Koszalin24
sierpnia
Koszalin 24 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Pomorza
Bydgoszcz 7
września
Bydgoszcz 7 września I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Rzeszów14
września
Rzeszów 14 września I Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa
I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy07 września 1997 — I Otwarte Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 07 września 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Małgorzata Kania (Milanówek)
 3. Michał Derlacki (Warszawa)
 4. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 5. Marek Antosik (Nowy Dwór Mazowiecki)
 6. Marek Roszak (Tczew)
 7. Maciek Czupryniak (Milanówek)
 8. Zdzisław Szota (Warszawa)
 9. Paweł Stanosz (Warszawa)
 10. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 

37 uczestników, 5 rund 




Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.00      5.0     2173      836      607
  2 Małgorzata      Kania                Milanówek              113.00      4.0     2206      766      290
  3 Michał          Derlacki             Warszawa               136.00      4.0     1989      688      336
  4 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.00      4.0     1914      710      140
  5 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   106.00      4.0     1819      700      185
  6 Marek           Roszak               Poznań                 119.00      4.0     1760      698      -50
  7 Maciej          Czupryniak           Milanówek              117.00      3.0     2131      617      569
  8 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.00      3.0     2068      619      259
  9 Paweł           Stanosz              Warszawa               138.00      3.0     2014      604      389
 10 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               118.00      3.0     1873      626      169
 11 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               106.00      3.0     1813      584      191
 12 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             108.00      3.0     1753      570      142
 13 Janusz          Grodzki              Łódź                   101.00      3.0     1738      574      155
 14 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               102.00      3.0     1661      544       77
 15 Walenty         Siemaszko            Lipiany                106.00      3.0     1647      545      186
 16 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 100.00      3.0     1593      545      182
 17 Witold          Kurowski             Łódź                    96.00      3.0     1504      588       46
 18 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      3.0     1490      556      194
 19 Jacek           Nowakowski           Bydgoszcz              100.00      3.0     1446      599     -111
 20 Krzysztof       Kurowski             Łódź                    94.00      3.0     1375      582      -22
 21 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa                91.00      2.0     1712      482       50
 22 Andrzej         Lożyński             Piastów                108.00      2.0     1639      505      -86
 23 Gabriela        Hofman               Łódź                    93.00      2.0     1598      488      -49
 24 Magdalena       Merklejn             Szczecin                95.00      2.0     1594      489     -109
 25 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               106.00      2.0     1577      480     -173
 26 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      2.0     1527      466      -68
 27 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               100.00      2.0     1511      464      -53
 28 Lucjan          Boroś                Gdańsk                 100.00      2.0     1438      460      -93
 29 Bogdan          Fiedoruk             Gdynia                 100.00      2.0     1396      478      -92
 30 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               100.00      2.0     1317      456     -187
 31 Joanna          Przepiórkowska       Inowrocław             100.00      2.0     1286      488     -300
 32 Halina          Roszak               Poznań                 108.00      1.0     1691      401      -92
 33 Andrzej         Chylewski            Poznań                 100.00      1.0     1506      358     -145
 34 Ryszard         Prange               Poznań                 100.00      1.0     1476      361      -22
 35 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      1.0     1290      356     -218
 36 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      1.0     1282      361     -393
 37 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      1.0     1147      340     -637
 38 Danuta          Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      0.0      791      251    -1267
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy



	Paweł Stanosz 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn               95.00 +  423: 266  145
    2     3 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  370: 396   85
    3     6 Zdzisław       Szota                 128.00 -  406: 445   78
    4    10 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  498: 223  150
    5     6 Witold         Kurowski               96.00 +  317: 295  146
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  5 120.80




	Michał Derlacki 136.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Kurowski               94.00 +  341: 238  144
    2     6 Halina         Roszak                108.00 +  423: 342  158
    3     3 Marek          Antosik               106.00 +  478: 280  156
    4     1 Małgorzata     Kania                 113.00 -  346: 415   63
    5     2 Maciej         Czupryniak            117.00 +  401: 378  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  5 137.60




	Tomasz Zwoliński 135.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Gabriela       Hofman                 93.00 +  425: 277  143
    2     3 Paweł          Stanosz               138.00 +  396: 370  188
    3     2 Mariusz        Orzeł                 123.00 +  417: 337  173
    4     2 Marek          Roszak                119.00 +  470: 312  169
    5     1 Małgorzata     Kania                 113.00 +  465: 270  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  5 167.20




	Zdzisław Szota 128.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  469: 215  150
    2     1 Małgorzata     Kania                 113.00 -  421: 545   63
    3     6 Paweł          Stanosz               138.00 +  445: 406  188
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  258: 356   68
    5     7 Jacek          Nowakowski            100.00 +  475: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  5 123.80




	Mariusz Orzeł 123.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 +  390: 299  141
    2     4 Andrzej        Lożyński              108.00 +  376: 345  158
    3     2 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  337: 417   85
    4     6 Mariusz        Kubicki               108.00 +  413: 323  158
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  398: 390  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  5 142.00




	Marek Roszak 119.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lucjan         Boroś                 100.00 +  316: 306  150
    2     9 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  387: 369  156
    3     4 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  407: 364  156
    4     2 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  312: 470   85
    5     4 Janusz         Grodzki               101.00 +  338: 301  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  5 139.60




	Wojciech Usakiewicz 118.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Prange                100.00 +  428: 198  150
    2     2 Maciej         Czupryniak            117.00 -  330: 561   67
    3     7 Andrzej        Lożyński              108.00 +  369: 289  158
    4     4 Zdzisław       Szota                 128.00 +  356: 258  178
    5     3 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  390: 398   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  5 125.20




	Maciej Czupryniak 117.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Kotwica               100.00 +  460: 233  150
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  561: 330  168
    3     1 Małgorzata     Kania                 113.00 -  358: 402   63
    4     3 Jacek          Nowakowski            100.00 +  374: 196  150
    5     2 Michał         Derlacki              136.00 -  378: 401   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  5 123.40




	Małgorzata Kania 113.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Chylewski             100.00 +  574: 326  150
    2     1 Zdzisław       Szota                 128.00 +  545: 421  178
    3     1 Maciej         Czupryniak            117.00 +  402: 358  167
    4     1 Michał         Derlacki              136.00 +  415: 346  186
    5     1 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  270: 465   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  /  5 153.20




	Mariusz Kubicki 108.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Nowakowski            100.00 -  260: 280   50
    2    13 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  415: 349  150
    3    10 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  395: 262  156
    4     6 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  323: 413   73
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 +  360: 307  141
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  5 114.00




	Andrzej Lożyński 108.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  402: 234  150
    2     4 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  345: 376   73
    3     7 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  289: 369   68
    4    11 Halina         Roszak                108.00 +  346: 315  158
    5     9 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  257: 431   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     505  /  5 101.00




	Halina Roszak 108.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  339: 264  150
    2     6 Michał         Derlacki              136.00 -  342: 423   86
    3     9 Janusz         Grodzki               101.00 -  392: 419   51
    4    11 Andrzej        Lożyński              108.00 -  315: 346   58
    5    14 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  303: 331   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     401  /  5  80.20




	Marek Antosik 106.00 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  336: 236  150
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  423: 319  152
    3     3 Michał         Derlacki              136.00 -  280: 478   86
    4     7 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  373: 317  156
    5     5 Walenty        Siemaszko             106.00 +  407: 284  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  /  5 140.00




	Grzegorz Kulawiak 106.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  291: 254  150
    2     9 Marek          Roszak                119.00 -  369: 387   69
    3    10 Mariusz        Kubicki               108.00 -  262: 395   58
    4    14 Magdalena      Merklejn               95.00 -  324: 411   45
    5    14 Halina         Roszak                108.00 +  331: 303  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     480  /  5  96.00




	Kazimierz Merklejn 106.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  345: 257  150
    2     5 Janusz         Grodzki               101.00 +  356: 328  151
    3     4 Marek          Roszak                119.00 -  364: 407   69
    4     7 Marek          Antosik               106.00 -  317: 373   56
    5     9 Andrzej        Lożyński              108.00 +  431: 257  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




	Walenty Siemaszko 106.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  324: 224  150
    2     8 Witold         Kurowski               96.00 -  252: 303   46
    3    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  439: 242  150
    4     8 Gabriela       Hofman                 93.00 +  348: 285  143
    5     5 Marek          Antosik               106.00 -  284: 407   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  5 109.00




	Kazimierz.J Merklejn 102.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jolanta        Hoffmann              100.00 +  332: 214  150
    2     7 Marek          Antosik               106.00 -  319: 423   56
    3    11 Gabriela       Hofman                 93.00 -  331: 381   43
    4    12 Ryszard        Prange                100.00 +  320: 240  150
    5    11 Magdalena      Merklejn               95.00 +  359: 326  145
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  5 108.80




	Janusz Grodzki 101.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  348: 205  150
    2     5 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  328: 356   56
    3     9 Halina         Roszak                108.00 +  419: 392  158
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 +  342: 292  141
    5     4 Marek          Roszak                119.00 -  301: 338   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  5 114.80




	Lucjan Boroś 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Roszak                119.00 -  306: 316   69
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 -  293: 407   41
    3    15 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  213: 351   50
    4    17 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  304: 233  150
    5    16 Adam           Kotwica               100.00 +  322: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     460  /  5  92.00




	Andrzej Chylewski 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Kania                 113.00 -  326: 574   63
    2    10 Jacek          Nowakowski            100.00 -  210: 334   50
    3    16 Magdalena      Merklejn               95.00 -  230: 351   45
    4    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  238: 308   50
    5    19 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  502:  84  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     358  /  5  71.60




	Bogdan Fiedoruk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 128.00 -  215: 469   78
    2    18 Jolanta        Hoffmann              100.00 +  316: 259  150
    3    14 Joanna         Przepiórkowska        100.00 -  229: 290   50
    4    17 Lucjan         Boroś                 100.00 -  233: 304   50
    5    18 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  403: 166  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     478  /  5  95.60




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Kulawiak              106.00 -  254: 291   56
    2    14 Joanna         Przepiórkowska        100.00 -  249: 253   50
    3    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  279: 247  150
    4    16 Adam           Kotwica               100.00 +  391: 260  150
    5    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  317: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  5 111.20




	Jolanta Hoffmann 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  214: 332   52
    2    18 Bogdan         Fiedoruk              100.00 -  259: 316   50
    3    18 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  452: 203  150
    4    13 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  365: 272  150
    5    10 Gabriela       Hofman                 93.00 +  303: 288  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  5 109.00




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            117.00 -  233: 460   67
    2    17 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  325: 245  150
    3    13 Krzysztof      Kurowski               94.00 -  240: 257   44
    4    16 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  260: 391   50
    5    16 Lucjan         Boroś                 100.00 -  224: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     361  /  5  72.20




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Lożyński              108.00 -  234: 402   58
    2    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  353: 252  150
    3    12 Walenty        Siemaszko             106.00 -  242: 439   56
    4    15 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  437: 154  150
    5    12 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  245: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  5  92.80




	Jacek Nowakowski 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Kubicki               108.00 +  280: 260  158
    2    10 Andrzej        Chylewski             100.00 +  334: 210  150
    3     5 Witold         Kurowski               96.00 +  349: 238  146
    4     3 Maciej         Czupryniak            117.00 -  196: 374   67
    5     7 Zdzisław       Szota                 128.00 -  287: 475   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  5 119.80




	Ryszard Prange 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  198: 428   68
    2    19 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  498:  52  150
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 -  277: 407   41
    4    12 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  240: 320   52
    5    15 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  263: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     361  /  5  72.20




	Joanna Przepiórkowska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  257: 345   56
    2    14 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  253: 249  150
    3    14 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  290: 229  150
    4    10 Paweł          Stanosz               138.00 -  223: 498   88
    5    13 Krzysztof      Kurowski               94.00 -  263: 265   44
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  5  97.60




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Halina         Roszak                108.00 -  264: 339   58
    2    13 Mariusz        Kubicki               108.00 -  349: 415   58
    3    15 Lucjan         Boroś                 100.00 +  351: 213  150
    4    13 Jolanta        Hoffmann              100.00 -  272: 365   50
    5    15 Ryszard        Prange                100.00 +  291: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     466  /  5  93.20




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Witold         Kurowski               96.00 -  243: 332   46
    2    15 Krzysztof      Kurowski               94.00 -  217: 318   44
    3    19 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  367: 294  150
    4    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  154: 437   50
    5    18 Bogdan         Fiedoruk              100.00 -  166: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     340  /  5  68.00




	Danuta Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Janusz         Grodzki               101.00 -  205: 348   51
    2    19 Ryszard        Prange                100.00 -   52: 498   50
    3    19 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  294: 367   50
    4    19 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  156: 343   50
    5    19 Andrzej        Chylewski             100.00 -   84: 502   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  5  50.20




	Krzysztof Usakiewicz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Walenty        Siemaszko             106.00 -  224: 324   56
    2    17 Adam           Kotwica               100.00 -  245: 325   50
    3    18 Jolanta        Hoffmann              100.00 -  203: 452   50
    4    19 Danuta         Serafinowicz          100.00 +  343: 156  150
    5    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  302: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  5  91.20




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Antosik               106.00 -  236: 336   56
    2    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  252: 353   50
    3    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  247: 279   50
    4    18 Andrzej        Chylewski             100.00 +  308: 238  150
    5    17 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  247: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  5  71.20




	Witold Kurowski  96.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  332: 243  150
    2     8 Walenty        Siemaszko             106.00 +  303: 252  156
    3     5 Jacek          Nowakowski            100.00 -  238: 349   50
    4     9 Krzysztof      Kurowski               94.00 +  336: 297  144
    5     6 Paweł          Stanosz               138.00 -  295: 317   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  5 117.60




	Magdalena Merklejn  95.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Stanosz               138.00 -  266: 423   88
    2    12 Gabriela       Hofman                 93.00 -  240: 367   43
    3    16 Andrzej        Chylewski             100.00 +  351: 230  150
    4    14 Grzegorz       Kulawiak              106.00 +  411: 324  156
    5    11 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  326: 359   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  5  97.80




	Krzysztof Kurowski  94.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Derlacki              136.00 -  238: 341   86
    2    15 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  318: 217  150
    3    13 Adam           Kotwica               100.00 +  257: 240  150
    4     9 Witold         Kurowski               96.00 -  297: 336   46
    5    13 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  265: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  5 116.40




	Gabriela Hofman  93.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             135.00 -  277: 425   85
    2    12 Magdalena      Merklejn               95.00 +  367: 240  145
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  381: 331  152
    4     8 Walenty        Siemaszko             106.00 -  285: 348   56
    5    10 Jolanta        Hoffmann              100.00 -  288: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  5  97.60




	Andrzej Kwiatkowski  91.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  299: 390   73
    2    11 Lucjan         Boroś                 100.00 +  407: 293  150
    3     8 Ryszard        Prange                100.00 +  407: 277  150
    4     5 Janusz         Grodzki               101.00 -  292: 342   51
    5     8 Mariusz        Kubicki               108.00 -  307: 360   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  5  96.40


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie