Warszawa16
listopada
Warszawa 16-24 listopada X Mistrzostwa Polski
Warszawa 7
grudnia
Warszawa 7- 8 grudnia II 24-godzinny Turniej Non Stop
Warszawa18
stycznia
Warszawa 18-19 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
II 24-godzinny Turniej Non Stop07 - 08 grudnia 2002 — II 24-godzinny Turniej Non StopInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II 24-godzinny Turniej Non StopWarszawa, 07 - 08 grudnia 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mateusz Żbikowski 18.0 9761 
 2. Tomasz Zwoliński 18.0 9729 
 3. Dariusz Banaszek 17.0 9637
 4. Wojciech Usakiewicz 16.0 9847 
 5. Mariusz Skrobosz 16.0 9541
 6. Mariusz Wrześniewski 16.0 9405
 7. Andrzej Szmidtke 16.0 8841 
 8. Wojciech Zemło 15.5 9582
 9. Maciej Czupryniak 15.0 9538
 10. Kamil Górka 15.0 9319 

 111 uczestników, 24 rundy 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
24-godzinny Turniej Non Stop




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Nie, 8 Gru 2002

Turniej Scrabble Non-Stop

                                                                     VP
MIEJSCE                                               p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------------
  1 Mateusz Żbikowski      137 Warszawa               9761          18.0
  2 Tomasz Zwoliński       141 Warszawa               9729          18.0
  3 Dariusz Banaszek       139 Warszawa               9637          17.0
  4 Wojciech Usakiewicz    134 Warszawa               9847          16.0
  5 Mariusz Skrobosz       142 Warszawa               9541          16.0
  6 Mariusz Wrześniewski   135 Warszawa               9405          16.0
  7 Andrzej Szmidtke       118 Bolszewo               8841          16.0
  8 Wojciech Zemło         132 Łódź                   9582          15.5
  9 Maciej Czupryniak      133 Milanówek              9538          15.0
 10 Kamil Górka            132 Łęczna                 9319          15.0
 11 Jarosław Borowski      121 Bielsk Podlaski        9312          15.0
 12 Sławomir Nosek         126 Mielec                 9165          15.0
 13 Robert Kamiński        115 Wysokie Maz.           9140          15.0
 14 Maciej Gałecki         126 Łódź                   8905          15.0
 15 Adam Weremczuk         117 Łódź                   8716          15.0
 16 Andrzej Szepczyński    116 Kraków                 8336          15.0
 17 Waldemar Czerwoniec    127 Warszawa               9427          14.0
 18 Radosław Konca         123 Warszawa               9356          14.0
 19 Aleksander Puchalski   116 Włocławek              9320          14.0
 20 Marek Roszak           124 Poznań                 9274          14.0
 21 Grzegorz Święcki       134 Białystok              9264          14.0
 22 Aleksandra Merklejn    120 Szczecin               9014          14.0
 23 Joanna Juszczak        115 Warszawa               8876          14.0
 24 Dawid Pikul            113 Poznań                 8867          14.0
 25 Walenty Siemaszko      115 Lipiany                8791          14.0
 26 Roman Sulima           116 Warszawa               8698          14.0
 27 Sławomir Kordjalik     120 Warszawa               8600          14.0
 28 Wiesław Olewiński      108 Warszawa               8250          14.0
 29 Filip Klar             110 Mielec                 8179          14.0
 30 Małgorzata Kania       131 Milanówek              9394          13.0
 31 Leszek Nowak           138 Myślibórz              9373          13.0
 32 Krzysztof Mówka        118 Toruń                  9277          13.0
 33 Karol Wyrębkiewicz     129 Łódź                   9251          13.0
 34 Jarosław Puchalski     110 Łódź                   9246          13.0
 35 Andrzej Rechowicz      123 Katowice               9128          13.0
 36 Magdalena Merklejn     119 Szczecin               9029          13.0
 37 Maciej Kutera          105 Warszawa               8688          13.0
 38 Lucyna Korga           120 Zabrze                 8665          13.0
 39 Paweł Florek           114 Nowa Wieś Wielka       8623          13.0
 40 Paweł Opyc             106 Warszawa               8569          13.0
 41 Andrzej Wróblewski     100 Warszawa               8536          13.0
 42 Jerzy Tatarczuk        107 Warszawa               8428          13.0
 43 Zbigniew Wietecki      124 Gorzów Wielkop.        8427          13.0
 44 Jarosław Żuliński      108 Szczecin               8255          13.0
 45 Agnieszka Stefaniuk    100 Warszawa               8188          13.0
 46 Paweł Subocz           115 Szczecin               8108          13.0
 47 Stefan Dawidson        109 Częstochowa            8100          13.0
 48 Andrzej Oleksiak       120 Ostróda                9302          12.0
 49 Krzysztof Usakiewicz   127 Warszawa               9258          12.0
 50 Marcin Kozyra          121 Warszawa               9180          12.0
 51 Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa               9020          12.0
 52 Andrzej Kwiatkowski    115 Warszawa               8972          12.0
 53 Robert Duczemiński     133 Gorzów Wielkop.        8897          12.0
 54 Anna Kowalska          120 Bielsko Biała          8801          12.0
 55 Jerzy Matyasik         118 Kraków                 8690          12.0
 56 Maciej Grabowski       125 Warszawa               8531          12.0
 57 Paweł Majewski         111 Warszawa               8440          12.0
 58 Piotr Rosół            114 Warszawa               8409          12.0
 59 Krzysztof Szkudlarek   110 Pabianice              8370          12.0
 60 Andrzej Gostomski      106 Łódź                   8299          12.0
 61 Mariusz Michalski      103 Inowrocław             8246          12.0
 62 Iwona Baran            100 Kraków                 8093          12.0
 63 Jarosław Wypart        101 Częstochowa            7977          12.0
 64 Bogusław Puchalski     109 Włocławek              8753          11.5
 65 Joanna Kubik           100 Częstochowa            8481          11.5
 66 Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław             8116          11.5
 67 Marta Świątkowska      100 Wrocław                7733          11.5
 68 Przemysław Pawlic      100 Wrocław                7700          11.5
 69 Sławomir Kucia         115 Kraków                 8921          11.0
 70 Beata Piotrowska       108 Łódź                   8701          11.0
 71 Renata Kowalska        110 Bielsko Biała          8542          11.0
 72 Dorota Ziembowicz      100 Gliwice                8525          11.0
 73 Radosław Sowiński      112 Warszawa               8491          11.0
 74 Marcin Figiel          107 Zawichost              8410          11.0
 75 Maciej Perzyński       118 Piła                   8365          11.0
 76 Iwona Rutkowska        100 Warszawa               8231          11.0
 77 Adam Słapiński         107 Warszawa               8139          11.0
 78 Roman Figiel           106 Zawichost              7944          11.0
 79 Marianna Kozłowska     100 Białystok              7799          11.0
 80 Marek Kocikowski       100 Ostróda                7497          11.0
 81 Magdalena Oprządek     100 Siedlce                8171          10.5
 82 Eugeniusz Wróblewski   108 Inowrocław             8087          10.5
 83 Jarosław Sobczak       107 Warszawa               8014          10.5
 84 Maciej Śliwa           100 Zabrze                 7856          10.5
 85 Stanisław Rydzik       129 Warszawa               9116          10.0
 86 Andrzej Tyczyno        118 Bydgoszcz              8642          10.0
 87 Bogdan Kozłowski       107 Białystok              8632          10.0
 88 Jędrzej Florek         101 Nowa Wieś Wielka       8528          10.0
 89 Filip Sosin            100 Warszawa               8395          10.0
 90 Małgorzata Sulejewska  103 Kraków                 8359          10.0
 91 Magdalena Podlaska     100 Warszawa               8018          10.0
 92 Jacek Cichecki         100 Józefów                7871          10.0
 93 Marta Szeliga          100 Warszawa               7421          10.0
 94 Piotr Ingling          100 Warszawa               8254           9.5
 95 Norbert Skrzyński      100 Warszawa               7909           9.5
 96 Bogusław Koszarski     104 Lądek Zdrój            7731           9.5
 97 Jolanta Kosmowska      100 Warszawa               7620           9.5
 98 Halina Roszak          119 Poznań                 8391           9.0
 99 Krzysztof Waberski     100 Łódź                   8113           9.0
100 Renata Rosół           100 Warszawa               7949           9.0
101 Teresa Ząbek           100 Warszawa               8169           8.5
102 Paweł Frynia           111 Konstantynów Łódzki    7801           8.5
103 Lech Rawski            100 Kraków                 7740           8.5
104 Małgorzata Rawska      100 Kraków                 7659           8.5
105 Maciej Soska           100 Lublin                 7607           8.5
106 Joanna Ostrowska       100 Warszawa               7277           8.5
107 Marta Gostomska        100 Warszawa               7546           7.5
108 Monika Rubinstein      100 Warszawa               7486           7.5
109 Agnieszka Krupka       100 Lublin                 7458           7.5
110 Piotr Ziółkowski       100 Piaseczno              6874           6.0
111 Sebastian Orzelski     100 Bielsk Podlaski        7163           5.5

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Nie, 8 Gru 2002

   1  Mariusz Skrobosz       142 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   56  Filip Klar             110   -  335:371    60
   2   36   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  436:354   158
   3   21   80  Joanna Kubik           100   +  581:289   150
   4    8    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  424:405   185
   5    4   61  Bogusław Puchalski     109   +  404:320   159
   6    2   39  Adam Weremczuk         117   -  268:464    67
   7    7   27  Andrzej Oleksiak       120   +  527:385   170
   8    4   42  Roman Sulima           116   +  367:339   166
   9    3   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  417:309   179
  10    2   47  Robert Kamiński        115   +  383:318   165
  11    1    2  Tomasz Zwoliński       141   +  412:387   191
  12    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  400:495    91
  13    2    5  Mateusz Żbikowski      137   -  360:454    87
  14    4   31  Aleksandra Merklejn    120   -  339:412    70
  15    6   10  Maciej Czupryniak      133   -  333:405    83
  16    9   22  Zbigniew Wietecki      124   +  477:449   174
  17    8   21  Marek Roszak           124   +  418:316   174
  18    5   41  Aleksander Puchalski   116   -  340:472    66
  19    7    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  421:354   184
  20    2    3  Dariusz Banaszek       139   +  445:373   189
  21    4   12  Kamil Górka            132   +  421:335   182
  22    4   25  Jarosław Borowski      121   +  385:367   171
  23    2    3  Dariusz Banaszek       139   +  343:310   189
  24    2    3  Dariusz Banaszek       139   -  305:469    89
                                                --------------
                                                 SUMA =  3399 / 24 partie


   2  Tomasz Zwoliński       141 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   57  Jarosław Puchalski     110   +  407:374   160
   2   12   28  Sławomir Kordjalik     120   +  494:296   170
   3    2   53  Radosław Sowiński      112   +  395:354   162
   4    1   15  Stanisław Rydzik       129   +  377:325   179
   5    2   32  Magdalena Merklejn     119   +  422:336   169
   6    1    3  Dariusz Banaszek       139   +  440:436   189
   7    1   39  Adam Weremczuk         117   -  314:352    67
   8    2   10  Maciej Czupryniak      133   +  387:331   183
   9    1   47  Robert Kamiński        115   +  352:335   165
  10    1   31  Aleksandra Merklejn    120   +  410:309   170
  11    1    1  Mariusz Skrobosz       142   -  387:412    92
  12    1    1  Mariusz Skrobosz       142   +  495:400   192
  13    1   42  Roman Sulima           116   -  324:524    66
  14    2   21  Marek Roszak           124   +  398:383   174
  15    1    5  Mateusz Żbikowski      137   -  377:431    87
  16    2   25  Jarosław Borowski      121   +  512:358   171
  17    2    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  406:330   184
  18    1   18  Sławomir Nosek         126   +  422:323   176
  19    1   12  Kamil Górka            132   +  402:398   182
  20    1   35  Andrzej Szmidtke       118   +  369:359   168
  21    1   41  Aleksander Puchalski   116   -  359:363    66
  22    1   11  Wojciech Zemło         132   +  419:296   182
  23    1    5  Mateusz Żbikowski      137   +  558:367   187
  24    1    5  Mateusz Żbikowski      137   -  303:418    87
                                                --------------
                                                 SUMA =  3628 / 24 partie


   3  Dariusz Banaszek       139 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  399:295   160
   2   14   25  Jarosław Borowski      121   +  376:310   171
   3    9   12  Kamil Górka            132   +  454:305   182
   4    3   18  Sławomir Nosek         126   +  467:358   176
   5    1   10  Maciej Czupryniak      133   +  411:283   183
   6    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  436:440    91
   7    2   47  Robert Kamiński        115   -  374:427    65
   8    5   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  411:493    79
   9   10    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  373:355   185
  10    6    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  294:384    84
  11   11    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  382:355   185
  12    9   48  Sławomir Kucia         115   +  347:289   165
  13    7   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  423:452    65
  14   10   57  Jarosław Puchalski     110   +  416:275   160
  15    8   41  Aleksander Puchalski   116   +  377:271   166
  16    6   21  Marek Roszak           124   +  405:295   174
  17    1    5  Mateusz Żbikowski      137   +  369:281   187
  18    3   39  Adam Weremczuk         117   +  470:250   167
  19    2   35  Andrzej Szmidtke       118   +  388:373   168
  20    2    1  Mariusz Skrobosz       142   -  373:445    92
  21    3   46  Joanna Juszczak        115   +  470:392   165
  22    3   45  Walenty Siemaszko      115   +  443:347   165
  23    2    1  Mariusz Skrobosz       142   -  310:343    92
  24    2    1  Mariusz Skrobosz       142   +  469:305   192
                                                --------------
                                                 SUMA =  3519 / 24 partie


   4  Leszek Nowak           138 Myślibórz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   59  Renata Kowalska        110   +  378:281   160
   2   19   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  352:349   165
   3   12   41  Aleksander Puchalski   116   +  370:279   166
   4    7   61  Bogusław Puchalski     109   -  363:365    59
   5   14    9  Robert Duczemiński     133   +  413:391   183
   6    8   12  Kamil Górka            132   -  395:495    82
   7   13    5  Mateusz Żbikowski      137   -  279:458    87
   8   20   25  Jarosław Borowski      121   -  431:472    71
   9   25   23  Andrzej Rechowicz      123   +  419:368   173
  10   18   26  Marcin Kozyra          121   +  528:240   171
  11   12   41  Aleksander Puchalski   116   -  354:461    66
  12   18   26  Marcin Kozyra          121   +  479:302   171
  13   13   47  Robert Kamiński        115   -  399:457    65
  14   17   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  260:479    77
  15   23   13  Małgorzata Kania       131   +  410:358   181
  16   18   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  443:397   179
  17   14    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  374:420    85
  18   19   24  Radosław Konca         123   +  421:320   173
  19   14   40  Andrzej Szepczyński    116   +  424:279   166
  20   10   11  Wojciech Zemło         132   -  426:472    82
  21   14   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  419:411   150
  22   11   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  357:308   157
  23    8   11  Wojciech Zemło         132   -  316:406    82
  24   12   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  363:421    77
                                                --------------
                                                 SUMA =  3028 / 24 partie


   5  Mateusz Żbikowski      137 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   60  Stefan Dawidson        109   -  379:425    59
   2   29   57  Jarosław Puchalski     110   -  335:409    60
   3   44   91  Przemysław Pawlic      100   +  435:294   150
   4   30   83  Dorota Ziembowicz      100   +  342:324   150
   5   24   13  Małgorzata Kania       131   +  436:388   181
   6   15   92  Teresa Ząbek           100   +  342:282   150
   7   13    4  Leszek Nowak           138   +  458:279   188
   8    7   32  Magdalena Merklejn     119   -  352:359    69
   9   12   37  Andrzej Tyczyno        118   +  434:256   168
  10    9   10  Maciej Czupryniak      133   +  411:398   183
  11    5   47  Robert Kamiński        115   +  457:355   165
  12    3    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  444:340   184
  13    2    1  Mariusz Skrobosz       142   +  454:360   192
  14    1   42  Roman Sulima           116   +  404:331   166
  15    1    2  Tomasz Zwoliński       141   +  431:377   191
  16    1   39  Adam Weremczuk         117   +  311:271   167
  17    1    3  Dariusz Banaszek       139   -  281:369    89
  18    2   12  Kamil Górka            132   -  386:424    82
  19    3   41  Aleksander Puchalski   116   +  398:378   166
  20    3   25  Jarosław Borowski      121   +  505:406   171
  21    2    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  445:319   185
  22    2    8  Grzegorz Święcki       134   +  536:355   184
  23    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  367:558    91
  24    1    2  Tomasz Zwoliński       141   +  418:303   191
                                                --------------
                                                 SUMA =  3582 / 24 partie


   6  Mariusz Wrześniewski   135 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   61  Bogusław Puchalski     109   -  356:390    59
   2   31   67  Adam Słapiński         107   +  521:356   157
   3   15   11  Wojciech Zemło         132   +  428:381   182
   4    8    1  Mariusz Skrobosz       142   -  405:424    92
   5   19   26  Marcin Kozyra          121   -  346:474    71
   6   29   38  Krzysztof Mówka        118   +  461:363   168
   7   21   15  Stanisław Rydzik       129   +  350:313   179
   8   14   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  385:312   177
   9   10    3  Dariusz Banaszek       139   -  355:373    89
  10   16   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  432:368   177
  11   11    3  Dariusz Banaszek       139   -  355:382    89
  12   16   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  310:452    77
  13   23   27  Andrzej Oleksiak       120   +  414:342   170
  14   18   24  Radosław Konca         123   +  413:317   173
  15   13   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  418:333   179
  16   10   41  Aleksander Puchalski   116   -  321:418    66
  17   14    4  Leszek Nowak           138   +  420:374   188
  18   11   48  Sławomir Kucia         115   +  391:303   165
  19    9   57  Jarosław Puchalski     110   +  467:391   160
  20    4   10  Maciej Czupryniak      133   +  344:294   183
  21    2    5  Mateusz Żbikowski      137   -  319:445    87
  22    7   39  Adam Weremczuk         117   +  343:330   167
  23    5   41  Aleksander Puchalski   116   +  417:415   166
  24    4   12  Kamil Górka            132   +  434:369   182
                                                --------------
                                                 SUMA =  3403 / 24 partie


   7  Wojciech Usakiewicz    134 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   62  Wiesław Olewiński      110   -  323:380    60
   2   41   98  Maciej Śliwa           100   +  381:305   150
   3   32   28  Sławomir Kordjalik     120   +  467:218   170
   4   13   37  Andrzej Tyczyno        118   -  422:427    68
   5   20   24  Radosław Konca         123   +  402:373   173
   6   14   74  Maciej Kutera          105   +  401:346   155
   7    8   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  347:459    79
   8   16   34  Maciej Perzyński       118   +  605:225   168
   9    9   11  Wojciech Zemło         132   +  403:363   182
  10    6    3  Dariusz Banaszek       139   +  384:294   189
  11    4   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  600:377   179
  12    3    5  Mateusz Żbikowski      137   -  340:444    87
  13    4   39  Adam Weremczuk         117   -  352:412    67
  14    8   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  424:277   177
  15    5    8  Grzegorz Święcki       134   +  442:439   184
  16    3   12  Kamil Górka            132   +  452:361   182
  17    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  330:406    91
  18    4   35  Andrzej Szmidtke       118   -  381:390    68
  19    7    1  Mariusz Skrobosz       142   -  354:421    92
  20   11   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  426:335   177
  21    8   42  Roman Sulima           116   +  443:409   166
  22    6   47  Robert Kamiński        115   +  346:319   165
  23    3   12  Kamil Górka            132   +  379:376   182
  24    3   10  Maciej Czupryniak      133   +  443:375   183
                                                --------------
                                                 SUMA =  3394 / 24 partie


   8  Grzegorz Święcki       134 Białystok           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   63  Jarosław Żuliński      108   +  413:318   158
   2   11   45  Walenty Siemaszko      115   +  412:267   165
   3    4   23  Andrzej Rechowicz      123   +  381:323   173
   4    4   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  391:381   164
   5    3   39  Adam Weremczuk         117   -  258:446    67
   6    9  101  Krzysztof Waberski     100   +  505:283   150
   7    4   12  Kamil Górka            132   -  359:403    82
   8    8   19  Maciej Gałecki         126   +  353:329   176
   9    6   32  Magdalena Merklejn     119   +  339:294   169
  10    5   42  Roman Sulima           116   -  324:361    66
  11    8   12  Kamil Górka            132   +  403:331   182
  12    5   25  Jarosław Borowski      121   -  343:403    71
  13   10   22  Zbigniew Wietecki      124   +  451:338   174
  14    7   62  Wiesław Olewiński      110   +  391:250   160
  15    5    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  439:442    84
  16    7   18  Sławomir Nosek         126   -  311:420    76
  17    9   57  Jarosław Puchalski     110   -  333:452    60
  18   13   52  Dawid Pikul            113   +  447:274   163
  19   10   21  Marek Roszak           124   +  480:430   174
  20    7   41  Aleksander Puchalski   116   -  406:431    66
  21   10    9  Robert Duczemiński     133   +  481:372   183
  22    2    5  Mateusz Żbikowski      137   -  355:536    87
  23    9   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  364:321   177
  24    7   25  Jarosław Borowski      121   -  325:356    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  3098 / 24 partie


   9  Robert Duczemiński     133 Gorzów Wielkop.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   64  Beata Piotrowska       108   +  437:267   158
   2    4   37  Andrzej Tyczyno        118   -  364:387    68
   3   18   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  331:300   153
   4   15   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  335:310   177
   5   14    4  Leszek Nowak           138   -  391:413    88
   6   21   41  Aleksander Puchalski   116   +  419:399   166
   7   12   32  Magdalena Merklejn     119   -  375:436    69
   8   18   33  Halina Roszak          119   -  295:372    69
   9   26   34  Maciej Perzyński       118   +  424:313   168
  10   19   36  Jerzy Matyasik         118   -  295:359    68
  11   26   74  Maciej Kutera          105   +  391:299   155
  12   20   36  Jerzy Matyasik         118   +  385:356   168
  13   17   51  Paweł Florek           114   +  448:281   164
  14   12   18  Sławomir Nosek         126   -  342:419    76
  15   17   19  Maciej Gałecki         126   -  372:409    76
  16   21   55  Paweł Majewski         111   -  281:400    61
  17   26   83  Dorota Ziembowicz      100   +  415:306   150
  18   22   30  Lucyna Korga           120   +  375:303   170
  19   16   26  Marcin Kozyra          121   +  527:372   171
  20   13   48  Sławomir Kucia         115   +  340:285   165
  21   10    8  Grzegorz Święcki       134   -  372:481    84
  22   13   38  Krzysztof Mówka        118   -  309:333    68
  23   18   31  Aleksandra Merklejn    120   -  337:421    70
  24   22   32  Magdalena Merklejn     119   -  337:382    69
                                                --------------
                                                 SUMA =  2831 / 24 partie


  10  Maciej Czupryniak      133 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  369:337   158
   2   23   56  Filip Klar             110   +  478:320   160
   3    3   13  Małgorzata Kania       131   +  383:307   181
   4    2   27  Andrzej Oleksiak       120   +  467:439   170
   5    1    3  Dariusz Banaszek       139   -  283:411    89
   6    5   37  Andrzej Tyczyno        118   +  405:377   168
   7    3   57  Jarosław Puchalski     110   +  432:345   160
   8    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  331:387    91
   9    5   12  Kamil Górka            132   -  350:369    82
  10    9    5  Mateusz Żbikowski      137   -  398:411    87
  11   13   18  Sławomir Nosek         126   -  354:387    76
  12   19   32  Magdalena Merklejn     119   +  402:372   169
  13   14   48  Sławomir Kucia         115   +  486:314   165
  14   11   64  Beata Piotrowska       108   +  484:373   158
  15    6    1  Mariusz Skrobosz       142   +  405:333   192
  16    4   31  Aleksandra Merklejn    120   +  375:333   170
  17    3   39  Adam Weremczuk         117   -  369:423    67
  18    6   47  Robert Kamiński        115   +  441:338   165
  19    5   42  Roman Sulima           116   +  526:324   166
  20    4    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  294:344    85
  21    5   25  Jarosław Borowski      121   -  312:426    71
  22    8   21  Marek Roszak           124   +  363:333   174
  23    4   25  Jarosław Borowski      121   +  456:304   171
  24    3    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  375:443    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  3259 / 24 partie


  11  Wojciech Zemło         132 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   66  Bogdan Kozłowski       107   +  388:328   157
   2   16   61  Bogusław Puchalski     109   =  357:357   109
   3   15    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  381:428    85
   4   28   86  Marianna Kozłowska     100   +  461:310   150
   5   18  111  Magdalena Oprządek     100   +  409:272   150
   6   11   26  Marcin Kozyra          121   +  553:347   171
   7    6   42  Roman Sulima           116   -  357:388    66
   8   13   27  Andrzej Oleksiak       120   +  403:373   170
   9    9    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  363:403    84
  10   14   56  Filip Klar             110   +  363:296   160
  11   10   61  Bogusław Puchalski     109   +  535:232   159
  12    7   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  404:499    79
  13   11   62  Wiesław Olewiński      110   -  321:392    60
  14   16   40  Andrzej Szepczyński    116   +  377:298   166
  15   12   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  310:390    77
  16   17   38  Krzysztof Mówka        118   -  383:416    68
  17   24   23  Andrzej Rechowicz      123   +  370:305   173
  18   17   72  Roman Figiel           106   +  513:201   156
  19   13   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  372:368   160
  20   10    4  Leszek Nowak           138   +  472:426   188
  21    9   57  Jarosław Puchalski     110   +  399:305   160
  22    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  296:419    91
  23    8    4  Leszek Nowak           138   +  406:316   188
  24    6   41  Aleksander Puchalski   116   +  389:301   166
                                                --------------
                                                 SUMA =  3193 / 24 partie


  12  Kamil Górka            132 Łęczna              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   67  Adam Słapiński         107   +  404:361   157
   2   13   51  Paweł Florek           114   +  370:320   164
   3    9    3  Dariusz Banaszek       139   -  305:454    89
   4   22   73  Paweł Opyc             106   +  376:277   156
   5   15   19  Maciej Gałecki         126   +  430:415   176
   6    8    4  Leszek Nowak           138   +  495:395   188
   7    4    8  Grzegorz Święcki       134   +  403:359   184
   8    3   31  Aleksandra Merklejn    120   -  324:398    70
   9    5   10  Maciej Czupryniak      133   +  369:350   183
  10    4   39  Adam Weremczuk         117   -  301:394    67
  11    8    8  Grzegorz Święcki       134   -  331:403    84
  12   11   46  Joanna Juszczak        115   +  465:408   165
  13    8   35  Andrzej Szmidtke       118   +  398:360   168
  14    6   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  430:413   157
  15    4   42  Roman Sulima           116   +  389:329   166
  16    3    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  361:452    84
  17    5   25  Jarosław Borowski      121   +  368:367   171
  18    2    5  Mateusz Żbikowski      137   +  424:386   187
  19    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  398:402    91
  20    5   18  Sławomir Nosek         126   +  468:438   176
  21    4    1  Mariusz Skrobosz       142   -  335:421    92
  22    5   41  Aleksander Puchalski   116   +  430:331   166
  23    3    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  376:379    84
  24    4    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  369:434    85
                                                --------------
                                                 SUMA =  3310 / 24 partie


  13  Małgorzata Kania       131 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   68  Marcin Figiel          107   +  441:309   157
   2    3   24  Radosław Konca         123   +  458:350   173
   3    3   10  Maciej Czupryniak      133   -  307:383    83
   4   10   53  Radosław Sowiński      112   -  281:362    62
   5   24    5  Mateusz Żbikowski      137   -  388:436    87
   6   31   30  Lucyna Korga           120   -  323:336    70
   7   39   94  Renata Rosół           100   +  430:308   150
   8   30   15  Stanisław Rydzik       129   -  340:357    79
   9   36  111  Magdalena Oprządek     100   +  403:365   150
  10   30   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  434:364   164
  11   24   26  Marcin Kozyra          121   -  357:509    71
  12   30   15  Stanisław Rydzik       129   +  469:309   179
  13   24   32  Magdalena Merklejn     119   +  459:347   169
  14   19   48  Sławomir Kucia         115   -  350:450    65
  15   23    4  Leszek Nowak           138   -  358:410    88
  16   29   27  Andrzej Oleksiak       120   -  328:344    70
  17   34   84  Wojciech Gołęcki       100   +  489:239   150
  18   29   23  Andrzej Rechowicz      123   -  346:347    73
  19   34   66  Bogdan Kozłowski       107   +  491:309   157
  20   28   56  Filip Klar             110   -  344:422    60
  21   35   33  Halina Roszak          119   +  377:359   169
  22   28   60  Stefan Dawidson        109   +  398:278   159
  23   23   61  Bogusław Puchalski     109   +  447:409   159
  24   19   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  376:292   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2894 / 24 partie


  14  Karol Wyrębkiewicz     129 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  343:423    57
   2   34   76  Mariusz Michalski      103   +  417:298   153
   3   22   94  Renata Rosół           100   +  346:344   150
   4   20   60  Stefan Dawidson        109   +  509:363   159
   5    8   48  Sławomir Kucia         115   -  395:464    65
   6   13   15  Stanisław Rydzik       129   +  380:357   179
   7    8    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  459:347   184
   8    5    3  Dariusz Banaszek       139   +  493:411   189
   9    3    1  Mariusz Skrobosz       142   -  309:417    92
  10    7   18  Sławomir Nosek         126   +  464:340   176
  11    4    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  377:600    84
  12    7   11  Wojciech Zemło         132   +  499:404   182
  13    5   31  Aleksandra Merklejn    120   -  316:409    70
  14    9   47  Robert Kamiński        115   -  305:410    65
  15   13    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  333:418    85
  16   18    4  Leszek Nowak           138   -  397:443    88
  17   22   62  Wiesław Olewiński      110   +  324:302   160
  18   18   38  Krzysztof Mówka        118   -  312:336    68
  19   23   56  Filip Klar             110   +  382:306   160
  20   20   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  429:409   177
  21   17   27  Andrzej Oleksiak       120   +  413:388   170
  22   12   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  340:430    77
  23   16   24  Radosław Konca         123   -  330:409    73
  24   20   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  379:329   177
                                                --------------
                                                 SUMA =  3040 / 24 partie


  15  Stanisław Rydzik       129 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   70  Jarosław Sobczak       107   +  472:255   157
   2    1   38  Krzysztof Mówka        118   +  452:350   168
   3    1   47  Robert Kamiński        115   +  444:343   165
   4    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  325:377    91
   5    6   33  Halina Roszak          119   -  343:366    69
   6   13   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  357:380    79
   7   21    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  313:350    85
   8   30   13  Małgorzata Kania       131   +  357:340   181
   9   24   41  Aleksander Puchalski   116   -  341:544    66
  10   29   24  Radosław Konca         123   -  321:411    73
  11   36   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  390:325   164
  12   30   13  Małgorzata Kania       131   -  309:469    81
  13   36   23  Andrzej Rechowicz      123   -  380:413    73
  14   41   84  Wojciech Gołęcki       100   +  468:320   150
  15   34   61  Bogusław Puchalski     109   -  399:413    59
  16   40  111  Magdalena Oprządek     100   -  371:407    50
  17   44   93  Norbert Skrzyński      100   +  486:253   150
  18   40  108  Marta Świątkowska      100   +  370:338   150
  19   35   32  Magdalena Merklejn     119   -  328:393    69
  20   39   95  Marek Kocikowski       100   -  324:353    50
  21   44   98  Maciej Śliwa           100   -  317:369    50
  22   47   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  386:238   153
  23   43  108  Marta Świątkowska      100   -  346:425    50
  24   47   33  Halina Roszak          119   +  517:269   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  2552 / 24 partie


  16  Krzysztof Usakiewicz   127 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   71  Andrzej Gostomski      106   +  373:278   156
   2   20   39  Adam Weremczuk         117   -  353:426    67
   3   28   60  Stefan Dawidson        109   -  366:372    59
   4   34   66  Bogdan Kozłowski       107   +  425:355   157
   5   21   92  Teresa Ząbek           100   -  325:420    50
   6   32   23  Andrzej Rechowicz      123   +  493:312   173
   7   22   74  Maciej Kutera          105   +  446:322   155
   8   15   26  Marcin Kozyra          121   +  461:301   171
   9   11   48  Sławomir Kucia         115   -  300:399    65
  10   16    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  368:432    85
  11   23   24  Radosław Konca         123   +  452:420   173
  12   17   27  Andrzej Oleksiak       120   +  468:327   170
  13   12   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  397:328   177
  14    8    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  277:424    84
  15   14   57  Jarosław Puchalski     110   -  254:333    60
  16   20   64  Beata Piotrowska       108   +  381:337   158
  17   15   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  447:372   165
  18   12   21  Marek Roszak           124   -  328:361    74
  19   15   38  Krzysztof Mówka        118   -  314:434    68
  20   20   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  409:429    79
  21   24   63  Jarosław Żuliński      108   +  527:394   158
  22   19   40  Andrzej Szepczyński    116   -  310:374    66
  23   24   27  Andrzej Oleksiak       120   +  455:342   170
  24   20   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  329:379    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  2819 / 24 partie


  17  Waldemar Czerwoniec    127 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   72  Roman Figiel           106   -  290:325    56
   2   49  100  Filip Sosin            100   +  447:334   150
   3   25   84  Wojciech Gołęcki       100   +  406:239   150
   4   15    9  Robert Duczemiński     133   -  310:335    83
   5   27   81  Iwona Rutkowska        100   +  462:262   150
   6   16   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  340:418    64
   7   24   59  Renata Kowalska        110   +  640:268   160
   8   14    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  312:385    85
   9   21   27  Andrzej Oleksiak       120   +  511:342   170
  10   15   61  Bogusław Puchalski     109   -  347:432    59
  11   21   56  Filip Klar             110   +  325:290   160
  12   16    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  452:310   185
  13   12   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  328:397    77
  14   17    4  Leszek Nowak           138   +  479:260   188
  15   12   11  Wojciech Zemło         132   +  390:310   182
  16    8   35  Andrzej Szmidtke       118   -  336:361    68
  17   13   38  Krzysztof Mówka        118   +  435:338   168
  18   10   22  Zbigniew Wietecki      124   +  407:320   174
  19    8   47  Robert Kamiński        115   -  343:360    65
  20   11    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  335:426    84
  21   15   24  Radosław Konca         123   +  360:350   173
  22   12   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  430:340   179
  23    9    8  Grzegorz Święcki       134   -  321:364    84
  24   12    4  Leszek Nowak           138   +  421:363   188
                                                --------------
                                                 SUMA =  3102 / 24 partie


  18  Sławomir Nosek         126 Mielec              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   73  Paweł Opyc             106   +  322:313   156
   2   28  111  Magdalena Oprządek     100   +  377:314   150
   3   13   35  Andrzej Szmidtke       118   +  523:329   168
   4    3    3  Dariusz Banaszek       139   -  358:467    89
   5   10   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  388:289   165
   6    6   21  Marek Roszak           124   -  339:340    74
   7   11   52  Dawid Pikul            113   +  384:377   163
   8    9   37  Andrzej Tyczyno        118   +  424:404   168
   9    4   57  Jarosław Puchalski     110   -  413:443    60
  10    7   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  340:464    79
  11   13   10  Maciej Czupryniak      133   +  387:354   183
  12   10   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  314:402    65
  13   15   46  Joanna Juszczak        115   +  381:296   165
  14   12    9  Robert Duczemiński     133   +  419:342   183
  15    9   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  413:305   157
  16    7    8  Grzegorz Święcki       134   +  420:311   184
  17    4   47  Robert Kamiński        115   +  375:330   165
  18    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  323:422    91
  19    6   31  Aleksandra Merklejn    120   +  350:345   170
  20    5   12  Kamil Górka            132   -  438:468    82
  21    7   39  Adam Weremczuk         117   -  321:430    67
  22    9   42  Roman Sulima           116   +  440:304   166
  23    6   47  Robert Kamiński        115   +  323:289   165
  24    5   35  Andrzej Szmidtke       118   -  393:404    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  3183 / 24 partie


  19  Maciej Gałecki         126 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   74  Maciej Kutera          105   +  342:326   155
   2   26   20  Maciej Grabowski       125   +  402:374   175
   3   11   55  Paweł Majewski         111   -  299:379    61
   4   23   68  Marcin Figiel          107   +  360:292   157
   5   15   12  Kamil Górka            132   -  415:430    82
   6   22   36  Jerzy Matyasik         118   +  370:313   168
   7   16  101  Krzysztof Waberski     100   +  517:280   150
   8    8    8  Grzegorz Święcki       134   -  329:353    84
   9   14   52  Dawid Pikul            113   +  370:302   163
  10   10   25  Jarosław Borowski      121   -  332:354    71
  11   15   52  Dawid Pikul            113   +  325:305   163
  12   12   33  Halina Roszak          119   +  448:355   169
  13    9   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  340:392    57
  14   13   35  Andrzej Szmidtke       118   -  336:397    68
  15   17    9  Robert Duczemiński     133   +  409:372   183
  16   13   45  Walenty Siemaszko      115   -  279:390    65
  17   18   51  Paweł Florek           114   -  356:363    64
  18   23   73  Paweł Opyc             106   +  392:337   156
  19   18   49  Piotr Rosół            114   +  388:316   164
  20   14   21  Marek Roszak           124   -  347:441    74
  21   18   29  Anna Kowalska          120   +  415:365   170
  22   14   57  Jarosław Puchalski     110   +  391:339   160
  23   12   51  Paweł Florek           114   +  324:323   164
  24    9   46  Joanna Juszczak        115   +  419:286   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  3088 / 24 partie


  20  Maciej Grabowski       125 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   75  Bogusław Koszarski     104   +  359:289   154
   2   26   19  Maciej Gałecki         126   -  374:402    76
   3   26   36  Jerzy Matyasik         118   -  309:388    68
   4   38   29  Anna Kowalska          120   +  366:352   170
   5   30   63  Jarosław Żuliński      108   -  355:389    58
   6   35   66  Bogdan Kozłowski       107   -  300:432    57
   7   42  106  Małgorzata Rawska      100   +  415:275   150
   8   34   30  Lucyna Korga           120   -  384:393    70
   9   38   59  Renata Kowalska        110   +  442:353   160
  10   31   23  Andrzej Rechowicz      123   +  370:323   173
  11   25   37  Andrzej Tyczyno        118   +  320:308   168
  12   21   52  Dawid Pikul            113   -  321:428    63
  13   27   74  Maciej Kutera          105   -  289:425    55
  14   33   92  Teresa Ząbek           100   +  338:315   150
  15   29   73  Paweł Opyc             106   +  422:311   156
  16   24   28  Sławomir Kordjalik     120   -  313:412    70
  17   29   53  Radosław Sowiński      112   +  413:344   162
  18   25   49  Piotr Rosół            114   -  367:371    64
  19   28   83  Dorota Ziembowicz      100   +  432:351   150
  20   23   55  Paweł Majewski         111   +  357:343   161
  21   20   22  Zbigniew Wietecki      124   -  298:357    74
  22   25  109  Andrzej Wróblewski     100   -  278:402    50
  23   28   55  Paweł Majewski         111   -  311:321    61
  24   33   68  Marcin Figiel          107   +  398:291   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  2677 / 24 partie


  21  Marek Roszak           124 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   76  Mariusz Michalski      103   +  414:351   153
   2   10   36  Jerzy Matyasik         118   +  387:319   168
   3    6   48  Sławomir Kucia         115   +  387:335   165
   4    5   32  Magdalena Merklejn     119   -  348:407    69
   5   11   55  Paweł Majewski         111   +  422:395   161
   6    6   18  Sławomir Nosek         126   +  340:339   176
   7    5   31  Aleksandra Merklejn    120   -  362:388    70
   8   10   46  Joanna Juszczak        115   +  421:290   165
   9    7   35  Andrzej Szmidtke       118   +  400:325   168
  10    3   57  Jarosław Puchalski     110   -  421:462    60
  11    6   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  416:344   165
  12    4   57  Jarosław Puchalski     110   +  472:397   160
  13    3   25  Jarosław Borowski      121   +  400:326   171
  14    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  383:398    91
  15    2   39  Adam Weremczuk         117   -  276:402    67
  16    6    3  Dariusz Banaszek       139   -  295:405    89
  17    8    1  Mariusz Skrobosz       142   -  316:418    92
  18   12   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  361:328   177
  19   10    8  Grzegorz Święcki       134   -  430:480    84
  20   14   19  Maciej Gałecki         126   +  441:347   176
  21   11   51  Paweł Florek           114   +  404:381   164
  22    8   10  Maciej Czupryniak      133   -  333:363    83
  23   10   38  Krzysztof Mówka        118   +  475:379   168
  24    8   47  Robert Kamiński        115   -  370:374    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  3107 / 24 partie


  22  Zbigniew Wietecki      124 Gorzów Wielkop.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  420:353   153
   2    9   46  Joanna Juszczak        115   -  340:346    65
   3   23   79  Jędrzej Florek         101   -  356:421    51
   4   32   94  Renata Rosół           100   +  325:307   150
   5   28   54  Paweł Frynia           111   +  432:272   161
   6   19   55  Paweł Majewski         111   +  333:320   161
   7   15   63  Jarosław Żuliński      108   +  352:298   158
   8   11   35  Andrzej Szmidtke       118   -  297:443    68
   9   17   73  Paweł Opyc             106   +  360:312   156
  10   13   40  Andrzej Szepczyński    116   +  415:365   166
  11    9   63  Jarosław Żuliński      108   +  342:286   158
  12    6   31  Aleksandra Merklejn    120   -  271:328    70
  13   10    8  Grzegorz Święcki       134   -  338:451    84
  14   15   56  Filip Klar             110   +  349:273   160
  15   11   62  Wiesław Olewiński      110   +  373:291   160
  16    9    1  Mariusz Skrobosz       142   -  449:477    92
  17   11   45  Walenty Siemaszko      115   +  357:352   165
  18   10   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  320:407    77
  19   12   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  328:338    57
  20   15   51  Paweł Florek           114   -  347:369    64
  21   20   20  Maciej Grabowski       125   +  357:298   175
  22   18   24  Radosław Konca         123   -  329:388    73
  23   21   73  Paweł Opyc             106   -  281:441    56
  24   25   49  Piotr Rosół            114   +  356:341   164
                                                --------------
                                                 SUMA =  2844 / 24 partie


  23  Andrzej Rechowicz      123 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   78  Jarosław Wypart        101   +  460:273   151
   2    2   33  Halina Roszak          119   +  376:336   169
   3    4    8  Grzegorz Święcki       134   -  323:381    84
   4   14   48  Sławomir Kucia         115   -  338:459    65
   5   23   74  Maciej Kutera          105   -  334:446    55
   6   32   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  312:493    77
   7   40   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  380:360   158
   8   32   92  Teresa Ząbek           100   +  458:257   150
   9   25    4  Leszek Nowak           138   -  368:419    88
  10   31   20  Maciej Grabowski       125   -  323:370    75
  11   37  109  Andrzej Wróblewski     100   -  336:374    50
  12   42   66  Bogdan Kozłowski       107   +  452:316   157
  13   36   15  Stanisław Rydzik       129   +  413:380   179
  14   29   27  Andrzej Oleksiak       120   +  496:321   170
  15   24   24  Radosław Konca         123   +  439:353   173
  16   19   26  Marcin Kozyra          121   -  325:438    71
  17   24   11  Wojciech Zemło         132   -  305:370    82
  18   29   13  Małgorzata Kania       131   +  347:346   181
  19   26   64  Beata Piotrowska       108   -  320:404    58
  20   30   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  376:371   164
  21   25   32  Magdalena Merklejn     119   -  341:451    69
  22   31   36  Jerzy Matyasik         118   +  444:291   168
  23   26   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  416:375   164
  24   21   26  Marcin Kozyra          121   +  446:348   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  2929 / 24 partie


  24  Radosław Konca         123 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   79  Jędrzej Florek         101   +  446:331   151
   2    3   13  Małgorzata Kania       131   -  350:458    81
   3   19   34  Maciej Perzyński       118   -  347:387    68
   4   31   90  Piotr Ingling          100   +  401:319   150
   5   20    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  373:402    84
   6   30   59  Renata Kowalska        110   -  331:347    60
   7   37   89  Maciej Soska           100   +  353:317   150
   8   31   74  Maciej Kutera          105   +  514:336   155
   9   22   26  Marcin Kozyra          121   -  382:397    71
  10   29   15  Stanisław Rydzik       129   +  411:321   179
  11   23   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  420:452    77
  12   29   38  Krzysztof Mówka        118   +  431:318   168
  13   22   61  Bogusław Puchalski     109   +  363:349   159
  14   18    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  317:413    85
  15   24   23  Andrzej Rechowicz      123   -  353:439    73
  16   30   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  379:320   164
  17   23   56  Filip Klar             110   +  471:347   160
  18   19    4  Leszek Nowak           138   -  320:421    88
  19   24   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  521:286   165
  20   18   40  Andrzej Szepczyński    116   +  370:301   166
  21   15   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  350:360    77
  22   18   22  Zbigniew Wietecki      124   +  388:329   174
  23   16   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  409:330   179
  24   13   38  Krzysztof Mówka        118   +  356:337   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  3052 / 24 partie


  25  Jarosław Borowski      121 Bielsk Podlaski     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   80  Joanna Kubik           100   +  397:339   150
   2   14    3  Dariusz Banaszek       139   -  310:376    89
   3   31  109  Andrzej Wróblewski     100   -  267:412    50
   4   42   84  Wojciech Gołęcki       100   +  413:276   150
   5   31   75  Bogusław Koszarski     104   +  364:337   154
   6   24   73  Paweł Opyc             106   -  366:404    56
   7   31   85  Iwona Baran            100   +  435:339   150
   8   20    4  Leszek Nowak           138   +  472:431   188
   9   15   55  Paweł Majewski         111   +  442:275   161
  10   10   19  Maciej Gałecki         126   +  354:332   176
  11    7   46  Joanna Juszczak        115   +  452:373   165
  12    5    8  Grzegorz Święcki       134   +  403:343   184
  13    3   21  Marek Roszak           124   -  326:400    74
  14    5   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  412:356   165
  15    3   31  Aleksandra Merklejn    120   +  428:352   170
  16    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  358:512    91
  17    5   12  Kamil Górka            132   -  367:368    82
  18    7   57  Jarosław Puchalski     110   +  414:399   160
  19    4   39  Adam Weremczuk         117   +  473:322   167
  20    3    5  Mateusz Żbikowski      137   -  406:505    87
  21    5   10  Maciej Czupryniak      133   +  426:312   183
  22    4    1  Mariusz Skrobosz       142   -  367:385    92
  23    4   10  Maciej Czupryniak      133   -  304:456    83
  24    7    8  Grzegorz Święcki       134   +  356:325   184
                                                --------------
                                                 SUMA =  3211 / 24 partie


  26  Marcin Kozyra          121 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   81  Iwona Rutkowska        100   -  356:367    50
   2   32   90  Piotr Ingling          100   +  467:342   150
   3   16   38  Krzysztof Mówka        118   +  477:356   168
   4    9   47  Robert Kamiński        115   -  321:448    65
   5   19    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  474:346   185
   6   11   11  Wojciech Zemło         132   -  347:553    82
   7   20   61  Bogusław Puchalski     109   +  412:339   159
   8   15   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  301:461    77
   9   22   24  Radosław Konca         123   +  397:382   173
  10   18    4  Leszek Nowak           138   -  240:528    88
  11   24   13  Małgorzata Kania       131   +  509:357   181
  12   18    4  Leszek Nowak           138   -  302:479    88
  13   25   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  355:348   153
  14   20   46  Joanna Juszczak        115   -  360:362    65
  15   25   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  383:372   164
  16   19   23  Andrzej Rechowicz      123   +  438:325   173
  17   16   48  Sławomir Kucia         115   -  414:499    65
  18   20   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  449:392   165
  19   16    9  Robert Duczemiński     133   -  372:527    83
  20   19   62  Wiesław Olewiński      110   -  362:368    60
  21   23   40  Andrzej Szepczyński    116   -  324:359    66
  22   29   43  Paweł Subocz           115   +  367:350   165
  23   25   48  Sławomir Kucia         115   +  405:319   165
  24   21   23  Andrzej Rechowicz      123   -  348:446    73
                                                --------------
                                                 SUMA =  2863 / 24 partie


  27  Andrzej Oleksiak       120 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  428:319   150
   2    5   31  Aleksandra Merklejn    120   +  335:297   170
   3   10   46  Joanna Juszczak        115   +  494:320   165
   4    2   10  Maciej Czupryniak      133   -  439:467    83
   5    5   47  Robert Kamiński        115   -  368:417    65
   6   12   61  Bogusław Puchalski     109   +  482:321   159
   7    7    1  Mariusz Skrobosz       142   -  385:527    92
   8   13   11  Wojciech Zemło         132   -  373:403    82
   9   21   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  342:511    77
  10   28   86  Marianna Kozłowska     100   +  344:285   150
  11   22   38  Krzysztof Mówka        118   +  377:376   168
  12   17   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  327:468    77
  13   23    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  342:414    85
  14   29   23  Andrzej Rechowicz      123   -  321:496    73
  15   35  111  Magdalena Oprządek     100   +  382:363   150
  16   29   13  Małgorzata Kania       131   +  344:328   181
  17   25   64  Beata Piotrowska       108   -  333:363    58
  18   30   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  385:267   164
  19   25   33  Halina Roszak          119   +  394:306   169
  20   21   74  Maciej Kutera          105   +  520:274   155
  21   17   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  388:413    79
  22   20   62  Wiesław Olewiński      110   -  400:404    60
  23   24   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  342:455    77
  24   29   91  Przemysław Pawlic      100   +  457:340   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2839 / 24 partie


  28  Sławomir Kordjalik     120 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   83  Dorota Ziembowicz      100   +  407:368   150
   2   12    2  Tomasz Zwoliński       141   -  296:494    91
   3   32    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  218:467    84
   4   46   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  357:335   160
   5   37  103  Jacek Cichecki         100   +  384:234   150
   6   26   40  Andrzej Szepczyński    116   -  385:396    66
   7   32   75  Bogusław Koszarski     104   -  319:373    54
   8   39   43  Paweł Subocz           115   -  329:341    65
   9   43   67  Adam Słapiński         107   +  348:284   157
  10   38   68  Marcin Figiel          107   +  447:289   157
  11   31   79  Jędrzej Florek         101   +  360:348   151
  12   25   49  Piotr Rosół            114   +  394:361   164
  13   19   53  Radosław Sowiński      112   -  355:422    62
  14   24   30  Lucyna Korga           120   +  369:366   170
  15   20   63  Jarosław Żuliński      108   -  317:374    58
  16   24   20  Maciej Grabowski       125   +  412:313   175
  17   19   55  Paweł Majewski         111   +  407:308   161
  18   15   51  Paweł Florek           114   +  393:378   164
  19   11   46  Joanna Juszczak        115   -  299:373    65
  20   16   45  Walenty Siemaszko      115   -  355:363    65
  21   19   52  Dawid Pikul            113   -  376:460    63
  22   23   29  Anna Kowalska          120   +  367:348   170
  23   20  109  Andrzej Wróblewski     100   +  353:290   150
  24   17   73  Paweł Opyc             106   +  353:289   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  2908 / 24 partie


  29  Anna Kowalska          120 Bielsko Biała       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   84  Wojciech Gołęcki       100   +  395:307   150
   2   15   47  Robert Kamiński        115   -  338:554    65
   3   27   31  Aleksandra Merklejn    120   -  289:396    70
   4   38   20  Maciej Grabowski       125   -  352:366    75
   5   43  100  Filip Sosin            100   -  368:388    50
   6   47   94  Renata Rosół           100   -  357:420    50
   7   50   95  Marek Kocikowski       100   -  311:378    50
   8   54   91  Przemysław Pawlic      100   +  404:293   150
   9   50   83  Dorota Ziembowicz      100   -  334:340    50
  10   52  108  Marta Świątkowska      100   +  349:343   150
  11   48   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  372:296   158
  12   44   83  Dorota Ziembowicz      100   -  316:466    50
  13   48   80  Joanna Kubik           100   +  417:387   150
  14   43   59  Renata Kowalska        110   +  464:421   160
  15   36   32  Magdalena Merklejn     119   +  360:347   169
  16   32   37  Andrzej Tyczyno        118   -  345:377    68
  17   37  109  Andrzej Wróblewski     100   +  398:324   150
  18   32   36  Jerzy Matyasik         118   +  394:367   168
  19   27   30  Lucyna Korga           120   +  376:331   170
  20   22   64  Beata Piotrowska       108   +  362:318   158
  21   18   19  Maciej Gałecki         126   -  365:415    76
  22   23   28  Sławomir Kordjalik     120   -  348:367    70
  23   27   64  Beata Piotrowska       108   +  406:298   158
  24   23   30  Lucyna Korga           120   -  381:425    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  2635 / 24 partie


  30  Lucyna Korga           120 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   85  Iwona Baran            100   -  333:427    50
   2   37  106  Małgorzata Rawska      100   +  324:281   150
   3   36   71  Andrzej Gostomski      106   +  454:290   156
   4   19   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  402:465    65
   5   22   34  Maciej Perzyński       118   -  365:388    68
   6   31   13  Małgorzata Kania       131   +  336:323   181
   7   27   55  Paweł Majewski         111   -  257:338    61
   8   34   20  Maciej Grabowski       125   +  393:384   175
   9   28   53  Radosław Sowiński      112   -  314:343    62
  10   35   80  Joanna Kubik           100   +  328:301   150
  11   30   75  Bogusław Koszarski     104   +  443:276   154
  12   23   45  Walenty Siemaszko      115   -  294:386    65
  13   29   79  Jędrzej Florek         101   +  369:268   151
  14   24   28  Sławomir Kordjalik     120   -  366:369    70
  15   27   74  Maciej Kutera          105   -  328:349    55
  16   33  109  Andrzej Wróblewski     100   +  367:320   150
  17   30   78  Jarosław Wypart        101   +  419:267   151
  18   22    9  Robert Duczemiński     133   -  303:375    83
  19   27   29  Anna Kowalska          120   -  331:376    70
  20   34   67  Adam Słapiński         107   +  408:309   157
  21   29   76  Mariusz Michalski      103   +  467:256   153
  22   24   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  360:352   160
  23   19   74  Maciej Kutera          105   -  279:368    55
  24   23   29  Anna Kowalska          120   +  425:381   170
                                                --------------
                                                 SUMA =  2762 / 24 partie


  31  Aleksandra Merklejn    120 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   86  Marianna Kozłowska     100   +  433:301   150
   2    5   27  Andrzej Oleksiak       120   -  297:335    70
   3   27   29  Anna Kowalska          120   +  396:289   170
   4   16   81  Iwona Rutkowska        100   +  348:316   150
   5   13   46  Joanna Juszczak        115   +  417:376   165
   6    7   32  Magdalena Merklejn     119   +  440:358   169
   7    5   21  Marek Roszak           124   +  388:362   174
   8    3   12  Kamil Górka            132   +  398:324   182
   9    2   39  Adam Weremczuk         117   +  338:289   167
  10    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  309:410    91
  11    3   42  Roman Sulima           116   -  326:394    66
  12    6   22  Zbigniew Wietecki      124   +  328:271   174
  13    5   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  409:316   179
  14    4    1  Mariusz Skrobosz       142   +  412:339   192
  15    3   25  Jarosław Borowski      121   -  352:428    71
  16    4   10  Maciej Czupryniak      133   -  333:375    83
  17    6   35  Andrzej Szmidtke       118   -  349:388    68
  18    9   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  376:302   160
  19    6   18  Sławomir Nosek         126   -  345:350    76
  20    8   47  Robert Kamiński        115   -  307:378    65
  21   12   45  Walenty Siemaszko      115   -  378:397    65
  22   15   52  Dawid Pikul            113   -  369:418    63
  23   18    9  Robert Duczemiński     133   +  421:337   183
  24   15   74  Maciej Kutera          105   +  545:286   155
                                                --------------
                                                 SUMA =  3088 / 24 partie


  32  Magdalena Merklejn     119 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   87  Jolanta Kosmowska      100   +  387:278   150
   2   17   34  Maciej Perzyński       118   +  428:417   168
   3    5   37  Andrzej Tyczyno        118   +  387:344   168
   4    5   21  Marek Roszak           124   +  407:348   174
   5    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  336:422    91
   6    7   31  Aleksandra Merklejn    120   -  358:440    70
   7   12    9  Robert Duczemiński     133   +  436:375   183
   8    7    5  Mateusz Żbikowski      137   +  359:352   187
   9    6    8  Grzegorz Święcki       134   -  294:339    84
  10   11   46  Joanna Juszczak        115   -  401:408    65
  11   14   48  Sławomir Kucia         115   -  311:484    65
  12   19   10  Maciej Czupryniak      133   -  372:402    83
  13   24   13  Małgorzata Kania       131   -  347:459    81
  14   30   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  319:340    64
  15   36   29  Anna Kowalska          120   -  347:360    70
  16   41   59  Renata Kowalska        110   +  329:276   160
  17   36   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  357:337   153
  18   31   33  Halina Roszak          119   -  437:479    69
  19   35   15  Stanisław Rydzik       129   +  393:328   179
  20   31   83  Dorota Ziembowicz      100   +  496:328   150
  21   25   23  Andrzej Rechowicz      123   +  451:341   173
  22   22   64  Beata Piotrowska       108   +  365:327   158
  23   17   57  Jarosław Puchalski     110   -  330:409    60
  24   22    9  Robert Duczemiński     133   +  382:337   183
                                                --------------
                                                 SUMA =  2988 / 24 partie


  33  Halina Roszak          119 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   88  Marta Gostomska        100   +  466:325   150
   2    2   23  Andrzej Rechowicz      123   -  336:376    73
   3   17   92  Teresa Ząbek           100   +  384:291   150
   4   12   79  Jędrzej Florek         101   +  487:290   151
   5    6   15  Stanisław Rydzik       129   +  366:343   179
   6    4   57  Jarosław Puchalski     110   -  330:374    60
   7    9   37  Andrzej Tyczyno        118   -  315:343    68
   8   18    9  Robert Duczemiński     133   +  372:295   183
   9   13   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  238:450    65
  10   21   45  Walenty Siemaszko      115   +  377:345   165
  11   16   36  Jerzy Matyasik         118   +  433:348   168
  12   12   19  Maciej Gałecki         126   -  355:448    76
  13   16   52  Dawid Pikul            113   -  347:362    63
  14   21   74  Maciej Kutera          105   +  451:319   155
  15   16   46  Joanna Juszczak        115   -  288:373    65
  16   22   51  Paweł Florek           114   -  318:363    64
  17   28   73  Paweł Opyc             106   -  266:326    56
  18   31   32  Magdalena Merklejn     119   +  479:437   169
  19   25   27  Andrzej Oleksiak       120   -  306:394    70
  20   32  109  Andrzej Wróblewski     100   -  296:395    50
  21   35   13  Małgorzata Kania       131   -  359:377    81
  22   39   98  Maciej Śliwa           100   -  243:439    50
  23   44   79  Jędrzej Florek         101   -  310:348    51
  24   47   15  Stanisław Rydzik       129   -  269:517    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  2441 / 24 partie


  34  Maciej Perzyński       118 Piła                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   89  Maciej Soska           100   +  383:225   150
   2   17   32  Magdalena Merklejn     119   -  417:428    69
   3   19   24  Radosław Konca         123   +  387:347   173
   4   11   57  Jarosław Puchalski     110   -  323:480    60
   5   22   30  Lucyna Korga           120   +  388:365   170
   6   17   52  Dawid Pikul            113   -  389:422    63
   7   23  109  Andrzej Wróblewski     100   +  430:380   150
   8   16    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  225:605    84
   9   26    9  Robert Duczemiński     133   -  313:424    83
  10   33   66  Bogdan Kozłowski       107   +  337:325   157
  11   27   45  Walenty Siemaszko      115   -  269:325    65
  12   35   81  Iwona Rutkowska        100   +  338:323   150
  13   30   49  Piotr Rosół            114   -  298:300    64
  14   35   79  Jędrzej Florek         101   +  430:374   151
  15   30   60  Stefan Dawidson        109   -  269:271    59
  16   35   99  Magdalena Podlaska     100   +  393:313   150
  17   31   71  Andrzej Gostomski      106   -  332:368    56
  18   35   70  Jarosław Sobczak       107   +  404:295   157
  19   30   73  Paweł Opyc             106   -  302:352    56
  20   35   53  Radosław Sowiński      112   +  434:347   162
  21   30   55  Paweł Majewski         111   +  373:287   161
  22   26   63  Jarosław Żuliński      108   -  332:369    58
  23   29   49  Piotr Rosół            114   -  266:360    64
  24   34   71  Andrzej Gostomski      106   -  333:363    56
                                                --------------
                                                 SUMA =  2568 / 24 partie


  35  Andrzej Szmidtke       118 Bolszewo            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   90  Piotr Ingling          100   +  372:356   150
   2   21   43  Paweł Subocz           115   +  309:271   165
   3   13   18  Sławomir Nosek         126   -  329:523    76
   4   26   41  Aleksander Puchalski   116   +  358:332   166
   5   16   56  Filip Klar             110   +  359:265   160
   6   10   42  Roman Sulima           116   -  329:336    66
   7   18   99  Magdalena Podlaska     100   +  391:307   150
   8   11   22  Zbigniew Wietecki      124   +  443:297   174
   9    7   21  Marek Roszak           124   -  325:400    74
  10   12   63  Jarosław Żuliński      108   -  297:360    58
  11   18   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  381:307   160
  12   13   53  Radosław Sowiński      112   +  451:300   162
  13    8   12  Kamil Górka            132   -  360:398    82
  14   13   19  Maciej Gałecki         126   +  397:336   176
  15   10   52  Dawid Pikul            113   +  394:350   163
  16    8   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  361:336   177
  17    6   31  Aleksandra Merklejn    120   +  388:349   170
  18    4    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  390:381   184
  19    2    3  Dariusz Banaszek       139   -  373:388    89
  20    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  359:369    91
  21    6   47  Robert Kamiński        115   -  302:365    65
  22   10   46  Joanna Juszczak        115   +  407:293   165
  23    7   39  Adam Weremczuk         117   +  362:333   167
  24    5   18  Sławomir Nosek         126   +  404:393   176
                                                --------------
                                                 SUMA =  3266 / 24 partie


  36  Jerzy Matyasik         118 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   91  Przemysław Pawlic      100   +  418:322   150
   2   10   21  Marek Roszak           124   -  319:387    74
   3   26   20  Maciej Grabowski       125   +  388:309   175
   4   17   52  Dawid Pikul            113   +  376:365   163
   5   12  101  Krzysztof Waberski     100   -  310:360    50
   6   22   19  Maciej Gałecki         126   -  313:370    76
   7   30   81  Iwona Rutkowska        100   +  426:267   150
   8   21  100  Filip Sosin            100   +  398:267   150
   9   16   46  Joanna Juszczak        115   -  389:513    65
  10   19    9  Robert Duczemiński     133   +  359:295   183
  11   16   33  Halina Roszak          119   -  348:433    69
  12   20    9  Robert Duczemiński     133   -  356:385    83
  13   26   92  Teresa Ząbek           100   +  378:319   150
  14   22   45  Walenty Siemaszko      115   -  331:352    65
  15   26   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  404:318   153
  16   23   74  Maciej Kutera          105   -  317:373    55
  17   27   37  Andrzej Tyczyno        118   -  279:380    68
  18   32   29  Anna Kowalska          120   -  367:394    70
  19   36   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  418:459    64
  20   40   84  Wojciech Gołęcki       100   +  409:320   150
  21   34  111  Magdalena Oprządek     100   +  383:334   150
  22   31   23  Andrzej Rechowicz      123   -  291:444    73
  23   36   37  Andrzej Tyczyno        118   +  365:337   168
  24   32   83  Dorota Ziembowicz      100   +  348:302   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2704 / 24 partie


  37  Andrzej Tyczyno        118 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   92  Teresa Ząbek           100   +  434:319   150
   2    4    9  Robert Duczemiński     133   +  387:364   183
   3    5   32  Magdalena Merklejn     119   -  344:387    69
   4   13    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  427:422   184
   5    9   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  386:338   164
   6    5   10  Maciej Czupryniak      133   -  377:405    83
   7    9   33  Halina Roszak          119   +  343:315   169
   8    9   18  Sławomir Nosek         126   -  404:424    76
   9   12    5  Mateusz Żbikowski      137   -  256:434    87
  10   20   52  Dawid Pikul            113   -  350:378    63
  11   25   20  Maciej Grabowski       125   -  308:320    75
  12   31   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  360:381    53
  13   37   83  Dorota Ziembowicz      100   +  369:348   150
  14   32  109  Andrzej Wróblewski     100   -  356:364    50
  15   37  100  Filip Sosin            100   +  396:294   150
  16   32   29  Anna Kowalska          120   +  377:345   170
  17   27   36  Jerzy Matyasik         118   +  380:279   168
  18   21   64  Beata Piotrowska       108   +  385:353   158
  19   17   48  Sławomir Kucia         115   -  239:409    65
  20   24   73  Paweł Opyc             106   -  401:429    56
  21   27   74  Maciej Kutera          105   -  315:456    55
  22   32   55  Paweł Majewski         111   -  371:378    61
  23   36   36  Jerzy Matyasik         118   -  337:365    68
  24   40   59  Renata Kowalska        110   -  340:377    60
                                                --------------
                                                 SUMA =  2567 / 24 partie


  38  Krzysztof Mówka        118 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   93  Norbert Skrzyński      100   +  511:299   150
   2    1   15  Stanisław Rydzik       129   -  350:452    79
   3   16   26  Marcin Kozyra          121   -  356:477    71
   4   29  111  Magdalena Oprządek     100   -  395:397    50
   5   39   89  Maciej Soska           100   +  400:301   150
   6   29    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  363:461    85
   7   38   83  Dorota Ziembowicz      100   +  372:244   150
   8   29  109  Andrzej Wróblewski     100   +  377:297   150
   9   23   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  429:387   164
  10   17   41  Aleksander Puchalski   116   -  406:429    66
  11   22   27  Andrzej Oleksiak       120   -  376:377    70
  12   29   24  Radosław Konca         123   -  318:431    73
  13   34   86  Marianna Kozłowska     100   +  409:301   150
  14   28   61  Bogusław Puchalski     109   +  447:321   159
  15   22   56  Filip Klar             110   +  452:322   160
  16   17   11  Wojciech Zemło         132   +  416:383   182
  17   13   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  338:435    77
  18   18   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  336:312   179
  19   15   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  434:314   177
  20   12   57  Jarosław Puchalski     110   -  346:469    60
  21   16   48  Sławomir Kucia         115   +  397:369   165
  22   13    9  Robert Duczemiński     133   +  333:309   183
  23   10   21  Marek Roszak           124   -  379:475    74
  24   13   24  Radosław Konca         123   -  337:356    73
                                                --------------
                                                 SUMA =  2897 / 24 partie


  39  Adam Weremczuk         117 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   94  Renata Rosół           100   +  374:367   150
   2   20   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  426:353   177
   3    7   52  Dawid Pikul            113   +  343:328   163
   4    6   55  Paweł Majewski         111   +  378:353   161
   5    3    8  Grzegorz Święcki       134   +  446:258   184
   6    2    1  Mariusz Skrobosz       142   +  464:268   192
   7    1    2  Tomasz Zwoliński       141   +  352:314   191
   8    1   47  Robert Kamiński        115   -  340:417    65
   9    2   31  Aleksandra Merklejn    120   -  289:338    70
  10    4   12  Kamil Górka            132   +  394:301   182
  11    2   57  Jarosław Puchalski     110   +  353:261   160
  12    2   42  Roman Sulima           116   -  315:317    66
  13    4    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  412:352   184
  14    3   41  Aleksander Puchalski   116   +  358:315   166
  15    2   21  Marek Roszak           124   +  402:276   174
  16    1    5  Mateusz Żbikowski      137   -  271:311    87
  17    3   10  Maciej Czupryniak      133   +  423:369   183
  18    3    3  Dariusz Banaszek       139   -  250:470    89
  19    4   25  Jarosław Borowski      121   -  322:473    71
  20    6   46  Joanna Juszczak        115   -  366:375    65
  21    7   18  Sławomir Nosek         126   +  430:321   176
  22    7    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  330:343    85
  23    7   35  Andrzej Szmidtke       118   -  333:362    68
  24   10   42  Roman Sulima           116   +  345:317   166
                                                --------------
                                                 SUMA =  3275 / 24 partie


  40  Andrzej Szepczyński    116 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   95  Marek Kocikowski       100   +  334:251   150
   2   27   72  Roman Figiel           106   -  321:337    56
   3   37   64  Beata Piotrowska       108   +  368:274   158
   4   25   42  Roman Sulima           116   -  297:314    66
   5   34   62  Wiesław Olewiński      110   +  352:279   160
   6   26   28  Sławomir Kordjalik     120   +  396:385   170
   7   17   73  Paweł Opyc             106   +  367:341   156
   8   12   56  Filip Klar             110   -  285:344    60
   9   19   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  364:236   157
  10   13   22  Zbigniew Wietecki      124   -  365:415    74
  11   19   62  Wiesław Olewiński      110   -  290:294    60
  12   26   43  Paweł Subocz           115   +  373:311   165
  13   20   71  Andrzej Gostomski      106   +  358:325   156
  14   16   11  Wojciech Zemło         132   -  298:377    82
  15   21   49  Piotr Rosół            114   +  420:290   164
  16   15   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  283:347    60
  17   21   60  Stefan Dawidson        109   +  396:365   159
  18   16   63  Jarosław Żuliński      108   +  400:379   158
  19   14    4  Leszek Nowak           138   -  279:424    88
  20   18   24  Radosław Konca         123   -  301:370    73
  21   23   26  Marcin Kozyra          121   +  359:324   171
  22   19   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  374:310   177
  23   14   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  349:270   157
  24   11   56  Filip Klar             110   +  407:270   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  3037 / 24 partie


  41  Aleksander Puchalski   116 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   96  Joanna Ostrowska       100   +  367:278   150
   2   24   81  Iwona Rutkowska        100   +  368:331   150
   3   12    4  Leszek Nowak           138   -  279:370    88
   4   26   35  Andrzej Szmidtke       118   -  332:358    68
   5   32   64  Beata Piotrowska       108   +  495:337   158
   6   21    9  Robert Duczemiński     133   -  399:419    83
   7   25   92  Teresa Ząbek           100   +  374:335   150
   8   19   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  370:417    65
   9   24   15  Stanisław Rydzik       129   +  544:341   179
  10   17   38  Krzysztof Mówka        118   +  429:406   168
  11   12    4  Leszek Nowak           138   +  461:354   188
  12    8   47  Robert Kamiński        115   +  389:357   165
  13    6   57  Jarosław Puchalski     110   +  393:367   160
  14    3   39  Adam Weremczuk         117   -  315:358    67
  15    8    3  Dariusz Banaszek       139   -  271:377    89
  16   10    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  418:321   185
  17    7   42  Roman Sulima           116   +  425:314   166
  18    5    1  Mariusz Skrobosz       142   +  472:340   192
  19    3    5  Mateusz Żbikowski      137   -  378:398    87
  20    7    8  Grzegorz Święcki       134   +  431:406   184
  21    1    2  Tomasz Zwoliński       141   +  363:359   191
  22    5   12  Kamil Górka            132   -  331:430    82
  23    5    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  415:417    85
  24    6   11  Wojciech Zemło         132   -  301:389    82
                                                --------------
                                                 SUMA =  3182 / 24 partie


  42  Roman Sulima           116 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   97  Monika Rubinstein      100   +  363:352   150
   2   25   55  Paweł Majewski         111   -  251:392    61
   3   40   95  Marek Kocikowski       100   +  404:216   150
   4   25   40  Andrzej Szepczyński    116   +  314:297   166
   5   17   72  Roman Figiel           106   +  439:319   156
   6   10   35  Andrzej Szmidtke       118   +  336:329   168
   7    6   11  Wojciech Zemło         132   +  388:357   182
   8    4    1  Mariusz Skrobosz       142   -  339:367    92
   9    8   56  Filip Klar             110   +  379:300   160
  10    5    8  Grzegorz Święcki       134   +  361:324   184
  11    3   31  Aleksandra Merklejn    120   +  394:326   170
  12    2   39  Adam Weremczuk         117   +  317:315   167
  13    1    2  Tomasz Zwoliński       141   +  524:324   191
  14    1    5  Mateusz Żbikowski      137   -  331:404    87
  15    4   12  Kamil Górka            132   -  329:389    82
  16    5   47  Robert Kamiński        115   -  318:391    65
  17    7   41  Aleksander Puchalski   116   -  314:425    66
  18    8   46  Joanna Juszczak        115   +  370:362   165
  19    5   10  Maciej Czupryniak      133   -  324:526    83
  20    9   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  423:257   157
  21    8    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  409:443    84
  22    9   18  Sławomir Nosek         126   -  304:440    76
  23   13   45  Walenty Siemaszko      115   +  450:392   165
  24   10   39  Adam Weremczuk         117   -  317:345    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  3094 / 24 partie


  43  Paweł Subocz           115 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   43   98  Maciej Śliwa           100   +  373:323   150
   2   21   35  Andrzej Szmidtke       118   -  271:309    68
   3   38   68  Marcin Figiel          107   -  305:389    57
   4   44   70  Jarosław Sobczak       107   -  342:359    57
   5   47   71  Andrzej Gostomski      106   -  324:362    56
   6   50   91  Przemysław Pawlic      100   +  423:319   150
   7   43   67  Adam Słapiński         107   +  323:295   157
   8   39   28  Sławomir Kordjalik     120   +  341:329   170
   9   33   99  Magdalena Podlaska     100   +  337:332   150
  10   26  101  Krzysztof Waberski     100   +  359:345   150
  11   20   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  334:452    57
  12   26   40  Andrzej Szepczyński    116   -  311:373    66
  13   32   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  337:344    50
  14   36   60  Stefan Dawidson        109   -  278:355    59
  15   42   76  Mariusz Michalski      103   +  307:295   153
  16   38  102  Marta Szeliga          100   -  258:362    50
  17   42   87  Jolanta Kosmowska      100   +  389:319   150
  18   36   78  Jarosław Wypart        101   -  318:322    51
  19   41  103  Jacek Cichecki         100   +  356:345   150
  20   37   86  Marianna Kozłowska     100   +  327:301   150
  21   32   72  Roman Figiel           106   +  400:310   156
  22   29   26  Marcin Kozyra          121   -  350:367    71
  23   33   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  367:363   158
  24   28   61  Bogusław Puchalski     109   +  378:363   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  2645 / 24 partie


  44  Andrzej Kwiatkowski    115 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   44   99  Magdalena Podlaska     100   +  376:332   150
   2   19    4  Leszek Nowak           138   -  349:352    88
   3   29   51  Paweł Florek           114   +  385:351   164
   4   19   30  Lucyna Korga           120   +  465:402   170
   5   10   18  Sławomir Nosek         126   -  289:388    76
   6   20   46  Joanna Juszczak        115   -  351:376    65
   7   26   45  Walenty Siemaszko      115   +  435:226   165
   8   19   41  Aleksander Puchalski   116   +  417:370   166
   9   13   33  Halina Roszak          119   +  450:238   169
  10    8   48  Sławomir Kucia         115   +  365:338   165
  11    6   21  Marek Roszak           124   -  344:416    74
  12   10   18  Sławomir Nosek         126   +  402:314   176
  13    7    3  Dariusz Banaszek       139   +  452:423   189
  14    5   25  Jarosław Borowski      121   -  356:412    71
  15    7   47  Robert Kamiński        115   -  339:393    65
  16   11   57  Jarosław Puchalski     110   -  330:391    60
  17   15   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  372:447    77
  18   20   26  Marcin Kozyra          121   -  392:449    71
  19   24   24  Radosław Konca         123   -  286:521    73
  20   29   61  Bogusław Puchalski     109   +  324:311   159
  21   26   64  Beata Piotrowska       108   -  350:359    58
  22   30   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  322:407    64
  23   35   66  Bogdan Kozłowski       107   +  482:284   157
  24   30   48  Sławomir Kucia         115   +  339:309   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  2837 / 24 partie


  45  Walenty Siemaszko      115 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   45  100  Filip Sosin            100   +  414:290   150
   2   11    8  Grzegorz Święcki       134   -  267:412    84
   3   34   56  Filip Klar             110   -  341:346    60
   4   39   74  Maciej Kutera          105   -  351:488    55
   5   44   87  Jolanta Kosmowska      100   +  435:318   150
   6   33   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  415:331   158
   7   26   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  226:435    65
   8   36   80  Joanna Kubik           100   +  400:327   150
   9   29   79  Jędrzej Florek         101   +  430:282   151
  10   21   33  Halina Roszak          119   -  345:377    69
  11   27   34  Maciej Perzyński       118   +  325:269   168
  12   23   30  Lucyna Korga           120   +  386:294   170
  13   18   64  Beata Piotrowska       108   -  372:546    58
  14   22   36  Jerzy Matyasik         118   +  352:331   168
  15   18   51  Paweł Florek           114   +  404:309   164
  16   13   19  Maciej Gałecki         126   +  390:279   176
  17   11   22  Zbigniew Wietecki      124   -  352:357    74
  18   14   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  288:384    57
  19   20   52  Dawid Pikul            113   +  403:319   163
  20   16   28  Sławomir Kordjalik     120   +  363:355   170
  21   12   31  Aleksandra Merklejn    120   +  397:378   170
  22    3    3  Dariusz Banaszek       139   -  347:443    89
  23   13   42  Roman Sulima           116   -  392:450    66
  24   16   51  Paweł Florek           114   +  396:285   164
                                                --------------
                                                 SUMA =  2949 / 24 partie


  46  Joanna Juszczak        115 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   46  101  Krzysztof Waberski     100   +  420:320   150
   2    9   22  Zbigniew Wietecki      124   +  346:340   174
   3   10   27  Andrzej Oleksiak       120   -  320:494    70
   4   21   85  Iwona Baran            100   +  397:330   150
   5   13   31  Aleksandra Merklejn    120   -  376:417    70
   6   20   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  376:351   165
   7   14   51  Paweł Florek           114   +  343:306   164
   8   10   21  Marek Roszak           124   -  290:421    74
   9   16   36  Jerzy Matyasik         118   +  513:389   168
  10   11   32  Magdalena Merklejn     119   +  408:401   169
  11    7   25  Jarosław Borowski      121   -  373:452    71
  12   11   12  Kamil Górka            132   -  408:465    82
  13   15   18  Sławomir Nosek         126   -  296:381    76
  14   20   26  Marcin Kozyra          121   +  362:360   171
  15   16   33  Halina Roszak          119   +  373:288   169
  16   12   48  Sławomir Kucia         115   +  454:340   165
  17   10   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  349:335   157
  18    8   42  Roman Sulima           116   -  362:370    66
  19   11   28  Sławomir Kordjalik     120   +  373:299   170
  20    6   39  Adam Weremczuk         117   +  375:366   167
  21    3    3  Dariusz Banaszek       139   -  392:470    89
  22   10   35  Andrzej Szmidtke       118   -  293:407    68
  23   11   52  Dawid Pikul            113   +  391:323   163
  24    9   19  Maciej Gałecki         126   -  286:419    76
                                                --------------
                                                 SUMA =  3044 / 24 partie


  47  Robert Kamiński        115 Wysokie Maz.        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   47  102  Marta Szeliga          100   +  394:304   150
   2   15   29  Anna Kowalska          120   +  554:338   170
   3    1   15  Stanisław Rydzik       129   -  343:444    79
   4    9   26  Marcin Kozyra          121   +  448:321   171
   5    5   27  Andrzej Oleksiak       120   +  417:368   170
   6    3   48  Sławomir Kucia         115   +  371:274   165
   7    2    3  Dariusz Banaszek       139   +  427:374   189
   8    1   39  Adam Weremczuk         117   +  417:340   167
   9    1    2  Tomasz Zwoliński       141   -  335:352    91
  10    2    1  Mariusz Skrobosz       142   -  318:383    92
  11    5    5  Mateusz Żbikowski      137   -  355:457    87
  12    8   41  Aleksander Puchalski   116   -  357:389    66
  13   13    4  Leszek Nowak           138   +  457:399   188
  14    9   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  410:305   179
  15    7   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  393:339   165
  16    5   42  Roman Sulima           116   +  391:318   166
  17    4   18  Sławomir Nosek         126   -  330:375    76
  18    6   10  Maciej Czupryniak      133   -  338:441    83
  19    8   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  360:343   177
  20    8   31  Aleksandra Merklejn    120   +  378:307   170
  21    6   35  Andrzej Szmidtke       118   +  365:302   168
  22    6    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  319:346    84
  23    6   18  Sławomir Nosek         126   -  289:323    76
  24    8   21  Marek Roszak           124   +  374:370   174
                                                --------------
                                                 SUMA =  3303 / 24 partie


  48  Sławomir Kucia         115 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   48  103  Jacek Cichecki         100   +  425:263   150
   2    6   85  Iwona Baran            100   +  387:330   150
   3    6   21  Marek Roszak           124   -  335:387    74
   4   14   23  Andrzej Rechowicz      123   +  459:338   173
   5    8   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  464:395   179
   6    3   47  Robert Kamiński        115   -  274:371    65
   7   10   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  428:345   164
   8    6   57  Jarosław Puchalski     110   -  357:452    60
   9   11   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  399:300   177
  10    8   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  338:365    65
  11   14   32  Magdalena Merklejn     119   +  484:311   169
  12    9    3  Dariusz Banaszek       139   -  289:347    89
  13   14   10  Maciej Czupryniak      133   -  314:486    83
  14   19   13  Małgorzata Kania       131   +  450:350   181
  15   15   64  Beata Piotrowska       108   +  348:343   158
  16   12   46  Joanna Juszczak        115   -  340:454    65
  17   16   26  Marcin Kozyra          121   +  499:414   171
  18   11    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  303:391    85
  19   17   37  Andrzej Tyczyno        118   +  409:239   168
  20   13    9  Robert Duczemiński     133   -  285:340    83
  21   16   38  Krzysztof Mówka        118   -  369:397    68
  22   21   74  Maciej Kutera          105   -  337:357    55
  23   25   26  Marcin Kozyra          121   -  319:405    71
  24   30   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  309:339    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  2768 / 24 partie


  49  Piotr Rosół            114 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   49  104  Agnieszka Krupka       100   +  371:313   150
   2   22   52  Dawid Pikul            113   -  374:421    63
   3   24   85  Iwona Baran            100   -  237:342    50
   4   40   99  Magdalena Podlaska     100   -  309:331    50
   5   48  102  Marta Szeliga          100   +  344:253   150
   6   41   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  321:359    60
   7   46   68  Marcin Figiel          107   -  316:375    57
   8   50   88  Marta Gostomska        100   +  362:282   150
   9   45   54  Paweł Frynia           111   +  381:323   161
  10   39   76  Mariusz Michalski      103   +  405:312   153
  11   32  101  Krzysztof Waberski     100   +  418:311   150
  12   25   28  Sławomir Kordjalik     120   -  361:394    70
  13   30   34  Maciej Perzyński       118   +  300:298   168
  14   26   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  387:322   150
  15   21   40  Andrzej Szepczyński    116   -  290:420    66
  16   25   53  Radosław Sowiński      112   +  400:320   162
  17   20   72  Roman Figiel           106   -  350:403    56
  18   25   20  Maciej Grabowski       125   +  371:367   175
  19   18   19  Maciej Gałecki         126   -  316:388    76
  20   26   60  Stefan Dawidson        109   -  356:370    59
  21   28  109  Andrzej Wróblewski     100   -  307:337    50
  22   33   83  Dorota Ziembowicz      100   +  432:306   150
  23   29   34  Maciej Perzyński       118   +  360:266   168
  24   25   22  Zbigniew Wietecki      124   -  341:356    74
                                                --------------
                                                 SUMA =  2618 / 24 partie


  50  Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   50  105  Lech Rawski            100   +  425:264   150
   2    7   60  Stefan Dawidson        109   +  365:304   159
   3    8   62  Wiesław Olewiński      110   +  413:256   160
   4    4    8  Grzegorz Święcki       134   -  381:391    84
   5    9   37  Andrzej Tyczyno        118   -  338:386    68
   6   16   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  418:340   177
   7   10   48  Sławomir Kucia         115   -  345:428    65
   8   17   52  Dawid Pikul            113   -  303:332    63
   9   23   38  Krzysztof Mówka        118   -  387:429    68
  10   30   13  Małgorzata Kania       131   -  364:434    81
  11   36   15  Stanisław Rydzik       129   -  325:390    79
  12   41   84  Wojciech Gołęcki       100   +  404:345   150
  13   35   95  Marek Kocikowski       100   +  375:342   150
  14   30   32  Magdalena Merklejn     119   +  340:319   169
  15   25   26  Marcin Kozyra          121   -  372:383    71
  16   30   24  Radosław Konca         123   -  320:379    73
  17   35  111  Magdalena Oprządek     100   +  426:357   150
  18   30   27  Andrzej Oleksiak       120   -  267:385    70
  19   36   36  Jerzy Matyasik         118   +  459:418   168
  20   30   23  Andrzej Rechowicz      123   -  371:376    73
  21   36   59  Renata Kowalska        110   +  428:264   160
  22   30   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  407:322   165
  23   26   23  Andrzej Rechowicz      123   -  375:416    73
  24   31   64  Beata Piotrowska       108   +  412:324   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  2784 / 24 partie


  51  Paweł Florek           114 Nowa Wieś Wielka    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   51  106  Małgorzata Rawska      100   +  403:334   150
   2   13   12  Kamil Górka            132   -  320:370    82
   3   29   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  351:385    65
   4   35   87  Jolanta Kosmowska      100   +  385:287   150
   5   26   60  Stefan Dawidson        109   +  439:319   159
   6   18   53  Radosław Sowiński      112   +  336:280   162
   7   14   46  Joanna Juszczak        115   -  306:343    65
   8   22   55  Paweł Majewski         111   -  372:412    61
   9   27   66  Bogdan Kozłowski       107   +  351:337   157
  10   22  100  Filip Sosin            100   +  347:325   150
  11   17   53  Radosław Sowiński      112   -  331:347    62
  12   24   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  456:256   160
  13   17    9  Robert Duczemiński     133   -  281:448    83
  14   23   73  Paweł Opyc             106   +  381:288   156
  15   18   45  Walenty Siemaszko      115   -  309:404    65
  16   22   33  Halina Roszak          119   +  363:318   169
  17   18   19  Maciej Gałecki         126   +  363:356   176
  18   15   28  Sławomir Kordjalik     120   -  378:393    70
  19   19   74  Maciej Kutera          105   +  438:344   155
  20   15   22  Zbigniew Wietecki      124   +  369:347   174
  21   11   21  Marek Roszak           124   -  381:404    74
  22   16   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  355:340   150
  23   12   19  Maciej Gałecki         126   -  323:324    76
  24   16   45  Walenty Siemaszko      115   -  285:396    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  2836 / 24 partie


  52  Dawid Pikul            113 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   52  107  Piotr Ziółkowski       100   +  371:338   150
   2   22   49  Piotr Rosół            114   +  421:374   164
   3    7   39  Adam Weremczuk         117   -  328:343    67
   4   17   36  Jerzy Matyasik         118   -  365:376    68
   5   25   79  Jędrzej Florek         101   +  416:273   151
   6   17   34  Maciej Perzyński       118   +  422:389   168
   7   11   18  Sławomir Nosek         126   -  377:384    76
   8   17   50  Wojciech Próchniewicz  114   +  332:303   164
   9   14   19  Maciej Gałecki         126   -  302:370    76
  10   20   37  Andrzej Tyczyno        118   +  378:350   168
  11   15   19  Maciej Gałecki         126   -  305:325    76
  12   21   20  Maciej Grabowski       125   +  428:321   175
  13   16   33  Halina Roszak          119   +  362:347   169
  14   14   53  Radosław Sowiński      112   +  396:317   162
  15   10   35  Andrzej Szmidtke       118   -  350:394    68
  16   14   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  330:416    57
  17   17   74  Maciej Kutera          105   +  392:378   155
  18   13    8  Grzegorz Święcki       134   -  274:447    84
  19   20   45  Walenty Siemaszko      115   -  319:403    65
  20   25   71  Andrzej Gostomski      106   +  428:382   156
  21   19   28  Sławomir Kordjalik     120   +  460:376   170
  22   15   31  Aleksandra Merklejn    120   +  418:369   170
  23   11   46  Joanna Juszczak        115   -  323:391    65
  24   14   57  Jarosław Puchalski     110   +  370:347   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  2984 / 24 partie


  53  Radosław Sowiński      112 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   53  108  Marta Świątkowska      100   +  423:292   150
   2    8   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  477:277   157
   3    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  354:395    91
   4   10   13  Małgorzata Kania       131   +  362:281   181
   5    7   57  Jarosław Puchalski     110   -  277:366    60
   6   18   51  Paweł Florek           114   -  280:336    64
   7   29   79  Jędrzej Florek         101   +  354:295   151
   8   23   63  Jarosław Żuliński      108   -  335:354    58
   9   28   30  Lucyna Korga           120   +  343:314   170
  10   23   55  Paweł Majewski         111   +  391:343   161
  11   17   51  Paweł Florek           114   +  347:331   164
  12   13   35  Andrzej Szmidtke       118   -  300:451    68
  13   19   28  Sławomir Kordjalik     120   +  422:355   170
  14   14   52  Dawid Pikul            113   -  317:396    63
  15   19   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  293:368    60
  16   25   49  Piotr Rosół            114   -  320:400    64
  17   29   20  Maciej Grabowski       125   -  344:413    75
  18   33   83  Dorota Ziembowicz      100   -  326:374    50
  19   37   59  Renata Kowalska        110   +  448:279   160
  20   35   34  Maciej Perzyński       118   -  347:434    68
  21   38   81  Iwona Rutkowska        100   -  305:340    50
  22   42  100  Filip Sosin            100   +  371:311   150
  23   38   68  Marcin Figiel          107   -  343:396    57
  24   41   79  Jędrzej Florek         101   +  412:400   151
                                                --------------
                                                 SUMA =  2593 / 24 partie


  54  Paweł Frynia           111 Konstantynów Łódzki 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   54  109  Andrzej Wróblewski     100   +  379:326   150
   2   18   62  Wiesław Olewiński      110   -  330:407    60
   3   30  101  Krzysztof Waberski     100   -  355:394    50
   4   37  100  Filip Sosin            100   +  370:349   150
   5   28   22  Zbigniew Wietecki      124   -  272:432    74
   6   38   81  Iwona Rutkowska        100   -  324:426    50
   7   44   93  Norbert Skrzyński      100   +  344:324   150
   8   38   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  252:417    60
   9   45   49  Piotr Rosół            114   -  323:381    64
  10   48   87  Jolanta Kosmowska      100   -  293:325    50
  11   51  103  Jacek Cichecki         100   -  297:402    50
  12   53  106  Małgorzata Rawska      100   +  457:277   150
  13   49   85  Iwona Baran            100   -  355:412    50
  14   51   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  287:359    58
  15            PAUZA
  16   54  104  Agnieszka Krupka       100   -  274:316    50
  17   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  314:307   150
  18   55  107  Piotr Ziółkowski       100   +  392:307   150
  19   49   75  Bogusław Koszarski     104   +  328:298   154
  20   47   98  Maciej Śliwa           100   -  360:404    50
  21   50   97  Monika Rubinstein      100   -  287:289    50
  22   53   88  Marta Gostomska        100   +  334:271   150
  23   49   70  Jarosław Sobczak       107   -  265:441    57
  24   51   93  Norbert Skrzyński      100   -  309:447    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2027 / 23 partie


  55  Paweł Majewski         111 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  365:252   150
   2   25   42  Roman Sulima           116   +  392:251   166
   3   11   19  Maciej Gałecki         126   +  379:299   176
   4    6   39  Adam Weremczuk         117   -  353:378    67
   5   11   21  Marek Roszak           124   -  395:422    74
   6   19   22  Zbigniew Wietecki      124   -  320:333    74
   7   27   30  Lucyna Korga           120   +  338:257   170
   8   22   51  Paweł Florek           114   +  412:372   164
   9   15   25  Jarosław Borowski      121   -  275:442    71
  10   23   53  Radosław Sowiński      112   -  343:391    62
  11   28   64  Beata Piotrowska       108   -  321:409    58
  12   34  100  Filip Sosin            100   +  384:328   150
  13   28   73  Paweł Opyc             106   -  302:383    56
  14   34   68  Marcin Figiel          107   +  376:339   157
  15   28  109  Andrzej Wróblewski     100   +  411:331   150
  16   21    9  Robert Duczemiński     133   +  400:281   183
  17   19   28  Sławomir Kordjalik     120   -  308:407    70
  18   24   74  Maciej Kutera          105   -  304:424    55
  19   29   79  Jędrzej Florek         101   +  388:384   151
  20   23   20  Maciej Grabowski       125   -  343:357    75
  21   30   34  Maciej Perzyński       118   -  287:373    68
  22   32   37  Andrzej Tyczyno        118   +  378:371   168
  23   28   20  Maciej Grabowski       125   +  321:311   175
  24   24  109  Andrzej Wróblewski     100   -  345:349    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2740 / 24 partie


  56  Filip Klar             110 Mielec              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz       142   +  371:335   192
   2   23   10  Maciej Czupryniak      133   -  320:478    83
   3   34   45  Walenty Siemaszko      115   +  346:341   165
   4   24   62  Wiesław Olewiński      110   +  323:285   160
   5   16   35  Andrzej Szmidtke       118   -  265:359    68
   6   27   72  Roman Figiel           106   +  395:307   156
   7   19   86  Marianna Kozłowska     100   +  365:316   150
   8   12   40  Andrzej Szepczyński    116   +  344:285   166
   9    8   42  Roman Sulima           116   -  300:379    66
  10   14   11  Wojciech Zemło         132   -  296:363    82
  11   21   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  290:325    77
  12   28   95  Marek Kocikowski       100   +  448:281   150
  13   21   63  Jarosław Żuliński      108   +  326:264   158
  14   15   22  Zbigniew Wietecki      124   -  273:349    74
  15   22   38  Krzysztof Mówka        118   -  322:452    68
  16   28   61  Bogusław Puchalski     109   +  412:339   159
  17   23   24  Radosław Konca         123   -  347:471    73
  18   26   71  Andrzej Gostomski      106   +  341:300   156
  19   23   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  306:382    79
  20   28   13  Małgorzata Kania       131   +  422:344   181
  21   22   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  346:334   160
  22   17   73  Paweł Opyc             106   +  395:295   156
  23   15   62  Wiesław Olewiński      110   +  356:331   160
  24   11   40  Andrzej Szepczyński    116   -  270:407    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  3005 / 24 partie


  57  Jarosław Puchalski     110 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński       141   -  374:407    91
   2   29    5  Mateusz Żbikowski      137   +  409:335   187
   3   20   66  Bogdan Kozłowski       107   +  406:300   157
   4   11   34  Maciej Perzyński       118   +  480:323   168
   5    7   53  Radosław Sowiński      112   +  366:277   162
   6    4   33  Halina Roszak          119   +  374:330   169
   7    3   10  Maciej Czupryniak      133   -  345:432    83
   8    6   48  Sławomir Kucia         115   +  452:357   165
   9    4   18  Sławomir Nosek         126   +  443:413   176
  10    3   21  Marek Roszak           124   +  462:421   174
  11    2   39  Adam Weremczuk         117   -  261:353    67
  12    4   21  Marek Roszak           124   -  397:472    74
  13    6   41  Aleksander Puchalski   116   -  367:393    66
  14   10    3  Dariusz Banaszek       139   -  275:416    89
  15   14   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  333:254   177
  16   11   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  391:330   165
  17    9    8  Grzegorz Święcki       134   +  452:333   184
  18    7   25  Jarosław Borowski      121   -  399:414    71
  19    9    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  391:467    85
  20   12   38  Krzysztof Mówka        118   +  469:346   168
  21    9   11  Wojciech Zemło         132   -  305:399    82
  22   14   19  Maciej Gałecki         126   -  339:391    76
  23   17   32  Magdalena Merklejn     119   +  409:330   169
  24   14   52  Dawid Pikul            113   -  347:370    63
                                                --------------
                                                 SUMA =  3068 / 24 partie


  58  Krzysztof Szkudlarek   110 Pabianice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Banaszek       139   -  295:399    89
   2   48  108  Marta Świątkowska      100   +  287:269   150
   3   41  103  Jacek Cichecki         100   -  332:386    50
   4   46   28  Sławomir Kordjalik     120   -  335:357    70
   5   49   84  Wojciech Gołęcki       100   +  408:289   150
   6   41   49  Piotr Rosół            114   +  359:321   164
   7   33   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  371:385    57
   8   38   54  Paweł Frynia           111   +  417:252   161
   9   31   75  Bogusław Koszarski     104   +  376:330   154
  10   24   73  Paweł Opyc             106   +  402:368   156
  11   18   35  Andrzej Szmidtke       118   -  307:381    68
  12   24   51  Paweł Florek           114   -  256:456    64
  13   31   72  Roman Figiel           106   +  449:289   156
  14   25   71  Andrzej Gostomski      106   +  326:314   156
  15   19   53  Radosław Sowiński      112   +  368:293   162
  16   15   40  Andrzej Szepczyński    116   +  347:283   166
  17   12   63  Jarosław Żuliński      108   +  371:326   158
  18    9   31  Aleksandra Merklejn    120   -  302:376    70
  19   13   11  Wojciech Zemło         132   -  368:372    82
  20   17   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  296:328    50
  21   22   56  Filip Klar             110   -  334:346    60
  22   24   30  Lucyna Korga           120   -  352:360    70
  23   30   71  Andrzej Gostomski      106   +  377:305   156
  24   26   63  Jarosław Żuliński      108   -  335:361    58
                                                --------------
                                                 SUMA =  2677 / 24 partie


  59  Renata Kowalska        110 Bielsko Biała       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Leszek Nowak           138   -  281:378    88
   2   50   75  Bogusław Koszarski     104   -  384:386    54
   3   47   63  Jarosław Żuliński      108   -  374:402    58
   4   50   67  Adam Słapiński         107   +  500:266   157
   5   40   83  Dorota Ziembowicz      100   +  367:282   150
   6   30   24  Radosław Konca         123   +  347:331   173
   7   24   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  268:640    77
   8   33   66  Bogdan Kozłowski       107   -  359:396    57
   9   38   20  Maciej Grabowski       125   -  353:442    75
  10   43  109  Andrzej Wróblewski     100   -  301:354    50
  11   47   89  Maciej Soska           100   +  381:281   150
  12   43   90  Piotr Ingling          100   -  334:408    50
  13   47   98  Maciej Śliwa           100   +  393:273   150
  14   43   29  Anna Kowalska          120   -  421:464    70
  15   46   80  Joanna Kubik           100   +  361:325   150
  16   41   32  Magdalena Merklejn     119   -  276:329    69
  17   46   92  Teresa Ząbek           100   +  358:277   150
  18   41   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  408:289   153
  19   37   53  Radosław Sowiński      112   -  279:448    62
  20   42   68  Marcin Figiel          107   +  425:390   157
  21   36   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  264:428    64
  22   41   79  Jędrzej Florek         101   +  380:328   151
  23   37   83  Dorota Ziembowicz      100   -  351:386    50
  24   40   37  Andrzej Tyczyno        118   +  377:340   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  2533 / 24 partie


  60  Stefan Dawidson        109 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mateusz Żbikowski      137   +  425:379   187
   2    7   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  304:365    64
   3   28   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  372:366   177
   4   20   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  363:509    79
   5   26   51  Paweł Florek           114   -  319:439    64
   6   34  100  Filip Sosin            100   -  326:397    50
   7   41   87  Jolanta Kosmowska      100   -  265:327    50
   8   47   90  Piotr Ingling          100   -  348:389    50
   9   51   93  Norbert Skrzyński      100   +  305:272   150
  10   47   67  Adam Słapiński         107   -  321:346    57
  11   49   85  Iwona Baran            100   +  399:341   150
  12   45   80  Joanna Kubik           100   +  343:311   150
  13   41   75  Bogusław Koszarski     104   +  385:334   154
  14   36   43  Paweł Subocz           115   +  355:278   165
  15   30   34  Maciej Perzyński       118   +  271:269   168
  16   26   71  Andrzej Gostomski      106   +  333:330   156
  17   21   40  Andrzej Szepczyński    116   -  365:396    66
  18   27   62  Wiesław Olewiński      110   -  234:362    60
  19   32   78  Jarosław Wypart        101   +  452:344   151
  20   26   49  Piotr Rosół            114   +  370:356   164
  21   21   73  Paweł Opyc             106   -  310:404    56
  22   28   13  Małgorzata Kania       131   -  278:398    81
  23   31   76  Mariusz Michalski      103   +  357:275   153
  24   27   85  Iwona Baran            100   +  300:272   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2752 / 24 partie


  61  Bogusław Puchalski     109 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Mariusz Wrześniewski   135   +  390:356   185
   2   16   11  Wojciech Zemło         132   =  357:357   132
   3   14   72  Roman Figiel           106   +  420:341   156
   4    7    4  Leszek Nowak           138   +  365:363   188
   5    4    1  Mariusz Skrobosz       142   -  320:404    92
   6   12   27  Andrzej Oleksiak       120   -  321:482    70
   7   20   26  Marcin Kozyra          121   -  339:412    71
   8   28  111  Magdalena Oprządek     100   +  440:271   150
   9   20   86  Marianna Kozłowska     100   +  418:273   150
  10   15   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  432:347   177
  11   10   11  Wojciech Zemło         132   -  232:535    82
  12   15   62  Wiesław Olewiński      110   -  258:439    60
  13   22   24  Radosław Konca         123   -  349:363    73
  14   28   38  Krzysztof Mówka        118   -  321:447    68
  15   34   15  Stanisław Rydzik       129   +  413:399   179
  16   28   56  Filip Klar             110   -  339:412    60
  17   33   95  Marek Kocikowski       100   +  345:315   150
  18   28   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  383:401    50
  19   33   84  Wojciech Gołęcki       100   +  381:356   150
  20   29   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  311:324    65
  21   33  108  Marta Świątkowska      100   +  471:288   150
  22   27   71  Andrzej Gostomski      106   +  376:328   156
  23   23   13  Małgorzata Kania       131   -  409:447    81
  24   28   43  Paweł Subocz           115   -  363:378    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  2760 / 24 partie


  62  Wiesław Olewiński      110 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  380:323   184
   2   18   54  Paweł Frynia           111   +  407:330   161
   3    8   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  256:413    64
   4   24   56  Filip Klar             110   -  285:323    60
   5   34   40  Andrzej Szepczyński    116   -  279:352    66
   6   43   88  Marta Gostomska        100   +  403:328   150
   7   34   71  Andrzej Gostomski      106   +  411:266   156
   8   24   73  Paweł Opyc             106   -  304:369    56
   9   32   70  Jarosław Sobczak       107   +  349:285   157
  10   25   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  369:316   150
  11   19   40  Andrzej Szepczyński    116   +  294:290   166
  12   15   61  Bogusław Puchalski     109   +  439:258   159
  13   11   11  Wojciech Zemło         132   +  392:321   182
  14    7    8  Grzegorz Święcki       134   -  250:391    84
  15   11   22  Zbigniew Wietecki      124   -  291:373    74
  16   16   63  Jarosław Żuliński      108   -  321:348    58
  17   22   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  302:324    79
  18   27   60  Stefan Dawidson        109   +  362:234   159
  19   22   72  Roman Figiel           106   +  397:313   156
  20   19   26  Marcin Kozyra          121   +  368:362   171
  21   13   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  307:334    57
  22   20   27  Andrzej Oleksiak       120   +  404:400   170
  23   15   56  Filip Klar             110   -  331:356    60
  24   18   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  349:340   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  2936 / 24 partie


  63  Jarosław Żuliński      108 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Grzegorz Święcki       134   -  318:413    84
   2   44   73  Paweł Opyc             106   -  347:362    56
   3   47   59  Renata Kowalska        110   +  402:374   160
   4   36   80  Joanna Kubik           100   +  332:296   150
   5   30   20  Maciej Grabowski       125   +  389:355   175
   6   23   85  Iwona Baran            100   +  404:323   150
   7   15   22  Zbigniew Wietecki      124   -  298:352    74
   8   23   53  Radosław Sowiński      112   +  354:335   162
   9   18  101  Krzysztof Waberski     100   +  368:263   150
  10   12   35  Andrzej Szmidtke       118   +  360:297   168
  11    9   22  Zbigniew Wietecki      124   -  286:342    74
  12   14   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  235:483    57
  13   21   56  Filip Klar             110   -  264:326    60
  14   27  102  Marta Szeliga          100   +  398:263   150
  15   20   28  Sławomir Kordjalik     120   +  374:317   170
  16   16   62  Wiesław Olewiński      110   +  348:321   160
  17   12   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  326:371    60
  18   16   40  Andrzej Szepczyński    116   -  379:400    66
  19   21   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  283:379    50
  20   27   72  Roman Figiel           106   +  361:333   156
  21   24   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  394:527    77
  22   26   34  Maciej Perzyński       118   +  369:332   168
  23   22   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  305:315    50
  24   26   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  361:335   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  2787 / 24 partie


  64  Beata Piotrowska       108 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Robert Duczemiński     133   -  267:437    83
   2   53  105  Lech Rawski            100   +  389:336   150
   3   37   40  Andrzej Szepczyński    116   -  274:368    66
   4   45   78  Jarosław Wypart        101   +  413:276   151
   5   32   41  Aleksander Puchalski   116   -  337:495    66
   6   39   75  Bogusław Koszarski     104   -  337:364    54
   7   45   80  Joanna Kubik           100   -  410:425    50
   8   46   83  Dorota Ziembowicz      100   +  338:334   150
   9   41   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  467:359   158
  10   34   92  Teresa Ząbek           100   +  351:341   150
  11   28   55  Paweł Majewski         111   +  409:321   161
  12   22   73  Paweł Opyc             106   +  364:326   156
  13   18   45  Walenty Siemaszko      115   +  546:372   165
  14   11   10  Maciej Czupryniak      133   -  373:484    83
  15   15   48  Sławomir Kucia         115   -  343:348    65
  16   20   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  337:381    77
  17   25   27  Andrzej Oleksiak       120   +  363:333   170
  18   21   37  Andrzej Tyczyno        118   -  353:385    68
  19   26   23  Andrzej Rechowicz      123   +  404:320   173
  20   22   29  Anna Kowalska          120   -  318:362    70
  21   26   44  Andrzej Kwiatkowski    115   +  359:350   165
  22   22   32  Magdalena Merklejn     119   -  327:365    69
  23   27   29  Anna Kowalska          120   -  298:406    70
  24   31   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  324:412    64
                                                --------------
                                                 SUMA =  2634 / 24 partie


  65  Eugeniusz Wróblewski   108 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Maciej Czupryniak      133   -  337:369    83
   2   36    1  Mariusz Skrobosz       142   -  354:436    92
   3   46   87  Jolanta Kosmowska      100   -  304:409    50
   4   52   97  Monika Rubinstein      100   +  428:315   150
   5   42   94  Renata Rosół           100   +  372:337   150
   6   33   45  Walenty Siemaszko      115   -  331:415    65
   7   40   23  Andrzej Rechowicz      123   -  360:380    73
   8   44   89  Maciej Soska           100   +  290:256   150
   9   41   64  Beata Piotrowska       108   -  359:467    58
  10   45   83  Dorota Ziembowicz      100   -  353:377    50
  11   48   29  Anna Kowalska          120   -  296:372    70
  12   51  108  Marta Świątkowska      100   -  246:367    50
  13   54  110  Sebastian Orzelski     100   +  365:254   150
  14   51   54  Paweł Frynia           111   +  359:287   161
  15   48   75  Bogusław Koszarski     104   -  309:316    54
  16   51   91  Przemysław Pawlic      100   +  311:241   150
  17   48  101  Krzysztof Waberski     100   -  313:320    50
  18            PAUZA
  19   50  104  Agnieszka Krupka       100   +  320:314   150
  20   45  103  Jacek Cichecki         100   +  418:329   150
  21   42  102  Marta Szeliga          100   +  355:249   150
  22   37   95  Marek Kocikowski       100   +  379:365   150
  23   33   43  Paweł Subocz           115   -  363:367    65
  24   37   80  Joanna Kubik           100   -  265:357    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2321 / 23 partie


  66  Bogdan Kozłowski       107 Białystok           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Wojciech Zemło         132   -  328:388    82
   2   39   74  Maciej Kutera          105   +  456:318   155
   3   20   57  Jarosław Puchalski     110   -  300:406    60
   4   34   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  355:425    77
   5   41   90  Piotr Ingling          100   +  324:277   150
   6   35   20  Maciej Grabowski       125   +  432:300   175
   7   28  100  Filip Sosin            100   -  313:360    50
   8   33   59  Renata Kowalska        110   +  396:359   160
   9   27   51  Paweł Florek           114   -  337:351    64
  10   33   34  Maciej Perzyński       118   -  325:337    68
  11   39   92  Teresa Ząbek           100   -  394:432    50
  12   42   23  Andrzej Rechowicz      123   -  316:452    73
  13   46   84  Wojciech Gołęcki       100   -  365:409    50
  14   50   80  Joanna Kubik           100   -  438:445    50
  15   54   97  Monika Rubinstein      100   +  316:280   150
  16   49   98  Maciej Śliwa           100   +  430:353   150
  17   45   68  Marcin Figiel          107   +  450:334   157
  18   39  111  Magdalena Oprządek     100   +  404:321   150
  19   34   13  Małgorzata Kania       131   -  309:491    81
  20   41   81  Iwona Rutkowska        100   -  300:376    50
  21   45   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  469:306   153
  22   40  108  Marta Świątkowska      100   +  319:307   150
  23   35   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  284:482    65
  24   39  108  Marta Świątkowska      100   -  272:392    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2420 / 24 partie


  67  Adam Słapiński         107 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Kamil Górka            132   -  361:404    82
   2   31    6  Mariusz Wrześniewski   135   -  356:521    85
   3   43   83  Dorota Ziembowicz      100   -  339:430    50
   4   50   59  Renata Kowalska        110   -  266:500    60
   5   53  108  Marta Świątkowska      100   +  275:269   150
   6   51   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  437:427   153
   7   43   43  Paweł Subocz           115   -  295:323    65
   8   49  106  Małgorzata Rawska      100   +  363:260   150
   9   43   28  Sławomir Kordjalik     120   -  284:348    70
  10   47   60  Stefan Dawidson        109   +  346:321   159
  11   43   76  Mariusz Michalski      103   -  275:335    53
  12   47   93  Norbert Skrzyński      100   +  408:303   150
  13   42  101  Krzysztof Waberski     100   +  387:346   150
  14   37   99  Magdalena Podlaska     100   -  318:414    50
  15   41   78  Jarosław Wypart        101   -  346:397    51
  16   44   85  Iwona Baran            100   +  362:261   150
  17   39   94  Renata Rosół           100   +  336:324   150
  18   34   79  Jędrzej Florek         101   -  283:431    51
  19   40   70  Jarosław Sobczak       107   +  403:276   157
  20   34   30  Lucyna Korga           120   -  309:408    70
  21   40   87  Jolanta Kosmowska      100   +  327:268   150
  22   36   72  Roman Figiel           106   -  291:392    56
  23   39   81  Iwona Rutkowska        100   -  382:393    50
  24   42  100  Filip Sosin            100   +  390:352   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2462 / 24 partie


  68  Marcin Figiel          107 Zawichost           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Małgorzata Kania       131   -  309:441    81
   2   45  104  Agnieszka Krupka       100   +  346:246   150
   3   38   43  Paweł Subocz           115   +  389:305   165
   4   23   19  Maciej Gałecki         126   -  292:360    76
   5   33   73  Paweł Opyc             106   -  330:388    56
   6   40   71  Andrzej Gostomski      106   -  269:331    56
   7   46   49  Piotr Rosół            114   +  375:316   164
   8   40  105  Lech Rawski            100   +  382:305   150
   9   34   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  340:379    50
  10   38   28  Sławomir Kordjalik     120   -  289:447    70
  11   44   72  Roman Figiel           106   -  353:384    56
  12   46   87  Jolanta Kosmowska      100   +  521:254   150
  13   40   81  Iwona Rutkowska        100   +  355:327   150
  14   34   55  Paweł Majewski         111   -  339:376    61
  15   39   79  Jędrzej Florek         101   -  305:399    51
  16   43   94  Renata Rosół           100   -  357:416    50
  17   45   66  Bogdan Kozłowski       107   -  334:450    57
  18   51   97  Monika Rubinstein      100   +  366:263   150
  19   46  100  Filip Sosin            100   +  343:272   150
  20   42   59  Renata Kowalska        110   -  390:425    60
  21   47   70  Jarosław Sobczak       107   +  315:285   157
  22   43  103  Jacek Cichecki         100   +  424:253   150
  23   38   53  Radosław Sowiński      112   +  396:343   162
  24   33   20  Maciej Grabowski       125   -  291:398    75
                                                --------------
                                                 SUMA =  2497 / 24 partie


  69  Jerzy Tatarczuk        107 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Karol Wyrębkiewicz     129   +  423:343   179
   2    8   53  Radosław Sowiński      112   -  277:477    62
   3   33   81  Iwona Rutkowska        100   -  204:428    50
   4   47   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  380:344   150
   5   36   70  Jarosław Sobczak       107   -  346:391    57
   6   42  105  Lech Rawski            100   +  387:283   150
   7   33   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  385:371   160
   8   26   99  Magdalena Podlaska     100   +  388:352   150
   9   19   40  Andrzej Szepczyński    116   -  236:364    66
  10   27   78  Jarosław Wypart        101   +  375:252   151
  11   20   43  Paweł Subocz           115   +  452:334   165
  12   14   63  Jarosław Żuliński      108   +  483:235   158
  13    9   19  Maciej Gałecki         126   +  392:340   176
  14    6   12  Kamil Górka            132   -  413:430    82
  15    9   18  Sławomir Nosek         126   -  305:413    76
  16   14   52  Dawid Pikul            113   +  416:330   163
  17   10   46  Joanna Juszczak        115   -  335:349    65
  18   14   45  Walenty Siemaszko      115   +  384:288   165
  19   12   22  Zbigniew Wietecki      124   +  338:328   174
  20    9   42  Roman Sulima           116   -  257:423    66
  21   13   62  Wiesław Olewiński      110   +  334:307   160
  22   11    4  Leszek Nowak           138   -  308:357    88
  23   14   40  Andrzej Szepczyński    116   -  270:349    66
  24   18   62  Wiesław Olewiński      110   -  340:349    60
                                                --------------
                                                 SUMA =  2839 / 24 partie


  70  Jarosław Sobczak       107 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Stanisław Rydzik       129   -  255:472    79
   2   54  103  Jacek Cichecki         100   -  300:339    50
   3   54  104  Agnieszka Krupka       100   +  386:303   150
   4   44   43  Paweł Subocz           115   +  359:342   165
   5   36   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  391:346   157
   6   25   99  Magdalena Podlaska     100   -  309:358    50
   7   35   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  265:436    50
   8   41   71  Andrzej Gostomski      106   +  461:237   156
   9   32   62  Wiesław Olewiński      110   -  285:349    60
  10   40   96  Joanna Ostrowska       100   -  266:343    50
  11   45  102  Marta Szeliga          100   -  314:374    50
  12   48  103  Jacek Cichecki         100   -  362:363    50
  13   50   93  Norbert Skrzyński      100   +  349:330   150
  14   47   87  Jolanta Kosmowska      100   -  283:368    50
  15   49  101  Krzysztof Waberski     100   +  405:305   150
  16   45   75  Bogusław Koszarski     104   +  406:246   154
  17   40   81  Iwona Rutkowska        100   +  348:303   150
  18   35   34  Maciej Perzyński       118   -  295:404    68
  19   40   67  Adam Słapiński         107   -  276:403    57
  20   44   85  Iwona Baran            100   -  352:371    50
  21   47   68  Marcin Figiel          107   -  285:315    57
  22            PAUZA
  23   49   54  Paweł Frynia           111   +  441:265   161
  24   46   75  Bogusław Koszarski     104   +  321:273   154
                                                --------------
                                                 SUMA =  2268 / 23 partie


  71  Andrzej Gostomski      106 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  278:373    77
   2   51   87  Jolanta Kosmowska      100   +  393:391   150
   3   36   30  Lucyna Korga           120   -  290:454    70
   4   43  105  Lech Rawski            100   -  350:357    50
   5   47   43  Paweł Subocz           115   +  362:324   165
   6   40   68  Marcin Figiel          107   +  331:269   157
   7   34   62  Wiesław Olewiński      110   -  266:411    60
   8   41   70  Jarosław Sobczak       107   -  237:461    57
   9   46   72  Roman Figiel           106   +  385:360   156
  10   41  102  Marta Szeliga          100   +  404:353   150
  11   33   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  362:290   150
  12   27   78  Jarosław Wypart        101   +  507:332   151
  13   20   40  Andrzej Szepczyński    116   -  325:358    66
  14   25   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  314:326    60
  15   31   99  Magdalena Podlaska     100   +  370:288   150
  16   26   60  Stefan Dawidson        109   -  330:333    59
  17   31   34  Maciej Perzyński       118   +  368:332   168
  18   26   56  Filip Klar             110   -  300:341    60
  19   31   86  Marianna Kozłowska     100   +  337:296   150
  20   25   52  Dawid Pikul            113   -  382:428    63
  21   31   95  Marek Kocikowski       100   +  412:331   150
  22   27   61  Bogusław Puchalski     109   -  328:376    59
  23   30   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  305:377    60
  24   34   34  Maciej Perzyński       118   +  363:333   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  2606 / 24 partie


  72  Roman Figiel           106 Zawichost           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Waldemar Czerwoniec    127   +  325:290   177
   2   27   40  Andrzej Szepczyński    116   +  337:321   166
   3   14   61  Bogusław Puchalski     109   -  341:420    59
   4   27  103  Jacek Cichecki         100   +  303:265   150
   5   17   42  Roman Sulima           116   -  319:439    66
   6   27   56  Filip Klar             110   -  307:395    60
   7   36  111  Magdalena Oprządek     100   -  306:439    50
   8   42   78  Jarosław Wypart        101   -  304:384    51
   9   46   71  Andrzej Gostomski      106   -  360:385    56
  10   49   88  Marta Gostomska        100   +  407:235   150
  11   44   68  Marcin Figiel          107   +  384:353   157
  12   37  101  Krzysztof Waberski     100   +  367:293   150
  13   31   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  289:449    60
  14   38   86  Marianna Kozłowska     100   +  370:367   150
  15   32   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  327:292   150
  16   27   95  Marek Kocikowski       100   +  405:211   150
  17   20   49  Piotr Rosół            114   +  403:350   164
  18   17   11  Wojciech Zemło         132   -  201:513    82
  19   22   62  Wiesław Olewiński      110   -  313:397    60
  20   27   63  Jarosław Żuliński      108   -  333:361    58
  21   32   43  Paweł Subocz           115   -  310:400    65
  22   36   67  Adam Słapiński         107   +  392:291   157
  23   32   85  Iwona Baran            100   -  235:378    50
  24   36   78  Jarosław Wypart        101   -  306:348    51
                                                --------------
                                                 SUMA =  2489 / 24 partie


  73  Paweł Opyc             106 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Sławomir Nosek         126   -  313:322    76
   2   44   63  Jarosław Żuliński      108   +  362:347   158
   3   35   75  Bogusław Koszarski     104   +  381:303   154
   4   22   12  Kamil Górka            132   -  277:376    82
   5   33   68  Marcin Figiel          107   +  388:330   157
   6   24   25  Jarosław Borowski      121   +  404:366   171
   7   17   40  Andrzej Szepczyński    116   -  341:367    66
   8   24   62  Wiesław Olewiński      110   +  369:304   160
   9   17   22  Zbigniew Wietecki      124   -  312:360    74
  10   24   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  368:402    60
  11   29  100  Filip Sosin            100   +  440:369   150
  12   22   64  Beata Piotrowska       108   -  326:364    58
  13   28   55  Paweł Majewski         111   +  383:302   161
  14   23   51  Paweł Florek           114   -  288:381    64
  15   29   20  Maciej Grabowski       125   -  311:422    75
  16   34   79  Jędrzej Florek         101   +  433:306   151
  17   28   33  Halina Roszak          119   +  326:266   169
  18   23   19  Maciej Gałecki         126   -  337:392    76
  19   30   34  Maciej Perzyński       118   +  352:302   168
  20   24   37  Andrzej Tyczyno        118   +  429:401   168
  21   21   60  Stefan Dawidson        109   +  404:310   159
  22   17   56  Filip Klar             110   -  295:395    60
  23   21   22  Zbigniew Wietecki      124   +  441:281   174
  24   17   28  Sławomir Kordjalik     120   -  289:353    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  2861 / 24 partie


  74  Maciej Kutera          105 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Maciej Gałecki         126   -  326:342    76
   2   39   66  Bogdan Kozłowski       107   -  318:456    57
   3   49   98  Maciej Śliwa           100   +  369:299   150
   4   39   45  Walenty Siemaszko      115   +  488:351   165
   5   23   23  Andrzej Rechowicz      123   +  446:334   173
   6   14    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  346:401    84
   7   22   16  Krzysztof Usakiewicz   127   -  322:446    77
   8   31   24  Radosław Konca         123   -  336:514    73
   9   37  109  Andrzej Wróblewski     100   +  370:311   150
  10   32   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  343:324   153
  11   26    9  Robert Duczemiński     133   -  299:391    83
  12   33   94  Renata Rosół           100   +  372:341   150
  13   27   20  Maciej Grabowski       125   +  425:289   175
  14   21   33  Halina Roszak          119   -  319:451    69
  15   27   30  Lucyna Korga           120   +  349:328   170
  16   23   36  Jerzy Matyasik         118   +  373:317   168
  17   17   52  Dawid Pikul            113   -  378:392    63
  18   24   55  Paweł Majewski         111   +  424:304   161
  19   19   51  Paweł Florek           114   -  344:438    64
  20   21   27  Andrzej Oleksiak       120   -  274:520    70
  21   27   37  Andrzej Tyczyno        118   +  456:315   168
  22   21   48  Sławomir Kucia         115   +  357:337   165
  23   19   30  Lucyna Korga           120   +  368:279   170
  24   15   31  Aleksandra Merklejn    120   -  286:545    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  2904 / 24 partie


  75  Bogusław Koszarski     104 Lądek Zdrój         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Maciej Grabowski       125   -  289:359    75
   2   50   59  Renata Kowalska        110   +  386:384   160
   3   35   73  Paweł Opyc             106   -  303:381    56
   4   41   93  Norbert Skrzyński      100   +  379:345   150
   5   31   25  Jarosław Borowski      121   -  337:364    71
   6   39   64  Beata Piotrowska       108   +  364:337   158
   7   32   28  Sławomir Kordjalik     120   +  373:319   170
   8   25  101  Krzysztof Waberski     100   -  318:391    50
   9   31   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  330:376    60
  10   37   99  Magdalena Podlaska     100   +  413:308   150
  11   30   30  Lucyna Korga           120   -  276:443    70
  12   36   79  Jędrzej Florek         101   -  339:381    51
  13   41   60  Stefan Dawidson        109   -  334:385    59
  14   45   85  Iwona Baran            100   -  269:299    50
  15   48   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  316:309   158
  16   45   70  Jarosław Sobczak       107   -  246:406    57
  17   49   76  Mariusz Michalski      103   -  270:498    53
  18   53  110  Sebastian Orzelski     100   +  347:301   150
  19   49   54  Paweł Frynia           111   -  298:328    61
  20   50  100  Filip Sosin            100   -  249:367    50
  21            PAUZA
  22   54  107  Piotr Ziółkowski       100   +  365:219   150
  23   50   93  Norbert Skrzyński      100   +  357:282   150
  24   46   70  Jarosław Sobczak       107   -  273:321    57
                                                --------------
                                                 SUMA =  2216 / 23 partie


  76  Mariusz Michalski      103 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Marek Roszak           124   -  351:414    74
   2   34   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  298:417    79
   3   48   99  Magdalena Podlaska     100   -  280:326    50
   4   53  102  Marta Szeliga          100   -  250:333    50
   5   55   98  Maciej Śliwa           100   +  446:311   150
   6   49  106  Małgorzata Rawska      100   -  331:366    50
   7   53   97  Monika Rubinstein      100   +  379:337   150
   8   48   93  Norbert Skrzyński      100   +  338:316   150
   9   44  105  Lech Rawski            100   +  346:328   150
  10   39   49  Piotr Rosół            114   -  312:405    64
  11   43   67  Adam Słapiński         107   +  335:275   157
  12   38   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  309:355    50
  13   43  103  Jacek Cichecki         100   -  341:378    50
  14   46  101  Krzysztof Waberski     100   +  354:333   150
  15   42   43  Paweł Subocz           115   -  295:307    65
  16   46   86  Marianna Kozłowska     100   -  289:345    50
  17   49   75  Bogusław Koszarski     104   +  498:270   154
  18   43   94  Renata Rosół           100   +  374:293   150
  19   39   85  Iwona Baran            100   +  407:229   150
  20   33   79  Jędrzej Florek         101   +  388:387   151
  21   29   30  Lucyna Korga           120   -  256:467    70
  22   34   81  Iwona Rutkowska        100   +  388:254   150
  23   31   60  Stefan Dawidson        109   -  275:357    59
  24   35   81  Iwona Rutkowska        100   +  406:327   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2523 / 24 partie


  77  Małgorzata Sulejewska  103 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Zbigniew Wietecki      124   -  353:420    74
   2   33   97  Monika Rubinstein      100   +  448:348   150
   3   18    9  Robert Duczemiński     133   -  300:331    83
   4   33   92  Teresa Ząbek           100   -  261:421    50
   5   45   80  Joanna Kubik           100   -  243:383    50
   6   51   67  Adam Słapiński         107   -  427:437    57
   7   52   91  Przemysław Pawlic      100   +  431:302   150
   8   45   94  Renata Rosół           100   +  392:338   150
   9   39   85  Iwona Baran            100   +  403:300   150
  10   32   74  Maciej Kutera          105   -  324:343    55
  11   38   90  Piotr Ingling          100   +  438:331   150
  12   31   37  Andrzej Tyczyno        118   +  381:360   168
  13   25   26  Marcin Kozyra          121   -  348:355    71
  14   31  100  Filip Sosin            100   +  436:347   150
  15   26   36  Jerzy Matyasik         118   -  318:404    68
  16   31   83  Dorota Ziembowicz      100   -  295:346    50
  17   36   32  Magdalena Merklejn     119   -  337:357    69
  18   41   59  Renata Kowalska        110   -  289:408    60
  19   45  108  Marta Świątkowska      100   -  254:338    50
  20   49   99  Magdalena Podlaska     100   +  395:381   150
  21   45   66  Bogdan Kozłowski       107   -  306:469    57
  22   47   15  Stanisław Rydzik       129   -  238:386    79
  23   51   96  Joanna Ostrowska       100   +  374:295   150
  24   48  101  Krzysztof Waberski     100   +  368:358   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2391 / 24 partie


  78  Jarosław Wypart        101 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Andrzej Rechowicz      123   -  273:460    73
   2   52   96  Joanna Ostrowska       100   +  354:202   150
   3   39   86  Marianna Kozłowska     100   -  303:315    50
   4   45   64  Beata Piotrowska       108   -  276:413    58
   5   50   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  313:328    50
   6   52   84  Wojciech Gołęcki       100   +  351:250   150
   7   48  103  Jacek Cichecki         100   +  352:314   150
   8   42   72  Roman Figiel           106   +  384:304   156
   9   35   95  Marek Kocikowski       100   +  369:279   150
  10   27   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  252:375    57
  11   34   86  Marianna Kozłowska     100   +  410:274   150
  12   27   71  Andrzej Gostomski      106   -  332:507    56
  13   33  102  Marta Szeliga          100   -  308:416    50
  14   39  111  Magdalena Oprządek     100   -  326:378    50
  15   41   67  Adam Słapiński         107   +  397:346   157
  16   36   81  Iwona Rutkowska        100   +  361:321   150
  17   30   30  Lucyna Korga           120   -  267:419    70
  18   36   43  Paweł Subocz           115   +  322:318   165
  19   32   60  Stefan Dawidson        109   -  344:452    59
  20   36  108  Marta Świątkowska      100   -  327:334    50
  21   39   94  Renata Rosół           100   +  399:282   150
  22   35   85  Iwona Baran            100   -  309:361    50
  23   40   86  Marianna Kozłowska     100   +  300:286   150
  24   36   72  Roman Figiel           106   +  348:306   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  2507 / 24 partie


  79  Jędrzej Florek         101 Nowa Wieś Wielka    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Radosław Konca         123   -  331:446    73
   2   38   99  Magdalena Podlaska     100   +  429:325   150
   3   23   22  Zbigniew Wietecki      124   +  421:356   174
   4   12   33  Halina Roszak          119   -  290:487    69
   5   25   52  Dawid Pikul            113   -  273:416    63
   6   36   80  Joanna Kubik           100   +  411:260   150
   7   29   53  Radosław Sowiński      112   -  295:354    62
   8   35   85  Iwona Baran            100   +  404:354   150
   9   29   45  Walenty Siemaszko      115   -  282:430    65
  10   36   81  Iwona Rutkowska        100   +  353:329   150
  11   31   28  Sławomir Kordjalik     120   -  348:360    70
  12   36   75  Bogusław Koszarski     104   +  381:339   154
  13   29   30  Lucyna Korga           120   -  268:369    70
  14   35   34  Maciej Perzyński       118   -  374:430    68
  15   39   68  Marcin Figiel          107   +  399:305   157
  16   34   73  Paweł Opyc             106   -  306:433    56
  17   38  100  Filip Sosin            100   +  360:314   150
  18   34   67  Adam Słapiński         107   +  431:283   157
  19   29   55  Paweł Majewski         111   -  384:388    61
  20   33   76  Mariusz Michalski      103   -  387:388    53
  21   37   83  Dorota Ziembowicz      100   -  325:382    50
  22   41   59  Renata Kowalska        110   -  328:380    60
  23   44   33  Halina Roszak          119   +  348:310   169
  24   41   53  Radosław Sowiński      112   -  400:412    62
                                                --------------
                                                 SUMA =  2443 / 24 partie


  80  Joanna Kubik           100 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Jarosław Borowski      121   -  339:397    71
   2   35  107  Piotr Ziółkowski       100   +  437:192   150
   3   21    1  Mariusz Skrobosz       142   -  289:581    92
   4   36   63  Jarosław Żuliński      108   -  296:332    58
   5   45   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  383:243   153
   6   36   79  Jędrzej Florek         101   -  260:411    51
   7   45   64  Beata Piotrowska       108   +  425:410   158
   8   36   45  Walenty Siemaszko      115   -  327:400    65
   9   42   87  Jolanta Kosmowska      100   +  431:312   150
  10   35   30  Lucyna Korga           120   -  301:328    70
  11   41   81  Iwona Rutkowska        100   -  308:402    50
  12   45   60  Stefan Dawidson        109   -  311:343    59
  13   48   29  Anna Kowalska          120   -  387:417    70
  14   50   66  Bogdan Kozłowski       107   +  445:438   157
  15   46   59  Renata Kowalska        110   -  325:361    60
  16   50   90  Piotr Ingling          100   +  405:319   150
  17   47   85  Iwona Baran            100   -  334:347    50
  18   48   88  Marta Gostomska        100   -  237:362    50
  19            PAUZA
  20   52  104  Agnieszka Krupka       100   +  373:323   150
  21   49   89  Maciej Soska           100   +  368:325   150
  22   46  102  Marta Szeliga          100   +  426:297   150
  23   41   95  Marek Kocikowski       100   +  417:251   150
  24   37   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  357:265   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  2422 / 23 partie


  81  Iwona Rutkowska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Marcin Kozyra          121   +  367:356   171
   2   24   41  Aleksander Puchalski   116   -  331:368    66
   3   33   69  Jerzy Tatarczuk        107   +  428:204   157
   4   16   31  Aleksandra Merklejn    120   -  316:348    70
   5   27   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  262:462    77
   6   38   54  Paweł Frynia           111   +  426:324   161
   7   30   36  Jerzy Matyasik         118   -  267:426    68
   8   37   87  Jolanta Kosmowska      100   +  425:282   150
   9   30  100  Filip Sosin            100   -  294:396    50
  10   36   79  Jędrzej Florek         101   -  329:353    51
  11   41   80  Joanna Kubik           100   +  402:308   150
  12   35   34  Maciej Perzyński       118   -  323:338    68
  13   40   68  Marcin Figiel          107   -  327:355    57
  14   44   94  Renata Rosół           100   +  359:308   150
  15   40   85  Iwona Baran            100   +  336:323   150
  16   36   78  Jarosław Wypart        101   -  321:361    51
  17   40   70  Jarosław Sobczak       107   -  303:348    57
  18   44   99  Magdalena Podlaska     100   +  357:294   150
  19   38  109  Andrzej Wróblewski     100   -  368:373    50
  20   41   66  Bogdan Kozłowski       107   +  376:300   157
  21   38   53  Radosław Sowiński      112   +  340:305   162
  22   34   76  Mariusz Michalski      103   -  254:388    53
  23   39   67  Adam Słapiński         107   +  393:382   157
  24   35   76  Mariusz Michalski      103   -  327:406    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  2486 / 24 partie


  82  Agnieszka Stefaniuk    100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Andrzej Oleksiak       120   -  319:428    70
   2   43   92  Teresa Ząbek           100   -  268:491    50
   3   53  108  Marta Świątkowska      100   +  310:221   150
   4   47   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  344:380    57
   5   50   78  Jarosław Wypart        101   +  328:313   151
   6   44  103  Jacek Cichecki         100   +  390:299   150
   7   35   70  Jarosław Sobczak       107   +  436:265   157
   8   27   86  Marianna Kozłowska     100   -  303:400    50
   9   34   68  Marcin Figiel          107   +  379:340   157
  10   25   62  Wiesław Olewiński      110   -  316:369    60
  11   33   71  Andrzej Gostomski      106   -  290:362    56
  12   38   76  Mariusz Michalski      103   +  355:309   153
  13   32   43  Paweł Subocz           115   +  344:337   165
  14   26   49  Piotr Rosół            114   -  322:387    64
  15   32   72  Roman Figiel           106   -  292:327    56
  16   37   87  Jolanta Kosmowska      100   +  329:278   150
  17   32  102  Marta Szeliga          100   +  397:226   150
  18   28   61  Bogusław Puchalski     109   +  401:383   159
  19   21   63  Jarosław Żuliński      108   +  379:283   158
  20   17   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  328:296   160
  21   14    4  Leszek Nowak           138   -  411:419    88
  22   16   51  Paweł Florek           114   -  340:355    64
  23   22   63  Jarosław Żuliński      108   +  315:305   158
  24   19   13  Małgorzata Kania       131   -  292:376    81
                                                --------------
                                                 SUMA =  2714 / 24 partie


  83  Dorota Ziembowicz      100 Gliwice             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Sławomir Kordjalik     120   -  368:407    70
   2   30   94  Renata Rosół           100   -  389:399    50
   3   43   67  Adam Słapiński         107   +  430:339   157
   4   30    5  Mateusz Żbikowski      137   -  324:342    87
   5   40   59  Renata Kowalska        110   -  282:367    60
   6   46  110  Sebastian Orzelski     100   +  422:246   150
   7   38   38  Krzysztof Mówka        118   -  244:372    68
   8   46   64  Beata Piotrowska       108   -  334:338    58
   9   50   29  Anna Kowalska          120   +  340:334   170
  10   45   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  377:353   158
  11   40   94  Renata Rosół           100   -  373:396    50
  12   44   29  Anna Kowalska          120   +  466:316   170
  13   37   37  Andrzej Tyczyno        118   -  348:369    68
  14   42   90  Piotr Ingling          100   +  347:299   150
  15   38   92  Teresa Ząbek           100   +  400:362   150
  16   31   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  346:295   153
  17   26    9  Robert Duczemiński     133   -  306:415    83
  18   33   53  Radosław Sowiński      112   +  374:326   162
  19   28   20  Maciej Grabowski       125   -  351:432    75
  20   31   32  Magdalena Merklejn     119   -  328:496    69
  21   37   79  Jędrzej Florek         101   +  382:325   151
  22   33   49  Piotr Rosół            114   -  306:432    64
  23   37   59  Renata Kowalska        110   +  386:351   160
  24   32   36  Jerzy Matyasik         118   -  302:348    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  2601 / 24 partie


  84  Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Anna Kowalska          120   -  307:395    70
   2   46  102  Marta Szeliga          100   +  432:293   150
   3   25   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  239:406    77
   4   42   25  Jarosław Borowski      121   -  276:413    71
   5   49   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  289:408    60
   6   52   78  Jarosław Wypart        101   -  250:351    51
   7            PAUZA
   8   53  110  Sebastian Orzelski     100   +  383:380   150
   9   48   96  Joanna Ostrowska       100   -  315:344    50
  10   50   98  Maciej Śliwa           100   +  467:276   150
  11   46  111  Magdalena Oprządek     100   +  343:279   150
  12   41   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  345:404    64
  13   46   66  Bogdan Kozłowski       107   +  409:365   157
  14   41   15  Stanisław Rydzik       129   -  320:468    79
  15   44   86  Marianna Kozłowska     100   +  378:310   150
  16   39  108  Marta Świątkowska      100   +  380:298   150
  17   34   13  Małgorzata Kania       131   -  239:489    81
  18   38   95  Marek Kocikowski       100   +  338:325   150
  19   33   61  Bogusław Puchalski     109   -  356:381    59
  20   40   36  Jerzy Matyasik         118   -  320:409    68
  21   43   91  Przemysław Pawlic      100   -  342:380    50
  22   45   87  Jolanta Kosmowska      100   +  310:264   150
  23   42  111  Magdalena Oprządek     100   +  376:281   150
  24   38   98  Maciej Śliwa           100   +  402:279   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2437 / 23 partie


  85  Iwona Baran            100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Lucyna Korga           120   +  427:333   170
   2    6   48  Sławomir Kucia         115   -  330:387    65
   3   24   49  Piotr Rosół            114   +  342:237   164
   4   21   46  Joanna Juszczak        115   -  330:397    65
   5   29  109  Andrzej Wróblewski     100   +  369:313   150
   6   23   63  Jarosław Żuliński      108   -  323:404    58
   7   31   25  Jarosław Borowski      121   -  339:435    71
   8   35   79  Jędrzej Florek         101   -  354:404    51
   9   39   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  300:403    53
  10   44   94  Renata Rosół           100   -  325:368    50
  11   49   60  Stefan Dawidson        109   -  341:399    59
  12   52  105  Lech Rawski            100   +  303:280   150
  13   49   54  Paweł Frynia           111   +  412:355   161
  14   45   75  Bogusław Koszarski     104   +  299:269   154
  15   40   81  Iwona Rutkowska        100   -  323:336    50
  16   44   67  Adam Słapiński         107   -  261:362    57
  17   47   80  Joanna Kubik           100   +  347:334   150
  18   45  101  Krzysztof Waberski     100   +  374:309   150
  19   39   76  Mariusz Michalski      103   -  229:407    53
  20   44   70  Jarosław Sobczak       107   +  371:352   157
  21   41   86  Marianna Kozłowska     100   +  383:300   150
  22   35   78  Jarosław Wypart        101   +  361:309   151
  23   32   72  Roman Figiel           106   +  378:235   156
  24   27   60  Stefan Dawidson        109   -  272:300    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  2554 / 24 partie


  86  Marianna Kozłowska     100 Białystok           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Aleksandra Merklejn    120   -  301:433    70
   2   47   93  Norbert Skrzyński      100   +  320:308   150
   3   39   78  Jarosław Wypart        101   +  315:303   151
   4   28   11  Wojciech Zemło         132   -  310:461    82
   5   38   95  Marek Kocikowski       100   +  313:310   150
   6   28  111  Magdalena Oprządek     100   +  371:341   150
   7   19   56  Filip Klar             110   -  316:365    60
   8   27   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  400:303   150
   9   20   61  Bogusław Puchalski     109   -  273:418    59
  10   28   27  Andrzej Oleksiak       120   -  285:344    70
  11   34   78  Jarosław Wypart        101   -  274:410    51
  12   40   96  Joanna Ostrowska       100   +  365:309   150
  13   34   38  Krzysztof Mówka        118   -  301:409    68
  14   38   72  Roman Figiel           106   -  367:370    56
  15   44   84  Wojciech Gołęcki       100   -  310:378    50
  16   46   76  Mariusz Michalski      103   +  345:289   153
  17   41   99  Magdalena Podlaska     100   +  381:360   150
  18   37  102  Marta Szeliga          100   +  353:282   150
  19   31   71  Andrzej Gostomski      106   -  296:337    56
  20   37   43  Paweł Subocz           115   -  301:327    65
  21   41   85  Iwona Baran            100   -  300:383    50
  22   44   94  Renata Rosół           100   +  397:301   150
  23   40   78  Jarosław Wypart        101   -  286:300    51
  24   43  103  Jacek Cichecki         100   +  319:298   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2442 / 24 partie


  87  Jolanta Kosmowska      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Magdalena Merklejn     119   -  278:387    69
   2   51   71  Andrzej Gostomski      106   -  391:393    56
   3   46   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  409:304   158
   4   35   51  Paweł Florek           114   -  287:385    64
   5   44   45  Walenty Siemaszko      115   -  318:435    65
   6   48   90  Piotr Ingling          100   +  410:346   150
   7   41   60  Stefan Dawidson        109   +  327:265   159
   8   37   81  Iwona Rutkowska        100   -  282:425    50
   9   42   80  Joanna Kubik           100   -  312:431    50
  10   48   54  Paweł Frynia           111   +  325:293   161
  11   42   99  Magdalena Podlaska     100   -  285:311    50
  12   46   68  Marcin Figiel          107   -  254:521    57
  13   51   97  Monika Rubinstein      100   +  345:305   150
  14   47   70  Jarosław Sobczak       107   +  368:283   157
  15   43  103  Jacek Cichecki         100   +  347:346   150
  16   37   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  278:329    50
  17   42   43  Paweł Subocz           115   -  319:389    65
  18   46  105  Lech Rawski            100   +  314:260   150
  19   42  102  Marta Szeliga          100   -  334:347    50
  20   46   88  Marta Gostomska        100   +  326:277   150
  21   40   67  Adam Słapiński         107   -  268:327    57
  22   45   84  Wojciech Gołęcki       100   -  264:310    50
  23   47  102  Marta Szeliga          100   -  279:310    50
  24            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =  2168 / 23 partie


  88  Marta Gostomska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Halina Roszak          119   -  325:466    69
   2   40  109  Andrzej Wróblewski     100   -  280:380    50
   3   51   93  Norbert Skrzyński      100   -  278:374    50
   4   54   98  Maciej Śliwa           100   +  297:247   150
   5   51   96  Joanna Ostrowska       100   +  415:309   150
   6   43   62  Wiesław Olewiński      110   -  328:403    60
   7   47  105  Lech Rawski            100   -  271:459    50
   8   50   49  Piotr Rosół            114   -  282:362    64
   9   52  106  Małgorzata Rawska      100   +  402:288   150
  10   49   72  Roman Figiel           106   -  235:407    56
  11   52   97  Monika Rubinstein      100   -  264:409    50
  12            PAUZA
  13   52   89  Maciej Soska           100   -  284:353    50
  14   55  104  Agnieszka Krupka       100   +  454:301   150
  15   52   91  Przemysław Pawlic      100   -  303:363    50
  16   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  319:296   150
  17   51  107  Piotr Ziółkowski       100   +  444:294   150
  18   48   80  Joanna Kubik           100   +  362:237   150
  19   43   95  Marek Kocikowski       100   -  308:365    50
  20   46   87  Jolanta Kosmowska      100   -  277:326    50
  21   52   90  Piotr Ingling          100   -  238:386    50
  22   53   54  Paweł Frynia           111   -  271:334    61
  23   52   99  Magdalena Podlaska     100   -  349:380    50
  24   53  106  Małgorzata Rawska      100   -  260:295    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1910 / 23 partie


  89  Maciej Soska           100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Maciej Perzyński       118   -  225:383    68
   2            PAUZA
   3   42  111  Magdalena Oprządek     100   -  275:313    50
   4   49  110  Sebastian Orzelski     100   +  388:357   150
   5   39   38  Krzysztof Mówka        118   -  301:400    68
   6   45   95  Marek Kocikowski       100   +  338:258   150
   7   37   24  Radosław Konca         123   -  317:353    73
   8   44   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  256:290    58
   9   47  102  Marta Szeliga          100   -  322:334    50
  10   51  104  Agnieszka Krupka       100   +  411:328   150
  11   47   59  Renata Kowalska        110   -  281:381    60
  12   50   98  Maciej Śliwa           100   -  309:353    50
  13   52   88  Marta Gostomska        100   +  353:284   150
  14   48   96  Joanna Ostrowska       100   +  356:268   150
  15   45  108  Marta Świątkowska      100   -  269:291    50
  16   48   93  Norbert Skrzyński      100   -  335:368    50
  17   52   91  Przemysław Pawlic      100   -  276:288    50
  18   52  106  Małgorzata Rawska      100   -  326:344    50
  19   54   97  Monika Rubinstein      100   +  329:268   150
  20   51  107  Piotr Ziółkowski       100   +  341:243   150
  21   49   80  Joanna Kubik           100   -  325:368    50
  22   52   90  Piotr Ingling          100   -  269:384    50
  23   53  105  Lech Rawski            100   -  311:334    50
  24   54  104  Agnieszka Krupka       100   +  394:286   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2027 / 23 partie


  90  Piotr Ingling          100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Andrzej Szmidtke       118   -  356:372    68
   2   32   26  Marcin Kozyra          121   -  342:467    71
   3   45   97  Monika Rubinstein      100   +  425:297   150
   4   31   24  Radosław Konca         123   -  319:401    73
   5   41   66  Bogdan Kozłowski       107   -  277:324    57
   6   48   87  Jolanta Kosmowska      100   -  346:410    50
   7   51  110  Sebastian Orzelski     100   +  329:294   150
   8   47   60  Stefan Dawidson        109   +  389:348   159
   9   40   92  Teresa Ząbek           100   -  301:399    50
  10   46  105  Lech Rawski            100   +  484:335   150
  11   38   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  331:438    53
  12   43   59  Renata Kowalska        110   +  408:334   160
  13   38  109  Andrzej Wróblewski     100   -  249:365    50
  14   42   83  Dorota Ziembowicz      100   -  299:347    50
  15   47   94  Renata Rosół           100   -  300:340    50
  16   50   80  Joanna Kubik           100   -  319:405    50
  17            PAUZA
  18   54  104  Agnieszka Krupka       100   -  332:340    50
  19   55  107  Piotr Ziółkowski       100   +  311:257   150
  20   53  106  Małgorzata Rawska      100   -  324:367    50
  21   52   88  Marta Gostomska        100   +  386:238   150
  22   52   89  Maciej Soska           100   +  384:269   150
  23   48   92  Teresa Ząbek           100   +  453:244   150
  24   45  111  Magdalena Oprządek     100   -  290:388    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2141 / 23 partie


  91  Przemysław Pawlic      100 Wrocław             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Jerzy Matyasik         118   -  322:418    68
   2   42  101  Krzysztof Waberski     100   -  384:398    50
   3   44    5  Mateusz Żbikowski      137   -  294:435    87
   4   51  106  Małgorzata Rawska      100   -  311:335    50
   5   54   97  Monika Rubinstein      100   +  343:320   150
   6   50   43  Paweł Subocz           115   -  319:423    65
   7   52   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  302:431    53
   8   54   29  Anna Kowalska          120   -  293:404    70
   9   55  107  Piotr Ziółkowski       100   -  313:314    50
  10            PAUZA
  11   55  110  Sebastian Orzelski     100   -  254:295    50
  12   55  107  Piotr Ziółkowski       100   +  346:277   150
  13   53  104  Agnieszka Krupka       100   +  319:263   150
  14   54  105  Lech Rawski            100   -  300:372    50
  15   52   88  Marta Gostomska        100   +  363:303   150
  16   51   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  241:311    58
  17   52   89  Maciej Soska           100   +  288:276   150
  18   50   92  Teresa Ząbek           100   +  342:309   150
  19   51   93  Norbert Skrzyński      100   +  326:324   150
  20   48   96  Joanna Ostrowska       100   +  312:287   150
  21   43   84  Wojciech Gołęcki       100   +  380:342   150
  22   38  111  Magdalena Oprządek     100   +  356:321   150
  23   34   98  Maciej Śliwa           100   +  352:259   150
  24   29   27  Andrzej Oleksiak       120   -  340:457    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  2371 / 23 partie


  92  Teresa Ząbek           100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   37  Andrzej Tyczyno        118   -  319:434    68
   2   43   82  Agnieszka Stefaniuk    100   +  491:268   150
   3   17   33  Halina Roszak          119   -  291:384    69
   4   33   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  421:261   153
   5   21   16  Krzysztof Usakiewicz   127   +  420:325   177
   6   15    5  Mateusz Żbikowski      137   -  282:342    87
   7   25   41  Aleksander Puchalski   116   -  335:374    66
   8   32   23  Andrzej Rechowicz      123   -  257:458    73
   9   40   90  Piotr Ingling          100   +  399:301   150
  10   34   64  Beata Piotrowska       108   -  341:351    58
  11   39   66  Bogdan Kozłowski       107   +  432:394   157
  12   32  109  Andrzej Wróblewski     100   +  392:342   150
  13   26   36  Jerzy Matyasik         118   -  319:378    68
  14   33   20  Maciej Grabowski       125   -  315:338    75
  15   38   83  Dorota Ziembowicz      100   -  362:400    50
  16   42  100  Filip Sosin            100   -  292:355    50
  17   46   59  Renata Kowalska        110   -  277:358    60
  18   50   91  Przemysław Pawlic      100   -  309:342    50
  19   53  110  Sebastian Orzelski     100   +  380:340   150
  20            PAUZA
  21   48  103  Jacek Cichecki         100   -  285:443    50
  22   51  104  Agnieszka Krupka       100   +  416:333   150
  23   48   90  Piotr Ingling          100   -  244:453    50
  24   50  107  Piotr Ziółkowski       100   -  290:363    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2161 / 23 partie


  93  Norbert Skrzyński      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   38  Krzysztof Mówka        118   -  299:511    68
   2   47   86  Marianna Kozłowska     100   -  308:320    50
   3   51   88  Marta Gostomska        100   +  374:278   150
   4   41   75  Bogusław Koszarski     104   -  345:379    54
   5   46  106  Małgorzata Rawska      100   +  404:337   150
   6   37  109  Andrzej Wróblewski     100   -  299:542    50
   7   44   54  Paweł Frynia           111   -  324:344    61
   8   48   76  Mariusz Michalski      103   -  316:338    53
   9   51   60  Stefan Dawidson        109   -  272:305    59
  10   53  107  Piotr Ziółkowski       100   +  320:278   150
  11   50  105  Lech Rawski            100   +  360:272   150
  12   47   67  Adam Słapiński         107   -  303:408    57
  13   50   70  Jarosław Sobczak       107   -  330:349    57
  14            PAUZA
  15   50   96  Joanna Ostrowska       100   +  364:319   150
  16   48   89  Maciej Soska           100   +  368:335   150
  17   44   15  Stanisław Rydzik       129   -  253:486    79
  18   47  103  Jacek Cichecki         100   -  314:360    50
  19   51   91  Przemysław Pawlic      100   -  324:326    50
  20   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  345:316   150
  21   51  104  Agnieszka Krupka       100   -  256:391    50
  22   48   99  Magdalena Podlaska     100   +  402:286   150
  23   50   75  Bogusław Koszarski     104   -  282:357    54
  24   51   54  Paweł Frynia           111   +  447:309   161
                                                --------------
                                                 SUMA =  2153 / 23 partie


  94  Renata Rosół           100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   39  Adam Weremczuk         117   -  367:374    67
   2   30   83  Dorota Ziembowicz      100   +  399:389   150
   3   22   14  Karol Wyrębkiewicz     129   -  344:346    79
   4   32   22  Zbigniew Wietecki      124   -  307:325    74
   5   42   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  337:372    58
   6   47   29  Anna Kowalska          120   +  420:357   170
   7   39   13  Małgorzata Kania       131   -  308:430    81
   8   45   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  338:392    53
   9   49  108  Marta Świątkowska      100   +  321:256   150
  10   44   85  Iwona Baran            100   +  368:325   150
  11   40   83  Dorota Ziembowicz      100   +  396:373   150
  12   33   74  Maciej Kutera          105   -  341:372    55
  13   39  100  Filip Sosin            100   -  290:474    50
  14   44   81  Iwona Rutkowska        100   -  308:359    50
  15   47   90  Piotr Ingling          100   +  340:300   150
  16   43   68  Marcin Figiel          107   +  416:357   157
  17   39   67  Adam Słapiński         107   -  324:336    57
  18   43   76  Mariusz Michalski      103   -  293:374    53
  19   47   99  Magdalena Podlaska     100   +  293:252   150
  20   43  101  Krzysztof Waberski     100   +  344:338   150
  21   39   78  Jarosław Wypart        101   -  282:399    51
  22   44   86  Marianna Kozłowska     100   -  301:397    50
  23   46  103  Jacek Cichecki         100   -  284:327    50
  24   49   99  Magdalena Podlaska     100   -  228:324    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2255 / 24 partie


  95  Marek Kocikowski       100 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   40  Andrzej Szepczyński    116   -  251:334    66
   2   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  360:220   150
   3   40   42  Roman Sulima           116   -  216:404    66
   4   48   96  Joanna Ostrowska       100   +  341:316   150
   5   38   86  Marianna Kozłowska     100   -  310:313    50
   6   45   89  Maciej Soska           100   -  258:338    50
   7   50   29  Anna Kowalska          120   +  378:311   170
   8   43  108  Marta Świątkowska      100   +  295:280   150
   9   35   78  Jarosław Wypart        101   -  279:369    51
  10   42  111  Magdalena Oprządek     100   +  333:313   150
  11   35   96  Joanna Ostrowska       100   +  326:285   150
  12   28   56  Filip Klar             110   -  281:448    60
  13   35   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  342:375    64
  14   40  103  Jacek Cichecki         100   +  353:295   150
  15   33  102  Marta Szeliga          100   +  314:232   150
  16   27   72  Roman Figiel           106   -  211:405    56
  17   33   61  Bogusław Puchalski     109   -  315:345    59
  18   38   84  Wojciech Gołęcki       100   -  325:338    50
  19   43   88  Marta Gostomska        100   +  365:308   150
  20   39   15  Stanisław Rydzik       129   +  353:324   179
  21   31   71  Andrzej Gostomski      106   -  331:412    56
  22   37   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  365:379    58
  23   41   80  Joanna Kubik           100   -  251:417    50
  24   44  102  Marta Szeliga          100   +  344:271   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2435 / 24 partie


  96  Joanna Ostrowska       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   41  Aleksander Puchalski   116   -  278:367    66
   2   52   78  Jarosław Wypart        101   -  202:354    51
   3   55  107  Piotr Ziółkowski       100   +  349:295   150
   4   48   95  Marek Kocikowski       100   -  316:341    50
   5   51   88  Marta Gostomska        100   -  309:415    50
   6   53  102  Marta Szeliga          100   +  336:271   150
   7   49  108  Marta Świątkowska      100   -  319:337    50
   8   51  103  Jacek Cichecki         100   +  331:324   150
   9   48   84  Wojciech Gołęcki       100   +  344:315   150
  10   40   70  Jarosław Sobczak       107   +  343:266   157
  11   35   95  Marek Kocikowski       100   -  285:326    50
  12   40   86  Marianna Kozłowska     100   -  309:365    50
  13   44   99  Magdalena Podlaska     100   -  253:425    50
  14   48   89  Maciej Soska           100   -  268:356    50
  15   50   93  Norbert Skrzyński      100   -  319:364    50
  16            PAUZA
  17   54  104  Agnieszka Krupka       100   +  311:303   150
  18   49   98  Maciej Śliwa           100   -  346:386    50
  19   52  106  Małgorzata Rawska      100   +  297:269   150
  20   48   91  Przemysław Pawlic      100   -  287:312    50
  21   53  110  Sebastian Orzelski     100   -  306:364    50
  22   55   97  Monika Rubinstein      100   +  329:305   150
  23   51   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  295:374    53
  24   52  105  Lech Rawski            100   -  245:288    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1977 / 23 partie


  97  Monika Rubinstein      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   42  Roman Sulima           116   -  352:363    66
   2   33   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  348:448    53
   3   45   90  Piotr Ingling          100   -  297:425    50
   4   52   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  315:428    58
   5   54   91  Przemysław Pawlic      100   -  320:343    50
   6   55  104  Agnieszka Krupka       100   +  305:290   150
   7   53   76  Mariusz Michalski      103   -  337:379    53
   8   55   98  Maciej Śliwa           100   -  237:333    50
   9            PAUZA
  10   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  370:269   150
  11   52   88  Marta Gostomska        100   +  409:264   150
  12   49  111  Magdalena Oprządek     100   -  340:371    50
  13   51   87  Jolanta Kosmowska      100   -  305:345    50
  14   53  107  Piotr Ziółkowski       100   -  275:330    50
  15   54   66  Bogdan Kozłowski       107   -  280:316    57
  16   53  106  Małgorzata Rawska      100   +  365:312   150
  17   50  103  Jacek Cichecki         100   -  280:340    50
  18   51   68  Marcin Figiel          107   -  263:366    57
  19   54   89  Maciej Soska           100   -  268:329    50
  20   54  105  Lech Rawski            100   +  360:192   150
  21   50   54  Paweł Frynia           111   +  289:287   161
  22   55   96  Joanna Ostrowska       100   -  305:329    50
  23   54  106  Małgorzata Rawska      100   -  214:359    50
  24   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  352:240   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1905 / 23 partie


  98  Maciej Śliwa           100 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   43   43  Paweł Subocz           115   -  323:373    65
   2   41    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  305:381    84
   3   49   74  Maciej Kutera          105   -  299:369    55
   4   54   88  Marta Gostomska        100   -  247:297    50
   5   55   76  Mariusz Michalski      103   -  311:446    53
   6            PAUZA
   7   55  104  Agnieszka Krupka       100   -  295:354    50
   8   55   97  Monika Rubinstein      100   +  333:237   150
   9   53  103  Jacek Cichecki         100   +  334:298   150
  10   50   84  Wojciech Gołęcki       100   -  276:467    50
  11   53  104  Agnieszka Krupka       100   +  310:249   150
  12   50   89  Maciej Soska           100   +  353:309   150
  13   47   59  Renata Kowalska        110   -  273:393    60
  14   49  108  Marta Świątkowska      100   -  346:370    50
  15   53  110  Sebastian Orzelski     100   +  321:310   150
  16   49   66  Bogdan Kozłowski       107   -  353:430    57
  17   53  106  Małgorzata Rawska      100   +  381:289   150
  18   49   96  Joanna Ostrowska       100   +  386:346   150
  19   44  111  Magdalena Oprządek     100   -  360:374    50
  20   47   54  Paweł Frynia           111   +  404:360   161
  21   44   15  Stanisław Rydzik       129   +  369:317   179
  22   39   33  Halina Roszak          119   +  439:243   169
  23   34   91  Przemysław Pawlic      100   -  259:352    50
  24   38   84  Wojciech Gołęcki       100   -  279:402    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2283 / 23 partie


  99  Magdalena Podlaska     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   44   44  Andrzej Kwiatkowski    115   -  332:376    65
   2   38   79  Jędrzej Florek         101   -  325:429    51
   3   48   76  Mariusz Michalski      103   +  326:280   153
   4   40   49  Piotr Rosół            114   +  331:309   164
   5   35  105  Lech Rawski            100   +  378:300   150
   6   25   70  Jarosław Sobczak       107   +  358:309   157
   7   18   35  Andrzej Szmidtke       118   -  307:391    68
   8   26   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  352:388    57
   9   33   43  Paweł Subocz           115   -  332:337    65
  10   37   75  Bogusław Koszarski     104   -  308:413    54
  11   42   87  Jolanta Kosmowska      100   +  311:285   150
  12   39  102  Marta Szeliga          100   -  268:306    50
  13   44   96  Joanna Ostrowska       100   +  425:253   150
  14   37   67  Adam Słapiński         107   +  414:318   157
  15   31   71  Andrzej Gostomski      106   -  288:370    56
  16   35   34  Maciej Perzyński       118   -  313:393    68
  17   41   86  Marianna Kozłowska     100   -  360:381    50
  18   44   81  Iwona Rutkowska        100   -  294:357    50
  19   47   94  Renata Rosół           100   -  252:293    50
  20   49   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  381:395    53
  21   54  107  Piotr Ziółkowski       100   +  373:334   150
  22   48   93  Norbert Skrzyński      100   -  286:402    50
  23   52   88  Marta Gostomska        100   +  380:349   150
  24   49   94  Renata Rosół           100   +  324:228   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2318 / 24 partie


 100  Filip Sosin            100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   45   45  Walenty Siemaszko      115   -  290:414    65
   2   49   17  Waldemar Czerwoniec    127   -  334:447    77
   3   50  106  Małgorzata Rawska      100   +  428:395   150
   4   37   54  Paweł Frynia           111   -  349:370    61
   5   43   29  Anna Kowalska          120   +  388:368   170
   6   34   60  Stefan Dawidson        109   +  397:326   159
   7   28   66  Bogdan Kozłowski       107   +  360:313   157
   8   21   36  Jerzy Matyasik         118   -  267:398    68
   9   30   81  Iwona Rutkowska        100   +  396:294   150
  10   22   51  Paweł Florek           114   -  325:347    64
  11   29   73  Paweł Opyc             106   -  369:440    56
  12   34   55  Paweł Majewski         111   -  328:384    61
  13   39   94  Renata Rosół           100   +  474:290   150
  14   31   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  347:436    53
  15   37   37  Andrzej Tyczyno        118   -  294:396    68
  16   42   92  Teresa Ząbek           100   +  355:292   150
  17   38   79  Jędrzej Florek         101   -  314:360    51
  18   42  109  Andrzej Wróblewski     100   -  349:363    50
  19   46   68  Marcin Figiel          107   -  272:343    57
  20   50   75  Bogusław Koszarski     104   +  367:249   154
  21   46  101  Krzysztof Waberski     100   +  375:269   150
  22   42   53  Radosław Sowiński      112   -  311:371    62
  23   45  101  Krzysztof Waberski     100   +  354:308   150
  24   42   67  Adam Słapiński         107   -  352:390    57
                                                --------------
                                                 SUMA =  2390 / 24 partie


 101  Krzysztof Waberski     100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   46   46  Joanna Juszczak        115   -  320:420    65
   2   42   91  Przemysław Pawlic      100   +  398:384   150
   3   30   54  Paweł Frynia           111   +  394:355   161
   4   18  109  Andrzej Wróblewski     100   +  374:292   150
   5   12   36  Jerzy Matyasik         118   +  360:310   168
   6    9    8  Grzegorz Święcki       134   -  283:505    84
   7   16   19  Maciej Gałecki         126   -  280:517    76
   8   25   75  Bogusław Koszarski     104   +  391:318   154
   9   18   63  Jarosław Żuliński      108   -  263:368    58
  10   26   43  Paweł Subocz           115   -  345:359    65
  11   32   49  Piotr Rosół            114   -  311:418    64
  12   37   72  Roman Figiel           106   -  293:367    56
  13   42   67  Adam Słapiński         107   -  346:387    57
  14   46   76  Mariusz Michalski      103   -  333:354    53
  15   49   70  Jarosław Sobczak       107   -  305:405    57
  16   52  107  Piotr Ziółkowski       100   +  330:235   150
  17   48   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  320:313   158
  18   45   85  Iwona Baran            100   -  309:374    50
  19   48  105  Lech Rawski            100   +  422:374   150
  20   43   94  Renata Rosół           100   -  338:344    50
  21   46  100  Filip Sosin            100   -  269:375    50
  22   49  106  Małgorzata Rawska      100   +  463:281   150
  23   45  100  Filip Sosin            100   -  308:354    50
  24   48   77  Małgorzata Sulejewska  103   -  358:368    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  2279 / 24 partie


 102  Marta Szeliga          100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   47   47  Robert Kamiński        115   -  304:394    65
   2   46   84  Wojciech Gołęcki       100   -  293:432    50
   3   52  105  Lech Rawski            100   -  346:362    50
   4   53   76  Mariusz Michalski      103   +  333:250   153
   5   48   49  Piotr Rosół            114   -  253:344    64
   6   53   96  Joanna Ostrowska       100   -  271:336    50
   7   54  107  Piotr Ziółkowski       100   +  307:276   150
   8   52  104  Agnieszka Krupka       100   +  342:271   150
   9   47   89  Maciej Soska           100   +  334:322   150
  10   41   71  Andrzej Gostomski      106   -  353:404    56
  11   45   70  Jarosław Sobczak       107   +  374:314   157
  12   39   99  Magdalena Podlaska     100   +  306:268   150
  13   33   78  Jarosław Wypart        101   +  416:308   151
  14   27   63  Jarosław Żuliński      108   -  263:398    58
  15   33   95  Marek Kocikowski       100   -  232:314    50
  16   38   43  Paweł Subocz           115   +  362:258   165
  17   32   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  226:397    50
  18   37   86  Marianna Kozłowska     100   -  282:353    50
  19   42   87  Jolanta Kosmowska      100   +  347:334   150
  20   38  111  Magdalena Oprządek     100   -  350:380    50
  21   42   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  249:355    58
  22   46   80  Joanna Kubik           100   -  297:426    50
  23   47   87  Jolanta Kosmowska      100   +  310:279   150
  24   44   95  Marek Kocikowski       100   -  271:344    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2277 / 24 partie


 103  Jacek Cichecki         100 Józefów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   48   48  Sławomir Kucia         115   -  263:425    65
   2   54   70  Jarosław Sobczak       107   +  339:300   157
   3   41   58  Krzysztof Szkudlarek   110   +  386:332   160
   4   27   72  Roman Figiel           106   -  265:303    56
   5   37   28  Sławomir Kordjalik     120   -  234:384    70
   6   44   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  299:390    50
   7   48   78  Jarosław Wypart        101   -  314:352    51
   8   51   96  Joanna Ostrowska       100   -  324:331    50
   9   53   98  Maciej Śliwa           100   -  298:334    50
  10   54  106  Małgorzata Rawska      100   +  393:275   150
  11   51   54  Paweł Frynia           111   +  402:297   161
  12   48   70  Jarosław Sobczak       107   +  363:362   157
  13   43   76  Mariusz Michalski      103   +  378:341   153
  14   40   95  Marek Kocikowski       100   -  295:353    50
  15   43   87  Jolanta Kosmowska      100   -  346:347    50
  16   47  105  Lech Rawski            100   -  277:436    50
  17   50   97  Monika Rubinstein      100   +  340:280   150
  18   47   93  Norbert Skrzyński      100   +  360:314   150
  19   41   43  Paweł Subocz           115   -  345:356    65
  20   45   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  329:418    58
  21   48   92  Teresa Ząbek           100   +  443:285   150
  22   43   68  Marcin Figiel          107   -  253:424    57
  23   46   94  Renata Rosół           100   +  327:284   150
  24   43   86  Marianna Kozłowska     100   -  298:319    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  2310 / 24 partie


 104  Agnieszka Krupka       100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   49   49  Piotr Rosół            114   -  313:371    64
   2   45   68  Marcin Figiel          107   -  246:346    57
   3   54   70  Jarosław Sobczak       107   -  303:386    57
   4   55  107  Piotr Ziółkowski       100   -  277:316    50
   5            PAUZA
   6   55   97  Monika Rubinstein      100   -  290:305    50
   7   55   98  Maciej Śliwa           100   +  354:295   150
   8   52  102  Marta Szeliga          100   -  271:342    50
   9   54  110  Sebastian Orzelski     100   +  338:279   150
  10   51   89  Maciej Soska           100   -  328:411    50
  11   53   98  Maciej Śliwa           100   -  249:310    50
  12   54  110  Sebastian Orzelski     100   +  324:283   150
  13   53   91  Przemysław Pawlic      100   -  263:319    50
  14   55   88  Marta Gostomska        100   -  301:454    50
  15   55  106  Małgorzata Rawska      100   -  302:416    50
  16   54   54  Paweł Frynia           111   +  316:274   161
  17   54   96  Joanna Ostrowska       100   -  303:311    50
  18   54   90  Piotr Ingling          100   +  340:332   150
  19   50   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  314:320    58
  20   52   80  Joanna Kubik           100   -  323:373    50
  21   51   93  Norbert Skrzyński      100   +  391:256   150
  22   51   92  Teresa Ząbek           100   -  333:416    50
  23   55  110  Sebastian Orzelski     100   +  393:289   150
  24   54   89  Maciej Soska           100   -  286:394    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1897 / 23 partie


 105  Lech Rawski            100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   50   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  264:425    64
   2   53   64  Beata Piotrowska       108   -  336:389    58
   3   52  102  Marta Szeliga          100   +  362:346   150
   4   43   71  Andrzej Gostomski      106   +  357:350   156
   5   35   99  Magdalena Podlaska     100   -  300:378    50
   6   42   69  Jerzy Tatarczuk        107   -  283:387    57
   7   47   88  Marta Gostomska        100   +  459:271   150
   8   40   68  Marcin Figiel          107   -  305:382    57
   9   44   76  Mariusz Michalski      103   -  328:346    53
  10   46   90  Piotr Ingling          100   -  335:484    50
  11   50   93  Norbert Skrzyński      100   -  272:360    50
  12   52   85  Iwona Baran            100   -  280:303    50
  13            PAUZA
  14   54   91  Przemysław Pawlic      100   +  372:300   150
  15   51  107  Piotr Ziółkowski       100   +  380:270   150
  16   47  103  Jacek Cichecki         100   +  436:277   150
  17   43  108  Marta Świątkowska      100   -  255:388    50
  18   46   87  Jolanta Kosmowska      100   -  260:314    50
  19   48  101  Krzysztof Waberski     100   -  374:422    50
  20   54   97  Monika Rubinstein      100   -  192:360    50
  21   55  106  Małgorzata Rawska      100   -  341:350    50
  22   50  110  Sebastian Orzelski     100   -  327:344    50
  23   53   89  Maciej Soska           100   +  334:311   150
  24   52   96  Joanna Ostrowska       100   +  288:245   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1995 / 23 partie


 106  Małgorzata Rawska      100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   51   51  Paweł Florek           114   -  334:403    64
   2   37   30  Lucyna Korga           120   -  281:324    70
   3   50  100  Filip Sosin            100   -  395:428    50
   4   51   91  Przemysław Pawlic      100   +  335:311   150
   5   46   93  Norbert Skrzyński      100   -  337:404    50
   6   49   76  Mariusz Michalski      103   +  366:331   153
   7   42   20  Maciej Grabowski       125   -  275:415    75
   8   49   67  Adam Słapiński         107   -  260:363    57
   9   52   88  Marta Gostomska        100   -  288:402    50
  10   54  103  Jacek Cichecki         100   -  275:393    50
  11            PAUZA
  12   53   54  Paweł Frynia           111   -  277:457    61
  13   55  107  Piotr Ziółkowski       100   -  358:372    50
  14   52  110  Sebastian Orzelski     100   -  296:331    50
  15   55  104  Agnieszka Krupka       100   +  416:302   150
  16   53   97  Monika Rubinstein      100   -  312:365    50
  17   53   98  Maciej Śliwa           100   -  289:381    50
  18   52   89  Maciej Soska           100   +  344:326   150
  19   52   96  Joanna Ostrowska       100   -  269:297    50
  20   53   90  Piotr Ingling          100   +  367:324   150
  21   55  105  Lech Rawski            100   +  350:341   150
  22   49  101  Krzysztof Waberski     100   -  281:463    50
  23   54   97  Monika Rubinstein      100   +  359:214   150
  24   53   88  Marta Gostomska        100   +  295:260   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2030 / 23 partie


 107  Piotr Ziółkowski       100 Piaseczno           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   52   52  Dawid Pikul            113   -  338:371    63
   2   35   80  Joanna Kubik           100   -  192:437    50
   3   55   96  Joanna Ostrowska       100   -  295:349    50
   4   55  104  Agnieszka Krupka       100   +  316:277   150
   5   52  110  Sebastian Orzelski     100   -  294:296    50
   6   54  108  Marta Świątkowska      100   -  233:429    50
   7   54  102  Marta Szeliga          100   -  276:307    50
   8            PAUZA
   9   55   91  Przemysław Pawlic      100   +  314:313   150
  10   53   93  Norbert Skrzyński      100   -  278:320    50
  11   54  108  Marta Świątkowska      100   -  237:336    50
  12   55   91  Przemysław Pawlic      100   -  277:346    50
  13   55  106  Małgorzata Rawska      100   +  372:358   150
  14   53   97  Monika Rubinstein      100   +  330:275   150
  15   51  105  Lech Rawski            100   -  270:380    50
  16   52  101  Krzysztof Waberski     100   -  235:330    50
  17   51   88  Marta Gostomska        100   -  294:444    50
  18   55   54  Paweł Frynia           111   -  307:392    61
  19   55   90  Piotr Ingling          100   -  257:311    50
  20   51   89  Maciej Soska           100   -  243:341    50
  21   54   99  Magdalena Podlaska     100   -  334:373    50
  22   54   75  Bogusław Koszarski     104   -  219:365    54
  23            PAUZA
  24   50   92  Teresa Ząbek           100   +  363:290   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1628 / 22 partie


 108  Marta Świątkowska      100 Wrocław             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   53   53  Radosław Sowiński      112   -  292:423    62
   2   48   58  Krzysztof Szkudlarek   110   -  269:287    60
   3   53   82  Agnieszka Stefaniuk    100   -  221:310    50
   4            PAUZA
   5   53   67  Adam Słapiński         107   -  269:275    57
   6   54  107  Piotr Ziółkowski       100   +  429:233   150
   7   49   96  Joanna Ostrowska       100   +  337:319   150
   8   43   95  Marek Kocikowski       100   -  280:295    50
   9   49   94  Renata Rosół           100   -  256:321    50
  10   52   29  Anna Kowalska          120   -  343:349    70
  11   54  107  Piotr Ziółkowski       100   +  336:237   150
  12   51   65  Eugeniusz Wróblewski   108   +  367:246   158
  13   45  111  Magdalena Oprządek     100   -  265:292    50
  14   49   98  Maciej Śliwa           100   +  370:346   150
  15   45   89  Maciej Soska           100   +  291:269   150
  16   39   84  Wojciech Gołęcki       100   -  298:380    50
  17   43  105  Lech Rawski            100   +  388:255   150
  18   40   15  Stanisław Rydzik       129   -  338:370    79
  19   45   77  Małgorzata Sulejewska  103   +  338:254   153
  20   36   78  Jarosław Wypart        101   +  334:327   151
  21   33   61  Bogusław Puchalski     109   -  288:471    59
  22   40   66  Bogdan Kozłowski       107   -  307:319    57
  23   43   15  Stanisław Rydzik       129   +  425:346   179
  24   39   66  Bogdan Kozłowski       107   +  392:272   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  2392 / 23 partie


 109  Andrzej Wróblewski     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   54   54  Paweł Frynia           111   -  326:379    61
   2   40   88  Marta Gostomska        100   +  380:280   150
   3   31   25  Jarosław Borowski      121   +  412:267   171
   4   18  101  Krzysztof Waberski     100   -  292:374    50
   5   29   85  Iwona Baran            100   -  313:369    50
   6   37   93  Norbert Skrzyński      100   +  542:299   150
   7   23   34  Maciej Perzyński       118   -  380:430    68
   8   29   38  Krzysztof Mówka        118   -  297:377    68
   9   37   74  Maciej Kutera          105   -  311:370    55
  10   43   59  Renata Kowalska        110   +  354:301   160
  11   37   23  Andrzej Rechowicz      123   +  374:336   173
  12   32   92  Teresa Ząbek           100   -  342:392    50
  13   38   90  Piotr Ingling          100   +  365:249   150
  14   32   37  Andrzej Tyczyno        118   +  364:356   168
  15   28   55  Paweł Majewski         111   -  331:411    61
  16   33   30  Lucyna Korga           120   -  320:367    70
  17   37   29  Anna Kowalska          120   -  324:398    70
  18   42  100  Filip Sosin            100   +  363:349   150
  19   38   81  Iwona Rutkowska        100   +  373:368   150
  20   32   33  Halina Roszak          119   +  395:296   169
  21   28   49  Piotr Rosół            114   +  337:307   164
  22   25   20  Maciej Grabowski       125   +  402:278   175
  23   20   28  Sławomir Kordjalik     120   -  290:353    70
  24   24   55  Paweł Majewski         111   +  349:345   161
                                                --------------
                                                 SUMA =  2764 / 24 partie


 110  Sebastian Orzelski     100 Bielsk Podlaski     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   55   55  Paweł Majewski         111   -  252:365    61
   2   55   95  Marek Kocikowski       100   -  220:360    50
   3            PAUZA
   4   49   89  Maciej Soska           100   -  357:388    50
   5   52  107  Piotr Ziółkowski       100   +  296:294   150
   6   46   83  Dorota Ziembowicz      100   -  246:422    50
   7   51   90  Piotr Ingling          100   -  294:329    50
   8   53   84  Wojciech Gołęcki       100   -  380:383    50
   9   54  104  Agnieszka Krupka       100   -  279:338    50
  10   55   97  Monika Rubinstein      100   -  269:370    50
  11   55   91  Przemysław Pawlic      100   +  295:254   150
  12   54  104  Agnieszka Krupka       100   -  283:324    50
  13   54   65  Eugeniusz Wróblewski   108   -  254:365    58
  14   52  106  Małgorzata Rawska      100   +  331:296   150
  15   53   98  Maciej Śliwa           100   -  310:321    50
  16   55   88  Marta Gostomska        100   -  296:319    50
  17   55   54  Paweł Frynia           111   -  307:314    61
  18   53   75  Bogusław Koszarski     104   -  301:347    54
  19   53   92  Teresa Ząbek           100   -  340:380    50
  20   55   93  Norbert Skrzyński      100   -  316:345    50
  21   53   96  Joanna Ostrowska       100   +  364:306   150
  22   50  105  Lech Rawski            100   +  344:327   150
  23   55  104  Agnieszka Krupka       100   -  289:393    50
  24   55   97  Monika Rubinstein      100   -  240:352    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1684 / 23 partie


 111  Magdalena Oprządek     100 Siedlce             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   28   18  Sławomir Nosek         126   -  314:377    76
   3   42   89  Maciej Soska           100   +  313:275   150
   4   29   38  Krzysztof Mówka        118   +  397:395   168
   5   18   11  Wojciech Zemło         132   -  272:409    82
   6   28   86  Marianna Kozłowska     100   -  341:371    50
   7   36   72  Roman Figiel           106   +  439:306   156
   8   28   61  Bogusław Puchalski     109   -  271:440    59
   9   36   13  Małgorzata Kania       131   -  365:403    81
  10   42   95  Marek Kocikowski       100   -  313:333    50
  11   46   84  Wojciech Gołęcki       100   -  279:343    50
  12   49   97  Monika Rubinstein      100   +  371:340   150
  13   45  108  Marta Świątkowska      100   +  292:265   150
  14   39   78  Jarosław Wypart        101   +  378:326   151
  15   35   27  Andrzej Oleksiak       120   -  363:382    70
  16   40   15  Stanisław Rydzik       129   +  407:371   179
  17   35   50  Wojciech Próchniewicz  114   -  357:426    64
  18   39   66  Bogdan Kozłowski       107   -  321:404    57
  19   44   98  Maciej Śliwa           100   +  374:360   150
  20   38  102  Marta Szeliga          100   +  380:350   150
  21   34   36  Jerzy Matyasik         118   -  334:383    68
  22   38   91  Przemysław Pawlic      100   -  321:356    50
  23   42   84  Wojciech Gołęcki       100   -  281:376    50
  24   45   90  Piotr Ingling          100   +  388:290   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  2361 / 23 partie



                     RANKING Z DNIA 2003/01/18

MIEJSCE                                              RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Skrobosz         Warszawa              143 (143.47)  28550 / 199
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa           142 (142.42)  28056 / 197
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa              142 (142.41)  28481 / 200
  4  Dariusz Banaszek         Warszawa              139 (139.05)  25586 / 184
  5  Mateusz Żbikowski        Warszawa              138 (138.24)  26266 / 190
  6  Mariusz Wrześniewski     Warszawa              138 (138.21)  25707 / 186
  7  Marcin Mroziuk           Warszawa              138 (137.58)  25590 / 186
  8  Szymon Zaleski           Poznań                137 (137.10)  14944 / 109
  9  Szymon Fidziński         Warszawa              137 (136.75)  25846 / 189
 10  Wojciech Usakiewicz      Warszawa              135 (135.37)  25855 / 191
 11  Maciej Czupryniak        Milanówek             135 (134.87)  25760 / 191
 12  Leszek Nowak             Myślibórz             134 (134.10)  10728 / 80
 13  Kazio Merklejn           Szczecin              134 (133.72)  26610 / 199
 14  Kamil Górka              Łęczna                133 (132.67)  26402 / 199
 15  Grzegorz Święcki         Białystok             133 (132.58)  11137 / 84
 16  Małgorzata Kania         Milanówek             132 (132.12)  24443 / 185
 17  Dariusz Puton            Ruda Śląska           131 (131.31)  14575 / 111
 18  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.       131 (130.95)  22131 / 169
 19  Wojciech Zemło           Łódź                  131 (130.79)  25765 / 197
 20  Marcin Bożek             Będzin                129 (129.35)   6985 / 54
 21  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                  129 (128.54)  25450 / 198
 22  Sławomir Nosek           Mielec                128 (127.70)  13408 / 105
 23  Waldemar Czerwoniec      Warszawa              128 (127.53)  19385 / 152
 24  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa              127 (127.06)  25412 / 200
 25  Stanisław Rydzik         Warszawa              126 (125.94)  24936 / 198
 26  Maciej Gałecki           Łódź                  126 (125.67)  25008 / 199
 27  Marek Roszak             Poznań                125 (125.20)  25039 / 200
 28  Wiktor Stępień           Katowice              125 (124.68)  21321 / 171
 29  Andrzej Słapiński        Warszawa              124 (124.49)  14316 / 115
 30  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski       124 (124.44)  10577 / 85
 31  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska        124 (124.18)   4843 / 39
 32  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.      124 (124.05)  14638 / 118
 33  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.       123 (123.20)  23655 / 192
 34  Maciej Grabowski         Warszawa              123 (123.18)  23774 / 193
 35  Jakub Kozłowski          Warszawa              123 (123.14)   5295 / 43
 36  Andrzej Rechowicz        Katowice              123 (122.96)  23731 / 193
 37  Joanna Stępień           Katowice              123 (122.69)  23924 / 195
 38  Radosław Konca           Warszawa              123 (122.66)  24531 / 200
 39  Mariusz Kubicki          Inowrocław            122 (122.38)  19825 / 162
 40  Jacek Pietruszka         Kraków                122 (122.29)  10028 / 82
 41  Justyna Fugiel           Sandomierz            122 (122.25)  13937 / 114
 42  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.        122 (122.00)   8296 / 68
 43  Lucyna Korga             Zabrze                122 (121.68)  24092 / 198
 44  Krzysztof Pypno          Gliwice               122 (121.61)  14593 / 120
 45  Krzysztof Bukowski       Warszawa              121 (121.46)  17611 / 145
 46  Andrzej Oleksiak         Ostróda               121 (121.43)  24043 / 198
 47  Aleksandra Merklejn      Szczecin              121 (121.36)  23058 / 190
 48  Andrzej Szmidtke         Bolszewo              121 (121.05)  18884 / 156
 49  Ryszard Dębski           Biała Podlaska        121 (120.91)  14509 / 120
 50  Adam Weremczuk           Łódź                  121 (120.79)  15340 / 127
 51  Sergiusz Puchalski       Włocławek             121 (120.71)  14364 / 119
 52  Sławomir Kordjalik       Warszawa              120 (120.43)  23605 / 196
 53  Edward Stefaniak         Biała Podlaska        120 (120.34)   7100 / 59
 54  Marcin Kozyra            Warszawa              120 (120.23)  12865 / 107
 55  Stanisław Ochot          Katowice              120 (119.71)  10774 / 90
 56  Zdzisław Szota           Warszawa              120 (119.60)  18179 / 152
 57  Magdalena Merklejn       Szczecin              119 (119.38)  23876 / 200
 58  Andrzej Szepczyński      Kraków                119 (119.31)  10022 / 84
 59  Stanisław Gasik          Warszawa              119 (119.12)  18583 / 156
 60  Robert Kamiński          Wysokie Maz.          119 (118.63)  17794 / 150
 61  Anna Kowalska            Bielsko Biała         119 (118.52)  17778 / 150
 62  Roman Sulima             Warszawa              119 (118.50)  13983 / 118
 63  Aleksander Puchalski     Włocławek             118 (118.36)  19175 / 162
 64  Krzysztof Mówka          Toruń                 118 (118.32)  18931 / 160
 65  Jerzy Matyasik           Kraków                118 (118.30)  22596 / 191
 66  Joanna Juszczak          Warszawa              118 (118.04)  23253 / 197
 67  Andrzej Lożyński         Piastów               118 (117.93)   6486 / 55
 68  Maciej Michalak          Łódź                  118 (117.75)   8478 / 72
 69  Walenty Siemaszko        Lipiany               117 (116.68)  14001 / 120
 70  Halina Roszak            Poznań                117 (116.50)  22019 / 189
 71  Rafał Matczak            Pruszków              116 (116.13)  16374 / 141
 72  Katarzyna Stępień        Katowice              116 (115.96)  12176 / 105
 73  Jarosław Michalak        Łódź                  116 (115.68)   9717 / 84
 74  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków              116 (115.67)  16194 / 140
 75  Wojciech Próchniewicz    Warszawa              116 (115.53)  23106 / 200
 76  Maciej Hebda             Tarnów                115 (115.45)   3579 / 31
 77  Grażyna Chmielewska      Mrągowo               115 (115.40)   3462 / 30
 78  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka      115 (115.05)   8744 / 76
 79  Filip Warzecha           Gdynia                115 (115.00)  15295 / 133
 80  Piotr Rosół              Warszawa              115 (114.93)  21722 / 189
 81  Beata Madej              Lublin                115 (114.89)  22634 / 197
 82  Sławomir Kucia           Kraków                115 (114.81)   9644 / 84
 83  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa              115 (114.63)  22583 / 197
 84  Ryszard Niżewski         Warszawa              115 (114.60)  13408 / 117
 85  Dawid Pikul              Poznań                114 (114.41)  19907 / 174
 86  Maciej Perzyński         Piła                  114 (114.26)   7541 / 66
 87  Piotr Jachimowicz        Warszawa              114 (114.18)   4453 / 39
 88  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz             114 (113.99)   7637 / 67
 89  Grażyna Puton            Ruda Śląska           114 (113.80)   4552 / 40
 90  Paweł Subocz             Szczecin              113 (113.47)   7262 / 64
 91  Jerzy Luter              Bytom                 113 (112.78)  22218 / 197
 92  Radosław Sowiński        Warszawa              113 (112.74)  22322 / 198
 93  Filip Klar               Mielec                113 (112.73)  17699 / 157
 94  Jarosław Puchalski       Łódź                  113 (112.60)  20943 / 186
 95  Kamil Klinkosz           Rumia                 112 (112.41)  19672 / 175
 96  Marek Dudkiewicz         Milanówek             112 (112.23)  22109 / 197
 97  Piotr Krzemiński         Warszawa              112 (111.95)   7389 / 66
 98  Paweł Majewski           Warszawa              112 (111.75)   7934 / 71
 99  Kazimierz Merklejn       Szczecin              111 (111.38)  15593 / 140
100  Lucyna Śniadach          Rumia                 111 (111.20)  18682 / 168
101  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska        111 (111.09)  14553 / 131
102  Wiesław Olewiński        Warszawa              111 (110.98)  14539 / 131
103  Kazimierz Faron          Warszawa              111 (110.63)   5310 / 48
104  Arkadiusz Jaworski       Tychy                 110 (110.45)   9830 / 89
105  Leszek Stecuła           Bytom                 110 (110.33)   6620 / 60
     Jerzy Tatarczuk          Warszawa              110 (110.33)   8275 / 75
107  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice             110 (110.19)  12451 / 113
108  Marek Syczuk             Warszawa              110 (110.18)  15866 / 144
109  Maurycy Machnio          Lipiany               110 (110.01)  10451 / 95
110  Bogusław Puchalski       Włocławek             110 (109.86)  17687 / 161
111  Stefan Dawidson          Częstochowa           110 (109.81)  21193 / 193
112  Paweł Jachowicz          Żyrardów              110 (109.63)   4714 / 43
     Jarosław Żuliński        Szczecin              110 (109.63)  13704 / 125
114  Renata Kowalska          Bielsko Biała         109 (109.03)  15701 / 144
115  Beata Piotrowska         Łódź                  109 (108.75)  21749 / 200
116  Andrzej Gostomski        Łódź                  109 (108.68)  20866 / 192
117  Maciej Kutera            Warszawa              108 (108.43)  11494 / 106
118  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry       108 (108.24)   4546 / 42
119  Dawid Dawidson           Częstochowa           108 (108.11)   5081 / 47
120  Elżbieta Jankowska       Wrocław               108 (107.93)   6476 / 60
121  Grzegorz Matysiak        Kraków                107 (107.47)  13971 / 130
122  Paweł Opyc               Warszawa              107 (107.25)  20485 / 191
123  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław            107 (106.79)  18689 / 175
124  Katarzyna Żuławska       Katowice              107 (106.54)  20455 / 192
125  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.      106 (106.23)   5099 / 48
126  Marcin Figiel            Zawichost             106 (106.22)  15296 / 144
127  Grzegorz Koczkodon       Ostróda               106 (105.81)   9100 / 86
128  Roman Figiel             Zawichost             106 (105.67)  17119 / 162
129  Adam Słapiński           Warszawa              105 (105.43)   8013 / 76
130  Ewa Strzelczyk           Warszawa              105 (105.37)   8746 / 83
131  Krystyna Augustyniak     Łódź                  105 (104.93)  10703 / 102
132  Bogdan Kozłowski         Białystok             105 (104.79)   7440 / 71
     Jarosław Sobczak         Warszawa              105 (104.79)  11003 / 105
134  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa              105 (104.64)   6906 / 66
135  Maciej Zięba             Wrocław               105 (104.60)  10042 / 96
136  Adam Jurkowski           Knurów                104 (104.14)  10518 / 101
137  Jacek Petrus             Wrocław               104 (104.10)   4997 / 48
138  Mariusz Michalski        Inowrocław            104 (103.75)   8715 / 84
139  Jan Ziółkowski           Rumia                 104 (103.52)   9213 / 89
140  Grażyna Furman           Sosnowiec             103 (103.44)   9413 / 91
141  Tomasz Żbikowski         Warszawa              103 (103.28)  20655 / 200
142  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój           103 (103.20)  16718 / 162
143  Zygmunt Skwarek          Katowice              103 (102.91)   4425 / 43
144  Zbigniew Lewandowski     Słupsk                103 (102.67)   3080 / 30
145  Bożena Matysiak          Kraków                102 (102.43)   9116 / 89
146  Jarosław Wypart          Częstochowa           102 (102.18)   6948 / 68
147  Małgorzata Sulejewska    Kraków                102 (102.15)   9806 / 96
148  Joanna Kubik             Częstochowa           102 (102.12)   6025 / 59
149  Jacek Nowak              Szczecin              102 (101.81)   6821 / 67
150  Stanisław Harat          Kęty                  102 (101.67)   7320 / 72
151  Ewa Ciszewska            Katowice              102 (101.61)   7824 / 77
152  Monika Siemaszko         Lipiany               101 (101.36)   5980 / 59
153  Małgorzata Niciporuk     Rumia                 101 (101.32)  10436 / 103
154  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka      101 (101.08)   6671 / 66
155  Paweł Frynia             Konstantynów Łódzki   101 (101.06)   5356 / 53
156  Dorota Ziembowicz        Gliwice               101 (100.90)  15034 / 149
157  Iwona Rutkowska          Warszawa              101 (100.71)  10172 / 101
158  Paweł Szulc              Szczecin              100 (100.30)   4614 / 46
159  Bartłomiej Boczek        Toruń                 100 (100.14)   4306 / 43
160  Grzegorz Pukniel         Lublin                100 ( 99.92)  15887 / 159
161  Eligiusz Jankowski       Wrocław               100 ( 99.81)   4691 / 47
162  Władysław Zieliński      Lębork                 99 ( 99.33)   2980 / 30
163  Wojciech Gołęcki         Inowrocław             99 ( 99.27)  19259 / 194
164  Iwona Baran              Kraków                 99 ( 99.19)   8233 / 83
165  Adelina Śniadach         Rumia                  99 ( 99.15)   5255 / 53
166  Filip Sosin              Warszawa               99 ( 99.05)   4160 / 42
167  Adam Legięć              Warszawa               99 ( 98.72)   5232 / 53
168  Andrzej Rakoczy          Kraków                 99 ( 98.53)   5715 / 58
169  Krzysztof Waberski       Łódź                   98 ( 98.33)   3540 / 36
170  Marianna Kozłowska       Białystok              98 ( 97.92)   6071 / 62
171  Maciej Śliwa             Zabrze                 98 ( 97.85)   5088 / 52
172  Miłosz Wrzałek           Reda                   98 ( 97.81)   3619 / 37
173  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.           97 ( 97.33)   4185 / 43
174  Dorota Zielińska         Ustanów                97 ( 96.78)   7355 / 76
175  Ewa Fiszer               Wrocław                96 ( 96.42)   3471 / 36
176  Ania Pendowska           Rumia                  96 ( 96.30)   9823 / 102
177  Renata Andracka          Poznań                 96 ( 95.89)   3452 / 36
178  Paulina Hennig           Gniezno                96 ( 95.70)   4211 / 44
179  Przemysław Pawlic        Wrocław                96 ( 95.62)   6024 / 63
180  Piotr Wojciekiewicz      Katowice               95 ( 95.33)   6578 / 69
181  Irena Ficak              Mielec                 95 ( 95.22)  11331 / 119
182  Paweł Kapela             Kraków                 95 ( 95.20)   2856 / 30
183  Magdalena Podlaska       Warszawa               95 ( 94.90)   4840 / 51
184  Jolanta Kosmowska        Warszawa               95 ( 94.55)  12670 / 134
185  Kinga Niżewska           Warszawa               94 ( 94.43)   5760 / 61
186  Adam Kotwica             Gdańsk                 94 ( 94.40)   4248 / 45
187  Paweł Ochot              Katowice               94 ( 94.37)   7644 / 81
188  Aneta Szubiak            Łódź                   94 ( 94.34)   3868 / 41
189  Marta Szeliga            Warszawa               94 ( 94.27)   2828 / 30
190  Magdalena Kortz          Szczecin               94 ( 93.68)   8431 / 90
191  Maria Jarosz             Lublin                 93 ( 92.76)   8534 / 92
192  Kamila Tarnacka          Rumia                  92 ( 92.40)   2772 / 30
193  Teresa Ząbek             Warszawa               92 ( 91.92)   6894 / 75
194  Piotr Ingling            Warszawa               92 ( 91.83)  11662 / 127
195  Marek Kocikowski         Ostróda                92 ( 91.80)   4957 / 54
196  Jacek Cichecki           Józefów                91 ( 91.33)   2740 / 30
197  Renata Rosół             Warszawa               91 ( 90.84)  17896 / 197
198  Maciej Soska             Lublin                 91 ( 90.71)   5352 / 59
199  Norbert Skrzyński        Warszawa               91 ( 90.59)  16215 / 179
200  Marta Gostomska          Warszawa               90 ( 89.93)   6565 / 73
201  Paweł Kokoszka           Kłomnice               90 ( 89.77)   4758 / 53
202  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin               89 ( 89.40)   3129 / 35
203  Krzysztof Kokot          Nowy Targ              89 ( 89.04)  11308 / 127
204  Katarzyna Grodzicka      Warszawa               89 ( 88.57)   3897 / 44
205  Jerzy Augustyniak        Łódź                   88 ( 87.83)   8256 / 94
206  Michał Szkudlarek        Pabianice              88 ( 87.80)   5268 / 60
207  Ewa Lewandowska          Warszawa               87 ( 86.91)   3042 / 35
208  Mariusz Rogalski         Iława                  85 ( 85.03)   3316 / 39
209  Piotr Madej              Lublin                 85 ( 84.53)   9129 / 108
210  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław             84 ( 84.39)   2785 / 33
211  Joanna Ostrowska         Warszawa               84 ( 84.19)   4462 / 53
212  Dominika Śniadach        Rumia                  84 ( 83.64)   3931 / 47
213  Robert Drózd             Wesoła                 83 ( 83.33)   5500 / 66
214  Robert Włodarczyk        Wrocław                81 ( 81.29)   2845 / 35
215  Monika Rubinstein        Warszawa               78 ( 77.99)   5771 / 74
216  Małgorzata Plata         Rumia                  77 ( 76.50)   2295 / 30
217  Krzysztof Kruk           Łódź                   75 ( 75.29)   2635 / 35
218  Witold Jankowski         Warszawa               75 ( 75.24)   2558 / 34
219  Tomasz Sulejewski        Kraków                 70 ( 69.67)   3553 / 51
220  Joanna Brychcy           Katowice               65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2003/01/18  -  POCZEKALNIA

                                                     RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo               100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Sebastian Dudek          Częstochowa            88 ( 87.55)   2539 / 29
  3  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda                78 ( 77.90)   2259 / 29
  4  Kacper Jachowicz         Żyrardów               77 ( 77.14)   2237 / 29
  5  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.       116 (116.21)   3254 / 28
  6  Piotr Chmielewski        Mrągowo                96 ( 95.71)   2680 / 28
  7  Paweł Tomaszewski        Pruszków               67 ( 67.14)   1880 / 28
  8  Paweł Stanosz            Warszawa              160 (160.23)   4166 / 26
  9  Bogusław Kuma            Słupsk                118 (118.42)   3079 / 26
 10  Lech Rawski              Kraków                 90 ( 90.19)   2345 / 26
 11  Andrzej Chmielewski      Warszawa              109 (109.32)   2733 / 25
 12  Bogdan Pokojski          Piastów                99 ( 99.04)   2476 / 25
 13  Piotr Mańkowski          Warszawa               96 ( 95.92)   2398 / 25
 14  Andrzej Wróblewski       Warszawa              115 (115.17)   2764 / 24
 15  Krzysztof Nowak          Lublin                115 (114.83)   2756 / 24
 16  Ireneusz Kurzok          Mikołów               114 (113.54)   2725 / 24
 17  Paweł Czubla             Lublin                111 (111.00)   2664 / 24
 18  Marcin Kamiński          Warszawa              110 (109.92)   2638 / 24
 19  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz             110 (109.71)   2633 / 24
 20  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka     108 (107.50)   2580 / 24
 21  Tomasz Stencel           Poznań                104 (104.17)   2500 / 24
 22  Michał Szymkowski        Wrocław               103 (103.21)   2477 / 24
 23  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.      101 (100.67)   2416 / 24
 24  Tomasz Rubaj             Lublin                 98 ( 97.79)   2347 / 24
 25  Sebastian Markiewicz     Warszawa               95 ( 94.75)   2274 / 24
 26  Jarosław Kamienik        Słupsk                 94 ( 94.04)   2257 / 24
 27  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.       92 ( 92.08)   2210 / 24
 28  Małgorzata Kucia         Wrocław                91 ( 91.29)   2191 / 24
 29  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała          91 ( 91.00)   2184 / 24
 30  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin                 91 ( 90.83)   2180 / 24
 31  Mirosław Norwajszas      Szczecin               88 ( 88.25)   2118 / 24
 32  Małgorzata Rawska        Kraków                 87 ( 86.96)   2087 / 24
 33  Adam Cieśla              Częstochowa            86 ( 86.29)   2071 / 24
 34  Jacek Rzepa              Tychy                  85 ( 85.04)   2041 / 24
 35  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz              85 ( 84.71)   2033 / 24
 36  Adam Strzelczyk          Częstochowa           106 (106.39)   2447 / 23
 37  Marta Świątkowska        Wrocław               104 (104.00)   2392 / 23
 38  Magdalena Oprządek       Siedlce               103 (102.65)   2361 / 23
 39  Robert Głowacki          Łódź                  102 (101.87)   2343 / 23
 40  Agata Wojciechowska      Poznań                 97 ( 96.83)   2227 / 23
 41  Michał Kołodziejczyk     Ostróda                88 ( 88.43)   2034 / 23
 42  Agnieszka Krupka         Lublin                 82 ( 82.48)   1897 / 23
 43  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała          82 ( 82.09)   1888 / 23
 44  Sebastian Orzelski       Bielsk Podlaski        73 ( 73.22)   1684 / 23
 45  Adam Machnio             Lipiany                69 ( 69.48)   1598 / 23
 46  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.      109 (109.05)   2399 / 22
 47  Marta Dobrzańska         Kraków                 98 ( 98.14)   2159 / 22
 48  Ziemowit Pazda           Wrocław                96 ( 96.32)   2119 / 22
 49  Piotr Ziółkowski         Piaseczno              74 ( 74.00)   1628 / 22
 50  Jolanta Kruk             Łódź                   70 ( 69.64)   1532 / 22
 51  Slawomir Zieliński       Lębork                 67 ( 67.09)   1476 / 22
 52  Piotr Pietuchowski       Białystok              92 ( 92.48)   1942 / 21
 53  Michał Mionskowski       Szczecin               86 ( 85.76)   1801 / 21
 54  Waldemar Bulkowski       Chojnów                83 ( 83.20)   1664 / 20
 55  Wojciech Jacyno          Warszawa              105 (105.42)   2003 / 19
 56  Stanisław Stanek         Olkusz                 93 ( 92.58)   1759 / 19
 57  Monika Dzik              Poznań                 89 ( 89.16)   1694 / 19
 58  Zdzisław Parnicki        Słupsk                 85 ( 84.63)   1608 / 19
 59  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.       70 ( 69.58)   1322 / 19
 60  Michał Sak               Lublin                108 (107.89)   1942 / 18
 61  Marcin Jędrzejczyk       Warszawa              107 (106.83)   1923 / 18
 62  Mariusz Makuch           Zator                 101 (100.94)   1817 / 18
 63  Dawid Boczoń             Zakopane               93 ( 93.22)   1678 / 18
 64  Marzena Szulc            Szczecin               90 ( 90.28)   1625 / 18
 65  Tomasz Szepczyński       Kraków                 81 ( 81.11)   1460 / 18
 66  Jan Pawłowski            Warszawa               81 ( 80.94)   1457 / 18
 67  Patryk Pajdzik           Lipiany                53 ( 52.61)    947 / 18
 68  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.      103 (102.76)   1747 / 17
 69  Zbigniew Szepczyński     Kraków                 88 ( 88.24)   1500 / 17
 70  Zygmunt Sołtysiak        Piastów                84 ( 83.71)   1423 / 17
 71  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.          71 ( 71.06)   1208 / 17
 72  Tatiana Drzycimska       Wrocław               104 (103.75)   1660 / 16
 73  Bogusław Macal           Szczecin               90 ( 89.81)   1437 / 16
 74  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie          84 ( 84.38)   1350 / 16
 75  Jolanta Bednarska        Łódź                   82 ( 82.38)   1318 / 16
 76  Piotr Mossakowski        Chorzów               103 (102.79)   1439 / 14
 77  Ilona Giryn              Łódź                   95 ( 94.79)   1327 / 14
 78  Marcin Tutka             Wrocław                92 ( 92.43)   1294 / 14
 79  Teresa Fortuna           Lubin                 131 (131.23)   1706 / 13
 80  Jarosław Kordalski       Lublin                120 (120.46)   1566 / 13
 81  Grzegorz Wiączkowski     Kielce                108 (107.54)   1398 / 13
 82  Andrzej Pikul            Poznań                 85 ( 85.23)   1108 / 13
 83  Sylwia Wilczek           Warszawa               68 ( 67.62)    879 / 13
 84  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp           134 (134.25)   1611 / 12
 85  Jakub Zaryński           Świnoujście           122 (122.42)   1469 / 12
 86  Artur Owsiany            Łódź                  116 (116.00)   1392 / 12
 87  Tomasz Figiel            Zawichost             113 (113.17)   1358 / 12
 88  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn              109 (109.42)   1313 / 12
 89  Jacek Lewiński           Wrocław               106 (106.08)   1273 / 12
 90  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp           104 (104.33)   1252 / 12
 91  Beata Kościańska         Lublin                104 (103.83)   1246 / 12
 92  Marek Sitkowski          Warszawa              103 (102.75)   1233 / 12
 93  Leszek Owsianko          Warszawa              102 (102.33)   1228 / 12
 94  Mariusz Obłoza           Szczecin               97 ( 97.08)   1165 / 12
 95  Andrzej Kroc             Łódź                   97 ( 96.67)   1160 / 12
 96  Grzegorz Sokołowski      Słupsk                 95 ( 95.00)   1140 / 12
 97  Rafał Mirowski           Częstochowa            95 ( 94.92)   1139 / 12
 98  Tomasz Juśkiewicz        Łódź                   94 ( 94.42)   1133 / 12
 99  Radosław Wróblewski      Mielec                 94 ( 94.33)   1132 / 12
100  Józef Burzyński          Ełk                    94 ( 93.67)   1124 / 12
101  Janusz Sojka             Łódź                   92 ( 92.42)   1109 / 12
102  Leszek Dys               Olsztyn                92 ( 91.67)   1100 / 12
103  Grzegorz Tecław          Poznań                 91 ( 90.83)   1090 / 12
104  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza       90 ( 89.67)   1076 / 12
     Krzysztof Kukier         Warszawa               90 ( 89.67)   1076 / 12
106  Michał Zdanowicz         Lublin                 89 ( 88.58)   1063 / 12
107  Krystyna Puchalska       Łódź                   88 ( 87.83)   1054 / 12
108  Krzysztof Sojka          Łódź                   87 ( 87.08)   1045 / 12
109  Krzysztof Jaworski       Warszawa               87 ( 86.92)   1043 / 12
110  Katarzyna Szulc          Szczecin               87 ( 86.75)   1041 / 12
111  Mirosław Grafiński       Brodnica               87 ( 86.67)   1040 / 12
112  Piotr Grzybała           Warszawa               86 ( 86.33)   1036 / 12
113  Anna Skudlarska          Wrocław                86 ( 86.17)   1034 / 12
114  Andrzej Puchalski        Łódź                   86 ( 86.08)   1033 / 12
     Zbigniew Niedźwiedź      Lublin                 86 ( 86.08)   1033 / 12
116  Tomasz Jopek             Wrocław                86 ( 85.83)   1030 / 12
117  Joanna Rubaj             Lublin                 85 ( 84.75)   1017 / 12
118  Adam Grzona              Toruń                  84 ( 84.08)   1009 / 12
119  Sławomir Czyżewski       Poznań                 80 ( 80.33)    964 / 12
120  Andrzej Nagwizda         Kraków                 80 ( 79.58)    955 / 12
121  Karolina Matysiak        Kraków                 79 ( 78.58)    943 / 12
122  Sławomir Szymański       Dobrzelin              78 ( 78.17)    938 / 12
123  Halina Łubniewicz        Łódź                   77 ( 76.92)    923 / 12
124  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.       68 ( 68.42)    821 / 12
125  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice              65 ( 65.08)    781 / 12
126  Jan Damer                Lublin                140 (140.09)   1541 / 11
127  Elżbieta Święcka         Białystok             110 (109.91)   1209 / 11
128  Tomasz Łagutko           Ośno                   99 ( 98.73)   1086 / 11
129  Jakub Ciesielski         Poznań                 97 ( 96.82)   1065 / 11
130  Piotr Jakubiak           Żyrardów               91 ( 90.91)   1000 / 11
131  Joanna Musiał            Słupsk                 90 ( 90.45)    995 / 11
132  Anna Mikuć               Wrocław                90 ( 89.82)    988 / 11
133  Przemysław Załęcki       Wałbrzych              88 ( 88.45)    973 / 11
134  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin                 85 ( 85.36)    939 / 11
135  Wieńczysław Syguda       Częstochowa            81 ( 81.00)    891 / 11
136  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa               81 ( 80.91)    890 / 11
137  Marta Zacharska          Słupsk                 74 ( 73.73)    811 / 11
138  Olaf Czubla              Łódź                   70 ( 70.27)    773 / 11
139  Grzegorz Roszak          Poznań                 70 ( 70.18)    772 / 11
     Małgorzata Czart         Olsztyn                70 ( 70.18)    772 / 11
141  Dorota Krzyżaniak        Słupsk                 70 ( 70.00)    770 / 11
142  Adam Kędzior             Lublin                 69 ( 69.09)    760 / 11
143  Andrzej Bobik            Chojnów                69 ( 68.82)    757 / 11
144  Margarita Malkowska      Poznań                 66 ( 65.64)    722 / 11
145  Krzysztof Krause         Poznań                 60 ( 60.18)    662 / 11
146  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław                60 ( 59.91)    659 / 11
147  Tadeusz Szemryk          Słupsk                 60 ( 59.64)    656 / 11
148  Anna Peschak             Kraków                 54 ( 53.55)    589 / 11
149  Katarzyna Steglińska     Częstochowa            53 ( 53.00)    583 / 11
150  Sylwia Hardej            Szczecin               92 ( 91.80)    918 / 10
151  Paweł Górny              Lublin                 87 ( 87.40)    874 / 10
152  Zbigniew Kosewski        Szczecin               63 ( 63.10)    631 / 10
153  Monika Kozłowska         Warszawa               53 ( 53.10)    531 / 10
154  Paweł Kamionka           Szczecin              109 (109.11)    982 / 9
155  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza      106 (105.56)    950 / 9
156  Jacek Panek              Warszawa               97 ( 97.22)    875 / 9
157  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.       66 ( 65.78)    592 / 9
158  Paula Nowak              Szczecin               63 ( 63.00)    567 / 9
159  Rafał Dąbrowski          Ostróda               111 (111.25)    890 / 8
160  Lucjan Boroś             Gdańsk                100 ( 99.63)    797 / 8
161  Jacek Baltyn             Suchedniów             91 ( 90.88)    727 / 8
162  Jacek Taczalski          Szczecin               90 ( 90.38)    723 / 8
163  Jacek Wszyndybył         Chojnów                63 ( 62.50)    500 / 8
164  Łukasz Homa              Bielsko Biała         139 (139.29)    975 / 7
165  Janusz Grodzki           Łódź                  131 (131.14)    918 / 7
166  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.          123 (122.71)    859 / 7
167  Magdalena Ochot          Katowice              104 (104.29)    730 / 7
168  Janusz Kasza             Kraków                101 (100.86)    706 / 7
169  Małgorzata Koprowska     Pabianice              98 ( 98.43)    689 / 7
170  Andrzej Stańczyk         Kraków                 98 ( 98.29)    688 / 7
171  Czesław Kozak            Częstochowa            93 ( 93.43)    654 / 7
172  Adam Sulejewski          Kraków                 69 ( 68.86)    482 / 7
173  Kamil Kozłowski          Częstochowa            66 ( 65.57)    459 / 7
174  Sylwia Buks              Warszawa               57 ( 57.00)    399 / 7
175  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.       52 ( 52.00)    364 / 7
176  Andrzej Chylewski        Poznań                140 (140.17)    841 / 6
177  Wojciech Morawski        Gliwice               126 (125.83)    755 / 6
178  Bartosz Skórniewski      Warszawa              119 (118.67)    712 / 6
179  Michał Krzemień          Kraków                109 (108.67)    652 / 6
180  Grzegorz Kulawiak        Warszawa              107 (107.00)    642 / 6
181  Mikołaj Bednarek         Warszawa              104 (104.17)    625 / 6
182  Tomasz Krzyszczyk        Siemianowice Śl.      104 (103.50)    621 / 6
183  Krzysztof Duda           Pszczyna              103 (102.50)    615 / 6
184  Karol Tokarczyk          Warszawa               86 ( 86.17)    517 / 6
     Tomasz Lus               Piła                   86 ( 86.17)    517 / 6
186  Krzysztof Krzyszczyk     Siemianowice Śl.       85 ( 84.83)    509 / 6
187  Robert Nowak             Gorzów Wlkp            73 ( 73.00)    438 / 6
188  Grzegorz Olszewski       Augustów               72 ( 71.50)    429 / 6
189  Daniel Zyśk              Nowy Dwór Mazowiecki   70 ( 69.83)    419 / 6
190  Michał Gołębiowski       Warszawa               69 ( 69.33)    416 / 6
191  Rafał Wesołowski         Warszawa               68 ( 68.00)    408 / 6
192  Robert Buciak            Szczecin               68 ( 67.83)    407 / 6
193  Anna Kosińska            Lewin Brzeski          68 ( 67.50)    405 / 6
194  Karol Jankowski          Warszawa               56 ( 55.83)    335 / 6
195  Mariusz Sobania          Ośno Lub.              53 ( 53.17)    319 / 6
196  Arek Sółkowski           Ostróda                53 ( 53.00)    318 / 6
     Wojciech Bochra          Lublin                 53 ( 53.00)    318 / 6
198  Krzysztof Dalka          Bytów                  52 ( 52.00)    312 / 6
199  Ewa Wink                 Warszawa               52 ( 51.83)    311 / 6
200  Dawid Mońko              Wrocław                51 ( 51.33)    308 / 6
201  Paweł Gudaczewski        Ostróda                50 ( 50.33)    302 / 6
202  Grzegorz Marek           Warszawa              124 (124.40)    622 / 5
203  Jacek Gasik              Warszawa               94 ( 93.60)    468 / 5
204  Agnieszka Krupka         Krosno                 92 ( 91.60)    458 / 5
205  Paweł Morga              Warszawa               76 ( 76.00)    380 / 5
206  Piotr Tymoszuk           Warszawa               76 ( 75.60)    378 / 5
207  Joanna Kula              Częstochowa            75 ( 74.80)    374 / 5
208  Danuta Zyśko             Warszawa               74 ( 74.40)    372 / 5
209  Justyna Syrek            Częstochowa            72 ( 71.60)    358 / 5
210  Marzena Poklikajew       Pruszków               64 ( 64.40)    322 / 5
211  Elżbieta Paszkowska      Warszawa               56 ( 56.40)    282 / 5
212  Bartłomiej Kozłowski     Radom                  54 ( 54.40)    272 / 5
213  Edyta Gomułka            Częstochowa            51 ( 50.80)    254 / 5
214  Michał Elmerych          Szczecin              105 (105.00)    420 / 4
215  Agata Gnabasik           Poznań                 83 ( 82.50)    330 / 4
216  Krzysztof Białecki       Warszawa               79 ( 79.00)    316 / 4
217  Piotr Michałek           Warszawa               76 ( 76.00)    304 / 4
218  Stanisław Gajos          Strzelno               54 ( 53.50)    214 / 4
219  Wojciech Łysak           Sosnowiec              50 ( 50.25)    201 / 4
220  Artur Tyl                Częstochowa            50 ( 50.00)    200 / 4
221  Piotr Jakimowicz         Poznań                150 (150.00)    450 / 3
222  Edward Salamon           Bytom                  95 ( 94.67)    284 / 3
223  Sławomir Budek           Warszawa               87 ( 87.00)    261 / 3
224  Elżbieta Kukla           Częstochowa            85 ( 85.33)    256 / 3
225  Michał Maciątek          Warszawa               57 ( 57.33)    172 / 3
226  Miłosz Borowski          Bielsko Biała          55 ( 55.33)    166 / 3
227  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała          55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa               55 ( 54.67)    164 / 3
229  Marek Penszko            Warszawa               54 ( 54.00)    162 / 3
230  Marek Wojtczak           Piastów                51 ( 51.00)    153 / 3
231  Joanna Słapińska         Olsztyn                50 ( 50.00)    150 / 3
232  Irena Rokosz             Bielsko Biała         118 (117.50)    235 / 2
233  Paweł Graczykowski       Łódź                  109 (109.00)    218 / 2
234  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała         100 (100.00)    200 / 2
     Anna Żyła                Wrocław               100 (100.00)    200 / 2
236  Anna Piętka              Szczecin               80 ( 79.50)    159 / 2
237  Izabela Kraj             Warszawa               61 ( 61.00)    122 / 2
238  Tina Policińska          Częstochowa            58 ( 58.00)    116 / 2
239  Tomasz Molenda           Szczecin               58 ( 57.50)    115 / 2
240  Izabela Dudek            Częstochowa            55 ( 54.50)    109 / 2
241  Damian Więciorkowski     Częstochowa            52 ( 52.00)    104 / 2
242  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.       51 ( 50.50)    101 / 2
243  Ewa Gajkowska            Warszawa               50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków                 50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów                50 ( 50.00)    100 / 2
246  Anna Szczotka            Bielsko Biała         150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa           150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin              150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
252  Magdalena Wanot          Warszawa               69 ( 69.00)     69 / 1
     Jolanta Hoffmann         Kraków                 69 ( 69.00)     69 / 1
254  Krzysztof Sobolewski     Piastów                67 ( 67.00)     67 / 1
255  Andrzej Szkocki          Szczecin               66 ( 66.00)     66 / 1
256  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.           63 ( 63.00)     63 / 1
257  Kinga Bossy              Poznań                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                   50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała          50 ( 50.00)     50 / 1
261  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk                 0 (      )      0 / 0
     Dorota Kucharska         Warszawa                0 (      )      0 / 0
     Jarosław Soborak         Warszawa                0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie