Jaworzno15
kwietnia
Jaworzno 15 kwietnia Kawiarniany Turniej Scrabble z okazji Światowego Dnia Scrabble
Racibórz21
kwietnia
Racibórz 21-22 kwietnia IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleGrand Prix 2018
Warszawa28
kwietnia
Warszawa 28-29 kwietnia XVIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2018
Krzysztof Obremski zwycięża w Raciborzu21 - 22 kwietnia 2018 — IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble Racibórz, 21 - 22 kwietnia 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Obremski zwycięża w RaciborzuMiał rację piszący poprzednią relację Maciek Śliwa, że spotkamy się szybciej niż za rok. Tym razem turniej rozegrany został już w kwietniu, przy pięknej wiosennej pogodzie. Wzięło w nim udział 71 graczek i graczy zwabionych do Raciborza nie tylko przez podniesienie turnieju do rangi Mistrzostw Regionów oraz rangi GP, ale przede wszystkim bardzo dobrą organizacją i wspaniałą atmosferą. Wszystko to dzięki wielkiej „trójcy”: Bożenie Guział, Teresie Zalewskiej, Marcinowi Kurowskiemu, oraz członkom Raciborskiego Klubu Scrabblowego „Szkrab”. Od ośmiu lat organizują turnieje w Raciborzu starając się, aby były z roku na rok coraz lepsze i to im się udaje!

Mimo pewnych problemów z samochodami ekipy krakowskiej i warszawskiej rozpoczęliśmy punktualnie. Na ceremonii otwarcia obecni byli Prezydent Raciborza i Pani Dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury. Perspektywę trzynastu rund osłodziły nam na początek pyszne ciasta upieczone przez organizatorów oraz stolik herbaciano-kawowy. Później abyśmy nie opadli z sił zaserwowano obiad, w formie szwedzkiego stołu, gdzie każdy mógł znaleźć jakieś smakołyki dla siebie, a było w czym wybierać! Na koniec pierwszego dnia rozgrywek kilku szczęśliwcom jeden ze sponsorów – Pizzeria „Niebo” ufundowała kupony do realizacji tamże. Lokalny browar zaś przekazał pełnoletnim uczestnikom swoje wyroby do degustacji.

Pojedynki przy planszach były jak zwykle zacięte. Okazało się, że aby stanąć na podium trzeba było wygrać aż dziesięciokrotnie. Sztuka ta udała się trójce graczy i o końcowej kolejności decydowały małe punkty. Najwięcej z nich zdobył Krzysztof Obremski, drugi był Bartosz Morawski, a trzeci Michał Alabrudziński. Dzięki licznemu gronu sponsorów nagrodzono dodatkowo: najlepszą zawodniczkę Irenę Sołdan; najlepszą raciborzankę: Teresę Zalewską; najlepszego raciborzanina Marcina Kurowskiego, który dodatkowo zaliczył najdłuższy skok tygrysa (+37 miejsc); najlepszego seniora (60+) Arkadiusza Łydkę; najlepszego juniora Dominika Ulejczyka; oraz najlepiej debiutującego w Raciborzu Kacpra Zegadło. Laureatów konkursów: zoologicznego i SZKRABLOWANIE można znaleźć w zakładce przebieg/komentarze sędziego. Natomiast w konkursie CIŚNIENIOWCY zwyciężył Grzegorz Grzeszczuk kładąc headshota w ostatniej rundzie i wygrywając partię 9 pkt. Dla pozostałych graczy były nagrody pocieszenia, więc nikt nie wyjechał z Raciborza z pustymi rękoma.

Za rok, obojętnie czy wiosną czy latem, zawitamy na X jubileuszowe mistrzostwa pięknego Raciborza – na pewno!
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego




honorowy Patronat
Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuDariusz Kuć
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 21 kwietnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 kwietnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieCatering, kawa, herbata, napoje, kanapki i inne. Chętnych na obiad w postaci szwedzkiego stołu prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz. Do wyboru pierogi, kilka rodzajów mięs oraz dodatki (tak jak w poprzednich latach), zupy. Koszt — 25 zł.
Noclegi1. MKZ Unia- Pokoje gościnne 1,2,3,4,5-osobowe – 45 zł za osobę + ewentualnie 10 zł śniadanie — na hasło SCRABBLE, rezerwacja na telefon nr 32 415 25 44 — recepcja oraz kom. 513 293 382 – Kierownik hotelu. Możliwość skorzystania z siłowni-10 zł i sauny-12 zł – minimum 5 chętnych osób. (12 minut piechotą do miejsca gry)
2. Gościniec Iza (pokoje 1,2,3,4 -osobowe) (11 minut piechotą do miejsca gry)
3. Hotel Racibor*** (9 minut piechotą do miejsca gry)
4. Hotel Polonia*** (11 minut piechota do miejsca gry)
NagrodyI miejsce — puchar + 500 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł
IV miejsce — 100 zł
za IX miejsce — 100 zł

Trofea + nagrody rzeczowe dla:
- najlepszej kobiety
- najlepszej raciborzanki
- najlepszego raciborzanina
- najlepszego juniora
- najlepszego seniora
- najlepszego debiutanta/debiutantki

Konkursy:
„CIŚNIENIOWCY” – jego sponsorem jest Apteka POD RÓŻAMI. Nic tak nie podnosi ciśnienia jak przegrana. Ale przegrana w partii, gdy było się pewnym wygranej i przeciwnik kładzie HEADSHOTA, a worek zostaje pusty – to boli najbardziej. Tym właśnie szczyci się CIŚNIENIOWIEC – podnosi tętno rywalowi poprzez HEADSHOTA.
SZKRABLOWANIE — Polega na ułożeniu jak najdroższego słowa zaczynającego się na kolejną literę (odpowiadającą numerowi rundy) słowa "szkrablowanie". W każdej rundzie do zdobycia 50 zł.
ZOO-logiczny — Sponsorem jest sklep zoologiczny ZOO-MAR. W każdej rundzie jest nagradzany najdroższy wyraz związany z fauną. Liczą się tylko nazwy zwierząt i przymiotniki odzwierzęce. Do wygrania upominki dla pupili.

Nagrody specjalne, wybrane w drodze losowania po zakończonym turnieju

Dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe

Liczba nagród pieniężnych może wzrosnąć.
Dodatkowe atrakcjeKonkursy
OrganizatorzyTeresa Zalewska — 608 341 215 — teresazalewska1@wp.pl
Marcin Kurowski — 732 273 223 — mk728@wp.pl
Bożena Guział — 608 056 194 — boszka102@wp.pl

Polska Federacja Scrabble
Raciborskie Centrum Kultury — www.rck.com.pl
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz Starostwo Powiatowe w Raciborzu












Patronat medialny:



raciborek.pl



Wyniki turnieju IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                151.69     10.0     5619     2147     1105
  2 Bartosz         Morawski             Wrocław                161.32     10.0     5415     2185      536
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.09     10.0     5320     2161      591
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               145.78      9.0     5491     2041      728
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.98      9.0     5423     2065      466
  6 Kacper          Zegadło              Warszawa               153.54      9.0     5364     2038      846
  7 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               154.24      9.0     5304     2011      388
  8 Irena           Sołdan               Warszawa               134.72      9.0     5172     1979      486
  9 Tomasz          Sehnal               Warszawa               119.24      9.0     4905     2001      389
 10 Tomasz          Suchanek             Wrocław                136.80      8.5     5100     1946      374
 11 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.30      8.0     5750     1982     1066
 12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 151.38      8.0     5303     1929      387
 13 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             153.04      8.0     5152     2016      373
 14 Janusz          Krupiński            Bytom                  136.85      8.0     5111     1942      238
 15 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  123.90      8.0     5038     1857      385
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               124.10      8.0     4937     1744      278
 17 Marcin          Kurowski             Racibórz               111.56      8.0     4880     1844      381
 18 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               142.35      8.0     4845     1953      216
 19 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.21      8.0     4807     1760       30
 20 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              140.19      7.5     5086     1772      336
 21 Kamil           Górka                Kraków                 155.22      7.0     5153     1736       99
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.04      7.0     5053     1765      239
 23 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               146.37      7.0     4965     1698      -23
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.98      7.0     4964     1665      338
 25 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         138.14      7.0     4892     1835     -326
 26 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                117.27      7.0     4867     1722      380
 27 Sławomir        Wolski               Wrocław                118.98      7.0     4845     1742       88
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.98      7.0     4768     1680       75
 29 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.32      7.0     4757     1624      281
 30 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                122.31      7.0     4722     1649      -97
 31 Agnieszka       Dawid                Kraków                 115.31      7.0     4585     1681       -7
 32 Waldemar        Wypchał              Kraków                 113.60      7.0     4375     1693     -438
 33 Maciej          Nawrocki             Babimost               128.68      6.5     4882     1602      189
 34 Szymon          Stępień              Bytom                  123.94      6.5     4820     1684     -233
 35 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             137.16      6.0     5158     1640      312
 36 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                126.52      6.0     5078     1525      249
 37 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.49      6.0     4916     1690      162
 38 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       111.89      6.0     4780     1631     -157
 39 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 119.64      6.0     4769     1413     -285
 40 Jerzy           Luter                Bytom                  118.47      6.0     4752     1698     -302
 41 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               129.90      6.0     4694     1456     -146
 42 Katarzyna       Kowalska             Katowice               120.42      6.0     4559     1486     -207
 43 Wanda           Grabiec              Tarnów                 104.20      6.0     4495     1532     -643
 44 Teresa          Zalewska             Racibórz               122.78      6.0     4450     1646     -184
 45 Paweł           Brylski              Kraków                 113.94      6.0     4401     1442     -307
 46 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      6.0     4234     1521     -559
 47 Łukasz          Sornek               Mikołów                135.40      6.0     3668     1279      433
 48 Renata          Andracka             Zwola                  117.67      5.5     4646     1538     -258
 49 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         137.53      5.0     5159     1396      144
 50 Natalia         Ogierman             Katowice               123.83      5.0     4788     1478     -225
 51 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       118.76      5.0     4767     1342      382
 52 Bożena          Guział               Racibórz               119.36      5.0     4670     1395     -243
 53 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           124.76      5.0     4532     1403     -516
 54 Marta           Jamrozy              Dąbrowa Górnicza       103.50      5.0     4484     1304     -527
 55 Agnieszka       Antos                Racibórz               106.80      5.0     4432     1367     -353
 56 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.20      5.0     4386     1361     -258
 57 Urszula         Solarska             Katowice               117.57      5.0     4354     1464     -550
 58 Sylwia          Bagińska-Worwa       Dąbrowa Górnicza       100.00      5.0     4173     1355     -948
 59 Ewa             Dunikowska           Kraków                 114.42      5.0     3654     1237     -105
 60 Joanna          Brychcy              Katowice               109.85      4.5     4687     1364     -138
 61 Katarzyna       Polak                Warszawa               137.00      4.0     4961     1238       69
 62 Bartosz         Bartczak             Poznań                 103.76      4.0     4471     1267     -179
 63 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               110.40      4.0     4160     1197     -424
 64 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.0     3903     1324    -1164
 65 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     4193     1090     -423
 66 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               101.61      3.0     4494     1104     -363
 67 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.27      3.0     2409      883     -306
 68 Piotr           Kozak                Racibórz               102.68      2.5     4136      955     -357
 69 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.5     3754      954     -887
 70 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.54      1.0      787      224       35
 71 Zbigniew        Smereka              Racibórz               100.00      0.0      310       50      -36
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



	Bartosz Morawski 161.32 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Żydaczewski           123.90 +  439: 342  174
    2    11 Tomasz         Sehnal                119.24 +  389: 359  169
    3     1 Łukasz         Bobowski              153.04 +  368: 241  203
    4     2 Stanisław      Rydzik                148.98 -  367: 429   99
    5     8 Michał         Alabrudziński         160.09 +  452: 349  210
    6     5 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  468: 482   96
    7     5 Sławomir       Wolski                118.98 +  374: 333  169
    8     9 Krzysztof      Obremski              151.69 -  314: 536  102
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  490: 370  192
   10     7 Janusz         Krupiński             136.85 +  438: 287  187
   11     6 Paweł          Mazurek               138.14 +  377: 355  188
   12     2 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  442: 386  200
   13     2 Grzegorz       Kurowski              145.78 +  497: 410  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2185  / 13 168.08




	Michał Alabrudziński 160.09 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Ogierman              123.83 -  346: 350   74
    2    28 Arkadiusz      Łydka                 132.21 +  515: 340  182
    3    10 Agnieszka      Dawid                 115.31 +  414: 316  165
    4     7 Sławomir       Wolski                118.98 +  406: 399  169
    5     8 Bartosz        Morawski              161.32 -  349: 452  111
    6    12 Kamil          Górka                 155.22 +  440: 336  205
    7     6 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  335: 272  192
    8     4 Kacper         Zegadło               153.54 +  432: 337  204
    9     3 Irena          Sołdan                134.72 +  520: 349  185
   10     1 Łukasz         Bobowski              153.04 +  428: 401  203
   11     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  367: 354  200
   12     1 Tomasz         Sehnal                119.24 +  466: 404  169
   13     1 Krzysztof      Obremski              151.69 -  302: 419  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2161  / 13 166.23




	Kamil Górka 155.22 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Teresa         Zalewska              122.78 -  305: 391   73
    2    22 Joanna         Brychcy               109.85 +  457: 376  160
    3    19 Bartosz        Bartczak              103.76 +  370: 290  154
    4     9 Krzysztof      Obremski              151.69 -  327: 511  102
    5    24 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  378: 303  187
    6    12 Michał         Alabrudziński         160.09 -  336: 440  110
    7    23 Karolina       Szubska               100.00 +  586: 218  150
    8    13 Jerzy          Luter                 118.47 +  459: 387  168
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              131.98 +  526: 345  182
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  290: 535  101
   11     7 Janusz         Krupiński             136.85 -  349: 470   87
   12    11 Sławomir       Wolski                118.98 -  364: 385   69
   13    15 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  406: 403  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 13 133.08




	Kazimierz Merklejn 154.24 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Leokadia       Litwinowicz           122.31 +  480: 262  172
    2     6 Teresa         Zalewska              122.78 +  354: 331  173
    3     9 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  350: 476   74
    4    16 Dariusz        Putoń                 143.27 +  407: 372  193
    5     5 Artur          Irzyk                 145.49 +  460: 341  195
    6     3 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  372: 558  100
    7     8 Arkadiusz      Łydka                 132.21 +  447: 288  182
    8     7 Łukasz         Sornek                135.40 +  417: 373  185
    9     1 Łukasz         Bobowski              153.04 -  343: 425  103
   10     4 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  305: 431   96
   11     9 Jerzy          Luter                 118.47 +  491: 403  168
   12     7 Ireneusz       Kurzok                117.27 +  398: 366  167
   13     5 Łukasz         Bobowski              153.04 +  480: 290  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011  / 13 154.69




	Kacper Zegadło 153.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  551: 315  170
    2     3 Karolina       Szubska               100.00 +  398: 308  150
    3     2 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  472: 399  180
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  460: 278  192
    5     1 Irena          Sołdan                134.72 +  343: 339  185
    6     1 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  331: 382   90
    7     3 Stanisław      Rydzik                148.98 -  403: 452   99
    8     4 Michał         Alabrudziński         160.09 -  337: 432  110
    9     8 Ireneusz       Kurzok                117.27 +  360: 347  167
   10     8 Tomasz         Suchanek              136.80 +  382: 247  187
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          151.38 +  489: 280  201
   12     3 Krzysztof      Obremski              151.69 -  337: 384  102
   13     4 Mariusz        Wrześniewski          151.38 +  501: 355  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2034  / 13 156.46




	Łukasz Bobowski 153.04 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  565: 284  170
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              131.98 +  491: 324  182
    3     1 Bartosz        Morawski              161.32 -  241: 368  111
    4     6 Janusz         Krupiński             136.85 +  401: 325  187
    5     7 Tomasz         Suchanek              136.80 +  450: 356  187
    6     4 Jerzy          Matyasik              124.98 +  385: 374  175
    7     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  384: 321  200
    8     2 Paweł          Mazurek               138.14 +  463: 345  188
    9     1 Kazimierz      Merklejn              154.24 +  425: 343  204
   10     1 Michał         Alabrudziński         160.09 -  401: 428  110
   11     2 Krzysztof      Obremski              151.69 -  307: 400  102
   12     4 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  349: 431   96
   13     5 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  290: 480  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2016  / 13 155.08




	Krzysztof Obremski 151.69 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bożena         Guział                119.36 +  586: 270  169
    2     1 Agnieszka      Dawid                 115.31 +  330: 324  165
    3     4 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  336: 469   92
    4     9 Kamil          Górka                 155.22 +  511: 327  205
    5     3 Paweł          Mazurek               138.14 -  385: 437   88
    6     7 Maciej         Skrzypczak            111.89 -  333: 366   62
    7    13 Ewa            Dunikowska            114.42 +  481: 381  164
    8     9 Bartosz        Morawski              161.32 +  536: 314  211
    9     6 Jerzy          Matyasik              124.98 +  494: 343  175
   10     3 Stanisław      Rydzik                148.98 +  424: 337  199
   11     2 Łukasz         Bobowski              153.04 +  400: 307  203
   12     3 Kacper         Zegadło               153.54 +  384: 337  204
   13     1 Michał         Alabrudziński         160.09 +  419: 302  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2147  / 13 165.15




	Mariusz Wrześniewski 151.38 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Sehnal                119.24 -  304: 377   69
    2    23 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  392: 263  162
    3    16 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  435: 376  187
    4    10 Marta          Bajorek               124.10 -  388: 396   74
    5    17 Teresa         Zalewska              122.78 +  362: 339  173
    6     8 Artur          Irzyk                 145.49 +  453: 339  195
    7    12 Szymon         Stępień               123.94 +  491: 360  174
    8     3 Grzegorz       Kurowski              145.78 +  339: 312  196
    9     5 Stanisław      Rydzik                148.98 -  468: 476   99
   10     5 Kamil          Górka                 155.22 +  535: 290  205
   11     4 Kacper         Zegadło               153.54 -  280: 489  104
   12     6 Janusz         Krupiński             136.85 +  501: 398  187
   13     4 Kacper         Zegadło               153.54 -  355: 501  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1929  / 13 148.38




	Miłosz Wrzałek 150.30 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Wolski                118.98 -  352: 409   69
    2    25 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  487: 290  170
    3    13 Katarzyna      Polak                 137.00 +  367: 361  187
    4    14 Jerzy          Luter                 118.47 +  568: 313  168
    5     2 Stanisław      Rydzik                148.98 +  379: 358  199
    6     3 Kazimierz      Merklejn              154.24 +  558: 372  204
    7     1 Łukasz         Bobowski              153.04 -  321: 384  103
    8     1 Krzysztof      Kałuża                140.19 +  445: 385  190
    9     2 Andrzej        Rechowicz             134.04 +  503: 219  184
   10     2 Paweł          Mazurek               138.14 +  624: 337  188
   11     1 Michał         Alabrudziński         160.09 -  354: 367  110
   12     2 Bartosz        Morawski              161.32 -  386: 442  111
   13     3 Stanisław      Rydzik                148.98 -  406: 447   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 13 152.46




	Stanisław Rydzik 148.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Kopta                 118.76 +  383: 355  169
    2     9 Szymon         Stępień               123.94 +  557: 297  174
    3     3 Janusz         Krupiński             136.85 +  431: 362  187
    4     2 Bartosz        Morawski              161.32 +  429: 367  211
    5     2 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  358: 379  100
    6     2 Irena          Sołdan                134.72 -  345: 482   85
    7     3 Kacper         Zegadło               153.54 +  452: 403  204
    8     5 Jerzy          Matyasik              124.98 +  336: 312  175
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          151.38 +  476: 468  201
   10     3 Krzysztof      Obremski              151.69 -  337: 424  102
   11     5 Tomasz         Sehnal                119.24 -  389: 425   69
   12     5 Paweł          Mazurek               138.14 +  483: 277  188
   13     3 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  447: 406  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2065  / 13 158.85




	Juliusz Czupryniak 146.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 118.47 -  280: 393   68
    2    26 Piotr          Kozak                 102.68 +  389: 296  153
    3    20 Szymon         Stępień               123.94 +  487: 303  174
    4     5 Artur          Irzyk                 145.49 -  273: 436   95
    5    14 Bronisław      Parada                137.53 +  591: 430  188
    6    13 Waldemar       Wypchał               113.60 +  373: 302  164
    7     9 Tomasz         Sehnal                119.24 -  376: 404   69
    8    12 Marcin         Kurowski              111.56 +  368: 358  162
    9    12 Janusz         Krupiński             136.85 -  369: 399   87
   10    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  364: 347  192
   11    11 Tomasz         Suchanek              136.80 -  315: 507   87
   12    13 Leokadia       Litwinowicz           122.31 +  499: 292  172
   13     8 Tomasz         Suchanek              136.80 -  281: 521   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Grzegorz Kurowski 145.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              117.67 -  334: 383   68
    2    31 Leokadia       Litwinowicz           122.31 +  522: 359  172
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              131.98 +  415: 304  182
    4     8 Ireneusz       Kurzok                117.27 +  386: 369  167
    5     9 Waldemar       Wypchał               113.60 +  481: 279  164
    6     5 Bartosz        Morawski              161.32 +  482: 468  211
    7     2 Paweł          Mazurek               138.14 -  376: 421   88
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  312: 339  101
    9     7 Łukasz         Sornek                135.40 +  461: 416  185
   10     4 Kazimierz      Merklejn              154.24 +  431: 305  204
   11     3 Irena          Sołdan                134.72 +  450: 274  185
   12     4 Łukasz         Bobowski              153.04 +  431: 349  203
   13     2 Bartosz        Morawski              161.32 -  410: 497  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 13 157.00




	Artur Irzyk 145.49 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              117.57 +  520: 240  168
    2     4 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 -  269: 415   80
    3    17 Grzegorz       Papciak               126.52 +  524: 344  177
    4     5 Juliusz        Czupryniak            146.37 +  436: 273  196
    5     5 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  341: 460  104
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  339: 453  101
    7    14 Dariusz        Putoń                 143.27 +  397: 289  193
    8    11 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  413: 346  162
    9     9 Tomasz         Suchanek              136.80 -  353: 395   87
   10    10 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  344: 367   72
   11    14 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  287: 398   84
   12    18 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  316: 426   92
   13    23 Natalia        Ogierman              123.83 +  377: 348  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 13 130.00




	Dariusz Putoń 143.27 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ireneusz       Kurzok                117.27 +  337: 314  167
    2    17 Andrzej        Rechowicz             134.04 +  387: 344  184
    3     8 Irena          Sołdan                134.72 -  246: 501   85
    4    16 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  372: 407  104
    5    22 Szymon         Stępień               123.94 -  342: 353   74
    6    21 Natalia        Ogierman              123.83 +  436: 399  174
    7    14 Artur          Irzyk                 145.49 -  289: 397   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  7 126.14




	Małgorzata Deszczyńska 142.35 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Świątkowska           115.32 +  387: 372  165
    2     7 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  398: 350  187
    3     4 Krzysztof      Obremski              151.69 +  469: 336  202
    4     1 Kacper         Zegadło               153.54 -  278: 460  104
    5     6 Ryszard        Żydaczewski           123.90 +  417: 337  174
    6     6 Paweł          Mazurek               138.14 -  355: 392   88
    7     6 Michał         Alabrudziński         160.09 -  272: 335  110
    8    10 Grzegorz       Papciak               126.52 +  389: 310  177
    9    11 Bartosz        Morawski              161.32 -  370: 490  111
   10    12 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  347: 364   96
   11    20 Maciej         Nawrocki              128.68 +  406: 295  179
   12    18 Artur          Irzyk                 145.49 +  426: 316  195
   13    12 Marta          Świątkowska           115.32 +  331: 272  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 13 150.23




	Krzysztof Kałuża 140.19 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  378: 403   65
    2    19 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  366: 363  170
    3    22 Urszula        Solarska              117.57 +  427: 372  168
    4    17 Renata         Andracka              117.67 +  425: 328  168
    5     4 Andrzej        Rechowicz             134.04 +  466: 313  184
    6     1 Kacper         Zegadło               153.54 +  382: 331  204
    7     4 Irena          Sołdan                134.72 +  481: 380  185
    8     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  385: 445  100
    9     4 Paweł          Mazurek               138.14 -  341: 362   88
   10     9 Tomasz         Sehnal                119.24 -  330: 340   69
   11     8 Marta          Świątkowska           115.32 +  402: 316  165
   12     8 Tomasz         Suchanek              136.80 =  404: 404  137
   13     7 Tomasz         Sehnal                119.24 -  299: 393   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 13 136.31




	Paweł Mazurek 138.14 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Brylski               113.94 +  457: 323  164
    2    10 Marcin         Kurowski              111.56 -  394: 405   62
    3    12 Teresa         Zalewska              122.78 +  365: 296  173
    4    12 Tomasz         Sehnal                119.24 +  413: 368  169
    5     3 Krzysztof      Obremski              151.69 +  437: 385  202
    6     6 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 +  392: 355  192
    7     2 Grzegorz       Kurowski              145.78 +  421: 376  196
    8     2 Łukasz         Bobowski              153.04 -  345: 463  103
    9     4 Krzysztof      Kałuża                140.19 +  362: 341  190
   10     2 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  337: 624  100
   11     6 Bartosz        Morawski              161.32 -  355: 377  111
   12     5 Stanisław      Rydzik                148.98 -  277: 483   99
   13    11 Marta          Bajorek               124.10 -  337: 422   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 13 141.15




	Bronisław Parada 137.53 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Waldemar       Wypchał               113.60 -  390: 411   64
    2    18 Leszek         Kilian                106.20 +  438: 318  156
    3    14 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  320: 421   67
    4    20 Ewa            Dunikowska            114.42 +  411: 314  164
    5    14 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  430: 591   96
    6    17 Marta          Bajorek               124.10 +  373: 307  174
    7    17 Zofia          Gajewska              124.76 -  354: 377   75
    8    19 Agnieszka      Dawid                 115.31 +  468: 327  165
    9    14 Jerzy          Luter                 118.47 -  365: 433   68
   10    18 Marta          Świątkowska           115.32 -  341: 388   65
   11    22 Renata         Andracka              117.67 -  338: 350   68
   12    27 Agnieszka      Antos                 106.80 +  528: 312  157
   13    22 Grzegorz       Papciak               126.52 -  403: 466   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 13 107.38




	Mikołaj Cieplik 137.16 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  468: 359  162
    2     7 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  350: 398   92
    3    16 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  376: 435  101
    4    18 Natalia        Ogierman              123.83 -  411: 422   74
    5    24 Kamil          Górka                 155.22 -  303: 378  105
    6    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 277  150
    7    22 Leokadia       Litwinowicz           122.31 +  358: 349  172
    8    20 Teresa         Zalewska              122.78 +  415: 319  173
    9    17 Arkadiusz      Łydka                 132.21 +  447: 348  182
   10    13 Jerzy          Luter                 118.47 -  390: 392   68
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              131.98 +  410: 302  182
   12    12 Marta          Bajorek               124.10 -  451: 461   74
   13    15 Kamil          Górka                 155.22 -  403: 406  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 13 126.15




	Katarzyna Polak 137.00 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Kurowski              111.56 -  347: 379   62
    2    27 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  370: 315  152
    3    13 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  361: 367  100
    4    21 Urszula        Solarska              117.57 -  301: 393   68
    5    26 Bartosz        Bartczak              103.76 -  406: 441   54
    6    29 Wanda          Grabiec               104.20 -  365: 378   54
    7    31 Agnieszka      Antos                 106.80 +  477: 316  157
    8    27 Marta          Bajorek               124.10 -  272: 446   74
    9    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  506: 285  150
   10    27 Bożena         Guział                119.36 +  480: 323  169
   11    23 Teresa         Zalewska              122.78 -  408: 417   73
   12    26 Leszek         Kilian                106.20 -  340: 364   56
   13    29 Bożena         Guział                119.36 -  328: 468   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 13  95.23




	Janusz Krupiński 136.85 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grażyna        Chłopek               110.40 +  364: 307  160
    2    13 Grzegorz       Papciak               126.52 +  429: 272  177
    3     3 Stanisław      Rydzik                148.98 -  362: 431   99
    4     6 Łukasz         Bobowski              153.04 -  325: 401  103
    5    20 Jerzy          Luter                 118.47 +  398: 293  168
    6     9 Ryszard        Żydaczewski           123.90 +  456: 344  174
    7    11 Maciej         Nawrocki              128.68 +  421: 345  179
    8     6 Irena          Sołdan                134.72 -  372: 400   85
    9    12 Juliusz        Czupryniak            146.37 +  399: 369  196
   10     7 Bartosz        Morawski              161.32 -  287: 438  111
   11     7 Kamil          Górka                 155.22 +  470: 349  205
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  398: 501  101
   13     9 Andrzej        Rechowicz             134.04 +  430: 423  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 13 149.38




	Tomasz Suchanek 136.80 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Brychcy               109.85 +  371: 359  160
    2    12 Łukasz         Sornek                135.40 -  317: 442   85
    3    18 Marta          Świątkowska           115.32 +  409: 390  165
    4    11 Maciej         Nawrocki              128.68 +  416: 325  179
    5     7 Łukasz         Bobowski              153.04 -  356: 450  103
    6    10 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  383: 388   84
    7    18 Agnieszka      Dawid                 115.31 +  398: 323  165
    8    16 Szymon         Stępień               123.94 +  376: 314  174
    9     9 Artur          Irzyk                 145.49 +  395: 353  195
   10     8 Kacper         Zegadło               153.54 -  247: 382  104
   11    11 Juliusz        Czupryniak            146.37 +  507: 315  196
   12     8 Krzysztof      Kałuża                140.19 =  404: 404  140
   13     8 Juliusz        Czupryniak            146.37 +  521: 281  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 13 149.69




	Łukasz Sornek 135.40 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Antos                 106.80 +  430: 300  157
    2    12 Tomasz         Suchanek              136.80 +  442: 317  187
    3     7 Waldemar       Wypchał               113.60 +  372: 349  164
    8     7 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  373: 417  104
    9     7 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  416: 461   96
   10    14 Marcin         Kurowski              111.56 +  389: 358  162
   11    12 Szymon         Stępień               123.94 -  275: 488   74
   12    15 Renata         Andracka              117.67 +  450: 297  168
   13    10 Ireneusz       Kurzok                117.27 +  521: 248  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  /  9 142.11




	Irena Sołdan 134.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kilian                106.20 +  418: 321  156
    2    14 Marta          Majewska              100.00 +  430: 275  150
    3     8 Dariusz        Putoń                 143.27 +  501: 246  193
    4     3 Marcin         Kurowski              111.56 +  373: 289  162
    5     1 Kacper         Zegadło               153.54 -  339: 343  104
    6     2 Stanisław      Rydzik                148.98 +  482: 345  199
    7     4 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  380: 481   90
    8     6 Janusz         Krupiński             136.85 +  400: 372  187
    9     3 Michał         Alabrudziński         160.09 -  349: 520  110
   10     6 Andrzej        Rechowicz             134.04 +  407: 349  184
   11     3 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  274: 450   96
   12     9 Szymon         Stępień               123.94 +  408: 377  174
   13     6 Ryszard        Żydaczewski           123.90 +  411: 318  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 13 152.23




	Andrzej Rechowicz 134.04 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wanda          Grabiec               104.20 +  406: 271  154
    2    17 Dariusz        Putoń                 143.27 -  344: 387   93
    3    21 Natalia        Ogierman              123.83 +  447: 369  174
    4    15 Zofia          Gajewska              124.76 +  555: 294  175
    5     4 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  313: 466   90
    6    10 Tomasz         Suchanek              136.80 +  388: 383  187
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              131.98 +  413: 331  182
    8     8 Tomasz         Sehnal                119.24 +  400: 260  169
    9     2 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  219: 503  100
   10     6 Irena          Sołdan                134.72 -  349: 407   85
   11    14 Artur          Irzyk                 145.49 +  398: 287  195
   12    10 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  398: 426   74
   13     9 Janusz         Krupiński             136.85 -  423: 430   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 13 135.77




	Arkadiusz Łydka 132.21 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartosz        Bartczak              103.76 -  271: 358   54
    2    28 Michał         Alabrudziński         160.09 -  340: 515  110
    3    34 Wanda          Grabiec               104.20 +  432: 280  154
    4    27 Bożena         Guział                119.36 +  437: 343  169
    5    21 Zofia          Gajewska              124.76 +  385: 287  175
    6    11 Grzegorz       Papciak               126.52 +  425: 334  177
    7     8 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  288: 447  104
    8    18 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  294: 436   74
    9    17 Mikołaj        Cieplik               137.16 -  348: 447   87
   10    24 Marta          Majewska              100.00 +  361: 342  150
   11    17 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  383: 269  162
   12    14 Jerzy          Matyasik              124.98 +  444: 345  175
   13    13 Sławomir       Wolski                118.98 +  399: 374  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 13 135.38




	Krzysztof Sporczyk 131.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Jamrozy               103.50 +  401: 373  154
    2     2 Łukasz         Bobowski              153.04 -  324: 491  103
    3    11 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  304: 415   96
    4    29 Bernadeta      Zapała                100.00 +  491: 262  150
    5    16 Urszula        Solarska              117.57 +  412: 267  168
    6    16 Marcin         Kurowski              111.56 +  366: 364  162
    7     7 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  331: 413   84
    8    17 Maciej         Nawrocki              128.68 +  369: 267  179
    9    10 Kamil          Górka                 155.22 -  345: 526  105
   10    11 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  296: 308   74
   11    15 Mikołaj        Cieplik               137.16 -  302: 410   87
   12    24 Marta          Majewska              100.00 +  406: 275  150
   13    17 Jerzy          Luter                 118.47 +  421: 322  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 13 129.23




	Grzegorz Grzeszczuk 129.90 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Kozak                 102.68 +  398: 349  153
    2     4 Artur          Irzyk                 145.49 +  415: 269  195
    3     2 Kacper         Zegadło               153.54 -  399: 472  104
    4    13 Waldemar       Wypchał               113.60 -  364: 378   64
    5    12 Maciej         Skrzypczak            111.89 -  289: 438   62
    6    19 Ewa            Dunikowska            114.42 -  262: 441   64
    7    26 Wanda          Grabiec               104.20 +  429: 279  154
    8    23 Karolina       Szubska               100.00 -  300: 364   50
    9    26 Paweł          Brylski               113.94 -  372: 467   64
   10    29 Marta          Jamrozy               103.50 +  453: 386  154
   11    25 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  375: 315  150
   12    20 Teresa         Zalewska              122.78 -  268: 321   73
   13    24 Agata          Kopta                 118.76 +  370: 361  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 13 112.00




	Maciej Nawrocki 128.68 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  496: 273  152
    2     5 Jerzy          Luter                 118.47 +  416: 234  168
    3     5 Marcin         Kurowski              111.56 -  324: 374   62
    4    11 Tomasz         Suchanek              136.80 -  325: 416   87
    5    13 Natalia        Ogierman              123.83 +  438: 380  174
    6    14 Szymon         Stępień               123.94 =  371: 371  124
    7    11 Janusz         Krupiński             136.85 -  345: 421   87
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  267: 369   82
    9    21 Ewa            Dunikowska            114.42 +  498: 297  164
   10    16 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  306: 450   67
   11    20 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  295: 406   92
   12    25 Zofia          Gajewska              124.76 +  410: 340  175
   13    21 Renata         Andracka              117.67 +  391: 362  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 13 123.23




	Grzegorz Papciak 126.52 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  419: 322  150
    2    13 Janusz         Krupiński             136.85 -  272: 429   87
    3    17 Artur          Irzyk                 145.49 -  344: 524   95
    4    28 Marta          Majewska              100.00 +  556: 259  150
    5    11 Marta          Bajorek               124.10 +  447: 274  174
    6    11 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  334: 425   82
    7    16 Teresa         Zalewska              122.78 +  455: 300  173
    8    10 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  310: 389   92
    9    16 Marcin         Kurowski              111.56 -  298: 369   62
   10    19 Urszula        Solarska              117.57 -  292: 338   68
   11    24 Wanda          Grabiec               104.20 -  359: 500   54
   12    28 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  526: 297  150
   13    22 Bronisław      Parada                137.53 +  466: 403  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 13 117.31




	Jerzy Matyasik 124.98 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bernadeta      Zapała                100.00 +  463: 204  150
    2     8 Renata         Andracka              117.67 +  438: 347  168
    3     6 Sławomir       Wolski                118.98 +  418: 378  169
    4     4 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  326: 375   74
    5    10 Marcin         Kurowski              111.56 +  339: 289  162
    6     4 Łukasz         Bobowski              153.04 -  374: 385  103
    7    10 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  442: 306  162
    8     5 Stanisław      Rydzik                148.98 -  312: 336   99
    9     6 Krzysztof      Obremski              151.69 -  343: 494  102
   10    15 Waldemar       Wypchał               113.60 -  289: 388   64
   11    18 Urszula        Solarska              117.57 +  396: 344  168
   12    14 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  345: 444   82
   13    16 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  479: 336  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 13 128.08




	Zofia Gajewska 124.76 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Karolina       Szubska               100.00 -  337: 400   50
    2    30 Bożena         Guział                119.36 +  406: 316  169
    3    23 Marta          Majewska              100.00 +  311: 278  150
    4    15 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  294: 555   84
    5    21 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  287: 385   82
    6    25 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  456: 394  170
    7    17 Bronisław      Parada                137.53 +  377: 354  188
    8    14 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  385: 412   67
    9    15 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  361: 372   74
   10    26 Renata         Andracka              117.67 -  291: 493   68
   11    28 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  372: 315  152
   12    25 Maciej         Nawrocki              128.68 -  340: 410   79
   13    26 Katarzyna      Kowalska              120.42 -  315: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 13 107.92




	Marta Bajorek 124.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marta          Majewska              100.00 -  333: 362   50
    2    32 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  490: 286  150
    3    15 Karolina       Szubska               100.00 +  417: 280  150
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          151.38 +  396: 388  201
    5    11 Grzegorz       Papciak               126.52 -  274: 447   77
    6    17 Bronisław      Parada                137.53 -  307: 373   88
    7    20 Jerzy          Luter                 118.47 -  257: 447   68
    8    27 Katarzyna      Polak                 137.00 +  446: 272  187
    9    22 Szymon         Stępień               123.94 -  382: 387   74
   10    22 Joanna         Brychcy               109.85 +  366: 336  160
   11    21 Ewa            Dunikowska            114.42 +  386: 293  164
   12    12 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  461: 451  187
   13    11 Paweł          Mazurek               138.14 +  422: 337  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Szymon Stępień 123.94 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  463: 256  150
    2     9 Stanisław      Rydzik                148.98 -  297: 557   99
    3    20 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  303: 487   96
    4    23 Bartosz        Bartczak              103.76 +  398: 317  154
    5    22 Dariusz        Putoń                 143.27 +  353: 342  193
    6    14 Maciej         Nawrocki              128.68 =  371: 371  129
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  360: 491  101
    8    16 Tomasz         Suchanek              136.80 -  314: 376   87
    9    22 Marta          Bajorek               124.10 +  387: 382  174
   10    17 Sławomir       Wolski                118.98 +  398: 302  169
   11    12 Łukasz         Sornek                135.40 +  488: 275  185
   12     9 Irena          Sołdan                134.72 -  377: 408   85
   13    14 Marcin         Kurowski              111.56 -  311: 489   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 13 129.54




	Ryszard Żydaczewski 123.90 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              161.32 -  342: 439  111
    2    29 Wanda          Grabiec               104.20 +  541: 255  154
    3     9 Kazimierz      Merklejn              154.24 +  476: 350  204
    4     4 Jerzy          Matyasik              124.98 +  375: 326  175
    5     6 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  337: 417   92
    6     9 Janusz         Krupiński             136.85 -  344: 456   87
    7    15 Marcin         Kurowski              111.56 -  319: 406   62
    8    18 Arkadiusz      Łydka                 132.21 +  436: 294  182
    9    15 Zofia          Gajewska              124.76 +  372: 361  175
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              131.98 +  308: 296  182
   11    13 Waldemar       Wypchał               113.60 +  444: 244  164
   12    10 Andrzej        Rechowicz             134.04 +  426: 398  184
   13     6 Irena          Sołdan                134.72 -  318: 411   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 13 142.85




	Natalia Ogierman 123.83 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         160.09 +  350: 346  210
    2    16 Sławomir       Wolski                118.98 -  298: 352   69
    3    21 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  369: 447   84
    4    18 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  422: 411  187
    5    13 Maciej         Nawrocki              128.68 -  380: 438   79
    6    21 Dariusz        Putoń                 143.27 -  399: 436   93
    7    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  354: 307  150
    8    22 Urszula        Solarska              117.57 -  343: 406   68
    9    23 Maciej         Skrzypczak            111.89 +  479: 393  162
   10    20 Wanda          Grabiec               104.20 +  400: 310  154
   11    16 Marcin         Kurowski              111.56 -  343: 390   62
   12    19 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  303: 400   65
   13    23 Artur          Irzyk                 145.49 -  348: 377   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 13 113.69




	Teresa Zalewska 122.78 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 155.22 +  391: 305  205
    2     6 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  331: 354  104
    3    12 Paweł          Mazurek               138.14 -  296: 365   88
    4    30 Joanna         Brychcy               109.85 +  374: 309  160
    5    17 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  339: 362  101
    6    27 Renata         Andracka              117.67 +  363: 325  168
    7    16 Grzegorz       Papciak               126.52 -  300: 455   77
    8    20 Mikołaj        Cieplik               137.16 -  319: 415   87
    9    24 Agata          Kopta                 118.76 -  307: 415   69
   10    31 Leszek         Kilian                106.20 +  375: 332  156
   11    23 Katarzyna      Polak                 137.00 +  417: 408  187
   12    20 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  321: 268  180
   13    20 Waldemar       Wypchał               113.60 -  317: 321   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Leokadia Litwinowicz 122.31 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  262: 480  104
    2    31 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  359: 522   96
    3    33 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  348: 338  150
    4    24 Maciej         Skrzypczak            111.89 -  373: 384   62
    5    28 Paweł          Brylski               113.94 +  439: 215  164
    6    23 Marta          Jamrozy               103.50 +  423: 384  154
    7    22 Mikołaj        Cieplik               137.16 -  349: 358   87
    8    24 Joanna         Brychcy               109.85 +  387: 383  160
    9    20 Karolina       Szubska               100.00 +  411: 230  150
   10    10 Artur          Irzyk                 145.49 +  367: 344  195
   11    10 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  292: 357   67
   12    13 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  292: 499   96
   13    18 Ewa            Dunikowska            114.42 +  420: 325  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 13 126.85




	Katarzyna Kowalska 120.42 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kacper         Zegadło               153.54 -  315: 551  104
    2    19 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  363: 366   90
    3    27 Grażyna        Chłopek               110.40 -  336: 342   60
    4    31 Leszek         Kilian                106.20 +  351: 343  156
    5    27 Bożena         Guział                119.36 +  376: 322  169
    6    25 Zofia          Gajewska              124.76 -  394: 456   75
    7    25 Urszula        Solarska              117.57 -  305: 341   68
    8    29 Agnieszka      Antos                 106.80 +  369: 324  157
    9    28 Joanna         Brychcy               109.85 -  335: 390   60
   10    30 Dominik        Ulejczyk              119.64 -  344: 362   70
   11    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  353: 301  150
   12    30 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  354: 353  152
   13    26 Zofia          Gajewska              124.76 +  364: 315  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 13 114.31




	Dominik Ulejczyk 119.64 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              153.04 -  284: 565  103
    2    25 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  290: 487  100
    3    32 Maciej         Skrzypczak            111.89 -  305: 438   62
    4    33 Piotr          Kozak                 102.68 -  359: 378   53
    5    34 Wanda          Grabiec               104.20 -  387: 411   54
    6    34 Leszek         Kilian                106.20 +  411: 364  156
    7    33 Bernadeta      Zapała                100.00 +  334: 303  150
    8    30 Grażyna        Smereka               100.54 +  460: 383  151
    9    27 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  349: 392   50
   10    30 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  362: 344  170
   11    27 Marta          Majewska              100.00 -  269: 426   50
   12    31 Joanna         Brychcy               109.85 +  456: 319  160
   13    25 Marta          Jamrozy               103.50 +  503: 244  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 13 108.69




	Bożena Guział 119.36 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              151.69 -  270: 586  102
    2    30 Zofia          Gajewska              124.76 -  316: 406   75
    3    29 Piotr          Kozak                 102.68 +  355: 309  153
    4    27 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  343: 437   82
    5    27 Katarzyna      Kowalska              120.42 -  322: 376   70
    6    32 Bernadeta      Zapała                100.00 +  401: 254  150
    7    30 Renata         Andracka              117.67 -  353: 371   68
    8    32 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  332: 340   50
    9    32 Grażyna        Chłopek               110.40 +  423: 352  160
   10    27 Katarzyna      Polak                 137.00 -  323: 480   87
   11    32 Agnieszka      Antos                 106.80 -  318: 364   57
   12    32 Bartosz        Bartczak              103.76 +  446: 310  154
   13    29 Katarzyna      Polak                 137.00 +  468: 328  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 13 107.31




	Tomasz Sehnal 119.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          151.38 +  377: 304  201
    2    11 Bartosz        Morawski              161.32 -  359: 389  111
    3    25 Bernadeta      Zapała                100.00 +  356: 297  150
    4    12 Paweł          Mazurek               138.14 -  368: 413   88
    5    23 Renata         Andracka              117.67 +  423: 288  168
    6    18 Karolina       Szubska               100.00 +  390: 225  150
    7     9 Juliusz        Czupryniak            146.37 +  404: 376  196
    8     8 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  260: 400   84
    9    13 Waldemar       Wypchał               113.60 +  406: 340  164
   10     9 Krzysztof      Kałuża                140.19 +  340: 330  190
   11     5 Stanisław      Rydzik                148.98 +  425: 389  199
   12     1 Michał         Alabrudziński         160.09 -  404: 466  110
   13     7 Krzysztof      Kałuża                140.19 +  393: 299  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 13 153.92




	Sławomir Wolski 118.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  409: 352  200
    2    16 Natalia        Ogierman              123.83 +  352: 298  174
    3     6 Jerzy          Matyasik              124.98 -  378: 418   75
    4     7 Michał         Alabrudziński         160.09 -  399: 406  110
    5    15 Andrzej        Klich                 100.00 +  430: 303  150
    6    15 Agnieszka      Dawid                 115.31 +  366: 342  165
    7     5 Bartosz        Morawski              161.32 -  333: 374  111
    8    15 Waldemar       Wypchał               113.60 -  326: 361   64
    9    18 Urszula        Solarska              117.57 +  428: 383  168
   10    17 Szymon         Stępień               123.94 -  302: 398   74
   11    19 Paweł          Brylski               113.94 +  363: 359  164
   12    11 Kamil          Górka                 155.22 +  385: 364  205
   13    13 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  374: 399   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 13 134.00




	Agata Kopta 118.76 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                148.98 -  355: 383   99
    2    24 Agnieszka      Antos                 106.80 +  383: 283  157
    3    24 Jerzy          Luter                 118.47 -  278: 433   68
    4    19 Marta          Świątkowska           115.32 -  312: 318   65
    5    31 Bernadeta      Zapała                100.00 +  457: 258  150
    6    22 Urszula        Solarska              117.57 +  461: 292  168
    7    19 Waldemar       Wypchał               113.60 -  331: 403   64
    8    21 Marta          Majewska              100.00 -  313: 335   50
    9    24 Teresa         Zalewska              122.78 +  415: 307  173
   10    21 Paweł          Brylski               113.94 -  343: 375   64
   11    26 Karolina       Szubska               100.00 +  402: 263  150
   12    21 Wanda          Grabiec               104.20 -  356: 365   54
   13    24 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 -  361: 370   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 13 103.23




	Jerzy Luter 118.47 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Juliusz        Czupryniak            146.37 +  393: 280  196
    2     5 Maciej         Nawrocki              128.68 -  234: 416   79
    3    24 Agata          Kopta                 118.76 +  433: 278  169
    4    14 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  313: 568  100
    5    20 Janusz         Krupiński             136.85 -  293: 398   87
    6    24 Marta          Świątkowska           115.32 +  374: 321  165
    7    20 Marta          Bajorek               124.10 +  447: 257  174
    8    13 Kamil          Górka                 155.22 -  387: 459  105
    9    14 Bronisław      Parada                137.53 +  433: 365  188
   10    13 Mikołaj        Cieplik               137.16 +  392: 390  187
   11     9 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  403: 491  104
   12    16 Marcin         Kurowski              111.56 -  328: 410   62
   13    17 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  322: 421   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Renata Andracka 117.67 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Kurowski              145.78 +  383: 334  196
    2     8 Jerzy          Matyasik              124.98 -  347: 438   75
    3    26 Joanna         Brychcy               109.85 =  377: 377  110
    4    17 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  328: 425   90
    5    23 Tomasz         Sehnal                119.24 -  288: 423   69
    6    27 Teresa         Zalewska              122.78 -  325: 363   73
    7    30 Bożena         Guział                119.36 +  371: 353  169
    8    26 Ewa            Dunikowska            114.42 -  367: 399   64
    9    29 Agnieszka      Dawid                 115.31 +  358: 322  165
   10    26 Zofia          Gajewska              124.76 +  493: 291  175
   11    22 Bronisław      Parada                137.53 +  350: 338  188
   12    15 Łukasz         Sornek                135.40 -  297: 450   85
   13    21 Maciej         Nawrocki              128.68 -  362: 391   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 13 118.31




	Urszula Solarska 117.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 145.49 -  240: 520   95
    2    33 Paweł          Brylski               113.94 +  401: 253  164
    3    22 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  372: 427   90
    4    21 Katarzyna      Polak                 137.00 +  393: 301  187
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  267: 412   82
    6    22 Agata          Kopta                 118.76 -  292: 461   69
    7    25 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  341: 305  170
    8    22 Natalia        Ogierman              123.83 +  406: 343  174
    9    18 Sławomir       Wolski                118.98 -  383: 428   69
   10    19 Grzegorz       Papciak               126.52 +  338: 292  177
   11    18 Jerzy          Matyasik              124.98 -  344: 396   75
   12    22 Maciej         Skrzypczak            111.89 -  297: 418   62
   13    28 Marta          Majewska              100.00 -  280: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 13 112.62




	Ireneusz Kurzok 117.27 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Putoń                 143.27 -  314: 337   93
    2    20 Marta          Jamrozy               103.50 +  400: 296  154
    3    14 Bronisław      Parada                137.53 +  421: 320  188
    4     8 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  369: 386   96
    5    18 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  328: 357   65
    6    20 Agnieszka      Antos                 106.80 +  378: 305  157
    7    21 Marta          Majewska              100.00 +  477: 224  150
    8    14 Zofia          Gajewska              124.76 +  412: 385  175
    9     8 Kacper         Zegadło               153.54 -  347: 360  104
   10    16 Maciej         Nawrocki              128.68 +  450: 306  179
   11    10 Leokadia       Litwinowicz           122.31 +  357: 292  172
   12     7 Kazimierz      Merklejn              154.24 -  366: 398  104
   13    10 Łukasz         Sornek                135.40 -  248: 521   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 13 132.46




	Marta Świątkowska 115.32 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  372: 387   92
    2    21 Grażyna        Chłopek               110.40 +  401: 292  160
    3    18 Tomasz         Suchanek              136.80 -  390: 409   87
    4    19 Agata          Kopta                 118.76 +  318: 312  169
    5    19 Karolina       Szubska               100.00 -  295: 317   50
    6    24 Jerzy          Luter                 118.47 -  321: 374   68
    7    27 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  431: 310  150
    8    25 Paweł          Brylski               113.94 +  413: 398  164
    9    19 Marta          Majewska              100.00 +  449: 334  150
   10    18 Bronisław      Parada                137.53 +  388: 341  188
   11     8 Krzysztof      Kałuża                140.19 -  316: 402   90
   12    17 Waldemar       Wypchał               113.60 +  391: 269  164
   13    12 Małgorzata     Deszczyńska           142.35 -  272: 331   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Agnieszka Dawid 115.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kałuża                140.19 +  403: 378  190
    2     1 Krzysztof      Obremski              151.69 -  324: 330  102
    3    10 Michał         Alabrudziński         160.09 -  316: 414  110
    4    26 Grażyna        Chłopek               110.40 +  346: 328  160
    5    18 Ireneusz       Kurzok                117.27 +  357: 328  167
    6    15 Sławomir       Wolski                118.98 -  342: 366   69
    7    18 Tomasz         Suchanek              136.80 -  323: 398   87
    8    19 Bronisław      Parada                137.53 -  327: 468   88
    9    29 Renata         Andracka              117.67 -  322: 358   68
   10    28 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  375: 276  152
   11    29 Joanna         Brychcy               109.85 +  402: 319  160
   12    19 Natalia        Ogierman              123.83 +  400: 303  174
   13    19 Wanda          Grabiec               104.20 +  348: 326  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 13 129.31




	Ewa Dunikowska 114.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    20 Bronisław      Parada                137.53 -  314: 411   88
    5    32 Joanna         Brychcy               109.85 +  373: 302  160
    6    19 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  441: 262  180
    7    13 Krzysztof      Obremski              151.69 -  381: 481  102
    8    26 Renata         Andracka              117.67 +  399: 367  168
    9    21 Maciej         Nawrocki              128.68 -  297: 498   79
   10    25 Karolina       Szubska               100.00 +  438: 273  150
   11    21 Marta          Bajorek               124.10 -  293: 386   74
   12    23 Paweł          Brylski               113.94 +  393: 359  164
   13    18 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  325: 420   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 10 123.70




	Paweł Brylski 113.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Mazurek               138.14 -  323: 457   88
    2    33 Urszula        Solarska              117.57 -  253: 401   68
    3    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  355: 407   50
    4    34 Wanda          Grabiec               104.20 +  343: 326  154
    5    28 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  215: 439   72
    6    31 Piotr          Kozak                 102.68 +  323: 245  153
    7    28 Bartosz        Bartczak              103.76 +  316: 268  154
    8    25 Marta          Świątkowska           115.32 -  398: 413   65
    9    26 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  467: 372  180
   10    21 Agata          Kopta                 118.76 +  375: 343  169
   11    19 Sławomir       Wolski                118.98 -  359: 363   69
   12    23 Ewa            Dunikowska            114.42 -  359: 393   64
   13    27 Leszek         Kilian                106.20 +  315: 281  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 13 110.92




	Waldemar Wypchał 113.60 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bronisław      Parada                137.53 +  411: 390  188
    2    15 Bartosz        Bartczak              103.76 +  330: 329  154
    3     7 Łukasz         Sornek                135.40 -  349: 372   85
    4    13 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  378: 364  180
    5     9 Grzegorz       Kurowski              145.78 -  279: 481   96
    6    13 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  302: 373   96
    7    19 Agata          Kopta                 118.76 +  403: 331  169
    8    15 Sławomir       Wolski                118.98 +  361: 326  169
    9    13 Tomasz         Sehnal                119.24 -  340: 406   69
   10    15 Jerzy          Matyasik              124.98 +  388: 289  175
   11    13 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  244: 444   74
   12    17 Marta          Świątkowska           115.32 -  269: 391   65
   13    20 Teresa         Zalewska              122.78 +  321: 317  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 13 130.23




	Maciej Skrzypczak 111.89 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mikołaj        Cieplik               137.16 -  359: 468   87
    2    23 Mariusz        Wrześniewski          151.38 -  263: 392  101
    3    32 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  438: 305  170
    4    24 Leokadia       Litwinowicz           122.31 +  384: 373  172
    5    12 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  438: 289  180
    6     7 Krzysztof      Obremski              151.69 +  366: 333  202
    7    10 Jerzy          Matyasik              124.98 -  306: 442   75
    8    11 Artur          Irzyk                 145.49 -  346: 413   95
    9    23 Natalia        Ogierman              123.83 -  393: 479   74
   10    23 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  464: 284  150
   11    17 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  269: 383   82
   12    22 Urszula        Solarska              117.57 +  418: 297  168
   13    16 Jerzy          Matyasik              124.98 -  336: 479   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 13 125.46




	Marcin Kurowski 111.56 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Polak                 137.00 +  379: 347  187
    2    10 Paweł          Mazurek               138.14 +  405: 394  188
    3     5 Maciej         Nawrocki              128.68 +  374: 324  179
    4     3 Irena          Sołdan                134.72 -  289: 373   85
    5    10 Jerzy          Matyasik              124.98 -  289: 339   75
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  364: 366   82
    7    15 Ryszard        Żydaczewski           123.90 +  406: 319  174
    8    12 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  358: 368   96
    9    16 Grzegorz       Papciak               126.52 +  369: 298  177
   10    14 Łukasz         Sornek                135.40 -  358: 389   85
   11    16 Natalia        Ogierman              123.83 +  390: 343  174
   12    16 Jerzy          Luter                 118.47 +  410: 328  168
   13    14 Szymon         Stępień               123.94 +  489: 311  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 13 141.85




	Grażyna Chłopek 110.40 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Janusz         Krupiński             136.85 -  307: 364   87
    2    21 Marta          Świątkowska           115.32 -  292: 401   65
    3    27 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  342: 336  170
    4    26 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  328: 346   65
    5    29 Marta          Jamrozy               103.50 -  326: 330   54
    6    33 Joanna         Brychcy               109.85 -  328: 358   60
    7    34 Leszek         Kilian                106.20 -  302: 313   56
    8    34 Piotr          Kozak                 102.68 +  341: 290  153
    9    32 Bożena         Guział                119.36 -  352: 423   69
   10    32 Agnieszka      Antos                 106.80 -  240: 358   57
   11    33 Bartosz        Bartczak              103.76 +  363: 335  154
   12    33 Bernadeta      Zapała                100.00 +  330: 317  150
   13    30 Agnieszka      Antos                 106.80 -  309: 413   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 13  92.08




	Joanna Brychcy 109.85 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Suchanek              136.80 -  359: 371   87
    2    22 Kamil          Górka                 155.22 -  376: 457  105
    3    26 Renata         Andracka              117.67 =  377: 377  118
    4    30 Teresa         Zalewska              122.78 -  309: 374   73
    5    32 Ewa            Dunikowska            114.42 -  302: 373   64
    6    33 Grażyna        Chłopek               110.40 +  358: 328  160
    7    29 Marta          Jamrozy               103.50 +  395: 313  154
    8    24 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  383: 387   72
    9    28 Katarzyna      Kowalska              120.42 +  390: 335  170
   10    22 Marta          Bajorek               124.10 -  336: 366   74
   11    29 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  319: 402   65
   12    31 Dominik        Ulejczyk              119.64 -  319: 456   70
   13    32 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  464: 286  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 13 104.92




	Agnieszka Antos 106.80 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Sornek                135.40 -  300: 430   85
    2    24 Agata          Kopta                 118.76 -  283: 383   69
    3    30 Leszek         Kilian                106.20 +  373: 285  156
    4    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  359: 374   50
    5    25 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  381: 346  152
    6    20 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  305: 378   67
    7    31 Katarzyna      Polak                 137.00 -  316: 477   87
    8    29 Katarzyna      Kowalska              120.42 -  324: 369   70
    9    31 Marta          Jamrozy               103.50 -  344: 348   54
   10    32 Grażyna        Chłopek               110.40 +  358: 240  160
   11    32 Bożena         Guział                119.36 +  364: 318  169
   12    27 Bronisław      Parada                137.53 -  312: 528   88
   13    30 Grażyna        Chłopek               110.40 +  413: 309  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 13 105.15




	Leszek Kilian 106.20 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                134.72 -  321: 418   85
    2    18 Bronisław      Parada                137.53 -  318: 438   88
    3    30 Agnieszka      Antos                 106.80 -  285: 373   57
    4    31 Katarzyna      Kowalska              120.42 -  343: 351   70
    5    33 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  342: 380   50
    6    34 Dominik        Ulejczyk              119.64 -  364: 411   70
    7    34 Grażyna        Chłopek               110.40 +  313: 302  160
    8    33 Bartosz        Bartczak              103.76 +  357: 352  154
    9    34 Bernadeta      Zapała                100.00 +  388: 298  150
   10    31 Teresa         Zalewska              122.78 -  332: 375   73
   11    34 Piotr          Kozak                 102.68 +  378: 291  153
   12    26 Katarzyna      Polak                 137.00 +  364: 340  187
   13    27 Paweł          Brylski               113.94 -  281: 315   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 13 104.69




	Wanda Grabiec 104.20 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             134.04 -  271: 406   84
    2    29 Ryszard        Żydaczewski           123.90 -  255: 541   74
    3    34 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  280: 432   82
    4    34 Paweł          Brylski               113.94 -  326: 343   64
    5    34 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  411: 387  170
    6    29 Katarzyna      Polak                 137.00 +  378: 365  187
    7    26 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 -  279: 429   80
    8    31 Marta          Jamrozy               103.50 +  403: 385  154
    9    25 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  391: 387  152
   10    20 Natalia        Ogierman              123.83 -  310: 400   74
   11    24 Grzegorz       Papciak               126.52 +  500: 359  177
   12    21 Agata          Kopta                 118.76 +  365: 356  169
   13    19 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  326: 348   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 13 117.85




	Bartosz Bartczak 103.76 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Arkadiusz      Łydka                 132.21 +  358: 271  182
    2    15 Waldemar       Wypchał               113.60 -  329: 330   64
    3    19 Kamil          Górka                 155.22 -  290: 370  105
    4    23 Szymon         Stępień               123.94 -  317: 398   74
    5    26 Katarzyna      Polak                 137.00 +  441: 406  187
    6    26 Marta          Majewska              100.00 -  333: 348   50
    7    28 Paweł          Brylski               113.94 -  268: 316   64
    8    33 Leszek         Kilian                106.20 -  352: 357   56
    9    33 Grażyna        Smereka               100.54 -  292: 404   51
   10    33 Piotr          Kozak                 102.68 +  435: 327  153
   11    33 Grażyna        Chłopek               110.40 -  335: 363   60
   12    32 Bożena         Guział                119.36 -  310: 446   69
   13    33 Piotr          Kozak                 102.68 +  411: 314  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 13  97.54




	Marta Jamrozy 103.50 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  373: 401   82
    2    20 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  296: 400   67
    3    28 Aneta          Szczyrzyca            101.61 -  296: 486   52
    4    32 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 +  376: 269  150
    5    29 Grażyna        Chłopek               110.40 +  330: 326  160
    6    23 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  384: 423   72
    7    29 Joanna         Brychcy               109.85 -  313: 395   60
    8    31 Wanda          Grabiec               104.20 -  385: 403   54
    9    31 Agnieszka      Antos                 106.80 +  348: 344  157
   10    29 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 -  386: 453   80
   11    31 Bernadeta      Zapała                100.00 +  382: 300  150
   12    29 Karolina       Szubska               100.00 +  371: 308  150
   13    25 Dominik        Ulejczyk              119.64 -  244: 503   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 13 100.31




	Piotr Kozak 102.68 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 -  349: 398   80
    2    26 Juliusz        Czupryniak            146.37 -  296: 389   96
    3    29 Bożena         Guział                119.36 -  309: 355   69
    4    33 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  378: 359  170
    5    30 Marta          Majewska              100.00 -  275: 428   50
    6    31 Paweł          Brylski               113.94 -  245: 323   64
    7    32 Aneta          Szczyrzyca            101.61 -  318: 397   52
    8    34 Grażyna        Chłopek               110.40 -  290: 341   60
    9    35 PAUZA
   10    33 Bartosz        Bartczak              103.76 -  327: 435   54
   11    34 Leszek         Kilian                106.20 -  291: 378   56
   12    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  444: 279  150
   13    33 Bartosz        Bartczak              103.76 -  314: 411   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58




	Aneta Szczyrzyca 101.61 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Nawrocki              128.68 -  273: 496   79
    2    27 Katarzyna      Polak                 137.00 -  315: 370   87
    3    28 Marta          Jamrozy               103.50 +  486: 296  154
    4    22 Karolina       Szubska               100.00 -  348: 399   50
    5    25 Agnieszka      Antos                 106.80 -  346: 381   57
    6    30 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  307: 332   50
    7    32 Piotr          Kozak                 102.68 +  397: 318  153
    8    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  405: 309  150
    9    25 Wanda          Grabiec               104.20 -  387: 391   54
   10    28 Agnieszka      Dawid                 115.31 -  276: 375   65
   11    28 Zofia          Gajewska              124.76 -  315: 372   75
   12    30 Katarzyna      Kowalska              120.42 -  353: 354   70
   13    32 Joanna         Brychcy               109.85 -  286: 464   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 13  84.92




	Grażyna Smereka 100.54 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Dominik        Ulejczyk              119.64 -  383: 460   70
    9    33 Bartosz        Bartczak              103.76 +  404: 292  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     224  /  2 112.00




	Sylwia Bagińska-Worwa 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Szymon         Stępień               123.94 -  256: 463   74
    2    32 Marta          Bajorek               124.10 -  286: 490   74
    3    33 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  338: 348   72
    4    32 Marta          Jamrozy               103.50 -  269: 376   54
    5    33 Leszek         Kilian                106.20 +  380: 342  156
    6    30 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  332: 307  152
    7    27 Marta          Świątkowska           115.32 -  310: 431   65
    8    32 Bożena         Guział                119.36 +  340: 332  169
    9    27 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  392: 349  170
   10    23 Maciej         Skrzypczak            111.89 -  284: 464   62
   11    25 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 -  315: 375   80
   12    28 Grzegorz       Papciak               126.52 -  297: 526   77
   13    31 Karolina       Szubska               100.00 +  374: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 13 104.23




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Papciak               126.52 -  322: 419   77
    2    34 Bernadeta      Zapała                100.00 -  314: 332   50
    3    31 Paweł          Brylski               113.94 +  407: 355  164
    4    25 Agnieszka      Antos                 106.80 +  374: 359  157
    5    15 Sławomir       Wolski                118.98 -  303: 430   69
    6    28 Mikołaj        Cieplik               137.16 -  277: 376   87
    7    24 Natalia        Ogierman              123.83 -  307: 354   74
    8    28 Aneta          Szczyrzyca            101.61 -  309: 405   52
    9    30 Katarzyna      Polak                 137.00 -  285: 506   87
   10    35 PAUZA
   11    30 Katarzyna      Kowalska              120.42 -  301: 353   70
   12    34 Piotr          Kozak                 102.68 -  279: 444   53
   13    34 Bernadeta      Zapała                100.00 +  415: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marta          Bajorek               124.10 +  362: 333  174
    2    14 Irena          Sołdan                134.72 -  275: 430   85
    3    23 Zofia          Gajewska              124.76 -  278: 311   75
    4    28 Grzegorz       Papciak               126.52 -  259: 556   77
    5    30 Piotr          Kozak                 102.68 +  428: 275  153
    6    26 Bartosz        Bartczak              103.76 +  348: 333  154
    7    21 Ireneusz       Kurzok                117.27 -  224: 477   67
    8    21 Agata          Kopta                 118.76 +  335: 313  169
    9    19 Marta          Świątkowska           115.32 -  334: 449   65
   10    24 Arkadiusz      Łydka                 132.21 -  342: 361   82
   11    27 Dominik        Ulejczyk              119.64 +  426: 269  170
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  275: 406   82
   13    28 Urszula        Solarska              117.57 +  348: 280  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 13 117.00




	Zbigniew Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    34 Bernadeta      Zapała                100.00 -  310: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zofia          Gajewska              124.76 +  400: 337  175
    2     3 Kacper         Zegadło               153.54 -  308: 398  104
    3    15 Marta          Bajorek               124.10 -  280: 417   74
    4    22 Aneta          Szczyrzyca            101.61 +  399: 348  152
    5    19 Marta          Świątkowska           115.32 +  317: 295  165
    6    18 Tomasz         Sehnal                119.24 -  225: 390   69
    7    23 Kamil          Górka                 155.22 -  218: 586  105
    8    23 Grzegorz       Grzeszczuk            129.90 +  364: 300  180
    9    20 Leokadia       Litwinowicz           122.31 -  230: 411   72
   10    25 Ewa            Dunikowska            114.42 -  273: 438   64
   11    26 Agata          Kopta                 118.76 -  263: 402   69
   12    29 Marta          Jamrozy               103.50 -  308: 371   54
   13    31 Sylwia         Bagińska-Worwa        100.00 -  318: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 13 102.54




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jerzy          Matyasik              124.98 -  204: 463   75
    2    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  332: 314  150
    3    25 Tomasz         Sehnal                119.24 -  297: 356   69
    4    29 Krzysztof      Sporczyk              131.98 -  262: 491   82
    5    31 Agata          Kopta                 118.76 -  258: 457   69
    6    32 Bożena         Guział                119.36 -  254: 401   69
    7    33 Dominik        Ulejczyk              119.64 -  303: 334   70
    8    35 PAUZA
    9    34 Leszek         Kilian                106.20 -  298: 388   56
   10    34 Zbigniew       Smereka               100.00 +  346: 310  150
   11    31 Marta          Jamrozy               103.50 -  300: 382   54
   12    33 Grażyna        Chłopek               110.40 -  317: 330   60
   13    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  283: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 12  79.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Ryszard        Żydaczewski           439: 342
   2 Natalia        Ogierman             - Michał         Alabrudziński         350: 346
   3 Kamil          Górka                - Teresa         Zalewska              305: 391
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Kazimierz      Merklejn              262: 480
   5 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Kowalska              551: 315
   6 Dominik        Ulejczyk             - Łukasz         Bobowski              284: 565
   7 Krzysztof      Obremski             - Bożena         Guział                586: 270
   8 Tomasz         Sehnal               - Mariusz        Wrześniewski          377: 304
   9 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Wolski                352: 409
  10 Agata          Kopta                - Stanisław      Rydzik                355: 383
  11 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Luter                 280: 393
  12 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              383: 334
  13 Artur          Irzyk                - Urszula        Solarska              520: 240
  14 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Putoń                 314: 337
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Świątkowska           387: 372
  16 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Kałuża                403: 378
  17 Paweł          Mazurek              - Paweł          Brylski               457: 323
  18 Waldemar       Wypchał              - Bronisław      Parada                411: 390
  19 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Skrzypczak            468: 359
  20 Marcin         Kurowski             - Katarzyna      Polak                 379: 347
  21 Janusz         Krupiński            - Grażyna        Chłopek               364: 307
  22 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Suchanek              359: 371
  23 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Antos                 430: 300
  24 Leszek         Kilian               - Irena          Sołdan                321: 418
  25 Andrzej        Rechowicz            - Wanda          Grabiec               406: 271
  26 Bartosz        Bartczak             - Arkadiusz      Łydka                 358: 271
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Jamrozy               401: 373
  28 Piotr          Kozak                - Grzegorz       Grzeszczuk            349: 398
  29 Maciej         Nawrocki             - Aneta          Szczyrzyca            496: 273
  30 Andrzej        Klich                - Grzegorz       Papciak               322: 419
  31 Jerzy          Matyasik             - Bernadeta      Zapała                463: 204
  32 Karolina       Szubska              - Zofia          Gajewska              400: 337
  33 Marta          Bajorek              - Marta          Majewska              333: 362
  34 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Szymon         Stępień               256: 463


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Obremski              324: 330
   2 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              491: 324
   3 Karolina       Szubska              - Kacper         Zegadło               308: 398
   4 Grzegorz       Grzeszczuk           - Artur          Irzyk                 415: 269
   5 Jerzy          Luter                - Maciej         Nawrocki              234: 416
   6 Kazimierz      Merklejn             - Teresa         Zalewska              354: 331
   7 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Deszczyńska           350: 398
   8 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              347: 438
   9 Szymon         Stępień              - Stanisław      Rydzik                297: 557
  10 Marcin         Kurowski             - Paweł          Mazurek               405: 394
  11 Tomasz         Sehnal               - Bartosz        Morawski              359: 389
  12 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Sornek                317: 442
  13 Grzegorz       Papciak              - Janusz         Krupiński             272: 429
  14 Marta          Majewska             - Irena          Sołdan                275: 430
  15 Bartosz        Bartczak             - Waldemar       Wypchał               329: 330
  16 Sławomir       Wolski               - Natalia        Ogierman              352: 298
  17 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             387: 344
  18 Bronisław      Parada               - Leszek         Kilian                438: 318
  19 Krzysztof      Kałuża               - Katarzyna      Kowalska              366: 363
  20 Marta          Jamrozy              - Ireneusz       Kurzok                296: 400
  21 Grażyna        Chłopek              - Marta          Świątkowska           292: 401
  22 Kamil          Górka                - Joanna         Brychcy               457: 376
  23 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Skrzypczak            392: 263
  24 Agnieszka      Antos                - Agata          Kopta                 283: 383
  25 Miłosz         Wrzałek              - Dominik        Ulejczyk              487: 290
  26 Piotr          Kozak                - Juliusz        Czupryniak            296: 389
  27 Katarzyna      Polak                - Aneta          Szczyrzyca            370: 315
  28 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Alabrudziński         340: 515
  29 Ryszard        Żydaczewski          - Wanda          Grabiec               541: 255
  30 Zofia          Gajewska             - Bożena         Guział                406: 316
  31 Grzegorz       Kurowski             - Leokadia       Litwinowicz           522: 359
  32 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Marta          Bajorek               286: 490
  33 Urszula        Solarska             - Paweł          Brylski               401: 253
  34 Bernadeta      Zapała               - Andrzej        Klich                 332: 314


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              241: 368
   2 Grzegorz       Grzeszczuk           - Kacper         Zegadło               399: 472
   3 Stanisław      Rydzik               - Janusz         Krupiński             431: 362
   4 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Deszczyńska           336: 469
   5 Maciej         Nawrocki             - Marcin         Kurowski              324: 374
   6 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Wolski                418: 378
   7 Waldemar       Wypchał              - Łukasz         Sornek                349: 372
   8 Irena          Sołdan               - Dariusz        Putoń                 501: 246
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Kazimierz      Merklejn              476: 350
  10 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Dawid                 414: 316
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              304: 415
  12 Teresa         Zalewska             - Paweł          Mazurek               296: 365
  13 Katarzyna      Polak                - Miłosz         Wrzałek               361: 367
  14 Ireneusz       Kurzok               - Bronisław      Parada                421: 320
  15 Marta          Bajorek              - Karolina       Szubska               417: 280
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Cieplik               435: 376
  17 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Papciak               524: 344
  18 Marta          Świątkowska          - Tomasz         Suchanek              390: 409
  19 Kamil          Górka                - Bartosz        Bartczak              370: 290
  20 Szymon         Stępień              - Juliusz        Czupryniak            303: 487
  21 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              447: 369
  22 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kałuża                372: 427
  23 Marta          Majewska             - Zofia          Gajewska              278: 311
  24 Agata          Kopta                - Jerzy          Luter                 278: 433
  25 Bernadeta      Zapała               - Tomasz         Sehnal                297: 356
  26 Joanna         Brychcy              - Renata         Andracka              377: 377
  27 Katarzyna      Kowalska             - Grażyna        Chłopek               336: 342
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Jamrozy               486: 296
  29 Bożena         Guział               - Piotr          Kozak                 355: 309
  30 Agnieszka      Antos                - Leszek         Kilian                373: 285
  31 Paweł          Brylski              - Andrzej        Klich                 355: 407
  32 Maciej         Skrzypczak           - Dominik        Ulejczyk              438: 305
  33 Leokadia       Litwinowicz          - Sylwia         Bagińska-Worwa        348: 338
  34 Wanda          Grabiec              - Arkadiusz      Łydka                 280: 432


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           460: 278
   2 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              429: 367
   3 Irena          Sołdan               - Marcin         Kurowski              373: 289
   4 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Żydaczewski           326: 375
   5 Juliusz        Czupryniak           - Artur          Irzyk                 273: 436
   6 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              325: 401
   7 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Wolski                406: 399
   8 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Kurzok                386: 369
   9 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 511: 327
  10 Marta          Bajorek              - Mariusz        Wrześniewski          396: 388
  11 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Nawrocki              416: 325
  12 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Sehnal                413: 368
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Waldemar       Wypchał               364: 378
  14 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               313: 568
  15 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Rechowicz             294: 555
  16 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Putoń                 407: 372
  17 Krzysztof      Kałuża               - Renata         Andracka              425: 328
  18 Natalia        Ogierman             - Mikołaj        Cieplik               422: 411
  19 Marta          Świątkowska          - Agata          Kopta                 318: 312
  20 Ewa            Dunikowska           - Bronisław      Parada                314: 411
  21 Katarzyna      Polak                - Urszula        Solarska              301: 393
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Karolina       Szubska               348: 399
  23 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Stępień               317: 398
  24 Maciej         Skrzypczak           - Leokadia       Litwinowicz           384: 373
  25 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Antos                 374: 359
  26 Grażyna        Chłopek              - Agnieszka      Dawid                 328: 346
  27 Arkadiusz      Łydka                - Bożena         Guział                437: 343
  28 Grzegorz       Papciak              - Marta          Majewska              556: 259
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Bernadeta      Zapała                491: 262
  30 Teresa         Zalewska             - Joanna         Brychcy               374: 309
  31 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Kowalska              343: 351
  32 Marta          Jamrozy              - Sylwia         Bagińska-Worwa        376: 269
  33 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Kozak                 359: 378
  34 Paweł          Brylski              - Wanda          Grabiec               343: 326


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               339: 343
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               358: 379
   3 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Obremski              437: 385
   4 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Kałuża                313: 466
   5 Artur          Irzyk                - Kazimierz      Merklejn              341: 460
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Ryszard        Żydaczewski           417: 337
   7 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              356: 450
   8 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         452: 349
   9 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Wypchał               481: 279
  10 Marcin         Kurowski             - Jerzy          Matyasik              289: 339
  11 Grzegorz       Papciak              - Marta          Bajorek               447: 274
  12 Maciej         Skrzypczak           - Grzegorz       Grzeszczuk            438: 289
  13 Natalia        Ogierman             - Maciej         Nawrocki              380: 438
  14 Bronisław      Parada               - Juliusz        Czupryniak            430: 591
  15 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Klich                 430: 303
  16 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              267: 412
  17 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Wrześniewski          339: 362
  18 Agnieszka      Dawid                - Ireneusz       Kurzok                357: 328
  19 Karolina       Szubska              - Marta          Świątkowska           317: 295
  20 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Luter                 398: 293
  21 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Łydka                 287: 385
  22 Dariusz        Putoń                - Szymon         Stępień               342: 353
  23 Renata         Andracka             - Tomasz         Sehnal                288: 423
  24 Mikołaj        Cieplik              - Kamil          Górka                 303: 378
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Antos                 346: 381
  26 Katarzyna      Polak                - Bartosz        Bartczak              406: 441
  27 Bożena         Guział               - Katarzyna      Kowalska              322: 376
  28 Leokadia       Litwinowicz          - Paweł          Brylski               439: 215
  29 Grażyna        Chłopek              - Marta          Jamrozy               326: 330
  30 Marta          Majewska             - Piotr          Kozak                 428: 275
  31 Agata          Kopta                - Bernadeta      Zapała                457: 258
  32 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Brychcy               373: 302
  33 Leszek         Kilian               - Sylwia         Bagińska-Worwa        342: 380
  34 Wanda          Grabiec              - Dominik        Ulejczyk              411: 387


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Kałuża                331: 382
   2 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                345: 482
   3 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               372: 558
   4 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              385: 374
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              468: 482
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Mazurek               355: 392
   7 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Obremski              366: 333
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Irzyk                 453: 339
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Janusz         Krupiński             344: 456
  10 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             383: 388
  11 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Papciak               425: 334
  12 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 440: 336
  13 Waldemar       Wypchał              - Juliusz        Czupryniak            302: 373
  14 Szymon         Stępień              - Maciej         Nawrocki              371: 371
  15 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Dawid                 366: 342
  16 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              364: 366
  17 Bronisław      Parada               - Marta          Bajorek               373: 307
  18 Tomasz         Sehnal               - Karolina       Szubska               390: 225
  19 Ewa            Dunikowska           - Grzegorz       Grzeszczuk            441: 262
  20 Agnieszka      Antos                - Ireneusz       Kurzok                305: 378
  21 Dariusz        Putoń                - Natalia        Ogierman              436: 399
  22 Agata          Kopta                - Urszula        Solarska              461: 292
  23 Marta          Jamrozy              - Leokadia       Litwinowicz           384: 423
  24 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 321: 374
  25 Katarzyna      Kowalska             - Zofia          Gajewska              394: 456
  26 Bartosz        Bartczak             - Marta          Majewska              333: 348
  27 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              325: 363
  28 Andrzej        Klich                - Mikołaj        Cieplik               277: 376
  29 Wanda          Grabiec              - Katarzyna      Polak                 378: 365
  30 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Aneta          Szczyrzyca            332: 307
  31 Piotr          Kozak                - Paweł          Brylski               245: 323
  32 Bernadeta      Zapała               - Bożena         Guział                254: 401
  33 Joanna         Brychcy              - Grażyna        Chłopek               358: 328
  34 Dominik        Ulejczyk             - Leszek         Kilian                411: 364


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bobowski              321: 384
   2 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Kurowski              421: 376
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                403: 452
   4 Krzysztof      Kałuża               - Irena          Sołdan                481: 380
   5 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Wolski                374: 333
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         272: 335
   7 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              413: 331
   8 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Łydka                 447: 288
   9 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Sehnal                376: 404
  10 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Skrzypczak            442: 306
  11 Maciej         Nawrocki             - Janusz         Krupiński             345: 421
  12 Szymon         Stępień              - Mariusz        Wrześniewski          360: 491
  13 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Dunikowska            481: 381
  14 Artur          Irzyk                - Dariusz        Putoń                 397: 289
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Marcin         Kurowski              319: 406
  16 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Papciak               300: 455
  17 Bronisław      Parada               - Zofia          Gajewska              354: 377
  18 Agnieszka      Dawid                - Tomasz         Suchanek              323: 398
  19 Waldemar       Wypchał              - Agata          Kopta                 403: 331
  20 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               447: 257
  21 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Majewska              477: 224
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Mikołaj        Cieplik               349: 358
  23 Kamil          Górka                - Karolina       Szubska               586: 218
  24 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Klich                 354: 307
  25 Katarzyna      Kowalska             - Urszula        Solarska              305: 341
  26 Wanda          Grabiec              - Grzegorz       Grzeszczuk            279: 429
  27 Marta          Świątkowska          - Sylwia         Bagińska-Worwa        431: 310
  28 Paweł          Brylski              - Bartosz        Bartczak              316: 268
  29 Joanna         Brychcy              - Marta          Jamrozy               395: 313
  30 Bożena         Guział               - Renata         Andracka              353: 371
  31 Agnieszka      Antos                - Katarzyna      Polak                 316: 477
  32 Piotr          Kozak                - Aneta          Szczyrzyca            318: 397
  33 Dominik        Ulejczyk             - Bernadeta      Zapała                334: 303
  34 Grażyna        Chłopek              - Leszek         Kilian                302: 313


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Miłosz         Wrzałek               385: 445
   2 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Mazurek               463: 345
   3 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          312: 339
   4 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               432: 337
   5 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              336: 312
   6 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                372: 400
   7 Łukasz         Sornek               - Kazimierz      Merklejn              373: 417
   8 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Rechowicz             260: 400
   9 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              536: 314
  10 Grzegorz       Papciak              - Małgorzata     Deszczyńska           310: 389
  11 Maciej         Skrzypczak           - Artur          Irzyk                 346: 413
  12 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Kurowski              368: 358
  13 Jerzy          Luter                - Kamil          Górka                 387: 459
  14 Zofia          Gajewska             - Ireneusz       Kurzok                385: 412
  15 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Wypchał               326: 361
  16 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Stępień               376: 314
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Nawrocki              369: 267
  18 Arkadiusz      Łydka                - Ryszard        Żydaczewski           294: 436
  19 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Dawid                 468: 327
  20 Mikołaj        Cieplik              - Teresa         Zalewska              415: 319
  21 Marta          Majewska             - Agata          Kopta                 335: 313
  22 Urszula        Solarska             - Natalia        Ogierman              406: 343
  23 Karolina       Szubska              - Grzegorz       Grzeszczuk            364: 300
  24 Leokadia       Litwinowicz          - Joanna         Brychcy               387: 383
  25 Paweł          Brylski              - Marta          Świątkowska           398: 413
  26 Ewa            Dunikowska           - Renata         Andracka              399: 367
  27 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Polak                 446: 272
  28 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            309: 405
  29 Katarzyna      Kowalska             - Agnieszka      Antos                 369: 324
  30 Grażyna        Smereka              - Dominik        Ulejczyk              383: 460
  31 Marta          Jamrozy              - Wanda          Grabiec               385: 403
  32 Bożena         Guział               - Sylwia         Bagińska-Worwa        332: 340
  33 Leszek         Kilian               - Bartosz        Bartczak              357: 352
  34 Piotr          Kozak                - Grażyna        Chłopek               290: 341
  35 Bernadeta      Zapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz      Merklejn              425: 343
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             503: 219
   3 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         349: 520
   4 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Kałuża                362: 341
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                468: 476
   6 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Obremski              343: 494
   7 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kurowski              416: 461
   8 Ireneusz       Kurzok               - Kacper         Zegadło               347: 360
   9 Artur          Irzyk                - Tomasz         Suchanek              353: 395
  10 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              526: 345
  11 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Deszczyńska           490: 370
  12 Janusz         Krupiński            - Juliusz        Czupryniak            399: 369
  13 Tomasz         Sehnal               - Waldemar       Wypchał               406: 340
  14 Jerzy          Luter                - Bronisław      Parada                433: 365
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Zofia          Gajewska              372: 361
  16 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Papciak               369: 298
  17 Arkadiusz      Łydka                - Mikołaj        Cieplik               348: 447
  18 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wolski                383: 428
  19 Marta          Świątkowska          - Marta          Majewska              449: 334
  20 Karolina       Szubska              - Leokadia       Litwinowicz           230: 411
  21 Maciej         Nawrocki             - Ewa            Dunikowska            498: 297
  22 Szymon         Stępień              - Marta          Bajorek               387: 382
  23 Natalia        Ogierman             - Maciej         Skrzypczak            479: 393
  24 Teresa         Zalewska             - Agata          Kopta                 307: 415
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Wanda          Grabiec               387: 391
  26 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paweł          Brylski               372: 467
  27 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Dominik        Ulejczyk              392: 349
  28 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Kowalska              390: 335
  29 Renata         Andracka             - Agnieszka      Dawid                 358: 322
  30 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Klich                 506: 285
  31 Marta          Jamrozy              - Agnieszka      Antos                 348: 344
  32 Bożena         Guział               - Grażyna        Chłopek               423: 352
  33 Grażyna        Smereka              - Bartosz        Bartczak              404: 292
  34 Bernadeta      Zapała               - Leszek         Kilian                298: 388
  35 Piotr          Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              428: 401
   2 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Mazurek               624: 337
   3 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              337: 424
   4 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              305: 431
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 535: 290
   6 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             407: 349
   7 Janusz         Krupiński            - Bartosz        Morawski              287: 438
   8 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Suchanek              382: 247
   9 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Sehnal                330: 340
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Artur          Irzyk                 367: 344
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Żydaczewski           296: 308
  12 Juliusz        Czupryniak           - Małgorzata     Deszczyńska           364: 347
  13 Mikołaj        Cieplik              - Jerzy          Luter                 390: 392
  14 Łukasz         Sornek               - Marcin         Kurowski              389: 358
  15 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Matyasik              388: 289
  16 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Nawrocki              450: 306
  17 Sławomir       Wolski               - Szymon         Stępień               302: 398
  18 Marta          Świątkowska          - Bronisław      Parada                388: 341
  19 Grzegorz       Papciak              - Urszula        Solarska              292: 338
  20 Wanda          Grabiec              - Natalia        Ogierman              310: 400
  21 Agata          Kopta                - Paweł          Brylski               343: 375
  22 Marta          Bajorek              - Joanna         Brychcy               366: 336
  23 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Maciej         Skrzypczak            284: 464
  24 Marta          Majewska             - Arkadiusz      Łydka                 342: 361
  25 Ewa            Dunikowska           - Karolina       Szubska               438: 273
  26 Zofia          Gajewska             - Renata         Andracka              291: 493
  27 Katarzyna      Polak                - Bożena         Guział                480: 323
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Dawid                 276: 375
  29 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marta          Jamrozy               453: 386
  30 Katarzyna      Kowalska             - Dominik        Ulejczyk              344: 362
  31 Leszek         Kilian               - Teresa         Zalewska              332: 375
  32 Grażyna        Chłopek              - Agnieszka      Antos                 240: 358
  33 Bartosz        Bartczak             - Piotr          Kozak                 435: 327
  34 Zbigniew       Smereka              - Bernadeta      Zapała                310: 346
  35 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               367: 354
   2 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Bobowski              400: 307
   3 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                450: 274
   4 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          489: 280
   5 Tomasz         Sehnal               - Stanisław      Rydzik                425: 389
   6 Bartosz        Morawski             - Paweł          Mazurek               377: 355
   7 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             349: 470
   8 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Świątkowska           402: 316
   9 Jerzy          Luter                - Kazimierz      Merklejn              403: 491
  10 Ireneusz       Kurzok               - Leokadia       Litwinowicz           357: 292
  11 Tomasz         Suchanek             - Juliusz        Czupryniak            507: 315
  12 Szymon         Stępień              - Łukasz         Sornek                488: 275
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Waldemar       Wypchał               444: 244
  14 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 398: 287
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Cieplik               302: 410
  16 Natalia        Ogierman             - Marcin         Kurowski              343: 390
  17 Maciej         Skrzypczak           - Arkadiusz      Łydka                 269: 383
  18 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              344: 396
  19 Paweł          Brylski              - Sławomir       Wolski                359: 363
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Nawrocki              406: 295
  21 Marta          Bajorek              - Ewa            Dunikowska            386: 293
  22 Bronisław      Parada               - Renata         Andracka              338: 350
  23 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Polak                 417: 408
  24 Grzegorz       Papciak              - Wanda          Grabiec               359: 500
  25 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Grzegorz       Grzeszczuk            315: 375
  26 Karolina       Szubska              - Agata          Kopta                 263: 402
  27 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Majewska              269: 426
  28 Zofia          Gajewska             - Aneta          Szczyrzyca            372: 315
  29 Agnieszka      Dawid                - Joanna         Brychcy               402: 319
  30 Andrzej        Klich                - Katarzyna      Kowalska              301: 353
  31 Bernadeta      Zapała               - Marta          Jamrozy               300: 382
  32 Agnieszka      Antos                - Bożena         Guział                364: 318
  33 Bartosz        Bartczak             - Grażyna        Chłopek               335: 363
  34 Leszek         Kilian               - Piotr          Kozak                 378: 291


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Sehnal               - Michał         Alabrudziński         404: 466
   2 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              386: 442
   3 Krzysztof      Obremski             - Kacper         Zegadło               384: 337
   4 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              431: 349
   5 Paweł          Mazurek              - Stanisław      Rydzik                277: 483
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             501: 398
   7 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Kurzok                398: 366
   8 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Suchanek              404: 404
   9 Irena          Sołdan               - Szymon         Stępień               408: 377
  10 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Żydaczewski           398: 426
  11 Sławomir       Wolski               - Kamil          Górka                 385: 364
  12 Mikołaj        Cieplik              - Marta          Bajorek               451: 461
  13 Juliusz        Czupryniak           - Leokadia       Litwinowicz           499: 292
  14 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Matyasik              444: 345
  15 Łukasz         Sornek               - Renata         Andracka              450: 297
  16 Marcin         Kurowski             - Jerzy          Luter                 410: 328
  17 Waldemar       Wypchał              - Marta          Świątkowska           269: 391
  18 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Deszczyńska           316: 426
  19 Agnieszka      Dawid                - Natalia        Ogierman              400: 303
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Teresa         Zalewska              268: 321
  21 Wanda          Grabiec              - Agata          Kopta                 365: 356
  22 Maciej         Skrzypczak           - Urszula        Solarska              418: 297
  23 Ewa            Dunikowska           - Paweł          Brylski               393: 359
  24 Marta          Majewska             - Krzysztof      Sporczyk              275: 406
  25 Maciej         Nawrocki             - Zofia          Gajewska              410: 340
  26 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Polak                 364: 340
  27 Agnieszka      Antos                - Bronisław      Parada                312: 528
  28 Sylwia         Bagińska-Worwa       - Grzegorz       Papciak               297: 526
  29 Marta          Jamrozy              - Karolina       Szubska               371: 308
  30 Aneta          Szczyrzyca           - Katarzyna      Kowalska              353: 354
  31 Joanna         Brychcy              - Dominik        Ulejczyk              319: 456
  32 Bożena         Guział               - Bartosz        Bartczak              446: 310
  33 Grażyna        Chłopek              - Bernadeta      Zapała                330: 317
  34 Andrzej        Klich                - Piotr          Kozak                 279: 444


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              302: 419
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              410: 497
   3 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                406: 447
   4 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          501: 355
   5 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz      Merklejn              290: 480
   6 Irena          Sołdan               - Ryszard        Żydaczewski           411: 318
   7 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Sehnal                299: 393
   8 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Suchanek              281: 521
   9 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             430: 423
  10 Łukasz         Sornek               - Ireneusz       Kurzok                521: 248
  11 Paweł          Mazurek              - Marta          Bajorek               337: 422
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Świątkowska           331: 272
  13 Sławomir       Wolski               - Arkadiusz      Łydka                 374: 399
  14 Marcin         Kurowski             - Szymon         Stępień               489: 311
  15 Kamil          Górka                - Mikołaj        Cieplik               406: 403
  16 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Skrzypczak            479: 336
  17 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              322: 421
  18 Ewa            Dunikowska           - Leokadia       Litwinowicz           325: 420
  19 Wanda          Grabiec              - Agnieszka      Dawid                 326: 348
  20 Teresa         Zalewska             - Waldemar       Wypchał               317: 321
  21 Renata         Andracka             - Maciej         Nawrocki              362: 391
  22 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Papciak               403: 466
  23 Natalia        Ogierman             - Artur          Irzyk                 348: 377
  24 Agata          Kopta                - Grzegorz       Grzeszczuk            361: 370
  25 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Jamrozy               503: 244
  26 Katarzyna      Kowalska             - Zofia          Gajewska              364: 315
  27 Paweł          Brylski              - Leszek         Kilian                315: 281
  28 Marta          Majewska             - Urszula        Solarska              348: 280
  29 Bożena         Guział               - Katarzyna      Polak                 468: 328
  30 Grażyna        Chłopek              - Agnieszka      Antos                 309: 413
  31 Karolina       Szubska              - Sylwia         Bagińska-Worwa        318: 374
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Brychcy               286: 464
  33 Bartosz        Bartczak             - Piotr          Kozak                 411: 314
  34 Bernadeta      Zapała               - Andrzej        Klich                 283: 415
Lista rankingowa na dzień 23-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              162.73  29292  180
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.36  30790  192
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.65  27414  175
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   5 Kazimierz Merklejn             Szczecin             155.05  30235  195
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.88  30821  199
   7 Kacper Zegadło                 Warszawa             154.78  30183  195
   8 Kamil Górka                    Kraków               153.89  29240  190
   9 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.98  13156   86
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              152.88  29811  195
  12 Michał Makowski                Warszawa             152.88  11007   72
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             152.48  29581  194
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.37  20265  133
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.81  27629  182
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.50  27422  181
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  19 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.25  24049  159
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.24  28886  191
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.55  29013  194
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.55  28522  192
  24 Dariusz Ulatowski              Tuchola              148.23  25051  169
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  26 Kamil Kister                   Warszawa             148.16  29483  199
  27 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.70  28506  193
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.16  25165  171
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.53  28427  194
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  32 Marek Reda                     Dębówka              145.75  12097   83
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.68   4953   34
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  35 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.18  27874  192
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.96  28703  198
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.76  27793  192
  40 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  41 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               144.11  21329  148
  43 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  44 Bogusław Szyszka               Oława                143.84  25603  178
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  46 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  49 Maciej Grąbczewski             Szczecin             141.86  20570  145
  50 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.81  27652  195
  51 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.62  26908  190
  52 Piotr Broda                    Sandomierz           141.62  27616  195
  53 Tomasz Lempart                 Wadowice             141.52  20520  145
  54 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.34  18798  133
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.30  28119  199
  56 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  57 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.52  26980  192
  59 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.10  26478  189
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             139.62  27087  194
  61 Barbara Obremska               Wrocław              138.88  10833   78
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             138.45  22429  162
  63 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       138.34  27668  200
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  66 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  24066  174
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            138.12  27072  196
  68 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  69 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.69  16523  120
  70 Janusz Krupiński               Bytom                137.25  26764  195
  71 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.81  26952  197
  73 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.40  16368  120
  74 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.35  24271  178
  75 Jacek Mańko                    Poznań               136.20  25741  189
  76 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.18  14980  110
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  78 Katarzyna Polak                Warszawa             136.02  27068  199
  79 Łukasz Sornek                  Mikołów              135.63  26176  193
  80 Irena Sołdan                   Warszawa             135.57  26030  192
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.85  26431  196
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.85  19688  146
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.59  20727  154
  85 Konrad Sowula                  Kraków               134.57  15341  114
  86 Piotr Domański                 Lublin               134.45  13714  102
  87 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.76  26217  196
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.65  25661  192
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               133.29  23992  180
  91 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            133.27  21324  160
  92 Dorota Zielińska               Piaseczno            133.03   3991   30
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  94 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.66  25604  193
  95 Robert Kamiński                Warszawa             132.05  21789  165
  96 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.77   6325   48
  98 Tomasz Górka                   Kraków               131.46   6310   48
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.20  25453  194
 101 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             131.15  25312  193
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 103 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.05  12712   97
 104 Agnieszka Walas                Kraków               131.01  18997  145
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.83  24073  184
 106 Krzysztof Gibas                Kraków               130.65  18944  145
 107 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             130.44  23740  182
 109 Marcin Rogala                  Warszawa             130.31  25020  192
 110 Dorota Kuć                     Stargard             129.91  17928  138
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.64  25668  198
 112 Ewa Radzikowska                Gliwice              129.46   9062   70
 113 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.02  21031  163
 114 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.94  21017  163
 115 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.62  24695  192
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 118 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.51  21846  170
 119 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.48   7195   56
 120 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.22  16541  129
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.18   7178   56
 122 Maciej Nawrocki                Babimost             127.95  12411   97
 123 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Ryszard Żydaczewski            Lubin                127.19   9539   75
 126 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.82  24095  190
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.76  18127  143
 130 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.76  13563  107
 131 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.44  24023  190
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 134 Andrzej Rakoczy                Kraków               125.87   5916   47
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.59  24867  198
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.47   8532   68
 138 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      125.45  19696  157
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 140 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 141 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 142 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 143 Szymon Stępień                 Bytom                124.41  19159  154
 144 Agata Kuć                      Stargard             124.39  21271  171
 145 Ewelina Kister                 Warszawa             124.32  17156  138
 146 Marta Bajorek                  Warszawa             124.26  24479  197
 147 Marcin Ceglarek                Kraków               123.93  24042  194
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.84   6811   55
 149 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 150 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.63  23984  194
 151 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.51   6052   49
 152 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  14077  114
 153 Rafał Stachowski               Police               123.34  15664  127
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.12  23147  188
 156 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.12  23762  193
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             123.06  22273  181
 158 Natalia Ogierman               Katowice             122.89  17204  140
 159 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.77  14732  120
 161 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             122.68   6134   50
 163 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 164 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.08  24049  197
 165 Tomasz Sehnal                  Warszawa             121.79  23750  195
 166 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.49  17738  146
 168 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 169 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 170 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              120.75  23667  196
 172 Monika Siemaszko               Lipiany              120.63  16767  139
 173 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.58   4341   36
 174 Agnieszka Matus                Milanówek            120.55  23025  191
 175 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 176 Paweł Pogorzelski              Warszawa             120.43  14451  120
 177 Maciej Perzyński               Piła                 120.30   8782   73
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.28  12028  100
 179 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.13   8289   69
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.94  19910  166
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.85   6472   54
 182 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.77  23595  197
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.73  23468  196
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 185 Dominik Ulejczyk               Będzin               119.66  23812  199
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.46  23534  197
 187 Jerzy Luter                    Bytom                119.39  23282  195
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 189 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.12  14413  121
 190 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 191 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.94  23313  196
 192 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.94  13678  115
 193 Urszula Solarska               Katowice             118.84  23173  195
 194 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 195 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 196 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.71   9972   84
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  11393   96
 198 Bożena Guział                  Racibórz             118.47  20851  176
 199 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 200 Agnieszka Dawid                Kraków               118.30   7216   61
 201 Renata Andracka                Zwola                117.99  23127  196
 202 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 203 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 204 Anita Bruska                   Gdynia               116.85  13321  114
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              116.71  20891  179
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 207 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 209 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 210 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.37  20536  178
 211 Waldemar Wypchał               Kraków               115.34  22260  193
 212 Beata Kiżewska                 Świnoujście          115.29  10953   95
 213 Robert Wagner                  Wrocław              115.26   8068   70
 214 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.25  12447  108
 215 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.24  13022  113
 216 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.99  22768  198
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 218 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 219 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.37   5261   46
 220 Marta Sztajnert                Wisła                114.31  17261  151
 221 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 222 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.06  21558  189
 223 Jarosław Olek                  Warszawa             114.03  11289   99
 224 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            113.99   7637   67
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.96  21311  187
 226 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.96  22222  195
 227 Marcin Kurowski                Racibórz             113.89  19247  169
 228 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.69  15121  133
 229 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 230 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.38  17574  155
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 233 Paweł Brylski                  Kraków               113.14   5544   49
 234 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 235 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     112.80  21883  194
 236 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.60  21731  193
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  16763  149
 238 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 239 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 240 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 241 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 242 Marianna Kozłowska             Białystok            111.53  10595   95
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             110.58   7851   71
 245 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 246 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 248 Beata Jagielska                Police               110.26  11136  101
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.25   6615   60
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              109.79  21409  195
 251 Joanna Brychcy                 Katowice             109.44  21779  199
 252 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 253 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.95   6428   59
 254 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 255 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 256 Zofia Górka                    Łęczna               108.02   5185   48
 257 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 258 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 259 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.16  10180   95
 260 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 261 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.53   3409   32
 262 Agnieszka Antos                Racibórz             106.46   6707   63
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.31   3827   36
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.10  20371  192
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 266 Wanda Grabiec                  Tarnów               105.10  20914  199
 267 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 268 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 269 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 270 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 271 Bartosz Bartczak               Poznań               103.90  20677  199
 272 Klara Wigier                   Milanówek            103.67   3110   30
 273 Grażyna Smereka                Racibórz             103.45   3207   31
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.41   3309   32
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.19  20534  199
 276 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             103.01   8962   87
 277 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 278 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.47  20186  197
 279 Lidia Żywna                    Gdynia               102.16   8479   83
 280 Alicja Tuz                     Kielce               100.59   3420   34
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.29  16548  165
 282 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.81   6987   70
 283 Marta Majewska                 Wadowice              99.08   9710   98
 284 Piotr Kozak                    Racibórz              99.08   7629   77
 285 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.80  17388  176
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.00   5096   52
 288 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 289 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.61  18350  188
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.38   8959   92
 291 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.13  10684  110
 292 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 294 Karolina Szubska               Jaworzno              95.11   7609   80
 295 Teresa Balewska                Reda                  94.80  18866  199
 296 Michał Głąb                    Zabrze                94.67   6816   72
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 298 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.45  13128  139
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 300 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 301 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      91.84   2847   31
 302 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.77   4864   53
 303 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 304 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 305 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 306 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 307 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.31   9184  104
 309 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.86   5184   59
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.29  16585  190
 312 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.62   5701   69
 314 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 315 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 318 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.37   2261   30
 319 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      75.24   3837   51
 320 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 322 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 323 Mirosław Dejna                 Sampława              70.55   2681   38
 324 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 325 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42




Poczekalnia na dzień 23-04-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   2 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   3 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   4 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   5 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.73   2801   26
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
   8 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  12 Marzena Zawierska              Warszawa             112.84   2821   25
  13 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  14 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  15 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  16 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  17 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.21   3341   24
  18 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  19 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  22 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             129.33   3104   24
  23 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  24 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  25 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  27 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  28 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  30 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  32 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  33 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  34 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  35 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  37 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  38 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  39 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  40 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  41 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  43 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  44 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  45 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  46 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  47 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  48 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  50 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  51 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  52 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  53 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  55 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  56 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  57 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            100.05   2201   22
  58 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  59 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  60 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  61 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  62 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  63 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  64 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  65 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  66 Beata Pasternak                Kraków                70.00   1540   22
  67 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  68 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.00   1452   22
  69 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  70 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  71 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  72 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  73 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  74 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  75 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  76 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  77 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  78 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  79 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.06   1684   17
  80 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  81 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  82 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  83 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  84 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  85 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  86 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  89 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 164.92   1979   12
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  92 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  93 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  94 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
  95 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  96 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  97 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  99 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 100 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 101 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 102 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 103 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 105 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 106 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 109 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 110 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 111 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 112 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 113 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 114 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 115 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 118 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 119 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 120 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 121 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 122 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 123 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 124 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 125 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 126 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 127 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 128 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 129 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 130 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 133 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 134 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 135 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 136 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 137 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 139 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 140 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 141 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 142 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 143 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 144 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 145 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 146 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 147 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 148 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 149 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 152 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 153 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 154 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 155 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 156 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 157 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 158 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 159 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 160 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 162 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 163 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 164 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 165 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 166 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 167 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 168 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 169 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 170 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 171 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 172 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 173 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 174 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 175 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 176 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 177 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 178 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 179 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 180 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 181 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 182 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 183 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 184 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 185 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 186 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 187 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 188 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 189 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 190 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 191 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 192 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 193 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 194 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 195 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 196 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 197 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 198 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 199 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 200 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 201 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 202 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 203 Tomasz Łapka                   Opole                124.62    997    8
 204 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 205 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 206 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 207 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 208 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 209 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 210 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 211 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 212 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 213 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 214 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 215 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 216 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 217 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 218 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 219 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 101.43    710    7
 220 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 221 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 222 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 223 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 224 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 225 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 226 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 227 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 228 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 229 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 230 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 231 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 232 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 233 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 234 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 236 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 237 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 238 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 239 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 240 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 243 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 244 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 245 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 246 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 247 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 248 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 249 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 250 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 251 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 252 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 253 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 254 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 255 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 256 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 257 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 258 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 259 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 260 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 261 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 262 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 263 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 264 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 265 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 266 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 267 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 268 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 269 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 270 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 271 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 272 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 273 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie