Kraków23
października
Kraków 23-24 października II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble „Ghost”
Łódź13
listopada
Łódź 13-14 listopada IX Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2004
Warszawa20
listopada
Warszawa 20-28 listopada XII Mistrzostwa Polski
Puchar zostaje w Łodzi!13 - 14 listopada 2004 — IX Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IX Mistrzostwa Łodzi Łódź, 13 - 14 listopada 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar zostaje w Łodzi!Na ostatni turniej zamykający cykl Grand Prix w 2004 roku przybyło 100 osób, które pozwoliły aby turniej w Łodzi należał do czołówki w kategorii "frekwencja". Okazuje się, że także Łódź ma sporą grupę zawodników. Z regionu łódzkiego wystartowało 38 graczy, w tym spora liczba debiutantów. Dużo nie brakowało aby po dominacji w łódzkich turniejach Darka Banaszka nastąpiła era Kobiet. Wspaniale walczyła Joanna Juszczak z Warszawy, która ostatecznie zajęła 6 miejsce. Zwycięzcą turnieju z 10 wygranymi został Karol Wyrębkiewicz z Łodzi zdobywając największą ilość małych punktów — 5351 (średnia na partię prawie 446). Drugie miejsce dla Dawida Pikula również z 10 wygranymi. Najlepszą debiutantką turnieju została Ewa Piramowska z Łodzi, która z 6 wygranymi i jednym remisem zajęła 38 miejsce.
Nagrodę Grand Prix za rok 2004 z rąk Prezesa PFS — Andrzeja Lożyńskiego odebrał Mateusz Żbikowski. Wszystkim laureatom gratulujemy. Organizatorzy już zapraszają na turnieje organizowane w przyszłym roku w Łodzi.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Łodzi
VIII Mistrzostwa Łodzi
VII Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju X Otwarte Mistrzostwa Łodzi 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.40     10.0     5351     1936      843
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 131.53     10.0     4825     1844      499
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.25      9.0     4952     1768      628
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               127.69      9.0     4862     1842      648
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.06      9.0     4705     1732      541
  6 Joanna          Juszczak             Warszawa               114.45      9.0     4692     1845      421
  7 Dariusz         Banaszek             Warszawa               134.80      9.0     4661     1690      368
  8 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.99      8.0     5227     1594     1313
  9 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               141.61      8.0     4916     1717      687
 10 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    110.49      8.0     4804     1589      589
 11 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.51      8.0     4788     1682      456
 12 Tomasz          Suchanek             Wrocław                100.00      8.0     4687     1553      426
 13 Justyna         Fugiel               Sandomierz             134.23      8.0     4681     1636      573
 14 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.65      8.0     4670     1747      225
 15 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   113.52      8.0     4607     1525      579
 16 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.02      8.0     4469     1645      240
 17 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.43      8.0     4436     1537      191
 18 Jarosław        Sobczak              Warszawa               110.61      8.0     4287     1629     -100
 19 Bogdan          Wasilonek            Mińsk Mazowiecki       100.00      8.0     4221     1517       59
 20 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.54      7.5     4514     1421      376
 21 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              127.32      7.0     5216     1472      704
 22 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               135.41      7.0     4814     1459      404
 23 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.58      7.0     4689     1521      283
 24 Aleksander      Puchalski            Włocławek              128.22      7.0     4688     1508      392
 25 Piotr           Pietuchowski         Białystok              124.70      7.0     4607     1441      111
 26 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               107.55      7.0     4567     1433      573
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.65      7.0     4542     1608      175
 28 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               118.49      7.0     4532     1486      430
 29 Bogusław        Puchalski            Włocławek              118.28      7.0     4475     1547      183
 30 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               133.46      7.0     4431     1524       46
 31 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              114.04      7.0     4387     1559       32
 32 Jarosław        Michalak             Łódź                   119.96      7.0     4363     1467     -115
 33 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      7.0     4304     1417     -121
 34 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              106.96      7.0     4232     1446     -158
 35 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.73      7.0     4226     1402     -201
 36 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      7.0     4193     1443     -382
 37 Michał          Trumpus              Wrocław                115.35      6.5     4698     1328      493
 38 Ewa             Piramowska           Łódź                   100.00      6.5     4202     1455     -269
 39 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.22      6.0     4714     1369      469
 40 Zdzisław        Szota                Warszawa               115.93      6.0     4644     1403      383
 41 Robert          Soszka               Warszawa               114.84      6.0     4639     1456      253
 42 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               116.29      6.0     4566     1253      283
 43 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.08      6.0     4460     1284      531
 44 Artur           Koszel               Inowrocław             109.25      6.0     4451     1329       55
 45 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.38      6.0     4354     1475     -150
 46 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 100.00      6.0     4333     1363      -51
 47 Paweł           Opyc                 Warszawa               111.56      6.0     4319     1287      113
 48 Robert          Zabłocki             Łódź                   100.00      6.0     4284     1267      230
 49 Rafał           Wesołowski           Warszawa               106.39      6.0     4255     1434     -280
 50 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              119.88      6.0     4232     1294      -15
 51 Magdalena       Ochot                Katowice               105.46      6.0     4218     1335     -151
 52 Andrzej         Kroc                 Łódź                   100.00      6.0     4173     1300       72
 53 Michał          Szkudlarek           Pabianice              107.12      6.0     4151     1317      113
 54 Robert          Głowacki             Łódź                   102.08      6.0     4140     1296     -234
 55 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              101.35      6.0     4115     1354      -74
 56 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.5     4246     1227       -1
 57 Kamil           Górka                Łęczna                 140.81      5.0     4624     1315      -48
 58 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.06      5.0     4485     1236      -31
 59 Krzysztof       Obremski             Legnica                100.00      5.0     4468     1261       15
 60 Mateusz         Zalega               Łódź                   100.00      5.0     4436     1224      198
 61 Krzysztof       Sojka                Łódź                   102.11      5.0     4318     1246     -128
 62 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.42      5.0     4260     1227       -9
 63 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 109.14      5.0     4246     1299     -261
 64 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.72      5.0     4236     1174      472
 65 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       113.30      5.0     4230     1144      226
 66 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      5.0     4230     1148      217
 67 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      5.0     4082     1240     -386
 68 Dorota          Maciejuk             Warszawa               107.85      5.0     4025     1203     -432
 69 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      5.0     3882     1252     -558
 70 Olaf            Czubla               Łódź                   100.00      5.0     3872     1183     -146
 71 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.16      5.0     3750     1167     -690
 72 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      5.0     3733     1151     -261
 73 Tomasz          Frynia               Konstantynów Łódzki    100.00      5.0     3422     1170     -893
 74 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      4.0     4375     1118     -157
 75 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  101.61      4.0     4248     1095     -303
 76 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   100.00      4.0     4192     1174     -129
 77 Bartosz         Milczarek            Łódź                   100.00      4.0     4077     1164     -560
 78 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      4.0     4038     1123     -626
 79 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3904     1018      -28
 80 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3768     1023     -121
 81 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      4.0     3646     1074     -694
 82 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3634     1056     -965
 83 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3489     1041     -781
 84 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3169     1035     -715
 85 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      4.0     2420      911     -437
 86 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.81      4.0     1927      672      297
 87 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.5     3776      923     -142
 88 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      3.5     3471     1011     -820
 89 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      3.0     3963      950     -391
 90 Monika          Pieczora             Łódź                   100.00      3.0     3676      936     -523
 91 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      3.0     3509      987     -389
 92 Piotr           Błaszczyk            Łódź                   100.00      3.0     3088      935    -1079
 93 Marek           Syczuk               Warszawa               126.25      3.0     2489      654      380
 94 Andrzej         Lożyński             Piastów                116.28      3.0     1359      513      -76
 95 Danuta          Frynia               Konstantynów Łódzki    100.00      2.5     3403      891     -646
 96 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     3280      825     -797
 97 Maciej          Michalak             Łódź                   123.06      2.0     2286      615      -16
 98 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1691      536     -587
 99 Bożena          Karczmarczuk         Łódź                   100.00      0.0      749      185     -302
100 Iwona           Pieczora             Łódź                   100.00      0.0      280       50      -66
Wyniki poszczeg?lnych graczy w turnieju X Otwarte Mistrzostwa ?odzi 



	Mariusz Skrobosz 144.06 Warszawa               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  352: 338  158
    2    19 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  348: 349   72
    3    35 Micha?         Trumpus               115.35 +  345: 337  165
    4    21 Bogus?aw       Puchalski             118.28 +  420: 336  168
    5    10 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  419: 432   92
    6    20 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  381: 341  159
    7     9 Justyna        Fugiel                134.23 -  338: 415   84
    8    25 Sergiusz       Puchalski             127.32 +  469: 357  177
    9    14 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  412: 336  152
   10    11 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  424: 269  150
   11     6 Andrzej        Rechowicz             121.65 +  314: 303  172
   12     5 Wojciech       Zem?o                 133.02 +  483: 351  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Mateusz ?bikowski 142.65 Warszawa         

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 +  382: 329  158
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  406: 311  162
    3     3 Pawe?          Jackowski             127.69 -  378: 417   78
    4    17 Marek          Dudkiewicz            122.43 +  375: 368  172
    5     6 Krzysztof      M?wka                 140.99 +  378: 370  191
    6     8 Aleksander     Puchalski             128.22 +  407: 394  178
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  415: 414  192
    8     2 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  330: 354   92
    9     5 Justyna        Fugiel                134.23 +  426: 311  184
   10     3 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  310: 440   85
   11     8 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  394: 399   83
   12    10 Andrzej        Rechowicz             121.65 +  469: 338  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Wojciech Usakiewicz 141.61 Warszawa               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            107.38 +  427: 327  157
    2    18 Jaros?aw       Michalak              119.96 +  530: 333  170
    3     2 Robert         Soszka                114.84 +  474: 344  165
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  476: 370  192
    5     1 Pawe?          Jackowski             127.69 -  339: 382   78
    6     1 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 +  466: 404  185
    7     3 Kamil          Nawrocki              114.04 +  460: 283  164
    8     2 Mateusz        ?bikowski             142.65 +  354: 330  193
    9     1 Joanna         Juszczak              114.45 +  385: 278  164
   10     1 Dawid          Pikul                 131.53 -  312: 407   82
   11     2 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  360: 378   89
   12     3 Pawe?          Jackowski             127.69 -  333: 393   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Kazimierz.J Merklejn 141.51 Szczecin               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Micha?         Szkudlarek            107.12 +  351: 305  157
    2    20 Tomasz         Suchanek              100.00 +  535: 227  150
    3     6 Zdzis?aw       Szota                 115.93 +  380: 342  166
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  370: 476   92
    5    10 Mariusz        Skrobosz              144.06 +  432: 419  194
    6     6 Dawid          Pikul                 131.53 +  442: 349  182
    7     4 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  414: 415   93
    8     6 Kamil          Nawrocki              114.04 +  376: 342  164
    9     6 Beata          Piotrowska            107.38 +  425: 351  157
   10     2 Joanna         Juszczak              114.45 -  323: 368   64
   11     4 Pawe?          Jackowski             127.69 -  304: 428   78
   12     7 S?awomir       Kordjalik             135.41 +  436: 310  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Krzysztof M?wka 140.99 Toru?                    

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  337: 418   57
    2    37 Magdalena      Ochot                 105.46 +  441: 402  155
    3    19 Andrzej        Puchalski             100.00 +  487: 210  150
    4    10 Jaros?aw       Michalak              119.96 +  482: 268  170
    5     6 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  370: 378   93
    6    12 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 +  392: 288  151
    7     8 Artur          Koszel                109.25 +  434: 370  159
    8     5 Rafa?          Weso?owski            106.39 +  545: 227  156
    9     3 Dawid          Pikul                 131.53 -  379: 425   82
   10     5 Pawe?          Jackowski             127.69 +  527: 304  178
   11     3 Dawid          Pikul                 131.53 -  358: 372   82
   12     6 Jaros?aw       Sobczak               110.61 +  475: 252  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Kamil G?rka 140.81 ??czna           

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafa?          Weso?owski            106.39 +  398: 387  156
    2    25 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  419: 312  150
    3     1 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  359: 455   85
    4    15 Kamil          Nawrocki              114.04 -  394: 455   64
    5    17 Joanna         Brychcy               100.00 +  465: 365  150
    6    15 S?awomir       Zabawa                100.00 +  447: 307  150
    7    10 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  358: 390   68
    8    15 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  348: 420   83
    9     9 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  354: 416   88
   10    30 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 +  405: 305  170
   11    20 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  394: 418   77
   12    25 Robert         Kami?ski              124.22 -  283: 442   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Stanis?aw Rydzik 139.25 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Ochot                 105.46 +  457: 272  155
    2     8 Piotr          Pietuchowski          124.70 +  462: 245  175
    3     4 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  434: 343  150
    4     4 Dawid          Pikul                 131.53 +  402: 351  182
    5     3 Joanna         Juszczak              114.45 -  352: 430   64
    6     4 Andrzej        Rechowicz             121.65 +  389: 375  172
    7     5 Beata          Piotrowska            107.38 -  420: 422   57
    8     8 Ewa            Strzelczyk            118.49 +  400: 357  168
    9     4 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  421: 344  183
   10     4 Dariusz        Banaszek              134.80 +  449: 395  185
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            141.61 +  378: 360  192
   12     1 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  388: 430   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Tomasz Zwoli?ski 137.58 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  430: 304  152
    2    16 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  390: 403   72
    3    16 Mateusz        Zalega                100.00 +  402: 310  150
    4    11 Joanna         Ostrowska             107.73 +  514: 304  158
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  406: 422   83
    6    11 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  392: 329  150
    7     7 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  346: 397   68
    8    12 Maciej         Michalak              123.06 +  409: 378  173
    9     9 Kamil          G?rka                 140.81 +  416: 354  191
   10     6 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  288: 517   75
   11    11 Robert         Soszka                114.84 +  345: 318  165
   12     8 Justyna        Fugiel                134.23 -  351: 370   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	S?awomir Kordjalik 135.41 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         G?owacki              102.08 +  447: 437  152
    2    11 Andrzej        Puchalski             100.00 +  413: 302  150
    3     9 Dariusz        Banaszek              134.80 -  316: 357   85
    4    16 Dariusz        Nawrocki              106.96 +  542: 292  157
    5     8 Beata          Piotrowska            107.38 -  386: 388   57
    6    13 Maciej         Michalak              123.06 +  447: 332  173
    7     6 Pawe?          Jackowski             127.69 -  297: 446   78
    8    14 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  453: 275  150
    9     8 Robert         Soszka                114.84 -  307: 395   65
   10    16 Sylwester      Gryz                  100.00 +  435: 374  150
   11    10 Ewa            Piramowska            100.00 +  461: 376  150
   12     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  310: 436   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Karol Wyr?bkiewicz 135.40 ??d?              

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  559: 343  152
    2     2 Jaros?aw       Puchalski             126.08 +  407: 362  176
    3     1 Kamil          G?rka                 140.81 +  455: 359  191
    4     2 Andrzej        Rechowicz             121.65 +  465: 354  172
    5     2 Aleksander     Puchalski             128.22 +  527: 322  178
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  404: 466   92
    7     2 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  421: 437   83
    8     4 Bogus?aw       Puchalski             118.28 +  379: 356  168
    9     2 Pawe?          Jackowski             127.69 +  432: 391  178
   10     3 Mateusz        ?bikowski             142.65 +  440: 310  193
   11     1 Joanna         Juszczak              114.45 +  432: 420  164
   12     1 Stanis?aw      Rydzik                139.25 +  430: 388  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Dariusz Banaszek 134.80 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 +  360: 264  151
    2    15 Bartosz        Milczarek             100.00 +  388: 324  150
    3     9 S?awomir       Kordjalik             135.41 +  357: 316  185
    4     6 Joanna         Juszczak              114.45 -  344: 363   64
    5    12 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  304: 431   72
    6    16 Robert         Soszka                114.84 +  384: 343  165
    7    14 Zdzis?aw       Szota                 115.93 +  427: 386  166
    8     9 Krystyna       Augustyniak           113.52 +  419: 285  164
    9     7 Pawe?          Frynia                110.49 +  480: 432  160
   10     4 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  395: 449   89
   11     7 Krystyna       Augustyniak           113.52 +  394: 307  164
   12     4 Pawe?          Frynia                110.49 +  409: 393  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Justyna Fugiel 134.23 Sandomierz             

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Go??cki               101.16 +  439: 214  151
    2    12 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  468: 282  150
    3     5 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  402: 472   72
    4     8 Bartosz        Milczarek             100.00 +  487: 254  150
    5     4 Rafa?          Weso?owski            106.39 +  376: 322  156
    6     3 Pawe?          Frynia                110.49 -  330: 427   60
    7     9 Mariusz        Skrobosz              144.06 +  415: 338  194
    8     7 Jaros?aw       Sobczak               110.61 +  390: 350  161
    9     5 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  311: 426   93
   10     8 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  329: 384   83
   11    12 Aleksander     Puchalski             128.22 +  364: 288  178
   12     8 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 +  370: 351  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Krzysztof Usakiewicz 133.46 Warszawa               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  369: 304  150
    2    10 Jaros?aw       Sobczak               110.61 +  484: 312  161
    3    11 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  343: 321  159
    4     5 Pawe?          Jackowski             127.69 -  338: 386   78
    5     7 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 +  422: 406  188
    6     7 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  414: 370  170
    7     2 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 +  437: 421  185
    8     1 Joanna         Juszczak              114.45 -  282: 391   64
    9     4 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  344: 421   89
   10    14 Ewa            Piramowska            100.00 -  300: 383   50
   11    14 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  309: 335   68
   12    20 Pawe?          Opyc                  111.56 +  389: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Wojciech Zem?o 133.02 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Bednarska             100.00 +  359: 290  150
    2    17 Robert         Soszka                114.84 -  341: 384   65
    3    36 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 +  369: 364  163
    4    19 Krzysztof      Obremski              100.00 -  280: 344   50
    5    26 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  336: 342   61
    6    27 Robert         Kami?ski              124.22 +  415: 346  174
    7    30 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  428: 285  150
    8    15 Kamil          G?rka                 140.81 +  420: 348  191
    9    21 Jaros?aw       Michalak              119.96 +  387: 320  170
   10     8 Justyna        Fugiel                134.23 +  384: 329  184
   11     8 Mateusz        ?bikowski             142.65 +  399: 394  193
   12     5 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  351: 483   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Dawid Pikul 131.53 Pozna?                   

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  382: 327  150
    2     6 Robert         Kami?ski              124.22 +  374: 337  174
    3     8 Krzysztof      Obremski              100.00 +  470: 285  150
    4     4 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  351: 402   89
    5    14 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 +  386: 373  151
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  349: 442   92
    7    17 Ewa            Piramowska            100.00 +  430: 344  150
    8    11 Janusz         Sojka                 100.00 +  444: 363  150
    9     3 Krzysztof      M?wka                 140.99 +  425: 379  191
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            141.61 +  407: 312  192
   11     3 Krzysztof      M?wka                 140.99 +  372: 358  191
   12     2 Joanna         Juszczak              114.45 +  435: 404  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Aleksander Puchalski 128.22 W?oc?awek                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Brychcy               100.00 +  488: 319  150
    2     3 Krystyna       Puchalska             100.00 +  372: 261  150
    3    10 Kamil          Nawrocki              114.04 +  538: 345  164
    4     3 Artur          Koszel                109.25 +  332: 320  159
    5     2 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  322: 527   85
    6     8 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  394: 407   93
    7    11 Rafa?          Weso?owski            106.39 -  355: 358   56
    8    17 Jaros?aw       Michalak              119.96 +  408: 349  170
    9    10 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  395: 277  170
   10     9 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  364: 372   61
   11    12 Justyna        Fugiel                134.23 -  288: 364   84
   12    17 Zdzis?aw       Szota                 115.93 +  432: 397  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Pawe? Jackowski 127.69 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  477: 268  150
    2     4 Dorota         Maciejuk              107.85 +  451: 254  158
    3     3 Mateusz        ?bikowski             142.65 +  417: 378  193
    4     5 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  386: 338  183
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            141.61 +  382: 339  192
    6     2 Joanna         Juszczak              114.45 -  347: 374   64
    7     6 S?awomir       Kordjalik             135.41 +  446: 297  185
    8     3 Beata          Piotrowska            107.38 +  440: 370  157
    9     2 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  391: 432   85
   10     5 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  304: 527   91
   11     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  428: 304  192
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            141.61 +  393: 333  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 12 153.50




	Sergiusz Puchalski 127.32 W?oc?awek                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  572: 320  150
    2     1 Joanna         Juszczak              114.45 -  416: 483   64
    3    13 Bogus?aw       Puchalski             118.28 +  430: 314  168
    4     7 Micha?         Waszkiewicz           120.06 -  385: 444   70
    5    16 Artur          Koszel                109.25 +  532: 309  159
    6    10 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  377: 395   61
    7    18 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  371: 406   50
    8    25 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  357: 469   94
    9    33 S?awomir       Zabawa                100.00 +  442: 311  150
   10    29 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  382: 357  150
   11    20 Kamil          G?rka                 140.81 +  418: 394  191
   12    16 Robert         Soszka                114.84 +  534: 310  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Marek Syczuk 126.25 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  362: 364   50
    2    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  487: 248  150
    3    14 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 +  455: 273  170
    4     9 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  457: 369  152
    5     5 Kamil          Nawrocki              114.04 -  322: 435   64
    6    14 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  406: 420   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  6 109.00




	Jaros?aw Puchalski 126.08 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Olaf           Czubla                100.00 +  391: 285  150
    2     2 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  362: 407   85
    3    23 Tomasz         Suchanek              100.00 +  440: 359  150
    4    14 Ewa            Strzelczyk            118.49 +  472: 280  168
    5     9 Krzysztof      Obremski              100.00 +  372: 371  150
    6     9 Beata          Piotrowska            107.38 -  344: 356   57
    7    15 Janusz         Sojka                 100.00 -  313: 374   50
    8    20 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  400:   1  150
    9    12 Dariusz        Maciejuk              116.29 -  365: 381   66
   10    18 Mateusz        Zalega                100.00 +  404: 361  150
   11    13 Tomasz         Suchanek              100.00 -  271: 382   50
   12    18 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  326: 372   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Piotr Pietuchowski 124.70 Bia?ystok                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Danuta         Frynia                100.00 +  374: 328  150
    2     8 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  245: 462   89
    3    29 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  439: 317  150
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  401: 386  162
    5    11 Pawe?          Frynia                110.49 -  360: 400   60
    6    25 Ewa            Piramowska            100.00 -  405: 458   50
    7    25 Dorota         Maciejuk              107.85 +  357: 309  158
    8    13 Robert         Soszka                114.84 +  398: 359  165
    9    17 Artur          Koszel                109.25 +  434: 307  159
   10     6 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 +  517: 288  188
   11     5 Pawe?          Frynia                110.49 -  310: 409   60
   12     9 Tomasz         Suchanek              100.00 -  367: 473   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Robert Kami?ski 124.22 Wysokie Mazowieckie           

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Frynia                100.00 +  465: 271  150
    2     6 Dawid          Pikul                 131.53 -  337: 374   82
    3    17 Andrzej        Kroc                  100.00 +  399: 347  150
    4    12 Zdzis?aw       Szota                 115.93 -  362: 468   66
    5    18 Maciej         Michalak              123.06 -  315: 412   73
    6    27 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  346: 415   83
    7    34 Gra?yna        Weso?owska            100.00 -  344: 409   50
    8    39 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  384: 282  150
    9    34 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  441: 282  150
   10    33 Dorota         Maciejuk              107.85 +  494: 298  158
   11    21 Zdzis?aw       Szota                 115.93 -  385: 404   66
   12    25 Kamil          G?rka                 140.81 +  442: 283  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Maciej Michalak 123.06 ??d?                   

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwester      Gryz                  100.00 -  385: 401   50
    5    18 Robert         Kami?ski              124.22 +  412: 315  174
    6    13 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  332: 447   85
    7    29 Bartosz        Milczarek             100.00 +  451: 318  150
    8    12 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  378: 409   88
    9    15 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  328: 412   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  6 102.50




	Marek Dudkiewicz 122.43 Milan?wek               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  360: 326  150
    2    16 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 +  403: 390  188
    3     7 Joanna         Juszczak              114.45 -  318: 401   64
    4    17 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  368: 375   93
    5    30 Anna           Czarnecka             100.00 +  491: 270  150
    6    19 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  343: 369   50
    7    20 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  405: 314  159
    8    21 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  271: 458   50
    9    16 Tomasz         Suchanek              100.00 +  396: 328  150
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  359: 347  162
   11    15 Beata          Piotrowska            107.38 +  383: 338  157
   12    12 Kamil          Nawrocki              114.04 +  339: 329  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Andrzej Rechowicz 121.65 Katowice               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bo?ena         Karczmarczuk          100.00 +  425: 226  150
    2    19 Mariusz        Skrobosz              144.06 +  349: 348  194
    3     5 Justyna        Fugiel                134.23 +  472: 402  184
    4     2 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  354: 465   85
    5    12 Dariusz        Banaszek              134.80 +  431: 304  185
    6     4 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  375: 389   89
    7    13 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  323: 368   57
    8    19 Magdalena      Ochot                 105.46 +  386: 343  155
    9    11 Zdzis?aw       Szota                 115.93 +  402: 376  166
   10    10 Rafa?          Weso?owski            106.39 +  384: 363  156
   11     6 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  303: 314   94
   12    10 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  338: 469   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Micha? Waszkiewicz 120.06 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Kotwica               100.00 +  332: 311  150
    2    21 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  350: 404   68
    3    15 Robert         G?owacki              102.08 +  439: 393  152
    4     7 Sergiusz       Puchalski             127.32 +  444: 385  177
    5    15 Ewa            Piramowska            100.00 +  497: 297  150
    6     7 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  370: 414   83
    7    12 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  392: 397   61
    8    16 Andrzej        Gostomski             108.81 -  336: 402   59
    9    10 Aleksander     Puchalski             128.22 -  277: 395   78
   10    32 Joanna         Ostrowska             107.73 -  265: 390   58
   11    29 Mateusz        Zalega                100.00 -  317: 403   50
   12    34 Sylwester      Gryz                  100.00 +  466: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Jaros?aw Michalak 119.96 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  357: 354  150
    2    18 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  333: 530   92
    3    38 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  426: 259  150
    4    10 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  268: 482   91
    5    21 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  289: 417   58
    6    29 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  477: 388  152
    7    27 Micha?         Szkudlarek            107.12 +  347: 343  157
    8    17 Aleksander     Puchalski             128.22 -  349: 408   78
    9    21 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  320: 387   83
   10    26 Janusz         Sojka                 100.00 +  443: 263  150
   11    24 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  348: 347  150
   12    21 Rafa?          Weso?owski            106.39 +  406: 300  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Krzysztof Szkudlarek 119.88 Pabianice                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kroc                  100.00 -  345: 370   50
    2    33 Olaf           Czubla                100.00 +  343: 299  150
    3    14 Marek          Syczuk                126.25 -  273: 455   76
    4    27 Krzysztof      Sojka                 102.11 -  342: 348   52
    5    40 Tomasz         Frynia                100.00 -  318: 393   50
    6    41 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  462: 207  150
    7    42 Micha?         Trumpus               115.35 -  305: 430   65
    8    43 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  354: 272  150
    9    40 Wojciech       Go??cki               101.16 +  380: 325  151
   10    30 Kamil          G?rka                 140.81 -  305: 405   91
   11    34 Bartosz        Milczarek             100.00 +  411: 356  150
   12    30 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  394: 387  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Ewa Strzelczyk 118.49 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jolanta        Kruk                  100.00 +  439: 164  150
    2    13 Kamil          Nawrocki              114.04 -  317: 378   64
    3    22 Micha?         Szkudlarek            107.12 +  349: 300  157
    4    14 Jaros?aw       Puchalski             126.08 -  280: 472   76
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  409: 296  162
    6    14 Marek          Syczuk                126.25 +  420: 406  176
    7    10 Kamil          G?rka                 140.81 +  390: 358  191
    8     8 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  357: 400   89
    9    18 Joanna         Brychcy               100.00 -  353: 371   50
   10    21 Pawe?          Opyc                  111.56 -  305: 358   62
   11    23 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  466: 306  152
   12    19 Beata          Piotrowska            107.38 +  447: 293  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Bogus?aw Puchalski 118.28 W?oc?awek                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  419: 299  150
    2    21 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  404: 350  170
    3    13 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  314: 430   77
    4    21 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  336: 420   94
    5    28 Andrzej        Kroc                  100.00 +  480: 318  150
    6    17 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  345: 308  163
    7     7 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 +  397: 346  188
    8     4 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  356: 379   85
    9    15 Maciej         Michalak              123.06 +  412: 328  173
   10    12 Andrzej        Puchalski             100.00 -  352: 364   50
   11    14 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  335: 309  183
   12    11 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  325: 441   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Dariusz Maciejuk 116.29 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Kubi?ska              100.00 -  354: 367   50
    2    30 Robert         Zab?ocki              100.00 -  279: 406   50
    3    43 Tomasz         Frynia                100.00 +  461: 233  150
    4    29 Micha?         Szkudlarek            107.12 -  339: 347   57
    5    35 Jolanta        Bednarska             100.00 +  471: 332  150
    6    26 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  351: 369   50
    7    33 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 +  435: 299  151
    8    26 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  419: 356  159
    9    12 Jaros?aw       Puchalski             126.08 +  381: 365  176
   10    17 Krzysztof      Sojka                 102.11 -  328: 377   52
   11    22 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  349: 496   58
   12    26 Krzysztof      Obremski              100.00 +  399: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Andrzej Lo?y?ski 116.28 Piast?w                  

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bartosz        Milczarek             100.00 -  268: 436   50
    2    39 Danuta         Frynia                100.00 +  331: 301  150
    3    33 Robert         Zab?ocki              100.00 +  395: 346  150
    7    31 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 +  365: 352  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     513  /  4 128.25




	Zdzis?aw Szota 115.93 Warszawa               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agata          Nawrocka              100.00 +  454: 231  150
    2     9 Andrzej        Kroc                  100.00 +  316: 304  150
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  342: 380   92
    4    12 Robert         Kami?ski              124.22 +  468: 362  174
    5    13 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  493: 284  159
    6     5 Kamil          Nawrocki              114.04 -  317: 351   64
    7    14 Dariusz        Banaszek              134.80 -  386: 427   85
    8    18 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  337: 364   50
    9    11 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  376: 402   72
   10    31 Magdalena      Ochot                 105.46 +  354: 339  155
   11    21 Robert         Kami?ski              124.22 +  404: 385  174
   12    17 Aleksander     Puchalski             128.22 -  397: 432   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Micha? Trumpus 115.35 Wroc?aw                  

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Obremski              100.00 -  385: 417   50
    2    28 Ewa            Piramowska            100.00 =  365: 365  100
    3    35 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  337: 345   94
    4    42 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  323: 408   50
    5    44 Magdalena      Ochot                 105.46 -  403: 417   55
    6    45 Jolanta        Bednarska             100.00 +  484: 270  150
    7    42 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 +  430: 305  170
    8    37 S?awomir       Zabawa                100.00 +  505: 300  150
    9    30 Grzegorz       Pukniel               109.14 -  372: 462   59
   10    35 Krystyna       Puchalska             100.00 +  373: 253  150
   11    28 Sylwester      Gryz                  100.00 +  370: 321  150
   12    24 Monika         Rubinstein            100.00 +  351: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Robert Soszka 114.84 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Obremski              100.00 +  430: 266  150
    2    17 Wojciech       Zem?o                 133.02 +  384: 341  183
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  344: 474   92
    4    18 Rafa?          Weso?owski            106.39 -  361: 475   56
    5    22 Bartosz        Milczarek             100.00 +  488: 248  150
    6    16 Dariusz        Banaszek              134.80 -  343: 384   85
    7    19 Joanna         Ostrowska             107.73 +  507: 305  158
    8    13 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  359: 398   75
    9     8 S?awomir       Kordjalik             135.41 +  395: 307  185
   10    15 Beata          Piotrowska            107.38 +  400: 309  157
   11    11 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  318: 345   88
   12    16 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  310: 534   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Joanna Juszczak 114.45 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Monika         Pieczora              100.00 +  394: 280  150
    2     1 Sergiusz       Puchalski             127.32 +  483: 416  177
    3     7 Marek          Dudkiewicz            122.43 +  401: 318  172
    4     6 Dariusz        Banaszek              134.80 +  363: 344  185
    5     3 Stanis?aw      Rydzik                139.25 +  430: 352  189
    6     2 Pawe?          Jackowski             127.69 +  374: 347  178
    7     1 Pawe?          Frynia                110.49 +  386: 357  160
    8     1 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  391: 282  183
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  278: 385   92
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  368: 323  192
   11     1 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  420: 432   85
   12     2 Dawid          Pikul                 131.53 -  404: 435   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Kamil Nawrocki 114.04 Bydgoszcz                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ewa            Piramowska            100.00 +  364: 300  150
    2    13 Ewa            Strzelczyk            118.49 +  378: 317  168
    3    10 Aleksander     Puchalski             128.22 -  345: 538   78
    4    15 Kamil          G?rka                 140.81 +  455: 394  191
    5     5 Marek          Syczuk                126.25 +  435: 322  176
    6     5 Zdzis?aw       Szota                 115.93 +  351: 317  166
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  283: 460   92
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  342: 376   92
    9    20 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  407: 301  158
   10     7 Pawe?          Frynia                110.49 -  292: 381   60
   11    16 Rafa?          Weso?owski            106.39 +  406: 310  156
   12    12 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  329: 339   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Krystyna Augustyniak 113.52 ??d?                   

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krystyna       Puchalska             100.00 -  315: 384   50
    2    45 Agata          Nawrocka              100.00 +  432: 220  150
    3    25 Janusz         Sojka                 100.00 +  385: 306  150
    4    23 Grzegorz       Pukniel               109.14 -  303: 414   59
    5    31 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  387: 314  150
    6    24 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 +  538: 267  163
    7    16 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  440: 327  150
    8     9 Dariusz        Banaszek              134.80 -  285: 419   85
    9    13 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 +  359: 292  158
   10    13 Dariusz        Nawrocki              106.96 +  415: 366  157
   11     7 Dariusz        Banaszek              134.80 -  307: 394   85
   12    11 Bogus?aw       Puchalski             118.28 +  441: 325  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Agnieszka Ja?kiewicz 113.30 Jastrz?bie Zdr?j

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Puchalski             100.00 -  346: 369   50
    2    32 S?awomir       Zabawa                100.00 -  281: 320   50
    3    46 Bo?ena         Karczmarczuk          100.00 +  322: 254  150
    4    30 Pawe?          Opyc                  111.56 +  411: 285  162
    5    24 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  393: 345  152
    6    17 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  308: 345   68
    7    21 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  372: 399   58
    8    35 Olaf           Czubla                100.00 +  375: 252  150
    9    24 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  395: 353  150
   10    24 Robert         G?owacki              102.08 -  315: 332   52
   11    26 Robert         G?owacki              102.08 -  344: 348   52
   12    29 Robert         Zab?ocki              100.00 -  368: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Eugeniusz Wr?blewski 112.54 Inowroc?aw               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Monika         Rubinstein            100.00 =  402: 402  100
    2    23 Krzysztof      Obremski              100.00 -  332: 454   50
    3    36 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  364: 369   83
    4    41 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  413: 301  150
    5    33 Joanna         Ostrowska             107.73 +  361: 223  158
    6    24 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  267: 538   64
    7    31 Andrzej        Lo?y?ski              116.28 -  352: 365   66
    8    38 Adam           Kotwica               100.00 +  374: 349  150
    9    31 Bartosz        Milczarek             100.00 +  402: 299  150
   10    27 Robert         Zab?ocki              100.00 +  428: 346  150
   11    19 Monika         Rubinstein            100.00 +  328: 294  150
   12    15 Ewa            Piramowska            100.00 +  491: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Krzysztof Sporczyk 112.42 Piaseczno

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Janusz         Sojka                 100.00 +  474: 277  150
    2     5 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  311: 406   93
    3    18 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  361: 346  150
    4    20 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  386: 401   75
    5    20 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  296: 409   68
    6    30 Dorota         Maciejuk              107.85 -  379: 389   58
    7    36 Krystyna       Puchalska             100.00 +  377: 254  150
    8    28 Andrzej        Kroc                  100.00 +  370: 296  150
    9    19 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  296: 301   61
   10    20 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  347: 359   72
   11    30 Krzysztof      Obremski              100.00 -  281: 493   50
   12    35 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  382: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Pawe? Opyc 111.56 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Tomasz         Suchanek              100.00 -  281: 423   50
    2    34 Joanna         Ostrowska             107.73 -  353: 359   58
    3    42 Monika         Pieczora              100.00 +  441: 331  150
    4    30 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 -  285: 411   63
    5    37 Olaf           Czubla                100.00 +  376: 273  150
    6    39 Monika         Rubinstein            100.00 -  305: 386   50
    7    43 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  419: 314  150
    8    34 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  379: 333  150
    9    23 Rafa?          Weso?owski            106.39 -  394: 421   56
   10    21 Ewa            Strzelczyk            118.49 +  358: 305  168
   11    25 Grzegorz       Pukniel               109.14 +  393: 261  159
   12    20 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  335: 389   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Jaros?aw Sobczak 110.61 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  454: 260  150
    2    10 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  312: 484   83
    3    20 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 -  348: 360   51
    4    28 Krystyna       Puchalska             100.00 +  360: 297  150
    5    26 Wojciech       Zem?o                 133.02 +  342: 336  183
    6    10 Sergiusz       Puchalski             127.32 +  395: 377  177
    7    12 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  397: 392  170
    8     7 Justyna        Fugiel                134.23 -  350: 390   84
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  301: 296  162
   10     9 Aleksander     Puchalski             128.22 +  372: 364  178
   11     9 Andrzej        Puchalski             100.00 +  404: 356  150
   12     6 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  252: 475   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Pawe? Frynia 110.49 Konstantyn?w ??dzki      

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  439: 313  150
    2    14 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  312: 415   50
    3    24 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  449: 266  150
    4    13 Sylwester      Gryz                  100.00 +  403: 392  150
    5    11 Piotr          Pietuchowski          124.70 +  400: 360  175
    6     3 Justyna        Fugiel                134.23 +  427: 330  184
    7     1 Joanna         Juszczak              114.45 -  357: 386   64
    8    10 Dariusz        Nawrocki              106.96 +  402: 262  157
    9     7 Dariusz        Banaszek              134.80 -  432: 480   85
   10     7 Kamil          Nawrocki              114.04 +  381: 292  164
   11     5 Piotr          Pietuchowski          124.70 +  409: 310  175
   12     4 Dariusz        Banaszek              134.80 -  393: 409   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Artur Koszel 109.25 Inowroc?aw               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  459: 252  150
    2     7 Mateusz        Zalega                100.00 +  366: 306  150
    3    12 Monika         Rubinstein            100.00 +  414: 292  150
    4     3 Aleksander     Puchalski             128.22 -  320: 332   78
    5    16 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  309: 532   77
    6    23 Andrzej        Puchalski             100.00 +  425: 398  150
    7     8 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  370: 434   91
    8    24 Ewa            Piramowska            100.00 -  261: 386   50
    9    17 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  307: 434   75
   10    22 Joanna         Brychcy               100.00 -  348: 356   50
   11    31 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  429: 295  158
   12    27 Mateusz        Zalega                100.00 +  443: 379  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Grzegorz Pukniel 109.14 Lublin                   

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 S?awomir       Zabawa                100.00 +  327: 287  150
    2    22 Dariusz        Nawrocki              106.96 +  375: 328  157
    3    11 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  321: 343   83
    4    23 Krystyna       Augustyniak           113.52 +  414: 303  164
    5    13 Zdzis?aw       Szota                 115.93 -  284: 493   66
    6    20 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  341: 381   94
    7    20 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  314: 405   72
    8    26 Dariusz        Maciejuk              116.29 -  356: 419   66
    9    30 Micha?         Trumpus               115.35 +  462: 372  165
   10    23 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  404: 389  150
   11    25 Pawe?          Opyc                  111.56 -  261: 393   62
   12    30 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 -  387: 394   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Andrzej Gostomski 108.81 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    34 Wojciech       Go??cki               101.16 +  436: 228  151
    4    22 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 -  348: 401   51
    8    16 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  402: 336  170
    9    22 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  320: 318  150
   12    13 Joanna         Brychcy               100.00 +  421: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  5 134.40




	Dorota Maciejuk 107.85 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Robert         Zab?ocki              100.00 +  383: 295  150
    2     4 Pawe?          Jackowski             127.69 -  254: 451   78
    3    27 Beata          Piotrowska            107.38 -  304: 384   57
    4    33 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  305: 365   50
    5    46 Monika         Pieczora              100.00 +  397: 285  150
    6    30 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  389: 379  162
    7    25 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  309: 357   75
    8    30 Mateusz        Zalega                100.00 +  399: 341  150
    9    28 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  332: 339   57
   10    33 Robert         Kami?ski              124.22 -  298: 494   74
   11    35 S?awomir       Zabawa                100.00 +  351: 309  150
   12    32 Andrzej        Kroc                  100.00 -  304: 458   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Joanna Ostrowska 107.73 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Mateusz        Zalega                100.00 -  343: 375   50
    2    34 Pawe?          Opyc                  111.56 +  359: 353  162
    3    32 S?awomir       Zabawa                100.00 +  411: 373  150
    4    11 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  304: 514   88
    5    33 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  223: 361   63
    6    31 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  427: 317  152
    7    19 Robert         Soszka                114.84 -  305: 507   65
    8    27 Sylwester      Gryz                  100.00 +  384: 362  150
    9    27 Andrzej        Puchalski             100.00 -  326: 352   50
   10    32 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  390: 265  170
   11    27 Janusz         Sojka                 100.00 +  386: 381  150
   12    22 Robert         G?owacki              102.08 +  368: 267  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Tomasz ?bikowski 107.72 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  338: 352   94
    2    36 Janusz         Sojka                 100.00 -  306: 364   50
    3    40 Jolanta        Bednarska             100.00 +  407: 269  150
    4    31 Olaf           Czubla                100.00 +  399: 246  150
    5    29 Micha?         Szkudlarek            107.12 -  350: 386   57
    6    34 Joanna         Kubi?ska              100.00 -  309: 342   50
    7    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  360: 293  150
    8    48 Anna           Czarnecka             100.00 +  370: 236  150
    9    20 Kamil          Nawrocki              114.04 -  301: 407   64
   10    28 Monika         Rubinstein            100.00 -  384: 386   50
   11    31 Artur          Koszel                109.25 -  295: 429   59
   12    36 Bartosz        Milczarek             100.00 +  387: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Mariusz Sylwestrzuk 107.55 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        ?bikowski             142.65 -  329: 382   93
    2    38 Tomasz         Frynia                100.00 +  367: 281  150
    3    37 Ewa            Piramowska            100.00 -  292: 321   50
    4    40 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  536: 216  150
    5    21 Jaros?aw       Michalak              119.96 +  417: 289  170
    6    18 Janusz         Sojka                 100.00 -  326: 366   50
    7    21 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  399: 372  163
    8    23 Andrzej        Puchalski             100.00 -  402: 406   50
    9    13 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  292: 359   64
   10    34 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 +  339: 327  151
   11    22 Dariusz        Maciejuk              116.29 +  496: 349  166
   12    18 Jaros?aw       Puchalski             126.08 +  372: 326  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Beata Piotrowska 107.38 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            141.61 -  327: 427   92
    2    40 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  418: 208  150
    3    27 Dorota         Maciejuk              107.85 +  384: 304  158
    4    24 Monika         Rubinstein            100.00 +  398: 320  150
    5     8 S?awomir       Kordjalik             135.41 +  388: 386  185
    6     9 Jaros?aw       Puchalski             126.08 +  356: 344  176
    7     5 Stanis?aw      Rydzik                139.25 +  422: 420  189
    8     3 Pawe?          Jackowski             127.69 -  370: 440   78
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  351: 425   92
   10    15 Robert         Soszka                114.84 -  309: 400   65
   11    15 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  338: 383   72
   12    19 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  293: 447   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Micha? Szkudlarek 107.12 Pabianice                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  305: 351   92
    2    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  345: 244  150
    3    22 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  300: 349   68
    4    29 Dariusz        Maciejuk              116.29 +  347: 339  166
    5    29 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  386: 350  158
    6    22 Rafa?          Weso?owski            106.39 -  318: 406   56
    7    27 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  343: 347   70
    8    29 Krzysztof      Obremski              100.00 +  443: 356  150
    9    26 Janusz         Sojka                 100.00 +  385: 272  150
   10    25 Adam           Kotwica               100.00 +  352: 262  150
   11    17 Joanna         Brychcy               100.00 -  313: 355   50
   12    23 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  314: 407   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Dariusz Nawrocki 106.96 Bydgoszcz                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      M?wka                 140.99 +  418: 337  191
    2    22 Grzegorz       Pukniel               109.14 -  328: 375   59
    3    26 Krystyna       Puchalska             100.00 +  336: 306  150
    4    16 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  292: 542   85
    5    23 Sylwester      Gryz                  100.00 +  329: 328  150
    6    21 Krzysztof      Obremski              100.00 +  432: 357  150
    7    13 Andrzej        Rechowicz             121.65 +  368: 323  172
    8    10 Pawe?          Frynia                110.49 -  262: 402   60
    9    28 Dorota         Maciejuk              107.85 +  339: 332  158
   10    13 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  366: 415   64
   11    18 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  355: 359   50
   12    23 Micha?         Szkudlarek            107.12 +  407: 314  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Rafa? Weso?owski 106.39 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          G?rka                 140.81 -  387: 398   91
    2    27 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  330: 291  150
    3    30 Anna           Czarnecka             100.00 +  356: 301  150
    4    18 Robert         Soszka                114.84 +  475: 361  165
    5     4 Justyna        Fugiel                134.23 -  322: 376   84
    6    22 Micha?         Szkudlarek            107.12 +  406: 318  157
    7    11 Aleksander     Puchalski             128.22 +  358: 355  178
    8     5 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  227: 545   91
    9    23 Pawe?          Opyc                  111.56 +  421: 394  162
   10    10 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  363: 384   72
   11    16 Kamil          Nawrocki              114.04 -  310: 406   64
   12    21 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  300: 406   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Magdalena Ochot 105.46 Katowice               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  272: 457   89
    2    37 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  402: 441   91
    3    39 Joanna         Brychcy               100.00 -  218: 420   50
    4    46 Agata          Nawrocka              100.00 +  374: 269  150
    5    44 Micha?         Trumpus               115.35 +  417: 403  165
    6    28 Robert         G?owacki              102.08 +  363: 300  152
    7    24 Mateusz        Zalega                100.00 +  409: 318  150
    8    19 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  343: 386   72
    9    25 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  319: 366   50
   10    31 Zdzis?aw       Szota                 115.93 -  339: 354   66
   11    33 Adam           Kotwica               100.00 +  332: 323  150
   12    31 Janusz         Sojka                 100.00 +  430: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Krzysztof Sojka 102.11 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  304: 430   88
    2    26 Robert         G?owacki              102.08 -  327: 389   52
    3    44 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  496: 234  150
    4    27 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 +  348: 342  170
    5    25 S?awomir       Zabawa                100.00 -  353: 438   50
    6    31 Joanna         Ostrowska             107.73 -  317: 427   58
    7    39 Tomasz         Frynia                100.00 +  385: 292  150
    8    31 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  433: 305  150
    9    14 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  336: 412   94
   10    17 Dariusz        Maciejuk              116.29 +  377: 328  166
   11    23 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  306: 466   68
   12    28 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  336: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Robert G?owacki 102.08 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  437: 447   85
    2    26 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  389: 327  152
    3    15 Micha?         Waszkiewicz           120.06 -  393: 439   70
    4    26 Wojciech       Obremski              100.00 +  324: 318  150
    5    19 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  329: 335   50
    6    28 Magdalena      Ochot                 105.46 -  300: 363   55
    7    37 Olaf           Czubla                100.00 -  248: 465   50
    8    42 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  410: 334  150
    9    38 Jolanta        Bednarska             100.00 +  363: 319  150
   10    24 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  332: 315  163
   11    26 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  348: 344  163
   12    22 Joanna         Ostrowska             107.73 -  267: 368   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Ma?gorzata J?wiak 101.61 I?awa                    

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyr?bkiewicz          135.40 -  343: 559   85
    2    35 Monika         Pieczora              100.00 +  388: 281  150
    3    28 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  386: 163  150
    4     9 Marek          Syczuk                126.25 -  369: 457   76
    5    24 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 -  345: 393   63
    6    29 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  388: 477   70
    7    35 Andrzej        Kroc                  100.00 -  348: 405   50
    8    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  309: 354   50
    9    41 Adam           Kotwica               100.00 -  257: 448   50
   10    42 Olaf           Czubla                100.00 +  356: 297  150
   11    38 Wojciech       Go??cki               101.16 -  375: 385   51
   12    42 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  384: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Jerzy Krzy?ewski 101.35 ?wi?tajno                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Banaszek              134.80 -  264: 360   85
    2    42 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  406: 312  150
    3    20 Jaros?aw       Sobczak               110.61 +  360: 348  161
    4    22 Andrzej        Gostomski             108.81 +  401: 348  159
    5    14 Dawid          Pikul                 131.53 -  373: 386   82
    6    12 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  288: 392   91
    7    33 Dariusz        Maciejuk              116.29 -  299: 435   66
    8    36 Wojciech       Go??cki               101.16 +  291: 231  151
    9    29 Ewa            Piramowska            100.00 -  295: 382   50
   10    34 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  327: 339   58
   11    37 Joanna         Kubi?ska              100.00 +  367: 319  150
   12    33 Wojciech       Go??cki               101.16 +  444: 337  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Wojciech Go??cki 101.16 Inowroc?aw               

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Justyna        Fugiel                134.23 -  214: 439   84
    2    47 Adam           Kotwica               100.00 +  366: 305  150
    3    34 Andrzej        Gostomski             108.81 -  228: 436   59
    4    39 Mateusz        Zalega                100.00 -  229: 483   50
    5    42 Wojciech       Obremski              100.00 +  376: 310  150
    6    38 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  353: 354   50
    7    38 Robert         Zab?ocki              100.00 +  349: 277  150
    8    36 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 -  231: 291   51
    9    40 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 -  325: 380   70
   10    37 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  357: 346  150
   11    38 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  385: 375  152
   12    33 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 -  337: 444   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Jerzy Augustyniak 100.00 ??d?                   

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  304: 369   83
    2    27 Rafa?          Weso?owski            106.39 -  291: 330   56
    3    49 Jolanta        Kruk                  100.00 +  293: 280  150
    4    37 Joanna         Brychcy               100.00 -  289: 398   50
    5    38 Robert         Zab?ocki              100.00 -  234: 464   50
    6    41 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 -  207: 462   70
    7    47 Agata          Nawrocka              100.00 +  377: 240  150
    8    42 Robert         G?owacki              102.08 -  334: 410   52
    9    45 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 -  244: 467   50
   10    45 Danuta         Frynia                100.00 =  302: 302  100
   11    44 Halina         ?ubniewicz            100.00 -  289: 343   50
   12    46 Jolanta        Kruk                  100.00 +  307: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 12  84.25




	Jolanta Bednarska 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  290: 359   83
    2    31 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  296: 372   50
    3    40 Tomasz         ?bikowski             107.72 -  269: 407   58
    4    48 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  360: 201  150
    5    35 Dariusz        Maciejuk              116.29 -  332: 471   66
    6    45 Micha?         Trumpus               115.35 -  270: 484   65
    7    44 Wojciech       Obremski              100.00 +  316: 293  150
    8    46 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  311: 268  150
    9    38 Robert         G?owacki              102.08 -  319: 363   52
   10    36 Bartosz        Milczarek             100.00 -  286: 421   50
   11    40 Monika         Pieczora              100.00 +  317: 296  150
   12    39 Olaf           Czubla                100.00 -  280: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dawid          Pikul                 131.53 -  327: 382   82
    2    41 Wojciech       Obremski              100.00 +  332: 279  150
    3    21 Bartosz        Milczarek             100.00 -  321: 361   50
    4    42 Micha?         Trumpus               115.35 +  408: 323  165
    5    19 Robert         G?owacki              102.08 +  335: 329  152
    6    19 Marek          Dudkiewicz            122.43 +  369: 343  172
    7    16 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  327: 440   64
    8    20 Jaros?aw       Puchalski             126.08 -    1: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  8 113.88




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksander     Puchalski             128.22 -  319: 488   78
    2    44 Gra?yna        Weso?owska            100.00 -  270: 420   50
    3    39 Magdalena      Ochot                 105.46 +  420: 218  155
    4    37 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  398: 289  150
    5    17 Kamil          G?rka                 140.81 -  365: 465   91
    6    35 Anna           Czarnecka             100.00 -  328: 436   50
    7    41 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  373: 278  150
    8    32 Bartosz        Milczarek             100.00 +  402: 396  150
    9    18 Ewa            Strzelczyk            118.49 +  371: 353  168
   10    22 Artur          Koszel                109.25 +  356: 348  159
   11    17 Micha?         Szkudlarek            107.12 +  355: 313  157
   12    13 Andrzej        Gostomski             108.81 -  347: 421   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Piotr B?aszczyk 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Pawe?          Jackowski             127.69 -  268: 477   78
    2    40 Beata          Piotrowska            107.38 -  208: 418   57
    3    47 Adam           Kotwica               100.00 -  203: 407   50
    4    48 Jolanta        Bednarska             100.00 -  201: 360   50
    5    48 Danuta         Frynia                100.00 +  332: 308  150
    6    46 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  322: 245  150
    7    41 Joanna         Brychcy               100.00 -  278: 373   50
    8    44 Wojciech       Obremski              100.00 -  198: 362   50
    9    43 Krystyna       Puchalska             100.00 -  242: 291   50
   10    46 Jolanta        Kruk                  100.00 +  317: 275  150
   11    43 Tomasz         Frynia                100.00 -  263: 332   50
   12    45 Agata          Nawrocka              100.00 -  256: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 12  77.92




	Jerzy Ciesielski 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  320: 572   77
    2    43 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 -  288: 364   50
    3    48 Agata          Nawrocka              100.00 +  309: 247  150
    4    35 Andrzej        Kroc                  100.00 -  280: 294   50
    5    36 Tomasz         Suchanek              100.00 -  334: 370   50
    6    46 Piotr          B?aszczyk             100.00 -  245: 322   50
    7    45 Jolanta        Kruk                  100.00 +  332: 287  150
    8    39 Robert         Kami?ski              124.22 -  282: 384   74
    9    44 Halina         ?ubniewicz            100.00 -  295: 340   50
   10    44 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  343: 282  150
   11    41 Krystyna       Puchalska             100.00 +  281: 261  150
   12    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  424: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    30 Rafa?          Weso?owski            106.39 -  301: 356   56
    4    34 Adam           Kotwica               100.00 +  373: 275  150
    5    30 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  270: 491   72
    6    35 Joanna         Brychcy               100.00 +  436: 328  150
    7    28 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  310: 428   50
    8    48 Tomasz         ?bikowski             107.72 -  236: 370   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  6  89.33




	Daniel Czernatowicz 100.00 Krak?w                   

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Syczuk                126.25 +  364: 362  176
    2    14 Pawe?          Frynia                110.49 +  415: 312  160
    3     4 Stanis?aw      Rydzik                139.25 -  343: 434   89
    4    25 Ewa            Piramowska            100.00 -  310: 392   50
    5    32 Andrzej        Puchalski             100.00 -  305: 340   50
    6    38 Wojciech       Go??cki               101.16 +  354: 353  151
    7    18 Sergiusz       Puchalski             127.32 +  406: 371  177
    8    18 Zdzis?aw       Szota                 115.93 +  364: 337  166
    9    24 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 -  353: 395   63
   10    23 Grzegorz       Pukniel               109.14 -  389: 404   59
   11    24 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  347: 348   70
   12    28 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  383: 336  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Olaf Czubla 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jaros?aw       Puchalski             126.08 -  285: 391   76
    2    33 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 -  299: 343   70
    3    41 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  359: 266  150
    4    31 Tomasz         ?bikowski             107.72 -  246: 399   58
    5    37 Pawe?          Opyc                  111.56 -  273: 376   62
    6    47 Monika         Pieczora              100.00 +  351: 296  150
    7    37 Robert         G?owacki              102.08 +  465: 248  152
    8    35 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 -  252: 375   63
    9    37 Mateusz        Zalega                100.00 -  293: 409   50
   10    42 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 -  297: 356   52
   11    39 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  347: 279  150
   12    39 Jolanta        Bednarska             100.00 +  405: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Danuta Frynia 100.00 Konstantyn?w ??dzki      

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  328: 374   75
    2    39 Andrzej        Lo?y?ski              116.28 -  301: 331   66
    3    45 Wojciech       Obremski              100.00 -  292: 427   50
    4    44 Tomasz         Frynia                100.00 -  248: 330   50
    5    48 Piotr          B?aszczyk             100.00 -  308: 332   50
    6    48 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 -  273: 302   50
    7    48 Monika         Pieczora              100.00 -  216: 434   50
    9    47 Jolanta        Kruk                  100.00 +  269: 267  150
   10    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 =  302: 302  100
   11    46 Agata          Nawrocka              100.00 -  284: 300   50
   12    47 Iwona          Pieczora              100.00 +  346: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  / 11  76.45




	Tomasz Frynia 100.00 Konstantyn?w ??dzki      

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kami?ski              124.22 -  271: 465   74
    2    38 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  281: 367   58
    3    43 Dariusz        Maciejuk              116.29 -  233: 461   66
    4    44 Danuta         Frynia                100.00 +  330: 248  150
    5    40 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 +  393: 318  170
    6    37 Tomasz         Suchanek              100.00 -  216: 492   50
    7    39 Krzysztof      Sojka                 102.11 -  292: 385   52
    8    41 Robert         Zab?ocki              100.00 -  259: 322   50
    9    46 Agata          Nawrocka              100.00 +  272: 257  150
   10    40 Andrzej        Kroc                  100.00 -  185: 394   50
   11    43 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  332: 263  150
   12    41 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  358: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalak              123.06 +  401: 385  173
    2    24 Monika         Rubinstein            100.00 -  302: 339   50
    3    31 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  403: 370  150
    4    13 Pawe?          Frynia                110.49 -  392: 403   60
    5    23 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  328: 329   57
    6    32 Andrzej        Kroc                  100.00 +  398: 312  150
    7    26 Andrzej        Puchalski             100.00 -  363: 369   50
    8    27 Joanna         Ostrowska             107.73 -  362: 384   58
    9    35 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  406: 370  150
   10    16 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  374: 435   85
   11    28 Micha?         Trumpus               115.35 -  321: 370   65
   12    34 Micha?         Waszkiewicz           120.06 -  325: 466   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Gra?yna Kaczy?ska 100.00 ??d?

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  326: 360   72
    2    42 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 -  312: 406   51
    3    41 Olaf           Czubla                100.00 -  266: 359   50
    4    45 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  268: 351   50
    5    47 Agata          Nawrocka              100.00 -  234: 278   50
    6    48 Danuta         Frynia                100.00 +  302: 273  150
    7    46 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 -  272: 380   50
    8    47 Jolanta        Kruk                  100.00 -  305: 312   50
    9    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  467: 244  150
   10    44 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  282: 343   50
   11    45 Jolanta        Kruk                  100.00 +  342: 302  150
   12    43 Monika         Pieczora              100.00 +  392: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 12  85.25




	Bo?ena Karczmarczuk 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             121.65 -  226: 425   72
    2    46 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  269: 304   50
    3    46 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 -  254: 322   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     185  /  3  61.67




	Adam Kotwica 100.00 Gda?sk                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Micha?         Waszkiewicz           120.06 -  311: 332   70
    2    47 Wojciech       Go??cki               101.16 -  305: 366   51
    3    47 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  407: 203  150
    4    34 Anna           Czarnecka             100.00 -  275: 373   50
    5    41 Jolanta        Kruk                  100.00 +  393: 283  150
    6    40 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  370: 340  150
    7    22 Tomasz         Suchanek              100.00 -  326: 432   50
    8    38 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  349: 374   63
    9    41 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  448: 257  152
   10    25 Micha?         Szkudlarek            107.12 -  262: 352   57
   11    33 Magdalena      Ochot                 105.46 -  323: 332   55
   12    37 S?awomir       Zabawa                100.00 +  461: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Aleksandra Krencjasz 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  354: 357   70
    2    31 Jolanta        Bednarska             100.00 +  372: 296  150
    3    29 Piotr          Pietuchowski          124.70 -  317: 439   75
    4    33 Dorota         Maciejuk              107.85 +  365: 305  158
    5    34 Monika         Rubinstein            100.00 +  402: 330  150
    6    11 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  329: 392   88
    7    28 Anna           Czarnecka             100.00 +  428: 310  150
    8    14 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  275: 453   85
    9    22 Andrzej        Gostomski             108.81 -  318: 320   59
   10    29 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  357: 382   77
   11    32 Robert         Zab?ocki              100.00 -  337: 355   50
   12    35 Krzysztof      Sporczyk              112.42 -  338: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Andrzej Kroc 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 +  370: 345  170
    2     9 Zdzis?aw       Szota                 115.93 -  304: 316   66
    3    17 Robert         Kami?ski              124.22 -  347: 399   74
    4    35 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  294: 280  150
    5    28 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  318: 480   68
    6    32 Sylwester      Gryz                  100.00 -  312: 398   50
    7    35 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  405: 348  152
    8    28 Krzysztof      Sporczyk              112.42 -  296: 370   62
    9    36 Krzysztof      Obremski              100.00 -  274: 360   50
   10    40 Tomasz         Frynia                100.00 +  394: 185  150
   11    36 Wojciech       Obremski              100.00 +  401: 316  150
   12    32 Dorota         Maciejuk              107.85 +  458: 304  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Jolanta Kruk 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ewa            Strzelczyk            118.49 -  164: 439   68
    2    48 Micha?         Szkudlarek            107.12 -  244: 345   57
    3    49 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  280: 293   50
    4    47 Monika         Pieczora              100.00 +  346: 325  150
    5    41 Adam           Kotwica               100.00 -  283: 393   50
    6    42 Wojciech       Obremski              100.00 -  294: 410   50
    7    45 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  287: 332   50
    8    47 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  312: 305  150
    9    47 Danuta         Frynia                100.00 -  267: 269   50
   10    46 Piotr          B?aszczyk             100.00 -  275: 317   50
   11    45 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 -  302: 342   50
   12    46 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  226: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 12  68.75




	Krzysztof Kruk 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bogus?aw       Puchalski             118.28 -  299: 419   68
    2    29 Marek          Syczuk                126.25 -  248: 487   76
    3    44 Krzysztof      Sojka                 102.11 -  234: 496   52
    4    45 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  351: 268  150
    5    39 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  383: 248  150
    6    36 Mateusz        Zalega                100.00 -  220: 467   50
    7    40 Tomasz         ?bikowski             107.72 -  293: 360   58
    8    40 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 +  354: 309  152
    9    39 Robert         Zab?ocki              100.00 -  276: 433   50
   10    38 S?awomir       Zabawa                100.00 -  308: 358   50
   11    42 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  397: 330  150
   12    40 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  271: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 12  88.00




	Joanna Kubi?ska 100.00 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Maciejuk              116.29 +  367: 354  166
    2    12 Justyna        Fugiel                134.23 -  282: 468   84
    3    24 Pawe?          Frynia                110.49 -  266: 449   60
    4    36 Gra?yna        Weso?owska            100.00 +  377: 295  150
    5    31 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  314: 387   64
    6    34 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  342: 309  158
    7    30 Wojciech       Zem?o                 133.02 -  285: 428   83
    8    34 Pawe?          Opyc                  111.56 -  333: 379   62
    9    34 Robert         Kami?ski              124.22 -  282: 441   74
   10    41 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  353: 289  150
   11    37 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 -  319: 367   51
   12    38 Wojciech       Obremski              100.00 +  362: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Bartosz Milczarek 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Lo?y?ski              116.28 +  436: 268  166
    2    15 Dariusz        Banaszek              134.80 -  324: 388   85
    3    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  361: 321  150
    4     8 Justyna        Fugiel                134.23 -  254: 487   84
    5    22 Robert         Soszka                114.84 -  248: 488   65
    6    33 Robert         Zab?ocki              100.00 +  375: 346  150
    7    29 Maciej         Michalak              123.06 -  318: 451   73
    8    32 Joanna         Brychcy               100.00 -  396: 402   50
    9    31 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  299: 402   63
   10    36 Jolanta        Bednarska             100.00 +  421: 286  150
   11    34 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 -  356: 411   70
   12    36 Tomasz         ?bikowski             107.72 -  289: 387   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Zdzis?aw       Szota                 115.93 -  231: 454   66
    2    45 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  220: 432   64
    3    48 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  247: 309   50
    4    46 Magdalena      Ochot                 105.46 -  269: 374   55
    5    47 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  278: 234  150
    6    44 Krystyna       Puchalska             100.00 -  207: 360   50
    7    47 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  240: 377   50
    9    46 Tomasz         Frynia                100.00 -  257: 272   50
   10    43 Monika         Pieczora              100.00 -  231: 296   50
   11    46 Danuta         Frynia                100.00 +  300: 284  150
   12    45 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  319: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  / 11  80.45




	Krzysztof Obremski 100.00 Legnica                  

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Micha?         Trumpus               115.35 +  417: 385  165
    2    23 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 +  454: 332  163
    3     8 Dawid          Pikul                 131.53 -  285: 470   82
    4    19 Wojciech       Zem?o                 133.02 +  344: 280  183
    5     9 Jaros?aw       Puchalski             126.08 -  371: 372   76
    6    21 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  357: 432   57
    7    23 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  322: 332   50
    8    29 Micha?         Szkudlarek            107.12 -  356: 443   57
    9    36 Andrzej        Kroc                  100.00 +  360: 274  150
   10    19 Tomasz         Suchanek              100.00 -  373: 453   50
   11    30 Krzysztof      Sporczyk              112.42 +  493: 281  162
   12    26 Dariusz        Maciejuk              116.29 -  336: 399   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Robert         Soszka                114.84 -  266: 430   65
    2    41 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  279: 332   50
    3    45 Danuta         Frynia                100.00 +  427: 292  150
    4    26 Robert         G?owacki              102.08 -  318: 324   52
    5    42 Wojciech       Go??cki               101.16 -  310: 376   51
    6    42 Jolanta        Kruk                  100.00 +  410: 294  150
    7    44 Jolanta        Bednarska             100.00 -  293: 316   50
    8    44 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  362: 198  150
    9    32 Monika         Rubinstein            100.00 -  294: 363   50
   10    39 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  355: 244  150
   11    36 Andrzej        Kroc                  100.00 -  316: 401   50
   12    38 Joanna         Kubi?ska              100.00 -  274: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 12  84.83




	Iwona Pieczora 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    47 Danuta         Frynia                100.00 -  280: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Monika Pieczora 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Juszczak              114.45 -  280: 394   64
    2    35 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 -  281: 388   52
    3    42 Pawe?          Opyc                  111.56 -  331: 441   62
    4    47 Jolanta        Kruk                  100.00 -  325: 346   50
    5    46 Dorota         Maciejuk              107.85 -  285: 397   58
    6    47 Olaf           Czubla                100.00 -  296: 351   50
    7    48 Danuta         Frynia                100.00 +  434: 216  150
    8    45 Krystyna       Puchalska             100.00 +  326: 317  150
    9    42 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 -  245: 409   50
   10    43 Agata          Nawrocka              100.00 +  296: 231  150
   11    40 Jolanta        Bednarska             100.00 -  296: 317   50
   12    43 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 -  281: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 12  78.00




	Ewa Piramowska 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Kamil          Nawrocki              114.04 -  300: 364   64
    2    28 Micha?         Trumpus               115.35 =  365: 365  115
    3    37 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 +  321: 292  158
    4    25 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  392: 310  150
    5    15 Micha?         Waszkiewicz           120.06 -  297: 497   70
    6    25 Piotr          Pietuchowski          124.70 +  458: 405  175
    7    17 Dawid          Pikul                 131.53 -  344: 430   82
    8    24 Artur          Koszel                109.25 +  386: 261  159
    9    29 Jerzy          Krzy?ewski            101.35 +  382: 295  151
   10    14 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  383: 300  183
   11    10 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  376: 461   85
   12    15 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  198: 491   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Krystyna Puchalska 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krystyna       Augustyniak           113.52 +  384: 315  164
    2     3 Aleksander     Puchalski             128.22 -  261: 372   78
    3    26 Dariusz        Nawrocki              106.96 -  306: 336   57
    4    28 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  297: 360   61
    5    45 Halina         ?ubniewicz            100.00 -  305: 349   50
    6    44 Agata          Nawrocka              100.00 +  360: 207  150
    7    36 Krzysztof      Sporczyk              112.42 -  254: 377   62
    8    45 Monika         Pieczora              100.00 -  317: 326   50
    9    43 Piotr          B?aszczyk             100.00 +  291: 242  150
   10    35 Micha?         Trumpus               115.35 -  253: 373   65
   11    41 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  261: 281   50
   12    44 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 -  220: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Andrzej Puchalski 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  369: 346  163
    2    11 S?awomir       Kordjalik             135.41 -  302: 413   85
    3    19 Krzysztof      M?wka                 140.99 -  210: 487   91
    4    38 Tomasz         Suchanek              100.00 +  389: 374  150
    5    32 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  340: 305  150
    6    23 Artur          Koszel                109.25 -  398: 425   59
    7    26 Sylwester      Gryz                  100.00 +  369: 363  150
    8    23 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 +  406: 402  158
    9    27 Joanna         Ostrowska             107.73 +  352: 326  158
   10    12 Bogus?aw       Puchalski             118.28 +  364: 352  168
   11     9 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  356: 404   61
   12    14 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  338: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 =  402: 402  113
    2    24 Sylwester      Gryz                  100.00 +  339: 302  150
    3    12 Artur          Koszel                109.25 -  292: 414   59
    4    24 Beata          Piotrowska            107.38 -  320: 398   57
    5    34 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  330: 402   50
    6    39 Pawe?          Opyc                  111.56 +  386: 305  162
    7    32 S?awomir       Zabawa                100.00 +  459: 293  150
    8    22 Tomasz         Suchanek              100.00 -  333: 374   50
    9    32 Wojciech       Obremski              100.00 +  363: 294  150
   10    28 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  386: 384  158
   11    19 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  294: 328   63
   12    24 Micha?         Trumpus               115.35 -  342: 351   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Janusz Sojka 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Sporczyk              112.42 -  277: 474   62
    2    36 Tomasz         ?bikowski             107.72 +  364: 306  158
    3    25 Krystyna       Augustyniak           113.52 -  306: 385   64
    4    32 Robert         Zab?ocki              100.00 +  371: 292  150
    5    27 Mateusz        Zalega                100.00 +  413: 284  150
    6    18 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 +  366: 326  158
    7    15 Jaros?aw       Puchalski             126.08 +  374: 313  176
    8    11 Dawid          Pikul                 131.53 -  363: 444   82
    9    26 Micha?         Szkudlarek            107.12 -  272: 385   57
   10    26 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  263: 443   70
   11    27 Joanna         Ostrowska             107.73 -  381: 386   58
   12    31 Magdalena      Ochot                 105.46 -  332: 430   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Tomasz Suchanek 100.00 Wroc?aw

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Pawe?          Opyc                  111.56 +  423: 281  162
    2    20 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  227: 535   92
    3    23 Jaros?aw       Puchalski             126.08 -  359: 440   76
    4    38 Andrzej        Puchalski             100.00 -  374: 389   50
    5    36 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  370: 334  150
    6    37 Tomasz         Frynia                100.00 +  492: 216  150
    7    22 Adam           Kotwica               100.00 +  432: 326  150
    8    22 Monika         Rubinstein            100.00 +  374: 333  150
    9    16 Marek          Dudkiewicz            122.43 -  328: 396   72
   10    19 Krzysztof      Obremski              100.00 +  453: 373  150
   11    13 Jaros?aw       Puchalski             126.08 +  382: 271  176
   12     9 Piotr          Pietuchowski          124.70 +  473: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Bart?omiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jaros?aw       Sobczak               110.61 -  260: 454   61
    2    43 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  364: 288  150
    3    28 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 -  163: 386   52
    4    40 Mariusz        Sylwestrzuk           107.55 -  216: 536   58
    5    43 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  258: 402   50
    6    43 Gra?yna        Weso?owska            100.00 -  233: 361   50
    7    46 Gra?yna        Kaczy?ska             100.00 +  380: 272  150
    8    43 Krzysztof      Szkudlarek            119.88 -  272: 354   70
    9    42 Monika         Pieczora              100.00 +  409: 245  150
   10    39 Wojciech       Obremski              100.00 -  244: 355   50
   11    42 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  330: 397   50
   12    44 Krystyna       Puchalska             100.00 +  360: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Bogdan Wasilonek 100.00 Mi?sk Mazowiecki

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Pawe?          Frynia                110.49 -  313: 439   60
    2    46 Bo?ena         Karczmarczuk          100.00 +  304: 269  150
    3    31 Sylwester      Gryz                  100.00 -  370: 403   50
    4    41 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  301: 413   63
    5    43 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  402: 258  150
    6    26 Dariusz        Maciejuk              116.29 +  369: 351  166
    7    23 Krzysztof      Obremski              100.00 +  332: 322  150
    8    21 Marek          Dudkiewicz            122.43 +  458: 271  172
    9    25 Magdalena      Ochot                 105.46 +  366: 319  155
   10    11 Mariusz        Skrobosz              144.06 -  269: 424   94
   11    18 Dariusz        Nawrocki              106.96 +  359: 355  157
   12    14 Andrzej        Puchalski             100.00 +  378: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Gra?yna Weso?owska 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Artur          Koszel                109.25 -  252: 459   59
    2    44 Joanna         Brychcy               100.00 +  420: 270  150
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              112.42 -  346: 361   62
    4    36 Joanna         Kubi?ska              100.00 -  295: 377   50
    5    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  248: 383   50
    6    43 Bart?omiej     Sylwestrzuk           100.00 +  361: 233  150
    7    34 Robert         Kami?ski              124.22 +  409: 344  174
    8    31 Krzysztof      Sojka                 102.11 -  305: 433   52
    9    35 Sylwester      Gryz                  100.00 -  370: 406   50
   10    37 Wojciech       Go??cki               101.16 -  346: 357   51
   11    39 Olaf           Czubla                100.00 -  279: 347   50
   12    42 Ma?gorzata     J?wiak               101.61 -  332: 384   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 12  79.17




	S?awomir Zabawa 100.00 Jas?o

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Grzegorz       Pukniel               109.14 -  287: 327   59
    2    32 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  320: 281  163
    3    32 Joanna         Ostrowska             107.73 -  373: 411   58
    4    43 Halina         ?ubniewicz            100.00 +  373: 319  150
    5    25 Krzysztof      Sojka                 102.11 +  438: 353  152
    6    15 Kamil          G?rka                 140.81 -  307: 447   91
    7    32 Monika         Rubinstein            100.00 -  293: 459   50
    8    37 Micha?         Trumpus               115.35 -  300: 505   65
    9    33 Sergiusz       Puchalski             127.32 -  311: 442   77
   10    38 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  358: 308  150
   11    35 Dorota         Maciejuk              107.85 -  309: 351   58
   12    37 Adam           Kotwica               100.00 -  369: 461   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Robert Zab?ocki 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Dorota         Maciejuk              107.85 -  295: 383   58
    2    30 Dariusz        Maciejuk              116.29 +  406: 279  166
    3    33 Andrzej        Lo?y?ski              116.28 -  346: 395   66
    4    32 Janusz         Sojka                 100.00 -  292: 371   50
    5    38 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  464: 234  150
    6    33 Bartosz        Milczarek             100.00 -  346: 375   50
    7    38 Wojciech       Go??cki               101.16 -  277: 349   51
    8    41 Tomasz         Frynia                100.00 +  322: 259  150
    9    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  433: 276  150
   10    27 Eugeniusz      Wr?blewski            112.54 -  346: 428   63
   11    32 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  355: 337  150
   12    29 Agnieszka      Ja?kiewicz            113.30 +  402: 368  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Mateusz Zalega 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Joanna         Ostrowska             107.73 +  375: 343  158
    2     7 Artur          Koszel                109.25 -  306: 366   59
    3    16 Tomasz         Zwoli?ski             137.58 -  310: 402   88
    4    39 Wojciech       Go??cki               101.16 +  483: 229  151
    5    27 Janusz         Sojka                 100.00 -  284: 413   50
    6    36 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  467: 220  150
    7    24 Magdalena      Ochot                 105.46 -  318: 409   55
    8    30 Dorota         Maciejuk              107.85 -  341: 399   58
    9    37 Olaf           Czubla                100.00 +  409: 293  150
   10    18 Jaros?aw       Puchalski             126.08 -  361: 404   76
   11    29 Micha?         Waszkiewicz           120.06 +  403: 317  170
   12    27 Artur          Koszel                109.25 -  379: 443   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Halina ?ubniewicz 100.00 ??d?                     

Runda St?  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Kamil          G?rka                 140.81 -  312: 419   91
    3    38 Jaros?aw       Michalak              119.96 -  259: 426   70
    4    43 S?awomir       Zabawa                100.00 -  319: 373   50
    5    45 Krystyna       Puchalska             100.00 +  349: 305  150
    6    40 Adam           Kotwica               100.00 -  340: 370   50
    7    43 Pawe?          Opyc                  111.56 -  314: 419   62
    8    46 Jolanta        Bednarska             100.00 -  268: 311   50
    9    44 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  340: 295  150
   10    41 Joanna         Kubi?ska              100.00 -  289: 353   50
   11    44 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  343: 289  150
   12    41 Tomasz         Frynia                100.00 -  343: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91


Lista rankingowa na dzień 20-11-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.26  27553  191
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.06  28612  200
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.96  27591  193
   4 Szymon Fidziński               Warszawa             141.81  22974  162
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.51  27736  196
   6 Szymon Zaleski                 Poznań               139.95   9237   66
   7 Krzysztof Mówka                Toruń                139.61  27504  197
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.53  26651  191
   9 Kamil Górka                    Łęczna               138.44  27135  196
  10 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             137.83  26326  191
  11 Maciej Gałecki                 Łódź                 137.55  18982  138
  12 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.50  24613  179
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.13  27015  197
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.11  10809   80
  15 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.99  26997  200
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            134.63  14136  105
  17 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.18  24420  182
  18 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.10  26685  199
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.96  23041  172
  20 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.71  25806  193
  21 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.43  11742   88
  22 Dawid Pikul                    Poznań               133.41  25482  191
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.02  13967  105
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.79  22176  167
  25 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             132.41  25820  195
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.20   5379   41
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              130.84  23159  177
  28 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.39   9127   70
  29 Radosław Konca                 Warszawa             130.07  25883  199
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.32  10863   84
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             129.26  25593  198
  32 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  33 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.43  16824  131
  34 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.07  25613  200
  36 Sławomir Kucia                 Kraków               128.05  24842  194
  37 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.79  24153  189
  38 Marcin Kamiński                Warszawa             127.74  10986   86
  39 Małgorzata Kania               Milanówek            127.50  23587  185
  40 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  41 Marcin Bożek                   Będzin               126.13   8829   70
  42 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.83  22398  178
  44 Joanna Stępień                 Katowice             125.59  23862  190
  45 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.57  23105  184
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             125.17  24283  194
  47 Sławomir Nosek                 Mielec               125.04  14880  119
  48 Roman Sulima                   Warszawa             124.88   5994   48
  49 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.43  23144  186
  50 Piotr Pietuchowski             Białystok            124.41  23762  191
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  52 Michał Makowski                Warszawa             123.43  12466  101
  53 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.78  19400  158
  54 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.78  24556  200
  55 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  56 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  57 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  58 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.14  18077  148
  59 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.88   9263   76
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.87  23033  189
  61 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.84  14255  117
  62 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  63 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.50   7533   62
  64 Maciej Perzyński               Piła                 121.35  20508  169
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  66 Maciej Michalak                Łódź                 120.74   6399   53
  67 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  68 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  69 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  70 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.08   9006   75
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.07  22694  189
  72 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.00  21960  183
  73 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  74 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             119.86  15702  131
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 119.68  12566  105
  76 Stanisław Gasik                Warszawa             119.51  22468  188
  77 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.41  21972  184
  78 Marek Roszak                   Poznań               119.11  22393  188
  79 Jacek Pietruszka               Kraków               119.03   4642   39
  80 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.00   7140   60
  81 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  82 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  83 Rafał Matczak                  Pruszków             118.79  23045  194
  84 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  85 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  86 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  88 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.36  13730  116
  89 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.32  23190  196
  90 Lucyna Korga                   Zabrze               118.08  14170  120
  91 Filip Sosin                    Warszawa             118.06  23257  197
  92 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  94 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  95 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.49  20090  171
  96 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.40  19254  164
  97 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.39   4226   36
  98 Halina Roszak                  Poznań               116.94  21634  185
  99 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 100 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.76  12610  108
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.65  20297  174
 102 Joanna Juszczak                Warszawa             116.56  22263  191
 103 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.47  22711  195
 104 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.43   6520   56
 105 Marcin Figiel                  Zawichost            116.34  12216  105
 106 Robert Soszka                  Warszawa             116.20  23124  199
 107 Piotr Rosół                    Warszawa             116.09  22986  198
 108 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             115.80  22812  197
 110 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            115.26  17981  156
 111 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.96   8392   73
 112 Michał Szkudlarek              Pabianice            114.81   3674   32
 113 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 114 Maciej Grabowski               Warszawa             114.66   4357   38
 115 Michał Trumpus                 Wrocław              114.65   9287   81
 116 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             114.60   9283   81
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 118 Maciej Kutera                  Warszawa             114.47  13279  116
 119 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 120 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.92   6835   60
 121 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 122 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.83   6147   54
 123 Filip Klar                     Mielec               113.47   9418   83
 124 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.43   9301   82
 125 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 126 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.07  22048  195
 127 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.04  10965   97
 128 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 129 Katarzyna Klimała              Kraków               112.90   4742   42
 130 Paweł Opyc                     Warszawa             112.78  22555  200
 131 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.62  10699   95
 132 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.53  22505  200
 133 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 134 Renata Kowalska                Bielsko Biała        112.39  22366  199
 135 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.17  12002  107
 136 Dominik Wester                 Warszawa             112.04   5826   52
 137 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.84  21137  189
 138 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.80  22024  197
 139 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.61   6585   59
 140 Stefan Dawidson                Częstochowa          111.56  15061  135
 141 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  111.35  22269  200
 142 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 143 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 144 Leszek Stecuła                 Bytom                110.80  10858   98
 145 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.74   3765   34
 146 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.47   3977   36
 147 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 148 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.07  13759  125
 149 Robert Drózd                   Wesoła               109.81   5930   54
 150 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.59   6356   58
 151 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 152 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.52   3614   33
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 109.51  19931  182
 154 Artur Koszel                   Inowrocław           109.50   7884   72
 155 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             109.44   6019   55
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 157 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.39  10283   94
 158 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 159 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 160 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.12  19969  183
 161 Wiesław Olewiński              Warszawa             109.06  16468  151
 162 Marcin Skowron                 Zabrze               108.99   9373   86
 163 Wojciech Jacyno                Warszawa             108.98   4468   41
 164 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 165 Grzegorz Pukniel               Lublin               108.75  20554  189
 166 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             108.44  17351  160
 167 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.44  12362  114
 168 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 169 Rafał Wesołowski               Warszawa             108.24  21215  196
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.23   7035   65
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 108.19  20448  189
 172 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 173 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 174 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 175 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 176 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 177 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 178 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.74  16376  152
 179 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            107.69  20353  189
 180 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       107.66  10120   94
 181 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 182 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 183 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.24  10831  101
 184 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 185 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.20  21012  196
 186 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.07  14668  137
 187 Dorota Ziembowicz              Gliwice              107.00   9523   89
 188 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.77   8969   84
 189 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 190 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.70   8429   79
 191 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 192 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.43  20861  196
 193 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.31   6272   59
 194 Jerzy Luter                    Bytom                106.12  19633  185
 195 Magdalena Ochot                Katowice             106.10  11459  108
 196 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 197 Piotr Mańkowski                Warszawa             105.74   3595   34
 198 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 199 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 200 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 202 Magdalena Mroziuk              Warszawa             104.82   3564   34
 203 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 204 Jarosław Żuliński              Szczecin             104.38   4906   47
 205 Jolanta Kosmowska              Warszawa             104.36  18158  174
 206 Bartosz Orłowski               Bytom                104.18   7709   74
 207 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 208 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 209 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 210 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 211 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 212 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 213 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 215 Roman Figiel                   Zawichost            102.71  10271  100
 216 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.66  19198  187
 217 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            102.56  11692  114
 218 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 219 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 220 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 221 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.28  12785  125
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 223 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 224 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 225 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.95  12540  123
 226 Adam Słapiński                 Warszawa             101.92   6115   60
 227 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 228 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                100.96  19182  190
 230 Joanna Brychcy                 Katowice             100.72  13798  137
 231 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.38  19474  194
 232 Marek Kocikowski               Ostróda              100.32  11136  111
 233 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 234 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 ---------------------------------------------------------------------------
 ---------------------------------------------------------------------------
 235 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 236 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 237 Paweł Subocz                   Szczecin              99.53   4678   47
 238 Renata Rosół                   Warszawa              99.53  19905  200
 239 Monika Rubinstein              Warszawa              99.52  19406  195
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze                99.50  16318  164
 241 Paweł Czubla                   Kock                  99.44   5370   54
 242 Magdalena Podlaska             Warszawa              99.19   8927   90
 243 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 245 Przemysław Pawlic              Wrocław               98.51   5812   59
 246 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.49  14576  148
 247 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 248 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           97.94   3428   35
 249 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 250 Maria Jarosz                   Lublin                97.36  13046  134
 251 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 252 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 253 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 254 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 255 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.18   7502   78
 256 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 257 Janusz Sojka                   Łódź                  95.56   6689   70
 258 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 259 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 260 Krzysztof Kukier               Warszawa              95.24   3524   37
 261 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 262 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 263 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 264 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 265 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 266 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 267 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 268 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 269 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 270 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 271 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 272 Andrzej Bociąga                Chorzów               93.00   3348   36
 273 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 274 Marta Gostomska                Warszawa              92.72   4914   53
 275 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.56   4628   50
 276 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 279 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.20  13133  144
 280 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 281 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.64  15228  168
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.66   9773  109
 284 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.36   9025  101
 286 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 287 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 288 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 289 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 290 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 291 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.04   8188   93
 292 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 293 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 294 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 296 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 297 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.06   5920   68
 298 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 299 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.68   2687   31
 300 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 301 Maciej Soska                   Lublin                85.64   4025   47
 302 Kacper Jachowicz               Żyrardów              85.55   7614   89
 303 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.55   3509   42
 304 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 305 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 306 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 308 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.75   4823   59
 309 Jolanta Bednarska              Łódź                  81.15   5518   68
 310 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.09   3487   43
 311 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              78.36   3526   45
 313 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 314 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.06   7638  106
 315 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 316 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 317 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 20-11-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   5 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   6 Łukasz Bryła                   Mielec               116.21   3254   28
   7 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       120.26   3247   27
   8 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
   9 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
  10 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  11 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  12 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.96   3119   24
  14 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     120.62   2895   24
  15 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  16 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.29   2767   24
  18 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  19 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  21 Przemysław Herdzina            Kraków               113.04   2713   24
  22 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  23 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  24 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  25 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  26 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  27 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  28 Robert Głowacki                Łódź                 105.04   2521   24
  29 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  31 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  32 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  34 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  35 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  36 Andrzej Kroc                   Łódź                  97.50   2340   24
  37 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  38 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  39 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  40 Kszysztof Waberski             Łódź                  94.96   2279   24
  41 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  42 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  43 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  44 Olaf Czubla                    Łódź                  92.79   2227   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  46 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  47 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  48 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  49 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              110.26   2536   23
  50 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  51 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  52 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  53 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  55 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  56 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  57 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  59 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  60 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  61 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  62 Łukasz Miłosz                  Warszawa              71.96   1655   23
  63 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  64 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  65 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  66 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  67 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  68 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  69 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  70 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  71 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  72 Jacek Gasik                    Warszawa             122.47   2327   19
  73 Krzysztof Pypno                Gliwice              122.16   2321   19
  74 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  75 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  76 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  77 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  78 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  79 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  80 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  81 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  82 Adam Legięć                    Warszawa             103.39   1861   18
  83 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  84 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  85 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  86 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  87 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 111.12   1889   17
  89 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  90 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  91 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  92 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  95 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  96 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 102 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 103 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 104 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 105 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 106 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 107 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 108 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 109 Iwona Kucia                    Kraków               122.33   1468   12
 110 Ewa Piramowska                 Łódź                 121.25   1455   12
 111 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 112 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       118.25   1419   12
 113 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 114 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 115 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 116 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 117 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 118 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 119 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 120 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 121 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 122 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 123 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 124 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 125 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 126 Janusz Krupiński               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Robert Zabłocki                Łódź                 105.58   1267   12
 128 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 129 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 130 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 131 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 132 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 133 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 134 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 135 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 136 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 137 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 138 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  97.83   1174   12
 139 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   97.50   1170   12
 140 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 141 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 142 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 143 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 144 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 145 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 146 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.00   1164   12
 147 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 148 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 149 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.75   1149   12
 150 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 151 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 152 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 153 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 154 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 155 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 156 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 157 Ilona Giryn                    Łódź                  94.08   1129   12
 158 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 159 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 160 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 161 Marta Dobrzańska               Kraków                92.08   1105   12
 162 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 163 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 164 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 165 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 167 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 168 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 169 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 170 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 171 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 172 Damian Krężel                  Mielec                88.33   1060   12
 173 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 174 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 175 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 176 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 179 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 182 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 183 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 184 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 185 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 186 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 187 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 188 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 189 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 190 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 191 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 192 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 193 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 194 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 195 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 196 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 197 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 198 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 199 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 200 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 201 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 202 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 203 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 204 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 205 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 206 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 207 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 208 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 209 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 210 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 211 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 212 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 213 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 214 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 215 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 216 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 217 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 218 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 219 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 220 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 221 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 222 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 223 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 224 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 225 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 226 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 227 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 228 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 229 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 230 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 231 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 232 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 233 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 234 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 235 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 236 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 237 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 238 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 239 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 240 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 241 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 242 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 243 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 244 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 245 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 246 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 247 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 248 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 249 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 250 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 251 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 252 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 253 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 254 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 255 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 256 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 257 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 258 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 259 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 260 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 261 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 262 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 263 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 264 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 265 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 266 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 267 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 268 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 269 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 270 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 271 Andrzej Bryła                  Mielec                68.50    548    8
 272 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 273 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 274 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 275 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 276 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 277 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 278 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 279 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 280 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 281 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 282 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 283 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 284 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 285 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 286 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 287 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 288 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 289 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 290 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 291 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 292 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 294 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 295 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 296 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 297 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 298 Wiktor Stępień                 Katowice             111.50    669    6
 299 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 300 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 301 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa              92.17    553    6
 302 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 303 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 304 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 305 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 306 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 307 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 308 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 309 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 310 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 311 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 312 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 313 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 314 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 315 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 316 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 317 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 318 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 319 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 320 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 321 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 322 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 323 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 324 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 325 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 326 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 327 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 328 Monika Kozłowska               Warszawa              56.20    281    5
 329 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 330 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 331 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 332 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 333 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 334 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 335 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 336 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 337 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 338 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 339 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 340 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 341 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 342 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 343 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 344 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 345 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 346 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 347 Maciej Hebda                   Tarnów                95.33    286    3
 348 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 349 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 350 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 351 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 352 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 353 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 354 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 355 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 356 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 357 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 358 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 359 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 360 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 361 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 362 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 363 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 364 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 365 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 366 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 367 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 368 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 369 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 370 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 371 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 372 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 373 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 374 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 375 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 376 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 377 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 378 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 379 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 380 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 381 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 382 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 383 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 384 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 385 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 386 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 387 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 388 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 389 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 390 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 391 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 392 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 393 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 394 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 395 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 396 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 397 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 398 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 399 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 400 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 401 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 402 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 403 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie