Warszawa20
listopada
Warszawa 20-28 listopada XII Mistrzostwa Polski
Warszawa11
grudnia
Warszawa 11-12 grudnia IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Warszawa22
stycznia
Warszawa 22-23 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Scrabblowy Le Mans11 - 12 grudnia 2004 — IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Warszawa, 11 - 12 grudnia 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Scrabblowy Le MansW morderczym 24-godzinnym wyścigu wygrał były mistrz Polski Kamil Górka z Krakowa. Turniej zgromadził 118 graczy, z których 116 dotarło do mety. Wygrać nie było łatwo, bo w turnieju brała udział cała czołówka rankingu. Oprócz Kamila jeszcze trzech zawodników odniosło 17 zwycięstw, ale Kamil miał najwyższą ilość małych punktów. Tylko 90 zabrakło mu do 10 000, co daje średnią prawie 413 punktów. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, że Kamil rozpoczął turniej od 3 porażek, ale potem los się odwrócił :-)
Wyniki można było śledzić w internecie. Za pomoc w przeprowadzeniu turnieju organizatorzy dziękują Sławomirze Koncy i Tomaszowi Żbikowskiemu.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III 24-godzinny Turniej Non Stop
II 24-godzinny Turniej Non Stop
24-godzinny Turniej Non Stop




Wyniki turnieju IV Turniej Le Mans

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Łęczna                 139.59     17.0     9910     3416     1528
  2 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               133.79     17.0     9603     3517      945
  3 Grzegorz        Święcki              Białystok              133.31     17.0     9601     3432     1073
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               145.05     17.0     9590     3517     1040
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.32     16.0     9690     3402     1144
  6 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               138.98     16.0     9604     3453     1061
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.48     16.0     9544     3456      699
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 135.78     16.0     9450     3545      668
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.46     16.0     9429     3351      544
 10 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.74     16.0     8907     3387      491
 11 Aleksander      Puchalski            Włocławek              126.26     15.5     9564     3294      655
 12 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.82     15.0     9641     3026     1005
 13 Marek           Roszak               Poznań                 118.09     15.0     9518     3385      292
 14 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.52     15.0     9380     3164      792
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               131.50     15.0     9360     3151      451
 16 Michał          Makowski             Warszawa               124.78     15.0     9133     3297      575
 17 Lucyna          Korga                Zabrze                 118.83     15.0     8987     3212      855
 18 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          115.28     15.0     8916     3004      400
 19 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    111.35     15.0     8678     3257      253
 20 Maciej          Czupryniak           Milanówek              132.77     14.0     9756     3192      830
 21 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.57     14.0     9613     3109      637
 22 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.44     14.0     9278     3209      138
 23 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.85     14.0     9103     3156      522
 24 Radosław        Konca                Warszawa               130.43     14.0     9088     2947      767
 25 Piotr           Rosół                Warszawa               116.33     14.0     9081     3076      410
 26 Artur           Irzyk                Strzyżów               119.00     14.0     9017     2962      230
 27 Łukasz          Bryła                Mielec                 100.00     14.0     8939     2994       39
 28 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 125.98     14.0     8887     3042      526
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               109.45     14.0     8636     2994     -204
 30 Artur           Koszel               Inowrocław             112.89     14.0     8617     2909      -17
 31 Filip           Sosin                Warszawa               118.85     13.5     9491     3012      394
 32 Maciej          Lelowicz             Kraków                 100.00     13.5     8982     3043      411
 33 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              131.48     13.0     9686     3046      750
 34 Robert          Soszka               Warszawa               118.36     13.0     9117     2938      -92
 35 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.12     13.0     9096     2979     -182
 36 Marcin          Kamiński             Warszawa               127.74     13.0     9086     2812      261
 37 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.61     13.0     9021     2850     -129
 38 Michał          Sosin                Warszawa               100.00     13.0     8912     2925      361
 39 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               111.52     13.0     8885     2953       85
 40 Magdalena       Merklejn             Szczecin               122.48     13.0     8797     3074      171
 41 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.37     13.0     8756     2808     -170
 42 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              107.32     13.0     8701     2864      -48
 43 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               113.92     13.0     8595     2699      591
 44 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.07     13.0     8595     2663      564
 45 Katarzyna       Klimała              Kraków                 115.59     13.0     8451     2732     -297
 46 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               107.98     13.0     8426     2692      -20
 47 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             100.00     13.0     8390     2810     -182
 48 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 109.63     12.5     8927     2872     -265
 49 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.05     12.5     8775     2865     -146
 50 Beata           Piotrowska           Łódź                   106.63     12.5     8589     2844        2
 51 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.92     12.0     9611     2619     1080
 52 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.69     12.0     9140     2754       54
 53 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.52     12.0     9038     2908      399
 54 Filip           Klar                 Mielec                 108.76     12.0     8918     2839      409
 55 Joanna          Stępień              Katowice               126.03     12.0     8857     2825      138
 56 Roman           Sulima               Warszawa               120.83     12.0     8852     2749      183
 57 Zdzisław        Szota                Warszawa               114.07     12.0     8803     2766     -110
 58 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00     12.0     8692     2611      126
 59 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               108.92     12.0     8637     2785       18
 60 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 106.70     12.0     8589     2772     -112
 61 Przemysław      Herdzina             Kraków                 100.00     12.0     8522     2656     -111
 62 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00     12.0     8419     2616     -407
 63 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 106.85     12.0     8404     2637      294
 64 Joanna          Brychcy              Katowice               101.62     12.0     8391     2622     -506
 65 Sławomir        Buk                  Gliwice                100.00     12.0     8319     2573     -149
 66 Wiesław         Olewiński            Warszawa               103.00     12.0     8269     2682     -248
 67 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         123.15     11.5     8799     2585      160
 68 Maciej          Kutera               Warszawa               111.89     11.5     8180     2674     -482
 69 Andrzej         Słapiński            Warszawa               131.20     11.0     9358     2726      461
 70 Bogusław        Puchalski            Włocławek              119.79     11.0     9191     2597       57
 71 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.06     11.0     8982     2892      374
 72 Halina          Roszak               Poznań                 117.61     11.0     8966     2490      401
 73 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 104.67     11.0     8891     2723     -459
 74 Bartosz         Orłowski             Bytom                  104.18     11.0     8680     2562      -60
 75 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         100.00     11.0     8654     2629     -133
 76 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 116.18     11.0     8644     2520     -302
 77 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.16     11.0     8629     2509      -20
 78 Bogdan          Kozłowski            Białystok              112.97     11.0     8525     2471     -238
 79 Damian          Krężel               Mielec                 100.00     11.0     8495     2494     -127
 80 Grzegorz        Bryła                Mielec                 100.00     11.0     8429     2540     -385
 81 Marianna        Kozłowska            Białystok              106.90     11.0     8378     2648     -464
 82 Daniel          Janus                Wąchock                100.00     11.0     8347     2470     -652
 83 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00     11.0     8304     2500     -473
 84 Roman           Figiel               Zawichost              102.42     11.0     8089     2547     -833
 85 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.38     11.0     7607     2467    -1042
 86 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 113.28     10.5     8627     2547     -239
 87 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.84     10.5     8199     2489     -376
 88 Andrzej         Gostomski            Łódź                   109.51     10.5     8192     2547      -63
 89 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 121.84     10.0     9205     2487       99
 90 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             100.00     10.0     8721     2549     -364
 91 Bogdan          Pokojski             Piastów                105.25     10.0     8691     2588     -220
 92 Tomasz          Suchanek             Wrocław                112.39     10.0     8687     2444     -196
 93 Marcin          Skowron              Zabrze                 108.99     10.0     8509     2442     -262
 94 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.11     10.0     8484     2448     -237
 95 Renata          Rosół                Warszawa               100.00     10.0     8438     2372     -305
 96 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.96     10.0     8349     2360     -273
 97 Jacek           Baltyn               Suchedniów             104.11     10.0     8325     2330      -87
 98 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.94     10.0     8276     2430     -455
 99 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00     10.0     7823     2425    -1046
100 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               100.00     10.0     7598     2274     -288
101 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00     10.0     7504     2334     -624
102 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              107.69      9.0     8529     2389     -643
103 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 109.74      9.0     8389     2393     -524
104 Michał          Korzeniowski         Kraków                 100.00      9.0     8353     2249     -479
105 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      9.0     8227     2271     -606
106 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      9.0     7750     2220     -320
107 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      9.0     7400     2321    -1237
108 Magdalena       Ochot                Katowice               106.10      8.5     8177     2076      -42
109 Andrzej         Bryła                Mielec                 100.00      8.5     7975     2122     -350
110 Adam            Słapiński            Warszawa               101.47      8.0     8159     2098     -562
111 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      8.0     8022     2133     -668
112 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      7.0     7921     1973     -139
113 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.01      7.0     7622     1960     -825
114 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      6.5     7411     1783     -609
115 Filip           Sitkowski            Warszawa               100.00      6.0     6884     1793    -1428
116 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     7246     1668    -1367
117 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00      4.0     3257      995     -815
118 Agnieszka       Krupka               Krosno                 106.27      2.0     2004      613     -499
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Turniej Le Mans



	Mateusz Żbikowski 145.05 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  467: 303  162
    2     5 Andrzej        Gostomski             109.51 -  309: 388   60
    3    26 Beata          Piotrowska            106.63 +  335: 271  157
    4    18 Alina          Białobrzewska         104.67 +  475: 263  155
    5    16 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  411: 356  160
    6     4 Stanisław      Rydzik                138.57 +  439: 290  189
    7     5 Magdalena      Merklejn              122.48 +  418: 345  172
    8     4 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  364: 367   60
    9     8 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  399: 478   89
   10     9 Michał         Makowski              124.78 -  309: 424   75
   11    14 Joanna         Stępień               126.03 +  452: 376  176
   12     9 Jarosław       Borowski              130.85 +  413: 269  181
   13    11 Łukasz         Bobowski              100.00 +  420: 347  150
   14     7 Małgorzata     Kania                 127.44 +  357: 349  177
   15     1 Dawid          Pikul                 135.78 +  443: 369  186
   16     4 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  510: 373  191
   17     1 Marek          Roszak                118.09 +  480: 313  168
   18     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  361: 341  191
   19     2 Grzegorz       Święcki               133.31 -  335: 393   83
   20     2 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  310: 299  192
   21     3 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  411: 394  184
   22     1 Kamil          Górka                 139.59 -  393: 469   90
   23     1 Grzegorz       Święcki               133.31 -  381: 386   83
   24     3 Dawid          Pikul                 135.78 +  398: 387  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3517  / 24 146.54




	Krzysztof Mówka 141.74 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Frynia                111.35 +  325: 317  161
    2    29 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  416: 314  163
    3    13 Radosław       Konca                 130.43 -  288: 311   80
    4    24 Renata         Kowalska              115.28 +  358: 315  165
    5    15 Andrzej        Słapiński             131.20 +  396: 280  181
    6    10 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  355: 379   89
    7    15 Joanna         Stępień               126.03 +  419: 349  176
    8    10 Filip          Klar                  108.76 +  453: 340  159
    9     7 Maciej         Lelowicz              100.00 +  343: 262  150
   10     3 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  335: 410   91
   11     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  375: 335  162
   12     6 Paweł          Frynia                111.35 +  323: 320  161
   13     8 Lucyna         Korga                 118.83 +  367: 352  169
   14     4 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  390: 382  189
   15     4 Magdalena      Merklejn              122.48 +  367: 333  172
   16     1 Marek          Roszak                118.09 -  344: 393   68
   17     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  433: 394  191
   18     3 Dawid          Pikul                 135.78 -  373: 377   86
   19     6 Filip          Sosin                 118.85 +  407: 376  169
   20     2 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  299: 310   95
   21     5 Paweł          Jackowski             131.50 +  437: 368  182
   22     4 Grzegorz       Święcki               133.31 -  402: 424   83
   23     6 Aleksander     Puchalski             126.26 -  292: 423   76
   24     7 Lucyna         Korga                 118.83 +  410: 352  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3387  / 24 141.12




	Kazimierz.J Merklejn 141.48 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  396: 305  160
    2     3 Bogdan         Pokojski              105.25 +  375: 363  155
    3     9 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  427: 421  159
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  319: 344   89
    5    12 Maciej         Lelowicz              100.00 -  346: 475   50
    6    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  437: 337  189
    7    20 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  432: 305  163
    8    12 Lucyna         Korga                 118.83 +  374: 322  169
    9     5 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  436: 361  171
   10     6 Stanisław      Rydzik                138.57 +  453: 339  189
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  389: 345  189
   12     2 Marek          Roszak                118.09 +  428: 398  168
   13     1 Dawid          Pikul                 135.78 +  414: 318  186
   14     2 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  428: 332  184
   15     2 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  406: 443   91
   16     2 Maciej         Czupryniak            132.77 +  446: 368  183
   17     2 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  394: 433   92
   18     1 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  341: 361   95
   19     4 Michał         Makowski              124.78 -  355: 363   75
   20     6 Aleksander     Puchalski             126.26 +  485: 342  176
   21     2 Grzegorz       Święcki               133.31 +  409: 406  183
   22     3 Paweł          Jackowski             131.50 -  366: 474   82
   23     2 Kamil          Górka                 139.59 -  293: 331   90
   24     5 Marek          Roszak                118.09 +  395: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3456  / 24 144.00




	Mariusz Skrobosz 141.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  398: 422   60
    2    31 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  406: 269  150
    3    18 Wiesław        Olewiński             103.00 +  446: 379  153
    4    15 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  352: 436   66
    5    22 Artur          Irzyk                 119.00 +  400: 352  169
    6    17 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  458: 336  150
    7    12 Marcin         Kamiński              127.74 +  551: 306  178
    8     6 Roman          Figiel                102.42 +  355: 297  152
    9     4 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  411: 312  176
   10     3 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  410: 335  192
   11     2 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  289: 572   89
   12     3 Magdalena      Merklejn              122.48 +  349: 310  172
   13     4 Łukasz         Bryła                 100.00 +  492: 278  150
   14     1 Dawid          Pikul                 135.78 -  270: 401   86
   15     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  443: 406  191
   16     4 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  373: 510   95
   17     5 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  355: 446   84
   18     5 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  351: 496   89
   19    10 Małgorzata     Kania                 127.44 +  368: 356  177
   20     9 Paweł          Frynia                111.35 +  379: 278  161
   21     1 Marek          Roszak                118.09 +  385: 351  168
   22     7 Michał         Makowski              124.78 +  353: 276  175
   23     5 Dawid          Pikul                 135.78 -  345: 424   86
   24     6 Paweł          Jackowski             131.50 +  490: 337  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3351  / 24 139.62




	Kamil Górka 139.59 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Gostomski             109.51 -  299: 392   60
    2    36 Marcin         Skowron               108.99 -  366: 389   59
    3    53 Artur          Koszel                112.89 -  327: 360   63
    4    53 Andrzej        Bociąga               100.00 +  480: 220  150
    5    45 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  421: 291  163
    6    36 Beata          Piotrowska            106.63 -  335: 343   57
    7    42 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  560: 275  158
    8    31 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  443: 303  163
    9    24 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  440: 299  150
   10    17 Piotr          Rosół                 116.33 +  436: 383  166
   11    11 Stanisław      Rydzik                138.57 +  420: 335  189
   12     8 Filip          Klar                  108.76 +  387: 362  159
   13    10 Rafał          Wesołowski            109.45 +  488: 304  159
   14     5 Maciej         Czupryniak            132.77 -  403: 418   83
   15     6 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  387: 447   89
   16    10 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  410: 397  181
   17     7 Magdalena      Merklejn              122.48 +  422: 327  172
   18     7 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  414: 411  189
   19     1 Marek          Roszak                118.09 +  444: 299  168
   20     3 Grzegorz       Święcki               133.31 -  419: 447   83
   21     6 Dawid          Pikul                 135.78 +  408: 379  186
   22     1 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  469: 393  195
   23     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  331: 293  191
   24     1 Grzegorz       Święcki               133.31 +  401: 315  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3416  / 24 142.33




	Tomasz Zwoliński 139.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            109.45 +  426: 264  159
    2    18 Robert         Kamiński              124.52 -  335: 438   75
    3    30 Joanna         Kubińska              100.00 +  499: 290  150
    4    14 Paweł          Frynia                111.35 +  452: 306  161
    5     8 Andrzej        Gostomski             109.51 +  392: 271  160
    6    10 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  379: 355  192
    7     4 Piotr          Rosół                 116.33 +  353: 347  166
    8     1 Marek          Roszak                118.09 -  352: 411   68
    9     8 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  478: 399  195
   10     5 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  437: 402  160
   11     2 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  572: 289  191
   12     1 Dawid          Pikul                 135.78 -  333: 432   86
   13     3 Małgorzata     Kania                 127.44 -  344: 380   77
   14     6 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  370: 299  181
   15     5 Maciej         Czupryniak            132.77 -  365: 384   83
   16     5 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  304: 438   89
   17     8 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  386: 300  171
   18     7 Kamil          Górka                 139.59 -  411: 414   90
   19     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  414: 324  189
   20     8 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  401: 351  166
   21     7 Lucyna         Korga                 118.83 -  333: 395   69
   22    10 Renata         Kowalska              115.28 +  560: 306  165
   23     7 Maciej         Czupryniak            132.77 +  441: 404  183
   24     4 Aleksander     Puchalski             126.26 +  353: 347  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3402  / 24 141.75




	Mariusz Wrześniewski 138.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Skowron               108.99 +  371: 369  159
    2    15 Alina          Białobrzewska         104.67 +  437: 346  155
    3     3 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  504: 272  184
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  344: 319  191
    5     3 Magdalena      Merklejn              122.48 +  384: 301  172
    6     2 Małgorzata     Kania                 127.44 +  445: 320  177
    7     1 Marek          Roszak                118.09 -  353: 441   68
    8     2 Maciej         Lelowicz              100.00 +  384: 355  150
    9     2 Dawid          Pikul                 135.78 -  284: 346   86
   10     2 Maciej         Czupryniak            132.77 +  398: 297  183
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  345: 389   91
   12     5 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  384: 355  176
   13     6 Aleksander     Puchalski             126.26 +  422: 389  176
   14     4 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  382: 390   92
   15     6 Kamil          Górka                 139.59 +  447: 387  190
   16     5 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  438: 304  189
   17     4 Grzegorz       Święcki               133.31 -  376: 399   83
   18     5 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  496: 351  191
   19     5 Paweł          Jackowski             131.50 -  341: 486   82
   20     7 Łukasz         Bryła                 100.00 +  427: 291  150
   21     4 Michał         Makowski              124.78 -  357: 382   75
   22     6 Jarosław       Borowski              130.85 +  483: 368  181
   23     3 Marek          Roszak                118.09 +  470: 311  168
   24     2 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  332: 375   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3453  / 24 143.88




	Stanisław Rydzik 138.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Ostrowska             108.94 -  356: 379   59
    2    39 Michał         Sosin                 100.00 +  396: 379  150
    3    35 Agnieszka      Krupka                106.27 +  420: 396  156
    4    27 Przemysław     Herdzina              100.00 +  472: 446  150
    5    11 Marcin         Kamiński              127.74 +  548: 341  178
    6     4 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  290: 439   95
    7    10 Marianna       Kozłowska             106.90 +  412: 384  157
    8     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  352: 365   62
    9    10 Małgorzata     Kania                 127.44 +  542: 310  177
   10     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  339: 453   91
   11    11 Kamil          Górka                 139.59 -  335: 420   90
   12    17 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  353: 365   81
   13    35 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  371: 350  163
   14    18 Filip          Klar                  108.76 +  429: 336  159
   15    18 Wiesław        Olewiński             103.00 +  461: 282  153
   16    11 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  253: 399   71
   17    14 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  360: 379   89
   18    18 Rafał          Wesołowski            109.45 +  494: 308  159
   19    14 Robert         Kamiński              124.52 +  380: 331  175
   20    11 Maciej         Czupryniak            132.77 -  355: 401   83
   21    16 Wojciech       Zemło                 134.12 +  419: 407  184
   22    11 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  446: 319  166
   23     9 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  372: 414   80
   24    13 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  458: 373  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3109  / 24 129.54




	Karol Wyrębkiewicz 138.52 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  358: 411   59
    2    38 Aleksander     Puchalski             126.26 -  319: 456   76
    3    50 Filip          Sitkowski             100.00 +  475: 246  150
    4    33 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  512: 265  158
    5    20 Radosław       Sowiński              119.11 +  395: 324  169
    6    13 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  337: 437   91
    7    23 Filip          Sosin                 118.85 +  452: 312  169
    8    15 Marianna       Kozłowska             106.90 +  365: 333  157
    9    11 Paweł          Frynia                111.35 -  302: 357   61
   10    21 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  435: 356  157
   11    13 Maciej         Lelowicz              100.00 -  298: 402   50
   12    20 Andrzej        Słapiński             131.20 +  455: 338  181
   13    16 Alina          Białobrzewska         104.67 +  416: 385  155
   14     9 Michał         Makowski              124.78 -  321: 385   75
   15    22 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  439: 307  160
   16    12 Robert         Kamiński              124.52 -  351: 359   75
   17    14 Stanisław      Rydzik                138.57 +  379: 360  189
   18    12 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  430: 340  181
   19     9 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  324: 414   89
   20    12 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  424: 354  171
   21     9 Maciej         Czupryniak            132.77 -  383: 414   83
   22    13 Michał         Sosin                 100.00 +  412: 352  150
   23    10 Małgorzata     Kania                 127.44 +  455: 346  177
   24     9 Jarosław       Borowski              130.85 +  343: 335  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3164  / 24 131.83




	Dawid Pikul 135.78 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Filip          Klar                  108.76 +  459: 370  159
    2     9 Marek          Charytoniuk           123.15 +  387: 345  173
    3    11 Magdalena      Merklejn              122.48 -  321: 412   72
    4    28 Rafał          Wesołowski            109.45 +  316: 315  159
    5    13 Aleksander     Puchalski             126.26 +  427: 310  176
    6     7 Jarosław       Borowski              130.85 +  436: 352  181
    7     7 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  559: 356  181
    8     3 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  353: 341  176
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  346: 284  189
   10     1 Marek          Roszak                118.09 +  468: 442  168
   11     1 Marek          Roszak                118.09 +  468: 311  168
   12     1 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  432: 333  189
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  318: 414   91
   14     1 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  401: 270  191
   15     1 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  369: 443   95
   16     3 Grzegorz       Święcki               133.31 -  272: 445   83
   17     3 Maciej         Czupryniak            132.77 +  345: 324  183
   18     3 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  377: 373  192
   19     3 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  394: 406   84
   20     4 Paweł          Jackowski             131.50 -  354: 378   82
   21     6 Kamil          Górka                 139.59 -  379: 408   90
   22     8 Małgorzata     Kania                 127.44 +  458: 407  177
   23     5 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  424: 345  191
   24     3 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  387: 398   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3545  / 24 147.71




	Wojciech Zemło 134.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  380: 312  158
    2    11 Zdzisław       Szota                 114.07 -  367: 410   64
    3    36 Daniel         Janus                 100.00 +  401: 331  150
    4    12 Roman          Sulima                120.83 +  418: 329  171
    5     5 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  274: 404   81
    6    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  417: 383  172
    7     8 Jarosław       Borowski              130.85 -  332: 395   81
    8    18 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  344: 270  172
    9    14 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  286: 448   84
   10    23 Grzegorz       Święcki               133.31 +  344: 342  183
   11    21 Michał         Sosin                 100.00 -  321: 373   50
   12    28 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  475: 385  162
   13    29 Marianna       Kozłowska             106.90 -  435: 441   57
   14    24 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  452: 344  150
   15    12 Aleksander     Puchalski             126.26 -  357: 525   76
   16    20 Piotr          Rosół                 116.33 -  417: 502   66
   17    25 Andrzej        Słapiński             131.20 +  449: 421  181
   18    19 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  425: 271  160
   19    16 Robert         Soszka                118.36 +  408: 382  168
   20    13 Małgorzata     Kania                 127.44 -  342: 437   77
   21    16 Stanisław      Rydzik                138.57 -  407: 419   89
   22    22 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  364: 321  171
   23    17 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  297: 489   81
   24    22 Robert         Kamiński              124.52 +  384: 344  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2979  / 24 124.12




	Sławomir Kordjalik 133.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  449: 284  158
    2    12 Norbert        Skrzyński             100.00 +  491: 169  150
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  272: 504   89
    4    20 Marcin         Kamiński              127.74 -  413: 428   78
    5    21 Agnieszka      Krupka                106.27 +  393: 301  156
    6    15 Przemysław     Herdzina              100.00 +  415: 392  150
    7    13 Radosław       Konca                 130.43 +  342: 339  180
    8    11 Magdalena      Merklejn              122.48 -  341: 411   72
    9    14 Wojciech       Zemło                 134.12 +  448: 286  184
   10    10 Artur          Irzyk                 119.00 +  363: 325  169
   11     5 Jarosław       Borowski              130.85 +  433: 310  181
   12     4 Aleksander     Puchalski             126.26 +  426: 324  176
   13     5 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  441: 392  176
   14     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  332: 428   91
   15     3 Marek          Roszak                118.09 -  318: 422   68
   16     6 Filip          Sosin                 118.85 +  463: 422  169
   17     5 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  446: 355  191
   18     4 Grzegorz       Święcki               133.31 -  406: 409   83
   19     3 Dawid          Pikul                 135.78 +  406: 394  186
   20     5 Michał         Makowski              124.78 +  428: 378  175
   21     3 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  394: 411   95
   22     5 Lucyna         Korga                 118.83 +  313: 296  169
   23     4 Paweł          Jackowski             131.50 +  495: 346  182
   24     2 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  375: 332  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3517  / 24 146.54




	Grzegorz Święcki 133.31 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  404: 423   57
    2    30 Maciej         Kutera                111.89 +  512: 306  162
    3    15 Marek          Roszak                118.09 -  345: 459   68
    4    30 Damian         Krężel                100.00 -  270: 448   50
    5    42 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  382: 271  151
    6    33 Katarzyna      Klimała               115.59 +  375: 258  166
    7    25 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  459: 337  157
    8    19 Michał         Sosin                 100.00 -  325: 365   50
    9    27 Bartosz        Orłowski              104.18 +  382: 374  154
   10    23 Wojciech       Zemło                 134.12 -  342: 344   84
   11    27 Andrzej        Grabiński             100.00 +  390: 345  150
   12    22 Alina          Białobrzewska         104.67 +  420: 289  155
   13    20 Zdzisław       Szota                 114.07 +  525: 248  164
   14     8 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  465: 302  171
   15     7 Jarosław       Borowski              130.85 +  381: 358  181
   16     3 Dawid          Pikul                 135.78 +  445: 272  186
   17     4 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  399: 376  189
   18     4 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  409: 406  184
   19     2 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  393: 335  195
   20     3 Kamil          Górka                 139.59 +  447: 419  190
   21     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  406: 409   91
   22     4 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  424: 402  192
   23     1 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  386: 381  195
   24     1 Kamil          Górka                 139.59 -  315: 401   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3432  / 24 143.00




	Maciej Czupryniak 132.77 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marianna       Kozłowska             106.90 +  563: 268  157
    2     1 Roman          Figiel                102.42 +  428: 327  152
    3     2 Jarosław       Puchalski             124.61 +  396: 364  175
    4     1 Robert         Soszka                118.36 +  528: 327  168
    5     1 Małgorzata     Kania                 127.44 -  360: 384   77
    6     3 Jerzy          Matyasik              117.05 +  421: 296  167
    7     2 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  390: 468   76
    8     5 Piotr          Rosół                 116.33 +  450: 405  166
    9     3 Aleksander     Puchalski             126.26 +  532: 381  176
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  297: 398   89
   11     4 Magdalena      Merklejn              122.48 -  378: 406   72
   12     7 Rafał          Wesołowski            109.45 +  427: 290  159
   13     9 Paweł          Frynia                111.35 +  384: 354  161
   14     5 Kamil          Górka                 139.59 +  418: 403  190
   15     5 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  384: 365  189
   16     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  368: 446   91
   17     3 Dawid          Pikul                 135.78 -  324: 345   86
   18     6 Michał         Makowski              124.78 -  338: 390   75
   19     7 Lucyna         Korga                 118.83 -  381: 401   69
   20    11 Stanisław      Rydzik                138.57 +  401: 355  189
   21     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  414: 383  189
   22     9 Łukasz         Bryła                 100.00 +  413: 362  150
   23     7 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  404: 441   89
   24     8 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  357: 367   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3192  / 24 133.00




	Paweł Jackowski 131.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Adamczyk              106.85 -  279: 336   57
    2    49 Sławomir       Buk                   100.00 +  440: 341  150
    3    17 Bogdan         Pokojski              105.25 -  388: 506   55
    4    39 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  428: 266  158
    5    28 Beata          Piotrowska            106.63 +  393: 360  157
    6    21 Paweł          Frynia                111.35 -  310: 422   61
    7    34 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  467: 321  160
    8    24 Sylwester      Gryz                  100.00 +  336: 296  150
    9    18 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  379: 312  162
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  364: 329  171
   11     7 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  333: 345   76
   12    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  352: 316  162
   13     7 Magdalena      Merklejn              122.48 -  337: 342   72
   14    13 Łukasz         Bryła                 100.00 +  432: 380  150
   15    14 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  407: 369  157
   16     8 Michał         Makowski              124.78 +  455: 366  175
   17     6 Małgorzata     Kania                 127.44 +  505: 407  177
   18     2 Marek          Roszak                118.09 -  366: 412   68
   19     5 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  486: 341  189
   20     4 Dawid          Pikul                 135.78 +  378: 354  186
   21     5 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  368: 437   92
   22     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  474: 366  191
   23     4 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  346: 495   84
   24     6 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  337: 490   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3151  / 24 131.29




	Sergiusz Puchalski 131.48 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  441: 281  157
    2    13 Lucyna         Korga                 118.83 +  405: 343  169
    3    12 Piotr          Rosół                 116.33 -  451: 466   66
    4    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  481: 260  150
    5     5 Wojciech       Zemło                 134.12 +  404: 274  184
    6     6 Michał         Makowski              124.78 -  381: 403   75
    7     7 Dawid          Pikul                 135.78 -  356: 559   86
    8    14 Aleksander     Puchalski             126.26 -  401: 439   76
    9    22 Marianna       Kozłowska             106.90 +  432: 231  157
   10    16 Zdzisław       Szota                 114.07 -  358: 402   64
   11    23 Artur          Koszel                112.89 +  403: 360  163
   12    17 Stanisław      Rydzik                138.57 +  365: 353  189
   13    12 Filip          Sosin                 118.85 +  438: 284  169
   14     6 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  299: 370   89
   15    19 Rafał          Wesołowski            109.45 +  404: 375  159
   16    10 Kamil          Górka                 139.59 -  397: 410   90
   17    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  417: 404  162
   18    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  340: 430   89
   19    15 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  406: 411   71
   20    19 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  343: 465   59
   21    25 Andrzej        Słapiński             131.20 +  432: 399  181
   22    21 Robert         Soszka                118.36 +  470: 262  168
   23    17 Wojciech       Zemło                 134.12 +  489: 297  184
   24    13 Stanisław      Rydzik                138.57 -  373: 458   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3046  / 24 126.92




	Andrzej Słapiński 131.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Piotrowska            106.63 +  425: 339  157
    2    19 Damian         Krężel                100.00 +  423: 410  150
    3    10 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  385: 272  163
    4     5 Michał         Makowski              124.78 -  362: 409   75
    5    15 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  280: 396   92
    6    28 Sławomir       Zabawa                100.00 -  349: 439   50
    7    36 Artur          Koszel                112.89 -  385: 394   63
    8    35 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  371: 322  164
    9    34 Sylwester      Gryz                  100.00 +  480: 299  150
   10    22 Robert         Soszka                118.36 -  370: 464   68
   11    25 Roman          Sulima                120.83 +  447: 266  171
   12    20 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  338: 455   89
   13    13 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  391: 394   71
   14    32 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  355: 404   80
   15    52 Norbert        Skrzyński             100.00 +  406: 293  150
   16    30 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  364: 334  172
   17    25 Wojciech       Zemło                 134.12 -  421: 449   84
   18    32 Joanna         Stępień               126.03 +  431: 398  176
   19    26 Filip          Klar                  108.76 +  406: 296  159
   20    21 Robert         Kamiński              124.52 -  358: 374   75
   21    25 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  399: 432   81
   22    31 Maciej         Kutera                111.89 +  493: 255  162
   23    25 Jerzy          Matyasik              117.05 -  340: 403   67
   24    30 Beata          Piotrowska            106.63 -  379: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2726  / 24 113.58




	Jarosław Borowski 130.85 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Krupka                106.27 -  331: 341   56
    2    48 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  468: 260  157
    3    19 Artur          Irzyk                 119.00 +  535: 275  169
    4    10 Robert         Kamiński              124.52 +  334: 300  175
    5    10 Robert         Soszka                118.36 +  485: 280  168
    6     7 Dawid          Pikul                 135.78 -  352: 436   86
    7     8 Wojciech       Zemło                 134.12 +  395: 332  184
    8     8 Małgorzata     Kania                 127.44 +  403: 395  177
    9     6 Michał         Makowski              124.78 +  368: 338  175
   10     4 Magdalena      Merklejn              122.48 -  369: 463   72
   11     5 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  310: 433   84
   12     9 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  269: 413   95
   13    19 Andrzej        Grabiński             100.00 -  269: 444   50
   14    21 Jerzy          Matyasik              117.05 +  381: 287  167
   15     7 Grzegorz       Święcki               133.31 -  358: 381   83
   16    19 Joanna         Stępień               126.03 +  384: 340  176
   17    17 Maciej         Lelowicz              100.00 -  381: 382   50
   18    21 Piotr          Rosół                 116.33 +  431: 308  166
   19    17 Roman          Sulima                120.83 +  404: 358  171
   20    14 Radosław       Konca                 130.43 +  361: 336  180
   21    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  396: 307  162
   22     6 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  368: 483   89
   23    11 Jarosław       Puchalski             124.61 +  416: 346  175
   24     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  335: 343   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3156  / 24 131.50




	Radosław Konca 130.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Ochot                 106.10 +  440: 291  156
    2    14 Joanna         Ostrowska             108.94 +  398: 391  159
    3    13 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  311: 288  192
    4     6 Zdzisław       Szota                 114.07 +  364: 324  164
    5     4 Piotr          Rosół                 116.33 -  325: 388   66
    6     8 Maciej         Lelowicz              100.00 -  336: 471   50
    7    13 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  339: 342   84
    8    23 Jarosław       Puchalski             124.61 +  521: 253  175
    9    19 Artur          Koszel                112.89 -  328: 330   63
   10    29 Maciej         Kutera                111.89 +  406: 304  162
   11    18 Jerzy          Matyasik              117.05 +  412: 310  167
   12    12 Małgorzata     Kania                 127.44 -  327: 476   77
   13    23 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  396: 403   57
   14    20 Andrzej        Grabiński             100.00 -  362: 363   50
   15    29 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  442: 351  158
   16    17 Łukasz         Bobowski              100.00 +  388: 328  150
   17    16 Michał         Sosin                 100.00 +  379: 299  150
   18    13 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  383: 231  157
   19    11 Łukasz         Bryła                 100.00 -  315: 412   50
   20    14 Jarosław       Borowski              130.85 -  336: 361   81
   21    19 Magdalena      Merklejn              122.48 +  366: 357  172
   22    15 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  408: 318  176
   23    12 Artur          Irzyk                 119.00 -  349: 457   69
   24    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  457: 273  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2947  / 24 122.79




	Andrzej Oleksiak 129.82 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogdan         Pokojski              105.25 -  304: 487   55
    2    32 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  374: 345  171
    3    31 Marcin         Skowron               108.99 +  486: 330  159
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  289: 419   71
    5    38 Łukasz         Bobowski              100.00 +  427: 385  150
    6    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  396: 401   62
    7    29 Robert         Kamiński              124.52 -  358: 359   75
    8    33 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  431: 298  151
    9    28 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  365: 376   66
   10    30 Łukasz         Bryła                 100.00 -  385: 417   50
   11    38 Michał         Korzeniowski          100.00 +  470: 267  150
   12    31 Bogdan         Pokojski              105.25 -  349: 381   55
   13    38 Norbert        Skrzyński             100.00 +  499: 294  150
   14    32 Andrzej        Słapiński             131.20 +  404: 355  181
   15    24 Joanna         Stępień               126.03 +  482: 301  176
   16    18 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  290: 395   57
   17    24 Filip          Klar                  108.76 -  317: 370   59
   18    31 Alina          Białobrzewska         104.67 +  416: 358  155
   19    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  361: 321  172
   20    20 Robert         Soszka                118.36 +  560: 375  168
   21    15 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  414: 372  160
   22    12 Paweł          Frynia                111.35 +  483: 301  161
   23     9 Stanisław      Rydzik                138.57 +  414: 372  189
   24     8 Maciej         Czupryniak            132.77 +  367: 357  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3026  / 24 126.08




	Marcin Kamiński 127.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alina          Białobrzewska         104.67 -  379: 434   55
    2    33 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  345: 318  162
    3    44 Norbert        Skrzyński             100.00 +  368: 289  150
    4    20 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  428: 413  184
    5    11 Stanisław      Rydzik                138.57 -  341: 548   89
    6    12 Bogdan         Pokojski              105.25 +  355: 310  155
    7    12 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  306: 551   91
    8    21 Zdzisław       Szota                 114.07 -  320: 363   64
    9    31 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  357: 387   50
   10    43 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  533: 294  150
   11    28 Piotr          Rosół                 116.33 +  387: 267  166
   12    23 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  278: 328   50
   13    21 Michał         Makowski              124.78 -  276: 472   75
   14    37 Joanna         Brychcy               101.62 +  432: 260  152
   15    37 Joanna         Kubińska              100.00 +  388: 298  150
   16    23 Roman          Sulima                120.83 -  356: 465   71
   17    29 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  406: 252  157
   18    23 Marcin         Skowron               108.99 +  463: 353  159
   19    19 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  375: 441   76
   20    23 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  523: 305  157
   21    18 Michał         Sosin                 100.00 -  295: 401   50
   22    24 Magdalena      Merklejn              122.48 +  356: 351  172
   23    19 Michał         Sosin                 100.00 +  455: 250  150
   24    14 Małgorzata     Kania                 127.44 -  364: 475   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2812  / 24 117.17




	Małgorzata Kania 127.44 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Orłowski              104.18 +  396: 334  154
    2     4 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  495: 318  172
    3     6 Andrzej        Grabiński             100.00 +  318: 301  150
    4     8 Bogdan         Pokojski              105.25 +  356: 347  155
    5     1 Maciej         Czupryniak            132.77 +  384: 360  183
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  320: 445   89
    7     3 Maciej         Lelowicz              100.00 -  336: 361   50
    8     8 Jarosław       Borowski              130.85 -  395: 403   81
    9    10 Stanisław      Rydzik                138.57 -  310: 542   89
   10    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  414: 402  172
   11    20 Artur          Irzyk                 119.00 +  435: 373  169
   12    12 Radosław       Konca                 130.43 +  476: 327  180
   13     3 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  380: 344  189
   14     7 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  349: 357   95
   15    11 Łukasz         Bryła                 100.00 +  404: 314  150
   16     7 Aleksander     Puchalski             126.26 +  391: 381  176
   17     6 Paweł          Jackowski             131.50 -  407: 505   82
   18     8 Lucyna         Korga                 118.83 -  308: 393   69
   19    10 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  356: 368   91
   20    13 Wojciech       Zemło                 134.12 +  437: 342  184
   21    10 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  383: 346  176
   22     8 Dawid          Pikul                 135.78 -  407: 458   86
   23    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  346: 455   89
   24    14 Marcin         Kamiński              127.74 +  475: 364  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3209  / 24 133.71




	Aleksander Puchalski 126.26 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Baltyn                104.11 -  297: 331   54
    2    38 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  456: 319  189
    3    34 Renata         Rosół                 100.00 +  486: 383  150
    4    17 Lucyna         Korga                 118.83 +  376: 299  169
    5    13 Dawid          Pikul                 135.78 -  310: 427   86
    6    22 Sylwester      Gryz                  100.00 +  381: 311  150
    7    18 Sławomir       Zabawa                100.00 +  379: 358  150
    8    14 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  439: 401  181
    9     3 Maciej         Czupryniak            132.77 -  381: 532   83
   10    15 Artur          Koszel                112.89 +  358: 344  163
   11     6 Michał         Makowski              124.78 +  401: 340  175
   12     4 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  324: 426   84
   13     6 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  389: 422   89
   14    11 Maciej         Lelowicz              100.00 +  357: 330  150
   15    12 Wojciech       Zemło                 134.12 +  525: 357  184
   16     7 Małgorzata     Kania                 127.44 -  381: 391   77
   17     9 Filip          Sosin                 118.85 =  433: 433  119
   18    11 Robert         Kamiński              124.52 +  444: 392  175
   19     8 Paweł          Frynia                111.35 +  450: 320  161
   20     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  342: 485   91
   21     8 Renata         Kowalska              115.28 +  488: 314  165
   22     2 Marek          Roszak                118.09 +  397: 349  168
   23     6 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  423: 292  192
   24     4 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  347: 353   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3294  / 24 137.25




	Joanna Stępień 126.03 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wiesław        Olewiński             103.00 -  305: 337   53
    2    58 Przemysław     Herdzina              100.00 -  375: 385   50
    3    49 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  419: 393  150
    4    41 Daniel         Janus                 100.00 +  442: 290  150
    5    27 Filip          Sosin                 118.85 +  455: 323  169
    6    18 Andrzej        Gostomski             109.51 +  388: 304  160
    7    15 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  349: 419   92
    8    20 Robert         Soszka                118.36 -  315: 341   68
    9    29 Joanna         Ostrowska             108.94 +  476: 267  159
   10    20 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  399: 350  166
   11    14 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  376: 452   95
   12    19 Robert         Kamiński              124.52 -  313: 408   75
   13    14 Filip          Klar                  108.76 +  364: 332  159
   14    19 Bogusław       Puchalski             119.79 +  367: 362  170
   15    24 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  301: 482   80
   16    19 Jarosław       Borowski              130.85 -  340: 384   81
   17    27 Jerzy          Matyasik              117.05 -  309: 397   67
   18    32 Andrzej        Słapiński             131.20 -  398: 431   81
   19    37 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  369: 379   71
   20    43 Radosław       Sowiński              119.11 +  333: 327  169
   21    38 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  380: 342  158
   22    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  449: 289  172
   23    27 Filip          Klar                  108.76 -  289: 394   59
   24    32 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  346: 331  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2825  / 24 117.71




	Andrzej Szepczyński 125.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Roman          Figiel                102.42 -  371: 406   52
    2    34 Łukasz         Bobowski              100.00 +  426: 270  150
    3    20 Maciej         Kutera                111.89 +  396: 266  162
    4    22 Joanna         Brychcy               101.62 +  359: 242  152
    5     7 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  427: 313  172
    6     5 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  360: 313  171
    7     2 Maciej         Czupryniak            132.77 +  468: 390  183
    8     3 Dawid          Pikul                 135.78 -  341: 353   86
    9     4 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  312: 411   91
   10     8 Filip          Klar                  108.76 +  396: 326  159
   11     7 Paweł          Jackowski             131.50 +  345: 333  182
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  355: 384   89
   13     5 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  392: 441   84
   14    12 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  427: 328  157
   15    10 Jarosław       Puchalski             124.61 -  282: 334   75
   16    13 Maciej         Lelowicz              100.00 +  393: 297  150
   17    11 Lucyna         Korga                 118.83 -  316: 400   69
   18    15 Łukasz         Bryła                 100.00 -  337: 387   50
   19    19 Marcin         Kamiński              127.74 +  441: 375  178
   20    16 Michał         Sosin                 100.00 +  385: 366  150
   21    10 Małgorzata     Kania                 127.44 -  346: 383   77
   22    15 Radosław       Konca                 130.43 -  318: 408   80
   23    20 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  359: 317  157
   24    17 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  335: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3042  / 24 126.75




	Michał Makowski 124.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Joanna         Brychcy               101.62 +  409: 343  152
    2    28 Jacek          Baltyn                104.11 +  417: 255  154
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  328: 310  171
    4     5 Andrzej        Słapiński             131.20 +  409: 362  181
    5     2 Marek          Roszak                118.09 -  388: 490   68
    6     6 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  403: 381  181
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  348: 370   60
    8    13 Rafał          Wesołowski            109.45 +  420: 322  159
    9     6 Jarosław       Borowski              130.85 -  338: 368   81
   10     9 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  424: 309  195
   11     6 Aleksander     Puchalski             126.26 -  340: 401   76
   12    11 Filip          Sosin                 118.85 -  365: 453   69
   13    21 Marcin         Kamiński              127.74 +  472: 276  178
   14     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  385: 321  189
   15     9 Andrzej        Grabiński             100.00 +  376: 332  150
   16     8 Paweł          Jackowski             131.50 -  366: 455   82
   17    10 Robert         Kamiński              124.52 +  416: 288  175
   18     6 Maciej         Czupryniak            132.77 +  390: 338  183
   19     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  363: 355  191
   20     5 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  378: 428   84
   21     4 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  382: 357  189
   22     7 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  276: 353   91
   23     8 Lucyna         Korga                 118.83 -  319: 383   69
   24    10 Artur          Irzyk                 119.00 +  421: 308  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3297  / 24 137.38




	Jarosław Puchalski 124.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Słapiński             101.47 +  421: 332  151
    2    22 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  392: 298  162
    3     2 Maciej         Czupryniak            132.77 -  364: 396   83
    4    26 Filip          Sosin                 118.85 +  384: 376  169
    5     6 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  319: 423   71
    6    26 Joanna         Brychcy               101.62 +  429: 405  152
    7    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  402: 464   62
    8    23 Radosław       Konca                 130.43 -  253: 521   80
    9    37 Łukasz         Bobowski              100.00 -  335: 372   50
   10    37 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  385: 323  164
   11    30 Halina         Roszak                117.61 +  413: 393  168
   12    24 Zdzisław       Szota                 114.07 +  441: 333  164
   13    22 Tomasz         Suchanek              112.39 -  319: 468   62
   14    23 Robert         Soszka                118.36 +  398: 320  168
   15    10 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  334: 282  176
   16    14 Michał         Sosin                 100.00 +  391: 377  150
   17    12 Paweł          Frynia                111.35 -  336: 413   61
   18    16 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  274: 385   66
   19    20 Artur          Irzyk                 119.00 -  330: 476   69
   20    24 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  456: 384  150
   21    21 Katarzyna      Klimała               115.59 +  492: 237  166
   22    16 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  478: 352  159
   23    11 Jarosław       Borowski              130.85 -  346: 416   81
   24    15 Piotr          Rosół                 116.33 -  329: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2850  / 24 118.75




	Robert Kamiński 124.52 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  364: 351  151
    2    18 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  438: 335  189
    3     5 Jerzy          Matyasik              117.05 -  357: 364   67
    4    10 Jarosław       Borowski              130.85 -  300: 334   81
    5    37 Sławomir       Zabawa                100.00 -  303: 335   50
    6    31 Roman          Sulima                120.83 +  401: 375  171
    7    29 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  359: 358  180
    8    22 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  404: 351  159
    9    15 Zdzisław       Szota                 114.07 +  582: 259  164
   10    13 Rafał          Wesołowski            109.45 -  394: 402   59
   11    15 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  398: 401   57
   12    19 Joanna         Stępień               126.03 +  408: 313  176
   13    15 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  353: 335  172
   14    10 Filip          Sosin                 118.85 -  380: 445   69
   15    21 Artur          Koszel                112.89 +  437: 318  163
   16    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  359: 351  189
   17    10 Michał         Makowski              124.78 -  288: 416   75
   18    11 Aleksander     Puchalski             126.26 -  392: 444   76
   19    14 Stanisław      Rydzik                138.57 -  331: 380   89
   20    21 Andrzej        Słapiński             131.20 +  374: 358  181
   21    17 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  430: 306  171
   22    14 Artur          Irzyk                 119.00 -  286: 355   69
   23    18 Piotr          Rosół                 116.33 -  356: 369   66
   24    22 Wojciech       Zemło                 134.12 -  344: 384   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2908  / 24 121.17




	Marek Charytoniuk 123.15 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  385: 305  150
    2     9 Dawid          Pikul                 135.78 -  345: 387   86
    3    41 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  369: 370   60
    4    42 Maciej         Kutera                111.89 =  334: 334  112
    5    40 Paweł          Frynia                111.35 -  304: 348   61
    6    48 Radosław       Sowiński              119.11 +  406: 293  169
    7    38 Bogusław       Puchalski             119.79 -  395: 420   70
    8    46 Filip          Sosin                 118.85 -  271: 433   69
    9    49 Renata         Rosół                 100.00 -  389: 401   50
   10    51 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  429: 406  163
   11    49 Norbert        Skrzyński             100.00 -  358: 391   50
   12    52 Andrzej        Bociąga               100.00 -  285: 363   50
   13    54 Joanna         Kubińska              100.00 +  375: 319  150
   14    51 Magdalena      Ochot                 106.10 +  421: 274  156
   15    40 Łukasz         Miłosz                100.00 +  399: 280  150
   16    43 Beata          Piotrowska            106.63 +  418: 246  157
   17    36 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  367: 542   71
   18    41 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  395: 356  163
   19    34 Andrzej        Gostomski             109.51 +  372: 331  160
   20    29 Piotr          Adamczyk              106.85 -  304: 317   57
   21    34 Sławomir       Buk                   100.00 +  387: 364  150
   22    29 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  347: 425   58
   23    34 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  438: 343  163
   24    29 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  306: 391   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2585  / 24 107.71




	Magdalena Merklejn 122.48 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Kocikowski            100.01 +  358: 298  150
    2    20 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  393: 342  157
    3    11 Dawid          Pikul                 135.78 +  412: 321  186
    4     4 Jerzy          Matyasik              117.05 +  360: 337  167
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  301: 384   89
    6     9 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  365: 320  159
    7     5 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  345: 418   95
    8    11 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  411: 341  184
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  374: 322  162
   10     4 Jarosław       Borowski              130.85 +  463: 369  181
   11     4 Maciej         Czupryniak            132.77 +  406: 378  183
   12     3 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  310: 349   91
   13     7 Paweł          Jackowski             131.50 +  342: 337  182
   14     3 Marek          Roszak                118.09 -  386: 401   68
   15     4 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  333: 367   92
   16     9 Lucyna         Korga                 118.83 +  361: 312  169
   17     7 Kamil          Górka                 139.59 -  327: 422   90
   18     9 Paweł          Frynia                111.35 -  339: 360   61
   19    13 Renata         Kowalska              115.28 -  356: 398   65
   20    18 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  387: 425   60
   21    19 Radosław       Konca                 130.43 -  357: 366   80
   22    24 Marcin         Kamiński              127.74 -  351: 356   78
   23    29 Bartosz        Orłowski              104.18 +  392: 337  154
   24    24 Roman          Sulima                120.83 +  368: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3074  / 24 128.08




	Andrzej Rakoczy 121.84 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Łukasz         Bobowski              100.00 +  470: 303  150
    2     4 Małgorzata     Kania                 127.44 -  318: 495   77
    3    23 Łukasz         Miłosz                100.00 +  435: 340  150
    4    19 Andrzej        Grabiński             100.00 +  495: 380  150
    5     7 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  313: 427   76
    6    14 Alina          Białobrzewska         104.67 +  437: 419  155
    7    11 Paweł          Frynia                111.35 -  286: 415   61
    8    18 Wojciech       Zemło                 134.12 -  270: 344   84
    9    30 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  360: 423   57
   10    33 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  440: 310  160
   11    26 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  384: 371  159
   12    21 Bogusław       Puchalski             119.79 -  366: 408   70
   13    15 Robert         Kamiński              124.52 -  335: 353   75
   14    33 Bogdan         Pokojski              105.25 +  374: 366  155
   15    28 Katarzyna      Klimała               115.59 -  369: 379   66
   16    33 Jerzy          Matyasik              117.05 -  384: 432   67
   17    39 Radosław       Sowiński              119.11 -  359: 365   69
   18    44 Tomasz         Suchanek              112.39 +  492: 350  162
   19    36 Maciej         Kutera                111.89 -  336: 381   62
   20    40 Andrzej        Bociąga               100.00 +  592: 283  150
   21    36 Beata          Piotrowska            106.63 -  270: 488   57
   22    40 Przemysław     Pawlic                100.00 +  366: 257  150
   23    36 Bogusław       Puchalski             119.79 -  372: 397   70
   24    40 Alina          Białobrzewska         104.67 -  382: 420   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2487  / 24 103.62




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.69 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Bociąga               100.00 +  432: 303  150
    2    16 Piotr          Rosół                 116.33 -  322: 374   66
    3    33 Joanna         Brychcy               101.62 -  386: 395   52
    4    34 Halina         Roszak                117.61 +  436: 398  168
    5    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  440: 323  150
    6    16 Wojciech       Zemło                 134.12 -  383: 417   84
    7    22 Tomasz         Suchanek              112.39 +  372: 334  162
    8    16 Alina          Białobrzewska         104.67 -  345: 435   55
    9    25 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  463: 329  166
   10    19 Małgorzata     Kania                 127.44 -  402: 414   77
   11    24 Bogdan         Pokojski              105.25 +  478: 377  155
   12    18 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  311: 475   71
   13    36 Maciej         Kutera                111.89 -  392: 417   62
   14    30 Beata          Piotrowska            106.63 +  339: 302  157
   15    25 Bartosz        Orłowski              104.18 -  335: 430   54
   16    30 Andrzej        Słapiński             131.20 -  334: 364   81
   17    37 Bogusław       Puchalski             119.79 +  383: 320  170
   18    30 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  357: 349  171
   19    25 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  321: 361   80
   20    32 Filip          Klar                  108.76 +  394: 343  159
   21    26 Robert         Soszka                118.36 -  222: 499   68
   22    32 Joanna         Stępień               126.03 -  289: 449   76
   23    37 Andrzej        Grabiński             100.00 +  627: 306  150
   24    31 Bogusław       Puchalski             119.79 +  377: 372  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2754  / 24 114.75




	Waldemar Czerwoniec 121.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Bryła                 100.00 +  499: 200  150
    2     2 Tomasz         Suchanek              112.39 +  540: 292  162
    3     1 Michał         Makowski              124.78 -  310: 328   75
    4     9 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  419: 289  180
    5     6 Jarosław       Puchalski             124.61 +  423: 319  175
    6     5 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  313: 360   76
    7     9 Robert         Soszka                118.36 +  412: 322  168
    8     7 Paweł          Frynia                111.35 +  435: 353  161
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  361: 436   91
   10     7 Paweł          Jackowski             131.50 -  329: 364   82
   11    12 Filip          Klar                  108.76 -  299: 419   59
   12    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  475: 311  172
   13    13 Andrzej        Słapiński             131.20 +  394: 391  181
   14     8 Grzegorz       Święcki               133.31 -  302: 465   83
   15    20 Marianna       Kozłowska             106.90 +  374: 349  157
   16    11 Stanisław      Rydzik                138.57 +  399: 253  189
   17     8 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  300: 386   89
   18    10 Filip          Sosin                 118.85 -  348: 408   69
   19    15 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  411: 406  181
   20    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  354: 424   89
   21    17 Robert         Kamiński              124.52 -  306: 430   75
   22    22 Wojciech       Zemło                 134.12 -  321: 364   84
   23    26 Robert         Soszka                118.36 -  327: 393   68
   24    32 Joanna         Stępień               126.03 -  331: 346   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2892  / 24 120.50




	Andrzej Rechowicz 120.92 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  380: 462   50
    2    32 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  345: 374   80
    3    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  463: 309  150
    4    31 Radosław       Sowiński              119.11 -  323: 401   69
    5    43 Renata         Rosół                 100.00 -  317: 429   50
    6    49 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  364: 375   58
    7    53 Norbert        Skrzyński             100.00 -  340: 367   50
    8    56 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  468: 296  150
    9    51 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  340: 350   64
   10    53 Joanna         Kubińska              100.00 +  464: 270  150
   11    50 Adam           Słapiński             101.47 +  457: 298  151
   12    44 Michał         Korzeniowski          100.00 +  495: 242  150
   13    37 Bogdan         Pokojski              105.25 +  387: 315  155
   14    31 Maciej         Kutera                111.89 -  370: 379   62
   15    50 Damian         Krężel                100.00 +  469: 402  150
   16    29 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  409: 484   60
   17    36 Marek          Charytoniuk           123.15 +  542: 367  173
   18    30 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  349: 357   72
   19    37 Joanna         Stępień               126.03 +  379: 369  176
   20    30 Beata          Piotrowska            106.63 +  382: 291  157
   21    24 Piotr          Adamczyk              106.85 +  426: 339  157
   22    20 Jerzy          Matyasik              117.05 +  457: 225  167
   23    16 Maciej         Lelowicz              100.00 -  306: 437   50
   24    21 Robert         Soszka                118.36 -  379: 393   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2619  / 24 109.12




	Roman Sulima 120.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Bryła                 100.00 +  391: 341  150
    2     6 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  523: 272  163
    3     4 Robert         Soszka                118.36 -  358: 401   68
    4    12 Wojciech       Zemło                 134.12 -  329: 418   84
    5    23 Lucyna         Korga                 118.83 -  318: 386   69
    6    31 Robert         Kamiński              124.52 -  375: 401   75
    7    40 Piotr          Adamczyk              106.85 +  413: 364  157
    8    32 Halina         Roszak                117.61 -  371: 499   68
    9    39 Damian         Krężel                100.00 +  352: 326  150
   10    31 Radosław       Sowiński              119.11 +  434: 319  169
   11    25 Andrzej        Słapiński             131.20 -  266: 447   81
   12    32 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  306: 317   59
   13    41 Magdalena      Ochot                 106.10 +  380: 336  156
   14    35 Bartosz        Orłowski              104.18 +  355: 275  154
   15    32 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  365: 328  163
   16    23 Marcin         Kamiński              127.74 +  465: 356  178
   17    18 Artur          Irzyk                 119.00 +  426: 327  169
   18    14 Maciej         Lelowicz              100.00 -  347: 398   50
   19    17 Jarosław       Borowski              130.85 -  358: 404   81
   20    22 Jerzy          Matyasik              117.05 -  312: 382   67
   21    28 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  389: 369  150
   22    23 Piotr          Rosół                 116.33 -  308: 362   66
   23    28 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  345: 273  150
   24    24 Magdalena      Merklejn              122.48 -  366: 368   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2749  / 24 114.54




	Bogusław Puchalski 119.79 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Sławomir       Buk                   100.00 +  432: 328  150
    2    17 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  308: 385   63
    3    37 Filip          Sosin                 118.85 -  353: 370   69
    4    45 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  311: 361   62
    5    53 Andrzej        Bryła                 100.00 +  403: 302  150
    6    39 Wiesław        Olewiński             103.00 +  405: 344  153
    7    38 Marek          Charytoniuk           123.15 +  420: 395  173
    8    30 Bogdan         Pokojski              105.25 -  367: 421   55
    9    32 Radosław       Sowiński              119.11 +  413: 349  169
   10    25 Roman          Figiel                102.42 +  445: 357  152
   11    16 Filip          Sosin                 118.85 -  374: 448   69
   12    21 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  408: 366  172
   13    18 Jerzy          Matyasik              117.05 -  334: 423   67
   14    19 Joanna         Stępień               126.03 -  362: 367   76
   15    27 Joanna         Ostrowska             108.94 -  354: 357   59
   16    32 Bartosz        Orłowski              104.18 -  392: 402   54
   17    37 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  320: 383   72
   18    43 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  237: 549   58
   19    47 Tomasz         Suchanek              112.39 +  493: 331  162
   20    42 Andrzej        Grabiński             100.00 -  432: 460   50
   21    45 Andrzej        Bociąga               100.00 +  441: 342  150
   22    41 Halina         Roszak                117.61 +  418: 345  168
   23    36 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  397: 372  172
   24    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  372: 377   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2597  / 24 108.21




	Radosław Sowiński 119.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Andrzej        Grabiński             100.00 -  277: 410   50
    2    50 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  419: 287  164
    3    25 Alina          Białobrzewska         104.67 -  343: 456   55
    4    31 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  401: 323  171
    5    20 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  324: 395   89
    6    48 Marek          Charytoniuk           123.15 -  293: 406   73
    7    48 Sebastian      Orzelski              100.00 +  377: 310  150
    8    34 Przemysław     Herdzina              100.00 +  394: 362  150
    9    32 Bogusław       Puchalski             119.79 -  349: 413   70
   10    31 Roman          Sulima                120.83 -  319: 434   71
   11    42 Daniel         Janus                 100.00 +  464: 323  150
   12    36 Łukasz         Miłosz                100.00 -  314: 357   50
   13    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  358: 372   51
   14    45 Katarzyna      Klimała               115.59 -  365: 375   66
   15    43 Roman          Figiel                102.42 +  392: 293  152
   16    45 Renata         Rosół                 100.00 +  412: 291  150
   17    39 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  365: 359  172
   18    34 Bartosz        Orłowski              104.18 -  329: 432   54
   19    39 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  348: 372   58
   20    43 Joanna         Stępień               126.03 -  327: 333   76
   21    47 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  304: 412   66
   22    50 Sylwester      Gryz                  100.00 -  328: 375   50
   23    53 Andrzej        Bryła                 100.00 +  332: 330  150
   24    50 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  350: 301  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2448  / 24 102.00




	Artur Irzyk 119.00 Strzyżów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Sylwester      Gryz                  100.00 +  385: 315  150
    2    10 Marek          Roszak                118.09 -  329: 376   68
    3    19 Jarosław       Borowski              130.85 -  275: 535   81
    4    38 Magdalena      Ochot                 106.10 +  432: 348  156
    5    22 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  352: 400   91
    6    47 Norbert        Skrzyński             100.00 +  510: 307  150
    7    27 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  358: 351  150
    8    28 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  382: 371  163
    9    21 Maciej         Kutera                111.89 +  343: 276  162
   10    10 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  325: 363   84
   11    20 Małgorzata     Kania                 127.44 -  373: 435   77
   12    25 Jerzy          Matyasik              117.05 +  403: 387  167
   13    25 Łukasz         Miłosz                100.00 -  393: 394   50
   14    22 Tomasz         Suchanek              112.39 +  318: 315  162
   15    13 Michał         Sosin                 100.00 +  406: 383  150
   16    15 Paweł          Frynia                111.35 -  335: 381   61
   17    18 Roman          Sulima                120.83 -  327: 426   71
   18    24 Zdzisław       Szota                 114.07 +  457: 328  164
   19    20 Jarosław       Puchalski             124.61 +  476: 330  175
   20    15 Maciej         Lelowicz              100.00 +  379: 256  150
   21    12 Łukasz         Bryła                 100.00 -  339: 454   50
   22    14 Robert         Kamiński              124.52 +  355: 286  175
   23    12 Radosław       Konca                 130.43 +  457: 349  180
   24    10 Michał         Makowski              124.78 -  308: 421   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2962  / 24 123.42




	Filip Sosin 118.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Przemysław     Herdzina              100.00 +  388: 241  150
    2     8 Jerzy          Matyasik              117.05 -  263: 445   67
    3    37 Bogusław       Puchalski             119.79 +  370: 353  170
    4    26 Jarosław       Puchalski             124.61 -  376: 384   75
    5    27 Joanna         Stępień               126.03 -  323: 455   76
    6    38 Łukasz         Bryła                 100.00 +  473: 331  150
    7    23 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  312: 452   89
    8    46 Marek          Charytoniuk           123.15 +  433: 271  173
    9    26 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  390: 334  159
   10    18 Bogdan         Pokojski              105.25 +  538: 269  155
   11    16 Bogusław       Puchalski             119.79 +  448: 374  170
   12    11 Michał         Makowski              124.78 +  453: 365  175
   13    12 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  284: 438   81
   14    10 Robert         Kamiński              124.52 +  445: 380  175
   15     8 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  366: 361  157
   16     6 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  422: 463   84
   17     9 Aleksander     Puchalski             126.26 =  433: 433  126
   18    10 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  408: 348  171
   19     6 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  376: 407   92
   20    10 Renata         Kowalska              115.28 -  422: 494   65
   21    14 Paweł          Frynia                111.35 -  295: 390   61
   22    18 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  375: 406   64
   23    24 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  443: 394  160
   24    20 Jerzy          Matyasik              117.05 +  455: 309  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3012  / 24 125.50




	Lucyna Korga 118.83 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Janus                 100.00 +  379: 289  150
    2    13 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  343: 405   81
    3    16 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  393: 311  150
    4    17 Aleksander     Puchalski             126.26 -  299: 376   76
    5    23 Roman          Sulima                120.83 +  386: 318  171
    6    20 Zdzisław       Szota                 114.07 +  352: 309  164
    7    14 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  340: 298  159
    8    12 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  322: 374   91
    9    17 Piotr          Rosół                 116.33 +  345: 300  166
   10    14 Jerzy          Matyasik              117.05 +  539: 264  167
   11     8 Paweł          Frynia                111.35 -  288: 298   61
   12    15 Michał         Sosin                 100.00 +  414: 383  150
   13     8 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  352: 367   92
   14    15 Wiesław        Olewiński             103.00 +  445: 338  153
   15    15 Renata         Kowalska              115.28 +  437: 311  165
   16     9 Magdalena      Merklejn              122.48 -  312: 361   72
   17    11 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  400: 316  176
   18     8 Małgorzata     Kania                 127.44 +  393: 308  177
   19     7 Maciej         Czupryniak            132.77 +  401: 381  183
   20     1 Marek          Roszak                118.09 -  421: 450   68
   21     7 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  395: 333  189
   22     5 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  296: 313   84
   23     8 Michał         Makowski              124.78 +  383: 319  175
   24     7 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  352: 410   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3212  / 24 133.83




	Robert Soszka 118.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Michał         Korzeniowski          100.00 +  389: 286  150
    2     7 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  414: 403  150
    3     4 Roman          Sulima                120.83 +  401: 358  171
    4     1 Maciej         Czupryniak            132.77 -  327: 528   83
    5    10 Jarosław       Borowski              130.85 -  280: 485   81
    6    19 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  433: 384  157
    7     9 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  322: 412   71
    8    20 Joanna         Stępień               126.03 +  341: 315  176
    9    16 Jerzy          Matyasik              117.05 -  354: 449   67
   10    22 Andrzej        Słapiński             131.20 +  464: 370  181
   11    19 Zdzisław       Szota                 114.07 +  416: 340  164
   12    13 Łukasz         Bryła                 100.00 -  345: 460   50
   13    24 Piotr          Rosół                 116.33 -  322: 372   66
   14    23 Jarosław       Puchalski             124.61 -  320: 398   75
   15    36 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  323: 343   62
   16    34 Tomasz         Suchanek              112.39 +  541: 312  162
   17    26 Bartosz        Orłowski              104.18 +  460: 277  154
   18    20 Filip          Klar                  108.76 +  361: 351  159
   19    16 Wojciech       Zemło                 134.12 -  382: 408   84
   20    20 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  375: 560   80
   21    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  499: 222  172
   22    21 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  262: 470   81
   23    26 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  393: 327  171
   24    21 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  393: 379  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2938  / 24 122.42




	Marek Roszak 118.09 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jan            Kozłowski             100.00 +  455: 295  150
    2    10 Artur          Irzyk                 119.00 +  376: 329  169
    3    15 Grzegorz       Święcki               133.31 +  459: 345  183
    4     3 Andrzej        Gostomski             109.51 +  397: 363  160
    5     2 Michał         Makowski              124.78 +  490: 388  175
    6     1 Piotr          Rosół                 116.33 +  454: 342  166
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          138.98 +  441: 353  189
    8     1 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  411: 352  189
    9     1 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  390: 350  160
   10     1 Dawid          Pikul                 135.78 -  442: 468   86
   11     1 Dawid          Pikul                 135.78 -  311: 468   86
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  398: 428   91
   13     2 Maciej         Lelowicz              100.00 +  434: 339  150
   14     3 Magdalena      Merklejn              122.48 +  401: 386  172
   15     3 Sławomir       Kordjalik             133.79 +  422: 318  184
   16     1 Krzysztof      Mówka                 141.74 +  393: 344  192
   17     1 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  313: 480   95
   18     2 Paweł          Jackowski             131.50 +  412: 366  182
   19     1 Kamil          Górka                 139.59 -  299: 444   90
   20     1 Lucyna         Korga                 118.83 +  450: 421  169
   21     1 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  351: 385   91
   22     2 Aleksander     Puchalski             126.26 -  349: 397   76
   23     3 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  311: 470   89
   24     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  359: 395   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3385  / 24 141.04




	Halina Roszak 117.61 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Damian         Krężel                100.00 -  351: 361   50
    2    41 Magdalena      Ochot                 106.10 +  383: 371  156
    3    39 Przemysław     Herdzina              100.00 -  302: 380   50
    4    34 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  398: 436   72
    5    50 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  318: 289  150
    6    32 Michał         Korzeniowski          100.00 +  423: 334  150
    7    26 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  292: 360   50
    8    32 Roman          Sulima                120.83 +  499: 371  171
    9    36 Wiesław        Olewiński             103.00 +  429: 249  153
   10    27 Łukasz         Bobowski              100.00 -  309: 404   50
   11    30 Jarosław       Puchalski             124.61 -  393: 413   75
   12    34 Piotr          Rosół                 116.33 -  341: 365   66
   13    40 Katarzyna      Klimała               115.59 -  331: 366   66
   14    43 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  297: 324   63
   15    42 Piotr          Adamczyk              106.85 -  284: 482   57
   16    52 Sylwester      Gryz                  100.00 +  398: 317  150
   17    47 Beata          Piotrowska            106.63 -  375: 393   57
   18    51 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  307: 360   66
   19    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  373: 270  150
   20    50 Andrzej        Bryła                 100.00 +  459: 373  150
   21    46 Bogdan         Pokojski              105.25 +  373: 319  155
   22    41 Bogusław       Puchalski             119.79 -  345: 418   70
   23    45 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  457: 356  158
   24    41 Bogdan         Pokojski              105.25 +  529: 254  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2490  / 24 103.75




	Jerzy Matyasik 117.05 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Joanna         Kubińska              100.00 +  461: 308  150
    2     8 Filip          Sosin                 118.85 +  445: 263  169
    3     5 Robert         Kamiński              124.52 +  364: 357  175
    4     4 Magdalena      Merklejn              122.48 -  337: 360   72
    5    14 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  399: 372  150
    6     3 Maciej         Czupryniak            132.77 -  296: 421   83
    7    19 Rafał          Wesołowski            109.45 -  366: 389   59
    8    25 Sławomir       Zabawa                100.00 +  389: 347  150
    9    16 Robert         Soszka                118.36 +  449: 354  168
   10    14 Lucyna         Korga                 118.83 -  264: 539   69
   11    18 Radosław       Konca                 130.43 -  310: 412   80
   12    25 Artur          Irzyk                 119.00 -  387: 403   69
   13    18 Bogusław       Puchalski             119.79 +  423: 334  170
   14    21 Jarosław       Borowski              130.85 -  287: 381   81
   15    30 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  309: 313   64
   16    33 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  432: 384  172
   17    27 Joanna         Stępień               126.03 +  397: 309  176
   18    22 Michał         Sosin                 100.00 -  366: 432   50
   19    27 Piotr          Rosół                 116.33 +  383: 287  166
   20    22 Roman          Sulima                120.83 +  382: 312  171
   21    20 Maciej         Lelowicz              100.00 =  392: 392  100
   22    20 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  225: 457   71
   23    25 Andrzej        Słapiński             131.20 +  403: 340  181
   24    20 Filip          Sosin                 118.85 -  309: 455   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2865  / 24 119.38




	Zbigniew Wietecki 116.37 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  284: 415   50
    2    46 Bartosz        Orłowski              104.18 -  337: 395   54
    3    58 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  340: 497   57
    4    56 Marek          Kocikowski            100.01 +  420: 352  150
    5    54 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  524: 296  150
    6    34 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  280: 415   63
    7    43 Katarzyna      Klimała               115.59 +  361: 325  166
    8    39 Beata          Piotrowska            106.63 +  370: 301  157
    9    28 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  376: 365  180
   10    20 Joanna         Stępień               126.03 -  350: 399   76
   11    33 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  360: 335  150
   12    26 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  402: 359  157
   13    27 Renata         Kowalska              115.28 -  319: 447   65
   14    27 Łukasz         Miłosz                100.00 +  345: 327  150
   15    16 Paweł          Frynia                111.35 +  426: 398  161
   16    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  365: 407   62
   17    20 Marianna       Kozłowska             106.90 +  385: 321  157
   18    16 Jarosław       Puchalski             124.61 +  385: 274  175
   19    12 Maciej         Lelowicz              100.00 +  421: 385  150
   20     8 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  351: 401   89
   21    13 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  395: 337  159
   22    11 Stanisław      Rydzik                138.57 -  319: 446   89
   23    14 Renata         Kowalska              115.28 -  323: 394   65
   24    17 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  318: 335   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2808  / 24 117.00




	Piotr Rosół 116.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maciej         Lelowicz              100.00 +  371: 352  150
    2    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  374: 322  172
    3    12 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  466: 451  181
    4     7 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  363: 355  150
    5     4 Radosław       Konca                 130.43 +  388: 325  180
    6     1 Marek          Roszak                118.09 -  342: 454   68
    7     4 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  347: 353   89
    8     5 Maciej         Czupryniak            132.77 -  405: 450   83
    9    17 Lucyna         Korga                 118.83 -  300: 345   69
   10    17 Kamil          Górka                 139.59 -  383: 436   90
   11    28 Marcin         Kamiński              127.74 -  267: 387   78
   12    34 Halina         Roszak                117.61 +  365: 341  168
   13    24 Robert         Soszka                118.36 +  372: 322  168
   14    25 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  343: 357   57
   15    39 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  519: 273  150
   16    20 Wojciech       Zemło                 134.12 +  502: 417  184
   17    15 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  340: 407   57
   18    21 Jarosław       Borowski              130.85 -  308: 431   81
   19    27 Jerzy          Matyasik              117.05 -  287: 383   67
   20    33 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  452: 273  158
   21    27 Alina          Białobrzewska         104.67 +  452: 244  155
   22    23 Roman          Sulima                120.83 +  362: 308  171
   23    18 Robert         Kamiński              124.52 +  369: 356  175
   24    15 Jarosław       Puchalski             124.61 +  404: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3076  / 24 128.17




	Dariusz Białobrzewski 116.18 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Łukasz         Miłosz                100.00 +  412: 363  150
    2    24 Wiesław        Olewiński             103.00 +  383: 382  153
    3     7 Zdzisław       Szota                 114.07 -  340: 362   64
    4    15 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  436: 352  191
    5    19 Bogdan         Pokojski              105.25 -  312: 432   55
    6    24 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  328: 412   62
    7    39 Maciej         Kutera                111.89 -  366: 416   62
    8    38 Andrzej        Gostomski             109.51 +  362: 332  160
    9    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  329: 463   72
   10    38 Joanna         Brychcy               101.62 +  451: 313  152
   11    29 Alina          Białobrzewska         104.67 -  397: 483   55
   12    33 Andrzej        Grabiński             100.00 -  340: 345   50
   13    39 Andrzej        Bociąga               100.00 -  272: 377   50
   14    44 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  353: 355   58
   15    41 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  292: 453   63
   16    51 Andrzej        Bryła                 100.00 +  327: 324  150
   17    48 Renata         Rosół                 100.00 -  272: 354   50
   18    51 Halina         Roszak                117.61 +  360: 307  168
   19    48 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  433: 342  163
   20    44 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  296: 377   50
   21    47 Radosław       Sowiński              119.11 +  412: 304  169
   22    44 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  375: 347  160
   23    39 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  427: 333  163
   24    35 Przemysław     Herdzina              100.00 -  369: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2520  / 24 105.00




	Katarzyna Klimała 115.59 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Sebastian      Orzelski              100.00 +  333: 311  150
    2    26 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  288: 438   59
    3    40 Roman          Figiel                102.42 -  386: 411   52
    4    37 Michał         Korzeniowski          100.00 +  395: 362  150
    5    25 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  356: 431   57
    6    33 Grzegorz       Święcki               133.31 -  258: 375   83
    7    43 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  325: 361   66
    8    52 Andrzej        Bryła                 100.00 +  510: 328  150
    9    45 Joanna         Kubińska              100.00 +  348: 314  150
   10    44 Magdalena      Ochot                 106.10 -  333: 374   56
   11    41 Piotr          Adamczyk              106.85 -  340: 356   57
   12    46 Joanna         Ostrowska             108.94 -  389: 426   59
   13    40 Halina         Roszak                117.61 +  366: 331  168
   14    45 Radosław       Sowiński              119.11 +  375: 365  169
   15    28 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  379: 369  172
   16    37 Łukasz         Miłosz                100.00 +  352: 316  150
   17    31 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  447: 357  163
   18    25 Marianna       Kozłowska             106.90 -  295: 348   57
   19    30 Zdzisław       Szota                 114.07 +  312: 295  164
   20    27 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  393: 374  163
   21    21 Jarosław       Puchalski             124.61 -  237: 492   75
   22    28 Wiesław        Olewiński             103.00 +  346: 331  153
   23    22 Rafał          Wesołowski            109.45 -  297: 408   59
   24    27 Sławomir       Zabawa                100.00 +  391: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2732  / 24 113.83




	Renata Kowalska 115.28 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Przemysław     Pawlic                100.00 +  411: 256  150
    2    25 Piotr          Adamczyk              106.85 +  439: 389  157
    3     8 Andrzej        Gostomski             109.51 -  335: 408   60
    4    24 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  315: 358   92
    5    30 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  300: 360   62
    6    40 Artur          Koszel                112.89 -  351: 353   63
    7    46 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  431: 309  163
    8    37 Wiesław        Olewiński             103.00 -  301: 338   53
    9    43 Sebastian      Orzelski              100.00 +  340: 303  150
   10    42 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  438: 333  163
   11    31 Tomasz         Suchanek              112.39 +  325: 308  162
   12    27 Wiesław        Olewiński             103.00 -  294: 312   53
   13    27 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  447: 319  166
   14    26 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  366: 349  150
   15    15 Lucyna         Korga                 118.83 -  311: 437   69
   16    24 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  385: 298  157
   17    21 Łukasz         Bobowski              100.00 +  349: 334  150
   18    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  407: 319  162
   19    13 Magdalena      Merklejn              122.48 +  398: 356  172
   20    10 Filip          Sosin                 118.85 +  494: 422  169
   21     8 Aleksander     Puchalski             126.26 -  314: 488   76
   22    10 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  306: 560   89
   23    14 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  394: 323  166
   24    11 Łukasz         Bryła                 100.00 +  465: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3004  / 24 125.17




	Zdzisław Szota 114.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  452: 270  150
    2    11 Wojciech       Zemło                 134.12 +  410: 367  184
    3     7 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  362: 340  166
    4     6 Radosław       Konca                 130.43 -  324: 364   80
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  383: 395   59
    6    20 Lucyna         Korga                 118.83 -  309: 352   69
    7    33 Beata          Piotrowska            106.63 +  493: 345  157
    8    21 Marcin         Kamiński              127.74 +  363: 320  178
    9    15 Robert         Kamiński              124.52 -  259: 582   75
   10    16 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  402: 358  181
   11    19 Robert         Soszka                118.36 -  340: 416   68
   12    24 Jarosław       Puchalski             124.61 -  333: 441   75
   13    20 Grzegorz       Święcki               133.31 -  248: 525   83
   14    36 Marcin         Skowron               108.99 -  358: 374   59
   15    26 Filip          Klar                  108.76 +  347: 271  159
   16    36 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  409: 362  150
   17    30 Joanna         Ostrowska             108.94 +  417: 294  159
   18    24 Artur          Irzyk                 119.00 -  328: 457   69
   19    30 Katarzyna      Klimała               115.59 -  295: 312   66
   20    34 Bartosz        Orłowski              104.18 -  322: 345   54
   21    39 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  324: 380   57
   22    43 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  385: 372  163
   23    38 Alina          Białobrzewska         104.67 +  541: 370  155
   24    33 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  399: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2766  / 24 115.25




	Dariusz Maciejuk 113.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  326: 351   50
    2    50 Radosław       Sowiński              119.11 -  287: 419   69
    3    47 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  316: 334   51
    4    57 Filip          Sitkowski             100.00 -  302: 325   50
    5    59 Andrzej        Bociąga               100.00 +  403: 284  150
    6    55 Andrzej        Bryła                 100.00 +  355: 290  150
    7    47 Damian         Krężel                100.00 +  441: 274  150
    8    35 Andrzej        Słapiński             131.20 -  322: 371   81
    9    51 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  350: 340  171
   10    37 Jarosław       Puchalski             124.61 -  323: 385   75
   11    44 Marianna       Kozłowska             106.90 -  375: 391   57
   12    48 Andrzej        Gostomski             109.51 -  333: 400   60
   13    44 Przemysław     Herdzina              100.00 +  434: 293  150
   14    47 Daniel         Janus                 100.00 +  338: 273  150
   15    30 Jerzy          Matyasik              117.05 +  313: 309  167
   16    39 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  458: 301  160
   17    32 Piotr          Adamczyk              106.85 +  421: 352  157
   18    26 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  317: 330   59
   19    31 Łukasz         Bobowski              100.00 +  356: 312  150
   20    28 Sławomir       Buk                   100.00 +  336: 292  150
   21    23 Wiesław        Olewiński             103.00 +  434: 205  153
   22    18 Filip          Sosin                 118.85 +  406: 375  169
   23    15 Paweł          Frynia                111.35 -  348: 403   61
   24    18 Rafał          Wesołowski            109.45 -  301: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2699  / 24 112.46




	Krzysztof Leśniak 113.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Marek          Reda                  100.00 +  369: 313  150
    2    17 Bogusław       Puchalski             119.79 +  385: 308  170
    3    10 Andrzej        Słapiński             131.20 -  272: 385   81
    4    25 Małgorzata     Sulejewska            109.63 =  440: 440  110
    5    18 Filip          Klar                  108.76 -  297: 434   59
    6    29 Michał         Sosin                 100.00 +  461: 359  150
    7    20 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  305: 432   91
    8    28 Artur          Irzyk                 119.00 -  371: 382   69
    9    38 Tomasz         Suchanek              112.39 +  379: 353  162
   10    28 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  343: 402   50
   11    36 Magdalena      Ochot                 106.10 +  397: 348  156
   12    30 Beata          Piotrowska            106.63 -  381: 407   57
   13    35 Stanisław      Rydzik                138.57 -  350: 371   89
   14    43 Halina         Roszak                117.61 +  324: 297  168
   15    48 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  357: 377   50
   16    42 Andrzej        Bociąga               100.00 -  388: 390   50
   17    46 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  331: 329  150
   18    41 Marek          Charytoniuk           123.15 -  356: 395   73
   19    45 Przemysław     Pawlic                100.00 +  344: 287  150
   20    41 Bogdan         Pokojski              105.25 +  326: 303  155
   21    35 Maciej         Kutera                111.89 -  351: 384   62
   22    39 Andrzej        Gostomski             109.51 +  387: 323  160
   23    34 Marek          Charytoniuk           123.15 -  343: 438   73
   24    39 Maciej         Kutera                111.89 -  370: 409   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2547  / 24 106.12




	Krzysztof Sporczyk 113.16 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Renata         Rosół                 100.00 +  409: 309  150
    2    29 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  314: 416   92
    3    45 Łukasz         Bryła                 100.00 -  337: 394   50
    4    47 Artur          Koszel                112.89 -  239: 386   63
    5    45 Kamil          Górka                 139.59 -  291: 421   90
    6    57 Filip          Sitkowski             100.00 +  410: 209  150
    7    46 Renata         Kowalska              115.28 -  309: 431   65
    8    55 Jan            Kozłowski             100.00 +  352: 280  150
    9    44 Daniel         Janus                 100.00 -  300: 368   50
   10    51 Marek          Charytoniuk           123.15 -  406: 429   73
   11    52 Damian         Krężel                100.00 +  394: 324  150
   12    49 Sebastian      Orzelski              100.00 +  349: 304  150
   13    53 Andrzej        Bryła                 100.00 +  384: 296  150
   14    41 Sławomir       Zabawa                100.00 -  385: 434   50
   15    32 Roman          Sulima                120.83 -  328: 365   71
   16    46 Przemysław     Herdzina              100.00 -  353: 367   50
   17    49 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  346: 409   58
   18    52 Adam           Słapiński             101.47 +  354: 318  151
   19    48 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  342: 433   66
   20    52 Michał         Korzeniowski          100.00 +  412: 374  150
   21    48 Jacek          Baltyn                104.11 +  422: 345  154
   22    43 Zdzisław       Szota                 114.07 -  372: 385   64
   23    46 Tomasz         Suchanek              112.39 +  348: 346  162
   24    42 Andrzej        Grabiński             100.00 +  473: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2509  / 24 104.54




	Mariola Osajda-Matczak 113.07 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  333: 287  150
    2    27 Andrzej        Grabiński             100.00 -  343: 387   50
    3    32 Paweł          Frynia                111.35 -  310: 385   61
    4    40 Adam           Słapiński             101.47 +  457: 313  151
    5    41 Maciej         Kutera                111.89 -  309: 336   62
    6    34 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  415: 280  166
    7    28 Łukasz         Miłosz                100.00 -  324: 370   50
    8    31 Kamil          Górka                 139.59 -  303: 443   90
    9    47 Przemysław     Pawlic                100.00 +  361: 292  150
   10    34 Przemysław     Herdzina              100.00 +  403: 285  150
   11    35 Sławomir       Buk                   100.00 -  331: 375   50
   12    38 Piotr          Adamczyk              106.85 +  403: 344  157
   13    28 Michał         Sosin                 100.00 -  300: 409   50
   14    38 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  306: 329   60
   15    31 Tomasz         Suchanek              112.39 +  411: 276  162
   16    38 Sławomir       Zabawa                100.00 +  420: 395  150
   17    31 Katarzyna      Klimała               115.59 -  357: 447   66
   18    35 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  420: 280  150
   19    29 Marcin         Skowron               108.99 +  342: 242  159
   20    25 Artur          Koszel                112.89 -  289: 327   63
   21    31 Marianna       Kozłowska             106.90 -  297: 304   57
   22    36 Joanna         Brychcy               101.62 +  450: 300  152
   23    30 Łukasz         Miłosz                100.00 +  374: 320  150
   24    26 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  337: 305  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2663  / 24 110.96




	Bogdan Kozłowski 112.97 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Filip          Sitkowski             100.00 +  465: 247  150
    2     6 Roman          Sulima                120.83 -  272: 523   71
    3    38 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  349: 296  162
    4    21 Filip          Klar                  108.76 -  253: 374   59
    5    32 Michał         Sosin                 100.00 -  256: 381   50
    6    45 Renata         Rosół                 100.00 +  376: 245  150
    7    37 Andrzej        Grabiński             100.00 -  312: 423   50
    8    44 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  325: 421   50
    9    46 Adam           Słapiński             101.47 +  365: 321  151
   10    42 Renata         Kowalska              115.28 -  333: 438   65
   11    47 Sylwester      Gryz                  100.00 +  366: 335  150
   12    41 Sławomir       Zabawa                100.00 +  417: 320  150
   13    33 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  513: 273  160
   14    28 Marianna       Kozłowska             106.90 -  347: 397   57
   15    41 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  453: 292  166
   16    25 Piotr          Adamczyk              106.85 +  387: 300  157
   17    22 Rafał          Wesołowski            109.45 -  295: 416   59
   18    27 Łukasz         Bobowski              100.00 +  446: 346  150
   19    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  277: 454   62
   20    27 Katarzyna      Klimała               115.59 -  374: 393   66
   21    30 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  311: 421   57
   22    34 Bartosz        Orłowski              104.18 -  312: 354   54
   23    39 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  333: 427   66
   24    43 Marcin         Skowron               108.99 +  388: 366  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2471  / 24 102.96




	Artur Koszel 112.89 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Norbert        Skrzyński             100.00 -  285: 380   50
    2    45 Beata          Piotrowska            106.63 -  278: 356   57
    3    53 Kamil          Górka                 139.59 +  360: 327  190
    4    47 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  386: 239  163
    5    35 Andrzej        Grabiński             100.00 -  327: 400   50
    6    40 Renata         Kowalska              115.28 +  353: 351  165
    7    36 Andrzej        Słapiński             131.20 +  394: 385  181
    8    27 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  381: 361  150
    9    19 Radosław       Konca                 130.43 +  330: 328  180
   10    15 Aleksander     Puchalski             126.26 -  344: 358   76
   11    23 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  360: 403   81
   12    29 Sławomir       Buk                   100.00 +  450: 346  150
   13    32 Roman          Figiel                102.42 +  376: 335  152
   14    16 Paweł          Frynia                111.35 -  356: 365   61
   15    21 Robert         Kamiński              124.52 -  318: 437   75
   16    26 Marianna       Kozłowska             106.90 -  277: 435   57
   17    34 Wiesław        Olewiński             103.00 -  432: 436   53
   18    37 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  362: 356  157
   19    33 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  452: 364  160
   20    25 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  327: 289  163
   21    22 Rafał          Wesołowski            109.45 +  414: 326  159
   22    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  272: 456   62
   23    21 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  377: 313  159
   24    19 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  406: 288  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2909  / 24 121.21




	Tomasz Suchanek 112.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Michał         Sosin                 100.00 +  402: 297  150
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  292: 540   71
    3    27 Damian         Krężel                100.00 +  429: 269  150
    4    16 Maciej         Lelowicz              100.00 -  362: 392   50
    5    34 Rafał          Wesołowski            109.45 -  299: 344   59
    6    44 Joanna         Kubińska              100.00 +  416: 308  150
    7    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  334: 372   72
    8    41 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  416: 408  160
    9    38 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  353: 379   63
   10    35 Andrzej        Gostomski             109.51 +  373: 310  160
   11    31 Renata         Kowalska              115.28 -  308: 325   65
   12    35 Bartosz        Orłowski              104.18 +  407: 399  154
   13    22 Jarosław       Puchalski             124.61 +  468: 319  175
   14    22 Artur          Irzyk                 119.00 -  315: 318   69
   15    31 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  276: 411   63
   16    34 Robert         Soszka                118.36 -  312: 541   68
   17    40 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  309: 445   50
   18    44 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  350: 492   72
   19    47 Bogusław       Puchalski             119.79 -  331: 493   70
   20    51 Renata         Rosół                 100.00 -  351: 378   50
   21    53 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  338: 310  150
   22    48 Roman          Figiel                102.42 +  428: 241  152
   23    46 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  346: 348   63
   24    49 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  472: 244  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2444  / 24 101.83




	Maciej Kutera 111.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Sławomir       Zabawa                100.00 +  408: 268  150
    2    30 Grzegorz       Święcki               133.31 -  306: 512   83
    3    20 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  266: 396   76
    4    42 Marek          Charytoniuk           123.15 =  334: 334  123
    5    41 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  336: 309  163
    6    30 Marianna       Kozłowska             106.90 -  247: 360   57
    7    39 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  416: 366  166
    8    29 Andrzej        Grabiński             100.00 +  405: 339  150
    9    21 Artur          Irzyk                 119.00 -  276: 343   69
   10    29 Radosław       Konca                 130.43 -  304: 406   80
   11    37 Beata          Piotrowska            106.63 -  323: 386   57
   12    43 Magdalena      Ochot                 106.10 +  469: 273  156
   13    36 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  417: 392  172
   14    31 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  379: 370  171
   15    23 Maciej         Lelowicz              100.00 -  296: 388   50
   16    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  344: 242  150
   17    23 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  334: 355   60
   18    29 Sławomir       Buk                   100.00 -  262: 319   50
   19    36 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  381: 336  172
   20    31 Alina          Białobrzewska         104.67 -  327: 361   55
   21    35 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  384: 351  163
   22    31 Andrzej        Słapiński             131.20 -  255: 493   81
   23    35 Beata          Piotrowska            106.63 -  302: 393   57
   24    39 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  409: 370  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2674  / 24 111.42




	Eugeniusz Wróblewski 111.84 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  349: 274  150
    2    22 Jarosław       Puchalski             124.61 -  298: 392   75
    3    38 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  296: 349   63
    4    46 Marcin         Skowron               108.99 +  409: 377  159
    5    30 Renata         Kowalska              115.28 +  360: 300  165
    6    24 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  412: 328  166
    7    16 Filip          Klar                  108.76 -  289: 432   59
    8    26 Łukasz         Miłosz                100.00 +  393: 292  150
    9    18 Paweł          Jackowski             131.50 -  312: 379   82
   10    26 Alina          Białobrzewska         104.67 +  385: 310  155
   11    22 Łukasz         Bobowski              100.00 -  351: 353   50
   12    28 Wojciech       Zemło                 134.12 -  385: 475   84
   13    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  293: 428   62
   14    39 Piotr          Adamczyk              106.85 -  277: 386   57
   15    36 Robert         Soszka                118.36 +  343: 323  168
   16    41 Roman          Figiel                102.42 -  300: 369   52
   17    44 Jacek          Baltyn                104.11 -  297: 361   54
   18    48 Joanna         Kubińska              100.00 +  417: 390  150
   19    42 Joanna         Ostrowska             108.94 -  338: 354   59
   20    48 Sebastian      Orzelski              100.00 +  408: 306  150
   21    43 Andrzej        Gostomski             109.51 -  314: 398   60
   22    46 Daniel         Janus                 100.00 -  286: 339   50
   23    49 Joanna         Ostrowska             108.94 +  364: 337  159
   24    46 Andrzej        Gostomski             109.51 =  323: 323  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2489  / 24 103.71




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 111.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  303: 467   95
    2    33 Marcin         Kamiński              127.74 -  318: 345   78
    3    59 Andrzej        Bryła                 100.00 +  338: 305  150
    4    45 Bogusław       Puchalski             119.79 +  361: 311  170
    5    33 Damian         Krężel                100.00 +  378: 305  150
    6    25 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  401: 396  180
    7    17 Jarosław       Puchalski             124.61 +  464: 402  175
    8     9 Stanisław      Rydzik                138.57 +  365: 352  189
    9     9 Magdalena      Merklejn              122.48 -  322: 374   72
   10    12 Maciej         Lelowicz              100.00 +  431: 370  150
   11     9 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  335: 375   92
   12    14 Paweł          Jackowski             131.50 -  316: 352   82
   13    30 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  428: 293  162
   14    14 Michał         Sosin                 100.00 -  292: 498   50
   15    17 Łukasz         Bobowski              100.00 +  389: 326  150
   16    16 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  407: 365  166
   17    13 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  404: 417   81
   18    17 Renata         Kowalska              115.28 -  319: 407   65
   19    21 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  454: 277  163
   20    17 Rafał          Wesołowski            109.45 +  441: 314  159
   21    11 Jarosław       Borowski              130.85 -  307: 396   81
   22    17 Artur          Koszel                112.89 +  456: 272  163
   23    13 Łukasz         Bryła                 100.00 -  383: 424   50
   24    16 Radosław       Konca                 130.43 -  273: 457   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2953  / 24 123.04




	Paweł Frynia 111.35 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  317: 325   92
    2    51 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  439: 310  150
    3    32 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  385: 310  163
    4    14 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  306: 452   89
    5    40 Marek          Charytoniuk           123.15 +  348: 304  173
    6    21 Paweł          Jackowski             131.50 +  422: 310  182
    7    11 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  415: 286  172
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  353: 435   71
    9    11 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  357: 302  189
   10    11 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  423: 352  157
   11     8 Lucyna         Korga                 118.83 +  298: 288  169
   12     6 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  320: 323   92
   13     9 Maciej         Czupryniak            132.77 -  354: 384   83
   14    16 Artur          Koszel                112.89 +  365: 356  163
   15    16 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  398: 426   66
   16    15 Artur          Irzyk                 119.00 +  381: 335  169
   17    12 Jarosław       Puchalski             124.61 +  413: 336  175
   18     9 Magdalena      Merklejn              122.48 +  360: 339  172
   19     8 Aleksander     Puchalski             126.26 -  320: 450   76
   20     9 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  278: 379   91
   21    14 Filip          Sosin                 118.85 +  390: 295  169
   22    12 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  301: 483   80
   23    15 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  403: 348  164
   24    12 Maciej         Lelowicz              100.00 +  332: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3257  / 24 135.71




	Grzegorz Pukniel 109.74 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  305: 396   91
    2    59 Andrzej        Bryła                 100.00 +  307: 302  150
    3    41 Marek          Charytoniuk           123.15 +  370: 369  173
    4    29 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  401: 387  157
    5    16 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  356: 411   95
    6    23 Roman          Figiel                102.42 -  324: 381   52
    7    34 Paweł          Jackowski             131.50 -  321: 467   82
    8    41 Tomasz         Suchanek              112.39 -  408: 416   62
    9    48 Andrzej        Bociąga               100.00 +  369: 268  150
   10    33 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  310: 440   72
   11    43 Joanna         Ostrowska             108.94 +  402: 356  159
   12    39 Roman          Figiel                102.42 -  317: 346   52
   13    50 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  383: 309  158
   14    38 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  329: 306  163
   15    45 Przemysław     Herdzina              100.00 -  360: 369   50
   16    39 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  301: 458   64
   17    43 Joanna         Brychcy               101.62 +  406: 325  152
   18    38 Jacek          Baltyn                104.11 +  371: 334  154
   19    33 Artur          Koszel                112.89 -  364: 452   63
   20    37 Łukasz         Bobowski              100.00 -  344: 397   50
   21    40 Marcin         Skowron               108.99 -  324: 329   59
   22    44 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  347: 375   66
   23    47 Damian         Krężel                100.00 -  369: 370   50
   24    50 Radosław       Sowiński              119.11 -  301: 350   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2393  / 24  99.71




	Małgorzata Sulejewska 109.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  422: 398  191
    2    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  413: 342  150
    3    14 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  344: 364   50
    4    25 Krzysztof      Leśniak               113.28 =  440: 440  113
    5    17 Marianna       Kozłowska             106.90 +  401: 291  157
    6    11 Filip          Klar                  108.76 +  434: 361  159
    7     6 Michał         Makowski              124.78 +  370: 348  175
    8     4 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  367: 364  195
    9     1 Marek          Roszak                118.09 -  350: 390   68
   10     5 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  402: 437   89
   11    10 Rafał          Wesołowski            109.45 -  324: 377   59
   12    16 Łukasz         Bobowski              100.00 -  352: 391   50
   13    33 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  273: 513   63
   14    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  352: 337  150
   15    22 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  307: 439   89
   16    29 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  484: 409  171
   17    23 Maciej         Kutera                111.89 +  355: 334  162
   18    19 Wojciech       Zemło                 134.12 -  271: 425   84
   19    23 Wiesław        Olewiński             103.00 +  365: 276  153
   20    18 Magdalena      Merklejn              122.48 +  425: 387  172
   21    15 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  372: 414   80
   22    19 Maciej         Lelowicz              100.00 -  319: 406   50
   23    24 Filip          Sosin                 118.85 -  394: 443   69
   24    29 Marek          Charytoniuk           123.15 +  391: 306  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2872  / 24 119.67




	Andrzej Gostomski 109.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 139.59 +  392: 299  190
    2     5 Mateusz        Żbikowski             145.05 +  388: 309  195
    3     8 Renata         Kowalska              115.28 +  408: 335  165
    4     3 Marek          Roszak                118.09 -  363: 397   68
    5     8 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  271: 392   89
    6    18 Joanna         Stępień               126.03 -  304: 388   76
    7    30 Alina          Białobrzewska         104.67 -  303: 324   55
    8    38 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  332: 362   66
    9    50 Norbert        Skrzyński             100.00 +  354: 320  150
   10    35 Tomasz         Suchanek              112.39 -  310: 373   62
   11    45 Sławomir       Zabawa                100.00 -  347: 383   50
   12    48 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  400: 333  164
   13    51 Jacek          Baltyn                104.11 -  251: 394   54
   14    48 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  308: 346   51
   15    47 Andrzej        Bociąga               100.00 +  374: 285  150
   16    48 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  335: 328  150
   17    45 Joanna         Kubińska              100.00 +  394: 280  150
   18    40 Przemysław     Pawlic                100.00 +  357: 276  150
   19    34 Marek          Charytoniuk           123.15 -  331: 372   73
   20    38 Joanna         Brychcy               101.62 -  280: 366   52
   21    43 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  398: 314  162
   22    39 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  323: 387   63
   23    43 Sławomir       Buk                   100.00 -  346: 369   50
   24    46 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 =  323: 323  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2547  / 24 106.12




	Rafał Wesołowski 109.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  264: 426   89
    2    55 Sebastian      Orzelski              100.00 +  330: 322  150
    3    42 Bartosz        Orłowski              104.18 +  403: 318  154
    4    28 Dawid          Pikul                 135.78 -  315: 316   86
    5    34 Tomasz         Suchanek              112.39 +  344: 299  162
    6    27 Andrzej        Grabiński             100.00 +  391: 336  150
    7    19 Jerzy          Matyasik              117.05 +  389: 366  167
    8    13 Michał         Makowski              124.78 -  322: 420   75
    9    20 Alina          Białobrzewska         104.67 +  458: 365  155
   10    13 Robert         Kamiński              124.52 +  402: 394  175
   11    10 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  377: 324  160
   12     7 Maciej         Czupryniak            132.77 -  290: 427   83
   13    10 Kamil          Górka                 139.59 -  304: 488   90
   14    17 Łukasz         Bobowski              100.00 -  301: 458   50
   15    19 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  375: 404   81
   16    27 Wiesław        Olewiński             103.00 +  386: 296  153
   17    22 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  416: 295  163
   18    18 Stanisław      Rydzik                138.57 -  308: 494   89
   19    24 Sławomir       Buk                   100.00 +  478: 302  150
   20    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  314: 441   62
   21    22 Artur          Koszel                112.89 -  326: 414   63
   22    26 Marianna       Kozłowska             106.90 +  340: 337  157
   23    22 Katarzyna      Klimała               115.59 +  408: 297  166
   24    18 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  395: 301  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2994  / 24 124.75




	Marcin Skowron 108.99 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  369: 371   89
    2    36 Kamil          Górka                 139.59 +  389: 366  190
    3    31 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  330: 486   80
    4    46 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  377: 409   62
    5    46 Daniel         Janus                 100.00 -  279: 360   50
    6    51 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  384: 455   58
    7    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  387: 353  150
    8    48 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  382: 346  158
    9    41 Joanna         Brychcy               101.62 -  330: 347   52
   10    47 Jacek          Baltyn                104.11 +  369: 322  154
   11    39 Bartosz        Orłowski              104.18 -  361: 374   54
   12    45 Renata         Rosół                 100.00 +  456: 240  150
   13    42 Michał         Korzeniowski          100.00 +  377: 270  150
   14    36 Zdzisław       Szota                 114.07 +  374: 358  164
   15    34 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  396: 306  151
   16    22 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  322: 327   59
   17    28 Andrzej        Grabiński             100.00 +  391: 314  150
   18    23 Marcin         Kamiński              127.74 -  353: 463   78
   19    29 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  242: 342   63
   20    35 Łukasz         Miłosz                100.00 -  259: 482   50
   21    40 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  329: 324  160
   22    35 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  315: 390   57
   23    40 Przemysław     Herdzina              100.00 -  372: 378   50
   24    43 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  366: 388   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2442  / 24 101.75




	Joanna Ostrowska 108.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                138.57 +  379: 356  189
    2    14 Radosław       Konca                 130.43 -  391: 398   80
    3    28 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  325: 461   50
    4    44 Beata          Piotrowska            106.63 -  365: 401   57
    5    48 Jacek          Baltyn                104.11 +  433: 306  154
    6    37 Agnieszka      Krupka                106.27 +  358: 278  156
    7    31 Joanna         Brychcy               101.62 +  346: 329  152
    8    17 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  303: 393   57
    9    29 Joanna         Stępień               126.03 -  267: 476   76
   10    32 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  300: 394   59
   11    43 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  356: 402   60
   12    46 Katarzyna      Klimała               115.59 +  426: 389  166
   13    47 Daniel         Janus                 100.00 -  314: 364   50
   14    46 Przemysław     Herdzina              100.00 +  470: 273  150
   15    27 Bogusław       Puchalski             119.79 +  357: 354  170
   16    35 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  373: 279  150
   17    30 Zdzisław       Szota                 114.07 -  294: 417   64
   18    36 Piotr          Adamczyk              106.85 -  255: 296   57
   19    42 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  354: 338  162
   20    39 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  257: 467   58
   21    42 Sławomir       Zabawa                100.00 -  329: 367   50
   22    47 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  254: 374   51
   23    49 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  337: 364   62
   24    52 Sebastian      Orzelski              100.00 +  433: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2430  / 24 101.25




	Mariusz Sylwestrzuk 108.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  411: 358  189
    2    26 Katarzyna      Klimała               115.59 +  438: 288  166
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  421: 427   91
    4    13 Roman          Figiel                102.42 +  440: 408  152
    5     9 Zdzisław       Szota                 114.07 +  395: 383  164
    6     9 Magdalena      Merklejn              122.48 -  320: 365   72
    7    14 Lucyna         Korga                 118.83 -  298: 340   69
    8    22 Robert         Kamiński              124.52 -  351: 404   75
    9    26 Filip          Sosin                 118.85 -  334: 390   69
   10    32 Joanna         Ostrowska             108.94 +  394: 300  159
   11    26 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  371: 384   72
   12    32 Roman          Sulima                120.83 +  317: 306  171
   13    17 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  357: 364   57
   14    34 Alina          Białobrzewska         104.67 +  321: 310  155
   15    33 Joanna         Brychcy               101.62 +  370: 290  152
   16    22 Marcin         Skowron               108.99 +  327: 322  159
   17    19 Łukasz         Bryła                 100.00 -  292: 411   50
   18    26 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  330: 317  164
   19    22 Marianna       Kozłowska             106.90 +  337: 310  157
   20    19 Sergiusz       Puchalski             131.48 +  465: 343  181
   21    13 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  337: 395   66
   22    16 Jarosław       Puchalski             124.61 -  352: 478   75
   23    21 Artur          Koszel                112.89 -  313: 377   63
   24    25 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  346: 349   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2785  / 24 116.04




	Filip Klar 108.76 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 135.78 -  370: 459   86
    2    35 Andrzej        Bociąga               100.00 +  410: 320  150
    3    24 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  419: 336  158
    4    21 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  374: 253  163
    5    18 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  434: 297  163
    6    11 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  361: 434   60
    7    16 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  432: 289  162
    8    10 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  340: 453   92
    9    13 Michał         Sosin                 100.00 +  544: 302  150
   10     8 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  326: 396   76
   11    12 Waldemar       Czerwoniec            121.06 +  419: 299  171
   12     8 Kamil          Górka                 139.59 -  362: 387   90
   13    14 Joanna         Stępień               126.03 -  332: 364   76
   14    18 Stanisław      Rydzik                138.57 -  336: 429   89
   15    26 Zdzisław       Szota                 114.07 -  271: 347   64
   16    31 Bogdan         Pokojski              105.25 +  354: 280  155
   17    24 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  370: 317  180
   18    20 Robert         Soszka                118.36 -  351: 361   68
   19    26 Andrzej        Słapiński             131.20 -  296: 406   81
   20    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  343: 394   72
   21    37 Andrzej        Grabiński             100.00 +  365: 348  150
   22    30 Beata          Piotrowska            106.63 +  412: 350  157
   23    27 Joanna         Stępień               126.03 +  394: 289  176
   24    23 Michał         Sosin                 100.00 -  303: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2839  / 24 118.29




	Krzysztof Jaworski 107.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 134.12 -  312: 380   84
    2    54 Sławomir       Zabawa                100.00 +  380: 274  150
    3    29 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  297: 400   57
    4    39 Paweł          Jackowski             131.50 -  266: 428   82
    5    49 Łukasz         Bryła                 100.00 -  309: 401   50
    6    51 Marcin         Skowron               108.99 +  455: 384  159
    7    42 Kamil          Górka                 139.59 -  275: 560   90
    8    49 Renata         Rosół                 100.00 -  289: 358   50
    9    52 Michał         Korzeniowski          100.00 -  306: 376   50
   10    58 Marek          Reda                  100.00 +  359: 282  150
   11    53 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  347: 310  150
   12    51 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  330: 361   50
   13    50 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  309: 383   60
   14    55 Marek          Kocikowski            100.01 +  355: 289  150
   15    51 Bogdan         Pokojski              105.25 -  300: 427   55
   16    56 Jan            Pawłowski             100.00 +  394: 195  150
   17    52 Sebastian      Orzelski              100.00 +  363: 267  150
   18    49 Magdalena      Ochot                 106.10 +  355: 338  156
   19    44 Roman          Figiel                102.42 +  416: 356  152
   20    39 Joanna         Ostrowska             108.94 +  467: 257  159
   21    33 Joanna         Brychcy               101.62 +  368: 333  152
   22    29 Marek          Charytoniuk           123.15 +  425: 347  173
   23    23 Łukasz         Bobowski              100.00 +  461: 334  150
   24    19 Artur          Koszel                112.89 -  288: 406   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2692  / 24 112.17




	Dariusz Nawrocki 107.69 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  284: 449   84
    2    47 Adam           Słapiński             101.47 +  417: 369  151
    3    24 Filip          Klar                  108.76 -  336: 419   59
    4    33 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  265: 512   89
    5    44 Michał         Korzeniowski          100.00 -  278: 431   50
    6    49 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  375: 364  171
    7    49 Sławomir       Buk                   100.00 -  345: 377   50
    8    48 Marcin         Skowron               108.99 -  346: 382   59
    9    55 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  354: 381   50
   10    55 Marek          Kocikowski            100.01 +  436: 248  150
   11    51 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  379: 355  151
   12    47 Daniel         Janus                 100.00 +  454: 295  150
   13    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  367: 371   50
   14    44 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  355: 353  166
   15    29 Radosław       Konca                 130.43 -  351: 442   80
   16    44 Alina          Białobrzewska         104.67 -  348: 413   55
   17    49 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  409: 346  163
   18    43 Bogusław       Puchalski             119.79 +  549: 237  170
   19    39 Radosław       Sowiński              119.11 +  372: 348  169
   20    33 Piotr          Rosół                 116.33 -  273: 452   66
   21    38 Joanna         Stępień               126.03 -  342: 380   76
   22    42 Andrzej        Grabiński             100.00 -  294: 319   50
   23    45 Halina         Roszak                117.61 -  356: 457   68
   24    49 Tomasz         Suchanek              112.39 -  244: 472   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2389  / 24  99.54




	Andrzej Tyczyno 107.32 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Święcki               133.31 +  423: 404  183
    2    20 Magdalena      Merklejn              122.48 -  342: 393   72
    3    29 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  400: 297  158
    4    29 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  387: 401   60
    5    25 Katarzyna      Klimała               115.59 +  431: 356  166
    6    19 Robert         Soszka                118.36 -  384: 433   68
    7    24 Bartosz        Orłowski              104.18 +  396: 328  154
    8    17 Joanna         Ostrowska             108.94 +  393: 303  159
    9    12 Roman          Figiel                102.42 +  406: 273  152
   10    11 Paweł          Frynia                111.35 -  352: 423   61
   11    15 Robert         Kamiński              124.52 +  401: 398  175
   12    10 Maciej         Lelowicz              100.00 -  328: 343   50
   13    17 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  364: 357  159
   14    12 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  328: 427   76
   15     8 Filip          Sosin                 118.85 -  361: 366   69
   16    18 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  395: 290  180
   17    15 Piotr          Rosół                 116.33 +  407: 340  166
   18    13 Radosław       Konca                 130.43 -  231: 383   80
   19    18 Michał         Sosin                 100.00 -  250: 386   50
   20    23 Marcin         Kamiński              127.74 -  305: 523   78
   21    30 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  421: 311  163
   22    25 Łukasz         Miłosz                100.00 +  330: 309  150
   23    20 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  317: 359   76
   24    25 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  349: 346  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2864  / 24 119.33




	Marianna Kozłowska 106.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Czupryniak            132.77 -  268: 563   83
    2    53 Marek          Reda                  100.00 +  523: 235  150
    3    22 Sylwester      Gryz                  100.00 +  400: 300  150
    4    23 Piotr          Adamczyk              106.85 +  391: 285  157
    5    17 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  291: 401   60
    6    30 Maciej         Kutera                111.89 +  360: 247  162
    7    10 Stanisław      Rydzik                138.57 -  384: 412   89
    8    15 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  333: 365   89
    9    22 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  231: 432   81
   10    46 Michał         Korzeniowski          100.00 -  248: 575   50
   11    44 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  391: 375  164
   12    40 Joanna         Brychcy               101.62 +  392: 389  152
   13    29 Wojciech       Zemło                 134.12 +  441: 435  184
   14    28 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  397: 347  163
   15    20 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  349: 374   71
   16    26 Artur          Koszel                112.89 +  435: 277  163
   17    20 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  321: 385   66
   18    25 Katarzyna      Klimała               115.59 +  348: 295  166
   19    22 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  310: 337   59
   20    26 Wiesław        Olewiński             103.00 -  340: 369   53
   21    31 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  304: 297  163
   22    26 Rafał          Wesołowski            109.45 -  337: 340   59
   23    31 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  292: 460   57
   24    36 Piotr          Adamczyk              106.85 -  292: 347   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2648  / 24 110.33




	Piotr Adamczyk 106.85 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             131.50 +  336: 279  182
    2    25 Renata         Kowalska              115.28 -  389: 439   65
    3    43 Jacek          Baltyn                104.11 +  333: 301  154
    4    23 Marianna       Kozłowska             106.90 -  285: 391   57
    5    31 Alina          Białobrzewska         104.67 -  354: 356   55
    6    41 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  326: 384   57
    7    40 Roman          Sulima                120.83 -  364: 413   71
    8    51 Przemysław     Pawlic                100.00 -  282: 322   50
    9    54 Andrzej        Bryła                 100.00 +  466: 287  150
   10    49 Andrzej        Bociąga               100.00 +  394: 278  150
   11    41 Katarzyna      Klimała               115.59 +  356: 340  166
   12    38 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  344: 403   63
   13    48 Sebastian      Orzelski              100.00 +  328: 293  150
   14    39 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  386: 277  162
   15    42 Halina         Roszak                117.61 +  482: 284  168
   16    25 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  300: 387   63
   17    32 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  352: 421   64
   18    36 Joanna         Ostrowska             108.94 +  296: 255  159
   19    32 Przemysław     Herdzina              100.00 +  395: 299  150
   20    29 Marek          Charytoniuk           123.15 +  317: 304  173
   21    24 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  339: 426   71
   22    27 Łukasz         Bobowski              100.00 -  280: 299   50
   23    32 Sławomir       Zabawa                100.00 -  353: 380   50
   24    36 Marianna       Kozłowska             106.90 +  347: 292  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2637  / 24 109.88




	Arkadiusz Biegun 106.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  281: 441   81
    2    48 Jarosław       Borowski              130.85 -  260: 468   81
    3    58 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  497: 340  166
    4    32 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  340: 351   50
    5    55 Filip          Sitkowski             100.00 +  417: 257  150
    6    41 Piotr          Adamczyk              106.85 +  384: 326  157
    7    25 Grzegorz       Święcki               133.31 -  337: 459   83
    8    45 Norbert        Skrzyński             100.00 +  352: 319  150
    9    30 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  423: 360  172
   10    21 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  356: 435   89
   11    32 Łukasz         Miłosz                100.00 +  344: 314  150
   12    26 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  359: 402   66
   13    23 Radosław       Konca                 130.43 +  403: 396  180
   14    25 Piotr          Rosół                 116.33 +  357: 343  166
   15    14 Paweł          Jackowski             131.50 -  369: 407   82
   16    24 Renata         Kowalska              115.28 -  298: 385   65
   17    29 Marcin         Kamiński              127.74 -  252: 406   78
   18    37 Artur          Koszel                112.89 -  356: 362   63
   19    41 Sławomir       Zabawa                100.00 +  385: 262  150
   20    36 Przemysław     Herdzina              100.00 -  284: 400   50
   21    39 Zdzisław       Szota                 114.07 +  380: 324  164
   22    35 Marcin         Skowron               108.99 +  390: 315  159
   23    31 Marianna       Kozłowska             106.90 +  460: 292  157
   24    26 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  305: 337   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2772  / 24 115.50




	Beata Piotrowska 106.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Słapiński             131.20 -  339: 425   81
    2    45 Artur          Koszel                112.89 +  356: 278  163
    3    26 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  271: 335   95
    4    44 Joanna         Ostrowska             108.94 +  401: 365  159
    5    28 Paweł          Jackowski             131.50 -  360: 393   82
    6    36 Kamil          Górka                 139.59 +  343: 335  190
    7    33 Zdzisław       Szota                 114.07 -  345: 493   64
    8    39 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  301: 370   66
    9    42 Magdalena      Ochot                 106.10 =  314: 314  106
   10    45 Renata         Rosół                 100.00 +  424: 399  150
   11    37 Maciej         Kutera                111.89 +  386: 323  162
   12    30 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  407: 381  163
   13    34 Przemysław     Pawlic                100.00 -  295: 315   50
   14    30 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  302: 339   72
   15    49 Sebastian      Orzelski              100.00 -  279: 336   50
   16    43 Marek          Charytoniuk           123.15 -  246: 418   73
   17    47 Halina         Roszak                117.61 +  393: 375  168
   18    42 Bogdan         Pokojski              105.25 +  453: 284  155
   19    35 Andrzej        Bociąga               100.00 +  452: 364  150
   20    30 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  291: 382   71
   21    36 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  488: 270  172
   22    30 Filip          Klar                  108.76 -  350: 412   59
   23    35 Maciej         Kutera                111.89 +  393: 302  162
   24    30 Andrzej        Słapiński             131.20 +  400: 379  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2844  / 24 118.50




	Agnieszka Krupka 106.27 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Borowski              130.85 +  341: 331  181
    2    23 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  317: 326   50
    3    35 Stanisław      Rydzik                138.57 -  396: 420   89
    4    48 Przemysław     Pawlic                100.00 +  371: 275  150
    5    21 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  301: 393   84
    6    37 Joanna         Ostrowska             108.94 -  278: 358   59
    7    44 Magdalena      Ochot                 106.10 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Magdalena Ochot 106.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Konca                 130.43 -  291: 440   80
    2    41 Halina         Roszak                117.61 -  371: 383   68
    3    54 Jan            Kozłowski             100.00 +  454: 325  150
    4    38 Artur          Irzyk                 119.00 -  348: 432   69
    5    47 Joanna         Kubińska              100.00 -  340: 353   50
    6    50 Jacek          Baltyn                104.11 +  380: 251  154
    7    44 Agnieszka      Krupka                106.27 +  400:   0    0
    8    36 Sławomir       Buk                   100.00 -  307: 380   50
    9    42 Beata          Piotrowska            106.63 =  314: 314  107
   10    44 Katarzyna      Klimała               115.59 +  374: 333  166
   11    36 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  348: 397   63
   12    43 Maciej         Kutera                111.89 -  273: 469   62
   13    41 Roman          Sulima                120.83 -  336: 380   71
   14    51 Marek          Charytoniuk           123.15 -  274: 421   73
   15    53 Alina          Białobrzewska         104.67 +  329: 318  155
   16    50 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  281: 332   50
   17    53 Filip          Sitkowski             100.00 +  352: 270  150
   18    49 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  338: 355   58
   19    53 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  323: 299  150
   20    49 Przemysław     Pawlic                100.00 -  326: 346   50
   21    51 Damian         Krężel                100.00 -  316: 483   50
   22    55 Jan            Pawłowski             100.00 +  479: 214  150
   23    52 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  315: 353   50
   24    53 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  308: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2076  / 23  90.26




	Bogdan Pokojski 105.25 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  487: 304  180
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 -  363: 375   91
    3    17 Paweł          Jackowski             131.50 +  506: 388  182
    4     8 Małgorzata     Kania                 127.44 -  347: 356   77
    5    19 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  432: 312  166
    6    12 Marcin         Kamiński              127.74 -  310: 355   78
    7    21 Roman          Figiel                102.42 -  377: 381   52
    8    30 Bogusław       Puchalski             119.79 +  421: 367  170
    9    23 Łukasz         Miłosz                100.00 +  416: 317  150
   10    18 Filip          Sosin                 118.85 -  269: 538   69
   11    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  377: 478   72
   12    31 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  381: 349  180
   13    37 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  315: 387   71
   14    33 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  366: 374   72
   15    51 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  427: 300  158
   16    31 Filip          Klar                  108.76 -  280: 354   59
   17    38 Alina          Białobrzewska         104.67 -  339: 389   55
   18    42 Beata          Piotrowska            106.63 -  284: 453   57
   19    46 Andrzej        Bryła                 100.00 +  382: 305  150
   20    41 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  303: 326   63
   21    46 Halina         Roszak                117.61 -  319: 373   68
   22    49 Andrzej        Bociąga               100.00 +  420: 364  150
   23    44 Przemysław     Pawlic                100.00 +  316: 237  150
   24    41 Halina         Roszak                117.61 -  254: 529   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2588  / 24 107.83




	Alina Białobrzewska 104.67 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kamiński              127.74 +  434: 379  178
    2    15 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  346: 437   89
    3    25 Radosław       Sowiński              119.11 +  456: 343  169
    4    18 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  263: 475   95
    5    31 Piotr          Adamczyk              106.85 +  356: 354  157
    6    14 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  419: 437   72
    7    30 Andrzej        Gostomski             109.51 +  324: 303  160
    8    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  435: 345  172
    9    20 Rafał          Wesołowski            109.45 -  365: 458   59
   10    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  310: 385   62
   11    29 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  483: 397  166
   12    22 Grzegorz       Święcki               133.31 -  289: 420   83
   13    16 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  385: 416   89
   14    34 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  310: 321   59
   15    53 Magdalena      Ochot                 106.10 -  318: 329   56
   16    44 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  413: 348  158
   17    38 Bogdan         Pokojski              105.25 +  389: 339  155
   18    31 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  358: 416   80
   19    38 Andrzej        Grabiński             100.00 +  507: 381  150
   20    31 Maciej         Kutera                111.89 +  361: 327  162
   21    27 Piotr          Rosół                 116.33 -  244: 452   66
   22    33 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  336: 365   50
   23    38 Zdzisław       Szota                 114.07 -  370: 541   64
   24    40 Andrzej        Rakoczy               121.84 +  420: 382  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2723  / 24 113.46




	Bartosz Orłowski 104.18 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Kania                 127.44 -  334: 396   77
    2    46 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  395: 337  166
    3    42 Rafał          Wesołowski            109.45 -  318: 403   59
    4    51 Sławomir       Zabawa                100.00 -  364: 440   50
    5    52 Przemysław     Pawlic                100.00 +  368: 326  150
    6    46 Jan            Kozłowski             100.00 +  412: 236  150
    7    24 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  328: 396   57
    8    43 Joanna         Kubińska              100.00 +  410: 303  150
    9    27 Grzegorz       Święcki               133.31 -  374: 382   83
   10    36 Sławomir       Buk                   100.00 -  298: 369   50
   11    39 Marcin         Skowron               108.99 +  374: 361  159
   12    35 Tomasz         Suchanek              112.39 -  399: 407   62
   13    43 Renata         Rosół                 100.00 +  437: 340  150
   14    35 Roman          Sulima                120.83 -  275: 355   71
   15    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  430: 335  172
   16    32 Bogusław       Puchalski             119.79 +  402: 392  170
   17    26 Robert         Soszka                118.36 -  277: 460   68
   18    34 Radosław       Sowiński              119.11 +  432: 329  169
   19    28 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  317: 357   50
   20    34 Zdzisław       Szota                 114.07 +  345: 322  164
   21    29 Łukasz         Miłosz                100.00 -  348: 390   50
   22    34 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  354: 312  163
   23    29 Magdalena      Merklejn              122.48 -  337: 392   72
   24    34 Łukasz         Miłosz                100.00 -  352: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2562  / 24 106.75




	Jacek Baltyn 104.11 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksander     Puchalski             126.26 +  331: 297  176
    2    28 Michał         Makowski              124.78 -  255: 417   75
    3    43 Piotr          Adamczyk              106.85 -  301: 333   57
    4    50 Łukasz         Miłosz                100.00 -  379: 430   50
    5    48 Joanna         Ostrowska             108.94 -  306: 433   59
    6    50 Magdalena      Ochot                 106.10 -  251: 380   56
    7    59 Marek          Reda                  100.00 +  328: 321  150
    8    50 Adam           Słapiński             101.47 -  302: 425   51
    9    53 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  395: 291  150
   10    47 Marcin         Skowron               108.99 -  322: 369   59
   11    54 Joanna         Kubińska              100.00 -  255: 404   50
   12    55 Marek          Kocikowski            100.01 +  418: 267  150
   13    51 Andrzej        Gostomski             109.51 +  394: 251  160
   14    50 Norbert        Skrzyński             100.00 +  434: 286  150
   15    38 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 +  499: 323  150
   16    40 Sławomir       Buk                   100.00 -  337: 357   50
   17    44 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  361: 297  162
   18    38 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  334: 371   60
   19    43 Joanna         Brychcy               101.62 -  419: 422   52
   20    45 Sławomir       Zabawa                100.00 -  317: 352   50
   21    48 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  345: 422   63
   22    51 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  286: 345   50
   23    54 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  347: 338  150
   24    51 Sylwester      Gryz                  100.00 +  409: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2330  / 24  97.08




	Wiesław Olewiński 103.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Stępień               126.03 +  337: 305  176
    2    24 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  382: 383   66
    3    18 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  379: 446   91
    4    43 Joanna         Kubińska              100.00 +  302: 293  150
    5    26 Roman          Figiel                102.42 -  307: 333   52
    6    39 Bogusław       Puchalski             119.79 -  344: 405   70
    7    50 Jan            Kozłowski             100.00 +  375: 316  150
    8    37 Renata         Kowalska              115.28 +  338: 301  165
    9    36 Halina         Roszak                117.61 -  249: 429   68
   10    41 Daniel         Janus                 100.00 +  575: 256  150
   11    34 Roman          Figiel                102.42 +  396: 254  152
   12    27 Renata         Kowalska              115.28 +  312: 294  165
   13    31 Sławomir       Buk                   100.00 +  363: 317  150
   14    15 Lucyna         Korga                 118.83 -  338: 445   69
   15    18 Stanisław      Rydzik                138.57 -  282: 461   89
   16    27 Rafał          Wesołowski            109.45 -  296: 386   59
   17    34 Artur          Koszel                112.89 +  436: 432  163
   18    28 Andrzej        Bociąga               100.00 +  398: 324  150
   19    23 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  276: 365   60
   20    26 Marianna       Kozłowska             106.90 +  369: 340  157
   21    23 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  205: 434   64
   22    28 Katarzyna      Klimała               115.59 -  331: 346   66
   23    33 Joanna         Kubińska              100.00 +  339: 259  150
   24    28 Łukasz         Bobowski              100.00 -  340: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2682  / 24 111.75




	Roman Figiel 102.42 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  406: 371  176
    2     1 Maciej         Czupryniak            132.77 -  327: 428   83
    3    40 Katarzyna      Klimała               115.59 +  411: 386  166
    4    13 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  408: 440   59
    5    26 Wiesław        Olewiński             103.00 +  333: 307  153
    6    23 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  381: 324  160
    7    21 Bogdan         Pokojski              105.25 +  381: 377  155
    8     6 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  297: 355   91
    9    12 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  273: 406   57
   10    25 Bogusław       Puchalski             119.79 -  357: 445   70
   11    34 Wiesław        Olewiński             103.00 -  254: 396   53
   12    39 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  346: 317  160
   13    32 Artur          Koszel                112.89 -  335: 376   63
   14    40 Sławomir       Buk                   100.00 +  414: 320  150
   15    43 Radosław       Sowiński              119.11 -  293: 392   69
   16    41 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  369: 300  162
   17    33 Andrzej        Bociąga               100.00 -  354: 395   50
   18    39 Przemysław     Herdzina              100.00 -  214: 470   50
   19    44 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  356: 416   58
   20    47 Damian         Krężel                100.00 +  318: 313  150
   21    44 Przemysław     Pawlic                100.00 -  354: 377   50
   22    48 Tomasz         Suchanek              112.39 -  241: 428   62
   23    50 Sebastian      Orzelski              100.00 +  328: 286  150
   24    47 Andrzej        Bociąga               100.00 +  339: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2547  / 24 106.12




	Joanna Brychcy 101.62 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Makowski              124.78 -  343: 409   75
    2    43 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  327: 304  150
    3    33 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 +  395: 386  172
    4    22 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  242: 359   76
    5    36 Łukasz         Miłosz                100.00 +  367: 316  150
    6    26 Jarosław       Puchalski             124.61 -  405: 429   75
    7    31 Joanna         Ostrowska             108.94 -  329: 346   59
    8    40 Łukasz         Bryła                 100.00 -  318: 452   50
    9    41 Marcin         Skowron               108.99 +  347: 330  159
   10    38 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  313: 451   66
   11    46 Sebastian      Orzelski              100.00 +  421: 333  150
   12    40 Marianna       Kozłowska             106.90 -  389: 392   57
   13    49 Sylwester      Gryz                  100.00 +  410: 405  150
   14    37 Marcin         Kamiński              127.74 -  260: 432   78
   15    33 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 -  290: 370   59
   16    47 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  381: 323  151
   17    43 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  325: 406   60
   18    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  407: 276  150
   19    43 Jacek          Baltyn                104.11 +  422: 419  154
   20    38 Andrzej        Gostomski             109.51 +  366: 280  160
   21    33 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  333: 368   58
   22    36 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  300: 450   63
   23    41 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  343: 342  150
   24    37 Daniel         Janus                 100.00 +  358: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2622  / 24 109.25




	Adam Słapiński 101.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Puchalski             124.61 -  332: 421   75
    2    47 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  369: 417   58
    3    48 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  400: 315  150
    4    40 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  313: 457   63
    5    51 Jan            Kozłowski             100.00 -  248: 295   50
    6    53 Przemysław     Pawlic                100.00 +  369: 313  150
    7    51 Joanna         Kubińska              100.00 -  373: 388   50
    8    50 Jacek          Baltyn                104.11 +  425: 302  154
    9    46 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  321: 365   63
   10    48 Norbert        Skrzyński             100.00 -  327: 347   50
   11    50 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  298: 457   71
   12    53 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  267: 360   51
   13    55 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  340: 346   50
   14    58 Jan            Pawłowski             100.00 +  369: 351  150
   15    56 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  348: 338  150
   16    53 Michał         Korzeniowski          100.00 +  398: 334  150
   17    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  339: 396   50
   18    52 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  318: 354   63
   19    57 Marek          Kocikowski            100.01 -  286: 390   50
   20    57 Marek          Reda                  100.00 -  337: 377   50
   21    58 Filip          Sitkowski             100.00 -  346: 361   50
   22    56 Andrzej        Bryła                 100.00 -  329: 419   50
   23    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  375: 309  150
   24    56 Marek          Kocikowski            100.01 +  332: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2098  / 24  87.42




	Małgorzata Jóźwiak 100.96 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Kamiński              124.52 -  351: 364   75
    2    42 Daniel         Janus                 100.00 -  365: 366   50
    3    47 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  334: 316  164
    4    49 Łukasz         Bobowski              100.00 -  307: 334   50
    5    42 Grzegorz       Święcki               133.31 -  271: 382   83
    6    56 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  397: 344  150
    7    52 Renata         Rosół                 100.00 +  416: 398  150
    8    33 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  298: 431   80
    9    40 Przemysław     Herdzina              100.00 -  292: 334   50
   10    50 Przemysław     Pawlic                100.00 -  385: 393   50
   11    51 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  355: 379   58
   12    53 Adam           Słapiński             101.47 +  360: 267  151
   13    45 Radosław       Sowiński              119.11 +  372: 358  169
   14    48 Andrzej        Gostomski             109.51 +  346: 308  160
   15    34 Marcin         Skowron               108.99 -  306: 396   59
   16    47 Joanna         Brychcy               101.62 -  323: 381   52
   17    51 Damian         Krężel                100.00 +  399: 386  150
   18    45 Sławomir       Zabawa                100.00 -  338: 388   50
   19    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  347: 307  150
   20    46 Joanna         Kubińska              100.00 -  370: 446   50
   21    50 Sebastian      Orzelski              100.00 +  332: 321  150
   22    47 Joanna         Ostrowska             108.94 +  374: 254  159
   23    42 Daniel         Janus                 100.00 -  363: 406   50
   24    45 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  348: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2360  / 24  98.33




	Wojciech Gołęcki 100.38 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Charytoniuk           123.15 -  305: 385   73
    2    31 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  269: 406   91
    3    51 Michał         Sosin                 100.00 -  208: 452   50
    4    59 Marek          Reda                  100.00 +  374: 295  150
    5    54 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  296: 524   66
    6    56 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  344: 397   51
    7    55 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  305: 295  150
    8    53 Damian         Krężel                100.00 +  414: 264  150
    9    55 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  381: 354  158
   10    43 Marcin         Kamiński              127.74 -  294: 533   78
   11    48 Przemysław     Pawlic                100.00 -  320: 363   50
   12    51 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  361: 330  158
   13    55 Adam           Słapiński             101.47 +  346: 340  151
   14    42 Andrzej        Bociąga               100.00 -  326: 359   50
   15    39 Piotr          Rosół                 116.33 -  273: 519   66
   16    50 Magdalena      Ochot                 106.10 +  332: 281  156
   17    46 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  329: 331   63
   18    50 Andrzej        Bryła                 100.00 -  249: 400   50
   19    52 Sebastian      Orzelski              100.00 -  208: 369   50
   20    55 Marek          Kocikowski            100.01 -  265: 386   50
   21    57 Jan            Pawłowski             100.00 +  406: 244  150
   22    54 Filip          Sitkowski             100.00 +  300: 223  150
   23    52 Magdalena      Ochot                 106.10 +  353: 315  156
   24    48 Przemysław     Pawlic                100.00 +  349: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2467  / 24 102.79




	Marek Kocikowski 100.01 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Merklejn              122.48 -  298: 358   72
    2    37 Łukasz         Miłosz                100.00 -  339: 345   50
    3    55 Przemysław     Pawlic                100.00 -  243: 357   50
    4    56 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  352: 420   66
    5    58 Jan            Pawłowski             100.00 -  334: 372   50
    6    58 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  374: 372  150
    7    56 Andrzej        Bryła                 100.00 -  328: 359   50
    8    57 Filip          Sitkowski             100.00 +  329: 326  150
    9    57 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  268: 338   50
   10    55 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  248: 436   58
   11    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  424: 309  150
   12    55 Jacek          Baltyn                104.11 -  267: 418   54
   13    57 Marek          Reda                  100.00 -  381: 383   50
   14    55 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  289: 355   58
   15    57 Sylwester      Gryz                  100.00 -  281: 414   50
   16    55 Damian         Krężel                100.00 -  290: 384   50
   17    57 Daniel         Janus                 100.00 -  271: 383   50
   18    58 Norbert        Skrzyński             100.00 +  334: 250  150
   19    57 Adam           Słapiński             101.47 +  390: 286  151
   20    55 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  386: 265  150
   21    54 Michał         Korzeniowski          100.00 +  370: 277  150
   22    53 Sebastian      Orzelski              100.00 -  289: 321   50
   23    55 Michał         Korzeniowski          100.00 -  228: 387   50
   24    56 Adam           Słapiński             101.47 -  309: 332   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 24  81.67




	Łukasz Bobowski 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  303: 470   72
    2    34 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  270: 426   76
    3    52 Sławomir       Buk                   100.00 +  332: 309  150
    4    49 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  334: 307  151
    5    38 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  385: 427   80
    6    43 Damian         Krężel                100.00 +  401: 266  150
    7    35 Michał         Sosin                 100.00 -  317: 337   50
    8    42 Daniel         Janus                 100.00 +  372: 328  150
    9    37 Jarosław       Puchalski             124.61 +  372: 335  175
   10    27 Halina         Roszak                117.61 +  404: 309  168
   11    22 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  353: 351  162
   12    16 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  391: 352  160
   13    11 Mateusz        Żbikowski             145.05 -  347: 420   95
   14    17 Rafał          Wesołowski            109.45 +  458: 301  159
   15    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  326: 389   62
   16    17 Radosław       Konca                 130.43 -  328: 388   80
   17    21 Renata         Kowalska              115.28 -  334: 349   65
   18    27 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  346: 446   63
   19    31 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  312: 356   64
   20    37 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  397: 344  160
   21    32 Przemysław     Herdzina              100.00 +  282: 281  150
   22    27 Piotr          Adamczyk              106.85 +  299: 280  157
   23    23 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  334: 461   58
   24    28 Wiesław        Olewiński             103.00 +  393: 340  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2810  / 24 117.08




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  303: 432   72
    2    35 Filip          Klar                  108.76 -  320: 410   59
    3    57 Sławomir       Zabawa                100.00 -  290: 318   50
    4    53 Kamil          Górka                 139.59 -  220: 480   90
    5    59 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  284: 403   64
    6    59 Marek          Reda                  100.00 +  318: 307  150
    7    57 Jan            Pawłowski             100.00 +  321: 294  150
    8    54 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  372: 302  150
    9    48 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  268: 369   60
   10    49 Piotr          Adamczyk              106.85 -  278: 394   57
   11    55 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  383: 240  150
   12    52 Marek          Charytoniuk           123.15 +  363: 285  173
   13    39 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  377: 272  166
   14    42 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  359: 326  150
   15    47 Andrzej        Gostomski             109.51 -  285: 374   60
   16    42 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  390: 388  163
   17    33 Roman          Figiel                102.42 +  395: 354  152
   18    28 Wiesław        Olewiński             103.00 -  324: 398   53
   19    35 Beata          Piotrowska            106.63 -  364: 452   57
   20    40 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  283: 592   72
   21    45 Bogusław       Puchalski             119.79 -  342: 441   70
   22    49 Bogdan         Pokojski              105.25 -  364: 420   55
   23    51 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  323: 279  150
   24    47 Roman          Figiel                102.42 -  297: 339   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2425  / 24 101.04




	Andrzej Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Waldemar       Czerwoniec            121.06 -  200: 499   71
    2    59 Grzegorz       Pukniel               109.74 -  302: 307   60
    3    59 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  305: 338   62
    4    58 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 250  150
    5    53 Bogusław       Puchalski             119.79 -  302: 403   70
    6    55 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  290: 355   64
    7    56 Marek          Kocikowski            100.01 +  359: 328  150
    8    52 Katarzyna      Klimała               115.59 -  328: 510   66
    9    54 Piotr          Adamczyk              106.85 -  287: 466   57
   10    59 PAUZA
   11    56 Jan            Kozłowski             100.00 -  278: 329   50
   12    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  369: 285  150
   13    53 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  296: 384   63
   14    56 Marek          Reda                  100.00 +  404: 309  150
   15    54 Filip          Sitkowski             100.00 +  416: 366  150
   16    51 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  324: 327   66
   17    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  360: 266  150
   18    50 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  400: 249  150
   19    46 Bogdan         Pokojski              105.25 -  305: 382   55
   20    50 Halina         Roszak                117.61 -  373: 459   68
   21    52 Sylwester      Gryz                  100.00 -  337: 454   50
   22    56 Adam           Słapiński             101.47 +  419: 329  151
   23    53 Radosław       Sowiński              119.11 -  330: 332   69
   24    54 Michał         Korzeniowski          100.00 -  327: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2122  / 23  92.26




	Grzegorz Bryła 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  462: 380  171
    2     7 Robert         Soszka                118.36 -  403: 414   68
    3    16 Lucyna         Korga                 118.83 -  311: 393   69
    4    32 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  351: 340  157
    5    29 Sylwester      Gryz                  100.00 -  369: 405   50
    6    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  390: 265  150
    7    26 Halina         Roszak                117.61 +  360: 292  168
    8    27 Artur          Koszel                112.89 -  361: 381   63
    9    31 Marcin         Kamiński              127.74 +  387: 357  178
   10    28 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  402: 343  163
   11    17 Łukasz         Bryła                 100.00 -  331: 355   50
   12    23 Marcin         Kamiński              127.74 +  328: 278  178
   13    26 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  352: 395   50
   14    24 Wojciech       Zemło                 134.12 -  344: 452   84
   15    35 Sławomir       Buk                   100.00 -  297: 380   50
   16    35 Joanna         Ostrowska             108.94 -  279: 373   59
   17    41 Sławomir       Zabawa                100.00 +  381: 344  150
   18    35 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  280: 420   63
   19    40 Łukasz         Miłosz                100.00 -  258: 499   50
   20    44 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  377: 296  166
   21    41 Joanna         Kubińska              100.00 -  313: 376   50
   22    45 Damian         Krężel                100.00 +  388: 385  150
   23    41 Joanna         Brychcy               101.62 -  342: 343   52
   24    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  363: 348  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2540  / 24 105.83




	Łukasz Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Roman          Sulima                120.83 -  341: 391   71
    2    44 Michał         Korzeniowski          100.00 -  391: 425   50
    3    45 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  394: 337  163
    4    36 Sylwester      Gryz                  100.00 -  318: 346   50
    5    49 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  401: 309  158
    6    38 Filip          Sosin                 118.85 -  331: 473   69
    7    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  360: 327  150
    8    40 Joanna         Brychcy               101.62 +  452: 318  152
    9    33 Sławomir       Buk                   100.00 +  373: 300  150
   10    30 Andrzej        Oleksiak              129.82 +  417: 385  180
   11    17 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  355: 331  150
   12    13 Robert         Soszka                118.36 +  460: 345  168
   13     4 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  278: 492   91
   14    13 Paweł          Jackowski             131.50 -  380: 432   82
   15    11 Małgorzata     Kania                 127.44 -  314: 404   77
   16    21 Andrzej        Grabiński             100.00 +  349: 314  150
   17    19 Mariusz        Sylwestrzuk           108.92 +  411: 292  159
   18    15 Andrzej        Szepczyński           125.98 +  387: 337  176
   19    11 Radosław       Konca                 130.43 +  412: 315  180
   20     7 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  291: 427   89
   21    12 Artur          Irzyk                 119.00 +  454: 339  169
   22     9 Maciej         Czupryniak            132.77 -  362: 413   83
   23    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  424: 383  162
   24    11 Renata         Kowalska              115.28 -  284: 465   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2994  / 24 124.75




	Sławomir Buk 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bogusław       Puchalski             119.79 -  328: 432   70
    2    49 Paweł          Jackowski             131.50 -  341: 440   82
    3    52 Łukasz         Bobowski              100.00 -  309: 332   50
    4    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  320: 325   50
    5    56 Sebastian      Orzelski              100.00 +  375: 291  150
    6    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  380: 312  150
    7    49 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  377: 345  158
    8    36 Magdalena      Ochot                 106.10 +  380: 307  156
    9    33 Łukasz         Bryła                 100.00 -  300: 373   50
   10    36 Bartosz        Orłowski              104.18 +  369: 298  154
   11    35 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  375: 331  163
   12    29 Artur          Koszel                112.89 -  346: 450   63
   13    31 Wiesław        Olewiński             103.00 -  317: 363   53
   14    40 Roman          Figiel                102.42 -  320: 414   52
   15    35 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  380: 297  150
   16    40 Jacek          Baltyn                104.11 +  357: 337  154
   17    35 Przemysław     Pawlic                100.00 +  374: 322  150
   18    29 Maciej         Kutera                111.89 +  319: 262  162
   19    24 Rafał          Wesołowski            109.45 -  302: 478   59
   20    28 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  292: 336   64
   21    34 Marek          Charytoniuk           123.15 -  364: 387   73
   22    38 Joanna         Kubińska              100.00 -  275: 341   50
   23    43 Andrzej        Gostomski             109.51 +  369: 346  160
   24    38 Joanna         Kubińska              100.00 +  450: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2573  / 24 107.21




	Andrzej Grabiński 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Radosław       Sowiński              119.11 +  410: 277  169
    2    27 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  387: 343  163
    3     6 Małgorzata     Kania                 127.44 -  301: 318   77
    4    19 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  380: 495   72
    5    35 Artur          Koszel                112.89 +  400: 327  163
    6    27 Rafał          Wesołowski            109.45 -  336: 391   59
    7    37 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  423: 312  163
    8    29 Maciej         Kutera                111.89 -  339: 405   62
    9    35 Sławomir       Zabawa                100.00 +  472: 293  150
   10    24 Michał         Sosin                 100.00 -  316: 366   50
   11    27 Grzegorz       Święcki               133.31 -  345: 390   83
   12    33 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  345: 340  166
   13    19 Jarosław       Borowski              130.85 +  444: 269  181
   14    20 Radosław       Konca                 130.43 +  363: 362  180
   15     9 Michał         Makowski              124.78 -  332: 376   75
   16    21 Łukasz         Bryła                 100.00 -  314: 349   50
   17    28 Marcin         Skowron               108.99 -  314: 391   59
   18    33 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  380: 383   50
   19    38 Alina          Białobrzewska         104.67 -  381: 507   55
   20    42 Bogusław       Puchalski             119.79 +  460: 432  170
   21    37 Filip          Klar                  108.76 -  348: 365   59
   22    42 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  319: 294  158
   23    37 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  306: 627   72
   24    42 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  306: 473   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2549  / 24 106.21




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Artur          Irzyk                 119.00 -  315: 385   69
    2    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  394: 346  150
    3    22 Marianna       Kozłowska             106.90 -  300: 400   57
    4    36 Łukasz         Bryła                 100.00 +  346: 318  150
    5    29 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  405: 369  150
    6    22 Aleksander     Puchalski             126.26 -  311: 381   76
    7    32 Przemysław     Herdzina              100.00 +  399: 369  150
    8    24 Paweł          Jackowski             131.50 -  296: 336   82
    9    34 Andrzej        Słapiński             131.20 -  299: 480   81
   10    40 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  247: 380   50
   11    47 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  335: 366   63
   12    50 Joanna         Kubińska              100.00 -  346: 369   50
   13    49 Joanna         Brychcy               101.62 -  405: 410   52
   14    53 Sebastian      Orzelski              100.00 -  351: 362   50
   15    57 Marek          Kocikowski            100.01 +  414: 281  150
   16    52 Halina         Roszak                117.61 -  317: 398   68
   17    56 Marek          Reda                  100.00 -  308: 388   50
   18    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  402: 315  150
   19    56 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  297: 384   50
   20    56 Filip          Sitkowski             100.00 +  349: 217  150
   21    52 Andrzej        Bryła                 100.00 +  454: 337  150
   22    50 Radosław       Sowiński              119.11 +  375: 328  169
   23    48 Renata         Rosół                 100.00 -  281: 505   50
   24    51 Jacek          Baltyn                104.11 -  281: 409   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2271  / 24  94.62




	Przemysław Herdzina 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Filip          Sosin                 118.85 -  241: 388   69
    2    58 Joanna         Stępień               126.03 +  385: 375  176
    3    39 Halina         Roszak                117.61 +  380: 302  168
    4    27 Stanisław      Rydzik                138.57 -  446: 472   89
    5    39 Norbert        Skrzyński             100.00 +  402: 208  150
    6    15 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  392: 415   84
    7    32 Sylwester      Gryz                  100.00 -  369: 399   50
    8    34 Radosław       Sowiński              119.11 -  362: 394   69
    9    40 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  334: 292  151
   10    34 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  285: 403   63
   11    40 Renata         Rosół                 100.00 +  362: 356  150
   12    37 Grzegorz       Kulgawczuk            100.00 -  335: 394   50
   13    44 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  293: 434   64
   14    46 Joanna         Ostrowska             108.94 -  273: 470   59
   15    45 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  369: 360  160
   16    46 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  367: 353  163
   17    42 Łukasz         Miłosz                100.00 +  348: 296  150
   18    39 Roman          Figiel                102.42 +  470: 214  152
   19    32 Piotr          Adamczyk              106.85 -  299: 395   57
   20    36 Arkadiusz      Biegun                106.70 +  400: 284  157
   21    32 Łukasz         Bobowski              100.00 -  281: 282   50
   22    37 Sławomir       Zabawa                100.00 -  333: 406   50
   23    40 Marcin         Skowron               108.99 +  378: 372  159
   24    35 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  418: 369  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2656  / 24 110.67




	Daniel Janus 100.00 Wąchock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Lucyna         Korga                 118.83 -  289: 379   69
    2    42 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  366: 365  151
    3    36 Wojciech       Zemło                 134.12 -  331: 401   84
    4    41 Joanna         Stępień               126.03 -  290: 442   76
    5    46 Marcin         Skowron               108.99 +  360: 279  159
    6    42 Łukasz         Miłosz                100.00 -  387: 487   50
    7    41 Michał         Korzeniowski          100.00 +  511: 345  150
    8    42 Łukasz         Bobowski              100.00 -  328: 372   50
    9    44 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  368: 300  163
   10    41 Wiesław        Olewiński             103.00 -  256: 575   53
   11    42 Radosław       Sowiński              119.11 -  323: 464   69
   12    47 Dariusz        Nawrocki              107.69 -  295: 454   58
   13    47 Joanna         Ostrowska             108.94 +  364: 314  159
   14    47 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  273: 338   64
   15    46 Przemysław     Pawlic                100.00 -  316: 317   50
   16    54 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  250: 442   50
   17    57 Marek          Kocikowski            100.01 +  383: 271  150
   18    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  424: 351  150
   19    51 Joanna         Kubińska              100.00 -  344: 474   50
   20    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  508: 357  150
   21    49 Renata         Rosół                 100.00 +  317: 265  150
   22    46 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 +  339: 286  162
   23    42 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  406: 363  151
   24    37 Joanna         Brychcy               101.62 -  319: 358   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2470  / 24 102.92




	Michał Korzeniowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Robert         Soszka                118.36 -  286: 389   68
    2    44 Łukasz         Bryła                 100.00 +  425: 391  150
    3    21 Maciej         Lelowicz              100.00 -  415: 450   50
    4    37 Katarzyna      Klimała               115.59 -  362: 395   66
    5    44 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  431: 278  158
    6    32 Halina         Roszak                117.61 -  334: 423   68
    7    41 Daniel         Janus                 100.00 -  345: 511   50
    8    47 Sebastian      Orzelski              100.00 -  256: 355   50
    9    52 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  376: 306  158
   10    46 Marianna       Kozłowska             106.90 +  575: 248  157
   11    38 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  267: 470   80
   12    44 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  242: 495   71
   13    42 Marcin         Skowron               108.99 -  270: 377   59
   14    52 Renata         Rosół                 100.00 -  281: 376   50
   15    55 Jan            Pawłowski             100.00 +  334: 291  150
   16    53 Adam           Słapiński             101.47 -  334: 398   51
   17    55 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  347: 401   50
   18    56 Filip          Sitkowski             100.00 +  356: 250  150
   19    55 Marek          Reda                  100.00 +  352: 331  150
   20    52 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  374: 412   63
   21    54 Marek          Kocikowski            100.01 -  277: 370   50
   22    57 Norbert        Skrzyński             100.00 -  329: 360   50
   23    55 Marek          Kocikowski            100.01 +  387: 228  150
   24    54 Andrzej        Bryła                 100.00 +  398: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2249  / 24  93.71




	Jan Kozłowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marek          Roszak                118.09 -  295: 455   68
    2    40 Maciej         Lelowicz              100.00 -  264: 442   50
    3    54 Magdalena      Ochot                 106.10 -  325: 454   56
    4    55 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  320: 290  150
    5    51 Adam           Słapiński             101.47 +  295: 248  151
    6    46 Bartosz        Orłowski              104.18 -  236: 412   54
    7    50 Wiesław        Olewiński             103.00 -  316: 375   53
    8    55 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  280: 352   63
    9    56 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  344: 326  150
   10    52 Sebastian      Orzelski              100.00 -  253: 440   50
   11    56 Andrzej        Bryła                 100.00 +  329: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Damian Krężel 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Halina         Roszak                117.61 +  361: 351  168
    2    19 Andrzej        Słapiński             131.20 -  410: 423   81
    3    27 Tomasz         Suchanek              112.39 -  269: 429   62
    4    30 Grzegorz       Święcki               133.31 +  448: 270  183
    5    33 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  305: 378   62
    6    43 Łukasz         Bobowski              100.00 -  266: 401   50
    7    47 Dariusz        Maciejuk              113.92 -  274: 441   64
    8    53 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  264: 414   50
    9    39 Roman          Sulima                120.83 -  326: 352   71
   10    57 Filip          Sitkowski             100.00 +  396: 280  150
   11    52 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  324: 394   63
   12    54 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  308: 426   50
   13    56 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  349: 278  150
   14    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  324: 290  150
   15    50 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  402: 469   71
   16    55 Marek          Kocikowski            100.01 +  384: 290  150
   17    51 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  386: 399   51
   18    53 Marek          Reda                  100.00 +  338: 320  150
   19    49 Renata         Rosół                 100.00 +  425: 322  150
   20    47 Roman          Figiel                102.42 -  313: 318   52
   21    51 Magdalena      Ochot                 106.10 +  483: 316  156
   22    45 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  385: 388   50
   23    47 Grzegorz       Pukniel               109.74 +  370: 369  160
   24    44 Renata         Rosół                 100.00 +  385: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2494  / 24 103.92




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jerzy          Matyasik              117.05 -  308: 461   67
    2    57 Filip          Sitkowski             100.00 +  378: 336  150
    3    30 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  290: 499   89
    4    43 Wiesław        Olewiński             103.00 -  293: 302   53
    5    47 Magdalena      Ochot                 106.10 +  353: 340  156
    6    44 Tomasz         Suchanek              112.39 -  308: 416   62
    7    51 Adam           Słapiński             101.47 +  388: 373  151
    8    43 Bartosz        Orłowski              104.18 -  303: 410   54
    9    45 Katarzyna      Klimała               115.59 -  314: 348   66
   10    53 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  270: 464   71
   11    54 Jacek          Baltyn                104.11 +  404: 255  154
   12    50 Sylwester      Gryz                  100.00 +  369: 346  150
   13    54 Marek          Charytoniuk           123.15 -  319: 375   73
   14    49 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  402: 319  150
   15    37 Marcin         Kamiński              127.74 -  298: 388   78
   16    49 Sebastian      Orzelski              100.00 +  392: 243  150
   17    45 Andrzej        Gostomski             109.51 -  280: 394   60
   18    48 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  390: 417   62
   19    51 Daniel         Janus                 100.00 +  474: 344  150
   20    46 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  446: 370  151
   21    41 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  376: 313  150
   22    38 Sławomir       Buk                   100.00 +  341: 275  150
   23    33 Wiesław        Olewiński             103.00 -  259: 339   53
   24    38 Sławomir       Buk                   100.00 -  349: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2500  / 24 104.17




	Grzegorz Kulgawczuk 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  415: 284  166
    2    23 Agnieszka      Krupka                106.27 +  326: 317  156
    3    14 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  364: 344  160
    4     7 Piotr          Rosół                 116.33 -  355: 363   66
    5    14 Jerzy          Matyasik              117.05 -  372: 399   67
    6    17 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  336: 458   91
    7    27 Artur          Irzyk                 119.00 -  351: 358   69
    8    44 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  421: 325  163
    9    24 Kamil          Górka                 139.59 -  299: 440   90
   10    40 Sylwester      Gryz                  100.00 +  380: 247  150
   11    33 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  335: 360   66
   12    37 Przemysław     Herdzina              100.00 +  394: 335  150
   13    26 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  395: 352  150
   14    26 Renata         Kowalska              115.28 -  349: 366   65
   15    38 Jacek          Baltyn                104.11 -  323: 499   54
   16    36 Zdzisław       Szota                 114.07 -  362: 409   64
   17    40 Tomasz         Suchanek              112.39 +  445: 309  162
   18    33 Andrzej        Grabiński             100.00 +  383: 380  150
   19    28 Bartosz        Orłowski              104.18 +  357: 317  154
   20    24 Jarosław       Puchalski             124.61 -  384: 456   75
   21    28 Roman          Sulima                120.83 -  369: 389   71
   22    33 Alina          Białobrzewska         104.67 +  365: 336  155
   23    28 Roman          Sulima                120.83 -  273: 345   71
   24    33 Zdzisław       Szota                 114.07 -  301: 399   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2629  / 24 109.54




	Maciej Lelowicz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Piotr          Rosół                 116.33 -  352: 371   66
    2    40 Jan            Kozłowski             100.00 +  442: 264  150
    3    21 Michał         Korzeniowski          100.00 +  450: 415  150
    4    16 Tomasz         Suchanek              112.39 +  392: 362  162
    5    12 Kazimierz.J    Merklejn              141.48 +  475: 346  191
    6     8 Radosław       Konca                 130.43 +  471: 336  180
    7     3 Małgorzata     Kania                 127.44 +  361: 336  177
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          138.98 -  355: 384   89
    9     7 Krzysztof      Mówka                 141.74 -  262: 343   92
   10    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 -  370: 431   62
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 +  402: 298  189
   12    10 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  343: 328  157
   13     2 Marek          Roszak                118.09 -  339: 434   68
   14    11 Aleksander     Puchalski             126.26 -  330: 357   76
   15    23 Maciej         Kutera                111.89 +  388: 296  162
   16    13 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  297: 393   76
   17    17 Jarosław       Borowski              130.85 +  382: 381  181
   18    14 Roman          Sulima                120.83 +  398: 347  171
   19    12 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  385: 421   66
   20    15 Artur          Irzyk                 119.00 -  256: 379   69
   21    20 Jerzy          Matyasik              117.05 =  392: 392  117
   22    19 Małgorzata     Sulejewska            109.63 +  406: 319  160
   23    16 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  437: 306  171
   24    12 Paweł          Frynia                111.35 -  297: 332   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3043  / 24 126.79




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Dariusz        Białobrzewski         116.18 -  363: 412   66
    2    37 Marek          Kocikowski            100.01 +  345: 339  150
    3    23 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  340: 435   72
    4    50 Jacek          Baltyn                104.11 +  430: 379  154
    5    36 Joanna         Brychcy               101.62 -  316: 367   52
    6    42 Daniel         Janus                 100.00 +  487: 387  150
    7    28 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  370: 324  163
    8    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  292: 393   62
    9    23 Bogdan         Pokojski              105.25 -  317: 416   55
   10    39 Sławomir       Zabawa                100.00 +  385: 352  150
   11    32 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  314: 344   57
   12    36 Radosław       Sowiński              119.11 +  357: 314  169
   13    25 Artur          Irzyk                 119.00 +  394: 393  169
   14    27 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  327: 345   66
   15    40 Marek          Charytoniuk           123.15 -  280: 399   73
   16    37 Katarzyna      Klimała               115.59 -  316: 352   66
   17    42 Przemysław     Herdzina              100.00 -  296: 348   50
   18    46 Renata         Rosół                 100.00 +  363: 346  150
   19    40 Grzegorz       Bryła                 100.00 +  499: 258  150
   20    35 Marcin         Skowron               108.99 +  482: 259  159
   21    29 Bartosz        Orłowski              104.18 +  390: 348  154
   22    25 Andrzej        Tyczyno               107.32 -  309: 330   57
   23    30 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  320: 374   63
   24    34 Bartosz        Orłowski              104.18 +  400: 352  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2611  / 24 108.79




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Katarzyna      Klimała               115.59 -  311: 333   66
    2    55 Rafał          Wesołowski            109.45 -  322: 330   59
    3    56 Marek          Reda                  100.00 +  379: 375  150
    4    35 Michał         Sosin                 100.00 -  357: 366   50
    5    56 Sławomir       Buk                   100.00 -  291: 375   50
    6    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  328: 301  150
    7    48 Radosław       Sowiński              119.11 -  310: 377   69
    8    47 Michał         Korzeniowski          100.00 +  355: 256  150
    9    43 Renata         Kowalska              115.28 -  303: 340   65
   10    52 Jan            Kozłowski             100.00 +  440: 253  150
   11    46 Joanna         Brychcy               101.62 -  333: 421   52
   12    49 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  304: 349   63
   13    48 Piotr          Adamczyk              106.85 -  293: 328   57
   14    53 Sylwester      Gryz                  100.00 +  362: 351  150
   15    49 Beata          Piotrowska            106.63 +  336: 279  157
   16    49 Joanna         Kubińska              100.00 -  243: 392   50
   17    52 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  267: 363   58
   18    55 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 283  150
   19    52 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  369: 208  150
   20    48 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  306: 408   62
   21    50 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  321: 332   51
   22    53 Marek          Kocikowski            100.01 +  321: 289  150
   23    50 Roman          Figiel                102.42 -  286: 328   52
   24    52 Joanna         Ostrowska             108.94 -  255: 433   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2220  / 24  92.50




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Renata         Kowalska              115.28 -  256: 411   65
    2    56 Renata         Rosół                 100.00 -  299: 354   50
    3    55 Marek          Kocikowski            100.01 +  357: 243  150
    4    48 Agnieszka      Krupka                106.27 -  275: 371   56
    5    52 Bartosz        Orłowski              104.18 -  326: 368   54
    6    53 Adam           Słapiński             101.47 -  313: 369   51
    7    58 Filip          Sitkowski             100.00 +  383: 309  150
    8    51 Piotr          Adamczyk              106.85 +  322: 282  157
    9    47 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  292: 361   63
   10    50 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  393: 385  151
   11    48 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  363: 320  150
   12    42 Norbert        Skrzyński             100.00 +  328: 262  150
   13    34 Beata          Piotrowska            106.63 +  315: 295  157
   14    29 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  337: 352   60
   15    46 Daniel         Janus                 100.00 +  317: 316  150
   16    28 Maciej         Kutera                111.89 -  242: 344   62
   17    35 Sławomir       Buk                   100.00 -  322: 374   50
   18    40 Andrzej        Gostomski             109.51 -  276: 357   60
   19    45 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  287: 344   63
   20    49 Magdalena      Ochot                 106.10 +  346: 326  156
   21    44 Roman          Figiel                102.42 +  377: 354  152
   22    40 Andrzej        Rakoczy               121.84 -  257: 366   72
   23    44 Bogdan         Pokojski              105.25 -  237: 316   55
   24    48 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  284: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2334  / 24  97.25




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Zdzisław       Szota                 114.07 -  270: 452   64
    2    52 Sylwester      Gryz                  100.00 -  346: 394   50
    3    46 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  309: 463   71
    4    58 Andrzej        Bryła                 100.00 -  250: 364   50
    5    58 Marek          Kocikowski            100.01 +  372: 334  150
    6    52 Sławomir       Buk                   100.00 -  312: 380   50
    7    57 Andrzej        Bociąga               100.00 -  294: 321   50
    8    58 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  263: 500   50
    9    58 Marek          Reda                  100.00 +  328: 264  150
   10    56 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  334: 357   50
   11    59 PAUZA
   12    56 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  240: 325   50
   13    58 Filip          Sitkowski             100.00 -  323: 324   50
   14    58 Adam           Słapiński             101.47 -  351: 369   51
   15    55 Michał         Korzeniowski          100.00 -  291: 334   50
   16    56 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  195: 394   58
   17    58 Norbert        Skrzyński             100.00 +  358: 340  150
   18    55 Sebastian      Orzelski              100.00 -  283: 358   50
   19    54 Halina         Roszak                117.61 -  270: 373   68
   20    53 Daniel         Janus                 100.00 -  357: 508   50
   21    57 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  244: 406   50
   22    55 Magdalena      Ochot                 106.10 -  214: 479   56
   23    58 Filip          Sitkowski             100.00 +  463: 295  150
   24    58 Filip          Sitkowski             100.00 =  279: 279  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 23  72.52




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  351: 326  164
    2    21 Małgorzata     Sulejewska            109.63 -  342: 413   60
    3    28 Joanna         Ostrowska             108.94 +  461: 325  159
    4    11 Sergiusz       Puchalski             131.48 -  260: 481   81
    5    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.69 -  323: 440   72
    6    35 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  265: 390   50
    7    45 Łukasz         Bryła                 100.00 -  327: 360   50
    8    54 Andrzej        Bociąga               100.00 -  302: 372   50
    9    56 Jan            Kozłowski             100.00 -  326: 344   50
   10    56 Jan            Pawłowski             100.00 +  357: 334  150
   11    53 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  310: 347   58
   12    54 Damian         Krężel                100.00 +  426: 308  150
   13    46 Dariusz        Nawrocki              107.69 +  371: 367  158
   14    49 Joanna         Kubińska              100.00 -  319: 402   50
   15    48 Krzysztof      Leśniak               113.28 +  377: 357  163
   16    48 Andrzej        Gostomski             109.51 -  328: 335   60
   17    50 Adam           Słapiński             101.47 +  396: 339  151
   18    47 Joanna         Brychcy               101.62 -  276: 407   52
   19    50 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  307: 347   51
   20    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  317: 376   50
   21    55 Marek          Reda                  100.00 -  346: 372   50
   22    58 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  298: 277  150
   23    54 Jacek          Baltyn                104.11 -  338: 347   54
   24    55 Norbert        Skrzyński             100.00 -  299: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2133  / 24  88.88




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  313: 369   63
    2    53 Marianna       Kozłowska             106.90 -  235: 523   57
    3    56 Sebastian      Orzelski              100.00 -  375: 379   50
    4    59 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  295: 374   50
    5    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  298: 317   50
    6    59 Andrzej        Bociąga               100.00 -  307: 318   50
    7    59 Jacek          Baltyn                104.11 -  321: 328   54
    8    59 PAUZA
    9    58 Jan            Pawłowski             100.00 -  264: 328   50
   10    58 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  282: 359   58
   11    58 Filip          Sitkowski             100.00 +  319: 296  150
   12    58 Filip          Sitkowski             100.00 -  267: 350   50
   13    57 Marek          Kocikowski            100.01 +  383: 381  150
   14    56 Andrzej        Bryła                 100.00 -  309: 404   50
   15    58 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  220: 302   50
   16    57 Norbert        Skrzyński             100.00 +  345: 340  150
   17    56 Sylwester      Gryz                  100.00 +  388: 308  150
   18    53 Damian         Krężel                100.00 -  320: 338   50
   19    55 Michał         Korzeniowski          100.00 -  331: 352   50
   20    57 Adam           Słapiński             101.47 +  377: 337  151
   21    55 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  372: 346  150
   22    52 Renata         Rosół                 100.00 -  293: 353   50
   23    56 Norbert        Skrzyński             100.00 -  246: 326   50
   24    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  251: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 23  77.52




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  309: 409   63
    2    56 Przemysław     Pawlic                100.00 +  354: 299  150
    3    34 Aleksander     Puchalski             126.26 -  383: 486   76
    4    52 Norbert        Skrzyński             100.00 -  306: 369   50
    5    43 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  429: 317  171
    6    45 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  245: 376   63
    7    52 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 -  398: 416   51
    8    49 Krzysztof      Jaworski              107.98 +  358: 289  158
    9    49 Marek          Charytoniuk           123.15 +  401: 389  173
   10    45 Beata          Piotrowska            106.63 -  399: 424   57
   11    40 Przemysław     Herdzina              100.00 -  356: 362   50
   12    45 Marcin         Skowron               108.99 -  240: 456   59
   13    43 Bartosz        Orłowski              104.18 -  340: 437   54
   14    52 Michał         Korzeniowski          100.00 +  376: 281  150
   15    44 Sławomir       Zabawa                100.00 +  426: 334  150
   16    45 Radosław       Sowiński              119.11 -  291: 412   69
   17    48 Dariusz        Białobrzewski         116.18 +  354: 272  166
   18    46 Łukasz         Miłosz                100.00 -  346: 363   50
   19    49 Damian         Krężel                100.00 -  322: 425   50
   20    51 Tomasz         Suchanek              112.39 +  378: 351  162
   21    49 Daniel         Janus                 100.00 -  265: 317   50
   22    52 Marek          Reda                  100.00 +  353: 293  150
   23    48 Sylwester      Gryz                  100.00 +  505: 281  150
   24    44 Damian         Krężel                100.00 -  304: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2372  / 24  98.83




	Małgorzata Sameryt 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  287: 333   63
    2    43 Joanna         Brychcy               101.62 -  304: 327   52
    3    48 Adam           Słapiński             101.47 -  315: 400   51
    4    54 Sławomir       Buk                   100.00 +  325: 320  150
    5    50 Halina         Roszak                117.61 -  289: 318   68
    6    54 Sebastian      Orzelski              100.00 -  301: 328   50
    7    54 Marcin         Skowron               108.99 -  353: 387   59
    8    56 Andrzej        Rechowicz             120.92 -  296: 468   71
    9    57 Marek          Kocikowski            100.01 +  338: 268  150
   10    54 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  332: 324  150
   11    55 Andrzej        Bociąga               100.00 -  240: 383   50
   12    56 Jan            Pawłowski             100.00 +  325: 240  150
   13    52 Sławomir       Zabawa                100.00 -  285: 355   50
   14    54 Damian         Krężel                100.00 -  290: 324   50
   15    58 Marek          Reda                  100.00 +  302: 220  150
   16    58 Filip          Sitkowski             100.00 -  280: 284   50
   17    54 Andrzej        Bryła                 100.00 -  266: 360   50
   18    54 Daniel         Janus                 100.00 -  351: 424   50
   19    56 Sylwester      Gryz                  100.00 +  384: 297  150
   20    54 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  376: 317  150
   21    56 Norbert        Skrzyński             100.00 +  364: 292  150
   22    51 Jacek          Baltyn                104.11 +  345: 286  154
   23    51 Andrzej        Bociąga               100.00 -  279: 323   50
   24    53 Magdalena      Ochot                 106.10 +  371: 308  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2274  / 24  94.75




	Filip Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  247: 465   63
    2    57 Joanna         Kubińska              100.00 -  336: 378   50
    3    50 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  246: 475   89
    4    57 Dariusz        Maciejuk              113.92 +  325: 302  164
    5    55 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  257: 417   57
    6    57 Krzysztof      Sporczyk              113.16 -  209: 410   63
    7    58 Przemysław     Pawlic                100.00 -  309: 383   50
    8    57 Marek          Kocikowski            100.01 -  326: 329   50
    9    59 PAUZA
   10    57 Damian         Krężel                100.00 -  280: 396   50
   11    58 Marek          Reda                  100.00 -  296: 319   50
   12    58 Marek          Reda                  100.00 +  350: 267  150
   13    58 Jan            Pawłowski             100.00 +  324: 323  150
   14    57 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  239: 393   50
   15    54 Andrzej        Bryła                 100.00 -  366: 416   50
   16    58 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  284: 280  150
   17    53 Magdalena      Ochot                 106.10 -  270: 352   56
   18    56 Michał         Korzeniowski          100.00 -  250: 356   50
   19    58 Norbert        Skrzyński             100.00 -  295: 314   50
   20    56 Sylwester      Gryz                  100.00 -  217: 349   50
   21    58 Adam           Słapiński             101.47 +  361: 346  151
   22    54 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  223: 300   50
   23    58 Jan            Pawłowski             100.00 -  295: 463   50
   24    58 Jan            Pawłowski             100.00 =  279: 279  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 23  77.96




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Artur          Koszel                112.89 +  380: 285  163
    2    12 Sławomir       Kordjalik             133.79 -  169: 491   84
    3    44 Marcin         Kamiński              127.74 -  289: 368   78
    4    52 Renata         Rosół                 100.00 +  369: 306  150
    5    39 Przemysław     Herdzina              100.00 -  208: 402   50
    6    47 Artur          Irzyk                 119.00 -  307: 510   69
    7    53 Andrzej        Rechowicz             120.92 +  367: 340  171
    8    45 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  319: 352   57
    9    50 Andrzej        Gostomski             109.51 -  320: 354   60
   10    48 Adam           Słapiński             101.47 +  347: 327  151
   11    49 Marek          Charytoniuk           123.15 +  391: 358  173
   12    42 Przemysław     Pawlic                100.00 -  262: 328   50
   13    38 Andrzej        Oleksiak              129.82 -  294: 499   80
   14    50 Jacek          Baltyn                104.11 -  286: 434   54
   15    52 Andrzej        Słapiński             131.20 -  293: 406   81
   16    57 Marek          Reda                  100.00 -  340: 345   50
   17    58 Jan            Pawłowski             100.00 -  340: 358   50
   18    58 Marek          Kocikowski            100.01 -  250: 334   50
   19    58 Filip          Sitkowski             100.00 +  314: 295  150
   20    58 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  253: 307   50
   21    56 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  292: 364   50
   22    57 Michał         Korzeniowski          100.00 +  360: 329  150
   23    56 Marek          Reda                  100.00 +  326: 246  150
   24    55 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  324: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2321  / 24  96.71




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Tomasz         Suchanek              112.39 -  297: 402   62
    2    39 Stanisław      Rydzik                138.57 -  379: 396   89
    3    51 Wojciech       Gołęcki               100.38 +  452: 208  150
    4    35 Sebastian      Orzelski              100.00 +  366: 357  150
    5    32 Bogdan         Kozłowski             112.97 +  381: 256  163
    6    29 Krzysztof      Leśniak               113.28 -  359: 461   63
    7    35 Łukasz         Bobowski              100.00 +  337: 317  150
    8    19 Grzegorz       Święcki               133.31 +  365: 325  183
    9    13 Filip          Klar                  108.76 -  302: 544   59
   10    24 Andrzej        Grabiński             100.00 +  366: 316  150
   11    21 Wojciech       Zemło                 134.12 +  373: 321  184
   12    15 Lucyna         Korga                 118.83 -  383: 414   69
   13    28 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 +  409: 300  163
   14    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.52 +  498: 292  162
   15    13 Artur          Irzyk                 119.00 -  383: 406   69
   16    14 Jarosław       Puchalski             124.61 -  377: 391   75
   17    16 Radosław       Konca                 130.43 -  299: 379   80
   18    22 Jerzy          Matyasik              117.05 +  432: 366  167
   19    18 Andrzej        Tyczyno               107.32 +  386: 250  157
   20    16 Andrzej        Szepczyński           125.98 -  366: 385   76
   21    18 Marcin         Kamiński              127.74 +  401: 295  178
   22    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.52 -  352: 412   89
   23    19 Marcin         Kamiński              127.74 -  250: 455   78
   24    23 Filip          Klar                  108.76 +  399: 303  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2925  / 24 121.88




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Maciej         Kutera                111.89 -  268: 408   62
    2    54 Krzysztof      Jaworski              107.98 -  274: 380   58
    3    57 Andrzej        Bociąga               100.00 +  318: 290  150
    4    51 Bartosz        Orłowski              104.18 +  440: 364  154
    5    37 Robert         Kamiński              124.52 +  335: 303  175
    6    28 Andrzej        Słapiński             131.20 +  439: 349  181
    7    18 Aleksander     Puchalski             126.26 -  358: 379   76
    8    25 Jerzy          Matyasik              117.05 -  347: 389   67
    9    35 Andrzej        Grabiński             100.00 -  293: 472   50
   10    39 Łukasz         Miłosz                100.00 -  352: 385   50
   11    45 Andrzej        Gostomski             109.51 +  383: 347  160
   12    41 Bogdan         Kozłowski             112.97 -  320: 417   63
   13    52 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  355: 285  150
   14    41 Krzysztof      Sporczyk              113.16 +  434: 385  163
   15    44 Renata         Rosół                 100.00 -  334: 426   50
   16    38 Mariola        Osajda-Matczak        113.07 -  395: 420   63
   17    41 Grzegorz       Bryła                 100.00 -  344: 381   50
   18    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.96 +  388: 338  151
   19    41 Arkadiusz      Biegun                106.70 -  262: 385   57
   20    45 Jacek          Baltyn                104.11 +  352: 317  154
   21    42 Joanna         Ostrowska             108.94 +  367: 329  159
   22    37 Przemysław     Herdzina              100.00 +  406: 333  150
   23    32 Piotr          Adamczyk              106.85 +  380: 353  157
   24    27 Katarzyna      Klimała               115.59 -  275: 391   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2616  / 24 109.00




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Eugeniusz      Wróblewski            111.84 -  274: 349   62
    2    51 Paweł          Frynia                111.35 -  310: 439   61
    3    49 Joanna         Stępień               126.03 -  393: 419   76
    4    55 Jan            Kozłowski             100.00 -  290: 320   50
    5    57 Marek          Reda                  100.00 +  317: 298  150
    6    58 Marek          Kocikowski            100.01 -  372: 374   50
    7    55 Wojciech       Gołęcki               100.38 -  295: 305   50
    8    58 Jan            Pawłowski             100.00 +  500: 263  150
    9    53 Jacek          Baltyn                104.11 -  291: 395   54
   10    54 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  324: 332   50
   11    57 Marek          Kocikowski            100.01 -  309: 424   50
   12    57 Andrzej        Bryła                 100.00 -  285: 369   50
   13    56 Damian         Krężel                100.00 -  278: 349   50
   14    57 Filip          Sitkowski             100.00 +  393: 239  150
   15    56 Adam           Słapiński             101.47 -  338: 348   51
   16    54 Daniel         Janus                 100.00 +  442: 250  150
   17    55 Michał         Korzeniowski          100.00 +  401: 347  150
   18    57 Sylwester      Gryz                  100.00 -  315: 402   50
   19    53 Magdalena      Ochot                 106.10 -  299: 323   56
   20    58 Norbert        Skrzyński             100.00 +  307: 253  150
   21    53 Tomasz         Suchanek              112.39 -  310: 338   62
   22    58 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  277: 298   50
   23    57 Adam           Słapiński             101.47 -  309: 375   51
   24    57 Marek          Reda                  100.00 +  292: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 24  82.21


Lista rankingowa na dzień 01-01-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             145.73  28564  196
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.06  27896  195
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             141.59  24354  172
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.12  26671  189
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.77  26746  190
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
   8 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             139.48  27896  200
   9 Maciej Gałecki                 Łódź                 139.42  15894  114
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.23  27568  198
  11 Kamil Górka                    Łęczna               138.70  26907  194
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.16  26942  195
  13 Paweł Dawidson                 Częstochowa          136.68  10388   76
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.24  26704  196
  15 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.70  25375  187
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.69  25781  190
  17 Dawid Pikul                    Poznań               135.53  26021  192
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            135.37  15297  113
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  20 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.05  12869   96
  21 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.80  26162  197
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.73  22829  172
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             132.66  26002  196
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.17  18901  143
  27 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.98  15718  120
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.41  25951  199
  31 Radosław Konca                 Warszawa             130.26  25400  195
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              130.21  25000  192
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  34 Sławomir Kucia                 Kraków               128.05  24842  194
  35 Małgorzata Kania               Milanówek            127.95  25590  200
  36 Michał Makowski                Warszawa             126.94  17772  140
  37 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.89  24617  194
  38 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  39 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.39  17568  139
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               126.07  24332  193
  41 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  42 Maciej Perzyński               Piła                 125.56  19337  154
  43 Marcin Kamiński                Warszawa             125.44  13798  110
  44 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.36  24946  199
  45 Joanna Stępień                 Katowice             125.34  23187  185
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             125.17  24283  194
  47 Marcin Bożek                   Będzin               125.02  10752   86
  48 Andrzej Słapiński              Warszawa             124.69   8105   65
  49 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  50 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.02  23439  189
  51 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  52 Magdalena Merklejn             Szczecin             123.33  19486  158
  53 Mariusz Margalski              Warszawa             123.02  11810   96
  54 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  55 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  56 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.90  15237  125
  57 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.88   9263   76
  58 Lucyna Korga                   Zabrze               121.83  14620  120
  59 Sławomir Nosek                 Mielec               121.61  13377  110
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.51  23329  192
  61 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.10  21919  181
  62 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.03  10893   90
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.97  18146  150
  64 Marek Roszak                   Poznań               120.90  23697  196
  65 Andrzej Kowalski               Kowale               120.86   7614   63
  66 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.85  23928  198
  67 Maciej Michalak                Łódź                 120.74   6399   53
  68 Iwona Kucia                    Kraków               120.63  22557  187
  69 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  70 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.26  10102   84
  71 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  72 Łukasz Bryła                   Mielec               120.15   6248   52
  73 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  74 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.94  23988  200
  75 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.82  23005  192
  76 Filip Sosin                    Warszawa             119.68  23338  195
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 119.68  12566  105
  78 Stanisław Gasik                Warszawa             119.60  22246  186
  79 Jacek Pietruszka               Kraków               119.03   4642   39
  80 Robert Soszka                  Warszawa             118.96  23078  194
  81 Irena Sołdan                   Rumia                118.82  21387  180
  82 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.81  22455  189
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             118.74  23630  199
  84 Piotr Rosół                    Warszawa             118.74  21729  183
  85 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.74  16742  141
  86 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             118.68  23736  200
  88 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  90 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.36  13730  116
  91 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.32  23190  196
  92 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  93 Michał Trumpus                 Wrocław              118.06  11334   96
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  96 Roman Sulima                   Warszawa             117.69   5649   48
  97 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  98 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.44  22314  190
  99 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.35  21710  185
 100 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              116.97  20938  179
 101 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 102 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.45  20263  174
 103 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.43   6520   56
 104 Radosław Sowiński              Warszawa             116.23  22548  194
 105 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.19   5577   48
 106 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 107 Halina Roszak                  Poznań               115.90  22484  194
 108 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.70   9719   84
 109 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 110 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            115.26  17981  156
 111 Katarzyna Klimała              Kraków               115.06   9205   80
 112 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            115.06   3682   32
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 114 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.81  12859  112
 115 Michał Szkudlarek              Pabianice            114.81   3674   32
 116 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 117 Michał Musielak                Bydgoszcz            114.73   6769   59
 118 Artur Koszel                   Inowrocław           114.68  12730  111
 119 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  114.64  22927  200
 120 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 121 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.36  22072  193
 122 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.32  12804  112
 123 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             114.13  20772  182
 124 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 125 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.86  22771  200
 126 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.83   6147   54
 127 Paweł Opyc                     Warszawa             113.69  22284  196
 128 Robert Drózd                   Wesoła               113.62   5454   48
 129 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.50   9534   84
 130 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 131 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 132 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 133 Rafał Wesołowski               Warszawa             112.68  22537  200
 134 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.53  22505  200
 135 Małgorzata Sulejewska          Kraków               112.50   9450   84
 136 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             112.29   4267   38
 137 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.27   5726   51
 138 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.24   9540   85
 139 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.21  21208  189
 140 Krzysztof Leśniak              Kraków               111.95  14441  129
 141 Przemysław Herdzina            Kraków               111.85   5369   48
 142 Maciej Kutera                  Warszawa             111.80  13975  125
 143 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             111.72  21339  191
 144 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 145 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.37   4232   38
 146 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 147 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 148 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.91  12311  111
 149 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.74   3765   34
 150 Dominik Wester                 Warszawa             110.69   7416   67
 151 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.49  21214  192
 152 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.44  12038  109
 153 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 154 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.18  11128  101
 155 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.07  13759  125
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.04   9023   82
 157 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 158 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             109.78  21846  199
 159 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.59   6356   58
 160 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 161 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.52   3614   33
 162 Andrzej Gostomski              Łódź                 109.35  21213  194
 163 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 164 Tomasz Suchanek                Wrocław              109.01   8176   75
 165 Wojciech Jacyno                Warszawa             108.98   4468   41
 166 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 167 Leszek Stecuła                 Bytom                108.55  12266  113
 168 Krzysztof Jaworski             Warszawa             108.50  20724  191
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.40  11165  103
 170 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 108.35  21128  195
 172 Marianna Kozłowska             Białystok            108.21   6817   63
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.17  21418  198
 174 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 175 Grzegorz Pukniel               Lublin               107.98  20949  194
 176 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 177 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 178 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.90  18991  176
 179 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 180 Jarosław Wypart                Częstochowa          107.67   5922   55
 181 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.64  13886  129
 182 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.56  19253  179
 183 Piotr Adamczyk                 Tarnów               107.55  11185  104
 184 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               107.41  11815  110
 186 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 188 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.16  21324  199
 189 Piotr Krzemiński               Warszawa             107.13   3214   30
 190 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.89   4703   44
 191 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 192 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 194 Jolanta Kosmowska              Warszawa             106.50  17040  160
 195 Dorota Ziembowicz              Gliwice              106.49   6922   65
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.36  20314  191
 197 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.31   6272   59
 198 Agnieszka Krupka               Krosno               106.01   9965   94
 199 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 200 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 201 Piotr Mańkowski                Warszawa             105.74   3595   34
 202 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 203 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 204 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 205 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 206 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.06  20697  197
 207 Bartosz Orłowski               Bytom                104.81  10271   98
 208 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 209 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 210 Wiesław Olewiński              Warszawa             104.32  16587  159
 211 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 212 Jerzy Luter                    Bytom                104.10  20715  199
 213 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 214 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             103.81  16921  163
 215 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 216 Magdalena Ochot                Katowice             103.32  13535  131
 217 Roman Figiel                   Zawichost            103.31  10331  100
 218 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 220 Joanna Brychcy                 Katowice             102.66  18069  176
 221 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            102.56  11692  114
 222 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 223 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 224 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.28  12785  125
 225 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 226 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 227 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 228 Jacek Baltyn                   Suchedniów           102.02   8264   81
 229 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 230 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.18  19427  192
 231 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.18  10017   99
 232 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.07  19607  194
 233 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.00   4242   42
 234 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.98   6059   60
 235 Marek Rogalski                 Chełm                100.88   4136   41
 236 Marta Gostomska                Warszawa             100.20   3006   30
 237 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 238 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.95  17192  172
 239 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 240 Paweł Czubla                   Kock                  99.44   5370   54
 241 Anna Arana                     Warszawa              99.27  11317  114
 242 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 244 Sylwester Gryz                 Zabrze                98.88  18589  188
 245 Damian Krężel                  Mielec                98.72   3554   36
 246 Monika Rubinstein              Warszawa              98.60  19424  197
 247 Renata Rosół                   Warszawa              98.32  19173  195
 248 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 249 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 250 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 251 Maria Jarosz                   Lublin                97.36  13046  134
 252 Norbert Skrzyński              Warszawa              97.09   7670   79
 253 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 254 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 255 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 256 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 257 Krzysztof Kukier               Warszawa              96.26   2984   31
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.25   5775   60
 259 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.22   5773   60
 260 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 261 Adam Słapiński                 Warszawa              95.85   5751   60
 262 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 263 Małgorzata Sameryt             Warszawa              95.58   3441   36
 264 Janusz Sojka                   Łódź                  95.56   6689   70
 265 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 266 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 267 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 268 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 269 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 270 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 271 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 272 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 273 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 274 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 275 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 276 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 277 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 278 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.56   4628   50
 279 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 281 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.20  13133  144
 282 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 283 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.82  11171  123
 284 Łukasz Miłosz                  Warszawa              90.77   4266   47
 285 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.64  15228  168
 286 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.08  11440  127
 287 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.66   9773  109
 288 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 289 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.36   9025  101
 290 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 291 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 292 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 293 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 294 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.04   8188   93
 295 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 296 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 297 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 298 Joanna Kubińska                Warszawa              87.33   6026   69
 299 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 300 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.06   5920   68
 301 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 302 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.68   2687   31
 303 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 304 Kacper Jachowicz               Żyrardów              85.55   7614   89
 305 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.55   3509   42
 306 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 307 Filip Sitkowski                Warszawa              83.11   5236   63
 308 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 309 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.88   4973   60
 310 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 311 Jolanta Bednarska              Łódź                  81.15   5518   68
 312 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.09   3487   43
 313 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.08  13297  164
 314 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 315 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 316 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.06   7638  106
 317 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 318 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 319 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 01-01-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   2 Paweł Majewski                 Warszawa             105.07   3047   29
   3 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   4 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   5 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   6 Teresa Ząbek                   Warszawa              95.48   2769   29
   7 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   8 Marek Reda                     Wołomin               76.93   2231   29
   9 Magdalena Mroziuk              Warszawa             102.14   2860   28
  10 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       116.38   3026   26
  11 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  14 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  15 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     120.62   2895   24
  16 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  17 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  18 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  19 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  21 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  22 Sławomir Buk                   Gliwice              107.21   2573   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  24 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  27 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  28 Robert Głowacki                Łódź                 105.04   2521   24
  29 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  31 Daniel Janus                   Wąchock              102.92   2470   24
  32 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  33 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  34 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  35 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  36 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  37 Andrzej Kroc                   Łódź                  97.50   2340   24
  38 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  39 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  40 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  41 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  42 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  43 Olaf Czubla                    Łódź                  92.79   2227   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  45 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  46 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  47 Maciej Soska                   Lublin                83.25   1998   24
  48 Patrycja Śliwińska             Szczecin              82.21   1973   24
  49 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  50 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              110.26   2536   23
  51 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  52 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  53 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  55 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  56 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  57 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  58 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  60 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  61 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  62 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  63 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  64 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  65 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  66 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  67 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  69 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  70 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  71 Jacek Gasik                    Warszawa             122.47   2327   19
  72 Krzysztof Pypno                Gliwice              122.16   2321   19
  73 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  74 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  75 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  76 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  77 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  78 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  79 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  80 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  81 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  82 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  83 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  84 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  85 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  86 Mateusz Zalega                 Łódź                 111.12   1889   17
  87 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  89 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  91 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  92 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  93 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  94 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  97 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  98 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  99 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 102 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 103 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 104 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 105 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 106 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 107 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 108 Ewa Piramowska                 Łódź                 121.25   1455   12
 109 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 111 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 112 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 113 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 115 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 118 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 119 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 120 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 121 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 122 Janusz  Krupiński              Warszawa             105.58   1267   12
 123 Robert Zabłocki                Łódź                 105.58   1267   12
 124 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 125 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 126 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 127 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 128 Adam Legięć                    Warszawa             101.92   1223   12
 129 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.00   1212   12
 130 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 131 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 132 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 133 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 134 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 135 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 136 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  97.83   1174   12
 137 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   97.50   1170   12
 138 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 139 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 140 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 141 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 142 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 143 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.00   1164   12
 144 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 145 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 146 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.75   1149   12
 147 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 148 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 149 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 150 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 151 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 152 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 153 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 154 Ilona Giryn                    Łódź                  94.08   1129   12
 155 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 156 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 157 Marta Dobrzańska               Kraków                92.08   1105   12
 158 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 159 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 160 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 161 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 162 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 163 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 164 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 165 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 166 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 167 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 168 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 169 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 170 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 171 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 172 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 173 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 174 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 175 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 176 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 177 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 178 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 179 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 180 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 181 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 182 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 183 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 184 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 185 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 186 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 187 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 188 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 189 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 190 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 191 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 192 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 193 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 194 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 195 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 196 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 197 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 198 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   74.25    891   12
 199 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 200 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 201 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 202 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 203 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 204 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 205 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 206 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 207 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 208 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 209 Jan Kozłowski                  Kraków                90.45    995   11
 210 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 211 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 212 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 213 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 214 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 215 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 216 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 217 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 218 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 219 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 220 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 221 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 222 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 223 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 224 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 225 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 226 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 227 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 228 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 229 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 230 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 231 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 232 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 233 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 234 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 235 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 236 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 237 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 238 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 239 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 240 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 241 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 242 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 243 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 244 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 245 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 246 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 247 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 248 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 249 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 250 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 251 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 252 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 253 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 254 Magdalena Oprządek             Siedlce               93.89    845    9
 255 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 256 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 257 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 258 Piotr Ingling                  Warszawa              78.33    705    9
 259 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 260 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 261 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 262 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 263 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 264 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 265 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 266 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 267 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 268 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 269 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 270 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 271 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 272 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 273 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 274 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 275 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 276 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 277 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 278 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 279 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 280 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 281 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 282 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 283 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 284 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 285 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 286 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 287 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 288 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 289 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 290 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 291 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 292 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 293 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 294 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 295 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 296 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 297 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 298 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 299 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 300 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 301 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 302 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 303 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 304 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 305 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 306 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 307 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 308 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 309 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 310 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 311 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 312 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 313 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 314 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 315 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 316 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 317 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 318 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 319 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 320 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 321 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 322 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 323 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 324 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 325 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 326 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 327 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 328 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 329 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 330 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 331 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 332 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 333 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 334 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 335 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 336 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 337 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 338 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 339 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 340 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 341 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 342 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 343 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 344 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 345 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 346 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 347 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              62.33    187    3
 348 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 349 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 350 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 351 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 352 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 353 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 354 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 355 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 356 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 357 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 358 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 359 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 360 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 361 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 362 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 363 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 364 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 365 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 366 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 367 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 368 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 369 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 370 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 371 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 372 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 373 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 374 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 375 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 376 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 377 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 378 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 379 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 380 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 381 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 382 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 383 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 384 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 385 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 386 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 387 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 389 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 390 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 391 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 392 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 393 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 394 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 395 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 396 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie