Nowy Dwór Mazowiecki 6
listopada
Nowy Dwór Mazowiecki 6 listopada VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź12
listopada
Łódź 12-13 listopada XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — JesieńGrand Prix 2005
Warszawa19
listopada
Warszawa 19-27 listopada XIII Mistrzostwa Polski
Zabierz nas na ląd, pomóż znaleźć cichy port12 - 13 listopada 2005 — XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — JesieńInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — Jesień Łódź, 12 - 13 listopada 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Zabierz nas na ląd, pomóż znaleźć cichy portWojciech Zemło występuje w ogólnopolskich turniejach nieczęsto, ale gdy już zagra zwykle stanowi poważne zagrożenie dla faworytów. Tak też było i tym razem. Ale po kolei. W pierwszym dniu przeciwników raz po raz nokautował mistrz Łodzi z 2001 Tomasz Zwoliński i sobotnie gry jako jedyny zakończył bez porażki. Niedziela stała pod znakiem bezpośrednich pojedynków Tomka i Wojtka. Tego dnia zmierzyli się ze sobą trzykrotnie, a w sumie w turnieju 4 razy zasiadali do boju przy pierwszym stole. Efekt tych zmagań był remisowy co jednak ostatecznie dało zwycięstwo Wojtkowi, który po drodze, w 10 rundzie pokonał jeszcze obrońcę tytułu sprzed roku Karola Wyrębkiewicza. Finałowa, dwunasta partia była bardzo pasjonująca i do ostatniej chwili ważyły się losy zwycięzcy, co oczywiście zgromadziło tłumy kibiców, którzy po końcowym ruchu rzęsiście oklaskiwali tryumfatora. Wojtek wygrał turniej ogólnopolski pierwszy raz od 4 lat. Puchar na kolejny rok z rzędu zostaje w Łodzi.
Mistrzostwa Łodzi były jednocześnie ostatnim turniejem pod szyldem Wielka Łódka 2005. Jej ostatni kapitan bezpiecznie doprowadził nas do portu. W całym cyklu czterech "łódek" zwyciężył Kazimierz J. Merklejn, drugi był Tomasz Zwoliński — obaj wygrali 36 na 48 partii. Trzecie miejsce na podium przypadło Mariuszowi Skroboszowi — 34 zwycięstwa.
Ostateczne rozstrzygnięcia zapadły także w cyklu turniejów Grand Prix 2005. Drugi rok z rzędu zwyciężył w tej klasyfikacji Mateusz Żbikowski. Drugi był Kazimierz J. Merklejn, a trzeci Mariusz Skrobosz. Organizatorzy dziękują gościom za przybycie i miłą atmosferę oraz już teraz zapraszają na rejsy z nimi na pokładzie Wielkiej Łódki 2006.
relacja: Jarosław Puchalski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2005 — Lato
Wielka Łódka 2005 — Wiosna
Wielka Łódka 2005 — Zima




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka - Jesień

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Zemło                Łódź                   132.02     10.0     4905     1969      605
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.41     10.0     4770     1885      400
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               138.83      9.0     5073     1745      975
  4 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   133.90      9.0     4891     1707      713
  5 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    121.96      9.0     4671     1677      426
  6 Jarosław        Michalak             Łódź                   121.32      8.0     4861     1590      557
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.65      8.0     4851     1642      530
  8 Bogusław        Puchalski            Włocławek              120.12      8.0     4726     1626      230
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.12      8.0     4678     1526      547
 10 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               122.32      8.0     4651     1686      443
 11 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.84      8.0     4513     1612      238
 12 Andrzej         Kroc                 Łódź                   104.46      8.0     4281     1548     -198
 13 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               105.50      8.0     4171     1620     -330
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 139.24      7.0     5179     1549      765
 15 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.43      7.0     4883     1449      684
 16 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.03      7.0     4689     1523      162
 17 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               143.36      7.0     4679     1523      314
 18 Tomasz          Suchanek             Wrocław                111.33      7.0     4666     1502      455
 19 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.50      7.0     4661     1531      152
 20 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               110.20      7.0     4551     1363      224
 21 Jan             Kozłowski            Kraków                 103.92      7.0     4524     1522     -215
 22 Mateusz         Zalega               Łódź                   115.11      7.0     4400     1466      356
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.42      7.0     4274     1527      -76
 24 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      7.0     4256     1372      160
 25 Radosław        Jachna               Łódź                   100.00      7.0     4252     1522     -143
 26 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      6.5     3967     1247     -125
 27 Filip           Sosin                Warszawa               128.44      6.0     4849     1448      513
 28 Zdzisław        Szota                Warszawa               120.50      6.0     4710     1248      571
 29 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.62      6.0     4685     1365      283
 30 Maciej          Michalak             Łódź                   124.30      6.0     4592     1450     -156
 31 Ewa             Majewska             Nowa Sól               100.00      6.0     4553     1301      -27
 32 Weronika        Rudnicka             Ustka                  103.74      6.0     4447     1372      111
 33 Agnieszka       Grzelak              Łódź                   100.00      6.0     4438     1298       15
 34 Jacek           Karwowski            Płock                  100.00      6.0     4425     1340      137
 35 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.27      6.0     4415     1322       84
 36 Agnieszka       Krupka               Krosno                 111.10      6.0     4328     1330      150
 37 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   114.62      6.0     4264     1263     -105
 38 Robert          Głowacki             Łódź                   104.81      6.0     4199     1374     -289
 39 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      6.0     4137     1306     -125
 40 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.00      6.0     3891     1354     -549
 41 Jerzy           Luter                Bytom                  106.29      5.0     4503     1185     -117
 42 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  108.66      5.0     4461     1256      322
 43 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.76      5.0     4437     1167       55
 44 Sylwester       Wójcik               Lublin                 102.18      5.0     4317     1209      -50
 45 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      5.0     4301     1214      223
 46 Joanna          Ostrowska            Warszawa               105.72      5.0     4259     1275       87
 47 Michał          Szymkowski           Wrocław                102.77      5.0     4208     1236     -552
 48 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              108.13      5.0     4066     1264     -262
 49 Robert          Zabłocki             Łódź                   117.71      5.0     4056     1178       37
 50 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.77      5.0     3911     1201     -477
 51 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3884     1194     -239
 52 Paweł           Czubla               Kock                   105.83      5.0     2838      897      529
 53 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      4.0     4225     1151     -259
 54 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.00      4.0     4122     1077     -226
 55 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      4.0     4120     1044     -365
 56 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.0     4056     1091      -73
 57 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   104.50      4.0     4008     1121     -248
 58 Marian          Dudycz               Łódź                   100.00      4.0     3822     1083     -436
 59 Monika          Pieczora             Łódź                   100.00      4.0     3597     1038     -707
 60 Olaf            Czubla               Łódź                   100.00      4.0     2558      811      -40
 61 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3649      892     -246
 62 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.5     3627      970     -568
 63 Bartosz         Milczarek            Łódź                   100.00      3.5     3507      891     -359
 64 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      3.0     3796      969     -339
 65 Karol           Marchewka            Wrocław                100.00      3.0     3601     1005     -938
 66 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      3.0     2541      724     -120
 67 Jakub           Szymczak             Łódź                   113.26      3.0     1962      578       87
 68 Danuta          Głowacka             Nowa Sól               100.00      2.0     3700      821     -484
 69 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      2.0     2343      611      -76
 70 Andrzej         Szymański            Łódź                   100.00      1.5     1738      463    -1022
 71 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      1.0      992      256      -37
 72 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      1.0      939      291      -62
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka - Jesień



	Kazimierz.J Merklejn 147.43 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             105.72 -  295: 369   56
    2    24 Michał         Szymkowski            102.77 +  665: 314  153
    3    10 Anna           Stefańska             100.00 +  378: 340  150
    4     5 Wojciech       Zemło                 132.02 -  270: 449   82
    5    14 Andrzej        Kroc                  104.46 +  445: 341  154
    6    10 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  470: 287  155
    7     6 Radosław       Sowiński              120.84 -  348: 361   71
    8     9 Jan            Kozłowski             103.92 +  448: 291  154
    9     7 Maciej         Michalak              124.30 -  379: 445   74
   10    11 Jacek          Karwowski             100.00 +  480: 320  150
   11     7 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  344: 356   72
   12    10 Filip          Sosin                 128.44 +  361: 326  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Mateusz Żbikowski 143.65 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  360: 469   56
    2    23 Anna           Czarnecka             100.00 +  461: 283  150
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  399: 249  158
    4    14 Sylwester      Wójcik                102.18 +  467: 346  152
    5     8 Radosław       Jachna                100.00 +  458: 351  150
    6     3 Paweł          Jackowski             134.50 +  444: 256  185
    7     3 Wojciech       Zemło                 132.02 -  391: 480   82
    8     5 Mateusz        Zalega                115.11 +  313: 254  165
    9     3 Sławomir       Kordjalik             143.36 +  411: 378  193
   10     2 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  370: 387   90
   11     5 Paweł          Frynia                121.96 -  302: 444   72
   12     5 Dawid          Pikul                 139.24 +  475: 424  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Sławomir Kordjalik 143.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Głowacki              104.81 +  398: 266  155
    2     4 Bogusław       Puchalski             120.12 +  438: 310  170
    3     8 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  340: 383   50
    4    17 Paweł          Michalski             100.00 +  403: 336  150
    5     5 Mariusz        Skrobosz              138.83 +  431: 316  189
    6     2 Filip          Sosin                 128.44 -  313: 445   78
    7    13 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  342: 332  159
    8     6 Beata          Piotrowska            112.03 +  457: 306  162
    9     3 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  378: 411   94
   10     7 Rafał          Wesołowski            117.42 -  349: 444   67
   11    12 Maciej         Michalak              124.30 -  426: 429   74
   12    12 Marek          Dudkiewicz            124.62 +  404: 387  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Tomasz Zwoliński 140.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  362: 345  155
    2    10 Filip          Sosin                 128.44 +  379: 336  178
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 +  381: 365  162
    4     3 Mateusz        Zalega                115.11 +  416: 370  165
    5     1 Tomasz         Suchanek              111.33 +  365: 322  161
    6     1 Wojciech       Zemło                 132.02 +  393: 343  182
    7     1 Bogusław       Puchalski             120.12 +  479: 355  170
    8     1 Michał         Waszkiewicz           122.32 +  379: 315  172
    9     1 Wojciech       Zemło                 132.02 -  462: 496   82
   10     2 Mateusz        Żbikowski             143.65 +  387: 370  194
   11     1 Wojciech       Zemło                 132.02 +  408: 387  182
   12     1 Wojciech       Zemło                 132.02 -  359: 366   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Dawid Pikul 139.24 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kroc                  104.46 +  570: 301  154
    2     1 Paweł          Jackowski             134.50 -  380: 420   85
    3    11 Radosław       Jachna                100.00 -  296: 382   50
    4    18 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  499: 322  159
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 +  532: 306  162
    6     7 Weronika       Rudnicka              103.74 +  437: 320  154
    7     4 Beata          Piotrowska            112.03 +  455: 400  162
    8     2 Wojciech       Zemło                 132.02 -  324: 378   82
    9     5 Bogusław       Puchalski             120.12 +  489: 308  170
   10     3 Mariusz        Skrobosz              138.83 +  415: 386  189
   11     2 Stanisław      Rydzik                138.12 -  358: 416   88
   12     5 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  424: 475   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Mariusz Skrobosz 138.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jan            Kozłowski             103.92 -  317: 414   54
    2    29 Krystyna       Augustyniak           114.62 +  452: 267  165
    3    19 Robert         Zabłocki              117.71 +  386: 236  168
    4     6 Maciej         Michalak              124.30 +  557: 286  174
    5     5 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  316: 431   93
    6    12 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 +  560: 242  156
    7     5 Tomasz         Suchanek              111.33 +  393: 392  161
    8     4 Paweł          Frynia                121.96 +  387: 286  172
    9     2 Michał         Waszkiewicz           122.32 +  472: 405  172
   10     3 Dawid          Pikul                 139.24 -  386: 415   89
   11     3 Bogusław       Puchalski             120.12 +  486: 409  170
   12     2 Jarosław       Michalak              121.32 +  361: 315  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Stanisław Rydzik 138.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Ozimiński             103.77 -  320: 411   54
    2    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  329: 294  150
    3    18 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 +  459: 251  156
    4    10 Weronika       Rudnicka              103.74 -  351: 396   54
    5    24 Halina         Łubniewicz            100.00 +  454: 231  150
    6    18 Marek          Dudkiewicz            124.62 +  370: 325  175
    7     7 Paweł          Czubla                105.83 -  349: 431   56
    8    16 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  379: 364  158
    9    13 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  463: 307  150
   10     9 Radosław       Jachna                100.00 +  432: 352  150
   11     2 Dawid          Pikul                 139.24 +  416: 358  189
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  356: 411   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Paweł Jackowski 134.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Weronika       Rudnicka              103.74 +  414: 392  154
    2     1 Dawid          Pikul                 139.24 +  420: 380  189
    3     9 Paweł          Michalski             100.00 +  422: 226  150
    4     2 Rafał          Wesołowski            117.42 -  323: 367   67
    5     6 Jarosław       Michalak              121.32 +  395: 383  171
    6     3 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  256: 444   94
    7     8 Maciej         Michalak              124.30 +  417: 321  174
    8     8 Bogusław       Puchalski             120.12 -  331: 381   70
    9    16 Jan            Kozłowski             103.92 -  444: 465   54
   10    17 Joanna         Ostrowska             105.72 +  428: 308  156
   11    11 Filip          Sosin                 128.44 -  385: 463   78
   12    13 Maciej         Michalak              124.30 +  426: 379  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Karol Wyrębkiewicz 133.90 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Puchalski             100.00 +  469: 234  150
    2     6 Tomasz         Suchanek              111.33 -  381: 405   61
    3    12 Jerzy          Luter                 106.29 +  421: 320  156
    4     8 Agnieszka      Krupka                111.10 +  455: 295  161
    5     4 Mateusz        Zalega                115.11 +  388: 341  165
    6     5 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  281: 425   72
    7     9 Rafał          Wesołowski            117.42 +  380: 330  167
    8     3 Filip          Sosin                 128.44 +  432: 354  178
    9     4 Radosław       Sowiński              120.84 +  473: 424  171
   10     1 Wojciech       Zemło                 132.02 -  368: 446   82
   11     6 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 +  432: 248  156
   12     3 Stanisław      Rydzik                138.12 +  411: 356  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Wojciech Zemło 132.02 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Szymkowski            102.77 +  430: 356  153
    2    17 Halina         Łubniewicz            100.00 +  373: 351  150
    3     3 Marek          Dudkiewicz            124.62 +  369: 353  175
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 +  449: 270  197
    5     2 Rafał          Wesołowski            117.42 +  388: 265  167
    6     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  343: 393   90
    7     3 Mateusz        Żbikowski             143.65 +  480: 391  194
    8     2 Dawid          Pikul                 139.24 +  378: 324  189
    9     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 +  496: 462  190
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 +  446: 368  184
   11     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  387: 408   90
   12     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 +  366: 359  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 12 164.08




	Filip Sosin 128.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Olaf           Czubla                100.00 +  454: 373  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  336: 379   90
    3    17 Joanna         Ostrowska             105.72 +  424: 300  156
    4    15 Karol          Marchewka             100.00 +  484: 254  150
    5     7 Radosław       Sowiński              120.84 +  453: 321  171
    6     2 Sławomir       Kordjalik             143.36 +  445: 313  193
    7     2 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  388: 405   72
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  354: 432   84
    9     6 Ewa            Majewska              100.00 -  347: 411   50
   10    12 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  375: 402   50
   11    11 Paweł          Jackowski             134.50 +  463: 385  185
   12    10 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  326: 361   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Marek Dudkiewicz 124.62 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwester      Wójcik                102.18 +  437: 377  152
    2    13 Radosław       Jachna                100.00 +  479: 343  150
    3     3 Wojciech       Zemło                 132.02 -  353: 369   82
    4     9 Radosław       Sowiński              120.84 -  401: 438   71
    5    12 Jan            Kozłowski             103.92 -  333: 364   54
    6    18 Stanisław      Rydzik                138.12 -  325: 370   88
    7    24 Robert         Głowacki              104.81 -  348: 375   55
    8    27 Katarzyna      Majewska              100.00 +  406: 358  150
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  373: 329  162
   10    23 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  367: 354  158
   11    10 Ewa            Majewska              100.00 +  476: 321  150
   12    12 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  387: 404   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Maciej Michalak 124.30 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Czarnecka             100.00 +  494: 297  150
    2     3 Michał         Ozimiński             103.77 +  471: 283  154
    3     1 Beata          Piotrowska            112.03 -  358: 491   62
    4     6 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  286: 557   89
    5    13 Agnieszka      Krupka                111.10 +  424: 352  161
    6    11 Jan            Kozłowski             103.92 +  373: 322  154
    7     8 Paweł          Jackowski             134.50 -  321: 417   85
    8    12 Rafał          Wesołowski            117.42 -  346: 381   67
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 +  445: 379  197
   10    15 Michał         Szymkowski            102.77 -  266: 417   53
   11    12 Sławomir       Kordjalik             143.36 +  429: 426  193
   12    13 Paweł          Jackowski             134.50 -  379: 426   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Michał Waszkiewicz 122.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Domański              100.00 +  398: 301  150
    2     5 Paweł          Frynia                121.96 +  413: 276  172
    3     2 Jarosław       Michalak              121.32 +  411: 359  171
    4     4 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  391: 304  150
    5     3 Beata          Piotrowska            112.03 -  359: 389   62
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 +  425: 281  184
    7     2 Filip          Sosin                 128.44 +  405: 388  178
    8     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  315: 379   90
    9     2 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  405: 472   89
   10     6 Radosław       Sowiński              120.84 +  427: 304  171
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 +  356: 344  197
   12     4 Paweł          Frynia                121.96 -  346: 411   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Paweł Frynia 121.96 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marian         Dudycz                100.00 +  472: 302  150
    2     5 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  276: 413   72
    3    21 Katarzyna      Majewska              100.00 +  394: 307  150
    4     7 Jarosław       Michalak              121.32 -  350: 395   71
    5    20 Karol          Marchewka             100.00 +  415: 329  150
    6     9 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  455: 446  159
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  401: 293  158
    8     4 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  286: 387   89
    9    12 Jacek          Karwowski             100.00 +  367: 362  150
   10     5 Beata          Piotrowska            112.03 +  400: 363  162
   11     5 Mateusz        Żbikowski             143.65 +  444: 302  194
   12     4 Michał         Waszkiewicz           122.32 +  411: 346  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Jarosław Michalak 121.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  538: 406  150
    2     2 Jan            Kozłowski             103.92 +  419: 335  154
    3     2 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  359: 411   72
    4     7 Paweł          Frynia                121.96 +  395: 350  172
    5     6 Paweł          Jackowski             134.50 -  383: 395   85
    6     8 Radosław       Sowiński              120.84 -  344: 414   71
    7    14 Agnieszka      Krupka                111.10 +  401: 362  161
    8    10 Jacek          Karwowski             100.00 +  406: 364  150
    9     8 Jerzy          Luter                 106.29 +  438: 335  156
   10     4 Jakub          Szymczak              113.26 +  429: 305  163
   11     4 Rafał          Wesołowski            117.42 +  434: 266  167
   12     2 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  315: 361   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Radosław Sowiński 120.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Danuta         Głowacka              100.00 +  464: 241  150
    2     8 Joanna         Ostrowska             105.72 +  292: 282  156
    3     6 Mateusz        Zalega                115.11 -  355: 366   65
    4     9 Marek          Dudkiewicz            124.62 +  438: 401  175
    5     7 Filip          Sosin                 128.44 -  321: 453   78
    6     8 Jarosław       Michalak              121.32 +  414: 344  171
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 +  361: 348  197
    8     7 Weronika       Rudnicka              103.74 +  347: 304  154
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  424: 473   84
   10     6 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  304: 427   72
   11    18 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  367: 306  150
   12     7 Krzysztof      Jaworski              110.20 +  426: 330  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Zdzisław Szota 120.50 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Radosław       Jachna                100.00 -  329: 352   50
    2    27 Katarzyna      Majewska              100.00 -  347: 350   50
    3    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  312: 368   50
    4    32 Monika         Pieczora              100.00 +  381: 271  150
    5    29 Krystyna       Puchalska             100.00 +  471: 316  150
    6    22 Robert         Głowacki              104.81 +  545: 226  155
    7    15 Olaf           Czubla                100.00 -  337: 399   50
    8    20 Piotr          Łasowski              100.00 +  434: 292  150
    9    21 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  401: 399  158
   10    13 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  419: 400  169
   11     8 Andrzej        Kroc                  104.46 -  403: 416   54
   12    11 Beata          Piotrowska            112.03 -  331: 350   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Bogusław Puchalski 120.12 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  490: 281  150
    2     4 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  310: 438   93
    3    15 Marian         Dudycz                100.00 +  440: 242  150
    4    11 Jan            Kozłowski             103.92 +  446: 351  154
    5     9 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  395: 343  150
    6     6 Tomasz         Suchanek              111.33 +  350: 328  161
    7     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  355: 479   90
    8     8 Paweł          Jackowski             134.50 +  381: 331  185
    9     5 Dawid          Pikul                 139.24 -  308: 489   89
   10     8 Andrzej        Kroc                  104.46 +  440: 368  154
   11     3 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  409: 486   89
   12     6 Tomasz         Suchanek              111.33 +  402: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Grzegorz Pukniel 118.76 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Karwowski             100.00 +  434: 335  150
    2    15 Jerzy          Luter                 106.29 +  454: 361  156
    3     4 Tomasz         Suchanek              111.33 -  338: 363   61
    4    12 Radosław       Jachna                100.00 -  302: 367   50
    5    17 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  365: 422   56
    6    19 Joanna         Ostrowska             105.72 -  295: 326   56
    7    27 Marian         Dudycz                100.00 +  368: 271  150
    8    23 Robert         Głowacki              104.81 -  342: 449   55
    9    25 Krystyna       Puchalska             100.00 +  378: 293  150
   10    13 Zdzisław       Szota                 120.50 -  400: 419   71
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  399: 394  162
   12    19 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  362: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Robert Zabłocki 117.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Kleinrok              100.00 +  359: 308  150
    2    11 Katarzyna      Sołdan                108.66 -  288: 440   59
    3    19 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  236: 386   89
    4    27 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  313: 353   56
    5    30 Anna           Stefańska             100.00 -  327: 363   50
    6    30 Krystyna       Augustyniak           114.62 +  418: 339  165
    7    32 Piotr          Domański              100.00 -  308: 342   50
    8    30 Halina         Łubniewicz            100.00 -  320: 336   50
    9    29 Michał         Ozimiński             103.77 +  440: 218  154
   10    30 Bartosz        Milczarek             100.00 +  383: 257  150
   11    24 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  409: 284  150
   12    22 Robert         Głowacki              104.81 -  255: 393   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Rafał Wesołowski 117.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Majewska              100.00 +  438: 428  150
    2    12 Agnieszka      Krupka                111.10 +  359: 352  161
    3     5 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  363: 284  159
    4     2 Paweł          Jackowski             134.50 +  367: 323  185
    5     2 Wojciech       Zemło                 132.02 -  265: 388   82
    6     4 Beata          Piotrowska            112.03 -  359: 390   62
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  330: 380   84
    8    12 Maciej         Michalak              124.30 +  381: 346  174
    9    17 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  340: 268  150
   10     7 Sławomir       Kordjalik             143.36 +  444: 349  193
   11     4 Jarosław       Michalak              121.32 -  266: 434   71
   12     9 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  362: 408   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Mateusz Zalega 115.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  419: 286  150
    2    18 Ewa            Majewska              100.00 +  452: 298  150
    3     6 Radosław       Sowiński              120.84 +  366: 355  171
    4     3 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  370: 416   90
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  341: 388   84
    6    15 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  401: 357  150
    7    12 Andrzej        Puchalski             100.00 +  402: 255  150
    8     5 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  254: 313   94
    9    14 Agnieszka      Krupka                111.10 -  349: 350   61
   10    19 Robert         Głowacki              104.81 +  351: 330  155
   11    19 Paweł          Michalski             100.00 -  332: 408   50
   12    16 Agnieszka      Krupka                111.10 +  363: 288  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Krystyna Augustyniak 114.62 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Michalski             100.00 -  280: 372   50
    2    29 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  267: 452   89
    3    33 Jacek          Karwowski             100.00 -  303: 472   50
    4    34 Piotr          Domański              100.00 +  373: 371  150
    5    27 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  381: 383   50
    6    30 Robert         Zabłocki              117.71 -  339: 418   68
    7    33 Urszula        Solarska              100.00 +  378: 314  150
    8    28 Karol          Marchewka             100.00 +  363: 267  150
    9    22 Andrzej        Puchalski             100.00 -  332: 409   50
   10    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  433: 281  150
   11    28 Halina         Łubniewicz            100.00 +  413: 312  150
   12    21 Joanna         Ostrowska             105.72 +  402: 318  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Jakub Szymczak 113.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Andrzej        Puchalski             100.00 +  406: 400  150
    9    15 Michał         Szymkowski            102.77 +  432: 297  153
   10     4 Jarosław       Michalak              121.32 -  305: 429   71
   11    17 Marta          Kleinrok              100.00 -  392: 405   50
   12    15 Weronika       Rudnicka              103.74 +  427: 344  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     578  /  5 115.60




	Mariola Osajda-Matczak 112.27 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartosz        Milczarek             100.00 +  433: 259  150
    2    16 Krzysztof      Jaworski              110.20 +  424: 397  160
    3     7 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  365: 381   90
    4    13 Robert         Głowacki              104.81 +  410: 258  155
    5    11 Dawid          Pikul                 139.24 -  306: 532   89
    6    16 Jerzy          Krzyżewski            108.13 -  348: 352   58
    7    17 Anna           Stefańska             100.00 +  397: 338  150
    8    13 Andrzej        Kroc                  104.46 -  304: 335   54
    9     9 Beata          Piotrowska            112.03 -  323: 367   62
   10    25 Halina         Łubniewicz            100.00 +  360: 351  150
   11    14 Weronika       Rudnicka              103.74 +  352: 317  154
   12    17 Marta          Kleinrok              100.00 -  393: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Beata Piotrowska 112.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Pieczora              100.00 +  436: 292  150
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  396: 280  162
    3     1 Maciej         Michalak              124.30 +  491: 358  174
    4     1 Tomasz         Suchanek              111.33 -  420: 475   61
    5     3 Michał         Waszkiewicz           122.32 +  389: 359  172
    6     4 Rafał          Wesołowski            117.42 +  390: 359  167
    7     4 Dawid          Pikul                 139.24 -  400: 455   89
    8     6 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  306: 457   93
    9     9 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 +  367: 323  162
   10     5 Paweł          Frynia                121.96 -  363: 400   72
   11     9 Radosław       Jachna                100.00 -  381: 438   50
   12    11 Zdzisław       Szota                 120.50 +  350: 331  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Krzysztof Sporczyk 112.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krystyna       Puchalska             100.00 +  335: 317  150
    2    14 Beata          Piotrowska            112.03 -  280: 396   62
    3    24 Sylwester      Wójcik                102.18 -  339: 350   52
    4    31 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  295: 416   50
    5    26 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  319: 379   60
    6    32 Urszula        Solarska              100.00 +  418: 254  150
    7    29 Paweł          Michalski             100.00 -  323: 368   50
    8    29 Marian         Dudycz                100.00 +  353: 330  150
    9    24 Marek          Dudkiewicz            124.62 -  329: 373   75
   10    26 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  441: 296  159
   11    21 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  394: 399   69
   12    26 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  296: 470   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Tomasz Suchanek 111.33 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  394: 316  150
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 +  405: 381  184
    3     4 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  363: 338  169
    4     1 Beata          Piotrowska            112.03 +  475: 420  162
    5     1 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  322: 365   90
    6     6 Bogusław       Puchalski             120.12 -  328: 350   70
    7     5 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  392: 393   89
    8    14 Radosław       Jachna                100.00 -  324: 359   50
    9    10 Krzysztof      Jaworski              110.20 +  406: 312  160
   10    18 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  371: 247  155
   11    15 Michał         Szymkowski            102.77 +  526: 328  153
   12     6 Bogusław       Puchalski             120.12 -  360: 402   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Agnieszka Krupka 111.10 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Urszula        Solarska              100.00 +  357: 251  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            117.42 -  352: 359   67
    3    26 Andrzej        Puchalski             100.00 +  431: 287  150
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  295: 455   84
    5    13 Maciej         Michalak              124.30 -  352: 424   74
    6    26 Karol          Marchewka             100.00 +  374: 224  150
    7    14 Jarosław       Michalak              121.32 -  362: 401   71
    8    25 Marta          Kleinrok              100.00 +  390: 381  150
    9    14 Mateusz        Zalega                115.11 +  350: 349  165
   10    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  316: 326   50
   11    16 Jan            Kozłowski             103.92 +  461: 358  154
   12    16 Mateusz        Zalega                115.11 -  288: 363   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Krzysztof Jaworski 110.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Stefańska             100.00 +  322: 290  150
    2    16 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 -  397: 424   62
    3    23 Karol          Marchewka             100.00 -  361: 407   50
    4    23 Katarzyna      Majewska              100.00 -  329: 361   50
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  379: 319  162
    6    25 Paweł          Michalski             100.00 +  460: 300  150
    7    18 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  493: 341  155
    8    11 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  378: 363  150
    9    10 Tomasz         Suchanek              111.33 -  312: 406   61
   10    16 Sylwester      Wójcik                102.18 +  358: 321  152
   11    13 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  432: 369  150
   12     7 Radosław       Sowiński              120.84 -  330: 426   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Katarzyna Sołdan 108.66 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Szymański             100.00 +  446: 262  150
    2    11 Robert         Zabłocki              117.71 +  440: 288  168
    3     5 Rafał          Wesołowski            117.42 -  284: 363   67
    4    18 Dawid          Pikul                 139.24 -  322: 499   89
    5    21 Paweł          Michalski             100.00 +  567: 265  150
    6     9 Paweł          Frynia                121.96 -  446: 455   72
    7    13 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  332: 342   93
    8    18 Aleksandra     Krencjasz             104.50 -  281: 325   55
    9    23 Marta          Kleinrok              100.00 -  312: 319   50
   10    26 Krzysztof      Sporczyk              112.00 -  296: 441   62
   11    29 Karol          Marchewka             100.00 +  417: 273  150
   12    24 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  318: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Jerzy Krzyżewski 108.13 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  300: 365   50
    2    22 Olaf           Czubla                100.00 +  380: 307  150
    3    14 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  249: 399   94
    4    24 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  321: 309  150
    5    23 Jacek          Karwowski             100.00 +  319: 309  150
    6    16 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 +  352: 348  162
    7    11 Paweł          Frynia                121.96 -  293: 401   72
    8    16 Stanisław      Rydzik                138.12 -  364: 379   88
    9    21 Zdzisław       Szota                 120.50 -  399: 401   71
   10    23 Marek          Dudkiewicz            124.62 -  354: 367   75
   11    26 Sylwester      Wójcik                102.18 +  377: 314  152
   12    23 Katarzyna      Majewska              100.00 -  358: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Jerzy Luter 106.29 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Łasowski              100.00 +  333: 310  150
    2    15 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  361: 454   69
    3    12 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  320: 421   84
    4    29 Andrzej        Puchalski             100.00 -  365: 415   50
    5    28 Adam           Janicki               100.00 +  510: 337  150
    6    20 Anna           Czarnecka             100.00 -  387: 470   50
    7    25 Krystyna       Puchalska             100.00 +  404: 351  150
    8    21 Joanna         Ostrowska             105.72 +  343: 329  156
    9     8 Jarosław       Michalak              121.32 -  335: 438   71
   10    24 Paweł          Michalski             100.00 -  308: 378   50
   11    22 Robert         Głowacki              104.81 -  356: 394   55
   12    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  481: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Paweł Czubla 105.83 Kock                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Karol          Marchewka             100.00 +  459: 308  150
    2     9 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  336: 360   50
    3    16 Robert         Głowacki              104.81 -  402: 422   55
    4    19 Krystyna       Puchalska             100.00 +  371: 261  150
    5    16 Michał         Ozimiński             103.77 +  415: 265  154
    6    14 Piotr          Łasowski              100.00 +  424: 344  150
    7     7 Stanisław      Rydzik                138.12 +  431: 349  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Joanna Ostrowska 105.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 +  369: 295  197
    2     8 Radosław       Sowiński              120.84 -  282: 292   71
    3    17 Filip          Sosin                 128.44 -  300: 424   78
    4    20 Ewa            Majewska              100.00 -  381: 395   50
    5    31 Marian         Dudycz                100.00 +  423: 285  150
    6    19 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  326: 295  169
    7    21 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  335: 447   50
    8    21 Jerzy          Luter                 106.29 -  329: 343   56
    9    27 Bartosz        Milczarek             100.00 +  410: 269  150
   10    17 Paweł          Jackowski             134.50 -  308: 428   85
   11    27 Michał         Ozimiński             103.77 +  478: 297  154
   12    21 Krystyna       Augustyniak           114.62 -  318: 402   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Marta Szeliga-Frynia 105.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.65 +  469: 360  194
    2     7 Paweł          Michalski             100.00 -  316: 334   50
    3    18 Stanisław      Rydzik                138.12 -  251: 459   88
    4    27 Robert         Zabłocki              117.71 +  353: 313  168
    5    17 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  422: 365  169
    6    12 Mariusz        Skrobosz              138.83 -  242: 560   89
    7    23 Sylwester      Wójcik                102.18 +  343: 330  152
    8    15 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  304: 299  150
    9    20 Robert         Głowacki              104.81 +  400: 337  155
   10    10 Weronika       Rudnicka              103.74 +  415: 350  154
   11     6 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  248: 432   84
   12     9 Rafał          Wesołowski            117.42 +  408: 362  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Robert Głowacki 104.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  266: 398   93
    2    30 Krystyna       Puchalska             100.00 +  387: 272  150
    3    16 Paweł          Czubla                105.83 +  422: 402  156
    4    13 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 -  258: 410   62
    5    18 Michał         Szymkowski            102.77 -  362: 409   53
    6    22 Zdzisław       Szota                 120.50 -  226: 545   71
    7    24 Marek          Dudkiewicz            124.62 +  375: 348  175
    8    23 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  449: 342  169
    9    20 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  337: 400   56
   10    19 Mateusz        Zalega                115.11 -  330: 351   65
   11    22 Jerzy          Luter                 106.29 +  394: 356  156
   12    22 Robert         Zabłocki              117.71 +  393: 255  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Aleksandra Krencjasz 104.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.41 -  345: 362   90
    2    25 Monika         Pieczora              100.00 +  372: 289  150
    3    25 Halina         Łubniewicz            100.00 +  473: 208  150
    4    16 Piotr          Łasowski              100.00 -  324: 423   50
    5    19 Katarzyna      Majewska              100.00 +  332: 299  150
    6    10 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  287: 470   97
    7    18 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  341: 493   60
    8    18 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  325: 281  159
    9    19 Radosław       Jachna                100.00 -  349: 361   50
   10    18 Tomasz         Suchanek              111.33 -  247: 371   61
   11    23 Jacek          Karwowski             100.00 -  325: 393   50
   12    28 Michał         Ozimiński             103.77 -  288: 306   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Andrzej Kroc 104.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 139.24 -  301: 570   89
    2    20 Weronika       Rudnicka              103.74 -  349: 451   54
    3    32 Urszula        Solarska              100.00 +  403: 326  150
    4    26 Marian         Dudycz                100.00 +  374: 272  150
    5    14 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  341: 445   97
    6    29 Piotr          Domański              100.00 +  345: 306  150
    7    19 Michał         Szymkowski            102.77 +  343: 293  153
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 +  335: 304  162
    9    18 Sylwester      Wójcik                102.18 +  366: 338  152
   10     8 Bogusław       Puchalski             120.12 -  368: 440   70
   11     8 Zdzisław       Szota                 120.50 +  416: 403  171
   12     8 Radosław       Jachna                100.00 +  340: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Jan Kozłowski 103.92 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              138.83 +  414: 317  189
    2     2 Jarosław       Michalak              121.32 -  335: 419   71
    3    20 Marta          Kleinrok              100.00 +  354: 307  150
    4    11 Bogusław       Puchalski             120.12 -  351: 446   70
    5    12 Marek          Dudkiewicz            124.62 +  364: 333  175
    6    11 Maciej         Michalak              124.30 -  322: 373   74
    7    16 Ewa            Majewska              100.00 +  456: 418  150
    8     9 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  291: 448   97
    9    16 Paweł          Jackowski             134.50 +  465: 444  185
   10    20 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  426: 406  150
   11    16 Agnieszka      Krupka                111.10 -  358: 461   61
   12    14 Ewa            Majewska              100.00 +  388: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Michał Ozimiński 103.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.12 +  411: 320  188
    2     3 Maciej         Michalak              124.30 -  283: 471   74
    3    13 Weronika       Rudnicka              103.74 -  306: 402   54
    4    30 Andrzej        Szymański             100.00 +  404: 228  150
    5    16 Paweł          Czubla                105.83 -  265: 415   56
    6    23 Olaf           Czubla                100.00 -  320: 338   50
    7    28 Karol          Marchewka             100.00 +  397: 296  150
    8    22 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  312: 380   50
    9    29 Robert         Zabłocki              117.71 -  218: 440   68
   10    28 Anna           Stefańska             100.00 +  392: 332  150
   11    27 Joanna         Ostrowska             105.72 -  297: 478   56
   12    28 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  306: 288  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Weronika Rudnicka 103.74 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             134.50 -  392: 414   85
    2    20 Andrzej        Kroc                  104.46 +  451: 349  154
    3    13 Michał         Ozimiński             103.77 +  402: 306  154
    4    10 Stanisław      Rydzik                138.12 +  396: 351  188
    5    10 Piotr          Łasowski              100.00 +  431: 328  150
    6     7 Dawid          Pikul                 139.24 -  320: 437   89
    7    10 Radosław       Jachna                100.00 +  406: 285  150
    8     7 Radosław       Sowiński              120.84 -  304: 347   71
    9    11 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  334: 325  150
   10    10 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  350: 415   56
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 -  317: 352   62
   12    15 Jakub          Szymczak              113.26 -  344: 427   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Michał Szymkowski 102.77 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 132.02 -  356: 430   82
    2    24 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  314: 665   97
    3    31 Bartosz        Milczarek             100.00 +  439: 287  150
    4    21 Marta          Kleinrok              100.00 +  409: 357  150
    5    18 Robert         Głowacki              104.81 +  409: 362  155
    6    17 Andrzej        Puchalski             100.00 -  305: 374   50
    7    19 Andrzej        Kroc                  104.46 -  293: 343   54
    8    24 Paweł          Michalski             100.00 +  381: 302  150
    9    15 Jakub          Szymczak              113.26 -  297: 432   63
   10    15 Maciej         Michalak              124.30 +  417: 266  174
   11    15 Tomasz         Suchanek              111.33 -  328: 526   61
   12    20 Jacek          Karwowski             100.00 -  260: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Sylwester Wójcik 102.18 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            124.62 -  377: 437   75
    2    21 Piotr          Domański              100.00 +  342: 311  150
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  350: 339  162
    4    14 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  346: 467   94
    5    15 Ewa            Majewska              100.00 -  381: 437   50
    6    24 Marta          Kleinrok              100.00 +  375: 305  150
    7    23 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  330: 343   56
    8    26 Bartosz        Milczarek             100.00 +  350: 286  150
    9    18 Andrzej        Kroc                  104.46 -  338: 366   54
   10    16 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  321: 358   60
   11    26 Jerzy          Krzyżewski            108.13 -  314: 377   58
   12    27 Piotr          Łasowski              100.00 +  493: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    21 Agnieszka      Krupka                111.10 +  326: 316  161
   11    18 Radosław       Sowiński              120.84 -  306: 367   71
   12    24 Katarzyna      Sołdan                108.66 -  307: 318   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     291  /  3  97.00




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Michalak              124.30 -  297: 494   74
    2    23 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  283: 461   94
    3    29 Olaf           Czubla                100.00 -  397: 398   50
    4    33 Urszula        Solarska              100.00 +  327: 286  150
    5    33 Andrzej        Szymański             100.00 +  437: 242  150
    6    20 Jerzy          Luter                 106.29 +  470: 387  156
    7    20 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  330: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  7 103.43




	Olaf Czubla 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Sosin                 128.44 -  373: 454   78
    2    22 Jerzy          Krzyżewski            108.13 -  307: 380   58
    3    29 Anna           Czarnecka             100.00 +  398: 397  150
    4    25 Danuta         Głowacka              100.00 +  398: 313  150
    5    22 Andrzej        Puchalski             100.00 -  345: 397   50
    6    23 Michał         Ozimiński             103.77 +  338: 320  154
    7    15 Zdzisław       Szota                 120.50 +  399: 337  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  7 115.86




	Piotr Domański 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  301: 398   72
    2    21 Sylwester      Wójcik                102.18 -  311: 342   52
    3    34 Danuta         Głowacka              100.00 -  321: 378   50
    4    34 Krystyna       Augustyniak           114.62 -  371: 373   65
    5    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  391: 275  150
    6    29 Andrzej        Kroc                  104.46 -  306: 345   54
    7    32 Robert         Zabłocki              117.71 +  342: 308  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  7  87.29




	Marian Dudycz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Frynia                121.96 -  302: 472   72
    2    19 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  365: 330  150
    3    15 Bogusław       Puchalski             120.12 -  242: 440   70
    4    26 Andrzej        Kroc                  104.46 -  272: 374   54
    5    31 Joanna         Ostrowska             105.72 -  285: 423   56
    6    31 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  376: 270  150
    7    27 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  271: 368   69
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              112.00 -  330: 353   62
    9    32 Danuta         Głowacka              100.00 -  263: 346   50
   10    33 Urszula        Solarska              100.00 +  356: 329  150
   11    33 Monika         Pieczora              100.00 -  315: 326   50
   12    31 Krystyna       Puchalska             100.00 +  445: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Agnieszka Grzelak 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Michalak              121.32 -  406: 538   71
    2    19 Marian         Dudycz                100.00 -  330: 365   50
    3    27 Krystyna       Puchalska             100.00 -  330: 365   50
    4    31 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  416: 295  162
    5    25 Danuta         Głowacka              100.00 +  392: 336  150
    6    21 Anna           Stefańska             100.00 -  334: 413   50
    7    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  372: 296  150
    8    22 Michał         Ozimiński             103.77 +  380: 312  154
    9    11 Weronika       Rudnicka              103.74 -  325: 334   54
   10    12 Filip          Sosin                 128.44 +  402: 375  178
   11    13 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  369: 432   60
   12    19 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  382: 362  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Danuta Głowacka 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Sowiński              120.84 -  241: 464   71
    2    34 Karol          Marchewka             100.00 -  298: 314   50
    3    34 Piotr          Domański              100.00 +  378: 321  150
    4    25 Olaf           Czubla                100.00 -  313: 398   50
    5    25 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  336: 392   50
    6    33 Bartosz        Milczarek             100.00 -  292: 308   50
    7    34 Andrzej        Szymański             100.00 -  256: 275   50
    8    33 Monika         Pieczora              100.00 -  357: 394   50
    9    32 Marian         Dudycz                100.00 +  346: 263  150
   10    31 Katarzyna      Majewska              100.00 -  262: 348   50
   11    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  257: 331   50
   12    33 Urszula        Solarska              100.00 -  364: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  / 12  68.42




	Radosław Jachna 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zdzisław       Szota                 120.50 +  352: 329  171
    2    13 Marek          Dudkiewicz            124.62 -  343: 479   75
    3    11 Dawid          Pikul                 139.24 +  382: 296  189
    4    12 Grzegorz       Pukniel               118.76 +  367: 302  169
    5     8 Mateusz        Żbikowski             143.65 -  351: 458   94
    6    13 Ewa            Majewska              100.00 +  331: 299  150
    7    10 Weronika       Rudnicka              103.74 -  285: 406   54
    8    14 Tomasz         Suchanek              111.33 +  359: 324  161
    9    19 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  361: 349  155
   10     9 Stanisław      Rydzik                138.12 -  352: 432   88
   11     9 Beata          Piotrowska            112.03 +  438: 381  162
   12     8 Andrzej        Kroc                  104.46 -  331: 340   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    28 Jerzy          Luter                 106.29 -  337: 510   56
    6    34 Andrzej        Szymański             100.00 +  390: 217  150
    7    31 Bartosz        Milczarek             100.00 -  265: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  3  85.33




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bogusław       Puchalski             120.12 -  281: 490   70
    2    28 Stanisław      Rydzik                138.12 -  294: 329   88
    3    30 Zdzisław       Szota                 120.50 +  368: 312  171
    4    22 Jacek          Karwowski             100.00 -  354: 375   50
    5    34 Piotr          Domański              100.00 -  275: 391   50
    6    31 Marian         Dudycz                100.00 -  270: 376   50
    7    35 Monika         Pieczora              100.00 -  312: 316   50
    8    32 Urszula        Solarska              100.00 +  381: 248  150
    9    30 Karol          Marchewka             100.00 +  379: 349  150
   10    29 Krystyna       Augustyniak           114.62 -  281: 433   65
   11    32 Danuta         Głowacka              100.00 +  331: 257  150
   12    29 Halina         Łubniewicz            100.00 +  358: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Jacek Karwowski 100.00 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  335: 434   69
    2    26 Anna           Stefańska             100.00 -  293: 406   50
    3    33 Krystyna       Augustyniak           114.62 +  472: 303  165
    4    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  375: 354  150
    5    23 Jerzy          Krzyżewski            108.13 -  309: 319   58
    6    27 Katarzyna      Majewska              100.00 +  397: 272  150
    7    22 Piotr          Łasowski              100.00 +  389: 362  150
    8    10 Jarosław       Michalak              121.32 -  364: 406   71
    9    12 Paweł          Frynia                121.96 -  362: 367   72
   10    11 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  320: 480   97
   11    23 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  393: 325  155
   12    20 Michał         Szymkowski            102.77 +  416: 260  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Zabłocki              117.71 -  308: 359   68
    2    33 Urszula        Solarska              100.00 +  335: 300  150
    3    20 Jan            Kozłowski             103.92 -  307: 354   54
    4    21 Michał         Szymkowski            102.77 -  357: 409   53
    5    32 Bartosz        Milczarek             100.00 +  341: 304  150
    6    24 Sylwester      Wójcik                102.18 -  305: 375   52
    7    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  330: 284  150
    8    25 Agnieszka      Krupka                111.10 -  381: 390   61
    9    23 Katarzyna      Sołdan                108.66 +  319: 312  159
   10    22 Andrzej        Puchalski             100.00 +  424: 224  150
   11    17 Jakub          Szymczak              113.26 +  405: 392  163
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 +  444: 393  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Ewa Majewska 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            117.42 -  428: 438   67
    2    18 Mateusz        Zalega                115.11 -  298: 452   65
    3    28 Monika         Pieczora              100.00 +  454: 310  150
    4    20 Joanna         Ostrowska             105.72 +  395: 381  156
    5    15 Sylwester      Wójcik                102.18 +  437: 381  152
    6    13 Radosław       Jachna                100.00 -  299: 331   50
    7    16 Jan            Kozłowski             103.92 -  418: 456   54
    8    19 Anna           Stefańska             100.00 +  390: 312  150
    9     6 Filip          Sosin                 128.44 +  411: 347  178
   10    14 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  335: 308  150
   11    10 Marek          Dudkiewicz            124.62 -  321: 476   75
   12    14 Jan            Kozłowski             103.92 -  367: 388   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Zalega                115.11 -  286: 419   65
    2    27 Zdzisław       Szota                 120.50 +  350: 347  171
    3    21 Paweł          Frynia                121.96 -  307: 394   72
    4    23 Krzysztof      Jaworski              110.20 +  361: 329  160
    5    19 Aleksandra     Krencjasz             104.50 -  299: 332   55
    6    27 Jacek          Karwowski             100.00 -  272: 397   50
    7    26 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  296: 372   50
    8    27 Marek          Dudkiewicz            124.62 -  358: 406   75
    9    31 Monika         Pieczora              100.00 +  465: 286  150
   10    31 Danuta         Głowacka              100.00 +  348: 262  150
   11    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  366: 360  150
   12    23 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  429: 358  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Karol Marchewka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Czubla                105.83 -  308: 459   56
    2    34 Danuta         Głowacka              100.00 +  314: 298  150
    3    23 Krzysztof      Jaworski              110.20 +  407: 361  160
    4    15 Filip          Sosin                 128.44 -  254: 484   78
    5    20 Paweł          Frynia                121.96 -  329: 415   72
    6    26 Agnieszka      Krupka                111.10 -  224: 374   61
    7    28 Michał         Ozimiński             103.77 -  296: 397   54
    8    28 Krystyna       Augustyniak           114.62 -  267: 363   65
    9    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  349: 379   50
   10    32 Monika         Pieczora              100.00 +  290: 287  150
   11    29 Katarzyna      Sołdan                108.66 -  273: 417   59
   12    32 Monika         Pieczora              100.00 -  290: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 12  83.75




	Paweł Michalski 100.00 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krystyna       Augustyniak           114.62 +  372: 280  165
    2     7 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 +  334: 316  156
    3     9 Paweł          Jackowski             134.50 -  226: 422   85
    4    17 Sławomir       Kordjalik             143.36 -  336: 403   93
    5    21 Katarzyna      Sołdan                108.66 -  265: 567   59
    6    25 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  300: 460   60
    7    29 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  368: 323  162
    8    24 Michał         Szymkowski            102.77 -  302: 381   53
    9    26 Anna           Stefańska             100.00 +  321: 312  150
   10    24 Jerzy          Luter                 106.29 +  378: 308  156
   11    19 Mateusz        Zalega                115.11 +  408: 332  165
   12    18 Andrzej        Puchalski             100.00 -  281: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Bartosz Milczarek 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 -  259: 433   62
    2    32 Piotr          Łasowski              100.00 -  304: 325   50
    3    31 Michał         Szymkowski            102.77 -  287: 439   53
    4    35 PAUZA
    5    32 Marta          Kleinrok              100.00 -  304: 341   50
    6    33 Danuta         Głowacka              100.00 +  308: 292  150
    7    31 Adam           Janicki               100.00 +  302: 265  150
    8    26 Sylwester      Wójcik                102.18 -  286: 350   52
    9    27 Joanna         Ostrowska             105.72 -  269: 410   56
   10    30 Robert         Zabłocki              117.71 -  257: 383   68
   11    30 Anna           Stefańska             100.00 +  332: 316  150
   12    30 Anna           Stefańska             100.00 -  299: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  / 11  81.00




	Monika Pieczora 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Beata          Piotrowska            112.03 -  292: 436   62
    2    25 Aleksandra     Krencjasz             104.50 -  289: 372   55
    3    28 Ewa            Majewska              100.00 -  310: 454   50
    4    32 Zdzisław       Szota                 120.50 -  271: 381   71
    5    35 Urszula        Solarska              100.00 -  227: 284   50
    6    35 Krystyna       Puchalska             100.00 -  294: 348   50
    7    35 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  316: 312  150
    8    33 Danuta         Głowacka              100.00 +  394: 357  150
    9    31 Katarzyna      Majewska              100.00 -  286: 465   50
   10    32 Karol          Marchewka             100.00 -  287: 290   50
   11    33 Marian         Dudycz                100.00 +  326: 315  150
   12    32 Karol          Marchewka             100.00 +  305: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              112.00 -  317: 335   62
    2    30 Robert         Głowacki              104.81 -  272: 387   55
    3    27 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  365: 330  150
    4    19 Paweł          Czubla                105.83 -  261: 371   56
    5    29 Zdzisław       Szota                 120.50 -  316: 471   71
    6    35 Monika         Pieczora              100.00 +  348: 294  150
    7    25 Jerzy          Luter                 106.29 -  351: 404   56
    8    31 Andrzej        Szymański             100.00 +  400:   1  150
    9    25 Grzegorz       Pukniel               118.76 -  293: 378   69
   10    27 Piotr          Łasowski              100.00 -  297: 338   50
   11    31 Urszula        Solarska              100.00 -  349: 381   50
   12    31 Marian         Dudycz                100.00 -  227: 445   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 12  80.75




	Andrzej Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          133.90 -  234: 469   84
    2    35 PAUZA
    3    26 Agnieszka      Krupka                111.10 -  287: 431   61
    4    29 Jerzy          Luter                 106.29 +  415: 365  156
    5    22 Olaf           Czubla                100.00 +  397: 345  150
    6    17 Michał         Szymkowski            102.77 +  374: 305  153
    7    12 Mateusz        Zalega                115.11 -  255: 402   65
    8    17 Jakub          Szymczak              113.26 -  400: 406   63
    9    22 Krystyna       Augustyniak           114.62 +  409: 332  165
   10    22 Marta          Kleinrok              100.00 -  224: 424   50
   11    20 Piotr          Łasowski              100.00 +  336: 332  150
   12    18 Paweł          Michalski             100.00 +  336: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 11 113.36




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Suchanek              111.33 -  316: 394   61
    2    31 Andrzej        Szymański             100.00 +  427: 213  150
    3    22 Piotr          Łasowski              100.00 -  336: 348   50
    4    24 Jerzy          Krzyżewski            108.13 -  309: 321   58
    5    27 Krystyna       Augustyniak           114.62 +  383: 381  165
    6    28 Halina         Łubniewicz            100.00 +  415: 279  150
    7    21 Joanna         Ostrowska             105.72 +  447: 335  156
    8    15 Marta          Szeliga-Frynia        105.50 -  299: 304   56
    9    13 Stanisław      Rydzik                138.12 -  307: 463   88
   10    14 Ewa            Majewska              100.00 -  308: 335   50
   11    24 Robert         Zabłocki              117.71 -  284: 409   68
   12    26 Krzysztof      Sporczyk              112.00 +  470: 296  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Krupka                111.10 -  251: 357   61
    2    33 Marta          Kleinrok              100.00 -  300: 335   50
    3    32 Andrzej        Kroc                  104.46 -  326: 403   54
    4    33 Anna           Czarnecka             100.00 -  286: 327   50
    5    35 Monika         Pieczora              100.00 +  284: 227  150
    6    32 Krzysztof      Sporczyk              112.00 -  254: 418   62
    7    33 Krystyna       Augustyniak           114.62 -  314: 378   65
    8    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  248: 381   50
    9    33 PAUZA
   10    33 Marian         Dudycz                100.00 -  329: 356   50
   11    31 Krystyna       Puchalska             100.00 +  381: 349  150
   12    33 Danuta         Głowacka              100.00 +  376: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  290: 322   60
    2    26 Jacek          Karwowski             100.00 +  406: 293  150
    3    10 Kazimierz.J    Merklejn              147.43 -  340: 378   97
    4    28 Halina         Łubniewicz            100.00 -  322: 344   50
    5    30 Robert         Zabłocki              117.71 +  363: 327  168
    6    21 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  413: 334  150
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 -  338: 397   62
    8    19 Ewa            Majewska              100.00 -  312: 390   50
    9    26 Paweł          Michalski             100.00 -  312: 321   50
   10    28 Michał         Ozimiński             103.77 -  332: 392   54
   11    30 Bartosz        Milczarek             100.00 -  316: 332   50
   12    30 Bartosz        Milczarek             100.00 +  312: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Andrzej Szymański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Sołdan                108.66 -  262: 446   59
    2    31 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  213: 427   50
    3    35 PAUZA
    4    30 Michał         Ozimiński             103.77 -  228: 404   54
    5    33 Anna           Czarnecka             100.00 -  242: 437   50
    6    34 Adam           Janicki               100.00 -  217: 390   50
    7    34 Danuta         Głowacka              100.00 +  275: 256  150
    8    31 Krystyna       Puchalska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     463  /  7  66.14




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jerzy          Krzyżewski            108.13 +  365: 300  158
    2     9 Paweł          Czubla                105.83 +  360: 336  156
    3     8 Sławomir       Kordjalik             143.36 +  383: 340  193
    4     4 Michał         Waszkiewicz           122.32 -  304: 391   72
    5     9 Bogusław       Puchalski             120.12 -  343: 395   70
    6    15 Mateusz        Zalega                115.11 -  357: 401   65
    7    20 Anna           Czarnecka             100.00 +  393: 330  150
    8    11 Krzysztof      Jaworski              110.20 -  363: 378   60
    9    17 Rafał          Wesołowski            117.42 -  268: 340   67
   10    20 Jan            Kozłowski             103.92 -  406: 426   54
   11    25 Katarzyna      Majewska              100.00 -  360: 366   50
   12    25 Jerzy          Luter                 106.29 -  323: 481   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Luter                 106.29 -  310: 333   56
    2    32 Bartosz        Milczarek             100.00 +  325: 304  150
    3    22 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  348: 336  150
    4    16 Aleksandra     Krencjasz             104.50 +  423: 324  155
    5    10 Weronika       Rudnicka              103.74 -  328: 431   54
    6    14 Paweł          Czubla                105.83 -  344: 424   56
    7    22 Jacek          Karwowski             100.00 -  362: 389   50
    8    20 Zdzisław       Szota                 120.50 -  292: 434   71
    9    28 Halina         Łubniewicz            100.00 -  377: 384   50
   10    27 Krystyna       Puchalska             100.00 +  338: 297  150
   11    20 Andrzej        Puchalski             100.00 -  332: 336   50
   12    27 Sylwester      Wójcik                102.18 -  341: 493   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Wojciech       Zemło                 132.02 -  351: 373   82
    3    25 Aleksandra     Krencjasz             104.50 -  208: 473   55
    4    28 Anna           Stefańska             100.00 +  344: 322  150
    5    24 Stanisław      Rydzik                138.12 -  231: 454   88
    6    28 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  279: 415   50
    7    30 Marta          Kleinrok              100.00 -  284: 330   50
    8    30 Robert         Zabłocki              117.71 +  336: 320  168
    9    28 Piotr          Łasowski              100.00 +  384: 377  150
   10    25 Mariola        Osajda-Matczak        112.27 -  351: 360   62
   11    28 Krystyna       Augustyniak           114.62 -  312: 413   65
   12    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  247: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  / 11  88.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka - Jesień



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Ostrowska             295: 369
   2 Marta          Szeliga-Frynia       - Mateusz        Żbikowski             469: 360
   3 Sławomir       Kordjalik            - Robert         Głowacki              398: 266
   4 Aleksandra     Krencjasz            - Tomasz         Zwoliński             345: 362
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  570: 301
   6 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              414: 317
   7 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             320: 411
   8 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Jackowski             392: 414
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Puchalski             469: 234
  10 Michał         Szymkowski           - Wojciech       Zemło                 356: 430
  11 Filip          Sosin                - Olaf           Czubla                454: 373
  12 Sylwester      Wójcik               - Marek          Dudkiewicz            377: 437
  13 Maciej         Michalak             - Anna           Czarnecka             494: 297
  14 Piotr          Domański             - Michał         Waszkiewicz           301: 398
  15 Paweł          Frynia               - Marian         Dudycz                472: 302
  16 Agnieszka      Grzelak              - Jarosław       Michalak              406: 538
  17 Radosław       Sowiński             - Danuta         Głowacka              464: 241
  18 Radosław       Jachna               - Zdzisław       Szota                 352: 329
  19 Bogusław       Puchalski            - Grażyna        Kaczyńska             490: 281
  20 Jacek          Karwowski            - Grzegorz       Pukniel               335: 434
  21 Robert         Zabłocki             - Marta          Kleinrok              359: 308
  22 Ewa            Majewska             - Rafał          Wesołowski            428: 438
  23 Mateusz        Zalega               - Katarzyna      Majewska              419: 286
  24 Karol          Marchewka            - Paweł          Czubla                308: 459
  25 Krystyna       Augustyniak          - Paweł          Michalski             280: 372
  26 Bartosz        Milczarek            - Mariola        Osajda-Matczak        259: 433
  27 Beata          Piotrowska           - Monika         Pieczora              436: 292
  28 Krystyna       Puchalska            - Krzysztof      Sporczyk              317: 335
  29 Tomasz         Suchanek             - Magdalena.Maja Rusak                 394: 316
  30 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                251: 357
  31 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Stefańska             322: 290
  32 Andrzej        Szymański            - Katarzyna      Sołdan                262: 446
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Grażyna        Wesołowska            300: 365
  34 Piotr          Łasowski             - Jerzy          Luter                 310: 333


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 420: 380
   2 Jarosław       Michalak             - Jan            Kozłowski             419: 335
   3 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              283: 471
   4 Sławomir       Kordjalik            - Bogusław       Puchalski             438: 310
   5 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Frynia                413: 276
   6 Tomasz         Suchanek             - Karol          Wyrębkiewicz          405: 381
   7 Paweł          Michalski            - Marta          Szeliga-Frynia        334: 316
   8 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Sowiński              282: 292
   9 Paweł          Czubla               - Grażyna        Wesołowska            336: 360
  10 Tomasz         Zwoliński            - Filip          Sosin                 379: 336
  11 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Zabłocki              440: 288
  12 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wesołowski            352: 359
  13 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Jachna                479: 343
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            280: 396
  15 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Luter                 454: 361
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Jaworski              424: 397
  17 Wojciech       Zemło                - Halina         Łubniewicz            373: 351
  18 Mateusz        Zalega               - Ewa            Majewska              452: 298
  19 Marian         Dudycz               - Agnieszka      Grzelak               365: 330
  20 Andrzej        Kroc                 - Weronika       Rudnicka              349: 451
  21 Sylwester      Wójcik               - Piotr          Domański              342: 311
  22 Olaf           Czubla               - Jerzy          Krzyżewski            307: 380
  23 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Czarnecka             461: 283
  24 Michał         Szymkowski           - Kazimierz.J    Merklejn              314: 665
  25 Monika         Pieczora             - Aleksandra     Krencjasz             289: 372
  26 Anna           Stefańska            - Jacek          Karwowski             406: 293
  27 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Majewska              347: 350
  28 Grażyna        Kaczyńska            - Stanisław      Rydzik                294: 329
  29 Mariusz        Skrobosz             - Krystyna       Augustyniak           452: 267
  30 Robert         Głowacki             - Krystyna       Puchalska             387: 272
  31 Magdalena.Maja Rusak                - Andrzej        Szymański             427: 213
  32 Piotr          Łasowski             - Bartosz        Milczarek             325: 304
  33 Marta          Kleinrok             - Urszula        Solarska              335: 300
  34 Danuta         Głowacka             - Karol          Marchewka             298: 314


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Michalak             - Beata          Piotrowska            358: 491
   2 Michał         Waszkiewicz          - Jarosław       Michalak              411: 359
   3 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Zemło                 353: 369
   4 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Suchanek              338: 363
   5 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Sołdan                363: 284
   6 Radosław       Sowiński             - Mateusz        Zalega                355: 366
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             365: 381
   8 Grażyna        Wesołowska           - Sławomir       Kordjalik             383: 340
   9 Paweł          Michalski            - Paweł          Jackowski             226: 422
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Stefańska             378: 340
  11 Radosław       Jachna               - Dawid          Pikul                 382: 296
  12 Jerzy          Luter                - Karol          Wyrębkiewicz          320: 421
  13 Weronika       Rudnicka             - Michał         Ozimiński             402: 306
  14 Mateusz        Żbikowski            - Jerzy          Krzyżewski            399: 249
  15 Bogusław       Puchalski            - Marian         Dudycz                440: 242
  16 Robert         Głowacki             - Paweł          Czubla                422: 402
  17 Filip          Sosin                - Joanna         Ostrowska             424: 300
  18 Stanisław      Rydzik               - Marta          Szeliga-Frynia        459: 251
  19 Robert         Zabłocki             - Mariusz        Skrobosz              236: 386
  20 Marta          Kleinrok             - Jan            Kozłowski             307: 354
  21 Katarzyna      Majewska             - Paweł          Frynia                307: 394
  22 Magdalena.Maja Rusak                - Piotr          Łasowski              336: 348
  23 Karol          Marchewka            - Krzysztof      Jaworski              407: 361
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwester      Wójcik                339: 350
  25 Aleksandra     Krencjasz            - Halina         Łubniewicz            473: 208
  26 Andrzej        Puchalski            - Agnieszka      Krupka                287: 431
  27 Krystyna       Puchalska            - Agnieszka      Grzelak               365: 330
  28 Ewa            Majewska             - Monika         Pieczora              454: 310
  29 Anna           Czarnecka            - Olaf           Czubla                397: 398
  30 Zdzisław       Szota                - Grażyna        Kaczyńska             312: 368
  31 Bartosz        Milczarek            - Michał         Szymkowski            287: 439
  32 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kroc                  326: 403
  33 Jacek          Karwowski            - Krystyna       Augustyniak           472: 303
  34 Danuta         Głowacka             - Piotr          Domański              378: 321


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Suchanek              420: 475
   2 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             367: 323
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Zalega                416: 370
   4 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Waszkiewicz           304: 391
   5 Wojciech       Zemło                - Kazimierz.J    Merklejn              449: 270
   6 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Michalak              557: 286
   7 Jarosław       Michalak             - Paweł          Frynia                395: 350
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Krupka                455: 295
   9 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Sowiński              401: 438
  10 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                396: 351
  11 Jan            Kozłowski            - Bogusław       Puchalski             351: 446
  12 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               367: 302
  13 Robert         Głowacki             - Mariola        Osajda-Matczak        258: 410
  14 Sylwester      Wójcik               - Mateusz        Żbikowski             346: 467
  15 Karol          Marchewka            - Filip          Sosin                 254: 484
  16 Piotr          Łasowski             - Aleksandra     Krencjasz             423: 324
  17 Paweł          Michalski            - Sławomir       Kordjalik             336: 403
  18 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                499: 322
  19 Paweł          Czubla               - Krystyna       Puchalska             371: 261
  20 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Majewska              381: 395
  21 Michał         Szymkowski           - Marta          Kleinrok              409: 357
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Jacek          Karwowski             354: 375
  23 Krzysztof      Jaworski             - Katarzyna      Majewska              329: 361
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Magdalena.Maja Rusak                 321: 309
  25 Olaf           Czubla               - Danuta         Głowacka              398: 313
  26 Andrzej        Kroc                 - Marian         Dudycz                374: 272
  27 Marta          Szeliga-Frynia       - Robert         Zabłocki              353: 313
  28 Halina         Łubniewicz           - Anna           Stefańska             344: 322
  29 Jerzy          Luter                - Andrzej        Puchalski             365: 415
  30 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Szymański             404: 228
  31 Agnieszka      Grzelak              - Krzysztof      Sporczyk              416: 295
  32 Monika         Pieczora             - Zdzisław       Szota                 271: 381
  33 Anna           Czarnecka            - Urszula        Solarska              327: 286
  34 Piotr          Domański             - Krystyna       Augustyniak           371: 373


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             322: 365
   2 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Zemło                 265: 388
   3 Beata          Piotrowska           - Michał         Waszkiewicz           389: 359
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Zalega                388: 341
   5 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Kordjalik             316: 431
   6 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Michalak              395: 383
   7 Radosław       Sowiński             - Filip          Sosin                 321: 453
   8 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Jachna                458: 351
   9 Grażyna        Wesołowska           - Bogusław       Puchalski             343: 395
  10 Piotr          Łasowski             - Weronika       Rudnicka              328: 431
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 306: 532
  12 Jan            Kozłowski            - Marek          Dudkiewicz            364: 333
  13 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Michalak              352: 424
  14 Andrzej        Kroc                 - Kazimierz.J    Merklejn              341: 445
  15 Ewa            Majewska             - Sylwester      Wójcik                437: 381
  16 Michał         Ozimiński            - Paweł          Czubla                265: 415
  17 Marta          Szeliga-Frynia       - Grzegorz       Pukniel               422: 365
  18 Robert         Głowacki             - Michał         Szymkowski            362: 409
  19 Katarzyna      Majewska             - Aleksandra     Krencjasz             299: 332
  20 Paweł          Frynia               - Karol          Marchewka             415: 329
  21 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Michalski             567: 265
  22 Andrzej        Puchalski            - Olaf           Czubla                397: 345
  23 Jacek          Karwowski            - Jerzy          Krzyżewski            309: 319
  24 Stanisław      Rydzik               - Halina         Łubniewicz            454: 231
  25 Danuta         Głowacka             - Agnieszka      Grzelak               336: 392
  26 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Sporczyk              379: 319
  27 Krystyna       Augustyniak          - Magdalena.Maja Rusak                 381: 383
  28 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 337: 510
  29 Krystyna       Puchalska            - Zdzisław       Szota                 316: 471
  30 Anna           Stefańska            - Robert         Zabłocki              363: 327
  31 Marian         Dudycz               - Joanna         Ostrowska             285: 423
  32 Marta          Kleinrok             - Bartosz        Milczarek             341: 304
  33 Andrzej        Szymański            - Anna           Czarnecka             242: 437
  34 Piotr          Domański             - Grażyna        Kaczyńska             391: 275
  35 Monika         Pieczora             - Urszula        Solarska              227: 284


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             343: 393
   2 Sławomir       Kordjalik            - Filip          Sosin                 313: 445
   3 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             256: 444
   4 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            359: 390
   5 Michał         Waszkiewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          425: 281
   6 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              350: 328
   7 Dawid          Pikul                - Weronika       Rudnicka              437: 320
   8 Jarosław       Michalak             - Radosław       Sowiński              344: 414
   9 Paweł          Frynia               - Katarzyna      Sołdan                455: 446
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksandra     Krencjasz             470: 287
  11 Maciej         Michalak             - Jan            Kozłowski             373: 322
  12 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Szeliga-Frynia        560: 242
  13 Ewa            Majewska             - Radosław       Jachna                299: 331
  14 Paweł          Czubla               - Piotr          Łasowski              424: 344
  15 Mateusz        Zalega               - Grażyna        Wesołowska            401: 357
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Mariola        Osajda-Matczak        352: 348
  17 Andrzej        Puchalski            - Michał         Szymkowski            374: 305
  18 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            370: 325
  19 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Ostrowska             295: 326
  20 Anna           Czarnecka            - Jerzy          Luter                 470: 387
  21 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Grzelak               413: 334
  22 Zdzisław       Szota                - Robert         Głowacki              545: 226
  23 Olaf           Czubla               - Michał         Ozimiński             338: 320
  24 Sylwester      Wójcik               - Marta          Kleinrok              375: 305
  25 Paweł          Michalski            - Krzysztof      Jaworski              300: 460
  26 Agnieszka      Krupka               - Karol          Marchewka             374: 224
  27 Katarzyna      Majewska             - Jacek          Karwowski             272: 397
  28 Magdalena.Maja Rusak                - Halina         Łubniewicz            415: 279
  29 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Domański              345: 306
  30 Robert         Zabłocki             - Krystyna       Augustyniak           418: 339
  31 Marian         Dudycz               - Grażyna        Kaczyńska             376: 270
  32 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              254: 418
  33 Bartosz        Milczarek            - Danuta         Głowacka              308: 292
  34 Adam           Janicki              - Andrzej        Szymański             390: 217
  35 Krystyna       Puchalska            - Monika         Pieczora              348: 294


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Puchalski             479: 355
   2 Filip          Sosin                - Michał         Waszkiewicz           388: 405
   3 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Zemło                 391: 480
   4 Beata          Piotrowska           - Dawid          Pikul                 400: 455
   5 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Skrobosz              392: 393
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Radosław       Sowiński              348: 361
   7 Paweł          Czubla               - Stanisław      Rydzik                431: 349
   8 Paweł          Jackowski            - Maciej         Michalak              417: 321
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            380: 330
  10 Radosław       Jachna               - Weronika       Rudnicka              285: 406
  11 Paweł          Frynia               - Jerzy          Krzyżewski            401: 293
  12 Mateusz        Zalega               - Andrzej        Puchalski             402: 255
  13 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Kordjalik             332: 342
  14 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Michalak              362: 401
  15 Zdzisław       Szota                - Olaf           Czubla                337: 399
  16 Jan            Kozłowski            - Ewa            Majewska              456: 418
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Stefańska             397: 338
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Krzysztof      Jaworski              341: 493
  19 Michał         Szymkowski           - Andrzej        Kroc                  293: 343
  20 Anna           Czarnecka            - Grażyna        Wesołowska            330: 393
  21 Joanna         Ostrowska            - Magdalena.Maja Rusak                 335: 447
  22 Jacek          Karwowski            - Piotr          Łasowski              389: 362
  23 Marta          Szeliga-Frynia       - Sylwester      Wójcik                343: 330
  24 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Głowacki              348: 375
  25 Jerzy          Luter                - Krystyna       Puchalska             404: 351
  26 Agnieszka      Grzelak              - Katarzyna      Majewska              372: 296
  27 Grzegorz       Pukniel              - Marian         Dudycz                368: 271
  28 Michał         Ozimiński            - Karol          Marchewka             397: 296
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Michalski             323: 368
  30 Halina         Łubniewicz           - Marta          Kleinrok              284: 330
  31 Adam           Janicki              - Bartosz        Milczarek             265: 302
  32 Robert         Zabłocki             - Piotr          Domański              308: 342
  33 Krystyna       Augustyniak          - Urszula        Solarska              378: 314
  34 Danuta         Głowacka             - Andrzej        Szymański             256: 275
  35 Grażyna        Kaczyńska            - Monika         Pieczora              312: 316


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             315: 379
   2 Wojciech       Zemło                - Dawid          Pikul                 378: 324
   3 Filip          Sosin                - Karol          Wyrębkiewicz          354: 432
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Frynia                387: 286
   5 Mateusz        Żbikowski            - Mateusz        Zalega                313: 254
   6 Sławomir       Kordjalik            - Beata          Piotrowska            457: 306
   7 Weronika       Rudnicka             - Radosław       Sowiński              304: 347
   8 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             381: 331
   9 Jan            Kozłowski            - Kazimierz.J    Merklejn              291: 448
  10 Jarosław       Michalak             - Jacek          Karwowski             406: 364
  11 Krzysztof      Jaworski             - Grażyna        Wesołowska            378: 363
  12 Maciej         Michalak             - Rafał          Wesołowski            346: 381
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  304: 335
  14 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Jachna                324: 359
  15 Magdalena.Maja Rusak                - Marta          Szeliga-Frynia        299: 304
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Rydzik                364: 379
  17 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Puchalski             406: 400
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Katarzyna      Sołdan                325: 281
  19 Anna           Stefańska            - Ewa            Majewska              312: 390
  20 Piotr          Łasowski             - Zdzisław       Szota                 292: 434
  21 Jerzy          Luter                - Joanna         Ostrowska             343: 329
  22 Agnieszka      Grzelak              - Michał         Ozimiński             380: 312
  23 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Głowacki              342: 449
  24 Michał         Szymkowski           - Paweł          Michalski             381: 302
  25 Marta          Kleinrok             - Agnieszka      Krupka                381: 390
  26 Bartosz        Milczarek            - Sylwester      Wójcik                286: 350
  27 Katarzyna      Majewska             - Marek          Dudkiewicz            358: 406
  28 Karol          Marchewka            - Krystyna       Augustyniak           267: 363
  29 Marian         Dudycz               - Krzysztof      Sporczyk              330: 353
  30 Halina         Łubniewicz           - Robert         Zabłocki              336: 320
  31 Andrzej        Szymański            - Krystyna       Puchalska               1: 400
  32 Grażyna        Kaczyńska            - Urszula        Solarska              381: 248
  33 Monika         Pieczora             - Danuta         Głowacka              394: 357


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 462: 496
   2 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              405: 472
   3 Sławomir       Kordjalik            - Mateusz        Żbikowski             378: 411
   4 Radosław       Sowiński             - Karol          Wyrębkiewicz          424: 473
   5 Dawid          Pikul                - Bogusław       Puchalski             489: 308
   6 Ewa            Majewska             - Filip          Sosin                 411: 347
   7 Maciej         Michalak             - Kazimierz.J    Merklejn              445: 379
   8 Jarosław       Michalak             - Jerzy          Luter                 438: 335
   9 Beata          Piotrowska           - Mariola        Osajda-Matczak        367: 323
  10 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Suchanek              312: 406
  11 Agnieszka      Grzelak              - Weronika       Rudnicka              325: 334
  12 Paweł          Frynia               - Jacek          Karwowski             367: 362
  13 Stanisław      Rydzik               - Magdalena.Maja Rusak                 463: 307
  14 Mateusz        Zalega               - Agnieszka      Krupka                349: 350
  15 Jakub          Szymczak             - Michał         Szymkowski            432: 297
  16 Paweł          Jackowski            - Jan            Kozłowski             444: 465
  17 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Wesołowski            268: 340
  18 Andrzej        Kroc                 - Sylwester      Wójcik                366: 338
  19 Radosław       Jachna               - Aleksandra     Krencjasz             361: 349
  20 Marta          Szeliga-Frynia       - Robert         Głowacki              400: 337
  21 Zdzisław       Szota                - Jerzy          Krzyżewski            401: 399
  22 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Puchalski             332: 409
  23 Katarzyna      Sołdan               - Marta          Kleinrok              312: 319
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            329: 373
  25 Krystyna       Puchalska            - Grzegorz       Pukniel               293: 378
  26 Anna           Stefańska            - Paweł          Michalski             312: 321
  27 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Milczarek             410: 269
  28 Halina         Łubniewicz           - Piotr          Łasowski              384: 377
  29 Robert         Zabłocki             - Michał         Ozimiński             440: 218
  30 Grażyna        Kaczyńska            - Karol          Marchewka             379: 349
  31 Katarzyna      Majewska             - Monika         Pieczora              465: 286
  32 Danuta         Głowacka             - Marian         Dudycz                346: 263


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Karol          Wyrębkiewicz          446: 368
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             387: 370
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              415: 386
   4 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Michalak              305: 429
   5 Paweł          Frynia               - Beata          Piotrowska            400: 363
   6 Radosław       Sowiński             - Michał         Waszkiewicz           304: 427
   7 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Kordjalik             444: 349
   8 Bogusław       Puchalski            - Andrzej        Kroc                  440: 368
   9 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                432: 352
  10 Weronika       Rudnicka             - Marta          Szeliga-Frynia        350: 415
  11 Jacek          Karwowski            - Kazimierz.J    Merklejn              320: 480
  12 Filip          Sosin                - Agnieszka      Grzelak               375: 402
  13 Grzegorz       Pukniel              - Zdzisław       Szota                 400: 419
  14 Magdalena.Maja Rusak                - Ewa            Majewska              308: 335
  15 Maciej         Michalak             - Michał         Szymkowski            266: 417
  16 Sylwester      Wójcik               - Krzysztof      Jaworski              321: 358
  17 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             308: 428
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Tomasz         Suchanek              247: 371
  19 Robert         Głowacki             - Mateusz        Zalega                330: 351
  20 Grażyna        Wesołowska           - Jan            Kozłowski             406: 426
  21 Jerzy          Augustyniak          - Agnieszka      Krupka                326: 316
  22 Andrzej        Puchalski            - Marta          Kleinrok              224: 424
  23 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            367: 354
  24 Jerzy          Luter                - Paweł          Michalski             308: 378
  25 Halina         Łubniewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        351: 360
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Sołdan                441: 296
  27 Krystyna       Puchalska            - Piotr          Łasowski              297: 338
  28 Michał         Ozimiński            - Anna           Stefańska             392: 332
  29 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Kaczyńska             433: 281
  30 Bartosz        Milczarek            - Robert         Zabłocki              257: 383
  31 Danuta         Głowacka             - Katarzyna      Majewska              262: 348
  32 Monika         Pieczora             - Karol          Marchewka             287: 290
  33 Urszula        Solarska             - Marian         Dudycz                329: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 408: 387
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                358: 416
   3 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              409: 486
   4 Jarosław       Michalak             - Rafał          Wesołowski            434: 266
   5 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Frynia                302: 444
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Marta          Szeliga-Frynia        432: 248
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           344: 356
   8 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Kroc                  403: 416
   9 Beata          Piotrowska           - Radosław       Jachna                381: 438
  10 Marek          Dudkiewicz           - Ewa            Majewska              476: 321
  11 Filip          Sosin                - Paweł          Jackowski             463: 385
  12 Sławomir       Kordjalik            - Maciej         Michalak              426: 429
  13 Krzysztof      Jaworski             - Agnieszka      Grzelak               432: 369
  14 Weronika       Rudnicka             - Mariola        Osajda-Matczak        317: 352
  15 Tomasz         Suchanek             - Michał         Szymkowski            526: 328
  16 Agnieszka      Krupka               - Jan            Kozłowski             461: 358
  17 Jakub          Szymczak             - Marta          Kleinrok              392: 405
  18 Jerzy          Augustyniak          - Radosław       Sowiński              306: 367
  19 Paweł          Michalski            - Mateusz        Zalega                408: 332
  20 Andrzej        Puchalski            - Piotr          Łasowski              336: 332
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               394: 399
  22 Robert         Głowacki             - Jerzy          Luter                 394: 356
  23 Aleksandra     Krencjasz            - Jacek          Karwowski             325: 393
  24 Magdalena.Maja Rusak                - Robert         Zabłocki              284: 409
  25 Katarzyna      Majewska             - Grażyna        Wesołowska            366: 360
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwester      Wójcik                377: 314
  27 Joanna         Ostrowska            - Michał         Ozimiński             478: 297
  28 Krystyna       Augustyniak          - Halina         Łubniewicz            413: 312
  29 Karol          Marchewka            - Katarzyna      Sołdan                273: 417
  30 Anna           Stefańska            - Bartosz        Milczarek             316: 332
  31 Urszula        Solarska             - Krystyna       Puchalska             381: 349
  32 Grażyna        Kaczyńska            - Danuta         Głowacka              331: 257
  33 Marian         Dudycz               - Monika         Pieczora              315: 326


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             366: 359
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Michalak              361: 315
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                411: 356
   4 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Frynia                346: 411
   5 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             424: 475
   6 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              402: 360
   7 Radosław       Sowiński             - Krzysztof      Jaworski              426: 330
   8 Andrzej        Kroc                 - Radosław       Jachna                340: 331
   9 Marta          Szeliga-Frynia       - Rafał          Wesołowski            408: 362
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Sosin                 361: 326
  11 Zdzisław       Szota                - Beata          Piotrowska            331: 350
  12 Sławomir       Kordjalik            - Marek          Dudkiewicz            404: 387
  13 Paweł          Jackowski            - Maciej         Michalak              426: 379
  14 Jan            Kozłowski            - Ewa            Majewska              388: 367
  15 Jakub          Szymczak             - Weronika       Rudnicka              427: 344
  16 Agnieszka      Krupka               - Mateusz        Zalega                288: 363
  17 Marta          Kleinrok             - Mariola        Osajda-Matczak        444: 393
  18 Paweł          Michalski            - Andrzej        Puchalski             281: 336
  19 Agnieszka      Grzelak              - Grzegorz       Pukniel               382: 362
  20 Jacek          Karwowski            - Michał         Szymkowski            416: 260
  21 Joanna         Ostrowska            - Krystyna       Augustyniak           318: 402
  22 Robert         Zabłocki             - Robert         Głowacki              255: 393
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Majewska              358: 429
  24 Jerzy          Augustyniak          - Katarzyna      Sołdan                307: 318
  25 Jerzy          Luter                - Grażyna        Wesołowska            481: 323
  26 Magdalena.Maja Rusak                - Krzysztof      Sporczyk              470: 296
  27 Sylwester      Wójcik               - Piotr          Łasowski              493: 341
  28 Michał         Ozimiński            - Aleksandra     Krencjasz             306: 288
  29 Halina         Łubniewicz           - Grażyna        Kaczyńska             247: 358
  30 Anna           Stefańska            - Bartosz        Milczarek             312: 299
  31 Marian         Dudycz               - Krystyna       Puchalska             445: 227
  32 Karol          Marchewka            - Monika         Pieczora              290: 305
  33 Urszula        Solarska             - Danuta         Głowacka              376: 364
Lista rankingowa na dzień 19-11-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.86  28296  194
   2 Adam Weremczuk                 Łódź                 145.64   5243   36
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.71  20694  143
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.13  28627  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.29  28032  197
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             142.11  26858  189
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.83  25245  178
   8 Kamil Górka                    Łęczna               141.46  26878  190
   9 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.93  21422  152
  10 Marcin Mroziuk                 Warszawa             139.56   6280   45
  11 Grzegorz Święcki               Białystok            139.36  14911  107
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             138.34  27253  197
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.03  26502  192
  14 Dawid Pikul                    Poznań               137.96  26764  194
  15 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.82  26620  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.36  24636  182
  18 Bartosz Morawski               Gliwice              135.29  11094   82
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.99  26188  194
  20 Radosław Konca                 Warszawa             134.92  25634  190
  21 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.05  25336  189
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             133.87  26773  200
  24 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.37  15337  115
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.43   7946   60
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.41  20258  153
  27 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.95  25334  192
  28 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.43  23921  182
  29 Marek Syczuk                   Warszawa             131.36  24959  190
  30 Michał Trumpus                 Wrocław              130.92  18590  142
  31 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             130.11  18345  141
  32 Małgorzata Kania               Milanówek            129.86  18960  146
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.83  23889  184
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.75  25172  194
  35 Marcin Bożek                   Będzin               129.03   8258   64
  36 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.92  16502  128
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.70  10553   82
  38 Michał Makowski                Warszawa             128.38  19128  149
  39 Sławomir Kucia                 Kraków               128.01  15233  119
  40 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.90  12406   97
  41 Maciej Perzyński               Piła                 127.45  23834  187
  42 Joanna Juszczak                Warszawa             127.35  24705  194
  43 Filip Sosin                    Warszawa             127.25  24814  195
  44 Mariusz Margalski              Warszawa             127.19  21750  171
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.19  12592   99
  46 Andrzej Szepczyński            Kraków               126.75  20914  165
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.73  19643  155
  48 Marek Roszak                   Poznań               126.40  24901  197
  49 Łukasz Bryła                   Mielec               125.80  11825   94
  50 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   7417   59
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  52 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  53 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.79  24583  197
  54 Andrzej Wróblewski             Warszawa             124.53   4483   36
  55 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.25  24228  195
  56 Kuba Koisar                    Warszawa             124.16  18997  153
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.13  23833  192
  58 Artur Koszel                   Inowrocław           124.07  23574  190
  59 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24439  197
  60 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.90  23789  192
  61 Wojciech Morawski              Gliwice              123.79   8418   68
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.46  23952  194
  63 Przemysław Herdzina            Kraków               123.45  11851   96
  64 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.40  17029  138
  65 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.21  23164  188
  66 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            123.13  19209  156
  67 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.04  24484  199
  68 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.02  23988  195
  69 Paweł Opyc                     Warszawa             123.00  23739  193
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.69   9815   80
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.62  23420  191
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.60  22191  181
  73 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.47  18370  150
  74 Jacek Pietruszka               Kraków               122.38   3916   32
  75 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  76 Irena Sołdan                   Rumia                122.19  24071  197
  77 Maciej Michalak                Łódź                 122.01   9395   77
  78 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  79 Robert Soszka                  Warszawa             121.83  24366  200
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.64  21409  176
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.58   5836   48
  82 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  83 Iwona Kucia                    Kraków               121.31  14072  116
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             121.20  23998  198
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.05  23968  198
  86 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.03   8714   72
  87 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  88 Sławomir Nosek                 Mielec               120.64   9651   80
  89 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  90 Marcin Kamiński                Warszawa             120.22  11060   92
  91 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  92 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.15  23068  192
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.00  20880  174
  94 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.71  20350  170
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.39  23519  197
  96 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.23   8942   75
  97 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.73   7836   66
  98 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 100 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.47  22983  194
 101 Stanisław Gasik                Warszawa             118.41  13736  116
 102 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             118.09   6613   56
 105 Tomasz Figiel                  Zawichost            118.07   6848   58
 106 Michał Sosin                   Warszawa             118.04   8499   72
 107 Paweł Czubla                   Kock                 117.97   3657   31
 108 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 109 Halina Roszak                  Poznań               117.95  23472  199
 110 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.89   9313   79
 111 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.88  17092  145
 112 Rafał Matczak                  Pruszków             117.64  16235  138
 113 Piotr Rosół                    Warszawa             117.62  23054  196
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.61  23405  199
 115 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.54  12929  110
 116 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.29  17828  152
 117 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.20  23323  199
 118 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 119 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             116.93  14031  120
 120 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 121 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.88   5610   48
 122 Kamil Klinkosz                 Rumia                116.86   7713   66
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.62   9096   78
 124 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.57   9792   84
 125 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.51  11768  101
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.45  20611  177
 127 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.18   6971   60
 128 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 129 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.14  10104   87
 130 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 131 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.62   8325   72
 132 Marcin Figiel                  Zawichost            115.48   3580   31
 133 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 134 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 135 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 136 Stanisław Ochot                Katowice             114.40   6864   60
 137 Leszek Stecuła                 Bytom                114.40   9266   81
 138 Katarzyna Klimała              Kraków               114.27  15312  134
 139 Bogusław Książek               Szczecin             114.22   4112   36
 140 Andrzej Gostomski              Łódź                 114.19  21581  189
 141 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.12   8217   72
 142 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.11  21795  191
 143 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.97  11625  102
 144 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.97  13106  115
 145 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 146 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 147 Robert Zabłocki                Łódź                 113.80   6828   60
 148 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.78  13199  116
 149 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 150 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.70  14326  126
 151 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  15000  132
 152 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.61  19086  168
 153 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.55   4542   40
 154 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 155 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.24  13136  116
 156 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.21  15849  140
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 112.98  22596  200
 158 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 159 Tomasz Suchanek                Wrocław              112.83  12524  111
 160 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.80  19628  174
 161 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.78  19286  171
 162 Mariusz Makuch                 Zator                112.77   7894   70
 163 Lucyna Śniadach                Rumia                112.61  18918  168
 164 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.40   6744   60
 165 Wojciech Sołdan                Rumia                112.38  20116  179
 166 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.28   8084   72
 167 Maciej Kutera                  Warszawa             112.13  11213  100
 168 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 169 Agnieszka Krupka               Krosno               112.00  21392  191
 170 Marek Rogalski                 Chełm                111.95  14329  128
 171 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.75  21232  190
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.62  21208  190
 173 Grzegorz Gardynik              Warszawa             111.51  10705   96
 174 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 175 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.08  16995  153
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.01  12877  116
 177 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.94  22188  200
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 179 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.84  16072  145
 181 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 182 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             110.79  21936  198
 183 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 184 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 185 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 186 Paweł Ochot                    Katowice             110.55   5196   47
 187 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 188 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 189 Marcin Skowron                 Zabrze               110.10  17946  163
 190 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.03  12873  117
 191 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 192 Anna Niedzielko                Szczecin             109.72  13166  120
 193 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 194 Andrzej Kroc                   Łódź                 109.37   6562   60
 195 Renata Andracka                Poznań               109.11   3928   36
 196 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.61  13685  126
 197 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 198 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.51  17796  164
 199 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.32  21014  194
 200 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.93  18132  168
 201 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.77  20691  192
 202 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             107.71  20034  186
 203 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 204 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 205 Anna Królak                    Warszawa             107.27   3218   30
 206 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 207 Tomasz Żbikowski               Warszawa             106.86  14640  137
 208 Andrzej Puchalski              Łódź                 106.74   3736   35
 209 Marianna Kozłowska             Białystok            106.67   7680   72
 210 Jolanta Chłopińska             Wałcz                106.65   6399   60
 211 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 213 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 214 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.22   3399   32
 215 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 216 Jan Kozłowski                  Kraków               105.99  14096  133
 217 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.75  20199  191
 218 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 219 Bogdan Kozłowski               Białystok            105.70   9619   91
 220 Bogdan Pokojski                Piastów              105.67   7291   69
 221 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 222 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 223 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.60  19114  181
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.56  20057  190
 225 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 226 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 227 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 228 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 229 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 230 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.90  13008  124
 231 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.88  10068   96
 232 Łukasz Święcki                 Białystok            104.87   4719   45
 233 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 234 Weronika Rudnicka              Ustka                104.61  15273  146
 235 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 236 Jerzy Luter                    Bytom                104.44  18173  174
 237 Roman Figiel                   Zawichost            104.21   8441   81
 238 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 239 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             103.91  15691  151
 241 Maurycy Machnio                Lipiany              103.83   3634   35
 242 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.68  13582  131
 243 Władysław Zieliński            Lębork               103.63   6425   62
 244 Michał Ozimiński               Łódź                 103.43  13446  130
 245 Sylwester Wójcik               Lublin               103.35   9922   96
 246 Janusz Sojka                   Łódź                 102.89   8951   87
 247 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 248 Daniel Janus                   Wąchock              102.82   6169   60
 249 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 250 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 251 Paweł Michalski                Ksawerów             102.50   3280   32
 252 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 253 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 254 Magdalena Ochot                Katowice             102.16  12770  125
 255 Maria Jarosz                   Lublin               101.97   9075   89
 256 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 257 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 258 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 259 Jacek Gasik                    Warszawa             101.63   3862   38
 260 Dominik Piasecki               Słupsk               101.60   5893   58
 261 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.58  12088  119
 262 Anna Arana                     Warszawa             101.47  14206  140
 263 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.47  14003  138
 264 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             101.10   9908   98
 265 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 266 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 267 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 268 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.55   5329   53
 269 Joanna Brychcy                 Katowice             100.17  19133  191
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.14  18126  181
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.10  10110  101
 272 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 273 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 274 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 275 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 276 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.69  11744  119
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                98.69   4737   48
 278 Iza Kraj                       Warszawa              98.53  12710  129
 279 Adam Janicki                   Łódź                  98.50   4925   50
 280 Grażyna Wesołowska             Łódź                  98.34  16914  172
 281 Renata Rosół                   Warszawa              98.19  19245  196
 282 Monika Rubinstein              Warszawa              98.00  19012  194
 283 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 284 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 285 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.68  10441  108
 286 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.66   8893   92
 287 Katarzyna Majewska             Lublin                96.65   6379   66
 288 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 289 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 290 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 291 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 292 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 293 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 294 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.73  13402  140
 295 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 296 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 297 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 298 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 299 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.32   3241   34
 300 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 301 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.65   6531   69
 303 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 304 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 305 Marek Reda                     Wołomin               94.57   9173   97
 306 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 307 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.08   7338   78
 308 Anna Stefańska                 Łódź                  94.00   7238   77
 309 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 310 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 311 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 312 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 313 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.59   5185   56
 314 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 315 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.73   4678   51
 316 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.51   9594  106
 318 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 319 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.28   4153   46
 320 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 321 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 322 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 323 Tomasz Olędzki                 Warszawa              89.59   4121   46
 324 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 325 Katarzyna Dębska               Ostróda               89.23   4194   47
 326 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 327 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 328 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.04   6233   70
 329 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 330 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.87   8260   94
 331 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                87.77   4125   47
 332 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 333 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.61   3154   36
 334 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.56  16987  194
 335 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 336 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 337 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.22   3925   45
 338 Piotr Marusa                   Szczytno              86.75   6246   72
 339 Wojciech Wróbel                Zator                 86.35   3195   37
 340 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 341 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 342 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 343 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 344 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 345 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 347 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 348 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 349 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.94   9794  121
 350 Urszula Solarska               Łódź                  80.93  10197  126
 351 Monika Pieczora                Łódź                  80.64   2903   36
 352 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 353 Adam Kędzior                   Lublin                79.23   5467   69
 354 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.09   4587   58
 355 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.94   5078   66
 356 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 357 Jolanta Kruk                   Łódź                  73.12   5557   76
 358 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 359 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 360 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 19-11-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   6 Maciej Stolarczyk              Zator                104.11   2915   28
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   8 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   9 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  13 Maciej Mizgier                 Gdańsk               114.21   2741   24
  14 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  21 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.12   2571   24
  23 Stefan Dawidson                Częstochowa          106.67   2560   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Michał Szymkowski              Wrocław              105.46   2531   24
  26 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  27 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  28 Łukasz Marks                   Warszawa             104.21   2501   24
  29 Piotr Jańczyk                  Łódź                 104.08   2498   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  31 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  32 Rafał Marks                    Warszawa             100.38   2409   24
  33 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  34 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  35 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  36 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  37 Jolanta Bednarska              Łódź                  92.58   2222   24
  38 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  39 Piotr Domański                 Łódź                  92.08   2210   24
  40 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  41 Sylwia Pliszka                 Szczecin              89.29   2143   24
  42 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  43 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  45 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  46 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  47 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  49 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  50 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  51 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  52 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  53 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  56 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  57 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  58 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  59 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  60 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  61 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  62 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  64 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  65 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  66 Piotr Madej                    Lublin                81.70   1879   23
  67 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  68 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  69 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  70 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.95   2441   22
  71 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  72 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  73 Małgorzata Marks               Warszawa              91.29   1917   21
  74 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  75 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  76 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  77 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  78 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  79 Andrzej Lożyński               Piastów              106.00   2014   19
  80 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  82 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  83 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  84 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  85 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  86 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  87 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  88 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  89 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  90 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  91 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  92 Robert Drózd                   Wesoła                85.56   1369   16
  93 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  94 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  95 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  96 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  97 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  98 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  99 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 100 Radosław Jachna                Łódź                 126.83   1522   12
 101 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 102 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             124.25   1491   12
 103 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 104 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 106 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 107 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 108 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 109 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 110 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 111 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 112 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 113 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 114 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 115 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.17   1298   12
 116 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 117 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 118 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 119 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 120 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 121 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 122 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 126 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 127 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 128 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 129 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 130 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 131 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 132 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 137 Beata Wiączkowska              Wrocław              100.33   1204   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 140 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 141 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 142 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 143 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 144 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 145 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 146 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 147 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 148 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 149 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 150 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 153 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 154 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 155 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 156 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 157 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 158 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 159 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 160 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 161 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 162 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 163 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 164 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 165 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 166 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 167 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 168 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 169 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 170 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 171 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 172 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 173 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 174 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 175 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 176 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 177 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 178 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 179 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 180 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 181 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 182 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 183 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 184 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 185 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 186 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 187 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 188 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 189 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 190 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 191 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 192 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 193 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 194 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 195 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 196 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 197 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 198 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 199 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 200 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 201 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 202 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 206 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 207 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 208 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 210 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 211 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 212 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 213 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 214 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 215 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 216 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 218 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 219 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 220 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 221 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 222 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 223 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 224 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 225 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 226 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 227 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 228 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 229 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 230 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 231 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 232 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 233 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 234 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 235 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 236 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 237 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 238 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 239 Magdalena Podlaska             Warszawa              96.64   1063   11
 240 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 243 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 244 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 245 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 246 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 247 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 248 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 249 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 250 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 251 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 252 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 253 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 254 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 255 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 256 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 257 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 258 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 259 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 260 Jacek Stolarczyk               Zator                 78.09    859   11
 261 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 262 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 263 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 264 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 265 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 266 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 267 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 268 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 269 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 270 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 271 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 272 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 273 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 274 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 275 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 276 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 277 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 278 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 279 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.00    950   10
 280 Janusz Czerwik                 Zator                 83.70    837   10
 281 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 282 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 283 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 284 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 285 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 286 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 287 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 288 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 289 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 290 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 291 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 292 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 293 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 294 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 295 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 296 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 297 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 298 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 299 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 300 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 301 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 302 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 303 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 304 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 305 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 306 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 307 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 308 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 309 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 310 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 311 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 314 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 315 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 316 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 319 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 320 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 321 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 322 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 323 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 324 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 331 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 332 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 333 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 334 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 335 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 336 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 337 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 338 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 339 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 340 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 341 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 342 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 343 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 346 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 347 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 348 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 349 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 350 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 351 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 352 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 353 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 354 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 355 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 356 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 357 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 358 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 359 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 360 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 361 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 362 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 363 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 364 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 365 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 366 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 367 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 368 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 369 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 370 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 371 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 372 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 373 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 374 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 375 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 376 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 377 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 378 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 379 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 380 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 381 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 382 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 383 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 384 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 385 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 386 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie