Warszawa10
sierpnia
Warszawa 10-11 sierpnia II Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w PowsinieMistrzostwa Regionów 2019
Racibórz17
sierpnia
Racibórz 17-18 sierpnia X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa RaciborzaMistrzostwa Regionów 2019
Poznań24
sierpnia
Poznań 24-25 sierpnia VIII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2019
Mikołaj Cieplik mistrzem Raciborza17 - 18 sierpnia 2019 — X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa RaciborzaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa RaciborzaRacibórz, 17 - 18 sierpnia 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Mikołaj Cieplik mistrzem RaciborzaJuż w trakcie zeszłorocznego turnieju organizatorzy zastanawiali się jak uczcić kolejne, jubileuszowe X Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble. Padały różne pomysły, jednym z nich było znalezienie nowego, większego miejsca rozgrywek, aby w turnieju mogło wziąć udział większe grono scrabblistów. Stało się to możliwe dzięki staroście raciborskiemu, który użyczył scrabblistom gościny w nowo wyremontowanym, okazałym Zamku Piastowskim. Duża, przestronna, klimatyzowana sala zapewniła uczestnikom wspaniałe warunki do gry. Starosta raciborski Grzegorz SwobodaPrezydent Raciborza Dariusz Polowy nie tylko objęli turniej honorowym patronatem, ale wsparli go również finansowo. Turniej raciborski od początku swojej historii słynął z wielu przeróżnych konkursów, które pozwalały większej liczbie osób zapisać się wśród grona laureatów. Nie inaczej było w tym roku.

Rozpoczęliśmy hucznie od jubileuszowej lampki szampana, zaserwowanej przed pierwszą rundą i przepysznych ciast, przez co zaliczyliśmy małe opóźnienie. To spowodowało też przyspieszenie obiadu o jedną rundę, ale potem było już według planu. Pierwszego dnia siedem rund, a drugiego sześć. Po pierwszym dniu ciężko było wskazać kandydata na mistrza Raciborza, większość obstawiała, że może to znów być ktoś nowy (do tej pory było 9 różnych zwycięzców). Po dziewiątej rundzie na czele stawki znalazł się Mikołaj Cieplik z jednopunktową przewagą. Po kolejnej rundzie zwiększył przewagę o kolejne pół punktu. Lecz w jedenastej rundzie przegrał i mimo iż zachował fotel lidera, to czołówka znów się spłaszczyła. W ostatniej rundzie żeby myśleć o końcowym tryumfie musiał jednak wygrać po raz drugi z Arturem Irzykiem, gdyż miał mniej zdobytych małych punktów. Tak też się stało. Mikołaj wygrał i został 10 mistrzem Raciborza. Artur musiał zadowolić się 3 miejscem. A na drugim miejsce awansował Jan Mrozowski. Pierwsza trójka otrzymała nagrody pieniężne, rzeczowe i pamiątkowe puchary. Pucharami nagrodzeni zostali także: najlepsza debiutantka – Małgorzata Nieżychowska z Raciborza, najlepsza graczka i najlepsza raciborzanka – Teresa Zalewska; najlepszy raciborzanin – Grzegorz Grzeszczuk; najlepszy junior (do 21 lat) – Dominik Ulejczyk; najlepszy senior (+60) – Jerzy Matyasik. W konkursie zoologicznym wygrał Bartosz Morawski (wyrazem PERKOZKU – za 92 pkt.). Dodatkowe nagrody dostali także gracze, którzy w kolejnych rundach układali najdroższe wyrazy na kolejne litery w wyrazie SZKRABLOWANIE. W konkursie „ciśnieniowcy” za wygranie headshotem nagrodę otrzymał Marcin Kurowski. Pozostali gracze, również nie wyjechali z pustymi rękoma. Nagród starczyło dla wszystkich, pozostali uczestnicy nie wyjechali z pustą ręką, a niektórzy nawet z obiema niepustymi. A wszystko to dzięki sponsorom, którym gorąco dziękujemy: browarowi Racibórz za kilka skrzynek chmielowego napoju rozdanego w sobotę wieczorem, aptece Pod różami i ZOOMAR-owi za nagrody w konkursach: zoologicznym i „ciśnieniowcy”, anonimowemu prywatnemu sponsorowi za nagrody w konkursie „szkrablowanie”, Ramecie za poduszki i delfinki, Mieszko za słodycze, Domowi Przyjęć Klimek za catering, Ofistar — hurtowni artykułów papierniczych za możliwość buszowania po sklepie, Jaskowski.net i JPtelebim za reklamę, salonowi fryzjerskiemu za bony dla raciborzan oraz patronom medialnym za nagłośnienie informacji o turnieju. 

Największe jednak podziękowania należą się niezmordowanej trójce zapaleńców skrablowych: Teresie Zalewskiej, Bożenie GuziałMarcinowi Kurowskiemu: żebyście w takiej formie doczekali kolejnych, okrągłych jubileuszy: XX, a może nawet XXX i żeby sprawiało wam to nadal taką frajdę jak za pierwszym razem. Do zobaczenia za rok.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego




honorowy Patronat
Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZamek Piastowski w Raciborzu, 47-400 Racibórz, ul. Zamkowa 2
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 17 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 18 sierpnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieCatering, kawa, herbata, napoje, kanapki i inne. Chętnych na obiad w postaci szwedzkiego stołu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz zgłoszeniowy. Do wyboru pierogi, kilka rodzajów mięs oraz dodatki (tak jak w poprzednich latach), zupy. Koszt — 25 zł.
Noclegi1. MKZ Unia- Pokoje gościnne 1,2,3,4,5-osobowe – od 50 zł; tel. 32 415 25 44 — recepcja oraz kom. 513 293 382 – Kierownik hotelu. Możliwość skorzystania z siłowni-10 zł i sauny-12 zł – minimum 5 chętnych osób. (15 minut piechotą do miejsca gry)
http://www.unia-raciborz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=157&Itemid=53

2. Gościniec Iza (pokoje 1,2,3,4 -osobowe) od 55 zł za osobę, tel. 32 415-49-09 (5 minut piechotą do miejsca gry)

3. Hotel Racibor*** 32 722-44-00 (15 minut piechotą do miejsca gry)
http://www.hotelracibor.pl/pl/site/start.html

4. Hotel Polonia*** tel. 32 414-02-70 (12 minut piechotą do miejsca gry)
http://www.polonia.raciborz.pl/

5. Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu, tel. 32 415-30-01 (portiernia), 32 415-30-21 (sekretariat), ceny od 25 zł za osobę, pokoje 1,2,3,4,5-osobowe, łazienki po remoncie na półpiętrach; (15 minut piechotą do miejsca gry)
https://www.oswnis.pl/index.php


UWAGA! Lista noclegów może być na bieżąco modyfikowana.
NagrodyPieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeKonkursy

W dniach trwania naszego turnieju 17 i 18 sierpnia na placu Długosza w Raciborzu odbędzie się 27. edycja Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego, wydarzenia dedykowanego pamięci dwóch strażaków, którzy zginęli podczas gaszenia pożaru lasów w Kuźni Raciborskiej w 1992 roku. W tym roku gwiazdami Memoriału będą zespoły Feel (koncert w sobotę o godz. 20.30) i Tabu (koncert w niedzielę o godz. 20.30).
Na scenie zagrają też THE trAST i Scarlet. Zaplanowano również spektakularne zawody Firefighter Combat Challenge (szczegóły na stronie http://www.memorial.com.pl ). Oczywiście koncerty są bezpłatne. Zapraszamy!

Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSObiad TAK2019-07-22 09:33:03
2 Bożena Guział Racibórz Członek PFSObiad TAK2019-07-22 14:45:51
3 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSObiad TAK2019-07-22 19:53:27
4 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFSObiad TAK2019-07-22 22:10:39
5 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSObiad TAK2019-07-23 21:45:18
6 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSObiad TAK2019-07-24 08:04:11
7 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSObiad TAK2019-07-24 22:15:16
8 Tomasz Suchanek Gniewkowice Zwykły uczestnikObiad TAK2019-07-25 09:20:31
9 Szymon Stępień Bytom Zwykły uczestnikObiad TAK2019-07-27 12:09:06
10 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSObiad TAK2019-07-28 15:07:57
11 Bartosz Morawski  Wrocław Członek PFSObiad TAK2019-07-28 23:01:43
12 Piotr Kozak Racibórz Zwykły uczestnikObiad TAK2019-07-29 15:07:02
13 Łukasz Bobowski  Suchedniów Członek PFSObiad TAK2019-07-30 15:03:16
14 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSObiad TAK2019-07-30 20:48:38
15 Zofia Gajewska Jelenia Góra Członek PFSObiad TAK2019-07-30 20:51:31
16 Marta Świątkowska Wrocław Członek PFSObiad TAK x22019-07-31 20:21:57
17 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnikObiad TAK2019-07-31 22:26:31
18 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnikObiad TAK2019-07-31 22:28:34
19 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSObiad TAK2019-08-03 20:20:49
20 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-05 17:06:34
21 Zygmunt Skwarek Katowice Członek PFSObiad TAK2019-08-05 20:35:47
22 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSObiad TAK2019-08-05 20:38:08
23 Bernadeta Zapała jaworzno Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-06 09:10:47
24 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-06 10:46:19
25 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFSObiad TAK2019-08-07 10:48:52
26 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-08 21:33:20
27 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSObiad TAK2019-08-09 21:03:32
28 Krzysztof Kałuża Sosnowiec Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-11 07:39:26
29 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSObiad TAK2019-08-11 10:44:30
30 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFSObiad TAK2019-08-11 22:59:09
31 Grzegorz Grzeszczuk Racibórz Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-12 08:12:09
32 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFSObiad TAK2019-08-12 12:14:08
33 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFSObiad TAK2019-08-12 14:41:16
34 Dawid Węgrzyński Zabrze Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-12 21:56:32
35 Justyna Nieznalska Jejkowice Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-13 15:19:07
36 Marcin Kurowski Racibórz Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-13 16:01:00
37 Jolanta Zięba Zabrze Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-13 20:20:05
38 Jerzy Luter Bytom Członek PFSObiad TAK2019-08-14 00:53:15
39 Artur Irzyk Strzyżów Członek PFSObiad NIE2019-08-14 14:08:13
40 Marta Sztajnert Wisła Członek PFSObiad TAK2019-08-14 16:12:41
41 Michał Sztajnert Wisła MłodzieżObiad TAK2019-08-14 16:13:06
42 Grażyna Smereka Racibórz Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-14 18:34:13
43 Jan Mrozowski Kraków Zwykły uczestnikObiad TAK2019-08-15 08:06:22
44 Dominik Ulejczyk Będzin MłodzieżObiad TAK2019-08-15 15:35:52
45 Renata Andracka Zwola Członek PFSObiad TAK2019-08-15 18:18:27
46 Iwona Duźniak Dębica Zwykły uczestnikObiad NIE2019-08-16 10:12:54
47 Konrad Sowula Kraków Zwykły uczestnikObiad NIE2019-08-16 10:15:10
48 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSObiad TAK2019-08-16 19:28:51
49 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSObiad TAK2019-08-17 10:22:30
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608341215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Marcin Kurowski, tel. 732273223, mail: mk728@wp.pl
Bożena Guział, tel, 608056194, mail: boszka102@wp.pl
Polska Federacja Scrabble
Zamek Piastowski w Raciborzu — http://www.zamekpiastowski.pl
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz Starostwo Powiatowe w Raciborzu





Patronat medialny:



Wyniki turnieju X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             146.77     11.0     5394     2231      532
  2 Jan             Mrozowski            Kraków                 155.03      9.5     5477     2069      513
  3 Artur           Irzyk                Strzyżów               144.79      9.0     5631     2028      834
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.28      9.0     5538     2037      744
  5 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              133.34      9.0     5200     1923      273
  6 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.29      9.0     5054     1940      513
  7 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.12      8.5     5052     1743      597
  8 Bartosz         Morawski             Wrocław                160.85      8.0     5829     1941      819
  9 Konrad          Sowula               Kraków                 138.56      8.0     5289     1807      371
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.96      8.0     5253     1908      545
 11 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                124.18      8.0     5052     1712      582
 12 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               126.11      8.0     4964     1770      416
 13 Leszek          Kilian               Jaworzno               110.63      8.0     4899     1791      -11
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              136.46      8.0     4862     1742      207
 15 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.29      8.0     4811     1632      339
 16 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       130.29      7.5     4964     1839      -61
 17 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.65      7.5     4775     1734       44
 18 Natalia         Ogierman             Katowice               123.72      7.0     5209     1772      159
 19 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 123.21      7.0     4969     1667      192
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.39      7.0     4898     1687      118
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.21      7.0     4878     1714      -38
 22 Tomasz          Suchanek             Wrocław                142.14      7.0     4838     1663       87
 23 Bożena          Guział               Racibórz               117.22      7.0     4804     1624      254
 24 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.71      7.0     4681     1748     -382
 25 Jolanta         Zięba                Zabrze                 110.25      7.0     4503     1653     -240
 26 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               103.07      7.0     4497     1552      127
 27 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.37      6.5     4790     1529       29
 28 Michał          Szymkowski           Wrocław                137.97      6.0     5025     1538      175
 29 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.28      6.0     4946     1483        6
 30 Marta           Sztajnert            Wisła                  119.32      6.0     4933     1487      469
 31 Szymon          Stępień              Bytom                  125.83      6.0     4898     1527      -96
 32 Renata          Andracka             Zwola                  119.91      6.0     4825     1502       85
 33 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               117.35      6.0     4734     1473      195
 34 Dariusz         Sowula               Kraków                 127.28      6.0     4633     1419      125
 35 Joanna          Brychcy              Katowice               114.59      6.0     4589     1513      -16
 36 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.91      6.0     4536     1446       79
 37 Marta           Majewska             Wadowice               104.64      6.0     4484     1510     -317
 38 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               101.56      6.0     4469     1417     -123
 39 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      6.0     4341     1485     -325
 40 Sławomir        Wolski               Wrocław                125.95      5.0     4776     1347       91
 41 Iwona           Duźniak              Dębica                 112.75      5.0     4686     1325      397
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  125.61      5.0     4629     1438       -7
 43 Józef           Burzyński            Ełk                    112.20      5.0     4478     1367     -208
 44 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              113.21      5.0     4457     1297       47
 45 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.15      5.0     4216     1294     -329
 46 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      5.0     4156     1259     -354
 47 Piotr           Kozak                Racibórz               102.02      5.0     4059     1280     -349
 48 Grażyna         Smereka              Racibórz               106.45      4.5     4042     1247     -373
 49 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3998     1197     -804
 50 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            150.38      4.0     2785      901      378
 51 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      3.5     3920     1042      -36
 52 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.5     3733      999     -757
 53 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      3.5     3222     1036    -1176
 54 Małgorzata      Nieżychowska         Racibórz               100.00      2.0     2039      649    -1170
 55 Ryszard         Popczyk              Tychy                  100.00      0.5     2849      655    -1970
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza



	Bartosz Morawski 160.85 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              119.91 +  558: 293  170
    2     2 Jerzy          Luter                 125.61 +  457: 265  176
    3     1 Artur          Irzyk                 144.79 +  488: 414  195
    4     1 Tomasz         Suchanek              142.14 +  439: 353  192
    5     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  414: 432   97
    6     2 Zbigniew       Wietecki              126.21 +  491: 368  176
    7     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  346: 437  102
    8     3 Jerzy          Matyasik              124.29 -  332: 358   74
    9     5 Maciej         Skrzypczak            130.29 +  427: 414  180
   10     4 Natalia        Ogierman              123.72 +  502: 358  174
   11     2 Jan            Mrozowski             155.03 +  560: 414  205
   12     2 Łukasz         Bobowski              145.28 -  382: 421   95
   13     2 Jan            Mrozowski             155.03 -  433: 483  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 13 149.31




	Jan Mrozowski 155.03 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Sztajnert             119.32 +  446: 391  169
    2     8 Krzysztof      Kałuża                133.34 +  515: 308  183
    3     3 Zofia          Gajewska              117.71 +  479: 298  168
    4     3 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  359: 422   97
    5     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  275: 420  102
    6     7 Bożena         Guział                117.22 +  447: 322  167
    7     4 Michał         Szymkowski            137.97 +  388: 340  188
    8     5 Maciej         Skrzypczak            130.29 =  425: 425  130
    9     3 Natalia        Ogierman              123.72 +  442: 394  174
   10     2 Artur          Irzyk                 144.79 +  381: 347  195
   11     2 Bartosz        Morawski              160.85 -  414: 560  111
   12     5 Ireneusz       Kurzok                124.18 +  423: 304  174
   13     2 Bartosz        Morawski              160.85 +  483: 433  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2069  / 13 159.15




	Łukasz Tuszyński 151.96 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Świątkowska           117.91 +  440: 291  168
    2    11 Jolanta        Zięba                 110.25 +  533: 239  160
    3     2 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  475: 292  171
    4     2 Andrzej        Rechowicz             130.39 +  373: 368  180
    5     2 Jan            Mrozowski             155.03 +  420: 275  205
    6     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  405: 447   97
    7     2 Bartosz        Morawski              160.85 +  437: 346  211
    8     2 Natalia        Ogierman              123.72 +  526: 303  174
    9     1 Artur          Irzyk                 144.79 -  343: 480   95
   10     3 Łukasz         Bobowski              145.28 -  303: 532   95
   11     4 Jerzy          Matyasik              124.29 +  364: 346  174
   12     4 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  338: 429   83
   13     3 Łukasz         Bobowski              145.28 -  296: 360   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 13 146.77




	Dariusz Putoń 150.38 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zofia          Gajewska              117.71 -  314: 405   68
    2    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  436: 170  150
    3    15 Grażyna        Smereka               106.45 +  534: 342  156
    4     4 Łukasz         Bobowski              145.28 +  383: 345  195
    5     6 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  347: 376   76
    6     9 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  327: 422   80
    7    11 Jerzy          Luter                 125.61 +  444: 347  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  7 128.71




	Mikołaj Cieplik 146.77 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Teresa         Zalewska              117.65 +  328: 295  168
    2    12 Krzysztof      Sporczyk              136.46 +  381: 366  186
    3     7 Zbigniew       Wietecki              126.21 +  468: 340  176
    4     3 Jan            Mrozowski             155.03 +  422: 359  205
    5     1 Bartosz        Morawski              160.85 +  432: 414  211
    6     1 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  447: 405  202
    7     1 Natalia        Ogierman              123.72 -  377: 410   74
    8     1 Artur          Irzyk                 144.79 +  442: 425  195
    9     2 Łukasz         Bobowski              145.28 +  403: 391  195
   10     1 Jerzy          Matyasik              124.29 +  393: 342  174
   11     1 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  399: 409   74
   12     1 Arkadiusz      Łydka                 126.11 +  437: 365  176
   13     1 Artur          Irzyk                 144.79 +  465: 341  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2231  / 13 171.62




	Łukasz Bobowski 145.28 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  455: 359  167
    2     7 Michał         Szymkowski            137.97 +  468: 338  188
    3     5 Konrad         Sowula                138.56 +  433: 407  189
    4     4 Dariusz        Putoń                 150.38 -  345: 383  100
    5     3 Leszek         Kilian                110.63 -  415: 418   61
    6     6 Józef          Burzyński             112.20 +  402: 387  162
    7     5 Andrzej        Rechowicz             130.39 +  331: 279  180
    8     6 Krzysztof      Kałuża                133.34 +  612: 411  183
    9     2 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  391: 403   97
   10     3 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  532: 303  202
   11     3 Artur          Irzyk                 144.79 -  373: 428   95
   12     2 Bartosz        Morawski              160.85 +  421: 382  211
   13     3 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  360: 296  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2037  / 13 156.69




	Artur Irzyk 144.79 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bożena         Guział                117.22 +  420: 355  167
    2    13 Bernadeta      Zapała                100.00 +  415: 305  150
    3     1 Bartosz        Morawski              160.85 -  414: 488  111
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              136.46 +  428: 351  186
    5     5 Michał         Szymkowski            137.97 +  473: 364  188
    6     3 Leszek         Kilian                110.63 +  537: 241  161
    7     3 Konrad         Sowula                138.56 +  419: 379  189
    8     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  425: 442   97
    9     1 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  480: 343  202
   10     2 Jan            Mrozowski             155.03 -  347: 381  105
   11     3 Łukasz         Bobowski              145.28 +  428: 373  195
   12     3 Maciej         Skrzypczak            130.29 +  504: 310  180
   13     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  341: 465   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 13 156.00




	Tomasz Suchanek 142.14 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               114.59 +  478: 307  165
    2     5 Szymon         Dąbrowski             129.12 +  410: 288  179
    3     6 Maciej         Skrzypczak            130.29 +  383: 303  180
    4     1 Bartosz        Morawski              160.85 -  353: 439  111
    5     7 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  285: 456   83
    6    14 Zofia          Gajewska              117.71 -  348: 409   68
    7    14 Renata         Andracka              119.91 +  448: 356  170
    8     8 Leszek         Kilian                110.63 -  334: 378   61
    9    13 Marta          Świątkowska           117.91 +  405: 281  168
   10    13 Marta          Majewska              104.64 +  370: 353  155
   11    10 Konrad         Sowula                138.56 -  323: 413   89
   12    10 Bożena         Guział                117.22 -  278: 424   67
   13    14 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  423: 344  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 13 127.92




	Konrad Sowula 138.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Wypchał               114.29 +  416: 349  164
    2    14 Marta          Sztajnert             119.32 +  360: 315  169
    3     5 Łukasz         Bobowski              145.28 -  407: 433   95
    4    10 Teresa         Zalewska              117.65 +  435: 319  168
    5     8 Maciej         Skrzypczak            130.29 +  531: 328  180
    6     4 Krzysztof      Kałuża                133.34 +  440: 395  183
    7     3 Artur          Irzyk                 144.79 -  379: 419   95
    8     4 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  426: 508   74
    9     6 Leszek         Kilian                110.63 -  294: 428   61
   10     8 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  351: 430   80
   11    10 Tomasz         Suchanek              142.14 +  413: 323  192
   12     6 Dominik        Ulejczyk              123.21 +  402: 328  173
   13     7 Dominik        Ulejczyk              123.21 +  435: 343  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 13 139.00




	Michał Szymkowski 137.97 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Nieznalska            113.21 +  393: 285  163
    2     7 Łukasz         Bobowski              145.28 -  338: 468   95
    3    17 Aneta          Szczyrzyca            103.07 +  433: 276  153
    4    12 Zofia          Gajewska              117.71 +  389: 315  168
    5     5 Artur          Irzyk                 144.79 -  364: 473   95
    6    13 Jerzy          Luter                 125.61 +  393: 382  176
    7     4 Jan            Mrozowski             155.03 -  340: 388  105
    8    11 Marta          Majewska              104.64 +  466: 257  155
    9     8 Jolanta        Zięba                 110.25 -  405: 478   60
   10    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  463: 329  150
   11     5 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  326: 383   76
   12     9 Teresa         Zalewska              117.65 -  373: 412   68
   13    11 Natalia        Ogierman              123.72 -  342: 404   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 13 118.31




	Krzysztof Sporczyk 136.46 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Kurowski              113.15 +  436: 320  163
    2    12 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  366: 381   97
    3    12 Jerzy          Luter                 125.61 +  309: 306  176
    4     8 Artur          Irzyk                 144.79 -  351: 428   95
    5    18 Joanna         Brychcy               114.59 +  386: 338  165
    6     8 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  294: 374   74
    7    19 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  325: 471   73
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              112.37 -  330: 457   62
    9    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  392: 245  150
   10    17 Szymon         Stępień               125.83 +  456: 357  176
   11    12 Zbigniew       Wietecki              126.21 +  417: 335  176
   12    12 Marta          Majewska              104.64 +  418: 311  155
   13     8 Andrzej        Rechowicz             130.39 +  382: 332  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 13 134.00




	Krzysztof Kałuża 133.34 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Iwona          Duźniak               112.75 +  383: 321  163
    2     8 Jan            Mrozowski             155.03 -  308: 515  105
    3     8 Dominik        Ulejczyk              123.21 +  435: 357  173
    4     6 Szymon         Stępień               125.83 +  407: 314  176
    5     7 Tomasz         Suchanek              142.14 +  456: 285  192
    6     4 Konrad         Sowula                138.56 -  395: 440   89
    7     8 Marta          Majewska              104.64 +  439: 337  155
    8     6 Łukasz         Bobowski              145.28 -  411: 612   95
    9     7 Teresa         Zalewska              117.65 -  308: 391   68
   10    10 Zofia          Gajewska              117.71 +  441: 345  168
   11     7 Leszek         Kilian                110.63 +  420: 344  161
   12     4 Łukasz         Tuszyński             151.96 +  429: 338  202
   13     4 Arkadiusz      Łydka                 126.11 +  368: 328  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 13 147.92




	Andrzej Rechowicz 130.39 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              112.37 +  365: 350  162
    2    10 Jerzy          Matyasik              124.29 +  416: 364  174
    3     4 Sławomir       Wolski                125.95 +  409: 338  176
    4     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  368: 373  102
    5     4 Natalia        Ogierman              123.72 -  372: 432   74
    6    12 Grażyna        Chłopek               101.56 +  375: 348  152
    7     5 Łukasz         Bobowski              145.28 -  279: 331   95
    8     7 Zbigniew       Wietecki              126.21 +  413: 387  176
    9    10 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  346: 398   73
   10     8 Konrad         Sowula                138.56 +  430: 351  189
   11    11 Jolanta        Zięba                 110.25 -  316: 376   60
   12    11 Zofia          Gajewska              117.71 +  477: 350  168
   13     8 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  332: 382   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 13 129.77




	Maciej Skrzypczak 130.29 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Józef          Burzyński             112.20 +  400: 315  162
    2     6 Arkadiusz      Łydka                 126.11 +  350: 287  176
    3     6 Tomasz         Suchanek              142.14 -  303: 383   92
    4    13 Jerzy          Matyasik              124.29 +  460: 374  174
    5     8 Konrad         Sowula                138.56 -  328: 531   89
    6     9 Dariusz        Putoń                 150.38 +  422: 327  200
    7     6 Zbigniew       Wietecki              126.21 +  420: 348  176
    8     5 Jan            Mrozowski             155.03 =  425: 425  155
    9     5 Bartosz        Morawski              160.85 -  414: 427  111
   10     7 Leszek         Kilian                110.63 +  438: 330  161
   11     6 Natalia        Ogierman              123.72 +  409: 353  174
   12     3 Artur          Irzyk                 144.79 -  310: 504   95
   13     5 Jerzy          Matyasik              124.29 -  285: 421   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 13 141.46




	Szymon Dąbrowski 129.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kilian                110.63 +  401: 313  161
    2     5 Tomasz         Suchanek              142.14 -  288: 410   92
    3     9 Natalia        Ogierman              123.72 -  305: 383   74
    4    24 Michał         Sztajnert             100.00 +  453: 255  150
    5    20 Iwona          Duźniak               112.75 +  339: 293  163
    6    11 Jerzy          Matyasik              124.29 -  339: 396   74
    7    12 Sławomir       Wolski                125.95 -  301: 348   76
    8    22 Marta          Sztajnert             119.32 +  478: 392  169
    9    12 Szymon         Stępień               125.83 +  502: 306  176
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              112.37 +  414: 338  162
   11     9 Teresa         Zalewska              117.65 =  378: 378  118
   12     8 Jolanta        Zięba                 110.25 +  393: 382  160
   13     6 Teresa         Zalewska              117.65 +  461: 261  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 13 134.08




	Dariusz Sowula 127.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Zięba                 110.25 -  255: 342   60
    2    23 Marcin         Kurowski              113.15 +  427: 314  163
    3    11 Jerzy          Matyasik              124.29 -  277: 348   74
    4    18 Marta          Świątkowska           117.91 -  301: 397   68
    5    24 Bernadeta      Zapała                100.00 +  453: 305  150
    6    22 Piotr          Kozak                 102.02 +  344: 233  152
    7    16 Waldemar       Wypchał               114.29 -  333: 405   64
    8    16 Maciej         Dąbrowski             117.35 -  333: 398   67
    9    22 Justyna        Nieznalska            113.21 -  321: 396   63
   10    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  429: 266  150
   11    23 Grażyna        Smereka               106.45 +  420: 329  156
   12    17 Szymon         Stępień               125.83 -  372: 462   76
   13    20 Jerzy          Luter                 125.61 +  368: 313  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 13 109.15




	Zbigniew Wietecki 126.21 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Majewska              104.64 +  415: 279  155
    2     1 Ireneusz       Kurzok                124.18 +  445: 396  174
    3     7 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  340: 468   97
    4     9 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  390: 367  171
    5     9 Dominik        Ulejczyk              123.21 +  449: 313  173
    6     2 Bartosz        Morawski              160.85 -  368: 491  111
    7     6 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  348: 420   80
    8     7 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  387: 413   80
    9    11 Renata         Andracka              119.91 +  381: 333  170
   10    11 Joanna         Brychcy               114.59 -  315: 376   65
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  335: 417   86
   12    16 Jerzy          Luter                 125.61 +  347: 342  176
   13    13 Szymon         Stępień               125.83 +  358: 301  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Arkadiusz Łydka 126.11 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aneta          Szczyrzyca            103.07 +  462: 260  153
    2     6 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  287: 350   80
    3    16 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  404: 341  150
    4     5 Sławomir       Wolski                125.95 +  394: 356  176
    5     6 Dariusz        Putoń                 150.38 +  376: 347  200
    6     5 Natalia        Ogierman              123.72 -  441: 504   74
    7    10 Szymon         Stępień               125.83 -  278: 325   76
    8    12 Joanna         Brychcy               114.59 +  423: 293  165
    9     9 Zofia          Gajewska              117.71 +  431: 350  168
   10     6 Jolanta        Zięba                 110.25 +  392: 291  160
   11     5 Michał         Szymkowski            137.97 +  383: 326  188
   12     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  365: 437   97
   13     4 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  328: 368   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 13 136.15




	Sławomir Wolski 125.95 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Kozak                 102.02 +  408: 255  152
    2     3 Dominik        Ulejczyk              123.21 +  517: 351  173
    3     4 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  338: 409   80
    4     5 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  356: 394   76
    5    10 Renata         Andracka              119.91 +  365: 273  170
    6    10 Marta          Majewska              104.64 -  334: 379   55
    7    12 Szymon         Dąbrowski             129.12 +  348: 301  179
    8    10 Zofia          Gajewska              117.71 -  302: 336   68
    9    15 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  288: 338   50
   10    20 Marta          Sztajnert             119.32 -  387: 467   69
   11    20 Grażyna        Chłopek               101.56 +  435: 369  152
   12    20 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  323: 376   53
   13    19 Renata         Andracka              119.91 -  375: 437   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 13 103.62




	Szymon Stępień 125.83 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Chłopek               101.56 +  444: 344  152
    2     9 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 -  420: 433   71
    3    10 Józef          Burzyński             112.20 +  386: 355  162
    4     6 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  314: 407   83
    5    11 Bożena         Guział                117.22 -  330: 421   67
    6    17 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  482: 361  167
    7    10 Arkadiusz      Łydka                 126.11 +  325: 278  176
    8     9 Teresa         Zalewska              117.65 -  349: 364   68
    9    12 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  306: 502   79
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  357: 456   86
   11    19 Justyna        Nieznalska            113.21 +  422: 343  163
   12    17 Dariusz        Sowula                127.28 +  462: 372  177
   13    13 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  301: 358   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 13 117.46




	Jerzy Luter 125.61 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  413: 336  150
    2     2 Bartosz        Morawski              160.85 -  265: 457  111
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  306: 309   86
    4    25 Marek          Popczyk               100.00 +  373: 296  150
    5    17 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  400: 347  171
    6    13 Michał         Szymkowski            137.97 -  382: 393   88
    7    11 Dariusz        Putoń                 150.38 -  347: 444  100
    8    18 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  322: 438   50
    9    20 Aneta          Szczyrzyca            103.07 +  391: 324  153
   10    15 Iwona          Duźniak               112.75 -  337: 351   63
   11    22 Marcin         Kurowski              113.15 +  438: 226  163
   12    16 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  342: 347   76
   13    20 Dariusz        Sowula                127.28 -  313: 368   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 13 110.62




	Jerzy Matyasik 124.29 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Popczyk               100.00 +  443: 387  150
    2    10 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  364: 416   80
    3    11 Dariusz        Sowula                127.28 +  348: 277  177
    4    13 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  374: 460   80
    5    13 Teresa         Zalewska              117.65 +  442: 292  168
    6    11 Szymon         Dąbrowski             129.12 +  396: 339  179
    7     9 Zofia          Gajewska              117.71 +  466: 330  168
    8     3 Bartosz        Morawski              160.85 +  358: 332  211
    9     4 Ireneusz       Kurzok                124.18 +  385: 299  174
   10     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  342: 393   97
   11     4 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  346: 364  102
   12     7 Natalia        Ogierman              123.72 +  369: 367  174
   13     5 Maciej         Skrzypczak            130.29 +  421: 285  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 13 149.23




	Ireneusz Kurzok 124.18 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Popczyk               100.00 +  604: 186  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  396: 445   76
    4    14 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  397: 457   73
    5    12 Krzysztof      Zawadzki              112.37 +  468: 348  162
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              136.46 +  374: 294  186
    7     7 Leszek         Kilian                110.63 +  398: 337  161
    8     4 Konrad         Sowula                138.56 +  508: 426  189
    9     4 Jerzy          Matyasik              124.29 -  299: 385   74
   10     5 Teresa         Zalewska              117.65 +  492: 425  168
   11     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 +  409: 399  197
   12     5 Jan            Mrozowski             155.03 -  304: 423  105
   13    12 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  403: 345  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Natalia Ogierman 123.72 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  491: 281  150
    2     4 Zofia          Gajewska              117.71 -  375: 383   68
    3     9 Szymon         Dąbrowski             129.12 +  383: 305  179
    4     7 Krzysztof      Zawadzki              112.37 +  435: 301  162
    5     4 Andrzej        Rechowicz             130.39 +  432: 372  180
    6     5 Arkadiusz      Łydka                 126.11 +  504: 441  176
    7     1 Mikołaj        Cieplik               146.77 +  410: 377  197
    8     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  303: 526  102
    9     3 Jan            Mrozowski             155.03 -  394: 442  105
   10     4 Bartosz        Morawski              160.85 -  358: 502  111
   11     6 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  353: 409   80
   12     7 Jerzy          Matyasik              124.29 -  367: 369   74
   13    11 Michał         Szymkowski            137.97 +  404: 342  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 13 136.31




	Dominik Ulejczyk 123.21 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Sztajnert             100.00 +  535: 153  150
    2     3 Sławomir       Wolski                125.95 -  351: 517   76
    3     8 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  357: 435   83
    4    14 Ireneusz       Kurzok                124.18 +  457: 397  174
    5     9 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  313: 449   76
    6    15 Teresa         Zalewska              117.65 -  303: 379   68
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              136.46 +  471: 325  186
    8    14 Waldemar       Wypchał               114.29 +  419: 321  164
    9    10 Andrzej        Rechowicz             130.39 +  398: 346  180
   10     9 Bożena         Guział                117.22 +  298: 281  167
   11     8 Joanna         Brychcy               114.59 +  396: 337  165
   12     6 Konrad         Sowula                138.56 -  328: 402   89
   13     7 Konrad         Sowula                138.56 -  343: 435   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Grzegorz Grzeszczuk 121.28 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  378: 245  150
    2     9 Szymon         Stępień               125.83 +  433: 420  176
    3     2 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  292: 475  102
    4     9 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  367: 390   76
    5    17 Jerzy          Luter                 125.61 -  347: 400   76
    6    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  444: 364  150
    7    13 Grażyna        Chłopek               101.56 +  380: 313  152
    8    13 Jolanta        Zięba                 110.25 -  356: 384   60
    9    14 Bożena         Guział                117.22 -  360: 482   67
   10    16 Renata         Andracka              119.91 +  420: 344  170
   11    13 Zofia          Gajewska              117.71 -  352: 423   68
   12    18 Józef          Burzyński             112.20 +  472: 297  162
   13    12 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  345: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 13 114.08




	Renata Andracka 119.91 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              160.85 -  293: 558  111
    2    17 Bożena         Guział                117.22 +  402: 281  167
    3    19 Bernadeta      Zapała                100.00 +  393: 269  150
    4    11 Leszek         Kilian                110.63 -  350: 398   61
    5    10 Sławomir       Wolski                125.95 -  273: 365   76
    6    23 Iwona          Duźniak               112.75 +  384: 349  163
    7    14 Tomasz         Suchanek              142.14 -  356: 448   92
    8    21 Grażyna        Smereka               106.45 +  463: 269  156
    9    11 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  333: 381   76
   10    16 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 -  344: 420   71
   11    21 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  308: 414   53
   12    21 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  489: 213  150
   13    19 Sławomir       Wolski                125.95 +  437: 375  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 13 115.54




	Marta Sztajnert 119.32 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jan            Mrozowski             155.03 -  391: 446  105
    2    14 Konrad         Sowula                138.56 -  315: 360   89
    3    20 Waldemar       Wypchał               114.29 +  412: 372  164
    4    16 Grażyna        Smereka               106.45 -  286: 316   56
    5    21 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 +  591: 248  150
    6    16 Joanna         Brychcy               114.59 -  255: 333   65
    7    20 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  306: 323   53
    8    22 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  392: 478   79
    9    24 Piotr          Kozak                 102.02 +  394: 238  152
   10    20 Sławomir       Wolski                125.95 +  467: 387  176
   11    18 Marta          Świątkowska           117.91 +  377: 308  168
   12    15 Maciej         Dąbrowski             117.35 -  283: 379   67
   13    18 Iwona          Duźniak               112.75 +  464: 276  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 13 114.38




	Marta Świątkowska 117.91 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  291: 440  102
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              112.37 -  394: 450   62
    3    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  408: 288  150
    4    18 Dariusz        Sowula                127.28 +  397: 301  177
    5    16 Grażyna        Chłopek               101.56 -  351: 387   52
    6    18 Grażyna        Smereka               106.45 +  328: 280  156
    7    18 Jolanta        Zięba                 110.25 -  313: 361   60
    8    19 Piotr          Kozak                 102.02 +  363: 275  152
    9    13 Tomasz         Suchanek              142.14 -  281: 405   92
   10    18 Józef          Burzyński             112.20 -  345: 348   62
   11    18 Marta          Sztajnert             119.32 -  308: 377   69
   12    22 Bernadeta      Zapała                100.00 +  351: 313  150
   13    21 Józef          Burzyński             112.20 +  406: 232  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 13 111.23




	Zofia Gajewska 117.71 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Putoń                 150.38 +  405: 314  200
    2     4 Natalia        Ogierman              123.72 +  383: 375  174
    3     3 Jan            Mrozowski             155.03 -  298: 479  105
    4    12 Michał         Szymkowski            137.97 -  315: 389   88
    5    14 Waldemar       Wypchał               114.29 +  336: 292  164
    6    14 Tomasz         Suchanek              142.14 +  409: 348  192
    7     9 Jerzy          Matyasik              124.29 -  330: 466   74
    8    10 Sławomir       Wolski                125.95 +  336: 302  176
    9     9 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  350: 431   76
   10    10 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  345: 441   83
   11    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  423: 352  171
   12    11 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  350: 477   80
   13    15 Joanna         Brychcy               114.59 +  401: 397  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 13 134.46




	Teresa Zalewska 117.65 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mikołaj        Cieplik               146.77 -  295: 328   97
    2    15 Marek          Popczyk               100.00 +  435: 281  150
    3    18 Jolanta        Zięba                 110.25 +  365: 223  160
    4    10 Konrad         Sowula                138.56 -  319: 435   89
    5    13 Jerzy          Matyasik              124.29 -  292: 442   74
    6    15 Dominik        Ulejczyk              123.21 +  379: 303  173
    7    15 Józef          Burzyński             112.20 +  459: 358  162
    8     9 Szymon         Stępień               125.83 +  364: 349  176
    9     7 Krzysztof      Kałuża                133.34 +  391: 308  183
   10     5 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  425: 492   74
   11     9 Szymon         Dąbrowski             129.12 =  378: 378  129
   12     9 Michał         Szymkowski            137.97 +  412: 373  188
   13     6 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  261: 461   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 13 133.38




	Maciej Dąbrowski 117.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              145.28 -  359: 455   95
    2    16 Grażyna        Smereka               106.45 -  330: 336   56
    3    21 Marcin         Kurowski              113.15 +  333: 260  163
    4    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  354: 322  150
    5    15 Józef          Burzyński             112.20 -  282: 367   62
    6    17 Szymon         Stępień               125.83 -  361: 482   76
    7    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  520: 229  150
    8    16 Dariusz        Sowula                127.28 +  398: 333  177
    9    17 Joanna         Brychcy               114.59 -  350: 390   65
   10    19 Justyna        Nieznalska            113.21 +  394: 318  163
   11    15 Marta          Majewska              104.64 -  330: 341   55
   12    15 Marta          Sztajnert             119.32 +  379: 283  169
   13    14 Tomasz         Suchanek              142.14 -  344: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 13 113.31




	Bożena Guział 117.22 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Irzyk                 144.79 -  355: 420   95
    2    17 Renata         Andracka              119.91 -  281: 402   70
    3    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  480: 181  150
    4    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  315: 301  150
    5    11 Szymon         Stępień               125.83 +  421: 330  176
    6     7 Jan            Mrozowski             155.03 -  322: 447  105
    7    17 Joanna         Brychcy               114.59 -  321: 425   65
    8    17 Aneta          Szczyrzyca            103.07 +  344: 306  153
    9    14 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  482: 360  171
   10     9 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  281: 298   73
   11    14 Iwona          Duźniak               112.75 +  374: 359  163
   12    10 Tomasz         Suchanek              142.14 +  424: 278  192
   13     9 Leszek         Kilian                110.63 -  404: 443   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Joanna Brychcy 114.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Suchanek              142.14 -  307: 478   92
    2    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  358: 256  150
    3    13 Krzysztof      Zawadzki              112.37 -  312: 324   62
    4    15 Iwona          Duźniak               112.75 +  346: 316  163
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  338: 386   86
    6    16 Marta          Sztajnert             119.32 +  333: 255  169
    7    17 Bożena         Guział                117.22 +  425: 321  167
    8    12 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  293: 423   76
    9    17 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  390: 350  167
   10    11 Zbigniew       Wietecki              126.21 +  376: 315  176
   11     8 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  337: 396   73
   12    14 Waldemar       Wypchał               114.29 -  377: 384   64
   13    15 Zofia          Gajewska              117.71 -  397: 401   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 13 116.38




	Waldemar Wypchał 114.29 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Konrad         Sowula                138.56 -  349: 416   89
    2    19 Justyna        Nieznalska            113.21 +  344: 343  163
    3    20 Marta          Sztajnert             119.32 -  372: 412   69
    4    19 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 +  444: 217  150
    5    14 Zofia          Gajewska              117.71 -  292: 336   68
    6    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  398: 244  150
    7    16 Dariusz        Sowula                127.28 +  405: 333  177
    8    14 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  321: 419   73
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              112.37 -  327: 451   62
   10    21 Grażyna        Smereka               106.45 +  406: 325  156
   11    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  352: 300  150
   12    14 Joanna         Brychcy               114.59 +  384: 377  165
   13    10 Jolanta        Zięba                 110.25 +  417: 299  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 13 125.54




	Justyna Nieznalska 113.21 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Szymkowski            137.97 -  285: 393   88
    2    19 Waldemar       Wypchał               114.29 -  343: 344   64
    3    22 Grażyna        Chłopek               101.56 -  314: 376   52
    4    26 Marcin         Kurowski              113.15 -  308: 403   63
    5    27 Marek          Popczyk               100.00 +  388: 238  150
    6    24 Michał         Sztajnert             100.00 +  354: 250  150
    7    23 Piotr          Kozak                 102.02 -  344: 356   52
    8    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  366: 265  150
    9    22 Dariusz        Sowula                127.28 +  396: 321  177
   10    19 Maciej         Dąbrowski             117.35 -  318: 394   67
   11    19 Szymon         Stępień               125.83 -  343: 422   76
   12    23 Grażyna        Smereka               106.45 +  366: 306  156
   13    22 Grażyna        Chłopek               101.56 -  332: 342   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 13  99.77




	Marcin Kurowski 113.15 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  320: 436   86
    2    23 Dariusz        Sowula                127.28 -  314: 427   77
    3    21 Maciej         Dąbrowski             117.35 -  260: 333   67
    4    26 Justyna        Nieznalska            113.21 +  403: 308  163
    5    22 Jolanta        Zięba                 110.25 -  221: 439   60
    6    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  349: 198  150
    7    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  315: 347   50
    8    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  332: 256  150
    9    19 Iwona          Duźniak               112.75 -  349: 352   63
   10    24 Piotr          Kozak                 102.02 +  429: 360  152
   11    22 Jerzy          Luter                 125.61 -  226: 438   76
   12    25 Marek          Popczyk               100.00 -  317: 349   50
   13    23 Marek          Popczyk               100.00 +  381: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 13  99.54




	Iwona Duźniak 112.75 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  321: 383   83
    2    22 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  325: 330   53
    3    25 Ryszard        Popczyk               100.00 +  485: 141  150
    4    15 Joanna         Brychcy               114.59 -  316: 346   65
    5    20 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  293: 339   79
    6    23 Renata         Andracka              119.91 -  349: 384   70
    7    25 Michał         Sztajnert             100.00 +  453: 285  150
    8    23 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 +  478: 201  150
    9    19 Marcin         Kurowski              113.15 +  352: 349  163
   10    15 Jerzy          Luter                 125.61 +  351: 337  176
   11    14 Bożena         Guział                117.22 -  359: 374   67
   12    19 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  328: 356   50
   13    18 Marta          Sztajnert             119.32 -  276: 464   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 13 101.92




	Krzysztof Zawadzki 112.37 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  350: 365   80
    2    18 Marta          Świątkowska           117.91 +  450: 394  168
    3    13 Joanna         Brychcy               114.59 +  324: 312  165
    4     7 Natalia        Ogierman              123.72 -  301: 435   74
    5    12 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  348: 468   74
    6    21 Jolanta        Zięba                 110.25 -  354: 410   60
    7    21 Grażyna        Smereka               106.45 =  334: 334  106
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              136.46 +  457: 330  186
    9    18 Waldemar       Wypchał               114.29 +  451: 327  164
   10    14 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  338: 414   79
   11    16 Józef          Burzyński             112.20 +  476: 278  162
   12    13 Leszek         Kilian                110.63 -  305: 400   61
   13    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  302: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 13 117.62




	Józef Burzyński 112.20 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  315: 400   80
    2    24 Piotr          Kozak                 102.02 +  370: 259  152
    3    10 Szymon         Stępień               125.83 -  355: 386   76
    4    21 Aneta          Szczyrzyca            103.07 +  452: 198  153
    5    15 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  367: 282  167
    6     6 Łukasz         Bobowski              145.28 -  387: 402   95
    7    15 Teresa         Zalewska              117.65 -  358: 459   68
    8    15 Grażyna        Chłopek               101.56 +  362: 233  152
    9    16 Marta          Majewska              104.64 -  357: 368   55
   10    18 Marta          Świątkowska           117.91 +  348: 345  168
   11    16 Krzysztof      Zawadzki              112.37 -  278: 476   62
   12    18 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 -  297: 472   71
   13    21 Marta          Świątkowska           117.91 -  232: 406   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 13 105.15




	Leszek Kilian 110.63 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  313: 401   79
    2    26 Ryszard        Popczyk               100.00 +  460: 245  150
    3    14 Marta          Majewska              104.64 +  409: 369  155
    4    11 Renata         Andracka              119.91 +  398: 350  170
    5     3 Łukasz         Bobowski              145.28 +  418: 415  195
    6     3 Artur          Irzyk                 144.79 -  241: 537   95
    7     7 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  337: 398   74
    8     8 Tomasz         Suchanek              142.14 +  378: 334  192
    9     6 Konrad         Sowula                138.56 +  428: 294  189
   10     7 Maciej         Skrzypczak            130.29 -  330: 438   80
   11     7 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  344: 420   83
   12    13 Krzysztof      Zawadzki              112.37 +  400: 305  162
   13     9 Bożena         Guział                117.22 +  443: 404  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 13 137.77




	Jolanta Zięba 110.25 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Sowula                127.28 +  342: 255  177
    2    11 Łukasz         Tuszyński             151.96 -  239: 533  102
    3    18 Teresa         Zalewska              117.65 -  223: 365   68
    4    22 Marta          Majewska              104.64 -  279: 423   55
    5    22 Marcin         Kurowski              113.15 +  439: 221  163
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              112.37 +  410: 354  162
    7    18 Marta          Świątkowska           117.91 +  361: 313  168
    8    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 +  384: 356  171
    9     8 Michał         Szymkowski            137.97 +  478: 405  188
   10     6 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  291: 392   76
   11    11 Andrzej        Rechowicz             130.39 +  376: 316  180
   12     8 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  382: 393   79
   13    10 Waldemar       Wypchał               114.29 -  299: 417   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 13 127.15




	Grażyna Smereka 106.45 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  336: 330  167
    3    15 Dariusz        Putoń                 150.38 -  342: 534  100
    4    16 Marta          Sztajnert             119.32 +  316: 286  169
    5    19 Marta          Majewska              104.64 -  321: 345   55
    6    18 Marta          Świątkowska           117.91 -  280: 328   68
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              112.37 =  334: 334  112
    8    21 Renata         Andracka              119.91 -  269: 463   70
    9    23 Grażyna        Chłopek               101.56 +  419: 298  152
   10    21 Waldemar       Wypchał               114.29 -  325: 406   64
   11    23 Dariusz        Sowula                127.28 -  329: 420   77
   12    23 Justyna        Nieznalska            113.21 -  306: 366   63
   13    25 Michał         Sztajnert             100.00 +  465: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Marta Majewska 104.64 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Wietecki              126.21 -  279: 415   76
    2    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  383: 273  150
    3    14 Leszek         Kilian                110.63 -  369: 409   61
    4    22 Jolanta        Zięba                 110.25 +  423: 279  160
    5    19 Grażyna        Smereka               106.45 +  345: 321  156
    6    10 Sławomir       Wolski                125.95 +  379: 334  176
    7     8 Krzysztof      Kałuża                133.34 -  337: 439   83
    8    11 Michał         Szymkowski            137.97 -  257: 466   88
    9    16 Józef          Burzyński             112.20 +  368: 357  162
   10    13 Tomasz         Suchanek              142.14 -  353: 370   92
   11    15 Maciej         Dąbrowski             117.35 +  341: 330  167
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  311: 418   86
   13    16 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  339: 390   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 13 116.15




	Aneta Szczyrzyca 103.07 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  260: 462   76
    2    22 Iwona          Duźniak               112.75 +  330: 325  163
    3    17 Michał         Szymkowski            137.97 -  276: 433   88
    4    21 Józef          Burzyński             112.20 -  198: 452   62
    5    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  300: 303   50
    6    26 Ryszard        Popczyk               100.00 +  507: 172  150
    7    20 Marta          Sztajnert             119.32 +  323: 306  169
    8    17 Bożena         Guział                117.22 -  306: 344   67
    9    20 Jerzy          Luter                 125.61 -  324: 391   76
   10    25 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 +  493: 212  150
   11    21 Renata         Andracka              119.91 +  414: 308  170
   12    20 Sławomir       Wolski                125.95 +  376: 323  176
   13    16 Marta          Majewska              104.64 +  390: 339  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 13 119.38




	Piotr Kozak 102.02 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Wolski                125.95 -  255: 408   76
    2    24 Józef          Burzyński             112.20 -  259: 370   62
    3    24 Marek          Popczyk               100.00 +  366: 276  150
    4    20 Grażyna        Chłopek               101.56 -  287: 312   52
    5    26 Ryszard        Popczyk               100.00 +  305: 201  150
    6    22 Dariusz        Sowula                127.28 -  233: 344   77
    7    23 Justyna        Nieznalska            113.21 +  356: 344  163
    8    19 Marta          Świątkowska           117.91 -  275: 363   68
    9    24 Marta          Sztajnert             119.32 -  238: 394   69
   10    24 Marcin         Kurowski              113.15 -  360: 429   63
   11    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  308: 309   50
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  416: 382  150
   13    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  401: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 13  98.46




	Grażyna Chłopek 101.56 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Stępień               125.83 -  344: 444   76
    2    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  342: 349   50
    3    22 Justyna        Nieznalska            113.21 +  376: 314  163
    4    20 Piotr          Kozak                 102.02 +  312: 287  152
    5    16 Marta          Świątkowska           117.91 +  387: 351  168
    6    12 Andrzej        Rechowicz             130.39 -  348: 375   80
    7    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 -  313: 380   71
    8    15 Józef          Burzyński             112.20 -  233: 362   62
    9    23 Grażyna        Smereka               106.45 -  298: 419   56
   10    23 Bernadeta      Zapała                100.00 +  390: 309  150
   11    20 Sławomir       Wolski                125.95 -  369: 435   76
   12    24 Ryszard        Popczyk               100.00 +  415: 235  150
   13    22 Justyna        Nieznalska            113.21 +  342: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 13 109.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Luter                 125.61 -  336: 413   76
    2    21 Marta          Majewska              104.64 -  273: 383   55
    3    23 Marta          Świątkowska           117.91 -  288: 408   68
    4    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  315: 266  150
    5    25 Michał         Sztajnert             100.00 +  348: 304  150
    6    20 Waldemar       Wypchał               114.29 -  244: 398   64
    7    22 Maciej         Dąbrowski             117.35 -  229: 520   67
    8    26 Marek          Popczyk               100.00 +  403: 276  150
    9    21 Krzysztof      Sporczyk              136.46 -  245: 392   86
   10    22 Dariusz        Sowula                127.28 -  266: 429   77
   11    25 Ryszard        Popczyk               100.00 +  393: 196  150
   12    26 Piotr          Kozak                 102.02 -  382: 416   52
   13    24 Piotr          Kozak                 102.02 -  276: 401   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 13  92.08




	Małgorzata Nieżychowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    19 Waldemar       Wypchał               114.29 -  217: 444   64
    5    21 Marta          Sztajnert             119.32 -  248: 591   69
    8    23 Iwona          Duźniak               112.75 -  201: 478   63
    9    26 Ryszard        Popczyk               100.00 +  292: 282  150
   10    25 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  212: 493   53
   11    24 Marek          Popczyk               100.00 -  252: 364   50
   12    27 Michał         Sztajnert             100.00 -  299: 343   50
   13    27 Ryszard        Popczyk               100.00 +  318: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  8  81.12




	Marek Popczyk 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              124.29 -  387: 443   74
    2    15 Teresa         Zalewska              117.65 -  281: 435   68
    3    24 Piotr          Kozak                 102.02 -  276: 366   52
    4    25 Jerzy          Luter                 125.61 -  296: 373   76
    5    27 Justyna        Nieznalska            113.21 -  238: 388   63
    6    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  347: 240  150
    7    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  305: 319   50
    8    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  276: 403   50
    9    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  358: 347  150
   10    26 Ryszard        Popczyk               100.00 +  377: 246  150
   11    24 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 +  364: 252  150
   12    25 Marcin         Kurowski              113.15 +  349: 317  163
   13    23 Marcin         Kurowski              113.15 -  302: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 13  96.85




	Ryszard Popczyk 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ireneusz       Kurzok                124.18 -  186: 604   74
    2    26 Leszek         Kilian                110.63 -  245: 460   61
    3    25 Iwona          Duźniak               112.75 -  141: 485   63
    4    28 PAUZA
    5    26 Piotr          Kozak                 102.02 -  201: 305   52
    6    26 Aneta          Szczyrzyca            103.07 -  172: 507   53
    7    27 Bernadeta      Zapała                100.00 -  206: 357   50
    8    27 Michał         Sztajnert             100.00 -  225: 306   50
    9    26 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 -  282: 292   50
   10    26 Marek          Popczyk               100.00 -  246: 377   50
   11    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  196: 393   50
   12    24 Grażyna        Chłopek               101.56 -  235: 415   52
   13    27 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 -  214: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  / 12  54.58




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Natalia        Ogierman              123.72 -  281: 491   74
    2    20 Grażyna        Chłopek               101.56 +  349: 342  152
    3    16 Arkadiusz      Łydka                 126.11 -  341: 404   76
    4    17 Bożena         Guział                117.22 -  301: 315   67
    5    23 Aneta          Szczyrzyca            103.07 +  303: 300  153
    6    19 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 -  364: 444   71
    7    24 Marcin         Kurowski              113.15 +  347: 315  163
    8    18 Jerzy          Luter                 125.61 +  438: 322  176
    9    15 Sławomir       Wolski                125.95 +  338: 288  176
   10    12 Michał         Szymkowski            137.97 -  329: 463   88
   11    17 Waldemar       Wypchał               114.29 -  300: 352   64
   12    19 Iwona          Duźniak               112.75 +  356: 328  163
   13    17 Krzysztof      Zawadzki              112.37 -  294: 302   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 13 114.23




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dominik        Ulejczyk              123.21 -  153: 535   73
    2    27 Joanna         Brychcy               114.59 -  256: 358   65
    3    27 PAUZA
    4    24 Szymon         Dąbrowski             129.12 -  255: 453   79
    5    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  304: 348   50
    6    24 Justyna        Nieznalska            113.21 -  250: 354   63
    7    25 Iwona          Duźniak               112.75 -  285: 453   63
    8    27 Ryszard        Popczyk               100.00 +  306: 225  150
    9    27 Marek          Popczyk               100.00 -  347: 358   50
   10    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  324: 346   50
   11    27 Bernadeta      Zapała                100.00 +  305: 296  150
   12    27 Małgorzata     Nieżychowska          100.00 +  343: 299  150
   13    25 Grażyna        Smereka               106.45 -  305: 465   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 12  83.25




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Grzeszczuk            121.28 -  245: 378   71
    2    25 Dariusz        Putoń                 150.38 -  170: 436  100
    3    26 Bożena         Guział                117.22 -  181: 480   67
    4    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  266: 315   50
    5    28 PAUZA
    6    25 Marcin         Kurowski              113.15 -  198: 349   63
    7    26 Marek          Popczyk               100.00 +  319: 305  150
    8    24 Justyna        Nieznalska            113.21 -  265: 366   63
    9    25 Bernadeta      Zapała                100.00 -  199: 309   50
   10    27 Michał         Sztajnert             100.00 +  346: 324  150
   11    26 Piotr          Kozak                 102.02 +  309: 308  152
   12    21 Renata         Andracka              119.91 -  213: 489   70
   13    26 Bernadeta      Zapała                100.00 -  211: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 12  86.33




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Artur          Irzyk                 144.79 -  305: 415   95
    3    19 Renata         Andracka              119.91 -  269: 393   70
    4    23 Maciej         Dąbrowski             117.35 -  322: 354   67
    5    24 Dariusz        Sowula                127.28 -  305: 453   77
    6    27 Marek          Popczyk               100.00 -  240: 347   50
    7    27 Ryszard        Popczyk               100.00 +  357: 206  150
    8    25 Marcin         Kurowski              113.15 -  256: 332   63
    9    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  309: 199  150
   10    23 Grażyna        Chłopek               101.56 -  309: 390   52
   11    27 Michał         Sztajnert             100.00 -  296: 305   50
   12    22 Marta          Świątkowska           117.91 -  313: 351   68
   13    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  339: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Renata         Andracka              558: 293
   2 Marta          Sztajnert            - Jan            Mrozowski             391: 446
   3 Łukasz         Tuszyński            - Marta          Świątkowska           440: 291
   4 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Putoń                 405: 314
   5 Mikołaj        Cieplik              - Teresa         Zalewska              328: 295
   6 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Bobowski              359: 455
   7 Artur          Irzyk                - Bożena         Guział                420: 355
   8 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Suchanek              307: 478
   9 Konrad         Sowula               - Waldemar       Wypchał               416: 349
  10 Justyna        Nieznalska           - Michał         Szymkowski            285: 393
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Kurowski              436: 320
  12 Iwona          Duźniak              - Krzysztof      Kałuża                321: 383
  13 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              365: 350
  14 Józef          Burzyński            - Maciej         Skrzypczak            315: 400
  15 Szymon         Dąbrowski            - Leszek         Kilian                401: 313
  16 Jolanta        Zięba                - Dariusz        Sowula                342: 255
  17 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Majewska              415: 279
  18 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 260: 462
  19 Sławomir       Wolski               - Piotr          Kozak                 408: 255
  20 Grażyna        Chłopek              - Szymon         Stępień               344: 444
  21 Jerzy          Luter                - Andrzej        Klich                 413: 336
  22 Marek          Popczyk              - Jerzy          Matyasik              387: 443
  23 Ireneusz       Kurzok               - Ryszard        Popczyk               604: 186
  24 Zygmunt        Skwarek              - Natalia        Ogierman              281: 491
  25 Dominik        Ulejczyk             - Michał         Sztajnert             535: 153
  26 Dawid          Węgrzyński           - Grzegorz       Grzeszczuk            245: 378
  27 Bernadeta      Zapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Zbigniew       Wietecki              396: 445
   2 Jerzy          Luter                - Bartosz        Morawski              265: 457
   3 Dominik        Ulejczyk             - Sławomir       Wolski                351: 517
   4 Natalia        Ogierman             - Zofia          Gajewska              375: 383
   5 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Dąbrowski             410: 288
   6 Maciej         Skrzypczak           - Arkadiusz      Łydka                 350: 287
   7 Łukasz         Bobowski             - Michał         Szymkowski            468: 338
   8 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             308: 515
   9 Szymon         Stępień              - Grzegorz       Grzeszczuk            420: 433
  10 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             364: 416
  11 Jolanta        Zięba                - Łukasz         Tuszyński             239: 533
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Cieplik               366: 381
  13 Bernadeta      Zapała               - Artur          Irzyk                 305: 415
  14 Marta          Sztajnert            - Konrad         Sowula                315: 360
  15 Teresa         Zalewska             - Marek          Popczyk               435: 281
  16 Grażyna        Smereka              - Maciej         Dąbrowski             336: 330
  17 Bożena         Guział               - Renata         Andracka              281: 402
  18 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Zawadzki              394: 450
  19 Waldemar       Wypchał              - Justyna        Nieznalska            344: 343
  20 Grażyna        Chłopek              - Zygmunt        Skwarek               342: 349
  21 Marta          Majewska             - Andrzej        Klich                 383: 273
  22 Iwona          Duźniak              - Aneta          Szczyrzyca            325: 330
  23 Dariusz        Sowula               - Marcin         Kurowski              427: 314
  24 Piotr          Kozak                - Józef          Burzyński             259: 370
  25 Dariusz        Putoń                - Dawid          Węgrzyński            436: 170
  26 Leszek         Kilian               - Ryszard        Popczyk               460: 245
  27 Michał         Sztajnert            - Joanna         Brychcy               256: 358


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Artur          Irzyk                 488: 414
   2 Grzegorz       Grzeszczuk           - Łukasz         Tuszyński             292: 475
   3 Jan            Mrozowski            - Zofia          Gajewska              479: 298
   4 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wolski                409: 338
   5 Konrad         Sowula               - Łukasz         Bobowski              407: 433
   6 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Skrzypczak            383: 303
   7 Mikołaj        Cieplik              - Zbigniew       Wietecki              468: 340
   8 Krzysztof      Kałuża               - Dominik        Ulejczyk              435: 357
   9 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Ogierman              305: 383
  10 Józef          Burzyński            - Szymon         Stępień               355: 386
  11 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Sowula                348: 277
  12 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              306: 309
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Brychcy               324: 312
  14 Leszek         Kilian               - Marta          Majewska              409: 369
  15 Dariusz        Putoń                - Grażyna        Smereka               534: 342
  16 Arkadiusz      Łydka                - Zygmunt        Skwarek               404: 341
  17 Michał         Szymkowski           - Aneta          Szczyrzyca            433: 276
  18 Teresa         Zalewska             - Jolanta        Zięba                 365: 223
  19 Renata         Andracka             - Bernadeta      Zapała                393: 269
  20 Waldemar       Wypchał              - Marta          Sztajnert             372: 412
  21 Marcin         Kurowski             - Maciej         Dąbrowski             260: 333
  22 Justyna        Nieznalska           - Grażyna        Chłopek               314: 376
  23 Andrzej        Klich                - Marta          Świątkowska           288: 408
  24 Marek          Popczyk              - Piotr          Kozak                 276: 366
  25 Ryszard        Popczyk              - Iwona          Duźniak               141: 485
  26 Dawid          Węgrzyński           - Bożena         Guział                181: 480
  27 Michał         Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Suchanek              439: 353
   2 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             373: 368
   3 Jan            Mrozowski            - Mikołaj        Cieplik               359: 422
   4 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Putoń                 345: 383
   5 Sławomir       Wolski               - Arkadiusz      Łydka                 356: 394
   6 Szymon         Stępień              - Krzysztof      Kałuża                314: 407
   7 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Zawadzki              435: 301
   8 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              428: 351
   9 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Grzeszczuk            390: 367
  10 Konrad         Sowula               - Teresa         Zalewska              435: 319
  11 Renata         Andracka             - Leszek         Kilian                350: 398
  12 Zofia          Gajewska             - Michał         Szymkowski            315: 389
  13 Maciej         Skrzypczak           - Jerzy          Matyasik              460: 374
  14 Dominik        Ulejczyk             - Ireneusz       Kurzok                457: 397
  15 Joanna         Brychcy              - Iwona          Duźniak               346: 316
  16 Grażyna        Smereka              - Marta          Sztajnert             316: 286
  17 Zygmunt        Skwarek              - Bożena         Guział                301: 315
  18 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Sowula                397: 301
  19 Małgorzata     Nieżychowska         - Waldemar       Wypchał               217: 444
  20 Piotr          Kozak                - Grażyna        Chłopek               287: 312
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Józef          Burzyński             198: 452
  22 Marta          Majewska             - Jolanta        Zięba                 423: 279
  23 Maciej         Dąbrowski            - Bernadeta      Zapała                354: 322
  24 Michał         Sztajnert            - Szymon         Dąbrowski             255: 453
  25 Marek          Popczyk              - Jerzy          Luter                 296: 373
  26 Marcin         Kurowski             - Justyna        Nieznalska            403: 308
  27 Andrzej        Klich                - Dawid          Węgrzyński            315: 266
  28 Ryszard        Popczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Bartosz        Morawski              432: 414
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jan            Mrozowski             420: 275
   3 Leszek         Kilian               - Łukasz         Bobowski              418: 415
   4 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              372: 432
   5 Michał         Szymkowski           - Artur          Irzyk                 364: 473
   6 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Putoń                 376: 347
   7 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Kałuża                285: 456
   8 Maciej         Skrzypczak           - Konrad         Sowula                328: 531
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Ulejczyk              449: 313
  10 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              365: 273
  11 Bożena         Guział               - Szymon         Stępień               421: 330
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Ireneusz       Kurzok                348: 468
  13 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              292: 442
  14 Waldemar       Wypchał              - Zofia          Gajewska              292: 336
  15 Józef          Burzyński            - Maciej         Dąbrowski             367: 282
  16 Grażyna        Chłopek              - Marta          Świątkowska           387: 351
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jerzy          Luter                 347: 400
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               386: 338
  19 Marta          Majewska             - Grażyna        Smereka               345: 321
  20 Iwona          Duźniak              - Szymon         Dąbrowski             293: 339
  21 Marta          Sztajnert            - Małgorzata     Nieżychowska          591: 248
  22 Jolanta        Zięba                - Marcin         Kurowski              439: 221
  23 Zygmunt        Skwarek              - Aneta          Szczyrzyca            303: 300
  24 Dariusz        Sowula               - Bernadeta      Zapała                453: 305
  25 Andrzej        Klich                - Michał         Sztajnert             348: 304
  26 Ryszard        Popczyk              - Piotr          Kozak                 201: 305
  27 Justyna        Nieznalska           - Marek          Popczyk               388: 238
  28 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Tuszyński             447: 405
   2 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Wietecki              491: 368
   3 Artur          Irzyk                - Leszek         Kilian                537: 241
   4 Krzysztof      Kałuża               - Konrad         Sowula                395: 440
   5 Natalia        Ogierman             - Arkadiusz      Łydka                 504: 441
   6 Łukasz         Bobowski             - Józef          Burzyński             402: 387
   7 Jan            Mrozowski            - Bożena         Guział                447: 322
   8 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Sporczyk              374: 294
   9 Dariusz        Putoń                - Maciej         Skrzypczak            327: 422
  10 Sławomir       Wolski               - Marta          Majewska              334: 379
  11 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              339: 396
  12 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Chłopek               375: 348
  13 Michał         Szymkowski           - Jerzy          Luter                 393: 382
  14 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Suchanek              409: 348
  15 Dominik        Ulejczyk             - Teresa         Zalewska              303: 379
  16 Joanna         Brychcy              - Marta          Sztajnert             333: 255
  17 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Stępień               361: 482
  18 Marta          Świątkowska          - Grażyna        Smereka               328: 280
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zygmunt        Skwarek               444: 364
  20 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 398: 244
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Zięba                 354: 410
  22 Piotr          Kozak                - Dariusz        Sowula                233: 344
  23 Renata         Andracka             - Iwona          Duźniak               384: 349
  24 Michał         Sztajnert            - Justyna        Nieznalska            250: 354
  25 Marcin         Kurowski             - Dawid          Węgrzyński            349: 198
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Popczyk               507: 172
  27 Bernadeta      Zapała               - Marek          Popczyk               240: 347


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Ogierman             - Mikołaj        Cieplik               410: 377
   2 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              437: 346
   3 Konrad         Sowula               - Artur          Irzyk                 379: 419
   4 Jan            Mrozowski            - Michał         Szymkowski            388: 340
   5 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             331: 279
   6 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Skrzypczak            348: 420
   7 Leszek         Kilian               - Ireneusz       Kurzok                337: 398
   8 Marta          Majewska             - Krzysztof      Kałuża                337: 439
   9 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Gajewska              466: 330
  10 Szymon         Stępień              - Arkadiusz      Łydka                 325: 278
  11 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 347: 444
  12 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Wolski                301: 348
  13 Grażyna        Chłopek              - Grzegorz       Grzeszczuk            313: 380
  14 Tomasz         Suchanek             - Renata         Andracka              448: 356
  15 Teresa         Zalewska             - Józef          Burzyński             459: 358
  16 Dariusz        Sowula               - Waldemar       Wypchał               333: 405
  17 Bożena         Guział               - Joanna         Brychcy               321: 425
  18 Jolanta        Zięba                - Marta          Świątkowska           361: 313
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Ulejczyk              325: 471
  20 Marta          Sztajnert            - Aneta          Szczyrzyca            306: 323
  21 Grażyna        Smereka              - Krzysztof      Zawadzki              334: 334
  22 Andrzej        Klich                - Maciej         Dąbrowski             229: 520
  23 Justyna        Nieznalska           - Piotr          Kozak                 344: 356
  24 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Kurowski              347: 315
  25 Iwona          Duźniak              - Michał         Sztajnert             453: 285
  26 Dawid          Węgrzyński           - Marek          Popczyk               319: 305
  27 Ryszard        Popczyk              - Bernadeta      Zapała                206: 357


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Mikołaj        Cieplik               425: 442
   2 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Ogierman              526: 303
   3 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Morawski              358: 332
   4 Ireneusz       Kurzok               - Konrad         Sowula                508: 426
   5 Maciej         Skrzypczak           - Jan            Mrozowski             425: 425
   6 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Bobowski              411: 612
   7 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              413: 387
   8 Tomasz         Suchanek             - Leszek         Kilian                334: 378
   9 Szymon         Stępień              - Teresa         Zalewska              349: 364
  10 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                336: 302
  11 Michał         Szymkowski           - Marta          Majewska              466: 257
  12 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Brychcy               423: 293
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jolanta        Zięba                 356: 384
  14 Dominik        Ulejczyk             - Waldemar       Wypchał               419: 321
  15 Józef          Burzyński            - Grażyna        Chłopek               362: 233
  16 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Sowula                398: 333
  17 Aneta          Szczyrzyca           - Bożena         Guział                306: 344
  18 Jerzy          Luter                - Zygmunt        Skwarek               322: 438
  19 Piotr          Kozak                - Marta          Świątkowska           275: 363
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              457: 330
  21 Renata         Andracka             - Grażyna        Smereka               463: 269
  22 Marta          Sztajnert            - Szymon         Dąbrowski             392: 478
  23 Małgorzata     Nieżychowska         - Iwona          Duźniak               201: 478
  24 Dawid          Węgrzyński           - Justyna        Nieznalska            265: 366
  25 Bernadeta      Zapała               - Marcin         Kurowski              256: 332
  26 Marek          Popczyk              - Andrzej        Klich                 276: 403
  27 Michał         Sztajnert            - Ryszard        Popczyk               306: 225


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Łukasz         Tuszyński             480: 343
   2 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Bobowski              403: 391
   3 Natalia        Ogierman             - Jan            Mrozowski             394: 442
   4 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Kurzok                385: 299
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Skrzypczak            427: 414
   6 Leszek         Kilian               - Konrad         Sowula                428: 294
   7 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Kałuża                391: 308
   8 Jolanta        Zięba                - Michał         Szymkowski            478: 405
   9 Arkadiusz      Łydka                - Zofia          Gajewska              431: 350
  10 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              346: 398
  11 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              381: 333
  12 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Stępień               502: 306
  13 Marta          Świątkowska          - Tomasz         Suchanek              281: 405
  14 Bożena         Guział               - Grzegorz       Grzeszczuk            482: 360
  15 Sławomir       Wolski               - Zygmunt        Skwarek               288: 338
  16 Marta          Majewska             - Józef          Burzyński             368: 357
  17 Joanna         Brychcy              - Maciej         Dąbrowski             390: 350
  18 Waldemar       Wypchał              - Krzysztof      Zawadzki              327: 451
  19 Marcin         Kurowski             - Iwona          Duźniak               349: 352
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 324: 391
  21 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Sporczyk              245: 392
  22 Dariusz        Sowula               - Justyna        Nieznalska            321: 396
  23 Grażyna        Smereka              - Grażyna        Chłopek               419: 298
  24 Piotr          Kozak                - Marta          Sztajnert             238: 394
  25 Bernadeta      Zapała               - Dawid          Węgrzyński            309: 199
  26 Ryszard        Popczyk              - Małgorzata     Nieżychowska          282: 292
  27 Marek          Popczyk              - Michał         Sztajnert             358: 347


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Jerzy          Matyasik              393: 342
   2 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 381: 347
   3 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Tuszyński             532: 303
   4 Bartosz        Morawski             - Natalia        Ogierman              502: 358
   5 Ireneusz       Kurzok               - Teresa         Zalewska              492: 425
   6 Arkadiusz      Łydka                - Jolanta        Zięba                 392: 291
   7 Maciej         Skrzypczak           - Leszek         Kilian                438: 330
   8 Konrad         Sowula               - Andrzej        Rechowicz             351: 430
   9 Bożena         Guział               - Dominik        Ulejczyk              281: 298
  10 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Kałuża                345: 441
  11 Joanna         Brychcy              - Zbigniew       Wietecki              376: 315
  12 Zygmunt        Skwarek              - Michał         Szymkowski            329: 463
  13 Tomasz         Suchanek             - Marta          Majewska              370: 353
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Dąbrowski             338: 414
  15 Iwona          Duźniak              - Jerzy          Luter                 351: 337
  16 Grzegorz       Grzeszczuk           - Renata         Andracka              420: 344
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Stępień               456: 357
  18 Józef          Burzyński            - Marta          Świątkowska           348: 345
  19 Justyna        Nieznalska           - Maciej         Dąbrowski             318: 394
  20 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wolski                467: 387
  21 Grażyna        Smereka              - Waldemar       Wypchał               325: 406
  22 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Klich                 429: 266
  23 Grażyna        Chłopek              - Bernadeta      Zapała                390: 309
  24 Marcin         Kurowski             - Piotr          Kozak                 429: 360
  25 Małgorzata     Nieżychowska         - Aneta          Szczyrzyca            212: 493
  26 Ryszard        Popczyk              - Marek          Popczyk               246: 377
  27 Dawid          Węgrzyński           - Michał         Sztajnert             346: 324


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Kurzok               - Mikołaj        Cieplik               409: 399
   2 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              414: 560
   3 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              428: 373
   4 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Matyasik              364: 346
   5 Michał         Szymkowski           - Arkadiusz      Łydka                 326: 383
   6 Natalia        Ogierman             - Maciej         Skrzypczak            353: 409
   7 Krzysztof      Kałuża               - Leszek         Kilian                420: 344
   8 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               396: 337
   9 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              378: 378
  10 Konrad         Sowula               - Tomasz         Suchanek              413: 323
  11 Jolanta        Zięba                - Andrzej        Rechowicz             376: 316
  12 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              335: 417
  13 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Grzeszczuk            423: 352
  14 Iwona          Duźniak              - Bożena         Guział                359: 374
  15 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Majewska              330: 341
  16 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Zawadzki              278: 476
  17 Waldemar       Wypchał              - Zygmunt        Skwarek               352: 300
  18 Marta          Świątkowska          - Marta          Sztajnert             308: 377
  19 Szymon         Stępień              - Justyna        Nieznalska            422: 343
  20 Sławomir       Wolski               - Grażyna        Chłopek               435: 369
  21 Renata         Andracka             - Aneta          Szczyrzyca            308: 414
  22 Jerzy          Luter                - Marcin         Kurowski              438: 226
  23 Dariusz        Sowula               - Grażyna        Smereka               420: 329
  24 Marek          Popczyk              - Małgorzata     Nieżychowska          364: 252
  25 Andrzej        Klich                - Ryszard        Popczyk               393: 196
  26 Piotr          Kozak                - Dawid          Węgrzyński            308: 309
  27 Michał         Sztajnert            - Bernadeta      Zapała                305: 296


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Mikołaj        Cieplik               365: 437
   2 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              421: 382
   3 Maciej         Skrzypczak           - Artur          Irzyk                 310: 504
   4 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Tuszyński             429: 338
   5 Jan            Mrozowski            - Ireneusz       Kurzok                423: 304
   6 Dominik        Ulejczyk             - Konrad         Sowula                328: 402
   7 Jerzy          Matyasik             - Natalia        Ogierman              369: 367
   8 Jolanta        Zięba                - Szymon         Dąbrowski             382: 393
   9 Teresa         Zalewska             - Michał         Szymkowski            412: 373
  10 Bożena         Guział               - Tomasz         Suchanek              424: 278
  11 Andrzej        Rechowicz            - Zofia          Gajewska              477: 350
  12 Marta          Majewska             - Krzysztof      Sporczyk              311: 418
  13 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Zawadzki              400: 305
  14 Joanna         Brychcy              - Waldemar       Wypchał               377: 384
  15 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Sztajnert             379: 283
  16 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              342: 347
  17 Szymon         Stępień              - Dariusz        Sowula                462: 372
  18 Grzegorz       Grzeszczuk           - Józef          Burzyński             472: 297
  19 Zygmunt        Skwarek              - Iwona          Duźniak               356: 328
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Sławomir       Wolski                376: 323
  21 Renata         Andracka             - Dawid          Węgrzyński            489: 213
  22 Bernadeta      Zapała               - Marta          Świątkowska           313: 351
  23 Justyna        Nieznalska           - Grażyna        Smereka               366: 306
  24 Grażyna        Chłopek              - Ryszard        Popczyk               415: 235
  25 Marcin         Kurowski             - Marek          Popczyk               317: 349
  26 Andrzej        Klich                - Piotr          Kozak                 382: 416
  27 Małgorzata     Nieżychowska         - Michał         Sztajnert             299: 343


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Artur          Irzyk                 465: 341
   2 Bartosz        Morawski             - Jan            Mrozowski             433: 483
   3 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Bobowski              296: 360
   4 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Kałuża                328: 368
   5 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Skrzypczak            421: 285
   6 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              461: 261
   7 Konrad         Sowula               - Dominik        Ulejczyk              435: 343
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             382: 332
   9 Bożena         Guział               - Leszek         Kilian                404: 443
  10 Waldemar       Wypchał              - Jolanta        Zięba                 417: 299
  11 Michał         Szymkowski           - Natalia        Ogierman              342: 404
  12 Grzegorz       Grzeszczuk           - Ireneusz       Kurzok                345: 403
  13 Zbigniew       Wietecki             - Szymon         Stępień               358: 301
  14 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Dąbrowski             423: 344
  15 Zofia          Gajewska             - Joanna         Brychcy               401: 397
  16 Marta          Majewska             - Aneta          Szczyrzyca            339: 390
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Zygmunt        Skwarek               302: 294
  18 Marta          Sztajnert            - Iwona          Duźniak               464: 276
  19 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              375: 437
  20 Dariusz        Sowula               - Jerzy          Luter                 368: 313
  21 Marta          Świątkowska          - Józef          Burzyński             406: 232
  22 Justyna        Nieznalska           - Grażyna        Chłopek               332: 342
  23 Marek          Popczyk              - Marcin         Kurowski              302: 381
  24 Piotr          Kozak                - Andrzej        Klich                 401: 276
  25 Grażyna        Smereka              - Michał         Sztajnert             465: 305
  26 Dawid          Węgrzyński           - Bernadeta      Zapała                211: 339
  27 Ryszard        Popczyk              - Małgorzata     Nieżychowska          214: 318
Lista rankingowa na dzień 19-08-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              159.81  10707   67
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              159.62  31925  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.88  28418  180
   5 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
   6 Jan Mrozowski                  Kraków               155.42  21448  138
   7 Dawid Pikul                    Poznań               155.41  29994  193
   8 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.06  14421   93
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  11451   74
  10 Kamil Górka                    Kraków               154.55  29983  194
  11 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.46  26103  169
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.79  30604  199
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              152.94  28293  185
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.82  14059   92
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.49  28973  190
  16 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.58  29710  196
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.82   9954   66
  19 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.80  28200  187
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.12  28372  189
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.10  29119  194
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.60  29322  196
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.37  28784  194
  26 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.27  21944  148
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.98  29004  196
  28 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           147.44  29488  200
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.10  22506  153
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Justyna Górka                  Kraków               147.04  26467  180
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  34 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.56  20958  143
  35 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.33  25461  174
  36 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.10  28635  196
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.79  28283  194
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.68  27825  191
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.39  28206  194
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.74  28514  197
  41 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.34  10537   73
  42 Kamil Kister                   Warszawa             144.32  19194  133
  43 Janusz Krupiński               Bytom                144.22  27258  189
  44 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  45 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  46 Michał Makowski                Warszawa             144.04  10659   74
  47 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.88  15971  111
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.55  18087  126
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.22  12460   87
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.84  22855  160
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  26615  187
  54 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  55 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  57 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  58 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              140.60  19543  139
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             140.55  21504  153
  60 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  61 Marcin Rogala                  Warszawa             139.77  27256  195
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.74  10760   77
  63 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.21  27146  195
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.13  27409  197
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.05  16130  116
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.77  26089  188
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  68 Konrad Sowula                  Kraków               138.59  21898  158
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               138.59  24530  177
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  71 Michał Rogalewicz              Poznań               137.78   6889   50
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            137.25  25941  189
  73 Jakub Błażejewski              Poznań               137.25  24979  182
  74 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  75 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.77  16412  120
  76 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.36  26590  195
  77 Adrian Ziemniewicz             Białystok            136.18  26418  194
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             136.17  27234  200
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.16  27095  199
  80 Jacek Mańko                    Poznań               136.15  26686  196
  81 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.13  17561  129
  82 Piotr Domański                 Lublin               136.09  14970  110
  83 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.54   9759   72
  84 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  26002  192
  85 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  86 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.03   4861   36
  87 Piotr Broda                    Sandomierz           134.99  26864  199
  88 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      134.91  19427  144
  89 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  90 Maciej Nawrocki                Babimost             134.69  23841  177
  91 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.53  21391  159
  92 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.59   5210   39
  94 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  95 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.36  11469   86
  96 Agnieszka Walas                Kraków               132.71  10617   80
  97 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.64  22283  168
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  99 Agata Kuć                      Stargard             132.44  22383  169
 100 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 101 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 102 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.96  23225  176
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 104 Ewa Radzikowska                Pyskowice            131.74   7509   57
 105 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.63  25799  196
 106 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.56  23813  181
 107 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.37  25091  191
 109 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 110 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 111 Adam Grzelec                   Poznań               130.70  26140  200
 112 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.47  25572  196
 113 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.41  19300  148
 114 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 115 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 116 Daniel Janus                   Wąchock              129.85   8700   67
 117 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.52  23572  182
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.47  25505  197
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.21  25455  197
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.93  23852  185
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.84  24867  193
 122 Maciej Kuć                     Stargard             128.82  20353  158
 123 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.67  24576  191
 124 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.44  19395  151
 126 Konrad Mikusek                 Milanówek            128.39  12197   95
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             128.38  22338  174
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 130 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.88  17264  135
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.43  25103  197
 132 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               127.33  10059   79
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.00  22733  179
 134 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 135 Franciszek Łysek               Warszawa             126.68  24070  190
 136 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.48  25169  199
 137 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 138 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.00  23940  190
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 140 Dariusz Sowula                 Kraków               125.78  19874  158
 141 Monika Siemaszko               Lipiany              125.77  13709  109
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 143 Rafał Stachowski               Police               125.61  12938  103
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60  19594  156
 145 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.53  13181  105
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.48  24344  194
 147 Dorota Kuć                     Stargard             125.29  20798  166
 148 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 149 Sławomir Wolski                Wrocław              124.94  23739  190
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.85  13234  106
 151 Natalia Ogierman               Katowice             124.82  18598  149
 152 Marcin Ceglarek                Kraków               124.55  15569  125
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 154 Jerzy Luter                    Bytom                124.45  24516  197
 155 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 124.09  10672   86
 157 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.04  24436  197
 158 Czesław Grajewski              Białystok            123.85  24523  198
 159 Tomasz A. Praga                Białystok            123.71  15093  122
 160 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 161 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             123.39  11722   95
 163 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.37   7772   63
 164 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.32  24418  198
 165 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 166 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 167 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 169 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 170 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.62  17756  146
 171 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 172 Anita Bruska                   Gdynia               121.51  18591  153
 173 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 174 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.42  21005  173
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 179 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 180 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.44  15657  130
 181 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 182 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.84  23729  198
 183 Renata Andracka                Zwola                119.77  22756  190
 184 Agnieszka Matus                Milanówek            119.71  23344  195
 185 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.41   8836   74
 186 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 187 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.27  16579  139
 188 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.18  11680   98
 189 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 190 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 191 Marta Sztajnert                Wisła                118.91  18431  155
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                118.69  21364  180
 193 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 194 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.51  20384  172
 195 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            118.35  16805  142
 196 Karolina Urbańska              Poznań               118.32  19996  169
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             118.10  23265  197
 199 Agnieszka Dawid                Kraków               118.09  11455   97
 200 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   4605   39
 201 Adam Janicki                   Wrocław              118.02  13100  111
 202 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.89  19569  166
 203 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.88   5069   43
 204 Bożena Guział                  Racibórz             117.80  22264  189
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              117.76  21551  183
 206 Dorota Ostrowska               Białystok            117.64  11529   98
 207 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.30  11495   98
 208 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 209 Sławomir Długosz               Ostróda              116.56  18300  157
 210 Joanna Brychcy                 Katowice             115.96  22380  193
 211 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.91  22950  198
 212 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 213 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 214 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 215 Marianna Kozłowska             Białystok            115.18  15549  135
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               115.08  21175  184
 217 Beata Piotrowska               Łódź                 115.03   7707   67
 218 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            114.80   5855   51
 219 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.71  15371  134
 220 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 222 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 223 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 224 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.32  19548  171
 225 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          114.28  15199  133
 227 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 228 Bartosz Bartczak               Poznań               113.97  22111  194
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 231 Robert Wagner                  Wrocław              113.69   5457   48
 232 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 233 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 234 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 236 Samir Chakrar                  Poznań               113.22   4529   40
 237 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 238 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 239 Marcin Kurowski                Racibórz             113.01  22603  200
 240 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 241 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.57   4165   37
 242 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.02  22404  200
 243 Józef Burzyński                Ełk                  111.51  14719  132
 244 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.36  21382  192
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 246 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 247 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  110.70   3321   30
 248 Izabela Chmielewska            Zabrze               110.40   6072   55
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               109.88   5384   49
 250 Patrycja Skibska               Warszawa             109.77  10099   92
 251 Beata Jagielska                Police               109.57   5150   47
 252 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.37   5359   49
 253 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 254 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.80  15846  147
 257 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 258 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 259 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.89  11117  104
 260 Katarzyna Okoniewska           Poznań               106.80   6515   61
 261 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.97  12928  122
 263 Grażyna Smereka                Racibórz             105.84   5292   50
 264 Marta Majewska                 Wadowice             105.68  15323  145
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Halina Cecot                   Kołobrzeg            105.57  11402  108
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.56  15412  146
 268 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 269 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               103.59  13570  131
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 272 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.13  19389  188
 273 Karolina Sikora                Jaworzno             102.93  12866  125
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 275 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 276 Grażyna Chłopek                Jaworzno             102.36  12386  121
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.29   3580   35
 279 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 280 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 281 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 282 Piotr Kozak                    Racibórz             101.43   8013   79
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.93  10093  100
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 289 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 292 Marek Popczyk                  Tychy                 97.36   4576   47
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 294 Teresa Balewska                Reda                  96.19  18277  190
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              94.10  18819  200
 296 Wojciech Łysek                 Warszawa              93.47  16637  178
 297 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.95   6878   74
 298 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 299 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 300 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 301 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 302 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 303 Ewa Tymińska                   Gdańsk                89.12   5971   67
 304 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.67   8424   95
 305 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.66   3103   35
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 307 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           82.69  10667  129
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.59   5630   69
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 315 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 76.55   4440   58
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 320 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35




Poczekalnia na dzień 19-08-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   7 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   8 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
   9 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  10 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        139.54   3349   24
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  13 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  14 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  16 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  17 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  21 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  22 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  23 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  24 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  25 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  27 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  28 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  29 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  30 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  31 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  32 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  33 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  34 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  35 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  36 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  37 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  38 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  39 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  40 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  41 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  42 Rafał Maciejewski              Łódź                  86.65   1993   23
  43 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  44 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  45 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  46 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  47 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  48 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  49 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  50 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  51 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  52 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  53 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  54 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  55 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  56 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  57 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  58 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  93.32   1773   19
  59 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  60 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  61 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  62 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  63 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  64 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  65 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  66 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  67 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  68 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  69 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  70 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  73 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  74 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  75 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  76 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  77 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  78 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  80 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  81 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  82 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  83 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  84 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  85 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  86 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  87 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  88 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  89 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  90 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  91 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  92 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  93 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  94 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  95 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  96 Bogusław Szyszka               Oława                143.58   1723   12
  97 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  98 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  99 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 100 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 101 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 102 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
 103 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 104 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
 105 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
 106 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 107 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               118.08   1417   12
 108 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
 109 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 110 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 111 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 112 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 115 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 116 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 117 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 118 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 119 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 120 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 121 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 122 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 123 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 124 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 125 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 126 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 128 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 130 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 131 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 132 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 133 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 134 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 135 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 136 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 137 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 138 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 139 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 140 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 141 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 142 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 143 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 144 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 145 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 146 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 147 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 148 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 149 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 150 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 151 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 152 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 153 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 154 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 155 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 156 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 157 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 158 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 159 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 160 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 161 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 162 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 163 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 164 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 165 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 166 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 167 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 168 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 169 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 170 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 171 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 172 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 173 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 174 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 175 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 176 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 177 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 178 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 179 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 180 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 181 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 182 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 183 Jacek Remizowicz               Gdańsk                64.45    709   11
 184 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 185 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 186 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 187 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 188 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 189 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 190 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 191 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 192 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 193 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 194 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 195 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 196 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 197 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 198 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 199 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 200 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 201 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 202 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 203 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 204 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 205 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 206 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 207 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 208 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 209 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 210 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 211 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 212 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 213 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 214 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 215 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 216 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 217 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 218 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 219 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 220 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 223 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 224 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 225 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 226 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 227 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 228 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 229 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 230 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 231 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 232 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 233 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 234 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 235 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 236 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 237 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 238 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 239 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 240 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 241 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 242 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 243 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 244 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 245 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 246 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 247 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 248 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 249 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 250 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 251 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 252 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 253 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 254 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 255 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 256 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 257 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 258 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 259 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 260 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 261 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 262 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 263 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 264 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 265 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 266 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 267 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 268 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 269 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 270 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 271 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 273 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 274 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 275 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 276 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 277 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 278 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 279 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 280 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 281 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 282 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 283 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 284 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 285 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 286 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 287 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 288 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 289 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 290 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 291 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie