Inowrocław12
kwietnia
Inowrocław 12-13 kwietnia VII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2003
Rumia26
kwietnia
Rumia 26-27 kwietnia II Mistrzostwa Wybrzeża
Łódź 1
maja
Łódź 1- 4 maja III Maraton Scrabble'owy
II Mistrzostwa Wybrzeża26 - 27 kwietnia 2003 — II Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 26 - 27 kwietnia 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Stanisław Rydzik Warszawa 10.0 4693 
 2 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 4799 
 3 Filip Warzecha Gdynia 9.0 4701 
 4 Marek Syczuk Warszawa 9.0 4531 
 5 Władysław Zieliński Lębork 8.0 4666 
 6 Andrzej Tyczyno Bydgoszcz 8.0 4461 
 7 Lucyna Śniadach Rumia 8.0 4437 
 8 Wojciech Gołęcki Inowrocław 8.0 4110 
 9 Paweł Opyc Warszawa 7.5 4268 
 10 Sławomir Kordjalik Warszawa 7.0 4750 
 
 52 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Wybrzeża




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 27 Kwi 2003

II Otwarte Mistrzostwa Wybrzeża

                                                                  VP
MIEJSCE                                            p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------------
  1 Stanisław Rydzik          128 Warszawa         4693          10.0
  2 Mariusz Skrobosz          144 Warszawa         4799           9.0
  3 Filip Warzecha            117 Gdynia           4701           9.0
  4 Marek Syczuk              118 Warszawa         4531           9.0
  5 Władysław Zieliński       100 Lębork           4666           8.0
  6 Andrzej Tyczyno           106 Bydgoszcz        4461           8.0
  7 Lucyna Śniadach           112 Rumia            4437           8.0
  8 Wojciech Gołęcki          104 Inowrocław       4110           8.0
  9 Paweł Opyc                106 Warszawa         4268           7.5
 10 Sławomir Kordjalik        124 Warszawa         4750           7.0
 11 Eugeniusz Wróblewski      108 Inowrocław       4446           7.0
 12 Radosław Konca            126 Warszawa         4375           7.0
 13 Tomasz Zwoliński          137 Warszawa         4363           7.0
 14 Irena Sołdan              100 Rumia            4235           7.0
 15 Mariusz Kubicki           121 Inowrocław       4209           7.0
 16 Janina Jabłczyńska-Zając  100 Gdynia           4117           7.0
 17 Dariusz Nawrocki          100 Bydgoszcz        3546           7.0
 18 Marcin Kozyra             122 Warszawa         4724           6.0
 19 Magdalena Merklejn        120 Szczecin         4533           6.0
 20 Joanna Juszczak           121 Warszawa         4374           6.0
 21 Aleksandra Merklejn       119 Szczecin         4336           6.0
 22 Jan Ziółkowski            104 Rumia            4280           6.0
 23 Wojciech Jacyno           100 Warszawa         4269           6.0
 24 Michał Waszkiewicz        100 Warszawa         4022           6.0
 25 Mariusz Skrzypczyńki      100 Reda             3965           6.0
 26 Piotr Ziółkowski          100 Piaseczno        3884           6.0
 27 Piotr Mańkowski           100 Warszawa         3468           6.0
 28 Dariusz Białobrzewski     100 Gdynia           3250           5.5
 29 Wojciech Próchniewicz     113 Warszawa         4501           5.0
 30 Filip Sosin               104 Warszawa         4333           5.0
 31 Kamil Klinkosz            113 Rumia            4281           5.0
 32 Krzysztof Jaworski        100 Warszawa         4178           5.0
 33 Adam Kotwica              100 Gdańsk           4001           5.0
 34 Krzysztof Krzyżewski      100 Świętajno        3985           5.0
 35 Marta Gostomska           100 Warszawa         3891           5.0
 36 Mirosław Sztukiert        100 Gdańsk           3848           5.0
 37 Małgorzata Jóźwiak        100 Iława            3405           5.0
 38 Bartłomiej Dalecki        100 Rumia            3335           5.0
 39 Eliza Krasna              100 Rumia            3139           4.5
 40 Miłosz Wrzałek            100 Reda             4277           4.0
 41 Andrzej Burczyk           100 Gdynia           3780           4.0
 42 Anna Paradowska           100 Wejherowo        3650           4.0
 43 Piotr Morawski            100 Gdańsk           3543           4.0
 44 Jacek Mania               100 Bielsko Biała    3178           4.0
 45 Alina Białobrzewska       100 Gdynia           2462           3.0
 46 Anita Bruska              100 Gdynia           2194           2.5
 47 Adam Pieńkowski           100 Rumia            1951           2.0
 48 Filip Dalecki             100 Rumia            2264           1.0
 49 Martyna Białobrzewska     100 Gdynia           1815           1.0
 50 Andrzej Lożyński          119 Piastów           488           1.0
 51 Stanisław Gasik           119 Warszawa          335           1.0
 52 Janusz Naumowicz          100 Rumia             420           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 28 Kwi 2003

   1  Mariusz Skrobosz          144 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1   24  Krzysztof Jaworski        100   +  413:292   150
   2    4    2  Tomasz Zwoliński          137   -  290:325    87
   3   12   10  Aleksandra Merklejn       119   +  519:461   169
   4    4    5  Sławomir Kordjalik        124   +  428:390   174
   5    3    9  Magdalena Merklejn        120   +  391:359   170
   6    2   23  Władysław Zieliński       100   +  395:365   150
   7    1   11  Marek Syczuk              118   +  375:359   168
   8    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  331:473    78
   9    2   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  352:439    58
  10    3   19  Wojciech Gołęcki          104   +  474:424   154
  11    2    5  Sławomir Kordjalik        124   +  395:345   174
  12    1    3  Stanisław Rydzik          128   +  436:274   178
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1710 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński          137 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2   25  Adam Kotwica              100   +  427:339   150
   2    4    1  Mariusz Skrobosz          144   +  325:290   194
   3    5   44  Michał Waszkiewicz        100   +  405:277   150
   4    2   11  Marek Syczuk              118   -  395:437    68
   5    4   23  Władysław Zieliński       100   -  314:432    50
   6    7    9  Magdalena Merklejn        120   +  357:350   170
   7    5   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  249:378    58
   8    9   20  Jan Ziółkowski            104   +  434:332   154
   9    6   17  Andrzej Tyczyno           106   -  340:361    56
  10    9   33  Piotr Morawski            100   +  429:323   150
  11    6    4  Radosław Konca            126   +  393:274   176
  12    5   17  Andrzej Tyczyno           106   -  295:349    56
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1432 / 12 partii


   3  Stanisław Rydzik          128 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3   26  Marta Gostomska           100   +  409:258   150
   2    5   12  Kamil Klinkosz            113   +  361:287   163
   3    3   20  Jan Ziółkowski            104   +  370:302   154
   4    3   14  Lucyna Śniadach           112   +  393:344   162
   5    2    4  Radosław Konca            126   +  450:330   176
   6    1   11  Marek Syczuk              118   -  259:354    68
   7    2   17  Andrzej Tyczyno           106   +  492:302   156
   8    1    1  Mariusz Skrobosz          144   +  473:331   194
   9    1    5  Sławomir Kordjalik        124   +  405:363   174
  10    1   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  397:309   158
  11    1   14  Lucyna Śniadach           112   +  410:370   162
  12    1    1  Mariusz Skrobosz          144   -  274:436    94
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1811 / 12 partii


   4  Radosław Konca            126 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4   27  Piotr Ziółkowski          100   +  525:249   150
   2    1   10  Aleksandra Merklejn       119   +  454:229   169
   3    1   23  Władysław Zieliński       100   +  409:311   150
   4    1   17  Andrzej Tyczyno           106   -  299:409    56
   5    2    3  Stanisław Rydzik          128   -  330:450    78
   6    5    5  Sławomir Kordjalik        124   -  333:373    74
   7    9    9  Magdalena Merklejn        120   -  317:344    70
   8   12   51  Dariusz Nawrocki          100   +  347:271   150
   9    9   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  375:293   150
  10    7   32  Wojciech Jacyno           100   +  358:298   150
  11    6    2  Tomasz Zwoliński          137   -  274:393    87
  12    8    8  Joanna Juszczak           121   +  354:338   171
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1455 / 12 partii


   5  Sławomir Kordjalik        124 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5   28  Andrzej Burczyk           100   -  387:392    50
   2   13    7  Mariusz Kubicki           121   +  418:311   171
   3    7   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  403:380   150
   4    4    1  Mariusz Skrobosz          144   -  390:428    94
   5    8   19  Wojciech Gołęcki          104   +  510:270   154
   6    5    4  Radosław Konca            126   +  373:333   176
   7    3   44  Michał Waszkiewicz        100   +  355:327   150
   8    2   11  Marek Syczuk              118   +  506:310   168
   9    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  363:405    78
  10    4   17  Andrzej Tyczyno           106   +  426:313   156
  11    2    1  Mariusz Skrobosz          144   -  345:395    94
  12    3   11  Marek Syczuk              118   -  274:432    68
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1509 / 12 partii


   6  Marcin Kozyra             122 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  354:353   150
   2   11   19  Wojciech Gołęcki          104   -  278:280    54
   3   16   33  Piotr Morawski            100   +  526:294   150
   4    5   23  Władysław Zieliński       100   -  320:344    50
   5   10   21  Miłosz Wrzałek            100   -  312:443    50
   6   14   18  Filip Sosin               104   -  333:444    54
   7   17   47  Anita Bruska              100   +  414:255   150
   8   14   31  Dariusz Białobrzewski     100   -  319:386    50
   9   17    7  Mariusz Kubicki           121   -  348:381    71
  10   18   50  Małgorzata Jóźwiak        100   +  536:317   150
  11   14   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  524:227   150
  12   12   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  460:231   163
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1242 / 12 partii


   7  Mariusz Kubicki           121 Inowrocław    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7   30  Alina Białobrzewska       100   -  353:385    50
   2   13    5  Sławomir Kordjalik        124   -  311:418    74
   3   19   49  Stanisław Gasik           119   -  302:335    69
   4   22   24  Krzysztof Jaworski        100   +  398:297   150
   5   18   18  Filip Sosin               104   -  299:382    54
   6   19   51  Dariusz Nawrocki          100   -  347:349    50
   7   21   40  Eliza Krasna              100   +  340:257   150
   8   19   12  Kamil Klinkosz            113   +  374:333   163
   9   17    6  Marcin Kozyra             122   +  381:348   172
  10   15   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  376:240   150
  11   12   44  Michał Waszkiewicz        100   +  368:343   150
  12   10   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  360:287   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1382 / 12 partii


   8  Joanna Juszczak           121 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8   31  Dariusz Białobrzewski     100   +  370:325   150
   2   10   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  394:328   158
   3    4   17  Andrzej Tyczyno           106   -  347:409    56
   4    6   32  Wojciech Jacyno           100   -  347:397    50
   5   11   48  Filip Warzecha            117   -  343:347    67
   6   13   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  319:389    50
   7   18   28  Andrzej Burczyk           100   +  343:257   150
   8   15   25  Adam Kotwica              100   +  398:290   150
   9   10   21  Miłosz Wrzałek            100   +  437:322   150
  10    8    9  Magdalena Merklejn        120   -  391:470    70
  11   10   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  347:273   163
  12    8    4  Radosław Konca            126   -  338:354    76
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1290 / 12 partii


   9  Magdalena Merklejn        120 Szczecin      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9   32  Wojciech Jacyno           100   +  436:325   150
   2    3   20  Jan Ziółkowski            104   -  293:343    54
   3    9   21  Miłosz Wrzałek            100   +  399:342   150
   4    7   48  Filip Warzecha            117   +  422:388   167
   5    3    1  Mariusz Skrobosz          144   -  359:391    94
   6    7    2  Tomasz Zwoliński          137   -  350:357    87
   7    9    4  Radosław Konca            126   +  344:317   176
   8    7   10  Aleksandra Merklejn       119   +  418:325   169
   9    5   19  Wojciech Gołęcki          104   -  367:398    54
  10    8    8  Joanna Juszczak           121   +  470:391   171
  11    5   23  Władysław Zieliński       100   -  249:456    50
  12    7   16  Paweł Opyc                106   -  426:437    56
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1378 / 12 partii


  10  Aleksandra Merklejn       119 Szczecin      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   33  Piotr Morawski            100   +  471:265   150
   2    1    4  Radosław Konca            126   -  229:454    76
   3   12    1  Mariusz Skrobosz          144   -  461:519    94
   4   13   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  395:265   150
   5    9   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  390:372   163
   6    6   21  Miłosz Wrzałek            100   -  289:417    50
   7   10   18  Filip Sosin               104   +  358:355   154
   8    7    9  Magdalena Merklejn        120   -  325:418    70
   9   11   32  Wojciech Jacyno           100   -  377:443    50
  10   14   20  Jan Ziółkowski            104   -  306:398    54
  11   15   18  Filip Sosin               104   +  384:364   154
  12   13   12  Kamil Klinkosz            113   +  351:282   163
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1328 / 12 partii


  11  Marek Syczuk              118 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  395:331   150
   2    6   36  Mirosław Sztukiert        100   +  448:302   150
   3    2   30  Alina Białobrzewska       100   +  330:276   150
   4    2    2  Tomasz Zwoliński          137   +  437:395   187
   5    1   17  Andrzej Tyczyno           106   +  371:354   156
   6    1    3  Stanisław Rydzik          128   +  354:259   178
   7    1    1  Mariusz Skrobosz          144   -  359:375    94
   8    2    5  Sławomir Kordjalik        124   -  310:506    74
   9    3   48  Filip Warzecha            117   -  241:369    67
  10    5   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  395:223   150
  11    4   19  Wojciech Gołęcki          104   +  459:368   154
  12    3    5  Sławomir Kordjalik        124   +  432:274   174
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1684 / 12 partii


  12  Kamil Klinkosz            113 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   35  Adam Pieńkowski           100   +  407:300   150
   2    5    3  Stanisław Rydzik          128   -  287:361    78
   3   13   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  338:370    58
   4   15   13  Wojciech Próchniewicz     113   -  250:468    63
   5   20   28  Andrzej Burczyk           100   -  374:446    50
   6   20   50  Małgorzata Jóźwiak        100   -  277:321    50
   7   22   24  Krzysztof Jaworski        100   +  433:254   150
   8   19    7  Mariusz Kubicki           121   -  333:374    71
   9   22   42  Filip Dalecki             100   +  449:186   150
  10   19   25  Adam Kotwica              100   +  397:264   150
  11   16   21  Miłosz Wrzałek            100   +  454:367   150
  12   13   10  Aleksandra Merklejn       119   -  282:351    69
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1189 / 12 partii


  13  Wojciech Próchniewicz     113 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   36  Mirosław Sztukiert        100   -  280:402    50
   2   20   48  Filip Warzecha            117   -  240:388    67
   3   23   35  Adam Pieńkowski           100   +  519:189   150
   4   15   12  Kamil Klinkosz            113   +  468:250   163
   5    9   10  Aleksandra Merklejn       119   -  372:390    69
   6   12   41  Anna Paradowska           100   -  316:318    50
   7   16   16  Paweł Opyc                106   +  439:303   156
   8   13   18  Filip Sosin               104   +  510:337   154
   9    8   38  Irena Sołdan              100   -  436:463    50
  10   13   21  Miłosz Wrzałek            100   +  417:297   150
  11   10    8  Joanna Juszczak           121   -  273:347    71
  12   12    6  Marcin Kozyra             122   -  231:460    72
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1202 / 12 partii


  14  Lucyna Śniadach           112 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  306:287   150
   2   12   47  Anita Bruska              100   +  355:271   150
   3    6   19  Wojciech Gołęcki          104   +  434:322   154
   4    3    3  Stanisław Rydzik          128   -  344:393    78
   5    6   22  Piotr Mańkowski           100   +  275:259   150
   6    4   44  Michał Waszkiewicz        100   -  318:343    50
   7    7   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  455:303   150
   8    5   21  Miłosz Wrzałek            100   +  449:315   150
   9    4   23  Władysław Zieliński       100   +  348:312   150
  10    2   48  Filip Warzecha            117   +  464:427   167
  11    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  370:410    78
  12    2   48  Filip Warzecha            117   -  319:490    67
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1494 / 12 partii


  15  Eugeniusz Wróblewski      108 Inowrocław    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   38  Irena Sołdan              100   +  369:283   150
   2   10    8  Joanna Juszczak           121   -  328:394    71
   3   13   12  Kamil Klinkosz            113   +  370:338   163
   4    8   20  Jan Ziółkowski            104   -  391:414    54
   5   12   16  Paweł Opyc                106   +  350:277   156
   6    9   31  Dariusz Białobrzewski     100   +  445:382   150
   7    5    2  Tomasz Zwoliński          137   +  378:249   187
   8    3   23  Władysław Zieliński       100   +  412:407   150
   9    2    1  Mariusz Skrobosz          144   +  439:352   194
  10    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  309:397    78
  11    3   48  Filip Warzecha            117   -  360:389    67
  12    4   23  Władysław Zieliński       100   -  295:373    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1470 / 12 partii


  16  Paweł Opyc                106 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   39  Krzysztof Krzyżewski      100   -  331:384    50
   2   15   21  Miłosz Wrzałek            100   -  308:396    50
   3   20   25  Adam Kotwica              100   +  379:306   150
   4   16   28  Andrzej Burczyk           100   +  343:264   150
   5   12   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  277:350    58
   6   17   47  Anita Bruska              100   =  339:339   100
   7   16   13  Wojciech Próchniewicz     113   -  303:439    63
   8   18   22  Piotr Mańkowski           100   +  331:320   150
   9   15   50  Małgorzata Jóźwiak        100   +  419:289   150
  10   12   18  Filip Sosin               104   +  445:338   154
  11    9   51  Dariusz Nawrocki          100   +  356:333   150
  12    7    9  Magdalena Merklejn        120   +  437:426   170
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1395 / 12 partii


  17  Andrzej Tyczyno           106 Bydgoszcz     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   40  Eliza Krasna              100   +  387:188   150
   2    7   28  Andrzej Burczyk           100   +  383:336   150
   3    4    8  Joanna Juszczak           121   +  409:347   171
   4    1    4  Radosław Konca            126   +  409:299   176
   5    1   11  Marek Syczuk              118   -  354:371    68
   6    3   20  Jan Ziółkowski            104   +  353:316   154
   7    2    3  Stanisław Rydzik          128   -  302:492    78
   8    4   48  Filip Warzecha            117   -  393:421    67
   9    6    2  Tomasz Zwoliński          137   +  361:340   187
  10    4    5  Sławomir Kordjalik        124   -  313:426    74
  11    7   38  Irena Sołdan              100   +  448:387   150
  12    5    2  Tomasz Zwoliński          137   +  349:295   187
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1612 / 12 partii


  18  Filip Sosin               104 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   41  Anna Paradowska           100   +  439:294   150
   2    2   23  Władysław Zieliński       100   -  310:450    50
   3    8   32  Wojciech Jacyno           100   -  302:384    50
   4   14   21  Miłosz Wrzałek            100   -  321:400    50
   5   18    7  Mariusz Kubicki           121   +  382:299   171
   6   14    6  Marcin Kozyra             122   +  444:333   172
   7   10   10  Aleksandra Merklejn       119   -  355:358    69
   8   13   13  Wojciech Próchniewicz     113   -  337:510    63
   9   16   25  Adam Kotwica              100   +  418:325   150
  10   12   16  Paweł Opyc                106   -  338:445    56
  11   15   10  Aleksandra Merklejn       119   -  364:384    69
  12   17   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  323:267   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1200 / 12 partii


  19  Wojciech Gołęcki          104 Inowrocław    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   42  Filip Dalecki             100   +  321:205   150
   2   11    6  Marcin Kozyra             122   +  280:278   172
   3    6   14  Lucyna Śniadach           112   -  322:434    62
   4   12   46  Jacek Mania               100   +  320:262   150
   5    8    5  Sławomir Kordjalik        124   -  270:510    74
   6   11   26  Marta Gostomska           100   +  320:274   150
   7    8   41  Anna Paradowska           100   +  335:288   150
   8    6   44  Michał Waszkiewicz        100   +  362:325   150
   9    5    9  Magdalena Merklejn        120   +  398:367   170
  10    3    1  Mariusz Skrobosz          144   -  424:474    94
  11    4   11  Marek Syczuk              118   -  368:459    68
  12    6   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  390:318   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1540 / 12 partii


  20  Jan Ziółkowski            104 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   43  Janusz Naumowicz          100   +  433:208   150
   2    3    9  Magdalena Merklejn        120   +  343:293   170
   3    3    3  Stanisław Rydzik          128   -  302:370    78
   4    8   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  414:391   158
   5    5   32  Wojciech Jacyno           100   +  344:307   150
   6    3   17  Andrzej Tyczyno           106   -  316:353    56
   7    6   48  Filip Warzecha            117   -  325:391    67
   8    9    2  Tomasz Zwoliński          137   -  332:434    87
   9   12   31  Dariusz Białobrzewski     100   -  334:397    50
  10   14   10  Aleksandra Merklejn       119   +  398:306   169
  11   11   32  Wojciech Jacyno           100   +  406:324   150
  12    9   38  Irena Sołdan              100   -  333:350    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1335 / 12 partii


  21  Miłosz Wrzałek            100 Reda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   44  Michał Waszkiewicz        100   -  332:371    50
   2   15   16  Paweł Opyc                106   +  396:308   156
   3    9    9  Magdalena Merklejn        120   -  342:399    70
   4   14   18  Filip Sosin               104   +  400:321   154
   5   10    6  Marcin Kozyra             122   +  443:312   172
   6    6   10  Aleksandra Merklejn       119   +  417:289   169
   7    4   23  Władysław Zieliński       100   -  305:399    50
   8    5   14  Lucyna Śniadach           112   -  315:449    62
   9   10    8  Joanna Juszczak           121   -  322:437    71
  10   13   13  Wojciech Próchniewicz     113   -  297:417    63
  11   16   12  Kamil Klinkosz            113   -  367:454    63
  12   18   39  Krzysztof Krzyżewski      100   -  341:363    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1130 / 12 partii


  22  Piotr Mańkowski           100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   45  Martyna Białobrzewska     100   +  377:156   150
   2    9   44  Michał Waszkiewicz        100   -  333:350    50
   3   11   36  Mirosław Sztukiert        100   +  316:297   150
   4    9   30  Alina Białobrzewska       100   +  371:256   150
   5    6   14  Lucyna Śniadach           112   -  259:275    62
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   18   16  Paweł Opyc                106   -  320:331    56
   9   20   37  Bartłomiej Dalecki        100   -  283:314    50
  10   23   40  Eliza Krasna              100   +  463:227   150
  11   19   50  Małgorzata Jóźwiak        100   +  360:319   150
  12   16   36  Mirosław Sztukiert        100   +  386:290   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1118 / 10 partii


  23  Władysław Zieliński       100 Lębork        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   46  Jacek Mania               100   +  440:154   150
   2    2   18  Filip Sosin               104   +  450:310   154
   3    1    4  Radosław Konca            126   -  311:409    76
   4    5    6  Marcin Kozyra             122   +  344:320   172
   5    4    2  Tomasz Zwoliński          137   +  432:314   187
   6    2    1  Mariusz Skrobosz          144   -  365:395    94
   7    4   21  Miłosz Wrzałek            100   +  399:305   150
   8    3   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  407:412    58
   9    4   14  Lucyna Śniadach           112   -  312:348    62
  10    6   38  Irena Sołdan              100   +  377:315   150
  11    5    9  Magdalena Merklejn        120   +  456:249   170
  12    4   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  373:295   158
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1581 / 12 partii


  24  Krzysztof Jaworski        100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz          144   -  292:413    94
   2   18   41  Anna Paradowska           100   -  301:350    50
   3   21   34  Mariusz Skrzypczyński     100   -  327:351    50
   4   22    7  Mariusz Kubicki           121   -  297:398    71
   5   24   45  Martyna Białobrzewska     100   +  396:162   150
   6   21   25  Adam Kotwica              100   -  324:393    50
   7   22   12  Kamil Klinkosz            113   -  254:433    63
   8   23   42  Filip Dalecki             100   +  524:166   150
   9   21   40  Eliza Krasna              100   +  387:289   150
  10   20   28  Andrzej Burczyk           100   +  361:220   150
  11   17   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  386:332   150
  12   14   32  Wojciech Jacyno           100   -  329:346    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1178 / 12 partii


  25  Adam Kotwica              100 Gdańsk        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński          137   -  339:427    87
   2   14   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  271:407    50
   3   20   16  Paweł Opyc                106   -  306:379    56
   4   23   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  374:255   150
   5   19   36  Mirosław Sztukiert        100   -  294:364    50
   6   21   24  Krzysztof Jaworski        100   +  393:324   150
   7   19   46  Jacek Mania               100   +  393:258   150
   8   15    8  Joanna Juszczak           121   -  290:398    71
   9   16   18  Filip Sosin               104   -  325:418    54
  10   19   12  Kamil Klinkosz            113   -  264:397    63
  11   20   46  Jacek Mania               100   +  342:249   150
  12   19   41  Anna Paradowska           100   +  410:290   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1181 / 12 partii


  26  Marta Gostomska           100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3    3  Stanisław Rydzik          128   -  258:409    78
   2   21   33  Piotr Morawski            100   -  290:344    50
   3   22   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  305:257   150
   4   20   40  Eliza Krasna              100   +  343:231   150
   5   16   46  Jacek Mania               100   +  361:302   150
   6   11   19  Wojciech Gołęcki          104   -  274:320    54
   7   15   50  Małgorzata Jóźwiak        100   +  380:349   150
   8   10   38  Irena Sołdan              100   -  325:339    50
   9   13   36  Mirosław Sztukiert        100   -  333:337    50
  10   16   27  Piotr Ziółkowski          100   -  334:350    50
  11   18   41  Anna Paradowska           100   +  381:352   150
  12   15   44  Michał Waszkiewicz        100   -  307:393    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1132 / 12 partii


  27  Piotr Ziółkowski          100 Piaseczno     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4    4  Radosław Konca            126   -  249:525    76
   2   22   43  Janusz Naumowicz          100   +  323:212   150
   3   17   47  Anita Bruska              100   -  311:411    50
   4   19   33  Piotr Morawski            100   -  242:327    50
   5   21   39  Krzysztof Krzyżewski      100   -  285:356    50
   6   22   37  Bartłomiej Dalecki        100   -  259:265    50
   7   23   42  Filip Dalecki             100   +  439:170   150
   8   20   28  Andrzej Burczyk           100   +  365:280   150
   9   19   46  Jacek Mania               100   +  449:133   150
  10   16   26  Marta Gostomska           100   +  350:334   150
  11   13   36  Mirosław Sztukiert        100   +  333:294   150
  12   11   51  Dariusz Nawrocki          100   -  279:358    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1226 / 12 partii


  28  Andrzej Burczyk           100 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5    5  Sławomir Kordjalik        124   +  392:387   174
   2    7   17  Andrzej Tyczyno           106   -  336:383    56
   3   10   38  Irena Sołdan              100   -  298:304    50
   4   16   16  Paweł Opyc                106   -  264:343    56
   5   20   12  Kamil Klinkosz            113   +  446:374   163
   6   15   30  Alina Białobrzewska       100   -  296:389    50
   7   18    8  Joanna Juszczak           121   -  257:343    71
   8   20   27  Piotr Ziółkowski          100   -  280:365    50
   9   23   45  Martyna Białobrzewska     100   +  367:207   150
  10   20   24  Krzysztof Jaworski        100   -  220:361    50
  11   21   33  Piotr Morawski            100   -  260:315    50
  12   22   42  Filip Dalecki             100   +  364:191   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1070 / 12 partii


  29  Janina Jabłczyńska-Zając  100 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6    6  Marcin Kozyra             122   -  353:354    72
   2   14   25  Adam Kotwica              100   +  407:271   150
   3    7    5  Sławomir Kordjalik        124   -  380:403    74
   4   13   10  Aleksandra Merklejn       119   -  265:395    69
   5   17   51  Dariusz Nawrocki          100   +  387:361   150
   6   13    8  Joanna Juszczak           121   +  389:319   171
   7   11   31  Dariusz Białobrzewski     100   +  372:315   150
   8    8   32  Wojciech Jacyno           100   +  346:341   150
   9    7   44  Michał Waszkiewicz        100   +  345:279   150
  10    5   11  Marek Syczuk              118   -  223:395    68
  11    8   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  332:254   150
  12    6   19  Wojciech Gołęcki          104   -  318:390    54
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1408 / 12 partii


  30  Alina Białobrzewska       100 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mariusz Kubicki           121   +  385:353   171
   2    8   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  400:266   150
   3    2   11  Marek Syczuk              118   -  276:330    68
   4    9   22  Piotr Mańkowski           100   -  256:371    50
   5   13   31  Dariusz Białobrzewski     100   -  380:423    50
   6   15   28  Andrzej Burczyk           100   +  389:296   150
   7   12   32  Wojciech Jacyno           100   -  376:386    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   689 /  7 partii


  31  Dariusz Białobrzewski     100 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8    8  Joanna Juszczak           121   -  325:370    71
   2   16   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  334:267   150
   3   14   48  Filip Warzecha            117   -  344:409    67
   4   17   36  Mirosław Sztukiert        100   +  344:295   150
   5   13   30  Alina Białobrzewska       100   +  423:380   150
   6    9   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  382:445    58
   7   11   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  315:372    50
   8   14    6  Marcin Kozyra             122   +  386:319   172
   9   12   20  Jan Ziółkowski            104   +  397:334   154
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1022 /  9 partii


  32  Wojciech Jacyno           100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9    9  Magdalena Merklejn        120   -  325:436    70
   2   17   35  Adam Pieńkowski           100   +  425:203   150
   3    8   18  Filip Sosin               104   +  384:302   154
   4    6    8  Joanna Juszczak           121   +  397:347   171
   5    5   20  Jan Ziółkowski            104   -  307:344    54
   6    8   48  Filip Warzecha            117   -  293:400    67
   7   12   30  Alina Białobrzewska       100   +  386:376   150
   8    8   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  341:346    50
   9   11   10  Aleksandra Merklejn       119   +  443:377   169
  10    7    4  Radosław Konca            126   -  298:358    76
  11   11   20  Jan Ziółkowski            104   -  324:406    54
  12   14   24  Krzysztof Jaworski        100   +  346:329   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1315 / 12 partii


  33  Piotr Morawski            100 Gdańsk        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   10  Aleksandra Merklejn       119   -  265:471    69
   2   21   26  Marta Gostomska           100   +  344:290   150
   3   16    6  Marcin Kozyra             122   -  294:526    72
   4   19   27  Piotr Ziółkowski          100   +  327:242   150
   5   15   47  Anita Bruska              100   +  357:343   150
   6   10   34  Mariusz Skrzypczyński     100   -  248:366    50
   7   14   51  Dariusz Nawrocki          100   -  244:386    50
   8   17   50  Małgorzata Jóźwiak        100   -  313:367    50
   9   18   39  Krzysztof Krzyżewski      100   -  228:410    50
  10    9    2  Tomasz Zwoliński          137   -  323:429    87
  11   21   28  Andrzej Burczyk           100   +  315:260   150
  12   20   50  Małgorzata Jóźwiak        100   -  285:388    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1078 / 12 partii


  34  Mariusz Skrzypczyński     100 Reda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   11  Marek Syczuk              118   -  331:395    68
   2   16   31  Dariusz Białobrzewski     100   -  267:334    50
   3   21   24  Krzysztof Jaworski        100   +  351:327   150
   4   18   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  374:313   150
   5   14   38  Irena Sołdan              100   +  345:343   150
   6   10   33  Piotr Morawski            100   +  366:248   150
   7    7   14  Lucyna Śniadach           112   -  303:455    62
   8   11   41  Anna Paradowska           100   +  368:356   150
   9    9    4  Radosław Konca            126   -  293:375    76
  10   10   44  Michał Waszkiewicz        100   +  426:272   150
  11    8   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  254:332    50
  12   10    7  Mariusz Kubicki           121   -  287:360    71
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1277 / 12 partii


  35  Adam Pieńkowski           100 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   12  Kamil Klinkosz            113   -  300:407    63
   2   17   32  Wojciech Jacyno           100   -  203:425    50
   3   23   13  Wojciech Próchniewicz     113   -  189:519    63
   4   24   50  Małgorzata Jóźwiak        100   -  223:345    50
   5   25   37  Bartłomiej Dalecki        100   -  267:273    50
   6   24   42  Filip Dalecki             100   +  400:176   150
   7   24   45  Martyna Białobrzewska     100   +  369:191   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   576 /  7 partii


  36  Mirosław Sztukiert        100 Gdańsk        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  402:280   163
   2    6   11  Marek Syczuk              118   -  302:448    68
   3   11   22  Piotr Mańkowski           100   -  297:316    50
   4   17   31  Dariusz Białobrzewski     100   -  295:344    50
   5   19   25  Adam Kotwica              100   +  364:294   150
   6   16   38  Irena Sołdan              100   -  289:375    50
   7   20   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  314:281   150
   8   16   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  355:354   150
   9   13   26  Marta Gostomska           100   +  337:333   150
  10   11   51  Dariusz Nawrocki          100   -  309:322    50
  11   13   27  Piotr Ziółkowski          100   -  294:333    50
  12   16   22  Piotr Mańkowski           100   -  290:386    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1131 / 12 partii


  37  Bartłomiej Dalecki        100 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   14  Lucyna Śniadach           112   -  287:306    62
   2   19   38  Irena Sołdan              100   -  237:433    50
   3   22   26  Marta Gostomska           100   -  257:305    50
   4   23   25  Adam Kotwica              100   -  255:374    50
   5   25   35  Adam Pieńkowski           100   +  273:267   150
   6   22   27  Piotr Ziółkowski          100   +  265:259   150
   7   20   36  Mirosław Sztukiert        100   -  281:314    50
   8   22   45  Martyna Białobrzewska     100   +  348:167   150
   9   20   22  Piotr Mańkowski           100   +  314:283   150
  10   17   41  Anna Paradowska           100   +  324:278   150
  11   14    6  Marcin Kozyra             122   -  227:524    72
  12   17   18  Filip Sosin               104   -  267:323    54
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1138 / 12 partii


  38  Irena Sołdan              100 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  283:369    58
   2   19   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  433:237   150
   3   10   28  Andrzej Burczyk           100   +  304:298   150
   4   10   44  Michał Waszkiewicz        100   -  293:326    50
   5   14   34  Mariusz Skrzypczyński     100   -  343:345    50
   6   16   36  Mirosław Sztukiert        100   +  375:289   150
   7   13   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  350:287   150
   8   10   26  Marta Gostomska           100   +  339:325   150
   9    8   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  463:436   163
  10    6   23  Władysław Zieliński       100   -  315:377    50
  11    7   17  Andrzej Tyczyno           106   -  387:448    56
  12    9   20  Jan Ziółkowski            104   +  350:333   154
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1331 / 12 partii


  39  Krzysztof Krzyżewski      100 Świętajno     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   16  Paweł Opyc                106   +  384:331   156
   2    8   30  Alina Białobrzewska       100   -  266:400    50
   3   15   41  Anna Paradowska           100   -  292:318    50
   4   18   34  Mariusz Skrzypczyński     100   -  313:374    50
   5   21   27  Piotr Ziółkowski          100   +  356:285   150
   6   18   46  Jacek Mania               100   +  388:225   150
   7   13   38  Irena Sołdan              100   -  287:350    50
   8   16   36  Mirosław Sztukiert        100   -  354:355    50
   9   18   33  Piotr Morawski            100   +  410:228   150
  10   15    7  Mariusz Kubicki           121   -  240:376    71
  11   17   24  Krzysztof Jaworski        100   -  332:386    50
  12   18   21  Miłosz Wrzałek            100   +  363:341   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1127 / 12 partii


  40  Eliza Krasna              100 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   17  Andrzej Tyczyno           106   -  188:387    56
   2   23   42  Filip Dalecki             100   +  298:108   150
   3   18   46  Jacek Mania               100   -  281:312    50
   4   20   26  Marta Gostomska           100   -  231:343    50
   5   22   50  Małgorzata Jóźwiak        100   -  193:397    50
   6   23   45  Martyna Białobrzewska     100   +  297:209   150
   7   21    7  Mariusz Kubicki           121   -  257:340    71
   8            PAUZA
   9   21   24  Krzysztof Jaworski        100   -  289:387    50
  10   23   22  Piotr Mańkowski           100   -  227:463    50
  11   22   42  Filip Dalecki             100   +  282:262   150
  12   21   46  Jacek Mania               100   +  296:279   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =   977 / 11 partii


  41  Anna Paradowska           100 Wejherowo     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   18  Filip Sosin               104   -  294:439    54
   2   18   24  Krzysztof Jaworski        100   +  350:301   150
   3   15   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  318:292   150
   4   11   47  Anita Bruska              100   +  283:271   150
   5    7   44  Michał Waszkiewicz        100   -  267:416    50
   6   12   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  318:316   163
   7    8   19  Wojciech Gołęcki          104   -  288:335    54
   8   11   34  Mariusz Skrzypczyński     100   -  356:368    50
   9   14   51  Dariusz Nawrocki          100   -  256:372    50
  10   17   37  Bartłomiej Dalecki        100   -  278:324    50
  11   18   26  Marta Gostomska           100   -  352:381    50
  12   19   25  Adam Kotwica              100   -  290:410    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1021 / 12 partii


  42  Filip Dalecki             100 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   19  Wojciech Gołęcki          104   -  205:321    54
   2   23   40  Eliza Krasna              100   -  108:298    50
   3   24   45  Martyna Białobrzewska     100   +  241:235   150
   4   21   51  Dariusz Nawrocki          100   -  153:388    50
   5   23   52  Andrzej Lożyński          119   -  227:488    69
   6   24   35  Adam Pieńkowski           100   -  176:400    50
   7   23   27  Piotr Ziółkowski          100   -  170:439    50
   8   23   24  Krzysztof Jaworski        100   -  166:524    50
   9   22   12  Kamil Klinkosz            113   -  186:449    63
  10   22   46  Jacek Mania               100   -  179:322    50
  11   22   40  Eliza Krasna              100   -  262:282    50
  12   22   28  Andrzej Burczyk           100   -  191:364    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   736 / 12 partii


  43  Janusz Naumowicz          100 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   20  Jan Ziółkowski            104   -  208:433    54
   2   22   27  Piotr Ziółkowski          100   -  212:323    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   104 /  2 partie


  44  Michał Waszkiewicz        100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   21  Miłosz Wrzałek            100   +  371:332   150
   2    9   22  Piotr Mańkowski           100   +  350:333   150
   3    5    2  Tomasz Zwoliński          137   -  277:405    87
   4   10   38  Irena Sołdan              100   +  326:293   150
   5    7   41  Anna Paradowska           100   +  416:267   150
   6    4   14  Lucyna Śniadach           112   +  343:318   162
   7    3    5  Sławomir Kordjalik        124   -  327:355    74
   8    6   19  Wojciech Gołęcki          104   -  325:362    54
   9    7   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  279:345    50
  10   10   34  Mariusz Skrzypczyński     100   -  272:426    50
  11   12    7  Mariusz Kubicki           121   -  343:368    71
  12   15   26  Marta Gostomska           100   +  393:307   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1298 / 12 partii


  45  Martyna Białobrzewska     100 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   22  Piotr Mańkowski           100   -  156:377    50
   2   24   46  Jacek Mania               100   -  188:282    50
   3   24   42  Filip Dalecki             100   -  235:241    50
   4            PAUZA
   5   24   24  Krzysztof Jaworski        100   -  162:396    50
   6   23   40  Eliza Krasna              100   -  209:297    50
   7   24   35  Adam Pieńkowski           100   -  191:369    50
   8   22   37  Bartłomiej Dalecki        100   -  167:348    50
   9   23   28  Andrzej Burczyk           100   -  207:367    50
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   400 /  8 partii


  46  Jacek Mania               100 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   23  Władysław Zieliński       100   -  154:440    50
   2   24   45  Martyna Białobrzewska     100   +  282:188   150
   3   18   40  Eliza Krasna              100   +  312:281   150
   4   12   19  Wojciech Gołęcki          104   -  262:320    54
   5   16   26  Marta Gostomska           100   -  302:361    50
   6   18   39  Krzysztof Krzyżewski      100   -  225:388    50
   7   19   25  Adam Kotwica              100   -  258:393    50
   8            PAUZA
   9   19   27  Piotr Ziółkowski          100   -  133:449    50
  10   22   42  Filip Dalecki             100   +  322:179   150
  11   20   25  Adam Kotwica              100   -  249:342    50
  12   21   40  Eliza Krasna              100   -  279:296    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   854 / 11 partii


  47  Anita Bruska              100 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   48  Filip Warzecha            117   +  304:282   167
   2   12   14  Lucyna Śniadach           112   -  271:355    62
   3   17   27  Piotr Ziółkowski          100   +  411:311   150
   4   11   41  Anna Paradowska           100   -  271:283    50
   5   15   33  Piotr Morawski            100   -  343:357    50
   6   17   16  Paweł Opyc                106   =  339:339   106
   7   17    6  Marcin Kozyra             122   -  255:414    72
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   657 /  7 partii


  48  Filip Warzecha            117 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   47  Anita Bruska              100   -  282:304    50
   2   20   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  388:240   163
   3   14   31  Dariusz Białobrzewski     100   +  409:344   150
   4    7    9  Magdalena Merklejn        120   -  388:422    70
   5   11    8  Joanna Juszczak           121   +  347:343   171
   6    8   32  Wojciech Jacyno           100   +  400:293   150
   7    6   20  Jan Ziółkowski            104   +  391:325   154
   8    4   17  Andrzej Tyczyno           106   +  421:393   156
   9    3   11  Marek Syczuk              118   +  369:241   168
  10    2   14  Lucyna Śniadach           112   -  427:464    62
  11    3   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  389:360   158
  12    2   14  Lucyna Śniadach           112   +  490:319   162
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1614 / 12 partii


  49  Stanisław Gasik           119 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   19    7  Mariusz Kubicki           121   +  335:302   171
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   171 /  1 partia


  50  Małgorzata Jóźwiak        100 Iława         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   25   51  Dariusz Nawrocki          100   -  313:406    50
   4   24   35  Adam Pieńkowski           100   +  345:223   150
   5   22   40  Eliza Krasna              100   +  397:193   150
   6   20   12  Kamil Klinkosz            113   +  321:277   163
   7   15   26  Marta Gostomska           100   -  349:380    50
   8   17   33  Piotr Morawski            100   +  367:313   150
   9   15   16  Paweł Opyc                106   -  289:419    56
  10   18    6  Marcin Kozyra             122   -  317:536    72
  11   19   22  Piotr Mańkowski           100   -  319:360    50
  12   20   33  Piotr Morawski            100   +  388:285   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1041 / 10 partii


  51  Dariusz Nawrocki          100 Bydgoszcz     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   25   50  Małgorzata Jóźwiak        100   +  406:313   150
   4   21   42  Filip Dalecki             100   +  388:153   150
   5   17   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  361:387    50
   6   19    7  Mariusz Kubicki           121   +  349:347   171
   7   14   33  Piotr Morawski            100   +  386:244   150
   8   12    4  Radosław Konca            126   -  271:347    76
   9   14   41  Anna Paradowska           100   +  372:256   150
  10   11   36  Mirosław Sztukiert        100   +  322:309   150
  11    9   16  Paweł Opyc                106   -  333:356    56
  12   11   27  Piotr Ziółkowski          100   +  358:279   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1253 / 10 partii


  52  Andrzej Lożyński          119 Piastów       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   23   42  Filip Dalecki             100   +  488:227   150
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
BEZ GRY:   1.0 VP                                   SUMA =   150 /  1 partia


   1  Mariusz Skrobosz          144 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1   24  Krzysztof Jaworski        100   +  413:292   150
   2    4    2  Tomasz Zwoliński          137   -  290:325    87
   3   12   10  Aleksandra Merklejn       119   +  519:461   169
   4    4    5  Sławomir Kordjalik        124   +  428:390   174
   5    3    9  Magdalena Merklejn        120   +  391:359   170
   6    2   23  Władysław Zieliński       100   +  395:365   150
   7    1   11  Marek Syczuk              118   +  375:359   168
   8    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  331:473    78
   9    2   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  352:439    58
  10    3   19  Wojciech Gołęcki          104   +  474:424   154
  11    2    5  Sławomir Kordjalik        124   +  395:345   174
  12    1    3  Stanisław Rydzik          128   +  436:274   178
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1710 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński          137 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2   25  Adam Kotwica              100   +  427:339   150
   2    4    1  Mariusz Skrobosz          144   +  325:290   194
   3    5   44  Michał Waszkiewicz        100   +  405:277   150
   4    2   11  Marek Syczuk              118   -  395:437    68
   5    4   23  Władysław Zieliński       100   -  314:432    50
   6    7    9  Magdalena Merklejn        120   +  357:350   170
   7    5   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  249:378    58
   8    9   20  Jan Ziółkowski            104   +  434:332   154
   9    6   17  Andrzej Tyczyno           106   -  340:361    56
  10    9   33  Piotr Morawski            100   +  429:323   150
  11    6    4  Radosław Konca            126   +  393:274   176
  12    5   17  Andrzej Tyczyno           106   -  295:349    56
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1432 / 12 partii


   3  Stanisław Rydzik          128 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3   26  Marta Gostomska           100   +  409:258   150
   2    5   12  Kamil Klinkosz            113   +  361:287   163
   3    3   20  Jan Ziółkowski            104   +  370:302   154
   4    3   14  Lucyna Śniadach           112   +  393:344   162
   5    2    4  Radosław Konca            126   +  450:330   176
   6    1   11  Marek Syczuk              118   -  259:354    68
   7    2   17  Andrzej Tyczyno           106   +  492:302   156
   8    1    1  Mariusz Skrobosz          144   +  473:331   194
   9    1    5  Sławomir Kordjalik        124   +  405:363   174
  10    1   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  397:309   158
  11    1   14  Lucyna Śniadach           112   +  410:370   162
  12    1    1  Mariusz Skrobosz          144   -  274:436    94
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1811 / 12 partii


   4  Radosław Konca            126 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4   27  Piotr Ziółkowski          100   +  525:249   150
   2    1   10  Aleksandra Merklejn       119   +  454:229   169
   3    1   23  Władysław Zieliński       100   +  409:311   150
   4    1   17  Andrzej Tyczyno           106   -  299:409    56
   5    2    3  Stanisław Rydzik          128   -  330:450    78
   6    5    5  Sławomir Kordjalik        124   -  333:373    74
   7    9    9  Magdalena Merklejn        120   -  317:344    70
   8   12   51  Dariusz Nawrocki          100   +  347:271   150
   9    9   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  375:293   150
  10    7   32  Wojciech Jacyno           100   +  358:298   150
  11    6    2  Tomasz Zwoliński          137   -  274:393    87
  12    8    8  Joanna Juszczak           121   +  354:338   171
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1455 / 12 partii


   5  Sławomir Kordjalik        124 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5   28  Andrzej Burczyk           100   -  387:392    50
   2   13    7  Mariusz Kubicki           121   +  418:311   171
   3    7   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  403:380   150
   4    4    1  Mariusz Skrobosz          144   -  390:428    94
   5    8   19  Wojciech Gołęcki          104   +  510:270   154
   6    5    4  Radosław Konca            126   +  373:333   176
   7    3   44  Michał Waszkiewicz        100   +  355:327   150
   8    2   11  Marek Syczuk              118   +  506:310   168
   9    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  363:405    78
  10    4   17  Andrzej Tyczyno           106   +  426:313   156
  11    2    1  Mariusz Skrobosz          144   -  345:395    94
  12    3   11  Marek Syczuk              118   -  274:432    68
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1509 / 12 partii


   6  Marcin Kozyra             122 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  354:353   150
   2   11   19  Wojciech Gołęcki          104   -  278:280    54
   3   16   33  Piotr Morawski            100   +  526:294   150
   4    5   23  Władysław Zieliński       100   -  320:344    50
   5   10   21  Miłosz Wrzałek            100   -  312:443    50
   6   14   18  Filip Sosin               104   -  333:444    54
   7   17   47  Anita Bruska              100   +  414:255   150
   8   14   31  Dariusz Białobrzewski     100   -  319:386    50
   9   17    7  Mariusz Kubicki           121   -  348:381    71
  10   18   50  Małgorzata Jóźwiak        100   +  536:317   150
  11   14   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  524:227   150
  12   12   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  460:231   163
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1242 / 12 partii


   7  Mariusz Kubicki           121 Inowrocław    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7   30  Alina Białobrzewska       100   -  353:385    50
   2   13    5  Sławomir Kordjalik        124   -  311:418    74
   3   19   49  Stanisław Gasik           119   -  302:335    69
   4   22   24  Krzysztof Jaworski        100   +  398:297   150
   5   18   18  Filip Sosin               104   -  299:382    54
   6   19   51  Dariusz Nawrocki          100   -  347:349    50
   7   21   40  Eliza Krasna              100   +  340:257   150
   8   19   12  Kamil Klinkosz            113   +  374:333   163
   9   17    6  Marcin Kozyra             122   +  381:348   172
  10   15   39  Krzysztof Krzyżewski      100   +  376:240   150
  11   12   44  Michał Waszkiewicz        100   +  368:343   150
  12   10   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  360:287   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1382 / 12 partii


   8  Joanna Juszczak           121 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8   31  Dariusz Białobrzewski     100   +  370:325   150
   2   10   15  Eugeniusz Wróblewski      108   +  394:328   158
   3    4   17  Andrzej Tyczyno           106   -  347:409    56
   4    6   32  Wojciech Jacyno           100   -  347:397    50
   5   11   48  Filip Warzecha            117   -  343:347    67
   6   13   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   -  319:389    50
   7   18   28  Andrzej Burczyk           100   +  343:257   150
   8   15   25  Adam Kotwica              100   +  398:290   150
   9   10   21  Miłosz Wrzałek            100   +  437:322   150
  10    8    9  Magdalena Merklejn        120   -  391:470    70
  11   10   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  347:273   163
  12    8    4  Radosław Konca            126   -  338:354    76
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1290 / 12 partii


   9  Magdalena Merklejn        120 Szczecin      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9   32  Wojciech Jacyno           100   +  436:325   150
   2    3   20  Jan Ziółkowski            104   -  293:343    54
   3    9   21  Miłosz Wrzałek            100   +  399:342   150
   4    7   48  Filip Warzecha            117   +  422:388   167
   5    3    1  Mariusz Skrobosz          144   -  359:391    94
   6    7    2  Tomasz Zwoliński          137   -  350:357    87
   7    9    4  Radosław Konca            126   +  344:317   176
   8    7   10  Aleksandra Merklejn       119   +  418:325   169
   9    5   19  Wojciech Gołęcki          104   -  367:398    54
  10    8    8  Joanna Juszczak           121   +  470:391   171
  11    5   23  Władysław Zieliński       100   -  249:456    50
  12    7   16  Paweł Opyc                106   -  426:437    56
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1378 / 12 partii


  10  Aleksandra Merklejn       119 Szczecin      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   33  Piotr Morawski            100   +  471:265   150
   2    1    4  Radosław Konca            126   -  229:454    76
   3   12    1  Mariusz Skrobosz          144   -  461:519    94
   4   13   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  395:265   150
   5    9   13  Wojciech Próchniewicz     113   +  390:372   163
   6    6   21  Miłosz Wrzałek            100   -  289:417    50
   7   10   18  Filip Sosin               104   +  358:355   154
   8    7    9  Magdalena Merklejn        120   -  325:418    70
   9   11   32  Wojciech Jacyno           100   -  377:443    50
  10   14   20  Jan Ziółkowski            104   -  306:398    54
  11   15   18  Filip Sosin               104   +  384:364   154
  12   13   12  Kamil Klinkosz            113   +  351:282   163
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1328 / 12 partii


  11  Marek Syczuk              118 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  395:331   150
   2    6   36  Mirosław Sztukiert        100   +  448:302   150
   3    2   30  Alina Białobrzewska       100   +  330:276   150
   4    2    2  Tomasz Zwoliński          137   +  437:395   187
   5    1   17  Andrzej Tyczyno           106   +  371:354   156
   6    1    3  Stanisław Rydzik          128   +  354:259   178
   7    1    1  Mariusz Skrobosz          144   -  359:375    94
   8    2    5  Sławomir Kordjalik        124   -  310:506    74
   9    3   48  Filip Warzecha            117   -  241:369    67
  10    5   29  Janina Jabłczyńska-Zając  100   +  395:223   150
  11    4   19  Wojciech Gołęcki          104   +  459:368   154
  12    3    5  Sławomir Kordjalik        124   +  432:274   174
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1684 / 12 partii


  12  Kamil Klinkosz            113 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   35  Adam Pieńkowski           100   +  407:300   150
   2    5    3  Stanisław Rydzik          128   -  287:361    78
   3   13   15  Eugeniusz Wróblewski      108   -  338:370    58
   4   15   13  Wojciech Próchniewicz     113   -  250:468    63
   5   20   28  Andrzej Burczyk           100   -  374:446    50
   6   20   50  Małgorzata Jóźwiak        100   -  277:321    50
   7   22   24  Krzysztof Jaworski        100   +  433:254   150
   8   19    7  Mariusz Kubicki           121   -  333:374    71
   9   22   42  Filip Dalecki             100   +  449:186   150
  10   19   25  Adam Kotwica              100   +  397:264   150
  11   16   21  Miłosz Wrzałek            100   +  454:367   150
  12   13   10  Aleksandra Merklejn       119   -  282:351    69
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1189 / 12 partii


  13  Wojciech Próchniewicz     113 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   36  Mirosław Sztukiert        100   -  280:402    50
   2   20   48  Filip Warzecha            117   -  240:388    67
   3   23   35  Adam Pieńkowski           100   +  519:189   150
   4   15   12  Kamil Klinkosz            113   +  468:250   163
   5    9   10  Aleksandra Merklejn       119   -  372:390    69
   6   12   41  Anna Paradowska           100   -  316:318    50
   7   16   16  Paweł Opyc                106   +  439:303   156
   8   13   18  Filip Sosin               104   +  510:337   154
   9    8   38  Irena Sołdan              100   -  436:463    50
  10   13   21  Miłosz Wrzałek            100   +  417:297   150
  11   10    8  Joanna Juszczak           121   -  273:347    71
  12   12    6  Marcin Kozyra             122   -  231:460    72
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1202 / 12 partii


  14  Lucyna Śniadach           112 Rumia         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   37  Bartłomiej Dalecki        100   +  306:287   150
   2   12   47  Anita Bruska              100   +  355:271   150
   3    6   19  Wojciech Gołęcki          104   +  434:322   154
   4    3    3  Stanisław Rydzik          128   -  344:393    78
   5    6   22  Piotr Mańkowski           100   +  275:259   150
   6    4   44  Michał Waszkiewicz        100   -  318:343    50
   7    7   34  Mariusz Skrzypczyński     100   +  455:303   150
   8    5   21  Miłosz Wrzałek            100   +  449:315   150
   9    4   23  Władysław Zieliński       100   +  348:312   150
  10    2   48  Filip Warzecha            117   +  464:427   167
  11    1    3  Stanisław Rydzik          128   -  370:410    78
  12    2   48  Filip Warzecha            117   -  319:490    67
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1494 / 12 partii


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł           144.78  Częstochowa            25047 / 173
   2  Skrobosz Mariusz         144.31  Warszawa               28573 / 198
   3  Żbikowski Mateusz        140.47  Warszawa               24442 / 174
   4  Zaleski Szymon           138.49  Poznań                 15926 / 115
   5  Mroziuk Marcin           138.31  Warszawa               26555 / 192
   6  Fidziński Szymon         138.13  Warszawa               26935 / 195
   7  Górka Kamil              137.84  Łęczna                 26466 / 192
   8  Banaszek Dariusz         137.64  Warszawa               27390 / 199
   9  Wrześniewski Mariusz     137.41  Warszawa               27208 / 198
  10  Usakiewicz Wojciech      136.75  Warszawa               26120 / 191
  11  Zwoliński Tomasz         136.70  Warszawa               26519 / 194
  12  Czupryniak Maciej        135.86  Milanówek              26085 / 192
  13  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  14  Nowak Leszek             133.26  Myślibórz               9062 / 68
  15  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  16  Wyrębkiewicz Karol       131.53  Łódź                   26043 / 198
  17  Kania Małgorzata         131.46  Milanówek              25897 / 197
  18  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  19  Zemło Wojciech           130.79  Łódź                   25765 / 197
  20  Merklejn Kazio           130.72  Szczecin               23529 / 180
  21  Rydzik Stanisław         130.07  Warszawa               22763 / 175
  22  Gałecki Maciej           129.23  Łódź                   25717 / 199
  23  Czerwoniec Waldemar      127.63  Warszawa               19782 / 155
  24  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  25  Rechowicz Andrzej        126.82  Katowice               22193 / 175
  26  Nosek Sławomir           126.16  Mielec                 10976 / 87
  27  Roszak Marek             125.56  Poznań                 25112 / 200
  28  Usakiewicz Krzysztof     125.44  Warszawa               24335 / 194
  29  Konca Radosław           125.00  Warszawa               24250 / 194
  30  Fugiel Justyna           124.99  Sandomierz             18748 / 150
  31  Kordjalik Sławomir       124.31  Warszawa               23618 / 190
  32  Słapiński Andrzej        124.17  Warszawa               15521 / 125
  33  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  34  Weremczuk Adam           123.84  Łódź                   21672 / 175
  35  Bukowski Krzysztof       123.65  Warszawa               15580 / 126
  36  Stępień Wiktor           123.32  Katowice               16648 / 135
  37  Oleksiak Andrzej         123.23  Ostróda                24400 / 198
  38  Szepczyński Andrzej      122.85  Kraków                 10934 / 89
  39  Antosik Marek            122.24  Nowy Dwór Maz.          8312 / 68
  40  Dębski Ryszard           122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  41  Syczuk Marek             121.82  Warszawa               23389 / 192
  42  Grabowski Maciej         121.82  Warszawa               20588 / 169
  43  Pypno Krzysztof          121.64  Gliwice                13989 / 115
  44  Orzeł Mariusz            121.58  Nowe Miasto Lubawskie  14347 / 118
  45  Puchalski Sergiusz       121.54  Włocławek              15922 / 131
  46  Stępień Joanna           121.52  Katowice               24304 / 200
  47  Wietecki Zbigniew        121.31  Gorzów Wielkopolski    21835 / 180
  48  Lożyński Andrzej         121.27  Piastów                 5821 / 48
  49  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  50  Mówka Krzysztof          120.65  Toruń                  23647 / 196
  51  Kozyra Marcin            120.43  Warszawa               17222 / 143
  52  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  53  Pikul Dawid              120.18  Poznań                 23075 / 192
  54  Kubicki Mariusz          119.96  Inowrocław             19434 / 162
  55  Puchalski Aleksander     119.82  Włocławek              23724 / 198
  56  Kowalska Anna            119.81  Bielsko Biała          19409 / 162
  57  Kamiński Robert          119.80  Wysokie Maz.           23720 / 198
  58  Ochot Stanisław          119.71  Katowice               10774 / 90
  59  Korga Lucyna             119.58  Zabrze                 21524 / 180
  60  Juszczak Joanna          119.53  Warszawa               23667 / 198
  61  Matyasik Jerzy           119.42  Kraków                 21256 / 178
  62  Gasik Stanisław          119.27  Warszawa               19561 / 164
  63  Szota Zdzisław           119.20  Warszawa               13827 / 116
  64  Puchalski Jarosław       119.12  Łódź                   22157 / 186
  65  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  66  Pietruszka Jacek         118.79  Kraków                  9147 / 77
  67  Warzecha Filip           118.59  Gdynia                 17195 / 145
  68  Merklejn Aleksandra      118.59  Szczecin               22532 / 190
  69  Merklejn Magdalena       118.48  Szczecin               22156 / 187
  70  Michalak Jarosław        118.02  Łódź                   10740 / 91
  71  Siemaszko Walenty        117.74  Lipiany                11303 / 96
  72  Matczak Rafał            117.24  Pruszków               16531 / 141
  73  Kucia Sławomir           117.22  Kraków                 12660 / 108
  74  Sowiński Radosław        116.79  Warszawa               23124 / 198
  75  Roszak Halina            116.79  Poznań                 22074 / 189
  76  Stępień Katarzyna        115.96  Katowice               12176 / 105
  77  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  78  Michalak Maciej          115.22  Łódź                    6337 / 55
  79  Perzyński Maciej         115.05  Piła                    8974 / 78
  80  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  81  Florek Paweł             114.71  Nowa Wieś Wielka       11356 / 99
  82  Merklejn Kazimierz       114.58  Szczecin               14666 / 128
  83  Kwiatkowski Andrzej      114.51  Warszawa               22787 / 199
  84  Rosół Piotr              113.96  Warszawa               21995 / 193
  85  Szkudlarek Krzysztof     113.82  Pabianice              10130 / 89
  86  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  87  Charytoniuk Marek        113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  88  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  89  Dudkiewicz Marek         113.55  Milanówek              21575 / 190
  90  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  91  Osajda-Matczak Mariola   113.41  Pruszków               17692 / 156
  92  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  93  Śniadach Lucyna          112.55  Rumia                  19584 / 174
  94  Olewiński Wiesław        112.44  Warszawa               13380 / 119
  95  Próchniewicz Wojciech    112.28  Warszawa               22457 / 200
  96  Klinkosz Kamil           112.06  Rumia                  16921 / 151
  97  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  98  Krzemiński Piotr         111.83  Warszawa                8723 / 78
  99  Niżewski Ryszard         111.82  Warszawa               11741 / 105
 100  Nawrocki Kamil           111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
 101  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 102  Kaczor Janusz            111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 103  Puchalski Bogusław       110.88  Włocławek              21732 / 196
 104  Luter Jerzy              110.77  Bytom                  21821 / 197
 105  Machnio Maurycy          110.49  Lipiany                 9171 / 83
 106  Stecuła Leszek           110.06  Bytom                   7264 / 66
 107  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 108  Tyczyno Andrzej          109.47  Bydgoszcz               9962 / 91
 109  Dawidson Stefan          109.20  Częstochowa            21075 / 193
 110  Żuliński Jarosław        109.04  Szczecin               12322 / 113
 111  Wróblewski Eugeniusz     108.83  Inowrocław             18827 / 173
 112  Strzelczyk Ewa           108.75  Warszawa               12832 / 118
 113  Żuławska Katarzyna       108.70  Katowice               21522 / 198
 114  Zieliński Władysław      108.60  Lębork                  4561 / 42
 115  Piotrowska Beata         108.42  Łódź                   21141 / 195
 116  Wypart Jarosław          108.28  Częstochowa             9529 / 88
 117  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 118  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 119  Dawidson Dawid           108.13  Częstochowa             5082 / 47
 120  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 121  Opyc Paweł               107.68  Warszawa               21320 / 198
 122  Gostomski Andrzej        107.42  Łódź                   21270 / 198
 123  Matysiak Grzegorz        107.04  Kraków                 12631 / 118
 124  Jacyno Wojciech          107.03  Warszawa                3318 / 31
 125  Tatarczuk Jerzy          106.64  Warszawa               10557 / 99
 126  Augustyniak Krystyna     106.39  Łódź                   10852 / 102
 127  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 128  Figiel Marcin            106.22  Zawichost              15296 / 144
 129  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 130  Kowalska Renata          106.06  Bielsko Biała          15272 / 144
 131  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 132  Figiel Roman             105.67  Zawichost              17119 / 162
 133  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 134  Furman Grażyna           105.56  Sosnowiec               5700 / 54
 135  Gołęcki Wojciech         105.34  Inowrocław             20647 / 196
 136  Florek Jędrzej           105.28  Nowa Wieś Wielka        9265 / 88
 137  Koczkodon Grzegorz       105.07  Ostróda                12819 / 122
 138  Sobczak Jarosław         104.79  Warszawa               11003 / 105
 139  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 140  Stefaniuk Agnieszka      104.64  Warszawa                6906 / 66
 141  Ziółkowski Jan           104.44  Rumia                  10548 / 101
 142  Dąbrowski Rafał          104.31  Ostróda                 3338 / 32
 143  Matysiak Bożena          104.23  Kraków                  8026 / 77
 144  Petrus Jacek             104.10  Wrocław                 4997 / 48
 145  Sosin Filip              103.74  Warszawa                9337 / 90
 146  Skwarek Zygmunt          103.65  Katowice                4457 / 43
 147  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 148  Jabłczyńska-Zając Janina 103.00  Gdynia                  3708 / 36
 149  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 150  Harat Stanisław          102.72  Kęty                    6163 / 60
 151  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 152  Ziembowicz Dorota        102.59  Gliwice                16517 / 161
 153  Nowak Jacek              102.45  Szczecin                5635 / 55
 154  Jurkowski Adam           102.44  Knurów                  9834 / 96
 155  Michalski Mariusz        102.40  Inowrocław              9728 / 95
 156  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 157  Żbikowski Tomasz         102.10  Warszawa               20012 / 196
 158  Koszarski Bogusław       102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 159  Zielińska Dorota         101.85  Ustanów                11407 / 112
 160  Baran Iwona              101.80  Kraków                 10893 / 107
 161  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 162  Mańkowski Piotr          101.58  Warszawa                5993 / 59
 163  Niciporuk Małgorzata     101.44  Rumia                   9231 / 91
 164  Słapiński Adam           100.96  Warszawa                7471 / 74
 165  Kubik Joanna             100.88  Częstochowa             8272 / 82
 166  Śniadach Adelina         100.56  Rumia                   4123 / 41
 167  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 168  Siemaszko Monika         100.29  Lipiany                 3510 / 35
 169  Pukniel Grzegorz         100.28  Lublin                 19555 / 195
 170  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 171  Rutkowska Iwona          100.18  Warszawa               10118 / 101
 172  Boczek Bartłomiej        100.08  Toruń                   3603 / 36
 173  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 174  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 175  Nawrocki Dariusz          99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 176  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 177  Wrzałek Miłosz            99.00  Reda                    6039 / 61
 178  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 179  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 180  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 181  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 182  Białobrzewski Dariusz     97.79  Gdynia                  3227 / 33
 183  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 184  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 185  Podlaska Magdalena        96.93  Warszawa                6882 / 71
 186  Burczyk Andrzej           96.33  Gdynia                  3468 / 36
 187  Kapela Paweł              96.08  Kraków                  3555 / 37
 188  Jaworski Krzysztof        96.02  Warszawa                5089 / 53
 189  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 190  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 191  Ostrowska Joanna          95.71  Warszawa                9092 / 95
 192  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 193  Białobrzewska Alina       95.55  Gdynia                  2962 / 31
 194  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 195  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 196  Kotwica Adam              95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 197  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 198  Pendowska Ania            95.07  Rumia                   8556 / 90
 199  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 200  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 201  Kosmowska Jolanta         94.56  Warszawa               13239 / 140
 202  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 203  Ochot Paweł               94.37  Katowice                7644 / 81
 204  Jarosz Maria              94.20  Lublin                 10927 / 116
 205  Skrzyński Norbert         93.89  Warszawa               14272 / 152
 206  Ficak Irena               93.68  Mielec                 10024 / 107
 207  Gostomska Marta           92.92  Warszawa                9571 / 103
 208  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 209  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 210  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 211  Rosół Renata              92.00  Warszawa               17480 / 190
 212  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 213  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 214  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 215  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 216  Ząbek Teresa              90.94  Warszawa                5729 / 63
 217  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 218  Pazda Ziemowit            89.59  Wrocław                 3046 / 34
 219  Ilczuk Bogumiła           89.55  Warszawa                3761 / 42
 220  Kokot Krzysztof           89.44  Nowy Targ              11806 / 132
 221  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 222  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 223  Grodzicka Katarzyna       87.64  Warszawa                2892 / 33
 224  Augustyniak Jerzy         87.43  Łódź                    8218 / 94
 225  Ziółkowski Piotr          87.11  Piaseczno               6098 / 70
 226  Lewandowska Ewa           85.97  Warszawa                2751 / 32
 227  Śniadach Dominika         85.97  Rumia                   3009 / 35
 228  Szkudlarek Michał         85.94  Pabianice               4125 / 48
 229  Kruk Krzysztof            85.13  Łódź                    4427 / 52
 230  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 231  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 232  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 233  Pawłowski Jan             84.18  Warszawa                2862 / 34
 234  Przepiórkowski Mirosław   83.41  Inowrocław              2669 / 32
 235  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 236  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 237  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 238  Kruk Jolanta              68.71  Łódź                    2611 / 38
 239  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32
 240  Brychcy Joanna            64.62  Katowice                2197 / 34

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 241  Kamiński Marcin          123.72  Warszawa                3588 / 29
 242  Faron Kazimierz          114.66  Warszawa                3325 / 29
 243  Korpysz Tomasz            87.86  Warszawa                2548 / 29
 244  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 245  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 246  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 247  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 248  Stefaniak Paweł          123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 249  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 250  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 251  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 252  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 253  Jackowski Paweł          126.33  Warszawa                3032 / 24
 254  Chmielewski Andrzej      117.21  Warszawa                2813 / 24
 255  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 256  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 257  Kaciński Robert          107.50  Kazimierza Wielka       2580 / 24
 258  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 259  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 260  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 261  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 262  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 263  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 264  Markiewicz Joanna         94.21  Żyrardów                2261 / 24
 265  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 266  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 267  Sojka Krzysztof           91.04  Łódź                    2185 / 24
 268  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 269  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 270  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 271  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 272  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 273  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 274  Skrzypczyński Mariusz    103.04  Reda                    2370 / 23
 275  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 276  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 277  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 278  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 279  Nieścierowicz Agnieszka   84.43  Szczecin                1942 / 23
 280  Sojka Janusz              81.57  Łódź                    1876 / 23
 281  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 282  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 283  Jóźwiak Małgorzata        96.14  Iława                   2115 / 22
 284  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 285  Pietuchowski Piotr        92.48  Białystok               1942 / 21
 286  Jachimowicz Piotr        116.30  Warszawa                2326 / 20
 287  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 288  Pokojski Bogdan           95.45  Piastów                 1909 / 20
 289  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 290  Kozłowski Jakub          121.89  Warszawa                2316 / 19
 291  Mossakowski Piotr        109.84  Chorzów                 2087 / 19
 292  Stanek Stanisław          92.58  Olkusz                  1759 / 19
 293  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 294  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 295  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 296  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 297  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 298  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 299  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 300  Tarnacka Kamila           90.33  Rumia                   1626 / 18
 301  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 302  Plata Małgorzata          82.00  Rumia                   1476 / 18
 303  Szepczyński Tomasz        81.11  Kraków                  1460 / 18
 304  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 305  Szepczyński Zbigniew      88.24  Kraków                  1500 / 17
 306  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 307  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 308  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 309  Bednarska Jolanta         82.38  Łódź                    1318 / 16
 310  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 311  Piętka Anna               78.29  Szczecin                1096 / 14
 312  Stanosz Paweł            161.15  Warszawa                2095 / 13
 313  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 314  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 315  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 316  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 317  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 318  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 319  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 320  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 321  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 322  Noskowicz Krzysztof      112.42  Toruń                   1349 / 12
 323  Tomczyk Artur            111.17  Piła                    1334 / 12
 324  Sołdan Irena             110.92  Rumia                   1331 / 12
 325  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 326  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 327  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 328  Waszkiewicz Michał       108.17  Warszawa                1298 / 12
 329  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 330  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 331  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 332  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 333  Konsik Mirosław           98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 334  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 335  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 336  Olędzki Grzegorz          96.08  Warszawa                1153 / 12
 337  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 338  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 339  Dalecki Bartłomiej        94.83  Rumia                   1138 / 12
 340  Kwiatkowski Artur         94.42  Częstochowa             1133 / 12
 341  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 342  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 343  Sztukiert Mirosław        94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 344  Krzyżewski Krzysztof      93.92  Świętajno               1127 / 12
 345  Byczyński Paweł           92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 346  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 347  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 348  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 349  Morawski Piotr            89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 350  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 351  Górska Małgorzata         88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 352  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 353  Puchalska Krystyna        87.83  Łódź                    1054 / 12
 354  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 355  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 356  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 357  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 358  Puchalski Andrzej         86.08  Łódź                    1033 / 12
 359  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 360  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 361  Pawłowska Anna            85.67  Opacz Kol.              1028 / 12
 362  Paradowska Anna           85.08  Wejherowo               1021 / 12
 363  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 364  Sołtysiak Zygmunt         80.67  Piastów                  968 / 12
 365  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 366  Matysiak Karolina         78.58  Kraków                   943 / 12
 367  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 368  Łubniewicz Halina         76.92  Łódź                     923 / 12
 369  Gajos Stanisław           73.75  Strzelno                 885 / 12
 370  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 371  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 372  Dalecki Filip             61.33  Rumia                    736 / 12
 373  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 374  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 375  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 376  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 377  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 378  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 379  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 380  Krasna Eliza              88.82  Rumia                    977 / 11
 381  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 382  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 383  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 384  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 385  Górski Paweł              80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 386  Kaczmarek Lucjan          80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 387  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 388  Mania Jacek               77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 389  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 390  Glazik Marcin             72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 391  Białecki Bartosz          71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 392  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 393  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 394  Machnio Adam              70.64  Lipiany                  777 / 11
 395  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 396  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 397  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 398  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 399  Mionskowski Michał        69.73  Szczecin                 767 / 11
 400  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 401  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 402  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 403  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 404  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 405  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 406  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 407  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 408  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 409  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 410  Kaczmarek Grzegorz        72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 411  Tomaszewski Paweł         69.10  Pruszków                 691 / 10
 412  Jankowski Witold          67.00  Warszawa                 670 / 10
 413  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 414  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 415  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 416  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 417  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 418  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 419  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 420  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 421  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 422  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 423  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 424  Białobrzewska Martyna     50.00  Gdynia                   400 / 8
 425  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 426  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 427  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 428  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 429  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 430  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 431  Stańczyk Andrzej          98.29  Kraków                   688 / 7
 432  Bruska Anita              93.86  Gdynia                   657 / 7
 433  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 434  Łagutko Tomasz            83.71  Ośno                     586 / 7
 435  Pieńkowski Adam           82.29  Rumia                    576 / 7
 436  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 437  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 438  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 439  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 440  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 441  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 442  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 443  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 444  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 445  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 446  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 447  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 448  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 449  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 450  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 451  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 452  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 453  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 454  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 455  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 456  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 457  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 458  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 459  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 460  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 461  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 462  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 463  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 464  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 465  Pajdzik Patryk            55.50  Lipiany                  333 / 6
 466  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 467  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 468  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 469  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 470  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 471  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 472  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 473  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 474  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 475  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 476  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 477  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 478  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 479  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 480  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 481  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 482  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 483  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 484  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 485  Łagutko Edmund           103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 486  Gardynik Grzegorz         83.75  Warszawa                 335 / 4
 487  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 488  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 489  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 490  Majos Maria               77.75  Warszawa                 311 / 4
 491  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 492  Majos Magdalena           75.00  Warszawa                 300 / 4
 493  Babula Władysław          63.25  Inowrocław               253 / 4
 494  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 495  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 496  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 497  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 498  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 499  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 500  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 501  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 502  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 503  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 504  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 505  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 506  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 507  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 508  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 509  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 510  Michalak Maciej          104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 511  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 512  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 513  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 514  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 515  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 516  Bajorek Cezary            55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 517  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 518  Knypiński Wojciech        54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 519  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 520  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 521  Naumowicz Janusz          52.00  Rumia                    104 / 2
 522  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 523  Zuziak Agnieszka          50.00  Kraków                   100 / 2
 524  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 525  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 526  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 527  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 528  Wiączkowski Grzegorz      75.00  Kielce                    75 / 1
 529  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 530  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 531  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 532  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 533  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 534  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 535  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 536  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 537  Stankiewicz Andrzej        0.00  Gdańsk                     0 / 0
 538  Swoboda Anna               0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 539  Szreter Dorota             0.00  Wrocław                    0 / 0
 540  Trybuszewski Maciej        0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 541  Żol Grażyna                0.00  Lubin                      0 / 0
 542  Tokarski Mirosław          0.00  Koszalin                   0 / 0
 543  Stankiewicz Piotr          0.00  Warszawa                   0 / 0
 544  Wróblewski Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 545  Skrobosz Katarzyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 546  Wiśniewska Agnieszka       0.00  Inowrocław                 0 / 0
 547  Kozłowski Bartłomiej       0.00  Radom                      0 / 0
 548  Giersz Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 549  Szczap Jacek               0.00  Warszawa                   0 / 0
 550  Zieliński Wojciech         0.00  Szczecin                   0 / 0
 551  Wawrzonkiewicz Michał      0.00  Tychy                      0 / 0
 552  Wasiluk Marzena            0.00  Szczecin                   0 / 0
 553  Zalewski Wojciech          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 554  Bojarski Dariusz           0.00  Szczecin                   0 / 0
 555  Kozłowski Stanisław        0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 556  Karaim Bogdan              0.00  Kęty                       0 / 0
 557  Kościółek Roksana          0.00  Kraków                     0 / 0
 558  Boroś Teresa               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 559  Kozłowski Adam             0.00  Radom                      0 / 0
 560  Kaczmarek Paweł            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 561  Burzyński Józef            0.00  Ełk                        0 / 0
 562  Szumieluk Maciej           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 563  Wąsowicz Paweł             0.00  Szczecin                   0 / 0
 564  Sitarek Justyna            0.00  Katarzynów                 0 / 0
 565  Szczurak Julianna          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 566  Skowrońska Magdalena       0.00  Szczecin                   0 / 0
 567  Kasiński Dariusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 568  Witczak Artur              0.00  Włocławek                  0 / 0
 569  Żurawski Krzysztof         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 570  Watras Weronika            0.00  Kraków                     0 / 0
 571  Żmuda Aurelia              0.00  Lubin                      0 / 0
 572  Grdeń Wiesław              0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 573  Słapiński Wojciech         0.00  Piastów                    0 / 0
 574  Słyszewski Robert          0.00  Częstochowa                0 / 0
 575  Tymoszuk Piotr             0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 576  Subocz Paweł               0.00  Szczecin                   0 / 0
 577  Żydaczewska Barbara        0.00  Lubin                      0 / 0
 578  Jaroszuk Kamila            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 579  Szałkowska Izabela         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 580  Ulicki Paweł               0.00  Łódź                       0 / 0
 581  Szmat Małgorzata           0.00  Koszalin                   0 / 0
 582  Tuz Wojciech               0.00  Warszawa                   0 / 0
 583  Szczepaniak Przemysław     0.00  Szczecin                   0 / 0
 584  Szmidt Dorota              0.00  Łódź                       0 / 0
 585  Smela Jarosław             0.00  Częstochowa                0 / 0
 586  Wójcik Mariusz             0.00  Warszawa                   0 / 0
 587  Walawender Jakub           0.00  Kraków                     0 / 0
 588  Zakrocki Krzysztof         0.00  Szczecin                   0 / 0
 589  Strelczuk Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 590  Szerenos Michał            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 591  Wiśniewski Marek           0.00  Radzymin                   0 / 0
 592  Szymeczko Rafał            0.00  Gdynia                     0 / 0
 593  Żydaczewski Ryszard        0.00  Lubin                      0 / 0
 594  Sikorski Władysław         0.00  Bytom                      0 / 0
 595  Ćwiertka Joanna            0.00  Kraków                     0 / 0
 596  Skrzyniarz Marcin          0.00  Warszawa                   0 / 0
 597  Wilińska Anna              0.00  Gdynia                     0 / 0
 598  Tałaj Rafał                0.00  Częstochowa                0 / 0
 599  Swoboda Marek              0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 600  Ziemba Arkadiusz           0.00  Borek                      0 / 0
 601  Wójcik Agnieszka           0.00  Częstochowa                0 / 0
 602  Winiczenko Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 603  Wilczak Marta              0.00  Częstochowa                0 / 0
 604  Szekliński Dariusz         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 605  Szpyrko Sławomir           0.00  Gdynia                     0 / 0
 606  Witek Bogdan               0.00  Koszalin                   0 / 0
 607  Bogatyńska Anna            0.00  Kraków                     0 / 0
 608  Fraś Paweł                 0.00  Kraków                     0 / 0
 609  Grzegorczyk Piotr          0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 610  Gruszczyński Bolesław      0.00  Gdynia                     0 / 0
 611  Flisak Adam                0.00  Warszawa                   0 / 0
 612  Kłos Małgorzata            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 613  Gąbka Paweł                0.00  Piastów                    0 / 0
 614  Flegier Marcin             0.00  Warszawa                   0 / 0
 615  Graczykowski Paweł         0.00  Łódź                       0 / 0
 616  Gwóźdź Witold              0.00  Warszawa                   0 / 0
 617  Graczykowski Piotr         0.00  Łódź                       0 / 0
 618  Górski Jacek               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 619  Fido Henryk                0.00  Kielce                     0 / 0
 620  Sowa Mateusz               0.00  Pruszków                   0 / 0
 621  Grondziowski Piotr         0.00  Chorzów                    0 / 0
 622  Grzybowski Maciej          0.00  Szczecin                   0 / 0
 623  Graczykowska Barbara       0.00  Łódź                       0 / 0
 624  Kłosiński Ryszard          0.00  Częstochowa                0 / 0
 625  Kobyliński Marcin          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 626  Fiedoruk Bogdan            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 627  Gancarczyk Mariusz         0.00  Mielec                     0 / 0
 628  Glegoła-Szczap Maria       0.00  Warszawa                   0 / 0
 629  Gądek Łukasz               0.00  Tychy                      0 / 0
 630  Kolmer Patryk              0.00  Szczecin                   0 / 0
 631  Gawroński Artur            0.00  Halinów                    0 / 0
 632  Hofman Gabriela            0.00  Łódź                       0 / 0
 633  Kobyliński Mirosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 634  Fiett Danuta               0.00  Piastów                    0 / 0
 635  Horodyski Marcin           0.00  Kielce                     0 / 0
 636  Jaskuła Elżbieta           0.00  Zielona Góra               0 / 0
 637  Korowaj Paweł              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 638  Kozak Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 639  Kosow Henryk               0.00  Częstochowa                0 / 0
 640  Gąbka Małgorzata           0.00  Piastów                    0 / 0
 641  Jeszke Andrzej             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 642  Jachimek Szymon            0.00  Gdynia                     0 / 0
 643  Hlebowicz Bartosz          0.00  Kraków                     0 / 0
 644  Barszcz Damian             0.00  Zawichost                  0 / 0
 645  Bielaszka Anna             0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 646  Kaciński Czesław           0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 647  Bernacki Marek             0.00  Łódź                       0 / 0
 648  Dominiak Joanna            0.00  Szczecin                   0 / 0
 649  Dzierża Roman              0.00  Kraków                     0 / 0
 650  Śmietanka Piotr            0.00  Warszawa                   0 / 0
 651  Kaczanowski Bartek         0.00  Szczecin                   0 / 0
 652  Jewiec Piotr               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 653  Bogacz Wojciech            0.00  Kraków                     0 / 0
 654  Berthold Dariusz           0.00  Karpacz                    0 / 0
 655  Kowalska Elżbieta M.       0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 656  Kaliszewski Konrad         0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 657  Kielczewska Joanna         0.00  Piastów                    0 / 0
 658  Babulewicz Natalia         0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 659  Banasiak Jerzy             0.00  Radom                      0 / 0
 660  Bartold Zbigniew           0.00  Gdynia                     0 / 0
 661  Barnowska Jolanta          0.00  Piastów                    0 / 0
 662  Berthold Mira              0.00  Karpacz                    0 / 0
 663  Berthold Sebastian         0.00  Karpacz                    0 / 0
 664  Adamski Andrzej            0.00  Warszawa                   0 / 0
 665  Gniazdowski Michał         0.00  Łódź                       0 / 0
 666  Kondratiuk Paweł           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 667  Gocyk Krzysztof            0.00  Kraków                     0 / 0
 668  Grochowski Paweł           0.00  Warszawa                   0 / 0
 669  Bulaszewski Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 670  Derlacki Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 671  Adamski Franciszek         0.00  Katowice                   0 / 0
 672  Berliński Dominik          0.00  Pruszków                   0 / 0
 673  Berlińska Zuzia            0.00  Piastów                    0 / 0
 674  Bura Irena                 0.00  Lubin                      0 / 0
 675  Baran Robert               0.00  Tychy                      0 / 0
 676  Agnieszczak Paweł          0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 677  Brzozowski Leszek          0.00  Łódź                       0 / 0
 678  Olenderek Tadeusz          0.00  Katowice                   0 / 0
 679  Drąszkowski Tomasz         0.00  Katowice                   0 / 0
 680  Dziewulski Jarosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 681  Dubek Marek                0.00  Warszawa                   0 / 0
 682  Napiórkowska Maria         0.00  Pruszków                   0 / 0
 683  Krawczyk Marcin            0.00  Piastów                    0 / 0
 684  Pastor Andrzej             0.00  Warszawa                   0 / 0
 685  Pichola Bożenna            0.00  Piastów                    0 / 0
 686  Czerwoniec Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 687  Dalecka Dorota             0.00  Łódź                       0 / 0
 688  Czajewski Michał           0.00  Gdynia                     0 / 0
 689  Dzierża Iwona              0.00  Kraków                     0 / 0
 690  Chylewski Emil             0.00  Łódź                       0 / 0
 691  Ciechomski Robert          0.00  Piastów                    0 / 0
 692  Dzierża Dariusz            0.00  Kraków                     0 / 0
 693  Ogonowski Włodzimierz      0.00  Piastów                    0 / 0
 694  Charysz Sławomir           0.00  Lipiany                    0 / 0
 695  Czyż Michał                0.00  Łódź                       0 / 0
 696  Dalecka Grażyna            0.00  Łódź                       0 / 0
 697  Kurowski Olgierd           0.00  Łódź                       0 / 0
 698  Michalski Jacek            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 699  Czerwoniec Mirosława       0.00  Warszawa                   0 / 0
 700  Malinowski Krzysztof       0.00  Pabianice                  0 / 0
 701  Marcinkowski Jacek         0.00  Świeszyno                  0 / 0
 702  Marszał Tomasz             0.00  Kraków                     0 / 0
 703  Marynowski Krzysztof       0.00  Łódź                       0 / 0
 704  Mojsik Paweł               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 705  Mocek Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 706  Bednarski Bartłomiej       0.00  Łódź                       0 / 0
 707  Czarzasty Jan              0.00  Warszawa                   0 / 0
 708  Czerwonka Marek            0.00  Kraków                     0 / 0
 709  Parfieniuk Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 710  Myszka Ireneusz            0.00  Słupsk                     0 / 0
 711  Czarnecki Marek            0.00  Warszawa                   0 / 0
 712  Czerwoniec Ewa             0.00  Warszawa                   0 / 0
 713  Czarnecki Stefan           0.00  Pruszków                   0 / 0
 714  Chilicki Wiesław           0.00  Katowice                   0 / 0
 715  Chmielewski Michał         0.00  Częstochowa                0 / 0
 716  Dziewulska Elżbieta        0.00  Warszawa                   0 / 0
 717  Olewińska Barbara          0.00  Warszawa                   0 / 0
 718  Penszko Marek              0.00  Warszawa                   0 / 0
 719  Estko Izabela              0.00  Częstochowa                0 / 0
 720  Owczarek Romuald           0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 721  Pawłowska Matylda          0.00  Warszawa                   0 / 0
 722  Niedbała Dorota            0.00  Warszawa                   0 / 0
 723  Rutowicz Daria             0.00  Piastów                    0 / 0
 724  Syguda Wieńczysław         0.00  Częstochowa                0 / 0
 725  Nagwizda Andrzej           0.00  Kraków                     0 / 0
 726  Tyl Artur                  0.00  Częstochowa                0 / 0
 727  Pilawski Paweł             0.00  Kraków                     0 / 0
 728  Pędzisz Paweł              0.00  Lipiany                    0 / 0
 729  Wojtczak Marek             0.00  Piastów                    0 / 0
 730  Sobolewski Krzysztof       0.00  Piastów                    0 / 0
 731  Neumann Mariusz            0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 732  Radecka Katarzyna          0.00  Warszawa                   0 / 0
 733  Natorff Maciej             0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 734  Nowak Sławomir             0.00  Łódź                       0 / 0
 735  Rudzińska Krystyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 736  Orłowska Maryla            0.00  Katowice                   0 / 0
 737  Rybak Tadeusz              0.00  Częstochowa                0 / 0
 738  Niżnik Ryszard             0.00  Piastów                    0 / 0
 739  Mroczka Elżbieta           0.00  Kraków                     0 / 0
 740  Rutowicz Kinga             0.00  Piastów                    0 / 0
 741  Dubek Mateusz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 742  Chylewski Andrzej          0.00  Poznań                     0 / 0
 743  Piasecki Maurycy           0.00  Tychy                      0 / 0
 744  Paszek Adam                0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 745  Orysiak Katarzyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 746  Piskorz Agnieszka          0.00  Kraków                     0 / 0
 747  Siemaszko Michał           0.00  Lipiany                    0 / 0
 748  Siadak Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 749  Sapis Lucyna               0.00  Słupsk                     0 / 0
 750  Sikorski Roman             0.00  Kobylnica                  0 / 0
 751  Rudziński Janusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 752  Mroziak Marzena            0.00  Warszawa                   0 / 0
 753  Popławska Magdalena        0.00  Warszawa                   0 / 0
 754  Próchniak Beata            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 755  Lewczuk Maciej             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 756  Królak Tomasz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 757  Kryszczulas Zbigniew       0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 758  Krzeszewska Joanna         0.00  Łódź                       0 / 0
 759  Kucharska Dorota           0.00  Warszawa                   0 / 0
 760  Leśniak Darek              0.00  Rumia                      0 / 0
 761  Wypchał Waldemar           0.00  Kraków                     0 / 0
 762  Stefański Marek            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 763  Tałaj Mariola              0.00  Częstochowa                0 / 0
 764  Lewiński Jacek             0.00  Wrocław                    0 / 0
 765  Pluszyńska Małgorzata      0.00  Jasienica                  0 / 0
 766  Lipczyński Mateusz         0.00  Sopot                      0 / 0
 767  Lisiewicz Michał           0.00  Łódź                       0 / 0
 768  Pryzowicz Michał           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 769  Prudaczuk Emil             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 770  Lożyńska Ewa               0.00  Piastów                    0 / 0
 771  Kubicka Urszula            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 772  Leśniewski Kazimierz       0.00  Kielce                     0 / 0
 773  Przepiórkowska Joanna      0.00  Inowrocław                 0 / 0
 774  Zięba Ewelina              0.00  Wrocław                    0 / 0
 775  Stępnicka Katarzyna        0.00  Piastów                    0 / 0
 776  Wróbel Bogusław            0.00  Łódź                       0 / 0
 777  Tałaj Andrzej              0.00  Częstochowa                0 / 0
 778  Steć Adrianna              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 779  Steć Kamil                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 780  Sołoniewicz Ireneusz       0.00  Pułtusk                    0 / 0
 781  Stańczyk Maciej            0.00  Tarnów                     0 / 0
 782  Ziółkowska Renata          0.00  Rumia                      0 / 0
 783  Zając Janina               0.00  Gdynia                     0 / 0
 784  Śniadach Krzysztof         0.00  Rumia                      0 / 0
 785  Kuczyński Jerzy            0.00  Łowicz                     0 / 0
 786  Latała Sławomir            0.00  Piastów                    0 / 0
 787  Libich Artur               0.00  Łódź                       0 / 0
 788  Zwolińska Stenia           0.00  Warszawa                   0 / 0
 789  Wojtylak Piotr             0.00  Piastów                    0 / 0
 790  Szymeczko Robert           0.00  Gdynia                     0 / 0
 791  Stefaniak Irena            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 792  Waberski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 793  Serafinowicz Danuta        0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 794  Łubniewicz Halina          0.00  Łódź                       0 / 0
 795  Maciątek Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 796  Machnio Ryszard            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 797  Molenda-Kass Katarzyna     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 798  Hardej Sylwia              0.00  Szczecin                   0 / 0
 799  Majewski Walerian          0.00  Inowrocław                 0 / 0
 800  Łagutko Tomasz             0.00  Ośno                       0 / 0
 801  Grzona Adam                0.00  Toruń                      0 / 0
 802  Majkut Radosław            0.00  Szczecin                   0 / 0
 803  Modrzejewski Krzysztof     0.00  Warszawa                   0 / 0
 804  Ługowski Jerzy             0.00  Piastów                    0 / 0
 805  Kurowski Witold            0.00  Łódź                       0 / 0
 806  Mazur Marzena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 807  Laszczka Piotr             0.00  Warszawa                   0 / 0
 808  Kula Krzysztof             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 809  Kurowski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 810  Kuskowska Justyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 811  Łagutko Edmund             0.00  Ośno                       0 / 0
 812  Matysiuk Emil              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 813  Latuszek Marcin            0.00  Mieścisko                  0 / 0
 814  Mieszkowska Katarzyna      0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 815  Piskorz Henryk             0.00  Kraków                     0 / 0
 816  Lewczuk Daniel             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 817  Mitkowski Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 818  Puchałka Jarosław          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 819  Sapis Witalis              0.00  Słupsk                     0 / 0
 820  Serafinowicz Andrzej       0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 821  Raab Norbert               0.00  Szczecin                   0 / 0
 822  Liśkiewicz Stanisław       0.00  Piastów                    0 / 0
 823  Mogielnicki Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 824  Łysek Wojciech             0.00  Warszawa                   0 / 0
 825  Próchniak Dariusz          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 826  Puchałka Edward            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 827  Łubniewicz Tatiana         0.00  Łódź                       0 / 0
 828  Lożyńska Hanna             0.00  Piastów                    0 / 0
 829  Podwiązka Mariola          0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 830  Makuch Mariusz             0.00  Zator                      0 / 0
 831  Pomorski Marcin            0.00  Warszawa                   0 / 0
 832  Szewczyk Grzegorz          0.00  Łódź                       0 / 0
 833  Jończyk Agnieszka          0.00  Warszawa                   0 / 0
 834  Bońkowski Stanisław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 835  Kupidura Szczepan          0.00  Radom                      0 / 0
 836  Wodzińska Elżbieta         0.00  Warszawa                   0 / 0
 837  Żłobiński Maciej           0.00  Katowice                   0 / 0
 838  Płatek Jerzy               0.00  Sosnowiec                  0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie