Bydgoszcz 7
maja
Bydgoszcz 7- 8 maja IV Mistrzostwa BydgoszczyGrand Prix 2005
Łódź14
maja
Łódź 14-15 maja Wielka Łódka 2005 — Wiosna
Zabrze20
maja
Zabrze 20 maja III Mistrzostwa Polski Szkół
Zmiana portu i Kapitana Wielkiej Łódki14 - 15 maja 2005 — Wielka Łódka 2005 — WiosnaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2005 — WiosnaŁódź, 14 - 15 maja 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Zmiana portu i Kapitana Wielkiej ŁódkiDrugi turniej z cyklu "Wielka Łódka 2005" odbył się w innym miejscu niż dotychczasowe turnieje rozgrywane w Łodzi. Zmiana jednak nie miała wpływu na  panującą dobrą atmosferę. W "wiosennym rejsie" udział wzięło 74 pasażerów, spośród których wyłoniony został nowy Kapitan Wielkiej Łódki — Tomasz Zwoliński nie popełnił tego samego błędu co zimą i wygrał cały turniej z 10 zwycięstwami, pokonując w ostatniej rundzie Sławomira Kordjalika. Na  drugim miejscu uplasował się Paweł Jackowski przed Kazimierzem Merklejnem jr (obaj po 9 zwycięstw). Najlepszym debiutantem był Piotr Domański z Łodzi. Poprzedniego kapitana, Mariusza Skrobosza, opuściły pomyślne wiatry i przy pomocy wiosła dopłynął do mety dopiero na 29 miejscu. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na "Letnią Łódkę", która odpływa w  ostatni weekend lipca.
relacja: Andrzej Gostomski vel Coala
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2005 — Zima
IX Mistrzostwa Łodzi
IX Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju Wielka Łódka - Wiosna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.91     10.0     5130     1825     1083
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.88      9.0     5012     1687      774
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.92      9.0     4912     1754      438
  4 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               139.06      9.0     4902     1801      609
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   137.96      9.0     4818     1757      840
  6 Mariusz         Margalski            Warszawa               122.20      9.0     4733     1806      383
  7 Jarosław        Michalak             Łódź                   120.03      9.0     4554     1725      300
  8 Kamil           Górka                Łęczna                 140.88      8.0     4874     1629      310
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.02      8.0     4848     1541      578
 10 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.56      8.0     4735     1675      207
 11 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.59      8.0     4708     1644      655
 12 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    115.12      8.0     4538     1569      310
 13 Joanna          Juszczak             Warszawa               124.87      8.0     4517     1600      294
 14 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               142.06      7.0     5225     1532      729
 15 Wojciech        Zemło                Łódź                   130.61      7.0     4924     1541      467
 16 Justyna         Fugiel               Sandomierz             134.28      7.0     4837     1441      437
 17 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.78      7.0     4728     1498      212
 18 Piotr           Pietuchowski         Białystok              125.98      7.0     4703     1636      403
 19 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.26      7.0     4534     1577      289
 20 Paweł           Opyc                 Warszawa               118.57      7.0     4471     1594      214
 21 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.78      7.0     4443     1511      156
 22 Mateusz         Zalega               Łódź                   100.00      7.0     4359     1441       75
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.52      7.0     4351     1364      289
 24 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      7.0     4316     1445       59
 25 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                120.71      7.0     4291     1395      161
 26 Janusz          Sojka                Łódź                   101.50      7.0     4258     1457     -177
 27 Robert          Zabłocki             Łódź                   100.00      7.0     4160     1434       26
 28 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 110.94      7.0     4033     1439      -37
 29 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.32      6.0     4734     1278      451
 30 Robert          Soszka               Warszawa               119.19      6.0     4558     1507      -81
 31 Weronika        Rudnicka             Ustka                  111.27      6.0     4486     1298      260
 32 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      6.0     4355     1374      177
 33 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.12      6.0     4324     1461     -148
 34 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  104.67      6.0     4308     1323     -250
 35 Michał          Ozimiński            Łódź                   100.00      6.0     4257     1371        3
 36 Sławomir        Buk                  Gliwice                103.50      6.0     4247     1330     -168
 37 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   100.00      6.0     4222     1255      257
 38 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4159     1306      -16
 39 Krzysztof       Sojka                Łódź                   102.71      6.0     4052     1351     -370
 40 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.90      6.0     4051     1391     -354
 41 Maciej          Michalak             Łódź                   118.64      6.0     4045     1356     -251
 42 Jakub           Szymczak             Łódź                   100.00      6.0     3873     1220      163
 43 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      5.5     4347     1288      -54
 44 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               106.38      5.5     4306     1229      218
 45 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               106.03      5.0     4611     1254      232
 46 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   111.66      5.0     4385     1211     -116
 47 Andrzej         Kroc                 Łódź                   101.17      5.0     4325     1203      168
 48 Joanna          Brychcy              Katowice               100.77      5.0     4318     1278     -284
 49 Aleksandra      Gibas                Bełchatów              100.00      5.0     4196     1181       35
 50 Robert          Głowacki             Łódź                   106.44      5.0     4178     1166     -300
 51 Bartosz         Milczarek            Łódź                   100.00      5.0     4055     1128     -115
 52 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      5.0     4031     1162     -138
 53 Tomasz          Smulewicz            Łódź                   100.00      5.0     3988     1152     -256
 54 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      5.0     3942     1198     -281
 55 Tomasz          Krym                 Łódź                   100.00      5.0     3906     1140     -566
 56 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.18      4.0     4276     1077     -229
 57 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      4.0     4180     1106     -278
 58 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      4.0     4060     1046     -226
 59 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      4.0     3831     1019     -404
 60 Michał          Gawroński            Częstochowa            100.00      4.0     2373      859     -150
 61 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      4.0     2317      759       53
 62 Tomasz          Frynia               Konstantynów Łódzki    100.00      3.0     3877      985     -399
 63 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.50      3.0     3872      982      -64
 64 Monika          Pieczora             Łódź                   100.00      3.0     3717      929     -454
 65 Tomasz          Wieszczyk            Łódź                   100.00      3.0     3599      970    -1070
 66 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     3590      942     -817
 67 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      3.0     3425      996     -743
 68 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      3.0     2430      718     -611
 69 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      3.0     2340      699       -7
 70 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.22      3.0     2199      667      -75
 71 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      2.0     2041      598     -457
 72 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      1.0     3000      715    -1098
 73 Danuta          Frynia               Konstantynów Łódzki    100.00      0.0     1878      391     -814
 74 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.42      0.0     1641      313     -457
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka - Wiosna



	Mariusz Skrobosz 144.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Buk                   103.50 +  514: 340  154
    2     2 Paweł          Opyc                  118.57 -  337: 421   69
    3    11 Anna           Stefańska             100.00 -  315: 321   50
    4    20 Tomasz         Frynia                100.00 +  418: 287  150
    5    15 Beata          Piotrowska            108.50 +  459: 356  159
    6    10 Krzysztof      Sojka                 102.71 +  481: 251  153
    7     7 Jarosław       Sobczak               111.12 -  325: 368   61
    8    10 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  314: 370   50
    9    14 Jakub          Szymczak              100.00 +  411: 391  150
   10    11 Lech           Szymczak              100.00 -  407: 413   50
   11    16 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  387: 355  156
   12    12 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  366: 410   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Kazimierz.J Merklejn 142.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sojka                 102.71 +  426: 370  153
    2    13 Robert         Zabłocki              100.00 +  411: 385  150
    3     5 Jarosław       Puchalski             124.78 +  467: 336  175
    4     2 Mariusz        Margalski             122.20 +  489: 279  172
    5     1 Robert         Soszka                119.19 +  412: 354  169
    6     1 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  312: 382   76
    7     4 Paweł          Opyc                  118.57 +  391: 380  169
    8     2 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  360: 382   89
    9     5 Marcin         Kozyra                130.56 +  473: 460  181
   10     3 Robert         Kamiński              124.78 -  293: 402   75
   11     5 Robert         Kamiński              124.78 +  468: 399  175
   12     3 Andrzej        Rechowicz             120.02 +  410: 345  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Mateusz Żbikowski 142.59 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Janusz         Sojka                 101.50 +  420: 298  152
    2    16 Mateusz        Zalega                100.00 +  361: 258  150
    3     2 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  450: 451   89
    4    10 Jarosław       Puchalski             124.78 +  445: 276  175
    5     6 Joanna         Ostrowska             108.90 +  396: 260  159
    6     3 Robert         Soszka                119.19 +  468: 304  169
    7     2 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  354: 317  172
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  328: 405   92
    9     8 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  409: 305  150
   10     4 Piotr          Pietuchowski          125.98 +  386: 350  176
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  334: 408   88
   12     4 Mariusz        Margalski             122.20 -  357: 421   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Mariusz Wrześniewski 142.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  101.17 +  389: 327  151
    2     6 Paweł          Frynia                115.12 +  549: 358  165
    3     1 Jarosław       Sobczak               111.12 -  429: 430   61
    4     4 Robert         Soszka                119.19 -  360: 392   69
    5    10 Jarosław       Michalak              120.03 +  417: 328  170
    6     7 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  489: 364  150
    7     5 Kamil          Górka                 140.88 +  551: 378  191
    8     3 Mateusz        Żbikowski             142.59 +  405: 328  193
    9     3 Mariusz        Margalski             122.20 -  403: 431   72
   10     9 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  511: 380  156
   11     4 Paweł          Jackowski             133.88 -  416: 451   84
   12     5 Jarosław       Michalak              120.03 -  306: 329   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Kamil Górka 140.88 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Brychcy               100.77 +  443: 324  151
    2     9 Mariusz        Margalski             122.20 -  331: 403   72
    3    20 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  309: 304  150
    4    11 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  369: 486   76
    5    24 Mateusz        Zalega                100.00 +  397: 352  150
    6    17 Michał         Gawroński             100.00 +  446: 312  150
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  378: 551   92
    8    14 Jarosław       Puchalski             124.78 +  462: 332  175
    9    13 Maciej         Michalak              118.64 +  511: 275  169
   10     2 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  315: 450   87
   11     8 Piotr          Pietuchowski          125.98 +  469: 385  176
   12     6 Wojciech       Zemło                 130.61 +  444: 390  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Sławomir Kordjalik 139.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwester      Gryz                  100.18 +  468: 292  150
    2     5 Piotr          Pietuchowski          125.98 +  421: 390  176
    3     2 Mateusz        Żbikowski             142.59 +  451: 450  193
    4     1 Wojciech       Zemło                 130.61 +  417: 372  181
    5     2 Jarosław       Sobczak               111.12 +  396: 326  161
    6     2 Paweł          Opyc                  118.57 +  349: 337  169
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  289: 413   88
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 +  382: 360  193
    9     2 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  335: 345   72
   10     8 Grzegorz       Pukniel               110.94 +  484: 302  161
   11     3 Jarosław       Michalak              120.03 +  560: 314  170
   12     1 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  350: 392   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Karol Wyrębkiewicz 137.96 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Czarnecka             100.00 +  404: 371  150
    2     1 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  320: 340   72
    3    12 Michał         Ozimiński             100.00 +  417: 342  150
    4    16 Janusz         Sojka                 101.50 +  484: 268  152
    5     8 Marcin         Kozyra                130.56 +  421: 280  181
    6     4 Jarosław       Sobczak               111.12 +  394: 304  161
    7     1 Sławomir       Kordjalik             139.06 +  413: 289  189
    8     1 Piotr          Pietuchowski          125.98 +  387: 331  176
    9     1 Paweł          Frynia                115.12 +  383: 287  165
   10     1 Paweł          Jackowski             133.88 -  395: 414   84
   11     2 Mateusz        Żbikowski             142.59 +  408: 334  193
   12     2 Paweł          Jackowski             133.88 -  392: 418   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Tomasz Zwoliński 136.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Domański              100.00 +  425: 319  150
    2    15 Marcin         Kozyra                130.56 -  381: 391   81
    3    16 Sylwester      Gryz                  100.18 +  477: 309  150
    4     7 Beata          Piotrowska            108.50 +  454: 298  159
    5     3 Paweł          Opyc                  118.57 -  369: 377   69
    6     8 Joanna         Juszczak              124.87 +  424: 322  175
    7     6 Robert         Soszka                119.19 +  427: 333  169
    8     4 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  436: 334  172
    9     4 Michał         Ozimiński             100.00 +  477: 290  150
   10     2 Kamil          Górka                 140.88 +  450: 315  191
   11     1 Andrzej        Rechowicz             120.02 +  418: 409  170
   12     1 Sławomir       Kordjalik             139.06 +  392: 350  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Justyna Fugiel 134.28 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Danuta         Frynia                100.00 +  469: 292  150
    2     4 Jarosław       Sobczak               111.12 -  394: 396   61
    3    10 Sławomir       Buk                   103.50 -  360: 401   54
    4    18 Joanna         Brychcy               100.77 +  440: 301  151
    5    12 Joanna         Juszczak              124.87 -  282: 396   75
    6    19 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  450: 361  162
    7    13 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  384: 348  150
    8    11 Marcin         Kozyra                130.56 -  366: 415   81
    9    15 Krzysztof      Sojka                 102.71 +  442: 238  153
   10    10 Janusz         Sojka                 101.50 +  418: 319  152
   11     7 Wojciech       Zemło                 130.61 -  367: 535   81
   12    11 Małgorzata     Szczygieł             120.71 +  465: 398  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Paweł Jackowski 133.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Frynia                100.00 +  480: 270  150
    2     3 Jarosław       Puchalski             124.78 -  342: 362   75
    3    13 Joanna         Ostrowska             108.90 -  310: 376   59
    4    22 Krystyna       Puchalska             100.00 +  386: 348  150
    5    17 Anna           Stefańska             100.00 +  478: 263  150
    6    11 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  352: 379   61
    7    15 Katarzyna      Sołdan                104.67 +  552: 334  155
    8     9 Robert         Soszka                119.19 +  413: 357  169
    9    12 Iza            Kraj                  100.00 +  416: 346  150
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 +  414: 395  188
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          142.06 +  451: 416  192
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 +  418: 392  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Wojciech Zemło 130.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Gawroński             100.00 +  379: 281  150
    2     7 Robert         Kamiński              124.78 +  479: 359  175
    3     4 Beata          Piotrowska            108.50 +  345: 340  159
    4     1 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  372: 417   89
    5    11 Maciej         Michalak              118.64 -  342: 347   69
    6    15 Marcin         Kozyra                130.56 +  454: 386  181
    7    10 Iza            Kraj                  100.00 -  324: 440   50
    8    13 Joanna         Juszczak              124.87 -  387: 456   75
    9    17 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  402: 342  150
   10    13 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  515: 278  168
   11     7 Justyna        Fugiel                134.28 +  535: 367  184
   12     6 Kamil          Górka                 140.88 -  390: 444   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Marcin Kozyra 130.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  351: 325  150
    2    15 Tomasz         Zwoliński             136.91 +  391: 381  187
    3     8 Jarosław       Michalak              120.03 +  419: 414  170
    4     3 Paweł          Opyc                  118.57 -  266: 398   69
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  280: 421   88
    6    15 Wojciech       Zemło                 130.61 -  386: 454   81
    7    24 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  519: 254  150
    8    11 Justyna        Fugiel                134.28 +  415: 366  184
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  460: 473   93
   10    12 Joanna         Ostrowska             108.90 +  364: 297  159
   11     9 Robert         Soszka                119.19 +  445: 380  169
   12     7 Robert         Kamiński              124.78 +  439: 365  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Piotr Pietuchowski 125.98 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  392: 205  150
    2     5 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  390: 421   89
    3    19 Krystyna       Puchalska             100.00 +  436: 328  150
    4    11 Kamil          Górka                 140.88 +  486: 369  191
    5     4 Robert         Zabłocki              100.00 +  450: 283  150
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 +  382: 312  193
    7     3 Mariusz        Margalski             122.20 +  388: 383  172
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  331: 387   88
    9     6 Joanna         Juszczak              124.87 -  303: 391   75
   10     4 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  350: 386   93
   11     8 Kamil          Górka                 140.88 -  385: 469   91
   12    12 Mariusz        Skrobosz              144.32 +  410: 366  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Joanna Juszczak 124.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Iza            Kraj                  100.00 +  375: 302  150
    2     8 Michał         Ozimiński             100.00 +  418: 377  150
    3     9 Katarzyna      Sołdan                104.67 -  305: 369   55
    4     8 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  334: 402   72
    5    12 Justyna        Fugiel                134.28 +  396: 282  184
    6     8 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  322: 424   87
    7    22 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  393: 354  150
    8    13 Wojciech       Zemło                 130.61 +  456: 387  181
    9     6 Piotr          Pietuchowski          125.98 +  391: 303  176
   10     7 Jarosław       Michalak              120.03 -  346: 362   70
   11    11 Jarosław       Puchalski             124.78 +  377: 348  175
   12     9 Mateusz        Zalega                100.00 +  404: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Robert Kamiński 124.78 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  461: 275  150
    2     7 Wojciech       Zemło                 130.61 -  359: 479   81
    3    15 Iza            Kraj                  100.00 +  394: 337  150
    4    12 Piotr          Domański              100.00 +  404: 390  150
    5     9 Katarzyna      Sołdan                104.67 +  414: 284  155
    6     5 Mariusz        Margalski             122.20 -  365: 457   72
    7     8 Joanna         Brychcy               100.77 +  481: 406  151
    8     5 Jarosław       Sobczak               111.12 +  337: 335  161
    9     9 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  347: 353   61
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 +  402: 293  193
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  399: 468   93
   12     7 Marcin         Kozyra                130.56 -  365: 439   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Jarosław Puchalski 124.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  397: 337  150
    2     3 Paweł          Jackowski             133.88 +  362: 342  184
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  336: 467   93
    4    10 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  276: 445   93
    5    18 Andrzej        Gostomski             111.22 +  365: 352  161
    6    12 Michał         Ozimiński             100.00 -  359: 369   50
    7    23 Janusz         Sojka                 101.50 +  432: 346  152
    8    14 Kamil          Górka                 140.88 -  332: 462   91
    9    24 Robert         Głowacki              106.44 +  535: 229  156
   10    15 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  326: 298  156
   11    11 Joanna         Juszczak              124.87 -  348: 377   75
   12    14 Iza            Kraj                  100.00 +  375: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Marek Dudkiewicz 122.26 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Krym                  100.00 +  534: 284  150
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 +  340: 320  188
    3     3 Mariusz        Margalski             122.20 -  374: 419   72
    4     8 Joanna         Juszczak              124.87 +  402: 334  175
    5     7 Michał         Gawroński             100.00 +  375: 252  150
    6     6 Maciej         Michalak              118.64 +  396: 317  169
    7     2 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  317: 354   93
    8     4 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  334: 436   87
    9     2 Sławomir       Kordjalik             139.06 +  345: 335  189
   10     5 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  377: 492   70
   11    10 Paweł          Frynia                115.12 -  309: 371   65
   12    13 Robert         Soszka                119.19 +  431: 331  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Mariusz Margalski 122.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartosz        Milczarek             100.00 +  374: 333  150
    2     9 Kamil          Górka                 140.88 +  403: 331  191
    3     3 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  419: 374  172
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  279: 489   93
    5     5 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  383: 368  156
    6     5 Robert         Kamiński              124.78 +  457: 365  175
    7     3 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  383: 388   76
    8     6 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  342: 396   70
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          142.06 +  431: 403  192
   10     6 Paweł          Opyc                  118.57 +  398: 299  169
   11     6 Paweł          Opyc                  118.57 +  443: 247  169
   12     4 Mateusz        Żbikowski             142.59 +  421: 357  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Małgorzata Szczygieł 120.71 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Ozimiński             100.00 -  296: 448   50
    2    25 Sławomir       Buk                   103.50 -  338: 395   54
    3    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  322: 311  150
    4    28 Weronika       Rudnicka              111.27 +  404: 264  161
    5    19 Rafał          Wesołowski            114.52 +  328: 305  165
    6    16 Joanna         Brychcy               100.77 -  353: 368   51
    7    16 Paweł          Frynia                115.12 -  312: 414   65
    8    21 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  419: 267  162
    9    28 Anna           Stefańska             100.00 +  380: 276  150
   10    25 Krzysztof      Sojka                 102.71 +  324: 303  153
   11    15 Lech           Szymczak              100.00 +  417: 314  150
   12    11 Justyna        Fugiel                134.28 -  398: 465   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Jarosław Michalak 120.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Monika         Pieczora              100.00 +  443: 307  150
    2    10 Maciej         Michalak              118.64 +  351: 261  169
    3     8 Marcin         Kozyra                130.56 -  414: 419   81
    4    13 Anna           Stefańska             100.00 +  385: 334  150
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  328: 417   92
    6    14 Katarzyna      Sołdan                104.67 +  412: 352  155
    7    12 Grzegorz       Pukniel               110.94 +  425: 361  161
    8     8 Iza            Kraj                  100.00 +  330: 315  150
    9    11 Andrzej        Gostomski             111.22 +  461: 276  161
   10     7 Joanna         Juszczak              124.87 +  362: 346  175
   11     3 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  314: 560   89
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          142.06 +  329: 306  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Andrzej Rechowicz 120.02 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  294: 405   50
    2    26 Andrzej        Puchalski             100.00 +  432: 265  150
    3    32 Andrzej        Kroc                  101.17 +  383: 351  151
    4     6 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 -  367: 407   56
    5    22 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  459: 362  150
    6    13 Joanna         Ostrowska             108.90 +  458: 298  159
    7     9 Robert         Zabłocki              100.00 +  452: 286  150
    8     6 Mariusz        Margalski             122.20 +  396: 342  172
    9     7 Joanna         Brychcy               100.77 +  361: 349  151
   10     5 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  492: 377  172
   11     1 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  409: 418   87
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  345: 410   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Robert Soszka 119.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krystyna       Puchalska             100.00 +  337: 311  150
    2    17 Joanna         Ostrowska             108.90 +  420: 317  159
    3     7 Rafał          Wesołowski            114.52 +  488: 340  165
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          142.06 +  392: 360  192
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  354: 412   93
    6     3 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  304: 468   93
    7     6 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  333: 427   87
    8     9 Paweł          Jackowski             133.88 -  357: 413   84
    9    19 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  486: 355  162
   10    14 Maciej         Michalak              118.64 +  376: 360  169
   11     9 Marcin         Kozyra                130.56 -  380: 445   81
   12    13 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  331: 431   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Maciej Michalak 118.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Puchalski             100.00 +  369: 338  150
    2    10 Jarosław       Michalak              120.03 -  261: 351   70
    3    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  376: 319  150
    4    17 Sławomir       Buk                   103.50 +  337: 304  154
    5    11 Wojciech       Zemło                 130.61 +  347: 342  181
    6     6 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  317: 396   72
    7    11 Michał         Ozimiński             100.00 +  357: 314  150
    8     7 Paweł          Opyc                  118.57 -  376: 401   69
    9    13 Kamil          Górka                 140.88 -  275: 511   91
   10    14 Robert         Soszka                119.19 -  360: 376   69
   11    21 Robert         Zabłocki              100.00 -  279: 337   50
   12    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  391: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Paweł Opyc 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  401: 356  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              144.32 +  421: 337  194
    3     6 Grzegorz       Pukniel               110.94 +  467: 277  161
    4     3 Marcin         Kozyra                130.56 +  398: 266  181
    5     3 Tomasz         Zwoliński             136.91 +  377: 369  187
    6     2 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  337: 349   89
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  380: 391   93
    8     7 Maciej         Michalak              118.64 +  401: 376  169
    9    10 Jarosław       Sobczak               111.12 +  409: 309  161
   10     6 Mariusz        Margalski             122.20 -  299: 398   72
   11     6 Mariusz        Margalski             122.20 -  247: 443   72
   12     8 Paweł          Frynia                115.12 -  334: 386   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Krzysztof Bukowski 118.42 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  371: 431   61
    9    18 Weronika       Rudnicka              111.27 -  372: 382   61
   10    13 Wojciech       Zemło                 130.61 -  278: 515   81
   11    22 Joanna         Ostrowska             108.90 -  341: 421   59
   12    26 Andrzej        Kroc                  101.17 -  279: 349   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     313  /  5  62.60




	Paweł Frynia 115.12 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  463: 327  150
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  358: 549   92
    3    14 Robert         Głowacki              106.44 +  415: 259  156
    4     9 Joanna         Ostrowska             108.90 -  350: 361   59
    5    14 Joanna         Brychcy               100.77 -  358: 428   51
    6    20 Lech           Szymczak              100.00 +  358: 282  150
    7    16 Małgorzata     Szczygieł             120.71 +  414: 312  171
    8    12 Piotr          Domański              100.00 +  377: 335  150
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  287: 383   88
   10    16 Weronika       Rudnicka              111.27 +  401: 349  161
   11    10 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  371: 309  172
   12     8 Paweł          Opyc                  118.57 +  386: 334  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Rafał Wesołowski 114.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              100.00 +  366: 320  150
    2    11 Robert         Głowacki              106.44 +  452: 273  156
    3     7 Robert         Soszka                119.19 -  340: 488   69
    4    14 Michał         Gawroński             100.00 -  336: 394   50
    5    19 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  305: 328   71
    6    24 Mateusz        Zalega                100.00 -  354: 371   50
    7    25 Lech           Szymczak              100.00 -  294: 382   50
    8    31 Tomasz         Krym                  100.00 +  363: 325  150
    9    20 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  386: 335  156
   10    17 Joanna         Brychcy               100.77 +  445: 250  151
   11    17 Piotr          Domański              100.00 +  376: 318  150
   12    15 Jarosław       Sobczak               111.12 +  334: 278  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Krystyna Augustyniak 111.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Stefańska             100.00 -  355: 426   50
    2    22 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  446: 299  150
    3    17 Piotr          Domański              100.00 -  345: 351   50
    4    21 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  340: 331  156
    5    21 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  263: 389   61
    6    19 Justyna        Fugiel                134.28 -  361: 450   84
    7    27 Halina         Łubniewicz            100.00 +  423: 351  150
    8    21 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  267: 419   71
    9    19 Robert         Soszka                119.19 -  355: 486   69
   10    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  401: 275  150
   11    24 Weronika       Rudnicka              111.27 -  393: 423   61
   12    27 Beata          Piotrowska            108.50 +  436: 301  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Weronika Rudnicka 111.27 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Szymczak              100.00 +  436: 344  150
    2    12 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  301: 401   61
    3    27 Anna           Czarnecka             100.00 -  307: 315   50
    4    28 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  264: 404   71
    5    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  456: 237  150
    6    27 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  368: 369   50
    7    26 Robert         Głowacki              106.44 +  387: 348  156
    8    23 Joanna         Ostrowska             108.90 -  314: 379   59
    9    18 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  382: 372  168
   10    16 Paweł          Frynia                115.12 -  349: 401   65
   11    24 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  423: 393  162
   12    19 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  499: 263  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Andrzej Gostomski 111.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    18 Jarosław       Puchalski             124.78 -  352: 365   75
    7    17 Sławomir       Buk                   103.50 +  440: 326  154
    8    16 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  394: 339  156
    9    11 Jarosław       Michalak              120.03 -  276: 461   70
   10    26 Andrzej        Kroc                  101.17 +  421: 332  151
   11    14 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  316: 451   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17




	Jarosław Sobczak 111.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Lech           Szymczak              100.00 +  394: 345  150
    2     4 Justyna        Fugiel                134.28 +  396: 394  184
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          142.06 +  430: 429  192
    4     5 Katarzyna      Sołdan                104.67 +  416: 326  155
    5     2 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  326: 396   89
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  304: 394   88
    7     7 Mariusz        Skrobosz              144.32 +  368: 325  194
    8     5 Robert         Kamiński              124.78 -  335: 337   75
    9    10 Paweł          Opyc                  118.57 -  309: 409   69
   10    22 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  345: 316  150
   11    13 Mateusz        Zalega                100.00 -  423: 467   50
   12    15 Rafał          Wesołowski            114.52 -  278: 334   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Grzegorz Pukniel 110.94 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Weronika       Rudnicka              111.27 +  401: 301  161
    3     6 Paweł          Opyc                  118.57 -  277: 467   69
    4    15 Robert         Zabłocki              100.00 -  287: 406   50
    5    21 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  389: 263  162
    6    11 Paweł          Jackowski             133.88 +  379: 352  184
    7    12 Jarosław       Michalak              120.03 -  361: 425   70
    8    17 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  431: 371  168
    9     9 Robert         Kamiński              124.78 +  353: 347  175
   10     8 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  302: 484   89
   11    14 Andrzej        Gostomski             111.22 +  451: 316  161
   12    10 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  402: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 11 130.82




	Joanna Ostrowska 108.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  405: 301  150
    2    17 Robert         Soszka                119.19 -  317: 420   69
    3    13 Paweł          Jackowski             133.88 +  376: 310  184
    4     9 Paweł          Frynia                115.12 +  361: 350  165
    5     6 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  260: 396   93
    6    13 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  298: 458   70
    7    20 Piotr          Domański              100.00 -  308: 406   50
    8    23 Weronika       Rudnicka              111.27 +  379: 314  161
    9    30 Adam           Janicki               100.00 +  373: 330  150
   10    12 Marcin         Kozyra                130.56 -  297: 364   81
   11    22 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  421: 341  168
   12    18 Robert         Zabłocki              100.00 -  256: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Beata Piotrowska 108.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Anna           Stefańska             100.00 +  416: 305  150
    3     4 Wojciech       Zemło                 130.61 -  340: 345   81
    4     7 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  298: 454   87
    5    15 Mariusz        Skrobosz              144.32 -  356: 459   94
    6    28 Janusz         Sojka                 101.50 -  338: 384   52
    7    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  347: 303  150
    8    24 Jakub          Szymczak              100.00 -  325: 326   50
    9    21 Piotr          Domański              100.00 -  348: 357   50
   10    30 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  486: 239  150
   11    23 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  317: 328   56
   12    27 Krystyna       Augustyniak           111.66 -  301: 436   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 11  89.27




	Robert Głowacki 106.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  439: 302  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            114.52 -  273: 452   65
    3    14 Paweł          Frynia                115.12 -  259: 415   65
    4    25 Bartosz        Milczarek             100.00 +  357: 326  150
    5    20 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  315: 341   50
    6    26 Piotr          Domański              100.00 -  338: 418   50
    7    26 Weronika       Rudnicka              111.27 -  348: 387   61
    8    34 Tomasz         Frynia                100.00 +  406: 369  150
    9    24 Jarosław       Puchalski             124.78 -  229: 535   75
   10    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  502: 245  150
   11    25 Aleksandra     Gibas                 100.00 -  344: 400   50
   12    28 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  368: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Andrzej Przybyłowicz 106.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Robert         Zabłocki              100.00 -  281: 356   50
    2    30 Andrzej        Kroc                  101.17 +  361: 327  151
    3    22 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 -  352: 525   56
    4    21 Krystyna       Augustyniak           111.66 -  331: 340   62
    5    32 Monika         Pieczora              100.00 +  525: 250  150
    6    22 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  358: 323  150
    7    18 Anna           Stefańska             100.00 +  437: 183  150
    8    16 Andrzej        Gostomski             111.22 -  339: 394   61
    9    20 Rafał          Wesołowski            114.52 -  335: 386   65
   10    15 Jarosław       Puchalski             124.78 -  298: 326   75
   11    23 Beata          Piotrowska            108.50 +  328: 317  159
   12    20 Piotr          Domański              100.00 =  361: 361  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Marta Szeliga-Frynia 106.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mateusz        Zalega                100.00 -  336: 342   50
    2    28 Danuta         Frynia                100.00 +  426: 222  150
    3    22 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  525: 352  156
    4     6 Andrzej        Rechowicz             120.02 +  407: 367  170
    5     5 Mariusz        Margalski             122.20 -  368: 383   72
    6     9 Iza            Kraj                  100.00 -  300: 369   50
    7    14 Krzysztof      Sojka                 102.71 -  362: 381   53
    8    19 Katarzyna      Sołdan                104.67 +  418: 305  155
    9    16 Andrzej        Kroc                  101.17 +  471: 261  151
   10     9 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  380: 511   92
   11    16 Mariusz        Skrobosz              144.32 -  355: 387   94
   12    19 Weronika       Rudnicka              111.27 -  263: 499   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Katarzyna Sołdan 104.67 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Halina         Łubniewicz            100.00 +  334: 272  150
    2    18 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  381: 350  150
    3     9 Joanna         Juszczak              124.87 +  369: 305  175
    4     5 Jarosław       Sobczak               111.12 -  326: 416   61
    5     9 Robert         Kamiński              124.78 -  284: 414   75
    6    14 Jarosław       Michalak              120.03 -  352: 412   70
    7    15 Paweł          Jackowski             133.88 -  334: 552   84
    8    19 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 -  305: 418   56
    9    25 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  397: 306  150
   10    23 Iza            Kraj                  100.00 +  356: 350  150
   11    20 Janusz         Sojka                 101.50 -  424: 436   52
   12    22 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  446: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Sławomir Buk 103.50 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.32 -  340: 514   94
    2    25 Małgorzata     Szczygieł             120.71 +  395: 338  171
    3    10 Justyna        Fugiel                134.28 +  401: 360  184
    4    17 Maciej         Michalak              118.64 -  304: 337   69
    5    13 Michał         Ozimiński             100.00 -  318: 368   50
    6    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  455: 245  150
    7    17 Andrzej        Gostomski             111.22 -  326: 440   61
    8    20 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  356: 342  150
    9    22 Andrzej        Puchalski             100.00 -  270: 376   50
   10    18 Piotr          Domański              100.00 +  406: 372  150
   11    19 Jakub          Szymczak              100.00 -  300: 350   50
   12    21 Joanna         Brychcy               100.77 +  376: 373  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Krzysztof Sojka 102.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  370: 426   93
    2    20 Monika         Pieczora              100.00 +  373: 331  150
    3    25 Janusz         Sojka                 101.50 -  302: 426   52
    4    27 Andrzej        Puchalski             100.00 +  345: 327  150
    5    16 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  414: 275  150
    6    10 Mariusz        Skrobosz              144.32 -  251: 481   94
    7    14 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  381: 362  156
    8    18 Joanna         Brychcy               100.77 -  255: 356   51
    9    15 Justyna        Fugiel                134.28 -  238: 442   84
   10    25 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  303: 324   71
   11    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  384: 369  150
   12    25 Tomasz         Krym                  100.00 +  436: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Janusz Sojka 101.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  298: 420   93
    2    24 Jakub          Szymczak              100.00 +  306: 290  150
    3    25 Krzysztof      Sojka                 102.71 +  426: 302  153
    4    16 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  268: 484   88
    5    23 Iza            Kraj                  100.00 -  301: 332   50
    6    28 Beata          Piotrowska            108.50 +  384: 338  159
    7    23 Jarosław       Puchalski             124.78 -  346: 432   75
    8    22 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  375: 331  150
    9    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  424: 345  150
   10    10 Justyna        Fugiel                134.28 -  319: 418   84
   11    20 Katarzyna      Sołdan                104.67 +  436: 424  155
   12    16 Michał         Ozimiński             100.00 +  375: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Andrzej Kroc 101.17 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  327: 389   92
    2    30 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  327: 361   56
    3    32 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  351: 383   70
    4    32 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  313: 338   50
    5    35 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  277: 320   50
    6    36 Danuta         Frynia                100.00 +  471: 251  150
    7    33 Tomasz         Frynia                100.00 +  464: 328  150
    8    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  504: 285  150
    9    16 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 -  261: 471   56
   10    26 Andrzej        Gostomski             111.22 -  332: 421   61
   11    31 Sylwester      Gryz                  100.18 +  349: 331  150
   12    26 Krzysztof      Bukowski              118.42 +  349: 279  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Joanna Brychcy 100.77 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 140.88 -  324: 443   91
    2    33 Halina         Łubniewicz            100.00 +  470: 353  150
    3    18 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  342: 270  150
    4    18 Justyna        Fugiel                134.28 -  301: 440   84
    5    14 Paweł          Frynia                115.12 +  428: 358  165
    6    16 Małgorzata     Szczygieł             120.71 +  368: 353  171
    7     8 Robert         Kamiński              124.78 -  406: 481   75
    8    18 Krzysztof      Sojka                 102.71 +  356: 255  153
    9     7 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  349: 361   70
   10    17 Rafał          Wesołowski            114.52 -  250: 445   65
   11    18 Iza            Kraj                  100.00 -  351: 467   50
   12    21 Sławomir       Buk                   103.50 -  373: 376   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Sylwester Gryz 100.18 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Kordjalik             139.06 -  292: 468   89
    2    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  378: 338  150
    3    16 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  309: 477   87
    4    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  336: 502   50
    5    33 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  359: 393   50
    6    30 Halina         Łubniewicz            100.00 -  314: 412   50
    7    34 Monika         Pieczora              100.00 +  479: 323  150
    8    30 Krystyna       Puchalska             100.00 -  354: 363   50
    9    32 Tomasz         Frynia                100.00 +  386: 245  150
   10    27 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  340: 351   50
   11    31 Andrzej        Kroc                  101.17 -  331: 349   51
   12    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  398: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    33 Sylwester      Gryz                  100.18 +  393: 359  150
    6    29 Sławomir       Buk                   103.50 -  245: 455   54
    7    29 Bartosz        Milczarek             100.00 +  332: 291  150
    8    27 Mateusz        Zalega                100.00 -  270: 473   50
    9    31 Janusz         Sojka                 101.50 -  345: 424   52
   10    29 Krystyna       Augustyniak           111.66 -  275: 401   62
   11    33 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  328: 327  150
   12    31 Adam           Janicki               100.00 -  242: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  8  89.75




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  371: 404   88
    2    19 Krystyna       Puchalska             100.00 -  340: 352   50
    3    27 Weronika       Rudnicka              111.27 +  315: 307  161
    4    29 Mateusz        Zalega                100.00 -  338: 359   50
    5    28 Tomasz         Krym                  100.00 +  446: 304  150
    6    23 Aleksandra     Gibas                 100.00 -  252: 394   50
    7    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  278: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  7  99.86




	Piotr Domański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  319: 425   87
    2    35 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  387: 296  150
    3    17 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  351: 345  162
    4    12 Robert         Kamiński              124.78 -  390: 404   75
    5    25 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  333: 417   50
    6    26 Robert         Głowacki              106.44 +  418: 338  156
    7    20 Joanna         Ostrowska             108.90 +  406: 308  159
    8    12 Paweł          Frynia                115.12 -  335: 377   65
    9    21 Beata          Piotrowska            108.50 +  357: 348  159
   10    18 Sławomir       Buk                   103.50 -  372: 406   54
   11    17 Rafał          Wesołowski            114.52 -  318: 376   65
   12    20 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 =  361: 361  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Danuta Frynia 100.00 Konstantynów Łódzki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                134.28 -  292: 469   84
    2    28 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 -  222: 426   56
    3    33 Monika         Pieczora              100.00 -  291: 300   50
    4    34 Aleksandra     Gibas                 100.00 -  291: 374   50
    5    36 Urszula        Solarska              100.00 -  231: 330   50
    6    36 Andrzej        Kroc                  101.17 -  251: 471   51
    7    36 Tomasz         Krym                  100.00 -  300: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     391  /  7  55.86




	Tomasz Frynia 100.00 Konstantynów Łódzki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             133.88 -  270: 480   84
    2    34 Urszula        Solarska              100.00 +  385: 172  150
    3    21 Andrzej        Puchalski             100.00 -  344: 361   50
    4    20 Mariusz        Skrobosz              144.32 -  287: 418   94
    5    27 Lech           Szymczak              100.00 -  335: 350   50
    6    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  308: 345   50
    7    33 Andrzej        Kroc                  101.17 -  328: 464   51
    8    34 Robert         Głowacki              106.44 -  369: 406   56
    9    32 Sylwester      Gryz                  100.18 -  245: 386   50
   10    35 Tomasz         Krym                  100.00 -  306: 315   50
   11    35 Urszula        Solarska              100.00 +  368: 275  150
   12    33 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  332: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 12  82.08




	Michał Gawroński 100.00 Częstochowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 130.61 -  281: 379   81
    2    31 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  359: 348  150
    3    23 Bartosz        Milczarek             100.00 +  402: 313  150
    4    14 Rafał          Wesołowski            114.52 +  394: 336  165
    5     7 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  252: 375   72
    6    17 Kamil          Górka                 140.88 -  312: 446   91
    7    21 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  373: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  7 122.71




	Aleksandra  Gibas 100.00 Bełchatów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kozyra                130.56 -  325: 351   81
    2    32 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  306: 393   50
    3    28 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  335: 375   50
    4    34 Danuta         Frynia                100.00 +  374: 291  150
    5    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  322: 308  150
    6    23 Anna           Czarnecka             100.00 +  394: 252  150
    7    13 Justyna        Fugiel                134.28 -  348: 384   84
    8    25 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  419: 237  150
    9    25 Katarzyna      Sołdan                104.67 -  306: 397   55
   10    20 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  340: 383   50
   11    25 Robert         Głowacki              106.44 +  400: 344  156
   12    22 Katarzyna      Sołdan                104.67 -  327: 446   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    32 Andrzej        Puchalski             100.00 +  342: 298  150
    7    31 Krystyna       Puchalska             100.00 +  362: 267  150
    8    28 Lech           Szymczak              100.00 -  324: 352   50
    9    30 Joanna         Ostrowska             108.90 -  330: 373   59
   10    28 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  361: 326  150
   11    30 Tomasz         Krym                  100.00 -  287: 406   50
   12    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  311: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  7 108.43




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  205: 392   76
    2    35 Piotr          Domański              100.00 -  296: 387   50
    3    34 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  311: 322   71
    4    33 Lech           Szymczak              100.00 -  243: 379   50
    5    35 Andrzej        Kroc                  101.17 +  320: 277  151
    6    34 Tomasz         Krym                  100.00 +  352: 341  150
    7    32 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  314: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  7  85.43




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Juszczak              124.87 -  302: 375   75
    2    21 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  407: 349  150
    3    15 Robert         Kamiński              124.78 -  337: 394   75
    4    26 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  427: 307  150
    5    23 Janusz         Sojka                 101.50 +  332: 301  152
    6     9 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  369: 300  156
    7    10 Wojciech       Zemło                 130.61 +  440: 324  181
    8     8 Jarosław       Michalak              120.03 -  315: 330   70
    9    12 Paweł          Jackowski             133.88 -  346: 416   84
   10    23 Katarzyna      Sołdan                104.67 -  350: 356   55
   11    18 Joanna         Brychcy               100.77 +  467: 351  151
   12    14 Jarosław       Puchalski             124.78 -  263: 375   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Aleksandra  Krencjasz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              124.78 -  275: 461   75
    2    32 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  393: 306  150
    3    18 Joanna         Brychcy               100.77 -  270: 342   51
    4    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  329: 241  150
    5    25 Piotr          Domański              100.00 +  417: 333  150
    6    18 Robert         Zabłocki              100.00 -  300: 383   50
    7    22 Joanna         Juszczak              124.87 -  354: 393   75
    8    20 Sławomir       Buk                   103.50 -  342: 356   54
    9    27 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  415: 286  150
   10    21 Mateusz        Zalega                100.00 -  294: 298   50
   11    26 Andrzej        Puchalski             100.00 +  451: 316  150
   12    23 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  382: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Puchalski             124.78 -  337: 397   75
    2    27 Sylwester      Gryz                  100.18 -  338: 378   50
    3    29 Halina         Łubniewicz            100.00 -  237: 386   50
    4    35 Urszula        Solarska              100.00 +  264: 256  150
    5    34 Weronika       Rudnicka              111.27 -  237: 456   61
    6    33 Tomasz         Frynia                100.00 +  345: 308  150
    7    30 Anna           Czarnecka             100.00 -  227: 278   50
    8    33 Andrzej        Puchalski             100.00 -  292: 435   50
    9    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  351: 371   50
   10    33 Robert         Głowacki              106.44 -  245: 502   56
   11    34 Monika         Pieczora              100.00 +  433: 242  150
   12    32 Sylwester      Gryz                  100.18 -  284: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  / 12  78.50




	Tomasz Krym 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  284: 534   72
    2    29 Bartosz        Milczarek             100.00 -  283: 423   50
    3    31 Lech           Szymczak              100.00 +  418: 328  150
    4    23 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  300: 411   50
    5    28 Anna           Czarnecka             100.00 -  304: 446   50
    6    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  341: 352   50
    7    36 Danuta         Frynia                100.00 +  322: 300  150
    8    31 Rafał          Wesołowski            114.52 -  325: 363   65
    9    34 Urszula        Solarska              100.00 +  305: 286  150
   10    35 Tomasz         Frynia                100.00 +  315: 306  150
   11    30 Adam           Janicki               100.00 +  406: 287  150
   12    25 Krzysztof      Sojka                 102.71 -  303: 436   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Bartosz Milczarek 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Margalski             122.20 -  333: 374   72
    2    29 Tomasz         Krym                  100.00 +  423: 283  150
    3    23 Michał         Gawroński             100.00 -  313: 402   50
    4    25 Robert         Głowacki              106.44 -  326: 357   56
    5    26 Andrzej        Puchalski             100.00 +  391: 378  150
    6    25 Anna           Stefańska             100.00 -  294: 383   50
    7    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  291: 332   50
    8    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  381: 283  150
    9    23 Mateusz        Zalega                100.00 -  286: 421   50
   10    31 Monika         Pieczora              100.00 +  308: 289  150
   11    27 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  320: 352   50
   12    29 Andrzej        Puchalski             100.00 +  389: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Michał Ozimiński 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szczygieł             120.71 +  448: 296  171
    2     8 Joanna         Juszczak              124.87 -  377: 418   75
    3    12 Karol          Wyrębkiewicz          137.96 -  342: 417   88
    4    19 Jakub          Szymczak              100.00 +  434: 342  150
    5    13 Sławomir       Buk                   103.50 +  368: 318  154
    6    12 Jarosław       Puchalski             124.78 +  369: 359  175
    7    11 Maciej         Michalak              118.64 -  314: 357   69
    8    15 Robert         Zabłocki              100.00 +  351: 305  150
    9     4 Tomasz         Zwoliński             136.91 -  290: 477   87
   10    19 Andrzej        Puchalski             100.00 +  356: 283  150
   11    12 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  289: 307   50
   12    16 Janusz         Sojka                 101.50 -  319: 375   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Monika Pieczora 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Michalak              120.03 -  307: 443   70
    2    20 Krzysztof      Sojka                 102.71 -  331: 373   53
    3    33 Danuta         Frynia                100.00 +  300: 291  150
    4    31 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  250: 312   50
    5    32 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  250: 525   56
    6    31 Krystyna       Puchalska             100.00 -  313: 379   50
    7    34 Sylwester      Gryz                  100.18 -  323: 479   50
    8    35 Urszula        Solarska              100.00 +  401:   0  150
    9    33 Halina         Łubniewicz            100.00 -  332: 346   50
   10    31 Bartosz        Milczarek             100.00 -  289: 308   50
   11    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  242: 433   50
   12    34 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 12  77.42




	Mikołaj  Przybyłowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Rechowicz             120.02 +  405: 294  170
    2    18 Katarzyna      Sołdan                104.67 -  350: 381   55
    3    24 Maciej         Michalak              118.64 -  319: 376   69
    4    24 Sylwester      Gryz                  100.18 +  502: 336  150
    5    16 Krzysztof      Sojka                 102.71 -  275: 414   53
    6    21 Jakub          Szymczak              100.00 +  355: 336  150
    7    19 Mateusz        Zalega                100.00 +  407: 366  150
    8    10 Mariusz        Skrobosz              144.32 +  370: 314  194
    9     8 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  305: 409   93
   10    20 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  383: 340  150
   11    12 Michał         Ozimiński             100.00 +  307: 289  150
   12    10 Grzegorz       Pukniel               110.94 -  338: 402   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Soszka                119.19 -  311: 337   69
    2    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  352: 340  150
    3    19 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  328: 436   76
    4    22 Paweł          Jackowski             133.88 -  348: 386   84
    5    31 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  331: 355   50
    6    31 Monika         Pieczora              100.00 +  379: 313  150
    7    31 Adam           Janicki               100.00 -  267: 362   50
    8    30 Sylwester      Gryz                  100.18 +  363: 354  150
    9    26 Robert         Zabłocki              100.00 -  309: 351   50
   10    32 Anna           Stefańska             100.00 +  355: 329  150
   11    28 Halina         Łubniewicz            100.00 +  292: 269  150
   12    24 Maciej         Michalak              118.64 -  307: 391   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Andrzej Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalak              118.64 -  338: 369   69
    2    26 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  265: 432   70
    3    21 Tomasz         Frynia                100.00 +  361: 344  150
    4    27 Krzysztof      Sojka                 102.71 -  327: 345   53
    5    26 Bartosz        Milczarek             100.00 -  378: 391   50
    6    32 Adam           Janicki               100.00 -  298: 342   50
    7    35 Urszula        Solarska              100.00 +  367: 305  150
    8    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  435: 292  150
    9    22 Sławomir       Buk                   103.50 +  376: 270  154
   10    19 Michał         Ozimiński             100.00 -  283: 356   50
   11    26 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  316: 451   50
   12    29 Bartosz        Milczarek             100.00 -  316: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Opyc                  118.57 -  356: 401   69
    2    21 Iza            Kraj                  100.00 -  349: 407   50
    3    28 Aleksandra     Gibas                 100.00 +  375: 335  150
    4    23 Tomasz         Krym                  100.00 +  411: 300  150
    5    20 Robert         Głowacki              106.44 +  341: 315  156
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          142.06 -  364: 489   92
    7    21 Michał         Gawroński             100.00 -  326: 373   50
    8    22 Janusz         Sojka                 101.50 -  331: 375   52
    9    17 Wojciech       Zemło                 130.61 -  342: 402   81
   10    28 Adam           Janicki               100.00 -  326: 361   50
   11    32 Anna           Stefańska             100.00 +  371: 332  150
   12    28 Robert         Głowacki              106.44 -  288: 368   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Tomasz Smulewicz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Frynia                115.12 -  327: 463   65
    2    31 Michał         Gawroński             100.00 -  348: 359   50
    3    30 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  330: 306  150
    4    31 Monika         Pieczora              100.00 +  312: 250  150
    5    22 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  362: 459   70
    6    22 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  323: 358   56
    7    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  400: 314  150
    8    26 Anna           Stefańska             100.00 +  382: 273  150
    9    27 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  286: 415   50
   10    22 Jarosław       Sobczak               111.12 -  316: 345   61
   11    27 Bartosz        Milczarek             100.00 +  352: 320  150
   12    23 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  250: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Wesołowski            114.52 -  320: 366   65
    2    34 Tomasz         Frynia                100.00 -  172: 385   50
    3    35 Jakub          Szymczak              100.00 -  256: 366   50
    4    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  256: 264   50
    5    36 Danuta         Frynia                100.00 +  330: 231  150
    6    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  277: 335   50
    7    35 Andrzej        Puchalski             100.00 -  305: 367   50
    8    35 Monika         Pieczora              100.00 -    0: 401   50
    9    34 Tomasz         Krym                  100.00 -  286: 305   50
   10    34 Halina         Łubniewicz            100.00 -  241: 331   50
   11    35 Tomasz         Frynia                100.00 -  275: 368   50
   12    34 Monika         Pieczora              100.00 -  282: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  / 12  59.58




	Anna Stefańska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krystyna       Augustyniak           111.66 +  426: 355  162
    2    14 Beata          Piotrowska            108.50 -  305: 416   59
    3    11 Mariusz        Skrobosz              144.32 +  321: 315  194
    4    13 Jarosław       Michalak              120.03 -  334: 385   70
    5    17 Paweł          Jackowski             133.88 -  263: 478   84
    6    25 Bartosz        Milczarek             100.00 +  383: 294  150
    7    18 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  183: 437   56
    8    26 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  273: 382   50
    9    28 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  276: 380   71
   10    32 Krystyna       Puchalska             100.00 -  329: 355   50
   11    32 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  332: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Jakub Szymczak 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Weronika       Rudnicka              111.27 -  344: 436   61
    2    24 Janusz         Sojka                 101.50 -  290: 306   52
    3    35 Urszula        Solarska              100.00 +  366: 256  150
    4    19 Michał         Ozimiński             100.00 -  342: 434   50
    5    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  355: 308  150
    6    21 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  336: 355   50
    8    24 Beata          Piotrowska            108.50 +  326: 325  159
    9    14 Mariusz        Skrobosz              144.32 -  391: 411   94
   10    24 Robert         Zabłocki              100.00 +  419: 239  150
   11    19 Sławomir       Buk                   103.50 +  350: 300  154
   12    17 Lech           Szymczak              100.00 +  354: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 11 110.91




	Lech Szymczak 100.00 Gorzów Wielkopolski             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Sobczak               111.12 -  345: 394   61
    2    23 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  316: 362   50
    3    31 Tomasz         Krym                  100.00 -  328: 418   50
    4    33 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  379: 243  150
    5    27 Tomasz         Frynia                100.00 +  350: 335  150
    6    20 Paweł          Frynia                115.12 -  282: 358   65
    7    25 Rafał          Wesołowski            114.52 +  382: 294  165
    8    28 Adam           Janicki               100.00 +  352: 324  150
    9    29 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  358: 269  150
   10    11 Mariusz        Skrobosz              144.32 +  413: 407  194
   11    15 Małgorzata     Szczygieł             120.71 -  314: 417   71
   12    17 Jakub          Szymczak              100.00 -  340: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Ostrowska             108.90 -  301: 405   59
    2    23 Lech           Szymczak              100.00 +  362: 316  150
    3    20 Kamil          Górka                 140.88 -  304: 309   91
    4    26 Iza            Kraj                  100.00 -  307: 427   50
    5    29 Jakub          Szymczak              100.00 -  308: 355   50
    6    35 Urszula        Solarska              100.00 +  335: 277  150
    7    28 Beata          Piotrowska            108.50 -  303: 347   59
    8    32 Bartosz        Milczarek             100.00 -  283: 381   50
    9    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  371: 351  150
   10    27 Sylwester      Gryz                  100.18 +  351: 340  150
   11    29 Krzysztof      Sojka                 102.71 -  369: 384   53
   12    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  437: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Tomasz Wieszczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Robert         Głowacki              106.44 -  302: 439   56
    2    22 Krystyna       Augustyniak           111.66 -  299: 446   62
    3    30 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  306: 330   50
    4    32 Andrzej        Kroc                  101.17 +  338: 313  151
    5    31 Krystyna       Puchalska             100.00 +  355: 331  150
    6    27 Weronika       Rudnicka              111.27 +  369: 368  161
    7    24 Marcin         Kozyra                130.56 -  254: 519   81
    8    25 Aleksandra     Gibas                 100.00 -  237: 419   50
    9    29 Lech           Szymczak              100.00 -  269: 358   50
   10    30 Beata          Piotrowska            108.50 -  239: 486   59
   11    33 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  327: 328   50
   12    33 Tomasz         Frynia                100.00 -  304: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  / 12  80.83




	Robert Zabłocki 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  356: 281  156
    2    13 Kazimierz.J    Merklejn              142.92 -  385: 411   93
    3    26 Mateusz        Zalega                100.00 +  414: 339  150
    4    15 Grzegorz       Pukniel               110.94 +  406: 287  161
    5     4 Piotr          Pietuchowski          125.98 -  283: 450   76
    6    18 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  383: 300  150
    7     9 Andrzej        Rechowicz             120.02 -  286: 452   70
    8    15 Michał         Ozimiński             100.00 -  305: 351   50
    9    26 Krystyna       Puchalska             100.00 +  351: 309  150
   10    24 Jakub          Szymczak              100.00 -  239: 419   50
   11    21 Maciej         Michalak              118.64 +  337: 279  169
   12    18 Joanna         Ostrowska             108.90 +  415: 256  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Mateusz Zalega 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marta          Szeliga-Frynia        106.03 +  342: 336  156
    2    16 Mateusz        Żbikowski             142.59 -  258: 361   93
    3    26 Robert         Zabłocki              100.00 -  339: 414   50
    4    29 Anna           Czarnecka             100.00 +  359: 338  150
    5    24 Kamil          Górka                 140.88 -  352: 397   91
    6    24 Rafał          Wesołowski            114.52 +  371: 354  165
    7    19 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  366: 407   50
    8    27 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  473: 270  150
    9    23 Bartosz        Milczarek             100.00 +  421: 286  150
   10    21 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  298: 294  150
   11    13 Jarosław       Sobczak               111.12 +  467: 423  161
   12     9 Joanna         Juszczak              124.87 -  313: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Sołdan                104.67 -  272: 334   55
    2    33 Joanna         Brychcy               100.77 -  353: 470   51
    3    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  386: 237  150
    4    30 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  241: 329   50
    5    30 Aleksandra     Gibas                 100.00 -  308: 322   50
    6    30 Sylwester      Gryz                  100.18 +  412: 314  150
    7    27 Krystyna       Augustyniak           111.66 -  351: 423   62
    8    29 Andrzej        Kroc                  101.17 -  285: 504   51
    9    33 Monika         Pieczora              100.00 +  346: 332  150
   10    34 Urszula        Solarska              100.00 +  331: 241  150
   11    28 Krystyna       Puchalska             100.00 -  269: 292   50
   12    30 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  277: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 12  84.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka - Wiosna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Buk                   514: 340
   2 Krzysztof      Sojka                - Kazimierz.J    Merklejn              370: 426
   3 Mateusz        Żbikowski            - Janusz         Sojka                 420: 298
   4 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Wrze¶niewski          327: 389
   5 Kamil          Górka                - Joanna         Brychcy               443: 324
   6 Sylwester      Gryz                 - Sławomir       Kordjalik             292: 468
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Czarnecka             404: 371
   8 Piotr          Domański             - Tomasz         Zwoliński             319: 425
   9 Justyna        Fugiel               - Danuta         Frynia                469: 292
  10 Tomasz         Frynia               - Paweł          Jackowski             270: 480
  11 Wojciech       Zemło                - Michał         Gawroński             379: 281
  12 Aleksandra     Gibas                - Marcin         Kozyra                325: 351
  13 Piotr          Pietuchowski         - Grażyna        Kaczyńska             392: 205
  14 Iza            Kraj                 - Joanna         Juszczak              302: 375
  15 Robert         Kamiński             - Aleksandra     Krencjasz             461: 275
  16 Krzysztof      Kruk                 - Jarosław       Puchalski             337: 397
  17 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Krym                  534: 284
  18 Bartosz        Milczarek            - Mariusz        Margalski             333: 374
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Ozimiński             296: 448
  20 Monika         Pieczora             - Jarosław       Michalak              307: 443
  21 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Przybyłowicz          294: 405
  22 Krystyna       Puchalska            - Robert         Soszka                311: 337
  23 Maciej         Michalak             - Andrzej        Puchalski             369: 338
  24 Magdalena.Maja Rusak                - Paweł          Opyc                  356: 401
  25 Paweł          Frynia               - Tomasz         Smulewicz             463: 327
  26 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            320: 366
  27 Krystyna       Augustyniak          - Anna           Stefańska             355: 426
  28 Jakub          Szymczak             - Weronika       Rudnicka              344: 436
  29 Jarosław       Sobczak              - Lech           Szymczak              394: 345
  30 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             301: 405
  31 Robert         Głowacki             - Tomasz         Wieszczyk             439: 302
  32 Robert         Zabłocki             - Andrzej        Przybyłowicz          356: 281
  33 Marta          Szeliga-Frynia       - Mateusz        Zalega                336: 342
  34 Halina         Łubniewicz           - Katarzyna      Sołdan                272: 334


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          340: 320
   2 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Skrobosz              421: 337
   3 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Puchalski             342: 362
   4 Justyna        Fugiel               - Jarosław       Sobczak               394: 396
   5 Sławomir       Kordjalik            - Piotr          Pietuchowski          421: 390
   6 Mariusz        Wrze¶niewski         - Paweł          Frynia                549: 358
   7 Wojciech       Zemło                - Robert         Kamiński              479: 359
   8 Michał         Ozimiński            - Joanna         Juszczak              377: 418
   9 Mariusz        Margalski            - Kamil          Górka                 403: 331
  10 Jarosław       Michalak             - Maciej         Michalak              351: 261
  11 Rafał          Wesołowski           - Robert         Głowacki              452: 273
  12 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Pukniel               301: 401
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Zabłocki              411: 385
  14 Beata          Piotrowska           - Anna           Stefańska             416: 305
  15 Marcin         Kozyra               - Tomasz         Zwoliński             391: 381
  16 Mateusz        Zalega               - Mateusz        Żbikowski             258: 361
  17 Joanna         Ostrowska            - Robert         Soszka                317: 420
  18 Katarzyna      Sołdan               - Mikołaj        Przybyłowicz          381: 350
  19 Anna           Czarnecka            - Krystyna       Puchalska             340: 352
  20 Krzysztof      Sojka                - Monika         Pieczora              373: 331
  21 Magdalena.Maja Rusak                - Iza            Kraj                  349: 407
  22 Tomasz         Wieszczyk            - Krystyna       Augustyniak           299: 446
  23 Lech           Szymczak             - Grażyna        Wesołowska            316: 362
  24 Janusz         Sojka                - Jakub          Szymczak              306: 290
  25 Sławomir       Buk                  - Małgorzata     Szczygieł             395: 338
  26 Andrzej        Puchalski            - Andrzej        Rechowicz             265: 432
  27 Sylwester      Gryz                 - Krzysztof      Kruk                  378: 338
  28 Danuta         Frynia               - Marta          Szeliga-Frynia        222: 426
  29 Tomasz         Krym                 - Bartosz        Milczarek             283: 423
  30 Andrzej        Przybyłowicz         - Andrzej        Kroc                  361: 327
  31 Michał         Gawroński            - Tomasz         Smulewicz             359: 348
  32 Aleksandra     Krencjasz            - Aleksandra     Gibas                 393: 306
  33 Joanna         Brychcy              - Halina         Łubniewicz            470: 353
  34 Tomasz         Frynia               - Urszula        Solarska              385: 172
  35 Grażyna        Kaczyńska            - Piotr          Domański              296: 387


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Wrze¶niewski          430: 429
   2 Sławomir       Kordjalik            - Mateusz        Żbikowski             451: 450
   3 Mariusz        Margalski            - Marek          Dudkiewicz            419: 374
   4 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Zemło                 340: 345
   5 Jarosław       Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              336: 467
   6 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Opyc                  277: 467
   7 Robert         Soszka               - Rafał          Wesołowski            488: 340
   8 Jarosław       Michalak             - Marcin         Kozyra                414: 419
   9 Joanna         Juszczak             - Katarzyna      Sołdan                305: 369
  10 Sławomir       Buk                  - Justyna        Fugiel                401: 360
  11 Anna           Stefańska            - Mariusz        Skrobosz              321: 315
  12 Michał         Ozimiński            - Karol          Wyrębkiewicz          342: 417
  13 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             310: 376
  14 Robert         Głowacki             - Paweł          Frynia                259: 415
  15 Robert         Kamiński             - Iza            Kraj                  394: 337
  16 Tomasz         Zwoliński            - Sylwester      Gryz                  477: 309
  17 Krystyna       Augustyniak          - Piotr          Domański              345: 351
  18 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Krencjasz             342: 270
  19 Krystyna       Puchalska            - Piotr          Pietuchowski          328: 436
  20 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Górka                 304: 309
  21 Andrzej        Puchalski            - Tomasz         Frynia                361: 344
  22 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Przybyłowicz          525: 352
  23 Bartosz        Milczarek            - Michał         Gawroński             313: 402
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Michalak              319: 376
  25 Janusz         Sojka                - Krzysztof      Sojka                 426: 302
  26 Robert         Zabłocki             - Mateusz        Zalega                414: 339
  27 Anna           Czarnecka            - Weronika       Rudnicka              315: 307
  28 Aleksandra     Gibas                - Magdalena.Maja Rusak                 335: 375
  29 Halina         Łubniewicz           - Krzysztof      Kruk                  386: 237
  30 Tomasz         Smulewicz            - Tomasz         Wieszczyk             330: 306
  31 Tomasz         Krym                 - Lech           Szymczak              418: 328
  32 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Rechowicz             351: 383
  33 Monika         Pieczora             - Danuta         Frynia                300: 291
  34 Grażyna        Kaczyńska            - Małgorzata     Szczygieł             311: 322
  35 Urszula        Solarska             - Jakub          Szymczak              256: 366


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Sławomir       Kordjalik             372: 417
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Margalski             489: 279
   3 Paweł          Opyc                 - Marcin         Kozyra                398: 266
   4 Mariusz        Wrze¶niewski         - Robert         Soszka                360: 392
   5 Katarzyna      Sołdan               - Jarosław       Sobczak               326: 416
   6 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Szeliga-Frynia        367: 407
   7 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            454: 298
   8 Joanna         Juszczak             - Marek          Dudkiewicz            334: 402
   9 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Frynia                361: 350
  10 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Puchalski             445: 276
  11 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 486: 369
  12 Piotr          Domański             - Robert         Kamiński              390: 404
  13 Anna           Stefańska            - Jarosław       Michalak              334: 385
  14 Michał         Gawroński            - Rafał          Wesołowski            394: 336
  15 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Zabłocki              287: 406
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Janusz         Sojka                 484: 268
  17 Maciej         Michalak             - Sławomir       Buk                   337: 304
  18 Justyna        Fugiel               - Joanna         Brychcy               440: 301
  19 Jakub          Szymczak             - Michał         Ozimiński             342: 434
  20 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Frynia                418: 287
  21 Andrzej        Przybyłowicz         - Krystyna       Augustyniak           331: 340
  22 Krystyna       Puchalska            - Paweł          Jackowski             348: 386
  23 Magdalena.Maja Rusak                - Tomasz         Krym                  411: 300
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Sylwester      Gryz                  502: 336
  25 Robert         Głowacki             - Bartosz        Milczarek             357: 326
  26 Iza            Kraj                 - Grażyna        Wesołowska            427: 307
  27 Andrzej        Puchalski            - Krzysztof      Sojka                 327: 345
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Weronika       Rudnicka              404: 264
  29 Mateusz        Zalega               - Anna           Czarnecka             359: 338
  30 Aleksandra     Krencjasz            - Halina         Łubniewicz            329: 241
  31 Tomasz         Smulewicz            - Monika         Pieczora              312: 250
  32 Tomasz         Wieszczyk            - Andrzej        Kroc                  338: 313
  33 Lech           Szymczak             - Grażyna        Kaczyńska             379: 243
  34 Danuta         Frynia               - Aleksandra     Gibas                 291: 374
  35 Krzysztof      Kruk                 - Urszula        Solarska              264: 256


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Soszka               - Kazimierz.J    Merklejn              354: 412
   2 Jarosław       Sobczak              - Sławomir       Kordjalik             326: 396
   3 Paweł          Opyc                 - Tomasz         Zwoliński             377: 369
   4 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Zabłocki              450: 283
   5 Marta          Szeliga-Frynia       - Mariusz        Margalski             368: 383
   6 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Ostrowska             396: 260
   7 Michał         Gawroński            - Marek          Dudkiewicz            252: 375
   8 Marcin         Kozyra               - Karol          Wyrębkiewicz          280: 421
   9 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Sołdan                414: 284
  10 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Wrze¶niewski          328: 417
  11 Maciej         Michalak             - Wojciech       Zemło                 347: 342
  12 Joanna         Juszczak             - Justyna        Fugiel                396: 282
  13 Michał         Ozimiński            - Sławomir       Buk                   368: 318
  14 Paweł          Frynia               - Joanna         Brychcy               358: 428
  15 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              356: 459
  16 Krzysztof      Sojka                - Mikołaj        Przybyłowicz          414: 275
  17 Paweł          Jackowski            - Anna           Stefańska             478: 263
  18 Andrzej        Gostomski            - Jarosław       Puchalski             352: 365
  19 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             305: 328
  20 Magdalena.Maja Rusak                - Robert         Głowacki              341: 315
  21 Krystyna       Augustyniak          - Grzegorz       Pukniel               263: 389
  22 Tomasz         Smulewicz            - Andrzej        Rechowicz             362: 459
  23 Janusz         Sojka                - Iza            Kraj                  301: 332
  24 Kamil          Górka                - Mateusz        Zalega                397: 352
  25 Aleksandra     Krencjasz            - Piotr          Domański              417: 333
  26 Bartosz        Milczarek            - Andrzej        Puchalski             391: 378
  27 Lech           Szymczak             - Tomasz         Frynia                350: 335
  28 Anna           Czarnecka            - Tomasz         Krym                  446: 304
  29 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Szymczak              308: 355
  30 Halina         Łubniewicz           - Aleksandra     Gibas                 308: 322
  31 Tomasz         Wieszczyk            - Krystyna       Puchalska             355: 331
  32 Monika         Pieczora             - Andrzej        Przybyłowicz          250: 525
  33 Jerzy          Augustyniak          - Sylwester      Gryz                  393: 359
  34 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Kruk                  456: 237
  35 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Kaczyńska             277: 320
  36 Urszula        Solarska             - Danuta         Frynia                330: 231


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          312: 382
   2 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Opyc                  349: 337
   3 Robert         Soszka               - Mateusz        Żbikowski             304: 468
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Sobczak               394: 304
   5 Mariusz        Margalski            - Robert         Kamiński              457: 365
   6 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Michalak              396: 317
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Magdalena.Maja Rusak                 489: 364
   8 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Juszczak              424: 322
   9 Iza            Kraj                 - Marta          Szeliga-Frynia        369: 300
  10 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sojka                 481: 251
  11 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Jackowski             379: 352
  12 Jarosław       Puchalski            - Michał         Ozimiński             359: 369
  13 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             298: 458
  14 Katarzyna      Sołdan               - Jarosław       Michalak              352: 412
  15 Marcin         Kozyra               - Wojciech       Zemło                 386: 454
  16 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Szczygieł             368: 353
  17 Kamil          Górka                - Michał         Gawroński             446: 312
  18 Robert         Zabłocki             - Aleksandra     Krencjasz             383: 300
  19 Justyna        Fugiel               - Krystyna       Augustyniak           450: 361
  20 Paweł          Frynia               - Lech           Szymczak              358: 282
  21 Jakub          Szymczak             - Mikołaj        Przybyłowicz          336: 355
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Smulewicz             358: 323
  23 Aleksandra     Gibas                - Anna           Czarnecka             394: 252
  24 Mateusz        Zalega               - Rafał          Wesołowski            371: 354
  25 Anna           Stefańska            - Bartosz        Milczarek             383: 294
  26 Piotr          Domański             - Robert         Głowacki              418: 338
  27 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Wieszczyk             368: 369
  28 Janusz         Sojka                - Beata          Piotrowska            384: 338
  29 Jerzy          Augustyniak          - Sławomir       Buk                   245: 455
  30 Sylwester      Gryz                 - Halina         Łubniewicz            314: 412
  31 Krystyna       Puchalska            - Monika         Pieczora              379: 313
  32 Adam           Janicki              - Andrzej        Puchalski             342: 298
  33 Krzysztof      Kruk                 - Tomasz         Frynia                345: 308
  34 Grażyna        Kaczyńska            - Tomasz         Krym                  352: 341
  35 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            277: 335
  36 Danuta         Frynia               - Andrzej        Kroc                  251: 471


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Kordjalik             413: 289
   2 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            354: 317
   3 Mariusz        Margalski            - Piotr          Pietuchowski          383: 388
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Opyc                  391: 380
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 551: 378
   6 Robert         Soszka               - Tomasz         Zwoliński             333: 427
   7 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Skrobosz              368: 325
   8 Joanna         Brychcy              - Robert         Kamiński              406: 481
   9 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Zabłocki              452: 286
  10 Iza            Kraj                 - Wojciech       Zemło                 440: 324
  11 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              314: 357
  12 Jarosław       Michalak             - Grzegorz       Pukniel               425: 361
  13 Aleksandra     Gibas                - Justyna        Fugiel                348: 384
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Krzysztof      Sojka                 362: 381
  15 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Sołdan                552: 334
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Frynia                312: 414
  17 Andrzej        Gostomski            - Sławomir       Buk                   440: 326
  18 Anna           Stefańska            - Andrzej        Przybyłowicz          183: 437
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mateusz        Zalega                407: 366
  20 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Domański              308: 406
  21 Michał         Gawroński            - Magdalena.Maja Rusak                 373: 326
  22 Joanna         Juszczak             - Aleksandra     Krencjasz             393: 354
  23 Jarosław       Puchalski            - Janusz         Sojka                 432: 346
  24 Tomasz         Wieszczyk            - Marcin         Kozyra                254: 519
  25 Rafał          Wesołowski           - Lech           Szymczak              294: 382
  26 Weronika       Rudnicka             - Robert         Głowacki              387: 348
  27 Krystyna       Augustyniak          - Halina         Łubniewicz            423: 351
  28 Beata          Piotrowska           - Grażyna        Wesołowska            347: 303
  29 Jerzy          Augustyniak          - Bartosz        Milczarek             332: 291
  30 Anna           Czarnecka            - Krzysztof      Kruk                  278: 227
  31 Adam           Janicki              - Krystyna       Puchalska             362: 267
  32 Tomasz         Smulewicz            - Grażyna        Kaczyńska             400: 314
  33 Tomasz         Frynia               - Andrzej        Kroc                  328: 464
  34 Sylwester      Gryz                 - Monika         Pieczora              479: 323
  35 Andrzej        Puchalski            - Urszula        Solarska              367: 305
  36 Tomasz         Krym                 - Danuta         Frynia                322: 300


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Karol          Wyrębkiewicz          331: 387
   2 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz.J    Merklejn              382: 360
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mateusz        Żbikowski             405: 328
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            436: 334
   5 Robert         Kamiński             - Jarosław       Sobczak               337: 335
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Margalski             396: 342
   7 Paweł          Opyc                 - Maciej         Michalak              401: 376
   8 Jarosław       Michalak             - Iza            Kraj                  330: 315
   9 Paweł          Jackowski            - Robert         Soszka                413: 357
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              370: 314
  11 Marcin         Kozyra               - Justyna        Fugiel                415: 366
  12 Paweł          Frynia               - Piotr          Domański              377: 335
  13 Wojciech       Zemło                - Joanna         Juszczak              387: 456
  14 Kamil          Górka                - Jarosław       Puchalski             462: 332
  15 Robert         Zabłocki             - Michał         Ozimiński             305: 351
  16 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Przybyłowicz          394: 339
  17 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Pukniel               371: 431
  18 Krzysztof      Sojka                - Joanna         Brychcy               255: 356
  19 Katarzyna      Sołdan               - Marta          Szeliga-Frynia        305: 418
  20 Sławomir       Buk                  - Aleksandra     Krencjasz             356: 342
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Krystyna       Augustyniak           419: 267
  22 Magdalena.Maja Rusak                - Janusz         Sojka                 331: 375
  23 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              379: 314
  24 Jakub          Szymczak             - Beata          Piotrowska            326: 325
  25 Tomasz         Wieszczyk            - Aleksandra     Gibas                 237: 419
  26 Tomasz         Smulewicz            - Anna           Stefańska             382: 273
  27 Mateusz        Zalega               - Jerzy          Augustyniak           473: 270
  28 Adam           Janicki              - Lech           Szymczak              324: 352
  29 Andrzej        Kroc                 - Halina         Łubniewicz            504: 285
  30 Krystyna       Puchalska            - Sylwester      Gryz                  363: 354
  31 Tomasz         Krym                 - Rafał          Wesołowski            325: 363
  32 Grażyna        Wesołowska           - Bartosz        Milczarek             283: 381
  33 Krzysztof      Kruk                 - Andrzej        Puchalski             292: 435
  34 Robert         Głowacki             - Tomasz         Frynia                406: 369
  35 Monika         Pieczora             - Urszula        Solarska              401:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Frynia                383: 287
   2 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Kordjalik             345: 335
   3 Mariusz        Margalski            - Mariusz        Wrze¶niewski          431: 403
   4 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Zwoliński             290: 477
   5 Marcin         Kozyra               - Kazimierz.J    Merklejn              460: 473
   6 Joanna         Juszczak             - Piotr          Pietuchowski          391: 303
   7 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Rechowicz             349: 361
   8 Mateusz        Żbikowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          409: 305
   9 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Kamiński              353: 347
  10 Paweł          Opyc                 - Jarosław       Sobczak               409: 309
  11 Andrzej        Gostomski            - Jarosław       Michalak              276: 461
  12 Iza            Kraj                 - Paweł          Jackowski             346: 416
  13 Maciej         Michalak             - Kamil          Górka                 275: 511
  14 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              411: 391
  15 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Sojka                 442: 238
  16 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Kroc                  471: 261
  17 Wojciech       Zemło                - Magdalena.Maja Rusak                 402: 342
  18 Krzysztof      Bukowski             - Weronika       Rudnicka              372: 382
  19 Krystyna       Augustyniak          - Robert         Soszka                355: 486
  20 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Przybyłowicz          386: 335
  21 Piotr          Domański             - Beata          Piotrowska            357: 348
  22 Sławomir       Buk                  - Andrzej        Puchalski             270: 376
  23 Bartosz        Milczarek            - Mateusz        Zalega                286: 421
  24 Jarosław       Puchalski            - Robert         Głowacki              535: 229
  25 Aleksandra     Gibas                - Katarzyna      Sołdan                306: 397
  26 Robert         Zabłocki             - Krystyna       Puchalska             351: 309
  27 Aleksandra     Krencjasz            - Tomasz         Smulewicz             415: 286
  28 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Szczygieł             276: 380
  29 Lech           Szymczak             - Tomasz         Wieszczyk             358: 269
  30 Adam           Janicki              - Joanna         Ostrowska             330: 373
  31 Jerzy          Augustyniak          - Janusz         Sojka                 345: 424
  32 Tomasz         Frynia               - Sylwester      Gryz                  245: 386
  33 Halina         Łubniewicz           - Monika         Pieczora              346: 332
  34 Tomasz         Krym                 - Urszula        Solarska              305: 286
  35 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Kruk                  371: 351


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             395: 414
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 450: 315
   3 Robert         Kamiński             - Kazimierz.J    Merklejn              402: 293
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             350: 386
   5 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Dudkiewicz            492: 377
   6 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Margalski             299: 398
   7 Jarosław       Michalak             - Joanna         Juszczak              362: 346
   8 Sławomir       Kordjalik            - Grzegorz       Pukniel               484: 302
   9 Marta          Szeliga-Frynia       - Mariusz        Wrze¶niewski          380: 511
  10 Janusz         Sojka                - Justyna        Fugiel                319: 418
  11 Mariusz        Skrobosz             - Lech           Szymczak              407: 413
  12 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Kozyra                297: 364
  13 Krzysztof      Bukowski             - Wojciech       Zemło                 278: 515
  14 Maciej         Michalak             - Robert         Soszka                360: 376
  15 Andrzej        Przybyłowicz         - Jarosław       Puchalski             298: 326
  16 Paweł          Frynia               - Weronika       Rudnicka              401: 349
  17 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Brychcy               445: 250
  18 Piotr          Domański             - Sławomir       Buk                   372: 406
  19 Andrzej        Puchalski            - Michał         Ozimiński             283: 356
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Aleksandra     Gibas                 383: 340
  21 Mateusz        Zalega               - Aleksandra     Krencjasz             298: 294
  22 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Smulewicz             345: 316
  23 Katarzyna      Sołdan               - Iza            Kraj                  356: 350
  24 Jakub          Szymczak             - Robert         Zabłocki              419: 239
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sojka                 324: 303
  26 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Kroc                  421: 332
  27 Sylwester      Gryz                 - Grażyna        Wesołowska            340: 351
  28 Adam           Janicki              - Magdalena.Maja Rusak                 361: 326
  29 Jerzy          Augustyniak          - Krystyna       Augustyniak           275: 401
  30 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Wieszczyk             486: 239
  31 Monika         Pieczora             - Bartosz        Milczarek             289: 308
  32 Anna           Stefańska            - Krystyna       Puchalska             329: 355
  33 Krzysztof      Kruk                 - Robert         Głowacki              245: 502
  34 Urszula        Solarska             - Halina         Łubniewicz            241: 331
  35 Tomasz         Frynia               - Tomasz         Krym                  306: 315


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             418: 409
   2 Mateusz        Żbikowski            - Karol          Wyrębkiewicz          334: 408
   3 Sławomir       Kordjalik            - Jarosław       Michalak              560: 314
   4 Mariusz        Wrze¶niewski         - Paweł          Jackowski             416: 451
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kamiński              468: 399
   6 Mariusz        Margalski            - Paweł          Opyc                  443: 247
   7 Justyna        Fugiel               - Wojciech       Zemło                 367: 535
   8 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          469: 385
   9 Robert         Soszka               - Marcin         Kozyra                380: 445
  10 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Frynia                309: 371
  11 Jarosław       Puchalski            - Joanna         Juszczak              348: 377
  12 Michał         Ozimiński            - Mikołaj        Przybyłowicz          289: 307
  13 Jarosław       Sobczak              - Mateusz        Zalega                423: 467
  14 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Gostomski             451: 316
  15 Lech           Szymczak             - Małgorzata     Szczygieł             314: 417
  16 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Szeliga-Frynia        387: 355
  17 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Domański              376: 318
  18 Iza            Kraj                 - Joanna         Brychcy               467: 351
  19 Sławomir       Buk                  - Jakub          Szymczak              300: 350
  20 Katarzyna      Sołdan               - Janusz         Sojka                 424: 436
  21 Robert         Zabłocki             - Maciej         Michalak              337: 279
  22 Krzysztof      Bukowski             - Joanna         Ostrowska             341: 421
  23 Andrzej        Przybyłowicz         - Beata          Piotrowska            328: 317
  24 Weronika       Rudnicka             - Krystyna       Augustyniak           423: 393
  25 Robert         Głowacki             - Aleksandra     Gibas                 344: 400
  26 Aleksandra     Krencjasz            - Andrzej        Puchalski             451: 316
  27 Bartosz        Milczarek            - Tomasz         Smulewicz             320: 352
  28 Halina         Łubniewicz           - Krystyna       Puchalska             269: 292
  29 Krzysztof      Sojka                - Grażyna        Wesołowska            384: 369
  30 Adam           Janicki              - Tomasz         Krym                  287: 406
  31 Andrzej        Kroc                 - Sylwester      Gryz                  349: 331
  32 Magdalena.Maja Rusak                - Anna           Stefańska             371: 332
  33 Jerzy          Augustyniak          - Tomasz         Wieszczyk             328: 327
  34 Monika         Pieczora             - Krzysztof      Kruk                  242: 433
  35 Urszula        Solarska             - Tomasz         Frynia                275: 368


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Kordjalik             392: 350
   2 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          418: 392
   3 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              345: 410
   4 Mariusz        Margalski            - Mateusz        Żbikowski             421: 357
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Jarosław       Michalak              306: 329
   6 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 444: 390
   7 Robert         Kamiński             - Marcin         Kozyra                365: 439
   8 Paweł          Frynia               - Paweł          Opyc                  386: 334
   9 Mateusz        Zalega               - Joanna         Juszczak              313: 404
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grzegorz       Pukniel               338: 402
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Fugiel                398: 465
  12 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              410: 366
  13 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Soszka                431: 331
  14 Jarosław       Puchalski            - Iza            Kraj                  375: 263
  15 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Sobczak               334: 278
  16 Janusz         Sojka                - Michał         Ozimiński             375: 319
  17 Lech           Szymczak             - Jakub          Szymczak              340: 354
  18 Joanna         Ostrowska            - Robert         Zabłocki              256: 415
  19 Weronika       Rudnicka             - Marta          Szeliga-Frynia        499: 263
  20 Piotr          Domański             - Andrzej        Przybyłowicz          361: 361
  21 Sławomir       Buk                  - Joanna         Brychcy               376: 373
  22 Aleksandra     Gibas                - Katarzyna      Sołdan                327: 446
  23 Tomasz         Smulewicz            - Aleksandra     Krencjasz             250: 382
  24 Maciej         Michalak             - Krystyna       Puchalska             391: 307
  25 Krzysztof      Sojka                - Tomasz         Krym                  436: 303
  26 Krzysztof      Bukowski             - Andrzej        Kroc                  279: 349
  27 Krystyna       Augustyniak          - Beata          Piotrowska            436: 301
  28 Robert         Głowacki             - Magdalena.Maja Rusak                 368: 288
  29 Andrzej        Puchalski            - Bartosz        Milczarek             316: 389
  30 Halina         Łubniewicz           - Grażyna        Wesołowska            277: 437
  31 Jerzy          Augustyniak          - Adam           Janicki               242: 311
  32 Sylwester      Gryz                 - Krzysztof      Kruk                  398: 284
  33 Tomasz         Frynia               - Tomasz         Wieszczyk             332: 304
  34 Monika         Pieczora             - Urszula        Solarska              379: 282
Lista rankingowa na dzień 2005-05-21

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             143.23  19479  136
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.95  27875  195
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.57  26946  189
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                141.81  27653  195
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.28  27125  192
   7 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.27  27123  192
   8 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             141.16  27244  193
   9 Kamil Górka                    Łęczna               140.61  26716  190
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.97  26822  193
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.18  27359  198
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.97  26905  195
  13 Szymon Zaleski                 Poznań               137.86   6755   49
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.71  27543  200
  15 Adam Weremczuk                 Łódź                 135.82   8828   65
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.37  15297  113
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.72   8083   60
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.52  25559  190
  20 Radosław Konca                 Warszawa             132.98  25399  191
  21 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.81  26430  199
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              132.52   9674   73
  23 Lucyna Korga                   Zabrze               132.27   7936   60
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.51  21173  161
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  28 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25981  199
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.46  23222  178
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  31 Małgorzata Kania               Milanówek            129.34  21212  164
  32 Sławomir Kucia                 Kraków               128.81  21897  170
  33 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.49  24351  191
  35 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19349  152
  36 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  38 Marek Syczuk                   Warszawa             126.57  24934  197
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              126.39  24141  191
  40 Marcin Bożek                   Będzin               126.29   9977   79
  41 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  42 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.74  22633  180
  43 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.30   5764   46
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             124.83  23468  188
  45 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  46 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.63  23555  189
  47 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  48 Mariusz Margalski              Warszawa             124.56  17936  144
  49 Łukasz Bryła                   Mielec               124.51   8716   70
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.22  23104  186
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 124.04   8807   71
  53 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.70  13607  110
  55 Jacek Pietruszka               Kraków               123.59   5438   44
  56 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  123.53  24089  195
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.52  23278  190
  58 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.47  22167  181
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  60 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  61 Filip Warzecha                 Gdynia               122.08  10255   84
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.96  23782  195
  63 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  64 Iwona Kucia                    Kraków               121.73  20329  167
  65 Irena Sołdan                   Rumia                121.51  24059  198
  66 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.28  17828  147
  68 Marek Roszak                   Poznań               121.16  23748  196
  69 Miłosz Wrzałek                 Reda                 121.12  22891  189
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  71 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  72 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.82  23923  198
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.46   6505   54
  74 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.30  22857  190
  75 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.24  24047  200
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.22  23203  193
  77 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  78 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.02  24004  200
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  80 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.74  14728  123
  81 Stanisław Gasik                Warszawa             119.69  18552  155
  82 Przemysław Herdzina            Kraków               119.49   8603   72
  83 Robert Soszka                  Warszawa             119.45  23292  195
  84 Marcin Figiel                  Zawichost            119.42   8240   69
  85 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              119.22   4292   36
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              119.08  11432   96
  87 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.04   9880   83
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.99  22013  185
  89 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  90 Paweł Opyc                     Warszawa             118.83  22222  187
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.75  22444  189
  92 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  93 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             118.54  23116  195
  94 Stanisław Ochot                Katowice             118.30   9346   79
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             118.26  19631  166
  96 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  97 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
  98 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  99 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 100 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.43  17380  148
 101 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            117.36  22533  192
 102 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 103 Artur Koszel                   Inowrocław           117.28  18647  159
 104 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             117.11  11360   97
 105 Piotr Rosół                    Warszawa             117.08  22245  190
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.02  23169  198
 107 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  116.91  23031  197
 108 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.81  22427  192
 109 Katarzyna Klimała              Kraków               116.28  11395   98
 110 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 111 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 112 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.05   6963   60
 113 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 114 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 115 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.78  18756  162
 116 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 115.71   4860   42
 117 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.63  11563  100
 118 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 119 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 121 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.38  20884  181
 122 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.25   6915   60
 123 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.20   9677   84
 124 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 125 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.82  22389  195
 126 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 127 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.69   5505   48
 128 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.38   8235   72
 130 Halina Roszak                  Poznań               114.23  22160  194
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.03  21551  189
 132 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 133 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.91   9682   85
 134 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.35  21423  189
 137 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 138 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 139 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.89   9483   84
 140 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 141 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.55  21497  191
 143 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.43  21923  195
 144 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.37   9439   84
 146 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 147 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.21  21994  196
 148 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21769  194
 149 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 150 Jolanta Kosmowska              Warszawa             111.56  17849  160
 151 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 152 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 153 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.36  22160  199
 154 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 155 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.22  21688  195
 156 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 157 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.06  14216  128
 158 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.93  21187  191
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 161 Paweł Ochot                    Katowice             110.83   7869   71
 162 Weronika Rudnicka              Ustka                110.72   7418   67
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 164 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 165 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 166 Michał Sosin                   Warszawa             110.08   7816   71
 167 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.94  21438  195
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.92   8134   74
 169 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 170 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.83   6919   63
 171 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 172 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 173 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.59   5918   54
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.54   7668   70
 175 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 176 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.91  21238  195
 177 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 178 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.59  10859  100
 179 Agnieszka Krupka               Krosno               108.59  12162  112
 180 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 181 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.43  10192   94
 182 Leszek Stecuła                 Bytom                108.32   9965   92
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.06   3782   35
 184 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               107.80  14445  134
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 107.44  21488  200
 187 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.20  11899  111
 190 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 191 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 192 Tomasz Żbikowski               Warszawa             106.69  16964  159
 193 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 194 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                106.16  20065  189
 196 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 197 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.02  20143  190
 198 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.97   3815   36
 199 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.93  19809  187
 200 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 201 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.87   9952   94
 202 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 203 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.67  17542  166
 204 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.36  10115   96
 205 Sławomir Buk                   Gliwice              105.33   5056   48
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                105.21  20200  192
 207 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 208 Jerzy Luter                    Bytom                104.69  17693  169
 209 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 210 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.59  13178  126
 211 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 212 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 213 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 214 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 215 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.15   6249   60
 216 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 217 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   6136   59
 218 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 219 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             103.85   6127   59
 220 Krzysztof Sojka                Łódź                 103.81  11108  107
 221 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.74  18155  175
 222 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 223 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 224 Grażyna Furman                 Sosnowiec            103.50   3933   38
 225 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 226 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 227 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 228 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.60  15082  147
 229 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 230 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 231 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 232 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 233 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 234 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 235 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.60   7847   78
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             100.59  19817  197
 237 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.50   5427   54
 239 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.44  19486  194
 241 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 242 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 243 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 244 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.12   3204   32
 245 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 246 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           99.94   3098   31
 247 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.71  19444  195
 248 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.65   4783   48
 249 Jakub Nalepa                   Gliwice               99.61   3088   31
 250 Maria Jarosz                   Lublin                99.56  10952  110
 251 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 252 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 253 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 254 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 255 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              98.35   6688   68
 256 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 257 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   98.09   4610   47
 258 Renata Rosół                   Warszawa              98.07  18732  191
 259 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 260 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 261 Henryk Ryś                     Warszawa              97.79   4107   42
 262 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 263 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 264 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.55  13657  140
 265 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 267 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 268 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.74   6965   72
 269 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 270 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 271 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 272 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 273 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.78   6896   72
 274 Iza Kraj                       Warszawa              95.67  12054  126
 275 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 276 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 277 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 278 Andrzej Puchalski              Łódź                  95.05   3992   42
 279 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 280 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 281 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 282 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 283 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 284 Teresa Zalewska                Racibórz              94.17   6027   64
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 286 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 287 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 288 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 289 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             93.44   5513   59
 290 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.24   3170   34
 291 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 292 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.04   7722   83
 293 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 294 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 295 Joanna Kubińska                Warszawa              92.83   9747  105
 296 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 297 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 298 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 299 Mikołaj Fidziński              Dębica                90.94   3183   35
 300 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 301 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 302 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.66  11477  128
 303 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 304 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 305 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.14  17275  196
 306 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 307 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 308 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.47   5948   68
 309 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 310 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 311 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 312 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.23  12676  147
 313 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 314 Piotr Marusa                   Szczytno              85.85   4722   55
 315 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             85.62   6678   78
 316 Edward Smołka                  Zabrze                85.53   3079   36
 317 Anna Czarnecka                 Zgierz                85.15   4428   52
 318 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 319 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 320 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 321 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 322 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 323 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 324 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.67   5808   72
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.62  12023  151
 326 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 327 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 328 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 329 Monika Wrzałek                 Rumia                 68.32   2733   40
 330 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 2005-05-21

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Lożyński               Piastów              113.24   3284   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków                87.38   2534   29
   6 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            67.07   1945   29
   7 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   8 Magdalena Podlaska             Warszawa             105.64   2958   28
   9 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  98.71   2764   28
  10 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  11 Tomasz Korpysz                 Warszawa             102.81   2776   27
  12 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  13 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  14 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  15 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  16 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  17 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  18 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  19 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  20 Janusz  Krupiński              Sosnowiec            118.75   2850   24
  21 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  23 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  24 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  25 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  28 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  29 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  30 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  31 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  32 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  33 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  34 Monika Siemaszko               Lipiany               98.29   2359   24
  35 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  36 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  37 Czesława Pawłowska             Wrocław               96.67   2320   24
  38 Marek Róziecki                 Rybnik                95.42   2290   24
  39 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  40 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  41 Małgorzata  Szmuksta           Szczecin              92.04   2209   24
  42 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           88.21   2117   24
  43 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  44 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  45 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  46 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  47 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  51 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.22   2236   23
  52 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  53 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  54 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  55 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  56 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  58 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  59 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  60 Michał Ozimiński               Łódź                 109.36   2406   22
  61 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  62 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  65 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  66 Michał Gawroński               Częstochowa          130.47   2479   19
  67 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  68 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             111.21   2113   19
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  71 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  74 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  75 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  76 Ewa Jóźwiak                    Iława                 68.00   1292   19
  77 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   67.47   1282   19
  78 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  79 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  80 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  81 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  82 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  84 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  86 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  87 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  88 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  89 Michał Jaszczak                Gliwice              108.50   1736   16
  90 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  91 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  92 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  93 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  94 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  97 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  98 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  99 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
 100 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 101 Maciej Gałecki                 Łódź                 138.33   1660   12
 102 Maciej Rzychoń                 Katowice             136.58   1639   12
 103 Paweł Dawidson                 Częstochowa          133.83   1606   12
 104 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 105 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 106 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 107 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 108 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 112 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 113 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 115 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 118 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 119 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 120 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 121 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 122 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 123 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 124 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 126 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 127 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 128 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 129 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 130 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 131 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 135 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 136 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 137 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 139 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 140 Aleksandra  Gibas              Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Jacek Petrus                   Wrocław               98.25   1179   12
 142 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             98.25   1179   12
 143 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 144 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 145 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 146 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 147 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 148 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 149 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 150 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 151 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 152 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 153 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 154 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 155 Dorota Kwaśny                  Szczecin              94.92   1139   12
 156 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 157 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 158 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 159 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 160 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 161 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 162 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 163 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 164 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 165 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 167 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 168 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 169 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 170 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 171 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 172 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 173 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 174 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 175 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 176 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 177 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 178 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 179 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 180 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 181 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 182 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 183 Jacek Dec                      Pszczew               86.50   1038   12
 184 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 86.33   1036   12
 185 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 186 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 187 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 188 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 189 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 191 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              84.75   1017   12
 192 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 193 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 194 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 195 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 196 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 197 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 198 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 199 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 200 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 201 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 202 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 203 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 204 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 205 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 206 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 209 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 210 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 211 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 212 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 213 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 214 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 215 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 216 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 217 Zygmunt Skwarek                Katowice              71.33    856   12
 218 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 219 Wacław Sarek                   Jaworzno              69.92    839   12
 220 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 221 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 222 Urszula Solarska               Łódź                  59.58    715   12
 223 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 224 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 225 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 226 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 227 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 228 Anna Stefańska                 Łódź                  90.55    996   11
 229 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 230 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 231 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 232 Filip Dalecki                  Rumia                 84.18    926   11
 233 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 234 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 235 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 236 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 237 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 238 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 239 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 240 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 242 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 243 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 244 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 245 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 246 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 247 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 248 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 249 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 251 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 252 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 253 Radosław Pastusiak             Sulęcin               62.00    682   11
 254 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 255 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 256 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 257 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 258 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 259 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 260 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 261 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 262 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 263 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 264 Zbigniew  Jabłoński            Warszawa              79.40    794   10
 265 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 266 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 267 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 268 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 269 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 270 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 271 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 272 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 273 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 274 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 275 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 276 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 277 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 278 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 279 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 280 Paweł  Michalski               Ksawerów             106.12    849    8
 281 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 282 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 283 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 284 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 285 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 287 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 288 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 289 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 290 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 291 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 292 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 293 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 294 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 295 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 296 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 297 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 298 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 299 Jarosław Wypart                Częstochowa          101.14    708    7
 300 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 301 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 302 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 303 Joanna Kubik                   Częstochowa           85.71    600    7
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 305 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 306 Dariusz Kuć                    Stargard Szczeciński  83.29    583    7
 307 Dorota Kuć                     Stargard Szczeciński  82.43    577    7
 308 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 309 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 310 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 311 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 312 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 314 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 315 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 316 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 317 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 318 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 319 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 320 Piotr Krzemiński               Warszawa             100.00    600    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 323 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 324 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 325 Teresa Ząbek                   Warszawa              89.00    534    6
 326 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 327 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 328 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 329 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 330 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 333 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 334 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           53.50    321    6
 335 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 336 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 337 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 338 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 339 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 340 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 341 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 342 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 343 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 344 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 345 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 346 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 347 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 348 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 349 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 350 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 351 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 352 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 353 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 354 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 355 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 356 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 357 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 358 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 359 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 360 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 361 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 362 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 363 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 364 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 365 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 366 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 367 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 368 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 369 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 370 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 371 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 372 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 373 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 374 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 375 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 376 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 377 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 378 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 379 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 380 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 381 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 382 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 383 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 384 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 385 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 386 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 387 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 388 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 389 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 390 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 391 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 392 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 393 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 394 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 395 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 396 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 397 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 398 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 399 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 400 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 401 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 402 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 403 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 404 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 405 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 406 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 407 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 408 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 409 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 410 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 411 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 412 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie