Bielsk Podlaski 6
grudnia
Bielsk Podlaski 6- 7 grudnia Turniej Masters 2003
Warszawa13
grudnia
Warszawa 13-14 grudnia III 24-godzinny Turniej Non Stop
Warszawa31
stycznia
Warszawa 31- 1 lutego Turniej Otwarcia Sezonu
III 24-godzinny Turniej Non Stop 13 - 14 grudnia 2003 — III 24-godzinny Turniej Non StopInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III 24-godzinny Turniej Non StopWarszawa, 13 - 14 grudnia 2003

Konkurs Relacja z turnieju


1 Mariusz Skrobosz Warszawa 17.0 9817 
2 Tomasz Zwoliński Warszawa 17.0 9767 
3 Wojciech Zemło Łódź 17.0 9670 
4 Grzegorz Święcki Białystok 17.0 9390 
5 Stanisław Rydzik Warszawa 16.0 9777 
6 Mateusz Żbikowski Warszawa 16.0 9501 
7 Adam Weremczuk Łódź 16.0 9441 
8 Aleksander Puchalski Włocławek 16.0 9228 
9 Krzysztof Mówka Toruń 16.0 9118 
10 Mariusz Wrześniewski Warszawa 15.0 9494 

101 uczestników, 24 rundy
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II 24-godzinny Turniej Non Stop
24-godzinny Turniej Non Stop




Wyniki turnieju III Turniej Le Mans

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.95     17.0     9817     3601     1484
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.29     17.0     9767     3534      859
  3 Wojciech        Zemło                Łódź                   130.75     17.0     9670     3593      858
  4 Grzegorz        Święcki              Białystok              132.41     17.0     9390     3452      768
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               133.46     16.0     9777     3533      685
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.30     16.0     9501     3406      869
  7 Adam            Weremczuk            Łódź                   127.72     16.0     9441     3497      377
  8 Aleksander      Puchalski            Włocławek              123.61     16.0     9228     3382      464
  9 Krzysztof       Mówka                Toruń                  130.96     16.0     9118     3428      279
 10 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.58     15.0     9494     3353      561
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               139.63     15.0     9223     3249      815
 12 Kamil           Górka                Łęczna                 136.77     15.0     9188     3184      145
 13 Radosław        Konca                Warszawa               132.74     15.0     8894     3051      538
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.42     15.0     8891     2965      921
 15 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.10     15.0     8733     3073      543
 16 Małgorzata      Kania                Milanówek              128.92     14.5     9330     2941     1054
 17 Kazio           Merklejn             Szczecin               139.23     14.5     9225     3106      650
 18 Marcin          Kozyra               Warszawa               124.91     14.0     9925     3066     1286
 19 Dawid           Pikul                Poznań                 129.79     14.0     9426     3094      670
 20 Piotr           Pietuchowski         Białystok              110.21     14.0     9048     3191      299
 21 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        129.32     14.0     8916     3145      378
 22 Marcin          Kamiński             Warszawa               131.70     14.0     8913     3092      130
 23 Wojciech        Morawski             Gliwice                100.00     14.0     8857     3240       65
 24 Andrzej         Wróblewski           Warszawa               100.00     14.0     8785     3056      261
 25 Sławomir        Kucia                Kraków                 122.02     14.0     8753     2880      366
 26 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 110.38     14.0     8543     3015     -260
 27 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.95     14.0     8349     2848       19
 28 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.38     13.0     9774     3051      975
 29 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 124.17     13.0     9424     2933      718
 30 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.59     13.0     9378     2998      541
 31 Michał          Makowski             Warszawa               100.00     13.0     9009     2864      519
 32 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.52     13.0     8977     2808      230
 33 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.00     13.0     8918     2891       -3
 34 Iwona           Baran                Kraków                 110.46     13.0     8849     2859      383
 35 Joanna          Stępień              Katowice               127.06     13.0     8821     2934     -121
 36 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 104.43     13.0     8674     2757      673
 37 Robert          Soszka               Warszawa               111.63     13.0     8658     2785       94
 38 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 100.00     13.0     8536     2739      -43
 39 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00     13.0     8405     2736     -399
 40 Halina          Roszak               Poznań                 114.40     13.0     8400     2735     -653
 41 Bogdan          Kozłowski            Białystok              111.19     13.0     8373     2690     -410
 42 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.01     12.5     8788     2970      313
 43 Marcin          Skowron              Zabrze                 111.56     12.5     8454     2537      263
 44 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.06     12.0     9402     2765      869
 45 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               134.21     12.0     9303     2747      368
 46 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.51     12.0     9264     2914     -180
 47 Dariusz         Banaszek             Warszawa               137.96     12.0     8971     2948      269
 48 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 100.00     12.0     8857     2715      -42
 49 Tomasz          Figiel               Zawichost              120.84     12.0     8851     2740      381
 50 Bogusław        Puchalski            Włocławek              114.70     12.0     8674     2723       98
 51 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.62     12.0     8571     2603       21
 52 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          106.01     12.0     8527     2794      488
 53 Bogdan          Pokojski             Piastów                105.15     12.0     8490     2611      -65
 54 Maciej          Kutera               Warszawa               111.61     12.0     8466     2807     -357
 55 Tomasz          Suchanek             Wroclaw                100.00     12.0     8443     2673      -19
 56 Piotr           Rosół                Warszawa               112.48     12.0     8388     2731     -572
 57 Agnieszka       Krupka               Krosno                 100.00     12.0     8315     2636     -341
 58 Grzegorz        Kulgawczuk           Biala Podlaska         100.00     12.0     8233     2646      -74
 59 Renata          Andracka             Poznań                 108.08     12.0     8022     2775     -732
 60 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00     11.5     8226     2449     -146
 61 Paweł           Kasprzak             Warszawa               100.00     11.0     9049     2574      225
 62 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.29     11.0     8992     2693       73
 63 Filip           Sosin                Warszawa               109.13     11.0     8895     2599      176
 64 Jędrzej         Florek               Nowa Wieś Wielka       106.08     11.0     8803     2576     -254
 65 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.93     11.0     8745     2729     -412
 66 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.50     11.0     8632     2551     -128
 67 Paweł           Jędryka              Tarnów                 100.00     11.0     8584     2650     -405
 68 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               107.74     11.0     8491     2586     -409
 69 Piotr           Jańczyk              Łódź                   100.00     11.0     8404     2496     -313
 70 Stefan          Dawidson             Częstochowa            110.90     11.0     8214     2567     -320
 71 Piotr           Wojciekiewicz        Katowice               100.00     11.0     8177     2569     -701
 72 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00     11.0     8057     2524     -688
 73 Maurycy         Machnio              Lipiany                115.49     10.5     8229     2300     -124
 74 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00     10.5     7968     2252      374
 75 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.19     10.5     7803     2272     -502
 76 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              100.00     10.5     7690     2304      -11
 77 Marek           Roszak               Poznań                 125.58     10.0     9328     2497       97
 78 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 105.19     10.0     8920     2504      121
 79 Aleksandra      Merklejn             Szczecin               120.96     10.0     8848     2598     -284
 80 Paweł           Florek               Nowa Wieś Wielka       118.28     10.0     8592     2609     -289
 81 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               115.45     10.0     8579     2340      246
 82 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00     10.0     8431     2441      216
 83 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00     10.0     8118     2374     -521
 84 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              101.21      9.5     8315     2265      -31
 85 Wiesław         Olewiński            Warszawa               111.20      9.5     8112     2230      -30
 86 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.15      9.5     8075     2208       -1
 87 Jacek           Baltyn               Suchedniów             101.72      9.5     8005     2209      226
 88 Tomasz          Olędzki              Warszawa               100.00      9.5     7852     2125     -119
 89 Marcin          Tutka                Wrocław                100.00      9.5     7851     2153      274
 90 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      9.5     7820     2142     -483
 91 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      9.0     8787     2267      277
 92 Mariusz         Michalski            Inowrocław             103.48      9.0     7572     2198     -850
 93 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      8.5     7998     2332     -557
 94 Dominik         Piasecki             Słupsk                 100.00      8.5     7962     2101      -35
 95 Paweł           Subocz               Szczecin               116.93      8.5     7936     2033     -130
 96 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      7.5     8026     1981     -555
 97 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      7.5     7179     1939     -918
 98 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      7.0     7344     1907     -765
 99 Filip           Sitkowski            Warszawa               100.00      6.5     7124     1879     -963
100 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      6.5     7061     1858    -1489
101 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              100.00      5.5     7546     1794     -948
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Turniej Le Mans



	Mariusz Skrobosz 143.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stefan         Dawidson              110.90 +  489: 296  161
    2     3 Filip          Sitkowski             100.00 +  407: 256  150
    3     6 Stanisław      Rydzik                133.46 +  447: 324  183
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  424: 388  187
    5     2 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  367: 404   81
    6     5 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  482: 327  171
    7     2 Dawid          Pikul                 129.79 -  353: 415   80
    8     3 Aleksander     Puchalski             123.61 +  392: 344  174
    9     3 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  365: 348  189
   10     5 Dariusz        Banaszek              137.96 -  308: 394   88
   11     6 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  428: 371  189
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  484: 372  187
   13     2 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  362: 390   86
   14     3 Adam           Weremczuk             127.72 -  320: 386   78
   15     6 Kazio          Merklejn              139.23 +  425: 353  189
   16     5 Grzegorz       Święcki               132.41 +  459: 263  182
   17     2 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  365: 348  191
   18     1 Wojciech       Zemło                 130.75 +  352: 345  181
   19     4 Jarosław       Borowski              129.32 -  358: 387   79
   20     5 Wojciech       Morawski              100.00 +  395: 323  150
   21     4 Stanisław      Rydzik                133.46 -  375: 509   83
   22     7 Paweł          Jackowski             124.42 +  412: 249  174
   23     4 Kamil          Górka                 136.77 +  593: 231  187
   24     1 Wojciech       Zemło                 130.75 +  455: 310  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3601  / 24 150.04




	Tomasz Zwoliński 141.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Iwona          Baran                 110.46 +  457: 275  160
    2     6 Jarosław       Borowski              129.32 +  440: 338  179
    3     5 Paweł          Florek                118.28 +  380: 305  168
    4     6 Renata         Kowalska              106.01 +  432: 335  156
    5     3 Adam           Weremczuk             127.72 -  363: 510   78
    6     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  350: 327  169
    7     3 Aleksander     Puchalski             123.61 -  343: 367   74
    8    12 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  466: 489   84
    9    10 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  409: 372  171
   10     6 Jędrzej        Florek                106.08 +  436: 421  156
   11     5 Dawid          Pikul                 129.79 +  394: 387  180
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  320: 509   86
   13     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  447: 343  187
   14     4 Wojciech       Morawski              100.00 +  461: 356  150
   15     1 Stanisław      Rydzik                133.46 +  508: 311  183
   16     1 Wojciech       Zemło                 130.75 +  334: 320  181
   17     2 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  348: 365   94
   18     4 Grzegorz       Święcki               132.41 +  476: 350  182
   19     2 Marcin         Kozyra                124.91 -  323: 446   75
   20     4 Jarosław       Borowski              129.32 +  432: 336  179
   21     3 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  361: 339  181
   22     2 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  362: 452   89
   23     2 Stanisław      Rydzik                133.46 +  481: 352  183
   24     2 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  444: 303  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3534  / 24 147.25




	Wojciech Usakiewicz 139.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  347: 348   60
    2    35 Filip          Sosin                 109.13 -  283: 361   59
    3    39 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  409: 401  184
    4    37 Mariusz        Michalski             103.48 +  368: 254  153
    5    34 Wiesław        Olewiński             111.20 +  404: 331  161
    6    13 Jarosław       Borowski              129.32 -  328: 342   79
    7    24 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  419: 337  150
    8    24 Renata         Rosół                 100.00 -  329: 439   50
    9    33 Marek          Roszak                125.58 +  481: 358  176
   10    12 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  586: 282  181
   11    11 Kazio          Merklejn              139.23 -  416: 423   89
   12    15 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  390: 381  184
   13    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  375: 368  169
   14     8 Dawid          Pikul                 129.79 +  390: 379  180
   15     7 Dariusz        Banaszek              137.96 -  272: 333   88
   16    11 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  456: 289  171
   17     8 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  382: 337  189
   18     6 Adam           Weremczuk             127.72 -  352: 384   78
   19     9 Marcin         Kamiński              131.70 -  285: 325   82
   20    14 Sławomir       Kucia                 122.02 +  398: 300  172
   21     9 Jarosław       Puchalski             126.00 +  368: 327  176
   22     5 Stanisław      Rydzik                133.46 -  358: 440   83
   23     9 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  416: 281  160
   24     7 Marcin         Kozyra                124.91 +  411: 388  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3249  / 24 135.38




	Mateusz Żbikowski 139.30 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  429: 415  160
    2    14 Michał         Makowski              100.00 -  345: 434   50
    3    17 Mariusz        Michalski             103.48 +  467: 251  153
    4     9 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  386: 293  150
    5     8 Marcin         Kamiński              131.70 +  456: 277  182
    6     6 Beata          Piotrowska            107.93 +  423: 300  158
    7     4 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  306: 423   81
    8    10 Paweł          Florek                118.28 +  437: 297  168
    9     3 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  348: 365   94
   10     7 Paweł          Jędryka               100.00 +  379: 331  150
   11     6 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  371: 428   94
   12     9 Walenty        Siemaszko             121.50 +  377: 289  172
   13     7 Dariusz        Banaszek              137.96 +  387: 376  188
   14     5 Aleksander     Puchalski             123.61 -  353: 382   74
   15     8 Jarosław       Borowski              129.32 -  345: 391   79
   16    10 Kazio          Merklejn              139.23 +  401: 341  189
   17     8 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  337: 382   90
   18     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  497: 298  169
   19     6 Stanisław      Rydzik                133.46 +  439: 437  183
   20     7 Radosław       Konca                 132.74 +  371: 364  183
   21     6 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  473: 409  171
   22     2 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  452: 362  191
   23     3 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  419: 343  186
   24     2 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  303: 444   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3406  / 24 141.92




	Kazio Merklejn 139.23 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Filip          Sosin                 109.13 +  458: 284  159
    2     5 Joanna         Stępień               127.06 -  383: 391   77
    3    15 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  366: 397   71
    4    26 Halina         Roszak                114.40 +  347: 325  164
    5    20 Piotr          Rosół                 112.48 -  330: 370   62
    6    29 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  421: 265  150
    7    22 Maciej         Mizgier               100.00 +  501: 281  150
    8    13 Beata          Piotrowska            107.93 +  408: 307  158
    9    11 Wojciech       Morawski              100.00 -  322: 352   50
   10    24 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  434: 324  151
   11    11 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  423: 416  190
   12     8 Dawid          Pikul                 129.79 -  362: 461   80
   13    12 Radosław       Sowiński              119.29 +  430: 274  169
   14     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  431: 371  187
   15     6 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  353: 425   94
   16    10 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  341: 401   89
   17    13 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  245: 515   77
   18    19 Robert         Kamiński              121.52 +  468: 267  172
   19    15 Jarosław       Puchalski             126.00 +  376: 362  176
   20    12 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  279: 385   50
   21    10 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  362: 359  160
   22    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  435: 347  169
   23     8 Małgorzata     Kania                 128.92 =  393: 393  129
   24    10 Sławomir       Kucia                 122.02 +  357: 303  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3106  / 24 129.42




	Dariusz Banaszek 137.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Sobczak               108.62 +  442: 419  159
    2    12 Anna           Niedzielko            100.00 +  501: 357  150
    3     2 Michał         Makowski              100.00 +  447: 274  150
    4     2 Adam           Weremczuk             127.72 -  282: 411   78
    5     6 Marek          Charytoniuk           121.10 +  365: 305  171
    6     8 Paweł          Florek                118.28 +  433: 305  168
    7     6 Robert         Soszka                111.63 +  417: 346  162
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  432: 351  186
    9     2 Wojciech       Zemło                 130.75 -  325: 363   81
   10     5 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  394: 308  194
   11     3 Grzegorz       Święcki               132.41 -  304: 426   82
   12     5 Aleksander     Puchalski             123.61 -  385: 398   74
   13     7 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  376: 387   89
   14    10 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  452: 325  171
   15     7 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  333: 272  190
   16     6 Jarosław       Borowski              129.32 -  325: 416   79
   17     7 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  275: 399   81
   18    12 Jarosław       Puchalski             126.00 +  390: 355  176
   19    10 Joanna         Stępień               127.06 +  431: 276  177
   20    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  339: 369   69
   21    11 Małgorzata     Kania                 128.92 -  325: 489   79
   22    14 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  326: 354   60
   23    16 Michał         Makowski              100.00 -  310: 409   50
   24    20 Robert         Kamiński              121.52 -  362: 388   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2948  / 24 122.83




	Kamil Górka 136.77 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              108.08 +  453: 279  158
    2     8 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  284: 484   81
    3    25 Bogdan         Pokojski              105.15 +  384: 358  155
    4    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  316: 359   69
    5    31 Iwona          Baran                 110.46 +  421: 343  160
    6    24 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  339: 399   61
    7    32 Marcin         Kozyra                124.91 -  401: 449   75
    8    32 Piotr          Jańczyk               100.00 +  330: 302  150
    9    28 Stefan         Dawidson              110.90 +  390: 373  161
   10    19 Renata         Kowalska              106.01 +  359: 321  156
   11    16 Bogusław       Puchalski             114.70 +  366: 325  165
   12    13 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  411: 366  160
   13    10 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  412: 276  171
   14     7 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  468: 339  177
   15     5 Wojciech       Morawski              100.00 -  335: 349   50
   16     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  504: 424  187
   17     1 Stanisław      Rydzik                133.46 +  412: 340  183
   18     3 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  360: 444   86
   19     3 Wojciech       Zemło                 130.75 -  399: 461   81
   20     8 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  414: 382  174
   21     7 Aleksander     Puchalski             123.61 +  453: 274  174
   22     3 Adam           Weremczuk             127.72 +  502: 347  178
   23     4 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  231: 593   94
   24     5 Adam           Weremczuk             127.72 -  244: 456   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3184  / 24 132.67




	Karol Wyrębkiewicz 136.51 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Frynia                107.95 +  380: 356  158
    2    26 Jarosław       Sobczak               108.62 +  377: 333  159
    3    11 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  417: 385  150
    4     4 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  388: 424   94
    5    11 Joanna         Ostrowska             100.00 +  434: 391  150
    6     9 Renata         Kowalska              106.01 +  485: 297  156
    7     5 Stanisław      Rydzik                133.46 -  388: 522   83
    8     6 Robert         Soszka                111.63 +  405: 356  162
    9     8 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  475: 371  184
   10     3 Dawid          Pikul                 129.79 +  389: 342  180
   11     2 Stanisław      Rydzik                133.46 -  318: 428   83
   12     4 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  372: 484   94
   13     6 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  343: 447   91
   14     9 Kazio          Merklejn              139.23 -  371: 431   89
   15    13 Jarosław       Puchalski             126.00 +  430: 312  176
   16     7 Kamil          Górka                 136.77 -  424: 504   87
   17    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  353: 381   69
   18    17 Tomasz         Figiel                120.84 +  356: 334  171
   19    14 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  336: 421   60
   20    19 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  329: 415   54
   21    22 Piotr          Rosół                 112.48 -  428: 429   62
   22    26 Marcin         Skowron               111.56 +  382: 364  162
   23    23 Radosław       Sowiński              119.29 +  373: 365  169
   24    19 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  311: 352   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2914  / 24 121.42




	Mariusz Wrześniewski 135.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Beata          Piotrowska            107.93 +  419: 353  158
    2    15 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  444: 348  160
    3     8 Marek          Charytoniuk           121.10 +  454: 390  171
    4     5 Joanna         Ostrowska             100.00 +  387: 329  150
    5     4 Marek          Roszak                125.58 +  463: 307  176
    6     1 Dawid          Pikul                 129.79 +  451: 360  180
    7     1 Adam           Weremczuk             127.72 -  326: 424   78
    8     2 Dariusz        Banaszek              137.96 -  351: 432   88
    9     5 Jarosław       Borowski              129.32 +  462: 387  179
   10     2 Stanisław      Rydzik                133.46 -  346: 450   83
   11     4 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  419: 384  177
   12     3 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  509: 320  191
   13     2 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  390: 362  194
   14     1 Wojciech       Zemło                 130.75 +  386: 357  181
   15     2 Grzegorz       Święcki               132.41 -  314: 367   82
   16     4 Joanna         Stępień               127.06 +  394: 340  177
   17     4 Aleksander     Puchalski             123.61 -  429: 447   74
   18     3 Kamil          Górka                 136.77 +  444: 360  187
   19     1 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  367: 419   81
   20     3 Grzegorz       Święcki               132.41 -  310: 358   82
   21     5 Wojciech       Morawski              100.00 +  340: 331  150
   22     6 Marcin         Kamiński              131.70 +  409: 311  182
   23     3 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  343: 419   89
   24     4 Stanisław      Rydzik                133.46 -  337: 378   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3353  / 24 139.71




	Krzysztof Usakiewicz 134.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jachowicz             107.74 -  385: 389   58
    2    29 Paweł          Jędryka               100.00 -  375: 395   50
    3    39 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  401: 409   90
    4    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  388: 258  150
    5    36 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  479: 299  150
    6    28 Magdalena      Ochot                 100.00 +  391: 350  150
    7    19 Michał         Makowski              100.00 +  396: 280  150
    8    12 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  489: 466  191
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  371: 475   87
   10    21 Radosław       Konca                 132.74 -  317: 397   83
   11    20 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  386: 354  174
   12    15 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  381: 390   90
   13    21 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  300: 391   60
   14    27 Tomasz         Figiel                120.84 -  368: 413   71
   15    31 Renata         Rosół                 100.00 +  486: 304  150
   16    26 Tomasz         Suchanek              100.00 +  385: 339  150
   17    20 Renata         Kowalska              106.01 -  283: 459   56
   18    27 Radosław       Sowiński              119.29 -  356: 371   69
   19    32 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  441: 419  155
   20    27 Piotr          Rosół                 112.48 -  311: 374   62
   21    32 Jacek          Baltyn                101.72 +  449: 318  152
   22    27 Filip          Sosin                 109.13 +  451: 322  159
   23    22 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  318: 422   71
   24    27 Radosław       Sowiński              119.29 +  396: 341  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2747  / 24 114.46




	Stanisław Rydzik 133.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  363: 260  156
    2     9 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  401: 323  174
    3     6 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  324: 447   94
    4    12 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  388: 369  160
    5     7 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  491: 336  177
    6     3 Wojciech       Zemło                 130.75 +  433: 356  181
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  522: 388  187
    8     4 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  395: 315  181
    9     1 Adam           Weremczuk             127.72 -  323: 432   78
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  450: 346  186
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  428: 318  187
   12     1 Wojciech       Zemło                 130.75 -  413: 414   81
   13     3 Aleksander     Puchalski             123.61 +  455: 333  174
   14     2 Grzegorz       Święcki               132.41 +  462: 392  182
   15     1 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  311: 508   91
   16     3 Wojciech       Morawski              100.00 +  522: 382  150
   17     1 Kamil          Górka                 136.77 -  340: 412   87
   18     2 Marcin         Kozyra                124.91 -  316: 469   75
   19     6 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  437: 439   89
   20     6 Marcin         Kamiński              131.70 +  324: 302  182
   21     4 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  509: 375  194
   22     5 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  440: 358  190
   23     2 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  352: 481   91
   24     4 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  378: 337  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3533  / 24 147.21




	Radosław Konca 132.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jędrzej        Florek                106.08 +  457: 309  156
    2     7 Paweł          Florek                118.28 -  258: 403   68
    3    30 Marcin         Tutka                 100.00 +  347: 263  150
    4    18 Marek          Charytoniuk           121.10 -  321: 350   71
    5    25 Dominik        Piasecki              100.00 +  425: 296  150
    6    14 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  356: 400   60
    7    20 Paweł          Kasprzak              100.00 -  360: 362   50
    8    37 Sylwester      Gryz                  100.00 +  380: 287  150
    9    31 Renata         Andracka              108.08 +  380: 369  158
   10    21 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  397: 317  184
   11    15 Marcin         Kamiński              131.70 -  402: 409   82
   12    20 Paweł          Jachowicz             107.74 +  404: 350  158
   13    14 Filip          Sosin                 109.13 +  381: 308  159
   14    12 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  375: 341  150
   15    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  375: 433   69
   16    13 Maciej         Kutera                111.61 -  337: 338   62
   17    16 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  318: 285  171
   18    14 Paweł          Jackowski             124.42 +  359: 331  174
   19    12 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  368: 362  177
   20     7 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  364: 371   89
   21    14 Iwona          Baran                 110.46 +  393: 331  160
   22     9 Aleksander     Puchalski             123.61 -  324: 384   74
   23    12 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  415: 372  150
   24     9 Jarosław       Borowski              129.32 +  398: 385  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3051  / 24 127.12




	Grzegorz Święcki 132.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Kowalska              106.01 -  323: 324   56
    2    44 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  439: 385  156
    3    21 Marcin         Skowron               111.56 +  347: 321  162
    4     8 Marek          Roszak                125.58 -  338: 477   76
    5    29 Sylwester      Gryz                  100.00 +  488: 287  150
    6    19 Renata         Andracka              108.08 +  524: 282  158
    7     8 Beata          Piotrowska            107.93 +  372: 305  158
    8     8 Paweł          Jędryka               100.00 +  485: 419  150
    9     4 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  322: 289  181
   10     1 Adam           Weremczuk             127.72 +  403: 289  178
   11     3 Dariusz        Banaszek              137.96 +  426: 304  188
   12     2 Adam           Weremczuk             127.72 +  403: 390  178
   13     1 Wojciech       Zemło                 130.75 -  346: 366   81
   14     2 Stanisław      Rydzik                133.46 -  392: 462   83
   15     2 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  367: 314  186
   16     5 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  263: 459   94
   17     6 Wojciech       Morawski              100.00 +  405: 347  150
   18     4 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  350: 476   91
   19     7 Aleksander     Puchalski             123.61 +  395: 347  174
   20     3 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  358: 310  186
   21     2 Marcin         Kozyra                124.91 +  377: 367  175
   22     4 Jarosław       Borowski              129.32 +  361: 344  179
   23     1 Wojciech       Zemło                 130.75 -  399: 404   81
   24     3 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  507: 354  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3452  / 24 143.83




	Marcin Kamiński 131.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  333: 285  155
    2    20 Radosław       Sowiński              119.29 +  440: 346  169
    3     4 Wojciech       Zemło                 130.75 -  365: 452   81
    4    21 Agnieszka      Krupka                100.00 +  332: 305  150
    5     8 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  277: 456   89
    6    20 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  355: 416   74
    7    27 Robert         Kamiński              121.52 -  318: 390   72
    8    27 Marek          Roszak                125.58 +  411: 410  176
    9    21 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  491: 310  150
   10    18 Renata         Rosół                 100.00 +  369: 284  150
   11    15 Radosław       Konca                 132.74 +  409: 402  183
   12    12 Paweł          Florek                118.28 +  468: 310  168
   13     8 Jarosław       Borowski              129.32 +  368: 354  179
   14     6 Joanna         Stępień               127.06 -  416: 459   77
   15     9 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  385: 412   81
   16    12 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  429: 417  160
   17     9 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  380: 303  160
   18     7 Wojciech       Morawski              100.00 -  333: 416   50
   19     9 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  325: 285  190
   20     6 Stanisław      Rydzik                133.46 -  302: 324   83
   21    12 Beata          Piotrowska            107.93 +  409: 331  158
   22     6 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  311: 409   86
   23    10 Joanna         Stępień               127.06 +  444: 360  177
   24     8 Paweł          Jackowski             124.42 -  243: 347   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3092  / 24 128.83




	Krzysztof Mówka 130.96 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogdan         Pokojski              105.15 +  365: 288  155
    2     8 Kamil          Górka                 136.77 +  484: 284  187
    3     9 Jarosław       Puchalski             126.00 +  417: 304  176
    4     7 Marcin         Kozyra                124.91 +  382: 375  175
    5     2 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  404: 367  194
    6     2 Adam           Weremczuk             127.72 -  369: 487   78
    7     4 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  423: 306  189
    8     4 Stanisław      Rydzik                133.46 -  315: 395   83
    9     4 Grzegorz       Święcki               132.41 -  289: 322   82
   10    12 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  282: 586   90
   11    14 Paweł          Jachowicz             107.74 +  382: 368  158
   12    11 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  292: 402   50
   13    16 Piotr          Rosół                 112.48 +  403: 324  162
   14    13 Paweł          Florek                118.28 +  314: 313  168
   15     9 Marcin         Kamiński              131.70 +  412: 385  182
   16     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  378: 365  169
   17     7 Dariusz        Banaszek              137.96 +  399: 275  188
   18     5 Aleksander     Puchalski             123.61 +  371: 273  174
   19     1 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  419: 367  186
   20     1 Wojciech       Zemło                 130.75 -  356: 458   81
   21     3 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  339: 361   91
   22     8 Wojciech       Morawski              100.00 +  473: 314  150
   23     5 Adam           Weremczuk             127.72 +  496: 413  178
   24     3 Grzegorz       Święcki               132.41 -  354: 507   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3428  / 24 142.83




	Wojciech Zemło 130.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  465: 271  154
    2     4 Walenty        Siemaszko             121.50 +  441: 365  172
    3     4 Marcin         Kamiński              131.70 +  452: 365  182
    4     3 Maciej         Kutera                111.61 +  512: 347  162
    5     1 Dawid          Pikul                 129.79 -  305: 429   80
    6     3 Stanisław      Rydzik                133.46 -  356: 433   83
    7     7 Bogusław       Puchalski             114.70 +  372: 351  165
    8     5 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  472: 369  174
    9     2 Dariusz        Banaszek              137.96 +  363: 325  188
   10     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  404: 320  169
   11     1 Adam           Weremczuk             127.72 +  450: 333  178
   12     1 Stanisław      Rydzik                133.46 +  414: 413  183
   13     1 Grzegorz       Święcki               132.41 +  366: 346  182
   14     1 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  357: 386   86
   15     3 Aleksander     Puchalski             123.61 +  474: 351  174
   16     1 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  320: 334   91
   17     3 Jarosław       Borowski              129.32 +  385: 368  179
   18     1 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  345: 352   94
   19     3 Kamil          Górka                 136.77 +  461: 399  187
   20     1 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  458: 356  181
   21     1 Adam           Weremczuk             127.72 -  396: 404   78
   22     1 Marcin         Kozyra                124.91 +  388: 341  175
   23     1 Grzegorz       Święcki               132.41 +  404: 399  182
   24     1 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  310: 455   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3593  / 24 149.71




	Dawid Pikul 129.79 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Michalski             103.48 +  447: 299  153
    2    10 Renata         Rosół                 100.00 +  373: 271  150
    3    12 Wiesław        Olewiński             111.20 +  419: 307  161
    4     1 Aleksander     Puchalski             123.61 +  442: 363  174
    5     1 Wojciech       Zemło                 130.75 +  429: 305  181
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  360: 451   86
    7     2 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  415: 353  194
    8     1 Adam           Weremczuk             127.72 -  397: 402   78
    9     6 Maciej         Kutera                111.61 +  438: 370  162
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  342: 389   87
   11     5 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  387: 394   91
   12     8 Kazio          Merklejn              139.23 +  461: 362  189
   13     5 Wojciech       Morawski              100.00 -  300: 458   50
   14     8 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  379: 390   90
   15    12 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  331: 431   77
   16    17 Tomasz         Figiel                120.84 -  294: 419   71
   17    22 Marek          Roszak                125.58 +  407: 405  176
   18    18 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  353: 431   60
   19    21 Renata         Andracka              108.08 +  397: 296  158
   20    20 Renata         Kowalska              106.01 +  425: 375  156
   21    21 Paweł          Frynia                107.95 +  512: 269  158
   22    10 Marek          Charytoniuk           121.10 -  339: 364   71
   23    15 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  369: 354  171
   24    12 Michał         Makowski              100.00 +  410: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3094  / 24 128.92




	Jarosław Borowski 129.32 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jacek          Baltyn                101.72 +  371: 251  152
    2     6 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  338: 440   91
    3    34 Renata         Rosół                 100.00 -  373: 379   50
    4    33 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  407: 288  150
    5    24 Marcin         Skowron               111.56 +  512: 256  162
    6    13 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  342: 328  190
    7    12 Bogdan         Pokojski              105.15 +  346: 324  155
    8     7 Radosław       Sowiński              119.29 +  375: 372  169
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  387: 462   86
   10    11 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  366: 345  171
   11     8 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  436: 329  150
   12     6 Wojciech       Morawski              100.00 -  321: 374   50
   13     8 Marcin         Kamiński              131.70 -  354: 368   82
   14    11 Maciej         Kutera                111.61 +  361: 354  162
   15     8 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  391: 345  189
   16     6 Dariusz        Banaszek              137.96 +  416: 325  188
   17     3 Wojciech       Zemło                 130.75 -  368: 385   81
   18     8 Joanna         Stępień               127.06 +  325: 263  177
   19     4 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  387: 358  194
   20     4 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  336: 432   91
   21     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  403: 390  169
   22     4 Grzegorz       Święcki               132.41 -  344: 361   82
   23     7 Marek          Charytoniuk           121.10 -  272: 411   71
   24     9 Radosław       Konca                 132.74 -  385: 398   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3145  / 24 131.04




	Małgorzata Kania 128.92 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  336: 385   51
    2    38 Renata         Andracka              108.08 -  366: 374   58
    3    44 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  384: 334  154
    4    31 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  351: 402   63
    5    39 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  354: 308  150
    6    39 Sylwester      Gryz                  100.00 +  500: 244  150
    7    25 Anna           Niedzielko            100.00 +  385: 280  150
    8    17 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  374: 406   60
    9    22 Beata          Piotrowska            107.93 -  350: 427   58
   10    28 Stefan         Dawidson              110.90 -  274: 359   61
   11    35 Tomasz         Figiel                120.84 -  320: 422   71
   12    39 Jarosław       Sobczak               108.62 +  410: 262  159
   13    33 Jędrzej        Florek                106.08 +  386: 285  156
   14    28 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  319: 383   55
   15    33 Paweł          Kasprzak              100.00 +  415: 310  150
   16    28 Filip          Sosin                 109.13 +  398: 351  159
   17    24 Paweł          Jędryka               100.00 +  363: 295  150
   18    20 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  391: 305  171
   19    16 Iwona          Baran                 110.46 +  562: 308  160
   20    15 Paweł          Jackowski             124.42 -  286: 430   74
   21    11 Dariusz        Banaszek              137.96 +  489: 325  188
   22    12 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  443: 371  177
   23     8 Kazio          Merklejn              139.23 =  393: 393  139
   24    11 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  481: 317  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2941  / 24 122.54




	Adam Weremczuk 127.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Ochot                 100.00 +  446: 271  150
    2    11 Wojciech       Morawski              100.00 +  381: 379  150
    3    10 Tomasz         Figiel                120.84 +  378: 372  171
    4     2 Dariusz        Banaszek              137.96 +  411: 282  188
    5     3 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  510: 363  191
    6     2 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  487: 369  181
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  424: 326  186
    8     1 Dawid          Pikul                 129.79 +  402: 397  180
    9     1 Stanisław      Rydzik                133.46 +  432: 323  183
   10     1 Grzegorz       Święcki               132.41 -  289: 403   82
   11     1 Wojciech       Zemło                 130.75 -  333: 450   81
   12     2 Grzegorz       Święcki               132.41 -  390: 403   82
   13     4 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  437: 402  177
   14     3 Mariusz        Skrobosz              143.95 +  386: 320  194
   15     4 Joanna         Stępień               127.06 +  369: 343  177
   16     2 Aleksander     Puchalski             123.61 -  278: 489   74
   17     5 Marcin         Kozyra                124.91 -  306: 424   75
   18     6 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  384: 352  190
   19     5 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  419: 344  174
   20     2 Marcin         Kozyra                124.91 -  359: 414   75
   21     1 Wojciech       Zemło                 130.75 +  404: 396  181
   22     3 Kamil          Górka                 136.77 -  347: 502   87
   23     5 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  413: 496   81
   24     5 Kamil          Górka                 136.77 +  456: 244  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3497  / 24 145.71




	Andrzej Rechowicz 127.38 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  590: 353  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  348: 309  171
    3     3 Joanna         Ostrowska             100.00 -  278: 347   50
    4    10 Joanna         Stępień               127.06 +  412: 355  177
    5     7 Stanisław      Rydzik                133.46 -  336: 491   83
    6    16 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  422: 342  171
    7    11 Marek          Charytoniuk           121.10 +  445: 336  171
    8     9 Maciej         Kutera                111.61 -  359: 390   62
    9    12 Halina         Roszak                114.40 +  381: 333  164
   10     9 Jarosław       Puchalski             126.00 +  581: 350  176
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  384: 419   86
   12     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  444: 356  169
   13     4 Adam           Weremczuk             127.72 -  402: 437   78
   14     7 Kamil          Górka                 136.77 -  339: 468   87
   15    12 Dawid          Pikul                 129.79 +  431: 331  180
   16     9 Marcin         Kozyra                124.91 -  381: 390   75
   17    13 Kazio          Merklejn              139.23 +  515: 245  189
   18    10 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  323: 422   74
   19    12 Radosław       Konca                 132.74 -  362: 368   83
   20    17 Paweł          Jachowicz             107.74 +  539: 283  158
   21    18 Bogusław       Puchalski             114.70 +  376: 308  165
   22    12 Małgorzata     Kania                 128.92 -  371: 443   79
   23    14 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  438: 242  174
   24    11 Małgorzata     Kania                 128.92 -  317: 481   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3051  / 24 127.12




	Joanna Stępień 127.06 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Jędryka               100.00 +  372: 298  150
    2     5 Kazio          Merklejn              139.23 +  391: 383  189
    3     7 Aleksander     Puchalski             123.61 -  344: 548   74
    4    10 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  355: 412   77
    5    27 Bogdan         Pokojski              105.15 -  321: 355   55
    6    41 Maurycy        Machnio               115.49 +  366: 326  165
    7    21 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  403: 378  171
    8    25 Renata         Kowalska              106.01 -  351: 378   56
    9    32 Tomasz         Suchanek              100.00 +  487: 330  150
   10    10 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  379: 372  160
   11    13 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  390: 376  171
   12    10 Maciej         Kutera                111.61 +  342: 323  162
   13     9 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  459: 308  150
   14     6 Marcin         Kamiński              131.70 +  459: 416  182
   15     4 Adam           Weremczuk             127.72 -  343: 369   78
   16     4 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  340: 394   86
   17    10 Paweł          Jackowski             124.42 +  375: 370  174
   18     8 Jarosław       Borowski              129.32 -  263: 325   79
   19    10 Dariusz        Banaszek              137.96 -  276: 431   88
   20    11 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  335: 460   71
   21    16 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  418: 258  160
   22    15 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  393: 291  154
   23    10 Marcin         Kamiński              131.70 -  360: 444   82
   24    14 Wojciech       Morawski              100.00 -  299: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2934  / 24 122.25




	Jarosław Puchalski 126.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Iza            Kraj                  100.00 +  382: 265  150
    2    24 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  377: 344  163
    3     9 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  304: 417   81
    4    17 Robert         Soszka                111.63 -  352: 360   62
    5    32 Renata         Rosół                 100.00 -  331: 345   50
    6    30 Jarosław       Sobczak               108.62 +  453: 429  159
    7    31 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  332: 407   60
    8    36 Wiesław        Olewiński             111.20 +  381: 325  161
    9    30 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  488: 412  161
   10     9 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  350: 581   77
   11    22 Michał         Makowski              100.00 +  421: 319  150
   12    18 Paweł          Jędryka               100.00 +  426: 361  150
   13    13 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  361: 399   71
   14    17 Radosław       Sowiński              119.29 +  431: 345  169
   15    13 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  312: 430   87
   16    19 Robert         Kamiński              121.52 +  440: 365  172
   17    15 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  387: 315  160
   18    12 Dariusz        Banaszek              137.96 -  355: 390   88
   19    15 Kazio          Merklejn              139.23 -  362: 376   89
   20    21 Tomasz         Suchanek              100.00 +  366: 338  150
   21     9 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  327: 368   90
   22    18 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  331: 300  171
   23    17 Iwona          Baran                 110.46 +  331: 326  160
   24    13 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  318: 404   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2891  / 24 120.46




	Marek Roszak 125.58 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Renata         Rosół                 100.00 -  327: 356   50
    2    42 Norbert        Skrzyński             100.00 +  516: 363  150
    3    14 Maciej         Mizgier               100.00 +  524: 300  150
    4     8 Grzegorz       Święcki               132.41 +  477: 338  182
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  307: 463   86
    6    10 Robert         Soszka                111.63 -  333: 364   62
    7    18 Wojciech       Morawski              100.00 -  363: 408   50
    8    27 Marcin         Kamiński              131.70 -  410: 411   82
    9    33 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  358: 481   90
   10    39 Marcin         Tutka                 100.00 +  379: 269  150
   11    33 Marcin         Kozyra                124.91 -  354: 486   75
   12    38 Paweł          Kasprzak              100.00 +  354: 347  150
   13    32 Tomasz         Suchanek              100.00 -  386: 437   50
   14    36 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  306: 291  150
   15    32 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  427: 370  150
   16    27 Radosław       Sowiński              119.29 +  400: 307  169
   17    22 Dawid          Pikul                 129.79 -  405: 407   80
   18    26 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  274: 372   71
   19    31 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  405: 471   50
   20    34 Paweł          Florek                118.28 +  423: 376  168
   21    31 Stefan         Dawidson              110.90 -  393: 442   61
   22    36 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  368: 452   71
   23    39 Paweł          Kasprzak              100.00 -  349: 414   50
   24    43 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  490: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2497  / 24 104.04




	Marcin Kozyra 124.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Olędzki               100.00 +  561: 220  150
    2     2 Maurycy        Machnio               115.49 +  494: 250  165
    3     1 Maciej         Kutera                111.61 -  358: 393   62
    4     7 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  375: 382   81
    5    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  345: 430   69
    6    26 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  324: 423   55
    7    32 Kamil          Górka                 136.77 +  449: 401  187
    8    26 Michał         Makowski              100.00 -  341: 474   50
    9    34 Paweł          Frynia                107.95 -  318: 336   58
   10    40 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  457: 351  150
   11    33 Marek          Roszak                125.58 +  486: 354  176
   12    26 Agnieszka      Krupka                100.00 +  536: 363  150
   13    20 Renata         Rosół                 100.00 +  398: 290  150
   14    16 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  409: 401  171
   15    11 Renata         Andracka              108.08 +  434: 302  158
   16     9 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  390: 381  177
   17     5 Adam           Weremczuk             127.72 +  424: 306  178
   18     2 Stanisław      Rydzik                133.46 +  469: 316  183
   19     2 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  446: 323  191
   20     2 Adam           Weremczuk             127.72 +  414: 359  178
   21     2 Grzegorz       Święcki               132.41 -  367: 377   82
   22     1 Wojciech       Zemło                 130.75 -  341: 388   81
   23     6 Aleksander     Puchalski             123.61 -  401: 408   74
   24     7 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  388: 411   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3066  / 24 127.75




	Paweł Jackowski 124.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Makowski              100.00 -  328: 350   50
    2    41 Magdalena      Ochot                 100.00 -  364: 400   50
    3    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  380: 294  150
    4    34 Iwona          Baran                 110.46 -  253: 358   60
    5    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  365: 235  150
    6    35 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  364: 318  151
    7    30 Halina         Roszak                114.40 -  346: 417   64
    8    30 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  360: 425   50
    9    40 Wiesław        Olewiński             111.20 +  353: 322  161
   10    27 Paweł          Kasprzak              100.00 +  442: 380  150
   11    29 Marek          Charytoniuk           121.10 -  290: 394   71
   12    33 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  459: 286  151
   13    27 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  352: 348  154
   14    22 Piotr          Rosół                 112.48 +  442: 261  162
   15    17 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  396: 352  150
   16    15 Renata         Kowalska              106.01 +  371: 313  156
   17    10 Joanna         Stępień               127.06 -  370: 375   77
   18    14 Radosław       Konca                 132.74 -  331: 359   83
   19    18 Paweł          Jachowicz             107.74 +  474: 242  158
   20    15 Małgorzata     Kania                 128.92 +  430: 286  179
   21    13 Robert         Soszka                111.63 +  434: 276  162
   22     7 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  249: 412   94
   23    11 Wojciech       Morawski              100.00 +  391: 324  150
   24     8 Marcin         Kamiński              131.70 +  347: 243  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2965  / 24 123.54




	Andrzej Szepczyński 124.17 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Piotr          Jańczyk               100.00 +  449: 221  150
    2     9 Stanisław      Rydzik                133.46 -  323: 401   83
    3    19 Robert         Kamiński              121.52 +  388: 327  172
    4    16 Beata          Piotrowska            107.93 -  382: 393   58
    5    21 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  348: 308  163
    6    20 Marcin         Kamiński              131.70 +  416: 355  182
    7    14 Renata         Kowalska              106.01 +  434: 326  156
    8     5 Wojciech       Zemło                 130.75 -  369: 472   81
    9    15 Paweł          Florek                118.28 -  366: 445   68
   10    26 Piotr          Rosół                 112.48 -  390: 410   62
   11    20 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  354: 386   84
   12    27 Jędrzej        Florek                106.08 +  494: 291  156
   13    22 Paweł          Jędryka               100.00 +  487: 264  150
   14    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  364: 490   69
   15    21 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  460: 420  171
   16    16 Renata         Andracka              108.08 +  468: 259  158
   17    11 Maciej         Kutera                111.61 +  374: 325  162
   18    10 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  422: 323  177
   19     5 Adam           Weremczuk             127.72 -  344: 419   78
   20     8 Kamil          Górka                 136.77 -  382: 414   87
   21    19 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  338: 392   54
   22    17 Halina         Roszak                114.40 +  468: 282  164
   23    14 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  242: 438   77
   24    18 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  362: 345  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2933  / 24 122.21




	Aleksander Puchalski 123.61 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Kasprzak              100.00 +  432: 390  150
    2    13 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  434: 362  150
    3     7 Joanna         Stępień               127.06 +  548: 344  177
    4     1 Dawid          Pikul                 129.79 -  363: 442   80
    5     5 Wojciech       Morawski              100.00 +  369: 320  150
    6     4 Bogusław       Puchalski             114.70 +  421: 301  165
    7     3 Tomasz         Zwoliński             141.29 +  367: 343  191
    8     3 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  344: 392   94
    9     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  303: 320   69
   10     8 Michał         Makowski              100.00 +  386: 326  150
   11     7 Maciej         Kutera                111.61 +  340: 294  162
   12     5 Dariusz        Banaszek              137.96 +  398: 385  188
   13     3 Stanisław      Rydzik                133.46 -  333: 455   83
   14     5 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  382: 353  189
   15     3 Wojciech       Zemło                 130.75 -  351: 474   81
   16     2 Adam           Weremczuk             127.72 +  489: 278  178
   17     4 Mariusz        Wrześniewski          135.58 +  447: 429  186
   18     5 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  273: 371   81
   19     7 Grzegorz       Święcki               132.41 -  347: 395   82
   20     9 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  498: 310  160
   21     7 Kamil          Górka                 136.77 -  274: 453   87
   22     9 Radosław       Konca                 132.74 +  384: 324  183
   23     6 Marcin         Kozyra                124.91 +  408: 401  175
   24     6 Marek          Charytoniuk           121.10 +  337: 302  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3382  / 24 140.92




	Sławomir Kucia 122.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Filip          Sitkowski             100.00 -  243: 375   50
    2    47 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  284: 376   50
    3    47 Jędrzej        Florek                106.08 +  486: 345  156
    4    42 Tomasz         Suchanek              100.00 +  369: 281  150
    5    26 Paweł          Jachowicz             107.74 +  383: 343  158
    6    18 Tomasz         Figiel                120.84 +  417: 312  171
    7     9 Radosław       Sowiński              119.29 -  279: 435   69
    8    16 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  379: 290  155
    9    16 Paweł          Jędryka               100.00 +  356: 303  150
   10    20 Bogusław       Puchalski             114.70 -  302: 315   65
   11    19 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  315: 438   71
   12    25 Renata         Rosół                 100.00 -  316: 396   50
   13    30 Stefan         Dawidson              110.90 +  466: 318  161
   14    24 Magdalena      Ochot                 100.00 +  475: 279  150
   15    18 Paweł          Florek                118.28 +  442: 375  168
   16    14 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  252: 404   60
   17    19 Marek          Charytoniuk           121.10 -  384: 417   71
   18    23 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  405: 254  150
   19    19 Renata         Kowalska              106.01 +  337: 328  156
   20    14 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  300: 398   90
   21    15 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  411: 329  150
   22    13 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  413: 392  171
   23    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  436: 327  169
   24    10 Kazio          Merklejn              139.23 -  303: 357   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2880  / 24 120.00




	Robert Kamiński 121.52 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             100.00 -  312: 347   50
    2    48 Tomasz         Suchanek              100.00 +  371: 288  150
    3    19 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  327: 388   74
    4    27 Paweł          Kasprzak              100.00 -  411: 433   50
    5    41 Maurycy        Machnio               115.49 +  398: 357  165
    6    33 Norbert        Skrzyński             100.00 +  428: 251  150
    7    27 Marcin         Kamiński              131.70 +  390: 318  182
    8    19 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  388: 277  150
    9    19 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  333: 472   71
   10    13 Maciej         Kutera                111.61 -  328: 425   62
   11    25 Robert         Soszka                111.63 +  403: 298  162
   12    19 Filip          Sosin                 109.13 -  379: 445   59
   13    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  419: 327  150
   14    19 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  361: 450   71
   15    24 Walenty        Siemaszko             121.50 +  375: 352  172
   16    19 Jarosław       Puchalski             126.00 -  365: 440   76
   17    23 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  354: 345  155
   18    19 Kazio          Merklejn              139.23 -  267: 468   89
   19    24 Beata          Piotrowska            107.93 -  362: 404   58
   20    31 Magdalena      Ochot                 100.00 -  360: 377   50
   21    35 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  324: 303  150
   22    30 Jarosław       Sobczak               108.62 +  439: 288  159
   23    25 Bogusław       Puchalski             114.70 +  495: 332  165
   24    20 Dariusz        Banaszek              137.96 +  388: 362  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2808  / 24 117.00




	Walenty Siemaszko 121.50 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Norbert        Skrzyński             100.00 +  374: 271  150
    2     4 Wojciech       Zemło                 130.75 -  365: 441   81
    3    24 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  438: 289  161
    4    15 Paweł          Florek                118.28 -  333: 366   68
    5    22 Filip          Sosin                 109.13 +  445: 405  159
    6    17 Piotr          Rosół                 112.48 +  331: 308  162
    7    16 Renata         Rosół                 100.00 +  501: 390  150
    8    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  353: 412   69
    9    14 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  351: 422   60
   10    25 Agnieszka      Krupka                100.00 +  377: 313  150
   11    12 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  365: 339  160
   12     9 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  289: 377   89
   13    15 Maciej         Kutera                111.61 -  329: 432   62
   14    20 Beata          Piotrowska            107.93 -  344: 447   58
   15    24 Robert         Kamiński              121.52 -  352: 375   72
   16    29 Paweł          Jędryka               100.00 -  284: 354   50
   17    34 Jędrzej        Florek                106.08 +  445: 353  156
   18    28 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  346: 345  155
   19    23 Radosław       Sowiński              119.29 -  293: 338   69
   20    33 Jacek          Baltyn                101.72 +  343: 322  152
   21    26 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  361: 392   50
   22    31 Maciej         Mizgier               100.00 -  324: 359   50
   23    33 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  316: 360   50
   24    37 Paweł          Florek                118.28 +  373: 350  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2551  / 24 106.29




	Marek Charytoniuk 121.10 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  405: 235  150
    2    18 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  357: 263  150
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  390: 454   86
    4    18 Radosław       Konca                 132.74 +  350: 321  183
    5     6 Dariusz        Banaszek              137.96 -  305: 365   88
    6    15 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  353: 306  150
    7    11 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  336: 445   77
    8    15 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  296: 397   60
    9    24 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  336: 358   55
   10    36 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  425: 312  150
   11    29 Paweł          Jackowski             124.42 +  394: 290  174
   12    22 Bogusław       Puchalski             114.70 -  246: 436   65
   13    29 Anna           Niedzielko            100.00 +  423: 293  150
   14    23 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  308: 387   60
   15    28 Piotr          Rosół                 112.48 +  367: 289  162
   16    24 Bogdan         Pokojski              105.15 +  476: 315  155
   17    19 Sławomir       Kucia                 122.02 +  417: 384  172
   18    16 Renata         Andracka              108.08 +  340: 325  158
   19    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  291: 374   69
   20    16 Halina         Roszak                114.40 +  421: 368  164
   21    17 Maciej         Kutera                111.61 +  420: 325  162
   22    10 Dawid          Pikul                 129.79 +  364: 339  180
   23     7 Jarosław       Borowski              129.32 +  411: 272  179
   24     6 Aleksander     Puchalski             123.61 -  302: 337   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3073  / 24 128.04




	Waldemar Czerwoniec 121.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  310: 353   50
    2    50 Piotr          Jańczyk               100.00 +  464: 293  150
    3    18 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  329: 505   71
    4    29 Marcin         Skowron               111.56 -  369: 391   62
    5    38 Paweł          Frynia                107.95 +  559: 279  158
    6    27 Dominik        Piasecki              100.00 +  324: 306  150
    7    21 Joanna         Stępień               127.06 -  378: 403   77
    8    28 Maciej         Mizgier               100.00 +  459: 288  150
    9    19 Robert         Kamiński              121.52 +  472: 333  172
   10    22 Paweł          Jachowicz             107.74 -  351: 438   58
   11    19 Sławomir       Kucia                 122.02 +  438: 315  172
   12    14 Renata         Kowalska              106.01 +  390: 289  156
   13    10 Kamil          Górka                 136.77 -  276: 412   87
   14    16 Marcin         Kozyra                124.91 -  401: 409   75
   15    21 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  420: 460   74
   16    25 Agnieszka      Krupka                100.00 +  428: 352  150
   17    21 Renata         Andracka              108.08 -  287: 338   58
   18    26 Marek          Roszak                125.58 +  372: 274  176
   19    22 Tomasz         Figiel                120.84 +  422: 326  171
   20    18 Paweł          Jędryka               100.00 +  477: 337  150
   21    20 Halina         Roszak                114.40 -  409: 421   64
   22    18 Jarosław       Puchalski             126.00 -  300: 331   76
   23    22 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  422: 318  184
   24    18 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  345: 362   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2765  / 24 115.21




	Aleksandra Merklejn 120.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Wesołowski            100.00 +  337: 258  150
    2    19 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  354: 430   50
    3    15 Kazio          Merklejn              139.23 +  397: 366  189
    4    13 Radosław       Sowiński              119.29 +  378: 376  169
    5    10 Bogusław       Puchalski             114.70 -  337: 395   65
    6    16 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  342: 422   77
    7    23 Filip          Sosin                 109.13 +  365: 358  159
    8    14 Paweł          Kasprzak              100.00 +  427: 367  150
    9    13 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  409: 415   60
   10    16 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  477: 328  160
   11    13 Joanna         Stępień               127.06 -  376: 390   77
   12    17 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  325: 412   71
   13    23 Tomasz         Figiel                120.84 +  404: 384  171
   14    19 Robert         Kamiński              121.52 +  450: 361  172
   15    14 Beata          Piotrowska            107.93 +  382: 291  158
   16    11 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  289: 456   90
   17    16 Radosław       Konca                 132.74 -  285: 318   83
   18    20 Małgorzata     Kania                 128.92 -  305: 391   79
   19    25 Robert         Soszka                111.63 -  355: 404   62
   20    29 Agnieszka      Krupka                100.00 -  302: 442   50
   21    37 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  386: 437   65
   22    36 Marek          Roszak                125.58 +  452: 368  176
   23    32 Filip          Sosin                 109.13 -  369: 391   59
   24    36 Jędrzej        Florek                106.08 -  345: 372   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2598  / 24 108.25




	Tomasz Figiel 120.84 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  409: 336  150
    2    17 Piotr          Rosół                 112.48 +  349: 291  162
    3    10 Adam           Weremczuk             127.72 -  372: 378   78
    4    23 Wiesław        Olewiński             111.20 +  430: 207  161
    5    12 Paweł          Florek                118.28 -  391: 436   68
    6    18 Sławomir       Kucia                 122.02 -  312: 417   72
    7    26 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  291: 541   50
    8    35 Stefan         Dawidson              110.90 -  364: 371   61
    9    36 Piotr          Jańczyk               100.00 +  411: 317  150
   10    32 Renata         Andracka              108.08 -  309: 352   58
   11    35 Małgorzata     Kania                 128.92 +  422: 320  179
   12    29 Michał         Makowski              100.00 +  446: 278  150
   13    23 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  384: 404   71
   14    27 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  413: 368  184
   15    22 Radosław       Sowiński              119.29 +  406: 390  169
   16    17 Dawid          Pikul                 129.79 +  419: 294  180
   17    14 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  376: 382   71
   18    17 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  334: 356   87
   19    22 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  326: 422   71
   20    28 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  419: 267  150
   21    23 Tomasz         Suchanek              100.00 -  255: 396   50
   22    29 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  345: 332  150
   23    24 Beata          Piotrowska            107.93 +  406: 260  158
   24    21 Iwona          Baran                 110.46 -  262: 355   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2740  / 24 114.17




	Zbigniew Wietecki 120.59 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sylwester      Gryz                  100.00 +  375: 345  150
    2     1 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  309: 348   77
    3    18 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  505: 329  171
    4    14 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  344: 322  150
    5    14 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  417: 361  160
    6     5 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  327: 482   94
    7    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  326: 432   69
    8    22 Renata         Andracka              108.08 +  397: 293  158
    9    10 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  372: 409   91
   10    11 Jarosław       Borowski              129.32 -  345: 366   79
   11    24 Beata          Piotrowska            107.93 +  504: 350  158
   12    17 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  412: 325  171
   13    13 Jarosław       Puchalski             126.00 +  399: 361  176
   14    10 Dariusz        Banaszek              137.96 -  325: 452   88
   15    15 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  345: 366   60
   16    18 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  492: 302  155
   17    14 Tomasz         Figiel                120.84 +  382: 376  171
   18    11 Bogusław       Puchalski             114.70 +  435: 313  165
   19     8 Wojciech       Morawski              100.00 -  400: 404   50
   20    11 Joanna         Stępień               127.06 +  460: 335  177
   21     6 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  409: 473   89
   22    13 Sławomir       Kucia                 122.02 -  392: 413   72
   23    15 Dawid          Pikul                 129.79 -  354: 369   80
   24    19 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  352: 311  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2998  / 24 124.92




	Radosław Sowiński 119.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Mizgier               100.00 +  394: 330  150
    2    20 Marcin         Kamiński              131.70 -  346: 440   82
    3    23 Magdalena      Ochot                 100.00 +  460: 390  150
    4    13 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  376: 378   71
    5    18 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  440: 349  150
    6    12 Wojciech       Morawski              100.00 +  413: 366  150
    7     9 Sławomir       Kucia                 122.02 +  435: 279  172
    8     7 Jarosław       Borowski              129.32 -  372: 375   79
    9     9 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  330: 388   50
   10    23 Beata          Piotrowska            107.93 +  437: 413  158
   11    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  324: 404   69
   12    16 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  466: 264  160
   13    12 Kazio          Merklejn              139.23 -  274: 430   89
   14    17 Jarosław       Puchalski             126.00 -  345: 431   76
   15    22 Tomasz         Figiel                120.84 -  390: 406   71
   16    27 Marek          Roszak                125.58 -  307: 400   76
   17    32 Paweł          Kasprzak              100.00 +  352: 347  150
   18    27 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  371: 356  184
   19    23 Walenty        Siemaszko             121.50 +  338: 293  172
   20    22 Paweł          Frynia                107.95 -  364: 370   58
   21    24 Agnieszka      Krupka                100.00 -  330: 344   50
   22    28 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  422: 397  155
   23    23 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  365: 373   87
   24    27 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  341: 396   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2693  / 24 112.21




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.01 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 PAUZA
    2    25 Maciej         Kutera                111.61 -  333: 404   62
    3    37 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  341: 336  150
    4    25 Kamil          Górka                 136.77 +  359: 316  187
    5    16 Marcin         Kozyra                124.91 +  430: 345  175
    6     7 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  327: 350   91
    7    17 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  432: 326  171
    8    11 Walenty        Siemaszko             121.50 +  412: 353  172
    9     7 Aleksander     Puchalski             123.61 +  320: 303  174
   10     4 Wojciech       Zemło                 130.75 -  320: 404   81
   11    10 Radosław       Sowiński              119.29 +  404: 324  169
   12     7 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  356: 444   77
   13    11 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  368: 375   90
   14    15 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  490: 364  174
   15    10 Radosław       Konca                 132.74 +  433: 375  183
   16     8 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  365: 378   81
   17    12 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  381: 353  187
   18     9 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  298: 497   89
   19    13 Marek          Charytoniuk           121.10 +  374: 291  171
   20    10 Dariusz        Banaszek              137.96 +  369: 339  188
   21     8 Jarosław       Borowski              129.32 -  390: 403   79
   22    11 Kazio          Merklejn              139.23 -  347: 435   89
   23    13 Sławomir       Kucia                 122.02 -  327: 436   72
   24    17 Paweł          Frynia                107.95 -  312: 324   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2970  / 23 129.13




	Paweł Florek 118.28 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  367: 318  150
    2     7 Radosław       Konca                 132.74 +  403: 258  183
    3     5 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  305: 380   91
    4    15 Walenty        Siemaszko             121.50 +  366: 333  172
    5    12 Tomasz         Figiel                120.84 +  436: 391  171
    6     8 Dariusz        Banaszek              137.96 -  305: 433   88
    7    10 Piotr          Pietuchowski          110.21 +  433: 367  160
    8    10 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  297: 437   89
    9    15 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  445: 366  174
   10    15 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  420: 377  155
   11     9 Wojciech       Morawski              100.00 -  303: 428   50
   12    12 Marcin         Kamiński              131.70 -  310: 468   82
   13    17 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  390: 306  160
   14    13 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  313: 314   81
   15    18 Sławomir       Kucia                 122.02 -  375: 442   72
   16    21 Iwona          Baran                 110.46 +  397: 302  160
   17    18 Bogusław       Puchalski             114.70 -  346: 448   65
   18    22 Paweł          Jachowicz             107.74 -  312: 376   58
   19    26 Paweł          Jędryka               100.00 -  320: 353   50
   20    34 Marek          Roszak                125.58 -  376: 423   76
   21    38 Joanna         Ostrowska             100.00 -  318: 322   50
   22    38 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  348: 359   50
   23    41 Joanna         Ostrowska             100.00 +  357: 307  150
   24    37 Walenty        Siemaszko             121.50 -  350: 373   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2609  / 24 108.71




	Paweł Subocz 116.93 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  320: 342   50
    2    45 Rafał          Wesołowski            100.00 +  337: 327  150
    3    26 Wojciech       Morawski              100.00 -  346: 413   50
    4    28 Anna           Niedzielko            100.00 -  286: 375   50
    5    37 Jarosław       Sobczak               108.62 -  259: 343   59
    6    49 Jan            Pawłowski             100.00 -  288: 337   50
    7    46 Maurycy        Machnio               115.49 +  423: 330  165
    8    48 Tomasz         Olędzki               100.00 +  316: 284  150
    9    39 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  381: 283  163
   10    37 Norbert        Skrzyński             100.00 +  506: 410  150
   11    30 Stefan         Dawidson              110.90 -  281: 378   61
   12    35 Anna           Niedzielko            100.00 -  306: 365   50
   13    39 Maciej         Mizgier               100.00 -  237: 415   50
   14    43 Marcin         Skowron               111.56 +  405: 330  162
   15    39 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  359: 380   50
   16    40 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  310: 343   61
   17    44 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  328: 353   56
   18    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  346: 321  150
   19    43 Dominik        Piasecki              100.00 -  302: 349   50
   20    51 PAUZA
   21    46 Mariusz        Michalski             103.48 -  255: 389   53
   22    49 Filip          Sitkowski             100.00 -  289: 296   50
   23    47 Mariusz        Michalski             103.48 -  348: 401   53
   24    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  408: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2033  / 23  88.39




	Maurycy Machnio 115.49 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  375: 285  150
    2     2 Marcin         Kozyra                124.91 -  250: 494   75
    3    35 Beata          Piotrowska            107.93 -  305: 373   58
    4    38 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  333: 382   50
    5    41 Robert         Kamiński              121.52 -  357: 398   72
    6    41 Joanna         Stępień               127.06 -  326: 366   77
    7    46 Paweł          Subocz                116.93 -  330: 423   67
    8    49 Iza            Kraj                  100.00 +  342: 288  150
    9    46 Filip          Sitkowski             100.00 +  449: 227  150
   10    43 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  423: 289  150
   11    37 Iwona          Baran                 110.46 -  308: 434   60
   12    41 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  296: 398   61
   13    44 Paweł          Frynia                107.95 -  393: 426   58
   14    46 Norbert        Skrzyński             100.00 -  287: 443   50
   15    51 PAUZA
   16    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  312: 305  150
   17    45 Wiesław        Olewiński             111.20 +  417: 311  161
   18    42 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  319: 416   56
   19    44 Anna           Niedzielko            100.00 -  337: 434   50
   20    48 Mariusz        Michalski             103.48 +  367: 296  153
   21    43 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  318: 306  150
   22    40 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  388: 345  151
   23    37 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  322: 401   50
   24    40 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  375: 313  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2300  / 23 100.00




	Mariola Osajda-Matczak 115.45 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Wojciech       Morawski              100.00 -  346: 355   50
    2    36 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  361: 373   50
    3    42 Rafał          Wesołowski            100.00 +  349: 320  150
    4    36 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  326: 331   61
    5    43 Mariusz        Michalski             103.48 +  476: 295  153
    6    31 Stefan         Dawidson              110.90 +  339: 240  161
    7    33 Renata         Andracka              108.08 -  364: 378   58
    8    34 Iwona          Baran                 110.46 +  375: 373  160
    9    26 Agnieszka      Krupka                100.00 -  287: 323   50
   10    33 Maciej         Mizgier               100.00 +  438: 320  150
   11    26 Halina         Roszak                114.40 +  367: 270  164
   12    21 Piotr          Rosół                 112.48 -  352: 383   62
   13    26 Beata          Piotrowska            107.93 -  302: 425   58
   14    31 Joanna         Ostrowska             100.00 +  348: 316  150
   15    26 Bogusław       Puchalski             114.70 -  311: 358   65
   16    32 Piotr          Jańczyk               100.00 +  492: 331  150
   17    26 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  357: 363   50
   18    29 Robert         Soszka                111.63 -  305: 345   62
   19    34 Michał         Makowski              100.00 -  367: 406   50
   20    38 Anna           Niedzielko            100.00 -  263: 339   50
   21    37 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  437: 386  171
   22    37 Jędrzej        Florek                106.08 +  360: 354  156
   23    34 Jarosław       Sobczak               108.62 -  298: 321   59
   24    38 Piotr          Jańczyk               100.00 -  359: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2340  / 24  97.50




	Bogusław Puchalski 114.70 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Agnieszka      Krupka                100.00 -  319: 329   50
    2    46 Jacek          Baltyn                101.72 +  410: 265  152
    3    27 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  399: 338  163
    4    24 Renata         Rosół                 100.00 +  443: 283  150
    5    10 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  395: 337  171
    6     4 Aleksander     Puchalski             123.61 -  301: 421   74
    7     7 Wojciech       Zemło                 130.75 -  351: 372   81
    8    20 Piotr          Rosół                 112.48 +  431: 352  162
    9    18 Renata         Kowalska              106.01 -  258: 485   56
   10    20 Sławomir       Kucia                 122.02 +  315: 302  172
   11    16 Kamil          Górka                 136.77 -  325: 366   87
   12    22 Marek          Charytoniuk           121.10 +  436: 246  171
   13    18 Bogdan         Pokojski              105.15 -  382: 397   55
   14    21 Paweł          Jachowicz             107.74 -  318: 411   58
   15    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  358: 311  165
   16    23 Magdalena      Ochot                 100.00 +  389: 261  150
   17    18 Paweł          Florek                118.28 +  448: 346  168
   18    11 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  313: 435   71
   19    17 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  289: 331   50
   20    26 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  405: 335  150
   21    18 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  308: 376   77
   22    20 Iwona          Baran                 110.46 -  364: 428   60
   23    25 Robert         Kamiński              121.52 -  332: 495   72
   24    29 Beata          Piotrowska            107.93 +  385: 354  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2723  / 24 113.46




	Halina Roszak 114.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  356: 396   50
    2    30 Stefan         Dawidson              110.90 +  398: 396  161
    3    22 Iwona          Baran                 110.46 +  364: 306  160
    4    26 Kazio          Merklejn              139.23 -  325: 347   89
    5    30 Renata         Andracka              108.08 -  353: 399   58
    6    38 Marcin         Skowron               111.56 +  404: 368  162
    7    30 Paweł          Jackowski             124.42 +  417: 346  174
    8    21 Agnieszka      Krupka                100.00 +  376: 371  150
    9    12 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  333: 381   77
   10    17 Wojciech       Morawski              100.00 -  318: 387   50
   11    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  270: 367   65
   12    32 Iwona          Baran                 110.46 -  318: 496   60
   13    36 Joanna         Ostrowska             100.00 -  132: 465   50
   14    41 Sylwester      Gryz                  100.00 +  377: 333  150
   15    38 Dominik        Piasecki              100.00 +  363: 301  150
   16    34 Renata         Rosół                 100.00 +  354: 314  150
   17    29 Paweł          Frynia                107.95 +  386: 293  158
   18    25 Tomasz         Suchanek              100.00 +  433: 387  150
   19    20 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  359: 339  150
   20    16 Marek          Charytoniuk           121.10 -  368: 421   71
   21    20 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  421: 409  171
   22    17 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  282: 468   74
   23    20 Magdalena      Ochot                 100.00 -  319: 399   50
   24    24 Bogdan         Pokojski              105.15 +  374: 364  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2735  / 24 113.96




	Eugeniusz Wróblewski 113.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Tomasz         Suchanek              100.00 +  312: 243  150
    2    24 Jarosław       Puchalski             126.00 -  344: 377   76
    3    27 Bogusław       Puchalski             114.70 -  338: 399   65
    4    31 Małgorzata     Kania                 128.92 +  402: 351  179
    5    21 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  308: 348   74
    6    32 Jędrzej        Florek                106.08 -  364: 375   56
    7    41 Wiesław        Olewiński             111.20 -  315: 427   61
    8    43 Mariusz        Michalski             103.48 +  418: 213  153
    9    39 Paweł          Subocz                116.93 -  283: 381   67
   10    42 Sylwester      Gryz                  100.00 +  365: 292  150
   11    38 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  368: 334  161
   12    34 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  256: 453   50
   13    38 Dominik        Piasecki              100.00 -  316: 396   50
   14    42 Rafał          Wesołowski            100.00 +  409: 355  150
   15    37 Paweł          Frynia                107.95 -  260: 310   58
   16    42 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  424: 348  156
   17    37 Renata         Rosół                 100.00 +  342: 318  150
   18    34 Magdalena      Ochot                 100.00 -  286: 319   50
   19    37 Jacek          Baltyn                101.72 -  349: 400   52
   20    43 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  258: 406   50
   21    42 Piotr          Jańczyk               100.00 -  348: 436   50
   22    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  380: 249  150
   23    42 Sylwester      Gryz                  100.00 -  330: 346   50
   24    51 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2208  / 23  96.00




	Piotr Rosół 112.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  345: 294  150
    2    17 Tomasz         Figiel                120.84 -  291: 349   71
    3    32 Anna           Niedzielko            100.00 +  417: 403  150
    4    20 Wojciech       Morawski              100.00 -  344: 359   50
    5    20 Kazio          Merklejn              139.23 +  370: 330  189
    6    17 Walenty        Siemaszko             121.50 -  308: 331   72
    7    28 Joanna         Ostrowska             100.00 +  341: 304  150
    8    20 Bogusław       Puchalski             114.70 -  352: 431   65
    9    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  428: 421  150
   10    26 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  410: 390  174
   11    17 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  411: 418   60
   12    21 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  383: 352  165
   13    16 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  324: 403   81
   14    22 Paweł          Jackowski             124.42 -  261: 442   74
   15    28 Marek          Charytoniuk           121.10 -  289: 367   71
   16    33 Paweł          Frynia                107.95 -  329: 397   58
   17    36 Piotr          Jańczyk               100.00 +  398: 373  150
   18    31 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  380: 370  150
   19    27 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  298: 322   54
   20    27 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  374: 311  184
   21    22 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  429: 428  187
   22    21 Robert         Soszka                111.63 -  330: 371   62
   23    27 Renata         Kowalska              106.01 -  230: 465   56
   24    31 Paweł          Jachowicz             107.74 +  346: 329  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2731  / 24 113.79




	Robert Soszka 111.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marcin         Tutka                 100.00 +  412: 311  150
    2    16 Joanna         Ostrowska             100.00 -  308: 435   50
    3    28 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  440: 334  150
    4    17 Jarosław       Puchalski             126.00 +  360: 352  176
    5    15 Maciej         Kutera                111.61 +  466: 322  162
    6    10 Marek          Roszak                125.58 +  364: 333  176
    7     6 Dariusz        Banaszek              137.96 -  346: 417   88
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  356: 405   87
    9    17 Renata         Rosół                 100.00 -  314: 428   50
   10    14 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  314: 386   50
   11    25 Robert         Kamiński              121.52 -  298: 403   72
   12    31 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  314: 336   54
   13    35 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  422: 211  150
   14    30 Iwona          Baran                 110.46 -  343: 379   60
   15    34 Jędrzej        Florek                106.08 +  409: 275  156
   16    30 Maciej         Mizgier               100.00 +  354: 341  150
   17    25 Beata          Piotrowska            107.93 -  363: 391   58
   18    29 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  345: 305  165
   19    25 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  404: 355  171
   20    25 Marcin         Skowron               111.56 +  396: 341  162
   21    13 Paweł          Jackowski             124.42 -  276: 434   74
   22    21 Piotr          Rosół                 112.48 +  371: 330  162
   23    18 Maciej         Kutera                111.61 +  370: 368  162
   24    15 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  313: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2785  / 24 116.04




	Maciej Kutera 111.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  381: 282  150
    2    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  404: 333  169
    3     1 Marcin         Kozyra                124.91 +  393: 358  175
    4     3 Wojciech       Zemło                 130.75 -  347: 512   81
    5    15 Robert         Soszka                111.63 -  322: 466   62
    6    11 Paweł          Kasprzak              100.00 +  449: 341  150
    7    15 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  350: 346  161
    8     9 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  390: 359  177
    9     6 Dawid          Pikul                 129.79 -  370: 438   80
   10    13 Robert         Kamiński              121.52 +  425: 328  172
   11     7 Aleksander     Puchalski             123.61 -  294: 340   74
   12    10 Joanna         Stępień               127.06 -  323: 342   77
   13    15 Walenty        Siemaszko             121.50 +  432: 329  172
   14    11 Jarosław       Borowski              129.32 -  354: 361   79
   15    16 Paweł          Jachowicz             107.74 +  325: 297  158
   16    13 Radosław       Konca                 132.74 +  338: 337  183
   17    11 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  325: 374   74
   18    13 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  424: 317  150
   19    11 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  264: 374   60
   20    13 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  294: 377   60
   21    17 Marek          Charytoniuk           121.10 -  325: 420   71
   22    22 Renata         Kowalska              106.01 +  319: 311  156
   23    18 Robert         Soszka                111.63 -  368: 370   62
   24    23 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  250: 511   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2807  / 24 116.96




	Marcin Skowron 111.56 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Anna           Niedzielko            100.00 -  325: 355   50
    2    43 Iza            Kraj                  100.00 +  354: 255  150
    3    21 Grzegorz       Święcki               132.41 -  321: 347   82
    4    29 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  391: 369  171
    5    24 Jarosław       Borowski              129.32 -  256: 512   79
    6    38 Halina         Roszak                114.40 -  368: 404   64
    7    43 Tomasz         Suchanek              100.00 -  420: 458   50
    8    42 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  333: 365   50
    9    45 Jacek          Baltyn                101.72 -  261: 453   52
   10    51 PAUZA
   11    47 Jacek          Baltyn                101.72 +  357: 292  152
   12    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  333: 359   50
   13    46 Marcin         Tutka                 100.00 +  354: 330  150
   14    43 Paweł          Subocz                116.93 -  330: 405   67
   15    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  439: 368  150
   16    43 Rafał          Wesołowski            100.00 +  368: 289  150
   17    39 Dominik        Piasecki              100.00 +  404: 351  150
   18    35 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  321: 277  150
   19    30 Magdalena      Ochot                 100.00 +  356: 328  150
   20    25 Robert         Soszka                111.63 -  341: 396   62
   21    29 Paweł          Jachowicz             107.74 +  388: 308  158
   22    26 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  364: 382   87
   23    31 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  372: 335  155
   24    26 Renata         Andracka              108.08 +  398: 253  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2537  / 23 110.30




	Wiesław Olewiński 111.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  323: 282  150
    2    23 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  391: 386  151
    3    12 Dawid          Pikul                 129.79 -  307: 419   80
    4    23 Tomasz         Figiel                120.84 -  207: 430   71
    5    34 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  331: 404   90
    6    40 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  326: 329   50
    7    41 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  427: 315  163
    8    36 Jarosław       Puchalski             126.00 -  325: 381   76
    9    40 Paweł          Jackowski             124.42 -  322: 353   74
   10    46 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  330: 377   50
   11    44 Joanna         Ostrowska             100.00 -  359: 404   50
   12    46 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  328: 332   50
   13    48 Tomasz         Olędzki               100.00 -  276: 380   50
   14    51 PAUZA
   15    48 Filip          Sitkowski             100.00 +  373: 297  150
   16    46 Norbert        Skrzyński             100.00 +  502: 300  150
   17    45 Maurycy        Machnio               115.49 -  311: 417   65
   18    47 Iza            Kraj                  100.00 +  366: 266  150
   19    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  358: 319  150
   20    40 Jarosław       Sobczak               108.62 -  284: 398   59
   21    45 Tomasz         Olędzki               100.00 -  295: 440   50
   22    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  416: 250  150
   23    43 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  303: 323   51
   24    45 Renata         Rosół                 100.00 +  352: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2230  / 23  96.96




	Bogdan Kozłowski 111.19 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dominik        Piasecki              100.00 +  389: 355  150
    2    21 Agnieszka      Krupka                100.00 -  272: 462   50
    3    24 Walenty        Siemaszko             121.50 -  289: 438   72
    4    36 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  331: 326  165
    5    33 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  365: 360  150
    6    24 Kamil          Górka                 136.77 +  399: 339  187
    7    15 Maciej         Kutera                111.61 -  346: 350   62
    8    23 Wojciech       Morawski              100.00 -  312: 315   50
    9    30 Jarosław       Puchalski             126.00 -  412: 488   76
   10    38 Tomasz         Suchanek              100.00 -  311: 368   50
   11    38 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  334: 368   63
   12    41 Maurycy        Machnio               115.49 +  398: 296  165
   13    37 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  433: 331  151
   14    32 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  291: 389   54
   15    36 Maciej         Mizgier               100.00 -  238: 513   50
   16    40 Paweł          Subocz                116.93 +  343: 310  167
   17    38 Stefan         Dawidson              110.90 -  257: 449   61
   18    41 Anna           Niedzielko            100.00 +  379: 304  150
   19    38 Renata         Rosół                 100.00 +  391: 339  150
   20    30 Jędrzej        Florek                106.08 +  377: 338  156
   21    25 Michał         Makowski              100.00 -  312: 363   50
   22    34 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  397: 301  150
   23    29 Stefan         Dawidson              110.90 +  386: 376  161
   24    25 Agnieszka      Krupka                100.00 +  411: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2690  / 24 112.08




	Stefan Dawidson 110.90 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  296: 489   94
    2    30 Halina         Roszak                114.40 -  396: 398   64
    3    46 Tomasz         Suchanek              100.00 -  323: 331   50
    4    47 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  339: 305  154
    5    45 Filip          Sitkowski             100.00 +  382: 278  150
    6    31 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  240: 339   65
    7    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  383: 260  150
    8    35 Tomasz         Figiel                120.84 +  371: 364  171
    9    28 Kamil          Górka                 136.77 -  373: 390   87
   10    28 Małgorzata     Kania                 128.92 +  359: 274  179
   11    30 Paweł          Subocz                116.93 +  378: 281  167
   12    24 Renata         Andracka              108.08 -  290: 387   58
   13    30 Sławomir       Kucia                 122.02 -  318: 466   72
   14    34 Dominik        Piasecki              100.00 +  358: 300  150
   15    30 Agnieszka      Krupka                100.00 -  280: 425   50
   16    35 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  276: 307   50
   17    38 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  449: 257  161
   18    33 Paweł          Frynia                107.95 -  302: 334   58
   19    36 Piotr          Jańczyk               100.00 +  344: 338  150
   20    32 Michał         Makowski              100.00 -  255: 479   50
   21    31 Marek          Roszak                125.58 +  442: 393  176
   22    35 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  428: 329  150
   23    29 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  376: 386   61
   24    32 Tomasz         Suchanek              100.00 -  256: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2567  / 24 106.96




	Iwona Baran 110.46 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  275: 457   91
    2    39 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  402: 308  150
    3    22 Halina         Roszak                114.40 -  306: 364   64
    4    34 Paweł          Jackowski             124.42 +  358: 253  174
    5    31 Kamil          Górka                 136.77 -  343: 421   87
    6    36 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  334: 285  150
    7    34 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  305: 513   55
    8    34 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  373: 375   65
    9    35 Filip          Sosin                 109.13 -  290: 362   59
   10    45 Mariusz        Michalski             103.48 +  504: 259  153
   11    37 Maurycy        Machnio               115.49 +  434: 308  165
   12    32 Halina         Roszak                114.40 +  496: 318  164
   13    25 Paweł          Jachowicz             107.74 -  325: 340   58
   14    30 Robert         Soszka                111.63 +  379: 343  162
   15    25 Paweł          Jędryka               100.00 +  378: 336  150
   16    21 Paweł          Florek                118.28 -  302: 397   68
   17    27 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  448: 325  154
   18    21 Beata          Piotrowska            107.93 +  409: 345  158
   19    16 Małgorzata     Kania                 128.92 -  308: 562   79
   20    24 Renata         Andracka              108.08 +  440: 245  158
   21    14 Radosław       Konca                 132.74 -  331: 393   83
   22    20 Bogusław       Puchalski             114.70 +  428: 364  165
   23    17 Jarosław       Puchalski             126.00 -  326: 331   76
   24    21 Tomasz         Figiel                120.84 +  355: 262  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2859  / 24 119.12




	Andrzej Rakoczy 110.38 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  348: 347  190
    2    15 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  348: 444   86
    3    36 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  319: 285  150
    4    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  342: 324  150
    5    14 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  361: 417   71
    6    21 Paweł          Jędryka               100.00 -  331: 435   50
    7    31 Jarosław       Puchalski             126.00 +  407: 332  176
    8    17 Małgorzata     Kania                 128.92 +  406: 374  179
    9    14 Walenty        Siemaszko             121.50 +  422: 351  172
   10    16 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  328: 477   71
   11    17 Piotr          Rosół                 112.48 +  418: 411  162
   12    13 Kamil          Górka                 136.77 -  366: 411   87
   13    17 Paweł          Florek                118.28 -  306: 390   68
   14    23 Marek          Charytoniuk           121.10 +  387: 308  171
   15    19 Bogdan         Pokojski              105.15 +  418: 320  155
   16    14 Sławomir       Kucia                 122.02 +  404: 252  172
   17     9 Marcin         Kamiński              131.70 -  303: 380   82
   18    15 Renata         Kowalska              106.01 +  381: 333  156
   19    11 Maciej         Kutera                111.61 +  374: 264  162
   20     9 Aleksander     Puchalski             123.61 -  310: 498   74
   21    16 Joanna         Stępień               127.06 -  258: 418   77
   22    16 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  286: 377   50
   23    19 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  364: 358  154
   24    16 Magdalena      Ochot                 100.00 +  356: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3015  / 24 125.62




	Piotr Pietuchowski 110.21 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  415: 429   89
    2    27 Jędrzej        Florek                106.08 +  382: 338  156
    3    16 Paweł          Frynia                107.95 +  405: 285  158
    4    12 Stanisław      Rydzik                133.46 -  369: 388   83
    5    19 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  417: 386  150
    6    14 Radosław       Konca                 132.74 +  400: 356  183
    7    10 Paweł          Florek                118.28 -  367: 433   68
    8    15 Marek          Charytoniuk           121.10 +  397: 296  171
    9    13 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  415: 409  171
   10    10 Joanna         Stępień               127.06 -  372: 379   77
   11    12 Walenty        Siemaszko             121.50 -  339: 365   72
   12    16 Radosław       Sowiński              119.29 -  264: 466   69
   13    21 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  391: 300  184
   14    18 Filip          Sosin                 109.13 +  390: 353  159
   15    15 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  366: 345  171
   16    12 Marcin         Kamiński              131.70 -  417: 429   82
   17    15 Jarosław       Puchalski             126.00 -  315: 387   76
   18    18 Dawid          Pikul                 129.79 +  431: 353  180
   19    14 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  421: 336  187
   20    13 Maciej         Kutera                111.61 +  377: 294  162
   21    10 Kazio          Merklejn              139.23 -  359: 362   89
   22    14 Dariusz        Banaszek              137.96 +  354: 326  188
   23     9 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  281: 416   90
   24    13 Jarosław       Puchalski             126.00 +  404: 318  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3191  / 24 132.96




	Filip Sosin 109.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazio          Merklejn              139.23 -  284: 458   89
    2    35 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  361: 283  190
    3    31 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  353: 361   50
    4    30 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  395: 319  151
    5    22 Walenty        Siemaszko             121.50 -  405: 445   72
    6    37 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  497: 224  156
    7    23 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  358: 365   71
    8    29 Anna           Niedzielko            100.00 -  347: 378   50
    9    35 Iwona          Baran                 110.46 +  362: 290  160
   10    30 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  451: 340  150
   11    21 Jędrzej        Florek                106.08 +  334: 311  156
   12    19 Robert         Kamiński              121.52 +  445: 379  172
   13    14 Radosław       Konca                 132.74 -  308: 381   83
   14    18 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  353: 390   60
   15    23 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  349: 451   55
   16    28 Małgorzata     Kania                 128.92 -  351: 398   79
   17    33 Maciej         Mizgier               100.00 -  369: 392   50
   18    36 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  320: 387   50
   19    40 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  347: 307  150
   20    37 Renata         Rosół                 100.00 +  401: 341  150
   21    34 Paweł          Kasprzak              100.00 +  422: 287  150
   22    27 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  322: 451   84
   23    32 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  391: 369  171
   24    28 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  370: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2599  / 24 108.29




	Jarosław Sobczak 108.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Banaszek              137.96 -  419: 442   88
    2    26 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  333: 377   87
    3    40 Sylwester      Gryz                  100.00 -  367: 406   50
    4    46 Rafał          Wesołowski            100.00 +  402: 345  150
    5    37 Paweł          Subocz                116.93 +  343: 259  167
    6    30 Jarosław       Puchalski             126.00 -  429: 453   76
    7    35 Piotr          Jańczyk               100.00 -  335: 418   50
    8    40 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  308: 465   50
    9    44 Maciej         Mizgier               100.00 -  306: 338   50
   10    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  398: 220  150
   11    43 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  362: 239  150
   12    39 Małgorzata     Kania                 128.92 -  262: 410   79
   13    43 Norbert        Skrzyński             100.00 +  462: 225  150
   14    38 Jędrzej        Florek                106.08 -  301: 373   56
   15    42 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  314: 477   50
   16    44 Jacek          Baltyn                101.72 +  406: 344  152
   17    41 Michał         Makowski              100.00 -  350: 390   50
   18    44 Marcin         Tutka                 100.00 +  310: 305  150
   19    41 Paweł          Kasprzak              100.00 +  406: 387  150
   20    40 Wiesław        Olewiński             111.20 +  398: 284  161
   21    39 Dominik        Piasecki              100.00 +  348: 267  150
   22    30 Robert         Kamiński              121.52 -  288: 439   72
   23    34 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  321: 298  165
   24    30 Paweł          Jędryka               100.00 +  403: 389  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2603  / 24 108.46




	Renata Andracka 108.08 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 136.77 -  279: 453   87
    2    38 Małgorzata     Kania                 128.92 +  374: 366  179
    3    29 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  363: 422   50
    4    41 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  333: 273  150
    5    30 Halina         Roszak                114.40 +  399: 353  164
    6    19 Grzegorz       Święcki               132.41 -  282: 524   82
    7    33 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  378: 364  165
    8    22 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  293: 397   71
    9    31 Radosław       Konca                 132.74 -  369: 380   83
   10    32 Tomasz         Figiel                120.84 +  352: 309  171
   11    31 Anna           Niedzielko            100.00 +  413: 332  150
   12    24 Stefan         Dawidson              110.90 +  387: 290  161
   13    19 Renata         Kowalska              106.01 +  341: 302  156
   14    14 Bogdan         Pokojski              105.15 +  369: 276  155
   15    11 Marcin         Kozyra                124.91 -  302: 434   75
   16    16 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  259: 468   74
   17    21 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  338: 287  171
   18    16 Marek          Charytoniuk           121.10 -  325: 340   71
   19    21 Dawid          Pikul                 129.79 -  296: 397   80
   20    24 Iwona          Baran                 110.46 -  245: 440   60
   21    28 Paweł          Jędryka               100.00 +  419: 319  150
   22    25 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  324: 299  150
   23    21 Paweł          Frynia                107.95 -  329: 331   58
   24    26 Marcin         Skowron               111.56 -  253: 398   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2775  / 24 115.62




	Paweł Frynia 107.95 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  356: 380   87
    2    31 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  335: 264  150
    3    16 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  285: 405   60
    4    35 Magdalena      Ochot                 100.00 -  313: 342   50
    5    38 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  279: 559   71
    6    47 Iza            Kraj                  100.00 +  433: 227  150
    7    44 Tomasz         Olędzki               100.00 +  398: 271  150
    8    31 Paweł          Jachowicz             107.74 -  300: 356   58
    9    34 Marcin         Kozyra                124.91 +  336: 318  175
   10    35 Bogdan         Pokojski              105.15 -  360: 430   55
   11    39 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  330: 367   50
   12    42 Maciej         Mizgier               100.00 -  315: 334   50
   13    44 Maurycy        Machnio               115.49 +  426: 393  165
   14    40 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  371: 303  151
   15    37 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  310: 260  163
   16    33 Piotr          Rosół                 112.48 +  397: 329  162
   17    29 Halina         Roszak                114.40 -  293: 386   64
   18    33 Stefan         Dawidson              110.90 +  334: 302  161
   19    29 Agnieszka      Krupka                100.00 +  365: 294  150
   20    22 Radosław       Sowiński              119.29 +  370: 364  169
   21    21 Dawid          Pikul                 129.79 -  269: 512   80
   22    23 Tomasz         Suchanek              100.00 +  519: 293  150
   23    21 Renata         Andracka              108.08 +  331: 329  158
   24    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 +  324: 312  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2848  / 24 118.67




	Beata Piotrowska 107.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  353: 419   86
    2    33 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  348: 318  155
    3    35 Maurycy        Machnio               115.49 +  373: 305  165
    4    16 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  393: 382  174
    5     9 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  476: 367  150
    6     6 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  300: 423   89
    7     8 Grzegorz       Święcki               132.41 -  305: 372   82
    8    13 Kazio          Merklejn              139.23 -  307: 408   89
    9    22 Małgorzata     Kania                 128.92 +  427: 350  179
   10    23 Radosław       Sowiński              119.29 -  413: 437   69
   11    24 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  350: 504   71
   12    30 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  349: 301  150
   13    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  425: 302  165
   14    20 Walenty        Siemaszko             121.50 +  447: 344  172
   15    14 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  291: 382   71
   16    20 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  364: 368   50
   17    25 Robert         Soszka                111.63 +  391: 363  162
   18    21 Iwona          Baran                 110.46 -  345: 409   60
   19    24 Robert         Kamiński              121.52 +  404: 362  172
   20    23 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  449: 316  150
   21    12 Marcin         Kamiński              131.70 -  331: 409   82
   22    19 Michał         Makowski              100.00 -  290: 525   50
   23    24 Tomasz         Figiel                120.84 -  260: 406   71
   24    29 Bogusław       Puchalski             114.70 -  354: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2729  / 24 113.71




	Paweł Jachowicz 107.74 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  389: 385  184
    2    22 Renata         Kowalska              106.01 -  292: 369   56
    3    20 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  411: 326  151
    4    11 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  378: 408   50
    5    26 Sławomir       Kucia                 122.02 -  343: 383   72
    6    34 Maciej         Mizgier               100.00 -  378: 451   50
    7    36 Norbert        Skrzyński             100.00 +  409: 359  150
    8    31 Paweł          Frynia                107.95 +  356: 300  158
    9    25 Anna           Niedzielko            100.00 +  327: 301  150
   10    22 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  438: 351  171
   11    14 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  368: 382   81
   12    20 Radosław       Konca                 132.74 -  350: 404   83
   13    25 Iwona          Baran                 110.46 +  340: 325  160
   14    21 Bogusław       Puchalski             114.70 +  411: 318  165
   15    16 Maciej         Kutera                111.61 -  297: 325   62
   16    22 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  423: 310  150
   17    17 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  304: 411   50
   18    22 Paweł          Florek                118.28 +  376: 312  168
   19    18 Paweł          Jackowski             124.42 -  242: 474   74
   20    17 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  283: 539   77
   21    29 Marcin         Skowron               111.56 -  308: 388   62
   22    32 Paweł          Jędryka               100.00 +  421: 361  150
   23    26 Maciej         Mizgier               100.00 -  318: 372   50
   24    31 Piotr          Rosół                 112.48 -  329: 346   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2586  / 24 107.75




	Wojciech Gołęcki 106.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                133.46 -  260: 363   83
    2    44 Grzegorz       Święcki               132.41 -  385: 439   82
    3    48 Iza            Kraj                  100.00 +  373: 332  150
    4    39 Filip          Sitkowski             100.00 +  375: 205  150
    5    23 Anna           Niedzielko            100.00 -  274: 377   50
    6    37 Filip          Sosin                 109.13 -  224: 497   59
    7    38 Magdalena      Ochot                 100.00 +  339: 338  150
    8    39 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  309: 350   51
    9    43 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  335: 348   50
   10    41 Joanna         Ostrowska             100.00 +  336: 312  150
   11    42 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  261: 327   50
   12    44 Sylwester      Gryz                  100.00 +  365: 355  150
   13    41 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  370: 353  150
   14    37 Paweł          Kasprzak              100.00 -  283: 377   50
   15    41 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  267: 392   50
   16    42 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  348: 424   63
   17    44 Paweł          Subocz                116.93 +  353: 328  167
   18    42 Maurycy        Machnio               115.49 +  416: 319  165
   19    39 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  236: 484   50
   20    39 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  308: 359   50
   21    51 PAUZA
   22    42 Rafał          Wesołowski            100.00 +  335: 311  150
   23    38 Jacek          Baltyn                101.72 +  371: 312  152
   24    34 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  380: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2272  / 23  98.78




	Jędrzej Florek 106.08 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 132.74 -  309: 457   83
    2    27 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  338: 382   60
    3    47 Sławomir       Kucia                 122.02 -  345: 486   72
    4    48 Iza            Kraj                  100.00 +  430: 229  150
    5    40 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  411: 317  150
    6    32 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  375: 364  163
    7    29 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  361: 378   50
    8    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  447: 363  150
    9    23 Bogdan         Pokojski              105.15 +  400: 313  155
   10     6 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  421: 436   91
   11    21 Filip          Sosin                 109.13 -  311: 334   59
   12    27 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  291: 494   74
   13    33 Małgorzata     Kania                 128.92 -  285: 386   79
   14    38 Jarosław       Sobczak               108.62 +  373: 301  159
   15    34 Robert         Soszka                111.63 -  275: 409   62
   16    38 Michał         Makowski              100.00 +  373: 371  150
   17    34 Walenty        Siemaszko             121.50 -  353: 445   72
   18    38 Joanna         Ostrowska             100.00 +  472: 356  150
   19    33 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  413: 339  150
   20    30 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  338: 377   61
   21    36 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  347: 512   50
   22    37 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  354: 360   65
   23    40 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  409: 303  150
   24    36 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  372: 345  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2576  / 24 107.33




	Renata Kowalska 106.01 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Święcki               132.41 +  324: 323  182
    2    22 Paweł          Jachowicz             107.74 +  369: 292  158
    3    13 Agnieszka      Krupka                100.00 +  367: 253  150
    4     6 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  335: 432   91
    5    13 Paweł          Jędryka               100.00 +  362: 316  150
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  297: 485   87
    7    14 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  326: 434   74
    8    25 Joanna         Stępień               127.06 +  378: 351  177
    9    18 Bogusław       Puchalski             114.70 +  485: 258  165
   10    19 Kamil          Górka                 136.77 -  321: 359   87
   11    18 Renata         Rosół                 100.00 +  347: 263  150
   12    14 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  289: 390   71
   13    19 Renata         Andracka              108.08 -  302: 341   58
   14    25 Piotr          Jańczyk               100.00 +  402: 321  150
   15    20 Tomasz         Suchanek              100.00 +  376: 277  150
   16    15 Paweł          Jackowski             124.42 -  313: 371   74
   17    20 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  459: 283  184
   18    15 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  333: 381   60
   19    19 Sławomir       Kucia                 122.02 -  328: 337   72
   20    20 Dawid          Pikul                 129.79 -  375: 425   80
   21    30 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  365: 298  150
   22    22 Maciej         Kutera                111.61 -  311: 319   62
   23    27 Piotr          Rosół                 112.48 +  465: 230  162
   24    22 Maciej         Mizgier               100.00 -  298: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2794  / 24 116.42




	Małgorzata Sulejewska 105.19 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kamiński              131.70 -  285: 333   82
    2    33 Beata          Piotrowska            107.93 -  318: 348   58
    3    41 Paweł          Kasprzak              100.00 -  304: 412   50
    4    50 Piotr          Jańczyk               100.00 +  452: 317  150
    5    44 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  412: 301  150
    6    26 Marcin         Kozyra                124.91 +  423: 324  175
    7    34 Iwona          Baran                 110.46 +  513: 305  160
    8    16 Sławomir       Kucia                 122.02 -  290: 379   72
    9    24 Marek          Charytoniuk           121.10 +  358: 336  171
   10    15 Paweł          Florek                118.28 -  377: 420   68
   11    23 Paweł          Jędryka               100.00 -  401: 437   50
   12    28 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  237: 401   50
   13    34 Michał         Makowski              100.00 +  480: 291  150
   14    28 Małgorzata     Kania                 128.92 +  383: 319  179
   15    23 Filip          Sosin                 109.13 +  451: 349  159
   16    18 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  302: 492   71
   17    23 Robert         Kamiński              121.52 -  345: 354   72
   18    28 Walenty        Siemaszko             121.50 -  345: 346   72
   19    32 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  419: 441   84
   20    36 Dominik        Piasecki              100.00 +  375: 344  150
   21    33 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  348: 346  150
   22    28 Radosław       Sowiński              119.29 -  397: 422   69
   23    31 Marcin         Skowron               111.56 -  335: 372   62
   24    35 Paweł          Kasprzak              100.00 -  370: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2504  / 24 104.33




	Bogdan Pokojski 105.15 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  288: 365   81
    2    32 Dominik        Piasecki              100.00 +  371: 350  150
    3    25 Kamil          Górka                 136.77 -  358: 384   87
    4    40 Marcin         Tutka                 100.00 +  346: 286  150
    5    27 Joanna         Stępień               127.06 +  355: 321  177
    6    22 Anna           Niedzielko            100.00 +  413: 267  150
    7    12 Jarosław       Borowski              129.32 -  324: 346   79
    8    18 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  362: 363   50
    9    23 Jędrzej        Florek                106.08 -  313: 400   56
   10    35 Paweł          Frynia                107.95 +  430: 360  158
   11    28 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  376: 329  151
   12    23 Magdalena      Ochot                 100.00 +  361: 330  150
   13    18 Bogusław       Puchalski             114.70 +  397: 382  165
   14    14 Renata         Andracka              108.08 -  276: 369   58
   15    19 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  320: 418   60
   16    24 Marek          Charytoniuk           121.10 -  315: 476   71
   17    28 Agnieszka      Krupka                100.00 -  352: 415   50
   18    32 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  349: 374   54
   19    35 Maciej         Mizgier               100.00 -  332: 381   50
   20    41 Rafał          Wesołowski            100.00 +  324: 287  150
   21    41 Renata         Rosół                 100.00 +  388: 328  150
   22    33 Piotr          Jańczyk               100.00 +  338: 296  150
   23    28 Tomasz         Suchanek              100.00 +  438: 354  150
   24    24 Halina         Roszak                114.40 -  364: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2611  / 24 108.79




	Grzegorz Pukniel 104.43 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Zemło                 130.75 -  271: 465   81
    2    40 Maciej         Mizgier               100.00 -  264: 362   50
    3    44 Małgorzata     Kania                 128.92 -  334: 384   79
    4    47 Stefan         Dawidson              110.90 -  305: 339   61
    5    50 Jacek          Baltyn                101.72 +  414: 349  152
    6    44 Tomasz         Suchanek              100.00 -  282: 320   50
    7    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  428: 215  150
    8    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  461: 269  150
    9    41 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  344: 311  150
   10    29 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  503: 256  150
   11    27 Magdalena      Ochot                 100.00 -  337: 341   50
   12    31 Robert         Soszka                111.63 +  336: 314  162
   13    27 Paweł          Jackowski             124.42 -  348: 352   74
   14    32 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  389: 291  161
   15    27 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  368: 373   50
   16    31 Joanna         Ostrowska             100.00 +  302: 291  150
   17    27 Iwona          Baran                 110.46 -  325: 448   60
   18    32 Bogdan         Pokojski              105.15 +  374: 349  155
   19    27 Piotr          Rosół                 112.48 +  322: 298  162
   20    19 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 +  415: 329  187
   21    19 Andrzej        Szepczyński           124.17 +  392: 338  174
   22    15 Joanna         Stępień               127.06 -  291: 393   77
   23    19 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  358: 364   60
   24    23 Maciej         Kutera                111.61 +  511: 250  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2757  / 24 114.88




	Mariusz Michalski 103.48 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dawid          Pikul                 129.79 -  299: 447   80
    2    28 Paweł          Kasprzak              100.00 +  386: 357  150
    3    17 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  251: 467   89
    4    37 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  254: 368   90
    5    43 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  295: 476   65
    6    43 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  392: 280  150
    7    39 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  272: 380   50
    8    43 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  213: 418   63
    9    51 PAUZA
   10    45 Iwona          Baran                 110.46 -  259: 504   60
   11    48 Iza            Kraj                  100.00 -  234: 403   50
   12    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  426: 197  150
   13    47 Jacek          Baltyn                101.72 +  329: 314  152
   14    45 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  340: 351   50
   15    47 Tomasz         Olędzki               100.00 +  330: 302  150
   16    45 Sylwester      Gryz                  100.00 -  332: 339   50
   17    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  320: 436   50
   18    50 Filip          Sitkowski             100.00 -  251: 408   50
   19    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  326: 275  150
   20    48 Maurycy        Machnio               115.49 -  296: 367   65
   21    46 Paweł          Subocz                116.93 +  389: 255  167
   22    47 Marcin         Tutka                 100.00 =  320: 320  100
   23    47 Paweł          Subocz                116.93 +  401: 348  167
   24    44 Joanna         Ostrowska             100.00 -  357: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2198  / 23  95.57




	Jacek Baltyn 101.72 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Borowski              129.32 -  251: 371   79
    2    46 Bogusław       Puchalski             114.70 -  265: 410   65
    3    49 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  333: 367   50
    4    49 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  282: 375   50
    5    50 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  349: 414   54
    6    51 PAUZA
    7    47 Rafał          Wesołowski            100.00 -  278: 291   50
    8    50 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  352: 310  150
    9    45 Marcin         Skowron               111.56 +  453: 261  162
   10    44 Piotr          Jańczyk               100.00 -  307: 356   50
   11    47 Marcin         Skowron               111.56 -  292: 357   62
   12    47 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  353: 277  150
   13    47 Mariusz        Michalski             103.48 -  314: 329   53
   14    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  456: 244  150
   15    46 Marcin         Tutka                 100.00 +  345: 314  150
   16    44 Jarosław       Sobczak               108.62 -  344: 406   59
   17    46 Iza            Kraj                  100.00 +  393: 226  150
   18    43 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  356: 325  150
   19    37 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  400: 349  163
   20    33 Walenty        Siemaszko             121.50 -  322: 343   72
   21    32 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  318: 449   84
   22    41 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  337: 302  150
   23    38 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  312: 371   56
   24    41 Rafał          Wesołowski            100.00 -  293: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2209  / 23  96.04




	Dariusz Nawrocki 101.21 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Kania                 128.92 +  385: 336  179
    2    23 Wiesław        Olewiński             111.20 -  386: 391   61
    3    20 Paweł          Jachowicz             107.74 -  326: 411   58
    4    30 Filip          Sosin                 109.13 -  319: 395   59
    5    42 Marcin         Tutka                 100.00 +  395: 315  150
    6    35 Paweł          Jackowski             124.42 -  318: 364   74
    7    37 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  379: 308  150
    8    39 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  350: 309  156
    9    20 Paweł          Kasprzak              100.00 +  390: 288  150
   10    24 Kazio          Merklejn              139.23 -  324: 434   89
   11    28 Bogdan         Pokojski              105.15 -  329: 376   55
   12    33 Paweł          Jackowski             124.42 -  286: 459   74
   13    37 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  331: 433   61
   14    40 Paweł          Frynia                107.95 -  303: 371   58
   15    43 Norbert        Skrzyński             100.00 +  396: 239  150
   16    39 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  338: 409   50
   17    42 Sylwester      Gryz                  100.00 -  311: 389   50
   18    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  317: 404   50
   19    51 PAUZA
   20    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  407: 355  150
   21    44 Anna           Niedzielko            100.00 +  444: 294  150
   22    40 Maurycy        Machnio               115.49 -  345: 388   65
   23    43 Wiesław        Olewiński             111.20 +  323: 303  161
   24    40 Maurycy        Machnio               115.49 -  313: 375   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2265  / 23  98.48




	Arkadiusz Biegun 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Halina         Roszak                114.40 +  396: 356  164
    2    19 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  430: 354  171
    3    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  385: 417   87
    4    11 Paweł          Jachowicz             107.74 +  408: 378  158
    5     9 Beata          Piotrowska            107.93 -  367: 476   58
    6    15 Marek          Charytoniuk           121.10 -  306: 353   71
    7    24 Wojciech       Usakiewicz            139.63 -  337: 419   90
    8    30 Paweł          Jackowski             124.42 +  425: 360  174
    9    21 Marcin         Kamiński              131.70 -  310: 491   82
   10    29 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  256: 503   54
   11    36 Norbert        Skrzyński             100.00 +  402: 279  150
   12    30 Beata          Piotrowska            107.93 -  301: 349   58
   13    35 Robert         Soszka                111.63 -  211: 422   62
   14    39 Michał         Makowski              100.00 -  322: 397   50
   15    42 Jarosław       Sobczak               108.62 +  477: 314  159
   16    39 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  409: 338  151
   17    35 Joanna         Ostrowska             100.00 +  395: 256  150
   18    31 Piotr          Rosół                 112.48 -  370: 380   62
   19    33 Jędrzej        Florek                106.08 -  339: 413   56
   20    39 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  359: 308  156
   21    40 Sylwester      Gryz                  100.00 +  548: 305  150
   22    29 Tomasz         Figiel                120.84 -  332: 345   71
   23    33 Walenty        Siemaszko             121.50 +  360: 316  172
   24    28 Filip          Sosin                 109.13 +  412: 370  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2715  / 24 113.12




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  345: 375   71
    2    37 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  261: 434   50
    3    40 Jarosław       Sobczak               108.62 +  406: 367  159
    4    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  344: 237  150
    5    29 Grzegorz       Święcki               132.41 -  287: 488   82
    6    39 Małgorzata     Kania                 128.92 -  244: 500   79
    7    40 Dominik        Piasecki              100.00 +  377: 271  150
    8    37 Radosław       Konca                 132.74 -  287: 380   83
    9    42 Norbert        Skrzyński             100.00 -  307: 381   50
   10    42 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  292: 365   63
   11    46 Marcin         Tutka                 100.00 +  318: 315  150
   12    44 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  355: 365   56
   13    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  606: 153  150
   14    41 Halina         Roszak                114.40 -  333: 377   64
   15    44 Rafał          Wesołowski            100.00 -  295: 389   50
   16    45 Mariusz        Michalski             103.48 +  339: 332  153
   17    42 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  389: 311  151
   18    39 Piotr          Jańczyk               100.00 -  287: 336   50
   19    42 Joanna         Ostrowska             100.00 +  379: 318  150
   20    44 Paweł          Kasprzak              100.00 -  320: 433   50
   21    40 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  305: 548   50
   22    45 Iza            Kraj                  100.00 +  386: 315  150
   23    42 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  346: 330  163
   24    39 Anna           Niedzielko            100.00 -  310: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2374  / 24  98.92




	Piotr Jańczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  221: 449   74
    2    50 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  293: 464   71
    3    50 Norbert        Skrzyński             100.00 -  320: 379   50
    4    50 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  317: 452   55
    5    49 Rafał          Wesołowski            100.00 +  401: 304  150
    6    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  420: 307  150
    7    35 Jarosław       Sobczak               108.62 +  418: 335  159
    8    32 Kamil          Górka                 136.77 -  302: 330   87
    9    36 Tomasz         Figiel                120.84 -  317: 411   71
   10    44 Jacek          Baltyn                101.72 +  356: 307  152
   11    40 Maciej         Mizgier               100.00 +  368: 351  150
   12    36 Dominik        Piasecki              100.00 +  340: 337  150
   13    31 Agnieszka      Krupka                100.00 +  440: 287  150
   14    25 Renata         Kowalska              106.01 -  321: 402   56
   15    29 Magdalena      Ochot                 100.00 -  386: 394   50
   16    32 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  331: 492   65
   17    36 Piotr          Rosół                 112.48 -  373: 398   62
   18    39 Sylwester      Gryz                  100.00 +  336: 287  150
   19    36 Stefan         Dawidson              110.90 -  338: 344   61
   20    42 Marcin         Tutka                 100.00 +  356: 268  150
   21    42 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  436: 348  163
   22    33 Bogdan         Pokojski              105.15 -  296: 338   55
   23    35 Paweł          Jędryka               100.00 -  290: 374   50
   24    38 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  428: 359  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2496  / 24 104.00




	Paweł Jędryka 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Stępień               127.06 -  298: 372   77
    2    29 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 +  395: 375  184
    3    38 Tomasz         Olędzki               100.00 +  459: 316  150
    4    19 Michał         Makowski              100.00 +  406: 346  150
    5    13 Renata         Kowalska              106.01 -  316: 362   56
    6    21 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  435: 331  160
    7    13 Agnieszka      Krupka                100.00 +  372: 336  150
    8     8 Grzegorz       Święcki               132.41 -  419: 485   82
    9    16 Sławomir       Kucia                 122.02 -  303: 356   72
   10     7 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  331: 379   89
   11    23 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  437: 401  155
   12    18 Jarosław       Puchalski             126.00 -  361: 426   76
   13    22 Andrzej        Szepczyński           124.17 -  264: 487   74
   14    29 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  361: 359  150
   15    25 Iwona          Baran                 110.46 -  336: 378   60
   16    29 Walenty        Siemaszko             121.50 +  354: 284  172
   17    24 Małgorzata     Kania                 128.92 -  295: 363   79
   18    30 Maciej         Mizgier               100.00 +  309: 303  150
   19    26 Paweł          Florek                118.28 +  353: 320  168
   20    18 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  337: 477   71
   21    28 Renata         Andracka              108.08 -  319: 419   58
   22    32 Paweł          Jachowicz             107.74 -  361: 421   58
   23    35 Piotr          Jańczyk               100.00 +  374: 290  150
   24    30 Jarosław       Sobczak               108.62 -  389: 403   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2650  / 24 110.42




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Wiesław        Olewiński             111.20 -  282: 323   61
    2    37 Sylwester      Gryz                  100.00 +  434: 261  150
    3    29 Renata         Andracka              108.08 +  422: 363  158
    4    22 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  324: 342   60
    5    28 Agnieszka      Krupka                100.00 -  341: 343   50
    6    36 Iwona          Baran                 110.46 -  285: 334   60
    7    39 Mariusz        Michalski             103.48 +  380: 272  153
    8    40 Jarosław       Sobczak               108.62 +  465: 308  159
    9    27 Piotr          Rosół                 112.48 -  421: 428   62
   10    31 Anna           Niedzielko            100.00 -  347: 358   50
   11    34 Paweł          Kasprzak              100.00 +  373: 364  150
   12    28 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  401: 237  155
   13    24 Robert         Kamiński              121.52 -  327: 419   72
   14    29 Paweł          Jędryka               100.00 -  359: 361   50
   15    32 Marek          Roszak                125.58 -  370: 427   76
   16    37 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  348: 394   50
   17    40 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  281: 379   50
   18    43 Jacek          Baltyn                101.72 -  325: 356   52
   19    49 Filip          Sitkowski             100.00 +  400: 257  150
   20    45 Norbert        Skrzyński             100.00 +  452: 310  150
   21    36 Jędrzej        Florek                106.08 +  512: 347  156
   22    35 Stefan         Dawidson              110.90 -  329: 428   61
   23    40 Jędrzej        Florek                106.08 -  303: 409   56
   24    43 Marek          Roszak                125.58 -  306: 490   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2267  / 24  94.46




	Paweł Kasprzak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksander     Puchalski             123.61 -  390: 432   74
    2    28 Mariusz        Michalski             103.48 -  357: 386   53
    3    41 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  412: 304  155
    4    27 Robert         Kamiński              121.52 +  433: 411  172
    5    17 Magdalena      Ochot                 100.00 +  479: 363  150
    6    11 Maciej         Kutera                111.61 -  341: 449   62
    7    20 Radosław       Konca                 132.74 +  362: 360  183
    8    14 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  367: 427   71
    9    20 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  288: 390   51
   10    27 Paweł          Jackowski             124.42 -  380: 442   74
   11    34 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  364: 373   50
   12    38 Marek          Roszak                125.58 -  347: 354   76
   13    42 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  405: 281  150
   14    37 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  377: 283  156
   15    33 Małgorzata     Kania                 128.92 -  310: 415   79
   16    36 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  463: 315  150
   17    32 Radosław       Sowiński              119.29 -  347: 352   69
   18    37 Michał         Makowski              100.00 -  253: 398   50
   19    41 Jarosław       Sobczak               108.62 -  387: 406   59
   20    44 Sylwester      Gryz                  100.00 +  433: 320  150
   21    34 Filip          Sosin                 109.13 -  287: 422   59
   22    43 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  443: 222  150
   23    39 Marek          Roszak                125.58 +  414: 349  176
   24    35 Małgorzata     Sulejewska            105.19 +  410: 370  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2574  / 24 107.25




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Puchalski             126.00 -  265: 382   76
    2    43 Marcin         Skowron               111.56 -  255: 354   62
    3    48 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  332: 373   56
    4    48 Jędrzej        Florek                106.08 -  229: 430   56
    5    51 PAUZA
    6    47 Paweł          Frynia                107.95 -  227: 433   58
    7    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  260: 448   50
    8    49 Maurycy        Machnio               115.49 -  288: 342   65
    9    50 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  311: 317   50
   10    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  368: 330  150
   11    48 Mariusz        Michalski             103.48 +  403: 234  153
   12    48 Tomasz         Olędzki               100.00 -  274: 374   50
   13    49 Filip          Sitkowski             100.00 -  298: 338   50
   14    48 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  312: 285  150
   15    50 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  390: 301  150
   16    48 Marcin         Tutka                 100.00 -  305: 422   50
   17    46 Jacek          Baltyn                101.72 -  226: 393   52
   18    47 Wiesław        Olewiński             111.20 -  266: 366   61
   19    46 Norbert        Skrzyński             100.00 +  385: 382  150
   20    49 Filip          Sitkowski             100.00 +  308: 274  150
   21    47 Rafał          Wesołowski            100.00 -  260: 344   50
   22    45 Sylwester      Gryz                  100.00 -  315: 386   50
   23    48 Norbert        Skrzyński             100.00 -  278: 312   50
   24    49 Filip          Sitkowski             100.00 +  324: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 23  84.30




	Agnieszka Krupka 100.00 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Bogusław       Puchalski             114.70 +  329: 319  165
    2    21 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  462: 272  161
    3    13 Renata         Kowalska              106.01 -  253: 367   56
    4    21 Marcin         Kamiński              131.70 -  305: 332   82
    5    28 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  343: 341  150
    6    23 Michał         Makowski              100.00 +  381: 313  150
    7    13 Paweł          Jędryka               100.00 -  336: 372   50
    8    21 Halina         Roszak                114.40 -  371: 376   64
    9    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  323: 287  165
   10    25 Walenty        Siemaszko             121.50 -  313: 377   72
   11    32 Tomasz         Suchanek              100.00 +  310: 287  150
   12    26 Marcin         Kozyra                124.91 -  363: 536   75
   13    31 Piotr          Jańczyk               100.00 -  287: 440   50
   14    35 Anna           Niedzielko            100.00 +  443: 235  150
   15    30 Stefan         Dawidson              110.90 +  425: 280  161
   16    25 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  352: 428   71
   17    28 Bogdan         Pokojski              105.15 +  415: 352  155
   18    24 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  227: 520   50
   19    29 Paweł          Frynia                107.95 -  294: 365   58
   20    29 Aleksandra     Merklejn              120.96 +  442: 302  171
   21    24 Radosław       Sowiński              119.29 +  344: 330  169
   22    24 Magdalena      Ochot                 100.00 -  254: 469   50
   23    30 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  438: 345  150
   24    25 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  305: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2636  / 24 109.83




	Grzegorz Kulgawczuk 100.00 Biala Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paweł          Florek                118.28 -  318: 367   68
    2    47 Sławomir       Kucia                 122.02 +  376: 284  172
    3    37 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.01 -  336: 341   69
    4    38 Maurycy        Machnio               115.49 +  382: 333  165
    5    33 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  360: 365   61
    6    42 Tomasz         Olędzki               100.00 +  299: 262  150
    7    29 Jędrzej        Florek                106.08 +  378: 361  156
    8    19 Robert         Kamiński              121.52 -  277: 388   72
    9    29 Michał         Makowski              100.00 -  240: 483   50
   10    36 Marek          Charytoniuk           121.10 -  312: 425   71
   11    42 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  327: 261  156
   12    37 Tomasz         Suchanek              100.00 -  308: 394   50
   13    40 Rafał          Wesołowski            100.00 +  364: 289  150
   14    36 Marek          Roszak                125.58 -  291: 306   76
   15    39 Paweł          Subocz                116.93 +  380: 359  167
   16    35 Stefan         Dawidson              110.90 +  307: 276  161
   17    31 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  414: 318  150
   18    24 Agnieszka      Krupka                100.00 +  520: 227  150
   19    20 Halina         Roszak                114.40 -  339: 359   64
   20    23 Beata          Piotrowska            107.93 -  316: 449   58
   21    26 Walenty        Siemaszko             121.50 +  392: 361  172
   22    25 Renata         Andracka              108.08 -  299: 324   58
   23    30 Agnieszka      Krupka                100.00 -  345: 438   50
   24    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  353: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2646  / 24 110.25




	Michał Makowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Jackowski             124.42 +  350: 328  174
    2    14 Mateusz        Żbikowski             139.30 +  434: 345  189
    3     2 Dariusz        Banaszek              137.96 -  274: 447   88
    4    19 Paweł          Jędryka               100.00 -  346: 406   50
    5    35 Tomasz         Olędzki               100.00 +  456: 229  150
    6    23 Agnieszka      Krupka                100.00 -  313: 381   50
    7    19 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  280: 396   84
    8    26 Marcin         Kozyra                124.91 +  474: 341  175
    9    29 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  483: 240  150
   10     8 Aleksander     Puchalski             123.61 -  326: 386   74
   11    22 Jarosław       Puchalski             126.00 -  319: 421   76
   12    29 Tomasz         Figiel                120.84 -  278: 446   71
   13    34 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  291: 480   55
   14    39 Arkadiusz      Biegun                100.00 +  397: 322  150
   15    35 Joanna         Ostrowska             100.00 -  349: 402   50
   16    38 Jędrzej        Florek                106.08 -  371: 373   56
   17    41 Jarosław       Sobczak               108.62 +  390: 350  159
   18    37 Paweł          Kasprzak              100.00 +  398: 253  150
   19    34 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  406: 367  165
   20    32 Stefan         Dawidson              110.90 +  479: 255  161
   21    25 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  363: 312  161
   22    19 Beata          Piotrowska            107.93 +  525: 290  158
   23    16 Dariusz        Banaszek              137.96 +  409: 310  188
   24    12 Dawid          Pikul                 129.79 -  298: 410   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2864  / 24 119.33




	Maciej Mizgier 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Radosław       Sowiński              119.29 -  330: 394   69
    2    40 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  362: 264  154
    3    14 Marek          Roszak                125.58 -  300: 524   76
    4    32 Dominik        Piasecki              100.00 -  341: 386   50
    5    46 Tomasz         Suchanek              100.00 +  362: 332  150
    6    34 Paweł          Jachowicz             107.74 +  451: 378  158
    7    22 Kazio          Merklejn              139.23 -  281: 501   89
    8    28 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  288: 459   71
    9    44 Jarosław       Sobczak               108.62 +  338: 306  159
   10    33 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  320: 438   65
   11    40 Piotr          Jańczyk               100.00 -  351: 368   50
   12    42 Paweł          Frynia                107.95 +  334: 315  158
   13    39 Paweł          Subocz                116.93 +  415: 237  167
   14    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  420: 437   50
   15    36 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  513: 238  161
   16    30 Robert         Soszka                111.63 -  341: 354   62
   17    33 Filip          Sosin                 109.13 +  392: 369  159
   18    30 Paweł          Jędryka               100.00 -  303: 309   50
   19    35 Bogdan         Pokojski              105.15 +  381: 332  155
   20    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  347: 295  150
   21    27 Magdalena      Ochot                 100.00 -  335: 403   50
   22    31 Walenty        Siemaszko             121.50 +  359: 324  172
   23    26 Paweł          Jachowicz             107.74 +  372: 318  158
   24    22 Renata         Kowalska              106.01 +  300: 298  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2739  / 24 114.12




	Wojciech Morawski 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  355: 346  165
    2    11 Adam           Weremczuk             127.72 -  379: 381   78
    3    26 Paweł          Subocz                116.93 +  413: 346  167
    4    20 Piotr          Rosół                 112.48 +  359: 344  162
    5     5 Aleksander     Puchalski             123.61 -  320: 369   74
    6    12 Radosław       Sowiński              119.29 -  366: 413   69
    7    18 Marek          Roszak                125.58 +  408: 363  176
    8    23 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  315: 312  161
    9    11 Kazio          Merklejn              139.23 +  352: 322  189
   10    17 Halina         Roszak                114.40 +  387: 318  164
   11     9 Paweł          Florek                118.28 +  428: 303  168
   12     6 Jarosław       Borowski              129.32 +  374: 321  179
   13     5 Dawid          Pikul                 129.79 +  458: 300  180
   14     4 Tomasz         Zwoliński             141.29 -  356: 461   91
   15     5 Kamil          Górka                 136.77 +  349: 335  187
   16     3 Stanisław      Rydzik                133.46 -  382: 522   83
   17     6 Grzegorz       Święcki               132.41 -  347: 405   82
   18     7 Marcin         Kamiński              131.70 +  416: 333  182
   19     8 Zbigniew       Wietecki              120.59 +  404: 400  171
   20     5 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  323: 395   94
   21     5 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  331: 340   86
   22     8 Krzysztof      Mówka                 130.96 -  314: 473   81
   23    11 Paweł          Jackowski             124.42 -  324: 391   74
   24    14 Joanna         Stępień               127.06 +  397: 299  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3240  / 24 135.00




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Marcin         Skowron               111.56 +  355: 325  162
    2    12 Dariusz        Banaszek              137.96 -  357: 501   88
    3    32 Piotr          Rosół                 112.48 -  403: 417   62
    4    28 Paweł          Subocz                116.93 +  375: 286  167
    5    23 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  377: 274  156
    6    22 Bogdan         Pokojski              105.15 -  267: 413   55
    7    25 Małgorzata     Kania                 128.92 -  280: 385   79
    8    29 Filip          Sosin                 109.13 +  378: 347  159
    9    25 Paweł          Jachowicz             107.74 -  301: 327   58
   10    31 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  358: 347  150
   11    31 Renata         Andracka              108.08 -  332: 413   58
   12    35 Paweł          Subocz                116.93 +  365: 306  167
   13    29 Marek          Charytoniuk           121.10 -  293: 423   71
   14    35 Agnieszka      Krupka                100.00 -  235: 443   50
   15    40 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  372: 424   50
   16    41 Dominik        Piasecki              100.00 -  318: 356   50
   17    43 Rafał          Wesołowski            100.00 +  335: 314  150
   18    41 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  304: 379   61
   19    44 Maurycy        Machnio               115.49 +  434: 337  165
   20    38 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  339: 263  165
   21    44 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  294: 444   51
   22    39 Joanna         Ostrowska             100.00 +  407: 377  150
   23    36 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  259: 334   50
   24    39 Sylwester      Gryz                  100.00 +  319: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2524  / 24 105.17




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Weremczuk             127.72 -  271: 446   78
    2    41 Paweł          Jackowski             124.42 +  400: 364  174
    3    23 Radosław       Sowiński              119.29 -  390: 460   69
    4    35 Paweł          Frynia                107.95 +  342: 313  158
    5    17 Paweł          Kasprzak              100.00 -  363: 479   50
    6    28 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  350: 391   84
    7    38 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  338: 339   56
    8    41 Rafał          Wesołowski            100.00 +  378: 344  150
    9    38 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  370: 286  150
   10    34 Dominik        Piasecki              100.00 +  386: 324  150
   11    27 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  341: 337  154
   12    23 Bogdan         Pokojski              105.15 -  330: 361   55
   13    28 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  347: 332  150
   14    24 Sławomir       Kucia                 122.02 -  279: 475   72
   15    29 Piotr          Jańczyk               100.00 +  394: 386  150
   16    23 Bogusław       Puchalski             114.70 -  261: 389   65
   17    30 Tomasz         Suchanek              100.00 -  273: 512   50
   18    34 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  319: 286  163
   19    30 Marcin         Skowron               111.56 -  328: 356   62
   20    31 Robert         Kamiński              121.52 +  377: 360  172
   21    27 Maciej         Mizgier               100.00 +  403: 335  150
   22    24 Agnieszka      Krupka                100.00 +  469: 254  150
   23    20 Halina         Roszak                114.40 +  399: 319  164
   24    16 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  297: 356   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2736  / 24 114.00




	Tomasz Olędzki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Kozyra                124.91 -  220: 561   75
    2    51 PAUZA
    3    38 Paweł          Jędryka               100.00 -  316: 459   50
    4    43 Norbert        Skrzyński             100.00 +  326: 284  150
    5    35 Michał         Makowski              100.00 -  229: 456   50
    6    42 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  262: 299   50
    7    44 Paweł          Frynia                107.95 -  271: 398   58
    8    48 Paweł          Subocz                116.93 -  284: 316   67
    9    47 Rafał          Wesołowski            100.00 -  309: 321   50
   10    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  288: 336   50
   11    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  375: 239  150
   12    48 Iza            Kraj                  100.00 +  374: 274  150
   13    48 Wiesław        Olewiński             111.20 +  380: 276  161
   14    44 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  358: 388   50
   15    47 Mariusz        Michalski             103.48 -  302: 330   53
   16    49 Filip          Sitkowski             100.00 -  317: 322   50
   17    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  410: 386  150
   18    49 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  398: 247  150
   19    47 Marcin         Tutka                 100.00 -  276: 376   50
   20    46 Joanna         Ostrowska             100.00 -  261: 401   50
   21    45 Wiesław        Olewiński             111.20 +  440: 295  161
   22    44 Renata         Rosół                 100.00 +  378: 261  150
   23    46 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  348: 353   50
   24    47 Norbert        Skrzyński             100.00 +  430: 393  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 23  92.39




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Kamiński              121.52 +  347: 312  172
    2    16 Robert         Soszka                111.63 +  435: 308  162
    3     3 Andrzej        Rechowicz             127.38 +  347: 278  177
    4     5 Mariusz        Wrześniewski          135.58 -  329: 387   86
    5    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.51 -  391: 434   87
    6    25 Renata         Rosół                 100.00 -  360: 365   50
    7    28 Piotr          Rosół                 112.48 -  304: 341   62
    8    38 Tomasz         Suchanek              100.00 -  334: 344   50
    9    37 Dominik        Piasecki              100.00 -  303: 357   50
   10    41 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  312: 336   56
   11    44 Wiesław        Olewiński             111.20 +  404: 359  161
   12    40 Norbert        Skrzyński             100.00 +  344: 317  150
   13    36 Halina         Roszak                114.40 +  465: 132  164
   14    31 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  316: 348   65
   15    35 Michał         Makowski              100.00 +  402: 349  150
   16    31 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  291: 302   54
   17    35 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  256: 395   50
   18    38 Jędrzej        Florek                106.08 -  356: 472   56
   19    42 Sylwester      Gryz                  100.00 -  318: 379   50
   20    46 Tomasz         Olędzki               100.00 +  401: 261  150
   21    38 Paweł          Florek                118.28 +  322: 318  168
   22    39 Anna           Niedzielko            100.00 -  377: 407   50
   23    41 Paweł          Florek                118.28 -  307: 357   68
   24    44 Mariusz        Michalski             103.48 +  410: 357  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2441  / 24 101.71




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Charytoniuk           121.10 -  235: 405   71
    2    49 Marcin         Tutka                 100.00 -  271: 341   50
    3    51 PAUZA
    4    44 Sylwester      Gryz                  100.00 -  237: 344   50
    5    47 Paweł          Jackowski             124.42 -  235: 365   74
    6    49 Paweł          Subocz                116.93 +  337: 288  167
    7    45 Stefan         Dawidson              110.90 -  260: 383   61
    8    47 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  269: 461   54
    9    49 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  262: 353   50
   10    50 Iza            Kraj                  100.00 -  330: 368   50
   11    50 Filip          Sitkowski             100.00 +  361: 354  150
   12    49 Mariusz        Michalski             103.48 -  197: 426   53
   13    50 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  283: 326   50
   14    49 Jacek          Baltyn                101.72 -  244: 456   52
   15    49 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  412: 348  150
   16    47 Maurycy        Machnio               115.49 -  305: 312   65
   17    50 Tomasz         Olędzki               100.00 -  386: 410   50
   18    48 Norbert        Skrzyński             100.00 -  250: 341   50
   19    48 Rafał          Wesołowski            100.00 -  243: 433   50
   20    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  344: 342  150
   21    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  318: 399   50
   22    48 Wiesław        Olewiński             111.20 -  250: 416   61
   23    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  330: 328  150
   24    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  402: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 23  80.78




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Piotr          Rosół                 112.48 -  294: 345   62
    2    31 Paweł          Frynia                107.95 -  264: 335   58
    3    43 Dominik        Piasecki              100.00 -  357: 380   50
    4    49 Jacek          Baltyn                101.72 +  375: 282  152
    5    36 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  299: 479   84
    6    43 Mariusz        Michalski             103.48 -  280: 392   53
    7    50 Iza            Kraj                  100.00 +  448: 260  150
    8    45 Marcin         Tutka                 100.00 +  343: 332  150
    9    38 Magdalena      Ochot                 100.00 -  286: 370   50
   10    47 Jarosław       Sobczak               108.62 -  220: 398   59
   11    45 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  422: 335  150
   12    43 Rafał          Wesołowski            100.00 -  363: 378   50
   13    45 Sylwester      Gryz                  100.00 -  153: 606   50
   14    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  303: 260  150
   15    45 Marcin         Skowron               111.56 -  368: 439   62
   16    51 PAUZA
   17    48 Filip          Sitkowski             100.00 +  331: 309  150
   18    45 Dariusz        Nawrocki              101.21 +  404: 317  151
   19    39 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  484: 236  156
   20    35 Maciej         Mizgier               100.00 -  295: 347   50
   21    33 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  346: 348   55
   22    43 Paweł          Kasprzak              100.00 -  222: 443   50
   23    45 Marcin         Tutka                 100.00 -  313: 382   50
   24    46 Dominik        Piasecki              100.00 +  350: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2142  / 23  93.13




	Dominik Piasecki 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  355: 389   61
    2    32 Bogdan         Pokojski              105.15 -  350: 371   55
    3    43 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  380: 357  150
    4    32 Maciej         Mizgier               100.00 +  386: 341  150
    5    25 Radosław       Konca                 132.74 -  296: 425   83
    6    27 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  306: 324   71
    7    40 Sylwester      Gryz                  100.00 -  271: 377   50
    8    44 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  319: 282  150
    9    37 Joanna         Ostrowska             100.00 +  357: 303  150
   10    34 Magdalena      Ochot                 100.00 -  324: 386   50
   11    41 Rafał          Wesołowski            100.00 +  395: 262  150
   12    36 Piotr          Jańczyk               100.00 -  337: 340   50
   13    38 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  396: 316  163
   14    34 Stefan         Dawidson              110.90 -  300: 358   61
   15    38 Halina         Roszak                114.40 -  301: 363   64
   16    41 Anna           Niedzielko            100.00 +  356: 318  150
   17    39 Marcin         Skowron               111.56 -  351: 404   62
   18    40 Renata         Rosół                 100.00 -  315: 347   50
   19    43 Paweł          Subocz                116.93 +  349: 302  167
   20    36 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  344: 375   55
   21    39 Jarosław       Sobczak               108.62 -  267: 348   59
   22    51 PAUZA
   23    44 Rafał          Wesołowski            100.00 -  277: 359   50
   24    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  330: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2101  / 23  91.35




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Roszak                125.58 +  356: 327  176
    2    10 Dawid          Pikul                 129.79 -  271: 373   80
    3    34 Jarosław       Borowski              129.32 +  379: 373  179
    4    24 Bogusław       Puchalski             114.70 -  283: 443   65
    5    32 Jarosław       Puchalski             126.00 +  345: 331  176
    6    25 Joanna         Ostrowska             100.00 +  365: 360  150
    7    16 Walenty        Siemaszko             121.50 -  390: 501   72
    8    24 Wojciech       Usakiewicz            139.63 +  439: 329  190
    9    17 Robert         Soszka                111.63 +  428: 314  162
   10    18 Marcin         Kamiński              131.70 -  284: 369   82
   11    18 Renata         Kowalska              106.01 -  263: 347   56
   12    25 Sławomir       Kucia                 122.02 +  396: 316  172
   13    20 Marcin         Kozyra                124.91 -  290: 398   75
   14    26 Tomasz         Suchanek              100.00 -  317: 367   50
   15    31 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  304: 486   84
   16    34 Halina         Roszak                114.40 -  314: 354   64
   17    37 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  318: 342   63
   18    40 Dominik        Piasecki              100.00 +  347: 315  150
   19    38 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  339: 391   61
   20    37 Filip          Sosin                 109.13 -  341: 401   59
   21    41 Bogdan         Pokojski              105.15 -  328: 388   55
   22    44 Tomasz         Olędzki               100.00 -  261: 378   50
   23    51 PAUZA
   24    45 Wiesław        Olewiński             111.20 -  340: 352   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2332  / 23 101.39




	Filip Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Kucia                 122.02 +  375: 243  172
    2     3 Mariusz        Skrobosz              143.95 -  256: 407   94
    3    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  285: 399   50
    4    39 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  205: 375   56
    5    45 Stefan         Dawidson              110.90 -  278: 382   61
    6    46 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  300: 307   50
    7    51 PAUZA
    8    46 Norbert        Skrzyński             100.00 -  297: 428   50
    9    46 Maurycy        Machnio               115.49 -  227: 449   65
   10    48 Rafał          Wesołowski            100.00 -  239: 438   50
   11    50 Jan            Pawłowski             100.00 -  354: 361   50
   12    50 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  254: 370   50
   13    49 Iza            Kraj                  100.00 +  338: 298  150
   14    50 Marcin         Tutka                 100.00 -  323: 359   50
   15    48 Wiesław        Olewiński             111.20 -  297: 373   61
   16    49 Tomasz         Olędzki               100.00 +  322: 317  150
   17    48 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  309: 331   50
   18    50 Mariusz        Michalski             103.48 +  408: 251  153
   19    49 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  257: 400   50
   20    49 Iza            Kraj                  100.00 -  274: 308   50
   21    49 Norbert        Skrzyński             100.00 +  335: 324  150
   22    49 Paweł          Subocz                116.93 +  296: 289  167
   23    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  318: 354   50
   24    49 Iza            Kraj                  100.00 -  277: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 23  81.70




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Walenty        Siemaszko             121.50 -  271: 374   72
    2    42 Marek          Roszak                125.58 -  363: 516   76
    3    50 Piotr          Jańczyk               100.00 +  379: 320  150
    4    43 Tomasz         Olędzki               100.00 -  284: 326   50
    5    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  400: 231  150
    6    33 Robert         Kamiński              121.52 -  251: 428   72
    7    36 Paweł          Jachowicz             107.74 -  359: 409   58
    8    46 Filip          Sitkowski             100.00 +  428: 297  150
    9    42 Sylwester      Gryz                  100.00 +  381: 307  150
   10    37 Paweł          Subocz                116.93 -  410: 506   67
   11    36 Arkadiusz      Biegun                100.00 -  279: 402   50
   12    40 Joanna         Ostrowska             100.00 -  317: 344   50
   13    43 Jarosław       Sobczak               108.62 -  225: 462   59
   14    46 Maurycy        Machnio               115.49 +  443: 287  165
   15    43 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  239: 396   51
   16    46 Wiesław        Olewiński             111.20 -  300: 502   61
   17    51 PAUZA
   18    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  341: 250  150
   19    46 Iza            Kraj                  100.00 -  382: 385   50
   20    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  310: 452   50
   21    49 Filip          Sitkowski             100.00 -  324: 335   50
   22    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  335: 344   50
   23    48 Iza            Kraj                  100.00 +  312: 278  150
   24    47 Tomasz         Olędzki               100.00 -  393: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 23  86.13




	Remigiusz Skwarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maciej         Kutera                111.61 -  282: 381   62
    2    36 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  373: 361  165
    3    28 Robert         Soszka                111.63 -  334: 440   62
    4    33 Jarosław       Borowski              129.32 -  288: 407   79
    5    39 Małgorzata     Kania                 128.92 -  308: 354   79
    6    46 Filip          Sitkowski             100.00 +  307: 300  150
    7    37 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  308: 379   51
    8    42 Marcin         Skowron               111.56 +  365: 333  162
    9    41 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  311: 344   54
   10    40 Marcin         Kozyra                124.91 -  351: 457   75
   11    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  335: 422   50
   12    47 Jacek          Baltyn                101.72 -  277: 353   52
   13    51 PAUZA
   14    48 Iza            Kraj                  100.00 -  285: 312   50
   15    49 Jan            Pawłowski             100.00 -  348: 412   50
   16    50 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  228: 363   50
   17    47 Marcin         Tutka                 100.00 -  260: 423   50
   18    49 Tomasz         Olędzki               100.00 -  247: 398   50
   19    50 Mariusz        Michalski             103.48 -  275: 326   53
   20    50 Jan            Pawłowski             100.00 -  342: 344   50
   21    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  399: 318  150
   22    50 Norbert        Skrzyński             100.00 +  344: 335  150
   23    50 Jan            Pawłowski             100.00 -  328: 330   50
   24    50 Jan            Pawłowski             100.00 -  351: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 23  78.00




	Krzysztof Sporczyk 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Paweł          Subocz                116.93 +  342: 320  167
    2    18 Marek          Charytoniuk           121.10 -  263: 357   71
    3    36 Andrzej        Rakoczy               110.38 -  285: 319   60
    4    41 Renata         Andracka              108.08 -  273: 333   58
    5    44 Małgorzata     Sulejewska            105.19 -  301: 412   55
    6    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  342: 305  150
    7    42 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  330: 349   50
    8    44 Dominik        Piasecki              100.00 -  282: 319   50
    9    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  353: 262  150
   10    43 Maurycy        Machnio               115.49 -  289: 423   65
   11    51 PAUZA
   12    46 Wiesław        Olewiński             111.20 +  332: 328  161
   13    42 Paweł          Kasprzak              100.00 -  281: 405   50
   14    45 Mariusz        Michalski             103.48 +  351: 340  153
   15    41 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  392: 267  156
   16    37 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  394: 348  150
   17    31 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  318: 414   50
   18    35 Marcin         Skowron               111.56 -  277: 321   62
   19    40 Filip          Sosin                 109.13 -  307: 347   59
   20    43 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  406: 258  163
   21    35 Robert         Kamiński              121.52 -  303: 324   72
   22    41 Jacek          Baltyn                101.72 -  302: 337   52
   23    46 Tomasz         Olędzki               100.00 +  353: 348  150
   24    42 Marcin         Tutka                 100.00 +  314: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2304  / 23 100.17




	Tomasz Suchanek 100.00 Wroclaw

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  243: 312   63
    2    48 Robert         Kamiński              121.52 -  288: 371   72
    3    46 Stefan         Dawidson              110.90 +  331: 323  161
    4    42 Sławomir       Kucia                 122.02 -  281: 369   72
    5    46 Maciej         Mizgier               100.00 -  332: 362   50
    6    44 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  320: 282  154
    7    43 Marcin         Skowron               111.56 +  458: 420  162
    8    38 Joanna         Ostrowska             100.00 +  344: 334  150
    9    32 Joanna         Stępień               127.06 -  330: 487   77
   10    38 Bogdan         Kozłowski             111.19 +  368: 311  161
   11    32 Agnieszka      Krupka                100.00 -  287: 310   50
   12    37 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  394: 308  150
   13    32 Marek          Roszak                125.58 +  437: 386  176
   14    26 Renata         Rosół                 100.00 +  367: 317  150
   15    20 Renata         Kowalska              106.01 -  277: 376   56
   16    26 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  339: 385   84
   17    30 Magdalena      Ochot                 100.00 +  512: 273  150
   18    25 Halina         Roszak                114.40 -  387: 433   64
   19    28 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  343: 269  150
   20    21 Jarosław       Puchalski             126.00 -  338: 366   76
   21    23 Tomasz         Figiel                120.84 +  396: 255  171
   22    23 Paweł          Frynia                107.95 -  293: 519   58
   23    28 Bogdan         Pokojski              105.15 -  354: 438   55
   24    32 Stefan         Dawidson              110.90 +  424: 256  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2673  / 24 111.38




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Tomasz         Figiel                120.84 -  336: 409   71
    2    39 Iwona          Baran                 110.46 -  308: 402   60
    3    49 Jacek          Baltyn                101.72 +  367: 333  152
    4    45 Krzysztof      Usakiewicz            134.21 -  258: 388   84
    5    40 Jędrzej        Florek                106.08 -  317: 411   56
    6    45 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  305: 342   50
    7    48 Marcin         Tutka                 100.00 -  288: 313   50
    8    51 PAUZA
    9    50 Iza            Kraj                  100.00 +  317: 311  150
   10    46 Wiesław        Olewiński             111.20 +  377: 330  161
   11    43 Jarosław       Sobczak               108.62 -  239: 362   59
   12    45 Marcin         Skowron               111.56 +  359: 333  162
   13    41 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  353: 370   56
   14    44 Tomasz         Olędzki               100.00 +  388: 358  150
   15    40 Anna           Niedzielko            100.00 +  424: 372  150
   16    36 Paweł          Kasprzak              100.00 -  315: 463   50
   17    40 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  379: 281  150
   18    36 Filip          Sosin                 109.13 +  387: 320  159
   19    31 Marek          Roszak                125.58 +  471: 405  176
   20    26 Bogusław       Puchalski             114.70 -  335: 405   65
   21    30 Renata         Kowalska              106.01 -  298: 365   56
   22    34 Bogdan         Kozłowski             111.19 -  301: 397   61
   23    37 Maurycy        Machnio               115.49 +  401: 322  165
   24    34 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  403: 380  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2449  / 23 106.48




	Marcin Tutka 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Robert         Soszka                111.63 -  311: 412   62
    2    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  341: 271  150
    3    30 Radosław       Konca                 132.74 -  263: 347   83
    4    40 Bogdan         Pokojski              105.15 -  286: 346   55
    5    42 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  315: 395   51
    6    50 Rafał          Wesołowski            100.00 -  303: 378   50
    7    48 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  313: 288  150
    8    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  332: 343   50
    9    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  417: 302  150
   10    39 Marek          Roszak                125.58 -  269: 379   76
   11    46 Sylwester      Gryz                  100.00 -  315: 318   50
   12    51 PAUZA
   13    46 Marcin         Skowron               111.56 -  330: 354   62
   14    50 Filip          Sitkowski             100.00 +  359: 323  150
   15    46 Jacek          Baltyn                101.72 -  314: 345   52
   16    48 Iza            Kraj                  100.00 +  422: 305  150
   17    47 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  423: 260  150
   18    44 Jarosław       Sobczak               108.62 -  305: 310   59
   19    47 Tomasz         Olędzki               100.00 +  376: 276  150
   20    42 Piotr          Jańczyk               100.00 -  268: 356   50
   21    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 =  322: 322  100
   22    47 Mariusz        Michalski             103.48 =  320: 320  103
   23    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  382: 313  150
   24    42 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  265: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2153  / 23  93.61




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Aleksandra     Merklejn              120.96 -  258: 337   71
    2    45 Paweł          Subocz                116.93 -  327: 337   67
    3    42 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 -  320: 349   65
    4    46 Jarosław       Sobczak               108.62 -  345: 402   59
    5    49 Piotr          Jańczyk               100.00 -  304: 401   50
    6    50 Marcin         Tutka                 100.00 +  378: 303  150
    7    47 Jacek          Baltyn                101.72 +  291: 278  152
    8    41 Magdalena      Ochot                 100.00 -  344: 378   50
    9    47 Tomasz         Olędzki               100.00 +  321: 309  150
   10    48 Filip          Sitkowski             100.00 +  438: 239  150
   11    41 Dominik        Piasecki              100.00 -  262: 395   50
   12    43 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  378: 363  150
   13    40 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  289: 364   50
   14    42 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  355: 409   63
   15    44 Sylwester      Gryz                  100.00 +  389: 295  150
   16    43 Marcin         Skowron               111.56 -  289: 368   62
   17    43 Anna           Niedzielko            100.00 -  314: 335   50
   18    51 PAUZA
   19    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  433: 243  150
   20    41 Bogdan         Pokojski              105.15 -  287: 324   55
   21    47 Iza            Kraj                  100.00 +  344: 260  150
   22    42 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  311: 335   56
   23    44 Dominik        Piasecki              100.00 +  359: 277  150
   24    41 Jacek          Baltyn                101.72 +  332: 293  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2252  / 23  97.91




	Piotr Wojciekiewicz 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Rechowicz             127.38 -  353: 590   77
    2    34 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  357: 247  150
    3    33 Filip          Sitkowski             100.00 +  399: 285  150
    4     9 Mateusz        Żbikowski             139.30 -  293: 386   89
    5    18 Radosław       Sowiński              119.29 -  349: 440   69
    6    29 Kazio          Merklejn              139.23 -  265: 421   89
    7    42 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  349: 330  150
    8    33 Jędrzej        Florek                106.08 -  363: 447   56
    9    43 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  348: 335  156
   10    30 Filip          Sosin                 109.13 -  340: 451   59
   11    39 Paweł          Frynia                107.95 +  367: 330  158
   12    34 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 +  453: 256  163
   13    28 Magdalena      Ochot                 100.00 -  332: 347   50
   14    33 Maciej         Mizgier               100.00 +  437: 420  150
   15    27 Grzegorz       Pukniel               104.43 +  373: 368  154
   16    22 Paweł          Jachowicz             107.74 -  310: 423   58
   17    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.45 +  363: 357  165
   18    23 Sławomir       Kucia                 122.02 -  254: 405   72
   19    28 Tomasz         Suchanek              100.00 -  269: 343   50
   20    28 Tomasz         Figiel                120.84 -  267: 419   71
   21    43 Maurycy        Machnio               115.49 -  306: 318   65
   22    38 Paweł          Florek                118.28 +  359: 348  168
   23    36 Anna           Niedzielko            100.00 +  334: 259  150
   24    33 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  337: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2569  / 24 107.04




	Andrzej Wróblewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  353: 310  171
    2    13 Aleksander     Puchalski             123.61 -  362: 434   74
    3    31 Filip          Sosin                 109.13 +  361: 353  159
    4    14 Zbigniew       Wietecki              120.59 -  322: 344   71
    5    19 Piotr          Pietuchowski          110.21 -  386: 417   60
    6    40 Wiesław        Olewiński             111.20 +  329: 326  161
    7    26 Tomasz         Figiel                120.84 +  541: 291  171
    8    18 Bogdan         Pokojski              105.15 +  363: 362  155
    9     9 Radosław       Sowiński              119.29 +  388: 330  169
   10    14 Robert         Soszka                111.63 +  386: 314  162
   11     8 Jarosław       Borowski              129.32 -  329: 436   79
   12    11 Krzysztof      Mówka                 130.96 +  402: 292  181
   13     9 Joanna         Stępień               127.06 -  308: 459   77
   14    12 Radosław       Konca                 132.74 -  341: 375   83
   15    17 Paweł          Jackowski             124.42 -  352: 396   74
   16    20 Beata          Piotrowska            107.93 +  368: 364  158
   17    17 Paweł          Jachowicz             107.74 +  411: 304  158
   18    13 Maciej         Kutera                111.61 -  317: 424   62
   19    17 Bogusław       Puchalski             114.70 +  331: 289  165
   20    12 Kazio          Merklejn              139.23 +  385: 279  189
   21    15 Sławomir       Kucia                 122.02 -  329: 411   72
   22    16 Andrzej        Rakoczy               110.38 +  377: 286  160
   23    12 Radosław       Konca                 132.74 -  372: 415   83
   24    15 Robert         Soszka                111.63 +  372: 313  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3056  / 24 127.33




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Maurycy        Machnio               115.49 -  285: 375   65
    2    34 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  247: 357   50
    3    45 Paweł          Jackowski             124.42 -  294: 380   74
    4    51 PAUZA
    5    48 Norbert        Skrzyński             100.00 -  231: 400   50
    6    48 Piotr          Jańczyk               100.00 -  307: 420   50
    7    49 Grzegorz       Pukniel               104.43 -  215: 428   54
    8    50 Jacek          Baltyn                101.72 -  310: 352   52
    9    48 Marcin         Tutka                 100.00 -  302: 417   50
   10    49 Tomasz         Olędzki               100.00 +  336: 288  150
   11    49 Tomasz         Olędzki               100.00 -  239: 375   50
   12    50 Filip          Sitkowski             100.00 +  370: 254  150
   13    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  326: 283  150
   14    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  260: 303   50
   15    50 Iza            Kraj                  100.00 -  301: 390   50
   16    50 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  363: 228  150
   17    49 Mariusz        Michalski             103.48 +  436: 320  153
   18    46 Paweł          Subocz                116.93 -  321: 346   67
   19    45 Wiesław        Olewiński             111.20 -  319: 358   61
   20    47 Dariusz        Nawrocki              101.21 -  355: 407   51
   21    48 Marcin         Tutka                 100.00 =  322: 322  100
   22    46 Eugeniusz      Wróblewski            113.15 -  249: 380   63
   23    49 Filip          Sitkowski             100.00 +  354: 318  150
   24    48 Paweł          Subocz                116.93 -  302: 408   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 23  82.91


Lista rankingowa na dzień 31-01-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.94  26958  186
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.13  22883  161
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.12  26672  189
   4 Szymon Zaleski                 Poznań               140.92  16488  117
   5 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.35  27369  195
   6 Kazio Merklejn                 Szczecin             139.35  27033  194
   7 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.84  26241  189
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.19  27027  197
   9 Kamil Górka                    Łęczna               136.71  26522  194
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             136.63  26369  193
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.26  25753  189
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.96   6526   48
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.63  26448  195
  14 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  16 Maciej Czupryniak              Milanówek            135.15  25408  188
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.97  20245  150
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.34  25793  192
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             134.22  25502  190
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.64  26327  197
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             132.88  25912  195
  22 Leszek Nowak                   Myślibórz            132.54   7555   57
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.37  25150  190
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             132.15  25240  191
  25 Krzysztof Mówka                Toruń                132.05  25222  191
  26 Radosław Konca                 Warszawa             131.99  25078  190
  27 Marcin Kamiński                Warszawa             130.49   7438   57
  28 Sławomir Kordjalik             Warszawa             130.27  25794  198
  29 Adam Weremczuk                 Łódź                 129.78  24918  192
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.66  15430  119
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.44  24594  190
  32 Dawid Pikul                    Poznań               129.36  24579  190
  33 Andrzej Słapiński              Warszawa             129.31  13190  102
  34 Małgorzata Kania               Milanówek            127.98  23676  185
  35 Marcin Bożek                   Będzin               127.19   9921   78
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  37 Sławomir Nosek                 Mielec               126.88  13830  109
  38 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.81  17246  136
  39 Sergiusz Puchalski             Włocławek            126.59  16330  129
  40 Joanna Stępień                 Katowice             126.48  25169  199
  41 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.44  25162  199
  42 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.39  23888  189
  43 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.96  24688  196
  44 Wojciech Morawski              Gliwice              125.89   5665   45
  45 Stanisław Ochot                Katowice             125.63   9171   73
  46 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.13  16892  135
  47 Krzysztof Pypno                Gliwice              124.47  10331   83
  48 Paweł Jackowski                Warszawa             124.30  22001  177
  49 Sławomir Kucia                 Kraków               123.45  23455  190
  50 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.38  14312  116
  51 Wiktor Stępień                 Katowice             123.34   9744   79
  52 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  53 Marek Roszak                   Poznań               122.72  24176  197
  54 Maciej Michalak                Łódź                 122.37   7220   59
  55 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.23  17968  147
  56 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  57 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.12  16836  139
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.12  22891  189
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               120.83  14500  120
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.76   6038   50
  61 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  62 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.41  20108  167
  63 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.40  22514  187
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  65 Maciej Grabowski               Warszawa             120.02  11162   93
  66 Michał Makowski                Warszawa             119.97   4679   39
  67 Radosław Sowiński              Warszawa             119.94  23149  193
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             119.51  18046  151
  69 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.37  11937  100
  70 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  119.34  22435  188
  71 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.28  23737  199
  72 Maciej Perzyński               Piła                 119.23  13950  117
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             119.08  23696  199
  74 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.91  21641  182
  75 Roman Sulima                   Warszawa             118.81  15445  130
  76 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.71  23623  199
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.60  14944  126
  78 Aleksandra Merklejn            Szczecin             118.55  22406  189
  79 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37  20952  177
  80 Andrzej Lożyński               Piastów              118.35   5681   48
  81 Tomasz Figiel                  Zawichost            118.26   7332   62
  82 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.16   6678   57
  84 Rafał Matczak                  Pruszków             117.14  23427  200
  85 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     116.94  19996  171
  86 Jarosław Michalak              Łódź                 116.93  13681  117
  87 Jacek Pietruszka               Kraków               116.81   6308   54
  88 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  89 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  90 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.83  17374  150
  91 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  92 Kamil Klinkosz                 Rumia                115.39  12462  108
  93 Piotr Pietuchowski             Białystok            115.22  12559  109
  94 Filip Klar                     Mielec               115.18   9099   79
  95 Beata Madej                    Lublin               115.16  17389  151
  96 Arkadiusz Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  97 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
  98 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             114.61  21775  190
  99 Marcin Figiel                  Zawichost            114.31  16004  140
 100 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.14  22829  200
 101 Halina Roszak                  Poznań               114.14  21572  189
 102 Michał Waszkiewicz             Warszawa             114.07  14030  123
 103 Maciej Kutera                  Warszawa             113.89  14464  127
 104 Irena Sołdan                   Rumia                113.77   9215   81
 105 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 106 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.25   6229   55
 107 Iwona Baran                    Kraków               113.23  22079  195
 108 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 109 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 110 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.80  17033  151
 111 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.78   4624   41
 112 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.58  21953  195
 113 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.41   7981   71
 114 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 115 Robert Soszka                  Warszawa             112.25  19194  171
 116 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.23  22446  200
 117 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.20   8527   76
 118 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.16  16151  144
 119 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              112.12  15472  138
 120 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.02  14674  131
 121 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 122 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 123 Piotr Rosół                    Warszawa             111.56  21307  191
 124 Ewa Ciszewska                  Katowice             111.47   8695   78
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 126 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 127 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 128 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.81  10970   99
 129 Grzegorz Matysiak              Kraków               110.78  10524   95
 130 Władysław Zieliński            Lębork               110.68   7526   68
 131 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.48  20660  187
 132 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 133 Maurycy Machnio                Lipiany              110.40   7728   70
 134 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.31   7060   64
 135 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  109.64  16665  152
 137 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.40   9408   86
 138 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 139 Filip Sosin                    Warszawa             109.03  21478  197
 140 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            108.96  11768  108
 141 Paweł Opyc                     Warszawa             108.84  21441  197
 142 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 143 Wiesław Olewiński              Warszawa             108.70  15762  145
 144 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 145 Beata Piotrowska               Łódź                 108.57  21062  194
 146 Wojciech Jacyno                Warszawa             108.43   5530   51
 147 Miłosz Wrzałek                 Reda                 108.39  15392  142
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             108.14  21629  200
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            107.89  18880  175
 150 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 151 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.75  12283  114
 152 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 153 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.47   8920   83
 154 Renata Kowalska                Bielsko Biała        107.32  20391  190
 155 Paweł Majewski                 Warszawa             107.26   9546   89
 156 Grzegorz Pukniel               Lublin               107.09  20776  194
 157 Lucyna Śniadach                Rumia                106.80  20932  196
 158 Bogdan Pokojski                Piastów              106.54   6712   63
 159 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 160 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 161 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.28  16473  155
 162 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 163 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.03  14844  140
 164 Roman Figiel                   Zawichost            105.96  14834  140
 165 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 166 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 167 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 168 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.38  19074  181
 169 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 170 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 171 Andrzej Gostomski              Łódź                 105.15  18611  177
 172 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.14   6834   65
 173 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.03  13864  132
 174 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 175 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.88  19823  189
 176 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.87   9753   93
 177 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 178 Adam Słapiński                 Warszawa             104.57   7006   67
 179 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 180 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.50   5643   54
 181 Sylwester Wójcik               Lublin               104.48   3448   33
 182 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.31  17837  171
 183 Paweł Czubla                   Kock                 104.05   6867   66
 184 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 185 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 186 Krzysztof Jaworski             Warszawa             103.42  10756  104
 187 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 188 Mariusz Makuch                 Zator                103.11   3609   35
 189 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  15236  149
 190 Paweł Ochot                    Katowice             102.19   7051   69
 191 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             102.19   7153   70
 192 Joanna Ostrowska               Warszawa             101.89  19053  187
 193 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 194 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 195 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 196 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 197 Arkadiusz Biegun               Kraków               101.49   7206   71
 198 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 199 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 200 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 201 Jolanta Kosmowska              Warszawa             101.17  20233  200
 202 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            100.77  14208  141
 203 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               100.59  14787  147
 205 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 206 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.52   6634   66
 207 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 208 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 209 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 210 Michał Szymkowski              Wrocław               99.66   3488   35
 211 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 212 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 213 Jacek Baltyn                   Suchedniów            99.51   5871   59
 214 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.44   3580   36
 215 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 216 Bożena Matysiak                Kraków                99.23   5259   53
 217 Paulina Hennig                 Gniezno               99.22   3175   32
 218 Robert Drózd                   Wesoła                99.21  10119  102
 219 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 220 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 221 Renata Rosół                   Warszawa              98.89  19778  200
 222 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.76   9876  100
 223 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              98.75   9480   96
 224 Anna Królak                    Warszawa              98.68   5625   57
 225 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 226 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno             98.57   5520   56
 227 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 228 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 229 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 230 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 231 Irena Ficak                    Mielec                97.92   8127   83
 232 Anna Niedzielko                Szczecin              97.65   7324   75
 233 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 234 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.47   8480   87
 235 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 97.45   9160   94
 236 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 237 Agnieszka Krupka               Krosno                97.22   7486   77
 238 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                96.36   4047   42
 239 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 240 Anna Arana                     Warszawa              96.03   3361   35
 241 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 242 Maria Jarosz                   Lublin                95.90  14001  146
 243 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 244 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 245 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.39   8871   93
 246 Anna Pendowska                 Rumia                 95.24   5143   54
 247 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 248 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 249 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.89  10438  110
 250 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 251 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.59   4824   51
 252 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 253 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 254 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.26   6504   69
 255 Monika Rubinstein              Warszawa              94.02  12411  132
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 257 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 258 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.86   7978   85
 259 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 260 Piotr Ingling                  Warszawa              93.40   9527  102
 261 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.21   3915   42
 262 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 263 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 264 Janusz Sojka                   Łódź                  92.65   3984   43
 265 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 266 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 267 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.07   5340   58
 268 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 269 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 270 Rafał Wesołowski               Warszawa              90.48   5791   64
 271 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.09   8378   93
 272 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              89.93   9892  110
 273 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.57   7882   88
 274 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 275 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 276 Joanna Brychcy                 Katowice              88.65   8333   94
 277 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 278 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.45   4334   49
 279 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 280 Michał Sosin                   Warszawa              88.28   3443   39
 281 Piotr Madej                    Lublin                88.23  10941  124
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 283 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.34  12053  138
 284 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                  85.61   4794   56
 286 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 287 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.02   7992   94
 288 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 290 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.67   5522   66
 291 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 292 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 293 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.36   6342   77
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.61   8079   99
 295 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 296 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 297 Iza Kraj                       Warszawa              75.81   2729   36
 298 Adam Kędzior                   Lublin                73.55   4266   58
 299 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 300 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.42   5068   73
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 302 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 31-01-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   2 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   3 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   4 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   5 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   6 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
   7 Rafał Marks                    Warszawa              89.52   2417   27
   8 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
   9 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  10 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  11 Grzegorz Gardynik              Warszawa             102.92   2573   25
  12 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  13 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  14 Tomasz Suchanek                Wroclaw              111.38   2673   24
  15 Grzegorz Kulgawczuk            Biala Podlaska       110.25   2646   24
  16 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  17 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  18 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.58   2534   24
  19 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  20 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  21 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  22 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  23 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  24 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  25 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  26 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  27 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  28 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  29 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  30 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  31 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  32 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  33 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  34 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  35 Grzegorz Wilk                  Kraków               115.39   2654   23
  36 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  37 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  38 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  39 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  40 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  41 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  42 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  43 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  44 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  45 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             78.00   1794   23
  46 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  47 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  49 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  50 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  51 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  52 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  53 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  54 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  55 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  56 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  57 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  58 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  59 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  60 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  61 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  62 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              97.33   1752   18
  63 Dawid Boczoń                   Zakopane              93.22   1678   18
  64 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  65 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  66 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  67 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  68 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  69 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  70 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  71 Mariusz Margalski              Warszawa             112.47   1687   15
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            110.87   1663   15
  73 Małgorzata Marks               Warszawa              89.07   1336   15
  74 Dariusz Kopera                 MińskMazowiecki       88.40   1326   15
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              78.00   1170   15
  76 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  77 Łukasz Marks                   Warszawa              83.43   1168   14
  78 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  79 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              59.43    832   14
  80 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  81 Michał Krzemień                Kraków               115.00   1495   13
  82 Jacek Gasik                    Warszawa             106.62   1386   13
  83 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  84 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  85 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  86 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  87 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  88 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  89 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  90 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  91 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  92 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
  93 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
  94 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
  95 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
  96 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
  97 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
  98 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
  99 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
 100 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 101 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 102 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 103 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 104 Paweł Górny                    Lublin                97.83   1174   12
 105 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               97.50   1170   12
 106 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 107 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 108 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 109 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 110 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 111 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 112 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 113 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 114 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 115 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 116 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 117 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 118 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 119 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 120 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 121 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 122 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 123 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 124 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 125 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 126 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 127 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 128 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 129 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 130 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 131 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 132 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 133 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 134 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 135 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 136 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 137 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 138 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 139 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 140 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 141 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 142 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 143 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 144 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 145 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 146 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 147 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 148 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 149 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 150 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 151 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 152 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 153 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 154 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 155 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 156 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 157 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 158 Jacek Stolarczyk               Zator                 81.18    893   11
 159 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 160 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 161 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 162 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 163 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 164 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 165 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 166 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 167 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 168 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 169 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 170 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 171 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 172 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 173 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 174 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 175 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 176 Maciej Stolarczyk              Zator                 69.91    769   11
 177 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 178 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 179 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 180 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 181 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 182 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 183 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 184 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 185 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 186 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 187 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 188 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 189 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 190 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 191 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 192 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 193 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 194 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 195 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 196 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 197 Janusz Czerwik                 Zator                 53.67    483    9
 198 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 199 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 200 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 201 Sylwia Wilczek                 Warszawa              64.62    517    8
 202 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 203 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 204 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 205 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 206 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 207 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 208 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 209 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                84.00    588    7
 211 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 212 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 213 Adam Sulejewski                Kraków                68.86    482    7
 214 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 215 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 216 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 217 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 218 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 219 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 220 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 221 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 222 Bartłomiej Boczek              Toruń                108.83    653    6
 223 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 224 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 225 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 226 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 227 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 228 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 229 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 230 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 231 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 232 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 233 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 234 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 235 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 236 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 237 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 238 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 239 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 240 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 241 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 242 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 243 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 244 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.00    550    5
 245 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 246 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 247 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 248 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 249 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 250 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 251 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 252 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 253 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 254 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 255 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 256 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 257 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 258 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 259 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 260 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 261 Edyta Gomu#ka                  Cz#stochowa           50.80    254    5
 262 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 263 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 264 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 265 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 266 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 267 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 268 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 269 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 270 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 271 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 272 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 273 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 274 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 275 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 276 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 277 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 278 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 279 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 280 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 281 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 282 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 283 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 284 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 285 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 286 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 287 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 288 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 289 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 290 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 291 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 292 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 293 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 294 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 295 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 296 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 297 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 298 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 299 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 300 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 301 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 302 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 303 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 304 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 305 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 306 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 307 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 308 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 309 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 310 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 311 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 312 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 313 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 314 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 315 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 316 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 317 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 318 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 319 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 320 Joanna Rubaj                   Lublin                50.00    100    2
 321 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 322 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 323 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 324 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 325 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 326 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 327 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie