Zakopane 3
lutego
Zakopane 3 lutego II Mistrzostwa Podhala
Warszawa 2
marca
Warszawa 2- 3 marca VII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2002
Częstochowa 9
marca
Częstochowa 9-10 marca VI Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2002
VII Mistrzostwa Warszawy02 - 03 marca 2002 — VII Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VII Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 02 - 03 marca 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 10,0 4812
 2. Karol Wyrębkiewicz (Łódź) 9,5 4610
 3. Maciej Czupryniak (Milanówek) 9,0 5024
 4. Anna Kowalska (Bielsko-Biała) 9,0 4996
 5. Kamil Górka (Łęczna) 9,0 4968
 6. Andrzej Gostomski (Łódź) 9,0 4455
 7. Krzysztof Mówka (Toruń) 9,0 4311
 8. Wojciech Próchniewicz (Warszawa) 9,0 4293
 9. Sławomir Kordjalik (Warszawa) 8,5 4543
 10. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8,0 4967

 117 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Warszawy
V Mistrzostwa Warszawy
IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 3 Mar 2002

VII Mistrzostwa Warszawy w Scrabble

                                                                  VP
MIEJSCE                                            p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Skrobosz       135 Warszawa            4812          10.0
  2 Karol Wyrębkiewicz     129 Łódź                4610           9.5
  3 Maciej Czupryniak      134 Milanówek           5024           9.0
  4 Anna Kowalska          117 Bielsko Biała       4996           9.0
  5 Kamil Górka            129 Łęczna              4968           9.0
  6 Andrzej Gostomski      100 Łódź                4455           9.0
  7 Krzysztof Mówka        100 Toruń               4311           9.0
  8 Wojciech Próchniewicz  110 Warszawa            4293           9.0
  9 Sławomir Kordjalik     112 Warszawa            4543           8.5
 10 Mateusz Żbikowski      133 Warszawa            4967           8.0
 11 Wojciech Usakiewicz    135 Warszawa            4921           8.0
 12 Stanisław Rydzik       131 Warszawa            4903           8.0
 13 Ryszard Dębski         120 Biała Podlaska      4714           8.0
 14 Andrzej Słapiński      117 Warszawa            4663           8.0
 15 Radosław Konca         130 Warszawa            4610           8.0
 16 Zdzisław Szota         121 Warszawa            4580           8.0
 17 Joanna Stępień         121 Katowice            4485           8.0
 18 Jerzy Luter            111 Bytom               4254           8.0
 19 Marek Antosik          117 Nowy Dwór Maz.      4219           8.0
 20 Beata Piotrowska       104 Łódź                4135           8.0
 21 Katarzyna Żuławska     105 Katowice            3995           8.0
 22 Andrzej Szmidtke       109 Bolszewo            4291           7.5
 23 Mariusz Wrześniewski   131 Warszawa            4882           7.0
 24 Dariusz Banaszek       138 Warszawa            4857           7.0
 25 Marek Charytoniuk      111 Biała Podlaska      4641           7.0
 26 Maciej Grabowski       121 Warszawa            4639           7.0
 27 Marcin Bożek           100 Będzin              4566           7.0
 28 Marcin Mroziuk         135 Warszawa            4504           7.0
 29 Andrzej Kwiatkowski    117 Warszawa            4501           7.0
 30 Andrzej Rechowicz      124 Katowice            4478           7.0
 31 Mariusz Kubicki        121 Inowrocław          4449           7.0
 32 Robert Kamiński        100 Wysokie Maz.        4429           7.0
 33 Jacek Pietruszka       130 Kraków              4389           7.0
 34 Jarosław Borowski      127 Bielsk Podlaski     4244           7.0
 35 Małgorzata Kania       132 Milanówek           4238           7.0
 36 Krzysztof Usakiewicz   120 Warszawa            4217           7.0
 37 Filip Warzecha         109 Rumia               4102           7.0
 38 Lucyna Śniadach        111 Rumia               4055           7.0
 39 Paulina Hennig         100 Gniezno             4041           7.0
 40 Paweł Opyc             100 Warszawa            3799           7.0
 41 Szymon Fidziński       130 Warszawa            4678           6.0
 42 Wojciech Zemło         128 Łódź                4630           6.0
 43 Justyna Fugiel         113 Sandomierz          4597           6.0
 44 Magdalena Merklejn     118 Szczecin            4541           6.0
 45 Ryszard Niżewski       117 Warszawa            4507           6.0
 46 Sergiusz Puchalski     119 Włocławek           4431           6.0
 47 Tomasz Zwoliński       141 Warszawa            4421           6.0
 48 Maciej Gałecki         121 Łódź                4376           6.0
 49 Radosław Sowiński      100 Warszawa            4337           6.0
 50 Stefan Dawidson        109 Częstochowa         4304           6.0
 51 Renata Kowalska        116 Bielsko Biała       4257           6.0
 52 Filip Klar             109 Mielec              4254           6.0
 53 Joanna Juszczak        100 Warszawa            4249           6.0
 54 Jan Ziółkowski         100 Rumia               4198           6.0
 55 Norbert Skrzyński      100 Warszawa            4117           6.0
 56 Tomasz Żbikowski       106 Warszawa            4108           6.0
 57 Kazimierz Merklejn     105 Szczecin            4087           6.0
 58 Andrzej Oleksiak       119 Ostróda             4076           6.0
 59 Paweł Jachowicz        100 Żyrardów            4017           6.0
 60 Paweł Gajda            100 Ostrów Wlkp         4012           6.0
 61 Leszek Owsianko        100 Warszawa            3767           6.0
 62 Marek Sitkowski        100 Warszawa            3595           6.0
 63 Aleksander Puchalski   120 Włocławek           4498           5.5
 64 Janusz Kaczor          108 Międzyrzec Podl.    4579           5.0
 65 Krzysztof Pypno        114 Gliwice             4515           5.0
 66 Bogusław Puchalski     103 Włocławek           4407           5.0
 67 Kamil Klinkosz         110 Rumia               4381           5.0
 68 Aleksandra Merklejn    118 Szczecin            4380           5.0
 69 Stanisław Gasik        121 Warszawa            4213           5.0
 70 Marek Dudkiewicz       105 Milanówek           4202           5.0
 71 Jerzy Matyasik         118 Kraków              4191           5.0
 72 Maciej Kutera          100 Warszawa            4179           5.0
 73 Marcin Kozyra          100 Warszawa            4175           5.0
 74 Sebastian Markiewicz   100 Warszawa            4136           5.0
 75 Iwona Rutkowska        100 Warszawa            4101           5.0
 76 Teresa Ząbek           100 Warszawa            4075           5.0
 77 Małgorzata Niciporuk   100 Rumia               4006           5.0
 78 Ania Pendowska         100 Rumia               3979           5.0
 79 Jerzy Tatarczuk        100 Warszawa            3889           5.0
 80 Dorota Zielińska       100 Ustanów             3827           5.0
 81 Marta Gostomska        100 Warszawa            3788           5.0
 82 Maria Jarosz           100 Lublin              3772           5.0
 83 Miłosz Wrzałek         100 Reda                3388           5.0
 84 Jarosław Puchalski     107 Łódź                4403           4.0
 85 Roman Figiel           108 Zawichost           4351           4.0
 86 Wiktor Stępień         123 Katowice            4087           4.0
 87 Adam Kotwica           101 Gdańsk              4048           4.0
 88 Wiesław Olewiński      109 Warszawa            4025           4.0
 89 Paweł Majewski         100 Warszawa            3983           4.0
 90 Grzegorz Pukniel       102 Lublin              3974           4.0
 91 Katarzyna Grodzicka    100 Warszawa            3887           4.0
 92 Szymon Pobudkiewicz    100 Warszawa            3878           4.0
 93 Adam Legięć            100 Warszawa            3411           4.0
 94 Jolanta Kosmowska      100 Warszawa            3037           4.0
 95 Jacek Baltyn           100 Suchedniów          2887           4.0
 96 Jacek Panek            100 Warszawa            2549           4.0
 97 Krzysztof Bukowski     120 Warszawa            2231           4.0
 98 Jan Pawłowski          100 Warszawa            3312           3.5
 99 Marek Syczuk           100 Warszawa            3882           3.0
100 Piotr Ingling          100 Warszawa            3774           3.0
101 Małgorzata Czart       100 Olsztyn             3628           3.0
102 Waldemar Czerwoniec    128 Warszawa            1891           3.0
103 Bartłomiej Boczek      100 Toruń               1869           3.0
104 Rafał Matczak          123 Pruszków            1284           3.0
105 Maciej Hebda           100 Tarnów              2059           2.5
106 Robert Drózd           100 Wesoła              3582           2.0
107 Karol Tokarczyk        100 Warszawa            1829           2.0
108 Piotr Mańkowski        100 Warszawa            1790           2.0
109 Jacek Cichecki         100 Józefów             2050           1.0
110 Sylwia Wilczek         100 Warszawa            1717           1.0
111 Piotr Tymoszuk         100 Warszawa            1254           1.0
112 Krzysztof Białecki     100 Warszawa            1152           1.0
113 Magdalena Podlaska     100 Warszawa             936           1.0
114 Sławomir Budek         100 Warszawa             797           1.0
115 Eryk Białecki          100 Warszawa             860           0.5
116 Przemysław Pawlic      100 Wrocław             1079           0.0
117 Ewa Lewandowska        100 Warszawa             508           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 3 Mar 2002

   1  Tomasz Zwoliński       141 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   57  Tomasz Żbikowski       106   +  471:340   156
   2    2   13  Radosław Konca         130   +  349:316   180
   3    5   84  Robert Kamiński        100   +  475:312   150
   4    1    7  Mateusz Żbikowski      133   -  264:334    83
   5    9   21  Stanisław Gasik        121   +  451:384   171
   6    5    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  370:445    85
   7    9   90  Marcin Bożek           100   +  340:307   150
   8    7    4  Mariusz Skrobosz       135   -  264:432    85
   9   13   24  Zdzisław Szota         121   -  325:422    71
  10   20   40  Renata Kowalska        116   +  425:301   166
  11   14    5  Marcin Mroziuk         135   -  325:360    85
  12   19   18  Andrzej Rechowicz      124   -  362:384    74
                                                --------------
                                                 SUMA =  1456 / 12 partii


   2  Dariusz Banaszek       138 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   58  Katarzyna Żuławska     105   +  407:326   155
   2   11   16  Wojciech Zemło         128   -  390:435    78
   3   17   13  Radosław Konca         130   +  465:205   180
   4    8   41  Krzysztof Pypno        114   +  401:292   164
   5    5   23  Maciej Grabowski       121   +  465:293   171
   6    2   48  Wojciech Próchniewicz  110   +  391:379   160
   7    3    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  387:388    85
   8    5   28  Ryszard Dębski         120   +  458:315   170
   9    3    6  Maciej Czupryniak      134   -  384:398    84
  10    6   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  395:414    81
  11   10   50  Andrzej Szmidtke       109   +  383:327   159
  12    8    9  Stanisław Rydzik       131   -  331:541    81
                                                --------------
                                                 SUMA =  1568 / 12 partii


   3  Wojciech Usakiewicz    135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   59  Marek Dudkiewicz       105   +  381:350   155
   2   18   47  Kamil Klinkosz         110   +  411:295   160
   3    8    4  Mariusz Skrobosz       135   -  258:479    85
   4   23   63  Grzegorz Pukniel       102   +  570:228   152
   5    6   42  Justyna Fugiel         113   +  407:349   163
   6    5    1  Tomasz Zwoliński       141   +  445:370   191
   7    3    2  Dariusz Banaszek       138   +  388:387   188
   8    1    6  Maciej Czupryniak      134   +  474:306   184
   9    1   15  Kamil Górka            129   -  386:434    79
  10    2    7  Mateusz Żbikowski      133   +  446:360   183
  11    2    4  Mariusz Skrobosz       135   -  383:461    85
  12    4   37  Anna Kowalska          117   -  372:515    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1692 / 12 partii


   4  Mariusz Skrobosz       135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   60  Kazimierz Merklejn     105   +  396:291   155
   2   14   17  Jarosław Borowski      127   +  388:312   177
   3    8    3  Wojciech Usakiewicz    135   +  479:258   185
   4    3   16  Wojciech Zemło         128   +  364:356   178
   5    3   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  361:395    60
   6    6   35  Andrzej Słapiński      117   -  356:360    67
   7   10   34  Magdalena Merklejn     118   +  402:326   168
   8    7    1  Tomasz Zwoliński       141   +  432:264   191
   9    5   84  Robert Kamiński        100   +  412:308   150
  10    3    6  Maciej Czupryniak      134   +  394:330   184
  11    2    3  Wojciech Usakiewicz    135   +  461:383   185
  12    1   15  Kamil Górka            129   +  367:338   179
                                                --------------
                                                 SUMA =  1879 / 12 partii


   5  Marcin Mroziuk         135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   61  Beata Piotrowska       104   +  339:305   154
   2   27   45  Marek Charytoniuk      111   +  401:358   161
   3   12   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  333:370    79
   4   21   60  Kazimierz Merklejn     105   -  336:436    55
   5   29   25  Mariusz Kubicki        121   -  367:378    71
   6   35   70  Iwona Rutkowska        100   +  373:286   150
   7   27   13  Radosław Konca         130   -  228:414    80
   8   37   85  Dorota Zielińska       100   +  575:242   150
   9   26   49  Wiesław Olewiński      109   +  399:391   159
  10   18   47  Kamil Klinkosz         110   +  387:333   160
  11   14    1  Tomasz Zwoliński       141   +  360:325   191
  12   12   20  Joanna Stępień         121   -  406:433    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1481 / 12 partii


   6  Maciej Czupryniak      134 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   62  Bogusław Puchalski     103   +  420:356   153
   2    8   54  Roman Figiel           108   +  358:332   158
   3    9   30  Andrzej Oleksiak       119   +  449:418   169
   4    4   11  Jacek Pietruszka       130   +  602:286   180
   5    1   90  Marcin Bożek           100   +  402:393   150
   6    1    7  Mateusz Żbikowski      133   +  461:356   183
   7    1   15  Kamil Górka            129   -  450:471    79
   8    1    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  306:474    85
   9    3    2  Dariusz Banaszek       138   +  398:384   188
  10    3    4  Mariusz Skrobosz       135   -  330:394    85
  11    5   10  Mariusz Wrześniewski   131   +  426:406   181
  12    3    7  Mateusz Żbikowski      133   +  422:324   183
                                                --------------
                                                 SUMA =  1794 / 12 partii


   7  Mateusz Żbikowski      133 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   63  Grzegorz Pukniel       102   +  403:304   152
   2   12   25  Mariusz Kubicki        121   +  400:265   171
   3    6   12  Szymon Fidziński       130   +  515:410   180
   4    1    1  Tomasz Zwoliński       141   +  334:264   191
   5    2   15  Kamil Górka            129   +  577:454   179
   6    1    6  Maciej Czupryniak      134   -  356:461    84
   7    2   28  Ryszard Dębski         120   +  463:388   170
   8    3   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  337:454    79
   9    4   10  Mariusz Wrześniewski   131   +  490:480   181
  10    2    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  360:446    85
  11    4   43  Sławomir Kordjalik     112   +  408:356   162
  12    3    6  Maciej Czupryniak      134   -  324:422    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  1718 / 12 partii


   8  Małgorzata Kania       132 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   64  Adam Kotwica           101   +  341:315   151
   2   26   19  Wiktor Stępień         123   +  371:322   173
   3   13   38  Marek Antosik          117   +  402:271   167
   4    6   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  309:333    60
   5   15   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  345:408    79
   6   23   25  Mariusz Kubicki        121   -  319:414    71
   7   30   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  409:264   150
   8   21   20  Joanna Stępień         121   +  365:305   171
   9   16   68  Jan Ziółkowski         100   +  411:281   150
  10   11   13  Radosław Konca         130   -  291:533    80
  11   17   17  Jarosław Borowski      127   +  341:340   177
  12   13   38  Marek Antosik          117   -  334:351    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1496 / 12 partii


   9  Stanisław Rydzik       131 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   65  Maciej Kutera          100   +  460:331   150
   2    3   21  Stanisław Gasik        121   -  345:372    71
   3   16   67  Radosław Sowiński      100   +  448:316   150
   4    9   37  Anna Kowalska          117   -  370:386    67
   5   19   26  Aleksander Puchalski   120   +  439:426   170
   6   11   72  Paweł Opyc             100   +  450:318   150
   7    7   16  Wojciech Zemło         128   +  419:345   178
   8    4   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  304:347    60
   9    9   28  Ryszard Dębski         120   +  350:349   170
  10    7   35  Andrzej Słapiński      117   -  328:342    67
  11   12   16  Wojciech Zemło         128   +  449:379   178
  12    8    2  Dariusz Banaszek       138   +  541:331   188
                                                --------------
                                                 SUMA =  1599 / 12 partii


  10  Mariusz Wrześniewski   131 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  350:297   150
   2   25   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  319:378    79
   3   33   25  Mariusz Kubicki        121   +  399:384   171
   4   22   36  Ryszard Niżewski       117   +  382:326   167
   5   13   18  Andrzej Rechowicz      124   +  466:383   174
   6    7   39  Andrzej Kwiatkowski    117   +  515:310   167
   7    4   35  Andrzej Słapiński      117   -  380:425    67
   8    6   23  Maciej Grabowski       121   +  433:381   171
   9    4    7  Mateusz Żbikowski      133   -  480:490    83
  10    6    2  Dariusz Banaszek       138   +  414:395   188
  11    5    6  Maciej Czupryniak      134   -  406:426    84
  12    7   43  Sławomir Kordjalik     112   -  338:413    62
                                                --------------
                                                 SUMA =  1563 / 12 partii


  11  Jacek Pietruszka       130 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   67  Radosław Sowiński      100   +  363:335   150
   2   21   33  Aleksandra Merklejn    118   +  481:369   168
   3    2   23  Maciej Grabowski       121   +  362:357   171
   4    4    6  Maciej Czupryniak      134   -  286:602    84
   5   12   57  Tomasz Żbikowski       106   +  343:322   156
   6    9   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  370:382    79
   7   13   24  Zdzisław Szota         121   +  381:351   171
   8    9   84  Robert Kamiński        100   -  305:430    50
   9   15   13  Radosław Konca         130   -  307:421    80
  10   22   65  Maciej Kutera          100   +  443:351   150
  11   16   20  Joanna Stępień         121   -  404:432    71
  12   20   22  Maciej Gałecki         121   +  344:329   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1501 / 12 partii


  12  Szymon Fidziński       130 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   68  Jan Ziółkowski         100   +  417:332   150
   2   10   40  Renata Kowalska        116   +  399:358   166
   3    6    7  Mateusz Żbikowski      133   -  410:515    83
   4   10   23  Maciej Grabowski       121   -  394:403    71
   5   20   30  Andrzej Oleksiak       119   -  327:366    69
   6   30   62  Bogusław Puchalski     103   +  350:333   153
   7   21   54  Roman Figiel           108   +  451:311   158
   8   15   42  Justyna Fugiel         113   +  532:363   163
   9    8   53  Filip Warzecha         109   -  285:344    59
  10   15   50  Andrzej Szmidtke       109   -  336:350    59
  11   22   23  Maciej Grabowski       121   -  356:402    71
  12   27   55  Janusz Kaczor          108   +  421:398   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  1360 / 12 partii


  13  Radosław Konca         130 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   69  Bartłomiej Boczek      100   +  469:291   150
   2    2    1  Tomasz Zwoliński       141   -  316:349    91
   3   17    2  Dariusz Banaszek       138   -  205:465    88
   4   40  110  Marcin Kozyra          100   +  373:365   150
   5   31  105  Krzysztof Mówka        100   -  356:382    50
   6   38   99  Sebastian Markiewicz   100   +  414:355   150
   7   27    5  Marcin Mroziuk         135   +  414:228   185
   8   20   22  Maciej Gałecki         121   +  322:319   171
   9   15   11  Jacek Pietruszka       130   +  421:307   180
  10   11    8  Małgorzata Kania       132   +  533:291   182
  11    7   24  Zdzisław Szota         121   +  463:311   171
  12    5   73  Andrzej Gostomski      100   -  324:375    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1618 / 12 partii


  14  Karol Wyrębkiewicz     129 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   70  Iwona Rutkowska        100   +  351:339   150
   2   25   10  Mariusz Wrześniewski   131   +  378:319   181
   3   12    5  Marcin Mroziuk         135   +  370:333   185
   4    7   46  Jerzy Luter            111   -  330:345    61
   5   15    8  Małgorzata Kania       132   +  408:345   182
   6    9   11  Jacek Pietruszka       130   +  382:370   180
   7    5   73  Andrzej Gostomski      100   +  426:344   150
   8    3    7  Mateusz Żbikowski      133   +  454:337   183
   9    2   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  353:367    60
  10    4   43  Sławomir Kordjalik     112   =  347:347   112
  11    3   73  Andrzej Gostomski      100   +  418:381   150
  12    2   48  Wojciech Próchniewicz  110   +  393:309   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1754 / 12 partii


  15  Kamil Górka            129 Łęczna           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   71  Ania Pendowska         100   +  358:276   150
   2   22   32  Jerzy Matyasik         118   +  440:346   168
   3    7   50  Andrzej Szmidtke       109   +  389:312   159
   4    5   24  Zdzisław Szota         121   +  441:273   171
   5    2    7  Mateusz Żbikowski      133   -  454:577    83
   6    3   90  Marcin Bożek           100   +  547:224   150
   7    1    6  Maciej Czupryniak      134   +  471:450   184
   8    2   35  Andrzej Słapiński      117   +  385:378   167
   9    1    3  Wojciech Usakiewicz    135   +  434:386   185
  10    1   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  357:380    60
  11    1   48  Wojciech Próchniewicz  110   +  354:301   160
  12    1    4  Mariusz Skrobosz       135   -  338:367    85
                                                --------------
                                                 SUMA =  1722 / 12 partii


  16  Wojciech Zemło         128 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   72  Paweł Opyc             100   +  404:269   150
   2   11    2  Dariusz Banaszek       138   +  435:390   188
   3    4   22  Maciej Gałecki         121   +  391:364   171
   4    3    4  Mariusz Skrobosz       135   -  356:364    85
   5    8   35  Andrzej Słapiński      117   -  410:416    67
   6   12   41  Krzysztof Pypno        114   +  454:342   164
   7    7    9  Stanisław Rydzik       131   -  345:419    81
   8   13   26  Aleksander Puchalski   120   +  376:302   170
   9   10   23  Maciej Grabowski       121   +  388:347   171
  10    8   37  Anna Kowalska          117   -  341:381    67
  11   12    9  Stanisław Rydzik       131   -  379:449    81
  12   17   23  Maciej Grabowski       121   -  351:370    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1466 / 12 partii


  17  Jarosław Borowski      127 Bielsk Podlaski  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   73  Andrzej Gostomski      100   +  395:351   150
   2   14    4  Mariusz Skrobosz       135   -  312:388    85
   3   26   31  Sergiusz Puchalski     119   -  326:391    69
   4   37   19  Wiktor Stępień         123   -  275:388    73
   5   46   99  Sebastian Markiewicz   100   -  340:413    50
   6   49   78  Piotr Ingling          100   +  333:248   150
   7   43   64  Adam Kotwica           101   +  409:239   151
   8   36   51  Stefan Dawidson        109   +  339:321   159
   9   30   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  419:270   150
  10   23   68  Jan Ziółkowski         100   +  364:313   150
  11   17    8  Małgorzata Kania       132   -  340:341    82
  12   23   57  Tomasz Żbikowski       106   +  392:265   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1425 / 12 partii


  18  Andrzej Rechowicz      124 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   74  Norbert Skrzyński      100   +  387:332   150
   2   17   56  Jarosław Puchalski     107   +  375:295   157
   3   11   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  311:347    60
   4   20   45  Marek Charytoniuk      111   +  384:340   161
   5   13   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  383:466    81
   6   18   36  Ryszard Niżewski       117   +  350:330   167
   7   15   25  Mariusz Kubicki        121   -  377:482    71
   8   19   47  Kamil Klinkosz         110   +  411:403   160
   9   14   65  Maciej Kutera          100   +  445:262   150
  10   10   84  Robert Kamiński        100   -  404:409    50
  11   13   45  Marek Charytoniuk      111   -  267:384    61
  12   19    1  Tomasz Zwoliński       141   +  384:362   191
                                                --------------
                                                 SUMA =  1459 / 12 partii


  19  Wiktor Stępień         123 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  349:271   150
   2   26    8  Małgorzata Kania       132   -  322:371    82
   3   32   60  Kazimierz Merklejn     105   -  366:398    55
   4   37   17  Jarosław Borowski      127   +  388:275   177
   5   27   80  Jolanta Kosmowska      100   +  355:300   150
   6   22   38  Marek Antosik          117   -  319:339    67
   7   29  105  Krzysztof Mówka        100   -  298:401    50
   8   35   77  Joanna Juszczak        100   -  313:324    50
   9   40   51  Stefan Dawidson        109   -  266:415    59
  10   43   70  Iwona Rutkowska        100   -  364:397    50
  11   46   64  Adam Kotwica           101   -  300:418    51
  12   47   82  Marek Syczuk           100   +  447:230   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1091 / 12 partii


  20  Joanna Stępień         121 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   76  Teresa Ząbek           100   +  354:313   150
   2   23   82  Marek Syczuk           100   +  336:308   150
   3   14   46  Jerzy Luter            111   -  339:363    61
   4   24   51  Stefan Dawidson        109   +  418:240   159
   5   14   24  Zdzisław Szota         121   +  436:285   171
   6    8   73  Andrzej Gostomski      100   -  338:381    50
   7   14   57  Tomasz Żbikowski       106   -  321:332    56
   8   21    8  Małgorzata Kania       132   -  305:365    82
   9   28   27  Krzysztof Usakiewicz   120   +  427:292   170
  10   21   59  Marek Dudkiewicz       105   +  346:330   155
  11   16   11  Jacek Pietruszka       130   +  432:404   180
  12   12    5  Marcin Mroziuk         135   +  433:406   185
                                                --------------
                                                 SUMA =  1569 / 12 partii


  21  Stanisław Gasik        121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   77  Joanna Juszczak        100   +  468:338   150
   2    3    9  Stanisław Rydzik       131   +  372:345   181
   3    3   42  Justyna Fugiel         113   -  333:452    63
   4   12   22  Maciej Gałecki         121   +  358:333   171
   5    9    1  Tomasz Zwoliński       141   -  384:451    91
   6   16   84  Robert Kamiński        100   -  254:390    50
   7   26   59  Marek Dudkiewicz       105   -  319:326    55
   8   34   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  318:333    70
   9   38   56  Jarosław Puchalski     107   +  391:378   157
  10   32   52  Filip Klar             109   -  331:349    59
  11   37  110  Marcin Kozyra          100   -  333:361    50
  12   40   49  Wiesław Olewiński      109   +  352: 43   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  1256 / 12 partii


  22  Maciej Gałecki         121 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   78  Piotr Ingling          100   +  353:346   150
   2   24   35  Andrzej Słapiński      117   +  477:392   167
   3    4   16  Wojciech Zemło         128   -  364:391    78
   4   12   21  Stanisław Gasik        121   -  333:358    71
   5   22   32  Jerzy Matyasik         118   +  358:311   168
   6   17   29  Krzysztof Bukowski     120   -  313:352    70
   7   24   36  Ryszard Niżewski       117   +  365:360   167
   8   20   13  Radosław Konca         130   -  319:322    80
   9   27   40  Renata Kowalska        116   -  296:402    66
  10   33   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  517:204   150
  11   25   32  Jerzy Matyasik         118   +  352:285   168
  12   20   11  Jacek Pietruszka       130   -  329:344    80
                                                --------------
                                                 SUMA =  1415 / 12 partii


  23  Maciej Grabowski       121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   79  Jacek Cichecki         100   +  435:344   150
   2    6   55  Janusz Kaczor          108   +  460:402   158
   3    2   11  Jacek Pietruszka       130   -  357:362    80
   4   10   12  Szymon Fidziński       130   +  403:394   180
   5    5    2  Dariusz Banaszek       138   -  293:465    88
   6   14   45  Marek Charytoniuk      111   +  451:394   161
   7    8   37  Anna Kowalska          117   +  405:370   167
   8    6   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  381:433    81
   9   10   16  Wojciech Zemło         128   -  347:388    78
  10   16   34  Magdalena Merklejn     118   -  335:442    68
  11   22   12  Szymon Fidziński       130   +  402:356   180
  12   17   16  Wojciech Zemło         128   +  370:351   178
                                                --------------
                                                 SUMA =  1569 / 12 partii


  24  Zdzisław Szota         121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   80  Jolanta Kosmowska      100   +  395:360   150
   2   15   52  Filip Klar             109   +  372:296   159
   3   10   29  Krzysztof Bukowski     120   +  403:376   170
   4    5   15  Kamil Górka            129   -  273:441    79
   5   14   20  Joanna Stępień         121   -  285:436    71
   6   24  105  Krzysztof Mówka        100   +  509:341   150
   7   13   11  Jacek Pietruszka       130   -  351:381    80
   8   18   39  Andrzej Kwiatkowski    117   +  413:380   167
   9   13    1  Tomasz Zwoliński       141   +  422:325   191
  10    9   25  Mariusz Kubicki        121   +  401:297   171
  11    7   13  Radosław Konca         130   -  311:463    80
  12   11   84  Robert Kamiński        100   +  445:317   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1618 / 12 partii


  25  Mariusz Kubicki        121 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   81  Maria Jarosz           100   +  404:279   150
   2   12    7  Mateusz Żbikowski      133   -  265:400    83
   3   33   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  384:399    81
   4   36   40  Renata Kowalska        116   +  329:326   166
   5   29    5  Marcin Mroziuk         135   +  378:367   185
   6   23    8  Małgorzata Kania       132   +  414:319   182
   7   15   18  Andrzej Rechowicz      124   +  482:377   174
   8    8   43  Sławomir Kordjalik     112   -  356:373    62
   9   12   30  Andrzej Oleksiak       119   +  414:314   169
  10    9   24  Zdzisław Szota         121   -  297:401    71
  11   15   30  Andrzej Oleksiak       119   +  441:343   169
  12   10   35  Andrzej Słapiński      117   -  285:413    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1559 / 12 partii


  26  Aleksander Puchalski   120 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   82  Marek Syczuk           100   -  324:358    50
   2   40   58  Katarzyna Żuławska     105   +  313:307   155
   3   37   53  Filip Warzecha         109   +  462:207   159
   4   18   50  Andrzej Szmidtke       109   =  368:368   109
   5   19    9  Stanisław Rydzik       131   -  426:439    81
   6   28   98  Marek Sitkowski        100   +  468:207   150
   7   19   41  Krzysztof Pypno        114   +  441:361   164
   8   13   16  Wojciech Zemło         128   -  302:376    78
   9   20   72  Paweł Opyc             100   +  408:243   150
  10   14   28  Ryszard Dębski         120   -  377:380    70
  11   21  117  Waldemar Czerwoniec    128   -  287:324    78
  12   26   72  Paweł Opyc             100   -  322:356    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1294 / 12 partii


  27  Krzysztof Usakiewicz   120 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   83  Ewa Lewandowska        100   +  393:268   150
   2   16   29  Krzysztof Bukowski     120   -  373:381    70
   3   18   40  Renata Kowalska        116   +  369:272   166
   4   14   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  351:359    67
   5   24   54  Roman Figiel           108   +  338:304   158
   6   19   43  Sławomir Kordjalik     112   -  347:474    62
   7   25   47  Kamil Klinkosz         110   -  322:384    60
   8   34   21  Stanisław Gasik        121   +  333:318   171
   9   28   20  Joanna Stępień         121   -  292:427    71
  10   34   51  Stefan Dawidson        109   +  347:334   159
  11   28   65  Maciej Kutera          100   +  401:348   150
  12   22   68  Jan Ziółkowski         100   +  351:316   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1434 / 12 partii


  28  Ryszard Dębski         120 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   84  Robert Kamiński        100   -  351:444    50
   2   31   62  Bogusław Puchalski     103   +  387:365   153
   3   23   94  Miłosz Wrzałek         100   +  462:191   150
   4   11   30  Andrzej Oleksiak       119   +  402:377   169
   5    7   49  Wiesław Olewiński      109   +  462:322   159
   6    4   37  Anna Kowalska          117   +  475:343   167
   7    2    7  Mateusz Żbikowski      133   -  388:463    83
   8    5    2  Dariusz Banaszek       138   -  315:458    88
   9    9    9  Stanisław Rydzik       131   -  349:350    81
  10   14   26  Aleksander Puchalski   120   +  380:377   170
  11   11   34  Magdalena Merklejn     118   +  329:321   168
  12    9   45  Marek Charytoniuk      111   +  414:380   161
                                                --------------
                                                 SUMA =  1599 / 12 partii


  29  Krzysztof Bukowski     120 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   85  Dorota Zielińska       100   +  392:282   150
   2   16   27  Krzysztof Usakiewicz   120   +  381:373   170
   3   10   24  Zdzisław Szota         121   -  376:403    71
   4   13   73  Andrzej Gostomski      100   -  284:345    50
   5   26   31  Sergiusz Puchalski     119   +  446:335   169
   6   17   22  Maciej Gałecki         121   +  352:313   171
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   781 /  6 partii


  30  Andrzej Oleksiak       119 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   86  Paulina Hennig         100   +  378:321   150
   2   19   43  Sławomir Kordjalik     112   +  402:377   162
   3    9    6  Maciej Czupryniak      134   -  418:449    84
   4   11   28  Ryszard Dębski         120   -  377:402    70
   5   20   12  Szymon Fidziński       130   +  366:327   180
   6   15   49  Wiesław Olewiński      109   +  364:347   159
   7   11   84  Robert Kamiński        100   -  328:353    50
   8   17   90  Marcin Bożek           100   +  375:333   150
   9   12   25  Mariusz Kubicki        121   -  314:414    71
  10   19   32  Jerzy Matyasik         118   +  411:299   168
  11   15   25  Mariusz Kubicki        121   -  343:441    71
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =  1315 / 11 partii


  31  Sergiusz Puchalski     119 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   87  Jerzy Tatarczuk        100   -  362:420    50
   2   30   80  Jolanta Kosmowska      100   +  343:324   150
   3   26   17  Jarosław Borowski      127   +  391:326   177
   4   19   57  Tomasz Żbikowski       106   -  383:394    56
   5   26   29  Krzysztof Bukowski     120   -  335:446    70
   6   33   33  Aleksandra Merklejn    118   +  393:387   168
   7   23   77  Joanna Juszczak        100   +  498:249   150
   8   16   34  Magdalena Merklejn     118   -  371:475    68
   9   22   45  Marek Charytoniuk      111   -  329:372    61
  10   28  117  Waldemar Czerwoniec    128   -  209:421    78
  11   36   62  Bogusław Puchalski     103   +  424:369   153
  12   29   47  Kamil Klinkosz         110   +  393:333   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1341 / 12 partii


  32  Jerzy Matyasik         118 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   88  Jan Pawłowski          100   +  359:237   150
   2   22   15  Kamil Górka            129   -  346:440    79
   3   27   57  Tomasz Żbikowski       106   -  392:396    56
   4   30   67  Radosław Sowiński      100   +  445:289   150
   5   22   22  Maciej Gałecki         121   -  311:358    71
   6   32   59  Marek Dudkiewicz       105   -  311:330    55
   7   38   55  Janusz Kaczor          108   +  515:331   158
   8   30   54  Roman Figiel           108   +  356:333   158
   9   23   42  Justyna Fugiel         113   +  315:309   163
  10   19   30  Andrzej Oleksiak       119   -  299:411    69
  11   25   22  Maciej Gałecki         121   -  285:352    71
  12   30   67  Radosław Sowiński      100   -  257:323    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1230 / 12 partii


  33  Aleksandra Merklejn    118 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   89  Paweł Majewski         100   +  365:334   150
   2   21   11  Jacek Pietruszka       130   -  369:481    80
   3   24  107  Marta Gostomska        100   -  336:403    50
   4   32  103  Paweł Jachowicz        100   +  415:210   150
   5   25   43  Sławomir Kordjalik     112   -  340:341    62
   6   33   31  Sergiusz Puchalski     119   -  387:393    69
   7   37   62  Bogusław Puchalski     103   -  317:339    53
   8   43  110  Marcin Kozyra          100   -  341:360    50
   9   46  116  Jacek Panek            100   +  488:262   150
  10   39  111  Adam Legięć            100   +  405:296   150
  11   34   36  Ryszard Niżewski       117   -  320:404    67
  12   38   94  Miłosz Wrzałek         100   +  297:273   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1181 / 12 partii


  34  Magdalena Merklejn     118 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   90  Marcin Bożek           100   -  399:457    50
   2   29  113  Maciej Hebda           100   +  353:280   150
   3   21   35  Andrzej Słapiński      117   -  314:390    67
   4   34   52  Filip Klar             109   +  488:294   159
   5   21   55  Janusz Kaczor          108   +  426:353   158
   6   13   42  Justyna Fugiel         113   +  366:305   163
   7   10    4  Mariusz Skrobosz       135   -  326:402    85
   8   16   31  Sergiusz Puchalski     119   +  475:371   169
   9   11   37  Anna Kowalska          117   -  330:404    67
  10   16   23  Maciej Grabowski       121   +  442:335   171
  11   11   28  Ryszard Dębski         120   -  321:329    70
  12   18   90  Marcin Bożek           100   -  301:433    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1359 / 12 partii


  35  Andrzej Słapiński      117 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   91  Robert Drózd           100   +  353:342   150
   2   24   22  Maciej Gałecki         121   -  392:477    71
   3   21   34  Magdalena Merklejn     118   +  390:314   168
   4   15   84  Robert Kamiński        100   +  437:387   150
   5    8   16  Wojciech Zemło         128   +  416:410   178
   6    6    4  Mariusz Skrobosz       135   +  360:356   185
   7    4   10  Mariusz Wrześniewski   131   +  425:380   181
   8    2   15  Kamil Górka            129   -  378:385    79
   9    6   43  Sławomir Kordjalik     112   -  336:386    62
  10    7    9  Stanisław Rydzik       131   +  342:328   181
  11    6   37  Anna Kowalska          117   -  421:520    67
  12   10   25  Mariusz Kubicki        121   +  413:285   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1643 / 12 partii


  36  Ryszard Niżewski       117 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   92  Magdalena Podlaska     100   +  400:296   150
   2   13   42  Justyna Fugiel         113   -  268:442    63
   3   34   82  Marek Syczuk           100   +  388:332   150
   4   22   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  326:382    81
   5   30   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  485:317   150
   6   18   18  Andrzej Rechowicz      124   -  330:350    74
   7   24   22  Maciej Gałecki         121   -  360:365    71
   8   32   52  Filip Klar             109   -  378:413    59
   9   37   67  Radosław Sowiński      100   +  459:388   150
  10   29   55  Janusz Kaczor          108   -  318:409    58
  11   34   33  Aleksandra Merklejn    118   +  404:320   168
  12   28   41  Krzysztof Pypno        114   +  391:384   164
                                                --------------
                                                 SUMA =  1338 / 12 partii


  37  Anna Kowalska          117 Bielsko Biała    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   93  Sylwia Wilczek         100   +  529:194   150
   2    1   41  Krzysztof Pypno        114   +  422:324   164
   3    1   90  Marcin Bożek           100   -  358:362    50
   4    9    9  Stanisław Rydzik       131   +  386:370   181
   5    4   46  Jerzy Luter            111   +  378:288   161
   6    4   28  Ryszard Dębski         120   -  343:475    70
   7    8   23  Maciej Grabowski       121   -  370:405    71
   8   14   45  Marek Charytoniuk      111   +  390:314   161
   9   11   34  Magdalena Merklejn     118   +  404:330   168
  10    8   16  Wojciech Zemło         128   +  381:341   178
  11    6   35  Andrzej Słapiński      117   +  520:421   167
  12    4    3  Wojciech Usakiewicz    135   +  515:372   185
                                                --------------
                                                 SUMA =  1706 / 12 partii


  38  Marek Antosik          117 Nowy Dwór Maz.   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   94  Miłosz Wrzałek         100   +  374:242   150
   2   20   53  Filip Warzecha         109   +  344:271   159
   3   13    8  Małgorzata Kania       132   -  271:402    82
   4   25   86  Paulina Hennig         100   +  416:303   150
   5   16   68  Jan Ziółkowski         100   -  357:399    50
   6   22   19  Wiktor Stępień         123   +  339:319   173
   7   16   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  425:290   150
   8   11   57  Tomasz Żbikowski       106   -  281:283    56
   9   17  105  Krzysztof Mówka        100   -  250:418    50
  10   24  108  Paweł Gajda            100   +  428:275   150
  11   18   57  Tomasz Żbikowski       106   +  383:360   156
  12   13    8  Małgorzata Kania       132   +  351:334   182
                                                --------------
                                                 SUMA =  1508 / 12 partii


  39  Andrzej Kwiatkowski    117 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   95  Karol Tokarczyk        100   +  440:251   150
   2    5   84  Robert Kamiński        100   -  305:378    50
   3   22   78  Piotr Ingling          100   +  399:318   150
   4   14   27  Krzysztof Usakiewicz   120   +  359:351   170
   5   11   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  446:293   150
   6    7   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  310:515    81
   7   12   43  Sławomir Kordjalik     112   -  352:367    62
   8   18   24  Zdzisław Szota         121   -  380:413    71
   9   24   90  Marcin Bożek           100   -  240:467    50
  10   31   49  Wiesław Olewiński      109   +  355:337   159
  11   26   40  Renata Kowalska        116   +  435:357   166
  12   21   52  Filip Klar             109   +  480:273   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  1418 / 12 partii


  40  Renata Kowalska        116 Bielsko Biała    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   96  Krzysztof Białecki     100   +  417:199   150
   2   10   12  Szymon Fidziński       130   -  358:399    80
   3   18   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  272:369    70
   4   36   25  Mariusz Kubicki        121   -  326:329    71
   5   43   77  Joanna Juszczak        100   -  363:503    50
   6   47   89  Paweł Majewski         100   +  341:331   150
   7   41   99  Sebastian Markiewicz   100   +  438:301   150
   8   33   56  Jarosław Puchalski     107   +  359:344   157
   9   27   22  Maciej Gałecki         121   +  402:296   171
  10   20    1  Tomasz Zwoliński       141   -  301:425    91
  11   26   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  357:435    67
  12   31   59  Marek Dudkiewicz       105   +  323:301   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  1362 / 12 partii


  41  Krzysztof Pypno        114 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   97  Eryk Białecki          100   +  620:164   150
   2    1   37  Anna Kowalska          117   -  324:422    67
   3   15   55  Janusz Kaczor          108   +  413:329   158
   4    8    2  Dariusz Banaszek       138   -  292:401    88
   5   18   50  Andrzej Szmidtke       109   +  397:349   159
   6   12   16  Wojciech Zemło         128   -  342:454    78
   7   19   26  Aleksander Puchalski   120   -  361:441    70
   8   29   62  Bogusław Puchalski     103   -  299:409    53
   9   35  117  Waldemar Czerwoniec    128   -  283:478    78
  10   40   54  Roman Figiel           108   +  468:329   158
  11   33   94  Miłosz Wrzałek         100   +  332:279   150
  12   28   36  Ryszard Niżewski       117   -  384:391    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1276 / 12 partii


  42  Justyna Fugiel         113 Sandomierz       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   98  Marek Sitkowski        100   +  401:268   150
   2   13   36  Ryszard Niżewski       117   +  442:268   167
   3    3   21  Stanisław Gasik        121   +  452:333   171
   4    2   90  Marcin Bożek           100   -  347:438    50
   5    6    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  349:407    85
   6   13   34  Magdalena Merklejn     118   -  305:366    68
   7   22   49  Wiesław Olewiński      109   +  411:283   159
   8   15   12  Szymon Fidziński       130   -  363:532    80
   9   23   32  Jerzy Matyasik         118   -  309:315    68
  10   30   62  Bogusław Puchalski     103   +  429:250   153
  11   23   55  Janusz Kaczor          108   +  477:379   158
  12   16   50  Andrzej Szmidtke       109   -  312:380    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1368 / 12 partii


  43  Sławomir Kordjalik     112 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   43   99  Sebastian Markiewicz   100   +  380:329   150
   2   19   30  Andrzej Oleksiak       119   -  377:402    69
   3   20   73  Andrzej Gostomski      100   -  297:407    50
   4   35   78  Piotr Ingling          100   +  432:312   150
   5   25   33  Aleksandra Merklejn    118   +  341:340   168
   6   19   27  Krzysztof Usakiewicz   120   +  474:347   170
   7   12   39  Andrzej Kwiatkowski    117   +  367:352   167
   8    8   25  Mariusz Kubicki        121   +  373:356   171
   9    6   35  Andrzej Słapiński      117   +  386:336   167
  10    4   14  Karol Wyrębkiewicz     129   =  347:347   129
  11    4    7  Mateusz Żbikowski      133   -  356:408    83
  12    7   10  Mariusz Wrześniewski   131   +  413:338   181
                                                --------------
                                                 SUMA =  1655 / 12 partii


  44  Lucyna Śniadach        111 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   44  100  Leszek Owsianko        100   +  330:282   150
   2   28   46  Jerzy Luter            111   -  325:394    61
   3   36  101  Szymon Pobudkiewicz    100   -  295:331    50
   4   43   58  Katarzyna Żuławska     105   -  269:332    55
   5   49   76  Teresa Ząbek           100   +  386:292   150
   6   41   61  Beata Piotrowska       104   -  314:390    54
   7   45  107  Marta Gostomska        100   +  367:207   150
   8   39  103  Paweł Jachowicz        100   +  354:286   150
   9   33  112  Jacek Baltyn           100   +  384:351   150
  10   26   81  Maria Jarosz           100   +  336:297   150
  11   19   46  Jerzy Luter            111   -  364:415    61
  12   24   60  Kazimierz Merklejn     105   +  331:289   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  1336 / 12 partii


  45  Marek Charytoniuk      111 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   45  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  334:278   150
   2   27    5  Marcin Mroziuk         135   -  358:401    85
   3   28   52  Filip Klar             109   +  393:372   159
   4   20   18  Andrzej Rechowicz      124   -  340:384    74
   5   28   47  Kamil Klinkosz         110   +  544:376   160
   6   14   23  Maciej Grabowski       121   -  394:451    71
   7   20   50  Andrzej Szmidtke       109   +  416:270   159
   8   14   37  Anna Kowalska          117   -  314:390    67
   9   22   31  Sergiusz Puchalski     119   +  372:329   169
  10   17   90  Marcin Bożek           100   +  412:309   150
  11   13   18  Andrzej Rechowicz      124   +  384:267   174
  12    9   28  Ryszard Dębski         120   -  380:414    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  1488 / 12 partii


  46  Jerzy Luter            111 Bytom            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   46  102  Sławomir Budek         100   +  312:258   150
   2   28   44  Lucyna Śniadach        111   +  394:325   161
   3   14   20  Joanna Stępień         121   +  363:339   171
   4    7   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  345:330   179
   5    4   37  Anna Kowalska          117   -  288:378    67
   6   10   68  Jan Ziółkowski         100   -  335:435    50
   7   17   53  Filip Warzecha         109   -  315:392    59
   8   24  108  Paweł Gajda            100   +  361:325   150
   9   18   61  Beata Piotrowska       104   -  324:390    54
  10   25   86  Paulina Hennig         100   +  412:369   150
  11   19   44  Lucyna Śniadach        111   +  415:364   161
  12   14   53  Filip Warzecha         109   +  390:320   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  1511 / 12 partii


  47  Kamil Klinkosz         110 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   47  103  Paweł Jachowicz        100   +  384:333   150
   2   18    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  295:411    85
   3   30   74  Norbert Skrzyński      100   +  425:301   150
   4   17   87  Jerzy Tatarczuk        100   -  294:372    50
   5   28   45  Marek Charytoniuk      111   -  376:544    61
   6   36  110  Marcin Kozyra          100   +  419:414   150
   7   25   27  Krzysztof Usakiewicz   120   +  384:322   170
   8   19   18  Andrzej Rechowicz      124   -  403:411    74
   9   25   52  Filip Klar             109   +  398:241   159
  10   18    5  Marcin Mroziuk         135   -  333:387    85
  11   24   90  Marcin Bożek           100   -  337:368    50
  12   29   31  Sergiusz Puchalski     119   -  333:393    69
                                                --------------
                                                 SUMA =  1253 / 12 partii


  48  Wojciech Próchniewicz  110 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   48  104  Małgorzata Czart       100   +  427:292   150
   2    7  107  Marta Gostomska        100   +  330:299   150
   3   11   18  Andrzej Rechowicz      124   +  347:311   174
   4    6    8  Małgorzata Kania       132   +  333:309   182
   5    3    4  Mariusz Skrobosz       135   +  395:361   185
   6    2    2  Dariusz Banaszek       138   -  379:391    88
   7    6   68  Jan Ziółkowski         100   +  378:359   150
   8    4    9  Stanisław Rydzik       131   +  347:304   181
   9    2   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  367:353   179
  10    1   15  Kamil Górka            129   +  380:357   179
  11    1   15  Kamil Górka            129   -  301:354    79
  12    2   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  309:393    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  1776 / 12 partii


  49  Wiesław Olewiński      109 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   49  105  Krzysztof Mówka        100   +  447:273   150
   2    4   90  Marcin Bożek           100   -  315:475    50
   3   19   54  Roman Figiel           108   +  363:318   158
   4   16  107  Marta Gostomska        100   +  491:186   150
   5    7   28  Ryszard Dębski         120   -  322:462    70
   6   15   30  Andrzej Oleksiak       119   -  347:364    69
   7   22   42  Justyna Fugiel         113   -  283:411    63
   8   31   67  Radosław Sowiński      100   +  374:333   150
   9   26    5  Marcin Mroziuk         135   -  391:399    85
  10   31   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  337:355    67
  11   35   67  Radosław Sowiński      100   -  312:323    50
  12   40   21  Stanisław Gasik        121   -   43:352    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1133 / 12 partii


  50  Andrzej Szmidtke       109 Bolszewo         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   50  106  Piotr Mańkowski        100   +  420:230   150
   2    9   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  381:298   150
   3    7   15  Kamil Górka            129   -  312:389    79
   4   18   26  Aleksander Puchalski   120   =  368:368   120
   5   18   41  Krzysztof Pypno        114   -  349:397    64
   6   29  113  Maciej Hebda           100   +  434:293   150
   7   20   45  Marek Charytoniuk      111   -  270:416    61
   8   28  117  Waldemar Czerwoniec    128   +  363:308   178
   9   21   62  Bogusław Puchalski     103   +  337:284   153
  10   15   12  Szymon Fidziński       130   +  350:336   180
  11   10    2  Dariusz Banaszek       138   -  327:383    88
  12   16   42  Justyna Fugiel         113   +  380:312   163
                                                --------------
                                                 SUMA =  1536 / 12 partii


  51  Stefan Dawidson        109 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   51  107  Marta Gostomska        100   -  329:428    50
   2   39   99  Sebastian Markiewicz   100   +  308:301   150
   3   38   76  Teresa Ząbek           100   +  401:290   150
   4   24   20  Joanna Stępień         121   -  240:418    71
   5   34   63  Grzegorz Pukniel       102   +  538:340   152
   6   20   57  Tomasz Żbikowski       106   -  310:383    56
   7   28   65  Maciej Kutera          100   -  267:351    50
   8   36   17  Jarosław Borowski      127   -  321:339    77
   9   40   19  Wiktor Stępień         123   +  415:266   173
  10   34   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  334:347    70
  11   38   70  Iwona Rutkowska        100   +  408:250   150
  12   32   65  Maciej Kutera          100   +  433:292   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1299 / 12 partii


  52  Filip Klar             109 Mielec           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   52  108  Paweł Gajda            100   +  394:316   150
   2   15   24  Zdzisław Szota         121   -  296:372    71
   3   28   45  Marek Charytoniuk      111   -  372:393    61
   4   34   34  Magdalena Merklejn     118   -  294:488    68
   5   44  110  Marcin Kozyra          100   -  364:395    50
   6   48   79  Jacek Cichecki         100   +  431:341   150
   7   40   80  Jolanta Kosmowska      100   +  404:278   150
   8   32   36  Ryszard Niżewski       117   +  413:378   167
   9   25   47  Kamil Klinkosz         110   -  241:398    60
  10   32   21  Stanisław Gasik        121   +  349:331   171
  11   27   59  Marek Dudkiewicz       105   +  423:333   155
  12   21   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  273:480    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1320 / 12 partii


  53  Filip Warzecha         109 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   53  109  Przemysław Pawlic      100   +  378:237   150
   2   20   38  Marek Antosik          117   -  271:344    67
   3   37   26  Aleksander Puchalski   120   -  207:462    70
   4   47  100  Leszek Owsianko        100   +  347:237   150
   5   37  112  Jacek Baltyn           100   +  390:277   150
   6   26  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  435:303   150
   7   17   46  Jerzy Luter            111   +  392:315   161
   8   12   72  Paweł Opyc             100   +  380:351   150
   9    8   12  Szymon Fidziński       130   +  344:285   180
  10    5   73  Andrzej Gostomski      100   -  294:392    50
  11    9   58  Katarzyna Żuławska     105   -  344:360    55
  12   14   46  Jerzy Luter            111   -  320:390    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1394 / 12 partii


  54  Roman Figiel           108 Zawichost        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   54  110  Marcin Kozyra          100   +  426:276   150
   2    8    6  Maciej Czupryniak      134   -  332:358    84
   3   19   49  Wiesław Olewiński      109   -  318:363    59
   4   31   59  Marek Dudkiewicz       105   +  413:326   155
   5   24   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  304:338    70
   6   34   56  Jarosław Puchalski     107   +  539:269   157
   7   21   12  Szymon Fidziński       130   -  311:451    80
   8   30   32  Jerzy Matyasik         118   -  333:356    68
   9   36   55  Janusz Kaczor          108   -  340:398    58
  10   40   41  Krzysztof Pypno        114   -  329:468    64
  11   44   56  Jarosław Puchalski     107   +  357:347   157
  12   39   62  Bogusław Puchalski     103   -  349:415    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  1155 / 12 partii


  55  Janusz Kaczor          108 Międzyrzec Podl. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   55  111  Adam Legięć            100   +  431:256   150
   2    6   23  Maciej Grabowski       121   -  402:460    71
   3   15   41  Krzysztof Pypno        114   -  329:413    64
   4   29   62  Bogusław Puchalski     103   +  387:368   153
   5   21   34  Magdalena Merklejn     118   -  353:426    68
   6   31   77  Joanna Juszczak        100   -  331:362    50
   7   38   32  Jerzy Matyasik         118   -  331:515    68
   8   42  100  Leszek Owsianko        100   +  431:360   150
   9   36   54  Roman Figiel           108   +  398:340   158
  10   29   36  Ryszard Niżewski       117   +  409:318   167
  11   23   42  Justyna Fugiel         113   -  379:477    63
  12   27   12  Szymon Fidziński       130   -  398:421    80
                                                --------------
                                                 SUMA =  1242 / 12 partii


  56  Jarosław Puchalski     107 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   56  112  Jacek Baltyn           100   +  389:280   150
   2   17   18  Andrzej Rechowicz      124   -  295:375    74
   3   29   63  Grzegorz Pukniel       102   -  315:359    52
   4   39   82  Marek Syczuk           100   +  497:274   150
   5   23   84  Robert Kamiński        100   -  285:376    50
   6   34   54  Roman Figiel           108   -  269:539    58
   7   42   70  Iwona Rutkowska        100   +  445:274   150
   8   33   40  Renata Kowalska        116   -  344:359    66
   9   38   21  Stanisław Gasik        121   -  378:391    71
  10   41   67  Radosław Sowiński      100   -  319:409    50
  11   44   54  Roman Figiel           108   -  347:357    58
  12   46  116  Jacek Panek            100   +  520:227   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1079 / 12 partii


  57  Tomasz Żbikowski       106 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       141   -  340:471    91
   2   34   91  Robert Drózd           100   +  362:310   150
   3   27   32  Jerzy Matyasik         118   +  396:392   168
   4   19   31  Sergiusz Puchalski     119   +  394:383   169
   5   12   11  Jacek Pietruszka       130   -  322:343    80
   6   20   51  Stefan Dawidson        109   +  383:310   159
   7   14   20  Joanna Stępień         121   +  332:321   171
   8   11   38  Marek Antosik          117   +  283:281   167
   9    7   73  Andrzej Gostomski      100   -  352:355    50
  10   12  105  Krzysztof Mówka        100   -  319:361    50
  11   18   38  Marek Antosik          117   -  360:383    67
  12   23   17  Jarosław Borowski      127   -  265:392    77
                                                --------------
                                                 SUMA =  1399 / 12 partii


  58  Katarzyna Żuławska     105 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Banaszek       138   -  326:407    88
   2   40   26  Aleksander Puchalski   120   -  307:313    70
   3   50   99  Sebastian Markiewicz   100   +  317:311   150
   4   43   44  Lucyna Śniadach        111   +  332:269   161
   5   33   86  Paulina Hennig         100   +  343:324   150
   6   25  108  Paweł Gajda            100   +  346:321   150
   7   18   72  Paweł Opyc             100   -  273:329    50
   8   26   81  Maria Jarosz           100   +  347:316   150
   9   19   94  Miłosz Wrzałek         100   +  395:163   150
  10   13   61  Beata Piotrowska       104   +  397:325   154
  11    9   53  Filip Warzecha         109   +  360:344   159
  12    6  105  Krzysztof Mówka        100   -  252:397    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1482 / 12 partii


  59  Marek Dudkiewicz       105 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  350:381    85
   2   32   73  Andrzej Gostomski      100   -  374:404    50
   3   43  114  Piotr Tymoszuk         100   +  366:227   150
   4   31   54  Roman Figiel           108   -  326:413    58
   5   41   67  Radosław Sowiński      100   +  423:338   150
   6   32   32  Jerzy Matyasik         118   +  330:311   168
   7   26   21  Stanisław Gasik        121   +  326:319   171
   8   22  105  Krzysztof Mówka        100   -  321:324    50
   9   29   77  Joanna Juszczak        100   +  422:297   150
  10   21   20  Joanna Stępień         121   -  330:346    71
  11   27   52  Filip Klar             109   -  333:423    59
  12   31   40  Renata Kowalska        116   -  301:323    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  1228 / 12 partii


  60  Kazimierz Merklejn     105 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Skrobosz       135   -  291:396    85
   2   45  104  Małgorzata Czart       100   +  380:299   150
   3   32   19  Wiktor Stępień         123   +  398:366   173
   4   21    5  Marcin Mroziuk         135   +  436:336   185
   5   10   73  Andrzej Gostomski      100   -  286:352    50
   6   21   87  Jerzy Tatarczuk        100   -  217:338    50
   7   31  108  Paweł Gajda            100   -  290:326    50
   8   38   66  Małgorzata Niciporuk   100   -  332:375    50
   9   42   63  Grzegorz Pukniel       102   +  397:228   152
  10   36  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  398:289   150
  11   30  108  Paweł Gajda            100   +  373:287   150
  12   24   44  Lucyna Śniadach        111   -  289:331    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1306 / 12 partii


  61  Beata Piotrowska       104 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Marcin Mroziuk         135   -  305:339    85
   2   43   63  Grzegorz Pukniel       102   -  309:386    52
   3   51   65  Maciej Kutera          100   -  291:382    50
   4   54  104  Małgorzata Czart       100   +  332:242   150
   5   48   74  Norbert Skrzyński      100   +  338:316   150
   6   41   44  Lucyna Śniadach        111   +  390:314   161
   7   32   86  Paulina Hennig         100   +  322:283   150
   8   25  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  351:338   150
   9   18   46  Jerzy Luter            111   +  390:324   161
  10   13   58  Katarzyna Żuławska     105   -  325:397    55
  11   20   72  Paweł Opyc             100   +  415:338   150
  12   15  117  Waldemar Czerwoniec    128   +  367:360   178
                                                --------------
                                                 SUMA =  1492 / 12 partii


  62  Bogusław Puchalski     103 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Maciej Czupryniak      134   -  356:420    84
   2   31   28  Ryszard Dębski         120   -  365:387    70
   3   44  113  Maciej Hebda           100   +  550:391   150
   4   29   55  Janusz Kaczor          108   -  368:387    58
   5   40   89  Paweł Majewski         100   +  369:300   150
   6   30   12  Szymon Fidziński       130   -  333:350    80
   7   37   33  Aleksandra Merklejn    118   +  339:317   168
   8   29   41  Krzysztof Pypno        114   +  409:299   164
   9   21   50  Andrzej Szmidtke       109   -  284:337    59
  10   30   42  Justyna Fugiel         113   -  250:429    63
  11   36   31  Sergiusz Puchalski     119   -  369:424    69
  12   39   54  Roman Figiel           108   +  415:349   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  1273 / 12 partii


  63  Grzegorz Pukniel       102 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mateusz Żbikowski      133   -  304:403    83
   2   43   61  Beata Piotrowska       104   +  386:309   154
   3   29   56  Jarosław Puchalski     107   +  359:315   157
   4   23    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  228:570    85
   5   34   51  Stefan Dawidson        109   -  340:538    59
   6   40   86  Paulina Hennig         100   -  259:339    50
   7   46   85  Dorota Zielińska       100   -  328:496    50
   8   48   64  Adam Kotwica           101   +  425:359   151
   9   42   60  Kazimierz Merklejn     105   -  228:397    55
  10   46  104  Małgorzata Czart       100   +  486:287   150
  11   40   74  Norbert Skrzyński      100   -  335:387    50
  12   42   70  Iwona Rutkowska        100   -  296:429    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1094 / 12 partii


  64  Adam Kotwica           101 Gdańsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Kania       132   -  315:341    82
   2   42   76  Teresa Ząbek           100   -  319:320    50
   3   49   66  Małgorzata Niciporuk   100   -  287:332    50
   4   53   99  Sebastian Markiewicz   100   -  326:360    50
   5   54   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  335:301   150
   6   50   74  Norbert Skrzyński      100   +  386:320   150
   7   43   17  Jarosław Borowski      127   -  239:409    77
   8   48   63  Grzegorz Pukniel       102   -  359:425    52
   9   49  104  Małgorzata Czart       100   -  329:347    50
  10   49   78  Piotr Ingling          100   +  397:262   150
  11   46   19  Wiktor Stępień         123   +  418:300   173
  12   41   99  Sebastian Markiewicz   100   -  338:451    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1084 / 12 partii


  65  Maciej Kutera          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Stanisław Rydzik       131   -  331:460    81
   2   38   74  Norbert Skrzyński      100   -  269:346    50
   3   51   61  Beata Piotrowska       104   +  382:291   154
   4   41  105  Krzysztof Mówka        100   -  330:365    50
   5   45   91  Robert Drózd           100   +  425:201   150
   6   37   80  Jolanta Kosmowska      100   +  367:345   150
   7   28   51  Stefan Dawidson        109   +  351:267   159
   8   23   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  471:289   150
   9   14   18  Andrzej Rechowicz      124   -  262:445    74
  10   22   11  Jacek Pietruszka       130   -  351:443    80
  11   28   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  348:401    70
  12   32   51  Stefan Dawidson        109   -  292:433    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1227 / 12 partii


  66  Małgorzata Niciporuk   100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Mariusz Wrześniewski   131   -  297:350    81
   2   44   92  Magdalena Podlaska     100   -  340:364    50
   3   49   64  Adam Kotwica           101   +  332:287   151
   4   42   74  Norbert Skrzyński      100   +  397:276   150
   5   30   36  Ryszard Niżewski       117   -  317:485    67
   6   39  103  Paweł Jachowicz        100   +  371:282   150
   7   30    8  Małgorzata Kania       132   -  264:409    82
   8   38   60  Kazimierz Merklejn     105   +  375:332   155
   9   31  108  Paweł Gajda            100   -  227:434    50
  10   37   87  Jerzy Tatarczuk        100   -  351:357    50
  11   41   71  Ania Pendowska         100   -  332:348    50
  12   43   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  403:244   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1186 / 12 partii


  67  Radosław Sowiński      100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Jacek Pietruszka       130   -  335:363    80
   2   36   89  Paweł Majewski         100   +  494:325   150
   3   16    9  Stanisław Rydzik       131   -  316:448    81
   4   30   32  Jerzy Matyasik         118   -  289:445    68
   5   41   59  Marek Dudkiewicz       105   -  338:423    55
   6   46  116  Jacek Panek            100   +  369:272   150
   7   39  110  Marcin Kozyra          100   +  420:270   150
   8   31   49  Wiesław Olewiński      109   -  333:374    59
   9   37   36  Ryszard Niżewski       117   -  388:459    67
  10   41   56  Jarosław Puchalski     107   +  409:319   157
  11   35   49  Wiesław Olewiński      109   +  323:312   159
  12   30   32  Jerzy Matyasik         118   +  323:257   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  1344 / 12 partii


  68  Jan Ziółkowski         100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Szymon Fidziński       130   -  332:417    80
   2   37  103  Paweł Jachowicz        100   +  331:317   150
   3   35   92  Magdalena Podlaska     100   +  315:276   150
   4   26  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  387:289   150
   5   16   38  Marek Antosik          117   +  399:357   167
   6   10   46  Jerzy Luter            111   +  435:335   161
   7    6   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  359:378    60
   8   10   73  Andrzej Gostomski      100   -  287:368    50
   9   16    8  Małgorzata Kania       132   -  281:411    82
  10   23   17  Jarosław Borowski      127   -  313:364    77
  11   29   77  Joanna Juszczak        100   +  443:316   150
  12   22   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  316:351    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  1347 / 12 partii


  69  Bartłomiej Boczek      100 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Radosław Konca         130   -  291:469    80
   2   46   85  Dorota Zielińska       100   +  340:317   150
   3   39  112  Jacek Baltyn           100   +  319:253   150
   4   27   98  Marek Sitkowski        100   -  257:301    50
   5   36   94  Miłosz Wrzałek         100   +  372:219   150
   6   27  115  Rafał Matczak          123   -  290:359    73
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   653 /  6 partii


  70  Iwona Rutkowska        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  339:351    79
   2   35   77  Joanna Juszczak        100   +  372:328   150
   3   25   87  Jerzy Tatarczuk        100   -  358:407    50
   4   33   80  Jolanta Kosmowska      100   -  337:376    50
   5   42   78  Piotr Ingling          100   +  370:292   150
   6   35    5  Marcin Mroziuk         135   -  286:373    85
   7   42   56  Jarosław Puchalski     107   -  274:445    57
   8   46   82  Marek Syczuk           100   -  309:382    50
   9   48   99  Sebastian Markiewicz   100   +  380:295   150
  10   43   19  Wiktor Stępień         123   +  397:364   173
  11   38   51  Stefan Dawidson        109   -  250:408    59
  12   42   63  Grzegorz Pukniel       102   +  429:296   152
                                                --------------
                                                 SUMA =  1205 / 12 partii


  71  Ania Pendowska         100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Kamil Górka            129   -  276:358    79
   2   49  110  Marcin Kozyra          100   +  326:322   150
   3   40   98  Marek Sitkowski        100   -  305:311    50
   4   45   76  Teresa Ząbek           100   +  347:286   150
   5   35  101  Szymon Pobudkiewicz    100   -  296:344    50
   6   42  107  Marta Gostomska        100   +  386:357   150
   7   33   81  Maria Jarosz           100   -  286:304    50
   8   40   86  Paulina Hennig         100   -  333:357    50
   9   44  103  Paweł Jachowicz        100   -  307:340    50
  10   45   85  Dorota Zielińska       100   +  447:238   150
  11   41   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  348:332   150
  12   35  108  Paweł Gajda            100   -  322:336    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1129 / 12 partii


  72  Paweł Opyc             100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Wojciech Zemło         128   -  269:404    78
   2   51   83  Ewa Lewandowska        100   +  326:240   150
   3   41   96  Krzysztof Białecki     100   +  320:281   150
   4   28  106  Piotr Mańkowski        100   +  291:265   150
   5   17   98  Marek Sitkowski        100   +  316:283   150
   6   11    9  Stanisław Rydzik       131   -  318:450    81
   7   18   58  Katarzyna Żuławska     105   +  329:273   155
   8   12   53  Filip Warzecha         109   -  351:380    59
   9   20   26  Aleksander Puchalski   120   -  243:408    70
  10   27   94  Miłosz Wrzałek         100   +  342:248   150
  11   20   61  Beata Piotrowska       104   -  338:415    54
  12   26   26  Aleksander Puchalski   120   +  356:322   170
                                                --------------
                                                 SUMA =  1417 / 12 partii


  73  Andrzej Gostomski      100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Jarosław Borowski      127   -  351:395    77
   2   32   59  Marek Dudkiewicz       105   +  404:374   155
   3   20   43  Sławomir Kordjalik     112   +  407:297   162
   4   13   29  Krzysztof Bukowski     120   +  345:284   170
   5   10   60  Kazimierz Merklejn     105   +  352:286   155
   6    8   20  Joanna Stępień         121   +  381:338   171
   7    5   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  344:426    79
   8   10   68  Jan Ziółkowski         100   +  368:287   150
   9    7   57  Tomasz Żbikowski       106   +  355:352   156
  10    5   53  Filip Warzecha         109   +  392:294   159
  11    3   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  381:418    79
  12    5   13  Radosław Konca         130   +  375:324   180
                                                --------------
                                                 SUMA =  1693 / 12 partii


  74  Norbert Skrzyński      100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Andrzej Rechowicz      124   -  332:387    74
   2   38   65  Maciej Kutera          100   +  346:269   150
   3   30   47  Kamil Klinkosz         110   -  301:425    60
   4   42   66  Małgorzata Niciporuk   100   -  276:397    50
   5   48   61  Beata Piotrowska       104   -  316:338    54
   6   50   64  Adam Kotwica           101   -  320:386    51
   7   51   78  Piotr Ingling          100   +  383:362   150
   8   47   76  Teresa Ząbek           100   -  275:343    50
   9   50  107  Marta Gostomska        100   +  412:262   150
  10   44   82  Marek Syczuk           100   +  377:351   150
  11   40   63  Grzegorz Pukniel       102   +  387:335   152
  12   34   76  Teresa Ząbek           100   +  392:329   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1241 / 12 partii


  75  Katarzyna Grodzicka    100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Wiktor Stępień         123   -  271:349    73
   2   50  105  Krzysztof Mówka        100   -  378:402    50
   3   48  108  Paweł Gajda            100   -  332:352    50
   4   52   91  Robert Drózd           100   -  321:336    50
   5   54   64  Adam Kotwica           101   -  301:335    51
   6   55  104  Małgorzata Czart       100   +  425:271   150
   7            PAUZA
   8   44   89  Paweł Majewski         100   +  320:303   150
   9   39  110  Marcin Kozyra          100   +  416:258   150
  10   33   22  Maciej Gałecki         121   -  204:517    71
  11   39   76  Teresa Ząbek           100   -  275:367    50
  12   43   66  Małgorzata Niciporuk   100   -  244:403    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   895 / 11 partii


  76  Teresa Ząbek           100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Joanna Stępień         121   -  313:354    71
   2   42   64  Adam Kotwica           101   +  320:319   151
   3   38   51  Stefan Dawidson        109   -  290:401    59
   4   45   71  Ania Pendowska         100   -  286:347    50
   5   49   44  Lucyna Śniadach        111   -  292:386    61
   6   52   91  Robert Drózd           100   +  453:282   150
   7   44  103  Paweł Jachowicz        100   -  331:346    50
   8   47   74  Norbert Skrzyński      100   +  343:275   150
   9   43   85  Dorota Zielińska       100   +  431:256   150
  10   35   77  Joanna Juszczak        100   -  320:362    50
  11   39   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  367:275   150
  12   34   74  Norbert Skrzyński      100   -  329:392    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1142 / 12 partii


  77  Joanna Juszczak        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Stanisław Gasik        121   -  338:468    71
   2   35   70  Iwona Rutkowska        100   -  328:372    50
   3   46   89  Paweł Majewski         100   +  363:324   150
   4   38  108  Paweł Gajda            100   -  332:341    50
   5   43   40  Renata Kowalska        116   +  503:363   166
   6   31   55  Janusz Kaczor          108   +  362:331   158
   7   23   31  Sergiusz Puchalski     119   -  249:498    69
   8   35   19  Wiktor Stępień         123   +  324:313   173
   9   29   59  Marek Dudkiewicz       105   -  297:422    55
  10   35   76  Teresa Ząbek           100   +  362:320   150
  11   29   68  Jan Ziółkowski         100   -  316:443    50
  12   33  110  Marcin Kozyra          100   +  475:329   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1292 / 12 partii


  78  Piotr Ingling          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Maciej Gałecki         121   -  346:353    71
   2   33   79  Jacek Cichecki         100   +  398:366   150
   3   22   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  318:399    67
   4   35   43  Sławomir Kordjalik     112   -  312:432    62
   5   42   70  Iwona Rutkowska        100   -  292:370    50
   6   49   17  Jarosław Borowski      127   -  248:333    77
   7   51   74  Norbert Skrzyński      100   -  362:383    50
   8   50   88  Jan Pawłowski          100   +  384:191   150
   9   47   89  Paweł Majewski         100   -  271:292    50
  10   49   64  Adam Kotwica           101   -  262:397    51
  11   50   91  Robert Drózd           100   +  375:354   150
  12   48   89  Paweł Majewski         100   -  206:378    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   978 / 12 partii


  79  Jacek Cichecki         100 Józefów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Maciej Grabowski       121   -  344:435    71
   2   33   78  Piotr Ingling          100   -  366:398    50
   3   45   80  Jolanta Kosmowska      100   -  355:384    50
   4   51   89  Paweł Majewski         100   -  269:461    50
   5   53   88  Jan Pawłowski          100   +  375:301   150
   6   48   52  Filip Klar             109   -  341:431    59
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   430 /  6 partii


  80  Jolanta Kosmowska      100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Zdzisław Szota         121   -  360:395    71
   2   30   31  Sergiusz Puchalski     119   -  324:343    69
   3   45   79  Jacek Cichecki         100   +  384:355   150
   4   33   70  Iwona Rutkowska        100   +  376:337   150
   5   27   19  Wiktor Stępień         123   -  300:355    73
   6   37   65  Maciej Kutera          100   -  345:367    50
   7   40   52  Filip Klar             109   -  278:404    59
   8   45   99  Sebastian Markiewicz   100   +  284:271   150
   9   41   82  Marek Syczuk           100   +  386:323   150
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   922 /  9 partii


  81  Maria Jarosz           100 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Mariusz Kubicki        121   -  279:404    71
   2   48  101  Szymon Pobudkiewicz    100   -  293:373    50
   3   53  104  Małgorzata Czart       100   +  356:296   150
   4   44   94  Miłosz Wrzałek         100   -  268:310    50
   5   50   95  Karol Tokarczyk        100   +  329:299   150
   6   43  106  Piotr Mańkowski        100   +  355:317   150
   7   33   71  Ania Pendowska         100   +  304:286   150
   8   26   58  Katarzyna Żuławska     105   -  316:347    55
   9   34  111  Adam Legięć            100   +  370:263   150
  10   26   44  Lucyna Śniadach        111   -  297:336    61
  11   32  100  Leszek Owsianko        100   -  326:331    50
  12   37   98  Marek Sitkowski        100   -  279:295    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1137 / 12 partii


  82  Marek Syczuk           100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Aleksander Puchalski   120   +  358:324   170
   2   23   20  Joanna Stępień         121   -  308:336    71
   3   34   36  Ryszard Niżewski       117   -  332:388    67
   4   39   56  Jarosław Puchalski     107   -  274:497    57
   5   47  103  Paweł Jachowicz        100   -  282:367    50
   6   51   85  Dorota Zielińska       100   -  329:340    50
   7   52   91  Robert Drózd           100   +  426:320   150
   8   46   70  Iwona Rutkowska        100   +  382:309   150
   9   41   80  Jolanta Kosmowska      100   -  323:386    50
  10   44   74  Norbert Skrzyński      100   -  351:377    50
  11   45   99  Sebastian Markiewicz   100   -  287:304    50
  12   47   19  Wiktor Stępień         123   -  230:447    73
                                                --------------
                                                 SUMA =   988 / 12 partii


  83  Ewa Lewandowska        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Krzysztof Usakiewicz   120   -  268:393    70
   2   51   72  Paweł Opyc             100   -  240:326    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   120 /  2 partie


  84  Robert Kamiński        100 Wysokie Maz.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Ryszard Dębski         120   +  444:351   170
   2    5   39  Andrzej Kwiatkowski    117   +  378:305   167
   3    5    1  Tomasz Zwoliński       141   -  312:475    91
   4   15   35  Andrzej Słapiński      117   -  387:437    67
   5   23   56  Jarosław Puchalski     107   +  376:285   157
   6   16   21  Stanisław Gasik        121   +  390:254   171
   7   11   30  Andrzej Oleksiak       119   +  353:328   169
   8    9   11  Jacek Pietruszka       130   +  430:305   180
   9    5    4  Mariusz Skrobosz       135   -  308:412    85
  10   10   18  Andrzej Rechowicz      124   +  409:404   174
  11    8  105  Krzysztof Mówka        100   -  325:345    50
  12   11   24  Zdzisław Szota         121   -  317:445    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1552 / 12 partii


  85  Dorota Zielińska       100 Ustanów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Krzysztof Bukowski     120   -  282:392    70
   2   46   69  Bartłomiej Boczek      100   -  317:340    50
   3   52  110  Marcin Kozyra          100   -  269:391    50
   4   55   95  Karol Tokarczyk        100   -  296:353    50
   5   55  104  Małgorzata Czart       100   +  373:310   150
   6   51   82  Marek Syczuk           100   +  340:329   150
   7   46   63  Grzegorz Pukniel       102   +  496:328   152
   8   37    5  Marcin Mroziuk         135   -  242:575    85
   9   43   76  Teresa Ząbek           100   -  256:431    50
  10   45   71  Ania Pendowska         100   -  238:447    50
  11   47   89  Paweł Majewski         100   +  352:317   150
  12   44  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  366:361   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1157 / 12 partii


  86  Paulina Hennig         100 Gniezno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Andrzej Oleksiak       119   -  321:378    69
   2   41  108  Paweł Gajda            100   +  351:332   150
   3   31  105  Krzysztof Mówka        100   +  316:302   150
   4   25   38  Marek Antosik          117   -  303:416    67
   5   33   58  Katarzyna Żuławska     105   -  324:343    55
   6   40   63  Grzegorz Pukniel       102   +  339:259   152
   7   32   61  Beata Piotrowska       104   -  283:322    54
   8   40   71  Ania Pendowska         100   +  357:333   150
   9   32  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  381:266   150
  10   25   46  Jerzy Luter            111   -  369:412    61
  11   31   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  370:254   150
  12   25  100  Leszek Owsianko        100   +  327:296   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1358 / 12 partii


  87  Jerzy Tatarczuk        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Sergiusz Puchalski     119   +  420:362   169
   2    9   50  Andrzej Szmidtke       109   -  298:381    59
   3   25   70  Iwona Rutkowska        100   +  407:358   150
   4   17   47  Kamil Klinkosz         110   +  372:294   160
   5   11   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  293:446    67
   6   21   60  Kazimierz Merklejn     105   +  338:217   155
   7   16   38  Marek Antosik          117   -  290:425    67
   8   23   65  Maciej Kutera          100   -  289:471    50
   9   30   17  Jarosław Borowski      127   -  270:419    77
  10   37   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  357:351   150
  11   31   86  Paulina Hennig         100   -  254:370    50
  12   36  103  Paweł Jachowicz        100   -  301:410    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1204 / 12 partii


  88  Jan Pawłowski          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Jerzy Matyasik         118   -  237:359    68
   2   54   94  Miłosz Wrzałek         100   -  272:500    50
   3   56   93  Sylwia Wilczek         100   -  247:344    50
   4            PAUZA
   5   53   79  Jacek Cichecki         100   -  301:375    50
   6   54  114  Piotr Tymoszuk         100   +  315:239   150
   7   49   89  Paweł Majewski         100   -  297:358    50
   8   50   78  Piotr Ingling          100   -  191:384    50
   9   51   91  Robert Drózd           100   +  296:295   150
  10   48   99  Sebastian Markiewicz   100   -  237:445    50
  11   49  116  Jacek Panek            100   -  269:319    50
  12   49  104  Małgorzata Czart       100   +  350:310   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   868 / 11 partii


  89  Paweł Majewski         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Aleksandra Merklejn    118   -  334:365    68
   2   36   67  Radosław Sowiński      100   -  325:494    50
   3   46   77  Joanna Juszczak        100   -  324:363    50
   4   51   79  Jacek Cichecki         100   +  461:269   150
   5   40   62  Bogusław Puchalski     103   -  300:369    53
   6   47   40  Renata Kowalska        116   -  331:341    66
   7   49   88  Jan Pawłowski          100   +  358:297   150
   8   44   75  Katarzyna Grodzicka    100   -  303:320    50
   9   47   78  Piotr Ingling          100   +  292:271   150
  10   42  110  Marcin Kozyra          100   -  260:434    50
  11   47   85  Dorota Zielińska       100   -  317:352    50
  12   48   78  Piotr Ingling          100   +  378:206   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1037 / 12 partii


  90  Marcin Bożek           100 Będzin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Magdalena Merklejn     118   +  457:399   168
   2    4   49  Wiesław Olewiński      109   +  475:315   159
   3    1   37  Anna Kowalska          117   +  362:358   167
   4    2   42  Justyna Fugiel         113   +  438:347   163
   5    1    6  Maciej Czupryniak      134   -  393:402    84
   6    3   15  Kamil Górka            129   -  224:547    79
   7    9    1  Tomasz Zwoliński       141   -  307:340    91
   8   17   30  Andrzej Oleksiak       119   -  333:375    69
   9   24   39  Andrzej Kwiatkowski    117   +  467:240   167
  10   17   45  Marek Charytoniuk      111   -  309:412    61
  11   24   47  Kamil Klinkosz         110   +  368:337   160
  12   18   34  Magdalena Merklejn     118   +  433:301   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  1536 / 12 partii


  91  Robert Drózd           100 Wesoła           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Andrzej Słapiński      117   -  342:353    67
   2   34   57  Tomasz Żbikowski       106   -  310:362    56
   3   47  103  Paweł Jachowicz        100   -  324:423    50
   4   52   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  336:321   150
   5   45   65  Maciej Kutera          100   -  201:425    50
   6   52   76  Teresa Ząbek           100   -  282:453    50
   7   52   82  Marek Syczuk           100   -  320:426    50
   8   51  104  Małgorzata Czart       100   -  279:338    50
   9   51   88  Jan Pawłowski          100   -  295:296    50
  10   50  107  Marta Gostomska        100   -  246:392    50
  11   50   78  Piotr Ingling          100   -  354:375    50
  12   50   93  Sylwia Wilczek         100   +  293:269   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   823 / 12 partii


  92  Magdalena Podlaska     100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Ryszard Niżewski       117   -  296:400    67
   2   44   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  364:340   150
   3   35   68  Jan Ziółkowski         100   -  276:315    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   267 /  3 partie


  93  Sylwia Wilczek         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   37  Anna Kowalska          117   -  194:529    67
   2   56   96  Krzysztof Białecki     100   -  272:385    50
   3   56   88  Jan Pawłowski          100   +  344:247   150
   4   48  111  Adam Legięć            100   -  223:315    50
   5   51  100  Leszek Owsianko        100   -  256:322    50
   6   53   95  Karol Tokarczyk        100   -  159:379    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   50   91  Robert Drózd           100   -  269:293    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   467 /  7 partii


  94  Miłosz Wrzałek         100 Reda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   38  Marek Antosik          117   -  242:374    67
   2   54   88  Jan Pawłowski          100   +  500:272   150
   3   23   28  Ryszard Dębski         120   -  191:462    70
   4   44   81  Maria Jarosz           100   +  310:268   150
   5   36   69  Bartłomiej Boczek      100   -  219:372    50
   6   44  112  Jacek Baltyn           100   +  320:296   150
   7   35   98  Marek Sitkowski        100   +  318:265   150
   8   27  111  Adam Legięć            100   +  325:271   150
   9   19   58  Katarzyna Żuławska     105   -  163:395    55
  10   27   72  Paweł Opyc             100   -  248:342    50
  11   33   41  Krzysztof Pypno        114   -  279:332    64
  12   38   33  Aleksandra Merklejn    118   -  273:297    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  1174 / 12 partii


  95  Karol Tokarczyk        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   39  Andrzej Kwiatkowski    117   -  251:440    67
   2   53  111  Adam Legięć            100   -  281:287    50
   3   54  100  Leszek Owsianko        100   -  266:341    50
   4   55   85  Dorota Zielińska       100   +  353:296   150
   5   50   81  Maria Jarosz           100   -  299:329    50
   6   53   93  Sylwia Wilczek         100   +  379:159   150
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   517 /  6 partii


  96  Krzysztof Białecki     100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   40  Renata Kowalska        116   -  199:417    66
   2   56   93  Sylwia Wilczek         100   +  385:272   150
   3   41   72  Paweł Opyc             100   -  281:320    50
   4   46  112  Jacek Baltyn           100   -  287:302    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   316 /  4 partie


  97  Eryk Białecki          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   41  Krzysztof Pypno        114   -  164:620    64
   2   57  114  Piotr Tymoszuk         100   -  209:266    50
   3            PAUZA
   4   50  113  Maciej Hebda           100   -  187:446    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   164 /  3 partie


  98  Marek Sitkowski        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   42  Justyna Fugiel         113   -  268:401    63
   2   52  102  Sławomir Budek         100   +  337:267   150
   3   40   71  Ania Pendowska         100   +  311:305   150
   4   27   69  Bartłomiej Boczek      100   +  301:257   150
   5   17   72  Paweł Opyc             100   -  283:316    50
   6   28   26  Aleksander Puchalski   120   -  207:468    70
   7   35   94  Miłosz Wrzałek         100   -  265:318    50
   8   41  112  Jacek Baltyn           100   -  358:375    50
   9   45  100  Leszek Owsianko        100   -  281:363    50
  10   47  116  Jacek Panek            100   +  352:278   150
  11   43  111  Adam Legięć            100   +  337:225   150
  12   37   81  Maria Jarosz           100   +  295:279   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1233 / 12 partii


  99  Sebastian Markiewicz   100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   43   43  Sławomir Kordjalik     112   -  329:380    62
   2   39   51  Stefan Dawidson        109   -  301:308    59
   3   50   58  Katarzyna Żuławska     105   -  311:317    55
   4   53   64  Adam Kotwica           101   +  360:326   151
   5   46   17  Jarosław Borowski      127   +  413:340   177
   6   38   13  Radosław Konca         130   -  355:414    80
   7   41   40  Renata Kowalska        116   -  301:438    66
   8   45   80  Jolanta Kosmowska      100   -  271:284    50
   9   48   70  Iwona Rutkowska        100   -  295:380    50
  10   48   88  Jan Pawłowski          100   +  445:237   150
  11   45   82  Marek Syczuk           100   +  304:287   150
  12   41   64  Adam Kotwica           101   +  451:338   151
                                                --------------
                                                 SUMA =  1201 / 12 partii


 100  Leszek Owsianko        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   44   44  Lucyna Śniadach        111   -  282:330    61
   2   47  112  Jacek Baltyn           100   -  257:353    50
   3   54   95  Karol Tokarczyk        100   +  341:266   150
   4   47   53  Filip Warzecha         109   -  237:347    59
   5   51   93  Sylwia Wilczek         100   +  322:256   150
   6   45  111  Adam Legięć            100   -  310:314    50
   7   48  116  Jacek Panek            100   +  322:303   150
   8   42   55  Janusz Kaczor          108   -  360:431    58
   9   45   98  Marek Sitkowski        100   +  363:281   150
  10   38  103  Paweł Jachowicz        100   +  346:338   150
  11   32   81  Maria Jarosz           100   +  331:326   150
  12   25   86  Paulina Hennig         100   -  296:327    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1228 / 12 partii


 101  Szymon Pobudkiewicz    100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   45   45  Marek Charytoniuk      111   -  278:334    61
   2   48   81  Maria Jarosz           100   +  373:293   150
   3   36   44  Lucyna Śniadach        111   +  331:295   161
   4   26   68  Jan Ziółkowski         100   -  289:387    50
   5   35   71  Ania Pendowska         100   +  344:296   150
   6   26   53  Filip Warzecha         109   -  303:435    59
   7            PAUZA
   8   25   61  Beata Piotrowska       104   -  338:351    54
   9   32   86  Paulina Hennig         100   -  266:381    50
  10   36   60  Kazimierz Merklejn     105   -  289:398    55
  11   42  103  Paweł Jachowicz        100   -  306:365    50
  12   44   85  Dorota Zielińska       100   -  361:366    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   890 / 11 partii


 102  Sławomir Budek         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   46   46  Jerzy Luter            111   -  258:312    61
   2   52   98  Marek Sitkowski        100   -  267:337    50
   3   55  109  Przemysław Pawlic      100   +  272:267   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   261 /  3 partie


 103  Paweł Jachowicz        100 Żyrardów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   47   47  Kamil Klinkosz         110   -  333:384    60
   2   37   68  Jan Ziółkowski         100   -  317:331    50
   3   47   91  Robert Drózd           100   +  423:324   150
   4   32   33  Aleksandra Merklejn    118   -  210:415    68
   5   47   82  Marek Syczuk           100   +  367:282   150
   6   39   66  Małgorzata Niciporuk   100   -  282:371    50
   7   44   76  Teresa Ząbek           100   +  346:331   150
   8   39   44  Lucyna Śniadach        111   -  286:354    61
   9   44   71  Ania Pendowska         100   +  340:307   150
  10   38  100  Leszek Owsianko        100   -  338:346    50
  11   42  101  Szymon Pobudkiewicz    100   +  365:306   150
  12   36   87  Jerzy Tatarczuk        100   +  410:301   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1239 / 12 partii


 104  Małgorzata Czart       100 Olsztyn          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   48   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  292:427    60
   2   45   60  Kazimierz Merklejn     105   -  299:380    55
   3   53   81  Maria Jarosz           100   -  296:356    50
   4   54   61  Beata Piotrowska       104   -  242:332    54
   5   55   85  Dorota Zielińska       100   -  310:373    50
   6   55   75  Katarzyna Grodzicka    100   -  271:425    50
   7            PAUZA
   8   51   91  Robert Drózd           100   +  338:279   150
   9   49   64  Adam Kotwica           101   +  347:329   151
  10   46   63  Grzegorz Pukniel       102   -  287:486    52
  11   48  107  Marta Gostomska        100   -  236:343    50
  12   49   88  Jan Pawłowski          100   -  310:350    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   772 / 11 partii


 105  Krzysztof Mówka        100 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   49   49  Wiesław Olewiński      109   -  273:447    59
   2   50   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  402:378   150
   3   31   86  Paulina Hennig         100   -  302:316    50
   4   41   65  Maciej Kutera          100   +  365:330   150
   5   31   13  Radosław Konca         130   +  382:356   180
   6   24   24  Zdzisław Szota         121   -  341:509    71
   7   29   19  Wiktor Stępień         123   +  401:298   173
   8   22   59  Marek Dudkiewicz       105   +  324:321   155
   9   17   38  Marek Antosik          117   +  418:250   167
  10   12   57  Tomasz Żbikowski       106   +  361:319   156
  11    8   84  Robert Kamiński        100   +  345:325   150
  12    6   58  Katarzyna Żuławska     105   +  397:252   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  1616 / 12 partii


 106  Piotr Mańkowski        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   50   50  Andrzej Szmidtke       109   -  230:420    59
   2   55  109  Przemysław Pawlic      100   +  336:290   150
   3   42  111  Adam Legięć            100   +  298:279   150
   4   28   72  Paweł Opyc             100   -  265:291    50
   5   39  113  Maciej Hebda           100   -  344:349    50
   6   43   81  Maria Jarosz           100   -  317:355    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   509 /  6 partii


 107  Marta Gostomska        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   51   51  Stefan Dawidson        109   +  428:329   159
   2    7   48  Wojciech Próchniewicz  110   -  299:330    60
   3   24   33  Aleksandra Merklejn    118   +  403:336   168
   4   16   49  Wiesław Olewiński      109   -  186:491    59
   5   32  108  Paweł Gajda            100   -  217:367    50
   6   42   71  Ania Pendowska         100   -  357:386    50
   7   45   44  Lucyna Śniadach        111   -  207:367    61
   8   49  116  Jacek Panek            100   -  277:309    50
   9   50   74  Norbert Skrzyński      100   -  262:412    50
  10   50   91  Robert Drózd           100   +  392:246   150
  11   48  104  Małgorzata Czart       100   +  343:236   150
  12   45  111  Adam Legięć            100   +  417:253   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1157 / 12 partii


 108  Paweł Gajda            100 Ostrów Wlkp      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   52   52  Filip Klar             109   -  316:394    59
   2   41   86  Paulina Hennig         100   -  332:351    50
   3   48   75  Katarzyna Grodzicka    100   +  352:332   150
   4   38   77  Joanna Juszczak        100   +  341:332   150
   5   32  107  Marta Gostomska        100   +  367:217   150
   6   25   58  Katarzyna Żuławska     105   -  321:346    55
   7   31   60  Kazimierz Merklejn     105   +  326:290   155
   8   24   46  Jerzy Luter            111   -  325:361    61
   9   31   66  Małgorzata Niciporuk   100   +  434:227   150
  10   24   38  Marek Antosik          117   -  275:428    67
  11   30   60  Kazimierz Merklejn     105   -  287:373    55
  12   35   71  Ania Pendowska         100   +  336:322   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1252 / 12 partii


 109  Przemysław Pawlic      100 Wrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   53   53  Filip Warzecha         109   -  237:378    59
   2   55  106  Piotr Mańkowski        100   -  290:336    50
   3   55  102  Sławomir Budek         100   -  267:272    50
   4   56  116  Jacek Panek            100   -  285:287    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   209 /  4 partie


 110  Marcin Kozyra          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   54   54  Roman Figiel           108   -  276:426    58
   2   49   71  Ania Pendowska         100   -  322:326    50
   3   52   85  Dorota Zielińska       100   +  391:269   150
   4   40   13  Radosław Konca         130   -  365:373    80
   5   44   52  Filip Klar             109   +  395:364   159
   6   36   47  Kamil Klinkosz         110   -  414:419    60
   7   39   67  Radosław Sowiński      100   -  270:420    50
   8   43   33  Aleksandra Merklejn    118   +  360:341   168
   9   39   75  Katarzyna Grodzicka    100   -  258:416    50
  10   42   89  Paweł Majewski         100   +  434:260   150
  11   37   21  Stanisław Gasik        121   +  361:333   171
  12   33   77  Joanna Juszczak        100   -  329:475    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1196 / 12 partii


 111  Adam Legięć            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   55   55  Janusz Kaczor          108   -  256:431    58
   2   53   95  Karol Tokarczyk        100   +  287:281   150
   3   42  106  Piotr Mańkowski        100   -  279:298    50
   4   48   93  Sylwia Wilczek         100   +  315:223   150
   5   38  115  Rafał Matczak          123   -  252:439    73
   6   45  100  Leszek Owsianko        100   +  314:310   150
   7            PAUZA
   8   27   94  Miłosz Wrzałek         100   -  271:325    50
   9   34   81  Maria Jarosz           100   -  263:370    50
  10   39   33  Aleksandra Merklejn    118   -  296:405    68
  11   43   98  Marek Sitkowski        100   -  225:337    50
  12   45  107  Marta Gostomska        100   -  253:417    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   899 / 11 partii


 112  Jacek Baltyn           100 Suchedniów       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   56   56  Jarosław Puchalski     107   -  280:389    57
   2   47  100  Leszek Owsianko        100   +  353:257   150
   3   39   69  Bartłomiej Boczek      100   -  253:319    50
   4   46   96  Krzysztof Białecki     100   +  302:287   150
   5   37   53  Filip Warzecha         109   -  277:390    59
   6   44   94  Miłosz Wrzałek         100   -  296:320    50
   7            PAUZA
   8   41   98  Marek Sitkowski        100   +  375:358   150
   9   33   44  Lucyna Śniadach        111   -  351:384    61
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   727 /  8 partii


 113  Maciej Hebda           100 Tarnów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   29   34  Magdalena Merklejn     118   -  280:353    68
   3   44   62  Bogusław Puchalski     103   -  391:550    53
   4   50   97  Eryk Białecki          100   +  446:187   150
   5   39  106  Piotr Mańkowski        100   +  349:344   150
   6   29   50  Andrzej Szmidtke       109   -  293:434    59
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   480 /  5 partii


 114  Piotr Tymoszuk         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   57   97  Eryk Białecki          100   +  266:209   150
   3   43   59  Marek Dudkiewicz       105   -  227:366    55
   4   49  115  Rafał Matczak          123   -  236:486    73
   5   52  116  Jacek Panek            100   -  286:292    50
   6   54   88  Jan Pawłowski          100   -  239:315    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   378 /  5 partii


 115  Rafał Matczak          123 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   49  114  Piotr Tymoszuk         100   +  486:236   150
   5   38  111  Adam Legięć            100   +  439:252   150
   6   27   69  Bartłomiej Boczek      100   +  359:290   150
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   450 /  3 partie


 116  Jacek Panek            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   56  109  Przemysław Pawlic      100   +  287:285   150
   5   52  114  Piotr Tymoszuk         100   +  292:286   150
   6   46   67  Radosław Sowiński      100   -  272:369    50
   7   48  100  Leszek Owsianko        100   -  303:322    50
   8   49  107  Marta Gostomska        100   +  309:277   150
   9   46   33  Aleksandra Merklejn    118   -  262:488    68
  10   47   98  Marek Sitkowski        100   -  278:352    50
  11   49   88  Jan Pawłowski          100   +  319:269   150
  12   46   56  Jarosław Puchalski     107   -  227:520    57
                                                --------------
                                                 SUMA =   875 /  9 partii


 117  Waldemar Czerwoniec    128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   28   50  Andrzej Szmidtke       109   -  308:363    59
   9   35   41  Krzysztof Pypno        114   +  478:283   164
  10   28   31  Sergiusz Puchalski     119   +  421:209   169
  11   21   26  Aleksander Puchalski   120   +  324:287   170
  12   15   61  Beata Piotrowska       104   -  360:367    54
                                                --------------
                                                 SUMA =   616 /  5 partii


   1  Tomasz Zwoliński       141 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   57  Tomasz Żbikowski       106   +  471:340   156
   2    2   13  Radosław Konca         130   +  349:316   180
   3    5   84  Robert Kamiński        100   +  475:312   150
   4    1    7  Mateusz Żbikowski      133   -  264:334    83
   5    9   21  Stanisław Gasik        121   +  451:384   171
   6    5    3  Wojciech Usakiewicz    135   -  370:445    85
   7    9   90  Marcin Bożek           100   +  340:307   150
   8    7    4  Mariusz Skrobosz       135   -  264:432    85
   9   13   24  Zdzisław Szota         121   -  325:422    71
  10   20   40  Renata Kowalska        116   +  425:301   166
  11   14    5  Marcin Mroziuk         135   -  325:360    85
  12   19   18  Andrzej Rechowicz      124   -  362:384    74
                                                --------------
                                                 SUMA =  1456 / 12 partii


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie