Łódź12
listopada
Łódź 12-13 listopada XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — JesieńGrand Prix 2005
Warszawa19
listopada
Warszawa 19-27 listopada XIII Mistrzostwa Polski
Warszawa10
grudnia
Warszawa 10-11 grudnia V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Mariusz Skrobosz Mistrzem Polski AD 2005!19 - 27 listopada 2005 — XIII Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa PolskiWarszawa, 19 - 27 listopada 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz Mistrzem Polski AD 2005!W finale XIII Mistrzostw Polski Mariusz Skrobosz pokonał Marka Syczuka 5:0 i tym samym po raz drugi został Mistrzem Polski. W meczu o brązowy medal Stanisław Rydzik pokonał Filipa Sosina 2:0.

Dzień wcześniej 16 osób walczyło w dwóch 8-osobowych grupach o awans do najlepszej czwórki. Mariusz, Marek, Staszek i Filip wygrali po 5 z 7 rozegranych pojedynków, ale dzięki punktom przepisanym z pierwszej fazy MP to Mariusz i Marek dostali się do finału, natomiast Staszek i Filip musieli zadowolić się walką o brąz.
Obrońca tytułu, Mariusz Wrześniewski, odpadł już w eliminacjach.
1 partia finałowa XIII MP - Marek Syczuk : Mariusz Skrobosz
2 partia finałowa XIII MP - Mariusz Skrobosz : Marek Syczuk
3 partia finałowa XIII MP - Marek Syczuk : Mariusz Skrobosz
4 partia finałowa XIII MP - Mariusz Skrobosz : Marek Syczuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Polski
XI Mistrzostwa Polski
X Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju Finał Mistrzostw Polski `05

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               138.77      5.0     2101      925      354
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               135.12      0.0     1747      445     -354

Wyniki turnieju Mały Finał o 3 miejsce Mistrzostw Polski `05

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.07      2.0      764      360       11
  2 Filip           Sosin                Warszawa               129.98      0.0      753      180      -11

Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa A 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               138.99      7.0     2782     1091      111
  2 Filip           Sosin                Warszawa               128.26      5.2     2872     1102      393
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.90      4.5     3003      987      416
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              131.92      4.0     2761      998       40
  5 Justyna         Fugiel               Sandomierz             136.12      4.0     2646      994      -34
  6 Andrzej         Oleksiak             Hel                    131.58      3.5     2839      898     -146
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.50      3.5     2727      883     -174
  8 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 122.80      0.0     2406      607     -606

Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               134.39      6.0     2724     1087      203
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.60      5.0     2656     1081       69
  3 Kamil           Górka                Łęczna                 142.62      4.0     2963      878      314
  4 Mariusz         Margalski            Warszawa               127.85      4.0     2603      993       22
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.38      3.5     2802      886      136
  6 Dariusz         Banaszek             Warszawa               134.92      3.5     2527      886     -234
  7 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.85      3.0     2641      890     -325
  8 Artur           Irzyk                Strzyżów               125.25      2.0     2649      796     -185

Wyniki turnieju Eliminacje XIII MIstrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               138.34     14.0     6552     2579     1421
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               131.36     12.0     6370     2315      806
  3 Kamil           Górka                Łęczna                 141.46     12.0     5981     2374      651
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.86     11.0     6194     2216      774
  5 Andrzej         Oleksiak             Hel                    131.95     11.0     6148     2184      937
  6 Dariusz         Banaszek             Warszawa               133.37     11.0     6122     2202      897
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.99     11.0     6090     2211      794
  8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.29     11.0     5826     2265      391
  9 Filip           Sosin                Warszawa               127.25     10.5     5872     2205      219
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.03     10.0     6437     2128      970
 11 Marcin          Kozyra               Warszawa               129.83     10.0     6307     2151      676
 12 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.82     10.0     6207     2114      471
 13 Piotr           Pietuchowski         Białystok              129.75     10.0     6147     2193      359
 14 Artur           Irzyk                Strzyżów               123.40     10.0     6071     2135      155
 15 Mariusz         Margalski            Warszawa               127.19     10.0     6050     2031      543
 16 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 121.64     10.0     6028     2045      860
 17 Artur           Koszel               Inowrocław             124.07     10.0     5903     2087      484
 18 Marcin          Bożek                Będzin                 129.03     10.0     5840     2089      155
 19 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.62      9.5     5325     2074       64
 20 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.36      9.0     6315     2009      685
 21 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               141.83      9.0     6011     1911      820
 22 Radosław        Konca                Warszawa               134.92      9.0     5964     1965      434
 23 Łukasz          Bryła                Mielec                 125.80      9.0     5914     2067      865
 24 Marcin          Mroziuk              Warszawa               139.56      9.0     5908     2048      461
 25 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            137.22      9.0     5857     1955      644
 26 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             121.03      9.0     5831     1919      524
 27 Bogusław        Puchalski            Włocławek              121.05      9.0     5824     1850      430
 28 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               123.21      9.0     5775     1853      248
 29 Michał          Musielak             Bydgoszcz              122.69      9.0     5769     1894      384
 30 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.92      9.0     5709     2026      341
 31 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.43      9.0     5690     1997      110
 32 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               122.62      9.0     5685     1988      113
 33 Maciej          Czupryniak           Milanówek              132.41      9.0     5671     1930      388
 34 Maciej          Perzyński            Piła                   127.45      9.0     5661     1916      123
 35 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.06      9.0     5584     1996      547
 36 Jerzy           Luter                Bytom                  104.44      9.0     5435     2007      -89
 37 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.13      9.0     5405     1982        1
 38 Kuba            Koisar               Warszawa               124.16      8.5     5763     1952      429
 39 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               116.93      8.0     6160     1910      324
 40 Halina          Roszak               Poznań                 117.95      8.0     5905     1834      156
 41 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.25      8.0     5854     1890      270
 42 Michał          Trumpus              Wrocław                130.92      8.0     5850     1724      327
 43 Rafał           Matczak              Pruszków               117.64      8.0     5845     1860      108
 44 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               119.23      8.0     5801     1736      400
 45 Jarosław        Michalak             Łódź                   125.71      8.0     5791     1888      243
 46 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       127.19      8.0     5782     1733       28
 47 Maciej          Michalak             Łódź                   122.01      8.0     5749     1744       98
 48 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.71      8.0     5721     1859      339
 49 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 112.78      8.0     5715     1744      321
 50 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        127.90      8.0     5715     1845       63
 51 Bartosz         Morawski             Gliwice                135.29      8.0     5638     1883     -112
 52 Wojciech        Morawski             Gliwice                123.79      8.0     5571     1836      157
 53 Miłosz          Wrzałek              Reda                   123.90      8.0     5493     1775      -14
 54 Marek           Rogalski             Chełm                  111.95      8.0     5420     1962     -456
 55 Michał          Szymkowski           Wrocław                102.77      8.0     5360     1941     -392
 56 Joanna          Ostrowska            Warszawa               105.75      8.0     5353     1866     -217
 57 Bogusław        Książek              Szczecin               114.22      8.0     5348     1851       45
 58 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      8.0     4861     1787     -807
 59 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          120.15      7.5     5484     1792     -222
 60 Kamil           Klinkosz             Rumia                  116.86      7.5     5372     1841     -554
 61 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.54      7.5     5336     1741       53
 62 Dawid           Pikul                Poznań                 137.96      7.0     5920     1758      273
 63 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.11      7.0     5793     1834      -55
 64 Przemysław      Herdzina             Kraków                 123.45      7.0     5772     1710      275
 65 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.73      7.0     5692     1723       92
 66 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              123.46      7.0     5663     1650      112
 67 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.39      7.0     5618     1699       96
 68 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             112.28      7.0     5612     1672      243
 69 Marek           Roszak               Poznań                 126.40      7.0     5593     1606      246
 70 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    123.04      7.0     5591     1655      117
 71 Wiesław         Olewiński            Warszawa               101.47      7.0     5527     1783     -388
 72 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         114.56      7.0     5500     1790     -404
 73 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.94      7.0     5464     1730     -180
 74 Jacek           Baltyn               Suchedniów             100.55      7.0     5372     1768     -209
 75 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  106.65      7.0     5325     1779     -508
 76 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.41      7.0     5251     1742     -107
 77 Grzegorz        Święcki              Białystok              139.36      7.0     5219     1640       91
 78 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 105.56      7.0     5135     1723     -539
 79 Marcin          Wiśniewski           Wolsztyn               100.00      7.0     5110     1727     -320
 80 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               101.10      7.0     5098     1773     -297
 81 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.87      6.0     5856     1642       28
 82 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.02      6.0     5828     1569       49
 83 Michał          Szorc                Białystok              102.86      6.0     5684     1601     -150
 84 Daniel          Janus                Wąchock                102.82      6.0     5660     1618        5
 85 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.80      6.0     5516     1599     -249
 86 Dorota          Zielińska            Piaseczno              113.61      6.0     5495     1538       10
 87 Katarzyna       Klimała              Kraków                 114.27      6.0     5487     1618     -269
 88 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      6.0     5444     1728     -166
 89 Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.47      6.0     5405     1661       61
 90 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  108.32      6.0     5370     1589     -323
 91 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.60      6.0     5361     1639     -408
 92 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         111.01      6.0     5356     1585     -162
 93 Tomasz          Suchanek             Wrocław                112.83      6.0     5332     1705     -760
 94 Radosław        Sowiński             Warszawa               121.20      6.0     5328     1537     -338
 95 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               117.29      6.0     5274     1610     -506
 96 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               104.90      6.0     5272     1560       31
 97 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               113.97      6.0     5258     1616     -375
 98 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               110.79      6.0     5177     1646     -443
 99 Łukasz          Święcki              Białystok              104.87      6.0     5143     1546     -279
100 Paweł           Morga                Warszawa               100.00      6.0     5103     1690     -477
101 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               104.88      6.0     5013     1629     -696
102 Marcin          Figiel               Zawichost              115.48      6.0     4860     1444       82
103 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.40      6.0     4282     1532     -328
104 Robert          Soszka               Warszawa               121.83      5.0     5517     1472     -132
105 Sylwester       Wójcik               Lublin                 103.35      5.0     5507     1376       60
106 Zdzisław        Szota                Warszawa               120.00      5.0     5425     1474     -432
107 Dominik         Wester               Warszawa               110.19      5.0     5407     1440     -143
108 Tomasz          Ruta                 Warszawa               118.09      5.0     5095     1482     -825
109 Weronika        Rudnicka             Ustka                  104.61      5.0     5056     1518     -749
110 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     4800     1482    -1345
111 Jacek           Pietruszka           Kraków                 122.38      5.0     4331     1272       -9
112 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               111.08      5.0     3126     1086      -45
113 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.5     4984     1328     -431
114 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 108.51      4.0     5344     1357     -296
115 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.43      4.0     5087     1421    -1100
116 Szymon          Fidziński            Warszawa               144.71      4.0     2870      938       51
117 Anna            Arana                Warszawa               101.47      3.5     5147     1215     -381
118 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      3.5     4884     1177     -218
119 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.86      3.5     4883     1220     -761
120 Roman           Figiel               Zawichost              104.21      3.0     4220     1118     -636
121 Małgorzata      Kania                Milanówek              129.86      3.0     2948      879     -477
122 Joanna          Juszczak             Warszawa               127.35      3.0     2861      876     -414
123 Beata           Lerska               Warszawa               100.00      2.5     4841     1138     -346
124 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.45      2.0     4064      988     -594
125 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 117.89      2.0     3444      834     -537
126 Paweł           Opyc                 Warszawa               123.00      2.0     2625      677     -459
127 Marianna        Kozłowska            Białystok              106.67      0.0        1       76     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Finał Mistrzostw Polski `05

	Mariusz Skrobosz 138.77 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Syczuk                135.12 +  455: 400  185
    2     1 Marek          Syczuk                135.12 +  418: 389  185
    3     1 Marek          Syczuk                135.12 +  427: 337  185
    4     1 Marek          Syczuk                135.12 +  380: 350  185
    5     1 Marek          Syczuk                135.12 +  421: 271  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  /  5 185.00
	Marek Syczuk 135.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              138.77 -  400: 455   89
    2     1 Mariusz        Skrobosz              138.77 -  389: 418   89
    3     1 Mariusz        Skrobosz              138.77 -  337: 427   89
    4     1 Mariusz        Skrobosz              138.77 -  350: 380   89
    5     1 Mariusz        Skrobosz              138.77 -  271: 421   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     445  /  5  89.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mały Finał o 3 miejsce Mistrzostw Polski `05

	Stanisław Rydzik 140.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Filip          Sosin                 129.98 +  392: 391  180
    2     1 Filip          Sosin                 129.98 +  372: 362  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     360  /  2 180.00
	Filip Sosin 129.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                140.07 -  391: 392   90
    2     1 Stanisław      Rydzik                140.07 -  362: 372   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     180  /  2  90.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa A 

	Kazimierz.J Merklejn 146.50 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Pietuchowski          131.92 -  403: 406   82
    2     2 Andrzej        Kowalski              122.80 +  401: 337  173
    3     2 Filip          Sosin                 128.26 -  403: 446   78
    4     2 Justyna        Fugiel                136.12 +  411: 406  186
    5     2 Andrzej        Oleksiak              131.58 +  456: 412  182
    6     2 Krzysztof      Mówka                 142.90 -  285: 481   93
    7     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 -  368: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  7 126.14
	Krzysztof Mówka 142.90 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Filip          Sosin                 128.26 -  339: 425   78
    2     4 Justyna        Fugiel                136.12 -  332: 394   86
    3     4 Piotr          Pietuchowski          131.92 -  438: 464   82
    4     4 Andrzej        Kowalski              122.80 +  559: 271  173
    5     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 +  379: 364  189
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 +  481: 285  197
    7     2 Andrzej        Oleksiak              131.58 +  475: 384  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  /  7 141.00
	Mariusz Skrobosz 138.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kowalski              122.80 +  480: 456  173
    2     1 Piotr          Pietuchowski          131.92 -  273: 529   82
    3     1 Justyna        Fugiel                136.12 +  454: 234  186
    4     1 Filip          Sosin                 128.26 +  381: 319  178
    5     1 Krzysztof      Mówka                 142.90 -  364: 379   93
    6     1 Andrzej        Oleksiak              131.58 +  417: 386  182
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 +  413: 368  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  /  7 155.86
	Justyna Fugiel 136.12 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Oleksiak              131.58 -  356: 501   82
    2     4 Krzysztof      Mówka                 142.90 +  394: 332  193
    3     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 -  234: 454   89
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 -  406: 411   97
    5     4 Piotr          Pietuchowski          131.92 +  400: 322  182
    6     4 Andrzej        Kowalski              122.80 +  422: 342  173
    7     3 Filip          Sosin                 128.26 +  434: 318  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  /  7 142.00
	Piotr Pietuchowski 131.92 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 +  406: 403  197
    2     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 +  529: 273  189
    3     4 Krzysztof      Mówka                 142.90 +  464: 438  193
    4     3 Andrzej        Oleksiak              131.58 -  399: 432   82
    5     4 Justyna        Fugiel                136.12 -  322: 400   86
    6     3 Filip          Sosin                 128.26 -  276: 506   78
    7     4 Andrzej        Kowalski              122.80 +  365: 269  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  /  7 142.57
	Andrzej Oleksiak 131.58 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Fugiel                136.12 +  501: 356  186
    2     3 Filip          Sosin                 128.26 -  315: 482   78
    3     3 Andrzej        Kowalski              122.80 +  409: 400  173
    4     3 Piotr          Pietuchowski          131.92 +  432: 399  182
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 -  412: 456   97
    6     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 -  386: 417   89
    7     2 Krzysztof      Mówka                 142.90 -  384: 475   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  7 128.29
	Filip Sosin 128.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 142.90 +  425: 339  193
    2     3 Andrzej        Oleksiak              131.58 +  482: 315  182
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 +  446: 403  197
    4     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 -  319: 381   89
    5     3 Andrzej        Kowalski              122.80 +  376: 331  173
    6     3 Piotr          Pietuchowski          131.92 +  506: 276  182
    7     3 Justyna        Fugiel                136.12 -  318: 434   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  /  7 157.43
	Andrzej Kowalski 122.80 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              138.99 -  456: 480   89
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.50 -  337: 401   97
    3     3 Andrzej        Oleksiak              131.58 -  400: 409   82
    4     4 Krzysztof      Mówka                 142.90 -  271: 559   93
    5     3 Filip          Sosin                 128.26 -  331: 376   78
    6     4 Justyna        Fugiel                136.12 -  342: 422   86
    7     4 Piotr          Pietuchowski          131.92 -  269: 365   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  7  86.71

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa B

	Kamil Górka 142.62 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Irzyk                 125.25 -  417: 419   75
    2     2 Mariusz        Margalski             127.85 -  414: 416   78
    3     2 Stanisław      Rydzik                139.60 +  405: 270  190
    4     2 Marcin         Kozyra                130.85 +  586: 335  181
    5     2 Dariusz        Banaszek              134.92 +  455: 327  185
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 -  353: 483   85
    7     1 Marek          Syczuk                134.39 -  333: 399   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  7 125.43
	Stanisław Rydzik 139.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 +  392: 323  185
    2     3 Dariusz        Banaszek              134.92 +  378: 362  185
    3     2 Kamil          Górka                 142.62 -  270: 405   93
    4     1 Marek          Syczuk                134.39 +  389: 315  184
    5     3 Mariusz        Margalski             127.85 -  361: 427   78
    6     3 Artur          Irzyk                 125.25 +  446: 423  175
    7     3 Marcin         Kozyra                130.85 +  420: 332  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  /  7 154.43
	Karol Wyrębkiewicz 135.38 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                139.60 -  323: 392   90
    2     4 Marcin         Kozyra                130.85 -  412: 428   81
    3     4 Artur          Irzyk                 125.25 +  409: 310  175
    4     4 Mariusz        Margalski             127.85 +  415: 313  178
    5     1 Marek          Syczuk                134.39 -  427: 438   84
    6     2 Kamil          Górka                 142.62 +  483: 353  193
    7     2 Dariusz        Banaszek              134.92 -  333: 432   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57
	Dariusz Banaszek 134.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Kozyra                130.85 +  429: 391  181
    2     3 Stanisław      Rydzik                139.60 -  362: 378   90
    3     3 Mariusz        Margalski             127.85 -  290: 365   78
    4     3 Artur          Irzyk                 125.25 +  379: 371  175
    5     2 Kamil          Górka                 142.62 -  327: 455   93
    6     1 Marek          Syczuk                134.39 -  308: 468   84
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 +  432: 333  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57
	Marek Syczuk 134.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Margalski             127.85 +  369: 333  178
    2     1 Artur          Irzyk                 125.25 +  413: 359  175
    3     1 Marcin         Kozyra                130.85 -  322: 372   81
    4     1 Stanisław      Rydzik                139.60 -  315: 389   90
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 +  438: 427  185
    6     1 Dariusz        Banaszek              134.92 +  468: 308  185
    7     1 Kamil          Górka                 142.62 +  399: 333  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  /  7 155.29
	Marcin Kozyra 130.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Banaszek              134.92 -  391: 429   85
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 +  428: 412  185
    3     1 Marek          Syczuk                134.39 +  372: 322  184
    4     2 Kamil          Górka                 142.62 -  335: 586   93
    5     4 Artur          Irzyk                 125.25 -  355: 463   75
    6     4 Mariusz        Margalski             127.85 +  428: 334  178
    7     3 Stanisław      Rydzik                139.60 -  332: 420   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14
	Mariusz Margalski 127.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Syczuk                134.39 -  333: 369   84
    2     2 Kamil          Górka                 142.62 +  416: 414  193
    3     3 Dariusz        Banaszek              134.92 +  365: 290  185
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 -  313: 415   85
    5     3 Stanisław      Rydzik                139.60 +  427: 361  190
    6     4 Marcin         Kozyra                130.85 -  334: 428   81
    7     4 Artur          Irzyk                 125.25 +  415: 304  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  7 141.86
	Artur Irzyk 125.25 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 142.62 +  419: 417  193
    2     1 Marek          Syczuk                134.39 -  359: 413   84
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.38 -  310: 409   85
    4     3 Dariusz        Banaszek              134.92 -  371: 379   85
    5     4 Marcin         Kozyra                130.85 +  463: 355  181
    6     3 Stanisław      Rydzik                139.60 -  423: 446   90
    7     4 Mariusz        Margalski             127.85 -  304: 415   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  7 113.71

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Eliminacje XIII MIstrzostw Polski



	Kazimierz.J Merklejn 145.86 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zdzisław       Szota                 120.00 +  405: 315  170
    2    30 Jarosław       Sobczak               111.62 +  370: 333  162
    3     9 Robert         Kuszpit               114.56 +  484: 296  165
    4     3 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  383: 413   80
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  383: 463   50
    6    20 Grzegorz       Koczkodon             124.13 +  424: 336  174
    7    15 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  492: 413  177
    8     5 Łukasz         Bryła                 125.80 -  377: 454   76
    9    12 Ryszard        Dębski                128.92 +  424: 306  179
   10    11 Marcin         Bożek                 129.03 +  407: 355  179
   11     7 Michał         Musielak              122.69 +  391: 352  173
   12     8 Marek          Rogalski              111.95 +  450: 310  162
   13     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 +  367: 268  188
   14     2 Kamil          Górka                 141.46 -  383: 421   91
   15     5 Marcin         Mroziuk               139.56 +  454: 385  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2216  / 15 147.73




	Szymon Fidziński 144.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Charytoniuk           119.71 -  324: 333   70
    2    42 Robert         Kamiński              124.06 -  313: 340   74
    3    54 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  494: 244  157
    4    42 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  388: 383  155
    5    35 Kamil          Klinkosz              116.86 +  383: 372  167
    6    32 Kuba           Koisar                124.16 -  301: 383   74
    7    27 Jarosław       Puchalski             124.25 -  307: 450   74
    8    34 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  360: 314  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  8 117.25




	Krzysztof Mówka 142.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  432: 355  169
    2    21 Dawid          Pikul                 137.96 +  398: 349  188
    3    16 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  365: 410   73
    4    24 Joanna         Juszczak              127.35 +  405: 350  177
    5    10 Marcin         Mroziuk               139.56 -  288: 358   90
    6    14 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  445: 333  167
    7     8 Dariusz        Banaszek              133.37 +  358: 355  183
    8     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 +  466: 420  185
    9     4 Stanisław      Rydzik                138.03 +  389: 385  188
   10     3 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  319: 361   80
   11    17 Jacek          Baltyn                100.55 +  415: 341  151
   12     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  293: 431   88
   13     8 Radosław       Konca                 134.92 +  518: 323  185
   14    15 Marek          Rogalski              111.95 +  361: 322  162
   15    10 Ryszard        Dębski                128.92 +  374: 342  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2265  / 15 151.00




	Tomasz Zwoliński 142.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  394: 358  169
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  331: 418   85
    3    21 Marcin         Mroziuk               139.56 -  289: 434   90
    4    46 Dawid          Pikul                 137.96 +  419: 321  188
    5    33 Jacek          Baltyn                100.55 +  444: 364  151
    6    17 Maciej         Czupryniak            132.41 -  331: 475   82
    7    26 Paweł          Jackowski             133.87 +  415: 273  184
    8    21 Maciej         Michalak              122.01 +  403: 338  172
    9    17 Marek          Syczuk                131.36 -  360: 435   81
   10    17 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  379: 397   85
   11    34 Michał         Szymkowski            102.77 -  358: 380   53
   12    39 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  457: 335  173
   13    31 Jarosław       Borowski              127.90 -  423: 491   78
   14    41 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  387: 520   69
   15    28 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  403: 309  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 15 122.27




	Sławomir Kordjalik 141.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Wesołowski            118.47 +  419: 315  168
    2    25 Urszula        Solarska              100.00 +  459: 258  150
    3     8 Jarosław       Michalak              125.71 +  432: 334  176
    4     5 Filip          Sosin                 127.25 -  359: 410   77
    5    15 Artur          Koszel                124.07 -  351: 441   74
    6    23 Wiesław        Olewiński             101.47 +  493: 357  151
    7    10 Rafał          Matczak               117.64 -  352: 362   68
    8    17 Jacek          Pietruszka            122.38 +  461: 289  172
    9    11 Robert         Kuszpit               114.56 +  446: 300  165
   10     8 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  295: 370   73
   11     4 Stanisław      Rydzik                138.03 -  301: 446   88
   12    26 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  499: 302  151
   13    13 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  309: 349   82
   14    19 Łukasz         Święcki               104.87 +  448: 311  155
   15    17 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  387: 347  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 15 127.40




	Kamil Górka 141.46 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Gasik                 118.41 +  411: 271  168
    2    26 Kuba           Koisar                124.16 +  349: 342  174
    3    12 Robert         Soszka                121.83 +  355: 294  172
    4     8 Łukasz         Bryła                 125.80 +  390: 361  176
    5     3 Piotr          Pietuchowski          129.75 +  474: 275  180
    6     2 Michał         Waszkiewicz           122.62 +  391: 340  173
    7     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  372: 376   88
    8     3 Justyna        Fugiel                135.82 +  418: 287  186
    9     2 Artur          Koszel                124.07 -  428: 459   74
   10     2 Maciej         Czupryniak            132.41 +  391: 342  182
   11     3 Marek          Rogalski              111.95 +  418: 385  162
   12     3 Mariusz        Margalski             127.19 +  406: 383  177
   13     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 +  381: 332  185
   14     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 +  421: 383  196
   15     2 Marek          Syczuk                131.36 -  376: 500   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2374  / 15 158.27




	Marcin Mroziuk 139.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Ruta                  118.09 +  456: 297  168
    2    12 Artur          Irzyk                 123.40 -  429: 451   73
    3    21 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  434: 289  192
    4    12 Jarosław       Puchalski             124.25 +  414: 400  174
    5    10 Krzysztof      Mówka                 142.29 +  358: 288  192
    6     7 Filip          Sosin                 127.25 -  359: 369   77
    7    14 Robert         Kuszpit               114.56 -  334: 393   65
    8    20 Dariusz        Puton                 137.22 +  336: 324  187
    9    19 Marcin         Bożek                 129.03 -  421: 443   79
   10    21 Tomasz         Suchanek              112.83 +  571: 265  163
   11    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  418: 328  156
   12    11 Jarosław       Michalak              125.71 +  347: 345  176
   13     9 Robert         Kamiński              124.06 +  378: 370  174
   14     9 Łukasz         Bryła                 125.80 -  268: 431   76
   15     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  385: 454   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 15 136.53




	Grzegorz Święcki 139.36 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Halina         Roszak                117.95 -  353: 401   68
    2    55 Tomasz         Ruta                  118.09 +  451: 409  168
    3    30 Jerzy          Luter                 104.44 -  386: 404   54
    4    34 Dariusz        Białobrzewski         112.80 -  326: 443   63
    5    47 Radosław       Sowiński              121.20 +  393: 315  171
    6    39 Katarzyna      Klimała               114.27 +  412: 282  164
    7    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  381: 200  156
    8    27 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  380: 296  151
    9    10 Mariusz        Wrześniewski          135.36 +  393: 352  185
   10     7 Stanisław      Rydzik                138.03 -  394: 507   88
   11     6 Dariusz        Banaszek              133.37 -  339: 441   83
   12    31 Kamil          Klinkosz              116.86 -  333: 394   67
   13    34 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  346: 383   61
   14    48 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  332: 301  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 14 117.14




	Mariusz Skrobosz 138.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  493: 288  168
    2     6 Marek          Syczuk                131.36 +  475: 361  181
    3     2 Mariusz        Margalski             127.19 +  509: 250  177
    4     1 Przemysław     Herdzina              123.45 +  470: 416  173
    5     1 Filip          Sosin                 127.25 +  453: 325  177
    6     1 Marek          Rogalski              111.95 +  425: 280  162
    7     1 Kamil          Górka                 141.46 +  376: 372  191
    8     1 Andrzej        Kowalski              121.64 +  398: 343  172
    9     1 Piotr          Pietuchowski          129.75 +  412: 317  180
   10     1 Artur          Koszel                124.07 +  429: 332  174
   11     1 Artur          Irzyk                 123.40 +  491: 376  173
   12     1 Krzysztof      Mówka                 142.29 +  431: 293  192
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  268: 367   96
   14     1 Dariusz        Banaszek              133.37 +  471: 392  183
   15     1 Marcin         Kozyra                129.83 +  451: 419  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2579  / 15 171.93




	Stanisław Rydzik 138.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Matczak               117.64 +  440: 302  168
    2    16 Jarosław       Puchalski             124.25 +  379: 344  174
    3     4 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  384: 414   80
    4    22 Robert         Kamiński              124.06 +  446: 268  174
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  435: 401  173
    6     8 Artur          Koszel                124.07 -  305: 434   74
    7    20 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  544: 273  155
    8     6 Leszek         Stecuła               114.40 +  497: 335  164
    9     4 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  385: 389   92
   10     7 Grzegorz       Święcki               139.36 +  507: 394  189
   11     4 Sławomir       Kordjalik             141.83 +  446: 301  192
   12     4 Marek          Syczuk                131.36 -  485: 507   81
   13     5 Aleksander     Puchalski             131.43 +  438: 322  181
   14     4 Filip          Sosin                 127.25 -  364: 421   77
   15    12 Jerzy          Luter                 104.44 +  382: 362  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2128  / 15 141.87




	Dawid Pikul 137.96 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zofia          Gajewska              117.54 +  365: 329  168
    2    21 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  349: 398   92
    3    25 Michał         Musielak              122.69 -  364: 417   73
    4    46 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  321: 419   92
    5    56 Jarosław       Borowski              127.90 -  312: 595   78
    6    61 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  483: 376  167
    7    51 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  313: 308  155
    8    35 Marcin         Figiel                115.48 -  363: 457   65
    9    41 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  422: 322  167
   10    43 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  495: 270  155
   11    32 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  335: 378   74
   12    40 Paweł          Jackowski             133.87 +  501: 337  184
   13    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  540: 259  156
   14    20 Marek          Charytoniuk           119.71 -  367: 388   70
   15    34 Łukasz         Bobowski              112.28 -  390: 394   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 15 117.20




	Dariusz Puton 137.22 Ruda Śląska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  366: 338  167
    2    20 Maciej         Czupryniak            132.41 +  408: 397  182
    3    11 Filip          Sosin                 127.25 -  336: 385   77
    4    27 Ryszard        Dębski                128.92 -  384: 441   79
    5    41 Jarosław       Sobczak               111.62 -  334: 364   62
    6    52 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  408: 290  173
    7    40 Rafał          Wesołowski            118.47 +  401: 337  168
    8    20 Marcin         Mroziuk               139.56 -  324: 336   90
    9    24 Marcin         Figiel                115.48 +  472: 307  165
   10    28 Michał         Szymkowski            102.77 +  392: 367  153
   11    10 Łukasz         Bryła                 125.80 -  319: 362   76
   12    12 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  284: 297   82
   13    42 Tomasz         Suchanek              112.83 +  622: 307  163
   14    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  428: 326  150
   15    20 Stanisław      Gasik                 118.41 +  379: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 15 130.33




	Justyna Fugiel 135.82 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  581: 369  167
    2     1 Łukasz         Bryła                 125.80 -  351: 464   76
    3    19 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  382: 351  164
    4    13 Robert         Soszka                121.83 +  559: 410  172
    5     6 Ryszard        Dębski                128.92 +  460: 358  179
    6     4 Daniel         Janus                 102.82 +  423: 411  153
    7     3 Aleksander     Puchalski             131.43 +  363: 328  181
    8     3 Kamil          Górka                 141.46 -  287: 418   91
    9     5 Filip          Sosin                 127.25 -  365: 366   77
   10     9 Rafał          Matczak               117.64 -  404: 449   68
   11    21 Stanisław      Gasik                 118.41 +  404: 378  168
   12    10 Wojciech       Morawski              123.79 +  399: 363  174
   13     7 Bartosz        Morawski              135.29 +  433: 337  185
   14     6 Radosław       Konca                 134.92 -  377: 406   85
   15    13 Kuba           Koisar                124.16 +  419: 328  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2114  / 15 140.93




	Mariusz Wrześniewski 135.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Klinkosz              116.86 +  567: 246  167
    2     2 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  419: 521   80
    3    17 Paweł          Jackowski             133.87 -  388: 428   84
    4    33 Katarzyna      Klimała               114.27 +  524: 311  164
    5    21 Bartosz        Morawski              135.29 -  345: 399   85
    6    33 Małgorzata     Kania                 129.86 +  510: 395  180
    7    23 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  405: 342  164
    8    15 Daniel         Janus                 102.82 +  357: 341  153
    9    10 Grzegorz       Święcki               139.36 -  352: 393   89
   10    17 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  397: 379  192
   11    20 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  424: 302  151
   12     9 Łukasz         Bryła                 125.80 +  405: 395  176
   13     6 Ryszard        Dębski                128.92 -  335: 400   79
   14     5 Marcin         Kozyra                129.83 -  363: 434   80
   15    16 Robert         Kuszpit               114.56 +  524: 344  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2009  / 15 133.93




	Bartosz Morawski 135.29 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              116.45 +  396: 392  166
    2     3 Marcin         Kozyra                129.83 +  409: 406  180
    3     7 Leszek         Stecuła               114.40 -  326: 384   64
    4    19 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  352: 472   85
    5    21 Mariusz        Wrześniewski          135.36 +  399: 345  185
    6    15 Krzysztof      Jaworski              111.08 -  338: 410   61
    7    25 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  475: 385  167
    8    28 Robert         Kamiński              124.06 -  293: 406   74
    9    37 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  407: 399  150
   10    31 Renata         Kowalska              120.15 +  386: 288  170
   11     9 Maciej         Czupryniak            132.41 +  402: 300  182
   12    20 Bogusław       Książek               114.22 +  410: 255  164
   13     7 Justyna        Fugiel                135.82 -  337: 433   86
   14    13 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  323: 476   82
   15    26 Kamil          Klinkosz              116.86 -  385: 399   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 15 125.53




	Karol Wyrębkiewicz 134.99 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Figiel                115.48 +  519: 317  165
    2     4 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  418: 331  192
    3     3 Michał         Szymkowski            102.77 -  303: 426   53
    4    19 Bartosz        Morawski              135.29 +  472: 352  185
    5    11 Artur          Irzyk                 123.40 -  337: 432   73
    6    16 Bogusław       Książek               114.22 +  343: 308  164
    7    19 Jerzy          Luter                 104.44 +  440: 267  154
    8     9 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  420: 466   92
    9    15 Leszek         Stecuła               114.40 +  506: 228  164
   10    10 Aleksander     Puchalski             131.43 +  370: 364  181
   11     8 Jarosław       Michalak              125.71 +  414: 323  176
   12     7 Filip          Sosin                 127.25 +  381: 370  177
   13     3 Kamil          Górka                 141.46 -  332: 381   91
   14    10 Rafał          Matczak               117.64 +  487: 426  168
   15     4 Łukasz         Bryła                 125.80 +  348: 305  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2211  / 15 147.40




	Radosław Konca 134.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kuszpit               114.56 -  462: 466   65
    2    33 Joanna         Ostrowska             105.75 +  378: 333  156
    3    24 Jarosław       Puchalski             124.25 -  328: 428   74
    4    35 Michał         Szorc                 102.86 +  378: 337  153
    5    30 Roman          Figiel                104.21 +  481: 316  154
    6    19 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  461: 312  173
    7    11 Jarosław       Michalak              125.71 +  419: 380  176
    8     7 Aleksander     Puchalski             131.43 -  295: 400   81
    9    16 Tomasz         Suchanek              112.83 +  480: 260  163
   10    13 Robert         Kamiński              124.06 +  396: 388  174
   11    11 Ryszard        Dębski                128.92 -  353: 386   79
   12    13 Maciej         Perzyński             127.45 +  500: 305  177
   13     8 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  323: 518   92
   14     6 Justyna        Fugiel                135.82 +  406: 377  186
   15    14 Jarosław       Sobczak               111.62 -  304: 324   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 15 131.00




	Paweł Jackowski 133.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Stecuła               114.40 -  354: 443   64
    2    53 Katarzyna      Klimała               114.27 +  380: 367  164
    3    17 Mariusz        Wrześniewski          135.36 +  428: 388  185
    4     9 Marcin         Kozyra                129.83 -  370: 448   80
    5    32 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  351: 410   74
    6    44 Joanna         Juszczak              127.35 +  515: 329  177
    7    26 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  273: 415   92
    8    40 Joanna         Ostrowska             105.75 -  373: 387   56
    9    43 Monika         Rubinstein            100.00 +  435: 233  150
   10    34 Wojciech       Morawski              123.79 -  385: 463   74
   11    42 Weronika       Rudnicka              104.61 -  342: 381   55
   12    40 Dawid          Pikul                 137.96 -  337: 501   88
   13    49 Michał         Ozimiński             103.43 +  569: 267  153
   14    35 Michał         Szymkowski            102.77 +  433: 355  153
   15    27 Maciej         Perzyński             127.45 -  311: 441   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 15 109.47




	Dariusz Banaszek 133.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Klimała               114.27 +  494: 300  164
    2     5 Małgorzata     Kania                 129.86 +  527: 337  180
    3     1 Artur          Irzyk                 123.40 +  427: 341  173
    4     2 Leszek         Stecuła               114.40 -  376: 409   64
    5     7 Łukasz         Bryła                 125.80 -  310: 430   76
    6    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 +  453: 323  173
    7     8 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  355: 358   92
    8    16 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  357: 342  177
    9    13 Jacek          Baltyn                100.55 +  431: 238  151
   10    12 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  450: 338  150
   11     6 Grzegorz       Święcki               139.36 +  441: 339  189
   12     6 Artur          Koszel                124.07 +  329: 304  174
   13     2 Piotr          Pietuchowski          129.75 +  392: 360  180
   14     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  392: 471   88
   15     6 Andrzej        Grabiński             121.03 +  388: 335  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2202  / 15 146.80




	Maciej Czupryniak 132.41 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Dariusz        Puton                 137.22 -  397: 408   87
    3    26 Łukasz         Święcki               104.87 -  321: 442   55
    4    41 Małgorzata     Kania                 129.86 +  426: 286  180
    5    27 Joanna         Ostrowska             105.75 +  469: 351  156
    6    17 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  475: 331  192
    7     9 Ryszard        Dębski                128.92 +  356: 345  179
    8     8 Robert         Kuszpit               114.56 +  468: 368  165
    9     6 Aleksander     Puchalski             131.43 +  439: 324  181
   10     2 Kamil          Górka                 141.46 -  342: 391   91
   11     9 Bartosz        Morawski              135.29 -  300: 402   85
   12    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  403: 374  150
   13    12 Marek          Rogalski              111.95 +  457: 416  162
   14     8 Halina         Roszak                117.95 +  392: 386  168
   15     8 Marcin         Bożek                 129.03 -  426: 459   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 14 137.86




	Andrzej Oleksiak 131.95 Hel

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogusław       Książek               114.22 +  364: 351  164
    2    22 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  470: 360  177
    3    14 Marek          Rogalski              111.95 -  457: 460   62
    4    14 Beata          Lerska                100.00 +  383: 358  150
    5    14 Rafał          Matczak               117.64 -  359: 427   68
    6    18 Halina         Roszak                117.95 -  431: 449   68
    7    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  346: 489   73
    8    33 Marek          Charytoniuk           119.71 +  402: 284  170
    9    25 Jacek          Pietruszka            122.38 +  348: 324  172
   10    20 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  510: 291  173
   11    23 Jarosław       Sobczak               111.62 +  451: 237  162
   12    12 Dariusz        Puton                 137.22 +  297: 284  187
   13    13 Sławomir       Kordjalik             141.83 +  349: 309  192
   14    13 Bartosz        Morawski              135.29 +  476: 323  185
   15     9 Aleksander     Puchalski             131.43 +  505: 265  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2184  / 15 145.60




	Aleksander Puchalski 131.43 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  347: 318  164
    2    29 Anna           Arana                 101.47 +  410: 352  151
    3    13 Daniel         Janus                 102.82 -  420: 444   53
    4    28 Wojciech       Morawski              123.79 +  433: 407  174
    5     8 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  395: 309  167
    6     5 Przemysław     Herdzina              123.45 +  376: 337  173
    7     3 Justyna        Fugiel                135.82 -  328: 363   86
    8     7 Radosław       Konca                 134.92 +  400: 295  185
    9     6 Maciej         Czupryniak            132.41 -  324: 439   82
   10    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  364: 370   85
   11    12 Andrzej        Kowalski              121.64 +  403: 375  172
   12    19 Leszek         Stecuła               114.40 +  411: 311  164
   13     5 Stanisław      Rydzik                138.03 -  322: 438   88
   14    12 Andrzej        Grabiński             121.03 +  492: 317  171
   15     9 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  265: 505   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1997  / 15 133.13




	Marek Syczuk 131.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dorota         Zielińska             113.61 +  391: 377  164
    2     6 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  361: 475   88
    3    44 Grzegorz       Koczkodon             124.13 +  405: 392  174
    4    10 Krzysztof      Jaworski              111.08 +  531: 322  161
    5    12 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  335: 369   77
    6    21 Marek          Charytoniuk           119.71 +  387: 309  170
    7    17 Robert         Kamiński              124.06 +  400: 349  174
    8    13 Marek          Rogalski              111.95 -  349: 378   62
    9    17 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  435: 360  192
   10    14 Bogusław       Książek               114.22 +  378: 335  164
   11    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  381: 343  150
   12     4 Stanisław      Rydzik                138.03 +  507: 485  188
   13     4 Marcin         Kozyra                129.83 +  473: 345  180
   14     3 Piotr          Pietuchowski          129.75 +  537: 349  180
   15     2 Kamil          Górka                 141.46 +  500: 376  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2315  / 15 154.33




	Michał Trumpus 130.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Suchanek              112.83 -  351: 489   63
    2    58 Paweł          Morga                 100.00 -  315: 436   50
    3    63 Kamil          Klinkosz              116.86 -  343: 447   67
    4    61 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  379: 435   57
    5    61 Paweł          Opyc                  123.00 +  419: 291  173
    6    55 Radosław       Sowiński              121.20 +  428: 351  171
    7    46 Joanna         Ostrowska             105.75 -  347: 355   56
    8    51 Beata          Lerska                100.00 +  437: 300  150
    9    45 Marek          Charytoniuk           119.71 -  348: 397   70
   10    49 Roman          Figiel                104.21 +  453: 342  154
   11    43 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  330: 324  155
   12    36 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  502: 343  161
   13    22 Stanisław      Gasik                 118.41 +  411: 293  168
   14    22 Robert         Kuszpit               114.56 -  344: 350   65
   15    35 Dorota         Zielińska             113.61 +  443: 370  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 15 114.93




	Małgorzata Kania 129.86 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  393: 348  163
    2     5 Dariusz        Banaszek              133.37 -  337: 527   83
    3    18 Marcin         Kozyra                129.83 -  299: 532   80
    4    41 Maciej         Czupryniak            132.41 -  286: 426   82
    5    53 Anna           Arana                 101.47 +  507: 343  151
    6    33 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  395: 510   85
    7    48 Kamil          Klinkosz              116.86 -  334: 412   67
    8    52 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  397: 327  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  8 109.88




	Marcin Kozyra 129.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  535: 248  163
    2     3 Bartosz        Morawski              135.29 -  406: 409   85
    3    18 Małgorzata     Kania                 129.86 +  532: 299  180
    4     9 Paweł          Jackowski             133.87 +  448: 370  184
    5     5 Maciej         Perzyński             127.45 +  476: 374  177
    6     3 Artur          Irzyk                 123.40 +  438: 348  173
    7     2 Leszek         Stecuła               114.40 +  407: 330  164
    8     2 Artur          Koszel                124.07 -  330: 401   74
    9     3 Łukasz         Bryła                 125.80 -  351: 517   76
   10     6 Filip          Sosin                 127.25 +  371: 361  177
   11     5 Bogusław       Puchalski             121.05 +  434: 349  171
   12     5 Michał         Waszkiewicz           122.62 +  381: 338  173
   13     4 Marek          Syczuk                131.36 -  345: 473   81
   14     5 Mariusz        Wrześniewski          135.36 +  434: 363  185
   15     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  419: 451   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2151  / 15 143.40




	Piotr Pietuchowski 129.75 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Bobowski              112.28 +  399: 358  162
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          135.36 +  521: 419  185
    3     4 Stanisław      Rydzik                138.03 +  414: 384  188
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 +  413: 383  196
    5     3 Kamil          Górka                 141.46 -  275: 474   91
    6    12 Jerzy          Luter                 104.44 +  472: 314  154
    7     4 Łukasz         Bryła                 125.80 +  454: 334  176
    8     4 Michał         Waszkiewicz           122.62 +  481: 398  173
    9     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  317: 412   88
   10     3 Krzysztof      Mówka                 142.29 +  361: 319  192
   11     2 Artur          Koszel                124.07 +  486: 321  174
   12     2 Artur          Irzyk                 123.40 +  452: 333  173
   13     2 Dariusz        Banaszek              133.37 -  360: 392   83
   14     3 Marek          Syczuk                131.36 -  349: 537   81
   15     3 Mariusz        Margalski             127.19 -  393: 410   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2193  / 15 146.20




	Marcin Bożek 129.03 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Rogalski              111.95 -  346: 375   62
    2    61 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  408: 332  157
    3    43 Jarosław       Sobczak               111.62 -  254: 297   62
    4    48 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  382: 371  169
    5    37 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  357: 348  169
    6    25 Jarosław       Puchalski             124.25 +  426: 401  174
    7    18 Maciej         Michalak              122.01 +  423: 338  172
    8    12 Artur          Irzyk                 123.40 -  369: 402   73
    9    19 Marcin         Mroziuk               139.56 +  443: 421  190
   10    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  355: 407   96
   11    13 Rafał          Matczak               117.64 +  445: 373  168
   12    18 Grzegorz       Koczkodon             124.13 +  430: 352  174
   13    19 Kamil          Klinkosz              116.86 +  417: 370  167
   14    16 Kuba           Koisar                124.16 -  326: 472   74
   15     8 Maciej         Czupryniak            132.41 +  459: 426  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 15 139.27




	Ryszard Dębski 128.92 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jarosław       Sobczak               111.62 -  332: 344   62
    2    39 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  425: 268  174
    3    40 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  421: 324  155
    4    27 Dariusz        Puton                 137.22 +  441: 384  187
    5     6 Justyna        Fugiel                135.82 -  358: 460   86
    6    26 Mariusz        Margalski             127.19 +  356: 354  177
    7     9 Maciej         Czupryniak            132.41 -  345: 356   82
    8    29 Jerzy          Luter                 104.44 +  384: 338  154
    9    12 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  306: 424   96
   10    18 Jarosław       Puchalski             124.25 +  413: 331  174
   11    11 Radosław       Konca                 134.92 +  386: 353  185
   12    21 Paweł          Morga                 100.00 +  409: 263  150
   13     6 Mariusz        Wrześniewski          135.36 +  400: 335  185
   14    17 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  391: 460   67
   15    10 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  342: 374   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2026  / 15 135.07




	Jarosław Borowski 127.90 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Jaworski              111.08 -  399: 467   61
    2    35 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  308: 272  167
    3    31 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  329: 376   73
    4    38 Paweł          Frynia                123.04 -  259: 457   73
    5    56 Dawid          Pikul                 137.96 +  595: 312  188
    6    41 Andrzej        Grabiński             121.03 -  328: 456   71
    7    47 Joanna         Juszczak              127.35 +  432: 374  177
    8    43 Paweł          Morga                 100.00 -  392: 412   50
    9    44 Wojciech       Morawski              123.79 -  292: 456   74
   10    50 Katarzyna      Klimała               114.27 +  439: 280  164
   11    44 Michał         Szorc                 102.86 -  340: 382   53
   12    41 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  396: 321  173
   13    31 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  491: 423  192
   14    42 Rafał          Wesołowski            118.47 +  346: 306  168
   15    39 Edward         Stefaniak             111.01 +  369: 358  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 15 123.00




	Maciej Perzyński 127.45 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Edward         Stefaniak             111.01 -  353: 406   61
    2    56 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  402: 361  168
    3    42 Weronika       Rudnicka              104.61 +  489: 262  155
    4    18 Jarosław       Michalak              125.71 +  384: 335  176
    5     5 Marcin         Kozyra                129.83 -  374: 476   80
    6    24 Robert         Kamiński              124.06 -  296: 376   74
    7    33 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 -  375: 451   73
    8    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  442: 343  150
    9    27 Grzegorz       Koczkodon             124.13 +  361: 352  174
   10    26 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  314: 326   51
   11    31 Tomasz         Suchanek              112.83 +  350: 341  163
   12    13 Radosław       Konca                 134.92 -  305: 500   85
   13    40 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  403: 339  158
   14    30 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  372: 359  164
   15    27 Paweł          Jackowski             133.87 +  441: 311  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 15 127.73




	Joanna Juszczak 127.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  404: 329  161
    2    31 Marek          Charytoniuk           119.71 +  428: 424  170
    3    15 Przemysław     Herdzina              123.45 -  287: 516   73
    4    24 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  350: 405   92
    5    23 Tomasz         Suchanek              112.83 -  287: 325   63
    6    44 Paweł          Jackowski             133.87 -  329: 515   84
    7    47 Jarosław       Borowski              127.90 -  374: 432   78
    8    59 Weronika       Rudnicka              104.61 +  402: 329  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  /  8 109.50




	Filip Sosin 127.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  389: 346  161
    2     9 Krzysztof      Jaworski              111.08 +  468: 415  161
    3    11 Dariusz        Puton                 137.22 +  385: 336  187
    4     5 Sławomir       Kordjalik             141.83 +  410: 359  192
    5     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  325: 453   88
    6     7 Marcin         Mroziuk               139.56 +  369: 359  190
    7     5 Andrzej        Kowalski              121.64 -  342: 430   72
    8    10 Przemysław     Herdzina              123.45 +  379: 327  173
    9     5 Justyna        Fugiel                135.82 +  366: 365  186
   10     6 Marcin         Kozyra                129.83 -  361: 371   80
   11    19 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  462: 331  157
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  370: 381   85
   13    20 Jarosław       Sobczak               111.62 =  388: 388  112
   14     4 Stanisław      Rydzik                138.03 +  421: 364  188
   15    11 Michał         Waszkiewicz           122.62 +  437: 428  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2205  / 15 147.00




	Mariusz Margalski 127.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dominik        Wester                110.19 +  409: 323  160
    2    27 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  415: 352  150
    3     2 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  250: 509   88
    4    30 Alina          Białobrzewska         108.51 +  371: 314  159
    5    19 Daniel         Janus                 102.82 -  302: 378   53
    6    26 Ryszard        Dębski                128.92 -  354: 356   79
    7    39 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  491: 463  173
    8    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 +  468: 295  173
    9    14 Jarosław       Puchalski             124.25 +  478: 360  174
   10    16 Kuba           Koisar                124.16 +  389: 361  174
   11    16 Wiesław        Olewiński             101.47 +  431: 352  151
   12     3 Kamil          Górka                 141.46 -  383: 406   91
   13    16 Michał         Szymkowski            102.77 +  562: 237  153
   14     7 Artur          Irzyk                 123.40 -  337: 408   73
   15     3 Piotr          Pietuchowski          129.75 +  410: 393  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2031  / 15 135.40




	Janusz Kaczor 127.19 Międzyrzec Podl.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Alina          Białobrzewska         108.51 -  354: 442   59
    2    54 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  301: 348   50
    3    49 Łukasz         Bobowski              112.28 -  330: 414   62
    4    63 Jolanta        Kosmowska             117.29 -  341: 342   67
    5    63 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  482: 243  157
    6    54 Zdzisław       Szota                 120.00 +  521: 425  170
    7    44 Zofia          Gajewska              117.54 +  340: 268  168
    8    41 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  321: 441   74
    9    46 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  451: 441  163
   10    35 Marek          Charytoniuk           119.71 -  248: 527   70
   11    49 Roman          Figiel                104.21 +  448: 424  154
   12    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  344: 355   50
   13    32 Daniel         Janus                 102.82 +  442: 369  153
   14    45 Tomasz         Suchanek              112.83 +  455: 353  163
   15    38 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  404: 362  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 15 115.53




	Waldemar Czerwoniec 126.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  426: 277  158
    2    22 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  360: 470   82
    3    34 Andrzej        Grabiński             121.03 +  441: 350  171
    4    20 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  339: 328  173
    5    12 Marek          Syczuk                131.36 +  369: 335  181
    6    11 Michał         Szymkowski            102.77 -  312: 373   53
    7    15 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  413: 492   96
    8    16 Dariusz        Banaszek              133.37 -  342: 357   83
    9    35 Stanisław      Gasik                 118.41 -  368: 371   68
   10    39 Joanna         Ostrowska             105.75 +  394: 351  156
   11    35 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  343: 416   50
   12    43 Dominik        Wester                110.19 +  478: 271  160
   13    29 Renata         Kowalska              120.15 -  328: 375   70
   14    47 Radosław       Sowiński              121.20 +  469: 357  171
   15    37 Wiesław        Olewiński             101.47 -  310: 477   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 15 114.87




	Marek Roszak 126.40 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  462: 269  157
    2    11 Jacek          Pietruszka            122.38 -  357: 497   72
    3    27 Beata          Lerska                100.00 -  345: 423   50
    4    36 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  401: 357  151
    5    28 Wiesław        Olewiński             101.47 -  333: 363   51
    6    40 Kamil          Klinkosz              116.86 +  397: 303  167
    7    35 Marek          Charytoniuk           119.71 +  372: 363  170
    8    31 Renata         Kowalska              120.15 -  368: 373   70
    9    32 Paweł          Morga                 100.00 +  354: 296  150
   10    32 Marcin         Figiel                115.48 -  360: 492   65
   11    36 Jerzy          Luter                 104.44 -  370: 371   54
   12    42 Zdzisław       Szota                 120.00 +  488: 237  170
   13    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  343: 344   50
   14    43 Edward         Stefaniak             111.01 -  318: 350   61
   15    33 Zofia          Gajewska              117.54 +  325: 309  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 15 107.07




	Łukasz Bryła 125.80 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marianna       Kozłowska             106.67 +  400:   1  157
    2     1 Justyna        Fugiel                135.82 +  464: 351  186
    3    10 Wiesław        Olewiński             101.47 +  401: 337  151
    4     8 Kamil          Górka                 141.46 -  361: 390   91
    5     7 Dariusz        Banaszek              133.37 +  430: 310  183
    6    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  333: 289  150
    7     4 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  334: 454   80
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 +  454: 377  196
    9     3 Marcin         Kozyra                129.83 +  517: 351  180
   10     5 Artur          Irzyk                 123.40 -  388: 415   73
   11    10 Dariusz        Puton                 137.22 +  362: 319  187
   12     9 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  395: 405   85
   13    11 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  339: 434   73
   14     9 Marcin         Mroziuk               139.56 +  431: 268  190
   15     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  305: 348   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2067  / 15 137.80




	Jarosław Michalak 125.71 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  363: 357  157
    2    24 Maciej         Michalak              122.01 +  436: 428  172
    3     8 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  334: 432   92
    4    18 Maciej         Perzyński             127.45 -  335: 384   77
    5    24 Paweł          Frynia                123.04 +  463: 322  173
    6    31 Renata         Kowalska              120.15 +  402: 345  170
    7    11 Radosław       Konca                 134.92 -  380: 419   85
    8    22 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  380: 359  173
    9    23 Kuba           Koisar                124.16 -  318: 471   74
   10    30 Kamil          Klinkosz              116.86 +  415: 256  167
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  323: 414   85
   12    11 Marcin         Mroziuk               139.56 -  345: 347   90
   13    37 Robert         Kuszpit               114.56 -  347: 415   65
   14    51 Urszula        Solarska              100.00 +  505: 227  150
   15    40 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  445: 372  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 15 125.87




	Jarosław Puchalski 124.25 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Ostrowska             105.75 +  372: 345  156
    2    16 Stanisław      Rydzik                138.03 -  344: 379   88
    3    24 Radosław       Konca                 134.92 +  428: 328  185
    4    12 Marcin         Mroziuk               139.56 -  400: 414   90
    5    31 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  442: 339  174
    6    25 Marcin         Bożek                 129.03 -  401: 426   79
    7    27 Szymon         Fidziński             144.71 +  450: 307  195
    8    18 Łukasz         Święcki               104.87 +  422: 309  155
    9    14 Mariusz        Margalski             127.19 -  360: 478   77
   10    18 Ryszard        Dębski                128.92 -  331: 413   79
   11    26 Wojciech       Morawski              123.79 -  267: 469   74
   12    33 Tomasz         Suchanek              112.83 +  435: 369  163
   13    23 Bogusław       Książek               114.22 +  440: 366  164
   14    21 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  297: 304   61
   15    36 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  465: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 15 126.00




	Kuba Koisar 124.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  360: 312  156
    2    26 Kamil          Górka                 141.46 -  342: 349   91
    3    35 Alina          Białobrzewska         108.51 -  333: 387   59
    4    39 Renata         Kowalska              120.15 =  397: 397  120
    5    43 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  498: 284  163
    6    32 Szymon         Fidziński             144.71 +  383: 301  195
    7    22 Artur          Irzyk                 123.40 -  301: 444   73
    8    32 Halina         Roszak                117.95 +  435: 391  168
    9    23 Jarosław       Michalak              125.71 +  471: 318  176
   10    16 Mariusz        Margalski             127.19 -  361: 389   77
   11    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  320: 315  169
   12    23 Stanisław      Gasik                 118.41 +  478: 353  168
   13    10 Andrzej        Kowalski              121.64 -  284: 349   72
   14    16 Marcin         Bożek                 129.03 +  472: 326  179
   15    13 Justyna        Fugiel                135.82 -  328: 419   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1952  / 15 130.13




	Grzegorz Koczkodon 124.13 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  318: 310  155
    2    32 Halina         Roszak                117.95 -  345: 407   68
    3    44 Marek          Syczuk                131.36 -  392: 405   81
    4    52 Stanisław      Gasik                 118.41 +  382: 300  168
    5    32 Paweł          Jackowski             133.87 +  410: 351  184
    6    20 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  336: 424   96
    7    31 Paweł          Frynia                123.04 -  256: 394   73
    8    41 Janusz         Kaczor                127.19 +  441: 321  177
    9    27 Maciej         Perzyński             127.45 -  352: 361   77
   10    37 Maciej         Michalak              122.01 +  368: 339  172
   11    32 Dawid          Pikul                 137.96 +  378: 335  188
   12    18 Marcin         Bożek                 129.03 -  352: 430   79
   13    46 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  361: 355  161
   14    32 Paweł          Morga                 100.00 +  352: 315  150
   15    31 Daniel         Janus                 102.82 +  362: 357  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 15 132.13




	Artur Koszel 124.07 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Małgorzata     Sameryt               104.88 -  333: 364   55
    2    38 Michał         Ozimiński             103.43 +  416: 354  153
    3    46 Rafał          Wesołowski            118.47 +  381: 357  168
    4    21 Bogusław       Puchalski             121.05 +  402: 369  171
    5    15 Sławomir       Kordjalik             141.83 +  441: 351  192
    6     8 Stanisław      Rydzik                138.03 +  434: 305  188
    7     7 Marek          Rogalski              111.95 +  512: 282  162
    8     2 Marcin         Kozyra                129.83 +  401: 330  180
    9     2 Kamil          Górka                 141.46 +  459: 428  191
   10     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  332: 429   88
   11     2 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  321: 486   80
   12     6 Dariusz        Banaszek              133.37 -  304: 329   83
   13    17 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  378: 266  150
   14    14 Jerzy          Luter                 104.44 -  377: 420   54
   15     7 Andrzej        Kowalski              121.64 +  412: 349  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2087  / 15 139.13




	Robert Kamiński 124.06 Wysokie Mazowieckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Łukasz         Święcki               104.87 -  373: 376   55
    2    42 Szymon         Fidziński             144.71 +  340: 313  195
    3    28 Renata         Kowalska              120.15 +  415: 337  170
    4    22 Stanisław      Rydzik                138.03 -  268: 446   88
    5    36 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  402: 344  164
    6    24 Maciej         Perzyński             127.45 +  376: 296  177
    7    17 Marek          Syczuk                131.36 -  349: 400   81
    8    28 Bartosz        Morawski              135.29 +  406: 293  185
    9    20 Michał         Szymkowski            102.77 +  400:   1  153
   10    13 Radosław       Konca                 134.92 -  388: 396   85
   11    15 Andrzej        Grabiński             121.03 +  392: 374  171
   12    22 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  457: 274  157
   13     9 Marcin         Mroziuk               139.56 -  370: 378   90
   14    11 Andrzej        Kowalski              121.64 -  247: 489   72
   15    29 Michał         Szorc                 102.86 +  401: 320  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 15 133.07




	Miłosz Wrzałek 123.90 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Weronika       Rudnicka              104.61 -  384: 389   55
    2    39 Ryszard        Dębski                128.92 -  268: 425   79
    3    50 Jerzy          Matyasik              116.45 +  393: 334  166
    4    37 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  393: 368  173
    5    31 Jarosław       Puchalski             124.25 -  339: 442   74
    6    42 Jacek          Baltyn                100.55 -  295: 407   51
    7    52 Łukasz         Bobowski              112.28 -  221: 389   62
    8    58 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  389: 372  158
    9    52 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  341: 381   61
   10    54 Tomasz         Ruta                  118.09 +  429: 261  168
   11    57 Urszula        Solarska              100.00 +  562: 273  150
   12    51 Rafał          Wesołowski            118.47 +  425: 373  168
   13    41 Edward         Stefaniak             111.01 +  352: 320  161
   14    31 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  393: 370  157
   15    28 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  309: 403   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 15 118.33




	Wojciech Morawski 123.79 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jerzy          Luter                 104.44 +  368: 287  154
    2    18 Michał         Szymkowski            102.77 -  330: 386   53
    3    38 Paweł          Frynia                123.04 +  395: 390  173
    4    28 Aleksander     Puchalski             131.43 -  407: 433   81
    5    38 Rafał          Wesołowski            118.47 -  331: 345   68
    6    51 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  399: 353  150
    7    42 Renata         Kowalska              120.15 -  244: 401   70
    8    37 Michał         Musielak              122.69 -  322: 354   73
    9    44 Jarosław       Borowski              127.90 +  456: 292  178
   10    34 Paweł          Jackowski             133.87 +  463: 385  184
   11    26 Jarosław       Puchalski             124.25 +  469: 267  174
   12    10 Justyna        Fugiel                135.82 -  363: 399   86
   13    33 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  302: 473   73
   14    50 Weronika       Rudnicka              104.61 +  387: 331  155
   15    43 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  335: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 15 122.40




	Marek Dudkiewicz 123.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Roman          Figiel                104.21 -  408: 439   54
    2    34 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  398: 336  151
    3    29 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  352: 368   50
    4    37 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  368: 393   74
    5    46 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  408: 413   57
    6    52 Dariusz        Puton                 137.22 -  290: 408   87
    7    57 Jerzy          Matyasik              116.45 +  397: 334  166
    8    50 Anna           Arana                 101.47 +  344: 320  151
    9    47 Zofia          Gajewska              117.54 -  409: 426   68
   10    48 Radosław       Sowiński              121.20 +  386: 346  171
   11    45 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  362: 286  163
   12    41 Jarosław       Borowski              127.90 -  321: 396   78
   13    33 Wojciech       Morawski              123.79 +  473: 302  174
   14    46 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  399: 358  155
   15    42 Jacek          Baltyn                100.55 -  348: 426   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 15 110.00




	Przemysław Herdzina 123.45 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Michał         Ozimiński             103.43 +  390: 386  153
    2     8 Renata         Kowalska              120.15 +  359: 350  170
    3    15 Joanna         Juszczak              127.35 +  516: 287  177
    4     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  416: 470   88
    5    13 Halina         Roszak                117.95 +  443: 307  168
    6     5 Aleksander     Puchalski             131.43 -  337: 376   81
    7    13 Tomasz         Suchanek              112.83 +  367: 320  163
    8    10 Filip          Sosin                 127.25 -  327: 379   77
    9    18 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  370: 399   50
   10    22 Jacek          Baltyn                100.55 -  346: 355   51
   11    29 Leszek         Stecuła               114.40 -  333: 350   64
   12    34 Zofia          Gajewska              117.54 -  320: 434   68
   13    30 Bogusław       Puchalski             121.05 -  254: 447   71
   14    40 Kamil          Klinkosz              116.86 +  585: 329  167
   15    30 Marek          Rogalski              111.95 +  409: 308  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 15 114.00




	Artur Irzyk 123.40 Strzyżów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Sylwester      Wójcik                103.35 +  378: 357  153
    2    12 Marcin         Mroziuk               139.56 +  451: 429  190
    3     1 Dariusz        Banaszek              133.37 -  341: 427   83
    4    31 Jarosław       Sobczak               111.62 +  420: 362  162
    5    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 +  432: 337  185
    6     3 Marcin         Kozyra                129.83 -  348: 438   80
    7    22 Kuba           Koisar                124.16 +  444: 301  174
    8    12 Marcin         Bożek                 129.03 +  402: 369  179
    9     8 Michał         Waszkiewicz           122.62 +  424: 375  173
   10     5 Łukasz         Bryła                 125.80 +  415: 388  176
   11     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  376: 491   88
   12     2 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  333: 452   80
   13    14 Halina         Roszak                117.95 -  476: 488   68
   14     7 Mariusz        Margalski             127.19 +  408: 337  177
   15    15 Łukasz         Tuszyński             116.93 +  423: 365  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2135  / 15 142.33




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 123.21 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Michał         Szorc                 102.86 +  449: 353  153
    2    13 Robert         Soszka                121.83 -  317: 473   72
    3    36 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  426: 362  161
    4    26 Wiesław        Olewiński             101.47 +  437: 332  151
    5    20 Jerzy          Luter                 104.44 -  269: 358   54
    6    13 Dariusz        Banaszek              133.37 -  323: 453   83
    7    24 Andrzej        Oleksiak              131.95 +  489: 346  182
    8    23 Mariusz        Margalski             127.19 -  295: 468   77
    9    34 Rafał          Wesołowski            118.47 +  509: 343  168
   10    24 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  326: 378   57
   11    30 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 -  331: 368   73
   12    35 Weronika       Rudnicka              104.61 +  469: 372  155
   13    25 Paweł          Morga                 100.00 +  360: 272  150
   14    27 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  408: 372  167
   15    23 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  367: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 15 123.53




	Paweł Frynia 123.04 Konstantynów Łódzki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Daniel         Janus                 102.82 -  380: 391   53
    2    40 Zofia          Gajewska              117.54 +  385: 348  168
    3    38 Wojciech       Morawski              123.79 -  390: 395   74
    4    38 Jarosław       Borowski              127.90 +  457: 259  178
    5    24 Jarosław       Michalak              125.71 -  322: 463   76
    6    36 Joanna         Ostrowska             105.75 +  380: 294  156
    7    31 Grzegorz       Koczkodon             124.13 +  394: 256  174
    8    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  269: 431   50
    9    39 Michał         Szorc                 102.86 +  451: 341  153
   10    29 Stanisław      Gasik                 118.41 -  354: 422   68
   11    33 Paweł          Morga                 100.00 -  322: 394   50
   12    44 Robert         Soszka                121.83 +  417: 366  172
   13    35 Łukasz         Bobowski              112.28 +  387: 334  162
   14    29 Bogusław       Książek               114.22 -  302: 388   64
   15    45 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  381: 392   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 15 110.33




	Andrzej Kwiatkowski 123.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Michał         Szymkowski            102.77 -  392: 438   53
    2    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  399: 344  150
    3    31 Jarosław       Borowski              127.90 +  376: 329  178
    4    32 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  365: 341  150
    5    17 Stanisław      Rydzik                138.03 -  401: 435   88
    6    30 Małgorzata     Sameryt               104.88 -  317: 373   55
    7    39 Mariusz        Margalski             127.19 -  463: 491   77
    8    38 Wiesław        Olewiński             101.47 -  378: 384   51
    9    42 Katarzyna      Klimała               114.27 +  435: 336  164
   10    33 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  381: 430   61
   11    41 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 -  343: 358   61
   12    39 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  335: 457   92
   13    48 Rafał          Wesołowski            118.47 -  314: 471   68
   14    52 Michał         Ozimiński             103.43 +  478: 328  153
   15    46 Tomasz         Ruta                  118.09 +  451: 264  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 15 104.60




	Paweł Opyc 123.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Anna           Arana                 101.47 -  301: 406   51
    2    52 Beata          Lerska                100.00 -  321: 359   50
    3    57 Monika         Rubinstein            100.00 -  342: 395   50
    4    58 Marcin         Figiel                115.48 -  307: 498   65
    5    61 Michał         Trumpus               130.92 -  291: 419   81
    6    63 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  420: 350  157
    7    58 Michał         Ozimiński             103.43 -  304: 327   53
    8    60 Zdzisław       Szota                 120.00 +  339: 330  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  8  84.62




	Michał Musielak 122.69 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Wiesław        Olewiński             101.47 -  364: 424   51
    2    46 Zdzisław       Szota                 120.00 +  475: 288  170
    3    25 Dawid          Pikul                 137.96 +  417: 364  188
    4    16 Rafał          Matczak               117.64 -  345: 408   68
    5    25 Bogusław       Książek               114.22 -  407: 410   64
    6    35 Beata          Lerska                100.00 +  377: 358  150
    7    28 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  356: 378   57
    8    37 Wojciech       Morawski              123.79 +  354: 322  174
    9    28 Joanna         Ostrowska             105.75 +  428: 284  156
   10    23 Leszek         Stecuła               114.40 +  343: 335  164
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  352: 391   96
   12    30 Renata         Kowalska              120.15 +  449: 395  170
   13    15 Andrzej        Grabiński             121.03 -  380: 419   71
   14    24 Dorota         Zielińska             113.61 +  383: 360  164
   15    22 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  339: 249  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 15 126.27




	Michał Waszkiewicz 122.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  352: 343  151
    2    28 Edward         Stefaniak             111.01 +  354: 301  161
    3    16 Krzysztof      Mówka                 142.29 +  410: 365  192
    4     7 Andrzej        Kowalski              121.64 +  354: 327  172
    5     4 Leszek         Stecuła               114.40 +  460: 317  164
    6     2 Kamil          Górka                 141.46 -  340: 391   91
    7     6 Michał         Szymkowski            102.77 +  397: 366  153
    8     4 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  398: 481   80
    9     8 Artur          Irzyk                 123.40 -  375: 424   73
   10     8 Sławomir       Kordjalik             141.83 +  370: 295  192
   11    18 Bogusław       Książek               114.22 +  380: 326  164
   12     5 Marcin         Kozyra                129.83 -  338: 381   80
   13    11 Łukasz         Bryła                 125.80 +  434: 339  176
   14    18 Jarosław       Sobczak               111.62 -  295: 479   62
   15    11 Filip          Sosin                 127.25 -  428: 437   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 15 132.53




	Mariusz Sylwestrzuk 122.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Jacek          Baltyn                100.55 +  369: 365  151
    2    17 Roman          Figiel                104.21 -  320: 367   54
    3    39 Anna           Arana                 101.47 +  442: 327  151
    4    20 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  328: 339   77
    5    26 Bogusław       Puchalski             121.05 +  401: 302  171
    6    19 Radosław       Konca                 134.92 -  312: 461   85
    7    33 Maciej         Perzyński             127.45 +  451: 375  177
    8    22 Jarosław       Michalak              125.71 -  359: 380   76
    9    38 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  347: 324  155
   10    20 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  291: 510   82
   11    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 +  368: 331  173
   12    17 Andrzej        Grabiński             121.03 -  287: 430   71
   13    21 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  396: 455   67
   14    25 Maciej         Michalak              122.01 -  328: 399   72
   15    38 Janusz         Kaczor                127.19 -  362: 404   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 15 109.27




	Jacek Pietruszka 122.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Paweł          Morga                 100.00 +  386: 283  150
    2    11 Marek          Roszak                126.40 +  497: 357  176
    3     6 Roman          Figiel                104.21 +  444: 317  154
    4     4 Michał         Szymkowski            102.77 +  459: 409  153
    5     2 Marek          Rogalski              111.95 -  328: 378   62
    6     6 Leszek         Stecuła               114.40 -  259: 403   64
    7    21 Jarosław       Sobczak               111.62 -  286: 353   62
    8    17 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  289: 461   92
    9    25 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  324: 348   82
   10    45 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  287: 363   50
   11    53 Katarzyna      Sołdan                108.32 -  303: 330   58
   12    49 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  469: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Maciej Michalak 122.01 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Beata          Lerska                100.00 +  422: 355  150
    2    24 Jarosław       Michalak              125.71 -  428: 436   76
    3    23 Paweł          Morga                 100.00 +  471: 262  150
    4    11 Łukasz         Święcki               104.87 +  447: 364  155
    5     9 Andrzej        Kowalski              121.64 -  254: 467   72
    6    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  377: 375  156
    7    18 Marcin         Bożek                 129.03 -  338: 423   79
    8    21 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  338: 403   92
    9    29 Wiesław        Olewiński             101.47 -  343: 368   51
   10    37 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  339: 368   74
   11    46 Sylwester      Wójcik                103.35 +  373: 362  153
   12    38 Michał         Szorc                 102.86 +  515: 312  153
   13    24 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  389: 358  157
   14    25 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  399: 328  173
   15    21 Michał         Szymkowski            102.77 -  316: 470   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 15 116.27




	Robert Soszka 121.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Monika         Rubinstein            100.00 +  377: 338  150
    2    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 +  473: 317  173
    3    12 Kamil          Górka                 141.46 -  294: 355   91
    4    13 Justyna        Fugiel                135.82 -  410: 559   86
    5    29 Andrzej        Grabiński             121.03 +  400: 336  171
    6    29 Jarosław       Sobczak               111.62 -  310: 329   62
    7    36 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  439: 267  161
    8    26 Bogusław       Książek               114.22 -  305: 364   64
    9    33 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  346: 368   56
   10    41 Paweł          Morga                 100.00 -  363: 437   50
   11    48 Zdzisław       Szota                 120.00 -  280: 424   70
   12    44 Paweł          Frynia                123.04 -  366: 417   73
   13    52 Urszula        Solarska              100.00 -  345: 386   50
   14    54 Małgorzata     Sameryt               104.88 -  359: 373   55
   15    51 Dominik        Wester                110.19 +  450: 379  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 15  98.13




	Andrzej Kowalski 121.64 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  436: 299  150
    2    19 Bogusław       Puchalski             121.05 +  448: 420  171
    3     5 Halina         Roszak                117.95 +  392: 388  168
    4     7 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  327: 354   73
    5     9 Maciej         Michalak              122.01 +  467: 254  172
    6     9 Rafał          Matczak               117.64 +  421: 353  168
    7     5 Filip          Sosin                 127.25 +  430: 342  177
    8     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  343: 398   88
    9     7 Jarosław       Sobczak               111.62 +  447: 306  162
   10     4 Marek          Rogalski              111.95 -  336: 378   62
   11    12 Aleksander     Puchalski             131.43 -  375: 403   81
   12    15 Wiesław        Olewiński             101.47 +  419: 330  151
   13    10 Kuba           Koisar                124.16 +  349: 284  174
   14    11 Robert         Kamiński              124.06 +  489: 247  174
   15     7 Artur          Koszel                124.07 -  349: 412   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2045  / 15 136.33




	Radosław Sowiński 121.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  310: 358   50
    2    49 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  410: 343  157
    3    22 Krzysztof      Jaworski              111.08 -  282: 457   61
    4    49 Joanna         Ostrowska             105.75 -  371: 384   56
    5    47 Grzegorz       Święcki               139.36 -  315: 393   89
    6    55 Michał         Trumpus               130.92 -  351: 428   81
    7    62 Weronika       Rudnicka              104.61 -  353: 391   55
    8    62 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  396: 359  150
    9    56 Jerzy          Matyasik              116.45 +  409: 336  166
   10    48 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  346: 386   73
   11    51 Jerzy          Tatarczuk             113.97 -  319: 342   64
   12    57 Beata          Lerska                100.00 +  360: 299  150
   13    57 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  354: 333  157
   14    47 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  357: 469   77
   15    55 Anna           Arana                 101.47 +  395: 388  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 15 102.47




	Bogusław Puchalski 121.05 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  368: 367  150
    2    19 Andrzej        Kowalski              121.64 -  420: 448   72
    3    33 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  427: 311  161
    4    21 Artur          Koszel                124.07 -  369: 402   74
    5    26 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 -  302: 401   73
    6    43 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  418: 327  163
    7    32 Wiesław        Olewiński             101.47 +  492: 311  151
    8    19 Tomasz         Suchanek              112.83 -  368: 416   63
    9    26 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  400: 354  164
   10    19 Robert         Kuszpit               114.56 +  383: 331  165
   11     5 Marcin         Kozyra                129.83 -  349: 434   80
   12    28 Jerzy          Luter                 104.44 -  285: 428   54
   13    30 Przemysław     Herdzina              123.45 +  447: 254  173
   14    26 Jacek          Baltyn                100.55 +  354: 294  151
   15    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  442: 316  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 15 123.33




	Andrzej Grabiński 121.03 Suchedniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Urszula        Solarska              100.00 -  334: 361   50
    2    37 Jerzy          Matyasik              116.45 +  370: 322  166
    3    34 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  350: 441   77
    4    54 Weronika       Rudnicka              104.61 +  388: 354  155
    5    29 Robert         Soszka                121.83 -  336: 400   72
    6    41 Jarosław       Borowski              127.90 +  456: 328  178
    7    41 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  436: 280  150
    8    30 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  431: 314  155
    9    22 Renata         Kowalska              120.15 +  456: 296  170
   10    15 Jarosław       Sobczak               111.62 +  399: 272  162
   11    15 Robert         Kamiński              124.06 -  374: 392   74
   12    17 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  430: 287  173
   13    15 Michał         Musielak              122.69 +  419: 380  173
   14    12 Aleksander     Puchalski             131.43 -  317: 492   81
   15     6 Dariusz        Banaszek              133.37 -  335: 388   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 15 127.93




	Renata Kowalska 120.15 Bielsko Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  468: 346  150
    2     8 Przemysław     Herdzina              123.45 -  350: 359   73
    3    28 Robert         Kamiński              124.06 -  337: 415   74
    4    39 Kuba           Koisar                124.16 =  397: 397  124
    5    44 Alina          Białobrzewska         108.51 +  425: 424  159
    6    31 Jarosław       Michalak              125.71 -  345: 402   76
    7    42 Wojciech       Morawski              123.79 +  401: 244  174
    8    31 Marek          Roszak                126.40 +  373: 368  176
    9    22 Andrzej        Grabiński             121.03 -  296: 456   71
   10    31 Bartosz        Morawski              135.29 -  288: 386   85
   11    39 Łukasz         Święcki               104.87 +  364: 319  155
   12    30 Michał         Musielak              122.69 -  395: 449   73
   13    29 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  375: 328  177
   14    38 Łukasz         Bobowski              112.28 -  284: 457   62
   15    25 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  386: 356  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 15 119.47




	Zdzisław Szota 120.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  315: 405   96
    2    46 Michał         Musielak              122.69 -  288: 475   73
    3    60 Joanna         Ostrowska             105.75 -  381: 387   56
    4    56 Michał         Ozimiński             103.43 -  329: 409   53
    5    60 Sylwester      Wójcik                103.35 +  378: 342  153
    6    54 Janusz         Kaczor                127.19 -  425: 521   77
    7    60 Jolanta        Kosmowska             117.29 -  371: 412   67
    8    60 Paweł          Opyc                  123.00 -  330: 339   73
    9    60 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  399: 335  150
   10    57 Jerzy          Matyasik              116.45 +  377: 326  166
   11    48 Robert         Soszka                121.83 +  424: 280  172
   12    42 Marek          Roszak                126.40 -  237: 488   76
   13    55 Monika         Rubinstein            100.00 -  370: 422   50
   14    57 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  473: 380  157
   15    49 Małgorzata     Sameryt               104.88 -  328: 336   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 15  98.27




	Marek Charytoniuk 119.71 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Fidziński             144.71 +  333: 324  195
    2    31 Joanna         Juszczak              127.35 -  424: 428   77
    3    41 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  379: 346  155
    4    15 Tomasz         Suchanek              112.83 +  362: 359  163
    5    16 Michał         Szymkowski            102.77 -  342: 381   53
    6    21 Marek          Syczuk                131.36 -  309: 387   81
    7    35 Marek          Roszak                126.40 -  363: 372   76
    8    33 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  284: 402   82
    9    45 Michał         Trumpus               130.92 +  397: 348  181
   10    35 Janusz         Kaczor                127.19 +  527: 248  177
   11    25 Marcin         Figiel                115.48 -  364: 423   65
   12    46 Edward         Stefaniak             111.01 -  311: 361   61
   13    36 Łukasz         Święcki               104.87 +  433: 321  155
   14    20 Dawid          Pikul                 137.96 +  388: 367  188
   15    44 Paweł          Morga                 100.00 +  505: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 15 123.93




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.39 Bielsko Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  355: 432   92
    2    51 Rafał          Matczak               117.64 -  281: 446   68
    3    55 Marcin         Figiel                115.48 +  435: 369  165
    4    48 Marcin         Bożek                 129.03 -  371: 382   79
    5    50 Edward         Stefaniak             111.01 +  407: 317  161
    6    48 Monika         Rubinstein            100.00 -  347: 398   50
    7    50 Paweł          Morga                 100.00 -  288: 322   50
    8    55 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  477: 312  155
    9    48 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  434: 289  161
   10    38 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  328: 310  167
   11    24 Kuba           Koisar                124.16 -  315: 320   74
   12    49 Jacek          Pietruszka            122.38 -  338: 469   72
   13    38 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  315: 489   63
   14    41 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  520: 387  192
   15    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  407: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 15 113.27




	Kazimierz Merklejn 119.23 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  358: 394   92
    2    47 Rafał          Wesołowski            118.47 -  260: 330   68
    3    58 Dominik        Wester                110.19 +  437: 381  160
    4    53 Paweł          Morga                 100.00 +  446: 374  150
    5    37 Marcin         Bożek                 129.03 -  348: 357   79
    6    49 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  354: 428   63
    7    49 Roman          Figiel                104.21 +  431: 339  154
    8    44 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  361: 343  161
    9    36 Jerzy          Luter                 104.44 +  516: 242  154
   10    25 Wiesław        Olewiński             101.47 -  419: 468   51
   11    27 Robert         Kuszpit               114.56 +  446: 322  165
   12    25 Michał         Szymkowski            102.77 -  245: 437   53
   13    27 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  240: 392   51
   14    49 Tomasz         Ruta                  118.09 +  485: 277  168
   15    41 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  455: 317  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 15 115.73




	Rafał Wesołowski 118.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  315: 419   92
    2    47 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  330: 260  169
    3    46 Artur          Koszel                124.07 -  357: 381   74
    4    50 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 +  394: 247  161
    5    38 Wojciech       Morawski              123.79 +  345: 331  174
    6    27 Tomasz         Suchanek              112.83 -  353: 358   63
    7    40 Dariusz        Puton                 137.22 -  337: 401   87
    8    42 Alina          Białobrzewska         108.51 +  344: 258  159
    9    34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  343: 509   73
   10    40 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  371: 380   63
   11    54 Tomasz         Ruta                  118.09 -  352: 407   68
   12    51 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  373: 425   74
   13    48 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  471: 314  173
   14    42 Jarosław       Borowski              127.90 -  306: 346   78
   15    52 Michał         Ozimiński             103.43 +  414: 308  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 15 110.73




	Stanisław Gasik 118.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 141.46 -  271: 411   91
    2    60 Dariusz        Białobrzewski         112.80 -  357: 380   63
    3    56 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  353: 279  150
    4    52 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  300: 382   74
    5    57 Monika         Rubinstein            100.00 -  267: 350   50
    6    60 Jerzy          Matyasik              116.45 +  411: 278  166
    7    55 Beata          Lerska                100.00 +  303: 280  150
    8    49 Katarzyna      Klimała               114.27 +  459: 316  164
    9    35 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  371: 368  177
   10    29 Paweł          Frynia                123.04 +  422: 354  173
   11    21 Justyna        Fugiel                135.82 -  378: 404   86
   12    23 Kuba           Koisar                124.16 -  353: 478   74
   13    22 Michał         Trumpus               130.92 -  293: 411   81
   14    33 Joanna         Ostrowska             105.75 +  354: 288  156
   15    20 Dariusz        Puton                 137.22 -  359: 379   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 15 116.13




	Tomasz Ruta 118.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               139.56 -  297: 456   90
    2    55 Grzegorz       Święcki               139.36 -  409: 451   89
    3    52 Katarzyna      Sołdan                108.32 -  288: 390   58
    4    62 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  474: 252  157
    5    49 Paweł          Morga                 100.00 -  242: 388   50
    6    53 Michał         Ozimiński             103.43 +  419: 301  153
    7    43 Marcin         Figiel                115.48 -  373: 445   65
    8    54 Dariusz        Białobrzewski         112.80 -  335: 374   63
    9    53 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  394: 381  168
   10    54 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  261: 429   74
   11    54 Rafał          Wesołowski            118.47 +  407: 352  168
   12    48 Łukasz         Święcki               104.87 -  326: 460   55
   13    56 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  329: 305  150
   14    49 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  277: 485   69
   15    46 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  264: 451   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 15  98.80




	Halina Roszak 117.95 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Święcki               139.36 +  401: 353  189
    2    32 Grzegorz       Koczkodon             124.13 +  407: 345  174
    3     5 Andrzej        Kowalski              121.64 -  388: 392   72
    4    23 Roman          Figiel                104.21 +  368: 316  154
    5    13 Przemysław     Herdzina              123.45 -  307: 443   73
    6    18 Andrzej        Oleksiak              131.95 +  449: 431  182
    7    12 Krzysztof      Jaworski              111.08 -  344: 359   61
    8    32 Kuba           Koisar                124.16 -  391: 435   74
    9    31 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  375: 378   51
   10    36 Zofia          Gajewska              117.54 +  471: 311  168
   11    28 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  434: 385  161
   12    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  364: 357  156
   13    14 Artur          Irzyk                 123.40 +  488: 476  173
   14     8 Maciej         Czupryniak            132.41 -  386: 392   82
   15    18 Bogusław       Książek               114.22 -  332: 376   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 15 122.27




	Daniel Czernatowicz 117.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  288: 493   88
    2    56 Maciej         Perzyński             127.45 -  361: 402   77
    3    51 Sylwester      Wójcik                103.35 +  405: 326  153
    4    55 Urszula        Solarska              100.00 +  438: 356  150
    5    42 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  348: 418   50
    6    50 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 -  304: 482   61
    7    56 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  295: 329   50
    8    52 Małgorzata     Kania                 129.86 -  327: 397   80
    9    53 Tomasz         Ruta                  118.09 -  381: 394   68
   10    59 Tomasz         Żbikowski             106.86 -  297: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  / 10  83.40




	Rafał Matczak 117.64 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                138.03 -  302: 440   88
    2    51 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  446: 281  169
    3    47 Urszula        Solarska              100.00 +  388: 277  150
    4    16 Michał         Musielak              122.69 +  408: 345  173
    5    14 Andrzej        Oleksiak              131.95 +  427: 359  182
    6     9 Andrzej        Kowalski              121.64 -  353: 421   72
    7    10 Sławomir       Kordjalik             141.83 +  362: 352  192
    8    11 Krzysztof      Jaworski              111.08 +  505: 302  161
    9     9 Marek          Rogalski              111.95 -  338: 422   62
   10     9 Justyna        Fugiel                135.82 +  449: 404  186
   11    13 Marcin         Bożek                 129.03 -  373: 445   79
   12    16 Jacek          Baltyn                100.55 +  371: 352  151
   13    18 Jerzy          Luter                 104.44 -  340: 462   54
   14    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  426: 487   85
   15    19 Joanna         Ostrowska             105.75 -  357: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 15 124.00




	Zofia Gajewska 117.54 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 137.96 -  329: 365   88
    2    40 Paweł          Frynia                123.04 -  348: 385   73
    3    61 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  431: 319  157
    4    43 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  321: 339   50
    5    52 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  317: 401   63
    6    58 Weronika       Rudnicka              104.61 +  363: 232  155
    7    44 Janusz         Kaczor                127.19 -  268: 340   77
    8    56 Edward         Stefaniak             111.01 +  374: 329  161
    9    47 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  426: 409  173
   10    36 Halina         Roszak                117.95 -  311: 471   68
   11    55 Katarzyna      Klimała               114.27 +  365: 351  164
   12    34 Przemysław     Herdzina              123.45 +  434: 320  173
   13    47 Michał         Szorc                 102.86 =  362: 362  103
   14    39 Dominik        Wester                110.19 +  378: 335  160
   15    33 Marek          Roszak                126.40 -  309: 325   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 15 116.07




	Jolanta Kosmowska 117.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Puton                 137.22 -  338: 366   87
    2    35 Jarosław       Borowski              127.90 -  272: 308   78
    3    59 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  260: 368   51
    4    63 Janusz         Kaczor                127.19 +  342: 341  177
    5    59 Michał         Szorc                 102.86 -  306: 541   53
    6    61 Dawid          Pikul                 137.96 -  376: 483   88
    7    60 Zdzisław       Szota                 120.00 +  412: 371  170
    8    57 Michał         Ozimiński             103.43 +  407: 317  153
    9    50 Dominik        Wester                110.19 +  422: 385  160
   10    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  310: 328   69
   11    40 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  370: 446   67
   12    52 Dorota         Zielińska             113.61 +  364: 359  164
   13    44 Jacek          Baltyn                100.55 +  406: 304  151
   14    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  372: 408   73
   15    41 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  317: 455   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 15 107.33




	Łukasz Tuszyński 116.93 Chłopowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Fugiel                135.82 -  369: 581   86
    2    43 Dominik        Wester                110.19 +  372: 358  160
    3    48 Michał         Ozimiński             103.43 +  507: 333  153
    4    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 +  533: 300  156
    5     8 Aleksander     Puchalski             131.43 -  309: 395   81
    6    14 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  333: 445   92
    7    25 Bartosz        Morawski              135.29 -  385: 475   85
    8    34 Szymon         Fidziński             144.71 -  314: 360   95
    9    41 Dawid          Pikul                 137.96 -  322: 422   88
   10    47 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  488: 315  158
   11    40 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  446: 370  167
   12    32 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  502: 272  164
   13    21 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  455: 396  173
   14    17 Ryszard        Dębski                128.92 +  460: 391  179
   15    15 Artur          Irzyk                 123.40 -  365: 423   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 15 127.33




	Kamil Klinkosz 116.86 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  246: 567   85
    2    63 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  329: 404   50
    3    63 Michał         Trumpus               130.92 +  447: 343  181
    4    44 Anna           Arana                 101.47 +  386: 332  151
    5    35 Szymon         Fidziński             144.71 -  372: 383   95
    6    40 Marek          Roszak                126.40 -  303: 397   76
    7    48 Małgorzata     Kania                 129.86 +  412: 334  180
    8    36 Michał         Szorc                 102.86 =  376: 376  103
    9    40 Łukasz         Święcki               104.87 +  390: 301  155
   10    30 Jarosław       Michalak              125.71 -  256: 415   76
   11    38 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  363: 354  163
   12    31 Grzegorz       Święcki               139.36 +  394: 333  189
   13    19 Marcin         Bożek                 129.03 -  370: 417   79
   14    40 Przemysław     Herdzina              123.45 -  329: 585   73
   15    26 Bartosz        Morawski              135.29 +  399: 385  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 15 122.73




	Jerzy Matyasik 116.45 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartosz        Morawski              135.29 -  392: 396   85
    2    37 Andrzej        Grabiński             121.03 -  322: 370   71
    3    50 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  334: 393   74
    4    59 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  334: 281  150
    5    45 Marcin         Figiel                115.48 -  350: 499   65
    6    60 Stanisław      Gasik                 118.41 -  278: 411   68
    7    57 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  334: 397   73
    8    63 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  337: 314  157
    9    56 Radosław       Sowiński              121.20 -  336: 409   71
   10    57 Zdzisław       Szota                 120.00 -  326: 377   70
   11    59 Anna           Arana                 101.47 -  375: 423   51
   12    59 Michał         Ozimiński             103.43 -  346: 388   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 12  82.33




	Marcin Figiel 115.48 Zawichost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  317: 519   85
    2    45 Jacek          Baltyn                100.55 -  374: 401   51
    3    55 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  369: 435   69
    4    58 Paweł          Opyc                  123.00 +  498: 307  173
    5    45 Jerzy          Matyasik              116.45 +  499: 350  166
    6    34 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  304: 430   61
    7    43 Tomasz         Ruta                  118.09 +  445: 373  168
    8    35 Dawid          Pikul                 137.96 +  457: 363  188
    9    24 Dariusz        Puton                 137.22 -  307: 472   87
   10    32 Marek          Roszak                126.40 +  492: 360  176
   11    25 Marek          Charytoniuk           119.71 +  423: 364  170
   12    24 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  375: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Robert Kuszpit 114.56 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Konca                 134.92 +  466: 462  185
    2    10 Weronika       Rudnicka              104.61 +  412: 291  155
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  296: 484   96
    4    29 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  323: 420   50
    5    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  458: 235  150
    6    28 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  352: 325  150
    7    14 Marcin         Mroziuk               139.56 +  393: 334  190
    8     8 Maciej         Czupryniak            132.41 -  368: 468   82
    9    11 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  300: 446   92
   10    19 Bogusław       Puchalski             121.05 -  331: 383   71
   11    27 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  322: 446   69
   12    50 Katarzyna      Sołdan                108.32 -  370: 395   58
   13    37 Jarosław       Michalak              125.71 +  415: 347  176
   14    22 Michał         Trumpus               130.92 +  350: 344  181
   15    16 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  344: 524   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 15 119.33




	Leszek Stecuła 114.40 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jackowski             133.87 +  443: 354  184
    2    14 Łukasz         Święcki               104.87 +  437: 338  155
    3     7 Bartosz        Morawski              135.29 +  384: 326  185
    4     2 Dariusz        Banaszek              133.37 +  409: 376  183
    5     4 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  317: 460   73
    6     6 Jacek          Pietruszka            122.38 +  403: 259  172
    7     2 Marcin         Kozyra                129.83 -  330: 407   80
    8     6 Stanisław      Rydzik                138.03 -  335: 497   88
    9    15 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  228: 506   85
   10    23 Michał         Musielak              122.69 -  335: 343   73
   11    29 Przemysław     Herdzina              123.45 +  350: 333  173
   12    19 Aleksander     Puchalski             131.43 -  311: 411   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Katarzyna Klimała 114.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Banaszek              133.37 -  300: 494   83
    2    53 Paweł          Jackowski             133.87 -  367: 380   84
    3    62 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  383: 370  163
    4    33 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  311: 524   85
    5    48 Michał         Ozimiński             103.43 +  421: 360  153
    6    39 Grzegorz       Święcki               139.36 -  282: 412   89
    7    53 Edward         Stefaniak             111.01 +  470: 310  161
    8    49 Stanisław      Gasik                 118.41 -  316: 459   68
    9    42 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  336: 435   73
   10    50 Jarosław       Borowski              127.90 -  280: 439   78
   11    55 Zofia          Gajewska              117.54 -  351: 365   68
   12    58 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  467: 252  150
   13    53 Dariusz        Białobrzewski         112.80 -  363: 404   63
   14    56 Beata          Lerska                100.00 +  397: 295  150
   15    50 Urszula        Solarska              100.00 +  443: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 15 107.87




	Bogusław Książek 114.22 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  351: 364   82
    2    59 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  440: 367  158
    3    32 Edward         Stefaniak             111.01 +  402: 294  161
    4    25 Jerzy          Luter                 104.44 -  275: 322   54
    5    25 Michał         Musielak              122.69 +  410: 407  173
    6    16 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  308: 343   85
    7    29 Alina          Białobrzewska         108.51 +  349: 321  159
    8    26 Robert         Soszka                121.83 +  364: 305  172
    9    21 Daniel         Janus                 102.82 +  403: 338  153
   10    14 Marek          Syczuk                131.36 -  335: 378   81
   11    18 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  326: 380   73
   12    20 Bartosz        Morawski              135.29 -  255: 410   85
   13    23 Jarosław       Puchalski             124.25 -  366: 440   74
   14    29 Paweł          Frynia                123.04 +  388: 302  173
   15    18 Halina         Roszak                117.95 +  376: 332  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 15 123.40




	Jerzy Tatarczuk 113.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksander     Puchalski             131.43 -  318: 347   81
    2    44 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  410: 318  150
    3    19 Justyna        Fugiel                135.82 -  351: 382   86
    4    45 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  429: 367  161
    5    36 Robert         Kamiński              124.06 -  344: 402   74
    6    47 Paweł          Morga                 100.00 +  375: 334  150
    7    23 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  342: 405   85
    8    47 Dorota         Zielińska             113.61 +  355: 335  164
    9    26 Bogusław       Puchalski             121.05 -  354: 400   71
   10    44 Jerzy          Luter                 104.44 -  309: 438   54
   11    51 Radosław       Sowiński              121.20 +  342: 319  171
   12    32 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  272: 502   67
   13    43 Wiesław        Olewiński             101.47 +  380: 377  151
   14    30 Maciej         Perzyński             127.45 -  359: 372   77
   15    43 Wojciech       Morawski              123.79 -  318: 335   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 15 107.73




	Dorota Zielińska 113.61 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Syczuk                131.36 -  377: 391   81
    2    41 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  261: 378   61
    3    53 Michał         Szorc                 102.86 -  323: 343   53
    4    60 Sylwester      Wójcik                103.35 +  387: 378  153
    5    51 Łukasz         Bobowski              112.28 -  337: 420   62
    6    56 Dominik        Wester                110.19 +  337: 325  160
    7    54 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  367: 298  158
    8    47 Jerzy          Tatarczuk             113.97 -  335: 355   64
    9    49 Alina          Białobrzewska         108.51 -  366: 392   59
   10    53 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  486: 415  163
   11    52 Michał         Ozimiński             103.43 +  435: 281  153
   12    52 Jolanta        Kosmowska             117.29 -  359: 364   67
   13    39 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  395: 319  150
   14    24 Michał         Musielak              122.69 -  360: 383   73
   15    35 Michał         Trumpus               130.92 -  370: 443   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 15 102.53




	Tomasz Suchanek 112.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Trumpus               130.92 +  489: 351  181
    2     7 Daniel         Janus                 102.82 -  432: 459   53
    3    20 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  357: 319  163
    4    15 Marek          Charytoniuk           119.71 -  359: 362   70
    5    23 Joanna         Juszczak              127.35 +  325: 287  177
    6    27 Rafał          Wesołowski            118.47 +  358: 353  168
    7    13 Przemysław     Herdzina              123.45 -  320: 367   73
    8    19 Bogusław       Puchalski             121.05 +  416: 368  171
    9    16 Radosław       Konca                 134.92 -  260: 480   85
   10    21 Marcin         Mroziuk               139.56 -  265: 571   90
   11    31 Maciej         Perzyński             127.45 -  341: 350   77
   12    33 Jarosław       Puchalski             124.25 -  369: 435   74
   13    42 Dariusz        Puton                 137.22 -  307: 622   87
   14    45 Janusz         Kaczor                127.19 -  353: 455   77
   15    53 Alina          Białobrzewska         108.51 +  381: 313  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 15 113.67




	Dariusz Białobrzewski 112.80 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Kania                 129.86 -  348: 393   80
    2    60 Stanisław      Gasik                 118.41 +  380: 357  168
    3    20 Tomasz         Suchanek              112.83 -  319: 357   63
    4    34 Grzegorz       Święcki               139.36 +  443: 326  189
    5    43 Kuba           Koisar                124.16 -  284: 498   74
    6    43 Bogusław       Puchalski             121.05 -  327: 418   71
    7    45 Michał         Szorc                 102.86 -  320: 459   53
    8    54 Tomasz         Ruta                  118.09 +  374: 335  168
    9    46 Janusz         Kaczor                127.19 -  441: 451   77
   10    53 Dorota         Zielińska             113.61 -  415: 486   64
   11    45 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  286: 362   73
   12    56 Urszula        Solarska              100.00 -  389: 407   50
   13    53 Katarzyna      Klimała               114.27 +  404: 363  164
   14    53 Monika         Rubinstein            100.00 +  392: 251  150
   15    48 Weronika       Rudnicka              104.61 +  394: 302  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 15 106.60




	Arkadiusz Biegun 112.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Kozyra                129.83 -  248: 535   80
    2    62 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 -  352: 356   61
    3    62 Katarzyna      Klimała               114.27 -  370: 383   64
    4    57 Dominik        Wester                110.19 +  351: 319  160
    5    52 Zofia          Gajewska              117.54 +  401: 317  168
    6    49 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  428: 354  169
    7    34 Jacek          Baltyn                100.55 -  385: 410   51
    8    48 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  528: 211  150
    9    30 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  295: 398   57
   10    40 Rafał          Wesołowski            118.47 +  380: 371  168
   11    38 Kamil          Klinkosz              116.86 -  354: 363   67
   12    45 Alina          Białobrzewska         108.51 +  386: 380  159
   13    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  489: 315  169
   14    28 Wiesław        Olewiński             101.47 +  392: 296  151
   15    25 Renata         Kowalska              120.15 -  356: 386   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 15 116.27




	Łukasz Bobowski 112.28 Suchedniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  358: 399   80
    2    48 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  379: 389   56
    3    49 Janusz         Kaczor                127.19 +  414: 330  177
    4    40 Katarzyna      Sołdan                108.32 -  284: 446   58
    5    51 Dorota         Zielińska             113.61 +  420: 337  164
    6    46 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  338: 375   51
    7    52 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  389: 221  174
    8    45 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  304: 348   50
    9    51 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  358: 373   50
   10    52 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 -  330: 408   61
   11    50 Alina          Białobrzewska         108.51 +  387: 328  159
   12    47 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  466: 354  161
   13    35 Paweł          Frynia                123.04 -  334: 387   73
   14    38 Renata         Kowalska              120.15 +  457: 284  170
   15    34 Dawid          Pikul                 137.96 +  394: 390  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 15 111.47




	Marek Rogalski 111.95 Chełm

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Bożek                 129.03 +  375: 346  179
    2    15 Alina          Białobrzewska         108.51 +  375: 343  159
    3    14 Andrzej        Oleksiak              131.95 +  460: 457  182
    4     6 Daniel         Janus                 102.82 +  351: 347  153
    5     2 Jacek          Pietruszka            122.38 +  378: 328  172
    6     1 Mariusz        Skrobosz              138.34 -  280: 425   88
    7     7 Artur          Koszel                124.07 -  282: 512   74
    8    13 Marek          Syczuk                131.36 +  378: 349  181
    9     9 Rafał          Matczak               117.64 +  422: 338  168
   10     4 Andrzej        Kowalski              121.64 +  378: 336  172
   11     3 Kamil          Górka                 141.46 -  385: 418   91
   12     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  310: 450   96
   13    12 Maciej         Czupryniak            132.41 -  416: 457   82
   14    15 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  322: 361   92
   15    30 Przemysław     Herdzina              123.45 -  308: 409   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1962  / 15 130.80




	Jarosław Sobczak 111.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ryszard        Dębski                128.92 +  344: 332  179
    2    30 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 -  333: 370   96
    3    43 Marcin         Bożek                 129.03 +  297: 254  179
    4    31 Artur          Irzyk                 123.40 -  362: 420   73
    5    41 Dariusz        Puton                 137.22 +  364: 334  187
    6    29 Robert         Soszka                121.83 +  329: 310  172
    7    21 Jacek          Pietruszka            122.38 +  353: 286  172
    8    14 Michał         Szymkowski            102.77 +  511: 334  153
    9     7 Andrzej        Kowalski              121.64 -  306: 447   72
   10    15 Andrzej        Grabiński             121.03 -  272: 399   71
   11    23 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  237: 451   82
   12    29 Daniel         Janus                 102.82 +  426: 337  153
   13    20 Filip          Sosin                 127.25 =  388: 388  127
   14    18 Michał         Waszkiewicz           122.62 +  479: 295  173
   15    14 Radosław       Konca                 134.92 +  324: 304  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 15 138.27




	Krzysztof Jaworski 111.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Borowski              127.90 +  467: 399  178
    2     9 Filip          Sosin                 127.25 -  415: 468   77
    3    22 Radosław       Sowiński              121.20 +  457: 282  171
    4    10 Marek          Syczuk                131.36 -  322: 531   81
    5    22 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  394: 304  158
    6    15 Bartosz        Morawski              135.29 +  410: 338  185
    7    12 Halina         Roszak                117.95 +  359: 344  168
    8    11 Rafał          Matczak               117.64 -  302: 505   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  /  8 135.75




	Edward Stefaniak 111.01 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Perzyński             127.45 +  406: 353  177
    2    28 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  301: 354   73
    3    32 Bogusław       Książek               114.22 -  294: 402   64
    4    51 Jacek          Baltyn                100.55 -  351: 461   51
    5    50 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  317: 407   69
    6    57 Anna           Arana                 101.47 +  497: 334  151
    7    53 Katarzyna      Klimała               114.27 -  310: 470   64
    8    56 Zofia          Gajewska              117.54 -  329: 374   68
    9    55 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  421: 321  155
   10    55 Weronika       Rudnicka              104.61 -  372: 407   55
   11    47 Dominik        Wester                110.19 +  369: 285  160
   12    46 Marek          Charytoniuk           119.71 +  361: 311  170
   13    41 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  320: 352   74
   14    43 Marek          Roszak                126.40 +  350: 318  176
   15    39 Jarosław       Borowski              127.90 -  358: 369   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 15 105.67




	Krzysztof Sporczyk 110.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Juszczak              127.35 -  329: 404   77
    2    41 Dorota         Zielińska             113.61 +  378: 261  164
    3    33 Bogusław       Puchalski             121.05 -  311: 427   71
    4    45 Jerzy          Tatarczuk             113.97 -  367: 429   64
    5    58 Urszula        Solarska              100.00 +  437: 356  150
    6    34 Marcin         Figiel                115.48 +  430: 304  165
    7    38 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  321: 399   51
    8    46 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  307: 412   56
    9    52 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  381: 341  174
   10    33 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  430: 381  173
   11    28 Halina         Roszak                117.95 -  385: 434   68
   12    47 Łukasz         Bobowski              112.28 -  354: 466   62
   13    34 Grzegorz       Święcki               139.36 +  383: 346  189
   14    21 Jarosław       Puchalski             124.25 +  304: 297  174
   15    17 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  347: 387   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 15 115.33




	Mariola Osajda-Matczak 110.79 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Filip          Sosin                 127.25 -  346: 389   77
    2    62 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  356: 352  163
    3    36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  362: 426   73
    4    50 Rafał          Wesołowski            118.47 -  247: 394   68
    5    54 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  335: 325  155
    6    50 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  482: 304  168
    7    36 Robert         Soszka                121.83 -  267: 439   72
    8    44 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  343: 361   69
    9    48 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  289: 434   69
   10    52 Łukasz         Bobowski              112.28 +  408: 330  162
   11    41 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  358: 343  173
   12    36 Michał         Trumpus               130.92 -  343: 502   81
   13    46 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  355: 361   74
   14    48 Grzegorz       Święcki               139.36 -  301: 332   89
   15    47 Sylwester      Wójcik                103.35 +  385: 328  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 15 109.73




	Dominik Wester 110.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariusz        Margalski             127.19 -  323: 409   77
    2    43 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  358: 372   67
    3    58 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  381: 437   69
    4    57 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  319: 351   63
    5    62 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  426: 286  150
    6    56 Dorota         Zielińska             113.61 -  325: 337   64
    7    59 Urszula        Solarska              100.00 +  413: 258  150
    8    53 Roman          Figiel                104.21 +  368: 355  154
    9    50 Jolanta        Kosmowska             117.29 -  385: 422   67
   10    51 Monika         Rubinstein            100.00 +  427: 317  150
   11    47 Edward         Stefaniak             111.01 -  285: 369   61
   12    43 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  271: 478   77
   13    54 Anna           Arana                 101.47 +  412: 331  151
   14    39 Zofia          Gajewska              117.54 -  335: 378   68
   15    51 Robert         Soszka                121.83 -  379: 450   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 15  96.00




	Alina Białobrzewska 108.51 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Janusz         Kaczor                127.19 +  442: 354  177
    2    15 Marek          Rogalski              111.95 -  343: 375   62
    3    35 Kuba           Koisar                124.16 +  387: 333  174
    4    30 Mariusz        Margalski             127.19 -  314: 371   77
    5    44 Renata         Kowalska              120.15 -  424: 425   70
    6    38 Katarzyna      Sołdan                108.32 +  432: 381  158
    7    29 Bogusław       Książek               114.22 -  321: 349   64
    8    42 Rafał          Wesołowski            118.47 -  258: 344   68
    9    49 Dorota         Zielińska             113.61 +  392: 366  164
   10    42 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  344: 397   50
   11    50 Łukasz         Bobowski              112.28 -  328: 387   62
   12    45 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  380: 386   63
   13    51 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 -  341: 399   55
   14    55 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  325: 392   50
   15    53 Tomasz         Suchanek              112.83 -  313: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 15  90.47




	Katarzyna Sołdan 108.32 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  277: 426   77
    2    59 Bogusław       Książek               114.22 -  367: 440   64
    3    52 Tomasz         Ruta                  118.09 +  390: 288  168
    4    40 Łukasz         Bobowski              112.28 +  446: 284  162
    5    22 Krzysztof      Jaworski              111.08 -  304: 394   61
    6    38 Alina          Białobrzewska         108.51 -  381: 432   59
    7    54 Dorota         Zielińska             113.61 -  298: 367   64
    8    58 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  372: 389   74
    9    54 Beata          Lerska                100.00 +  382: 297  150
   10    47 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  315: 488   67
   11    53 Jacek          Pietruszka            122.38 +  330: 303  172
   12    50 Robert         Kuszpit               114.56 +  395: 370  165
   13    40 Maciej         Perzyński             127.45 -  339: 403   77
   14    44 Daniel         Janus                 102.82 +  402: 367  153
   15    40 Jarosław       Michalak              125.71 -  372: 445   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 15 105.93




	Tomasz Żbikowski 106.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marek          Roszak                126.40 -  269: 462   76
    2    61 Marcin         Bożek                 129.03 -  332: 408   79
    3    61 Zofia          Gajewska              117.54 -  319: 431   68
    4    62 Tomasz         Ruta                  118.09 -  252: 474   68
    5    63 Janusz         Kaczor                127.19 -  243: 482   77
    6    63 Paweł          Opyc                  123.00 -  350: 420   73
    7    63 Sylwester      Wójcik                103.35 -  372: 410   53
    8    63 Jerzy          Matyasik              116.45 -  314: 337   66
    9    61 PAUZA
   10    59 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  384: 297  168
   11    60 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  293: 417   50
   12    60 Anna           Arana                 101.47 +  359: 339  151
   13    57 Radosław       Sowiński              121.20 -  333: 354   71
   14    57 Zdzisław       Szota                 120.00 -  380: 473   70
   15    56 Beata          Lerska                100.00 +  383: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 14  87.14




	Marianna Kozłowska 106.67 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Bryła                 125.80 -    1: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Jolanta Chłopińska 106.65 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jarosław       Michalak              125.71 -  357: 363   76
    2    49 Radosław       Sowiński              121.20 -  343: 410   71
    3    54 Szymon         Fidziński             144.71 -  244: 494   95
    4    61 Michał         Trumpus               130.92 +  435: 379  181
    5    46 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  413: 408  173
    6    37 Michał         Szorc                 102.86 +  395: 364  153
    7    28 Michał         Musielak              122.69 +  378: 356  173
    8    25 Jacek          Baltyn                100.55 -  259: 356   51
    9    30 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  398: 295  163
   10    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 +  378: 326  173
   11    19 Filip          Sosin                 127.25 -  331: 462   77
   12    22 Robert         Kamiński              124.06 -  274: 457   74
   13    24 Maciej         Michalak              122.01 -  358: 389   72
   14    31 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  370: 393   74
   15    45 Paweł          Frynia                123.04 +  392: 381  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 15 118.60




	Joanna Ostrowska 105.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jarosław       Puchalski             124.25 -  345: 372   74
    2    33 Radosław       Konca                 134.92 -  333: 378   85
    3    60 Zdzisław       Szota                 120.00 +  387: 381  170
    4    49 Radosław       Sowiński              121.20 +  384: 371  171
    5    27 Maciej         Czupryniak            132.41 -  351: 469   82
    6    36 Paweł          Frynia                123.04 -  294: 380   73
    7    46 Michał         Trumpus               130.92 +  355: 347  181
    8    40 Paweł          Jackowski             133.87 +  387: 373  184
    9    28 Michał         Musielak              122.69 -  284: 428   73
   10    39 Waldemar       Czerwoniec            126.73 -  351: 394   77
   11    56 Monika         Rubinstein            100.00 +  475: 343  150
   12    53 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  391: 343  155
   13    45 Weronika       Rudnicka              104.61 +  340: 280  155
   14    33 Stanisław      Gasik                 118.41 -  288: 354   68
   15    19 Rafał          Matczak               117.64 +  388: 357  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 15 124.40




	Janina Jabłczyńska-Zając 105.56 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Kuba           Koisar                124.16 -  312: 360   74
    2    48 Łukasz         Bobowski              112.28 +  389: 379  162
    3    37 Jacek          Baltyn                100.55 +  433: 298  151
    4    17 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  300: 533   67
    5    34 Łukasz         Święcki               104.87 +  375: 350  155
    6    22 Maciej         Michalak              122.01 -  375: 377   72
    7    30 Grzegorz       Święcki               139.36 -  200: 381   89
    8    46 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  412: 307  161
    9    33 Robert         Soszka                121.83 +  368: 346  172
   10    27 Daniel         Janus                 102.82 +  313: 306  153
   11    22 Marcin         Mroziuk               139.56 -  328: 418   90
   12    27 Halina         Roszak                117.95 -  357: 364   68
   13    26 Dawid          Pikul                 137.96 -  259: 540   88
   14    34 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  398: 273  150
   15    24 Bogusław       Puchalski             121.05 -  316: 442   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 15 114.87




	Andrzej Przybyłowicz 104.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  310: 318   74
    2    50 Sylwester      Wójcik                103.35 +  371: 357  153
    3    41 Marek          Charytoniuk           119.71 -  346: 379   70
    4    42 Szymon         Fidziński             144.71 -  383: 388   95
    5    54 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 -  325: 335   61
    6    59 Urszula        Solarska              100.00 +  340: 304  150
    7    51 Dawid          Pikul                 137.96 -  308: 313   88
    8    55 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  312: 477   69
    9    55 Edward         Stefaniak             111.01 -  321: 421   61
   10    58 Michał         Ozimiński             103.43 -  362: 364   53
   11    58 Beata          Lerska                100.00 +  376: 269  150
   12    55 Roman          Figiel                104.21 +  426: 249  154
   13    51 Alina          Białobrzewska         108.51 +  399: 341  159
   14    46 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  358: 399   73
   15    54 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  335: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 15 104.00




	Małgorzata Sameryt 104.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Artur          Koszel                124.07 +  364: 333  174
    2    23 Wiesław        Olewiński             101.47 -  323: 351   51
    3    40 Ryszard        Dębski                128.92 -  324: 421   79
    4    47 Monika         Rubinstein            100.00 +  341: 316  150
    5    40 Beata          Lerska                100.00 +  339: 309  150
    6    30 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  373: 317  173
    7    20 Stanisław      Rydzik                138.03 -  273: 544   88
    8    30 Andrzej        Grabiński             121.03 -  314: 431   71
    9    38 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 -  324: 347   73
   10    43 Dawid          Pikul                 137.96 -  270: 495   88
   11    43 Michał         Trumpus               130.92 -  324: 330   81
   12    53 Joanna         Ostrowska             105.75 -  343: 391   56
   13    50 Sylwester      Wójcik                103.35 -  392: 437   53
   14    54 Robert         Soszka                121.83 +  373: 359  172
   15    49 Zdzisław       Szota                 120.00 +  336: 328  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 15 108.60




	Łukasz Święcki 104.87 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Robert         Kamiński              124.06 +  376: 373  174
    2    14 Leszek         Stecuła               114.40 -  338: 437   64
    3    26 Maciej         Czupryniak            132.41 +  442: 321  182
    4    11 Maciej         Michalak              122.01 -  364: 447   72
    5    34 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  350: 375   56
    6    45 Roman          Figiel                104.21 +  385: 328  154
    7    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  400: 324  150
    8    18 Jarosław       Puchalski             124.25 -  309: 422   74
    9    40 Kamil          Klinkosz              116.86 -  301: 390   67
   10    46 Michał         Szorc                 102.86 +  467: 434  153
   11    39 Renata         Kowalska              120.15 -  319: 364   70
   12    48 Tomasz         Ruta                  118.09 +  460: 326  168
   13    36 Marek          Charytoniuk           119.71 -  321: 433   70
   14    19 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  311: 448   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 14 110.43




	Weronika Rudnicka 104.61 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  389: 384  174
    2    10 Robert         Kuszpit               114.56 -  291: 412   65
    3    42 Maciej         Perzyński             127.45 -  262: 489   77
    4    54 Andrzej        Grabiński             121.03 -  354: 388   71
    5    55 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 -  345: 346   51
    6    58 Zofia          Gajewska              117.54 -  232: 363   68
    7    62 Radosław       Sowiński              121.20 +  391: 353  171
    8    59 Joanna         Juszczak              127.35 -  329: 402   77
    9    57 Michał         Ozimiński             103.43 +  390: 364  153
   10    55 Edward         Stefaniak             111.01 +  407: 372  161
   11    42 Paweł          Jackowski             133.87 +  381: 342  184
   12    35 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  372: 469   73
   13    45 Joanna         Ostrowska             105.75 -  280: 340   56
   14    50 Wojciech       Morawski              123.79 -  331: 387   74
   15    48 Dariusz        Białobrzewski         112.80 -  302: 394   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 15 101.20




	Jerzy Luter 104.44 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Wojciech       Morawski              123.79 -  287: 368   74
    2    57 Michał         Szorc                 102.86 +  422: 351  153
    3    30 Grzegorz       Święcki               139.36 +  404: 386  189
    4    25 Bogusław       Książek               114.22 +  322: 275  164
    5    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 +  358: 269  173
    6    12 Piotr          Pietuchowski          129.75 -  314: 472   80
    7    19 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 -  267: 440   85
    8    29 Ryszard        Dębski                128.92 -  338: 384   79
    9    36 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  242: 516   69
   10    44 Jerzy          Tatarczuk             113.97 +  438: 309  164
   11    36 Marek          Roszak                126.40 +  371: 370  176
   12    28 Bogusław       Puchalski             121.05 +  428: 285  171
   13    18 Rafał          Matczak               117.64 +  462: 340  168
   14    14 Artur          Koszel                124.07 +  420: 377  174
   15    12 Stanisław      Rydzik                138.03 -  362: 382   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 15 133.80




	Roman Figiel 104.21 Zawichost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  439: 408  173
    2    17 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 +  367: 320  173
    3     6 Jacek          Pietruszka            122.38 -  317: 444   72
    4    23 Halina         Roszak                117.95 -  316: 368   68
    5    30 Radosław       Konca                 134.92 -  316: 481   85
    6    45 Łukasz         Święcki               104.87 -  328: 385   55
    7    49 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  339: 431   69
    8    53 Dominik        Wester                110.19 -  355: 368   60
    9    58 Urszula        Solarska              100.00 +  428: 324  150
   10    49 Michał         Trumpus               130.92 -  342: 453   81
   11    49 Janusz         Kaczor                127.19 -  424: 448   77
   12    55 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 -  249: 426   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Michał Ozimiński 103.43 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Przemysław     Herdzina              123.45 -  386: 390   73
    2    38 Artur          Koszel                124.07 -  354: 416   74
    3    48 Łukasz         Tuszyński             116.93 -  333: 507   67
    4    56 Zdzisław       Szota                 120.00 +  409: 329  170
    5    48 Katarzyna      Klimała               114.27 -  360: 421   64
    6    53 Tomasz         Ruta                  118.09 -  301: 419   68
    7    58 Paweł          Opyc                  123.00 +  327: 304  173
    8    57 Jolanta        Kosmowska             117.29 -  317: 407   67
    9    57 Weronika       Rudnicka              104.61 -  364: 390   55
   10    58 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 +  364: 362  155
   11    52 Dorota         Zielińska             113.61 -  281: 435   64
   12    59 Jerzy          Matyasik              116.45 +  388: 346  166
   13    49 Paweł          Jackowski             133.87 -  267: 569   84
   14    52 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  328: 478   73
   15    52 Rafał          Wesołowski            118.47 -  308: 414   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 15  94.73




	Sylwester Wójcik 103.35 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Artur          Irzyk                 123.40 -  357: 378   73
    2    50 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 -  357: 371   55
    3    51 Daniel         Czernatowicz          117.89 -  326: 405   68
    4    60 Dorota         Zielińska             113.61 -  378: 387   64
    5    60 Zdzisław       Szota                 120.00 -  342: 378   70
    6    62 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  312: 360   50
    7    63 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  410: 372  157
    8    61 Urszula        Solarska              100.00 -  364: 403   50
    9    59 Anna           Arana                 101.47 +  441: 297  151
   10    56 Beata          Lerska                100.00 +  362: 299  150
   11    46 Maciej         Michalak              122.01 -  362: 373   72
   12    54 Monika         Rubinstein            100.00 +  401: 310  150
   13    50 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  437: 392  155
   14    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  330: 337   50
   15    47 Mariola        Osajda-Matczak        110.79 -  328: 385   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 15  91.73




	Michał Szorc 102.86 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  353: 449   73
    2    57 Jerzy          Luter                 104.44 -  351: 422   54
    3    53 Dorota         Zielińska             113.61 +  343: 323  164
    4    35 Radosław       Konca                 134.92 -  337: 378   85
    5    59 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  541: 306  167
    6    37 Jolanta        Chłopińska            106.65 -  364: 395   57
    7    45 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  459: 320  163
    8    36 Kamil          Klinkosz              116.86 =  376: 376  117
    9    39 Paweł          Frynia                123.04 -  341: 451   73
   10    46 Łukasz         Święcki               104.87 -  434: 467   55
   11    44 Jarosław       Borowski              127.90 +  382: 340  178
   12    38 Maciej         Michalak              122.01 -  312: 515   72
   13    47 Zofia          Gajewska              117.54 =  362: 362  118
   14    36 Mikołaj        Przybyłowicz          101.10 +  409: 329  151
   15    29 Robert         Kamiński              124.06 -  320: 401   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 15 106.73




	Daniel Janus 102.82 Wąchock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Paweł          Frynia                123.04 +  391: 380  173
    2     7 Tomasz         Suchanek              112.83 +  459: 432  163
    3    13 Aleksander     Puchalski             131.43 +  444: 420  181
    4     6 Marek          Rogalski              111.95 -  347: 351   62
    5    19 Mariusz        Margalski             127.19 +  378: 302  177
    6     4 Justyna        Fugiel                135.82 -  411: 423   86
    7    16 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  333: 326  150
    8    15 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  341: 357   85
    9    21 Bogusław       Książek               114.22 -  338: 403   64
   10    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  306: 313   56
   11    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  482: 316  150
   12    29 Jarosław       Sobczak               111.62 -  337: 426   62
   13    32 Janusz         Kaczor                127.19 -  369: 442   77
   14    44 Katarzyna      Sołdan                108.32 -  367: 402   58
   15    31 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  357: 362   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 15 107.87




	Michał Szymkowski 102.77 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  438: 392  173
    2    18 Wojciech       Morawski              123.79 +  386: 330  174
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.99 +  426: 303  185
    4     4 Jacek          Pietruszka            122.38 -  409: 459   72
    5    16 Marek          Charytoniuk           119.71 +  381: 342  170
    6    11 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  373: 312  177
    7     6 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  366: 397   73
    8    14 Jarosław       Sobczak               111.62 -  334: 511   62
    9    20 Robert         Kamiński              124.06 -    1: 400   74
   10    28 Dariusz        Puton                 137.22 -  367: 392   87
   11    34 Tomasz         Zwoliński             142.11 +  380: 358  192
   12    25 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  437: 245  169
   13    16 Mariusz        Margalski             127.19 -  237: 562   77
   14    35 Paweł          Jackowski             133.87 -  355: 433   84
   15    21 Maciej         Michalak              122.01 +  470: 316  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 15 129.40




	Anna Arana 101.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Paweł          Opyc                  123.00 +  406: 301  173
    2    29 Aleksander     Puchalski             131.43 -  352: 410   81
    3    39 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 -  327: 442   73
    4    44 Kamil          Klinkosz              116.86 -  332: 386   67
    5    53 Małgorzata     Kania                 129.86 -  343: 507   80
    6    57 Edward         Stefaniak             111.01 -  334: 497   61
    7    61 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  355: 306  150
    8    50 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  320: 344   73
    9    59 Sylwester      Wójcik                103.35 -  297: 441   53
   10    60 Urszula        Solarska              100.00 -  300: 353   50
   11    59 Jerzy          Matyasik              116.45 +  423: 375  166
   12    60 Tomasz         Żbikowski             106.86 -  339: 359   57
   13    54 Dominik        Wester                110.19 -  331: 412   60
   14    58 PAUZA
   15    55 Radosław       Sowiński              121.20 -  388: 395   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 14  86.79




	Wiesław Olewiński 101.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Michał         Musielak              122.69 +  424: 364  173
    2    23 Małgorzata     Sameryt               104.88 +  351: 323  155
    3    10 Łukasz         Bryła                 125.80 -  337: 401   76
    4    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  332: 437   73
    5    28 Marek          Roszak                126.40 +  363: 333  176
    6    23 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  357: 493   92
    7    32 Bogusław       Puchalski             121.05 -  311: 492   71
    8    38 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  384: 378  173
    9    29 Maciej         Michalak              122.01 +  368: 343  172
   10    25 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  468: 419  169
   11    16 Mariusz        Margalski             127.19 -  352: 431   77
   12    15 Andrzej        Kowalski              121.64 -  330: 419   72
   13    43 Jerzy          Tatarczuk             113.97 -  377: 380   64
   14    28 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  296: 392   63
   15    37 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  477: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 15 118.87




	Mikołaj Przybyłowicz 101.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Michał         Waszkiewicz           122.62 -  343: 352   73
    2    34 Marek          Dudkiewicz            123.46 -  336: 398   73
    3    59 Jolanta        Kosmowska             117.29 +  368: 260  167
    4    36 Marek          Roszak                126.40 -  357: 401   76
    5    55 Weronika       Rudnicka              104.61 +  346: 345  155
    6    46 Łukasz         Bobowski              112.28 +  375: 338  162
    7    38 Krzysztof      Sporczyk              110.94 +  399: 321  161
    8    27 Grzegorz       Święcki               139.36 -  296: 380   89
    9    31 Halina         Roszak                117.95 +  378: 375  168
   10    26 Maciej         Perzyński             127.45 +  326: 314  177
   11    20 Mariusz        Wrześniewski          135.36 -  302: 424   85
   12    26 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  302: 499   92
   13    27 Kazimierz      Merklejn              119.23 +  392: 240  169
   14    36 Michał         Szorc                 102.86 -  329: 409   53
   15    22 Michał         Musielak              122.69 -  249: 339   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 15 118.20




	Jacek Baltyn 100.55 Suchedniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Mariusz        Sylwestrzuk           122.60 -  365: 369   73
    2    45 Marcin         Figiel                115.48 +  401: 374  165
    3    37 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  298: 433   56
    4    51 Edward         Stefaniak             111.01 +  461: 351  161
    5    33 Tomasz         Zwoliński             142.11 -  364: 444   92
    6    42 Miłosz         Wrzałek               123.90 +  407: 295  174
    7    34 Arkadiusz      Biegun                112.78 +  410: 385  163
    8    25 Jolanta        Chłopińska            106.65 +  356: 259  157
    9    13 Dariusz        Banaszek              133.37 -  238: 431   83
   10    22 Przemysław     Herdzina              123.45 +  355: 346  173
   11    17 Krzysztof      Mówka                 142.29 -  341: 415   92
   12    16 Rafał          Matczak               117.64 -  352: 371   68
   13    44 Jolanta        Kosmowska             117.29 -  304: 406   67
   14    26 Bogusław       Puchalski             121.05 -  294: 354   71
   15    42 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  426: 348  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 15 117.87




	Beata Lerska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Maciej         Michalak              122.01 -  355: 422   72
    2    52 Paweł          Opyc                  123.00 +  359: 321  173
    3    27 Marek          Roszak                126.40 +  423: 345  176
    4    14 Andrzej        Oleksiak              131.95 -  358: 383   82
    5    40 Małgorzata     Sameryt               104.88 -  309: 339   55
    6    35 Michał         Musielak              122.69 -  358: 377   73
    7    55 Stanisław      Gasik                 118.41 -  280: 303   68
    8    51 Michał         Trumpus               130.92 -  300: 437   81
    9    54 Katarzyna      Sołdan                108.32 -  297: 382   58
   10    56 Sylwester      Wójcik                103.35 -  299: 362   53
   11    58 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 -  269: 376   55
   12    57 Radosław       Sowiński              121.20 -  299: 360   71
   13    58 PAUZA
   14    56 Katarzyna      Klimała               114.27 -  295: 397   64
   15    56 Tomasz         Żbikowski             106.86 -  340: 383   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 14  81.29




	Paweł Morga 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Jacek          Pietruszka            122.38 -  283: 386   72
    2    58 Michał         Trumpus               130.92 +  436: 315  181
    3    23 Maciej         Michalak              122.01 -  262: 471   72
    4    53 Kazimierz      Merklejn              119.23 -  374: 446   69
    5    49 Tomasz         Ruta                  118.09 +  388: 242  168
    6    47 Jerzy          Tatarczuk             113.97 -  334: 375   64
    7    50 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  322: 288  169
    8    43 Jarosław       Borowski              127.90 +  412: 392  178
    9    32 Marek          Roszak                126.40 -  296: 354   76
   10    41 Robert         Soszka                121.83 +  437: 363  172
   11    33 Paweł          Frynia                123.04 +  394: 322  173
   12    21 Ryszard        Dębski                128.92 -  263: 409   79
   13    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  272: 360   73
   14    32 Grzegorz       Koczkodon             124.13 -  315: 352   74
   15    44 Marek          Charytoniuk           119.71 -  315: 505   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 15 112.67




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Robert         Soszka                121.83 -  338: 377   72
    2    36 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  344: 399   73
    3    57 Paweł          Opyc                  123.00 +  395: 342  173
    4    47 Małgorzata     Sameryt               104.88 -  316: 341   55
    5    57 Stanisław      Gasik                 118.41 +  350: 267  168
    6    48 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 +  398: 347  169
    7    37 Łukasz         Święcki               104.87 -  324: 400   55
    8    39 Maciej         Perzyński             127.45 -  343: 442   77
    9    43 Paweł          Jackowski             133.87 -  233: 435   84
   10    51 Dominik        Wester                110.19 -  317: 427   60
   11    56 Joanna         Ostrowska             105.75 -  343: 475   56
   12    54 Sylwester      Wójcik                103.35 -  310: 401   53
   13    55 Zdzisław       Szota                 120.00 +  422: 370  170
   14    53 Dariusz        Białobrzewski         112.80 -  251: 392   63
   15    57 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 14  94.86




	Urszula Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Andrzej        Grabiński             121.03 +  361: 334  171
    2    25 Sławomir       Kordjalik             141.83 -  258: 459   92
    3    47 Rafał          Matczak               117.64 -  277: 388   68
    4    55 Daniel         Czernatowicz          117.89 -  356: 438   68
    5    58 Krzysztof      Sporczyk              110.94 -  356: 437   61
    6    59 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 -  304: 340   55
    7    59 Dominik        Wester                110.19 -  258: 413   60
    8    61 Sylwester      Wójcik                103.35 +  403: 364  153
    9    58 Roman          Figiel                104.21 -  324: 428   54
   10    60 Anna           Arana                 101.47 +  353: 300  151
   11    57 Miłosz         Wrzałek               123.90 -  273: 562   74
   12    56 Dariusz        Białobrzewski         112.80 +  407: 389  163
   13    52 Robert         Soszka                121.83 +  386: 345  172
   14    51 Jarosław       Michalak              125.71 -  227: 505   76
   15    50 Katarzyna      Klimała               114.27 -  257: 443   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 15  98.80




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Radosław       Sowiński              121.20 +  358: 310  171
    2    27 Mariusz        Margalski             127.19 -  352: 415   77
    3    29 Marek          Dudkiewicz            123.46 +  368: 352  173
    4    29 Robert         Kuszpit               114.56 +  420: 323  165
    5    18 Kazimierz.J    Merklejn              145.86 +  463: 383  196
    6    10 Łukasz         Bryła                 125.80 -  289: 333   76
    7    16 Daniel         Janus                 102.82 -  326: 333   53
    8    24 Paweł          Frynia                123.04 +  431: 269  173
    9    18 Przemysław     Herdzina              123.45 +  399: 370  173
   10    12 Dariusz        Banaszek              133.37 -  338: 450   83
   11    14 Marek          Syczuk                131.36 -  343: 381   81
   12    14 Maciej         Czupryniak            132.41 -  374: 403   82
   13    39 Dorota         Zielińska             113.61 -  319: 395   64
   14    23 Dariusz        Puton                 137.22 -  326: 428   87
   15    36 Jarosław       Puchalski             124.25 -  338: 465   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 15 115.20




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Renata         Kowalska              120.15 -  346: 468   70
    2    63 Kamil          Klinkosz              116.86 +  404: 329  167
    3    45 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  276: 319   50
    4    43 Zofia          Gajewska              117.54 +  339: 321  168
    5    39 Robert         Kuszpit               114.56 -  235: 458   65
    6    51 Wojciech       Morawski              123.79 -  353: 399   74
    7    56 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  329: 295  168
    8    48 Arkadiusz      Biegun                112.78 -  211: 528   63
    9    51 Łukasz         Bobowski              112.28 +  373: 358  162
   10    45 Jacek          Pietruszka            122.38 +  363: 287  172
   11    37 Daniel         Janus                 102.82 -  316: 482   53
   12    37 Janusz         Kaczor                127.19 +  355: 344  177
   13    28 Marek          Roszak                126.40 +  344: 343  176
   14    37 Sylwester      Wójcik                103.35 +  337: 330  153
   15    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.39 -  280: 407   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 15 119.13




	Marcin Wiśniewski 100.00 Wolsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Andrzej        Kowalski              121.64 -  299: 436   72
    2    54 Janusz         Kaczor                127.19 +  348: 301  177
    3    45 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  319: 276  150
    4    32 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  341: 365   73
    5    42 Daniel         Czernatowicz          117.89 +  418: 348  168
    6    28 Robert         Kuszpit               114.56 -  325: 352   65
    7    41 Andrzej        Grabiński             121.03 -  280: 436   71
    8    45 Łukasz         Bobowski              112.28 +  348: 304  162
    9    37 Bartosz        Morawski              135.29 -  399: 407   85
   10    42 Alina          Białobrzewska         108.51 +  397: 344  159
   11    35 Waldemar       Czerwoniec            126.73 +  416: 343  177
   12    24 Marcin         Figiel                115.48 +  404: 375  165
   13    17 Artur          Koszel                124.07 -  266: 378   74
   14    34 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.56 -  273: 398   56
   15    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.21 -  277: 367   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 15 115.13




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Bogusław       Puchalski             121.05 -  367: 368   71
    2    44 Jerzy          Tatarczuk             113.97 -  318: 410   64
    3    56 Stanisław      Gasik                 118.41 -  279: 353   68
    4    59 Jerzy          Matyasik              116.45 -  281: 334   66
    5    62 Dominik        Wester                110.19 -  286: 426   60
    6    62 Sylwester      Wójcik                103.35 +  360: 312  153
    7    61 Anna           Arana                 101.47 -  306: 355   51
    8    62 Radosław       Sowiński              121.20 -  359: 396   71
    9    60 Zdzisław       Szota                 120.00 -  335: 399   70
   10    61 PAUZA
   11    60 Tomasz         Żbikowski             106.86 +  417: 293  157
   12    58 Katarzyna      Klimała               114.27 -  252: 467   64
   13    56 Tomasz         Ruta                  118.09 -  305: 329   68
   14    55 Alina          Białobrzewska         108.51 +  392: 325  159
   15    54 Andrzej        Przybyłowicz          104.90 -  327: 335   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 14  84.07


Wyniki poszczególnych rund turnieju Finał Mistrzostw Polski `05

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              400: 455

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                418: 389

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              337: 427

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                380: 350

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              271: 421

Wyniki poszczególnych rund turnieju Mały Finał o 3 miejsce Mistrzostw Polski `05

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Filip          Sosin                 392: 391

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Stanisław      Rydzik                362: 372

Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa A 

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kowalski              480: 456
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          403: 406
   3 Andrzej        Oleksiak             - Justyna        Fugiel                501: 356
   4 Krzysztof      Mówka                - Filip          Sosin                 339: 425

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              529: 273
   2 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz.J    Merklejn              337: 401
   3 Filip          Sosin                - Andrzej        Oleksiak              482: 315
   4 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Mówka                 394: 332

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Fugiel                454: 234
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Sosin                 403: 446
   3 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Kowalski              409: 400
   4 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          438: 464

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Mariusz        Skrobosz              319: 381
   2 Justyna        Fugiel               - Kazimierz.J    Merklejn              406: 411
   3 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Pietuchowski          432: 399
   4 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kowalski              559: 271

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 364: 379
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              456: 412
   3 Andrzej        Kowalski             - Filip          Sosin                 331: 376
   4 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Fugiel                322: 400

Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Skrobosz              386: 417
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 285: 481
   3 Filip          Sosin                - Piotr          Pietuchowski          506: 276
   4 Andrzej        Kowalski             - Justyna        Fugiel                342: 422

Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              413: 368
   2 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Oleksiak              475: 384
   3 Justyna        Fugiel               - Filip          Sosin                 434: 318
   4 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kowalski              365: 269

Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Polski - II faza Grupa B

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Margalski             369: 333
   2 Kamil          Górka                - Artur          Irzyk                 417: 419
   3 Dariusz        Banaszek             - Marcin         Kozyra                429: 391
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                323: 392

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Marek          Syczuk                359: 413
   2 Mariusz        Margalski            - Kamil          Górka                 416: 414
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Banaszek              378: 362
   4 Marcin         Kozyra               - Karol          Wyrębkiewicz          428: 412

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Marcin         Kozyra                322: 372
   2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                405: 270
   3 Dariusz        Banaszek             - Mariusz        Margalski             290: 365
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Irzyk                 409: 310

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                389: 315
   2 Marcin         Kozyra               - Kamil          Górka                 335: 586
   3 Dariusz        Banaszek             - Artur          Irzyk                 379: 371
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Margalski             415: 313

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Karol          Wyrębkiewicz          438: 427
   2 Kamil          Górka                - Dariusz        Banaszek              455: 327
   3 Mariusz        Margalski            - Stanisław      Rydzik                427: 361
   4 Artur          Irzyk                - Marcin         Kozyra                463: 355

Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Banaszek             - Marek          Syczuk                308: 468
   2 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          353: 483
   3 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 446: 423
   4 Mariusz        Margalski            - Marcin         Kozyra                334: 428

Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 399: 333
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Banaszek              333: 432
   3 Marcin         Kozyra               - Stanisław      Rydzik                332: 420
   4 Artur          Irzyk                - Mariusz        Margalski             304: 415

Wyniki poszczególnych rund turnieju Eliminacje XIII MIstrzostw Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Zdzisław       Szota                 405: 315
   2 Marek          Charytoniuk          - Szymon         Fidziński             333: 324
   3 Krzysztof      Mówka                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   432: 355
   4 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             358: 394
   5 Sławomir       Kordjalik            - Rafał          Wesołowski            419: 315
   6 Stanisław      Gasik                - Kamil          Górka                 271: 411
   7 Marcin         Mroziuk              - Tomasz         Ruta                  456: 297
   8 Halina         Roszak               - Grzegorz       Święcki               401: 353
   9 Mariusz        Skrobosz             - Daniel         Czernatowicz          493: 288
  10 Rafał          Matczak              - Stanisław      Rydzik                302: 440
  11 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              365: 329
  12 Jolanta        Kosmowska            - Dariusz        Puton                 338: 366
  13 Justyna        Fugiel               - Łukasz         Tuszyński             581: 369
  14 Kamil          Klinkosz             - Mariusz        Wrześniewski          246: 567
  15 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              396: 392
  16 Marcin         Figiel               - Karol          Wyrębkiewicz          317: 519
  17 Radosław       Konca                - Robert         Kuszpit               462: 466
  18 Leszek         Stecuła              - Paweł          Jackowski             443: 354
  19 Dariusz        Banaszek             - Katarzyna      Klimała               494: 300
  20 Bogusław       Książek              - Andrzej        Oleksiak              351: 364
  21 Aleksander     Puchalski            - Jerzy          Tatarczuk             347: 318
  22 Dorota         Zielińska            - Marek          Syczuk                377: 391
  23 Michał         Trumpus              - Tomasz         Suchanek              351: 489
  24 Dariusz        Białobrzewski        - Małgorzata     Kania                 348: 393
  25 Marcin         Kozyra               - Arkadiusz      Biegun                535: 248
  26 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Pietuchowski          358: 399
  27 Marcin         Bożek                - Marek          Rogalski              346: 375
  28 Jarosław       Sobczak              - Ryszard        Dębski                344: 332
  29 Jarosław       Borowski             - Krzysztof      Jaworski              399: 467
  30 Edward         Stefaniak            - Maciej         Perzyński             406: 353
  31 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              404: 329
  32 Mariola        Osajda-Matczak       - Filip          Sosin                 346: 389
  33 Mariusz        Margalski            - Dominik        Wester                409: 323
  34 Alina          Białobrzewska        - Janusz         Kaczor                442: 354
  35 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Sołdan                426: 277
  36 Tomasz         Żbikowski            - Marek          Roszak                269: 462
  37 Łukasz         Bryła                - Marianna       Kozłowska             400:   1
  38 Jolanta        Chłopińska           - Jarosław       Michalak              357: 363
  39 Jarosław       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             372: 345
  40 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Kuba           Koisar                312: 360
  41 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Przybyłowicz          318: 310
  42 Małgorzata     Sameryt              - Artur          Koszel                364: 333
  43 Robert         Kamiński             - Łukasz         Święcki               373: 376
  44 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               389: 384
  45 Wojciech       Morawski             - Jerzy          Luter                 368: 287
  46 Roman          Figiel               - Marek          Dudkiewicz            439: 408
  47 Przemysław     Herdzina             - Michał         Ozimiński             390: 386
  48 Sylwester      Wójcik               - Artur          Irzyk                 357: 378
  49 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Michał         Szorc                 449: 353
  50 Daniel         Janus                - Paweł          Frynia                391: 380
  51 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Szymkowski            392: 438
  52 Anna           Arana                - Paweł          Opyc                  406: 301
  53 Michał         Musielak             - Wiesław        Olewiński             364: 424
  54 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał         Waszkiewicz           343: 352
  55 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jacek          Baltyn                369: 365
  56 Paweł          Morga                - Jacek          Pietruszka            283: 386
  57 Maciej         Michalak             - Beata          Lerska                422: 355
  58 Monika         Rubinstein           - Robert         Soszka                338: 377
  59 Andrzej        Kowalski             - Marcin         Wiśniewski            436: 299
  60 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Sowiński              358: 310
  61 Bogusław       Puchalski            - Patrycja       Śliwińska             368: 367
  62 Urszula        Solarska             - Andrzej        Grabiński             361: 334
  63 Renata         Kowalska             - Grażyna        Wesołowska            468: 346


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bryła                - Justyna        Fugiel                464: 351
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Pietuchowski          419: 521
   3 Marcin         Kozyra               - Bartosz        Morawski              406: 409
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             418: 331
   5 Małgorzata     Kania                - Dariusz        Banaszek              337: 527
   6 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              361: 475
   7 Tomasz         Suchanek             - Daniel         Janus                 432: 459
   8 Renata         Kowalska             - Przemysław     Herdzina              350: 359
   9 Filip          Sosin                - Krzysztof      Jaworski              468: 415
  10 Robert         Kuszpit              - Weronika       Rudnicka              412: 291
  11 Jacek          Pietruszka           - Marek          Roszak                497: 357
  12 Artur          Irzyk                - Marcin         Mroziuk               451: 429
  13 Robert         Soszka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  473: 317
  14 Łukasz         Święcki              - Leszek         Stecuła               338: 437
  15 Marek          Rogalski             - Alina          Białobrzewska         375: 343
  16 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Puchalski             379: 344
  17 Roman          Figiel               - Mariusz        Sylwestrzuk           367: 320
  18 Michał         Szymkowski           - Wojciech       Morawski              386: 330
  19 Bogusław       Puchalski            - Andrzej        Kowalski              420: 448
  20 Maciej         Czupryniak           - Dariusz        Puton                 397: 408
  21 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 398: 349
  22 Andrzej        Oleksiak             - Waldemar       Czerwoniec            470: 360
  23 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     Sameryt               351: 323
  24 Jarosław       Michalak             - Maciej         Michalak              436: 428
  25 Sławomir       Kordjalik            - Urszula        Solarska              459: 258
  26 Kamil          Górka                - Kuba           Koisar                349: 342
  27 Mariusz        Margalski            - Małgorzata     Szmuksta              415: 352
  28 Michał         Waszkiewicz          - Edward         Stefaniak             354: 301
  29 Anna           Arana                - Aleksander     Puchalski             352: 410
  30 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Sobczak               370: 333
  31 Joanna         Juszczak             - Marek          Charytoniuk           428: 424
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Halina         Roszak                345: 407
  33 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Konca                 333: 378
  34 Marek          Dudkiewicz           - Mikołaj        Przybyłowicz          398: 336
  35 Jarosław       Borowski             - Jolanta        Kosmowska             308: 272
  36 Andrzej        Kwiatkowski          - Monika         Rubinstein            399: 344
  37 Andrzej        Grabiński            - Jerzy          Matyasik              370: 322
  38 Michał         Ozimiński            - Artur          Koszel                354: 416
  39 Ryszard        Dębski               - Miłosz         Wrzałek               425: 268
  40 Paweł          Frynia               - Zofia          Gajewska              385: 348
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Zielińska             378: 261
  42 Szymon         Fidziński            - Robert         Kamiński              313: 340
  43 Łukasz         Tuszyński            - Dominik        Wester                372: 358
  44 Patrycja       Śliwińska            - Jerzy          Tatarczuk             318: 410
  45 Jacek          Baltyn               - Marcin         Figiel                401: 374
  46 Zdzisław       Szota                - Michał         Musielak              288: 475
  47 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              330: 260
  48 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Łukasz         Bobowski              389: 379
  49 Radosław       Sowiński             - Jolanta        Chłopińska            410: 343
  50 Andrzej        Przybyłowicz         - Sylwester      Wójcik                371: 357
  51 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Rafał          Matczak               281: 446
  52 Beata          Lerska               - Paweł          Opyc                  359: 321
  53 Katarzyna      Klimała              - Paweł          Jackowski             367: 380
  54 Marcin         Wiśniewski           - Janusz         Kaczor                348: 301
  55 Tomasz         Ruta                 - Grzegorz       Święcki               409: 451
  56 Daniel         Czernatowicz         - Maciej         Perzyński             361: 402
  57 Michał         Szorc                - Jerzy          Luter                 351: 422
  58 Paweł          Morga                - Michał         Trumpus               436: 315
  59 Katarzyna      Sołdan               - Bogusław       Książek               367: 440
  60 Stanisław      Gasik                - Dariusz        Białobrzewski         357: 380
  61 Marcin         Bożek                - Tomasz         Żbikowski             408: 332
  62 Arkadiusz      Biegun               - Mariola        Osajda-Matczak        352: 356
  63 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Klinkosz              404: 329


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Banaszek             - Artur          Irzyk                 427: 341
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Margalski             509: 250
   3 Michał         Szymkowski           - Karol          Wyrębkiewicz          426: 303
   4 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                414: 384
   5 Andrzej        Kowalski             - Halina         Roszak                392: 388
   6 Jacek          Pietruszka           - Roman          Figiel                444: 317
   7 Bartosz        Morawski             - Leszek         Stecuła               326: 384
   8 Jarosław       Michalak             - Sławomir       Kordjalik             334: 432
   9 Robert         Kuszpit              - Kazimierz.J    Merklejn              296: 484
  10 Wiesław        Olewiński            - Łukasz         Bryła                 337: 401
  11 Dariusz        Puton                - Filip          Sosin                 336: 385
  12 Kamil          Górka                - Robert         Soszka                355: 294
  13 Daniel         Janus                - Aleksander     Puchalski             444: 420
  14 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Rogalski              457: 460
  15 Przemysław     Herdzina             - Joanna         Juszczak              516: 287
  16 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Mówka                 410: 365
  17 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          428: 388
  18 Małgorzata     Kania                - Marcin         Kozyra                299: 532
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Justyna        Fugiel                351: 382
  20 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Białobrzewski         357: 319
  21 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Mroziuk               289: 434
  22 Krzysztof      Jaworski             - Radosław       Sowiński              457: 282
  23 Maciej         Michalak             - Paweł          Morga                 471: 262
  24 Radosław       Konca                - Jarosław       Puchalski             328: 428
  25 Dawid          Pikul                - Michał         Musielak              364: 417
  26 Łukasz         Święcki              - Maciej         Czupryniak            442: 321
  27 Marek          Roszak               - Beata          Lerska                345: 423
  28 Robert         Kamiński             - Renata         Kowalska              415: 337
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Dudkiewicz            368: 352
  30 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Święcki               404: 386
  31 Jarosław       Borowski             - Andrzej        Kwiatkowski           329: 376
  32 Edward         Stefaniak            - Bogusław       Książek               294: 402
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Puchalski             311: 427
  34 Andrzej        Grabiński            - Waldemar       Czerwoniec            350: 441
  35 Kuba           Koisar               - Alina          Białobrzewska         333: 387
  36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariola        Osajda-Matczak        426: 362
  37 Jacek          Baltyn               - Janina         Jabłczyńska-Zając     298: 433
  38 Paweł          Frynia               - Wojciech       Morawski              390: 395
  39 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Arana                 442: 327
  40 Ryszard        Dębski               - Małgorzata     Sameryt               421: 324
  41 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Charytoniuk           346: 379
  42 Maciej         Perzyński            - Weronika       Rudnicka              489: 262
  43 Jarosław       Sobczak              - Marcin         Bożek                 297: 254
  44 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Koczkodon             405: 392
  45 Grażyna        Wesołowska           - Marcin         Wiśniewski            276: 319
  46 Artur          Koszel               - Rafał          Wesołowski            381: 357
  47 Urszula        Solarska             - Rafał          Matczak               277: 388
  48 Michał         Ozimiński            - Łukasz         Tuszyński             333: 507
  49 Janusz         Kaczor               - Łukasz         Bobowski              330: 414
  50 Jerzy          Matyasik             - Miłosz         Wrzałek               334: 393
  51 Daniel         Czernatowicz         - Sylwester      Wójcik                405: 326
  52 Tomasz         Ruta                 - Katarzyna      Sołdan                288: 390
  53 Michał         Szorc                - Dorota         Zielińska             343: 323
  54 Szymon         Fidziński            - Jolanta        Chłopińska            494: 244
  55 Marcin         Figiel               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   369: 435
  56 Patrycja       Śliwińska            - Stanisław      Gasik                 279: 353
  57 Paweł          Opyc                 - Monika         Rubinstein            342: 395
  58 Dominik        Wester               - Kazimierz      Merklejn              381: 437
  59 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jolanta        Kosmowska             368: 260
  60 Zdzisław       Szota                - Joanna         Ostrowska             381: 387
  61 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Żbikowski             431: 319
  62 Katarzyna      Klimała              - Arkadiusz      Biegun                383: 370
  63 Michał         Trumpus              - Kamil          Klinkosz              343: 447


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Herdzina              470: 416
   2 Leszek         Stecuła              - Dariusz        Banaszek              409: 376
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              413: 383
   4 Jacek          Pietruszka           - Michał         Szymkowski            459: 409
   5 Filip          Sosin                - Sławomir       Kordjalik             410: 359
   6 Marek          Rogalski             - Daniel         Janus                 351: 347
   7 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Kowalski              354: 327
   8 Łukasz         Bryła                - Kamil          Górka                 361: 390
   9 Paweł          Jackowski            - Marcin         Kozyra                370: 448
  10 Krzysztof      Jaworski             - Marek          Syczuk                322: 531
  11 Łukasz         Święcki              - Maciej         Michalak              364: 447
  12 Jarosław       Puchalski            - Marcin         Mroziuk               400: 414
  13 Justyna        Fugiel               - Robert         Soszka                559: 410
  14 Beata          Lerska               - Andrzej        Oleksiak              358: 383
  15 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Suchanek              362: 359
  16 Michał         Musielak             - Rafał          Matczak               345: 408
  17 Łukasz         Tuszyński            - Janina         Jabłczyńska-Zając     533: 300
  18 Maciej         Perzyński            - Jarosław       Michalak              384: 335
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Morawski              472: 352
  20 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Sylwestrzuk           339: 328
  21 Artur          Koszel               - Bogusław       Puchalski             402: 369
  22 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              446: 268
  23 Halina         Roszak               - Roman          Figiel                368: 316
  24 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Juszczak              405: 350
  25 Bogusław       Książek              - Jerzy          Luter                 275: 322
  26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Wiesław        Olewiński             437: 332
  27 Dariusz        Puton                - Ryszard        Dębski                384: 441
  28 Wojciech       Morawski             - Aleksander     Puchalski             407: 433
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Robert         Kuszpit               420: 323
  30 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Margalski             314: 371
  31 Artur          Irzyk                - Jarosław       Sobczak               420: 362
  32 Marcin         Wiśniewski           - Andrzej        Kwiatkowski           341: 365
  33 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Klimała               524: 311
  34 Grzegorz       Święcki              - Dariusz        Białobrzewski         326: 443
  35 Michał         Szorc                - Radosław       Konca                 337: 378
  36 Marek          Roszak               - Mikołaj        Przybyłowicz          401: 357
  37 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            393: 368
  38 Paweł          Frynia               - Jarosław       Borowski              457: 259
  39 Kuba           Koisar               - Renata         Kowalska              397: 397
  40 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Bobowski              446: 284
  41 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Kania                 426: 286
  42 Szymon         Fidziński            - Andrzej        Przybyłowicz          388: 383
  43 Zofia          Gajewska             - Grażyna        Wesołowska            321: 339
  44 Kamil          Klinkosz             - Anna           Arana                 386: 332
  45 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Sporczyk              429: 367
  46 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 419: 321
  47 Monika         Rubinstein           - Małgorzata     Sameryt               316: 341
  48 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marcin         Bożek                 371: 382
  49 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Sowiński              384: 371
  50 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        394: 247
  51 Jacek          Baltyn               - Edward         Stefaniak             461: 351
  52 Stanisław      Gasik                - Grzegorz       Koczkodon             300: 382
  53 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Morga                 446: 374
  54 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Grabiński             354: 388
  55 Daniel         Czernatowicz         - Urszula        Solarska              438: 356
  56 Zdzisław       Szota                - Michał         Ozimiński             329: 409
  57 Dominik        Wester               - Arkadiusz      Biegun                319: 351
  58 Paweł          Opyc                 - Marcin         Figiel                307: 498
  59 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       Śliwińska             334: 281
  60 Dorota         Zielińska            - Sylwester      Wójcik                387: 378
  61 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Trumpus               435: 379
  62 Tomasz         Żbikowski            - Tomasz         Ruta                  252: 474
  63 Janusz         Kaczor               - Jolanta        Kosmowska             341: 342


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Mariusz        Skrobosz              325: 453
   2 Marek          Rogalski             - Jacek          Pietruszka            378: 328
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 275: 474
   4 Leszek         Stecuła              - Michał         Waszkiewicz           317: 460
   5 Maciej         Perzyński            - Marcin         Kozyra                374: 476
   6 Justyna        Fugiel               - Ryszard        Dębski                460: 358
   7 Dariusz        Banaszek             - Łukasz         Bryła                 310: 430
   8 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Tuszyński             395: 309
   9 Maciej         Michalak             - Andrzej        Kowalski              254: 467
  10 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Mówka                 358: 288
  11 Artur          Irzyk                - Karol          Wyrębkiewicz          432: 337
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Syczuk                369: 335
  13 Halina         Roszak               - Przemysław     Herdzina              307: 443
  14 Rafał          Matczak              - Andrzej        Oleksiak              427: 359
  15 Sławomir       Kordjalik            - Artur          Koszel                351: 441
  16 Marek          Charytoniuk          - Michał         Szymkowski            342: 381
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                401: 435
  18 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              383: 463
  19 Mariusz        Margalski            - Daniel         Janus                 302: 378
  20 Jerzy          Luter                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  358: 269
  21 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          399: 345
  22 Krzysztof      Jaworski             - Katarzyna      Sołdan                394: 304
  23 Tomasz         Suchanek             - Joanna         Juszczak              325: 287
  24 Jarosław       Michalak             - Paweł          Frynia                463: 322
  25 Michał         Musielak             - Bogusław       Książek               407: 410
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bogusław       Puchalski             401: 302
  27 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            351: 469
  28 Marek          Roszak               - Wiesław        Olewiński             333: 363
  29 Robert         Soszka               - Andrzej        Grabiński             400: 336
  30 Radosław       Konca                - Roman          Figiel                481: 316
  31 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Puchalski             339: 442
  32 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Koczkodon             351: 410
  33 Tomasz         Zwoliński            - Jacek          Baltyn                444: 364
  34 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Łukasz         Święcki               375: 350
  35 Kamil          Klinkosz             - Szymon         Fidziński             372: 383
  36 Jerzy          Tatarczuk            - Robert         Kamiński              344: 402
  37 Marcin         Bożek                - Kazimierz      Merklejn              357: 348
  38 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Morawski              345: 331
  39 Robert         Kuszpit              - Grażyna        Wesołowska            458: 235
  40 Małgorzata     Sameryt              - Beata          Lerska                339: 309
  41 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Puton                 364: 334
  42 Marcin         Wiśniewski           - Daniel         Czernatowicz          418: 348
  43 Dariusz        Białobrzewski        - Kuba           Koisar                284: 498
  44 Alina          Białobrzewska        - Renata         Kowalska              424: 425
  45 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Figiel                350: 499
  46 Marek          Dudkiewicz           - Jolanta        Chłopińska            408: 413
  47 Grzegorz       Święcki              - Radosław       Sowiński              393: 315
  48 Michał         Ozimiński            - Katarzyna      Klimała               360: 421
  49 Tomasz         Ruta                 - Paweł          Morga                 242: 388
  50 Edward         Stefaniak            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   317: 407
  51 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Zielińska             420: 337
  52 Arkadiusz      Biegun               - Zofia          Gajewska              401: 317
  53 Anna           Arana                - Małgorzata     Kania                 343: 507
  54 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Przybyłowicz          335: 325
  55 Weronika       Rudnicka             - Mikołaj        Przybyłowicz          345: 346
  56 Dawid          Pikul                - Jarosław       Borowski              312: 595
  57 Monika         Rubinstein           - Stanisław      Gasik                 350: 267
  58 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              356: 437
  59 Jolanta        Kosmowska            - Michał         Szorc                 306: 541
  60 Sylwester      Wójcik               - Zdzisław       Szota                 342: 378
  61 Michał         Trumpus              - Paweł          Opyc                  419: 291
  62 Dominik        Wester               - Patrycja       Śliwińska             426: 286
  63 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Żbikowski             482: 243


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Rogalski              425: 280
   2 Kamil          Górka                - Michał         Waszkiewicz           391: 340
   3 Marcin         Kozyra               - Artur          Irzyk                 438: 348
   4 Daniel         Janus                - Justyna        Fugiel                411: 423
   5 Przemysław     Herdzina             - Aleksander     Puchalski             337: 376
   6 Jacek          Pietruszka           - Leszek         Stecuła               259: 403
   7 Marcin         Mroziuk              - Filip          Sosin                 359: 369
   8 Artur          Koszel               - Stanisław      Rydzik                434: 305
   9 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kowalski              353: 421
  10 Łukasz         Bryła                - Małgorzata     Szmuksta              333: 289
  11 Michał         Szymkowski           - Waldemar       Czerwoniec            373: 312
  12 Jerzy          Luter                - Piotr          Pietuchowski          314: 472
  13 Dariusz        Banaszek             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  453: 323
  14 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Mówka                 333: 445
  15 Krzysztof      Jaworski             - Bartosz        Morawski              410: 338
  16 Bogusław       Książek              - Karol          Wyrębkiewicz          308: 343
  17 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             475: 331
  18 Andrzej        Oleksiak             - Halina         Roszak                431: 449
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Radosław       Konca                 312: 461
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              336: 424
  21 Marek          Syczuk               - Marek          Charytoniuk           387: 309
  22 Maciej         Michalak             - Janina         Jabłczyńska-Zając     377: 375
  23 Wiesław        Olewiński            - Sławomir       Kordjalik             357: 493
  24 Robert         Kamiński             - Maciej         Perzyński             376: 296
  25 Jarosław       Puchalski            - Marcin         Bożek                 401: 426
  26 Ryszard        Dębski               - Mariusz        Margalski             356: 354
  27 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            358: 353
  28 Marcin         Wiśniewski           - Robert         Kuszpit               325: 352
  29 Robert         Soszka               - Jarosław       Sobczak               310: 329
  30 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Kwiatkowski           373: 317
  31 Renata         Kowalska             - Jarosław       Michalak              345: 402
  32 Kuba           Koisar               - Szymon         Fidziński             383: 301
  33 Małgorzata     Kania                - Mariusz        Wrześniewski          395: 510
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Figiel                430: 304
  35 Beata          Lerska               - Michał         Musielak              358: 377
  36 Paweł          Frynia               - Joanna         Ostrowska             380: 294
  37 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Szorc                 395: 364
  38 Katarzyna      Sołdan               - Alina          Białobrzewska         381: 432
  39 Katarzyna      Klimała              - Grzegorz       Święcki               282: 412
  40 Kamil          Klinkosz             - Marek          Roszak                303: 397
  41 Andrzej        Grabiński            - Jarosław       Borowski              456: 328
  42 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Baltyn                295: 407
  43 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Białobrzewski         418: 327
  44 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             329: 515
  45 Roman          Figiel               - Łukasz         Święcki               328: 385
  46 Mikołaj        Przybyłowicz         - Łukasz         Bobowski              375: 338
  47 Paweł          Morga                - Jerzy          Tatarczuk             334: 375
  48 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Monika         Rubinstein            347: 398
  49 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Biegun                354: 428
  50 Mariola        Osajda-Matczak       - Daniel         Czernatowicz          482: 304
  51 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Morawski              353: 399
  52 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Puton                 290: 408
  53 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Ruta                  301: 419
  54 Zdzisław       Szota                - Janusz         Kaczor                425: 521
  55 Radosław       Sowiński             - Michał         Trumpus               351: 428
  56 Dorota         Zielińska            - Dominik        Wester                337: 325
  57 Anna           Arana                - Edward         Stefaniak             334: 497
  58 Zofia          Gajewska             - Weronika       Rudnicka              363: 232
  59 Andrzej        Przybyłowicz         - Urszula        Solarska              340: 304
  60 Stanisław      Gasik                - Jerzy          Matyasik              411: 278
  61 Jolanta        Kosmowska            - Dawid          Pikul                 376: 483
  62 Sylwester      Wójcik               - Patrycja       Śliwińska             312: 360
  63 Paweł          Opyc                 - Tomasz         Żbikowski             420: 350


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              372: 376
   2 Marcin         Kozyra               - Leszek         Stecuła               407: 330
   3 Aleksander     Puchalski            - Justyna        Fugiel                328: 363
   4 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Bryła                 454: 334
   5 Andrzej        Kowalski             - Filip          Sosin                 430: 342
   6 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Szymkowski            397: 366
   7 Marek          Rogalski             - Artur          Koszel                282: 512
   8 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Banaszek              358: 355
   9 Ryszard        Dębski               - Maciej         Czupryniak            345: 356
  10 Sławomir       Kordjalik            - Rafał          Matczak               352: 362
  11 Radosław       Konca                - Jarosław       Michalak              419: 380
  12 Halina         Roszak               - Krzysztof      Jaworski              344: 359
  13 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Suchanek              367: 320
  14 Robert         Kuszpit              - Marcin         Mroziuk               393: 334
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Kazimierz.J    Merklejn              413: 492
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Daniel         Janus                 326: 333
  17 Robert         Kamiński             - Marek          Syczuk                349: 400
  18 Marcin         Bożek                - Maciej         Michalak              423: 338
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Luter                 440: 267
  20 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sameryt               544: 273
  21 Jarosław       Sobczak              - Jacek          Pietruszka            353: 286
  22 Artur          Irzyk                - Kuba           Koisar                444: 301
  23 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Tatarczuk             405: 342
  24 Andrzej        Oleksiak             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  346: 489
  25 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              385: 475
  26 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             415: 273
  27 Jarosław       Puchalski            - Szymon         Fidziński             450: 307
  28 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Musielak              378: 356
  29 Bogusław       Książek              - Alina          Białobrzewska         349: 321
  30 Grzegorz       Święcki              - Janina         Jabłczyńska-Zając     381: 200
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Frynia                256: 394
  32 Bogusław       Puchalski            - Wiesław        Olewiński             492: 311
  33 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           375: 451
  34 Arkadiusz      Biegun               - Jacek          Baltyn                385: 410
  35 Marek          Roszak               - Marek          Charytoniuk           372: 363
  36 Robert         Soszka               - Mariola        Osajda-Matczak        439: 267
  37 Łukasz         Święcki              - Monika         Rubinstein            400: 324
  38 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      Sporczyk              399: 321
  39 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Margalski             463: 491
  40 Dariusz        Puton                - Rafał          Wesołowski            401: 337
  41 Andrzej        Grabiński            - Marcin         Wiśniewski            436: 280
  42 Wojciech       Morawski             - Renata         Kowalska              244: 401
  43 Marcin         Figiel               - Tomasz         Ruta                  445: 373
  44 Janusz         Kaczor               - Zofia          Gajewska              340: 268
  45 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Szorc                 320: 459
  46 Joanna         Ostrowska            - Michał         Trumpus               355: 347
  47 Jarosław       Borowski             - Joanna         Juszczak              432: 374
  48 Małgorzata     Kania                - Kamil          Klinkosz              334: 412
  49 Roman          Figiel               - Kazimierz      Merklejn              339: 431
  50 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Paweł          Morga                 288: 322
  51 Andrzej        Przybyłowicz         - Dawid          Pikul                 308: 313
  52 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               389: 221
  53 Katarzyna      Klimała              - Edward         Stefaniak             470: 310
  54 Dorota         Zielińska            - Katarzyna      Sołdan                367: 298
  55 Beata          Lerska               - Stanisław      Gasik                 280: 303
  56 Grażyna        Wesołowska           - Daniel         Czernatowicz          329: 295
  57 Jerzy          Matyasik             - Marek          Dudkiewicz            334: 397
  58 Paweł          Opyc                 - Michał         Ozimiński             304: 327
  59 Dominik        Wester               - Urszula        Solarska              413: 258
  60 Jolanta        Kosmowska            - Zdzisław       Szota                 412: 371
  61 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Arana                 306: 355
  62 Radosław       Sowiński             - Weronika       Rudnicka              353: 391
  63 Tomasz         Żbikowski            - Sylwester      Wójcik                372: 410


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              343: 398
   2 Artur          Koszel               - Marcin         Kozyra                401: 330
   3 Justyna        Fugiel               - Kamil          Górka                 287: 418
   4 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Waszkiewicz           481: 398
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Bryła                 377: 454
   6 Leszek         Stecuła              - Stanisław      Rydzik                335: 497
   7 Aleksander     Puchalski            - Radosław       Konca                 400: 295
   8 Maciej         Czupryniak           - Robert         Kuszpit               468: 368
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 420: 466
  10 Filip          Sosin                - Przemysław     Herdzina              379: 327
  11 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Jaworski              505: 302
  12 Artur          Irzyk                - Marcin         Bożek                 402: 369
  13 Marek          Syczuk               - Marek          Rogalski              349: 378
  14 Michał         Szymkowski           - Jarosław       Sobczak               334: 511
  15 Daniel         Janus                - Mariusz        Wrześniewski          341: 357
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Banaszek              342: 357
  17 Sławomir       Kordjalik            - Jacek          Pietruszka            461: 289
  18 Jarosław       Puchalski            - Łukasz         Święcki               422: 309
  19 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Puchalski             416: 368
  20 Dariusz        Puton                - Marcin         Mroziuk               324: 336
  21 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Michalak              403: 338
  22 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Sylwestrzuk           380: 359
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Margalski             295: 468
  24 Paweł          Frynia               - Małgorzata     Szmuksta              269: 431
  25 Jacek          Baltyn               - Jolanta        Chłopińska            356: 259
  26 Robert         Soszka               - Bogusław       Książek               305: 364
  27 Grzegorz       Święcki              - Mikołaj        Przybyłowicz          380: 296
  28 Bartosz        Morawski             - Robert         Kamiński              293: 406
  29 Jerzy          Luter                - Ryszard        Dębski                338: 384
  30 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Grabiński             314: 431
  31 Renata         Kowalska             - Marek          Roszak                373: 368
  32 Kuba           Koisar               - Halina         Roszak                435: 391
  33 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Oleksiak              284: 402
  34 Szymon         Fidziński            - Łukasz         Tuszyński             360: 314
  35 Dawid          Pikul                - Marcin         Figiel                363: 457
  36 Michał         Szorc                - Kamil          Klinkosz              376: 376
  37 Wojciech       Morawski             - Michał         Musielak              322: 354
  38 Wiesław        Olewiński            - Andrzej        Kwiatkowski           384: 378
  39 Monika         Rubinstein           - Maciej         Perzyński             343: 442
  40 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             373: 387
  41 Grzegorz       Koczkodon            - Janusz         Kaczor                441: 321
  42 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         344: 258
  43 Paweł          Morga                - Jarosław       Borowski              412: 392
  44 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz      Merklejn              343: 361
  45 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Wiśniewski            304: 348
  46 Krzysztof      Sporczyk             - Janina         Jabłczyńska-Zając     307: 412
  47 Jerzy          Tatarczuk            - Dorota         Zielińska             355: 335
  48 Arkadiusz      Biegun               - Grażyna        Wesołowska            528: 211
  49 Stanisław      Gasik                - Katarzyna      Klimała               459: 316
  50 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 344: 320
  51 Michał         Trumpus              - Beata          Lerska                437: 300
  52 Daniel         Czernatowicz         - Małgorzata     Kania                 327: 397
  53 Roman          Figiel               - Dominik        Wester                355: 368
  54 Tomasz         Ruta                 - Dariusz        Białobrzewski         335: 374
  55 Andrzej        Przybyłowicz         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   312: 477
  56 Edward         Stefaniak            - Zofia          Gajewska              329: 374
  57 Michał         Ozimiński            - Jolanta        Kosmowska             317: 407
  58 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                389: 372
  59 Joanna         Juszczak             - Weronika       Rudnicka              402: 329
  60 Zdzisław       Szota                - Paweł          Opyc                  330: 339
  61 Urszula        Solarska             - Sylwester      Wójcik                403: 364
  62 Patrycja       Śliwińska            - Radosław       Sowiński              359: 396
  63 Tomasz         Żbikowski            - Jerzy          Matyasik              314: 337


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          412: 317
   2 Kamil          Górka                - Artur          Koszel                428: 459
   3 Marcin         Kozyra               - Łukasz         Bryła                 351: 517
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 385: 389
   5 Justyna        Fugiel               - Filip          Sosin                 365: 366
   6 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Czupryniak            324: 439
   7 Andrzej        Kowalski             - Jarosław       Sobczak               447: 306
   8 Michał         Waszkiewicz          - Artur          Irzyk                 375: 424
   9 Marek          Rogalski             - Rafał          Matczak               422: 338
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Święcki               352: 393
  11 Robert         Kuszpit              - Sławomir       Kordjalik             300: 446
  12 Ryszard        Dębski               - Kazimierz.J    Merklejn              306: 424
  13 Jacek          Baltyn               - Dariusz        Banaszek              238: 431
  14 Mariusz        Margalski            - Jarosław       Puchalski             478: 360
  15 Leszek         Stecuła              - Karol          Wyrębkiewicz          228: 506
  16 Radosław       Konca                - Tomasz         Suchanek              480: 260
  17 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             435: 360
  18 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Szmuksta              370: 399
  19 Marcin         Mroziuk              - Marcin         Bożek                 421: 443
  20 Robert         Kamiński             - Michał         Szymkowski            400:   1
  21 Bogusław       Książek              - Daniel         Janus                 403: 338
  22 Renata         Kowalska             - Andrzej        Grabiński             296: 456
  23 Jarosław       Michalak             - Kuba           Koisar                318: 471
  24 Marcin         Figiel               - Dariusz        Puton                 307: 472
  25 Andrzej        Oleksiak             - Jacek          Pietruszka            348: 324
  26 Bogusław       Puchalski            - Jerzy          Tatarczuk             400: 354
  27 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Koczkodon             361: 352
  28 Michał         Musielak             - Joanna         Ostrowska             428: 284
  29 Wiesław        Olewiński            - Maciej         Michalak              368: 343
  30 Arkadiusz      Biegun               - Jolanta        Chłopińska            295: 398
  31 Halina         Roszak               - Mikołaj        Przybyłowicz          375: 378
  32 Paweł          Morga                - Marek          Roszak                296: 354
  33 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Robert         Soszka                368: 346
  34 Rafał          Wesołowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  343: 509
  35 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Gasik                 368: 371
  36 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Luter                 516: 242
  37 Marcin         Wiśniewski           - Bartosz        Morawski              399: 407
  38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Sameryt               347: 324
  39 Michał         Szorc                - Paweł          Frynia                341: 451
  40 Łukasz         Święcki              - Kamil          Klinkosz              301: 390
  41 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             422: 322
  42 Katarzyna      Klimała              - Andrzej        Kwiatkowski           336: 435
  43 Monika         Rubinstein           - Paweł          Jackowski             233: 435
  44 Wojciech       Morawski             - Jarosław       Borowski              456: 292
  45 Michał         Trumpus              - Marek          Charytoniuk           348: 397
  46 Dariusz        Białobrzewski        - Janusz         Kaczor                441: 451
  47 Zofia          Gajewska             - Marek          Dudkiewicz            426: 409
  48 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mariola        Osajda-Matczak        434: 289
  49 Alina          Białobrzewska        - Dorota         Zielińska             392: 366
  50 Dominik        Wester               - Jolanta        Kosmowska             385: 422
  51 Łukasz         Bobowski             - Grażyna        Wesołowska            358: 373
  52 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              341: 381
  53 Daniel         Czernatowicz         - Tomasz         Ruta                  381: 394
  54 Katarzyna      Sołdan               - Beata          Lerska                382: 297
  55 Edward         Stefaniak            - Andrzej        Przybyłowicz          421: 321
  56 Radosław       Sowiński             - Jerzy          Matyasik              409: 336
  57 Weronika       Rudnicka             - Michał         Ozimiński             390: 364
  58 Urszula        Solarska             - Roman          Figiel                324: 428
  59 Sylwester      Wójcik               - Anna           Arana                 441: 297
  60 Patrycja       Śliwińska            - Zdzisław       Szota                 335: 399
  61 Tomasz         Żbikowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              332: 429
   2 Maciej         Czupryniak           - Kamil          Górka                 342: 391
   3 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          319: 361
   4 Andrzej        Kowalski             - Marek          Rogalski              336: 378
   5 Łukasz         Bryła                - Artur          Irzyk                 388: 415
   6 Filip          Sosin                - Marcin         Kozyra                361: 371
   7 Grzegorz       Święcki              - Stanisław      Rydzik                394: 507
   8 Sławomir       Kordjalik            - Michał         Waszkiewicz           295: 370
   9 Rafał          Matczak              - Justyna        Fugiel                449: 404
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Aleksander     Puchalski             370: 364
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Marcin         Bożek                 407: 355
  12 Dariusz        Banaszek             - Małgorzata     Szmuksta              450: 338
  13 Radosław       Konca                - Robert         Kamiński              396: 388
  14 Marek          Syczuk               - Bogusław       Książek               378: 335
  15 Andrzej        Grabiński            - Jarosław       Sobczak               399: 272
  16 Mariusz        Margalski            - Kuba           Koisar                389: 361
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             397: 379
  18 Jarosław       Puchalski            - Ryszard        Dębski                331: 413
  19 Robert         Kuszpit              - Bogusław       Puchalski             331: 383
  20 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Sylwestrzuk           510: 291
  21 Marcin         Mroziuk              - Tomasz         Suchanek              571: 265
  22 Przemysław     Herdzina             - Jacek          Baltyn                346: 355
  23 Michał         Musielak             - Leszek         Stecuła               343: 335
  24 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  378: 326
  25 Kazimierz      Merklejn             - Wiesław        Olewiński             419: 468
  26 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Perzyński             326: 314
  27 Daniel         Janus                - Janina         Jabłczyńska-Zając     306: 313
  28 Michał         Szymkowski           - Dariusz        Puton                 367: 392
  29 Paweł          Frynia               - Stanisław      Gasik                 354: 422
  30 Kamil          Klinkosz             - Jarosław       Michalak              256: 415
  31 Bartosz        Morawski             - Renata         Kowalska              386: 288
  32 Marek          Roszak               - Marcin         Figiel                360: 492
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              381: 430
  34 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Morawski              385: 463
  35 Marek          Charytoniuk          - Janusz         Kaczor                527: 248
  36 Zofia          Gajewska             - Halina         Roszak                311: 471
  37 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Koczkodon             339: 368
  38 Jolanta        Kosmowska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   310: 328
  39 Joanna         Ostrowska            - Waldemar       Czerwoniec            351: 394
  40 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Wesołowski            380: 371
  41 Paweł          Morga                - Robert         Soszka                437: 363
  42 Alina          Białobrzewska        - Marcin         Wiśniewski            344: 397
  43 Małgorzata     Sameryt              - Dawid          Pikul                 270: 495
  44 Jerzy          Luter                - Jerzy          Tatarczuk             438: 309
  45 Grażyna        Wesołowska           - Jacek          Pietruszka            363: 287
  46 Michał         Szorc                - Łukasz         Święcki               434: 467
  47 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Sołdan                488: 315
  48 Radosław       Sowiński             - Marek          Dudkiewicz            346: 386
  49 Roman          Figiel               - Michał         Trumpus               342: 453
  50 Jarosław       Borowski             - Katarzyna      Klimała               439: 280
  51 Dominik        Wester               - Monika         Rubinstein            427: 317
  52 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Bobowski              408: 330
  53 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Zielińska             415: 486
  54 Tomasz         Ruta                 - Miłosz         Wrzałek               261: 429
  55 Weronika       Rudnicka             - Edward         Stefaniak             407: 372
  56 Beata          Lerska               - Sylwester      Wójcik                299: 362
  57 Jerzy          Matyasik             - Zdzisław       Szota                 326: 377
  58 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Przybyłowicz          364: 362
  59 Tomasz         Żbikowski            - Daniel         Czernatowicz          384: 297
  60 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              300: 353
  61 Patrycja       Śliwińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Irzyk                 491: 376
   2 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          321: 486
   3 Kamil          Górka                - Marek          Rogalski              418: 385
   4 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             446: 301
   5 Marcin         Kozyra               - Bogusław       Puchalski             434: 349
   6 Dariusz        Banaszek             - Grzegorz       Święcki               441: 339
   7 Michał         Musielak             - Kazimierz.J    Merklejn              352: 391
   8 Jarosław       Michalak             - Karol          Wyrębkiewicz          323: 414
   9 Bartosz        Morawski             - Maciej         Czupryniak            402: 300
  10 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bryła                 319: 362
  11 Ryszard        Dębski               - Radosław       Konca                 386: 353
  12 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Kowalski              403: 375
  13 Marcin         Bożek                - Rafał          Matczak               445: 373
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Syczuk                343: 381
  15 Robert         Kamiński             - Andrzej        Grabiński             392: 374
  16 Mariusz        Margalski            - Wiesław        Olewiński             431: 352
  17 Krzysztof      Mówka                - Jacek          Baltyn                415: 341
  18 Michał         Waszkiewicz          - Bogusław       Książek               380: 326
  19 Jolanta        Chłopińska           - Filip          Sosin                 331: 462
  20 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Przybyłowicz          424: 302
  21 Stanisław      Gasik                - Justyna        Fugiel                378: 404
  22 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Marcin         Mroziuk               328: 418
  23 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Oleksiak              237: 451
  24 Kuba           Koisar               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   320: 315
  25 Marcin         Figiel               - Marek          Charytoniuk           423: 364
  26 Wojciech       Morawski             - Jarosław       Puchalski             469: 267
  27 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Kuszpit               446: 322
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Halina         Roszak                385: 434
  29 Leszek         Stecuła              - Przemysław     Herdzina              350: 333
  30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Sylwestrzuk           331: 368
  31 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Suchanek              350: 341
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 378: 335
  33 Paweł          Frynia               - Paweł          Morga                 322: 394
  34 Michał         Szymkowski           - Tomasz         Zwoliński             380: 358
  35 Marcin         Wiśniewski           - Waldemar       Czerwoniec            416: 343
  36 Marek          Roszak               - Jerzy          Luter                 370: 371
  37 Daniel         Janus                - Grażyna        Wesołowska            482: 316
  38 Kamil          Klinkosz             - Arkadiusz      Biegun                363: 354
  39 Renata         Kowalska             - Łukasz         Święcki               364: 319
  40 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Kosmowska             446: 370
  41 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        343: 358
  42 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Jackowski             381: 342
  43 Małgorzata     Sameryt              - Michał         Trumpus               324: 330
  44 Jarosław       Borowski             - Michał         Szorc                 340: 382
  45 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Białobrzewski         362: 286
  46 Sylwester      Wójcik               - Maciej         Michalak              362: 373
  47 Edward         Stefaniak            - Dominik        Wester                369: 285
  48 Zdzisław       Szota                - Robert         Soszka                424: 280
  49 Janusz         Kaczor               - Roman          Figiel                448: 424
  50 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Bobowski              328: 387
  51 Jerzy          Tatarczuk            - Radosław       Sowiński              342: 319
  52 Dorota         Zielińska            - Michał         Ozimiński             435: 281
  53 Katarzyna      Sołdan               - Jacek          Pietruszka            330: 303
  54 Tomasz         Ruta                 - Rafał          Wesołowski            407: 352
  55 Katarzyna      Klimała              - Zofia          Gajewska              351: 365
  56 Monika         Rubinstein           - Joanna         Ostrowska             343: 475
  57 Miłosz         Wrzałek              - Urszula        Solarska              562: 273
  58 Andrzej        Przybyłowicz         - Beata          Lerska                376: 269
  59 Anna           Arana                - Jerzy          Matyasik              423: 375
  60 Tomasz         Żbikowski            - Patrycja       Śliwińska             293: 417


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              293: 431
   2 Piotr          Pietuchowski         - Artur          Irzyk                 452: 333
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Margalski             406: 383
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                485: 507
   5 Marcin         Kozyra               - Michał         Waszkiewicz           381: 338
   6 Dariusz        Banaszek             - Artur          Koszel                329: 304
   7 Filip          Sosin                - Karol          Wyrębkiewicz          370: 381
   8 Marek          Rogalski             - Kazimierz.J    Merklejn              310: 450
   9 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Wrześniewski          395: 405
  10 Justyna        Fugiel               - Wojciech       Morawski              399: 363
  11 Marcin         Mroziuk              - Jarosław       Michalak              347: 345
  12 Dariusz        Puton                - Andrzej        Oleksiak              284: 297
  13 Radosław       Konca                - Maciej         Perzyński             500: 305
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Czupryniak            374: 403
  15 Wiesław        Olewiński            - Andrzej        Kowalski              330: 419
  16 Rafał          Matczak              - Jacek          Baltyn                371: 352
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Grabiński             287: 430
  18 Marcin         Bożek                - Grzegorz       Koczkodon             430: 352
  19 Aleksander     Puchalski            - Leszek         Stecuła               411: 311
  20 Bogusław       Książek              - Bartosz        Morawski              255: 410
  21 Ryszard        Dębski               - Paweł          Morga                 409: 263
  22 Robert         Kamiński             - Jolanta        Chłopińska            457: 274
  23 Kuba           Koisar               - Stanisław      Gasik                 478: 353
  24 Marcin         Figiel               - Marcin         Wiśniewski            375: 404
  25 Michał         Szymkowski           - Kazimierz      Merklejn              437: 245
  26 Mikołaj        Przybyłowicz         - Sławomir       Kordjalik             302: 499
  27 Halina         Roszak               - Janina         Jabłczyńska-Zając     364: 357
  28 Jerzy          Luter                - Bogusław       Puchalski             428: 285
  29 Jarosław       Sobczak              - Daniel         Janus                 426: 337
  30 Renata         Kowalska             - Michał         Musielak              395: 449
  31 Grzegorz       Święcki              - Kamil          Klinkosz              333: 394
  32 Jerzy          Tatarczuk            - Łukasz         Tuszyński             272: 502
  33 Tomasz         Suchanek             - Jarosław       Puchalski             369: 435
  34 Zofia          Gajewska             - Przemysław     Herdzina              434: 320
  35 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Weronika       Rudnicka              469: 372
  36 Michał         Trumpus              - Mariola        Osajda-Matczak        502: 343
  37 Janusz         Kaczor               - Grażyna        Wesołowska            344: 355
  38 Maciej         Michalak             - Michał         Szorc                 515: 312
  39 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           457: 335
  40 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             501: 337
  41 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Borowski              321: 396
  42 Marek          Roszak               - Zdzisław       Szota                 488: 237
  43 Waldemar       Czerwoniec           - Dominik        Wester                478: 271
  44 Robert         Soszka               - Paweł          Frynia                366: 417
  45 Arkadiusz      Biegun               - Alina          Białobrzewska         386: 380
  46 Marek          Charytoniuk          - Edward         Stefaniak             311: 361
  47 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              466: 354
  48 Łukasz         Święcki              - Tomasz         Ruta                  460: 326
  49 Jacek          Pietruszka           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   469: 338
  50 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Kuszpit               395: 370
  51 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               373: 425
  52 Jolanta        Kosmowska            - Dorota         Zielińska             364: 359
  53 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Sameryt               391: 343
  54 Sylwester      Wójcik               - Monika         Rubinstein            401: 310
  55 Roman          Figiel               - Andrzej        Przybyłowicz          249: 426
  56 Dariusz        Białobrzewski        - Urszula        Solarska              389: 407
  57 Radosław       Sowiński             - Beata          Lerska                360: 299
  58 Patrycja       Śliwińska            - Katarzyna      Klimała               252: 467
  59 Jerzy          Matyasik             - Michał         Ozimiński             346: 388
  60 Anna           Arana                - Tomasz         Żbikowski             339: 359


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              367: 268
   2 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Banaszek              360: 392
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 332: 381
   4 Marek          Syczuk               - Marcin         Kozyra                473: 345
   5 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             438: 322
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Dębski                335: 400
   7 Justyna        Fugiel               - Bartosz        Morawski              433: 337
   8 Radosław       Konca                - Krzysztof      Mówka                 323: 518
   9 Marcin         Mroziuk              - Robert         Kamiński              378: 370
  10 Kuba           Koisar               - Andrzej        Kowalski              284: 349
  11 Łukasz         Bryła                - Michał         Waszkiewicz           339: 434
  12 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              457: 416
  13 Sławomir       Kordjalik            - Andrzej        Oleksiak              309: 349
  14 Artur          Irzyk                - Halina         Roszak                476: 488
  15 Andrzej        Grabiński            - Michał         Musielak              419: 380
  16 Mariusz        Margalski            - Michał         Szymkowski            562: 237
  17 Marcin         Wiśniewski           - Artur          Koszel                266: 378
  18 Rafał          Matczak              - Jerzy          Luter                 340: 462
  19 Marcin         Bożek                - Kamil          Klinkosz              417: 370
  20 Filip          Sosin                - Jarosław       Sobczak               388: 388
  21 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           455: 396
  22 Stanisław      Gasik                - Michał         Trumpus               293: 411
  23 Jarosław       Puchalski            - Bogusław       Książek               440: 366
  24 Maciej         Michalak             - Jolanta        Chłopińska            389: 358
  25 Paweł          Morga                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  272: 360
  26 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Dawid          Pikul                 259: 540
  27 Kazimierz      Merklejn             - Mikołaj        Przybyłowicz          240: 392
  28 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Roszak                344: 343
  29 Renata         Kowalska             - Waldemar       Czerwoniec            375: 328
  30 Bogusław       Puchalski            - Przemysław     Herdzina              447: 254
  31 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Borowski              423: 491
  32 Janusz         Kaczor               - Daniel         Janus                 442: 369
  33 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Morawski              473: 302
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Święcki               383: 346
  35 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Frynia                334: 387
  36 Marek          Charytoniuk          - Łukasz         Święcki               433: 321
  37 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Michalak              415: 347
  38 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Arkadiusz      Biegun                315: 489
  39 Dorota         Zielińska            - Małgorzata     Szmuksta              395: 319
  40 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Perzyński             339: 403
  41 Miłosz         Wrzałek              - Edward         Stefaniak             352: 320
  42 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              622: 307
  43 Jerzy          Tatarczuk            - Wiesław        Olewiński             380: 377
  44 Jacek          Baltyn               - Jolanta        Kosmowska             304: 406
  45 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              340: 280
  46 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Koczkodon             355: 361
  47 Zofia          Gajewska             - Michał         Szorc                 362: 362
  48 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           471: 314
  49 Paweł          Jackowski            - Michał         Ozimiński             569: 267
  50 Sylwester      Wójcik               - Małgorzata     Sameryt               437: 392
  51 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Przybyłowicz          341: 399
  52 Urszula        Solarska             - Robert         Soszka                386: 345
  53 Dariusz        Białobrzewski        - Katarzyna      Klimała               404: 363
  54 Dominik        Wester               - Anna           Arana                 412: 331
  55 Monika         Rubinstein           - Zdzisław       Szota                 422: 370
  56 Tomasz         Ruta                 - Patrycja       Śliwińska             329: 305
  57 Radosław       Sowiński             - Tomasz         Żbikowski             354: 333
  58 Beata          Lerska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Banaszek              471: 392
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 383: 421
   3 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Syczuk                349: 537
   4 Stanisław      Rydzik               - Filip          Sosin                 364: 421
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Kozyra                363: 434
   6 Justyna        Fugiel               - Radosław       Konca                 377: 406
   7 Artur          Irzyk                - Mariusz        Margalski             408: 337
   8 Maciej         Czupryniak           - Halina         Roszak                392: 386
   9 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Bryła                 268: 431
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Matczak               487: 426
  11 Andrzej        Kowalski             - Robert         Kamiński              489: 247
  12 Andrzej        Grabiński            - Aleksander     Puchalski             317: 492
  13 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Oleksiak              323: 476
  14 Jerzy          Luter                - Artur          Koszel                420: 377
  15 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Mówka                 322: 361
  16 Marcin         Bożek                - Kuba           Koisar                326: 472
  17 Łukasz         Tuszyński            - Ryszard        Dębski                460: 391
  18 Michał         Waszkiewicz          - Jarosław       Sobczak               295: 479
  19 Łukasz         Święcki              - Sławomir       Kordjalik             311: 448
  20 Dawid          Pikul                - Marek          Charytoniuk           367: 388
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             304: 297
  22 Michał         Trumpus              - Robert         Kuszpit               344: 350
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Puton                 326: 428
  24 Michał         Musielak             - Dorota         Zielińska             383: 360
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Michalak              328: 399
  26 Jacek          Baltyn               - Bogusław       Puchalski             294: 354
  27 Jolanta        Kosmowska            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  372: 408
  28 Wiesław        Olewiński            - Arkadiusz      Biegun                296: 392
  29 Bogusław       Książek              - Paweł          Frynia                388: 302
  30 Maciej         Perzyński            - Jerzy          Tatarczuk             372: 359
  31 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               370: 393
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Morga                 352: 315
  33 Stanisław      Gasik                - Joanna         Ostrowska             354: 288
  34 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Marcin         Wiśniewski            398: 273
  35 Paweł          Jackowski            - Michał         Szymkowski            433: 355
  36 Michał         Szorc                - Mikołaj        Przybyłowicz          409: 329
  37 Grażyna        Wesołowska           - Sylwester      Wójcik                337: 330
  38 Łukasz         Bobowski             - Renata         Kowalska              457: 284
  39 Zofia          Gajewska             - Dominik        Wester                378: 335
  40 Kamil          Klinkosz             - Przemysław     Herdzina              329: 585
  41 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Tomasz         Zwoliński             520: 387
  42 Jarosław       Borowski             - Rafał          Wesołowski            346: 306
  43 Edward         Stefaniak            - Marek          Roszak                350: 318
  44 Daniel         Janus                - Katarzyna      Sołdan                367: 402
  45 Tomasz         Suchanek             - Janusz         Kaczor                353: 455
  46 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Dudkiewicz            358: 399
  47 Waldemar       Czerwoniec           - Radosław       Sowiński              469: 357
  48 Grzegorz       Święcki              - Mariola        Osajda-Matczak        332: 301
  49 Tomasz         Ruta                 - Kazimierz      Merklejn              277: 485
  50 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Morawski              331: 387
  51 Jarosław       Michalak             - Urszula        Solarska              505: 227
  52 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kwiatkowski           328: 478
  53 Dariusz        Białobrzewski        - Monika         Rubinstein            392: 251
  54 Robert         Soszka               - Małgorzata     Sameryt               359: 373
  55 Alina          Białobrzewska        - Patrycja       Śliwińska             325: 392
  56 Katarzyna      Klimała              - Beata          Lerska                397: 295
  57 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Żbikowski             473: 380
  58 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Kozyra               - Mariusz        Skrobosz              419: 451
   2 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                376: 500
   3 Mariusz        Margalski            - Piotr          Pietuchowski          410: 393
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Bryła                 348: 305
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Marcin         Mroziuk               454: 385
   6 Dariusz        Banaszek             - Andrzej        Grabiński             388: 335
   7 Artur          Koszel               - Andrzej        Kowalski              412: 349
   8 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Bożek                 426: 459
   9 Andrzej        Oleksiak             - Aleksander     Puchalski             505: 265
  10 Krzysztof      Mówka                - Ryszard        Dębski                374: 342
  11 Filip          Sosin                - Michał         Waszkiewicz           437: 428
  12 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                362: 382
  13 Kuba           Koisar               - Justyna        Fugiel                328: 419
  14 Jarosław       Sobczak              - Radosław       Konca                 324: 304
  15 Artur          Irzyk                - Łukasz         Tuszyński             423: 365
  16 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Wrześniewski          344: 524
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Kordjalik             347: 387
  18 Halina         Roszak               - Bogusław       Książek               332: 376
  19 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Matczak               388: 357
  20 Dariusz        Puton                - Stanisław      Gasik                 379: 359
  21 Michał         Szymkowski           - Maciej         Michalak              470: 316
  22 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał         Musielak              249: 339
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marcin         Wiśniewski            367: 277
  24 Bogusław       Puchalski            - Janina         Jabłczyńska-Zając     442: 316
  25 Arkadiusz      Biegun               - Renata         Kowalska              356: 386
  26 Kamil          Klinkosz             - Bartosz        Morawski              399: 385
  27 Maciej         Perzyński            - Paweł          Jackowski             441: 311
  28 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             309: 403
  29 Robert         Kamiński             - Michał         Szorc                 401: 320
  30 Przemysław     Herdzina             - Marek          Rogalski              409: 308
  31 Daniel         Janus                - Grzegorz       Koczkodon             357: 362
  32 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   280: 407
  33 Marek          Roszak               - Zofia          Gajewska              325: 309
  34 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bobowski              390: 394
  35 Dorota         Zielińska            - Michał         Trumpus               370: 443
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Jarosław       Puchalski             338: 465
  37 Wiesław        Olewiński            - Waldemar       Czerwoniec            477: 310
  38 Janusz         Kaczor               - Mariusz        Sylwestrzuk           404: 362
  39 Edward         Stefaniak            - Jarosław       Borowski              358: 369
  40 Jarosław       Michalak             - Katarzyna      Sołdan                445: 372
  41 Jolanta        Kosmowska            - Kazimierz      Merklejn              317: 455
  42 Marek          Dudkiewicz           - Jacek          Baltyn                348: 426
  43 Wojciech       Morawski             - Jerzy          Tatarczuk             335: 318
  44 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Morga                 505: 315
  45 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Frynia                392: 381
  46 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Ruta                  451: 264
  47 Mariola        Osajda-Matczak       - Sylwester      Wójcik                385: 328
  48 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Białobrzewski         302: 394
  49 Małgorzata     Sameryt              - Zdzisław       Szota                 336: 328
  50 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Klimała               257: 443
  51 Dominik        Wester               - Robert         Soszka                379: 450
  52 Rafał          Wesołowski           - Michał         Ozimiński             414: 308
  53 Tomasz         Suchanek             - Alina          Białobrzewska         381: 313
  54 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Przybyłowicz          327: 335
  55 Radosław       Sowiński             - Anna           Arana                 395: 388
  56 Beata          Lerska               - Tomasz         Żbikowski             340: 383
  57 Monika         Rubinstein           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-12-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.73  27981  192
   2 Adam Weremczuk                 Łódź                 145.64   5243   36
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.26  21632  151
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.13  28627  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.07  26181  183
   6 Kamil Górka                    Łęczna               142.01  27975  197
   7 Tomasz Zwoliński               Warszawa             141.52  27172  192
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.70  27156  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.47  27813  198
  10 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.34  20349  145
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             139.93  27986  200
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.80   8328   60
  13 Grzegorz Święcki               Białystok            136.79  16551  121
  14 Dawid Pikul                    Poznań               136.30  26851  197
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.02  26387  194
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.02   6346   47
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.49  18425  137
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.05  25336  189
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.78  12977   97
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  24 Radosław Konca                 Warszawa             133.17  25701  193
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.86  22188  167
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.43   7946   60
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.40  25421  192
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             132.27  25264  191
  29 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.56  25918  197
  31 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.16  23871  182
  32 Marcin Bożek                   Będzin               130.97  10347   79
  33 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             130.11  18345  141
  34 Filip Sosin                    Warszawa             129.57  25267  195
  35 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.57  18528  143
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.39  20314  157
  37 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  24504  190
  38 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  39 Małgorzata Kania               Milanówek            128.82  19839  154
  40 Sławomir Kucia                 Kraków               128.39  14380  112
  41 Michał Makowski                Warszawa             128.38  19128  149
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             128.36  24774  193
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.39  20127  158
  44 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.24  14251  112
  45 Łukasz Bryła                   Mielec               127.18  13735  108
  46 Maciej Perzyński               Piła                 126.34  24005  190
  47 Artur Koszel                   Inowrocław           126.34  24383  193
  48 Jarosław Michalak              Łódź                 125.74   9305   74
  49 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.68  21366  170
  50 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.66  14325  114
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  52 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.42  24834  198
  53 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.33  25066  200
  54 Marek Roszak                   Poznań               125.15  24279  194
  55 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  56 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.79  24583  197
  57 Artur Irzyk                    Strzyżów             124.75  19960  160
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.70  20949  168
  59 Andrzej Wróblewski             Warszawa             124.53   4483   36
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  24160  195
  61 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.79  24139  195
  62 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.58  23975  194
  63 Wojciech Morawski              Gliwice              123.54  10254   83
  64 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  65 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.26  22064  179
  66 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.25  11709   95
  67 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            123.13  19209  156
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.03  24236  197
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.67  23675  193
  70 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.47  18370  150
  71 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  72 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.22  10633   87
  73 Irena Sołdan                   Rumia                122.19  24071  197
  74 Przemysław Herdzina            Kraków               122.17  13561  111
  75 Paweł Opyc                     Warszawa             122.11  23078  189
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  77 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.72  23006  189
  78 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.58   5836   48
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.58  23830  196
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.52  24061  198
  81 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  82 Iwona Kucia                    Kraków               121.31  14072  116
  83 Renata Kowalska                Bielsko Biała        121.22  23638  195
  84 Maciej Michalak                Łódź                 121.08  11139   92
  85 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  86 Robert Soszka                  Warszawa             120.81  23074  191
  87 Sławomir Nosek                 Mielec               120.64   9651   80
  88 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  89 Marcin Kamiński                Warszawa             120.22  11060   92
  90 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.05  22209  185
  92 Radosław Sowiński              Warszawa             118.94  20576  173
  93 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.73   7836   66
  94 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  95 Kazimierz Merklejn             Szczecin             118.64  10678   90
  96 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
  97 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.53  23705  200
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
  99 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.28  22354  189
 100 Rafał Matczak                  Pruszków             118.27  18095  153
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 102 Stanisław Gasik                Warszawa             118.15  15478  131
 103 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             118.08  15941  135
 104 Tomasz Figiel                  Zawichost            118.07   6848   58
 105 Michał Sosin                   Warszawa             118.04   8499   72
 106 Paweł Czubla                   Kock                 117.97   3657   31
 107 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 108 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.95   9554   81
 109 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   5188   44
 110 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.88  17092  145
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             117.62  23054  196
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.61  23405  199
 113 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.38  23124  197
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 115 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.20  23323  199
 116 Halina Roszak                  Poznań               116.95  22689  194
 117 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 118 Bogusław Książek               Szczecin             116.92   5963   51
 119 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 120 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.88   5610   48
 121 Marcin Figiel                  Zawichost            116.84   5024   43
 122 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.62   9096   78
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.57   9792   84
 124 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.51  11768  101
 125 Jolanta Kosmowska              Warszawa             116.40  19438  167
 126 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.18   6971   60
 127 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.14  10104   87
 129 Leszek Stecuła                 Bytom                116.11  10798   93
 130 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 131 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.62   8325   72
 132 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.38  10153   88
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.08  20944  182
 134 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 135 Michał Szymkowski              Wrocław              114.67   4472   39
 136 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 137 Stanisław Ochot                Katowice             114.40   6864   60
 138 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.28  22056  193
 139 Andrzej Gostomski              Łódź                 114.19  21581  189
 140 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.12   8217   72
 141 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.11  21795  191
 142 Tomasz Ruta                    Warszawa             114.01   8095   71
 143 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.01  10147   89
 144 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.97  11625  102
 145 Marek Rogalski                 Chełm                113.92  16291  143
 146 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 147 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 148 Robert Zabłocki                Łódź                 113.80   6828   60
 149 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.78  13199  116
 150 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 151 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.70  14326  126
 152 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  15000  132
 153 Katarzyna Klimała              Kraków               113.62  16930  149
 154 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.55   4542   40
 155 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 156 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.25  14722  130
 157 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.24  13136  116
 158 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.21  15849  140
 159 Arkadiusz Biegun               Kraków               113.06  21030  186
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 112.98  22596  200
 161 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 162 Tomasz Suchanek                Wrocław              112.93  14229  126
 163 Mariusz Makuch                 Zator                112.77   7894   70
 164 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.70  20624  183
 165 Lucyna Śniadach                Rumia                112.61  18918  168
 166 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.40   6744   60
 167 Wojciech Sołdan                Rumia                112.38  20116  179
 168 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.31  21227  189
 169 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.30  18081  161
 170 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.14   9756   87
 171 Maciej Kutera                  Warszawa             112.13  11213  100
 172 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 173 Agnieszka Krupka               Krosno               112.00  21392  191
 174 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.75  21232  190
 175 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.58  21981  197
 176 Grzegorz Gardynik              Warszawa             111.51  10705   96
 177 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 179 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.84  16072  145
 181 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 182 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 184 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 185 Paweł Ochot                    Katowice             110.55   5196   47
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  14462  131
 187 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               110.10  17946  163
 189 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.03  12873  117
 190 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             109.72  13166  120
 192 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 193 Andrzej Kroc                   Łódź                 109.37   6562   60
 194 Renata Andracka                Poznań               109.11   3928   36
 195 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.04   8178   75
 196 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.61  13685  126
 197 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 198 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            108.49  20721  191
 199 Dominik Wester                 Warszawa             108.37  12679  117
 200 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.00  21276  197
 201 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.93  18132  168
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.77  20691  192
 203 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             107.71  20034  186
 204 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 205 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.35  20825  194
 206 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 207 Anna Królak                    Warszawa             107.27   3218   30
 208 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 209 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.00  19153  179
 210 Jerzy Luter                    Bytom                106.77  20180  189
 211 Andrzej Puchalski              Łódź                 106.74   3736   35
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            106.67   7680   72
 213 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 214 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 215 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 216 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.22   3399   32
 217 Łukasz Święcki                 Białystok            106.19   6265   59
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.02  20462  193
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 220 Jan Kozłowski                  Kraków               105.99  14096  133
 221 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 222 Bogdan Kozłowski               Białystok            105.70   9619   91
 223 Bogdan Pokojski                Piastów              105.67   7291   69
 224 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 225 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 226 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.60  19114  181
 227 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             105.38  11697  111
 229 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 230 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 231 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.03  15860  151
 232 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 233 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 234 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.81  14568  139
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 236 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 237 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.37   7097   68
 238 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 239 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 240 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 241 Michał Szorc                   Białystok            104.00   5304   51
 242 Iwona Rutkowska                Warszawa             103.91  15691  151
 243 Maurycy Machnio                Lipiany              103.83   3634   35
 244 Daniel Janus                   Wąchock              103.83   7787   75
 245 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.68  13582  131
 246 Władysław Zieliński            Lębork               103.63   6425   62
 247 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             103.37  11681  113
 248 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.18  15786  153
 249 Janusz Sojka                   Łódź                 102.89   8951   87
 250 Roman Figiel                   Zawichost            102.78   9559   93
 251 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 252 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 253 Michał Ozimiński               Łódź                 102.53  14867  145
 254 Paweł Michalski                Ksawerów             102.50   3280   32
 255 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 256 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 257 Magdalena Ochot                Katowice             102.16  12770  125
 258 Maria Jarosz                   Lublin               101.97   9075   89
 259 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 260 Sylwester Wójcik               Lublin               101.78  11298  111
 261 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 262 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 263 Jacek Gasik                    Warszawa             101.63   3862   38
 264 Dominik Piasecki               Słupsk               101.60   5893   58
 265 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.58  12088  119
 266 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 267 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 268 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 269 Joanna Brychcy                 Katowice             100.17  19133  191
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.14  18126  181
 271 Anna Arana                     Warszawa             100.14  15421  154
 272 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.10  10110  101
 273 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.01  18701  187
 274 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 275 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 276 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 277 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.69  11744  119
 278 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                98.69   4737   48
 279 Iza Kraj                       Warszawa              98.53  12710  129
 280 Adam Janicki                   Łódź                  98.50   4925   50
 281 Renata Rosół                   Warszawa              98.19  19245  196
 282 Monika Rubinstein              Warszawa              97.73  19156  196
 283 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              97.61  15130  155
 284 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 285 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 286 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.66   8893   92
 287 Katarzyna Majewska             Lublin                96.65   6379   66
 288 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 289 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 290 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 291 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 292 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 293 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 294 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 295 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 296 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 297 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 298 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.32   3241   34
 299 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.23  11618  122
 300 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 301 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.65   6531   69
 303 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 304 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 305 Marek Reda                     Wołomin               94.57   9173   97
 306 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 307 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.08   7338   78
 308 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 309 Anna Stefańska                 Łódź                  94.00   7238   77
 310 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 311 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 312 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 313 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 314 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.59   5185   56
 315 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 316 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.73   4678   51
 317 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 318 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.51   9594  106
 319 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 320 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.28   4153   46
 321 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 322 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 323 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 324 Tomasz Olędzki                 Warszawa              89.59   4121   46
 325 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 326 Katarzyna Dębska               Ostróda               89.23   4194   47
 327 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 328 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 329 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.04   6233   70
 330 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 331 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.87   8260   94
 332 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                87.77   4125   47
 333 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 334 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.61   3154   36
 335 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.56  16987  194
 336 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 337 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 338 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.22   3925   45
 339 Piotr Marusa                   Szczytno              86.75   6246   72
 340 Wojciech Wróbel                Zator                 86.35   3195   37
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 342 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 343 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 344 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 345 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 346 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 347 Urszula Solarska               Łódź                  82.83  11679  141
 348 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 349 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 350 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 351 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.94   9794  121
 352 Monika Pieczora                Łódź                  80.64   2903   36
 353 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 354 Adam Kędzior                   Lublin                79.23   5467   69
 355 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.09   4587   58
 356 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.94   5078   66
 357 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 358 Jolanta Kruk                   Łódź                  73.12   5557   76
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 360 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 361 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 10-12-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   6 Maciej Stolarczyk              Zator                104.11   2915   28
   7 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Maciej Mizgier                 Gdańsk               114.21   2741   24
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  16 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  19 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  20 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  21 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.12   2571   24
  24 Stefan Dawidson                Częstochowa          106.67   2560   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  27 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  28 Łukasz Marks                   Warszawa             104.21   2501   24
  29 Piotr Jańczyk                  Łódź                 104.08   2498   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  31 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  32 Rafał Marks                    Warszawa             100.38   2409   24
  33 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  34 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  35 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  36 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  37 Jolanta Bednarska              Łódź                  92.58   2222   24
  38 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  39 Piotr Domański                 Łódź                  92.08   2210   24
  40 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  41 Sylwia Pliszka                 Szczecin              89.29   2143   24
  42 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  43 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  45 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  46 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  47 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  49 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  50 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  51 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  52 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  53 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  56 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  57 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  58 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  59 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  60 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  61 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  62 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  64 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  65 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  66 Piotr Madej                    Lublin                81.70   1879   23
  67 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  68 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  69 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  70 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.95   2441   22
  71 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  72 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  73 Małgorzata Marks               Warszawa              91.29   1917   21
  74 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  75 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  76 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  77 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  78 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  79 Andrzej Lożyński               Piastów              106.00   2014   19
  80 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  82 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  83 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  84 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  85 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  86 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  87 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  88 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  89 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  90 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  91 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  92 Robert Drózd                   Wesoła                85.56   1369   16
  93 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  94 Paweł Morga                    Warszawa             112.67   1690   15
  95 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  96 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  97 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  98 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  99 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 100 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 101 Radosław Jachna                Łódź                 126.83   1522   12
 102 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 103 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 104 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 106 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 107 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 108 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 109 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 110 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 111 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 112 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 113 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 114 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 115 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.17   1298   12
 116 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 117 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 118 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 119 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 120 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 121 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 122 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 126 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 127 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 128 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 129 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 130 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 131 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 132 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 137 Beata Wiączkowska              Wrocław              100.33   1204   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 140 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 141 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 142 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 143 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 144 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 145 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 146 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 147 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 148 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 149 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 150 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 153 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 154 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 155 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 156 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 157 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 158 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 159 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 160 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 161 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 162 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 163 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 164 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 165 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 166 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 167 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 168 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 169 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 170 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 171 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 172 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 173 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 174 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 175 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 176 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 177 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 178 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 179 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 180 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 181 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 182 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 183 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 184 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 185 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 186 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 187 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 188 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 189 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 190 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 191 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 192 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 193 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 194 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 195 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 196 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 197 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 198 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 199 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 200 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 201 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 202 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 206 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 207 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 208 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 210 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 211 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 212 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 213 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 214 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 215 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 216 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 218 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 219 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 220 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 221 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 222 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 223 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 224 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 225 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 226 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 227 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 228 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 229 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 230 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 231 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 232 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 233 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 234 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 235 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 236 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 237 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 238 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 239 Magdalena Podlaska             Warszawa              96.64   1063   11
 240 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 243 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 244 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 245 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 246 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 247 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 248 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 249 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 250 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 251 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 252 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 253 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 254 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 255 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 256 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 257 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 258 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 259 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 260 Jacek Stolarczyk               Zator                 78.09    859   11
 261 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 262 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 263 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 264 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 265 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 266 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 267 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 268 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 269 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 270 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 271 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 272 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 273 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 274 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 275 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 276 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 277 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 278 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 279 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.00    950   10
 280 Janusz Czerwik                 Zator                 83.70    837   10
 281 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 282 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 283 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 284 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 285 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 286 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 287 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 288 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 289 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 290 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 291 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 292 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 293 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 294 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 295 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 296 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 297 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 298 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 299 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 300 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 301 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 302 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 303 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 304 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 305 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 306 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 307 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 308 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 309 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 310 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 311 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 314 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 315 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 316 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 319 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 320 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 321 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 322 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 323 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 324 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 331 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 332 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 333 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 334 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 335 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 336 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 337 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 338 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 339 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 340 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 341 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 342 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 343 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 346 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 347 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 348 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 349 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 350 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 351 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 352 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 353 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 354 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 355 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 356 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 357 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 358 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 359 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 360 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 361 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 362 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 363 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 364 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 365 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 366 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 367 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 368 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 369 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 370 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 371 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 372 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 373 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 374 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 375 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 376 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 377 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 378 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 379 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 380 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 381 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 382 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 383 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 384 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 385 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 386 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie