Piasutno15
czerwca
Piasutno 15-16 czerwca Siódme scrabble nad jeziorem
Gorzewo20
czerwca
Gorzewo 20-23 czerwca XIV Klubowe Mistrzostwa Polski
Gliwice29
czerwca
Gliwice 29-30 czerwca XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleGrand Prix 2019
20 - 23 czerwca 2019 — XIV Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacje
galeria

XIV Klubowe Mistrzostwa PolskiGorzewo, 20 - 23 czerwca 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Klubowe Mistrzostwa Polski
XII Klubowe Mistrzostwa Polski
XI Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuzamknięty dla klubów zarejestrowanych w PFS
Regulamin KMP 2019
Sposób rozgrywaniauzależniony od liczby zgłoszonych drużyn
system rozgrywek zostanie ustalony niezwłocznie po upływie terminu zgłoszeń
Miejsce rozgrywekApartamenty La Playa
Gorzewo 72B
09-500 Gorzewo
Obrońca tytułuKBKS Paranoja
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSzczegółowy harmonogram zostanie ustalony wraz z systemem rozgrywek po upływie terminu zgłoszeń

Rozpoczęcie turnieju w czwartek (20.06.) nie wcześniej niż o godzinie 12:00
Zakończenie turnieju w niedzielę (23.06.) ok. godz. 15-16
Wpisoweinformacja wkrótce
Wyżywieniena miejscu — zapisy w formularzu zgłoszeniowym:
- śniadanie — 15 zł
- obiad (zupa i drugie danie) — 22 zł
- kolacja (na ciepło) — 20 zł
Noclegirezerwacja noclegów we własnym zakresie w ramach dostępnych miejsc
(rezerwacja za pośrednictwem organizatorów zakończona)
Nagrodyinformacja wkrótce
Dodatkowe atrakcjew sobotę atrakcje świętojańskie — wianki, zespół kubański, muzyka na żywo, nauka salsy, itp.
Zgłoszenia uczestnikówformularz zgłoszeniowy
Lista uczestnikówpokaż listę uczestników
1.Paranoja I Warszawa 618,57
Michał Alabrudziński (K)159,18
Kazimierz Merklejn155,74
Mariusz Skrobosz *153,06
Kacper Zegadło150,59
Jakub Zaryński147,60
2.Ghost Kraków 599,17
Jan Mrozowski154,21
Kamil Górka (K)151,14
Karol Wyrębkiewicz147,09
Mariusz Wrześniewski146,73
3.WKS Siódemka Wrocław 575,08
Dariusz Kosz156,31
Mikołaj Cieplik145,96
Tomasz Suchanek (K)140,02
Maciej Nawrocki132,79
Małgorzata Szczygieł130,70
4.Paranoja II Warszawa 559,59
Miłosz Wrzałek (K)144,54
Natalia Woźniak *140,99
Małgorzata Deszczyńska *137,66
Irena Sołdan136,40
Adrian Ziemniewicz131,57
5.Macaki Warszawa 532,79
Szymon Płachta *141,99
Krzysztof Sporczyk132,56
Rafał Wesołowski (K) *130,94
Joanna Ostrowska127,30
6.Blubry I Poznań 527,81
Jakub Błażejewski (K)139,80
Jakub Hassa132,60
Adam Grzelec128,44
Agata Kuć126,97
7.MKS Dąbek I Warszawa 522,58
Szymon Dąbrowski (K)138,65
Piotr Domański135,22
Marek Rogalski128,54
Jarosław Olek120,17
Franciszek Łysek111,60
8.Blubry II Poznań 481,07
Jacek Mańko *134,85
Renata Andracka122,36
Bartosz Bartczak (K)115,99
Maciej Labe107,87
9.MKS Dąbek II Warszawa 443,12
Maria Skutela (K)119,58
Maciej Dąbrowski116,52
Arkadiusz Kleniewski107,02
Liliana Dąbrowska100,00
10.START Kołobrzeg 442,08
Iwona Wieluńska117,40
Anna Arana (K)114,68
Halina Cecot110,00
Marek Cecot100,00
Krystyna Czajkowska100,00
* gracz będzie mógł reprezentować klub po spełnieniu warunku rozegrania
w klubie 30 partii w okresie 4 czerwca 2018 – 19 czerwca 2019
** klub będzie mógł uczestniczyć w KMP po odbyciu 18 spotkań
w okresie 4 czerwca 2018 – 19 czerwca 2019
OrganizatorzyAgnieszka Matus
Mariola Osajda-Matczak


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie