Częstochowa 1
marca
Częstochowa 1- 2 marca VII Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2003
Bydgoszcz22
marca
Bydgoszcz 22-23 marca II Mistrzostwa Bydgoszczy
Inowrocław12
kwietnia
Inowrocław 12-13 kwietnia VII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2003
II Mistrzostwa Bydgoszczy 22 - 23 marca 2003 — II Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 22 - 23 marca 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Karol Wyrębkiewicz Łódź 9.5 4736 
 2 Maciej Gałecki Łódź 9.5 4391 
 3 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4760 
 4 Adam Weremczuk Łódź 9.0 4539 
 5 Robert Kamiński Wysokie Maz. 9.0 4362 
 6 Mateusz Żbikowski Warszawa 8.0 4784 
 7 Stanisław Rydzik Warszawa 8.0 4693 
 8 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4690 
 9 Aleksander Puchalski Włocławek 8.0 4557 
 10 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 8.0 4531 
 
74 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 23 Mar 2003

Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy

                                                                          VP
MIEJSCE                                                    p-ty    +/-  RAZEM
------------------------------------------------------------------------------
  1 Karol Wyrebkiewicz        130 Lodz                     4736           9.5
  2 Maciej Galecki            126 Lodz                     4391           9.5
  3 Dariusz Banaszek          137 Warszawa                 4760           9.0
  4 Adam Weremczuk            122 Lodz                     4539           9.0
  5 Robert Kaminski           119 Wysokie Maz.             4362           9.0
  6 Mateusz Zbikowski         138 Warszawa                 4784           8.0
  7 Stanislaw Rydzik          126 Warszawa                 4693           8.0
  8 Tomasz Zwolinski          139 Warszawa                 4690           8.0
  9 Aleksander Puchalski      118 Wloclawek                4557           8.0
 10 Andrzej Kwiatkowski       115 Warszawa                 4531           8.0
 11 Boguslaw Puchalski        109 Wloclawek                4305           8.0
 12 Jaroslaw Wypart           105 Czestochowa              4240           8.0
 13 Jedrzej Florek            101 Nowa Wies Wielka         4175           8.0
 14 Mariusz Skrobosz          146 Warszawa                 5162           7.0
 15 Radoslaw Konca            124 Warszawa                 4648           7.0
 16 Slawomir Kordjalik        122 Warszawa                 4627           7.0
 17 Krzysztof Mowka           120 Torun                    4571           7.0
 18 Andrzej Gostomski         106 Lodz                     4570           7.0
 19 Marek Syczuk              117 Warszawa                 4414           7.0
 20 Aleksandra Merklejn       119 Szczecin                 4397           7.0
 21 Pawel Florek              115 Nowa Wies Wielka         4382           7.0
 22 Mariusz Orzel             124 Nowe Miasto Lubawskie    4297           7.0
 23 Mariusz Michalski         104 Inowroclaw               4149           7.0
 24 Krzysztof Noskowicz       100 Torun                    4075           7.0
 25 Eugeniusz Wroblewski      107 Inowroclaw               3480           7.0
 26 Wojciech Golecki          102 Inowroclaw               3327           7.0
 27 Kazio Merklejn            131 Szczecin                 4719           6.0
 28 Filip Warzecha            115 Gdynia                   4630           6.0
 29 Maciej Perzynski          114 Pila                     4553           6.0
 30 Marcin Mroziuk            138 Warszawa                 4542           6.0
 31 Filip Sosin               103 Warszawa                 4504           6.0
 32 Dawid Pikul               118 Poznan                   4354           6.0
 33 Joanna Stepien            122 Katowice                 4307           6.0
 34 Kazimierz Merklejn        113 Szczecin                 4223           6.0
 35 Artur Tomczyk             100 Pila                     4223           6.0
 36 Krzysztof Jaworski        100 Warszawa                 4159           6.0
 37 Jaroslaw Puchalski        117 Lodz                     4079           6.0
 38 Dorota Zielinska          102 Ustanow                  4056           6.0
 39 Kamil Nawrocki            100 Bydgoszcz                3858           6.0
 40 Joanna Ostrowska          100 Warszawa                 3801           6.0
 41 Rafal Dabrowski           100 Ostroda                  3662           6.0
 42 Milosz Wrzalek            100 Reda                     4509           5.5
 43 Grzegorz Koczkodon        104 Ostroda                  4471           5.5
 44 Mariusz Skrzypczynski     100 Reda                     3901           5.5
 45 Marek Dudkiewicz          112 Milanowek                4316           5.0
 46 Katarzyna Zulawska        109 Katowice                 4218           5.0
 47 Dariusz Nawrocki          100 Bydgoszcz                4200           5.0
 48 Miroslaw Konsik           100 Gdansk                   4177           5.0
 49 Mariusz Kubicki           122 Inowroclaw               4080           5.0
 50 Janina Jablczynska-Zajac  100 Gdynia                   4026           5.0
 51 Lucyna Sniadach           112 Rumia                    4002           5.0
 52 Jerzy Tatarczuk           108 Warszawa                 3922           5.0
 53 Andrzej Burczyk           100 Gdynia                   3888           5.0
 54 Joanna Markiewicz         100 Zyrardow                 3472           5.0
 55 Pawel Byczynski           100 Bydgoszcz                3348           5.0
 56 Joanna Juszczak           120 Warszawa                 2648           5.0
 57 Tomasz Zbikowski          103 Warszawa                 4004           4.5
 58 Joanna Kubik              102 Czestochowa              3869           4.5
 59 Ewa Strzelczyk            110 Warszawa                 3780           4.5
 60 Andrzej Tyczyno           114 Bydgoszcz                4178           4.0
 61 Dariusz Bialobrzewski     100 Gdynia                   4102           4.0
 62 Alina Bialobrzewska       100 Gdynia                   4009           4.0
 63 Malgorzata Jozwiak        100 Ilawa                    3950           4.0
 64 Malgorzata Gorska         100 Bydgoszcz                3215           4.0
 65 Pawel Gorski              100 Bydgoszcz                3433           3.5
 66 Lucjan Kaczmarek          100 Bydgoszcz                3303           3.5
 67 Ziemowit Pazda            100 Wroclaw                  3859           3.0
 68 Grzegorz Kaczmarek        100 Bydgoszcz                3024           3.0
 69 Marcin Glazik             100 Bydgoszcz                2953           2.5
 70 Bartosz Bialecki          100 Solec Kujawski           2493           2.5
 71 Pawel Opyc                108 Warszawa                 2296           1.0
 72 Maciej Michalak           100 Bydgoszcz                 419           1.0
 73 Wojciech Knypinski        100 Bydgoszcz                 292           0.0
 74 Cezary Bajorek            100 Bydgoszcz                 268           0.0

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Pon, 24 Mar 2003

   1  Mariusz Skrobosz          146 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1   37  Andrzej Gostomski         106   +  535:258   156
   2    1   16  Krzysztof Mowka           120   +  442:261   170
   3    1   20  Dawid Pikul               118   -  354:366    68
   4    5   19  Robert Kaminski           119   -  384:431    69
   5   11   53  Andrzej Burczyk           100   +  381:279   150
   6    8   28  Maciej Perzynski          114   -  317:358    64
   7   13   22  Filip Warzecha            115   +  492:380   165
   8    9    4  Mateusz Zbikowski         138   +  527:308   188
   9    6    6  Kazio Merklejn            131   -  354:418    81
  10    9   73  Eugeniusz Wroblewski      107   +  501:280   157
  11    6   19  Robert Kaminski           119   -  347:404    69
  12   10    6  Kazio Merklejn            131   +  528:375   181
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1518 / 12 partii


   2  Tomasz Zwolinski          139 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2   38  Jaroslaw Wypart           105   +  358:293   155
   2   16    8  Maciej Galecki            126   +  520:172   176
   3    2   17  Joanna Juszczak           120   +  337:334   170
   4    3   32  Boguslaw Puchalski        109   -  371:386    59
   5    5   10  Radoslaw Konca            124   +  418:311   174
   6    4   27  Andrzej Kwiatkowski       115   +  482:242   165
   7    1    7  Karol Wyrebkiewicz        130   +  469:274   180
   8    1   18  Aleksandra Merklejn       119   -  261:301    69
   9    3   12  Adam Weremczuk            122   -  347:349    72
  10    4    6  Kazio Merklejn            131   +  384:362   181
  11    3    9  Stanislaw Rydzik          126   +  406:279   176
  12    2    5  Dariusz Banaszek          137   -  337:406    87
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1664 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk            138 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3   39  Grzegorz Koczkodon        104   +  433:291   154
   2    8   28  Maciej Perzynski          114   +  440:359   164
   3    3    6  Kazio Merklejn            131   -  312:445    81
   4    8   10  Radoslaw Konca            124   -  370:440    74
   5   13    9  Stanislaw Rydzik          126   -  360:370    76
   6   19   41  Filip Sosin               103   -  349:354    53
   7   24   59  Malgorzata Gorska         100   +  393:239   150
   8   19   46  Milosz Wrzalek            100   +  416:375   150
   9   14    4  Mateusz Zbikowski         138   -  367:425    88
  10   19   15  Mariusz Orzel             124   -  289:394    74
  11   23   42  Joanna Kubik              102   +  415:377   152
  12   19   30  Marek Dudkiewicz          112   +  398:288   162
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1378 / 12 partii


   4  Mateusz Zbikowski         138 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4   40  Tomasz Zbikowski          103   +  391:375   153
   2   13    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  330:412    80
   3   19   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  339:276   150
   4   15    8  Maciej Galecki            126   -  325:373    76
   5   20   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  565:293   150
   6    9    9  Stanislaw Rydzik          126   -  387:477    76
   7   14   10  Radoslaw Konca            124   +  438:411   174
   8    9    1  Mariusz Skrobosz          146   -  308:527    96
   9   14    3  Marcin Mroziuk            138   +  425:367   188
  10   10   74  Wojciech Golecki          102   +  465:196   152
  11    7    6  Kazio Merklejn            131   +  439:313   181
  12    5   13  Slawomir Kordjalik        122   +  372:336   172
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1648 / 12 partii


   5  Dariusz Banaszek          137 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5   41  Filip Sosin               103   +  491:310   153
   2    2   22  Filip Warzecha            115   +  354:279   165
   3    5   32  Boguslaw Puchalski        109   -  307:373    59
   4    9   13  Slawomir Kordjalik        122   -  314:574    72
   5   17   56  Artur Tomczyk             100   +  469:254   150
   6   10   10  Radoslaw Konca            124   +  450:371   174
   7    6   28  Maciej Perzynski          114   +  362:330   164
   8    5   14  Joanna Stepien            122   +  505:396   172
   9    2    9  Stanislaw Rydzik          126   +  391:329   176
  10    1    8  Maciej Galecki            126   -  348:404    76
  11    2   45  Jedrzej Florek            101   +  363:316   151
  12    2    2  Tomasz Zwolinski          139   +  406:337   189
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1701 / 12 partii


   6  Kazio Merklejn            131 Szczecin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6   42  Joanna Kubik              102   +  475:222   152
   2    3   31  Ewa Strzelczyk            110   +  398:381   160
   3    3    3  Marcin Mroziuk            138   +  445:312   188
   4    1   70  Alina Bialobrzewska       100   +  386:341   150
   5    1    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  348:378    80
   6    2   13  Slawomir Kordjalik        122   +  452:324   172
   7    2   18  Aleksandra Merklejn       119   -  371:378    69
   8    3    9  Stanislaw Rydzik          126   -  376:391    76
   9    6    1  Mariusz Skrobosz          146   +  418:354   196
  10    4    2  Tomasz Zwolinski          139   -  362:384    89
  11    7    4  Mateusz Zbikowski         138   -  313:439    88
  12   10    1  Mariusz Skrobosz          146   -  375:528    96
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1516 / 12 partii


   7  Karol Wyrebkiewicz        130 Lodz                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7   43  Dorota Zielinska          102   +  393:349   152
   2   13    4  Mateusz Zbikowski         138   +  412:330   188
   3    6   15  Mariusz Orzel             124   +  429:316   174
   4    2   20  Dawid Pikul               118   +  471:305   168
   5    1    6  Kazio Merklejn            131   +  378:348   181
   6    1   32  Boguslaw Puchalski        109   +  427:235   159
   7    1    2  Tomasz Zwolinski          139   -  274:469    89
   8    2    8  Maciej Galecki            126   -  336:360    76
   9    4   27  Andrzej Kwiatkowski       115   +  347:295   165
  10    2   12  Adam Weremczuk            122   +  491:343   172
  11    1    8  Maciej Galecki            126   =  364:364   126
  12    1    8  Maciej Galecki            126   +  414:283   176
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1826 / 12 partii


   8  Maciej Galecki            126 Lodz                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8   44  Mariusz Michalski         104   +  378:290   154
   2   16    2  Tomasz Zwolinski          139   -  172:520    89
   3   25   64  Marcin Glazik             100   +  486:214   150
   4   15    4  Mateusz Zbikowski         138   +  373:325   188
   5   10   23  Jaroslaw Puchalski        117   +  481:379   167
   6    5   14  Joanna Stepien            122   +  374:288   172
   7    3   12  Adam Weremczuk            122   +  395:309   172
   8    2    7  Karol Wyrebkiewicz        130   +  360:336   180
   9    1   18  Aleksandra Merklejn       119   +  321:281   169
  10    1    5  Dariusz Banaszek          137   +  404:348   187
  11    1    7  Karol Wyrebkiewicz        130   =  364:364   130
  12    1    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  283:414    80
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1838 / 12 partii


   9  Stanislaw Rydzik          126 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9   45  Jedrzej Florek            101   -  377:379    51
   2   19   40  Tomasz Zbikowski          103   +  393:324   153
   3   13   22  Filip Warzecha            115   +  442:371   165
   4    7   17  Joanna Juszczak           120   -  377:409    70
   5   13    3  Marcin Mroziuk            138   +  370:360   188
   6    9    4  Mateusz Zbikowski         138   +  477:387   188
   7    4   32  Boguslaw Puchalski        109   +  445:304   159
   8    3    6  Kazio Merklejn            131   +  391:376   181
   9    2    5  Dariusz Banaszek          137   -  329:391    87
  10    5   13  Slawomir Kordjalik        122   +  346:298   172
  11    3    2  Tomasz Zwolinski          139   -  279:406    89
  12    6   16  Krzysztof Mowka           120   +  467:414   170
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1673 / 12 partii


  10  Radoslaw Konca            124 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   46  Milosz Wrzalek            100   -  339:419    50
   2   22   35  Pawel Opyc                108   +  415:331   158
   3   14   26  Pawel Florek              115   +  424:359   165
   4    8    3  Marcin Mroziuk            138   +  440:370   188
   5    5    2  Tomasz Zwolinski          139   -  311:418    89
   6   10    5  Dariusz Banaszek          137   -  371:450    87
   7   14    4  Mateusz Zbikowski         138   -  411:438    88
   8   18   22  Filip Warzecha            115   +  439:317   165
   9   13   74  Wojciech Golecki          102   -  333:357    52
  10   17   49  Kamil Nawrocki            100   +  392:253   150
  11   14   22  Filip Warzecha            115   +  346:316   165
  12   11   28  Maciej Perzynski          114   +  427:300   164
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1521 / 12 partii


  11  Mariusz Kubicki           122 Inowroclaw            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   47  Joanna Ostrowska          100   -  307:337    50
   2   26   41  Filip Sosin               103   +  420:395   153
   3   17   34  Andrzej Tyczyno           114   -  329:395    64
   4   23   37  Andrzej Gostomski         106   +  413:326   156
   5   16   46  Milosz Wrzalek            100   -  277:429    50
   6   22   15  Mariusz Orzel             124   +  352:346   174
   7   19   29  Lucyna Sniadach           112   +  359:341   162
   8   14   23  Jaroslaw Puchalski        117   -  353:368    67
   9   18   38  Jaroslaw Wypart           105   -  297:315    55
  10   21   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   -  285:346    50
  11   26   25  Kazimierz Merklejn        113   -  337:367    63
  12   28   70  Alina Bialobrzewska       100   +  351:314   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1194 / 12 partii


  12  Adam Weremczuk            122 Lodz                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   48  Krzysztof Jaworski        100   +  388:331   150
   2   14   29  Lucyna Sniadach           112   +  343:279   162
   3    8   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  407:299   158
   4    4   21  Aleksander Puchalski      118   +  360:289   168
   5    3   13  Slawomir Kordjalik        122   -  354:358    72
   6    6   33  Katarzyna Zulawska        109   +  435:316   159
   7    3    8  Maciej Galecki            126   -  309:395    76
   8    6   24  Marek Syczuk              117   +  467:308   167
   9    3    2  Tomasz Zwolinski          139   +  349:347   189
  10    2    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  343:491    80
  11    5   18  Aleksandra Merklejn       119   +  407:291   169
  12    3   27  Andrzej Kwiatkowski       115   +  377:334   165
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1715 / 12 partii


  13  Slawomir Kordjalik        122 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   49  Kamil Nawrocki            100   -  348:356    50
   2   21   43  Dorota Zielinska          102   +  397:297   152
   3   15   46  Milosz Wrzalek            100   +  424:277   150
   4    9    5  Dariusz Banaszek          137   +  574:314   187
   5    3   12  Adam Weremczuk            122   +  358:354   172
   6    2    6  Kazio Merklejn            131   -  324:452    81
   7    5   19  Robert Kaminski           119   +  423:284   169
   8    4   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  360:395    65
   9    7   28  Maciej Perzynski          114   +  395:322   164
  10    5    9  Stanislaw Rydzik          126   -  298:346    76
  11    8   28  Maciej Perzynski          114   +  390:384   164
  12    5    4  Mateusz Zbikowski         138   -  336:372    88
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1518 / 12 partii


  14  Joanna Stepien            122 Katowice              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   50  Dariusz Nawrocki          100   +  404:339   150
   2   11   21  Aleksander Puchalski      118   -  331:354    68
   3   16   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  389:334   150
   4   12   25  Kazimierz Merklejn        113   +  392:274   163
   5    8   38  Jaroslaw Wypart           105   +  422:313   155
   6    5    8  Maciej Galecki            126   -  288:374    76
   7    8   70  Alina Bialobrzewska       100   +  419:290   150
   8    5    5  Dariusz Banaszek          137   -  396:505    87
   9    8   16  Krzysztof Mowka           120   -  310:373    70
  10   12   26  Pawel Florek              115   -  276:311    65
  11   16   20  Dawid Pikul               118   +  406:311   168
  12   13   26  Pawel Florek              115   -  274:370    65
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1367 / 12 partii


  15  Mariusz Orzel             124 Nowe Miasto Lubawskie 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   51  Ziemowit Pazda            100   +  440:274   150
   2    7   26  Pawel Florek              115   +  326:312   165
   3    6    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  316:429    80
   4   14   33  Katarzyna Zulawska        109   -  348:349    59
   5   19   45  Jedrzej Florek            101   -  299:388    51
   6   22   11  Mariusz Kubicki           122   -  346:352    72
   7   26   34  Andrzej Tyczyno           114   +  325:287   164
   8   23   29  Lucyna Sniadach           112   +  462:257   162
   9   16   20  Dawid Pikul               118   -  300:338    68
  10   19    3  Marcin Mroziuk            138   +  394:289   188
  11   17   33  Katarzyna Zulawska        109   +  359:334   159
  12   14   56  Artur Tomczyk             100   +  382:378   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1468 / 12 partii


  16  Krzysztof Mowka           120 Torun                 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   52  Rafal Dabrowski           100   +  538:224   150
   2    1    1  Mariusz Skrobosz          146   -  261:442    96
   3   11   18  Aleksandra Merklejn       119   -  295:336    69
   4   21   40  Tomasz Zbikowski          103   +  383:249   153
   5   15   34  Andrzej Tyczyno           114   +  423:290   164
   6   12   46  Milosz Wrzalek            100   +  393:327   150
   7    7   17  Joanna Juszczak           120   -  300:317    70
   8   12   70  Alina Bialobrzewska       100   +  468:300   150
   9    8   14  Joanna Stepien            122   +  373:310   172
  10    6   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  271:451    65
  11    9   37  Andrzej Gostomski         106   +  452:377   156
  12    6    9  Stanislaw Rydzik          126   -  414:467    76
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1471 / 12 partii


  17  Joanna Juszczak           120 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   53  Andrzej Burczyk           100   +  460:311   150
   2    5   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  420:250   150
   3    2    2  Tomasz Zwolinski          139   -  334:337    89
   4    7    9  Stanislaw Rydzik          126   +  409:377   176
   5    4   70  Alina Bialobrzewska       100   +  415:271   150
   6    3   18  Aleksandra Merklejn       119   -  293:445    69
   7    7   16  Krzysztof Mowka           120   +  317:300   170
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   954 /  7 partii


  18  Aleksandra Merklejn       119 Szczecin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   54  Krzysztof Noskowicz       100   +  466:279   150
   2    4   32  Boguslaw Puchalski        109   -  323:368    59
   3   11   16  Krzysztof Mowka           120   +  336:295   170
   4   11   34  Andrzej Tyczyno           114   +  448:362   164
   5    7   30  Marek Dudkiewicz          112   +  413:363   162
   6    3   17  Joanna Juszczak           120   +  445:293   170
   7    2    6  Kazio Merklejn            131   +  378:371   181
   8    1    2  Tomasz Zwolinski          139   +  301:261   189
   9    1    8  Maciej Galecki            126   -  281:321    76
  10    3   45  Jedrzej Florek            101   -  344:374    51
  11    5   12  Adam Weremczuk            122   -  291:407    72
  12    8   32  Boguslaw Puchalski        109   -  371:398    59
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1503 / 12 partii


  19  Robert Kaminski           119 Wysokie Maz.          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  357:339   150
   2   17   49  Kamil Nawrocki            100   +  346:333   150
   3    9   47  Joanna Ostrowska          100   +  404:262   150
   4    5    1  Mariusz Skrobosz          146   +  431:384   196
   5    2   32  Boguslaw Puchalski        109   -  299:404    59
   6    7   22  Filip Warzecha            115   +  352:342   165
   7    5   13  Slawomir Kordjalik        122   -  284:423    72
   8    8   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  310:352    57
   9   11   23  Jaroslaw Puchalski        117   +  448:267   167
  10    8   56  Artur Tomczyk             100   +  324:323   150
  11    6    1  Mariusz Skrobosz          146   +  404:347   196
  12    4   45  Jedrzej Florek            101   +  403:315   151
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1663 / 12 partii


  20  Dawid Pikul               118 Poznan                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   56  Artur Tomczyk             100   +  415:365   150
   2   10   33  Katarzyna Zulawska        109   +  498:313   159
   3    1    1  Mariusz Skrobosz          146   +  366:354   196
   4    2    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  305:471    80
   5    6   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  333:381    65
   6   11   70  Alina Bialobrzewska       100   -  308:373    50
   7   16   26  Pawel Florek              115   -  330:414    65
   8   20   39  Grzegorz Koczkodon        104   +  378:289   154
   9   16   15  Mariusz Orzel             124   +  338:300   174
  10   13   37  Andrzej Gostomski         106   -  349:464    56
  11   16   14  Joanna Stepien            122   -  311:406    72
  12   20   33  Katarzyna Zulawska        109   +  423:338   159
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1380 / 12 partii


  21  Aleksander Puchalski      118 Wloclawek             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   57  Pawel Gorski              100   +  409:305   150
   2   11   14  Joanna Stepien            122   +  354:331   172
   3    7   24  Marek Syczuk              117   +  421:385   167
   4    4   12  Adam Weremczuk            122   -  289:360    72
   5    9   33  Katarzyna Zulawska        109   -  373:430    59
   6   13   30  Marek Dudkiewicz          112   +  371:257   162
   7    9   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  333:454    65
   8   13   38  Jaroslaw Wypart           105   +  340:320   155
   9    9   37  Andrzej Gostomski         106   +  346:317   156
  10    7   32  Boguslaw Puchalski        109   +  523:188   159
  11    4   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  362:403    65
  12    7   24  Marek Syczuk              117   +  436:329   167
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1549 / 12 partii


  22  Filip Warzecha            115 Gdynia                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   58  Miroslaw Konsik           100   +  490:269   150
   2    2    5  Dariusz Banaszek          137   -  279:354    87
   3   13    9  Stanislaw Rydzik          126   -  371:442    76
   4   20   26  Pawel Florek              115   +  437:324   165
   5   14   39  Grzegorz Koczkodon        104   +  459:285   154
   6    7   19  Robert Kaminski           119   -  342:352    69
   7   13    1  Mariusz Skrobosz          146   -  380:492    96
   8   18   10  Radoslaw Konca            124   -  317:439    74
   9   23   42  Joanna Kubik              102   +  408:289   152
  10   18   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  418:374   158
  11   14   10  Radoslaw Konca            124   -  316:346    74
  12   18   61  Mariusz Skrzypczynski     100   +  413:315   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1405 / 12 partii


  23  Jaroslaw Puchalski        117 Lodz                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   59  Malgorzata Gorska         100   -  258:336    50
   2   31   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  372:290   150
   3   23   58  Miroslaw Konsik           100   +  350:307   150
   4   16   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  358:283   158
   5   10    8  Maciej Galecki            126   -  379:481    76
   6   15   24  Marek Syczuk              117   -  311:350    67
   7   21   47  Joanna Ostrowska          100   +  421:317   150
   8   14   11  Mariusz Kubicki           122   +  368:353   172
   9   11   19  Robert Kaminski           119   -  267:448    69
  10   16   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  317:349    50
  11   19   44  Mariusz Michalski         104   -  331:352    54
  12   23   29  Lucyna Sniadach           112   +  347:310   162
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1308 / 12 partii


  24  Marek Syczuk              117 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  380:311   150
   2   15   45  Jedrzej Florek            101   +  378:289   151
   3    7   21  Aleksander Puchalski      118   -  385:421    68
   4   10   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  308:437    65
   5   18   58  Miroslaw Konsik           100   +  362:293   150
   6   15   23  Jaroslaw Puchalski        117   +  350:311   167
   7   11   49  Kamil Nawrocki            100   +  379:310   150
   8    6   12  Adam Weremczuk            122   -  308:467    72
   9   10   32  Boguslaw Puchalski        109   -  373:391    59
  10   14   33  Katarzyna Zulawska        109   +  373:350   159
  11   10   26  Pawel Florek              115   +  489:353   165
  12    7   21  Aleksander Puchalski      118   -  329:436    68
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1424 / 12 partii


  25  Kazimierz Merklejn        113 Szczecin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   25   61  Mariusz Skrzypczynski     100   +  395:317   150
   2   12   36  Jerzy Tatarczuk           108   -  297:326    58
   3   20   37  Andrzej Gostomski         106   +  413:331   156
   4   12   14  Joanna Stepien            122   -  274:392    72
   5   21   49  Kamil Nawrocki            100   -  310:376    50
   6   26   29  Lucyna Sniadach           112   -  314:455    62
   7   28   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  393:290   150
   8   24   55  Malgorzata Jozwiak        100   -  281:363    50
   9   27   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  396:345   150
  10   30   47  Joanna Ostrowska          100   -  316:317    50
  11   26   11  Mariusz Kubicki           122   +  367:337   172
  12   22   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  467:252   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1270 / 12 partii


  26  Pawel Florek              115 Nowa Wies Wielka      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   26   62  Bartosz Bialecki          100   +  451:132   150
   2    7   15  Mariusz Orzel             124   -  312:326    74
   3   14   10  Radoslaw Konca            124   -  359:424    74
   4   20   22  Filip Warzecha            115   -  324:437    65
   5   26   31  Ewa Strzelczyk            110   +  402:251   160
   6   20   39  Grzegorz Koczkodon        104   +  372:342   154
   7   16   20  Dawid Pikul               118   +  414:330   168
   8   10   28  Maciej Perzynski          114   -  318:462    64
   9   15   41  Filip Sosin               103   +  396:379   153
  10   12   14  Joanna Stepien            122   +  311:276   172
  11   10   24  Marek Syczuk              117   -  353:489    67
  12   13   14  Joanna Stepien            122   +  370:274   172
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1473 / 12 partii


  27  Andrzej Kwiatkowski       115 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   27   63  Joanna Markiewicz         100   +  452:244   150
   2    6   30  Marek Dudkiewicz          112   +  401:397   162
   3    4   70  Alina Bialobrzewska       100   -  286:436    50
   4   10   24  Marek Syczuk              117   +  437:308   167
   5    6   20  Dawid Pikul               118   +  381:333   168
   6    4    2  Tomasz Zwolinski          139   -  242:482    89
   7    9   21  Aleksander Puchalski      118   +  454:333   168
   8    4   13  Slawomir Kordjalik        122   +  395:360   172
   9    4    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  295:347    80
  10    6   16  Krzysztof Mowka           120   +  451:271   170
  11    4   21  Aleksander Puchalski      118   +  403:362   168
  12    3   12  Adam Weremczuk            122   -  334:377    72
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1616 / 12 partii


  28  Maciej Perzynski          114 Pila                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   28   64  Marcin Glazik             100   +  424:183   150
   2    8    3  Marcin Mroziuk            138   -  359:440    88
   3   12   39  Grzegorz Koczkodon        104   -  397:428    54
   4   19   31  Ewa Strzelczyk            110   +  427:257   160
   5   12   41  Filip Sosin               103   +  417:282   153
   6    8    1  Mariusz Skrobosz          146   +  358:317   196
   7    6    5  Dariusz Banaszek          137   -  330:362    87
   8   10   26  Pawel Florek              115   +  462:318   165
   9    7   13  Slawomir Kordjalik        122   -  322:395    72
  10   11   30  Marek Dudkiewicz          112   +  373:361   162
  11    8   13  Slawomir Kordjalik        122   -  384:390    72
  12   11   10  Radoslaw Konca            124   -  300:427    74
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1433 / 12 partii


  29  Lucyna Sniadach           112 Rumia                 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   29   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  382:268   150
   2   14   12  Adam Weremczuk            122   -  279:343    72
   3   22   38  Jaroslaw Wypart           105   -  307:419    55
   4   26   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  329:317   150
   5   22   36  Jerzy Tatarczuk           108   -  313:315    58
   6   26   25  Kazimierz Merklejn        113   +  455:314   163
   7   19   11  Mariusz Kubicki           122   -  341:359    72
   8   23   15  Mariusz Orzel             124   -  257:462    74
   9   28   47  Joanna Ostrowska          100   +  304:295   150
  10   24   52  Rafal Dabrowski           100   -  347:357    50
  11   27   53  Andrzej Burczyk           100   +  378:214   150
  12   23   23  Jaroslaw Puchalski        117   -  310:347    67
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1211 / 12 partii


  30  Marek Dudkiewicz          112 Milanowek             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   30   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  454:163   150
   2    6   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  397:401    65
   3   10   31  Ewa Strzelczyk            110   +  390:327   160
   4    6   39  Grzegorz Koczkodon        104   +  291:287   154
   5    7   18  Aleksandra Merklejn       119   -  363:413    69
   6   13   21  Aleksander Puchalski      118   -  257:371    68
   7   17   37  Andrzej Gostomski         106   -  371:423    56
   8   21   58  Miroslaw Konsik           100   +  337:281   150
   9   17   70  Alina Bialobrzewska       100   +  501:278   150
  10   11   28  Maciej Perzynski          114   -  361:373    64
  11   15   41  Filip Sosin               103   -  306:368    53
  12   19    3  Marcin Mroziuk            138   -  288:398    88
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1227 / 12 partii


  31  Ewa Strzelczyk            110 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   31   67  Cezary Bajorek            100   +  489: 88   150
   2    3    6  Kazio Merklejn            131   -  381:398    81
   3   10   30  Marek Dudkiewicz          112   -  327:390    62
   4   19   28  Maciej Perzynski          114   -  257:427    64
   5   26   26  Pawel Florek              115   -  251:402    65
   6   30   50  Dariusz Nawrocki          100   -  288:358    50
   7   33   35  Pawel Opyc                108   +  376:315   158
   8   29   34  Andrzej Tyczyno           114   +  429:305   164
   9   25   40  Tomasz Zbikowski          103   =  343:343   103
  10   26   39  Grzegorz Koczkodon        104   +  319:265   154
  11   22   61  Mariusz Skrzypczynski     100   -  320:331    50
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1101 / 11 partii


  32  Boguslaw Puchalski        109 Wloclawek             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   32   68  Maciej Michalak           100   +  462:144   150
   2    4   18  Aleksandra Merklejn       119   +  368:323   169
   3    5    5  Dariusz Banaszek          137   +  373:307   187
   4    3    2  Tomasz Zwolinski          139   +  386:371   189
   5    2   19  Robert Kaminski           119   +  404:299   169
   6    1    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  235:427    80
   7    4    9  Stanislaw Rydzik          126   -  304:445    76
   8    7   45  Jedrzej Florek            101   -  344:347    51
   9   10   24  Marek Syczuk              117   +  391:373   167
  10    7   21  Aleksander Puchalski      118   -  188:523    68
  11   12   54  Krzysztof Noskowicz       100   +  452:344   150
  12    8   18  Aleksandra Merklejn       119   +  398:371   169
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1625 / 12 partii


  33  Katarzyna Zulawska        109 Katowice              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   33   69  Wojciech Knypinski        100   +  414:140   150
   2   10   20  Dawid Pikul               118   -  313:498    68
   3   18   48  Krzysztof Jaworski        100   +  341:271   150
   4   14   15  Mariusz Orzel             124   +  349:348   174
   5    9   21  Aleksander Puchalski      118   +  430:373   168
   6    6   12  Adam Weremczuk            122   -  316:435    72
   7   10   45  Jedrzej Florek            101   -  281:302    51
   8   15   56  Artur Tomczyk             100   -  323:356    50
   9   19   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  429:342   150
  10   14   24  Marek Syczuk              117   -  350:373    67
  11   17   15  Mariusz Orzel             124   -  334:359    74
  12   20   20  Dawid Pikul               118   -  338:423    68
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1242 / 12 partii


  34  Andrzej Tyczyno           114 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   34   70  Alina Bialobrzewska       100   -  374:418    50
   2   20   56  Artur Tomczyk             100   +  360:327   150
   3   17   11  Mariusz Kubicki           122   +  395:329   172
   4   11   18  Aleksandra Merklejn       119   -  362:448    69
   5   15   16  Krzysztof Mowka           120   -  290:423    70
   6   21   37  Andrzej Gostomski         106   -  337:445    56
   7   26   15  Mariusz Orzel             124   -  287:325    74
   8   29   31  Ewa Strzelczyk            110   -  305:429    60
   9   31   50  Dariusz Nawrocki          100   +  363:228   150
  10   29   58  Miroslaw Konsik           100   -  328:397    50
  11   31   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  405:339   150
  12   27   50  Dariusz Nawrocki          100   -  372:398    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1101 / 12 partii


  35  Pawel Opyc                108 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   35   71  Dariusz Bialobrzewski     100   -  346:458    50
   2   22   10  Radoslaw Konca            124   -  331:415    74
   3   29   56  Artur Tomczyk             100   -  364:376    50
   4   32   74  Wojciech Golecki          102   -  306:353    52
   5   34   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  331:206   150
   6   31   55  Malgorzata Jozwiak        100   -  303:307    50
   7   33   31  Ewa Strzelczyk            110   -  315:376    60
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   486 /  7 partii


  36  Jerzy Tatarczuk           108 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   36   72  Pawel Byczynski           100   +  399:277   150
   2   12   25  Kazimierz Merklejn        113   +  326:297   163
   3    8   12  Adam Weremczuk            122   -  299:407    72
   4   16   23  Jaroslaw Puchalski        117   -  283:358    67
   5   22   29  Lucyna Sniadach           112   +  315:313   162
   6   17   53  Andrzej Burczyk           100   -  347:362    50
   7   22   44  Mariusz Michalski         104   +  374:332   154
   8   16   49  Kamil Nawrocki            100   -  295:385    50
   9   22   52  Rafal Dabrowski           100   +  361:257   150
  10   18   22  Filip Warzecha            115   -  374:418    65
  11   20   49  Kamil Nawrocki            100   -  251:327    50
  12   24   47  Joanna Ostrowska          100   -  298:322    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1183 / 12 partii


  37  Andrzej Gostomski         106 Lodz                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz          146   -  258:535    96
   2   32   63  Joanna Markiewicz         100   +  433:267   150
   3   20   25  Kazimierz Merklejn        113   -  331:413    63
   4   23   11  Mariusz Kubicki           122   -  326:413    72
   5   27   50  Dariusz Nawrocki          100   +  394:362   150
   6   21   34  Andrzej Tyczyno           114   +  445:337   164
   7   17   30  Marek Dudkiewicz          112   +  423:371   162
   8   11   41  Filip Sosin               103   +  398:337   153
   9    9   21  Aleksander Puchalski      118   -  317:346    68
  10   13   20  Dawid Pikul               118   +  464:349   168
  11    9   16  Krzysztof Mowka           120   -  377:452    70
  12   12   41  Filip Sosin               103   +  404:338   153
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1469 / 12 partii


  38  Jaroslaw Wypart           105 Czestochowa           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwolinski          139   -  293:358    89
   2   27   57  Pawel Gorski              100   +  374:322   150
   3   22   29  Lucyna Sniadach           112   +  419:307   162
   4   13   49  Kamil Nawrocki            100   +  399:234   150
   5    8   14  Joanna Stepien            122   -  313:422    72
   6   14   45  Jedrzej Florek            101   -  305:352    51
   7   18   40  Tomasz Zbikowski          103   +  365:318   153
   8   13   21  Aleksander Puchalski      118   -  320:340    68
   9   18   11  Mariusz Kubicki           122   +  315:297   172
  10   15   44  Mariusz Michalski         104   +  358:354   154
  11   11   56  Artur Tomczyk             100   +  395:383   150
  12    9   74  Wojciech Golecki          102   +  384:304   152
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1523 / 12 partii


  39  Grzegorz Koczkodon        104 Ostroda               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk            138   -  291:433    88
   2   28   44  Mariusz Michalski         104   +  496:171   154
   3   12   28  Maciej Perzynski          114   +  428:397   164
   4    6   30  Marek Dudkiewicz          112   -  287:291    62
   5   14   22  Filip Warzecha            115   -  285:459    65
   6   20   26  Pawel Florek              115   -  342:372    65
   7   25   50  Dariusz Nawrocki          100   +  426:297   150
   8   20   20  Dawid Pikul               118   -  289:378    68
   9   24   46  Milosz Wrzalek            100   =  433:433   100
  10   26   31  Ewa Strzelczyk            110   -  265:319    60
  11   30   40  Tomasz Zbikowski          103   +  506:279   153
  12   26   42  Joanna Kubik              102   +  423:287   152
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1281 / 12 partii


  40  Tomasz Zbikowski          103 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Zbikowski         138   -  375:391    88
   2   19    9  Stanislaw Rydzik          126   -  324:393    76
   3   28   50  Dariusz Nawrocki          100   +  378:306   150
   4   21   16  Krzysztof Mowka           120   -  249:383    70
   5   28   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  396:274   150
   6   23   58  Miroslaw Konsik           100   +  409:327   150
   7   18   38  Jaroslaw Wypart           105   -  318:365    55
   8   22   48  Krzysztof Jaworski        100   -  316:343    50
   9   25   31  Ewa Strzelczyk            110   =  343:343   110
  10   27   61  Mariusz Skrzypczynski     100   -  304:346    50
  11   30   39  Grzegorz Koczkodon        104   -  279:506    54
  12   31   57  Pawel Gorski              100   +  313:295   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1153 / 12 partii


  41  Filip Sosin               103 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5    5  Dariusz Banaszek          137   -  310:491    87
   2   26   11  Mariusz Kubicki           122   -  395:420    72
   3   27   62  Bartosz Bialecki          100   +  499:145   150
   4   18   52  Rafal Dabrowski           100   +  409:294   150
   5   12   28  Maciej Perzynski          114   -  282:417    64
   6   19    3  Marcin Mroziuk            138   +  354:349   188
   7   15   46  Milosz Wrzalek            100   +  395:394   150
   8   11   37  Andrzej Gostomski         106   -  337:398    56
   9   15   26  Pawel Florek              115   -  379:396    65
  10   20   70  Alina Bialobrzewska       100   +  438:319   150
  11   15   30  Marek Dudkiewicz          112   +  368:306   162
  12   12   37  Andrzej Gostomski         106   -  338:404    56
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1350 / 12 partii


  42  Joanna Kubik              102 Czestochowa           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6    6  Kazio Merklejn            131   -  222:475    81
   2   33   52  Rafal Dabrowski           100   -  241:268    50
   3   34   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  275:358    57
   4            PAUZA
   5   33   62  Bartosz Bialecki          100   +  496:174   150
   6   29   74  Wojciech Golecki          102   -  278:372    52
   7   32   57  Pawel Gorski              100   +  370:230   150
   8   28   59  Malgorzata Gorska         100   +  385:259   150
   9   23   22  Filip Warzecha            115   -  289:408    65
  10   28   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  349:315   150
  11   23    3  Marcin Mroziuk            138   -  377:415    88
  12   26   39  Grzegorz Koczkodon        104   -  287:423    54
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1047 / 11 partii


  43  Dorota Zielinska          102 Ustanow               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7    7  Karol Wyrebkiewicz        130   -  349:393    80
   2   21   13  Slawomir Kordjalik        122   -  297:397    72
   3   30   61  Mariusz Skrzypczynski     100   +  346:311   150
   4   25   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   -  268:416    50
   5   30   48  Krzysztof Jaworski        100   -  317:423    50
   6   32   51  Ziemowit Pazda            100   -  300:324    50
   7   34   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  389:156   150
   8   32   64  Marcin Glazik             100   +  442:289   150
   9   26   58  Miroslaw Konsik           100   +  366:316   150
  10   23   53  Andrzej Burczyk           100   +  379:343   150
  11   18   48  Krzysztof Jaworski        100   +  385:345   150
  12   15   44  Mariusz Michalski         104   -  218:345    54
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1256 / 12 partii


  44  Mariusz Michalski         104 Inowroclaw            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8    8  Maciej Galecki            126   -  290:378    76
   2   28   39  Grzegorz Koczkodon        104   -  171:496    54
   3   35   74  Wojciech Golecki          102   -  311:338    52
   4   35   57  Pawel Gorski              100   +  401:266   150
   5   31   54  Krzysztof Noskowicz       100   +  329:284   150
   6   27   72  Pawel Byczynski           100   +  412:241   150
   7   22   36  Jerzy Tatarczuk           108   -  332:374    58
   8   26   63  Joanna Markiewicz         100   +  457:187   150
   9   20   48  Krzysztof Jaworski        100   +  395:373   150
  10   15   38  Jaroslaw Wypart           105   -  354:358    55
  11   19   23  Jaroslaw Puchalski        117   +  352:331   167
  12   15   43  Dorota Zielinska          102   +  345:218   152
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1364 / 12 partii


  45  Jedrzej Florek            101 Nowa Wies Wielka      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9    9  Stanislaw Rydzik          126   +  379:377   176
   2   15   24  Marek Syczuk              117   -  289:378    67
   3   21   49  Kamil Nawrocki            100   -  277:398    50
   4   27   51  Ziemowit Pazda            100   +  491:320   150
   5   19   15  Mariusz Orzel             124   +  388:299   174
   6   14   38  Jaroslaw Wypart           105   +  352:305   155
   7   10   33  Katarzyna Zulawska        109   +  302:281   159
   8    7   32  Boguslaw Puchalski        109   +  347:344   159
   9    5   73  Eugeniusz Wroblewski      107   +  345:273   157
  10    3   18  Aleksandra Merklejn       119   +  374:344   169
  11    2    5  Dariusz Banaszek          137   -  316:363    87
  12    4   19  Robert Kaminski           119   -  315:403    69
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1572 / 12 partii


  46  Milosz Wrzalek            100 Reda                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   10  Radoslaw Konca            124   +  419:339   174
   2    9   70  Alina Bialobrzewska       100   -  326:447    50
   3   15   13  Slawomir Kordjalik        122   -  277:424    72
   4   24   48  Krzysztof Jaworski        100   +  448:272   150
   5   16   11  Mariusz Kubicki           122   +  429:277   172
   6   12   16  Krzysztof Mowka           120   -  327:393    70
   7   15   41  Filip Sosin               103   -  394:395    53
   8   19    3  Marcin Mroziuk            138   -  375:416    88
   9   24   39  Grzegorz Koczkodon        104   =  433:433   104
  10   25   63  Joanna Markiewicz         100   +  392:363   150
  11   21   52  Rafal Dabrowski           100   +  367:261   150
  12   17   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  322:351    57
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1290 / 12 partii


  47  Joanna Ostrowska          100 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   11  Mariusz Kubicki           122   +  337:307   172
   2   18   59  Malgorzata Gorska         100   +  355:203   150
   3    9   19  Robert Kaminski           119   -  262:404    69
   4   17   53  Andrzej Burczyk           100   -  323:348    50
   5   23   64  Marcin Glazik             100   +  430:150   150
   6   16   49  Kamil Nawrocki            100   -  294:330    50
   7   21   23  Jaroslaw Puchalski        117   -  317:421    67
   8   25   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  256:441    50
   9   28   29  Lucyna Sniadach           112   -  295:304    62
  10   30   25  Kazimierz Merklejn        113   +  317:316   163
  11   28   63  Joanna Markiewicz         100   +  293:239   150
  12   24   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  322:298   158
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1291 / 12 partii


  48  Krzysztof Jaworski        100 Warszawa              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   12  Adam Weremczuk            122   -  331:388    72
   2   24   61  Mariusz Skrzypczynski     100   +  393:341   150
   3   18   33  Katarzyna Zulawska        109   -  271:341    59
   4   24   46  Milosz Wrzalek            100   -  272:448    50
   5   30   43  Dorota Zielinska          102   +  423:317   152
   6   25   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  375:322   150
   7   20   56  Artur Tomczyk             100   -  343:355    50
   8   22   40  Tomasz Zbikowski          103   +  343:316   153
   9   20   44  Mariusz Michalski         104   -  373:395    54
  10   22   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  349:315   150
  11   18   43  Dorota Zielinska          102   -  345:385    52
  12   21   58  Miroslaw Konsik           100   +  341:334   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1242 / 12 partii


  49  Kamil Nawrocki            100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   13  Slawomir Kordjalik        122   +  356:348   172
   2   17   19  Robert Kaminski           119   -  333:346    69
   3   21   45  Jedrzej Florek            101   +  398:277   151
   4   13   38  Jaroslaw Wypart           105   -  234:399    55
   5   21   25  Kazimierz Merklejn        113   +  376:310   163
   6   16   47  Joanna Ostrowska          100   +  330:294   150
   7   11   24  Marek Syczuk              117   -  310:379    67
   8   16   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  385:295   158
   9   12   56  Artur Tomczyk             100   -  295:393    50
  10   17   10  Radoslaw Konca            124   -  253:392    74
  11   20   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  327:251   158
  12   16   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  261:342    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1317 / 12 partii


  50  Dariusz Nawrocki          100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   14  Joanna Stepien            122   -  339:404    72
   2   23   55  Malgorzata Jozwiak        100   -  364:399    50
   3   28   40  Tomasz Zbikowski          103   -  306:378    53
   4   33   61  Mariusz Skrzypczynski     100   +  416:299   150
   5   27   37  Andrzej Gostomski         106   -  362:394    56
   6   30   31  Ewa Strzelczyk            110   +  358:288   160
   7   25   39  Grzegorz Koczkodon        104   -  297:426    54
   8   27   52  Rafal Dabrowski           100   -  298:323    50
   9   31   34  Andrzej Tyczyno           114   -  228:363    64
  10   33   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  417:300   150
  11   32   51  Ziemowit Pazda            100   +  417:299   150
  12   27   34  Andrzej Tyczyno           114   +  398:372   164
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1173 / 12 partii


  51  Ziemowit Pazda            100 Wroclaw               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   15  Mariusz Orzel             124   -  274:440    74
   2   30   58  Miroslaw Konsik           100   -  311:369    50
   3   32   54  Krzysztof Noskowicz       100   +  380:289   150
   4   27   45  Jedrzej Florek            101   -  320:491    51
   5   29   71  Dariusz Bialobrzewski     100   -  343:415    50
   6   32   43  Dorota Zielinska          102   +  324:300   152
   7   29   55  Malgorzata Jozwiak        100   -  342:389    50
   8   31   72  Pawel Byczynski           100   -  245:267    50
   9   33   57  Pawel Gorski              100   -  325:326    50
  10   34   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  342:219   150
  11   32   50  Dariusz Nawrocki          100   -  299:417    50
  12   32   71  Dariusz Bialobrzewski     100   -  354:364    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   927 / 12 partii


  52  Rafal Dabrowski           100 Ostroda               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   16  Krzysztof Mowka           120   -  224:538    70
   2   33   42  Joanna Kubik              102   +  268:241   152
   3   26   59  Malgorzata Gorska         100   +  293:265   150
   4   18   41  Filip Sosin               103   -  294:409    53
   5   24   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  274:355    57
   6   28   64  Marcin Glazik             100   +  448:207   150
   7   23   74  Wojciech Golecki          102   -  283:367    52
   8   27   50  Dariusz Nawrocki          100   +  323:298   150
   9   22   36  Jerzy Tatarczuk           108   -  257:361    58
  10   24   29  Lucyna Sniadach           112   +  357:347   162
  11   21   46  Milosz Wrzalek            100   -  261:367    50
  12   25   72  Pawel Byczynski           100   +  380:299   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1254 / 12 partii


  53  Andrzej Burczyk           100 Gdynia                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   17  Joanna Juszczak           120   -  311:460    70
   2   25   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  319:317   150
   3   24   72  Pawel Byczynski           100   +  329:252   150
   4   17   47  Joanna Ostrowska          100   +  348:323   150
   5   11    1  Mariusz Skrobosz          146   -  279:381    96
   6   17   36  Jerzy Tatarczuk           108   +  362:347   158
   7   12   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  359:397    57
   8   17   74  Wojciech Golecki          102   -  340:346    52
   9   21   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  349:352    50
  10   23   43  Dorota Zielinska          102   -  343:379    52
  11   27   29  Lucyna Sniadach           112   -  214:378    62
  12   29   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  335:277   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1197 / 12 partii


  54  Krzysztof Noskowicz       100 Torun                 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   18  Aleksandra Merklejn       119   -  279:466    69
   2   29   72  Pawel Byczynski           100   -  331:338    50
   3   32   51  Ziemowit Pazda            100   -  289:380    50
   4   34   63  Joanna Markiewicz         100   +  329:319   150
   5   31   44  Mariusz Michalski         104   -  284:329    54
   6   33   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  329:249   150
   7   30   64  Marcin Glazik             100   +  406:226   150
   8   25   47  Joanna Ostrowska          100   +  441:256   150
   9   21   53  Andrzej Burczyk           100   +  352:349   150
  10   16   23  Jaroslaw Puchalski        117   +  349:317   167
  11   12   32  Boguslaw Puchalski        109   -  344:452    59
  12   16   49  Kamil Nawrocki            100   +  342:261   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1349 / 12 partii


  55  Malgorzata Jozwiak        100 Ilawa                 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   19  Robert Kaminski           119   -  339:357    69
   2   23   50  Dariusz Nawrocki          100   +  399:364   150
   3   16   14  Joanna Stepien            122   -  334:389    72
   4   22   56  Artur Tomczyk             100   -  334:399    50
   5   28   40  Tomasz Zbikowski          103   -  274:396    53
   6   31   35  Pawel Opyc                108   +  307:303   158
   7   29   51  Ziemowit Pazda            100   +  389:342   150
   8   24   25  Kazimierz Merklejn        113   +  363:281   163
   9   19   33  Katarzyna Zulawska        109   -  342:429    59
  10   22   48  Krzysztof Jaworski        100   -  315:349    50
  11   25   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   -  277:351    50
  12   29   53  Andrzej Burczyk           100   -  277:335    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1074 / 12 partii


  56  Artur Tomczyk             100 Pila                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   20  Dawid Pikul               118   -  365:415    68
   2   20   34  Andrzej Tyczyno           114   -  327:360    64
   3   29   35  Pawel Opyc                108   +  376:364   158
   4   22   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  399:334   150
   5   17    5  Dariusz Banaszek          137   -  254:469    87
   6   24   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  314:291   150
   7   20   48  Krzysztof Jaworski        100   +  355:343   150
   8   15   33  Katarzyna Zulawska        109   +  356:323   159
   9   12   49  Kamil Nawrocki            100   +  393:295   150
  10    8   19  Robert Kaminski           119   -  323:324    69
  11   11   38  Jaroslaw Wypart           105   -  383:395    55
  12   14   15  Mariusz Orzel             124   -  378:382    74
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1334 / 12 partii


  57  Pawel Gorski              100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   21  Aleksander Puchalski      118   -  305:409    68
   2   27   38  Jaroslaw Wypart           105   -  322:374    55
   3   31   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   -  207:364    50
   4   35   44  Mariusz Michalski         104   -  266:401    54
   5            PAUZA
   6   35   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  332:292   150
   7   32   42  Joanna Kubik              102   -  230:370    52
   8   33   61  Mariusz Skrzypczynski     100   -  267:271    50
   9   33   51  Ziemowit Pazda            100   +  326:325   150
  10   31   72  Pawel Byczynski           100   -  288:296    50
  11   33   64  Marcin Glazik             100   +  295:225   150
  12   31   40  Tomasz Zbikowski          103   -  295:313    53
                                                   --------------
                                                    SUMA =   882 / 11 partii


  58  Miroslaw Konsik           100 Gdansk                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   22  Filip Warzecha            115   -  269:490    65
   2   30   51  Ziemowit Pazda            100   +  369:311   150
   3   23   23  Jaroslaw Puchalski        117   -  307:350    67
   4   28   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  487:246   150
   5   18   24  Marek Syczuk              117   -  293:362    67
   6   23   40  Tomasz Zbikowski          103   -  327:409    53
   7   27   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   +  426:326   150
   8   21   30  Marek Dudkiewicz          112   -  281:337    62
   9   26   43  Dorota Zielinska          102   -  316:366    52
  10   29   34  Andrzej Tyczyno           114   +  397:328   164
  11   24   70  Alina Bialobrzewska       100   +  371:222   150
  12   21   48  Krzysztof Jaworski        100   -  334:341    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1180 / 12 partii


  59  Malgorzata Gorska         100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   23  Jaroslaw Puchalski        117   +  336:258   167
   2   18   47  Joanna Ostrowska          100   -  203:355    50
   3   26   52  Rafal Dabrowski           100   -  265:293    50
   4   29   72  Pawel Byczynski           100   +  275:262   150
   5   25   74  Wojciech Golecki          102   +  400:298   152
   6   18   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  233:383    57
   7   24    3  Marcin Mroziuk            138   -  239:393    88
   8   28   42  Joanna Kubik              102   -  259:385    52
   9   29   63  Joanna Markiewicz         100   -  238:306    50
  10   32   62  Bartosz Bialecki          100   +  243:235   150
  11   29   72  Pawel Byczynski           100   -  249:300    50
  12   30   63  Joanna Markiewicz         100   -  275:284    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1066 / 12 partii


  60  Janina Jablczynska-Zajac  100 Gdynia                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   24  Marek Syczuk              117   -  311:380    67
   2   25   53  Andrzej Burczyk           100   -  317:319    50
   3   31   57  Pawel Gorski              100   +  364:207   150
   4   25   43  Dorota Zielinska          102   +  416:268   152
   5   20    4  Mateusz Zbikowski         138   -  293:565    88
   6   25   48  Krzysztof Jaworski        100   -  322:375    50
   7   27   58  Miroslaw Konsik           100   -  326:426    50
   8   30   71  Dariusz Bialobrzewski     100   +  383:331   150
   9   27   25  Kazimierz Merklejn        113   -  345:396    63
  10   21   11  Mariusz Kubicki           122   +  346:285   172
  11   25   55  Malgorzata Jozwiak        100   +  351:277   150
  12   22   25  Kazimierz Merklejn        113   -  252:467    63
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1205 / 12 partii


  61  Mariusz Skrzypczynski     100 Reda                  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   25   25  Kazimierz Merklejn        113   -  317:395    63
   2   24   48  Krzysztof Jaworski        100   -  341:393    50
   3   30   43  Dorota Zielinska          102   -  311:346    52
   4   33   50  Dariusz Nawrocki          100   -  299:416    50
   5   35   63  Joanna Markiewicz         100   -  265:310    50
   6            PAUZA
   7   35   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  418:210   150
   8   33   57  Pawel Gorski              100   +  271:267   150
   9   30   72  Pawel Byczynski           100   +  387:184   150
  10   27   40  Tomasz Zbikowski          103   +  346:304   153
  11   22   31  Ewa Strzelczyk            110   +  331:320   160
  12   18   22  Filip Warzecha            115   -  315:413    65
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1093 / 11 partii


  62  Bartosz Bialecki          100 Solec Kujawski        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   26   26  Pawel Florek              115   -  132:451    65
   2   36   67  Cezary Bajorek            100   +  216:180   150
   3   27   41  Filip Sosin               103   -  145:499    53
   4   30   64  Marcin Glazik             100   -  283:297    50
   5   33   42  Joanna Kubik              102   -  174:496    52
   6   34   63  Joanna Markiewicz         100   -  217:328    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9   34   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  273:265   150
  10   32   59  Malgorzata Gorska         100   -  235:243    50
  11   34   65  Lucjan Kaczmarek          100   -  289:307    50
  12   34   66  Grzegorz Kaczmarek        100   -  229:321    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   720 / 10 partii


  63  Joanna Markiewicz         100 Zyrardow              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   27   27  Andrzej Kwiatkowski       115   -  244:452    65
   2   32   37  Andrzej Gostomski         106   -  267:433    56
   3   33   65  Lucjan Kaczmarek          100   -  328:329    50
   4   34   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  319:329    50
   5   35   61  Mariusz Skrzypczynski     100   +  310:265   150
   6   34   62  Bartosz Bialecki          100   +  328:217   150
   7   31   72  Pawel Byczynski           100   +  297:260   150
   8   26   44  Mariusz Michalski         104   -  187:457    54
   9   29   59  Malgorzata Gorska         100   +  306:238   150
  10   25   46  Milosz Wrzalek            100   -  363:392    50
  11   28   47  Joanna Ostrowska          100   -  239:293    50
  12   30   59  Malgorzata Gorska         100   +  284:275   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1125 / 12 partii


  64  Marcin Glazik             100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   28   28  Maciej Perzynski          114   -  183:424    64
   2   34   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  390:294   150
   3   25    8  Maciej Galecki            126   -  214:486    76
   4   30   62  Bartosz Bialecki          100   +  297:283   150
   5   23   47  Joanna Ostrowska          100   -  150:430    50
   6   28   52  Rafal Dabrowski           100   -  207:448    50
   7   30   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  226:406    50
   8   32   43  Dorota Zielinska          102   -  289:442    52
   9   32   71  Dariusz Bialobrzewski     100   -  196:456    50
  10            PAUZA
  11   33   57  Pawel Gorski              100   -  225:295    50
  12   33   65  Lucjan Kaczmarek          100   -  276:289    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   792 / 11 partii


  65  Lucjan Kaczmarek          100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   29   29  Lucyna Sniadach           112   -  268:382    62
   2   31   23  Jaroslaw Puchalski        117   -  290:372    67
   3   33   63  Joanna Markiewicz         100   +  329:328   150
   4   28   58  Miroslaw Konsik           100   -  246:487    50
   5   32   72  Pawel Byczynski           100   -  324:372    50
   6   33   54  Krzysztof Noskowicz       100   -  249:329    50
   7   34   43  Dorota Zielinska          102   -  156:389    52
   8   34   66  Grzegorz Kaczmarek        100   -  245:331    50
   9            PAUZA
  10   33   50  Dariusz Nawrocki          100   -  300:417    50
  11   34   62  Bartosz Bialecki          100   +  307:289   150
  12   33   64  Marcin Glazik             100   +  289:276   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =   881 / 11 partii


  66  Grzegorz Kaczmarek        100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   30   30  Marek Dudkiewicz          112   -  163:454    62
   2   34   64  Marcin Glazik             100   -  294:390    50
   3            PAUZA
   4   31   73  Eugeniusz Wroblewski      107   -  123:357    57
   5   34   35  Pawel Opyc                108   -  206:331    58
   6   35   57  Pawel Gorski              100   -  292:332    50
   7   35   61  Mariusz Skrzypczynski     100   -  210:418    50
   8   34   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  331:245   150
   9   34   62  Bartosz Bialecki          100   -  265:273    50
  10   34   51  Ziemowit Pazda            100   -  219:342    50
  11            PAUZA
  12   34   62  Bartosz Bialecki          100   +  321:229   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =   727 / 10 partii


  67  Cezary Bajorek            100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   31   31  Ewa Strzelczyk            110   -   88:489    60
   2   36   62  Bartosz Bialecki          100   -  180:216    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   110 /  2 partie


  68  Maciej Michalak           100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   32   32  Boguslaw Puchalski        109   -  144:462    59
   2   35   69  Wojciech Knypinski        100   +  275:152   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   209 /  2 partie


  69  Wojciech Knypinski        100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   33   33  Katarzyna Zulawska        109   -  140:414    59
   2   35   68  Maciej Michalak           100   -  152:275    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   109 /  2 partie


  70  Alina Bialobrzewska       100 Gdynia                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   34   34  Andrzej Tyczyno           114   +  418:374   164
   2    9   46  Milosz Wrzalek            100   +  447:326   150
   3    4   27  Andrzej Kwiatkowski       115   +  436:286   165
   4    1    6  Kazio Merklejn            131   -  341:386    81
   5    4   17  Joanna Juszczak           120   -  271:415    70
   6   11   20  Dawid Pikul               118   +  373:308   168
   7    8   14  Joanna Stepien            122   -  290:419    72
   8   12   16  Krzysztof Mowka           120   -  300:468    70
   9   17   30  Marek Dudkiewicz          112   -  278:501    62
  10   20   41  Filip Sosin               103   -  319:438    53
  11   24   58  Miroslaw Konsik           100   -  222:371    50
  12   28   11  Mariusz Kubicki           122   -  314:351    72
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1177 / 12 partii


  71  Dariusz Bialobrzewski     100 Gdynia                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   35   35  Pawel Opyc                108   +  458:346   158
   2    5   17  Joanna Juszczak           120   -  250:420    70
   3   19    4  Mateusz Zbikowski         138   -  276:339    88
   4   26   29  Lucyna Sniadach           112   -  317:329    62
   5   29   51  Ziemowit Pazda            100   +  415:343   150
   6   24   56  Artur Tomczyk             100   -  291:314    50
   7   28   25  Kazimierz Merklejn        113   -  290:393    63
   8   30   60  Janina Jablczynska-Zajac  100   -  331:383    50
   9   32   64  Marcin Glazik             100   +  456:196   150
  10   28   42  Joanna Kubik              102   -  315:349    52
  11   31   34  Andrzej Tyczyno           114   -  339:405    64
  12   32   51  Ziemowit Pazda            100   +  364:354   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1107 / 12 partii


  72  Pawel Byczynski           100 Bydgoszcz             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   36   36  Jerzy Tatarczuk           108   -  277:399    58
   2   29   54  Krzysztof Noskowicz       100   +  338:331   150
   3   24   53  Andrzej Burczyk           100   -  252:329    50
   4   29   59  Malgorzata Gorska         100   -  262:275    50
   5   32   65  Lucjan Kaczmarek          100   +  372:324   150
   6   27   44  Mariusz Michalski         104   -  241:412    54
   7   31   63  Joanna Markiewicz         100   -  260:297    50
   8   31   51  Ziemowit Pazda            100   +  267:245   150
   9   30   61  Mariusz Skrzypczynski     100   -  184:387    50
  10   31   57  Pawel Gorski              100   +  296:288   150
  11   29   59  Malgorzata Gorska         100   +  300:249   150
  12   25   52  Rafal Dabrowski           100   -  299:380    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1112 / 12 partii


  73  Eugeniusz Wroblewski      107 Inowroclaw            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   34   42  Joanna Kubik              102   +  358:275   152
   4   31   66  Grzegorz Kaczmarek        100   +  357:123   150
   5   24   52  Rafal Dabrowski           100   +  355:274   150
   6   18   59  Malgorzata Gorska         100   +  383:233   150
   7   12   53  Andrzej Burczyk           100   +  397:359   150
   8    8   19  Robert Kaminski           119   +  352:310   169
   9    5   45  Jedrzej Florek            101   -  273:345    51
  10    9    1  Mariusz Skrobosz          146   -  280:501    96
  11   13   74  Wojciech Golecki          102   -  374:396    52
  12   17   46  Milosz Wrzalek            100   +  351:322   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1270 / 10 partii


  74  Wojciech Golecki          102 Inowroclaw            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   35   44  Mariusz Michalski         104   +  338:311   154
   4   32   35  Pawel Opyc                108   +  353:306   158
   5   25   59  Malgorzata Gorska         100   -  298:400    50
   6   29   42  Joanna Kubik              102   +  372:278   152
   7   23   52  Rafal Dabrowski           100   +  367:283   150
   8   17   53  Andrzej Burczyk           100   +  346:340   150
   9   13   10  Radoslaw Konca            124   +  357:333   174
  10   10    4  Mateusz Zbikowski         138   -  196:465    88
  11   13   73  Eugeniusz Wroblewski      107   +  396:374   157
  12    9   38  Jaroslaw Wypart           105   -  304:384    55
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1288 / 10 partii


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Skrobosz Mariusz         145.89  Warszawa               25385 / 174
   2  Dawidson Paweł           143.95  Częstochowa            26630 / 185
   3  Zwoliński Tomasz         138.82  Warszawa               27763 / 200
   4  Fidziński Szymon         138.57  Warszawa               27022 / 195
   5  Mroziuk Marcin           138.31  Warszawa               26555 / 192
   6  Banaszek Dariusz         137.85  Warszawa               27433 / 199
   7  Wrześniewski Mariusz     137.41  Warszawa               27208 / 198
   8  Żbikowski Mateusz        137.41  Warszawa               27345 / 199
   9  Zaleski Szymon           137.34  Poznań                 14146 / 103
  10  Czupryniak Maciej        137.34  Milanówek              24722 / 180
  11  Usakiewicz Wojciech      134.99  Warszawa               25783 / 191
  12  Górka Kamil              134.62  Łęczna                 25847 / 192
  13  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  14  Nowak Leszek             133.26  Myślibórz               9062 / 68
  15  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  16  Wyrębkiewicz Karol       131.51  Łódź                   26039 / 198
  17  Kania Małgorzata         131.43  Milanówek              25891 / 197
  18  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  19  Zemło Wojciech           130.79  Łódź                   25765 / 197
  20  Merklejn Kazio           130.72  Szczecin               23529 / 180
  21  Gałecki Maciej           127.97  Łódź                   25466 / 199
  22  Czerwoniec Waldemar      127.63  Warszawa               19782 / 155
  23  Rydzik Stanisław         127.46  Warszawa               24473 / 192
  24  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  25  Rechowicz Andrzej        126.82  Katowice               22193 / 175
  26  Roszak Marek             126.63  Poznań                 25326 / 200
  27  Nosek Sławomir           126.16  Mielec                 10976 / 87
  28  Usakiewicz Krzysztof     126.06  Warszawa               24456 / 194
  29  Konca Radosław           125.59  Warszawa               24364 / 194
  30  Fugiel Justyna           124.62  Sandomierz             17197 / 138
  31  Kordjalik Sławomir       124.21  Warszawa               22109 / 178
  32  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  33  Grabowski Maciej         123.89  Warszawa               22424 / 181
  34  Weremczuk Adam           123.84  Łódź                   21672 / 175
  35  Bukowski Krzysztof       123.65  Warszawa               15580 / 126
  36  Stępień Wiktor           123.54  Katowice               18160 / 147
  37  Słapiński Andrzej        123.44  Warszawa               16171 / 131
  38  Wietecki Zbigniew        123.33  Gorzów Wielkopolski    24419 / 198
  39  Szepczyński Andrzej      122.85  Kraków                 10934 / 89
  40  Oleksiak Andrzej         122.67  Ostróda                24289 / 198
  41  Antosik Marek            122.24  Nowy Dwór Maz.          8312 / 68
  42  Dębski Ryszard           122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  43  Kozyra Marcin            121.98  Warszawa               15980 / 131
  44  Kubicki Mariusz          121.65  Inowrocław             18247 / 150
  45  Pypno Krzysztof          121.64  Gliwice                13989 / 115
  46  Orzeł Mariusz            121.58  Nowe Miasto Lubawskie  14347 / 118
  47  Stępień Joanna           121.52  Katowice               24304 / 200
  48  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  49  Puchalski Sergiusz       120.71  Włocławek              14364 / 119
  50  Juszczak Joanna          120.54  Warszawa               23144 / 192
  51  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  52  Lożyński Andrzej         120.18  Piastów                 5408 / 45
  53  Kowalska Anna            119.81  Bielsko Biała          19409 / 162
  54  Kamiński Robert          119.80  Wysokie Maz.           23720 / 198
  55  Pikul Dawid              119.79  Poznań                 22999 / 192
  56  Ochot Stanisław          119.71  Katowice               10774 / 90
  57  Szota Zdzisław           119.62  Warszawa               15312 / 128
  58  Korga Lucyna             119.58  Zabrze                 21524 / 180
  59  Matyasik Jerzy           119.42  Kraków                 21256 / 178
  60  Merklejn Magdalena       119.38  Szczecin               23876 / 200
  61  Merklejn Aleksandra      119.35  Szczecin               22677 / 190
  62  Mówka Krzysztof          119.05  Toruń                  23334 / 196
  63  Gasik Stanisław          118.94  Warszawa               18554 / 156
  64  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  65  Pietruszka Jacek         118.79  Kraków                  9147 / 77
  66  Puchalski Aleksander     118.59  Włocławek              22057 / 186
  67  Michalak Jarosław        118.02  Łódź                   10740 / 91
  68  Siemaszko Walenty        117.74  Lipiany                11303 / 96
  69  Sowiński Radosław        117.29  Warszawa               21816 / 186
  70  Kucia Sławomir           117.22  Kraków                 12660 / 108
  71  Warzecha Filip           117.15  Gdynia                 15581 / 133
  72  Syczuk Marek             116.74  Warszawa               23115 / 198
  73  Roszak Halina            116.54  Poznań                 20627 / 177
  74  Puchalski Jarosław       116.49  Łódź                   23066 / 198
  75  Florek Paweł             116.10  Nowa Wieś Wielka       10217 / 88
  76  Matczak Rafał            116.01  Pruszków               16358 / 141
  77  Stępień Katarzyna        115.96  Katowice               12176 / 105
  78  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  79  Michalak Maciej          115.22  Łódź                    6337 / 55
  80  Perzyński Maciej         115.05  Piła                    8974 / 78
  81  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  82  Kwiatkowski Andrzej      114.77  Warszawa               22840 / 199
  83  Merklejn Kazimierz       114.58  Szczecin               14666 / 128
  84  Osajda-Matczak Mariola   114.49  Pruszków               17860 / 156
  85  Rosół Piotr              113.96  Warszawa               21995 / 193
  86  Szkudlarek Krzysztof     113.82  Pabianice              10130 / 89
  87  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  88  Charytoniuk Marek        113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  89  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  90  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  91  Klinkosz Kamil           113.18  Rumia                  15732 / 139
  92  Próchniewicz Wojciech    113.02  Warszawa               22603 / 200
  93  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  94  Niżewski Ryszard         112.70  Warszawa               13186 / 117
  95  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  96  Krzemiński Piotr         111.83  Warszawa                8723 / 78
  97  Śniadach Lucyna          111.67  Rumia                  18090 / 162
  98  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
  99  Kaczor Janusz            111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 100  Olewiński Wiesław        111.40  Warszawa               14594 / 131
 101  Dudkiewicz Marek         111.07  Milanówek              21881 / 197
 102  Puchalski Bogusław       111.02  Włocławek              21760 / 196
 103  Luter Jerzy              110.77  Bytom                  21821 / 197
 104  Machnio Maurycy          110.49  Lipiany                 9171 / 83
 105  Stecuła Leszek           110.06  Bytom                   7264 / 66
 106  Nawrocki Kamil           109.72  Bydgoszcz               3950 / 36
 107  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 108  Dawidson Stefan          109.20  Częstochowa            21075 / 193
 109  Żuliński Jarosław        109.04  Szczecin               12322 / 113
 110  Strzelczyk Ewa           108.75  Warszawa               12832 / 118
 111  Żuławska Katarzyna       108.70  Katowice               21522 / 198
 112  Piotrowska Beata         108.42  Łódź                   21141 / 195
 113  Wypart Jarosław          108.28  Częstochowa             9529 / 88
 114  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 115  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 116  Dawidson Dawid           108.13  Częstochowa             5082 / 47
 117  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 118  Wróblewski Eugeniusz     107.20  Inowrocław             17259 / 161
 119  Matysiak Grzegorz        107.04  Kraków                 12631 / 118
 120  Tatarczuk Jerzy          106.64  Warszawa               10557 / 99
 121  Kowalska Renata          106.58  Bielsko Biała          16626 / 156
 122  Opyc Paweł               106.49  Warszawa               21086 / 198
 123  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 124  Gostomski Andrzej        106.30  Łódź                   21048 / 198
 125  Augustyniak Krystyna     106.28  Łódź                   12116 / 114
 126  Figiel Marcin            106.22  Zawichost              15296 / 144
 127  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 128  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 129  Florek Jędrzej           105.68  Nowa Wieś Wielka        8243 / 78
 130  Figiel Roman             105.67  Zawichost              17119 / 162
 131  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 132  Furman Grażyna           105.56  Sosnowiec               5700 / 54
 133  Tyczyno Andrzej          105.09  Bydgoszcz               7041 / 67
 134  Sobczak Jarosław         104.79  Warszawa               11003 / 105
 135  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 136  Stefaniuk Agnieszka      104.64  Warszawa                6906 / 66
 137  Koczkodon Grzegorz       104.48  Ostróda                11493 / 110
 138  Sosin Filip              104.32  Warszawa                8137 / 78
 139  Matysiak Bożena          104.23  Kraków                  8026 / 77
 140  Petrus Jacek             104.10  Wrocław                 4997 / 48
 141  Skwarek Zygmunt          103.65  Katowice                4457 / 43
 142  Gołęcki Wojciech         103.57  Inowrocław             19679 / 190
 143  Ziółkowski Jan           103.52  Rumia                   9213 / 89
 144  Słapiński Adam           103.26  Warszawa                8261 / 80
 145  Michalski Mariusz        103.19  Inowrocław              8668 / 84
 146  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 147  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 148  Harat Stanisław          102.72  Kęty                    6163 / 60
 149  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 150  Ziembowicz Dorota        102.59  Gliwice                16517 / 161
 151  Nowak Jacek              102.45  Szczecin                5635 / 55
 152  Jurkowski Adam           102.44  Knurów                  9834 / 96
 153  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 154  Żbikowski Tomasz         102.10  Warszawa               20012 / 196
 155  Koszarski Bogusław       102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 156  Zielińska Dorota         101.85  Ustanów                11407 / 112
 157  Baran Iwona              101.80  Kraków                 10893 / 107
 158  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 159  Niciporuk Małgorzata     101.44  Rumia                   9231 / 91
 160  Kubik Joanna             100.88  Częstochowa             8272 / 82
 161  Śniadach Adelina         100.56  Rumia                   4123 / 41
 162  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 163  Siemaszko Monika         100.29  Lipiany                 3510 / 35
 164  Pukniel Grzegorz         100.28  Lublin                 19555 / 195
 165  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 166  Rutkowska Iwona          100.18  Warszawa               10118 / 101
 167  Wrzałek Miłosz           100.18  Reda                    4909 / 49
 168  Boczek Bartłomiej        100.08  Toruń                   3603 / 36
 169  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 170  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 171  Mańkowski Piotr           99.49  Warszawa                4875 / 49
 172  Zieliński Władysław       99.33  Lębork                  2980 / 30
 173  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 174  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 175  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 176  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 177  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 178  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 179  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 180  Podlaska Magdalena        96.93  Warszawa                6882 / 71
 181  Kapela Paweł              96.08  Kraków                  3555 / 37
 182  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 183  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 184  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 185  Jaworski Krzysztof        95.39  Warszawa                3911 / 41
 186  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 187  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 188  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 189  Pendowska Ania            95.07  Rumia                   8556 / 90
 190  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 191  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 192  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 193  Kotwica Adam              94.40  Gdańsk                  4248 / 45
 194  Ochot Paweł               94.37  Katowice                7644 / 81
 195  Kosmowska Jolanta         94.30  Warszawa               13768 / 146
 196  Skrzyński Norbert         94.28  Warszawa               15462 / 164
 197  Jarosz Maria              94.20  Lublin                 10927 / 116
 198  Ficak Irena               93.68  Mielec                 10024 / 107
 199  Ostrowska Joanna          93.12  Warszawa                7729 / 83
 200  Gostomska Marta           92.74  Warszawa                8439 / 91
 201  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 202  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 203  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 204  Rosół Renata              92.00  Warszawa               17480 / 190
 205  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 206  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 207  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 208  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 209  Ząbek Teresa              90.94  Warszawa                5729 / 63
 210  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 211  Pazda Ziemowit            89.59  Wrocław                 3046 / 34
 212  Ilczuk Bogumiła           89.55  Warszawa                3761 / 42
 213  Kokot Krzysztof           89.44  Nowy Targ              11806 / 132
 214  Nawrocki Dariusz          89.06  Bydgoszcz               3206 / 36
 215  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 216  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 217  Augustyniak Jerzy         87.68  Łódź                    9294 / 106
 218  Grodzicka Katarzyna       87.64  Warszawa                2892 / 33
 219  Lewandowska Ewa           86.91  Warszawa                3042 / 35
 220  Śniadach Dominika         85.97  Rumia                   3009 / 35
 221  Szkudlarek Michał         85.94  Pabianice               4125 / 48
 222  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 223  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 224  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 225  Pawłowski Jan             84.18  Warszawa                2862 / 34
 226  Ziółkowski Piotr          84.00  Piaseczno               4872 / 58
 227  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 228  Kruk Krzysztof            80.30  Łódź                    3774 / 47
 229  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 230  Kruk Jolanta              70.03  Łódź                    2311 / 33
 231  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 232  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32
 233  Brychcy Joanna            64.62  Katowice                2197 / 34

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 234  Kamiński Marcin          123.72  Warszawa                3588 / 29
 235  Faron Kazimierz          114.66  Warszawa                3325 / 29
 236  Korpysz Tomasz            87.86  Warszawa                2548 / 29
 237  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 238  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 239  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 240  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 241  Stefaniak Paweł          123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 242  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 243  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 244  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 245  Pokojski Bogdan           99.04  Piastów                 2476 / 25
 246  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 247  Chmielewski Andrzej      117.21  Warszawa                2813 / 24
 248  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 249  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 250  Kaciński Robert          107.50  Kazimierza Wielka       2580 / 24
 251  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 252  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 253  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 254  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 255  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 256  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 257  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 258  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 259  Sojka Krzysztof           91.04  Łódź                    2185 / 24
 260  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 261  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 262  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 263  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 264  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 265  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 266  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 267  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 268  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 269  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 270  Nieścierowicz Agnieszka   84.43  Szczecin                1942 / 23
 271  Sojka Janusz              81.57  Łódź                    1876 / 23
 272  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 273  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 274  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 275  Pietuchowski Piotr        92.48  Białystok               1942 / 21
 276  Przepiórkowski Mirosław   83.24  Inowrocław              1748 / 21
 277  Jachimowicz Piotr        116.30  Warszawa                2326 / 20
 278  Dąbrowski Rafał          107.20  Ostróda                 2144 / 20
 279  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 280  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 281  Kozłowski Jakub          121.89  Warszawa                2316 / 19
 282  Mossakowski Piotr        109.84  Chorzów                 2087 / 19
 283  Jacyno Wojciech          105.42  Warszawa                2003 / 19
 284  Stanek Stanisław          92.58  Olkusz                  1759 / 19
 285  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 286  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 287  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 288  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 289  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 290  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 291  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 292  Tarnacka Kamila           90.33  Rumia                   1626 / 18
 293  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 294  Plata Małgorzata          82.00  Rumia                   1476 / 18
 295  Szepczyński Tomasz        81.11  Kraków                  1460 / 18
 296  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 297  Szepczyński Zbigniew      88.24  Kraków                  1500 / 17
 298  Sołtysiak Zygmunt         83.71  Piastów                 1423 / 17
 299  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 300  Tomaszewski Paweł         64.00  Pruszków                1088 / 17
 301  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 302  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 303  Bednarska Jolanta         82.38  Łódź                    1318 / 16
 304  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 305  Stanosz Paweł            161.15  Warszawa                2095 / 13
 306  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 307  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 308  Wiączkowski Grzegorz     107.54  Kielce                  1398 / 13
 309  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 310  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 311  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 312  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 313  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 314  Jackowski Paweł          118.83  Warszawa                1426 / 12
 315  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 316  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 317  Noskowicz Krzysztof      112.42  Toruń                   1349 / 12
 318  Tomczyk Artur            111.17  Piła                    1334 / 12
 319  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 320  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 321  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 322  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 323  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 324  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 325  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 326  Jabłczyńska-Zając Janina 100.42  Gdynia                  1205 / 12
 327  Burczyk Andrzej           99.75  Gdynia                  1197 / 12
 328  Konsik Mirosław           98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 329  Białobrzewska Alina       98.08  Gdynia                  1177 / 12
 330  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 331  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 332  Olędzki Grzegorz          96.08  Warszawa                1153 / 12
 333  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 334  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 335  Kwiatkowski Artur         94.42  Częstochowa             1133 / 12
 336  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 337  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 338  Markiewicz Joanna         93.75  Żyrardów                1125 / 12
 339  Byczyński Paweł           92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 340  Białobrzewski Dariusz     92.25  Gdynia                  1107 / 12
 341  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 342  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 343  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 344  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 345  Jóźwiak Małgorzata        89.50  Iława                   1074 / 12
 346  Górska Małgorzata         88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 347  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 348  Puchalska Krystyna        87.83  Łódź                    1054 / 12
 349  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 350  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 351  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 352  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 353  Puchalski Andrzej         86.08  Łódź                    1033 / 12
 354  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 355  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 356  Pawłowska Anna            85.67  Opacz Kol.              1028 / 12
 357  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 358  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 359  Matysiak Karolina         78.58  Kraków                   943 / 12
 360  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 361  Łubniewicz Halina         76.92  Łódź                     923 / 12
 362  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 363  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 364  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 365  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 366  Skrzypczyński Mariusz     99.36  Reda                    1093 / 11
 367  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 368  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 369  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 370  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 371  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 372  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 373  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 374  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 375  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 376  Górski Paweł              80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 377  Kaczmarek Lucjan          80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 378  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 379  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 380  Glazik Marcin             72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 381  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 382  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 383  Machnio Adam              70.64  Lipiany                  777 / 11
 384  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 385  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 386  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 387  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 388  Mionskowski Michał        69.73  Szczecin                 767 / 11
 389  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 390  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 391  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 392  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 393  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 394  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 395  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 396  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 397  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 398  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 399  Kaczmarek Grzegorz        72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 400  Białecki Bartosz          72.00  Solec Kujawski           720 / 10
 401  Jankowski Witold          67.00  Warszawa                 670 / 10
 402  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 403  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 404  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 405  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 406  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 407  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 408  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 409  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 410  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 411  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 412  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 413  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 414  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 415  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 416  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 417  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 418  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 419  Stańczyk Andrzej          98.29  Kraków                   688 / 7
 420  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 421  Łagutko Tomasz            83.71  Ośno                     586 / 7
 422  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 423  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 424  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 425  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 426  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 427  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 428  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 429  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 430  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 431  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 432  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 433  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 434  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 435  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 436  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 437  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 438  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 439  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 440  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 441  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 442  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 443  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 444  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 445  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 446  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 447  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 448  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 449  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 450  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 451  Pajdzik Patryk            55.50  Lipiany                  333 / 6
 452  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 453  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 454  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 455  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 456  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 457  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 458  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 459  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 460  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 461  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 462  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 463  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 464  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 465  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 466  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 467  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 468  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 469  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 470  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 471  Łagutko Edmund           103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 472  Gardynik Grzegorz         83.75  Warszawa                 335 / 4
 473  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 474  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 475  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 476  Majos Maria               77.75  Warszawa                 311 / 4
 477  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 478  Majos Magdalena           75.00  Warszawa                 300 / 4
 479  Gajos Stanisław           53.50  Strzelno                 214 / 4
 480  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 481  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 482  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 483  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 484  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 485  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 486  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 487  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 488  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 489  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 490  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 491  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 492  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 493  Wojtczak Marek            51.00  Piastów                  153 / 3
 494  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 495  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 496  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 497  Michalak Maciej          104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 498  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 499  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 500  Piętka Anna               79.50  Szczecin                 159 / 2
 501  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 502  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 503  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 504  Bajorek Cezary            55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 505  Knypiński Wojciech        54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 506  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 507  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 508  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 509  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 510  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 511  Zuziak Agnieszka          50.00  Kraków                   100 / 2
 512  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 513  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 514  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 515  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 516  Sobolewski Krzysztof      67.00  Piastów                   67 / 1
 517  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 518  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 519  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 520  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 521  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 522  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 523  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 524  Smela Jarosław             0.00  Częstochowa                0 / 0
 525  Szreter Dorota             0.00  Wrocław                    0 / 0
 526  Szymeczko Rafał            0.00  Gdynia                     0 / 0
 527  Szmat Małgorzata           0.00  Koszalin                   0 / 0
 528  Żydaczewski Ryszard        0.00  Lubin                      0 / 0
 529  Strelczuk Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 530  Tyl Artur                  0.00  Częstochowa                0 / 0
 531  Szumieluk Maciej           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 532  Tokarski Mirosław          0.00  Koszalin                   0 / 0
 533  Słapiński Wojciech         0.00  Piastów                    0 / 0
 534  Swoboda Anna               0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 535  Żmuda Aurelia              0.00  Lubin                      0 / 0
 536  Watras Weronika            0.00  Kraków                     0 / 0
 537  Szpyrko Sławomir           0.00  Gdynia                     0 / 0
 538  Wąsowicz Paweł             0.00  Szczecin                   0 / 0
 539  Walawender Jakub           0.00  Kraków                     0 / 0
 540  Stępnicka Katarzyna        0.00  Piastów                    0 / 0
 541  Żydaczewska Barbara        0.00  Lubin                      0 / 0
 542  Szmidt Dorota              0.00  Łódź                       0 / 0
 543  Trybuszewski Maciej        0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 544  Kaciński Czesław           0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 545  Kaczanowski Bartek         0.00  Szczecin                   0 / 0
 546  Jaroszuk Kamila            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 547  Jaskuła Elżbieta           0.00  Zielona Góra               0 / 0
 548  Słyszewski Robert          0.00  Częstochowa                0 / 0
 549  Wróbel Bogusław            0.00  Łódź                       0 / 0
 550  Szczap Jacek               0.00  Warszawa                   0 / 0
 551  Stańczyk Maciej            0.00  Tarnów                     0 / 0
 552  Wójcik Agnieszka           0.00  Częstochowa                0 / 0
 553  Szerenos Michał            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 554  Skrzyniarz Marcin          0.00  Warszawa                   0 / 0
 555  Tymoszuk Piotr             0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 556  Subocz Paweł               0.00  Szczecin                   0 / 0
 557  Ulicki Paweł               0.00  Łódź                       0 / 0
 558  Wypchał Waldemar           0.00  Kraków                     0 / 0
 559  Ziółkowska Renata          0.00  Rumia                      0 / 0
 560  Steć Adrianna              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 561  Szczepaniak Przemysław     0.00  Szczecin                   0 / 0
 562  Szczurak Julianna          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 563  Zalewski Wojciech          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 564  Szekliński Dariusz         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 565  Tałaj Rafał                0.00  Częstochowa                0 / 0
 566  Wilińska Anna              0.00  Gdynia                     0 / 0
 567  Tałaj Mariola              0.00  Częstochowa                0 / 0
 568  Wójcik Mariusz             0.00  Warszawa                   0 / 0
 569  Steć Kamil                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 570  Wilczak Marta              0.00  Częstochowa                0 / 0
 571  Wiśniewski Marek           0.00  Radzymin                   0 / 0
 572  Stefaniak Irena            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 573  Stankiewicz Piotr          0.00  Warszawa                   0 / 0
 574  Winiczenko Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 575  Żol Grażyna                0.00  Lubin                      0 / 0
 576  Wasiluk Marzena            0.00  Szczecin                   0 / 0
 577  Zwolińska Stenia           0.00  Warszawa                   0 / 0
 578  Swoboda Marek              0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 579  Waberski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 580  Tuz Wojciech               0.00  Warszawa                   0 / 0
 581  Żurawski Krzysztof         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 582  Wawrzonkiewicz Michał      0.00  Tychy                      0 / 0
 583  Zięba Ewelina              0.00  Wrocław                    0 / 0
 584  Sołoniewicz Ireneusz       0.00  Pułtusk                    0 / 0
 585  Śniadach Krzysztof         0.00  Rumia                      0 / 0
 586  Stankiewicz Andrzej        0.00  Gdańsk                     0 / 0
 587  Wróblewski Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 588  Śmietanka Piotr            0.00  Warszawa                   0 / 0
 589  Szymeczko Robert           0.00  Gdynia                     0 / 0
 590  Zieliński Wojciech         0.00  Szczecin                   0 / 0
 591  Ziemba Arkadiusz           0.00  Borek                      0 / 0
 592  Jeszke Andrzej             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 593  Grdeń Wiesław              0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 594  Gruszczyński Bolesław      0.00  Gdynia                     0 / 0
 595  Grondziowski Piotr         0.00  Chorzów                    0 / 0
 596  Graczykowski Piotr         0.00  Łódź                       0 / 0
 597  Korowaj Paweł              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 598  Gąbka Paweł                0.00  Piastów                    0 / 0
 599  Graczykowski Paweł         0.00  Łódź                       0 / 0
 600  Glegoła-Szczap Maria       0.00  Warszawa                   0 / 0
 601  Sowa Mateusz               0.00  Pruszków                   0 / 0
 602  Fraś Paweł                 0.00  Kraków                     0 / 0
 603  Gwóźdź Witold              0.00  Warszawa                   0 / 0
 604  Grzybowski Maciej          0.00  Szczecin                   0 / 0
 605  Graczykowska Barbara       0.00  Łódź                       0 / 0
 606  Grochowski Paweł           0.00  Warszawa                   0 / 0
 607  Zakrocki Krzysztof         0.00  Szczecin                   0 / 0
 608  Hlebowicz Bartosz          0.00  Kraków                     0 / 0
 609  Zając Janina               0.00  Gdynia                     0 / 0
 610  Gocyk Krzysztof            0.00  Kraków                     0 / 0
 611  Górski Jacek               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 612  Gawroński Artur            0.00  Halinów                    0 / 0
 613  Flisak Adam                0.00  Warszawa                   0 / 0
 614  Hardej Sylwia              0.00  Szczecin                   0 / 0
 615  Grzona Adam                0.00  Toruń                      0 / 0
 616  Gąbka Małgorzata           0.00  Piastów                    0 / 0
 617  Gniazdowski Michał         0.00  Łódź                       0 / 0
 618  Gancarczyk Mariusz         0.00  Mielec                     0 / 0
 619  Kolmer Patryk              0.00  Szczecin                   0 / 0
 620  Kondratiuk Paweł           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 621  Gądek Łukasz               0.00  Tychy                      0 / 0
 622  Kosow Henryk               0.00  Częstochowa                0 / 0
 623  Fiett Danuta               0.00  Piastów                    0 / 0
 624  Flegier Marcin             0.00  Warszawa                   0 / 0
 625  Kościółek Roksana          0.00  Kraków                     0 / 0
 626  Kobyliński Mirosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 627  Kozłowski Adam             0.00  Radom                      0 / 0
 628  Kozłowski Stanisław        0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 629  Kobyliński Marcin          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 630  Jewiec Piotr               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 631  Brzozowski Leszek          0.00  Łódź                       0 / 0
 632  Burzyński Józef            0.00  Ełk                        0 / 0
 633  Charysz Sławomir           0.00  Lipiany                    0 / 0
 634  Chilicki Wiesław           0.00  Katowice                   0 / 0
 635  Kozak Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 636  Kaczmarek Paweł            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 637  Kielczewska Joanna         0.00  Piastów                    0 / 0
 638  Kłos Małgorzata            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 639  Kłosiński Ryszard          0.00  Częstochowa                0 / 0
 640  Kowalska Elżbieta M.       0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 641  Krawczyk Marcin            0.00  Piastów                    0 / 0
 642  Królak Tomasz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 643  Kryszczulas Zbigniew       0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 644  Boroś Teresa               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 645  Berthold Mira              0.00  Karpacz                    0 / 0
 646  Berthold Sebastian         0.00  Karpacz                    0 / 0
 647  Bogacz Wojciech            0.00  Kraków                     0 / 0
 648  Grzegorczyk Piotr          0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 649  Hofman Gabriela            0.00  Łódź                       0 / 0
 650  Horodyski Marcin           0.00  Kielce                     0 / 0
 651  Jachimek Szymon            0.00  Gdynia                     0 / 0
 652  Bojarski Dariusz           0.00  Szczecin                   0 / 0
 653  Babulewicz Natalia         0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 654  Bura Irena                 0.00  Lubin                      0 / 0
 655  Bulaszewski Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 656  Berthold Dariusz           0.00  Karpacz                    0 / 0
 657  Kaliszewski Konrad         0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 658  Karaim Bogdan              0.00  Kęty                       0 / 0
 659  Kasiński Dariusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 660  Bogatyńska Anna            0.00  Kraków                     0 / 0
 661  Stefański Marek            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 662  Barnowska Jolanta          0.00  Piastów                    0 / 0
 663  Bernacki Marek             0.00  Łódź                       0 / 0
 664  Baran Robert               0.00  Tychy                      0 / 0
 665  Adamski Andrzej            0.00  Warszawa                   0 / 0
 666  Barszcz Damian             0.00  Zawichost                  0 / 0
 667  Chylewski Emil             0.00  Łódź                       0 / 0
 668  Ciechomski Robert          0.00  Piastów                    0 / 0
 669  Berlińska Zuzia            0.00  Piastów                    0 / 0
 670  Berliński Dominik          0.00  Pruszków                   0 / 0
 671  Agnieszczak Paweł          0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 672  Bednarski Bartłomiej       0.00  Łódź                       0 / 0
 673  Dzierża Dariusz            0.00  Kraków                     0 / 0
 674  Dubek Mateusz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 675  Bartold Zbigniew           0.00  Gdynia                     0 / 0
 676  Drąszkowski Tomasz         0.00  Katowice                   0 / 0
 677  Dominiak Joanna            0.00  Szczecin                   0 / 0
 678  Adamski Franciszek         0.00  Katowice                   0 / 0
 679  Dzierża Iwona              0.00  Kraków                     0 / 0
 680  Derlacki Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 681  Czajewski Michał           0.00  Gdynia                     0 / 0
 682  Czarnecki Marek            0.00  Warszawa                   0 / 0
 683  Fido Henryk                0.00  Kielce                     0 / 0
 684  Dziewulska Elżbieta        0.00  Warszawa                   0 / 0
 685  Dziewulski Jarosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 686  Mieszkowska Katarzyna      0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 687  Kuskowska Justyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 688  Dalecka Grażyna            0.00  Łódź                       0 / 0
 689  Latała Sławomir            0.00  Piastów                    0 / 0
 690  Estko Izabela              0.00  Częstochowa                0 / 0
 691  Czarzasty Jan              0.00  Warszawa                   0 / 0
 692  Dalecka Dorota             0.00  Łódź                       0 / 0
 693  Czarnecki Stefan           0.00  Pruszków                   0 / 0
 694  Chmielewski Michał         0.00  Częstochowa                0 / 0
 695  Czerwoniec Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 696  Fiedoruk Bogdan            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 697  Dzierża Roman              0.00  Kraków                     0 / 0
 698  Czerwonka Marek            0.00  Kraków                     0 / 0
 699  Czyż Michał                0.00  Łódź                       0 / 0
 700  Dubek Marek                0.00  Warszawa                   0 / 0
 701  Krzeszewska Joanna         0.00  Łódź                       0 / 0
 702  Pawłowska Matylda          0.00  Warszawa                   0 / 0
 703  Pilawski Paweł             0.00  Kraków                     0 / 0
 704  Piskorz Agnieszka          0.00  Kraków                     0 / 0
 705  Czerwoniec Ewa             0.00  Warszawa                   0 / 0
 706  Pastor Andrzej             0.00  Warszawa                   0 / 0
 707  Paszek Adam                0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 708  Czerwoniec Mirosława       0.00  Warszawa                   0 / 0
 709  Penszko Marek              0.00  Warszawa                   0 / 0
 710  Neumann Mariusz            0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 711  Ćwiertka Joanna            0.00  Kraków                     0 / 0
 712  Pluszyńska Małgorzata      0.00  Jasienica                  0 / 0
 713  Kozłowski Bartłomiej       0.00  Radom                      0 / 0
 714  Giersz Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 715  Podwiązka Mariola          0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 716  Pichola Bożenna            0.00  Piastów                    0 / 0
 717  Owczarek Romuald           0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 718  Piasecki Maurycy           0.00  Tychy                      0 / 0
 719  Piskorz Henryk             0.00  Kraków                     0 / 0
 720  Napiórkowska Maria         0.00  Pruszków                   0 / 0
 721  Niedbała Dorota            0.00  Warszawa                   0 / 0
 722  Rutowicz Kinga             0.00  Piastów                    0 / 0
 723  Nagwizda Andrzej           0.00  Kraków                     0 / 0
 724  Niżnik Ryszard             0.00  Piastów                    0 / 0
 725  Orysiak Katarzyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 726  Olewińska Barbara          0.00  Warszawa                   0 / 0
 727  Natorff Maciej             0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 728  Orłowska Maryla            0.00  Katowice                   0 / 0
 729  Serafinowicz Danuta        0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 730  Olenderek Tadeusz          0.00  Katowice                   0 / 0
 731  Sapis Witalis              0.00  Słupsk                     0 / 0
 732  Pędzisz Paweł              0.00  Lipiany                    0 / 0
 733  Parfieniuk Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 734  Nowak Sławomir             0.00  Łódź                       0 / 0
 735  Rybak Tadeusz              0.00  Częstochowa                0 / 0
 736  Sapis Lucyna               0.00  Słupsk                     0 / 0
 737  Ogonowski Włodzimierz      0.00  Piastów                    0 / 0
 738  Serafinowicz Andrzej       0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 739  Łagutko Tomasz             0.00  Ośno                       0 / 0
 740  Łubniewicz Halina          0.00  Łódź                       0 / 0
 741  Sikorski Roman             0.00  Kobylnica                  0 / 0
 742  Sikorski Władysław         0.00  Bytom                      0 / 0
 743  Lewiński Jacek             0.00  Wrocław                    0 / 0
 744  Łagutko Edmund             0.00  Ośno                       0 / 0
 745  Kula Krzysztof             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 746  Liśkiewicz Stanisław       0.00  Piastów                    0 / 0
 747  Łubniewicz Tatiana         0.00  Łódź                       0 / 0
 748  Próchniak Dariusz          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 749  Radecka Katarzyna          0.00  Warszawa                   0 / 0
 750  Skowrońska Magdalena       0.00  Szczecin                   0 / 0
 751  Rudziński Janusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 752  Przepiórkowska Joanna      0.00  Inowrocław                 0 / 0
 753  Skrobosz Katarzyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 754  Siemaszko Michał           0.00  Lipiany                    0 / 0
 755  Rutowicz Daria             0.00  Piastów                    0 / 0
 756  Siadak Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 757  Sitarek Justyna            0.00  Katarzynów                 0 / 0
 758  Witczak Artur              0.00  Włocławek                  0 / 0
 759  Tałaj Andrzej              0.00  Częstochowa                0 / 0
 760  Lisiewicz Michał           0.00  Łódź                       0 / 0
 761  Banasiak Jerzy             0.00  Radom                      0 / 0
 762  Szałkowska Izabela         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 763  Wiśniewska Agnieszka       0.00  Inowrocław                 0 / 0
 764  Syguda Wieńczysław         0.00  Częstochowa                0 / 0
 765  Witek Bogdan               0.00  Koszalin                   0 / 0
 766  Wojtylak Piotr             0.00  Piastów                    0 / 0
 767  Lipczyński Mateusz         0.00  Sopot                      0 / 0
 768  Raab Norbert               0.00  Szczecin                   0 / 0
 769  Myszka Ireneusz            0.00  Słupsk                     0 / 0
 770  Lożyńska Ewa               0.00  Piastów                    0 / 0
 771  Lożyńska Hanna             0.00  Piastów                    0 / 0
 772  Puchałka Edward            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 773  Lewczuk Daniel             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 774  Lewczuk Maciej             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 775  Puchałka Jarosław          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 776  Libich Artur               0.00  Łódź                       0 / 0
 777  Rudzińska Krystyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 778  Michalski Jacek            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 779  Mocek Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 780  Maciątek Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 781  Kubicka Urszula            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 782  Matysiuk Emil              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 783  Laszczka Piotr             0.00  Warszawa                   0 / 0
 784  Majewski Walerian          0.00  Inowrocław                 0 / 0
 785  Marynowski Krzysztof       0.00  Łódź                       0 / 0
 786  Mitkowski Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 787  Ługowski Jerzy             0.00  Piastów                    0 / 0
 788  Kurowski Olgierd           0.00  Łódź                       0 / 0
 789  Kuczyński Jerzy            0.00  Łowicz                     0 / 0
 790  Kucharska Dorota           0.00  Warszawa                   0 / 0
 791  Kurowski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 792  Leśniak Darek              0.00  Rumia                      0 / 0
 793  Latuszek Marcin            0.00  Mieścisko                  0 / 0
 794  Majkut Radosław            0.00  Szczecin                   0 / 0
 795  Leśniewski Kazimierz       0.00  Kielce                     0 / 0
 796  Kurowski Witold            0.00  Łódź                       0 / 0
 797  Modrzejewski Krzysztof     0.00  Warszawa                   0 / 0
 798  Mogielnicki Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 799  Mojsik Paweł               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 800  Marszał Tomasz             0.00  Kraków                     0 / 0
 801  Pomorski Marcin            0.00  Warszawa                   0 / 0
 802  Pryzowicz Michał           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 803  Próchniak Beata            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 804  Popławska Magdalena        0.00  Warszawa                   0 / 0
 805  Prudaczuk Emil             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 806  Molenda-Kass Katarzyna     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 807  Malinowski Krzysztof       0.00  Pabianice                  0 / 0
 808  Machnio Ryszard            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 809  Łysek Wojciech             0.00  Warszawa                   0 / 0
 810  Marcinkowski Jacek         0.00  Świeszyno                  0 / 0
 811  Makuch Mariusz             0.00  Zator                      0 / 0
 812  Mazur Marzena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 813  Morawski Piotr             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 814  Mroczka Elżbieta           0.00  Kraków                     0 / 0
 815  Mroziak Marzena            0.00  Warszawa                   0 / 0
 816  Wodzińska Elżbieta         0.00  Warszawa                   0 / 0
 817  Kupidura Szczepan          0.00  Radom                      0 / 0
 818  Żłobiński Maciej           0.00  Katowice                   0 / 0
 819  Jończyk Agnieszka          0.00  Warszawa                   0 / 0
 820  Szewczyk Grzegorz          0.00  Łódź                       0 / 0
 821  Płatek Jerzy               0.00  Sosnowiec                  0 / 0
 822  Bońkowski Stanisław        0.00  Warszawa                   0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie