Warszawa22
stycznia
Warszawa 22-23 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Łódź 5
lutego
Łódź 5- 6 lutego Wielka Łódka 2005 — Zima
Warszawa12
lutego
Warszawa 12-13 lutego X Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2005
Kapitan „Wielkiej Łódki” — Mariusz Skrobosz!05 - 06 lutego 2005 — Wielka Łódka 2005 — ZimaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2005 — ZimaŁódź, 05 - 06 lutego 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Kapitan „Wielkiej Łódki” — Mariusz Skrobosz!"Wielka Łódka" — Zima zapoczątkowała cykl turniejów organizowany przez Łódzki Klub Miłośników Scrabble. Udział w turnieju wzięło 91 graczy. Podczas rozgrywek zanotowano dwie ciekawostki godne uwagi. Pierwsza to wynik z szóstej rundy pomiędzy Mariuszem Skroboszem a Krzysztofem Mówką — 518:515. Jest to najwyższy wynik pokonanego zawodnika. Drugim wydarzeniem rzadko spotykanym na planszy był położenie przez Irenę Sołdan i Kamila Nawrockiego piętnastoliterowego wyrazu NIEZMIERZWIENIE.
Walka o tytuł Kapitana "Wielkiej Łódki" toczyła się do ostatniej rundy. Na pierwszym stole walczyli Tomasz Zwoliński Kazimierzem Merklejnem jr. a na drugim Mateusz Żbikowski Mariuszem Skroboszem. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Mariusz Skrobosz, który z 10 wygranymi partiami wyprzedził Kazika Merklejna tylko o 34 punkty. Na  trzecim miejscu znalazł się Tomasz Zwoliński. Wszystkim gratulujemy.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Łodzi
IX Mistrzostwa Łodzi
VIII Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju Wielka Łódka - Zima

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.03     10.0     4950     1907      484
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.25     10.0     4916     1816      976
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.29      9.0     5047     1835      627
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   132.73      9.0     4801     1749      335
  5 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               140.46      9.0     4725     1806      556
  6 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               135.70      8.0     5230     1658      783
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              126.90      8.0     4851     1517      280
  8 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               145.73      8.0     4832     1680      490
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               118.68      8.0     4742     1572      619
 10 Zdzisław        Szota                Warszawa               115.16      8.0     4705     1646      283
 11 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 113.23      8.0     4623     1485      380
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  117.54      8.0     4545     1601      762
 13 Joanna          Juszczak             Warszawa               118.17      8.0     4509     1723      327
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.24      8.0     4464     1563       66
 15 Paweł           Opyc                 Warszawa               116.11      8.0     4444     1648      302
 16 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.52      8.0     4370     1515      327
 17 Dawid           Pikul                Poznań                 135.53      7.0     5125     1495      570
 18 Kamil           Górka                Łęczna                 139.26      7.0     4994     1576      221
 19 Michał          Trumpus              Wrocław                118.06      7.0     4872     1420      495
 20 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.89      7.0     4832     1508      292
 21 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              114.40      7.0     4711     1479      223
 22 Mateusz         Zalega               Łódź                   100.00      7.0     4647     1479       98
 23 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.26      7.0     4537     1494      186
 24 Rafał           Wesołowski           Warszawa               111.92      7.0     4456     1333      162
 25 Michał          Szkudlarek           Pabianice              114.81      7.0     4435     1397      130
 26 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               113.31      7.0     4432     1505       77
 27 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 107.85      7.0     4396     1565      102
 28 Przemysław      Herdzina             Kraków                 111.85      7.0     4309     1592      -53
 29 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      7.0     4143     1345      168
 30 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.36      7.0     3971     1406      841
 31 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    113.59      6.5     4532     1497      208
 32 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                104.26      6.5     4326     1484      243
 33 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              107.41      6.5     4298     1357        4
 34 Robert          Soszka               Warszawa               119.61      6.0     4800     1399      139
 35 Andrzej         Kowalski             Kowale                 120.86      6.0     4797     1310      566
 36 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.51      6.0     4715     1385      110
 37 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.37      6.0     4632     1544      -24
 38 Andrzej         Kroc                 Łódź                   100.00      6.0     4524     1302      618
 39 Beata           Łażewska             Gdynia                 100.00      6.0     4510     1341      217
 40 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.87      6.0     4434     1404     -170
 41 Robert          Zabłocki             Łódź                   100.00      6.0     4365     1344     -104
 42 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               104.20      6.0     4348     1330        5
 43 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.26      6.0     4197     1314      123
 44 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      6.0     4197     1251     -272
 45 Maciej          Michalak             Łódź                   120.74      6.0     4121     1306      152
 46 Olaf            Czubla               Łódź                   100.00      6.0     4066     1283      -91
 47 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      6.0     4047     1260     -262
 48 Robert          Głowacki             Łódź                   102.08      6.0     4008     1311     -434
 49 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      6.0     3976     1276     -223
 50 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  100.00      6.0     3834     1350     -363
 51 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.28      5.0     4679     1182      261
 52 Mariusz         Margalski            Warszawa               124.73      5.0     4617     1265      176
 53 Czesława        Pawłowska            Wrocław                100.00      5.0     4459     1248     -219
 54 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      5.0     4373     1158     -160
 55 Marcin          Skowron              Zabrze                 107.41      5.0     4336     1284     -297
 56 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              115.06      5.0     4274     1217     -343
 57 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       109.07      5.0     4267     1252     -143
 58 Ewa             Piramowska           Łódź                   100.00      5.0     4144     1195     -357
 59 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      5.0     4113     1158      145
 60 Krzysztof       Sojka                Łódź                   102.28      5.0     4098     1212     -303
 61 Joanna          Brychcy              Katowice               102.66      5.0     4083     1154       26
 62 Sławomir        Buk                  Gliwice                100.00      5.0     4026     1153     -333
 63 Bartosz         Milczarek            Łódź                   100.00      5.0     4011     1220     -133
 64 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4005     1185     -409
 65 Jakub           Szymczak             Łódź                   100.00      5.0     3941     1204      -32
 66 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      5.0     3639     1148     -805
 67 Michał          Ozimiński            Łódź                   100.00      5.0     3293     1035       45
 68 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   116.43      4.0     4335     1025      129
 69 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  102.97      4.0     4326     1043      -84
 70 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      4.0     4117     1054      -91
 71 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      4.0     3795     1095     -577
 72 Anna            Arana                Warszawa               100.00      4.0     3787     1005      123
 73 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.00      4.0     2449      849     -363
 74 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     2307      894     -293
 75 Jarosław        Michalak             Łódź                   118.67      3.5     3139      935      -61
 76 Amelia          Borysiuk             Strzegom               100.00      3.0     3962      940     -107
 77 Robert          Zabel                Poznań                 100.00      3.0     3956      972     -623
 78 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.0     3577      953     -977
 79 Klaudyna        Hubeny               Łódź                   100.00      3.0     3071      928    -1211
 80 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      2.0     3143      835    -1016
 81 Zbigniew        Jabłoński            Warszawa               100.00      2.0     2286      611     -185
 82 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     2175      584     -498
 83 Tomasz          Frynia               Konstantynów Łódzki    100.00      2.0     1734      452       42
 84 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     1649      593     -940
 85 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      2.0     1630      492     -187
 86 Agata           Ślusarczyk           Łódź                   100.00      2.0     1550      469     -137
 87 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      1.0     2059      499     -494
 88 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   100.00      1.0     1327      335     -326
 89 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      1.0     1194      300     -364
 90 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.07      1.0      486      150      153
 91 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      0.0     2382      450     -583
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka - Zima



	Mateusz Żbikowski 145.73 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Skowron               107.41 +  485: 299  157
    2     5 Grzegorz       Pukniel               107.85 +  425: 379  158
    3     4 Zdzisław       Szota                 115.16 -  389: 439   65
    4     7 Mariusz        Margalski             124.73 +  323: 315  175
    5    11 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  384: 356  159
    6     8 Irena          Sołdan                117.54 +  539: 416  168
    7     3 Stanisław      Rydzik                138.37 +  436: 360  188
    8     3 Kamil          Górka                 139.26 -  387: 394   89
    9     4 Joanna         Juszczak              118.17 +  412: 290  168
   10     4 Andrzej        Rechowicz             118.68 +  366: 291  169
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  341: 360   93
   12     2 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  345: 443   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Kazimierz.J Merklejn 143.25 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Nawrocki              107.41 -  327: 343   57
    2    34 Halina         Łubniewicz            100.00 +  494: 211  150
    3    12 Joanna         Ostrowska             108.26 +  443: 294  158
    4     9 Czesława       Pawłowska             100.00 +  444: 289  150
    5     7 Małgorzata     Szczygieł             104.26 +  357: 330  154
    6     6 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 +  416: 321  163
    7     4 Paweł          Frynia                113.59 +  484: 296  164
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  375: 461   88
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          140.46 +  390: 369  190
   10     5 Grzegorz       Pukniel               107.85 +  428: 316  158
   11     2 Mateusz        Żbikowski             145.73 +  360: 341  196
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.29 +  398: 369  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Krzysztof Mówka 141.89 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 +  470: 276  154
    2     7 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  522: 349  159
    3     1 Paweł          Frynia                113.59 +  418: 380  164
    4     2 Małgorzata     Szczygieł             104.26 +  336: 289  154
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.37 -  339: 392   88
    6     4 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  515: 518   91
    7     7 Joanna         Juszczak              118.17 -  388: 473   68
    8    11 Jarosław       Michalak              118.67 +  399: 324  169
    9     9 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  387: 364  165
   10    10 Przemysław     Herdzina              111.85 -  331: 370   62
   11     9 Kamil          Nawrocki              114.40 -  328: 413   64
   12    14 Robert         Soszka                119.61 +  399: 392  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Mariusz Skrobosz 141.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  424: 315  153
    2    16 Beata          Łażewska              100.00 +  439: 382  150
    3     9 Przemysław     Herdzina              111.85 +  408: 296  162
    4     5 Paweł          Opyc                  116.11 -  274: 443   66
    5     6 Kamil          Górka                 139.26 +  408: 374  189
    6     4 Krzysztof      Mówka                 141.89 +  518: 515  192
    7     5 Jarosław       Michalak              118.67 +  371: 361  169
    8     2 Tomasz         Zwoliński             138.29 +  482: 408  188
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 +  396: 333  188
   10     2 Zbigniew       Wietecki              115.87 +  447: 295  166
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  340: 399   88
   12     2 Mateusz        Żbikowski             145.73 +  443: 345  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Mariusz Wrześniewski 140.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Brychcy               102.66 +  507: 351  153
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              113.24 +  437: 400  163
    3     3 Stanisław      Rydzik                138.37 -  328: 372   88
    4     8 Paweł          Jackowski             133.26 +  357: 355  183
    5    10 Robert         Kamiński              124.52 +  350: 296  175
    6     3 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  367: 347  186
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  346: 354   88
    8     4 Dawid          Pikul                 135.53 +  397: 392  186
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  369: 390   93
   10     6 Zdzisław       Szota                 115.16 +  414: 308  165
   11     5 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 +  350: 316  163
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              113.24 +  503: 288  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Kamil Górka 139.26 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  508: 317  152
    2     2 Kamil          Nawrocki              114.40 +  398: 376  164
    3     5 Maciej         Michalak              120.74 +  378: 318  171
    4     4 Stanisław      Rydzik                138.37 -  442: 450   88
    5     6 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  374: 408   91
    6    11 Beata          Łażewska              100.00 +  539: 361  150
    7     6 Wojciech       Zemło                 132.73 +  461: 376  183
    8     3 Mateusz        Żbikowski             145.73 +  394: 387  196
    9     2 Zdzisław       Szota                 115.16 -  362: 467   65
   10     9 Joanna         Juszczak              118.17 -  383: 400   68
   11     7 Przemysław     Herdzina              111.85 +  413: 330  162
   12     5 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  342: 583   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Stanisław Rydzik 138.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Głowacki              102.08 +  457: 244  152
    2     9 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  347: 339  150
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          140.46 +  372: 328  190
    4     4 Kamil          Górka                 139.26 +  450: 442  189
    5     1 Krzysztof      Mówka                 141.89 +  392: 339  192
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  328: 447   88
    7     3 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  360: 436   96
    8    10 Joanna         Juszczak              118.17 -  326: 342   68
    9     8 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  416: 375  186
   10     3 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  386: 397   88
   11    10 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  411: 426   77
   12    15 Michał         Trumpus               118.06 -  387: 541   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Karol Wyrębkiewicz 138.36 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.29 +  462: 330  188
    5     2 Paweł          Opyc                  116.11 +  509: 335  166
    6     1 Stanisław      Rydzik                138.37 +  447: 328  188
    7     1 Grzegorz       Pukniel               107.85 +  468: 297  158
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 +  461: 375  193
    9     1 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  333: 396   91
   10     1 Paweł          Jackowski             133.26 +  467: 245  183
   11    17 Paweł          Frynia                113.59 +  425: 374  164
   12    12 Robert         Kamiński              124.52 -  399: 450   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  /  9 156.22




	Tomasz Zwoliński 138.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jolanta        Bednarska             100.00 +  513: 245  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              115.87 +  442: 349  166
    3     2 Andrzej        Rechowicz             118.68 +  500: 373  169
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  330: 462   88
    5     5 Joanna         Juszczak              118.17 +  428: 342  168
    6     2 Wojciech       Zemło                 132.73 +  507: 355  183
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          140.46 +  354: 346  190
    8     2 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  408: 482   91
    9     3 Grzegorz       Pukniel               107.85 +  400: 342  158
   10     3 Stanisław      Rydzik                138.37 +  397: 386  188
   11     1 Mariusz        Skrobosz              141.03 +  399: 340  191
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  369: 398   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Sławomir Kordjalik 135.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Amelia         Borysiuk              100.00 +  448: 365  150
    2    12 Robert         Soszka                119.61 +  428: 313  170
    3     7 Joanna         Juszczak              118.17 -  365: 436   68
    4    11 Marcin         Skowron               107.41 +  572: 336  157
    5     4 Maciej         Michalak              120.74 +  367: 318  171
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  347: 367   90
    7     8 Zbigniew       Wietecki              115.87 +  488: 330  166
    8     5 Zdzisław       Szota                 115.16 -  394: 463   65
    9     8 Stanisław      Rydzik                138.37 -  375: 416   88
   10    12 Beata          Piotrowska            108.28 +  454: 372  158
   11     8 Dawid          Pikul                 135.53 +  409: 389  186
   12     5 Kamil          Górka                 139.26 +  583: 342  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Dawid Pikul 135.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Buk                   100.00 +  494: 345  150
    2     4 Wojciech       Zemło                 132.73 -  365: 488   83
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             104.26 -  355: 387   54
    4    22 Przemysław     Pawlic                100.00 +  411: 320  150
    5    15 Michał         Szkudlarek            114.81 +  490: 367  165
    6    10 Marcin         Skowron               107.41 +  387: 365  157
    7     9 Paweł          Opyc                  116.11 +  533: 305  166
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  392: 397   90
    9     6 Mateusz        Zalega                100.00 -  345: 405   50
   10    13 Jarosław       Puchalski             124.51 +  425: 401  175
   11     8 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  389: 409   86
   12    13 Jarosław       Michalak              118.67 +  539: 366  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Paweł Jackowski 133.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  378: 297  150
    2    11 Mateusz        Zalega                100.00 +  415: 265  150
    3     6 Wojciech       Zemło                 132.73 -  378: 408   83
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  355: 357   90
    5    23 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  376: 356  150
    6    18 Przemysław     Herdzina              111.85 -  338: 414   62
    7    22 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  474: 351  152
    8    15 Paweł          Opyc                  116.11 +  482: 312  166
    9    12 Irena          Sołdan                117.54 +  349: 325  168
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  245: 467   88
   11    11 Zbigniew       Wietecki              115.87 +  411: 311  166
   12     8 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  336: 488   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Wojciech Zemło 132.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Czarnecka             100.00 +  403: 325  150
    2     4 Dawid          Pikul                 135.53 +  488: 365  186
    3     6 Paweł          Jackowski             133.26 +  408: 378  183
    4     3 Joanna         Juszczak              118.17 +  386: 342  168
    5     3 Irena          Sołdan                117.54 +  375: 313  168
    6     2 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  355: 507   88
    7     6 Kamil          Górka                 139.26 -  376: 461   89
    8     9 Paweł          Frynia                113.59 +  368: 367  164
    9     7 Przemysław     Herdzina              111.85 +  375: 322  162
   10     8 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  373: 401   63
   11     4 Zdzisław       Szota                 115.16 +  466: 384  165
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            113.23 +  428: 301  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Piotr Pietuchowski 126.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Olaf           Czubla                100.00 +  436: 331  150
    2    15 Paweł          Opyc                  116.11 -  342: 396   66
    3    17 Robert         Soszka                119.61 -  328: 535   70
    4    24 Joanna         Ostrowska             108.26 +  421: 379  158
    5    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  280: 361   50
    6    27 Bartosz        Milczarek             100.00 +  363: 312  150
    7    17 Andrzej        Kowalski              120.86 -  354: 499   71
    8    30 Jakub          Szymczak              100.00 +  512: 241  150
    9    20 Robert         Zabłocki              100.00 +  421: 377  150
   10    19 Czesława       Pawłowska             100.00 +  463: 394  150
   11    10 Stanisław      Rydzik                138.37 +  426: 411  188
   12     6 Kamil          Nawrocki              114.40 +  505: 335  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Mariusz Margalski 124.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwester      Gryz                  100.00 +  439: 367  150
    2    14 Joanna         Juszczak              118.17 -  345: 404   68
    3    14 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  393: 356  166
    4     7 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  315: 323   96
    5    26 Bartosz        Milczarek             100.00 +  435: 372  150
    6    17 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 -  370: 387   65
    7    18 Małgorzata     Szczygieł             104.26 -  332: 379   54
    8    22 Robert         Zabłocki              100.00 +  465: 259  150
    9    19 Czesława       Pawłowska             100.00 +  451: 352  150
   10    16 Maciej         Michalak              120.74 -  351: 394   71
   11    19 Robert         Soszka                119.61 -  375: 451   70
   12    23 Jarosław       Puchalski             124.51 -  346: 397   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Robert Kamiński 124.52 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  414: 189  150
    2    20 Przemysław     Herdzina              111.85 -  286: 375   62
    3    31 Jolanta        Kruk                  100.00 +  479: 265  150
    4    21 Jakub          Szymczak              100.00 +  321: 305  150
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  296: 350   90
    6    16 Mateusz        Zalega                100.00 -  330: 487   50
    7    21 Marcin         Skowron               107.41 +  376: 324  157
    8    16 Michał         Trumpus               118.06 -  287: 403   68
    9    22 Andrzej        Kroc                  100.00 +  357: 313  150
   10    27 Anna           Arana                 100.00 +  375: 347  150
   11    16 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  399: 286  150
   12    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 +  450: 399  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Jarosław Puchalski 124.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  410: 401  150
    2    21 Beata          Piotrowska            108.28 +  439: 336  158
    3    10 Irena          Sołdan                117.54 -  316: 425   68
    4    10 Andrzej        Kowalski              120.86 +  413: 308  171
    5    13 Przemysław     Herdzina              111.85 +  447: 344  162
    6     7 Paweł          Frynia                113.59 -  339: 360   64
    7    14 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 -  432: 495   65
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  382: 418   63
    9    17 Paweł          Opyc                  116.11 -  347: 403   66
   10    13 Dawid          Pikul                 135.53 -  401: 425   86
   11    27 Marcin         Skowron               107.41 +  392: 344  157
   12    23 Mariusz        Margalski             124.73 +  397: 346  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Andrzej Kowalski 120.86 Kowale                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  421: 278  150
    2    19 Bartosz        Milczarek             100.00 +  453: 298  150
    3     8 Paweł          Opyc                  116.11 -  371: 393   66
    4    10 Jarosław       Puchalski             124.51 -  308: 413   75
    5    21 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  435: 280  150
    6    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 -  326: 355   59
    7    17 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  499: 354  177
    8    12 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 -  339: 361   54
    9    18 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  518: 267  152
   10    14 Beata          Łażewska              100.00 -  354: 531   50
   11    18 Jarosław       Michalak              118.67 -  349: 447   69
   12    22 Beata          Piotrowska            108.28 +  424: 254  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Maciej Michalak 120.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Dariusz        Nawrocki              107.41 +  375: 355  157
    3     5 Kamil          Górka                 139.26 -  318: 378   89
    4    13 Robert         Soszka                119.61 +  451: 365  170
    5     4 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  318: 367   86
    6    22 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  298: 379   63
    7    28 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  349: 353   50
    8    29 Ewa            Piramowska            100.00 +  412: 360  150
    9    25 Janusz         Sojka                 100.00 -  380: 405   50
   10    16 Mariusz        Margalski             124.73 +  394: 351  175
   11    21 Andrzej        Kroc                  100.00 +  419: 316  150
   12    16 Zbigniew       Wietecki              115.87 +  407: 340  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 11 118.73




	Robert Soszka 119.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  377: 365  150
    2    12 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  313: 428   86
    3    17 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  535: 328  177
    4    13 Maciej         Michalak              120.74 -  365: 451   71
    5    17 Sławomir       Zabawa                100.00 +  408: 363  150
    6    13 Małgorzata     Szczygieł             104.26 +  442: 317  154
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 +  416: 362  163
    8     7 Przemysław     Herdzina              111.85 -  357: 372   62
    9    10 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  415: 479   69
   10    15 Andrzej        Kroc                  100.00 -  329: 422   50
   11    19 Mariusz        Margalski             124.73 +  451: 375  175
   12    14 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  392: 399   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Andrzej Rechowicz 118.68 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kroc                  100.00 +  401: 325  150
    2     6 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  416: 201  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  373: 500   88
    4    20 Robert         Głowacki              102.08 -  286: 434   52
    5    27 Ewa            Piramowska            100.00 +  325: 307  150
    6    15 Michał         Trumpus               118.06 -  408: 423   68
    7    27 Jakub          Szymczak              100.00 +  431: 279  150
    8    17 Olaf           Czubla                100.00 +  354: 262  150
    9    10 Robert         Soszka                119.61 +  479: 415  170
   10     4 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  291: 366   96
   11    12 Michał         Szkudlarek            114.81 +  490: 275  165
   12     8 Paweł          Jackowski             133.26 +  488: 336  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Jarosław Michalak 118.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     8 Paweł          Frynia                113.59 =  423: 423  114
    6     9 Zdzisław       Szota                 115.16 +  410: 373  165
    7     5 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  361: 371   91
    8    11 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  324: 399   92
    9    16 Zbigniew       Wietecki              115.87 -  326: 445   66
   10    32 Adam           Janicki               100.00 +  482: 301  150
   11    18 Andrzej        Kowalski              120.86 +  447: 349  171
   12    13 Dawid          Pikul                 135.53 -  366: 539   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  8 116.88




	Joanna Juszczak 118.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Kruk                  100.00 +  366: 223  150
    2    14 Mariusz        Margalski             124.73 +  404: 345  175
    3     7 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  436: 365  186
    4     3 Wojciech       Zemło                 132.73 -  342: 386   83
    5     5 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  342: 428   88
    6    20 Jakub          Szymczak              100.00 +  385: 261  150
    7     7 Krzysztof      Mówka                 141.89 +  473: 388  192
    8    10 Stanisław      Rydzik                138.37 +  342: 326  188
    9     4 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  290: 412   96
   10     9 Kamil          Górka                 139.26 +  400: 383  189
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  297: 363   63
   12    10 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 +  432: 302  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Michał Trumpus 118.06 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  387: 274  150
    2     8 Paweł          Frynia                113.59 -  304: 370   64
    3    16 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  371: 456   58
    4    29 Joanna         Kubińska              100.00 +  551: 301  150
    5    16 Czesława       Pawłowska             100.00 +  346: 342  150
    6    15 Andrzej        Rechowicz             118.68 +  423: 408  169
    7    13 Przemysław     Herdzina              111.85 -  323: 492   62
    8    16 Robert         Kamiński              124.52 +  403: 287  175
    9    14 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 -  381: 386   54
   10    18 Robert         Zabłocki              100.00 -  389: 415   50
   11    20 Beata          Łażewska              100.00 +  453: 259  150
   12    15 Stanisław      Rydzik                138.37 +  541: 387  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Irena Sołdan 117.54 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Michalski             100.00 +  381: 200  150
    2    10 Michał         Szkudlarek            114.81 +  314: 313  165
    3    10 Jarosław       Puchalski             124.51 +  425: 316  175
    4     6 Zdzisław       Szota                 115.16 +  353: 334  165
    5     3 Wojciech       Zemło                 132.73 -  313: 375   83
    6     8 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  416: 539   96
    7    10 Kamil          Nawrocki              114.40 -  381: 450   64
    8    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  400:   1  150
    9    12 Paweł          Jackowski             133.26 -  325: 349   83
   10    25 Olaf           Czubla                100.00 +  385: 310  150
   11    14 Rafał          Wesołowski            111.92 +  465: 336  162
   12     9 Grzegorz       Pukniel               107.85 +  387: 260  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Krystyna Augustyniak 116.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bartosz        Milczarek             100.00 -  277: 328   50
    2    31 Robert         Zabel                 100.00 +  419: 410  150
    3    14 Mariusz        Margalski             124.73 -  356: 393   75
    4    31 Ewa            Piramowska            100.00 -  353: 360   50
    5    31 Robert         Zabłocki              100.00 -  388: 401   50
    6    36 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  384: 389   50
    7    39 Agata          Nawrocka              100.00 +  390: 241  150
    8    35 Przemysław     Pawlic                100.00 +  411: 302  150
    9    29 Agata          Ślusarczyk            100.00 -  337: 338   50
   10    33 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  338: 382   50
   11    37 Adam           Janicki               100.00 -  297: 299   50
   12    39 Robert         Zabel                 100.00 +  385: 363  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 12  85.42




	Paweł Opyc 116.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  362: 203  150
    2    15 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  396: 342  177
    3     8 Andrzej        Kowalski              120.86 +  393: 371  171
    4     5 Mariusz        Skrobosz              141.03 +  443: 274  191
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  335: 509   88
    6     5 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  301: 314   58
    7     9 Dawid          Pikul                 135.53 -  305: 533   86
    8    15 Paweł          Jackowski             133.26 -  312: 482   83
    9    17 Jarosław       Puchalski             124.51 +  403: 347  175
   10    26 Bartosz        Milczarek             100.00 +  333: 278  150
   11    15 Dariusz        Nawrocki              107.41 +  388: 253  157
   12    11 Przemysław     Herdzina              111.85 +  473: 236  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Zbigniew Wietecki 115.87 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Ozimiński             100.00 +  409: 323  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  349: 442   88
    3    21 Anna           Arana                 100.00 +  343: 297  150
    4    14 Paweł          Frynia                113.59 -  372: 458   64
    5    29 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  420: 388  150
    6    19 Robert         Głowacki              102.08 +  363: 357  152
    7     8 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  330: 488   86
    8    20 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  457: 260  150
    9    16 Jarosław       Michalak              118.67 +  445: 326  169
   10     2 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  295: 447   91
   11    11 Paweł          Jackowski             133.26 -  311: 411   83
   12    16 Maciej         Michalak              120.74 -  340: 407   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Zdzisław Szota 115.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  422: 319  150
    2    18 Małgorzata     Sulejewska            113.23 +  382: 364  163
    3     4 Mateusz        Żbikowski             145.73 +  439: 389  196
    4     6 Irena          Sołdan                117.54 -  334: 353   68
    5    14 Robert         Głowacki              102.08 +  405: 308  152
    6     9 Jarosław       Michalak              118.67 -  373: 410   69
    7    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  336: 317  150
    8     5 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  463: 394  186
    9     2 Kamil          Górka                 139.26 +  467: 362  189
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  308: 414   90
   11     4 Wojciech       Zemło                 132.73 -  384: 466   83
   12     7 Mateusz        Zalega                100.00 +  392: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Krzysztof Szkudlarek 115.06 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Czesława       Pawłowska             100.00 +  373: 328  150
    2    13 Małgorzata     Szczygieł             104.26 -  342: 399   54
    3    28 Joanna         Kubińska              100.00 +  376: 329  150
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              113.24 +  412: 356  163
    5     9 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  272: 419   58
    6    17 Mariusz        Margalski             124.73 +  387: 370  175
    7    14 Jarosław       Puchalski             124.51 +  495: 432  175
    8     8 Mateusz        Zalega                100.00 -  344: 368   50
    9     9 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  364: 387   92
   10    21 Barbara        Szymańska             100.00 -  323: 350   50
   11    22 Robert         Zabłocki              100.00 -  307: 416   50
   12    25 Andrzej        Kroc                  100.00 -  279: 463   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Michał Szkudlarek 114.81 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ewa            Piramowska            100.00 +  456: 296  150
    2    10 Irena          Sołdan                117.54 -  313: 314   68
    3    19 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  357: 293  150
    4    12 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  341: 414   58
    5    15 Dawid          Pikul                 135.53 -  367: 490   86
    6    24 Robert         Zabłocki              100.00 -  325: 439   50
    7    30 Robert         Zabel                 100.00 +  466: 299  150
    8    23 Barbara        Szymańska             100.00 +  389: 282  150
    9    21 Małgorzata     Szczygieł             104.26 +  410: 366  154
   10    20 Joanna         Ostrowska             108.26 +  353: 325  158
   11    12 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  275: 490   69
   12    17 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 +  383: 297  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Kamil Nawrocki 114.40 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  408: 253  150
    2     2 Kamil          Górka                 139.26 -  376: 398   89
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            113.23 +  432: 346  163
    4    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 -  342: 382   59
    5    20 Joanna         Brychcy               102.66 +  466: 315  153
    6    12 Sylwester      Gryz                  100.00 +  448: 394  150
    7    10 Irena          Sołdan                117.54 +  450: 381  168
    8     6 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  280: 416   58
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  320: 434   63
   10    17 Marcin         Skowron               107.41 +  441: 336  157
   11     9 Krzysztof      Mówka                 141.89 +  413: 328  192
   12     6 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  335: 505   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Paweł Frynia 113.59 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Janusz         Sojka                 100.00 +  470: 296  150
    2     8 Michał         Trumpus               118.06 +  370: 304  168
    3     1 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  380: 418   92
    4    14 Zbigniew       Wietecki              115.87 +  458: 372  166
    5     8 Jarosław       Michalak              118.67 =  423: 423  119
    6     7 Jarosław       Puchalski             124.51 +  360: 339  175
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  296: 484   93
    8     9 Wojciech       Zemło                 132.73 -  367: 368   83
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  346: 357   63
   10    31 Paweł          Michalski             100.00 +  376: 262  150
   11    17 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  374: 425   88
   12    21 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  312: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Mariusz Sylwestrzuk 113.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  345: 474   50
    2    28 Janusz         Sojka                 100.00 +  377: 239  150
    3    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  331: 311  150
    4    17 Rafał          Wesołowski            111.92 +  408: 381  162
    5    12 Sylwester      Gryz                  100.00 +  417: 261  150
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  321: 416   93
    7    11 Robert         Soszka                119.61 -  362: 416   70
    8    13 Jarosław       Puchalski             124.51 +  418: 382  175
    9    11 Kamil          Nawrocki              114.40 +  434: 320  164
   10     8 Wojciech       Zemło                 132.73 +  401: 373  183
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  316: 350   90
   12    10 Joanna         Juszczak              118.17 -  302: 432   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Krzysztof Sporczyk 113.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Barbara        Szymańska             100.00 +  406: 334  150
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  400: 437   90
    3    13 Dariusz        Nawrocki              107.41 +  398: 358  157
    4    16 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 -  356: 412   65
    5    19 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 -  407: 458   54
    6    22 Maciej         Michalak              120.74 +  379: 298  171
    7    16 Czesława       Pawłowska             100.00 +  388: 323  150
    8    14 Małgorzata     Szczygieł             104.26 +  332: 255  154
    9    15 Paweł          Frynia                113.59 +  357: 346  164
   10     7 Mateusz        Zalega                100.00 +  390: 377  150
   11     6 Joanna         Juszczak              118.17 +  363: 297  168
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  288: 503   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Małgorzata Sulejewska 113.23 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jakub          Szymczak              100.00 +  329: 317  150
    2    18 Zdzisław       Szota                 115.16 -  364: 382   65
    3    15 Kamil          Nawrocki              114.40 -  346: 432   64
    4    33 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  329: 341   50
    5    37 Anna           Czarnecka             100.00 +  363: 265  150
    6    33 Ewa            Piramowska            100.00 +  505: 317  150
    7    23 Joanna         Ostrowska             108.26 +  366: 340  158
    8    18 Robert         Głowacki              102.08 +  584: 309  152
    9    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  395: 392  159
   10    11 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 +  379: 377  154
   11     3 Mateusz        Zalega                100.00 +  362: 343  150
   12     3 Wojciech       Zemło                 132.73 -  301: 428   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Rafał Wesołowski 111.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  325: 387   50
    2    35 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  385: 292  150
    3    30 Paweł          Michalski             100.00 +  486: 228  150
    4    17 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  381: 408   63
    5    18 Beata          Łażewska              100.00 -  326: 432   50
    6    23 Krzysztof      Sojka                 102.28 -  298: 393   52
    7    29 Bartosz        Milczarek             100.00 +  370: 359  150
    8    26 Anna           Arana                 100.00 +  336: 322  150
    9    26 Joanna         Kubińska              100.00 +  417: 337  150
   10    24 Sławomir       Zabawa                100.00 +  355: 353  150
   11    14 Irena          Sołdan                117.54 -  336: 465   68
   12    18 Robert         Zabłocki              100.00 +  441: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Przemysław Herdzina 111.85 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Sławomir       Zabawa                100.00 +  324: 286  150
    2    20 Robert         Kamiński              124.52 +  375: 286  175
    3     9 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  296: 408   91
    4    18 Mateusz        Zalega                100.00 +  434: 325  150
    5    13 Jarosław       Puchalski             124.51 -  344: 447   75
    6    18 Paweł          Jackowski             133.26 +  414: 338  183
    7    13 Michał         Trumpus               118.06 +  492: 323  168
    8     7 Robert         Soszka                119.61 +  372: 357  170
    9     7 Wojciech       Zemło                 132.73 -  322: 375   83
   10    10 Krzysztof      Mówka                 141.89 +  370: 331  192
   11     7 Kamil          Górka                 139.26 -  330: 413   89
   12    11 Paweł          Opyc                  116.11 -  236: 473   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Andrzej Gostomski 111.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Zabel                 100.00 +  486: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 109.07 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Robert         Zabłocki              100.00 +  392: 315  150
    2     7 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  349: 522   92
    3    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  357: 294  150
    4    15 Kamil          Nawrocki              114.40 +  382: 342  164
    5    11 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  356: 384   96
    6    14 Andrzej        Kowalski              120.86 +  355: 326  171
    7    12 Mateusz        Zalega                100.00 -  398: 401   50
    8    19 Joanna         Kubińska              100.00 +  383: 304  150
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  392: 395   63
   10    22 Małgorzata     Szczygieł             104.26 -  265: 428   54
   11    23 Małgorzata     Szczygieł             104.26 -  287: 336   54
   12    26 Joanna         Ostrowska             108.26 -  351: 363   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Beata Piotrowska 108.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mateusz        Zalega                100.00 -  434: 451   50
    2    21 Jarosław       Puchalski             124.51 -  336: 439   75
    3    32 Olaf           Czubla                100.00 -  359: 400   50
    4    37 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  464: 325  150
    5    30 Przemysław     Pawlic                100.00 -  344: 382   50
    6    35 Michał         Ozimiński             100.00 -  324: 379   50
    7    37 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  528: 203  150
    8    34 Robert         Zabel                 100.00 +  404: 361  150
    9    28 Sławomir       Buk                   100.00 +  450: 278  150
   10    12 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  372: 454   86
   11    26 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  410: 322  150
   12    22 Andrzej        Kowalski              120.86 -  254: 424   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Joanna Ostrowska 108.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Beata          Łażewska              100.00 -  348: 352   50
    2    27 Ewa            Piramowska            100.00 +  349: 260  150
    3    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  294: 443   93
    4    24 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  379: 421   77
    5    36 Michał         Ozimiński             100.00 +  343: 306  150
    6    34 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  374: 281  150
    7    23 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  340: 366   63
    8    25 Dariusz        Nawrocki              107.41 -  348: 365   57
    9    32 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  402: 285  150
   10    20 Michał         Szkudlarek            114.81 -  325: 353   65
   11    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  332: 291  150
   12    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  363: 351  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Grzegorz Pukniel 107.85 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Halina         Łubniewicz            100.00 +  403: 271  150
    2     5 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  379: 425   96
    3    16 Michał         Trumpus               118.06 +  456: 371  168
    4    12 Michał         Szkudlarek            114.81 +  414: 341  165
    5     9 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  419: 272  165
    6     5 Paweł          Opyc                  116.11 +  314: 301  166
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.36 -  297: 468   88
    8     6 Kamil          Nawrocki              114.40 +  416: 280  164
    9     3 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  342: 400   88
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  316: 428   93
   11    13 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 +  380: 350  154
   12     9 Irena          Sołdan                117.54 -  260: 387   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Marcin Skowron 107.41 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             145.73 -  299: 485   96
    2    25 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  477: 286  150
    3    18 Sławomir       Zabawa                100.00 +  385: 359  150
    4    11 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  336: 572   86
    5    25 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  382: 369  150
    6    10 Dawid          Pikul                 135.53 -  365: 387   86
    7    21 Robert         Kamiński              124.52 -  324: 376   75
    8    28 Sławomir       Buk                   100.00 +  412: 303  150
    9    23 Robert         Głowacki              102.08 -  318: 321   52
   10    17 Kamil          Nawrocki              114.40 -  336: 441   64
   11    27 Jarosław       Puchalski             124.51 -  344: 392   75
   12    32 Adam           Janicki               100.00 +  358: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Dariusz Nawrocki 107.41 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 +  343: 327  193
    2    17 Maciej         Michalak              120.74 -  355: 375   71
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  358: 398   63
    4    30 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  305: 375   50
    5    38 Jolanta        Bednarska             100.00 +  460: 350  150
    6    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  425: 304  150
    7    20 Robert         Zabłocki              100.00 -  353: 437   50
    8    25 Joanna         Ostrowska             108.26 +  365: 348  158
    9    24 Olaf           Czubla                100.00 +  368: 346  150
   10    23 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  319: 252  152
   11    15 Paweł          Opyc                  116.11 -  253: 388   66
   12    19 Małgorzata     Szczygieł             104.26 =  394: 394  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Małgorzata Szczygieł 104.26 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Kubińska              100.00 +  446: 231  150
    2    13 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  399: 342  165
    3    11 Dawid          Pikul                 135.53 +  387: 355  186
    4     2 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  289: 336   92
    5     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  330: 357   93
    6    13 Robert         Soszka                119.61 -  317: 442   70
    7    18 Mariusz        Margalski             124.73 +  379: 332  175
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  255: 332   63
    9    21 Michał         Szkudlarek            114.81 -  366: 410   65
   10    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  428: 265  159
   11    23 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  336: 287  159
   12    19 Dariusz        Nawrocki              107.41 =  394: 394  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Marta Szeliga-Frynia 104.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 141.89 -  276: 470   92
    2    32 Olaf           Czubla                100.00 +  391: 293  150
    3    20 Czesława       Pawłowska             100.00 -  327: 408   50
    4    23 Amelia         Borysiuk              100.00 +  437: 257  150
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              113.24 +  458: 407  163
    6    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  254: 306   50
    7    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  434: 340  150
    8    12 Andrzej        Kowalski              120.86 +  361: 339  171
    9    14 Michał         Trumpus               118.06 +  386: 381  168
   10    11 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  377: 379   63
   11    13 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  350: 380   58
   12    17 Michał         Szkudlarek            114.81 -  297: 383   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Małgorzata Jóźwiak 102.97 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  315: 424   91
    2    22 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  399: 276  150
    3    29 Robert         Głowacki              102.08 -  364: 383   52
    4    25 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  316: 375   50
    5    32 Janusz         Sojka                 100.00 -  298: 388   50
    6    37 Anna           Czarnecka             100.00 +  369: 324  150
    7    33 Ewa            Piramowska            100.00 -  352: 380   50
    8    37 Agata          Ślusarczyk            100.00 -  312: 320   50
    9    38 Przemysław     Pawlic                100.00 -  354: 418   50
   10    38 Robert         Zabel                 100.00 +  379: 348  150
   11    38 Robert         Zabel                 100.00 +  387: 289  150
   12    33 Czesława       Pawłowska             100.00 -  481: 485   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 12  86.92




	Joanna Brychcy 102.66 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          140.46 -  351: 507   90
    2    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  276: 328   50
    3    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  444: 219  150
    4    27 Michał         Ozimiński             100.00 +  347: 262  150
    5    20 Kamil          Nawrocki              114.40 -  315: 466   64
    6    32 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  295: 331   50
    7    34 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  303: 325   50
    8    40 Paweł          Michalski             100.00 -  333: 335   50
    9    40 Agata          Nawrocka              100.00 +  354: 260  150
   10    37 Jolanta        Bednarska             100.00 +  345: 268  150
   11    32 Bartosz        Milczarek             100.00 -  328: 390   50
   12    35 Sławomir       Zabawa                100.00 +  392: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Krzysztof Sojka 102.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 139.26 -  317: 508   89
    2    41 Paweł          Michalski             100.00 -  328: 342   50
    3    40 Halina         Łubniewicz            100.00 +  421: 275  150
    4    28 Anna           Arana                 100.00 +  409: 306  150
    5    28 Jakub          Szymczak              100.00 -  230: 450   50
    6    23 Rafał          Wesołowski            111.92 +  393: 298  162
    7    22 Paweł          Jackowski             133.26 -  351: 474   83
    8    24 Sylwester      Gryz                  100.00 +  393: 325  150
    9    18 Andrzej        Kowalski              120.86 -  267: 518   71
   10    23 Dariusz        Nawrocki              107.41 -  252: 319   57
   11    33 Sławomir       Buk                   100.00 -  296: 317   50
   12    36 Tomasz         Frynia                100.00 +  441: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Robert Głowacki 102.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.37 -  244: 457   88
    2    37 Andrzej        Kroc                  100.00 +  361: 332  150
    3    29 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  383: 364  153
    4    20 Andrzej        Rechowicz             118.68 +  434: 286  169
    5    14 Zdzisław       Szota                 115.16 -  308: 405   65
    6    19 Zbigniew       Wietecki              115.87 -  357: 363   66
    7    24 Beata          Łażewska              100.00 +  403: 338  150
    8    18 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  309: 584   63
    9    23 Marcin         Skowron               107.41 +  321: 318  157
   10    29 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  258: 363   50
   11    25 Joanna         Kubińska              100.00 +  340: 329  150
   12    20 Barbara        Szymańska             100.00 -  290: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Amelia         Borysiuk              100.00 +  350: 326  150
    3    21 Zbigniew       Wietecki              115.87 -  297: 343   66
    4    28 Krzysztof      Sojka                 102.28 -  306: 409   52
    5    33 Robert         Zabel                 100.00 -  358: 365   50
    6    41 Jolanta        Kruk                  100.00 +  404: 173  150
    7    36 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  395: 305  150
    8    26 Rafał          Wesołowski            111.92 -  322: 336   62
    9    34 Tomasz         Frynia                100.00 +  337: 300  150
   10    27 Robert         Kamiński              124.52 -  347: 375   75
   11    31 Ewa            Piramowska            100.00 -  358: 405   50
   12    34 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  313: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    31 Beata          Łażewska              100.00 -  230: 447   50
   10    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  315: 358   50
   11    39 Tomasz         Frynia                100.00 -  296: 455   50
   12    40 Halina         Łubniewicz            100.00 +  353: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             138.29 -  245: 513   88
    2    36 Anna           Czarnecka             100.00 -  274: 321   50
    3    39 Sławomir       Buk                   100.00 +  338: 333  150
    4    35 Olaf           Czubla                100.00 -  244: 295   50
    5    38 Dariusz        Nawrocki              107.41 -  350: 460   57
    6    39 Amelia         Borysiuk              100.00 +  394: 308  150
    7    38 Przemysław     Pawlic                100.00 +  342: 306  150
    8    31 Andrzej        Kroc                  100.00 -  247: 488   50
    9    35 Bartosz        Milczarek             100.00 -  226: 390   50
   10    37 Joanna         Brychcy               102.66 -  268: 345   53
   11    40 Amelia         Borysiuk              100.00 +  346: 336  150
   12    38 Agata          Ślusarczyk            100.00 +  365: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Amelia Borysiuk 100.00 Strzegom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  365: 448   86
    2    24 Anna           Arana                 100.00 -  326: 350   50
    3    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  439: 272  150
    4    23 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 -  257: 437   54
    5    34 Joanna         Kubińska              100.00 -  266: 404   50
    6    39 Jolanta        Bednarska             100.00 -  308: 394   50
    7    40 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  435: 196  150
    8    38 Tomasz         Frynia                100.00 -  249: 367   50
    9    37 Adam           Janicki               100.00 -  348: 365   50
   10    36 Przemysław     Pawlic                100.00 -  300: 320   50
   11    40 Jolanta        Bednarska             100.00 -  336: 346   50
   12    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  333: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 12  78.33




	Sławomir Buk 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 135.53 -  345: 494   86
    2    29 Sławomir       Zabawa                100.00 -  301: 392   50
    3    39 Jolanta        Bednarska             100.00 -  333: 338   50
    4    38 Janusz         Sojka                 100.00 -  326: 400   50
    5    40 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  355: 289  150
    6    38 Halina         Łubniewicz            100.00 +  368: 301  150
    7    35 Michał         Ozimiński             100.00 +  310: 290  150
    8    28 Marcin         Skowron               107.41 -  303: 412   57
    9    28 Beata          Piotrowska            108.28 -  278: 450   58
   10    40 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  442: 302  150
   11    33 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  317: 296  152
   12    30 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  348: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             133.26 -  297: 378   83
    2    26 Joanna         Brychcy               102.66 +  328: 276  153
    3    26 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  311: 331   63
    4    30 Dariusz        Nawrocki              107.41 +  375: 305  157
    5    25 Marcin         Skowron               107.41 -  369: 382   57
    6    26 Sławomir       Zabawa                100.00 -  333: 405   50
    7    37 Beata          Piotrowska            108.28 -  203: 528   58
    8    36 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  291: 277  150
    9    32 Joanna         Ostrowska             108.26 -  285: 402   58
   10    33 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  382: 338  166
   11    35 Michał         Ozimiński             100.00 -  313: 354   50
   12    37 Jakub          Szymczak              100.00 -  308: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Zemło                 132.73 -  325: 403   83
    2    36 Jolanta        Bednarska             100.00 +  321: 274  150
    3    22 Sylwester      Gryz                  100.00 -  221: 447   50
    4    34 Sławomir       Zabawa                100.00 -  324: 416   50
    5    37 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  265: 363   63
    6    37 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 -  324: 369   53
    7    41 Jolanta        Kruk                  100.00 -  279: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     499  /  7  71.29




	Olaf Czubla 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  331: 436   77
    2    32 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 -  293: 391   54
    3    32 Beata          Piotrowska            108.28 +  400: 359  158
    4    35 Jolanta        Bednarska             100.00 +  295: 244  150
    5    24 Mateusz        Zalega                100.00 -  327: 420   50
    6    31 Barbara        Szymańska             100.00 +  422: 364  150
    7    25 Sławomir       Zabawa                100.00 +  431: 296  150
    8    17 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  262: 354   69
    9    24 Dariusz        Nawrocki              107.41 -  346: 368   57
   10    25 Irena          Sołdan                117.54 -  310: 385   68
   11    30 Sławomir       Zabawa                100.00 +  326: 290  150
   12    28 Bartosz        Milczarek             100.00 +  323: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Tomasz Frynia 100.00 Konstantynów Łódzki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    38 Amelia         Borysiuk              100.00 +  367: 249  150
    9    34 Anna           Arana                 100.00 -  300: 337   50
   10    34 Sylwester      Gryz                  100.00 -  343: 369   50
   11    39 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  455: 296  150
   12    36 Krzysztof      Sojka                 102.28 -  269: 441   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  5  90.40




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Margalski             124.73 -  367: 439   75
    2    23 Robert         Zabłocki              100.00 +  380: 356  150
    3    22 Anna           Czarnecka             100.00 +  447: 221  150
    4    19 Bartosz        Milczarek             100.00 +  412: 313  150
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  261: 417   63
    6    12 Kamil          Nawrocki              114.40 -  394: 448   64
    7    19 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 -  340: 434   54
    8    24 Krzysztof      Sojka                 102.28 -  325: 393   52
    9    30 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  325: 385   50
   10    34 Tomasz         Frynia                100.00 +  369: 343  150
   11    28 Czesława       Pawłowska             100.00 +  454: 397  150
   12    24 Beata          Łażewska              100.00 -  299: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Klaudyna Hubeny 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              124.52 -  189: 414   75
    2    42 Jakub          Szymczak              100.00 -  235: 313   50
    3    42 Joanna         Brychcy               102.66 -  219: 444   53
    4    42 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  248: 356   50
    5    42 Halina         Łubniewicz            100.00 -  247: 366   50
    6    42 Urszula        Solarska              100.00 +  283: 275  150
    7    40 Amelia         Borysiuk              100.00 -  196: 435   50
    8    42 Agata          Nawrocka              100.00 -  252: 366   50
    9    41 Robert         Zabel                 100.00 -  237: 310   50
   10    40 Sławomir       Buk                   100.00 -  302: 442   50
   11    42 Urszula        Solarska              100.00 +  333: 287  150
   12    42 Urszula        Solarska              100.00 +  330: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  / 12  77.33




	Zbigniew  Jabłoński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Puchalski             124.51 -  401: 410   75
    2    22 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 -  276: 399   53
    3    35 Urszula        Solarska              100.00 +  291: 214  150
    4    26 Robert         Zabel                 100.00 +  352: 317  150
    5    23 Paweł          Jackowski             133.26 -  356: 376   83
    6    28 Czesława       Pawłowska             100.00 -  299: 375   50
    7    31 Barbara        Szymańska             100.00 -  311: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  7  87.29




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    33 Czesława       Pawłowska             100.00 -  323: 332   50
    9    37 Amelia         Borysiuk              100.00 +  365: 348  150
   10    32 Jarosław       Michalak              118.67 -  301: 482   69
   11    37 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  299: 297  166
   12    32 Marcin         Skowron               107.41 -  342: 358   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  5  98.40




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kowalski              120.86 -  278: 421   71
    2    30 Barbara        Szymańska             100.00 +  360: 270  150
    3    23 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 -  294: 357   59
    4    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  390: 282  150
    5    22 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  361: 280  177
    6    21 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 +  306: 254  154
    7    15 Zdzisław       Szota                 115.16 -  317: 336   65
    8    21 Irena          Sołdan                117.54 -    1: 400   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  /  8 111.75




	Aleksandra  Krencjasz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Soszka                119.61 -  365: 377   70
    2    25 Marcin         Skowron               107.41 -  286: 477   57
    3    38 Janusz         Sojka                 100.00 +  351: 335  150
    4    37 Beata          Piotrowska            108.28 -  325: 464   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     335  /  4  83.75




	Andrzej Kroc 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  325: 401   69
    2    37 Robert         Głowacki              102.08 -  332: 361   52
    3    37 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  306: 336   50
    4    39 Urszula        Solarska              100.00 +  413: 306  150
    5    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  386: 250  150
    6    29 Janusz         Sojka                 100.00 +  449: 294  150
    7    26 Joanna         Kubińska              100.00 -  311: 327   50
    8    31 Jolanta        Bednarska             100.00 +  488: 247  150
    9    22 Robert         Kamiński              124.52 -  313: 357   75
   10    15 Robert         Soszka                119.61 +  422: 329  170
   11    21 Maciej         Michalak              120.74 -  316: 419   71
   12    25 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  463: 279  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Juszczak              118.17 -  223: 366   68
    2    39 Urszula        Solarska              100.00 +  271: 251  150
    3    31 Robert         Kamiński              124.52 -  265: 479   75
    4    36 Beata          Łażewska              100.00 -  232: 433   50
    5    39 Barbara        Szymańska             100.00 -  204: 377   50
    6    41 Anna           Arana                 100.00 -  173: 404   50
    7    41 Anna           Czarnecka             100.00 +  281: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  7  84.71




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Trumpus               118.06 -  274: 387   68
    2    33 Czesława       Pawłowska             100.00 -  329: 434   50
    3    34 Amelia         Borysiuk              100.00 -  272: 439   50
    4    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  356: 248  150
    5    35 Andrzej        Kroc                  100.00 -  250: 386   50
    6    36 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  389: 384  166
    7    36 Anna           Arana                 100.00 -  305: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  7  83.43




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Szczygieł             104.26 -  231: 446   54
    2    38 Michał         Ozimiński             100.00 +  385: 305  150
    3    28 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 -  329: 376   65
    4    29 Michał         Trumpus               118.06 -  301: 551   68
    5    34 Amelia         Borysiuk              100.00 +  404: 266  150
    6    30 Robert         Zabel                 100.00 +  378: 232  150
    7    26 Andrzej        Kroc                  100.00 +  327: 311  150
    8    19 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 -  304: 383   59
    9    26 Rafał          Wesołowski            111.92 -  337: 417   62
   10    28 Janusz         Sojka                 100.00 +  388: 369  150
   11    25 Robert         Głowacki              102.08 -  329: 340   52
   12    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  334: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Paweł  Michalski 100.00 Ksawerów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Sołdan                117.54 -  200: 381   68
    2    41 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  342: 328  152
    3    30 Rafał          Wesołowski            111.92 -  228: 486   62
    8    40 Joanna         Brychcy               102.66 +  335: 333  153
    9    36 Ewa            Piramowska            100.00 +  447: 268  150
   10    31 Paweł          Frynia                113.59 -  262: 376   64
   11    36 Agata          Ślusarczyk            100.00 +  302: 285  150
   12    31 Michał         Ozimiński             100.00 -  333: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  /  8 106.12




	Bartosz Milczarek 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  328: 277  166
    2    19 Andrzej        Kowalski              120.86 -  298: 453   71
    3    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  369: 325  150
    4    19 Sylwester      Gryz                  100.00 -  313: 412   50
    5    26 Mariusz        Margalski             124.73 -  372: 435   75
    6    27 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  312: 363   77
    7    29 Rafał          Wesołowski            111.92 -  359: 370   62
    8    39 Halina         Łubniewicz            100.00 +  352: 299  150
    9    35 Jolanta        Bednarska             100.00 +  390: 226  150
   10    26 Paweł          Opyc                  116.11 -  278: 333   66
   11    32 Joanna         Brychcy               102.66 +  390: 328  153
   12    28 Olaf           Czubla                100.00 -  250: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Opyc                  116.11 -  203: 362   66
    2    40 Przemysław     Pawlic                100.00 -  268: 298   50
    3    41 Michał         Ozimiński             100.00 -  278: 336   50
    4    41 Robert         Zabłocki              100.00 -  231: 372   50
    5    41 Urszula        Solarska              100.00 +  280: 274  150
    6    40 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  268: 445   50
    7    39 Krystyna       Augustyniak           116.43 -  241: 390   66
    8    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  366: 252  150
    9    40 Joanna         Brychcy               102.66 -  260: 354   53
   10    41 Jakub          Szymczak              100.00 -  258: 415   50
   11    41 Halina         Łubniewicz            100.00 -  320: 328   50
   12    41 Amelia         Borysiuk              100.00 -  170: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  / 12  69.58




	Michał Ozimiński 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Wietecki              115.87 -  323: 409   66
    2    38 Joanna         Kubińska              100.00 -  305: 385   50
    3    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  336: 278  150
    4    27 Joanna         Brychcy               102.66 -  262: 347   53
    5    36 Joanna         Ostrowska             108.26 -  306: 343   58
    6    35 Beata          Piotrowska            108.28 +  379: 324  158
    7    35 Sławomir       Buk                   100.00 -  290: 310   50
   10    42 Urszula        Solarska              100.00 +  383: 206  150
   11    35 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  354: 313  150
   12    31 Paweł          Michalski             100.00 +  355: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 10 103.50




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zdzisław       Szota                 115.16 -  319: 422   65
    2    40 Agata          Nawrocka              100.00 +  298: 268  150
    3    27 Mateusz        Zalega                100.00 -  378: 479   50
    4    22 Dawid          Pikul                 135.53 -  320: 411   86
    5    30 Beata          Piotrowska            108.28 +  382: 344  158
    6    25 Dariusz        Nawrocki              107.41 -  304: 425   57
    7    38 Jolanta        Bednarska             100.00 -  306: 342   50
    8    35 Krystyna       Augustyniak           116.43 -  302: 411   66
    9    38 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  418: 354  153
   10    36 Amelia         Borysiuk              100.00 +  320: 300  150
   11    34 Jakub          Szymczak              100.00 +  345: 324  150
   12    29 Joanna         Kubińska              100.00 -  313: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Czesława Pawłowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 -  328: 373   65
    2    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  434: 329  150
    3    20 Marta          Szeliga-Frynia        104.20 +  408: 327  154
    4     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  289: 444   93
    5    16 Michał         Trumpus               118.06 -  342: 346   68
    6    28 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  375: 299  150
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  323: 388   63
    8    33 Adam           Janicki               100.00 +  332: 323  150
    9    19 Mariusz        Margalski             124.73 -  352: 451   75
   10    19 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  394: 463   77
   11    28 Sylwester      Gryz                  100.00 -  397: 454   50
   12    33 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  485: 481  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Ewa Piramowska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Szkudlarek            114.81 -  296: 456   65
    2    27 Joanna         Ostrowska             108.26 -  260: 349   58
    3    36 Robert         Zabłocki              100.00 +  377: 260  150
    4    31 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  360: 353  166
    5    27 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  307: 325   69
    6    33 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  317: 505   63
    7    33 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  380: 352  153
    8    29 Maciej         Michalak              120.74 -  360: 412   71
    9    36 Paweł          Michalski             100.00 -  268: 447   50
   10    39 Halina         Łubniewicz            100.00 +  450: 313  150
   11    31 Anna           Arana                 100.00 +  405: 358  150
   12    27 Janusz         Sojka                 100.00 -  364: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kamil          Nawrocki              114.40 -  253: 408   64
    2    35 Rafał          Wesołowski            111.92 -  292: 385   62
    3    37 Andrzej        Kroc                  100.00 +  336: 306  150
    4    33 Małgorzata     Sulejewska            113.23 +  341: 329  163
    5    29 Zbigniew       Wietecki              115.87 -  388: 420   66
    6    34 Joanna         Ostrowska             108.26 -  281: 374   58
    7    34 Joanna         Brychcy               102.66 +  325: 303  153
    8    32 Sławomir       Zabawa                100.00 -  295: 333   50
    9    30 Sylwester      Gryz                  100.00 +  385: 325  150
   10    29 Robert         Głowacki              102.08 +  363: 258  152
   11    26 Beata          Piotrowska            108.28 -  322: 410   58
   12    30 Sławomir       Buk                   100.00 +  395: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Frynia                113.59 -  296: 470   64
    2    28 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 -  239: 377   63
    3    38 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  335: 351   50
    4    38 Sławomir       Buk                   100.00 +  400: 326  150
    5    32 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  388: 298  153
    6    29 Andrzej        Kroc                  100.00 -  294: 449   50
    7    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  430: 371  150
    8    27 Beata          Łażewska              100.00 +  350: 315  150
    9    25 Maciej         Michalak              120.74 +  405: 380  171
   10    28 Joanna         Kubińska              100.00 -  369: 388   50
   11    24 Barbara        Szymańska             100.00 -  320: 380   50
   12    27 Ewa            Piramowska            100.00 +  371: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Urszula Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    39 Jolanta        Kruk                  100.00 -  251: 271   50
    3    35 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  214: 291   50
    4    39 Andrzej        Kroc                  100.00 -  306: 413   50
    5    41 Agata          Nawrocka              100.00 -  274: 280   50
    6    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 -  275: 283   50
    7    42 Halina         Łubniewicz            100.00 -  295: 381   50
   10    42 Michał         Ozimiński             100.00 -  206: 383   50
   11    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 -  287: 333   50
   12    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 -  274: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  9  50.00




	Katarzyna Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Sylwestrzuk           113.31 +  474: 345  163
    2     6 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  201: 416   69
    3    19 Michał         Szkudlarek            114.81 -  293: 357   65
    4    25 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  375: 316  153
    5    21 Andrzej        Kowalski              120.86 -  280: 435   71
    6    32 Joanna         Brychcy               102.66 +  331: 295  153
    7    28 Maciej         Michalak              120.74 +  353: 349  171
    8    20 Zbigniew       Wietecki              115.87 -  260: 457   66
    9    27 Sławomir       Zabawa                100.00 +  334: 258  150
   10    30 Agata          Ślusarczyk            100.00 +  371: 258  150
   11    16 Robert         Kamiński              124.52 -  286: 399   75
   12    21 Paweł          Frynia                113.59 -  276: 312   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  334: 406   63
    2    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  270: 360   50
    3    33 Robert         Zabel                 100.00 -  328: 329   50
    4    40 Halina         Łubniewicz            100.00 +  429: 301  150
    5    39 Jolanta        Kruk                  100.00 +  377: 204  150
    6    31 Olaf           Czubla                100.00 -  364: 422   50
    7    31 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  380: 311  150
    8    23 Michał         Szkudlarek            114.81 -  282: 389   65
    9    33 Jakub          Szymczak              100.00 +  346: 320  150
   10    21 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  350: 323  165
   11    24 Janusz         Sojka                 100.00 +  380: 320  150
   12    20 Robert         Głowacki              102.08 +  303: 290  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Jakub Szymczak 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  317: 329   63
    2    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  313: 235  150
    3    24 Beata          Łażewska              100.00 +  320: 273  150
    4    21 Robert         Kamiński              124.52 -  305: 321   75
    5    28 Krzysztof      Sojka                 102.28 +  450: 230  152
    6    20 Joanna         Juszczak              118.17 -  261: 385   68
    7    27 Andrzej        Rechowicz             118.68 -  279: 431   69
    8    30 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  241: 512   77
    9    33 Barbara        Szymańska             100.00 -  320: 346   50
   10    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  415: 258  150
   11    34 Przemysław     Pawlic                100.00 -  324: 345   50
   12    37 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  396: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Wesołowski            111.92 +  387: 325  162
    2     9 Stanisław      Rydzik                138.37 -  339: 347   88
    3    25 Bartosz        Milczarek             100.00 -  325: 369   50
    4    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  282: 390   50
    5    40 Sławomir       Buk                   100.00 -  289: 355   50
    6    40 Agata          Nawrocka              100.00 +  445: 268  150
    7    32 Janusz         Sojka                 100.00 -  371: 430   50
    8    36 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  277: 291   50
    9    39 Halina         Łubniewicz            100.00 +  422: 233  150
   10    35 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  358: 315  150
   11    29 Joanna         Ostrowska             108.26 -  291: 332   58
   12    34 Anna           Arana                 100.00 +  327: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Przemysław     Herdzina              111.85 -  286: 324   62
    2    29 Sławomir       Buk                   100.00 +  392: 301  150
    3    18 Marcin         Skowron               107.41 -  359: 385   57
    4    34 Anna           Czarnecka             100.00 +  416: 324  150
    5    17 Robert         Soszka                119.61 -  363: 408   70
    6    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  405: 333  150
    7    25 Olaf           Czubla                100.00 -  296: 431   50
    8    32 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  333: 295  150
    9    27 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  258: 334   50
   10    24 Rafał          Wesołowski            111.92 -  353: 355   62
   11    30 Olaf           Czubla                100.00 -  290: 326   50
   12    35 Joanna         Brychcy               102.66 -  366: 392   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 12  87.83




	Robert Zabel 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Andrzej        Gostomski             111.07 -  333: 486   61
    2    31 Krystyna       Augustyniak           116.43 -  410: 419   66
    3    33 Barbara        Szymańska             100.00 +  329: 328  150
    4    26 Zbigniew       Jabłoński             100.00 -  317: 352   50
    5    33 Anna           Arana                 100.00 +  365: 358  150
    6    30 Joanna         Kubińska              100.00 -  232: 378   50
    7    30 Michał         Szkudlarek            114.81 -  299: 466   65
    8    34 Beata          Piotrowska            108.28 -  361: 404   58
    9    41 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  310: 237  150
   10    38 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 -  348: 379   53
   11    38 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 -  289: 387   53
   12    39 Krystyna       Augustyniak           116.43 -  363: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 12  81.00




	Robert Zabłocki 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 -  315: 392   59
    2    23 Sylwester      Gryz                  100.00 -  356: 380   50
    3    36 Ewa            Piramowska            100.00 -  260: 377   50
    4    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  372: 231  150
    5    31 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  401: 388  166
    6    24 Michał         Szkudlarek            114.81 +  439: 325  165
    7    20 Dariusz        Nawrocki              107.41 +  437: 353  157
    8    22 Mariusz        Margalski             124.73 -  259: 465   75
    9    20 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  377: 421   77
   10    18 Michał         Trumpus               118.06 +  415: 389  168
   11    22 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  416: 307  165
   12    18 Rafał          Wesołowski            111.92 -  318: 441   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Mateusz Zalega 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Beata          Piotrowska            108.28 +  451: 434  158
    2    11 Paweł          Jackowski             133.26 -  265: 415   83
    3    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  479: 378  150
    4    18 Przemysław     Herdzina              111.85 -  325: 434   62
    5    24 Olaf           Czubla                100.00 +  420: 327  150
    6    16 Robert         Kamiński              124.52 +  487: 330  175
    7    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.07 +  401: 398  159
    8     8 Krzysztof      Szkudlarek            115.06 +  368: 344  165
    9     6 Dawid          Pikul                 135.53 +  405: 345  186
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              113.24 -  377: 390   63
   11     3 Małgorzata     Sulejewska            113.23 -  343: 362   63
   12     7 Zdzisław       Szota                 115.16 -  326: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Agata Ślusarczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    37 Małgorzata     Jóźwiak               102.97 +  320: 312  153
    9    29 Krystyna       Augustyniak           116.43 +  338: 337  166
   10    30 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  258: 371   50
   11    36 Paweł          Michalski             100.00 -  285: 302   50
   12    38 Jolanta        Bednarska             100.00 -  349: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  5  93.80




	Beata Łażewska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Joanna         Ostrowska             108.26 +  352: 348  158
    2    16 Mariusz        Skrobosz              141.03 -  382: 439   91
    3    24 Jakub          Szymczak              100.00 -  273: 320   50
    4    36 Jolanta        Kruk                  100.00 +  433: 232  150
    5    18 Rafał          Wesołowski            111.92 +  432: 326  162
    6    11 Kamil          Górka                 139.26 -  361: 539   89
    7    24 Robert         Głowacki              102.08 -  338: 403   52
    8    27 Janusz         Sojka                 100.00 -  315: 350   50
    9    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  447: 230  150
   10    14 Andrzej        Kowalski              120.86 +  531: 354  171
   11    20 Michał         Trumpus               118.06 -  259: 453   68
   12    24 Sylwester      Gryz                  100.00 +  387: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Grzegorz       Pukniel               107.85 -  271: 403   58
    2    34 Kazimierz.J    Merklejn              143.25 -  211: 494   93
    3    40 Krzysztof      Sojka                 102.28 -  275: 421   52
    4    40 Barbara        Szymańska             100.00 -  301: 429   50
    5    42 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  366: 247  150
    6    38 Sławomir       Buk                   100.00 -  301: 368   50
    7    42 Urszula        Solarska              100.00 +  381: 295  150
    8    39 Bartosz        Milczarek             100.00 -  299: 352   50
    9    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  233: 422   50
   10    39 Ewa            Piramowska            100.00 -  313: 450   50
   11    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  328: 320  150
   12    40 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  298: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 12  79.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka - Zima



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Marcin         Skowron               485: 299
   2 Dariusz        Nawrocki             - Kazimierz.J    Merklejn              343: 327
   3 Krzysztof      Mówka                - Marta          Szeliga-Frynia        470: 276
   4 Małgorzata     JóĽwiak              - Mariusz        Skrobosz              315: 424
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Joanna         Brychcy               507: 351
   6 Krzysztof      Sojka                - Kamil          Górka                 317: 508
   7 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              457: 244
   8 Jolanta        Bednarska            - Tomasz         Zwoliński             245: 513
   9 Sławomir       Kordjalik            - Amelia         Borysiuk              448: 365
  10 Sławomir       Buk                  - Dawid          Pikul                 345: 494
  11 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Ciesielski            378: 297
  12 Anna           Czarnecka            - Wojciech       Zemło                 325: 403
  13 Piotr          Pietuchowski         - Olaf           Czubla                436: 331
  14 Sylwester      Gryz                 - Mariusz        Margalski             367: 439
  15 Robert         Kamiński             - Klaudyna       Hubeny                414: 189
  16 Zbigniew       Jabłoński            - Jarosław       Puchalski             401: 410
  17 Andrzej        Kowalski             - Grażyna        Kaczyńska             421: 278
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Robert         Soszka                365: 377
  19 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  401: 325
  20 Jolanta        Kruk                 - Joanna         Juszczak              223: 366
  21 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Kruk                  387: 274
  22 Joanna         Kubińska             - Małgorzata     Szczygieł             231: 446
  23 Irena          Sołdan               - Paweł          Michalski             381: 200
  24 Bartosz        Milczarek            - Krystyna       Augustyniak           328: 277
  25 Paweł          Opyc                 - Agata          Nawrocka              362: 203
  26 Michał         Ozimiński            - Zbigniew       Wietecki              323: 409
  27 Zdzisław       Szota                - Przemysław     Pawlic                422: 319
  28 Czesława       Pawłowska            - Krzysztof      Szkudlarek            328: 373
  29 Michał         Szkudlarek           - Ewa            Piramowska            456: 296
  30 Magdalena.Maja Rusak                - Kamil          Nawrocki              253: 408
  31 Paweł          Frynia               - Janusz         Sojka                 470: 296
  32 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           474: 345
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Szymańska             406: 334
  34 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Sulejewska            317: 329
  35 Rafał          Wesołowski           - Grażyna        Wesołowska            325: 387
  36 Sławomir       Zabawa               - Przemysław     Herdzina              286: 324
  37 Andrzej        Gostomski            - Robert         Zabel                 486: 333
  38 Robert         Zabłocki             - Agnieszka      Ja¶kiewicz            315: 392
  39 Beata          Piotrowska           - Mateusz        Zalega                434: 451
  40 Beata          Łażewska             - Joanna         Ostrowska             352: 348
  41 Grzegorz       Pukniel              - Halina         Łubniewicz            403: 271


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             349: 442
   2 Kamil          Nawrocki             - Kamil          Górka                 376: 398
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrze¶niewski          400: 437
   4 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 365: 488
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Żbikowski             379: 425
   6 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Sołdan                416: 201
   7 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Krzysztof      Mówka                 349: 522
   8 Michał         Trumpus              - Paweł          Frynia                304: 370
   9 Grażyna        Wesołowska           - Stanisław      Rydzik                339: 347
  10 Michał         Szkudlarek           - Irena          Sołdan                313: 314
  11 Mateusz        Zalega               - Paweł          Jackowski             265: 415
  12 Robert         Soszka               - Sławomir       Kordjalik             313: 428
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Szkudlarek            399: 342
  14 Mariusz        Margalski            - Joanna         Juszczak              345: 404
  15 Paweł          Opyc                 - Piotr          Pietuchowski          396: 342
  16 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Łażewska              439: 382
  17 Maciej         Michalak             - Dariusz        Nawrocki              375: 355
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Zdzisław       Szota                 364: 382
  19 Andrzej        Kowalski             - Bartosz        Milczarek             453: 298
  20 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kamiński              375: 286
  21 Jarosław       Puchalski            - Beata          Piotrowska            439: 336
  22 Zbigniew       Jabłoński            - Małgorzata     JóĽwiak               276: 399
  23 Robert         Zabłocki             - Sylwester      Gryz                  356: 380
  24 Anna           Arana                - Amelia         Borysiuk              350: 326
  25 Marcin         Skowron              - Aleksandra     Krencjasz             477: 286
  26 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Ciesielski            276: 328
  27 Ewa            Piramowska           - Joanna         Ostrowska             260: 349
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Sojka                 377: 239
  29 Sławomir       Buk                  - Sławomir       Zabawa                301: 392
  30 Grażyna        Kaczyńska            - Barbara        Szymańska             360: 270
  31 Krystyna       Augustyniak          - Robert         Zabel                 419: 410
  32 Marta          Szeliga-Frynia       - Olaf           Czubla                391: 293
  33 Krzysztof      Kruk                 - Czesława       Pawłowska             329: 434
  34 Halina         Łubniewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              211: 494
  35 Rafał          Wesołowski           - Magdalena.Maja Rusak                 385: 292
  36 Anna           Czarnecka            - Jolanta        Bednarska             321: 274
  37 Andrzej        Kroc                 - Robert         Głowacki              332: 361
  38 Michał         Ozimiński            - Joanna         Kubińska              305: 385
  39 Urszula        Solarska             - Jolanta        Kruk                  251: 271
  40 Agata          Nawrocka             - Przemysław     Pawlic                268: 298
  41 Paweł          Michalski            - Krzysztof      Sojka                 342: 328
  42 Klaudyna       Hubeny               - Jakub          Szymczak              235: 313


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Frynia               - Krzysztof      Mówka                 380: 418
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             500: 373
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Stanisław      Rydzik                328: 372
   4 Zdzisław       Szota                - Mateusz        Żbikowski             439: 389
   5 Kamil          Górka                - Maciej         Michalak              378: 318
   6 Wojciech       Zemło                - Paweł          Jackowski             408: 378
   7 Joanna         Juszczak             - Sławomir       Kordjalik             436: 365
   8 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Opyc                  371: 393
   9 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Herdzina              408: 296
  10 Jarosław       Puchalski            - Irena          Sołdan                316: 425
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Pikul                 387: 355
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Ostrowska             443: 294
  13 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              358: 398
  14 Mariusz        Margalski            - Krystyna       Augustyniak           393: 356
  15 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Sulejewska            432: 346
  16 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Trumpus               456: 371
  17 Robert         Soszka               - Piotr          Pietuchowski          535: 328
  18 Marcin         Skowron              - Sławomir       Zabawa                385: 359
  19 Katarzyna      Sołdan               - Michał         Szkudlarek            293: 357
  20 Czesława       Pawłowska            - Marta          Szeliga-Frynia        408: 327
  21 Anna           Arana                - Zbigniew       Wietecki              297: 343
  22 Sylwester      Gryz                 - Anna           Czarnecka             447: 221
  23 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Grażyna        Kaczyńska             357: 294
  24 Jakub          Szymczak             - Beata          Łażewska              320: 273
  25 Grażyna        Wesołowska           - Bartosz        Milczarek             325: 369
  26 Jerzy          Ciesielski           - Mariusz        Sylwestrzuk           311: 331
  27 Przemysław     Pawlic               - Mateusz        Zalega                378: 479
  28 Krzysztof      Szkudlarek           - Joanna         Kubińska              376: 329
  29 Robert         Głowacki             - Małgorzata     JóĽwiak               383: 364
  30 Paweł          Michalski            - Rafał          Wesołowski            228: 486
  31 Robert         Kamiński             - Jolanta        Kruk                  479: 265
  32 Olaf           Czubla               - Beata          Piotrowska            400: 359
  33 Robert         Zabel                - Barbara        Szymańska             329: 328
  34 Amelia         Borysiuk             - Krzysztof      Kruk                  439: 272
  35 Urszula        Solarska             - Zbigniew       Jabłoński             214: 291
  36 Ewa            Piramowska           - Robert         Zabłocki              377: 260
  37 Magdalena.Maja Rusak                - Andrzej        Kroc                  336: 306
  38 Janusz         Sojka                - Aleksandra     Krencjasz             335: 351
  39 Jolanta        Bednarska            - Sławomir       Buk                   338: 333
  40 Krzysztof      Sojka                - Halina         Łubniewicz            421: 275
  41 Agata          Nawrocka             - Michał         Ozimiński             278: 336
  42 Klaudyna       Hubeny               - Joanna         Brychcy               219: 444


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             462: 330
   2 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Szczygieł             336: 289
   3 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Zemło                 342: 386
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 450: 442
   5 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Skrobosz              443: 274
   6 Irena          Sołdan               - Zdzisław       Szota                 353: 334
   7 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Margalski             323: 315
   8 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrze¶niewski          355: 357
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Czesława       Pawłowska             444: 289
  10 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Kowalski              413: 308
  11 Sławomir       Kordjalik            - Marcin         Skowron               572: 336
  12 Michał         Szkudlarek           - Grzegorz       Pukniel               341: 414
  13 Maciej         Michalak             - Robert         Soszka                451: 365
  14 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Frynia                372: 458
  15 Kamil          Nawrocki             - Agnieszka      Ja¶kiewicz            342: 382
  16 Krzysztof      Szkudlarek           - Krzysztof      Sporczyk              412: 356
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            408: 381
  18 Mateusz        Zalega               - Przemysław     Herdzina              325: 434
  19 Bartosz        Milczarek            - Sylwester      Gryz                  313: 412
  20 Robert         Głowacki             - Andrzej        Rechowicz             434: 286
  21 Robert         Kamiński             - Jakub          Szymczak              321: 305
  22 Przemysław     Pawlic               - Dawid          Pikul                 320: 411
  23 Amelia         Borysiuk             - Marta          Szeliga-Frynia        257: 437
  24 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Pietuchowski          379: 421
  25 Małgorzata     JóĽwiak              - Katarzyna      Sołdan                316: 375
  26 Robert         Zabel                - Zbigniew       Jabłoński             317: 352
  27 Joanna         Brychcy              - Michał         Ozimiński             347: 262
  28 Anna           Arana                - Krzysztof      Sojka                 306: 409
  29 Joanna         Kubińska             - Michał         Trumpus               301: 551
  30 Jerzy          Ciesielski           - Dariusz        Nawrocki              375: 305
  31 Krystyna       Augustyniak          - Ewa            Piramowska            353: 360
  32 Grażyna        Kaczyńska            - Grażyna        Wesołowska            390: 282
  33 Małgorzata     Sulejewska           - Magdalena.Maja Rusak                 329: 341
  34 Sławomir       Zabawa               - Anna           Czarnecka             416: 324
  35 Olaf           Czubla               - Jolanta        Bednarska             295: 244
  36 Beata          Łażewska             - Jolanta        Kruk                  433: 232
  37 Beata          Piotrowska           - Aleksandra     Krencjasz             464: 325
  38 Janusz         Sojka                - Sławomir       Buk                   400: 326
  39 Andrzej        Kroc                 - Urszula        Solarska              413: 306
  40 Barbara        Szymańska            - Halina         Łubniewicz            429: 301
  41 Robert         Zabłocki             - Agata          Nawrocka              372: 231
  42 Krzysztof      Kruk                 - Klaudyna       Hubeny                356: 248


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 392: 339
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Opyc                  509: 335
   3 Wojciech       Zemło                - Irena          Sołdan                375: 313
   4 Sławomir       Kordjalik            - Maciej         Michalak              367: 318
   5 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Juszczak              428: 342
   6 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              374: 408
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             357: 330
   8 Jarosław       Michalak             - Paweł          Frynia                423: 423
   9 Krzysztof      Szkudlarek           - Grzegorz       Pukniel               272: 419
  10 Mariusz        Wrze¶niewski         - Robert         Kamiński              350: 296
  11 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Mateusz        Żbikowski             356: 384
  12 Sylwester      Gryz                 - Mariusz        Sylwestrzuk           261: 417
  13 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Puchalski             344: 447
  14 Zdzisław       Szota                - Robert         Głowacki              405: 308
  15 Dawid          Pikul                - Michał         Szkudlarek            490: 367
  16 Czesława       Pawłowska            - Michał         Trumpus               342: 346
  17 Sławomir       Zabawa               - Robert         Soszka                363: 408
  18 Beata          Łażewska             - Rafał          Wesołowski            432: 326
  19 Marta          Szeliga-Frynia       - Krzysztof      Sporczyk              458: 407
  20 Joanna         Brychcy              - Kamil          Nawrocki              315: 466
  21 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kowalski              280: 435
  22 Piotr          Pietuchowski         - Grażyna        Kaczyńska             280: 361
  23 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Jabłoński             376: 356
  24 Olaf           Czubla               - Mateusz        Zalega                327: 420
  25 Jerzy          Ciesielski           - Marcin         Skowron               369: 382
  26 Bartosz        Milczarek            - Mariusz        Margalski             372: 435
  27 Ewa            Piramowska           - Andrzej        Rechowicz             307: 325
  28 Krzysztof      Sojka                - Jakub          Szymczak              230: 450
  29 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena.Maja Rusak                 420: 388
  30 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Pawlic                344: 382
  31 Krystyna       Augustyniak          - Robert         Zabłocki              388: 401
  32 Janusz         Sojka                - Małgorzata     JóĽwiak               388: 298
  33 Robert         Zabel                - Anna           Arana                 365: 358
  34 Joanna         Kubińska             - Amelia         Borysiuk              404: 266
  35 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Kruk                  386: 250
  36 Joanna         Ostrowska            - Michał         Ozimiński             343: 306
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Anna           Czarnecka             363: 265
  38 Dariusz        Nawrocki             - Jolanta        Bednarska             460: 350
  39 Barbara        Szymańska            - Jolanta        Kruk                  377: 204
  40 Sławomir       Buk                  - Grażyna        Wesołowska            355: 289
  41 Agata          Nawrocka             - Urszula        Solarska              280: 274
  42 Halina         Łubniewicz           - Klaudyna       Hubeny                366: 247


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                447: 328
   2 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             355: 507
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Sławomir       Kordjalik             367: 347
   4 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              515: 518
   5 Paweł          Opyc                 - Grzegorz       Pukniel               301: 314
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz.J    Merklejn              321: 416
   7 Paweł          Frynia               - Jarosław       Puchalski             360: 339
   8 Mateusz        Żbikowski            - Irena          Sołdan                539: 416
   9 Jarosław       Michalak             - Zdzisław       Szota                 410: 373
  10 Dawid          Pikul                - Marcin         Skowron               387: 365
  11 Kamil          Górka                - Beata          Łażewska              539: 361
  12 Kamil          Nawrocki             - Sylwester      Gryz                  448: 394
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Soszka                317: 442
  14 Andrzej        Kowalski             - Agnieszka      Ja¶kiewicz            326: 355
  15 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Trumpus               408: 423
  16 Mateusz        Zalega               - Robert         Kamiński              487: 330
  17 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Szkudlarek            370: 387
  18 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jackowski             414: 338
  19 Robert         Głowacki             - Zbigniew       Wietecki              357: 363
  20 Jakub          Szymczak             - Joanna         Juszczak              261: 385
  21 Marta          Szeliga-Frynia       - Grażyna        Kaczyńska             254: 306
  22 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              298: 379
  23 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sojka                 298: 393
  24 Michał         Szkudlarek           - Robert         Zabłocki              325: 439
  25 Przemysław     Pawlic               - Dariusz        Nawrocki              304: 425
  26 Sławomir       Zabawa               - Jerzy          Ciesielski            405: 333
  27 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Milczarek             363: 312
  28 Zbigniew       Jabłoński            - Czesława       Pawłowska             299: 375
  29 Andrzej        Kroc                 - Janusz         Sojka                 449: 294
  30 Robert         Zabel                - Joanna         Kubińska              232: 378
  31 Barbara        Szymańska            - Olaf           Czubla                364: 422
  32 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Brychcy               331: 295
  33 Ewa            Piramowska           - Małgorzata     Sulejewska            317: 505
  34 Joanna         Ostrowska            - Magdalena.Maja Rusak                 374: 281
  35 Michał         Ozimiński            - Beata          Piotrowska            379: 324
  36 Krzysztof      Kruk                 - Krystyna       Augustyniak           389: 384
  37 Małgorzata     JóĽwiak              - Anna           Czarnecka             369: 324
  38 Halina         Łubniewicz           - Sławomir       Buk                   301: 368
  39 Amelia         Borysiuk             - Jolanta        Bednarska             308: 394
  40 Grażyna        Wesołowska           - Agata          Nawrocka              445: 268
  41 Jolanta        Kruk                 - Anna           Arana                 173: 404
  42 Klaudyna       Hubeny               - Urszula        Solarska              283: 275


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Karol          Wyrębkiewicz          297: 468
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrze¶niewski          354: 346
   3 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                436: 360
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Frynia                484: 296
   5 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Skrobosz              361: 371
   6 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 461: 376
   7 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Mówka                 473: 388
   8 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Kordjalik             330: 488
   9 Dawid          Pikul                - Paweł          Opyc                  533: 305
  10 Irena          Sołdan               - Kamil          Nawrocki              381: 450
  11 Robert         Soszka               - Mariusz        Sylwestrzuk           416: 362
  12 Mateusz        Zalega               - Agnieszka      Ja¶kiewicz            401: 398
  13 Michał         Trumpus              - Przemysław     Herdzina              323: 492
  14 Krzysztof      Szkudlarek           - Jarosław       Puchalski             495: 432
  15 Grażyna        Kaczyńska            - Zdzisław       Szota                 317: 336
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Czesława       Pawłowska             388: 323
  17 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kowalski              354: 499
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Margalski             379: 332
  19 Sylwester      Gryz                 - Marta          Szeliga-Frynia        340: 434
  20 Robert         Zabłocki             - Dariusz        Nawrocki              437: 353
  21 Marcin         Skowron              - Robert         Kamiński              324: 376
  22 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sojka                 474: 351
  23 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Sulejewska            340: 366
  24 Robert         Głowacki             - Beata          Łażewska              403: 338
  25 Olaf           Czubla               - Sławomir       Zabawa                431: 296
  26 Joanna         Kubińska             - Andrzej        Kroc                  327: 311
  27 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Szymczak              431: 279
  28 Maciej         Michalak             - Katarzyna      Sołdan                349: 353
  29 Bartosz        Milczarek            - Rafał          Wesołowski            359: 370
  30 Michał         Szkudlarek           - Robert         Zabel                 466: 299
  31 Zbigniew       Jabłoński            - Barbara        Szymańska             311: 380
  32 Grażyna        Wesołowska           - Janusz         Sojka                 371: 430
  33 Małgorzata     JóĽwiak              - Ewa            Piramowska            352: 380
  34 Magdalena.Maja Rusak                - Joanna         Brychcy               325: 303
  35 Sławomir       Buk                  - Michał         Ozimiński             310: 290
  36 Anna           Arana                - Krzysztof      Kruk                  395: 305
  37 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Ciesielski            528: 203
  38 Jolanta        Bednarska            - Przemysław     Pawlic                342: 306
  39 Agata          Nawrocka             - Krystyna       Augustyniak           241: 390
  40 Klaudyna       Hubeny               - Amelia         Borysiuk              196: 435
  41 Anna           Czarnecka            - Jolanta        Kruk                  279: 281
  42 Urszula        Solarska             - Halina         Łubniewicz            295: 381


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.J    Merklejn              461: 375
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             482: 408
   3 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             394: 387
   4 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrze¶niewski          392: 397
   5 Sławomir       Kordjalik            - Zdzisław       Szota                 394: 463
   6 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Pukniel               280: 416
   7 Robert         Soszka               - Przemysław     Herdzina              357: 372
   8 Krzysztof      Szkudlarek           - Mateusz        Zalega                344: 368
   9 Wojciech       Zemło                - Paweł          Frynia                368: 367
  10 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                342: 326
  11 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Mówka                 324: 399
  12 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Kowalski              361: 339
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jarosław       Puchalski             418: 382
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             332: 255
  15 Paweł          Opyc                 - Paweł          Jackowski             312: 482
  16 Michał         Trumpus              - Robert         Kamiński              403: 287
  17 Andrzej        Rechowicz            - Olaf           Czubla                354: 262
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Robert         Głowacki              584: 309
  19 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Joanna         Kubińska              383: 304
  20 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                457: 260
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Irena          Sołdan                  1: 400
  22 Mariusz        Margalski            - Robert         Zabłocki              465: 259
  23 Barbara        Szymańska            - Michał         Szkudlarek            282: 389
  24 Krzysztof      Sojka                - Sylwester      Gryz                  393: 325
  25 Dariusz        Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             365: 348
  26 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 336: 322
  27 Janusz         Sojka                - Beata          Łażewska              350: 315
  28 Marcin         Skowron              - Sławomir       Buk                   412: 303
  29 Ewa            Piramowska           - Maciej         Michalak              360: 412
  30 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          241: 512
  31 Jolanta        Bednarska            - Andrzej        Kroc                  247: 488
  32 Magdalena.Maja Rusak                - Sławomir       Zabawa                295: 333
  33 Adam           Janicki              - Czesława       Pawłowska             323: 332
  34 Beata          Piotrowska           - Robert         Zabel                 404: 361
  35 Krystyna       Augustyniak          - Przemysław     Pawlic                411: 302
  36 Jerzy          Ciesielski           - Grażyna        Wesołowska            291: 277
  37 Agata          ¦lusarczyk           - Małgorzata     JóĽwiak               320: 312
  38 Tomasz         Frynia               - Amelia         Borysiuk              367: 249
  39 Halina         Łubniewicz           - Bartosz        Milczarek             299: 352
  40 Paweł          Michalski            - Joanna         Brychcy               335: 333
  42 Klaudyna       Hubeny               - Agata          Nawrocka              252: 366


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          396: 333
   2 Zdzisław       Szota                - Kamil          Górka                 467: 362
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               400: 342
   4 Joanna         Juszczak             - Mateusz        Żbikowski             290: 412
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrze¶niewski          390: 369
   6 Mateusz        Zalega               - Dawid          Pikul                 405: 345
   7 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Zemło                 322: 375
   8 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             416: 375
   9 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Szkudlarek            387: 364
  10 Robert         Soszka               - Andrzej        Rechowicz             415: 479
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Nawrocki              434: 320
  12 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             325: 349
  13 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            392: 395
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Michał         Trumpus               386: 381
  15 Paweł          Frynia               - Krzysztof      Sporczyk              346: 357
  16 Jarosław       Michalak             - Zbigniew       Wietecki              326: 445
  17 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Opyc                  347: 403
  18 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Sojka                 518: 267
  19 Czesława       Pawłowska            - Mariusz        Margalski             352: 451
  20 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Zabłocki              421: 377
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Szkudlarek            366: 410
  22 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kroc                  357: 313
  23 Robert         Głowacki             - Marcin         Skowron               321: 318
  24 Olaf           Czubla               - Dariusz        Nawrocki              346: 368
  25 Janusz         Sojka                - Maciej         Michalak              405: 380
  26 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Kubińska              417: 337
  27 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Zabawa                334: 258
  28 Sławomir       Buk                  - Beata          Piotrowska            278: 450
  29 Agata          ¦lusarczyk           - Krystyna       Augustyniak           338: 337
  30 Magdalena.Maja Rusak                - Sylwester      Gryz                  385: 325
  31 Jerzy          Augustyniak          - Beata          Łażewska              230: 447
  32 Jerzy          Ciesielski           - Joanna         Ostrowska             285: 402
  33 Jakub          Szymczak             - Barbara        Szymańska             320: 346
  34 Tomasz         Frynia               - Anna           Arana                 300: 337
  35 Jolanta        Bednarska            - Bartosz        Milczarek             226: 390
  36 Paweł          Michalski            - Ewa            Piramowska            447: 268
  37 Adam           Janicki              - Amelia         Borysiuk              365: 348
  38 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     JóĽwiak               418: 354
  39 Grażyna        Wesołowska           - Halina         Łubniewicz            422: 233
  40 Joanna         Brychcy              - Agata          Nawrocka              354: 260
  41 Robert         Zabel                - Klaudyna       Hubeny                310: 237


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          245: 467
   2 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Wietecki              447: 295
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                397: 386
   4 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             366: 291
   5 Grzegorz       Pukniel              - Kazimierz.J    Merklejn              316: 428
   6 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Wrze¶niewski          308: 414
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Zalega                390: 377
   8 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Sylwestrzuk           373: 401
   9 Kamil          Górka                - Joanna         Juszczak              383: 400
  10 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Mówka                 370: 331
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Szeliga-Frynia        379: 377
  12 Sławomir       Kordjalik            - Beata          Piotrowska            454: 372
  13 Jarosław       Puchalski            - Dawid          Pikul                 401: 425
  14 Beata          Łażewska             - Andrzej        Kowalski              531: 354
  15 Andrzej        Kroc                 - Robert         Soszka                422: 329
  16 Mariusz        Margalski            - Maciej         Michalak              351: 394
  17 Marcin         Skowron              - Kamil          Nawrocki              336: 441
  18 Robert         Zabłocki             - Michał         Trumpus               415: 389
  19 Czesława       Pawłowska            - Piotr          Pietuchowski          394: 463
  20 Joanna         Ostrowska            - Michał         Szkudlarek            325: 353
  21 Barbara        Szymańska            - Krzysztof      Szkudlarek            350: 323
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Agnieszka      Ja¶kiewicz            428: 265
  23 Krzysztof      Sojka                - Dariusz        Nawrocki              252: 319
  24 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            353: 355
  25 Irena          Sołdan               - Olaf           Czubla                385: 310
  26 Bartosz        Milczarek            - Paweł          Opyc                  278: 333
  27 Anna           Arana                - Robert         Kamiński              347: 375
  28 Joanna         Kubińska             - Janusz         Sojka                 388: 369
  29 Robert         Głowacki             - Magdalena.Maja Rusak                 258: 363
  30 Agata          ¦lusarczyk           - Katarzyna      Sołdan                258: 371
  31 Paweł          Michalski            - Paweł          Frynia                262: 376
  32 Adam           Janicki              - Jarosław       Michalak              301: 482
  33 Krystyna       Augustyniak          - Jerzy          Ciesielski            338: 382
  34 Tomasz         Frynia               - Sylwester      Gryz                  343: 369
  35 Jerzy          Augustyniak          - Grażyna        Wesołowska            315: 358
  36 Amelia         Borysiuk             - Przemysław     Pawlic                300: 320
  37 Joanna         Brychcy              - Jolanta        Bednarska             345: 268
  38 Małgorzata     JóĽwiak              - Robert         Zabel                 379: 348
  39 Halina         Łubniewicz           - Ewa            Piramowska            313: 450
  40 Klaudyna       Hubeny               - Sławomir       Buk                   302: 442
  41 Agata          Nawrocka             - Jakub          Szymczak              258: 415
  42 Urszula        Solarska             - Michał         Ozimiński             206: 383


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             340: 399
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             360: 341
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Zalega                362: 343
   4 Zdzisław       Szota                - Wojciech       Zemło                 384: 466
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mariusz        Sylwestrzuk           350: 316
   6 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              297: 363
   7 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 330: 413
   8 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kordjalik             389: 409
   9 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              328: 413
  10 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          411: 426
  11 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              411: 311
  12 Michał         Szkudlarek           - Andrzej        Rechowicz             275: 490
  13 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Szeliga-Frynia        380: 350
  14 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            465: 336
  15 Dariusz        Nawrocki             - Paweł          Opyc                  253: 388
  16 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Sołdan                399: 286
  17 Paweł          Frynia               - Karol          Wyrębkiewicz          374: 425
  18 Andrzej        Kowalski             - Jarosław       Michalak              349: 447
  19 Mariusz        Margalski            - Robert         Soszka                375: 451
  20 Beata          Łażewska             - Michał         Trumpus               259: 453
  21 Maciej         Michalak             - Andrzej        Kroc                  419: 316
  22 Robert         Zabłocki             - Krzysztof      Szkudlarek            416: 307
  23 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             287: 336
  24 Barbara        Szymańska            - Janusz         Sojka                 380: 320
  25 Joanna         Kubińska             - Robert         Głowacki              329: 340
  26 Beata          Piotrowska           - Magdalena.Maja Rusak                 410: 322
  27 Jarosław       Puchalski            - Marcin         Skowron               392: 344
  28 Sylwester      Gryz                 - Czesława       Pawłowska             454: 397
  29 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            332: 291
  30 Sławomir       Zabawa               - Olaf           Czubla                290: 326
  31 Ewa            Piramowska           - Anna           Arana                 405: 358
  32 Bartosz        Milczarek            - Joanna         Brychcy               390: 328
  33 Sławomir       Buk                  - Krzysztof      Sojka                 317: 296
  34 Przemysław     Pawlic               - Jakub          Szymczak              345: 324
  35 Michał         Ozimiński            - Jerzy          Ciesielski            354: 313
  36 Agata          ¦lusarczyk           - Paweł          Michalski             285: 302
  37 Adam           Janicki              - Krystyna       Augustyniak           299: 297
  38 Robert         Zabel                - Małgorzata     JóĽwiak               289: 387
  39 Jerzy          Augustyniak          - Tomasz         Frynia                296: 455
  40 Amelia         Borysiuk             - Jolanta        Bednarska             336: 346
  41 Halina         Łubniewicz           - Agata          Nawrocka              328: 320
  42 Urszula        Solarska             - Klaudyna       Hubeny                287: 333


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              369: 398
   2 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              345: 443
   3 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Sulejewska            428: 301
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrze¶niewski          288: 503
   5 Sławomir       Kordjalik            - Kamil          Górka                 583: 342
   6 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Pietuchowski          335: 505
   7 Mateusz        Zalega               - Zdzisław       Szota                 326: 392
   8 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             488: 336
   9 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               387: 260
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Juszczak              302: 432
  11 Paweł          Opyc                 - Przemysław     Herdzina              473: 236
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Kamiński              399: 450
  13 Jarosław       Michalak             - Dawid          Pikul                 366: 539
  14 Robert         Soszka               - Krzysztof      Mówka                 392: 399
  15 Michał         Trumpus              - Stanisław      Rydzik                541: 387
  16 Maciej         Michalak             - Zbigniew       Wietecki              407: 340
  17 Marta          Szeliga-Frynia       - Michał         Szkudlarek            297: 383
  18 Rafał          Wesołowski           - Robert         Zabłocki              441: 318
  19 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szczygieł             394: 394
  20 Barbara        Szymańska            - Robert         Głowacki              303: 290
  21 Paweł          Frynia               - Katarzyna      Sołdan                312: 276
  22 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kowalski              254: 424
  23 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Margalski             397: 346
  24 Beata          Łażewska             - Sylwester      Gryz                  387: 299
  25 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Szkudlarek            463: 279
  26 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Ja¶kiewicz            363: 351
  27 Janusz         Sojka                - Ewa            Piramowska            371: 364
  28 Olaf           Czubla               - Bartosz        Milczarek             323: 250
  29 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Kubińska              313: 334
  30 Magdalena.Maja Rusak                - Sławomir       Buk                   395: 348
  31 Michał         Ozimiński            - Paweł          Michalski             355: 333
  32 Adam           Janicki              - Marcin         Skowron               342: 358
  33 Czesława       Pawłowska            - Małgorzata     JóĽwiak               485: 481
  34 Anna           Arana                - Grażyna        Wesołowska            313: 327
  35 Joanna         Brychcy              - Sławomir       Zabawa                392: 366
  36 Tomasz         Frynia               - Krzysztof      Sojka                 269: 441
  37 Jerzy          Ciesielski           - Jakub          Szymczak              308: 396
  38 Agata          ¦lusarczyk           - Jolanta        Bednarska             349: 365
  39 Krystyna       Augustyniak          - Robert         Zabel                 385: 363
  40 Jerzy          Augustyniak          - Halina         Łubniewicz            353: 298
  41 Amelia         Borysiuk             - Agata          Nawrocka              333: 170
  42 Urszula        Solarska             - Klaudyna       Hubeny                274: 330
Lista rankingowa na dzień 12-02-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.02  28371  197
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.83  26995  189
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.59  27093  190
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   5 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             141.21  26123  185
   6 Krzysztof Mówka                Toruń                140.97  27489  195
   7 Maciej Gałecki                 Łódź                 140.65  14346  102
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             140.58  24179  172
   9 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.77  26557  190
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.50  26784  192
  12 Kamil Górka                    Łęczna               138.36  27672  200
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.15  26110  189
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          136.68  10388   76
  15 Dawid Pikul                    Poznań               136.52  26212  192
  16 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.42  26193  192
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.37  15297  113
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.22  26308  196
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.58  24578  184
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.51  25367  190
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.80  26162  197
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.34  17337  131
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.74  15018  114
  27 Radosław Konca                 Warszawa             131.54  25650  195
  28 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.02  11006   84
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  31 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              130.28  25014  192
  33 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.76  17897  139
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  35 Małgorzata Kania               Milanówek            127.95  25590  200
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.21  24678  194
  37 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.08   6735   53
  38 Sławomir Kucia                 Kraków               127.03  24644  194
  39 Michał Makowski                Warszawa             126.94  17772  140
  40 Marcin Bożek                   Będzin               126.29   9977   79
  41 Andrzej Szepczyński            Kraków               126.07  24332  193
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             125.99  24443  194
  43 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  44 Marcin Kamiński                Warszawa             125.44  13798  110
  45 Joanna Stępień                 Katowice             125.34  23187  185
  46 Maciej Perzyński               Piła                 125.27  20794  166
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             125.01   8376   67
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  49 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  50 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.88  21926  177
  51 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  123.81  23771  192
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Magdalena Merklejn             Szczecin             123.33  19486  158
  54 Mariusz Margalski              Warszawa             122.80  14736  120
  55 Lucyna Korga                   Zabrze               122.78  12524  102
  56 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  57 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  58 Filip Sosin                    Warszawa             122.05  23799  195
  59 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.90  15237  125
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.58  23343  192
  61 Stanisław Gasik                Warszawa             121.10  21071  174
  62 Marek Roszak                   Poznań               120.90  23697  196
  63 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.85  23928  198
  64 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.80  21864  181
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.78  17393  144
  66 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  67 Maciej Michalak                Łódź                 120.39   7705   64
  68 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.26  10102   84
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.24  23327  194
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  71 Łukasz Bryła                   Mielec               120.15   6248   52
  72 Joanna Juszczak                Warszawa             120.08  23655  197
  73 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.01  16201  135
  74 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  75 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.95  12115  101
  76 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.94  23988  200
  77 Arkadiusz Jaworski             Tychy                119.76   7066   59
  78 Robert Soszka                  Warszawa             119.62  23206  194
  79 Iwona Kucia                    Kraków               119.40  23760  199
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             119.19  21573  181
  81 Paweł Opyc                     Warszawa             119.03  23210  195
  82 Jacek Pietruszka               Kraków               119.03   4642   39
  83 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.00  14518  122
  84 Andrzej Kowalski               Kowale               118.99   8924   75
  85 Irena Sołdan                   Rumia                118.94  22837  192
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              118.72  19826  167
  87 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  88 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  90 Jarosław Michalak              Łódź                 118.52  11971  101
  91 Piotr Rosół                    Warszawa             118.36  21779  184
  92 Michał Trumpus                 Wrocław              118.09  12754  108
  93 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  96 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  97 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.44  22314  190
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.35  21710  185
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.31  22171  189
 100 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.29  14544  124
 101 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 102 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             116.67   4550   39
 103 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.58   5596   48
 104 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             116.52  22837  196
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             116.23  22548  194
 106 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 107 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.19   5577   48
 108 Przemysław Herdzina            Kraków               116.02   6961   60
 109 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 110 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.95  20175  174
 111 Halina Roszak                  Poznań               115.90  22484  194
 112 Artur Koszel                   Inowrocław           115.76  14239  123
 113 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.70   9719   84
 114 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.41  22044  191
 116 Roman Sulima                   Warszawa             115.41   4270   37
 117 Michał Szkudlarek              Pabianice            115.25   5071   44
 118 Katarzyna Klimała              Kraków               115.06   9205   80
 119 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 120 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            114.99  20698  180
 121 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.97  22420  195
 122 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              114.86   4020   35
 123 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 124 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.81  12859  112
 125 Michał Musielak                Bydgoszcz            114.73   6769   59
 126 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.40  12355  108
 127 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.06  17109  150
 128 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 129 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.89  22094  194
 130 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.83  21970  193
 131 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  113.66  21027  185
 132 Robert Drózd                   Wesoła               113.62   5454   48
 133 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.50   9534   84
 134 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 135 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       113.31   5552   49
 136 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.04   5426   48
 138 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 139 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.83  21889  194
 140 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             112.79  21542  191
 141 Rafał Wesołowski               Warszawa             112.79  21542  191
 142 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.21  21208  189
 143 Maciej Kutera                  Warszawa             112.10  14125  126
 144 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.05  11093   99
 145 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 146 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.38  10804   97
 147 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.34   4899   44
 148 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.27  21697  195
 149 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 150 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 151 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.96   7545   68
 152 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 153 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.75   5316   48
 154 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.74   3765   34
 155 Dominik Wester                 Warszawa             110.69   7416   67
 156 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 157 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.18  11128  101
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.04   9023   82
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 160 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 161 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.44  21012  192
 162 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.32  12353  113
 163 Weronika Rudnicka              Ustka                109.26   4698   43
 164 Grzegorz Pukniel               Lublin               109.25  21194  194
 165 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.23  10595   97
 166 Krzysztof Jaworski             Warszawa             109.22  21516  197
 167 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 168 Tomasz Suchanek                Wrocław              109.01   8176   75
 169 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.00  21582  198
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.90  12632  116
 171 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.90  12523  115
 172 Leszek Stecuła                 Bytom                108.62  11622  107
 173 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.43  20711  191
 174 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.38   8887   82
 175 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 176 Marianna Kozłowska             Białystok            108.21   6817   63
 177 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       108.18   4111   38
 178 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 179 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 180 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.90  18991  176
 181 Grzegorz Gardynik              Warszawa             107.88  11759  109
 182 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 183 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.72  18527  172
 184 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.69  21430  199
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 107.68  20998  195
 186 Marek Rogalski                 Chełm                107.67   5599   52
 187 Jarosław Wypart                Częstochowa          107.67   5922   55
 188 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 189 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.41  19227  179
 190 Marcin Skowron                 Zabrze               107.37  13099  122
 191 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 192 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 193 Piotr Krzemiński               Warszawa             107.13   3214   30
 194 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.89   4703   44
 195 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.85   7586   71
 196 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 197 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 198 Dorota Ziembowicz              Gliwice              106.49   6922   65
 199 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 200 Agnieszka Krupka               Krosno               106.01   9965   94
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                105.99  20033  189
 202 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 203 Katarzyna Żuławska             Katowice             105.85  13019  123
 204 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 205 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 206 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 207 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 208 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 209 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.06  20697  197
 210 Bartosz Orłowski               Bytom                104.81  10271   98
 211 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             104.64  18939  181
 212 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 213 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 214 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 215 Jerzy Luter                    Bytom                104.10  20715  199
 216 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 217 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.64  13059  126
 218 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 219 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 220 Magdalena Ochot                Katowice             103.32  13535  131
 221 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.13  16397  159
 222 Roman Figiel                   Zawichost            103.08  10411  101
 223 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 225 Magdalena Podlaska             Warszawa             102.77   4933   48
 226 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.70   6778   66
 227 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 228 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                102.39  19659  192
 230 Joanna Brychcy                 Katowice             102.25  19223  188
 231 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.17  13997  137
 232 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 233 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 234 Jacek Baltyn                   Suchedniów           102.02   8264   81
 235 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 236 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.18  10017   99
 237 Daniel Janus                   Wąchock              101.17   3642   36
 238 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 239 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.13  19923  197
 240 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.00   4242   42
 241 Beata Łażewska                 Gdynia               100.58   3621   36
 242 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 243 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 244 Paweł Czubla                   Kock                  99.44   5370   54
 245 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 247 Sylwester Gryz                 Zabrze                98.74  19747  200
 248 Damian Krężel                  Mielec                98.72   3554   36
 249 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.68  19342  196
 250 Monika Rubinstein              Warszawa              98.30  18775  191
 251 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 252 Renata Rosół                   Warszawa              98.15  19237  196
 253 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 254 Anna Arana                     Warszawa              98.00  13426  137
 255 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 256 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.75   4692   48
 257 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 258 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 259 Maria Jarosz                   Lublin                97.26  13033  134
 260 Norbert Skrzyński              Warszawa              97.09   7670   79
 261 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 262 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.90   4748   49
 263 Janusz Sojka                   Łódź                  96.83   7940   82
 264 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.67   6960   72
 265 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 266 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 267 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 268 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.22   5773   60
 269 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 270 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 271 Łukasz Miłosz                  Warszawa              95.75   5649   59
 272 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 273 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 274 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 275 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 276 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 277 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 278 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 279 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 280 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 281 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 282 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 283 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 284 Adam Słapiński                 Warszawa              92.62   4446   48
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                  92.57  12312  133
 286 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 287 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              92.40  11642  126
 288 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.31   5723   62
 289 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 290 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.82  11171  123
 292 Joanna Kubińska                Warszawa              90.55   8421   93
 293 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.35  15812  175
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 295 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 296 Iza Kraj                       Warszawa              89.36   8936  100
 297 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             88.70  11176  126
 298 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 299 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 300 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 301 Patrycja Śliwińska             Szczecin              88.56   3188   36
 302 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 303 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.77   5442   62
 304 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 305 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 306 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.27   8640   99
 307 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 308 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 309 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 310 Kacper Jachowicz               Żyrardów              85.51   6670   78
 311 Piotr Marusa                   Szczytno              84.70   3642   43
 312 Jolanta Bednarska              Łódź                  83.32   6666   80
 313 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 314 Filip Sitkowski                Warszawa              83.11   5236   63
 315 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 316 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 317 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.80   3809   46
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.98  13280  164
 319 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.73   4440   55
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.67   5808   72
 321 Barbara Szymańska              Gdańsk                79.82   4550   57
 322 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 323 Adam Kędzior                   Lublin                77.83   6382   82
 324 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.84   8231  113
 325 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 326 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 12-02-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Teresa Ząbek                   Warszawa              95.48   2769   29
   5 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   6 Marek Reda                     Wołomin               76.93   2231   29
   7 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   8 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa              98.50   2758   28
   9 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  10 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
  11 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  12 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  13 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.92   2373   25
  14 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  15 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  16 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  17 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  21 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  23 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  26 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  27 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  29 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  30 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  31 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  32 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  33 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  34 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  35 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Gostomska                Warszawa              94.75   2274   24
  37 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  38 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  39 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  40 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  41 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  42 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  43 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  44 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  45 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  46 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              98.74   2271   23
  47 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  48 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  49 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  50 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  51 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  52 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  54 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  55 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  56 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  57 Piotr Mańkowski                Warszawa             106.45   2342   22
  58 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  59 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  60 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  61 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   96.29   2022   21
  62 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  65 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  66 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  67 Krzysztof Pypno                Gliwice              122.16   2321   19
  68 Marek Sitkowski                Warszawa             114.16   2169   19
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  71 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  72 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  73 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  74 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  75 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  76 Paweł Majewski                 Warszawa             118.39   2131   18
  77 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  78 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  79 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  80 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  81 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  82 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  83 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  84 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  85 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  86 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  87 Magdalena Mroziuk              Warszawa             109.94   1759   16
  88 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  94.31   1509   16
  89 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  90 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  91 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  92 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              99.73   1496   15
  93 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  94 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  97 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  98 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  99 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 102 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 103 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 104 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 105 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 106 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.25   1467   12
 107 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 109 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 110 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 111 Tomasz Ruta                    Warszawa             115.75   1389   12
 112 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 113 Katarzyna Sołdan               Rumia                112.50   1350   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 115 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 118 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 119 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 120 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 121 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 122 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 123 Janusz  Krupiński              Warszawa             105.58   1267   12
 124 Michał Szorc                   Białystok            104.67   1256   12
 125 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 126 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 127 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.00   1248   12
 128 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 129 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.00   1212   12
 130 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 131 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 132 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 133 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 134 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 135 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 136 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 137 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 138 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 139 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 140 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 141 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 142 Paweł Szczekutek               Warszawa              96.92   1163   12
 143 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 144 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.75   1149   12
 145 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 146 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 147 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 148 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 149 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 150 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 151 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 152 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 153 Marta Dobrzańska               Kraków                92.08   1105   12
 154 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 155 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 156 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 157 Beata Lerska                   Warszawa              90.42   1085   12
 158 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 159 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 160 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 161 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 162 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 163 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 164 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 165 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 166 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 167 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 168 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 169 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 170 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 171 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 172 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 173 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 174 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 175 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 176 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 177 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 178 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 179 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 180 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 181 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 182 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 183 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 184 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 185 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 186 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 187 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 188 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 189 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 190 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 191 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 192 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 193 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 194 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 195 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 196 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 197 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   74.25    891   12
 198 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 199 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 200 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 201 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 202 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 203 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 204 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 205 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 206 Ireneusz Kurzok                Mikołów              110.64   1217   11
 207 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 208 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 209 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 210 Jan Kozłowski                  Kraków                90.45    995   11
 211 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 212 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 213 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 214 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 215 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 216 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 217 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 218 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 219 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 220 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 221 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 222 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 223 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 224 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 225 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 226 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 227 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 228 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 229 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 230 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 231 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 232 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 233 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 234 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 235 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 236 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 237 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 238 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 239 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 240 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 241 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 242 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 243 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 244 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 245 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 246 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 247 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 248 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 249 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 250 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 251 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 252 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 253 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 254 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 255 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 256 Magdalena Oprządek             Siedlce               93.89    845    9
 257 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 258 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 259 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 260 Piotr Ingling                  Warszawa              78.33    705    9
 261 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 262 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 263 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 264 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 265 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 266 Paweł  Michalski               Ksawerów             106.12    849    8
 267 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 268 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 269 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 270 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 271 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 272 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 273 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 274 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 275 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 276 Ewa Jóźwiak                    Iława                 50.00    400    8
 277 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 278 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 279 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 280 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 281 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 282 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 283 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 284 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 285 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 286 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 287 Zbigniew  Jabłoński            Warszawa              87.29    611    7
 288 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 289 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 290 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 291 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 292 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 293 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 294 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 295 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 296 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 297 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 298 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 299 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 300 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 301 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 302 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 303 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 304 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 305 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 306 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 307 Grzegorz Wełna                 Chorzów               71.50    429    6
 308 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 309 Alicja Kladamicza              Chorzów               69.83    419    6
 310 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 311 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 312 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 313 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 314 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 315 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 316 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 317 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 318 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 319 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 320 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 321 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 322 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 323 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 324 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 325 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 326 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 327 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 328 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 329 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 330 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 331 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 332 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 333 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 334 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 335 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 336 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 337 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 338 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 339 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 340 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 341 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 342 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 343 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 344 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 345 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 346 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 347 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 348 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 349 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 350 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 351 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 352 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 353 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              62.33    187    3
 354 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 355 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 356 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 357 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 358 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 359 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 360 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 361 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 362 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 363 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 364 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 365 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 366 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 367 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 368 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 369 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 370 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 371 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 372 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 373 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 374 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 375 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 376 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 377 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 378 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 379 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 380 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 381 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 382 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 383 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 384 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 385 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 386 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 387 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 388 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 389 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 390 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 391 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 392 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 393 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 394 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 395 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 396 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 397 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 398 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 399 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 400 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 401 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 402 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 403 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie