Zakopane 5
lutego
Zakopane 5 lutego VI Mistrzostwa Podhala
Łódź25
lutego
Łódź 25-26 lutego Wielka Łódka 2006 — Zima
Graboszyce18
marca
Graboszyce 18-19 marca I Mistrzostwa Doliny Karpia
Ahoj kapitanie!25 - 26 lutego 2006 — Wielka Łódka 2006 — ZimaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2006 — ZimaŁódź, 25 - 26 lutego 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Ahoj kapitanie!Na pierwszy odcinek czteroetapowego rejsu Wielkiej Łódki organizatorzy wyczarterowali łódź z prawdziwego zdarzenia (dzięki Klubowi Uczelnianemu AZS przy Uniwersytecie Łódzkim) — mogła pomieścić znacznie więcej uczestników niż zjawiło się w rzeczywistości. Być może powrót zimy i możliwość kolizji z niebezpiecznymi krami pływającymi po Morzu Scrabblowym odstraszyły wielu chętnych. Tak czy siak, kapitan Wojciech Zemło odcumował w sobotnie popołudnie łódkę, która z 77-osobową załogą na pokładzie ruszyła w pierwszą część rejsu. Już od początku buńczuczna załoga dawała się we znaki kapitanowi, który, choć z początku dzielnie walczył, musiał pogodzić się z nieuniknionym — oddaniem sterów we władanie nowego szefa. W trakcie rejsu kilku załogantów wypadło za burtę. Jednego udało nam się wyłowić i wrócił do gry, resztę — na szczęście — znalazły ekipy ratunkowe. Znaleźliśmy także jedną dryfującą zawodniczkę, która z marszu przystąpiła do walki z innymi załogantami. Pierwszy dzień dwudniowego rejsu zakończył się zwycięstwem Dawida Pikula, który z kompletem zwycięstw i myślami o odebraniu sterów kapitanowi, spokojnie udał się na spoczynek do swojej kajuty. Następnego dnia przegrał co prawda jedną partię, ale wystarczyło to w zupełności do przejęcia władania nad łódką na najbliższe kilka miesięcy. Drugie miejsce i tytuł wicekapitana wywalczył Mateusz Żbikowski, trzecie zaś Mariusz Skrobosz. Czołowa piątka otrzymała od armatora gratyfikacje pieniężne, a pozostali zaproszenie na drugą część rejsu, która odbędzie się już niebawem. Zacumowana łódka w porcie już czeka na starych i nowych załogantów. Serdecznie zapraszamy!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — Jesień
Wielka Łódka 2005 — Lato
Wielka Łódka 2005 — Wiosna




Wyniki turnieju Wielka Łódka 2006 - Zima

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 138.45     10.5     4999     2029      722
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               145.21     10.0     5271     1920      919
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.51      9.0     4955     1710      599
  4 Maciej          Michalak             Łódź                   121.08      9.0     4727     1729      414
  5 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 121.52      9.0     4610     1773      495
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.56      8.0     5328     1600     1192
  7 Filip           Sosin                Warszawa               130.75      8.0     4990     1657      290
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.00      8.0     4834     1783      402
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.97      8.0     4832     1676      611
 10 Wojciech        Zemło                Łódź                   131.03      8.0     4751     1652      451
 11 Kamil           Górka                Łęczna                 141.99      8.0     4726     1719      189
 12 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              123.13      8.0     4631     1711      103
 13 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.59      8.0     4625     1586      422
 14 Irena           Sołdan               Rumia                  122.19      8.0     4588     1765       98
 15 Robert          Zabłocki             Łódź                   112.48      8.0     4550     1579      334
 16 Tomasz          Ciejka               Kraków                 116.01      8.0     4455     1670      -53
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.56      7.5     5135     1664      717
 18 Jarosław        Michalak             Łódź                   125.74      7.0     4918     1504      559
 19 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.84      7.0     4816     1518      533
 20 Krzysztof       Mówka                Warszawa               140.98      7.0     4804     1517      758
 21 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.90      7.0     4764     1507      509
 22 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.41      7.0     4690     1450      410
 23 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               123.58      7.0     4611     1509      124
 24 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                113.97      7.0     4610     1543      309
 25 Miłosz          Wrzałek              Reda                   122.69      7.0     4595     1469      196
 26 Jan             Kozłowski            Kraków                 104.70      7.0     4558     1514      297
 27 Marek           Rogalski             Chełm                  112.19      7.0     4537     1427      372
 28 Andrzej         Kroc                 Łódź                   109.37      7.0     4477     1392      154
 29 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 130.02      7.0     4345     1570      -15
 30 Michał          Ozimiński            Łódź                   102.53      7.0     4342     1587      148
 31 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                115.62      6.5     4240     1384     -102
 32 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.21      6.0     4656     1403       52
 33 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               116.97      6.0     4604     1418     -211
 34 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  108.00      6.0     4571     1389      -39
 35 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.26      6.0     4503     1383       83
 36 Agnieszka       Krupka               Krosno                 110.75      6.0     4465     1346       13
 37 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      6.0     4455     1345       56
 38 Wojciech        Sołdan               Rumia                  112.38      6.0     4435     1278      250
 39 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   113.78      6.0     4393     1361       46
 40 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              114.11      6.0     4361     1353      639
 41 Joanna          Ostrowska            Warszawa               106.24      6.0     4332     1394     -144
 42 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              108.77      6.0     4260     1403     -159
 43 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.10      6.0     4165     1317      174
 44 Radosław        Jachna               Łódź                   115.75      6.0     4080     1383     -528
 45 Andrzej         Puchalski            Łódź                   106.74      6.0     3793     1349     -516
 46 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.42      5.5     4720     1296      115
 47 Magdalena       Kubik                Warszawa               100.00      5.5     4248     1282      -39
 48 Bartosz         Kujawiński           Pleszew                100.00      5.0     4469     1178      432
 49 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              123.03      5.0     4443     1195      101
 50 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               121.18      5.0     4391     1242     -155
 51 Jerzy           Luter                Bytom                  106.77      5.0     4390     1243     -133
 52 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      5.0     4229     1248      -19
 53 Jakub           Szymczak             Łódź                   114.55      5.0     4195     1249     -389
 54 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.0     4081     1140        1
 55 Paweł           Michalski            Ksawerów               102.50      5.0     4056     1204      -79
 56 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      5.0     3963     1195     -421
 57 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  109.81      5.0     3956     1250     -327
 58 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3941     1222     -534
 59 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      5.0     3931     1211     -470
 60 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.09      4.5     4339     1168     -112
 61 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      4.5     3610     1031     -636
 62 Sylwester       Wójcik               Lublin                 104.18      4.0     4141     1107     -189
 63 Adam            Kaczmarczyk          Wrocław                100.00      4.0     4082     1146     -259
 64 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.0     3954     1153     -694
 65 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     3931     1145     -578
 66 Paulina         Płatkiewicz          Zielona Góra           100.00      4.0     3905     1068     -405
 67 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3858     1157     -788
 68 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      3.5     3842      921     -205
 69 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.5     3703      919       36
 70 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      3.5     3234      867     -369
 71 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      3.5     2705      710       66
 72 Janusz          Sojka                Łódź                   106.43      3.0     3977      962     -379
 73 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      3.0     2374      732     -299
 74 Agnieszka       Grzelak              Łódź                   100.00      3.0     2353      733     -142
 75 Monika          Pieczora             Łódź                   100.00      2.5     3680      793     -226
 76 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      2.5     3461      800     -468
 77 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      2.0     2748      713     -197
 78 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      0.5     2644      600    -1712
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2006 - Zima



	Kazimierz.J Merklejn 146.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Sołdan                112.38 +  417: 261  162
    2    19 Magdalena      Kubik                 100.00 +  369: 314  150
    3     5 Kamil          Nawrocki              123.13 +  493: 254  173
    4     3 Paweł          Jackowski             133.97 +  403: 371  184
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.56 +  409: 392  189
    6     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  410: 411   88
    7     5 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  442: 409  190
    8     2 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  343: 525   95
    9     4 Kamil          Górka                 141.99 +  431: 285  192
   10     3 Irena          Sołdan                122.19 +  372: 360  172
   11     1 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  371: 422   95
   12     2 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  374: 428   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Mateusz Żbikowski 145.21 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Rogalski              112.19 +  414: 321  162
    2     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  358: 522   88
    3    23 Anna           Stefańska             100.00 +  420: 336  150
    4    16 Andrzej        Puchalski             106.74 +  430: 292  157
    5    11 Michał         Ozimiński             102.53 +  414: 410  153
    6     7 Andrzej        Szepczyński           130.02 +  460: 311  180
    7     2 Stanisław      Rydzik                138.56 +  473: 409  189
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 +  525: 343  196
    9     1 Dawid          Pikul                 138.45 +  412: 298  188
   10     1 Kamil          Nawrocki              123.13 +  544: 331  173
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 +  422: 371  196
   12     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  399: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Mariusz Skrobosz 142.51 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Krupka                110.75 +  420: 403  161
    2    18 Rafał          Wesołowski            116.09 +  419: 354  166
    3     9 Irena          Sołdan                122.19 -  350: 351   72
    4    17 Andrzej        Kowalski              121.52 -  339: 506   72
    5    19 Danuta         Langiewicz            100.10 +  334: 330  150
    6    10 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  373: 413   69
    7    22 Urszula        Solarska              100.00 +  508: 206  150
    8    15 Joanna         Ostrowska             106.24 +  475: 377  156
    9    10 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  425: 339  171
   10     8 Kamil          Górka                 141.99 +  498: 387  192
   11     3 Jan            Kozłowski             104.70 +  386: 316  155
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 +  428: 374  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Kamil Górka 141.99 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  336: 322  160
    2    15 Krystyna       Augustyniak           113.78 +  436: 263  164
    3     6 Krzysztof      Langiewicz            113.97 +  431: 358  164
    4     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  356: 391   88
    5     8 Grzegorz       Koczkodon             123.90 +  513: 383  174
    6     6 Irena          Sołdan                122.19 +  412: 355  172
    7     3 Wojciech       Zemło                 131.03 +  384: 363  181
    8     3 Stanisław      Rydzik                138.56 -  317: 415   89
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  285: 431   96
   10     8 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  387: 498   93
   11    18 Dariusz        Nawrocki              114.11 +  423: 405  164
   12     9 Michał         Waszkiewicz           123.58 +  446: 353  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Krzysztof Mówka 140.98 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kroc                  109.37 +  379: 297  159
    2    11 Piotr          Domański              100.00 +  448: 316  150
    3    10 Andrzej        Kowalski              121.52 +  432: 267  172
    4     5 Irena          Sołdan                122.19 -  343: 368   72
    5    12 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  317: 363   80
    6    18 Katarzyna      Dębska                100.00 +  485: 283  150
    7    10 Paweł          Jackowski             133.97 -  303: 543   84
    8    17 Radosław       Jachna                115.75 -  387: 397   66
    9     7 Filip          Sosin                 130.75 -  383: 387   81
   10    25 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  420: 272  160
   11     9 Jarosław       Michalak              125.74 +  433: 325  176
   12    14 Jolanta        Kosmowska             116.97 +  474: 228  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Tomasz Zwoliński 139.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Krzyżewski            108.77 -  379: 398   59
    2    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  514: 301  150
    3    11 Krystyna       Augustyniak           113.78 +  373: 362  164
    4     8 Kamil          Nawrocki              123.13 -  323: 431   73
    5    17 Jakub          Szymczak              114.55 +  610: 239  165
    6     9 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  485: 300  150
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  409: 442   96
    8     8 Paweł          Jackowski             133.97 -  368: 401   84
    9    22 Katarzyna      Majewska              100.00 +  474: 310  150
   10    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 +  399: 393  171
   11     7 Irena          Sołdan                122.19 +  542: 252  172
   12     5 Tomasz         Ciejka                116.01 +  452: 307  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Stanisław Rydzik 138.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Sołdan                108.00 +  442: 285  158
    2     8 Beata          Piotrowska            115.26 +  555: 375  165
    3     2 Tomasz         Ciejka                116.01 +  402: 327  166
    4     2 Jolanta        Kosmowska             116.97 +  537: 373  167
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  392: 409   96
    6     2 Kamil          Nawrocki              123.13 +  421: 389  173
    7     2 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  409: 473   95
    8     3 Kamil          Górka                 141.99 +  415: 317  192
    9     2 Irena          Sołdan                122.19 -  332: 351   72
   10     2 Dawid          Pikul                 138.45 =  385: 385  138
   11     8 Robert         Zabłocki              112.48 -  371: 384   62
   12    12 Andrzej        Szepczyński           130.02 +  474: 350  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Dawid Pikul 138.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Luter                 106.77 +  611: 269  157
    2     1 Mateusz        Żbikowski             145.21 +  522: 358  195
    3     1 Jerzy          Krzyżewski            108.77 +  408: 276  159
    4     1 Kamil          Górka                 141.99 +  391: 356  192
    5     2 Irena          Sołdan                122.19 +  421: 348  172
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 +  411: 410  196
    7     1 Justyna        Fugiel                135.59 +  413: 365  186
    8     1 Andrzej        Kowalski              121.52 +  362: 339  172
    9     1 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  298: 412   95
   10     2 Stanisław      Rydzik                138.56 =  385: 385  139
   11     2 Maciej         Michalak              121.08 +  369: 360  171
   12     1 Mateusz        Żbikowski             145.21 +  408: 399  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2029  / 12 169.08




	Justyna Fugiel 135.59 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Puchalski             106.74 +  441: 324  157
    2     9 Irena          Sołdan                122.19 -  335: 353   72
    3    22 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  412: 226  150
    4    18 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  434: 249  150
    5    10 Beata          Piotrowska            115.26 +  399: 277  165
    6     8 Jarosław       Michalak              125.74 +  345: 341  176
    7     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  365: 413   88
    8     4 Filip          Sosin                 130.75 +  487: 398  181
    9     5 Kamil          Nawrocki              123.13 -  350: 471   73
   10    11 Michał         Ozimiński             102.53 +  375: 365  153
   11     5 Tomasz         Ciejka                116.01 -  293: 417   66
   12    10 Jan            Kozłowski             104.70 +  389: 369  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Paweł Jackowski 133.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Sojka                 106.43 +  430: 318  156
    2    14 Rafał          Dąbrowski             115.62 +  384: 318  166
    3     3 Grzegorz       Pukniel               118.84 +  364: 351  169
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  371: 403   96
    5     7 Krzysztof      Langiewicz            113.97 +  385: 376  164
    6     4 Wojciech       Zemło                 131.03 -  326: 430   81
    7    10 Krzysztof      Mówka                 140.98 +  543: 303  191
    8     8 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  401: 368  190
    9     6 Andrzej        Kowalski              121.52 -  371: 376   72
   10    10 Tomasz         Ciejka                116.01 -  414: 417   66
   11    11 Agnieszka      Krupka                110.75 +  414: 293  161
   12     7 Krzysztof      Langiewicz            113.97 +  429: 268  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Wojciech Zemło 131.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             106.24 +  483: 358  156
    2     4 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  431: 329  150
    3     4 Radosław       Jachna                115.75 +  361: 264  166
    4     4 Michał         Ozimiński             102.53 +  442: 305  153
    5     3 Filip          Sosin                 130.75 -  367: 378   81
    6     4 Paweł          Jackowski             133.97 +  430: 326  184
    7     3 Kamil          Górka                 141.99 -  363: 384   92
    8     7 Andrzej        Szepczyński           130.02 +  442: 433  180
    9     3 Maciej         Michalak              121.08 -  367: 448   71
   10     6 Michał         Waszkiewicz           123.58 +  384: 376  174
   11     4 Andrzej        Kowalski              121.52 -  270: 446   72
   12     8 Miłosz         Wrzałek               122.69 +  411: 253  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Filip Sosin 130.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jan            Kozłowski             104.70 +  448: 420  155
    2     7 Jakub          Szymczak              114.55 +  415: 292  165
    3     8 Jolanta        Kosmowska             116.97 -  380: 427   67
    4    11 Jerzy          Krzyżewski            108.77 +  454: 332  159
    5     3 Wojciech       Zemło                 131.03 +  378: 367  181
    6     5 Andrzej        Kowalski              121.52 -  370: 379   72
    7     8 Michał         Waszkiewicz           123.58 +  477: 410  174
    8     4 Justyna        Fugiel                135.59 -  398: 487   86
    9     7 Krzysztof      Mówka                 140.98 +  387: 383  191
   10     5 Robert         Zabłocki              112.48 -  373: 421   62
   11    10 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  523: 415  176
   12     6 Grzegorz       Pukniel               118.84 +  387: 367  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Andrzej Szepczyński 130.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwester      Wójcik                104.18 +  322: 302  154
    2    17 Tomasz         Ciejka                116.01 -  350: 400   66
    3    19 Marek          Rogalski              112.19 +  376: 354  162
    4    15 Michał         Waszkiewicz           123.58 +  348: 260  174
    5    12 Krzysztof      Mówka                 140.98 +  363: 317  191
    6     7 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  311: 460   95
    7    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 +  352: 319  171
    8     7 Wojciech       Zemło                 131.03 -  433: 442   81
    9    21 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  379: 352  150
   10     9 Krzysztof      Langiewicz            113.97 +  427: 316  164
   11     6 Kamil          Nawrocki              123.13 -  334: 364   73
   12    12 Stanisław      Rydzik                138.56 -  350: 474   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Waldemar Czerwoniec 126.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Ozimiński             102.53 -  326: 384   53
    2    34 Jerzy          Luter                 106.77 +  353: 346  157
    3    15 Jarosław       Michalak              125.74 +  421: 396  176
    4    12 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  292: 400   64
    5    18 Jarosław       Puchalski             125.42 +  526: 299  175
    6    19 Magdalena      Kubik                 100.00 +  403: 378  150
    7     6 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  328: 414   73
    8    20 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  352: 404   74
    9    12 Grzegorz       Pukniel               118.84 +  437: 316  169
   10    19 Joanna         Ostrowska             106.24 -  370: 373   56
   11    10 Filip          Sosin                 130.75 -  415: 523   81
   12    19 Jarosław       Puchalski             125.42 +  433: 371  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Jarosław Michalak 125.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Michalski             102.50 +  430: 311  153
    2    13 Radosław       Jachna                115.75 -  413: 430   66
    3    15 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  396: 421   76
    4    20 Katarzyna      Sołdan                108.00 +  524: 348  158
    5    13 Jerzy          Krzyżewski            108.77 +  515: 305  159
    6     8 Justyna        Fugiel                135.59 -  341: 345   86
    7    14 Dariusz        Nawrocki              114.11 +  342: 316  164
    8    10 Robert         Zabłocki              112.48 -  327: 379   62
    9    23 Urszula        Solarska              100.00 +  403: 340  150
   10    13 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  434: 375  173
   11     9 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  325: 433   91
   12    13 Rafał          Dąbrowski             115.62 +  468: 356  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Jarosław Puchalski 125.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Danuta         Langiewicz            100.10 +  375: 345  150
    2    12 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  443: 447   74
    3    18 Andrzej        Puchalski             106.74 -  349: 352   57
    4    21 Sylwester      Wójcik                104.18 +  395: 369  154
    5    18 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  299: 526   76
    6    21 Radosław       Jachna                115.75 -  372: 413   66
    7    27 Anna           Stefańska             100.00 +  378: 337  150
    8    23 Rafał          Dąbrowski             115.62 =  395: 395  116
    9    25 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  331: 426   74
   10    29 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  653: 248  150
   11    24 Paweł          Michalski             102.50 +  359: 314  153
   12    19 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  371: 433   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Grzegorz Koczkodon 123.90 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  397: 254  150
    2     6 Kamil          Nawrocki              123.13 -  349: 442   73
    3    26 Rafał          Wesołowski            116.09 +  406: 300  166
    4     6 Grzegorz       Pukniel               118.84 +  485: 276  169
    5     8 Kamil          Górka                 141.99 -  383: 513   92
    6    12 Maciej         Michalak              121.08 -  337: 442   71
    7    17 Tomasz         Ciejka                116.01 -  366: 389   66
    8    20 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  404: 352  176
    9    25 Jarosław       Puchalski             125.42 +  426: 331  175
   10    15 Sylwester      Wójcik                104.18 +  406: 252  154
   11    14 Piotr          Domański              100.00 -  361: 398   50
   12    15 Beata          Piotrowska            115.26 +  444: 306  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Michał Waszkiewicz 123.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Bednarska             100.00 +  430: 281  150
    2    12 Jarosław       Puchalski             125.42 +  447: 443  175
    3     7 Michał         Ozimiński             102.53 -  323: 335   53
    4    15 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  260: 348   80
    5    25 Rafał          Wesołowski            116.09 +  382: 280  166
    6    11 Agnieszka      Krupka                110.75 +  432: 417  161
    7     8 Filip          Sosin                 130.75 -  410: 477   81
    8    18 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  378: 326  150
    9    14 Krystyna       Augustyniak           113.78 +  437: 395  164
   10     6 Wojciech       Zemło                 131.03 -  376: 384   81
   11    17 Joanna         Ostrowska             106.24 +  383: 355  156
   12     9 Kamil          Górka                 141.99 -  353: 446   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Kamil Nawrocki 123.13 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Brychcy               100.00 +  452: 394  150
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             123.90 +  442: 349  174
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  254: 493   96
    4     8 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  431: 323  190
    5     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 +  406: 286  171
    6     2 Stanisław      Rydzik                138.56 -  389: 421   89
    7    12 Joanna         Ostrowska             106.24 +  367: 356  156
    8     9 Michał         Ozimiński             102.53 +  383: 324  153
    9     5 Justyna        Fugiel                135.59 +  471: 350  186
   10     1 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  331: 544   95
   11     6 Andrzej        Szepczyński           130.02 +  364: 334  180
   12     3 Maciej         Michalak              121.08 -  341: 354   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Marek Dudkiewicz 123.03 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  386: 399   50
    2    25 Anna           Stefańska             100.00 -  341: 346   50
    3    30 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  353: 342  150
    4    25 Rafał          Dąbrowski             115.62 +  376: 375  166
    5    26 Magdalena      Kubik                 100.00 -  343: 353   50
    6    25 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  372: 294  160
    7    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  423: 245  150
    8    13 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  361: 441   64
    9    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  393: 416   71
   10    13 Jarosław       Michalak              125.74 -  375: 434   76
   11    26 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  432: 287  150
   12    20 Katarzyna      Sołdan                108.00 -  288: 410   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Miłosz Wrzałek 122.69 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Domański              100.00 -  366: 437   50
    2    28 Adam           Janicki               100.00 +  455: 248  150
    3    17 Rafał          Dąbrowski             115.62 +  461: 287  166
    4     7 Tomasz         Ciejka                116.01 +  412: 318  166
    5     4 Maciej         Michalak              121.08 +  399: 278  171
    6     3 Jolanta        Kosmowska             116.97 -  400: 497   67
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  414: 328  176
    8     5 Irena          Sołdan                122.19 -  324: 529   72
    9     9 Katarzyna      Sołdan                108.00 +  454: 343  158
   10     7 Jan            Kozłowski             104.70 -  286: 400   55
   11    13 Jerzy          Luter                 106.77 +  371: 323  157
   12     8 Wojciech       Zemło                 131.03 -  253: 411   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Irena Sołdan 122.19 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  390: 298  150
    2     9 Justyna        Fugiel                135.59 +  353: 335  186
    3     9 Mariusz        Skrobosz              142.51 +  351: 350  193
    4     5 Krzysztof      Mówka                 140.98 +  368: 343  191
    5     2 Dawid          Pikul                 138.45 -  348: 421   88
    6     6 Kamil          Górka                 141.99 -  355: 412   92
    7    11 Katarzyna      Sołdan                108.00 +  492: 357  158
    8     5 Miłosz         Wrzałek               122.69 +  529: 324  173
    9     2 Stanisław      Rydzik                138.56 +  351: 332  189
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  360: 372   96
   11     7 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  252: 542   90
   12    11 Andrzej        Kroc                  109.37 +  439: 404  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Andrzej Kowalski 121.52 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  325: 283  150
    2    16 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  417: 315  150
    3    10 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  267: 432   91
    4    17 Mariusz        Skrobosz              142.51 +  506: 339  193
    5     9 Jan            Kozłowski             104.70 +  385: 289  155
    6     5 Filip          Sosin                 130.75 +  379: 370  181
    7     4 Jolanta        Kosmowska             116.97 +  469: 397  167
    8     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  339: 362   88
    9     6 Paweł          Jackowski             133.97 +  376: 371  184
   10     4 Maciej         Michalak              121.08 -  366: 413   71
   11     4 Wojciech       Zemło                 131.03 +  446: 270  181
   12     4 Robert         Zabłocki              112.48 +  335: 274  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.41 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Janicki               100.00 +  437: 293  150
    2    10 Michał         Ozimiński             102.53 -  354: 381   53
    3    21 Sylwester      Wójcik                104.18 +  418: 337  154
    4    13 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  471: 329  150
    5     5 Kamil          Nawrocki              123.13 -  286: 406   73
    6    16 Beata          Piotrowska            115.26 +  380: 340  165
    7    13 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  319: 352   80
    8    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  453: 240  150
    9    13 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  416: 393  173
   10    12 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  393: 399   90
   11    16 Marek          Rogalski              112.19 -  263: 500   62
   12    16 Piotr          Domański              100.00 +  500: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Łukasz Tuszyński 121.18 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  534: 163  150
    2     2 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  313: 467   64
    3    14 Maciej         Michalak              121.08 -  294: 450   71
    4    23 Anna           Stefańska             100.00 +  516: 301  150
    5    14 Dariusz        Nawrocki              114.11 +  356: 343  164
    6    14 Michał         Ozimiński             102.53 -  336: 405   53
    7    18 Beata          Piotrowska            115.26 -  296: 594   65
    8    22 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  365: 310  150
    9    10 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  339: 425   93
   10    27 Katarzyna      Sołdan                108.00 -  332: 432   58
   11    27 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  398: 320  160
   12    22 Krystyna       Augustyniak           113.78 -  312: 336   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Maciej Michalak 121.08 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Kaczmarczyk           100.00 -  275: 408   50
    2    33 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  405: 344  150
    3    14 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  450: 294  171
    4     9 Agnieszka      Krupka                110.75 +  452: 352  161
    5     4 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  278: 399   73
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             123.90 +  442: 337  174
    7     7 Grzegorz       Pukniel               118.84 +  402: 342  169
    8     6 Jolanta        Kosmowska             116.97 +  448: 394  167
    9     3 Wojciech       Zemło                 131.03 +  448: 367  181
   10     4 Andrzej        Kowalski              121.52 +  413: 366  172
   11     2 Dawid          Pikul                 138.45 -  360: 369   88
   12     3 Kamil          Nawrocki              123.13 +  354: 341  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Grzegorz Pukniel 118.84 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  491: 243  150
    2     3 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  486: 269  150
    3     3 Paweł          Jackowski             133.97 -  351: 364   84
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  276: 485   74
    5    16 Radosław       Jachna                115.75 +  455: 307  166
    6    10 Mariusz        Skrobosz              142.51 +  413: 373  193
    7     7 Maciej         Michalak              121.08 -  342: 402   71
    8    11 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  351: 312  150
    9    12 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  316: 437   76
   10    17 Jakub          Szymczak              114.55 +  498: 330  165
   11    12 Katarzyna      Sołdan                108.00 +  470: 374  158
   12     6 Filip          Sosin                 130.75 -  367: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Jolanta Kosmowska 116.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Kolaj                 100.00 +  417: 321  150
    2    20 Halina         Łubniewicz            100.00 +  347: 343  150
    3     8 Filip          Sosin                 130.75 +  427: 380  181
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.56 -  373: 537   89
    5     6 Robert         Zabłocki              112.48 +  447: 371  162
    6     3 Miłosz         Wrzałek               122.69 +  497: 400  173
    7     4 Andrzej        Kowalski              121.52 -  397: 469   72
    8     6 Maciej         Michalak              121.08 -  394: 448   71
    9     8 Beata          Piotrowska            115.26 -  342: 374   65
   10    14 Krystyna       Augustyniak           113.78 -  360: 379   64
   11    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  375: 319  150
   12    14 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  228: 474   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Rafał Wesołowski 116.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Magdalena      Kubik                 100.00 =  330: 330  100
    2    18 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  354: 419   93
    3    26 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  300: 406   74
    4    31 Jerzy          Luter                 106.77 +  416: 328  157
    5    25 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  280: 382   74
    6    28 Dariusz        Nawrocki              114.11 -  268: 402   64
    7    33 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  318: 383   50
    8    32 Danuta         Langiewicz            100.10 -  332: 392   50
    9    34 Janusz         Sojka                 106.43 -  408: 411   56
   10    36 Jolanta        Bednarska             100.00 +  485: 232  150
   11    33 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  323: 322  150
   12    33 Katarzyna      Dębska                100.00 +  525: 444  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Tomasz Ciejka 116.01 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  422: 334  150
    2    17 Andrzej        Szepczyński           130.02 +  400: 350  180
    3     2 Stanisław      Rydzik                138.56 -  327: 402   89
    4     7 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  318: 412   73
    5    24 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  351: 308  150
    6    13 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  303: 421   64
    7    17 Grzegorz       Koczkodon             123.90 +  389: 366  174
    8    16 Beata          Piotrowska            115.26 +  394: 378  165
    9    19 Jakub          Szymczak              114.55 +  410: 378  165
   10    10 Paweł          Jackowski             133.97 +  417: 414  184
   11     5 Justyna        Fugiel                135.59 +  417: 293  186
   12     5 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  307: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Radosław Jachna 115.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Majewska              100.00 +  369: 342  150
    2    13 Jarosław       Michalak              125.74 +  430: 413  176
    3     4 Wojciech       Zemło                 131.03 -  264: 361   81
    4    14 Robert         Zabłocki              112.48 -  340: 431   62
    5    16 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  307: 455   69
    6    21 Jarosław       Puchalski             125.42 +  413: 372  175
    7    16 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  346: 295  150
    8    17 Krzysztof      Mówka                 140.98 +  397: 387  191
    9    20 Jerzy          Krzyżewski            108.77 -  317: 415   59
   10    23 Dariusz        Nawrocki              114.11 -  258: 400   64
   11    21 Michał         Ozimiński             102.53 +  352: 263  153
   12    18 Michał         Ozimiński             102.53 -  287: 474   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Rafał Dąbrowski 115.62 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Monika         Pieczora              100.00 +  357: 305  150
    2    14 Paweł          Jackowski             133.97 -  318: 384   84
    3    17 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  287: 461   73
    4    25 Marek          Dudkiewicz            123.03 -  375: 376   73
    5    36 Paweł          Michalski             102.50 -  265: 369   53
    6    36 Adam           Janicki               100.00 +  366: 331  150
    7    34 Halina         Łubniewicz            100.00 +  373: 249  150
    8    23 Jarosław       Puchalski             125.42 =  395: 395  125
    9    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  371: 355  150
   10    24 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  390: 329  150
   11    22 Katarzyna      Majewska              100.00 +  387: 320  150
   12    13 Jarosław       Michalak              125.74 -  356: 468   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Beata Piotrowska 115.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  393: 343  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                138.56 -  375: 555   89
    3    24 Urszula        Solarska              100.00 +  400: 327  150
    4    19 Halina         Łubniewicz            100.00 +  332: 259  150
    5    10 Justyna        Fugiel                135.59 -  277: 399   86
    6    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  340: 380   71
    7    18 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  594: 296  171
    8    16 Tomasz         Ciejka                116.01 -  378: 394   66
    9     8 Jolanta        Kosmowska             116.97 +  374: 342  167
   10    18 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  370: 262  150
   11    19 Jerzy          Krzyżewski            108.77 -  364: 419   59
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  306: 444   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Jakub Szymczak 114.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  394: 366  150
    2     7 Filip          Sosin                 130.75 -  292: 415   81
    3    12 Jan            Kozłowski             104.70 -  346: 371   55
    4    30 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  368: 340  150
    5    17 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  239: 610   90
    6    23 Marek          Rogalski              112.19 +  441: 259  162
    7    19 Robert         Zabłocki              112.48 -  336: 349   62
    8    30 Michał         Kolaj                 100.00 +  448: 235  150
    9    19 Tomasz         Ciejka                116.01 -  378: 410   66
   10    17 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  330: 498   69
   11    29 Urszula        Solarska              100.00 +  345: 318  150
   12    25 Dariusz        Nawrocki              114.11 -  278: 413   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Dariusz Nawrocki 114.11 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  476: 224  150
    2     5 Jerzy          Krzyżewski            108.77 -  251: 429   59
    3    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  386: 193  150
    4    10 Jan            Kozłowski             104.70 -  309: 378   55
    5    14 Łukasz         Tuszyński             121.18 -  343: 356   71
    6    28 Rafał          Wesołowski            116.09 +  402: 268  166
    7    14 Jarosław       Michalak              125.74 -  316: 342   76
    8    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  387: 275  150
    9    18 Michał         Ozimiński             102.53 -  273: 298   53
   10    23 Radosław       Jachna                115.75 +  400: 258  166
   11    18 Kamil          Górka                 141.99 -  405: 423   92
   12    25 Jakub          Szymczak              114.55 +  413: 278  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Krzysztof Langiewicz 113.97 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Urszula        Solarska              100.00 +  413: 284  150
    2     2 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  467: 313  171
    3     6 Kamil          Górka                 141.99 -  358: 431   92
    4    12 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  400: 292  176
    5     7 Paweł          Jackowski             133.97 -  376: 385   84
    6    13 Tomasz         Ciejka                116.01 +  421: 303  166
    7     9 Michał         Ozimiński             102.53 -  329: 398   53
    8    13 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  441: 361  173
    9    11 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  418: 314  150
   10     9 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  316: 427   80
   11    15 Krystyna       Augustyniak           113.78 +  403: 364  164
   12     7 Paweł          Jackowski             133.97 -  268: 429   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Krystyna Augustyniak 113.78 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Anna           Stefańska             100.00 +  426: 299  150
    2    15 Kamil          Górka                 141.99 -  263: 436   92
    3    11 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  362: 373   90
    4    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  291: 408   50
    5    35 Michał         Kolaj                 100.00 -  353: 363   50
    6    34 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  426: 325  150
    7    29 Paweł          Michalski             102.50 +  390: 342  153
    8    27 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  408: 289  150
    9    14 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  395: 437   74
   10    14 Jolanta        Kosmowska             116.97 +  379: 360  167
   11    15 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  364: 403   64
   12    22 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  336: 312  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Robert Zabłocki 112.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  402: 423   50
    2    23 Monika         Pieczora              100.00 +  460: 270  150
    3    13 Katarzyna      Majewska              100.00 +  345: 260  150
    4    14 Radosław       Jachna                115.75 +  431: 340  166
    5     6 Jolanta        Kosmowska             116.97 -  371: 447   67
    6    15 Joanna         Ostrowska             106.24 -  284: 370   56
    7    19 Jakub          Szymczak              114.55 +  349: 336  165
    8    10 Jarosław       Michalak              125.74 +  379: 327  176
    9    16 Jerzy          Luter                 106.77 +  450: 364  157
   10     5 Filip          Sosin                 130.75 +  421: 373  181
   11     8 Stanisław      Rydzik                138.56 +  384: 371  189
   12     4 Andrzej        Kowalski              121.52 -  274: 335   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Wojciech Sołdan 112.38 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  261: 417   96
    2    35 Andrzej        Puchalski             106.74 -  331: 351   57
    3    33 Joanna         Ostrowska             106.24 -  368: 406   56
    4    38 Paweł          Michalski             102.50 +  375: 337  153
    5    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  511: 184  150
    6    22 Danuta         Langiewicz            100.10 +  400: 357  150
    7    21 Adam           Kaczmarczyk           100.00 -  311: 374   50
    8    24 Urszula        Solarska              100.00 -  274: 378   50
    9    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  368: 296  150
   10    21 Andrzej        Kroc                  109.37 -  388: 389   59
   11    28 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  467: 335  150
   12    23 Jerzy          Luter                 106.77 +  381: 361  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Marek Rogalski 112.19 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  321: 414   95
    2    37 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  482: 297  150
    3    19 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  354: 376   80
    4    22 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  337: 312  150
    5    22 Urszula        Solarska              100.00 -  329: 404   50
    6    23 Jakub          Szymczak              114.55 -  259: 441   65
    7    30 Andrzej        Puchalski             106.74 -  343: 369   57
    8    31 Anna           Stefańska             100.00 +  446: 333  150
    9    28 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  347: 308  150
   10    20 Piotr          Domański              100.00 +  394: 347  150
   11    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 +  500: 263  171
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            108.77 +  425: 301  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Agnieszka Krupka 110.75 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  403: 420   93
    2    22 Paweł          Michalski             102.50 +  427: 246  153
    3    16 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  432: 360  150
    4     9 Maciej         Michalak              121.08 -  352: 452   71
    5    15 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  414: 313  150
    6    11 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  417: 432   74
    7    15 Jerzy          Krzyżewski            108.77 +  322: 281  159
    8    12 Jan            Kozłowski             104.70 -  381: 408   55
    9    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  347: 334  150
   10    16 Jerzy          Luter                 106.77 -  311: 438   57
   11    11 Paweł          Jackowski             133.97 -  293: 414   84
   12    21 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  366: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Małgorzata Jóźwiak 109.81 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 141.99 -  322: 336   92
    2    36 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  345: 338  150
    3    20 Katarzyna      Sołdan                108.00 -  286: 372   58
    4    26 Joanna         Ostrowska             106.24 -  314: 376   56
    5    31 Joanna         Brychcy               100.00 +  369: 333  150
    6    25 Marek          Dudkiewicz            123.03 -  294: 372   73
    7    28 Andrzej        Kroc                  109.37 -  367: 419   59
    8    36 Jolanta        Bednarska             100.00 +  380: 289  150
    9    32 Krystyna       Puchalska             100.00 +  342: 296  150
   10    25 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  272: 420   91
   11    27 Łukasz         Tuszyński             121.18 -  320: 398   71
   12    31 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  345: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Andrzej Kroc 109.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  297: 379   91
    2    27 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  347: 353   50
    3    35 Monika         Pieczora              100.00 +  364: 351  150
    4    33 Michał         Kolaj                 100.00 +  468: 275  150
    5    23 Katarzyna      Dębska                100.00 -  301: 345   50
    6    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  360: 403   50
    7    28 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  419: 367  160
    8    25 Andrzej        Puchalski             106.74 +  347: 310  157
    9    17 Piotr          Domański              100.00 +  396: 395  150
   10    21 Wojciech       Sołdan                112.38 +  389: 388  162
   11    20 Danuta         Langiewicz            100.10 +  385: 318  150
   12    11 Irena          Sołdan                122.19 -  404: 439   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Jerzy Krzyżewski 108.77 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.56 +  398: 379  190
    2     5 Dariusz        Nawrocki              114.11 +  429: 251  164
    3     1 Dawid          Pikul                 138.45 -  276: 408   88
    4    11 Filip          Sosin                 130.75 -  332: 454   81
    5    13 Jarosław       Michalak              125.74 -  305: 515   76
    6    30 Halina         Łubniewicz            100.00 +  388: 343  150
    7    15 Agnieszka      Krupka                110.75 -  281: 322   61
    8    21 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  390: 279  150
    9    20 Radosław       Jachna                115.75 +  415: 317  166
   10    22 Danuta         Langiewicz            100.10 -  326: 362   50
   11    19 Beata          Piotrowska            115.26 +  419: 364  165
   12    17 Marek          Rogalski              112.19 -  301: 425   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Katarzyna Sołdan 108.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.56 -  285: 442   89
    2    29 Joanna         Ostrowska             106.24 +  510: 307  156
    3    20 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  372: 286  160
    4    20 Jarosław       Michalak              125.74 -  348: 524   76
    5    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  439: 263  150
    6    17 Urszula        Solarska              100.00 +  437: 294  150
    7    11 Irena          Sołdan                122.19 -  357: 492   72
    8    14 Piotr          Domański              100.00 -  264: 458   50
    9     9 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  343: 454   73
   10    27 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  432: 332  171
   11    12 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  374: 470   69
   12    20 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  410: 288  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Jerzy Luter 106.77 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 138.45 -  269: 611   88
    2    34 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  346: 353   76
    3    37 Adam           Janicki               100.00 +  412: 315  150
    4    31 Rafał          Wesołowski            116.09 -  328: 416   66
    5    33 Katarzyna      Majewska              100.00 +  390: 303  150
    6    29 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  327: 282  150
    7    20 Jan            Kozłowski             104.70 -  376: 377   55
    8    29 Magdalena      Kubik                 100.00 +  456: 353  150
    9    16 Robert         Zabłocki              112.48 -  364: 450   62
   10    16 Agnieszka      Krupka                110.75 +  438: 311  161
   11    13 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  323: 371   73
   12    23 Wojciech       Sołdan                112.38 -  361: 381   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Andrzej Puchalski 106.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                135.59 -  324: 441   86
    2    35 Wojciech       Sołdan                112.38 +  351: 331  162
    3    18 Jarosław       Puchalski             125.42 +  352: 349  175
    4    16 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  292: 430   95
    5    21 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  297: 367   50
    6    26 Piotr          Domański              100.00 -  270: 388   50
    7    30 Marek          Rogalski              112.19 +  369: 343  162
    8    25 Andrzej        Kroc                  109.37 -  310: 347   59
    9    29 Sylwester      Wójcik                104.18 -  243: 416   54
   10    31 Janusz         Sojka                 106.43 +  306: 232  156
   11    32 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  326: 315  150
   12    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  353: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Janusz Sojka 106.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             133.97 -  318: 430   84
    2    21 Jan            Kozłowski             104.70 -  267: 457   55
    3    34 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  427: 264  150
    4    32 Magdalena      Kubik                 100.00 -  372: 408   50
    5    30 Anna           Stefańska             100.00 -  343: 355   50
    6    32 Adam           Kaczmarczyk           100.00 -  291: 335   50
    7    35 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  289: 407   50
    8    37 Monika         Pieczora              100.00 +  356: 257  150
    9    34 Rafał          Wesołowski            116.09 +  411: 408  166
   10    31 Andrzej        Puchalski             106.74 -  232: 306   57
   11    34 Halina         Łubniewicz            100.00 -  330: 369   50
   12    35 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  341: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 12  80.17




	Joanna Ostrowska 106.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 131.03 -  358: 483   81
    2    29 Katarzyna      Sołdan                108.00 -  307: 510   58
    3    33 Wojciech       Sołdan                112.38 +  406: 368  162
    4    26 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 +  376: 314  160
    5    27 Halina         Łubniewicz            100.00 +  355: 215  150
    6    15 Robert         Zabłocki              112.48 +  370: 284  162
    7    12 Kamil          Nawrocki              123.13 -  356: 367   73
    8    15 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  377: 475   93
    9    15 Jan            Kozłowski             104.70 -  334: 434   55
   10    19 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  373: 370  176
   11    17 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  355: 383   74
   12    24 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  365: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Jan Kozłowski 104.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Filip          Sosin                 130.75 -  420: 448   81
    2    21 Janusz         Sojka                 106.43 +  457: 267  156
    3    12 Jakub          Szymczak              114.55 +  371: 346  165
    4    10 Dariusz        Nawrocki              114.11 +  378: 309  164
    5     9 Andrzej        Kowalski              121.52 -  289: 385   72
    6    20 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  339: 354   50
    7    20 Jerzy          Luter                 106.77 +  377: 376  157
    8    12 Agnieszka      Krupka                110.75 +  408: 381  161
    9    15 Joanna         Ostrowska             106.24 +  434: 334  156
   10     7 Miłosz         Wrzałek               122.69 +  400: 286  173
   11     3 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  316: 386   93
   12    10 Justyna        Fugiel                135.59 -  369: 389   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Sylwester Wójcik 104.18 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  302: 322   80
    2    24 Joanna         Brychcy               100.00 +  353: 286  150
    3    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  337: 418   71
    4    21 Jarosław       Puchalski             125.42 -  369: 395   75
    5    32 Agnieszka      Grzelak               100.00 +  450: 387  150
    6    24 Anna           Stefańska             100.00 +  392: 296  150
    7    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  310: 340   50
    8    26 Katarzyna      Majewska              100.00 -  349: 421   50
    9    29 Andrzej        Puchalski             106.74 +  416: 243  157
   10    15 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  252: 406   74
   11    30 Magdalena      Kubik                 100.00 -  335: 401   50
   12    28 Magdalena      Kubik                 100.00 -  276: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Michał Ozimiński 102.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  384: 326  176
    2    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 +  381: 354  171
    3     7 Michał         Waszkiewicz           123.58 +  335: 323  174
    4     4 Wojciech       Zemło                 131.03 -  305: 442   81
    5    11 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  410: 414   95
    6    14 Łukasz         Tuszyński             121.18 +  405: 336  171
    7     9 Krzysztof      Langiewicz            113.97 +  398: 329  164
    8     9 Kamil          Nawrocki              123.13 -  324: 383   73
    9    18 Dariusz        Nawrocki              114.11 +  298: 273  164
   10    11 Justyna        Fugiel                135.59 -  365: 375   86
   11    21 Radosław       Jachna                115.75 -  263: 352   66
   12    18 Radosław       Jachna                115.75 +  474: 287  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Paweł Michalski 102.50 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Michalak              125.74 -  311: 430   76
    2    22 Agnieszka      Krupka                110.75 -  246: 427   61
    3    36 Danuta         Langiewicz            100.10 -  299: 363   50
    4    38 Wojciech       Sołdan                112.38 -  337: 375   62
    5    36 Rafał          Dąbrowski             115.62 +  369: 265  166
    6    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  360: 243  150
    7    29 Krystyna       Augustyniak           113.78 -  342: 390   64
    8    33 Joanna         Brychcy               100.00 +  409: 260  150
    9    33 Michał         Kolaj                 100.00 -  329: 408   50
   10    33 Katarzyna      Dębska                100.00 +  334: 303  150
   11    24 Jarosław       Puchalski             125.42 -  314: 359   75
   12    30 Anna           Stefańska             100.00 +  406: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Danuta Langiewicz 100.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Puchalski             125.42 -  345: 375   75
    2    30 Urszula        Solarska              100.00 -  286: 352   50
    3    36 Paweł          Michalski             102.50 +  363: 299  153
    4    34 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  350: 201  150
    5    19 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  330: 334   93
    6    22 Wojciech       Sołdan                112.38 -  357: 400   62
    7    32 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  366: 386   50
    8    32 Rafał          Wesołowski            116.09 +  392: 332  166
    9    31 Magdalena      Kubik                 100.00 +  370: 276  150
   10    22 Jerzy          Krzyżewski            108.77 +  362: 326  159
   11    20 Andrzej        Kroc                  109.37 -  318: 385   59
   12    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  326: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             123.90 -  254: 397   74
    2    36 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 -  338: 345   60
    3    32 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  398: 385  150
    4    22 Marek          Rogalski              112.19 -  312: 337   62
    5    29 Piotr          Domański              100.00 -  326: 365   50
    6    35 Katarzyna      Majewska              100.00 -  325: 331   50
    7    36 Monika         Pieczora              100.00 +  356: 269  150
    8    34 Krystyna       Puchalska             100.00 -  321: 344   50
    9    35 Halina         Łubniewicz            100.00 +  330: 280  150
   10    29 Jarosław       Puchalski             125.42 -  248: 653   75
   11    36 Adam           Janicki               100.00 -  334: 341   50
   12    38 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 11  83.73




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  281: 430   74
    2    32 Katarzyna      Majewska              100.00 -  324: 341   50
    3    38 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  273: 386   50
    4    37 Krystyna       Puchalska             100.00 -  254: 352   50
    5    38 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  309: 354   50
    6    39 PAUZA
    7    38 Adam           Janicki               100.00 +  307: 285  150
    8    36 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 -  289: 380   60
    9    37 Anna           Stefańska             100.00 -  313: 362   50
   10    36 Rafał          Wesołowski            116.09 -  232: 485   66
   11    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  334: 209  150
   12    36 Krystyna       Puchalska             100.00 -  245: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Nawrocki              123.13 -  394: 452   73
    2    24 Sylwester      Wójcik                104.18 -  286: 353   54
    3    31 Katarzyna      Dębska                100.00 -  304: 310   50
    4    36 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  391: 258  150
    5    31 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 -  333: 369   60
    6    33 Krystyna       Puchalska             100.00 +  347: 282  150
    7    31 Katarzyna      Majewska              100.00 -  315: 374   50
    8    33 Paweł          Michalski             102.50 -  260: 409   53
    9    36 Adam           Janicki               100.00 +  353: 226  150
   10    34 Magdalena      Kubik                 100.00 -  318: 366   50
   11    35 Monika         Pieczora              100.00 +  354: 350  150
   12    29 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  426: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  399: 386  173
    2     4 Wojciech       Zemło                 131.03 -  329: 431   81
    3    28 Halina         Łubniewicz            100.00 -  328: 363   50
    8    22 Łukasz         Tuszyński             121.18 -  310: 365   71
    9    26 Rafał          Dąbrowski             115.62 -  355: 371   66
   10    32 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  345: 365   50
   11    33 Rafał          Wesołowski            116.09 -  322: 323   66
   12    35 Janusz         Sojka                 106.43 +  360: 341  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  8  89.12




	Piotr Domański 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Miłosz         Wrzałek               122.69 +  437: 366  173
    2    11 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  316: 448   91
    3    25 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  342: 363   50
    4    24 Urszula        Solarska              100.00 -  325: 343   50
    5    29 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  365: 326  150
    6    26 Andrzej        Puchalski             106.74 +  388: 270  157
    7    25 Magdalena      Kubik                 100.00 +  374: 368  150
    8    14 Katarzyna      Sołdan                108.00 +  458: 264  158
    9    17 Andrzej        Kroc                  109.37 -  395: 396   59
   10    20 Marek          Rogalski              112.19 -  347: 394   62
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             123.90 +  398: 361  174
   12    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  310: 500   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Sołdan                122.19 -  298: 390   72
    2    26 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  301: 514   90
    3    31 Joanna         Brychcy               100.00 +  310: 304  150
    4    29 Adam           Kaczmarczyk           100.00 +  346: 311  150
    5    23 Andrzej        Kroc                  109.37 +  345: 301  159
    6    18 Krzysztof      Mówka                 140.98 -  283: 485   91
    7    24 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  296: 454   50
    8    28 Dariusz        Nawrocki              114.11 -  275: 387   64
    9    30 Wojciech       Sołdan                112.38 -  296: 368   62
   10    33 Paweł          Michalski             102.50 -  303: 334   53
   11    37 Krystyna       Puchalska             100.00 +  361: 273  150
   12    33 Rafał          Wesołowski            116.09 -  444: 525   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Agnieszka Grzelak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kowalski              121.52 -  283: 325   72
    2    31 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  364: 318  150
    3    22 Justyna        Fugiel                135.59 -  226: 412   86
    4    30 Jakub          Szymczak              114.55 -  340: 368   65
    5    32 Sylwester      Wójcik                104.18 -  387: 450   54
    6    37 Monika         Pieczora              100.00 +  346: 333  150
    7    35 Janusz         Sojka                 106.43 +  407: 289  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  7 104.71




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  293: 437   71
    2    28 Miłosz         Wrzałek               122.69 -  248: 455   73
    3    37 Jerzy          Luter                 106.77 -  315: 412   57
    4    39 PAUZA
    5    34 Adam           Kaczmarczyk           100.00 -  301: 372   50
    6    36 Rafał          Dąbrowski             115.62 -  331: 366   66
    7    38 Jolanta        Bednarska             100.00 -  285: 307   50
    8    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  292: 275  150
    9    36 Joanna         Brychcy               100.00 -  226: 353   50
   10    37 Monika         Pieczora              100.00 +  302: 292  150
   11    36 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  341: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 10  86.70




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Tuszyński             121.18 -  163: 534   71
    2    39 PAUZA
    3    29 Dariusz        Nawrocki              114.11 -  193: 386   64
    4    34 Danuta         Langiewicz            100.10 -  201: 350   50
    5    37 Wojciech       Sołdan                112.38 -  184: 511   62
    6    38 Paweł          Michalski             102.50 -  243: 360   53
    7    37 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  193: 439   50
    8    38 Adam           Janicki               100.00 -  275: 292   50
    9    38 Monika         Pieczora              100.00 -  288: 376   50
   10    38 Halina         Łubniewicz            100.00 -  190: 397   50
   11    38 Jolanta        Bednarska             100.00 -  209: 334   50
   12    37 Monika         Pieczora              100.00 -  205: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  / 11  54.55




	Adam Kaczmarczyk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Michalak              121.08 +  408: 275  171
    2     3 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  269: 486   69
    3    16 Agnieszka      Krupka                110.75 -  360: 432   61
    4    29 Katarzyna      Dębska                100.00 -  311: 346   50
    5    34 Adam           Janicki               100.00 +  372: 301  150
    6    32 Janusz         Sojka                 106.43 +  335: 291  156
    7    21 Wojciech       Sołdan                112.38 +  374: 311  162
    8    18 Michał         Waszkiewicz           123.58 -  326: 378   74
    9    21 Andrzej        Szepczyński           130.02 -  352: 379   80
   10    24 Rafał          Dąbrowski             115.62 -  329: 390   66
   11    32 Andrzej        Puchalski             106.74 -  315: 326   57
   12    29 Joanna         Brychcy               100.00 -  331: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  243: 491   69
    2    37 Marek          Rogalski              112.19 -  297: 482   62
    3    38 Jolanta        Bednarska             100.00 +  386: 273  150
    4    28 Krystyna       Augustyniak           113.78 +  408: 291  164
    5    20 Katarzyna      Sołdan                108.00 -  263: 439   58
    6    27 Andrzej        Kroc                  109.37 +  403: 360  159
    7    23 Sylwester      Wójcik                104.18 +  340: 310  154
    8    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  240: 453   71
    9    24 Agnieszka      Krupka                110.75 -  334: 347   61
   10    28 Urszula        Solarska              100.00 +  358: 301  150
   11    23 Jolanta        Kosmowska             116.97 -  319: 375   67
   12    27 Andrzej        Puchalski             106.74 -  350: 353   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jolanta        Kosmowska             116.97 -  321: 417   67
    2    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  154: 391   50
    3    39 PAUZA
    4    33 Andrzej        Kroc                  109.37 -  275: 468   59
    5    35 Krystyna       Augustyniak           113.78 +  363: 353  164
    6    31 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  365: 270  150
    7    26 Marek          Dudkiewicz            123.03 -  245: 423   73
    8    30 Jakub          Szymczak              114.55 -  235: 448   65
    9    33 Paweł          Michalski             102.50 +  408: 329  153
   10    30 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  251: 427   50
   11    31 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  316: 437   50
   12    34 Halina         Łubniewicz            100.00 +  377: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 11  93.73




	Magdalena Kubik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            116.09 =  330: 330  116
    2    19 Kazimierz.J    Merklejn              146.00 -  314: 369   96
    3    27 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  286: 341   50
    4    32 Janusz         Sojka                 106.43 +  408: 372  156
    5    26 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  353: 343  173
    6    19 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  378: 403   76
    7    25 Piotr          Domański              100.00 -  368: 374   50
    8    29 Jerzy          Luter                 106.77 -  353: 456   57
    9    31 Danuta         Langiewicz            100.10 -  276: 370   50
   10    34 Joanna         Brychcy               100.00 +  366: 318  150
   11    30 Sylwester      Wójcik                104.18 +  401: 335  154
   12    28 Sylwester      Wójcik                104.18 +  415: 276  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Bartosz Kujawiński 100.00 Pleszew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Ciejka                116.01 -  334: 422   66
    2    33 Maciej         Michalak              121.08 -  344: 405   71
    3    32 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  385: 398   50
    4    35 Monika         Pieczora              100.00 +  518: 200  150
    5    28 Krystyna       Puchalska             100.00 +  429: 215  150
    6    20 Jan            Kozłowski             104.70 +  354: 339  155
    7    16 Radosław       Jachna                115.75 -  295: 346   66
    8    21 Jerzy          Krzyżewski            108.77 -  279: 390   59
    9    27 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  477: 239  150
   10    26 Katarzyna      Majewska              100.00 -  331: 380   50
   11    25 Anna           Stefańska             100.00 +  369: 337  150
   12    21 Agnieszka      Krupka                110.75 -  354: 366   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Radosław       Jachna                115.75 -  342: 369   66
    2    32 Jolanta        Bednarska             100.00 +  341: 324  150
    3    13 Robert         Zabłocki              112.48 -  260: 345   62
    4    27 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  256: 449   50
    5    33 Jerzy          Luter                 106.77 -  303: 390   57
    6    35 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  331: 325  150
    7    31 Joanna         Brychcy               100.00 +  374: 315  150
    8    26 Sylwester      Wójcik                104.18 +  421: 349  154
    9    22 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  310: 474   90
   10    26 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  380: 331  150
   11    22 Rafał          Dąbrowski             115.62 -  320: 387   66
   12    26 Danuta         Langiewicz            100.10 -  325: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Monika Pieczora 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Dąbrowski             115.62 -  305: 357   66
    2    23 Robert         Zabłocki              112.48 -  270: 460   62
    3    35 Andrzej        Kroc                  109.37 -  351: 364   59
    4    35 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  200: 518   50
    5    39 PAUZA
    6    37 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  333: 346   50
    7    36 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  269: 356   50
    8    37 Janusz         Sojka                 106.43 -  257: 356   56
    9    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  376: 288  150
   10    37 Adam           Janicki               100.00 -  292: 302   50
   11    35 Joanna         Brychcy               100.00 -  350: 354   50
   12    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  377: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  / 11  72.09




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    37 Jolanta        Bednarska             100.00 +  352: 254  150
    5    28 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  215: 429   50
    6    33 Joanna         Brychcy               100.00 -  282: 347   50
    7    39 PAUZA
    8    34 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  344: 321  150
    9    32 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 -  296: 342   60
   10    35 Anna           Stefańska             100.00 -  298: 340   50
   11    37 Katarzyna      Dębska                100.00 -  273: 361   50
   12    36 Jolanta        Bednarska             100.00 +  345: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  8  88.75




	Paulina Płatkiewicz 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Beata          Piotrowska            115.26 -  343: 393   65
    2    31 Agnieszka      Grzelak               100.00 -  318: 364   50
    3    34 Janusz         Sojka                 106.43 -  264: 427   56
    4    36 Joanna         Brychcy               100.00 -  258: 391   50
    5    38 Jolanta        Bednarska             100.00 +  354: 309  150
    6    34 Krystyna       Augustyniak           113.78 -  325: 426   64
    7    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  439: 193  150
    8    35 Halina         Łubniewicz            100.00 +  317: 302  150
    9    27 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  239: 477   50
   10    30 Michał         Kolaj                 100.00 +  427: 251  150
   11    26 Marek          Dudkiewicz            123.03 -  287: 432   73
   12    31 Małgorzata     Jóźwiak               109.81 -  334: 345   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 12  89.00




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jakub          Szymczak              114.55 -  366: 394   65
    2    27 Andrzej        Kroc                  109.37 +  353: 347  159
    3    30 Marek          Dudkiewicz            123.03 -  342: 353   73
    4    27 Katarzyna      Majewska              100.00 +  449: 256  150
    5    21 Andrzej        Puchalski             106.74 +  367: 297  157
    6     9 Tomasz         Zwoliński             139.56 -  300: 485   90
    7    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  454: 296  150
    8    11 Grzegorz       Pukniel               118.84 -  312: 351   69
    9    11 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  314: 418   64
   10    18 Beata          Piotrowska            115.26 -  262: 370   65
   11    31 Michał         Kolaj                 100.00 +  437: 316  150
   12    24 Joanna         Ostrowska             106.24 -  273: 365   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Nawrocki              114.11 -  224: 476   64
    2    38 Michał         Kolaj                 100.00 +  391: 154  150
    3    25 Piotr          Domański              100.00 +  363: 342  150
    4    18 Justyna        Fugiel                135.59 -  249: 434   86
    5    24 Tomasz         Ciejka                116.01 -  308: 351   66
    6    29 Jerzy          Luter                 106.77 -  282: 327   57
    7    32 Danuta         Langiewicz            100.10 +  386: 366  150
    8    27 Krystyna       Augustyniak           113.78 -  289: 408   64
    9    28 Marek          Rogalski              112.19 -  308: 347   62
   10    32 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  365: 345  150
   11    28 Wojciech       Sołdan                112.38 -  335: 467   62
   12    32 Urszula        Solarska              100.00 +  431: 384  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Langiewicz            113.97 -  284: 413   64
    2    30 Danuta         Langiewicz            100.10 +  352: 286  150
    3    24 Beata          Piotrowska            115.26 -  327: 400   65
    4    24 Piotr          Domański              100.00 +  343: 325  150
    5    22 Marek          Rogalski              112.19 +  404: 329  162
    6    17 Katarzyna      Sołdan                108.00 -  294: 437   58
    7    22 Mariusz        Skrobosz              142.51 -  206: 508   93
    8    24 Wojciech       Sołdan                112.38 +  378: 274  162
    9    23 Jarosław       Michalak              125.74 -  340: 403   76
   10    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  301: 358   50
   11    29 Jakub          Szymczak              114.55 -  318: 345   65
   12    32 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  384: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krystyna       Augustyniak           113.78 -  299: 426   64
    2    25 Marek          Dudkiewicz            123.03 +  346: 341  173
    3    23 Mateusz        Żbikowski             145.21 -  336: 420   95
    4    23 Łukasz         Tuszyński             121.18 -  301: 516   71
    5    30 Janusz         Sojka                 106.43 +  355: 343  156
    6    24 Sylwester      Wójcik                104.18 -  296: 392   54
    7    27 Jarosław       Puchalski             125.42 -  337: 378   75
    8    31 Marek          Rogalski              112.19 -  333: 446   62
    9    37 Jolanta        Bednarska             100.00 +  362: 313  150
   10    35 Krystyna       Puchalska             100.00 +  340: 298  150
   11    25 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  337: 369   50
   12    30 Paweł          Michalski             102.50 -  312: 406   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Robert         Zabłocki              112.48 +  423: 402  162
    2    16 Andrzej        Kowalski              121.52 -  315: 417   72
    3    27 Magdalena      Kubik                 100.00 +  341: 286  150
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.41 -  329: 471   71
    5    15 Agnieszka      Krupka                110.75 -  313: 414   61
    6    31 Michał         Kolaj                 100.00 -  270: 365   50
    7    33 Rafał          Wesołowski            116.09 +  383: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  7 104.57




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 PAUZA
    2    20 Jolanta        Kosmowska             116.97 -  343: 347   67
    3    28 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  363: 328  150
    4    19 Beata          Piotrowska            115.26 -  259: 332   65
    5    27 Joanna         Ostrowska             106.24 -  215: 355   56
    6    30 Jerzy          Krzyżewski            108.77 -  343: 388   59
    7    34 Rafał          Dąbrowski             115.62 -  249: 373   66
    8    35 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  302: 317   50
    9    35 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  280: 330   50
   10    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  397: 190  150
   11    34 Janusz         Sojka                 106.43 +  369: 330  156
   12    34 Michał         Kolaj                 100.00 -  283: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2006 - Zima



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Sołdan                417: 261
   2 Marek          Rogalski             - Mateusz        Żbikowski             321: 414
   3 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Krupka                420: 403
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Górka                 322: 336
   5 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kroc                  379: 297
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             398: 379
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Sołdan                442: 285
   8 Jerzy          Luter                - Dawid          Pikul                 269: 611
   9 Justyna        Fugiel               - Andrzej        Puchalski             441: 324
  10 Janusz         Sojka                - Paweł          Jackowski             318: 430
  11 Wojciech       Zemło                - Joanna         Ostrowska             483: 358
  12 Jan            Kozłowski            - Filip          Sosin                 420: 448
  13 Andrzej        Szepczyński          - Sylwester      Wójcik                322: 302
  14 Michał         Ozimiński            - Waldemar       Czerwoniec            384: 326
  15 Jarosław       Michalak             - Paweł          Michalski             430: 311
  16 Danuta         Langiewicz           - Jarosław       Puchalski             345: 375
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Bajer                 397: 254
  18 Jolanta        Bednarska            - Michał         Waszkiewicz           281: 430
  19 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Brychcy               452: 394
  20 Jerzy          Ciesielski           - Marek          Dudkiewicz            399: 386
  21 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Domański              366: 437
  22 Katarzyna      Dębska               - Irena          Sołdan                298: 390
  23 Andrzej        Kowalski             - Agnieszka      Grzelak               325: 283
  24 Adam           Janicki              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   293: 437
  25 Łukasz         Tuszyński            - Ewa            Jóźwiak               534: 163
  26 Adam           Kaczmarczyk          - Maciej         Michalak              408: 275
  27 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Kaczyńska             491: 243
  28 Michał         Kolaj                - Jolanta        Kosmowska             321: 417
  29 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kubik                 330: 330
  30 Bartosz        Kujawiński           - Tomasz         Ciejka                334: 422
  31 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Majewska              369: 342
  32 Monika         Pieczora             - Rafał          Dąbrowski             305: 357
  33 Beata          Piotrowska           - Paulina        Płatkiewicz           393: 343
  34 Magdalena.Maja Rusak                - Jakub          Szymczak              366: 394
  35 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Sojka                 476: 224
  36 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Langiewicz            284: 413
  37 Krystyna       Augustyniak          - Anna           Stefańska             426: 299
  38 Grażyna        Wesołowska           - Robert         Zabłocki              423: 402
  39 Halina         Łubniewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 358: 522
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             467: 313
   3 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Kaczmarczyk           486: 269
   4 Jerzy          Ciesielski           - Wojciech       Zemło                 329: 431
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Nawrocki              429: 251
   6 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Koczkodon             442: 349
   7 Filip          Sosin                - Jakub          Szymczak              415: 292
   8 Beata          Piotrowska           - Stanisław      Rydzik                375: 555
   9 Irena          Sołdan               - Justyna        Fugiel                353: 335
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Michał         Ozimiński             354: 381
  11 Piotr          Domański             - Krzysztof      Mówka                 316: 448
  12 Michał         Waszkiewicz          - Jarosław       Puchalski             447: 443
  13 Radosław       Jachna               - Jarosław       Michalak              430: 413
  14 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             318: 384
  15 Kamil          Górka                - Krystyna       Augustyniak           436: 263
  16 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kowalski              315: 417
  17 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Szepczyński           400: 350
  18 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            419: 354
  19 Magdalena      Kubik                - Kazimierz.J    Merklejn              314: 369
  20 Jolanta        Kosmowska            - Halina         Łubniewicz            347: 343
  21 Jan            Kozłowski            - Janusz         Sojka                 457: 267
  22 Agnieszka      Krupka               - Paweł          Michalski             427: 246
  23 Robert         Zabłocki             - Monika         Pieczora              460: 270
  24 Sylwester      Wójcik               - Joanna         Brychcy               353: 286
  25 Anna           Stefańska            - Marek          Dudkiewicz            346: 341
  26 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Dębska                514: 301
  27 Andrzej        Kroc                 - Magdalena.Maja Rusak                 347: 353
  28 Adam           Janicki              - Miłosz         Wrzałek               248: 455
  29 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             510: 307
  30 Urszula        Solarska             - Danuta         Langiewicz            352: 286
  31 Agnieszka      Grzelak              - Paulina        Płatkiewicz           364: 318
  32 Katarzyna      Majewska             - Jolanta        Bednarska             341: 324
  33 Maciej         Michalak             - Bartosz        Kujawiński            405: 344
  34 Waldemar       Czerwoniec           - Jerzy          Luter                 353: 346
  35 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Puchalski             331: 351
  36 Grzegorz       Bajer                - Małgorzata     Jóźwiak               338: 345
  37 Grażyna        Kaczyńska            - Marek          Rogalski              297: 482
  38 Krzysztof      Sojka                - Michał         Kolaj                 391: 154
  39 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Jerzy          Krzyżewski            408: 276
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                402: 327
   3 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               364: 351
   4 Wojciech       Zemło                - Radosław       Jachna                361: 264
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Nawrocki              493: 254
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Górka                 358: 431
   7 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Ozimiński             323: 335
   8 Jolanta        Kosmowska            - Filip          Sosin                 427: 380
   9 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              351: 350
  10 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kowalski              432: 267
  11 Krystyna       Augustyniak          - Tomasz         Zwoliński             362: 373
  12 Jakub          Szymczak             - Jan            Kozłowski             346: 371
  13 Katarzyna      Majewska             - Robert         Zabłocki              260: 345
  14 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Michalak              294: 450
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Jarosław       Michalak              421: 396
  16 Agnieszka      Krupka               - Adam           Kaczmarczyk           432: 360
  17 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Dąbrowski             461: 287
  18 Andrzej        Puchalski            - Jarosław       Puchalski             352: 349
  19 Marek          Rogalski             - Andrzej        Szepczyński           354: 376
  20 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               372: 286
  21 Sylwester      Wójcik               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   337: 418
  22 Justyna        Fugiel               - Agnieszka      Grzelak               412: 226
  23 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Stefańska             420: 336
  24 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              400: 327
  25 Piotr          Domański             - Krzysztof      Sojka                 342: 363
  26 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             300: 406
  27 Magdalena      Kubik                - Grażyna        Wesołowska            286: 341
  28 Halina         Łubniewicz           - Jerzy          Ciesielski            363: 328
  29 Dariusz        Nawrocki             - Ewa            Jóźwiak               386: 193
  30 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena.Maja Rusak                 353: 342
  31 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Dębska                304: 310
  32 Grzegorz       Bajer                - Bartosz        Kujawiński            398: 385
  33 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Sołdan                406: 368
  34 Paulina        Płatkiewicz          - Janusz         Sojka                 264: 427
  35 Monika         Pieczora             - Andrzej        Kroc                  351: 364
  36 Paweł          Michalski            - Danuta         Langiewicz            299: 363
  37 Jerzy          Luter                - Adam           Janicki               412: 315
  38 Jolanta        Bednarska            - Grażyna        Kaczyńska             273: 386
  39 Michał         Kolaj                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 391: 356
   2 Jolanta        Kosmowska            - Stanisław      Rydzik                373: 537
   3 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              371: 403
   4 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 305: 442
   5 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                343: 368
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Pukniel               485: 276
   7 Tomasz         Ciejka               - Miłosz         Wrzałek               318: 412
   8 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Nawrocki              323: 431
   9 Maciej         Michalak             - Agnieszka      Krupka                452: 352
  10 Jan            Kozłowski            - Dariusz        Nawrocki              378: 309
  11 Filip          Sosin                - Jerzy          Krzyżewski            454: 332
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Langiewicz            292: 400
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grażyna        Wesołowska            471: 329
  14 Robert         Zabłocki             - Radosław       Jachna                431: 340
  15 Andrzej        Szepczyński          - Michał         Waszkiewicz           348: 260
  16 Andrzej        Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             292: 430
  17 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              506: 339
  18 Krzysztof      Sojka                - Justyna        Fugiel                249: 434
  19 Halina         Łubniewicz           - Beata          Piotrowska            259: 332
  20 Jarosław       Michalak             - Katarzyna      Sołdan                524: 348
  21 Jarosław       Puchalski            - Sylwester      Wójcik                395: 369
  22 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Bajer                 337: 312
  23 Anna           Stefańska            - Łukasz         Tuszyński             301: 516
  24 Piotr          Domański             - Urszula        Solarska              325: 343
  25 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            375: 376
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             314: 376
  27 Magdalena.Maja Rusak                - Katarzyna      Majewska              449: 256
  28 Grażyna        Kaczyńska            - Krystyna       Augustyniak           408: 291
  29 Katarzyna      Dębska               - Adam           Kaczmarczyk           346: 311
  30 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Grzelak               368: 340
  31 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 416: 328
  32 Janusz         Sojka                - Magdalena      Kubik                 372: 408
  33 Andrzej        Kroc                 - Michał         Kolaj                 468: 275
  34 Ewa            Jóźwiak              - Danuta         Langiewicz            201: 350
  35 Bartosz        Kujawiński           - Monika         Pieczora              518: 200
  36 Paulina        Płatkiewicz          - Joanna         Brychcy               258: 391
  37 Krystyna       Puchalska            - Jolanta        Bednarska             352: 254
  38 Paweł          Michalski            - Wojciech       Sołdan                337: 375
  39 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              392: 409
   2 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                421: 348
   3 Wojciech       Zemło                - Filip          Sosin                 367: 378
   4 Maciej         Michalak             - Miłosz         Wrzałek               278: 399
   5 Kamil          Nawrocki             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   406: 286
   6 Robert         Zabłocki             - Jolanta        Kosmowska             371: 447
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Paweł          Jackowski             376: 385
   8 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             513: 383
   9 Andrzej        Kowalski             - Jan            Kozłowski             385: 289
  10 Justyna        Fugiel               - Beata          Piotrowska            399: 277
  11 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Ozimiński             414: 410
  12 Andrzej        Szepczyński          - Krzysztof      Mówka                 363: 317
  13 Jarosław       Michalak             - Jerzy          Krzyżewski            515: 305
  14 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Nawrocki              356: 343
  15 Grażyna        Wesołowska           - Agnieszka      Krupka                313: 414
  16 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               307: 455
  17 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              610: 239
  18 Jarosław       Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            299: 526
  19 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Skrobosz              330: 334
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Katarzyna      Sołdan                263: 439
  21 Magdalena.Maja Rusak                - Andrzej        Puchalski             367: 297
  22 Urszula        Solarska             - Marek          Rogalski              404: 329
  23 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kroc                  345: 301
  24 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sojka                 351: 308
  25 Michał         Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            382: 280
  26 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Kubik                 343: 353
  27 Joanna         Ostrowska            - Halina         Łubniewicz            355: 215
  28 Krystyna       Puchalska            - Bartosz        Kujawiński            215: 429
  29 Grzegorz       Bajer                - Piotr          Domański              326: 365
  30 Janusz         Sojka                - Anna           Stefańska             343: 355
  31 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Jóźwiak               333: 369
  32 Agnieszka      Grzelak              - Sylwester      Wójcik                387: 450
  33 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Majewska              390: 303
  34 Adam           Kaczmarczyk          - Adam           Janicki               372: 301
  35 Michał         Kolaj                - Krystyna       Augustyniak           363: 353
  36 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Michalski             265: 369
  37 Wojciech       Sołdan               - Ewa            Jóźwiak               511: 184
  38 Jolanta        Bednarska            - Paulina        Płatkiewicz           309: 354
  39 Monika         Pieczora             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 410: 411
   2 Kamil          Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                389: 421
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Kosmowska             400: 497
   4 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 326: 430
   5 Filip          Sosin                - Andrzej        Kowalski              370: 379
   6 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                412: 355
   7 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Szepczyński           460: 311
   8 Justyna        Fugiel               - Jarosław       Michalak              345: 341
   9 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena.Maja Rusak                 485: 300
  10 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrobosz              413: 373
  11 Agnieszka      Krupka               - Michał         Waszkiewicz           417: 432
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Michalak              337: 442
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Ciejka                421: 303
  14 Michał         Ozimiński            - Łukasz         Tuszyński             405: 336
  15 Joanna         Ostrowska            - Robert         Zabłocki              370: 284
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Beata          Piotrowska            380: 340
  17 Katarzyna      Sołdan               - Urszula        Solarska              437: 294
  18 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Mówka                 283: 485
  19 Magdalena      Kubik                - Waldemar       Czerwoniec            378: 403
  20 Bartosz        Kujawiński           - Jan            Kozłowski             354: 339
  21 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Jachna                372: 413
  22 Danuta         Langiewicz           - Wojciech       Sołdan                357: 400
  23 Jakub          Szymczak             - Marek          Rogalski              441: 259
  24 Sylwester      Wójcik               - Anna           Stefańska             392: 296
  25 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               372: 294
  26 Andrzej        Puchalski            - Piotr          Domański              270: 388
  27 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Kaczyńska             360: 403
  28 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            402: 268
  29 Krzysztof      Sojka                - Jerzy          Luter                 282: 327
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Halina         Łubniewicz            388: 343
  31 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Kolaj                 270: 365
  32 Adam           Kaczmarczyk          - Janusz         Sojka                 335: 291
  33 Krystyna       Puchalska            - Joanna         Brychcy               282: 347
  34 Paulina        Płatkiewicz          - Krystyna       Augustyniak           325: 426
  35 Katarzyna      Majewska             - Grzegorz       Bajer                 331: 325
  36 Rafał          Dąbrowski            - Adam           Janicki               366: 331
  37 Agnieszka      Grzelak              - Monika         Pieczora              346: 333
  38 Paweł          Michalski            - Ewa            Jóźwiak               360: 243
  39 Jolanta        Bednarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Justyna        Fugiel                413: 365
   2 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             409: 473
   3 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 384: 363
   4 Andrzej        Kowalski             - Jolanta        Kosmowska             469: 397
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             442: 409
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Miłosz         Wrzałek               328: 414
   7 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Michalak              342: 402
   8 Michał         Waszkiewicz          - Filip          Sosin                 410: 477
   9 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Langiewicz            398: 329
  10 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 543: 303
  11 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                492: 357
  12 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Nawrocki              356: 367
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Szepczyński           319: 352
  14 Dariusz        Nawrocki             - Jarosław       Michalak              316: 342
  15 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Krzyżewski            322: 281
  16 Radosław       Jachna               - Bartosz        Kujawiński            346: 295
  17 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Koczkodon             389: 366
  18 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Piotrowska            296: 594
  19 Jakub          Szymczak             - Robert         Zabłocki              336: 349
  20 Jan            Kozłowski            - Jerzy          Luter                 377: 376
  21 Wojciech       Sołdan               - Adam           Kaczmarczyk           311: 374
  22 Mariusz        Skrobosz             - Urszula        Solarska              508: 206
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Sylwester      Wójcik                340: 310
  24 Magdalena.Maja Rusak                - Katarzyna      Dębska                454: 296
  25 Piotr          Domański             - Magdalena      Kubik                 374: 368
  26 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Kolaj                 423: 245
  27 Anna           Stefańska            - Jarosław       Puchalski             337: 378
  28 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Kroc                  367: 419
  29 Krystyna       Augustyniak          - Paweł          Michalski             390: 342
  30 Marek          Rogalski             - Andrzej        Puchalski             343: 369
  31 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Majewska              315: 374
  32 Krzysztof      Sojka                - Danuta         Langiewicz            386: 366
  33 Rafał          Wesołowski           - Grażyna        Wesołowska            318: 383
  34 Halina         Łubniewicz           - Rafał          Dąbrowski             249: 373
  35 Janusz         Sojka                - Agnieszka      Grzelak               289: 407
  36 Monika         Pieczora             - Grzegorz       Bajer                 269: 356
  37 Ewa            Jóźwiak              - Paulina        Płatkiewicz           193: 439
  38 Adam           Janicki              - Jolanta        Bednarska             285: 307
  39 Krystyna       Puchalska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Dawid          Pikul                 339: 362
   2 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              525: 343
   3 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                317: 415
   4 Filip          Sosin                - Justyna        Fugiel                398: 487
   5 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                324: 529
   6 Jolanta        Kosmowska            - Maciej         Michalak              394: 448
   7 Andrzej        Szepczyński          - Wojciech       Zemło                 433: 442
   8 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             401: 368
   9 Kamil          Nawrocki             - Michał         Ozimiński             383: 324
  10 Jarosław       Michalak             - Robert         Zabłocki              327: 379
  11 Magdalena.Maja Rusak                - Grzegorz       Pukniel               312: 351
  12 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Krupka                408: 381
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            441: 361
  14 Katarzyna      Sołdan               - Piotr          Domański              264: 458
  15 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             475: 377
  16 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Ciejka                378: 394
  17 Krzysztof      Mówka                - Radosław       Jachna                387: 397
  18 Adam           Kaczmarczyk          - Michał         Waszkiewicz           326: 378
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grażyna        Kaczyńska             453: 240
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Czerwoniec            404: 352
  21 Bartosz        Kujawiński           - Jerzy          Krzyżewski            279: 390
  22 Jerzy          Ciesielski           - Łukasz         Tuszyński             310: 365
  23 Jarosław       Puchalski            - Rafał          Dąbrowski             395: 395
  24 Urszula        Solarska             - Wojciech       Sołdan                378: 274
  25 Andrzej        Puchalski            - Andrzej        Kroc                  310: 347
  26 Katarzyna      Majewska             - Sylwester      Wójcik                421: 349
  27 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sojka                 408: 289
  28 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Dębska                387: 275
  29 Jerzy          Luter                - Magdalena      Kubik                 456: 353
  30 Michał         Kolaj                - Jakub          Szymczak              235: 448
  31 Anna           Stefańska            - Marek          Rogalski              333: 446
  32 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Wesołowski            392: 332
  33 Paweł          Michalski            - Joanna         Brychcy               409: 260
  34 Grzegorz       Bajer                - Krystyna       Puchalska             321: 344
  35 Paulina        Płatkiewicz          - Halina         Łubniewicz            317: 302
  36 Małgorzata     Jóźwiak              - Jolanta        Bednarska             380: 289
  37 Monika         Pieczora             - Janusz         Sojka                 257: 356
  38 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Janicki               275: 292


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             298: 412
   2 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                351: 332
   3 Wojciech       Zemło                - Maciej         Michalak              367: 448
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 431: 285
   5 Justyna        Fugiel               - Kamil          Nawrocki              350: 471
   6 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Jackowski             376: 371
   7 Filip          Sosin                - Krzysztof      Mówka                 387: 383
   8 Jolanta        Kosmowska            - Beata          Piotrowska            342: 374
   9 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                454: 343
  10 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              339: 425
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Magdalena.Maja Rusak                 418: 314
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Pukniel               437: 316
  13 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   393: 416
  14 Krystyna       Augustyniak          - Michał         Waszkiewicz           395: 437
  15 Joanna         Ostrowska            - Jan            Kozłowski             334: 434
  16 Robert         Zabłocki             - Jerzy          Luter                 450: 364
  17 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Domański              396: 395
  18 Michał         Ozimiński            - Dariusz        Nawrocki              298: 273
  19 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Ciejka                378: 410
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Radosław       Jachna                415: 317
  21 Adam           Kaczmarczyk          - Andrzej        Szepczyński           352: 379
  22 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Majewska              474: 310
  23 Urszula        Solarska             - Jarosław       Michalak              340: 403
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Agnieszka      Krupka                334: 347
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Puchalski             426: 331
  26 Jerzy          Ciesielski           - Rafał          Dąbrowski             355: 371
  27 Bartosz        Kujawiński           - Paulina        Płatkiewicz           477: 239
  28 Krzysztof      Sojka                - Marek          Rogalski              308: 347
  29 Sylwester      Wójcik               - Andrzej        Puchalski             416: 243
  30 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Dębska                368: 296
  31 Magdalena      Kubik                - Danuta         Langiewicz            276: 370
  32 Małgorzata     Jóźwiak              - Krystyna       Puchalska             342: 296
  33 Michał         Kolaj                - Paweł          Michalski             408: 329
  34 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Sojka                 408: 411
  35 Grzegorz       Bajer                - Halina         Łubniewicz            330: 280
  36 Joanna         Brychcy              - Adam           Janicki               353: 226
  37 Anna           Stefańska            - Jolanta        Bednarska             362: 313
  38 Ewa            Jóźwiak              - Monika         Pieczora              288: 376


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Nawrocki              544: 331
   2 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 385: 385
   3 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              360: 372
   4 Maciej         Michalak             - Andrzej        Kowalski              413: 366
   5 Robert         Zabłocki             - Filip          Sosin                 421: 373
   6 Michał         Waszkiewicz          - Wojciech       Zemło                 376: 384
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jan            Kozłowski             286: 400
   8 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 498: 387
   9 Andrzej        Szepczyński          - Krzysztof      Langiewicz            427: 316
  10 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Jackowski             417: 414
  11 Justyna        Fugiel               - Michał         Ozimiński             375: 365
  12 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   399: 393
  13 Jarosław       Michalak             - Marek          Dudkiewicz            434: 375
  14 Jolanta        Kosmowska            - Krystyna       Augustyniak           360: 379
  15 Sylwester      Wójcik               - Grzegorz       Koczkodon             252: 406
  16 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Luter                 311: 438
  17 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Szymczak              498: 330
  18 Beata          Piotrowska           - Magdalena.Maja Rusak                 370: 262
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Ostrowska             370: 373
  20 Piotr          Domański             - Marek          Rogalski              347: 394
  21 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Kroc                  388: 389
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Danuta         Langiewicz            326: 362
  23 Radosław       Jachna               - Dariusz        Nawrocki              258: 400
  24 Rafał          Dąbrowski            - Adam           Kaczmarczyk           390: 329
  25 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Jóźwiak               420: 272
  26 Katarzyna      Majewska             - Bartosz        Kujawiński            380: 331
  27 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             432: 332
  28 Grażyna        Kaczyńska            - Urszula        Solarska              358: 301
  29 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Bajer                 653: 248
  30 Paulina        Płatkiewicz          - Michał         Kolaj                 427: 251
  31 Andrzej        Puchalski            - Janusz         Sojka                 306: 232
  32 Jerzy          Ciesielski           - Krzysztof      Sojka                 345: 365
  33 Paweł          Michalski            - Katarzyna      Dębska                334: 303
  34 Joanna         Brychcy              - Magdalena      Kubik                 318: 366
  35 Krystyna       Puchalska            - Anna           Stefańska             298: 340
  36 Jolanta        Bednarska            - Rafał          Wesołowski            232: 485
  37 Adam           Janicki              - Monika         Pieczora              302: 292
  38 Halina         Łubniewicz           - Ewa            Jóźwiak               397: 190


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             371: 422
   2 Maciej         Michalak             - Dawid          Pikul                 360: 369
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Kozłowski             386: 316
   4 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Kowalski              270: 446
   5 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Fugiel                417: 293
   6 Andrzej        Szepczyński          - Kamil          Nawrocki              334: 364
   7 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             252: 542
   8 Stanisław      Rydzik               - Robert         Zabłocki              371: 384
   9 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Mówka                 325: 433
  10 Filip          Sosin                - Waldemar       Czerwoniec            523: 415
  11 Agnieszka      Krupka               - Paweł          Jackowski             293: 414
  12 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Sołdan                470: 374
  13 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               323: 371
  14 Piotr          Domański             - Grzegorz       Koczkodon             398: 361
  15 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Langiewicz            364: 403
  16 Marek          Rogalski             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   500: 263
  17 Joanna         Ostrowska            - Michał         Waszkiewicz           355: 383
  18 Kamil          Górka                - Dariusz        Nawrocki              423: 405
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Piotrowska            419: 364
  20 Andrzej        Kroc                 - Danuta         Langiewicz            385: 318
  21 Radosław       Jachna               - Michał         Ozimiński             352: 263
  22 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Majewska              387: 320
  23 Jolanta        Kosmowska            - Grażyna        Kaczyńska             375: 319
  24 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Michalski             359: 314
  25 Anna           Stefańska            - Bartosz        Kujawiński            337: 369
  26 Paulina        Płatkiewicz          - Marek          Dudkiewicz            287: 432
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Tuszyński             320: 398
  28 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Sojka                 467: 335
  29 Jakub          Szymczak             - Urszula        Solarska              345: 318
  30 Magdalena      Kubik                - Sylwester      Wójcik                401: 335
  31 Michał         Kolaj                - Magdalena.Maja Rusak                 316: 437
  32 Andrzej        Puchalski            - Adam           Kaczmarczyk           326: 315
  33 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Ciesielski            323: 322
  34 Janusz         Sojka                - Halina         Łubniewicz            330: 369
  35 Monika         Pieczora             - Joanna         Brychcy               350: 354
  36 Grzegorz       Bajer                - Adam           Janicki               334: 341
  37 Katarzyna      Dębska               - Krystyna       Puchalska             361: 273
  38 Jolanta        Bednarska            - Ewa            Jóźwiak               334: 209


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             408: 399
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              428: 374
   3 Kamil          Nawrocki             - Maciej         Michalak              341: 354
   4 Robert         Zabłocki             - Andrzej        Kowalski              274: 335
   5 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                452: 307
   6 Grzegorz       Pukniel              - Filip          Sosin                 367: 387
   7 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Langiewicz            429: 268
   8 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               411: 253
   9 Michał         Waszkiewicz          - Kamil          Górka                 353: 446
  10 Jan            Kozłowski            - Justyna        Fugiel                369: 389
  11 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                404: 439
  12 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Szepczyński           474: 350
  13 Jarosław       Michalak             - Rafał          Dąbrowski             468: 356
  14 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Kosmowska             474: 228
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Piotrowska            444: 306
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Piotr          Domański              500: 310
  17 Marek          Rogalski             - Jerzy          Krzyżewski            425: 301
  18 Michał         Ozimiński            - Radosław       Jachna                474: 287
  19 Jarosław       Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            371: 433
  20 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Sołdan                288: 410
  21 Bartosz        Kujawiński           - Agnieszka      Krupka                354: 366
  22 Łukasz         Tuszyński            - Krystyna       Augustyniak           312: 336
  23 Jerzy          Luter                - Wojciech       Sołdan                361: 381
  24 Magdalena.Maja Rusak                - Joanna         Ostrowska             273: 365
  25 Dariusz        Nawrocki             - Jakub          Szymczak              413: 278
  26 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Majewska              326: 325
  27 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Puchalski             350: 353
  28 Magdalena      Kubik                - Sylwester      Wójcik                415: 276
  29 Joanna         Brychcy              - Adam           Kaczmarczyk           426: 331
  30 Paweł          Michalski            - Anna           Stefańska             406: 312
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Paulina        Płatkiewicz           345: 334
  32 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sojka                 384: 431
  33 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Wesołowski            444: 525
  34 Halina         Łubniewicz           - Michał         Kolaj                 283: 377
  35 Janusz         Sojka                - Jerzy          Ciesielski            341: 360
  36 Krystyna       Puchalska            - Jolanta        Bednarska             345: 245
  37 Ewa            Jóźwiak              - Monika         Pieczora              205: 377
  38 Grzegorz       Bajer                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 18-03-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.59  29318  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.59  28827  198
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.56  18359  127
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.44  28488  200
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.62  27757  196
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.03  27500  195
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.92  13669   97
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.29  12907   92
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
  10 Dawid Pikul                    Poznań               139.05  26559  191
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.92  27367  197
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.67  26624  192
  13 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86   4891   36
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.61  11391   84
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.59  27118  200
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  18 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.02   6346   47
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             134.23  25637  191
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.78  12977   97
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.18  20643  155
  25 Marcin Bożek                   Będzin               133.18   8923   67
  26 Radosław Konca                 Warszawa             133.17  25701  193
  27 Sławomir Kucia                 Kraków               132.63  10876   82
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.40  25421  192
  29 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.45  24844  189
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.59  23636  181
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            130.57  13840  106
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.25  25660  197
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.09  17432  134
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  39 Mariusz Margalski              Warszawa             129.01  21803  169
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.90  11988   93
  41 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  42 Michał Makowski                Warszawa             128.32  16040  125
  43 Paweł Florek                   Bydgoszcz            127.98   5375   42
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.48  23583  185
  45 Łukasz Bryła                   Mielec               127.18  13735  108
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.43  24022  190
  49 Maciej Perzyński               Piła                 126.34  24005  190
  50 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.09  23704  188
  51 Artur Koszel                   Legionowo            126.02  23943  190
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 125.69  10809   86
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  19073  152
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  55 Marek Roszak                   Poznań               125.36  25071  200
  56 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.32  24437  195
  57 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.70  20949  168
  59 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            124.52  20920  168
  60 Iwona Kucia                    Kraków               124.07  10670   86
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.04  24188  195
  62 Przemysław Herdzina            Kraków               123.97  17480  141
  63 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            123.96   5578   45
  64 Maciej Michalak                Łódź                 123.73  12868  104
  65 Marcin Figiel                  Zawichost            123.65   3833   31
  66 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  67 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.30  23674  192
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.67  23675  193
  71 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.56  23900  195
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  73 Irena Sołdan                   Rumia                122.34  23366  191
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  75 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.22  10633   87
  76 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.03  23308  191
  77 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.95  24025  197
  78 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.92  21824  179
  79 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  80 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.83  16082  132
  81 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  82 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  83 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.20   6545   54
  84 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.47  24094  200
  85 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.44   7949   66
  86 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.42  23602  196
  87 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.35   8665   72
  88 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  89 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.96  22673  189
  91 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             119.94  20510  171
  92 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  93 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  94 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.71  23822  199
  95 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             118.94  20576  173
  97 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
  98 Stanisław Gasik                Warszawa             118.86  13193  111
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 100 Kazimierz Merklejn             Szczecin             118.64  10678   90
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 102 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 103 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.23  14779  125
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 105 Rafał Matczak                  Pruszków             118.02  15224  129
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 107 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.95   9554   81
 108 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   5188   44
 109 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 110 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 111 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 112 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 113 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.05  19548  167
 114 Leszek Stecuła                 Bytom                116.98  11581   99
 115 Anna Niedzielko                Szczecin             116.97  11229   96
 116 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 117 Bogusław Książek               Szczecin             116.92   5963   51
 118 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 119 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 120 Magdalena Merklejn             Szczecin             116.74  15643  134
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 122 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.12   9522   82
 123 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 124 Arkadiusz Biegun               Kraków               115.71  20133  174
 125 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 126 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 127 Halina Roszak                  Poznań               115.54  22530  195
 128 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.51  13168  114
 129 Piotr Rosół                    Warszawa             115.44  22626  196
 130 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.34  18224  158
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.13  22680  197
 132 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.11  10015   87
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.98  19547  170
 134 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.93   9654   84
 135 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 136 Beata Piotrowska               Łódź                 114.83  20439  178
 137 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 138 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 139 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.64  17196  150
 140 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 141 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 142 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.07  21788  191
 143 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 144 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.01  10147   89
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.95  22790  200
 146 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 147 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 148 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 149 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 150 Grzegorz Gardynik              Warszawa             113.68   8753   77
 151 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 152 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.10  18096  160
 153 Katarzyna Klimała              Kraków               113.00  18871  167
 154 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.94  19991  177
 155 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 156 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 157 Marek Rogalski                 Chełm                112.64  20050  178
 158 Lucyna Śniadach                Rumia                112.61  18918  168
 159 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.37  18541  165
 160 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 161 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.06  13447  120
 162 Wojciech Sołdan                Rumia                112.01  21394  191
 163 Mariusz Makuch                 Zator                112.00   7840   70
 164 Małgorzata Sulejewska          Kraków               111.98  12094  108
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.89  10741   96
 166 Andrzej Rakoczy                Kraków               111.87   9397   84
 167 Łukasz Bobowski                Suchedniów           111.67  12395  111
 168 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.58  21981  197
 169 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 170 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.43  13372  120
 171 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 172 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 173 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 174 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.99  15872  143
 175 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.97  19974  180
 176 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 177 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 179 Agnieszka Krupka               Krosno               110.84  19952  180
 180 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 181 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 182 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 183 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.53  14701  133
 184 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 185 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.29  20955  190
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 187 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               110.10  15414  140
 189 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.09  15522  141
 190 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.90   7583   69
 191 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 192 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 193 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 194 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            109.38  21439  196
 195 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.37  17718  162
 196 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.04   8178   75
 197 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.90  21453  197
 198 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.88  13065  120
 199 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 200 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 201 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 202 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 203 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 204 Iza Kraj                       Warszawa             107.75  11422  106
 205 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 206 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 207 Jerzy Luter                    Bytom                107.43  20305  189
 208 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 209 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.27  20811  194
 210 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 211 Dominik Wester                 Warszawa             107.02  10060   94
 212 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 213 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 214 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 215 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 216 Jan Kozłowski                  Kraków               106.22  17952  169
 217 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.17  18579  175
 219 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 220 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.02  20462  193
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 222 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.87  16410  155
 223 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 224 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 225 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 226 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 228 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 229 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 230 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 231 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 232 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            104.92   5036   48
 233 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 234 Michał Ozimiński               Łódź                 104.80  16454  157
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 236 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 237 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 238 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.43  13367  128
 239 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 240 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 241 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 243 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.03  15084  145
 244 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 245 Sylwester Wójcik               Lublin               102.89  11421  111
 246 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.78  13362  130
 247 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 248 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 250 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 251 Maria Jarosz                   Lublin               102.43   7887   77
 252 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 253 Roman Figiel                   Zawichost            102.33   8289   81
 254 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 255 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 256 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 257 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 258 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 259 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.12  11427  113
 260 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 261 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 262 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 263 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.63  11371  113
 264 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 265 Władysław Zieliński            Lębork               100.32   5016   50
 266 Anna Arana                     Warszawa             100.23  14633  146
 267 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.95  16991  170
 268 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.61  19125  192
 271 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 272 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 273 Renata Rosół                   Warszawa              99.07  18328  185
 274 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 275 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.97  17617  178
 276 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 277 Joanna Brychcy                 Katowice              97.98  18616  190
 278 Monika Rubinstein              Warszawa              97.63  17964  184
 279 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 280 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 281 Katarzyna Majewska             Lublin                97.10   7574   78
 282 Jacek Gasik                    Warszawa              96.88   3100   32
 283 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 284 Adam Janicki                   Łódź                  96.53   5792   60
 285 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 286 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 287 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 288 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 289 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 290 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.58   4970   52
 291 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 292 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 293 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 294 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.23  11618  122
 296 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 297 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 298 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 299 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 300 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 301 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.20   4333   46
 302 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 303 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 304 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 305 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 306 Anna Stefańska                 Łódź                  92.93  10408  112
 307 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 308 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 309 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   3238   35
 310 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 311 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 312 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.20   5928   65
 313 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 314 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 315 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 316 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 317 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 318 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 319 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.09   6306   70
 320 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 321 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.38   6346   71
 322 Wojciech Wróbel                Zator                 89.28   3839   43
 323 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 324 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 325 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 326 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 327 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.80  15628  178
 328 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 329 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 330 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 331 Piotr Marusa                   Szczytno              87.06   5746   66
 332 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 333 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 334 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 335 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 336 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 337 Małgorzata Sikora              Kraków                85.50   2565   30
 338 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 339 Urszula Solarska               Łódź                  83.78  14745  176
 340 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.60   3929   47
 341 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 342 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 343 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 344 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 345 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 346 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 347 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 348 Jan Pawłowski                  Warszawa              78.12   7578   97
 349 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 350 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 351 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 352 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.45   4854   67
 353 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 354 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 18-03-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                102.50   2870   28
   6 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   7 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  21 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  27 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  28 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  29 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  33 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  34 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  35 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  36 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  37 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  38 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  39 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  40 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  41 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  42 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  43 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  44 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  45 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  46 Adrian Szczepanik              Zator                 72.92   1750   24
  47 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  48 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  52 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  53 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  54 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  56 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  57 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  60 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  61 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  62 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  63 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  64 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  65 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  66 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  67 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  68 Paweł Morga                    Warszawa             111.24   2336   21
  69 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  70 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  71 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  72 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  73 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  74 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  75 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  76 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  77 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  79 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  80 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  81 Andrzej Lożyński               Piastów              103.56   1864   18
  82 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  83 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  84 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  85 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  86 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  87 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  88 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  89 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  90 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  91 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  92 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  93 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  94 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  95 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  96 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  97 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  98 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  99 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 100 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 101 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 102 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 103 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 104 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 105 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 106 Maurycy Machnio                Lipiany              111.17   1334   12
 107 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 108 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 109 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 110 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 111 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 112 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 113 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 114 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 115 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 116 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 117 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 118 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 119 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 120 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 121 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 122 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 123 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 124 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 125 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 129 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 130 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 131 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 132 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 133 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 134 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 135 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 142 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 143 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 144 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 145 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 146 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 147 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 148 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 149 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 150 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 151 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 152 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 153 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 154 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 155 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 156 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 157 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 158 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 159 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 160 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 161 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 162 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 163 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 164 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 165 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 166 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 167 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 168 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 169 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          89.00   1068   12
 170 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 171 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 172 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 173 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 174 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 175 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 176 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 177 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 178 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 179 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 180 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 181 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 182 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 183 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 184 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 185 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 186 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 187 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 188 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 189 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 190 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 191 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 192 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 194 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 195 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 196 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 197 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 198 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 199 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 200 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 201 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 202 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 203 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 204 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 205 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 206 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 207 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 208 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 209 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 210 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 211 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 212 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 213 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 214 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 215 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 216 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 217 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 218 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 219 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 220 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 221 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 222 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 223 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 224 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 225 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 226 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 227 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 228 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 229 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 230 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 231 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 232 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 233 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 234 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 235 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 236 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 237 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 238 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 239 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 240 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 241 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 242 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 243 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 244 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 245 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 246 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 247 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 248 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 249 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 250 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 251 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 252 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 253 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 254 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 255 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 256 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 257 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 258 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 259 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 260 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 261 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 262 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 263 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 264 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 265 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 266 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 267 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 268 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 269 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 270 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 271 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 272 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 273 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 274 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 275 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 276 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 277 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.00    940   10
 278 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 279 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 280 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 281 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 282 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 283 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 284 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 285 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 286 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 287 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 288 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 289 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 290 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 291 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 292 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 293 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 294 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 295 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 296 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 297 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 298 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 299 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 300 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 301 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 302 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 303 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 305 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 306 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 307 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 308 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 309 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 310 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 313 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 314 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 315 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 316 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 317 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 318 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 319 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 320 Mariusz Grodek                 Olsztyn              105.83    635    6
 321 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 322 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 323 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 324 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 325 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            90.83    545    6
 326 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 327 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.83    527    6
 328 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 329 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 330 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 331 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 332 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 333 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 334 Przemysław Wójcik              Przeciszów            68.83    413    6
 335 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 336 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 337 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 338 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 346 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 347 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 348 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 349 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 350 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 351 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 352 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 353 Stanisława Gawęda              Zator                 61.40    307    5
 354 Rafał Horoszko                 Przeciszów            57.60    288    5
 355 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 356 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 357 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 358 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 359 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 360 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 361 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 362 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 363 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 364 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 365 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 366 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 367 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 368 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 369 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 370 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 371 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 372 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 373 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 374 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 375 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 376 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 377 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 378 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 379 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 380 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 381 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 382 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 383 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 384 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 385 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 386 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 387 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 388 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 389 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 390 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 391 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 392 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 393 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 394 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie