Kraków 9
sierpnia
Kraków 9-10 sierpnia VII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2003
Słupsk23
sierpnia
Słupsk 23-24 sierpnia VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Betlejem31
sierpnia
Betlejem 31 sierpnia Turniej Książąt Świdnickich
VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej23 - 24 sierpnia 2003 — VII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 23 - 24 sierpnia 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mateusz Żbikowski Warszawa 10.0 5243 
 2 Sławomir Kordjalik Warszawa 9.0 4881 
 3 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 4861 
 4 Kazio Merklejn Szczecin 8.0 4852 
 5 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4499 
 6 Marcin Kozyra Warszawa 8.0 4478 
 7 Mariusz Kubicki Inowrocław 8.0 4221 
 8 Karol Wyrębkiewicz Łódź 7.0 4812 
 9 Grzegorz Koczkodon Ostróda 7.0 4572 
 10 Maciej Perzyński Piła 7.0 4541 

 42 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.07     11.0     5243     2004     1289
  2 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               126.06      9.0     4881     1788      711
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.38      9.0     4861     1785      653
  4 Kazio           Merklejn             Szczecin               134.58      8.0     4852     1604      967
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.08      8.0     4499     1596      290
  6 Marcin          Kozyra               Warszawa               121.75      8.0     4478     1541      221
  7 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             118.90      8.0     4221     1638     -155
  8 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.75      7.0     4812     1421      591
  9 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                109.73      7.0     4572     1484      277
 10 Maciej          Perzyński            Piła                   115.05      7.0     4541     1518      228
 11 Irena           Sołdan               Rumia                  108.69      7.0     4319     1442      -48
 12 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 114.47      7.0     4311     1387      283
 13 Filip           Warzecha             Gdynia                 118.99      7.0     4277     1379      220
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   102.54      7.0     4260     1485      117
 15 Dominik         Piasecki             Słupsk                 100.00      7.0     4199     1495     -172
 16 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.71      7.0     4091     1399     -137
 17 Filip           Sosin                Warszawa               107.74      6.0     4336     1325      283
 18 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.60      6.0     4264     1291      263
 19 Dawid           Pikul                Poznań                 125.58      6.0     4249     1378     -294
 20 Joanna          Juszczak             Warszawa               118.50      6.0     4230     1377     -345
 21 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      6.0     4169     1335       27
 22 Władysław       Zieliński            Lębork                 108.60      6.0     4154     1220      333
 23 Anita           Bruska               Gdynia                 100.00      6.0     3958     1160      219
 24 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.08      6.0     3879     1319     -423
 25 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                100.39      6.0     3860     1303     -117
 26 Paweł           Opyc                 Warszawa               106.15      5.5     4053     1263      206
 27 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.96      5.0     4250     1245       16
 28 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.57      5.0     4088     1217      199
 29 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.79      5.0     3955     1195     -184
 30 Grzegorz        Sokołowski           Słupsk                 100.00      5.0     3896     1211     -299
 31 Bartosz         Muszyński            Słupsk                 100.00      4.5     3854     1124     -347
 32 Paweł           Gajda                Ostrów Wielkopolski    100.00      4.5     3750     1102     -593
 33 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.82      4.0     4214     1104     -184
 34 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      4.0     4168     1093       50
 35 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     3919     1096     -532
 36 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 100.00      4.0     2510      862     -385
 37 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      3.5     3962      911       93
 38 Michał          Borejko              Wrocław                100.00      3.5     3514      920     -534
 39 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      3.5     3208      808     -541
 40 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.5     3402      803     -504
 41 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      1.5     3494      519       -9
 42 Andrzej         Lożyński             Piastów                118.66      1.0      357      150       67
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




	Mariusz Skrobosz 140.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Filip          Sosin                 107.74 +  415: 291  158
    2     4 Marcin         Kozyra                121.75 +  388: 343  172
    3     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 +  387: 320  187
    4     3 Dawid          Pikul                 125.58 -  354: 435   76
    5     6 Paweł          Opyc                  106.15 +  412: 392  156
    6     3 Mariusz        Kubicki               118.90 +  470: 318  169
    7     1 Sławomir       Kordjalik             126.06 +  438: 373  176
    8     3 Tomasz         Zwoliński             138.08 +  367: 276  188
    9     3 Grzegorz       Koczkodon             109.73 +  500: 291  160
   10     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  327: 376   89
   11     2 Maciej         Perzyński             115.05 +  362: 330  165
   12     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  441: 463   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Mateusz Żbikowski 139.07 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Opyc                  106.15 +  397: 254  156
    2     7 Filip          Warzecha              118.99 +  482: 361  169
    3     2 Joanna         Juszczak              118.50 +  418: 364  169
    4     2 Mariusz        Kubicki               118.90 +  491: 238  169
    5     1 Dawid          Pikul                 125.58 +  512: 248  176
    6     1 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  389: 397   76
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.08 +  332: 316  188
    8     1 Grzegorz       Koczkodon             109.73 +  492: 334  160
    9     1 Kazio          Merklejn              134.58 +  435: 338  185
   10     1 Mariusz        Skrobosz              140.38 +  376: 327  190
   11     1 Sławomir       Kordjalik             126.06 +  456: 336  176
   12     1 Mariusz        Skrobosz              140.38 +  463: 441  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Tomasz Zwoliński 138.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Gołęcki               105.08 +  398: 337  155
    2     6 Joanna         Ostrowska             100.00 +  393: 366  150
    3     1 Kazio          Merklejn              134.58 +  399: 325  185
    4     1 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  349: 413   76
    5     7 Filip          Sosin                 107.74 +  345: 305  158
    6     4 Miłosz         Wrzałek               102.54 +  479: 302  153
    7     2 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  316: 332   89
    8     3 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  276: 367   90
    9     5 Dominik        Piasecki              100.00 -  297: 385   50
   10     8 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  421: 378  171
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             109.73 +  365: 364  160
   12     4 Irena          Sołdan                108.69 +  461: 335  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Karol Wyrębkiewicz 136.75 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 -  283: 382   55
    2    18 Jarosław       Kamienik              100.00 +  538: 361  150
    3     6 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  320: 387   90
    4    12 Zbigniew       Wietecki              120.96 -  282: 336   71
    5    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  456: 305  150
    6    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  384: 262  150
    7     8 Wojciech       Sołdan                100.00 +  438: 314  150
    8     6 Mariusz        Kubicki               118.90 -  336: 384   69
    9     8 Joanna         Juszczak              118.50 -  360: 468   69
   10    11 Paweł          Opyc                  106.15 +  404: 394  156
   11     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 +  487: 301  161
   12     6 Dominik        Piasecki              100.00 +  524: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Kazio Merklejn 134.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               102.54 +  393: 342  153
    2    11 Michał         Borejko               100.00 +  488: 261  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  325: 399   88
    4     4 Joanna         Juszczak              118.50 +  463: 233  169
    5     2 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  321: 396   76
    6     6 Lucyna         Śniadach              110.79 +  471: 223  161
    7     3 Maciej         Perzyński             115.05 +  482: 315  165
    8     4 Dominik        Piasecki              100.00 +  472: 272  150
    9     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  338: 435   89
   10     3 Mariusz        Kubicki               118.90 -  251: 360   69
   11     4 Mariusz        Kubicki               118.90 +  456: 309  169
   12     3 Maciej         Perzyński             115.05 +  392: 340  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Sławomir Kordjalik 126.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Alina          Białobrzewska         100.82 +  397: 325  151
    2     8 Lucyna         Śniadach              110.79 +  463: 378  161
    3     3 Dominik        Piasecki              100.00 +  468: 218  150
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 +  413: 349  188
    5     2 Kazio          Merklejn              134.58 +  396: 321  185
    6     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 +  397: 389  189
    7     1 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  373: 438   90
    8     2 Dawid          Pikul                 125.58 +  426: 286  176
    9     2 Maciej         Perzyński             115.05 +  423: 282  165
   10     2 Marcin         Kozyra                121.75 -  350: 427   72
   11     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  336: 456   89
   12     2 Marcin         Kozyra                121.75 +  439: 301  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Dawid Pikul 125.58 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Dąbrowski             100.39 +  403: 360  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  357: 352  171
    3     4 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  405: 322  155
    4     3 Mariusz        Skrobosz              140.38 +  435: 354  190
    5     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  248: 512   89
    6     2 Maciej         Perzyński             115.05 -  387: 472   65
    7     7 Paweł          Opyc                  106.15 +  408: 326  156
    8     2 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  286: 426   76
    9     6 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  283: 373   53
   10     9 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  416: 341  150
   11     6 Irena          Sołdan                108.69 -  288: 323   59
   12     8 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  333: 382   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Marcin Kozyra 121.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Borejko               100.00 +  374: 365  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  343: 388   90
    3     7 Wojciech       Gołęcki               105.08 +  445: 332  155
    4     9 Dominik        Piasecki              100.00 +  392: 245  150
    5     5 Mariusz        Kubicki               118.90 -  357: 401   69
    6     7 Joanna         Juszczak              118.50 +  413: 361  169
    7     5 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  333: 401   53
    8     7 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  388: 359  150
    9     4 Anita          Bruska                100.00 +  362: 292  150
   10     2 Sławomir       Kordjalik             126.06 +  427: 350  176
   11     3 Miłosz         Wrzałek               102.54 +  343: 324  153
   12     2 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  301: 439   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Zbigniew Wietecki 120.96 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anita          Bruska                100.00 +  371: 357  150
    2     5 Dawid          Pikul                 125.58 -  352: 357   76
    3    16 Jarosław       Kamienik              100.00 -  285: 373   50
    4    12 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 +  336: 282  187
    5    12 Irena          Sołdan                108.69 +  436: 330  159
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  312: 439   60
    7    13 Rafał          Dąbrowski             100.39 +  429: 244  150
    8     9 Paweł          Opyc                  106.15 -  330: 362   56
    9    14 Wojciech       Gołęcki               105.08 +  366: 326  155
   10     8 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  378: 421   88
   11    10 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  324: 377   64
   12    12 Wojciech       Sołdan                100.00 -  331: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Filip Warzecha 118.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Gajda                 100.00 +  350: 270  150
    2     7 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  361: 482   89
    3     8 Jarosław       Sobczak               108.60 -  332: 369   59
    4    19 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  384: 319  150
    5     9 Alina          Białobrzewska         100.82 -  328: 372   51
    6    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  319: 347   61
    7    16 Bartosz        Muszyński             100.00 +  337: 297  150
    8    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  409: 373  150
    9    16 Rafał          Dąbrowski             100.39 -  312: 329   50
   10    13 Wojciech       Sołdan                100.00 +  360: 294  150
   11    11 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  402: 279  150
   12     9 Joanna         Juszczak              118.50 +  383: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Mariusz Kubicki 118.90 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Kamienik              100.00 +  395: 337  150
    2     9 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 +  363: 329  161
    3     5 Wojciech       Sołdan                100.00 +  415: 342  150
    4     2 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  238: 491   89
    5     5 Marcin         Kozyra                121.75 +  401: 357  172
    6     3 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  318: 470   90
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  369: 373   60
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 +  384: 336  187
    9     7 Paweł          Opyc                  106.15 +  349: 320  156
   10     3 Kazio          Merklejn              134.58 +  360: 251  185
   11     4 Kazio          Merklejn              134.58 -  309: 456   85
   12     5 Miłosz         Wrzałek               102.54 +  320: 314  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Andrzej Lożyński 118.66 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  357: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Joanna Juszczak 118.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  383: 305  150
    2     2 Jarosław       Sobczak               108.60 +  401: 371  159
    3     2 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  364: 418   89
    4     4 Kazio          Merklejn              134.58 -  233: 463   85
    5    10 Jarosław       Kamienik              100.00 +  331: 315  150
    6     7 Marcin         Kozyra                121.75 -  361: 413   72
    7     9 Joanna         Ostrowska             100.00 +  408: 355  150
    8     8 Alina          Białobrzewska         100.82 +  385: 353  151
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 +  468: 360  187
   10     4 Maciej         Perzyński             115.05 -  277: 412   65
   11     7 Dominik        Piasecki              100.00 -  293: 427   50
   12     9 Filip          Warzecha              118.99 -  326: 383   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Maciej Perzyński 115.05 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Muszyński             100.00 +  384: 319  150
    2     1 Wojciech       Sołdan                100.00 -  377: 382   50
    3     9 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 +  373: 364  161
    4     5 Irena          Sołdan                108.69 +  497: 287  159
    5     3 Dariusz        Białobrzewski         114.47 +  433: 313  164
    6     2 Dawid          Pikul                 125.58 +  472: 387  176
    7     3 Kazio          Merklejn              134.58 -  315: 482   85
    8     5 Miłosz         Wrzałek               102.54 +  326: 325  153
    9     2 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  282: 423   76
   10     4 Joanna         Juszczak              118.50 +  412: 277  169
   11     2 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  330: 362   90
   12     3 Kazio          Merklejn              134.58 -  340: 392   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Dariusz Białobrzewski 114.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Ostrowska             100.00 -  357: 369   50
    2    14 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  378: 233  150
    3    12 Paweł          Gajda                 100.00 +  370: 281  150
    4     8 Jarosław       Sobczak               108.60 +  408: 331  159
    5     3 Maciej         Perzyński             115.05 -  313: 433   65
    6    10 Paweł          Opyc                  106.15 -  267: 330   56
    7    12 Anita          Bruska                100.00 -  301: 362   50
    8    18 Bartosz        Muszyński             100.00 +  349: 297  150
    9    10 Irena          Sołdan                108.69 -  363: 402   59
   10    12 Alina          Białobrzewska         100.82 +  446: 333  151
   11    10 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  377: 324  171
   12     8 Dawid          Pikul                 125.58 +  382: 333  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Lucyna Śniadach 110.79 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  349: 260  150
    2     8 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  378: 463   76
    3    15 Paweł          Opyc                  106.15 -  329: 345   56
    4    17 Barbara        Szymańska             100.00 +  325: 292  150
    5    11 Jarosław       Sobczak               108.60 +  362: 330  159
    6     6 Kazio          Merklejn              134.58 -  223: 471   85
    7    11 Jarosław       Kamienik              100.00 -  313: 343   50
    8    13 Irena          Sołdan                108.69 -  335: 370   59
    9    13 Wojciech       Sołdan                100.00 +  364: 230  150
   10    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  382: 326  155
   11    12 Anita          Bruska                100.00 -  294: 364   50
   12    14 Wojciech       Gołęcki               105.08 -  301: 345   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Eugeniusz Wróblewski 110.71 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  349: 306  150
    2     9 Mariusz        Kubicki               118.90 -  329: 363   69
    3     9 Maciej         Perzyński             115.05 -  364: 373   65
    4    11 Filip          Sosin                 107.74 -  302: 334   58
    5    16 Bartosz        Muszyński             100.00 -  326: 386   50
    6    17 Filip          Warzecha              118.99 +  347: 319  169
    7    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  351: 344  150
    8    11 Joanna         Ostrowska             100.00 +  339: 335  150
    9    12 Alina          Białobrzewska         100.82 +  345: 313  151
   10    10 Anita          Bruska                100.00 +  373: 313  150
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  301: 487   87
   12    10 Anita          Bruska                100.00 +  365: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Grzegorz Koczkodon 109.73 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  418: 290  150
    2     3 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 -  337: 458   55
    3    10 Anita          Bruska                100.00 -  344: 364   50
    4    14 Bartosz        Muszyński             100.00 +  494: 245  150
    5     8 Wojciech       Gołęcki               105.08 +  419: 254  155
    6     5 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  439: 312  171
    7     4 Mariusz        Kubicki               118.90 +  373: 369  169
    8     1 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  334: 492   89
    9     3 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  291: 500   90
   10     6 Jarosław       Sobczak               108.60 +  388: 302  159
   11     5 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  364: 365   88
   12     7 Filip          Sosin                 107.74 +  371: 344  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Irena Sołdan 108.69 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dominik        Piasecki              100.00 -  319: 395   50
    2    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  430: 290  150
    3    11 Jan            Pawłowski             100.00 +  441: 267  150
    4     5 Maciej         Perzyński             115.05 -  287: 497   65
    5    12 Zbigniew       Wietecki              120.96 -  330: 436   71
    6    15 Grzegorz       Sokołowski            100.00 -  330: 400   50
    7    15 Władysław      Zieliński             108.60 +  403: 316  159
    8    13 Lucyna         Śniadach              110.79 +  370: 335  161
    9    10 Dariusz        Białobrzewski         114.47 +  402: 363  164
   10     7 Filip          Sosin                 107.74 +  349: 319  158
   11     6 Dawid          Pikul                 125.58 +  323: 288  176
   12     4 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  335: 461   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Jarosław Sobczak 108.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  423: 361  150
    2     2 Joanna         Juszczak              118.50 -  371: 401   69
    3     8 Filip          Warzecha              118.99 +  369: 332  169
    4     8 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  331: 408   64
    5    11 Lucyna         Śniadach              110.79 -  330: 362   61
    6    14 Rafał          Dąbrowski             100.39 -  361: 366   50
    7    14 Paweł          Gajda                 100.00 +  377: 241  150
    8    12 Wojciech       Gołęcki               105.08 +  474: 245  155
    9     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  277: 208  155
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  302: 388   60
   11     9 Filip          Sosin                 107.74 -  321: 373   58
   12    11 Rafał          Dąbrowski             100.39 +  328: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Władysław Zieliński 108.60 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Sołdan                100.00 -  297: 449   50
    2    15 Anita          Bruska                100.00 -  288: 306   50
    3    19 Alina          Białobrzewska         100.82 -  305: 417   51
    4    20 Grzegorz       Sokołowski            100.00 -  317: 352   50
    5    19 Paweł          Gajda                 100.00 +  317: 281  150
    6    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  374: 279  150
    7    15 Irena          Sołdan                108.69 -  316: 403   59
    8    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 -  269: 385   55
    9    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  532: 136  150
   10    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  369: 344  150
   11    15 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  365: 332  155
   12    13 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  405: 137  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Filip Sosin 107.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  291: 415   90
    2    16 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  372: 387   53
    3    17 Michał         Borejko               100.00 +  598: 252  150
    4    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 +  334: 302  161
    5     7 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  305: 345   88
    6    11 Wojciech       Gołęcki               105.08 +  303: 250  155
    7    10 Grzegorz       Sokołowski            100.00 -  329: 463   50
    8    14 Rafał          Dąbrowski             100.39 +  375: 349  150
    9    11 Joanna         Ostrowska             100.00 +  393: 249  150
   10     7 Irena          Sołdan                108.69 -  319: 349   59
   11     9 Jarosław       Sobczak               108.60 +  373: 321  159
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  344: 371   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Paweł Opyc 106.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             139.07 -  254: 397   89
    2    21 PAUZA
    3    15 Lucyna         Śniadach              110.79 +  345: 329  161
    4    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  384: 296  155
    5     6 Mariusz        Skrobosz              140.38 -  392: 412   90
    6    10 Dariusz        Białobrzewski         114.47 +  330: 267  164
    7     7 Dawid          Pikul                 125.58 -  326: 408   76
    8     9 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  362: 330  171
    9     7 Mariusz        Kubicki               118.90 -  320: 349   69
   10    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  394: 404   87
   11    13 Rafał          Dąbrowski             100.39 -  307: 347   50
   12    15 Alina          Białobrzewska         100.82 +  339: 308  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 11 114.82




	Wojciech Gołęcki 105.08 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  337: 398   88
    2    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  459: 337  150
    3     7 Marcin         Kozyra                121.75 -  332: 445   72
    4    13 Rafał          Dąbrowski             100.39 +  326: 323  150
    5     8 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  254: 419   60
    6    11 Filip          Sosin                 107.74 -  250: 303   58
    7    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  340: 318  150
    8    12 Jarosław       Sobczak               108.60 -  245: 474   59
    9    14 Zbigniew       Wietecki              120.96 -  326: 366   71
   10    17 Bartosz        Muszyński             100.00 +  379: 336  150
   11    16 Michał         Borejko               100.00 +  286: 282  150
   12    14 Lucyna         Śniadach              110.79 +  345: 301  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 +  382: 283  187
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             109.73 +  458: 337  160
    3     4 Dawid          Pikul                 125.58 -  322: 405   76
    4    10 Paweł          Opyc                  106.15 -  296: 384   56
    5    14 Dominik        Piasecki              100.00 -  231: 388   50
    6    13 Jarosław       Kamienik              100.00 -  310: 328   50
    7    18 Barbara        Szymańska             100.00 +  404: 244  150
    8    17 Władysław      Zieliński             108.60 +  385: 269  159
    9     9 Jarosław       Sobczak               108.60 -  208: 277   59
   10    14 Lucyna         Śniadach              110.79 -  326: 382   61
   11    15 Władysław      Zieliński             108.60 -  332: 365   59
   12    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  434: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Miłosz Wrzałek 102.54 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazio          Merklejn              134.58 -  342: 393   85
    2    16 Filip          Sosin                 107.74 +  387: 372  158
    3    14 Barbara        Szymańska             100.00 +  381: 266  150
    4     6 Wojciech       Sołdan                100.00 +  321: 295  150
    5     4 Joanna         Ostrowska             100.00 +  378: 344  150
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  302: 479   88
    7     5 Marcin         Kozyra                121.75 +  401: 333  172
    8     5 Maciej         Perzyński             115.05 -  325: 326   65
    9     6 Dawid          Pikul                 125.58 +  373: 283  176
   10     5 Dominik        Piasecki              100.00 +  412: 389  150
   11     3 Marcin         Kozyra                121.75 -  324: 343   72
   12     5 Mariusz        Kubicki               118.90 -  314: 320   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Alina Białobrzewska 100.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  325: 397   76
    2    19 Paweł          Gajda                 100.00 -  303: 384   50
    3    19 Władysław      Zieliński             108.60 +  417: 305  159
    4    18 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  479: 356  150
    5     9 Filip          Warzecha              118.99 +  372: 328  169
    6     9 Anita          Bruska                100.00 +  346: 312  150
    7     6 Dominik        Piasecki              100.00 -  294: 395   50
    8     8 Joanna         Juszczak              118.50 -  353: 385   69
    9    12 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  313: 345   61
   10    12 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  333: 446   64
   11    14 Wojciech       Sołdan                100.00 -  371: 406   50
   12    15 Paweł          Opyc                  106.15 -  308: 339   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Rafał Dąbrowski 100.39 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 125.58 -  360: 403   76
    2    13 Jan            Pawłowski             100.00 -  250: 351   50
    3    18 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  340: 249  150
    4    13 Wojciech       Gołęcki               105.08 -  323: 326   55
    5    18 Barbara        Szymańska             100.00 +  303: 276  150
    6    14 Jarosław       Sobczak               108.60 +  366: 361  159
    7    13 Zbigniew       Wietecki              120.96 -  244: 429   71
    8    14 Filip          Sosin                 107.74 -  349: 375   58
    9    16 Filip          Warzecha              118.99 +  329: 312  169
   10    15 Joanna         Ostrowska             100.00 +  333: 260  150
   11    13 Paweł          Opyc                  106.15 +  347: 307  156
   12    11 Jarosław       Sobczak               108.60 -  316: 328   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Michał  Borejko 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Kozyra                121.75 -  365: 374   72
    2    11 Kazio          Merklejn              134.58 -  261: 488   85
    3    17 Filip          Sosin                 107.74 -  252: 598   58
    4    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  285: 391   50
    5    21 PAUZA
    6    19 Paweł          Gajda                 100.00 -  274: 365   50
    7    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  319: 317  150
    8    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  317: 281  150
    9    15 Grzegorz       Sokołowski            100.00 -  230: 313   50
   10    19 Barbara        Szymańska             100.00 +  311: 299  150
   11    16 Wojciech       Gołęcki               105.08 -  282: 286   55
   12    18 Paweł          Gajda                 100.00 -  318: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 11  83.64




	Anita Bruska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              120.96 -  357: 371   71
    2    15 Władysław      Zieliński             108.60 +  306: 288  159
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             109.73 +  364: 344  160
    4     7 Joanna         Ostrowska             100.00 -  234: 400   50
    5    13 Wojciech       Sołdan                100.00 +  299: 295  150
    6     9 Alina          Białobrzewska         100.82 -  312: 346   51
    7    12 Dariusz        Białobrzewski         114.47 +  362: 301  164
    8    10 PAUZA
    9     4 Marcin         Kozyra                121.75 -  292: 362   72
   10    10 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  313: 373   61
   11    12 Lucyna         Śniadach              110.79 +  364: 294  161
   12    10 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  355: 365   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 11 105.45




	Paweł Gajda 100.00 Ostrów Wielkopolski           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Filip          Warzecha              118.99 -  270: 350   69
    2    19 Alina          Białobrzewska         100.82 +  384: 303  151
    3    12 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  281: 370   64
    4    15 Jarosław       Kamienik              100.00 -  323: 453   50
    5    19 Władysław      Zieliński             108.60 -  281: 317   59
    6    19 Michał         Borejko               100.00 +  365: 274  150
    7    14 Jarosław       Sobczak               108.60 -  241: 377   59
    8    16 Wojciech       Sołdan                100.00 -  250: 469   50
    9    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  394: 335  150
   10    18 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  308: 460   50
   11    18 Bartosz        Muszyński             100.00 =  317: 317  100
   12    18 Michał         Borejko               100.00 +  336: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Jarosław Kamienik 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Kubicki               118.90 -  337: 395   69
    2    18 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  361: 538   87
    3    16 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  373: 285  171
    4    15 Paweł          Gajda                 100.00 +  453: 323  150
    5    10 Joanna         Juszczak              118.50 -  315: 331   69
    6    13 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  328: 310  155
    7    11 Lucyna         Śniadach              110.79 +  343: 313  161
    8    10 Anita          Bruska                100.00 -    0: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  8 114.00




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              118.50 -  305: 383   69
    2    14 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  233: 378   64
    3    21 PAUZA
    4    19 Filip          Warzecha              118.99 -  319: 384   69
    5    20 Grzegorz       Sokołowski            100.00 -  290: 350   50
    6    20 Władysław      Zieliński             108.60 -  279: 374   59
    7    20 Michał         Borejko               100.00 -  317: 319   50
    8    20 Barbara        Szymańska             100.00 +  386: 297  150
    9    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  363: 385   50
   10    18 Paweł          Gajda                 100.00 +  460: 308  150
   11    19 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  377: 311  150
   12    17 Bartosz        Muszyński             100.00 -  333: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82




	Bartosz Muszyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Perzyński             115.05 -  319: 384   65
    2    12 Grzegorz       Sokołowski            100.00 +  325: 292  150
    3    13 Joanna         Ostrowska             100.00 -  294: 430   50
    4    14 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  245: 494   60
    5    16 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 +  386: 326  161
    6    16 Wojciech       Sołdan                100.00 -  319: 327   50
    7    16 Filip          Warzecha              118.99 -  297: 337   69
    8    18 Dariusz        Białobrzewski         114.47 -  297: 349   64
    9    19 Barbara        Szymańska             100.00 +  339: 233  150
   10    17 Wojciech       Gołęcki               105.08 -  336: 379   55
   11    18 Paweł          Gajda                 100.00 =  317: 317  100
   12    17 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  380: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Białobrzewski         114.47 +  369: 357  164
    2     6 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  366: 393   88
    3    13 Bartosz        Muszyński             100.00 +  430: 294  150
    4     7 Anita          Bruska                100.00 +  400: 234  150
    5     4 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  344: 378   53
    6     8 Dominik        Piasecki              100.00 -  326: 389   50
    7     9 Joanna         Juszczak              118.50 -  355: 408   69
    8    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  335: 339   61
    9    11 Filip          Sosin                 107.74 -  249: 393   58
   10    15 Rafał          Dąbrowski             100.39 -  260: 333   50
   11    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  329: 375   50
   12    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  405: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lucyna         Śniadach              110.79 -  260: 349   61
    2    20 Irena          Sołdan                108.69 -  290: 430   59
    3    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  342: 268  150
    4    18 Alina          Białobrzewska         100.82 -  356: 479   51
    5    15 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  305: 456   87
    6    18 Barbara        Szymańska             100.00 -    0: 400   50
    8    21 PAUZA
    9    20 Paweł          Gajda                 100.00 -  335: 394   50
   10    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  353: 291  150
   11    19 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  311: 377   50
   12    20 Barbara        Szymańska             100.00 +  356: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  / 10  85.80




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  306: 349   61
    2    13 Rafał          Dąbrowski             100.39 +  351: 250  150
    3    11 Irena          Sołdan                108.69 -  267: 441   59
    4    16 Andrzej        Lożyński              118.66 -  290: 357   69
    5    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  308: 323   50
    6    21 PAUZA
    7    19 Wojciech       Gołęcki               105.08 -  318: 340   55
    8    19 Michał         Borejko               100.00 -  281: 317   50
    9    18 Władysław      Zieliński             108.60 -  136: 532   59
   10    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  291: 353   50
   11    20 Barbara        Szymańska             100.00 +  329: 239  150
   12    19 Joanna         Ostrowska             100.00 -  225: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  / 11  73.00




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             109.73 -  290: 418   60
    2    17 Wojciech       Gołęcki               105.08 -  337: 459   55
    3    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  268: 342   50
    4    21 Michał         Borejko               100.00 +  391: 285  150
    5    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  323: 308  150
    6    12 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  262: 384   87
    7    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.71 -  344: 351   61
    8    15 Filip          Warzecha              118.99 -  373: 409   69
    9    17 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  385: 363  150
   10    16 Władysław      Zieliński             108.60 -  344: 369   59
   11    17 Joanna         Ostrowska             100.00 +  375: 329  150
   12    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 -  227: 434   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Dominik Piasecki 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                108.69 +  395: 319  159
    2    10 Barbara        Szymańska             100.00 +  369: 343  150
    3     3 Sławomir       Kordjalik             126.06 -  218: 468   76
    4     9 Marcin         Kozyra                121.75 -  245: 392   72
    5    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 +  388: 231  155
    6     8 Joanna         Ostrowska             100.00 +  389: 326  150
    7     6 Alina          Białobrzewska         100.82 +  395: 294  151
    8     4 Kazio          Merklejn              134.58 -  272: 472   85
    9     5 Tomasz         Zwoliński             138.08 +  385: 297  188
   10     5 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  389: 412   53
   11     7 Joanna         Juszczak              118.50 +  427: 293  169
   12     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  327: 524   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Grzegorz Sokołowski 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Sobczak               108.60 -  361: 423   59
    2    12 Bartosz        Muszyński             100.00 -  292: 325   50
    3    18 Rafał          Dąbrowski             100.39 -  249: 340   50
    4    20 Władysław      Zieliński             108.60 +  352: 317  159
    5    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  350: 290  150
    6    15 Irena          Sołdan                108.69 +  400: 330  159
    7    10 Filip          Sosin                 107.74 +  463: 329  158
    8     7 Marcin         Kozyra                121.75 -  359: 388   72
    9    15 Michał         Borejko               100.00 +  313: 230  150
   10     9 Dawid          Pikul                 125.58 -  341: 416   76
   11    11 Filip          Warzecha              118.99 -  279: 402   69
   12    13 Władysław      Zieliński             108.60 -  137: 405   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Władysław      Zieliński             108.60 +  449: 297  159
    2     1 Maciej         Perzyński             115.05 +  382: 377  165
    3     5 Mariusz        Kubicki               118.90 -  342: 415   69
    4     6 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  295: 321   53
    5    13 Anita          Bruska                100.00 -  295: 299   50
    6    16 Bartosz        Muszyński             100.00 +  327: 319  150
    7     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.75 -  314: 438   87
    8    16 Paweł          Gajda                 100.00 +  469: 250  150
    9    13 Lucyna         Śniadach              110.79 -  230: 364   61
   10    13 Filip          Warzecha              118.99 -  294: 360   69
   11    14 Alina          Białobrzewska         100.82 +  406: 371  151
   12    12 Zbigniew       Wietecki              120.96 +  366: 331  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    10 Dominik        Piasecki              100.00 -  343: 369   50
    3    14 Miłosz         Wrzałek               102.54 -  266: 381   53
    4    17 Lucyna         Śniadach              110.79 -  292: 325   61
    5    18 Rafał          Dąbrowski             100.39 -  276: 303   50
    6    18 PAUZA
    7    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.57 -  244: 404   55
    8    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  297: 386   50
    9    19 Bartosz        Muszyński             100.00 -  233: 339   50
   10    19 Michał         Borejko               100.00 -  299: 311   50
   11    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  239: 329   50
   12    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  305: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  / 10  51.90


MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                 143.27  Częstochowa            28510 / 199
   2  Zaleski Szymon                 141.93  Poznań                 17883 / 126
   3  Żbikowski Mateusz              140.82  Warszawa               26897 / 191
   4  Skrobosz Mariusz               140.35  Warszawa               27789 / 198
   5  Usakiewicz Wojciech            138.86  Warszawa               27355 / 197
   6  Zwoliński Tomasz               138.49  Warszawa               27422 / 198
   7  Banaszek Dariusz               137.70  Warszawa               26438 / 192
   8  Wrześniewski Mariusz           137.39  Warszawa               27340 / 199
   9  Fidziński Szymon               136.63  Warszawa               26369 / 193
  10  Górka Kamil                    136.50  Łęczna                 26071 / 191
  11  Wyrębkiewicz Karol             136.34  Łódź                   26996 / 198
  12  Czupryniak Maciej              135.62  Milanówek              26310 / 194
  13  Gałecki Maciej                 135.27  Łódź                   25971 / 192
  14  Mroziuk Marcin                 134.93  Warszawa               26311 / 195
  15  Puton Dariusz                  134.90  Ruda Śląska            12276 / 91
  16  Rydzik Stanisław               134.41  Warszawa               25807 / 192
  17  Merklejn Kazio                 134.09  Szczecin               26549 / 198
  18  Nowak Leszek                   133.43  Myślibórz              10007 / 75
  19  Konca Radosław                 133.27  Warszawa               25722 / 193
  20  Święcki Grzegorz               133.17  Białystok              12252 / 92
  21  Duczemiński Robert             132.67  Gorzów Wielkopolski    24013 / 181
  22  Kania Małgorzata               131.90  Milanówek              26380 / 200
  23  Usakiewicz Krzysztof           130.91  Warszawa               25920 / 198
  24  Zemło Wojciech                 130.85  Łódź                   25777 / 197
  25  Syczuk Marek                   129.92  Warszawa               25205 / 194
  26  Fugiel Justyna                 128.40  Sandomierz             23241 / 181
  27  Mówka Krzysztof                127.96  Toruń                  23160 / 181
  28  Kordjalik Sławomir             127.86  Warszawa               24549 / 192
  29  Bożek Marcin                   127.85  Będzin                  8566 / 67
  30  Weremczuk Adam                 127.72  Łódź                   22990 / 180
  31  Czerwoniec Waldemar            127.31  Warszawa               19861 / 156
  32  Borowski Jarosław              126.99  Bielsk Podlaski        13080 / 103
  33  Stępień Wiktor                 126.68  Katowice               11655 / 92
  34  Stępień Joanna                 126.48  Katowice               24791 / 196
  35  Nosek Sławomir                 126.25  Mielec                 10100 / 80
  36  Roszak Marek                   125.79  Poznań                 24278 / 193
  37  Rechowicz Andrzej              125.66  Katowice               24127 / 192
  38  Pikul Dawid                    125.36  Poznań                 24946 / 199
  39  Jackowski Paweł                124.99  Warszawa               11999 / 96
  40  Słapiński Andrzej              124.93  Warszawa               13617 / 109
  41  Oleksiak Andrzej               123.53  Ostróda                22359 / 181
  42  Pypno Krzysztof                123.53  Gliwice                11241 / 91
  43  Puchalski Jarosław             122.71  Łódź                   24419 / 199
  44  Szmidtke Andrzej               122.70  Bolszewo               17300 / 141
  45  Antosik Marek                  122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  46  Kozyra Marcin                  122.16  Warszawa               24188 / 198
  47  Puchalski Aleksander           121.90  Włocławek              24136 / 198
  48  Ochot Stanisław                121.74  Katowice                8887 / 73
  49  Bukowski Krzysztof             121.66  Warszawa               18614 / 153
  50  Puchalski Sergiusz             121.54  Włocławek              15922 / 131
  51  Dębski Ryszard                 120.85  Biała Podlaska         18249 / 151
  52  Grabowski Maciej               120.77  Warszawa               16304 / 135
  53  Merklejn Aleksandra            120.58  Szczecin               22427 / 186
  54  Kamiński Robert                120.33  Wysokie Mazowieckie    21779 / 181
  55  Wietecki Zbigniew              120.31  Gorzów Wielkopolski    23219 / 193
  56  Siemaszko Walenty              120.25  Lipiany                15152 / 126
  57  Korga Lucyna                   120.16  Zabrze                 23070 / 192
  58  Lożyński Andrzej               119.36  Piastów                 5371 / 45
  59  Kubicki Mariusz                119.28  Inowrocław             18607 / 156
  60  Gasik Stanisław                119.20  Warszawa               19906 / 167
  61  Orzeł Mariusz                  119.19  Nowe Miasto Lubawskie  10727 / 90
  62  Merklejn Magdalena             119.16  Szczecin               23118 / 194
  63  Szepczyński Andrzej            118.95  Kraków                  9159 / 77
  64  Sowiński Radosław              118.94  Warszawa               22956 / 193
  65  Sulima Roman                   118.89  Warszawa               16883 / 142
  66  Warzecha Filip                 118.84  Gdynia                 16519 / 139
  67  Kowalska-Demczyszyn Anna       118.81  Bielsko Biała          20079 / 169
  68  Szota Zdzisław                 118.38  Warszawa               15744 / 133
  69  Florek Paweł                   118.28  Nowa Wieś Wielka       17387 / 147
  70  Dudkiewicz Marek               117.94  Milanówek              23116 / 196
  71  Roszak Halina                  117.84  Poznań                 21918 / 186
  72  Matyasik Jerzy                 117.71  Kraków                 20364 / 173
  73  Michalak Maciej                117.54  Łódź                    8110 / 69
  74  Kucia Sławomir                 117.35  Kraków                 15490 / 132
  75  Juszczak Joanna                117.33  Warszawa               22997 / 196
  76  Kwiatkowski Andrzej            116.97  Warszawa               23278 / 199
  77  Charytoniuk Marek              116.67  Biała Podlaska         16217 / 139
  78  Perzyński Maciej               116.58  Piła                   10492 / 90
  79  Michalak Jarosław              116.50  Łódź                   14096 / 121
  80  Matczak Rafał                  115.83  Pruszków               21892 / 189
  81  Klinkosz Kamil                 115.56  Rumia                  15947 / 138
  82  Stefaniak Edward               115.48  Biała Podlaska          7737 / 67
  83  Hebda Maciej                   115.45  Tarnów                  3579 / 31
  84  Madej Beata                    115.44  Lublin                 22972 / 199
  85  Jaworski Arkadiusz             114.83  Tychy                  16191 / 141
  86  Białobrzewski Dariusz          114.62  Gdynia                  9972 / 87
  87  Osajda-Matczak Mariola         114.49  Pruszków               20036 / 175
  88  Pietruszka Jacek               114.37  Kraków                  7777 / 68
  89  Stępień Katarzyna              113.53  Katowice               10104 / 89
  90  Subocz Paweł                   113.47  Szczecin                7262 / 64
  91  Rosół Piotr                    112.99  Warszawa               22485 / 199
  92  Szkudlarek Krzysztof           112.72  Pabianice               9581 / 85
  93  Matysiak Grzegorz              112.34  Kraków                 14716 / 131
  94  Próchniewicz Wojciech          112.28  Warszawa               22457 / 200
  95  Sak Michał                     112.23  Lublin                  3367 / 30
  96  Puchalski Bogusław             111.99  Włocławek              20047 / 179
  97  Chmielewska Grażyna            111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  98  Klar Filip                     111.82  Mielec                 17556 / 157
  99  Kaczor Janusz                  111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 100  Machnio Maurycy                111.37  Lipiany                10580 / 95
 101  Merklejn Kazimierz             111.31  Szczecin               14248 / 128
 102  Figiel Marcin                  111.28  Zawichost              17583 / 158
 103  Nawrocki Kamil                 111.25  Bydgoszcz               6675 / 60
 104  Sołdan Irena                   111.24  Rumia                   6007 / 54
 105  Zieliński Władysław            111.14  Lębork                  4668 / 42
 106  Koczkodon Grzegorz             111.02  Ostróda                14322 / 129
 107  Wróblewski Eugeniusz           110.69  Inowrocław             17379 / 157
 108  Olewiński Wiesław              110.59  Warszawa               15151 / 137
 109  Krzemiński Piotr               110.45  Warszawa               10603 / 96
 110  Żuliński Jarosław              110.41  Szczecin               11703 / 106
 111  Śniadach Lucyna                110.35  Rumia                  21739 / 197
 112  Dawidson Stefan                110.26  Częstochowa            21281 / 193
 113  Strzelczyk Ewa                 109.89  Warszawa               20219 / 184
 114  Kutera Maciej                  109.86  Warszawa               11645 / 106
 115  Majewski Paweł                 109.81  Warszawa               10981 / 100
 116  Jachowicz Paweł                109.58  Żyrardów                7561 / 69
 117  Piotrowska Beata               109.44  Łódź                   20903 / 191
 118  Żuławska Katarzyna             109.42  Katowice               21775 / 199
 119  Rakoczy Andrzej                109.08  Kraków                 10908 / 100
 120  Niżewski Ryszard               108.87  Warszawa               10669 / 98
 121  Stecuła Leszek                 108.65  Bytom                   8801 / 81
 122  Sobczak Jarosław               108.54  Warszawa               18669 / 172
 123  Jankowska Elżbieta             108.48  Wrocław                 5207 / 48
 124  Waszkiewicz Michał             108.47  Warszawa                7159 / 66
 125  Tyczyno Andrzej                108.40  Bydgoszcz              10406 / 96
 126  Paszek Jerzy                   108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 127  Tatarczuk Jerzy                108.06  Warszawa               11995 / 111
 128  Sosin Filip                    107.95  Warszawa               16732 / 155
 129  Luter Jerzy                    107.57  Bytom                  21406 / 199
 130  Frynia Paweł                   107.11  Konstantynów Łódzki     8890 / 83
 131  Kowalska Renata                106.93  Bielsko Biała          16681 / 156
 132  Kozłowski Bogdan               106.90  Białystok               8873 / 83
 133  Ciszewska Ewa                  106.87  Katowice                8870 / 83
 134  Figiel Roman                   106.85  Zawichost              15386 / 144
 135  Gostomski Andrzej              106.68  Łódź                   21229 / 199
 136  Opyc Paweł                     106.64  Warszawa               21328 / 200
 137  Petrus Jacek                   106.47  Wrocław                 9582 / 90
 138  Strzelczyk Adam                106.31  Częstochowa             3721 / 35
 139  Florek Jędrzej                 106.08  Nowa Wieś Wielka       13897 / 131
 140  Jacyno Wojciech                106.08  Warszawa                4031 / 38
 141  Ziółkowski Jan                 106.05  Rumia                   8802 / 83
 142  Czubla Paweł                   105.94  Lublin                  3814 / 36
 143  Puton Grażyna                  105.85  Ruda Śląska             3599 / 34
 144  Śliwa Maciej                   105.66  Zabrze                  9298 / 88
 145  Gajewska Zofia                 105.56  Jelenia Góra            7600 / 72
 146  Stefaniuk Agnieszka            105.29  Warszawa               10213 / 97
 147  Sulejewska Małgorzata          105.19  Kraków                 11360 / 108
 148  Soszka Robert                  105.12  Warszawa                6938 / 66
 149  Jurkowski Adam                 105.07  Knurów                  8931 / 85
 150  Żbikowski Tomasz               105.03  Warszawa               20165 / 192
 151  Wrzałek Miłosz                 105.01  Reda                   10816 / 103
 152  Gołęcki Wojciech               104.98  Inowrocław             20052 / 191
 153  Wypart Jarosław                104.63  Częstochowa            12870 / 123
 154  Rutkowska Iwona                104.39  Warszawa               12423 / 119
 155  Zięba Maciej                   104.12  Wrocław                 6247 / 60
 156  Sitkowski Marek                104.00  Warszawa                4264 / 41
 157  Jabłczyńska-Zając Janina       104.00  Gdynia                  6864 / 66
 158  Augustyniak Krystyna           103.81  Łódź                    9343 / 90
 159  Ziembowicz Dorota              103.59  Gliwice                20201 / 195
 160  Zielińska Dorota               103.23  Piaseczno              15897 / 154
 161  Siemaszko Monika               103.17  Lipiany                 6706 / 65
 162  Baran Iwona                    102.89  Kraków                 13478 / 131
 163  Harat Stanisław                102.60  Kęty                    4925 / 48
 164  Michalski Mariusz              102.40  Inowrocław              9728 / 95
 165  Niciporuk Małgorzata           102.39  Rumia                   7372 / 72
 166  Jaworski Krzysztof             102.30  Warszawa                7877 / 77
 167  Słapiński Adam                 102.25  Warszawa                8180 / 80
 168  Dąbrowski Rafał                102.14  Ostróda                 5720 / 56
 169  Koszarski Bogusław             102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 170  Furman Grażyna                 101.69  Sosnowiec               4271 / 42
 171  Kubik Joanna                   101.65  Częstochowa            10267 / 101
 172  Mańkowski Piotr                101.58  Warszawa                5993 / 59
 173  Skwarek Zygmunt                101.28  Katowice                3950 / 39
 174  Matysiak Bożena                101.26  Kraków                  6582 / 65
 175  Pukniel Grzegorz               101.20  Lublin                 19836 / 196
 176  Pietuchowski Piotr             101.05  Białystok               5659 / 56
 177  Szczygieł Małgorzata           100.57  Wrocław                 4727 / 47
 178  Oprządek Magdalena             100.19  Siedlce                 3206 / 32
 179  Szulc Paweł                    100.10  Szczecin                5806 / 58
 180  Boczek Bartłomiej              100.08  Toruń                   3603 / 36
 181  Kozłowska Marianna              99.84  Białystok               7388 / 74
 182  Jankowski Eligiusz              99.74  Wrocław                 3491 / 35
 183  Szymkowski Michał               99.66  Wrocław                 3488 / 35
 184  Białobrzewska Alina             99.58  Gdynia                  8464 / 85
 185  Fiszer Ewa                      99.55  Wrocław                 4181 / 42
 186  Legięć Adam                     99.31  Warszawa                6455 / 65
 187  Ochot Paweł                     99.23  Katowice                6351 / 64
 188  Nawrocki Dariusz                99.17  Bydgoszcz               6942 / 70
 189  Burczyk Andrzej                 99.12  Gdynia                  4163 / 42
 190  Wietecki Józef                  98.98  Gorzów Wielkopolski     5444 / 55
 191  Pokojski Bogdan                 98.62  Piastów                 3156 / 32
 192  Wojciekiewicz Piotr             98.33  Katowice                5703 / 58
 193  Waberski Krzysztof              98.33  Łódź                    3540 / 36
 194  Puchalski Andrzej               98.17  Łódź                    3534 / 36
 195  Zając Ewa                       98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 196  Kościańska Beata                97.97  Lublin                  3527 / 36
 197  Sojka Krzysztof                 97.87  Łódź                    5285 / 54
 198  Pawlic Przemysław               97.77  Wrocław                 7333 / 75
 199  Podlaska Magdalena              97.68  Warszawa                9866 / 101
 200  Rosół Renata                    97.53  Warszawa               18434 / 189
 201  Szkudlarek Michał               97.50  Pabianice               4290 / 44
 202  Ficak Irena                     96.64  Mielec                 10341 / 107
 203  Kosmowska Jolanta               96.52  Warszawa               17471 / 181
 204  Pendowska Ania                  96.51  Rumia                   6949 / 72
 205  Dobrzańska Marta                96.00  Kraków                  3264 / 34
 206  Andracka Renata                 95.89  Poznań                  3452 / 36
 207  Ostrowska Joanna                95.85  Warszawa               16487 / 172
 208  Jarosz Maria                    95.82  Lublin                 11978 / 125
 209  Hennig Paulina                  95.70  Gniezno                 4211 / 44
 210  Mroziuk Magdalena               95.69  Warszawa               11291 / 118
 211  Jóźwiak Małgorzata              95.47  Iława                   3246 / 34
 212  Markiewicz Sebastian            95.08  Warszawa                3423 / 36
 213  Szubiak Aneta                   95.02  Łódź                    5036 / 53
 214  Niżewska Kinga                  94.47  Warszawa                6046 / 64
 215  Drózd Robert                    94.31  Wesoła                  8488 / 90
 216  Kotwica Adam                    93.94  Gdańsk                  4697 / 50
 217  Korpysz Tomasz                  93.68  Warszawa                3747 / 40
 218  Skrzyński Norbert               93.24  Warszawa               12121 / 130
 219  Biegun Arkadiusz                93.14  Kraków                  3260 / 35
 220  Gostomska Marta                 92.92  Warszawa                9571 / 103
 221  Ząbek Teresa                    92.91  Warszawa                7526 / 81
 222  Chmielewski Piotr               92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 223  Cieśla Adam                     92.31  Częstochowa             3323 / 36
 224  Kocikowski Marek                92.06  Ostróda                 6076 / 66
 225  Szeliga Marta                   92.05  Warszawa                3866 / 42
 226  Cichecki Jacek                  91.33  Józefów                 2740 / 30
 227  Soska Maciej                    91.32  Lublin                  6484 / 71
 228  Kokoszka Paweł                  91.02  Kłomnice                5916 / 65
 229  Ingling Piotr                   90.93  Warszawa               12367 / 136
 230  Kapela Paweł                    90.78  Kraków                  2905 / 32
 231  Ziółkowski Piotr                90.38  Piaseczno               7953 / 88
 232  Krupka Agnieszka                89.52  Krosno                  3581 / 40
 233  Kokot Krzysztof                 89.33  Nowy Targ              10720 / 120
 234  Bulkowski Waldemar              89.13  Chojnów                 2763 / 31
 235  Sosin Michał                    88.28  Warszawa                3443 / 39
 236  Urbańczyk Marek                 88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 237  Ilczuk Bogumiła                 87.91  Warszawa                6945 / 79
 238  Sojka Janusz                    87.74  Łódź                    3334 / 38
 239  Gryz Sylwester                  87.70  Zabrze                  2631 / 30
 240  Pazda Ziemowit                  87.60  Wrocław                 5081 / 58
 241  Augustyniak Jerzy               87.22  Łódź                    7152 / 82
 242  Pawłowska Anna                  86.50  Opacz Kol.              5536 / 64
 243  Madej Piotr                     86.25  Lublin                 10091 / 117
 244  Rogalski Mariusz                85.03  Iława                   3316 / 39
 245  Włodarczyk Robert               84.76  Wrocław                 3475 / 41
 246  Kruk Krzysztof                  84.70  Łódź                    4828 / 57
 247  Rubinstein Monika               84.62  Warszawa                9816 / 116
 248  Brychcy Joanna                  84.52  Katowice                5663 / 67
 249  Przepiórkowski Mirosław         83.41  Inowrocław              2669 / 32
 250  Kwiatkowski Artur               83.20  Częstochowa             2496 / 30
 251  Pawłowski Jan                   83.00  Warszawa                5229 / 63
 252  Orzelski Sebastian              82.86  Bielsk Podlaski         3563 / 43
 253  Jachowicz Kacper                80.98  Żyrardów                3725 / 46
 254  Łubniewicz Halina               80.47  Łódź                    2575 / 32
 255  Bednarska Jolanta               79.16  Łódź                    3562 / 45
 256  Sulejewski Tomasz               69.67  Kraków                  3553 / 51
 257  Kędzior Adam                    68.22  Lublin                  2183 / 32
 258  Kruk Jolanta                    67.37  Łódź                    2897 / 43

                                    POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 259  Kamiński Marcin                123.72  Warszawa                3588 / 29
 260  Sołdan Wojciech                 94.59  Rumia                   2743 / 29
 261  Jęczek Grzegorz                 91.59  Łódź                    2656 / 29
 262  Dudek Sebastian                 87.55  Częstochowa             2539 / 29
 263  Wesołowska Grażyna              81.52  Łódź                    2364 / 29
 264  Puchalska Krystyna              79.83  Łódź                    2315 / 29
 265  Kukier Krzysztof                87.82  Warszawa                2459 / 28
 266  Pawłowska Małgorzata            64.43  Opacz Kol.              1804 / 28
 267  Stefaniak Paweł                125.88  Biała Podlaska          3273 / 26
 268  Baltyn Jacek                    99.85  Suchedniów              2596 / 26
 269  Giryn Ilona                     94.46  Łódź                    2456 / 26
 270  Rawski Lech                     90.19  Kraków                  2345 / 26
 271  Faron Kazimierz                118.25  Warszawa                2838 / 24
 272  Chmielewski Andrzej            117.21  Warszawa                2813 / 24
 273  Wróblewski Andrzej             115.17  Warszawa                2764 / 24
 274  Nowak Krzysztof                114.83  Lublin                  2756 / 24
 275  Mossakowski Piotr              113.50  Chorzów                 2724 / 24
 276  Zaryński Jakub                 108.54  Świnoujście             2605 / 24
 277  Trumpus Michał                 105.75  Wrocław                 2538 / 24
 278  Hoffmann Jolanta               105.21  Warszawa                2525 / 24
 279  Królak Anna                    104.38  warszawa                2505 / 24
 280  Konsik Mirosław                104.17  Gdańsk                  2500 / 24
 281  Stencel Tomasz                 104.17  Poznań                  2500 / 24
 282  Grzegorzewska Maria            100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 283  Kulawiak Grzegorz               99.75  Warszawa                2394 / 24
 284  Gajda Paweł                     98.08  Ostrów Wielkopolski     2354 / 24
 285  Sokołowski Grzegorz             97.96  Słupsk                  2351 / 24
 286  Olędzki Grzegorz                97.83  Warszawa                2348 / 24
 287  Rubaj Tomasz                    97.79  Lublin                  2347 / 24
 288  Obłoza Mariusz                  97.29  Szczecin                2335 / 24
 289  Krzyżewski Krzysztof            95.92  Świętajno               2302 / 24
 290  Markiewicz Joanna               94.21  Żyrardów                2261 / 24
 291  Bielaszka Jan                   92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 292  Ryś Henryk                      91.71  Warszawa                2201 / 24
 293  Kosman Bartłomiej               91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 294  Niedźwiedź Katarzyna            90.83  Lublin                  2180 / 24
 295  Nowak Jacek                     89.38  Szczecin                2145 / 24
 296  Norwajszas Mirosław             88.25  Szczecin                2118 / 24
 297  Rawska Małgorzata               86.96  Kraków                  2087 / 24
 298  Rzepa Jacek                     85.04  Tychy                   2041 / 24
 299  Dawidson Dawid                 108.00  Częstochowa             2484 / 23
 300  Borodziuk Krzysztof            104.65  Kostrzyn                2407 / 23
 301  Świątkowska Marta              104.00  Wrocław                 2392 / 23
 302  Skrzypczyński Mariusz          103.04  Reda                    2370 / 23
 303  Święcka Elżbieta               102.26  Białystok               2352 / 23
 304  Głowacki Robert                101.87  Łódź                    2343 / 23
 305  Wojciechowska Agata             96.83  Poznań                  2227 / 23
 306  Anuszkiewicz Alfred             89.74  Warszawa                2064 / 23
 307  Fidziński Mikołaj               81.91  Dębica                  1884 / 23
 308  Fortuna Teresa                 126.86  Lubin                   2791 / 22
 309  Wandzlewicz Krystian           109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 310  Kwaśniak Wojciech               91.50  Częstochowa             2013 / 22
 311  Kaczyńska Grażyna               83.09  Łódź                    1828 / 22
 312  Tutka Marcin                    94.24  Wrocław                 1979 / 21
 313  Parnicki Zdzisław               86.95  Słupsk                  1826 / 21
 314  Szymańska Barbara               62.43  Gdańsk                  1311 / 21
 315  Lewandowska Ewa                 79.00  Warszawa                1580 / 20
 316  Kamienik Jarosław              104.53  Słupsk                  1986 / 19
 317  Dzik Monika                     89.16  Poznań                  1694 / 19
 318  Kołodziejczyk Małgorzata        86.21  Ostróda                 1638 / 19
 319  Jędrzejczyk Marcin             106.83  Warszawa                1923 / 18
 320  Figiel Tomasz                  106.44  Zawichost               1916 / 18
 321  Lewandowski Zbigniew           103.78  Słupsk                  1868 / 18
 322  Makuch Mariusz                 100.94  Zator                   1817 / 18
 323  Bruska Anita                   100.94  Gdynia                  1817 / 18
 324  Święcki Łukasz                  94.17  Białystok               1695 / 18
 325  Boczoń Dawid                    93.22  Zakopane                1678 / 18
 326  Śniadach Adelina                92.06  Rumia                   1657 / 18
 327  Szulc Marzena                   90.28  Szczecin                1625 / 18
 328  Jakubiak Piotr                  97.18  Żyrardów                1652 / 17
 329  Sitkowski Filip                 92.00  Warszawa                1564 / 17
 330  Wszyndybył Jacek                76.24  Chojnów                 1296 / 17
 331  Zalewski Adam                   63.53  Racibórz                1080 / 17
 332  Gigoła Jacek                   111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 333  Macal Bogusław                  89.81  Szczecin                1437 / 16
 334  Kuma Bogusław                  114.64  Słupsk                  1605 / 14
 335  Piętka Anna                     78.29  Szczecin                1096 / 14
 336  Stanosz Paweł                  161.15  Warszawa                2095 / 13
 337  Krzyszczyk Tomasz              102.77  Siemianowice Śląskie    1336 / 13
 338  Krzyszczyk Krzysztof            99.38  Siemianowice Śląskie    1292 / 13
 339  Pikul Andrzej                   85.23  Poznań                  1108 / 13
 340  Wilczek Sylwia                  67.62  Warszawa                 879 / 13
 341  Kozub Łukasz                   135.50  Brzesko                 1626 / 12
 342  Piasecki Dominik               124.58  Słupsk                  1495 / 12
 343  Pęczkowska Mariola             124.25  Warszawa                1491 / 12
 344  Kozłowski Jakub                123.92  Warszawa                1487 / 12
 345  Szkamruk Agata                 121.50  Warszawa                1458 / 12
 346  Owsiany Artur                  116.00  Łódź                    1392 / 12
 347  Noskowicz Krzysztof            112.42  Toruń                   1349 / 12
 348  Tomczyk Artur                  111.17  Piła                    1334 / 12
 349  Skowron Marcin                 109.83  Zabrze                  1318 / 12
 350  Kasprzak Paweł                 108.83  Warszawa                1306 / 12
 351  Irzyk Artur                    107.50  Kraków                  1290 / 12
 352  Królak Marcin                  106.75  Warszawa                1281 / 12
 353  Lewiński Jacek                 106.08  Wrocław                 1273 / 12
 354  Kaciński Robert                105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 355  Owsianko Leszek                102.33  Warszawa                1228 / 12
 356  Lempart Tomasz                  99.00  Kraków                  1188 / 12
 357  Majewska Ewa                    98.92  Nowa Sól                1187 / 12
 358  Ciejka Tomasz                   98.92  Kraków                  1187 / 12
 359  Czyściak Adam                   98.75  Legnica                 1185 / 12
 360  Kroc Andrzej                    96.67  Łódź                    1160 / 12
 361  Orłowski Bartosz                96.00  Bytom                   1152 / 12
 362  Ryś Dorota                      95.67  Warszawa                1148 / 12
 363  Mirowski Rafał                  94.92  Częstochowa             1139 / 12
 364  Dalecki Bartłomiej              94.83  Rumia                   1138 / 12
 365  Juśkiewicz Tomasz               94.42  Łódź                    1133 / 12
 366  Wróblewski Radosław             94.33  Mielec                  1132 / 12
 367  Sztukiert Mirosław              94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 368  Muszyński Bartosz               93.67  Słupsk                  1124 / 12
 369  Byczyński Paweł                 92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 370  Pytlak Patryk                   90.92  Kielce                  1091 / 12
 371  Tecław Grzegorz                 90.83  Poznań                  1090 / 12
 372  Kurszewska Izabela              89.92  Białystok               1079 / 12
 373  Śniadach Dominika               89.83  Rumia                   1078 / 12
 374  Stanek Stanisław                89.83  Olkusz                  1078 / 12
 375  Morawski Piotr                  89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 376  Karwacki Michał                 89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 377  Górska Małgorzata               88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 378  Kołodziejczyk Michał            88.75  Ostróda                 1065 / 12
 379  Zdanowicz Michał                88.58  Lublin                  1063 / 12
 380  Jobs Ewa                        87.58  Ostróda                 1051 / 12
 381  Smołka Edward                   87.42  Zabrze                  1049 / 12
 382  Ciesielski Jerzy                87.17  Łódź                    1046 / 12
 383  Szulc Katarzyna                 86.75  Szczecin                1041 / 12
 384  Grafiński Mirosław              86.67  Brodnica                1040 / 12
 385  Grzybała Piotr                  86.33  Warszawa                1036 / 12
 386  Skudlarska Anna                 86.17  Wrocław                 1034 / 12
 387  Niedźwiedź Zbigniew             86.08  Lublin                  1033 / 12
 388  Jopek Tomasz                    85.83  Wrocław                 1030 / 12
 389  Paradowska Anna                 85.08  Wejherowo               1021 / 12
 390  Rubaj Joanna                    84.75  Lublin                  1017 / 12
 391  Sołtysiak Zygmunt               80.67  Piastów                  968 / 12
 392  Czyżewski Sławomir              80.33  Poznań                   964 / 12
 393  Wąs Wojciech                    79.58  Warszawa                 955 / 12
 394  Szymański Sławomir              78.17  Dobrzelin                938 / 12
 395  Ulrych Tomasz                   77.58  Tychy                    931 / 12
 396  Majewski Adrian                 77.33  Nowa Sól                 928 / 12
 397  Gajos Stanisław                 73.75  Strzelno                 885 / 12
 398  Kurszewski Przemysław           72.00  Białystok                864 / 12
 399  Rogowski Marcin                 69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 400  Graczyk Adam                    68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 401  Dalecki Filip                   61.33  Rumia                    736 / 12
 402  Damer Jan                      140.09  Lublin                  1541 / 11
 403  Wilk Grzegorz                  104.00  Kraków                  1144 / 11
 404  Adamczyk Piotr                 101.64  Tarnów                  1118 / 11
 405  Ciesielski Jakub                96.82  Poznań                  1065 / 11
 406  Łęcki Paweł                     96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 407  Arana Anna                      96.55  Warszawa                1062 / 11
 408  Mikuć Anna                      89.82  Wrocław                  988 / 11
 409  Krasna Eliza                    88.82  Rumia                    977 / 11
 410  Załęcki Przemysław              88.45  Wałbrzych                973 / 11
 411  Niedźwiedź Jadwiga              85.36  Lublin                   939 / 11
 412  Borejko Michał                  83.64  Wrocław                  920 / 11
 413  Grodzicka Katarzyna             81.36  Warszawa                 895 / 11
 414  Pędzisz Paweł                   81.18  Lipiany                  893 / 11
 415  Pobudkiewicz Szymon             80.91  Warszawa                 890 / 11
 416  Bil Sylwia                      80.36  Dąbrowa Górnicza         884 / 11
 417  Górski Paweł                    80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 418  Kaczmarek Lucjan                80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 419  Konopka Katarzyna               79.91  Ostróda                  879 / 11
 420  Nieścierowicz Agnieszka         79.18  Szczecin                 871 / 11
 421  Zalewska Teresa                 78.73  Racibórz                 866 / 11
 422  Nowakowski Jacek                78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 423  Mania Jacek                     77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 424  Zacharska Marta                 73.73  Słupsk                   811 / 11
 425  Glazik Marcin                   72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 426  Białecki Bartosz                71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 427  Gątarski Dariusz                71.27  Rzeszów                  784 / 11
 428  Szopowski Marcin                71.00  Chojnów                  781 / 11
 429  Olędzki Tomasz                  71.00  Warszawa                 781 / 11
 430  Machnio Adam                    70.64  Lipiany                  777 / 11
 431  Czubla Olaf                     70.27  Łódź                     773 / 11
 432  Roszak Grzegorz                 70.18  Poznań                   772 / 11
 433  Czart Małgorzata                70.18  Olsztyn                  772 / 11
 434  Krzyżaniak Dorota               70.00  Słupsk                   770 / 11
 435  Bobik Andrzej                   68.82  Chojnów                  757 / 11
 436  Zieliński Slawomir              65.73  Lębork                   723 / 11
 437  Malkowska Margarita             65.64  Poznań                   722 / 11
 438  Czarniewski Ryszard             62.73  Lipiany                  690 / 11
 439  Krause Krzysztof                60.18  Poznań                   662 / 11
 440  Wielgoszewski Grzegorz          59.91  Wrocław                  659 / 11
 441  Białek Gniewomir                56.45  Dębica                   621 / 11
 442  Peschak Anna                    53.55  Kraków                   589 / 11
 443  Steglińska Katarzyna            53.00  Częstochowa              583 / 11
 444  Kordalski Jarosław             128.60  Lublin                  1286 / 10
 445  Orzeł Barbara                  111.10  Nowe Miasto Lubawskie   1111 / 10
 446  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna  105.50  Zabrze                  1055 / 10
 447  Górny Paweł                     87.40  Lublin                   874 / 10
 448  Kwaśniak Anna                   83.30  Częstochowa              833 / 10
 449  Pietrzak Simona                 72.70  Chojnów                  727 / 10
 450  Kaczmarek Grzegorz              72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 451  Kulczyńska Martyna              63.90  Ostróda                  639 / 10
 452  Kosewski Zbigniew               63.10  Szczecin                 631 / 10
 453  Kozłowska Monika                53.10  Warszawa                 531 / 10
 454  Ślusarczyk Daria                52.00  Chojnów                  520 / 10
 455  Kamionka Paweł                 109.11  Szczecin                 982 / 9
 456  Soborak Jarosław               107.56  Warszawa                 968 / 9
 457  Karwacki Jarosław              105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 458  Gardynik Grzegorz               98.33  Warszawa                 885 / 9
 459  Panek Jacek                     97.22  Warszawa                 875 / 9
 460  Bielaszka Anna                  65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 461  Nowak Paula                     63.00  Szczecin                 567 / 9
 462  Boroś Lucjan                    99.62  Gdańsk                   797 / 8
 463  Jachimowicz Piotr               94.12  Warszawa                 753 / 8
 464  Taczalski Jacek                 90.38  Szczecin                 723 / 8
 465  Białobrzewska Martyna           50.00  Gdynia                   400 / 8
 466  Homa Łukasz                    139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 467  Grodzki Janusz                 131.14  Łódź                     918 / 7
 468  Mizgier Maciej                 114.14  Gdańsk                   799 / 7
 469  Kasza Janusz                   100.86  Kraków                   706 / 7
 470  Koprowska Małgorzata            98.43  Pabianice                689 / 7
 471  Kozak Czesław                   93.43  Częstochowa              654 / 7
 472  Pieńkowski Adam                 82.29  Rumia                    576 / 7
 473  Kraj Iza                        69.29  Warszawa                 485 / 7
 474  Sulejewski Adam                 68.86  Kraków                   482 / 7
 475  Leszczyński Tomasz              66.29  Częstochowa              464 / 7
 476  Kozłowski Kamil                 65.57  Częstochowa              459 / 7
 477  Buks Sylwia                     57.00  Warszawa                 399 / 7
 478  Kwiatkowski Maciej              54.29  Częstochowa              380 / 7
 479  Niegowski Piotr                 52.43  Ostróda                  367 / 7
 480  Olejarczyk Wojciech             52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 481  Chylewski Andrzej              140.17  Poznań                   841 / 6
 482  Morawski Wojciech              125.83  Gliwice                  755 / 6
 483  Skórniewski Bartosz            118.67  Warszawa                 712 / 6
 484  Krzemień Michał                108.67  Kraków                   652 / 6
 485  Bednarek Mikołaj               104.17  Warszawa                 625 / 6
 486  Duda Krzysztof                 102.50  Pszczyna                 615 / 6
 487  Szepczyński Tomasz              87.00  Kraków                   522 / 6
 488  Lus Tomasz                      86.17  Piła                     517 / 6
 489  Tokarczyk Karol                 86.17  Warszawa                 517 / 6
 490  Orłowska Sylwia                 85.67  Warszawa                 514 / 6
 491  Orłowski Leszek                 85.33  Warszawa                 512 / 6
 492  Czarnecka Anna                  75.50  Zgierz                   453 / 6
 493  Olszewski Grzegorz              71.50  Augustów                 429 / 6
 494  Przybylski Adrian               70.00  Częstochowa              420 / 6
 495  Zyśk Daniel                     69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 496  Stankiewicz Ewelina             69.50  Elbląg                   417 / 6
 497  Gołębiowski Michał              69.33  Warszawa                 416 / 6
 498  Marks Rafał                     69.33  Warszawa                 416 / 6
 499  Degórski Łukasz                 69.00  Warszawa                 414 / 6
 500  Błędowski Paweł                 68.17  Częstochowa              409 / 6
 501  Wesołowski Rafał                68.00  Warszawa                 408 / 6
 502  Buciak Robert                   67.83  Szczecin                 407 / 6
 503  Kosińska Anna                   67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 504  Pajdzik Patryk                  55.50  Lipiany                  333 / 6
 505  Bochra Wojciech                 53.00  Lublin                   318 / 6
 506  Dalka Krzysztof                 52.00  Bytów                    312 / 6
 507  Wink Ewa                        51.83  Warszawa                 311 / 6
 508  Mońko Dawid                     51.33  Wrocław                  308 / 6
 509  Stańczyk Andrzej               135.00  Kraków                   675 / 5
 510  Joński-Jastrzębowski Sebastian 113.20  Gdańsk                   566 / 5
 511  Makuch Mariusz                  94.20  Zator                    471 / 5
 512  Gasik Jacek                     93.60  Warszawa                 468 / 5
 513  Korga Zygmunt                   76.00  Zabrze                   380 / 5
 514  Morga Paweł                     76.00  Warszawa                 380 / 5
 515  Tymoszuk Piotr                  75.60  Warszawa                 378 / 5
 516  Kula Joanna                     74.80  Częstochowa              374 / 5
 517  Szczap Jacek                    74.60  Warszawa                 373 / 5
 518  Korga Elżbieta                  74.40  Zabrze                   372 / 5
 519  Szepczyński Zbigniew            73.40  Kraków                   367 / 5
 520  Kulawiak Monika                 72.80  Warszawa                 364 / 5
 521  Orłowski Krzysztof              72.40  Warszawa                 362 / 5
 522  Syrek Justyna                   71.60  Częstochowa              358 / 5
 523  Poklikajew Marzena              64.40  Pruszków                 322 / 5
 524  Paszkowska Elżbieta             56.40  Warszawa                 282 / 5
 525  Nagwizda Andrzej                53.60  Kraków                   268 / 5
 526  Mencina Anna                    53.40  Warszawa                 267 / 5
 527  Gomułka Edyta                   50.80  Częstochowa              254 / 5
 528  Drzycimska Tatiana             118.25  Wrocław                  473 / 4
 529  Elmerych Michał                105.00  Szczecin                 420 / 4
 530  Gnabasik Agata                  82.50  Poznań                   330 / 4
 531  Konopka Piotr                   80.50  Ostróda                  322 / 4
 532  Białecki Krzysztof              79.00  Warszawa                 316 / 4
 533  Majos Maria                     77.75  Warszawa                 311 / 4
 534  Michałek Piotr                  76.00  Warszawa                 304 / 4
 535  Majos Magdalena                 75.00  Warszawa                 300 / 4
 536  Babula Władysław                63.25  Inowrocław               253 / 4
 537  Łysak Wojciech                  50.25  Sosnowiec                201 / 4
 538  Jakimowicz Piotr               150.00  Poznań                   450 / 3
 539  Loch Dominik                   119.67  Częstochowa              359 / 3
 540  Salamon Edward                  94.67  Bytom                    284 / 3
 541  Budek Sławomir                  87.00  Warszawa                 261 / 3
 542  Kukla Elżbieta                  85.33  Częstochowa              256 / 3
 543  Usakiewicz Agnieszka            83.33  Warszawa                 250 / 3
 544  Jerzy Ciesielski                83.33  Łódź                     250 / 3
 545  Majos Anna                      83.33  Warszawa                 250 / 3
 546  Turzańska Jolanta               57.33  Zabrze                   172 / 3
 547  Pyzel Piotr                     57.00  Warszawa                 171 / 3
 548  Borowski Miłosz                 55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 549  Białecki Eryk                   54.67  Warszawa                 164 / 3
 550  Sobczyk Iwo                     54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 551  Franaszczyk Aleksandra          54.33  Łódź                     163 / 3
 552  Prokopczuk Piotr                54.00  Warszawa                 162 / 3
 553  Prokopczuk Teresa               54.00  Warszawa                 162 / 3
 554  Słapińska Joanna                50.00  Olsztyn                  150 / 3
 555  Rokosz Irena                   117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 556  Graczykowski Paweł             109.00  Łódź                     218 / 2
 557  Michalak Maciej                104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 558  Karasewicz Arkadiusz           104.00  Wrocław                  208 / 2
 559  Tomaszczyk Stefan              102.50  Dębno                    205 / 2
 560  Wiączkowski Grzegorz           102.50  Wrocław                  205 / 2
 561  Rokosz Mirosław                100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 562  Żyła Anna                      100.00  Wrocław                  200 / 2
 563  Belof Barbara                  100.00  Polkowice                200 / 2
 564  Szkudlarek Jadwiga              59.50  Pabianice                119 / 2
 565  Policińska Tina                 58.00  Częstochowa              116 / 2
 566  Kurkiewicz Sławomir             57.50  Warszawa                 115 / 2
 567  Molenda Tomasz                  57.50  Szczecin                 115 / 2
 568  Piskorz Kamil                   57.00  Piastów                  114 / 2
 569  Bajorek Cezary                  55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 570  Knypiński Wojciech              54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 571  Dudek Izabela                   54.50  Częstochowa              109 / 2
 572  Żak Andrzej                     53.00  Kraków                   106 / 2
 573  Redlińska Izabela               53.00  Warszawa                 106 / 2
 574  Naumowicz Janusz                52.00  Rumia                    104 / 2
 575  Więciorkowski Damian            52.00  Częstochowa              104 / 2
 576  Kononowicz Krzysztof            51.00  Piastów                  102 / 2
 577  Orzeł Grzegorz                  50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 578  Skokowska Sylwia                50.00  Chojnów                  100 / 2
 579  Leszczyński Radosław            50.00  Łódź                     100 / 2
 580  Gajkowska Ewa                   50.00  Warszawa                 100 / 2
 581  Leszczyński Maciej              50.00  Łódź                     100 / 2
 582  Szczotka Anna                  150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 583  Żbikowska Jagoda               150.00  Warszawa                 150 / 1
 584  Wiączkowski Grzegorz            75.00  Kielce                    75 / 1
 585  Wanot Magdalena                 69.00  Warszawa                  69 / 1
 586  Szkocki Andrzej                 66.00  Szczecin                  66 / 1
 587  Zuziak Agnieszka                56.00  Kraków                    56 / 1
 588  Kasprzak Marek                  53.00  Częstochowa               53 / 1
 589  Majos Agata                     50.00  Warszawa                  50 / 1
 590  Bossy Kinga                     50.00  Poznań                    50 / 1
 591  Tyc Rafał                       50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 592  Graczykowska Barbara            50.00  Łódź                      50 / 1
 593  Żydaczewski Ryszard              0.00  Lubin                      0 / 0
 594  Adamski Franciszek               0.00  Katowice                   0 / 0
 595  Kurzok Ireneusz                  0.00  Mikołów                    0 / 0
 596  Ochot Magdalena                  0.00  Katowice                   0 / 0
 597  Hlebowicz Bartosz                0.00  Kraków                     0 / 0
 598  Barszcz Damian                   0.00  Zawichost                  0 / 0
 599  Bartold Zbigniew                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 600  Banasiak Jerzy                   0.00  Radom                      0 / 0
 601  Hardej Sylwia                    0.00  Szczecin                   0 / 0
 602  Ziemba Arkadiusz                 0.00  Borek                      0 / 0
 603  Żydaczewska Barbara              0.00  Lubin                      0 / 0
 604  Grzona Adam                      0.00  Toruń                      0 / 0
 605  Dziewulski Jarosław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 606  Grondziowski Piotr               0.00  Chorzów                    0 / 0
 607  Berlińska Zuzia                  0.00  Piastów                    0 / 0
 608  Adamski Andrzej                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 609  Babulewicz Natalia               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 610  Berliński Dominik                0.00  Pruszków                   0 / 0
 611  Grzegorczyk Piotr                0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 612  Berthold Dariusz                 0.00  Karpacz                    0 / 0
 613  Gwóźdź Witold                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 614  Fido Henryk                      0.00  Kielce                     0 / 0
 615  Berthold Mira                    0.00  Karpacz                    0 / 0
 616  Baran Robert                     0.00  Tychy                      0 / 0
 617  Boroś Teresa                     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 618  Pawłowska Matylda                0.00  Warszawa                   0 / 0
 619  Barnowska Jolanta                0.00  Piastów                    0 / 0
 620  Gudaczewski Paweł                0.00  Ostróda                    0 / 0
 621  Bernacki Marek                   0.00  Łódź                       0 / 0
 622  Dalecka Dorota                   0.00  Łódź                       0 / 0
 623  Gawroński Artur                  0.00  Halinów                    0 / 0
 624  Gruszczyński Bolesław            0.00  Gdynia                     0 / 0
 625  Bednarski Bartłomiej             0.00  Łódź                       0 / 0
 626  Gancarczyk Mariusz               0.00  Mielec                     0 / 0
 627  Grzybowski Maciej                0.00  Szczecin                   0 / 0
 628  Berthold Sebastian               0.00  Karpacz                    0 / 0
 629  Ćwiertka Joanna                  0.00  Kraków                     0 / 0
 630  Gąbka Małgorzata                 0.00  Piastów                    0 / 0
 631  Agnieszczak Paweł                0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 632  Dalecka Grażyna                  0.00  Łódź                       0 / 0
 633  Czerwoniec Ewa                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 634  Czerwoniec Mirosława             0.00  Warszawa                   0 / 0
 635  Fiedoruk Bogdan                  0.00  Gdańsk                     0 / 0
 636  Gądek Łukasz                     0.00  Tychy                      0 / 0
 637  Giersz Jerzy                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 638  Burzyński Józef                  0.00  Ełk                        0 / 0
 639  Czyż Michał                      0.00  Łódź                       0 / 0
 640  Czerwoniec Adam                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 641  Gąbka Paweł                      0.00  Piastów                    0 / 0
 642  Flisak Adam                      0.00  Warszawa                   0 / 0
 643  Dzierża Iwona                    0.00  Kraków                     0 / 0
 644  Dzierża Roman                    0.00  Kraków                     0 / 0
 645  Flegier Marcin                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 646  Dubek Mateusz                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 647  Dys Leszek                       0.00  Olsztyn                    0 / 0
 648  Czerwonka Marek                  0.00  Kraków                     0 / 0
 649  Derlacki Michał                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 650  Dzierża Dariusz                  0.00  Kraków                     0 / 0
 651  Ziółkowska Renata                0.00  Rumia                      0 / 0
 652  Fraś Paweł                       0.00  Kraków                     0 / 0
 653  Dubek Marek                      0.00  Warszawa                   0 / 0
 654  Fiett Danuta                     0.00  Piastów                    0 / 0
 655  Górski Jacek                     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 656  Czarzasty Jan                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 657  Estko Izabela                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 658  Brzozowski Leszek                0.00  Łódź                       0 / 0
 659  Drąszkowski Tomasz               0.00  Katowice                   0 / 0
 660  Dominiak Joanna                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 661  Charysz Sławomir                 0.00  Lipiany                    0 / 0
 662  Żurawski Krzysztof               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 663  Bura Irena                       0.00  Lubin                      0 / 0
 664  Bulaszewski Paweł                0.00  Warszawa                   0 / 0
 665  Grochowski Paweł                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 666  Grdeń Wiesław                    0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 667  Zwolińska Stenia                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 668  Bogatyńska Anna                  0.00  Kraków                     0 / 0
 669  Bogacz Wojciech                  0.00  Kraków                     0 / 0
 670  Chylewski Emil                   0.00  Łódź                       0 / 0
 671  Czarnecki Stefan                 0.00  Pruszków                   0 / 0
 672  Graczykowski Piotr               0.00  Łódź                       0 / 0
 673  Bojarski Dariusz                 0.00  Szczecin                   0 / 0
 674  Czarnecki Marek                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 675  Rutowicz Daria                   0.00  Piastów                    0 / 0
 676  Sikorski Władysław               0.00  Bytom                      0 / 0
 677  Czajewski Michał                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 678  Glegoła-Szczap Maria             0.00  Warszawa                   0 / 0
 679  Gniazdowski Michał               0.00  Łódź                       0 / 0
 680  Chylewski Andrzej                0.00  Poznań                     0 / 0
 681  Hofman Gabriela                  0.00  Łódź                       0 / 0
 682  Dziewulska Elżbieta              0.00  Warszawa                   0 / 0
 683  Żol Grażyna                      0.00  Lubin                      0 / 0
 684  Raab Norbert                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 685  Gocyk Krzysztof                  0.00  Kraków                     0 / 0
 686  Ciechomski Robert                0.00  Piastów                    0 / 0
 687  Chmielewski Michał               0.00  Częstochowa                0 / 0
 688  Żmuda Aurelia                    0.00  Lubin                      0 / 0
 689  Radecka Katarzyna                0.00  Warszawa                   0 / 0
 690  Prudaczuk Emil                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 691  Wilczak Marta                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 692  Puchałka Jarosław                0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 693  Wiśniewska Agnieszka             0.00  Inowrocław                 0 / 0
 694  Szemryk Tadeusz                  0.00  Słupsk                     0 / 0
 695  Musiał Joanna                    0.00  Słupsk                     0 / 0
 696  Puchałka Edward                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 697  Pryzowicz Michał                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 698  Rudzińska Krystyna               0.00  Warszawa                   0 / 0
 699  Sikorski Roman                   0.00  Kobylnica                  0 / 0
 700  Skowrońska Magdalena             0.00  Szczecin                   0 / 0
 701  Winiczenko Adam                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 702  Przepiórkowska Joanna            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 703  Sitarek Justyna                  0.00  Katarzynów                 0 / 0
 704  Wilińska Anna                    0.00  Gdynia                     0 / 0
 705  Rudziński Janusz                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 706  Siemaszko Michał                 0.00  Lipiany                    0 / 0
 707  Skrobosz Katarzyna               0.00  Warszawa                   0 / 0
 708  Chilicki Wiesław                 0.00  Katowice                   0 / 0
 709  Sapis Lucyna                     0.00  Słupsk                     0 / 0
 710  Serafinowicz Danuta              0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 711  Rutowicz Kinga                   0.00  Piastów                    0 / 0
 712  Siadak Jerzy                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 713  Paszek Adam                      0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 714  Sapis Witalis                    0.00  Słupsk                     0 / 0
 715  Piskorz Henryk                   0.00  Kraków                     0 / 0
 716  Pastor Andrzej                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 717  Serafinowicz Andrzej             0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 718  Rybak Tadeusz                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 719  Penszko Marek                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 720  Olenderek Tadeusz                0.00  Katowice                   0 / 0
 721  Owczarek Romuald                 0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 722  Witek Bogdan                     0.00  Koszalin                   0 / 0
 723  Orysiak Katarzyna                0.00  Piastów                    0 / 0
 724  Nowak Sławomir                   0.00  Łódź                       0 / 0
 725  Parfieniuk Grzegorz              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 726  Orłowska Maryla                  0.00  Katowice                   0 / 0
 727  Ogonowski Włodzimierz            0.00  Piastów                    0 / 0
 728  Piasecki Maurycy                 0.00  Tychy                      0 / 0
 729  Pluszyńska Małgorzata            0.00  Jasienica                  0 / 0
 730  Podwiązka Mariola                0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 731  Olewińska Barbara                0.00  Warszawa                   0 / 0
 732  Popławska Magdalena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 733  Próchniak Beata                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 734  Zięba Ewelina                    0.00  Wrocław                    0 / 0
 735  Plata Małgorzata                 0.00  Rumia                      0 / 0
 736  Próchniak Dariusz                0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 737  Pomorski Marcin                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 738  Pichola Bożenna                  0.00  Piastów                    0 / 0
 739  Pilawski Paweł                   0.00  Kraków                     0 / 0
 740  Piskorz Agnieszka                0.00  Kraków                     0 / 0
 741  Witczak Artur                    0.00  Włocławek                  0 / 0
 742  Szmidt Dorota                    0.00  Łódź                       0 / 0
 743  Szpyrko Sławomir                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 744  Wiśniewski Marek                 0.00  Radzymin                   0 / 0
 745  Szymeczko Rafał                  0.00  Gdynia                     0 / 0
 746  Szreter Dorota                   0.00  Wrocław                    0 / 0
 747  Szumieluk Maciej                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 748  Syguda Wieńczysław               0.00  Częstochowa                0 / 0
 749  Szałkowska Izabela               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 750  Szmat Małgorzata                 0.00  Koszalin                   0 / 0
 751  Szczurak Julianna                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 752  Szekliński Dariusz               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 753  Wąsowicz Paweł                   0.00  Szczecin                   0 / 0
 754  Szymeczko Robert                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 755  Szerenos Michał                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 756  Szczepaniak Przemysław           0.00  Szczecin                   0 / 0
 757  Tokarski Mirosław                0.00  Koszalin                   0 / 0
 758  Tuz Wojciech                     0.00  Warszawa                   0 / 0
 759  Tyl Artur                        0.00  Częstochowa                0 / 0
 760  Tomaszewski Paweł                0.00  Pruszków                   0 / 0
 761  Śniadach Krzysztof               0.00  Rumia                      0 / 0
 762  Ulicki Paweł                     0.00  Łódź                       0 / 0
 763  Trybuszewski Maciej              0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 764  Śmietanka Piotr                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 765  Tarnacka Kamila                  0.00  Rumia                      0 / 0
 766  Tałaj Mariola                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 767  Sowa Mateusz                     0.00  Pruszków                   0 / 0
 768  Wawrzonkiewicz Michał            0.00  Tychy                      0 / 0
 769  Tałaj Rafał                      0.00  Częstochowa                0 / 0
 770  Stankiewicz Andrzej              0.00  Gdańsk                     0 / 0
 771  Stankiewicz Piotr                0.00  Warszawa                   0 / 0
 772  Kaciński Czesław                 0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 773  Sółkowski Arek                   0.00  Ostróda                    0 / 0
 774  Sołoniewicz Ireneusz             0.00  Pułtusk                    0 / 0
 775  Tałaj Andrzej                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 776  Skrzyniarz Marcin                0.00  Warszawa                   0 / 0
 777  Smela Jarosław                   0.00  Częstochowa                0 / 0
 778  Sobania Mariusz                  0.00  Ośno Lubuskie              0 / 0
 779  Słapiński Wojciech               0.00  Piastów                    0 / 0
 780  Walawender Jakub                 0.00  Kraków                     0 / 0
 781  Stańczyk Maciej                  0.00  Tarnów                     0 / 0
 782  Sobolewski Krzysztof             0.00  Piastów                    0 / 0
 783  Subocz Paweł                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 784  Słyszewski Robert                0.00  Częstochowa                0 / 0
 785  Tymoszuk Piotr                   0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 786  Waberski Krzysztof               0.00  Łódź                       0 / 0
 787  Strelczuk Paweł                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 788  Swoboda Marek                    0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 789  Swoboda Anna                     0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 790  Stępnicka Katarzyna              0.00  Piastów                    0 / 0
 791  Watras Weronika                  0.00  Kraków                     0 / 0
 792  Steć Kamil                       0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 793  Steć Adrianna                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 794  Wasiluk Marzena                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 795  Stefański Marek                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 796  Stefaniak Irena                  0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 797  Kryszczulas Zbigniew             0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 798  Królak Tomasz                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 799  Krawczyk Marcin                  0.00  Piastów                    0 / 0
 800  Zając Janina                     0.00  Gdynia                     0 / 0
 801  Kubicka Urszula                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 802  Krzeszewska Joanna               0.00  Łódź                       0 / 0
 803  Kozak Krzysztof                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 804  Zakrocki Krzysztof               0.00  Szczecin                   0 / 0
 805  Kowalska Elżbieta M.             0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 806  Kościółek Roksana                0.00  Kraków                     0 / 0
 807  Kozłowski Stanisław              0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 808  Kozłowski Bartłomiej             0.00  Radom                      0 / 0
 809  Kozłowski Adam                   0.00  Radom                      0 / 0
 810  Latuszek Marcin                  0.00  Mieścisko                  0 / 0
 811  Latała Sławomir                  0.00  Piastów                    0 / 0
 812  Laszczka Piotr                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 813  Lewczuk Daniel                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 814  Leśniewski Kazimierz             0.00  Kielce                     0 / 0
 815  Leśniak Darek                    0.00  Rumia                      0 / 0
 816  Kuskowska Justyna                0.00  Piastów                    0 / 0
 817  Kula Krzysztof                   0.00  Gdańsk                     0 / 0
 818  Kuczyński Jerzy                  0.00  Łowicz                     0 / 0
 819  Kucharska Dorota                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 820  Kurowski Witold                  0.00  Łódź                       0 / 0
 821  Kurowski Olgierd                 0.00  Łódź                       0 / 0
 822  Kurowski Krzysztof               0.00  Łódź                       0 / 0
 823  Kosow Henryk                     0.00  Częstochowa                0 / 0
 824  Myszka Ireneusz                  0.00  Słupsk                     0 / 0
 825  Kaczanowski Bartek               0.00  Szczecin                   0 / 0
 826  Jachimek Szymon                  0.00  Gdynia                     0 / 0
 827  Jewiec Piotr                     0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 828  Jeszke Andrzej                   0.00  Gdańsk                     0 / 0
 829  Horodyski Marcin                 0.00  Kielce                     0 / 0
 830  Mogielnicki Paweł                0.00  Warszawa                   0 / 0
 831  Mionskowski Michał               0.00  Szczecin                   0 / 0
 832  Jaskuła Elżbieta                 0.00  Zielona Góra               0 / 0
 833  Zieliński Wojciech               0.00  Szczecin                   0 / 0
 834  Kaczmarek Paweł                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 835  Koczorowska Małgorzata           0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 836  Zalewski Wojciech                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 837  Jankowski Witold                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 838  Jankowski Karol                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 839  Kobyliński Mirosław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 840  Jaroszuk Kamila                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 841  Kaliszewski Konrad               0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 842  Korsak Damian                    0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 843  Korowaj Paweł                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 844  Kłosiński Ryszard                0.00  Częstochowa                0 / 0
 845  Modrzejewski Krzysztof           0.00  Warszawa                   0 / 0
 846  Kielczewska Joanna               0.00  Piastów                    0 / 0
 847  Kasiński Dariusz                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 848  Mocek Krzysztof                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 849  Szymański Tomasz                 0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 850  Zyśko Danuta                     0.00  Warszawa                   0 / 0
 851  Kłos Małgorzata                  0.00  Gdańsk                     0 / 0
 852  Lewczuk Maciej                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 853  Kobyliński Marcin                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 854  Wróblewski Grzegorz              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 855  Mieszkowska Katarzyna            0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 856  Molenda-Kass Katarzyna           0.00  Gdańsk                     0 / 0
 857  Mojsik Paweł                     0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 858  Michalski Jacek                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 859  Mitkowski Paweł                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 860  Karaim Bogdan                    0.00  Kęty                       0 / 0
 861  Mazur Marzena                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 862  Matysiuk Emil                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 863  Kolmer Patryk                    0.00  Szczecin                   0 / 0
 864  Niżnik Ryszard                   0.00  Piastów                    0 / 0
 865  Nowak Robert                     0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 866  Neumann Mariusz                  0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 867  Wróbel Bogusław                  0.00  Łódź                       0 / 0
 868  Natorff Maciej                   0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 869  Wojtylak Piotr                   0.00  Piastów                    0 / 0
 870  Marynowski Krzysztof             0.00  Łódź                       0 / 0
 871  Mroziak Marzena                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 872  Wojtczak Marek                   0.00  Piastów                    0 / 0
 873  Niedbała Dorota                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 874  Napiórkowska Maria               0.00  Pruszków                   0 / 0
 875  Łysek Wojciech                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 876  Wójcik Agnieszka                 0.00  Częstochowa                0 / 0
 877  Wójcik Mariusz                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 878  Wypchał Waldemar                 0.00  Kraków                     0 / 0
 879  Lożyńska Ewa                     0.00  Piastów                    0 / 0
 880  Mroczka Elżbieta                 0.00  Kraków                     0 / 0
 881  Maciątek Michał                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 882  Liśkiewicz Stanisław             0.00  Piastów                    0 / 0
 883  Lożyńska Hanna                   0.00  Piastów                    0 / 0
 884  Ługowski Jerzy                   0.00  Piastów                    0 / 0
 885  Łagutko Edmund                   0.00  Ośno                       0 / 0
 886  Machnio Ryszard                  0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 887  Marszał Tomasz                   0.00  Kraków                     0 / 0
 888  Łagutko Tomasz                   0.00  Ośno                       0 / 0
 889  Kondratiuk Paweł                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 890  Marek Grzegorz                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 891  Łubniewicz Tatiana               0.00  Łódź                       0 / 0
 892  Łagutko Edmund                   0.00  Ośno Lubuskie              0 / 0
 893  Majkut Radosław                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 894  Majewski Walerian                0.00  Inowrocław                 0 / 0
 895  Matysiak Karolina                0.00  Kraków                     0 / 0
 896  Lewiński Jacek                   0.00  Wrocław                    0 / 0
 897  Lipczyński Mateusz               0.00  Sopot                      0 / 0
 898  Malinowski Krzysztof             0.00  Pabianice                  0 / 0
 899  Libich Artur                     0.00  Łódź                       0 / 0
 900  Marcinkowski Jacek               0.00  Świeszyno                  0 / 0
 901  Lisiewicz Michał                 0.00  Łódź                       0 / 0
 902  Szewczyk Grzegorz                0.00  Łódź                       0 / 0
 903  Korsak Damian                    0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 904  Górka Kamil                      0.00  Kraków                     0 / 0
 905  Wodzińska Elżbieta               0.00  Warszawa                   0 / 0
 906  Jończyk Agnieszka                0.00  Warszawa                   0 / 0
 907  Żłobiński Maciej                 0.00  Katowice                   0 / 0
 908  Bońkowski Stanisław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 909  Płatek Jerzy                     0.00  Sosnowiec                  0 / 0
 910  Szymański Tomasz                 0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 911  Kupidura Szczepan                0.00  Radom                      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie