Gdańsk 7
lipca
Gdańsk 7- 8 lipca III Otwarte Mistrzostwa GdańskaGrand Prix 2018
Ciechanowiec14
lipca
Ciechanowiec 14-15 lipca V Mistrzostwa CiechanowcaMistrzostwa Regionów 2018
Legnica21
lipca
Legnica 21-22 lipca XXIV Puchar Polski
Stanisław Rydzik po raz drugi14 - 15 lipca 2018 — V Mistrzostwa CiechanowcaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 14 - 15 lipca 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Stanisław Rydzik po raz drugiPodobnie jak w roku ubiegłym najliczniejszą grupę zawodników w ciechanowieckim turnieju stanowili gracze z województwa podlaskiego i mazowieckiego. Pojawił się jeden debiutant i kilka osób, które zawitały do Ciechanowca po raz pierwszy.

Wśród 38 uczestników było dwóch byłych mistrzów Polski — Paweł Jackowski i — już tradycyjnie — Stanisław Rydzik. Ten ostatni — pomimo porażki w pierwszej rundzie — wcale nie zamierzał być ostatni. Tak się zabrał do odrabiania strat, że już po 6 rundach wyszedł na prowadzenie. Po 7 rundach Staszkowi dorównywali dorobkiem punktowym Katarzyna ŚlusarskaPaweł Jackowski, ale zwycięzca pierwszej edycji turnieju miał znacznie lepszą punktację pomocniczą. Kolejna piątka zawodników zaliczyła w sobotę po pięć wygranych. Spośród nich, co ciekawe, tylko Joanna Ostrowska grała już wcześniej w Ciechanowcu.

W niedzielę działo się dużo, ale pomimo dwóch porażek Stanisław Rydzik utrzymał się na pierwszym miejscu i wygrał turniej. Tego dnia Michał Waszkiewicz wygrał wszystkie partie, ale znakomity finisz wystarczył mu tylko do zdobycia drugiego miejsca. W odróżnieniu od tych stałych bywalców ciechanowieckiego turnieju, trzecie miejsce zajął Jakub Zaryński, który zagrał w Ciechanowcu po raz pierwszy. Wszyscy trzej wygrali po 9 partii.

Tradycyjnie już odbył się konkurs na największą liczbę "siódemek". Stanisław Rydzik ułożył ich aż 27 i wygrał tę klasyfikację z dużą przewagą. Nagrodę za najdroższy ruch (150 punktów) otrzymał Maciej Czupryniak.

Głównym sponsorem turnieju i towarzyszących mu atrakcji był Burmistrz Miasta Ciechanowiec Pan Mirosław Reczko. Nagrody ufundowała również firma Projektowanie i Nadzór Budowy Dróg i Mostów Zbigniew Radziszewski. Dziękujemy też Fundacji "Umysł" im. Alfreda Butts'a oraz sponsorom indywidualnym. Organizacja turnieju z roku na rok stoi na coraz wyższym poziomie, choć już w ubiegłych latach było bardzo dobrze. Dyrekcja i pracownicy Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Andrzej Choiński stanęli, jak zawsze, na wysokości zadania.

Po sobotnich grach odbyło się tradycyjne ognisko, w którym nawet deszcz nie był stanie przeszkodzić. Kto nie był, niech żałuje...a najlepiej niech przyjeżdża za rok. Ciechanowiec zaprasza!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Ciechanowca
III Mistrzostwa Ciechanowca
II Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty, liczba miejsc ograniczona do 60
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-10), szwajcar (rundy 11-12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
Obrońca tytułuSzymon Płachta
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 14 lipca (7 rund)
11:15-11:45 — przyjmowanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy S8+DW694, z Białegostoku DK19+DK66+DW681;
Autobusy Arriva Warszawa-Białowieża:
W-wa Wsch., ul. Lubelska 14.07.2018 9:30, przyj. Ciechanowiec, ul. Dworska 11:38
powrót 15.07.2018 15:05, przyjazd 17:33
WyżywienieRestauracja „Szczęsny”, Pl. 3-go Maja
Restauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Restauracja "Jagoda", ul. Wojska Polskiego 23
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiHotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html
DPS Kozarze, Kozarze 63, 18-230 Ciechanowiec, http://www.dpskozarze.pl/aktualnoci/176-domki-wypoczynkowe
Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Maciej Sylwestrzuk Ząbki
2 Piotr Broda Sandomierz
3 Bartosz Bartczak Poznań
4 Hanna Siemionow Białystok
5 Tomek Praga Białystok Oficjalny Ambasador Turnieju zaprasza! Przybądźcie choćby na rowerach. Warto. ps. w ramach bonusu debiutantom tego turnieju czytam z ręki na wieczorze :)
6 Maciek Czupryniak Milanówek A Neo chciwiec ;)
7 Michał Waszkiewicz Białystok Ocena wiechci :)
8 Marek Charytoniuk Biała Podlaska PFS
9 Bogdan Kozłowski Białystok
10 Czesław Grajewski Białystok
11 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle
12 Paweł Jackowski Warszawa
13 Marianna Kozłowska Białystok
14 Piotr Domański Lublin
15 Stanisław Rydzik  warszawa
16 Jakub Zaryński Świnoujście
17 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Chcenia owiec
18 Wojciech Łysek Warszawa
19 Franek Łysek Warszawa
20 Joanna Ostrowska Warszawa
21 Roman Chomicz Kołobrzeg
22 Robert Kamiński Warszawa
23 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Chcecie wiano? Wiece chciano, Wiece na cicho. Ach! Wicie ocen I w chacie noce... Ciacho w cenie
24 Katarzyna Ślusarska Milanówek
25 Rafał Matczak Milanówek
26 Agata Kopta Wodzisław Śląski
27 Małgorzata Deszczyńska Warszawa
28 Renata Andracka Zwola
29 Irena Sołdan Warszawa
30 Katarzyna Polak Warszawa
31 Maria Skutela Warszawa
32 Sebastian Orzelski Bielsk Podlaski Tal blisko ze grzech nie byc
33 Andrzej Ciołek Bielsk Podlaski
34 Stanislaw Gasik Warsaw
OrganizatorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec;
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Miejski Portal Internetowy http://www.ciechanowiec.pl
Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa, 603692502;
Andrzej Choiński, 606157396
SponsorzyBank Spółdzielczy w Ciechanowcu


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.45      9.0     5369     1853     1510
  2 Michał          Waszkiewicz          Białystok              140.66      9.0     4998     1862      508
  3 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.13      9.0     4910     1843      784
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.58      8.0     5200     1770      797
  5 Irena           Sołdan               Warszawa               137.68      8.0     5048     1790      418
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               155.55      8.0     4997     1768      354
  7 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              120.90      7.0     4751     1692      454
  8 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.48      7.0     4749     1571      407
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.91      7.0     4696     1591      515
 10 Robert          Kamiński             Warszawa               132.71      7.0     4660     1540      430
 11 Marcin          Rogala               Warszawa               131.83      7.0     4565     1693      -11
 12 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.76      7.0     4501     1664      -39
 13 Czesław         Grajewski            Białystok              125.48      7.0     4479     1682      -23
 14 Piotr           Broda                Sandomierz             138.02      7.0     4442     1592      138
 15 Tomasz A.       Praga                Białystok              121.63      7.0     4430     1608      456
 16 Paweł           Maciejczuk           Białystok              124.47      7.0     4364     1569      202
 17 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.84      7.0     4334     1622      -87
 18 Rafał           Matczak              Milanówek              138.18      6.0     4579     1432      330
 19 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.05      6.0     4510     1487      -20
 20 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       115.55      6.0     4424     1427      276
 21 Renata          Andracka             Zwola                  120.12      6.0     4264     1433       -7
 22 Marianna        Kozłowska            Białystok              112.95      6.0     4143     1479      -91
 23 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      5.5     3694     1192      157
 24 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.73      5.0     4675     1318      257
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.43      5.0     4639     1385      194
 26 Franciszek      Łysek                Warszawa               105.20      5.0     4392     1304      520
 27 Bartosz         Bartczak             Poznań                 108.77      5.0     4332     1258      459
 28 Maria           Skutela              Warszawa               119.44      5.0     4186     1334     -209
 29 Maciej          Sylwestrzuk          Ząbki                  106.63      5.0     4147     1336      138
 30 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      4.5     3877     1078      358
 31 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      4.0     3780     1168     -389
 32 Hanna           Siemionow            Białystok              111.20      3.0     2526      816     -196
 33 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        110.42      3.0     2520      773      185
 34 Patrycja        Skibska              Warszawa               112.89      3.0     2320      869     -713
 35 Łukasz          Łyskawy              Ciechanowiec           100.00      2.5     2674      794    -1250
 36 Kewin           Szyller              Ciechanowiec           100.00      1.5     2296      747    -2191
 37 Julia           Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      0.5     1730      664    -2826
 38 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        115.81      0.0      533      155     -295
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Ciechanowca



	Paweł Jackowski 155.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              120.12 +  417: 320  170
    2     7 Katarzyna      Ślusarska             120.90 +  427: 399  171
    3     5 Marcin         Rogala                131.83 -  268: 447   82
    4    10 Maria          Skutela               119.44 +  524: 343  169
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  387: 377  178
    6     3 Irena          Sołdan                137.68 +  536: 422  188
    7     2 Maciej         Czupryniak            149.58 +  448: 330  200
    8     1 Stanisław      Rydzik                150.45 -  361: 430  100
    9     3 Stanisław      Gasik                 117.76 -  332: 478   68
   10     3 Jakub          Zaryński              145.13 -  418: 419   95
   11     5 Tomasz A.      Praga                 121.63 +  396: 315  172
   12     4 Czesław        Grajewski             125.48 +  483: 363  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Stanisław Rydzik 150.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             119.84 -  404: 413   70
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  503: 307  180
    3     7 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  681:  85  150
    4     1 Maciej         Czupryniak            149.58 +  530: 263  200
    5     2 Tomasz A.      Praga                 121.63 +  340: 296  172
    6     2 Czesław        Grajewski             125.48 +  451: 298  175
    7     1 Marcin         Rogala                131.83 +  397: 352  182
    8     1 Paweł          Jackowski             155.55 +  430: 361  206
    9     1 Katarzyna      Ślusarska             120.90 +  404: 335  171
   10     1 Stanisław      Gasik                 117.76 +  476: 314  168
   11     1 Irena          Sołdan                137.68 -  400: 420   88
   12     1 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  353: 415   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Maciej Czupryniak 149.58 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria          Skutela               119.44 +  520: 309  169
    2     2 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  470: 429  172
    3     1 Czesław        Grajewski             125.48 +  404: 348  175
    4     1 Stanisław      Rydzik                150.45 -  263: 530  100
    5     6 Paweł          Maciejczuk            124.47 +  429: 274  174
    6     4 Stanisław      Gasik                 117.76 +  552: 285  168
    7     2 Paweł          Jackowski             155.55 -  330: 448  106
    8     2 Katarzyna      Ślusarska             120.90 +  523: 337  171
    9     2 Marcin         Rogala                131.83 +  510: 319  182
   10     2 Irena          Sołdan                137.68 -  350: 387   88
   11     2 Jakub          Zaryński              145.13 -  344: 361   95
   12     3 Joanna         Ostrowska             119.84 +  505: 376  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Jakub Zaryński 145.13 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Gasik                 117.76 -  306: 354   68
    2    17 Piotr          Broda                 138.02 +  388: 335  188
    3    13 Andrzej        Ciołek                110.42 +  499: 309  160
    4     5 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  366: 460   71
    5     8 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  394: 303  157
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  361: 346  178
    7     4 Czesław        Grajewski             125.48 +  548: 240  175
    8     3 Marcin         Rogala                131.83 -  303: 388   82
    9     7 Joanna         Ostrowska             119.84 +  453: 273  170
   10     3 Paweł          Jackowski             155.55 +  419: 418  206
   11     2 Maciej         Czupryniak            149.58 +  361: 344  200
   12     2 Irena          Sołdan                137.68 +  512: 356  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Małgorzata Deszczyńska 142.48 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agata          Kopta                 115.55 +  403: 328  166
    2     5 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  280: 381   72
    3    10 Irena          Sołdan                137.68 -  378: 464   88
    4    14 Krzysztof      Murawski              100.00 +  485: 298  150
    5     9 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  380: 490   91
    6    12 Rafał          Matczak               138.18 -  356: 379   88
    7    14 Sebastian      Orzelski              115.81 +  421: 244  166
    8    12 Franciszek     Łysek                 105.20 +  475: 326  155
    9     8 Robert         Kamiński              132.71 +  388: 340  183
   10     6 Krzysztof      Zawadzki              111.05 -  307: 392   61
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  487: 425  180
   12     5 Katarzyna      Ślusarska             120.90 +  389: 275  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Michał Waszkiewicz 140.66 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marianna       Kozłowska             112.95 -  441: 460   63
    2     4 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  393: 428   74
    3    15 Rafał          Matczak               138.18 +  406: 372  188
    4    11 Robert         Kamiński              132.71 -  398: 423   83
    5     9 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 +  490: 380  192
    6    10 Agata          Kopta                 115.55 +  389: 384  166
    7     7 Piotr          Broda                 138.02 +  358: 357  188
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  381: 352  180
    9     5 Czesław        Grajewski             125.48 +  382: 321  175
   10     4 Katarzyna      Ślusarska             120.90 +  382: 354  171
   11     3 Marcin         Rogala                131.83 +  563: 306  182
   12     1 Stanisław      Rydzik                150.45 +  415: 353  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 12 155.17




	Rafał Matczak 138.18 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Patrycja       Skibska               112.89 -  328: 356   63
    2    14 Renata         Andracka              120.12 -  358: 366   70
    3    15 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  372: 406   91
    4    17 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  460: 187  150
    5    15 Krystyna       Perekitko             100.00 +  483: 321  150
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 +  379: 356  192
    7     9 Robert         Kamiński              132.71 +  373: 347  183
    8     8 Marianna       Kozłowska             112.95 -  328: 348   63
    9    10 Agata          Kopta                 115.55 +  428: 399  166
   10     8 Piotr          Broda                 138.02 -  314: 375   88
   11     9 Krzysztof      Zawadzki              111.05 -  351: 384   61
   12    11 Franciszek     Łysek                 105.20 +  405: 404  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Piotr Broda 138.02 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Hanna          Siemionow             111.20 -  312: 547   61
    2    17 Jakub          Zaryński              145.13 -  335: 388   95
    3    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  416: 274  150
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  372: 349  180
    5    10 Andrzej        Ciołek                110.42 +  366: 360  160
    6     7 Paweł          Maciejczuk            124.47 +  283: 268  174
    7     7 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  357: 358   91
    8    10 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  456: 345  172
    9     4 Irena          Sołdan                137.68 -  346: 462   88
   10     8 Rafał          Matczak               138.18 +  375: 314  188
   11     7 Joanna         Ostrowska             119.84 -  363: 386   70
   12     9 Marianna       Kozłowska             112.95 +  461: 253  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Irena Sołdan 137.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Zawadzki              111.05 +  406: 320  161
    2    10 Czesław        Grajewski             125.48 -  369: 422   75
    3    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 +  464: 378  192
    4     6 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  425: 367  172
    5     5 Hanna          Siemionow             111.20 +  524: 278  161
    6     3 Paweł          Jackowski             155.55 -  422: 536  106
    7     3 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  358: 395   71
    8     5 Maria          Skutela               119.44 +  455: 326  169
    9     4 Piotr          Broda                 138.02 +  462: 346  188
   10     2 Maciej         Czupryniak            149.58 +  387: 350  200
   11     1 Stanisław      Rydzik                150.45 +  420: 400  200
   12     2 Jakub          Zaryński              145.13 -  356: 512   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Robert Kamiński 132.71 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Ciołek                110.42 +  375: 358  160
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  380: 405   78
    3    12 Bartosz        Bartczak              108.77 -  326: 396   59
    4    11 Michał         Waszkiewicz           140.66 +  423: 398  191
    5    11 Patrycja       Skibska               112.89 -  345: 358   63
    6    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  392: 311  150
    7     9 Rafał          Matczak               138.18 -  347: 373   88
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              111.05 +  433: 351  161
    9     8 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  340: 388   92
   10    11 Wojciech       Łysek                 100.00 +  433: 213  150
   11    10 Agata          Kopta                 115.55 +  399: 309  166
   12     6 Marcin         Rogala                131.83 +  467: 370  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Marcin Rogala 131.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartosz        Bartczak              108.77 +  392: 360  159
    2     8 Joanna         Ostrowska             119.84 +  461: 347  170
    3     5 Paweł          Jackowski             155.55 +  447: 268  206
    4     2 Tomasz A.      Praga                 121.63 +  414: 352  172
    5     1 Stanisław      Gasik                 117.76 +  410: 277  168
    6     1 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  319: 382   71
    7     1 Stanisław      Rydzik                150.45 -  352: 397  100
    8     3 Jakub          Zaryński              145.13 +  388: 303  195
    9     2 Maciej         Czupryniak            149.58 -  319: 510  100
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  387: 350  178
   11     3 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  306: 563   91
   12     6 Robert         Kamiński              132.71 -  370: 467   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Andrzej Kwiatkowski 130.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 -  377: 412   57
    2    11 Stanisław      Rydzik                150.45 -  307: 503  100
    3    16 Franciszek     Łysek                 105.20 +  363: 310  155
    4    13 Piotr          Broda                 138.02 -  349: 372   88
    5    17 Kewin          Szyller               100.00 +  497: 154  150
    6    11 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  395: 393  172
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              111.05 +  499: 337  161
    8     6 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  352: 381   91
    9     9 Renata         Andracka              120.12 +  416: 332  170
   10     7 Czesław        Grajewski             125.48 -  345: 361   75
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  425: 487   92
   12    10 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  314: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Mariola Osajda-Matczak 127.91 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Franciszek     Łysek                 105.20 +  493: 278  155
    2     3 Robert         Kamiński              132.71 +  405: 380  183
    3     2 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  370: 389   74
    4     4 Krzysztof      Zawadzki              111.05 +  426: 269  161
    5     4 Paweł          Jackowski             155.55 -  377: 387  106
    6     5 Jakub          Zaryński              145.13 -  346: 361   95
    7     8 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  388: 316  157
    8     7 Tomasz A.      Praga                 121.63 +  384: 295  172
    9     6 Marianna       Kozłowska             112.95 +  375: 284  163
   10     5 Marcin         Rogala                131.83 -  350: 387   82
   11     6 Czesław        Grajewski             125.48 -  304: 482   75
   12     7 Stanisław      Gasik                 117.76 +  478: 353  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Czesław Grajewski 125.48 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Łysek                 100.00 +  313: 277  150
    2    10 Irena          Sołdan                137.68 +  422: 369  188
    3     1 Maciej         Czupryniak            149.58 -  348: 404  100
    4     8 Marianna       Kozłowska             112.95 +  456: 317  163
    5     7 Krzysztof      Zawadzki              111.05 +  494: 275  161
    6     2 Stanisław      Rydzik                150.45 -  298: 451  100
    7     4 Jakub          Zaryński              145.13 -  240: 548   95
    8     9 Renata         Andracka              120.12 +  381: 347  170
    9     5 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  321: 382   91
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  361: 345  180
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  482: 304  178
   12     4 Paweł          Jackowski             155.55 -  363: 483  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Paweł Maciejczuk 124.47 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  473: 192  150
    2     4 Michał         Waszkiewicz           140.66 +  428: 393  191
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 +  389: 370  178
    4     3 Stanisław      Gasik                 117.76 -  331: 449   68
    5     6 Maciej         Czupryniak            149.58 -  274: 429  100
    6     7 Piotr          Broda                 138.02 -  268: 283   88
    7    11 Marianna       Kozłowska             112.95 -  273: 379   63
    8    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  370: 302  150
    9    12 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  373: 337  157
   10     9 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  347: 357   72
   11    12 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  435: 357  172
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  403: 314  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Bogdan Kozłowski 121.73 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kewin          Szyller               100.00 +  468: 182  150
    2     2 Maciej         Czupryniak            149.58 -  429: 470  100
    3     6 Krzysztof      Zawadzki              111.05 -  352: 393   61
    4     6 Irena          Sołdan                137.68 -  367: 425   88
    5    14 Franciszek     Łysek                 105.20 +  401: 371  155
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 -  393: 395   80
    7    13 Patrycja       Skibska               112.89 +  468: 332  163
    8    10 Piotr          Broda                 138.02 -  345: 456   88
    9    13 Wojciech       Łysek                 100.00 -  314: 354   50
   10    12 Bartosz        Bartczak              108.77 +  437: 303  159
   11    12 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  357: 435   74
   12    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  344: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Tomasz A. Praga 121.63 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Murawski              100.00 +  466: 288  150
    2     5 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 +  381: 280  192
    3     3 Marianna       Kozłowska             112.95 +  370: 300  163
    4     2 Marcin         Rogala                131.83 -  352: 414   82
    5     2 Stanisław      Rydzik                150.45 -  296: 340  100
    6     8 Patrycja       Skibska               112.89 +  466: 254  163
    7     5 Joanna         Ostrowska             119.84 -  298: 311   70
    8     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  295: 384   78
    9    11 Maria          Skutela               119.44 +  397: 323  169
   10     9 Paweł          Maciejczuk            124.47 +  357: 347  174
   11     5 Paweł          Jackowski             155.55 -  315: 396  106
   12     8 Krzysztof      Zawadzki              111.05 +  437: 337  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Katarzyna Ślusarska 120.90 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krystyna       Perekitko             100.00 +  446: 255  150
    2     7 Paweł          Jackowski             155.55 -  399: 427  106
    3     8 Kewin          Szyller               100.00 +  536: 171  150
    4     5 Jakub          Zaryński              145.13 +  460: 366  195
    5     3 Joanna         Ostrowska             119.84 +  405: 398  170
    6     1 Marcin         Rogala                131.83 +  382: 319  182
    7     3 Irena          Sołdan                137.68 +  395: 358  188
    8     2 Maciej         Czupryniak            149.58 -  337: 523  100
    9     1 Stanisław      Rydzik                150.45 -  335: 404  100
   10     4 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  354: 382   91
   11     4 Stanisław      Gasik                 117.76 +  427: 305  168
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  275: 389   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Renata Andracka 120.12 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             155.55 -  320: 417  106
    2    14 Rafał          Matczak               138.18 +  366: 358  188
    3     9 Agata          Kopta                 115.55 +  451: 288  166
    4     7 Hanna          Siemionow             111.20 -  294: 436   61
    5    12 Marianna       Kozłowska             112.95 +  384: 312  163
    6     9 Maria          Skutela               119.44 +  383: 345  169
    7     6 Stanisław      Gasik                 117.76 -  230: 503   68
    8     9 Czesław        Grajewski             125.48 -  347: 381   75
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 -  332: 416   80
   10    14 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 -  335: 369   57
   11    15 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  459: 139  150
   12    12 Krystyna       Perekitko             100.00 +  363: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Joanna Ostrowska 119.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                150.45 +  413: 404  200
    2     8 Marcin         Rogala                131.83 -  347: 461   82
    3    11 Patrycja       Skibska               112.89 +  388: 357  163
    4     9 Bartosz        Bartczak              108.77 +  327: 295  159
    5     3 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  398: 405   71
    6     6 Hanna          Siemionow             111.20 +  423: 251  161
    7     5 Tomasz A.      Praga                 121.63 +  311: 298  172
    8     4 Stanisław      Gasik                 117.76 -  331: 344   68
    9     7 Jakub          Zaryński              145.13 -  273: 453   95
   10    10 Marianna       Kozłowska             112.95 +  361: 285  163
   11     7 Piotr          Broda                 138.02 +  386: 363  188
   12     3 Maciej         Czupryniak            149.58 -  376: 505  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Maria Skutela 119.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Czupryniak            149.58 -  309: 520  100
    2    18 Krystyna       Perekitko             100.00 +  336: 270  150
    3    14 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  417: 345  157
    4    10 Paweł          Jackowski             155.55 -  343: 524  106
    5    13 Bartosz        Bartczak              108.77 +  415: 344  159
    6     9 Renata         Andracka              120.12 -  345: 383   70
    7    12 Hanna          Siemionow             111.20 +  426: 330  161
    8     5 Irena          Sołdan                137.68 -  326: 455   88
    9    11 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  323: 397   72
   10    13 Agata          Kopta                 115.55 -  269: 389   66
   11    13 Franciszek     Łysek                 105.20 -  257: 318   55
   12    17 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  420: 120  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Stanisław Gasik 117.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Zaryński              145.13 +  354: 306  195
    2     9 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  399: 295  157
    3     4 Hanna          Siemionow             111.20 +  440: 372  161
    4     3 Paweł          Maciejczuk            124.47 +  449: 331  174
    5     1 Marcin         Rogala                131.83 -  277: 410   82
    6     4 Maciej         Czupryniak            149.58 -  285: 552  100
    7     6 Renata         Andracka              120.12 +  503: 230  170
    8     4 Joanna         Ostrowska             119.84 +  344: 331  170
    9     3 Paweł          Jackowski             155.55 +  478: 332  206
   10     1 Stanisław      Rydzik                150.45 -  314: 476  100
   11     4 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  305: 427   71
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  353: 478   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Sebastian Orzelski 115.81 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    14 Marianna       Kozłowska             112.95 -  289: 407   63
    7    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  244: 421   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     155  /  2  77.50




	Agata Kopta 115.55 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  328: 403   92
    2    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  455: 318  150
    3     9 Renata         Andracka              120.12 -  288: 451   70
    4    12 Patrycja       Skibska               112.89 -  326: 359   63
    5    16 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  360: 271  150
    6    10 Michał         Waszkiewicz           140.66 -  384: 389   91
    7    15 Franciszek     Łysek                 105.20 +  336: 319  155
    8    13 Bartosz        Bartczak              108.77 +  322: 287  159
    9    10 Rafał          Matczak               138.18 -  399: 428   88
   10    13 Maria          Skutela               119.44 +  389: 269  169
   11    10 Robert         Kamiński              132.71 -  309: 399   83
   12    13 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  528: 255  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Marianna Kozłowska 112.95 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Waszkiewicz           140.66 +  460: 441  191
    2     6 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  413: 161  150
    3     3 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  300: 370   72
    4     8 Czesław        Grajewski             125.48 -  317: 456   75
    5    12 Renata         Andracka              120.12 -  312: 384   70
    6    14 Sebastian      Orzelski              115.81 +  407: 289  166
    7    11 Paweł          Maciejczuk            124.47 +  379: 273  174
    8     8 Rafał          Matczak               138.18 +  348: 328  188
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  284: 375   78
   10    10 Joanna         Ostrowska             119.84 -  285: 361   70
   11    11 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 +  385: 335  157
   12     9 Piotr          Broda                 138.02 -  253: 461   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Patrycja Skibska 112.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Matczak               138.18 +  356: 328  188
    2     1 Hanna          Siemionow             111.20 -  303: 312   61
    3    11 Joanna         Ostrowska             119.84 -  357: 388   70
    4    12 Agata          Kopta                 115.55 +  359: 326  166
    5    11 Robert         Kamiński              132.71 +  358: 345  183
    6     8 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  254: 466   72
    7    13 Bogdan         Kozłowski             121.73 -  332: 468   72
    8    14 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 -    1: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  8 108.62




	Hanna Siemionow 111.20 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 138.02 +  547: 312  188
    2     1 Patrycja       Skibska               112.89 +  312: 303  163
    3     4 Stanisław      Gasik                 117.76 -  372: 440   68
    4     7 Renata         Andracka              120.12 +  436: 294  170
    5     5 Irena          Sołdan                137.68 -  278: 524   88
    6     6 Joanna         Ostrowska             119.84 -  251: 423   70
    7    12 Maria          Skutela               119.44 -  330: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  /  7 116.57




	Krzysztof Zawadzki 111.05 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                137.68 -  320: 406   88
    2    16 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  690: 170  150
    3     6 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  393: 352  172
    4     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  269: 426   78
    5     7 Czesław        Grajewski             125.48 -  275: 494   75
    6    13 Bartosz        Bartczak              108.77 +  422: 350  159
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 -  337: 499   80
    8    11 Robert         Kamiński              132.71 -  351: 433   83
    9    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  340: 305  150
   10     6 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 +  392: 307  192
   11     9 Rafał          Matczak               138.18 +  384: 351  188
   12     8 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  337: 437   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Andrzej Ciołek 110.42 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              132.71 -  358: 375   83
    2    13 Wojciech       Łysek                 100.00 +  364: 271  150
    3    13 Jakub          Zaryński              145.13 -  309: 499   95
    4    16 Kewin          Szyller               100.00 +  484: 200  150
    5    10 Piotr          Broda                 138.02 -  360: 366   88
    6    15 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 -  285: 316   57
    7    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  360: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  7 110.43




	Bartosz Bartczak 108.77 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Rogala                131.83 -  360: 392   82
    2    12 Franciszek     Łysek                 105.20 +  369: 311  155
    3    12 Robert         Kamiński              132.71 +  396: 326  183
    4     9 Joanna         Ostrowska             119.84 -  295: 327   70
    5    13 Maria          Skutela               119.44 -  344: 415   69
    6    13 Krzysztof      Zawadzki              111.05 -  350: 422   61
    7    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  422: 201  150
    8    13 Agata          Kopta                 115.55 -  287: 322   66
    9    15 Krzysztof      Murawski              100.00 +  425: 227  150
   10    12 Bogdan         Kozłowski             121.73 -  303: 437   72
   11    14 Krystyna       Perekitko             100.00 -  295: 345   50
   12    16 Kewin          Szyller               100.00 +  486: 148  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Maciej Sylwestrzuk 106.63 Ząbki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 +  412: 377  180
    2     9 Stanisław      Gasik                 117.76 -  295: 399   68
    3    14 Maria          Skutela               119.44 -  345: 417   69
    4    15 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  464: 127  150
    5     8 Jakub          Zaryński              145.13 -  303: 394   95
    6    15 Andrzej        Ciołek                110.42 +  316: 285  160
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  316: 388   78
    8    14 Patrycja       Skibska               112.89 +  400:   1  163
    9    12 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  337: 373   74
   10    14 Renata         Andracka              120.12 +  369: 335  170
   11    11 Marianna       Kozłowska             112.95 -  335: 385   63
   12    13 Agata          Kopta                 115.55 -  255: 528   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Franciszek Łysek 105.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariola        Osajda-Matczak        127.91 -  278: 493   78
    2    12 Bartosz        Bartczak              108.77 -  311: 369   59
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 -  310: 363   80
    4    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  434: 258  150
    5    14 Bogdan         Kozłowski             121.73 -  371: 401   72
    6    17 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  487: 110  150
    7    15 Agata          Kopta                 115.55 -  319: 336   66
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  326: 475   92
    9    16 Kewin          Szyller               100.00 +  409: 186  150
   10    15 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  425: 219  150
   11    13 Maria          Skutela               119.44 +  318: 257  169
   12    11 Rafał          Matczak               138.18 -  404: 405   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz A.      Praga                 121.63 -  288: 466   72
    2    15 Agata          Kopta                 115.55 -  318: 455   66
    3    18 Krystyna       Perekitko             100.00 +  330: 291  150
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           142.48 -  298: 485   92
    5    18 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  397: 107  150
    6    16 Robert         Kamiński              132.71 -  311: 392   83
    7    18 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  346: 281  150
    8    15 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  302: 370   74
    9    15 Bartosz        Bartczak              108.77 -  227: 425   59
   10    16 Kewin          Szyller               100.00 +  357: 209  150
   11    16 Wojciech       Łysek                 100.00 -  304: 344   50
   12    15 Bogdan         Kozłowski             121.73 -  302: 344   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  255: 446   71
    2    18 Maria          Skutela               119.44 -  270: 336   69
    3    18 Krzysztof      Murawski              100.00 -  291: 330   50
    4    19 PAUZA
    5    15 Rafał          Matczak               138.18 -  321: 483   88
    6    18 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  346: 232  150
    7    16 Andrzej        Ciołek                110.42 -  308: 360   60
    8    16 Kewin          Szyller               100.00 +  439: 186  150
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              111.05 -  305: 340   61
   10    17 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  390: 148  150
   11    14 Bartosz        Bartczak              108.77 +  345: 295  159
   12    12 Renata         Andracka              120.12 -  307: 363   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 11  98.00




	Julia Sylwestrzuk 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 PAUZA
    2     6 Marianna       Kozłowska             112.95 -  161: 413   63
    3     7 Stanisław      Rydzik                150.45 -   85: 681  100
    4    15 Maciej         Sylwestrzuk           106.63 -  127: 464   57
    5    18 Krzysztof      Murawski              100.00 -  107: 397   50
    6    17 Franciszek     Łysek                 105.20 -  110: 487   55
    7    19 Kewin          Szyller               100.00 -  119: 187   50
    8    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -  132: 393   50
    9    17 Łukasz         Łyskawy               100.00 -  182: 265   50
   10    17 Krystyna       Perekitko             100.00 -  148: 390   50
   11    15 Renata         Andracka              120.12 -  139: 459   70
   12    17 Maria          Skutela               119.44 -  120: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  / 11  60.36




	Kewin Szyller 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogdan         Kozłowski             121.73 -  182: 468   72
    2    19 PAUZA
    3     8 Katarzyna      Ślusarska             120.90 -  171: 536   71
    4    16 Andrzej        Ciołek                110.42 -  200: 484   60
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           130.43 -  154: 497   80
    6    19 Wojciech       Łysek                 100.00 -  140: 400   50
    7    19 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  187: 119  150
    8    16 Krystyna       Perekitko             100.00 -  186: 439   50
    9    16 Franciszek     Łysek                 105.20 -  186: 409   55
   10    16 Krzysztof      Murawski              100.00 -  209: 357   50
   11    17 Łukasz         Łyskawy               100.00 -  233: 292   50
   12    16 Bartosz        Bartczak              108.77 -  148: 486   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  / 11  67.91




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Czesław        Grajewski             125.48 -  277: 313   75
    2    13 Andrzej        Ciołek                110.42 -  271: 364   60
    3    17 Piotr          Broda                 138.02 -  274: 416   88
    4    18 Franciszek     Łysek                 105.20 -  258: 434   55
    5    19 PAUZA
    6    19 Kewin          Szyller               100.00 +  400: 140  150
    7    17 Bartosz        Bartczak              108.77 -  201: 422   59
    8    17 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  393: 132  150
    9    13 Bogdan         Kozłowski             121.73 +  354: 314  172
   10    11 Robert         Kamiński              132.71 -  213: 433   83
   11    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  344: 304  150
   12    14 Łukasz         Łyskawy               100.00 +  409: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 11 108.36




	Łukasz Łyskawy 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Maciejczuk            124.47 -  192: 473   74
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              111.05 -  170: 690   61
    3    19 PAUZA
    4    17 Rafał          Matczak               138.18 -  187: 460   88
    5    16 Agata          Kopta                 115.55 -  271: 360   66
    6    18 Krystyna       Perekitko             100.00 -  232: 346   50
    7    18 Krzysztof      Murawski              100.00 -  281: 346   50
    9    17 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  265: 182  150
   10    15 Franciszek     Łysek                 105.20 -  219: 425   55
   11    17 Kewin          Szyller               100.00 +  292: 233  150
   12    14 Wojciech       Łysek                 100.00 -  265: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  / 10  79.40


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Renata         Andracka              417: 320
   2 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                413: 404
   3 Maciej         Czupryniak           - Maria          Skutela               520: 309
   4 Stanisław      Gasik                - Jakub          Zaryński              354: 306
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Agata          Kopta                 403: 328
   6 Marianna       Kozłowska            - Michał         Waszkiewicz           460: 441
   7 Rafał          Matczak              - Patrycja       Skibska               328: 356
   8 Hanna          Siemionow            - Piotr          Broda                 547: 312
   9 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              406: 320
  10 Andrzej        Ciołek               - Robert         Kamiński              358: 375
  11 Marcin         Rogala               - Bartosz        Bartczak              392: 360
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           412: 377
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Franciszek     Łysek                 493: 278
  14 Wojciech       Łysek                - Czesław        Grajewski             277: 313
  15 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Łyskawy               473: 192
  16 Kewin          Szyller              - Bogdan         Kozłowski             182: 468
  17 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Murawski              466: 288
  18 Krystyna       Perekitko            - Katarzyna      Ślusarska             255: 446
  19 Julia          Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patrycja       Skibska              - Hanna          Siemionow             303: 312
   2 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Czupryniak            429: 470
   3 Robert         Kamiński             - Mariola        Osajda-Matczak        380: 405
   4 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Maciejczuk            393: 428
   5 Tomasz A.      Praga                - Małgorzata     Deszczyńska           381: 280
   6 Julia          Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             161: 413
   7 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Jackowski             399: 427
   8 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Rogala                347: 461
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Stanisław      Gasik                 295: 399
  10 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                422: 369
  11 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           503: 307
  12 Franciszek     Łysek                - Bartosz        Bartczak              311: 369
  13 Andrzej        Ciołek               - Wojciech       Łysek                 364: 271
  14 Renata         Andracka             - Rafał          Matczak               366: 358
  15 Krzysztof      Murawski             - Agata          Kopta                 318: 455
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Łyskawy               690: 170
  17 Piotr          Broda                - Jakub          Zaryński              335: 388
  18 Maria          Skutela              - Krystyna       Perekitko             336: 270
  19 Kewin          Szyller              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Czesław        Grajewski             404: 348
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Maciejczuk            370: 389
   3 Marianna       Kozłowska            - Tomasz A.      Praga                 300: 370
   4 Stanisław      Gasik                - Hanna          Siemionow             440: 372
   5 Marcin         Rogala               - Paweł          Jackowski             447: 268
   6 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Zawadzki              352: 393
   7 Stanisław      Rydzik               - Julia          Sylwestrzuk           681:  85
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Kewin          Szyller               536: 171
   9 Agata          Kopta                - Renata         Andracka              288: 451
  10 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           464: 378
  11 Patrycja       Skibska              - Joanna         Ostrowska             357: 388
  12 Bartosz        Bartczak             - Robert         Kamiński              396: 326
  13 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Ciołek                499: 309
  14 Maria          Skutela              - Maciej         Sylwestrzuk           417: 345
  15 Rafał          Matczak              - Michał         Waszkiewicz           372: 406
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Franciszek     Łysek                 363: 310
  17 Wojciech       Łysek                - Piotr          Broda                 274: 416
  18 Krystyna       Perekitko            - Krzysztof      Murawski              291: 330
  19 Łukasz         Łyskawy              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                263: 530
   2 Tomasz A.      Praga                - Marcin         Rogala                352: 414
   3 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Gasik                 331: 449
   4 Krzysztof      Zawadzki             - Mariola        Osajda-Matczak        269: 426
   5 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Ślusarska             366: 460
   6 Irena          Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             425: 367
   7 Hanna          Siemionow            - Renata         Andracka              436: 294
   8 Czesław        Grajewski            - Marianna       Kozłowska             456: 317
   9 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Ostrowska             295: 327
  10 Paweł          Jackowski            - Maria          Skutela               524: 343
  11 Robert         Kamiński             - Michał         Waszkiewicz           423: 398
  12 Agata          Kopta                - Patrycja       Skibska               326: 359
  13 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           372: 349
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Murawski              485: 298
  15 Julia          Sylwestrzuk          - Maciej         Sylwestrzuk           127: 464
  16 Kewin          Szyller              - Andrzej        Ciołek                200: 484
  17 Łukasz         Łyskawy              - Rafał          Matczak               187: 460
  18 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Łysek                 434: 258
  19 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Gasik                - Marcin         Rogala                277: 410
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz A.      Praga                 340: 296
   3 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             398: 405
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Jackowski             377: 387
   5 Hanna          Siemionow            - Irena          Sołdan                278: 524
   6 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Czupryniak            274: 429
   7 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              494: 275
   8 Maciej         Sylwestrzuk          - Jakub          Zaryński              303: 394
   9 Michał         Waszkiewicz          - Małgorzata     Deszczyńska           490: 380
  10 Andrzej        Ciołek               - Piotr          Broda                 360: 366
  11 Patrycja       Skibska              - Robert         Kamiński              358: 345
  12 Renata         Andracka             - Marianna       Kozłowska             384: 312
  13 Maria          Skutela              - Bartosz        Bartczak              415: 344
  14 Bogdan         Kozłowski            - Franciszek     Łysek                 401: 371
  15 Rafał          Matczak              - Krystyna       Perekitko             483: 321
  16 Łukasz         Łyskawy              - Agata          Kopta                 271: 360
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Kewin          Szyller               497: 154
  18 Krzysztof      Murawski             - Julia          Sylwestrzuk           397: 107
  19 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Rogala                382: 319
   2 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             451: 298
   3 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                536: 422
   4 Maciej         Czupryniak           - Stanisław      Gasik                 552: 285
   5 Jakub          Zaryński             - Mariola        Osajda-Matczak        361: 346
   6 Joanna         Ostrowska            - Hanna          Siemionow             423: 251
   7 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            283: 268
   8 Tomasz A.      Praga                - Patrycja       Skibska               466: 254
   9 Renata         Andracka             - Maria          Skutela               383: 345
  10 Agata          Kopta                - Michał         Waszkiewicz           384: 389
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogdan         Kozłowski             395: 393
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               356: 379
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              422: 350
  14 Marianna       Kozłowska            - Sebastian      Orzelski              407: 289
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Ciołek                316: 285
  16 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Murawski              392: 311
  17 Franciszek     Łysek                - Julia          Sylwestrzuk           487: 110
  18 Krystyna       Perekitko            - Łukasz         Łyskawy               346: 232
  19 Kewin          Szyller              - Wojciech       Łysek                 140: 400


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Stanisław      Rydzik                352: 397
   2 Paweł          Jackowski            - Maciej         Czupryniak            448: 330
   3 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             358: 395
   4 Czesław        Grajewski            - Jakub          Zaryński              240: 548
   5 Tomasz A.      Praga                - Joanna         Ostrowska             298: 311
   6 Stanisław      Gasik                - Renata         Andracka              503: 230
   7 Michał         Waszkiewicz          - Piotr          Broda                 358: 357
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sylwestrzuk           388: 316
   9 Rafał          Matczak              - Robert         Kamiński              373: 347
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Kwiatkowski           337: 499
  11 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             273: 379
  12 Maria          Skutela              - Hanna          Siemionow             426: 330
  13 Patrycja       Skibska              - Bogdan         Kozłowski             332: 468
  14 Sebastian      Orzelski             - Małgorzata     Deszczyńska           244: 421
  15 Franciszek     Łysek                - Agata          Kopta                 319: 336
  16 Andrzej        Ciołek               - Krystyna       Perekitko             360: 308
  17 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Łysek                 422: 201
  18 Krzysztof      Murawski             - Łukasz         Łyskawy               346: 281
  19 Julia          Sylwestrzuk          - Kewin          Szyller               119: 187


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             430: 361
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Czupryniak            337: 523
   3 Jakub          Zaryński             - Marcin         Rogala                303: 388
   4 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Gasik                 331: 344
   5 Maria          Skutela              - Irena          Sołdan                326: 455
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Waszkiewicz           352: 381
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz A.      Praga                 384: 295
   8 Marianna       Kozłowska            - Rafał          Matczak               348: 328
   9 Renata         Andracka             - Czesław        Grajewski             347: 381
  10 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Broda                 345: 456
  11 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              433: 351
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Franciszek     Łysek                 475: 326
  13 Agata          Kopta                - Bartosz        Bartczak              322: 287
  14 Maciej         Sylwestrzuk          - Patrycja       Skibska               400:   1
  15 Krzysztof      Murawski             - Paweł          Maciejczuk            302: 370
  16 Krystyna       Perekitko            - Kewin          Szyller               439: 186
  17 Wojciech       Łysek                - Julia          Sylwestrzuk           393: 132


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Ślusarska            - Stanisław      Rydzik                335: 404
   2 Marcin         Rogala               - Maciej         Czupryniak            319: 510
   3 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jackowski             478: 332
   4 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                346: 462
   5 Michał         Waszkiewicz          - Czesław        Grajewski             382: 321
   6 Marianna       Kozłowska            - Mariola        Osajda-Matczak        284: 375
   7 Jakub          Zaryński             - Joanna         Ostrowska             453: 273
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Kamiński              388: 340
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              416: 332
  10 Rafał          Matczak              - Agata          Kopta                 428: 399
  11 Tomasz A.      Praga                - Maria          Skutela               397: 323
  12 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Sylwestrzuk           373: 337
  13 Wojciech       Łysek                - Bogdan         Kozłowski             354: 314
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Krystyna       Perekitko             340: 305
  15 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Murawski              425: 227
  16 Kewin          Szyller              - Franciszek     Łysek                 186: 409
  17 Łukasz         Łyskawy              - Julia          Sylwestrzuk           265: 182


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Gasik                 476: 314
   2 Maciej         Czupryniak           - Irena          Sołdan                350: 387
   3 Paweł          Jackowski            - Jakub          Zaryński              418: 419
   4 Michał         Waszkiewicz          - Katarzyna      Ślusarska             382: 354
   5 Marcin         Rogala               - Mariola        Osajda-Matczak        387: 350
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           392: 307
   7 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kwiatkowski           361: 345
   8 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               375: 314
   9 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz A.      Praga                 347: 357
  10 Joanna         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             361: 285
  11 Robert         Kamiński             - Wojciech       Łysek                 433: 213
  12 Bogdan         Kozłowski            - Bartosz        Bartczak              437: 303
  13 Agata          Kopta                - Maria          Skutela               389: 269
  14 Renata         Andracka             - Maciej         Sylwestrzuk           335: 369
  15 Franciszek     Łysek                - Łukasz         Łyskawy               425: 219
  16 Krzysztof      Murawski             - Kewin          Szyller               357: 209
  17 Julia          Sylwestrzuk          - Krystyna       Perekitko             148: 390


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                420: 400
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Czupryniak            361: 344
   3 Michał         Waszkiewicz          - Marcin         Rogala                563: 306
   4 Stanisław      Gasik                - Katarzyna      Ślusarska             305: 427
   5 Paweł          Jackowski            - Tomasz A.      Praga                 396: 315
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             304: 482
   7 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             363: 386
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           425: 487
   9 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Zawadzki              351: 384
  10 Agata          Kopta                - Robert         Kamiński              309: 399
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             335: 385
  12 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            357: 435
  13 Franciszek     Łysek                - Maria          Skutela               318: 257
  14 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Perekitko             295: 345
  15 Renata         Andracka             - Julia          Sylwestrzuk           459: 139
  16 Wojciech       Łysek                - Krzysztof      Murawski              344: 304
  17 Łukasz         Łyskawy              - Kewin          Szyller               292: 233


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                415: 353
   2 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              356: 512
   3 Maciej         Czupryniak           - Joanna         Ostrowska             505: 376
   4 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             363: 483
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Deszczyńska           275: 389
   6 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              370: 467
   7 Stanisław      Gasik                - Mariola        Osajda-Matczak        353: 478
   8 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Zawadzki              437: 337
   9 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Broda                 253: 461
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Maciejczuk            314: 403
  11 Franciszek     Łysek                - Rafał          Matczak               404: 405
  12 Krystyna       Perekitko            - Renata         Andracka              307: 363
  13 Agata          Kopta                - Maciej         Sylwestrzuk           528: 255
  14 Łukasz         Łyskawy              - Wojciech       Łysek                 265: 409
  15 Krzysztof      Murawski             - Bogdan         Kozłowski             302: 344
  16 Bartosz        Bartczak             - Kewin          Szyller               486: 148
  17 Julia          Sylwestrzuk          - Maria          Skutela               120: 420
Lista rankingowa na dzień 16-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.04  32119  197
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.88  31458  198
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             157.09  31104  198
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   6 Paweł Jackowski                Warszawa             154.83  29882  193
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.06  30812  200
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.83  30612  199
   9 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.66  17364  113
  10 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.34  23615  154
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.13  29555  193
  12 Kamil Górka                    Kraków               152.55  28984  190
  13 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.34  29858  196
  14 Jan Mrozowski                  Kraków               152.07  28437  187
  15 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.35  30269  200
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  19 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.77  28194  187
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.21  29141  194
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.06  28661  191
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.00  29100  194
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.78  28907  193
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.41  21814  146
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.40  28983  194
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.82  18182  123
  28 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.79  27845  191
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.59  28682  197
  37 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  38 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  39 Jakub Błażejewski              Poznań               144.60  20823  144
  40 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  41 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.11  28534  198
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  46 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.54  27653  194
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             141.91  27672  195
  49 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.85  28369  200
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.84  26337  187
  51 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       140.54  26422  188
  52 Radosław Jachna                Łódź                 140.24  26506  189
  53 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  56 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            139.66  26535  190
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.65  27651  198
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.06  26838  193
  61 Irena Sołdan                   Warszawa             138.38  27399  198
  62 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             138.26  26823  194
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  66 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  67 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.39  26379  192
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Rafał Matczak                  Milanówek            137.05  26176  191
  70 Piotr Broda                    Sandomierz           137.02  26582  194
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             136.95  27253  199
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.92  19716  144
  73 Janusz Krupiński               Bytom                136.75  26529  194
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              135.97   4895   36
  76 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  78 Piotr Domański                 Lublin               135.47  16121  119
  79 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.26  16772  124
  80 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.19  26091  193
  81 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  82 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.03  25655  190
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.78  19812  147
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               134.63  17367  129
  85 Konrad Sowula                  Kraków               134.38  18544  138
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.11  26222  197
  88 Marcin Rogala                  Warszawa             133.07  25949  195
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  91 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25759  195
  92 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.08  23906  181
  93 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             131.91  25591  194
  94 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               131.72  17519  133
  96 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.32  25213  192
  98 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.23  24934  190
  99 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.60  25206  193
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.55  22455  172
 105 Agnieszka Walas                Kraków               130.26  17324  133
 106 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.05  25750  198
 108 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             129.93  25466  196
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 111 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 114 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 115 Adam Grzelec                   Poznań               128.62  24310  189
 116 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.53  16581  129
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 119 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.24  15260  119
 120 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 121 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  17018  133
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 123 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 126 Czesław Grajewski              Białystok            127.10  13854  109
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 128 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.97  10158   80
 129 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 130 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.58  23923  189
 131 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.56  12276   97
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 133 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 134 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 135 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.47  24718  197
 137 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 138 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.41   7399   59
 139 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 140 Marta Bajorek                  Warszawa             125.18  22282  178
 141 Zdzisław Szota                 Warszawa             125.12   4004   32
 142 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 143 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 144 Dariusz Sowula                 Kraków               124.94  17992  144
 145 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.86  24223  194
 146 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 147 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 148 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 149 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 150 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 151 Marcin Ceglarek                Kraków               124.40  22640  182
 152 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.30  24239  195
 153 Rafał Stachowski               Police               124.27  14291  115
 154 Szymon Stępień                 Bytom                124.15  23712  191
 155 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 156 Natalia Ogierman               Katowice             123.70  18802  152
 157 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 158 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 159 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 160 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 161 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            122.99  13406  109
 163 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.97  22381  182
 164 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 165 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.02  24281  199
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 167 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 168 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.65  22992  189
 169 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.64  23355  192
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 171 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 172 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 173 Agnieszka Dawid                Kraków               121.27   8853   73
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.15  22897  189
 175 Jerzy Luter                    Bytom                121.14  23744  196
 176 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 177 Renata Andracka                Zwola                121.10  22646  187
 178 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 179 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 180 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 181 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 182 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 183 Sławomir Wolski                Wrocław              120.43  21436  178
 184 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.41  13004  108
 185 Agnieszka Matus                Milanówek            120.37  21425  178
 186 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.36  10471   87
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.95  23031  192
 188 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.83  19892  166
 189 Maria Skutela                  Warszawa             119.19  23839  200
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 191 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 193 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.59  23600  199
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             118.11  23386  198
 196 Bożena Guział                  Racibórz             118.10  22794  193
 197 Anita Bruska                   Gdynia               117.88  14735  125
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.86  19093  162
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                117.82  22504  191
 200 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 201 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              116.98  22344  191
 203 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 204 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.13  22065  190
 205 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     116.13   8129   70
 206 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 207 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 208 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 209 Urszula Solarska               Katowice             115.83  22586  195
 210 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 211 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 212 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  15415  134
 213 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 214 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 215 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 216 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 217 Paweł Brylski                  Kraków               114.41   6979   61
 218 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 220 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 221 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.24  22276  195
 222 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            113.99  13565  119
 224 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            113.81  16275  143
 226 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.57  22713  200
 228 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.53   7720   68
 229 Marcin Kurowski                Racibórz             113.38  22450  198
 230 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 231 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.71  21754  193
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.65  16109  143
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             112.59  13061  116
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 236 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 237 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 238 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.90   3438   31
 239 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 241 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 242 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21845  198
 243 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 245 Sławomir Długosz               Ostróda              109.23  21191  194
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 247 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 248 Bartosz Bartczak               Poznań               108.54  21490  198
 249 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 251 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 253 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 254 Grażyna Chłopek                Jaworzno             107.95   5937   55
 255 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 256 Franciszek Łysek               Warszawa             107.43   3760   35
 257 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                107.34   8587   80
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 261 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.30  20304  191
 262 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 263 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.11  21222  200
 264 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 265 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 266 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 267 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 268 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 269 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 270 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 271 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 272 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               103.31   7335   71
 274 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 275 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.97   7826   76
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.93  20483  199
 277 Karolina Mak                   Wrocław              102.89   9980   97
 278 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 279 Wojciech Łysek                 Warszawa             102.56   3487   34
 280 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 282 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 283 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.70  18444  185
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 285 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.37   8263   84
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.03  18430  188
 287 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.24  14003  144
 288 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  10080  104
 289 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.92   7386   77
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 291 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 292 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 293 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 294 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 295 Teresa Balewska                Reda                  94.59  18729  198
 296 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 299 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 300 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 301 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             92.83   3342   36
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.12  16402  180
 304 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          90.34   3162   35
 305 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.53   5135   58
 307 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 308 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.89   4043   46
 309 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 310 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 312 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          86.06   2840   33
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 314 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              80.60   4272   53
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.13   3766   47
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 319 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      74.74   3438   46
 320 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 322 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 323 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 324 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34




Poczekalnia na dzień 16-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  12 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  13 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  14 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  15 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  17 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  18 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  19 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  20 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  21 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  22 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  24 Maciej Śliwa                   Zabrze               118.71   2849   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  26 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  27 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  28 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  35 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  36 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  39 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  42 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  44 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  45 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  46 Magdalena Maternicka           Gdynia                88.83   2043   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  48 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  49 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  50 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  51 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  52 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  53 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  54 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  55 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  56 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  57 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  58 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  61 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              82.50   1485   18
  65 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  66 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  67 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  68 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  69 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  70 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  71 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  72 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  73 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  74 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  75 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  76 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  77 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  78 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  79 Marzena Zawierska              Warszawa             110.46   1436   13
  80 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  81 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  82 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  83 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  84 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  85 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Anna Stambulska                Kraków               131.67   1580   12
  89 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  90 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  91 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  92 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    128.42   1541   12
  93 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  95 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  96 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
  99 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 100 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 101 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 102 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 103 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 104 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 105 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 106 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 107 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 108 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 109 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 110 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 111 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 112 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 113 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 114 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 115 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 116 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 119 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 120 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 121 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 122 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 123 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 124 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 125 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 126 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 127 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 128 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 129 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 130 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 131 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 133 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 134 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 135 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 136 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 137 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 138 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 139 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 140 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 141 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 142 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 143 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 144 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 145 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 146 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 147 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 148 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             74.50    894   12
 149 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 150 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 151 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 152 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 153 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 154 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 155 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 156 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 157 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 158 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 159 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 160 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 161 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 162 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 163 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 164 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 165 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 166 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 167 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 168 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 169 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 170 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 171 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 172 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 173 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 174 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 175 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 176 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                74.45    819   11
 181 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 182 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 183 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 184 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 185 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 186 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 187 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 190 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 191 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 192 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 193 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 194 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 195 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 196 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 197 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 198 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 199 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                55.55    611   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 224 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 228 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 229 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 230 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 231 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 232 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 233 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 234 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 235 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 239 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 240 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 241 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 242 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 243 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 244 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 245 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 246 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 247 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 248 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 249 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 250 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 251 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 252 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 253 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 254 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 255 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 256 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 257 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 258 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 259 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 260 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 261 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 262 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 263 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 264 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 265 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 266 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 267 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 268 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 269 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 270 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 271 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 272 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 273 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 274 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 275 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 276 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie