Iława21
maja
Iława 21-22 maja I Mistrzostwa Iławy
Bielsk Podlaski28
maja
Bielsk Podlaski 28-29 maja VII Mistrzostwa Podlasia
Zabrze 4
czerwca
Zabrze 4- 5 czerwca X Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2005
Podlaski żar tropików28 - 29 maja 2005 — VII Mistrzostwa PodlasiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

VII Mistrzostwa PodlasiaBielsk Podlaski, 28 - 29 maja 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Podlaski żar tropikówNa VII Mistrzostwach Podlasia pogoda dopisała, a nawet trochę przesadziła z  temperaturą. Turniejowi towarzyszyły obchody "Dni Bielska Podlaskiego", dlatego uczestnicy mieli dużo atrakcji — poczynając od występów przeróżnych zespołów muzycznych, a skończywszy na pokazie grupy antyterrorystycznej. Atmosfera na  turnieju była miła, ale zarazem bardzo gorąca. Po pierwszym dniu nie było zawodnika z kompletem zwycięstw. Prowadził Piotr Pietuchowski przed Grzegorzem ŚwięckimMateuszem Żbikowskim. Wieczorem scrabbliści rozegrali mecz piłki nożnej z reprezentacją Sponsorów. Do przerwy wygrywaliśmy 3:2, jednak w drugiej połowie sponorzy zagrali koncertowo i mecz zakończył się wynikiem 3:11... Po emocjach sportowych przyszedł czas na spotkanie towarzyskie przy grillu.
W 8 rundzie Jarosław Borowski, organizator turnieju, wyrównał rekord w  kategorii "najwyżej punktowany ruch" — w ostatnim ruchu położył PODŹGANO (x9) za  257 pkt. Cały turniej wygrał Grzegorz Święcki (pierwszy triumf w długiej karierze scrabblowej) który wyprzedził Krzysztofa Mówkę oraz Mateusza Żbikowskiego. Cała trójka wywalczyła po 10 zwycięstw. Na uwagę zasługuje fakt, iż w pierwszej 10 turnieju znalazło się pięciu graczy z Podlasia. Najlepszą kobietą została Jolanta Kosmowska. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki.
Organizatorzy zapraszają na VIII Mistrzostwa Podlasia za rok.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Podlasia
V Mistrzostwa Podlasia
IV Mistrzostwa Podlasia




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Podlasia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Święcki              Białystok              135.37     10.0     5034     1919      697
  2 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.97     10.0     4981     1940      915
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.27     10.0     4962     1943      942
  4 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    123.53      9.0     4530     1818      211
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.46      8.0     4905     1723      660
  6 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       121.90      8.0     4792     1766      131
  7 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         111.94      8.0     4701     1573      578
  8 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         122.47      8.0     4618     1599      609
  9 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.68      8.0     4606     1618      435
 10 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.73      7.0     5243     1446     1350
 11 Piotr           Pietuchowski         Białystok              125.74      7.0     4849     1619      356
 12 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.79      7.0     4848     1570      220
 13 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.71      7.0     4807     1565      609
 14 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                121.24      7.0     4673     1518      578
 15 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 123.70      7.0     4609     1505      399
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.96      7.0     4470     1468       93
 17 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               111.56      7.0     4443     1366      349
 18 Michał          Wolański             Białystok              100.00      7.0     4393     1475      146
 19 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      7.0     4271     1412      290
 20 Anna            Biegańska            Białystok              100.00      7.0     4085     1415     -261
 21 Anna            Lisiewska            Piasutno               100.00      7.0     3672     1400     -359
 22 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.19      6.0     4714     1500      270
 23 Marek           Syczuk               Warszawa               127.59      6.0     4663     1410      360
 24 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               118.54      6.0     4498     1464       68
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.90      6.0     4391     1357      140
 26 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  105.21      6.0     4344     1313      166
 27 Marianna        Kozłowska            Białystok              107.37      6.0     4252     1295     -155
 28 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              104.37      6.0     4175     1233      272
 29 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      6.0     4087     1319     -273
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.03      6.0     4038     1245       -3
 31 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      6.0     3991     1261      172
 32 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      6.0     3840     1267     -204
 33 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              100.00      6.0     3826     1361     -772
 34 Roman           Błoszyński           Niewodnica             100.00      6.0     3730     1242      -75
 35 Bogdan          Kozłowski            Białystok              110.35      5.0     4355     1263      127
 36 Michał          Szorc                Białystok              100.00      5.0     4316     1240      -91
 37 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         110.87      5.0     4215     1194     -358
 38 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     4082     1138        5
 39 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.69      5.0     4072     1133      137
 40 Jan             Lisiewski            Piasutno               102.69      5.0     3989     1171      -10
 41 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3903     1167       70
 42 Grzegorz        Borowski             Piliki                 100.00      5.0     3573     1167      -81
 43 Tadeusz         Sokólski             Białystok              100.00      5.0     3381     1130     -549
 44 Anna            Gierej               Hermanówka             100.00      5.0     3276     1139     -519
 45 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      4.0     3895     1062      156
 46 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3891     1077     -337
 47 Bogumiła        Sokólska             Białystok              100.00      4.0     3672     1043     -237
 48 Marcin          Wróblewski           Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3259     1017     -430
 49 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      4.0     3054     1029     -984
 50 Michał          Pryzowicz            Bielsk Podlaski        100.00      4.0     2492      822     -256
 51 Katarzyna       Borowska             Piliki                 100.00      3.0     3239      946     -828
 52 Dawid           Jabłuszewski         Bielsk Podlaski        100.00      3.0     2873      927     -840
 53 Marta           Bołbot               Bielsk Podlaski        100.00      3.0     2684      942    -1083
 54 Grzegorz        Radziewicz           Juchnowiec             100.00      2.0     2034      572     -136
 55 Magda           Dąbrowska            Bielsk Podlaski        100.00      1.0     2224      731    -1887
 56 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.22      1.0      699      222      -37
 57 Paweł           Siemieniuk           Bielsk Podlaski        100.00      0.0      750      221     -746
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Podlasia w Scrabble



	Krzysztof Mówka 141.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jan            Lisiewski             102.69 +  393: 327  153
    2    11 Ryszard        Dębski                126.68 +  378: 308  177
    3     6 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  332: 381   91
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             121.24 +  385: 325  171
    5     8 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  386: 267  160
    6     5 Janusz         Kaczor                121.90 +  437: 333  172
    7     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 +  377: 362  191
    8     2 Grzegorz       Święcki               135.37 +  508: 402  185
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  458: 324  189
   10     2 Tomasz         Zwoliński             137.71 +  487: 310  188
   11     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  388: 389   91
   12     2 Janusz         Kaczor                121.90 +  452: 338  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 12 161.67




	Mariusz Skrobosz 141.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  469: 272  150
    2     9 Łukasz         Święcki               100.00 +  414: 217  150
    3     6 Krzysztof      Mówka                 141.97 +  381: 332  192
    4     2 Marek          Syczuk                127.59 +  384: 341  178
    5     2 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  398: 493   91
    6     4 Marek          Charytoniuk           122.47 +  385: 297  172
    7     2 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  333: 378   76
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  397: 432   89
    9     5 Stanisław      Rydzik                139.19 +  447: 289  189
   10     5 Janusz         Kaczor                121.90 -  376: 440   72
   11     6 Tomasz         Zwoliński             137.71 +  441: 368  188
   12     4 Piotr          Pietuchowski          125.74 +  480: 386  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Mateusz Żbikowski 141.27 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Biegańska             100.00 +  489: 305  150
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             121.24 +  415: 368  171
    3     5 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  391: 234  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                139.19 +  389: 355  189
    5     2 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  493: 398  191
    6     1 Grzegorz       Święcki               135.37 +  364: 275  185
    7     1 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  362: 377   92
    8     1 Piotr          Pietuchowski          125.74 +  470: 325  176
    9     1 Tomasz         Zwoliński             137.71 +  390: 355  188
   10     1 Robert         Kamiński              123.53 +  408: 234  174
   11     1 Krzysztof      Mówka                 141.97 +  389: 388  192
   12     1 Grzegorz       Święcki               135.37 -  402: 406   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 12 161.92




	Stanisław Rydzik 139.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Borowska              100.00 +  481: 215  150
    2     5 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  475: 273  155
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  426: 473   89
    4     4 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  355: 389   91
    5     9 Andrzej        Kowalski              123.70 +  438: 358  174
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             121.24 +  377: 331  171
    7     4 Janusz         Kaczor                121.90 -  366: 452   72
    8     6 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 +  445: 343  169
    9     5 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  289: 447   91
   10     8 Jarosław       Borowski              130.73 -  338: 423   81
   11    12 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 +  394: 347  169
   12     9 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  330: 393   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Karol Wyrębkiewicz 138.79 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Borowski              100.00 +  404: 289  150
    2    10 Michał         Szorc                 100.00 +  421: 337  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                139.19 +  473: 426  189
    4     3 Janusz         Kaczor                121.90 -  397: 407   72
    5     5 Michał         Wolański              100.00 +  465: 404  150
    6     3 Robert         Kamiński              123.53 -  362: 370   74
    7     5 Robert         Kuszpit               111.94 +  374: 338  162
    8     3 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  432: 397  191
    9     2 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  324: 458   92
   10     3 Grzegorz       Święcki               135.37 -  407: 429   85
   11     5 Jarosław       Borowski              130.73 +  420: 368  181
   12     3 Robert         Kamiński              123.53 -  369: 405   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Tomasz Zwoliński 137.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Bołbot                100.00 +  474: 211  150
    2     8 Janusz         Kaczor                121.90 -  335: 404   72
    3    11 Robert         Kamiński              123.53 -  369: 406   74
    4    15 Elżbieta       Święcka               100.00 +  448: 304  150
    5    11 Marianna       Kozłowska             107.37 +  434: 335  157
    6     8 Michał         Szorc                 100.00 +  409: 250  150
    7     7 Ryszard        Dębski                126.68 +  395: 356  177
    8     4 Marek          Dudkiewicz            121.96 +  517: 284  172
    9     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  355: 390   91
   10     2 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  310: 487   92
   11     6 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  368: 441   91
   12     9 Stanisław      Rydzik                139.19 +  393: 330  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Grzegorz Święcki 135.37 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Roman          Błoszyński            100.00 +  481: 256  150
    2     6 Andrzej        Kowalski              123.70 +  443: 372  174
    3     4 Rafał          Wesołowski            114.90 +  457: 318  165
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 +  360: 347  169
    5     1 Janusz         Kaczor                121.90 +  470: 327  172
    6     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  275: 364   91
    7     3 Robert         Kamiński              123.53 +  417: 290  174
    8     2 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  402: 508   92
    9     3 Piotr          Pietuchowski          125.74 +  431: 386  176
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  429: 407  189
   11     2 Piotr          Pietuchowski          125.74 +  463: 360  176
   12     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 +  406: 402  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Jarosław Borowski 130.73 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magda          Dąbrowska             100.00 +  521: 136  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            114.90 -  367: 378   65
    3     8 Marianna       Kozłowska             107.37 +  430: 320  157
    4     5 Michał         Wolański              100.00 -  326: 416   50
    5    10 Łukasz         Święcki               100.00 +  355: 264  150
    6     9 Ryszard        Dębski                126.68 -  358: 406   77
    7    10 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 -  431: 455   69
    8    15 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  691: 207  150
    9    11 Anna           Lisiewska             100.00 +  490: 253  150
   10     8 Stanisław      Rydzik                139.19 +  423: 338  189
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  368: 420   89
   12     8 Anna           Biegańska             100.00 +  483: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Marek Syczuk 127.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Gierej                100.00 +  513: 226  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              112.03 +  468: 256  162
    3     1 Edward         Stefaniak             110.87 +  396: 362  161
    4     2 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  341: 384   91
    5     4 Robert         Kamiński              123.53 -  360: 387   74
    6     7 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  422: 338  160
    7     6 Michał         Wolański              100.00 +  347: 250  150
    8     5 Janusz         Kaczor                121.90 -  270: 509   72
    9     6 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 +  428: 294  169
   10     4 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  390: 417   76
   11     7 Andrzej        Kowalski              123.70 -  348: 363   74
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  380: 517   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Ryszard Dębski 126.68 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  449: 169  150
    2    11 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  308: 378   92
    3    18 Sebastian      Orzelski              100.00 +  408: 307  150
    4    13 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  384: 366  150
    5     3 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  306: 459   76
    6     9 Jarosław       Borowski              130.73 +  406: 358  181
    7     7 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  356: 395   88
    8    12 Marek          Charytoniuk           122.47 +  410: 380  172
    9     9 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  383: 395   72
   10    10 Rafał          Wesołowski            114.90 +  381: 320  165
   11     9 Michał         Wolański              100.00 +  440: 321  150
   12     6 Marek          Dudkiewicz            121.96 +  375: 323  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Piotr Pietuchowski 125.74 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  537: 227  150
    2     1 Marek          Charytoniuk           122.47 +  398: 308  172
    3     3 Janusz         Kaczor                121.90 -  380: 446   72
    4     6 Rafał          Wesołowski            114.90 +  430: 306  165
    5     3 Ryszard        Dębski                126.68 +  459: 306  177
    6     2 Robert         Kuszpit               111.94 +  393: 333  162
    7     2 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  378: 333  191
    8     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  325: 470   91
    9     3 Grzegorz       Święcki               135.37 -  386: 431   85
   10     4 Marek          Syczuk                127.59 +  417: 390  178
   11     2 Grzegorz       Święcki               135.37 -  360: 463   85
   12     4 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  386: 480   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Andrzej Kowalski 123.70 Gdańsk               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Lisiewska             100.00 +  418: 249  150
    2     6 Grzegorz       Święcki               135.37 -  372: 443   85
    3    12 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  363: 299  155
    4    14 Grzegorz       Borowski              100.00 +  418: 201  150
    5     9 Stanisław      Rydzik                139.19 -  358: 438   89
    6    13 Sebastian      Orzelski              100.00 +  456: 265  150
    7     9 Marek          Charytoniuk           122.47 +  395: 339  172
    8     7 Robert         Kamiński              123.53 -  310: 448   74
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  324: 395   71
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 +  520: 334  169
   11     7 Marek          Syczuk                127.59 +  363: 348  178
   12     5 Robert         Kuszpit               111.94 -  312: 451   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Robert Kamiński 123.53 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Marusa                100.00 +  350: 313  150
    2    13 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 -  348: 440   69
    3    11 Tomasz         Zwoliński             137.71 +  406: 369  188
    4     9 Edward         Stefaniak             110.87 +  443: 344  161
    5     4 Marek          Syczuk                127.59 +  387: 360  178
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  370: 362  189
    7     3 Grzegorz       Święcki               135.37 -  290: 417   85
    8     7 Andrzej        Kowalski              123.70 +  448: 310  174
    9     4 Janusz         Kaczor                121.90 +  472: 323  172
   10     1 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  234: 408   91
   11     4 Marek          Dudkiewicz            121.96 +  377: 304  172
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  405: 369  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Marek Charytoniuk 122.47 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sebastian      Orzelski              100.00 +  428: 340  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  308: 398   76
    3    21 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  367: 322  150
    4    11 Jolanta        Kosmowska             111.56 +  400: 277  162
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 +  302: 292  169
    6     4 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  297: 385   91
    7     9 Andrzej        Kowalski              123.70 -  339: 395   74
    8    12 Ryszard        Dębski                126.68 -  380: 410   77
    9    15 Marianna       Kozłowska             107.37 +  527: 280  157
   10    11 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  447: 322  160
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             121.24 +  349: 309  171
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              112.03 +  474: 279  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Marek Dudkiewicz 121.96 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Pryzowicz             100.00 +  478: 227  150
    2     7 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  375: 378   50
    3     9 Anna           Biegańska             100.00 +  381: 319  150
    4     7 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  390: 333  157
    5     6 Robert         Kuszpit               111.94 -  325: 435   62
    6    10 Elżbieta       Święcka               100.00 +  442: 305  150
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              112.03 +  370: 350  162
    8     4 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  284: 517   88
    9     9 Ryszard        Dębski                126.68 +  395: 383  177
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             121.24 +  403: 378  171
   11     4 Robert         Kamiński              123.53 -  304: 377   74
   12     6 Ryszard        Dębski                126.68 -  323: 375   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Janusz Kaczor 121.90 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Radziewicz            100.00 +  410: 322  150
    2     8 Tomasz         Zwoliński             137.71 +  404: 335  188
    3     3 Piotr          Pietuchowski          125.74 +  446: 380  176
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  407: 397  189
    5     1 Grzegorz       Święcki               135.37 -  327: 470   85
    6     5 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  333: 437   92
    7     4 Stanisław      Rydzik                139.19 +  452: 366  189
    8     5 Marek          Syczuk                127.59 +  509: 270  178
    9     4 Robert         Kamiński              123.53 -  323: 472   74
   10     5 Mariusz        Skrobosz              141.46 +  440: 376  191
   11     3 Robert         Kuszpit               111.94 +  403: 384  162
   12     2 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  338: 452   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Grzegorz Koczkodon 121.24 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Siemieniuk            100.00 +  422: 163  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  368: 415   91
    3    13 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  410: 370  150
    4    10 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  325: 385   92
    5    13 Piotr          Marusa                100.00 +  360: 289  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                139.19 -  331: 377   89
    7    12 Anna           Biegańska             100.00 +  402: 324  150
    8    11 Elżbieta       Święcka               100.00 +  456: 316  150
    9     7 Andrzej        Kowalski              123.70 +  395: 324  174
   10     6 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  378: 403   72
   11     8 Marek          Charytoniuk           122.47 -  309: 349   72
   12    10 Marek          Syczuk                127.59 +  517: 380  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Mariusz Sylwestrzuk 118.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  442: 259  150
    2    13 Robert         Kamiński              123.53 +  440: 348  174
    3     7 Robert         Kuszpit               111.94 +  385: 367  162
    4     1 Grzegorz       Święcki               135.37 -  347: 360   85
    5     7 Marek          Charytoniuk           122.47 -  292: 302   72
    6    14 Anna           Lisiewska             100.00 +  457: 238  150
    7    10 Jarosław       Borowski              130.73 +  455: 431  181
    8     6 Stanisław      Rydzik                139.19 -  343: 445   89
    9     6 Marek          Syczuk                127.59 -  294: 428   78
   10     9 Andrzej        Kowalski              123.70 -  334: 520   74
   11    12 Stanisław      Rydzik                139.19 -  347: 394   89
   12    15 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  362: 338  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Rafał Wesołowski 114.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  426: 240  150
    2     2 Jarosław       Borowski              130.73 +  378: 367  181
    3     4 Grzegorz       Święcki               135.37 -  318: 457   85
    4     6 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  306: 430   76
    5    20 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  358: 392   55
    6    16 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  420: 337  150
    7    14 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  434: 281  150
    8     9 Michał         Wolański              100.00 -  324: 343   50
    9    12 Edward         Stefaniak             110.87 +  427: 307  161
   10    10 Ryszard        Dębski                126.68 -  320: 381   77
   11    13 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  371: 314  160
   12    11 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  309: 402   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Krzysztof Sporczyk 112.03 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  425: 307  150
    2     3 Marek          Syczuk                127.59 -  256: 468   78
    3    14 Michał         Szorc                 100.00 -  338: 391   50
    4    21 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  440: 194  150
    5    16 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  358: 335  150
    6    11 Edward         Stefaniak             110.87 +  379: 359  161
    7     8 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  350: 370   72
    9    10 Michał         Wolański              100.00 +  440: 417  150
   10     7 Robert         Kuszpit               111.94 -  351: 449   62
   11    10 Elżbieta       Święcka               100.00 +  422: 277  150
   12     7 Marek          Charytoniuk           122.47 -  279: 474   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 11 113.18




	Robert Kuszpit 111.94 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  279: 273  150
    2    14 Elżbieta       Święcka               100.00 +  419: 323  150
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 -  367: 385   69
    4    12 Michał         Szorc                 100.00 +  458: 296  150
    5     6 Marek          Dudkiewicz            121.96 +  435: 325  172
    6     2 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  333: 393   76
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  338: 374   89
    8    10 Jerzy          Krzyżewski            104.37 +  418: 396  154
    9     8 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  370: 292  155
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              112.03 +  449: 351  162
   11     3 Janusz         Kaczor                121.90 -  384: 403   72
   12     5 Andrzej        Kowalski              123.70 +  451: 312  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Jolanta Kosmowska 111.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Szorc                 100.00 -  376: 451   50
    2    15 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  400: 288  150
    3    15 Jan            Lisiewski             102.69 +  412: 246  153
    4    11 Marek          Charytoniuk           122.47 -  277: 400   72
    5    15 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  325: 347   50
    6    15 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  402: 304  150
    7    15 Łukasz         Święcki               100.00 +  394: 260  150
    8    13 Andrzej        Gostomski             111.22 -  337: 361   61
    9    13 Bogdan         Kozłowski             110.35 -  335: 515   60
   10    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  392: 282  150
   11    14 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  391: 331  155
   12    11 Rafał          Wesołowski            114.90 +  402: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Andrzej Gostomski 111.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Bogdan         Kozłowski             110.35 -  338: 399   60
    8    13 Jolanta        Kosmowska             111.56 +  361: 337  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     222  /  2 111.00




	Edward Stefaniak 110.87 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Wolański              100.00 +  377: 360  150
    2    12 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  463: 308  160
    3     1 Marek          Syczuk                127.59 -  362: 396   78
    4     9 Robert         Kamiński              123.53 -  344: 443   74
    5    12 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  402: 253  150
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              112.03 -  359: 379   62
    7    11 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  347: 341  150
    8     8 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  315: 540   55
    9    12 Rafał          Wesołowski            114.90 -  307: 427   65
   10    15 Łukasz         Święcki               100.00 -  326: 493   50
   11    18 Michał         Szorc                 100.00 -  328: 399   50
   12    21 Anna           Gierej                100.00 +  285: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Bogdan Kozłowski 110.35 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Wróblewski            100.00 +  446: 230  150
    2    12 Edward         Stefaniak             110.87 -  308: 463   61
    3    20 Łukasz         Święcki               100.00 +  451: 255  150
    4     8 Andrzej        Gostomski             111.22 +  399: 338  161
    5     8 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  267: 386   92
    6     7 Marek          Syczuk                127.59 -  338: 422   78
    7    13 Jan            Lisiewski             102.69 +  342: 210  153
    8    14 Anna           Lisiewska             100.00 -  315: 409   50
    9    13 Jolanta        Kosmowska             111.56 +  515: 335  162
   10    11 Marek          Charytoniuk           122.47 -  322: 447   72
   11    13 Rafał          Wesołowski            114.90 -  314: 371   65
   12    15 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 -  338: 362   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Marianna Kozłowska 107.37 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Elżbieta       Święcka               100.00 -  298: 432   50
    2    24 Katarzyna      Borowska              100.00 +  436: 203  150
    3     8 Jarosław       Borowski              130.73 -  320: 430   81
    4    18 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  358: 330  150
    5    11 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  335: 434   88
    6    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  324: 458   50
    7    20 Roman          Błoszyński            100.00 +  390: 258  150
    8    16 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  346: 333  150
    9    15 Marek          Charytoniuk           122.47 -  280: 527   72
   10    18 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  418: 296  150
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            104.37 +  391: 326  154
   12    12 Michał         Wolański              100.00 -  356: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Tomasz Żbikowski 106.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Święcki               100.00 -  319: 406   50
    2    20 Marcin         Wróblewski            100.00 +  409: 239  150
    3    10 Piotr          Marusa                100.00 +  379: 254  150
    4     7 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  333: 390   72
    5    19 Anna           Lisiewska             100.00 -  333: 335   50
    6    17 Jan            Lisiewski             102.69 -  341: 413   53
    7    19 Michał         Szorc                 100.00 +  325: 304  150
    8    17 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  416: 305  150
    9    14 Jerzy          Krzyżewski            104.37 +  277: 258  154
   10    13 Elżbieta       Święcka               100.00 -  324: 373   50
   11    16 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  305: 334   50
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            104.37 -  311: 324   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Małgorzata Jóźwiak 105.21 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  420: 237  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                139.19 -  273: 475   89
    3    12 Andrzej        Kowalski              123.70 -  299: 363   74
    4    22 Anna           Lisiewska             100.00 -  317: 357   50
    5    20 Rafał          Wesołowski            114.90 +  392: 358  165
    6    20 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  413: 261  150
    7    18 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  398: 298  150
    8     8 Edward         Stefaniak             110.87 +  540: 315  161
    9     8 Robert         Kuszpit               111.94 -  292: 370   62
   10    12 Michał         Wolański              100.00 -  301: 392   50
   11    14 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  331: 391   62
   12    16 Michał         Szorc                 100.00 +  368: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Jerzy Krzyżewski 104.37 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  296: 415   50
    2    25 Marta          Bołbot                100.00 +  471: 175  150
    3    17 Grzegorz       Borowski              100.00 +  303: 254  150
    4    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  386: 314  150
    5    17 Sebastian      Orzelski              100.00 -  317: 412   50
    6    18 Piotr          Marusa                100.00 +  391: 264  150
    7    16 Anna           Lisiewska             100.00 -  289: 313   50
    8    10 Robert         Kuszpit               111.94 -  396: 418   62
    9    14 Tomasz         Żbikowski             106.69 -  258: 277   57
   10    17 Michał         Szorc                 100.00 +  418: 359  150
   11    15 Marianna       Kozłowska             107.37 -  326: 391   57
   12    17 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  324: 311  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Jan Lisiewski 102.69 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 141.97 -  327: 393   92
    2    18 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  348: 303  150
    3    15 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  246: 412   62
    4    17 Piotr          Marusa                100.00 -  283: 290   50
    5    24 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  428: 230  150
    6    17 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  413: 341  157
    7    13 Bogdan         Kozłowski             110.35 -  210: 342   60
    8    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  281: 412   50
    9    20 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  405: 244  150
   10    19 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  339: 371   50
   11    20 Piotr          Marusa                100.00 +  396: 340  150
   12    18 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  313: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  272: 469   91
    2    28 Magda          Dąbrowska             100.00 +  366: 126  150
    3    19 Elżbieta       Święcka               100.00 -  286: 388   50
    4    16 Jerzy          Krzyżewski            104.37 -  314: 386   54
    5    23 Anna           Gierej                100.00 +  292: 232  150
    6    19 Marianna       Kozłowska             107.37 +  458: 324  157
    7    18 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  298: 398   55
    8    17 Tomasz         Żbikowski             106.69 -  305: 416   57
    9    20 Jan            Lisiewski             102.69 -  244: 405   53
   10    22 Sebastian      Orzelski              100.00 +  358: 293  150
   11    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  315: 311  150
   12    19 Michał         Pryzowicz             100.00 +  332: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Anna Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  305: 489   91
    2    23 Anna           Gierej                100.00 +  424: 247  150
    3     9 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  319: 381   72
    4    20 Łukasz         Święcki               100.00 -  223: 523   50
    5    21 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  392: 277  150
    6    23 Roman          Błoszyński            100.00 +  387: 316  150
    7    12 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  324: 402   71
    8    20 Sebastian      Orzelski              100.00 +  338: 300  150
    9    17 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  337: 312  150
   10    14 Anna           Lisiewska             100.00 +  343: 233  150
   11    11 Łukasz         Święcki               100.00 +  393: 383  150
   12     8 Jarosław       Borowski              130.73 -  300: 483   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Katarzyna Borowska 100.00 Piliki                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                139.19 -  215: 481   89
    2    24 Marianna       Kozłowska             107.37 -  203: 436   57
    3    23 Michał         Pryzowicz             100.00 -  281: 300   50
    4    26 Paweł          Siemieniuk            100.00 +  351: 180  150
    5    22 Bogumiła       Sokólska              100.00 -  211: 377   50
    6    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  368: 235  150
    7    23 Piotr          Marusa                100.00 -  209: 453   50
    8    25 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  260: 329   50
    9    26 Magda          Dąbrowska             100.00 +  414: 220  150
   10    25 Dawid          Jabłuszewski          100.00 -  261: 351   50
   11    25 Grzegorz       Borowski              100.00 -  208: 362   50
   12    25 Sebastian      Orzelski              100.00 -  258: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 12  78.83




	Grzegorz Borowski 100.00 Piliki                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  289: 404   89
    2    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  368: 207  150
    3    17 Jerzy          Krzyżewski            104.37 -  254: 303   54
    4    14 Andrzej        Kowalski              123.70 -  201: 418   74
    5    18 Elżbieta       Święcka               100.00 -  201: 397   50
    6    22 Łukasz         Święcki               100.00 -  263: 340   50
    7    21 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  282: 340   50
    8    26 Magda          Dąbrowska             100.00 +  434: 132  150
    9    24 Anna           Gierej                100.00 +  352: 272  150
   10    23 Bogumiła       Sokólska              100.00 -  295: 363   50
   11    25 Katarzyna      Borowska              100.00 +  362: 208  150
   12    24 Marcin         Wróblewski            100.00 +  272: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Marta Bołbot 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  211: 474   88
    2    25 Jerzy          Krzyżewski            104.37 -  175: 471   54
    3    24 Bogumiła       Sokólska              100.00 -  168: 370   50
    4    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  215: 331   50
    5    27 Magda          Dąbrowska             100.00 +  317: 155  150
    6    24 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  182: 313   50
    7    27 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  257: 211  150
    8    24 Roman          Błoszyński            100.00 -  236: 326   50
    9    25 Marcin         Wróblewski            100.00 -  244: 273   50
   10    27 Anna           Gierej                100.00 -  167: 376   50
   11    27 Magda          Dąbrowska             100.00 -  256: 261   50
   12    27 Magda          Dąbrowska             100.00 +  256: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  / 12  78.50




	Roman Błoszyński 100.00 Niewodnica               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Święcki               135.37 -  256: 481   85
    2    16 Michał         Wolański              100.00 -  219: 415   50
    3    27 Paweł          Siemieniuk            100.00 +  313: 213  150
    4    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  274: 357   50
    5    26 Marcin         Wróblewski            100.00 +  331: 295  150
    6    23 Anna           Biegańska             100.00 -  316: 387   50
    7    20 Marianna       Kozłowska             107.37 -  258: 390   57
    8    24 Marta          Bołbot                100.00 +  326: 236  150
    9    23 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  295: 326   50
   10    24 Magda          Dąbrowska             100.00 +  449: 159  150
   11    22 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  296: 294  150
   12    20 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  397: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Magda Dąbrowska 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jarosław       Borowski              130.73 -  136: 521   81
    2    28 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  126: 366   50
    3    28 Anna           Gierej                100.00 -  232: 237   50
    4    28 Dawid          Jabłuszewski          100.00 -  200: 274   50
    5    27 Marta          Bołbot                100.00 -  155: 317   50
    6    27 Marcin         Wróblewski            100.00 -  196: 294   50
    7    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  201: 293   50
    8    26 Grzegorz       Borowski              100.00 -  132: 434   50
    9    26 Katarzyna      Borowska              100.00 -  220: 414   50
   10    24 Roman          Błoszyński            100.00 -  159: 449   50
   11    27 Marta          Bołbot                100.00 +  261: 256  150
   12    27 Marta          Bołbot                100.00 -  206: 256   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  / 12  60.92




	Anna Gierej 100.00 Hermanówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                127.59 -  226: 513   78
    2    23 Anna           Biegańska             100.00 -  247: 424   50
    3    28 Magda          Dąbrowska             100.00 +  237: 232  150
    4    24 Sebastian      Orzelski              100.00 -  282: 298   50
    5    23 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  232: 292   50
    6    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  292: 232  150
    7    25 Grzegorz       Radziewicz            100.00 +  294: 274  150
    8    22 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  177: 362   50
    9    24 Grzegorz       Borowski              100.00 -  272: 352   50
   10    27 Marta          Bołbot                100.00 +  376: 167  150
   11    24 Sebastian      Orzelski              100.00 +  407: 364  150
   12    21 Edward         Stefaniak             110.87 -  234: 285   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Dawid Jabłuszewski 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ryszard        Dębski                126.68 -  169: 449   77
    2    26 Grzegorz       Borowski              100.00 -  207: 368   50
    3    26 Anna           Lisiewska             100.00 -  208: 313   50
    4    28 Magda          Dąbrowska             100.00 +  274: 200  150
    5    25 Grzegorz       Radziewicz            100.00 -  192: 364   50
    6    26 Anna           Gierej                100.00 -  232: 292   50
    7    27 Marta          Bołbot                100.00 -  211: 257   50
    8    27 Marcin         Wróblewski            100.00 -  186: 379   50
    9    27 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  383: 233  150
   10    25 Katarzyna      Borowska              100.00 +  351: 261  150
   11    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  220: 337   50
   12    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  240: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 12  77.25




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          125.74 -  227: 537   76
    2    21 Piotr          Marusa                100.00 -  155: 497   50
    3    25 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  232: 323   50
    4    27 Marta          Bołbot                100.00 +  331: 215  150
    5    24 Jan            Lisiewski             102.69 -  230: 428   53
    6    25 Katarzyna      Borowska              100.00 -  235: 368   50
    7    26 Magda          Dąbrowska             100.00 +  293: 201  150
    8    23 Michał         Pryzowicz             100.00 -  258: 290   50
    9    27 Dawid          Jabłuszewski          100.00 -  233: 383   50
   10    26 Marcin         Wróblewski            100.00 -  263: 336   50
   11    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  337: 220  150
   12    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  260: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  / 12  85.75




	Anna Lisiewska 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kowalski              123.70 -  249: 418   74
    2    17 Sebastian      Orzelski              100.00 -  274: 303   50
    3    26 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  313: 208  150
    4    22 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  357: 317  155
    5    19 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  335: 333  157
    6    14 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 -  238: 457   69
    7    16 Jerzy          Krzyżewski            104.37 +  313: 289  154
    8    14 Bogdan         Kozłowski             110.35 +  409: 315  160
    9    11 Jarosław       Borowski              130.73 -  253: 490   81
   10    14 Anna           Biegańska             100.00 -  233: 343   50
   11    17 Michał         Pryzowicz             100.00 +  344: 331  150
   12    14 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  354: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              123.53 -  313: 350   74
    2    21 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  497: 155  150
    3    10 Tomasz         Żbikowski             106.69 -  254: 379   57
    4    17 Jan            Lisiewski             102.69 +  290: 283  153
    5    13 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  289: 360   71
    6    18 Jerzy          Krzyżewski            104.37 -  264: 391   54
    7    23 Katarzyna      Borowska              100.00 +  453: 209  150
    8    21 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  308: 198  150
    9    18 Łukasz         Święcki               100.00 -  245: 364   50
   10    20 Michał         Pryzowicz             100.00 -  321: 331   50
   11    20 Jan            Lisiewski             102.69 -  340: 396   53
   12    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  321: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Charytoniuk           122.47 -  340: 428   72
    2    17 Anna           Lisiewska             100.00 +  303: 274  150
    3    18 Ryszard        Dębski                126.68 -  307: 408   77
    4    24 Anna           Gierej                100.00 +  298: 282  150
    5    17 Jerzy          Krzyżewski            104.37 +  412: 317  154
    6    13 Andrzej        Kowalski              123.70 -  265: 456   74
    7    17 Elżbieta       Święcka               100.00 -  307: 338   50
    8    20 Anna           Biegańska             100.00 -  300: 338   50
    9    21 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  359: 364   50
   10    22 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  293: 358   50
   11    24 Anna           Gierej                100.00 -  364: 407   50
   12    25 Katarzyna      Borowska              100.00 +  343: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Michał Pryzowicz 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  227: 478   72
    2    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  332: 358   50
    3    23 Katarzyna      Borowska              100.00 +  300: 281  150
    8    23 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  290: 258  150
    9    22 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  385: 376  150
   10    20 Piotr          Marusa                100.00 +  331: 321  150
   11    17 Anna           Lisiewska             100.00 -  331: 344   50
   12    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  296: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  8 102.75




	Grzegorz Radziewicz 100.00 Juchnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Janusz         Kaczor                121.90 -  322: 410   72
    2    19 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  248: 377   50
    3    22 Marcin         Wróblewski            100.00 +  331: 236  150
    4    19 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  242: 285   50
    5    25 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  364: 192  150
    6    21 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  253: 376   50
    7    25 Anna           Gierej                100.00 -  274: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  7  81.71




	Paweł Siemieniuk 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  163: 422   71
    2    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  194: 410   50
    3    27 Roman          Błoszyński            100.00 -  213: 313   50
    4    26 Katarzyna      Borowska              100.00 -  180: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     221  /  4  55.25




	Bogumiła Sokólska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Sylwestrzuk           118.54 -  259: 442   69
    2    15 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  288: 400   62
    3    24 Marta          Bołbot                100.00 +  370: 168  150
    4    18 Marianna       Kozłowska             107.37 -  330: 358   57
    5    22 Katarzyna      Borowska              100.00 +  377: 211  150
    6    20 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  261: 413   55
    7    24 Marcin         Wróblewski            100.00 +  311: 274  150
    8    21 Piotr          Marusa                100.00 -  198: 308   50
    9    22 Michał         Pryzowicz             100.00 -  376: 385   50
   10    23 Grzegorz       Borowski              100.00 +  363: 295  150
   11    22 Roman          Błoszyński            100.00 -  294: 296   50
   12    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  245: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 12  86.92




	Tadeusz Sokólski 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            114.90 -  240: 426   65
    2    18 Jan            Lisiewski             102.69 -  303: 348   53
    3    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  323: 232  150
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              112.03 -  194: 440   62
    5    21 Anna           Biegańska             100.00 -  277: 392   50
    6    24 Marta          Bołbot                100.00 +  313: 182  150
    7    22 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  259: 394   50
    8    25 Katarzyna      Borowska              100.00 +  329: 260  150
    9    23 Roman          Błoszyński            100.00 +  326: 295  150
   10    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  250: 339   50
   11    23 Marcin         Wróblewski            100.00 +  315: 225  150
   12    20 Roman          Błoszyński            100.00 -  252: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              112.03 -  307: 425   62
    2    22 Michał         Pryzowicz             100.00 +  358: 332  150
    3    16 Michał         Wolański              100.00 -  324: 352   50
    4    23 Roman          Błoszyński            100.00 +  357: 274  150
    5    14 Michał         Szorc                 100.00 -  332: 386   50
    6    21 Grzegorz       Radziewicz            100.00 +  376: 253  150
    7    11 Edward         Stefaniak             110.87 -  341: 347   61
    8    19 Jan            Lisiewski             102.69 +  412: 281  153
    9    16 Elżbieta       Święcka               100.00 -  358: 368   50
   10    16 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  282: 392   62
   11    19 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  312: 346   50
   12    22 Piotr          Marusa                100.00 +  323: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Kuszpit               111.94 -  273: 279   62
    2    27 Paweł          Siemieniuk            100.00 +  410: 194  150
    3    13 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  370: 410   71
    4    19 Grzegorz       Radziewicz            100.00 +  285: 242  150
    5    15 Jolanta        Kosmowska             111.56 +  347: 325  162
    6    12 Michał         Wolański              100.00 -  328: 343   50
    7    14 Rafał          Wesołowski            114.90 -  281: 434   65
    8    16 Marianna       Kozłowska             107.37 -  333: 346   57
    9    19 Michał         Szorc                 100.00 -  267: 450   50
   10    21 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  339: 250  150
   11    21 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  311: 315   50
   12    23 Bogumiła       Sokólska              100.00 +  359: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Michał Szorc 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Kosmowska             111.56 +  451: 376  162
    2    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  337: 421   89
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              112.03 +  391: 338  162
    4    12 Robert         Kuszpit               111.94 -  296: 458   62
    5    14 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  386: 332  150
    6     8 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  250: 409   88
    7    19 Tomasz         Żbikowski             106.69 -  304: 325   57
    8    18 Łukasz         Święcki               100.00 -  332: 367   50
    9    19 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  450: 267  150
   10    17 Jerzy          Krzyżewski            104.37 -  359: 418   54
   11    18 Edward         Stefaniak             110.87 +  399: 328  161
   12    16 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  361: 368   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Michał Wolański 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Edward         Stefaniak             110.87 -  360: 377   61
    2    16 Roman          Błoszyński            100.00 +  415: 219  150
    3    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  352: 324  150
    4     5 Jarosław       Borowski              130.73 +  416: 326  181
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  404: 465   89
    6    12 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  343: 328  150
    7     6 Marek          Syczuk                127.59 -  250: 347   78
    8     9 Rafał          Wesołowski            114.90 +  343: 324  165
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              112.03 -  417: 440   62
   10    12 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 +  392: 301  155
   11     9 Ryszard        Dębski                126.68 -  321: 440   77
   12    12 Marianna       Kozłowska             107.37 +  380: 356  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Marcin Wróblewski 100.00 Bielsk Podlaski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogdan         Kozłowski             110.35 -  230: 446   60
    2    20 Tomasz         Żbikowski             106.69 -  239: 409   57
    3    22 Grzegorz       Radziewicz            100.00 -  236: 331   50
    4    25 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  208: 385   50
    5    26 Roman          Błoszyński            100.00 -  295: 331   50
    6    27 Magda          Dąbrowska             100.00 +  294: 196  150
    7    24 Bogumiła       Sokólska              100.00 -  274: 311   50
    8    27 Dawid          Jabłuszewski          100.00 +  379: 186  150
    9    25 Marta          Bołbot                100.00 +  273: 244  150
   10    26 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  336: 263  150
   11    23 Tadeusz        Sokólski              100.00 -  225: 315   50
   12    24 Grzegorz       Borowski              100.00 -  270: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 12  84.75




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marianna       Kozłowska             107.37 +  432: 298  157
    2    14 Robert         Kuszpit               111.94 -  323: 419   62
    3    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  388: 286  150
    4    15 Tomasz         Zwoliński             137.71 -  304: 448   88
    5    18 Grzegorz       Borowski              100.00 +  397: 201  150
    6    10 Marek          Dudkiewicz            121.96 -  305: 442   72
    7    17 Sebastian      Orzelski              100.00 +  338: 307  150
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             121.24 -  316: 456   71
    9    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  368: 358  150
   10    13 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  373: 324  157
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              112.03 -  277: 422   62
   12    13 Łukasz         Święcki               100.00 -  266: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  406: 319  157
    2     9 Mariusz        Skrobosz              141.46 -  217: 414   91
    3    20 Bogdan         Kozłowski             110.35 -  255: 451   60
    4    20 Anna           Biegańska             100.00 +  523: 223  150
    5    10 Jarosław       Borowski              130.73 -  264: 355   81
    6    22 Grzegorz       Borowski              100.00 +  340: 263  150
    7    15 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  260: 394   62
    8    18 Michał         Szorc                 100.00 +  367: 332  150
    9    18 Piotr          Marusa                100.00 +  364: 245  150
   10    15 Edward         Stefaniak             110.87 +  493: 326  161
   11    11 Anna           Biegańska             100.00 -  383: 393   50
   12    13 Elżbieta       Święcka               100.00 +  399: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Małgorzata     Jóźwiak               105.21 -  237: 420   55
    2    19 Grzegorz       Radziewicz            100.00 +  377: 248  150
    3    21 Marek          Charytoniuk           122.47 -  322: 367   72
    4    25 Marcin         Wróblewski            100.00 +  385: 208  150
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              112.03 -  335: 358   62
    6    15 Jolanta        Kosmowska             111.56 -  304: 402   62
    7    22 Tadeusz        Sokólski              100.00 +  394: 259  150
    8    22 Anna           Gierej                100.00 +  362: 177  150
    9    17 Anna           Biegańska             100.00 -  312: 337   50
   10    18 Marianna       Kozłowska             107.37 -  296: 418   57
   11    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  346: 312  150
   12    18 Jan            Lisiewski             102.69 +  321: 313  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Mariusz Łasiewicki 100.00 Choszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Krzyżewski            104.37 +  415: 296  154
    2     7 Marek          Dudkiewicz            121.96 +  378: 375  172
    3     5 Mateusz        Żbikowski             141.27 -  234: 391   91
    4    13 Ryszard        Dębski                126.68 -  366: 384   77
    5    12 Edward         Stefaniak             110.87 -  253: 402   61
    6    16 Rafał          Wesołowski            114.90 -  337: 420   65
    7    21 Grzegorz       Borowski              100.00 +  340: 282  150
    8    15 Jarosław       Borowski              130.73 -  207: 691   81
    9    21 Sebastian      Orzelski              100.00 +  364: 359  150
   10    19 Jan            Lisiewski             102.69 +  371: 339  153
   11    16 Tomasz         Żbikowski             106.69 +  334: 305  157
   12    14 Anna           Lisiewska             100.00 -  227: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Podlasia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Jan            Lisiewski             393: 327
   2 Agnieszka      Biegańska            - Mariusz        Skrobosz              272: 469
   3 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Biegańska             489: 305
   4 Katarzyna      Borowska             - Stanisław      Rydzik                215: 481
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Borowski              404: 289
   6 Marta          Bołbot               - Tomasz         Zwoliński             211: 474
   7 Grzegorz       Święcki              - Roman          Błoszyński            481: 256
   8 Magda          Dąbrowska            - Jarosław       Borowski              136: 521
   9 Marek          Syczuk               - Anna           Gierej                513: 226
  10 Dawid          Jabłuszewski         - Ryszard        Dębski                169: 449
  11 Piotr          Pietuchowski         - Ewa            Jóźwiak               537: 227
  12 Anna           Lisiewska            - Andrzej        Kowalski              249: 418
  13 Robert         Kamiński             - Piotr          Marusa                350: 313
  14 Sebastian      Orzelski             - Marek          Charytoniuk           340: 428
  15 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Pryzowicz             478: 227
  16 Grzegorz       Radziewicz           - Janusz         Kaczor                322: 410
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Siemieniuk            422: 163
  18 Bogumiła       Sokólska             - Mariusz        Sylwestrzuk           259: 442
  19 Rafał          Wesołowski           - Tadeusz        Sokólski              426: 240
  20 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              307: 425
  21 Robert         Kuszpit              - Jolanta        Sylwestrzuk           279: 273
  22 Michał         Szorc                - Jolanta        Kosmowska             451: 376
  23 Edward         Stefaniak            - Michał         Wolański              377: 360
  24 Marcin         Wróblewski           - Bogdan         Kozłowski             230: 446
  25 Marianna       Kozłowska            - Elżbieta       Święcka               298: 432
  26 Łukasz         Święcki              - Tomasz         Żbikowski             406: 319
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Magdalena      Łasiewicka            420: 237
  28 Mariusz        Łasiewicki           - Jerzy          Krzyżewski            415: 296


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Pietuchowski          308: 398
   2 Jarosław       Borowski             - Rafał          Wesołowski            367: 378
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Syczuk                256: 468
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Żbikowski             368: 415
   5 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Jóźwiak               475: 273
   6 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Święcki               372: 443
   7 Mariusz        Łasiewicki           - Marek          Dudkiewicz            378: 375
   8 Tomasz         Zwoliński            - Janusz         Kaczor                335: 404
   9 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Święcki               414: 217
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Szorc                 421: 337
  11 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Mówka                 308: 378
  12 Bogdan         Kozłowski            - Edward         Stefaniak             308: 463
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kamiński              440: 348
  14 Elżbieta       Święcka              - Robert         Kuszpit               323: 419
  15 Jolanta        Kosmowska            - Bogumiła       Sokólska              400: 288
  16 Roman          Błoszyński           - Michał         Wolański              219: 415
  17 Anna           Lisiewska            - Sebastian      Orzelski              274: 303
  18 Tadeusz        Sokólski             - Jan            Lisiewski             303: 348
  19 Magdalena      Łasiewicka           - Grzegorz       Radziewicz            377: 248
  20 Tomasz         Żbikowski            - Marcin         Wróblewski            409: 239
  21 Ewa            Jóźwiak              - Piotr          Marusa                155: 497
  22 Michał         Pryzowicz            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           332: 358
  23 Anna           Biegańska            - Anna           Gierej                424: 247
  24 Marianna       Kozłowska            - Katarzyna      Borowska              436: 203
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Marta          Bołbot                471: 175
  26 Grzegorz       Borowski             - Dawid          Jabłuszewski          368: 207
  27 Paweł          Siemieniuk           - Jolanta        Sylwestrzuk           194: 410
  28 Agnieszka      Biegańska            - Magda          Dąbrowska             366: 126


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Edward         Stefaniak            - Marek          Syczuk                362: 396
   2 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          426: 473
   3 Janusz         Kaczor               - Piotr          Pietuchowski          446: 380
   4 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Święcki               318: 457
   5 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Łasiewicki            391: 234
   6 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              332: 381
   7 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Sylwestrzuk           367: 385
   8 Jarosław       Borowski             - Marianna       Kozłowska             430: 320
   9 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Biegańska             381: 319
  10 Piotr          Marusa               - Tomasz         Żbikowski             254: 379
  11 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             406: 369
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Kowalski              299: 363
  13 Jolanta        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             370: 410
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Szorc                 338: 391
  15 Jan            Lisiewski            - Jolanta        Kosmowska             246: 412
  16 Michał         Wolański             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           352: 324
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Borowski              303: 254
  18 Ryszard        Dębski               - Sebastian      Orzelski              408: 307
  19 Elżbieta       Święcka              - Agnieszka      Biegańska             388: 286
  20 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         Święcki               451: 255
  21 Magdalena      Łasiewicka           - Marek          Charytoniuk           322: 367
  22 Grzegorz       Radziewicz           - Marcin         Wróblewski            331: 236
  23 Michał         Pryzowicz            - Katarzyna      Borowska              300: 281
  24 Marta          Bołbot               - Bogumiła       Sokólska              168: 370
  25 Ewa            Jóźwiak              - Tadeusz        Sokólski              232: 323
  26 Dawid          Jabłuszewski         - Anna           Lisiewska             208: 313
  27 Roman          Błoszyński           - Paweł          Siemieniuk            313: 213
  28 Anna           Gierej               - Magda          Dąbrowska             237: 232


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Święcki               347: 360
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                384: 341
   3 Janusz         Kaczor               - Karol          Wyrębkiewicz          407: 397
   4 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             355: 389
   5 Michał         Wolański             - Jarosław       Borowski              416: 326
   6 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            430: 306
   7 Tomasz         Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            333: 390
   8 Andrzej        Gostomski            - Bogdan         Kozłowski             338: 399
   9 Robert         Kamiński             - Edward         Stefaniak             443: 344
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Mówka                 325: 385
  11 Marek          Charytoniuk          - Jolanta        Kosmowska             400: 277
  12 Michał         Szorc                - Robert         Kuszpit               296: 458
  13 Mariusz        Łasiewicki           - Ryszard        Dębski                366: 384
  14 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Borowski              418: 201
  15 Tomasz         Zwoliński            - Elżbieta       Święcka               448: 304
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Biegańska             386: 314
  17 Jan            Lisiewski            - Piotr          Marusa                283: 290
  18 Bogumiła       Sokólska             - Marianna       Kozłowska             330: 358
  19 Jolanta        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Radziewicz            285: 242
  20 Anna           Biegańska            - Łukasz         Święcki               223: 523
  21 Tadeusz        Sokólski             - Krzysztof      Sporczyk              194: 440
  22 Anna           Lisiewska            - Małgorzata     Jóźwiak               357: 317
  23 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Roman          Błoszyński            357: 274
  24 Anna           Gierej               - Sebastian      Orzelski              282: 298
  25 Marcin         Wróblewski           - Magdalena      Łasiewicka            208: 385
  26 Katarzyna      Borowska             - Paweł          Siemieniuk            351: 180
  27 Ewa            Jóźwiak              - Marta          Bołbot                331: 215
  28 Magda          Dąbrowska            - Dawid          Jabłuszewski          200: 274


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Janusz         Kaczor                470: 327
   2 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              493: 398
   3 Piotr          Pietuchowski         - Ryszard        Dębski                459: 306
   4 Marek          Syczuk               - Robert         Kamiński              360: 387
   5 Michał         Wolański             - Karol          Wyrębkiewicz          404: 465
   6 Robert         Kuszpit              - Marek          Dudkiewicz            435: 325
   7 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           302: 292
   8 Krzysztof      Mówka                - Bogdan         Kozłowski             386: 267
   9 Andrzej        Kowalski             - Stanisław      Rydzik                358: 438
  10 Łukasz         Święcki              - Jarosław       Borowski              264: 355
  11 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Zwoliński             335: 434
  12 Edward         Stefaniak            - Mariusz        Łasiewicki            402: 253
  13 Piotr          Marusa               - Grzegorz       Koczkodon             289: 360
  14 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Michał         Szorc                 332: 386
  15 Jolanta        Kosmowska            - Jolanta        Sylwestrzuk           325: 347
  16 Magdalena      Łasiewicka           - Krzysztof      Sporczyk              335: 358
  17 Sebastian      Orzelski             - Jerzy          Krzyżewski            412: 317
  18 Grzegorz       Borowski             - Elżbieta       Święcka               201: 397
  19 Tomasz         Żbikowski            - Anna           Lisiewska             333: 335
  20 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Jóźwiak               358: 392
  21 Anna           Biegańska            - Tadeusz        Sokólski              392: 277
  22 Bogumiła       Sokólska             - Katarzyna      Borowska              377: 211
  23 Anna           Gierej               - Agnieszka      Biegańska             232: 292
  24 Jan            Lisiewski            - Ewa            Jóźwiak               428: 230
  25 Grzegorz       Radziewicz           - Dawid          Jabłuszewski          364: 192
  26 Marcin         Wróblewski           - Roman          Błoszyński            295: 331
  27 Magda          Dąbrowska            - Marta          Bołbot                155: 317


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Mateusz        Żbikowski             275: 364
   2 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kuszpit               393: 333
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Kamiński              362: 370
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Charytoniuk           385: 297
   5 Janusz         Kaczor               - Krzysztof      Mówka                 333: 437
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                331: 377
   7 Marek          Syczuk               - Bogdan         Kozłowski             422: 338
   8 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Szorc                 409: 250
   9 Ryszard        Dębski               - Jarosław       Borowski              406: 358
  10 Marek          Dudkiewicz           - Elżbieta       Święcka               442: 305
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Edward         Stefaniak             379: 359
  12 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Wolański              328: 343
  13 Sebastian      Orzelski             - Andrzej        Kowalski              265: 456
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Lisiewska             457: 238
  15 Jolanta        Kosmowska            - Magdalena      Łasiewicka            402: 304
  16 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Łasiewicki            420: 337
  17 Jan            Lisiewski            - Tomasz         Żbikowski             413: 341
  18 Piotr          Marusa               - Jerzy          Krzyżewski            264: 391
  19 Agnieszka      Biegańska            - Marianna       Kozłowska             458: 324
  20 Małgorzata     Jóźwiak              - Bogumiła       Sokólska              413: 261
  21 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Grzegorz       Radziewicz            376: 253
  22 Łukasz         Święcki              - Grzegorz       Borowski              340: 263
  23 Roman          Błoszyński           - Anna           Biegańska             316: 387
  24 Tadeusz        Sokólski             - Marta          Bołbot                313: 182
  25 Katarzyna      Borowska             - Ewa            Jóźwiak               368: 235
  26 Dawid          Jabłuszewski         - Anna           Gierej                232: 292
  27 Marcin         Wróblewski           - Magda          Dąbrowska             294: 196


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Żbikowski             377: 362
   2 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          333: 378
   3 Grzegorz       Święcki              - Robert         Kamiński              417: 290
   4 Janusz         Kaczor               - Stanisław      Rydzik                452: 366
   5 Robert         Kuszpit              - Karol          Wyrębkiewicz          338: 374
   6 Marek          Syczuk               - Michał         Wolański              347: 250
   7 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Dębski                395: 356
   8 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              370: 350
   9 Andrzej        Kowalski             - Marek          Charytoniuk           395: 339
  10 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           431: 455
  11 Edward         Stefaniak            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           347: 341
  12 Anna           Biegańska            - Grzegorz       Koczkodon             324: 402
  13 Bogdan         Kozłowski            - Jan            Lisiewski             342: 210
  14 Jolanta        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            281: 434
  15 Jolanta        Kosmowska            - Łukasz         Święcki               394: 260
  16 Anna           Lisiewska            - Jerzy          Krzyżewski            313: 289
  17 Elżbieta       Święcka              - Sebastian      Orzelski              338: 307
  18 Agnieszka      Biegańska            - Małgorzata     Jóźwiak               298: 398
  19 Michał         Szorc                - Tomasz         Żbikowski             304: 325
  20 Roman          Błoszyński           - Marianna       Kozłowska             258: 390
  21 Grzegorz       Borowski             - Mariusz        Łasiewicki            282: 340
  22 Tadeusz        Sokólski             - Magdalena      Łasiewicka            259: 394
  23 Piotr          Marusa               - Katarzyna      Borowska              453: 209
  24 Bogumiła       Sokólska             - Marcin         Wróblewski            311: 274
  25 Grzegorz       Radziewicz           - Anna           Gierej                274: 294
  26 Ewa            Jóźwiak              - Magda          Dąbrowska             293: 201
  27 Marta          Bołbot               - Dawid          Jabłuszewski          257: 211


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Piotr          Pietuchowski          470: 325
   2 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Święcki               508: 402
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              432: 397
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            517: 284
   5 Marek          Syczuk               - Janusz         Kaczor                270: 509
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                343: 445
   7 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kowalski              448: 310
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Edward         Stefaniak             540: 315
   9 Michał         Wolański             - Rafał          Wesołowski            343: 324
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Kuszpit               396: 418
  11 Elżbieta       Święcka              - Grzegorz       Koczkodon             316: 456
  12 Ryszard        Dębski               - Marek          Charytoniuk           410: 380
  13 Andrzej        Gostomski            - Jolanta        Kosmowska             361: 337
  14 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Lisiewska             315: 409
  15 Mariusz        Łasiewicki           - Jarosław       Borowski              207: 691
  16 Marianna       Kozłowska            - Jolanta        Sylwestrzuk           346: 333
  17 Tomasz         Żbikowski            - Agnieszka      Biegańska             416: 305
  18 Michał         Szorc                - Łukasz         Święcki               332: 367
  19 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jan            Lisiewski             412: 281
  20 Sebastian      Orzelski             - Anna           Biegańska             300: 338
  21 Piotr          Marusa               - Bogumiła       Sokólska              308: 198
  22 Anna           Gierej               - Magdalena      Łasiewicka            177: 362
  23 Michał         Pryzowicz            - Ewa            Jóźwiak               290: 258
  24 Marta          Bołbot               - Roman          Błoszyński            236: 326
  25 Katarzyna      Borowska             - Tadeusz        Sokólski              260: 329
  26 Magda          Dąbrowska            - Grzegorz       Borowski              132: 434
  27 Dawid          Jabłuszewski         - Marcin         Wróblewski            186: 379


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             390: 355
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 324: 458
   3 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Święcki               386: 431
   4 Janusz         Kaczor               - Robert         Kamiński              323: 472
   5 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              289: 447
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Syczuk                294: 428
   7 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Koczkodon             324: 395
   8 Robert         Kuszpit              - Małgorzata     Jóźwiak               370: 292
   9 Ryszard        Dębski               - Marek          Dudkiewicz            383: 395
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Wolański              440: 417
  11 Jarosław       Borowski             - Anna           Lisiewska             490: 253
  12 Rafał          Wesołowski           - Edward         Stefaniak             427: 307
  13 Bogdan         Kozłowski            - Jolanta        Kosmowska             515: 335
  14 Tomasz         Żbikowski            - Jerzy          Krzyżewski            277: 258
  15 Marek          Charytoniuk          - Marianna       Kozłowska             527: 280
  16 Elżbieta       Święcka              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           368: 358
  17 Magdalena      Łasiewicka           - Anna           Biegańska             312: 337
  18 Łukasz         Święcki              - Piotr          Marusa                364: 245
  19 Michał         Szorc                - Jolanta        Sylwestrzuk           450: 267
  20 Agnieszka      Biegańska            - Jan            Lisiewski             244: 405
  21 Sebastian      Orzelski             - Mariusz        Łasiewicki            359: 364
  22 Michał         Pryzowicz            - Bogumiła       Sokólska              385: 376
  23 Tadeusz        Sokólski             - Roman          Błoszyński            326: 295
  24 Grzegorz       Borowski             - Anna           Gierej                352: 272
  25 Marta          Bołbot               - Marcin         Wróblewski            244: 273
  26 Katarzyna      Borowska             - Magda          Dąbrowska             414: 220
  27 Dawid          Jabłuszewski         - Ewa            Jóźwiak               383: 233


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Mateusz        Żbikowski             234: 408
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 310: 487
   3 Grzegorz       Święcki              - Karol          Wyrębkiewicz          429: 407
   4 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Syczuk                417: 390
   5 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Kaczor                376: 440
   6 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             403: 378
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kuszpit               351: 449
   8 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Borowski              338: 423
   9 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Sylwestrzuk           520: 334
  10 Ryszard        Dębski               - Rafał          Wesołowski            381: 320
  11 Marek          Charytoniuk          - Bogdan         Kozłowski             447: 322
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Wolański              301: 392
  13 Elżbieta       Święcka              - Tomasz         Żbikowski             373: 324
  14 Anna           Lisiewska            - Anna           Biegańska             233: 343
  15 Łukasz         Święcki              - Edward         Stefaniak             493: 326
  16 Jolanta        Kosmowska            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           392: 282
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Szorc                 418: 359
  18 Marianna       Kozłowska            - Magdalena      Łasiewicka            418: 296
  19 Mariusz        Łasiewicki           - Jan            Lisiewski             371: 339
  20 Michał         Pryzowicz            - Piotr          Marusa                331: 321
  21 Jolanta        Sylwestrzuk          - Tadeusz        Sokólski              339: 250
  22 Agnieszka      Biegańska            - Sebastian      Orzelski              358: 293
  23 Bogumiła       Sokólska             - Grzegorz       Borowski              363: 295
  24 Magda          Dąbrowska            - Roman          Błoszyński            159: 449
  25 Katarzyna      Borowska             - Dawid          Jabłuszewski          261: 351
  26 Marcin         Wróblewski           - Ewa            Jóźwiak               336: 263
  27 Anna           Gierej               - Marta          Bołbot                376: 167


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Żbikowski             388: 389
   2 Grzegorz       Święcki              - Piotr          Pietuchowski          463: 360
   3 Janusz         Kaczor               - Robert         Kuszpit               403: 384
   4 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              304: 377
   5 Jarosław       Borowski             - Karol          Wyrębkiewicz          368: 420
   6 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             441: 368
   7 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kowalski              348: 363
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Charytoniuk           309: 349
   9 Michał         Wolański             - Ryszard        Dębski                321: 440
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Elżbieta       Święcka               422: 277
  11 Anna           Biegańska            - Łukasz         Święcki               393: 383
  12 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           394: 347
  13 Rafał          Wesołowski           - Bogdan         Kozłowski             371: 314
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Jolanta        Kosmowska             331: 391
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Marianna       Kozłowska             326: 391
  16 Tomasz         Żbikowski            - Mariusz        Łasiewicki            305: 334
  17 Michał         Pryzowicz            - Anna           Lisiewska             331: 344
  18 Edward         Stefaniak            - Michał         Szorc                 328: 399
  19 Magdalena      Łasiewicka           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           346: 312
  20 Jan            Lisiewski            - Piotr          Marusa                396: 340
  21 Jolanta        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Biegańska             311: 315
  22 Roman          Błoszyński           - Bogumiła       Sokólska              296: 294
  23 Marcin         Wróblewski           - Tadeusz        Sokólski              225: 315
  24 Sebastian      Orzelski             - Anna           Gierej                364: 407
  25 Grzegorz       Borowski             - Katarzyna      Borowska              362: 208
  26 Ewa            Jóźwiak              - Dawid          Jabłuszewski          337: 220
  27 Marta          Bołbot               - Magda          Dąbrowska             256: 261


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Święcki               402: 406
   2 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Kaczor                452: 338
   3 Robert         Kamiński             - Karol          Wyrębkiewicz          405: 369
   4 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          480: 386
   5 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Kowalski              451: 312
   6 Marek          Dudkiewicz           - Ryszard        Dębski                323: 375
   7 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              474: 279
   8 Jarosław       Borowski             - Anna           Biegańska             483: 300
   9 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                393: 330
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                517: 380
  11 Jolanta        Kosmowska            - Rafał          Wesołowski            402: 309
  12 Michał         Wolański             - Marianna       Kozłowska             380: 356
  13 Łukasz         Święcki              - Elżbieta       Święcka               399: 266
  14 Anna           Lisiewska            - Mariusz        Łasiewicki            354: 227
  15 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           338: 362
  16 Michał         Szorc                - Małgorzata     Jóźwiak               361: 368
  17 Tomasz         Żbikowski            - Jerzy          Krzyżewski            311: 324
  18 Jan            Lisiewski            - Magdalena      Łasiewicka            313: 321
  19 Michał         Pryzowicz            - Agnieszka      Biegańska             296: 332
  20 Tadeusz        Sokólski             - Roman          Błoszyński            252: 397
  21 Anna           Gierej               - Edward         Stefaniak             234: 285
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Piotr          Marusa                323: 321
  23 Bogumiła       Sokólska             - Jolanta        Sylwestrzuk           245: 359
  24 Grzegorz       Borowski             - Marcin         Wróblewski            272: 270
  25 Katarzyna      Borowska             - Sebastian      Orzelski              258: 343
  26 Dawid          Jabłuszewski         - Ewa            Jóźwiak               240: 260
  27 Magda          Dąbrowska            - Marta          Bołbot                206: 256
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie