Kraków 5
września
Kraków 5- 6 września XXIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
Ciechanowiec26
września
Ciechanowiec 26-27 września VII Mistrzostwa Ciechanowca
Świnoujście24
października
Świnoujście 24-25 października VIII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble
Udana obrona tytułu Mistrza Ciechanowca w Scrabble przez Maćka Czupryniaka26 - 27 września 2020 — VII Mistrzostwa CiechanowcaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 26 - 27 września 2020

Konkurs Relacja z turnieju


Udana obrona tytułu Mistrza Ciechanowca w Scrabble przez Maćka Czupryniaka
Już po raz siódmy Ciechanowiec gościł miłośników scrabble. Przy panujących obostrzeniach związanych z pandemią na turnieju stawiło się 35 zawodników. Gdy po drugiej rundzie liderem został Maciek Czupryniak, miejsce przy pierwszym stoliku nie zmieniło właściciela do ostatniej rundy. Wielu znakomitych graczy dzielnie walczyło z Maćkiem lecz obrońca tytułu po prostu grał jak z nut.

Po pierwszym dniu rozgrywek ktoś wróżył liderowi "czarną niedzielę" na facebookowym profilu PFS, ale to nie nastało. Nawet program sędziowski "szukał" sposobu na uatrakcyjnienie rozgrywek. W tym celu dopiero w niedzielę Maciek był rozstawiany z zawodniczkami płci pięknej. I jak stare przysłowie mówi "do trzech razy sztuka", w 11 rundzie po próbach Joanny Ostrowskiej i Ireny Sołdan na pierwszym stole wynikiem 432-387 tryumfowała Katarzyna Polak. Przed ostatnią rundą przewaga lidera nie była na tyle wystarczająca aby Maciek mógł opuścić ostatnią rundę, jak to zrobił w 2019 roku. Ze stratą jednego dużego punktu i 308 małych po piętach deptał mu Mariusz Skrobosz. Przy tradycyjnym systemie rozgrywek to ci dwaj zawodnicy walczyliby w bezpośrednim pojedynku, jednak w rozstawieniu systemem "szwajcarskim" był to pojedynek korespondencyjny. Maciej Czupryniak, mimo porażki w ostatniej partii z Michałem Makowskim 327-334, obronił tytuł zdobyty rok wcześniej z 10 zwycięstwami w turnieju.

Podczas turnieju prowadzone były dwie dodatkowe klasyfikacje — na najdroższe słowo i najwięcej ułożonych scrabbli. Najdroższe słowo już w drugiej rundzie ułożył Arkadiusz Kleniewski- "DOCZEPKĄ" za 203 pkt. W klasyfikacji "siódemek", tak jak i w turnieju tryumfował Maciek Czupryniak. Pozostałe miejsca na podium zajęli Katarzyna Polak i Mariusz Skrobosz, oboje po 9 zwycięstw.

Wielkie podziękowania dla Burmistrza Miasta Ciechanowca Eugeniusza Święckiego, Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, Miejskiego Portalu Internetowego www.ciechanowiec.pl, Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu oraz Andrzeja Choińskiego.

Do zobaczenia za rok.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Ciechanowca
V Mistrzostwa Ciechanowca
IV Mistrzostwa Ciechanowca


Wytyczne dla organizatorów oraz uczestników turniejów PFS w związku z epidemią COVID-19.
Rodzaj turniejuotwarty (limit 40 miejsc - zmniejszenie limitu miejsc ze względu na sytuację epidemiczną)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-10), szwajcar (rundy 11-12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUwaga - zmiana miejsca rozgrywek
Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, ul. 11 Listopada 5, 18-230 Ciechanowiec
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
Obrońca tytułuMaciej Czupryniak
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 26 września (7 rund)
11:15-11:45 — przyjmowanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 27 września (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy S8+DW694, z Białegostoku DK19+DK66+DW681;
WyżywienieRestauracja „Szczęsny”, Pl. 3-go Maja
Restauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Restauracja "Jagoda", ul. Wojska Polskiego 23
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiMożliwe noclegi w internacie (min.10 chętnych, zgłoszenie w uwagach lub telefoniczne bezpośrednio do organizatora)
Noclegi Hotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html
DPS Kozarze, Kozarze 63, 18-230 Ciechanowiec, http://www.dpskozarze.pl/aktualnoci/176-domki-wypoczynkowe
Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaUwagiData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2020-08-27 09:11:17
2 Franek Łysek Warszawa Młodzież2020-08-27 10:16:15
3 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFS2020-08-27 11:22:49
4 Maciej Sylwestrzuk Łódź Zwykły uczestnik2020-08-27 11:50:23
5 Wojtek Wojtysiak Legionowo Członek PFS2020-08-27 14:49:34
6 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2020-08-27 18:59:23
7 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2020-08-27 20:24:51
8 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2020-08-28 12:53:21
9 Piotr Domański Ostrołęka Zwykły uczestnik2020-08-28 15:09:59
10 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2020-08-28 19:23:31
11 Maria Skutela Warszawa Zwykły uczestnik2020-08-29 17:22:46
12 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2020-08-29 18:28:39
13 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFS2020-08-29 20:11:08
14 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2020-08-29 23:09:43
15 Tomek Praga Białystok Zwykły uczestnikBez ogniska2020-09-04 13:47:00
16 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFS2020-09-08 07:14:43
17 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2020-09-08 09:24:58
18 Beata Stelmach Warszawa Członek PFS2020-09-08 09:25:24
19 Robert Kamiński Warszawa Członek PFS2020-09-12 00:28:47
20 Dominik Ulejczyk Będzin MłodzieżNie na 100%.2020-09-14 00:48:11
21 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS2020-09-15 11:28:34
22 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFS2020-09-17 23:38:00
23 Hanna Siemionow Bialystok Zwykły uczestnik2020-09-19 11:30:10
24 Marek Rogalski Warszawa Członek PFS2020-09-19 13:31:12
25 Bogdan Kozłowski BIAŁYSTOK Zwykły uczestnik2020-09-19 16:48:24
26 Marianna Kozłowska BIAŁYSTOK Zwykły uczestnik2020-09-19 16:56:23
27 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2020-09-19 22:21:17
28 Małgorzata Charłampowicz Biała podlaska Debiutant2020-09-21 22:34:23
29 Tadeusz Sokólski Białystok Zwykły uczestnik2020-09-22 17:25:03
30 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFS2020-09-22 22:03:05
31 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2020-09-23 09:32:00
32 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2020-09-23 09:48:40
33 Krystyna Perekitko Ciechanowiec Zwykły uczestnik2020-09-23 15:07:27
34 Marcin Rogala Warszawa Zwykły uczestnik2020-09-23 21:26:52
35 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2020-09-24 08:12:35
36 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2020-09-24 14:25:15
OrganizatorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec;
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl;
Andrzej Choiński, 606157396
SponsorzyBurmistrz Miasta Ciechanowca
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Miejski Portal Internetowy
Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Czupryniak           Milanówek              148.49     10.0     5186     2043      887
  2 Katarzyna       Polak                Warszawa               133.35      9.0     4980     1898      751
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.09      9.0     4881     1921      522
  4 Marcin          Rogala               Warszawa               142.21      8.0     5005     1849      726
  5 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              140.11      8.0     4815     1849      -81
  6 Michał          Makowski             Warszawa               142.95      8.0     4768     1799      557
  7 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            122.89      8.0     4648     1800      227
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               153.95      7.0     5062     1702      684
  9 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.23      7.0     4796     1728      243
 10 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.02      7.0     4734     1619      353
 11 Irena           Sołdan               Warszawa               138.95      7.0     4605     1691       -5
 12 Franciszek      Łysek                Warszawa               139.35      7.0     4597     1642       21
 13 Marek           Rogalski             Warszawa               130.36      7.0     4383     1631      160
 14 Czesław         Grajewski            Białystok              124.01      7.0     4301     1678     -155
 15 Tomasz A.       Praga                Białystok              127.52      7.0     4242     1618     -191
 16 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               136.91      6.0     4835     1542      267
 17 Zbigniew        Rybak                Warszawa               127.32      6.0     4614     1485      337
 18 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 131.75      6.0     4467     1544       27
 19 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.90      6.0     4451     1487       -9
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               138.91      6.0     4391     1530      179
 21 Paweł           Maciejczuk           Białystok              132.18      6.0     4179     1473     -319
 22 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               136.06      5.0     4641     1443      -48
 23 Bartosz         Bartczak             Poznań                 124.87      5.0     4582     1462      -59
 24 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              124.46      5.0     4536     1406      -96
 25 Maria           Skutela              Warszawa               110.99      5.0     4410     1453      -74
 26 Marianna        Kozłowska            Białystok              117.34      5.0     4263     1444     -213
 27 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               118.31      4.5     4352     1183      -22
 28 Bogdan          Kozłowski            Białystok              119.90      4.5     4148     1185      247
 29 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      4.5     3952     1169      -18
 30 Robert          Kamiński             Warszawa               145.84      4.0     4799     1325      113
 31 Beata           Stelmach             Warszawa               108.00      4.0     4355     1280     -621
 32 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.5     3809     1083     -303
 33 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      3.5     3691     1121     -609
 34 Hanna           Siemionow            Białystok              115.12      1.5     2229      560     -145
 35 Tadeusz         Sokólski             Białystok              100.00      0.5     3143      777    -1233
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Ciechanowca



	Mariusz Skrobosz 155.09 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz A.      Praga                 127.52 +  456: 283  178
    2     5 Marek          Rogalski              130.36 +  428: 397  180
    3     5 Krystyna       Perekitko             100.00 +  387: 272  150
    4     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  347: 428   98
    5     5 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  406: 391  186
    6     2 Michał         Makowski              142.95 +  421: 378  193
    7     2 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 +  512: 295  173
    8     2 Marcin         Rogala                142.21 +  392: 301  192
    9     2 Adrian         Ziemniewicz           140.11 +  457: 376  190
   10     2 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  338: 441  104
   11     2 Irena          Sołdan                138.95 +  407: 345  189
   12     2 Katarzyna      Polak                 133.35 -  330: 452   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 12 159.67




	Grzegorz Kurowski 153.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 127.32 +  413: 327  177
    2     7 Dominik        Ulejczyk              131.75 -  276: 409   82
    3     7 Maria          Skutela               110.99 -  308: 396   61
    4    10 Robert         Kamiński              145.84 +  503: 290  196
    5    11 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  641: 321  150
    6     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  356: 387   98
    7     7 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  446: 407  174
    8     5 Marek          Rogalski              130.36 +  440: 266  180
    9     3 Michał         Makowski              142.95 +  394: 343  193
   10     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 +  441: 338  205
   11     3 Marcin         Rogala                142.21 -  377: 414   92
   12     4 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  467: 480   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Maciej Czupryniak 148.49 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Sehnal                126.90 +  462: 363  177
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 +  532: 336  187
    3     1 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  455: 362  174
    4     1 Mariusz        Skrobosz              155.09 +  428: 347  205
    5     1 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 +  412: 375  173
    6     1 Grzegorz       Kurowski              153.95 +  387: 356  204
    7     1 Adrian         Ziemniewicz           140.11 +  509: 277  190
    8     1 Joanna         Ostrowska             126.23 +  411: 367  176
    9     1 Irena          Sołdan                138.95 +  442: 354  189
   10     1 Marcin         Rogala                142.21 +  434: 396  192
   11     1 Katarzyna      Polak                 133.35 -  387: 432   83
   12     1 Michał         Makowski              142.95 -  327: 334   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2043  / 12 170.25




	Robert Kamiński 145.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             126.23 -  413: 425   76
    2    11 Paweł          Maciejczuk            132.18 +  422: 366  182
    3     3 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  417: 426   73
    4    10 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  290: 503  104
    5    12 Rafał          Wesołowski            138.91 -  370: 391   89
    6    11 Beata          Stelmach              108.00 +  489: 284  158
    7    13 Hanna          Siemionow             115.12 +  466: 337  165
    8    10 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  400: 245  150
    9     5 Marcin         Rogala                142.21 -  445: 529   92
   10     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  427: 473   91
   11    12 Bartosz        Bartczak              124.87 -  350: 379   75
   12    14 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  310: 328   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Michał Makowski 142.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Bartczak              124.87 +  489: 301  175
    2     2 Rafał          Wesołowski            138.91 +  451: 344  189
    3     2 Dominik        Ulejczyk              131.75 +  417: 376  182
    4     2 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  349: 395   73
    5     3 Krystyna       Perekitko             100.00 +  461: 301  150
    6     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  378: 421  105
    7     3 Katarzyna      Polak                 133.35 +  372: 332  183
    8     3 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  381: 444   90
    9     3 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  343: 394  104
   10     3 Joanna         Ostrowska             126.23 +  397: 322  176
   11     5 Czesław        Grajewski             124.01 +  396: 254  174
   12     1 Maciej         Czupryniak            148.49 +  334: 327  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Marcin Rogala 142.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 -  334: 411   74
    2    12 Katarzyna      Polak                 133.35 +  467: 362  183
    3     9 Franciszek     Łysek                 139.35 +  470: 298  189
    4     3 Irena          Sołdan                138.95 +  458: 267  189
    5     2 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  364: 385   90
    6     6 Marianna       Kozłowska             117.34 +  410: 330  167
    7     4 Tomasz A.      Praga                 127.52 +  477: 279  178
    8     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  301: 392  105
    9     5 Robert         Kamiński              145.84 +  529: 445  196
   10     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  396: 434   98
   11     3 Grzegorz       Kurowski              153.95 +  414: 377  204
   12     3 Joanna         Ostrowska             126.23 +  385: 299  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Małgorzata Deszczyńska 141.02 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             124.01 +  383: 337  174
    2     9 Irena          Sołdan                138.95 -  279: 381   89
    3    14 Szymon         Dąbrowski             136.06 -  395: 412   86
    4    12 Bartosz        Bartczak              124.87 -  311: 438   75
    5    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  396: 336  150
    6    15 Franciszek     Łysek                 139.35 -  362: 387   89
    7    16 Paweł          Maciejczuk            132.18 +  376: 295  182
    8    15 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  353: 336  170
    9    11 Krystyna       Perekitko             100.00 +  535: 257  150
   10     8 Robert         Kamiński              145.84 +  473: 427  196
   11     4 Joanna         Ostrowska             126.23 -  405: 432   76
   12     7 Dominik        Ulejczyk              131.75 +  466: 343  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Adrian Ziemniewicz 140.11 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  339: 402   73
    2    10 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  438: 407  186
    3    11 Tomasz A.      Praga                 127.52 +  454: 406  178
    4     5 Czesław        Grajewski             124.01 +  430: 345  174
    5     2 Marcin         Rogala                142.21 +  385: 364  192
    6     3 Joanna         Ostrowska             126.23 +  435: 334  176
    7     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  277: 509   98
    8     3 Michał         Makowski              142.95 +  444: 381  193
    9     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  376: 457  105
   10     4 Katarzyna      Polak                 133.35 -  337: 408   83
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 +  420: 416  187
   12     4 Grzegorz       Kurowski              153.95 +  480: 467  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Franciszek Łysek 139.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  356: 321  170
    2     6 Joanna         Ostrowska             126.23 -  334: 479   76
    3     9 Marcin         Rogala                142.21 -  298: 470   92
    4    16 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  393: 378  168
    5     9 Marianna       Kozłowska             117.34 -  387: 392   67
    6    15 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 +  387: 362  191
    7    11 Czesław        Grajewski             124.01 -  322: 431   74
    8    16 Beata          Stelmach              108.00 +  497: 362  158
    9    10 Rafał          Wesołowski            138.91 -  309: 346   89
   10    14 Paweł          Maciejczuk            132.18 +  511: 322  182
   11     9 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  409: 328  186
   12     6 Irena          Sołdan                138.95 +  394: 385  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Irena Sołdan 138.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  407: 325  168
    2     9 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 +  381: 279  191
    3     4 Joanna         Ostrowska             126.23 +  407: 335  176
    4     3 Marcin         Rogala                142.21 -  267: 458   92
    5     6 Maria          Skutela               110.99 -  363: 392   61
    6     8 Rafał          Wesołowski            138.91 +  421: 400  189
    7     6 Bartosz        Bartczak              124.87 +  442: 405  175
    8     4 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 +  385: 376  173
    9     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  354: 442   98
   10     5 Czesław        Grajewski             124.01 +  448: 397  174
   11     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  345: 407  105
   12     6 Franciszek     Łysek                 139.35 -  385: 394   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Rafał Wesołowski 138.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marianna       Kozłowska             117.34 +  390: 334  167
    2     2 Michał         Makowski              142.95 -  344: 451   93
    3     8 Marek          Rogalski              130.36 -  307: 371   80
    4    15 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  455: 233  150
    5    12 Robert         Kamiński              145.84 +  391: 370  196
    6     8 Irena          Sołdan                138.95 -  400: 421   89
    7     9 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 -  375: 412   87
    8    12 Wojciech       Łysek                 100.00 +  357: 328  150
    9    10 Franciszek     Łysek                 139.35 +  346: 309  189
   10     7 Dominik        Ulejczyk              131.75 +  374: 292  182
   11     6 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  336: 350   73
   12     8 Czesław        Grajewski             124.01 -  316: 341   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Andrzej Kwiatkowski 136.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Hanna          Siemionow             115.12 +  375: 323  165
    2     4 Maciej         Czupryniak            148.49 -  336: 532   98
    3    10 Wojciech       Łysek                 100.00 +  395: 278  150
    4     9 Katarzyna      Polak                 133.35 -  393: 398   83
    5    10 Marek          Rogalski              130.36 -  402: 406   80
    6    10 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  415: 339  186
    7     9 Rafał          Wesołowski            138.91 +  412: 375  189
    8     8 Dominik        Ulejczyk              131.75 -  368: 374   82
    9     9 Marianna       Kozłowska             117.34 -  373: 415   67
   10    13 Tomasz         Sehnal                126.90 +  494: 370  177
   11     7 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  416: 420   90
   12    10 Bartosz        Bartczak              124.87 +  456: 338  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Szymon Dąbrowski 136.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria          Skutela               110.99 -  429: 502   61
    2    10 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  407: 438   90
    3    14 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 +  412: 395  191
    4    11 Beata          Stelmach              108.00 +  504: 415  158
    5     5 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  391: 406  105
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 -  339: 415   87
    7    12 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  454: 328  150
    8     9 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  330: 361   78
    9    12 Marek          Rogalski              130.36 +  393: 340  180
   10    10 Zbigniew       Rybak                 127.32 +  334: 327  177
   11     9 Franciszek     Łysek                 139.35 -  328: 409   89
   12    11 Tomasz         Sehnal                126.90 -  320: 353   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Katarzyna Polak 133.35 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Stelmach              108.00 -  377: 467   58
    2    12 Marcin         Rogala                142.21 -  362: 467   92
    3    15 Paweł          Maciejczuk            132.18 +  521: 272  182
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 +  398: 393  187
    5     7 Czesław        Grajewski             124.01 +  475: 317  174
    6     5 Marek          Rogalski              130.36 +  451: 300  180
    7     3 Michał         Makowski              142.95 -  332: 372   93
    8     6 Maria          Skutela               110.99 +  325: 308  161
    9     6 Tomasz A.      Praga                 127.52 +  447: 279  178
   10     4 Adrian         Ziemniewicz           140.11 +  408: 337  190
   11     1 Maciej         Czupryniak            148.49 +  432: 387  198
   12     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 +  452: 330  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Paweł Maciejczuk 132.18 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Łysek                 100.00 -  328: 397   50
    2    11 Robert         Kamiński              145.84 -  366: 422   96
    3    15 Katarzyna      Polak                 133.35 -  272: 521   83
    4    17 Hanna          Siemionow             115.12 +  442: 197  165
    5    16 Tomasz         Sehnal                126.90 -  331: 396   77
    6    16 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  390: 302  170
    7    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  295: 376   91
    8    14 Zbigniew       Rybak                 127.32 +  314: 312  177
    9    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  309: 282  150
   10    14 Franciszek     Łysek                 139.35 -  322: 511   89
   11    15 Beata          Stelmach              108.00 +  400: 380  158
   12    13 Marianna       Kozłowska             117.34 +  410: 402  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Dominik Ulejczyk 131.75 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  372: 286  150
    2     7 Grzegorz       Kurowski              153.95 +  409: 276  204
    3     2 Michał         Makowski              142.95 -  376: 417   93
    4     8 Zbigniew       Rybak                 127.32 +  440: 330  177
    5     4 Joanna         Ostrowska             126.23 -  372: 476   76
    6     7 Bartosz        Bartczak              124.87 -  369: 380   75
    7     8 Marianna       Kozłowska             117.34 +  414: 302  167
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 +  374: 368  187
    9     7 Czesław        Grajewski             124.01 -  366: 432   74
   10     7 Rafał          Wesołowski            138.91 -  292: 374   89
   11    10 Maria          Skutela               110.99 +  340: 333  161
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  343: 466   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Marek Rogalski 130.36 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  406: 243  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  397: 428  105
    3     8 Rafał          Wesołowski            138.91 +  371: 307  189
    4     6 Maria          Skutela               110.99 -  352: 398   61
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 +  406: 402  187
    6     5 Katarzyna      Polak                 133.35 -  300: 451   83
    7    10 Krystyna       Perekitko             100.00 +  355: 311  150
    8     5 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  266: 440  104
    9    12 Szymon         Dąbrowski             136.06 -  340: 393   86
   10    11 Bartosz        Bartczak              124.87 +  374: 319  175
   11    11 Marianna       Kozłowska             117.34 +  405: 239  167
   12     9 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  411: 292  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Tomasz A. Praga 127.52 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  283: 456  105
    2    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  364: 290  150
    3    11 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  406: 454   90
    4    14 Tomasz         Sehnal                126.90 +  351: 348  177
    5    13 Zbigniew       Rybak                 127.32 +  414: 327  177
    6     9 Krystyna       Perekitko             100.00 +  468: 290  150
    7     4 Marcin         Rogala                142.21 -  279: 477   92
    8     9 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  361: 330  186
    9     6 Katarzyna      Polak                 133.35 -  279: 447   83
   10     9 Maria          Skutela               110.99 +  324: 299  161
   11     8 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  372: 346  174
   12     5 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  341: 369   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Zbigniew Rybak 127.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  327: 413  104
    2    15 Hanna          Siemionow             115.12 +  421: 414  165
    3    12 Beata          Stelmach              108.00 +  404: 339  158
    4     8 Dominik        Ulejczyk              131.75 -  330: 440   82
    5    13 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  327: 414   78
    6    13 Czesław        Grajewski             124.01 -  343: 348   74
    7    15 Tomasz         Sehnal                126.90 +  392: 321  177
    8    14 Paweł          Maciejczuk            132.18 -  312: 314   82
    9    14 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  383: 202  150
   10    10 Szymon         Dąbrowski             136.06 -  327: 334   86
   11    14 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  548: 339  168
   12    12 Maria          Skutela               110.99 +  500: 399  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Tomasz Sehnal 126.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Czupryniak            148.49 -  363: 462   98
    2    13 Marianna       Kozłowska             117.34 -  315: 432   67
    3    17 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  375: 322  170
    4    14 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  348: 351   78
    5    16 Paweł          Maciejczuk            132.18 +  396: 331  182
    6    14 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  292: 380   50
    7    15 Zbigniew       Rybak                 127.32 -  321: 392   77
    8    11 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  444: 352  174
    9    15 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  473: 356  168
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 -  370: 494   87
   11    13 Krystyna       Perekitko             100.00 +  401: 268  150
   12    11 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  353: 320  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Joanna Ostrowska 126.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Kamiński              145.84 +  425: 413  196
    2     6 Franciszek     Łysek                 139.35 +  479: 334  189
    3     4 Irena          Sołdan                138.95 -  335: 407   89
    4     4 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  450: 272  174
    5     4 Dominik        Ulejczyk              131.75 +  476: 372  182
    6     3 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  334: 435   90
    7     5 Maria          Skutela               110.99 +  491: 351  161
    8     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  367: 411   98
    9     4 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 +  386: 371  173
   10     3 Michał         Makowski              142.95 -  322: 397   93
   11     4 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 +  432: 405  191
   12     3 Marcin         Rogala                142.21 -  299: 385   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Bartosz Bartczak 124.87 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Makowski              142.95 -  301: 489   93
    2    16 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  523: 306  168
    3     6 Marianna       Kozłowska             117.34 -  356: 432   67
    4    12 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 +  438: 311  191
    5     8 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 +  459: 369  174
    6     7 Dominik        Ulejczyk              131.75 +  380: 369  182
    7     6 Irena          Sołdan                138.95 -  405: 442   89
    8     7 Czesław        Grajewski             124.01 -  377: 390   74
    9     8 Maria          Skutela               110.99 -  307: 353   61
   10    11 Marek          Rogalski              130.36 -  319: 374   80
   11    12 Robert         Kamiński              145.84 +  379: 350  196
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 -  338: 456   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Maciej Sylwestrzuk 124.46 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Rogala                142.21 +  411: 334  192
    2     8 Wojciech       Łysek                 100.00 +  405: 386  150
    3     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  362: 455   98
    4     4 Joanna         Ostrowska             126.23 -  272: 450   76
    5     8 Bartosz        Bartczak              124.87 -  369: 459   75
    6    12 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  519: 223  168
    7     7 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  407: 446  104
    8    11 Tomasz         Sehnal                126.90 -  352: 444   77
    9    13 Beata          Stelmach              108.00 +  414: 343  158
   10    12 Krystyna       Perekitko             100.00 +  387: 309  150
   11     8 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  346: 372   78
   12     9 Marek          Rogalski              130.36 -  292: 411   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Czesław Grajewski 124.01 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  337: 383   91
    2    14 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  341: 318  170
    3    13 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  368: 282  150
    4     5 Adrian         Ziemniewicz           140.11 -  345: 430   90
    5     7 Katarzyna      Polak                 133.35 -  317: 475   83
    6    13 Zbigniew       Rybak                 127.32 +  348: 343  177
    7    11 Franciszek     Łysek                 139.35 +  431: 322  189
    8     7 Bartosz        Bartczak              124.87 +  390: 377  175
    9     7 Dominik        Ulejczyk              131.75 +  432: 366  182
   10     5 Irena          Sołdan                138.95 -  397: 448   89
   11     5 Michał         Makowski              142.95 -  254: 396   93
   12     8 Rafał          Wesołowski            138.91 +  341: 316  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Arkadiusz Kleniewski 122.89 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adrian         Ziemniewicz           140.11 +  402: 339  190
    2     3 Beata          Stelmach              108.00 +  530: 283  158
    3     3 Robert         Kamiński              145.84 +  426: 417  196
    4     2 Michał         Makowski              142.95 +  395: 349  193
    5     1 Maciej         Czupryniak            148.49 -  375: 412   98
    6     4 Maria          Skutela               110.99 +  401: 359  161
    7     2 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  295: 512  105
    8     4 Irena          Sołdan                138.95 -  376: 385   89
    9     4 Joanna         Ostrowska             126.23 -  371: 386   76
   10     6 Marianna       Kozłowska             117.34 +  358: 302  167
   11     6 Rafał          Wesołowski            138.91 +  350: 336  189
   12     5 Tomasz A.      Praga                 127.52 +  369: 341  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Bogdan Kozłowski 119.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Franciszek     Łysek                 139.35 -  321: 356   89
    2    14 Czesław        Grajewski             124.01 -  318: 341   74
    3    17 Tomasz         Sehnal                126.90 -  322: 375   77
    4    18 PAUZA
    5    15 Maciej         Dąbrowski             118.31 -  271: 435   68
    6    16 Paweł          Maciejczuk            132.18 -  302: 390   82
    7    17 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  342: 334  150
    8    15 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  336: 353   91
    9    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  389: 271  150
   10    16 Beata          Stelmach              108.00 -  409: 410   58
   11    16 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  510: 326  150
   12    14 Robert         Kamiński              145.84 +  328: 310  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 11 107.73




	Maciej Dąbrowski 118.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                138.95 -  325: 407   89
    2    16 Bartosz        Bartczak              124.87 -  306: 523   75
    3    16 Hanna          Siemionow             115.12 +  406: 369  165
    4    16 Franciszek     Łysek                 139.35 -  378: 393   89
    5    15 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  435: 271  170
    6    12 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 -  223: 519   74
    7    18 PAUZA
    8    13 Marianna       Kozłowska             117.34 -  304: 339   67
    9    15 Tomasz         Sehnal                126.90 -  356: 473   77
   10    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  480: 285  150
   11    14 Zbigniew       Rybak                 127.32 -  339: 548   77
   12    15 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  500: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 11 107.55




	Marianna Kozłowska 117.34 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            138.91 -  334: 390   89
    2    13 Tomasz         Sehnal                126.90 +  432: 315  177
    3     6 Bartosz        Bartczak              124.87 +  432: 356  175
    4     7 Krystyna       Perekitko             100.00 -  344: 354   50
    5     9 Franciszek     Łysek                 139.35 +  392: 387  189
    6     6 Marcin         Rogala                142.21 -  330: 410   92
    7     8 Dominik        Ulejczyk              131.75 -  302: 414   82
    8    13 Maciej         Dąbrowski             118.31 +  339: 304  168
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 +  415: 373  187
   10     6 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  302: 358   73
   11    11 Marek          Rogalski              130.36 -  239: 405   80
   12    13 Paweł          Maciejczuk            132.18 -  402: 410   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Hanna Siemionow 115.12 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 -  323: 375   87
    2    15 Zbigniew       Rybak                 127.32 -  414: 421   77
    3    16 Maciej         Dąbrowski             118.31 -  369: 406   68
    4    17 Paweł          Maciejczuk            132.18 -  197: 442   82
    5    18 PAUZA
    6    17 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  289: 264  150
    7    13 Robert         Kamiński              145.84 -  337: 466   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     560  /  6  93.33




	Maria Skutela 110.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             136.06 +  502: 429  186
    2     1 Krystyna       Perekitko             100.00 -  320: 344   50
    3     7 Grzegorz       Kurowski              153.95 +  396: 308  204
    4     6 Marek          Rogalski              130.36 +  398: 352  180
    5     6 Irena          Sołdan                138.95 +  392: 363  189
    6     4 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  359: 401   73
    7     5 Joanna         Ostrowska             126.23 -  351: 491   76
    8     6 Katarzyna      Polak                 133.35 -  308: 325   83
    9     8 Bartosz        Bartczak              124.87 +  353: 307  175
   10     9 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  299: 324   78
   11    10 Dominik        Ulejczyk              131.75 -  333: 340   82
   12    12 Zbigniew       Rybak                 127.32 -  399: 500   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Beata Stelmach 108.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Polak                 133.35 +  467: 377  183
    2     3 Arkadiusz      Kleniewski            122.89 -  283: 530   73
    3    12 Zbigniew       Rybak                 127.32 -  339: 404   77
    4    11 Szymon         Dąbrowski             136.06 -  415: 504   86
    5    14 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  465: 322  150
    6    11 Robert         Kamiński              145.84 -  284: 489   96
    7    14 Wojciech       Łysek                 100.00 -  271: 382   50
    8    16 Franciszek     Łysek                 139.35 -  362: 497   89
    9    13 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 -  343: 414   74
   10    16 Bogdan         Kozłowski             119.90 +  410: 409  170
   11    15 Paweł          Maciejczuk            132.18 -  380: 400   82
   12    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  336: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     1 Maria          Skutela               110.99 +  344: 320  161
    3     5 Mariusz        Skrobosz              155.09 -  272: 387  105
    4     7 Marianna       Kozłowska             117.34 +  354: 344  167
    5     3 Michał         Makowski              142.95 -  301: 461   93
    6     9 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  290: 468   78
    7    10 Marek          Rogalski              130.36 -  311: 355   80
    8    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  360: 312  150
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  257: 535   91
   10    12 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 -  309: 387   74
   11    13 Tomasz         Sehnal                126.90 -  268: 401   77
   12    16 Wojciech       Łysek                 100.00 -  325: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 11 102.36




	Tadeusz Sokólski 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Rogalski              130.36 -  243: 406   80
    2    18 PAUZA
    3    13 Czesław        Grajewski             124.01 -  282: 368   74
    4    15 Rafał          Wesołowski            138.91 -  233: 455   89
    5    14 Beata          Stelmach              108.00 -  322: 465   58
    6    17 Hanna          Siemionow             115.12 -  264: 289   65
    7    17 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  334: 342   70
    8    10 Robert         Kamiński              145.84 -  245: 400   96
    9    14 Zbigniew       Rybak                 127.32 -  202: 383   77
   10    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  237: 346   50
   11    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -  234: 422   50
   12    15 Maciej         Dąbrowski             118.31 -  247: 500   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  / 11  70.64




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dominik        Ulejczyk              131.75 -  286: 372   82
    2    17 Tomasz A.      Praga                 127.52 -  290: 364   78
    3    18 PAUZA
    4    13 Wojciech       Łysek                 100.00 +  390: 237  150
    5    11 Grzegorz       Kurowski              153.95 -  321: 641  104
    6    14 Tomasz         Sehnal                126.90 +  380: 292  177
    7    12 Szymon         Dąbrowski             136.06 -  328: 454   86
    8    17 Krystyna       Perekitko             100.00 -  312: 360   50
    9    16 Paweł          Maciejczuk            132.18 -  282: 309   82
   10    17 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  346: 237  150
   11    16 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  326: 510   70
   12    17 Beata          Stelmach              108.00 -  248: 336   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 11  98.82




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Maciejczuk            132.18 +  397: 328  182
    2     8 Maciej         Sylwestrzuk           124.46 -  386: 405   74
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.91 -  278: 395   87
    4    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  237: 390   50
    5    17 Małgorzata     Deszczyńska           141.02 -  336: 396   91
    6    18 PAUZA
    7    14 Beata          Stelmach              108.00 +  382: 271  158
    8    12 Rafał          Wesołowski            138.91 -  328: 357   89
    9    17 Bogdan         Kozłowski             119.90 -  271: 389   70
   10    15 Maciej         Dąbrowski             118.31 -  285: 480   68
   11    17 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  422: 234  150
   12    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  330: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 11 106.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz A.      Praga                 456: 283
   2 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              327: 413
   3 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Sehnal                462: 363
   4 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              425: 413
   5 Michał         Makowski             - Bartosz        Bartczak              489: 301
   6 Maciej         Sylwestrzuk          - Marcin         Rogala                411: 334
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Czesław        Grajewski             383: 337
   8 Arkadiusz      Kleniewski           - Adrian         Ziemniewicz           402: 339
   9 Franciszek     Łysek                - Bogdan         Kozłowski             356: 321
  10 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                325: 407
  11 Rafał          Wesołowski           - Marianna       Kozłowska             390: 334
  12 Hanna          Siemionow            - Andrzej        Kwiatkowski           323: 375
  13 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Skutela               429: 502
  14 Beata          Stelmach             - Katarzyna      Polak                 467: 377
  15 Paweł          Maciejczuk           - Wojciech       Łysek                 328: 397
  16 Wojciech       Wojtysiak            - Dominik        Ulejczyk              286: 372
  17 Marek          Rogalski             - Tadeusz        Sokólski              406: 243
  18 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Skutela              - Krystyna       Perekitko             320: 344
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              344: 451
   3 Arkadiusz      Kleniewski           - Beata          Stelmach              530: 283
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Czupryniak            336: 532
   5 Marek          Rogalski             - Mariusz        Skrobosz              397: 428
   6 Joanna         Ostrowska            - Franciszek     Łysek                 479: 334
   7 Dominik        Ulejczyk             - Grzegorz       Kurowski              409: 276
   8 Wojciech       Łysek                - Maciej         Sylwestrzuk           386: 405
   9 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           381: 279
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Dąbrowski             438: 407
  11 Robert         Kamiński             - Paweł          Maciejczuk            422: 366
  12 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Polak                 467: 362
  13 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Sehnal                432: 315
  14 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             341: 318
  15 Hanna          Siemionow            - Zbigniew       Rybak                 414: 421
  16 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Dąbrowski             523: 306
  17 Tomasz A.      Praga                - Wojciech       Wojtysiak             364: 290
  18 Tadeusz        Sokólski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Czupryniak            362: 455
   2 Michał         Makowski             - Dominik        Ulejczyk              417: 376
   3 Robert         Kamiński             - Arkadiusz      Kleniewski            417: 426
   4 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             407: 335
   5 Krystyna       Perekitko            - Mariusz        Skrobosz              272: 387
   6 Marianna       Kozłowska            - Bartosz        Bartczak              432: 356
   7 Grzegorz       Kurowski             - Maria          Skutela               308: 396
   8 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            371: 307
   9 Franciszek     Łysek                - Marcin         Rogala                298: 470
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Łysek                 395: 278
  11 Tomasz A.      Praga                - Adrian         Ziemniewicz           406: 454
  12 Zbigniew       Rybak                - Beata          Stelmach              404: 339
  13 Tadeusz        Sokólski             - Czesław        Grajewski             282: 368
  14 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           412: 395
  15 Katarzyna      Polak                - Paweł          Maciejczuk            521: 272
  16 Maciej         Dąbrowski            - Hanna          Siemionow             406: 369
  17 Tomasz         Sehnal               - Bogdan         Kozłowski             375: 322
  18 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            347: 428
   2 Arkadiusz      Kleniewski           - Michał         Makowski              395: 349
   3 Marcin         Rogala               - Irena          Sołdan                458: 267
   4 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           450: 272
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Czesław        Grajewski             430: 345
   6 Maria          Skutela              - Marek          Rogalski              398: 352
   7 Krystyna       Perekitko            - Marianna       Kozłowska             354: 344
   8 Dominik        Ulejczyk             - Zbigniew       Rybak                 440: 330
   9 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Kwiatkowski           398: 393
  10 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              503: 290
  11 Beata          Stelmach             - Szymon         Dąbrowski             415: 504
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Bartczak              311: 438
  13 Wojciech       Łysek                - Wojciech       Wojtysiak             237: 390
  14 Tomasz         Sehnal               - Tomasz A.      Praga                 348: 351
  15 Tadeusz        Sokólski             - Rafał          Wesołowski            233: 455
  16 Maciej         Dąbrowski            - Franciszek     Łysek                 378: 393
  17 Paweł          Maciejczuk           - Hanna          Siemionow             442: 197
  18 Bogdan         Kozłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Arkadiusz      Kleniewski            412: 375
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Marcin         Rogala                385: 364
   3 Michał         Makowski             - Krystyna       Perekitko             461: 301
   4 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Ostrowska             372: 476
   5 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              391: 406
   6 Irena          Sołdan               - Maria          Skutela               363: 392
   7 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Polak                 317: 475
   8 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Sylwestrzuk           459: 369
   9 Franciszek     Łysek                - Marianna       Kozłowska             387: 392
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Rogalski              402: 406
  11 Wojciech       Wojtysiak            - Grzegorz       Kurowski              321: 641
  12 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              391: 370
  13 Zbigniew       Rybak                - Tomasz A.      Praga                 327: 414
  14 Beata          Stelmach             - Tadeusz        Sokólski              465: 322
  15 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Dąbrowski             271: 435
  16 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Sehnal                331: 396
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Łysek                 396: 336
  18 Hanna          Siemionow            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            356: 387
   2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              421: 378
   3 Joanna         Ostrowska            - Adrian         Ziemniewicz           334: 435
   4 Maria          Skutela              - Arkadiusz      Kleniewski            359: 401
   5 Katarzyna      Polak                - Marek          Rogalski              451: 300
   6 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Rogala                330: 410
   7 Bartosz        Bartczak             - Dominik        Ulejczyk              380: 369
   8 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                400: 421
   9 Tomasz A.      Praga                - Krystyna       Perekitko             468: 290
  10 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           339: 415
  11 Robert         Kamiński             - Beata          Stelmach              489: 284
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Dąbrowski             519: 223
  13 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 348: 343
  14 Tomasz         Sehnal               - Wojciech       Wojtysiak             292: 380
  15 Franciszek     Łysek                - Małgorzata     Deszczyńska           387: 362
  16 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            302: 390
  17 Hanna          Siemionow            - Tadeusz        Sokólski              289: 264
  18 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Adrian         Ziemniewicz           509: 277
   2 Arkadiusz      Kleniewski           - Mariusz        Skrobosz              295: 512
   3 Michał         Makowski             - Katarzyna      Polak                 372: 332
   4 Marcin         Rogala               - Tomasz A.      Praga                 477: 279
   5 Maria          Skutela              - Joanna         Ostrowska             351: 491
   6 Irena          Sołdan               - Bartosz        Bartczak              442: 405
   7 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              407: 446
   8 Dominik        Ulejczyk             - Marianna       Kozłowska             414: 302
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            412: 375
  10 Krystyna       Perekitko            - Marek          Rogalski              311: 355
  11 Czesław        Grajewski            - Franciszek     Łysek                 431: 322
  12 Wojciech       Wojtysiak            - Szymon         Dąbrowski             328: 454
  13 Robert         Kamiński             - Hanna          Siemionow             466: 337
  14 Wojciech       Łysek                - Beata          Stelmach              382: 271
  15 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                392: 321
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            376: 295
  17 Tadeusz        Sokólski             - Bogdan         Kozłowski             334: 342
  18 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Joanna         Ostrowska             411: 367
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Rogala                392: 301
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Makowski              444: 381
   4 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Kleniewski            385: 376
   5 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Kurowski              266: 440
   6 Katarzyna      Polak                - Maria          Skutela               325: 308
   7 Bartosz        Bartczak             - Czesław        Grajewski             377: 390
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Dominik        Ulejczyk              368: 374
   9 Tomasz A.      Praga                - Szymon         Dąbrowski             361: 330
  10 Tadeusz        Sokólski             - Robert         Kamiński              245: 400
  11 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Sylwestrzuk           444: 352
  12 Wojciech       Łysek                - Rafał          Wesołowski            328: 357
  13 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Dąbrowski             339: 304
  14 Paweł          Maciejczuk           - Zbigniew       Rybak                 314: 312
  15 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Deszczyńska           336: 353
  16 Beata          Stelmach             - Franciszek     Łysek                 362: 497
  17 Wojciech       Wojtysiak            - Krystyna       Perekitko             312: 360


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Irena          Sołdan                442: 354
   2 Mariusz        Skrobosz             - Adrian         Ziemniewicz           457: 376
   3 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Makowski              394: 343
   4 Joanna         Ostrowska            - Arkadiusz      Kleniewski            386: 371
   5 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              529: 445
   6 Katarzyna      Polak                - Tomasz A.      Praga                 447: 279
   7 Czesław        Grajewski            - Dominik        Ulejczyk              432: 366
   8 Maria          Skutela              - Bartosz        Bartczak              353: 307
   9 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Kwiatkowski           415: 373
  10 Rafał          Wesołowski           - Franciszek     Łysek                 346: 309
  11 Krystyna       Perekitko            - Małgorzata     Deszczyńska           257: 535
  12 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              393: 340
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Beata          Stelmach              414: 343
  14 Zbigniew       Rybak                - Tadeusz        Sokólski              383: 202
  15 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Sehnal                356: 473
  16 Paweł          Maciejczuk           - Wojciech       Wojtysiak             309: 282
  17 Bogdan         Kozłowski            - Wojciech       Łysek                 389: 271


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Maciej         Czupryniak            396: 434
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              441: 338
   3 Michał         Makowski             - Joanna         Ostrowska             397: 322
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Polak                 337: 408
   5 Irena          Sołdan               - Czesław        Grajewski             448: 397
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Marianna       Kozłowska             358: 302
   7 Dominik        Ulejczyk             - Rafał          Wesołowski            292: 374
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Kamiński              473: 427
   9 Tomasz A.      Praga                - Maria          Skutela               324: 299
  10 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 334: 327
  11 Bartosz        Bartczak             - Marek          Rogalski              319: 374
  12 Krystyna       Perekitko            - Maciej         Sylwestrzuk           309: 387
  13 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Kwiatkowski           370: 494
  14 Franciszek     Łysek                - Paweł          Maciejczuk            511: 322
  15 Wojciech       Łysek                - Maciej         Dąbrowski             285: 480
  16 Beata          Stelmach             - Bogdan         Kozłowski             410: 409
  17 Tadeusz        Sokólski             - Wojciech       Wojtysiak             237: 346


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Maciej         Czupryniak            432: 387
   2 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                407: 345
   3 Grzegorz       Kurowski             - Marcin         Rogala                377: 414
   4 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           432: 405
   5 Michał         Makowski             - Czesław        Grajewski             396: 254
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Rafał          Wesołowski            350: 336
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Adrian         Ziemniewicz           416: 420
   8 Tomasz A.      Praga                - Maciej         Sylwestrzuk           372: 346
   9 Franciszek     Łysek                - Szymon         Dąbrowski             409: 328
  10 Dominik        Ulejczyk             - Maria          Skutela               340: 333
  11 Marek          Rogalski             - Marianna       Kozłowska             405: 239
  12 Robert         Kamiński             - Bartosz        Bartczak              350: 379
  13 Tomasz         Sehnal               - Krystyna       Perekitko             401: 268
  14 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Dąbrowski             548: 339
  15 Beata          Stelmach             - Paweł          Maciejczuk            380: 400
  16 Bogdan         Kozłowski            - Wojciech       Wojtysiak             510: 326
  17 Wojciech       Łysek                - Tadeusz        Sokólski              422: 234


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Michał         Makowski              327: 334
   2 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Polak                 330: 452
   3 Marcin         Rogala               - Joanna         Ostrowska             385: 299
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Grzegorz       Kurowski              480: 467
   5 Arkadiusz      Kleniewski           - Tomasz A.      Praga                 369: 341
   6 Franciszek     Łysek                - Irena          Sołdan                394: 385
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Dominik        Ulejczyk              466: 343
   8 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            341: 316
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              292: 411
  10 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kwiatkowski           338: 456
  11 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Sehnal                320: 353
  12 Maria          Skutela              - Zbigniew       Rybak                 399: 500
  13 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Maciejczuk            402: 410
  14 Robert         Kamiński             - Bogdan         Kozłowski             310: 328
  15 Maciej         Dąbrowski            - Tadeusz        Sokólski              500: 247
  16 Krystyna       Perekitko            - Wojciech       Łysek                 325: 330
  17 Wojciech       Wojtysiak            - Beata          Stelmach              248: 336
Lista rankingowa na dzień 28-09-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            163.23  27423  168
   2 Patryk Wolniewicz              Szczecin             159.19   5731   36
   3 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.75  16615  106
   4 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.68  30552  195
   5 Mirosław Uglik                 Warszawa             156.37  21579  138
   6 Jakub Szymczak                 Łódź                 156.20  19525  125
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               156.18   6872   44
   8 Marek Reda                     Warszawa             156.16   6871   44
   9 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.38  29833  192
  10 Dariusz Ulatowski              Tuchola              155.34  15068   97
  11 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.10  21404  138
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.72  29707  192
  13 Dawid Pikul                    Poznań               154.52  25033  162
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.98  26792  174
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.96   7342   48
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.41  29873  196
  17 Artur Irzyk                    Strzyżów             152.22  16592  109
  18 Konrad Sowula                  Kraków               152.18   9283   61
  19 Bartosz Morawski               Wrocław              151.83  26419  174
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.82  28998  191
  21 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          151.65  16075  106
  22 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  150.62   7531   50
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.55  30111  200
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.13  29875  199
  25 Kamil Górka                    Kraków               149.80  28612  191
  26 Justyna Górka                  Kraków               149.46  17487  117
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              149.33  13141   88
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             149.20  21932  147
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            149.05   5515   37
  30 Kamil Kister                   Warszawa             148.10   7405   50
  31 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.64  28495  193
  32 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.38  18423  125
  33 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               147.38  16801  114
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.35  29471  200
  35 Jan Mrozowski                  Kraków               147.26  26359  179
  36 Andrzej Kowalski               Gdańsk               147.23  13251   90
  37 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       147.07  10736   73
  38 Marek Dudkiewicz               Milanówek            147.07  28972  197
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 147.05  24117  164
  40 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.58  29169  199
  41 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.04  28916  198
  42 Szymon Płachta                 Warszawa             145.93  24808  170
  43 Janusz Krupiński               Bytom                145.54  23577  162
  44 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.40   9451   65
  45 Joanna Juszczak                Warszawa             144.88  16516  114
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.73  22143  153
  47 Andrzej Rakoczy                Kraków               144.52  13007   90
  48 Michał Makowski                Warszawa             143.62  17809  124
  49 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              143.61  24557  171
  50 Robert Kamiński                Warszawa             143.47  25681  179
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.16  28488  199
  52 Przemysław Herdzina            Kraków               142.75   8993   63
  53 Piotr Domański                 Lublin               142.65  10128   71
  54 Marcin Rogala                  Warszawa             142.49  28498  200
  55 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        142.47   9688   68
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.42  19654  138
  57 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       142.38   5268   37
  58 Adrian Ziemniewicz             Białystok            140.95  28190  200
  59 Michał Rogalewicz              Poznań               140.61   4359   31
  60 Maciej Śliwa                   Zabrze               140.59   6186   44
  61 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   5477   39
  62 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.35  12070   86
  63 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            139.98   8539   61
  64 Radosław Jachna                Gdańsk               139.90   9373   67
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.60  26385  189
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             139.58  27358  196
  67 Jacek Mańko                    Poznań               139.57  22332  160
  68 Franciszek Łysek               Warszawa             139.12  26850  193
  69 Krzysztof Gibas                Kraków               138.82   7080   51
  70 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.54   5403   39
  71 Tomasz Suchanek                Wrocław              138.36  12452   90
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             138.19  26256  190
  73 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.77   7302   53
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.66  26922  197
  75 Maciej Kuć                     Stargard             136.49  12830   94
  76 Dariusz Kuć                    Stargard             136.40  16914  124
  77 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.13  26546  195
  78 Marcin Stachowski              Wydartowo I          135.95  19984  147
  79 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.78  27156  200
  80 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.69  21167  156
  81 Katarzyna Polak                Warszawa             135.20  21496  159
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.03  26871  199
  83 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     134.72  26539  197
  84 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.65  19121  142
  85 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.60   6057   45
  86 Rafał Matczak                  Milanówek            134.39  26609  198
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.19  19458  145
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.05  22922  171
  89 Daniel Janus                   Wąchock              133.69   8289   62
  90 Marta Bajorek                  Warszawa             133.50  26300  197
  91 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.49  20024  150
  92 Tomasz Lempart                 Kraków               133.47  20288  152
  93 Adam Grzelec                   Poznań               133.44  15612  117
  94 Jacek Baltyn                   Suchedniów           133.41   5470   41
  95 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               133.31   4799   36
  96 Agnieszka Walas                Kraków               133.16   8256   62
  97 Dominika Worona                Police               133.04   9579   72
  98 Jakub Błażejewski              Poznań               133.04  17162  129
  99 Maciej Perzyński               Piła                 132.92   6779   51
 100 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            132.68  24015  181
 101 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.56  24656  186
 102 Ireneusz Kurzok                Mikołów              132.21   8329   63
 103 Anna Demczyszyn                Bystra               132.16   5022   38
 104 Piotr Broda                    Sandomierz           132.13  25634  194
 105 Paweł Maciejczuk               Białystok            131.57  24472  186
 106 Dominik Ulejczyk               Będzin               131.56  26049  198
 107 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.48   7889   60
 108 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.43   8017   61
 109 Agata Kuć                      Stargard             131.04  21490  164
 110 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   130.71  16339  125
 111 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             130.66  19337  148
 112 Natalia Ogierman               Katowice             130.58  13972  107
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.47  22962  176
 114 Grażyna Wesołowska             Łódź                 130.35  21247  163
 115 Marcin Ceglarek                Kraków               130.15  10152   78
 116 Marcin Orzechowski             Poznań               130.10   6505   50
 117 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 118 Marek Rogalski                 Warszawa             129.52  25775  199
 119 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            129.44   5048   39
 120 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.29  24695  191
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.02  22192  172
 122 Tomasz A. Praga                Białystok            128.70   9524   74
 123 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.69   4633   36
 124 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             128.68  15828  123
 125 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.37  10783   84
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.10  24339  190
 127 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.78   5878   46
 128 Dorota Kuć                     Stargard             127.70  17367  136
 129 Jarosław Michalak              Łódź                 127.66   4085   32
 130 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.55  24234  190
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.49  22565  177
 132 Konrad Mikusek                 Milanówek            127.39  18089  142
 133 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.21  14629  115
 134 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.10  25166  198
 135 Marta Szcześniak               Krzyków              127.10   6355   50
 136 Jakub Onoszko                  Gdynia               126.80  19527  154
 137 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.72  25090  198
 138 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.67   4560   36
 139 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.61   4558   36
 140 Zdzisław Stańkowski            Rząska               126.49   6451   51
 141 Szymon Stępień                 Bytom                126.48  17201  136
 142 Rafał Stachowski               Police               126.42   4551   36
 143 Jerzy Luter                    Bytom                126.33  24888  197
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.05  24453  194
 145 Czesław Grajewski              Białystok            126.05  24957  198
 146 Stanisław Gasik                Warszawa             126.04  10713   85
 147 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 148 Adam Sternik                   Kętrzyn              125.66   5529   44
 149 Marta Sztajnert                Wisła                125.14  13390  107
 150 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             125.05  13755  110
 151 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          124.54  24658  198
 152 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.24  20376  164
 153 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            123.99  23187  187
 154 Bartosz Bartczak               Poznań               123.79  24387  197
 155 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.14   4433   36
 156 Artur Wawrzynowski             Żukowo               123.02  16239  132
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             123.00  22017  179
 158 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          122.96  12296  100
 159 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.76   6752   55
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                122.33   8808   72
 161 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               122.32  12477  102
 162 Bożena Guział                  Racibórz             122.27  17729  145
 163 Sławomir Długosz               Ostróda              122.20  10265   84
 164 Agnieszka Matus                Milanówek            122.09  22953  188
 165 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.01  12323  101
 166 Karolina Urbańska              Poznań               121.96  13294  109
 167 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.81  16566  136
 168 Ala Białobrzewska              Gdynia               121.80  10597   87
 169 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.77  12299  101
 170 Dariusz Sowula                 Kraków               121.73  10347   85
 171 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.64   6082   50
 172 Michał Sak                     Lublin               120.81   6403   53
 173 Monika Siemaszko               Lipiany              120.69  11224   93
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 120.58   4341   36
 175 Anita Bruska                   Gdynia               120.07  10566   88
 176 Jarosław Olek                  Warszawa             120.00   5520   46
 177 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            119.87  20378  170
 178 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.71   9337   78
 179 Dariusz Buławko                Warszawa             119.66   6940   58
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.08  10598   89
 181 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.80   7841   66
 182 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             118.54  11854  100
 183 Adam Janicki                   Wrocław              118.31   6034   51
 184 Urszula Rechowicz              Katowice             118.26  16675  141
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.09   8739   74
 186 Joanna Brychcy                 Katowice             118.02  14516  123
 187 Maciej Labe                    Poznań               117.95   4364   37
 188 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.92   6957   59
 189 Marianna Kozłowska             Białystok            117.70  11770  100
 190 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.69  23068  196
 191 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 192 Ewa Dunikowska                 Kraków               117.30  15015  128
 193 Renata Andracka                Zwola                117.12  21901  187
 194 Sławomir Wolski                Wrocław              117.03  18256  156
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.91   4092   35
 196 Izabela Chmielewska            Zabrze               116.47  12812  110
 197 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.36   9774   84
 198 Karolina Mak                   Wrocław              115.62   5550   48
 199 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.60   4624   40
 200 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.55   9591   83
 201 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            115.38   4846   42
 202 Marcin Kurowski                Racibórz             115.12  21297  185
 203 Ewelina Kister                 Warszawa             114.86   4020   35
 204 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.77  18133  158
 205 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            114.75   7688   67
 206 Marta Świątkowska              Wrocław              114.48  10303   90
 207 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 208 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.65   4205   37
 209 Józef Burzyński                Ełk                  113.33  19379  171
 210 Katarzyna Okoniewska           Poznań               113.32   4306   38
 211 Leszek Kilian                  Jaworzno             113.01  19211  170
 212 Agnieszka Dawid                Kraków               112.86   9819   87
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.81  21660  192
 214 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.75  16913  150
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               112.53  13616  121
 216 Maria Skutela                  Warszawa             112.41  12365  110
 217 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.14   8523   76
 218 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86   8166   73
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.42   4234   38
 220 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 221 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.49   7845   71
 222 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.32   6288   57
 223 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.84  12192  111
 224 Jolanta Zięba                  Zabrze               109.81   8126   74
 225 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.53  12158  111
 226 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            108.90  13939  128
 227 Justyna Nieznalska             Jejkowice            108.88   6424   59
 228 Beata Stelmach                 Warszawa             108.65   4020   37
 229 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 230 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            108.53   6729   62
 231 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.47   3905   36
 232 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.27  10719   99
 233 Jacek Nowak                    Szczecin             107.52   8064   75
 234 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.82  21151  198
 235 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.81   4486   42
 236 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.66  11946  112
 237 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          106.48   8838   83
 238 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         105.97   6252   59
 239 Olga Swarcewicz                Warszawa             105.86   3811   36
 240 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 105.85   3493   33
 241 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.71   6237   59
 242 Marta Majewska                 Wadowice             105.56  10450   99
 243 Robert Wagner                  Wrocław              105.28   4948   47
 244 Liliana Dąbrowska              Warszawa             105.22   4735   45
 245 Natalia Mówka                  Warszawa             104.87   7446   71
 246 Justyna Sławińska              Gdańsk               104.73   6703   64
 247 Zofia Górka                    Łęczna               104.71   6597   63
 248 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.19  18129  174
 249 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               103.56  12116  117
 250 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            103.48  13349  129
 251 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            103.08   6288   61
 252 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.84   3157   31
 253 Marek Cecot                    Kołobrzeg            100.82  10082  100
 254 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         100.64   3321   33
 255 Wojciech Łysek                 Warszawa             100.03  20006  200
 256 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.98  10798  108
 257 Jakub Kowalski                 Piaseczno             99.74   4189   42
 258 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.70   6580   66
 259 Marcin Stachowiak              Poznań                99.49   6666   67
 260 Grażyna Chłopek                Jaworzno              98.94   6530   66
 261 Karolina Sikora                Jaworzno              97.56   9268   95
 262 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.03  14749  152
 263 Lidia Żywna                    Gdynia                96.95   5623   58
 264 Teresa Balewska                Reda                  96.41  18414  191
 265 Wojciech Wąs                   Warszawa              96.11   3556   37
 266 Marek Popczyk                  Tychy                 94.75   4548   48
 267 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              94.73  16199  171
 268 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      94.24   3110   33
 269 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.13  14026  149
 270 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.82   6192   66
 271 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.29  10169  109
 272 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 273 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.31  17348  190
 274 Bernadeta Zapała               Jaworzno              91.23   9762  107
 275 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.60   3101   35
 276 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 277 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.27   8186   96
 278 Dawid Węgrzyński               Zabrze                84.76   3560   42
 279 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.73   2796   33
 280 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 281 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             82.52   2723   33
 282 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             81.31   6586   81
 283 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.18   2547   33
 284 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.10   4431   59




Poczekalnia na dzień 28-09-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Ewa Madejczyk                  Katowice             113.86   3302   29
   2 Patryk Gadus                   Pszczew              145.00   4060   28
   3 Olga Żukowicz                  Ustronie Morskie      85.61   2397   28
   4 Michał Burak                   Wrocław              123.67   3339   27
   5 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   89.19   2408   27
   6 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              146.12   3799   26
   7 Łukasz Sornek                  Mikołów              115.38   3000   26
   8 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.38   3225   24
   9 Krystyna Augustyniak           Łódź                 131.92   3166   24
  10 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.58   2918   24
  11 Maria Uryga                    Kraków               118.17   2836   24
  12 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.58   2822   24
  13 Łukasz Soliwoda                Wrocław               99.58   2390   24
  14 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  15 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  16 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      65.33   1568   24
  17 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  18 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.91   2574   23
  19 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.91   2482   23
  20 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  21 Grażyna Smereka                Racibórz             103.91   2390   23
  22 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.30   2261   23
  23 Adam Kaczyński                 Świnoujście           96.00   2208   23
  24 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  25 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.78   2088   23
  26 Agata Rosińska                 Warszawa              90.78   2088   23
  27 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.35   2078   23
  28 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  29 Michał Sztajnert               Wisła                 77.26   1777   23
  30 Wiktor Górnicki                Warszawa              64.22   1477   23
  31 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  32 Elżbieta Salamon               Wrocław               78.77   1733   22
  33 Waldemar Dębski                Ostróda               76.68   1687   22
  34 Barbara Obremska               Wrocław              141.29   2967   21
  35 Leszek Stecuła                 Bytom                132.29   2778   21
  36 Piotr Duda                     Tychy                 93.05   1861   20
  37 Mariusz Makuch                 Zator                138.63   2634   19
  38 Radosław Chomentowski          Krosno               125.42   2383   19
  39 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        116.16   2207   19
  40 Igor Kabalewski                Podkowa Leśna        115.16   2188   19
  41 Barbara Spodniewska            Tychy                 83.58   1588   19
  42 Tomasz Górka                   Kraków               126.89   2284   18
  43 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.22   1966   18
  44 Tomasz Duda                    Tychy                106.00   1908   18
  45 Jacek Gasik                    Warszawa             105.11   1892   18
  46 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  47 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  48 Mateusz Stańczyk               Tarnów               119.94   1919   16
  49 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  50 Juliusz Czupryniak             Warszawa             146.80   2202   15
  51 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     123.27   1849   15
  52 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             117.67   1765   15
  53 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.21   1739   14
  54 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  55 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  56 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              93.79   1313   14
  57 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      89.57   1254   14
  58 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  59 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  60 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             114.08   1483   13
  61 Hanna Siemionow                Białystok            101.15   1315   13
  62 Piotr Kozak                    Racibórz              98.46   1280   13
  63 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  64 Michał Kolaj                   Ostróda              158.33   1900   12
  65 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  66 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               140.42   1685   12
  67 Ewa Radzikowska                Pyskowice            137.33   1648   12
  68 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  69 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              130.33   1564   12
  71 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  72 Jarosław Karp                  Jędrzejów            125.25   1503   12
  73 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  74 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            124.08   1489   12
  75 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.92   1487   12
  76 Przemysław Pawlic              Wrocław              123.08   1477   12
  77 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  78 Piotr Maciejczak               Poznań               122.25   1467   12
  79 Karol Waniek                   Wrocław              122.17   1466   12
  80 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  81 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  82 Patrycja Skibska               Warszawa             121.33   1456   12
  83 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  84 Marek Roszak                   Poznań               119.58   1435   12
  85 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  86 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.67   1424   12
  87 Przemysław Woiński             Łódź                 118.58   1423   12
  88 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  89 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.25   1383   12
  90 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.92   1379   12
  91 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
  92 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
  93 Halina Roszak                  Poznań               112.67   1352   12
  94 Adrian Gerula                  Przemyśl             111.50   1338   12
  95 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
  96 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
  97 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.42   1277   12
  98 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.08   1273   12
  99 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 100 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 101 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 102 Irena Kosieradzka              Warszawa              99.75   1197   12
 103 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 104 Jan Lisiewski                  Piasutno              97.17   1166   12
 105 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             97.08   1165   12
 106 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            94.75   1137   12
 107 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 108 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 109 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice               91.00   1092   12
 110 Szymon Sztajnert               Wisła                 90.25   1083   12
 111 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 112 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 113 Tomasz Rekus                   Gliwice               83.25    999   12
 114 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  82.42    989   12
 115 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 116 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 117 Joanna Ryduchowska-Wrzałek     Reda                  70.58    847   12
 118 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 119 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 120 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.73   1383   11
 121 Magdalena Podlaska             Warszawa             113.82   1252   11
 122 Leszek Dobrowolski             Wrocław              109.91   1209   11
 123 Rafał Świątek                  Wrocław              108.45   1193   11
 124 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.36   1181   11
 125 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 126 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 127 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 128 Marek Wodnicki                 Łódź                  95.18   1047   11
 129 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 130 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              92.73   1020   11
 131 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 132 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 133 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 134 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 135 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 136 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 137 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 138 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 139 Joanna Regdos                  Kraków                77.18    849   11
 140 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 141 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 142 Stanisław Świgost              Gdańsk                74.09    815   11
 143 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 144 Janina Sobala                  Łęczna                73.00    803   11
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             70.64    777   11
 146 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 147 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 148 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 149 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 150 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 151 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 152 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 153 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 154 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 155 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             56.00    616   11
 156 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 157 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 158 Emilia Stachowiak              Poznań                62.20    622   10
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.56   1103    9
 160 Dariusz Wiza                   Katowice              56.89    512    9
 161 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec         102.75    822    8
 162 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 163 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 164 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 165 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 166 Tomasz Łapka                   Opole                147.71   1034    7
 167 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.14    813    7
 169 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 170 Paweł Morga                    Warszawa             115.14    806    7
 171 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 172 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 173 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 174 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 175 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.71    719    7
 176 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 177 Barbara  Sadurska              Warszawa             101.43    710    7
 178 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 179 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 180 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 181 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 182 Andrzej  Pastor                Warszawa              96.57    676    7
 183 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 184 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 185 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 186 Bożena Mileńko                 Warszawa              90.57    634    7
 187 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 188 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 189 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała         85.86    601    7
 190 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 191 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 192 Julia  Orłowska                Warszawa              85.14    596    7
 193 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 194 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 195 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 196 Sławomir Kamecki               Konstancin            74.14    519    7
 197 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 198 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 199 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 200 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 201 Aleksandra Nowicka             Puszczykowo           64.57    452    7
 202 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 203 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 204 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 205 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 206 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 207 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 208 Maciej  Ciuba                  Warszawa              84.17    505    6
 209 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 210 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 211 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 212 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 213 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 214 Łukasz Trendak                 Warszawa              70.67    424    6
 215 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 216 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 217 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 218 Julia Sylwestrzuk              Gródek                61.33    368    6
 219 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 220 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 221 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 222 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 223 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 224 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 225 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 226 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 227 Kuba Kallus                    Katowice              97.33    292    3
 228 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 229 Mateusz Pietrosiński           Michałowice           75.00    225    3
 230 Dorota Nurzyńska               Piaseczno             63.00    189    3
 231 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 232 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 233 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 234 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 235 Joanna Neyman                  Puszczykowo           79.50    159    2
 236 Konrad Pajorski                Puszczykowo           72.00    144    2
 237 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 238 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 239 Jarosław Pietrzak              Warszawa              54.00    108    2
 240 Ewa Wawoczny                   Racibórz              54.00    108    2
 241 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 242 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 243 Krzysztof Lipczyński           Puszczykowo           78.00     78    1
 244 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 245 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 246 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie