Bydgoszcz 9
września
Bydgoszcz 9-10 września V Mistrzostwa Bydgoszczy Grand Prix 2006
Bielsk Podlaski16
września
Bielsk Podlaski 16-17 września VIII Mistrzostwa PodlasiaGrand Prix 2006
Bielsko-Biała23
września
Bielsko-Biała 23-24 września IX Mistrzostwa Podbeskidzia
Mistrz Polski Mistrzem Podlasia16 - 17 września 2006 — VIII Mistrzostwa PodlasiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Podlasia Bielsk Podlaski, 16 - 17 września 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrz Polski Mistrzem PodlasiaVIII Mistrzostwa Podlasia były ósmym i zarazem ostatnim turniejem w tegorocznym cyklu Grand Prix. Walka więc, oprócz tytułu Mistrza Podlasia, toczyła się także o podium w tej klasyfikacji. Pierwszy dzień gier to dominacja Mariusza Skrobosza, który wygrał wszystkie 7 gier, osiągając średnio blisko 469 punktów na partię. Po 6 zwycięstw mieli natomiast Stanisław RydzikPiotr Pietuchowski. Po scrabblowych zmaganiach, sobotni wieczór zgromadził uczestników turnieju na wielkim grillowaniu. Specjałów z grilla było aż nadto i każdy mógł najeść się bardziej niż do syta.
Niedzielne gry to kontynuacja dominacji Mariusza, który już rundę przed końcem mógł świętować zwycięstwo w turnieju oraz drugie miejsce w tegorocznym cyklu Grand Prix (zwycięzcą tego cyklu został Mateusz Żbikowski, który zapewnił sobie ten triumf już dużo wcześniej). Kompletu zwycięstw jednak nie było, w 12 rundzie Mariusz przegrał z Pawłem Jackowskim, dla którego było to niezwykle cenne zwycięstwo. Dało mu ono wicemistrzostwo Podlasia oraz czwarte miejsce w GP. Trzecie miejsce w Bielsku Podlaskim wywalczył Dawid Pikul, a w konsekwencji również trzecie w tegorocznym GP.
Najlepszym debiutantem został Czesław Grajewski z Choroszczy, który wygrał pięć partii. Zestawem kosmetyków zaś uhonorowano najlepszą kobietę, Irenę Sołdan, która wygrała dziewięć partii i zajęła czwarte miejsce w turnieju.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Podlasia
VI Mistrzostwa Podlasia
V Mistrzostwa Podlasia




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Podlasia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.15     11.0     5336     2051     1407
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.01      9.0     4916     1757      629
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 141.89      9.0     4878     1784      755
  4 Irena           Sołdan               Rumia                  125.03      9.0     4732     1670      454
  5 Łukasz          Święcki              Białystok              112.92      9.0     4612     1748      246
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.26      8.0     4918     1714      214
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.70      8.0     4768     1714      522
  8 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        127.81      8.0     4738     1622      559
  9 Grzegorz        Święcki              Białystok              135.29      8.0     4693     1697      551
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.89      8.0     4560     1720      265
 11 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.59      8.0     4549     1690      117
 12 Magdalena       Kublik               Warszawa               109.19      8.0     4461     1585      550
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.96      7.0     4726     1574      265
 14 Zdzisław        Szota                Warszawa               119.84      7.0     4640     1516      453
 15 Bogdan          Kozłowski            Białystok              107.88      7.0     4592     1518       98
 16 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  119.74      7.0     4539     1570       27
 17 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               118.62      7.0     4464     1420      626
 18 Marek           Syczuk               Warszawa               140.43      7.0     4460     1545      -39
 19 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       128.30      7.0     4454     1468      115
 20 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.98      7.0     4265     1483      -95
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.00      6.0     4844     1417      223
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.01      6.0     4599     1357       79
 23 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.18      6.0     4576     1460        1
 24 Wojciech        Sołdan               Rumia                  121.35      6.0     4489     1311      238
 25 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         115.84      6.0     4482     1402      234
 26 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.13      6.0     4457     1448        5
 27 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         110.40      6.0     4441     1420       56
 28 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.83      6.0     4400     1451      251
 29 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.67      6.0     4361     1424      165
 30 Michał          Wolański             Białystok              114.75      6.0     4252     1428      -21
 31 Anna            Arana                Warszawa               104.83      6.0     4217     1290      261
 32 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              111.13      6.0     4198     1317      344
 33 Jan             Lisiewski            Piasutno               102.41      6.0     4194     1403     -159
 34 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      6.0     4036     1317     -133
 35 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      6.0     3778     1254     -164
 36 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.46      5.0     4607     1225      329
 37 Sylwester       Wójcik               Lublin                 101.96      5.0     4379     1279       84
 38 Czesław         Grajewski            Choroszcz              100.00      5.0     4246     1321     -381
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.96      5.0     4185     1298      -70
 40 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      5.0     4184     1193      132
 41 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         122.01      5.0     4173     1254      -18
 42 Elżbieta        Święcka              Białystok              104.44      5.0     4045     1196     -158
 43 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3939     1197     -279
 44 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      5.0     3921     1196     -245
 45 Roman           Błoszyński           Niewodnica             100.00      5.0     3704     1226     -569
 46 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     4076     1080     -143
 47 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      4.0     3905     1065      -97
 48 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      4.0     3663     1037     -140
 49 Michał          Pryzowicz            Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3605     1044     -152
 50 Grzegorz        Borowski             Piliki                 100.00      4.0     3278     1082     -757
 51 Dawid           Jabłuszewski         Bielsk Podlaski        100.00      3.5     2879      896    -1011
 52 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      3.0     3638      987    -1156
 53 Marcin          Wróblewski           Bielsk Podlaski        100.00      3.0     3228      915     -896
 54 Marcin          Matujewicz           Warszawa               100.00      3.0     2090      685     -434
 55 Anna            Biegańska            Białystok              102.29      3.0     1712      563       14
 56 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      2.5     2987      777     -405
 57 Katarzyna       Borowska             Piliki                 100.00      2.5     2948      802    -1363
 58 Marianna        Kozłowska            Białystok              106.80      2.0     1528      489      -70
 59 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      1.0     1417      370     -283
 60 Grzegorz        Wróblewski           Bielsk Podlaski        100.00      0.5     1348      200      169
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Podlasia



	Kazimierz.J Merklejn 142.96 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             111.96 +  451: 319  162
    2     9 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  368: 392   91
    3    11 Katarzyna      Majewska              100.00 +  386: 332  150
    4     9 Marek          Syczuk                140.43 -  399: 406   90
    5    11 Marek          Dudkiewicz            118.67 +  390: 388  169
    6     9 Bogdan         Kozłowski             107.88 +  404: 313  158
    7     9 Michał         Wolański              114.75 -  295: 421   65
    8     9 Janusz         Kaczor                128.30 -  298: 429   78
    9     7 Grzegorz       Pukniel               120.18 +  545: 367  170
   10    13 Andrzej        Rechowicz             125.00 +  414: 295  175
   11     4 Stanisław      Rydzik                140.26 +  467: 423  190
   12     6 Ryszard        Dębski                125.59 -  309: 376   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Mariusz Skrobosz 142.15 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            111.13 +  398: 309  161
    2    14 Krzysztof      Bukowski              117.13 +  518: 296  167
    3     2 Rafał          Wesołowski            119.01 +  521: 328  169
    4     1 Dawid          Pikul                 141.89 +  416: 328  192
    5     1 Grzegorz       Święcki               135.29 +  465: 319  185
    6     1 Stanisław      Rydzik                140.26 +  460: 304  190
    7     1 Ryszard        Dębski                125.59 +  504: 395  176
    8     1 Piotr          Pietuchowski          134.70 +  359: 333  185
    9     1 Łukasz         Święcki               112.92 +  469: 277  163
   10     1 Tomasz         Zwoliński             140.89 +  402: 304  191
   11     1 Grzegorz       Święcki               135.29 +  450: 336  185
   12     1 Paweł          Jackowski             137.01 -  374: 400   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2051  / 12 170.92




	Dawid Pikul 141.89 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Edward         Stefaniak             110.40 +  463: 330  160
    2     7 Adam           Janicki               100.00 +  378: 237  150
    3     6 Tomasz         Zwoliński             140.89 +  351: 326  191
    4     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  328: 416   92
    5     3 Grzegorz       Pukniel               120.18 -  376: 450   70
    6    14 Jan            Lisiewski             102.41 +  503: 341  152
    7     8 Katarzyna      Sołdan                119.74 +  477: 310  170
    8     4 Jarosław       Borowski              127.81 +  390: 343  178
    9     3 Ryszard        Dębski                125.59 -  367: 402   76
   10     4 Marek          Syczuk                140.43 +  454: 314  190
   11     3 Zdzisław       Szota                 119.84 +  388: 356  170
   12     2 Piotr          Pietuchowski          134.70 +  403: 298  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Tomasz Zwoliński 140.89 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kublik                109.19 +  347: 345  159
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 +  392: 368  193
    3     6 Dawid          Pikul                 141.89 -  326: 351   92
    4    14 Robert         Kuszpit               115.84 +  434: 393  166
    5     5 Andrzej        Rechowicz             125.00 -  350: 507   75
    6     8 Edward         Stefaniak             110.40 +  425: 323  160
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 +  410: 237  167
    8     5 Grzegorz       Pukniel               120.18 +  393: 270  170
    9     4 Stanisław      Rydzik                140.26 +  412: 311  190
   10     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  304: 402   92
   11    10 Beata          Piotrowska            115.98 +  375: 365  166
   12     5 Stanisław      Rydzik                140.26 -  392: 423   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Marek Syczuk 140.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  284: 366   58
    2    21 Edward         Stefaniak             110.40 +  444: 348  160
    3    20 Krzysztof      Bukowski              117.13 +  381: 374  167
    4     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 +  406: 399  193
    5     4 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  353: 373   85
    6    10 Robert         Kuszpit               115.84 +  456: 364  166
    7     4 Paweł          Jackowski             137.01 -  368: 389   87
    8    10 Irena          Sołdan                125.03 -  402: 456   75
    9    17 Sebastian      Orzelski              100.00 +  375: 352  150
   10     4 Dawid          Pikul                 141.89 -  314: 454   92
   11    12 Jan            Lisiewski             102.41 +  317: 301  152
   12    10 Edward         Stefaniak             110.40 +  360: 323  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Stanisław Rydzik 140.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Arana                 104.83 +  395: 367  155
    2     1 Łukasz         Święcki               112.92 +  486: 329  163
    3     3 Czesław        Grajewski             100.00 +  435: 430  150
    4     3 Katarzyna      Sołdan                119.74 +  530: 363  170
    5     2 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 +  376: 358  167
    6     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  304: 460   92
    7     2 Grzegorz       Święcki               135.29 +  430: 353  185
    8     2 Paweł          Jackowski             137.01 -  289: 408   87
    9     4 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  311: 412   91
   10     5 Grzegorz       Pukniel               120.18 +  516: 365  170
   11     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  423: 467   93
   12     5 Tomasz         Zwoliński             140.89 +  423: 392  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Paweł Jackowski 137.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Elżbieta       Święcka               104.44 +  439: 343  154
    2    10 Roman          Błoszyński            100.00 +  416: 321  150
    3     5 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  312: 389   70
    4    13 Marek          Charytoniuk           122.01 -  399: 425   72
    5    14 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  506: 317  150
    6     7 Czesław        Grajewski             100.00 +  430: 247  150
    7     4 Marek          Syczuk                140.43 +  389: 368  190
    8     2 Stanisław      Rydzik                140.26 +  408: 289  190
    9     2 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  365: 545   85
   10     3 Ryszard        Dębski                125.59 +  478: 298  176
   11     2 Janusz         Kaczor                128.30 +  374: 371  178
   12     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 +  400: 374  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Grzegorz Święcki 135.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Ozimiński             103.46 +  464: 306  153
    2     6 Beata          Piotrowska            115.98 +  459: 268  166
    3     1 Ryszard        Dębski                125.59 +  461: 344  176
    4     2 Michał         Wolański              114.75 +  338: 324  165
    5     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  319: 465   92
    6     4 Katarzyna      Sołdan                119.74 +  377: 314  170
    7     2 Stanisław      Rydzik                140.26 -  353: 430   90
    8     6 Andrzej        Rechowicz             125.00 +  421: 255  175
    9     5 Zdzisław       Szota                 119.84 +  368: 309  170
   10     2 Piotr          Pietuchowski          134.70 +  420: 297  185
   11     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  336: 450   92
   12     4 Łukasz         Święcki               112.92 -  377: 380   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Piotr Pietuchowski 134.70 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jan            Lisiewski             102.41 +  479: 258  152
    2     5 Zdzisław       Szota                 119.84 +  359: 275  170
    3     7 Marek          Dudkiewicz            118.67 +  399: 362  169
    4     4 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 -  409: 454   67
    5     4 Marek          Syczuk                140.43 +  373: 353  190
    6     5 Michał         Wolański              114.75 +  478: 298  165
    7     3 Jarosław       Borowski              127.81 +  362: 353  178
    8     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  333: 359   92
    9     2 Paweł          Jackowski             137.01 +  545: 365  187
   10     2 Grzegorz       Święcki               135.29 -  297: 420   85
   11     5 Krzysztof      Bukowski              117.13 +  436: 346  167
   12     2 Dawid          Pikul                 141.89 -  298: 403   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Janusz Kaczor 128.30 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwester      Wójcik                101.96 +  353: 317  152
    2     8 Ryszard        Dębski                125.59 -  364: 366   76
    3     9 Łukasz         Święcki               112.92 -  333: 435   63
    4    20 Sebastian      Orzelski              100.00 +  449: 329  150
    5    18 Katarzyna      Majewska              100.00 +  407: 336  150
    6    12 Krzysztof      Bukowski              117.13 -  302: 528   67
    7    16 Jan            Lisiewski             102.41 +  381: 360  152
    8     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 +  429: 298  193
    9    12 Czesław        Grajewski             100.00 +  382: 316  150
   10    11 Marek          Dudkiewicz            118.67 +  349: 293  169
   11     2 Paweł          Jackowski             137.01 -  371: 374   87
   12     7 Magdalena      Kublik                109.19 -  334: 387   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Jarosław Borowski 127.81 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Borowska              100.00 +  487: 295  150
    2     3 Rafał          Wesołowski            119.01 -  320: 432   69
    3    12 Jolanta        Kosmowska             118.62 +  377: 344  169
    4    10 Marek          Dudkiewicz            118.67 +  389: 376  169
    5     6 Marek          Charytoniuk           122.01 +  395: 379  172
    6     2 Grzegorz       Pukniel               120.18 +  372: 294  170
    7     3 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  353: 362   85
    8     4 Dawid          Pikul                 141.89 -  343: 390   92
    9    10 Jan            Lisiewski             102.41 +  491: 292  152
   10     7 Sylwester      Wójcik                101.96 +  385: 312  152
   11     6 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 +  466: 302  167
   12     3 Irena          Sołdan                125.03 -  360: 401   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Ryszard Dębski 125.59 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Borowski              100.00 +  460: 209  150
    2     8 Janusz         Kaczor                128.30 +  366: 364  178
    3     1 Grzegorz       Święcki               135.29 -  344: 461   85
    4    12 Joanna         Ostrowska             111.96 +  377: 349  162
    5     9 Sylwester      Wójcik                101.96 +  363: 339  152
    6     3 Andrzej        Rechowicz             125.00 +  435: 369  175
    7     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  395: 504   92
    8     7 Michał         Wolański              114.75 +  425: 318  165
    9     3 Dawid          Pikul                 141.89 +  402: 367  192
   10     3 Paweł          Jackowski             137.01 -  298: 478   87
   11     8 Magdalena      Kublik                109.19 -  308: 365   59
   12     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 +  376: 309  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Irena Sołdan 125.03 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Roman          Błoszyński            100.00 -  323: 341   50
    2    23 Jan            Lisiewski             102.41 +  458: 345  152
    3    15 Marek          Charytoniuk           122.01 -  376: 420   72
    4    15 Urszula        Solarska              100.00 +  414: 397  150
    5    13 Joanna         Ostrowska             111.96 -  347: 403   62
    6    15 Michał         Ozimiński             103.46 +  351: 344  153
    7    12 Marek          Dudkiewicz            118.67 +  318: 262  169
    8    10 Marek          Syczuk                140.43 +  456: 402  190
    9     9 Bogdan         Kozłowski             107.88 +  499: 314  158
   10     6 Robert         Kuszpit               115.84 +  366: 303  166
   11     7 Katarzyna      Sołdan                119.74 +  423: 387  170
   12     3 Jarosław       Borowski              127.81 +  401: 360  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Andrzej Rechowicz 125.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janina         Grajewska             100.00 +  483: 329  150
    2     4 Bogdan         Kozłowski             107.88 +  394: 355  158
    3     4 Michał         Wolański              114.75 -  302: 395   65
    4    11 Zdzisław       Szota                 119.84 +  443: 402  170
    5     5 Tomasz         Zwoliński             140.89 +  507: 350  191
    6     3 Ryszard        Dębski                125.59 -  369: 435   76
    7     5 Łukasz         Święcki               112.92 -  405: 416   63
    8     6 Grzegorz       Święcki               135.29 -  255: 421   85
    9    16 Marianna       Kozłowska             106.80 -  368: 408   57
   10    13 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  295: 414   93
   11    17 Sylwester      Wójcik                101.96 +  524: 368  152
   12    14 Marianna       Kozłowska             106.80 +  499: 328  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Marek Charytoniuk 122.01 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Czesław        Grajewski             100.00 -  311: 336   50
    2    27 Grzegorz       Borowski              100.00 +  339: 295  150
    3    15 Irena          Sołdan                125.03 +  420: 376  175
    4    13 Paweł          Jackowski             137.01 +  425: 399  187
    5     6 Jarosław       Borowski              127.81 -  379: 395   78
    6     6 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 -  283: 342   67
    7    19 Magdalena      Kublik                109.19 -  259: 350   59
    8    21 Janina         Grajewska             100.00 +  473: 300  150
    9    11 Krzysztof      Bukowski              117.13 -  260: 404   67
   10    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  375: 268  150
   11    13 Robert         Kuszpit               115.84 -  360: 390   66
   12    18 Anna           Arana                 104.83 -  289: 336   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Wojciech Sołdan 121.35 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  422: 246  150
    2    11 Czesław        Grajewski             100.00 -  359: 448   50
    3    16 Zdzisław       Szota                 119.84 -  288: 449   70
    4    18 Elżbieta       Święcka               104.44 +  436: 260  154
    5    17 Krzysztof      Bukowski              117.13 -  358: 366   67
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            111.13 +  367: 312  161
    7    13 Bogdan         Kozłowski             107.88 +  423: 361  158
    8    12 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  387: 420   70
    9     6 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 -  318: 328   67
   10    15 Joanna         Ostrowska             111.96 -  346: 392   62
   11    19 Radosław       Więch                 100.00 +  389: 329  150
   12    16 Sylwester      Wójcik                101.96 +  396: 340  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Grzegorz Pukniel 120.18 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Janicki               100.00 -  332: 358   50
    2    19 Katarzyna      Borowska              100.00 +  536: 179  150
    3     8 Bogdan         Kozłowski             107.88 +  399: 308  158
    4     6 Rafał          Wesołowski            119.01 +  446: 343  169
    5     3 Dawid          Pikul                 141.89 +  450: 376  192
    6     2 Jarosław       Borowski              127.81 -  294: 372   78
    7     6 Krzysztof      Bukowski              117.13 +  368: 366  167
    8     5 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  270: 393   91
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  367: 545   93
   10     5 Stanisław      Rydzik                140.26 -  365: 516   90
   11    11 Marek          Dudkiewicz            118.67 -  273: 463   69
   12    15 Michał         Ozimiński             103.46 +  476: 356  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Zdzisław Szota 119.84 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Majewska              100.00 +  366: 332  150
    2     5 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  275: 359   85
    3    16 Wojciech       Sołdan                121.35 +  449: 288  171
    4    11 Andrzej        Rechowicz             125.00 -  402: 443   75
    5    19 Urszula        Solarska              100.00 +  430: 296  150
    6    11 Joanna         Ostrowska             111.96 +  412: 285  162
    7    10 Edward         Stefaniak             110.40 +  554: 307  160
    8     3 Łukasz         Święcki               112.92 -  335: 436   63
    9     5 Grzegorz       Święcki               135.29 -  309: 368   85
   10    14 Marianna       Kozłowska             106.80 +  418: 356  157
   11     3 Dawid          Pikul                 141.89 -  356: 388   92
   12     8 Robert         Kuszpit               115.84 +  334: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Katarzyna Sołdan 119.74 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Marusa                100.00 +  383: 251  150
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 +  359: 334  167
    3     5 Paweł          Jackowski             137.01 +  389: 312  187
    4     3 Stanisław      Rydzik                140.26 -  363: 530   90
    5     7 Michał         Ozimiński             103.46 +  413: 332  153
    6     4 Grzegorz       Święcki               135.29 -  314: 377   85
    7     8 Dawid          Pikul                 141.89 -  310: 477   92
    8    12 Wojciech       Sołdan                121.35 +  420: 387  171
    9    14 Beata          Piotrowska            115.98 -  349: 404   66
   10    10 Krzysztof      Bukowski              117.13 +  443: 353  167
   11     7 Irena          Sołdan                125.03 -  387: 423   75
   12     9 Krzysztof      Bukowski              117.13 +  409: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Rafał Wesołowski 119.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Matujewicz            100.00 +  368: 302  150
    2     3 Jarosław       Borowski              127.81 +  432: 320  178
    3     2 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  328: 521   92
    4     6 Grzegorz       Pukniel               120.18 -  343: 446   70
    5    10 Edward         Stefaniak             110.40 -  314: 381   60
    6    20 Janina         Grajewska             100.00 +  432: 277  150
    7    15 Joanna         Ostrowska             111.96 +  373: 292  162
    8     8 Robert         Kuszpit               115.84 +  479: 386  166
    9     8 Magdalena      Kublik                109.19 -  333: 376   59
   10     8 Łukasz         Święcki               112.92 -  289: 425   63
   11    16 Marianna       Kozłowska             106.80 -  313: 436   57
   12    17 Czesław        Grajewski             100.00 +  595: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Marek Dudkiewicz 118.67 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sebastian      Orzelski              100.00 +  326: 319  150
    2    12 Robert         Kuszpit               115.84 +  404: 314  166
    3     7 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  362: 399   85
    4    10 Jarosław       Borowski              127.81 -  376: 389   78
    5    11 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  388: 390   93
    6    19 Michał         Pryzowicz             100.00 +  282: 269  150
    7    12 Irena          Sołdan                125.03 -  262: 318   75
    8    16 Jolanta        Kosmowska             118.62 +  400: 267  169
    9    13 Sylwester      Wójcik                101.96 +  450: 350  152
   10    11 Janusz         Kaczor                128.30 -  293: 349   78
   11    11 Grzegorz       Pukniel               120.18 +  463: 273  170
   12    12 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  355: 559   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Jolanta Kosmowska 118.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Pryzowicz             100.00 +  315: 294  150
    2    13 Michał         Wolański              114.75 -  351: 357   65
    3    12 Jarosław       Borowski              127.81 -  344: 377   78
    4    23 Grzegorz       Borowski              100.00 +  444: 216  150
    5    12 Łukasz         Święcki               112.92 -  328: 330   63
    6    21 Roman          Błoszyński            100.00 +  390: 233  150
    7    17 Beata          Piotrowska            115.98 -  390: 420   66
    8    16 Marek          Dudkiewicz            118.67 -  267: 400   69
    9    21 Urszula        Solarska              100.00 +  454: 275  150
   10    16 Czesław        Grajewski             100.00 +  418: 301  150
   11    15 Joanna         Ostrowska             111.96 +  381: 314  162
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 +  382: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Krzysztof Bukowski 117.13 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Urszula        Solarska              100.00 +  310: 307  150
    2    14 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  296: 518   92
    3    20 Marek          Syczuk                140.43 -  374: 381   90
    4    25 Radosław       Więch                 100.00 +  402: 313  150
    5    17 Wojciech       Sołdan                121.35 +  366: 358  171
    6    12 Janusz         Kaczor                128.30 +  528: 302  178
    7     6 Grzegorz       Pukniel               120.18 -  366: 368   70
    8    13 Czesław        Grajewski             100.00 +  380: 357  150
    9    11 Marek          Charytoniuk           122.01 +  404: 260  172
   10    10 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  353: 443   70
   11     5 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  346: 436   85
   12     9 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  332: 409   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Mariusz Sylwestrzuk 116.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  510: 276  150
    2     2 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  334: 359   70
    3    10 Sebastian      Orzelski              100.00 +  443: 242  150
    4     4 Piotr          Pietuchowski          134.70 +  454: 409  185
    5     2 Stanisław      Rydzik                140.26 -  358: 376   90
    6     6 Marek          Charytoniuk           122.01 +  342: 283  172
    7     7 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  237: 410   91
    8    11 Beata          Piotrowska            115.98 +  421: 257  166
    9     6 Wojciech       Sołdan                121.35 +  328: 318  171
   10     9 Magdalena      Kublik                109.19 -  350: 371   59
   11     6 Jarosław       Borowski              127.81 -  302: 466   78
   12    11 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  321: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Beata Piotrowska 115.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  362: 295  150
    2     6 Grzegorz       Święcki               135.29 -  268: 459   85
    3    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  311: 376   50
    4    21 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  354: 381   58
    5    21 Elżbieta       Święcka               104.44 +  403: 310  154
    6    16 Magdalena      Kublik                109.19 +  358: 331  159
    7    17 Jolanta        Kosmowska             118.62 +  420: 390  169
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 -  257: 421   67
    9    14 Katarzyna      Sołdan                119.74 +  404: 349  170
   10    12 Michał         Wolański              114.75 +  385: 309  165
   11    10 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  365: 375   91
   12    13 Michał         Wolański              114.75 +  378: 364  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Robert Kuszpit 115.84 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  411: 184  150
    2    12 Marek          Dudkiewicz            118.67 -  314: 404   69
    3    21 Adam           Janicki               100.00 +  417: 342  150
    4    14 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  393: 434   91
    5    16 Jerzy          Krzyżewski            111.13 +  417: 249  161
    6    10 Marek          Syczuk                140.43 -  364: 456   90
    7    11 Anna           Arana                 104.83 +  379: 297  155
    8     8 Rafał          Wesołowski            119.01 -  386: 479   69
    9    18 Roman          Błoszyński            100.00 +  379: 343  150
   10     6 Irena          Sołdan                125.03 -  303: 366   75
   11    13 Marek          Charytoniuk           122.01 +  390: 360  172
   12     8 Zdzisław       Szota                 119.84 -  329: 334   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Michał Wolański 114.75 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Więch                 100.00 +  405: 364  150
    2    13 Jolanta        Kosmowska             118.62 +  357: 351  169
    3     4 Andrzej        Rechowicz             125.00 +  395: 302  175
    4     2 Grzegorz       Święcki               135.29 -  324: 338   85
    5     8 Czesław        Grajewski             100.00 +  414: 322  150
    6     5 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  298: 478   85
    7     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 +  421: 295  193
    8     7 Ryszard        Dębski                125.59 -  318: 425   76
    9    15 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  324: 259  150
   10    12 Beata          Piotrowska            115.98 -  309: 385   66
   11     9 Łukasz         Święcki               112.92 -  323: 376   63
   12    13 Beata          Piotrowska            115.98 -  364: 378   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Łukasz Święcki 112.92 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcin         Wróblewski            100.00 +  520: 232  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                140.26 -  329: 486   90
    3     9 Janusz         Kaczor                128.30 +  435: 333  178
    4     5 Michał         Ozimiński             103.46 -  287: 416   53
    5    12 Jolanta        Kosmowska             118.62 +  330: 328  169
    6    13 Sylwester      Wójcik                101.96 +  401: 373  152
    7     5 Andrzej        Rechowicz             125.00 +  416: 405  175
    8     3 Zdzisław       Szota                 119.84 +  436: 335  170
    9     1 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  277: 469   92
   10     8 Rafał          Wesołowski            119.01 +  425: 289  169
   11     9 Michał         Wolański              114.75 +  376: 323  165
   12     4 Grzegorz       Święcki               135.29 +  380: 377  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Joanna Ostrowska 111.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  319: 451   93
    2    25 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  433: 218  150
    3    17 Jerzy          Krzyżewski            111.13 +  321: 305  161
    4    12 Ryszard        Dębski                125.59 -  349: 377   76
    5    13 Irena          Sołdan                125.03 +  403: 347  175
    6    11 Zdzisław       Szota                 119.84 -  285: 412   70
    7    15 Rafał          Wesołowski            119.01 -  292: 373   69
    8    22 Roman          Błoszyński            100.00 -  279: 311   50
    9    20 Michał         Ozimiński             103.46 +  393: 321  153
   10    15 Wojciech       Sołdan                121.35 +  392: 346  171
   11    15 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  314: 381   69
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            111.13 -  405: 413   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Jerzy Krzyżewski 111.13 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              142.15 -  309: 398   92
    2    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  331: 205  150
    3    17 Joanna         Ostrowska             111.96 -  305: 321   62
    4    19 Piotr          Marusa                100.00 +  450: 216  150
    5    16 Robert         Kuszpit               115.84 -  249: 417   66
    6    17 Wojciech       Sołdan                121.35 -  312: 367   71
    7    23 Janina         Grajewska             100.00 -  300: 327   50
    8    25 Grzegorz       Borowski              100.00 +  429: 228  150
    9    25 Elżbieta       Święcka               104.44 +  432: 289  154
   10    17 Edward         Stefaniak             110.40 -  245: 472   60
   11    25 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  423: 209  150
   12    20 Joanna         Ostrowska             111.96 +  413: 405  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Edward Stefaniak 110.40 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 141.89 -  330: 463   92
    2    21 Marek          Syczuk                140.43 -  348: 444   90
    3    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  431: 318  150
    4    16 Roman          Błoszyński            100.00 +  517: 240  150
    5    10 Rafał          Wesołowski            119.01 +  381: 314  169
    6     8 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  323: 425   91
    7    10 Zdzisław       Szota                 119.84 -  307: 554   70
    8    14 Sylwester      Wójcik                101.96 -  286: 376   52
    9    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  314: 303  150
   10    17 Jerzy          Krzyżewski            111.13 +  472: 245  161
   11    14 Anna           Arana                 104.83 +  409: 343  155
   12    10 Marek          Syczuk                140.43 -  323: 360   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Magdalena Kublik 109.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.89 -  345: 347   91
    2    17 Marcin         Matujewicz            100.00 +  448: 266  150
    3    13 Elżbieta       Święcka               104.44 +  428: 283  154
    4     7 Sylwester      Wójcik                101.96 -  326: 337   52
    5    15 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  365: 400   58
    6    16 Beata          Piotrowska            115.98 -  331: 358   66
    7    19 Marek          Charytoniuk           122.01 +  350: 259  172
    8    15 Anna           Biegańska             102.29 +  369: 336  152
    9     8 Rafał          Wesołowski            119.01 +  376: 333  169
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 +  371: 350  167
   11     8 Ryszard        Dębski                125.59 +  365: 308  176
   12     7 Janusz         Kaczor                128.30 +  387: 334  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Bogdan Kozłowski 107.88 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                140.43 +  366: 284  190
    2     4 Andrzej        Rechowicz             125.00 -  355: 394   75
    3     8 Grzegorz       Pukniel               120.18 -  308: 399   70
    4    21 Beata          Piotrowska            115.98 +  381: 354  166
    5    15 Magdalena      Kublik                109.19 +  400: 365  159
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  313: 404   93
    7    13 Wojciech       Sołdan                121.35 -  361: 423   71
    8    18 Urszula        Solarska              100.00 +  384: 292  150
    9     9 Irena          Sołdan                125.03 -  314: 499   75
   10    20 Adam           Janicki               100.00 +  414: 365  150
   11    18 Sebastian      Orzelski              100.00 +  437: 360  150
   12    12 Marek          Dudkiewicz            118.67 +  559: 355  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Marianna Kozłowska 106.80 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    16 Andrzej        Rechowicz             125.00 +  408: 368  175
   10    14 Zdzisław       Szota                 119.84 -  356: 418   70
   11    16 Rafał          Wesołowski            119.01 +  436: 313  169
   12    14 Andrzej        Rechowicz             125.00 -  328: 499   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  4 122.25




	Anna Arana 104.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                140.26 -  367: 395   90
    2    15 Urszula        Solarska              100.00 -  310: 329   50
    3    23 Marcin         Matujewicz            100.00 +  409: 281  150
    4    17 Janina         Grajewska             100.00 +  405: 219  150
    5    20 Jan            Lisiewski             102.41 -  366: 392   52
    6    18 Adam           Janicki               100.00 +  294: 285  150
    7    11 Robert         Kuszpit               115.84 -  297: 379   66
    8    19 Sebastian      Orzelski              100.00 -  363: 407   50
    9    22 Radosław       Więch                 100.00 +  337: 306  150
   10    22 Roman          Błoszyński            100.00 +  390: 265  150
   11    14 Edward         Stefaniak             110.40 -  343: 409   60
   12    18 Marek          Charytoniuk           122.01 +  336: 289  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Elżbieta Święcka 104.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             137.01 -  343: 439   87
    2    18 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  323: 291  150
    3    13 Magdalena      Kublik                109.19 -  283: 428   59
    4    18 Wojciech       Sołdan                121.35 -  260: 436   71
    5    21 Beata          Piotrowska            115.98 -  310: 403   66
    6    24 Radosław       Więch                 100.00 -  347: 355   50
    7    26 Katarzyna      Borowska              100.00 +  471: 184  150
    8    24 Michał         Pryzowicz             100.00 +  387: 287  150
    9    25 Jerzy          Krzyżewski            111.13 -  289: 432   61
   10    25 Grzegorz       Borowski              100.00 +  369: 305  150
   11    24 Piotr          Marusa                100.00 +  350: 300  150
   12    21 Anna           Biegańska             102.29 -  313: 343   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Michał Ozimiński 103.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Święcki               135.29 -  306: 464   85
    2    16 Radosław       Więch                 100.00 +  444: 311  150
    3    18 Urszula        Solarska              100.00 +  388: 340  150
    4     5 Łukasz         Święcki               112.92 +  416: 287  163
    5     7 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  332: 413   70
    6    15 Irena          Sołdan                125.03 -  344: 351   75
    7    14 Czesław        Grajewski             100.00 -  301: 327   50
    8    17 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  322: 341   50
    9    20 Joanna         Ostrowska             111.96 -  321: 393   62
   10    23 Janina         Grajewska             100.00 +  522: 222  150
   11    20 Adam           Janicki               100.00 +  555: 353  150
   12    15 Grzegorz       Pukniel               120.18 -  356: 476   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Jan Lisiewski 102.41 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          134.70 -  258: 479   85
    2    23 Irena          Sołdan                125.03 -  345: 458   75
    3    27 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  389: 229  150
    4    24 Michał         Pryzowicz             100.00 +  363: 264  150
    5    20 Anna           Arana                 104.83 +  392: 366  155
    6    14 Dawid          Pikul                 141.89 -  341: 503   92
    7    16 Janusz         Kaczor                128.30 -  360: 381   78
    8    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  444: 263  150
    9    10 Jarosław       Borowski              127.81 -  292: 491   78
   10    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  357: 264  150
   11    12 Marek          Syczuk                140.43 -  301: 317   90
   12    19 Katarzyna      Majewska              100.00 +  352: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Anna Biegańska 102.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Magdalena      Kublik                109.19 -  336: 369   59
    9    23 Adam           Janicki               100.00 -  319: 365   50
   10    24 Piotr          Marusa                100.00 +  299: 296  150
   11    26 Janina         Grajewska             100.00 +  415: 355  150
   12    21 Elżbieta       Święcka               104.44 +  343: 313  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  /  5 112.60




	Sylwester Wójcik 101.96 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Kaczor                128.30 -  317: 353   78
    2    26 Marcin         Wróblewski            100.00 +  469: 264  150
    3    14 Roman          Błoszyński            100.00 +  331: 316  150
    4     7 Magdalena      Kublik                109.19 +  337: 326  159
    5     9 Ryszard        Dębski                125.59 -  339: 363   76
    6    13 Łukasz         Święcki               112.92 -  373: 401   63
    7    18 Marcin         Matujewicz            100.00 +  467: 231  150
    8    14 Edward         Stefaniak             110.40 +  376: 286  160
    9    13 Marek          Dudkiewicz            118.67 -  350: 450   69
   10     7 Jarosław       Borowski              127.81 -  312: 385   78
   11    17 Andrzej        Rechowicz             125.00 -  368: 524   75
   12    16 Wojciech       Sołdan                121.35 -  340: 396   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Michał         Ozimiński             103.46 +  341: 322  153
    9    15 Michał         Wolański              114.75 -  259: 324   65
   10    19 Jan            Lisiewski             102.41 -  264: 357   52
   11    21 Katarzyna      Majewska              100.00 -  303: 304   50
   12    25 Roman          Błoszyński            100.00 -  250: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     370  /  5  74.00




	Katarzyna Borowska 100.00 Piliki                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Borowski              127.81 -  295: 487   78
    2    19 Grzegorz       Pukniel               120.18 -  179: 536   70
    3    26 Piotr          Marusa                100.00 -  217: 440   50
    4    27 Marcin         Matujewicz            100.00 -  248: 332   50
    5    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  335: 227  150
    6    27 Sebastian      Orzelski              100.00 -  207: 402   50
    7    26 Elżbieta       Święcka               104.44 -  184: 471   54
    8    28 Marcin         Wróblewski            100.00 +  354: 321  150
    9    29 Dawid          Jabłuszewski          100.00 -  233: 303   50
   10    28 Radosław       Więch                 100.00 -  172: 410   50
   11    30 PAUZA
   12    28 Grzegorz       Borowski              100.00 -  224: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 11  72.91




	Grzegorz Borowski 100.00 Piliki                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Dębski                125.59 -  209: 460   76
    2    27 Marek          Charytoniuk           122.01 -  295: 339   72
    3    24 Radosław       Więch                 100.00 +  306: 279  150
    4    23 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  216: 444   69
    5    26 Roman          Błoszyński            100.00 -  261: 314   50
    6    26 Piotr          Marusa                100.00 +  281: 237  150
    7    24 Sebastian      Orzelski              100.00 -  240: 307   50
    8    25 Jerzy          Krzyżewski            111.13 -  228: 429   61
    9    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  263: 259  150
   10    25 Elżbieta       Święcka               104.44 -  305: 369   54
   11    27 Urszula        Solarska              100.00 -  292: 374   50
   12    28 Katarzyna      Borowska              100.00 +  382: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Roman Błoszyński 100.00 Niewodnica               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                125.03 +  341: 323  175
    2    10 Paweł          Jackowski             137.01 -  321: 416   87
    3    14 Sylwester      Wójcik                101.96 -  316: 331   52
    4    16 Edward         Stefaniak             110.40 -  240: 517   60
    5    26 Grzegorz       Borowski              100.00 +  314: 261  150
    6    21 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  233: 390   69
    7    25 Radosław       Więch                 100.00 +  326: 268  150
    8    22 Joanna         Ostrowska             111.96 +  311: 279  162
    9    18 Robert         Kuszpit               115.84 -  343: 379   66
   10    22 Anna           Arana                 104.83 -  265: 390   55
   11    23 Czesław        Grajewski             100.00 -  301: 469   50
   12    25 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  393: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             125.00 -  329: 483   75
    2    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  305: 463   50
    3    25 Marcin         Wróblewski            100.00 +  332: 274  150
    4    17 Anna           Arana                 104.83 -  219: 405   55
    5    22 Sebastian      Orzelski              100.00 +  353: 264  150
    6    20 Rafał          Wesołowski            119.01 -  277: 432   69
    7    23 Jerzy          Krzyżewski            111.13 +  327: 300  161
    8    21 Marek          Charytoniuk           122.01 -  300: 473   72
    9    24 Katarzyna      Majewska              100.00 -  341: 477   50
   10    23 Michał         Ozimiński             103.46 -  222: 522   53
   11    26 Anna           Biegańska             102.29 -  355: 415   52
   12    26 Piotr          Marusa                100.00 -  278: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Czesław Grajewski 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Charytoniuk           122.01 +  336: 311  172
    2    11 Wojciech       Sołdan                121.35 +  448: 359  171
    3     3 Stanisław      Rydzik                140.26 -  430: 435   90
    4     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  335: 301  150
    5     8 Michał         Wolański              114.75 -  322: 414   65
    6     7 Paweł          Jackowski             137.01 -  247: 430   87
    7    14 Michał         Ozimiński             103.46 +  327: 301  153
    8    13 Krzysztof      Bukowski              117.13 -  357: 380   67
    9    12 Janusz         Kaczor                128.30 -  316: 382   78
   10    16 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  301: 418   69
   11    23 Roman          Błoszyński            100.00 +  469: 301  150
   12    17 Rafał          Wesołowski            119.01 -  358: 595   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Dawid Jabłuszewski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Sołdan                121.35 -  246: 422   71
    2    25 Joanna         Ostrowska             111.96 -  218: 433   62
    3    27 Jan            Lisiewski             102.41 -  229: 389   52
    4    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  218: 357   50
    5    27 Radosław       Więch                 100.00 -  224: 310   50
    6    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  267: 257  150
    7    28 Marcin         Wróblewski            100.00 +  266: 236  150
    8    27 Adam           Janicki               100.00 -  238: 338   50
    9    29 Katarzyna      Borowska              100.00 +  303: 233  150
   10    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  161: 492   50
   11    25 Jerzy          Krzyżewski            111.13 -  209: 423   61
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Pukniel               120.18 +  358: 332  170
    2     7 Dawid          Pikul                 141.89 -  237: 378   92
    3    21 Robert         Kuszpit               115.84 -  342: 417   66
    4    22 Katarzyna      Majewska              100.00 -  314: 362   50
    5    25 Marcin         Wróblewski            100.00 +  303: 213  150
    6    18 Anna           Arana                 104.83 -  285: 294   55
    7    21 Urszula        Solarska              100.00 -  329: 331   50
    8    27 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  338: 238  150
    9    23 Anna           Biegańska             102.29 +  365: 319  152
   10    20 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  365: 414   58
   11    20 Michał         Ozimiński             103.46 -  353: 555   53
   12    24 Radosław       Więch                 100.00 +  332: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zdzisław       Szota                 119.84 -  332: 366   70
    2    20 Michał         Pryzowicz             100.00 +  354: 295  150
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              142.96 -  332: 386   93
    4    22 Adam           Janicki               100.00 +  362: 314  150
    5    18 Janusz         Kaczor                128.30 -  336: 407   78
    6    23 Urszula        Solarska              100.00 -  336: 356   50
    7    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  285: 304   50
    8    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  388: 283  150
    9    24 Janina         Grajewska             100.00 +  477: 341  150
   10    18 Sebastian      Orzelski              100.00 -  340: 345   50
   11    21 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  304: 303  150
   12    19 Jan            Lisiewski             102.41 -  338: 352   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Sołdan                119.74 -  251: 383   70
    2    24 Sebastian      Orzelski              100.00 -  360: 381   50
    3    26 Katarzyna      Borowska              100.00 +  440: 217  150
    4    19 Jerzy          Krzyżewski            111.13 -  216: 450   61
    5    23 Michał         Pryzowicz             100.00 -  271: 362   50
    6    26 Grzegorz       Borowski              100.00 -  237: 281   50
    7    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  303: 220  150
    8    26 Radosław       Więch                 100.00 -  318: 347   50
    9    27 Marcin         Wróblewski            100.00 +  385: 235  150
   10    24 Anna           Biegańska             102.29 -  296: 299   52
   11    24 Elżbieta       Święcka               104.44 -  300: 350   54
   12    26 Janina         Grajewska             100.00 +  286: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Marcin Matujewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            119.01 -  302: 368   69
    2    17 Magdalena      Kublik                109.19 -  266: 448   59
    3    23 Anna           Arana                 104.83 -  281: 409   55
    4    27 Katarzyna      Borowska              100.00 +  332: 248  150
    5    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  325: 295  150
    6    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  353: 289  150
    7    18 Sylwester      Wójcik                101.96 -  231: 467   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  7  97.86




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            118.67 -  319: 326   69
    2    24 Piotr          Marusa                100.00 +  381: 360  150
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 -  242: 443   67
    4    20 Janusz         Kaczor                128.30 -  329: 449   78
    5    22 Janina         Grajewska             100.00 -  264: 353   50
    6    27 Katarzyna      Borowska              100.00 +  402: 207  150
    7    24 Grzegorz       Borowski              100.00 +  307: 240  150
    8    19 Anna           Arana                 104.83 +  407: 363  155
    9    17 Marek          Syczuk                140.43 -  352: 375   90
   10    18 Katarzyna      Majewska              100.00 +  345: 340  150
   11    18 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  360: 437   58
   12    22 Urszula        Solarska              100.00 +  328: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Michał Pryzowicz 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  294: 315   69
    2    20 Katarzyna      Majewska              100.00 -  295: 354   50
    3    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  331: 228  150
    4    24 Jan            Lisiewski             102.41 -  264: 363   52
    5    23 Piotr          Marusa                100.00 +  362: 271  150
    6    19 Marek          Dudkiewicz            118.67 -  269: 282   69
    7    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  312: 380   50
    8    24 Elżbieta       Święcka               104.44 -  287: 387   54
    9    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  301: 312   50
   10    27 Urszula        Solarska              100.00 -  243: 366   50
   11    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  321: 227  150
   12    27 Marcin         Wróblewski            100.00 +  326: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Bukowski              117.13 -  307: 310   67
    2    15 Anna           Arana                 104.83 +  329: 310  155
    3    18 Michał         Ozimiński             103.46 -  340: 388   53
    4    15 Irena          Sołdan                125.03 -  397: 414   75
    5    19 Zdzisław       Szota                 119.84 -  296: 430   70
    6    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  356: 336  150
    7    21 Adam           Janicki               100.00 +  331: 329  150
    8    18 Bogdan         Kozłowski             107.88 -  292: 384   58
    9    21 Jolanta        Kosmowska             118.62 -  275: 454   69
   10    27 Michał         Pryzowicz             100.00 +  366: 243  150
   11    27 Grzegorz       Borowski              100.00 +  374: 292  150
   12    22 Sebastian      Orzelski              100.00 -  276: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Sylwestrzuk           116.83 -  276: 510   67
    2    22 Janina         Grajewska             100.00 +  463: 305  150
    3    19 Beata          Piotrowska            115.98 +  376: 311  166
    4     8 Czesław        Grajewski             100.00 -  301: 335   50
    5    14 Paweł          Jackowski             137.01 -  317: 506   87
    6    22 Marcin         Matujewicz            100.00 -  289: 353   50
    7    22 Michał         Pryzowicz             100.00 +  380: 312  150
    8    23 Katarzyna      Majewska              100.00 -  283: 388   50
    9    19 Edward         Stefaniak             110.40 -  303: 314   60
   10    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  492: 161  150
   11    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  273: 383   50
   12    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  323: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Beata          Piotrowska            115.98 -  295: 362   66
    2    18 Elżbieta       Święcka               104.44 -  291: 323   54
    3    22 Edward         Stefaniak             110.40 -  318: 431   60
    4    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  357: 218  150
    5    24 Marcin         Matujewicz            100.00 -  295: 325   50
    6    25 Marcin         Wróblewski            100.00 +  351: 282  150
    7    20 Katarzyna      Majewska              100.00 +  304: 285  150
    8    20 Jan            Lisiewski             102.41 -  263: 444   52
    9    26 Michał         Pryzowicz             100.00 +  312: 301  150
   10    21 Marek          Charytoniuk           122.01 -  268: 375   72
   11    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  383: 273  150
   12    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  341: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Kuszpit               115.84 -  184: 411   66
    2    28 Jerzy          Krzyżewski            111.13 -  205: 331   61
    3    28 Michał         Pryzowicz             100.00 -  228: 331   50
    4    28 Marcin         Wróblewski            100.00 -  284: 316   50
    5    28 Katarzyna      Borowska              100.00 -  227: 335   50
    6    28 Dawid          Jabłuszewski          100.00 -  257: 267   50
    7    27 Piotr          Marusa                100.00 -  220: 303   50
    8    29 Grzegorz       Wróblewski            100.00 +  299: 288  150
    9    28 Grzegorz       Borowski              100.00 -  259: 263   50
   10    30 PAUZA
   11    28 Michał         Pryzowicz             100.00 -  227: 321   50
   12    29 Grzegorz       Wróblewski            100.00 +  297: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  / 11  70.64




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Wolański              114.75 -  364: 405   65
    2    16 Michał         Ozimiński             103.46 -  311: 444   53
    3    24 Grzegorz       Borowski              100.00 -  279: 306   50
    4    25 Krzysztof      Bukowski              117.13 -  313: 402   67
    5    27 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  310: 224  150
    6    24 Elżbieta       Święcka               104.44 +  355: 347  154
    7    25 Roman          Błoszyński            100.00 -  268: 326   50
    8    26 Piotr          Marusa                100.00 +  347: 318  150
    9    22 Anna           Arana                 104.83 -  306: 337   55
   10    28 Katarzyna      Borowska              100.00 +  410: 172  150
   11    19 Wojciech       Sołdan                121.35 -  329: 389   71
   12    24 Adam           Janicki               100.00 -  313: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Grzegorz Wróblewski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  288: 299   50
    9    30 PAUZA
   10    29 Marcin         Wróblewski            100.00 -  279: 311   50
   11    29 Marcin         Wróblewski            100.00 -  255: 272   50
   12    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  226: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Marcin Wróblewski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Święcki               112.92 -  232: 520   63
    2    26 Sylwester      Wójcik                101.96 -  264: 469   52
    3    25 Janina         Grajewska             100.00 -  274: 332   50
    4    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  316: 284  150
    5    25 Adam           Janicki               100.00 -  213: 303   50
    6    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  282: 351   50
    7    28 Dawid          Jabłuszewski          100.00 -  236: 266   50
    8    28 Katarzyna      Borowska              100.00 -  321: 354   50
    9    27 Piotr          Marusa                100.00 -  235: 385   50
   10    29 Grzegorz       Wróblewski            100.00 +  311: 279  150
   11    29 Grzegorz       Wróblewski            100.00 +  272: 255  150
   12    27 Michał         Pryzowicz             100.00 -  272: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 12  76.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Podlasia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Ostrowska             451: 319
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Skrobosz              309: 398
   3 Dawid          Pikul                - Edward         Stefaniak             463: 330
   4 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Zwoliński             345: 347
   5 Marek          Syczuk               - Bogdan         Kozłowski             284: 366
   6 Anna           Arana                - Stanisław      Rydzik                367: 395
   7 Paweł          Jackowski            - Elżbieta       ¦więcka               439: 343
   8 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       ¦więcki               306: 464
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jan            Lisiewski             479: 258
  10 Sylwester      Wójcik               - Janusz         Kaczor                317: 353
  11 Jarosław       Borowski             - Katarzyna      Borowska              487: 295
  12 Grzegorz       Borowski             - Ryszard        Dębski                209: 460
  13 Irena          Sołdan               - Roman          Błoszyński            323: 341
  14 Janina         Grajewska            - Andrzej        Rechowicz             329: 483
  15 Marek          Charytoniuk          - Czesław        Grajewski             311: 336
  16 Dawid          Jabłuszewski         - Wojciech       Sołdan                246: 422
  17 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Janicki               332: 358
  18 Katarzyna      Majewska             - Zdzisław       Szota                 332: 366
  19 Katarzyna      Sołdan               - Piotr          Marusa                383: 251
  20 Marcin         Matujewicz           - Rafał          Wesołowski            302: 368
  21 Marek          Dudkiewicz           - Sebastian      Orzelski              326: 319
  22 Michał         Pryzowicz            - Jolanta        Kosmowska             294: 315
  23 Krzysztof      Bukowski             - Urszula        Solarska              310: 307
  24 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           276: 510
  25 Beata          Piotrowska           - Jolanta        Sylwestrzuk           362: 295
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Robert         Kuszpit               184: 411
  27 Michał         Wolański             - Radosław       Więch                 405: 364
  28 Marcin         Wróblewski           - Łukasz         ¦więcki               232: 520


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         ¦więcki               486: 329
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Sołdan                334: 359
   3 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Borowski              432: 320
   4 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Rechowicz             355: 394
   5 Zdzisław       Szota                - Piotr          Pietuchowski          275: 359
   6 Grzegorz       ¦więcki              - Beata          Piotrowska            459: 268
   7 Adam           Janicki              - Dawid          Pikul                 237: 378
   8 Ryszard        Dębski               - Janusz         Kaczor                366: 364
   9 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              392: 368
  10 Roman          Błoszyński           - Paweł          Jackowski             321: 416
  11 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Sołdan                448: 359
  12 Robert         Kuszpit              - Marek          Dudkiewicz            314: 404
  13 Jolanta        Kosmowska            - Michał         Wolański              351: 357
  14 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Bukowski              518: 296
  15 Urszula        Solarska             - Anna           Arana                 329: 310
  16 Radosław       Więch                - Michał         Ozimiński             311: 444
  17 Marcin         Matujewicz           - Magdalena      Kublik                266: 448
  18 Jolanta        Sylwestrzuk          - Elżbieta       ¦więcka               291: 323
  19 Katarzyna      Borowska             - Grzegorz       Pukniel               179: 536
  20 Michał         Pryzowicz            - Katarzyna      Majewska              295: 354
  21 Edward         Stefaniak            - Marek          Syczuk                348: 444
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Janina         Grajewska             463: 305
  23 Jan            Lisiewski            - Irena          Sołdan                345: 458
  24 Sebastian      Orzelski             - Piotr          Marusa                381: 360
  25 Joanna         Ostrowska            - Dawid          Jabłuszewski          433: 218
  26 Sylwester      Wójcik               - Marcin         Wróblewski            469: 264
  27 Grzegorz       Borowski             - Marek          Charytoniuk           295: 339
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Sylwestrzuk           331: 205


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Dębski               - Grzegorz       ¦więcki               344: 461
   2 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              328: 521
   3 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                430: 435
   4 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Wolański              302: 395
   5 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Jackowski             389: 312
   6 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             351: 326
   7 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          362: 399
   8 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Pukniel               308: 399
   9 Janusz         Kaczor               - Łukasz         ¦więcki               333: 435
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sebastian      Orzelski              443: 242
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Majewska              386: 332
  12 Jarosław       Borowski             - Jolanta        Kosmowska             377: 344
  13 Elżbieta       ¦więcka              - Magdalena      Kublik                283: 428
  14 Roman          Błoszyński           - Sylwester      Wójcik                316: 331
  15 Marek          Charytoniuk          - Irena          Sołdan                420: 376
  16 Wojciech       Sołdan               - Zdzisław       Szota                 288: 449
  17 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Krzyżewski            321: 305
  18 Michał         Ozimiński            - Urszula        Solarska              388: 340
  19 Beata          Piotrowska           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           311: 376
  20 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Bukowski              381: 374
  21 Adam           Janicki              - Robert         Kuszpit               342: 417
  22 Jolanta        Sylwestrzuk          - Edward         Stefaniak             318: 431
  23 Anna           Arana                - Marcin         Matujewicz            409: 281
  24 Radosław       Więch                - Grzegorz       Borowski              279: 306
  25 Janina         Grajewska            - Marcin         Wróblewski            332: 274
  26 Piotr          Marusa               - Katarzyna      Borowska              440: 217
  27 Dawid          Jabłuszewski         - Jan            Lisiewski             229: 389
  28 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Pryzowicz             228: 331


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 416: 328
   2 Grzegorz       ¦więcki              - Michał         Wolański              338: 324
   3 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Sołdan                530: 363
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 454
   5 Łukasz         ¦więcki              - Michał         Ozimiński             287: 416
   6 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            446: 343
   7 Magdalena      Kublik               - Sylwester      Wójcik                326: 337
   8 Czesław        Grajewski            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           335: 301
   9 Marek          Syczuk               - Kazimierz.J    Merklejn              406: 399
  10 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Borowski              376: 389
  11 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Rechowicz             402: 443
  12 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Dębski                349: 377
  13 Paweł          Jackowski            - Marek          Charytoniuk           399: 425
  14 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Zwoliński             393: 434
  15 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              414: 397
  16 Edward         Stefaniak            - Roman          Błoszyński            517: 240
  17 Anna           Arana                - Janina         Grajewska             405: 219
  18 Wojciech       Sołdan               - Elżbieta       ¦więcka               436: 260
  19 Piotr          Marusa               - Jerzy          Krzyżewski            216: 450
  20 Sebastian      Orzelski             - Janusz         Kaczor                329: 449
  21 Beata          Piotrowska           - Bogdan         Kozłowski             354: 381
  22 Katarzyna      Majewska             - Adam           Janicki               362: 314
  23 Jolanta        Kosmowska            - Grzegorz       Borowski              444: 216
  24 Jan            Lisiewski            - Michał         Pryzowicz             363: 264
  25 Krzysztof      Bukowski             - Radosław       Więch                 402: 313
  26 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dawid          Jabłuszewski          357: 218
  27 Katarzyna      Borowska             - Marcin         Matujewicz            248: 332
  28 Marcin         Wróblewski           - Maciej         Sylwestrzuk           316: 284


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       ¦więcki              - Mariusz        Skrobosz              319: 465
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           376: 358
   3 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Pikul                 450: 376
   4 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Syczuk                373: 353
   5 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             507: 350
   6 Jarosław       Borowski             - Marek          Charytoniuk           395: 379
   7 Michał         Ozimiński            - Katarzyna      Sołdan                332: 413
   8 Michał         Wolański             - Czesław        Grajewski             414: 322
   9 Ryszard        Dębski               - Sylwester      Wójcik                363: 339
  10 Edward         Stefaniak            - Rafał          Wesołowski            381: 314
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            390: 388
  12 Łukasz         ¦więcki              - Jolanta        Kosmowska             330: 328
  13 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             347: 403
  14 Paweł          Jackowski            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           506: 317
  15 Bogdan         Kozłowski            - Magdalena      Kublik                400: 365
  16 Robert         Kuszpit              - Jerzy          Krzyżewski            417: 249
  17 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Bukowski              358: 366
  18 Janusz         Kaczor               - Katarzyna      Majewska              407: 336
  19 Urszula        Solarska             - Zdzisław       Szota                 296: 430
  20 Jan            Lisiewski            - Anna           Arana                 392: 366
  21 Elżbieta       ¦więcka              - Beata          Piotrowska            310: 403
  22 Janina         Grajewska            - Sebastian      Orzelski              353: 264
  23 Piotr          Marusa               - Michał         Pryzowicz             271: 362
  24 Marcin         Matujewicz           - Jolanta        Sylwestrzuk           325: 295
  25 Marcin         Wróblewski           - Adam           Janicki               213: 303
  26 Roman          Błoszyński           - Grzegorz       Borowski              314: 261
  27 Radosław       Więch                - Dawid          Jabłuszewski          310: 224
  28 Katarzyna      Borowska             - Maciej         Sylwestrzuk           335: 227


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                460: 304
   2 Jarosław       Borowski             - Grzegorz       Pukniel               372: 294
   3 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Dębski                369: 435
   4 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       ¦więcki               314: 377
   5 Michał         Wolański             - Piotr          Pietuchowski          298: 478
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           342: 283
   7 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             247: 430
   8 Tomasz         Zwoliński            - Edward         Stefaniak             425: 323
   9 Bogdan         Kozłowski            - Kazimierz.J    Merklejn              313: 404
  10 Marek          Syczuk               - Robert         Kuszpit               456: 364
  11 Zdzisław       Szota                - Joanna         Ostrowska             412: 285
  12 Krzysztof      Bukowski             - Janusz         Kaczor                528: 302
  13 Łukasz         ¦więcki              - Sylwester      Wójcik                401: 373
  14 Dawid          Pikul                - Jan            Lisiewski             503: 341
  15 Irena          Sołdan               - Michał         Ozimiński             351: 344
  16 Magdalena      Kublik               - Beata          Piotrowska            331: 358
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Sołdan                312: 367
  18 Adam           Janicki              - Anna           Arana                 285: 294
  19 Michał         Pryzowicz            - Marek          Dudkiewicz            269: 282
  20 Rafał          Wesołowski           - Janina         Grajewska             432: 277
  21 Jolanta        Kosmowska            - Roman          Błoszyński            390: 233
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Marcin         Matujewicz            289: 353
  23 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Majewska              356: 336
  24 Elżbieta       ¦więcka              - Radosław       Więch                 347: 355
  25 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marcin         Wróblewski            351: 282
  26 Grzegorz       Borowski             - Piotr          Marusa                281: 237
  27 Sebastian      Orzelski             - Katarzyna      Borowska              402: 207
  28 Dawid          Jabłuszewski         - Maciej         Sylwestrzuk           267: 257


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Dębski               - Mariusz        Skrobosz              395: 504
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       ¦więcki               430: 353
   3 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Borowski              362: 353
   4 Paweł          Jackowski            - Marek          Syczuk                389: 368
   5 Łukasz         ¦więcki              - Andrzej        Rechowicz             416: 405
   6 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Pukniel               366: 368
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 237
   8 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                477: 310
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Wolański              295: 421
  10 Zdzisław       Szota                - Edward         Stefaniak             554: 307
  11 Robert         Kuszpit              - Anna           Arana                 379: 297
  12 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                262: 318
  13 Wojciech       Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             423: 361
  14 Michał         Ozimiński            - Czesław        Grajewski             301: 327
  15 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            292: 373
  16 Janusz         Kaczor               - Jan            Lisiewski             381: 360
  17 Beata          Piotrowska           - Jolanta        Kosmowska             420: 390
  18 Sylwester      Wójcik               - Marcin         Matujewicz            467: 231
  19 Marek          Charytoniuk          - Magdalena      Kublik                259: 350
  20 Katarzyna      Majewska             - Jolanta        Sylwestrzuk           285: 304
  21 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              329: 331
  22 Michał         Pryzowicz            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           312: 380
  23 Janina         Grajewska            - Jerzy          Krzyżewski            327: 300
  24 Grzegorz       Borowski             - Sebastian      Orzelski              240: 307
  25 Roman          Błoszyński           - Radosław       Więch                 326: 268
  26 Elżbieta       ¦więcka              - Katarzyna      Borowska              471: 184
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Piotr          Marusa                220: 303
  28 Marcin         Wróblewski           - Dawid          Jabłuszewski          236: 266


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          359: 333
   2 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                408: 289
   3 Zdzisław       Szota                - Łukasz         ¦więcki               335: 436
   4 Dawid          Pikul                - Jarosław       Borowski              390: 343
   5 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             270: 393
   6 Grzegorz       ¦więcki              - Andrzej        Rechowicz             421: 255
   7 Michał         Wolański             - Ryszard        Dębski                318: 425
   8 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kuszpit               479: 386
   9 Janusz         Kaczor               - Kazimierz.J    Merklejn              429: 298
  10 Irena          Sołdan               - Marek          Syczuk                456: 402
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Piotrowska            421: 257
  12 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Sołdan                420: 387
  13 Krzysztof      Bukowski             - Czesław        Grajewski             380: 357
  14 Sylwester      Wójcik               - Edward         Stefaniak             376: 286
  15 Anna           Biegańska            - Magdalena      Kublik                336: 369
  16 Jolanta        Kosmowska            - Marek          Dudkiewicz            267: 400
  17 Agnieszka      Biegańska            - Michał         Ozimiński             341: 322
  18 Urszula        Solarska             - Bogdan         Kozłowski             292: 384
  19 Anna           Arana                - Sebastian      Orzelski              363: 407
  20 Jan            Lisiewski            - Jolanta        Sylwestrzuk           444: 263
  21 Marek          Charytoniuk          - Janina         Grajewska             473: 300
  22 Roman          Błoszyński           - Joanna         Ostrowska             311: 279
  23 Katarzyna      Majewska             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           388: 283
  24 Elżbieta       ¦więcka              - Michał         Pryzowicz             387: 287
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Borowski              429: 228
  26 Radosław       Więch                - Piotr          Marusa                347: 318
  27 Dawid          Jabłuszewski         - Adam           Janicki               238: 338
  28 Katarzyna      Borowska             - Marcin         Wróblewski            354: 321
  29 Grzegorz       Wróblewski           - Maciej         Sylwestrzuk           288: 299


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         ¦więcki              - Mariusz        Skrobosz              277: 469
   2 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             545: 365
   3 Ryszard        Dębski               - Dawid          Pikul                 402: 367
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                412: 311
   5 Grzegorz       ¦więcki              - Zdzisław       Szota                 368: 309
   6 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           318: 328
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               545: 367
   8 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            376: 333
   9 Bogdan         Kozłowski            - Irena          Sołdan                314: 499
  10 Jarosław       Borowski             - Jan            Lisiewski             491: 292
  11 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Bukowski              260: 404
  12 Czesław        Grajewski            - Janusz         Kaczor                316: 382
  13 Marek          Dudkiewicz           - Sylwester      Wójcik                450: 350
  14 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Sołdan                404: 349
  15 Agnieszka      Biegańska            - Michał         Wolański              259: 324
  16 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Rechowicz             408: 368
  17 Sebastian      Orzelski             - Marek          Syczuk                352: 375
  18 Robert         Kuszpit              - Roman          Błoszyński            379: 343
  19 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Edward         Stefaniak             303: 314
  20 Joanna         Ostrowska            - Michał         Ozimiński             393: 321
  21 Jolanta        Kosmowska            - Urszula        Solarska              454: 275
  22 Anna           Arana                - Radosław       Więch                 337: 306
  23 Anna           Biegańska            - Adam           Janicki               319: 365
  24 Janina         Grajewska            - Katarzyna      Majewska              341: 477
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Elżbieta       ¦więcka               432: 289
  26 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Pryzowicz             312: 301
  27 Piotr          Marusa               - Marcin         Wróblewski            385: 235
  28 Maciej         Sylwestrzuk          - Grzegorz       Borowski              259: 263
  29 Dawid          Jabłuszewski         - Katarzyna      Borowska              303: 233
  30 Grzegorz       Wróblewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             402: 304
   2 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       ¦więcki               297: 420
   3 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                478: 298
   4 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 314: 454
   5 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                365: 516
   6 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               366: 303
   7 Sylwester      Wójcik               - Jarosław       Borowski              312: 385
   8 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         ¦więcki               289: 425
   9 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Sylwestrzuk           371: 350
  10 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Bukowski              443: 353
  11 Janusz         Kaczor               - Marek          Dudkiewicz            349: 293
  12 Michał         Wolański             - Beata          Piotrowska            309: 385
  13 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              295: 414
  14 Marianna       Kozłowska            - Zdzisław       Szota                 356: 418
  15 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Ostrowska             346: 392
  16 Jolanta        Kosmowska            - Czesław        Grajewski             418: 301
  17 Edward         Stefaniak            - Jerzy          Krzyżewski            472: 245
  18 Sebastian      Orzelski             - Katarzyna      Majewska              345: 340
  19 Agnieszka      Biegańska            - Jan            Lisiewski             264: 357
  20 Adam           Janicki              - Bogdan         Kozłowski             365: 414
  21 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           268: 375
  22 Roman          Błoszyński           - Anna           Arana                 265: 390
  23 Michał         Ozimiński            - Janina         Grajewska             522: 222
  24 Anna           Biegańska            - Piotr          Marusa                299: 296
  25 Grzegorz       Borowski             - Elżbieta       ¦więcka               305: 369
  26 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dawid          Jabłuszewski          492: 161
  27 Michał         Pryzowicz            - Urszula        Solarska              243: 366
  28 Radosław       Więch                - Katarzyna      Borowska              410: 172
  29 Grzegorz       Wróblewski           - Marcin         Wróblewski            279: 311
  30 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       ¦więcki               450: 336
   2 Janusz         Kaczor               - Paweł          Jackowski             371: 374
   3 Dawid          Pikul                - Zdzisław       Szota                 388: 356
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              423: 467
   5 Krzysztof      Bukowski             - Piotr          Pietuchowski          346: 436
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jarosław       Borowski              302: 466
   7 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                387: 423
   8 Magdalena      Kublik               - Ryszard        Dębski                365: 308
   9 Łukasz         ¦więcki              - Michał         Wolański              376: 323
  10 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            375: 365
  11 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               463: 273
  12 Jan            Lisiewski            - Marek          Syczuk                301: 317
  13 Marek          Charytoniuk          - Robert         Kuszpit               360: 390
  14 Edward         Stefaniak            - Anna           Arana                 409: 343
  15 Joanna         Ostrowska            - Jolanta        Kosmowska             314: 381
  16 Marianna       Kozłowska            - Rafał          Wesołowski            436: 313
  17 Andrzej        Rechowicz            - Sylwester      Wójcik                524: 368
  18 Sebastian      Orzelski             - Bogdan         Kozłowski             360: 437
  19 Radosław       Więch                - Wojciech       Sołdan                329: 389
  20 Adam           Janicki              - Michał         Ozimiński             353: 555
  21 Agnieszka      Biegańska            - Katarzyna      Majewska              303: 304
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jolanta        Sylwestrzuk           273: 383
  23 Czesław        Grajewski            - Roman          Błoszyński            469: 301
  24 Piotr          Marusa               - Elżbieta       ¦więcka               300: 350
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Dawid          Jabłuszewski          423: 209
  26 Anna           Biegańska            - Janina         Grajewska             415: 355
  27 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Borowski              374: 292
  28 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Pryzowicz             227: 321
  29 Grzegorz       Wróblewski           - Marcin         Wróblewski            255: 272
  30 Katarzyna      Borowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              400: 374
   2 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 298: 403
   3 Jarosław       Borowski             - Irena          Sołdan                360: 401
   4 Grzegorz       ¦więcki              - Łukasz         ¦więcki               377: 380
   5 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                392: 423
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Ryszard        Dębski                309: 376
   7 Janusz         Kaczor               - Magdalena      Kublik                334: 387
   8 Robert         Kuszpit              - Zdzisław       Szota                 329: 334
   9 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Bukowski              409: 332
  10 Edward         Stefaniak            - Marek          Syczuk                323: 360
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jolanta        Kosmowska             321: 382
  12 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Dudkiewicz            559: 355
  13 Beata          Piotrowska           - Michał         Wolański              378: 364
  14 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Rechowicz             328: 499
  15 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             476: 356
  16 Sylwester      Wójcik               - Wojciech       Sołdan                340: 396
  17 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             595: 358
  18 Anna           Arana                - Marek          Charytoniuk           336: 289
  19 Katarzyna      Majewska             - Jan            Lisiewski             338: 352
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Ostrowska             413: 405
  21 Anna           Biegańska            - Elżbieta       ¦więcka               343: 313
  22 Urszula        Solarska             - Sebastian      Orzelski              276: 328
  23 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jolanta        Sylwestrzuk           323: 341
  24 Radosław       Więch                - Adam           Janicki               313: 332
  25 Agnieszka      Biegańska            - Roman          Błoszyński            250: 393
  26 Piotr          Marusa               - Janina         Grajewska             286: 278
  27 Marcin         Wróblewski           - Michał         Pryzowicz             272: 326
  28 Katarzyna      Borowska             - Grzegorz       Borowski              224: 382
  29 Grzegorz       Wróblewski           - Maciej         Sylwestrzuk           226: 297
  30 Dawid          Jabłuszewski         - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 23-09-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             150.63  30127  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.89  28490  198
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.47  27639  194
   5 Dawid Pikul                    Poznań               142.20  27586  194
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.76  27784  196
   7 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.66  27483  194
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.76  26604  189
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.86  26993  193
  12 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             139.17  27138  195
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.57  26467  191
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             138.45  27689  200
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.37  26924  196
  19 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.51  17610  129
  21 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              136.18  26282  193
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            136.09  12520   92
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.57  23281  173
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  27 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             132.54  25978  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.49  12623   96
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.21  17713  135
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.19  22564  172
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.96  25537  195
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               130.67  18424  141
  38 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.43  14347  110
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               130.34  17987  138
  40 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  41 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.86  24933  192
  43 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  23747  183
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             129.56  21378  165
  45 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.47   6862   53
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.30  13835  107
  47 Maciej Rzychoń                 Katowice             129.12  10071   78
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  49 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.79  11591   90
  50 Miłosz Wrzałek                 Reda                 128.75  25750  200
  51 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  52 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  54 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.76  20915  165
  56 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.83  15477  123
  58 Irena Sołdan                   Rumia                125.75  24773  197
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  60 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  61 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  62 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.20   6761   54
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.12  24648  197
  64 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  66 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.71  24567  197
  67 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.32  24615  198
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               123.70  23380  189
  69 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  71 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  72 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  73 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.56   8824   72
  74 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  76 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  77 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.06   8056   66
  78 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  79 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  80 Artur Koszel                   Legionowo            121.39  20879  172
  81 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  82 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.17  19387  160
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  84 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.86   8702   72
  85 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.69  23656  196
  86 Wojciech Sołdan                Rumia                120.57  22668  188
  87 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.43  15054  125
  88 Paweł Janaś                    Głogów               120.43  11200   93
  89 Katarzyna Sołdan               Rumia                120.40  24081  200
  90 Tomasz Lempart                 Kraków               120.12   5766   48
  91 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.07  22814  190
  92 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  93 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  94 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  95 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  96 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  97 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23441  196
  98 Rafał Matczak                  Milanówek            119.56  14826  124
  99 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 100 Krzysztof Obremski             Legnica              119.30  18492  155
 101 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.29  23857  200
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               119.23  19316  162
 103 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 104 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.18  22049  185
 105 Paweł Opyc                     Warszawa             119.10  20128  169
 106 Bartosz Orłowski               Bytom                118.98  11184   94
 107 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
 108 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 110 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.75  17693  149
 111 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 112 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 114 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 115 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.26  17621  149
 116 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.26  22942  194
 117 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 118 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 119 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 120 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   8593   73
 122 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 123 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.62  22348  190
 124 Beata Piotrowska               Łódź                 117.60  23050  196
 125 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 126 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 127 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 128 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 129 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 130 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.09  23183  198
 131 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 132 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.77  23354  200
 133 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.71  15055  129
 134 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 135 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 136 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 137 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.45  21893  188
 139 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.45  10131   87
 140 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 141 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 142 Mariusz Makuch                 Zator                116.24   8253   71
 143 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 144 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 145 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.17  15218  131
 146 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 147 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 148 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.10  21942  189
 149 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 150 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 151 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 152 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.72  15622  135
 153 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 154 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 155 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.47  21709  188
 156 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 157 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.25  22820  198
 158 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 159 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 160 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 161 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 162 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.69  21676  189
 163 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 164 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 165 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 166 Magdalena Merklejn             Szczecin             114.05  14940  131
 167 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.05  22467  197
 168 Agnieszka Krupka               Krosno               114.04  22238  195
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.00  19722  173
 170 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 171 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 172 Magdalena Kublik               Warszawa             113.77   6826   60
 173 Janusz Krupiński               Sosnowiec            113.76   9442   83
 174 Jacek Pietruszka               Kraków               113.72   5345   47
 175 Filip Klar                     Mielec               113.45   8055   71
 176 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 177 Adam Klimont                   Wałcz                113.31  11898  105
 178 Jakub Nalepa                   Gliwice              113.05  11757  104
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             112.91  20550  182
 180 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.81  11958  106
 181 Jerzy Luter                    Bytom                112.71  21528  191
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.40  13937  124
 183 Katarzyna Klimała              Kraków               112.37  21463  191
 184 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 185 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.18   9535   85
 186 Teresa Fortuna                 Lubin                112.00   7056   63
 187 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.89  18238  163
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.51  22302  200
 189 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 191 Piotr Szutenberg               Ustka                111.07   4887   44
 192 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 193 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.03  18542  167
 194 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.99  16205  146
 195 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 196 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 197 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.61  17255  156
 198 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.60  22120  200
 199 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 200 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 201 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 202 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 203 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 204 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 205 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 206 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 207 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 208 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.01  17711  161
 209 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.97  11767  107
 210 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 211 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             109.88  21867  199
 212 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 213 Jan Kozłowski                  Kraków               109.57  21366  195
 214 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 215 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 216 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 217 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.74  16529  152
 218 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 219 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 220 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 221 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 222 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 223 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 224 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 226 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 227 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            107.42  10635   99
 229 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.25   9867   92
 230 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 231 Maciej Stolarczyk              Zator                106.62   4265   40
 232 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 233 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 234 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 235 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.18  11998  113
 236 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.14   3715   35
 237 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.12   7004   66
 238 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 239 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 240 Teresa Zalewska                Racibórz             105.60  12250  116
 241 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.54  21109  200
 242 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 243 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 244 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 245 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 246 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 247 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 248 Anna Arana                     Warszawa             105.05  15442  147
 249 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 250 Maria Jarosz                   Lublin               104.69   4397   42
 251 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 252 Rafał Skibicki                 Lębork               104.60  14121  135
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.56  20912  200
 254 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 255 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 256 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.27   9801   94
 257 Michał Lipka                   Mielec               104.18   4584   44
 258 Marta Kleinrok                 Lublin               104.05   5827   56
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 261 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 262 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 263 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 264 Sławomir Zabawa                Jasło                103.09  15979  155
 265 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 266 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 268 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 269 Elżbieta Święcka               Białystok            102.92   3705   36
 270 Michał Ozimiński               Łódź                 102.90  20580  200
 271 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 272 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 273 Tomasz Żbikowski               Warszawa             102.66  11395  111
 274 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 275 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 276 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 277 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 278 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.23  16971  166
 279 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.01   7957   78
 280 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  101.76  13330  131
 282 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 283 Anna Stefańska                 Łódź                 101.57  19807  195
 284 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.53  20306  200
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 286 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 287 Renata Rosół                   Warszawa             101.37  11353  112
 288 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 289 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.06   6872   68
 290 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 291 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 292 Magdalena Ochot                Katowice             100.66  10167  101
 293 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 294 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 295 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.40   4819   48
 296 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 297 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 298 Sylwester Wójcik               Lublin                99.72  12265  123
 299 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 300 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 301 Renata Polończyk               Bielsko Biała         99.10   3964   40
 302 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 303 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 304 Adam Janicki                   Łódź                  98.36  12689  129
 305 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.25   7958   81
 306 Roman Figiel                   Zawichost             98.24   6680   68
 307 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.11   9026   92
 308 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 309 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 310 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 311 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 312 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                96.84  10071  104
 314 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.83   3486   36
 315 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 316 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 317 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 318 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 319 Monika Rubinstein              Warszawa              96.00  11904  124
 320 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 321 Michał Kolaj                   Ostróda               95.61   9943  104
 322 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   7452   78
 323 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.53   5923   62
 324 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 325 Joanna Brychcy                 Katowice              95.23  18950  199
 326 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 327 Urszula Solarska               Łódź                  94.86  18403  194
 328 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.79  10427  110
 329 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.76   9286   98
 330 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 331 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 332 Jarosław Karp                  Jędrzejów             94.48   5480   58
 333 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 334 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 335 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 336 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 337 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 338 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 339 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 340 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 341 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 342 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 343 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 344 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 346 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 347 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 348 Radosław Więch                 Warszawa              91.09   3006   33
 349 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.00   7371   81
 350 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 351 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 352 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.63   3172   35
 353 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 354 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 355 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 356 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.72   3230   36
 357 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 358 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.04   9438  106
 359 Wojciech Obremski              Legnica               88.59   9834  111
 360 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.49  12743  144
 361 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 362 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.05  13824  157
 363 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 364 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 365 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 366 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 367 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 368 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 369 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 370 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 371 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 372 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 373 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 374 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 375 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 376 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 377 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.31   8457  108
 378 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 379 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 380 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 381 Ewa Jóźwiak                    Iława                 72.88   9547  131
 382 Paweł Golubiński               Gdynia                72.87   2842   39
 383 Agata Pastusiak                Sulęcin               72.66   3851   53
 384 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 385 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 386 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 387 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 23-09-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   5 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  10 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  11 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  12 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.42   2890   24
  16 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  17 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 115.42   2770   24
  19 Stanisław Ochot                Katowice             114.67   2752   24
  20 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  24 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             111.38   2673   24
  25 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  26 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  27 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  30 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  31 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  32 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  33 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  34 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  35 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  36 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  37 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  38 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  39 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  40 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  41 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  42 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  43 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  44 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  45 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  46 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  47 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  48 Adam Zalewski                  Racibórz              77.54   1861   24
  49 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  50 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.62   1551   24
  51 Marta Dobrzańska               Kraków               121.91   2804   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  58 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  59 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  60 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  61 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  62 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  63 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  64 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  67 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  68 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  69 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  70 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  73 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  74 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  76 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  77 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  78 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  79 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  80 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  81 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  82 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  83 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  84 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  85 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  86 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  87 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  88 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  89 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  90 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  91 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  92 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  93 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  94 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  95 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
  96 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
  97 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  98 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
  99 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 100 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 101 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 102 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
 103 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 104 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 105 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 106 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 107 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 108 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 109 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 110 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 111 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 112 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 113 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 114 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 115 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 116 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 117 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 118 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 119 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 122 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 123 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 124 Henryk Ryś                     Warszawa             105.75   1269   12
 125 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 126 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 127 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 128 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 129 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 130 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 131 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 132 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 133 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 134 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   99.83   1198   12
 135 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 142 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 143 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 144 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 145 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 146 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 147 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 148 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 149 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 150 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 151 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 152 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 153 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 154 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 155 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 156 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 157 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 158 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 159 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 160 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 161 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 162 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 163 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 164 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             89.75   1077   12
 165 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 166 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 167 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 168 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 173 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 174 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 175 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 176 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 177 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 178 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 179 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 180 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 181 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 182 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 183 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 184 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 185 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 186 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 187 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 188 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 189 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 190 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 191 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 192 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 193 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 194 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 195 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 196 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 197 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 198 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 199 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 200 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 201 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 202 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 203 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 204 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 205 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 206 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 207 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 208 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 209 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 210 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 211 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 212 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 213 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 214 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 215 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 216 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 217 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 218 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 219 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 220 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 221 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 222 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 223 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 224 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 225 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 226 Bożena Guział                  Racibórz              90.27    993   11
 227 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 228 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 229 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 230 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 231 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 232 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 233 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 234 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 235 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 236 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 237 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 238 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 239 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 240 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 241 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 242 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 243 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 244 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 245 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 246 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 247 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 248 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 249 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 250 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 251 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 252 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 253 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 254 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 255 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 256 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 257 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 258 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 259 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 260 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 261 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 262 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 263 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 264 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 265 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 266 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 267 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 268 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 269 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 270 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 271 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 272 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 273 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 274 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 275 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 276 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 277 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 278 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 279 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 280 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 281 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 282 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 283 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 284 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 285 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 286 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 287 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 289 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 290 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 291 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 292 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 293 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 294 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 295 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 296 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 297 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 298 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 299 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 300 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 301 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 302 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 303 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 304 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 305 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 306 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 307 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 308 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 309 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 310 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 311 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 312 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 313 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 314 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 315 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 316 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 317 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 318 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 319 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 320 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 321 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 322 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 323 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 324 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 325 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 326 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 327 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 328 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 329 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 330 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 331 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 332 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 333 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 334 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 335 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 336 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 337 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 338 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 339 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 340 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 341 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 342 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 343 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 344 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 345 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 346 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 347 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 348 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 349 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 350 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 351 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 352 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 353 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 354 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 355 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 356 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 357 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 358 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 359 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 360 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 361 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 362 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 363 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 364 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 365 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 366 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 367 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 368 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 369 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 370 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 371 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 372 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 373 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 374 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 375 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 376 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 377 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 378 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 379 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 380 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 381 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 382 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 383 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 384 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 385 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 386 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie