Warszawa12
kwietnia
Warszawa 12-13 kwietnia XII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2008
Katowice27
kwietnia
Katowice 27-28 kwietnia V Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta MiastaGrand Prix 2008
Rumia 3
maja
Rumia 3- 4 maja VII Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2008
Mariusz Skrobosz powtórzył sukces sprzed roku!27 - 28 kwietnia 2008 — V Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta MiastaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta Katowice, 27 - 28 kwietnia 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz powtórzył sukces sprzed roku!Osiem pierwszych rund w Katowicach należało do Tomasza Zwolińskiego, systematycznie rozbijającego przeciwników na pierwszym stole. Filozoficznie, przed turą dziewiątą, ogłosił on, że każda passa musi mieć kiedyś swój koniec. No i mieliśmy klasyczną, samospełniającą się przepowiednię — za chwilę w boju z Tomkiem triumfował Mariusz Skrobosz. Jeszcze raz uległ mu Tomek w przedostatniej rundzie i to zadecydowało, że ostateczny triumf i zachowanie tytułu sprzed roku stały się udziałem Mariusza. Tomek zajął drugą pozycję w turnieju, zaś ostatnie miejsce na podium przypadło Piotrowi Pietuchowskiemu. Joanna Brychcy, organizatorka turnieju, zadbała, by dla każdej osoby uczestniczącej w mistrzostwach nie zabrakło ciekawej nagrody, przyznano ponadto puchary w kilku dodatkowych klasyfikacjach. W statystykach wszechczasów rozegrano trzecią partię, w której przegrany zdobył najwięcej małych punktów — Dariusz Kosz uległ Kamilowi Górce stosunkiem 508 do 512 punktów. Dziękując gościnnym Katowicom zapraszamy na Śląsk ponownie, za miesiąc, szczególnie polecając młodym scrabblistkom i scrabblistom V Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
III Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
II Mistrzostwa Katowic


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPałac Młodzieży ul. Mikołowska 26, sala marmurowa (centrum Katowic)
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaMaciej Śliwa
Harmonogram26.04.08 (sobota — 7 rund)
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — zakończenie rozgrywek 1 dnia
27.04.08 (niedziela — 5 rund)
— 9:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 14:30 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdPałac Młodzieży w centrum Katowic z dworca PKP 5 minut pieszo
WyżywienieMożliwość zamówienia pizzy, restauracje w pobliżu, stołówka na miejscu (trzeba wcześniej zgłosić chęć wykupienia obiadu)
NoclegiPokoje gościnne "CS Szkolenie i Doradztwo", ul. Huberta 11, tel. 032 710 59 55
1 os. bez łazienki 50 zł, 2 os. 80 zł, z łazienką 2 os. 130 zł.

Hotel UŚ "Gościnny", ul. Paderewskiego 32-32a, tel. 032 255-44-17
1 os. 75 zł., 2 os. 105 zł

Schronisko Młodzieżowe "Ślązaczek", ul. Sokolska 26, tel.032 35-11-956

Hotel AWF, ul. Mikołowska 72c, tel. 032 207-54-00
2 os. 130 zł

Hotel "Polonia", ul. Kochanowskiego 3, tel. 032 2514051
2 os. bez łazienki ze śniadaniem 140 zł (przy grupie pow. 10 os. zniżka o 20 zł)

Pokoje gościnne Zacisze, ul. Słowackiego 15/7, tel. 515-272-124 032 205-09-35
2 os. 100 zł, 3 os. 105
NagrodyZa pierwsze trzy miejsca puchary i nagrody pieniężne, puchary dla najlepszego debiutanta, najlepszej zawodniczki i najlepszego Ślązaka. Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników o wartości w sumie 1000 zł. W trakcie turnieju losowanie szczęśliwego numerka (nagroda pieniężna).
OrganizatorzyJoanna Brychcy — 0512 353 979, kiane3@wp.pl
SponsorzyŚląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. J. Ziętka
Urząd Miasta Katowice


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Katowic 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.73     10.0     5185     1931     1348
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.54     10.0     4674     1928      211
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              136.70      9.0     5173     1800      775
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.57      9.0     4949     1747      571
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.26      9.0     4853     1886      590
  6 Kamil           Górka                Kraków                 133.62      8.0     5012     1718      320
  7 Patryk          Gadus                Pszczew                100.00      8.0     4894     1772      244
  8 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       124.11      8.0     4851     1657      595
  9 Jakub           Nalepa               Gliwice                125.39      8.0     4845     1588      539
 10 Tomasz          Ciejka               Kraków                 130.36      8.0     4729     1759      165
 11 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.65      8.0     4599     1719      303
 12 Paweł           Kowalski             Kutno                  115.18      8.0     4441     1631      176
 13 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.59      7.5     4774     1643      688
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.02      7.5     4691     1632      360
 15 Dariusz         Kosz                 Nysa                   138.48      7.0     5262     1631      835
 16 Kuba            Koisar               Warszawa               128.37      7.0     4799     1522      380
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.89      7.0     4702     1564      309
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 141.29      7.0     4692     1460      344
 19 Marek           Reda                 Wołomin                134.55      7.0     4683     1597      250
 20 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         114.24      7.0     4678     1605      277
 21 Justyna         Górka                Kraków                 137.35      7.0     4553     1673      308
 22 Lucyna          Korga                Zabrze                 127.67      7.0     4498     1509       57
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.10      7.0     4492     1545     -116
 24 Joanna          Brychcy              Katowice               106.59      7.0     4466     1538      -37
 25 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             128.92      7.0     4426     1521      235
 26 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  115.11      7.0     4410     1537      -21
 27 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.08      7.0     4237     1574      -27
 28 Janusz          Krupiński            Bytom                  115.66      6.5     4483     1611      -95
 29 Beata           Wiączkowska          Wrocław                122.32      6.0     4712     1390      -67
 30 Bogusław        Szyszka              Oława                  123.85      6.0     4576     1442      -22
 31 Tomasz          Suchanek             Wrocław                124.56      6.0     4558     1453      -75
 32 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.35      6.0     4555     1462     -142
 33 Karol           Waniek               Wrocław                121.64      6.0     4512     1345       69
 34 Weronika        Rudnicka             Ustka                  107.48      6.0     4497     1378       89
 35 Bogusław        Książek              Szczecin               111.02      6.0     4477     1367        4
 36 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              128.08      6.0     4452     1422      -99
 37 Ewa             Ciszewska            Katowice               128.28      6.0     4431     1475      -53
 38 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      6.0     4385     1415      -43
 39 Jacek           Pietruszka           Kraków                 114.90      6.0     4374     1465      -53
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.18      6.0     4280     1422      184
 41 Monika          Sadurska             Warszawa               100.00      6.0     4137     1432       61
 42 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.88      6.0     4099     1331      -34
 43 Michał          Gawroński            Siemianowice Śląskie   118.87      6.0     3699     1292      -47
 44 Leszek          Stecuła              Bytom                  118.31      5.5     4493     1331      188
 45 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              113.15      5.0     4609     1405     -117
 46 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.83      5.0     4364     1422     -225
 47 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              107.30      5.0     4255     1273     -122
 48 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 110.43      5.0     4246     1286     -457
 49 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                117.81      5.0     4225     1192     -248
 50 Aleksander      Puzyna               Warszawa               100.00      5.0     4086     1229     -308
 51 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       102.53      5.0     4055     1266     -552
 52 Anna            Dłużniewska          Warszawa               107.94      5.0     4052     1254     -322
 53 Leszek          Kacprzyk             Katowice               100.00      5.0     4043     1295     -561
 54 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                107.88      5.0     3984     1164       33
 55 Łukasz          Sornek               Mikołów                100.00      4.5     4155     1126      233
 56 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.76      4.5     4089     1219     -360
 57 Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.17      4.5     3937     1083      -16
 58 Jerzy           Luter                Bytom                  110.76      4.0     4306     1118      348
 59 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.80      4.0     4229     1103      -37
 60 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              109.58      4.0     4170     1168     -286
 61 Urszula         Solarska             Łódź                   101.75      4.0     4082     1136     -493
 62 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      4.0     3814     1168     -953
 63 Paweł           Bratuń               Dąbrowa Górnicza       100.00      4.0     3223      984     -266
 64 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  104.47      3.0     4281     1125     -253
 65 Anna            Arana                Warszawa               100.82      3.0     4014     1042      -57
 66 Maciej          Rzychoń              Katowice               128.23      3.0     2706      792      -15
 67 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              112.26      2.5     3869      866     -128
 68 Piotr           Kalus                Chorzów                100.00      1.5     2789      758    -1452
 69 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.59      1.5     2050      541     -597
 70 Adrian          Fulczyk              Mysłowice              100.00      1.0     2314      584     -737
 71 Michał          Cichy                Katowice               100.00      1.0     1378      349     -177
 72 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 117.90      1.0     1031      295      -49
 73 Barbara         Spodniewska          Tychy                  100.00      0.0      973      171     -170
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Katowic 



	Kazimierz.J Merklejn 145.26 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Kowalski              115.18 +  431: 341  165
    2    11 Kamil          Górka                 133.62 +  417: 403  184
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 +  446: 332  187
    4     5 Piotr          Pietuchowski          136.70 +  408: 378  187
    5     2 Tomasz         Ciejka                130.36 -  413: 493   80
    6     4 Łukasz         Bobowski              128.92 +  484: 284  179
    7     4 Janusz         Krupiński             115.66 +  476: 271  166
    8     2 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  269: 463   95
    9     4 Justyna        Górka                 137.35 +  422: 333  187
   10     2 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  330: 356   93
   11     6 Dariusz        Puton                 132.59 +  406: 271  183
   12     4 Tomasz         Ciejka                130.36 +  351: 338  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Mariusz Skrobosz 144.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 +  391: 251  165
    2     7 Leszek         Stecuła               118.31 +  436: 338  168
    3     9 Janusz         Krupiński             115.66 +  499: 232  166
    4     4 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  406: 434   77
    5     5 Bogusław       Szyszka               123.85 +  488: 268  174
    6     2 Tomasz         Ciejka                130.36 +  385: 352  180
    7     3 Dariusz        Puton                 132.59 +  400: 386  183
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 +  463: 269  195
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 +  473: 391  193
   10     1 Patryk         Gadus                 100.00 -  318: 338   50
   11     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 +  455: 293  193
   12     1 Piotr          Pietuchowski          136.70 +  471: 285  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 12 160.92




	Stanisław Rydzik 142.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Pietruszka            114.90 +  395: 271  165
    2     4 Miłosz         Wrzałek               136.02 +  420: 333  186
    3     1 Dawid          Adamczyk              124.11 -  299: 473   74
    4     9 Paweł          Jackowski             132.35 -  325: 423   82
    5    14 Tomasz         Suchanek              124.56 +  391: 382  175
    6    12 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  368: 369   64
    7    25 Maciej         Rzychoń               128.23 -  391: 400   78
    8    23 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  510: 266  150
    9    15 Jarosław       Sobczak               114.83 +  457: 374  165
   10    12 Beata          Wiączkowska           122.32 -  352: 449   72
   11    13 Kamil          Nawrocki              128.08 +  411: 324  178
   12    11 Tomasz         Suchanek              124.56 +  383: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Tomasz Zwoliński 142.54 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Sobczak               114.83 +  364: 331  165
    2    12 Beata          Wiączkowska           122.32 +  403: 369  172
    3     3 Bogusław       Szyszka               123.85 +  378: 304  174
    4     2 Justyna        Górka                 137.35 +  479: 280  187
    5     3 Dariusz        Kosz                  138.48 +  366: 363  188
    6     1 Patryk         Gadus                 100.00 +  431: 428  150
    7     1 Andrzej        Rechowicz             127.10 +  376: 364  177
    8     1 Tomasz         Ciejka                130.36 +  413: 401  180
    9     1 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  391: 473   95
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 +  356: 330  195
   11     1 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  293: 455   95
   12     2 Patryk         Gadus                 100.00 +  424: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 12 160.67




	Dawid Pikul 141.29 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  331: 468   64
    2    30 Ewa            Ciszewska             128.28 -  321: 345   78
    3    30 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  437: 359  150
    4    26 Anna           Arana                 100.82 +  377: 352  151
    5    24 Agata          Kopta                 102.53 +  549: 274  153
    6    10 Jarosław       Sobczak               114.83 +  406: 308  165
    7     9 Jakub          Nalepa                125.39 -  365: 452   75
    8    12 Joanna         Żłobicka              100.00 -  305: 378   50
    9    16 Rafał          Wesołowski            121.18 +  403: 323  171
   10    13 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  377: 316  163
   11    10 Jerzy          Matyasik              116.08 -  336: 405   66
   12    12 Bogusław       Szyszka               123.85 +  485: 368  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Mateusz Żbikowski 139.57 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Szczygieł             113.15 -  332: 555   63
    2    29 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  388: 252  152
    3    13 Jakub          Nalepa                125.39 +  427: 324  175
    4     6 Marek          Reda                  134.55 +  448: 285  185
    5    12 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  401: 425   87
    6    11 Paweł          Kowalski              115.18 +  504: 281  165
    7     7 Ewa            Ciszewska             128.28 -  351: 426   78
    8    10 Paweł          Bratuń                100.00 +  421: 327  150
    9     8 Jacek          Pietruszka            114.90 +  363: 354  165
   10     5 Justyna        Górka                 137.35 +  464: 401  187
   11     5 Janusz         Krupiński             115.66 +  426: 419  166
   12     3 Dawid          Adamczyk              124.11 +  424: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Dariusz Kosz 138.48 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             111.80 +  483: 283  162
    2     3 Bogusław       Książek               111.02 +  459: 389  161
    3     2 Paweł          Jackowski             132.35 +  419: 388  182
    4     3 Tomasz         Ciejka                130.36 -  426: 428   80
    5     3 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  363: 366   93
    6     7 Kamil          Górka                 133.62 +  452: 368  184
    7     6 Sławomir       Piotrowski            114.24 +  462: 335  164
    8     4 Justyna        Górka                 137.35 -  333: 400   87
    9     6 Lucyna         Korga                 127.67 -  350: 368   78
   10     9 Andrzej        Rechowicz             127.10 +  619: 246  177
   11     7 Łukasz         Bobowski              128.92 +  388: 344  179
   12     5 Kamil          Górka                 133.62 -  508: 512   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Justyna Górka 137.35 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  393: 262  161
    2     5 Maciej         Rzychoń               128.23 +  482: 277  178
    3     4 Karol          Waniek                121.64 +  541: 236  172
    4     2 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  280: 479   93
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 +  379: 253  187
    6     5 Dariusz        Puton                 132.59 -  264: 387   83
    7     5 Dawid          Adamczyk              124.11 +  341: 337  174
    8     4 Dariusz        Kosz                  138.48 +  400: 333  188
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  333: 422   95
   10     5 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  401: 464   90
   11    16 Jarosław       Sobczak               114.83 +  367: 365  165
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  372: 430   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Piotr Pietuchowski 136.70 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogusław       Książek               111.02 -  381: 397   61
    2    21 Monika         Sadurska              100.00 +  451: 308  150
    3    10 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  408: 375  154
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  378: 408   95
    5    12 Mateusz        Żbikowski             139.57 +  425: 401  190
    6     8 Kamil          Nawrocki              128.08 +  437: 309  178
    7     8 Marek          Reda                  134.55 +  465: 380  185
    8     5 Ewa            Ciszewska             128.28 +  504: 330  178
    9     3 Tomasz         Ciejka                130.36 +  487: 309  180
   10     3 Kamil          Górka                 133.62 +  459: 440  184
   11     2 Patryk         Gadus                 100.00 +  493: 270  150
   12     1 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  285: 471   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Karol Wyrębkiewicz 136.65 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 110.76 +  308: 299  161
    2    18 Lucyna         Korga                 127.67 +  417: 347  178
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  332: 446   95
    4    13 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  433: 424  163
    5     7 Justyna        Górka                 137.35 -  253: 379   87
    6    17 Paweł          Jackowski             132.35 +  480: 274  182
    7    11 Miłosz         Wrzałek               136.02 +  371: 326  186
    8     6 Kuba           Koisar                128.37 +  375: 358  178
    9     2 Patryk         Gadus                 100.00 -  417: 424   50
   10     6 Kamil          Nawrocki              128.08 +  434: 287  178
   11     4 Dawid          Adamczyk              124.11 -  349: 360   74
   12     7 Justyna        Górka                 137.35 +  430: 372  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Miłosz Wrzałek 136.02 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  476: 295  160
    2     4 Stanisław      Rydzik                142.89 -  333: 420   93
    3    15 Michał         Gawroński             118.87 +  362: 305  169
    4    16 Ewa            Ciszewska             128.28 -  283: 416   78
    5    13 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  466: 357  163
    6    15 Jacek          Pietruszka            114.90 +  476: 411  165
    7    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  326: 371   87
    8    16 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 +  382: 247  165
    9    13 Dariusz        Puton                 132.59 -  343: 442   83
   10    14 Leszek         Stecuła               118.31 =  360: 360  118
   11    11 Marek          Reda                  134.55 +  446: 325  185
   12    10 Janusz         Krupiński             115.66 +  438: 382  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Marek Reda 134.55 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  429: 258  160
    2    13 Kamil          Nawrocki              128.08 +  423: 367  178
    3     6 Tomasz         Ciejka                130.36 -  370: 373   80
    4     6 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  285: 448   90
    5    18 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  416: 379  157
    6    14 Jerzy          Matyasik              116.08 +  383: 293  166
    7     8 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  380: 465   87
    8    18 Jacek          Dec                   100.00 +  375: 215  150
    9     9 Kuba           Koisar                128.37 +  487: 369  178
   10     7 Dariusz        Puton                 132.59 -  320: 446   83
   11    11 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  325: 446   86
   12    13 Paweł          Jackowski             132.35 +  490: 374  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Kamil Górka 133.62 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Dłużniewska           107.94 +  370: 329  158
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  403: 417   95
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  430: 337  172
    4     8 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 +  435: 353  165
    5     9 Jacek          Pietruszka            114.90 +  401: 390  165
    6     7 Dariusz        Kosz                  138.48 -  368: 452   88
    7    10 Rafał          Wesołowski            121.18 +  436: 334  171
    8     7 Dariusz        Puton                 132.59 +  428: 372  183
    9     5 Janusz         Krupiński             115.66 +  455: 317  166
   10     3 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  440: 459   87
   11     3 Tomasz         Ciejka                130.36 -  334: 424   80
   12     5 Dariusz        Kosz                  138.48 +  512: 508  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Dariusz Puton 132.59 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Weronika       Rudnicka              107.48 -  385: 427   57
    2    20 Agata          Kopta                 102.53 +  443: 234  153
    3    12 Joanna         Brychcy               106.59 +  382: 303  157
    4     7 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  426: 299  157
    5    10 Rafał          Wesołowski            121.18 =  398: 398  121
    6     5 Justyna        Górka                 137.35 +  387: 264  187
    7     3 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  386: 400   95
    8     7 Kamil          Górka                 133.62 -  372: 428   84
    9    13 Miłosz         Wrzałek               136.02 +  442: 343  186
   10     7 Marek          Reda                  134.55 +  446: 320  185
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  271: 406   95
   12     9 Jerzy          Matyasik              116.08 +  436: 264  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Paweł Jackowski 132.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Gawroński             118.87 +  373: 325  169
    2    10 Anna           Arana                 100.82 +  433: 279  151
    3     2 Dariusz        Kosz                  138.48 -  388: 419   88
    4     9 Stanisław      Rydzik                142.89 +  423: 325  193
    5    11 Janusz         Krupiński             115.66 -  297: 516   66
    6    17 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  274: 480   87
    7    14 Tomasz         Suchanek              124.56 -  388: 393   75
    8    25 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  434: 315  172
    9    19 Anna           Dłużniewska           107.94 +  397: 379  158
   10    17 Jerzy          Luter                 110.76 +  376: 321  161
   11    18 Joanna         Brychcy               106.59 -  398: 455   57
   12    13 Marek          Reda                  134.55 -  374: 490   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Tomasz Ciejka 130.36 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  393: 367  157
    2     6 Sławomir       Piotrowski            114.24 +  343: 309  164
    3     6 Marek          Reda                  134.55 +  373: 370  185
    4     3 Dariusz        Kosz                  138.48 +  428: 426  188
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 +  493: 413  195
    6     2 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  352: 385   95
    7     2 Patryk         Gadus                 100.00 +  439: 436  150
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  401: 413   93
    9     3 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  309: 487   87
   10    10 Jerzy          Matyasik              116.08 +  436: 273  166
   11     3 Kamil          Górka                 133.62 +  424: 334  184
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  338: 351   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Łukasz Bobowski 128.92 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Kula                  112.26 +  404: 293  162
    2     1 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  468: 245  163
    3     5 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  320: 348   77
    4    10 Agnieszka      Goniowska             107.88 +  349: 327  158
    5     6 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  384: 331  154
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  284: 484   95
    7    12 Kuba           Koisar                128.37 -  410: 516   78
    8    11 Tomasz         Suchanek              124.56 -  313: 337   75
    9    23 Jacek          Dec                   100.00 +  472: 338  150
   10    18 Rafał          Wesołowski            121.18 +  305: 269  171
   11     7 Dariusz        Kosz                  138.48 -  344: 388   88
   12    17 Joanna         Żłobicka              100.00 +  373: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Kuba Koisar 128.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Brychcy               106.59 -  336: 404   57
    2    27 Grażyna        Kula                  112.26 +  395: 265  162
    3    27 Piotr          Kalus                 100.00 +  452: 233  150
    4    14 Jarosław       Sobczak               114.83 +  490: 385  165
    5     8 Ewa            Ciszewska             128.28 +  374: 372  178
    6     6 Janusz         Krupiński             115.66 -  317: 395   66
    7    12 Łukasz         Bobowski              128.92 +  516: 410  179
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  358: 375   87
    9     9 Marek          Reda                  134.55 -  369: 487   85
   10    11 Tomasz         Siwiński              102.88 +  352: 328  153
   11     8 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 +  418: 342  165
   12     6 Jakub          Nalepa                125.39 -  422: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Ewa Ciszewska 128.28 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  286: 443   54
    2    30 Dawid          Pikul                 141.29 +  345: 321  191
    3    26 Maciej         Rzychoń               128.23 +  389: 376  178
    4    16 Miłosz         Wrzałek               136.02 +  416: 283  186
    5     8 Kuba           Koisar                128.37 -  372: 374   78
    6    16 Joanna         Żłobicka              100.00 +  435: 319  150
    7     7 Mateusz        Żbikowski             139.57 +  426: 351  190
    8     5 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  330: 504   87
    9    10 Tomasz         Suchanek              124.56 -  412: 414   75
   10    16 Jarosław       Sobczak               114.83 -  315: 397   65
   11    14 Sławomir       Piotrowski            114.24 +  348: 331  164
   12    16 Joanna         Brychcy               106.59 -  357: 371   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Maciej Rzychoń 128.23 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Siwiński              102.88 +  471: 299  153
    2     5 Justyna        Górka                 137.35 -  277: 482   87
    3    26 Ewa            Ciszewska             128.28 -  376: 389   78
    4    24 Monika         Sadurska              100.00 +  407: 351  150
    5    15 Jerzy          Matyasik              116.08 -  355: 385   66
    6    21 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  420: 424   65
    7    25 Stanisław      Rydzik                142.89 +  400: 391  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  /  7 113.14




	Kamil Nawrocki 128.08 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Urszula        Solarska              101.75 +  362: 351  152
    2    13 Marek          Reda                  134.55 -  367: 423   85
    3    28 Adrian         Fulczyk               100.00 +  420: 281  150
    4    19 Janusz         Krupiński             115.66 -  351: 488   66
    5    20 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  397: 302  160
    6     8 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  309: 437   87
    7    23 Monika         Sadurska              100.00 +  493: 239  150
    8    17 Paweł          Kowalski              115.18 +  401: 332  165
    9    14 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  453: 345  163
   10     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  287: 434   87
   11    13 Stanisław      Rydzik                142.89 -  324: 411   93
   12    14 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  288: 508   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Lucyna Korga 127.67 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agata          Kopta                 102.53 +  405: 308  153
    2    18 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  347: 417   87
    3    25 Jarosław       Sobczak               114.83 -  310: 409   65
    4    29 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  401: 314  161
    5    25 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  479: 307  172
    6    13 Bogusław       Szyszka               123.85 -  429: 511   74
    7    15 Joanna         Brychcy               106.59 +  379: 332  157
    8    14 Rafał          Wesołowski            121.18 +  334: 330  171
    9     6 Dariusz        Kosz                  138.48 +  368: 350  188
   10     4 Dawid          Adamczyk              124.11 -  318: 444   74
   11    19 Monika         Sadurska              100.00 -  347: 378   50
   12    15 Weronika       Rudnicka              107.48 +  381: 341  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Andrzej Rechowicz 127.10 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  326: 289  152
    2    17 Piotr          Adamczyk              117.90 +  435: 285  168
    3     5 Łukasz         Bobowski              128.92 +  348: 320  179
    4     4 Mariusz        Skrobosz              144.73 +  434: 406  195
    5     1 Patryk         Gadus                 100.00 -  462: 494   50
    6     3 Dawid          Adamczyk              124.11 +  406: 396  174
    7     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  364: 376   93
    8     8 Janusz         Krupiński             115.66 -  343: 356   66
    9    11 Joanna         Żłobicka              100.00 +  422: 363  150
   10     9 Dariusz        Kosz                  138.48 -  246: 619   88
   11    17 Jacek          Pietruszka            114.90 +  366: 329  165
   12     8 Paweł          Kowalski              115.18 -  340: 375   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Jakub Nalepa 125.39 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Arana                 100.82 -  424: 434   51
    2    19 Paweł          Bratuń                100.00 +  388: 351  150
    3    13 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  324: 427   90
    4    23 Tomasz         Siwiński              102.88 +  390: 282  153
    5    16 Agnieszka      Goniowska             107.88 +  378: 313  158
    6    18 Michał         Gawroński             118.87 +  378: 347  169
    7     9 Dawid          Pikul                 141.29 +  452: 365  191
    8     3 Patryk         Gadus                 100.00 -  379: 394   50
    9    12 Jerzy          Matyasik              116.08 -  274: 387   66
   10    20 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  481: 269  160
   11    12 Beata          Wiączkowska           122.32 +  554: 315  172
   12     6 Kuba           Koisar                128.37 +  423: 422  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Tomasz Suchanek 124.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adrian         Fulczyk               100.00 +  439: 333  150
    2     9 Bogusław       Szyszka               123.85 -  391: 504   74
    3    11 Jerzy          Matyasik              116.08 -  352: 379   66
    4    20 Joanna         Brychcy               106.59 +  396: 347  157
    5    14 Stanisław      Rydzik                142.89 -  382: 391   93
    6    20 Michał         Cichy                 100.00 +  440: 321  150
    7    14 Paweł          Jackowski             132.35 +  393: 388  182
    8    11 Łukasz         Bobowski              128.92 +  337: 313  179
    9    10 Ewa            Ciszewska             128.28 +  414: 412  178
   10     8 Janusz         Krupiński             115.66 -  335: 414   66
   11     9 Paweł          Kowalski              115.18 -  350: 448   65
   12    11 Stanisław      Rydzik                142.89 -  329: 383   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Dawid Adamczyk 124.11 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Bratuń                100.00 +  533: 309  150
    2     2 Joanna         Brychcy               106.59 +  450: 318  157
    3     1 Stanisław      Rydzik                142.89 +  473: 299  193
    4     1 Patryk         Gadus                 100.00 -  324: 468   50
    5     4 Joanna         Żłobicka              100.00 +  432: 350  150
    6     3 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  396: 406   77
    7     5 Justyna        Górka                 137.35 -  337: 341   87
    8     9 Bogusław       Szyszka               123.85 +  338: 333  174
    9     7 Sławomir       Piotrowski            114.24 +  435: 341  164
   10     4 Lucyna         Korga                 127.67 +  444: 318  178
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 +  360: 349  187
   12     3 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  329: 424   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Bogusław Szyszka 123.85 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Cichy                 100.00 +  382: 292  150
    2     9 Tomasz         Suchanek              124.56 +  504: 391  175
    3     3 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  304: 378   93
    4    12 Jerzy          Matyasik              116.08 +  371: 333  166
    5     5 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  268: 488   95
    6    13 Lucyna         Korga                 127.67 +  511: 429  178
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             113.15 -  316: 320   63
    8     9 Dawid          Adamczyk              124.11 -  333: 338   74
    9    20 Monika         Sadurska              100.00 +  377: 375  150
   10    21 Aleksander     Puzyna                100.00 +  460: 336  150
   11    15 Weronika       Rudnicka              107.48 -  382: 433   57
   12    12 Dawid          Pikul                 141.29 -  368: 485   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Beata Wiączkowska 122.32 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jacek          Dec                   100.00 +  431: 314  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  369: 403   93
    3    16 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  377: 340  168
    4    15 Jacek          Pietruszka            114.90 -  345: 362   65
    5    17 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  354: 527   64
    6    23 Grzegorz       Kwiecień              110.43 -  306: 426   60
    7    27 Urszula        Solarska              101.75 -  416: 421   52
    8    27 Joanna         Brychcy               106.59 +  439: 339  157
    9    24 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  498: 352  160
   10    12 Stanisław      Rydzik                142.89 +  449: 352  193
   11    12 Jakub          Nalepa                125.39 -  315: 554   75
   12    19 Tomasz         Siwiński              102.88 +  413: 389  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Krzysztof Sporczyk 121.76 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Patryk         Gadus                 100.00 -  321: 349   50
    2    35 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  364: 324  160
    3    22 Kamil          Górka                 133.62 -  337: 430   84
    4    21 Bogusław       Książek               111.02 +  331: 318  161
    5    25 Lucyna         Korga                 127.67 -  307: 479   78
    6    27 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  330: 310  157
    7    24 Jacek          Pietruszka            114.90 -  327: 371   65
    8    25 Paweł          Jackowski             132.35 -  315: 434   82
    9    29 Grzegorz       Kwiecień              110.43 -  305: 391   60
   10    30 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 -  380: 389   68
   11    31 Łukasz         Sornek                100.00 =  355: 355  100
   12    31 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  417: 299  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Karol Waniek 121.64 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  359: 345  150
    2    14 Weronika       Rudnicka              107.48 +  404: 353  157
    3     4 Justyna        Górka                 137.35 -  236: 541   87
    4    17 Joanna         Żłobicka              100.00 -  385: 403   50
    5    21 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 +  519: 240  165
    6    19 Małgorzata     Szczygieł             113.15 -  412: 484   63
    7    17 Jarosław       Sobczak               114.83 +  430: 306  165
    8    15 Jerzy          Matyasik              116.08 -  308: 357   66
    9    17 Paweł          Kowalski              115.18 -  363: 365   65
   10    15 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  349: 401   64
   11    24 Aleksander     Puzyna                100.00 +  342: 286  150
   12    20 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  405: 362  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Rafał Wesołowski 121.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Piotr          Kalus                 100.00 +  424: 195  150
    2    15 Janusz         Krupiński             115.66 =  336: 336  116
    3     8 Patryk         Gadus                 100.00 -  342: 430   50
    4    18 Leszek         Stecuła               118.31 +  379: 351  168
    5    10 Dariusz        Puton                 132.59 =  398: 398  133
    6     9 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  350: 326  154
    7    10 Kamil          Górka                 133.62 -  334: 436   84
    8    14 Lucyna         Korga                 127.67 -  330: 334   78
    9    16 Dawid          Pikul                 141.29 -  323: 403   91
   10    18 Łukasz         Bobowski              128.92 -  269: 305   79
   11    22 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  364: 273  161
   12    24 Anna           Dłużniewska           107.94 +  431: 309  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Michał Gawroński 118.87 Siemianowice Śląskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             132.35 -  325: 373   82
    2    34 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  392: 258  161
    3    15 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  305: 362   86
    4    22 Weronika       Rudnicka              107.48 +  343: 324  157
    5    23 Urszula        Solarska              101.75 +  419: 234  152
    6    18 Jakub          Nalepa                125.39 -  347: 378   75
    7    20 Paweł          Bratuń                100.00 -  405: 425   50
    8    26 Monika         Sadurska              100.00 -    1: 400   50
   10    27 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  366: 321  154
   11    21 Leszek         Stecuła               118.31 +  411: 318  168
   12    23 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  385: 353  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 11 117.45




	Leszek Stecuła 118.31 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Żłobicka              100.00 +  447: 350  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  338: 436   95
    3    19 Piotr          Adamczyk              117.90 +  365: 336  168
    4    18 Rafał          Wesołowski            121.18 -  351: 379   71
    5    19 Jarosław       Sobczak               114.83 -  385: 407   65
    6    22 Monika         Sadurska              100.00 -  309: 318   50
    7    26 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  420: 288  160
    8    20 Urszula        Solarska              101.75 +  426: 263  152
    9    18 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  381: 416   65
   10    14 Miłosz         Wrzałek               136.02 =  360: 360  136
   11    21 Michał         Gawroński             118.87 -  318: 411   69
   12    25 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  393: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Piotr Adamczyk 117.90 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Aleksander     Puzyna                100.00 +  410: 280  150
    2    17 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  285: 435   77
    3    19 Leszek         Stecuła               118.31 -  336: 365   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     295  /  3  98.33




	Grzegorz Wiączkowski 117.81 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Monika         Sadurska              100.00 +  416: 307  150
    2    16 Patryk         Gadus                 100.00 -  300: 498   50
    3    16 Beata          Wiączkowska           122.32 -  340: 377   72
    4    30 Agata          Kopta                 102.53 -  400: 436   53
    5    29 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  333: 367   50
    6    30 Agnieszka      Goniowska             107.88 -  346: 474   58
    7    32 Grażyna        Kula                  112.26 +  352: 320  162
    8    29 Krzysztof      Kałuża                109.58 -  332: 398   60
    9    32 Piotr          Kalus                 100.00 +  360: 230  150
   10    30 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  389: 380  172
   11    28 Jacek          Dec                   100.00 +  404: 303  150
   12    22 Jacek          Pietruszka            114.90 -  253: 383   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jerzy Matyasik 116.08 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Sornek                100.00 +  390: 305  150
    2     8 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  338: 374   54
    3    11 Tomasz         Suchanek              124.56 +  379: 352  175
    4    12 Bogusław       Szyszka               123.85 -  333: 371   74
    5    15 Maciej         Rzychoń               128.23 +  385: 355  178
    6    14 Marek          Reda                  134.55 -  293: 383   85
    7    18 Weronika       Rudnicka              107.48 +  433: 334  157
    8    15 Karol          Waniek                121.64 +  357: 308  172
    9    12 Jakub          Nalepa                125.39 +  387: 274  175
   10    10 Tomasz         Ciejka                130.36 -  273: 436   80
   11    10 Dawid          Pikul                 141.29 +  405: 336  191
   12     9 Dariusz        Puton                 132.59 -  264: 436   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Janusz Krupiński 115.66 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Barbara        Spodniewska           100.00 +  357: 305  150
    2    15 Rafał          Wesołowski            121.18 =  336: 336  121
    3     9 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  232: 499   95
    4    19 Kamil          Nawrocki              128.08 +  488: 351  178
    5    11 Paweł          Jackowski             132.35 +  516: 297  182
    6     6 Kuba           Koisar                128.37 +  395: 317  178
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  271: 476   95
    8     8 Andrzej        Rechowicz             127.10 +  356: 343  177
    9     5 Kamil          Górka                 133.62 -  317: 455   84
   10     8 Tomasz         Suchanek              124.56 +  414: 335  175
   11     5 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  419: 426   90
   12    10 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  382: 438   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Paweł Kowalski 115.18 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.26 -  341: 431   95
    2    26 Grzegorz       Kwiecień              110.43 -  281: 397   60
    3    34 Grażyna        Kula                  112.26 +  412: 310  162
    4    31 Piotr          Kalus                 100.00 +  449: 224  150
    5    22 Jerzy          Luter                 110.76 +  350: 292  161
    6    11 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  281: 504   90
    7    21 Bogusław       Książek               111.02 +  375: 367  161
    8    17 Kamil          Nawrocki              128.08 -  332: 401   78
    9    17 Karol          Waniek                121.64 +  365: 363  172
   10    25 Jacek          Dec                   100.00 +  432: 286  150
   11     9 Tomasz         Suchanek              124.56 +  448: 350  175
   12     8 Andrzej        Rechowicz             127.10 +  375: 340  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Małgorzata Jóźwiak 115.11 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.73 -  251: 391   95
    2    36 Jacek          Dec                   100.00 +  438: 299  150
    3    21 Sławomir       Piotrowski            114.24 +  443: 291  164
    4     8 Kamil          Górka                 133.62 -  353: 435   84
    5    21 Karol          Waniek                121.64 -  240: 519   72
    6    21 Maciej         Rzychoń               128.23 +  424: 420  178
    7    16 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  407: 362  154
    8    16 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  247: 382   86
    9    18 Leszek         Stecuła               118.31 +  416: 381  168
   10    24 Anna           Dłużniewska           107.94 +  408: 294  158
   11     8 Kuba           Koisar                128.37 -  342: 418   78
   12    18 Monika         Sadurska              100.00 +  441: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Jacek Pietruszka 114.90 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                142.89 -  271: 395   93
    2    33 Anna           Dłużniewska           107.94 +  388: 311  158
    3    23 Urszula        Solarska              101.75 +  380: 313  152
    4    15 Beata          Wiączkowska           122.32 +  362: 345  172
    5     9 Kamil          Górka                 133.62 -  390: 401   84
    6    15 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  411: 476   86
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  371: 327  172
    8    13 Małgorzata     Szczygieł             113.15 +  417: 414  163
    9     8 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  354: 363   90
   10    22 Monika         Sadurska              100.00 -  318: 463   50
   11    17 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  329: 366   77
   12    22 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  383: 253  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Jarosław Sobczak 114.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  331: 364   93
    2    31 Joanna         Ostrowska             111.80 +  309: 303  162
    3    25 Lucyna         Korga                 127.67 +  409: 310  178
    4    14 Kuba           Koisar                128.37 -  385: 490   78
    5    19 Leszek         Stecuła               118.31 +  407: 385  168
    6    10 Dawid          Pikul                 141.29 -  308: 406   91
    7    17 Karol          Waniek                121.64 -  306: 430   72
    8    21 Bogusław       Książek               111.02 +  464: 317  161
    9    15 Stanisław      Rydzik                142.89 -  374: 457   93
   10    16 Ewa            Ciszewska             128.28 +  397: 315  178
   11    16 Justyna        Górka                 137.35 -  365: 367   87
   12    21 Bogusław       Książek               111.02 -  309: 445   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Sławomir Piotrowski 114.24 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 141.29 +  468: 331  191
    2     6 Tomasz         Ciejka                130.36 -  309: 343   80
    3    21 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  291: 443   65
    4    28 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  369: 353  160
    5    17 Beata          Wiączkowska           122.32 +  527: 354  172
    6    12 Stanisław      Rydzik                142.89 +  369: 368  193
    7     6 Dariusz        Kosz                  138.48 -  335: 462   88
    8    19 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  429: 327  154
    9     7 Dawid          Adamczyk              124.11 -  341: 435   74
   10    15 Karol          Waniek                121.64 +  401: 349  172
   11    14 Ewa            Ciszewska             128.28 -  331: 348   78
   12    14 Kamil          Nawrocki              128.08 +  508: 288  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Małgorzata Szczygieł 113.15 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Żbikowski             139.57 +  555: 332  190
    2     1 Łukasz         Bobowski              128.92 -  245: 468   79
    3    17 Anna           Arana                 100.82 +  387: 262  151
    4    13 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  424: 433   87
    5    13 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  357: 466   86
    6    19 Karol          Waniek                121.64 +  484: 412  172
    7    13 Bogusław       Szyszka               123.85 +  320: 316  174
    8    13 Jacek          Pietruszka            114.90 -  414: 417   65
    9    14 Kamil          Nawrocki              128.08 -  345: 453   78
   10    13 Dawid          Pikul                 141.29 -  316: 377   91
   11    23 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  400: 385  160
   12    20 Karol          Waniek                121.64 -  362: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Grażyna Kula 112.26 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Bobowski              128.92 -  293: 404   79
    2    27 Kuba           Koisar                128.37 -  265: 395   78
    3    34 Paweł          Kowalski              115.18 -  310: 412   65
    4    34 Jacek          Dec                   100.00 -  368: 410   50
    5    35 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  371: 286  152
    6    35 Adrian         Fulczyk               100.00 -  261: 404   50
    7    32 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 -  320: 352   68
    8    35 PAUZA
    9    31 Joanna         Ostrowska             111.80 -  286: 331   62
   10    32 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  330: 357   50
   11    33 Piotr          Kalus                 100.00 +  406: 210  150
   12    32 Joanna         Ostrowska             111.80 -  359: 436   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 11  78.73




	Joanna Ostrowska 111.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Kosz                  138.48 -  283: 483   88
    2    31 Jarosław       Sobczak               114.83 -  303: 309   65
    3    32 Łukasz         Sornek                100.00 +  388: 268  150
    4    27 Urszula        Solarska              101.75 -  335: 393   52
    5    28 Weronika       Rudnicka              107.48 -  335: 348   57
    6    34 Piotr          Kalus                 100.00 +  454: 174  150
    7    29 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  385: 410   50
    8    30 Aleksander     Puzyna                100.00 -  357: 420   50
    9    31 Grażyna        Kula                  112.26 +  331: 286  162
   10    31 Dariusz        Nawrocki              107.30 -  341: 354   57
   11    30 Krzysztof      Kałuża                109.58 -  281: 462   60
   12    32 Grażyna        Kula                  112.26 +  436: 359  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Katarzyna Żuławska 111.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 137.35 -  262: 393   87
    2    34 Michał         Gawroński             118.87 -  258: 392   69
    3    37 PAUZA
    4    29 Lucyna         Korga                 127.67 -  314: 401   78
    5    32 Jacek          Dec                   100.00 -  368: 388   50
    6    32 Krzysztof      Kałuża                109.58 -  385: 387   60
    7    33 Adrian         Fulczyk               100.00 +  341: 317  150
    8    31 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  343: 337  157
    9    30 Agata          Kopta                 102.53 +  379: 318  153
   10    26 Łukasz         Sornek                100.00 +  415: 312  150
   11    22 Rafał          Wesołowski            121.18 -  273: 364   71
   12    26 Agnieszka      Goniowska             107.88 -  299: 344   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 11  98.45




	Bogusław Książek 111.02 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          136.70 +  397: 381  187
    2     3 Dariusz        Kosz                  138.48 -  389: 459   88
    3    18 Agnieszka      Goniowska             107.88 -  378: 400   58
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              121.76 -  318: 331   72
    5    26 Anna           Arana                 100.82 +  335: 324  151
    6    26 Jerzy          Luter                 110.76 +  408: 406  161
    7    21 Paweł          Kowalski              115.18 -  367: 375   65
    8    21 Jarosław       Sobczak               114.83 -  317: 464   65
    9    26 Aleksander     Puzyna                100.00 -  379: 384   50
   10    28 Agata          Kopta                 102.53 +  323: 299  153
   11    26 Urszula        Solarska              101.75 +  421: 341  152
   12    21 Jarosław       Sobczak               114.83 +  445: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Jerzy Luter 110.76 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 -  299: 308   87
    2    24 Joanna         Żłobicka              100.00 -  297: 461   50
    3    31 Aleksander     Puzyna                100.00 +  400: 281  150
    4    25 Paweł          Bratuń                100.00 +  375: 366  150
    5    22 Paweł          Kowalski              115.18 -  292: 350   65
    6    26 Bogusław       Książek               111.02 -  406: 408   61
    7    30 Tomasz         Siwiński              102.88 -  341: 345   53
    8    32 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  400:   1  152
    9    28 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  450: 283  150
   10    17 Paweł          Jackowski             132.35 -  321: 376   82
   11    27 Anna           Dłużniewska           107.94 -  339: 377   58
   12    27 Grzegorz       Kwiecień              110.43 -  386: 402   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Grzegorz Kwiecień 110.43 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               136.02 -  295: 476   86
    2    26 Paweł          Kowalski              115.18 +  397: 281  165
    3    20 Weronika       Rudnicka              107.48 +  397: 366  157
    4    11 Ryszard        Żydaczewski           104.47 -  327: 512   54
    5    20 Kamil          Nawrocki              128.08 -  302: 397   78
    6    23 Beata          Wiączkowska           122.32 +  426: 306  172
    7    19 Joanna         Żłobicka              100.00 -  330: 359   50
    8    28 Tomasz         Siwiński              102.88 -  325: 434   53
    9    29 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  391: 305  172
   10    20 Jakub          Nalepa                125.39 -  269: 481   75
   11    23 Małgorzata     Szczygieł             113.15 -  385: 400   63
   12    27 Jerzy          Luter                 110.76 +  402: 386  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Krzysztof Kałuża 109.58 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  134.55 -  258: 429   85
    2    35 Krzysztof      Sporczyk              121.76 -  324: 364   72
    3    33 Anna           Dłużniewska           107.94 +  382: 283  158
    4    28 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  353: 369   64
    5    27 Paweł          Bratuń                100.00 -  346: 374   50
    6    32 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  387: 385  161
    7    26 Leszek         Stecuła               118.31 -  288: 420   68
    8    29 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  398: 332  168
    9    24 Beata          Wiączkowska           122.32 -  352: 498   72
   10    29 Agnieszka      Goniowska             107.88 -  292: 358   58
   11    30 Joanna         Ostrowska             111.80 +  462: 281  162
   12    28 Aleksander     Puzyna                100.00 -  328: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Anna Dłużniewska 107.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Górka                 133.62 -  329: 370   84
    2    33 Jacek          Pietruszka            114.90 -  311: 388   65
    3    33 Krzysztof      Kałuża                109.58 -  283: 382   60
    4    32 Adrian         Fulczyk               100.00 +  360: 337  150
    5    31 Joanna         Brychcy               106.59 -  299: 390   57
    6    33 Anna           Arana                 100.82 +  362: 342  151
    7    31 Aleksander     Puzyna                100.00 +  381: 239  150
    8    24 Agnieszka      Goniowska             107.88 +  368: 351  158
    9    19 Paweł          Jackowski             132.35 -  379: 397   82
   10    24 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  294: 408   65
   11    27 Jerzy          Luter                 110.76 +  377: 339  161
   12    24 Rafał          Wesołowski            121.18 -  309: 431   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Agnieszka Goniowska 107.88 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    32 Aleksander     Puzyna                100.00 +  381: 367  150
    3    18 Bogusław       Książek               111.02 +  400: 378  161
    4    10 Łukasz         Bobowski              128.92 -  327: 349   79
    5    16 Jakub          Nalepa                125.39 -  313: 378   75
    6    30 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  474: 346  168
    7    22 Jacek          Dec                   100.00 -  364: 385   50
    8    24 Anna           Dłużniewska           107.94 -  351: 368   58
    9    25 Urszula        Solarska              101.75 -  342: 363   52
   10    29 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  358: 292  160
   11    25 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  330: 426   50
   12    26 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  344: 299  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 11 105.82




	Weronika Rudnicka 107.48 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Puton                 132.59 +  427: 385  183
    2    14 Karol          Waniek                121.64 -  353: 404   72
    3    20 Grzegorz       Kwiecień              110.43 -  366: 397   60
    4    22 Michał         Gawroński             118.87 -  324: 343   69
    5    28 Joanna         Ostrowska             111.80 +  348: 335  162
    6    25 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  440: 286  150
    7    18 Jerzy          Matyasik              116.08 -  334: 433   66
    8    22 Agata          Kopta                 102.53 +  349: 346  153
    9    22 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  453: 291  154
   10    19 Joanna         Brychcy               106.59 -  329: 425   57
   11    15 Bogusław       Szyszka               123.85 +  433: 382  174
   12    15 Lucyna         Korga                 127.67 -  341: 381   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Dariusz Nawrocki 107.30 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Ciejka                130.36 -  367: 393   80
    2    22 Łukasz         Sornek                100.00 +  391: 336  150
    3    24 Tomasz         Siwiński              102.88 +  378: 353  153
    4     7 Dariusz        Puton                 132.59 -  299: 426   83
    5    18 Marek          Reda                  134.55 -  379: 416   85
    6    27 Krzysztof      Sporczyk              121.76 -  310: 330   72
    7    28 Agata          Kopta                 102.53 -  345: 436   53
    8    31 Katarzyna      Żuławska              111.17 -  337: 343   61
    9    33 Anna           Arana                 100.82 +  373: 298  151
   10    31 Joanna         Ostrowska             111.80 +  354: 341  162
   11    29 Ryszard        Żydaczewski           104.47 +  369: 320  154
   12    23 Michał         Gawroński             118.87 -  353: 385   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Joanna Brychcy 106.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kuba           Koisar                128.37 +  404: 336  178
    2     2 Dawid          Adamczyk              124.11 -  318: 450   74
    3    12 Dariusz        Puton                 132.59 -  303: 382   83
    4    20 Tomasz         Suchanek              124.56 -  347: 396   75
    5    31 Anna           Dłużniewska           107.94 +  390: 299  158
    6    28 Agata          Kopta                 102.53 +  404: 361  153
    7    15 Lucyna         Korga                 127.67 -  332: 379   78
    8    27 Beata          Wiączkowska           122.32 -  339: 439   72
    9    27 Łukasz         Sornek                100.00 +  378: 377  150
   10    19 Weronika       Rudnicka              107.48 +  425: 329  157
   11    18 Paweł          Jackowski             132.35 +  455: 398  182
   12    16 Ewa            Ciszewska             128.28 +  371: 357  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Ryszard Żydaczewski 104.47 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewa            Ciszewska             128.28 +  443: 286  178
    2     8 Jerzy          Matyasik              116.08 +  374: 338  166
    3    10 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  375: 408   87
    4    11 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  512: 327  160
    5     6 Łukasz         Bobowski              128.92 -  331: 384   79
    6     9 Rafał          Wesołowski            121.18 -  326: 350   71
    7    16 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  362: 407   65
    8    19 Sławomir       Piotrowski            114.24 -  327: 429   64
    9    22 Weronika       Rudnicka              107.48 -  291: 453   57
   10    27 Michał         Gawroński             118.87 -  321: 366   69
   11    29 Dariusz        Nawrocki              107.30 -  320: 369   57
   12    31 Krzysztof      Sporczyk              121.76 -  299: 417   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Tomasz Siwiński 102.88 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Rzychoń               128.23 -  299: 471   78
    2    25 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  353: 268  150
    3    24 Dariusz        Nawrocki              107.30 -  353: 378   57
    4    23 Jakub          Nalepa                125.39 -  282: 390   75
    5    30 Aleksander     Puzyna                100.00 +  335: 330  150
    6    29 Jacek          Dec                   100.00 -  270: 298   50
    7    30 Jerzy          Luter                 110.76 +  345: 341  161
    8    28 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  434: 325  160
    9    21 Paweł          Bratuń                100.00 +  337: 237  150
   10    11 Kuba           Koisar                128.37 -  328: 352   78
   11    20 Joanna         Żłobicka              100.00 +  374: 330  150
   12    19 Beata          Wiączkowska           122.32 -  389: 413   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Agata Kopta 102.53 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lucyna         Korga                 127.67 -  308: 405   78
    2    20 Dariusz        Puton                 132.59 -  234: 443   83
    3    35 Barbara        Spodniewska           100.00 +  376: 352  150
    4    30 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  436: 400  168
    5    24 Dawid          Pikul                 141.29 -  274: 549   91
    6    28 Joanna         Brychcy               106.59 -  361: 404   57
    7    28 Dariusz        Nawrocki              107.30 +  436: 345  157
    8    22 Weronika       Rudnicka              107.48 -  346: 349   57
    9    30 Katarzyna      Żuławska              111.17 -  318: 379   61
   10    28 Bogusław       Książek               111.02 -  299: 323   61
   11    32 Anna           Arana                 100.82 +  294: 293  151
   12    29 Urszula        Solarska              101.75 +  373: 365  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Urszula Solarska 101.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Nawrocki              128.08 -  351: 362   78
    2    23 Barbara        Spodniewska           100.00 +  410: 316  150
    3    23 Jacek          Pietruszka            114.90 -  313: 380   65
    4    27 Joanna         Ostrowska             111.80 +  393: 335  162
    5    23 Michał         Gawroński             118.87 -  234: 419   69
    6    24 Paweł          Bratuń                100.00 -  339: 383   50
    7    27 Beata          Wiączkowska           122.32 +  421: 416  172
    8    20 Leszek         Stecuła               118.31 -  263: 426   68
    9    25 Agnieszka      Goniowska             107.88 +  363: 342  158
   10    23 Joanna         Żłobicka              100.00 -  289: 402   50
   11    26 Bogusław       Książek               111.02 -  341: 421   61
   12    29 Agata          Kopta                 102.53 -  365: 373   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Zygmunt Skwarek 101.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  289: 326   77
    2    29 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  252: 388   90
    3    36 Monika         Sadurska              100.00 -  285: 390   50
    4    35 Aleksander     Puzyna                100.00 -  308: 445   50
    5    35 Grażyna        Kula                  112.26 -  286: 371   62
    6    36 PAUZA
    7    34 Anna           Arana                 100.82 +  329: 327  151
    8    32 Jerzy          Luter                 110.76 -    1: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  7  77.29




	Anna Arana 100.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Nalepa                125.39 +  434: 424  175
    2    10 Paweł          Jackowski             132.35 -  279: 433   82
    3    17 Małgorzata     Szczygieł             113.15 -  262: 387   63
    4    26 Dawid          Pikul                 141.29 -  352: 377   91
    5    26 Bogusław       Książek               111.02 -  324: 335   61
    6    33 Anna           Dłużniewska           107.94 -  342: 362   58
    7    34 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  327: 329   52
    8    33 Łukasz         Sornek                100.00 -  265: 319   50
    9    33 Dariusz        Nawrocki              107.30 -  298: 373   57
   10    33 Piotr          Kalus                 100.00 +  393: 236  150
   11    32 Agata          Kopta                 102.53 -  293: 294   53
   12    33 Piotr          Kalus                 100.00 +  445: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Paweł Bratuń 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Adamczyk              124.11 -  309: 533   74
    2    19 Jakub          Nalepa                125.39 -  351: 388   75
    3    29 Jacek          Dec                   100.00 +  451: 345  150
    4    25 Jerzy          Luter                 110.76 -  366: 375   61
    5    27 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  374: 346  160
    6    24 Urszula        Solarska              101.75 +  383: 339  152
    7    20 Michał         Gawroński             118.87 +  425: 405  169
    8    10 Mateusz        Żbikowski             139.57 -  327: 421   90
    9    21 Tomasz         Siwiński              102.88 -  237: 337   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  /  9 109.33




	Michał Cichy 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bogusław       Szyszka               123.85 -  292: 382   74
    2    28 Adrian         Fulczyk               100.00 +  426: 378  150
    3    14 Joanna         Żłobicka              100.00 -  339: 355   50
    6    20 Tomasz         Suchanek              124.56 -  321: 440   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     349  /  4  87.25




	Jacek Dec 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Beata          Wiączkowska           122.32 -  314: 431   72
    2    36 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  299: 438   65
    3    29 Paweł          Bratuń                100.00 -  345: 451   50
    4    34 Grażyna        Kula                  112.26 +  410: 368  162
    5    32 Katarzyna      Żuławska              111.17 +  388: 368  161
    6    29 Tomasz         Siwiński              102.88 +  298: 270  153
    7    22 Agnieszka      Goniowska             107.88 +  385: 364  158
    8    18 Marek          Reda                  134.55 -  215: 375   85
    9    23 Łukasz         Bobowski              128.92 -  338: 472   79
   10    25 Paweł          Kowalski              115.18 -  286: 432   65
   11    28 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 -  303: 404   68
   12    30 Łukasz         Sornek                100.00 -  233: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Adrian Fulczyk 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Suchanek              124.56 -  333: 439   75
    2    28 Michał         Cichy                 100.00 -  378: 426   50
    3    28 Kamil          Nawrocki              128.08 -  281: 420   78
    4    32 Anna           Dłużniewska           107.94 -  337: 360   58
    5    34 Łukasz         Sornek                100.00 -  263: 404   50
    6    35 Grażyna        Kula                  112.26 +  404: 261  162
    7    33 Katarzyna      Żuławska              111.17 -  317: 341   61
    8    34 Piotr          Kalus                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  8  73.00




	Patryk Gadus 100.00 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              121.76 +  349: 321  172
    2    16 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  498: 300  168
    3     8 Rafał          Wesołowski            121.18 +  430: 342  171
    4     1 Dawid          Adamczyk              124.11 +  468: 324  174
    5     1 Andrzej        Rechowicz             127.10 +  494: 462  177
    6     1 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  428: 431   93
    7     2 Tomasz         Ciejka                130.36 -  436: 439   80
    8     3 Jakub          Nalepa                125.39 +  394: 379  175
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.65 +  424: 417  187
   10     1 Mariusz        Skrobosz              144.73 +  338: 318  195
   11     2 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  270: 493   87
   12     2 Tomasz         Zwoliński             142.54 -  365: 424   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Leszek Kacprzyk 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Karol          Waniek                121.64 -  345: 359   72
    2    25 Tomasz         Siwiński              102.88 -  268: 353   53
    3    30 Dawid          Pikul                 141.29 -  359: 437   91
    4    33 Łukasz         Sornek                100.00 +  335: 284  150
    5    29 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 +  367: 333  168
    6    25 Weronika       Rudnicka              107.48 -  286: 440   57
    7    29 Joanna         Ostrowska             111.80 +  410: 385  162
    8    23 Stanisław      Rydzik                142.89 -  266: 510   93
    9    28 Jerzy          Luter                 110.76 -  283: 450   61
   10    32 Grażyna        Kula                  112.26 +  357: 330  162
   11    25 Agnieszka      Goniowska             107.88 +  426: 330  158
   12    25 Leszek         Stecuła               118.31 -  341: 393   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Piotr Kalus 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Wesołowski            121.18 -  195: 424   71
    2    37 PAUZA
    3    27 Kuba           Koisar                128.37 -  233: 452   78
    4    31 Paweł          Kowalski              115.18 -  224: 449   65
    5    33 Monika         Sadurska              100.00 -  231: 369   50
    6    34 Joanna         Ostrowska             111.80 -  174: 454   62
    7    35 Łukasz         Sornek                100.00 -  154: 488   50
    8    34 Adrian         Fulczyk               100.00 +  400:   1  150
    9    32 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 -  230: 360   68
   10    33 Anna           Arana                 100.82 -  236: 393   51
   11    33 Grażyna        Kula                  112.26 -  210: 406   62
   12    33 Anna           Arana                 100.82 -  202: 445   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  / 11  68.91




	Aleksander Puzyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Adamczyk              117.90 -  280: 410   68
    2    32 Agnieszka      Goniowska             107.88 -  367: 381   58
    3    31 Jerzy          Luter                 110.76 -  281: 400   61
    4    35 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  445: 308  152
    5    30 Tomasz         Siwiński              102.88 -  330: 335   53
    6    31 Łukasz         Sornek                100.00 +  355: 313  150
    7    31 Anna           Dłużniewska           107.94 -  239: 381   58
    8    30 Joanna         Ostrowska             111.80 +  420: 357  162
    9    26 Bogusław       Książek               111.02 +  384: 379  161
   10    21 Bogusław       Szyszka               123.85 -  336: 460   74
   11    24 Karol          Waniek                121.64 -  286: 342   72
   12    28 Krzysztof      Kałuża                109.58 +  363: 328  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Monika Sadurska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grzegorz       Wiączkowski           117.81 -  307: 416   68
    2    21 Piotr          Pietuchowski          136.70 -  308: 451   87
    3    36 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  390: 285  152
    4    24 Maciej         Rzychoń               128.23 -  351: 407   78
    5    33 Piotr          Kalus                 100.00 +  369: 231  150
    6    22 Leszek         Stecuła               118.31 +  318: 309  168
    7    23 Kamil          Nawrocki              128.08 -  239: 493   78
    8    26 Michał         Gawroński             118.87 +  400:   1  169
    9    20 Bogusław       Szyszka               123.85 -  375: 377   74
   10    22 Jacek          Pietruszka            114.90 +  463: 318  165
   11    19 Lucyna         Korga                 127.67 +  378: 347  178
   12    18 Małgorzata     Jóźwiak               115.11 -  239: 441   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Łukasz Sornek 100.00 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Matyasik              116.08 -  305: 390   66
    2    22 Dariusz        Nawrocki              107.30 -  336: 391   57
    3    32 Joanna         Ostrowska             111.80 -  268: 388   62
    4    33 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  284: 335   50
    5    34 Adrian         Fulczyk               100.00 +  404: 263  150
    6    31 Aleksander     Puzyna                100.00 -  313: 355   50
    7    35 Piotr          Kalus                 100.00 +  488: 154  150
    8    33 Anna           Arana                 100.82 +  319: 265  151
    9    27 Joanna         Brychcy               106.59 -  377: 378   57
   10    26 Katarzyna      Żuławska              111.17 -  312: 415   61
   11    31 Krzysztof      Sporczyk              121.76 =  355: 355  122
   12    30 Jacek          Dec                   100.00 +  394: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Barbara Spodniewska 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Janusz         Krupiński             115.66 -  305: 357   66
    2    23 Urszula        Solarska              101.75 -  316: 410   52
    3    35 Agata          Kopta                 102.53 -  352: 376   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     171  /  3  57.00




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Leszek         Stecuła               118.31 -  350: 447   68
    2    24 Jerzy          Luter                 110.76 +  461: 297  161
    3    14 Michał         Cichy                 100.00 +  355: 339  150
    4    17 Karol          Waniek                121.64 +  403: 385  172
    5     4 Dawid          Adamczyk              124.11 -  350: 432   74
    6    16 Ewa            Ciszewska             128.28 -  319: 435   78
    7    19 Grzegorz       Kwiecień              110.43 +  359: 330  160
    8    12 Dawid          Pikul                 141.29 +  378: 305  191
    9    11 Andrzej        Rechowicz             127.10 -  363: 422   77
   10    23 Urszula        Solarska              101.75 +  402: 289  152
   11    20 Tomasz         Siwiński              102.88 -  330: 374   53
   12    17 Łukasz         Bobowski              128.92 -  315: 373   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Katowic 



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Kowalski              431: 341
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Skrobosz              251: 391
   3 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Pietruszka            395: 271
   4 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Zwoliński             331: 364
   5 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            331: 468
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Mateusz        Żbikowski             555: 332
   7 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Ostrowska             483: 283
   8 Katarzyna      Żuławska             - Justyna        Górka                 262: 393
   9 Piotr          Pietuchowski         - Bogusław       Książek               381: 397
  10 Jerzy          Luter                - Karol          Wyrębkiewicz          299: 308
  11 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kwiecień              476: 295
  12 Krzysztof      Kałuża               - Marek          Reda                  258: 429
  13 Kamil          Górka                - Anna           Dłużniewska           370: 329
  14 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Puton                 427: 385
  15 Paweł          Jackowski            - Michał         Gawroński             373: 325
  16 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Ciejka                367: 393
  17 Łukasz         Bobowski             - Grażyna        Kula                  404: 293
  18 Joanna         Brychcy              - Kuba           Koisar                404: 336
  19 Ewa            Ciszewska            - Ryszard        Żydaczewski           286: 443
  20 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Rzychoń               299: 471
  21 Lucyna         Korga                - Agata          Kopta                 405: 308
  22 Urszula        Solarska             - Kamil          Nawrocki              351: 362
  23 Andrzej        Rechowicz            - Zygmunt        Skwarek               326: 289
  24 Anna           Arana                - Jakub          Nalepa                434: 424
  25 Tomasz         Suchanek             - Adrian         Fulczyk               439: 333
  26 Paweł          Bratuń               - Dawid          Adamczyk              309: 533
  27 Bogusław       Szyszka              - Michał         Cichy                 382: 292
  28 Jacek          Dec                  - Beata          Wiączkowska           314: 431
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Patryk         Gadus                 321: 349
  30 Leszek         Kacprzyk             - Karol          Waniek                345: 359
  31 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Kalus                 424: 195
  32 Aleksander     Puzyna               - Piotr          Adamczyk              280: 410
  33 Grzegorz       Wiączkowski          - Monika         Sadurska              416: 307
  34 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              305: 390
  35 Janusz         Krupiński            - Barbara        Spodniewska           357: 305
  36 Joanna         Żłobicka             - Leszek         Stecuła               350: 447


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szczygieł             468: 245
   2 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Brychcy               450: 318
   3 Bogusław       Książek              - Dariusz        Kosz                  389: 459
   4 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                333: 420
   5 Maciej         Rzychoń              - Justyna        Górka                 277: 482
   6 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Ciejka                309: 343
   7 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Skrobosz              338: 436
   8 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Żydaczewski           338: 374
   9 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Szyszka               391: 504
  10 Anna           Arana                - Paweł          Jackowski             279: 433
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 417: 403
  12 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           403: 369
  13 Kamil          Nawrocki             - Marek          Reda                  367: 423
  14 Karol          Waniek               - Weronika       Rudnicka              404: 353
  15 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             336: 336
  16 Patryk         Gadus                - Grzegorz       Wiączkowski           498: 300
  17 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             285: 435
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Lucyna         Korga                 417: 347
  19 Jakub          Nalepa               - Paweł          Bratuń                388: 351
  20 Dariusz        Puton                - Agata          Kopta                 443: 234
  21 Monika         Sadurska             - Piotr          Pietuchowski          308: 451
  22 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Sornek                391: 336
  23 Barbara        Spodniewska          - Urszula        Solarska              316: 410
  24 Jerzy          Luter                - Joanna         Żłobicka              297: 461
  25 Tomasz         Siwiński             - Leszek         Kacprzyk              353: 268
  26 Grzegorz       Kwiecień             - Paweł          Kowalski              397: 281
  27 Kuba           Koisar               - Grażyna        Kula                  395: 265
  28 Adrian         Fulczyk              - Michał         Cichy                 378: 426
  29 Zygmunt        Skwarek              - Mateusz        Żbikowski             252: 388
  30 Ewa            Ciszewska            - Dawid          Pikul                 345: 321
  31 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Sobczak               303: 309
  32 Agnieszka      Goniowska            - Aleksander     Puzyna                381: 367
  33 Jacek          Pietruszka           - Anna           Dłużniewska           388: 311
  34 Michał         Gawroński            - Katarzyna      Żuławska              392: 258
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kałuża                364: 324
  36 Małgorzata     Jóźwiak              - Jacek          Dec                   438: 299
  37 Piotr          Kalus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              299: 473
   2 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             419: 388
   3 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Zwoliński             304: 378
   4 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                541: 236
   5 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              348: 320
   6 Tomasz         Ciejka               - Marek          Reda                  373: 370
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.J    Merklejn              332: 446
   8 Patryk         Gadus                - Rafał          Wesołowski            430: 342
   9 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Krupiński             499: 232
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Piotr          Pietuchowski          375: 408
  11 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Suchanek              379: 352
  12 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Puton                 303: 382
  13 Mateusz        Żbikowski            - Jakub          Nalepa                427: 324
  14 Michał         Cichy                - Joanna         Żłobicka              339: 355
  15 Michał         Gawroński            - Miłosz         Wrzałek               305: 362
  16 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Wiączkowski           377: 340
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Anna           Arana                 387: 262
  18 Agnieszka      Goniowska            - Bogusław       Książek               400: 378
  19 Leszek         Stecuła              - Piotr          Adamczyk              365: 336
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Weronika       Rudnicka              397: 366
  21 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Jóźwiak               291: 443
  22 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              430: 337
  23 Jacek          Pietruszka           - Urszula        Solarska              380: 313
  24 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Nawrocki              353: 378
  25 Jarosław       Sobczak              - Lucyna         Korga                 409: 310
  26 Maciej         Rzychoń              - Ewa            Ciszewska             376: 389
  27 Piotr          Kalus                - Kuba           Koisar                233: 452
  28 Kamil          Nawrocki             - Adrian         Fulczyk               420: 281
  29 Paweł          Bratuń               - Jacek          Dec                   451: 345
  30 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 359: 437
  31 Aleksander     Puzyna               - Jerzy          Luter                 281: 400
  32 Łukasz         Sornek               - Joanna         Ostrowska             268: 388
  33 Anna           Dłużniewska          - Krzysztof      Kałuża                283: 382
  34 Grażyna        Kula                 - Paweł          Kowalski              310: 412
  35 Agata          Kopta                - Barbara        Spodniewska           376: 352
  36 Zygmunt        Skwarek              - Monika         Sadurska              285: 390
  37 Katarzyna      Żuławska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Patryk         Gadus                 324: 468
   2 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 479: 280
   3 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Kosz                  428: 426
   4 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             406: 434
   5 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              378: 408
   6 Marek          Reda                 - Mateusz        Żbikowski             285: 448
   7 Dariusz        Puton                - Dariusz        Nawrocki              426: 299
   8 Kamil          Górka                - Małgorzata     Jóźwiak               435: 353
   9 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                423: 325
  10 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Goniowska             349: 327
  11 Ryszard        Żydaczewski          - Grzegorz       Kwiecień              512: 327
  12 Bogusław       Szyszka              - Jerzy          Matyasik              371: 333
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Karol          Wyrębkiewicz          424: 433
  14 Kuba           Koisar               - Jarosław       Sobczak               490: 385
  15 Beata          Wiączkowska          - Jacek          Pietruszka            345: 362
  16 Ewa            Ciszewska            - Miłosz         Wrzałek               416: 283
  17 Joanna         Żłobicka             - Karol          Waniek                403: 385
  18 Leszek         Stecuła              - Rafał          Wesołowski            351: 379
  19 Janusz         Krupiński            - Kamil          Nawrocki              488: 351
  20 Tomasz         Suchanek             - Joanna         Brychcy               396: 347
  21 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Sporczyk              318: 331
  22 Weronika       Rudnicka             - Michał         Gawroński             324: 343
  23 Jakub          Nalepa               - Tomasz         Siwiński              390: 282
  24 Monika         Sadurska             - Maciej         Rzychoń               351: 407
  25 Jerzy          Luter                - Paweł          Bratuń                375: 366
  26 Dawid          Pikul                - Anna           Arana                 377: 352
  27 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              335: 393
  28 Krzysztof      Kałuża               - Sławomir       Piotrowski            353: 369
  29 Lucyna         Korga                - Katarzyna      Żuławska              401: 314
  30 Grzegorz       Wiączkowski          - Agata          Kopta                 400: 436
  31 Paweł          Kowalski             - Piotr          Kalus                 449: 224
  32 Adrian         Fulczyk              - Anna           Dłużniewska           337: 360
  33 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Sornek                335: 284
  34 Grażyna        Kula                 - Jacek          Dec                   368: 410
  35 Zygmunt        Skwarek              - Aleksander     Puzyna                308: 445


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Patryk         Gadus                 462: 494
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ciejka                413: 493
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  366: 363
   4 Joanna         Żłobicka             - Dawid          Adamczyk              350: 432
   5 Mariusz        Skrobosz             - Bogusław       Szyszka               488: 268
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Łukasz         Bobowski              331: 384
   7 Justyna        Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          379: 253
   8 Kuba           Koisar               - Ewa            Ciszewska             374: 372
   9 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Górka                 390: 401
  10 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Puton                 398: 398
  11 Janusz         Krupiński            - Paweł          Jackowski             516: 297
  12 Mateusz        Żbikowski            - Piotr          Pietuchowski          401: 425
  13 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szczygieł             466: 357
  14 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              391: 382
  15 Maciej         Rzychoń              - Jerzy          Matyasik              355: 385
  16 Agnieszka      Goniowska            - Jakub          Nalepa                313: 378
  17 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Wiączkowska           527: 354
  18 Marek          Reda                 - Dariusz        Nawrocki              416: 379
  19 Jarosław       Sobczak              - Leszek         Stecuła               407: 385
  20 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Kwiecień              397: 302
  21 Karol          Waniek               - Małgorzata     Jóźwiak               519: 240
  22 Paweł          Kowalski             - Jerzy          Luter                 350: 292
  23 Urszula        Solarska             - Michał         Gawroński             234: 419
  24 Agata          Kopta                - Dawid          Pikul                 274: 549
  25 Lucyna         Korga                - Krzysztof      Sporczyk              479: 307
  26 Anna           Arana                - Bogusław       Książek               324: 335
  27 Krzysztof      Kałuża               - Paweł          Bratuń                346: 374
  28 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              335: 348
  29 Grzegorz       Wiączkowski          - Leszek         Kacprzyk              333: 367
  30 Aleksander     Puzyna               - Tomasz         Siwiński              330: 335
  31 Anna           Dłużniewska          - Joanna         Brychcy               299: 390
  32 Jacek          Dec                  - Katarzyna      Żuławska              388: 368
  33 Monika         Sadurska             - Piotr          Kalus                 369: 231
  34 Łukasz         Sornek               - Adrian         Fulczyk               404: 263
  35 Grażyna        Kula                 - Zygmunt        Skwarek               371: 286


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Gadus                - Tomasz         Zwoliński             428: 431
   2 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Skrobosz              352: 385
   3 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             396: 406
   4 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz.J    Merklejn              284: 484
   5 Dariusz        Puton                - Justyna        Górka                 387: 264
   6 Janusz         Krupiński            - Kuba           Koisar                395: 317
   7 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 452: 368
   8 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Nawrocki              437: 309
   9 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Żydaczewski           350: 326
  10 Dawid          Pikul                - Jarosław       Sobczak               406: 308
  11 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Kowalski              504: 281
  12 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                369: 368
  13 Bogusław       Szyszka              - Lucyna         Korga                 511: 429
  14 Marek          Reda                 - Jerzy          Matyasik              383: 293
  15 Jacek          Pietruszka           - Miłosz         Wrzałek               411: 476
  16 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Żłobicka              435: 319
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             480: 274
  18 Michał         Gawroński            - Jakub          Nalepa                347: 378
  19 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             412: 484
  20 Michał         Cichy                - Tomasz         Suchanek              321: 440
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Rzychoń               424: 420
  22 Leszek         Stecuła              - Monika         Sadurska              309: 318
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Beata          Wiączkowska           426: 306
  24 Urszula        Solarska             - Paweł          Bratuń                339: 383
  25 Weronika       Rudnicka             - Leszek         Kacprzyk              440: 286
  26 Bogusław       Książek              - Jerzy          Luter                 408: 406
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Nawrocki              330: 310
  28 Joanna         Brychcy              - Agata          Kopta                 404: 361
  29 Jacek          Dec                  - Tomasz         Siwiński              298: 270
  30 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Wiączkowski           474: 346
  31 Aleksander     Puzyna               - Łukasz         Sornek                355: 313
  32 Katarzyna      Żuławska             - Krzysztof      Kałuża                385: 387
  33 Anna           Dłużniewska          - Anna           Arana                 362: 342
  34 Piotr          Kalus                - Joanna         Ostrowska             174: 454
  35 Adrian         Fulczyk              - Grażyna        Kula                  404: 261
  36 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             364: 376
   2 Patryk         Gadus                - Tomasz         Ciejka                436: 439
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Puton                 400: 386
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Janusz         Krupiński             476: 271
   5 Justyna        Górka                - Dawid          Adamczyk              341: 337
   6 Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Piotrowski            462: 335
   7 Mateusz        Żbikowski            - Ewa            Ciszewska             351: 426
   8 Marek          Reda                 - Piotr          Pietuchowski          380: 465
   9 Jakub          Nalepa               - Dawid          Pikul                 452: 365
  10 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            436: 334
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               371: 326
  12 Kuba           Koisar               - Łukasz         Bobowski              516: 410
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Bogusław       Szyszka               320: 316
  14 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Suchanek              388: 393
  15 Lucyna         Korga                - Joanna         Brychcy               379: 332
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Ryszard        Żydaczewski           407: 362
  17 Karol          Waniek               - Jarosław       Sobczak               430: 306
  18 Jerzy          Matyasik             - Weronika       Rudnicka              433: 334
  19 Joanna         Żłobicka             - Grzegorz       Kwiecień              359: 330
  20 Paweł          Bratuń               - Michał         Gawroński             425: 405
  21 Paweł          Kowalski             - Bogusław       Książek               375: 367
  22 Jacek          Dec                  - Agnieszka      Goniowska             385: 364
  23 Monika         Sadurska             - Kamil          Nawrocki              239: 493
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Pietruszka            327: 371
  25 Maciej         Rzychoń              - Stanisław      Rydzik                400: 391
  26 Krzysztof      Kałuża               - Leszek         Stecuła               288: 420
  27 Beata          Wiączkowska          - Urszula        Solarska              416: 421
  28 Agata          Kopta                - Dariusz        Nawrocki              436: 345
  29 Leszek         Kacprzyk             - Joanna         Ostrowska             410: 385
  30 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              341: 345
  31 Anna           Dłużniewska          - Aleksander     Puzyna                381: 239
  32 Grzegorz       Wiączkowski          - Grażyna        Kula                  352: 320
  33 Adrian         Fulczyk              - Katarzyna      Żuławska              317: 341
  34 Anna           Arana                - Zygmunt        Skwarek               327: 329
  35 Łukasz         Sornek               - Piotr          Kalus                 488: 154


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             401: 413
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              269: 463
   3 Jakub          Nalepa               - Patryk         Gadus                 379: 394
   4 Justyna        Górka                - Dariusz        Kosz                  400: 333
   5 Piotr          Pietuchowski         - Ewa            Ciszewska             504: 330
   6 Kuba           Koisar               - Karol          Wyrębkiewicz          358: 375
   7 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 372: 428
   8 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             343: 356
   9 Dawid          Adamczyk             - Bogusław       Szyszka               338: 333
  10 Paweł          Bratuń               - Mateusz        Żbikowski             327: 421
  11 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              337: 313
  12 Dawid          Pikul                - Joanna         Żłobicka              305: 378
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Jacek          Pietruszka            414: 417
  14 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Korga                 330: 334
  15 Jerzy          Matyasik             - Karol          Waniek                357: 308
  16 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Jóźwiak               382: 247
  17 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Kowalski              401: 332
  18 Marek          Reda                 - Jacek          Dec                   375: 215
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Sławomir       Piotrowski            327: 429
  20 Urszula        Solarska             - Leszek         Stecuła               263: 426
  21 Bogusław       Książek              - Jarosław       Sobczak               317: 464
  22 Agata          Kopta                - Weronika       Rudnicka              346: 349
  23 Stanisław      Rydzik               - Leszek         Kacprzyk              510: 266
  24 Anna           Dłużniewska          - Agnieszka      Goniowska             368: 351
  25 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              434: 315
  26 Michał         Gawroński            - Monika         Sadurska                1: 400
  27 Joanna         Brychcy              - Beata          Wiączkowska           339: 439
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Siwiński              325: 434
  29 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Kałuża                332: 398
  30 Joanna         Ostrowska            - Aleksander     Puzyna                357: 420
  31 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Żuławska              337: 343
  32 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Luter                   1: 400
  33 Anna           Arana                - Łukasz         Sornek                265: 319
  34 Piotr          Kalus                - Adrian         Fulczyk               400:   1
  35 Grażyna        Kula                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              391: 473
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Patryk         Gadus                 417: 424
   3 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Ciejka                487: 309
   4 Justyna        Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              333: 422
   5 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             455: 317
   6 Lucyna         Korga                - Dariusz        Kosz                  368: 350
   7 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Adamczyk              341: 435
   8 Jacek          Pietruszka           - Mateusz        Żbikowski             354: 363
   9 Kuba           Koisar               - Marek          Reda                  369: 487
  10 Ewa            Ciszewska            - Tomasz         Suchanek              412: 414
  11 Joanna         Żłobicka             - Andrzej        Rechowicz             363: 422
  12 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Nalepa                387: 274
  13 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 343: 442
  14 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Szczygieł             453: 345
  15 Jarosław       Sobczak              - Stanisław      Rydzik                374: 457
  16 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            403: 323
  17 Paweł          Kowalski             - Karol          Waniek                365: 363
  18 Leszek         Stecuła              - Małgorzata     Jóźwiak               381: 416
  19 Paweł          Jackowski            - Anna           Dłużniewska           397: 379
  20 Monika         Sadurska             - Bogusław       Szyszka               375: 377
  21 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Bratuń                337: 237
  22 Weronika       Rudnicka             - Ryszard        Żydaczewski           453: 291
  23 Jacek          Dec                  - Łukasz         Bobowski              338: 472
  24 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Kałuża                498: 352
  25 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Goniowska             363: 342
  26 Bogusław       Książek              - Aleksander     Puzyna                379: 384
  27 Łukasz         Sornek               - Joanna         Brychcy               377: 378
  28 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Luter                 283: 450
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kwiecień              305: 391
  30 Katarzyna      Żuławska             - Agata          Kopta                 379: 318
  31 Grażyna        Kula                 - Joanna         Ostrowska             286: 331
  32 Piotr          Kalus                - Grzegorz       Wiączkowski           230: 360
  33 Dariusz        Nawrocki             - Anna           Arana                 373: 298


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Patryk         Gadus                 318: 338
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              356: 330
   3 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          440: 459
   4 Dawid          Adamczyk             - Lucyna         Korga                 444: 318
   5 Mateusz        Żbikowski            - Justyna        Górka                 464: 401
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Nawrocki              434: 287
   7 Dariusz        Puton                - Marek          Reda                  446: 320
   8 Tomasz         Suchanek             - Janusz         Krupiński             335: 414
   9 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             619: 246
  10 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              436: 273
  11 Tomasz         Siwiński             - Kuba           Koisar                328: 352
  12 Beata          Wiączkowska          - Stanisław      Rydzik                449: 352
  13 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szczygieł             377: 316
  14 Miłosz         Wrzałek              - Leszek         Stecuła               360: 360
  15 Karol          Waniek               - Sławomir       Piotrowski            349: 401
  16 Jarosław       Sobczak              - Ewa            Ciszewska             397: 315
  17 Jerzy          Luter                - Paweł          Jackowski             321: 376
  18 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            305: 269
  19 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Brychcy               329: 425
  20 Jakub          Nalepa               - Grzegorz       Kwiecień              481: 269
  21 Bogusław       Szyszka              - Aleksander     Puzyna                460: 336
  22 Jacek          Pietruszka           - Monika         Sadurska              318: 463
  23 Joanna         Żłobicka             - Urszula        Solarska              402: 289
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Anna           Dłużniewska           408: 294
  25 Paweł          Kowalski             - Jacek          Dec                   432: 286
  26 Katarzyna      Żuławska             - Łukasz         Sornek                415: 312
  27 Ryszard        Żydaczewski          - Michał         Gawroński             321: 366
  28 Agata          Kopta                - Bogusław       Książek               299: 323
  29 Krzysztof      Kałuża               - Agnieszka      Goniowska             292: 358
  30 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Sporczyk              389: 380
  31 Dariusz        Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             354: 341
  32 Grażyna        Kula                 - Leszek         Kacprzyk              330: 357
  33 Piotr          Kalus                - Anna           Arana                 236: 393


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             455: 293
   2 Patryk         Gadus                - Piotr          Pietuchowski          270: 493
   3 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Górka                 424: 334
   4 Dawid          Adamczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          360: 349
   5 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Żbikowski             419: 426
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Puton                 406: 271
   7 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              388: 344
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Kuba           Koisar                342: 418
   9 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Kowalski              350: 448
  10 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Pikul                 405: 336
  11 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               325: 446
  12 Jakub          Nalepa               - Beata          Wiączkowska           554: 315
  13 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              411: 324
  14 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Ciszewska             331: 348
  15 Weronika       Rudnicka             - Bogusław       Szyszka               433: 382
  16 Jarosław       Sobczak              - Justyna        Górka                 365: 367
  17 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Pietruszka            366: 329
  18 Joanna         Brychcy              - Paweł          Jackowski             455: 398
  19 Monika         Sadurska             - Lucyna         Korga                 378: 347
  20 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Żłobicka              374: 330
  21 Michał         Gawroński            - Leszek         Stecuła               411: 318
  22 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Żuławska              364: 273
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Szczygieł             385: 400
  24 Aleksander     Puzyna               - Karol          Waniek                286: 342
  25 Agnieszka      Goniowska            - Leszek         Kacprzyk              330: 426
  26 Bogusław       Książek              - Urszula        Solarska              421: 341
  27 Jerzy          Luter                - Anna           Dłużniewska           339: 377
  28 Jacek          Dec                  - Grzegorz       Wiączkowski           303: 404
  29 Dariusz        Nawrocki             - Ryszard        Żydaczewski           369: 320
  30 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kałuża                281: 462
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Sornek                355: 355
  32 Agata          Kopta                - Anna           Arana                 294: 293
  33 Piotr          Kalus                - Grażyna        Kula                  210: 406


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              285: 471
   2 Tomasz         Zwoliński            - Patryk         Gadus                 424: 365
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Adamczyk              424: 329
   4 Tomasz         Ciejka               - Kazimierz.J    Merklejn              338: 351
   5 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 508: 512
   6 Kuba           Koisar               - Jakub          Nalepa                422: 423
   7 Justyna        Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          372: 430
   8 Paweł          Kowalski             - Andrzej        Rechowicz             375: 340
   9 Dariusz        Puton                - Jerzy          Matyasik              436: 264
  10 Janusz         Krupiński            - Miłosz         Wrzałek               382: 438
  11 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              383: 329
  12 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Pikul                 368: 485
  13 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  374: 490
  14 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            288: 508
  15 Lucyna         Korga                - Weronika       Rudnicka              381: 341
  16 Joanna         Brychcy              - Ewa            Ciszewska             371: 357
  17 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Żłobicka              373: 315
  18 Małgorzata     Jóźwiak              - Monika         Sadurska              441: 239
  19 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Siwiński              413: 389
  20 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             405: 362
  21 Jarosław       Sobczak              - Bogusław       Książek               309: 445
  22 Jacek          Pietruszka           - Grzegorz       Wiączkowski           383: 253
  23 Michał         Gawroński            - Dariusz        Nawrocki              385: 353
  24 Anna           Dłużniewska          - Rafał          Wesołowski            309: 431
  25 Leszek         Stecuła              - Leszek         Kacprzyk              393: 341
  26 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Żuławska              344: 299
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 402: 386
  28 Aleksander     Puzyna               - Krzysztof      Kałuża                363: 328
  29 Urszula        Solarska             - Agata          Kopta                 365: 373
  30 Łukasz         Sornek               - Jacek          Dec                   394: 233
  31 Ryszard        Żydaczewski          - Krzysztof      Sporczyk              299: 417
  32 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Kula                  436: 359
  33 Anna           Arana                - Piotr          Kalus                 445: 202
Lista rankingowa na dzień 03-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.47  28315  192
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.98  27192  185
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.05  13729   94
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.08  27951  194
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.42  27680  193
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             142.52  25653  180
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.17  10164   72
   9 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.93  27006  193
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.88  13289   95
  12 Dawid Pikul                    Poznań               139.84  26850  192
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.71  26685  191
  14 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  15 Szymon Fidziński               Warszawa             139.21  13503   97
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             138.76  27335  197
  17 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.39  27678  200
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.09  26651  193
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.08  27005  197
  22 Justyna Górka                  Kraków               136.86  26414  193
  23 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  25 Radosław Konca                 Warszawa             136.29  13902  102
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.23  27246  200
  27 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.58  26166  193
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.51  20733  153
  29 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  30 Joanna Juszczak                Warszawa             135.07   9725   72
  31 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  32 Marek Reda                     Wołomin              134.99  25919  192
  33 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  34 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  15968  119
  36 Kamil Górka                    Kraków               134.16  26698  199
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.15  14247  107
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  39 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.40  26216  198
  40 Robert Kamiński                Warszawa             132.29  25136  190
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.70  13829  105
  45 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             131.43  25760  196
  47 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.11  22813  174
  49 Bartosz Morawski               Gliwice              131.11  13242  101
  50 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.01  18603  142
  51 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.81  24853  190
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.76  20791  159
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.75  14906  114
  54 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  56 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  57 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  58 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.86  25127  195
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.74  18152  141
  60 Rafał Lenartowski              Gdynia               128.07  25357  198
  61 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.49  25244  198
  63 Kuba Koisar                    Warszawa             127.46  25109  197
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               127.39   4586   36
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.37   5477   43
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             127.37  15921  125
  67 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     127.05   7242   57
  69 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  70 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  72 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  73 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.52  25051  198
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  76 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.35  21479  170
  77 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  78 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.93  24431  194
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              125.91  20145  160
  81 Maciej Michalak                Łódź                 125.79  21761  173
  82 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  83 Przemysław Rybicki             Otwock               125.74  13580  108
  84 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  85 Piotr Rosół                    Warszawa             124.79  23087  185
  86 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.65  24556  197
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.57  24913  200
  89 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  90 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.15  23961  193
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  92 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  93 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             123.55  10749   87
  94 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  95 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  96 Maciej Perzyński               Piła                 123.12  10342   84
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.94  14876  121
  98 Rafał Matczak                  Milanówek            122.62  15082  123
  99 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 122.42  15058  123
 101 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.30  23115  189
 103 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.19  14907  122
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 105 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.43  10686   88
 106 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.39  16752  138
 107 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.28  10066   83
 108 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.13  14536  120
 109 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 110 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.86  22964  190
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 112 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 113 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 114 Adam Klimont                   Wałcz                120.22  20678  172
 115 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.18  15503  129
 116 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 117 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 118 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.62  23325  195
 120 Daniel Janus                   Wąchock              119.56  21760  182
 121 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.39  11342   95
 122 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 123 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 124 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 127 Iwona Kucia                    Kraków               118.78   4870   41
 128 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.75  21612  182
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.46  22982  194
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 118.21  22697  192
 131 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.13  21736  184
 132 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.92   5660   48
 133 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 134 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.83  22035  187
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.77  22965  195
 136 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.73  14481  123
 137 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.68  21653  184
 138 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             117.63   7999   68
 139 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.57  21163  180
 140 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.57  23044  196
 141 Janusz Krupiński               Bytom                117.52  14102  120
 142 Paweł Kowalski                 Kutno                117.42  13034  111
 143 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 144 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.38  14086  120
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 146 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 147 Stanisław Gasik                Warszawa             116.80  11563   99
 148 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.79  22423  192
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.68  15752  135
 150 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 151 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.47  17121  147
 152 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  22942  197
 153 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 154 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.30  18259  157
 156 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.26  15462  133
 157 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 158 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.93  22954  198
 159 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.87   7879   68
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               115.83  11120   96
 161 Wojciech Morawski              Gliwice              115.80   4053   35
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 163 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       115.72  18399  159
 164 Jolanta Chłopińska             Wałcz                115.65  20702  179
 165 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 166 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 167 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 168 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 169 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.06  22321  194
 171 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 172 Tomasz Łapka                   Opole                114.63  14099  123
 173 Leszek Stecuła                 Bytom                114.59   3667   32
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 176 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.43   6065   53
 177 Anna Stefańska                 Łódź                 114.42  21168  185
 178 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 179 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 180 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 182 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 183 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.80  18890  166
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.78   6258   55
 185 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.73  11487  101
 186 Magdalena Kublik               Warszawa             113.66  22619  199
 187 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 188 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 189 Joanna Stępień                 Katowice             113.46   5446   48
 190 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 191 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.40  21432  189
 192 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.33   9520   84
 193 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.23  10870   96
 195 Marek Rogalski                 Warszawa             113.07  18770  166
 196 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 197 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.81   8122   72
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 199 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 112.44   9895   88
 200 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 201 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 202 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.70  11729  105
 203 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 204 Bogusław Książek               Szczecin             111.21  20129  181
 205 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.16  15006  135
 206 Rafał Skibicki                 Lębork               111.13  21226  191
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 208 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 209 Łukasz Baranowski              Reda                 110.49   9281   84
 210 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 211 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.46  21097  191
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 213 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 214 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 215 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 216 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 217 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.20  18955  172
 218 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.10  14423  131
 219 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 220 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 222 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             109.55  13365  122
 224 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 225 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 226 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 227 Andrzej Kroc                   Łódź                 108.78   8920   82
 228 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.76  21753  200
 229 Jerzy Luter                    Bytom                108.68  21519  198
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.64   9017   83
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 232 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 233 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            108.34  13867  128
 234 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 235 Weronika Rudnicka              Ustka                108.20  13308  123
 236 Sylwester Gryz                 Zabrze               108.17   5841   54
 237 Joanna Brychcy                 Katowice             108.04  19339  179
 238 Sylwester Wójcik               Lublin               108.03   7886   73
 239 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            107.87  20927  194
 240 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.71  14541  135
 241 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.70   4954   46
 242 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.67  16258  151
 243 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.57  10972  102
 244 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 245 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.49  17413  162
 246 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 247 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 248 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 249 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 250 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.01  15409  144
 251 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.60  18336  172
 252 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 253 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 254 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 255 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 256 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 257 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 259 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.30  15900  151
 260 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 261 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 262 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 263 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 264 Sławomir Zabawa                Wałcz                104.51   5539   53
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 266 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 267 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 268 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 269 Grażyna Wesołowska             Łódź                 103.91  20262  195
 270 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 271 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 272 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.57  20092  194
 273 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 274 Adam Janicki                   Łódź                 103.37  19124  185
 275 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.00   6592   64
 276 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.97   8238   80
 277 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 278 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.90  19140  186
 279 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 280 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.80  19532  190
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 283 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.59  15696  153
 284 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 285 Jarosław Karp                  Jędrzejów            101.92  10905  107
 286 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 287 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.46   7204   71
 288 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 289 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 290 Rafał Stachowski               Police               101.10   8189   81
 291 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 292 Urszula Solarska               Łódź                 101.01  19696  195
 293 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 294 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 295 Sławomir Długosz               Ostróda              100.52  15179  151
 296 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 297 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.33   7525   75
 298 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 299 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 300 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 301 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 302 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 303 Anna Arana                     Warszawa              99.90  18681  187
 304 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 305 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 306 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 307 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.64   5721   58
 308 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 309 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 310 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.90  13902  142
 311 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 312 Jacek Dec                      Pszczew               96.53   3475   36
 313 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 314 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                95.97   3455   36
 315 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 316 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 317 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 318 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 319 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 320 Katarzyna Majewska             Lublin                94.31   5847   62
 321 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 322 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 323 Tomasz Silny                   Gdynia                92.89   6502   70
 324 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 325 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 326 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 327 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 328 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 329 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 330 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 331 Adam Kędzior                   Lublin                91.44   3109   34
 332 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 333 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 334 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 335 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 336 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 338 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 339 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.08   6325   71
 340 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 341 Agnieszka Kozak                Gdynia                87.96   8356   95
 342 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 343 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.75   9126  104
 344 Radosław Więch                 Warszawa              87.74   8949  102
 345 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 346 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 347 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 348 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 349 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 350 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.50   8619  102
 351 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 352 Paweł Golubiński               Gdynia                84.33   8264   98
 353 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.71  11580  140
 354 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 355 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 356 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 357 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 358 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 359 Anna Lenartowska               Gdynia                78.34   5327   68
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 361 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 362 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 363 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 364 Paulina Naplocha               Racibórz              71.56   7442  104
 365 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 03-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   4 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   5 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   6 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   7 Katarzyna Kochańska            Piastów               73.28   2125   29
   8 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.36   2530   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  14 Paweł Opyc                     Warszawa             104.37   2818   27
  15 Patryk Gadus                   Pszczew              137.12   3291   24
  16 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  17 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  18 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  19 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  23 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  25 Monika Sadurska                Warszawa             107.38   2577   24
  26 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  27 Michał Jaworek                 Zabrze               105.88   2541   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  29 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  30 Aleksander Puzyna              Warszawa             104.50   2508   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  32 Joanna Duda                    Zabrze               102.17   2452   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  34 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  35 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  36 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  37 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  38 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  39 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  40 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  41 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  42 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  43 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  44 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  45 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  46 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  47 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  48 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  49 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  50 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  51 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  52 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  53 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  54 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  55 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  56 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  57 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  58 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  59 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  60 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  62 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  63 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  64 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  65 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  66 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  67 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  68 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  69 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  70 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  71 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  72 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  73 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  74 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  75 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  76 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  77 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  78 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  79 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  80 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  81 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  82 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  83 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  84 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  85 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  86 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  87 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  88 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  89 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  90 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  91 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  92 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  93 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  94 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  95 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  96 Sławomir Kordjalik             Warszawa             147.47   2507   17
  97 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  98 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  99 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
 100 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 101 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 102 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 103 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 104 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 105 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 106 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 107 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 109 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 110 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 111 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 112 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 113 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 114 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 115 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 117 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 122 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 123 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.00   1392   12
 124 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 125 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 126 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.33   1336   12
 127 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 128 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 129 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 132 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 133 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 138 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 139 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 140 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 141 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 142 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 143 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 144 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 146 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 147 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 148 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 149 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 150 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 151 Łukasz Sornek                  Mikołów               93.83   1126   12
 152 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 153 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 154 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 155 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 156 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 157 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 158 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 159 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 160 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 161 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 162 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 163 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 164 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 166 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 167 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 168 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 169 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 170 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 171 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 172 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 173 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 174 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 175 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 176 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 177 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 178 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 179 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 180 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 181 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 182 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 183 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 184 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 185 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 186 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 187 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 188 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 189 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 190 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 191 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 192 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 193 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 194 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 195 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 197 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 198 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 199 Joanna Zacharowicz             Bydgoszcz             81.09    892   11
 200 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 201 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 202 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 203 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 204 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 205 Grażyna Kula                   Sosnowiec             78.73    866   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 208 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 212 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 213 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 214 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 215 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 216 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 217 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 218 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 219 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 220 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 221 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 222 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 223 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 224 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 225 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 226 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 227 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 228 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 229 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 230 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 231 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 232 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 233 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 234 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 235 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 236 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 239 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 240 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 241 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 242 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 243 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 244 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 245 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 246 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 247 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 248 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 249 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 250 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 251 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 252 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 253 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 254 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 255 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 256 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 257 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 258 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 259 Bogdan Pokojski                Brwinów              159.29   1115    7
 260 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 261 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 262 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 263 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 264 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 265 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 266 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 267 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 268 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 269 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 270 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 271 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 272 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 273 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 274 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 275 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 276 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 277 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 278 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 279 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 280 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 281 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 282 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 283 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 284 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 285 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 286 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 289 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 290 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 291 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 292 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 293 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 294 Marcin Kozyra                  Warszawa             140.40    702    5
 295 Adam Słapiński                 Warszawa             129.80    649    5
 296 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 297 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 298 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 299 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 300 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 301 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 302 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 303 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 306 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 307 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 308 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 309 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 310 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 311 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 312 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 314 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 315 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 316 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 317 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 318 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 319 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 320 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 321 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 322 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 323 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 324 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 325 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 326 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 327 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 328 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 329 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie