Warszawa15
maja
Warszawa 15-16 maja II Liga scrabblowa
Bielsk Podlaski29
maja
Bielsk Podlaski 29-30 maja VI Mistrzostwa PodlasiaGrand Prix 2004
Warszawa 6
czerwca
Warszawa 6 czerwca X Puchar Polski
Bez ostatniej rundy29 - 30 maja 2004 — VI Mistrzostwa PodlasiaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VI Mistrzostwa Podlasia Bielsk Podlaski, 29 - 30 maja 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Bez ostatniej rundyPodczas rozegranych 29-30 maja VI Mistrzostw Podlasia Mateusz Żbikowski, zapewniając sobie zwycięstwo już w jedenastej rundzie, zrezygnował z dalszej gry. Tę decyzję bez precedensu Mateusz uzasadnił brakiem maksymalnej motywacji do zwycięstwa w ostatniej partii. W wyrównanej stawce drugie miejsce i tytuł wicemistrza Podlasia wywalczył Tomasz Zwoliński. W turnieju padł rekord samodzielnej gry. W pierwszej rundzie Sławomir Kordjalik, gdy jego przeciwniczce skończył się czas, zdobył 911 punktów pobijając tym samym dotychczasowy rekord Tomka Zwolińskiego (717 punktów). Organizatorzy: Jarosław Borowski i Wojciech Zalewski przygotowali dla uczestników turnieju miłą niespodziankę — po pierwszym dniu wieczorne spotkanie przy grillu. Wszyscy otrzymali upominki a turniej był transmitowany online. W mistrzostwach wzięło udział 65 osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Podlasia
IV Mistrzostwa Podlasia
II Mistrzostwa Białej Podlaskiej




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Podlasia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               138.81     10.0     4816     1873      925
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.86      9.0     4923     1884      659
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               140.48      9.0     4843     1801      754
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               138.76      9.0     4583     1773      466
  5 Grzegorz        Święcki              Białystok              135.15      9.0     4530     1736      720
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.04      8.0     4779     1610      344
  7 Krzysztof       Mówka                Toruń                  135.33      8.0     4714     1676      270
  8 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.55      8.0     4710     1600      540
  9 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.63      8.0     4527     1610      438
 10 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               101.45      8.0     4510     1661      427
 11 Piotr           Rosół                Warszawa               113.61      8.0     4505     1577      208
 12 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.90      8.0     4495     1614      594
 13 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.21      7.0     4848     1477      662
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.65      7.0     4793     1553      537
 15 Dariusz         Banaszek             Warszawa               135.58      7.0     4679     1533      793
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.92      7.0     4667     1553      464
 17 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.29      7.0     4633     1529      388
 18 Radosław        Konca                Warszawa               130.57      7.0     4595     1559      139
 19 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.03      7.0     4547     1577      407
 20 Dominik         Piasecki             Słupsk                 103.53      7.0     4420     1428      370
 21 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      7.0     4352     1532       93
 22 Joanna          Stępień              Katowice               126.37      7.0     4351     1536      202
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              103.29      7.0     4329     1538       -2
 24 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       119.70      7.0     4273     1472      -54
 25 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               134.10      6.0     5181     1335     1141
 26 Marek           Syczuk               Warszawa               133.04      6.0     4622     1234      745
 27 Rafał           Matczak              Pruszków               120.25      6.0     4579     1346      296
 28 Kuba            Koisar               Warszawa               100.00      6.0     4469     1406      396
 29 Piotr           Pietuchowski         Białystok              122.43      6.0     4452     1358      405
 30 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.16      6.0     4369     1359      291
 31 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.34      6.0     4360     1347      226
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 105.94      6.0     4324     1303      570
 33 Dorota          Zielińska            Piaseczno              111.16      6.0     4281     1332      -99
 34 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      6.0     4156     1374       27
 35 Joanna          Ostrowska            Warszawa               101.98      6.0     4131     1388     -189
 36 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              100.00      6.0     4107     1310      148
 37 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      6.0     3979     1284     -116
 38 Paweł           Kondratiuk           Bielsk Podlaski        100.00      6.0     3727     1322      -96
 39 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.06      5.0     4480     1213       50
 40 Anna            Arana                Warszawa               100.00      5.0     4214     1311     -170
 41 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.83      5.0     4205     1355     -305
 42 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      5.0     4120     1251      -64
 43 Marianna        Kozłowska            Białystok              104.52      5.0     4003     1193       51
 44 Anna            Biegańska            Białystok              100.00      5.0     3991     1232     -420
 45 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      5.0     3967     1160       31
 46 Paweł           Mojsik               Bielsk Podlaski        100.00      5.0     3924     1169     -375
 47 Grzegorz        Borowski             Piliki                 100.00      5.0     3224     1147     -866
 48 Michał          Pryzowicz            Bielsk Podlaski        100.00      5.0     3084     1040     -352
 49 Weronika        Rudnicka             Ustka                  100.00      4.0     4088     1102     -243
 50 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      4.0     3893     1123     -300
 51 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     3888     1088     -226
 52 Maciej          Szumieluk            Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3457     1049     -492
 53 Roman           Błoszyński           Niewodnica             100.00      4.0     3321     1058     -539
 54 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               108.71      4.0     2772      956     -125
 55 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      4.0     2464      806      325
 56 Katarzyna       Borowska             Piliki                 100.00      3.0     3091      939     -904
 57 Bogdan          Kozłowski            Białystok              111.44      3.0     2486      652      118
 58 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      3.0     2474      766    -1209
 59 Maciej          Paradowicz           Bielsk Podlaski        100.00      3.0     2034      772    -1134
 60 Grzegorz        Parfieniuk-Kacejko   Bielsk Podlaski        100.00      3.0     2023      874    -1975
 61 Aleksandra      Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      2.0     2147      653    -1176
 62 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      2.0     2057      617     -333
 63 Grzegorz        Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      2.0     1390      450      129
 64 Marta           Giżewska             Bielsk Podlaski        100.00      1.0     1850      715    -2268
 65 Paweł           Strelczuk            Bielsk PODLASKI        100.00      1.0     1683      467    -1317
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Podlasia



	Mariusz Skrobosz 148.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marianna       Kozłowska             104.52 +  433: 358  155
    2    16 Łukasz         Święcki               100.00 -  333: 416   50
    3    18 Rafał          Wesołowski            100.00 -  348: 387   50
    4    21 Elżbieta       Święcka               100.00 +  403: 390  150
    5    18 Janusz         Kaczor                119.70 +  428: 274  170
    6    15 Anna           Biegańska             100.00 +  416: 329  150
    7    10 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  470: 360  150
    8     3 Ryszard        Dębski                126.63 +  457: 379  177
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.86 +  397: 368  189
   10     2 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  331: 425   90
   11     2 Tomasz         Zwoliński             138.86 +  460: 394  189
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  303: 355   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Wojciech Usakiewicz 140.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Piasecki              103.53 +  356: 329  154
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  425: 428   66
    3    17 Paweł          Kondratiuk            100.00 +  454: 262  150
    4     8 Radosław       Konca                 130.57 +  480: 303  181
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 +  390: 264  151
    6     4 Kuba           Koisar                100.00 +  415: 404  150
    7     4 Dariusz        Banaszek              135.58 +  424: 284  186
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.86 +  412: 396  189
    9     1 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  311: 381   89
   10     2 Mariusz        Skrobosz              148.04 +  425: 331  198
   11     1 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  396: 404   89
   12     1 Mariusz        Skrobosz              148.04 +  355: 303  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Stanisław Rydzik 138.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              103.29 +  506: 278  153
    2     7 Dorota         Zielińska             111.16 +  498: 294  161
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  295: 458   85
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  417: 402  168
    5     6 Marek          Charytoniuk           119.90 -  306: 413   70
    6    11 Rafał          Wesołowski            100.00 +  456: 274  150
    7     5 Joanna         Stępień               126.37 +  329: 301  176
    8     4 Beata          Piotrowska            109.83 +  428: 320  160
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  404: 409   89
   10     4 Grzegorz       Święcki               135.15 -  319: 334   85
   11     8 Dariusz        Banaszek              135.58 -  309: 431   86
   12    10 Rafał          Matczak               120.25 +  400: 289  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Tomasz Zwoliński 138.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             101.98 +  394: 247  152
    2    10 Grzegorz       Święcki               135.15 +  366: 326  185
    3     7 Paweł          Jackowski             124.65 +  448: 343  175
    4     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 +  414: 340  166
    5     1 Mateusz        Żbikowski             138.81 +  433: 426  189
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 +  298: 296  189
    7     1 Piotr          Pietuchowski          122.43 +  416: 389  172
    8     1 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  396: 412   90
    9     2 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  368: 397   98
   10     3 Krzysztof      Mówka                 135.33 +  455: 299  185
   11     2 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  394: 460   98
   12     2 Krzysztof      Mówka                 135.33 +  541: 329  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Mateusz Żbikowski 138.81 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 +  456: 306  151
    2    12 Janusz         Kaczor                119.70 +  511: 312  170
    3     3 Edward         Stefaniak             112.16 +  426: 287  162
    4     2 Ryszard        Dębski                126.63 +  363: 353  177
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  426: 433   89
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  439: 366  185
    7     2 Grzegorz       Święcki               135.15 +  420: 374  185
    8     2 Krzysztof      Mówka                 135.33 +  519: 327  185
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            140.48 +  381: 311  190
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 +  471: 426  189
   11     1 Wojciech       Usakiewicz            140.48 +  404: 396  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 11 170.27




	Kazimierz.J Merklejn 138.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Arana                 100.00 +  421: 294  150
    2     4 Dariusz        Banaszek              135.58 +  374: 329  186
    3     6 Kuba           Koisar                100.00 +  348: 325  150
    4     4 Beata          Piotrowska            109.83 +  432: 307  160
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  373: 323  185
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  296: 298   89
    7     3 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  304: 312   85
    8     7 Paweł          Jackowski             124.65 +  421: 401  175
    9     4 Stanisław      Rydzik                138.92 +  409: 404  189
   10     1 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  426: 471   89
   11     4 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 +  354: 330  151
   12     3 Piotr          Rosół                 113.61 +  425: 323  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Dariusz Banaszek 135.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Biegańska             100.00 +  553: 220  150
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  329: 374   89
    3    12 Joanna         Stępień               126.37 +  534: 345  176
    4     6 Edward         Stefaniak             112.16 +  413: 295  162
    5     4 Beata          Piotrowska            109.83 -  271: 338   60
    6     9 Anna           Arana                 100.00 +  431: 311  150
    7     4 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  284: 424   90
    8     9 Radosław       Konca                 130.57 -  347: 390   81
    9    14 Marianna       Kozłowska             104.52 +  452: 149  155
   10    11 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  380: 346  150
   11     8 Stanisław      Rydzik                138.92 +  431: 309  189
   12     5 Jarosław       Borowski              130.55 -  254: 385   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Krzysztof Mówka 135.33 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Borowska              100.00 +  581: 168  150
    2     3 Marek          Charytoniuk           119.90 +  419: 294  170
    3     2 Paweł          Frynia                107.34 +  456: 370  157
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  317: 392   85
    5     5 Paweł          Jackowski             124.65 +  422: 302  175
    6     2 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 +  426: 406  166
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 +  312: 304  189
    8     2 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  327: 519   89
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 +  390: 368  151
   10     3 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  299: 455   89
   11     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 +  436: 325  166
   12     2 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  329: 541   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Karol Wyrębkiewicz 135.29 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Borowski              100.00 +  416: 318  150
    2     6 Jarosław       Borowski              130.55 +  434: 374  181
    3     1 Stanisław      Rydzik                138.92 +  458: 295  189
    4     1 Krzysztof      Mówka                 135.33 +  392: 317  185
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  323: 373   89
    6     3 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  366: 439   89
    7     9 Beata          Piotrowska            109.83 -  370: 427   60
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  312: 353   53
    9    17 Elżbieta       Święcka               100.00 +  406: 334  150
   10    14 Joanna         Ostrowska             101.98 +  429: 300  152
   11     9 Jarosław       Borowski              130.55 -  339: 406   81
   12    11 Kuba           Koisar                100.00 +  388: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Grzegorz Święcki 135.15 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Roman          Błoszyński            100.00 +  469: 229  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  326: 366   89
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              103.29 +  400: 284  153
    4    12 Grzegorz       Gardynik              108.71 +  443: 290  159
    5     3 Sławomir       Kordjalik             134.10 +  410: 326  184
    6     5 Beata          Piotrowska            109.83 +  375: 317  160
    7     2 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  374: 420   89
    8     5 Marek          Charytoniuk           119.90 -  249: 375   70
    9    11 Joanna         Ostrowska             101.98 +  397: 277  152
   10     4 Stanisław      Rydzik                138.92 +  334: 319  189
   11     5 Marek          Charytoniuk           119.90 +  365: 319  170
   12     4 Robert         Kamiński              121.21 +  388: 288  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Sławomir Kordjalik 134.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Giżewska              100.00 +  911:  31  150
    2     1 Paweł          Frynia                107.34 -  337: 417   57
    3     9 Dorota         Zielińska             111.16 +  542: 317  161
    4     5 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  447: 267  150
    5     3 Grzegorz       Święcki               135.15 -  326: 410   85
    6     7 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  399: 476   51
    7    12 Jan            Lisiewski             100.00 +  361: 269  150
    8     8 Joanna         Stępień               126.37 -  296: 371   76
    9    12 Beata          Piotrowska            109.83 +  460: 309  160
   10     9 Grzegorz       Pukniel               105.94 +  422: 325  156
   11     6 Piotr          Rosół                 113.61 -  342: 406   64
   12     9 Paweł          Jackowski             124.65 -  338: 442   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Marek Syczuk 133.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kuba           Koisar                100.00 -  289: 417   50
    2    29 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  542: 150  150
    3    15 Grzegorz       Gardynik              108.71 -  321: 378   59
    4    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  496: 229  150
    5    13 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  305: 406   50
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  359: 363   53
    7    21 Anna           Arana                 100.00 -  390: 393   50
    8    24 Dominik        Piasecki              103.53 -  369: 394   54
    9    26 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  357: 300  150
   10    23 Maciej         Szumieluk             100.00 +  445: 279  150
   11    20 Weronika       Rudnicka              100.00 +  353: 306  150
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  396: 262  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Radosław Konca 130.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Kondratiuk            100.00 +  440: 305  150
    2    15 Joanna         Stępień               126.37 +  380: 362  176
    3     4 Ryszard        Dębski                126.63 -  291: 425   77
    4     8 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  303: 480   90
    5    12 Jarosław       Borowski              130.55 -  386: 397   81
    6    21 Janusz         Kaczor                119.70 +  386: 351  170
    7    18 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  414: 323  150
    8     9 Dariusz        Banaszek              135.58 +  390: 347  186
    9     7 Paweł          Jackowski             124.65 +  436: 396  175
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  374: 421   66
   11    11 Joanna         Stępień               126.37 -  317: 370   76
   12    12 Edward         Stefaniak             112.16 +  478: 279  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Jarosław Borowski 130.55 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  509: 218  150
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  374: 434   85
    3    11 Rafał          Matczak               120.25 -  395: 396   70
    4    18 Grzegorz       Pukniel               105.94 +  401: 373  156
    5    12 Radosław       Konca                 130.57 +  397: 386  181
    6    10 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  287: 372   50
    7    14 Elżbieta       Święcka               100.00 +  429: 386  150
    8    10 Anna           Arana                 100.00 +  384: 304  150
    9     6 Joanna         Stępień               126.37 -  361: 368   76
   10    12 Dorota         Zielińska             111.16 +  382: 340  161
   11     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  406: 339  185
   12     5 Dariusz        Banaszek              135.58 +  385: 254  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Ryszard Dębski 126.63 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jan            Lisiewski             100.00 +  429: 315  150
    2     2 Robert         Kamiński              121.21 +  447: 374  171
    3     4 Radosław       Konca                 130.57 +  425: 291  181
    4     2 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  353: 363   89
    5     9 Piotr          Pietuchowski          122.43 -  349: 407   72
    6    12 Renata         Rosół                 100.00 +  333: 326  150
    7     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 +  395: 321  166
    8     3 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  379: 457   98
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              103.29 +  397: 308  153
   10     6 Piotr          Rosół                 113.61 -  325: 337   64
   11    10 Kuba           Koisar                100.00 +  386: 350  150
   12     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 +  309: 240  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Joanna Stępień 126.37 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Mojsik                100.00 +  326: 314  150
    2    15 Radosław       Konca                 130.57 -  362: 380   81
    3    12 Dariusz        Banaszek              135.58 -  345: 534   86
    4    27 Sebastian      Orzelski              100.00 +  376: 375  150
    5    14 Dorota         Zielińska             111.16 +  434: 234  161
    6     8 Robert         Kamiński              121.21 +  502: 280  171
    7     5 Stanisław      Rydzik                138.92 -  301: 329   89
    8     8 Sławomir       Kordjalik             134.10 +  371: 296  184
    9     6 Jarosław       Borowski              130.55 +  368: 361  181
   10     8 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  371: 374   51
   11    11 Radosław       Konca                 130.57 +  370: 317  181
   12     7 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  225: 355   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Paweł Jackowski 124.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sebastian      Orzelski              100.00 +  449: 256  150
    2    13 Rafał          Matczak               120.25 +  411: 335  170
    3     7 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  343: 448   89
    4    11 Janusz         Kaczor                119.70 +  395: 275  170
    5     5 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  302: 422   85
    6    16 Łukasz         Święcki               100.00 +  417: 268  150
    7     8 Piotr          Rosół                 113.61 +  419: 307  164
    8     7 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  401: 421   89
    9     7 Radosław       Konca                 130.57 -  396: 436   81
   10    13 Anna           Arana                 100.00 +  473: 311  150
   11     7 Robert         Kamiński              121.21 -  345: 439   71
   12     9 Sławomir       Kordjalik             134.10 +  442: 338  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Piotr Pietuchowski 122.43 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Paradowicz            100.00 +  473: 118  150
    2     9 Edward         Stefaniak             112.16 -  280: 437   62
    3    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  347: 328  150
    4     9 Paweł          Frynia                107.34 +  330: 315  157
    5     9 Ryszard        Dębski                126.63 +  407: 349  177
    6     6 Marek          Charytoniuk           119.90 +  369: 321  170
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  389: 416   89
    8     6 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  333: 345   51
    9    10 Piotr          Rosół                 113.61 -  340: 381   64
   10    10 Robert         Kamiński              121.21 -  363: 399   71
   11    15 Paweł          Frynia                107.34 -  313: 361   57
   12    17 Beata          Piotrowska            109.83 +  508: 277  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Robert Kamiński 121.21 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  718: 104  150
    2     2 Ryszard        Dębski                126.63 -  374: 447   77
    3    10 Janusz         Kaczor                119.70 -  324: 377   70
    4    17 Anna           Pawłowska             100.00 +  444: 328  150
    5    11 Edward         Stefaniak             112.16 +  408: 335  162
    6     8 Joanna         Stępień               126.37 -  280: 502   76
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  314: 406   53
    8    17 Jan            Lisiewski             100.00 +  511: 243  150
    9    13 Paweł          Frynia                107.34 +  349: 348  157
   10    10 Piotr          Pietuchowski          122.43 +  399: 363  172
   11     7 Paweł          Jackowski             124.65 +  439: 345  175
   12     4 Grzegorz       Święcki               135.15 -  288: 388   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Rafał Matczak 120.25 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Pawłowska             100.00 +  360: 273  150
    2    13 Paweł          Jackowski             124.65 -  335: 411   75
    3    11 Jarosław       Borowski              130.55 +  396: 395  181
    4    10 Marek          Charytoniuk           119.90 -  381: 412   70
    5    19 Grzegorz       Gardynik              108.71 -  302: 391   59
    6    24 Paweł          Kondratiuk            100.00 +  510: 203  150
    7    16 Rafał          Wesołowski            100.00 +  486: 281  150
    8    11 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  319: 405   50
    9    16 Dominik        Piasecki              103.53 -  348: 473   54
   10    18 Paweł          Mojsik                100.00 +  483: 290  150
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  370: 349  168
   12    10 Stanisław      Rydzik                138.92 -  289: 400   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Marek Charytoniuk 119.90 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Pryzowicz             100.00 +  424: 286  150
    2     3 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  294: 419   85
    3    24 Marta          Giżewska              100.00 +  490: 169  150
    4    10 Rafał          Matczak               120.25 +  412: 381  170
    5     6 Stanisław      Rydzik                138.92 +  413: 306  189
    6     6 Piotr          Pietuchowski          122.43 -  321: 369   72
    7    11 Grzegorz       Gardynik              108.71 +  372: 346  159
    8     5 Grzegorz       Święcki               135.15 +  375: 249  185
    9     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  302: 375   66
   10     7 Kuba           Koisar                100.00 +  384: 352  150
   11     5 Grzegorz       Święcki               135.15 -  319: 365   85
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              103.29 +  389: 284  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Janusz Kaczor 119.70 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Rosół                 100.00 +  387: 330  150
    2    12 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  312: 511   89
    3    10 Robert         Kamiński              121.21 +  377: 324  171
    4    11 Paweł          Jackowski             124.65 -  275: 395   75
    5    18 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  274: 428   98
    6    21 Radosław       Konca                 130.57 -  351: 386   81
    7    22 Weronika       Rudnicka              100.00 +  412: 281  150
    8    18 Grzegorz       Pukniel               105.94 -  323: 335   56
    9    21 Paweł          Kondratiuk            100.00 +  386: 294  150
   10    22 Michał         Pryzowicz             100.00 +  390: 331  150
   11    18 Elżbieta       Święcka               100.00 +  348: 326  150
   12    15 Joanna         Ostrowska             101.98 +  438: 386  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Andrzej Kwiatkowski 118.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Weronika       Rudnicka              100.00 -  363: 499   50
    2    18 Grzegorz       Pukniel               105.94 +  403: 275  156
    3    19 Anna           Biegańska             100.00 +  356: 268  150
    4     7 Stanisław      Rydzik                138.92 -  402: 417   89
    5    17 Dominik        Piasecki              103.53 +  430: 359  154
    6    14 Grzegorz       Gardynik              108.71 -  347: 425   59
    7    15 Renata         Rosół                 100.00 +  442: 263  150
    8    14 Joanna         Ostrowska             101.98 -  364: 383   52
    9    15 Anna           Arana                 100.00 -  382: 404   50
   10    17 Rafał          Wesołowski            100.00 +  380: 371  150
   11    13 Rafał          Matczak               120.25 -  349: 370   70
   12    16 Marek          Syczuk                133.04 -  262: 396   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Mariola Osajda-Matczak 116.03 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Strelczuk             100.00 +  446: 180  150
    2    14 Wojciech       Usakiewicz            140.48 +  428: 425  190
    3     5 Piotr          Rosół                 113.61 +  468: 347  164
    4     3 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  340: 414   89
    5     8 Rafał          Wesołowski            100.00 +  339: 269  150
    6     2 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  406: 426   85
    7     6 Ryszard        Dębski                126.63 -  321: 395   77
    8    13 Grzegorz       Gardynik              108.71 +  438: 263  159
    9     5 Marek          Charytoniuk           119.90 +  375: 302  170
   10     5 Radosław       Konca                 130.57 +  421: 374  181
   11     3 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  325: 436   85
   12     6 Ryszard        Dębski                126.63 -  240: 309   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Piotr Rosół 113.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  464: 133  150
    2    11 Grzegorz       Gardynik              108.71 +  354: 290  159
    3     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  347: 468   66
    4    15 Rafał          Wesołowski            100.00 -  362: 475   50
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              103.29 +  455: 368  153
    6    13 Joanna         Ostrowska             101.98 +  410: 354  152
    7     8 Paweł          Jackowski             124.65 -  307: 419   75
    8    16 Łukasz         Święcki               100.00 +  359: 358  150
    9    10 Piotr          Pietuchowski          122.43 +  381: 340  172
   10     6 Ryszard        Dębski                126.63 +  337: 325  177
   11     6 Sławomir       Kordjalik             134.10 +  406: 342  184
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  323: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Edward Stefaniak 112.16 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  402: 242  150
    2     9 Piotr          Pietuchowski          122.43 +  437: 280  172
    3     3 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  287: 426   89
    4     6 Dariusz        Banaszek              135.58 -  295: 413   86
    5    11 Robert         Kamiński              121.21 -  335: 408   71
    6    26 Weronika       Rudnicka              100.00 -  357: 381   50
    7    24 Roman          Błoszyński            100.00 +  416: 199  150
    8    20 Paweł          Mojsik                100.00 +  461: 266  150
    9    18 Anna           Biegańska             100.00 -  348: 411   50
   10    19 Anna           Pawłowska             100.00 +  394: 303  150
   11    14 Beata          Piotrowska            109.83 +  358: 271  160
   12    12 Radosław       Konca                 130.57 -  279: 478   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Bogdan Kozłowski 111.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  519: 166  150
    2     5 Kuba           Koisar                100.00 -  326: 447   50
    3    14 Anna           Arana                 100.00 -  260: 354   50
    4    23 Joanna         Ostrowska             101.98 -  240: 421   52
    5    25 Roman          Błoszyński            100.00 +  439: 259  150
    6    23 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  248: 456   50
    7    26 Paweł          Kondratiuk            100.00 +  454: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  7  93.14




	Dorota Zielińska 111.16 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  414: 379  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                138.92 -  294: 498   89
    3     9 Sławomir       Kordjalik             134.10 -  317: 542   84
    4    28 Marta          Giżewska              100.00 +  574: 101  150
    5    14 Joanna         Stępień               126.37 -  234: 434   76
    6    19 Paweł          Mojsik                100.00 +  376: 318  150
    7    17 Joanna         Ostrowska             101.98 -  335: 441   52
    8    19 Renata         Rosół                 100.00 +  374: 250  150
    9    20 Łukasz         Święcki               100.00 +  325: 310  150
   10    12 Jarosław       Borowski              130.55 -  340: 382   81
   11    17 Anna           Arana                 100.00 +  342: 309  150
   12    14 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  356: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Beata Piotrowska 109.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Szumieluk             100.00 +  414: 231  150
    2     8 Weronika       Rudnicka              100.00 +  438: 369  150
    3     8 Łukasz         Święcki               100.00 +  468: 287  150
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  307: 432   89
    5     4 Dariusz        Banaszek              135.58 +  338: 271  186
    6     5 Grzegorz       Święcki               135.15 -  317: 375   85
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  427: 370  185
    8     4 Stanisław      Rydzik                138.92 -  320: 428   89
    9    12 Sławomir       Kordjalik             134.10 -  309: 460   84
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  319: 421   53
   11    14 Edward         Stefaniak             112.16 -  271: 358   62
   12    17 Piotr          Pietuchowski          122.43 -  277: 508   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Grzegorz Gardynik 108.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Wesołowski            100.00 +  389: 320  150
    2    11 Piotr          Rosół                 113.61 -  290: 354   64
    3    15 Marek          Syczuk                133.04 +  378: 321  183
    4    12 Grzegorz       Święcki               135.15 -  290: 443   85
    5    19 Rafał          Matczak               120.25 +  391: 302  170
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  425: 347  168
    7    11 Marek          Charytoniuk           119.90 -  346: 372   70
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  263: 438   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  8 119.50




	Paweł Frynia 107.34 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Elżbieta       Święcka               100.00 +  433: 242  150
    2     1 Sławomir       Kordjalik             134.10 +  417: 337  184
    3     2 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  370: 456   85
    4     9 Piotr          Pietuchowski          122.43 -  315: 330   72
    5    15 Renata         Rosół                 100.00 -  322: 344   50
    6    18 Dominik        Piasecki              103.53 +  305: 292  154
    7    19 Anna           Biegańska             100.00 -  353: 401   50
    8    21 Anna           Pawłowska             100.00 +  384: 317  150
    9    13 Robert         Kamiński              121.21 -  348: 349   71
   10    20 Marianna       Kozłowska             104.52 +  391: 368  155
   11    15 Piotr          Pietuchowski          122.43 +  361: 313  172
   12    13 Dominik        Piasecki              103.53 -  361: 385   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Grzegorz Pukniel 105.94 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Święcki               100.00 -  259: 311   50
    2    18 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 -  275: 403   68
    3    30 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  435: 144  150
    4    18 Jarosław       Borowski              130.55 -  373: 401   81
    5    26 Grzegorz       Borowski              100.00 +  465: 175  150
    6    20 Elżbieta       Święcka               100.00 -  345: 383   50
    7    23 Maciej         Szumieluk             100.00 +  460: 226  150
    8    18 Janusz         Kaczor                119.70 +  335: 323  170
    9    19 Weronika       Rudnicka              100.00 +  340: 284  150
   10     9 Sławomir       Kordjalik             134.10 -  325: 422   84
   11    16 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  310: 331   50
   12    18 Anna           Arana                 100.00 +  402: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Marianna Kozłowska 104.52 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  358: 433   98
    2    19 Joanna         Ostrowska             101.98 -  277: 338   52
    3    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  424: 134  150
    4    26 Grzegorz       Borowski              100.00 +  401: 217  150
    5    20 Anna           Biegańska             100.00 -  311: 326   50
    6    25 Sebastian      Orzelski              100.00 +  374: 332  150
    7    20 Łukasz         Święcki               100.00 -  341: 374   50
    8    22 Rafał          Wesołowski            100.00 +  373: 326  150
    9    14 Dariusz        Banaszek              135.58 -  149: 452   86
   10    20 Paweł          Frynia                107.34 -  368: 391   57
   11    21 Rafał          Wesołowski            100.00 -  258: 364   50
   12    23 Renata         Rosół                 100.00 +  369: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Dominik Piasecki 103.53 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  329: 356   90
    2    21 Elżbieta       Święcka               100.00 +  390: 291  150
    3    23 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  428: 324  150
    4    16 Łukasz         Święcki               100.00 -  231: 345   50
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 -  359: 430   68
    6    18 Paweł          Frynia                107.34 -  292: 305   57
    7    27 Katarzyna      Borowska              100.00 +  398: 210  150
    8    24 Marek          Syczuk                133.04 +  394: 369  183
    9    16 Rafał          Matczak               120.25 +  473: 348  170
   10    16 Anna           Biegańska             100.00 +  359: 267  150
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  382: 444   53
   12    13 Paweł          Frynia                107.34 +  385: 361  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Krzysztof Sporczyk 103.29 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                138.92 -  278: 506   89
    2    31 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  394: 171  150
    3    16 Grzegorz       Święcki               135.15 -  284: 400   85
    4    19 Weronika       Rudnicka              100.00 +  426: 327  150
    5    16 Piotr          Rosół                 113.61 -  368: 455   64
    6    17 Marek          Syczuk                133.04 +  363: 359  183
    7    13 Robert         Kamiński              121.21 +  406: 314  171
    8    12 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  353: 312  185
    9     9 Ryszard        Dębski                126.63 -  308: 397   77
   10    15 Beata          Piotrowska            109.83 +  421: 319  160
   11    12 Dominik        Piasecki              103.53 +  444: 382  154
   12     8 Marek          Charytoniuk           119.90 -  284: 389   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Joanna Ostrowska 101.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             138.86 -  247: 394   89
    2    19 Marianna       Kozłowska             104.52 +  338: 277  155
    3    21 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  310: 395   50
    4    23 Bogdan         Kozłowski             111.44 +  421: 240  161
    5    21 Jan            Lisiewski             100.00 +  372: 348  150
    6    13 Piotr          Rosół                 113.61 -  354: 410   64
    7    17 Dorota         Zielińska             111.16 +  441: 335  161
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  383: 364  168
    9    11 Grzegorz       Święcki               135.15 -  277: 397   85
   10    14 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  300: 429   85
   11    19 Anna           Biegańska             100.00 +  302: 293  150
   12    15 Janusz         Kaczor                119.70 -  386: 438   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Mariusz Sylwestrzuk 101.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             138.81 -  306: 456   89
    2    26 Paweł          Strelczuk             100.00 +  427: 268  150
    3    22 Grzegorz       Borowski              100.00 +  448: 197  150
    4    14 Anna           Arana                 100.00 +  414: 408  150
    5     7 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  264: 390   90
    6     7 Sławomir       Kordjalik             134.10 +  476: 399  184
    7     7 Kuba           Koisar                100.00 +  403: 292  150
    8     6 Piotr          Pietuchowski          122.43 +  345: 333  172
    9     3 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  368: 390   85
   10     8 Joanna         Stępień               126.37 +  374: 371  176
   11     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  330: 354   89
   12     7 Joanna         Stępień               126.37 +  355: 225  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  294: 421   89
    2    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  387: 211  150
    3    14 Bogdan         Kozłowski             111.44 +  354: 260  161
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  408: 414   51
    5    22 Michał         Pryzowicz             100.00 +  388: 274  150
    6     9 Dariusz        Banaszek              135.58 -  311: 431   86
    7    21 Marek          Syczuk                133.04 +  393: 390  183
    8    10 Jarosław       Borowski              130.55 -  304: 384   81
    9    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  404: 382  168
   10    13 Paweł          Jackowski             124.65 -  311: 473   75
   11    17 Dorota         Zielińska             111.16 -  309: 342   61
   12    18 Grzegorz       Pukniel               105.94 -  351: 402   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Anna Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Banaszek              135.58 -  220: 553   86
    2    24 Jan            Lisiewski             100.00 +  384: 337  150
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 -  268: 356   68
    4    24 Paweł          Mojsik                100.00 +  397: 314  150
    5    20 Marianna       Kozłowska             104.52 +  326: 311  155
    6    15 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  329: 416   98
    7    19 Paweł          Frynia                107.34 +  401: 353  157
    8    15 Kuba           Koisar                100.00 -  346: 399   50
    9    18 Edward         Stefaniak             112.16 +  411: 348  162
   10    16 Dominik        Piasecki              103.53 -  267: 359   54
   11    19 Joanna         Ostrowska             101.98 -  293: 302   52
   12    21 Jan            Lisiewski             100.00 -  349: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Katarzyna Borowska 100.00 Piliki                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 135.33 -  168: 581   85
    2    27 Paweł          Kondratiuk            100.00 -  170: 347   50
    3    29 Anna           Pawłowska             100.00 -  239: 391   50
    4    29 Roman          Błoszyński            100.00 -  261: 318   50
    5    31 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  423: 168  150
    6    30 Paweł          Strelczuk             100.00 +  342: 199  150
    7    27 Dominik        Piasecki              103.53 -  210: 398   54
    8    25 Weronika       Rudnicka              100.00 -  257: 414   50
    9    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  293: 237  150
   10    25 Jan            Lisiewski             100.00 -  238: 332   50
   11    27 Grzegorz       Borowski              100.00 -  249: 273   50
   12    28 Roman          Błoszyński            100.00 -  241: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 12  78.25




	Grzegorz Borowski 100.00 Piliki                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  318: 416   85
    2    23 Roman          Błoszyński            100.00 +  267: 266  150
    3    22 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  197: 448   51
    4    26 Marianna       Kozłowska             104.52 -  217: 401   55
    5    26 Grzegorz       Pukniel               105.94 -  175: 465   56
    6    27 Anna           Pawłowska             100.00 -  175: 404   50
    7    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  326: 169  150
    8    26 Maciej         Szumieluk             100.00 +  347: 241  150
    9    24 Paweł          Mojsik                100.00 -  309: 374   50
   10    26 Renata         Rosół                 100.00 -  312: 386   50
   11    27 Katarzyna      Borowska              100.00 +  273: 249  150
   12    25 Maciej         Szumieluk             100.00 +  308: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Roman Błoszyński 100.00 Niewodnica               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Święcki               135.15 -  229: 469   85
    2    23 Grzegorz       Borowski              100.00 -  266: 267   50
    3    32 Sebastian      Orzelski              100.00 -  294: 345   50
    4    29 Katarzyna      Borowska              100.00 +  318: 261  150
    5    25 Bogdan         Kozłowski             111.44 -  259: 439   61
    6    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  385: 166  150
    7    24 Edward         Stefaniak             112.16 -  199: 416   62
    8    28 Marta          Giżewska              100.00 +  284: 213  150
    9    23 Rafał          Wesołowski            100.00 -  218: 401   50
   10    24 Weronika       Rudnicka              100.00 -  276: 362   50
   11    26 Maciej         Szumieluk             100.00 -  256: 280   50
   12    28 Katarzyna      Borowska              100.00 +  337: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Marta Giżewska 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Kordjalik             134.10 -   31: 911   84
    3    24 Marek          Charytoniuk           119.90 -  169: 490   70
    4    28 Dorota         Zielińska             111.16 -  101: 574   61
    5    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  184: 390   50
    6    31 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 -  141: 232   50
    7    30 Maciej         Paradowicz            100.00 +  221: 153  150
    8    28 Roman          Błoszyński            100.00 -  213: 284   50
    9    29 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 -  155: 279   50
   10    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  246: 257   50
   11    30 Maciej         Paradowicz            100.00 -  177: 276   50
   12    30 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 -  212: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  / 11  65.00




	Kuba Koisar 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Syczuk                133.04 +  417: 289  183
    2     5 Bogdan         Kozłowski             111.44 +  447: 326  161
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              138.76 -  325: 348   89
    4    13 Michał         Pryzowicz             100.00 +  459: 195  150
    5    10 Łukasz         Święcki               100.00 +  373: 289  150
    6     4 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  404: 415   90
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  292: 403   51
    8    15 Anna           Biegańska             100.00 +  399: 346  150
    9     8 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  342: 304  150
   10     7 Marek          Charytoniuk           119.90 -  352: 384   70
   11    10 Ryszard        Dębski                126.63 -  350: 386   77
   12    11 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  309: 388   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Paweł Kondratiuk 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Konca                 130.57 -  305: 440   81
    2    27 Katarzyna      Borowska              100.00 +  347: 170  150
    3    17 Wojciech       Usakiewicz            140.48 -  262: 454   90
    4    22 Jan            Lisiewski             100.00 -  254: 344   50
    5    29 Maciej         Paradowicz            100.00 +  343: 154  150
    6    24 Rafał          Matczak               120.25 -  203: 510   70
    7    26 Bogdan         Kozłowski             111.44 -  265: 454   61
    8    27 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  432: 104  150
    9    21 Janusz         Kaczor                119.70 -  294: 386   70
   10    28 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  315: 242  150
   11    25 Michał         Pryzowicz             100.00 +  339: 291  150
   12    22 Weronika       Rudnicka              100.00 +  368: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Jerzy Krzyżewski 100.00 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Borowski              130.55 -  218: 509   81
    2    25 Paweł          Mojsik                100.00 +  328: 313  150
    3    23 Dominik        Piasecki              103.53 -  324: 428   54
    4    25 Renata         Rosół                 100.00 -  281: 341   50
    5    23 Weronika       Rudnicka              100.00 +  374: 263  150
    6    23 Bogdan         Kozłowski             111.44 +  456: 248  161
    7    18 Radosław       Konca                 130.57 -  323: 414   81
    8    23 Elżbieta       Święcka               100.00 -  300: 328   50
    9    26 Marek          Syczuk                133.04 -  300: 357   83
   10    27 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  402: 213  150
   11    23 Paweł          Mojsik                100.00 +  480: 256  150
   12    20 Anna           Pawłowska             100.00 +  321: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Dębski                126.63 -  315: 429   77
    2    24 Anna           Biegańska             100.00 -  337: 384   50
    3    25 Maciej         Szumieluk             100.00 +  455: 290  150
    4    22 Paweł          Kondratiuk            100.00 +  344: 254  150
    5    21 Joanna         Ostrowska             101.98 -  348: 372   52
    6    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  319: 243  150
    7    12 Sławomir       Kordjalik             134.10 -  269: 361   84
    8    17 Robert         Kamiński              121.21 -  243: 511   71
    9    25 Michał         Pryzowicz             100.00 -  329: 343   50
   10    25 Katarzyna      Borowska              100.00 +  332: 238  150
   11    24 Łukasz         Święcki               100.00 +  325: 321  150
   12    21 Anna           Biegańska             100.00 +  363: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Paweł Mojsik 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Stępień               126.37 -  314: 326   76
    2    25 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  313: 328   50
    3    28 Maciej         Paradowicz            100.00 +  460: 261  150
    4    24 Anna           Biegańska             100.00 -  314: 397   50
    5    24 Maciej         Szumieluk             100.00 +  324: 296  150
    6    19 Dorota         Zielińska             111.16 -  318: 376   61
    7    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  328: 267  150
    8    20 Edward         Stefaniak             112.16 -  266: 461   62
    9    24 Grzegorz       Borowski              100.00 +  374: 309  150
   10    18 Rafał          Matczak               120.25 -  290: 483   70
   11    23 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  256: 480   50
   12    24 Łukasz         Święcki               100.00 +  367: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Jackowski             124.65 -  256: 449   75
    3    32 Roman          Błoszyński            100.00 +  345: 294  150
    4    27 Joanna         Stępień               126.37 -  375: 376   76
    5    27 Anna           Pawłowska             100.00 +  357: 278  150
    6    25 Marianna       Kozłowska             104.52 -  332: 374   55
   10    30 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  387: 188  150
   12    27 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  412: 180  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  7 115.14




	Maciej Paradowicz 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Pietuchowski          122.43 -  118: 473   72
    2    30 Michał         Pryzowicz             100.00 -  234: 396   50
    3    28 Paweł          Mojsik                100.00 -  261: 460   50
    4    32 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  293: 171  150
    5    29 Paweł          Kondratiuk            100.00 -  154: 343   50
    6    28 Maciej         Szumieluk             100.00 -  263: 372   50
    7    30 Marta          Giżewska              100.00 -  153: 221   50
    8    30 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -    0: 400    0
   11    30 Marta          Giżewska              100.00 +  276: 177  150
   12    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  282: 155  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  9  85.78




	Grzegorz Parfieniuk-Kacejko 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              121.21 -  104: 718   71
    2    31 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  171: 394   53
    3    31 Elżbieta       Święcka               100.00 -  192: 385   50
    4    31 Paweł          Strelczuk             100.00 -  222: 306   50
    5    31 Katarzyna      Borowska              100.00 -  168: 423   50
    6    31 Marta          Giżewska              100.00 +  232: 141  150
    7    31 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  225: 212  150
    8    27 Paweł          Kondratiuk            100.00 -  104: 432   50
   10    27 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  213: 402   50
   11    29 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  212: 173  150
   12    27 Sebastian      Orzelski              100.00 -  180: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  / 11  79.45




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Matczak               120.25 -  273: 360   70
    2    17 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  319: 371   50
    3    29 Katarzyna      Borowska              100.00 +  391: 239  150
    4    17 Robert         Kamiński              121.21 -  328: 444   71
    5    27 Sebastian      Orzelski              100.00 -  278: 357   50
    6    27 Grzegorz       Borowski              100.00 +  404: 175  150
    7    28 Paweł          Strelczuk             100.00 +  345: 243  150
    8    21 Paweł          Frynia                107.34 -  317: 384   57
    9    22 Renata         Rosół                 100.00 +  362: 340  150
   10    19 Edward         Stefaniak             112.16 -  303: 394   62
   11    22 Renata         Rosół                 100.00 +  358: 308  150
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  289: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Michał Pryzowicz 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Charytoniuk           119.90 -  286: 424   70
    2    30 Maciej         Paradowicz            100.00 +  396: 234  150
    3    13 Weronika       Rudnicka              100.00 +  367: 328  150
    4    13 Kuba           Koisar                100.00 -  195: 459   50
    5    22 Anna           Arana                 100.00 -  274: 388   50
    8    31 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  282: 252  150
    9    25 Jan            Lisiewski             100.00 +  343: 329  150
   10    22 Janusz         Kaczor                119.70 -  331: 390   70
   11    25 Paweł          Kondratiuk            100.00 -  291: 339   50
   12    26 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 +  319: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 10 104.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Janusz         Kaczor                119.70 -  330: 387   70
    2    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  314: 358   50
    3    26 Paweł          Strelczuk             100.00 +  421: 216  150
    4    25 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  341: 281  150
    5    15 Paweł          Frynia                107.34 +  344: 322  157
    6    12 Ryszard        Dębski                126.63 -  326: 333   77
    7    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 -  263: 442   68
    8    19 Dorota         Zielińska             111.16 -  250: 374   61
    9    22 Anna           Pawłowska             100.00 -  340: 362   50
   10    26 Grzegorz       Borowski              100.00 +  386: 312  150
   11    22 Anna           Pawłowska             100.00 -  308: 358   50
   12    23 Marianna       Kozłowska             104.52 -  265: 369   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Weronika Rudnicka 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 +  499: 363  168
    2     8 Beata          Piotrowska            109.83 -  369: 438   60
    3    13 Michał         Pryzowicz             100.00 -  328: 367   50
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              103.29 -  327: 426   53
    5    23 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  263: 374   50
    6    26 Edward         Stefaniak             112.16 +  381: 357  162
    7    22 Janusz         Kaczor                119.70 -  281: 412   70
    8    25 Katarzyna      Borowska              100.00 +  414: 257  150
    9    19 Grzegorz       Pukniel               105.94 -  284: 340   56
   10    24 Roman          Błoszyński            100.00 +  362: 276  150
   11    20 Marek          Syczuk                133.04 -  306: 353   83
   12    22 Paweł          Kondratiuk            100.00 -  274: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Paweł Strelczuk 100.00 Bielsk PODLASKI          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  180: 446   66
    2    26 Mariusz        Sylwestrzuk           101.45 -  268: 427   51
    3    26 Renata         Rosół                 100.00 -  216: 421   50
    4    31 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  306: 222  150
    5    28 Elżbieta       Święcka               100.00 -  271: 397   50
    6    30 Katarzyna      Borowska              100.00 -  199: 342   50
    7    28 Anna           Pawłowska             100.00 -  243: 345   50
    8    29 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     467  /  7  66.71




	Aleksandra Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Rosół                 113.61 -  133: 464   64
    2    29 Marek          Syczuk                133.04 -  150: 542   83
    3    30 Grzegorz       Pukniel               105.94 -  144: 435   56
    4    32 Maciej         Paradowicz            100.00 -  171: 293   50
    5    32 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  136: 200   50
    7    31 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 -  212: 225   50
    8    29 Paweł          Strelczuk             100.00 +  400:   0    0
    9    27 Maciej         Szumieluk             100.00 -  168: 353   50
   10    30 Sebastian      Orzelski              100.00 -  188: 387   50
   11    29 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 -  173: 212   50
   12    30 Marta          Giżewska              100.00 +  272: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  / 10  65.30




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Edward         Stefaniak             112.16 -  242: 402   62
    2    20 Renata         Rosół                 100.00 +  358: 314  150
    3    20 Piotr          Pietuchowski          122.43 -  328: 347   72
    4    20 Marek          Syczuk                133.04 -  229: 496   83
    5    30 Marta          Giżewska              100.00 +  390: 184  150
    6    22 Jan            Lisiewski             100.00 -  243: 319   50
    7    25 Paweł          Mojsik                100.00 -  267: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  7  88.14




	Grzegorz Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    31 Michał         Pryzowicz             100.00 -  252: 282   50
    9    29 Marta          Giżewska              100.00 +  279: 155  150
   10    28 Paweł          Kondratiuk            100.00 -  242: 315   50
   11    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  324: 190  150
   12    26 Michał         Pryzowicz             100.00 -  293: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bogdan         Kozłowski             111.44 -  166: 519   61
    2    28 Anna           Arana                 100.00 -  211: 387   50
    3    27 Marianna       Kozłowska             104.52 -  134: 424   55
    4    30 Maciej         Szumieluk             100.00 -  189: 361   50
    5    32 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  200: 136  150
    6    29 Roman          Błoszyński            100.00 -  166: 385   50
    7    29 Grzegorz       Borowski              100.00 -  169: 326   50
    8    30 Maciej         Paradowicz            100.00 +  400:   0    0
    9    28 Katarzyna      Borowska              100.00 -  237: 293   50
   10    29 Marta          Giżewska              100.00 +  257: 246  150
   11    28 Grzegorz       Sylwestrzuk           100.00 -  190: 324   50
   12    29 Maciej         Paradowicz            100.00 -  155: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  / 11  69.64




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dorota         Zielińska             111.16 -  379: 414   61
    2    17 Anna           Pawłowska             100.00 +  371: 319  150
    3    21 Joanna         Ostrowska             101.98 +  395: 310  152
    4     5 Sławomir       Kordjalik             134.10 -  267: 447   84
    5    13 Marek          Syczuk                133.04 +  406: 305  183
    6    10 Jarosław       Borowski              130.55 +  372: 287  181
    7    10 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  360: 470   98
    8    11 Rafał          Matczak               120.25 +  405: 319  170
    9     8 Kuba           Koisar                100.00 -  304: 342   50
   10    11 Dariusz        Banaszek              135.58 -  346: 380   86
   11    16 Grzegorz       Pukniel               105.94 +  331: 310  156
   12    14 Dorota         Zielińska             111.16 +  416: 356  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Maciej Szumieluk 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Beata          Piotrowska            109.83 -  231: 414   60
    2    22 Rafał          Wesołowski            100.00 -  257: 320   50
    3    25 Jan            Lisiewski             100.00 -  290: 455   50
    4    30 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  361: 189  150
    5    24 Paweł          Mojsik                100.00 -  296: 324   50
    6    28 Maciej         Paradowicz            100.00 +  372: 263  150
    7    23 Grzegorz       Pukniel               105.94 -  226: 460   56
    8    26 Grzegorz       Borowski              100.00 -  241: 347   50
    9    27 Aleksandra     Sylwestrzuk           100.00 +  353: 168  150
   10    23 Marek          Syczuk                133.04 -  279: 445   83
   11    26 Roman          Błoszyński            100.00 +  280: 256  150
   12    25 Grzegorz       Borowski              100.00 -  271: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Gardynik              108.71 -  320: 389   59
    2    22 Maciej         Szumieluk             100.00 +  320: 257  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              148.04 +  387: 348  198
    4    15 Piotr          Rosół                 113.61 +  475: 362  164
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.03 -  269: 339   66
    6    11 Stanisław      Rydzik                138.92 -  274: 456   89
    7    16 Rafał          Matczak               120.25 -  281: 486   70
    8    22 Marianna       Kozłowska             104.52 -  326: 373   55
    9    23 Roman          Błoszyński            100.00 +  401: 218  150
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           118.06 -  371: 380   68
   11    21 Marianna       Kozłowska             104.52 +  364: 258  155
   12    19 Elżbieta       Święcka               100.00 +  368: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Frynia                107.34 -  242: 433   57
    2    21 Dominik        Piasecki              103.53 -  291: 390   54
    3    31 Grzegorz       Parfieniuk-Kacejko    100.00 +  385: 192  150
    4    21 Mariusz        Skrobosz              148.04 -  390: 403   98
    5    28 Paweł          Strelczuk             100.00 +  397: 271  150
    6    20 Grzegorz       Pukniel               105.94 +  383: 345  156
    7    14 Jarosław       Borowski              130.55 -  386: 429   81
    8    23 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  328: 300  150
    9    17 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  334: 406   85
   10    21 Łukasz         Święcki               100.00 +  395: 299  150
   11    18 Janusz         Kaczor                119.70 -  326: 348   70
   12    19 Rafał          Wesołowski            100.00 -  263: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grzegorz       Pukniel               105.94 +  311: 259  156
    2    16 Mariusz        Skrobosz              148.04 +  416: 333  198
    3     8 Beata          Piotrowska            109.83 -  287: 468   60
    4    16 Dominik        Piasecki              103.53 +  345: 231  154
    5    10 Kuba           Koisar                100.00 -  289: 373   50
    6    16 Paweł          Jackowski             124.65 -  268: 417   75
    7    20 Marianna       Kozłowska             104.52 +  374: 341  155
    8    16 Piotr          Rosół                 113.61 -  358: 359   64
    9    20 Dorota         Zielińska             111.16 -  310: 325   61
   10    21 Elżbieta       Święcka               100.00 -  299: 395   50
   11    24 Jan            Lisiewski             100.00 -  321: 325   50
   12    24 Paweł          Mojsik                100.00 -  315: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58


Lista rankingowa na dzień 06-06-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.85  27902  190
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.14  28144  198
   3 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.37  17671  125
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.59  27977  199
   5 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.71  27522  197
   6 Szymon Zaleski                 Poznań               139.58  13818   99
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.47  26360  189
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             139.23  26872  193
   9 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             138.66  27593  199
  10 Kamil Górka                    Łęczna               137.91  26617  193
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Grzegorz Święcki               Białystok            136.17  15251  112
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.72   4886   36
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  17 Krzysztof Mówka                Toruń                134.97  26319  195
  18 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.87  26704  198
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.60  26382  196
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.41  23118  172
  21 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.24  26042  194
  22 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.10  26088  196
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.64  25599  193
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.66  22383  170
  25 Kuba Koisar                    Warszawa             131.58   4079   31
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  27 Dawid Pikul                    Poznań               131.39  25489  194
  28 Marek Syczuk                   Warszawa             130.91  25528  195
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.85  14786  113
  30 Radosław Konca                 Warszawa             130.69  26138  200
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.79   5062   39
  32 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.58  13606  105
  33 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.69  25352  197
  35 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  36 Sławomir Nosek                 Mielec               128.37  14763  115
  37 Marcin Kamiński                Warszawa             128.16  10253   80
  38 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.24  18832  148
  39 Joanna Stępień                 Katowice             127.05  24266  191
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  41 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.95  24882  196
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            126.70  25214  199
  43 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.95   8313   66
  44 Filip Warzecha                 Gdynia               125.37  12161   97
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.31  19924  159
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             125.30  24182  193
  47 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  48 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.88  21605  173
  49 Mariusz Margalski              Warszawa             124.67   8602   69
  50 Michał Makowski                Warszawa             124.41  10326   83
  51 Marek Roszak                   Poznań               124.17  24214  195
  52 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.06  21214  171
  53 Marcin Bożek                   Będzin               123.93  11154   90
  54 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  55 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  56 Stanisław Ochot                Katowice             123.08   7631   62
  57 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  58 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.39  12361  101
  59 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  60 Piotr Pietuchowski             Białystok            121.73  19111  157
  61 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  62 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  63 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.33  22810  188
  64 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.23  18064  149
  65 Radosław Sowiński              Warszawa             121.07  23730  196
  66 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.01  19240  159
  67 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  68 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.16  23432  195
  71 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  72 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.03  17765  148
  73 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  74 Rafał Matczak                  Pruszków             119.84  22649  189
  75 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  76 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.60  19615  164
  77 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  78 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.07  23815  200
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.46  13505  114
  81 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  82 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.90   8371   71
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             117.89  18745  159
  84 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.57  16342  139
  85 Dominik Wester                 Warszawa             117.47   3994   34
  86 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.38  16198  138
  87 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.35  23117  197
  88 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             117.24  22511  192
  89 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.21   9494   81
  90 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  91 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  92 Arkadiusz Jaworski             Tychy                116.67  13067  112
  93 Roman Sulima                   Warszawa             116.51  13049  112
  94 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  95 Stanisław Gasik                Warszawa             116.25  23018  198
  96 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.22  21966  189
  97 Katarzyna Stępień              Katowice             116.14  12311  106
  98 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.07  20544  177
  99 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 100 Halina Roszak                  Poznań               115.90  21442  185
 101 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 102 Andrzej Lożyński               Piastów              115.70   5785   50
 103 Joanna Juszczak                Warszawa             115.35  22263  193
 104 Robert Soszka                  Warszawa             115.11  22216  193
 105 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 106 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 107 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 108 Irena Sołdan                   Rumia                114.31  12003  105
 109 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 110 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             114.16  22489  197
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               114.15  21916  192
 113 Marcin Figiel                  Zawichost            113.87  15942  140
 114 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.82  21740  191
 115 Filip Sosin                    Warszawa             113.49  21677  191
 116 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 117 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 118 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              112.97  16946  150
 119 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 120 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.89  22239  197
 121 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.29  11229  100
 122 Beata Madej                    Lublin               112.05  10869   97
 123 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 124 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.89  22266  199
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             111.89  20028  179
 126 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 127 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 128 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.21  21129  190
 129 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 130 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 131 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 132 Jan Lisiewski                  Piasutno             110.73   3322   30
 133 Beata Piotrowska               Łódź                 110.56  20233  183
 134 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 135 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 136 Miłosz Wrzałek                 Reda                 110.16  15643  142
 137 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.15   9253   84
 138 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.06  10236   93
 139 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.05  14526  132
 140 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 141 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 142 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 143 Grzegorz Gardynik              Warszawa             109.63  10305   94
 144 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.53  14896  136
 145 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 146 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              109.49   4051   37
 147 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.35   8092   74
 148 Wiesław Olewiński              Warszawa             109.17  18340  168
 149 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  108.99  19836  182
 150 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 151 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 152 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 153 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.74  14463  133
 154 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.71  21089  194
 155 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 156 Jan Ziółkowski                 Rumia                108.50   5859   54
 157 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 158 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.43  16373  151
 159 Paweł Opyc                     Warszawa             108.30  20686  191
 160 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 161 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 162 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 163 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 164 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 165 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 166 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 167 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 168 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 169 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.47  20742  193
 170 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 171 Grzegorz Pukniel               Lublin               106.79  21358  200
 172 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 173 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 174 Adam Legięć                    Warszawa             106.62   4478   42
 175 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 176 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.46  14265  134
 177 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 178 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.17   9980   94
 179 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.10  10822  102
 180 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 181 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             105.86   3705   35
 182 Monika Siemaszko               Lipiany              105.81   4444   42
 183 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.57  19319  183
 184 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            105.53  14036  133
 185 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 186 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 187 Arkadiusz Biegun               Kraków               105.08  10613  101
 188 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.76  11943  114
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                104.73  19270  184
 190 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.29  13453  129
 191 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.24  13551  130
 192 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 193 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.78  20238  195
 194 Marianna Kozłowska             Białystok            103.67   7464   72
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.44  19551  189
 196 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 197 Joanna Ostrowska               Warszawa             103.32  20251  196
 198 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 199 Roman Figiel                   Zawichost            102.98  12152  118
 200 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.91  20171  196
 201 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 202 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 203 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 204 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.43  14033  137
 205 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.40  19661  192
 206 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 207 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 208 Paweł Ochot                    Katowice             102.05   6735   66
 209 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 210 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 211 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             101.34  15910  157
 212 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 213 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 214 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 215 Joanna Kubik                   Częstochowa          100.81   9476   94
 216 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 217 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 218 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 219 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 220 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.94  14192  142
 221 Jerzy Krzyżewski               Świętajno             99.86   7789   78
 222 Anna Królak                    Warszawa              99.76   7482   75
 223 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 224 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 225 Ewa Zając                      Mrągowo               99.25   3573   36
 226 Rafał Wesołowski               Warszawa              99.24  13993  141
 227 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 228 Anna Arana                     Warszawa              99.06   6637   67
 229 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 230 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 231 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 232 Elżbieta Święcka               Białystok             98.45   4332   44
 233 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 234 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 235 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 236 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.80  10367  106
 237 Wojciech Sołdan                Rumia                 97.67   5079   52
 238 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 239 Renata Rosół                   Warszawa              96.94  16286  168
 240 Marek Kocikowski               Ostróda               96.87   8428   87
 241 Łukasz Święcki                 Białystok             96.47   4341   45
 242 Irena Ficak                    Mielec                96.46   6849   71
 243 Maria Jarosz                   Lublin                96.27  14055  146
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 245 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 246 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 247 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 248 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.36   3147   33
 249 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 250 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 251 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 252 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 253 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 254 Monika Rubinstein              Warszawa              94.41  16993  180
 255 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 257 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 258 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 259 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.19   3448   37
 260 Sławomir Zabawa                Jasło                 93.06   5956   64
 261 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 262 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.80   8816   95
 263 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 264 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 265 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 266 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 267 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 268 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 269 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 270 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 271 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 272 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.03   3151   35
 273 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 274 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 275 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 276 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 277 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 278 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 279 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 280 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 282 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 283 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 284 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 285 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.50   9429  109
 286 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 287 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 288 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 289 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 290 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 291 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 292 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 293 Kacper Jachowicz               Żyrardów              82.91   7959   96
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 295 Jerzy Augustyniak              Łódź                  81.57   5302   65
 296 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 297 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 298 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 299 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 300 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.78   2791   40
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 302 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 06-06-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   6 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
   7 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   8 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   9 Mariusz Rogalski               Iława                 87.68   2455   28
  10 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  11 Bartosz Morawski               Gliwice              125.41   3386   27
  12 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  13 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  14 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  15 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  16 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  17 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  18 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  19 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  20 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  21 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  22 Artur Irzyk                    Strzyżów             111.75   2682   24
  23 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  24 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  25 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  26 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  27 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  28 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  29 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  30 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  31 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  32 Grażyna Furman                 Sosnowiec             98.79   2371   24
  33 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  34 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  35 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  36 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  37 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  38 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  39 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  40 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  41 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  42 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  43 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.50   1980   24
  44 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  45 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  46 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  47 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  48 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  51 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  52 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  53 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  54 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  55 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  56 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  57 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  58 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  60 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  61 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  62 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  63 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  64 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  65 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  66 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  67 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  68 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  69 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  70 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  71 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  72 Piotr Marusa                   Szczytno              92.56   1666   18
  73 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  74 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  75 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  76 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  77 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  78 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  79 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  80 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  81 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  83 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  84 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  85 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  86 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  87 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  88 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  89 Joanna Kubińska                Warszawa              57.53    863   15
  90 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  91 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  92 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  93 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  94 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  95 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  96 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  97 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  98 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  99 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 100 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 101 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 102 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 103 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 104 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 105 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 106 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 107 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 108 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 109 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 110 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 111 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 112 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 113 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 114 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 115 Anna Biegańska                 Białystok            102.67   1232   12
 116 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 117 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 118 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 119 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 120 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 121 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 122 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 123 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 124 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 125 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 126 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 127 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 128 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 129 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 130 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 131 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 132 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 133 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 134 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 135 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 136 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 137 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 138 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 139 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 140 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 141 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 142 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 143 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 144 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 145 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 146 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 147 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 148 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 149 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 150 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 151 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 152 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 153 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 154 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 155 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 156 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 157 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 158 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 159 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 160 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 161 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 162 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 163 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 164 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 165 Monika Wrzałek                 Rumia                 76.58    919   12
 166 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 167 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 168 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 169 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 170 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 171 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 172 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 173 Marek Rogalski                 Chełm                103.64   1140   11
 174 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.36   1115   11
 175 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 176 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 177 Paulina Hennig                 Gniezno               93.55   1029   11
 178 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 179 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 180 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 181 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 182 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 183 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 184 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 185 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 186 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 187 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 188 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 189 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 190 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 191 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 192 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 193 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 194 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 195 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 196 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 197 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 198 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 199 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 200 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 201 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 202 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 203 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 204 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 205 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 206 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 207 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 208 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 209 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 210 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 211 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 212 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 213 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 214 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 215 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 216 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 217 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 218 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 219 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 220 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 221 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 222 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 223 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 224 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 225 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 226 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 227 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 228 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 229 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 230 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 231 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 232 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 233 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 234 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 235 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 236 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 237 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 238 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 239 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 240 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 241 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 242 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 243 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 244 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 245 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 246 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 247 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 248 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 249 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 250 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 251 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 252 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 253 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 254 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 255 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 256 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 257 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 258 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 259 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 260 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 261 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 262 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 263 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 264 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 265 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 266 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 267 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 268 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 269 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 270 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 271 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 272 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 273 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 274 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 275 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 276 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 277 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 278 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 279 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 280 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 281 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 282 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 283 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 284 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 285 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 286 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 287 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 288 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 289 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 290 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 291 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 292 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 293 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 294 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 295 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 296 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 297 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 298 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 299 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 300 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 301 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 302 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 303 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 304 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 305 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 306 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 307 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 308 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 309 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 310 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 311 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 312 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 313 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 314 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 315 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 316 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 317 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 318 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 319 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 320 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 321 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 322 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 323 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 324 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 325 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 326 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 327 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 328 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 329 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 330 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 331 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 332 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 333 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 334 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 335 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 336 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 337 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 338 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 339 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 340 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 341 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 342 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 343 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 344 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 345 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie