Warszawa 8
grudnia
Warszawa 8- 9 grudnia 24-godzinny Turniej Non Stop
Warszawa12
stycznia
Warszawa 12-13 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Zakopane 3
lutego
Zakopane 3 lutego II Mistrzostwa Podhala
Turniej Otwarcia Sezonu12 - 13 stycznia 2002 — Turniej Otwarcia SezonuInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

Turniej Otwarcia SezonuWarszawa, 12 - 13 stycznia 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 10,0 5245
 2. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 9,0 4995
 3. Dariusz Banaszek (Warszawa) 9,0 4880
 4. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 9,0 4412
 5. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8,0 4867
 6. Szymon Fidziński (Warszawa) 8,0 4857
 7. Wojciech Zemło (Łódź) 8,0 4651
 8. Marcin Mroziuk (Warszawa) 8,0 4582
 9. Tomasz Żbikowski (Warszawa) 8,0 4410
 10. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 8,0 4304

 67 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Inauguracyjny




Turniej Otwarcia Sezonu

                                                              VP
MIEJSCE                                        p-ty    +/-  RAZEM
------------------------------------------------------------------
  1 Wojciech Usakiewicz    133 Warszawa        5245          10.0
  2 Mariusz Wrześniewski   129 Warszawa        4995           9.0
  3 Dariusz Banaszek       139 Warszawa        4880           9.0
  4 Mateusz Żbikowski      133 Warszawa        4412           9.0
  5 Mariusz Skrobosz       134 Warszawa        4867           8.0
  6 Szymon Fidziński       129 Warszawa        4857           8.0
  7 Wojciech Zemło         126 Łódź            4651           8.0
  8 Marcin Mroziuk         136 Warszawa        4582           8.0
  9 Tomasz Żbikowski       103 Warszawa        4410           8.0
 10 Aleksandra Merklejn    118 Szczecin        4304           8.0
 11 Paweł Majewski         100 Warszawa        4258           8.0
 12 Tomasz Zwoliński       144 Warszawa        4533           7.5
 13 Kazimierz Faron        103 Warszawa        4521           7.5
 14 Andrzej Oleksiak       117 Ostróda         4817           7.0
 15 Wojciech Próchniewicz  107 Warszawa        4647           7.0
 16 Małgorzata Kania       132 Milanówek       4615           7.0
 17 Stanisław Rydzik       130 Warszawa        4593           7.0
 18 Maciej Czupryniak      134 Milanówek       4521           7.0
 19 Andrzej Szmidtke       106 Bolszewo        4413           7.0
 20 Joanna Stępień         122 Katowice        4364           7.0
 21 Andrzej Gostomski      100 Łódź            4160           7.0
 22 Lucyna Korga           106 Zabrze          4153           7.0
 23 Beata Madej            107 Lublin          4149           7.0
 24 Andrzej Słapiński      115 Warszawa        4140           7.0
 25 Roman Sulima           100 Warszawa        4137           7.0
 26 Karol Wyrębkiewicz     129 Łódź            4577           6.0
 27 Andrzej Rechowicz      123 Katowice        4474           6.0
 28 Sergiusz Puchalski     121 Włocławek       4472           6.0
 29 Radosław Konca         130 Warszawa        4466           6.0
 30 Iwona Rutkowska        100 Warszawa        4289           6.0
 31 Wiesław Olewiński      109 Warszawa        4238           6.0
 32 Sławomir Kordjalik     112 Warszawa        4124           6.0
 33 Robert Kamiński        100 Wysokie Maz.    4120           6.0
 34 Marek Syczuk           100 Warszawa        4101           6.0
 35 Bogusław Koszarski     104 Lądek Zdrój     4084           6.0
 36 Radosław Sowiński      100 Warszawa        4028           6.0
 37 Mariusz Kubicki        121 Inowrocław      3967           6.0
 38 Marcin Bożek           100 Będzin          3367           6.0
 39 Magdalena Merklejn     119 Szczecin        4499           5.0
 40 Krzysztof Usakiewicz   120 Warszawa        4386           5.0
 41 Bogusław Puchalski     105 Włocławek       4232           5.0
 42 Marek Dudkiewicz       105 Milanówek       4225           5.0
 43 Stefan Dawidson        110 Częstochowa     4180           5.0
 44 Maciej Kutera          100 Warszawa        4165           5.0
 45 Tomasz Rubaj           100 Lublin          4042           5.0
 46 Andrzej Kwiatkowski    121 Warszawa        4015           5.0
 47 Grzegorz Pukniel       100 Lublin          3929           5.0
 48 Dorota Zielińska       100 Ustanów         3870           5.0
 49 Eugeniusz Wróblewski   103 Inowrocław      3820           5.0
 50 Waldemar Czerwoniec    129 Warszawa        3162           5.0
 51 Zdzisław Szota         122 Warszawa        4259           4.0
 52 Grzegorz Koczkodon     103 Ostróda         4200           4.0
 53 Filip Klar             111 Mielec          4134           4.0
 54 Beata Piotrowska       106 ŁÓdź            4077           4.0
 55 Joanna Juszczak        100 Warszawa        3995           4.0
 56 Jerzy Tatarczuk        100 Warszawa        3790           4.0
 57 Paweł Opyc             100 Warszawa        3679           4.0
 58 Maria Jarosz           100 Lublin          3679           4.0
 59 Maciej Grabowski       122 Warszawa        2677           3.5
 60 Teresa Ząbek           100 Warszawa        4018           3.0
 61 Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław      3985           3.0
 62 Andrzej Szepczyński    121 Kraków          2671           3.0
 63 Piotr Ingling          100 Warszawa        3721           2.0
 64 Adam Słapiński         102 Warszawa        2194           2.0
 65 Andrzej Lożyński       113 Piastów          764           2.0
 66 Robert Drózd           100 Wesoła          1912           1.0
 67 Magdalena Wanot        100 Warszawa         181           0.0


   1  Tomasz Zwoliński       144 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   34  Beata Madej            107   -  344:376    57
   2   19   50  Teresa Ząbek           100   +  433:349   150
   3   12    9  Radosław Konca         130   +  460:325   180
   4    5   25  Magdalena Merklejn     119   -  291:416    69
   5   12    8  Małgorzata Kania       132   -  338:428    82
   6   17   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  359:337   153
   7   14   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  394:338   153
   8   10   17  Zdzisław Szota         122   +  382:325   172
   9    7    4  Maciej Czupryniak      134   +  333:321   184
  10    6   41  Kazimierz Faron        103   +  461:377   153
  11    5    7  Mateusz Żbikowski      133   -  398:430    83
  12    7   41  Kazimierz Faron        103   =  340:340   103
                                                --------------
                                                 SUMA =  1539 / 12 partii


   2  Dariusz Banaszek       139 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   35  Beata Piotrowska       106   +  445:249   156
   2    3    4  Maciej Czupryniak      134   -  379:384    84
   3   10   59  Robert Kamiński        100   +  373:319   150
   4    6   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  377:387    79
   5   11    5  Mariusz Skrobosz       134   -  368:440    84
   6   16   63  Marcin Bożek           100   +  498:310   150
   7   11   20  Mariusz Kubicki        121   +  494:237   171
   8    8   11  Waldemar Czerwoniec    129   +  378:353   179
   9    6    8  Małgorzata Kania       132   +  427:333   182
  10    2   27  Andrzej Oleksiak       117   +  392:382   167
  11    3   33  Wojciech Próchniewicz  107   +  379:326   157
  12    2    3  Marcin Mroziuk         136   +  370:353   186
                                                --------------
                                                 SUMA =  1745 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk         136 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   36  Andrzej Szmidtke       106   +  363:334   156
   2   13   29  Sławomir Kordjalik     112   +  384:367   162
   3    7    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  353:491    83
   4   10    8  Małgorzata Kania       132   +  442:390   182
   5    4   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  437:360   179
   6    2   13  Mariusz Wrześniewski   129   +  390:372   179
   7    2    4  Maciej Czupryniak      134   +  379:364   184
   8    2   27  Andrzej Oleksiak       117   -  332:433    67
   9    3   10  Stanisław Rydzik       130   -  379:398    80
  10    4   12  Szymon Fidziński       129   +  373:360   179
  11    4   10  Stanisław Rydzik       130   +  397:338   180
  12    2    2  Dariusz Banaszek       139   -  353:370    89
                                                --------------
                                                 SUMA =  1720 / 12 partii


   4  Maciej Czupryniak      134 Milanówek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   37  Lucyna Korga           106   +  441:301   156
   2    3    2  Dariusz Banaszek       139   +  384:379   189
   3    2   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  365:358   179
   4    3    7  Mateusz Żbikowski      133   -  312:367    83
   5    7   30  Filip Klar             111   +  417:357   161
   6    4   41  Kazimierz Faron        103   +  369:330   153
   7    2    3  Marcin Mroziuk         136   -  364:379    86
   8    4   10  Stanisław Rydzik       130   -  376:456    80
   9    7    1  Tomasz Zwoliński       144   -  321:333    94
  10   11   36  Andrzej Szmidtke       106   -  341:386    56
  11   15   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  414:390   170
  12   11   22  Sergiusz Puchalski     121   +  417:334   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1578 / 12 partii


   5  Mariusz Skrobosz       134 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   38  Marek Dudkiewicz       105   -  379:412    55
   2   17   56  Maria Jarosz           100   -  355:358    50
   3   25   64  Roman Sulima           100   +  448:315   150
   4   17   21  Andrzej Szepczyński    121   +  443:294   171
   5   11    2  Dariusz Banaszek       139   +  440:368   189
   6    6   65  Paweł Majewski         100   +  552:288   150
   7    3    7  Mateusz Żbikowski      133   +  395:310   183
   8    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  327:412    83
   9    5   26  Aleksandra Merklejn    118   -  355:376    68
  10    8   28  Andrzej Słapiński      115   +  484:311   165
  11    6   65  Paweł Majewski         100   +  315:308   150
  12    4   27  Andrzej Oleksiak       117   +  374:267   167
                                                --------------
                                                 SUMA =  1581 / 12 partii


   6  Wojciech Usakiewicz    133 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   39  Bogusław Puchalski     105   +  375:359   155
   2   11   34  Beata Madej            107   +  375:336   157
   3    7    3  Marcin Mroziuk         136   +  491:353   186
   4    2   38  Marek Dudkiewicz       105   +  428:315   155
   5    1   27  Andrzej Oleksiak       117   +  465:302   167
   6    1   15  Wojciech Zemło         126   +  539:339   176
   7    1   10  Stanisław Rydzik       130   +  459:307   180
   8    1    5  Mariusz Skrobosz       134   +  412:327   184
   9    1   12  Szymon Fidziński       129   +  425:345   179
  10    1   26  Aleksandra Merklejn    118   -  341:371    68
  11    1   26  Aleksandra Merklejn    118   +  538:319   168
  12    1   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  397:425    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  1854 / 12 partii


   7  Mateusz Żbikowski      133 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   40  Bogusław Koszarski     104   +  341:322   154
   2   16   64  Roman Sulima           100   +  413:246   150
   3    6   10  Stanisław Rydzik       130   +  380:306   180
   4    3    4  Maciej Czupryniak      134   +  367:312   184
   5    2   15  Wojciech Zemło         126   -  339:441    76
   6    5   26  Aleksandra Merklejn    118   +  425:266   168
   7    3    5  Mariusz Skrobosz       134   -  310:395    84
   8    7   34  Beata Madej            107   +  381:258   157
   9    4   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  294:440    79
  10    7   19  Joanna Stępień         122   +  389:328   172
  11    5    1  Tomasz Zwoliński       144   +  430:398   194
  12    3   26  Aleksandra Merklejn    118   +  343:305   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  1766 / 12 partii


   8  Małgorzata Kania       132 Milanówek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   41  Kazimierz Faron        103   -  318:389    53
   2   23   40  Bogusław Koszarski     104   +  427:249   154
   3   14   36  Andrzej Szmidtke       106   +  356:319   156
   4   10    3  Marcin Mroziuk         136   -  390:442    86
   5   12    1  Tomasz Zwoliński       144   +  428:338   194
   6    8   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  463:348   179
   7    5   27  Andrzej Oleksiak       117   -  289:428    67
   8    9   25  Magdalena Merklejn     119   +  420:328   169
   9    6    2  Dariusz Banaszek       139   -  333:427    89
  10   10   16  Andrzej Rechowicz      123   +  426:373   173
  11    7   12  Szymon Fidziński       129   -  341:423    79
  12   10   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  424:311   179
                                                --------------
                                                 SUMA =  1578 / 12 partii


   9  Radosław Konca         130 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   42  Tomasz Żbikowski       103   +  421:317   153
   2    5   10  Stanisław Rydzik       130   -  356:366    80
   3   12    1  Tomasz Zwoliński       144   -  325:460    94
   4   19   29  Sławomir Kordjalik     112   -  330:342    62
   5   24   24  Krzysztof Usakiewicz   120   -  300:396    70
   6   28   50  Teresa Ząbek           100   +  398:276   150
   7   23   16  Andrzej Rechowicz      123   -  342:394    73
   8   26   56  Maria Jarosz           100   +  477:285   150
   9   21   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  395:306   153
  10   18   17  Zdzisław Szota         122   +  413:334   172
  11   14   16  Andrzej Rechowicz      123   -  298:347    73
  12   18   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  411:338   170
                                                --------------
                                                 SUMA =  1400 / 12 partii


  10  Stanisław Rydzik       130 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  419:362   153
   2    5    9  Radosław Konca         130   +  366:356   180
   3    6    7  Mateusz Żbikowski      133   -  306:380    83
   4   11   19  Joanna Stępień         122   +  434:378   172
   5    5   38  Marek Dudkiewicz       105   +  433:270   155
   6    3   27  Andrzej Oleksiak       117   +  432:330   167
   7    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  307:459    83
   8    4    4  Maciej Czupryniak      134   +  456:376   184
   9    3    3  Marcin Mroziuk         136   +  398:379   186
  10    3   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  317:367    79
  11    4    3  Marcin Mroziuk         136   -  338:397    86
  12    6   15  Wojciech Zemło         126   -  387:391    76
                                                --------------
                                                 SUMA =  1604 / 12 partii


  11  Waldemar Czerwoniec    129 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  375:276   153
   2   12   17  Zdzisław Szota         122   +  432:280   172
   3    4   32  Wiesław Olewiński      109   +  465:275   159
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8    8    2  Dariusz Banaszek       139   -  353:378    89
   9   13   25  Magdalena Merklejn     119   -  331:422    69
  10   17   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  403:485    79
  11   21   17  Zdzisław Szota         122   +  424:340   172
  12   17   25  Magdalena Merklejn     119   +  379:301   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  1062 /  8 partii


  12  Szymon Fidziński       129 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   45  Adam Słapiński         102   +  472:291   152
   2    1   22  Sergiusz Puchalski     121   +  562:225   171
   3    1   27  Andrzej Oleksiak       117   -  375:519    67
   4    4   15  Wojciech Zemło         126   -  270:378    76
   5   10   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  329:249   153
   6    7   25  Magdalena Merklejn     119   +  372:334   169
   7    6   33  Wojciech Próchniewicz  107   +  484:310   157
   8    3   13  Mariusz Wrześniewski   129   +  403:379   179
   9    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  345:425    83
  10    4    3  Marcin Mroziuk         136   -  360:373    86
  11    7    8  Małgorzata Kania       132   +  423:341   182
  12    5   33  Wojciech Próchniewicz  107   +  462:350   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  1632 / 12 partii


  13  Mariusz Wrześniewski   129 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   46  Wojciech Gołęcki       100   +  387:335   150
   2    9   41  Kazimierz Faron        103   +  422:327   153
   3    3   19  Joanna Stępień         122   +  480:285   172
   4    1   27  Andrzej Oleksiak       117   -  388:397    67
   5    3   25  Magdalena Merklejn     119   +  515:291   169
   6    2    3  Marcin Mroziuk         136   -  372:390    86
   7    4   15  Wojciech Zemło         126   +  396:373   176
   8    3   12  Szymon Fidziński       129   -  379:403    79
   9    4    7  Mateusz Żbikowski      133   +  440:294   183
  10    3   10  Stanisław Rydzik       130   +  367:317   180
  11    2   27  Andrzej Oleksiak       117   +  424:413   167
  12    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   +  425:397   183
                                                --------------
                                                 SUMA =  1765 / 12 partii


  14  Karol Wyrębkiewicz     129 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   47  Radosław Sowiński      100   +  389:277   150
   2    8   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  429:367   170
   3    2    4  Maciej Czupryniak      134   -  358:365    84
   4    6    2  Dariusz Banaszek       139   +  387:377   189
   5    4    3  Marcin Mroziuk         136   -  360:437    86
   6    8    8  Małgorzata Kania       132   -  348:463    82
   7   13   36  Andrzej Szmidtke       106   -  319:342    56
   8   18   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  382:343   153
   9   14   16  Andrzej Rechowicz      123   -  405:406    73
  10   17   11  Waldemar Czerwoniec    129   +  485:403   179
  11   13   25  Magdalena Merklejn     119   +  404:367   169
  12   10    8  Małgorzata Kania       132   -  311:424    82
                                                --------------
                                                 SUMA =  1473 / 12 partii


  15  Wojciech Zemło         126 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   48  Iwona Rutkowska        100   +  376:293   150
   2   10   63  Marcin Bożek           100   +  334:241   150
   3    8   28  Andrzej Słapiński      115   +  382:350   165
   4    4   12  Szymon Fidziński       129   +  378:270   179
   5    2    7  Mateusz Żbikowski      133   +  441:339   183
   6    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  339:539    83
   7    4   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  373:396    79
   8    5   32  Wiesław Olewiński      109   +  466:330   159
   9    2   27  Andrzej Oleksiak       117   -  362:398    67
  10    5   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  374:543    57
  11    8   22  Sergiusz Puchalski     121   +  435:381   171
  12    6   10  Stanisław Rydzik       130   +  391:387   180
                                                --------------
                                                 SUMA =  1623 / 12 partii


  16  Andrzej Rechowicz      123 Katowice     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   49  Paweł Opyc             100   +  401:266   150
   2    7   38  Marek Dudkiewicz       105   -  328:395    55
   3   17   39  Bogusław Puchalski     105   +  418:285   155
   4    8   26  Aleksandra Merklejn    118   -  327:347    68
   5   13   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  371:400    57
   6   18   36  Andrzej Szmidtke       106   -  280:433    56
   7   23    9  Radosław Konca         130   +  394:342   180
   8   19   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  433:308   170
   9   14   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  406:405   179
  10   10    8  Małgorzata Kania       132   -  373:426    82
  11   14    9  Radosław Konca         130   +  347:298   180
  12   12   36  Andrzej Szmidtke       106   -  396:401    56
                                                --------------
                                                 SUMA =  1388 / 12 partii


  17  Zdzisław Szota         122 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   50  Teresa Ząbek           100   +  369:359   150
   2   12   11  Waldemar Czerwoniec    129   -  280:432    79
   3   22   46  Wojciech Gołęcki       100   +  393:314   150
   4   14   65  Paweł Majewski         100   -  346:348    50
   5   19   35  Beata Piotrowska       106   +  484:243   156
   6    9   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  351:373    57
   7   15   52  Joanna Juszczak        100   +  383:264   150
   8   10    1  Tomasz Zwoliński       144   -  325:382    94
   9   15   29  Sławomir Kordjalik     112   -  317:318    62
  10   18    9  Radosław Konca         130   -  334:413    80
  11   21   11  Waldemar Czerwoniec    129   -  340:424    79
  12   24   38  Marek Dudkiewicz       105   -  337:344    55
                                                --------------
                                                 SUMA =  1162 / 12 partii


  18  Maciej Grabowski       122 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   51  Andrzej Gostomski      100   +  360:317   150
   2   14   32  Wiesław Olewiński      109   -  305:455    59
   3   21   20  Mariusz Kubicki        121   -  303:358    71
   4   26   49  Paweł Opyc             100   +  344:231   150
   5   21   63  Marcin Bożek           100   -  308:333    50
   6   24   35  Beata Piotrowska       106   +  434:238   156
   7   19   42  Tomasz Żbikowski       103   -  323:405    53
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   689 /  7 partii


  19  Joanna Stępień         122 Katowice     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   52  Joanna Juszczak        100   +  422:308   150
   2    4   33  Wojciech Próchniewicz  107   +  388:330   157
   3    3   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  285:480    79
   4   11   10  Stanisław Rydzik       130   -  378:434    80
   5   14   31  Stefan Dawidson        110   +  392:277   160
   6   10   30  Filip Klar             111   -  265:374    61
   7   17   53  Grzegorz Pukniel       100   +  386:303   150
   8   13   59  Robert Kamiński        100   +  393:324   150
   9    9   32  Wiesław Olewiński      109   +  368:318   159
  10    7    7  Mateusz Żbikowski      133   -  328:389    83
  11   10   42  Tomasz Żbikowski       103   -  345:371    53
  12   13   48  Iwona Rutkowska        100   +  414:388   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1432 / 12 partii


  20  Mariusz Kubicki        121 Inowrocław   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   53  Grzegorz Pukniel       100   -  312:351    50
   2   25   51  Andrzej Gostomski      100   +  359:318   150
   3   21   18  Maciej Grabowski       122   +  358:303   172
   4   15   56  Maria Jarosz           100   +  403:248   150
   5    8   26  Aleksandra Merklejn    118   -  289:380    68
   6   15   28  Andrzej Słapiński      115   +  306:300   165
   7   11    2  Dariusz Banaszek       139   -  237:494    89
   8            PAUZA
   9   12   65  Paweł Majewski         100   -  320:430    50
  10   15   64  Roman Sulima           100   -  302:310    50
  11   19   40  Bogusław Koszarski     104   -  307:395    54
  12   23   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  374:292   153
                                                --------------
                                                 SUMA =  1151 / 11 partii


  21  Andrzej Szepczyński    121 Kraków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   54  Maciej Kutera          100   -  308:416    50
   2   26   52  Joanna Juszczak        100   -  386:424    50
   3   26   50  Teresa Ząbek           100   +  613:329   150
   4   17    5  Mariusz Skrobosz       134   -  294:443    84
   5   23   36  Andrzej Szmidtke       106   -  288:383    56
   6   27   51  Andrzej Gostomski      100   +  323:263   150
   7   22   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  459:328   153
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   693 /  7 partii


  22  Sergiusz Puchalski     121 Włocławek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   55  Piotr Ingling          100   +  484:337   150
   2    1   12  Szymon Fidziński       129   -  225:562    79
   3   19   34  Beata Madej            107   -  309:437    57
   4   23   53  Grzegorz Pukniel       100   +  372:317   150
   5   18   66  Tomasz Rubaj           100   +  400:363   150
   6   12   59  Robert Kamiński        100   -  298:391    50
   7   18   31  Stefan Dawidson        110   +  382:284   160
   8   14   42  Tomasz Żbikowski       103   -  355:372    53
   9   17   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  455:347   171
  10   12   32  Wiesław Olewiński      109   +  477:294   159
  11    8   15  Wojciech Zemło         126   -  381:435    76
  12   11    4  Maciej Czupryniak      134   -  334:417    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  1339 / 12 partii


  23  Andrzej Kwiatkowski    121 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   56  Maria Jarosz           100   -  299:315    50
   2   28   62  Dorota Zielińska       100   +  429:324   150
   3   18   41  Kazimierz Faron        103   -  323:371    53
   4   22   31  Stefan Dawidson        110   -  337:440    60
   5   25   42  Tomasz Żbikowski       103   -  332:359    53
   6   29   46  Wojciech Gołęcki       100   +  324:300   150
   7   25   54  Maciej Kutera          100   +  368:301   150
   8   21   52  Joanna Juszczak        100   +  391:222   150
   9   17   22  Sergiusz Puchalski     121   -  347:455    71
  10   20   59  Robert Kamiński        100   +  313:290   150
  11   17   51  Andrzej Gostomski      100   -  258:346    50
  12   21   57  Marek Syczuk           100   -  294:355    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1137 / 12 partii


  24  Krzysztof Usakiewicz   120 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   57  Marek Syczuk           100   +  395:278   150
   2    8   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  367:429    79
   3   13   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  344:354    57
   4   18   59  Robert Kamiński        100   -  295:329    50
   5   24    9  Radosław Konca         130   +  396:300   180
   6   19   29  Sławomir Kordjalik     112   +  475:292   162
   7   12   25  Magdalena Merklejn     119   -  316:433    69
   8   19   16  Andrzej Rechowicz      123   -  308:433    73
   9   22   38  Marek Dudkiewicz       105   +  369:302   155
  10   19   30  Filip Klar             111   +  393:337   161
  11   15    4  Maciej Czupryniak      134   -  390:414    84
  12   18    9  Radosław Konca         130   -  338:411    80
                                                --------------
                                                 SUMA =  1300 / 12 partii


  25  Magdalena Merklejn     119 Szczecin     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   58  Magdalena Wanot        100   +  468:181   150
   2    2   27  Andrzej Oleksiak       117   -  391:481    67
   3    9   56  Maria Jarosz           100   +  446:321   150
   4    5    1  Tomasz Zwoliński       144   +  416:291   194
   5    3   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  291:515    79
   6    7   12  Szymon Fidziński       129   -  334:372    79
   7   12   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  433:316   170
   8    9    8  Małgorzata Kania       132   -  328:420    82
   9   13   11  Waldemar Czerwoniec    129   +  422:331   179
  10    9   65  Paweł Majewski         100   -  302:343    50
  11   13   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  367:404    79
  12   17   11  Waldemar Czerwoniec    129   -  301:379    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  1358 / 12 partii


  26  Aleksandra Merklejn    118 Szczecin     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   59  Robert Kamiński        100   +  417:341   150
   2    6   54  Maciej Kutera          100   +  369:318   150
   3    5   38  Marek Dudkiewicz       105   -  357:388    55
   4    8   16  Andrzej Rechowicz      123   +  347:327   173
   5    8   20  Mariusz Kubicki        121   +  380:289   171
   6    5    7  Mateusz Żbikowski      133   -  266:425    83
   7   10   65  Paweł Majewski         100   +  442:242   150
   8    6   41  Kazimierz Faron        103   +  355:268   153
   9    5    5  Mariusz Skrobosz       134   +  376:355   184
  10    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   +  371:341   183
  11    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  319:538    83
  12    3    7  Mateusz Żbikowski      133   -  305:343    83
                                                --------------
                                                 SUMA =  1618 / 12 partii


  27  Andrzej Oleksiak       117 Ostróda      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   60  Robert Drózd           100   +  467:253   150
   2    2   25  Magdalena Merklejn     119   +  481:391   169
   3    1   12  Szymon Fidziński       129   +  519:375   179
   4    1   13  Mariusz Wrześniewski   129   +  397:388   179
   5    1    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  302:465    83
   6    3   10  Stanisław Rydzik       130   -  330:432    80
   7    5    8  Małgorzata Kania       132   +  428:289   182
   8    2    3  Marcin Mroziuk         136   +  433:332   186
   9    2   15  Wojciech Zemło         126   +  398:362   176
  10    2    2  Dariusz Banaszek       139   -  382:392    89
  11    2   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  413:424    79
  12    4    5  Mariusz Skrobosz       134   -  267:374    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  1636 / 12 partii


  28  Andrzej Słapiński      115 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  342:341   150
   2   15   53  Grzegorz Pukniel       100   +  371:352   150
   3    8   15  Wojciech Zemło         126   -  350:382    76
   4   13   32  Wiesław Olewiński      109   +  335:318   159
   5    9   65  Paweł Majewski         100   -  310:369    50
   6   15   20  Mariusz Kubicki        121   -  300:306    71
   7   20   37  Lucyna Korga           106   +  362:321   156
   8   15   64  Roman Sulima           100   +  413:320   150
   9   11   34  Beata Madej            107   +  445:215   157
  10    8    5  Mariusz Skrobosz       134   -  311:484    84
  11   11   48  Iwona Rutkowska        100   +  342:340   150
  12    8   42  Tomasz Żbikowski       103   -  259:433    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  1406 / 12 partii


  29  Sławomir Kordjalik     112 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   62  Dorota Zielińska       100   +  368:298   150
   2   13    3  Marcin Mroziuk         136   -  367:384    86
   3   15   48  Iwona Rutkowska        100   -  346:351    50
   4   19    9  Radosław Konca         130   +  342:330   180
   5   17   32  Wiesław Olewiński      109   -  341:348    59
   6   19   24  Krzysztof Usakiewicz   120   -  292:475    70
   7   24   66  Tomasz Rubaj           100   +  472:231   150
   8   20   38  Marek Dudkiewicz       105   +  392:362   155
   9   15   17  Zdzisław Szota         122   +  318:317   172
  10   13   42  Tomasz Żbikowski       103   -  245:463    53
  11   16   32  Wiesław Olewiński      109   +  323:313   159
  12   14   51  Andrzej Gostomski      100   -  318:347    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1334 / 12 partii


  30  Filip Klar             111 Mielec       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   63  Marcin Bożek           100   -  284:377    50
   2   30   57  Marek Syczuk           100   +  498:268   150
   3   11   42  Tomasz Żbikowski       103   +  376:258   153
   4    7   34  Beata Madej            107   +  338:317   157
   5    7    4  Maciej Czupryniak      134   -  357:417    84
   6   10   19  Joanna Stępień         122   +  374:265   172
   7    7   41  Kazimierz Faron        103   -  348:373    53
   8   11   36  Andrzej Szmidtke       106   -  324:360    56
   9   16   48  Iwona Rutkowska        100   -  288:333    50
  10   19   24  Krzysztof Usakiewicz   120   -  337:393    70
  11   22   31  Stefan Dawidson        110   -  313:397    60
  12   25   39  Bogusław Puchalski     105   -  297:457    55
                                                --------------
                                                 SUMA =  1110 / 12 partii


  31  Stefan Dawidson        110 Częstochowa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   64  Roman Sulima           100   -  324:326    50
   2   22   36  Andrzej Szmidtke       106   -  302:427    56
   3   29   55  Piotr Ingling          100   +  401:274   150
   4   22   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  440:337   171
   5   14   19  Joanna Stępień         122   -  277:392    72
   6   21   66  Tomasz Rubaj           100   +  353:325   150
   7   18   22  Sergiusz Puchalski     121   -  284:382    71
   8   22   53  Grzegorz Pukniel       100   -  309:328    50
   9   24   52  Joanna Juszczak        100   +  420:261   150
  10   21   51  Andrzej Gostomski      100   -  340:358    50
  11   22   30  Filip Klar             111   +  397:313   161
  12   19   32  Wiesław Olewiński      109   -  333:355    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1190 / 12 partii


  32  Wiesław Olewiński      109 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   65  Paweł Majewski         100   +  352:307   150
   2   14   18  Maciej Grabowski       122   +  455:305   172
   3    4   11  Waldemar Czerwoniec    129   -  275:465    79
   4   13   28  Andrzej Słapiński      115   -  318:335    65
   5   17   29  Sławomir Kordjalik     112   +  348:341   162
   6   14   48  Iwona Rutkowska        100   +  427:388   150
   7    8   59  Robert Kamiński        100   +  453:311   150
   8    5   15  Wojciech Zemło         126   -  330:466    76
   9    9   19  Joanna Stępień         122   -  318:368    72
  10   12   22  Sergiusz Puchalski     121   -  294:477    71
  11   16   29  Sławomir Kordjalik     112   -  313:323    62
  12   19   31  Stefan Dawidson        110   +  355:333   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1369 / 12 partii


  33  Wojciech Próchniewicz  107 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   66  Tomasz Rubaj           100   +  432:318   150
   2    4   19  Joanna Stępień         122   -  330:388    72
   3   13   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  354:344   170
   4    9   52  Joanna Juszczak        100   -  364:395    50
   5   13   16  Andrzej Rechowicz      123   +  400:371   173
   6    9   17  Zdzisław Szota         122   +  373:351   172
   7    6   12  Szymon Fidziński       129   -  310:484    79
   8   12   48  Iwona Rutkowska        100   +  422:333   150
   9    8   36  Andrzej Szmidtke       106   +  443:349   156
  10    5   15  Wojciech Zemło         126   +  543:374   176
  11    3    2  Dariusz Banaszek       139   -  326:379    89
  12    5   12  Szymon Fidziński       129   -  350:462    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  1516 / 12 partii


  34  Beata Madej            107 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       144   +  376:344   194
   2   11    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  336:375    83
   3   19   22  Sergiusz Puchalski     121   +  437:309   171
   4    7   30  Filip Klar             111   -  317:338    61
   5   15   54  Maciej Kutera          100   +  362:263   150
   6   11   52  Joanna Juszczak        100   +  318:310   150
   7    9   64  Roman Sulima           100   +  328:289   150
   8    7    7  Mateusz Żbikowski      133   -  258:381    83
   9   11   28  Andrzej Słapiński      115   -  215:445    65
  10   16   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  364:347   153
  11   12   64  Roman Sulima           100   +  408:323   150
  12    9   65  Paweł Majewski         100   -  430:450    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1460 / 12 partii


  35  Beata Piotrowska       106 ŁÓdź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Banaszek       139   -  249:445    89
   2            PAUZA
   3   23   63  Marcin Bożek           100   -  313:347    50
   4   27   40  Bogusław Koszarski     104   +  418:326   154
   5   19   17  Zdzisław Szota         122   -  243:484    72
   6   24   18  Maciej Grabowski       122   -  238:434    72
   7   28   45  Adam Słapiński         102   +  435:325   152
   8   25   44  Eugeniusz Wróblewski   103   -  327:330    53
   9   25   57  Marek Syczuk           100   -  311:381    50
  10   27   66  Tomasz Rubaj           100   +  442:356   150
  11   24   59  Robert Kamiński        100   -  351:357    50
  12   26   66  Tomasz Rubaj           100   -  350:358    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   942 / 11 partii


  36  Andrzej Szmidtke       106 Bolszewo     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk         136   -  334:363    86
   2   22   31  Stefan Dawidson        110   +  427:302   160
   3   14    8  Małgorzata Kania       132   -  319:356    82
   4   20   54  Maciej Kutera          100   -  362:389    50
   5   23   21  Andrzej Szepczyński    121   +  383:288   171
   6   18   16  Andrzej Rechowicz      123   +  433:280   173
   7   13   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  342:319   179
   8   11   30  Filip Klar             111   +  360:324   161
   9    8   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  349:443    57
  10   11    4  Maciej Czupryniak      134   +  386:341   184
  11    9   41  Kazimierz Faron        103   -  317:455    53
  12   12   16  Andrzej Rechowicz      123   +  401:396   173
                                                --------------
                                                 SUMA =  1529 / 12 partii


  37  Lucyna Korga           106 Zabrze       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Maciej Czupryniak      134   -  301:441    84
   2   27   65  Paweł Majewski         100   -  262:359    50
   3   32   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  328:279   150
   4   28   64  Roman Sulima           100   -  326:386    50
   5   29   57  Marek Syczuk           100   +  343:300   150
   6   25   45  Adam Słapiński         102   +  427:253   152
   7   20   28  Andrzej Słapiński      115   -  321:362    65
   8            PAUZA
   9   19   53  Grzegorz Pukniel       100   +  424:245   150
  10   14   48  Iwona Rutkowska        100   -  307:345    50
  11   18   57  Marek Syczuk           100   +  330:329   150
  12   15   40  Bogusław Koszarski     104   +  384:338   154
                                                --------------
                                                 SUMA =  1205 / 11 partii


  38  Marek Dudkiewicz       105 Milanówek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mariusz Skrobosz       134   +  412:379   184
   2    7   16  Andrzej Rechowicz      123   +  395:328   173
   3    5   26  Aleksandra Merklejn    118   +  388:357   168
   4    2    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  315:428    83
   5    5   10  Stanisław Rydzik       130   -  270:433    80
   6   13   64  Roman Sulima           100   -  365:371    50
   7   16   48  Iwona Rutkowska        100   -  353:404    50
   8   20   29  Sławomir Kordjalik     112   -  362:392    62
   9   22   24  Krzysztof Usakiewicz   120   -  302:369    70
  10   25   39  Bogusław Puchalski     105   -  312:332    55
  11   27   50  Teresa Ząbek           100   +  407:341   150
  12   24   17  Zdzisław Szota         122   +  344:337   172
                                                --------------
                                                 SUMA =  1297 / 12 partii


  39  Bogusław Puchalski     105 Włocławek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Wojciech Usakiewicz    133   -  359:375    83
   2   18   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  370:322   153
   3   17   16  Andrzej Rechowicz      123   -  285:418    73
   4   24   45  Adam Słapiński         102   +  334:250   152
   5   20   48  Iwona Rutkowska        100   -  400:401    50
   6   20   42  Tomasz Żbikowski       103   -  270:323    53
   7   26   62  Dorota Zielińska       100   -  301:331    50
   8   28   66  Tomasz Rubaj           100   +  432:263   150
   9   23   51  Andrzej Gostomski      100   -  339:365    50
  10   25   38  Marek Dudkiewicz       105   +  332:312   155
  11   23   54  Maciej Kutera          100   -  353:396    50
  12   25   30  Filip Klar             111   +  457:297   161
                                                --------------
                                                 SUMA =  1180 / 12 partii


  40  Bogusław Koszarski     104 Lądek Zdrój  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mateusz Żbikowski      133   -  322:341    83
   2   23    8  Małgorzata Kania       132   -  249:427    82
   3   31   47  Radosław Sowiński      100   +  378:314   150
   4   27   35  Beata Piotrowska       106   -  326:418    56
   5   28   45  Adam Słapiński         102   -  316:352    52
   6   30   57  Marek Syczuk           100   +  351:319   150
   7   27   49  Paweł Opyc             100   +  361:264   150
   8   24   62  Dorota Zielińska       100   -  248:385    50
   9   26   56  Maria Jarosz           100   +  397:326   150
  10   23   53  Grzegorz Pukniel       100   +  403:261   150
  11   19   20  Mariusz Kubicki        121   +  395:307   171
  12   15   37  Lucyna Korga           106   -  338:384    56
                                                --------------
                                                 SUMA =  1300 / 12 partii


  41  Kazimierz Faron        103 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Kania       132   +  389:318   182
   2    9   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  327:422    79
   3   18   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  371:323   171
   4   12   48  Iwona Rutkowska        100   +  423:266   150
   5    6   52  Joanna Juszczak        100   +  389:356   150
   6    4    4  Maciej Czupryniak      134   -  330:369    84
   7    7   30  Filip Klar             111   +  373:348   161
   8    6   26  Aleksandra Merklejn    118   -  268:355    68
   9   10   42  Tomasz Żbikowski       103   +  479:288   153
  10    6    1  Tomasz Zwoliński       144   -  377:461    94
  11    9   36  Andrzej Szmidtke       106   +  455:317   156
  12    7    1  Tomasz Zwoliński       144   =  340:340   144
                                                --------------
                                                 SUMA =  1592 / 12 partii


  42  Tomasz Żbikowski       103 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Radosław Konca         130   -  317:421    80
   2   24   66  Tomasz Rubaj           100   +  469:323   150
   3   11   30  Filip Klar             111   -  258:376    61
   4   21   62  Dorota Zielińska       100   -  352:364    50
   5   25   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  359:332   171
   6   20   39  Bogusław Puchalski     105   +  323:270   155
   7   19   18  Maciej Grabowski       122   +  405:323   172
   8   14   22  Sergiusz Puchalski     121   +  372:355   171
   9   10   41  Kazimierz Faron        103   -  288:479    53
  10   13   29  Sławomir Kordjalik     112   +  463:245   162
  11   10   19  Joanna Stępień         122   +  371:345   172
  12    8   28  Andrzej Słapiński      115   +  433:259   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  1562 / 12 partii


  43  Grzegorz Koczkodon     103 Ostróda      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Stanisław Rydzik       130   -  362:419    80
   2   18   39  Bogusław Puchalski     105   -  322:370    55
   3   27   45  Adam Słapiński         102   -  230:353    52
   4   30   55  Piotr Ingling          100   +  450:298   150
   5   26   51  Andrzej Gostomski      100   +  358:354   150
   6   23   62  Dorota Zielińska       100   +  504:284   150
   7   14    1  Tomasz Zwoliński       144   -  338:394    94
   8   18   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  343:382    79
   9   21    9  Radosław Konca         130   -  306:395    80
  10   24   63  Marcin Bożek           100   -  308:311    50
  11   26   62  Dorota Zielińska       100   -  311:410    50
  12   28   49  Paweł Opyc             100   +  368:298   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1140 / 12 partii


  44  Eugeniusz Wróblewski   103 Inowrocław   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Waldemar Czerwoniec    129   -  276:375    79
   2   31   47  Radosław Sowiński      100   +  304:287   150
   3   24   49  Paweł Opyc             100   +  381:349   150
   4   16   63  Marcin Bożek           100   +  338:320   150
   5   10   12  Szymon Fidziński       129   -  249:329    79
   6   17    1  Tomasz Zwoliński       144   -  337:359    94
   7   22   21  Andrzej Szepczyński    121   -  328:459    71
   8   25   35  Beata Piotrowska       106   +  330:327   156
   9   20   62  Dorota Zielińska       100   +  337:317   150
  10   16   34  Beata Madej            107   -  347:364    57
  11   20   63  Marcin Bożek           100   -  301:326    50
  12   23   20  Mariusz Kubicki        121   -  292:374    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1257 / 12 partii


  45  Adam Słapiński         102 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Szymon Fidziński       129   -  291:472    79
   2   29   48  Iwona Rutkowska        100   -  370:447    50
   3   27   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  353:230   153
   4   24   39  Bogusław Puchalski     105   -  250:334    55
   5   28   40  Bogusław Koszarski     104   +  352:316   154
   6   25   37  Lucyna Korga           106   -  253:427    56
   7   28   35  Beata Piotrowska       106   -  325:435    56
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   603 /  7 partii


  46  Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Mariusz Wrześniewski   129   -  335:387    79
   2   21   55  Piotr Ingling          100   +  324:295   150
   3   22   17  Zdzisław Szota         122   -  314:393    72
   4   25   66  Tomasz Rubaj           100   -  337:378    50
   5   27   53  Grzegorz Pukniel       100   -  309:397    50
   6   29   23  Andrzej Kwiatkowski    121   -  300:324    71
   7   29   51  Andrzej Gostomski      100   -  281:364    50
   8            PAUZA
   9   29   47  Radosław Sowiński      100   -  335:357    50
  10   29   49  Paweł Opyc             100   +  424:237   150
  11   28   66  Tomasz Rubaj           100   -  336:392    50
  12   30   56  Maria Jarosz           100   -  290:318    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   822 / 11 partii


  47  Radosław Sowiński      100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  277:389    79
   2   31   44  Eugeniusz Wróblewski   103   -  287:304    53
   3   31   40  Bogusław Koszarski     104   -  314:378    54
   4   31   57  Marek Syczuk           100   -  277:335    50
   5   32   60  Robert Drózd           100   -  259:336    50
   6   31   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  439:293   150
   7   30   50  Teresa Ząbek           100   +  382:331   150
   8   29   49  Paweł Opyc             100   -  310:355    50
   9   29   46  Wojciech Gołęcki       100   +  357:335   150
  10   28   52  Joanna Juszczak        100   +  354:353   150
  11   25   53  Grzegorz Pukniel       100   +  432:340   150
  12   22   62  Dorota Zielińska       100   +  340:256   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1236 / 12 partii


  48  Iwona Rutkowska        100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Wojciech Zemło         126   -  293:376    76
   2   29   45  Adam Słapiński         102   +  447:370   152
   3   15   29  Sławomir Kordjalik     112   +  351:346   162
   4   12   41  Kazimierz Faron        103   -  266:423    53
   5   20   39  Bogusław Puchalski     105   +  401:400   155
   6   14   32  Wiesław Olewiński      109   -  388:427    59
   7   16   38  Marek Dudkiewicz       105   +  404:353   155
   8   12   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  333:422    57
   9   16   30  Filip Klar             111   +  333:288   161
  10   14   37  Lucyna Korga           106   +  345:307   156
  11   11   28  Andrzej Słapiński      115   -  340:342    65
  12   13   19  Joanna Stępień         122   -  388:414    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1323 / 12 partii


  49  Paweł Opyc             100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Andrzej Rechowicz      123   -  266:401    73
   2   32   60  Robert Drózd           100   +  349:321   150
   3   24   44  Eugeniusz Wróblewski   103   -  349:381    53
   4   26   18  Maciej Grabowski       122   -  231:344    72
   5   30   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  359:335   150
   6   26   56  Maria Jarosz           100   -  314:343    50
   7   27   40  Bogusław Koszarski     104   -  264:361    54
   8   29   47  Radosław Sowiński      100   +  355:310   150
   9   27   54  Maciej Kutera          100   -  257:397    50
  10   29   46  Wojciech Gołęcki       100   -  237:424    50
  11   30   56  Maria Jarosz           100   +  400:347   150
  12   28   43  Grzegorz Koczkodon     103   -  298:368    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  1055 / 12 partii


  50  Teresa Ząbek           100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Zdzisław Szota         122   -  359:369    72
   2   19    1  Tomasz Zwoliński       144   -  349:433    94
   3   26   21  Andrzej Szepczyński    121   -  329:613    71
   4   29   51  Andrzej Gostomski      100   -  267:420    50
   5   31   55  Piotr Ingling          100   +  418:344   150
   6   28    9  Radosław Konca         130   -  276:398    80
   7   30   47  Radosław Sowiński      100   -  331:382    50
   8   31   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  342:322   150
   9   28   55  Piotr Ingling          100   +  411:356   150
  10   26   54  Maciej Kutera          100   -  279:345    50
  11   27   38  Marek Dudkiewicz       105   -  341:407    55
  12   29   61  Jerzy Tatarczuk        100   -  316:370    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1022 / 12 partii


  51  Andrzej Gostomski      100 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Maciej Grabowski       122   -  317:360    72
   2   25   20  Mariusz Kubicki        121   -  318:359    71
   3   28   66  Tomasz Rubaj           100   -  329:371    50
   4   29   50  Teresa Ząbek           100   +  420:267   150
   5   26   43  Grzegorz Koczkodon     103   -  354:358    53
   6   27   21  Andrzej Szepczyński    121   -  263:323    71
   7   29   46  Wojciech Gołęcki       100   +  364:281   150
   8   27   54  Maciej Kutera          100   +  379:342   150
   9   23   39  Bogusław Puchalski     105   +  365:339   155
  10   21   31  Stefan Dawidson        110   +  358:340   160
  11   17   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  346:258   171
  12   14   29  Sławomir Kordjalik     112   +  347:318   162
                                                --------------
                                                 SUMA =  1415 / 12 partii


  52  Joanna Juszczak        100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Joanna Stępień         122   -  308:422    72
   2   26   21  Andrzej Szepczyński    121   +  424:386   171
   3   16   54  Maciej Kutera          100   +  377:344   150
   4    9   33  Wojciech Próchniewicz  107   +  395:364   157
   5    6   41  Kazimierz Faron        103   -  356:389    53
   6   11   34  Beata Madej            107   -  310:318    57
   7   15   17  Zdzisław Szota         122   -  264:383    72
   8   21   23  Andrzej Kwiatkowski    121   -  222:391    71
   9   24   31  Stefan Dawidson        110   -  261:420    60
  10   28   47  Radosław Sowiński      100   -  353:354    50
  11   29   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  371:283   150
  12   27   53  Grzegorz Pukniel       100   -  354:363    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1113 / 12 partii


  53  Grzegorz Pukniel       100 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Mariusz Kubicki        121   +  351:312   171
   2   15   28  Andrzej Słapiński      115   -  352:371    65
   3   20   65  Paweł Majewski         100   -  316:414    50
   4   23   22  Sergiusz Puchalski     121   -  317:372    71
   5   27   46  Wojciech Gołęcki       100   +  397:309   150
   6   22   54  Maciej Kutera          100   +  356:311   150
   7   17   19  Joanna Stępień         122   -  303:386    72
   8   22   31  Stefan Dawidson        110   +  328:309   160
   9   19   37  Lucyna Korga           106   -  245:424    56
  10   23   40  Bogusław Koszarski     104   -  261:403    54
  11   25   47  Radosław Sowiński      100   -  340:432    50
  12   27   52  Joanna Juszczak        100   +  363:354   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1199 / 12 partii


  54  Maciej Kutera          100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Szepczyński    121   +  416:308   171
   2    6   26  Aleksandra Merklejn    118   -  318:369    68
   3   16   52  Joanna Juszczak        100   -  344:377    50
   4   20   36  Andrzej Szmidtke       106   +  389:362   156
   5   15   34  Beata Madej            107   -  263:362    57
   6   22   53  Grzegorz Pukniel       100   -  311:356    50
   7   25   23  Andrzej Kwiatkowski    121   -  301:368    71
   8   27   51  Andrzej Gostomski      100   -  342:379    50
   9   27   49  Paweł Opyc             100   +  397:257   150
  10   26   50  Teresa Ząbek           100   +  345:279   150
  11   23   39  Bogusław Puchalski     105   +  396:353   155
  12   20   59  Robert Kamiński        100   -  343:346    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1178 / 12 partii


  55  Piotr Ingling          100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Sergiusz Puchalski     121   -  337:484    71
   2   21   46  Wojciech Gołęcki       100   -  295:324    50
   3   29   31  Stefan Dawidson        110   -  274:401    60
   4   30   43  Grzegorz Koczkodon     103   -  298:450    53
   5   31   50  Teresa Ząbek           100   -  344:418    50
   6   32   60  Robert Drózd           100   +  361:247   150
   7   31   61  Jerzy Tatarczuk        100   -  283:328    50
   8   30   57  Marek Syczuk           100   -  316:394    50
   9   28   50  Teresa Ząbek           100   -  356:411    50
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   31   67  Andrzej Lożyński       113   -  257:391    63
                                                --------------
                                                 SUMA =   647 / 10 partii


  56  Maria Jarosz           100 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  315:299   171
   2   17    5  Mariusz Skrobosz       134   +  358:355   184
   3    9   25  Magdalena Merklejn     119   -  321:446    69
   4   15   20  Mariusz Kubicki        121   -  248:403    71
   5   22   64  Roman Sulima           100   -  241:504    50
   6   26   49  Paweł Opyc             100   +  343:314   150
   7   21   63  Marcin Bożek           100   -  278:435    50
   8   26    9  Radosław Konca         130   -  285:477    80
   9   26   40  Bogusław Koszarski     104   -  326:397    54
  10   30   61  Jerzy Tatarczuk        100   -  299:372    50
  11   30   49  Paweł Opyc             100   -  347:400    50
  12   30   46  Wojciech Gołęcki       100   +  318:290   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1129 / 12 partii


  57  Marek Syczuk           100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Krzysztof Usakiewicz   120   -  278:395    70
   2   30   30  Filip Klar             111   -  268:498    61
   3   33   67  Andrzej Lożyński       113   -  344:373    63
   4   31   47  Radosław Sowiński      100   +  335:277   150
   5   29   37  Lucyna Korga           106   -  300:343    56
   6   30   40  Bogusław Koszarski     104   -  319:351    54
   7   32   60  Robert Drózd           100   +  363:264   150
   8   30   55  Piotr Ingling          100   +  394:316   150
   9   25   35  Beata Piotrowska       106   +  381:311   156
  10   22   62  Dorota Zielińska       100   +  435:211   150
  11   18   37  Lucyna Korga           106   -  329:330    56
  12   21   23  Andrzej Kwiatkowski    121   +  355:294   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1287 / 12 partii


  58  Magdalena Wanot        100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Magdalena Merklejn     119   -  181:468    69
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =    69 /  1 partia


  59  Robert Kamiński        100 Wysokie Maz. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Aleksandra Merklejn    118   -  341:417    68
   2   20   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  459:218   150
   3   10    2  Dariusz Banaszek       139   -  319:373    89
   4   18   24  Krzysztof Usakiewicz   120   +  329:295   170
   5   16   62  Dorota Zielińska       100   +  343:250   150
   6   12   22  Sergiusz Puchalski     121   +  391:298   171
   7    8   32  Wiesław Olewiński      109   -  311:453    59
   8   13   19  Joanna Stępień         122   -  324:393    72
   9   18   64  Roman Sulima           100   -  310:356    50
  10   20   23  Andrzej Kwiatkowski    121   -  290:313    71
  11   24   35  Beata Piotrowska       106   +  357:351   156
  12   20   54  Maciej Kutera          100   +  346:343   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1356 / 12 partii


  60  Robert Drózd           100 Wesoła       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Andrzej Oleksiak       117   -  253:467    67
   2   32   49  Paweł Opyc             100   -  321:349    50
   3   30   62  Dorota Zielińska       100   -  207:440    50
   4   32   61  Jerzy Tatarczuk        100   -  284:352    50
   5   32   47  Radosław Sowiński      100   +  336:259   150
   6   32   55  Piotr Ingling          100   -  247:361    50
   7   32   57  Marek Syczuk           100   -  264:363    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   467 /  7 partii


  61  Jerzy Tatarczuk        100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Andrzej Słapiński      115   -  341:342    65
   2   20   59  Robert Kamiński        100   -  218:459    50
   3   32   37  Lucyna Korga           106   -  279:328    56
   4   32   60  Robert Drózd           100   +  352:284   150
   5   30   49  Paweł Opyc             100   -  335:359    50
   6   31   47  Radosław Sowiński      100   -  293:439    50
   7   31   55  Piotr Ingling          100   +  328:283   150
   8   31   50  Teresa Ząbek           100   -  322:342    50
   9   30   66  Tomasz Rubaj           100   -  297:364    50
  10   30   56  Maria Jarosz           100   +  372:299   150
  11   29   52  Joanna Juszczak        100   -  283:371    50
  12   29   50  Teresa Ząbek           100   +  370:316   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1021 / 12 partii


  62  Dorota Zielińska       100 Ustanów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Sławomir Kordjalik     112   -  298:368    62
   2   28   23  Andrzej Kwiatkowski    121   -  324:429    71
   3   30   60  Robert Drózd           100   +  440:207   150
   4   21   42  Tomasz Żbikowski       103   +  364:352   153
   5   16   59  Robert Kamiński        100   -  250:343    50
   6   23   43  Grzegorz Koczkodon     103   -  284:504    53
   7   26   39  Bogusław Puchalski     105   +  331:301   155
   8   24   40  Bogusław Koszarski     104   +  385:248   154
   9   20   44  Eugeniusz Wróblewski   103   -  317:337    53
  10   22   57  Marek Syczuk           100   -  211:435    50
  11   26   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  410:311   153
  12   22   47  Radosław Sowiński      100   -  256:340    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1154 / 12 partii


  63  Marcin Bożek           100 Będzin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Filip Klar             111   +  377:284   161
   2   10   15  Wojciech Zemło         126   -  241:334    76
   3   23   35  Beata Piotrowska       106   +  347:313   156
   4   16   44  Eugeniusz Wróblewski   103   -  320:338    53
   5   21   18  Maciej Grabowski       122   +  333:308   172
   6   16    2  Dariusz Banaszek       139   -  310:498    89
   7   21   56  Maria Jarosz           100   +  435:278   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   24   43  Grzegorz Koczkodon     103   +  311:308   153
  11   20   44  Eugeniusz Wróblewski   103   +  326:301   153
  12   16   64  Roman Sulima           100   -  367:391    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1213 / 10 partii


  64  Roman Sulima           100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Stefan Dawidson        110   +  326:324   160
   2   16    7  Mateusz Żbikowski      133   -  246:413    83
   3   25    5  Mariusz Skrobosz       134   -  315:448    84
   4   28   37  Lucyna Korga           106   +  386:326   156
   5   22   56  Maria Jarosz           100   +  504:241   150
   6   13   38  Marek Dudkiewicz       105   +  371:365   155
   7    9   34  Beata Madej            107   -  289:328    57
   8   15   28  Andrzej Słapiński      115   -  320:413    65
   9   18   59  Robert Kamiński        100   +  356:310   150
  10   15   20  Mariusz Kubicki        121   +  310:302   171
  11   12   34  Beata Madej            107   -  323:408    57
  12   16   63  Marcin Bożek           100   +  391:367   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1438 / 12 partii


  65  Paweł Majewski         100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Wiesław Olewiński      109   -  307:352    59
   2   27   37  Lucyna Korga           106   +  359:262   156
   3   20   53  Grzegorz Pukniel       100   +  414:316   150
   4   14   17  Zdzisław Szota         122   +  348:346   172
   5    9   28  Andrzej Słapiński      115   +  369:310   165
   6    6    5  Mariusz Skrobosz       134   -  288:552    84
   7   10   26  Aleksandra Merklejn    118   -  242:442    68
   8            PAUZA
   9   12   20  Mariusz Kubicki        121   +  430:320   171
  10    9   25  Magdalena Merklejn     119   +  343:302   169
  11    6    5  Mariusz Skrobosz       134   -  308:315    84
  12    9   34  Beata Madej            107   +  450:430   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  1435 / 11 partii


  66  Tomasz Rubaj           100 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Wojciech Próchniewicz  107   -  318:432    57
   2   24   42  Tomasz Żbikowski       103   -  323:469    53
   3   28   51  Andrzej Gostomski      100   +  371:329   150
   4   25   46  Wojciech Gołęcki       100   +  378:337   150
   5   18   22  Sergiusz Puchalski     121   -  363:400    71
   6   21   31  Stefan Dawidson        110   -  325:353    60
   7   24   29  Sławomir Kordjalik     112   -  231:472    62
   8   28   39  Bogusław Puchalski     105   -  263:432    55
   9   30   61  Jerzy Tatarczuk        100   +  364:297   150
  10   27   35  Beata Piotrowska       106   -  356:442    56
  11   28   46  Wojciech Gołęcki       100   +  392:336   150
  12   26   35  Beata Piotrowska       106   +  358:350   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1170 / 12 partii


  67  Andrzej Lożyński       113 Piastów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   33   57  Marek Syczuk           100   +  373:344   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   31   55  Piotr Ingling          100   +  391:257   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   300 /  2 partie


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie