00      7.0     4333     1461        4
 17 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      7.0     3973     1433     -385
 18 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.70      6.5     4531     1400      712
 19 Maciej          Gałecki              Łódź                   113.11      6.0     4427     1419      132
 20 Stanisław       Ochot                Katowice               115.10      6.0     4426     1357      232
 21 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              101.55      6.0     4398     1544     -295
 22 Szymon          Fidziński            Warszawa               123.34      6.0     4381     1431     -208
 23 Stefan          Dawidson             Częstochowa            112.35      6.0     4118     1345      -36
 24 Adam            Strzelczyk           Częstochowa            100.00      6.0     4045     1268     -236
 25 Paweł           Ochot                Katowice               100.00      6.0     3948     1275      -89
 26 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      6.0     3937     1279     -254
 27 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          116.16      5.0     4424     1208      160
 28 Ewa             Ciszewska            Katowice               100.00      5.0     4404     1233       75
 29 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                102.35      5.0     4172     1271     -132
 30 Filip           Klar                 Mielec                 100.00      5.0     4156     1301     -452
 31 Eligiusz        Jankowski            Wrocław                100.00      5.0     4102     1168     -268
 32 Adam            Jurkowski            Knurów                 100.00      5.0     3896     1178     -298
 33 Piotr           Wojciekiewicz        Katowice               100.00      5.0     3827     1119       41
 34 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      5.0     3822     1140     -359
 35 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      5.0     3579     1212     -656
 36 Bartłomiej      Kosman               Bielsko Biała          100.00      4.0     3845     1073     -377
 37 Marek           Urbańczyk            Bielsko Biała          100.00      4.0     3719     1016     -134
 38 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój            109.34      3.0     2162      748     -397
 39 Krzysztof       Duda                 Pszczyna               100.00      3.0     1921      615      -86
 40 Jacek           Pietruszka           Kraków                 135.19      2.5     2632      751       38
 41 Grażyna         Furman               Sosnowiec              103.87      2.0     2420      467      211
 42 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      2.0     1712      547     -276
 43 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.55      2.0      975      369      -64
 44 Katarzyna       Steglińska           Częstochowa            100.00      1.0     2836      583    -1181
 45 Paweł           Kapela               Kraków                 100.00      1.0     2118      496     -261
 46 Edward          Salamon              Bytom                  116.00      1.0      985      284     -110
 47 Irena           Rokosz               Bielsko Biała          100.00      1.0      555      235      -51
 48 Mirosław        Rokosz               Bielsko Biała          100.00      1.0      494      200      -16
 49 Anna            Szczotka             Bielsko Biała          100.00      1.0      284      150       25
 50 Iwo             Sobczyk              Bielsko Biała          100.00      0.0      882      164     -592
 51 Miłosz          Borowski             Bielsko Biała          100.00      0.0      743      166     -828
 52 Rafał           Tyc                  Bielsko Biała          100.00      0.0      259       50      -25
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Podbeskidzia w Scrabble



	Tomasz Zwoliński 145.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogusław       Koszarski             109.34 +  420: 319  159
    2     4 Filip          Klar                  100.00 -  346: 415   50
    3     9 Stanisław      Gasik                 121.40 -  342: 393   71
    4    14 Radosław       Konca                 127.79 -  391: 423   78
    5    17 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  408: 342  168
    6    13 Mariusz        Skrobosz              135.25 =  378: 378  135
    7    15 Jacek          Pietruszka            135.19 +  434: 394  185
    8    12 Maciej         Gałecki               113.11 +  448: 361  163
    9     9 Maciej         Zięba                 100.00 +  584: 289  150
   10     5 Marek          Dudkiewicz            101.55 +  399: 306  152
   11     4 Mariusz        Skrobosz              135.25 +  470: 304  185
   12     3 Marcin         Mroziuk               131.31 -  375: 395   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Dariusz Banaszek 139.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grażyna        Furman                103.87 +  360: 348  154
    2     7 Joanna         Stępień               121.59 +  390: 271  172
    3     5 Wojciech       Zemło                 121.49 +  418: 388  171
    4     2 Marek          Dudkiewicz            101.55 -  334: 360   52
    5     5 Szymon         Fidziński             123.34 -  337: 367   73
    6     8 Stanisław      Ochot                 115.10 +  519: 396  165
    7     4 Dariusz        Puton                 132.12 -  388: 424   82
    8     7 Stanisław      Gasik                 121.40 -  291: 382   71
    9    10 Ewa            Ciszewska             100.00 +  475: 293  150
   10     7 Stanisław      Rydzik                130.51 +  442: 378  181
   11     5 Szymon         Fidziński             123.34 +  468: 301  173
   12     4 Radosław       Konca                 127.79 -  339: 398   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Paweł Dawidson 138.91 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Elżbieta       Jankowska             102.35 -  387: 420   52
    2    13 Mariusz        Skrobosz              135.25 +  438: 419  185
    3     8 Dariusz        Puton                 132.12 +  441: 339  182
    4     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  452: 304  166
    5     2 Magdalena      Merklejn              115.78 +  473: 293  166
    6     1 Marek          Dudkiewicz            101.55 -  417: 429   52
    7     2 Krzysztof      Pypno                 114.11 +  457: 332  164
    8     1 Andrzej        Rechowicz             122.42 +  385: 339  172
    9     1 Marcin         Mroziuk               131.31 +  476: 346  181
   10     1 Wojciech       Zemło                 121.49 +  449: 362  171
   11     1 Magdalena      Merklejn              115.78 +  354: 351  166
   12     1 Dariusz        Puton                 132.12 +  360: 359  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Mariusz Skrobosz 135.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Dudkiewicz            101.55 -  368: 443   52
    2    13 Paweł          Dawidson              138.91 -  419: 438   89
    3    19 Irena          Rokosz                100.00 +  432: 287  150
    4    12 Jacek          Pietruszka            135.19 +  415: 277  185
    5     8 Stanisław      Rydzik                130.51 -  342: 355   81
    6    13 Tomasz         Zwoliński             145.09 =  378: 378  145
    7    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  550: 276  150
    8    11 Adam           Strzelczyk            100.00 +  599: 319  150
    9     8 Stefan         Dawidson              112.35 +  376: 302  162
   10     6 Radosław       Konca                 127.79 +  444: 428  178
   11     4 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  304: 470   95
   12     6 Krzysztof      Pypno                 114.11 +  453: 364  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Jacek Pietruszka 135.19 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Jurkowski             100.00 +  483: 313  150
    2     1 Marcin         Mroziuk               131.31 -  360: 427   81
    3     7 Zbigniew       Wietecki              117.70 =  334: 334  118
    4    12 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  277: 415   85
    5    16 Bogusław       Koszarski             109.34 +  432: 293  159
    6    12 Maciej         Gałecki               113.11 -  352: 378   63
    7    15 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  394: 434   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  7 107.29




	Dariusz Puton 132.12 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Harat                 100.00 +  443: 282  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                130.51 -  380: 396   81
    3     8 Paweł          Dawidson              138.91 -  339: 441   89
    4    13 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  373: 354  168
    5     9 Radosław       Konca                 127.79 +  335: 303  178
    6     7 Filip          Klar                  100.00 +  501: 280  150
    7     4 Dariusz        Banaszek              139.37 +  424: 388  189
    8     2 Marek          Dudkiewicz            101.55 +  457: 280  152
    9     2 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  332: 400   72
   10     4 Joanna         Stępień               121.59 +  422: 418  172
   11     2 Marcin         Mroziuk               131.31 +  372: 342  181
   12     1 Paweł          Dawidson              138.91 -  359: 360   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Marcin Mroziuk 131.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Ficak                 100.00 +  567: 270  150
    2     1 Jacek          Pietruszka            135.19 +  427: 360  185
    3     1 Filip          Klar                  100.00 +  396: 287  150
    4     1 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  404: 218  152
    5     1 Marek          Dudkiewicz            101.55 -  384: 425   52
    6     2 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  340: 422   72
    7     3 Magdalena      Merklejn              115.78 +  384: 333  166
    8     3 Wojciech       Zemło                 121.49 +  467: 285  171
    9     1 Paweł          Dawidson              138.91 -  346: 476   89
   10     3 Krzysztof      Pypno                 114.11 +  371: 317  164
   11     2 Dariusz        Puton                 132.12 -  342: 372   82
   12     3 Tomasz         Zwoliński             145.09 +  395: 375  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Stanisław Rydzik 130.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Zięba                 100.00 +  458: 224  150
    2     2 Dariusz        Puton                 132.12 +  396: 380  182
    3     2 Marek          Dudkiewicz            101.55 -  329: 414   52
    4     5 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  358: 439   72
    5     8 Mariusz        Skrobosz              135.25 +  355: 342  185
    6     6 Wojciech       Zemło                 121.49 -  421: 425   71
    7     9 Maciej         Gałecki               113.11 +  417: 396  163
    8     6 Szymon         Fidziński             123.34 +  408: 323  173
    9     4 Magdalena      Merklejn              115.78 -  234: 494   66
   10     7 Dariusz        Banaszek              139.37 -  378: 442   89
   11     9 Maciej         Zięba                 100.00 +  440: 368  150
   12     7 Szymon         Fidziński             123.34 +  420: 277  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Radosław Konca 127.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  442: 317  150
    2     3 Marek          Dudkiewicz            101.55 -  310: 387   52
    3    10 Kamil          Górka                 100.00 -  360: 395   50
    4    14 Tomasz         Zwoliński             145.09 +  423: 391  195
    5     9 Dariusz        Puton                 132.12 -  303: 335   82
    6    15 Grażyna        Furman                103.87 +  346: 295  154
    7    11 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  310: 302  152
    8     9 Jerzy          Matyasik              118.53 +  395: 359  169
    9     7 Szymon         Fidziński             123.34 +  431: 409  173
   10     6 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  428: 444   85
   11     7 Marek          Dudkiewicz            101.55 +  507: 310  152
   12     4 Dariusz        Banaszek              139.37 +  398: 339  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Szymon Fidziński 123.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Ciszewska             100.00 +  353: 339  150
    2     8 Maciej         Gałecki               113.11 +  415: 349  163
    3     3 Elżbieta       Jankowska             102.35 -  384: 465   52
    4     7 Filip          Klar                  100.00 +  341: 314  150
    5     5 Dariusz        Banaszek              139.37 +  367: 337  189
    6     3 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  276: 388   64
    7     6 Joanna         Stępień               121.59 +  383: 320  172
    8     6 Stanisław      Rydzik                130.51 -  323: 408   81
    9     7 Radosław       Konca                 127.79 -  409: 431   78
   10    10 Stefan         Dawidson              112.35 +  552: 350  162
   11     5 Dariusz        Banaszek              139.37 -  301: 468   89
   12     7 Stanisław      Rydzik                130.51 -  277: 420   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Andrzej Rechowicz 122.42 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  303: 325   50
    2    19 Magdalena      Podlaska              100.00 +  404: 254  150
    3    12 Edward         Salamon               116.00 +  457: 276  166
    4     5 Stanisław      Rydzik                130.51 +  439: 358  181
    5     3 Jerzy          Matyasik              118.53 +  400: 369  169
    6     2 Marcin         Mroziuk               131.31 +  422: 340  181
    7     1 Marek          Dudkiewicz            101.55 +  407: 369  152
    8     1 Paweł          Dawidson              138.91 -  339: 385   89
    9     2 Dariusz        Puton                 132.12 +  400: 332  182
   10     2 Magdalena      Merklejn              115.78 -  317: 332   66
   11     3 Krzysztof      Pypno                 114.11 +  363: 336  164
   12     2 Magdalena      Merklejn              115.78 -  351: 363   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Joanna Stępień 121.59 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Górka                 100.00 +  371: 358  150
    2     7 Dariusz        Banaszek              139.37 -  271: 390   89
    3    17 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  368: 252  150
    4    10 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  405: 298  150
    5     6 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  428: 352  152
    6     4 Magdalena      Merklejn              115.78 -  388: 395   66
    7     6 Szymon         Fidziński             123.34 -  320: 383   73
    8     8 Stanisław      Ochot                 115.10 +  366: 300  165
    9     6 Stanisław      Gasik                 121.40 +  427: 390  171
   10     4 Dariusz        Puton                 132.12 -  418: 422   82
   11     6 Wojciech       Zemło                 121.49 +  443: 298  171
   12     5 Stanisław      Gasik                 121.40 -  357: 367   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Wojciech Zemło 121.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Ochot                 100.00 +  344: 239  150
    2     9 Stanisław      Ochot                 115.10 +  375: 349  165
    3     5 Dariusz        Banaszek              139.37 -  388: 418   89
    4     8 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  319: 446   64
    5    12 Adam           Jurkowski             100.00 +  457: 296  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                130.51 +  425: 421  181
    7     5 Jerzy          Matyasik              118.53 +  446: 287  169
    8     3 Marcin         Mroziuk               131.31 -  285: 467   81
    9     5 Kamil          Górka                 100.00 +  399: 328  150
   10     1 Paweł          Dawidson              138.91 -  362: 449   89
   11     6 Joanna         Stępień               121.59 -  298: 443   72
   12     8 Maciej         Gałecki               113.11 +  385: 328  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Stanisław Gasik 121.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Filip          Klar                  100.00 -  329: 441   50
    2    15 Ewa            Ciszewska             100.00 +  439: 293  150
    3     9 Tomasz         Zwoliński             145.09 +  393: 342  195
    4     6 Kamil          Górka                 100.00 -  327: 352   50
    5    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  328: 324  166
    6    10 Stanisław      Harat                 100.00 -  289: 384   50
    7    13 Paweł          Ochot                 100.00 +  437: 211  150
    8     7 Dariusz        Banaszek              139.37 +  382: 291  189
    9     6 Joanna         Stępień               121.59 -  390: 427   72
   10     8 Stanisław      Ochot                 115.10 +  390: 364  165
   11     8 Jerzy          Matyasik              118.53 +  399: 339  169
   12     5 Joanna         Stępień               121.59 +  367: 357  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Jerzy Matyasik 118.53 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  329: 306  150
    2    11 Paweł          Kapela                100.00 +  344: 324  150
    3     6 Leszek         Stecuła               114.55 +  433: 312  165
    4     3 Magdalena      Merklejn              115.78 -  435: 449   66
    5     3 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  369: 400   72
    6     5 Stefan         Dawidson              112.35 +  323: 317  162
    7     5 Wojciech       Zemło                 121.49 -  287: 446   71
    8     9 Radosław       Konca                 127.79 -  359: 395   78
    9    12 Adam           Strzelczyk            100.00 +  378: 302  150
   10     9 Kamil          Górka                 100.00 +  377: 318  150
   11     8 Stanisław      Gasik                 121.40 -  339: 399   71
   12    10 Stefan         Dawidson              112.35 +  368: 356  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Zbigniew Wietecki 117.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Kapela                100.00 -  320: 327   50
    2    16 Bogusław       Koszarski             109.34 +  522: 249  159
    3     7 Jacek          Pietruszka            135.19 =  334: 334  135
    4    13 Dariusz        Puton                 132.12 -  354: 373   82
    5    17 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  342: 408   95
    6    20 Bartłomiej     Kosman                100.00 -  345: 357   50
    7    21 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  507: 179  150
    8    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  396: 261  150
    9    14 Paweł          Ochot                 100.00 +  468: 353  150
   10    12 Maciej         Gałecki               113.11 -  261: 337   63
   11    14 Adam           Jurkowski             100.00 +  299: 297  150
   12    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  383: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Anna Kowalska-Demczyszyn 116.16 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Miłosz         Borowski              100.00 +  403: 270  150
    2     5 Elżbieta       Jankowska             102.35 -  332: 384   52
    3    11 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  488: 311  150
    4     4 Paweł          Dawidson              138.91 -  304: 452   89
    5    10 Stanisław      Gasik                 121.40 -  324: 328   71
    6    14 Ewa            Ciszewska             100.00 +  428: 330  150
    7    10 Stanisław      Ochot                 115.10 -  306: 418   65
    8    14 Filip          Klar                  100.00 -  355: 380   50
    9    15 Maciej         Gałecki               113.11 -  313: 369   63
   10    17 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  449: 327  150
   11    15 Filip          Klar                  100.00 +  378: 312  150
   12    12 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  344: 383   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Edward Salamon 116.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Urbańczyk             100.00 +  397: 264  150
    2     6 Stefan         Dawidson              112.35 -  312: 374   62
    3    12 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  276: 457   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     284  /  3  94.67




	Magdalena Merklejn 115.78 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Podlaska              100.00 +  343: 296  150
    2    10 Krzysztof      Pypno                 114.11 +  414: 321  164
    3     4 Stefan         Dawidson              112.35 +  335: 296  162
    4     3 Jerzy          Matyasik              118.53 +  449: 435  169
    5     2 Paweł          Dawidson              138.91 -  293: 473   89
    6     4 Joanna         Stępień               121.59 +  395: 388  172
    7     3 Marcin         Mroziuk               131.31 -  333: 384   81
    8     4 Kamil          Górka                 100.00 +  424: 252  150
    9     4 Stanisław      Rydzik                130.51 +  494: 234  181
   10     2 Andrzej        Rechowicz             122.42 +  332: 317  172
   11     1 Paweł          Dawidson              138.91 -  351: 354   89
   12     2 Andrzej        Rechowicz             122.42 +  363: 351  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Stanisław Ochot 115.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Duda                  100.00 +  344: 280  150
    2     9 Wojciech       Zemło                 121.49 -  349: 375   71
    3    13 Maciej         Gałecki               113.11 +  409: 406  163
    4     9 Stefan         Dawidson              112.35 -  316: 336   62
    5    13 Paweł          Ochot                 100.00 +  427: 230  150
    6     8 Dariusz        Banaszek              139.37 -  396: 519   89
    7    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  418: 306  166
    8     8 Joanna         Stępień               121.59 -  300: 366   72
    9    11 Filip          Klar                  100.00 +  397: 274  150
   10     8 Stanisław      Gasik                 121.40 -  364: 390   71
   11    10 Maciej         Gałecki               113.11 -  303: 347   63
   12    13 Ewa            Ciszewska             100.00 +  403: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Leszek Stecuła 114.55 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  292: 252  150
    2    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  371: 354  150
    3     6 Jerzy          Matyasik              118.53 -  312: 433   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     369  /  3 123.00




	Krzysztof Pypno 114.11 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwo            Sobczyk               100.00 +  344: 271  150
    2    10 Magdalena      Merklejn              115.78 -  321: 414   66
    3    15 Stanisław      Harat                 100.00 +  429: 245  150
    4     8 Wojciech       Zemło                 121.49 +  446: 319  171
    5     4 Kamil          Górka                 100.00 +  343: 321  150
    6     3 Szymon         Fidziński             123.34 +  388: 276  173
    7     2 Paweł          Dawidson              138.91 -  332: 457   89
    8     5 Maciej         Zięba                 100.00 +  408: 232  150
    9     3 Marek          Dudkiewicz            101.55 +  438: 333  152
   10     3 Marcin         Mroziuk               131.31 -  317: 371   81
   11     3 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  336: 363   72
   12     6 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  364: 453   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Maciej Gałecki 113.11 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  347: 279  150
    2     8 Szymon         Fidziński             123.34 -  349: 415   73
    3    13 Stanisław      Ochot                 115.10 -  406: 409   65
    4    15 Ewa            Ciszewska             100.00 -  302: 414   50
    5    18 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  507: 299  150
    6    12 Jacek          Pietruszka            135.19 +  378: 352  185
    7     9 Stanisław      Rydzik                130.51 -  396: 417   81
    8    12 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  361: 448   95
    9    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  369: 313  166
   10    12 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  337: 261  168
   11    10 Stanisław      Ochot                 115.10 +  347: 303  165
   12     8 Wojciech       Zemło                 121.49 -  328: 385   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Stefan Dawidson 112.35 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Strzelczyk            100.00 +  379: 317  150
    2     6 Edward         Salamon               116.00 +  374: 312  166
    3     4 Magdalena      Merklejn              115.78 -  296: 335   66
    4     9 Stanisław      Ochot                 115.10 +  336: 316  165
    5     7 Maciej         Zięba                 100.00 +  394: 254  150
    6     5 Jerzy          Matyasik              118.53 -  317: 323   69
    7     7 Kamil          Górka                 100.00 -  301: 455   50
    8    10 Stanisław      Harat                 100.00 +  397: 248  150
    9     8 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  302: 376   85
   10    10 Szymon         Fidziński             123.34 -  350: 552   73
   11    12 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  316: 298  152
   12    10 Jerzy          Matyasik              118.53 -  356: 368   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Bogusław Koszarski 109.34 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  319: 420   95
    2    16 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  249: 522   68
    3    23 Magdalena      Podlaska              100.00 +  312: 282  150
    4    20 Irena          Ficak                 100.00 +  330: 276  150
    5    16 Jacek          Pietruszka            135.19 -  293: 432   85
    6    19 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  283: 319   50
    7    20 Paweł          Kapela                100.00 +  376: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  7 106.86




	Grażyna Furman 103.87 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              139.37 -  348: 360   89
    2    14 Kamil          Górka                 100.00 -  330: 408   50
    3    20 Ewa            Ciszewska             100.00 -  272: 439   50
    4    21 Iwo            Sobczyk               100.00 +  400:   0    0
    5    19 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  456: 328  150
    6    15 Radosław       Konca                 127.79 -  295: 346   78
    7    17 Adam           Jurkowski             100.00 -  319: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     467  /  6  77.83




	Elżbieta Jankowska 102.35 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              138.91 +  420: 387  189
    2     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  384: 332  166
    3     3 Szymon         Fidziński             123.34 +  465: 384  173
    4     1 Marcin         Mroziuk               131.31 -  218: 404   81
    5     6 Joanna         Stępień               121.59 -  352: 428   72
    6     9 Kamil          Górka                 100.00 -  377: 390   50
    7    11 Radosław       Konca                 127.79 -  302: 310   78
    8    13 Ewa            Ciszewska             100.00 -  180: 430   50
    9    16 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  378: 280  150
   10    14 Filip          Klar                  100.00 +  457: 258  150
   11    12 Stefan         Dawidson              112.35 -  298: 316   62
   12    14 Adam           Strzelczyk            100.00 -  341: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Marek Dudkiewicz 101.55 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              135.25 +  443: 368  185
    2     3 Radosław       Konca                 127.79 +  387: 310  178
    3     2 Stanisław      Rydzik                130.51 +  414: 329  181
    4     2 Dariusz        Banaszek              139.37 +  360: 334  189
    5     1 Marcin         Mroziuk               131.31 +  425: 384  181
    6     1 Paweł          Dawidson              138.91 +  429: 417  189
    7     1 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  369: 407   72
    8     2 Dariusz        Puton                 132.12 -  280: 457   82
    9     3 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  333: 438   64
   10     5 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  306: 399   95
   11     7 Radosław       Konca                 127.79 -  310: 507   78
   12     9 Kamil          Górka                 100.00 -  342: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Miłosz Borowski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 -  270: 403   66
    2    22 Irena          Ficak                 100.00 -  264: 328   50
    3    24 Paweł          Ochot                 100.00 -  209: 440   50
    4    23 Katarzyna      Steglińska            100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  3  55.33




	Ewa Ciszewska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Fidziński             123.34 -  339: 353   73
    2    15 Stanisław      Gasik                 121.40 -  293: 439   71
    3    20 Grażyna        Furman                103.87 +  439: 272  154
    4    15 Maciej         Gałecki               113.11 +  414: 302  163
    5    11 Filip          Klar                  100.00 -  394: 421   50
    6    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 -  330: 428   66
    7    16 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  406: 324  150
    8    13 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  430: 180  152
    9    10 Dariusz        Banaszek              139.37 -  293: 475   89
   10    13 Adam           Strzelczyk            100.00 +  323: 319  150
   11    11 Kamil          Górka                 100.00 -  378: 413   50
   12    13 Stanisław      Ochot                 115.10 -  365: 403   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Krzysztof Duda 100.00 Pszczyna                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Ochot                 115.10 -  280: 344   65
    2    20 Stanisław      Harat                 100.00 -  304: 386   50
    3    22 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  350: 291  150
    4    18 Paweł          Kapela                100.00 +  352: 293  150
    5    15 Marek          Urbańczyk             100.00 +  326: 302  150
    6    11 Maciej         Zięba                 100.00 -  309: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  6 102.50




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               131.31 -  270: 567   81
    2    22 Miłosz         Borowski              100.00 +  328: 264  150
    3    18 Maciej         Zięba                 100.00 -  289: 432   50
    4    20 Bogusław       Koszarski             109.34 -  276: 330   59
    5    21 Magdalena      Podlaska              100.00 +  387: 307  150
    6    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  310: 312   50
    7    19 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  347: 334  150
    8    16 Paweł          Ochot                 100.00 -  312: 367   50
    9    18 Marek          Urbańczyk             100.00 -  297: 313   50
   10    19 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  348: 236  150
   11    17 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  331: 303  150
   12    16 Filip          Klar                  100.00 -  327: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Kamil Górka 100.00 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Stępień               121.59 -  358: 371   72
    2    14 Grażyna        Furman                103.87 +  408: 330  154
    3    10 Radosław       Konca                 127.79 +  395: 360  178
    4     6 Stanisław      Gasik                 121.40 +  352: 327  171
    5     4 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  321: 343   64
    6     9 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  390: 377  152
    7     7 Stefan         Dawidson              112.35 +  455: 301  162
    8     4 Magdalena      Merklejn              115.78 -  252: 424   66
    9     5 Wojciech       Zemło                 121.49 -  328: 399   71
   10     9 Jerzy          Matyasik              118.53 -  318: 377   69
   11    11 Ewa            Ciszewska             100.00 +  413: 378  150
   12     9 Marek          Dudkiewicz            101.55 +  343: 342  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 132.12 -  282: 443   82
    2    20 Krzysztof      Duda                  100.00 +  386: 304  150
    3    15 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  245: 429   64
    4    19 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  385: 371  150
    5    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  356: 239  150
    6    10 Stanisław      Gasik                 121.40 +  384: 289  171
    7     8 Maciej         Zięba                 100.00 -  335: 387   50
    8    10 Stefan         Dawidson              112.35 -  248: 397   62
    9    13 Adam           Jurkowski             100.00 -  320: 393   50
   10    15 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  377: 274  150
   11    13 Paweł          Ochot                 100.00 +  379: 289  150
   12    11 Maciej         Zięba                 100.00 -  240: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Eligiusz Jankowski 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Konca                 127.79 -  317: 442   78
    2    17 Adam           Strzelczyk            100.00 +  396: 300  150
    3    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 -  311: 488   66
    4    16 Adam           Jurkowski             100.00 -  347: 410   50
    5    18 Maciej         Gałecki               113.11 -  299: 507   63
    6    19 Bogusław       Koszarski             109.34 +  319: 283  159
    7    16 Ewa            Ciszewska             100.00 -  324: 406   50
    8    18 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  445: 218  150
    9    16 Elżbieta       Jankowska             102.35 -  280: 378   52
   10    18 Marek          Urbańczyk             100.00 +  377: 311  150
   11    16 Adam           Strzelczyk            100.00 -  303: 359   50
   12    17 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  384: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Adam Jurkowski 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Pietruszka            135.19 -  313: 483   85
    2    18 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  376: 268  150
    3    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  300: 313   50
    4    16 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  410: 347  150
    5    12 Wojciech       Zemło                 121.49 -  296: 457   71
    6    16 Adam           Strzelczyk            100.00 -  241: 370   50
    7    17 Grażyna        Furman                103.87 +  328: 319  154
    8    15 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  347: 334  150
    9    13 Stanisław      Harat                 100.00 +  393: 320  150
   10    11 Maciej         Zięba                 100.00 -  296: 371   50
   11    14 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  297: 299   68
   12    15 Paweł          Ochot                 100.00 -  299: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Paweł Kapela 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  327: 320  168
    2    11 Jerzy          Matyasik              118.53 -  324: 344   69
    3    16 Marek          Urbańczyk             100.00 -  267: 322   50
    4    18 Krzysztof      Duda                  100.00 -  293: 352   50
    5    20 Adam           Strzelczyk            100.00 -  302: 353   50
    6    21 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  297: 312   50
    7    20 Bogusław       Koszarski             109.34 -  308: 376   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  7  70.86




	Filip Klar 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Gasik                 121.40 +  441: 329  171
    2     4 Tomasz         Zwoliński             145.09 +  415: 346  195
    3     1 Marcin         Mroziuk               131.31 -  287: 396   81
    4     7 Szymon         Fidziński             123.34 -  314: 341   73
    5    11 Ewa            Ciszewska             100.00 +  421: 394  150
    6     7 Dariusz        Puton                 132.12 -  280: 501   82
    7    12 Adam           Strzelczyk            100.00 -  358: 387   50
    8    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 +  380: 355  166
    9    11 Stanisław      Ochot                 115.10 -  274: 397   65
   10    14 Elżbieta       Jankowska             102.35 -  258: 457   52
   11    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 -  312: 378   66
   12    16 Irena          Ficak                 100.00 +  416: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             122.42 +  325: 303  172
    2    12 Leszek         Stecuła               114.55 -  354: 371   65
    3    14 Adam           Jurkowski             100.00 +  313: 300  150
    4    10 Joanna         Stępień               121.59 -  298: 405   72
    5    14 Stanisław      Harat                 100.00 -  239: 356   50
    6    18 Irena          Ficak                 100.00 +  312: 310  150
    7    14 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  276: 550   85
    8    17 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  261: 396   68
    9    19 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  281: 254  150
   10    16 Paweł          Ochot                 100.00 -  268: 490   50
   11    18 Bartłomiej     Kosman                100.00 -  249: 342   50
   12    19 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  403: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Bartłomiej Kosman 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Gałecki               113.11 -  279: 347   63
    2    21 Iwo            Sobczyk               100.00 +  361: 315  150
    3    17 Joanna         Stępień               121.59 -  252: 368   72
    4    19 Stanisław      Harat                 100.00 -  371: 385   50
    5    19 Grażyna        Furman                103.87 -  328: 456   54
    6    20 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  357: 345  168
    7    18 Marek          Urbańczyk             100.00 +  338: 245  150
    8    15 Adam           Jurkowski             100.00 -  334: 347   50
    9    17 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  288: 332   50
   10    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.16 -  327: 449   66
   11    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  342: 249  150
   12    17 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  268: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Paweł Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Zemło                 121.49 -  239: 344   71
    2    24 Maciej         Zięba                 100.00 -  303: 323   50
    3    24 Miłosz         Borowski              100.00 +  440: 209  150
    4    17 Adam           Strzelczyk            100.00 +  365: 265  150
    5    13 Stanisław      Ochot                 115.10 -  230: 427   65
    6    17 Marek          Urbańczyk             100.00 +  348: 306  150
    7    13 Stanisław      Gasik                 121.40 -  211: 437   71
    8    16 Irena          Ficak                 100.00 +  367: 312  150
    9    14 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  353: 468   68
   10    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  490: 268  150
   11    13 Stanisław      Harat                 100.00 -  289: 379   50
   12    15 Adam           Jurkowski             100.00 +  313: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Merklejn              115.78 -  296: 343   66
    2    19 Andrzej        Rechowicz             122.42 -  254: 404   72
    3    23 Bogusław       Koszarski             109.34 -  282: 312   59
    4    22 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  312: 291  150
    5    21 Irena          Ficak                 100.00 -  307: 387   50
    6    22 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  261: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     547  /  6  91.17




	Irena Rokosz 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Mirosław       Rokosz                100.00 +  268: 174  150
    3    19 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  287: 432   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     235  /  2 117.50




	Mirosław Rokosz 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Irena          Rokosz                100.00 -  174: 268   50
    3    25 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  320: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Iwo Sobczyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  271: 344   64
    2    21 Bartłomiej     Kosman                100.00 -  315: 361   50
    3    21 Adam           Strzelczyk            100.00 -  296: 369   50
    4    21 Grażyna        Furman                103.87 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  3  54.67




	Katarzyna Steglińska 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Leszek         Stecuła               114.55 -  252: 292   65
    2    23 Marek          Urbańczyk             100.00 -  189: 394   50
    3    25 Mirosław       Rokosz                100.00 -  242: 320   50
    4    23 Miłosz         Borowski              100.00 +  400:   0    0
    5    22 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  202: 383   50
    6    22 Magdalena      Podlaska              100.00 -  251: 261   50
    7    21 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  179: 507   68
    8    18 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  218: 445   50
    9    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  254: 281   50
   10    19 Irena          Ficak                 100.00 -  236: 348   50
   11    19 Marek          Urbańczyk             100.00 -  255: 383   50
   12    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  158: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  / 11  53.00




	Adam Strzelczyk 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stefan         Dawidson              112.35 -  317: 379   62
    2    17 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  300: 396   50
    3    21 Iwo            Sobczyk               100.00 +  369: 296  150
    4    17 Paweł          Ochot                 100.00 -  265: 365   50
    5    20 Paweł          Kapela                100.00 +  353: 302  150
    6    16 Adam           Jurkowski             100.00 +  370: 241  150
    7    12 Filip          Klar                  100.00 +  387: 358  150
    8    11 Mariusz        Skrobosz              135.25 -  319: 599   85
    9    12 Jerzy          Matyasik              118.53 -  302: 378   69
   10    13 Ewa            Ciszewska             100.00 -  319: 323   50
   11    16 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  359: 303  150
   12    14 Elżbieta       Jankowska             102.35 +  385: 341  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Anna Szczotka 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    20 Rafał          Tyc                   100.00 +  284: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Rafał Tyc 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    20 Anna           Szczotka              100.00 -  259: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Marek Urbańczyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Edward         Salamon               116.00 -  264: 397   66
    2    23 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  394: 189  150
    3    16 Paweł          Kapela                100.00 +  322: 267  150
    4    11 Maciej         Zięba                 100.00 -  302: 326   50
    5    15 Krzysztof      Duda                  100.00 -  302: 326   50
    6    17 Paweł          Ochot                 100.00 -  306: 348   50
    7    18 Bartłomiej     Kosman                100.00 -  245: 338   50
    8    19 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  263: 370   50
    9    18 Irena          Ficak                 100.00 +  313: 297  150
   10    18 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  311: 377   50
   11    19 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  383: 255  150
   12    18 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  314: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 12  84.67




	Piotr Wojciekiewicz 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              118.53 -  306: 329   69
    2    18 Adam           Jurkowski             100.00 -  268: 376   50
    3    22 Krzysztof      Duda                  100.00 -  291: 350   50
    4    22 Magdalena      Podlaska              100.00 -  291: 312   50
    5    22 Katarzyna      Steglińska            100.00 +  383: 202  150
    6    21 Paweł          Kapela                100.00 +  312: 297  150
    7    19 Irena          Ficak                 100.00 -  334: 347   50
    8    19 Marek          Urbańczyk             100.00 +  370: 263  150
    9    17 Bartłomiej     Kosman                100.00 +  332: 288  150
   10    15 Stanisław      Harat                 100.00 -  274: 377   50
   11    17 Irena          Ficak                 100.00 -  303: 331   50
   12    18 Marek          Urbańczyk             100.00 +  363: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                130.51 -  224: 458   81
    2    24 Paweł          Ochot                 100.00 +  323: 303  150
    3    18 Irena          Ficak                 100.00 +  432: 289  150
    4    11 Marek          Urbańczyk             100.00 +  326: 302  150
    5     7 Stefan         Dawidson              112.35 -  254: 394   62
    6    11 Krzysztof      Duda                  100.00 +  391: 309  150
    7     8 Stanisław      Harat                 100.00 +  387: 335  150
    8     5 Krzysztof      Pypno                 114.11 -  232: 408   64
    9     9 Tomasz         Zwoliński             145.09 -  289: 584   95
   10    11 Adam           Jurkowski             100.00 +  371: 296  150
   11     9 Stanisław      Rydzik                130.51 -  368: 440   81
   12    11 Stanisław      Harat                 100.00 +  376: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie