Warszawa12
stycznia
Warszawa 12-13 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Zakopane 3
lutego
Zakopane 3 lutego II Mistrzostwa Podhala
Warszawa 2
marca
Warszawa 2- 3 marca VII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2002
II Mistrzostwa Podhala03 lutego 2002 — II Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Mistrzostwa PodhalaZakopane, 03 lutego 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Szymon Zaleski (Poznań) 6,0 2736
 2. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 5,0 2656
 3. Roman Sulima (Warszawa) 5,0 2184
 4. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4,0 2505
 5. Maciej Czupryniak (Milanówek) 4,0 2468
 6. Kamil Górka (Łęczna) 4,0 2377
 7. Magdalena Merklejn (Szczecin) 4,0 2354
 8. Radosław Konca (Warszawa) 4,0 2337
 9. Jarosław Borowski (Bielsk Podlaski) 4,0 2265
 10. Beata Madej (Lublin) 4,0 2172

 40 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Podhala




sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                            Nie, 3 Lut 2002

II Otwarte Mistrzostwa Podhala

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Szymon Zaleski         121 Poznań             2736           6.0
  2 Mariusz Skrobosz       135 Warszawa           2656           5.0
  3 Roman Sulima           100 Warszawa           2184           5.0
  4 Tomasz Zwoliński       143 Warszawa           2505           4.0
  5 Maciej Czupryniak      134 Milanówek          2468           4.0
  6 Kamil Górka            128 Łęczna             2377           4.0
  7 Magdalena Merklejn     117 Szczecin           2354           4.0
  8 Radosław Konca         130 Warszawa           2337           4.0
  9 Jarosław Borowski      128 Bielsk Podlaski    2265           4.0
 10 Beata Madej            108 Lublin             2172           4.0
 11 Roman Figiel           105 Zawichost          2167           4.0
 12 Zbigniew Wietecki      119 Gorzów Wielkop.    2095           4.0
 13 Leszek Nowak           140 Myślibórz          2044           4.0
 14 Mariusz Makuch         100 Zator              1964           4.0
 15 Beata Piotrowska       102 ŁÓdź               2261           3.0
 16 Aleksandra Merklejn    118 Szczecin           2243           3.0
 17 Kazio Merklejn         131 Szczecin           2188           3.0
 18 Lucyna Śniadach        111 Rumia              2188           3.0
 19 Stanisław Rydzik       131 Warszawa           2183           3.0
 20 Krzysztof Usakiewicz   119 Warszawa           2133           3.0
 21 Justyna Fugiel         113 Sandomierz         2066           3.0
 22 Małgorzata Sulejewska  100 Kraków             2046           3.0
 23 Michał Krzemień        100 Kraków             2032           3.0
 24 Filip Klar             109 Mielec             1969           3.0
 25 Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ          1912           3.0
 26 Tomasz Figiel          100 Zawichost          1858           3.0
 27 Arkadiusz Jaworski     100 Tychy              2110           2.5
 28 Andrzej Kwiatkowski    117 Warszawa           2241           2.0
 29 Dariusz Banaszek       139 Warszawa           2125           2.0
 30 Marcin Mroziuk         136 Warszawa           2110           2.0
 31 Dawid Boczoń           100 Zakopane           2039           2.0
 32 Grzegorz Pukniel       104 Lublin             1974           2.0
 33 Grzegorz Matysiak      109 Kraków             1938           2.0
 34 Waldemar Czerwoniec    130 Warszawa           1928           2.0
 35 Andrzej Gostomski      100 Łódź               1873           2.0
 36 Ziemowit Pazda         102 Wrocław            1639           2.0
 37 Ewa Ciszewska          100 Katowice           2065           1.0
 38 Bożena Matysiak        101 Kraków             2008           1.0
 39 Piotr Madej            100 Lublin             1750           1.0
 40 Adam Sulejewski        100 Kraków             1435           0.0

sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                           Pon, 18 Lut 2002

   1  Tomasz Zwoliński       143 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   20  Lucyna Śniadach        111   -  334:443    61
   2   13   32  Piotr Madej            100   +  441:299   150
   3    7   27  Beata Piotrowska       102   +  515:325   152
   4    3   15  Zbigniew Wietecki      119   +  465:271   169
   5    2    6  Maciej Czupryniak      134   +  387:312   184
   6    1   13  Szymon Zaleski         121   -  363:367    71
                                                --------------
                                                 SUMA =   787 /  6 partii


   2  Leszek Nowak           140 Myślibórz       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   21  Grzegorz Matysiak      109   +  353:340   159
   2    9    4  Marcin Mroziuk         136   +  387:375   186
   3    4   12  Jarosław Borowski      128   -  242:429    78
   4    9   37  Małgorzata Sulejewska  100   +  316:314   150
   5    6   15  Zbigniew Wietecki      119   +  434:321   169
   6    4    6  Maciej Czupryniak      134   -  312:365    84
                                                --------------
                                                 SUMA =   826 /  6 partii


   3  Dariusz Banaszek       139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   22  Filip Klar             109   +  454:241   159
   2    2   13  Szymon Zaleski         121   -  272:461    71
   3    8   18  Magdalena Merklejn     117   -  323:409    67
   4   12   17  Andrzej Kwiatkowski    117   +  491:382   167
   5    8    8  Stanisław Rydzik       131   -  269:444    81
   6   12    7  Kazio Merklejn         131   -  316:380    81
                                                --------------
                                                 SUMA =   626 /  6 partii


   4  Marcin Mroziuk         136 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   23  Beata Madej            108   +  330:317   158
   2    9    2  Leszek Nowak           140   -  375:387    90
   3   10    8  Stanisław Rydzik       131   +  403:295   181
   4    6   18  Magdalena Merklejn     117   -  386:422    67
   5    9   20  Lucyna Śniadach        111   -  311:390    61
   6   13   19  Justyna Fugiel         113   -  305:370    63
                                                --------------
                                                 SUMA =   620 /  6 partii


   5  Mariusz Skrobosz       135 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   24  Roman Figiel           105   +  444:298   155
   2    3   20  Lucyna Śniadach        111   +  438:383   161
   3    1   13  Szymon Zaleski         121   -  308:530    71
   4    5    7  Kazio Merklejn         131   +  516:311   181
   5    3   18  Magdalena Merklejn     117   +  432:322   167
   6    2   11  Kamil Górka            128   +  518:356   178
                                                --------------
                                                 SUMA =   913 /  6 partii


   6  Maciej Czupryniak      134 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   25  Grzegorz Pukniel       104   +  427:248   154
   2    4   18  Magdalena Merklejn     117   +  426:308   167
   3    2    9  Radosław Konca         130   +  474:431   180
   4    1   13  Szymon Zaleski         121   -  464:468    71
   5    2    1  Tomasz Zwoliński       143   -  312:387    93
   6    4    2  Leszek Nowak           140   +  365:312   190
                                                --------------
                                                 SUMA =   855 /  6 partii


   7  Kazio Merklejn         131 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   26  Ziemowit Pazda         102   +  472:220   152
   2    1   16  Aleksandra Merklejn    118   -  336:359    68
   3    6   20  Lucyna Śniadach        111   +  367:280   161
   4    5    5  Mariusz Skrobosz       135   -  311:516    85
   5   10   14  Krzysztof Usakiewicz   119   -  322:405    69
   6   12    3  Dariusz Banaszek       139   +  380:316   189
                                                --------------
                                                 SUMA =   724 /  6 partii


   8  Stanisław Rydzik       131 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   27  Beata Piotrowska       102   +  415:280   152
   2    5   11  Kamil Górka            128   -  293:400    78
   3   10    4  Marcin Mroziuk         136   -  295:403    86
   4   14   10  Waldemar Czerwoniec    130   +  492:240   180
   5    8    3  Dariusz Banaszek       139   +  444:269   189
   6    5    9  Radosław Konca         130   -  244:346    80
                                                --------------
                                                 SUMA =   765 /  6 partii


   9  Radosław Konca         130 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   28  Bożena Matysiak        101   +  370:298   151
   2    7   14  Krzysztof Usakiewicz   119   +  480:345   169
   3    2    6  Maciej Czupryniak      134   -  431:474    84
   4    4   16  Aleksandra Merklejn    118   -  320:324    68
   5    7   39  Arkadiusz Jaworski     100   +  390:349   150
   6    5    8  Stanisław Rydzik       131   +  346:244   181
                                                --------------
                                                 SUMA =   803 /  6 partii


  10  Waldemar Czerwoniec    130 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   29  Ewa Ciszewska          100   +  395:360   150
   2    6   12  Jarosław Borowski      128   -  319:363    78
   3    9   14  Krzysztof Usakiewicz   119   -  297:375    69
   4   14    8  Stanisław Rydzik       131   -  240:492    81
   5   17   35  Michał Krzemień        100   -  340:397    50
   6   19   40  Adam Sulejewski        100   +  337:290   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   578 /  6 partii


  11  Kamil Górka            128 Łęczna          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   30  Andrzej Gostomski      100   +  396:285   150
   2    5    8  Stanisław Rydzik       131   +  400:293   181
   3    3   16  Aleksandra Merklejn    118   +  383:372   168
   4    2   12  Jarosław Borowski      128   -  363:410    78
   5    4   24  Roman Figiel           105   +  479:323   155
   6    2    5  Mariusz Skrobosz       135   -  356:518    85
                                                --------------
                                                 SUMA =   817 /  6 partii


  12  Jarosław Borowski      128 Bielsk Podlaski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   31  Krzysztof Kokot        100   +  387:233   150
   2    6   10  Waldemar Czerwoniec    130   +  363:319   180
   3    4    2  Leszek Nowak           140   +  429:242   190
   4    2   11  Kamil Górka            128   +  410:363   178
   5    1   13  Szymon Zaleski         121   -  388:465    71
   6    3   33  Roman Sulima           100   -  288:317    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   819 /  6 partii


  13  Szymon Zaleski         121 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   32  Piotr Madej            100   +  445:332   150
   2    2    3  Dariusz Banaszek       139   +  461:272   189
   3    1    5  Mariusz Skrobosz       135   +  530:308   185
   4    1    6  Maciej Czupryniak      134   +  468:464   184
   5    1   12  Jarosław Borowski      128   +  465:388   178
   6    1    1  Tomasz Zwoliński       143   +  367:363   193
                                                --------------
                                                 SUMA =  1079 /  6 partii


  14  Krzysztof Usakiewicz   119 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   33  Roman Sulima           100   +  372:337   150
   2    7    9  Radosław Konca         130   -  345:480    80
   3    9   10  Waldemar Czerwoniec    130   +  375:297   180
   4    7   24  Roman Figiel           105   -  332:428    55
   5   10    7  Kazio Merklejn         131   +  405:322   181
   6    8   23  Beata Madej            108   -  304:397    58
                                                --------------
                                                 SUMA =   704 /  6 partii


  15  Zbigniew Wietecki      119 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   34  Tomasz Figiel          100   +  358:280   150
   2    8   38  Dawid Boczoń           100   +  372:331   150
   3    5   39  Arkadiusz Jaworski     100   +  354:349   150
   4    3    1  Tomasz Zwoliński       143   -  271:465    93
   5    6    2  Leszek Nowak           140   -  321:434    90
   6    9   22  Filip Klar             109   +  419:276   159
                                                --------------
                                                 SUMA =   792 /  6 partii


  16  Aleksandra Merklejn    118 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   35  Michał Krzemień        100   +  463:279   150
   2    1    7  Kazio Merklejn         131   +  359:336   181
   3    3   11  Kamil Górka            128   -  372:383    78
   4    4    9  Radosław Konca         130   +  324:320   180
   5    5   33  Roman Sulima           100   -  376:406    50
   6    6   18  Magdalena Merklejn     117   -  349:451    67
                                                --------------
                                                 SUMA =   706 /  6 partii


  17  Andrzej Kwiatkowski    117 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   36  Mariusz Makuch         100   -  270:377    50
   2   11   29  Ewa Ciszewska          100   +  386:325   150
   3   12   19  Justyna Fugiel         113   -  404:412    63
   4   12    3  Dariusz Banaszek       139   -  382:491    89
   5   15   27  Beata Piotrowska       102   -  387:445    52
   6   17   28  Bożena Matysiak        101   +  412:332   151
                                                --------------
                                                 SUMA =   555 /  6 partii


  18  Magdalena Merklejn     117 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   37  Małgorzata Sulejewska  100   +  442:289   150
   2    4    6  Maciej Czupryniak      134   -  308:426    84
   3    8    3  Dariusz Banaszek       139   +  409:323   189
   4    6    4  Marcin Mroziuk         136   +  422:386   186
   5    3    5  Mariusz Skrobosz       135   -  322:432    85
   6    6   16  Aleksandra Merklejn    118   +  451:349   168
                                                --------------
                                                 SUMA =   862 /  6 partii


  19  Justyna Fugiel         113 Sandomierz      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   38  Dawid Boczoń           100   -  265:357    50
   2   18   25  Grzegorz Pukniel       104   +  398:304   154
   3   12   17  Andrzej Kwiatkowski    117   +  412:404   167
   4    8   33  Roman Sulima           100   -  309:378    50
   5   12   23  Beata Madej            108   -  312:413    58
   6   13    4  Marcin Mroziuk         136   +  370:305   186
                                                --------------
                                                 SUMA =   665 /  6 partii


  20  Lucyna Śniadach        111 Rumia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       143   +  443:334   193
   2    3    5  Mariusz Skrobosz       135   -  383:438    85
   3    6    7  Kazio Merklejn         131   -  280:367    81
   4   11   27  Beata Piotrowska       102   +  388:315   152
   5    9    4  Marcin Mroziuk         136   +  390:311   186
   6    7   24  Roman Figiel           105   -  304:316    55
                                                --------------
                                                 SUMA =   752 /  6 partii


  21  Grzegorz Matysiak      109 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Leszek Nowak           140   -  340:353    90
   2   12   33  Roman Sulima           100   -  331:346    50
   3   16   29  Ewa Ciszewska          100   +  346:306   150
   4   13   38  Dawid Boczoń           100   -  331:357    50
   5   16   28  Bożena Matysiak        101   +  321:305   151
   6   15   37  Małgorzata Sulejewska  100   -  269:440    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   541 /  6 partii


  22  Filip Klar             109 Mielec          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Banaszek       139   -  241:454    89
   2   19   31  Krzysztof Kokot        100   +  312:282   150
   3   15   34  Tomasz Figiel          100   +  425:303   150
   4   10   39  Arkadiusz Jaworski     100   -  394:404    50
   5   11   38  Dawid Boczoń           100   +  321:305   150
   6    9   15  Zbigniew Wietecki      119   -  276:419    69
                                                --------------
                                                 SUMA =   658 /  6 partii


  23  Beata Madej            108 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Mroziuk         136   -  317:330    86
   2   14   24  Roman Figiel           105   -  305:337    55
   3   18   30  Andrzej Gostomski      100   +  356:304   150
   4   15   28  Bożena Matysiak        101   +  384:374   151
   5   12   19  Justyna Fugiel         113   +  413:312   163
   6    8   14  Krzysztof Usakiewicz   119   +  397:304   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   774 /  6 partii


  24  Roman Figiel           105 Zawichost       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mariusz Skrobosz       135   -  298:444    85
   2   14   23  Beata Madej            108   +  337:305   158
   3   14   26  Ziemowit Pazda         102   +  465:167   152
   4    7   14  Krzysztof Usakiewicz   119   +  428:332   169
   5    4   11  Kamil Górka            128   -  323:479    78
   6    7   20  Lucyna Śniadach        111   +  316:304   161
                                                --------------
                                                 SUMA =   803 /  6 partii


  25  Grzegorz Pukniel       104 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Maciej Czupryniak      134   -  248:427    84
   2   18   19  Justyna Fugiel         113   -  304:398    63
   3   19   35  Michał Krzemień        100   +  350:336   150
   4   16   34  Tomasz Figiel          100   -  308:352    50
   5   18   31  Krzysztof Kokot        100   -  336:350    50
   6   18   29  Ewa Ciszewska          100   +  428:329   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   547 /  6 partii


  26  Ziemowit Pazda         102 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Kazio Merklejn         131   -  220:472    81
   2   20   40  Adam Sulejewski        100   +  387:294   150
   3   14   24  Roman Figiel           105   -  167:465    55
   4   18   29  Ewa Ciszewska          100   +  412:377   150
   5   14   36  Mariusz Makuch         100   -  272:414    50
   6   16   31  Krzysztof Kokot        100   -  181:365    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   536 /  6 partii


  27  Beata Piotrowska       102 ŁÓdź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Stanisław Rydzik       131   -  280:415    81
   2   16   30  Andrzej Gostomski      100   +  481:298   150
   3    7    1  Tomasz Zwoliński       143   -  325:515    93
   4   11   20  Lucyna Śniadach        111   -  315:388    61
   5   15   17  Andrzej Kwiatkowski    117   +  445:387   167
   6   11   39  Arkadiusz Jaworski     100   +  415:305   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   702 /  6 partii


  28  Bożena Matysiak        101 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Radosław Konca         130   -  298:370    80
   2   15   37  Małgorzata Sulejewska  100   -  332:357    50
   3   17   32  Piotr Madej            100   +  367:250   150
   4   15   23  Beata Madej            108   -  374:384    58
   5   16   21  Grzegorz Matysiak      109   -  305:321    59
   6   17   17  Andrzej Kwiatkowski    117   -  332:412    67
                                                --------------
                                                 SUMA =   464 /  6 partii


  29  Ewa Ciszewska          100 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Waldemar Czerwoniec    130   -  360:395    80
   2   11   17  Andrzej Kwiatkowski    117   -  325:386    67
   3   16   21  Grzegorz Matysiak      109   -  306:346    59
   4   18   26  Ziemowit Pazda         102   -  377:412    52
   5   19   32  Piotr Madej            100   +  368:245   150
   6   18   25  Grzegorz Pukniel       104   -  329:428    54
                                                --------------
                                                 SUMA =   462 /  6 partii


  30  Andrzej Gostomski      100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Kamil Górka            128   -  285:396    78
   2   16   27  Beata Piotrowska       102   -  298:481    52
   3   18   23  Beata Madej            108   -  304:356    58
   4   19   35  Michał Krzemień        100   -  266:364    50
   5   20   40  Adam Sulejewski        100   +  368:277   150
   6   20   32  Piotr Madej            100   +  352:316   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   538 /  6 partii


  31  Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Jarosław Borowski      128   -  233:387    78
   2   19   22  Filip Klar             109   -  282:312    59
   3   20   40  Adam Sulejewski        100   +  342:292   150
   4   17   36  Mariusz Makuch         100   -  340:343    50
   5   18   25  Grzegorz Pukniel       104   +  350:336   154
   6   16   26  Ziemowit Pazda         102   +  365:181   152
                                                --------------
                                                 SUMA =   643 /  6 partii


  32  Piotr Madej            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Szymon Zaleski         121   -  332:445    71
   2   13    1  Tomasz Zwoliński       143   -  299:441    93
   3   17   28  Bożena Matysiak        101   -  250:367    51
   4   20   40  Adam Sulejewski        100   +  308:282   150
   5   19   29  Ewa Ciszewska          100   -  245:368    50
   6   20   30  Andrzej Gostomski      100   -  316:352    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   465 /  6 partii


  33  Roman Sulima           100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Krzysztof Usakiewicz   119   -  337:372    69
   2   12   21  Grzegorz Matysiak      109   +  346:331   159
   3   11   38  Dawid Boczoń           100   +  400:340   150
   4    8   19  Justyna Fugiel         113   +  378:309   163
   5    5   16  Aleksandra Merklejn    118   +  406:376   168
   6    3   12  Jarosław Borowski      128   +  317:288   178
                                                --------------
                                                 SUMA =   887 /  6 partii


  34  Tomasz Figiel          100 Zawichost       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Zbigniew Wietecki      119   -  280:358    69
   2   17   35  Michał Krzemień        100   +  319:286   150
   3   15   22  Filip Klar             109   -  303:425    59
   4   16   25  Grzegorz Pukniel       104   +  352:308   154
   5   13   37  Małgorzata Sulejewska  100   +  326:286   150
   6   10   36  Mariusz Makuch         100   -  278:325    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   632 /  6 partii


  35  Michał Krzemień        100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Aleksandra Merklejn    118   -  279:463    68
   2   17   34  Tomasz Figiel          100   -  286:319    50
   3   19   25  Grzegorz Pukniel       104   -  336:350    54
   4   19   30  Andrzej Gostomski      100   +  364:266   150
   5   17   10  Waldemar Czerwoniec    130   +  397:340   180
   6   14   38  Dawid Boczoń           100   +  370:349   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   652 /  6 partii


  36  Mariusz Makuch         100 Zator           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Andrzej Kwiatkowski    117   +  377:270   167
   2   10   39  Arkadiusz Jaworski     100   -  263:403    50
   3   13   37  Małgorzata Sulejewska  100   -  242:360    50
   4   17   31  Krzysztof Kokot        100   +  343:340   150
   5   14   26  Ziemowit Pazda         102   +  414:272   152
   6   10   34  Tomasz Figiel          100   +  325:278   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   719 /  6 partii


  37  Małgorzata Sulejewska  100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Magdalena Merklejn     117   -  289:442    67
   2   15   28  Bożena Matysiak        101   +  357:332   151
   3   13   36  Mariusz Makuch         100   +  360:242   150
   4    9    2  Leszek Nowak           140   -  314:316    90
   5   13   34  Tomasz Figiel          100   -  286:326    50
   6   15   21  Grzegorz Matysiak      109   +  440:269   159
                                                --------------
                                                 SUMA =   667 /  6 partii


  38  Dawid Boczoń           100 Zakopane        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Justyna Fugiel         113   +  357:265   163
   2    8   15  Zbigniew Wietecki      119   -  331:372    69
   3   11   33  Roman Sulima           100   -  340:400    50
   4   13   21  Grzegorz Matysiak      109   +  357:331   159
   5   11   22  Filip Klar             109   -  305:321    59
   6   14   35  Michał Krzemień        100   -  349:370    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   550 /  6 partii


  39  Arkadiusz Jaworski     100 Tychy           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   10   36  Mariusz Makuch         100   +  403:263   150
   3    5   15  Zbigniew Wietecki      119   -  349:354    69
   4   10   22  Filip Klar             109   +  404:394   159
   5    7    9  Radosław Konca         130   -  349:390    80
   6   11   27  Beata Piotrowska       102   -  305:415    52
                                                --------------
                                                 SUMA =   510 /  5 partii


  40  Adam Sulejewski        100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   20   26  Ziemowit Pazda         102   -  294:387    52
   3   20   31  Krzysztof Kokot        100   -  292:342    50
   4   20   32  Piotr Madej            100   -  282:308    50
   5   20   30  Andrzej Gostomski      100   -  277:368    50
   6   19   10  Waldemar Czerwoniec    130   -  290:337    80
                                                --------------
                                                 SUMA =   282 /  5 partii


   1  Tomasz Zwoliński       143 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   20  Lucyna Śniadach        111   -  334:443    61
   2   13   32  Piotr Madej            100   +  441:299   150
   3    7   27  Beata Piotrowska       102   +  515:325   152
   4    3   15  Zbigniew Wietecki      119   +  465:271   169
   5    2    6  Maciej Czupryniak      134   +  387:312   184
   6    1   13  Szymon Zaleski         121   -  363:367    71
                                                --------------
                                                 SUMA =   787 /  6 partii


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie