Słupsk 5
sierpnia
Słupsk 5- 6 sierpnia IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Katowice12
sierpnia
Katowice 12-15 sierpnia I Maraton Scrabble
Katowice12
sierpnia
Katowice 12-13 sierpnia V Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2000
I Maraton Scrabble 12 - 15 sierpnia 2000 — I Maraton ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Maraton ScrabbleKatowice, 12 - 15 sierpnia 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 23.0 11667
 2. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 19.0 11843
 3. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 19.0 11584
 4. Dariusz Puton (Ruda Śląska) 19.0 11278
 5. Zdzisław Szota (Warszawa) 18.5 11497
 6. Paweł Stanosz (Warszawa) 18.0 11953
 7. Andrzej Rechowicz (Katowice) 18.0 11349
 8. Marcin Mroziuk (Strzegom) 18.0 11285
 9. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 17.0 11652
 10. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 17.0 11577

 81 uczestników, 30 rund 




Wyniki turnieju Maraton Scrabblowy i Mistrzostwa Górnego Śląska

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               145.84     23.0    11667     4410     1480
  2 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.99     19.0    11843     4192     1202
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               118.86     19.0    11584     4234     1103
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.28     19.0    11278     4119      731
  5 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.76     18.5    11497     4017      647
  6 Paweł           Stanosz              Warszawa               133.54     18.0    11953     4068     1075
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.03     18.0    11349     3922      718
  8 Marcin          Mroziuk              Warszawa               133.46     18.0    11285     3776      794
  9 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.65     17.0    11652     3836      771
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.31     17.0    11577     3722     1077
 11 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               114.07     17.0    11122     3798      447
 12 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.22     17.0    11106     3541     1101
 13 Szymon          Fidziński            Warszawa               107.65     17.0    10927     3737      339
 14 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               115.19     16.5    10850     3638     -213
 15 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               100.34     16.5    10470     3576     -262
 16 Rafał           Matczak              Pruszków               114.01     16.0    10778     3473      330
 17 Stanisław       Ochot                Katowice               102.80     16.0    10585     3393       -8
 18 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.19     16.0    10538     3528        4
 19 Radosław        Konca                Warszawa               106.40     16.0    10125     3247      -24
 20 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                114.86     16.0    10041     3222       37
 21 Wiktor          Stępień              Katowice               118.64     15.5    10473     3393     -190
 22 Marek           Roszak               Poznań                 118.97     15.0    11330     3558      507
 23 Magdalena       Merklejn             Szczecin               109.07     15.0    10648     3248     -200
 24 Krzysztof       Nowak                Lublin                 100.00     15.0    10154     3232       67
 25 Edward          Salamon              Bytom                  100.00     15.0    10116     3275     -398
 26 Szymon          Zaleski              Poznań                 100.00     14.0    10618     3211       51
 27 Halina          Roszak               Poznań                 107.33     14.0    10589     3098     -304
 28 Katarzyna       Żuławska             Katowice               103.65     14.0    10368     3076      607
 29 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   112.20     14.0    10331     3029     -355
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  106.29     14.0    10232     3071      -40
 31 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 100.00     14.0     6886     2576     1103
 32 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.00     13.5     9622     3205     -779
 33 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  103.61     13.0    10736     3134       19
 34 Leszek          Stecuła              Bytom                  119.94     13.0    10514     3234     -831
 35 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               108.82     13.0    10466     3288     -528
 36 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.65     13.0     9319     2988    -1177
 37 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               102.20     12.0    10144     2911     -437
 38 Grażyna         Żol                  Lubin                  100.00     12.0    10061     2806     -114
 39 Beata           Wiączkowska          Wrocław                100.00     12.0     9251     2841     -937
 40 Elżbieta        Jaskuła              Zielona Góra           100.00     11.0     9387     2624     -741
 41 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00     11.0     9263     2717     -978
 42 Ryszard         Niżewski             Warszawa               111.95     11.0     5600     2137       14
 43 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00     10.0     8718     2519     -790
 44 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00     10.0     6681     2122     -410
 45 Wojciech        Zemło                Łódź                   110.97      9.0     6187     2078      595
 46 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   128.62      9.0     6156     2153      450
 47 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.09      8.0     5770     1885       90
 48 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      8.0     5692     1869     -408
 49 Jarosław        Michalak             Łódź                   122.58      8.0     4767     1705      244
 50 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    100.00      8.0     4604     1488      892
 51 Maciej          Michalak             Łódź                   102.66      8.0     4453     1558     -124
 52 Marian          Jurkowski            Knurów                 100.00      7.0     6120     1742     -378
 53 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      7.0     5486     1667     -114
 54 Paweł           Dawidson             Częstochowa            139.02      7.0     4764     1481      543
 55 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      7.0     4730     1599     -417
 56 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.08      7.0     4451     1428      402
 57 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.82      7.0     4064     1356      138
 58 Stanisław       Gasik                Warszawa               114.30      6.5     3396     1251      105
 59 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.27      6.0     5160     1453     -347
 60 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.84      6.0     5126     1515     -549
 61 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.29      6.0     4322     1344     -144
 62 Roman           Figiel               Zawichost              100.00      6.0     4301     1407       93
 63 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.65      6.0     3994     1240      -53
 64 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      6.0     2944     1050       76
 65 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.0     4829     1377     -678
 66 Katarzyna       Grodzicka            Warszawa               100.00      5.0     4737     1283     -415
 67 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      5.0     4648     1320     -286
 68 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      5.0     3815     1164     -332
 69 Andrzej         Lożyński             Piastów                109.94      5.0     2711      925      -21
 70 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      4.0     4805     1228     -778
 71 Irena           Ficak                Mielec                 106.28      4.0     4215     1143     -114
 72 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            108.22      4.0     4040     1115     -475
 73 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      4.0     3935     1141     -504
 74 Marcin          Figiel               Zawichost              100.00      4.0     3621     1013     -501
 75 Krzysztof       Pypno                Gliwice                106.35      4.0     2707      880      -94
 76 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      3.0     2853      752     -112
 77 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        112.49      2.0     2208      587     -268
 78 Grażyna         Furman               Sosnowiec              102.81      2.0     1396      410       -6
 79 Tadeusz         Olenderek            Katowice               100.00      2.0     1220      450      -93
 80 Franciszek      Adamski              Katowice               100.00      1.0     1572      461     -823
 81 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      0.0      265       50     -102
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Maraton Scrabblowy i Mistrzostwa Górnego Śląska



	Dariusz Banaszek 145.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Pypno                 106.35 +  391: 267  156
    2    12 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  305: 456   79
    3    19 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  377: 421   80
    4    22 Mariusz        Kubicki               115.19 -  342: 367   65
    5    28 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  424: 311  150
    6    21 Roman          Figiel                100.00 -  377: 380   50
    7    25 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  373: 343  180
    8    19 Marcin         Mroziuk               133.46 +  393: 380  183
    9    15 Edward         Salamon               100.00 +  409: 286  150
   10    11 Leszek         Stecuła               119.94 +  403: 264  170
   11     8 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  277: 454   69
   12    12 Rafał          Matczak               114.01 +  371: 317  164
   13     8 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  377: 371  183
   14     7 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  462: 286  150
   15     5 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  378: 334  179
   16     3 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  302: 344   73
   17     5 Mariusz        Kubicki               115.19 +  431: 270  165
   18     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  390: 303  159
   19     3 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  408: 365  164
   20     2 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  436: 305  169
   21     1 Dariusz        Puton                 134.28 +  364: 349  184
   22     1 Dariusz        Puton                 134.28 +  443: 294  184
   23     1 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  322: 349   69
   24     1 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  407: 364  169
   25     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  420: 352  180
   26     1 Dariusz        Puton                 134.28 +  475: 319  184
   27     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  330: 320  180
   28     1 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  424: 331  169
   29     1 Paweł          Stanosz               133.54 +  410: 380  184
   30     1 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  446: 305  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4410  / 30 147.00




	Tomasz Zwoliński 144.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 106.29 +  412: 281  156
    2     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  461: 342  150
    3     1 Marek          Roszak                118.97 -  329: 434   69
    4     7 Dariusz        Puton                 134.28 -  289: 412   84
    5    15 Roman          Figiel                100.00 +  380: 353  150
    6    10 Leszek         Stecuła               119.94 +  490: 418  170
    7     6 Jarosław       Michalak              122.58 +  430: 345  173
    8     4 Zdzisław       Szota                 129.76 -  322: 362   80
    9     7 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  316: 429   69
   10     9 Paweł          Dawidson              139.02 +  428: 294  189
   11     7 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  356: 428   73
   12    11 Marek          Roszak                118.97 +  401: 363  169
   13     7 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  392: 286  169
   14     6 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  316: 431   79
   15     8 Wojciech       Zemło                 110.97 +  468: 338  161
   16     6 Paweł          Stanosz               133.54 +  413: 405  184
   17     4 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  390: 533   69
   18     5 Szymon         Fidziński             107.65 -  366: 389   58
   19     7 Paweł          Stanosz               133.54 -  305: 350   84
   20     9 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  471: 268  150
   21     7 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  355: 349  173
   22     6 Marcin         Mroziuk               133.46 +  447: 277  183
   23     5 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  406: 249  164
   24     4 Paweł          Stanosz               133.54 -  370: 396   84
   25     5 Wiktor         Stępień               118.64 +  491: 261  169
   26     4 Paweł          Stanosz               133.54 -  421: 442   84
   27     5 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  316: 471   83
   28     6 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  398: 361  165
   29     5 Zdzisław       Szota                 129.76 -  332: 342   80
   30     6 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  381: 272  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3836  / 30 127.87




	Paweł Dawidson 139.02 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Ficak                 106.28 +  475: 338  156
    2     2 Marek          Roszak                118.97 -  305: 416   69
    3    11 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  430: 306  173
    4     6 Paweł          Stanosz               133.54 -  369: 388   84
    5    12 Wojciech       Zemło                 110.97 -  392: 505   61
    6    18 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  366: 422   54
    7    24 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  428: 286  150
    8    18 Stanisław      Gasik                 114.30 +  346: 321  164
    9    13 Beata          Wiączkowska           100.00 +  554: 223  150
   10     9 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  294: 428   95
   11    14 Wojciech       Zemło                 110.97 +  394: 291  161
   12    10 Stanisław      Gasik                 114.30 +  411: 297  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Dariusz Puton 134.28 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  418: 242  154
    2     7 Szymon         Fidziński             107.65 +  444: 259  158
    3     2 Zdzisław       Szota                 129.76 -  346: 400   80
    4     7 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  412: 289  195
    5     4 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  500: 277  170
    6     2 Marek          Roszak                118.97 +  433: 310  169
    7     1 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  401: 375  164
    8     1 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  358: 378   79
    9     3 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  465: 276  150
   10     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  365: 476   59
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  330: 365   80
   12     5 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  332: 297  169
   13     3 Ryszard        Niżewski              111.95 +  381: 265  162
   14     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  398: 341  164
   15     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  434: 368  180
   16     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  282: 364   80
   17     2 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  391: 300  173
   18     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  343: 321  180
   19     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  384: 357  180
   20     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  425: 414  180
   21     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  349: 364   96
   22     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  294: 443   96
   23     2 Zdzisław       Szota                 129.76 -  368: 443   80
   24     3 Szymon         Fidziński             107.65 +  385: 375  158
   25     2 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  352: 317  169
   26     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  319: 475   96
   27     2 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  322: 369   69
   28     3 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  338: 423   73
   29     4 Marcin         Mroziuk               133.46 +  373: 330  183
   30     3 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  336: 334  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4119  / 30 137.30




	Paweł Stanosz 133.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  439: 288  154
    2     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  350: 365   59
    3    10 Stanisław      Ochot                 102.80 +  444: 310  153
    4     6 Paweł          Dawidson              139.02 +  388: 369  189
    5     3 Jarosław       Michalak              122.58 -  306: 345   73
    6     9 Marcin         Mroziuk               133.46 +  401: 335  183
    7     7 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  382: 398   83
    8     9 Leszek         Stecuła               119.94 +  470: 266  170
    9     6 Wojciech       Zemło                 110.97 +  389: 366  161
   10     3 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  410: 305  179
   11     3 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  372: 351  179
   12     3 Mariusz        Kubicki               115.19 -  343: 344   65
   13     4 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  395: 336  179
   14     3 Mariusz        Kubicki               115.19 -  374: 391   65
   15     4 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  306: 540   73
   16     6 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  405: 413   95
   17     7 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  395: 299  150
   18     6 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  378: 384   65
   19     7 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  350: 305  195
   20     6 Marcin         Mroziuk               133.46 +  407: 392  183
   21     5 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  473: 279  165
   22     4 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  530: 402  164
   23     3 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  341: 432   80
   24     4 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  396: 370  195
   25     3 Zdzisław       Szota                 129.76 -  348: 371   80
   26     4 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  442: 421  195
   27     3 Zdzisław       Szota                 129.76 +  489: 336  180
   28     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  444: 340  180
   29     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  380: 410   96
   30     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  406: 415   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4068  / 30 135.60




	Marcin Mroziuk 133.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  403: 349  154
    2    10 Ryszard        Niżewski              111.95 -  343: 361   62
    3    14 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  376: 297  150
    4    10 Szymon         Fidziński             107.65 -  347: 381   58
    5    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  433: 317  150
    6     9 Paweł          Stanosz               133.54 -  335: 401   84
    7    14 Leszek         Stecuła               119.94 -  374: 424   70
    8    19 Dariusz        Banaszek              145.84 -  380: 393   96
    9    24 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  377: 378   80
   10    28 Halina         Roszak                107.33 +  451: 427  157
   11    23 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  400: 269  150
   12    18 Stanisław      Stanek                100.00 +  402: 298  150
   13    12 Marek          Roszak                118.97 +  383: 368  169
   14    10 Wojciech       Zemło                 110.97 -  250: 401   61
   15    14 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  389: 259  170
   16    11 Wojciech       Zemło                 110.97 -  249: 469   61
   17    11 Leszek         Stecuła               119.94 +  410: 332  170
   18     9 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  372: 281  150
   19     8 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  346: 270  154
   20     6 Paweł          Stanosz               133.54 -  392: 407   84
   21     8 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  369: 329  154
   22     6 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  277: 447   95
   23     8 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  379: 352  180
   24     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  428: 259  159
   25     6 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  312: 339   73
   26     7 Rafał          Matczak               114.01 +  408: 392  164
   27     6 Mariusz        Kubicki               115.19 +  501: 230  165
   28     5 Szymon         Fidziński             107.65 +  376: 368  158
   29     4 Dariusz        Puton                 134.28 -  330: 373   84
   30     5 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  493: 320  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3776  / 30 125.87




	Mariusz Skrobosz 133.31 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Ochot                 102.80 +  427: 374  153
    2     5 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  374: 349  173
    3     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  346: 303  159
    4     3 Ryszard        Niżewski              111.95 -  339: 343   62
    5     6 Szymon         Fidziński             107.65 +  420: 321  158
    6     4 Jerzy          Matyasik              119.08 -  350: 369   69
    7     7 Paweł          Stanosz               133.54 +  398: 382  184
    8     5 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  334: 415   50
    9     8 Jarosław       Michalak              122.58 +  429: 318  173
   10     5 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  423: 335  169
   11     4 Zdzisław       Szota                 129.76 -  380: 475   80
   12     6 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  317: 378   79
   13     8 Dariusz        Banaszek              145.84 -  371: 377   96
   14    11 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  374: 411   69
   15    13 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  296: 317   50
   16    17 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  372: 378   70
   17    15 Marek          Roszak                118.97 -  256: 361   69
   18    17 Beata          Wiączkowska           100.00 +  417: 321  150
   19    15 Marek          Roszak                118.97 +  461: 300  169
   20    13 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  281: 292   50
   21    15 Marek          Roszak                118.97 +  424: 348  169
   22    13 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  457: 267  150
   23    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  502: 353  150
   24     9 Zbigniew       Wietecki              117.29 +  404: 330  167
   25     7 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  398: 302  150
   26     6 Wiktor         Stępień               118.64 +  421: 294  169
   27     5 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  471: 316  195
   28     4 Zdzisław       Szota                 129.76 +  494: 370  180
   29     3 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  357: 371   80
   30     4 Zdzisław       Szota                 129.76 -  284: 430   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3722  / 30 124.07




	Waldemar Czerwoniec 130.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Michalak              102.66 -  311: 372   53
    2    25 Tadeusz        Olenderek             100.00 -  314: 330   50
    3    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  471: 235  150
    4    21 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  349: 424   73
    5    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  435: 209  150
    6    19 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  382: 384   69
    7    25 Dariusz        Banaszek              145.84 -  343: 373   96
    8    29 Irena          Ficak                 106.28 +  408: 288  156
    9    24 Marcin         Mroziuk               133.46 +  378: 377  183
   10    19 Marek          Roszak                118.97 -  369: 385   69
   11    24 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  348: 431   70
   12    27 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  330: 314  150
   13    19 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  300: 433   50
   14    23 Leszek         Stecuła               119.94 -  322: 367   70
   15    26 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  443: 288  152
   16    23 Marian         Jurkowski             100.00 +  375: 252  150
   17    16 Rafał          Matczak               114.01 +  387: 351  164
   18    14 Leszek         Stecuła               119.94 +  381: 362  170
   19    12 Szymon         Zaleski               100.00 +  388: 323  150
   20    10 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  378: 444   54
   21    12 Rafał          Matczak               114.01 +  418: 307  164
   22    10 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  373: 291  154
   23     8 Marcin         Mroziuk               133.46 -  352: 379   83
   24    10 Rafał          Matczak               114.01 -  356: 411   64
   25    12 Halina         Roszak                107.33 +  321: 279  157
   26     9 Zbigniew       Wietecki              117.29 -  309: 350   67
   27    11 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  362: 335  150
   28    10 Magdalena      Merklejn              109.07 +  337: 264  159
   29     8 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  463: 215  150
   30     7 Rafał          Matczak               114.01 +  403: 232  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3541  / 30 118.03




	Wojciech Usakiewicz 129.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  364: 293  152
    2    15 Stefan         Dawidson              118.82 -  324: 366   69
    3    19 Dariusz        Banaszek              145.84 +  421: 377  196
    4    11 Jerzy          Matyasik              119.08 -  322: 323   69
    5    17 Grażyna        Puton                 108.22 +  539: 284  158
    6     8 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  482: 393  173
    7     5 Marek          Roszak                118.97 +  383: 334  169
    8     3 Wojciech       Zemło                 110.97 +  355: 332  161
    9     1 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  426: 336  179
   10     1 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  372: 454   64
   11     2 Dariusz        Puton                 134.28 +  365: 330  184
   12     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  413: 293  180
   13     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  435: 298  159
   14     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  432: 268  159
   15     1 Dariusz        Puton                 134.28 -  368: 434   84
   16     1 Dariusz        Puton                 134.28 +  364: 282  184
   17     1 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  415: 343  164
   18     1 Dariusz        Puton                 134.28 -  321: 343   84
   19     1 Dariusz        Puton                 134.28 -  357: 384   84
   20     1 Dariusz        Puton                 134.28 -  414: 425   84
   21     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  537: 289  180
   22     2 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  404: 420   69
   23     3 Paweł          Stanosz               133.54 +  432: 341  184
   24     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  397: 386  180
   25     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  352: 420   96
   26     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  403: 356  180
   27     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  320: 330   96
   28     2 Paweł          Stanosz               133.54 -  340: 444   84
   29     3 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  371: 357  183
   30     2 Paweł          Stanosz               133.54 +  415: 406  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4192  / 30 139.73




	Zdzisław Szota 129.76 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Barbara        Orzeł                 100.84 +  478: 278  151
    2     1 Wojciech       Zemło                 110.97 +  392: 387  161
    3     2 Dariusz        Puton                 134.28 +  400: 346  184
    4     1 Marek          Roszak                118.97 -  348: 362   69
    5     5 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  452: 340  165
    6     3 Jarosław       Michalak              122.58 +  442: 362  173
    7     2 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  324: 427   79
    8     4 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  362: 322  195
    9     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  327: 353   64
   10     4 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  360: 303  150
   11     4 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  475: 380  183
   12     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  293: 413   80
   13     5 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 =  336: 336  100
   14     4 Ryszard        Niżewski              111.95 +  470: 230  162
   15     3 Mariusz        Kubicki               115.19 +  381: 273  165
   16     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  371: 396   64
   17     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  396: 328  159
   18     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  381: 345  164
   19     2 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  313: 427   69
   20     3 Szymon         Fidziński             107.65 +  405: 290  158
   21     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  289: 537   80
   22     3 Wiktor         Stępień               118.64 +  468: 300  169
   23     2 Dariusz        Puton                 134.28 +  443: 368  184
   24     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  386: 397   80
   25     3 Paweł          Stanosz               133.54 +  371: 348  184
   26     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  356: 403   80
   27     3 Paweł          Stanosz               133.54 -  336: 489   84
   28     4 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  370: 494   83
   29     5 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  342: 332  195
   30     4 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  430: 284  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4017  / 30 133.90




	Mariusz Orzeł 128.62 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  395: 275  150
    2    12 Dariusz        Banaszek              145.84 +  456: 305  196
    3     3 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  353: 315  170
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  444: 278  165
    5     1 Marek          Roszak                118.97 +  465: 375  169
    6     1 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  378: 436   64
    7     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  427: 324  180
    8     1 Dariusz        Puton                 134.28 +  378: 358  184
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  336: 426   80
   10     3 Paweł          Stanosz               133.54 -  305: 410   84
   11     3 Paweł          Stanosz               133.54 -  351: 372   84
   12     6 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  378: 317  183
   13     4 Paweł          Stanosz               133.54 -  336: 395   84
   14     6 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  431: 316  195
   15     5 Dariusz        Banaszek              145.84 -  334: 378   96
   16     7 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  389: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2153  / 16 134.56




	Andrzej Rechowicz 123.03 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kinga          Niżewska              100.27 +  432: 274  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  349: 374   83
    3    11 Paweł          Dawidson              139.02 -  306: 430   89
    4    21 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  424: 349  180
    5    14 Wiktor         Stępień               118.64 +  512: 326  169
    6     8 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  393: 482   80
    7    13 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  459: 286  154
    8     8 Ryszard        Niżewski              111.95 +  382: 318  162
    9     5 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  338: 373   50
   10    10 Wojciech       Zemło                 110.97 +  465: 318  161
   11     7 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  428: 356  195
   12     4 Ryszard        Niżewski              111.95 -  319: 347   62
   13     6 Szymon         Fidziński             107.65 +  455: 277  158
   14     5 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  387: 348  150
   15     4 Paweł          Stanosz               133.54 +  540: 306  184
   16     3 Dariusz        Banaszek              145.84 +  344: 302  196
   17     2 Dariusz        Puton                 134.28 -  300: 391   84
   18     3 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  335: 355   69
   19     4 Szymon         Fidziński             107.65 -  239: 523   58
   20     5 Wiktor         Stępień               118.64 -  333: 354   69
   21     7 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  349: 355   95
   22     9 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  418: 355  150
   23     7 Zbigniew       Wietecki              117.29 +  393: 303  167
   24     6 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  372: 338  164
   25     6 Marcin         Mroziuk               133.46 +  339: 312  183
   26     5 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  462: 328  165
   27     4 Szymon         Fidziński             107.65 +  379: 330  158
   28     3 Dariusz        Puton                 134.28 +  423: 338  184
   29     2 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  140: 547   69
   30     3 Dariusz        Puton                 134.28 -  334: 336   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3922  / 30 130.73




	Jarosław Michalak 122.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  322: 324   50
    2    23 Jerzy          Paszek                112.49 +  429: 264  162
    3    13 Leszek         Stecuła               119.94 +  534: 350  170
    4     5 Wojciech       Zemło                 110.97 +  350: 340  161
    5     3 Paweł          Stanosz               133.54 +  345: 306  184
    6     3 Zdzisław       Szota                 129.76 -  362: 442   80
    7     6 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  345: 430   95
    8    11 Wiktor         Stępień               118.64 +  322: 289  169
    9     8 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  318: 429   83
   10    12 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  369: 306  154
   11     9 Magdalena      Merklejn              109.07 +  393: 322  159
   12     7 Jerzy          Matyasik              119.08 +  392: 378  169
   16     9 Wiktor         Stępień               118.64 -  286: 343   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 13 131.15




	Krzysztof Bukowski 120.09 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Roman          Figiel                100.00 +  416: 365  150
    2     8 Magdalena      Merklejn              109.07 +  429: 270  159
    3     3 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  315: 353   79
    4     8 Grażyna        Puton                 108.22 +  378: 301  158
    5     4 Dariusz        Puton                 134.28 -  277: 500   84
    6    12 Szymon         Fidziński             107.65 -  330: 331   58
    7    18 Mariusz        Kubicki               115.19 -  327: 411   65
    8    22 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  373: 399   65
    9    25 Halina         Roszak                107.33 +  376: 305  157
   10    21 Rafał          Matczak               114.01 -  349: 369   64
   11    24 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  431: 348  180
   12    19 Wojciech       Zemło                 110.97 -  345: 360   61
   13    20 Leszek         Stecuła               119.94 +  438: 274  170
   14    16 Marek          Roszak                118.97 +  349: 333  169
   15    14 Marcin         Mroziuk               133.46 -  259: 389   83
   16    17 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  378: 372  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 16 117.81




	Leszek Stecuła 119.94 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grażyna        Żol                   100.00 +  422: 226  150
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  329: 386   65
    3    13 Jarosław       Michalak              122.58 -  350: 534   73
    4    20 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  418: 390  169
    5    13 Irena          Ficak                 106.28 +  373: 310  156
    6    10 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  418: 490   95
    7    14 Marcin         Mroziuk               133.46 +  424: 374  183
    8     9 Paweł          Stanosz               133.54 -  266: 470   84
    9    14 Marek          Roszak                118.97 +  343: 339  169
   10    11 Dariusz        Banaszek              145.84 -  264: 403   96
   11    15 Marek          Roszak                118.97 -  298: 447   69
   12    20 Roman          Figiel                100.00 -  318: 384   50
   13    20 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  274: 438   70
   14    23 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  367: 322  180
   15    21 Edward         Salamon               100.00 +  413: 312  150
   16    18 Rafał          Matczak               114.01 +  386: 373  164
   17    11 Marcin         Mroziuk               133.46 -  332: 410   83
   18    14 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  362: 381   80
   19    16 Rafał          Matczak               114.01 -  341: 380   64
   20    18 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  591: 286  152
   21    16 Szymon         Zaleski               100.00 -  316: 357   50
   22    17 Marek          Roszak                118.97 +  384: 372  169
   23    15 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  350: 300  150
   24    13 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  229: 494   50
   25    16 Szymon         Zaleski               100.00 +  341: 338  150
   26    13 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  263: 340   50
   27    15 Halina         Roszak                107.33 -  373: 413   57
   28    16 Robert         Duczemiński           100.00 -  321: 429   50
   29    18 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  319: 349   54
   30    18 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  329: 298  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3234  / 30 107.80




	Jerzy Matyasik 119.08 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Stanek                100.00 -  306: 317   50
    2    26 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  415: 334  150
    3    16 Krzysztof      Pypno                 106.35 +  387: 263  156
    4    11 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  323: 322  180
    5     9 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  428: 451   50
    6     4 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  369: 350  183
    7     8 Edward         Salamon               100.00 +  359: 356  150
    8     6 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  371: 284  154
    9     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  326: 375   59
   10     7 Szymon         Fidziński             107.65 +  417: 227  158
   11     5 Mariusz        Kubicki               115.19 -  372: 378   65
   12     7 Jarosław       Michalak              122.58 -  378: 392   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Marek Roszak 118.97 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  467: 234  150
    2     2 Paweł          Dawidson              139.02 +  416: 305  189
    3     1 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  434: 329  195
    4     1 Zdzisław       Szota                 129.76 +  362: 348  180
    5     1 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  375: 465   79
    6     2 Dariusz        Puton                 134.28 -  310: 433   84
    7     5 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  334: 383   80
    8    10 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  351: 366   69
    9    14 Leszek         Stecuła               119.94 -  339: 343   70
   10    19 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  385: 369  180
   11    15 Leszek         Stecuła               119.94 +  447: 298  170
   12    11 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  363: 401   95
   13    12 Marcin         Mroziuk               133.46 -  368: 383   83
   14    16 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  333: 349   70
   15    20 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  363: 347  150
   16    16 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  268: 378   50
   17    15 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  361: 256  183
   18    13 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  399: 481   50
   19    15 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  300: 461   83
   20    17 Robert         Duczemiński           100.00 +  408: 325  150
   21    15 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  348: 424   83
   22    17 Leszek         Stecuła               119.94 -  372: 384   70
   23    19 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  393: 302  152
   24    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  358: 359   50
   25    18 Andrzej        Lożyński              109.94 +  395: 341  160
   26    16 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  489: 336  154
   27    14 Edward         Salamon               100.00 +  492: 337  150
   28    13 Halina         Roszak                107.33 +  361: 351  157
   29    11 Wiktor         Stępień               118.64 +  413: 385  169
   30    10 Stanisław      Ochot                 102.80 -  326: 350   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3558  / 30 118.60




	Mateusz Żbikowski 118.86 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  371: 404   50
    2    19 Roman          Figiel                100.00 -  369: 406   50
    3    28 Rafał          Matczak               114.01 +  381: 336  164
    4    20 Leszek         Stecuła               119.94 -  390: 418   70
    5    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  386: 278  150
    6    19 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  384: 382  180
    7    15 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  426: 238  165
    8    10 Marek          Roszak                118.97 +  366: 351  169
    9     7 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  429: 316  195
   10     5 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  335: 423   83
   11     8 Dariusz        Banaszek              145.84 +  454: 277  196
   12     5 Dariusz        Puton                 134.28 -  297: 332   84
   13     7 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  286: 392   95
   14    11 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  411: 374  183
   15     9 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  425: 313  150
   16     7 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  426: 389  179
   17     4 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  533: 390  195
   18     3 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  355: 335  173
   19     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  427: 313  180
   20     2 Dariusz        Banaszek              145.84 -  305: 436   96
   21     3 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  412: 277  164
   22     2 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  420: 404  180
   23     1 Dariusz        Banaszek              145.84 +  349: 322  196
   24     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  364: 407   96
   25     2 Dariusz        Puton                 134.28 -  317: 352   84
   26     3 Szymon         Fidziński             107.65 +  414: 284  158
   27     2 Dariusz        Puton                 134.28 +  369: 322  184
   28     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  331: 424   96
   29     2 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  547: 140  173
   30     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  305: 446   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4234  / 30 141.13




	Stefan Dawidson 118.82 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  348: 319  150
    2    15 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  366: 324  180
    3     8 Maciej         Michalak              102.66 -  330: 359   53
    4    14 Szymon         Zaleski               100.00 -  284: 337   50
    5    22 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  264: 367   54
    6    26 Tomasz         Żbikowski             106.65 -  336: 365   57
    7    29 Jerzy          Luter                 106.29 +  336: 326  156
    8    25 Barbara        Orzeł                 100.84 -  325: 354   51
    9    27 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  356: 270  150
   10    24 Kinga          Niżewska              100.27 +  367: 312  150
   11    20 Barbara        Orzeł                 100.84 +  384: 265  151
   12    16 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  368: 328  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Wiktor Stępień 118.64 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  293: 365   50
    2    27 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  265: 406   52
    3    34 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  439: 246  150
    4    25 Dawid          Dawidson              100.00 +  521: 203  150
    5    14 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  326: 512   73
    6    20 Irena          Ficak                 106.28 +  348: 334  156
    7    16 Roman          Figiel                100.00 +  395: 294  150
    8    11 Jarosław       Michalak              122.58 -  289: 322   73
    9    17 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  333: 283  165
   10    13 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  347: 290  150
   11    10 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  355: 441   50
   12    13 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  304: 390   65
   13    14 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  344: 276  150
   14    13 Stanisław      Ochot                 102.80 +  362: 301  153
   15    10 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  330: 299  165
   16     9 Jarosław       Michalak              122.58 +  343: 286  173
   17     6 Szymon         Fidziński             107.65 -  385: 400   58
   18     8 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  367: 304  150
   19     6 Mariusz        Kubicki               115.19 +  421: 346  165
   20     5 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  354: 333  173
   21     4 Szymon         Fidziński             107.65 +  384: 358  158
   22     3 Zdzisław       Szota                 129.76 -  300: 468   80
   23     4 Szymon         Fidziński             107.65 -  308: 415   58
   24     5 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 =  364: 364  115
   25     5 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  261: 491   95
   26     6 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  294: 421   83
   27     8 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  271: 412   64
   28     9 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  281: 353   50
   29    11 Marek          Roszak                118.97 -  385: 413   69
   30    12 Szymon         Zaleski               100.00 +  504: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3393  / 30 113.10




	Zbigniew Wietecki 117.29 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   18    12 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  293: 290  154
   19    10 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  300: 474   50
   20    12 Radosław       Konca                 106.40 +  390: 361  156
   21    10 Stanisław      Ochot                 102.80 +  495: 327  153
   22     8 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  382: 293  150
   23     7 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  303: 393   73
   24     9 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  330: 404   83
   25    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  339: 321  150
   26     9 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  350: 309  180
   27     7 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  441: 457   65
   28     8 Mariusz        Kubicki               115.19 -  330: 412   65
   29    10 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  369: 425   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Mariusz Kubicki 115.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  447: 236  150
    2     3 Grażyna        Puton                 108.22 -  323: 357   58
    3    12 Roman          Figiel                100.00 -  309: 389   50
    4    22 Dariusz        Banaszek              145.84 +  367: 342  196
    5    18 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  367: 302  150
    6    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  329: 385   59
    7    18 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  411: 327  170
    8    12 Edward         Salamon               100.00 +  416: 350  150
    9     9 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  370: 354  154
   10     6 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  351: 219  150
   11     5 Jerzy          Matyasik              119.08 +  378: 372  169
   12     3 Paweł          Stanosz               133.54 +  344: 343  184
   13     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  373: 388   64
   14     3 Paweł          Stanosz               133.54 +  391: 374  184
   15     3 Zdzisław       Szota                 129.76 -  273: 381   80
   16     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  273: 404   59
   17     5 Dariusz        Banaszek              145.84 -  270: 431   96
   18     7 Magdalena      Merklejn              109.07 +  358: 346  159
   19     6 Wiktor         Stępień               118.64 -  346: 421   69
   20     8 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  288: 374   50
   21     9 Magdalena      Merklejn              109.07 -  357: 363   59
   22    11 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  338: 279  162
   23     9 Magdalena      Merklejn              109.07 +  463: 305  159
   24     8 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  319: 348   50
   25     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  383: 329  159
   26     8 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  385: 276  165
   27     6 Marcin         Mroziuk               133.46 -  230: 501   83
   28     8 Zbigniew       Wietecki              117.29 +  412: 330  167
   29     7 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  318: 321   65
   30     8 Szymon         Fidziński             107.65 -  349: 387   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3528  / 30 117.60




	Kazimierz.J Merklejn 115.19 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  419: 329  150
    2     6 Leszek         Stecuła               119.94 +  386: 329  170
    3     4 Grażyna        Puton                 108.22 +  443: 344  158
    4     2 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  278: 444   79
    5     5 Zdzisław       Szota                 129.76 -  340: 452   80
    6    11 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  334: 410   50
    7    15 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  238: 426   69
    8    22 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  399: 373  170
    9    17 Wiktor         Stępień               118.64 -  283: 333   69
   10    22 Grażyna        Żol                   100.00 +  351: 285  150
   11    18 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  450: 246  162
   12    13 Wiktor         Stępień               118.64 +  390: 304  169
   13     9 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  368: 457   50
   14    12 Szymon         Zaleski               100.00 +  380: 316  150
   15    10 Wiktor         Stępień               118.64 -  299: 330   69
   16    13 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  368: 267  162
   17     8 Szymon         Zaleski               100.00 +  507: 361  150
   18     6 Paweł          Stanosz               133.54 +  384: 378  184
   19     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  364: 329  159
   20     4 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  341: 376   64
   21     5 Paweł          Stanosz               133.54 -  279: 473   84
   22     7 Magdalena      Merklejn              109.07 +  396: 343  159
   23     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  401: 387  159
   24     5 Wiktor         Stępień               118.64 =  364: 364  119
   25     4 Szymon         Fidziński             107.65 -  349: 407   58
   26     5 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  328: 462   73
   27     7 Zbigniew       Wietecki              117.29 +  457: 441  167
   28     6 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  361: 398   95
   29     7 Mariusz        Kubicki               115.19 +  321: 318  165
   30     6 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  272: 381   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3638  / 30 121.27




	Ireneusz Kurzok 114.86 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  339: 244  150
    2    16 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  435: 317  162
    3     6 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  270: 291   64
    4    15 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  347: 314  150
    5    10 Szymon         Zaleski               100.00 -  350: 404   50
    6    15 Radosław       Konca                 106.40 +  372: 279  156
    7    10 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  326: 371   54
    8    14 Szymon         Fidziński             107.65 -  274: 382   58
    9    19 Tomasz         Żbikowski             106.65 -  244: 351   57
   10    23 Stanisław      Ochot                 102.80 -  334: 361   53
   11    27 Jerzy          Luter                 106.29 -  278: 368   56
   12    29 Grażyna        Żol                   100.00 +  349: 307  150
   13    23 Barbara        Orzeł                 100.84 +  358: 300  151
   14    20 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  363: 319  154
   15    18 Beata          Wiączkowska           100.00 -  307: 336   50
   16    21 Radosław       Konca                 106.40 +  406: 292  156
   17    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  325: 311  150
   18    11 Stanisław      Ochot                 102.80 -  284: 385   53
   19    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  280: 367   50
   20    16 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  457: 356  154
   21    14 Radosław       Konca                 106.40 +  296: 248  156
   22    12 Stanisław      Ochot                 102.80 +  408: 291  153
   23    10 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  233: 375   50
   24    12 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  320: 275  150
   25    10 Stanisław      Ochot                 102.80 +  375: 337  153
   26     8 Mariusz        Kubicki               115.19 -  276: 385   65
   27    10 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  310: 363   50
   28    12 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  370: 308  150
   29    10 Zbigniew       Wietecki              117.29 +  425: 369  167
   30     9 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  330: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3222  / 30 107.40




	Stanisław Gasik 114.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    19 Halina         Roszak                107.33 +  353: 305  157
    8    18 Paweł          Dawidson              139.02 -  321: 346   89
    9    23 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  382: 298  150
   10    18 Beata          Wiączkowska           100.00 +  370: 317  150
   11    13 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  348: 328  154
   12    10 Paweł          Dawidson              139.02 -  297: 411   89
   13    11 Mariusz        Wrześniewski          100.00 =  306: 306  100
   14     9 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  357: 326  150
   15     7 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  367: 344  150
   16     5 Ryszard        Niżewski              111.95 -  295: 310   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 10 125.10




	Krzysztof Usakiewicz 114.07 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  397: 225  150
    2    11 Edward         Salamon               100.00 +  371: 268  150
    3     6 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  291: 270  165
    4     4 Maciej         Michalak              102.66 +  523: 280  153
    5     2 Ryszard        Niżewski              111.95 +  347: 259  162
    6     1 Mariusz        Orzeł                 128.62 +  436: 378  179
    7     1 Dariusz        Puton                 134.28 -  375: 401   84
    8     2 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  395: 285  150
    9     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  353: 327  180
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 +  454: 372  180
   11     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  303: 395   59
   12     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  387: 512   59
   13     2 Mariusz        Kubicki               115.19 +  388: 373  165
   14     2 Dariusz        Puton                 134.28 -  341: 398   84
   15     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  348: 301  159
   16     2 Zdzisław       Szota                 129.76 +  396: 371  180
   17     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  343: 415   80
   18     2 Zdzisław       Szota                 129.76 -  345: 381   80
   19     3 Dariusz        Banaszek              145.84 -  365: 408   96
   20     4 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  376: 341  165
   21     3 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  277: 412   69
   22     4 Paweł          Stanosz               133.54 -  402: 530   84
   23     5 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  249: 406   95
   24     6 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  338: 372   73
   25     8 Rafał          Matczak               114.01 -  324: 418   64
   26    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  438: 284  159
   27     8 Wiktor         Stępień               118.64 +  412: 271  169
   28     7 Rafał          Matczak               114.01 +  443: 276  164
   29     6 Szymon         Fidziński             107.65 +  385: 253  158
   30     5 Marcin         Mroziuk               133.46 -  320: 493   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3798  / 30 126.60




	Rafał Matczak 114.01 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dawid          Dawidson              100.00 -  351: 366   50
    2    20 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  325: 352   54
    3    28 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  336: 381   69
    4    33 Jerzy          Paszek                112.49 +  410: 305  162
    5    27 Stanisław      Ochot                 102.80 +  397: 250  153
    6    22 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  330: 350   50
    7    26 Irena          Ficak                 106.28 +  376: 297  156
    8    20 Roman          Figiel                100.00 -  258: 420   50
    9    26 Grażyna        Puton                 108.22 +  421: 275  158
   10    21 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  369: 349  170
   11    16 Edward         Salamon               100.00 +  380: 288  150
   12    12 Dariusz        Banaszek              145.84 -  317: 371   96
   13    13 Wojciech       Zemło                 110.97 -  312: 410   61
   14    17 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  370: 281  150
   15    15 Szymon         Zaleski               100.00 -  372: 494   50
   16    18 Leszek         Stecuła               119.94 -  373: 386   70
   17    16 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  351: 387   80
   18    18 Halina         Roszak                107.33 +  411: 292  157
   19    16 Leszek         Stecuła               119.94 +  380: 341  170
   20    14 Szymon         Zaleski               100.00 +  360: 302  150
   21    12 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  307: 418   80
   22    14 Szymon         Zaleski               100.00 +  359: 257  150
   23    12 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  422: 328  154
   24    10 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  411: 356  180
   25     8 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  418: 324  164
   26     7 Marcin         Mroziuk               133.46 -  392: 408   83
   27     9 Radosław       Konca                 106.40 +  315: 265  156
   28     7 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  276: 443   64
   29     9 Radosław       Konca                 106.40 +  447: 349  156
   30     7 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  232: 403   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3473  / 30 115.77




	Jerzy Paszek 112.49 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Edward         Salamon               100.00 -  321: 397   50
    2    23 Jarosław       Michalak              122.58 -  264: 429   73
    3    32 Grażyna        Żol                   100.00 -  339: 352   50
    4    33 Rafał          Matczak               114.01 -  305: 410   64
    5    35 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  333: 237  150
    6    33 Dawid          Dawidson              100.00 -  313: 321   50
    7    34 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  333: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Karol Wyrębkiewicz 112.20 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marian         Jurkowski             100.00 +  345: 254  150
    2    16 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  317: 435   65
    3    22 Dawid          Dawidson              100.00 +  335: 320  150
    4    16 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  398: 423   50
    5    19 Edward         Salamon               100.00 -  301: 367   50
    6    24 Magdalena      Merklejn              109.07 -  333: 397   59
    7    28 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  440: 333  150
    8    21 Grażyna        Puton                 108.22 +  333: 268  158
    9    18 Grażyna        Żol                   100.00 +  323: 322  150
   10    14 Szymon         Zaleski               100.00 -  324: 344   50
   11    18 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  246: 450   65
   12    22 Stanisław      Ochot                 102.80 -  327: 391   53
   13    22 Jerzy          Luter                 106.29 +  390: 337  156
   14    19 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  374: 305  150
   15    17 Radosław       Konca                 106.40 +  478: 265  156
   16    13 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  267: 368   65
   17    12 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  297: 491   54
   18    15 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  306: 355   50
   19    17 Edward         Salamon               100.00 +  412: 260  150
   20    15 Jerzy          Luter                 106.29 +  403: 333  156
   21    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  381: 357  150
   22    11 Mariusz        Kubicki               115.19 -  279: 338   65
   23    13 Stanisław      Ochot                 102.80 -  320: 421   53
   24    15 Edward         Salamon               100.00 -  314: 351   50
   25    17 Robert         Duczemiński           100.00 -  296: 487   50
   26    17 Szymon         Zaleski               100.00 +  371: 234  150
   27    16 Jerzy          Luter                 106.29 +  357: 330  156
   28    15 Edward         Salamon               100.00 -  333: 409   50
   29    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  472: 325  159
   30    13 Magdalena      Merklejn              109.07 -  259: 416   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3029  / 30 100.97




	Ryszard Niżewski 111.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  401: 286  150
    2    10 Marcin         Mroziuk               133.46 +  361: 343  183
    3     7 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  420: 317  150
    4     3 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  343: 339  183
    5     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  259: 347   64
    6     6 Szymon         Zaleski               100.00 +  332: 315  150
    7     4 Wojciech       Zemło                 110.97 -  286: 431   61
    8     8 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  318: 382   73
    9    12 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  357: 348  154
   10     8 Magdalena      Merklejn              109.07 +  435: 339  159
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  405: 359  150
   12     4 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  347: 319  173
   13     3 Dariusz        Puton                 134.28 -  265: 381   84
   14     4 Zdzisław       Szota                 129.76 -  230: 470   80
   15     6 Magdalena      Merklejn              109.07 +  531: 315  159
   16     5 Stanisław      Gasik                 114.30 +  310: 295  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2137  / 16 133.56




	Wojciech Zemło 110.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  487: 299  150
    2     1 Zdzisław       Szota                 129.76 -  387: 392   80
    3     9 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  401: 315  150
    4     5 Jarosław       Michalak              122.58 -  340: 350   73
    5    12 Paweł          Dawidson              139.02 +  505: 392  189
    6     7 Maciej         Michalak              102.66 +  351: 331  153
    7     4 Ryszard        Niżewski              111.95 +  431: 286  162
    8     3 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  332: 355   80
    9     6 Paweł          Stanosz               133.54 -  366: 389   84
   10    10 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  318: 465   73
   11    14 Paweł          Dawidson              139.02 -  291: 394   89
   12    19 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  360: 345  170
   13    13 Rafał          Matczak               114.01 +  410: 312  164
   14    10 Marcin         Mroziuk               133.46 +  401: 250  183
   15     8 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  338: 468   95
   16    11 Marcin         Mroziuk               133.46 +  469: 249  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 16 129.88




	Andrzej Lożyński 109.94 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   16    22 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  264: 321   50
   17    19 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  366: 282  150
   21    21 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  373: 303  150
   22    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  389: 277  150
   24    19 Jerzy          Luter                 106.29 +  393: 327  156
   25    18 Marek          Roszak                118.97 -  341: 395   69
   26    19 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  365: 330  150
   30    24 Robert         Duczemiński           100.00 -  220: 497   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  /  8 115.62




	Magdalena Merklejn 109.07 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  413: 287  150
    2     8 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  270: 429   70
    3    20 Szymon         Fidziński             107.65 -  299: 449   58
    4    28 Grażyna        Żol                   100.00 +  428: 391  150
    5    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  330: 352   50
    6    24 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  397: 333  162
    7    20 Radosław       Konca                 106.40 +  321: 314  156
    8    13 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  375: 328  150
    9    10 Szymon         Zaleski               100.00 +  411: 333  150
   10     8 Ryszard        Niżewski              111.95 -  339: 435   62
   11     9 Jarosław       Michalak              122.58 -  322: 393   73
   12    14 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  358: 334  150
   13    10 Szymon         Zaleski               100.00 +  359: 338  150
   14     8 Szymon         Fidziński             107.65 +  372: 362  158
   15     6 Ryszard        Niżewski              111.95 -  315: 531   62
   16     8 Szymon         Fidziński             107.65 -  351: 367   58
   17     9 Stanisław      Ochot                 102.80 +  415: 288  153
   18     7 Mariusz        Kubicki               115.19 -  346: 358   65
   19     9 Stanisław      Ochot                 102.80 +  450: 306  153
   20     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  320: 362   59
   21     9 Mariusz        Kubicki               115.19 +  363: 357  165
   22     7 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  343: 396   65
   23     9 Mariusz        Kubicki               115.19 -  305: 463   65
   24    11 Stanisław      Ochot                 102.80 -  344: 352   53
   25    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  286: 347   50
   26    14 Halina         Roszak                107.33 +  402: 277  157
   27    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  367: 332  159
   28    10 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  264: 337   80
   29    12 Stanisław      Ochot                 102.80 -  367: 438   53
   30    13 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  416: 259  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3248  / 30 108.27




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 108.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Figiel                100.00 +  440: 228  150
    2     4 Paweł          Stanosz               133.54 +  365: 350  184
    3     5 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  303: 346   83
    4    12 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  277: 377   54
    5    20 Krzysztof      Pypno                 106.35 +  417: 292  156
    6    13 Mariusz        Kubicki               115.19 +  385: 329  165
    7     9 Szymon         Fidziński             107.65 +  359: 275  158
    8     7 Maciej         Michalak              102.66 +  418: 319  153
    9     4 Jerzy          Matyasik              119.08 +  375: 326  169
   10     2 Dariusz        Puton                 134.28 +  476: 365  184
   11     1 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  395: 303  164
   12     1 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 +  512: 387  164
   13     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  298: 435   80
   14     1 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  268: 432   80
   15     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  301: 348   64
   16     4 Mariusz        Kubicki               115.19 +  404: 273  165
   17     3 Zdzisław       Szota                 129.76 -  328: 396   80
   18     4 Dariusz        Banaszek              145.84 -  303: 390   96
   19     5 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  329: 364   65
   20     7 Magdalena      Merklejn              109.07 +  362: 320  159
   21     6 Andrzej        Szepczyński           100.00 +  369: 292  150
   22     5 Szymon         Fidziński             107.65 -  263: 507   58
   23     6 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  387: 401   65
   24     7 Marcin         Mroziuk               133.46 -  259: 428   83
   25     9 Mariusz        Kubicki               115.19 -  329: 383   65
   26    10 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  284: 438   64
   27    12 Magdalena      Merklejn              109.07 -  332: 367   59
   28    14 Stanisław      Ochot                 102.80 -  265: 475   53
   29    16 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  325: 472   62
   30    16 Jerzy          Luter                 106.29 -  338: 376   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3288  / 30 109.60




	Grażyna Puton 108.22 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  452: 336  150
    2     3 Mariusz        Kubicki               115.19 +  357: 323  165
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  344: 443   65
    4     8 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  301: 378   70
    5    17 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  284: 539   80
    6    23 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  410: 271  150
    7    17 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  327: 386   50
    8    21 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  268: 333   62
    9    26 Rafał          Matczak               114.01 -  275: 421   64
   10    29 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  324: 347   52
   11    32 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  264: 378   50
   12    33 Halina         Roszak                107.33 +  434: 360  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Szymon Fidziński 107.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tadeusz        Olenderek             100.00 +  419: 308  150
    2     7 Dariusz        Puton                 134.28 -  259: 444   84
    3    20 Magdalena      Merklejn              109.07 +  449: 299  159
    4    10 Marcin         Mroziuk               133.46 +  381: 347  183
    5     6 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  321: 420   83
    6    12 Krzysztof      Bukowski              120.09 +  331: 330  170
    7     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  275: 359   59
    8    14 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  382: 274  165
    9    11 Maciej         Michalak              102.66 +  436: 314  153
   10     7 Jerzy          Matyasik              119.08 -  227: 417   69
   11    11 Szymon         Zaleski               100.00 +  406: 294  150
   12     8 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  378: 325  150
   13     6 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  277: 455   73
   14     8 Magdalena      Merklejn              109.07 -  362: 372   59
   15    11 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  371: 292  154
   16     8 Magdalena      Merklejn              109.07 +  367: 351  159
   17     6 Wiktor         Stępień               118.64 +  400: 385  169
   18     5 Tomasz         Zwoliński             144.65 +  389: 366  195
   19     4 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  523: 239  173
   20     3 Zdzisław       Szota                 129.76 -  290: 405   80
   21     4 Wiktor         Stępień               118.64 -  358: 384   69
   22     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  507: 263  159
   23     4 Wiktor         Stępień               118.64 +  415: 308  169
   24     3 Dariusz        Puton                 134.28 -  375: 385   84
   25     4 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  407: 349  165
   26     3 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  284: 414   69
   27     4 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  330: 379   73
   28     5 Marcin         Mroziuk               133.46 -  368: 376   83
   29     6 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  253: 385   64
   30     8 Mariusz        Kubicki               115.19 +  387: 349  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3737  / 30 124.57




	Halina Roszak 107.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Franciszek     Adamski               100.00 +  382: 253  150
    2    13 Maciej         Michalak              102.66 -  343: 354   53
    3    15 Irena          Ficak                 106.28 +  416: 414  156
    4     9 Roman          Figiel                100.00 +  342: 325  150
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  302: 388   50
    6    14 Edward         Salamon               100.00 -  320: 426   50
    7    19 Stanisław      Gasik                 114.30 -  305: 353   64
    8    23 Grażyna        Żol                   100.00 -  399: 409   50
    9    25 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  305: 376   70
   10    28 Marcin         Mroziuk               133.46 -  427: 451   83
   11    31 Irena          Ficak                 106.28 -  278: 428   56
   12    33 Grażyna        Puton                 108.22 -  360: 434   58
   13    28 Andrzej        Gostomski             100.00 -  342: 380   50
   14    29 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  361: 319  150
   15    29 Andrzej        Gostomski             100.00 +  395: 277  150
   16    27 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  362: 334  150
   17    20 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  346: 299  152
   18    18 Rafał          Matczak               114.01 -  292: 411   64
   19    19 Robert         Duczemiński           100.00 -  331: 421   50
   20    20 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  352: 261  150
   21    19 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  429: 329  152
   22    18 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  381: 317  154
   23    16 Szymon         Zaleski               100.00 +  410: 387  150
   24    14 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  402: 338  154
   25    12 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  279: 321   80
   26    14 Magdalena      Merklejn              109.07 -  277: 402   59
   27    15 Leszek         Stecuła               119.94 +  413: 373  170
   28    13 Marek          Roszak                118.97 -  351: 361   69
   29    15 Szymon         Zaleski               100.00 -  292: 376   50
   30    15 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  395: 376  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3098  / 30 103.27




	Tomasz Żbikowski 106.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Wiączkowska           100.00 -  314: 332   50
    2    24 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  294: 388   50
    3    31 Barbara        Orzeł                 100.84 +  311: 303  151
    4    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  268: 361   50
    5    32 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  400: 282  150
    6    26 Stefan         Dawidson              118.82 +  365: 336  169
    7    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  364: 307  150
    8    15 Szymon         Zaleski               100.00 -  304: 387   50
    9    19 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  351: 244  165
   10    16 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  286: 363   54
   11    21 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  316: 414   50
   12    24 Barbara        Orzeł                 100.84 +  421: 330  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Radosław Konca 106.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Szymon         Zaleski               100.00 -  332: 362   50
    2    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  380: 291  150
    3    17 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  359: 315  150
    4    13 Edward         Salamon               100.00 +  383: 373  150
    5     8 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  306: 405   54
    6    15 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  279: 372   65
    7    20 Magdalena      Merklejn              109.07 -  314: 321   59
    8    24 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  349: 269  150
    9    20 Barbara        Orzeł                 100.84 +  403: 309  151
   10    15 Maciej         Michalak              102.66 -  272: 355   53
   11    19 Stanisław      Ochot                 102.80 +  402: 369  153
   12    15 Szymon         Zaleski               100.00 -  240: 477   50
   13    16 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  353: 257  154
   14    14 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  269: 331   54
   15    17 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  265: 478   62
   16    21 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  292: 406   65
   17    18 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  336: 303  154
   18    16 Jerzy          Luter                 106.29 +  374: 344  156
   19    14 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  400: 296  154
   20    12 Zbigniew       Wietecki              117.29 -  361: 390   67
   21    14 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  248: 296   65
   22    16 Robert         Duczemiński           100.00 +  365: 271  150
   23    14 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  293: 311   50
   24    16 Robert         Duczemiński           100.00 +  410: 312  150
   25    14 Edward         Salamon               100.00 +  441: 308  150
   26    11 Stanisław      Ochot                 102.80 +  410: 277  153
   27     9 Rafał          Matczak               114.01 -  265: 315   64
   28    11 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  298: 292  150
   29     9 Rafał          Matczak               114.01 -  349: 447   64
   30    11 Edward         Salamon               100.00 +  377: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3247  / 30 108.23




	Krzysztof Pypno 106.35 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              145.84 -  267: 391   96
    2    31 Kinga          Niżewska              100.27 +  447: 218  150
    3    16 Jerzy          Matyasik              119.08 -  263: 387   69
    4    26 Jerzy          Luter                 106.29 +  387: 341  156
    5    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  292: 417   59
    6    25 Grażyna        Żol                   100.00 +  471: 465  150
   29    24 Tadeusz        Olenderek             100.00 +  311: 270  150
   30    23 Tadeusz        Olenderek             100.00 -  269: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  8 110.00




	Jerzy Luter 106.29 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  281: 412   95
    2    29 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  382: 252  150
    3    21 Edward         Salamon               100.00 -  313: 384   50
    4    26 Krzysztof      Pypno                 106.35 -  341: 387   56
    5    30 Barbara        Orzeł                 100.84 -  316: 353   51
    6    32 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  362: 359  152
    7    29 Stefan         Dawidson              118.82 -  326: 336   69
    8    30 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  299: 322   50
    9    33 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  328: 227  150
   10    31 Dawid          Dawidson              100.00 +  339: 335  150
   11    27 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  368: 278  165
   12    23 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  266: 332   50
   13    22 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  337: 390   62
   14    24 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  350: 299  152
   15    23 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  292: 377   54
   16    25 Barbara        Orzeł                 100.84 +  438: 343  151
   17    17 Edward         Salamon               100.00 +  320: 285  150
   18    16 Radosław       Konca                 106.40 -  344: 374   56
   19    18 Beata          Wiączkowska           100.00 +  355: 338  150
   20    15 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  333: 403   62
   21    17 Edward         Salamon               100.00 +  373: 270  150
   22    15 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  301: 357   50
   23    17 Edward         Salamon               100.00 -  318: 384   50
   24    19 Andrzej        Lożyński              109.94 -  327: 393   60
   25    20 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  395: 305  154
   26    18 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  368: 313  154
   27    16 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  330: 357   62
   28    18 Grażyna        Furman                102.81 +  385: 351  153
   29    17 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  369: 418   54
   30    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  376: 338  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3071  / 30 102.37




	Irena Ficak 106.28 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              139.02 -  338: 475   89
    2    21 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  391: 302  150
    3    15 Halina         Roszak                107.33 -  414: 416   57
    4    19 Stanisław      Ochot                 102.80 +  398: 310  153
    5    13 Leszek         Stecuła               119.94 -  310: 373   70
    6    20 Wiktor         Stępień               118.64 -  334: 348   69
    7    26 Rafał          Matczak               114.01 -  297: 376   64
    8    29 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  288: 408   80
    9    32 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  370: 373   52
   10    34 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  328: 276  150
   11    31 Halina         Roszak                107.33 +  428: 278  157
   12    28 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  319: 394   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Wojciech Gołęcki 103.65 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 134.28 -  242: 418   84
    2    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  336: 319  150
    3    26 Franciszek     Adamski               100.00 +  315: 300  150
    4    18 Stanisław      Stanek                100.00 -  313: 373   50
    5    24 Kinga          Niżewska              100.27 +  344: 317  150
    6    18 Paweł          Dawidson              139.02 +  422: 366  189
    7    13 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  286: 459   73
    8    16 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  253: 323   54
    9    22 Marcin         Figiel                100.00 +  353: 316  150
   10    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  386: 335  150
   11    13 Stanisław      Gasik                 114.30 -  328: 348   64
   12    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  323: 364   50
   13    17 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  333: 292  150
   14    14 Radosław       Konca                 106.40 +  331: 269  156
   15    11 Szymon         Fidziński             107.65 -  292: 371   58
   16    14 Stanisław      Ochot                 102.80 -  184: 376   53
   17    14 Beata          Wiączkowska           100.00 +  340: 289  150
   18    12 Zbigniew       Wietecki              117.29 -  290: 293   67
   19    14 Radosław       Konca                 106.40 -  296: 400   56
   20    16 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  356: 457   65
   21    18 Robert         Duczemiński           100.00 -  221: 388   50
   22    19 Edward         Salamon               100.00 -  300: 307   50
   23    20 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  295: 385   54
   24    21 Beata          Wiączkowska           100.00 +  341: 251  150
   25    20 Jerzy          Luter                 106.29 -  305: 395   56
   26    20 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  226: 394   52
   27    21 Beata          Wiączkowska           100.00 +  377: 271  150
   28    20 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  372: 267  150
   29    19 Grażyna        Furman                102.81 +  428: 303  153
   30    17 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  131: 550   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2988  / 30  99.60




	Katarzyna Żuławska 103.65 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Stanosz               133.54 -  288: 439   84
    2    28 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  367: 227  150
    3    23 Szymon         Zaleski               100.00 -  287: 393   50
    4    27 Beata          Wiączkowska           100.00 +  351: 248  150
    5    22 Stefan         Dawidson              118.82 +  367: 264  169
    6    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  441: 269  150
    7    12 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  309: 403   50
    8    16 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  323: 253  154
    9    12 Ryszard        Niżewski              111.95 -  348: 357   62
   10    16 Tomasz         Żbikowski             106.65 +  363: 286  157
   11    12 Maciej         Michalak              102.66 -  256: 316   53
   12    16 Stefan         Dawidson              118.82 -  328: 368   69
   13    16 Radosław       Konca                 106.40 -  257: 353   56
   14    20 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  319: 363   65
   15    23 Jerzy          Luter                 106.29 +  377: 292  156
   16    20 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  322: 399   50
   17    18 Radosław       Konca                 106.40 -  303: 336   56
   18    19 Edward         Salamon               100.00 -  348: 353   50
   19    20 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  263: 432   52
   20    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  406: 312  150
   21    20 Beata          Wiączkowska           100.00 +  408: 244  150
   22    18 Halina         Roszak                107.33 -  317: 381   57
   23    20 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  385: 295  154
   24    18 Szymon         Zaleski               100.00 -  285: 418   50
   25    19 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  371: 246  152
   26    18 Jerzy          Luter                 106.29 -  313: 368   56
   27    19 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  440: 308  150
   28    17 Szymon         Zaleski               100.00 -  327: 388   50
   29    18 Leszek         Stecuła               119.94 +  349: 319  170
   30    17 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  550: 131  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3076  / 30 102.53




	Ryszard Żydaczewski 103.61 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Mroziuk               133.46 -  349: 403   83
    2    20 Rafał          Matczak               114.01 +  352: 325  164
    3    18 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  372: 317  152
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  377: 277  159
    5     8 Radosław       Konca                 106.40 +  405: 306  156
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  331: 340   50
    7    10 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  371: 326  165
    8     6 Jerzy          Matyasik              119.08 -  284: 371   69
    9     9 Mariusz        Kubicki               115.19 -  354: 370   65
   10    12 Jarosław       Michalak              122.58 -  306: 369   73
   11    17 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  324: 378   50
   12    21 Edward         Salamon               100.00 -  234: 317   50
   13    21 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  380: 308  152
   14    18 Edward         Salamon               100.00 +  363: 325  150
   15    16 Stanisław      Ochot                 102.80 -  349: 363   53
   16    19 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  504: 313  150
   17    12 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  491: 297  162
   18    10 Szymon         Zaleski               100.00 +  456: 317  150
   19     8 Marcin         Mroziuk               133.46 -  270: 346   83
   20    10 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  444: 378  180
   21     8 Marcin         Mroziuk               133.46 -  329: 369   83
   22    10 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  291: 373   80
   23    12 Rafał          Matczak               114.01 -  328: 422   64
   24    14 Halina         Roszak                107.33 -  338: 402   57
   25    15 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  372: 419   50
   26    16 Marek          Roszak                118.97 -  336: 489   69
   27    17 Robert         Duczemiński           100.00 -  272: 388   50
   28    19 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  360: 345  152
   29    17 Jerzy          Luter                 106.29 +  418: 369  156
   30    15 Halina         Roszak                107.33 -  376: 395   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3134  / 30 104.47




	Grażyna Furman 102.81 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   27    20 Grażyna        Żol                   100.00 +  343: 283  150
   28    18 Jerzy          Luter                 106.29 -  351: 385   56
   29    19 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  303: 428   54
   30    19 Beata          Wiączkowska           100.00 +  399: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  4 102.50




	Stanisław Ochot 102.80 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  374: 427   83
    2    18 Stanisław      Stanek                100.00 +  451: 238  150
    3    10 Paweł          Stanosz               133.54 -  310: 444   84
    4    19 Irena          Ficak                 106.28 -  310: 398   56
    5    27 Rafał          Matczak               114.01 -  250: 397   64
    6    31 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  292: 356   50
    7    33 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  359: 340  152
    8    31 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  356: 275  150
    9    28 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  315: 307  150
   10    23 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  361: 334  165
   11    19 Radosław       Konca                 106.40 -  369: 402   56
   12    22 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  391: 327  162
   13    15 Edward         Salamon               100.00 +  455: 284  150
   14    13 Wiktor         Stępień               118.64 -  301: 362   69
   15    16 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  363: 349  154
   16    14 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  376: 184  154
   17     9 Magdalena      Merklejn              109.07 -  288: 415   59
   18    11 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  385: 284  165
   19     9 Magdalena      Merklejn              109.07 -  306: 450   59
   20    11 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  361: 345  150
   21    10 Zbigniew       Wietecki              117.29 -  327: 495   67
   22    12 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  291: 408   65
   23    13 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  421: 320  162
   24    11 Magdalena      Merklejn              109.07 +  352: 344  159
   25    10 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  337: 375   65
   26    11 Radosław       Konca                 106.40 -  277: 410   56
   27    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  344: 365   50
   28    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 +  475: 265  159
   29    12 Magdalena      Merklejn              109.07 +  438: 367  159
   30    10 Marek          Roszak                118.97 +  350: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3393  / 30 113.10




	Maciej Michalak 102.66 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  372: 311  180
    2    13 Halina         Roszak                107.33 +  354: 343  157
    3     8 Stefan         Dawidson              118.82 +  359: 330  169
    4     4 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  280: 523   64
    5    11 Stanisław      Stanek                100.00 +  369: 305  150
    6     7 Wojciech       Zemło                 110.97 -  331: 351   61
    7    11 Szymon         Zaleski               100.00 +  385: 330  150
    8     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  319: 418   59
    9    11 Szymon         Fidziński             107.65 -  314: 436   58
   10    15 Radosław       Konca                 106.40 +  355: 272  156
   11    12 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  316: 256  154
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  315: 426   50
   16    15 Beata          Wiączkowska           100.00 +  384: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 13 119.85




	Piotr Jachimowicz 102.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Usakiewicz            129.99 -  293: 364   80
    2    27 Wiktor         Stępień               118.64 +  406: 265  169
    3    18 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  317: 372   54
    4    24 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  351: 443   50
    5    29 Grażyna        Żol                   100.00 -  263: 300   50
    6    32 Jerzy          Luter                 106.29 -  359: 362   56
    7    33 Stanisław      Ochot                 102.80 -  340: 359   53
    8    35 Bożena         Matysiak              100.00 +  401: 331  150
    9    32 Irena          Ficak                 106.28 +  373: 370  156
   10    29 Grażyna        Puton                 108.22 +  347: 324  158
   11    25 Roman          Figiel                100.00 -  342: 396   50
   12    28 Irena          Ficak                 106.28 +  394: 319  156
   13    21 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  308: 380   54
   14    24 Jerzy          Luter                 106.29 -  299: 350   56
   15    26 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  288: 443   80
   16    28 Grażyna        Żol                   100.00 +  414: 389  150
   17    20 Halina         Roszak                107.33 -  299: 346   57
   18    21 Grażyna        Żol                   100.00 +  371: 333  150
   19    20 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  432: 263  154
   20    18 Leszek         Stecuła               119.94 -  286: 591   70
   21    19 Halina         Roszak                107.33 -  329: 429   57
   22    20 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  361: 243  150
   23    19 Marek          Roszak                118.97 -  302: 393   69
   24    20 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  387: 292  150
   25    19 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  246: 371   54
   26    20 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  394: 226  154
   27    18 Szymon         Zaleski               100.00 -  256: 386   50
   28    19 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  345: 360   54
   29    20 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  343: 252  150
   30    18 Leszek         Stecuła               119.94 -  298: 329   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2911  / 30  97.03




	Barbara Orzeł 100.84 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zdzisław       Szota                 129.76 -  278: 478   80
    2    30 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  335: 364   50
    3    31 Tomasz         Żbikowski             106.65 -  303: 311   57
    4    34 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  300: 288  150
    5    30 Jerzy          Luter                 106.29 +  353: 316  156
    6    27 Beata          Wiączkowska           100.00 -  277: 376   50
    7    30 Dawid          Dawidson              100.00 +  376: 222  150
    8    25 Stefan         Dawidson              118.82 +  354: 325  169
    9    20 Radosław       Konca                 106.40 -  309: 403   56
   10    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  380: 242  150
   11    20 Stefan         Dawidson              118.82 -  265: 384   69
   12    24 Tomasz         Żbikowski             106.65 -  330: 421   57
   13    23 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  300: 358   65
   14    25 Kinga          Niżewska              100.27 -  234: 454   50
   15    27 Grażyna        Żol                   100.00 +  389: 295  150
   16    25 Jerzy          Luter                 106.29 -  343: 438   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 16  94.69




	Mariola Osajda-Matczak 100.34 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Orzeł                 128.62 -  275: 395   79
    2    30 Barbara        Orzeł                 100.84 +  364: 335  151
    3    24 Beata          Wiączkowska           100.00 +  356: 338  150
    4    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  464: 234  150
    5     7 Halina         Roszak                107.33 +  388: 302  157
    6     5 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  340: 331  154
    7     3 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  367: 348  150
    8     2 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  285: 395   64
    9     5 Andrzej        Rechowicz             123.03 +  373: 338  173
   10     4 Zdzisław       Szota                 129.76 -  303: 360   80
   11     6 Ryszard        Niżewski              111.95 -  359: 405   62
   12     9 Maciej         Michalak              102.66 +  426: 315  153
   13     5 Zdzisław       Szota                 129.76 =  336: 336  130
   14     5 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  348: 387   73
   15     7 Stanisław      Gasik                 114.30 -  344: 367   64
   16    10 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  248: 405   50
   17    10 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  214: 454   50
   18    13 Marek          Roszak                118.97 +  481: 399  169
   19    11 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  350: 294  150
   20     9 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  268: 471   95
   21    11 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  336: 301  150
   22     9 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  355: 418   73
   23    11 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  353: 502   83
   24    13 Leszek         Stecuła               119.94 +  494: 229  170
   25    11 Zbigniew       Wietecki              117.29 -  321: 339   67
   26    12 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  393: 350  150
   27    10 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  363: 310  165
   28     9 Wiktor         Stępień               118.64 +  353: 281  169
   29     8 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  215: 463   80
   30     9 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  398: 330  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3576  / 30 119.20




	Kinga Niżewska 100.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             123.03 -  274: 432   73
    2    31 Krzysztof      Pypno                 106.35 -  218: 447   56
    3    35 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  354: 300  150
    4    31 Andrzej        Gostomski             100.00 +  324: 318  150
    5    24 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  317: 344   54
    6    28 Marcin         Figiel                100.00 +  404: 261  150
    7    23 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  316: 405   50
    8    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  337: 339   50
    9    29 Dawid          Dawidson              100.00 +  358: 243  150
   10    24 Stefan         Dawidson              118.82 -  312: 367   69
   11    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  332: 341   50
   12    30 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  317: 355   50
   13    27 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  394: 315  150
   14    25 Barbara        Orzeł                 100.84 +  454: 234  151
   15    22 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  223: 426   50
   16    24 Edward         Salamon               100.00 -  226: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 16  90.81




	Franciszek Adamski 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Halina         Roszak                107.33 -  253: 382   57
    2    32 Marian         Jurkowski             100.00 +  324: 323  150
    3    26 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  300: 315   54
    4    30 Marcin         Figiel                100.00 -  226: 311   50
    5    33 Andrzej        Gostomski             100.00 -  232: 377   50
    6    34 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  237: 387   50
    8    34 Barbara        Żydaczewska           100.00 -    0: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  7  65.86




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  329: 419   65
    2    22 Radosław       Konca                 106.40 -  291: 380   56
    3    30 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  235: 471   80
    4    34 Barbara        Orzeł                 100.84 -  288: 300   51
    5    35 Jerzy          Paszek                112.49 -  237: 333   62
    7    35 Marian         Jurkowski             100.00 -  324: 372   50
    8    36 Adam           Paszek                100.00 -  265: 304   50
    9    36 Bożena         Matysiak              100.00 +  328: 264  150
   10    34 Irena          Ficak                 106.28 -  276: 328   56
   11    36 Bożena         Matysiak              100.00 -  211: 396   50
   12    36 Bożena         Matysiak              100.00 +  361: 261  150
   13    30 Bożena         Matysiak              100.00 +  415: 283  150
   14    28 Adam           Paszek                100.00 -  332: 349   50
   15    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  399: 208  150
   16    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  357: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 15  88.00




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Michalak              122.58 +  324: 322  173
    2    17 Beata          Wiączkowska           100.00 +  375: 291  150
    3     9 Wojciech       Zemło                 110.97 -  315: 401   61
    4    16 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  423: 398  162
    5     9 Jerzy          Matyasik              119.08 +  451: 428  169
    6    11 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  410: 334  165
    7     3 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  348: 367   50
    8     5 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  415: 334  183
    9     3 Dariusz        Puton                 134.28 -  276: 465   84
   10     6 Mariusz        Kubicki               115.19 -  219: 351   65
   11    10 Wiktor         Stępień               118.64 +  441: 355  169
   12     8 Szymon         Fidziński             107.65 -  325: 378   58
   13     9 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 +  457: 368  165
   14     7 Dariusz        Banaszek              145.84 -  286: 462   96
   15     9 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  313: 425   69
   16    12 Szymon         Zaleski               100.00 -  314: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 16 116.81




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Matczak               114.01 +  366: 351  164
    2    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  293: 362   50
    3    22 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  320: 335   62
    4    25 Wiktor         Stępień               118.64 -  203: 521   69
    5    31 Beata          Wiączkowska           100.00 -  330: 346   50
    6    33 Jerzy          Paszek                112.49 +  321: 313  162
    7    30 Barbara        Orzeł                 100.84 -  222: 376   51
    8    32 Andrzej        Gostomski             100.00 +  401: 247  150
    9    29 Kinga          Niżewska              100.27 -  243: 358   50
   10    31 Jerzy          Luter                 106.29 -  335: 339   56
   11    33 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  395: 229  150
   12    31 Marcin         Figiel                100.00 +  386: 370  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Robert Duczemiński 100.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   18    20 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  403: 279  150
   19    19 Halina         Roszak                107.33 +  421: 331  157
   20    17 Marek          Roszak                118.97 -  325: 408   69
   21    18 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  388: 221  154
   22    16 Radosław       Konca                 106.40 -  271: 365   56
   24    16 Radosław       Konca                 106.40 -  312: 410   56
   25    17 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  487: 296  162
   26    15 Edward         Salamon               100.00 -  296: 326   50
   27    17 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  388: 272  154
   28    16 Leszek         Stecuła               119.94 +  429: 321  170
   29    14 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  387: 263  150
   30    24 Andrzej        Lożyński              109.94 +  497: 220  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  404: 371  169
    2     9 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  342: 461   95
    3    14 Marcin         Mroziuk               133.46 -  297: 376   83
    4    23 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  384: 375  150
    5    18 Mariusz        Kubicki               115.19 -  302: 367   65
    6    23 Grażyna        Puton                 108.22 -  271: 410   58
    7    28 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  333: 440   62
    8    31 Stanisław      Ochot                 102.80 -  275: 356   53
    9    33 Jerzy          Luter                 106.29 -  227: 328   56
   10    35 Adam           Paszek                100.00 -  274: 360   50
   11    35 Adam           Paszek                100.00 +  449: 289  150
   12    34 Andrzej        Gostomski             100.00 +  377: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Marcin Figiel 100.00 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  228: 440   59
    2    35 Grażyna        Żol                   100.00 +  364: 351  150
    3    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  301: 351   50
    4    30 Franciszek     Adamski               100.00 +  311: 226  150
    5    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  285: 332   50
    6    28 Kinga          Niżewska              100.27 -  261: 404   50
    7    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  325: 324  150
    8    27 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  322: 258  150
    9    22 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  316: 353   54
   10    26 Stanisław      Stanek                100.00 -  250: 369   50
   11    29 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  288: 328   50
   12    31 Dawid          Dawidson              100.00 -  370: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Roman Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Bukowski              120.09 -  365: 416   70
    2    19 Mateusz        Żbikowski             118.86 +  406: 369  169
    3    12 Mariusz        Kubicki               115.19 +  389: 309  165
    4     9 Halina         Roszak                107.33 -  325: 342   57
    5    15 Tomasz         Zwoliński             144.65 -  353: 380   95
    6    21 Dariusz        Banaszek              145.84 +  380: 377  196
    7    16 Wiktor         Stępień               118.64 -  294: 395   69
    8    20 Rafał          Matczak               114.01 +  420: 258  164
    9    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  313: 342   50
   10    20 Edward         Salamon               100.00 -  276: 360   50
   11    25 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  396: 342  152
   12    20 Leszek         Stecuła               119.94 +  384: 318  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  225: 397   64
    2    36 Szymon         Zaleski               100.00 +  315: 292  150
    3    27 Stanisław      Stanek                100.00 -  247: 332   50
    4    31 Kinga          Niżewska              100.27 -  318: 324   50
    5    33 Franciszek     Adamski               100.00 +  377: 232  150
    6    29 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  304: 344   50
    7    31 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  335: 345   50
    8    32 Dawid          Dawidson              100.00 -  247: 401   50
    9    34 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  252: 425   50
   10    36 Bożena         Matysiak              100.00 +  325: 313  150
   11    34 Marian         Jurkowski             100.00 -  294: 355   50
   12    34 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  306: 377   50
   13    28 Halina         Roszak                107.33 +  380: 342  157
   14    27 Grażyna        Żol                   100.00 -  318: 364   50
   15    29 Halina         Roszak                107.33 -  277: 395   57
   16    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  285: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 16  76.75




	Katarzyna Grodzicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grażyna        Puton                 108.22 -  336: 452   58
    2    21 Irena          Ficak                 106.28 -  302: 391   56
    3    29 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  376: 406   50
    4    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  288: 398   50
    5    34 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  258: 326   50
    6    35 Marian         Jurkowski             100.00 +  356: 333  150
    7    34 Jerzy          Paszek                112.49 -  330: 333   62
    9    34 Andrzej        Gostomski             100.00 +  425: 252  150
   10    32 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  298: 271  150
   11    29 Marcin         Figiel                100.00 +  328: 288  150
   12    26 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  232: 322   50
   13    25 Marian         Jurkowski             100.00 -  298: 310   50
   14    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  311: 308  150
   15    25 Marian         Jurkowski             100.00 -  265: 400   50
   16    27 Halina         Roszak                107.33 -  334: 362   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 15  85.53




	Elżbieta Jaskuła 100.00 Zielona Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Merklejn              109.07 -  287: 413   59
    2    28 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  227: 367   54
    3    35 Kinga          Niżewska              100.27 -  300: 354   50
    4    35 Marian         Jurkowski             100.00 +  334: 279  150
    5    32 Tomasz         Żbikowski             106.65 -  282: 400   57
    6    34 Franciszek     Adamski               100.00 +  387: 237  150
    7    31 Andrzej        Gostomski             100.00 +  345: 335  150
    8    27 Marcin         Figiel                100.00 -  258: 322   50
    9    30 Stanisław      Stanek                100.00 -  257: 355   50
   10    32 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  271: 298   50
   11    33 Dawid          Dawidson              100.00 -  229: 395   50
   12    35 Adam           Paszek                100.00 -  334: 370   50
   13    29 Adam           Paszek                100.00 -  309: 372   50
   14    30 Bożena         Matysiak              100.00 -  306: 377   50
   15    31 Bożena         Matysiak              100.00 -  327: 368   50
   16    31 Bożena         Matysiak              100.00 +  291: 260  150
   17    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  327: 380   50
   18    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  256: 302   50
   19    22 Grażyna        Żol                   100.00 +  506: 307  150
   20    22 Grażyna        Żol                   100.00 +  315: 306  150
   21    23 Grażyna        Żol                   100.00 +  332: 308  150
   22    22 Grażyna        Żol                   100.00 +  394: 250  150
   23    21 Beata          Wiączkowska           100.00 +  281: 262  150
   24    20 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  292: 387   52
   25    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  304: 339   50
   26    21 Grażyna        Żol                   100.00 -  348: 393   50
   27    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  391: 371  150
   28    21 Grażyna        Żol                   100.00 +  374: 290  150
   29    20 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  252: 343   52
   30    20 Grażyna        Żol                   100.00 -  271: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2624  / 30  87.47




	Marian Jurkowski 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  254: 345   62
    2    32 Franciszek     Adamski               100.00 -  323: 324   50
    3    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  218: 343   50
    4    35 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  279: 334   50
    6    35 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  333: 356   50
    7    35 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  372: 324  150
    8    33 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  326: 332   50
    9    35 Adam           Paszek                100.00 +  309: 294  150
   10    33 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  245: 322   50
   11    34 Andrzej        Gostomski             100.00 +  355: 294  150
   12    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  384: 288  150
   13    25 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  310: 298  150
   14    22 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  257: 367   50
   15    25 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  400: 265  150
   16    23 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  252: 375   80
   26    23 Stanisław      Stanek                100.00 -  323: 330   50
   27    23 Stanisław      Stanek                100.00 -  266: 312   50
   28    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  266: 371   50
   29    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  429: 236  150
   30    22 Stanisław      Stanek                100.00 -  219: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 20  87.10




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    35 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  331: 401   52
    9    36 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  264: 328   50
   10    36 Andrzej        Gostomski             100.00 -  313: 325   50
   11    36 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  396: 211  150
   12    36 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  261: 361   50
   13    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  283: 415   50
   14    30 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  377: 306  150
   15    31 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  368: 327  150
   16    31 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  260: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  9  83.56




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Stefan         Dawidson              118.82 -  319: 348   69
    2    24 Tomasz         Żbikowski             106.65 +  388: 294  157
    3    17 Radosław       Konca                 106.40 -  315: 359   56
    4    24 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  443: 351  152
    5    16 Marcin         Mroziuk               133.46 -  317: 433   83
    6    22 Rafał          Matczak               114.01 +  350: 330  164
    7    17 Grażyna        Puton                 108.22 +  386: 327  158
    8    13 Magdalena      Merklejn              109.07 -  328: 375   59
    9    16 Roman          Figiel                100.00 +  342: 313  150
   10    13 Wiktor         Stępień               118.64 -  290: 347   69
   11    17 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  378: 324  154
   12    14 Magdalena      Merklejn              109.07 -  334: 358   59
   13    14 Wiktor         Stępień               118.64 -  276: 344   69
   14    17 Rafał          Matczak               114.01 -  281: 370   64
   15    22 Kinga          Niżewska              100.27 +  426: 223  150
   16    19 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  313: 504   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 16 104.19




	Krzysztof Nowak 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Zemło                 110.97 -  299: 487   61
    2    26 Jerzy          Matyasik              119.08 -  334: 415   69
    3    29 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  406: 376  150
    4    23 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  375: 384   50
    5    28 Dariusz        Banaszek              145.84 -  311: 424   96
    6    31 Stanisław      Ochot                 102.80 +  356: 292  153
    7    27 Grażyna        Żol                   100.00 -  313: 329   50
    8    30 Jerzy          Luter                 106.29 +  322: 299  156
    9    27 Stefan         Dawidson              118.82 -  270: 356   69
   10    30 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  345: 238  150
   11    26 Grażyna        Żol                   100.00 +  334: 299  150
   12    23 Jerzy          Luter                 106.29 +  332: 266  156
   13    17 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  292: 333   54
   14    19 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  305: 374   62
   15    24 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  400: 289  150
   16    20 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  399: 322  154
   17    13 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  311: 325   65
   18    15 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  355: 306  162
   19    13 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  367: 280  165
   20    11 Stanisław      Ochot                 102.80 -  345: 361   53
   21    13 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  357: 381   62
   22    15 Jerzy          Luter                 106.29 +  357: 301  156
   23    14 Radosław       Konca                 106.40 +  311: 293  156
   24    12 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  275: 320   65
   25    13 Magdalena      Merklejn              109.07 +  347: 286  159
   26    12 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  350: 393   50
   27    13 Stanisław      Ochot                 102.80 +  365: 344  153
   28    11 Radosław       Konca                 106.40 -  292: 298   56
   29    13 Edward         Salamon               100.00 -  342: 432   50
   30    14 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  387: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3232  / 30 107.73




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   21    22 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  265: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Tadeusz Olenderek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Szymon         Fidziński             107.65 -  308: 419   58
    2    25 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  330: 314  180
   29    24 Krzysztof      Pypno                 106.35 -  270: 311   56
   30    23 Krzysztof      Pypno                 106.35 +  312: 269  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  4 112.50




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    36 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  304: 265  150
    9    35 Marian         Jurkowski             100.00 -  294: 309   50
   10    35 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  360: 274  150
   11    35 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  289: 449   50
   12    35 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  370: 334  150
   13    29 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  372: 309  150
   14    28 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  349: 332  150
   15    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  353: 266  150
   16    26 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  253: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  /  9 116.67




	Edward Salamon 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Paszek                112.49 +  397: 321  162
    2    11 Krzysztof      Usakiewicz            114.07 -  268: 371   64
    3    21 Jerzy          Luter                 106.29 +  384: 313  156
    4    13 Radosław       Konca                 106.40 -  373: 383   56
    5    19 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  367: 301  162
    6    14 Halina         Roszak                107.33 +  426: 320  157
    7     8 Jerzy          Matyasik              119.08 -  356: 359   69
    8    12 Mariusz        Kubicki               115.19 -  350: 416   65
    9    15 Dariusz        Banaszek              145.84 -  286: 409   96
   10    20 Roman          Figiel                100.00 +  360: 276  150
   11    16 Rafał          Matczak               114.01 -  288: 380   64
   12    21 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  317: 234  154
   13    15 Stanisław      Ochot                 102.80 -  284: 455   53
   14    18 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  325: 363   54
   15    21 Leszek         Stecuła               119.94 -  312: 413   70
   16    24 Kinga          Niżewska              100.27 +  380: 226  150
   17    17 Jerzy          Luter                 106.29 -  285: 320   56
   18    19 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  353: 348  154
   19    17 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  260: 412   62
   20    19 Beata          Wiączkowska           100.00 +  324: 308  150
   21    17 Jerzy          Luter                 106.29 -  270: 373   56
   22    19 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  307: 300  154
   23    17 Jerzy          Luter                 106.29 +  384: 318  156
   24    15 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  351: 314  162
   25    14 Radosław       Konca                 106.40 -  308: 441   56
   26    15 Robert         Duczemiński           100.00 +  326: 296  150
   27    14 Marek          Roszak                118.97 -  337: 492   69
   28    15 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  409: 333  162
   29    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  432: 342  150
   30    11 Radosław       Konca                 106.40 -  297: 377   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3275  / 30 109.17




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  244: 339   65
    2    33 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  319: 336   54
    3    33 Marian         Jurkowski             100.00 +  343: 218  150
    4    29 Tomasz         Żbikowski             106.65 +  361: 268  157
    5    23 Marcin         Figiel                100.00 +  332: 285  150
    6    17 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  330: 433   50
    7    22 Beata          Wiączkowska           100.00 -  273: 280   50
    8    26 Kinga          Niżewska              100.27 +  339: 337  150
    9    21 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  304: 333   50
   10    25 Barbara        Orzeł                 100.84 -  242: 380   51
   11    28 Kinga          Niżewska              100.27 +  341: 332  150
   12    25 Beata          Wiączkowska           100.00 -  262: 338   50
   13    24 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  299: 307   50
   14    26 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  308: 311   50
   15    28 Adam           Paszek                100.00 -  266: 353   50
   16    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  266: 357   50
   17    21 Grażyna        Żol                   100.00 -    0: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 17  81.00




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Matyasik              119.08 +  317: 306  169
    2    18 Stanisław      Ochot                 102.80 -  238: 451   53
    3    27 Andrzej        Gostomski             100.00 +  332: 247  150
    4    18 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  373: 313  154
    5    11 Maciej         Michalak              102.66 -  305: 369   53
    8    28 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  348: 382   50
    9    30 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  355: 257  150
   10    26 Marcin         Figiel                100.00 +  369: 250  150
   11    22 Beata          Wiączkowska           100.00 +  315: 280  150
   12    18 Marcin         Mroziuk               133.46 -  298: 402   83
   13    18 Beata          Wiączkowska           100.00 +  352: 320  150
   14    15 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  289: 399   50
   22    23 Andrzej        Lożyński              109.94 -  277: 389   60
   23    23 Grażyna        Żol                   100.00 -  313: 351   50
   24    23 Grażyna        Żol                   100.00 -  289: 446   50
   25    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  315: 350   50
   26    23 Marian         Jurkowski             100.00 +  330: 323  150
   27    23 Marian         Jurkowski             100.00 +  312: 266  150
   28    22 Beata          Wiączkowska           100.00 -  330: 342   50
   29    23 Marian         Jurkowski             100.00 -  236: 429   50
   30    22 Marian         Jurkowski             100.00 +  388: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2122  / 21 101.05




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ryszard        Niżewski              111.95 -  286: 401   62
    2    29 Jerzy          Luter                 106.29 -  252: 382   56
    3    34 Wiktor         Stępień               118.64 -  246: 439   69
    5    34 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  326: 258  150
    6    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  332: 286  150
    7    24 Paweł          Dawidson              139.02 -  286: 428   89
    8    28 Stanisław      Stanek                100.00 +  382: 348  150
    9    23 Stanisław      Gasik                 114.30 -  298: 382   64
   10    27 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  251: 399   50
   11    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  369: 307  150
   12    27 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  314: 330   80
   13    26 Grażyna        Żol                   100.00 +  353: 303  150
   14    22 Marian         Jurkowski             100.00 +  367: 257  150
   15    20 Marek          Roszak                118.97 -  347: 363   69
   16    22 Andrzej        Lożyński              109.94 +  321: 264  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 15 106.60




	Andrzej Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  433: 330  150
    7    12 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  403: 309  154
    8    33 Marian         Jurkowski             100.00 +  332: 326  150
    9    31 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  302: 208  150
   10    27 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  399: 251  150
   11    23 Marcin         Mroziuk               133.46 -  269: 400   83
   12    26 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  322: 232  150
   13    19 Waldemar       Czerwoniec            130.22 +  433: 300  180
   14    15 Stanisław      Stanek                100.00 +  399: 289  150
   15    12 PAUZA
   16    16 Marek          Roszak                118.97 +  378: 268  169
   17    10 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  454: 214  150
   18     8 Wiktor         Stępień               118.64 -  304: 367   69
   19    10 Zbigniew       Wietecki              117.29 +  474: 300  167
   20     8 Mariusz        Kubicki               115.19 +  374: 288  165
   21     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.82 -  292: 369   59
   22     8 Zbigniew       Wietecki              117.29 -  293: 382   67
   23    10 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  375: 233  165
   24     8 Mariusz        Kubicki               115.19 +  348: 319  165
   25     7 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  302: 398   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2576  / 19 135.58




	Beata Wiączkowska 100.00 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Żbikowski             106.65 +  332: 314  157
    2    17 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  291: 375   50
    3    24 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  338: 356   50
    4    27 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  248: 351   54
    5    31 Dawid          Dawidson              100.00 +  346: 330  150
    6    27 Barbara        Orzeł                 100.84 +  376: 277  151
    7    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  280: 273  150
    8    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  343: 289  150
    9    13 Paweł          Dawidson              139.02 -  223: 554   89
   10    18 Stanisław      Gasik                 114.30 -  317: 370   64
   11    22 Stanisław      Stanek                100.00 -  280: 315   50
   12    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  338: 262  150
   13    18 Stanisław      Stanek                100.00 -  320: 352   50
   14    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  375: 277  150
   15    18 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  336: 307  165
   16    15 Maciej         Michalak              102.66 -  276: 384   53
   17    14 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  289: 340   54
   18    17 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  321: 417   83
   19    18 Jerzy          Luter                 106.29 -  338: 355   56
   20    19 Edward         Salamon               100.00 -  308: 324   50
   21    20 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  244: 408   54
   22    21 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  321: 268  150
   23    21 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  262: 281   50
   24    21 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  251: 341   54
   25    22 Grażyna        Żol                   100.00 -  222: 373   50
   26    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  452: 287  150
   27    21 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  271: 377   54
   28    22 Stanisław      Stanek                100.00 +  342: 330  150
   29    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  305: 302  150
   30    19 Grażyna        Furman                102.81 -  306: 399   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2841  / 30  94.70




	Mariusz Wrześniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Roszak                118.97 -  234: 467   69
    2    34 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  345: 244  150
    3    25 Marcin         Figiel                100.00 +  351: 301  150
    4    17 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  234: 464   50
    5    25 Mateusz        Żbikowski             118.86 -  278: 386   69
    6    29 Andrzej        Gostomski             100.00 +  344: 304  150
    7    23 Kinga          Niżewska              100.27 +  405: 316  150
    8    17 Beata          Wiączkowska           100.00 -  289: 343   50
    9    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  333: 304  150
   10    17 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  335: 386   54
   11    21 Tomasz         Żbikowski             106.65 +  414: 316  157
   12    17 Wojciech       Gołęcki               103.65 +  364: 323  154
   13    11 Stanisław      Gasik                 114.30 =  306: 306  114
   14     9 Stanisław      Gasik                 114.30 -  326: 357   64
   15    13 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  317: 296  183
   16    10 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 +  405: 248  150
   17     7 Paweł          Stanosz               133.54 -  299: 395   84
   18     9 Marcin         Mroziuk               133.46 -  281: 372   83
   19    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  294: 350   50
   20    13 Mariusz        Skrobosz              133.31 +  292: 281  183
   21    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.34 -  301: 336   50
   22    13 Mariusz        Skrobosz              133.31 -  267: 457   83
   23    15 Leszek         Stecuła               119.94 -  300: 350   70
   24    17 Marek          Roszak                118.97 +  359: 358  169
   25    15 Ryszard        Żydaczewski           103.61 +  419: 372  154
   26    13 Leszek         Stecuła               119.94 +  340: 263  170
   27    11 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  335: 362   80
   28    12 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  308: 370   65
   29    14 Robert         Duczemiński           100.00 -  263: 387   50
   30    14 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  284: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3205  / 30 106.83




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wiktor         Stępień               118.64 +  365: 293  169
    2    14 Dawid          Dawidson              100.00 +  362: 293  150
    3     7 Ryszard        Niżewski              111.95 -  317: 420   62
    4    15 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  314: 347   65
    5    21 Magdalena      Merklejn              109.07 +  352: 330  159
    6    16 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  269: 441   54
    7    21 Tomasz         Żbikowski             106.65 -  307: 364   57
    8    24 Radosław       Konca                 106.40 -  269: 349   56
    9    28 Stanisław      Ochot                 102.80 -  307: 315   53
   10    30 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  238: 345   50
   11    32 Grażyna        Puton                 108.22 +  378: 264  158
   12    30 Kinga          Niżewska              100.27 +  355: 317  150
   13    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  307: 299  150
   14    21 Beata          Wiączkowska           100.00 -  277: 375   50
   15    24 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  289: 400   50
   16    26 Adam           Paszek                100.00 +  330: 253  150
   17    19 Andrzej        Lożyński              109.94 -  282: 366   60
   18    20 Robert         Duczemiński           100.00 -  279: 403   50
   19    21 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  291: 328   50
   20    21 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  312: 406   54
   21    22 Magdalena      Ochot                 100.00 +  367: 265  150
   22    20 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  243: 361   52
   23    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  289: 285  150
   24    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  304: 296  150
   25    21 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  339: 304  150
   26    19 Andrzej        Lożyński              109.94 -  330: 365   60
   27    19 Katarzyna      Żuławska              103.65 -  308: 440   54
   28    20 Wojciech       Gołęcki               103.65 -  267: 372   54
   29    21 Beata          Wiączkowska           100.00 -  302: 305   50
   30    21 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  314: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2717  / 30  90.57




	Szymon Zaleski 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Radosław       Konca                 106.40 +  362: 332  156
    2    36 Andrzej        Gostomski             100.00 -  292: 315   50
    3    23 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  393: 287  154
    4    14 Stefan         Dawidson              118.82 +  337: 284  169
    5    10 Ireneusz       Kurzok                114.86 +  404: 350  165
    6     6 Ryszard        Niżewski              111.95 -  315: 332   62
    7    11 Maciej         Michalak              102.66 -  330: 385   53
    8    15 Tomasz         Żbikowski             106.65 +  387: 304  157
    9    10 Magdalena      Merklejn              109.07 -  333: 411   59
   10    14 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 +  344: 324  162
   11    11 Szymon         Fidziński             107.65 -  294: 406   58
   12    15 Radosław       Konca                 106.40 +  477: 240  156
   13    10 Magdalena      Merklejn              109.07 -  338: 359   59
   14    12 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  316: 380   65
   15    15 Rafał          Matczak               114.01 +  494: 372  164
   16    12 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  421: 314  150
   17     8 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  361: 507   65
   18    10 Ryszard        Żydaczewski           103.61 -  317: 456   54
   19    12 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  323: 388   80
   20    14 Rafał          Matczak               114.01 -  302: 360   64
   21    16 Leszek         Stecuła               119.94 +  357: 316  170
   22    14 Rafał          Matczak               114.01 -  257: 359   64
   23    16 Halina         Roszak                107.33 -  387: 410   57
   24    18 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  418: 285  154
   25    16 Leszek         Stecuła               119.94 -  338: 341   70
   26    17 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  234: 371   62
   27    18 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  386: 256  152
   28    17 Katarzyna      Żuławska              103.65 +  388: 327  154
   29    15 Halina         Roszak                107.33 +  376: 292  157
   30    12 Wiktor         Stępień               118.64 -  337: 504   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3211  / 30 107.03




	Grażyna Żol 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Stecuła               119.94 -  226: 422   70
    2    35 Marcin         Figiel                100.00 -  351: 364   50
    3    32 Jerzy          Paszek                112.49 +  352: 339  162
    4    28 Magdalena      Merklejn              109.07 -  391: 428   59
    5    29 Piotr          Jachimowicz           102.20 +  300: 263  152
    6    25 Krzysztof      Pypno                 106.35 -  465: 471   56
    7    27 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  329: 313  150
    8    23 Halina         Roszak                107.33 +  409: 399  157
    9    18 Karol          Wyrębkiewicz          112.20 -  322: 323   62
   10    22 Kazimierz.J    Merklejn              115.19 -  285: 351   65
   11    26 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  299: 334   50
   12    29 Ireneusz       Kurzok                114.86 -  307: 349   65
   13    26 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  303: 353   50
   14    27 Andrzej        Gostomski             100.00 +  364: 318  150
   15    27 Barbara        Orzeł                 100.84 -  295: 389   51
   16    28 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  389: 414   52
   17    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  300:   0  150
   18    21 Piotr          Jachimowicz           102.20 -  333: 371   52
   19    22 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  307: 506   50
   20    22 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  306: 315   50
   21    23 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  308: 332   50
   22    22 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  250: 394   50
   23    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  351: 313  150
   24    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  446: 289  150
   25    22 Beata          Wiączkowska           100.00 +  373: 222  150
   26    21 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  393: 348  150
   27    20 Grażyna        Furman                102.81 -  283: 343   53
   28    21 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  290: 374   50
   29    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  346: 267  150
   30    20 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  388: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2806  / 30  93.53




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Kubicki               115.19 -  236: 447   65
    2    34 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  244: 345   50
    4    32 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  398: 288  150
    5    26 Waldemar       Czerwoniec            130.22 -  209: 435   80
    6    30 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  286: 332   50
    7    32 Marcin         Figiel                100.00 -  324: 325   50
    8    34 Franciszek     Adamski               100.00 +  300:   0  150
    9    31 Andrzej        Szepczyński           100.00 -  208: 302   50
   10    33 Marian         Jurkowski             100.00 +  322: 245  150
   11    30 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  307: 369   50
   12    32 Marian         Jurkowski             100.00 -  288: 384   50
   13    27 Kinga          Niżewska              100.27 -  315: 394   50
   14    29 Halina         Roszak                107.33 -  319: 361   57
   15    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  208: 399   50
   16    30 Andrzej        Gostomski             100.00 +  345: 285  150
   17    22 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  380: 327  150
   18    22 Elżbieta       Jaskuła               100.00 +  302: 256  150
   19    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  328: 291  150
   20    20 Halina         Roszak                107.33 -  261: 352   57
   21    21 Andrzej        Lożyński              109.94 -  303: 373   60
   22    21 Beata          Wiączkowska           100.00 -  268: 321   50
   23    22 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  285: 289   50
   24    22 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  296: 304   50
   25    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  350: 315  150
   26    22 Beata          Wiączkowska           100.00 -  287: 452   50
   27    22 Elżbieta       Jaskuła               100.00 -  371: 391   50
   28    23 Marian         Jurkowski             100.00 +  371: 266  150
   29    22 Grażyna        Żol                   100.00 -  267: 346   50
   30    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  340: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2519  / 29  86.86


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie