Lipiany27
kwietnia
Lipiany 27-28 kwietnia II Turniej o Puchar Radia Plus
Piastów 4
maja
Piastów 4- 5 maja VI Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 2002
Ostróda25
maja
Ostróda 25-26 maja II Turniej „Blanki w szranki”
VI Mistrzostwa Piastowa04 - 05 maja 2002 — VI Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Piastowa Piastów, 04 - 05 maja 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 10,0 5030
 2. Małgorzata Kania (Milanówek) 9,0 5150
 3. Marcin Mroziuk (Warszawa) 9,0 4673
 4. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 9,0 4606
 5. Paweł Dawidson (Częstochowa) 8,0 5212
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8,0 5007
 7. Szymon Fidziński (Warszawa) 8,0 4852
 8. Stanisław Rydzik (Warszawa) 8,0 4819
 9. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 8,0 4764
 10. Radosław Konca (Warszawa) 8,0 4628

 84 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Piastowa
IV Mistrzostwa Piastowa
III Otwarte Mistrzostwa Piastowa




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Nie, 5 Maj 2002

VI Mistrzostwa Piastowa w Scrabble

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Skrobosz        136 Warszawa            5030          10.0
  2 Małgorzata Kania        132 Milanówek           5150           9.0
  3 Marcin Mroziuk          137 Warszawa            4673           9.0
  4 Mateusz Żbikowski       135 Warszawa            4606           9.0
  5 Paweł Dawidson          139 Częstochowa         5212           8.0
  6 Tomasz Zwoliński        142 Warszawa            5007           8.0
  7 Szymon Fidziński        131 Warszawa            4852           8.0
  8 Stanisław Rydzik        129 Warszawa            4819           8.0
  9 Krzysztof Usakiewicz    119 Warszawa            4764           8.0
 10 Radosław Konca          129 Warszawa            4628           8.0
 11 Karol Wyrębkiewicz      131 Łódź                4524           8.0
 12 Andrzej Słapiński       120 Warszawa            4514           8.0
 13 Radosław Sowiński       100 Warszawa            4212           8.0
 14 Marcin Kozyra           100 Warszawa            4653           7.5
 15 Wojciech Usakiewicz     137 Warszawa            4897           7.0
 16 Mariusz Wrześniewski    128 Warszawa            4894           7.0
 17 Krzysztof Bukowski      122 Warszawa            4853           7.0
 18 Ryszard Dębski          120 Biała Podlaska      4656           7.0
 19 Andrzej Kwiatkowski     118 Warszawa            4626           7.0
 20 Magdalena Merklejn      120 Szczecin            4580           7.0
 21 Kazio Merklejn          130 Szczecin            4568           7.0
 22 Wojciech Zemło          130 Łódź                4466           7.0
 23 Justyna Fugiel          116 Sandomierz          4444           7.0
 24 Roman Figiel            108 Zawichost           4443           7.0
 25 Aleksandra Merklejn     120 Szczecin            4406           7.0
 26 Filip Warzecha          109 Gdynia              4153           7.0
 27 Adam Weremczuk          114 Łódź                4347           6.5
 28 Kamil Górka             127 Łęczna              4941           6.0
 29 Andrzej Rechowicz       123 Katowice            4837           6.0
 30 Zbigniew Wietecki       119 Gorzów Wielkop.     4763           6.0
 31 Maciej Czupryniak       137 Milanówek           4731           6.0
 32 Sławomir Kucia          100 Kraków              4538           6.0
 33 Halina Roszak           111 Poznań              4515           6.0
 34 Mariola Osajda-Matczak  117 Pruszków            4500           6.0
 35 Aleksander Puchalski    114 Włocławek           4444           6.0
 36 Marcin Figiel           102 Zawichost           4418           6.0
 37 Piotr Krzemiński        100 Warszawa            4346           6.0
 38 Dorota Ziembowicz       100 Gliwice             4323           6.0
 39 Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa            4271           6.0
 40 Maciej Kutera           101 Warszawa            4173           6.0
 41 Sławomir Kordjalik      116 Warszawa            4133           6.0
 42 Krzysztof Mówka         100 Toruń               4106           6.0
 43 Lucyna Śniadach         112 Rumia               3999           6.0
 44 Krzysztof Pypno         114 Gliwice             2775           6.0
 45 Maciej Grabowski        123 Warszawa            4659           5.0
 46 Kamil Klinkosz          112 Rumia               4647           5.0
 47 Ryszard Niżewski        116 Warszawa            4578           5.0
 48 Lucyna Korga            107 Zabrze              4380           5.0
 49 Joanna Stępień          123 Katowice            4332           5.0
 50 Stefan Dawidson         108 Częstochowa         4328           5.0
 51 Marek Roszak            120 Poznań              4315           5.0
 52 Bogdan Pokojski         100 Piastów             4225           5.0
 53 Beata Piotrowska        106 Łódź                4214           5.0
 54 Piotr Rosół             110 Warszawa            4195           5.0
 55 Piotr Ingling           100 Warszawa            4120           5.0
 56 Marek Charytoniuk       113 Biała Podlaska      4039           5.0
 57 Paweł Opyc              100 Warszawa            3947           5.0
 58 Jędrzej Florek          100 Nowa Wieś Wielka    3928           5.0
 59 Renata Rosół            100 Warszawa            3849           5.0
 60 Robert Kamiński         100 Wysokie Maz.        4443           4.0
 61 Joanna Juszczak         100 Warszawa            4336           4.0
 62 Andrzej Rakoczy         100 Kraków              4264           4.0
 63 Marek Dudkiewicz        105 Milanówek           4176           4.0
 64 Paweł Florek            100 Nowa Wieś Wielka    4025           4.0
 65 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa            3993           4.0
 66 Andrzej Gostomski       100 Łódź                3921           4.0
 67 Adam Legięć             100 Warszawa            3793           4.0
 68 Maciej Gałecki          120 Łódź                2567           4.0
 69 Zdzisław Szota          122 Warszawa            2475           4.0
 70 Adam Słapiński          100 Warszawa            1793           4.0
 71 Paweł Jachowicz         100 Żyrardów            1592           4.0
 72 Tomasz Żbikowski        106 Warszawa            4151           3.0
 73 Zygmunt Sołtysiak       110 Piastów             4028           3.0
 74 Magdalena Kortz         100 Szczecin            3760           3.0
 75 Iwona Baran             100 Kraków              3707           3.0
 76 Stanisław Gasik         121 Warszawa            1174           3.0
 77 Grzegorz Roszak         100 Poznań              3149           2.5
 78 Agnieszka Stefaniuk     100 Warszawa            1623           2.0
 79 Piotr Jakubiak          100 Żyrardów            1459           2.0
 80 Kacper Jachowicz        100 Żyrardów            1200           1.5
 81 Piotr Mańkowski         100 Warszawa            2144           1.0
 82 Robert Drózd            100 Wesoła              1929           1.0
 83 Rafał Matczak           122 Pruszków             393           1.0
 84 Sylwia Wilczek          100 Warszawa             195           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Wto, 7 Maj 2002

   1  Tomasz Zwoliński        142 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   39  Marek Charytoniuk       113   +  456:294   163
   2    7   33  Ryszard Niżewski        116   +  408:324   166
   3    5    7  Mateusz Żbikowski       135   -  338:411    85
   4   10   67  Sławomir Kucia          100   +  484:324   150
   5    5    3  Marcin Mroziuk          137   -  353:371    87
   6    9   28  Zbigniew Wietecki       119   +  502:337   169
   7    5    8  Małgorzata Kania        132   -  292:461    82
   8    9    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  445:405   187
   9    6   10  Szymon Fidziński        131   -  433:459    81
  10   10    5  Maciej Czupryniak       137   +  465:373   187
  11    7   63  Marcin Kozyra           100   +  402:341   150
  12    5   15  Mariusz Wrześniewski    128   +  429:378   178
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1685 / 12 partii


   2  Paweł Dawidson          139 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   40  Lucyna Śniadach         112   +  450:290   162
   2    8   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  471:484    78
   3   11   16  Kamil Górka             127   +  434:396   177
   4    6   27  Ryszard Dębski          120   +  550:312   170
   5    3   19  Andrzej Rechowicz       123   +  510:249   173
   6    2   10  Szymon Fidziński        131   +  367:277   181
   7    1   38  Krzysztof Pypno         114   +  422:379   164
   8    1    6  Mariusz Skrobosz        136   +  479:280   186
   9    1    8  Małgorzata Kania        132   -  358:480    82
  10    1    3  Marcin Mroziuk          137   +  473:349   187
  11    1    6  Mariusz Skrobosz        136   -  366:530    86
  12    1    6  Mariusz Skrobosz        136   -  332:477    86
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1732 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk          137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   41  Kamil Klinkosz          112   +  516:287   162
   2    1   19  Andrzej Rechowicz       123   +  423:412   173
   3    1    8  Małgorzata Kania        132   -  282:490    82
   4    8   42  Halina Roszak           111   +  447:333   161
   5    5    1  Tomasz Zwoliński        142   +  371:353   192
   6    3   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  340:358    78
   7    7   13  Radosław Konca          129   +  405:297   179
   8    5   14  Stanisław Rydzik        129   +  369:335   179
   9    3   20  Krzysztof Bukowski      122   +  361:356   172
  10    1    2  Paweł Dawidson          139   -  349:473    89
  11    5   23  Andrzej Słapiński       120   +  401:266   170
  12    3   29  Krzysztof Usakiewicz    119   +  409:348   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1806 / 12 partii


   4  Wojciech Usakiewicz     137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   42  Halina Roszak           111   -  410:447    61
   2   21   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  383:442    69
   3   29   64  Paweł Florek            100   -  319:382    50
   4   34   71  Piotr Mańkowski         100   +  366:300   150
   5   29   61  Robert Kamiński         100   +  501:313   150
   6   20   39  Marek Charytoniuk       113   +  455:359   163
   7   14   37  Adam Weremczuk          114   +  369:349   164
   8    9    1  Tomasz Zwoliński        142   -  405:445    92
   9   14   40  Lucyna Śniadach         112   +  421:343   162
  10   11   28  Zbigniew Wietecki       119   +  349:312   169
  11    8   20  Krzysztof Bukowski      122   +  521:340   172
  12    6   14  Stanisław Rydzik        129   -  398:435    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1481 / 12 partii


   5  Maciej Czupryniak       137 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   43  Piotr Rosół             110   +  329:274   160
   2   18   17  Joanna Stępień          123   +  492:329   173
   3    6   54  Joanna Juszczak         100   -  311:458    50
   4   14   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  342:451    68
   5   19   11  Kazio Merklejn          130   +  428:335   180
   6   13   41  Kamil Klinkosz          112   +  487:333   162
   7    6   10  Szymon Fidziński        131   -  401:433    81
   8   10   27  Ryszard Dębski          120   -  298:309    70
   9   15   33  Ryszard Niżewski        116   +  451:341   166
  10   10    1  Tomasz Zwoliński        142   -  373:465    92
  11   16   28  Zbigniew Wietecki       119   -  351:566    69
  12   20   33  Ryszard Niżewski        116   +  468:352   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1437 / 12 partii


   6  Mariusz Skrobosz        136 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   44  Stefan Dawidson         108   +  494:283   158
   2    3   20  Krzysztof Bukowski      122   +  383:292   172
   3    4   67  Sławomir Kucia          100   +  469:309   150
   4    2    7  Mateusz Żbikowski       135   +  413:326   185
   5    1   10  Szymon Fidziński        131   +  371:341   181
   6    1   38  Krzysztof Pypno         114   -  284:330    64
   7    3   30  Andrzej Kwiatkowski     118   +  422:421   168
   8    1    2  Paweł Dawidson          139   -  280:479    89
   9    2   15  Mariusz Wrześniewski    128   +  473:443   178
  10    2    8  Małgorzata Kania        132   +  434:349   182
  11    1    2  Paweł Dawidson          139   +  530:366   189
  12    1    2  Paweł Dawidson          139   +  477:332   189
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1905 / 12 partii


   7  Mateusz Żbikowski       135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   45  Roman Figiel            108   +  408:259   158
   2   13   26  Marek Roszak            120   +  467:369   170
   3    5    1  Tomasz Zwoliński        142   +  411:338   192
   4    2    6  Mariusz Skrobosz        136   -  326:413    86
   5    6   63  Marcin Kozyra           100   +  403:239   150
   6    4   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  288:377    68
   7    9   31  Mariola Osajda-Matczak  117   +  363:345   167
   8    6   24  Aleksandra Merklejn     120   +  364:348   170
   9    4   23  Andrzej Słapiński       120   +  477:237   170
  10    3   15  Mariusz Wrześniewski    128   +  385:325   178
  11    2    8  Małgorzata Kania        132   -  305:330    82
  12    4   52  Radosław Sowiński       100   +  409:359   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1741 / 12 partii


   8  Małgorzata Kania        132 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   46  Lucyna Korga            107   +  463:394   157
   2    6   18  Maciej Grabowski        123   +  498:351   173
   3    1    3  Marcin Mroziuk          137   +  490:282   187
   4    1   10  Szymon Fidziński        131   -  360:462    81
   5    4   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  366:411    78
   6    8   19  Andrzej Rechowicz       123   +  484:331   173
   7    5    1  Tomasz Zwoliński        142   +  461:292   192
   8    3   30  Andrzej Kwiatkowski     118   +  398:349   168
   9    1    2  Paweł Dawidson          139   +  480:358   189
  10    2    6  Mariusz Skrobosz        136   -  349:434    86
  11    2    7  Mateusz Żbikowski       135   +  330:305   185
  12    2   10  Szymon Fidziński        131   +  471:307   181
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1850 / 12 partii


   9  Karol Wyrębkiewicz      131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   47  Tomasz Żbikowski        106   +  372:351   156
   2   16   13  Radosław Konca          129   -  306:445    79
   3   26   70  Iwona Baran             100   +  418:278   150
   4   16   17  Joanna Stępień          123   +  360:332   173
   5   11   37  Adam Weremczuk          114   +  407:353   164
   6    7   50  Marcin Figiel           102   +  408:286   152
   7    4   23  Andrzej Słapiński       120   -  343:490    70
   8    7   34  Justyna Fugiel          116   +  471:395   166
   9    5   63  Marcin Kozyra           100   -  352:400    50
  10    8   52  Radosław Sowiński       100   -  290:372    50
  11   11   11  Kazio Merklejn          130   +  461:362   180
  12    8   45  Roman Figiel            108   +  336:323   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1548 / 12 partii


  10  Szymon Fidziński        131 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   48  Beata Piotrowska        106   +  503:276   156
   2    2   11  Kazio Merklejn          130   +  436:300   180
   3    2   15  Mariusz Wrześniewski    128   +  419:382   178
   4    1    8  Małgorzata Kania        132   +  462:360   182
   5    1    6  Mariusz Skrobosz        136   -  341:371    86
   6    2    2  Paweł Dawidson          139   -  277:367    89
   7    6    5  Maciej Czupryniak       137   +  433:401   187
   8    4   20  Krzysztof Bukowski      122   -  380:462    72
   9    6    1  Tomasz Zwoliński        142   +  459:433   192
  10    4   63  Marcin Kozyra           100   +  422:374   150
  11    3   15  Mariusz Wrześniewski    128   +  413:360   178
  12    2    8  Małgorzata Kania        132   -  307:471    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1732 / 12 partii


  11  Kazio Merklejn          130 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   49  Marek Dudkiewicz        105   +  498:351   155
   2    2   10  Szymon Fidziński        131   -  300:436    81
   3   15   25  Magdalena Merklejn      120   +  379:347   170
   4   13   24  Aleksandra Merklejn     120   -  293:359    70
   5   19    5  Maciej Czupryniak       137   -  335:428    87
   6   25   17  Joanna Stępień          123   -  333:350    73
   7   29   26  Marek Roszak            120   +  398:375   170
   8   22   46  Lucyna Korga            107   +  408:364   157
   9   18   12  Wojciech Zemło          130   +  437:367   180
  10   13   42  Halina Roszak           111   +  363:299   161
  11   11    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  362:461    81
  12   15   50  Marcin Figiel           102   +  462:313   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1537 / 12 partii


  12  Wojciech Zemło          130 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   50  Marcin Figiel           102   +  376:298   152
   2   15   24  Aleksandra Merklejn     120   +  361:356   170
   3    9   14  Stanisław Rydzik        129   -  372:423    79
   4   15   52  Radosław Sowiński       100   +  327:281   150
   5   13   20  Krzysztof Bukowski      122   -  339:369    72
   6   18   45  Roman Figiel            108   +  364:334   158
   7   13   63  Marcin Kozyra           100   -  409:411    50
   8   13   13  Radosław Konca          129   -  381:438    79
   9   18   11  Kazio Merklejn          130   -  367:437    80
  10   21   54  Joanna Juszczak         100   +  337:297   150
  11   19   17  Joanna Stępień          123   +  360:343   173
  12   16   56  Dorota Ziembowicz       100   +  473:304   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1463 / 12 partii


  13  Radosław Konca          129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   51  Maciej Kutera           101   +  370:341   151
   2   16    9  Karol Wyrębkiewicz      131   +  445:306   181
   3    7   31  Mariola Osajda-Matczak  117   -  392:395    67
   4    9   29  Krzysztof Usakiewicz    119   +  405:289   169
   5    7   54  Joanna Juszczak         100   +  402:374   150
   6    5   14  Stanisław Rydzik        129   -  345:470    79
   7    7    3  Marcin Mroziuk          137   -  297:405    87
   8   13   12  Wojciech Zemło          130   +  438:381   180
   9    9   27  Ryszard Dębski          120   +  413:360   170
  10    7   34  Justyna Fugiel          116   -  333:346    66
  11   10   36  Aleksander Puchalski    114   +  429:370   164
  12    7   27  Ryszard Dębski          120   +  359:332   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1634 / 12 partii


  14  Stanisław Rydzik        129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   52  Radosław Sowiński       100   +  420:294   150
   2   11   34  Justyna Fugiel          116   +  375:367   166
   3    9   12  Wojciech Zemło          130   +  423:372   180
   4    4   31  Mariola Osajda-Matczak  117   +  431:395   167
   5    2   38  Krzysztof Pypno         114   -  348:410    64
   6    5   13  Radosław Konca          129   +  470:345   179
   7    2   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  344:411    78
   8    5    3  Marcin Mroziuk          137   -  335:369    87
   9    8   42  Halina Roszak           111   +  452:318   161
  10    5   20  Krzysztof Bukowski      122   +  476:406   172
  11    4   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  310:391    69
  12    6    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  435:398   187
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1660 / 12 partii


  15  Mariusz Wrześniewski    128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   53  Paweł Opyc              100   +  453:374   150
   2    8    2  Paweł Dawidson          139   +  484:471   189
   3    2   10  Szymon Fidziński        131   -  382:419    81
   4    7   20  Krzysztof Bukowski      122   +  486:387   172
   5    4    8  Małgorzata Kania        132   +  411:366   182
   6    3    3  Marcin Mroziuk          137   +  358:340   187
   7    2   14  Stanisław Rydzik        129   +  411:344   179
   8    2   23  Andrzej Słapiński       120   +  403:351   170
   9    2    6  Mariusz Skrobosz        136   -  443:473    86
  10    3    7  Mateusz Żbikowski       135   -  325:385    85
  11    3   10  Szymon Fidziński        131   -  360:413    81
  12    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  378:429    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1654 / 12 partii


  16  Kamil Górka             127 Łęczna           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   54  Joanna Juszczak         100   -  436:464    50
   2   20   71  Piotr Mańkowski         100   +  448:228   150
   3   11    2  Paweł Dawidson          139   -  396:434    89
   4   20   36  Aleksander Puchalski    114   -  342:459    64
   5   27   73  Piotr Krzemiński        100   -  388:438    50
   6   32   61  Robert Kamiński         100   +  476:341   150
   7   27   44  Stefan Dawidson         108   +  443:330   158
   8   19   19  Andrzej Rechowicz       123   -  386:470    73
   9   24   67  Sławomir Kucia          100   +  376:349   150
  10   19   37  Adam Weremczuk          114   +  404:387   164
  11   14   83  Stanisław Gasik         121   -  391:431    71
  12   19   41  Kamil Klinkosz          112   +  455:341   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1331 / 12 partii


  17  Joanna Stępień          123 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   55  Andrzej Gostomski       100   +  333:290   150
   2   18    5  Maciej Czupryniak       137   -  329:492    87
   3   27   21  Zdzisław Szota          122   +  435:321   172
   4   16    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  332:360    81
   5   20   65  Bogdan Pokojski         100   -  349:396    50
   6   25   11  Kazio Merklejn          130   +  350:333   180
   7   21   35  Wojciech Próchniewicz   114   +  401:354   164
   8   16   45  Roman Figiel            108   +  373:323   158
   9   12   50  Marcin Figiel           102   -  387:468    52
  10   15   56  Dorota Ziembowicz       100   -  341:348    50
  11   19   12  Wojciech Zemło          130   -  343:360    80
  12   23   73  Piotr Krzemiński        100   -  359:393    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1274 / 12 partii


  18  Maciej Grabowski        123 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   56  Dorota Ziembowicz       100   +  457:277   150
   2    6    8  Małgorzata Kania        132   -  351:498    82
   3   14   42  Halina Roszak           111   -  352:445    61
   4   23   61  Robert Kamiński         100   +  374:341   150
   5   16   67  Sławomir Kucia          100   -  399:471    50
   6   21   73  Piotr Krzemiński        100   +  390:273   150
   7   17   27  Ryszard Dębski          120   -  307:452    70
   8   21   41  Kamil Klinkosz          112   -  409:444    62
   9   25   46  Lucyna Korga            107   -  301:356    57
  10   29   69  Adam Legięć             100   +  540:328   150
  11   24   67  Sławomir Kucia          100   -  246:394    50
  12   28   61  Robert Kamiński         100   +  533:293   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1182 / 12 partii


  19  Andrzej Rechowicz       123 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   57  Piotr Ingling           100   +  569:195   150
   2    1    3  Marcin Mroziuk          137   -  412:423    87
   3   10   36  Aleksander Puchalski    114   +  440:291   164
   4    5   37  Adam Weremczuk          114   +  406:274   164
   5    3    2  Paweł Dawidson          139   -  249:510    89
   6    8    8  Małgorzata Kania        132   -  331:484    82
   7   15   28  Zbigniew Wietecki       119   -  358:365    69
   8   19   16  Kamil Górka             127   +  470:386   177
   9   13   52  Radosław Sowiński       100   -  341:342    50
  10   20   33  Ryszard Niżewski        116   +  484:287   166
  11   15   41  Kamil Klinkosz          112   +  409:355   162
  12   12   20  Krzysztof Bukowski      122   -  368:471    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1432 / 12 partii


  20  Krzysztof Bukowski      122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   58  Renata Rosół            100   +  485:306   150
   2    3    6  Mariusz Skrobosz        136   -  292:383    86
   3   17   33  Ryszard Niżewski        116   +  487:397   166
   4    7   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  387:486    78
   5   13   12  Wojciech Zemło          130   +  369:339   180
   6   10   25  Magdalena Merklejn      120   +  333:325   170
   7    8   54  Joanna Juszczak         100   +  465:356   150
   8    4   10  Szymon Fidziński        131   +  462:380   181
   9    3    3  Marcin Mroziuk          137   -  356:361    87
  10    5   14  Stanisław Rydzik        129   -  406:476    79
  11    8    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  340:521    87
  12   12   19  Andrzej Rechowicz       123   +  471:368   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1587 / 12 partii


  21  Zdzisław Szota          122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   59  Jolanta Kosmowska       100   +  323:320   150
   2   19   36  Aleksander Puchalski    114   -  323:373    64
   3   27   17  Joanna Stępień          123   -  321:435    73
   4   30   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  382:349   160
   5   24   40  Lucyna Śniadach         112   +  401:332   162
   6   19   52  Radosław Sowiński       100   -  289:384    50
   7   23   32  Sławomir Kordjalik      116   +  436:340   166
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   825 /  7 partii


  22  Maciej Gałecki          120 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   60  Robert Drózd            100   -  314:354    50
   2   28   74  Filip Warzecha          109   +  428:303   159
   3   20   41  Kamil Klinkosz          112   -  289:447    62
   4   26   44  Stefan Dawidson         108   +  397:386   158
   5   21   49  Marek Dudkiewicz        105   +  390:325   155
   6   16   57  Piotr Ingling           100   +  400:295   150
   7   10   34  Justyna Fugiel          116   -  349:425    66
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   800 /  7 partii


  23  Andrzej Słapiński       120 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   61  Robert Kamiński         100   +  403:393   150
   2   14   32  Sławomir Kordjalik      116   +  400:305   166
   3    8   37  Adam Weremczuk          114   -  282:387    64
   4   17   35  Wojciech Próchniewicz   114   +  370:282   164
   5   12   36  Aleksander Puchalski    114   +  457:336   164
   6    6   24  Aleksandra Merklejn     120   +  386:298   170
   7    4    9  Karol Wyrębkiewicz      131   +  490:343   181
   8    2   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  351:403    78
   9    4    7  Mateusz Żbikowski       135   -  237:477    85
  10    9   50  Marcin Figiel           102   +  447:351   152
  11    5    3  Marcin Mroziuk          137   -  266:401    87
  12    9   34  Justyna Fugiel          116   +  425:336   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1627 / 12 partii


  24  Aleksandra Merklejn     120 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   62  Krzysztof Mówka         100   +  403:346   150
   2   15   12  Wojciech Zemło          130   -  356:361    80
   3   19   60  Robert Drózd            100   +  422:333   150
   4   13   11  Kazio Merklejn          130   +  359:293   180
   5    9   41  Kamil Klinkosz          112   +  362:324   162
   6    6   23  Andrzej Słapiński       120   -  298:386    70
   7   11   50  Marcin Figiel           102   +  474:384   152
   8    6    7  Mateusz Żbikowski       135   -  348:364    85
   9   10   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  254:524    69
  10   16   45  Roman Figiel            108   -  324:426    58
  11   20   35  Wojciech Próchniewicz   114   +  369:314   164
  12   17   62  Krzysztof Mówka         100   +  437:322   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1470 / 12 partii


  25  Magdalena Merklejn      120 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   63  Marcin Kozyra           100   +  416:320   150
   2   12   37  Adam Weremczuk          114   -  366:389    64
   3   15   11  Kazio Merklejn          130   -  347:379    80
   4   24   46  Lucyna Korga            107   +  393:379   157
   5   17   26  Marek Roszak            120   +  494:296   170
   6   10   20  Krzysztof Bukowski      122   -  325:333    72
   7   16   67  Sławomir Kucia          100   +  380:362   150
   8   11   28  Zbigniew Wietecki       119   -  235:475    69
   9   17   31  Mariola Osajda-Matczak  117   -  283:360    67
  10   24   48  Beata Piotrowska        106   +  395:380   156
  11   18   65  Bogdan Pokojski         100   +  483:326   150
  12   14   36  Aleksander Puchalski    114   +  463:327   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1449 / 12 partii


  26  Marek Roszak            120 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   64  Paweł Florek            100   +  413:299   150
   2   13    7  Mateusz Żbikowski       135   -  369:467    85
   3   16   73  Piotr Krzemiński        100   +  411:394   150
   4   12   41  Kamil Klinkosz          112   -  322:402    62
   5   17   25  Magdalena Merklejn      120   -  296:494    70
   6   24   33  Ryszard Niżewski        116   -  292:467    66
   7   29   11  Kazio Merklejn          130   -  375:398    80
   8   30   44  Stefan Dawidson         108   +  391:313   158
   9   27   66  Andrzej Rakoczy         100   +  341:315   150
  10   25   51  Maciej Kutera           101   -  370:454    51
  11   26   46  Lucyna Korga            107   -  369:504    57
  12   29   54  Joanna Juszczak         100   +  366:345   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1229 / 12 partii


  27  Ryszard Dębski          120 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   65  Bogdan Pokojski         100   +  481:322   150
   2    4   28  Zbigniew Wietecki       119   +  453:400   169
   3    3   38  Krzysztof Pypno         114   -  360:381    64
   4    6    2  Paweł Dawidson          139   -  312:550    89
   5   15   42  Halina Roszak           111   -  299:390    61
   6   22   44  Stefan Dawidson         108   +  426:320   158
   7   17   18  Maciej Grabowski        123   +  452:307   173
   8   10    5  Maciej Czupryniak       137   +  309:298   187
   9    9   13  Radosław Konca          129   -  360:413    79
  10   12   41  Kamil Klinkosz          112   +  469:419   162
  11    9   30  Andrzej Kwiatkowski     118   +  403:387   168
  12    7   13  Radosław Konca          129   -  332:359    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1539 / 12 partii


  28  Zbigniew Wietecki       119 Gorzów Wielkop.  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   66  Andrzej Rakoczy         100   +  484:325   150
   2    4   27  Ryszard Dębski          120   -  400:453    70
   3   12   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  326:366    69
   4   21   47  Tomasz Żbikowski        106   +  397:307   156
   5   14   33  Ryszard Niżewski        116   +  455:218   166
   6    9    1  Tomasz Zwoliński        142   -  337:502    92
   7   15   19  Andrzej Rechowicz       123   +  365:358   173
   8   11   25  Magdalena Merklejn      120   +  475:235   170
   9    7   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  356:357    68
  10   11    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  312:349    87
  11   16    5  Maciej Czupryniak       137   +  566:351   187
  12   11   63  Marcin Kozyra           100   -  290:386    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1438 / 12 partii


  29  Krzysztof Usakiewicz    119 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   67  Sławomir Kucia          100   -  404:446    50
   2   21    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  442:383   187
   3   12   28  Zbigniew Wietecki       119   +  366:326   169
   4    9   13  Radosław Konca          129   -  289:405    79
   5   18   34  Justyna Fugiel          116   -  365:399    66
   6   23   46  Lucyna Korga            107   +  367:319   157
   7   19   41  Kamil Klinkosz          112   +  423:372   162
   8   14   31  Mariola Osajda-Matczak  117   +  412:358   167
   9   10   24  Aleksandra Merklejn     120   +  524:254   170
  10    6   30  Andrzej Kwiatkowski     118   +  433:310   168
  11    4   14  Stanisław Rydzik        129   +  391:310   179
  12    3    3  Marcin Mroziuk          137   -  348:409    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1641 / 12 partii


  30  Andrzej Kwiatkowski     118 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   68  Jędrzej Florek          100   +  448:299   150
   2    9   38  Krzysztof Pypno         114   -  243:456    64
   3   25   44  Stefan Dawidson         108   +  462:356   158
   4   14    5  Maciej Czupryniak       137   +  451:342   187
   5    8   31  Mariola Osajda-Matczak  117   +  423:338   167
   6    4    7  Mateusz Żbikowski       135   +  377:288   185
   7    3    6  Mariusz Skrobosz        136   -  421:422    86
   8    3    8  Małgorzata Kania        132   -  349:398    82
   9    7   28  Zbigniew Wietecki       119   +  357:356   169
  10    6   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  310:433    69
  11    9   27  Ryszard Dębski          120   -  387:403    70
  12   13   42  Halina Roszak           111   +  398:348   161
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1548 / 12 partii


  31  Mariola Osajda-Matczak  117 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   69  Adam Legięć             100   +  362:294   150
   2   17   60  Robert Drózd            100   +  450:410   150
   3    7   13  Radosław Konca          129   +  395:392   179
   4    4   14  Stanisław Rydzik        129   -  395:431    79
   5    8   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  338:423    68
   6   12   42  Halina Roszak           111   +  355:291   161
   7    9    7  Mateusz Żbikowski       135   -  345:363    85
   8   14   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  358:412    69
   9   17   25  Magdalena Merklejn      120   +  360:283   170
  10   14   36  Aleksander Puchalski    114   -  349:421    64
  11   17   42  Halina Roszak           111   -  360:417    61
  12   22   65  Bogdan Pokojski         100   +  433:231   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1386 / 12 partii


  32  Sławomir Kordjalik      116 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   70  Iwona Baran             100   +  406:267   150
   2   14   23  Andrzej Słapiński       120   -  305:400    70
   3   23   50  Marcin Figiel           102   -  315:376    52
   4   27   45  Roman Figiel            108   -  298:315    58
   5   31   60  Robert Drózd            100   +  381:315   150
   6   27   49  Marek Dudkiewicz        105   +  355:348   155
   7   23   21  Zdzisław Szota          122   -  340:436    72
   8   24   35  Wojciech Próchniewicz   114   -  277:411    64
   9   29   51  Maciej Kutera           101   -  262:360    51
  10   33   58  Renata Rosół            100   +  351:346   150
  11   30   68  Jędrzej Florek          100   +  503:277   150
  12   26   39  Marek Charytoniuk       113   +  340:321   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1285 / 12 partii


  33  Ryszard Niżewski        116 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   71  Piotr Mańkowski         100   +  454:417   150
   2    7    1  Tomasz Zwoliński        142   -  324:408    92
   3   17   20  Krzysztof Bukowski      122   -  397:487    72
   4   22   73  Piotr Krzemiński        100   +  425:339   150
   5   14   28  Zbigniew Wietecki       119   -  218:455    69
   6   24   26  Marek Roszak            120   +  467:292   170
   7   18   42  Halina Roszak           111   -  349:432    61
   8   20   67  Sławomir Kucia          100   +  508:334   150
   9   15    5  Maciej Czupryniak       137   -  341:451    87
  10   20   19  Andrzej Rechowicz       123   -  287:484    73
  11   25   54  Joanna Juszczak         100   +  456:296   150
  12   20    5  Maciej Czupryniak       137   -  352:468    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1311 / 12 partii


  34  Justyna Fugiel          116 Sandomierz       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  442:244   160
   2   11   14  Stanisław Rydzik        129   -  367:375    79
   3   13   47  Tomasz Żbikowski        106   +  389:387   156
   4   11   63  Marcin Kozyra           100   -  281:421    50
   5   18   29  Krzysztof Usakiewicz    119   +  399:365   169
   6   14   65  Bogdan Pokojski         100   +  347:319   150
   7   10   22  Maciej Gałecki          120   +  425:349   170
   8    7    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  395:471    81
   9   11   36  Aleksander Puchalski    114   +  407:380   164
  10    7   13  Radosław Konca          129   +  346:333   179
  11    6   52  Radosław Sowiński       100   -  310:330    50
  12    9   23  Andrzej Słapiński       120   -  336:425    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1478 / 12 partii


  35  Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   73  Piotr Krzemiński        100   -  330:469    50
   2   25   51  Maciej Kutera           101   +  364:287   151
   3   24   45  Roman Figiel            108   +  399:330   158
   4   17   23  Andrzej Słapiński       120   -  282:370    70
   5   23   43  Piotr Rosół             110   +  413:331   160
   6   17   36  Aleksander Puchalski    114   -  340:373    64
   7   21   17  Joanna Stępień          123   -  354:401    73
   8   24   32  Sławomir Kordjalik      116   +  411:277   166
   9   19   56  Dorota Ziembowicz       100   -  363:377    50
  10   23   46  Lucyna Korga            107   +  361:282   157
  11   20   24  Aleksandra Merklejn     120   -  314:369    70
  12   24   48  Beata Piotrowska        106   +  340:289   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1325 / 12 partii


  36  Aleksander Puchalski    114 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   74  Filip Warzecha          109   +  319:318   159
   2   19   21  Zdzisław Szota          122   +  373:323   172
   3   10   19  Andrzej Rechowicz       123   -  291:440    73
   4   20   16  Kamil Górka             127   +  459:342   177
   5   12   23  Andrzej Słapiński       120   -  336:457    70
   6   17   35  Wojciech Próchniewicz   114   +  373:340   164
   7   12   52  Radosław Sowiński       100   +  456:345   150
   8    8   63  Marcin Kozyra           100   -  339:518    50
   9   11   34  Justyna Fugiel          116   -  380:407    66
  10   14   31  Mariola Osajda-Matczak  117   +  421:349   167
  11   10   13  Radosław Konca          129   -  370:429    79
  12   14   25  Magdalena Merklejn      120   -  327:463    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1397 / 12 partii


  37  Adam Weremczuk          114 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   75  Magdalena Kortz         100   +  420:274   150
   2   12   25  Magdalena Merklejn      120   +  389:366   170
   3    8   23  Andrzej Słapiński       120   +  387:282   170
   4    5   19  Andrzej Rechowicz       123   -  274:406    73
   5   11    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  353:407    81
   6   15   63  Marcin Kozyra           100   =  367:367   100
   7   14    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  349:369    87
   8   18   40  Lucyna Śniadach         112   -  264:315    62
   9   23   39  Marek Charytoniuk       113   +  343:314   163
  10   19   16  Kamil Górka             127   -  387:404    77
  11   23   82  Adam Słapiński          100   +  416:349   150
  12   18   40  Lucyna Śniadach         112   +  398:291   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1445 / 12 partii


  38  Krzysztof Pypno         114 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   76  Grzegorz Roszak         100   +  449:249   150
   2    9   30  Andrzej Kwiatkowski     118   +  456:243   168
   3    3   27  Ryszard Dębski          120   +  381:360   170
   4    3   54  Joanna Juszczak         100   +  370:334   150
   5    2   14  Stanisław Rydzik        129   +  410:348   179
   6    1    6  Mariusz Skrobosz        136   +  330:284   186
   7    1    2  Paweł Dawidson          139   -  379:422    89
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1092 /  7 partii


  39  Marek Charytoniuk       113 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński        142   -  294:456    92
   2   31   52  Radosław Sowiński       100   -  254:427    50
   3   37   69  Adam Legięć             100   +  385:308   150
   4   32   70  Iwona Baran             100   +  319:300   150
   5   26   64  Paweł Florek            100   +  419:304   150
   6   20    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  359:455    87
   7   24   40  Lucyna Śniadach         112   -  253:364    62
   8   28   58  Renata Rosół            100   +  369:278   150
   9   23   37  Adam Weremczuk          114   -  314:343    64
  10   28   67  Sławomir Kucia          100   -  307:389    50
  11   31   69  Adam Legięć             100   +  445:261   150
  12   26   32  Sławomir Kordjalik      116   -  321:340    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1221 / 12 partii


  40  Lucyna Śniadach         112 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Paweł Dawidson          139   -  290:450    89
   2   32   69  Adam Legięć             100   +  431:225   150
   3   22   52  Radosław Sowiński       100   -  333:393    50
   4   25   60  Robert Drózd            100   +  314:247   150
   5   24   21  Zdzisław Szota          122   -  332:401    72
   6   28   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  335:334   160
   7   24   39  Marek Charytoniuk       113   +  364:253   163
   8   18   37  Adam Weremczuk          114   +  315:264   164
   9   14    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  343:421    87
  10   17   74  Filip Warzecha          109   -  305:350    59
  11   21   51  Maciej Kutera           101   +  346:305   151
  12   18   37  Adam Weremczuk          114   -  291:398    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1359 / 12 partii


  41  Kamil Klinkosz          112 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk          137   -  287:516    87
   2   33   55  Andrzej Gostomski       100   +  458:310   150
   3   20   22  Maciej Gałecki          120   +  447:289   170
   4   12   26  Marek Roszak            120   +  402:322   170
   5    9   24  Aleksandra Merklejn     120   -  324:362    70
   6   13    5  Maciej Czupryniak       137   -  333:487    87
   7   19   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  372:423    69
   8   21   18  Maciej Grabowski        123   +  444:409   173
   9   16   54  Joanna Juszczak         100   +  465:357   150
  10   12   27  Ryszard Dębski          120   -  419:469    70
  11   15   19  Andrzej Rechowicz       123   -  355:409    73
  12   19   16  Kamil Górka             127   -  341:455    77
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1346 / 12 partii


  42  Halina Roszak           111 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  447:410   187
   2   10   67  Sławomir Kucia          100   -  355:446    50
   3   14   18  Maciej Grabowski        123   +  445:352   173
   4    8    3  Marcin Mroziuk          137   -  333:447    87
   5   15   27  Ryszard Dębski          120   +  390:299   170
   6   12   31  Mariola Osajda-Matczak  117   -  291:355    67
   7   18   33  Ryszard Niżewski        116   +  432:349   166
   8   12   54  Joanna Juszczak         100   +  440:327   150
   9    8   14  Stanisław Rydzik        129   -  318:452    79
  10   13   11  Kazio Merklejn          130   -  299:363    80
  11   17   31  Mariola Osajda-Matczak  117   +  417:360   167
  12   13   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  348:398    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1444 / 12 partii


  43  Piotr Rosół             110 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Maciej Czupryniak       137   -  274:329    87
   2   35   48  Beata Piotrowska        106   -  317:361    56
   3   34   56  Dorota Ziembowicz       100   +  361:338   150
   4   31   58  Renata Rosół            100   +  423:289   150
   5   23   35  Wojciech Próchniewicz   114   -  331:413    64
   6   26   66  Andrzej Rakoczy         100   +  436:339   150
   7   20   65  Bogdan Pokojski         100   -  328:356    50
   8   25   53  Paweł Opyc              100   -  336:376    50
   9   26   73  Piotr Krzemiński        100   -  325:430    50
  10   30   61  Robert Kamiński         100   +  393:366   150
  11   28   73  Piotr Krzemiński        100   -  337:394    50
  12   31   64  Paweł Florek            100   +  334:281   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1157 / 12 partii


  44  Stefan Dawidson         108 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Mariusz Skrobosz        136   -  283:494    86
   2   34   56  Dorota Ziembowicz       100   +  407:318   150
   3   25   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  356:462    68
   4   26   22  Maciej Gałecki          120   -  386:397    70
   5   30   48  Beata Piotrowska        106   +  446:299   156
   6   22   27  Ryszard Dębski          120   -  320:426    70
   7   27   16  Kamil Górka             127   -  330:443    77
   8   30   26  Marek Roszak            120   -  313:391    70
   9   32   61  Robert Kamiński         100   -  245:456    50
  10   34   70  Iwona Baran             100   +  345:333   150
  11   33   66  Andrzej Rakoczy         100   +  495:306   150
  12   30   49  Marek Dudkiewicz        105   +  402:286   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1252 / 12 partii


  45  Roman Figiel            108 Zawichost        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mateusz Żbikowski       135   -  259:408    85
   2   37   76  Grzegorz Roszak         100   +  434:183   150
   3   24   35  Wojciech Próchniewicz   114   -  330:399    64
   4   27   32  Sławomir Kordjalik      116   +  315:298   166
   5   25   68  Jędrzej Florek          100   +  432:362   150
   6   18   12  Wojciech Zemło          130   -  334:364    80
   7   22   57  Piotr Ingling           100   +  424:271   150
   8   16   17  Joanna Stępień          123   -  323:373    73
   9   20   65  Bogdan Pokojski         100   +  421:367   150
  10   16   24  Aleksandra Merklejn     120   +  426:324   170
  11   12   50  Marcin Figiel           102   +  422:389   152
  12    8    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  323:336    81
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1471 / 12 partii


  46  Lucyna Korga            107 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Kania        132   -  394:463    82
   2   22   61  Robert Kamiński         100   +  381:376   150
   3   18   63  Marcin Kozyra           100   -  352:428    50
   4   24   25  Magdalena Merklejn      120   -  379:393    70
   5   28   47  Tomasz Żbikowski        106   +  369:217   156
   6   23   29  Krzysztof Usakiewicz    119   -  319:367    69
   7   28   73  Piotr Krzemiński        100   +  381:348   150
   8   22   11  Kazio Merklejn          130   -  364:408    80
   9   25   18  Maciej Grabowski        123   +  356:301   173
  10   23   35  Wojciech Próchniewicz   114   -  282:361    64
  11   26   26  Marek Roszak            120   +  504:369   170
  12   21   67  Sławomir Kucia          100   -  299:358    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1264 / 12 partii


  47  Tomasz Żbikowski        106 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  351:372    81
   2   23   53  Paweł Opyc              100   +  461:311   150
   3   13   34  Justyna Fugiel          116   -  387:389    66
   4   21   28  Zbigniew Wietecki       119   -  307:397    69
   5   28   46  Lucyna Korga            107   -  217:369    57
   6   33   56  Dorota Ziembowicz       100   -  330:371    50
   7   36   51  Maciej Kutera           101   -  333:361    51
   8   35   59  Jolanta Kosmowska       100   -  254:363    50
   9   35   55  Andrzej Gostomski       100   +  420:267   150
  10   35   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  453:336   160
  11   32   61  Robert Kamiński         100   -  271:456    50
  12   34   66  Andrzej Rakoczy         100   -  367:499    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   984 / 12 partii


  48  Beata Piotrowska        106 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Szymon Fidziński        131   -  276:503    81
   2   35   43  Piotr Rosół             110   +  361:317   160
   3   28   57  Piotr Ingling           100   -  371:436    50
   4   28   65  Bogdan Pokojski         100   -  377:453    50
   5   30   44  Stefan Dawidson         108   -  299:446    58
   6   34   51  Maciej Kutera           101   +  359:344   151
   7   31   66  Andrzej Rakoczy         100   -  274:429    50
   8   32   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  426:354   160
   9   28   68  Jędrzej Florek          100   +  452:268   150
  10   24   25  Magdalena Merklejn      120   -  380:395    70
  11   27   49  Marek Dudkiewicz        105   +  350:323   155
  12   24   35  Wojciech Próchniewicz   114   -  289:340    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1199 / 12 partii


  49  Marek Dudkiewicz        105 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Kazio Merklejn          130   -  351:498    80
   2   24   62  Krzysztof Mówka         100   +  372:229   150
   3   21   66  Andrzej Rakoczy         100   +  345:253   150
   4   18   50  Marcin Figiel           102   -  341:396    52
   5   21   22  Maciej Gałecki          120   -  325:390    70
   6   27   32  Sławomir Kordjalik      116   -  348:355    66
   7   30   56  Dorota Ziembowicz       100   -  390:419    50
   8   31   51  Maciej Kutera           101   -  265:363    51
   9   33   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  382:315   160
  10   31   59  Jolanta Kosmowska       100   +  448:278   150
  11   27   48  Beata Piotrowska        106   -  323:350    56
  12   30   44  Stefan Dawidson         108   -  286:402    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1093 / 12 partii


  50  Marcin Figiel           102 Zawichost        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Wojciech Zemło          130   -  298:376    80
   2   30   68  Jędrzej Florek          100   +  401:274   150
   3   23   32  Sławomir Kordjalik      116   +  376:315   166
   4   18   49  Marek Dudkiewicz        105   +  396:341   155
   5   10   57  Piotr Ingling           100   +  402:304   150
   6    7    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  286:408    81
   7   11   24  Aleksandra Merklejn     120   -  384:474    70
   8   15   65  Bogdan Pokojski         100   +  354:349   150
   9   12   17  Joanna Stępień          123   +  468:387   173
  10    9   23  Andrzej Słapiński       120   -  351:447    70
  11   12   45  Roman Figiel            108   -  389:422    58
  12   15   11  Kazio Merklejn          130   -  313:462    80
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1383 / 12 partii


  51  Maciej Kutera           101 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Radosław Konca          129   -  341:370    79
   2   25   35  Wojciech Próchniewicz   114   -  287:364    64
   3   31   71  Piotr Mańkowski         100   +  373:322   150
   4   29   66  Andrzej Rakoczy         100   -  320:403    50
   5   32   72  Zygmunt Sołtysiak       110   -  345:377    60
   6   34   48  Beata Piotrowska        106   -  344:359    56
   7   36   47  Tomasz Żbikowski        106   +  361:333   156
   8   31   49  Marek Dudkiewicz        105   +  363:265   155
   9   29   32  Sławomir Kordjalik      116   +  360:262   166
  10   25   26  Marek Roszak            120   +  454:370   170
  11   21   40  Lucyna Śniadach         112   -  305:346    62
  12   25   57  Piotr Ingling           100   +  320:284   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1318 / 12 partii


  52  Radosław Sowiński       100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Stanisław Rydzik        129   -  294:420    79
   2   31   39  Marek Charytoniuk       113   +  427:254   163
   3   22   40  Lucyna Śniadach         112   +  393:333   162
   4   15   12  Wojciech Zemło          130   -  281:327    80
   5   22   66  Andrzej Rakoczy         100   +  361:340   150
   6   19   21  Zdzisław Szota          122   +  384:289   172
   7   12   36  Aleksander Puchalski    114   -  345:456    64
   8   17   64  Paweł Florek            100   +  324:309   150
   9   13   19  Andrzej Rechowicz       123   +  342:341   173
  10    8    9  Karol Wyrębkiewicz      131   +  372:290   181
  11    6   34  Justyna Fugiel          116   +  330:310   166
  12    4    7  Mateusz Żbikowski       135   -  359:409    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1625 / 12 partii


  53  Paweł Opyc              100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Mariusz Wrześniewski    128   -  374:453    78
   2   23   47  Tomasz Żbikowski        106   -  311:461    56
   3   30   61  Robert Kamiński         100   -  276:373    50
   4   35   56  Dorota Ziembowicz       100   +  320:315   150
   5   34   70  Iwona Baran             100   -  294:362    50
   6   35   60  Robert Drózd            100   +  438:270   150
   7   32   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  365:308   160
   8   25   43  Piotr Rosół             110   +  376:336   160
   9   21   74  Filip Warzecha          109   -  300:322    59
  10   26   57  Piotr Ingling           100   +  307:282   150
  11   22   62  Krzysztof Mówka         100   -  287:423    50
  12   27   82  Adam Słapiński          100   -  299:364    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1163 / 12 partii


  54  Joanna Juszczak         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Kamil Górka             127   +  464:436   177
   2    5   73  Piotr Krzemiński        100   +  354:310   150
   3    6    5  Maciej Czupryniak       137   +  458:311   187
   4    3   38  Krzysztof Pypno         114   -  334:370    64
   5    7   13  Radosław Konca          129   -  374:402    79
   6   11   67  Sławomir Kucia          100   +  374:356   150
   7    8   20  Krzysztof Bukowski      122   -  356:465    72
   8   12   42  Halina Roszak           111   -  327:440    61
   9   16   41  Kamil Klinkosz          112   -  357:465    62
  10   21   12  Wojciech Zemło          130   -  297:337    80
  11   25   33  Ryszard Niżewski        116   -  296:456    66
  12   29   26  Marek Roszak            120   -  345:366    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1218 / 12 partii


  55  Andrzej Gostomski       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Joanna Stępień          123   -  290:333    73
   2   33   41  Kamil Klinkosz          112   -  310:458    62
   3   33   58  Renata Rosół            100   -  283:339    50
   4   37   62  Krzysztof Mówka         100   -  259:414    50
   5   38   76  Grzegorz Roszak         100   +  301:284   150
   6   37   59  Jolanta Kosmowska       100   +  445:296   150
   7   35   61  Robert Kamiński         100   -  381:449    50
   8   33   68  Jędrzej Florek          100   -  275:417    50
   9   35   47  Tomasz Żbikowski        106   -  267:420    56
  10   36   75  Magdalena Kortz         100   +  384:357   150
  11   34   59  Jolanta Kosmowska       100   -  316:342    50
  12   35   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  410:292   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1051 / 12 partii


  56  Dorota Ziembowicz       100 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Maciej Grabowski        123   -  277:457    73
   2   34   44  Stefan Dawidson         108   -  318:407    58
   3   34   43  Piotr Rosół             110   -  338:361    60
   4   35   53  Paweł Opyc              100   -  315:320    50
   5   37   71  Piotr Mańkowski         100   +  457:224   150
   6   33   47  Tomasz Żbikowski        106   +  371:330   156
   7   30   49  Marek Dudkiewicz        105   +  419:390   155
   8   23   66  Andrzej Rakoczy         100   +  425:298   150
   9   19   35  Wojciech Próchniewicz   114   +  377:363   164
  10   15   17  Joanna Stępień          123   +  348:341   173
  11   13   74  Filip Warzecha          109   -  374:443    59
  12   16   12  Wojciech Zemło          130   -  304:473    80
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1328 / 12 partii


  57  Piotr Ingling           100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Andrzej Rechowicz       123   -  195:569    73
   2   38   72  Zygmunt Sołtysiak       110   +  429:340   160
   3   28   48  Beata Piotrowska        106   +  436:371   156
   4   19   64  Paweł Florek            100   +  432:267   150
   5   10   50  Marcin Figiel           102   -  304:402    52
   6   16   22  Maciej Gałecki          120   -  295:400    70
   7   22   45  Roman Figiel            108   -  271:424    58
   8   26   74  Filip Warzecha          109   -  276:382    59
   9   30   70  Iwona Baran             100   +  446:228   150
  10   26   53  Paweł Opyc              100   -  282:307    50
  11   29   64  Paweł Florek            100   +  470:346   150
  12   25   51  Maciej Kutera           101   -  284:320    51
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1179 / 12 partii


  58  Renata Rosół            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Krzysztof Bukowski      122   -  306:485    72
   2   29   64  Paweł Florek            100   -  305:323    50
   3   33   55  Andrzej Gostomski       100   +  339:283   150
   4   31   43  Piotr Rosół             110   -  289:423    60
   5   35   75  Magdalena Kortz         100   +  358:300   150
   6   30   70  Iwona Baran             100   -  293:311    50
   7   33   68  Jędrzej Florek          100   +  341:307   150
   8   28   39  Marek Charytoniuk       113   -  278:369    63
   9   31   69  Adam Legięć             100   -  314:338    50
  10   33   32  Sławomir Kordjalik      116   -  346:351    66
  11   35   70  Iwona Baran             100   +  303:277   150
  12   33   69  Adam Legięć             100   +  377:354   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1161 / 12 partii


  59  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Zdzisław Szota          122   -  320:323    72
   2   27   63  Marcin Kozyra           100   -  259:448    50
   3   35   72  Zygmunt Sołtysiak       110   -  339:382    60
   4   36   74  Filip Warzecha          109   -  352:377    59
   5   36   69  Adam Legięć             100   -  296:362    50
   6   37   55  Andrzej Gostomski       100   -  296:445    50
   7   38   76  Grzegorz Roszak         100   +  454:177   150
   8   35   47  Tomasz Żbikowski        106   +  363:254   156
   9   34   75  Magdalena Kortz         100   +  382:243   150
  10   31   49  Marek Dudkiewicz        105   -  278:448    55
  11   34   55  Andrzej Gostomski       100   +  342:316   150
  12   32   68  Jędrzej Florek          100   -  312:335    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1052 / 12 partii


  60  Robert Drózd            100 Wesoła           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Maciej Gałecki          120   +  354:314   170
   2   17   31  Mariola Osajda-Matczak  117   -  410:450    67
   3   19   24  Aleksandra Merklejn     120   -  333:422    70
   4   25   40  Lucyna Śniadach         112   -  247:314    62
   5   31   32  Sławomir Kordjalik      116   -  315:381    66
   6   35   53  Paweł Opyc              100   -  270:438    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   485 /  6 partii


  61  Robert Kamiński         100 Wysokie Maz.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Andrzej Słapiński       120   -  393:403    70
   2   22   46  Lucyna Korga            107   -  376:381    57
   3   30   53  Paweł Opyc              100   +  373:276   150
   4   23   18  Maciej Grabowski        123   -  341:374    73
   5   29    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  313:501    87
   6   32   16  Kamil Górka             127   -  341:476    77
   7   35   55  Andrzej Gostomski       100   +  449:381   150
   8   29   73  Piotr Krzemiński        100   -  286:343    50
   9   32   44  Stefan Dawidson         108   +  456:245   158
  10   30   43  Piotr Rosół             110   -  366:393    60
  11   32   47  Tomasz Żbikowski        106   +  456:271   156
  12   28   18  Maciej Grabowski        123   -  293:533    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1161 / 12 partii


  62  Krzysztof Mówka         100 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Aleksandra Merklejn     120   -  346:403    70
   2   24   49  Marek Dudkiewicz        105   -  229:372    55
   3   36   68  Jędrzej Florek          100   -  300:329    50
   4   37   55  Andrzej Gostomski       100   +  414:259   150
   5   33   74  Filip Warzecha          109   -  259:373    59
   6   36   75  Magdalena Kortz         100   +  403:240   150
   7   34   69  Adam Legięć             100   +  339:315   150
   8   27   70  Iwona Baran             100   +  335:260   150
   9   22   64  Paweł Florek            100   +  387:373   150
  10   18   83  Stanisław Gasik         121   -  349:351    71
  11   22   53  Paweł Opyc              100   +  423:287   150
  12   17   24  Aleksandra Merklejn     120   -  322:437    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1275 / 12 partii


  63  Marcin Kozyra           100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Magdalena Merklejn      120   -  320:416    70
   2   27   59  Jolanta Kosmowska       100   +  448:259   150
   3   18   46  Lucyna Korga            107   +  428:352   157
   4   11   34  Justyna Fugiel          116   +  421:281   166
   5    6    7  Mateusz Żbikowski       135   -  239:403    85
   6   15   37  Adam Weremczuk          114   =  367:367   114
   7   13   12  Wojciech Zemło          130   +  411:409   180
   8    8   36  Aleksander Puchalski    114   +  518:339   164
   9    5    9  Karol Wyrębkiewicz      131   +  400:352   181
  10    4   10  Szymon Fidziński        131   -  374:422    81
  11    7    1  Tomasz Zwoliński        142   -  341:402    92
  12   11   28  Zbigniew Wietecki       119   +  386:290   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1609 / 12 partii


  64  Paweł Florek            100 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Marek Roszak            120   -  299:413    70
   2   29   58  Renata Rosół            100   +  323:305   150
   3   29    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  382:319   187
   4   19   57  Piotr Ingling           100   -  267:432    50
   5   26   39  Marek Charytoniuk       113   -  304:419    63
   6   31   69  Adam Legięć             100   +  429:241   150
   7   25   74  Filip Warzecha          109   +  356:331   159
   8   17   52  Radosław Sowiński       100   -  309:324    50
   9   22   62  Krzysztof Mówka         100   -  373:387    50
  10   27   82  Adam Słapiński          100   -  356:409    50
  11   29   57  Piotr Ingling           100   -  346:470    50
  12   31   43  Piotr Rosół             110   -  281:334    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1089 / 12 partii


  65  Bogdan Pokojski         100 Piastów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Ryszard Dębski          120   -  322:481    70
   2   26   66  Andrzej Rakoczy         100   -  299:415    50
   3   32   74  Filip Warzecha          109   +  384:302   159
   4   28   48  Beata Piotrowska        106   +  453:377   156
   5   20   17  Joanna Stępień          123   +  396:349   173
   6   14   34  Justyna Fugiel          116   -  319:347    66
   7   20   43  Piotr Rosół             110   +  356:328   160
   8   15   50  Marcin Figiel           102   -  349:354    52
   9   20   45  Roman Figiel            108   -  367:421    58
  10   22   73  Piotr Krzemiński        100   +  423:215   150
  11   18   25  Magdalena Merklejn      120   -  326:483    70
  12   22   31  Mariola Osajda-Matczak  117   -  231:433    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1231 / 12 partii


  66  Andrzej Rakoczy         100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Zbigniew Wietecki       119   -  325:484    69
   2   26   65  Bogdan Pokojski         100   +  415:299   150
   3   21   49  Marek Dudkiewicz        105   -  253:345    55
   4   29   51  Maciej Kutera           101   +  403:320   151
   5   22   52  Radosław Sowiński       100   -  340:361    50
   6   26   43  Piotr Rosół             110   -  339:436    60
   7   31   48  Beata Piotrowska        106   +  429:274   156
   8   23   56  Dorota Ziembowicz       100   -  298:425    50
   9   27   26  Marek Roszak            120   -  315:341    70
  10   32   68  Jędrzej Florek          100   -  342:345    50
  11   33   44  Stefan Dawidson         108   -  306:495    58
  12   34   47  Tomasz Żbikowski        106   +  499:367   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1075 / 12 partii


  67  Sławomir Kucia          100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Krzysztof Usakiewicz    119   +  446:404   169
   2   10   42  Halina Roszak           111   +  446:355   161
   3    4    6  Mariusz Skrobosz        136   -  309:469    86
   4   10    1  Tomasz Zwoliński        142   -  324:484    92
   5   16   18  Maciej Grabowski        123   +  471:399   173
   6   11   54  Joanna Juszczak         100   -  356:374    50
   7   16   25  Magdalena Merklejn      120   -  362:380    70
   8   20   33  Ryszard Niżewski        116   -  334:508    66
   9   24   16  Kamil Górka             127   -  349:376    77
  10   28   39  Marek Charytoniuk       113   +  389:307   163
  11   24   18  Maciej Grabowski        123   +  394:246   173
  12   21   46  Lucyna Korga            107   +  358:299   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1437 / 12 partii


  68  Jędrzej Florek          100 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Andrzej Kwiatkowski     118   -  299:448    68
   2   30   50  Marcin Figiel           102   -  274:401    52
   3   36   62  Krzysztof Mówka         100   +  329:300   150
   4   33   75  Magdalena Kortz         100   +  427:317   150
   5   25   45  Roman Figiel            108   -  362:432    58
   6   29   74  Filip Warzecha          109   -  288:339    59
   7   33   58  Renata Rosół            100   -  307:341    50
   8   33   55  Andrzej Gostomski       100   +  417:275   150
   9   28   48  Beata Piotrowska        106   -  268:452    56
  10   32   66  Andrzej Rakoczy         100   +  345:342   150
  11   30   32  Sławomir Kordjalik      116   -  277:503    66
  12   32   59  Jolanta Kosmowska       100   +  335:312   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1159 / 12 partii


  69  Adam Legięć             100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Mariola Osajda-Matczak  117   -  294:362    67
   2   32   40  Lucyna Śniadach         112   -  225:431    62
   3   37   39  Marek Charytoniuk       113   -  308:385    63
   4   38   76  Grzegorz Roszak         100   +  375:157   150
   5   36   59  Jolanta Kosmowska       100   +  362:296   150
   6   31   64  Paweł Florek            100   -  241:429    50
   7   34   62  Krzysztof Mówka         100   -  315:339    50
   8   34   75  Magdalena Kortz         100   +  392:353   150
   9   31   58  Renata Rosół            100   +  338:314   150
  10   29   18  Maciej Grabowski        123   -  328:540    73
  11   31   39  Marek Charytoniuk       113   -  261:445    63
  12   33   58  Renata Rosół            100   -  354:377    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1078 / 12 partii


  70  Iwona Baran             100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Sławomir Kordjalik      116   -  267:406    66
   2   36   75  Magdalena Kortz         100   +  401:225   150
   3   26    9  Karol Wyrębkiewicz      131   -  278:418    81
   4   32   39  Marek Charytoniuk       113   -  300:319    63
   5   34   53  Paweł Opyc              100   +  362:294   150
   6   30   58  Renata Rosół            100   +  311:293   150
   7   26   77  Rafał Matczak           122   -  391:393    72
   8   27   62  Krzysztof Mówka         100   -  260:335    50
   9   30   57  Piotr Ingling           100   -  228:446    50
  10   34   44  Stefan Dawidson         108   -  333:345    58
  11   35   58  Renata Rosół            100   -  277:303    50
  12   36   79  Paweł Jachowicz         100   -  299:326    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   990 / 12 partii


  71  Piotr Mańkowski         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Ryszard Niżewski        116   -  417:454    66
   2   20   16  Kamil Górka             127   -  228:448    77
   3   31   51  Maciej Kutera           101   -  322:373    51
   4   34    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  300:366    87
   5   37   56  Dorota Ziembowicz       100   -  224:457    50
   6   38   76  Grzegorz Roszak         100   +  328:285   150
   7   37   75  Magdalena Kortz         100   -  325:378    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   531 /  7 partii


  72  Zygmunt Sołtysiak       110 Piastów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Justyna Fugiel          116   -  244:442    66
   2   38   57  Piotr Ingling           100   -  340:429    50
   3   35   59  Jolanta Kosmowska       100   +  382:339   150
   4   30   21  Zdzisław Szota          122   -  349:382    72
   5   32   51  Maciej Kutera           101   +  377:345   151
   6   28   40  Lucyna Śniadach         112   -  334:335    62
   7   32   53  Paweł Opyc              100   -  308:365    50
   8   32   48  Beata Piotrowska        106   -  354:426    56
   9   33   49  Marek Dudkiewicz        105   -  315:382    55
  10   35   47  Tomasz Żbikowski        106   -  336:453    56
  11   36   75  Magdalena Kortz         100   +  397:313   150
  12   35   55  Andrzej Gostomski       100   -  292:410    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   968 / 12 partii


  73  Piotr Krzemiński        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Wojciech Próchniewicz   114   +  469:330   164
   2    5   54  Joanna Juszczak         100   -  310:354    50
   3   16   26  Marek Roszak            120   -  394:411    70
   4   22   33  Ryszard Niżewski        116   -  339:425    66
   5   27   16  Kamil Górka             127   +  438:388   177
   6   21   18  Maciej Grabowski        123   -  273:390    73
   7   28   46  Lucyna Korga            107   -  348:381    57
   8   29   61  Robert Kamiński         100   +  343:286   150
   9   26   43  Piotr Rosół             110   +  430:325   160
  10   22   65  Bogdan Pokojski         100   -  215:423    50
  11   28   43  Piotr Rosół             110   +  394:337   160
  12   23   17  Joanna Stępień          123   +  393:359   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1350 / 12 partii


  74  Filip Warzecha          109 Gdynia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   36  Aleksander Puchalski    114   -  318:319    64
   2   28   22  Maciej Gałecki          120   -  303:428    70
   3   32   65  Bogdan Pokojski         100   -  302:384    50
   4   36   59  Jolanta Kosmowska       100   +  377:352   150
   5   33   62  Krzysztof Mówka         100   +  373:259   150
   6   29   68  Jędrzej Florek          100   +  339:288   150
   7   25   64  Paweł Florek            100   -  331:356    50
   8   26   57  Piotr Ingling           100   +  382:276   150
   9   21   53  Paweł Opyc              100   +  322:300   150
  10   17   40  Lucyna Śniadach         112   +  350:305   162
  11   13   56  Dorota Ziembowicz       100   +  443:374   150
  12   10   83  Stanisław Gasik         121   -  313:392    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1367 / 12 partii


  75  Magdalena Kortz         100 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   37  Adam Weremczuk          114   -  274:420    64
   2   36   70  Iwona Baran             100   -  225:401    50
   3   38   76  Grzegorz Roszak         100   +  422:256   150
   4   33   68  Jędrzej Florek          100   -  317:427    50
   5   35   58  Renata Rosół            100   -  300:358    50
   6   36   62  Krzysztof Mówka         100   -  240:403    50
   7   37   71  Piotr Mańkowski         100   +  378:325   150
   8   34   69  Adam Legięć             100   -  353:392    50
   9   34   59  Jolanta Kosmowska       100   -  243:382    50
  10   36   55  Andrzej Gostomski       100   -  357:384    50
  11   36   72  Zygmunt Sołtysiak       110   -  313:397    60
  12   37   78  Agnieszka Stefaniuk     100   +  338:327   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   924 / 12 partii


  76  Grzegorz Roszak         100 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   38  Krzysztof Pypno         114   -  249:449    64
   2   37   45  Roman Figiel            108   -  183:434    58
   3   38   75  Magdalena Kortz         100   -  256:422    50
   4   38   69  Adam Legięć             100   -  157:375    50
   5   38   55  Andrzej Gostomski       100   -  284:301    50
   6   38   71  Piotr Mańkowski         100   -  285:328    50
   7   38   59  Jolanta Kosmowska       100   -  177:454    50
   8   37   79  Paweł Jachowicz         100   -  275:303    50
   9   37   80  Kacper Jachowicz        100   +  348:237   150
  10            PAUZA
  11   37   79  Paweł Jachowicz         100   -  306:313    50
  12   38   80  Kacper Jachowicz        100   +  329:229   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   772 / 11 partii


  77  Rafał Matczak           122 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7   26   70  Iwona Baran             100   +  393:391   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   150 /  1 partia


  78  Agnieszka Stefaniuk     100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   36   82  Adam Słapiński          100   -  307:332    50
   9   38   81  Piotr Jakubiak          100   -  308:350    50
  10   37   80  Kacper Jachowicz        100   +  317:177   150
  11   38   81  Piotr Jakubiak          100   +  364:307   150
  12   37   75  Magdalena Kortz         100   -  327:338    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   450 /  5 partii


  79  Paweł Jachowicz         100 Żyrardów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   37   76  Grzegorz Roszak         100   +  303:275   150
   9   36   82  Adam Słapiński          100   -  280:339    50
  10   38   81  Piotr Jakubiak          100   +  370:276   150
  11   37   76  Grzegorz Roszak         100   +  313:306   150
  12   36   70  Iwona Baran             100   +  326:299   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   650 /  5 partii


  80  Kacper Jachowicz        100 Żyrardów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   38   81  Piotr Jakubiak          100   +  257:235   150
   9   37   76  Grzegorz Roszak         100   -  237:348    50
  10   37   78  Agnieszka Stefaniuk     100   -  177:317    50
  11            PAUZA
  12   38   76  Grzegorz Roszak         100   -  229:329    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   300 /  4 partie


  81  Piotr Jakubiak          100 Żyrardów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   38   80  Kacper Jachowicz        100   -  235:257    50
   9   38   78  Agnieszka Stefaniuk     100   +  350:308   150
  10   38   79  Paweł Jachowicz         100   -  276:370    50
  11   38   78  Agnieszka Stefaniuk     100   -  307:364    50
  12   39   84  Sylwia Wilczek          100   +  291:195   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   450 /  5 partii


  82  Adam Słapiński          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   36   78  Agnieszka Stefaniuk     100   +  332:307   150
   9   36   79  Paweł Jachowicz         100   +  339:280   150
  10   27   64  Paweł Florek            100   +  409:356   150
  11   23   37  Adam Weremczuk          114   -  349:416    64
  12   27   53  Paweł Opyc              100   +  364:299   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   664 /  5 partii


  83  Stanisław Gasik         121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   18   62  Krzysztof Mówka         100   +  351:349   150
  11   14   16  Kamil Górka             127   +  431:391   177
  12   10   74  Filip Warzecha          109   +  392:313   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =   486 /  3 partie


  84  Sylwia Wilczek          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   39   81  Piotr Jakubiak          100   -  195:291    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =    50 /  1 partia


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie