Ostróda 9
lipca
Ostróda 9-10 lipca V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2005
Łódź30
lipca
Łódź 30-31 lipca Wielka Łódka 2005 — Lato
Słupsk 6
sierpnia
Słupsk 6- 7 sierpnia IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Nowy Kapitan Wielkiej Łódki 200530 - 31 lipca 2005 — Wielka Łódka 2005 — LatoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2005 — LatoŁódź, 30 - 31 lipca 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Nowy Kapitan Wielkiej Łódki 2005W letnim turnieju z cyklu "Wielka Łódka 2005" udział wzięło 63 zawodników. Na półmetku samotne prowadzenie objął Sławek Kordjalik, jednak jego porażka w kolejnej rundzie spowodowała spłaszczenie czołówki. W niedzielny poranek postrachem pierwszych stołów był Jakub Szymczak, jednak ostatecznie musiał skapitulować w partii z Kaziem Merklejnem. Sławkowi w  powrocie na pierwsze miejsce przeszkodził zaś Karol Wyrębkiewicz i to on wysforował się na czoło stawki przed duńczykiem. Końcówka turnieju przyniosła Karolowi dwie porażki z Kaziem Merklejnem, i to właśnie Mistrz Polski '03 triumfował z 10 wygranymi partiami. Karol spadł na drugie miejsce, zaś na  najniższym stopniu podium wylądował Mariusz Skrobosz. Pech prześladował Michała Trumpusa i lidera rankingu Szymona Fidzińskiego; w  ostatniej niedzielnej partii spotkali się na dalekim stole po serii odpowiednio 5 i 4 porażek z rzędu. Mimo wygranej, Szymon spadł z pozycji lidera ustępując pola nowemu Kapitanowi Kaziowi Merklejnowi. W klasyfikacji całego cyklu także wyraźnie prowadzi dzisiejszy zwycięzca. Turniej, choć kameralny, przebiegał w  miłej atmosferze i bez zakłóceń. W sobotę zmaganiom scrabblistów towarzyszył międzynarodowy wyścig kolarski "Tour de la region de Lodz", którego IIII etap przebiegał ulicami dzielnicy Łódź-Retkinia. Organizatorzy zapraszają na  listopadowy turniej Wielka Łódka — Jesień, zaliczany również do cyklu Grand Prix 2005.
relacja: Mateusz Żbikowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2005 — Wiosna
Wielka Łódka 2005 — Zima
IX Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju Wielka Łódka 2005 - Lato

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.28     10.0     5047     1864      655
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.63      9.0     5215     1841      875
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               138.67      9.0     5113     1820      595
  4 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               140.61      9.0     4840     1852      655
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.26      9.0     4650     1781      512
  6 Kuba            Koisar               Warszawa               122.97      8.5     4777     1713      522
  7 Filip           Sosin                Warszawa               127.41      8.0     4927     1604      742
  8 Wojciech        Zemło                Łódź                   130.73      8.0     4841     1672      760
  9 Tomasz          Ruta                 Warszawa               113.26      8.0     4622     1551      634
 10 Robert          Zabłocki             Łódź                   112.36      8.0     4610     1605      348
 11 Maciej          Michalak             Łódź                   117.55      8.0     4514     1685      466
 12 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.58      8.0     4223     1631      -13
 13 Kamil           Górka                Łęczna                 138.67      7.0     5027     1631      535
 14 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.41      7.0     4803     1601      243
 15 Krzysztof       Mówka                Toruń                  143.05      7.0     4721     1477      536
 16 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               121.36      7.0     4611     1525      293
 17 Jakub           Szymczak             Łódź                   100.00      7.0     4594     1540       60
 18 Rafał           Matczak              Pruszków               116.13      7.0     4589     1562      243
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.07      7.0     4509     1514      167
 20 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.32      7.0     4363     1477       35
 21 Joanna          Juszczak             Warszawa               126.29      7.0     4227     1483       31
 22 Paweł           Opyc                 Warszawa               121.53      7.0     4108     1436     -223
 23 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.60      6.0     4701     1409      -22
 24 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.15      6.0     4644     1328      246
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.68      6.0     4613     1388      263
 26 Szymon          Fidziński            Warszawa               146.27      6.0     4541     1429      -61
 27 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                119.83      6.0     4533     1310      321
 28 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    118.37      6.0     4505     1391     -151
 29 Lucyna          Śniadach             Rumia                  107.06      6.0     4500     1394      -64
 30 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               113.03      6.0     4364     1381       70
 31 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.63      6.0     4288     1356      -89
 32 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   100.00      6.0     4238     1416     -107
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.49      6.0     4161     1445      -70
 34 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.83      6.0     4126     1328       50
 35 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              106.86      6.0     4060     1362     -422
 36 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 113.62      5.5     4160     1359     -432
 37 Jacek           Karwowski            Płock                  100.00      5.0     4609     1164      391
 38 Michał          Trumpus              Wrocław                120.06      5.0     4572     1435       22
 39 Andrzej         Kroc                 Łódź                   100.94      5.0     4517     1209      116
 40 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   112.34      5.0     4466     1304      -45
 41 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.83      5.0     4333     1262     -154
 42 Janusz          Sojka                Łódź                   104.49      5.0     4275     1242     -134
 43 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      5.0     4210     1212     -242
 44 Michał          Ozimiński            Łódź                   109.50      5.0     4208     1337     -320
 45 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 105.64      5.0     3956     1298     -295
 46 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      5.0     3952     1168     -716
 47 Bartosz         Milczarek            Łódź                   100.00      5.0     3939     1179     -556
 48 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  104.89      5.0     3869     1275     -393
 49 Sylwester       Wójcik               Lublin                 105.72      4.0     4531     1081      -84
 50 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.62      4.0     4323     1093      -48
 51 Weronika        Rudnicka             Ustka                  106.36      4.0     4233     1067     -446
 52 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.00      4.0     4052     1077     -162
 53 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3927     1123     -852
 54 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      4.0     3849     1053     -179
 55 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               144.29      4.0     2380      865      123
 56 Krzysztof       Sojka                Łódź                   101.88      3.0     4156      975     -561
 57 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      3.0     3964      980     -563
 58 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.0     3422      974    -1079
 59 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1166      444     -221
 60 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      1.0     3317      722    -1229
 61 Andrzej         Gostomski            Łódź                   112.23      1.0      592      200      -59
 62 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      0.0     1506      311     -510
 63 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.44      0.0      366       96       -7


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2005 - Lato



	Szymon Fidziński 146.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Zabłocki              112.36 +  396: 316  162
    2     3 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  331: 438   89
    3    21 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  421: 386  150
    4    13 Joanna         Juszczak              126.29 +  426: 291  176
    5     5 Michał         Trumpus               120.06 -  362: 443   70
    6     8 Lucyna         Śniadach              107.06 +  461: 341  157
    7     5 Jarosław       Puchalski             123.44 +  373: 366  173
    8     5 Rafał          Wesołowski            114.58 -  345: 373   65
    9     7 Filip          Sosin                 127.41 -  366: 469   77
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              113.49 -  355: 384   63
   11    13 Robert         Kamiński              127.41 -  340: 434   77
   12    16 Michał         Trumpus               120.06 +  365: 361  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Mateusz Żbikowski 144.29 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  409: 392  162
    2    12 Kamil          Górka                 138.67 +  510: 382  189
    3     2 Kuba           Koisar                122.97 +  383: 361  173
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 +  391: 367  187
    5     1 Paweł          Jackowski             134.26 -  315: 368   84
    6     3 Michał         Trumpus               120.06 -  372: 387   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  6 144.17




	Krzysztof Mówka 143.05 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 +  386: 351  162
    2     6 Rafał          Matczak               116.13 -  325: 395   66
    3    23 Krystyna       Augustyniak           112.34 -  329: 417   62
    4    17 Marcin         Kozyra                130.60 -  341: 355   81
    5    26 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  550: 245  150
    6    17 Joanna         Ostrowska             107.83 +  413: 348  158
    7    12 Paweł          Frynia                118.37 +  459: 305  168
    8     7 Maciej         Michalak              117.55 -  332: 380   68
    9    13 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  435: 248  150
   10     9 Jolanta        Kosmowska             113.03 +  328: 319  163
   11     6 Kuba           Koisar                122.97 -  339: 453   73
   12    10 Marek          Dudkiewicz            125.68 +  484: 369  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Kazimierz.J Merklejn 142.28 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Ozimiński             109.50 -  306: 408   60
    2    17 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  435: 363  162
    3    15 Anna           Stefańska             100.00 +  466: 384  150
    4     7 Grzegorz       Pukniel               113.62 +  477: 325  164
    5     6 Michał         Waszkiewicz           121.36 +  391: 358  171
    6     5 Rafał          Matczak               116.13 +  410: 321  166
    7     1 Sławomir       Kordjalik             140.61 +  364: 283  191
    8     2 Kamil          Górka                 138.67 +  403: 367  189
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  365: 495   87
   10     2 Jakub          Szymczak              100.00 +  509: 333  150
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 +  448: 391  187
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 +  473: 364  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Sławomir Kordjalik 140.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            108.63 +  453: 284  159
    2     4 Filip          Sosin                 127.41 +  463: 339  177
    3     3 Michał         Trumpus               120.06 +  398: 391  170
    4     3 Michał         Waszkiewicz           121.36 +  412: 289  171
    5     2 Robert         Kamiński              127.41 +  485: 334  177
    6     1 Paweł          Jackowski             134.26 +  383: 377  184
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  283: 364   92
    8     3 Mariusz        Skrobosz              138.67 +  448: 334  189
    9     2 Kamil          Górka                 138.67 +  401: 321  189
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  389: 392   87
   11     2 Maciej         Michalak              117.55 +  413: 323  168
   12     2 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  312: 437   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Mariusz Skrobosz 138.67 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Ostrowska             107.83 +  456: 398  158
    2     3 Szymon         Fidziński             146.27 +  438: 331  196
    3     4 Robert         Kamiński              127.41 -  309: 449   77
    4     8 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  433: 253  156
    5     8 Tomasz         Ruta                  113.26 +  399: 361  163
    6     6 Marcin         Kozyra                130.60 +  517: 420  181
    7     3 Kamil          Górka                 138.67 -  423: 529   89
    8     3 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  334: 448   91
    9     6 Jolanta        Kosmowska             113.03 +  478: 253  163
   10     5 Rafał          Matczak               116.13 +  494: 387  166
   11     3 Kamil          Górka                 138.67 +  395: 377  189
   12     2 Sławomir       Kordjalik             140.61 +  437: 312  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Kamil Górka 138.67 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              107.06 +  353: 300  157
    2    12 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  382: 510   94
    3    17 Rafał          Wesołowski            114.58 +  414: 286  165
    4    12 Jerzy          Krzyżewski            106.86 +  554: 231  157
    5     4 Paweł          Frynia                118.37 +  437: 292  168
    6     4 Robert         Kamiński              127.41 +  439: 425  177
    7     3 Mariusz        Skrobosz              138.67 +  529: 423  189
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  367: 403   92
    9     2 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  321: 401   91
   10     4 Andrzej        Rechowicz             121.07 +  477: 271  171
   11     3 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  377: 395   89
   12     5 Wojciech       Zemło                 130.73 -  377: 555   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Tomasz Zwoliński 138.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Krzyżewski            106.86 -  342: 400   57
    2    23 Beata          Piotrowska            108.63 +  427: 383  159
    3    12 Michał         Ozimiński             109.50 -  297: 403   60
    4    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  419: 293  150
    5    15 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  363: 319  156
    6    16 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  396: 330  162
    7    11 Marcin         Kozyra                130.60 +  414: 364  181
    8     6 Kuba           Koisar                122.97 -  289: 418   73
    9     9 Wojciech       Zemło                 130.73 -  311: 352   81
   10    10 Michał         Trumpus               120.06 +  361: 356  170
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  373: 330  163
   12     8 Rafał          Wesołowski            114.58 -  371: 380   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Karol Wyrębkiewicz 136.63 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Weronika       Rudnicka              106.36 +  536: 317  156
    2     1 Jakub          Szymczak              100.00 +  468: 303  150
    3     1 Rafał          Matczak               116.13 +  454: 350  166
    4     1 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  367: 391   94
    5     3 Wojciech       Zemło                 130.73 +  451: 336  181
    6     2 Kuba           Koisar                122.97 +  405: 339  173
    7     2 Michał         Trumpus               120.06 +  464: 278  170
    8     1 Paweł          Jackowski             134.26 +  428: 351  184
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 +  495: 365  192
   10     1 Sławomir       Kordjalik             140.61 +  392: 389  191
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  391: 448   92
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  364: 473   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Paweł Jackowski 134.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwester      Wójcik                105.72 +  444: 256  156
    2     5 Grzegorz       Pukniel               113.62 +  432: 292  164
    3     6 Wojciech       Zemło                 130.73 +  429: 401  181
    4     4 Andrzej        Rechowicz             121.07 +  428: 334  171
    5     1 Mateusz        Żbikowski             144.29 +  368: 315  194
    6     1 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  377: 383   91
    7     4 Robert         Kamiński              127.41 +  385: 348  177
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  351: 428   87
    9     3 Rafał          Wesołowski            114.58 +  402: 307  165
   10     3 Maciej         Michalak              117.55 -  275: 401   68
   11     5 Jakub          Szymczak              100.00 +  366: 338  150
   12     3 Filip          Sosin                 127.41 +  393: 335  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Wojciech Zemło 130.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  314: 272  156
    2    14 Michał         Ozimiński             109.50 +  437: 289  160
    3     6 Paweł          Jackowski             134.26 -  401: 429   84
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  434: 211  163
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  336: 451   87
    6     9 Maciej         Michalak              117.55 -  332: 392   68
    7    15 Paweł          Opyc                  121.53 +  492: 222  172
    8    10 Robert         Zabłocki              112.36 +  452: 385  162
    9     9 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  352: 311  188
   10     7 Kuba           Koisar                122.97 -  326: 367   73
   11     7 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 +  410: 375  170
   12     5 Kamil          Górka                 138.67 +  555: 377  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Marcin Kozyra 130.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Sołdan                104.89 -  348: 357   55
    2    21 Andrzej        Kroc                  100.94 +  430: 406  151
    3    11 Robert         Zabłocki              112.36 -  355: 581   62
    4    17 Krzysztof      Mówka                 143.05 +  355: 341  193
    5    14 Anna           Czarnecka             100.00 +  477: 241  150
    6     6 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  420: 517   89
    7    11 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  364: 414   88
    8    15 Lucyna         Śniadach              107.06 +  389: 341  157
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              113.49 -  394: 417   63
   10    15 Janusz         Sojka                 104.49 +  432: 310  154
   11    12 Michał         Trumpus               120.06 +  378: 318  170
   12     9 Robert         Kamiński              127.41 -  359: 480   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Robert Kamiński 127.41 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Janusz         Sojka                 104.49 +  432: 360  154
    2     9 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  400: 253  150
    3     4 Mariusz        Skrobosz              138.67 +  449: 309  189
    4     2 Jolanta        Kosmowska             113.03 +  385: 351  163
    5     2 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  334: 485   91
    6     4 Kamil          Górka                 138.67 -  425: 439   89
    7     4 Paweł          Jackowski             134.26 -  348: 385   84
    8     9 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  321: 520   71
    9    14 Joanna         Juszczak              126.29 -  329: 413   76
   10    17 Lucyna         Śniadach              107.06 +  466: 346  157
   11    13 Szymon         Fidziński             146.27 +  434: 340  196
   12     9 Marcin         Kozyra                130.60 +  480: 359  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Filip Sosin 127.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  395: 330  152
    2     4 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  339: 463   91
    3    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 -  290: 429   56
    4    20 Marek          Dudkiewicz            125.68 -  350: 370   76
    5    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  456: 269  150
    6    19 Michał         Ozimiński             109.50 +  503: 271  160
    7    13 Lucyna         Śniadach              107.06 +  407: 345  157
    8    11 Janusz         Sojka                 104.49 +  499: 278  154
    9     7 Szymon         Fidziński             146.27 +  469: 366  196
   10     6 Rafał          Wesołowski            114.58 +  495: 349  165
   11     4 Tomasz         Ruta                  113.26 +  389: 322  163
   12     3 Paweł          Jackowski             134.26 -  335: 393   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Joanna Juszczak 126.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kroc                  100.94 +  348: 300  151
    2    13 Michał         Trumpus               120.06 -  299: 427   70
    3    20 Janusz         Sojka                 104.49 +  393: 336  154
    4    13 Szymon         Fidziński             146.27 -  291: 426   96
    5    16 Paweł          Michalski             100.00 +  381: 321  150
    6    13 Tomasz         Ruta                  113.26 -  292: 422   63
    7    16 Robert         Zabłocki              112.36 -  285: 373   62
    8    20 Marek          Dudkiewicz            125.68 +  467: 319  176
    9    14 Robert         Kamiński              127.41 +  413: 329  177
   10    12 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  308: 346   71
   11    16 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  403: 339  150
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  347: 258  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Marek Dudkiewicz 125.68 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Zabawa                100.83 +  436: 266  151
    2     7 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  365: 465   71
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              113.49 -  327: 345   63
    4    20 Filip          Sosin                 127.41 +  370: 350  177
    5    12 Michał         Ozimiński             109.50 +  383: 279  160
    6    14 Rafał          Wesołowski            114.58 -  365: 400   65
    7    17 Katarzyna      Sołdan                104.89 -  333: 374   55
    8    20 Joanna         Juszczak              126.29 -  319: 467   76
    9    22 Beata          Piotrowska            108.63 +  513: 298  159
   10    18 Bartosz        Milczarek             100.00 +  425: 265  150
   11    14 Paweł          Frynia                118.37 +  408: 357  168
   12    10 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  369: 484   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Jarosław Puchalski 123.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     5 Szymon         Fidziński             146.27 -  366: 373   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      96  /  1  96.00




	Kuba Koisar 122.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Kleinrok              100.62 +  362: 346  151
    2    10 Paweł          Frynia                118.37 +  474: 300  168
    3     2 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  361: 383   94
    4     9 Sławomir       Zabawa                100.83 +  419: 335  151
    5     9 Maciej         Michalak              117.55 +  406: 322  168
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  339: 405   87
    7     6 Grzegorz       Pukniel               113.62 =  426: 426  114
    8     6 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  418: 289  188
    9     4 Jakub          Szymczak              100.00 -  371: 456   50
   10     7 Wojciech       Zemło                 130.73 +  367: 326  181
   11     6 Krzysztof      Mówka                 143.05 +  453: 339  193
   12     4 Maciej         Michalak              117.55 +  381: 328  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Paweł Opyc 121.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  313: 266  150
    2    15 Maciej         Michalak              117.55 -  277: 392   68
    3    22 Paweł          Frynia                118.37 -  333: 427   68
    4    27 Anna           Stefańska             100.00 +  468: 317  150
    5    11 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  401: 358  162
    6    11 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  264: 417   71
    7    15 Wojciech       Zemło                 130.73 -  222: 492   81
    8    22 Marta          Kleinrok              100.62 +  371: 321  151
    9    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 -  302: 352   70
   10    21 Joanna         Ostrowska             107.83 +  354: 339  158
   11    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  374: 303  156
   12    14 Sławomir       Zabawa                100.83 +  429: 347  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Michał Waszkiewicz 121.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Domański              100.00 +  474: 225  150
    2     2 Jerzy          Krzyżewski            106.86 +  411: 285  157
    3     5 Maciej         Michalak              117.55 +  389: 329  168
    4     3 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  289: 412   91
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  358: 391   92
    6    10 Grzegorz       Pukniel               113.62 -  348: 379   64
    7    14 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  359: 340  150
    8     9 Robert         Kamiński              127.41 +  520: 321  177
    9    10 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  312: 500   71
   10    12 Joanna         Juszczak              126.29 +  346: 308  176
   11     8 Rafał          Matczak               116.13 +  458: 420  166
   12     6 Tomasz         Ruta                  113.26 -  347: 408   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Andrzej Rechowicz 121.07 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  382: 334  150
    2     7 Marek          Dudkiewicz            125.68 +  465: 365  176
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 +  425: 385  162
    4     4 Paweł          Jackowski             134.26 -  334: 428   84
    5    10 Robert         Zabłocki              112.36 -  313: 320   62
    6    11 Paweł          Opyc                  121.53 +  417: 264  172
    7     7 Maciej         Michalak              117.55 -  310: 454   68
    8    14 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  298: 255  155
    9    10 Michał         Waszkiewicz           121.36 +  500: 312  171
   10     4 Kamil          Górka                 138.67 -  271: 477   89
   11     9 Robert         Zabłocki              112.36 -  357: 429   62
   12    12 Jolanta        Kosmowska             113.03 +  437: 319  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Michał Trumpus 120.06 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Karwowski             100.00 +  409: 369  150
    2    13 Joanna         Juszczak              126.29 +  427: 299  176
    3     3 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  391: 398   91
    4     6 Michał         Ozimiński             109.50 +  471: 289  160
    5     5 Szymon         Fidziński             146.27 +  443: 362  196
    6     3 Mateusz        Żbikowski             144.29 +  387: 372  194
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  278: 464   87
    8     4 Jakub          Szymczak              100.00 -  406: 472   50
    9     8 Rafał          Matczak               116.13 -  325: 421   66
   10    10 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  356: 361   88
   11    12 Marcin         Kozyra                130.60 -  318: 378   81
   12    16 Szymon         Fidziński             146.27 -  361: 365   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Łukasz Szałkiewicz 119.83 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  313: 373   50
    2    16 Joanna         Ostrowska             107.83 -  283: 366   58
    3    27 Beata          Piotrowska            108.63 -  381: 423   59
    4    30 Piotr          Domański              100.00 +  501: 320  150
    5    24 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  351: 327  152
    6    20 Katarzyna      Sołdan                104.89 -  327: 337   55
    7    24 Katarzyna      Majewska              100.00 +  450: 269  150
    8    19 Michał         Ozimiński             109.50 +  414: 363  160
    9    15 Paweł          Opyc                  121.53 +  352: 302  172
   10    13 Jerzy          Krzyżewski            106.86 +  455: 320  157
   11     7 Wojciech       Zemło                 130.73 -  375: 410   81
   12    11 Rafał          Matczak               116.13 -  331: 402   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Paweł Frynia 118.37 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  419: 331  150
    2    10 Kuba           Koisar                122.97 -  300: 474   73
    3    22 Paweł          Opyc                  121.53 +  427: 333  172
    4    14 Urszula        Solarska              100.00 +  436: 267  150
    5     4 Kamil          Górka                 138.67 -  292: 437   89
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              113.49 -  338: 419   63
    7    12 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  305: 459   93
    8    23 Jerzy          Krzyżewski            106.86 -  317: 398   57
    9    20 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 +  432: 409  162
   10    22 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  449: 320  155
   11    14 Marek          Dudkiewicz            125.68 -  357: 408   76
   12    17 Andrzej        Kroc                  100.94 +  433: 401  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Maciej Michalak 117.55 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Michalski             100.00 +  404: 339  150
    2    15 Paweł          Opyc                  121.53 +  392: 277  172
    3     5 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  329: 389   71
    4     5 Robert         Zabłocki              112.36 +  362: 308  162
    5     9 Kuba           Koisar                122.97 -  322: 406   73
    6     9 Wojciech       Zemło                 130.73 +  392: 332  181
    7     7 Andrzej        Rechowicz             121.07 +  454: 310  171
    8     7 Krzysztof      Mówka                 143.05 +  380: 332  193
    9     5 Grzegorz       Pukniel               113.62 +  427: 286  164
   10     3 Paweł          Jackowski             134.26 +  401: 275  184
   11     2 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  323: 413   91
   12     4 Kuba           Koisar                122.97 -  328: 381   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Rafał Matczak 116.13 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartosz        Milczarek             100.00 +  443: 302  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 143.05 +  395: 325  193
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  350: 454   87
    4    10 Jakub          Szymczak              100.00 +  374: 319  150
    5     7 Jolanta        Kosmowska             113.03 +  425: 269  163
    6     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  321: 410   92
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  336: 314  163
    8     8 Grzegorz       Pukniel               113.62 -  315: 345   64
    9     8 Michał         Trumpus               120.06 +  421: 325  170
   10     5 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  387: 494   89
   11     8 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  420: 458   71
   12    11 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 +  402: 331  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Rafał Wesołowski 114.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              100.00 -  303: 379   50
    2    18 Jacek          Karwowski             100.00 +  352: 298  150
    3    17 Kamil          Górka                 138.67 -  286: 414   89
    4    26 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  342: 276  152
    5    17 Janusz         Sojka                 104.49 +  378: 302  154
    6    14 Marek          Dudkiewicz            125.68 +  400: 365  176
    7    10 Sławomir       Zabawa                100.83 +  329: 299  151
    8     5 Szymon         Fidziński             146.27 +  373: 345  196
    9     3 Paweł          Jackowski             134.26 -  307: 402   84
   10     6 Filip          Sosin                 127.41 -  349: 495   77
   11    11 Grzegorz       Pukniel               113.62 +  424: 290  164
   12     8 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  380: 371  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Grzegorz Pukniel 113.62 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Stefańska             100.00 +  393: 284  150
    2     5 Paweł          Jackowski             134.26 -  292: 432   84
    3    13 Joanna         Ostrowska             107.83 +  413: 317  158
    4     7 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  325: 477   92
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            106.86 +  385: 344  157
    6    10 Michał         Waszkiewicz           121.36 +  379: 348  171
    7     6 Kuba           Koisar                122.97 =  426: 426  123
    8     8 Rafał          Matczak               116.13 +  345: 315  166
    9     5 Maciej         Michalak              117.55 -  286: 427   68
   10     8 Tomasz         Ruta                  113.26 -  317: 377   63
   11    11 Rafał          Wesołowski            114.58 -  290: 424   65
   12    15 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 -  309: 421   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Krzysztof Sporczyk 113.49 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Szymczak              100.00 -  326: 403   50
    2    28 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  383: 272  150
    3     9 Marek          Dudkiewicz            125.68 +  345: 327  176
    4    11 Wojciech       Zemło                 130.73 -  211: 434   81
    5    19 Aleksandra     Krencjasz             100.00 +  434: 268  150
    6    15 Paweł          Frynia                118.37 +  419: 338  168
    7     9 Rafał          Matczak               116.13 -  314: 336   66
    8    12 Jolanta        Kosmowska             113.03 -  340: 384   63
    9    12 Marcin         Kozyra                130.60 +  417: 394  181
   10    11 Szymon         Fidziński             146.27 +  384: 355  196
   11    10 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  330: 373   88
   12    13 Joanna         Juszczak              126.29 -  258: 347   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Tomasz Ruta 113.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  434: 274  150
    2     8 Urszula        Solarska              100.00 -  297: 327   50
    3    19 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  397: 333  155
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 +  406: 312  162
    5     8 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  361: 399   89
    6    13 Joanna         Juszczak              126.29 +  422: 292  176
    7     8 Jakub          Szymczak              100.00 -  368: 449   50
    8    13 Sławomir       Zabawa                100.83 +  431: 232  151
    9    11 Sylwester      Wójcik                105.72 +  399: 317  156
   10     8 Grzegorz       Pukniel               113.62 +  377: 317  164
   11     4 Filip          Sosin                 127.41 -  322: 389   77
   12     6 Michał         Waszkiewicz           121.36 +  408: 347  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Jolanta Kosmowska 113.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  411: 290  150
    2    11 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  439: 296  155
    3     7 Urszula        Solarska              100.00 +  483: 244  150
    4     2 Robert         Kamiński              127.41 -  351: 385   77
    5     7 Rafał          Matczak               116.13 -  269: 425   66
    6     7 Sławomir       Zabawa                100.83 -  286: 419   51
    7    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  458: 273  156
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  384: 340  163
    9     6 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  253: 478   89
   10     9 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  319: 328   93
   11    15 Michał         Ozimiński             109.50 +  392: 379  160
   12    12 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  319: 437   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Robert Zabłocki 112.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Fidziński             146.27 -  316: 396   96
    2    30 Piotr          Domański              100.00 +  383: 357  150
    3    11 Marcin         Kozyra                130.60 +  581: 355  181
    4     5 Maciej         Michalak              117.55 -  308: 362   68
    5    10 Andrzej        Rechowicz             121.07 +  320: 313  171
    6    12 Jakub          Szymczak              100.00 -  344: 382   50
    7    16 Joanna         Juszczak              126.29 +  373: 285  176
    8    10 Wojciech       Zemło                 130.73 -  385: 452   81
    9    16 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  338: 290  155
   10    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  391: 320  156
   11     9 Andrzej        Rechowicz             121.07 +  429: 357  171
   12     7 Jakub          Szymczak              100.00 +  442: 393  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Krystyna Augustyniak 112.34 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             144.29 -  392: 409   94
    2    17 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  363: 435   92
    3    23 Krzysztof      Mówka                 143.05 +  417: 329  193
    4    16 Marta          Kleinrok              100.62 +  404: 384  151
    5    11 Paweł          Opyc                  121.53 -  358: 401   72
    6    16 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  330: 396   88
    7    22 Joanna         Ostrowska             107.83 -  379: 437   58
    8    24 Katarzyna      Majewska              100.00 -  348: 362   50
    9    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  380: 388   50
   10    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  367: 323  150
   11    25 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  385: 310  155
   12    23 Marta          Kleinrok              100.62 +  343: 337  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Andrzej Gostomski 112.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    18 Jacek          Karwowski             100.00 +  361: 267  150
    5    13 Jakub          Szymczak              100.00 -  231: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Mariola Osajda-Matczak 112.15 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  351: 386   93
    2    20 Lucyna         Śniadach              107.06 +  482: 377  157
    3     8 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  385: 425   71
    4    15 Tomasz         Ruta                  113.26 -  312: 406   63
    5    22 Weronika       Rudnicka              106.36 +  384: 304  156
    6    18 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  351: 373   50
    7    21 Bartosz        Milczarek             100.00 -  332: 375   50
    8    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  398: 278  150
    9    20 Paweł          Frynia                118.37 -  409: 432   68
   10    23 Paweł          Michalski             100.00 +  348: 309  150
   11    19 Sylwester      Wójcik                105.72 +  471: 424  156
   12    15 Grzegorz       Pukniel               113.62 +  421: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Michał Ozimiński 109.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 +  408: 306  192
    2    14 Wojciech       Zemło                 130.73 -  289: 437   81
    3    12 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  403: 297  188
    4     6 Michał         Trumpus               120.06 -  289: 471   70
    5    12 Marek          Dudkiewicz            125.68 -  279: 383   76
    6    19 Filip          Sosin                 127.41 -  271: 503   77
    7    25 Beata          Piotrowska            108.63 +  367: 293  159
    8    19 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 -  363: 414   70
    9    23 Marta          Kleinrok              100.62 +  383: 293  151
   10    19 Andrzej        Kroc                  100.94 +  431: 360  151
   11    15 Jolanta        Kosmowska             113.03 -  379: 392   63
   12    19 Beata          Piotrowska            108.63 -  346: 379   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Beata Piotrowska 108.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Kordjalik             140.61 -  284: 453   91
    2    23 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  383: 427   88
    3    27 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 +  423: 381  170
    4    21 Anna           Czarnecka             100.00 -  251: 372   50
    5    23 Andrzej        Kroc                  100.94 +  476: 332  151
    6    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 -  304: 316   56
    7    25 Michał         Ozimiński             109.50 -  293: 367   60
    8    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  406: 264  150
    9    22 Marek          Dudkiewicz            125.68 -  298: 513   76
   10    27 Urszula        Solarska              100.00 +  380: 304  150
   11    23 Janusz         Sojka                 104.49 +  411: 302  154
   12    19 Michał         Ozimiński             109.50 +  379: 346  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Joanna Ostrowska 107.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  398: 456   89
    2    16 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 +  366: 283  170
    3    13 Grzegorz       Pukniel               113.62 -  317: 413   64
    4    22 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  284: 411   50
    5    30 Piotr          Domański              100.00 +  334: 290  150
    6    17 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  348: 413   93
    7    22 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  437: 379  162
    8    16 Sylwester      Wójcik                105.72 -  372: 416   56
    9    24 Paweł          Michalski             100.00 +  423: 382  150
   10    21 Paweł          Opyc                  121.53 -  339: 354   72
   11    21 Anna           Stefańska             100.00 -  343: 351   50
   12    24 Weronika       Rudnicka              106.36 +  372: 339  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Lucyna Śniadach 107.06 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 138.67 -  300: 353   89
    2    20 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 -  377: 482   62
    3    26 Bartosz        Milczarek             100.00 +  389: 381  150
    4    24 Katarzyna      Sołdan                104.89 +  347: 210  155
    5    21 Sylwester      Wójcik                105.72 +  399: 373  156
    6     8 Szymon         Fidziński             146.27 -  341: 461   96
    7    13 Filip          Sosin                 127.41 -  345: 407   77
    8    15 Marcin         Kozyra                130.60 -  341: 389   81
    9    21 Jacek          Karwowski             100.00 +  394: 353  150
   10    17 Robert         Kamiński              127.41 -  346: 466   77
   11    22 Marta          Kleinrok              100.62 +  447: 423  151
   12    18 Anna           Stefańska             100.00 +  474: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Jerzy Krzyżewski 106.86 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  400: 342  188
    2     2 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  285: 411   71
    3    14 Marta          Kleinrok              100.62 +  366: 288  151
    4    12 Kamil          Górka                 138.67 -  231: 554   89
    5    18 Grzegorz       Pukniel               113.62 -  344: 385   64
    6    22 Anna           Stefańska             100.00 -  231: 446   50
    7    27 Paweł          Michalski             100.00 +  315: 281  150
    8    23 Paweł          Frynia                118.37 +  398: 317  168
    9    17 Janusz         Sojka                 104.49 +  481: 289  154
   10    13 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 -  320: 455   70
   11    17 Sławomir       Zabawa                100.83 -  226: 384   51
   12    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 +  463: 330  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Weronika Rudnicka 106.36 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  317: 536   87
    2    29 Sylwester      Wójcik                105.72 -  300: 545   56
    3    25 Katarzyna      Majewska              100.00 -  356: 374   50
    4    31 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  374: 287  150
    5    22 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 -  304: 384   62
    6    26 Andrzej        Kroc                  100.94 -  305: 441   51
    7    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  375: 221  150
    8    28 Krzysztof      Sojka                 101.88 -  382: 424   52
    9    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  471: 316  150
   10    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  449: 396  150
   11    20 Andrzej        Kroc                  100.94 -  261: 383   51
   12    24 Joanna         Ostrowska             107.83 -  339: 372   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Sylwester Wójcik 105.72 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             134.26 -  256: 444   84
    2    29 Weronika       Rudnicka              106.36 +  545: 300  156
    3    10 Jakub          Szymczak              100.00 -  329: 362   50
    4    19 Paweł          Michalski             100.00 -  412: 422   50
    5    21 Lucyna         Śniadach              107.06 -  373: 399   57
    6    25 Bartosz        Milczarek             100.00 +  450: 324  150
    7    20 Anna           Stefańska             100.00 +  360: 345  150
    8    16 Joanna         Ostrowska             107.83 +  416: 372  158
    9    11 Tomasz         Ruta                  113.26 -  317: 399   63
   10    16 Sławomir       Zabawa                100.83 -  313: 322   51
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 -  424: 471   62
   12    22 Jacek          Karwowski             100.00 -  336: 455   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Janina Jabłczyńska-Zając 105.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 130.73 -  272: 314   81
    2    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  383: 351  150
    3    18 Filip          Sosin                 127.41 +  429: 290  177
    4     8 Mariusz        Skrobosz              138.67 -  253: 433   89
    5    15 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  319: 363   88
    6    21 Beata          Piotrowska            108.63 +  316: 304  159
    7    18 Jolanta        Kosmowska             113.03 -  273: 458   63
    8    21 Anna           Stefańska             100.00 +  315: 287  150
    9    18 Bartosz        Milczarek             100.00 +  443: 223  150
   10    14 Robert         Zabłocki              112.36 -  320: 391   62
   11    18 Paweł          Opyc                  121.53 -  303: 374   72
   12    21 Jerzy          Krzyżewski            106.86 -  330: 463   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Katarzyna Sołdan 104.89 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kozyra                130.60 +  357: 348  181
    2    11 Jolanta        Kosmowska             113.03 -  296: 439   63
    3    19 Tomasz         Ruta                  113.26 -  333: 397   63
    4    24 Lucyna         Śniadach              107.06 -  210: 347   57
    5    29 Katarzyna      Majewska              100.00 +  470: 286  150
    6    20 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 +  337: 327  170
    7    17 Marek          Dudkiewicz            125.68 +  374: 333  176
    8    14 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  255: 298   71
    9    16 Robert         Zabłocki              112.36 -  290: 338   62
   10    22 Paweł          Frynia                118.37 -  320: 449   68
   11    25 Krystyna       Augustyniak           112.34 -  310: 385   62
   12    27 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  317: 315  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Janusz Sojka 104.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              127.41 -  360: 432   77
    2    19 Bartosz        Milczarek             100.00 +  370: 307  150
    3    20 Joanna         Juszczak              126.29 -  336: 393   76
    4    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  375: 326  150
    5    17 Rafał          Wesołowski            114.58 -  302: 378   65
    6    24 Urszula        Solarska              100.00 +  494: 188  150
    7    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  357: 250  150
    8    11 Filip          Sosin                 127.41 -  278: 499   77
    9    17 Jerzy          Krzyżewski            106.86 -  289: 481   57
   10    15 Marcin         Kozyra                130.60 -  310: 432   81
   11    23 Beata          Piotrowska            108.63 -  302: 411   59
   12    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  502: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Krzysztof Sojka 101.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Filip          Sosin                 127.41 -  330: 395   77
    2    27 Sławomir       Zabawa                100.83 -  315: 474   51
    3    24 Andrzej        Kroc                  100.94 +  421: 371  151
    4    26 Rafał          Wesołowski            114.58 -  276: 342   65
    5    24 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 -  327: 351   70
    6    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  360: 390   50
    7    28 Jacek          Karwowski             100.00 -  340: 538   50
    8    28 Weronika       Rudnicka              106.36 +  424: 382  156
    9    27 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  257: 401   50
   10    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  493: 238  150
   11    26 Jacek          Karwowski             100.00 -  298: 518   50
   12    27 Katarzyna      Sołdan                104.89 -  315: 317   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 12  81.25




	Andrzej Kroc 100.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Juszczak              126.29 -  300: 348   76
    2    21 Marcin         Kozyra                130.60 -  406: 430   81
    3    24 Krzysztof      Sojka                 101.88 -  371: 421   52
    4    28 Katarzyna      Majewska              100.00 +  404: 310  150
    5    23 Beata          Piotrowska            108.63 -  332: 476   59
    6    26 Weronika       Rudnicka              106.36 +  441: 305  156
    7    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  420: 287  150
    8    17 Bartosz        Milczarek             100.00 -  354: 422   50
    9    19 Sławomir       Zabawa                100.83 +  345: 277  151
   10    19 Michał         Ozimiński             109.50 -  360: 431   60
   11    20 Weronika       Rudnicka              106.36 +  383: 261  156
   12    17 Paweł          Frynia                118.37 -  401: 433   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Sławomir Zabawa 100.83 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            125.68 -  266: 436   76
    2    27 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  474: 315  152
    3    16 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  341: 329  150
    4     9 Kuba           Koisar                122.97 -  335: 419   73
    5    20 Urszula        Solarska              100.00 +  430: 218  150
    6     7 Jolanta        Kosmowska             113.03 +  419: 286  163
    7    10 Rafał          Wesołowski            114.58 -  299: 329   65
    8    13 Tomasz         Ruta                  113.26 -  232: 431   63
    9    19 Andrzej        Kroc                  100.94 -  277: 345   51
   10    16 Sylwester      Wójcik                105.72 +  322: 313  156
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            106.86 +  384: 226  157
   12    14 Paweł          Opyc                  121.53 -  347: 429   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Marta Kleinrok 100.62 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kuba           Koisar                122.97 -  346: 362   73
    2    22 Halina         Łubniewicz            100.00 +  404: 300  150
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            106.86 -  288: 366   57
    4    16 Krystyna       Augustyniak           112.34 -  384: 404   62
    5    25 Bartosz        Milczarek             100.00 -  346: 401   50
    6    27 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  344: 341  150
    7    26 Urszula        Solarska              100.00 +  428: 314  150
    8    22 Paweł          Opyc                  121.53 -  321: 371   72
    9    23 Michał         Ozimiński             109.50 -  293: 383   60
   10    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  409: 339  150
   11    22 Lucyna         Śniadach              107.06 -  423: 447   57
   12    23 Krystyna       Augustyniak           112.34 -  337: 343   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Opyc                  121.53 -  266: 313   72
    2    28 Krzysztof      Sporczyk              113.49 -  272: 383   63
    3    30 Paweł          Michalski             100.00 -  306: 367   50
    4    31 Weronika       Rudnicka              106.36 -  287: 374   56
    5    31 Halina         Łubniewicz            100.00 +  378: 233  150
    6    29 Jacek          Karwowski             100.00 -  280: 405   50
    7    30 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  386: 303  150
    8    26 Beata          Piotrowska            108.63 -  264: 406   59
    9    27 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  401: 257  152
   10    26 Marta          Kleinrok              100.62 -  339: 409   51
   11    28 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 253  150
   12    26 Bartosz        Milczarek             100.00 -  291: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Beata          Piotrowska            108.63 +  372: 251  159
    5    14 Marcin         Kozyra                130.60 -  241: 477   81
    6    23 Paweł          Michalski             100.00 +  303: 302  150
    7    19 Janusz         Sojka                 104.49 -  250: 357   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  4 111.00




	Piotr Domański 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  225: 474   71
    2    30 Robert         Zabłocki              112.36 -  357: 383   62
    3    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  314: 324   50
    4    30 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 -  320: 501   70
    5    30 Joanna         Ostrowska             107.83 -  290: 334   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     311  /  5  62.20




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             121.07 -  334: 382   71
    2    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  331: 382   50
    3    29 Piotr          Domański              100.00 +  324: 314  150
    4    23 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  293: 419   88
    5    28 Filip          Sosin                 127.41 -  269: 456   77
    6    28 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  390: 360  152
    7    23 Andrzej        Kroc                  100.94 -  287: 420   51
    8    25 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 -  278: 398   62
    9    26 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  388: 380  162
   10    25 Weronika       Rudnicka              106.36 -  396: 449   56
   11    27 Paweł          Michalski             100.00 +  325: 317  150
   12    25 Janusz         Sojka                 104.49 -  312: 502   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Jacek Karwowski 100.00 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Trumpus               120.06 -  369: 409   70
    2    18 Rafał          Wesołowski            114.58 -  298: 352   65
    3    28 Halina         Łubniewicz            100.00 +  368: 320  150
    4    18 Andrzej        Gostomski             112.23 -  267: 361   62
    5    27 Anna           Stefańska             100.00 -  362: 399   50
    6    29 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  405: 280  150
    7    28 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  538: 340  152
    8    18 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  348: 354   50
    9    21 Lucyna         Śniadach              107.06 -  353: 394   57
   10    24 Katarzyna      Majewska              100.00 -  328: 375   50
   11    26 Krzysztof      Sojka                 101.88 +  518: 298  152
   12    22 Sylwester      Wójcik                105.72 +  455: 336  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Aleksandra Krencjasz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 +  373: 313  170
    2     9 Robert         Kamiński              127.41 -  253: 400   77
    3    21 Szymon         Fidziński             146.27 -  386: 421   96
    4    22 Joanna         Ostrowska             107.83 +  411: 284  158
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              113.49 -  268: 434   63
    6    18 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 +  373: 351  162
    7    14 Michał         Waszkiewicz           121.36 -  340: 359   71
    8    18 Jacek          Karwowski             100.00 +  354: 348  150
    9    13 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  248: 435   93
   10    20 Anna           Stefańska             100.00 +  424: 299  150
   11    16 Joanna         Juszczak              126.29 -  339: 403   76
   12    20 Katarzyna      Majewska              100.00 +  469: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Frynia                118.37 -  331: 419   68
    2    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 -  351: 383   56
    3    25 Weronika       Rudnicka              106.36 +  374: 356  156
    4    28 Andrzej        Kroc                  100.94 -  310: 404   51
    5    29 Katarzyna      Sołdan                104.89 -  286: 470   55
    6    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  329: 327  150
    7    24 Łukasz         Szałkiewicz           119.83 -  269: 450   70
    8    24 Krystyna       Augustyniak           112.34 +  362: 348  162
    9    25 Anna           Stefańska             100.00 -  296: 439   50
   10    24 Jacek          Karwowski             100.00 +  375: 328  150
   11    24 Bartosz        Milczarek             100.00 +  371: 275  150
   12    20 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  298: 469   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Paweł Michalski 100.00 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Michalak              117.55 -  339: 404   68
    2    24 Anna           Stefańska             100.00 -  320: 393   50
    3    30 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  367: 306  150
    4    19 Sylwester      Wójcik                105.72 +  422: 412  156
    5    16 Joanna         Juszczak              126.29 -  321: 381   76
    6    23 Anna           Czarnecka             100.00 -  302: 303   50
    7    27 Jerzy          Krzyżewski            106.86 -  281: 315   57
    8    27 Urszula        Solarska              100.00 +  288: 259  150
    9    24 Joanna         Ostrowska             107.83 -  382: 423   58
   10    23 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 -  309: 348   62
   11    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  317: 325   50
   12    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  404: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Bartosz Milczarek 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Matczak               116.13 -  302: 443   66
    2    19 Janusz         Sojka                 104.49 -  307: 370   54
    3    26 Lucyna         Śniadach              107.06 -  381: 389   57
    4    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  339: 281  150
    5    25 Marta          Kleinrok              100.62 +  401: 346  151
    6    25 Sylwester      Wójcik                105.72 -  324: 450   56
    7    21 Mariola        Osajda-Matczak        112.15 +  375: 332  162
    8    17 Andrzej        Kroc                  100.94 +  422: 354  151
    9    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 -  223: 443   56
   10    18 Marek          Dudkiewicz            125.68 -  265: 425   76
   11    24 Katarzyna      Majewska              100.00 -  275: 371   50
   12    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  325: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Wesołowski            114.58 +  379: 303  165
    2     8 Tomasz         Ruta                  113.26 +  327: 297  163
    3     7 Jolanta        Kosmowska             113.03 -  244: 483   63
    4    14 Paweł          Frynia                118.37 -  267: 436   68
    5    20 Sławomir       Zabawa                100.83 -  218: 430   51
    6    24 Janusz         Sojka                 104.49 -  188: 494   54
    7    26 Marta          Kleinrok              100.62 -  314: 428   51
    8    27 Paweł          Michalski             100.00 -  259: 288   50
    9    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  374: 280  150
   10    27 Beata          Piotrowska            108.63 -  304: 380   59
   11    28 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  253: 379   50
   12    29 Halina         Łubniewicz            100.00 -  295: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  / 12  81.17




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Pukniel               113.62 -  284: 393   64
    2    24 Paweł          Michalski             100.00 +  393: 320  150
    3    15 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  384: 466   92
    4    27 Paweł          Opyc                  121.53 -  317: 468   72
    5    27 Jacek          Karwowski             100.00 +  399: 362  150
    6    22 Jerzy          Krzyżewski            106.86 +  446: 231  157
    7    20 Sylwester      Wójcik                105.72 -  345: 360   56
    8    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.64 -  287: 315   56
    9    25 Katarzyna      Majewska              100.00 +  439: 296  150
   10    20 Aleksandra     Krencjasz             100.00 -  299: 424   50
   11    21 Joanna         Ostrowska             107.83 +  351: 343  158
   12    18 Lucyna         Śniadach              107.06 -  266: 474   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Jakub Szymczak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              113.49 +  403: 326  163
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.63 -  303: 468   87
    3    10 Sylwester      Wójcik                105.72 +  362: 329  156
    4    10 Rafał          Matczak               116.13 -  319: 374   66
    5    13 Andrzej        Gostomski             112.23 +  384: 231  162
    6    12 Robert         Zabłocki              112.36 +  382: 344  162
    7     8 Tomasz         Ruta                  113.26 +  449: 368  163
    8     4 Michał         Trumpus               120.06 +  472: 406  170
    9     4 Kuba           Koisar                122.97 +  456: 371  173
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.28 -  333: 509   92
   11     5 Paweł          Jackowski             134.26 -  338: 366   84
   12     7 Robert         Zabłocki              112.36 -  393: 442   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Ruta                  113.26 -  274: 434   63
    2    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  382: 331  150
    3    16 Sławomir       Zabawa                100.83 -  329: 341   51
    4    25 Janusz         Sojka                 104.49 -  326: 375   54
    5    26 Krzysztof      Mówka                 143.05 -  245: 550   93
    6    27 Marta          Kleinrok              100.62 -  341: 344   51
    7    30 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  303: 386   50
    8    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  389: 284  150
    9    28 Weronika       Rudnicka              106.36 -  316: 471   56
   10    28 Krystyna       Augustyniak           112.34 -  323: 367   62
   11    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  391: 240  150
   12    28 Paweł          Michalski             100.00 -  345: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 12  81.67




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Kosmowska             113.03 -  290: 411   63
    2    22 Marta          Kleinrok              100.62 -  300: 404   51
    3    28 Jacek          Karwowski             100.00 -  320: 368   50
    4    29 Bartosz        Milczarek             100.00 -  281: 339   50
    5    31 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  233: 378   50
    6    30 Katarzyna      Majewska              100.00 -  327: 329   50
    7    29 Weronika       Rudnicka              106.36 -  221: 375   56
    8    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  284: 389   50
    9    29 Urszula        Solarska              100.00 -  280: 374   50
   10    29 Krzysztof      Sojka                 101.88 -  238: 493   52
   11    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  240: 391   50
   12    29 Urszula        Solarska              100.00 +  303: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  / 12  60.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2005 - Lato



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Robert         Zabłocki              396: 316
   2 Krystyna       Augustyniak          - Mateusz        Żbikowski             392: 409
   3 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        386: 351
   4 Michał         Ozimiński            - Kazimierz.J    Merklejn              408: 306
   5 Sławomir       Kordjalik            - Beata          Piotrowska            453: 284
   6 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              398: 456
   7 Kamil          Górka                - Lucyna         Śniadach              353: 300
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             400: 342
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Weronika       Rudnicka              536: 317
  10 Sylwester      Wójcik               - Paweł          Jackowski             256: 444
  11 Wojciech       Zemło                - Janina         Jabłczyńska-Zając     314: 272
  12 Katarzyna      Sołdan               - Marcin         Kozyra                357: 348
  13 Robert         Kamiński             - Janusz         Sojka                 432: 360
  14 Krzysztof      Sojka                - Filip          Sosin                 330: 395
  15 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kroc                  348: 300
  16 Sławomir       Zabawa               - Marek          Dudkiewicz            266: 436
  17 Kuba           Koisar               - Marta          Kleinrok              362: 346
  18 Jerzy          Ciesielski           - Paweł          Opyc                  266: 313
  19 Michał         Waszkiewicz          - Piotr          Domański              474: 225
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Rechowicz             334: 382
  21 Michał         Trumpus              - Jacek          Karwowski             409: 369
  22 Aleksandra     Krencjasz            - Łukasz         Szałkiewicz           373: 313
  23 Paweł          Frynia               - Katarzyna      Majewska              419: 331
  24 Paweł          Michalski            - Maciej         Michalak              339: 404
  25 Rafał          Matczak              - Bartosz        Milczarek             443: 302
  26 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            379: 303
  27 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Stefańska             393: 284
  28 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              403: 326
  29 Tomasz         Ruta                 - Grażyna        Wesołowska            434: 274
  30 Halina         Łubniewicz           - Jolanta        Kosmowska             290: 411


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Szymczak              468: 303
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Waszkiewicz           285: 411
   3 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Fidziński             438: 331
   4 Filip          Sosin                - Sławomir       Kordjalik             339: 463
   5 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               432: 292
   6 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Matczak               325: 395
   7 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Dudkiewicz            465: 365
   8 Urszula        Solarska             - Tomasz         Ruta                  327: 297
   9 Aleksandra     Krencjasz            - Robert         Kamiński              253: 400
  10 Paweł          Frynia               - Kuba           Koisar                300: 474
  11 Jolanta        Kosmowska            - Katarzyna      Sołdan                439: 296
  12 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 510: 382
  13 Michał         Trumpus              - Joanna         Juszczak              427: 299
  14 Wojciech       Zemło                - Michał         Ozimiński             437: 289
  15 Maciej         Michalak             - Paweł          Opyc                  392: 277
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Ostrowska             283: 366
  17 Kazimierz.J    Merklejn             - Krystyna       Augustyniak           435: 363
  18 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Karwowski             352: 298
  19 Bartosz        Milczarek            - Janusz         Sojka                 307: 370
  20 Lucyna         Śniadach             - Mariola        Osajda-Matczak        377: 482
  21 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Kozyra                406: 430
  22 Marta          Kleinrok             - Halina         Łubniewicz            404: 300
  23 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            427: 383
  24 Anna           Stefańska            - Paweł          Michalski             393: 320
  25 Grażyna        Wesołowska           - Grażyna        Kaczyńska             382: 331
  26 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Katarzyna      Majewska              383: 351
  27 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Sojka                 474: 315
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Ciesielski            383: 272
  29 Weronika       Rudnicka             - Sylwester      Wójcik                300: 545
  30 Piotr          Domański             - Robert         Zabłocki              357: 383


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Karol          Wyrębkiewicz          350: 454
   2 Mateusz        Żbikowski            - Kuba           Koisar                383: 361
   3 Sławomir       Kordjalik            - Michał         Trumpus               398: 391
   4 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              309: 449
   5 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Michalak              389: 329
   6 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 429: 401
   7 Jolanta        Kosmowska            - Urszula        Solarska              483: 244
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             385: 425
   9 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              327: 345
  10 Jakub          Szymczak             - Sylwester      Wójcik                362: 329
  11 Marcin         Kozyra               - Robert         Zabłocki              355: 581
  12 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             297: 403
  13 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Ostrowska             413: 317
  14 Marta          Kleinrok             - Jerzy          Krzyżewski            288: 366
  15 Anna           Stefańska            - Kazimierz.J    Merklejn              384: 466
  16 Grażyna        Wesołowska           - Sławomir       Zabawa                329: 341
  17 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            414: 286
  18 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Filip          Sosin                 429: 290
  19 Tomasz         Ruta                 - Katarzyna      Sołdan                397: 333
  20 Janusz         Sojka                - Joanna         Juszczak              336: 393
  21 Szymon         Fidziński            - Aleksandra     Krencjasz             421: 386
  22 Paweł          Opyc                 - Paweł          Frynia                333: 427
  23 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Mówka                 417: 329
  24 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sojka                 371: 421
  25 Katarzyna      Majewska             - Weronika       Rudnicka              374: 356
  26 Bartosz        Milczarek            - Lucyna         Śniadach              381: 389
  27 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Szałkiewicz           423: 381
  28 Jacek          Karwowski            - Halina         Łubniewicz            368: 320
  29 Piotr          Domański             - Grażyna        Kaczyńska             314: 324
  30 Jerzy          Ciesielski           - Paweł          Michalski             306: 367


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             367: 391
   2 Robert         Kamiński             - Jolanta        Kosmowska             385: 351
   3 Sławomir       Kordjalik            - Michał         Waszkiewicz           412: 289
   4 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             334: 428
   5 Robert         Zabłocki             - Maciej         Michalak              308: 362
   6 Michał         Ozimiński            - Michał         Trumpus               289: 471
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               477: 325
   8 Mariusz        Skrobosz             - Janina         Jabłczyńska-Zając     433: 253
   9 Kuba           Koisar               - Sławomir       Zabawa                419: 335
  10 Rafał          Matczak              - Jakub          Szymczak              374: 319
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Zemło                 211: 434
  12 Kamil          Górka                - Jerzy          Krzyżewski            554: 231
  13 Joanna         Juszczak             - Szymon         Fidziński             291: 426
  14 Urszula        Solarska             - Paweł          Frynia                267: 436
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Ruta                  312: 406
  16 Krystyna       Augustyniak          - Marta          Kleinrok              404: 384
  17 Marcin         Kozyra               - Krzysztof      Mówka                 355: 341
  18 Andrzej        Gostomski            - Jacek          Karwowski             361: 267
  19 Sylwester      Wójcik               - Paweł          Michalski             412: 422
  20 Filip          Sosin                - Marek          Dudkiewicz            350: 370
  21 Anna           Czarnecka            - Beata          Piotrowska            372: 251
  22 Joanna         Ostrowska            - Aleksandra     Krencjasz             284: 411
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Tomasz         Zwoliński             293: 419
  24 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Sołdan                347: 210
  25 Janusz         Sojka                - Grażyna        Wesołowska            375: 326
  26 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sojka                 342: 276
  27 Paweł          Opyc                 - Anna           Stefańska             468: 317
  28 Katarzyna      Majewska             - Andrzej        Kroc                  310: 404
  29 Halina         Łubniewicz           - Bartosz        Milczarek             281: 339
  30 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Domański              501: 320
  31 Weronika       Rudnicka             - Jerzy          Ciesielski            374: 287


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             368: 315
   2 Robert         Kamiński             - Sławomir       Kordjalik             334: 485
   3 Wojciech       Zemło                - Karol          Wyrębkiewicz          336: 451
   4 Paweł          Frynia               - Kamil          Górka                 292: 437
   5 Michał         Trumpus              - Szymon         Fidziński             443: 362
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           391: 358
   7 Jolanta        Kosmowska            - Rafał          Matczak               269: 425
   8 Tomasz         Ruta                 - Mariusz        Skrobosz              361: 399
   9 Maciej         Michalak             - Kuba           Koisar                322: 406
  10 Robert         Zabłocki             - Andrzej        Rechowicz             320: 313
  11 Paweł          Opyc                 - Krystyna       Augustyniak           401: 358
  12 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Ozimiński             383: 279
  13 Andrzej        Gostomski            - Jakub          Szymczak              231: 384
  14 Anna           Czarnecka            - Marcin         Kozyra                241: 477
  15 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Tomasz         Zwoliński             319: 363
  16 Paweł          Michalski            - Joanna         Juszczak              321: 381
  17 Janusz         Sojka                - Rafał          Wesołowski            302: 378
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Pukniel               344: 385
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksandra     Krencjasz             434: 268
  20 Sławomir       Zabawa               - Urszula        Solarska              430: 218
  21 Sylwester      Wójcik               - Lucyna         Śniadach              373: 399
  22 Weronika       Rudnicka             - Mariola        Osajda-Matczak        304: 384
  23 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kroc                  476: 332
  24 Krzysztof      Sojka                - Łukasz         Szałkiewicz           327: 351
  25 Marta          Kleinrok             - Bartosz        Milczarek             346: 401
  26 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Mówka                 245: 550
  27 Jacek          Karwowski            - Anna           Stefańska             362: 399
  28 Grażyna        Kaczyńska            - Filip          Sosin                 269: 456
  29 Katarzyna      Sołdan               - Katarzyna      Majewska              470: 286
  30 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Domański              334: 290
  31 Halina         Łubniewicz           - Jerzy          Ciesielski            233: 378


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Kordjalik             377: 383
   2 Kuba           Koisar               - Karol          Wyrębkiewicz          339: 405
   3 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Trumpus               372: 387
   4 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              439: 425
   5 Rafał          Matczak              - Kazimierz.J    Merklejn              321: 410
   6 Marcin         Kozyra               - Mariusz        Skrobosz              420: 517
   7 Sławomir       Zabawa               - Jolanta        Kosmowska             419: 286
   8 Szymon         Fidziński            - Lucyna         Śniadach              461: 341
   9 Maciej         Michalak             - Wojciech       Zemło                 392: 332
  10 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Pukniel               348: 379
  11 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Opyc                  417: 264
  12 Robert         Zabłocki             - Jakub          Szymczak              344: 382
  13 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Ruta                  292: 422
  14 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            365: 400
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Frynia                419: 338
  16 Tomasz         Zwoliński            - Krystyna       Augustyniak           396: 330
  17 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             413: 348
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Mariola        Osajda-Matczak        373: 351
  19 Michał         Ozimiński            - Filip          Sosin                 271: 503
  20 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Szałkiewicz           337: 327
  21 Beata          Piotrowska           - Janina         Jabłczyńska-Zając     304: 316
  22 Anna           Stefańska            - Jerzy          Krzyżewski            446: 231
  23 Anna           Czarnecka            - Paweł          Michalski             303: 302
  24 Urszula        Solarska             - Janusz         Sojka                 188: 494
  25 Bartosz        Milczarek            - Sylwester      Wójcik                324: 450
  26 Andrzej        Kroc                 - Weronika       Rudnicka              441: 305
  27 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Kleinrok              341: 344
  28 Krzysztof      Sojka                - Grażyna        Kaczyńska             360: 390
  29 Jacek          Karwowski            - Jerzy          Ciesielski            405: 280
  30 Katarzyna      Majewska             - Halina         Łubniewicz            329: 327


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz.J    Merklejn              283: 364
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Trumpus               464: 278
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 423: 529
   4 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             348: 385
   5 Jarosław       Puchalski            - Szymon         Fidziński             366: 373
   6 Grzegorz       Pukniel              - Kuba           Koisar                426: 426
   7 Maciej         Michalak             - Andrzej        Rechowicz             454: 310
   8 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Ruta                  449: 368
   9 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              336: 314
  10 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Zabawa                329: 299
  11 Marcin         Kozyra               - Tomasz         Zwoliński             364: 414
  12 Paweł          Frynia               - Krzysztof      Mówka                 305: 459
  13 Filip          Sosin                - Lucyna         Śniadach              407: 345
  14 Aleksandra     Krencjasz            - Michał         Waszkiewicz           340: 359
  15 Wojciech       Zemło                - Paweł          Opyc                  492: 222
  16 Robert         Zabłocki             - Joanna         Juszczak              373: 285
  17 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            374: 333
  18 Jolanta        Kosmowska            - Janina         Jabłczyńska-Zając     458: 273
  19 Janusz         Sojka                - Anna           Czarnecka             357: 250
  20 Sylwester      Wójcik               - Anna           Stefańska             360: 345
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Milczarek             332: 375
  22 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Ostrowska             379: 437
  23 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Kaczyńska             420: 287
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Katarzyna      Majewska              450: 269
  25 Beata          Piotrowska           - Michał         Ozimiński             293: 367
  26 Marta          Kleinrok             - Urszula        Solarska              428: 314
  27 Paweł          Michalski            - Jerzy          Krzyżewski            281: 315
  28 Jacek          Karwowski            - Krzysztof      Sojka                 538: 340
  29 Halina         Łubniewicz           - Weronika       Rudnicka              221: 375
  30 Jerzy          Ciesielski           - Grażyna        Wesołowska            386: 303


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          351: 428
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 403: 367
   3 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              448: 334
   4 Michał         Trumpus              - Jakub          Szymczak              406: 472
   5 Szymon         Fidziński            - Rafał          Wesołowski            345: 373
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kuba           Koisar                289: 418
   7 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Michalak              332: 380
   8 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Matczak               345: 315
   9 Michał         Waszkiewicz          - Robert         Kamiński              520: 321
  10 Robert         Zabłocki             - Wojciech       Zemło                 385: 452
  11 Filip          Sosin                - Janusz         Sojka                 499: 278
  12 Jolanta        Kosmowska            - Krzysztof      Sporczyk              384: 340
  13 Tomasz         Ruta                 - Sławomir       Zabawa                431: 232
  14 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Sołdan                298: 255
  15 Lucyna         Śniadach             - Marcin         Kozyra                341: 389
  16 Joanna         Ostrowska            - Sylwester      Wójcik                372: 416
  17 Bartosz        Milczarek            - Andrzej        Kroc                  422: 354
  18 Jacek          Karwowski            - Aleksandra     Krencjasz             348: 354
  19 Łukasz         Szałkiewicz          - Michał         Ozimiński             414: 363
  20 Joanna         Juszczak             - Marek          Dudkiewicz            467: 319
  21 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Anna           Stefańska             315: 287
  22 Paweł          Opyc                 - Marta          Kleinrok              371: 321
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Frynia                398: 317
  24 Katarzyna      Majewska             - Krystyna       Augustyniak           362: 348
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Grażyna        Kaczyńska             398: 278
  26 Jerzy          Ciesielski           - Beata          Piotrowska            264: 406
  27 Paweł          Michalski            - Urszula        Solarska              288: 259
  28 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sojka                 382: 424
  29 Grażyna        Wesołowska           - Halina         Łubniewicz            389: 284


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          365: 495
   2 Kamil          Górka                - Sławomir       Kordjalik             321: 401
   3 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             307: 402
   4 Kuba           Koisar               - Jakub          Szymczak              371: 456
   5 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Michalak              286: 427
   6 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Kosmowska             478: 253
   7 Filip          Sosin                - Szymon         Fidziński             469: 366
   8 Michał         Trumpus              - Rafał          Matczak               325: 421
   9 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             352: 311
  10 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Waszkiewicz           500: 312
  11 Sylwester      Wójcik               - Tomasz         Ruta                  317: 399
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Kozyra                417: 394
  13 Krzysztof      Mówka                - Aleksandra     Krencjasz             435: 248
  14 Joanna         Juszczak             - Robert         Kamiński              413: 329
  15 Paweł          Opyc                 - Łukasz         Szałkiewicz           302: 352
  16 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Zabłocki              290: 338
  17 Janusz         Sojka                - Jerzy          Krzyżewski            289: 481
  18 Bartosz        Milczarek            - Janina         Jabłczyńska-Zając     223: 443
  19 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Zabawa                345: 277
  20 Paweł          Frynia               - Mariola        Osajda-Matczak        432: 409
  21 Lucyna         Śniadach             - Jacek          Karwowski             394: 353
  22 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Piotrowska            513: 298
  23 Michał         Ozimiński            - Marta          Kleinrok              383: 293
  24 Paweł          Michalski            - Joanna         Ostrowska             382: 423
  25 Anna           Stefańska            - Katarzyna      Majewska              439: 296
  26 Grażyna        Kaczyńska            - Krystyna       Augustyniak           388: 380
  27 Krzysztof      Sojka                - Jerzy          Ciesielski            257: 401
  28 Weronika       Rudnicka             - Grażyna        Wesołowska            471: 316
  29 Urszula        Solarska             - Halina         Łubniewicz            374: 280


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Kordjalik             392: 389
   2 Jakub          Szymczak             - Kazimierz.J    Merklejn              333: 509
   3 Maciej         Michalak             - Paweł          Jackowski             401: 275
   4 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 271: 477
   5 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              387: 494
   6 Rafał          Wesołowski           - Filip          Sosin                 349: 495
   7 Kuba           Koisar               - Wojciech       Zemło                 367: 326
   8 Tomasz         Ruta                 - Grzegorz       Pukniel               377: 317
   9 Jolanta        Kosmowska            - Krzysztof      Mówka                 319: 328
  10 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Trumpus               361: 356
  11 Szymon         Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              355: 384
  12 Michał         Waszkiewicz          - Joanna         Juszczak              346: 308
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Szałkiewicz           320: 455
  14 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Robert         Zabłocki              320: 391
  15 Marcin         Kozyra               - Janusz         Sojka                 432: 310
  16 Sławomir       Zabawa               - Sylwester      Wójcik                322: 313
  17 Lucyna         Śniadach             - Robert         Kamiński              346: 466
  18 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Milczarek             425: 265
  19 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  431: 360
  20 Anna           Stefańska            - Aleksandra     Krencjasz             299: 424
  21 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Opyc                  339: 354
  22 Paweł          Frynia               - Katarzyna      Sołdan                449: 320
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Michalski             348: 309
  24 Katarzyna      Majewska             - Jacek          Karwowski             375: 328
  25 Grażyna        Kaczyńska            - Weronika       Rudnicka              396: 449
  26 Jerzy          Ciesielski           - Marta          Kleinrok              339: 409
  27 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              380: 304
  28 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Wesołowska            367: 323
  29 Krzysztof      Sojka                - Halina         Łubniewicz            493: 238


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          448: 391
   2 Maciej         Michalak             - Sławomir       Kordjalik             323: 413
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              377: 395
   4 Tomasz         Ruta                 - Filip          Sosin                 322: 389
   5 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             338: 366
   6 Kuba           Koisar               - Krzysztof      Mówka                 453: 339
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Wojciech       Zemło                 375: 410
   8 Michał         Waszkiewicz          - Rafał          Matczak               458: 420
   9 Robert         Zabłocki             - Andrzej        Rechowicz             429: 357
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             330: 373
  11 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            290: 424
  12 Michał         Trumpus              - Marcin         Kozyra                318: 378
  13 Robert         Kamiński             - Szymon         Fidziński             434: 340
  14 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Frynia                408: 357
  15 Michał         Ozimiński            - Jolanta        Kosmowska             379: 392
  16 Aleksandra     Krencjasz            - Joanna         Juszczak              339: 403
  17 Sławomir       Zabawa               - Jerzy          Krzyżewski            384: 226
  18 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Paweł          Opyc                  303: 374
  19 Sylwester      Wójcik               - Mariola        Osajda-Matczak        424: 471
  20 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kroc                  261: 383
  21 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stefańska             343: 351
  22 Marta          Kleinrok             - Lucyna         Śniadach              423: 447
  23 Beata          Piotrowska           - Janusz         Sojka                 411: 302
  24 Katarzyna      Majewska             - Bartosz        Milczarek             371: 275
  25 Krystyna       Augustyniak          - Katarzyna      Sołdan                385: 310
  26 Jacek          Karwowski            - Krzysztof      Sojka                 518: 298
  27 Grażyna        Kaczyńska            - Paweł          Michalski             325: 317
  28 Jerzy          Ciesielski           - Urszula        Solarska              379: 253
  29 Halina         Łubniewicz           - Grażyna        Wesołowska            240: 391


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.J    Merklejn              364: 473
   2 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              312: 437
   3 Paweł          Jackowski            - Filip          Sosin                 393: 335
   4 Kuba           Koisar               - Maciej         Michalak              381: 328
   5 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 555: 377
   6 Tomasz         Ruta                 - Michał         Waszkiewicz           408: 347
   7 Jakub          Szymczak             - Robert         Zabłocki              393: 442
   8 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             380: 371
   9 Marcin         Kozyra               - Robert         Kamiński              359: 480
  10 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            484: 369
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Matczak               331: 402
  12 Andrzej        Rechowicz            - Jolanta        Kosmowska             437: 319
  13 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              347: 258
  14 Paweł          Opyc                 - Sławomir       Zabawa                429: 347
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Pukniel               421: 309
  16 Szymon         Fidziński            - Michał         Trumpus               365: 361
  17 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Frynia                401: 433
  18 Lucyna         Śniadach             - Anna           Stefańska             474: 266
  19 Beata          Piotrowska           - Michał         Ozimiński             379: 346
  20 Aleksandra     Krencjasz            - Katarzyna      Majewska              469: 298
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Janina         Jabłczyńska-Zając     463: 330
  22 Jacek          Karwowski            - Sylwester      Wójcik                455: 336
  23 Marta          Kleinrok             - Krystyna       Augustyniak           337: 343
  24 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Ostrowska             339: 372
  25 Janusz         Sojka                - Grażyna        Kaczyńska             502: 312
  26 Bartosz        Milczarek            - Jerzy          Ciesielski            325: 291
  27 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Sojka                 317: 315
  28 Grażyna        Wesołowska           - Paweł          Michalski             345: 404
  29 Urszula        Solarska             - Halina         Łubniewicz            295: 303
Lista rankingowa na dzień 06-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.55  26887  186
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.29  28569  198
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.16  22345  155
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.10  28421  200
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.51  28019  198
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.41  27100  193
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.21  27340  195
  11 Kamil Górka                    Łęczna               138.82  26376  190
  12 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             138.59  27025  195
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.06  26922  195
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.30  25263  184
  15 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.79  24485  179
  16 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.51  26756  196
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.17  26553  195
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.92  26714  198
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             132.15  26166  198
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  130.27   7816   60
  28 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.15  18611  143
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  32 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  33 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  34 Filip Sosin                    Warszawa             128.53  24293  189
  35 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  128.09  24209  189
  36 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  37 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  38 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.27  25200  198
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  43 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.41  24330  194
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             125.15  13641  109
  49 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.45  14187  114
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.16  21232  171
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.52  23345  189
  54 Sławomir Nosek                 Mielec               123.39  15794  128
  55 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  56 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.19  24023  195
  57 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.14  14038  114
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  59 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.40  24480  200
  60 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.27  23842  195
  62 Paweł Florek                   Bydgoszcz            122.22   9533   78
  63 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  64 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  66 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.82  24120  198
  67 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.77  23746  195
  68 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  69 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  70 Irena Sołdan                   Rumia                121.63  22989  189
  71 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  72 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.44   8744   72
  73 Artur Koszel                   Inowrocław           121.43  23678  195
  74 Maciej Michalak                Łódź                 121.26   8973   74
  75 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  76 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.98  23471  194
  77 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  78 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  79 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  80 Marek Roszak                   Poznań               120.37  23592  196
  81 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  82 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.17  23192  193
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              120.01  13681  114
  84 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.94   4318   36
  85 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  86 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             119.69  18552  155
  88 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            119.64  22970  192
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.48  22582  189
  90 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  91 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.12  20012  168
  92 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.10  19175  161
  93 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  94 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  95 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.90   7134   60
  96 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  97 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.56   9248   78
  98 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.52  13156  111
  99 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.52  23585  199
 100 Halina Roszak                  Poznań               118.26  22942  194
 101 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.17  16425  139
 102 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 103 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.70  22480  191
 106 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 107 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 108 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.11  22486  192
 111 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 112 Rafał Matczak                  Pruszków             117.08  20723  177
 113 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 114 Dorota Zielińska               Piaseczno            116.84  19045  163
 115 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.50   5592   48
 116 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 117 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.31   9421   81
 118 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 119 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 120 Radosław Sowiński              Warszawa             116.00  21924  189
 121 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 122 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 123 Krzysztof Obremski             Legnica              115.77   7641   66
 124 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             115.67  22556  195
 125 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 126 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.59  22541  195
 127 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.29  11183   97
 128 Marcin Figiel                  Zawichost            114.86   5743   50
 129 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 130 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.79  16530  144
 131 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 132 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.75  22376  195
 134 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 135 Filip Klar                     Mielec               114.61  10888   95
 136 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 138 Rafał Dąbrowski                Ostróda              114.39   7550   66
 139 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.06  12318  108
 140 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.01  22688  199
 141 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 142 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 143 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  113.65   3523   31
 144 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 145 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 146 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.24   8833   78
 147 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.16  21501  190
 148 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 150 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 152 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 153 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 154 Marek Rogalski                 Chełm                112.60  11035   98
 155 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.51  22276  198
 156 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 157 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.16  20750  185
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 160 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.11  22197  198
 161 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.10  21972  196
 162 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 163 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.92   6715   60
 164 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.86  10291   92
 165 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 166 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 167 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 168 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 169 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 170 Agnieszka Krupka               Krosno               110.96  15091  136
 171 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 172 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 173 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70  19926  180
 174 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.55  13045  118
 175 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 176 Kamil Klinkosz                 Rumia                110.31   3971   36
 177 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 178 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 179 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 180 Leszek Stecuła                 Bytom                110.13  10352   94
 181 Michał Ozimiński               Łódź                 109.94   5717   52
 182 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 183 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 184 Jan Ziółkowski                 Rumia                109.83   3954   36
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 109.65  21931  200
 187 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.16   9606   88
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                108.90  20582  189
 189 Beata Madej                    Lublin               108.81   3482   32
 190 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 191 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 192 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.62  14229  131
 193 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 194 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 195 Damian Krężel                  Mielec               107.65   5813   54
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.62  21417  199
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.50  20640  192
 198 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 199 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 200 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 201 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.37  16750  156
 202 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 203 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 204 Wojciech Sołdan                Rumia                106.85  16135  151
 205 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 206 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             106.47   6388   60
 207 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  17660  166
 208 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.38  20851  196
 209 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             106.34   7550   71
 210 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 211 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 212 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 213 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.79  21052  199
 215 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   8759   83
 216 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 217 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 218 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 219 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.12   7253   69
 220 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 221 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.00   9975   95
 222 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.00  15750  150
 223 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 224 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 225 Bartosz Orłowski               Bytom                104.84  12161  116
 226 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.77  11106  106
 227 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 228 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 229 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 230 Weronika Rudnicka              Ustka                104.30  10639  102
 231 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 232 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 233 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 234 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 235 Sylwester Wójcik               Lublin               103.83  10279   99
 236 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 237 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 238 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 239 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 240 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 241 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 242 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.58   8001   78
 244 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.50  20500  200
 245 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 246 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 247 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 248 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 249 Sławomir Zabawa                Jasło                102.00  20196  198
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 251 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 252 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 253 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 254 Anna Królak                    Warszawa             101.23   7592   75
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.15  20027  198
 256 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 257 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 258 Joanna Brychcy                 Katowice             100.75  19244  191
 259 Anna Arana                     Warszawa             100.62  16803  167
 260 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 261 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 262 Henryk Ryś                     Warszawa             100.36   4215   42
 263 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 264 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 265 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 266 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 267 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 268 Maria Jarosz                   Lublin                99.96  10996  110
 269 Adam Janicki                   Łódź                  99.91   3497   35
 270 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 271 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 272 Monika Rubinstein              Warszawa              99.52  19009  191
 273 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   99.49   7064   71
 274 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 275 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 276 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 277 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 278 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.60   7888   80
 279 Marta Kleinrok                 Lublin                98.50   5319   54
 280 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.42   9842  100
 281 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 282 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 283 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 284 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 285 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 286 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 287 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 288 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 289 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 290 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 291 Jan Kozłowski                  Kraków                96.94   5138   53
 292 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               96.63  10726  111
 294 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 295 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 296 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 297 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 298 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 299 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 300 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.97   5758   60
 301 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 302 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 303 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 304 Teresa Zalewska                Racibórz              95.11   7799   82
 305 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 306 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 307 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.64   5489   58
 308 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 309 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 310 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 311 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 313 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 314 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 315 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 316 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 317 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 318 Beata Kościańska               Lublin                92.72   4358   47
 319 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 320 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 321 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              92.39   3326   36
 322 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.21   8299   90
 323 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.92   6526   71
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                91.87   4318   47
 325 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.00  12831  141
 326 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 327 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 328 Anna Stefańska                 Łódź                  90.76   3721   41
 329 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 330 Katarzyna Majewska             Lublin                90.33   3252   36
 331 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 332 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 333 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 334 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.29   4944   56
 335 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 336 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 338 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 339 Barbara Szymańska              Gdańsk                87.16   5055   58
 340 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 342 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 343 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 344 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 345 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 346 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 347 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 348 Marek Reda                     Wołomin               84.61   4992   59
 349 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 350 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.51   2888   35
 351 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 352 Adam Zalewski                  Racibórz              81.02   4699   58
 353 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 354 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 355 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 356 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 357 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 360 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 361 Urszula Solarska               Łódź                  68.33   3485   51
 362 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 06-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Andrzej Szymański              Łódź                  71.32   1783   25
  13 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  14 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  15 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  18 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  19 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  20 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  21 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  23 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  24 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  25 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  26 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  27 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  28 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  29 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  30 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  31 Błażej Fidziński               Dębica                89.29   2143   24
  32 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  33 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  34 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  35 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  36 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  37 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  38 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  39 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  40 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  41 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  42 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  43 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  44 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  45 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  46 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  47 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            66.17   1522   23
  48 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  49 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  50 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  51 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  52 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  53 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  54 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  55 Alicja Bielecka                Poznań                87.25   1745   20
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  57 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  58 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  59 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  60 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  61 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.32   1944   19
  62 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  63 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   98.53   1872   19
  64 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  65 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  66 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  67 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  68 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  69 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  70 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  71 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  72 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  73 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  74 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  75 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  76 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  77 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  78 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  79 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  80 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  81 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  82 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  83 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  84 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  85 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  86 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  87 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  88 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  89 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  90 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
  91 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  92 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  93 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  94 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
  95 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
  96 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
  97 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
  98 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
  99 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 100 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 101 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 102 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 103 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 104 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 105 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 106 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 107 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 108 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 109 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 110 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                106.50   1278   12
 112 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 113 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 114 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 115 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 116 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 117 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 118 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 119 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 120 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 121 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 122 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 123 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 124 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 125 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.50   1194   12
 126 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 127 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 128 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 129 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 130 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 131 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 132 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 133 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 134 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 135 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 136 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 137 Renata Ziółkowska              Gdynia                96.33   1156   12
 138 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 139 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 140 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  95.58   1147   12
 141 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 142 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 143 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 144 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 145 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 146 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 147 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 148 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 149 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 150 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 151 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 152 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 153 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 154 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 155 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 156 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 157 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 158 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 159 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 160 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 161 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 162 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 163 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 164 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 165 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 166 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 167 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 168 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 169 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 170 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 171 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 172 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 173 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 174 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 175 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 176 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 177 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 178 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 179 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 180 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 181 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 182 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 183 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 184 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 185 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 186 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 187 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 188 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 189 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 190 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 191 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 192 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 193 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 194 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 195 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 196 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 197 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 198 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 199 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 200 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 201 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 202 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 203 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 204 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 205 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 206 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 207 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 208 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 209 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 210 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 211 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 212 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 213 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 214 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  76.17    914   12
 215 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 218 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 219 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 220 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 221 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 222 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 223 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 224 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 225 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 226 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 227 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 228 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 229 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 230 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 231 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 232 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 233 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 234 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 235 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 236 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 237 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 238 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 239 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 240 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 241 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 242 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 243 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 245 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 246 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 248 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 249 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 250 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 251 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 252 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 253 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 254 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 255 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 256 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 257 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 258 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 259 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 260 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 261 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 262 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 263 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 264 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 265 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 266 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 267 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 268 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 269 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 270 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 271 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 272 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 273 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 274 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 275 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 276 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 277 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 278 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 279 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 280 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 281 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 282 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 283 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 284 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 285 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 286 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 287 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 288 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 289 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 290 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 291 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 292 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 293 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 294 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 295 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 296 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 297 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 298 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 299 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 300 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 301 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 303 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 304 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 305 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 306 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 307 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 308 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 309 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 310 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 312 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 314 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 315 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 316 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 317 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 318 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 319 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 320 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 324 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 333 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 334 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 335 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 336 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 337 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 338 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 339 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 340 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 341 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 342 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 343 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 346 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 347 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 348 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 349 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 350 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 351 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 352 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 353 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 354 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 355 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 356 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 357 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 358 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 359 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 360 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 361 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 362 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 363 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 364 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 365 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 366 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 367 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 368 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 369 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 370 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 371 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 372 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 373 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 374 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 375 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 376 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 377 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 378 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 379 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 380 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 381 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 382 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 383 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 384 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 385 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 386 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 387 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 388 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 389 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 390 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 391 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 392 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 393 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 394 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 395 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 396 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 397 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 398 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 399 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 400 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 401 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 402 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 403 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 404 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 405 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie