Łódź 1
maja
Łódź 1- 4 maja III Maraton Scrabble'owy
Piastów10
maja
Piastów 10-11 maja VII Mistrzostwa Piastowa
Lipiany17
maja
Lipiany 17-18 maja III Turniej „ O Puchar Radia Plus”
VII Mistrzostwa Piastowa10 - 11 maja 2003 — VII Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa PiastowaPiastów, 10 - 11 maja 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Paweł Dawidson Częstochowa 10.0 4984 
 2 Stanisław Rydzik Warszawa 9.0 5129 
 3 Mateusz Żbikowski Warszawa 9.0 4833 
 4 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4642 
 5 Radosław Konca Warszawa 9.0 4373 
 6 Marcin Kozyra Warszawa 8.0 5042 
 7 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4786 
 8 Radosław Sowiński Warszawa 8.0 4643 
 9 Mariusz Skrobosz Warszawa 8.0 4639 
 10 Karol Wyrębkiewicz Łódź 8.0 4592 
 
 80 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Piastowa
V Mistrzostwa Piastowa
IV Mistrzostwa Piastowa




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 11 Maj 2003

VII OTWARTE MISTRZOSTWA PIASTOWA

                                                               VP
MIEJSCE                                         p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------
  1 Paweł Dawidson          142 Częstochowa     4984          10.0
  2 Stanisław Rydzik        132 Warszawa        5129           9.0
  3 Mateusz Żbikowski       142 Warszawa        4833           9.0
  4 Dariusz Banaszek        138 Warszawa        4642           9.0
  5 Radosław Konca          125 Warszawa        4373           9.0
  6 Marcin Kozyra           120 Warszawa        5042           8.0
  7 Tomasz Zwoliński        135 Warszawa        4786           8.0
  8 Radosław Sowiński       117 Warszawa        4643           8.0
  9 Mariusz Skrobosz        142 Warszawa        4639           8.0
 10 Karol Wyrębkiewicz      132 Łódź            4592           8.0
 11 Krzysztof Mówka         120 Toruń           4534           8.0
 12 Marek Syczuk            122 Warszawa        4456           8.0
 13 Maciej Gałecki          135 Łódź            4258           8.0
 14 Paweł Jackowski         126 Warszawa        4239           8.0
 15 Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa        4987           7.0
 16 Krzysztof Usakiewicz    126 Warszawa        4835           7.0
 17 Dawid Pikul             120 Poznań          4737           7.0
 18 Kazio Merklejn          131 Szczecin        4712           7.0
 19 Wojciech Usakiewicz     139 Warszawa        4523           7.0
 20 Andrzej Rechowicz       126 Katowice        4452           7.0
 21 Tomasz Żbikowski        103 Warszawa        4418           7.0
 22 Andrzej Szepczyński     122 Kraków          4410           7.0
 23 Marek Dudkiewicz        114 Milanówek       4330           7.0
 24 Beata Piotrowska        107 Łódź            4284           7.0
 25 Iwona Rutkowska         100 Warszawa        4216           7.0
 26 Marcin Figiel           109 Zawichost       4149           7.0
 27 Agata Szkamruk          100 Warszawa        4058           7.0
 28 Kamil Górka             138 Łęczna          4762           6.0
 29 Szymon Fidziński        138 Warszawa        4610           6.0
 30 Waldemar Czerwoniec     128 Warszawa        4512           6.0
 31 Robert Kamiński         121 Wysokie Maz.    4497           6.0
 32 Sławomir Kucia          117 Kraków          4495           6.0
 33 Stefan Dawidson         109 Częstochowa     4347           6.0
 34 Piotr Rosół             114 Warszawa        4324           6.0
 35 Rafał Matczak           116 Pruszków        4306           6.0
 36 Piotr Krzemiński        112 Warszawa        4212           6.0
 37 Teresa Ząbek            100 Warszawa        4199           6.0
 38 Ewa Strzelczyk          109 Warszawa        4187           6.0
 39 Andrzej Gostomski       109 Łódź            4181           6.0
 40 Joanna Kubik            101 Częstochowa     4159           6.0
 41 Piotr Ziółkowski        100 Piaseczno       4085           6.0
 42 Iwona Baran             102 Kraków          3969           6.0
 43 Małgorzata Kania        131 Milanówek       4500           5.0
 44 Mariola Osajda-Matczak  113 Pruszków        4323           5.0
 45 Adam Słapiński          101 Warszawa        4298           5.0
 46 Dorota Zielińska        102 Ustanów         4251           5.0
 47 Filip Sosin             104 Warszawa        4238           5.0
 48 Agnieszka Stefaniuk     105 Warszawa        4190           5.0
 49 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa        4185           5.0
 50 Bogdan Pokojski         100 Piastów         4108           5.0
 51 Renata Rosół            100 Warszawa        4062           5.0
 52 Robert Soszka           100 Warszawa        3870           5.0
 53 Jan Pawłowski           100 Warszawa        3798           5.0
 54 Grzegorz Olędzki        100 Warszawa        3565           5.0
 55 Michał Sosin            100 Warszawa        4019           4.5
 56 Wiesław Olewiński       112 Warszawa        4289           4.0
 57 Michał Waszkiewicz      100 Warszawa        4225           4.0
 58 Maria Jarosz            100 Lublin          4176           4.0
 59 Magdalena Podlaska      100 Warszawa        4145           4.0
 60 Joanna Ostrowska        100 Warszawa        4023           4.0
 61 Henryk Ryś              100 Warszawa        3745           4.0
 62 Artur Kwiatkowski       100 Częstochowa     3620           4.0
 63 Sławomir Kordjalik      124 Warszawa        2997           4.0
 64 Stanisław Gasik         118 Warszawa        1850           4.0
 65 Anna Pawłowska          100 Opacz Kol.      3603           3.5
 66 Grzegorz Pukniel        101 Lublin          4015           3.0
 67 Jarosław Wypart         108 Częstochowa     3900           3.0
 68 Mikołaj Fidziński       100 Dębica          3384           3.0
 69 Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa        2625           3.0
 70 Krzysztof Bukowski      122 Warszawa        2462           3.0
 71 Paweł Opyc              108 Warszawa        2453           3.0
 72 Wojciech Jacyno         107 Warszawa        2362           3.0
 73 Andrzej Kwiatkowski     115 Warszawa        1967           3.0
 74 Grzegorz Gardynik       100 Warszawa        1695           3.0
 75 Joanna Juszczak         120 Warszawa        2380           2.0
 76 Tomasz Korpysz          100 Warszawa        1511           2.0
 77 Andrzej Słapiński       124 Warszawa         972           2.0
 78 Małgorzata Pawłowska    100 Opacz Kol.      2976           0.5
 79 Krzysztof Kononowicz    100 Piastów          563           0.5
 80 Kamil Piskorz           100 Piastów          561           0.5

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 11 Maj 2003

   1  Mariusz Skrobosz        142 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   38  Andrzej Gostomski       109   +  339:297   159
   2   18   66  Grzegorz Olędzki        100   +  448:244   150
   3    7   30  Radosław Sowiński       117   -  289:400    67
   4   17   27  Krzysztof Mówka         120   +  423:391   170
   5    8   13  Małgorzata Kania        131   +  432:359   181
   6    5   11  Karol Wyrębkiewicz      132   +  416:355   182
   7    3   19  Radosław Konca          125   -  342:355    75
   8    6   17  Paweł Jackowski         126   -  324:406    76
   9    9   29  Sławomir Kucia          117   +  423:379   167
  10    7   47  Tomasz Żbikowski        103   +  442:380   153
  11    4   30  Radosław Sowiński       117   -  341:350    67
  12    6   14  Kazio Merklejn          131   +  420:303   181
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1628 / 12 partii


   2  Mateusz Żbikowski       142 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   39  Ewa Strzelczyk          109   +  419:269   159
   2   10   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  440:303   163
   3    3    8  Mariusz Wrześniewski    137   +  392:360   187
   4    2    9  Tomasz Zwoliński        135   -  361:430    85
   5    6   65  Michał Waszkiewicz      100   +  435:311   150
   6    4   22  Marek Syczuk            122   +  458:346   172
   7    2    3  Paweł Dawidson          142   -  356:375    92
   8    4   26  Dawid Pikul             120   +  371:330   170
   9    3   30  Radosław Sowiński       117   +  382:374   167
  10    1   25  Marcin Kozyra           120   +  400:257   170
  11    2   19  Radosław Konca          125   -  317:398    75
  12    3   30  Radosław Sowiński       117   +  502:342   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1757 / 12 partii


   3  Paweł Dawidson          142 Częstochowa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   40  Marcin Figiel           109   +  498:331   159
   2    3   41  Paweł Opyc              108   -  351:398    58
   3   11   35  Wiesław Olewiński       112   +  422:227   162
   4    6    6  Kamil Górka             138   +  416:351   188
   5    4   16  Krzysztof Usakiewicz    126   +  412:359   176
   6    3   26  Dawid Pikul             120   +  560:349   170
   7    2    2  Mateusz Żbikowski       142   +  375:356   192
   8    1    9  Tomasz Zwoliński        135   +  381:316   185
   9    1   25  Marcin Kozyra           120   -  377:430    70
  10    2   12  Stanisław Rydzik        132   +  387:358   182
  11    1    9  Tomasz Zwoliński        135   +  357:332   185
  12    1   19  Radosław Konca          125   +  448:289   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1902 / 12 partii


   4  Wojciech Usakiewicz     139 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   41  Paweł Opyc              108   -  224:496    58
   2   37   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  459:267   150
   3   24   17  Paweł Jackowski         126   -  261:461    76
   4   31   44  Beata Piotrowska        107   +  380:335   157
   5   24   64  Bogdan Pokojski         100   +  386:330   150
   6   18   61  Piotr Ziółkowski        100   +  385:260   150
   7   12   40  Marcin Figiel           109   +  374:297   159
   8    8   33  Marek Dudkiewicz        114   +  466:293   164
   9    6   14  Kazio Merklejn          131   -  361:376    81
  10    8    7  Dariusz Banaszek        138   -  289:498    88
  11   11   44  Beata Piotrowska        107   +  541:338   157
  12    7   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  397:407    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1472 / 12 partii


   5  Szymon Fidziński        138 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   42  Jarosław Wypart         108   +  484:327   158
   2    6   23  Krzysztof Bukowski      122   +  384:363   172
   3    2   41  Paweł Opyc              108   +  444:325   158
   4    1   26  Dawid Pikul             120   -  385:396    70
   5    3   10  Maciej Gałecki          135   +  457:253   185
   6    2   25  Marcin Kozyra           120   -  310:513    70
   7    7   13  Małgorzata Kania        131   -  344:442    81
   8   10   15  Waldemar Czerwoniec     128   -  447:450    78
   9   14   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  317:421    76
  10   19   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  342:317   163
  11   15    6  Kamil Górka             138   -  310:468    88
  12   19   13  Małgorzata Kania        131   +  386:379   181
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1480 / 12 partii


   6  Kamil Górka             138 Łęczna       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   43  Wojciech Jacyno         107   +  561:341   157
   2    1   20  Sławomir Kordjalik      124   +  397:396   174
   3    1   26  Dawid Pikul             120   -  297:461    70
   4    6    3  Paweł Dawidson          142   -  351:416    92
   5   14   12  Stanisław Rydzik        132   -  388:448    82
   6   20    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  382:452    87
   7   25   71  Mikołaj Fidziński       100   +  407:234   150
   8   18   74  Agata Szkamruk          100   +  391:318   150
   9   16   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  499:360   163
  10   11   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  362:376    76
  11   15    5  Szymon Fidziński        138   +  468:310   188
  12   11   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  259:430    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1465 / 12 partii


   7  Dariusz Banaszek        138 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   44  Beata Piotrowska        107   +  340:330   157
   2   17   32  Piotr Rosół             114   +  334:301   164
   3   10   20  Sławomir Kordjalik      124   +  366:305   174
   4    5   10  Maciej Gałecki          135   -  357:372    85
   5   12    8  Mariusz Wrześniewski    137   +  338:317   187
   6    7   33  Marek Dudkiewicz        114   -  381:382    64
   7   11   49  Iwona Baran             102   +  483:318   152
   8    7   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  305:423    82
   9   11   40  Marcin Figiel           109   +  406:267   159
  10    8    4  Wojciech Usakiewicz     139   +  498:289   189
  11    6   17  Paweł Jackowski         126   +  482:282   176
  12    4   27  Krzysztof Mówka         120   +  352:339   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1759 / 12 partii


   8  Mariusz Wrześniewski    137 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  501:300   155
   2    2   35  Wiesław Olewiński       112   +  361:359   162
   3    3    2  Mateusz Żbikowski       142   -  360:392    92
   4    8   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  430:439    76
   5   12    7  Dariusz Banaszek        138   -  317:338    88
   6   20    6  Kamil Górka             138   +  452:382   188
   7   15   14  Kazio Merklejn          131   -  321:418    81
   8   19   48  Dorota Zielińska        102   +  461:326   152
   9   15   18  Andrzej Rechowicz       126   +  512:236   176
  10   10   44  Beata Piotrowska        107   +  452:428   157
  11    7   16  Krzysztof Usakiewicz    126   +  466:343   176
  12    5   25  Marcin Kozyra           120   -  354:451    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1573 / 12 partii


   9  Tomasz Zwoliński        135 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   46  Filip Sosin             104   +  430:306   154
   2    8   33  Marek Dudkiewicz        114   +  428:255   164
   3    4   65  Michał Waszkiewicz      100   +  410:329   150
   4    2    2  Mateusz Żbikowski       142   +  430:361   192
   5    1   26  Dawid Pikul             120   +  348:340   170
   6    1   19  Radosław Konca          125   +  456:280   175
   7    1   25  Marcin Kozyra           120   +  452:381   170
   8    1    3  Paweł Dawidson          142   -  316:381    92
   9    2   12  Stanisław Rydzik        132   -  350:411    82
  10    3   11  Karol Wyrębkiewicz      132   +  446:321   182
  11    1    3  Paweł Dawidson          142   -  332:357    92
  12    2   12  Stanisław Rydzik        132   -  388:473    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1705 / 12 partii


  10  Maciej Gałecki          135 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   47  Tomasz Żbikowski        103   +  350:316   153
   2   16   64  Bogdan Pokojski         100   +  338:308   150
   3    9   49  Iwona Baran             102   +  421:330   152
   4    5    7  Dariusz Banaszek        138   +  372:357   188
   5    3    5  Szymon Fidziński        138   -  253:457    88
   6    8   20  Sławomir Kordjalik      124   +  341:313   174
   7    5   12  Stanisław Rydzik        132   -  344:467    82
   8    9   14  Kazio Merklejn          131   -  300:518    81
   9   13   44  Beata Piotrowska        107   -  350:373    57
  10   17   39  Ewa Strzelczyk          109   +  480:392   159
  11   12   51  Joanna Kubik            101   +  378:322   151
  12   10   74  Agata Szkamruk          100   +  331:318   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1585 / 12 partii


  11  Karol Wyrębkiewicz      132 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   48  Dorota Zielińska        102   +  366:349   152
   2   14   14  Kazio Merklejn          131   +  415:387   181
   3    8   19  Radosław Konca          125   -  357:359    75
   4   12   37  Stefan Dawidson         109   +  335:278   159
   5   10   31  Rafał Matczak           116   +  413:318   166
   6    5    1  Mariusz Skrobosz        142   -  355:416    92
   7    9   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  364:342   163
   8    7    7  Dariusz Banaszek        138   +  423:305   188
   9    4   22  Marek Syczuk            122   +  501:282   172
  10    3    9  Tomasz Zwoliński        135   -  321:446    85
  11    5   27  Krzysztof Mówka         120   -  335:360    70
  12    7    4  Wojciech Usakiewicz     139   +  407:397   189
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1692 / 12 partii


  12  Stanisław Rydzik        132 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   49  Iwona Baran             102   -  329:334    52
   2   25   44  Beata Piotrowska        107   +  513:257   157
   3   12   25  Marcin Kozyra           120   -  366:403    70
   4   20   48  Dorota Zielińska        102   +  379:333   152
   5   14    6  Kamil Górka             138   +  448:388   188
   6    9   16  Krzysztof Usakiewicz    126   +  490:412   176
   7    5   10  Maciej Gałecki          135   +  467:344   185
   8    3   19  Radosław Konca          125   +  390:284   175
   9    2    9  Tomasz Zwoliński        135   +  411:350   185
  10    2    3  Paweł Dawidson          142   -  358:387    92
  11    3   25  Marcin Kozyra           120   +  505:416   170
  12    2    9  Tomasz Zwoliński        135   +  473:388   185
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1787 / 12 partii


  13  Małgorzata Kania        131 Milanówek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   50  Adam Słapiński          101   +  362:343   151
   2   15   17  Paweł Jackowski         126   +  460:325   176
   3    5   18  Andrzej Rechowicz       126   +  362:304   176
   4    3   30  Radosław Sowiński       117   -  332:471    67
   5    8    1  Mariusz Skrobosz        142   -  359:432    92
   6   12   23  Krzysztof Bukowski      122   +  439:321   172
   7    7    5  Szymon Fidziński        138   +  442:344   188
   8    5   22  Marek Syczuk            122   -  253:507    72
   9   10   47  Tomasz Żbikowski        103   -  377:416    53
  10   12   15  Waldemar Czerwoniec     128   -  360:392    78
  11   16   24  Robert Kamiński         121   -  375:387    71
  12   19    5  Szymon Fidziński        138   -  379:386    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1384 / 12 partii


  14  Kazio Merklejn          131 Szczecin     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   51  Joanna Kubik            101   +  367:347   151
   2   14   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  387:415    82
   3   17   55  Joanna Ostrowska        100   +  498:335   150
   4    7   25  Marcin Kozyra           120   -  392:412    70
   5   13   20  Sławomir Kordjalik      124   -  268:478    74
   6   21   35  Wiesław Olewiński       112   +  439:293   162
   7   15    8  Mariusz Wrześniewski    137   +  418:321   187
   8    9   10  Maciej Gałecki          135   +  518:300   185
   9    6    4  Wojciech Usakiewicz     139   +  376:361   189
  10    4   19  Radosław Konca          125   -  279:396    75
  11    8   26  Dawid Pikul             120   +  467:270   170
  12    6    1  Mariusz Skrobosz        142   -  303:420    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1587 / 12 partii


  15  Waldemar Czerwoniec     128 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   52  Grzegorz Pukniel        101   +  384:365   151
   2   12   37  Stefan Dawidson         109   -  349:425    59
   3   18   51  Joanna Kubik            101   -  388:399    51
   4   22   56  Jolanta Kosmowska       100   +  406:258   150
   5   15   18  Andrzej Rechowicz       126   +  370:321   176
   6   11   65  Michał Waszkiewicz      100   +  420:318   150
   7    6   26  Dawid Pikul             120   -  351:384    70
   8   10    5  Szymon Fidziński        138   +  450:447   188
   9    8   27  Krzysztof Mówka         120   -  357:449    70
  10   12   13  Małgorzata Kania        131   +  392:360   181
  11    9   22  Marek Syczuk            122   -  278:370    72
  12   13   47  Tomasz Żbikowski        103   -  367:380    53
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1371 / 12 partii


  16  Krzysztof Usakiewicz    126 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   53  Iwona Rutkowska         100   +  489:402   150
   2    5   26  Dawid Pikul             120   -  299:450    70
   3   13   23  Krzysztof Bukowski      122   +  432:318   172
   4    8    8  Mariusz Wrześniewski    137   +  439:430   187
   5    4    3  Paweł Dawidson          142   -  359:412    92
   6    9   12  Stanisław Rydzik        132   -  412:490    82
   7   14   20  Sławomir Kordjalik      124   -  299:505    74
   8   20   65  Michał Waszkiewicz      100   +  536:324   150
   9   14    5  Szymon Fidziński        138   +  421:317   188
  10   11    6  Kamil Górka             138   +  376:362   188
  11    7    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  343:466    87
  12   11    6  Kamil Górka             138   +  430:259   188
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1628 / 12 partii


  17  Paweł Jackowski         126 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   54  Magdalena Podlaska      100   +  351:287   150
   2   15   13  Małgorzata Kania        131   -  325:460    81
   3   24    4  Wojciech Usakiewicz     139   +  461:261   189
   4   13   51  Joanna Kubik            101   -  310:342    51
   5   18   55  Joanna Ostrowska        100   +  363:313   150
   6   14   31  Rafał Matczak           116   +  365:289   166
   7   10   21  Andrzej Szepczyński     122   +  436:362   172
   8    6    1  Mariusz Skrobosz        142   +  406:324   192
   9    5   19  Radosław Konca          125   -  254:415    75
  10    9   33  Marek Dudkiewicz        114   +  379:376   164
  11    6    7  Dariusz Banaszek        138   -  282:482    88
  12    9   33  Marek Dudkiewicz        114   +  307:306   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1642 / 12 partii


  18  Andrzej Rechowicz       126 Katowice     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   55  Joanna Ostrowska        100   +  492:310   150
   2    4   25  Marcin Kozyra           120   +  356:354   170
   3    5   13  Małgorzata Kania        131   -  304:362    81
   4   10   50  Adam Słapiński          101   +  436:366   151
   5   15   15  Waldemar Czerwoniec     128   -  321:370    78
   6   10   24  Robert Kamiński         121   +  388:334   171
   7    8   22  Marek Syczuk            122   -  344:387    72
   8   12   29  Sławomir Kucia          117   -  341:356    67
   9   15    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  236:512    87
  10   21   31  Rafał Matczak           116   +  396:310   166
  11   18   37  Stefan Dawidson         109   +  404:318   159
  12   14   32  Piotr Rosół             114   +  434:311   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1516 / 12 partii


  19  Radosław Konca          125 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   56  Jolanta Kosmowska       100   +  406:356   150
   2   11   22  Marek Syczuk            122   +  361:277   172
   3    8   11  Karol Wyrębkiewicz      132   +  359:357   182
   4    4   31  Rafał Matczak           116   +  416:287   166
   5    2   30  Radosław Sowiński       117   +  414:227   167
   6    1    9  Tomasz Zwoliński        135   -  280:456    85
   7    3    1  Mariusz Skrobosz        142   +  355:342   192
   8    3   12  Stanisław Rydzik        132   -  284:390    82
   9    5   17  Paweł Jackowski         126   +  415:254   176
  10    4   14  Kazio Merklejn          131   +  396:279   181
  11    2    2  Mateusz Żbikowski       142   +  398:317   192
  12    1    3  Paweł Dawidson          142   -  289:448    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1837 / 12 partii


  20  Sławomir Kordjalik      124 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   57  Maria Jarosz            100   +  529:296   150
   2    1    6  Kamil Górka             138   -  396:397    88
   3   10    7  Dariusz Banaszek        138   -  305:366    88
   4   19   66  Grzegorz Olędzki        100   +  471:259   150
   5   13   14  Kazio Merklejn          131   +  478:268   181
   6    8   10  Maciej Gałecki          135   -  313:341    85
   7   14   16  Krzysztof Usakiewicz    126   +  505:299   176
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   918 /  7 partii


  21  Andrzej Szepczyński     122 Kraków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   58  Renata Rosół            100   +  462:257   150
   2    7   31  Rafał Matczak           116   -  296:381    66
   3   16   46  Filip Sosin             104   +  383:312   154
   4   11   22  Marek Syczuk            122   -  317:408    72
   5   17   27  Krzysztof Mówka         120   +  360:265   170
   6   13   53  Iwona Rutkowska         100   +  344:312   150
   7   10   17  Paweł Jackowski         126   -  362:436    76
   8   14   47  Tomasz Żbikowski        103   -  366:380    53
   9   17   37  Stefan Dawidson         109   +  418:312   159
  10   13   24  Robert Kamiński         121   +  413:406   171
  11   10   47  Tomasz Żbikowski        103   +  369:329   153
  12    8   22  Marek Syczuk            122   -  320:346    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1446 / 12 partii


  22  Marek Syczuk            122 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   59  Teresa Ząbek            100   +  388:281   150
   2   11   19  Radosław Konca          125   -  277:361    75
   3   25   61  Piotr Ziółkowski        100   +  479:319   150
   4   11   21  Andrzej Szepczyński     122   +  408:317   172
   5    7   53  Iwona Rutkowska         100   +  395:294   150
   6    4    2  Mateusz Żbikowski       142   -  346:458    92
   7    8   18  Andrzej Rechowicz       126   +  387:344   176
   8    5   13  Małgorzata Kania        131   +  507:253   181
   9    4   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  282:501    82
  10    6   27  Krzysztof Mówka         120   -  271:371    70
  11    9   15  Waldemar Czerwoniec     128   +  370:278   178
  12    8   21  Andrzej Szepczyński     122   +  346:320   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1648 / 12 partii


  23  Krzysztof Bukowski      122 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   60  Bogumiła Ilczuk         100   +  469:295   150
   2    6    5  Szymon Fidziński        138   -  363:384    88
   3   13   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  318:432    76
   4   21   36  Piotr Krzemiński        112   +  353:286   162
   5   16   41  Paweł Opyc              108   +  354:318   158
   6   12   13  Małgorzata Kania        131   -  321:439    81
   7   18   27  Krzysztof Mówka         120   -  284:408    70
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   785 /  7 partii


  24  Robert Kamiński         121 Wysokie Maz. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   61  Piotr Ziółkowski        100   +  381:296   150
   2   13   65  Michał Waszkiewicz      100   -  394:479    50
   3   15   53  Iwona Rutkowska         100   -  331:334    50
   4   23   35  Wiesław Olewiński       112   +  329:281   162
   5   19   46  Filip Sosin             104   +  501:283   154
   6   10   18  Andrzej Rechowicz       126   -  334:388    76
   7   16   41  Paweł Opyc              108   +  391:239   158
   8   11   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  393:369   163
   9    7   26  Dawid Pikul             120   -  331:345    70
  10   13   21  Andrzej Szepczyński     122   -  406:413    72
  11   16   13  Małgorzata Kania        131   +  387:375   181
  12   12   26  Dawid Pikul             120   -  319:541    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1356 / 12 partii


  25  Marcin Kozyra           120 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   62  Anna Pawłowska          100   +  490:299   150
   2    4   18  Andrzej Rechowicz       126   -  354:356    76
   3   12   12  Stanisław Rydzik        132   +  403:366   182
   4    7   14  Kazio Merklejn          131   +  412:392   181
   5    5   50  Adam Słapiński          101   +  525:244   151
   6    2    5  Szymon Fidziński        138   +  513:310   188
   7    1    9  Tomasz Zwoliński        135   -  381:452    85
   8    2   30  Radosław Sowiński       117   +  410:357   167
   9    1    3  Paweł Dawidson          142   +  430:377   192
  10    1    2  Mateusz Żbikowski       142   -  257:400    92
  11    3   12  Stanisław Rydzik        132   -  416:505    82
  12    5    8  Mariusz Wrześniewski    137   +  451:354   187
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1733 / 12 partii


  26  Dawid Pikul             120 Poznań       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   63  Jan Pawłowski           100   +  488:255   150
   2    5   16  Krzysztof Usakiewicz    126   +  450:299   176
   3    1    6  Kamil Górka             138   +  461:297   188
   4    1    5  Szymon Fidziński        138   +  396:385   188
   5    1    9  Tomasz Zwoliński        135   -  340:348    85
   6    3    3  Paweł Dawidson          142   -  349:560    92
   7    6   15  Waldemar Czerwoniec     128   +  384:351   178
   8    4    2  Mateusz Żbikowski       142   -  330:371    92
   9    7   24  Robert Kamiński         121   +  345:331   171
  10    5   30  Radosław Sowiński       117   -  383:421    67
  11    8   14  Kazio Merklejn          131   -  270:467    81
  12   12   24  Robert Kamiński         121   +  541:319   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1639 / 12 partii


  27  Krzysztof Mówka         120 Toruń        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   64  Bogdan Pokojski         100   -  339:347    50
   2   24   40  Marcin Figiel           109   +  393:299   159
   3   19   28  Joanna Juszczak         120   +  340:322   170
   4   17    1  Mariusz Skrobosz        142   -  391:423    92
   5   17   21  Andrzej Szepczyński     122   -  265:360    72
   6   26   46  Filip Sosin             104   +  420:285   154
   7   18   23  Krzysztof Bukowski      122   +  408:284   172
   8   13   37  Stefan Dawidson         109   +  459:367   159
   9    8   15  Waldemar Czerwoniec     128   +  449:357   178
  10    6   22  Marek Syczuk            122   +  371:271   172
  11    5   11  Karol Wyrębkiewicz      132   +  360:335   182
  12    4    7  Dariusz Banaszek        138   -  339:352    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1648 / 12 partii


  28  Joanna Juszczak         120 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   65  Michał Waszkiewicz      100   -  350:377    50
   2   21   56  Jolanta Kosmowska       100   +  379:340   150
   3   19   27  Krzysztof Mówka         120   -  322:340    70
   4   26   54  Magdalena Podlaska      100   +  309:287   150
   5   22   32  Piotr Rosół             114   -  308:330    64
   6   28   44  Beata Piotrowska        107   -  335:422    57
   7   31   46  Filip Sosin             104   -  377:403    54
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   595 /  7 partii


  29  Sławomir Kucia          117 Kraków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   66  Grzegorz Olędzki        100   -  321:340    50
   2   26   42  Jarosław Wypart         108   +  400:306   158
   3   20   34  Mariola Osajda-Matczak  113   -  374:395    63
   4   24   55  Joanna Ostrowska        100   -  283:352    50
   5   29   56  Jolanta Kosmowska       100   +  389:300   150
   6   23   36  Piotr Krzemiński        112   +  424:246   162
   7   17   65  Michał Waszkiewicz      100   +  379:345   150
   8   12   18  Andrzej Rechowicz       126   +  356:341   176
   9    9    1  Mariusz Skrobosz        142   -  379:423    92
  10   14   51  Joanna Kubik            101   -  320:333    51
  11   17   32  Piotr Rosół             114   -  356:370    64
  12   20   48  Dorota Zielińska        102   +  514:264   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1318 / 12 partii


  30  Radosław Sowiński       117 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   67  Artur Kwiatkowski       100   +  427:281   150
   2    9   36  Piotr Krzemiński        112   +  380:348   162
   3    7    1  Mariusz Skrobosz        142   +  400:289   192
   4    3   13  Małgorzata Kania        131   +  471:332   181
   5    2   19  Radosław Konca          125   -  227:414    75
   6    6   49  Iwona Baran             102   +  396:331   152
   7    4   33  Marek Dudkiewicz        114   +  498:303   164
   8    2   25  Marcin Kozyra           120   -  357:410    70
   9    3    2  Mateusz Żbikowski       142   -  374:382    92
  10    5   26  Dawid Pikul             120   +  421:383   170
  11    4    1  Mariusz Skrobosz        142   +  350:341   192
  12    3    2  Mateusz Żbikowski       142   -  342:502    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1692 / 12 partii


  31  Rafał Matczak           116 Pruszków     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   68  Henryk Ryś              100   +  436:311   150
   2    7   21  Andrzej Szepczyński     122   +  381:296   172
   3    6   37  Stefan Dawidson         109   +  355:330   159
   4    4   19  Radosław Konca          125   -  287:416    75
   5   10   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  318:413    82
   6   14   17  Paweł Jackowski         126   -  289:365    76
   7   21   47  Tomasz Żbikowski        103   -  359:478    53
   8   23   36  Piotr Krzemiński        112   -  334:396    62
   9   26   55  Joanna Ostrowska        100   +  438:328   150
  10   21   18  Andrzej Rechowicz       126   -  310:396    76
  11   25   50  Adam Słapiński          101   +  372:344   151
  12   22   46  Filip Sosin             104   +  427:350   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1360 / 12 partii


  32  Piotr Rosół             114 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  343:250   150
   2   17    7  Dariusz Banaszek        138   -  301:334    88
   3   26   64  Bogdan Pokojski         100   +  396:296   150
   4   18   74  Agata Szkamruk          100   -  349:387    50
   5   22   28  Joanna Juszczak         120   +  330:308   170
   6   17   40  Marcin Figiel           109   -  334:372    59
   7   22   37  Stefan Dawidson         109   -  426:518    59
   8   21   51  Joanna Kubik            101   -  318:360    51
   9   25   35  Wiesław Olewiński       112   +  380:363   162
  10   22   50  Adam Słapiński          101   +  466:310   151
  11   17   29  Sławomir Kucia          117   +  370:356   167
  12   14   18  Andrzej Rechowicz       126   -  311:434    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1333 / 12 partii


  33  Marek Dudkiewicz        114 Milanówek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   70  Robert Soszka           100   +  430:297   150
   2    8    9  Tomasz Zwoliński        135   -  255:428    85
   3   23   59  Teresa Ząbek            100   +  399:291   150
   4   16   47  Tomasz Żbikowski        103   +  404:346   153
   5    9   51  Joanna Kubik            101   +  338:334   151
   6    7    7  Dariusz Banaszek        138   +  382:381   188
   7    4   30  Radosław Sowiński       117   -  303:498    67
   8    8    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  293:466    89
   9   12   53  Iwona Rutkowska         100   +  368:345   150
  10    9   17  Paweł Jackowski         126   -  376:379    76
  11   13   53  Iwona Rutkowska         100   +  476:329   150
  12    9   17  Paweł Jackowski         126   -  306:307    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1485 / 12 partii


  34  Mariola Osajda-Matczak  113 Pruszków     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   71  Mikołaj Fidziński       100   +  416:261   150
   2   10    2  Mateusz Żbikowski       142   -  303:440    92
   3   20   29  Sławomir Kucia          117   +  395:374   167
   4   14   53  Iwona Rutkowska         100   -  299:414    50
   5   21   37  Stefan Dawidson         109   +  351:258   159
   6   15   51  Joanna Kubik            101   +  481:319   151
   7    9   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  342:364    82
   8   11   24  Robert Kamiński         121   -  369:393    71
   9   16    6  Kamil Górka             138   -  360:499    88
  10   19    5  Szymon Fidziński        138   -  317:342    88
  11   23   48  Dorota Zielińska        102   -  346:390    52
  12   27   65  Michał Waszkiewicz      100   +  344:322   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1300 / 12 partii


  35  Wiesław Olewiński       112 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   72  Kamil Piskorz           100   +  512: 86   150
   2    2    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  359:361    87
   3   11    3  Paweł Dawidson          142   -  227:422    92
   4   23   24  Robert Kamiński         121   -  281:329    71
   5   28   43  Wojciech Jacyno         107   +  439:265   157
   6   21   14  Kazio Merklejn          131   -  293:439    81
   7   27   50  Adam Słapiński          101   -  245:372    51
   8   29   52  Grzegorz Pukniel        101   +  422:327   151
   9   25   32  Piotr Rosół             114   -  363:380    64
  10   27   66  Grzegorz Olędzki        100   +  399:286   150
  11   24   45  Agnieszka Stefaniuk     105   -  345:398    55
  12   28   50  Adam Słapiński          101   -  404:431    51
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1160 / 12 partii


  36  Piotr Krzemiński        112 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   73  Michał Sosin            100   +  430:313   150
   2    9   30  Radosław Sowiński       117   -  348:380    67
   3   14   50  Adam Słapiński          101   -  365:397    51
   4   21   23  Krzysztof Bukowski      122   -  286:353    72
   5   27   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  349:339   155
   6   23   29  Sławomir Kucia          117   -  246:424    67
   7   29   56  Jolanta Kosmowska       100   +  416:294   150
   8   23   31  Rafał Matczak           116   +  396:334   166
   9   19   49  Iwona Baran             102   +  352:266   152
  10   15   53  Iwona Rutkowska         100   -  260:378    50
  11   20   64  Bogdan Pokojski         100   +  394:367   150
  12   16   53  Iwona Rutkowska         100   -  370:373    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1280 / 12 partii


  37  Stefan Dawidson         109 Częstochowa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   74  Agata Szkamruk          100   +  383:267   150
   2   12   15  Waldemar Czerwoniec     128   +  425:349   178
   3    6   31  Rafał Matczak           116   -  330:355    66
   4   12   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  278:335    82
   5   21   34  Mariola Osajda-Matczak  113   -  258:351    63
   6   27   59  Teresa Ząbek            100   +  365:327   150
   7   22   32  Piotr Rosół             114   +  518:426   164
   8   13   27  Krzysztof Mówka         120   -  367:459    70
   9   17   21  Andrzej Szepczyński     122   -  312:418    72
  10   20   48  Dorota Zielińska        102   +  369:290   152
  11   18   18  Andrzej Rechowicz       126   -  318:404    76
  12   21   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  424:234   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1378 / 12 partii


  38  Andrzej Gostomski       109 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz        142   -  297:339    92
   2   30   62  Anna Pawłowska          100   +  400:290   150
   3   22   39  Ewa Strzelczyk          109   +  409:285   159
   4   15   49  Iwona Baran             102   -  319:329    52
   5   20   47  Tomasz Żbikowski        103   +  318:302   153
   6   16   74  Agata Szkamruk          100   -  283:287    50
   7   23   61  Piotr Ziółkowski        100   +  373:278   150
   8   16   44  Beata Piotrowska        107   -  315:346    57
   9   21   64  Bogdan Pokojski         100   -  292:425    50
  10   25   70  Robert Soszka           100   +  387:322   150
  11   21   49  Iwona Baran             102   -  345:352    52
  12   24   58  Renata Rosół            100   +  443:300   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1265 / 12 partii


  39  Ewa Strzelczyk          109 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mateusz Żbikowski       142   -  269:419    92
   2   34   67  Artur Kwiatkowski       100   +  426:238   150
   3   22   38  Andrzej Gostomski       109   -  285:409    59
   4   29   59  Teresa Ząbek            100   -  285:350    50
   5   33   68  Henryk Ryś              100   +  312:311   150
   6   29   64  Bogdan Pokojski         100   +  352:265   150
   7   24   70  Robert Soszka           100   +  434:296   150
   8   17   40  Marcin Figiel           109   -  361:426    59
   9   20   46  Filip Sosin             104   +  348:326   154
  10   17   10  Maciej Gałecki          135   -  392:480    85
  11   19   46  Filip Sosin             104   +  373:337   154
  12   17   40  Marcin Figiel           109   -  350:373    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1312 / 12 partii


  40  Marcin Figiel           109 Zawichost    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Paweł Dawidson          142   -  331:498    92
   2   24   27  Krzysztof Mówka         120   -  299:393    70
   3   32   42  Jarosław Wypart         108   +  386:349   158
   4   27   57  Maria Jarosz            100   +  323:313   150
   5   23   59  Teresa Ząbek            100   +  374:352   150
   6   17   32  Piotr Rosół             114   +  372:334   164
   7   12    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  297:374    89
   8   17   39  Ewa Strzelczyk          109   +  426:361   159
   9   11    7  Dariusz Banaszek        138   -  267:406    88
  10   16   64  Bogdan Pokojski         100   +  352:334   150
  11   14   74  Agata Szkamruk          100   -  349:410    50
  12   17   39  Ewa Strzelczyk          109   +  373:350   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1479 / 12 partii


  41  Paweł Opyc              108 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Wojciech Usakiewicz     139   +  496:224   189
   2    3    3  Paweł Dawidson          142   +  398:351   192
   3    2    5  Szymon Fidziński        138   -  325:444    88
   4    9   65  Michał Waszkiewicz      100   -  274:397    50
   5   16   23  Krzysztof Bukowski      122   -  318:354    72
   6   22   50  Adam Słapiński          101   +  403:300   151
   7   16   24  Robert Kamiński         121   -  239:391    71
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   813 /  7 partii


  42  Jarosław Wypart         108 Częstochowa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Szymon Fidziński        138   -  327:484    88
   2   26   29  Sławomir Kucia          117   -  306:400    67
   3   32   40  Marcin Figiel           109   -  349:386    59
   4   34   52  Grzegorz Pukniel        101   +  377:346   151
   5   30   57  Maria Jarosz            100   +  392:356   150
   6   24   55  Joanna Ostrowska        100   -  334:390    50
   7   28   43  Wojciech Jacyno         107   -  290:310    57
   8   30   56  Jolanta Kosmowska       100   -  364:402    50
   9   32   54  Magdalena Podlaska      100   -  293:332    50
  10   33   73  Michał Sosin            100   -  316:440    50
  11   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  294:261   150
  12   34   68  Henryk Ryś              100   -  258:348    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   972 / 12 partii


  43  Wojciech Jacyno         107 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Kamil Górka             138   -  341:561    88
   2   23   50  Adam Słapiński          101   -  284:440    51
   3   33   60  Bogumiła Ilczuk         100   +  448:316   150
   4   25   46  Filip Sosin             104   -  320:355    54
   5   28   35  Wiesław Olewiński       112   -  265:439    62
   6   34   68  Henryk Ryś              100   +  394:271   150
   7   28   42  Jarosław Wypart         108   +  310:290   158
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   713 /  7 partii


  44  Beata Piotrowska        107 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Dariusz Banaszek        138   -  330:340    88
   2   25   12  Stanisław Rydzik        132   -  257:513    82
   3   35   62  Anna Pawłowska          100   +  358:290   150
   4   31    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  335:380    89
   5   32   63  Jan Pawłowski           100   +  377:301   150
   6   28   28  Joanna Juszczak         120   +  422:335   170
   7   20   51  Joanna Kubik            101   +  345:338   151
   8   16   38  Andrzej Gostomski       109   +  346:315   159
   9   13   10  Maciej Gałecki          135   +  373:350   185
  10   10    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  428:452    87
  11   11    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  338:541    89
  12   15   51  Joanna Kubik            101   +  375:273   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1551 / 12 partii


  45  Agnieszka Stefaniuk     105 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  300:501    87
   2   29   46  Filip Sosin             104   -  342:460    54
   3   31   54  Magdalena Podlaska      100   -  376:394    50
   4   33   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  393:269   150
   5   27   36  Piotr Krzemiński        112   -  339:349    62
   6   31   48  Dorota Zielińska        102   -  347:427    52
   7   34   57  Maria Jarosz            100   +  332:288   150
   8   28   78  Stanisław Gasik         118   -  324:357    68
   9   31   71  Mikołaj Fidziński       100   +  379:266   150
  10   28   65  Michał Waszkiewicz      100   +  426:329   150
  11   24   35  Wiesław Olewiński       112   +  398:345   162
  12   21   37  Stefan Dawidson         109   -  234:424    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1194 / 12 partii


  46  Filip Sosin             104 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Tomasz Zwoliński        135   -  306:430    85
   2   29   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  460:342   155
   3   16   21  Andrzej Szepczyński     122   -  312:383    72
   4   25   43  Wojciech Jacyno         107   +  355:320   157
   5   19   24  Robert Kamiński         121   -  283:501    71
   6   26   27  Krzysztof Mówka         120   -  285:420    70
   7   31   28  Joanna Juszczak         120   +  403:377   170
   8   24   58  Renata Rosół            100   +  355:282   150
   9   20   39  Ewa Strzelczyk          109   -  326:348    59
  10   23   56  Jolanta Kosmowska       100   +  466:397   150
  11   19   39  Ewa Strzelczyk          109   -  337:373    59
  12   22   31  Rafał Matczak           116   -  350:427    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1264 / 12 partii


  47  Tomasz Żbikowski        103 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Maciej Gałecki          135   -  316:350    85
   2   27   73  Michał Sosin            100   +  392:300   150
   3   21   63  Jan Pawłowski           100   +  374:316   150
   4   16   33  Marek Dudkiewicz        114   -  346:404    64
   5   20   38  Andrzej Gostomski       109   -  302:318    59
   6   25   58  Renata Rosół            100   +  325:283   150
   7   21   31  Rafał Matczak           116   +  478:359   166
   8   14   21  Andrzej Szepczyński     122   +  380:366   172
   9   10   13  Małgorzata Kania        131   +  416:377   181
  10    7    1  Mariusz Skrobosz        142   -  380:442    92
  11   10   21  Andrzej Szepczyński     122   -  329:369    72
  12   13   15  Waldemar Czerwoniec     128   +  380:367   178
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1519 / 12 partii


  48  Dorota Zielińska        102 Ustanów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Karol Wyrębkiewicz      132   -  349:366    82
   2   22   51  Joanna Kubik            101   -  385:386    51
   3   29   72  Kamil Piskorz           100   +  476:175   150
   4   20   12  Stanisław Rydzik        132   -  333:379    82
   5   26   71  Mikołaj Fidziński       100   -  287:288    50
   6   31   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  427:347   155
   7   26   52  Grzegorz Pukniel        101   +  315:291   151
   8   19    8  Mariusz Wrześniewski    137   -  326:461    87
   9   23   77  Andrzej Kwiatkowski     115   +  409:358   165
  10   20   37  Stefan Dawidson         109   -  290:369    59
  11   23   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  390:346   163
  12   20   29  Sławomir Kucia          117   -  264:514    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1262 / 12 partii


  49  Iwona Baran             102 Kraków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Stanisław Rydzik        132   +  334:329   182
   2   19   75  Krzysztof Kononowicz    100   +  424:114   150
   3    9   10  Maciej Gałecki          135   -  330:421    85
   4   15   38  Andrzej Gostomski       109   +  329:319   159
   5   11   74  Agata Szkamruk          100   +  411:317   150
   6    6   30  Radosław Sowiński       117   -  331:396    67
   7   11    7  Dariusz Banaszek        138   -  318:483    88
   8   15   53  Iwona Rutkowska         100   -  304:320    50
   9   19   36  Piotr Krzemiński        112   -  266:352    62
  10   24   61  Piotr Ziółkowski        100   +  301:295   150
  11   21   38  Andrzej Gostomski       109   +  352:345   159
  12   18   78  Stanisław Gasik         118   -  269:354    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1370 / 12 partii


  50  Adam Słapiński          101 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Małgorzata Kania        131   -  343:362    81
   2   23   43  Wojciech Jacyno         107   +  440:284   157
   3   14   36  Piotr Krzemiński        112   +  397:365   162
   4   10   18  Andrzej Rechowicz       126   -  366:436    76
   5    5   25  Marcin Kozyra           120   -  244:525    70
   6   22   41  Paweł Opyc              108   -  300:403    58
   7   27   35  Wiesław Olewiński       112   +  372:245   162
   8   22   55  Joanna Ostrowska        100   +  403:320   150
   9   18   51  Joanna Kubik            101   -  348:406    51
  10   22   32  Piotr Rosół             114   -  310:466    64
  11   25   31  Rafał Matczak           116   -  344:372    66
  12   28   35  Wiesław Olewiński       112   +  431:404   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1259 / 12 partii


  51  Joanna Kubik            101 Częstochowa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Kazio Merklejn          131   -  347:367    81
   2   22   48  Dorota Zielińska        102   +  386:385   152
   3   18   15  Waldemar Czerwoniec     128   +  399:388   178
   4   13   17  Paweł Jackowski         126   +  342:310   176
   5    9   33  Marek Dudkiewicz        114   -  334:338    64
   6   15   34  Mariola Osajda-Matczak  113   -  319:481    63
   7   20   44  Beata Piotrowska        107   -  338:345    57
   8   21   32  Piotr Rosół             114   +  360:318   164
   9   18   50  Adam Słapiński          101   +  406:348   151
  10   14   29  Sławomir Kucia          117   +  333:320   167
  11   12   10  Maciej Gałecki          135   -  322:378    85
  12   15   44  Beata Piotrowska        107   -  273:375    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1395 / 12 partii


  52  Grzegorz Pukniel        101 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Waldemar Czerwoniec     128   -  365:384    78
   2   20   53  Iwona Rutkowska         100   -  345:373    50
   3   30   56  Jolanta Kosmowska       100   -  299:411    50
   4   34   42  Jarosław Wypart         108   -  346:377    58
   5   35   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  372:195   150
   6   32   57  Maria Jarosz            100   +  411:405   150
   7   26   48  Dorota Zielińska        102   -  291:315    52
   8   29   35  Wiesław Olewiński       112   -  327:422    62
   9   30   67  Artur Kwiatkowski       100   -  274:298    50
  10   35   60  Bogumiła Ilczuk         100   -  328:365    50
  11   35   62  Anna Pawłowska          100   +  333:282   150
  12   33   57  Maria Jarosz            100   -  324:450    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   950 / 12 partii


  53  Iwona Rutkowska         100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  402:489    76
   2   20   52  Grzegorz Pukniel        101   +  373:345   151
   3   15   24  Robert Kamiński         121   +  334:331   171
   4   14   34  Mariola Osajda-Matczak  113   +  414:299   163
   5    7   22  Marek Syczuk            122   -  294:395    72
   6   13   21  Andrzej Szepczyński     122   -  312:344    72
   7   19   55  Joanna Ostrowska        100   +  342:291   150
   8   15   49  Iwona Baran             102   +  320:304   152
   9   12   33  Marek Dudkiewicz        114   -  345:368    64
  10   15   36  Piotr Krzemiński        112   +  378:260   162
  11   13   33  Marek Dudkiewicz        114   -  329:476    64
  12   16   36  Piotr Krzemiński        112   +  373:370   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1459 / 12 partii


  54  Magdalena Podlaska      100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Paweł Jackowski         126   -  287:351    76
   2   33   59  Teresa Ząbek            100   -  351:403    50
   3   31   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  394:376   155
   4   26   28  Joanna Juszczak         120   -  287:309    70
   5   31   58  Renata Rosół            100   -  343:434    50
   6   33   56  Jolanta Kosmowska       100   -  358:373    50
   7   35   68  Henryk Ryś              100   -  314:339    50
   8   35   62  Anna Pawłowska          100   +  366:260   150
   9   32   42  Jarosław Wypart         108   +  332:293   158
  10   30   63  Jan Pawłowski           100   +  403:366   150
  11   27   58  Renata Rosół            100   -  346:367    50
  12   29   56  Jolanta Kosmowska       100   -  364:397    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1059 / 12 partii


  55  Joanna Ostrowska        100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Andrzej Rechowicz       126   -  310:492    76
   2   28   68  Henryk Ryś              100   +  446:268   150
   3   17   14  Kazio Merklejn          131   -  335:498    81
   4   24   29  Sławomir Kucia          117   +  352:283   167
   5   18   17  Paweł Jackowski         126   -  313:363    76
   6   24   42  Jarosław Wypart         108   +  390:334   158
   7   19   53  Iwona Rutkowska         100   -  291:342    50
   8   22   50  Adam Słapiński          101   -  320:403    51
   9   26   31  Rafał Matczak           116   -  328:438    66
  10   29   58  Renata Rosół            100   -  361:362    50
  11   32   68  Henryk Ryś              100   +  302:288   150
  12   30   70  Robert Soszka           100   -  275:306    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1125 / 12 partii


  56  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Radosław Konca          125   -  356:406    75
   2   21   28  Joanna Juszczak         120   -  340:379    70
   3   30   52  Grzegorz Pukniel        101   +  411:299   151
   4   22   15  Waldemar Czerwoniec     128   -  258:406    78
   5   29   29  Sławomir Kucia          117   -  300:389    67
   6   33   54  Magdalena Podlaska      100   +  373:358   150
   7   29   36  Piotr Krzemiński        112   -  294:416    62
   8   30   42  Jarosław Wypart         108   +  402:364   158
   9   27   58  Renata Rosół            100   +  376:355   150
  10   23   46  Filip Sosin             104   -  397:466    54
  11   26   59  Teresa Ząbek            100   -  281:371    50
  12   29   54  Magdalena Podlaska      100   +  397:364   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1215 / 12 partii


  57  Maria Jarosz            100 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Sławomir Kordjalik      124   -  296:529    74
   2   31   70  Robert Soszka           100   -  312:313    50
   3   34   73  Michał Sosin            100   +  415:268   150
   4   27   40  Marcin Figiel           109   -  313:323    59
   5   30   42  Jarosław Wypart         108   -  356:392    58
   6   32   52  Grzegorz Pukniel        101   -  405:411    51
   7   34   45  Agnieszka Stefaniuk     105   -  288:332    55
   8   34   80  Grzegorz Gardynik       100   +  339:332   150
   9   33   59  Teresa Ząbek            100   -  360:377    50
  10   34   62  Anna Pawłowska          100   +  374:251   150
  11   31   65  Michał Waszkiewicz      100   -  268:455    50
  12   33   52  Grzegorz Pukniel        101   +  450:324   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1048 / 12 partii


  58  Renata Rosół            100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Szepczyński     122   -  257:462    72
   2   36   63  Jan Pawłowski           100   -  315:445    50
   3   36   68  Henryk Ryś              100   +  383:322   150
   4   30   64  Bogdan Pokojski         100   -  341:353    50
   5   31   54  Magdalena Podlaska      100   +  434:343   150
   6   25   47  Tomasz Żbikowski        103   -  283:325    53
   7   30   59  Teresa Ząbek            100   +  383:302   150
   8   24   46  Filip Sosin             104   -  282:355    54
   9   27   56  Jolanta Kosmowska       100   -  355:376    50
  10   29   55  Joanna Ostrowska        100   +  362:361   150
  11   27   54  Magdalena Podlaska      100   +  367:346   150
  12   24   38  Andrzej Gostomski       109   -  300:443    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1138 / 12 partii


  59  Teresa Ząbek            100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Marek Syczuk            122   -  281:388    72
   2   33   54  Magdalena Podlaska      100   +  403:351   150
   3   23   33  Marek Dudkiewicz        114   -  291:399    64
   4   29   39  Ewa Strzelczyk          109   +  350:285   159
   5   23   40  Marcin Figiel           109   -  352:374    59
   6   27   37  Stefan Dawidson         109   -  327:365    59
   7   30   58  Renata Rosół            100   -  302:383    50
   8   31   68  Henryk Ryś              100   -  330:342    50
   9   33   57  Maria Jarosz            100   +  377:360   150
  10   31   71  Mikołaj Fidziński       100   +  470:262   150
  11   26   56  Jolanta Kosmowska       100   +  371:281   150
  12   23   64  Bogdan Pokojski         100   +  345:325   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1263 / 12 partii


  60  Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Krzysztof Bukowski      122   -  295:469    72
   2   32   61  Piotr Ziółkowski        100   -  335:369    50
   3   33   43  Wojciech Jacyno         107   -  316:448    57
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  392:165   150
   9   35   80  Grzegorz Gardynik       100   -  259:412    50
  10   35   52  Grzegorz Pukniel        101   +  365:328   151
  11   34   79  Tomasz Korpysz          100   +  375:281   150
  12   32   80  Grzegorz Gardynik       100   -  288:354    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   730 /  8 partii


  61  Piotr Ziółkowski        100 Piaseczno    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Robert Kamiński         121   -  296:381    71
   2   32   60  Bogumiła Ilczuk         100   +  369:335   150
   3   25   22  Marek Syczuk            122   -  319:479    72
   4   28   63  Jan Pawłowski           100   +  317:271   150
   5   25   66  Grzegorz Olędzki        100   +  396:250   150
   6   18    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  260:385    89
   7   23   38  Andrzej Gostomski       109   -  278:373    59
   8   25   64  Bogdan Pokojski         100   -  299:307    50
   9   28   68  Henryk Ryś              100   +  420:301   150
  10   24   49  Iwona Baran             102   -  295:301    52
  11   28   70  Robert Soszka           100   +  457:360   150
  12   25   66  Grzegorz Olędzki        100   +  379:313   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1293 / 12 partii


  62  Anna Pawłowska          100 Opacz Kol.   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Marcin Kozyra           120   -  299:490    70
   2   30   38  Andrzej Gostomski       109   -  290:400    59
   3   35   44  Beata Piotrowska        107   -  290:358    57
   4   36   67  Artur Kwiatkowski       100   -  285:408    50
   5   36   73  Michał Sosin            100   +  372:246   150
   6   35   63  Jan Pawłowski           100   -  306:326    50
   7            PAUZA
   8   35   54  Magdalena Podlaska      100   -  260:366    50
   9   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  349:261   150
  10   34   57  Maria Jarosz            100   -  251:374    50
  11   35   52  Grzegorz Pukniel        101   -  282:333    51
  12   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  319:286   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   887 / 11 partii


  63  Jan Pawłowski           100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Dawid Pikul             120   -  255:488    70
   2   36   58  Renata Rosół            100   +  445:315   150
   3   21   47  Tomasz Żbikowski        103   -  316:374    53
   4   28   61  Piotr Ziółkowski        100   -  271:317    50
   5   32   44  Beata Piotrowska        107   -  301:377    57
   6   35   62  Anna Pawłowska          100   +  326:306   150
   7   32   64  Bogdan Pokojski         100   -  222:451    50
   8   32   67  Artur Kwiatkowski       100   -  189:332    50
   9   34   79  Tomasz Korpysz          100   +  395:295   150
  10   30   54  Magdalena Podlaska      100   -  366:403    50
  11   33   71  Mikołaj Fidziński       100   +  346:319   150
  12   31   67  Artur Kwiatkowski       100   +  366:287   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1130 / 12 partii


  64  Bogdan Pokojski         100 Piastów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Krzysztof Mówka         120   +  347:339   170
   2   16   10  Maciej Gałecki          135   -  308:338    85
   3   26   32  Piotr Rosół             114   -  296:396    64
   4   30   58  Renata Rosół            100   +  353:341   150
   5   24    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  330:386    89
   6   29   39  Ewa Strzelczyk          109   -  265:352    59
   7   32   63  Jan Pawłowski           100   +  451:222   150
   8   25   61  Piotr Ziółkowski        100   +  307:299   150
   9   21   38  Andrzej Gostomski       109   +  425:292   159
  10   16   40  Marcin Figiel           109   -  334:352    59
  11   20   36  Piotr Krzemiński        112   -  367:394    62
  12   23   59  Teresa Ząbek            100   -  325:345    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1247 / 12 partii


  65  Michał Waszkiewicz      100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Joanna Juszczak         120   +  377:350   170
   2   13   24  Robert Kamiński         121   +  479:394   171
   3    4    9  Tomasz Zwoliński        135   -  329:410    85
   4    9   41  Paweł Opyc              108   +  397:274   158
   5    6    2  Mateusz Żbikowski       142   -  311:435    92
   6   11   15  Waldemar Czerwoniec     128   -  318:420    78
   7   17   29  Sławomir Kucia          117   -  345:379    67
   8   20   16  Krzysztof Usakiewicz    126   -  324:536    76
   9   24   78  Stanisław Gasik         118   -  239:399    68
  10   28   45  Agnieszka Stefaniuk     105   -  329:426    55
  11   31   57  Maria Jarosz            100   +  455:268   150
  12   27   34  Mariola Osajda-Matczak  113   -  322:344    63
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1233 / 12 partii


  66  Grzegorz Olędzki        100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Sławomir Kucia          117   +  340:321   167
   2   18    1  Mariusz Skrobosz        142   -  244:448    92
   3   28   75  Krzysztof Kononowicz    100   +  377:149   150
   4   19   20  Sławomir Kordjalik      124   -  259:471    74
   5   25   61  Piotr Ziółkowski        100   -  250:396    50
   6   30   70  Robert Soszka           100   -  287:349    50
   7   33   67  Artur Kwiatkowski       100   +  330:324   150
   8   27   71  Mikołaj Fidziński       100   +  305:291   150
   9   22   74  Agata Szkamruk          100   -  248:349    50
  10   27   35  Wiesław Olewiński       112   -  286:399    62
  11   29   67  Artur Kwiatkowski       100   +  326:278   150
  12   25   61  Piotr Ziółkowski        100   -  313:379    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1195 / 12 partii


  67  Artur Kwiatkowski       100 Częstochowa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Radosław Sowiński       117   -  281:427    67
   2   34   39  Ewa Strzelczyk          109   -  238:426    59
   3   37   71  Mikołaj Fidziński       100   -  275:335    50
   4   36   62  Anna Pawłowska          100   +  408:285   150
   5   34   70  Robert Soszka           100   -  281:371    50
   6   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  339:218   150
   7   33   66  Grzegorz Olędzki        100   -  324:330    50
   8   32   63  Jan Pawłowski           100   +  332:189   150
   9   30   52  Grzegorz Pukniel        101   +  298:274   151
  10   26   77  Andrzej Kwiatkowski     115   -  279:410    65
  11   29   66  Grzegorz Olędzki        100   -  278:326    50
  12   31   63  Jan Pawłowski           100   -  287:366    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1042 / 12 partii


  68  Henryk Ryś              100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Rafał Matczak           116   -  311:436    66
   2   28   55  Joanna Ostrowska        100   -  268:446    50
   3   36   58  Renata Rosół            100   -  322:383    50
   4   35   73  Michał Sosin            100   +  378:359   150
   5   33   39  Ewa Strzelczyk          109   -  311:312    59
   6   34   43  Wojciech Jacyno         107   -  271:394    57
   7   35   54  Magdalena Podlaska      100   +  339:314   150
   8   31   59  Teresa Ząbek            100   +  342:330   150
   9   28   61  Piotr Ziółkowski        100   -  301:420    50
  10   32   80  Grzegorz Gardynik       100   -  266:317    50
  11   32   55  Joanna Ostrowska        100   -  288:302    50
  12   34   42  Jarosław Wypart         108   +  348:258   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1040 / 12 partii


  69  Małgorzata Pawłowska    100 Opacz Kol.   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Piotr Rosół             114   -  250:343    64
   2   37    4  Wojciech Usakiewicz     139   -  267:459    89
   3            PAUZA
   4   33   45  Agnieszka Stefaniuk     105   -  269:393    55
   5   35   52  Grzegorz Pukniel        101   -  195:372    51
   6   36   67  Artur Kwiatkowski       100   -  218:339    50
   7   36   73  Michał Sosin            100   -  252:393    50
   8   36   60  Bogumiła Ilczuk         100   -  165:392    50
   9   36   62  Anna Pawłowska          100   -  261:349    50
  10   36   79  Tomasz Korpysz          100   -  252:295    50
  11   36   42  Jarosław Wypart         108   -  261:294    58
  12   36   62  Anna Pawłowska          100   -  286:319    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   617 / 11 partii


  70  Robert Soszka           100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Marek Dudkiewicz        114   -  297:430    64
   2   31   57  Maria Jarosz            100   +  313:312   150
   3   27   74  Agata Szkamruk          100   -  297:418    50
   4   32   71  Mikołaj Fidziński       100   -  267:309    50
   5   34   67  Artur Kwiatkowski       100   +  371:281   150
   6   30   66  Grzegorz Olędzki        100   +  349:287   150
   7   24   39  Ewa Strzelczyk          109   -  296:434    59
   8   26   77  Andrzej Kwiatkowski     115   -  330:412    65
   9   29   73  Michał Sosin            100   +  362:291   150
  10   25   38  Andrzej Gostomski       109   -  322:387    59
  11   28   61  Piotr Ziółkowski        100   -  360:457    50
  12   30   55  Joanna Ostrowska        100   +  306:275   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1147 / 12 partii


  71  Mikołaj Fidziński       100 Dębica       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Mariola Osajda-Matczak  113   -  261:416    63
   2   35   74  Agata Szkamruk          100   -  299:373    50
   3   37   67  Artur Kwiatkowski       100   +  335:275   150
   4   32   70  Robert Soszka           100   +  309:267   150
   5   26   48  Dorota Zielińska        102   +  288:287   152
   6   19   76  Andrzej Słapiński       124   -  227:476    74
   7   25    6  Kamil Górka             138   -  234:407    88
   8   27   66  Grzegorz Olędzki        100   -  291:305    50
   9   31   45  Agnieszka Stefaniuk     105   -  266:379    55
  10   31   59  Teresa Ząbek            100   -  262:470    50
  11   33   63  Jan Pawłowski           100   -  319:346    50
  12   35   79  Tomasz Korpysz          100   -  293:305    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   982 / 12 partii


  72  Kamil Piskorz           100 Piastów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Wiesław Olewiński       112   -   86:512    62
   2            PAUZA
   3   29   48  Dorota Zielińska        102   -  175:476    52
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   114 /  2 partie


  73  Michał Sosin            100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   36  Piotr Krzemiński        112   -  313:430    62
   2   27   47  Tomasz Żbikowski        103   -  300:392    53
   3   34   57  Maria Jarosz            100   -  268:415    50
   4   35   68  Henryk Ryś              100   -  359:378    50
   5   36   62  Anna Pawłowska          100   -  246:372    50
   6            PAUZA
   7   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  393:252   150
   8   33   79  Tomasz Korpysz          100   +  389:335   150
   9   29   70  Robert Soszka           100   -  291:362    50
  10   33   42  Jarosław Wypart         108   +  440:316   158
  11   30   80  Grzegorz Gardynik       100   +  389:280   150
  12   26   77  Andrzej Kwiatkowski     115   -  331:452    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =   988 / 11 partii


  74  Agata Szkamruk          100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   37  Stefan Dawidson         109   -  267:383    59
   2   35   71  Mikołaj Fidziński       100   +  373:299   150
   3   27   70  Robert Soszka           100   +  418:297   150
   4   18   32  Piotr Rosół             114   +  387:349   164
   5   11   49  Iwona Baran             102   -  317:411    52
   6   16   38  Andrzej Gostomski       109   +  287:283   159
   7   13   76  Andrzej Słapiński       124   -  286:496    74
   8   18    6  Kamil Górka             138   -  318:391    88
   9   22   66  Grzegorz Olędzki        100   +  349:248   150
  10   18   78  Stanisław Gasik         118   +  328:312   168
  11   14   40  Marcin Figiel           109   +  410:349   159
  12   10   10  Maciej Gałecki          135   -  318:331    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1458 / 12 partii


  75  Krzysztof Kononowicz    100 Piastów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   19   49  Iwona Baran             102   -  114:424    52
   3   28   66  Grzegorz Olędzki        100   -  149:377    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   102 /  2 partie


  76  Andrzej Słapiński       124 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6   19   71  Mikołaj Fidziński       100   +  476:227   150
   7   13   74  Agata Szkamruk          100   +  496:286   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   300 /  2 partie


  77  Andrzej Kwiatkowski     115 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   26   70  Robert Soszka           100   +  412:330   150
   9   23   48  Dorota Zielińska        102   -  358:409    52
  10   26   67  Artur Kwiatkowski       100   +  410:279   150
  11   22   78  Stanisław Gasik         118   -  335:428    68
  12   26   73  Michał Sosin            100   +  452:331   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   570 /  5 partii


  78  Stanisław Gasik         118 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   28   45  Agnieszka Stefaniuk     105   +  357:324   155
   9   24   65  Michał Waszkiewicz      100   +  399:239   150
  10   18   74  Agata Szkamruk          100   -  312:328    50
  11   22   77  Andrzej Kwiatkowski     115   +  428:335   165
  12   18   49  Iwona Baran             102   +  354:269   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =   672 /  5 partii


  79  Tomasz Korpysz          100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   33   73  Michał Sosin            100   -  335:389    50
   9   34   63  Jan Pawłowski           100   -  295:395    50
  10   36   69  Małgorzata Pawłowska    100   +  295:252   150
  11   34   60  Bogumiła Ilczuk         100   -  281:375    50
  12   35   71  Mikołaj Fidziński       100   +  305:293   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   450 /  5 partii


  80  Grzegorz Gardynik       100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   34   57  Maria Jarosz            100   -  332:339    50
   9   35   60  Bogumiła Ilczuk         100   +  412:259   150
  10   32   68  Henryk Ryś              100   +  317:266   150
  11   30   73  Michał Sosin            100   -  280:389    50
  12   32   60  Bogumiła Ilczuk         100   +  354:288   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   550 /  5 partii


   1  Mariusz Skrobosz        142 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   38  Andrzej Gostomski       109   +  339:297   159
   2   18   66  Grzegorz Olędzki        100   +  448:244   150
   3    7   30  Radosław Sowiński       117   -  289:400    67
   4   17   27  Krzysztof Mówka         120   +  423:391   170
   5    8   13  Małgorzata Kania        131   +  432:359   181
   6    5   11  Karol Wyrębkiewicz      132   +  416:355   182
   7    3   19  Radosław Konca          125   -  342:355    75
   8    6   17  Paweł Jackowski         126   -  324:406    76
   9    9   29  Sławomir Kucia          117   +  423:379   167
  10    7   47  Tomasz Żbikowski        103   +  442:380   153
  11    4   30  Radosław Sowiński       117   -  341:350    67
  12    6   14  Kazio Merklejn          131   +  420:303   181
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1628 / 12 partii


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł           143.17  Częstochowa            28061 / 196
   2  Skrobosz Mariusz         142.14  Warszawa               27290 / 192
   3  Żbikowski Mateusz        141.58  Warszawa               27183 / 192
   4  Zaleski Szymon           138.49  Poznań                 15926 / 115
   5  Fidziński Szymon         138.38  Warszawa               26984 / 195
   6  Mroziuk Marcin           138.31  Warszawa               26555 / 192
   7  Wrześniewski Mariusz     138.21  Warszawa               27366 / 198
   8  Górka Kamil              138.13  Łęczna                 26521 / 192
   9  Usakiewicz Wojciech      137.84  Warszawa               25638 / 186
  10  Banaszek Dariusz         137.33  Warszawa               27328 / 199
  11  Czupryniak Maciej        135.86  Milanówek              26085 / 192
  12  Zwoliński Tomasz         135.38  Warszawa               27076 / 200
  13  Gałecki Maciej           134.81  Łódź                   25884 / 192
  14  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  15  Nowak Leszek             133.26  Myślibórz               9062 / 68
  16  Rydzik Stanisław         133.07  Warszawa               25683 / 193
  17  Wyrębkiewicz Karol       132.72  Łódź                   26278 / 198
  18  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  19  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  20  Zemło Wojciech           130.92  Łódź                   25005 / 191
  21  Merklejn Kazio           130.81  Szczecin               25116 / 192
  22  Kania Małgorzata         129.85  Milanówek              25581 / 197
  23  Jackowski Paweł          128.62  Warszawa                7074 / 55
  24  Usakiewicz Krzysztof     127.86  Warszawa               22503 / 176
  25  Konca Radosław           127.34  Warszawa               24704 / 194
  26  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  27  Czerwoniec Waldemar      126.66  Warszawa               21153 / 167
  28  Nosek Sławomir           126.60  Mielec                  9495 / 75
  29  Fugiel Justyna           126.56  Sandomierz             17592 / 139
  30  Roszak Marek             125.56  Poznań                 25112 / 200
  31  Rechowicz Andrzej        125.51  Katowice               24977 / 199
  32  Weremczuk Adam           124.62  Łódź                   24799 / 199
  33  Słapiński Andrzej        124.57  Warszawa               15821 / 127
  34  Kordjalik Sławomir       124.55  Warszawa               24536 / 197
  35  Syczuk Marek             124.31  Warszawa               23867 / 192
  36  Stępień Wiktor           124.21  Katowice               15278 / 123
  37  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  38  Oleksiak Andrzej         123.23  Ostróda                24400 / 198
  39  Kozyra Marcin            122.29  Warszawa               18955 / 155
  40  Antosik Marek            122.24  Nowy Dwór Maz.          8312 / 68
  41  Dębski Ryszard           122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  42  Puchalski Jarosław       122.06  Łódź                   23435 / 192
  43  Pypno Krzysztof          121.99  Gliwice                12565 / 103
  44  Szepczyński Andrzej      121.91  Kraków                 10850 / 89
  45  Lożyński Andrzej         121.86  Piastów                 5971 / 49
  46  Grabowski Maciej         121.82  Warszawa               20588 / 169
  47  Orzeł Mariusz            121.58  Nowe Miasto Lubawskie  14347 / 118
  48  Puchalski Sergiusz       121.54  Włocławek              15922 / 131
  49  Stępień Joanna           121.52  Katowice               24304 / 200
  50  Pikul Dawid              121.46  Poznań                 23321 / 192
  51  Kamiński Robert          121.42  Wysokie Maz.           24041 / 198
  52  Bukowski Krzysztof       121.33  Warszawa               18564 / 153
  53  Wietecki Zbigniew        121.31  Gorzów Wielkopolski    21835 / 180
  54  Mówka Krzysztof          121.22  Toruń                  21092 / 174
  55  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  56  Kowalska Anna            120.62  Bielsko Biała          18093 / 150
  57  Ochot Stanisław          120.51  Katowice                9400 / 78
  58  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  59  Kubicki Mariusz          119.96  Inowrocław             19434 / 162
  60  Puchalski Aleksander     119.82  Włocławek              23724 / 198
  61  Korga Lucyna             119.67  Zabrze                 23694 / 198
  62  Szota Zdzisław           119.20  Warszawa               13827 / 116
  63  Sowiński Radosław        119.09  Warszawa               23580 / 198
  64  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  65  Juszczak Joanna          118.69  Warszawa               23738 / 200
  66  Matyasik Jerzy           118.62  Kraków                 19691 / 166
  67  Warzecha Filip           118.59  Gdynia                 17195 / 145
  68  Gasik Stanisław          118.59  Warszawa               19448 / 164
  69  Merklejn Aleksandra      118.59  Szczecin               22532 / 190
  70  Merklejn Magdalena       118.48  Szczecin               22156 / 187
  71  Siemaszko Walenty        117.74  Lipiany                11303 / 96
  72  Florek Paweł             117.62  Nowa Wieś Wielka       15173 / 129
  73  Michalak Maciej          117.54  Łódź                    8110 / 69
  74  Roszak Halina            116.79  Poznań                 22074 / 189
  75  Pietruszka Jacek         116.68  Kraków                  7584 / 65
  76  Michalak Jarosław        116.50  Łódź                   14096 / 121
  77  Kucia Sławomir           116.48  Kraków                 13978 / 120
  78  Matczak Rafał            116.23  Pruszków               21270 / 183
  79  Kwiatkowski Andrzej      115.81  Warszawa               20845 / 180
  80  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  81  Perzyński Maciej         115.05  Piła                    8974 / 78
  82  Dudkiewicz Marek         114.91  Milanówek              21832 / 190
  83  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  84  Stępień Katarzyna        114.70  Katowice               11241 / 98
  85  Merklejn Kazimierz       114.58  Szczecin               14666 / 128
  86  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  87  Charytoniuk Marek        113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  88  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  89  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  90  Rosół Piotr              113.42  Warszawa               22571 / 199
  91  Osajda-Matczak Mariola   112.98  Pruszków               22371 / 198
  92  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  93  Szkudlarek Krzysztof     112.72  Pabianice               9581 / 85
  94  Śniadach Lucyna          112.55  Rumia                  19584 / 174
  95  Próchniewicz Wojciech    112.28  Warszawa               22457 / 200
  96  Klinkosz Kamil           112.06  Rumia                  16921 / 151
  97  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  98  Niżewski Ryszard         111.82  Warszawa               11741 / 105
  99  Nawrocki Kamil           111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
 100  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 101  Kaczor Janusz            111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Krzemiński Piotr         111.14  Warszawa               10003 / 90
 103  Olewiński Wiesław        110.99  Warszawa               14540 / 131
 104  Luter Jerzy              110.91  Bytom                  22071 / 199
 105  Puchalski Bogusław       110.88  Włocławek              21732 / 196
 106  Machnio Maurycy          110.49  Lipiany                 9171 / 83
 107  Dawidson Stefan          110.17  Częstochowa            21263 / 193
 108  Piotrowska Beata         110.04  Łódź                   21458 / 195
 109  Figiel Marcin            109.76  Zawichost              15806 / 144
 110  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 111  Stecuła Leszek           109.49  Bytom                   9416 / 86
 112  Tyczyno Andrzej          109.47  Bydgoszcz               9962 / 91
 113  Matysiak Grzegorz        109.20  Kraków                 14305 / 131
 114  Żuliński Jarosław        109.04  Szczecin               12322 / 113
 115  Sobczak Jarosław         108.92  Warszawa               14160 / 130
 116  Wróblewski Eugeniusz     108.83  Inowrocław             18827 / 173
 117  Strzelczyk Ewa           108.80  Warszawa               14144 / 130
 118  Żuławska Katarzyna       108.70  Katowice               21522 / 198
 119  Zieliński Władysław      108.60  Lębork                  4561 / 42
 120  Dawidson Dawid           108.46  Częstochowa             3796 / 35
 121  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 122  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 123  Opyc Paweł               108.09  Warszawa               21510 / 199
 124  Gostomski Andrzej        107.94  Łódź                   21373 / 198
 125  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 126  Furman Grażyna           107.86  Sosnowiec               4530 / 42
 127  Petrus Jacek             107.73  Wrocław                 8403 / 78
 128  Florek Jędrzej           107.03  Nowa Wieś Wielka       12094 / 113
 129  Kowalska Renata          106.72  Bielsko Biała          14087 / 132
 130  Tatarczuk Jerzy          106.64  Warszawa               10557 / 99
 131  Augustyniak Krystyna     106.39  Łódź                   10852 / 102
 132  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 133  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 134  Jacyno Wojciech          106.08  Warszawa                4031 / 38
 135  Figiel Roman             105.99  Zawichost              15898 / 150
 136  Gajewska Zofia           105.97  Jelenia Góra            3179 / 30
 137  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 138  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 139  Matysiak Bożena          105.52  Kraków                  6859 / 65
 140  Gołęcki Wojciech         105.34  Inowrocław             20647 / 196
 141  Koczkodon Grzegorz       105.07  Ostróda                12819 / 122
 142  Wypart Jarosław          104.84  Częstochowa            12162 / 116
 143  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 144  Żbikowski Tomasz         104.46  Warszawa               20787 / 199
 145  Ziółkowski Jan           104.44  Rumia                  10548 / 101
 146  Dąbrowski Rafał          104.31  Ostróda                 3338 / 32
 147  Sosin Filip              103.93  Warszawa               10601 / 102
 148  Stefaniuk Agnieszka      103.85  Warszawa                8100 / 78
 149  Jurkowski Adam           103.05  Knurów                  8656 / 84
 150  Baran Iwona              103.05  Kraków                 12263 / 119
 151  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 152  Jabłczyńska-Zając Janina 103.00  Gdynia                  3708 / 36
 153  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 154  Kubik Joanna             102.84  Częstochowa             9667 / 94
 155  Skwarek Zygmunt          102.82  Katowice                3907 / 38
 156  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 157  Harat Stanisław          102.60  Kęty                    4925 / 48
 158  Pietuchowski Piotr       102.45  Białystok               4508 / 44
 159  Rutkowska Iwona          102.45  Warszawa               11577 / 113
 160  Nowak Jacek              102.45  Szczecin                5635 / 55
 161  Michalski Mariusz        102.40  Inowrocław              9728 / 95
 162  Zielińska Dorota         102.17  Ustanów                12669 / 124
 163  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 164  Koszarski Bogusław       102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 165  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 166  Ziembowicz Dorota        101.69  Gliwice                19321 / 190
 167  Mańkowski Piotr          101.58  Warszawa                5993 / 59
 168  Słapiński Adam           101.51  Warszawa                8730 / 86
 169  Niciporuk Małgorzata     101.44  Rumia                   9231 / 91
 170  Śniadach Adelina         100.56  Rumia                   4123 / 41
 171  Puchalski Andrzej        100.30  Łódź                    3009 / 30
 172  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 173  Siemaszko Monika         100.29  Lipiany                 3510 / 35
 174  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 175  Boczek Bartłomiej        100.08  Toruń                   3603 / 36
 176  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 177  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 178  Nawrocki Dariusz          99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 179  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 180  Pukniel Grzegorz          99.26  Lublin                 19356 / 195
 181  Wrzałek Miłosz            99.00  Reda                    6039 / 61
 182  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 183  Pokojski Bogdan           98.62  Piastów                 3156 / 32
 184  Ochot Paweł               98.49  Katowice                6796 / 69
 185  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 186  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 187  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 188  Sojka Krzysztof           97.87  Łódź                    5285 / 54
 189  Białobrzewski Dariusz     97.79  Gdynia                  3227 / 33
 190  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 191  Szkudlarek Michał         97.50  Pabianice               4290 / 44
 192  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 193  Burczyk Andrzej           96.33  Gdynia                  3468 / 36
 194  Jaworski Krzysztof        96.02  Warszawa                5089 / 53
 195  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 196  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 197  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 198  Ostrowska Joanna          95.68  Warszawa               12534 / 131
 199  Podlaska Magdalena        95.67  Warszawa                7941 / 83
 200  Białobrzewska Alina       95.55  Gdynia                  2962 / 31
 201  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 202  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 203  Kotwica Adam              95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 204  Kosmowska Jolanta         95.09  Warszawa               14454 / 152
 205  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 206  Pendowska Ania            95.07  Rumia                   8556 / 90
 207  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 208  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 209  Ficak Irena               94.58  Mielec                  8985 / 95
 210  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 211  Skrzyński Norbert         93.89  Warszawa               14272 / 152
 212  Jarosz Maria              93.55  Lublin                 11975 / 128
 213  Ząbek Teresa              93.23  Warszawa                6992 / 75
 214  Gostomska Marta           92.92  Warszawa                9571 / 103
 215  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 216  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 217  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 218  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 219  Rosół Renata              91.78  Warszawa               17805 / 194
 220  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 221  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 222  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 223  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 224  Kapela Paweł              90.78  Kraków                  2905 / 32
 225  Ziółkowski Piotr          90.13  Piaseczno               7391 / 82
 226  Kokot Krzysztof           89.89  Nowy Targ              10787 / 120
 227  Pazda Ziemowit            89.81  Wrocław                 5568 / 62
 228  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 229  Korpysz Tomasz            88.18  Warszawa                2998 / 34
 230  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 231  Ilczuk Bogumiła           87.91  Warszawa                6945 / 79
 232  Sojka Janusz              87.74  Łódź                    3334 / 38
 233  Augustyniak Jerzy         87.43  Łódź                    8218 / 94
 234  Pawłowski Jan             86.78  Warszawa                3992 / 46
 235  Śniadach Dominika         85.97  Rumia                   3009 / 35
 236  Lewandowska Ewa           85.97  Warszawa                2751 / 32
 237  Kruk Krzysztof            85.13  Łódź                    4427 / 52
 238  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 239  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 240  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 241  Pawłowska Anna            84.42  Opacz Kol.              4390 / 52
 242  Przepiórkowski Mirosław   83.41  Inowrocław              2669 / 32
 243  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 244  Łubniewicz Halina         80.47  Łódź                    2575 / 32
 245  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 246  Bednarska Jolanta         79.16  Łódź                    3562 / 45
 247  Brychcy Joanna            71.70  Katowice                2653 / 37
 248  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 249  Kruk Jolanta              68.71  Łódź                    2611 / 38
 250  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 251  Kamiński Marcin          123.72  Warszawa                3588 / 29
 252  Faron Kazimierz          114.66  Warszawa                3325 / 29
 253  Jęczek Grzegorz           91.59  Łódź                    2656 / 29
 254  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 255  Wesołowska Grażyna        81.52  Łódź                    2364 / 29
 256  Puchalska Krystyna        79.83  Łódź                    2315 / 29
 257  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 258  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 259  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 260  Stefaniak Paweł          123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 261  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 262  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 263  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 264  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 265  Chmielewski Andrzej      117.21  Warszawa                2813 / 24
 266  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 267  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 268  Waszkiewicz Michał       105.46  Warszawa                2531 / 24
 269  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 270  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 271  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 272  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 273  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 274  Olędzki Grzegorz          97.83  Warszawa                2348 / 24
 275  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 276  Markiewicz Joanna         94.21  Żyrardów                2261 / 24
 277  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 278  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 279  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 280  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 281  Kwiatkowski Artur         90.62  Częstochowa             2175 / 24
 282  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 283  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 284  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 285  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 286  Skrzypczyński Mariusz    103.04  Reda                    2370 / 23
 287  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 288  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 289  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 290  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 291  Grodzicka Katarzyna       84.91  Warszawa                1953 / 23
 292  Nieścierowicz Agnieszka   84.43  Szczecin                1942 / 23
 293  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 294  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 295  Jóźwiak Małgorzata        96.14  Iława                   2115 / 22
 296  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 297  Jachimowicz Piotr        116.30  Warszawa                2326 / 20
 298  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 299  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 300  Kozłowski Jakub          121.89  Warszawa                2316 / 19
 301  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 302  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 303  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 304  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 305  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 306  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 307  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 308  Tarnacka Kamila           90.33  Rumia                   1626 / 18
 309  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 310  Plata Małgorzata          82.00  Rumia                   1476 / 18
 311  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 312  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 313  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 314  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 315  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 316  Piętka Anna               78.29  Szczecin                1096 / 14
 317  Stanosz Paweł            161.15  Warszawa                2095 / 13
 318  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 319  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 320  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 321  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 322  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 323  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 324  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 325  Szkamruk Agata           121.50  Warszawa                1458 / 12
 326  Mossakowski Piotr        120.42  Chorzów                 1445 / 12
 327  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 328  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 329  Noskowicz Krzysztof      112.42  Toruń                   1349 / 12
 330  Tomczyk Artur            111.17  Piła                    1334 / 12
 331  Sołdan Irena             110.92  Rumia                   1331 / 12
 332  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 333  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 334  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 335  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 336  Kaciński Robert          105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 337  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 338  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 339  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 340  Konsik Mirosław           98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 341  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 342  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 343  Soszka Robert             95.58  Warszawa                1147 / 12
 344  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 345  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 346  Dalecki Bartłomiej        94.83  Rumia                   1138 / 12
 347  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 348  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 349  Sztukiert Mirosław        94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 350  Krzyżewski Krzysztof      93.92  Świętajno               1127 / 12
 351  Byczyński Paweł           92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 352  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 353  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 354  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 355  Morawski Piotr            89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 356  Stanek Stanisław          89.83  Olkusz                  1078 / 12
 357  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 358  Górska Małgorzata         88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 359  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 360  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 361  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 362  Ryś Henryk                86.67  Warszawa                1040 / 12
 363  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 364  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 365  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 366  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 367  Paradowska Anna           85.08  Wejherowo               1021 / 12
 368  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 369  Fidziński Mikołaj         81.83  Dębica                   982 / 12
 370  Sołtysiak Zygmunt         80.67  Piastów                  968 / 12
 371  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 372  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 373  Gajos Stanisław           73.75  Strzelno                 885 / 12
 374  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 375  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 376  Dalecki Filip             61.33  Rumia                    736 / 12
 377  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 378  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 379  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 380  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 381  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 382  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 383  Sosin Michał              89.82  Warszawa                 988 / 11
 384  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 385  Krasna Eliza              88.82  Rumia                    977 / 11
 386  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 387  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 388  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 389  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 390  Górski Paweł              80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 391  Kaczmarek Lucjan          80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 392  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 393  Mania Jacek               77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 394  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 395  Glazik Marcin             72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 396  Białecki Bartosz          71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 397  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 398  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 399  Machnio Adam              70.64  Lipiany                  777 / 11
 400  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 401  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 402  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 403  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 404  Mionskowski Michał        69.73  Szczecin                 767 / 11
 405  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 406  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 407  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 408  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 409  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 410  Pawłowska Małgorzata      56.09  Opacz Kol.               617 / 11
 411  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 412  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 413  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 414  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 415  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 416  Kaczmarek Grzegorz        72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 417  Tomaszewski Paweł         69.10  Pruszków                 691 / 10
 418  Jankowski Witold          67.00  Warszawa                 670 / 10
 419  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 420  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 421  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 422  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 423  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 424  Gardynik Grzegorz         98.33  Warszawa                 885 / 9
 425  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 426  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 427  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 428  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 429  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 430  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 431  Białobrzewska Martyna     50.00  Gdynia                   400 / 8
 432  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 433  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 434  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 435  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 436  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 437  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 438  Bruska Anita              93.86  Gdynia                   657 / 7
 439  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 440  Łagutko Tomasz            83.71  Ośno                     586 / 7
 441  Pieńkowski Adam           82.29  Rumia                    576 / 7
 442  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 443  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 444  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 445  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 446  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 447  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 448  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 449  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 450  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 451  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 452  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 453  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 454  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 455  Szepczyński Tomasz        87.00  Kraków                   522 / 6
 456  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 457  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 458  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 459  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 460  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 461  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 462  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 463  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 464  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 465  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 466  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 467  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 468  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 469  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 470  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 471  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 472  Pajdzik Patryk            55.50  Lipiany                  333 / 6
 473  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 474  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 475  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 476  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 477  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 478  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 479  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 480  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 481  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 482  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 483  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 484  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 485  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 486  Szepczyński Zbigniew      73.40  Kraków                   367 / 5
 487  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 488  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 489  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 490  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 491  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 492  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 493  Łagutko Edmund           103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 494  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 495  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 496  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 497  Majos Maria               77.75  Warszawa                 311 / 4
 498  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 499  Majos Magdalena           75.00  Warszawa                 300 / 4
 500  Babula Władysław          63.25  Inowrocław               253 / 4
 501  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 502  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 503  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 504  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 505  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 506  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 507  Jerzy Ciesielski          83.33  Łódź                     250 / 3
 508  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 509  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 510  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 511  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 512  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 513  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 514  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 515  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 516  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 517  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 518  Michalak Maciej          104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 519  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 520  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 521  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 522  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 523  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 524  Piskorz Kamil             57.00  Piastów                  114 / 2
 525  Bajorek Cezary            55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 526  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 527  Knypiński Wojciech        54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 528  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 529  Naumowicz Janusz          52.00  Rumia                    104 / 2
 530  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 531  Kononowicz Krzysztof      51.00  Piastów                  102 / 2
 532  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 533  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 534  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 535  Leszczyński Radosław      50.00  Łódź                     100 / 2
 536  Leszczyński Maciej        50.00  Łódź                     100 / 2
 537  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 538  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 539  Wiączkowski Grzegorz      75.00  Kielce                    75 / 1
 540  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 541  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 542  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 543  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 544  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 545  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 546  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 547  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 548  Zalewski Wojciech          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 549  Szczurak Julianna          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 550  Trybuszewski Maciej        0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 551  Żol Grażyna                0.00  Lubin                      0 / 0
 552  Sitarek Justyna            0.00  Katarzynów                 0 / 0
 553  Żurawski Krzysztof         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 554  Skowrońska Magdalena       0.00  Szczecin                   0 / 0
 555  Wąsowicz Paweł             0.00  Szczecin                   0 / 0
 556  Wróblewski Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 557  Szreter Dorota             0.00  Wrocław                    0 / 0
 558  Szczap Jacek               0.00  Warszawa                   0 / 0
 559  Zieliński Wojciech         0.00  Szczecin                   0 / 0
 560  Tokarski Mirosław          0.00  Koszalin                   0 / 0
 561  Stankiewicz Piotr          0.00  Warszawa                   0 / 0
 562  Swoboda Anna               0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 563  Stankiewicz Andrzej        0.00  Gdańsk                     0 / 0
 564  Kozłowski Adam             0.00  Radom                      0 / 0
 565  Bogatyńska Anna            0.00  Kraków                     0 / 0
 566  Burzyński Józef            0.00  Ełk                        0 / 0
 567  Boroś Teresa               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 568  Bogacz Wojciech            0.00  Kraków                     0 / 0
 569  Jewiec Piotr               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 570  Berthold Dariusz           0.00  Karpacz                    0 / 0
 571  Kowalska Elżbieta M.       0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 572  Kaczmarek Paweł            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 573  Witczak Artur              0.00  Włocławek                  0 / 0
 574  Szumieluk Maciej           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 575  Watras Weronika            0.00  Kraków                     0 / 0
 576  Kasiński Dariusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 577  Bojarski Dariusz           0.00  Szczecin                   0 / 0
 578  Kozłowski Stanisław        0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 579  Karaim Bogdan              0.00  Kęty                       0 / 0
 580  Kościółek Roksana          0.00  Kraków                     0 / 0
 581  Wasiluk Marzena            0.00  Szczecin                   0 / 0
 582  Wójcik Agnieszka           0.00  Częstochowa                0 / 0
 583  Winiczenko Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 584  Żydaczewska Barbara        0.00  Lubin                      0 / 0
 585  Strelczuk Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 586  Szpyrko Sławomir           0.00  Gdynia                     0 / 0
 587  Witek Bogdan               0.00  Koszalin                   0 / 0
 588  Swoboda Marek              0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 589  Ziemba Arkadiusz           0.00  Borek                      0 / 0
 590  Subocz Paweł               0.00  Szczecin                   0 / 0
 591  Słyszewski Robert          0.00  Częstochowa                0 / 0
 592  Tymoszuk Piotr             0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 593  Wójcik Mariusz             0.00  Warszawa                   0 / 0
 594  Ulicki Paweł               0.00  Łódź                       0 / 0
 595  Jaroszuk Kamila            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 596  Szałkowska Izabela         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 597  Grdeń Wiesław              0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 598  Słapiński Wojciech         0.00  Piastów                    0 / 0
 599  Żmuda Aurelia              0.00  Lubin                      0 / 0
 600  Kozłowski Bartłomiej       0.00  Radom                      0 / 0
 601  Sikorski Władysław         0.00  Bytom                      0 / 0
 602  Ćwiertka Joanna            0.00  Kraków                     0 / 0
 603  Wiśniewska Agnieszka       0.00  Inowrocław                 0 / 0
 604  Wawrzonkiewicz Michał      0.00  Tychy                      0 / 0
 605  Giersz Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 606  Skrobosz Katarzyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 607  Wilińska Anna              0.00  Gdynia                     0 / 0
 608  Tałaj Rafał                0.00  Częstochowa                0 / 0
 609  Szymeczko Rafał            0.00  Gdynia                     0 / 0
 610  Wilczak Marta              0.00  Częstochowa                0 / 0
 611  Szekliński Dariusz         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 612  Wiśniewski Marek           0.00  Radzymin                   0 / 0
 613  Skrzyniarz Marcin          0.00  Warszawa                   0 / 0
 614  Żydaczewski Ryszard        0.00  Lubin                      0 / 0
 615  Szerenos Michał            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 616  Graczykowski Paweł         0.00  Łódź                       0 / 0
 617  Kłos Małgorzata            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 618  Grzegorczyk Piotr          0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 619  Flegier Marcin             0.00  Warszawa                   0 / 0
 620  Korowaj Paweł              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 621  Kozak Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 622  Gąbka Paweł                0.00  Piastów                    0 / 0
 623  Kobyliński Marcin          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 624  Fraś Paweł                 0.00  Kraków                     0 / 0
 625  Kłosiński Ryszard          0.00  Częstochowa                0 / 0
 626  Grondziowski Piotr         0.00  Chorzów                    0 / 0
 627  Górski Jacek               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 628  Graczykowska Barbara       0.00  Łódź                       0 / 0
 629  Gruszczyński Bolesław      0.00  Gdynia                     0 / 0
 630  Flisak Adam                0.00  Warszawa                   0 / 0
 631  Grzybowski Maciej          0.00  Szczecin                   0 / 0
 632  Gwóźdź Witold              0.00  Warszawa                   0 / 0
 633  Hofman Gabriela            0.00  Łódź                       0 / 0
 634  Kobyliński Mirosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 635  Fiedoruk Bogdan            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 636  Gancarczyk Mariusz         0.00  Mielec                     0 / 0
 637  Stańczyk Andrzej           0.00  Kraków                     0 / 0
 638  Matysiak Karolina          0.00  Kraków                     0 / 0
 639  Kolmer Patryk              0.00  Szczecin                   0 / 0
 640  Gawroński Artur            0.00  Halinów                    0 / 0
 641  Gądek Łukasz               0.00  Tychy                      0 / 0
 642  Jeszke Andrzej             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 643  Jachimek Szymon            0.00  Gdynia                     0 / 0
 644  Horodyski Marcin           0.00  Kielce                     0 / 0
 645  Jaskuła Elżbieta           0.00  Zielona Góra               0 / 0
 646  Fiett Danuta               0.00  Piastów                    0 / 0
 647  Glegoła-Szczap Maria       0.00  Warszawa                   0 / 0
 648  Kosow Henryk               0.00  Częstochowa                0 / 0
 649  Gąbka Małgorzata           0.00  Piastów                    0 / 0
 650  Bernacki Marek             0.00  Łódź                       0 / 0
 651  Dominiak Joanna            0.00  Szczecin                   0 / 0
 652  Dzierża Roman              0.00  Kraków                     0 / 0
 653  Śmietanka Piotr            0.00  Warszawa                   0 / 0
 654  Berlińska Zuzia            0.00  Piastów                    0 / 0
 655  Derlacki Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 656  Bartold Zbigniew           0.00  Gdynia                     0 / 0
 657  Berliński Dominik          0.00  Pruszków                   0 / 0
 658  Barszcz Damian             0.00  Zawichost                  0 / 0
 659  Kaliszewski Konrad         0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 660  Kielczewska Joanna         0.00  Piastów                    0 / 0
 661  Babulewicz Natalia         0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 662  Banasiak Jerzy             0.00  Radom                      0 / 0
 663  Kaciński Czesław           0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 664  Hlebowicz Bartosz          0.00  Kraków                     0 / 0
 665  Kaczanowski Bartek         0.00  Szczecin                   0 / 0
 666  Bielaszka Anna             0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 667  Grochowski Paweł           0.00  Warszawa                   0 / 0
 668  Gniazdowski Michał         0.00  Łódź                       0 / 0
 669  Berthold Mira              0.00  Karpacz                    0 / 0
 670  Gocyk Krzysztof            0.00  Kraków                     0 / 0
 671  Sowa Mateusz               0.00  Pruszków                   0 / 0
 672  Graczykowski Piotr         0.00  Łódź                       0 / 0
 673  Kondratiuk Paweł           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 674  Fido Henryk                0.00  Kielce                     0 / 0
 675  Barnowska Jolanta          0.00  Piastów                    0 / 0
 676  Brzozowski Leszek          0.00  Łódź                       0 / 0
 677  Bura Irena                 0.00  Lubin                      0 / 0
 678  Adamski Franciszek         0.00  Katowice                   0 / 0
 679  Agnieszczak Paweł          0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 680  Berthold Sebastian         0.00  Karpacz                    0 / 0
 681  Adamski Andrzej            0.00  Warszawa                   0 / 0
 682  Baran Robert               0.00  Tychy                      0 / 0
 683  Bulaszewski Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 684  Smela Jarosław             0.00  Częstochowa                0 / 0
 685  Drąszkowski Tomasz         0.00  Katowice                   0 / 0
 686  Napiórkowska Maria         0.00  Pruszków                   0 / 0
 687  Olenderek Tadeusz          0.00  Katowice                   0 / 0
 688  Dziewulski Jarosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 689  Dubek Marek                0.00  Warszawa                   0 / 0
 690  Pastor Andrzej             0.00  Warszawa                   0 / 0
 691  Parfieniuk Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 692  Krawczyk Marcin            0.00  Piastów                    0 / 0
 693  Pichola Bożenna            0.00  Piastów                    0 / 0
 694  Czerwoniec Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 695  Dzierża Iwona              0.00  Kraków                     0 / 0
 696  Dzierża Dariusz            0.00  Kraków                     0 / 0
 697  Czajewski Michał           0.00  Gdynia                     0 / 0
 698  Chylewski Emil             0.00  Łódź                       0 / 0
 699  Ciechomski Robert          0.00  Piastów                    0 / 0
 700  Charysz Sławomir           0.00  Lipiany                    0 / 0
 701  Dalecka Dorota             0.00  Łódź                       0 / 0
 702  Ogonowski Włodzimierz      0.00  Piastów                    0 / 0
 703  Czyż Michał                0.00  Łódź                       0 / 0
 704  Dalecka Grażyna            0.00  Łódź                       0 / 0
 705  Marcinkowski Jacek         0.00  Świeszyno                  0 / 0
 706  Mojsik Paweł               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 707  Michalski Jacek            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 708  Malinowski Krzysztof       0.00  Pabianice                  0 / 0
 709  Kurowski Olgierd           0.00  Łódź                       0 / 0
 710  Mazur Marzena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 711  Laszczka Piotr             0.00  Warszawa                   0 / 0
 712  Marynowski Krzysztof       0.00  Łódź                       0 / 0
 713  Mocek Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 714  Marszał Tomasz             0.00  Kraków                     0 / 0
 715  Czarnecki Marek            0.00  Warszawa                   0 / 0
 716  Chilicki Wiesław           0.00  Katowice                   0 / 0
 717  Czerwonka Marek            0.00  Kraków                     0 / 0
 718  Myszka Ireneusz            0.00  Słupsk                     0 / 0
 719  Czarzasty Jan              0.00  Warszawa                   0 / 0
 720  Bednarski Bartłomiej       0.00  Łódź                       0 / 0
 721  Czerwoniec Mirosława       0.00  Warszawa                   0 / 0
 722  Czarnecki Stefan           0.00  Pruszków                   0 / 0
 723  Chmielewski Michał         0.00  Częstochowa                0 / 0
 724  Czerwoniec Ewa             0.00  Warszawa                   0 / 0
 725  Olewińska Barbara          0.00  Warszawa                   0 / 0
 726  Penszko Marek              0.00  Warszawa                   0 / 0
 727  Owczarek Romuald           0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 728  Tyl Artur                  0.00  Częstochowa                0 / 0
 729  Estko Izabela              0.00  Częstochowa                0 / 0
 730  Niedbała Dorota            0.00  Warszawa                   0 / 0
 731  Rutowicz Daria             0.00  Piastów                    0 / 0
 732  Nagwizda Andrzej           0.00  Kraków                     0 / 0
 733  Pawłowska Matylda          0.00  Warszawa                   0 / 0
 734  Syguda Wieńczysław         0.00  Częstochowa                0 / 0
 735  Pilawski Paweł             0.00  Kraków                     0 / 0
 736  Pędzisz Paweł              0.00  Lipiany                    0 / 0
 737  Sobolewski Krzysztof       0.00  Piastów                    0 / 0
 738  Wojtczak Marek             0.00  Piastów                    0 / 0
 739  Zuziak Agnieszka           0.00  Kraków                     0 / 0
 740  Radecka Katarzyna          0.00  Warszawa                   0 / 0
 741  Natorff Maciej             0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 742  Rudzińska Krystyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 743  Neumann Mariusz            0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 744  Nowak Sławomir             0.00  Łódź                       0 / 0
 745  Rybak Tadeusz              0.00  Częstochowa                0 / 0
 746  Rutowicz Kinga             0.00  Piastów                    0 / 0
 747  Orłowska Maryla            0.00  Katowice                   0 / 0
 748  Niżnik Ryszard             0.00  Piastów                    0 / 0
 749  Mroczka Elżbieta           0.00  Kraków                     0 / 0
 750  Chylewski Andrzej          0.00  Poznań                     0 / 0
 751  Dziewulska Elżbieta        0.00  Warszawa                   0 / 0
 752  Dubek Mateusz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 753  Piasecki Maurycy           0.00  Tychy                      0 / 0
 754  Paszek Adam                0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 755  Siemaszko Michał           0.00  Lipiany                    0 / 0
 756  Sikorski Roman             0.00  Kobylnica                  0 / 0
 757  Piskorz Agnieszka          0.00  Kraków                     0 / 0
 758  Siadak Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 759  Sapis Lucyna               0.00  Słupsk                     0 / 0
 760  Mroziak Marzena            0.00  Warszawa                   0 / 0
 761  Orysiak Katarzyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 762  Rudziński Janusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 763  Popławska Magdalena        0.00  Warszawa                   0 / 0
 764  Próchniak Beata            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 765  Ługowski Jerzy             0.00  Piastów                    0 / 0
 766  Leśniak Darek              0.00  Rumia                      0 / 0
 767  Wypchał Waldemar           0.00  Kraków                     0 / 0
 768  Tałaj Mariola              0.00  Częstochowa                0 / 0
 769  Kucharska Dorota           0.00  Warszawa                   0 / 0
 770  Stefański Marek            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 771  Kuczyński Jerzy            0.00  Łowicz                     0 / 0
 772  Zwolińska Stenia           0.00  Warszawa                   0 / 0
 773  Śniadach Krzysztof         0.00  Rumia                      0 / 0
 774  Latała Sławomir            0.00  Piastów                    0 / 0
 775  Libich Artur               0.00  Łódź                       0 / 0
 776  Lożyńska Ewa               0.00  Piastów                    0 / 0
 777  Kubicka Urszula            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 778  Przepiórkowska Joanna      0.00  Inowrocław                 0 / 0
 779  Prudaczuk Emil             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 780  Leśniewski Kazimierz       0.00  Kielce                     0 / 0
 781  Lewczuk Maciej             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 782  Królak Tomasz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 783  Krzeszewska Joanna         0.00  Łódź                       0 / 0
 784  Lewiński Jacek             0.00  Wrocław                    0 / 0
 785  Kryszczulas Zbigniew       0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 786  Sołoniewicz Ireneusz       0.00  Pułtusk                    0 / 0
 787  Szczepaniak Przemysław     0.00  Szczecin                   0 / 0
 788  Steć Kamil                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 789  Stańczyk Maciej            0.00  Tarnów                     0 / 0
 790  Ziółkowska Renata          0.00  Rumia                      0 / 0
 791  Walawender Jakub           0.00  Kraków                     0 / 0
 792  Zakrocki Krzysztof         0.00  Szczecin                   0 / 0
 793  Tuz Wojciech               0.00  Warszawa                   0 / 0
 794  Szmidt Dorota              0.00  Łódź                       0 / 0
 795  Szmat Małgorzata           0.00  Koszalin                   0 / 0
 796  Szymeczko Robert           0.00  Gdynia                     0 / 0
 797  Zając Janina               0.00  Gdynia                     0 / 0
 798  Wojtylak Piotr             0.00  Piastów                    0 / 0
 799  Stefaniak Irena            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 800  Waberski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 801  Stępnicka Katarzyna        0.00  Piastów                    0 / 0
 802  Steć Adrianna              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 803  Zięba Ewelina              0.00  Wrocław                    0 / 0
 804  Wróbel Bogusław            0.00  Łódź                       0 / 0
 805  Tałaj Andrzej              0.00  Częstochowa                0 / 0
 806  Łagutko Tomasz             0.00  Ośno                       0 / 0
 807  Próchniak Dariusz          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 808  Majewski Walerian          0.00  Inowrocław                 0 / 0
 809  Grzona Adam                0.00  Toruń                      0 / 0
 810  Majkut Radosław            0.00  Szczecin                   0 / 0
 811  Puchałka Edward            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 812  Makuch Mariusz             0.00  Zator                      0 / 0
 813  Mieszkowska Katarzyna      0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 814  Łubniewicz Tatiana         0.00  Łódź                       0 / 0
 815  Mogielnicki Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 816  Łysek Wojciech             0.00  Warszawa                   0 / 0
 817  Hardej Sylwia              0.00  Szczecin                   0 / 0
 818  Matysiuk Emil              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 819  Kurowski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 820  Łagutko Edmund             0.00  Ośno                       0 / 0
 821  Kurowski Witold            0.00  Łódź                       0 / 0
 822  Kula Krzysztof             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 823  Kuskowska Justyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 824  Łubniewicz Halina          0.00  Łódź                       0 / 0
 825  Maciątek Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 826  Molenda-Kass Katarzyna     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 827  Modrzejewski Krzysztof     0.00  Warszawa                   0 / 0
 828  Machnio Ryszard            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 829  Mitkowski Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 830  Podwiązka Mariola          0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 831  Lożyńska Hanna             0.00  Piastów                    0 / 0
 832  Liśkiewicz Stanisław       0.00  Piastów                    0 / 0
 833  Lewczuk Daniel             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 834  Piskorz Henryk             0.00  Kraków                     0 / 0
 835  Pomorski Marcin            0.00  Warszawa                   0 / 0
 836  Pluszyńska Małgorzata      0.00  Jasienica                  0 / 0
 837  Lipczyński Mateusz         0.00  Sopot                      0 / 0
 838  Pryzowicz Michał           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 839  Serafinowicz Danuta        0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 840  Lisiewicz Michał           0.00  Łódź                       0 / 0
 841  Latuszek Marcin            0.00  Mieścisko                  0 / 0
 842  Raab Norbert               0.00  Szczecin                   0 / 0
 843  Puchałka Jarosław          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 844  Sapis Witalis              0.00  Słupsk                     0 / 0
 845  Serafinowicz Andrzej       0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 846  Żłobiński Maciej           0.00  Katowice                   0 / 0
 847  Wodzińska Elżbieta         0.00  Warszawa                   0 / 0
 848  Jończyk Agnieszka          0.00  Warszawa                   0 / 0
 849  Bońkowski Stanisław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 850  Szewczyk Grzegorz          0.00  Łódź                       0 / 0
 851  Płatek Jerzy               0.00  Sosnowiec                  0 / 0
 852  Kupidura Szczepan          0.00  Radom                      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie