Szarlota28
czerwca
Szarlota 28 czerwca VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Bielsk Podlaski12
lipca
Bielsk Podlaski 12-13 lipca V Mistrzostwa Podlasia
Dębno Lubuskie26
lipca
Dębno Lubuskie 26-27 lipca VI Turniej o złoty kisiel
V Mistrzostwa Podlasia12 - 13 lipca 2003 — V Mistrzostwa PodlasiaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

V Mistrzostwa PodlasiaBielsk Podlaski, 12 - 13 lipca 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Krzysztof Mówka Toruń 10.0 4986 
 2 Jarosław Borowski Bielsk Podlaski 9.0 4920
 3 Mateusz Żbikowski Warszawa 9.0 4777
 4 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 5010 
 5 Karol Wyrębkiewicz Łódź 8.0 4912 
 6 Grzegorz Święcki Białystok 7.5 4562 
 7 Radosław Konca Warszawa 7.0 4821 
 8 Stanisław Rydzik Warszawa 7.0 4735 
 9 Kazio Merklejn Szczecin 7.0 4551
 10 Joanna Stępień Katowice 7.0 4520 
 
 34 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Podlasia
II Mistrzostwa Białej Podlaskiej
III Otwarte Mistrzostwa Podlasia




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 14 Lip 2003

V MISTRZOSTWA PODLASIA

                                                                  VP
MIEJSCE                                            p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------------
  1 Krzysztof Mówka         123 Toruń              4986          10.0
  2 Jarosław Borowski       124 Bielsk Podlaski    4920           9.0
  3 Mateusz Żbikowski       140 Warszawa           4777           9.0
  4 Tomasz Zwoliński        138 Warszawa           5010           8.0
  5 Karol Wyrębkiewicz      134 Łódź               4912           8.0
  6 Grzegorz Święcki        133 Białystok          4562           7.5
  7 Radosław Konca          130 Warszawa           4821           7.0
  8 Stanisław Rydzik        132 Warszawa           4735           7.0
  9 Kazio Merklejn          133 Szczecin           4551           7.0
 10 Joanna Stępień          125 Katowice           4520           7.0
 11 Rafał Matczak           116 Pruszków           4482           7.0
 12 Ewa Strzelczyk          109 Warszawa           4226           7.0
 13 Krzysztof Usakiewicz    129 Warszawa           4702           6.0
 14 Dawid Pikul             125 Poznań             4676           6.0
 15 Mariola Osajda-Matczak  114 Pruszków           4426           6.0
 16 Dariusz Banaszek        137 Warszawa           4383           6.0
 17 Paweł Jackowski         125 Warszawa           4373           6.0
 18 Marianna Kozłowska      100 Białystok          4263           6.0
 19 Tomasz Żbikowski        106 Warszawa           4161           6.0
 20 Bogdan Kozłowski        105 Białystok          4122           6.0
 21 Andrzej Gostomski       108 Łódź               4148           5.5
 22 Ryszard Dębski          122 Biała Podlaska     4569           5.0
 23 Edward Stefaniak        117 Biała Podlaska     4341           5.0
 24 Lucyna Śniadach         113 Rumia              4216           5.0
 25 Dorota Zielińska        103 Piaseczno          3954           5.0
 26 Grzegorz Pukniel        101 Lublin             3936           5.0
 27 Elżbieta Święcka        100 Białystok          3930           5.0
 28 Robert Soszka           104 Warszawa           3901           5.0
 29 Piotr Pietuchowski      102 Białystok          4260           4.0
 30 Beata Piotrowska        111 Łódź               4074           4.0
 31 Łukasz Święcki          100 Białystok          3856           4.0
 32 Sebastian Orzelski      100 Bielsk Podlaski    3718           4.0
 33 Izabela Kurszewska      100 Białystok          3652           4.0
 34 Przemysław Kurszewski   100 Białystok          3820           2.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 14 Lip 2003

   1  Mateusz Żbikowski       140 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   18  Mariola Osajda-Matczak  114   +  383:293   164
   2    6   11  Joanna Stępień          125   -  309:405    75
   3   11    3  Dariusz Banaszek        137   +  340:332   187
   4    8   25  Robert Soszka           104   +  467:345   154
   5    5   22  Andrzej Gostomski       108   +  420:264   158
   6    3   12  Dawid Pikul             125   +  526:256   175
   7    2    6  Grzegorz Święcki        133   +  372:316   183
   8    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  342:426    73
   9    2    2  Tomasz Zwoliński        138   +  462:436   188
  10    3   13  Jarosław Borowski       124   -  312:463    74
  11    3    9  Krzysztof Usakiewicz    129   +  400:332   179
  12    2    2  Tomasz Zwoliński        138   +  444:367   188
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1798 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński        138 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   19  Lucyna Śniadach         113   +  403:312   163
   2    3   13  Jarosław Borowski       124   +  375:311   174
   3    3   15  Ryszard Dębski          122   +  493:376   172
   4    2   12  Dawid Pikul             125   -  352:460    75
   5    3    8  Radosław Konca          130   +  411:366   180
   6    2    7  Stanisław Rydzik        132   +  455:339   182
   7    1   14  Krzysztof Mówka         123   +  407:340   173
   8    2   24  Bogdan Kozłowski        105   +  481:284   155
   9    2    1  Mateusz Żbikowski       140   -  436:462    90
  10    1    9  Krzysztof Usakiewicz    129   +  464:390   179
  11    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  366:388    73
  12    2    1  Mateusz Żbikowski       140   -  367:444    90
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1706 / 12 partii


   3  Dariusz Banaszek        137 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   20  Beata Piotrowska        111   +  407:368   161
   2    2    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  280:408    84
   3   11    1  Mateusz Żbikowski       140   -  332:340    90
   4   12   23  Tomasz Żbikowski        106   +  393:268   156
   5   10   16  Edward Stefaniak        117   -  312:345    67
   6   12   19  Lucyna Śniadach         113   +  463:307   163
   7    9   18  Mariola Osajda-Matczak  114   +  388:340   164
   8    6   10  Paweł Jackowski         125   -  311:412    75
   9    8   17  Rafał Matczak           116   -  324:350    66
  10   10   15  Ryszard Dębski          122   +  438:316   172
  11    8   10  Paweł Jackowski         125   +  384:321   175
  12    7   17  Rafał Matczak           116   -  351:463    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1439 / 12 partii


   4  Karol Wyrębkiewicz      134 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   21  Ewa Strzelczyk          109   +  487:346   159
   2    2    3  Dariusz Banaszek        137   +  408:280   187
   3    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  380:394    73
   4    3   22  Andrzej Gostomski       108   +  364:275   158
   5    2    6  Grzegorz Święcki        133   -  346:464    83
   6    5   20  Beata Piotrowska        111   +  408:296   161
   7    3    7  Stanisław Rydzik        132   -  373:459    82
   8    5    9  Krzysztof Usakiewicz    129   -  332:403    79
   9    7   15  Ryszard Dębski          122   +  471:390   172
  10    6   10  Paweł Jackowski         125   +  402:317   175
  11    4   12  Dawid Pikul             125   +  521:311   175
  12    3    7  Stanisław Rydzik        132   +  420:356   182
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1686 / 12 partii


   5  Kazio Merklejn          133 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   22  Andrzej Gostomski       108   -  347:368    58
   2   10   28  Grzegorz Pukniel        101   +  399:272   151
   3    7   10  Paweł Jackowski         125   +  427:365   175
   4    5   15  Ryszard Dębski          122   +  360:301   172
   5    4    7  Stanisław Rydzik        132   -  316:417    82
   6    6   21  Ewa Strzelczyk          109   +  354:331   159
   7    4   13  Jarosław Borowski       124   -  291:418    74
   8    8   11  Joanna Stępień          125   -  366:485    75
   9   10   20  Beata Piotrowska        111   +  496:232   161
  10    7   16  Edward Stefaniak        117   +  423:407   167
  11    5   11  Joanna Stępień          125   -  314:449    75
  12    6   12  Dawid Pikul             125   +  458:445   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1524 / 12 partii


   6  Grzegorz Święcki        133 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   23  Tomasz Żbikowski        106   +  368:324   156
   2    7   22  Andrzej Gostomski       108   =  308:308   108
   3    5    9  Krzysztof Usakiewicz    129   +  425:293   179
   4    4   13  Jarosław Borowski       124   +  412:399   174
   5    2    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  464:346   184
   6    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  369:428    73
   7    2    1  Mateusz Żbikowski       140   -  316:372    90
   8    4    8  Radosław Konca          130   +  405:394   180
   9    3    7  Stanisław Rydzik        132   -  393:449    82
  10    5   11  Joanna Stępień          125   -  308:356    75
  11    6   24  Bogdan Kozłowski        105   +  378:307   155
  12    4   11  Joanna Stępień          125   +  416:342   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1631 / 12 partii


   7  Stanisław Rydzik        132 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   24  Bogdan Kozłowski        105   +  391:315   155
   2    4   17  Rafał Matczak           116   +  452:411   166
   3    2    8  Radosław Konca          130   +  452:360   180
   4    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  327:447    73
   5    4    5  Kazio Merklejn          133   +  417:316   183
   6    2    2  Tomasz Zwoliński        138   -  339:455    88
   7    3    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  459:373   184
   8    3   13  Jarosław Borowski       124   -  346:477    74
   9    3    6  Grzegorz Święcki        133   +  449:393   183
  10    4   12  Dawid Pikul             125   +  427:411   175
  11    2   13  Jarosław Borowski       124   -  320:388    74
  12    3    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  356:420    84
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1619 / 12 partii


   8  Radosław Konca          130 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   25  Robert Soszka           104   +  328:264   154
   2    9   20  Beata Piotrowska        111   +  474:358   161
   3    2    7  Stanisław Rydzik        132   -  360:452    82
   4    6   21  Ewa Strzelczyk          109   +  472:364   159
   5    3    2  Tomasz Zwoliński        138   -  366:411    88
   6    4   13  Jarosław Borowski       124   -  349:364    74
   7    7   15  Ryszard Dębski          122   +  422:375   172
   8    4    6  Grzegorz Święcki        133   -  394:405    83
   9    5   11  Joanna Stępień          125   +  490:397   175
  10    2   14  Krzysztof Mówka         123   -  408:411    73
  11    7   16  Edward Stefaniak        117   +  350:301   167
  12    5    9  Krzysztof Usakiewicz    129   +  408:312   179
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1567 / 12 partii


   9  Krzysztof Usakiewicz    129 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   26  Dorota Zielińska        103   +  495:216   153
   2    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  368:436    73
   3    5    6  Grzegorz Święcki        133   -  293:425    83
   4    9   17  Rafał Matczak           116   +  459:273   166
   5    7   21  Ewa Strzelczyk          109   -  346:402    59
   6    9   22  Andrzej Gostomski       108   +  434:426   158
   7    6   12  Dawid Pikul             125   +  411:362   175
   8    5    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  403:332   184
   9    4   10  Paweł Jackowski         125   +  459:290   175
  10    1    2  Tomasz Zwoliński        138   -  390:464    88
  11    3    1  Mateusz Żbikowski       140   -  332:400    90
  12    5    8  Radosław Konca          130   -  312:408    80
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1484 / 12 partii


  10  Paweł Jackowski         125 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   27  Piotr Pietuchowski      102   -  256:391    52
   2   17   26  Dorota Zielińska        103   +  505:245   153
   3    7    5  Kazio Merklejn          133   -  365:427    83
   4   10   20  Beata Piotrowska        111   -  308:381    61
   5   13   34  Przemysław Kurszewski   100   +  448:241   150
   6   10   17  Rafał Matczak           116   +  395:324   166
   7    8   21  Ewa Strzelczyk          109   +  378:286   159
   8    6    3  Dariusz Banaszek        137   +  412:311   187
   9    4    9  Krzysztof Usakiewicz    129   -  290:459    79
  10    6    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  317:402    84
  11    8    3  Dariusz Banaszek        137   -  321:384    87
  12   10   16  Edward Stefaniak        117   +  378:315   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1428 / 12 partii


  11  Joanna Stępień          125 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   28  Grzegorz Pukniel        101   +  372:356   151
   2    6    1  Mateusz Żbikowski       140   +  405:309   190
   3    4   12  Dawid Pikul             125   -  325:343    75
   4    7   18  Mariola Osajda-Matczak  114   -  334:363    64
   5    9   27  Piotr Pietuchowski      102   +  380:375   152
   6    7   16  Edward Stefaniak        117   +  363:309   167
   7    5   24  Bogdan Kozłowski        105   -  312:430    55
   8    8    5  Kazio Merklejn          133   +  485:366   183
   9    5    8  Radosław Konca          130   -  397:490    80
  10    5    6  Grzegorz Święcki        133   +  356:308   183
  11    5    5  Kazio Merklejn          133   +  449:314   183
  12    4    6  Grzegorz Święcki        133   -  342:416    83
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1566 / 12 partii


  12  Dawid Pikul             125 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   29  Marianna Kozłowska      100   +  384:337   150
   2    5   27  Piotr Pietuchowski      102   +  344:335   152
   3    4   11  Joanna Stępień          125   +  343:325   175
   4    2    2  Tomasz Zwoliński        138   +  460:352   188
   5    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  362:423    73
   6    3    1  Mateusz Żbikowski       140   -  256:526    90
   7    6    9  Krzysztof Usakiewicz    129   -  362:411    79
   8    7   20  Beata Piotrowska        111   +  402:314   161
   9    6   24  Bogdan Kozłowski        105   +  596:251   155
  10    4    7  Stanisław Rydzik        132   -  411:427    82
  11    4    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  311:521    84
  12    6    5  Kazio Merklejn          133   -  445:458    83
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1472 / 12 partii


  13  Jarosław Borowski       124 Bielsk Podlaski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   30  Sebastian Orzelski      100   +  401:308   150
   2    3    2  Tomasz Zwoliński        138   -  311:375    88
   3    9   24  Bogdan Kozłowski        105   +  554:254   155
   4    4    6  Grzegorz Święcki        133   -  399:412    83
   5    6   18  Mariola Osajda-Matczak  114   +  341:335   164
   6    4    8  Radosław Konca          130   +  364:349   180
   7    4    5  Kazio Merklejn          133   +  418:291   183
   8    3    7  Stanisław Rydzik        132   +  477:346   182
   9    1   14  Krzysztof Mówka         123   +  467:327   173
  10    3    1  Mateusz Żbikowski       140   +  463:312   190
  11    2    7  Stanisław Rydzik        132   +  388:320   182
  12    1   14  Krzysztof Mówka         123   -  337:387    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1803 / 12 partii


  14  Krzysztof Mówka         123 Toruń           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   31  Elżbieta Święcka        100   +  579:259   150
   2    1    9  Krzysztof Usakiewicz    129   +  436:368   179
   3    1    4  Karol Wyrębkiewicz      134   +  394:380   184
   4    1    7  Stanisław Rydzik        132   +  447:327   182
   5    1   12  Dawid Pikul             125   +  423:362   175
   6    1    6  Grzegorz Święcki        133   +  428:369   183
   7    1    2  Tomasz Zwoliński        138   -  340:407    88
   8    1    1  Mateusz Żbikowski       140   +  426:342   190
   9    1   13  Jarosław Borowski       124   -  327:467    74
  10    2    8  Radosław Konca          130   +  411:408   180
  11    1    2  Tomasz Zwoliński        138   +  388:366   188
  12    1   13  Jarosław Borowski       124   +  387:337   174
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1947 / 12 partii


  15  Ryszard Dębski          122 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   32  Łukasz Święcki          100   +  356:331   150
   2    8   33  Izabela Kurszewska      100   +  433:294   150
   3    3    2  Tomasz Zwoliński        138   -  376:493    88
   4    5    5  Kazio Merklejn          133   -  301:360    83
   5    8   20  Beata Piotrowska        111   -  342:372    61
   6   11   27  Piotr Pietuchowski      102   +  481:360   152
   7    7    8  Radosław Konca          130   -  375:422    80
   8    9   22  Andrzej Gostomski       108   +  405:352   158
   9    7    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  390:471    84
  10   10    3  Dariusz Banaszek        137   -  316:438    87
  11   11   22  Andrzej Gostomski       108   +  403:305   158
  12    9   18  Mariola Osajda-Matczak  114   -  391:392    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1315 / 12 partii


  16  Edward Stefaniak        117 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   33  Izabela Kurszewska      100   -  296:330    50
   2   15   18  Mariola Osajda-Matczak  114   -  382:414    64
   3   14   19  Lucyna Śniadach         113   +  334:326   163
   4   13   32  Łukasz Święcki          100   +  414:288   150
   5   10    3  Dariusz Banaszek        137   +  345:312   187
   6    7   11  Joanna Stępień          125   -  309:363    75
   7   10   20  Beata Piotrowska        111   -  324:360    61
   8   13   30  Sebastian Orzelski      100   +  459:306   150
   9    9   21  Ewa Strzelczyk          109   +  455:301   159
  10    7    5  Kazio Merklejn          133   -  407:423    83
  11    7    8  Radosław Konca          130   -  301:350    80
  12   10   10  Paweł Jackowski         125   -  315:378    75
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1297 / 12 partii


  17  Rafał Matczak           116 Pruszków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   34  Przemysław Kurszewski   100   +  400:307   150
   2    4    7  Stanisław Rydzik        132   -  411:452    82
   3    6   22  Andrzej Gostomski       108   -  381:451    58
   4    9    9  Krzysztof Usakiewicz    129   -  273:459    79
   5   12   33  Izabela Kurszewska      100   +  344:312   150
   6   10   10  Paweł Jackowski         125   -  324:395    75
   7   12   27  Piotr Pietuchowski      102   +  413:305   152
   8   10   29  Marianna Kozłowska      100   +  422:348   150
   9    8    3  Dariusz Banaszek        137   +  350:324   187
  10    8   24  Bogdan Kozłowski        105   -  286:454    55
  11    9   29  Marianna Kozłowska      100   +  415:283   150
  12    7    3  Dariusz Banaszek        137   +  463:351   187
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1475 / 12 partii


  18  Mariola Osajda-Matczak  114 Pruszków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mateusz Żbikowski       140   -  293:383    90
   2   15   16  Edward Stefaniak        117   +  414:382   167
   3   10   32  Łukasz Święcki          100   +  389:298   150
   4    7   11  Joanna Stępień          125   +  363:334   175
   5    6   13  Jarosław Borowski       124   -  335:341    74
   6    8   24  Bogdan Kozłowski        105   -  314:347    55
   7    9    3  Dariusz Banaszek        137   -  340:388    87
   8   11   21  Ewa Strzelczyk          109   -  299:323    59
   9   12   29  Marianna Kozłowska      100   -  313:330    50
  10   14   30  Sebastian Orzelski      100   +  490:327   150
  11   12   27  Piotr Pietuchowski      102   +  484:269   152
  12    9   15  Ryszard Dębski          122   +  392:391   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1381 / 12 partii


  19  Lucyna Śniadach         113 Rumia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński        138   -  312:403    88
   2   13   24  Bogdan Kozłowski        105   -  395:398    55
   3   14   16  Edward Stefaniak        117   -  326:334    67
   4   16   29  Marianna Kozłowska      100   +  340:330   150
   5   14   23  Tomasz Żbikowski        106   +  402:307   156
   6   12    3  Dariusz Banaszek        137   -  307:463    87
   7   14   34  Przemysław Kurszewski   100   +  339:210   150
   8   12   25  Robert Soszka           104   +  383:273   154
   9   11   22  Andrzej Gostomski       108   -  326:329    58
  10   11   21  Ewa Strzelczyk          109   -  314:421    59
  11   13   20  Beata Piotrowska        111   +  415:335   161
  12   11   29  Marianna Kozłowska      100   -  357:374    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1235 / 12 partii


  20  Beata Piotrowska        111 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Banaszek        137   -  368:407    87
   2    9    8  Radosław Konca          130   -  358:474    80
   3   13   33  Izabela Kurszewska      100   +  374:234   150
   4   10   10  Paweł Jackowski         125   +  381:308   175
   5    8   15  Ryszard Dębski          122   +  372:342   172
   6    5    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  296:408    84
   7   10   16  Edward Stefaniak        117   +  360:324   167
   8    7   12  Dawid Pikul             125   -  314:402    75
   9   10    5  Kazio Merklejn          133   -  232:496    83
  10   12   23  Tomasz Żbikowski        106   -  340:393    56
  11   13   19  Lucyna Śniadach         113   -  335:415    63
  12   14   26  Dorota Zielińska        103   -  344:378    53
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1245 / 12 partii


  21  Ewa Strzelczyk          109 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  346:487    84
   2   11   29  Marianna Kozłowska      100   +  375:310   150
   3    8   27  Piotr Pietuchowski      102   +  436:338   152
   4    6    8  Radosław Konca          130   -  364:472    80
   5    7    9  Krzysztof Usakiewicz    129   +  402:346   179
   6    6    5  Kazio Merklejn          133   -  331:354    83
   7    8   10  Paweł Jackowski         125   -  286:378    75
   8   11   18  Mariola Osajda-Matczak  114   +  323:299   164
   9    9   16  Edward Stefaniak        117   -  301:455    67
  10   11   19  Lucyna Śniadach         113   +  421:314   163
  11   10   23  Tomasz Żbikowski        106   +  305:301   156
  12    8   24  Bogdan Kozłowski        105   +  336:306   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1508 / 12 partii


  22  Andrzej Gostomski       108 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kazio Merklejn          133   +  368:347   183
   2    7    6  Grzegorz Święcki        133   =  308:308   133
   3    6   17  Rafał Matczak           116   +  451:381   166
   4    3    4  Karol Wyrębkiewicz      134   -  275:364    84
   5    5    1  Mateusz Żbikowski       140   -  264:420    90
   6    9    9  Krzysztof Usakiewicz    129   -  426:434    79
   7   11   25  Robert Soszka           104   +  347:334   154
   8    9   15  Ryszard Dębski          122   -  352:405    72
   9   11   19  Lucyna Śniadach         113   +  329:326   163
  10    9   29  Marianna Kozłowska      100   -  305:364    50
  11   11   15  Ryszard Dębski          122   -  305:403    72
  12   13   27  Piotr Pietuchowski      102   +  418:324   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1398 / 12 partii


  23  Tomasz Żbikowski        106 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Święcki        133   -  324:368    83
   2   12   32  Łukasz Święcki          100   -  314:381    50
   3   16   28  Grzegorz Pukniel        101   +  397:293   151
   4   12    3  Dariusz Banaszek        137   -  268:393    87
   5   14   19  Lucyna Śniadach         113   -  307:402    63
   6   17   26  Dorota Zielińska        103   -  304:403    53
   7   15   31  Elżbieta Święcka        100   +  383:291   150
   8   14   27  Piotr Pietuchowski      102   +  383:321   152
   9   13   25  Robert Soszka           104   +  394:231   154
  10   12   20  Beata Piotrowska        111   +  393:340   161
  11   10   21  Ewa Strzelczyk          109   -  301:305    59
  12   12   31  Elżbieta Święcka        100   +  393:369   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1313 / 12 partii


  24  Bogdan Kozłowski        105 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Stanisław Rydzik        132   -  315:391    82
   2   13   19  Lucyna Śniadach         113   +  398:395   163
   3    9   13  Jarosław Borowski       124   -  254:554    74
   4   14   30  Sebastian Orzelski      100   +  373:252   150
   5   11   25  Robert Soszka           104   +  403:294   154
   6    8   18  Mariola Osajda-Matczak  114   +  347:314   164
   7    5   11  Joanna Stępień          125   +  430:312   175
   8    2    2  Tomasz Zwoliński        138   -  284:481    88
   9    6   12  Dawid Pikul             125   -  251:596    75
  10    8   17  Rafał Matczak           116   +  454:286   166
  11    6    6  Grzegorz Święcki        133   -  307:378    83
  12    8   21  Ewa Strzelczyk          109   -  306:336    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1433 / 12 partii


  25  Robert Soszka           104 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Radosław Konca          130   -  264:328    80
   2   16   31  Elżbieta Święcka        100   +  378:322   150
   3   12   30  Sebastian Orzelski      100   +  321:256   150
   4    8    1  Mateusz Żbikowski       140   -  345:467    90
   5   11   24  Bogdan Kozłowski        105   -  294:403    55
   6   13   32  Łukasz Święcki          100   +  328:257   150
   7   11   22  Andrzej Gostomski       108   -  334:347    58
   8   12   19  Lucyna Śniadach         113   -  273:383    63
   9   13   23  Tomasz Żbikowski        106   -  231:394    56
  10   16   33  Izabela Kurszewska      100   -  277:325    50
  11   17   34  Przemysław Kurszewski   100   +  371:296   150
  12   16   33  Izabela Kurszewska      100   +  485:275   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1202 / 12 partii


  26  Dorota Zielińska        103 Piaseczno       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Krzysztof Usakiewicz    129   -  216:495    79
   2   17   10  Paweł Jackowski         125   -  245:505    75
   3   17   31  Elżbieta Święcka        100   -  326:340    50
   4   17   28  Grzegorz Pukniel        101   -  281:352    51
   5   17   29  Marianna Kozłowska      100   -  276:401    50
   6   17   23  Tomasz Żbikowski        106   +  403:304   156
   7   16   30  Sebastian Orzelski      100   -  304:324    50
   8   17   33  Izabela Kurszewska      100   +  402:347   150
   9   15   32  Łukasz Święcki          100   -  332:338    50
  10   17   34  Przemysław Kurszewski   100   +  375:293   150
  11   16   30  Sebastian Orzelski      100   +  416:253   150
  12   14   20  Beata Piotrowska        111   +  378:344   161
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1172 / 12 partii


  27  Piotr Pietuchowski      102 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Paweł Jackowski         125   +  391:256   175
   2    5   12  Dawid Pikul             125   -  335:344    75
   3    8   21  Ewa Strzelczyk          109   -  338:436    59
   4   11   34  Przemysław Kurszewski   100   +  380:335   150
   5    9   11  Joanna Stępień          125   -  375:380    75
   6   11   15  Ryszard Dębski          122   -  360:481    72
   7   12   17  Rafał Matczak           116   -  305:413    66
   8   14   23  Tomasz Żbikowski        106   -  321:383    56
   9   14   28  Grzegorz Pukniel        101   +  497:220   151
  10   13   32  Łukasz Święcki          100   +  365:305   150
  11   12   18  Mariola Osajda-Matczak  114   -  269:484    64
  12   13   22  Andrzej Gostomski       108   -  324:418    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1151 / 12 partii


  28  Grzegorz Pukniel        101 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Joanna Stępień          125   -  356:372    75
   2   10    5  Kazio Merklejn          133   -  272:399    83
   3   16   23  Tomasz Żbikowski        106   -  293:397    56
   4   17   26  Dorota Zielińska        103   +  352:281   153
   5   15   32  Łukasz Święcki          100   -  361:417    50
   6   16   30  Sebastian Orzelski      100   -  277:319    50
   7   17   33  Izabela Kurszewska      100   +  374:267   150
   8   15   34  Przemysław Kurszewski   100   +  378:337   150
   9   14   27  Piotr Pietuchowski      102   -  220:497    52
  10   15   31  Elżbieta Święcka        100   -  298:349    50
  11   15   33  Izabela Kurszewska      100   +  373:340   150
  12   15   32  Łukasz Święcki          100   +  382:321   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1169 / 12 partii


  29  Marianna Kozłowska      100 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Dawid Pikul             125   -  337:384    75
   2   11   21  Ewa Strzelczyk          109   -  310:375    59
   3   15   34  Przemysław Kurszewski   100   -  355:385    50
   4   16   19  Lucyna Śniadach         113   -  330:340    63
   5   17   26  Dorota Zielińska        103   +  401:276   153
   6   14   31  Elżbieta Święcka        100   +  382:330   150
   7   13   32  Łukasz Święcki          100   +  449:239   150
   8   10   17  Rafał Matczak           116   -  348:422    66
   9   12   18  Mariola Osajda-Matczak  114   +  330:313   164
  10    9   22  Andrzej Gostomski       108   +  364:305   158
  11    9   17  Rafał Matczak           116   -  283:415    66
  12   11   19  Lucyna Śniadach         113   +  374:357   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1317 / 12 partii


  30  Sebastian Orzelski      100 Bielsk Podlaski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Jarosław Borowski       124   -  308:401    74
   2   14   34  Przemysław Kurszewski   100   +  376:371   150
   3   12   25  Robert Soszka           104   -  256:321    54
   4   14   24  Bogdan Kozłowski        105   -  252:373    55
   5   16   31  Elżbieta Święcka        100   -  328:355    50
   6   16   28  Grzegorz Pukniel        101   +  319:277   151
   7   16   26  Dorota Zielińska        103   +  324:304   153
   8   13   16  Edward Stefaniak        117   -  306:459    67
   9   16   33  Izabela Kurszewska      100   -  311:323    50
  10   14   18  Mariola Osajda-Matczak  114   -  327:490    64
  11   16   26  Dorota Zielińska        103   -  253:416    53
  12   17   34  Przemysław Kurszewski   100   +  358:333   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1071 / 12 partii


  31  Elżbieta Święcka        100 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Krzysztof Mówka         123   -  259:579    73
   2   16   25  Robert Soszka           104   -  322:378    54
   3   17   26  Dorota Zielińska        103   +  340:326   153
   4   15   33  Izabela Kurszewska      100   -  265:345    50
   5   16   30  Sebastian Orzelski      100   +  355:328   150
   6   14   29  Marianna Kozłowska      100   -  330:382    50
   7   15   23  Tomasz Żbikowski        106   -  291:383    56
   8   16   32  Łukasz Święcki          100   -  354:358    50
   9   17   34  Przemysław Kurszewski   100   +  351:344   150
  10   15   28  Grzegorz Pukniel        101   +  349:298   151
  11   14   32  Łukasz Święcki          100   +  345:323   150
  12   12   23  Tomasz Żbikowski        106   -  369:393    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1143 / 12 partii


  32  Łukasz Święcki          100 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Ryszard Dębski          122   -  331:356    72
   2   12   23  Tomasz Żbikowski        106   +  381:314   156
   3   10   18  Mariola Osajda-Matczak  114   -  298:389    64
   4   13   16  Edward Stefaniak        117   -  288:414    67
   5   15   28  Grzegorz Pukniel        101   +  417:361   151
   6   13   25  Robert Soszka           104   -  257:328    54
   7   13   29  Marianna Kozłowska      100   -  239:449    50
   8   16   31  Elżbieta Święcka        100   +  358:354   150
   9   15   26  Dorota Zielińska        103   +  338:332   153
  10   13   27  Piotr Pietuchowski      102   -  305:365    52
  11   14   31  Elżbieta Święcka        100   -  323:345    50
  12   15   28  Grzegorz Pukniel        101   -  321:382    51
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1070 / 12 partii


  33  Izabela Kurszewska      100 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Edward Stefaniak        117   +  330:296   167
   2    8   15  Ryszard Dębski          122   -  294:433    72
   3   13   20  Beata Piotrowska        111   -  234:374    61
   4   15   31  Elżbieta Święcka        100   +  345:265   150
   5   12   17  Rafał Matczak           116   -  312:344    66
   6   15   34  Przemysław Kurszewski   100   -  260:368    50
   7   17   28  Grzegorz Pukniel        101   -  267:374    51
   8   17   26  Dorota Zielińska        103   -  347:402    53
   9   16   30  Sebastian Orzelski      100   +  323:311   150
  10   16   25  Robert Soszka           104   +  325:277   154
  11   15   28  Grzegorz Pukniel        101   -  340:373    51
  12   16   25  Robert Soszka           104   -  275:485    54
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1079 / 12 partii


  34  Przemysław Kurszewski   100 Białystok       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Rafał Matczak           116   -  307:400    66
   2   14   30  Sebastian Orzelski      100   -  371:376    50
   3   15   29  Marianna Kozłowska      100   +  385:355   150
   4   11   27  Piotr Pietuchowski      102   -  335:380    52
   5   13   10  Paweł Jackowski         125   -  241:448    75
   6   15   33  Izabela Kurszewska      100   +  368:260   150
   7   14   19  Lucyna Śniadach         113   -  210:339    63
   8   15   28  Grzegorz Pukniel        101   -  337:378    51
   9   17   31  Elżbieta Święcka        100   -  344:351    50
  10   17   26  Dorota Zielińska        103   -  293:375    53
  11   17   25  Robert Soszka           104   -  296:371    54
  12   17   30  Sebastian Orzelski      100   -  333:358    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   864 / 12 partii


Ranking wg.stanu na 26 lipca 2003


MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                 143.27  Częstochowa            28510 / 199
   2  Skrobosz Mariusz               141.78  Warszawa               28072 / 198
   3  Zaleski Szymon                 140.87  Poznań                 17749 / 126
   4  Żbikowski Mateusz              140.04  Warszawa               26747 / 191
   5  Zwoliński Tomasz               138.31  Warszawa               26555 / 192
   6  Banaszek Dariusz               138.01  Warszawa               24841 / 180
   7  Górka Kamil                    137.93  Łęczna                 24689 / 179
   8  Wrześniewski Mariusz           137.84  Warszawa               26328 / 191
   9  Fidziński Szymon               136.59  Warszawa               27181 / 199
  10  Usakiewicz Wojciech            135.76  Warszawa               25931 / 191
  11  Czupryniak Maciej              135.62  Milanówek              26310 / 194
  12  Gałecki Maciej                 135.27  Łódź                   25971 / 192
  13  Rydzik Stanisław               135.01  Warszawa               24302 / 180
  14  Mroziuk Marcin                 134.93  Warszawa               26311 / 195
  15  Wyrębkiewicz Karol             134.86  Łódź                   26703 / 198
  16  Merklejn Kazio                 133.95  Szczecin               23308 / 174
  17  Puton Dariusz                  133.77  Ruda Śląska            12574 / 94
  18  Nowak Leszek                   133.43  Myślibórz              10007 / 75
  19  Święcki Grzegorz               133.17  Białystok              12252 / 92
  20  Duczemiński Robert             132.43  Gorzów Wielkopolski    22381 / 169
  21  Kania Małgorzata               131.90  Milanówek              26380 / 200
  22  Konca Radosław                 131.06  Warszawa               25294 / 193
  23  Zemło Wojciech                 130.85  Łódź                   25777 / 197
  24  Syczuk Marek                   128.99  Warszawa               25025 / 194
  25  Usakiewicz Krzysztof           128.26  Warszawa               25653 / 200
  26  Bożek Marcin                   127.85  Będzin                  8566 / 67
  27  Weremczuk Adam                 127.72  Łódź                   22990 / 180
  28  Fugiel Justyna                 127.69  Sandomierz             21579 / 169
  29  Borowski Jarosław              126.99  Bielsk Podlaski        13080 / 103
  30  Stępień Wiktor                 126.90  Katowice               13198 / 104
  31  Rechowicz Andrzej              126.66  Katowice               25206 / 199
  32  Czerwoniec Waldemar            126.66  Warszawa               21153 / 167
  33  Nosek Sławomir                 126.47  Mielec                  8600 / 68
  34  Kordjalik Sławomir             126.06  Warszawa               24203 / 192
  35  Stępień Joanna                 125.94  Katowice               24684 / 196
  36  Roszak Marek                   124.92  Poznań                 24109 / 193
  37  Słapiński Andrzej              124.65  Warszawa               15083 / 121
  38  Pikul Dawid                    124.58  Poznań                 24792 / 199
  39  Mówka Krzysztof                124.56  Toruń                  24787 / 199
  40  Jackowski Paweł                124.38  Warszawa               10448 / 84
  41  Oleksiak Andrzej               123.53  Ostróda                22359 / 181
  42  Puchalski Jarosław             122.71  Łódź                   24419 / 199
  43  Szmidtke Andrzej               122.70  Bolszewo               17300 / 141
  44  Antosik Marek                  122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  45  Grabowski Maciej               122.23  Warszawa               17845 / 146
  46  Pypno Krzysztof                121.99  Gliwice                12565 / 103
  47  Wietecki Zbigniew              121.93  Gorzów Wielkopolski    24265 / 199
  48  Szepczyński Andrzej            121.91  Kraków                 10850 / 89
  49  Puchalski Aleksander           121.90  Włocławek              24136 / 198
  50  Kozyra Marcin                  121.76  Warszawa               22647 / 186
  51  Bukowski Krzysztof             121.66  Warszawa               18614 / 153
  52  Puchalski Sergiusz             121.54  Włocławek              15922 / 131
  53  Dębski Ryszard                 120.85  Biała Podlaska         18249 / 151
  54  Kamiński Robert                120.82  Wysokie Mazowieckie    24044 / 199
  55  Kowalska Anna                  120.54  Bielsko Biała          19528 / 162
  56  Ochot Stanisław                120.53  Katowice               10245 / 85
  57  Korga Lucyna                   120.16  Zabrze                 23070 / 192
  58  Sowiński Radosław              120.15  Warszawa               23189 / 193
  59  Kubicki Mariusz                119.94  Inowrocław             18711 / 156
  60  Siemaszko Walenty              119.59  Lipiany                13633 / 114
  61  Pietruszka Jacek               119.47  Kraków                  9199 / 77
  62  Lożyński Andrzej               119.36  Piastów                 5371 / 45
  63  Orzeł Mariusz                  119.19  Nowe Miasto Lubawskie  10727 / 90
  64  Warzecha Filip                 118.99  Gdynia                 16539 / 139
  65  Sulima Roman                   118.89  Warszawa               16883 / 142
  66  Gasik Stanisław                118.62  Warszawa               19809 / 167
  67  Juszczak Joanna                118.50  Warszawa               23226 / 196
  68  Merklejn Magdalena             118.48  Szczecin               22156 / 187
  69  Merklejn Aleksandra            118.45  Szczecin               23572 / 199
  70  Szota Zdzisław                 118.38  Warszawa               15744 / 133
  71  Michalak Maciej                117.54  Łódź                    8110 / 69
  72  Matyasik Jerzy                 117.48  Kraków                 20324 / 173
  73  Kucia Sławomir                 117.35  Kraków                 15490 / 132
  74  Florek Paweł                   117.32  Nowa Wieś Wielka       15838 / 135
  75  Roszak Halina                  117.21  Poznań                 20394 / 174
  76  Kwiatkowski Andrzej            116.97  Warszawa               23278 / 199
  77  Dudkiewicz Marek               116.92  Milanówek              22916 / 196
  78  Matczak Rafał                  116.69  Pruszków               20655 / 177
  79  Charytoniuk Marek              116.67  Biała Podlaska         16217 / 139
  80  Michalak Jarosław              116.50  Łódź                   14096 / 121
  81  Stefaniak Edward               115.48  Biała Podlaska          7737 / 67
  82  Hebda Maciej                   115.45  Tarnów                  3579 / 31
  83  Perzyński Maciej               115.05  Piła                    8974 / 78
  84  Madej Beata                    114.86  Lublin                 22627 / 197
  85  Jaworski Arkadiusz             114.83  Tychy                  16191 / 141
  86  Sołdan Irena                   114.80  Rumia                   3444 / 30
  87  Białobrzewski Dariusz          114.47  Gdynia                  8585 / 75
  88  Klinkosz Kamil                 114.34  Rumia                  17151 / 150
  89  Osajda-Matczak Mariola         113.84  Pruszków               22769 / 200
  90  Puton Grażyna                  113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  91  Stępień Katarzyna              113.53  Katowice               10104 / 89
  92  Subocz Paweł                   113.47  Szczecin                7262 / 64
  93  Rosół Piotr                    112.99  Warszawa               22485 / 199
  94  Klar Filip                     112.73  Mielec                 17699 / 157
  95  Szkudlarek Krzysztof           112.72  Pabianice               9581 / 85
  96  Śniadach Lucyna                112.32  Rumia                  20779 / 185
  97  Figiel Marcin                  112.29  Zawichost              18303 / 163
  98  Próchniewicz Wojciech          112.28  Warszawa               22457 / 200
  99  Puchalski Bogusław             111.99  Włocławek              20047 / 179
 100  Chmielewska Grażyna            111.93  Mrągowo                 4701 / 42
 101  Kaczor Janusz                  111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Machnio Maurycy                111.37  Lipiany                10580 / 95
 103  Merklejn Kazimierz             111.31  Szczecin               14248 / 128
 104  Nawrocki Kamil                 111.25  Bydgoszcz               6675 / 60
 105  Wróblewski Eugeniusz           110.77  Inowrocław             17391 / 157
 106  Piotrowska Beata               110.72  Łódź                   21701 / 196
 107  Olewiński Wiesław              110.59  Warszawa               15151 / 137
 108  Krzemiński Piotr               110.45  Warszawa               10603 / 96
 109  Dawidson Stefan                110.26  Częstochowa            21281 / 193
 110  Stecuła Leszek                 110.20  Bytom                   9698 / 88
 111  Żuliński Jarosław              110.17  Szczecin               13000 / 118
 112  Kutera Maciej                  109.86  Warszawa               11645 / 106
 113  Strzelczyk Ewa                 109.79  Warszawa               17567 / 160
 114  Koczkodon Grzegorz             109.73  Ostróda                12838 / 117
 115  Jachowicz Paweł                109.58  Żyrardów                7561 / 69
 116  Majewski Paweł                 109.50  Warszawa               10293 / 94
 117  Matysiak Grzegorz              109.20  Kraków                 14305 / 131
 118  Żuławska Katarzyna             109.03  Katowice               20934 / 192
 119  Sobczak Jarosław               109.00  Warszawa               16132 / 148
 120  Niżewski Ryszard               108.87  Warszawa               10669 / 98
 121  Gostomski Andrzej              108.70  Łódź                   20980 / 193
 122  Zieliński Władysław            108.60  Lębork                  4561 / 42
 123  Dawidson Dawid                 108.46  Częstochowa             3796 / 35
 124  Tyczyno Andrzej                108.40  Bydgoszcz              10406 / 96
 125  Paszek Jerzy                   108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 126  Luter Jerzy                    108.15  Bytom                  20765 / 192
 127  Tatarczuk Jerzy                108.06  Warszawa               11995 / 111
 128  Jankowska Elżbieta             107.93  Wrocław                 6476 / 60
 129  Sosin Filip                    107.79  Warszawa               14120 / 131
 130  Frynia Paweł                   107.11  Konstantynów Łódzki     8890 / 83
 131  Kozłowski Bogdan               106.90  Białystok               8873 / 83
 132  Gajewska Zofia                 106.90  Jelenia Góra            6414 / 60
 133  Petrus Jacek                   106.47  Wrocław                 9582 / 90
 134  Kowalska Renata                106.46  Bielsko Biała          15330 / 144
 135  Augustyniak Krystyna           106.39  Łódź                   10852 / 102
 136  Strzelczyk Adam                106.31  Częstochowa             3721 / 35
 137  Opyc Paweł                     106.16  Warszawa               20065 / 189
 138  Florek Jędrzej                 106.13  Nowa Wieś Wielka       12630 / 119
 139  Jacyno Wojciech                106.08  Warszawa                4031 / 38
 140  Ziółkowski Jan                 106.05  Rumia                   8802 / 83
 141  Czubla Paweł                   105.94  Lublin                  3814 / 36
 142  Figiel Roman                   105.83  Zawichost              16509 / 156
 143  Rakoczy Andrzej                105.69  Kraków                  9301 / 88
 144  Zięba Maciej                   105.63  Wrocław                 8873 / 84
 145  Matysiak Bożena                105.52  Kraków                  6859 / 65
 146  Stefaniuk Agnieszka            105.29  Warszawa               10213 / 97
 147  Gołęcki Wojciech               105.25  Inowrocław             20735 / 197
 148  Waszkiewicz Michał             105.19  Warszawa                5680 / 54
 149  Żbikowski Tomasz               105.03  Warszawa               20165 / 192
 150  Wypart Jarosław                104.63  Częstochowa            12870 / 123
 151  Jabłczyńska-Zając Janina       104.57  Gdynia                  5647 / 54
 152  Rutkowska Iwona                104.39  Warszawa               12423 / 119
 153  Sitkowski Marek                104.00  Warszawa                4264 / 41
 154  Jurkowski Adam                 103.97  Knurów                  9981 / 96
 155  Śliwa Maciej                   103.70  Zabrze                  7881 / 76
 156  Ziembowicz Dorota              103.59  Gliwice                20201 / 195
 157  Soszka Robert                  103.00  Warszawa                5562 / 54
 158  Ciszewska Ewa                  102.95  Katowice                8545 / 83
 159  Baran Iwona                    102.89  Kraków                 13478 / 131
 160  Wrzałek Miłosz                 102.87  Reda                    8127 / 79
 161  Siemaszko Monika               102.75  Lipiany                 5446 / 53
 162  Lewandowski Zbigniew           102.67  Słupsk                  3080 / 30
 163  Harat Stanisław                102.60  Kęty                    4925 / 48
 164  Michalski Mariusz              102.40  Inowrocław              9728 / 95
 165  Niciporuk Małgorzata           102.39  Rumia                   7372 / 72
 166  Słapiński Adam                 102.25  Warszawa                8180 / 80
 167  Zielińska Dorota               102.17  Piaseczno              14508 / 142
 168  Sulejewska Małgorzata          102.15  Kraków                  9806 / 96
 169  Koszarski Bogusław             102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 170  Furman Grażyna                 101.69  Sosnowiec               4271 / 42
 171  Kubik Joanna                   101.65  Częstochowa            10267 / 101
 172  Mańkowski Piotr                101.58  Warszawa                5993 / 59
 173  Pukniel Grzegorz               101.15  Lublin                 19118 / 189
 174  Pietuchowski Piotr             101.05  Białystok               5659 / 56
 175  Białobrzewska Alina            100.82  Gdynia                  7360 / 73
 176  Dąbrowski Rafał                100.39  Ostróda                 4417 / 44
 177  Oprządek Magdalena             100.19  Siedlce                 3206 / 32
 178  Szulc Paweł                    100.10  Szczecin                5806 / 58
 179  Boczek Bartłomiej              100.08  Toruń                   3603 / 36
 180  Kozłowska Marianna              99.84  Białystok               7388 / 74
 181  Jankowski Eligiusz              99.81  Wrocław                 4691 / 47
 182  Szymkowski Michał               99.66  Wrocław                 3488 / 35
 183  Fiszer Ewa                      99.55  Wrocław                 4181 / 42
 184  Jaworski Krzysztof              99.54  Warszawa                6470 / 65
 185  Wietecki Józef                  99.33  Gorzów Wielkopolski     4271 / 43
 186  Skwarek Zygmunt                 99.33  Katowice                4271 / 43
 187  Legięć Adam                     99.31  Warszawa                6455 / 65
 188  Nawrocki Dariusz                99.17  Bydgoszcz               6942 / 70
 189  Burczyk Andrzej                 99.12  Gdynia                  4163 / 42
 190  Ochot Paweł                     98.68  Katowice                7500 / 76
 191  Pokojski Bogdan                 98.62  Piastów                 3156 / 32
 192  Waberski Krzysztof              98.33  Łódź                    3540 / 36
 193  Puchalski Andrzej               98.17  Łódź                    3534 / 36
 194  Zając Ewa                       98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 195  Kościańska Beata                97.97  Lublin                  3527 / 36
 196  Sojka Krzysztof                 97.87  Łódź                    5285 / 54
 197  Pawlic Przemysław               97.77  Wrocław                 7333 / 75
 198  Podlaska Magdalena              97.68  Warszawa                9866 / 101
 199  Śniadach Adelina                97.67  Rumia                   2930 / 30
 200  Rosół Renata                    97.53  Warszawa               18434 / 189
 201  Szkudlarek Michał               97.50  Pabianice               4290 / 44
 202  Pendowska Ania                  96.51  Rumia                   6949 / 72
 203  Kosmowska Jolanta               96.25  Warszawa               15208 / 158
 204  Jarosz Maria                    96.25  Lublin                 12994 / 135
 205  Dobrzańska Marta                96.00  Kraków                  3264 / 34
 206  Nowak Jacek                     95.94  Szczecin                3454 / 36
 207  Andracka Renata                 95.89  Poznań                  3452 / 36
 208  Hennig Paulina                  95.70  Gniezno                 4211 / 44
 209  Mroziuk Magdalena               95.69  Warszawa               11291 / 118
 210  Jóźwiak Małgorzata              95.47  Iława                   3246 / 34
 211  Wojciekiewicz Piotr             95.33  Katowice                6578 / 69
 212  Ostrowska Joanna                95.15  Warszawa               14082 / 148
 213  Ficak Irena                     95.11  Mielec                 10177 / 107
 214  Markiewicz Sebastian            95.08  Warszawa                3423 / 36
 215  Szubiak Aneta                   95.02  Łódź                    5036 / 53
 216  Kucia Małgorzata                94.69  Wrocław                 3314 / 35
 217  Niżewska Kinga                  94.47  Warszawa                6046 / 64
 218  Kotwica Adam                    93.94  Gdańsk                  4697 / 50
 219  Korpysz Tomasz                  93.68  Warszawa                3747 / 40
 220  Skrzyński Norbert               93.24  Warszawa               12121 / 130
 221  Gostomska Marta                 92.92  Warszawa                9571 / 103
 222  Ząbek Teresa                    92.91  Warszawa                7526 / 81
 223  Chmielewski Piotr               92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 224  Cieśla Adam                     92.31  Częstochowa             3323 / 36
 225  Kocikowski Marek                92.06  Ostróda                 6076 / 66
 226  Szeliga Marta                   92.05  Warszawa                3866 / 42
 227  Cichecki Jacek                  91.33  Józefów                 2740 / 30
 228  Soska Maciej                    91.32  Lublin                  6484 / 71
 229  Kokoszka Paweł                  91.02  Kłomnice                5916 / 65
 230  Ingling Piotr                   90.93  Warszawa               12367 / 136
 231  Kapela Paweł                    90.78  Kraków                  2905 / 32
 232  Ziółkowski Piotr                90.38  Piaseczno               7953 / 88
 233  Kokot Krzysztof                 89.28  Nowy Targ              11696 / 131
 234  Bulkowski Waldemar              89.13  Chojnów                 2763 / 31
 235  Drózd Robert                    88.47  Wesoła                  6901 / 78
 236  Sosin Michał                    88.28  Warszawa                3443 / 39
 237  Urbańczyk Marek                 88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 238  Ilczuk Bogumiła                 87.91  Warszawa                6945 / 79
 239  Pazda Ziemowit                  87.82  Wrocław                 4391 / 50
 240  Sojka Janusz                    87.74  Łódź                    3334 / 38
 241  Augustyniak Jerzy               87.43  Łódź                    8218 / 94
 242  Madej Piotr                     85.80  Lublin                 10039 / 117
 243  Kruk Krzysztof                  85.13  Łódź                    4427 / 52
 244  Pawłowski Jan                   85.12  Warszawa                4426 / 52
 245  Rogalski Mariusz                85.03  Iława                   3316 / 39
 246  Włodarczyk Robert               84.76  Wrocław                 3475 / 41
 247  Pawłowska Anna                  84.42  Opacz Kol.              4390 / 52
 248  Rubinstein Monika               84.34  Warszawa                8771 / 104
 249  Przepiórkowski Mirosław         83.41  Inowrocław              2669 / 32
 250  Kwiatkowski Artur               83.20  Częstochowa             2496 / 30
 251  Orzelski Sebastian              82.86  Bielsk Podlaski         3563 / 43
 252  Brychcy Joanna                  82.09  Katowice                4515 / 55
 253  Jachowicz Kacper                80.98  Żyrardów                3725 / 46
 254  Łubniewicz Halina               80.47  Łódź                    2575 / 32
 255  Bednarska Jolanta               79.16  Łódź                    3562 / 45
 256  Sulejewski Tomasz               69.67  Kraków                  3553 / 51
 257  Kruk Jolanta                    68.71  Łódź                    2611 / 38
 258  Kędzior Adam                    68.22  Lublin                  2183 / 32

                                    POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 259  Kamiński Marcin                123.72  Warszawa                3588 / 29
 260  Jęczek Grzegorz                 91.59  Łódź                    2656 / 29
 261  Dudek Sebastian                 87.55  Częstochowa             2539 / 29
 262  Wesołowska Grażyna              81.52  Łódź                    2364 / 29
 263  Puchalska Krystyna              79.83  Łódź                    2315 / 29
 264  Kukier Krzysztof                87.82  Warszawa                2459 / 28
 265  Krupka Agnieszka                84.11  Krosno                  2355 / 28
 266  Stefaniak Paweł                125.88  Biała Podlaska          3273 / 26
 267  Kuma Bogusław                  118.42  Słupsk                  3079 / 26
 268  Baltyn Jacek                    99.85  Suchedniów              2596 / 26
 269  Giryn Ilona                     94.46  Łódź                    2456 / 26
 270  Rawski Lech                     90.19  Kraków                  2345 / 26
 271  Faron Kazimierz                118.25  Warszawa                2838 / 24
 272  Chmielewski Andrzej            117.21  Warszawa                2813 / 24
 273  Wróblewski Andrzej             115.17  Warszawa                2764 / 24
 274  Nowak Krzysztof                114.83  Lublin                  2756 / 24
 275  Mossakowski Piotr              113.50  Chorzów                 2724 / 24
 276  Zaryński Jakub                 108.54  Świnoujście             2605 / 24
 277  Hoffmann Jolanta               105.21  Warszawa                2525 / 24
 278  Konsik Mirosław                104.17  Gdańsk                  2500 / 24
 279  Stencel Tomasz                 104.17  Poznań                  2500 / 24
 280  Grzegorzewska Maria            100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 281  Kulawiak Grzegorz               99.75  Warszawa                2394 / 24
 282  Olędzki Grzegorz                97.83  Warszawa                2348 / 24
 283  Rubaj Tomasz                    97.79  Lublin                  2347 / 24
 284  Obłoza Mariusz                  97.29  Szczecin                2335 / 24
 285  Krzyżewski Krzysztof            95.92  Świętajno               2302 / 24
 286  Markiewicz Joanna               94.21  Żyrardów                2261 / 24
 287  Kamienik Jarosław               94.04  Słupsk                  2257 / 24
 288  Bielaszka Jan                   92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 289  Ryś Henryk                      91.71  Warszawa                2201 / 24
 290  Kosman Bartłomiej               91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 291  Niedźwiedź Katarzyna            90.83  Lublin                  2180 / 24
 292  Śniadach Dominika               89.25  Rumia                   2142 / 24
 293  Norwajszas Mirosław             88.25  Szczecin                2118 / 24
 294  Rawska Małgorzata               86.96  Kraków                  2087 / 24
 295  Rzepa Jacek                     85.04  Tychy                   2041 / 24
 296  Borodziuk Krzysztof            104.65  Kostrzyn                2407 / 23
 297  Świątkowska Marta              104.00  Wrocław                 2392 / 23
 298  Skrzypczyński Mariusz          103.04  Reda                    2370 / 23
 299  Święcka Elżbieta               102.26  Białystok               2352 / 23
 300  Głowacki Robert                101.87  Łódź                    2343 / 23
 301  Wojciechowska Agata             96.83  Poznań                  2227 / 23
 302  Biegun Arkadiusz                90.87  Kraków                  2090 / 23
 303  Anuszkiewicz Alfred             89.74  Warszawa                2064 / 23
 304  Grodzicka Katarzyna             84.91  Warszawa                1953 / 23
 305  Nieścierowicz Agnieszka         84.43  Szczecin                1942 / 23
 306  Fortuna Teresa                 126.86  Lubin                   2791 / 22
 307  Wandzlewicz Krystian           109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 308  Kwaśniak Wojciech               91.50  Częstochowa             2013 / 22
 309  Zieliński Slawomir              67.09  Lębork                  1476 / 22
 310  Tutka Marcin                    94.24  Wrocław                 1979 / 21
 311  Jachimowicz Piotr              116.30  Warszawa                2326 / 20
 312  Lewandowska Ewa                 79.00  Warszawa                1580 / 20
 313  Dzik Monika                     89.16  Poznań                  1694 / 19
 314  Kołodziejczyk Małgorzata        86.21  Ostróda                 1638 / 19
 315  Parnicki Zdzisław               84.63  Słupsk                  1608 / 19
 316  Sak Michał                     107.89  Lublin                  1942 / 18
 317  Jędrzejczyk Marcin             106.83  Warszawa                1923 / 18
 318  Figiel Tomasz                  106.44  Zawichost               1916 / 18
 319  Makuch Mariusz                 100.94  Zator                   1817 / 18
 320  Święcki Łukasz                  94.17  Białystok               1695 / 18
 321  Boczoń Dawid                    93.22  Zakopane                1678 / 18
 322  Szulc Marzena                   90.28  Szczecin                1625 / 18
 323  Gryz Sylwester                  87.11  Zabrze                  1568 / 18
 324  Jakubiak Piotr                  97.18  Żyrardów                1652 / 17
 325  Sitkowski Filip                 92.00  Warszawa                1564 / 17
 326  Wszyndybył Jacek                76.24  Chojnów                 1296 / 17
 327  Bil Sylwia                      71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 328  Pawłowska Małgorzata            61.18  Opacz Kol.              1040 / 17
 329  Gigoła Jacek                   111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 330  Macal Bogusław                  89.81  Szczecin                1437 / 16
 331  Piętka Anna                     78.29  Szczecin                1096 / 14
 332  Stanosz Paweł                  161.15  Warszawa                2095 / 13
 333  Pikul Andrzej                   85.23  Poznań                  1108 / 13
 334  Wilczek Sylwia                  67.62  Warszawa                 879 / 13
 335  Pęczkowska Mariola             124.25  Warszawa                1491 / 12
 336  Kozłowski Jakub                123.92  Warszawa                1487 / 12
 337  Szkamruk Agata                 121.50  Warszawa                1458 / 12
 338  Owsiany Artur                  116.00  Łódź                    1392 / 12
 339  Noskowicz Krzysztof            112.42  Toruń                   1349 / 12
 340  Tomczyk Artur                  111.17  Piła                    1334 / 12
 341  Trumpus Michał                 110.17  Wrocław                 1322 / 12
 342  Skowron Marcin                 109.83  Zabrze                  1318 / 12
 343  Kasprzak Paweł                 108.83  Warszawa                1306 / 12
 344  Lewiński Jacek                 106.08  Wrocław                 1273 / 12
 345  Kaciński Robert                105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 346  Kurzok Ireneusz                104.92  Mikołów                 1259 / 12
 347  Gajda Paweł                    104.33  Ostrów Wielkopolski     1252 / 12
 348  Królak Anna                    104.25  warszawa                1251 / 12
 349  Owsianko Leszek                102.33  Warszawa                1228 / 12
 350  Czyściak Adam                   98.75  Legnica                 1185 / 12
 351  Kroc Andrzej                    96.67  Łódź                    1160 / 12
 352  Ryś Dorota                      95.67  Warszawa                1148 / 12
 353  Sokołowski Grzegorz             95.00  Słupsk                  1140 / 12
 354  Mirowski Rafał                  94.92  Częstochowa             1139 / 12
 355  Dalecki Bartłomiej              94.83  Rumia                   1138 / 12
 356  Juśkiewicz Tomasz               94.42  Łódź                    1133 / 12
 357  Wróblewski Radosław             94.33  Mielec                  1132 / 12
 358  Sztukiert Mirosław              94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 359  Byczyński Paweł                 92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 360  Pytlak Patryk                   90.92  Kielce                  1091 / 12
 361  Tecław Grzegorz                 90.83  Poznań                  1090 / 12
 362  Kurszewska Izabela              89.92  Białystok               1079 / 12
 363  Stanek Stanisław                89.83  Olkusz                  1078 / 12
 364  Morawski Piotr                  89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 365  Karwacki Michał                 89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 366  Górska Małgorzata               88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 367  Kołodziejczyk Michał            88.75  Ostróda                 1065 / 12
 368  Zdanowicz Michał                88.58  Lublin                  1063 / 12
 369  Jobs Ewa                        87.58  Ostróda                 1051 / 12
 370  Smołka Edward                   87.42  Zabrze                  1049 / 12
 371  Szulc Katarzyna                 86.75  Szczecin                1041 / 12
 372  Grafiński Mirosław              86.67  Brodnica                1040 / 12
 373  Grzybała Piotr                  86.33  Warszawa                1036 / 12
 374  Skudlarska Anna                 86.17  Wrocław                 1034 / 12
 375  Niedźwiedź Zbigniew             86.08  Lublin                  1033 / 12
 376  Jopek Tomasz                    85.83  Wrocław                 1030 / 12
 377  Paradowska Anna                 85.08  Wejherowo               1021 / 12
 378  Rubaj Joanna                    84.75  Lublin                  1017 / 12
 379  Fidziński Mikołaj               81.83  Dębica                   982 / 12
 380  Sołtysiak Zygmunt               80.67  Piastów                  968 / 12
 381  Czyżewski Sławomir              80.33  Poznań                   964 / 12
 382  Wąs Wojciech                    79.58  Warszawa                 955 / 12
 383  Szymański Sławomir              78.17  Dobrzelin                938 / 12
 384  Gajos Stanisław                 73.75  Strzelno                 885 / 12
 385  Kurszewski Przemysław           72.00  Białystok                864 / 12
 386  Rogowski Marcin                 69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 387  Graczyk Adam                    68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 388  Dalecki Filip                   61.33  Rumia                    736 / 12
 389  Damer Jan                      140.09  Lublin                  1541 / 11
 390  Ciesielski Jakub                96.82  Poznań                  1065 / 11
 391  Łęcki Paweł                     96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 392  Musiał Joanna                   90.45  Słupsk                   995 / 11
 393  Mikuć Anna                      89.82  Wrocław                  988 / 11
 394  Krasna Eliza                    88.82  Rumia                    977 / 11
 395  Załęcki Przemysław              88.45  Wałbrzych                973 / 11
 396  Niedźwiedź Jadwiga              85.36  Lublin                   939 / 11
 397  Kaczyńska Grażyna               83.18  Łódź                     915 / 11
 398  Pędzisz Paweł                   81.18  Lipiany                  893 / 11
 399  Pobudkiewicz Szymon             80.91  Warszawa                 890 / 11
 400  Górski Paweł                    80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 401  Kaczmarek Lucjan                80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 402  Konopka Katarzyna               79.91  Ostróda                  879 / 11
 403  Nowakowski Jacek                78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 404  Mania Jacek                     77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 405  Zacharska Marta                 73.73  Słupsk                   811 / 11
 406  Glazik Marcin                   72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 407  Szymańska Barbara               72.00  Gdańsk                   792 / 11
 408  Białecki Bartosz                71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 409  Gątarski Dariusz                71.27  Rzeszów                  784 / 11
 410  Szopowski Marcin                71.00  Chojnów                  781 / 11
 411  Olędzki Tomasz                  71.00  Warszawa                 781 / 11
 412  Machnio Adam                    70.64  Lipiany                  777 / 11
 413  Czubla Olaf                     70.27  Łódź                     773 / 11
 414  Roszak Grzegorz                 70.18  Poznań                   772 / 11
 415  Czart Małgorzata                70.18  Olsztyn                  772 / 11
 416  Krzyżaniak Dorota               70.00  Słupsk                   770 / 11
 417  Bobik Andrzej                   68.82  Chojnów                  757 / 11
 418  Malkowska Margarita             65.64  Poznań                   722 / 11
 419  Czarniewski Ryszard             62.73  Lipiany                  690 / 11
 420  Krause Krzysztof                60.18  Poznań                   662 / 11
 421  Wielgoszewski Grzegorz          59.91  Wrocław                  659 / 11
 422  Szemryk Tadeusz                 59.64  Słupsk                   656 / 11
 423  Peschak Anna                    53.55  Kraków                   589 / 11
 424  Steglińska Katarzyna            53.00  Częstochowa              583 / 11
 425  Kordalski Jarosław             128.60  Lublin                  1286 / 10
 426  Orzeł Barbara                  111.10  Nowe Miasto Lubawskie   1111 / 10
 427  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna  105.50  Zabrze                  1055 / 10
 428  Górny Paweł                     87.40  Lublin                   874 / 10
 429  Kwaśniak Anna                   83.30  Częstochowa              833 / 10
 430  Kaczmarek Grzegorz              72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 431  Pietrzak Simona                 72.70  Chojnów                  727 / 10
 432  Kulczyńska Martyna              63.90  Ostróda                  639 / 10
 433  Kosewski Zbigniew               63.10  Szczecin                 631 / 10
 434  Kozłowska Monika                53.10  Warszawa                 531 / 10
 435  Ślusarczyk Daria                52.00  Chojnów                  520 / 10
 436  Kamionka Paweł                 109.11  Szczecin                 982 / 9
 437  Soborak Jarosław               107.56  Warszawa                 968 / 9
 438  Karwacki Jarosław              105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 439  Gardynik Grzegorz               98.33  Warszawa                 885 / 9
 440  Panek Jacek                     97.22  Warszawa                 875 / 9
 441  Bielaszka Anna                  65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 442  Nowak Paula                     63.00  Szczecin                 567 / 9
 443  Boroś Lucjan                    99.62  Gdańsk                   797 / 8
 444  Taczalski Jacek                 90.38  Szczecin                 723 / 8
 445  Białobrzewska Martyna           50.00  Gdynia                   400 / 8
 446  Homa Łukasz                    139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 447  Grodzki Janusz                 131.14  Łódź                     918 / 7
 448  Mizgier Maciej                 114.14  Gdańsk                   799 / 7
 449  Ochot Magdalena                104.29  Katowice                 730 / 7
 450  Kasza Janusz                   100.86  Kraków                   706 / 7
 451  Koprowska Małgorzata            98.43  Pabianice                689 / 7
 452  Bruska Anita                    93.86  Gdynia                   657 / 7
 453  Kozak Czesław                   93.43  Częstochowa              654 / 7
 454  Pieńkowski Adam                 82.29  Rumia                    576 / 7
 455  Kraj Iza                        69.29  Warszawa                 485 / 7
 456  Sulejewski Adam                 68.86  Kraków                   482 / 7
 457  Leszczyński Tomasz              66.29  Częstochowa              464 / 7
 458  Kozłowski Kamil                 65.57  Częstochowa              459 / 7
 459  Buks Sylwia                     57.00  Warszawa                 399 / 7
 460  Kwiatkowski Maciej              54.29  Częstochowa              380 / 7
 461  Niegowski Piotr                 52.43  Ostróda                  367 / 7
 462  Olejarczyk Wojciech             52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 463  Chylewski Andrzej              140.17  Poznań                   841 / 6
 464  Morawski Wojciech              125.83  Gliwice                  755 / 6
 465  Skórniewski Bartosz            118.67  Warszawa                 712 / 6
 466  Krzemień Michał                108.67  Kraków                   652 / 6
 467  Bednarek Mikołaj               104.17  Warszawa                 625 / 6
 468  Krzyszczyk Tomasz              103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 469  Duda Krzysztof                 102.50  Pszczyna                 615 / 6
 470  Szepczyński Tomasz              87.00  Kraków                   522 / 6
 471  Tokarczyk Karol                 86.17  Warszawa                 517 / 6
 472  Lus Tomasz                      86.17  Piła                     517 / 6
 473  Orłowska Sylwia                 85.67  Warszawa                 514 / 6
 474  Orłowski Leszek                 85.33  Warszawa                 512 / 6
 475  Krzyszczyk Krzysztof            84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 476  Czarnecka Anna                  75.50  Zgierz                   453 / 6
 477  Sołdan Wojciech                 73.33  Rumia                    440 / 6
 478  Olszewski Grzegorz              71.50  Augustów                 429 / 6
 479  Przybylski Adrian               70.00  Częstochowa              420 / 6
 480  Zyśk Daniel                     69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 481  Stankiewicz Ewelina             69.50  Elbląg                   417 / 6
 482  Gołębiowski Michał              69.33  Warszawa                 416 / 6
 483  Marks Rafał                     69.33  Warszawa                 416 / 6
 484  Degórski Łukasz                 69.00  Warszawa                 414 / 6
 485  Błędowski Paweł                 68.17  Częstochowa              409 / 6
 486  Wesołowski Rafał                68.00  Warszawa                 408 / 6
 487  Buciak Robert                   67.83  Szczecin                 407 / 6
 488  Kosińska Anna                   67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 489  Pajdzik Patryk                  55.50  Lipiany                  333 / 6
 490  Zalewski Adam                   53.50  Racibórz                 321 / 6
 491  Bochra Wojciech                 53.00  Lublin                   318 / 6
 492  Dalka Krzysztof                 52.00  Bytów                    312 / 6
 493  Wink Ewa                        51.83  Warszawa                 311 / 6
 494  Mońko Dawid                     51.33  Wrocław                  308 / 6
 495  Gasik Jacek                     93.60  Warszawa                 468 / 5
 496  Morga Paweł                     76.00  Warszawa                 380 / 5
 497  Korga Zygmunt                   76.00  Zabrze                   380 / 5
 498  Tymoszuk Piotr                  75.60  Warszawa                 378 / 5
 499  Kula Joanna                     74.80  Częstochowa              374 / 5
 500  Szczap Jacek                    74.60  Warszawa                 373 / 5
 501  Korga Elżbieta                  74.40  Zabrze                   372 / 5
 502  Szepczyński Zbigniew            73.40  Kraków                   367 / 5
 503  Kulawiak Monika                 72.80  Warszawa                 364 / 5
 504  Orłowski Krzysztof              72.40  Warszawa                 362 / 5
 505  Syrek Justyna                   71.60  Częstochowa              358 / 5
 506  Poklikajew Marzena              64.40  Pruszków                 322 / 5
 507  Paszkowska Elżbieta             56.40  Warszawa                 282 / 5
 508  Nagwizda Andrzej                53.60  Kraków                   268 / 5
 509  Mencina Anna                    53.40  Warszawa                 267 / 5
 510  Gomułka Edyta                   50.80  Częstochowa              254 / 5
 511  Joński-Jastrzębowski           126.00  Gdańsk                   504 / 4
 512  Drzycimska Tatiana             118.25  Wrocław                  473 / 4
 513  Elmerych Michał                105.00  Szczecin                 420 / 4
 514  Gnabasik Agata                  82.50  Poznań                   330 / 4
 515  Konopka Piotr                   80.50  Ostróda                  322 / 4
 516  Białecki Krzysztof              79.00  Warszawa                 316 / 4
 517  Majos Maria                     77.75  Warszawa                 311 / 4
 518  Michałek Piotr                  76.00  Warszawa                 304 / 4
 519  Majos Magdalena                 75.00  Warszawa                 300 / 4
 520  Babula Władysław                63.25  Inowrocław               253 / 4
 521  Łysak Wojciech                  50.25  Sosnowiec                201 / 4
 522  Jakimowicz Piotr               150.00  Poznań                   450 / 3
 523  Loch Dominik                   119.67  Częstochowa              359 / 3
 524  Salamon Edward                  94.67  Bytom                    284 / 3
 525  Budek Sławomir                  87.00  Warszawa                 261 / 3
 526  Kukla Elżbieta                  85.33  Częstochowa              256 / 3
 527  Jerzy Ciesielski                83.33  Łódź                     250 / 3
 528  Majos Anna                      83.33  Warszawa                 250 / 3
 529  Turzańska Jolanta               57.33  Zabrze                   172 / 3
 530  Pyzel Piotr                     57.00  Warszawa                 171 / 3
 531  Borowski Miłosz                 55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 532  Sobczyk Iwo                     54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 533  Białecki Eryk                   54.67  Warszawa                 164 / 3
 534  Franaszczyk Aleksandra          54.33  Łódź                     163 / 3
 535  Prokopczuk Teresa               54.00  Warszawa                 162 / 3
 536  Prokopczuk Piotr                54.00  Warszawa                 162 / 3
 537  Słapińska Joanna                50.00  Olsztyn                  150 / 3
 538  Rokosz Irena                   117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 539  Graczykowski Paweł             109.00  Łódź                     218 / 2
 540  Michalak Maciej                104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 541  Karasewicz Arkadiusz           104.00  Wrocław                  208 / 2
 542  Rokosz Mirosław                100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 543  Żyła Anna                      100.00  Wrocław                  200 / 2
 544  Belof Barbara                  100.00  Polkowice                200 / 2
 545  Szkudlarek Jadwiga              59.50  Pabianice                119 / 2
 546  Policińska Tina                 58.00  Częstochowa              116 / 2
 547  Kurkiewicz Sławomir             57.50  Warszawa                 115 / 2
 548  Molenda Tomasz                  57.50  Szczecin                 115 / 2
 549  Piskorz Kamil                   57.00  Piastów                  114 / 2
 550  Bajorek Cezary                  55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 551  Knypiński Wojciech              54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 552  Dudek Izabela                   54.50  Częstochowa              109 / 2
 553  Redlińska Izabela               53.00  Warszawa                 106 / 2
 554  Więciorkowski Damian            52.00  Częstochowa              104 / 2
 555  Naumowicz Janusz                52.00  Rumia                    104 / 2
 556  Kononowicz Krzysztof            51.00  Piastów                  102 / 2
 557  Orzeł Grzegorz                  50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 558  Skokowska Sylwia                50.00  Chojnów                  100 / 2
 559  Leszczyński Maciej              50.00  Łódź                     100 / 2
 560  Gajkowska Ewa                   50.00  Warszawa                 100 / 2
 561  Leszczyński Radosław            50.00  Łódź                     100 / 2
 562  Żbikowska Jagoda               150.00  Warszawa                 150 / 1
 563  Szczotka Anna                  150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 564  Wiączkowski Grzegorz            75.00  Kielce                    75 / 1
 565  Wanot Magdalena                 69.00  Warszawa                  69 / 1
 566  Szkocki Andrzej                 66.00  Szczecin                  66 / 1
 567  Joński-Jastrzębowski Sebastian  62.00  Gdańsk                    62 / 1
 568  Arana Anna                      61.00  Warszawa                  61 / 1
 569  Kasprzak Marek                  53.00  Częstochowa               53 / 1
 570  Majos Agata                     50.00  Warszawa                  50 / 1
 571  Bossy Kinga                     50.00  Poznań                    50 / 1
 572  Tyc Rafał                       50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 573  Graczykowska Barbara            50.00  Łódź                      50 / 1
 574  Słapiński Wojciech               0.00  Piastów                    0 / 0
 575  Zięba Ewelina                    0.00  Wrocław                    0 / 0
 576  Słyszewski Robert                0.00  Częstochowa                0 / 0
 577  Zwolińska Stenia                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 578  Sobolewski Krzysztof             0.00  Piastów                    0 / 0
 579  Sobania Mariusz                  0.00  Ośno Lubuskie              0 / 0
 580  Żurawski Krzysztof               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 581  Żol Grażyna                      0.00  Lubin                      0 / 0
 582  Zyśko Danuta                     0.00  Warszawa                   0 / 0
 583  Skrzyniarz Marcin                0.00  Warszawa                   0 / 0
 584  Skrobosz Katarzyna               0.00  Warszawa                   0 / 0
 585  Żmuda Aurelia                    0.00  Lubin                      0 / 0
 586  Smela Jarosław                   0.00  Częstochowa                0 / 0
 587  Ziółkowska Renata                0.00  Rumia                      0 / 0
 588  Żydaczewska Barbara              0.00  Lubin                      0 / 0
 589  Zuziak Agnieszka                 0.00  Kraków                     0 / 0
 590  Żydaczewski Ryszard              0.00  Lubin                      0 / 0
 591  Szmat Małgorzata                 0.00  Koszalin                   0 / 0
 592  Szmidt Dorota                    0.00  Łódź                       0 / 0
 593  Watras Weronika                  0.00  Kraków                     0 / 0
 594  Wasiluk Marzena                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 595  Szreter Dorota                   0.00  Wrocław                    0 / 0
 596  Waberski Krzysztof               0.00  Łódź                       0 / 0
 597  Walawender Jakub                 0.00  Kraków                     0 / 0
 598  Szpyrko Sławomir                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 599  Wawrzonkiewicz Michał            0.00  Tychy                      0 / 0
 600  Szałkowska Izabela               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 601  Szczepaniak Przemysław           0.00  Szczecin                   0 / 0
 602  Wilczak Marta                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 603  Syguda Wieńczysław               0.00  Częstochowa                0 / 0
 604  Wąsowicz Paweł                   0.00  Szczecin                   0 / 0
 605  Szerenos Michał                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 606  Szczurak Julianna                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 607  Szekliński Dariusz               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 608  Tałaj Andrzej                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 609  Tomaszewski Paweł                0.00  Pruszków                   0 / 0
 610  Śniadach Krzysztof               0.00  Rumia                      0 / 0
 611  Trybuszewski Maciej              0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 612  Tałaj Rafał                      0.00  Częstochowa                0 / 0
 613  Tarnacka Kamila                  0.00  Rumia                      0 / 0
 614  Tałaj Mariola                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 615  Tokarski Mirosław                0.00  Koszalin                   0 / 0
 616  Tuz Wojciech                     0.00  Warszawa                   0 / 0
 617  Szymański Tomasz                 0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 618  Szymeczko Rafał                  0.00  Gdynia                     0 / 0
 619  Szumieluk Maciej                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 620  Ulicki Paweł                     0.00  Łódź                       0 / 0
 621  Tyl Artur                        0.00  Częstochowa                0 / 0
 622  Śmietanka Piotr                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 623  Szymeczko Robert                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 624  Tymoszuk Piotr                   0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 625  Stańczyk Maciej                  0.00  Tarnów                     0 / 0
 626  Steć Adrianna                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 627  Stankiewicz Piotr                0.00  Warszawa                   0 / 0
 628  Stańczyk Andrzej                 0.00  Kraków                     0 / 0
 629  Stefaniak Irena                  0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 630  Wróblewski Grzegorz              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 631  Steć Kamil                       0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 632  Wypchał Waldemar                 0.00  Kraków                     0 / 0
 633  Zając Janina                     0.00  Gdynia                     0 / 0
 634  Zieliński Wojciech               0.00  Szczecin                   0 / 0
 635  Sowa Mateusz                     0.00  Pruszków                   0 / 0
 636  Ziemba Arkadiusz                 0.00  Borek                      0 / 0
 637  Sołoniewicz Ireneusz             0.00  Pułtusk                    0 / 0
 638  Stankiewicz Andrzej              0.00  Gdańsk                     0 / 0
 639  Zakrocki Krzysztof               0.00  Szczecin                   0 / 0
 640  Sółkowski Arek                   0.00  Ostróda                    0 / 0
 641  Zalewski Wojciech                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 642  Strelczuk Paweł                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 643  Winiczenko Adam                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 644  Wiśniewski Marek                 0.00  Radzymin                   0 / 0
 645  Wiśniewska Agnieszka             0.00  Inowrocław                 0 / 0
 646  Swoboda Anna                     0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 647  Swoboda Marek                    0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 648  Wilińska Anna                    0.00  Gdynia                     0 / 0
 649  Subocz Paweł                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 650  Stępnicka Katarzyna              0.00  Piastów                    0 / 0
 651  Stefański Marek                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 652  Wójcik Agnieszka                 0.00  Częstochowa                0 / 0
 653  Wróbel Bogusław                  0.00  Łódź                       0 / 0
 654  Wójcik Mariusz                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 655  Witek Bogdan                     0.00  Koszalin                   0 / 0
 656  Witczak Artur                    0.00  Włocławek                  0 / 0
 657  Wojtylak Piotr                   0.00  Piastów                    0 / 0
 658  Wojtczak Marek                   0.00  Piastów                    0 / 0
 659  Grzegorczyk Piotr                0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 660  Grzona Adam                      0.00  Toruń                      0 / 0
 661  Grzybowski Maciej                0.00  Szczecin                   0 / 0
 662  Gruszczyński Bolesław            0.00  Gdynia                     0 / 0
 663  Grdeń Wiesław                    0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 664  Grochowski Paweł                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 665  Grondziowski Piotr               0.00  Chorzów                    0 / 0
 666  Hofman Gabriela                  0.00  Łódź                       0 / 0
 667  Horodyski Marcin                 0.00  Kielce                     0 / 0
 668  Jachimek Szymon                  0.00  Gdynia                     0 / 0
 669  Hlebowicz Bartosz                0.00  Kraków                     0 / 0
 670  Gudaczewski Paweł                0.00  Ostróda                    0 / 0
 671  Gwóźdź Witold                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 672  Hardej Sylwia                    0.00  Szczecin                   0 / 0
 673  Gawroński Artur                  0.00  Halinów                    0 / 0
 674  Gąbka Małgorzata                 0.00  Piastów                    0 / 0
 675  Gąbka Paweł                      0.00  Piastów                    0 / 0
 676  Gancarczyk Mariusz               0.00  Mielec                     0 / 0
 677  Flegier Marcin                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 678  Flisak Adam                      0.00  Warszawa                   0 / 0
 679  Fraś Paweł                       0.00  Kraków                     0 / 0
 680  Gocyk Krzysztof                  0.00  Kraków                     0 / 0
 681  Górski Jacek                     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 682  Graczykowski Piotr               0.00  Łódź                       0 / 0
 683  Gniazdowski Michał               0.00  Łódź                       0 / 0
 684  Gądek Łukasz                     0.00  Tychy                      0 / 0
 685  Giersz Jerzy                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 686  Glegoła-Szczap Maria             0.00  Warszawa                   0 / 0
 687  Kolmer Patryk                    0.00  Szczecin                   0 / 0
 688  Kondratiuk Paweł                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 689  Korowaj Paweł                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 690  Koczorowska Małgorzata           0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 691  Kłosiński Ryszard                0.00  Częstochowa                0 / 0
 692  Kobyliński Marcin                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 693  Kobyliński Mirosław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 694  Kozak Krzysztof                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 695  Kozłowski Adam                   0.00  Radom                      0 / 0
 696  Kozłowski Bartłomiej             0.00  Radom                      0 / 0
 697  Kowalska Elżbieta M.             0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 698  Korsak Damian                    0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 699  Kosow Henryk                     0.00  Częstochowa                0 / 0
 700  Kościółek Roksana                0.00  Kraków                     0 / 0
 701  Jeszke Andrzej                   0.00  Gdańsk                     0 / 0
 702  Jewiec Piotr                     0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 703  Kaciński Czesław                 0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 704  Jaskuła Elżbieta                 0.00  Zielona Góra               0 / 0
 705  Jankowski Karol                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 706  Jankowski Witold                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 707  Jaroszuk Kamila                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 708  Kasiński Dariusz                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 709  Kielczewska Joanna               0.00  Piastów                    0 / 0
 710  Kłos Małgorzata                  0.00  Gdańsk                     0 / 0
 711  Karaim Bogdan                    0.00  Kęty                       0 / 0
 712  Kaczanowski Bartek               0.00  Szczecin                   0 / 0
 713  Kaczmarek Paweł                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 714  Kaliszewski Konrad               0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 715  Fiett Danuta                     0.00  Piastów                    0 / 0
 716  Bojarski Dariusz                 0.00  Szczecin                   0 / 0
 717  Boroś Teresa                     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 718  Brzozowski Leszek                0.00  Łódź                       0 / 0
 719  Bogatyńska Anna                  0.00  Kraków                     0 / 0
 720  Berthold Mira                    0.00  Karpacz                    0 / 0
 721  Berthold Sebastian               0.00  Karpacz                    0 / 0
 722  Bogacz Wojciech                  0.00  Kraków                     0 / 0
 723  Chilicki Wiesław                 0.00  Katowice                   0 / 0
 724  Chmielewski Michał               0.00  Częstochowa                0 / 0
 725  Chylewski Andrzej                0.00  Poznań                     0 / 0
 726  Charysz Sławomir                 0.00  Lipiany                    0 / 0
 727  Bulaszewski Paweł                0.00  Warszawa                   0 / 0
 728  Bura Irena                       0.00  Lubin                      0 / 0
 729  Burzyński Józef                  0.00  Ełk                        0 / 0
 730  Banasiak Jerzy                   0.00  Radom                      0 / 0
 731  Baran Robert                     0.00  Tychy                      0 / 0
 732  Barnowska Jolanta                0.00  Piastów                    0 / 0
 733  Babulewicz Natalia               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 734  Adamski Andrzej                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 735  Adamski Franciszek               0.00  Katowice                   0 / 0
 736  Agnieszczak Paweł                0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 737  Berliński Dominik                0.00  Pruszków                   0 / 0
 738  Bernacki Marek                   0.00  Łódź                       0 / 0
 739  Berthold Dariusz                 0.00  Karpacz                    0 / 0
 740  Berlińska Zuzia                  0.00  Piastów                    0 / 0
 741  Barszcz Damian                   0.00  Zawichost                  0 / 0
 742  Bartold Zbigniew                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 743  Bednarski Bartłomiej             0.00  Łódź                       0 / 0
 744  Dubek Mateusz                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 745  Dys Leszek                       0.00  Olsztyn                    0 / 0
 746  Dzierża Dariusz                  0.00  Kraków                     0 / 0
 747  Dubek Marek                      0.00  Warszawa                   0 / 0
 748  Derlacki Michał                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 749  Dominiak Joanna                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 750  Drąszkowski Tomasz               0.00  Katowice                   0 / 0
 751  Estko Izabela                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 752  Fido Henryk                      0.00  Kielce                     0 / 0
 753  Fiedoruk Bogdan                  0.00  Gdańsk                     0 / 0
 754  Dziewulski Jarosław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 755  Dzierża Iwona                    0.00  Kraków                     0 / 0
 756  Dzierża Roman                    0.00  Kraków                     0 / 0
 757  Dziewulska Elżbieta              0.00  Warszawa                   0 / 0
 758  Czarnecki Stefan                 0.00  Pruszków                   0 / 0
 759  Czarzasty Jan                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 760  Czerwoniec Adam                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 761  Czarnecki Marek                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 762  Chylewski Emil                   0.00  Łódź                       0 / 0
 763  Ciechomski Robert                0.00  Piastów                    0 / 0
 764  Czajewski Michał                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 765  Ćwiertka Joanna                  0.00  Kraków                     0 / 0
 766  Dalecka Dorota                   0.00  Łódź                       0 / 0
 767  Dalecka Grażyna                  0.00  Łódź                       0 / 0
 768  Czyż Michał                      0.00  Łódź                       0 / 0
 769  Czerwoniec Ewa                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 770  Czerwoniec Mirosława             0.00  Warszawa                   0 / 0
 771  Czerwonka Marek                  0.00  Kraków                     0 / 0
 772  Kozłowski Stanisław              0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 773  Parfieniuk Grzegorz              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 774  Pastor Andrzej                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 775  Paszek Adam                      0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 776  Owczarek Romuald                 0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 777  Olewińska Barbara                0.00  Warszawa                   0 / 0
 778  Orłowska Maryla                  0.00  Katowice                   0 / 0
 779  Orysiak Katarzyna                0.00  Piastów                    0 / 0
 780  Pilawski Paweł                   0.00  Kraków                     0 / 0
 781  Piskorz Agnieszka                0.00  Kraków                     0 / 0
 782  Piskorz Henryk                   0.00  Kraków                     0 / 0
 783  Pichola Bożenna                  0.00  Piastów                    0 / 0
 784  Pawłowska Matylda                0.00  Warszawa                   0 / 0
 785  Penszko Marek                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 786  Piasecki Maurycy                 0.00  Tychy                      0 / 0
 787  Myszka Ireneusz                  0.00  Słupsk                     0 / 0
 788  Napiórkowska Maria               0.00  Pruszków                   0 / 0
 789  Natorff Maciej                   0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 790  Mroziak Marzena                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 791  Mojsik Paweł                     0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 792  Molenda-Kass Katarzyna           0.00  Gdańsk                     0 / 0
 793  Mroczka Elżbieta                 0.00  Kraków                     0 / 0
 794  Nowak Sławomir                   0.00  Łódź                       0 / 0
 795  Ogonowski Włodzimierz            0.00  Piastów                    0 / 0
 796  Olenderek Tadeusz                0.00  Katowice                   0 / 0
 797  Nowak Robert                     0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 798  Neumann Mariusz                  0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 799  Niedbała Dorota                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 800  Niżnik Ryszard                   0.00  Piastów                    0 / 0
 801  Plata Małgorzata                 0.00  Rumia                      0 / 0
 802  Sapis Lucyna                     0.00  Słupsk                     0 / 0
 803  Sapis Witalis                    0.00  Słupsk                     0 / 0
 804  Serafinowicz Andrzej             0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 805  Rybak Tadeusz                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 806  Rudziński Janusz                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 807  Rutowicz Daria                   0.00  Piastów                    0 / 0
 808  Rutowicz Kinga                   0.00  Piastów                    0 / 0
 809  Sikorski Władysław               0.00  Bytom                      0 / 0
 810  Sitarek Justyna                  0.00  Katarzynów                 0 / 0
 811  Skowrońska Magdalena             0.00  Szczecin                   0 / 0
 812  Sikorski Roman                   0.00  Kobylnica                  0 / 0
 813  Serafinowicz Danuta              0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 814  Siadak Jerzy                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 815  Siemaszko Michał                 0.00  Lipiany                    0 / 0
 816  Próchniak Beata                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 817  Próchniak Dariusz                0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 818  Prudaczuk Emil                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 819  Popławska Magdalena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 820  Pluszyńska Małgorzata            0.00  Jasienica                  0 / 0
 821  Podwiązka Mariola                0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 822  Pomorski Marcin                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 823  Raab Norbert                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 824  Radecka Katarzyna                0.00  Warszawa                   0 / 0
 825  Rudzińska Krystyna               0.00  Warszawa                   0 / 0
 826  Puchałka Jarosław                0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 827  Pryzowicz Michał                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 828  Przepiórkowska Joanna            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 829  Puchałka Edward                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 830  Mogielnicki Paweł                0.00  Warszawa                   0 / 0
 831  Lewczuk Daniel                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 832  Lewczuk Maciej                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 833  Lewiński Jacek                   0.00  Wrocław                    0 / 0
 834  Latuszek Marcin                  0.00  Mieścisko                  0 / 0
 835  Leśniak Darek                    0.00  Rumia                      0 / 0
 836  Leśniewski Kazimierz             0.00  Kielce                     0 / 0
 837  Libich Artur                     0.00  Łódź                       0 / 0
 838  Lożyńska Ewa                     0.00  Piastów                    0 / 0
 839  Lożyńska Hanna                   0.00  Piastów                    0 / 0
 840  Łagutko Edmund                   0.00  Ośno Lubuskie              0 / 0
 841  Lipczyński Mateusz               0.00  Sopot                      0 / 0
 842  Lisiewicz Michał                 0.00  Łódź                       0 / 0
 843  Liśkiewicz Stanisław             0.00  Piastów                    0 / 0
 844  Latała Sławomir                  0.00  Piastów                    0 / 0
 845  Krzeszewska Joanna               0.00  Łódź                       0 / 0
 846  Kubicka Urszula                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 847  Kucharska Dorota                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 848  Krawczyk Marcin                  0.00  Piastów                    0 / 0
 849  Królak Tomasz                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 850  Kryszczulas Zbigniew             0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 851  Kuczyński Jerzy                  0.00  Łowicz                     0 / 0
 852  Kurowski Witold                  0.00  Łódź                       0 / 0
 853  Kuskowska Justyna                0.00  Piastów                    0 / 0
 854  Laszczka Piotr                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 855  Kula Krzysztof                   0.00  Gdańsk                     0 / 0
 856  Kurowski Krzysztof               0.00  Łódź                       0 / 0
 857  Kurowski Olgierd                 0.00  Łódź                       0 / 0
 858  Marynowski Krzysztof             0.00  Łódź                       0 / 0
 859  Matysiak Karolina                0.00  Kraków                     0 / 0
 860  Matysiuk Emil                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 861  Marszał Tomasz                   0.00  Kraków                     0 / 0
 862  Malinowski Krzysztof             0.00  Pabianice                  0 / 0
 863  Marcinkowski Jacek               0.00  Świeszyno                  0 / 0
 864  Marek Grzegorz                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 865  Mitkowski Paweł                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 866  Mocek Krzysztof                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 867  Modrzejewski Krzysztof           0.00  Warszawa                   0 / 0
 868  Mionskowski Michał               0.00  Szczecin                   0 / 0
 869  Mazur Marzena                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 870  Michalski Jacek                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 871  Mieszkowska Katarzyna            0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 872  Łubniewicz Tatiana               0.00  Łódź                       0 / 0
 873  Łagutko Tomasz                   0.00  Ośno                       0 / 0
 874  Machnio Ryszard                  0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 875  Ługowski Jerzy                   0.00  Piastów                    0 / 0
 876  Łysek Wojciech                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 877  Maciątek Michał                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 878  Majkut Radosław                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 879  Makuch Mariusz                   0.00  Zator                      0 / 0
 880  Łagutko Edmund                   0.00  Ośno                       0 / 0
 881  Majewski Walerian                0.00  Inowrocław                 0 / 0
 882  Wodzińska Elżbieta               0.00  Warszawa                   0 / 0
 883  Szewczyk Grzegorz                0.00  Łódź                       0 / 0
 884  Płatek Jerzy                     0.00  Sosnowiec                  0 / 0
 885  Szymański Tomasz                 0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 886  Górka Kamil                      0.00  Kraków                     0 / 0
 887  Bońkowski Stanisław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 888  Jończyk Agnieszka                0.00  Warszawa                   0 / 0
 889  Korsak Damian                    0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 890  Kupidura Szczepan                0.00  Radom                      0 / 0
 891  Żłobiński Maciej                 0.00  Katowice                   0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie