Warszawa18
stycznia
Warszawa 18-19 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Zakopane26
stycznia
Zakopane 26 stycznia III Mistrzostwa Podhala
Warszawa15
lutego
Warszawa 15-16 lutego VIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2003
III Mistrzostwa Podhala26 stycznia 2003 — III Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa PodhalaZakopane, 26 stycznia 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Kamil Górka Łęczna 5.0 2505 
 2 Andrzej Rechowicz Katowice 5.0 2350 
 3 Katarzyna Żuławska Katowice 5.0 2182 
 4 Stanisław Rydzik Warszawa 4.0 2470 
 5 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 4.0 2352 
 6 Arkadiusz Jaworski Tychy 4.0 2319 
 7 Lucyna Korga Zabrze 4.0 2190 
 8 Tomasz Zwoliński Warszawa 3.0 2332 
 9 Marek Syczuk Warszawa 3.0 2271 
 10 Leszek Stecuła Bytom 3.0 2250 

22 uczestników, 6 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Podhala
I Otwarte Mistrzostwa Podhala




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                

III Mistrzostwa Podhala

                                                                VP
MIEJSCE                                          p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------
  1 Kamil Górka           134 Łęczna             2505           5.0
  2 Andrzej Rechowicz     123 Katowice           2350           5.0
  3 Katarzyna Żuławska    107 Katowice           2182           5.0
  4 Stanisław Rydzik      128 Warszawa           2470           4.0
  5 Andrzej Kwiatkowski   116 Warszawa           2352           4.0
  6 Arkadiusz Jaworski    112 Tychy              2319           4.0
  7 Lucyna Korga          120 Zabrze             2190           4.0
  8 Tomasz Zwoliński      142 Warszawa           2332           3.0
  9 Marek Syczuk          113 Warszawa           2271           3.0
 10 Leszek Stecuła        110 Bytom              2250           3.0
 11 Ewa Ciszewska         102 Katowice           2215           3.0
 12 Jarosław Borowski     124 Bielsk Podlaski    2175           3.0
 13 Ewa Fiszer            100 Wrocław            2127           3.0
 14 Lucyna ¦niadach       112 Rumia              1997           3.0
 15 Robert Włodarczyk     100 Wrocław            1879           3.0
 16 Krzysztof Usakiewicz  126 Warszawa           2233           2.0
 17 Sławomir Nosek        129 Mielec             2214           2.0
 18 Waldemar Czerwoniec   127 Warszawa           2115           2.0
 19 Andrzej Rakoczy       100 Kraków             1987           2.0
 20 Bogumiła Ilczuk       100 Warszawa           1845           2.0
 21 Krzysztof Kokot       100 Nowy Targ          1845           1.0
 22 Krzysztof Jaworski    100 Warszawa           2037           0.0

sędzia: Andrzej Lozynski                                                               Nie, 26 stycznia  2003

   1  Tomasz Zwoliński      142 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1   11  Marek Syczuk          113   -  317:382    63
   2    8    2  Kamil Górka           134   -  373:469    84
   3    9   13  Lucyna ¦niadach       112   -  328:364    62
   4   10   22  Krzysztof Kokot       100   +  396:278   150
   5    9    3  Sławomir Nosek        129   +  492:340   179
   6    7    6  Krzysztof Usakiewicz  126   +  426:306   176
                                               --------------
                                                SUMA =   714 /  6 partii


   2  Kamil Górka           134 Łęczna          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   12  Arkadiusz Jaworski    112   -  312:445    62
   2    8    1  Tomasz Zwoliński      142   +  469:373   192
   3    4    7  Jarosław Borowski     124   +  430:324   174
   4    3   11  Marek Syczuk          113   +  500:314   163
   5    1    8  Andrzej Rechowicz     123   +  393:359   173
   6    1    4  Stanisław Rydzik      128   +  401:311   178
                                               --------------
                                                SUMA =   942 /  6 partii


   3  Sławomir Nosek        129 Mielec          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3   13  Lucyna ¦niadach       112   -  291:306    62
   2    9   18  Ewa Fiszer            100   -  350:371    50
   3   10   20  Krzysztof Jaworski    100   +  425:342   150
   4    7    7  Jarosław Borowski     124   -  344:387    74
   5    9    1  Tomasz Zwoliński      142   -  340:492    92
   6   10   22  Krzysztof Kokot       100   +  464:326   150
                                               --------------
                                                SUMA =   578 /  6 partii


   4  Stanisław Rydzik      128 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4   14  Leszek Stecuła        110   +  427:268   160
   2    2    5  Waldemar Czerwoniec   127   +  493:334   177
   3    1   12  Arkadiusz Jaworski    112   +  455:370   162
   4    1    8  Andrzej Rechowicz     123   -  361:400    73
   5    2   16  Ewa Ciszewska         102   +  423:389   152
   6    1    2  Kamil Górka           134   -  311:401    84
                                               --------------
                                                SUMA =   808 /  6 partii


   5  Waldemar Czerwoniec   127 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5   15  Katarzyna Żuławska    107   +  409:224   157
   2    2    4  Stanisław Rydzik      128   -  334:493    78
   3    5   16  Ewa Ciszewska         102   -  277:409    52
   4    8   10  Andrzej Kwiatkowski   116   -  344:440    66
   5    8   13  Lucyna ¦niadach       112   -  343:375    62
   6   11   20  Krzysztof Jaworski    100   +  408:361   150
                                               --------------
                                                SUMA =   565 /  6 partii


   6  Krzysztof Usakiewicz  126 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   16  Ewa Ciszewska         102   -  393:401    52
   2    6   13  Lucyna ¦niadach       112   +  450:300   162
   3    3    9  Lucyna Korga          120   +  415:329   170
   4    2   12  Arkadiusz Jaworski    112   -  329:381    62
   5    4   15  Katarzyna Żuławska    107   -  340:452    57
   6    7    1  Tomasz Zwoliński      142   -  306:426    92
                                               --------------
                                                SUMA =   595 /  6 partii


   7  Jarosław Borowski     124 Bielsk Podlaski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   17  Andrzej Rakoczy       100   +  463:227   150
   2    1   12  Arkadiusz Jaworski    112   -  319:425    62
   3    4    2  Kamil Górka           134   -  324:430    84
   4    7    3  Sławomir Nosek        129   +  387:344   179
   5    5   11  Marek Syczuk          113   -  328:402    63
   6    6   13  Lucyna ¦niadach       112   +  354:346   162
                                               --------------
                                                SUMA =   700 /  6 partii


   8  Andrzej Rechowicz     123 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8   18  Ewa Fiszer            100   +  330:303   150
   2    5   21  Bogumiła Ilczuk       100   +  446:308   150
   3    2   11  Marek Syczuk          113   +  387:364   163
   4    1    4  Stanisław Rydzik      128   +  400:361   178
   5    1    2  Kamil Górka           134   -  359:393    84
   6    2   12  Arkadiusz Jaworski    112   +  428:273   162
                                               --------------
                                                SUMA =   887 /  6 partii


   9  Lucyna Korga          120 Zabrze          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   19  Robert Włodarczyk     100   +  370:280   150
   2    4   10  Andrzej Kwiatkowski   116   +  377:340   166
   3    3    6  Krzysztof Usakiewicz  126   -  329:415    76
   4    4   16  Ewa Ciszewska         102   -  352:364    52
   5    7   21  Bogumiła Ilczuk       100   +  341:268   150
   6    5   18  Ewa Fiszer            100   +  421:295   150
                                               --------------
                                                SUMA =   744 /  6 partii


  10  Andrzej Kwiatkowski   116 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   20  Krzysztof Jaworski    100   +  379:372   150
   2    4    9  Lucyna Korga          120   -  340:377    70
   3    6   18  Ewa Fiszer            100   -  305:367    50
   4    8    5  Waldemar Czerwoniec   127   +  440:344   177
   5    6   14  Leszek Stecuła        110   +  431:361   160
   6    4   11  Marek Syczuk          113   +  457:374   163
                                               --------------
                                                SUMA =   770 /  6 partii


  11  Marek Syczuk          113 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński      142   +  382:317   192
   2    3   16  Ewa Ciszewska         102   +  435:351   152
   3    2    8  Andrzej Rechowicz     123   -  364:387    73
   4    3    2  Kamil Górka           134   -  314:500    84
   5    5    7  Jarosław Borowski     124   +  402:328   174
   6    4   10  Andrzej Kwiatkowski   116   -  374:457    66
                                               --------------
                                                SUMA =   741 /  6 partii


  12  Arkadiusz Jaworski    112 Tychy           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka           134   +  445:312   184
   2    1    7  Jarosław Borowski     124   +  425:319   174
   3    1    4  Stanisław Rydzik      128   -  370:455    78
   4    2    6  Krzysztof Usakiewicz  126   +  381:329   176
   5    3   18  Ewa Fiszer            100   +  425:368   150
   6    2    8  Andrzej Rechowicz     123   -  273:428    73
                                               --------------
                                                SUMA =   835 /  6 partii


  13  Lucyna ¦niadach       112 Rumia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Sławomir Nosek        129   +  306:291   179
   2    6    6  Krzysztof Usakiewicz  126   -  300:450    76
   3    9    1  Tomasz Zwoliński      142   +  364:328   192
   4    6   15  Katarzyna Żuławska    107   -  306:358    57
   5    8    5  Waldemar Czerwoniec   127   +  375:343   177
   6    6    7  Jarosław Borowski     124   -  346:354    74
                                               --------------
                                                SUMA =   755 /  6 partii


  14  Leszek Stecuła        110 Bytom           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Stanisław Rydzik      128   -  268:427    78
   2   10   19  Robert Włodarczyk     100   +  371:293   150
   3    8   21  Bogumiła Ilczuk       100   +  388:300   150
   4    5   18  Ewa Fiszer            100   -  364:423    50
   5    6   10  Andrzej Kwiatkowski   116   -  361:431    66
   6    8   17  Andrzej Rakoczy       100   +  498:306   150
                                               --------------
                                                SUMA =   644 /  6 partii


  15  Katarzyna Żuławska    107 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5    5  Waldemar Czerwoniec   127   -  224:409    77
   2   11   17  Andrzej Rakoczy       100   +  449:307   150
   3    7   22  Krzysztof Kokot       100   +  313:264   150
   4    6   13  Lucyna ¦niadach       112   +  358:306   162
   5    4    6  Krzysztof Usakiewicz  126   +  452:340   176
   6    3   16  Ewa Ciszewska         102   +  386:301   152
                                               --------------
                                                SUMA =   867 /  6 partii


  16  Ewa Ciszewska         102 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6    6  Krzysztof Usakiewicz  126   +  401:393   176
   2    3   11  Marek Syczuk          113   -  351:435    63
   3    5    5  Waldemar Czerwoniec   127   +  409:277   177
   4    4    9  Lucyna Korga          120   +  364:352   170
   5    2    4  Stanisław Rydzik      128   -  389:423    78
   6    3   15  Katarzyna Żuławska    107   -  301:386    57
                                               --------------
                                                SUMA =   721 /  6 partii


  17  Andrzej Rakoczy       100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7    7  Jarosław Borowski     124   -  227:463    74
   2   11   15  Katarzyna Żuławska    107   -  307:449    57
   3   11   19  Robert Włodarczyk     100   +  400:306   150
   4    9   21  Bogumiła Ilczuk       100   -  298:305    50
   5   11   20  Krzysztof Jaworski    100   +  449:306   150
   6    8   14  Leszek Stecuła        110   -  306:498    60
                                               --------------
                                                SUMA =   541 /  6 partii


  18  Ewa Fiszer            100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8    8  Andrzej Rechowicz     123   -  303:330    73
   2    9    3  Sławomir Nosek        129   +  371:350   179
   3    6   10  Andrzej Kwiatkowski   116   +  367:305   166
   4    5   14  Leszek Stecuła        110   +  423:364   160
   5    3   12  Arkadiusz Jaworski    112   -  368:425    62
   6    5    9  Lucyna Korga          120   -  295:421    70
                                               --------------
                                                SUMA =   710 /  6 partii


  19  Robert Włodarczyk     100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9    9  Lucyna Korga          120   -  280:370    70
   2   10   14  Leszek Stecuła        110   -  293:371    60
   3   11   17  Andrzej Rakoczy       100   -  306:400    50
   4   11   20  Krzysztof Jaworski    100   +  371:353   150
   5   10   22  Krzysztof Kokot       100   +  320:303   150
   6    9   21  Bogumiła Ilczuk       100   +  309:299   150
                                               --------------
                                                SUMA =   630 /  6 partii


  20  Krzysztof Jaworski    100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   10  Andrzej Kwiatkowski   116   -  372:379    66
   2    7   22  Krzysztof Kokot       100   -  303:315    50
   3   10    3  Sławomir Nosek        129   -  342:425    79
   4   11   19  Robert Włodarczyk     100   -  353:371    50
   5   11   17  Andrzej Rakoczy       100   -  306:449    50
   6   11    5  Waldemar Czerwoniec   127   -  361:408    77
                                               --------------
                                                SUMA =   372 /  6 partii


  21  Bogumiła Ilczuk       100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   22  Krzysztof Kokot       100   +  365:359   150
   2    5    8  Andrzej Rechowicz     123   -  308:446    73
   3    8   14  Leszek Stecuła        110   -  300:388    60
   4    9   17  Andrzej Rakoczy       100   +  305:298   150
   5    7    9  Lucyna Korga          120   -  268:341    70
   6    9   19  Robert Włodarczyk     100   -  299:309    50
                                               --------------
                                                SUMA =   553 /  6 partii


  22  Krzysztof Kokot       100 Nowy Targ       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   21  Bogumiła Ilczuk       100   -  359:365    50
   2    7   20  Krzysztof Jaworski    100   +  315:303   150
   3    7   15  Katarzyna Żuławska    107   -  264:313    57
   4   10    1  Tomasz Zwoliński      142   -  278:396    92
   5   10   19  Robert Włodarczyk     100   -  303:320    50
   6   10    3  Sławomir Nosek        129   -  326:464    79
                                               --------------
                                                SUMA =   478 /  6 partii


 

RANKING Z DNIA 2003/02/15

MIEJSCE                                              RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Skrobosz         Warszawa              143 (142.92)  28442 / 199
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa           142 (142.42)  28056 / 197
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa              141 (141.29)  27411 / 194
  4  Mateusz Żbikowski        Warszawa              140 (140.48)  26691 / 190
  5  Marcin Mroziuk           Warszawa              139 (138.65)  27453 / 198
  6  Szymon Fidziński         Warszawa              138 (137.90)  26063 / 189
  7  Mariusz Wrześniewski     Warszawa              138 (137.85)  27295 / 198
  8  Dariusz Banaszek         Warszawa              138 (137.68)  26985 / 196
  9  Szymon Zaleski           Poznań                137 (137.10)  14944 / 109
 10  Wojciech Usakiewicz      Warszawa              136 (135.60)  25899 / 191
 11  Maciej Czupryniak        Milanówek             135 (134.87)  25760 / 191
 12  Kamil Górka              Łęczna                135 (134.62)  25039 / 186
 13  Leszek Nowak             Myślibórz             134 (134.10)  10728 / 80
 14  Grzegorz Święcki         Białystok             133 (132.58)  11137 / 84
 15  Kazio Merklejn           Szczecin              132 (132.23)  26313 / 199
 16  Małgorzata Kania         Milanówek             132 (132.02)  26007 / 197
 17  Dariusz Puton            Ruda Śląska           131 (131.31)  14575 / 111
 18  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.       131 (130.95)  22131 / 169
 19  Wojciech Zemło           Łódź                  131 (130.79)  25765 / 197
 20  Stanisław Rydzik         Warszawa              129 (129.04)  24775 / 192
 21  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                  128 (127.63)  25270 / 198
     Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.        128 (127.63)   8679 / 68
 23  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa              127 (127.46)  24728 / 194
 24  Sławomir Nosek           Mielec                127 (127.42)  12615 / 99
 25  Marcin Bożek             Będzin                127 (127.21)   7760 / 61
 26  Waldemar Czerwoniec      Warszawa              126 (125.65)  20733 / 165
 27  Marek Roszak             Poznań                125 (125.20)  25039 / 200
 28  Maciej Gałecki           Łódź                  125 (124.91)  24858 / 199
 29  Wiktor Stępień           Katowice              125 (124.68)  21321 / 171
 30  Andrzej Rechowicz        Katowice              124 (124.15)  24705 / 199
     Justyna Fugiel           Sandomierz            124 (124.15)  15643 / 126
 32  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.      124 (124.05)  14638 / 118
 33  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski       124 (123.92)  11277 / 91
 34  Radosław Konca           Warszawa              124 (123.87)  24773 / 200
 35  Jakub Kozłowski          Warszawa              124 (123.56)   5313 / 43
 36  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.       123 (123.33)  24419 / 198
 37  Maciej Grabowski         Warszawa              123 (123.18)  23774 / 193
 38  Andrzej Słapiński        Warszawa              123 (123.02)  15500 / 126
 39  Joanna Stępień           Katowice              123 (122.90)  23965 / 195
 40  Krzysztof Bukowski       Warszawa              123 (122.55)  16299 / 133
 41  Mariusz Kubicki          Inowrocław            122 (122.49)  21314 / 174
 42  Jacek Pietruszka         Kraków                122 (122.29)  10028 / 82
 43  Marcin Kozyra            Warszawa              122 (121.93)  14510 / 119
 44  Sławomir Kordjalik       Warszawa              122 (121.78)  23869 / 196
 45  Krzysztof Pypno          Gliwice               122 (121.61)  14593 / 120
     Adam Weremczuk           Łódź                  122 (121.61)  16904 / 139
 47  Andrzej Oleksiak         Ostróda               121 (121.43)  24043 / 198
 48  Andrzej Szmidtke         Bolszewo              121 (121.05)  18884 / 156
 49  Lucyna Korga             Zabrze                121 (120.83)  23924 / 198
 50  Sergiusz Puchalski       Włocławek             121 (120.71)  14364 / 119
 51  Edward Stefaniak         Biała Podlaska        120 (120.34)   7100 / 59
 52  Ryszard Dębski           Biała Podlaska        120 (120.30)  16361 / 136
 53  Aleksandra Merklejn      Szczecin              120 (119.93)  22787 / 190
 54  Stanisław Ochot          Katowice              120 (119.71)  10774 / 90
 55  Magdalena Merklejn       Szczecin              119 (119.38)  23876 / 200
 56  Andrzej Szepczyński      Kraków                119 (119.31)  10022 / 84
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                 119 (118.99)  20466 / 172
 58  Joanna Juszczak          Warszawa              119 (118.86)  23416 / 197
 59  Roman Sulima             Warszawa              119 (118.55)  15412 / 130
 60  Anna Kowalska            Bielsko Biała         119 (118.52)  17778 / 150
 61  Zdzisław Szota           Warszawa              119 (118.51)  18014 / 152
 62  Robert Kamiński          Wysokie Maz.          118 (118.36)  19175 / 162
     Aleksander Puchalski     Włocławek             118 (118.36)  19175 / 162
 64  Jerzy Matyasik           Kraków                118 (118.30)  22596 / 191
 65  Stanisław Gasik          Warszawa              118 (117.61)  19758 / 168
 66  Maciej Michalak          Łódź                  118 (117.55)   7641 / 65
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków              117 (117.17)  16404 / 140
 68  Andrzej Lożyński         Piastów               117 (117.16)   5975 / 51
 69  Walenty Siemaszko        Lipiany               117 (116.68)  14001 / 120
 70  Jarosław Michalak        Łódź                  117 (116.52)  10370 / 89
 71  Halina Roszak            Poznań                117 (116.50)  22019 / 189
 72  Katarzyna Stępień        Katowice              116 (115.96)  12176 / 105
 73  Maciej Hebda             Tarnów                115 (115.45)   3579 / 31
 74  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa              115 (115.21)  22005 / 191
 75  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka      115 (115.05)   8744 / 76
 76  Filip Warzecha           Gdynia                115 (115.00)  15295 / 133
 77  Piotr Rosół              Warszawa              115 (114.93)  21722 / 189
 78  Beata Madej              Lublin                115 (114.89)  22634 / 197
 79  Sławomir Kucia           Kraków                115 (114.81)   9644 / 84
 80  Rafał Matczak            Pruszków              114 (114.46)  14765 / 129
 81  Maciej Perzyński         Piła                  114 (114.26)   7541 / 66
 82  Piotr Jachimowicz        Warszawa              114 (114.18)   4453 / 39
 83  Dawid Pikul              Poznań                114 (114.07)  21217 / 186
 84  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz             114 (113.99)   7637 / 67
 85  Wojciech Próchniewicz    Warszawa              114 (113.83)  22766 / 200
 86  Grażyna Puton            Ruda Śląska           114 (113.80)   4552 / 40
 87  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska        114 (113.64)  16250 / 143
 88  Marek Syczuk             Warszawa              114 (113.52)  18391 / 162
 89  Paweł Subocz             Szczecin              113 (113.47)   7262 / 64
 90  Arkadiusz Jaworski       Tychy                 113 (113.46)  12027 / 106
 91  Ryszard Niżewski         Warszawa              113 (113.30)  11896 / 105
 92  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice             113 (112.79)  11392 / 101
 93  Jerzy Luter              Bytom                 113 (112.78)  22218 / 197
 94  Radosław Sowiński        Warszawa              113 (112.74)  22322 / 198
     Marek Dudkiewicz         Milanówek             113 (112.74)  22209 / 197
 96  Filip Klar               Mielec                113 (112.73)  17699 / 157
 97  Jarosław Puchalski       Łódź                  113 (112.60)  20943 / 186
 98  Kamil Klinkosz           Rumia                 112 (112.31)  18307 / 163
 99  Lucyna Śniadach          Rumia                 112 (112.19)  18175 / 162
100  Kazimierz Merklejn       Szczecin              112 (112.08)  17036 / 152
101  Piotr Krzemiński         Warszawa              112 (111.95)   7389 / 66
102  Grażyna Chmielewska      Mrągowo               112 (111.93)   4701 / 42
103  Kazimierz Faron          Warszawa              112 (111.76)   4582 / 41
104  Paweł Jachowicz          Żyrardów              111 (111.27)   6120 / 55
105  Wiesław Olewiński        Warszawa              111 (110.75)  14508 / 131
106  Jerzy Tatarczuk          Warszawa              110 (110.33)   8275 / 75
107  Leszek Stecuła           Bytom                 110 (110.06)   7264 / 66
108  Maurycy Machnio          Lipiany               110 (110.01)  10451 / 95
109  Bogusław Puchalski       Włocławek             110 (109.75)  18877 / 172
110  Jarosław Żuliński        Szczecin              110 (109.63)  13704 / 125
111  Stefan Dawidson          Częstochowa           110 (109.59)  21809 / 199
112  Renata Kowalska          Bielsko Biała         109 (109.03)  15701 / 144
113  Maciej Kutera            Warszawa              108 (108.43)  11494 / 106
114  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry       108 (108.24)   4546 / 42
115  Dawid Dawidson           Częstochowa           108 (108.11)   5081 / 47
116  Andrzej Gostomski        Łódź                  108 (108.01)  20738 / 192
117  Elżbieta Jankowska       Wrocław               108 (107.93)   6476 / 60
     Paweł Majewski           Warszawa              108 (107.93)   8850 / 82
119  Katarzyna Żuławska       Katowice              108 (107.69)  21322 / 198
120  Paweł Opyc               Warszawa              108 (107.60)  20551 / 191
121  Grzegorz Matysiak        Kraków                107 (107.47)  13971 / 130
122  Beata Piotrowska         Łódź                  107 (107.38)  20831 / 194
123  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław            107 (106.95)  20000 / 187
124  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.      106 (106.23)   5099 / 48
125  Marcin Figiel            Zawichost             106 (106.22)  15296 / 144
126  Adam Słapiński           Warszawa              106 (105.78)   8039 / 76
127  Roman Figiel             Zawichost             106 (105.67)  17119 / 162
128  Paweł Frynia             Konstantynów Łódzki   106 (105.66)   6868 / 65
129  Ewa Strzelczyk           Warszawa              105 (105.37)   8746 / 83
130  Krystyna Augustyniak     Łódź                  105 (104.93)  10703 / 102
131  Jarosław Sobczak         Warszawa              105 (104.79)  11003 / 105
     Bogdan Kozłowski         Białystok             105 (104.79)   7440 / 71
133  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa              105 (104.64)   6906 / 66
134  Maciej Zięba             Wrocław               105 (104.60)  10042 / 96
135  Grzegorz Koczkodon       Ostróda               104 (104.20)  10212 / 98
136  Adam Jurkowski           Knurów                104 (104.14)  10518 / 101
137  Jacek Petrus             Wrocław               104 (104.10)   4997 / 48
138  Grażyna Furman           Sosnowiec             104 (103.87)   8206 / 79
139  Mariusz Michalski        Inowrocław            104 (103.75)   8715 / 84
140  Jan Ziółkowski           Rumia                 104 (103.52)   9213 / 89
141  Tomasz Żbikowski         Warszawa              104 (103.50)  20700 / 200
142  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój           103 (103.20)  16718 / 162
143  Ewa Ciszewska            Katowice              103 (102.95)   8545 / 83
144  Zygmunt Skwarek          Katowice              103 (102.91)   4425 / 43
145  Zbigniew Lewandowski     Słupsk                103 (102.67)   3080 / 30
146  Bożena Matysiak          Kraków                102 (102.43)   9116 / 89
147  Jarosław Wypart          Częstochowa           102 (102.18)   6948 / 68
148  Małgorzata Sulejewska    Kraków                102 (102.15)   9806 / 96
149  Joanna Kubik             Częstochowa           102 (102.12)   6025 / 59
150  Iwona Rutkowska          Warszawa              102 (101.96)  11521 / 113
151  Jacek Nowak              Szczecin              102 (101.81)   6821 / 67
152  Stanisław Harat          Kęty                  102 (101.67)   7320 / 72
153  Monika Siemaszko         Lipiany               101 (101.36)   5980 / 59
154  Małgorzata Niciporuk     Rumia                 101 (101.32)  10436 / 103
155  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka      101 (101.08)   6671 / 66
156  Dorota Ziembowicz        Gliwice               101 (100.90)  15034 / 149
157  Dorota Zielińska         Ustanów               100 (100.48)   8842 / 88
158  Paweł Szulc              Szczecin              100 (100.30)   4614 / 46
159  Wojciech Gołęcki         Inowrocław            100 (100.18)  19434 / 194
160  Bartłomiej Boczek        Toruń                 100 (100.14)   4306 / 43
161  Eligiusz Jankowski       Wrocław               100 ( 99.81)   4691 / 47
162  Grzegorz Pukniel         Lublin                100 ( 99.73)  17053 / 171
163  Ewa Fiszer               Wrocław               100 ( 99.55)   4181 / 42
164  Władysław Zieliński      Lębork                 99 ( 99.33)   2980 / 30
165  Adam Legięć              Warszawa               99 ( 99.31)   6455 / 65
166  Iwona Baran              Kraków                 99 ( 99.19)   8233 / 83
167  Adelina Śniadach         Rumia                  99 ( 99.15)   5255 / 53
168  Piotr Mańkowski          Warszawa               99 ( 98.68)   3651 / 37
169  Krzysztof Waberski       Łódź                   98 ( 98.33)   3540 / 36
170  Ewa Zając                Mrągowo                98 ( 98.12)   4023 / 41
171  Filip Sosin              Warszawa               98 ( 97.94)   5289 / 54
172  Marianna Kozłowska       Białystok              98 ( 97.92)   6071 / 62
173  Maciej Śliwa             Zabrze                 98 ( 97.85)   5088 / 52
174  Miłosz Wrzałek           Reda                   98 ( 97.81)   3619 / 37
175  Andrzej Rakoczy          Kraków                 98 ( 97.75)   6256 / 64
176  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.           97 ( 97.33)   4185 / 43
177  Ania Pendowska           Rumia                  96 ( 96.30)   9823 / 102
178  Renata Andracka          Poznań                 96 ( 95.89)   3452 / 36
179  Paulina Hennig           Gniezno                96 ( 95.70)   4211 / 44
180  Przemysław Pawlic        Wrocław                96 ( 95.62)   6024 / 63
181  Piotr Wojciekiewicz      Katowice               95 ( 95.33)   6578 / 69
182  Paweł Kapela             Kraków                 95 ( 95.20)   2856 / 30
183  Maria Jarosz             Lublin                 95 ( 95.13)   9894 / 104
184  Irena Ficak              Mielec                 95 ( 94.73)  10136 / 107
185  Magdalena Podlaska       Warszawa               95 ( 94.70)   5966 / 63
186  Jolanta Kosmowska        Warszawa               95 ( 94.55)  12670 / 134
187  Kinga Niżewska           Warszawa               94 ( 94.43)   5760 / 61
188  Adam Kotwica             Gdańsk                 94 ( 94.40)   4248 / 45
189  Paweł Ochot              Katowice               94 ( 94.37)   7644 / 81
190  Aneta Szubiak            Łódź                   94 ( 94.34)   3868 / 41
191  Marta Szeliga            Warszawa               94 ( 94.27)   2828 / 30
192  Magdalena Mroziuk        Warszawa               93 ( 93.45)   9532 / 102
193  Piotr Chmielewski        Mrągowo                93 ( 92.53)   3701 / 40
194  Kamila Tarnacka          Rumia                  92 ( 92.40)   2772 / 30
195  Marta Gostomska          Warszawa               92 ( 92.37)   7297 / 79
196  Piotr Ingling            Warszawa               92 ( 91.83)  11662 / 127
197  Marek Kocikowski         Ostróda                92 ( 91.80)   4957 / 54
198  Jacek Cichecki           Józefów                91 ( 91.33)   2740 / 30
199  Maciej Soska             Lublin                 91 ( 91.32)   6484 / 71
200  Renata Rosół             Warszawa               91 ( 90.84)  17896 / 197
201  Norbert Skrzyński        Warszawa               91 ( 90.59)  16215 / 179
202  Paweł Kokoszka           Kłomnice               90 ( 89.77)   4758 / 53
203  Teresa Ząbek             Warszawa               90 ( 89.73)   5743 / 64
204  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin               89 ( 89.40)   3129 / 35
205  Joanna Ostrowska         Warszawa               89 ( 89.36)   5272 / 59
206  Krzysztof Kokot          Nowy Targ              89 ( 88.62)  11786 / 133
207  Jerzy Augustyniak        Łódź                   88 ( 87.83)   8256 / 94
208  Michał Szkudlarek        Pabianice              88 ( 87.80)   5268 / 60
209  Katarzyna Grodzicka      Warszawa               88 ( 87.64)   2892 / 33
210  Ewa Lewandowska          Warszawa               87 ( 86.91)   3042 / 35
211  Piotr Ziółkowski         Piaseczno              85 ( 85.09)   2893 / 34
212  Mariusz Rogalski         Iława                  85 ( 85.03)   3316 / 39
213  Robert Włodarczyk        Wrocław                85 ( 84.76)   3475 / 41
214  Piotr Madej              Lublin                 85 ( 84.53)   9129 / 108
215  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław             84 ( 84.39)   2785 / 33
216  Dominika Śniadach        Rumia                  84 ( 83.64)   3931 / 47
217  Robert Drózd             Wesoła                 83 ( 83.33)   5500 / 66
218  Monika Rubinstein        Warszawa               81 ( 81.49)   7008 / 86
219  Kacper Jachowicz         Żyrardów               80 ( 79.53)   3181 / 40
220  Małgorzata Plata         Rumia                  77 ( 76.50)   2295 / 30
221  Krzysztof Kruk           Łódź                   75 ( 75.29)   2635 / 35
222  Tomasz Sulejewski        Kraków                 70 ( 69.67)   3553 / 51
223  Joanna Brychcy           Katowice               65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2003/02/15  -  POCZEKALNIA

                                                     RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Sebastian Dudek          Częstochowa            88 ( 87.55)   2539 / 29
  2  Jan Pawłowski            Warszawa               83 ( 82.97)   2406 / 29
  3  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda                78 ( 77.90)   2259 / 29
  4  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.       116 (116.21)   3254 / 28
  5  Agnieszka Krupka         Krosno                 84 ( 84.11)   2355 / 28
  6  Paweł Tomaszewski        Pruszków               67 ( 67.14)   1880 / 28
  7  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska        123 (122.81)   3316 / 27
  8  Paweł Stanosz            Warszawa              160 (160.23)   4166 / 26
  9  Bogusław Kuma            Słupsk                118 (118.42)   3079 / 26
 10  Ilona Giryn              Łódź                   94 ( 94.46)   2456 / 26
 11  Lech Rawski              Kraków                 90 ( 90.19)   2345 / 26
 12  Bogdan Pokojski          Piastów                99 ( 99.04)   2476 / 25
 13  Andrzej Wróblewski       Warszawa              115 (115.17)   2764 / 24
 14  Krzysztof Nowak          Lublin                115 (114.83)   2756 / 24
 15  Ireneusz Kurzok          Mikołów               114 (113.54)   2725 / 24
 16  Paweł Czubla             Lublin                111 (111.00)   2664 / 24
 17  Marcin Kamiński          Warszawa              110 (109.92)   2638 / 24
 18  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz             110 (109.71)   2633 / 24
 19  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka     108 (107.50)   2580 / 24
 20  Tomasz Stencel           Poznań                104 (104.17)   2500 / 24
 21  Michał Szymkowski        Wrocław               103 (103.21)   2477 / 24
 22  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.      101 (100.67)   2416 / 24
 23  Beata Kościańska         Lublin                 99 ( 98.79)   2371 / 24
 24  Tomasz Rubaj             Lublin                 98 ( 97.79)   2347 / 24
 25  Sebastian Markiewicz     Warszawa               95 ( 94.75)   2274 / 24
 26  Jarosław Kamienik        Słupsk                 94 ( 94.04)   2257 / 24
 27  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.       92 ( 92.08)   2210 / 24
 28  Małgorzata Kucia         Wrocław                91 ( 91.29)   2191 / 24
 29  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała          91 ( 91.00)   2184 / 24
 30  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin                 91 ( 90.83)   2180 / 24
 31  Mirosław Norwajszas      Szczecin               88 ( 88.25)   2118 / 24
 32  Małgorzata Rawska        Kraków                 87 ( 86.96)   2087 / 24
 33  Adam Cieśla              Częstochowa            86 ( 86.29)   2071 / 24
 34  Jacek Rzepa              Tychy                  85 ( 85.04)   2041 / 24
 35  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz              85 ( 84.71)   2033 / 24
 36  Adam Strzelczyk          Częstochowa           106 (106.39)   2447 / 23
 37  Marta Świątkowska        Wrocław               104 (104.00)   2392 / 23
 38  Magdalena Oprządek       Siedlce               103 (102.65)   2361 / 23
 39  Robert Głowacki          Łódź                  102 (101.87)   2343 / 23
 40  Agata Wojciechowska      Poznań                 97 ( 96.83)   2227 / 23
 41  Michał Kołodziejczyk     Ostróda                88 ( 88.43)   2034 / 23
 42  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała          82 ( 82.09)   1888 / 23
 43  Sebastian Orzelski       Bielsk Podlaski        73 ( 73.22)   1684 / 23
 44  Adam Machnio             Lipiany                69 ( 69.48)   1598 / 23
 45  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.      109 (109.05)   2399 / 22
 46  Marta Dobrzańska         Kraków                 98 ( 98.14)   2159 / 22
 47  Ziemowit Pazda           Wrocław                96 ( 96.32)   2119 / 22
 48  Marek Sitkowski          Warszawa               95 ( 95.23)   2095 / 22
 49  Jolanta Kruk             Łódź                   70 ( 69.64)   1532 / 22
 50  Witold Jankowski         Warszawa               69 ( 68.55)   1508 / 22
 51  Slawomir Zieliński       Lębork                 67 ( 67.09)   1476 / 22
 52  Adam Kędzior             Lublin                 66 ( 66.32)   1459 / 22
 53  Piotr Pietuchowski       Białystok              92 ( 92.48)   1942 / 21
 54  Michał Mionskowski       Szczecin               86 ( 85.76)   1801 / 21
 55  Waldemar Bulkowski       Chojnów                83 ( 83.20)   1664 / 20
 56  Andrzej Chmielewski      Warszawa              124 (123.53)   2347 / 19
 57  Wojciech Jacyno          Warszawa              105 (105.42)   2003 / 19
 58  Stanisław Stanek         Olkusz                 93 ( 92.58)   1759 / 19
 59  Monika Dzik              Poznań                 89 ( 89.16)   1694 / 19
 60  Zdzisław Parnicki        Słupsk                 85 ( 84.63)   1608 / 19
 61  Michał Sak               Lublin                108 (107.89)   1942 / 18
 62  Marcin Jędrzejczyk       Warszawa              107 (106.83)   1923 / 18
 63  Mariusz Makuch           Zator                 101 (100.94)   1817 / 18
 64  Krzysztof Kukier         Warszawa               94 ( 93.72)   1687 / 18
 65  Dawid Boczoń             Zakopane               93 ( 93.22)   1678 / 18
 66  Marzena Szulc            Szczecin               90 ( 90.28)   1625 / 18
 67  Bogumiła Ilczuk          Warszawa               83 ( 82.83)   1491 / 18
 68  Tomasz Szepczyński       Kraków                 81 ( 81.11)   1460 / 18
 69  Krzysztof Jaworski       Warszawa               79 ( 78.61)   1415 / 18
 70  Patryk Pajdzik           Lipiany                53 ( 52.61)    947 / 18
 71  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.      103 (102.76)   1747 / 17
 72  Zbigniew Szepczyński     Kraków                 88 ( 88.24)   1500 / 17
 73  Zygmunt Sołtysiak        Piastów                84 ( 83.71)   1423 / 17
 74  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.          71 ( 71.06)   1208 / 17
 75  Tatiana Drzycimska       Wrocław               104 (103.75)   1660 / 16
 76  Bogusław Macal           Szczecin               90 ( 89.81)   1437 / 16
 77  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie          84 ( 84.38)   1350 / 16
 78  Jolanta Bednarska        Łódź                   82 ( 82.38)   1318 / 16
 79  Piotr Mossakowski        Chorzów               103 (102.79)   1439 / 14
 80  Marcin Tutka             Wrocław                92 ( 92.43)   1294 / 14
 81  Teresa Fortuna           Lubin                 131 (131.23)   1706 / 13
 82  Jarosław Kordalski       Lublin                120 (120.46)   1566 / 13
 83  Grzegorz Wiączkowski     Kielce                108 (107.54)   1398 / 13
 84  Andrzej Pikul            Poznań                 85 ( 85.23)   1108 / 13
 85  Sylwia Wilczek           Warszawa               68 ( 67.62)    879 / 13
 86  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp           134 (134.25)   1611 / 12
 87  Jakub Zaryński           Świnoujście           122 (122.42)   1469 / 12
 88  Artur Owsiany            Łódź                  116 (116.00)   1392 / 12
 89  Tomasz Figiel            Zawichost             113 (113.17)   1358 / 12
 90  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn              109 (109.42)   1313 / 12
 91  Jacek Lewiński           Wrocław               106 (106.08)   1273 / 12
 92  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp           104 (104.33)   1252 / 12
 93  Leszek Owsianko          Warszawa              102 (102.33)   1228 / 12
 94  Mariusz Obłoza           Szczecin               97 ( 97.08)   1165 / 12
 95  Andrzej Kroc             Łódź                   97 ( 96.67)   1160 / 12
 96  Grzegorz Sokołowski      Słupsk                 95 ( 95.00)   1140 / 12
 97  Rafał Mirowski           Częstochowa            95 ( 94.92)   1139 / 12
 98  Tomasz Juśkiewicz        Łódź                   94 ( 94.42)   1133 / 12
 99  Radosław Wróblewski      Mielec                 94 ( 94.33)   1132 / 12
100  Janusz Sojka             Łódź                   92 ( 92.42)   1109 / 12
101  Leszek Dys               Olsztyn                92 ( 91.67)   1100 / 12
102  Grzegorz Tecław          Poznań                 91 ( 90.83)   1090 / 12
103  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza       90 ( 89.67)   1076 / 12
104  Michał Zdanowicz         Lublin                 89 ( 88.58)   1063 / 12
105  Krystyna Puchalska       Łódź                   88 ( 87.83)   1054 / 12
106  Krzysztof Sojka          Łódź                   87 ( 87.08)   1045 / 12
107  Katarzyna Szulc          Szczecin               87 ( 86.75)   1041 / 12
108  Mirosław Grafiński       Brodnica               87 ( 86.67)   1040 / 12
109  Piotr Grzybała           Warszawa               86 ( 86.33)   1036 / 12
110  Anna Skudlarska          Wrocław                86 ( 86.17)   1034 / 12
111  Andrzej Puchalski        Łódź                   86 ( 86.08)   1033 / 12
     Zbigniew Niedźwiedź      Lublin                 86 ( 86.08)   1033 / 12
113  Tomasz Jopek             Wrocław                86 ( 85.83)   1030 / 12
114  Tomasz Korpysz           Warszawa               86 ( 85.50)   1026 / 12
115  Joanna Rubaj             Lublin                 85 ( 84.75)   1017 / 12
116  Adam Grzona              Toruń                  84 ( 84.08)   1009 / 12
117  Sławomir Czyżewski       Poznań                 80 ( 80.33)    964 / 12
118  Andrzej Nagwizda         Kraków                 80 ( 79.58)    955 / 12
119  Karolina Matysiak        Kraków                 79 ( 78.58)    943 / 12
120  Sławomir Szymański       Dobrzelin              78 ( 78.17)    938 / 12
121  Halina Łubniewicz        Łódź                   77 ( 76.92)    923 / 12
122  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.       69 ( 69.42)    833 / 12
123  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.       68 ( 68.42)    821 / 12
124  Jan Damer                Lublin                140 (140.09)   1541 / 11
125  Elżbieta Święcka         Białystok             110 (109.91)   1209 / 11
126  Tomasz Łagutko           Ośno                   99 ( 98.73)   1086 / 11
127  Jakub Ciesielski         Poznań                 97 ( 96.82)   1065 / 11
128  Piotr Jakubiak           Żyrardów               91 ( 90.91)   1000 / 11
129  Joanna Musiał            Słupsk                 90 ( 90.45)    995 / 11
130  Anna Mikuć               Wrocław                90 ( 89.82)    988 / 11
131  Przemysław Załęcki       Wałbrzych              88 ( 88.45)    973 / 11
132  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin                 85 ( 85.36)    939 / 11
133  Wieńczysław Syguda       Częstochowa            81 ( 81.00)    891 / 11
134  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa               81 ( 80.91)    890 / 11
135  Marta Zacharska          Słupsk                 74 ( 73.73)    811 / 11
136  Dariusz Gątarski         Rzeszów                71 ( 71.27)    784 / 11
137  Olaf Czubla              Łódź                   70 ( 70.27)    773 / 11
138  Grzegorz Roszak          Poznań                 70 ( 70.18)    772 / 11
     Małgorzata Czart         Olsztyn                70 ( 70.18)    772 / 11
140  Alfred Anuszkiewicz      Warszawa               70 ( 70.09)    771 / 11
141  Dorota Krzyżaniak        Słupsk                 70 ( 70.00)    770 / 11
142  Andrzej Bobik            Chojnów                69 ( 68.82)    757 / 11
143  Margarita Malkowska      Poznań                 66 ( 65.64)    722 / 11
144  Krzysztof Krause         Poznań                 60 ( 60.18)    662 / 11
145  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław                60 ( 59.91)    659 / 11
146  Tadeusz Szemryk          Słupsk                 60 ( 59.64)    656 / 11
147  Anna Peschak             Kraków                 54 ( 53.55)    589 / 11
148  Katarzyna Steglińska     Częstochowa            53 ( 53.00)    583 / 11
149  Sylwia Hardej            Szczecin               92 ( 91.80)    918 / 10
150  Paweł Górny              Lublin                 87 ( 87.40)    874 / 10
151  Zbigniew Kosewski        Szczecin               63 ( 63.10)    631 / 10
152  Monika Kozłowska         Warszawa               53 ( 53.10)    531 / 10
153  Paweł Kamionka           Szczecin              109 (109.11)    982 / 9
154  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza      106 (105.56)    950 / 9
155  Jacek Panek              Warszawa               97 ( 97.22)    875 / 9
156  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.       66 ( 65.78)    592 / 9
157  Paula Nowak              Szczecin               63 ( 63.00)    567 / 9
158  Rafał Dąbrowski          Ostróda               111 (111.25)    890 / 8
159  Lucjan Boroś             Gdańsk                100 ( 99.63)    797 / 8
160  Jacek Baltyn             Suchedniów             91 ( 90.88)    727 / 8
161  Jacek Taczalski          Szczecin               90 ( 90.38)    723 / 8
162  Jacek Wszyndybył         Chojnów                63 ( 62.50)    500 / 8
163  Łukasz Homa              Bielsko Biała         139 (139.29)    975 / 7
164  Janusz Grodzki           Łódź                  131 (131.14)    918 / 7
165  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.          123 (122.71)    859 / 7
166  Magdalena Ochot          Katowice              104 (104.29)    730 / 7
167  Janusz Kasza             Kraków                101 (100.86)    706 / 7
168  Małgorzata Koprowska     Pabianice              98 ( 98.43)    689 / 7
169  Andrzej Stańczyk         Kraków                 98 ( 98.29)    688 / 7
170  Czesław Kozak            Częstochowa            93 ( 93.43)    654 / 7
171  Adam Sulejewski          Kraków                 69 ( 68.86)    482 / 7
172  Kamil Kozłowski          Częstochowa            66 ( 65.57)    459 / 7
173  Sylwia Buks              Warszawa               57 ( 57.00)    399 / 7
174  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.       52 ( 52.00)    364 / 7
175  Andrzej Chylewski        Poznań                140 (140.17)    841 / 6
176  Wojciech Morawski        Gliwice               126 (125.83)    755 / 6
177  Bartosz Skórniewski      Warszawa              119 (118.67)    712 / 6
178  Michał Krzemień          Kraków                109 (108.67)    652 / 6
179  Grzegorz Kulawiak        Warszawa              107 (107.00)    642 / 6
180  Mikołaj Bednarek         Warszawa              104 (104.17)    625 / 6
181  Tomasz Krzyszczyk        Siemianowice Śl.      104 (103.50)    621 / 6
182  Krzysztof Duda           Pszczyna              103 (102.50)    615 / 6
183  Karol Tokarczyk          Warszawa               86 ( 86.17)    517 / 6
     Tomasz Lus               Piła                   86 ( 86.17)    517 / 6
185  Sylwia Orłowska          Warszawa               86 ( 85.67)    514 / 6
186  Leszek Orłowski          Warszawa               85 ( 85.33)    512 / 6
187  Krzysztof Krzyszczyk     Siemianowice Śl.       85 ( 84.83)    509 / 6
188  Robert Nowak             Gorzów Wlkp            73 ( 73.00)    438 / 6
189  Grzegorz Olszewski       Augustów               72 ( 71.50)    429 / 6
190  Daniel Zyśk              Nowy Dwór Mazowiecki   70 ( 69.83)    419 / 6
191  Michał Gołębiowski       Warszawa               69 ( 69.33)    416 / 6
192  Rafał Wesołowski         Warszawa               68 ( 68.00)    408 / 6
193  Robert Buciak            Szczecin               68 ( 67.83)    407 / 6
194  Anna Kosińska            Lewin Brzeski          68 ( 67.50)    405 / 6
195  Karol Jankowski          Warszawa               56 ( 55.83)    335 / 6
196  Mariusz Sobania          Ośno Lub.              53 ( 53.17)    319 / 6
197  Wojciech Bochra          Lublin                 53 ( 53.00)    318 / 6
     Arek Sółkowski           Ostróda                53 ( 53.00)    318 / 6
199  Krzysztof Dalka          Bytów                  52 ( 52.00)    312 / 6
200  Ewa Wink                 Warszawa               52 ( 51.83)    311 / 6
201  Dawid Mońko              Wrocław                51 ( 51.33)    308 / 6
202  Paweł Gudaczewski        Ostróda                50 ( 50.33)    302 / 6
203  Grzegorz Marek           Warszawa              124 (124.40)    622 / 5
204  Jacek Gasik              Warszawa               94 ( 93.60)    468 / 5
205  Paweł Morga              Warszawa               76 ( 76.00)    380 / 5
206  Piotr Tymoszuk           Warszawa               76 ( 75.60)    378 / 5
207  Joanna Kula              Częstochowa            75 ( 74.80)    374 / 5
208  Danuta Zyśko             Warszawa               74 ( 74.40)    372 / 5
209  Krzysztof Orłowski       Warszawa               72 ( 72.40)    362 / 5
210  Justyna Syrek            Częstochowa            72 ( 71.60)    358 / 5
211  Marzena Poklikajew       Pruszków               64 ( 64.40)    322 / 5
212  Elżbieta Paszkowska      Warszawa               56 ( 56.40)    282 / 5
213  Bartłomiej Kozłowski     Radom                  54 ( 54.40)    272 / 5
214  Edyta Gomułka            Częstochowa            51 ( 50.80)    254 / 5
215  Michał Elmerych          Szczecin              105 (105.00)    420 / 4
216  Agata Gnabasik           Poznań                 83 ( 82.50)    330 / 4
217  Krzysztof Białecki       Warszawa               79 ( 79.00)    316 / 4
218  Piotr Michałek           Warszawa               76 ( 76.00)    304 / 4
219  Stanisław Gajos          Strzelno               54 ( 53.50)    214 / 4
220  Wojciech Łysak           Sosnowiec              50 ( 50.25)    201 / 4
221  Artur Tyl                Częstochowa            50 ( 50.00)    200 / 4
222  Piotr Jakimowicz         Poznań                150 (150.00)    450 / 3
223  Edward Salamon           Bytom                  95 ( 94.67)    284 / 3
224  Sławomir Budek           Warszawa               87 ( 87.00)    261 / 3
225  Elżbieta Kukla           Częstochowa            85 ( 85.33)    256 / 3
226  Miłosz Borowski          Bielsko Biała          55 ( 55.33)    166 / 3
227  Eryk Białecki            Warszawa               55 ( 54.67)    164 / 3
     Iwo Sobczyk              Bielsko Biała          55 ( 54.67)    164 / 3
229  Marek Wojtczak           Piastów                51 ( 51.00)    153 / 3
230  Joanna Słapińska         Olsztyn                50 ( 50.00)    150 / 3
231  Irena Rokosz             Bielsko Biała         118 (117.50)    235 / 2
232  Paweł Graczykowski       Łódź                  109 (109.00)    218 / 2
233  Anna Żyła                Wrocław               100 (100.00)    200 / 2
     Mirosław Rokosz          Bielsko Biała         100 (100.00)    200 / 2
235  Anna Piętka              Szczecin               80 ( 79.50)    159 / 2
236  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice              60 ( 59.50)    119 / 2
237  Tina Policińska          Częstochowa            58 ( 58.00)    116 / 2
238  Tomasz Molenda           Szczecin               58 ( 57.50)    115 / 2
239  Izabela Dudek            Częstochowa            55 ( 54.50)    109 / 2
240  Damian Więciorkowski     Częstochowa            52 ( 52.00)    104 / 2
241  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.       51 ( 50.50)    101 / 2
242  Sylwia Skokowska         Chojnów                50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków                 50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa               50 ( 50.00)    100 / 2
245  Magdalena Majos          Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała         150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin              150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa           150 (150.00)    150 / 1
251  Magdalena Wanot          Warszawa               69 ( 69.00)     69 / 1
252  Krzysztof Sobolewski     Piastów                67 ( 67.00)     67 / 1
253  Andrzej Szkocki          Szczecin               66 ( 66.00)     66 / 1
254  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.           63 ( 63.00)     63 / 1
255  Joanna Ćwiertka          Kraków                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Kinga Bossy              Poznań                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                   50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała          50 ( 50.00)     50 / 1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie