Łódź 6
lipca
Łódź 6- 7 lipca V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Ciechanowiec13
lipca
Ciechanowiec 13-14 lipca VI Mistrzostwa CiechanowcaMistrzostwa Regionów 2019
Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca XXIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2019
Maciej Czupryniak mistrzem Ciechanowca13 - 14 lipca 2019 — VI Mistrzostwa CiechanowcaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 13 - 14 lipca 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Maciej Czupryniak mistrzem Ciechanowca Tradycyjnie już w drugi weekend lipca do Ciechanowca zawitali scrabbliści. Najliczniejsze były ekipy z Warszawy, Białegostoku i Milanówka.

Po dwóch pierwszych rundach na czele była trójka reprezentantów milanowskiego MATRIKSA, spośród których do końca piątej rundy niepokonany pozostał jedynie Maciej Czupryniak. W kolejnej rundzie i on musiał pogodzić się z porażką — jak się okazało — jedyną w trakcie całego turnieju.

Przy tak silnej grze Maćka pozostałych 37 graczy mogło walczyć o co najwyżej drugie miejsce, choć w przedostatniej grze bliska pokonania lidera była Natalia Woźniak. Ta gra tak wymęczyła Macieja, że mając już zapewnione zwycięstwo w turnieju zrezygnował z uczestnictwa w ostatniej rundzie, nie chcąc jej rozgrywać, jak sam twierdził, z niepełnym zaangażowaniem i mniejszym skupieniem.

Pod nieobecność lidera na pierwszym stole spotkali się Paweł PogorzelskiFranciszkiem Łyskiem, walczącym po raz pierwszy do ostatniej rundy o podium. Wygrał Paweł i to on został zdobywcą drugiego miejsca. Franek spadł na szóstą pozycję, ale biorąc pod uwagę tempo w jakim czyni postępy można spokojnie założyć, że w najbliżej przyszłości nie raz stanie "na pudle". Trzeci był Kacper Zegadło, który w ostatniej rundzie wygrał z Rafałem Matczakiem. Czwarte miejsce zajął Marcin Rogala, a piąte — zdobywczyni nagrody za największą liczbę siódemek, Natalia Woźniak. Nagrodę za najdroższy ruch otrzymał Paweł Pogorzelski. W turnieju zagrała też jedna debiutantka, Aleksandra Borawska, która w pierwszym dniu turnieju wygrała dwie partie.

Głównym sponsorem i patronem turnieju był Burmistrz Miasta Ciechanowiec Pan Eugeniusz Święcki. Serdecznie dziękujemy również Bankowi Spółdzielczemu w Ciechanowcu oraz sponsorom indywidualnym. Turniej, był bardzo dobrze zorganizowany, co zawdzięczamy dyrekcji i pracownikom Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Andrzejowi Choińskiemu. W sobotni wieczór miało miejsce integracyjne ognisko, które jest już stałym, oczekiwanym i lubianym akcentem ciechanowieckiego turnieju.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Ciechanowca
IV Mistrzostwa Ciechanowca
III Mistrzostwa Ciechanowca


Rodzaj turniejuOtwarty, liczba miejsc ograniczona do 60 - obowiązuje kolejność zgłoszeń
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (runda 2-10), szwajcar (rundy 11-12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 13 lipca (7 rund)
11:15-11:45 — przyjmowanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy S8+DW694, z Białegostoku DK19+DK66+DW681;
WyżywienieRestauracja „Szczęsny”, Pl. 3-go Maja
Restauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
Restauracja "Jagoda", ul. Wojska Polskiego 23
Pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiHotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html
DPS Kozarze, Kozarze 63, 18-230 Ciechanowiec, http://www.dpskozarze.pl/aktualnoci/176-domki-wypoczynkowe
Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2019-06-13 16:14:36
2 Franek Łysek Warszawa Młodzież2019-06-13 16:37:40
3 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFS2019-06-13 18:12:28
4 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFS2019-06-13 19:01:47
5 Tomek Praga Białystok Członek PFS2019-06-14 01:44:28
6 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik2019-06-14 08:07:48
7 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-06-19 13:53:08
8 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnik2019-06-19 16:08:11
9 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-06-23 17:36:21
10 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-06-23 18:21:52
11 Wojtek Łysek Warszawa Członek PFS2019-06-25 14:31:33
12 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS2019-06-27 22:49:12
13 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2019-06-28 11:57:35
14 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFS2019-07-02 16:54:16
15 Maria Skutela Warszawa Członek PFS2019-07-03 01:09:44
16 Aleksandra Borawska Wysokie Mazowieckie Debiutant2019-07-05 08:13:56
17 Marianna Kozłowska Białystok Zwykły uczestnik2019-07-06 07:58:38
18 Hanna Siemionow Bialystok Zwykły uczestnik2019-07-07 22:34:10
19 Sławomir Długosz Ostróda Zwykły uczestnik2019-07-08 17:27:56
20 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2019-07-09 23:16:59
21 Teresa Dziemiańczuk Białystok Zwykły uczestnik2019-07-09 23:46:08
22 Stanislaw Gasik Warszawa Zwykły uczestnik2019-07-10 13:35:12
23 Dorota Ostrowska Białystok Zwykły uczestnik2019-07-10 20:57:07
24 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-07-11 08:41:42
25 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-07-11 20:10:48
26 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-07-11 20:12:55
27 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-07-11 20:13:23
OrganizatorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec;
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl;
Andrzej Choiński, 606157396
SponsorzyBurmistrz Miasta Ciechanowca
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Miejski Portal Internetowy
Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Ciechanowca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Czupryniak           Milanówek              147.67     10.0     4589     1917      836
  2 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                145.67      9.0     4750     1873      440
  3 Kacper          Zegadło              Warszawa               149.52      8.0     5085     1825      423
  4 Marcin          Rogala               Warszawa               139.73      8.0     4830     1797      420
  5 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.01      8.0     4825     1809      233
  6 Franciszek      Łysek                Warszawa               118.70      8.0     4560     1834      233
  7 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        134.49      7.0     4738     1653      316
  8 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                127.65      7.0     4711     1636      317
  9 Irena           Sołdan               Warszawa               137.36      7.0     4679     1587      234
 10 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              126.49      7.0     4636     1639      251
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.72      7.0     4609     1615      541
 12 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               134.74      7.0     4589     1659     -175
 13 Rafał           Matczak              Milanówek              136.87      7.0     4548     1712       73
 14 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.82      7.0     4353     1576      248
 15 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.23      6.5     4250     1585      -70
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.48      6.0     4708     1532      197
 17 Michał          Waszkiewicz          Białystok              143.63      6.0     4555     1448      258
 18 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.66      6.0     4500     1484      161
 19 Tomasz          Sehnal               Warszawa               128.03      6.0     4483     1487       69
 20 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            112.03      6.0     4424     1514      -89
 21 Tomasz A.       Praga                Białystok              121.96      6.0     4326     1573      270
 22 Czesław         Grajewski            Białystok              124.91      6.0     4285     1410      119
 23 Stanisław       Gasik                Warszawa               123.39      6.0     4137     1519     -375
 24 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.65      5.5     4252     1243      352
 25 Robert          Kamiński             Warszawa               143.64      5.0     4614     1471        3
 26 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              115.76      5.0     4494     1401      174
 27 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.19      5.0     4404     1382      258
 28 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.26      5.0     4302     1400     -296
 29 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      4.5     3943     1183       -6
 30 Maria           Skutela              Warszawa               118.16      4.0     4138     1241      -94
 31 Zbigniew        Radziszewski         Ciechanowiec           103.50      4.0     3791     1021      165
 32 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      3.5     3854     1014      427
 33 Krzysztof       Murawski             Ciechanowiec           100.00      3.0     2682      822     -233
 34 Hanna           Siemionow            Białystok              112.22      3.0     2416      755     -202
 35 Teresa          Dziemiańczuk         Białystok              100.00      2.0     1979      670     -741
 36 Aleksandra      Borawska             Wysokie Mazowieckie    100.00      2.0     1973      688     -648
 37 Julia           Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      0.5     1150      368    -1307
 38 Andrzej         Choiński             Gródek                 100.00      0.0     1473      409    -1282
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Ciechanowca



	Kacper Zegadło 149.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Czesław        Grajewski             124.91 +  483: 333  175
    2     1 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  388: 478   76
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 +  505: 310  185
    4     3 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  404: 447   84
    5     7 Tomasz         Zwoliński             148.72 +  396: 303  199
    6     3 Natalia        Woźniak               138.01 +  512: 427  188
    7     3 Tomasz         Sehnal                128.03 +  398: 369  178
    8     2 Marcin         Rogala                139.73 +  404: 363  190
    9     2 Franciszek     Łysek                 118.70 +  451: 346  169
   10     1 Maciej         Czupryniak            147.67 -  374: 416   98
   11     2 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  372: 521   96
   12     2 Rafał          Matczak               136.87 +  398: 349  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Tomasz Zwoliński 148.72 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 123.39 -  345: 350   73
    2    12 Irena          Sołdan                137.36 -  352: 425   87
    3    15 Krystyna       Perekitko             100.00 +  399: 267  150
    4    13 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  508: 246  150
    5     7 Kacper         Zegadło               149.52 -  303: 396  100
    6    11 Marianna       Kozłowska             114.26 +  384: 340  164
    7    11 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 +  340: 331  162
    8     8 Robert         Kamiński              143.64 -  304: 361   94
    9    12 Michał         Waszkiewicz           143.63 +  423: 387  194
   10     6 Rafał          Wesołowski            132.48 +  462: 274  182
   11     5 Rafał          Matczak               136.87 -  384: 387   87
   12     8 Tomasz A.      Praga                 121.96 +  405: 304  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Maciej Czupryniak 147.67 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 122.66 +  416: 316  173
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 +  494: 328  177
    3     2 Maria          Skutela               118.16 +  463: 272  168
    4     1 Marcin         Rogala                139.73 +  433: 387  190
    5     1 Rafał          Matczak               136.87 +  421: 368  187
    6     1 Franciszek     Łysek                 118.70 -  300: 413   69
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 +  417: 296  185
    8     1 Bartłomiej     Pawlak                134.49 +  352: 245  184
    9     1 Paweł          Pogorzelski           145.67 +  499: 379  196
   10     1 Kacper         Zegadło               149.52 +  416: 374  200
   11     1 Natalia        Woźniak               138.01 +  378: 375  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 11 174.27




	Paweł Pogorzelski 145.67 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz A.      Praga                 121.96 +  338: 335  172
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  354: 472   78
    3     6 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  365: 326  166
    4     9 Sławomir       Długosz               115.19 +  399: 383  165
    5     5 Robert         Kamiński              143.64 -  345: 399   94
    6     5 Tomasz         Sehnal                128.03 +  329: 295  178
    7     4 Natalia        Woźniak               138.01 +  530: 350  188
    8     4 Rafał          Matczak               136.87 +  372: 353  187
    9     1 Maciej         Czupryniak            147.67 -  379: 499   98
   10     5 Paweł          Maciejczuk            128.23 +  411: 234  178
   11     2 Kacper         Zegadło               149.52 +  521: 372  200
   12     1 Franciszek     Łysek                 118.70 +  407: 292  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Robert Kamiński 143.64 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Franciszek     Łysek                 118.70 +  490: 355  169
    2     3 Tomasz         Sehnal                128.03 +  413: 329  178
    3     3 Marcin         Rogala                139.73 -  300: 400   90
    4     6 Zbigniew       Rybak                 122.66 +  384: 318  173
    5     5 Paweł          Pogorzelski           145.67 +  399: 345  196
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  411: 413   85
    7     6 Tomasz A.      Praga                 121.96 -  353: 481   72
    8     8 Tomasz         Zwoliński             148.72 +  361: 304  199
    9     6 Paweł          Maciejczuk            128.23 -  376: 397   78
   10     8 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 -  397: 436   62
   11     9 Irena          Sołdan                137.36 -  327: 359   87
   12    10 Rafał          Wesołowski            132.48 -  403: 474   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Michał Waszkiewicz 143.63 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maria          Skutela               118.16 -  289: 401   68
    2    13 Czesław        Grajewski             124.91 +  385: 285  175
    3     8 Paweł          Maciejczuk            128.23 +  388: 304  178
    4     5 Natalia        Woźniak               138.01 -  353: 383   88
    5    12 Tomasz A.      Praga                 121.96 -  298: 383   72
    6    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  423: 352  150
    7    13 Zbigniew       Rybak                 122.66 -  352: 379   73
    8    14 Wojciech       Łysek                 100.00 +  368: 272  150
    9    12 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  387: 423   99
   10    11 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 -  373: 378   66
   11    13 Sławomir       Długosz               115.19 +  410: 299  165
   12    12 Marianna       Kozłowska             114.26 +  529: 438  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Marcin Rogala 139.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  391: 310  166
    2     7 Paweł          Maciejczuk            128.23 +  440: 404  178
    3     3 Robert         Kamiński              143.64 +  400: 300  194
    4     1 Maciej         Czupryniak            147.67 -  387: 433   98
    5     2 Bartłomiej     Pawlak                134.49 +  498: 381  184
    6     2 Rafał          Matczak               136.87 +  417: 279  187
    7     1 Franciszek     Łysek                 118.70 +  366: 364  169
    8     2 Kacper         Zegadło               149.52 -  363: 404  100
    9     3 Natalia        Woźniak               138.01 -  386: 393   88
   10     2 Tomasz A.      Praga                 121.96 +  404: 261  172
   11     3 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  327: 461   76
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 +  451: 420  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Natalia Woźniak 138.01 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Bartczak              115.65 +  495: 280  166
    2     2 Rafał          Wesołowski            132.48 +  400: 362  182
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  361: 445   78
    4     5 Michał         Waszkiewicz           143.63 +  383: 353  194
    5     4 Stanisław      Gasik                 123.39 +  434: 402  173
    6     3 Kacper         Zegadło               149.52 -  427: 512  100
    7     4 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  350: 530   96
    8     3 Tomasz A.      Praga                 121.96 +  400: 284  172
    9     3 Marcin         Rogala                139.73 +  393: 386  190
   10     3 Bartłomiej     Pawlak                134.49 +  362: 320  184
   11     1 Maciej         Czupryniak            147.67 -  375: 378   98
   12     3 Katarzyna      Ślusarska             126.49 +  445: 340  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Irena Sołdan 137.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Długosz               115.19 -  291: 362   65
    2    12 Tomasz         Zwoliński             148.72 +  425: 352  199
    3     7 Rafał          Wesołowski            132.48 +  475: 384  182
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 +  346: 318  177
    5     6 Franciszek     Łysek                 118.70 -  372: 439   69
    6    10 Tomasz A.      Praga                 121.96 -  354: 458   72
    7    12 Paweł          Maciejczuk            128.23 -  288: 379   78
    8    12 Czesław        Grajewski             124.91 +  437: 366  175
    9    11 Marianna       Kozłowska             114.26 -  381: 427   64
   10    12 Wojciech       Łysek                 100.00 +  497: 336  150
   11     9 Robert         Kamiński              143.64 +  359: 327  194
   12     7 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 +  454: 297  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Rafał Matczak 136.87 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marianna       Kozłowska             114.26 +  411: 327  164
    2     5 Bartłomiej     Pawlak                134.49 +  440: 349  184
    3     1 Katarzyna      Ślusarska             126.49 +  381: 359  176
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             127.65 +  470: 346  178
    5     1 Maciej         Czupryniak            147.67 -  368: 421   98
    6     2 Marcin         Rogala                139.73 -  279: 417   90
    7     7 Stanisław      Gasik                 123.39 +  420: 279  173
    8     4 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  353: 372   96
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 +  424: 421  185
   10     4 Franciszek     Łysek                 118.70 -  266: 402   69
   11     5 Tomasz         Zwoliński             148.72 +  387: 384  199
   12     2 Kacper         Zegadło               149.52 -  349: 398  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Andrzej Kwiatkowski 134.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Hanna          Siemionow             112.22 +  364: 330  162
    2     9 Stanisław      Gasik                 123.39 +  480: 385  173
    3     5 Kacper         Zegadło               149.52 -  310: 505  100
    4     8 Rafał          Wesołowski            132.48 +  359: 340  182
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             127.65 +  422: 420  178
    6     4 Robert         Kamiński              143.64 +  413: 411  194
    7     2 Maciej         Czupryniak            147.67 -  296: 417   98
    8     5 Franciszek     Łysek                 118.70 -  371: 396   69
    9     5 Rafał          Matczak               136.87 -  421: 424   87
   10     9 Marianna       Kozłowska             114.26 +  366: 320  164
   11     6 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 +  367: 365  162
   12     4 Marcin         Rogala                139.73 -  420: 451   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Bartłomiej Pawlak 134.49 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 +  438: 291  162
    2     5 Rafał          Matczak               136.87 -  349: 440   87
    3     9 Wojciech       Łysek                 100.00 +  422: 321  150
    4     3 Kacper         Zegadło               149.52 +  447: 404  200
    5     2 Marcin         Rogala                139.73 -  381: 498   90
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 +  375: 316  177
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             127.65 +  422: 412  178
    8     1 Maciej         Czupryniak            147.67 -  245: 352   98
    9     7 Katarzyna      Ślusarska             126.49 +  451: 359  176
   10     3 Natalia        Woźniak               138.01 -  320: 362   88
   11     4 Franciszek     Łysek                 118.70 -  381: 413   69
   12     6 Tomasz         Sehnal                128.03 +  507: 254  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Rafał Wesołowski 132.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  442: 266  154
    2     2 Natalia        Woźniak               138.01 -  362: 400   88
    3     7 Irena          Sołdan                137.36 -  384: 475   87
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  340: 359   85
    5    14 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 +  411: 347  162
    6     9 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  416: 290  166
    7     9 Maria          Skutela               118.16 +  468: 288  168
    8     6 Paweł          Maciejczuk            128.23 -  307: 464   78
    9     8 Zbigniew       Rybak                 122.66 +  482: 388  173
   10     6 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  274: 462   99
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  348: 369   78
   12    10 Robert         Kamiński              143.64 +  474: 403  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Paweł Maciejczuk 128.23 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Łysek                 100.00 +  390: 314  150
    2     7 Marcin         Rogala                139.73 -  404: 440   90
    3     8 Michał         Waszkiewicz           143.63 -  304: 388   94
    4    12 Krzysztof      Murawski              100.00 =  345: 345  100
    5     8 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  310: 372   76
    6    12 Bartosz        Bartczak              115.65 +  352: 331  166
    7    12 Irena          Sołdan                137.36 +  379: 288  187
    8     6 Rafał          Wesołowski            132.48 +  464: 307  182
    9     6 Robert         Kamiński              143.64 +  397: 376  194
   10     5 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  234: 411   96
   11     7 Tomasz A.      Praga                 121.96 +  322: 312  172
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  349: 436   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Tomasz Sehnal 128.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  392: 280  150
    2     3 Robert         Kamiński              143.64 -  329: 413   94
    3    10 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -  361: 362   77
    4    14 Hanna          Siemionow             112.22 +  460: 320  162
    5     9 Krzysztof      Murawski              100.00 +  536: 347  150
    6     5 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  295: 329   96
    7     3 Kacper         Zegadło               149.52 -  369: 398  100
    8    10 Zbigniew       Rybak                 122.66 +  341: 324  173
    9     9 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 -  375: 455   62
   10    10 Stanisław      Gasik                 123.39 +  378: 292  173
   11    10 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  393: 387  166
   12     6 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  254: 507   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Grzegorz Koczkodon 127.65 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Murawski              100.00 +  386: 354  150
    2     8 Paweł          Pogorzelski           145.67 +  472: 354  196
    3     4 Natalia        Woźniak               138.01 +  445: 361  188
    4     2 Rafał          Matczak               136.87 -  346: 470   87
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  420: 422   85
    6     6 Sławomir       Długosz               115.19 +  324: 294  165
    7     5 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  412: 422   84
    8     7 Stanisław      Gasik                 123.39 +  417: 293  173
    9     4 Tomasz A.      Praga                 121.96 -  312: 351   72
   10     7 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  372: 376   76
   11     8 Rafał          Wesołowski            132.48 +  369: 348  182
   12     5 Paweł          Maciejczuk            128.23 +  436: 349  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Mariola Osajda-Matczak 126.82 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  457:  89  150
    2     4 Maciej         Czupryniak            147.67 -  328: 494   98
    3    10 Tomasz         Sehnal                128.03 +  362: 361  178
    4     7 Irena          Sołdan                137.36 -  318: 346   87
    5    13 Wojciech       Łysek                 100.00 +  403: 341  150
    6     7 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  316: 375   84
    7     8 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  313: 349   76
    8    13 Bartosz        Bartczak              115.65 +  403: 346  166
    9    13 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 -  226: 413   66
   10    15 Czesław        Grajewski             124.91 +  405: 268  175
   11    11 Zbigniew       Rybak                 122.66 +  437: 432  173
   12     9 Stanisław      Gasik                 123.39 +  385: 291  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Katarzyna Ślusarska 126.49 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Borawska              100.00 +  498: 293  150
    2     1 Kacper         Zegadło               149.52 +  478: 388  200
    3     1 Rafał          Matczak               136.87 -  359: 381   87
    4     4 Franciszek     Łysek                 118.70 -  316: 427   69
    5     8 Paweł          Maciejczuk            128.23 +  372: 310  178
    6     8 Stanisław      Gasik                 123.39 -  338: 380   73
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 +  349: 313  177
    8     9 Sławomir       Długosz               115.19 +  390: 298  165
    9     7 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  359: 451   84
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             127.65 +  376: 372  178
   11     3 Marcin         Rogala                139.73 +  461: 327  190
   12     3 Natalia        Woźniak               138.01 -  340: 445   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Czesław Grajewski 124.91 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kacper         Zegadło               149.52 -  333: 483  100
    2    13 Michał         Waszkiewicz           143.63 -  285: 385   94
    3    19 Bartosz        Bartczak              115.65 -  374: 415   66
    4    18 Andrzej        Choiński              100.00 +  495: 195  150
    5    15 Marianna       Kozłowska             114.26 -  349: 375   64
    6    17 Aleksandra     Borawska              100.00 +  315: 290  150
    7    15 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  390: 288  154
    8    12 Irena          Sołdan                137.36 -  366: 437   87
    9    14 Krystyna       Perekitko             100.00 +  382: 268  150
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -  268: 405   77
   11    14 Maria          Skutela               118.16 +  348: 330  168
   12    13 Wojciech       Łysek                 100.00 +  380: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Stanisław Gasik 123.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             148.72 +  350: 345  199
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  385: 480   85
    3    11 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  333: 292  154
    4    10 Maria          Skutela               118.16 +  334: 295  168
    5     4 Natalia        Woźniak               138.01 -  402: 434   88
    6     8 Katarzyna      Ślusarska             126.49 +  380: 338  176
    7     7 Rafał          Matczak               136.87 -  279: 420   87
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  293: 417   78
    9    10 Sławomir       Długosz               115.19 +  384: 356  165
   10    10 Tomasz         Sehnal                128.03 -  292: 378   78
   11    12 Marianna       Kozłowska             114.26 +  414: 372  164
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -  291: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Zbigniew Rybak 122.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Czupryniak            147.67 -  316: 416   98
    2    16 Aleksandra     Borawska              100.00 +  363: 231  150
    3    13 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 +  452: 239  162
    4     6 Robert         Kamiński              143.64 -  318: 384   94
    5    10 Sławomir       Długosz               115.19 -  366: 496   65
    6    13 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  422: 280  150
    7    13 Michał         Waszkiewicz           143.63 +  379: 352  194
    8    10 Tomasz         Sehnal                128.03 -  324: 341   78
    9     8 Rafał          Wesołowski            132.48 -  388: 482   82
   10    14 Maria          Skutela               118.16 +  356: 351  168
   11    11 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -  432: 437   77
   12    11 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  384: 330  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Tomasz A. Praga 121.96 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  335: 338   96
    2    11 Krzysztof      Murawski              100.00 +  421: 311  150
    3    12 Franciszek     Łysek                 118.70 -  298: 387   69
    4    15 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  438: 172  150
    5    12 Michał         Waszkiewicz           143.63 +  383: 298  194
    6    10 Irena          Sołdan                137.36 +  458: 354  187
    7     6 Robert         Kamiński              143.64 +  481: 353  194
    8     3 Natalia        Woźniak               138.01 -  284: 400   88
    9     4 Grzegorz       Koczkodon             127.65 +  351: 312  178
   10     2 Marcin         Rogala                139.73 -  261: 404   90
   11     7 Paweł          Maciejczuk            128.23 -  312: 322   78
   12     8 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  304: 405   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Franciszek Łysek 118.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Kamiński              143.64 -  355: 490   94
    2    10 Sławomir       Długosz               115.19 +  326: 309  165
    3    12 Tomasz A.      Praga                 121.96 +  387: 298  172
    4     4 Katarzyna      Ślusarska             126.49 +  427: 316  176
    5     6 Irena          Sołdan                137.36 +  439: 372  187
    6     1 Maciej         Czupryniak            147.67 +  413: 300  198
    7     1 Marcin         Rogala                139.73 -  364: 366   90
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 +  396: 371  185
    9     2 Kacper         Zegadło               149.52 -  346: 451  100
   10     4 Rafał          Matczak               136.87 +  402: 266  187
   11     4 Bartłomiej     Pawlak                134.49 +  413: 381  184
   12     1 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  292: 407   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Maria Skutela 118.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Waszkiewicz           143.63 +  401: 289  194
    2     6 Krystyna       Perekitko             100.00 +  436: 280  150
    3     2 Maciej         Czupryniak            147.67 -  272: 463   98
    4    10 Stanisław      Gasik                 123.39 -  295: 334   73
    5    11 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 -  349: 455   66
    6    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  356: 346  150
    7     9 Rafał          Wesołowski            132.48 -  288: 468   82
    8    15 Marianna       Kozłowska             114.26 -  289: 375   64
    9    15 Andrzej        Choiński              100.00 +  517: 186  150
   10    14 Zbigniew       Rybak                 122.66 -  351: 356   73
   11    14 Czesław        Grajewski             124.91 -  330: 348   75
   12    14 Bartosz        Bartczak              115.65 -  254: 332   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Maciej Sylwestrzuk 115.76 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Rogala                139.73 -  310: 391   90
    2    18 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  495: 259  150
    3     6 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  326: 365   96
    4    11 Bartosz        Bartczak              115.65 +  394: 391  166
    5    11 Maria          Skutela               118.16 +  455: 349  168
    6     9 Rafał          Wesołowski            132.48 -  290: 416   82
    7    10 Sławomir       Długosz               115.19 -  354: 386   65
    8    11 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 -  362: 387   62
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 +  413: 226  177
   10    11 Michał         Waszkiewicz           143.63 +  378: 373  194
   11    10 Tomasz         Sehnal                128.03 -  387: 393   78
   12    11 Zbigniew       Rybak                 122.66 -  330: 384   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Bartosz Bartczak 115.65 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Woźniak               138.01 -  280: 495   88
    2    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -  335: 341   50
    3    19 Czesław        Grajewski             124.91 +  415: 374  175
    4    11 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 -  391: 394   66
    5    16 Hanna          Siemionow             112.22 +  470: 259  162
    6    12 Paweł          Maciejczuk            128.23 -  331: 352   78
    7    14 Marianna       Kozłowska             114.26 -  287: 357   64
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -  346: 403   77
    9    17 PAUZA
   10    13 Sławomir       Długosz               115.19 +  436: 368  165
   11    15 Krystyna       Perekitko             100.00 +  329: 303  150
   12    14 Maria          Skutela               118.16 +  332: 254  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 11 113.00




	Sławomir Długosz 115.19 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                137.36 +  362: 291  187
    2    10 Franciszek     Łysek                 118.70 -  309: 326   69
    3    14 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  473: 169  150
    4     9 Paweł          Pogorzelski           145.67 -  383: 399   96
    5    10 Zbigniew       Rybak                 122.66 +  496: 366  173
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  294: 324   78
    7    10 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  386: 354  166
    8     9 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  298: 390   76
    9    10 Stanisław      Gasik                 123.39 -  356: 384   73
   10    13 Bartosz        Bartczak              115.65 -  368: 436   66
   11    13 Michał         Waszkiewicz           143.63 -  299: 410   94
   12    15 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  380: 297  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Marianna Kozłowska 114.26 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Matczak               136.87 -  327: 411   87
    2    15 Zbigniew       Radziszewski          103.50 -  304: 494   54
    3    17 Hanna          Siemionow             112.22 -  313: 409   62
    4    19 Aleksandra     Borawska              100.00 +  354: 285  150
    5    15 Czesław        Grajewski             124.91 +  375: 349  175
    6    11 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  340: 384   99
    7    14 Bartosz        Bartczak              115.65 +  357: 287  166
    8    15 Maria          Skutela               118.16 +  375: 289  168
    9    11 Irena          Sołdan                137.36 +  427: 381  187
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  320: 366   85
   11    12 Stanisław      Gasik                 123.39 -  372: 414   73
   12    12 Michał         Waszkiewicz           143.63 -  438: 529   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Hanna Siemionow 112.22 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  330: 364   85
    2    14 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 -  341: 462   62
    3    17 Marianna       Kozłowska             114.26 +  409: 313  164
    4    14 Tomasz         Sehnal                128.03 -  320: 460   78
    5    16 Bartosz        Bartczak              115.65 -  259: 470   66
    6    18 Andrzej        Choiński              100.00 +  383: 220  150
    7    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  374: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Arkadiusz Kleniewski 112.03 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  291: 438   84
    2    14 Hanna          Siemionow             112.22 +  462: 341  162
    3    13 Zbigniew       Rybak                 122.66 -  239: 452   73
    4    16 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  459: 251  154
    5    14 Rafał          Wesołowski            132.48 -  347: 411   82
    6    14 Krzysztof      Murawski              100.00 +  355: 325  150
    7    11 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  331: 340   99
    8    11 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 +  387: 362  166
    9     9 Tomasz         Sehnal                128.03 +  455: 375  178
   10     8 Robert         Kamiński              143.64 +  436: 397  194
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           134.74 -  365: 367   85
   12     7 Irena          Sołdan                137.36 -  297: 454   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Zbigniew Radziszewski 103.50 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            132.48 -  266: 442   82
    2    15 Marianna       Kozłowska             114.26 +  494: 304  164
    3    11 Stanisław      Gasik                 123.39 -  292: 333   73
    4    16 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 -  251: 459   62
    5    17 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 -  311: 315   50
    6    19 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  398: 109  150
    7    15 Czesław        Grajewski             124.91 -  288: 390   75
    8    16 Andrzej        Choiński              100.00 +  369: 214  150
    9    16 Wojciech       Łysek                 100.00 -  225: 380   50
   10    17 PAUZA
   11    16 Krzysztof      Murawski              100.00 =  300: 300  100
   12    15 Sławomir       Długosz               115.19 -  297: 380   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 11  92.82




	Aleksandra Borawska 100.00 Wysokie Mazowieckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Ślusarska             126.49 -  293: 498   76
    2    16 Zbigniew       Rybak                 122.66 -  231: 363   73
    3    18 Krzysztof      Murawski              100.00 -  246: 299   50
    4    19 Marianna       Kozłowska             114.26 -  285: 354   64
    5    19 Andrzej        Choiński              100.00 +  319: 239  150
    6    17 Czesław        Grajewski             124.91 -  290: 315   75
    7    18 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  308: 153  150
    8    17 Krystyna       Perekitko             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  8  86.00




	Andrzej Choiński 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 -  239: 306   50
    4    18 Czesław        Grajewski             124.91 -  195: 495   75
    5    19 Aleksandra     Borawska              100.00 -  239: 319   50
    6    18 Hanna          Siemionow             112.22 -  220: 383   62
    8    16 Zbigniew       Radziszewski          103.50 -  214: 369   54
    9    15 Maria          Skutela               118.16 -  186: 517   68
   10    16 Krystyna       Perekitko             100.00 -  180: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     409  /  7  58.43




	Teresa Dziemiańczuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Sehnal                128.03 -  280: 392   78
    2    18 Maciej         Sylwestrzuk           115.76 -  259: 495   66
    3    16 Andrzej        Choiński              100.00 +  306: 239  150
    4    13 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  246: 508   99
    5    17 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  315: 311  154
    6    13 Zbigniew       Rybak                 122.66 -  280: 422   73
    7    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -  293: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  7  95.71




	Krzysztof Murawski 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             127.65 -  354: 386   78
    2    11 Tomasz A.      Praga                 121.96 -  311: 421   72
    3    18 Aleksandra     Borawska              100.00 +  299: 246  150
    4    12 Paweł          Maciejczuk            128.23 =  345: 345  128
    5     9 Tomasz         Sehnal                128.03 -  347: 536   78
    6    14 Arkadiusz      Kleniewski            112.03 -  325: 355   62
   11    16 Zbigniew       Radziszewski          103.50 =  300: 300  104
   12    16 Krystyna       Perekitko             100.00 +  401: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  8 102.75




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 PAUZA
    2     6 Maria          Skutela               118.16 -  280: 436   68
    3    15 Tomasz         Zwoliński             148.72 -  267: 399   99
    4    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -  280: 344   50
    5    18 Julia          Sylwestrzuk           100.00 +  383: 158  150
    6    16 Michał         Waszkiewicz           143.63 -  352: 423   94
    7    16 Hanna          Siemionow             112.22 -  329: 374   62
    8    17 Aleksandra     Borawska              100.00 +  400:   1  150
    9    14 Czesław        Grajewski             124.91 -  268: 382   75
   10    16 Andrzej        Choiński              100.00 +  366: 180  150
   11    15 Bartosz        Bartczak              115.65 -  303: 329   66
   12    16 Krzysztof      Murawski              100.00 -  326: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 11  92.18




	Julia Sylwestrzuk 100.00 Gródek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -   89: 457   77
    2    19 PAUZA
    3    14 Sławomir       Długosz               115.19 -  169: 473   65
    4    15 Tomasz A.      Praga                 121.96 -  172: 438   72
    5    18 Krystyna       Perekitko             100.00 -  158: 383   50
    6    19 Zbigniew       Radziszewski          103.50 -  109: 398   54
    7    18 Aleksandra     Borawska              100.00 -  153: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  6  61.33




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Maciejczuk            128.23 -  314: 390   78
    2    17 Bartosz        Bartczak              115.65 +  341: 335  166
    3     9 Bartłomiej     Pawlak                134.49 -  321: 422   84
    4    17 Krystyna       Perekitko             100.00 +  344: 280  150
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        126.82 -  341: 403   77
    6    15 Maria          Skutela               118.16 -  346: 356   68
    7    17 Teresa         Dziemiańczuk          100.00 +  353: 293  150
    8    14 Michał         Waszkiewicz           143.63 -  272: 368   94
    9    16 Zbigniew       Radziszewski          103.50 +  380: 225  154
   10    12 Irena          Sołdan                137.36 -  336: 497   87
   11    17 PAUZA
   12    13 Czesław        Grajewski             124.91 -  295: 380   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 11 107.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Ciechanowca



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Czesław        Grajewski             483: 333
   2 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Zwoliński             350: 345
   3 Maciej         Czupryniak           - Zbigniew       Rybak                 416: 316
   4 Tomasz A.      Praga                - Paweł          Pogorzelski           335: 338
   5 Robert         Kamiński             - Franciszek     Łysek                 490: 355
   6 Maria          Skutela              - Michał         Waszkiewicz           401: 289
   7 Marcin         Rogala               - Maciej         Sylwestrzuk           391: 310
   8 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Woźniak               280: 495
   9 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               291: 362
  10 Marianna       Kozłowska            - Rafał          Matczak               327: 411
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Hanna          Siemionow             364: 330
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Bartłomiej     Pawlak                291: 438
  13 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Radziszewski          442: 266
  14 Wojciech       Łysek                - Paweł          Maciejczuk            314: 390
  15 Tomasz         Sehnal               - Teresa         Dziemiańczuk          392: 280
  16 Krzysztof      Murawski             - Grzegorz       Koczkodon             354: 386
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Julia          Sylwestrzuk           457:  89
  18 Aleksandra     Borawska             - Katarzyna      Ślusarska             293: 498
  19 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Ślusarska            - Kacper         Zegadło               478: 388
   2 Natalia        Woźniak              - Rafał          Wesołowski            400: 362
   3 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              329: 413
   4 Maciej         Czupryniak           - Mariola        Osajda-Matczak        494: 328
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Rafał          Matczak               349: 440
   6 Krystyna       Perekitko            - Maria          Skutela               280: 436
   7 Paweł          Maciejczuk           - Marcin         Rogala                404: 440
   8 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Koczkodon             354: 472
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Gasik                 480: 385
  10 Franciszek     Łysek                - Sławomir       Długosz               326: 309
  11 Krzysztof      Murawski             - Tomasz A.      Praga                 311: 421
  12 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                352: 425
  13 Czesław        Grajewski            - Michał         Waszkiewicz           285: 385
  14 Hanna          Siemionow            - Arkadiusz      Kleniewski            341: 462
  15 Zbigniew       Radziszewski         - Marianna       Kozłowska             494: 304
  16 Zbigniew       Rybak                - Aleksandra     Borawska              363: 231
  17 Wojciech       Łysek                - Bartosz        Bartczak              341: 335
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Teresa         Dziemiańczuk          495: 259
  19 Julia          Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             381: 359
   2 Maria          Skutela              - Maciej         Czupryniak            272: 463
   3 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              400: 300
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Natalia        Woźniak               445: 361
   5 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kwiatkowski           505: 310
   6 Paweł          Pogorzelski          - Maciej         Sylwestrzuk           365: 326
   7 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                384: 475
   8 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Maciejczuk            388: 304
   9 Bartłomiej     Pawlak               - Wojciech       Łysek                 422: 321
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Sehnal                362: 361
  11 Stanisław      Gasik                - Zbigniew       Radziszewski          333: 292
  12 Tomasz A.      Praga                - Franciszek     Łysek                 298: 387
  13 Arkadiusz      Kleniewski           - Zbigniew       Rybak                 239: 452
  14 Sławomir       Długosz              - Julia          Sylwestrzuk           473: 169
  15 Tomasz         Zwoliński            - Krystyna       Perekitko             399: 267
  16 Teresa         Dziemiańczuk         - Andrzej        Choiński              306: 239
  17 Marianna       Kozłowska            - Hanna          Siemionow             313: 409
  18 Aleksandra     Borawska             - Krzysztof      Murawski              246: 299
  19 Bartosz        Bartczak             - Czesław        Grajewski             415: 374


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Rogala                433: 387
   2 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Koczkodon             470: 346
   3 Kacper         Zegadło              - Bartłomiej     Pawlak                404: 447
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Franciszek     Łysek                 316: 427
   5 Natalia        Woźniak              - Michał         Waszkiewicz           383: 353
   6 Robert         Kamiński             - Zbigniew       Rybak                 384: 318
   7 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        346: 318
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            359: 340
   9 Sławomir       Długosz              - Paweł          Pogorzelski           383: 399
  10 Stanisław      Gasik                - Maria          Skutela               334: 295
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Bartosz        Bartczak              394: 391
  12 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Murawski              345: 345
  13 Teresa         Dziemiańczuk         - Tomasz         Zwoliński             246: 508
  14 Hanna          Siemionow            - Tomasz         Sehnal                320: 460
  15 Julia          Sylwestrzuk          - Tomasz A.      Praga                 172: 438
  16 Zbigniew       Radziszewski         - Arkadiusz      Kleniewski            251: 459
  17 Krystyna       Perekitko            - Wojciech       Łysek                 280: 344
  18 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Choiński              495: 195
  19 Aleksandra     Borawska             - Marianna       Kozłowska             285: 354


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Maciej         Czupryniak            368: 421
   2 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Rogala                381: 498
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kwiatkowski           420: 422
   4 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Gasik                 434: 402
   5 Paweł          Pogorzelski          - Robert         Kamiński              345: 399
   6 Franciszek     Łysek                - Irena          Sołdan                439: 372
   7 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               303: 396
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Maciejczuk            372: 310
   9 Krzysztof      Murawski             - Tomasz         Sehnal                347: 536
  10 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               366: 496
  11 Maria          Skutela              - Maciej         Sylwestrzuk           349: 455
  12 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz A.      Praga                 298: 383
  13 Wojciech       Łysek                - Mariola        Osajda-Matczak        341: 403
  14 Rafał          Wesołowski           - Arkadiusz      Kleniewski            411: 347
  15 Marianna       Kozłowska            - Czesław        Grajewski             375: 349
  16 Bartosz        Bartczak             - Hanna          Siemionow             470: 259
  17 Zbigniew       Radziszewski         - Teresa         Dziemiańczuk          311: 315
  18 Julia          Sylwestrzuk          - Krystyna       Perekitko             158: 383
  19 Andrzej        Choiński             - Aleksandra     Borawska              239: 319


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Franciszek     Łysek                - Maciej         Czupryniak            413: 300
   2 Marcin         Rogala               - Rafał          Matczak               417: 279
   3 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               512: 427
   4 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           411: 413
   5 Tomasz         Sehnal               - Paweł          Pogorzelski           295: 329
   6 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             294: 324
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartłomiej     Pawlak                316: 375
   8 Stanisław      Gasik                - Katarzyna      Ślusarska             380: 338
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            290: 416
  10 Tomasz A.      Praga                - Irena          Sołdan                458: 354
  11 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Zwoliński             340: 384
  12 Paweł          Maciejczuk           - Bartosz        Bartczak              352: 331
  13 Teresa         Dziemiańczuk         - Zbigniew       Rybak                 280: 422
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Murawski              355: 325
  15 Maria          Skutela              - Wojciech       Łysek                 356: 346
  16 Michał         Waszkiewicz          - Krystyna       Perekitko             423: 352
  17 Czesław        Grajewski            - Aleksandra     Borawska              315: 290
  18 Hanna          Siemionow            - Andrzej        Choiński              383: 220
  19 Julia          Sylwestrzuk          - Zbigniew       Radziszewski          109: 398


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Franciszek     Łysek                 366: 364
   2 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           417: 296
   3 Tomasz         Sehnal               - Kacper         Zegadło               369: 398
   4 Natalia        Woźniak              - Paweł          Pogorzelski           350: 530
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Bartłomiej     Pawlak                412: 422
   6 Tomasz A.      Praga                - Robert         Kamiński              481: 353
   7 Rafał          Matczak              - Stanisław      Gasik                 420: 279
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Mariola        Osajda-Matczak        349: 313
   9 Rafał          Wesołowski           - Maria          Skutela               468: 288
  10 Sławomir       Długosz              - Maciej         Sylwestrzuk           386: 354
  11 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Kleniewski            340: 331
  12 Irena          Sołdan               - Paweł          Maciejczuk            288: 379
  13 Zbigniew       Rybak                - Michał         Waszkiewicz           379: 352
  14 Bartosz        Bartczak             - Marianna       Kozłowska             287: 357
  15 Zbigniew       Radziszewski         - Czesław        Grajewski             288: 390
  16 Krystyna       Perekitko            - Hanna          Siemionow             329: 374
  17 Wojciech       Łysek                - Teresa         Dziemiańczuk          353: 293
  18 Aleksandra     Borawska             - Julia          Sylwestrzuk           308: 153


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Czupryniak            245: 352
   2 Kacper         Zegadło              - Marcin         Rogala                404: 363
   3 Natalia        Woźniak              - Tomasz A.      Praga                 400: 284
   4 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Matczak               372: 353
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Franciszek     Łysek                 371: 396
   6 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Wesołowski            464: 307
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Gasik                 417: 293
   8 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             361: 304
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Sławomir       Długosz               390: 298
  10 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                324: 341
  11 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Sylwestrzuk           387: 362
  12 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                366: 437
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Bartczak              403: 346
  14 Michał         Waszkiewicz          - Wojciech       Łysek                 368: 272
  15 Maria          Skutela              - Marianna       Kozłowska             289: 375
  16 Andrzej        Choiński             - Zbigniew       Radziszewski          214: 369
  17 Krystyna       Perekitko            - Aleksandra     Borawska              400:   1


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           499: 379
   2 Franciszek     Łysek                - Kacper         Zegadło               346: 451
   3 Marcin         Rogala               - Natalia        Woźniak               386: 393
   4 Tomasz A.      Praga                - Grzegorz       Koczkodon             351: 312
   5 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           424: 421
   6 Paweł          Maciejczuk           - Robert         Kamiński              397: 376
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Katarzyna      Ślusarska             451: 359
   8 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 482: 388
   9 Tomasz         Sehnal               - Arkadiusz      Kleniewski            375: 455
  10 Stanisław      Gasik                - Sławomir       Długosz               384: 356
  11 Irena          Sołdan               - Marianna       Kozłowska             381: 427
  12 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Waszkiewicz           423: 387
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Mariola        Osajda-Matczak        413: 226
  14 Czesław        Grajewski            - Krystyna       Perekitko             382: 268
  15 Andrzej        Choiński             - Maria          Skutela               186: 517
  16 Wojciech       Łysek                - Zbigniew       Radziszewski          380: 225
  17 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Maciej         Czupryniak            374: 416
   2 Tomasz A.      Praga                - Marcin         Rogala                261: 404
   3 Natalia        Woźniak              - Bartłomiej     Pawlak                362: 320
   4 Franciszek     Łysek                - Rafał          Matczak               402: 266
   5 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Maciejczuk            411: 234
   6 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            462: 274
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Ślusarska             372: 376
   8 Arkadiusz      Kleniewski           - Robert         Kamiński              436: 397
   9 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Kwiatkowski           320: 366
  10 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Sehnal                292: 378
  11 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Sylwestrzuk           373: 378
  12 Irena          Sołdan               - Wojciech       Łysek                 497: 336
  13 Sławomir       Długosz              - Bartosz        Bartczak              368: 436
  14 Zbigniew       Rybak                - Maria          Skutela               356: 351
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             405: 268
  16 Krystyna       Perekitko            - Andrzej        Choiński              366: 180
  17 Zbigniew       Radziszewski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Natalia        Woźniak               378: 375
   2 Paweł          Pogorzelski          - Kacper         Zegadło               521: 372
   3 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Rogala                461: 327
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Franciszek     Łysek                 381: 413
   5 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             387: 384
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Kleniewski            367: 365
   7 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz A.      Praga                 322: 312
   8 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             348: 369
   9 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                327: 359
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz         Sehnal                387: 393
  11 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        432: 437
  12 Marianna       Kozłowska            - Stanisław      Gasik                 372: 414
  13 Michał         Waszkiewicz          - Sławomir       Długosz               410: 299
  14 Maria          Skutela              - Czesław        Grajewski             330: 348
  15 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Perekitko             329: 303
  16 Zbigniew       Radziszewski         - Krzysztof      Murawski              300: 300
  17 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Franciszek     Łysek                - Paweł          Pogorzelski           292: 407
   2 Kacper         Zegadło              - Rafał          Matczak               398: 349
   3 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Ślusarska             445: 340
   4 Marcin         Rogala               - Andrzej        Kwiatkowski           451: 420
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Maciejczuk            436: 349
   6 Tomasz         Sehnal               - Bartłomiej     Pawlak                254: 507
   7 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Kleniewski            454: 297
   8 Tomasz A.      Praga                - Tomasz         Zwoliński             304: 405
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Gasik                 385: 291
  10 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            403: 474
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 330: 384
  12 Michał         Waszkiewicz          - Marianna       Kozłowska             529: 438
  13 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Łysek                 380: 295
  14 Bartosz        Bartczak             - Maria          Skutela               332: 254
  15 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Radziszewski          380: 297
  16 Krzysztof      Murawski             - Krystyna       Perekitko             401: 326
Lista rankingowa na dzień 15-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.87   9013   55
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.04  32409  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             158.38  15521   98
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.07  30350  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               156.81  30265  193
   7 Jan Mrozowski                  Kraków               156.37  19546  125
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.06  14421   93
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.36  30058  196
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.20  30486  199
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  16 Kamil Górka                    Kraków               152.10  29508  194
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.25  28586  189
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.82  28204  187
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.38  28421  189
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.31  28409  189
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  23 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           148.35  29521  199
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.21  28752  194
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.00  20727  141
  29 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.95  25276  172
  30 Justyna Górka                  Kraków               146.88  28200  192
  31 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.23  28662  196
  32 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.11  28638  196
  33 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.08  22642  155
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.97  27881  191
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.79  28283  194
  36 Szymon Płachta                 Warszawa             145.73  26378  181
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.64  28692  197
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.27  28473  196
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  40 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  41 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  42 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.98  24764  172
  44 Janusz Krupiński               Bytom                143.84  27185  189
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  46 Michał Makowski                Warszawa             143.30   7165   50
  47 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  48 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  26615  187
  50 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  51 Tomasz Suchanek                Wrocław              142.14   9097   64
  52 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  53 Przemysław Rybicki             Otwock               141.93  10077   71
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  55 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  56 Marcin Rogala                  Warszawa             141.15  27524  195
  57 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               140.62   8578   61
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.16  10512   75
  59 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.83  17898  128
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.33  27588  198
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.16  27832  200
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  66 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              138.70  18447  133
  67 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.07  26648  193
  69 Jakub Błażejewski              Poznań               138.07  26786  194
  70 Konrad Sowula                  Kraków               137.63  19957  145
  71 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  72 Marta Bajorek                  Warszawa             137.57  27377  199
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            137.25  25941  189
  74 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  75 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.17  19341  141
  76 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            137.10   8226   60
  77 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.63  24183  177
  78 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.01  27066  199
  80 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  81 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.95  14954  110
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  83 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  26002  192
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.12   8107   60
  86 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  87 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.82  16178  120
  88 Adrian Ziemniewicz             Białystok            134.61  26115  194
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           133.81  26628  199
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.34  19468  146
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.05  25545  192
  94 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  95 Katarzyna Polak                Warszawa             132.59  25060  189
  96 Agata Kuć                      Stargard             132.58  23997  181
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  98 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
  99 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 100 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.04   9111   69
 101 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.95   7257   55
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.73  25160  191
 104 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.57  23815  181
 105 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.39  26146  199
 106 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 107 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             130.99  24757  189
 109 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.92  26054  199
 111 Agnieszka Walas                Kraków               130.79   8894   68
 112 Adam Grzelec                   Poznań               130.70  26140  200
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.39  25426  195
 114 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 115 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.10  25239  194
 116 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 117 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.93  25726  198
 118 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 119 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     129.65  25671  198
 120 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.52  23572  182
 121 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.37  21087  163
 122 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 123 Marek Rogalski                 Warszawa             128.88  24358  189
 124 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.74  25362  197
 125 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 126 Dariusz Sowula                 Kraków               128.47  18628  145
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.26  22060  172
 129 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  21412  167
 130 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.06  24844  194
 131 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 132 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.68   8682   68
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.00  22733  179
 134 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 135 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 136 Szymon Stępień                 Bytom                126.52  24925  197
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.50  10373   82
 138 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 139 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.00  23940  190
 140 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 141 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 142 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.86  14726  117
 143 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.84  24917  198
 144 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.73  24644  196
 146 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 147 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.64  13443  107
 148 Jerzy Luter                    Bytom                125.61  24619  196
 149 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 150 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.60   8971   72
 151 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 153 Sławomir Wolski                Wrocław              124.43  24389  196
 154 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.30  24860  200
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              124.18  17882  144
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 157 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 158 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 159 Czesław Grajewski              Białystok            123.77  23022  186
 160 Stanisław Gasik                Warszawa             123.75  13241  107
 161 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 164 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.21  24273  197
 165 Zbigniew Rybak                 Warszawa             123.09  24248  197
 166 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 167 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 169 Marcin Ceglarek                Kraków               122.25  16748  137
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.10  16362  134
 172 Tomasz A. Praga                Białystok            121.98  13418  110
 173 Franciszek Łysek               Warszawa             121.76  23257  191
 174 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.70  17282  142
 175 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            121.30  23169  191
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 180 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 181 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 182 Adam Janicki                   Wrocław              120.35  16247  135
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 184 Renata Andracka                Zwola                119.91  22663  189
 185 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.84  23729  198
 186 Anita Bruska                   Gdynia               119.73  19755  165
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.50  19120  160
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 189 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 190 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 191 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.18  11680   98
 192 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 193 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 194 Agnieszka Dawid                Kraków               118.87  11530   97
 195 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.86  16402  138
 196 Teresa Zalewska                Racibórz             118.63  23371  197
 197 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 198 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 201 Karolina Urbańska              Poznań               117.84  23568  200
 202 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.81  10132   86
 203 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.79  18139  154
 204 Bożena Guział                  Racibórz             117.22  22154  189
 205 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            116.96  15205  130
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 207 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 208 Dorota Ostrowska               Białystok            116.58  11425   98
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 210 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.01  19953  172
 211 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 212 Maria Skutela                  Warszawa             115.66  22439  194
 213 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 214 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 215 Samir Chakrar                  Poznań               115.21   5415   47
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.20  22694  197
 217 Sławomir Długosz               Ostróda              115.19  19467  169
 218 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            114.93  14137  123
 220 Waldemar Wypchał               Kraków               114.88  19645  171
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Justyna Nieznalska             Jejkowice            114.70   5276   46
 223 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  114.60   4813   42
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             114.59  22115  193
 225 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 226 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 227 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 228 Józef Burzyński                Ełk                  114.25  10968   96
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 230 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 231 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.76   7167   63
 232 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             113.71  22629  199
 234 Robert Wagner                  Wrocław              113.69   5457   48
 235 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          113.43  13725  121
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 238 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 239 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 240 Bartosz Bartczak               Poznań               112.81  20531  182
 241 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 242 Jolanta Zięba                  Zabrze               112.69   4395   39
 243 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.57   4165   37
 244 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.37  22362  199
 245 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.60   4464   40
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 248 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 249 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 250 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 253 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.03  12531  116
 254 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.72  17127  159
 255 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 256 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.29   7832   73
 258 Halina Cecot                   Kołobrzeg            107.06  10385   97
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 260 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 261 Grażyna Smereka                Racibórz             106.45   4045   38
 262 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 263 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 265 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 267 Marta Majewska                 Wadowice             104.64  13813  132
 268 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 269 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 270 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.31  19422  188
 271 Izabela Chmielewska            Zabrze               103.23   3200   31
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 275 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 276 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 277 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 278 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 279 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 280 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 282 Karolina Sikora                Jaworzno             101.01  13737  136
 283 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 284 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 285 Marek Cecot                    Kołobrzeg             99.16   4462   45
 286 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.94   8608   87
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 289 Marek Popczyk                  Tychy                 97.56   3317   34
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 292 Teresa Balewska                Reda                  96.19  18277  190
 293 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.39  18118  194
 294 Wojciech Łysek                 Warszawa              93.33  15586  167
 295 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.95   6878   74
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 298 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 299 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 300 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 301 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 302 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 305 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.60   4594   57
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 317 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 319 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 15-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   8 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Bogusław Szyszka               Oława                143.42   3442   24
  12 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  15 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  16 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  21 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  22 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  24 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  26 Adam Skowroński                Jarocin              110.71   2657   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  28 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  29 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  30 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  31 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  33 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  34 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  37 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  38 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  39 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  40 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  41 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  42 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  44 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  45 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  46 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  47 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  50 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  51 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  52 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  54 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          95.09   2092   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  60 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  61 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  62 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  63 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  64 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  65 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  66 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  67 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  68 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  69 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  70 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  71 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  72 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  73 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  74 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  75 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  76 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  77 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  78 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  79 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  80 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  81 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  82 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  83 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  84 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  85 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  86 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  87 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  88 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  89 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  90 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  91 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  92 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  93 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  94 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  95 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  96 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  97 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  98 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  99 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
 100 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
 101 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
 103 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 104 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 106 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 108 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 109 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 110 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 111 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 112 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 113 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 114 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 115 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 116 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 117 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 118 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 119 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 120 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 121 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 122 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 123 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 124 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 125 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 126 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 127 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 130 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 131 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 133 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 134 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 136 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 137 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 138 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 139 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 140 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 141 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 142 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 143 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 144 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 145 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 146 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 147 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 148 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 149 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 150 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 151 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 153 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 154 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 155 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 156 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 157 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 158 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 159 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 160 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 161 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 162 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 163 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 164 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 165 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 166 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 167 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 168 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 169 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 170 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 171 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 172 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 173 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 174 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 175 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 176 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 177 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 178 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 179 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 180 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 181 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 182 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 183 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 184 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 185 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 186 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 187 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 188 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 189 Paulina Ostrowska              Białystok             58.91    648   11
 190 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 191 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 192 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 193 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 194 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 195 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 196 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 197 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 198 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 199 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 200 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 201 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 202 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 203 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 204 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 205 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 206 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 207 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 208 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 210 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 211 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 212 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 213 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 214 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 215 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 216 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 217 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 218 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 219 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 220 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 221 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 222 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 223 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 224 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 225 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 226 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 227 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 228 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 229 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 230 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 231 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 232 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 233 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 234 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 235 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 236 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 237 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 238 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 239 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 240 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 241 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 242 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 243 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 244 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 245 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 246 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 247 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 248 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 249 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 250 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 251 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 252 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 253 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 254 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 255 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 256 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 257 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 258 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 259 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 260 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 261 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 262 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 263 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 264 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 265 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 266 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 267 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 268 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 269 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 270 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 271 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 273 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 274 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 275 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 276 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 277 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 278 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 279 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 280 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 281 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 283 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 284 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 285 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 286 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 287 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 288 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 289 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 290 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 291 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 292 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 293 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie