Łódź13
listopada
Łódź 13-14 listopada IX Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2004
Warszawa20
listopada
Warszawa 20-28 listopada XII Mistrzostwa Polski
Warszawa11
grudnia
Warszawa 11-12 grudnia IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Mariusz Wrześniewski Mistrzem!20 - 28 listopada 2004 — XII Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

XII Mistrzostwa PolskiWarszawa, 20 - 28 listopada 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Wrześniewski Mistrzem!Mariusz Wrześniewski został Mistrzem Polski, pokonując w finale Krzysztofa Mówkę 4:1. W walce o trzecie miejsce Dawid Pikul zwyciężył Mateusza Żbikowskiego 2:0. Nowy mistrz ma 25 lat i jest rodowitym warszawiakiem. Ukończył Studium hotelarstwa i pracuje w zawodzie. Być może za kilka lat mistrzostwa Polski odbędą się w hotelu, którego dyrektorem będzie obecny mistrz. Mariusz jest kawalerem "do wzięcia", a jego pasje poza scrabblami to tenis ziemny i snooker. Do pierwszej partii scrabble usiadł w październiku 1999 roku. Mistrzostwa to jego pierwsza wygrana w zmaganiach turniejowych. Jak mówi, bardzo wiele zawdzięcza Kasi Kowalewskiej i tą drogą składa jej podziękowanie nie tylko za niezliczone partie, które z nim rozgrywała, ale również za wiarę w niego i wsparcie psychiczne. Serdecznie gratulujemy Nowemu Mistrzowi zwycięstwa!
1 partia finałowa XII MP - Mariusz Wrześniewski : Krzysztof Mówka
2 partia finałowa XII MP - Krzysztof Mówka : Mariusz Wrześniewski
3 partia finałowa XII MP - Mariusz Wrześniewski : Krzysztof Mówka
4 partia finałowa XII MP - Krzysztof Mówka : Mariusz Wrześniewski
5 partia finałowa XII MP - Mariusz Wrześniewski : Krzysztof Mówka
1 partia meczu o 3. miejsce XII MP - Mateusz Żbikowski : Dawid Pikul
2 partia meczu o 3. miejsce XII MP - Dawid Pikul : Mateusz Żbikowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Polski
X Mistrzostwa Polski
IX Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Polski - Finał

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               138.07      4.0     1956      865      320
  2 Krzysztof       Mówka                Toruń                  142.62      1.0     1636      540     -320


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Polski - o 3 miejsce

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 135.14      2.0      784      392       88
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               145.71      0.0      696      170      -88



Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa A  

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.90      7.0     2923     1176      440
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 134.98      5.0     2933     1082      122
  3 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.03      4.5     2685      987       88
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               131.15      4.0     3004      986      287
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                134.54      3.5     2787      882        8
  6 Szymon          Fidziński            Warszawa               142.30      3.5     2657      875      -25
  7 Marcin          Bożek                Będzin                 126.10      2.0     2465      791     -296
  8 Joanna          Stępień              Katowice               127.02      1.0     2328      690     -624


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               137.88      6.0     2727     1178      116
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               145.99      5.0     2934      970      126
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.61      4.5     2947      977      412
  4 Kamil           Górka                Łęczna                 139.60      4.0     2555      976       97
  5 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               142.78      3.5     2833      873      158
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.58      3.0     2824      898     -106
  7 Robert          Soszka               Warszawa               117.74      3.0     2488      898     -440
  8 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               123.52      1.5     2521      692     -363



Wyniki turnieju Eliminacje do XII Mistrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Toruń                  139.61     12.0     6148     2366      845
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.06     12.0     6146     2399      649
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               142.96     11.0     6397     2262      596
  4 Bartosz         Morawski             Gliwice                128.31     11.0     6053     2261      516
  5 Marcin          Kozyra               Warszawa               127.79     11.0     6013     2233      344
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.50     11.0     5981     2277      886
  7 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               119.86     11.0     5871     2310      406
  8 Szymon          Fidziński            Warszawa               141.81     11.0     5763     2200      300
  9 Joanna          Stępień              Katowice               125.59     10.0     6083     2041      511
 10 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               137.83     10.0     6077     2069      536
 11 Kamil           Górka                Łęczna                 138.44     10.0     6039     2155      240
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 133.41     10.0     6011     2081      507
 13 Marcin          Bożek                Będzin                 126.13     10.0     5846     2093      294
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               115.80     10.0     5824     2153       15
 15 Robert          Soszka               Warszawa               116.20     10.0     5792     2123      174
 16 Paweł           Jackowski            Warszawa               129.26     10.0     5727     2160      367
 17 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              130.39      9.0     6361     2049      765
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.53      9.0     6198     1990      669
 19 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   137.13      9.0     6063     1972      441
 20 Michał          Trumpus              Wrocław                114.65      9.0     6009     2048      543
 21 Marcin          Mroziuk              Warszawa               133.43      9.0     5961     2062      314
 22 Maciej          Perzyński            Piła                   121.35      9.0     5939     1971      397
 23 Piotr           Pietuchowski         Białystok              124.41      9.0     5937     2007      562
 24 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               133.71      9.0     5887     2022      246
 25 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 125.83      9.0     5881     1925      757
 26 Michał          Makowski             Warszawa               123.43      9.0     5680     2010      220
 27 Paweł           Opyc                 Warszawa               112.78      9.0     5674     1938      258
 28 Dariusz         Banaszek             Warszawa               134.99      9.0     5664     1960      311
 29 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.87      9.0     5619     1873      132
 30 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          112.39      9.0     5560     1942      -87
 31 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         122.14      9.0     5412     1917      111
 32 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.80      9.0     5374     2014     -116
 33 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.18      8.0     6194     1809      153
 34 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.26      8.0     6092     1937      603
 35 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.51      8.0     5909     1868      293
 36 Filip           Sosin                Warszawa               118.06      8.0     5901     1875      274
 37 Andrzej         Kowalski             Kowale                 119.92      8.0     5890     1858      125
 38 Justyna         Fugiel               Sandomierz             134.10      8.0     5809     1913       40
 39 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       120.08      8.0     5802     1887     -113
 40 Katarzyna       Klimała              Kraków                 112.90      8.0     5796     1732      471
 41 Bogusław        Puchalski            Włocławek              119.41      8.0     5744     1867      208
 42 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.50      8.0     5646     1901      130
 43 Mariusz         Margalski            Warszawa               122.74      8.0     5645     1868      260
 44 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        133.02      8.0     5592     1806      243
 45 Artur           Koszel               Inowrocław             109.50      8.0     5590     1937     -170
 46 Irena           Sołdan               Rumia                  118.58      8.0     5544     1821      -10
 47 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               104.36      8.0     5507     1825      -62
 48 Joanna          Juszczak             Warszawa               116.56      8.0     5503     1962       71
 49 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         107.66      8.0     5376     1783       56
 50 Marek           Roszak               Poznań                 119.11      7.0     6068     1731      265
 51 Aleksander      Puchalski            Włocławek              128.07      7.0     5926     1684      531
 52 Radosław        Konca                Warszawa               130.07      7.0     5911     1814       79
 53 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.00      7.0     5782     1849     -185
 54 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.78      7.0     5753     1689       -2
 55 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               113.07      7.0     5716     1700     -402
 56 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.43      7.0     5689     1704      361
 57 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.57      7.0     5667     1693      279
 58 Sławomir        Nosek                Mielec                 125.04      7.0     5634     1680      138
 59 Grzegorz        Święcki              Białystok              134.63      7.0     5577     1823     -265
 60 Radosław        Sowiński             Warszawa               121.69      7.0     5524     1658       28
 61 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               107.74      7.0     5509     1656      111
 62 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               132.41      7.0     5508     1641      107
 63 Paweł           Jędryka              Tarnów                 113.43      7.0     5489     1706     -330
 64 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                130.84      7.0     5402     1766      -63
 65 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               109.39      7.0     5400     1756     -350
 66 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               108.44      7.0     5361     1710     -342
 67 Anna            Arana                Warszawa               100.00      7.0     5214     1709     -297
 68 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         100.00      7.0     5102     1607     -156
 69 Joanna          Brychcy              Katowice               100.72      7.0     5086     1649     -385
 70 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 108.75      7.0     5030     1723     -366
 71 Rafał           Wesołowski           Warszawa               108.24      6.5     5082     1614     -369
 72 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.43      6.0     5658     1602      -94
 73 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                117.40      6.0     5628     1684      -86
 74 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               113.04      6.0     5608     1710     -301
 75 Zdzisław        Szota                Warszawa               114.96      6.0     5585     1646      -68
 76 Michał          Musielak             Bydgoszcz              118.87      6.0     5491     1420       68
 77 Joanna          Ostrowska            Warszawa               109.12      6.0     5434     1602       99
 78 Piotr           Rosół                Warszawa               116.09      6.0     5417     1589     -373
 79 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.07      6.0     5413     1614     -381
 80 Halina          Roszak               Poznań                 116.94      6.0     5410     1595     -166
 81 Dominik         Wester               Warszawa               112.04      6.0     5387     1590     -553
 82 Maciej          Kutera               Warszawa               114.47      6.0     5372     1640     -174
 83 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.20      6.0     5319     1591     -551
 84 Wojciech        Sołdan               Rumia                  104.06      6.0     5059     1630     -621
 85 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 107.07      5.0     5608     1551     -402
 86 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         120.26      5.0     5597     1526      145
 87 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 108.23      5.0     5377     1513     -239
 88 Tomasz          Suchanek             Wrocław                117.39      5.0     5377     1506     -178
 89 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 103.84      5.0     5322     1568     -935
 90 Marek           Rogalski             Chełm                  100.00      5.0     5249     1546     -491
 91 Katarzyna       Żuławska             Katowice               108.44      5.0     5066     1524     -731
 92 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.49      5.0     4854     1459     -445
 93 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.47      5.0     4801     1398     -425
 94 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 112.62      5.0     3480     1195     -470
 95 Iwona           Rutkowska            Warszawa               106.43      4.5     2488      878      136
 96 Leszek          Stecuła              Bytom                  110.80      4.0     5228     1408     -505
 97 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 117.69      4.0     4983     1272     -621
 98 Rafał           Matczak              Pruszków               118.79      4.0     4862     1325     -610
 99 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     4689     1255     -455
100 Bogdan          Pokojski             Piastów                107.98      4.0     4658     1315     -713
101 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.19      3.0     5384     1293     -618
102 Paweł           Kasprzak             Warszawa               107.78      3.0     3155      823     -235
103 Wiesław         Olewiński            Warszawa               109.06      2.0     4624     1058     -883
104 Jerzy           Luter                Bytom                  106.12      2.0     4253     1082    -1392
105 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Polski - Finał



	Krzysztof Mówka 142.62 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Wrześniewski          138.07 -  269: 340   88
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          138.07 -  274: 443   88
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          138.07 -  318: 419   88
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          138.07 +  459: 354  188
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          138.07 -  316: 400   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  5 108.00




	Mariusz Wrześniewski 138.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 142.62 +  340: 269  193
    2     1 Krzysztof      Mówka                 142.62 +  443: 274  193
    3     1 Krzysztof      Mówka                 142.62 +  419: 318  193
    4     1 Krzysztof      Mówka                 142.62 -  354: 459   93
    5     1 Krzysztof      Mówka                 142.62 +  400: 316  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  5 173.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Polski - o 3 miejsce



	Mateusz Żbikowski 145.71 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 135.14 -  352: 404   85
    2     1 Dawid          Pikul                 135.14 -  344: 380   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  2  85.00




	Dawid Pikul 135.14 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             145.71 +  404: 352  196
    2     1 Mateusz        Żbikowski             145.71 +  380: 344  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     392  /  2 196.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa A  



	Szymon Fidziński 142.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Stępień               127.02 +  351: 290  177
    2     2 Marcin         Bożek                 126.10 +  357: 311  176
    3     2 Dawid          Pikul                 134.98 -  399: 427   85
    4     2 Paweł          Jackowski             131.15 -  385: 489   81
    5     2 Bartosz        Morawski              134.54 +  461: 307  185
    6     2 Marcin         Kozyra                130.03 -  303: 425   80
    7     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 -  401: 433   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Krzysztof Mówka 140.90 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Bożek                 126.10 +  378: 351  176
    2     1 Joanna         Stępień               127.02 +  431: 294  177
    3     1 Paweł          Jackowski             131.15 -  347: 454   81
    4     1 Dawid          Pikul                 134.98 +  473: 357  185
    5     1 Marcin         Kozyra                130.03 +  438: 284  180
    6     1 Bartosz        Morawski              134.54 +  423: 342  185
    7     1 Szymon         Fidziński             142.30 +  433: 401  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  /  7 168.00




	Dawid Pikul 134.98 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Kozyra                130.03 +  414: 380  180
    2     3 Bartosz        Morawski              134.54 -  377: 477   85
    3     2 Szymon         Fidziński             142.30 +  427: 399  192
    4     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 -  357: 473   91
    5     3 Marcin         Bożek                 126.10 +  388: 308  176
    6     3 Joanna         Stępień               127.02 +  466: 394  177
    7     3 Paweł          Jackowski             131.15 +  504: 380  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  /  7 154.57




	Bartosz Morawski 134.54 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             131.15 +  458: 400  181
    2     3 Dawid          Pikul                 134.98 +  477: 377  185
    3     3 Marcin         Bożek                 126.10 -  380: 400   76
    4     3 Joanna         Stępień               127.02 +  458: 349  177
    5     2 Szymon         Fidziński             142.30 -  307: 461   92
    6     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 -  342: 423   91
    7     2 Marcin         Kozyra                130.03 -  365: 369   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  /  7 126.00




	Paweł Jackowski 131.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              134.54 -  400: 458   85
    2     4 Marcin         Kozyra                130.03 +  392: 367  180
    3     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 +  454: 347  191
    4     2 Szymon         Fidziński             142.30 +  489: 385  192
    5     4 Joanna         Stępień               127.02 +  488: 249  177
    6     4 Marcin         Bożek                 126.10 -  401: 407   76
    7     3 Dawid          Pikul                 134.98 -  380: 504   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  /  7 140.86




	Marcin Kozyra 130.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 134.98 -  380: 414   85
    2     4 Paweł          Jackowski             131.15 -  367: 392   81
    3     4 Joanna         Stępień               127.02 +  454: 301  177
    4     4 Marcin         Bożek                 126.10 +  406: 384  176
    5     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 -  284: 438   91
    6     2 Szymon         Fidziński             142.30 +  425: 303  192
    7     2 Bartosz        Morawski              134.54 +  369: 365  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  /  7 141.00




	Joanna Stępień 127.02 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Fidziński             142.30 -  290: 351   92
    2     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 -  294: 431   91
    3     4 Marcin         Kozyra                130.03 -  301: 454   80
    4     3 Bartosz        Morawski              134.54 -  349: 458   85
    5     4 Paweł          Jackowski             131.15 -  249: 488   81
    6     3 Dawid          Pikul                 134.98 -  394: 466   85
    7     4 Marcin         Bożek                 126.10 +  451: 304  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  7  98.57




	Marcin Bożek 126.10 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 140.90 -  351: 378   91
    2     2 Szymon         Fidziński             142.30 -  311: 357   92
    3     3 Bartosz        Morawski              134.54 +  400: 380  185
    4     4 Marcin         Kozyra                130.03 -  384: 406   80
    5     3 Dawid          Pikul                 134.98 -  308: 388   85
    6     4 Paweł          Jackowski             131.15 +  407: 401  181
    7     4 Joanna         Stępień               127.02 -  304: 451   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  7 113.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa B



	Mateusz Żbikowski 145.99 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 -  367: 497   68
    2     1 Robert         Soszka                117.74 -  410: 411   68
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          137.88 +  473: 312  188
    4     1 Kamil          Górka                 139.60 +  449: 308  190
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            123.52 +  572: 453  174
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  355: 338  189
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            142.78 -  308: 489   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  7 138.57




	Wojciech Usakiewicz 142.78 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Soszka                117.74 +  428: 286  168
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 +  533: 369  168
    3     2 Kamil          Górka                 139.60 -  332: 334   90
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          137.88 -  344: 460   88
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  386: 473   89
    6     2 Waldemar       Czerwoniec            123.52 -  321: 445   74
    7     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 +  489: 308  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  /  7 124.71




	Kamil Górka 139.60 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Waldemar       Czerwoniec            123.52 +  353: 294  174
    2     3 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  417: 282  189
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            142.78 +  334: 332  193
    4     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 -  308: 449   96
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 -  355: 476   68
    6     3 Robert         Soszka                117.74 +  442: 262  168
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          137.88 -  346: 363   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  /  7 139.43




	Tomasz Zwoliński 138.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          137.88 -  354: 370   88
    2     3 Kamil          Górka                 139.60 -  282: 417   90
    3     3 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 +  513: 410  168
    4     3 Robert         Soszka                117.74 +  486: 325  168
    5     2 Wojciech       Usakiewicz            142.78 +  473: 386  193
    6     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 -  338: 355   96
    7     2 Waldemar       Czerwoniec            123.52 +  501: 272  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  /  7 139.57




	Mariusz Wrześniewski 137.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  370: 354  189
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            123.52 +  355: 349  174
    3     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 -  312: 473   96
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            142.78 +  460: 344  193
    5     4 Robert         Soszka                117.74 +  447: 407  168
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 +  420: 338  168
    7     3 Kamil          Górka                 139.60 +  363: 346  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  /  7 168.29




	Waldemar Czerwoniec 123.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 139.60 -  294: 353   90
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          137.88 -  349: 355   88
    3     4 Robert         Soszka                117.74 -  351: 412   68
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 -  357: 370   68
    5     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 -  453: 572   96
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            142.78 +  445: 321  193
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  272: 501   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Robert Soszka 117.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            142.78 -  286: 428   93
    2     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 +  411: 410  196
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            123.52 +  412: 351  174
    4     3 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  325: 486   89
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          137.88 -  407: 447   88
    6     3 Kamil          Górka                 139.60 -  262: 442   90
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           117.58 +  385: 364  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  7 128.29




	Andrzej Kwiatkowski 117.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             145.99 +  497: 367  196
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            142.78 -  369: 533   93
    3     3 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  410: 513   89
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            123.52 +  370: 357  174
    5     3 Kamil          Górka                 139.60 +  476: 355  190
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          137.88 -  338: 420   88
    7     4 Robert         Soszka                117.74 -  364: 385   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  7 128.29



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Eliminacje do XII Mistrzostw Polski



	Mariusz Skrobosz 144.26 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Matczak               118.79 +  435: 381  169
    2    19 Wojciech       Sołdan                104.06 +  563: 244  154
    3     2 Michał         Makowski              123.43 -  339: 413   73
    4     8 Kamil          Górka                 138.44 +  480: 305  188
    5     4 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  326: 330   90
    6    11 Renata         Kowalska              112.39 +  517: 373  162
    7     7 Bogusław       Puchalski             119.41 +  402: 382  169
    8     5 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  358: 377   93
    9     9 Janusz         Kaczor                120.08 +  512: 365  170
   10     6 Joanna         Juszczak              116.56 +  378: 355  167
   11     3 Marcin         Mroziuk               133.43 -  366: 394   83
   12     6 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  353: 389   84
   13    13 Sergiusz       Puchalski             130.39 +  415: 388  180
   14     9 Stanisław      Rydzik                139.53 -  337: 445   90
   15    13 Michał         Trumpus               114.65 -  311: 348   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 15 129.13




	Mateusz Żbikowski 143.06 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Irena          Sołdan                118.58 -  354: 433   69
    2    43 Aleksander     Puchalski             128.07 +  376: 370  178
    3    39 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  456: 332  159
    4    18 Leszek         Stecuła               110.80 +  345: 292  161
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            142.96 +  371: 370  193
    6     7 Grzegorz       Święcki               134.63 -  295: 341   85
    7    13 Andrzej        Kowalski              119.92 +  484: 374  170
    8     5 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  377: 358  194
    9     5 Dawid          Pikul                 133.41 +  471: 374  183
   10     5 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  350: 417   88
   11     8 Bartosz        Morawski              128.31 +  362: 357  178
   12     3 Marcin         Mroziuk               133.43 +  506: 443  183
   13     5 Stanisław      Rydzik                139.53 +  414: 365  190
   14     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 +  489: 374  190
   15     2 Marcin         Kozyra                127.79 +  496: 297  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2399  / 15 159.93




	Wojciech Usakiewicz 142.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Filip          Sosin                 118.06 -  381: 389   68
    2    34 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  475: 275  158
    3    14 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  464: 299  192
    4     9 Katarzyna      Klimała               112.90 +  436: 415  163
    5     6 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  370: 371   93
    6    12 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  470: 353  157
    7     8 Kamil          Górka                 138.44 +  478: 470  188
    8     4 Sławomir       Kordjalik             133.71 +  411: 407  184
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 +  433: 390  166
   10     3 Paweł          Jackowski             129.26 +  488: 381  179
   11     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  340: 456   90
   12     5 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  426: 471   88
   13     4 Marcin         Mroziuk               133.43 +  454: 380  183
   14     4 Dawid          Pikul                 133.41 +  384: 378  183
   15     3 Waldemar       Czerwoniec            119.86 +  387: 366  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2262  / 15 150.80




	Szymon Fidziński 141.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  435: 324  168
    2    20 Jarosław       Puchalski             125.57 +  349: 308  176
    3    10 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  251: 540   70
    4    23 Irena          Sołdan                118.58 +  525: 385  169
    5    17 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  264: 430   80
    6    17 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  349: 366   76
    7    26 Robert         Kamiński              124.43 +  400: 341  174
    8    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  420: 330  170
    9    11 Michał         Trumpus               114.65 +  413: 286  165
   10     7 Radosław       Konca                 130.07 -  383: 470   80
   11    18 Katarzyna      Klimała               112.90 +  416: 340  163
   12    20 Joanna         Juszczak              116.56 +  367: 324  167
   13    11 Paweł          Jackowski             129.26 +  392: 357  179
   14     8 Michał         Makowski              123.43 +  388: 309  173
   15     6 Stanisław      Rydzik                139.53 +  411: 353  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2200  / 15 146.67




	Kazimierz.J Merklejn 141.51 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Matyasik              117.49 +  388: 281  167
    2    12 Beata          Piotrowska            108.19 +  443: 362  158
    3    14 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  299: 464   93
    4    10 Robert         Soszka                116.20 -  361: 390   66
    5    32 Marek          Rogalski              100.00 +  475: 372  150
    6    21 Alina          Białobrzewska         103.84 +  476: 299  154
    7    16 Paweł          Jackowski             129.26 -  275: 531   79
    8    26 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  382: 437   59
    9    30 Edward         Stefaniak             107.66 +  457: 317  158
   10    21 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  434: 375  173
   11    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  457: 289  170
   12     9 Ryszard        Dębski                128.43 +  446: 297  178
   13     6 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  353: 374   88
   14    10 Kamil          Górka                 138.44 -  330: 402   88
   15    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  333: 426   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 15 124.53




	Krzysztof Mówka 139.61 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  453: 374  167
    2    16 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  511: 340  154
    3     3 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  413: 330  163
    4     4 Małgorzata     Kania                 127.50 +  422: 389  178
    5     4 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  330: 326  194
    6     2 Mariusz        Margalski             122.74 +  389: 324  173
    7     1 Tomasz         Zwoliński             137.50 +  370: 339  188
    8     1 Marcin         Mroziuk               133.43 -  310: 436   83
    9     1 Waldemar       Czerwoniec            119.86 +  535: 274  170
   10     1 Bartosz        Morawski              128.31 +  491: 331  178
   11     1 Wojciech       Usakiewicz            142.96 +  456: 340  193
   12     1 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  387: 390   66
   13     1 Marcin         Kozyra                127.79 +  379: 329  178
   14     1 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  374: 489   93
   15     1 Mariusz        Wrześniewski          137.83 +  328: 292  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2366  / 15 157.73




	Stanisław Rydzik 139.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Suchanek              117.39 -  329: 407   67
    2    30 Michał         Waszkiewicz           120.07 -  351: 394   70
    3    50 Jerzy          Matyasik              117.49 +  373: 294  167
    4    46 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  474: 444  158
    5    28 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  512: 340  158
    6    18 Janusz         Kaczor                120.08 +  426: 374  170
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  328: 386   62
    8    19 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  457: 358  163
    9    12 Małgorzata     Kania                 127.50 -  332: 464   78
   10    19 Marek          Roszak                119.11 +  496: 297  169
   11    10 Michał         Trumpus               114.65 +  515: 294  165
   12     8 Justyna        Fugiel                134.10 +  442: 315  184
   13     5 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  365: 414   93
   14     9 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  445: 337  194
   15     6 Szymon         Fidziński             141.81 -  353: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 15 132.67




	Kamil Górka 138.44 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Halina         Roszak                116.94 +  387: 382  167
    2    13 Dawid          Pikul                 133.41 +  424: 314  183
    3     4 Grzegorz       Święcki               134.63 -  320: 409   85
    4     8 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  305: 480   94
    5    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  484: 411  170
    6    26 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  422: 347  159
    7     8 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  470: 478   93
    8    18 Małgorzata     Kania                 127.50 -  431: 433   78
    9    20 Marcin         Bożek                 126.13 +  451: 423  176
   10    14 Michał         Makowski              123.43 +  365: 308  173
   11    11 Maciej         Perzyński             121.35 -  343: 405   71
   12     7 Radosław       Konca                 130.07 +  412: 369  180
   13    15 Artur          Koszel                109.50 +  451: 378  160
   14    10 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  402: 330  192
   15     7 Piotr          Pietuchowski          124.41 +  372: 332  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2155  / 15 143.67




	Mariusz Wrześniewski 137.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Juszczak              116.56 -  318: 355   67
    2    39 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  387: 367  167
    3    21 Marcin         Kozyra                127.79 -  376: 447   78
    4    42 Wojciech       Sołdan                104.06 +  530: 343  154
    5    19 Paweł          Stefaniak             120.26 +  382: 348  170
    6    19 Artur          Koszel                109.50 -  388: 425   60
    7    22 Janusz         Kaczor                120.08 -  403: 462   70
    8    27 Paweł          Opyc                  112.78 +  390: 333  163
    9    24 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  392: 346  157
   10    20 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 +  392: 335  187
   11    13 Ryszard        Dębski                128.43 +  475: 348  178
   12    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  479: 425  170
   13     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  374: 353  192
   14     3 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 +  499: 326  166
   15     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  292: 328   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2069  / 15 137.93




	Tomasz Zwoliński 137.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  394: 328  166
    2     9 Marcin         Mroziuk               133.43 +  434: 288  183
    3     1 Sergiusz       Puchalski             130.39 +  476: 287  180
    4     7 Artur          Koszel                109.50 +  537: 284  160
    5     2 Grzegorz       Święcki               134.63 +  389: 359  185
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            119.86 +  382: 247  170
    7     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  339: 370   90
    8     3 Bartosz        Morawski              128.31 -  339: 352   78
    9     6 Dariusz        Banaszek              134.99 +  381: 332  185
   10     5 Mateusz        Żbikowski             143.06 +  417: 350  193
   11     2 Marcin         Kozyra                127.79 -  341: 401   78
   12     5 Wojciech       Usakiewicz            142.96 +  471: 426  193
   13     3 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  362: 443   66
   14     5 Sławomir       Kordjalik             133.71 +  338: 310  184
   15     4 Robert         Soszka                116.20 +  381: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2277  / 15 151.80




	Karol Wyrębkiewicz 137.13 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Soszka                116.20 -  321: 423   66
    2    37 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  462: 302  163
    3    25 Filip          Sosin                 118.06 +  396: 366  168
    4    19 Bartosz        Morawski              128.31 -  405: 461   78
    5    21 Paweł          Jędryka               113.43 +  500: 369  163
    6    15 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  378: 400   66
    7    20 Marcin         Bożek                 126.13 +  389: 361  176
    8    15 Justyna        Fugiel                134.10 -  319: 502   84
    9    25 Artur          Koszel                109.50 -  329: 462   60
   10    20 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  335: 392   88
   11    33 Paweł          Stefaniak             120.26 +  497: 350  170
   12    29 Joanna         Ostrowska             109.12 +  405: 376  159
   13    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  512: 226  170
   14    18 Bogusław       Puchalski             119.41 +  389: 299  169
   15    14 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  426: 333  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1972  / 15 131.47




	Dariusz Banaszek 134.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Rosół                 116.09 +  432: 389  166
    2    22 Joanna         Juszczak              116.56 +  420: 302  167
    3    11 Artur          Koszel                109.50 -  309: 344   60
    4    20 Alina          Białobrzewska         103.84 +  506: 287  154
    5    10 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  313: 292  181
    6     3 Maciej         Perzyński             121.35 +  397: 306  171
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  286: 412   70
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  362: 290  167
    9     6 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  332: 381   88
   10     9 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  366: 377   84
   11    20 Paweł          Opyc                  112.78 +  392: 370  163
   12    23 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  379: 349  170
   13    12 Krzysztof      Sporczyk              111.80 +  488: 284  162
   14     7 Bartosz        Morawski              128.31 -  292: 514   78
   15    11 Paweł          Jackowski             129.26 -  390: 456   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 15 130.67




	Grzegorz Święcki 134.63 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 +  521: 378  166
    2     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  440: 408  170
    3     4 Kamil          Górka                 138.44 +  409: 320  188
    4     5 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  325: 320  181
    5     2 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  359: 389   88
    6     7 Mateusz        Żbikowski             143.06 +  341: 295  193
    7     6 Sergiusz       Puchalski             130.39 +  430: 422  180
    8     2 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  350: 360   70
    9     8 Paweł          Jackowski             129.26 -  325: 474   79
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              111.80 +  410: 378  162
   11     7 Małgorzata     Kania                 127.50 -  336: 406   78
   12    17 Artur          Koszel                109.50 -  335: 408   60
   13    16 Marcin         Bożek                 126.13 -  379: 391   76
   14    20 Katarzyna      Klimała               112.90 -  285: 480   63
   15    25 Bogusław       Puchalski             119.41 -  332: 413   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 15 121.53




	Maciej Czupryniak 134.18 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zdzisław       Szota                 114.96 -  390: 468   65
    2    29 Joanna         Ostrowska             109.12 +  443: 335  159
    3    17 Michał         Musielak              118.87 -  361: 391   69
    4    28 Tomasz         Suchanek              117.39 +  421: 363  167
    5    18 Renata         Kowalska              112.39 -  353: 430   62
    6    29 Jarosław       Borowski              133.02 -  320: 400   83
    7    36 Paweł          Stefaniak             120.26 +  396: 367  170
    8    30 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  510: 465  157
    9    22 Jerzy          Tatarczuk             113.04 -  457: 484   63
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  441: 372  167
   11    23 Justyna        Fugiel                134.10 -  348: 426   84
   12    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  484: 391  163
   13    19 Marek          Charytoniuk           122.14 -  370: 412   72
   14    26 Marek          Roszak                119.11 +  437: 436  169
   15    21 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  463: 301  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 15 120.60




	Justyna Fugiel 134.10 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Trumpus               114.65 -  332: 406   65
    2    28 Joanna         Stępień               125.59 +  382: 342  176
    3    18 Zdzisław       Szota                 114.96 -  290: 390   65
    4    34 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  527: 319  170
    5    27 Maciej         Kutera                114.47 +  336: 333  164
    6    14 Radosław       Konca                 130.07 +  397: 378  180
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             117.40 -  388: 450   67
    8    15 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 +  502: 319  187
    9    17 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  376: 391   81
   10    22 Marcin         Bożek                 126.13 -  375: 376   76
   11    23 Maciej         Czupryniak            134.18 +  426: 348  184
   12     8 Stanisław      Rydzik                139.53 -  315: 442   90
   13    22 Andrzej        Kowalski              119.92 +  461: 410  170
   14    19 Filip          Sosin                 118.06 -  324: 491   68
   15    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  378: 374  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 15 127.53




	Sławomir Kordjalik 133.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Kutera                114.47 +  378: 341  164
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              111.80 +  410: 285  162
    3     8 Maciej         Perzyński             121.35 -  373: 466   71
    4    21 Marek          Dudkiewicz            121.87 +  455: 424  172
    5    12 Janusz         Kaczor                120.08 +  390: 353  170
    6     9 Anna           Arana                 100.00 +  419: 285  150
    7     4 Joanna         Juszczak              116.56 +  413: 328  167
    8     4 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  407: 411   93
    9     7 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  383: 397   80
   10     9 Dariusz        Banaszek              134.99 +  377: 366  185
   11     5 Radosław       Konca                 130.07 +  495: 368  180
   12     6 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  389: 353  194
   13     2 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  357: 375   70
   14     5 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  310: 338   88
   15     9 Joanna         Stępień               125.59 -  331: 551   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2022  / 15 134.80




	Marcin Mroziuk 133.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Jędryka               113.43 +  482: 307  163
    2     9 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  288: 434   88
    3    29 Piotr          Adamczyk              108.23 +  454: 344  158
    4    12 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  411: 394  173
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 +  396: 391  166
    6     8 Piotr          Pietuchowski          124.41 +  358: 292  174
    7     2 Mariusz        Margalski             122.74 +  444: 306  173
    8     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 +  436: 310  190
    9     2 Bartosz        Morawski              128.31 +  445: 391  178
   10     2 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  322: 401   70
   11     3 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  394: 366  194
   12     3 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  443: 506   93
   13     4 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  380: 454   93
   14     6 Robert         Soszka                116.20 -  341: 364   66
   15     8 Dawid          Pikul                 133.41 -  367: 387   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2062  / 15 137.47




	Dawid Pikul 133.41 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  461: 379  163
    2    13 Kamil          Górka                 138.44 -  314: 424   88
    3    26 Marek          Rogalski              100.00 +  412: 291  150
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              111.80 +  427: 313  162
    5    13 Paweł          Jackowski             129.26 +  464: 261  179
    6     5 Joanna         Juszczak              116.56 -  405: 419   67
    7    18 Anna           Arana                 100.00 +  413: 312  150
    8     9 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  413: 373  181
    9     5 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  374: 471   93
   10     8 Renata         Kowalska              112.39 +  386: 368  162
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  358: 401   70
   12    12 Bogusław       Puchalski             119.41 +  440: 401  169
   13     7 Maciej         Perzyński             121.35 +  379: 340  171
   14     4 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  378: 384   93
   15     8 Marcin         Mroziuk               133.43 +  387: 367  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 15 138.73




	Jarosław Borowski 133.02 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Tatarczuk             113.04 -  362: 420   63
    2    41 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  283: 332   74
    3    43 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 -  337: 351   66
    4    50 Monika         Rubinstein            100.00 +  397: 340  150
    5    39 Beata          Piotrowska            108.19 +  401: 296  158
    6    29 Maciej         Czupryniak            134.18 +  400: 320  184
    7    24 Aleksander     Puchalski             128.07 +  409: 362  178
    8    17 Robert         Soszka                116.20 -  336: 397   66
    9    26 Joanna         Stępień               125.59 -  333: 340   76
   10    28 Filip          Sosin                 118.06 -  388: 410   68
   11    37 Robert         Kamiński              124.43 +  416: 394  174
   12    38 Marek          Rogalski              100.00 +  390: 383  150
   13    28 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  350: 414   58
   14    32 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  358: 281  182
   15    28 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  432: 309  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 15 120.40




	Krzysztof Usakiewicz 132.41 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Klimała               112.90 -  324: 440   63
    2    35 Rafał          Matczak               118.79 +  425: 315  169
    3    34 Anna           Arana                 100.00 -  348: 378   50
    4    39 Marek          Rogalski              100.00 -  316: 322   50
    5    47 Jerzy          Matyasik              117.49 +  466: 289  167
    6    35 Piotr          Adamczyk              108.23 -  303: 412   58
    7    44 Bogdan         Pokojski              107.98 +  356: 296  158
    8    31 Aleksander     Puchalski             128.07 +  353: 330  178
    9    29 Zdzisław       Szota                 114.96 +  403: 316  165
   10    15 Michał         Trumpus               114.65 -  314: 496   65
   11    28 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  350: 391   54
   12    41 Robert         Kuszpit               100.00 -  403: 426   50
   13    36 Halina         Roszak                116.94 +  411: 305  167
   14    32 Jarosław       Borowski              133.02 -  281: 358   83
   15    38 Maciej         Kutera                114.47 +  455: 327  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 15 109.40




	Andrzej Oleksiak 130.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Opyc                  112.78 +  324: 302  163
    2    24 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  414: 323  158
    3    12 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  404: 350  159
    4     5 Grzegorz       Święcki               134.63 -  320: 325   85
    5    10 Dariusz        Banaszek              134.99 -  292: 313   85
    6    22 Zdzisław       Szota                 114.96 +  314: 300  165
    7    17 Andrzej        Szepczyński           125.83 +  446: 309  176
    8     9 Dawid          Pikul                 133.41 -  373: 413   83
    9    17 Justyna        Fugiel                134.10 +  391: 376  184
   10    13 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  282: 521   74
   11    22 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  332: 380   62
   12    25 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  377: 380   80
   13    31 Sławomir       Nosek                 125.04 +  455: 375  175
   14    24 Joanna         Juszczak              116.56 -  338: 433   67
   15    30 Robert         Kuszpit               100.00 -  340: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 15 117.73




	Sergiusz Puchalski 130.39 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Leśniak               112.62 +  563: 262  163
    2     1 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  606: 246  157
    3     1 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  287: 476   88
    4     6 Maciej         Perzyński             121.35 -  355: 425   71
    5    17 Szymon         Fidziński             141.81 +  430: 264  192
    6    10 Andrzej        Kowalski              119.92 +  501: 481  170
    7     6 Grzegorz       Święcki               134.63 -  422: 430   85
    8    12 Michał         Makowski              123.43 +  475: 334  173
    9     7 Sławomir       Kordjalik             133.71 +  397: 383  184
   10     4 Marcin         Kozyra                127.79 -  344: 382   78
   11     9 Paweł          Jackowski             129.26 -  389: 399   79
   12    25 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  380: 377  181
   13    13 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  388: 415   94
   14    16 Krzysztof      Sporczyk              111.80 +  382: 331  162
   15    12 Marek          Charytoniuk           122.14 +  442: 391  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2049  / 15 136.60




	Radosław Konca 130.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Kowalska              112.39 +  549: 338  162
    2     2 Marcin         Bożek                 126.13 +  384: 327  176
    3     5 Irena          Sołdan                118.58 +  371: 351  169
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  463: 468   70
    5     5 Bartosz        Morawski              128.31 -  338: 418   78
    6    14 Justyna        Fugiel                134.10 -  378: 397   84
    7    19 Paweł          Jędryka               113.43 +  530: 282  163
    8    13 Katarzyna      Klimała               112.90 +  403: 379  163
    9    10 Andrzej        Szepczyński           125.83 +  395: 393  176
   10     7 Szymon         Fidziński             141.81 +  470: 383  192
   11     5 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  368: 495   84
   12     7 Kamil          Górka                 138.44 -  369: 412   88
   13    14 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  297: 493   74
   14    17 Michał         Trumpus               114.65 -  249: 338   65
   15    22 Andrzej        Kowalski              119.92 -  347: 358   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 15 120.93




	Paweł Jackowski 129.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dominik        Wester                112.04 +  510: 241  162
    2     6 Michał         Trumpus               114.65 -  284: 472   65
    3    22 Paweł          Stefaniak             120.26 +  344: 324  170
    4    26 Sławomir       Nosek                 125.04 +  306: 305  175
    5    13 Dawid          Pikul                 133.41 -  261: 464   83
    6    24 Marek          Dudkiewicz            121.87 +  388: 299  172
    7    16 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  531: 275  192
    8    10 Mariusz        Margalski             122.74 +  341: 340  173
    9     8 Grzegorz       Święcki               134.63 +  474: 325  185
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  381: 488   93
   11     9 Sergiusz       Puchalski             130.39 +  399: 389  180
   12     4 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  316: 344   70
   13    11 Szymon         Fidziński             141.81 -  357: 392   92
   14    14 Paweł          Opyc                  112.78 +  379: 312  163
   15    11 Dariusz        Banaszek              134.99 +  456: 390  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2160  / 15 144.00




	Ryszard Dębski 128.43 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  260: 446   62
    2    50 Robert         Kuszpit               100.00 +  449: 325  150
    3    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  384: 407   70
    4    40 Arkadiusz      Biegun                107.07 -  283: 518   57
    5    40 Marek          Roszak                119.11 -  364: 481   69
    6    50 Jerzy          Luter                 106.12 +  482: 286  156
    7    40 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  346: 302  158
    8    40 Sławomir       Nosek                 125.04 +  517: 291  175
    9    31 Alina          Białobrzewska         103.84 +  428: 364  154
   10    24 Michał         Musielak              118.87 +  458: 241  169
   11    13 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  348: 475   88
   12     9 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  297: 446   92
   13    23 Bogusław       Puchalski             119.41 -  346: 390   69
   14    28 Janusz         Kaczor                120.08 -  377: 399   70
   15    33 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  319: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 15 106.80




	Bartosz Morawski 128.31 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Leszek         Stecuła               110.80 +  355: 354  161
    2    21 Irena          Sołdan                118.58 -  339: 367   69
    3    24 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  385: 352  170
    4    19 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 +  461: 405  187
    5     5 Radosław       Konca                 130.07 +  418: 338  180
    6     4 Marcin         Kozyra                127.79 +  444: 370  178
    7     5 Michał         Makowski              123.43 +  393: 352  173
    8     3 Tomasz         Zwoliński             137.50 +  352: 339  188
    9     2 Marcin         Mroziuk               133.43 -  391: 445   83
   10     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  331: 491   90
   11     8 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  357: 362   93
   12    18 Renata         Kowalska              112.39 +  472: 378  162
   13     8 Andrzej        Szepczyński           125.83 +  383: 380  176
   14     7 Dariusz        Banaszek              134.99 +  514: 292  185
   15     5 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 +  458: 312  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2261  / 15 150.73




	Aleksander Puchalski 128.07 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Artur          Koszel                109.50 -  307: 389   60
    2    43 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  370: 376   93
    3    51 Bogdan         Pokojski              107.98 +  486: 306  158
    4    31 Maciej         Kutera                114.47 -  280: 376   64
    5    45 Wojciech       Sołdan                104.06 +  409: 307  154
    6    38 Krzysztof      Leśniak               112.62 +  450: 267  163
    7    24 Jarosław       Borowski              133.02 -  362: 409   83
    8    31 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  330: 353   82
    9    39 Marek          Rogalski              100.00 -  396: 409   50
   10    42 Piotr          Adamczyk              108.23 +  394: 390  158
   11    34 Arkadiusz      Biegun                107.07 -  436: 440   57
   12    48 Tomasz         Suchanek              117.39 +  503: 273  167
   13    33 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  431: 336  167
   14    27 Andrzej        Kowalski              119.92 -  370: 406   70
   15    32 Rafał          Wesołowski            108.24 +  402: 358  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 15 112.27




	Marcin Kozyra 127.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  388: 431   59
    2    32 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  421: 412  166
    3    21 Mariusz        Wrześniewski          137.83 +  447: 376  188
    4    11 Marcin         Bożek                 126.13 +  459: 317  176
    5     7 Paweł          Opyc                  112.78 +  434: 401  163
    6     4 Bartosz        Morawski              128.31 -  370: 444   78
    7     9 Katarzyna      Klimała               112.90 +  463: 346  163
    8     6 Joanna         Juszczak              116.56 +  421: 256  167
    9     4 Piotr          Pietuchowski          124.41 +  399: 366  174
   10     4 Sergiusz       Puchalski             130.39 +  382: 344  180
   11     2 Tomasz         Zwoliński             137.50 +  401: 341  188
   12     2 Małgorzata     Kania                 127.50 +  402: 378  178
   13     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  329: 379   90
   14     2 Waldemar       Czerwoniec            119.86 +  400: 382  170
   15     2 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  297: 496   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2233  / 15 148.87




	Małgorzata Kania 127.50 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             109.12 +  366: 332  159
    2    18 Katarzyna      Klimała               112.90 +  423: 271  163
    3     7 Robert         Soszka                116.20 +  409: 371  166
    4     4 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  389: 422   90
    5    14 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  292: 414   74
    6    13 Michał         Trumpus               114.65 -  366: 379   65
    7    31 Marek          Charytoniuk           122.14 +  360: 264  172
    8    18 Kamil          Górka                 138.44 +  433: 431  188
    9    12 Stanisław      Rydzik                139.53 +  464: 332  190
   10    11 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  368: 357  159
   11     7 Grzegorz       Święcki               134.63 +  406: 336  185
   12     2 Marcin         Kozyra                127.79 -  378: 402   78
   13    10 Michał         Makowski              123.43 -  327: 348   73
   14    13 Marcin         Bożek                 126.13 -  312: 459   76
   15    17 Paweł          Opyc                  112.78 -  353: 398   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 15 126.73




	Marcin Bożek 126.13 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wiesław        Olewiński             109.06 +  416: 300  159
    2     2 Radosław       Konca                 130.07 -  327: 384   80
    3    36 Wojciech       Sołdan                104.06 +  376: 235  154
    4    11 Marcin         Kozyra                127.79 -  317: 459   78
    5    23 Grzegorz       Koczkodon             117.40 -  422: 509   67
    6    37 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  362: 334  158
    7    20 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  361: 389   87
    8    38 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  443: 308  158
    9    20 Kamil          Górka                 138.44 -  423: 451   88
   10    22 Justyna        Fugiel                134.10 +  376: 375  184
   11    25 Janusz         Kaczor                120.08 +  410: 373  170
   12    13 Piotr          Pietuchowski          124.41 +  397: 379  174
   13    16 Grzegorz       Święcki               134.63 +  391: 379  185
   14    13 Małgorzata     Kania                 127.50 +  459: 312  178
   15    10 Michał         Makowski              123.43 +  366: 365  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2093  / 15 139.53




	Andrzej Szepczyński 125.83 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  535: 239  159
    2     3 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  310: 382   73
    3    16 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  315: 281  154
    4    22 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  361: 382   74
    5    29 Leszek         Stecuła               110.80 +  533: 249  161
    6    17 Szymon         Fidziński             141.81 +  366: 349  192
    7    17 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  309: 446   81
    8    24 Anna           Arana                 100.00 +  326: 275  150
    9    10 Radosław       Konca                 130.07 -  393: 395   80
   10    31 Alina          Białobrzewska         103.84 +  379: 350  154
   11    17 Renata         Kowalska              112.39 +  424: 262  162
   12    16 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  466: 359  163
   13     8 Bartosz        Morawski              128.31 -  380: 383   78
   14    12 Joanna         Stępień               125.59 -  386: 428   76
   15    15 Filip          Sosin                 118.06 +  398: 344  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 15 128.33




	Joanna Stępień 125.59 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  395: 430   58
    2    28 Justyna        Fugiel                134.10 -  342: 382   84
    3    44 Paweł          Jędryka               113.43 -  295: 386   63
    4    48 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  472: 336  157
    5    42 Jarosław       Puchalski             125.57 +  392: 337  176
    6    32 Filip          Sosin                 118.06 -  376: 414   68
    7    38 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  482: 357  154
    8    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  414: 380  163
    9    26 Jarosław       Borowski              133.02 +  340: 333  183
   10    25 Halina         Roszak                116.94 +  388: 369  167
   11    15 Bogusław       Puchalski             119.41 +  422: 343  169
   12    14 Mariusz        Margalski             122.74 +  376: 349  173
   13     9 Robert         Soszka                116.20 -  410: 439   66
   14    12 Andrzej        Szepczyński           125.83 +  428: 386  176
   15     9 Sławomir       Kordjalik             133.71 +  551: 331  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 15 136.07




	Jarosław Puchalski 125.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  361: 325  158
    2    20 Szymon         Fidziński             141.81 -  308: 349   92
    3    28 Janusz         Kaczor                120.08 -  331: 334   70
    4    36 Robert         Kamiński              124.43 -  329: 363   74
    5    42 Joanna         Stępień               125.59 -  337: 392   76
    6    44 Joanna         Ostrowska             109.12 -  325: 438   59
    7    51 Jerzy          Luter                 106.12 +  452: 226  156
    8    47 Joanna         Brychcy               100.72 +  399: 329  151
    9    35 Marek          Roszak                119.11 -  349: 448   69
   10    39 Jerzy          Matyasik              117.49 -  364: 387   67
   11    44 Dominik        Wester                112.04 +  452: 307  162
   12    32 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  424: 374  157
   13    35 Radosław       Sowiński              121.69 -  407: 413   72
   14    40 Halina         Roszak                116.94 +  420: 317  167
   15    35 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  409: 386  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 15 112.87




	Sławomir Nosek 125.04 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Rafał          Wesołowski            108.24 =  345: 345  108
    2    25 Alina          Białobrzewska         103.84 -  354: 358   54
    3    37 Tomasz         Suchanek              117.39 +  413: 298  167
    4    26 Paweł          Jackowski             129.26 -  305: 306   79
    5    34 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  389: 293  159
    6    25 Bogusław       Puchalski             119.41 -  387: 444   69
    7    32 Paweł          Opyc                  112.78 -  365: 452   63
    8    40 Ryszard        Dębski                128.43 -  291: 517   78
    9    44 Dominik        Wester                112.04 +  351: 321  162
   10    38 Rafał          Matczak               118.79 +  466: 309  169
   11    29 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  350: 353   58
   12    44 Beata          Piotrowska            108.19 +  449: 345  158
   13    31 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  375: 455   81
   14    35 Iwona          Rutkowska             106.43 =  360: 360  106
   15    36 Michał         Musielak              118.87 +  434: 340  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 15 112.00




	Robert Kamiński 124.43 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Adamczyk              108.23 +  458: 309  158
    2    14 Marek          Charytoniuk           122.14 -  314: 325   72
    3    27 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  342: 380   72
    4    36 Jarosław       Puchalski             125.57 +  363: 329  176
    5    36 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  407: 428   59
    6    33 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  385: 297  158
    7    26 Szymon         Fidziński             141.81 -  341: 400   92
    8    35 Edward         Stefaniak             107.66 -  369: 395   58
    9    40 Krzysztof      Leśniak               112.62 -  285: 360   63
   10    46 Joanna         Brychcy               100.72 +  384: 290  151
   11    37 Jarosław       Borowski              133.02 -  394: 416   83
   12    30 Andrzej        Kowalski              119.92 -  381: 388   70
   13    44 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  491: 342  157
   14    39 Paweł          Stefaniak             120.26 +  348: 343  170
   15    34 Zdzisław       Szota                 114.96 +  427: 326  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 15 113.60




	Piotr Pietuchowski 124.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Beata          Piotrowska            108.19 -  315: 465   58
    2    41 Jarosław       Borowski              133.02 +  332: 283  183
    3    32 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  415: 301  158
    4    22 Andrzej        Szepczyński           125.83 +  382: 361  176
    5    14 Małgorzata     Kania                 127.50 +  414: 292  178
    6     8 Marcin         Mroziuk               133.43 -  292: 358   83
    7    15 Robert         Soszka                116.20 +  491: 386  166
    8     8 Michał         Trumpus               114.65 +  465: 447  165
    9     4 Marcin         Kozyra                127.79 -  366: 399   78
   10    13 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  521: 282  181
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  371: 380   66
   12    13 Marcin         Bożek                 126.13 -  379: 397   76
   13    14 Radosław       Konca                 130.07 +  493: 297  180
   14    11 Maciej         Perzyński             121.35 +  369: 355  171
   15     7 Kamil          Górka                 138.44 -  332: 372   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 15 133.80




	Michał Makowski 123.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Bogdan         Pokojski              107.98 +  396: 359  158
    2     8 Marek          Roszak                119.11 +  432: 355  169
    3     2 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  413: 339  194
    4     3 Michał         Trumpus               114.65 +  372: 329  165
    5     3 Mariusz        Margalski             122.74 -  300: 421   73
    6     6 Robert         Soszka                116.20 +  417: 381  166
    7     5 Bartosz        Morawski              128.31 -  352: 393   78
    8    12 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  334: 475   80
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  455: 354  167
   10    14 Kamil          Górka                 138.44 -  308: 365   88
   11    19 Joanna         Juszczak              116.56 +  388: 299  167
   12    21 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  491: 309  159
   13    10 Małgorzata     Kania                 127.50 +  348: 327  178
   14     8 Szymon         Fidziński             141.81 -  309: 388   92
   15    10 Marcin         Bożek                 126.13 -  365: 366   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 15 134.00




	Andrzej Rechowicz 122.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Paweł          Kasprzak              107.78 +  412: 381  158
    2     3 Andrzej        Szepczyński           125.83 +  382: 310  176
    3     6 Mariusz        Margalski             122.74 -  325: 453   73
    4    12 Marcin         Mroziuk               133.43 -  394: 411   83
    5    30 Alina          Białobrzewska         103.84 -  363: 395   54
    6    36 Maciej         Kutera                114.47 -  345: 395   64
    7    41 Leszek         Stecuła               110.80 +  424: 384  161
    8    33 Tomasz         Żbikowski             107.20 -  374: 421   57
    9    36 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  445: 264  158
   10    21 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  375: 434   92
   11    32 Marek          Roszak                119.11 -  342: 470   69
   12    49 Wojciech       Sołdan                104.06 +  362: 349  154
   13    34 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  395: 349  157
   14    30 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  424: 326  163
   15    24 Janusz         Kaczor                120.08 -  391: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 15 112.60




	Mariusz Margalski 122.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  458: 350  158
    2    15 Marek          Dudkiewicz            121.87 +  474: 305  172
    3     6 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  453: 325  173
    4     2 Bogusław       Puchalski             119.41 +  428: 315  169
    5     3 Michał         Makowski              123.43 +  421: 300  173
    6     2 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  324: 389   90
    7     2 Marcin         Mroziuk               133.43 -  306: 444   83
    8    10 Paweł          Jackowski             129.26 -  340: 341   79
    9    15 Joanna         Juszczak              116.56 -  302: 485   67
   10    26 Piotr          Rosół                 116.09 -  356: 419   66
   11    24 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  340: 327  167
   12    14 Joanna         Stępień               125.59 -  349: 376   76
   13    25 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  408: 364  163
   14    21 Artur          Koszel                109.50 -  347: 354   60
   15    26 Radosław       Sowiński              121.69 +  339: 291  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 15 124.53




	Marek Charytoniuk 122.14 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Edward         Stefaniak             107.66 +  381: 319  158
    2    14 Robert         Kamiński              124.43 +  325: 314  174
    3    13 Bogusław       Puchalski             119.41 -  301: 429   69
    4    25 Jerzy          Tatarczuk             113.04 -  299: 337   63
    5    31 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  406: 262  158
    6    23 Katarzyna      Klimała               112.90 -  321: 391   63
    7    31 Małgorzata     Kania                 127.50 -  264: 360   78
    8    39 Michał         Waszkiewicz           120.07 -  310: 379   70
    9    42 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  444: 352  163
   10    36 Maciej         Kutera                114.47 +  342: 308  164
   11    30 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  383: 339  159
   12    26 Michał         Trumpus               114.65 +  429: 370  165
   13    19 Maciej         Czupryniak            134.18 +  412: 370  184
   14    15 Irena          Sołdan                118.58 +  404: 329  169
   15    12 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  391: 442   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 15 127.80




	Marek Dudkiewicz 121.87 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  381: 348  157
    2    15 Mariusz        Margalski             122.74 -  305: 474   73
    3    27 Robert         Kamiński              124.43 +  380: 342  174
    4    21 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  424: 455   84
    5    33 Joanna         Brychcy               100.72 +  435: 292  151
    6    24 Paweł          Jackowski             129.26 -  299: 388   79
    7    35 Paweł          Kasprzak              107.78 +  344: 343  158
    8    21 Zdzisław       Szota                 114.96 +  384: 328  165
    9    14 Robert         Soszka                116.20 +  426: 290  166
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  319: 438   66
   11    21 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  441: 353  159
   12    22 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  337: 409   54
   13    17 Irena          Sołdan                118.58 -  390: 391   69
   14    22 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  397: 297  158
   15    18 Artur          Koszel                109.50 +  357: 339  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 15 124.87




	Radosław Sowiński 121.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Arkadiusz      Biegun                107.07 -  411: 417   57
    2    27 Jerzy          Tatarczuk             113.04 -  342: 395   63
    3    41 Joanna         Ostrowska             109.12 +  371: 355  159
    4    35 Katarzyna      Żuławska              108.44 -  370: 386   58
    5    43 Piotr          Adamczyk              108.23 -  325: 409   58
    6    47 Wojciech       Sołdan                104.06 -  309: 402   54
    7    47 Rafał          Matczak               118.79 +  375: 318  169
    8    44 Krzysztof      Leśniak               112.62 -  369: 371   63
    9    46 Bogdan         Pokojski              107.98 +  390: 327  158
   10    47 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  451: 373  168
   11    36 Halina         Roszak                116.94 +  412: 332  167
   12    33 Michał         Musielak              118.87 -  338: 370   69
   13    35 Jarosław       Puchalski             125.57 +  413: 407  176
   14    31 Piotr          Rosół                 116.09 +  357: 295  166
   15    26 Mariusz        Margalski             122.74 -  291: 339   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 15 110.53




	Maciej Perzyński 121.35 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jerzy          Luter                 106.12 +  511: 265  156
    2     5 Tomasz         Suchanek              117.39 +  385: 334  167
    3     8 Sławomir       Kordjalik             133.71 +  466: 373  184
    4     6 Sergiusz       Puchalski             130.39 +  425: 355  180
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  404: 433   70
    6     3 Dariusz        Banaszek              134.99 -  306: 397   85
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  413: 484   66
    8    14 Renata         Kowalska              112.39 -  276: 428   62
    9    23 Piotr          Rosół                 116.09 +  451: 374  166
   10    16 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  389: 337  159
   11    11 Kamil          Górka                 138.44 +  405: 343  188
   12    11 Filip          Sosin                 118.06 +  426: 338  168
   13     7 Dawid          Pikul                 133.41 -  340: 379   83
   14    11 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  355: 369   74
   15    16 Katarzyna      Klimała               112.90 +  387: 333  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 15 131.40




	Paweł Stefaniak 120.26 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  344: 379   54
    2    47 Jerzy          Matyasik              117.49 +  356: 309  167
    3    22 Paweł          Jackowski             129.26 -  324: 344   79
    4    30 Piotr          Rosół                 116.09 +  433: 378  166
    5    19 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  348: 382   88
    6    42 Rafał          Wesołowski            108.24 -  309: 315   58
    7    36 Maciej         Czupryniak            134.18 -  367: 396   84
    8    45 Bogdan         Pokojski              107.98 +  474: 313  158
    9    41 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  377: 403   58
   10    43 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  483: 258  158
   11    33 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  350: 497   87
   12    28 Marek          Roszak                119.11 -  318: 488   69
   13    43 Joanna         Ostrowska             109.12 +  414: 256  159
   14    39 Robert         Kamiński              124.43 -  343: 348   74
   15    42 Halina         Roszak                116.94 -  357: 386   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 15 101.73




	Janusz Kaczor 120.08 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Wojciech       Sołdan                104.06 -  328: 366   54
    2    31 Piotr          Rosół                 116.09 +  444: 406  166
    3    28 Jarosław       Puchalski             125.57 +  334: 331  176
    4    16 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  354: 291  159
    5    12 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  353: 390   84
    6    18 Stanisław      Rydzik                139.53 -  374: 426   90
    7    22 Mariusz        Wrześniewski          137.83 +  462: 403  188
    8    16 Andrzej        Kowalski              119.92 +  427: 385  170
    9     9 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  365: 512   94
   10    32 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  301: 429   54
   11    25 Marcin         Bożek                 126.13 -  373: 410   76
   12    34 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  476: 316  157
   13    24 Filip          Sosin                 118.06 -  399: 482   68
   14    28 Ryszard        Dębski                128.43 +  399: 377  178
   15    24 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  413: 391  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 15 125.80




	Michał Waszkiewicz 120.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Alina          Białobrzewska         103.84 -  390: 427   54
    2    30 Stanisław      Rydzik                139.53 +  394: 351  190
    3    24 Bartosz        Morawski              128.31 -  352: 385   78
    4    34 Justyna        Fugiel                134.10 -  319: 527   84
    5    44 Wiesław        Olewiński             109.06 +  361: 357  159
    6    39 Marek          Rogalski              100.00 +  365: 335  150
    7    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  400: 426   70
    8    39 Marek          Charytoniuk           122.14 +  379: 310  172
    9    21 Andrzej        Kowalski              119.92 +  414: 394  170
   10    35 Krzysztof      Leśniak               112.62 -  298: 419   63
   11    27 Maciej         Kutera                114.47 +  353: 339  164
   12    23 Dariusz        Banaszek              134.99 -  349: 379   85
   13    29 Joanna         Juszczak              116.56 -  306: 370   67
   14    34 Edward         Stefaniak             107.66 -  333: 373   58
   15    39 Anna           Arana                 100.00 -  400: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 15 107.60




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Joanna         Brychcy               100.72 +  409: 316  151
    2     4 Grzegorz       Święcki               134.63 -  408: 440   85
    3    20 Ryszard        Dębski                128.43 +  407: 384  178
    4    13 Joanna         Juszczak              116.56 -  351: 368   67
    5    22 Kamil          Górka                 138.44 -  411: 484   88
    6    28 Rafał          Matczak               118.79 +  380: 330  169
    7    23 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  426: 400  170
    8    20 Szymon         Fidziński             141.81 -  330: 420   92
    9    27 Paweł          Jędryka               113.43 +  476: 340  163
   10    18 Andrzej        Kowalski              119.92 +  406: 350  170
   11    12 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  289: 457   92
   12    10 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  425: 479   88
   13    21 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  226: 512   87
   14    29 Zdzisław       Szota                 114.96 +  464: 309  165
   15    23 Justyna        Fugiel                134.10 -  374: 378   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 15 123.27




	Andrzej Kowalski 119.92 Kowale                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Anna           Arana                 100.00 -  334: 352   50
    2    51 Dominik        Wester                112.04 +  416: 356  162
    3    33 Joanna         Brychcy               100.72 +  468: 214  151
    4    15 Michał         Musielak              118.87 +  355: 346  169
    5    16 Artur          Koszel                109.50 +  417: 384  160
    6    10 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  481: 501   80
    7    13 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  374: 484   93
    8    16 Janusz         Kaczor                120.08 -  385: 427   70
    9    21 Michał         Waszkiewicz           120.07 -  394: 414   70
   10    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  350: 406   70
   11    31 Jerzy          Matyasik              117.49 +  354: 322  167
   12    30 Robert         Kamiński              124.43 +  388: 381  174
   13    22 Justyna        Fugiel                134.10 -  410: 461   84
   14    27 Aleksander     Puchalski             128.07 +  406: 370  178
   15    22 Radosław       Konca                 130.07 +  358: 347  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 15 123.87




	Waldemar Czerwoniec 119.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Robert         Kuszpit               100.00 +  502: 338  150
    2     7 Michał         Musielak              118.87 +  366: 316  169
    3    10 Szymon         Fidziński             141.81 +  540: 251  192
    4     1 Radosław       Konca                 130.07 +  468: 463  180
    5     1 Maciej         Perzyński             121.35 +  433: 404  171
    6     1 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  247: 382   88
    7     3 Dariusz        Banaszek              134.99 +  412: 286  185
    8     2 Grzegorz       Święcki               134.63 +  360: 350  185
    9     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  274: 535   90
   10     2 Marcin         Mroziuk               133.43 +  401: 322  183
   11     4 Dawid          Pikul                 133.41 +  401: 358  183
   12     4 Paweł          Jackowski             129.26 +  344: 316  179
   13     2 Sławomir       Kordjalik             133.71 +  375: 357  184
   14     2 Marcin         Kozyra                127.79 -  382: 400   78
   15     3 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  366: 387   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2310  / 15 154.00




	Bogusław Puchalski 119.41 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Marek          Rogalski              100.00 +  471: 327  150
    2    10 Filip          Sosin                 118.06 +  361: 300  168
    3    13 Marek          Charytoniuk           122.14 +  429: 301  172
    4     2 Mariusz        Margalski             122.74 -  315: 428   73
    5    15 Anna           Arana                 100.00 -  346: 361   50
    6    25 Sławomir       Nosek                 125.04 +  444: 387  175
    7     7 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  382: 402   94
    8    22 Artur          Koszel                109.50 +  423: 375  160
    9    16 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  335: 412   59
   10    27 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  392: 314  157
   11    15 Joanna         Stępień               125.59 -  343: 422   76
   12    12 Dawid          Pikul                 133.41 -  401: 440   83
   13    23 Ryszard        Dębski                128.43 +  390: 346  178
   14    18 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  299: 389   87
   15    25 Grzegorz       Święcki               134.63 +  413: 332  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 15 124.47




	Marek Roszak 119.11 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Monika         Rubinstein            100.00 +  495: 366  150
    2     8 Michał         Makowski              123.43 -  355: 432   73
    3    15 Leszek         Stecuła               110.80 -  310: 369   61
    4    32 Krzysztof      Leśniak               112.62 -  354: 390   63
    5    40 Ryszard        Dębski                128.43 +  481: 364  178
    6    27 Paweł          Opyc                  112.78 +  415: 331  163
    7    21 Jerzy          Tatarczuk             113.04 -  358: 400   63
    8    28 Piotr          Rosół                 116.09 -  368: 383   66
    9    35 Jarosław       Puchalski             125.57 +  448: 349  176
   10    19 Stanisław      Rydzik                139.53 -  297: 496   90
   11    32 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  470: 342  173
   12    28 Paweł          Stefaniak             120.26 +  488: 318  170
   13    20 Michał         Trumpus               114.65 -  359: 507   65
   14    26 Maciej         Czupryniak            134.18 -  436: 437   84
   15    31 Iwona          Rutkowska             106.43 +  434: 319  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 15 115.40




	Michał Musielak 118.87 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  400:   0    0
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  316: 366   70
    3    17 Maciej         Czupryniak            134.18 +  391: 361  184
    4    15 Andrzej        Kowalski              119.92 -  346: 355   70
    5    20 Dominik        Wester                112.04 -  358: 379   62
    6    41 Leszek         Stecuła               110.80 +  438: 421  161
    7    30 Alina          Białobrzewska         103.84 +  499: 342  154
    8    23 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  373: 399   59
    9    28 Maciej         Kutera                114.47 -  276: 458   64
   10    24 Ryszard        Dębski                128.43 -  241: 458   78
   11    38 Paweł          Jędryka               113.43 -  350: 405   63
   12    33 Radosław       Sowiński              121.69 +  370: 338  172
   13    37 Edward         Stefaniak             107.66 -  339: 390   58
   14    41 Marek          Rogalski              100.00 +  454: 317  150
   15    36 Sławomir       Nosek                 125.04 -  340: 434   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 14 101.43




	Rafał Matczak 118.79 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  381: 435   94
    2    35 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  315: 425   82
    3    45 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  364: 359  168
    4    43 Rafał          Wesołowski            108.24 -  353: 372   58
    5    48 Jerzy          Luter                 106.12 +  391: 274  156
    6    28 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  330: 380   70
    7    47 Radosław       Sowiński              121.69 -  318: 375   72
    8    46 Wojciech       Sołdan                104.06 +  424: 360  154
    9    45 Joanna         Ostrowska             109.12 -  316: 423   59
   10    38 Sławomir       Nosek                 125.04 -  309: 466   75
   11    45 Tomasz         Suchanek              117.39 +  384: 371  167
   12    36 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  292: 360   58
   13    46 Alina          Białobrzewska         103.84 -  384: 406   54
   14    48 Piotr          Adamczyk              108.23 -  301: 466   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 14  94.64




	Irena Sołdan 118.58 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.06 +  433: 354  193
    2    21 Bartosz        Morawski              128.31 +  367: 339  178
    3     5 Radosław       Konca                 130.07 -  351: 371   80
    4    23 Szymon         Fidziński             141.81 -  385: 525   92
    5    25 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  347: 362   62
    6    34 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  370: 315  154
    7    29 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  346: 387   59
    8    36 Piotr          Adamczyk              108.23 +  467: 318  158
    9    32 Anna           Arana                 100.00 +  401: 376  150
   10    29 Paweł          Jędryka               113.43 +  374: 358  163
   11    16 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  365: 335  163
   12    19 Paweł          Opyc                  112.78 -  297: 389   63
   13    17 Marek          Dudkiewicz            121.87 +  391: 390  172
   14    15 Marek          Charytoniuk           122.14 -  329: 404   72
   15    19 Renata         Kowalska              112.39 -  321: 331   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 15 121.40




	Filip Sosin 118.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            142.96 +  389: 381  193
    2    10 Bogusław       Puchalski             119.41 -  300: 361   69
    3    25 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  366: 396   87
    4    44 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  311: 397   59
    5    41 Joanna         Ostrowska             109.12 +  400: 331  159
    6    32 Joanna         Stępień               125.59 +  414: 376  176
    7    25 Dominik        Wester                112.04 +  545: 351  162
    8    25 Rafał          Wesołowski            108.24 +  406: 332  158
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  360: 388   62
   10    28 Jarosław       Borowski              133.02 +  410: 388  183
   11    14 Robert         Soszka                116.20 -  345: 379   66
   12    11 Maciej         Perzyński             121.35 -  338: 426   71
   13    24 Janusz         Kaczor                120.08 +  482: 399  170
   14    19 Justyna        Fugiel                134.10 +  491: 324  184
   15    15 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  344: 398   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 15 125.00




	Dariusz Białobrzewski 117.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Fidziński             141.81 -  324: 435   92
    2    36 Paweł          Kasprzak              107.78 -  312: 409   58
    3    45 Rafał          Matczak               118.79 -  359: 364   69
    4    51 Bogdan         Pokojski              107.98 -  376: 392   58
    5    50 Tomasz         Żbikowski             107.20 -  286: 470   57
    6    51 Edward         Stefaniak             107.66 -  339: 382   58
    8    51 Jerzy          Luter                 106.12 +  430: 338  156
    9    48 Leszek         Stecuła               110.80 +  385: 351  161
   10    47 Radosław       Sowiński              121.69 -  373: 451   72
   11    48 Robert         Kuszpit               100.00 -  326: 412   50
   12    50 Wiesław        Olewiński             109.06 +  401: 309  159
   13    47 Katarzyna      Żuławska              108.44 -  292: 419   58
   14    50 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 -  328: 424   66
   15    50 Beata          Piotrowska            108.19 +  452: 448  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 14  90.86




	Jerzy Matyasik 117.49 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  281: 388   92
    2    47 Paweł          Stefaniak             120.26 -  309: 356   70
    3    50 Stanisław      Rydzik                139.53 -  294: 373   90
    5    47 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  289: 466   82
    6    49 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  431: 433   63
    7    49 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  469: 283  166
    8    48 Leszek         Stecuła               110.80 +  376: 349  161
    9    43 Tomasz         Suchanek              117.39 +  338: 317  167
   10    39 Jarosław       Puchalski             125.57 +  387: 364  176
   11    31 Andrzej        Kowalski              119.92 -  322: 354   70
   12    46 Dominik        Wester                112.04 +  426: 383  162
   13    32 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  305: 376   59
   14    36 Robert         Kuszpit               100.00 -  297: 461   50
   15    40 Joanna         Brychcy               100.72 -  330: 396   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 14 104.21




	Grzegorz Koczkodon 117.40 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  374: 453   90
    2    39 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  367: 387   88
    3    42 Robert         Kuszpit               100.00 +  399: 321  150
    4    33 Piotr          Adamczyk              108.23 +  434: 315  158
    5    23 Marcin         Bożek                 126.13 +  509: 422  176
    6    16 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  423: 337  163
    7    10 Justyna        Fugiel                134.10 +  450: 388  184
    8     7 Dariusz        Banaszek              134.99 -  290: 362   85
    9    13 Michał         Makowski              123.43 -  354: 455   73
   10    17 Maciej         Czupryniak            134.18 -  372: 441   84
   11    24 Mariusz        Margalski             122.74 -  327: 340   73
   12    31 Halina         Roszak                116.94 -  314: 374   67
   13    33 Aleksander     Puchalski             128.07 -  336: 431   78
   14    37 Rafał          Wesołowski            108.24 -  363: 376   58
   15    41 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  316: 312  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 15 112.27




	Tomasz Suchanek 117.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                139.53 +  407: 329  190
    2     5 Maciej         Perzyński             121.35 -  334: 385   71
    3    37 Sławomir       Nosek                 125.04 -  298: 413   75
    4    28 Maciej         Czupryniak            134.18 -  363: 421   84
    5    37 Paweł          Kasprzak              107.78 +  377: 359  158
    6    30 Piotr          Rosół                 116.09 +  451: 268  166
    7    34 Rafał          Wesołowski            108.24 -  357: 387   58
    8    37 Alina          Białobrzewska         103.84 -  338: 415   54
    9    43 Jerzy          Matyasik              117.49 -  317: 338   67
   10    41 Joanna         Ostrowska             109.12 -  309: 313   59
   11    45 Rafał          Matczak               118.79 -  371: 384   69
   12    48 Aleksander     Puchalski             128.07 -  273: 503   78
   13    50 Wiesław        Olewiński             109.06 +  443: 347  159
   14    46 Tomasz         Żbikowski             107.20 -  338: 339   57
   15    49 Leszek         Stecuła               110.80 +  401: 354  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 15 100.40




	Halina Roszak 116.94 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 138.44 -  382: 387   88
    2    33 Marek          Rogalski              100.00 -  312: 361   50
    3    46 Edward         Stefaniak             107.66 +  414: 357  158
    4    37 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  328: 408   54
    5    46 Bogdan         Pokojski              107.98 +  466: 363  158
    6    31 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  308: 349   59
    7    42 Krzysztof      Leśniak               112.62 +  445: 361  163
    8    32 Maciej         Kutera                114.47 -  340: 366   64
    9    38 Piotr          Adamczyk              108.23 +  332: 322  158
   10    25 Joanna         Stępień               125.59 -  369: 388   76
   11    36 Radosław       Sowiński              121.69 -  332: 412   72
   12    31 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  374: 314  167
   13    36 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  305: 411   82
   14    40 Jarosław       Puchalski             125.57 -  317: 420   76
   15    42 Paweł          Stefaniak             120.26 +  386: 357  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 15 106.33




	Joanna Juszczak 116.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          137.83 +  355: 318  188
    2    22 Dariusz        Banaszek              134.99 -  302: 420   85
    3    31 Maciej         Kutera                114.47 +  462: 265  164
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 +  368: 351  170
    5     8 Michał         Trumpus               114.65 +  435: 397  165
    6     5 Dawid          Pikul                 133.41 +  419: 405  183
    7     4 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  328: 413   84
    8     6 Marcin         Kozyra                127.79 -  256: 421   78
    9    15 Mariusz        Margalski             122.74 +  485: 302  173
   10     6 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  355: 378   94
   11    19 Michał         Makowski              123.43 -  299: 388   73
   12    20 Szymon         Fidziński             141.81 -  324: 367   92
   13    29 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  370: 306  170
   14    24 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  433: 338  181
   15    20 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  312: 363   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1962  / 15 130.80




	Mariola Osajda-Matczak 116.47 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  328: 394   88
    2    32 Marcin         Kozyra                127.79 -  412: 421   78
    3    43 Jarosław       Borowski              133.02 +  351: 337  183
    4    41 Joanna         Brychcy               100.72 -  301: 354   51
    5    38 Piotr          Rosół                 116.09 -  272: 366   66
    6    45 Beata          Piotrowska            108.19 -  340: 404   58
    7    49 Jerzy          Matyasik              117.49 -  283: 469   67
    9    51 Wojciech       Sołdan                104.06 -  312: 381   54
   10    50 Wiesław        Olewiński             109.06 +  424: 364  159
   11    49 Monika         Rubinstein            100.00 -  361: 431   50
   12    51 Jerzy          Luter                 106.12 +  333: 293  156
   13    48 Dominik        Wester                112.04 -  307: 356   62
   14    50 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  424: 328  168
   15    47 Bogdan         Pokojski              107.98 +  353: 328  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 14  99.86




	Robert Soszka 116.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 +  423: 321  187
    2    26 Rafał          Wesołowski            108.24 +  485: 313  158
    3     7 Małgorzata     Kania                 127.50 -  371: 409   78
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  390: 361  192
    5     9 Jerzy          Tatarczuk             113.04 +  405: 369  163
    6     6 Michał         Makowski              123.43 -  381: 417   73
    7    15 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  386: 491   74
    8    17 Jarosław       Borowski              133.02 +  397: 336  183
    9    14 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  290: 426   72
   10    23 Zdzisław       Szota                 114.96 +  380: 344  165
   11    14 Filip          Sosin                 118.06 +  379: 345  168
   12    15 Katarzyna      Klimała               112.90 +  384: 354  163
   13     9 Joanna         Stępień               125.59 +  439: 410  176
   14     6 Marcin         Mroziuk               133.43 +  364: 341  183
   15     4 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  318: 381   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2123  / 15 141.53




	Piotr Rosół 116.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Banaszek              134.99 -  389: 432   85
    2    31 Janusz         Kaczor                120.08 -  406: 444   70
    3    40 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  376: 312  157
    4    30 Paweł          Stefaniak             120.26 -  378: 433   70
    5    38 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  366: 272  166
    6    30 Tomasz         Suchanek              117.39 -  268: 451   67
    7    43 Marek          Rogalski              100.00 +  377: 370  150
    8    28 Marek          Roszak                119.11 +  383: 368  169
    9    23 Maciej         Perzyński             121.35 -  374: 451   71
   10    26 Mariusz        Margalski             122.74 +  419: 356  173
   11    26 Artur          Koszel                109.50 -  347: 426   60
   12    37 Alina          Białobrzewska         103.84 +  416: 328  154
   13    27 Renata         Kowalska              112.39 -  304: 380   62
   14    31 Radosław       Sowiński              121.69 -  295: 357   72
   15    37 Paweł          Jędryka               113.43 -  319: 410   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 15 105.93




	Andrzej Kwiatkowski 115.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Święcki               134.63 -  378: 521   85
    2    38 Edward         Stefaniak             107.66 +  366: 313  158
    3    35 Wiesław        Olewiński             109.06 +  370: 349  159
    4    14 Zdzisław       Szota                 114.96 +  347: 332  165
    5    11 Marcin         Mroziuk               133.43 -  391: 396   83
    6    15 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 +  400: 378  187
    7    11 Maciej         Perzyński             121.35 +  484: 413  171
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              111.80 +  409: 278  162
    9     3 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  390: 433   93
   10    10 Marek          Dudkiewicz            121.87 +  438: 319  172
   11     6 Piotr          Pietuchowski          124.41 +  380: 371  174
   12     1 Krzysztof      Mówka                 139.61 +  390: 387  190
   13     3 Tomasz         Zwoliński             137.50 +  443: 362  188
   14     3 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  326: 499   88
   15     5 Bartosz        Morawski              128.31 -  312: 458   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2153  / 15 143.53




	Zdzisław Szota 114.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Czupryniak            134.18 +  468: 390  184
    2    11 Artur          Koszel                109.50 -  363: 393   60
    3    18 Justyna        Fugiel                134.10 +  390: 290  184
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  332: 347   66
    5    24 Krzysztof      Leśniak               112.62 +  401: 290  163
    6    22 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  300: 314   81
    7    28 Maciej         Kutera                114.47 +  526: 408  164
    8    21 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  328: 384   72
    9    29 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  316: 403   82
   10    23 Robert         Soszka                116.20 -  344: 380   66
   11    35 Joanna         Ostrowska             109.12 +  346: 323  159
   12    35 Piotr          Adamczyk              108.23 +  405: 374  158
   13    26 Katarzyna      Klimała               112.90 -  431: 466   63
   14    29 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  309: 464   70
   15    34 Robert         Kamiński              124.43 -  326: 427   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 15 109.73




	Michał Trumpus 114.65 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Fugiel                134.10 +  406: 332  184
    2     6 Paweł          Jackowski             129.26 +  472: 284  179
    3     9 Alina          Białobrzewska         103.84 +  503: 290  154
    4     3 Michał         Makowski              123.43 -  329: 372   73
    5     8 Joanna         Juszczak              116.56 -  397: 435   67
    6    13 Małgorzata     Kania                 127.50 +  379: 366  178
    7    12 Artur          Koszel                109.50 +  437: 332  160
    8     8 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  447: 465   74
    9    11 Szymon         Fidziński             141.81 -  286: 413   92
   10    15 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  496: 314  182
   11    10 Stanisław      Rydzik                139.53 -  294: 515   90
   12    26 Marek          Charytoniuk           122.14 -  370: 429   72
   13    20 Marek          Roszak                119.11 +  507: 359  169
   14    17 Radosław       Konca                 130.07 +  338: 249  180
   15    13 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  348: 311  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 15 136.53




	Maciej Kutera 114.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  341: 378   84
    2    48 Jerzy          Luter                 106.12 +  416: 264  156
    3    31 Joanna         Juszczak              116.56 -  265: 462   67
    4    31 Aleksander     Puchalski             128.07 +  376: 280  178
    5    27 Justyna        Fugiel                134.10 -  333: 336   84
    6    36 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  395: 345  173
    7    28 Zdzisław       Szota                 114.96 -  408: 526   65
    8    32 Halina         Roszak                116.94 +  366: 340  167
    9    28 Michał         Musielak              118.87 +  458: 276  169
   10    36 Marek          Charytoniuk           122.14 -  308: 342   72
   11    27 Michał         Waszkiewicz           120.07 -  339: 353   70
   12    40 Joanna         Brychcy               100.72 -  318: 431   51
   13    38 Paweł          Jędryka               113.43 +  367: 351  163
   14    33 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  355: 407   59
   15    38 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  327: 455   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 15 109.33




	Paweł Jędryka 113.43 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Mroziuk               133.43 -  307: 482   83
    2    44 Leszek         Stecuła               110.80 -  334: 372   61
    3    44 Joanna         Stępień               125.59 +  386: 295  176
    4    29 Paweł          Kasprzak              107.78 +  420: 407  158
    5    21 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  369: 500   87
    6    40 Joanna         Brychcy               100.72 +  405: 291  151
    7    19 Radosław       Konca                 130.07 -  282: 530   80
    8    34 Dominik        Wester                112.04 +  409: 298  162
    9    27 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  340: 476   70
   10    29 Irena          Sołdan                118.58 -  358: 374   69
   11    38 Michał         Musielak              118.87 +  405: 350  169
   12    39 Iwona          Rutkowska             106.43 -  280: 387   56
   13    38 Maciej         Kutera                114.47 -  351: 367   64
   14    42 Alina          Białobrzewska         103.84 +  433: 371  154
   15    37 Piotr          Rosół                 116.09 +  410: 319  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 15 113.73




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 113.07 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dawid          Pikul                 133.41 -  379: 461   83
    2    37 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  302: 462   87
    3    49 Dominik        Wester                112.04 -  360: 503   62
    4    47 Edward         Stefaniak             107.66 -  272: 415   58
    5    51 Monika         Rubinstein            100.00 +  434: 317  150
    6    49 Jerzy          Matyasik              117.49 +  433: 431  167
    7    45 Wojciech       Sołdan                104.06 +  377: 337  154
    8    29 Joanna         Stępień               125.59 -  380: 414   76
    9    42 Marek          Charytoniuk           122.14 -  352: 444   72
   10    45 Iwona          Rutkowska             106.43 -  371: 457   56
   11    43 Beata          Piotrowska            108.19 +  465: 329  158
   12    27 Maciej         Czupryniak            134.18 -  391: 484   84
   13    42 Bogdan         Pokojski              107.98 +  421: 397  158
   14    38 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  398: 348  157
   15    33 Ryszard        Dębski                128.43 +  381: 319  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 15 113.33




	Jerzy Tatarczuk 113.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Borowski              133.02 +  420: 362  183
    2    27 Radosław       Sowiński              121.69 +  395: 342  172
    3     3 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  330: 413   90
    4    25 Marek          Charytoniuk           122.14 +  337: 299  172
    5     9 Robert         Soszka                116.20 -  369: 405   66
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             117.40 -  337: 423   67
    7    21 Marek          Roszak                119.11 +  400: 358  169
    8    19 Stanisław      Rydzik                139.53 -  358: 457   90
    9    22 Maciej         Czupryniak            134.18 +  484: 457  184
   10    33 Marek          Rogalski              100.00 +  408: 321  150
   11    16 Irena          Sołdan                118.58 -  335: 365   69
   12    16 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  359: 466   76
   13    25 Mariusz        Margalski             122.74 -  364: 408   73
   14    30 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  326: 424   73
   15    35 Jarosław       Puchalski             125.57 -  386: 409   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 15 114.00




	Katarzyna Klimała 112.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  440: 324  182
    2    18 Małgorzata     Kania                 127.50 -  271: 423   78
    3    19 Beata          Piotrowska            108.19 +  409: 369  158
    4     9 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  415: 436   93
    5    26 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  410: 345  154
    6    23 Marek          Charytoniuk           122.14 +  391: 321  172
    7     9 Marcin         Kozyra                127.79 -  346: 463   78
    8    13 Radosław       Konca                 130.07 -  379: 403   80
    9    33 Paweł          Kasprzak              107.78 +  400:   0    0
   10    30 Edward         Stefaniak             107.66 +  362: 338  158
   11    18 Szymon         Fidziński             141.81 -  340: 416   92
   12    15 Robert         Soszka                116.20 -  354: 384   66
   13    26 Zdzisław       Szota                 114.96 +  466: 431  165
   14    20 Grzegorz       Święcki               134.63 +  480: 285  185
   15    16 Maciej         Perzyński             121.35 -  333: 387   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 14 123.71




	Paweł Opyc 112.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  302: 324   81
    2    45 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  397: 342  158
    3    23 Paweł          Kasprzak              107.78 +  436: 399  158
    4    27 Beata          Piotrowska            108.19 +  377: 336  158
    5     7 Marcin         Kozyra                127.79 -  401: 434   78
    6    27 Marek          Roszak                119.11 -  331: 415   69
    7    32 Sławomir       Nosek                 125.04 +  452: 365  175
    8    27 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  333: 390   88
    9    34 Rafał          Wesołowski            108.24 +  282: 267  158
   10    37 Anna           Arana                 100.00 +  413: 363  150
   11    20 Dariusz        Banaszek              134.99 -  370: 392   85
   12    19 Irena          Sołdan                118.58 +  389: 297  169
   13    18 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  481: 360  154
   14    14 Paweł          Jackowski             129.26 -  312: 379   79
   15    17 Małgorzata     Kania                 127.50 +  398: 353  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 15 129.20




	Krzysztof Leśniak 112.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  262: 563   80
    2    49 Renata         Kowalska              112.39 -  362: 429   62
    3    47 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  398: 356  158
    4    32 Marek          Roszak                119.11 +  390: 354  169
    5    24 Zdzisław       Szota                 114.96 -  290: 401   65
    6    38 Aleksander     Puchalski             128.07 -  267: 450   78
    7    42 Halina         Roszak                116.94 -  361: 445   67
    8    44 Radosław       Sowiński              121.69 +  371: 369  172
    9    40 Robert         Kamiński              124.43 +  360: 285  174
   10    35 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  419: 298  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 10 119.50




	Renata Kowalska 112.39 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Konca                 130.07 -  338: 549   80
    2    49 Krzysztof      Leśniak               112.62 +  429: 362  163
    3    30 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  380: 300  157
    4    24 Anna           Arana                 100.00 -  314: 402   50
    5    18 Maciej         Czupryniak            134.18 +  430: 353  184
    6    11 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  373: 517   94
    7    27 Piotr          Adamczyk              108.23 +  394: 308  158
    8    14 Maciej         Perzyński             121.35 +  428: 276  171
    9    19 Grzegorz       Pukniel               108.75 +  383: 325  159
   10     8 Dawid          Pikul                 133.41 -  368: 386   83
   11    17 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  262: 424   76
   12    18 Bartosz        Morawski              128.31 -  378: 472   78
   13    27 Piotr          Rosół                 116.09 +  380: 304  166
   14    23 Jolanta        Kosmowska             104.36 +  372: 348  154
   15    19 Irena          Sołdan                118.58 +  331: 321  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 15 129.47




	Dominik Wester 112.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Jackowski             129.26 -  241: 510   79
    2    51 Andrzej        Kowalski              119.92 -  356: 416   70
    3    49 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  503: 360  163
    4    38 Wiesław        Olewiński             109.06 +  496: 341  159
    5    20 Michał         Musielak              118.87 +  379: 358  169
    6    20 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  301: 378   62
    7    25 Filip          Sosin                 118.06 -  351: 545   68
    8    34 Paweł          Jędryka               113.43 -  298: 409   63
    9    44 Sławomir       Nosek                 125.04 -  321: 351   75
   10    48 Beata          Piotrowska            108.19 -  313: 452   58
   11    44 Jarosław       Puchalski             125.57 -  307: 452   76
   12    46 Jerzy          Matyasik              117.49 -  383: 426   67
   13    48 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  356: 307  166
   14    47 Leszek         Stecuła               110.80 +  374: 272  161
   15    44 Alina          Białobrzewska         103.84 +  408: 363  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 15 106.00




	Krzysztof Sporczyk 111.80 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ryszard        Dębski                128.43 +  446: 260  178
    2    17 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  285: 410   84
    3    38 Rafał          Wesołowski            108.24 +  368: 365  158
    4    17 Dawid          Pikul                 133.41 -  313: 427   83
    5    25 Irena          Sołdan                118.58 +  362: 347  169
    6    20 Dominik        Wester                112.04 +  378: 301  162
    7    14 Stanisław      Rydzik                139.53 +  386: 328  190
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  278: 409   66
    9    18 Filip          Sosin                 118.06 +  388: 360  168
   10    12 Grzegorz       Święcki               134.63 -  378: 410   85
   11    22 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  380: 332  181
   12    24 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  434: 359  158
   13    12 Dariusz        Banaszek              134.99 -  284: 488   85
   14    16 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  331: 382   80
   15    20 Joanna         Juszczak              116.56 +  363: 312  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 15 134.27




	Leszek Stecuła 110.80 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartosz        Morawski              128.31 -  354: 355   78
    2    44 Paweł          Jędryka               113.43 +  372: 334  163
    3    15 Marek          Roszak                119.11 +  369: 310  169
    4    18 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  292: 345   93
    5    29 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  249: 533   76
    6    41 Michał         Musielak              118.87 -  421: 438   69
    7    41 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  384: 424   73
    8    48 Jerzy          Matyasik              117.49 -  349: 376   67
    9    48 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  351: 385   68
   10    49 Monika         Rubinstein            100.00 -  377: 411   50
   11    51 Jerzy          Luter                 106.12 +  428: 350  156
   12    45 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  257: 363   59
   13    49 Beata          Piotrowska            108.19 +  399: 334  158
   14    47 Dominik        Wester                112.04 -  272: 374   62
   15    49 Tomasz         Suchanek              117.39 -  354: 401   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 15  93.87




	Artur Koszel 109.50 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksander     Puchalski             128.07 +  389: 307  178
    2    11 Zdzisław       Szota                 114.96 +  393: 363  165
    3    11 Dariusz        Banaszek              134.99 +  344: 309  185
    4     7 Tomasz         Zwoliński             137.50 -  284: 537   88
    5    16 Andrzej        Kowalski              119.92 -  384: 417   70
    6    19 Mariusz        Wrześniewski          137.83 +  425: 388  188
    7    12 Michał         Trumpus               114.65 -  332: 437   65
    8    22 Bogusław       Puchalski             119.41 -  375: 423   69
    9    25 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 +  462: 329  187
   10    34 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  297: 413   58
   11    26 Piotr          Rosół                 116.09 +  426: 347  166
   12    17 Grzegorz       Święcki               134.63 +  408: 335  185
   13    15 Kamil          Górka                 138.44 -  378: 451   88
   14    21 Mariusz        Margalski             122.74 +  354: 347  173
   15    18 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  339: 357   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 15 129.13




	Kazimierz Merklejn 109.39 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcin         Kozyra                127.79 +  431: 388  178
    2    23 Anna           Arana                 100.00 +  410: 289  150
    3    12 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  350: 404   81
    4    16 Janusz         Kaczor                120.08 -  291: 354   70
    5    34 Sławomir       Nosek                 125.04 -  293: 389   75
    6    31 Halina         Roszak                116.94 +  349: 308  167
    7    29 Irena          Sołdan                118.58 +  387: 346  169
    8    23 Michał         Musielak              118.87 +  399: 373  169
    9    16 Bogusław       Puchalski             119.41 +  412: 335  169
   10    11 Małgorzata     Kania                 127.50 -  357: 368   78
   11    21 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  353: 441   72
   12    21 Michał         Makowski              123.43 -  309: 491   73
   13    30 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  343: 477   58
   14    33 Maciej         Kutera                114.47 +  407: 355  164
   15    28 Jarosław       Borowski              133.02 -  309: 432   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 15 117.07




	Joanna Ostrowska 109.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Kania                 127.50 -  332: 366   78
    2    29 Maciej         Czupryniak            134.18 -  335: 443   84
    3    41 Radosław       Sowiński              121.69 -  355: 371   72
    4    49 Robert         Kuszpit               100.00 +  486: 275  150
    5    41 Filip          Sosin                 118.06 -  331: 400   68
    6    44 Jarosław       Puchalski             125.57 +  438: 325  176
    7    37 Edward         Stefaniak             107.66 -  405: 406   58
    8    42 Marek          Rogalski              100.00 -  311: 334   50
    9    45 Rafał          Matczak               118.79 +  423: 316  169
   10    41 Tomasz         Suchanek              117.39 +  313: 309  167
   11    35 Zdzisław       Szota                 114.96 -  323: 346   65
   12    29 Karol          Wyrębkiewicz          137.13 -  376: 405   87
   13    43 Paweł          Stefaniak             120.26 -  256: 414   70
   14    45 Monika         Rubinstein            100.00 +  360: 248  150
   15    43 Piotr          Adamczyk              108.23 +  390: 377  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 15 106.80




	Wiesław Olewiński 109.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcin         Bożek                 126.13 -  300: 416   76
    2    46 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  333: 328  157
    3    35 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  349: 370   66
    4    38 Dominik        Wester                112.04 -  341: 496   62
    5    44 Michał         Waszkiewicz           120.07 -  357: 361   70
    6    43 Paweł          Kasprzak              107.78 -  324: 457   58
    7    50 Robert         Kuszpit               100.00 -  322: 375   50
    8    50 Monika         Rubinstein            100.00 -  310: 364   50
    9    52 Jerzy          Luter                 106.12 +  377: 305  156
   10    50 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 -  364: 424   66
   11    50 Bogdan         Pokojski              107.98 -  295: 392   58
   12    50 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  309: 401   68
   13    50 Tomasz         Suchanek              117.39 -  347: 443   67
   14    49 Wojciech       Sołdan                104.06 -  296: 375   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 14  75.57




	Grzegorz Pukniel 108.75 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  239: 535   76
    3    39 Mateusz        Żbikowski             143.06 -  332: 456   93
    4    44 Filip          Sosin                 118.06 +  397: 311  168
    5    36 Robert         Kamiński              124.43 +  428: 407  174
    6    26 Kamil          Górka                 138.44 -  347: 422   88
    7    33 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  390: 319  157
    8    26 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 +  437: 382  192
    9    19 Renata         Kowalska              112.39 -  325: 383   62
   10    16 Maciej         Perzyński             121.35 -  337: 389   71
   11    30 Marek          Charytoniuk           122.14 -  339: 383   72
   12    45 Leszek         Stecuła               110.80 +  363: 257  161
   13    32 Jerzy          Matyasik              117.49 +  376: 305  167
   14    25 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  419: 384  158
   15    21 Maciej         Czupryniak            134.18 -  301: 463   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 14 123.07




	Mariusz Sylwestrzuk 108.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Joanna         Stępień               125.59 +  430: 395  176
    2    24 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  323: 414   81
    3    32 Piotr          Pietuchowski          124.41 -  301: 415   74
    4    45 Jerzy          Luter                 106.12 +  451: 338  156
    5    31 Marek          Charytoniuk           122.14 -  262: 406   72
    6    33 Robert         Kamiński              124.43 -  297: 385   74
    7    39 Beata          Piotrowska            108.19 +  317: 311  158
    8    38 Marcin         Bożek                 126.13 -  308: 443   76
    9    41 Paweł          Stefaniak             120.26 +  403: 377  170
   10    34 Artur          Koszel                109.50 +  413: 297  160
   11    29 Sławomir       Nosek                 125.04 +  353: 350  175
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  359: 434   62
   13    30 Kazimierz      Merklejn              109.39 +  477: 343  159
   14    25 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  384: 419   59
   15    29 Edward         Stefaniak             107.66 -  283: 376   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 15 114.00




	Katarzyna Żuławska 108.44 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jarosław       Puchalski             125.57 -  325: 361   76
    2    34 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  275: 475   93
    3    48 Monika         Rubinstein            100.00 +  403: 314  150
    4    35 Radosław       Sowiński              121.69 +  386: 370  172
    5    28 Stanisław      Rydzik                139.53 -  340: 512   90
    6    37 Marcin         Bożek                 126.13 -  334: 362   76
    7    40 Ryszard        Dębski                128.43 -  302: 346   78
    8    43 Beata          Piotrowska            108.19 +  449: 299  158
    9    36 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  264: 445   73
   10    43 Paweł          Stefaniak             120.26 -  258: 483   70
   11    46 Piotr          Adamczyk              108.23 -  324: 403   58
   12    47 Rafał          Wesołowski            108.24 +  339: 336  158
   13    47 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  419: 292  168
   14    43 Anna           Arana                 100.00 -  326: 357   50
   15    46 Wojciech       Sołdan                104.06 -  322: 442   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 15 101.60




	Rafał Wesołowski 108.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sławomir       Nosek                 125.04 =  345: 345  125
    2    26 Robert         Soszka                116.20 -  313: 485   66
    3    38 Krzysztof      Sporczyk              111.80 -  365: 368   62
    4    43 Rafał          Matczak               118.79 +  372: 353  169
    5    35 Arkadiusz      Biegun                107.07 -  330: 399   57
    6    42 Paweł          Stefaniak             120.26 +  315: 309  170
    7    34 Tomasz         Suchanek              117.39 +  387: 357  167
    8    25 Filip          Sosin                 118.06 -  332: 406   68
    9    34 Paweł          Opyc                  112.78 -  267: 282   63
   10    40 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  272: 384   58
   11    42 Iwona          Rutkowska             106.43 +  355: 303  156
   12    47 Katarzyna      Żuławska              108.44 -  336: 339   58
   13    41 Monika         Rubinstein            100.00 +  359: 356  150
   14    37 Grzegorz       Koczkodon             117.40 +  376: 363  167
   15    32 Aleksander     Puchalski             128.07 -  358: 402   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 15 107.60




	Piotr Adamczyk 108.23 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Robert         Kamiński              124.43 -  309: 458   74
    2    42 Bogdan         Pokojski              107.98 +  357: 225  158
    3    29 Marcin         Mroziuk               133.43 -  344: 454   83
    4    33 Grzegorz       Koczkodon             117.40 -  315: 434   67
    5    43 Radosław       Sowiński              121.69 +  409: 325  172
    6    35 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  412: 303  182
    7    27 Renata         Kowalska              112.39 -  308: 394   62
    8    36 Irena          Sołdan                118.58 -  318: 467   69
    9    38 Halina         Roszak                116.94 -  322: 332   67
   10    42 Aleksander     Puchalski             128.07 -  390: 394   78
   11    46 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  403: 324  158
   12    35 Zdzisław       Szota                 114.96 -  374: 405   65
   13    45 Marek          Rogalski              100.00 -  273: 410   50
   14    48 Rafał          Matczak               118.79 +  466: 301  169
   15    43 Joanna         Ostrowska             109.12 -  377: 390   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 15 100.87




	Beata Piotrowska 108.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Piotr          Pietuchowski          124.41 +  465: 315  174
    2    12 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  362: 443   92
    3    19 Katarzyna      Klimała               112.90 -  369: 409   63
    4    27 Paweł          Opyc                  112.78 -  336: 377   63
    5    39 Jarosław       Borowski              133.02 -  296: 401   83
    6    45 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  404: 340  166
    7    39 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  311: 317   58
    8    43 Katarzyna      Żuławska              108.44 -  299: 449   58
    9    47 Joanna         Brychcy               100.72 -  377: 455   51
   10    48 Dominik        Wester                112.04 +  452: 313  162
   11    43 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  329: 465   63
   12    44 Sławomir       Nosek                 125.04 -  345: 449   75
   13    49 Leszek         Stecuła               110.80 -  334: 399   61
   14    51 Jerzy          Luter                 106.12 -  257: 418   56
   15    50 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  448: 452   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 15  86.20




	Bogdan Pokojski 107.98 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Michał         Makowski              123.43 -  359: 396   73
    2    42 Piotr          Adamczyk              108.23 -  225: 357   58
    3    51 Aleksander     Puchalski             128.07 -  306: 486   78
    4    51 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  392: 376  168
    5    46 Halina         Roszak                116.94 -  363: 466   67
    6    46 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  308: 240  158
    7    44 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 -  296: 356   82
    8    45 Paweł          Stefaniak             120.26 -  313: 474   70
    9    46 Radosław       Sowiński              121.69 -  327: 390   72
   11    50 Wiesław        Olewiński             109.06 +  392: 295  159
   12    43 Anna           Arana                 100.00 +  373: 359  150
   13    42 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  397: 421   63
   14    44 Joanna         Brychcy               100.72 -  279: 402   51
   15    47 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 -  328: 353   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 14  93.93




	Paweł Kasprzak 107.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  381: 412   73
    2    36 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  409: 312  168
    3    23 Paweł          Opyc                  112.78 -  399: 436   63
    4    29 Paweł          Jędryka               113.43 -  407: 420   63
    5    37 Tomasz         Suchanek              117.39 -  359: 377   67
    6    43 Wiesław        Olewiński             109.06 +  457: 324  159
    7    35 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  343: 344   72
    8    41 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  400: 365  158
    9    33 Katarzyna      Klimała               112.90 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  8 102.88




	Krzysztof Jaworski 107.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mariusz        Margalski             122.74 -  350: 458   73
    2    45 Paweł          Opyc                  112.78 -  342: 397   63
    3    47 Krzysztof      Leśniak               112.62 -  356: 398   63
    4    46 Stanisław      Rydzik                139.53 -  444: 474   90
    5    49 Edward         Stefaniak             107.66 +  328: 301  158
    6    46 Bogdan         Pokojski              107.98 -  240: 308   58
    7    48 Monika         Rubinstein            100.00 +  331: 300  150
    8    41 Paweł          Kasprzak              107.78 -  365: 400   58
    9    49 Robert         Kuszpit               100.00 +  430: 330  150
   10    40 Rafał          Wesołowski            108.24 +  384: 272  158
   11    39 Tomasz         Żbikowski             107.20 +  535: 358  157
   12    36 Rafał          Matczak               118.79 +  360: 292  169
   13    28 Jarosław       Borowski              133.02 +  414: 350  183
   14    22 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  297: 397   72
   15    27 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  333: 363   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 15 110.40




	Edward Stefaniak 107.66 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Marek          Charytoniuk           122.14 -  319: 381   72
    2    38 Andrzej        Kwiatkowski           115.80 -  313: 366   66
    3    46 Halina         Roszak                116.94 -  357: 414   67
    4    47 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  415: 272  163
    5    49 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  301: 328   58
    6    51 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  382: 339  168
    7    37 Joanna         Ostrowska             109.12 +  406: 405  159
    8    35 Robert         Kamiński              124.43 +  395: 369  174
    9    30 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  317: 457   92
   10    30 Katarzyna      Klimała               112.90 -  338: 362   63
   11    40 Alina          Białobrzewska         103.84 +  380: 327  154
   12    42 Monika         Rubinstein            100.00 -  314: 345   50
   13    37 Michał         Musielak              118.87 +  390: 339  169
   14    34 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  373: 333  170
   15    29 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 +  376: 283  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 15 118.87




	Tomasz Żbikowski 107.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  348: 381   72
    2    46 Wiesław        Olewiński             109.06 -  328: 333   59
    3    40 Piotr          Rosół                 116.09 -  312: 376   66
    4    48 Joanna         Stępień               125.59 -  336: 472   76
    5    50 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  470: 286  168
    6    48 Robert         Kuszpit               100.00 +  359: 330  150
    7    46 Joanna         Brychcy               100.72 +  360: 359  151
    8    33 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  421: 374  173
    9    24 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  346: 392   88
   10    27 Bogusław       Puchalski             119.41 -  314: 392   69
   11    39 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  358: 535   58
   12    34 Janusz         Kaczor                120.08 -  316: 476   70
   13    44 Robert         Kamiński              124.43 -  342: 491   74
   14    46 Tomasz         Suchanek              117.39 +  339: 338  167
   15    45 Marek          Rogalski              100.00 +  370: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 15 106.07




	Arkadiusz Biegun 107.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Radosław       Sowiński              121.69 +  417: 411  172
    2     1 Sergiusz       Puchalski             130.39 -  246: 606   80
    3    30 Renata         Kowalska              112.39 -  300: 380   62
    4    40 Ryszard        Dębski                128.43 +  518: 283  178
    5    35 Rafał          Wesołowski            108.24 +  399: 330  158
    6    12 Wojciech       Usakiewicz            142.96 -  353: 470   93
    7    33 Grzegorz       Pukniel               108.75 -  319: 390   59
    8    30 Maciej         Czupryniak            134.18 -  465: 510   84
    9    37 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  295: 424   54
   10    44 Wojciech       Sołdan                104.06 +  473: 237  154
   11    34 Aleksander     Puchalski             128.07 +  440: 436  178
   12    32 Jarosław       Puchalski             125.57 -  374: 424   76
   13    34 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  349: 395   73
   14    38 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  348: 398   63
   15    41 Grzegorz       Koczkodon             117.40 -  312: 316   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 15 103.40




	Iwona Rutkowska 106.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    50 Monika         Rubinstein            100.00 +  336: 259  150
   10    45 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 +  457: 371  163
   11    42 Rafał          Wesołowski            108.24 -  303: 355   58
   12    39 Paweł          Jędryka               113.43 +  387: 280  163
   13    39 Anna           Arana                 100.00 +  326: 293  150
   14    35 Sławomir       Nosek                 125.04 =  360: 360  125
   15    31 Marek          Roszak                119.11 -  319: 434   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  7 125.43




	Jerzy Luter 106.12 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Maciej         Perzyński             121.35 -  265: 511   71
    2    48 Maciej         Kutera                114.47 -  264: 416   64
    4    45 Mariusz        Sylwestrzuk           108.44 -  338: 451   58
    5    48 Rafał          Matczak               118.79 -  274: 391   69
    6    50 Ryszard        Dębski                128.43 -  286: 482   78
    7    51 Jarosław       Puchalski             125.57 -  226: 452   76
    8    51 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  338: 430   68
    9    52 Wiesław        Olewiński             109.06 -  305: 377   59
   10    51 Robert         Kuszpit               100.00 -  288: 415   50
   11    51 Leszek         Stecuła               110.80 -  350: 428   61
   12    51 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 -  293: 333   66
   13    51 Wojciech       Sołdan                104.06 -  261: 383   54
   14    51 Beata          Piotrowska            108.19 +  418: 257  158
   15    48 Monika         Rubinstein            100.00 +  347: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 14  77.29




	Jolanta Kosmowska 104.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Paweł          Stefaniak             120.26 +  379: 344  170
    2    16 Krzysztof      Mówka                 139.61 -  340: 511   90
    3    16 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  281: 315   76
    4    37 Halina         Roszak                116.94 +  408: 328  167
    5    26 Katarzyna      Klimała               112.90 -  345: 410   63
    6    34 Irena          Sołdan                118.58 -  315: 370   69
    7    38 Joanna         Stępień               125.59 -  357: 482   76
    8    49 Robert         Kuszpit               100.00 +  358: 340  150
    9    37 Arkadiusz      Biegun                107.07 +  424: 295  157
   10    32 Janusz         Kaczor                120.08 +  429: 301  170
   11    28 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  391: 350  182
   12    22 Marek          Dudkiewicz            121.87 +  409: 337  172
   13    18 Paweł          Opyc                  112.78 -  360: 481   63
   14    23 Renata         Kowalska              112.39 -  348: 372   62
   15    27 Krzysztof      Jaworski              107.74 +  363: 333  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 15 121.67




	Wojciech Sołdan 104.06 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Janusz         Kaczor                120.08 +  366: 328  170
    2    19 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  244: 563   94
    3    36 Marcin         Bożek                 126.13 -  235: 376   76
    4    42 Mariusz        Wrześniewski          137.83 -  343: 530   88
    5    45 Aleksander     Puchalski             128.07 -  307: 409   78
    6    47 Radosław       Sowiński              121.69 +  402: 309  172
    7    45 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  337: 377   63
    8    46 Rafał          Matczak               118.79 -  360: 424   69
    9    51 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  381: 312  166
   10    44 Arkadiusz      Biegun                107.07 -  237: 473   57
   11    47 Joanna         Brychcy               100.72 -  298: 338   51
   12    49 Andrzej        Rechowicz             122.78 -  349: 362   73
   13    51 Jerzy          Luter                 106.12 +  383: 261  156
   14    49 Wiesław        Olewiński             109.06 +  375: 296  159
   15    46 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  442: 322  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 15 108.67




	Alina Białobrzewska 103.84 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  427: 390  170
    2    25 Sławomir       Nosek                 125.04 +  358: 354  175
    3     9 Michał         Trumpus               114.65 -  290: 503   65
    4    20 Dariusz        Banaszek              134.99 -  287: 506   85
    5    30 Andrzej        Rechowicz             122.78 +  395: 363  173
    6    21 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  299: 476   92
    7    30 Michał         Musielak              118.87 -  342: 499   69
    8    37 Tomasz         Suchanek              117.39 +  415: 338  167
    9    31 Ryszard        Dębski                128.43 -  364: 428   78
   10    31 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  350: 379   76
   11    40 Edward         Stefaniak             107.66 -  327: 380   58
   12    37 Piotr          Rosół                 116.09 -  328: 416   66
   13    46 Rafał          Matczak               118.79 +  406: 384  169
   14    42 Paweł          Jędryka               113.43 -  371: 433   63
   15    44 Dominik        Wester                112.04 -  363: 408   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 15 104.53




	Joanna Brychcy 100.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.00 -  316: 409   70
    2    40 Monika         Rubinstein            100.00 +  320: 319  150
    3    33 Andrzej        Kowalski              119.92 -  214: 468   70
    4    41 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  354: 301  166
    5    33 Marek          Dudkiewicz            121.87 -  292: 435   72
    6    40 Paweł          Jędryka               113.43 -  291: 405   63
    7    46 Tomasz         Żbikowski             107.20 -  359: 360   57
    8    47 Jarosław       Puchalski             125.57 -  329: 399   76
    9    47 Beata          Piotrowska            108.19 +  455: 377  158
   10    46 Robert         Kamiński              124.43 -  290: 384   74
   11    47 Wojciech       Sołdan                104.06 +  338: 298  154
   12    40 Maciej         Kutera                114.47 +  431: 318  164
   13    40 Robert         Kuszpit               100.00 -  299: 389   50
   14    44 Bogdan         Pokojski              107.98 +  402: 279  158
   15    40 Jerzy          Matyasik              117.49 +  396: 330  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 15 109.93




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Andrzej        Kowalski              119.92 +  352: 334  170
    2    23 Kazimierz      Merklejn              109.39 -  289: 410   59
    3    34 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  378: 348  182
    4    24 Renata         Kowalska              112.39 +  402: 314  162
    5    15 Bogusław       Puchalski             119.41 +  361: 346  169
    6     9 Sławomir       Kordjalik             133.71 -  285: 419   84
    7    18 Dawid          Pikul                 133.41 -  312: 413   83
    8    24 Andrzej        Szepczyński           125.83 -  275: 326   76
    9    32 Irena          Sołdan                118.58 -  376: 401   69
   10    37 Paweł          Opyc                  112.78 -  363: 413   63
   11    41 Marek          Rogalski              100.00 +  410: 362  150
   12    43 Bogdan         Pokojski              107.98 -  359: 373   58
   13    39 Iwona          Rutkowska             106.43 -  293: 326   56
   14    43 Katarzyna      Żuławska              108.44 +  357: 326  158
   15    39 Michał         Waszkiewicz           120.07 +  402: 400  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 15 113.93




	Robert Kuszpit 100.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Waldemar       Czerwoniec            119.86 -  338: 502   70
    2    50 Ryszard        Dębski                128.43 -  325: 449   78
    3    42 Grzegorz       Koczkodon             117.40 -  321: 399   67
    4    49 Joanna         Ostrowska             109.12 -  275: 486   59
    6    48 Tomasz         Żbikowski             107.20 -  330: 359   57
    7    50 Wiesław        Olewiński             109.06 +  375: 322  159
    8    49 Jolanta        Kosmowska             104.36 -  340: 358   54
    9    49 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  330: 430   58
   10    51 Jerzy          Luter                 106.12 +  415: 288  156
   11    48 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  412: 326  168
   12    41 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  426: 403  182
   13    40 Joanna         Brychcy               100.72 +  389: 299  151
   14    36 Jerzy          Matyasik              117.49 +  461: 297  167
   15    30 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  365: 340  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 14 114.79




	Marek Rogalski 100.00 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Bogusław       Puchalski             119.41 -  327: 471   69
    2    33 Halina         Roszak                116.94 +  361: 312  167
    3    26 Dawid          Pikul                 133.41 -  291: 412   83
    4    39 Krzysztof      Usakiewicz            132.41 +  322: 316  182
    5    32 Kazimierz.J    Merklejn              141.51 -  372: 475   92
    6    39 Michał         Waszkiewicz           120.07 -  335: 365   70
    7    43 Piotr          Rosół                 116.09 -  370: 377   66
    8    42 Joanna         Ostrowska             109.12 +  334: 311  159
    9    39 Aleksander     Puchalski             128.07 +  409: 396  178
   10    33 Jerzy          Tatarczuk             113.04 -  321: 408   63
   11    41 Anna           Arana                 100.00 -  362: 410   50
   12    38 Jarosław       Borowski              133.02 -  383: 390   83
   13    45 Piotr          Adamczyk              108.23 +  410: 273  158
   14    41 Michał         Musielak              118.87 -  317: 454   69
   15    45 Tomasz         Żbikowski             107.20 -  335: 370   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 15 103.07




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Marek          Roszak                119.11 -  366: 495   69
    2    40 Joanna         Brychcy               100.72 -  319: 320   51
    3    48 Katarzyna      Żuławska              108.44 -  314: 403   58
    4    50 Jarosław       Borowski              133.02 -  340: 397   83
    5    51 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.07 -  317: 434   63
    7    48 Krzysztof      Jaworski              107.74 -  300: 331   58
    8    50 Wiesław        Olewiński             109.06 +  364: 310  159
    9    50 Iwona          Rutkowska             106.43 -  259: 336   56
   10    49 Leszek         Stecuła               110.80 +  411: 377  161
   11    49 Mariola        Osajda-Matczak        116.47 +  431: 361  166
   12    42 Edward         Stefaniak             107.66 +  345: 314  158
   13    41 Rafał          Wesołowski            108.24 -  356: 359   58
   14    45 Joanna         Ostrowska             109.12 -  248: 360   59
   15    48 Jerzy          Luter                 106.12 -  319: 347   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 14  89.64




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Michał         Musielak              118.87 -    0: 400    0




Lista rankingowa na dzień 11-12-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             145.05  26689  184
   2 Krzysztof Mówka                Toruń                141.75  28350  200
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             141.59  24354  172
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.48  25891  183
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.46  27444  194
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
   8 Kamil Górka                    Łęczna               139.60  27082  194
   9 Maciej Gałecki                 Łódź                 139.42  15894  114
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.32  26332  189
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             138.97  26961  194
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.58  25360  183
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.52  25487  184
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          136.68  10388   76
  15 Dawid Pikul                    Poznań               135.78  25934  191
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.69  25781  190
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.12  19850  148
  19 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.05  12869   96
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  21 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.79  26222  196
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            133.33  11866   89
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.77  22970  173
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.17  18901  143
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             131.50  25774  196
  27 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.48  11176   85
  28 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  29 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.20   5379   41
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.85  12562   96
  31 Radosław Konca                 Warszawa             130.43  23868  183
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.41  25952  199
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.82  24925  192
  34 Sławomir Kucia                 Kraków               128.05  24842  194
  35 Marcin Kamiński                Warszawa             127.74  10986   86
  36 Małgorzata Kania               Milanówek            127.43  25487  200
  37 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.90  24618  194
  38 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  39 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.39  17568  139
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            126.26  24115  191
  41 Joanna Stępień                 Katowice             126.03  25205  200
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.98  21290  169
  43 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  44 Maciej Perzyński               Piła                 125.56  19337  154
  45 Marek Syczuk                   Warszawa             125.17  24283  194
  46 Marcin Bożek                   Będzin               125.03  10753   86
  47 Michał Makowski                Warszawa             124.79  14476  116
  48 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.61  24798  199
  49 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.52  22040  177
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  51 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  52 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.15  19335  157
  53 Mariusz Margalski              Warszawa             123.01  11809   96
  54 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.48  16412  134
  55 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  56 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  57 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.90  15237  125
  58 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.88   9263   76
  59 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.83  14254  117
  60 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.69  21174  174
  61 Sławomir Nosek                 Mielec               121.61  13377  110
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.51  23329  192
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.06  15254  126
  64 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.03  10893   90
  65 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.92  23096  191
  66 Andrzej Kowalski               Kowale               120.86   7614   63
  67 Maciej Michalak                Łódź                 120.74   6399   53
  68 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  69 Iwona Baran                    Kraków               120.51  21089  175
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  71 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.81  23004  192
  73 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.79  23839  199
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 119.68  12566  105
  75 Stanisław Gasik                Warszawa             119.60  22246  186
  76 Radosław Sowiński              Warszawa             119.11  23108  194
  77 Jacek Pietruszka               Kraków               119.03   4642   39
  78 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.00   7140   60
  79 Filip Sosin                    Warszawa             118.85  23769  200
  80 Lucyna Korga                   Zabrze               118.83  11408   96
  81 Irena Sołdan                   Rumia                118.82  21387  180
  82 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.81  22455  189
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             118.74  23630  199
  84 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  85 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  87 Robert Soszka                  Warszawa             118.37  21543  182
  88 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.36  13730  116
  89 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.32  23190  196
  90 Marek Roszak                   Poznań               118.09  20312  172
  91 Michał Trumpus                 Wrocław              118.07  11335   96
  92 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  93 Rafał Matczak                  Pruszków             117.92  20990  178
  94 Halina Roszak                  Poznań               117.61  19994  170
  95 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  96 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.05  18845  161
  97 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              116.97  20938  179
  98 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
  99 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.43   6520   56
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.37  17455  150
 101 Piotr Rosół                    Warszawa             116.33  22685  195
 102 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               116.17  21957  189
 103 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 104 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.70   9719   84
 105 Katarzyna Klimała              Kraków               115.61   6474   56
 106 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.28  21904  190
 107 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            115.26  17981  156
 108 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            115.06   3682   32
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.81  12859  112
 111 Michał Szkudlarek              Pabianice            114.81   3674   32
 112 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            114.73   6769   59
 114 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 115 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.36  22072  193
 116 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.07  10038   88
 117 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.92   6835   60
 118 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 119 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.83   6147   54
 120 Paweł Opyc                     Warszawa             113.69  22284  196
 121 Robert Drózd                   Wesoła               113.62   5454   48
 122 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 123 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.28  11894  105
 124 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.16  22632  200
 125 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 126 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.07  22274  197
 127 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 128 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.97   6552   58
 129 Artur Koszel                   Inowrocław           112.89   9821   87
 130 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.52  22504  200
 131 Tomasz Suchanek                Wrocław              112.39   5732   51
 132 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             112.29   4267   38
 133 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.27   5726   51
 134 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.24   9540   85
 135 Maciej Kutera                  Warszawa             111.89  11301  101
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.84  21137  189
 137 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             111.52  21300  191
 138 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.37   4232   38
 139 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  111.35  22269  200
 140 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 141 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 142 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.91  12311  111
 143 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.74   3765   34
 144 Dominik Wester                 Warszawa             110.69   7416   67
 145 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.45  12039  109
 146 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 147 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.06  13758  125
 148 Grzegorz Pukniel               Lublin               109.74  20960  191
 149 Małgorzata Sulejewska          Kraków               109.63   6578   60
 150 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.59   6356   58
 151 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 152 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.52   3614   33
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 109.51  19931  182
 154 Rafał Wesołowski               Warszawa             109.45  20577  188
 155 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 156 Marcin Skowron                 Zabrze               108.99   9373   86
 157 Wojciech Jacyno                Warszawa             108.98   4468   41
 158 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.94  21571  198
 159 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             108.92  19061  175
 160 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 161 Filip Klar                     Mielec               108.76   6417   59
 162 Leszek Stecuła                 Bytom                108.55  12266  113
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.40  11165  103
 164 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 165 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 166 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.98  18032  167
 167 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 168 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 169 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 170 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            107.69  20353  189
 171 Jarosław Wypart                Częstochowa          107.67   5922   55
 172 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.64  13886  129
 173 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.56  19253  179
 174 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 175 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.32   8264   77
 176 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 178 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.16  21324  199
 179 Piotr Krzemiński               Warszawa             107.13   3214   30
 180 Marianna Kozłowska             Białystok            106.90   4169   39
 181 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.89   4703   44
 182 Piotr Adamczyk                 Tarnów               106.85   8548   80
 183 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 184 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.70  16219  152
 185 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 106.63  21112  198
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 188 Jolanta Kosmowska              Warszawa             106.50  17040  160
 189 Dorota Ziembowicz              Gliwice              106.49   6922   65
 190 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.31   6272   59
 191 Agnieszka Krupka               Krosno               106.27   9352   88
 192 Magdalena Ochot                Katowice             106.10  11459  108
 193 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 194 Piotr Mańkowski                Warszawa             105.74   3595   34
 195 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 196 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 197 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 198 Bogdan Pokojski                Piastów              105.24   7577   72
 199 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.67  20097  192
 200 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 201 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 202 Bartosz Orłowski               Bytom                104.18   7709   74
 203 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 204 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 205 Jerzy Luter                    Bytom                104.10  20715  199
 206 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 207 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             103.81  16921  163
 208 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 209 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 210 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.00  13905  135
 211 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 212 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            102.56  11692  114
 213 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 214 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 215 Roman Figiel                   Zawichost            102.42   7784   76
 216 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.28  12785  125
 217 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 219 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 220 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 221 Joanna Brychcy                 Katowice             101.62  15447  152
 222 Adam Słapiński                 Warszawa             101.47   3653   36
 223 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.18  10017   99
 224 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.00   4242   42
 225 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.98   6059   60
 226 Małgorzata Jóźwiak             Iława                100.96  19182  190
 227 Marek Rogalski                 Chełm                100.88   4136   41
 228 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.38  19474  194
 229 Marta Gostomska                Warszawa             100.20   3006   30
 230 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 231 Marek Kocikowski               Ostróda              100.01   8701   87
 232 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 233 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 234 Renata Rosół                   Warszawa              99.53  19905  200
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze                99.50  16318  164
 236 Paweł Czubla                   Kock                  99.44   5370   54
 237 Anna Arana                     Warszawa              99.27  11317  114
 238 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 240 Monika Rubinstein              Warszawa              98.60  19424  197
 241 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       98.51   4827   49
 242 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.49  14576  148
 243 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 244 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 245 Maria Jarosz                   Lublin                97.36  13046  134
 246 Norbert Skrzyński              Warszawa              97.25   5349   55
 247 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 248 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 249 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 250 Krzysztof Kukier               Warszawa              96.26   2984   31
 251 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 252 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.58   3441   36
 253 Janusz Sojka                   Łódź                  95.56   6689   70
 254 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 255 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 256 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 257 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 258 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 259 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 260 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 261 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 262 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 263 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 264 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 265 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 266 Andrzej Bociąga                Chorzów               93.00   3348   36
 267 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 268 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.56   4628   50
 269 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 271 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 272 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.20  13133  144
 273 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 274 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.64  15228  168
 275 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.08  11440  127
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.66   9773  109
 277 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 278 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.36   9025  101
 279 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 280 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 281 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 282 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 283 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.04   8188   93
 284 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 285 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 287 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 288 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.06   5920   68
 289 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 290 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.68   2687   31
 291 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 292 Kacper Jachowicz               Żyrardów              85.55   7614   89
 293 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.55   3509   42
 294 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 295 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 296 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 297 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 298 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.75   4823   59
 299 Jolanta Bednarska              Łódź                  81.15   5518   68
 300 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.09   3487   43
 301 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 302 Joanna Kubińska                Warszawa              78.36   3526   45
 303 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 304 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.06   7638  106
 305 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 306 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 307 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 11-12-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   2 Paweł Majewski                 Warszawa             105.07   3047   29
   3 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   4 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   5 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   6 Teresa Ząbek                   Warszawa              95.48   2769   29
   7 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   8 Łukasz  Bryła                  Mielec               116.21   3254   28
   9 Magdalena Mroziuk              Warszawa             102.14   2860   28
  10 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       116.38   3026   26
  11 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  14 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  15 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.96   3119   24
  16 Roman Sulima                   Warszawa             120.83   2900   24
  17 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     120.62   2895   24
  18 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  19 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  20 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.29   2767   24
  21 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  22 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  23 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  24 Przemysław Herdzina            Kraków               113.04   2713   24
  25 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  26 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  27 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  28 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  29 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  30 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  31 Robert Głowacki                Łódź                 105.04   2521   24
  32 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  34 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  35 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  36 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  37 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  38 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  39 Andrzej Kroc                   Łódź                  97.50   2340   24
  40 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  41 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  42 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  43 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  44 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  45 Olaf Czubla                    Łódź                  92.79   2227   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  47 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  48 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  49 Maciej Soska                   Lublin                83.25   1998   24
  50 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  51 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              110.26   2536   23
  52 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  53 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  54 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  55 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  56 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  57 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  58 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  59 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  60 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  61 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  62 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  63 Łukasz Miłosz                  Warszawa              71.96   1655   23
  64 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  65 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  66 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  67 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  68 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  69 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  70 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  71 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  72 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  73 Jacek Gasik                    Warszawa             122.47   2327   19
  74 Krzysztof Pypno                Gliwice              122.16   2321   19
  75 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  76 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  77 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  78 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  79 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  80 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  81 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  82 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  83 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  84 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  85 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  86 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  87 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 111.12   1889   17
  89 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  90 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  91 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  92 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  95 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  96 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 102 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 103 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 104 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 105 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 106 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 107 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 108 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 109 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 110 Iwona Kucia                    Kraków               122.33   1468   12
 111 Ewa Piramowska                 Łódź                 121.25   1455   12
 112 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 113 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 114 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 115 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 116 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 117 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 118 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 119 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 120 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 121 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 122 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 123 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 124 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 125 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 126 Janusz Krupiński               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Robert Zabłocki                Łódź                 105.58   1267   12
 128 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 129 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 130 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 131 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 132 Adam Legięć                    Warszawa             101.92   1223   12
 133 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.00   1212   12
 134 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 137 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 138 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 139 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 140 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  97.83   1174   12
 141 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   97.50   1170   12
 142 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 143 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 144 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 145 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 146 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 147 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 148 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.00   1164   12
 149 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 150 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 151 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.75   1149   12
 152 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 153 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 154 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 155 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 156 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 157 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 158 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 159 Ilona Giryn                    Łódź                  94.08   1129   12
 160 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 161 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 162 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 163 Marta Dobrzańska               Kraków                92.08   1105   12
 164 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 165 Jolanta  Sylwestrzuk           Warszawa              91.08   1093   12
 166 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 167 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 168 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 169 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 170 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 171 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 172 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 173 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 174 Damian Krężel                  Mielec                88.33   1060   12
 175 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 176 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 177 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 178 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 179 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 180 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 181 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 182 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 183 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 184 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 185 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 186 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 187 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 188 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 189 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 191 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 192 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 193 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 194 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 195 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 196 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 197 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 198 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 199 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 200 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 201 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 202 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 203 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 204 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 205 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 206 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 207 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 208 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 209 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 210 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 211 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 212 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 213 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 214 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 215 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 216 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 217 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 218 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 219 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 220 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 221 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 222 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 223 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 224 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 225 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 226 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 227 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 228 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 229 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 230 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 231 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 232 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 233 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 234 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 235 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 236 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 237 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 238 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 239 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 240 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 241 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 242 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 243 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 244 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 245 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 246 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 247 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 248 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 249 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 250 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 251 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 252 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 253 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 254 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 255 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 256 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 257 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 258 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 259 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 260 Magdalena Oprządek             Siedlce               93.89    845    9
 261 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 262 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 263 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 264 Piotr Ingling                  Warszawa              78.33    705    9
 265 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 266 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 267 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 269 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 270 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 271 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 272 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 273 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 274 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 275 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 276 Andrzej Bryła                  Mielec                68.50    548    8
 277 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 278 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 279 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 280 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 281 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 282 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 283 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 284 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 285 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 286 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 287 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 288 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 289 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 290 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 291 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 292 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 293 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 294 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 295 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 296 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 297 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 298 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 299 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 300 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 301 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 302 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 303 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 304 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 305 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 306 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 307 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 308 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 309 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 310 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowiecki  73.67    442    6
 311 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 312 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 313 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 314 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 315 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 316 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 317 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 318 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 319 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 320 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 321 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 322 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 323 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 324 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 325 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 326 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 327 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 328 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 329 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 330 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 331 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 332 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 333 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 334 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 335 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 336 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 337 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 338 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 339 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 340 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 341 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 342 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 343 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 344 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 345 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 346 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 347 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 348 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 349 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 350 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 351 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 352 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 353 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 354 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 355 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 356 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 357 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 358 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 359 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 360 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 361 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 362 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 363 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 364 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 365 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 366 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 367 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 368 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 369 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 370 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 371 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 372 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 373 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 374 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 375 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 376 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 377 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 378 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 379 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 380 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 381 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 382 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 383 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 384 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 385 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 386 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 387 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 388 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 389 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 390 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 391 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 392 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 393 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 394 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 395 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 396 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 397 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 398 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 399 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 400 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 401 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 402 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 403 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 404 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie