Piasutno15
czerwca
Piasutno 15-16 czerwca Siódme scrabble nad jeziorem
Gorzewo20
czerwca
Gorzewo 20-23 czerwca XIV Klubowe Mistrzostwa Polski
Gliwice29
czerwca
Gliwice 29-30 czerwca XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleGrand Prix 2019
Paranoja przed Paranoją20 - 23 czerwca 2019 — XIV Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Klubowe Mistrzostwa PolskiGorzewo, 20 - 23 czerwca 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Paranoja przed ParanojąCzternasty już raz czwórki, ewentualnie piątki drużyn z całej Polski zebrały się na Klubowych Mistrzostwach Polski. Czternasty raz zawodnicy otrzymali dodatkowy stres związany z grą, spowodowany chęcią niezawiedzenia swoich ekip. Czternaście też razy drużyny musiały stawić czoła innym składom (2 rundy po 4 gry) – ta jedna spośród piętnastu zgłoszonych podczas bye'a miała czas na pójście nad gorzewskie jezioro Białe, pogranie w siatkówkę, ćwiczenia na plenerowej siłowni czy na jakąkolwiek inną formę wypoczynku. Była ku temu doskonała okazja, gdyż z wyjątkiem ulewnego czwartkowego wieczoru, słońca i ciepła zdecydowanie nie brakowało.

Pierwsza dwa dni gier nie wyłoniły jednoznacznego faworyta do zwycięstwa – cztery zespoły zgromadziły na koncie po sześć dużych punktów. Nie było wśród nich potrójnych obrońców tytułu, KBKS Paranoi – Michał Alabrudziński i spółka przegrali na samym początku rozgrywek ze swoim drugim składem, zaś na zakończenie drugiego dnia rozgrywek pół punktu drużynowego urwała im (także druga) drużyna gdańskiego F-16. Paranoicy tracili jednak zaledwie pół punktu, a drużyny w składzie z trzema ex-mistrzami Polski nigdy nie można skreślać. Najlepiej pod względem małych punktów wypadał Ghost Kraków i to oni liderowali na zamknięcie piątku. Indywidualnie najdłużej niepokonanym okazał się reprezentant F-16 Andrzej Kowalski, którego nikt nie zdołał pokonać w pierwszych 12 rundach.

Przez cały trzeci dzień Ghost utrzymywał się na czele. Zła wiadomość dla ekipy dowodzonej przez kapitana Kamila Górkę była taka, że obie ekipy Paranoi drużynowo wygrywały wszystko, co było do wygrania. Po kolejnych dwóch rundach rozegranych już w niedzielę wyłonił się skład podium. Wiadomo było, że znajdzie się na nim dziesiątka reprezentująca Paranoję oraz krakowianie.

Rozstawienie sprawiło, że druga ekipa Paranoi w ostatniej rundzie pauzowała, a pierwsza zmierzyła się z Ghostem w bezpośrednim meczu o zwycięstwo w mistrzostwach. Armada z Warszawy była bezlitosna dla oponentów – w pierwszej połowie nie dali się pokonać nikomu spośród krakowskiego kwartetu. Tym samym – ze względu na przewagę indywidualnych wygranych – kwestia zwycięstwa w turnieju była niemal rozstrzygnięta. Druga czwórka partii również została wygrana przez obrońców tytułu (tym razem 3:1), którzy tym samym pierwszy raz w całym turnieju objęli prowadzenie, zostając (czwarty raz z rzędu!) Klubowymi Mistrzami Polski. Zwyciężając Ghosta, który ostatecznie objął najniższy stopień podium, pozwolili swoim „rezerwom” zająć drugą pozycję. Indywidualnie najlepszy był reprezentujący Paranoję (co za zaskoczenie) Kazik Merklejn, który na 26 rozegranych przezeń partii tryumfował aż w 24.

Sędziemu Andrzejowi Gostomskiemu należy złożyć podziękowania za sprawne prowadzenie zawodów i utrzymywanie dyscypliny na sali, organizatorom za (po raz kolejny) doskonały wybór miejsca rozgrywek – hiszpańskie rytmy pewnie będą dźwięczały w uszach jeszcze przez parę dni.

Kolejna okazja na zdetronizowanie Paranoi – już za rok, szybko zleci!
relacja: Jakub Hassa (Blubry Poznań)
Do powyższej relacji Jakuba chciałbym dorzucić kilka słów. Choć głównymi organizatorkami tegorocznych KMP były Agnieszka Matus i Mariola Osajda-Matczak, to jako osobie poniekąd związanej z organizacją imprezy nie wypada mi jej chwalić. Niemniej trudno pominąć zasłyszane opinie, że takie miejsce i takie warunki do gry to jest właśnie to!

No bo wiadomo, KMP to nie tylko rywalizacja, ale też, bardziej niż inne rozgrywki – integracja. I to zarówno wewnątrzklubowa (ach te taktyki i statystyki, z których i tak niespecjalnie coś wynika, każdy błąd boli przynajmniej poczwórnie, ale radość też jest zwielokrotniona), jak i ogólnośrodowiskowa, przejawiająca się na rozmaite sposoby, począwszy od przyjacielskiego, rzuconego z balkonu o północy „ciszej tam, my już chcemy spać!”, skończywszy na międzyregionalnych spotkaniach, grach towarzyskich i rozmowach po blady świt.

I w tym miejscu pragnę podziękować przede wszystkim szefowi ośrodka „La Playa” Marcinowi Sielaczkowi, ale także całej obsłudze, za udostępnienia tak fajnego miejsca i znoszenie przez cały długi weekend towarzystwa skrablodziwaków... a współgości przepraszamy za zajęcie sali na cztery dni ;)

Dodatkowe podziękowania dla Polskiej Federacji Scrabble, a w szczególności Prezesa Rafała Wesołowskiego za dofinansowanie, także ponadplanowe, mistrzostw.

Dziękujemy też wszystkim rywalizującym klubom, a kto nie był, niech żałuje.
relacja: Maciek Czupryniak ("wiecznie_czwarty" MATRIKS Milanówek)
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Klubowe Mistrzostwa Polski
XII Klubowe Mistrzostwa Polski
XI Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuzamknięty dla klubów zarejestrowanych w PFS
Regulamin KMP 2019
Sposób rozgrywaniaKażdy z każdym (dwie rundy rozgrywek pomiędzy drużynami)
System rozgrywek KMP 2019
Harmonogram gier drużynowych KMP 2019
Miejsce rozgrywekApartamenty La Playa
Gorzewo 72B
09-500 Gorzewo
Obrońca tytułuKBKS Paranoja
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramCzwartek, 20 czerwca (6 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
12:00-14:00 — rundy I-II
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-18:00 — rundy III-V
18:00-19:00 — kolacja
19:00-20:00 — runda VI

Piątek, 21 czerwca (10 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00-14:00 — rundy VII-XI
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-18:00 — rundy XII-XIV
18:00-19:00 — kolacja
19:00-21:00 — rundy XV-XVI

Sobota, 22 czerwca (8 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00-13:00 — rundy XVII-XX
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
14:00-18:00 — rundy XXI-XXIV
18:00-19:00 — kolacja
19:00-?? — impreza

Niedziela, 23 czerwca (6 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00-14:00 — rundy XXV-XXIX
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-16:00 — runda XXX
16:00 — zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Wpisowe250 zł / drużyna
Wyżywieniena miejscu — zapisy w formularzu zgłoszeniowym:
- śniadanie — 15 zł
- obiad (zupa i drugie danie) — 22 zł
- kolacja (na ciepło) — 20 zł

W trakcie turnieju dla uczestników dostępne będą napoje ciepłe i zimne, ciastka, przekąski i owoce
Dodatkowo do dyspozycji uczestników bar na plaży (odpłatny)
Noclegirezerwacja noclegów we własnym zakresie w ramach dostępnych miejsc
(rezerwacja za pośrednictwem organizatorów zakończona)
Nagrodymedale dla najlepszych drużyn

nagrody finansowe (min. 1200-900-700-550-400-250)
Dodatkowe atrakcjew sobotę atrakcje świętojańskie — wianki, zespół kubański, muzyka na żywo, nauka salsy, itp.
Lista uczestnikówpokaż listę uczestników
1.Paranoja I Warszawa 617,90
Michał Alabrudziński (K)160,70
Mariusz Skrobosz153,08
Kazimierz Merklejn152,80
Kacper Zegadło151,32
Jakub Zaryński149,07
2.Ghost Kraków 597,22
Jan Mrozowski152,26
Kamil Górka (K)151,14
Karol Wyrębkiewicz147,09
Mariusz Wrześniewski146,73
3.Matriks I Milanówek 583,68
Piotr Pietuchowski154,55
Maciej Czupryniak149,04
Robert Kamiński140,51
Marek Dudkiewicz139,58
Rafał Matczak (K)137,89
4.WKS Siódemka Wrocław 575,08
Dariusz Kosz156,31
Mikołaj Cieplik145,96
Tomasz Suchanek (K)140,02
Maciej Nawrocki132,79
Małgorzata Szczygieł130,70
5.Paranoja II Warszawa 558,26
Miłosz Wrzałek (K)145,58
Natalia Woźniak139,88
Małgorzata Deszczyńska136,57
Irena Sołdan136,23
Adrian Ziemniewicz134,64
6.ŁKMS 545,79
Jakub Szymczak145,35
Wojciech Zemło (K)144,97
Andrzej Kroc134,09
Grażyna Wesołowska121,38
7.Macaki Warszawa 535,01
Szymon Płachta142,06
Krzysztof Sporczyk133,36
Rafał Wesołowski (K)131,89
Joanna Ostrowska127,70
8.Blubry I Poznań 528,39
Jakub Błażejewski (K)139,80
Jakub Hassa132,60
Adam Grzelec129,08
Agata Kuć126,91
9.MKS Dąbek I Warszawa 526,16
Piotr Domański136,48
Szymon Dąbrowski (K)135,57
Marek Rogalski127,88
Tomasz Sehnal126,23
Zbigniew Rybak121,56
10.Matriks II Milanówek 505,99
Rafał Błaszkiewicz129,61
Katarzyna Ślusarska (K)127,23
Mariola Osajda-Matczak126,72
Konrad Mikusek122,43
Agnieszka Matus121,51
11.F16 I Gdańsk 503,80
Andrzej Kowalski140,01
Jakub Onoszko (K)125,17
Mieczysław Pastuszak119,56
Anita Bruska119,06
12.MKS Dąbek II Warszawa 465,78
Maria Skutela118,71
Jarosław Olek116,72
Maciej Dąbrowski116,68
Franciszek Łysek (K)113,67
Liliana Dąbrowska100,00
13.Blubry II Poznań 463,64
Renata Andracka122,36
Karolina Urbańska117,17
Bartosz Bartczak (K)115,55
Katarzyna Okoniewska108,56
Marcin Stachowiak100,00
14.F16 II Gdańsk 455,11
Artur Wawrzynowski121,23
Andrzej Bednaruk (K)117,42
Zuzanna Cichoń109,95
Justyna Sławińska106,51
Katarzyna Szachowicz105,16
15.START Kołobrzeg 442,08
Iwona Wieluńska117,40
Anna Arana (K)114,68
Halina Cecot110,00
Marek Cecot100,00
Krystyna Czajkowska100,00
* gracz będzie mógł reprezentować klub po spełnieniu warunku rozegrania
w klubie 30 partii w okresie 4 czerwca 2018 – 19 czerwca 2019
** klub będzie mógł uczestniczyć w KMP po odbyciu 18 spotkań
w okresie 4 czerwca 2018 – 19 czerwca 2019
OrganizatorzyAgnieszka Matus
Mariola Osajda-Matczak


Wyniki turnieju XIV Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 KBKS            PARANOJA             Warszawa               100.00     12.5      172     1950      120
  2 KBKS 2          PARANOJA 2           Warszawa               100.00     12.0      154     1900       84
  3 Klub            GHOST                Kraków                 100.00     11.5      151     1850       78
  4 KLUB            MATRIKS              Milanówek              100.00      9.5      139     1650       54
  5 Klub            BLUBRY               Poznań                 100.00      8.5      123     1550       22
  6 Klub            SIÓDEMKA             Wrocław                100.00      8.5      121     1550       18
  7 KLUB            DĄBEK                Warszawa               100.00      8.5      121     1550       18
  8 Klub            MACAKI               Warszawa               100.00      7.5      127     1450       30
  9 Klub            ŁKMS                 Łódź                   100.00      7.0      119     1400       14
 10 Klub            F-16                 Gdańsk                 100.00      6.0       98     1300      -28
 11 Klub            Matriks II           Milanówek              100.00      4.0       91     1100      -42
 12 Klub            F16 II               Gdańsk                 100.00      3.0       72     1000      -80
 13 Klub            DĄBEK II             Warszawa               100.00      2.5       73      950      -78
 14 Klub            BLUBRY II            Poznań                 100.00      2.5       67      950      -90
 15 Klub            START                Kołobrzeg              100.00      1.5       52      850     -120


==========================================================================================================

Wyniki turnieju XIV Klubowe Mistrzostwa Polski - indywidualna klasyfikacja



Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               152.80     24.0    10773     4536     2062
  2 Kamil           Górka                Kraków                 151.14     22.0    12165     4469     2089
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   156.31     21.0    12230     4395     2245
  4 Jan             Mrozowski            Kraków                 152.26     21.0    11175     4327     1055
  5 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.58     21.0    10859     4090     1833
  6 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.35     20.0    11345     4316     1180
  7 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 140.01     20.0    11196     4344      928
  8 Agata           Kuć                  Stargard               126.91     18.0    10917     4065      671
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.70     18.0    10445     3779     1856
 10 Robert          Kamiński             Warszawa               140.51     18.0     9501     3560     1482
 11 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               136.57     18.0     8912     3457     1231
 12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.73     17.5    11340     3998      746
 13 Szymon          Płachta              Warszawa               142.06     17.5    11109     4109      376
 14 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.08     17.0    10267     3590     1355
 15 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.32     17.0     9840     3693     1078
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.89     16.0    11523     3854     1170
 17 Marek           Rogalski             Warszawa               127.88     16.0    10751     3830      179
 18 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.36     16.0    10694     3805      733
 19 Piotr           Pietuchowski         Białystok              154.55     16.0     9371     3508      802
 20 Adam            Grzelec              Poznań                 129.08     15.5    11155     3864      992
 21 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             145.96     15.5    10662     3829       86
 22 Karol           Wyrębkiewicz         Kraków                 147.09     15.0    11539     3724      713
 23 Jakub           Błażejewski          Poznań                 139.80     15.0    10683     3795      259
 24 Franciszek      Łysek                Warszawa               113.67     15.0    10646     3787      106
 25 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               135.57     15.0    10593     3757      466
 26 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   121.38     15.0    10482     3778      252
 27 Irena           Sołdan               Warszawa               136.23     15.0     8309     3084     1101
 28 Wojciech        Zemło                Łódź                   144.93     14.5    10813     3667      387
 29 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              139.58     14.5     9015     3318      780
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.70     14.0    10615     3587      268
 31 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              134.64     14.0     8767     3201      387
 32 Tomasz          Sehnal               Warszawa               126.23     13.5    10022     3639     -510
 33 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            132.60     13.0    10408     3527     -370
 34 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.04     13.0     9842     3392      275
 35 Maciej          Nawrocki             Babimost               132.79     12.0    10357     3421    -1004
 36 Karolina        Urbańska             Poznań                 117.05     12.0    10087     3490     -912
 37 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.70     12.0    10032     3393     -445
 38 Anita           Bruska               Gdynia                 119.06     12.0     9883     3444     -258
 39 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 117.42     12.0     9797     3431     -798
 40 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 121.23     12.0     9060     3256    -1247
 41 Konrad          Mikusek              Milanówek              122.43     11.0     9004     3195     -345
 42 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.72     11.0     8346     2867     -195
 43 Andrzej         Kroc                 Łódź                   134.09     10.0    10704     3246     -125
 44 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.55     10.0     9822     3269    -1106
 45 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.07     10.0     5488     1927      764
 46 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              129.61      9.5    10092     3251     -530
 47 Jakub           Onoszko              Gdynia                 125.17      9.0    10258     3185     -881
 48 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.88      9.0     8001     2496      249
 49 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.56      9.0     5361     1907      381
 50 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 119.56      8.0     9831     3052    -1329
 51 Rafał           Matczak              Milanówek              137.89      8.0     6623     2188     -134
 52 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.68      7.5     9859     3073    -1451
 53 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              117.40      7.0     8181     2633    -1027
 54 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.68      7.0     7178     2393     -555
 55 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.51      7.0     6892     2207     -858
 56 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              127.23      7.0     6579     2118     -267
 57 Piotr           Domański             Lublin                 136.48      7.0     5529     1979      150
 58 Renata          Andracka             Zwola                  122.36      6.5     9534     2997    -1542
 59 Justyna         Sławińska            Gdańsk                 106.51      6.0     9803     2884    -1734
 60 Maria           Skutela              Warszawa               118.71      6.0     9005     2714    -1412
 61 Halina          Cecot                Kołobrzeg              110.00      5.0     7393     2394    -1455
 62 Jarosław        Olek                 Warszawa               116.72      5.0     5495     1927     -966
 63 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 109.95      4.0     8172     2394    -1896
 64 Marek           Cecot                Kołobrzeg              100.00      4.0     6415     2143    -2209
 65 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      3.0     7080     2030    -2028
 66 Marcin          Stachowiak           Poznań                 100.00      3.0     4511     1318     -652
 67 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.0     4489     1335     -828
 68 Katarzyna       Okoniewska           Poznań                 108.56      2.0     4459     1427    -1469
 69 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              105.16      2.0     1380      561     -149
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Klubowe Mistrzostwa Polski



	Klub BLUBRY 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           BLUBRY II             100.00 +   12:   4  150
    2     4 Klub           DĄBEK II              100.00 +   12:   4  150
    3     4 Klub           F16 II                100.00 +   14:   2  150
    4     4 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
    6     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
    7     5 Klub           Matriks II            100.00 +   10:   6  150
    8     5 Klub           START                 100.00 +   10:   6  150
    9     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   12:   4  150
   10     3 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
   11     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    2:  14   50
   12     1 Klub           GHOST                 100.00 -    6:  10   50
   13     3 Klub           ŁKMS                  100.00 -    5:  11   50
   14     3 Klub           F-16                  100.00 =    8:   8  100
   15     3 KLUB           DĄBEK                 100.00 =    8:   8  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 14 110.71




	Klub BLUBRY II 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           BLUBRY                100.00 -    4:  12   50
    2     5 KLUB           DĄBEK                 100.00 -    4:  12   50
    3     6 Klub           F-16                  100.00 -    2:  14   50
    4     7 Klub           ŁKMS                  100.00 -    2:  14   50
    5     1 Klub           GHOST                 100.00 -    5:  11   50
    6     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    2:  14   50
    7     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    0:  16   50
    9     7 Klub           START                 100.00 +   12:   4  150
   10     7 Klub           Matriks II            100.00 =    8:   8  100
   11     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    2:  14   50
   12     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
   13     5 Klub           MACAKI                100.00 -    2:  14   50
   14     6 Klub           F16 II                100.00 -    6:  10   50
   15     6 Klub           DĄBEK II              100.00 +   12:   4  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 14  67.86




	KLUB DĄBEK 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           DĄBEK II              100.00 +    9:   7  150
    2     5 Klub           BLUBRY II             100.00 +   12:   4  150
    3     5 Klub           MACAKI                100.00 +   12:   4  150
    4     5 Klub           F16 II                100.00 =    8:   8  100
    5     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    4:  12   50
    7     6 Klub           START                 100.00 +   10:   6  150
    8     6 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
    9     3 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
   10     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 =    8:   8  100
   11     1 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
   12     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
   13     4 Klub           F-16                  100.00 +   14:   2  150
   14     4 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
   15     3 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 14 110.71




	Klub DĄBEK II 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 KLUB           DĄBEK                 100.00 -    7:   9   50
    2     4 Klub           BLUBRY                100.00 -    4:  12   50
    3     7 Klub           ŁKMS                  100.00 -    4:  12   50
    4     6 Klub           F-16                  100.00 -    6:  10   50
    5     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    0:  16   50
    6     1 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
    7     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    4:  12   50
    8     3 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
    9     6 Klub           Matriks II            100.00 -    4:  12   50
   10     6 Klub           START                 100.00 +   10:   6  150
   12     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
   13     6 Klub           F16 II                100.00 +   10:   6  150
   14     5 Klub           MACAKI                100.00 -    4:  12   50
   15     6 Klub           BLUBRY II             100.00 -    4:  12   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 14  67.86




	Klub F-16 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Klub           F16 II                100.00 +   10:   6  150
    2     6 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
    3     6 Klub           BLUBRY II             100.00 +   14:   2  150
    4     6 Klub           DĄBEK II              100.00 +   10:   6  150
    5     6 Klub           Matriks II            100.00 -    4:  12   50
    6     6 Klub           START                 100.00 =    8:   8  100
    8     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    4:  12   50
    9     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    2:  14   50
   10     1 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
   11     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
   12     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    4:  12   50
   13     4 KLUB           DĄBEK                 100.00 -    2:  14   50
   14     3 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
   15     4 Klub           ŁKMS                  100.00 +   12:   4  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 14  92.86




	Klub F16 II 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Klub           F-16                  100.00 -    6:  10   50
    2     7 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
    3     4 Klub           BLUBRY                100.00 -    2:  14   50
    4     5 KLUB           DĄBEK                 100.00 =    8:   8  100
    5     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    6:  10   50
    6     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    4:  12   50
    7     1 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
    8     2 KBKS           PARANOJA              100.00 =    8:   8  100
    9     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    2:  14   50
   11     6 Klub           START                 100.00 -    0:  16   50
   12     6 Klub           Matriks II            100.00 =    8:   8  100
   13     6 Klub           DĄBEK II              100.00 -    6:  10   50
   14     6 Klub           BLUBRY II             100.00 +   10:   6  150
   15     5 Klub           MACAKI                100.00 -    0:  16   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 14  71.43




	Klub GHOST 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
    3     1 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
    4     1 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
    5     1 Klub           BLUBRY II             100.00 +   11:   5  150
    6     1 Klub           DĄBEK II              100.00 +   14:   2  150
    7     1 Klub           F16 II                100.00 +   12:   4  150
    8     1 Klub           MACAKI                100.00 +   12:   4  150
    9     1 Klub           ŁKMS                  100.00 +   12:   4  150
   10     1 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
   11     1 KLUB           DĄBEK                 100.00 +   12:   4  150
   12     1 Klub           BLUBRY                100.00 +   10:   6  150
   13     1 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   14:   2  150
   14     1 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
   15     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    2:  14   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 14 132.14




	Klub MACAKI 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
    2     6 Klub           F-16                  100.00 -    6:  10   50
    3     5 KLUB           DĄBEK                 100.00 -    4:  12   50
    4     4 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
    5     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +    9:   7  150
    6     3 KLUB           MATRIKS               100.00 +   10:   6  150
    7     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    2:  14   50
    8     1 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
   10     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
   11     5 Klub           Matriks II            100.00 +   14:   2  150
   12     5 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
   13     5 Klub           BLUBRY II             100.00 +   14:   2  150
   14     5 Klub           DĄBEK II              100.00 +   12:   4  150
   15     5 Klub           F16 II                100.00 +   16:   0  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 14 103.57




	KLUB MATRIKS 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           Matriks II            100.00 +   11:   5  150
    2     2 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
    4     3 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 =    8:   8  100
    5     3 Klub           F16 II                100.00 +   10:   6  150
    6     3 Klub           MACAKI                100.00 -    6:  10   50
    7     3 Klub           BLUBRY II             100.00 +   16:   0  150
    8     3 Klub           DĄBEK II              100.00 =    8:   8  100
    9     3 KLUB           DĄBEK                 100.00 =    8:   8  100
   10     3 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
   11     3 Klub           ŁKMS                  100.00 +   10:   6  150
   12     3 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
   13     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
   14     1 Klub           GHOST                 100.00 =    8:   8  100
   15     2 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   12:   4  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 14 117.86




	Klub Matriks II 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 KLUB           MATRIKS               100.00 -    5:  11   50
    2     3 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    4:  12   50
    3     1 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
    4     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
    5     6 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    6     7 Klub           ŁKMS                  100.00 -    6:  10   50
    7     5 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
    8     6 KLUB           DĄBEK                 100.00 -    4:  12   50
    9     6 Klub           DĄBEK II              100.00 +   12:   4  150
   10     7 Klub           BLUBRY II             100.00 =    8:   8  100
   11     5 Klub           MACAKI                100.00 -    2:  14   50
   12     6 Klub           F16 II                100.00 =    8:   8  100
   13     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    2:  14   50
   15     7 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 14  78.57




	KBKS PARANOJA 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
    3     2 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
    4     2 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
    5     2 Klub           DĄBEK II              100.00 +   16:   0  150
    6     2 Klub           BLUBRY II             100.00 +   14:   2  150
    7     2 Klub           MACAKI                100.00 +   14:   2  150
    8     2 Klub           F16 II                100.00 =    8:   8  100
    9     2 Klub           F-16                  100.00 +   14:   2  150
   10     2 Klub           ŁKMS                  100.00 +   10:   6  150
   11     2 Klub           BLUBRY                100.00 +   14:   2  150
   12     2 KLUB           DĄBEK                 100.00 +   12:   4  150
   13     2 KLUB           MATRIKS               100.00 +   10:   6  150
   14     2 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   12:   4  150
   15     1 Klub           GHOST                 100.00 +   14:   2  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 14 139.29




	KBKS 2 PARANOJA 2 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 KBKS           PARANOJA              100.00 +   10:   6  150
    2     1 Klub           GHOST                 100.00 +   10:   6  150
    3     3 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
    4     3 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
    5     5 KLUB           DĄBEK                 100.00 +   12:   4  150
    6     5 Klub           BLUBRY                100.00 +   10:   6  150
    7     7 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
    8     7 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    9     5 Klub           F16 II                100.00 +   14:   2  150
   10     5 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
   11     7 Klub           BLUBRY II             100.00 +   14:   2  150
   12     7 Klub           DĄBEK II              100.00 +   10:   6  150
   13     7 Klub           Matriks II            100.00 +   14:   2  150
   14     7 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 14 135.71




	Klub SIÓDEMKA 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
    2     3 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
    3     3 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 +   10:   6  150
    5     4 Klub           MACAKI                100.00 -    7:   9   50
    6     4 Klub           F16 II                100.00 +   12:   4  150
    7     4 Klub           DĄBEK II              100.00 +   12:   4  150
    8     4 Klub           ŁKMS                  100.00 +   12:   4  150
    9     4 Klub           BLUBRY                100.00 -    4:  12   50
   10     4 KLUB           DĄBEK                 100.00 =    8:   8  100
   11     4 Klub           F-16                  100.00 +   10:   6  150
   12     4 Klub           BLUBRY II             100.00 +   10:   6  150
   13     1 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
   14     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
   15     2 KLUB           MATRIKS               100.00 -    4:  12   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 14 110.71




	Klub START 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    2:  14   50
    2     2 KLUB           MATRIKS               100.00 -    0:  16   50
    3     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    0:  16   50
    4     1 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
    5     7 Klub           ŁKMS                  100.00 -    0:  16   50
    6     6 Klub           F-16                  100.00 =    8:   8  100
    7     6 KLUB           DĄBEK                 100.00 -    6:  10   50
    8     5 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
    9     7 Klub           BLUBRY II             100.00 -    4:  12   50
   10     6 Klub           DĄBEK II              100.00 -    6:  10   50
   11     6 Klub           F16 II                100.00 +   16:   0  150
   12     5 Klub           MACAKI                100.00 -    0:  16   50
   14     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    0:  16   50
   15     7 Klub           Matriks II            100.00 -    2:  14   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 14  60.71




	Klub ŁKMS 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Klub           MACAKI                100.00 =    8:   8  100
    2     7 Klub           F16 II                100.00 =    8:   8  100
    3     7 Klub           DĄBEK II              100.00 +   12:   4  150
    4     7 Klub           BLUBRY II             100.00 +   14:   2  150
    5     7 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
    6     7 Klub           Matriks II            100.00 +   10:   6  150
    7     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 =    8:   8  100
    8     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    4:  12   50
    9     1 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
   10     2 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
   11     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    6:  10   50
   13     3 Klub           BLUBRY                100.00 +   11:   5  150
   14     4 KLUB           DĄBEK                 100.00 =    8:   8  100
   15     4 Klub           F-16                  100.00 -    4:  12   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 14 100.00


=====================================================================================

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Klubowe Mistrzostwa Polski - indywidualna klasyfikacja





	Michał Alabrudziński 160.70 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Natalia        Woźniak               139.88 +  428: 394  190
    2     2 Irena          Sołdan                136.23 -  392: 413   86
    5     5 Anna           Arana                 114.68 +  386: 264  165
    7     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  353: 480   80
    8     5 Konrad         Mikusek               122.43 +  547: 242  172
    9     6 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  401: 380  167
   10     8 Jarosław       Olek                  116.72 +  438: 357  167
   11     7 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  531: 346  159
   12     5 Bartosz        Bartczak              115.55 +  442: 250  166
   13     5 Szymon         Płachta               142.06 +  487: 300  192
   14     6 Joanna         Ostrowska             127.70 -  365: 485   78
   16     5 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  379: 432   71
   19     5 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  507: 357  171
   20     5 Jakub          Szymczak              145.35 +  408: 361  195
   21     6 Adam           Grzelec               129.08 +  378: 307  179
   22     7 Agata          Kuć                   126.91 +  354: 306  177
   23     6 Piotr          Domański              136.48 -  354: 357   86
   24     5 Tomasz         Sehnal                126.23 +  538: 314  176
   25     5 Maciej         Czupryniak            149.04 +  413: 327  199
   26     5 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  393: 408  105
   27     7 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  450: 425  196
   28     5 Dariusz        Kosz                  156.31 +  444: 412  206
   29     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  494: 348  197
   30     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  563: 324  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3777  / 24 157.38




	Dariusz Kosz 156.31 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Cecot                 100.00 +  417: 263  150
    2    10 Iwona          Wieluńska             117.40 +  419: 295  167
    3    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  450: 395  180
    4    12 Konrad         Mikusek               122.43 +  492: 220  172
    5     9 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  483: 462  196
    6    14 Natalia        Woźniak               139.88 +  376: 280  190
    9    16 Szymon         Płachta               142.06 -  366: 393   92
   10    15 Rafał          Wesołowski            131.89 +  522: 288  182
   11    13 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  378: 320  171
   12    16 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  511: 311  160
   13    14 Maria          Skutela               118.71 +  417: 266  169
   14    16 Jarosław       Olek                  116.72 +  429: 312  167
   15    13 Jakub          Szymczak              145.35 -  391: 448   95
   16    16 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  423: 362  171
   17    14 Agata          Kuć                   126.91 +  413: 378  177
   18    13 Jakub          Błażejewski           139.80 +  492: 338  190
   19    15 Marek          Rogalski              127.88 +  391: 350  178
   20    16 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  410: 322  186
   21    16 Andrzej        Kowalski              140.01 -  355: 497   90
   22    14 Jakub          Onoszko               125.17 +  469: 335  175
   23    13 Renata         Andracka              122.36 +  582: 338  172
   24    16 Bartosz        Bartczak              115.55 +  511: 315  166
   25     1 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  412: 487   97
   26     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  412: 455   97
   27     8 Kacper         Zegadło               151.32 +  412: 336  201
   28     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  412: 444  111
   29     8 Maciej         Czupryniak            149.04 -  436: 446   99
   30     7 Rafał          Matczak               137.89 +  449: 329  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4389  / 28 156.75




	Piotr Pietuchowski 154.55 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  507: 380  177
    2     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  440: 323  180
    4     5 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  528: 317  150
    7    10 Irena          Sołdan                136.23 +  469: 354  186
    8     9 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  322: 374   96
   11     9 Szymon         Płachta               142.06 -  313: 422   92
   12     9 Joanna         Ostrowska             127.70 +  433: 296  178
   13     9 Renata         Andracka              122.36 +  432: 292  172
   14    10 Karolina       Urbańska              117.05 +  433: 373  167
   15     9 Franciszek     Łysek                 113.67 +  392: 296  164
   16     9 Jarosław       Olek                  116.72 -  330: 443   67
   17     9 Tomasz         Sehnal                126.23 +  437: 359  176
   18    10 Piotr          Domański              136.48 -  374: 468   86
   19    11 Jakub          Błażejewski           139.80 +  454: 370  190
   20     9 Adam           Grzelec               129.08 -  362: 401   79
   21     9 Jakub          Szymczak              145.35 +  402: 284  195
   22    12 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  419: 328  171
   23     9 Andrzej        Kowalski              140.01 +  445: 377  190
   24     9 Jakub          Onoszko               125.17 +  481: 373  175
   25     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  321: 532  103
   26     5 Michał         Alabrudziński         160.70 +  408: 393  211
   27     1 Kamil          Górka                 151.14 +  359: 351  201
   28     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  310: 463   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3503  / 23 152.30




	Mariusz Skrobosz 153.08 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Irena          Sołdan                136.23 -  346: 398   86
    2     4 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  344: 438   85
    5     6 Marek          Cecot                 100.00 +  526: 304  150
    6     7 Halina         Cecot                 110.00 +  493: 324  160
    7     7 Konrad         Mikusek               122.43 +  426: 380  172
    8     7 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  517: 308  180
    9     8 Maria          Skutela               118.71 +  492: 329  169
   10     6 Franciszek     Łysek                 113.67 +  385: 347  164
   13     6 Rafał          Wesołowski            131.89 +  587: 389  182
   14     8 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  454: 436  183
   15     8 Justyna        Sławińska             106.51 -  358: 450   57
   16     6 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  402: 283  160
   17     6 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  458: 380  170
   18     5 Andrzej        Kowalski              140.01 +  386: 369  190
   20     8 Andrzej        Kroc                  134.09 +  364: 360  184
   21     7 Agata          Kuć                   126.91 +  405: 307  177
   22     8 Jakub          Hassa                 132.60 -  336: 392   83
   24     8 Marek          Rogalski              127.88 +  524: 407  178
   25     6 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  532: 321  205
   26     8 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  338: 450   90
   27     6 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  395: 319  181
   28     6 Maciej         Nawrocki              132.79 -  391: 420   83
   29     3 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  494: 377  197
   30     2 Kamil          Górka                 151.14 -  314: 424  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3587  / 24 149.46




	Kazimierz Merklejn 152.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 +  397: 265  187
    2     1 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  291: 424   96
    5     8 Halina         Cecot                 110.00 +  393: 328  160
    6     6 Marek          Cecot                 100.00 +  383: 252  150
    9     7 Franciszek     Łysek                 113.67 +  409: 394  164
   10     5 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  423: 279  167
   11     5 Renata         Andracka              122.36 +  426: 398  172
   12     8 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  412: 262  159
   13     7 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  414: 401  183
   14     5 Szymon         Płachta               142.06 +  401: 397  192
   15     5 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  320: 368   71
   16     8 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  367: 324  167
   17     8 Andrzej        Kowalski              140.01 +  443: 308  190
   18     8 Anita          Bruska                119.06 +  458: 260  169
   19     8 Jakub          Szymczak              145.35 +  439: 370  195
   20     6 Wojciech       Zemło                 144.93 +  415: 279  195
   21     8 Jakub          Hassa                 132.60 +  471: 277  183
   22     5 Jakub          Błażejewski           139.80 +  396: 341  190
   23     7 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  445: 331  186
   24     6 Piotr          Domański              136.48 +  412: 330  186
   25     8 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  458: 416  190
   26     6 Maciej         Czupryniak            149.04 +  393: 386  199
   27     5 Maciej         Nawrocki              132.79 +  572: 278  183
   28     7 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  460: 337  196
   29     1 Kamil          Górka                 151.14 +  403: 337  201
   30     3 Jan            Mrozowski             152.26 +  372: 369  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4533  / 26 174.35




	Jan Mrozowski 152.26 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 +  358: 310  187
    4     3 Irena          Sołdan                136.23 -  351: 428   86
    5     4 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  367: 328  180
    6     2 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  402: 349  177
    7     2 Halina         Cecot                 110.00 +  381: 343  160
    8     2 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  412: 346  150
    9     4 Bartosz        Bartczak              115.55 +  404: 387  166
   10     4 Katarzyna      Okoniewska            108.56 -  390: 449   59
   11     3 Jarosław       Olek                  116.72 +  438: 429  167
   12     3 Maria          Skutela               118.71 +  490: 416  169
   13     3 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  413: 395  171
   14     4 Katarzyna      Szachowicz            105.16 +  444: 259  155
   15     2 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  369: 366  183
   16     2 Joanna         Ostrowska             127.70 +  470: 369  178
   17     1 Jakub          Szymczak              145.35 +  435: 294  195
   18     3 Andrzej        Kroc                  134.09 +  401: 357  184
   19     1 Andrzej        Kowalski              140.01 -  317: 389   90
   20     3 Jakub          Onoszko               125.17 +  469: 357  175
   21     3 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  308: 382   86
   22     4 Tomasz         Sehnal                126.23 +  451: 361  176
   23     1 Agata          Kuć                   126.91 +  404: 302  177
   24     4 Jakub          Błażejewski           139.80 +  379: 280  190
   25     3 Maciej         Nawrocki              132.79 +  465: 359  183
   26     3 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  363: 318  196
   27     3 Robert         Kamiński              140.51 +  365: 356  191
   28     1 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  410: 422   90
   29     4 Kacper         Zegadło               151.32 -  350: 397  101
   30     3 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  369: 372  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4325  / 28 154.46




	Kacper Zegadło 151.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  366: 503   96
    2     3 Natalia        Woźniak               139.88 +  422: 372  190
    5     7 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  405: 283  150
    6     5 Iwona          Wieluńska             117.40 +  494: 258  167
    7     8 Agnieszka      Matus                 121.51 +  376: 317  172
    8     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  484: 375  177
   11     6 Karolina       Urbańska              117.05 -  372: 389   67
   12     6 Renata         Andracka              122.36 +  352: 264  172
   13     8 Joanna         Ostrowska             127.70 +  472: 410  178
   14     7 Rafał          Wesołowski            131.89 +  459: 360  182
   15     6 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  354: 327  167
   16     7 Justyna        Sławińska             106.51 -  286: 314   57
   17     7 Jakub          Onoszko               125.17 -  323: 409   75
   18     7 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  356: 348  170
   19     7 Wojciech       Zemło                 144.93 -  316: 411   95
   20     7 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  359: 368   71
   22     6 Adam           Grzelec               129.08 +  357: 285  179
   23     8 Tomasz         Sehnal                126.23 +  478: 347  176
   24     7 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  420: 256  186
   25     7 Rafał          Matczak               137.89 +  385: 254  188
   26     7 Robert         Kamiński              140.51 -  327: 415   91
   27     8 Dariusz        Kosz                  156.31 -  336: 412  106
   28     8 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  395: 388  181
   29     4 Jan            Mrozowski             152.26 +  397: 350  202
   30     4 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  549: 347  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3692  / 25 147.68




	Kamil Górka 151.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Natalia        Woźniak               139.88 +  487: 419  190
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  433: 455   87
    5     1 Konrad         Mikusek               122.43 +  431: 288  172
    6     4 Agnieszka      Matus                 121.51 -  334: 410   72
    7     4 Iwona          Wieluńska             117.40 +  423: 298  167
    8     4 Anna           Arana                 114.68 +  420: 349  165
    9     3 Renata         Andracka              122.36 +  396: 331  172
   10     2 Karolina       Urbańska              117.05 +  445: 363  167
   11     2 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  519: 326  167
   12     2 Franciszek     Łysek                 113.67 +  495: 429  164
   13     4 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  436: 368  167
   14     1 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  380: 349  171
   15     4 Rafał          Wesołowski            131.89 +  423: 390  182
   16     4 Szymon         Płachta               142.06 +  594: 313  192
   17     2 Wojciech       Zemło                 144.93 +  374: 353  195
   18     4 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  342: 346   71
   19     2 Jakub          Onoszko               125.17 +  437: 348  175
   20     1 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  613: 344  170
   21     2 Piotr          Domański              136.48 +  388: 357  186
   22     2 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  422: 377  186
   23     4 Adam           Grzelec               129.08 +  453: 369  179
   24     3 Jakub          Hassa                 132.60 +  441: 347  183
   25     2 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  347: 356   96
   26     1 Maciej         Nawrocki              132.79 +  554: 366  183
   27     1 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  351: 359  105
   28     2 Maciej         Czupryniak            149.04 +  466: 349  199
   29     1 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  337: 403  103
   30     2 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  424: 314  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4469  / 28 159.61




	Jakub Zaryński 149.07 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     8 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  446: 355  150
    7     6 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  339: 395   77
    8     8 Agnieszka      Matus                 121.51 +  505: 297  172
    9     5 Jarosław       Olek                  116.72 +  438: 336  167
   10     7 Maria          Skutela               118.71 +  435: 361  169
   11     8 Bartosz        Bartczak              115.55 +  426: 304  166
   12     7 Karolina       Urbańska              117.05 +  416: 347  167
   15     7 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  495: 283  160
   17     5 Anita          Bruska                119.06 +  376: 332  169
   18     6 Jakub          Onoszko               125.17 +  379: 334  175
   19     6 Andrzej        Kroc                  134.09 -  332: 529   84
   21     5 Jakub          Błażejewski           139.80 +  489: 376  190
   23     5 Marek          Rogalski              127.88 -  412: 475   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 13 148.00




	Maciej Czupryniak 149.04 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  571: 333  177
    2     6 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  339: 340   77
    3    13 Anna           Arana                 114.68 +  399: 333  165
    7     9 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  455: 375  196
    8    10 Irena          Sołdan                136.23 +  429: 284  186
    9     9 Justyna        Sławińska             106.51 -  378: 496   57
   10    10 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  389: 406   67
   11    10 Joanna         Ostrowska             127.70 -  386: 423   78
   12    10 Rafał          Wesołowski            131.89 +  449: 387  182
   13    10 Bartosz        Bartczak              115.55 +  442: 289  166
   15    11 Jarosław       Olek                  116.72 -  343: 407   67
   16    10 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  365: 358  167
   17    10 Marek          Rogalski              127.88 +  388: 374  178
   18     9 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  455: 380  186
   19    12 Adam           Grzelec               129.08 +  500: 325  179
   20    10 Jakub          Hassa                 132.60 -  346: 350   83
   21    10 Wojciech       Zemło                 144.93 -  295: 459   95
   22     9 Jakub          Szymczak              145.35 -  306: 390   95
   24    10 Andrzej        Kowalski              140.01 +  377: 326  190
   25     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  327: 413  111
   26     6 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  386: 393  103
   27     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  308: 447   97
   28     2 Kamil          Górka                 151.14 -  349: 466  101
   29     8 Dariusz        Kosz                  156.31 +  446: 436  206
   30     6 Maciej         Nawrocki              132.79 +  414: 377  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3392  / 25 135.68




	Karol Wyrębkiewicz 147.09 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  327: 416   85
    4     1 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  348: 421   96
    5     2 Agnieszka      Matus                 121.51 +  470: 316  172
    6     1 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  486: 309  180
    7     1 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  465: 286  150
    8     1 Iwona          Wieluńska             117.40 -  351: 385   67
    9     1 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  525: 247  159
   10     3 Bartosz        Bartczak              115.55 +  423: 294  166
   11     1 Franciszek     Łysek                 113.67 -  370: 461   64
   12     1 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  423: 420  167
   13     1 Justyna        Sławińska             106.51 +  465: 304  157
   14     2 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  406: 421   67
   15     3 Joanna         Ostrowska             127.70 +  390: 380  178
   16     1 Rafał          Wesołowski            131.89 -  407: 502   82
   17     4 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  286: 494   71
   18     1 Jakub          Szymczak              145.35 +  520: 359  195
   19     4 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  380: 420   70
   20     2 Anita          Bruska                119.06 +  468: 253  169
   21     4 Marek          Rogalski              127.88 -  348: 355   78
   22     1 Piotr          Domański              136.48 +  477: 444  186
   23     3 Jakub          Błażejewski           139.80 -  362: 369   90
   24     2 Adam           Grzelec               129.08 +  476: 386  179
   25     4 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  452: 350  181
   26     4 Dariusz        Kosz                  156.31 +  455: 412  206
   27     4 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  295: 455   90
   28     4 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  463: 310  205
   29     3 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  377: 494  103
   30     1 Michał         Alabrudziński         160.70 -  324: 563  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3724  / 28 133.00




	Mariusz Wrześniewski 146.73 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  323: 551   96
    4     4 Natalia        Woźniak               139.88 +  400: 348  190
    5     3 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  387: 331  177
    6     3 Konrad         Mikusek               122.43 -  400: 418   72
    7     3 Marek          Cecot                 100.00 +  427: 332  150
    8     3 Halina         Cecot                 110.00 +  418: 363  160
    9     2 Karolina       Urbańska              117.05 -  358: 414   67
   10     1 Renata         Andracka              122.36 =  404: 404  122
   11     4 Maria          Skutela               118.71 +  424: 299  169
   12     4 Jarosław       Olek                  116.72 +  421: 274  167
   13     2 Katarzyna      Szachowicz            105.16 -  379: 384   55
   14     3 Justyna        Sławińska             106.51 +  449: 352  157
   15     1 Szymon         Płachta               142.06 +  422: 330  192
   16     3 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  305: 413   83
   17     3 Andrzej        Kroc                  134.09 +  402: 394  184
   18     2 Wojciech       Zemło                 144.93 +  429: 342  195
   19     3 Anita          Bruska                119.06 +  401: 357  169
   20     4 Andrzej        Kowalski              140.01 +  582: 353  190
   21     1 Tomasz         Sehnal                126.23 +  398: 288  176
   22     3 Marek          Rogalski              127.88 +  469: 275  178
   23     2 Jakub          Hassa                 132.60 -  453: 476   83
   24     1 Agata          Kuć                   126.91 -  342: 424   77
   25     1 Dariusz        Kosz                  156.31 +  487: 412  206
   26     2 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  405: 304  181
   27     2 Maciej         Czupryniak            149.04 +  447: 308  199
   28     3 Robert         Kamiński              140.51 -  313: 405   91
   29     2 Michał         Alabrudziński         160.70 -  348: 494  111
   30     4 Kacper         Zegadło               151.32 -  347: 549  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3998  / 28 142.79




	Mikołaj Cieplik 145.96 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Halina         Cecot                 110.00 +  435: 301  160
    2     9 Anna           Arana                 114.68 +  387: 340  165
    3    24 Konrad         Mikusek               122.43 +  412: 287  172
    4    11 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  402: 380  180
    5    10 Natalia        Woźniak               139.88 +  450: 381  190
    6    16 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  378: 314  185
    9    15 Rafał          Wesołowski            131.89 +  397: 295  182
   10    16 Szymon         Płachta               142.06 =  368: 368  142
   11    14 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  456: 303  167
   12    15 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  357: 423   71
   13    13 Franciszek     Łysek                 113.67 -  311: 361   64
   14    14 Maria          Skutela               118.71 +  508: 234  169
   15    14 Wojciech       Zemło                 144.93 +  410: 311  195
   16    15 Andrzej        Kroc                  134.09 +  419: 382  184
   17    13 Jakub          Błażejewski           139.80 -  271: 474   90
   18    14 Agata          Kuć                   126.91 -  354: 409   77
   19    13 Piotr          Domański              136.48 -  386: 387   86
   20    15 Tomasz         Sehnal                126.23 -  368: 458   76
   21    15 Anita          Bruska                119.06 +  363: 350  169
   22    13 Andrzej        Kowalski              140.01 -  357: 440   90
   23    16 Marcin         Stachowiak            100.00 +  422: 395  150
   24    15 Karolina       Urbańska              117.05 -  377: 479   67
   25     2 Kamil          Górka                 151.14 +  356: 347  201
   26     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  318: 363  102
   27     7 Michał         Alabrudziński         160.70 -  425: 450  111
   28     7 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  337: 460  103
   29     6 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  391: 377  190
   30     5 Robert         Kamiński              140.51 -  247: 507   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3829  / 28 136.75




	Miłosz Wrzałek 145.58 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               151.32 +  503: 366  201
    2     1 Kazimierz      Merklejn              152.80 +  424: 291  203
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  551: 323  197
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  421: 348  197
    5     9 Dariusz        Kosz                  156.31 -  462: 483  106
    6    13 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  461: 369  181
    7     9 Maciej         Czupryniak            149.04 -  375: 455   99
    8     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  374: 322  205
    9    17 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  369: 367  186
   10    17 Zbigniew       Rybak                 121.56 +  443: 322  172
   11    17 Jakub          Hassa                 132.60 +  449: 381  183
   12    20 Jakub          Błażejewski           139.80 +  374: 364  190
   13    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  400: 498   95
   14    25 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  339: 331  171
   16    25 Andrzej        Kowalski              140.01 -  354: 467   90
   17    17 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  400:   0    0
   18    17 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  346: 336  167
   19    17 Szymon         Płachta               142.06 +  480: 279  192
   20    17 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  375: 376   83
   22    25 Renata         Andracka              122.36 +  439: 310  172
   23    25 Franciszek     Łysek                 113.67 +  391: 388  164
   24    25 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  436: 337  167
   25    25 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  404: 375  180
   26    25 Konrad         Mikusek               122.43 +  382: 345  172
   27    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  427: 325  150
   28    26 Iwona          Wieluńska             117.40 +  480: 268  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4090  / 25 163.60




	Jakub Szymczak 145.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Ostrowska             127.70 +  397: 385  178
    2    25 Szymon         Płachta               142.06 -  313: 573   92
    3    17 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  515: 283  171
    4    25 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  409: 318  160
    5    25 Franciszek     Łysek                 113.67 +  479: 322  164
    6    10 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  527: 360  167
    7    25 Renata         Andracka              122.36 +  333: 308  172
    8    25 Bartosz        Bartczak              115.55 +  476: 215  166
    9    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  475: 297  150
   10    25 Anna           Arana                 114.68 +  508: 293  165
   11    25 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  409: 406  180
   12    25 Agnieszka      Matus                 121.51 +  346: 274  172
   13    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  498: 400  196
   14    26 Irena          Sołdan                136.23 +  449: 350  186
   15    13 Dariusz        Kosz                  156.31 +  448: 391  206
   16    13 Maciej         Nawrocki              132.79 +  444: 265  183
   17     1 Jan            Mrozowski             152.26 -  294: 435  102
   18     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  359: 520   97
   19     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  370: 439  103
   20     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  361: 408  111
   21     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  284: 402  105
   22     9 Maciej         Czupryniak            149.04 +  390: 306  199
   25    12 Adam           Grzelec               129.08 +  389: 277  179
   26     9 Jakub          Błażejewski           139.80 +  415: 396  190
   27    16 Piotr          Domański              136.48 +  439: 318  186
   28    13 Tomasz         Sehnal                126.23 -  351: 485   76
   29    13 Andrzej        Kowalski              140.01 -  277: 361   90
   30    13 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  390: 378  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4316  / 28 154.14




	Wojciech Zemło 144.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Płachta               142.06 -  345: 427   92
    2    27 Rafał          Wesołowski            131.89 +  410: 380  182
    3    18 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  411: 453   67
    4    26 Justyna        Sławińska             106.51 -  299: 443   57
    5    26 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  384: 327  167
    6     9 Franciszek     Łysek                 113.67 -  386: 401   64
    7    26 Karolina       Urbańska              117.05 +  364: 291  167
    8    26 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  371: 292  159
    9    26 Marek          Cecot                 100.00 +  468: 269  150
   10    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  428: 332  150
   11    26 Agnieszka      Matus                 121.51 +  559: 280  172
   12    26 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  392: 377  180
   13    26 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 +  353: 325  187
   14    28 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  387: 444   85
   15    14 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  311: 410   96
   16    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  349: 460   81
   17     2 Kamil          Górka                 151.14 -  353: 374  101
   18     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  342: 429   97
   19     7 Kacper         Zegadło               151.32 +  411: 316  201
   20     6 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  279: 415  103
   21    10 Maciej         Czupryniak            149.04 +  459: 295  199
   22    10 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  384: 382  190
   25    11 Jakub          Hassa                 132.60 +  476: 341  183
   26    10 Adam           Grzelec               129.08 =  368: 368  129
   27    15 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  324: 399   86
   28    14 Marek          Rogalski              127.88 +  454: 392  178
   29    14 Jakub          Onoszko               125.17 -  406: 432   75
   30    14 Anita          Bruska                119.06 -  340: 372   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3667  / 28 130.96




	Szymon Płachta 142.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Zemło                 144.93 +  427: 345  195
    2    25 Jakub          Szymczak              145.35 +  573: 313  195
    3     5 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  400: 334  170
    4    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  308: 450   90
    5    20 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  332: 420   72
    6    26 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  513: 320  186
    7    17 Jakub          Błażejewski           139.80 +  463: 374  190
    8    18 Jakub          Hassa                 132.60 +  476: 329  183
    9    16 Dariusz        Kosz                  156.31 +  393: 366  206
   10    16 Mikołaj        Cieplik               145.96 =  368: 368  146
   11     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  422: 313  205
   12    12 Robert         Kamiński              140.51 -  330: 440   91
   13     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  300: 487  111
   14     5 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  397: 401  103
   15     1 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  330: 422   97
   16     4 Kamil          Górka                 151.14 -  313: 594  101
   19    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  279: 480   96
   20    20 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  391: 418   87
   21    17 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  535: 336  180
   22    20 Konrad         Mikusek               122.43 +  430: 412  172
   23    17 Anna           Arana                 114.68 +  316: 311  165
   24    18 Halina         Cecot                 110.00 +  354: 292  160
   25    18 Renata         Andracka              122.36 +  463: 371  172
   26    18 Karolina       Urbańska              117.05 +  423: 416  167
   27    20 Franciszek     Łysek                 113.67 -  373: 410   64
   28    17 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  416: 346  167
   29    17 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  373: 337  171
   30    18 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  411: 328  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4109  / 28 146.75




	Robert Kamiński 140.51 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Konrad         Mikusek               122.43 +  401: 369  172
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  452: 375  177
    3    16 Marek          Cecot                 100.00 +  473: 248  150
    4     6 Halina         Cecot                 110.00 +  410: 318  160
    8    11 Natalia        Woźniak               139.88 -  218: 485   90
    9    10 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  483: 372  160
   10    12 Justyna        Sławińska             106.51 +  439: 326  157
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  343: 468   83
   12    12 Szymon         Płachta               142.06 +  440: 330  192
   14    12 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  430: 304  159
   15    12 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  441: 453   67
   16    11 Franciszek     Łysek                 113.67 +  449: 366  164
   18    12 Tomasz         Sehnal                126.23 -  349: 424   76
   19    10 Jakub          Hassa                 132.60 +  380: 308  183
   20    12 Agata          Kuć                   126.91 +  449: 303  177
   21    12 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  414: 365  171
   23    10 Jakub          Onoszko               125.17 +  463: 274  175
   24    11 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  384: 332  170
   26     7 Kacper         Zegadło               151.32 +  415: 327  201
   27     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  356: 365  102
   28     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  405: 313  197
   29     5 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  400: 347  181
   30     5 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  507: 247  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3560  / 23 154.78




	Andrzej Kowalski 140.01 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  432: 321  167
    2    23 Justyna        Sławińska             106.51 +  389: 312  157
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  425: 334  183
    4    21 Szymon         Płachta               142.06 +  450: 308  192
    5    21 Renata         Andracka              122.36 +  460: 366  172
    6    23 Bartosz        Bartczak              115.55 +  403: 396  166
    7    22 Maria          Skutela               118.71 +  456: 361  169
    8    21 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  463: 304  167
    9    21 Konrad         Mikusek               122.43 +  358: 339  172
   10    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  401: 348  180
   11    24 Iwona          Wieluńska             117.40 +  364: 324  167
   12    21 Halina         Cecot                 110.00 +  407: 335  160
   15    27 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  390: 537   87
   16    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  467: 354  196
   17     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  308: 443  103
   18     5 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  369: 386  103
   19     1 Jan            Mrozowski             152.26 +  389: 317  202
   20     4 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  353: 582   97
   21    16 Dariusz        Kosz                  156.31 +  497: 355  206
   22    13 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  440: 357  196
   23     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  377: 445  105
   24    10 Maciej         Czupryniak            149.04 -  326: 377   99
   25    13 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  365: 435   86
   26    13 Piotr          Domański              136.48 -  312: 357   86
   27     9 Agata          Kuć                   126.91 +  420: 330  177
   28    10 Jakub          Hassa                 132.60 +  428: 330  183
   29    13 Jakub          Szymczak              145.35 +  361: 277  195
   30    16 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  386: 338  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4344  / 28 155.14




	Natalia Woźniak 139.88 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.70 -  394: 428  111
    2     3 Kacper         Zegadło               151.32 -  372: 422  101
    3     2 Kamil          Górka                 151.14 -  419: 487  101
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  348: 400   97
    5    10 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  381: 450   96
    6    14 Dariusz        Kosz                  156.31 -  280: 376  106
    8    11 Robert         Kamiński              140.51 +  485: 218  191
    9    19 Tomasz         Sehnal                126.23 +  418: 295  176
   12    18 Adam           Grzelec               129.08 +  413: 376  179
   13    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  409: 365  171
   15    25 Anita          Bruska                119.06 +  417: 260  169
   16    26 Jakub          Onoszko               125.17 -  381: 481   75
   17    18 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  398: 415   67
   19    18 Joanna         Ostrowska             127.70 +  460: 313  178
   20    18 Rafał          Wesołowski            131.89 -  416: 471   82
   21    28 Marcin         Stachowiak            100.00 +  409: 389  150
   24    27 Maria          Skutela               118.71 -  330: 510   69
   25    26 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  351: 506   77
   27    27 Marek          Cecot                 100.00 +  470: 291  150
   28    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  450: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2496  / 20 124.80




	Jakub Błażejewski 139.80 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Urbańska              117.05 +  457: 258  167
    2    13 Renata         Andracka              122.36 +  396: 390  172
    3    27 Jarosław       Olek                  116.72 +  323: 316  167
    4    13 Maria          Skutela               118.71 -  349: 398   69
    5    13 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  422: 376  167
    6    20 Justyna        Sławińska             106.51 +  435: 352  157
    7    17 Szymon         Płachta               142.06 -  374: 463   92
    8    17 Joanna         Ostrowska             127.70 +  447: 370  178
   11    20 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  431: 353  185
   12    20 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  364: 374   96
   13    18 Konrad         Mikusek               122.43 +  451: 270  172
   14    20 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  262: 393   80
   15    19 Halina         Cecot                 110.00 +  417: 358  160
   16    19 Marek          Cecot                 100.00 -  357: 364   50
   17    13 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  474: 271  196
   18    13 Dariusz        Kosz                  156.31 -  338: 492  106
   19    11 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  370: 454  105
   20    11 Rafał          Matczak               137.89 +  412: 301  188
   21     5 Jakub          Zaryński              149.07 -  376: 489   99
   22     5 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  341: 396  103
   23     3 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  369: 362  197
   24     4 Jan            Mrozowski             152.26 -  280: 379  102
   25    10 Andrzej        Kroc                  134.09 +  448: 369  184
   26     9 Jakub          Szymczak              145.35 -  396: 415   95
   27    10 Jakub          Onoszko               125.17 +  389: 350  175
   28     9 Anita          Bruska                119.06 -  272: 318   69
   29     9 Piotr          Domański              136.48 -  345: 442   86
   30    11 Marek          Rogalski              127.88 +  388: 351  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3795  / 28 135.54




	Marek Dudkiewicz 139.58 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 =  393: 393  130
    3    14 Iwona          Wieluńska             117.40 +  384: 288  167
    4     7 Anna           Arana                 114.68 +  389: 294  165
    7    12 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  333: 373   85
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 +  325: 310  187
    9    11 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  397: 338  171
   10    11 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  381: 306  160
   11    12 Rafał          Wesołowski            131.89 -  328: 514   82
   13    12 Karolina       Urbańska              117.05 +  423: 303  167
   14     9 Renata         Andracka              122.36 +  415: 346  172
   16    12 Maria          Skutela               118.71 +  411: 271  169
   17    12 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  343: 393   86
   19     9 Agata          Kuć                   126.91 -  332: 402   77
   21    11 Andrzej        Kroc                  134.09 +  384: 368  184
   22    10 Wojciech       Zemło                 144.93 -  382: 384   95
   23    12 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  354: 369   70
   24    12 Anita          Bruska                119.06 +  403: 303  169
   25     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  416: 458  103
   26     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  450: 338  203
   27     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  455: 295  197
   28     1 Jan            Mrozowski             152.26 +  422: 410  202
   29     6 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  377: 391   96
   30     8 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  518: 388  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3318  / 23 144.26




	Rafał Matczak 137.89 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Konrad         Mikusek               122.43 -  359: 402   72
    3    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  327: 297  150
    4     8 Iwona          Wieluńska             117.40 +  461: 224  167
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  418: 474   87
    9    12 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  463: 278  167
   10     9 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  343: 416   71
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  273: 362   83
   13    11 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  378: 368  159
   14    11 Bartosz        Bartczak              115.55 +  427: 292  166
   15    10 Maria          Skutela               118.71 -  334: 502   69
   17    11 Piotr          Domański              136.48 +  417: 366  186
   18    11 Marek          Rogalski              127.88 -  322: 478   78
   20    11 Jakub          Błażejewski           139.80 -  301: 412   90
   22    11 Andrzej        Kroc                  134.09 +  453: 404  184
   23    11 Anita          Bruska                119.06 -  279: 317   69
   25     7 Kacper         Zegadło               151.32 -  254: 385  101
   29     7 Maciej         Nawrocki              132.79 +  485: 331  183
   30     7 Dariusz        Kosz                  156.31 -  329: 449  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2188  / 18 121.56




	Małgorzata Deszczyńska 136.57 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  265: 397  103
    3     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  310: 358  102
    4     2 Kamil          Górka                 151.14 +  455: 433  201
    6    15 Maciej         Nawrocki              132.79 +  413: 409  183
    7    11 Rafał          Matczak               137.89 +  474: 418  188
    8    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  310: 325   90
   10    19 Tomasz         Sehnal                126.23 +  425: 338  176
   11    19 Agata          Kuć                   126.91 -  310: 417   77
   12    17 Jakub          Hassa                 132.60 +  403: 391  183
   13    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  325: 353   95
   14    27 Andrzej        Kroc                  134.09 +  476: 411  184
   15    27 Andrzej        Kowalski              140.01 +  537: 390  190
   17    19 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  496: 255  160
   18    18 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  400:   0    0
   19    19 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  438: 340  183
   20    20 Szymon         Płachta               142.06 +  418: 391  192
   21    25 Renata         Andracka              122.36 +  344: 316  172
   22    26 Marcin         Stachowiak            100.00 +  385: 282  150
   23    27 Maria          Skutela               118.71 +  381: 307  169
   24    28 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  297: 270  150
   25    28 Konrad         Mikusek               122.43 +  380: 319  172
   26    26 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  364: 261  177
   27    26 Halina         Cecot                 110.00 +  306: 300  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3457  / 22 157.14




	Piotr Domański 136.48 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   17    11 Rafał          Matczak               137.89 -  366: 417   88
   18    10 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  468: 374  205
   19    13 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  387: 386  196
   20    13 Maciej         Nawrocki              132.79 -  388: 397   83
   21     2 Kamil          Górka                 151.14 -  357: 388  101
   22     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  444: 477   97
   23     6 Michał         Alabrudziński         160.70 +  357: 354  211
   24     6 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  330: 412  103
   25    16 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  418: 346  170
   26    13 Andrzej        Kowalski              140.01 +  357: 312  190
   27    16 Jakub          Szymczak              145.35 -  318: 439   95
   28    16 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  361: 375   71
   29     9 Jakub          Błażejewski           139.80 +  442: 345  190
   30    10 Adam           Grzelec               129.08 +  536: 357  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 14 141.36




	Irena Sołdan 136.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  398: 346  203
    2     2 Michał         Alabrudziński         160.70 +  413: 392  211
    4     3 Jan            Mrozowski             152.26 +  428: 351  202
    5    12 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  395: 319  181
    7    10 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  354: 469  105
    8    10 Maciej         Czupryniak            149.04 -  284: 429   99
    9    20 Zbigniew       Rybak                 121.56 +  418: 318  172
   10    18 Marek          Rogalski              127.88 -  394: 402   78
   11    18 Adam           Grzelec               129.08 +  415: 364  179
   13    27 Andrzej        Kroc                  134.09 -  408: 418   84
   14    26 Jakub          Szymczak              145.35 -  350: 449   95
   15    26 Jakub          Onoszko               125.17 +  394: 326  175
   16    28 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  485: 403  170
   17    20 Justyna        Sławińska             106.51 +  483: 332  157
   18    20 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  393: 282  160
   21    26 Karolina       Urbańska              117.05 +  432: 333  167
   22    27 Bartosz        Bartczak              115.55 +  391: 353  166
   23    28 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  512: 348  150
   26    27 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  452: 320  180
   28    27 Marek          Cecot                 100.00 +  510: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3084  / 20 154.20




	Szymon Dąbrowski 135.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  328: 298  150
    2    17 Jarosław       Olek                  116.72 -  365: 375   67
    3    12 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  446: 241  159
    4    17 Karolina       Urbańska              117.05 +  387: 339  167
    5    17 Rafał          Wesołowski            131.89 -  305: 353   82
    6    26 Szymon         Płachta               142.06 -  320: 513   92
    7    16 Justyna        Sławińska             106.51 +  349: 332  157
    8    13 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  528: 306  160
    9    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  367: 369   96
   10    20 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  391: 357  185
   13    21 Marek          Cecot                 100.00 +  478: 228  150
   14    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  311: 278  150
   15    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  423: 348  177
   16    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  363: 366   80
   17    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  393: 343  190
   18     9 Maciej         Czupryniak            149.04 -  380: 455   99
   19    14 Maciej         Nawrocki              132.79 +  441: 349  183
   20    16 Dariusz        Kosz                  156.31 -  322: 410  106
   21     3 Jan            Mrozowski             152.26 +  382: 308  202
   22     2 Kamil          Górka                 151.14 -  377: 422  101
   23     7 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  331: 445  103
   24     7 Kacper         Zegadło               151.32 -  256: 420  101
   25    13 Andrzej        Kowalski              140.01 +  435: 365  190
   26    14 Jakub          Onoszko               125.17 -  300: 423   75
   27    15 Wojciech       Zemło                 144.93 +  399: 324  195
   28    15 Andrzej        Kroc                  134.09 +  528: 281  184
   29    10 Adam           Grzelec               129.08 -  293: 477   79
   30     9 Agata          Kuć                   126.91 -  395: 402   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3757  / 28 134.18




	Adrian Ziemniewicz 134.64 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  438: 344  203
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  416: 327  197
    5    11 Maciej         Nawrocki              132.79 -  337: 358   83
    6    16 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  314: 378   96
    7    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  373: 333  190
    9    18 Marek          Rogalski              127.88 +  385: 312  178
   10    20 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  357: 391   86
   11    20 Jakub          Błażejewski           139.80 -  353: 431   90
   12    19 Agata          Kuć                   126.91 -  249: 473   77
   14    28 Wojciech       Zemło                 144.93 +  444: 387  195
   15    28 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  421: 313  170
   16    27 Anita          Bruska                119.06 +  437: 296  169
   18    19 Justyna        Sławińska             106.51 +  546: 400  157
   19    20 Rafał          Wesołowski            131.89 -  315: 401   82
   20    19 Joanna         Ostrowska             127.70 +  383: 314  178
   21    27 Bartosz        Bartczak              115.55 -  296: 405   66
   22    28 Karolina       Urbańska              117.05 +  430: 326  167
   23    26 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  322: 383   67
   24    26 Franciszek     Łysek                 113.67 -  358: 406   64
   25    27 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  370: 366  177
   26    28 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  425: 320  177
   27    28 Iwona          Wieluńska             117.40 +  398: 351  167
   28    25 Anna           Arana                 114.68 +  400: 365  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3201  / 23 139.17




	Andrzej Kroc 134.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            131.89 -  293: 491   82
    2    26 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  234: 419   83
    3    19 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  388: 289  160
    4    27 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  252: 365   71
    5    27 Maria          Skutela               118.71 -  337: 387   69
    6    12 Jarosław       Olek                  116.72 +  380: 322  167
    7    27 Bartosz        Bartczak              115.55 +  541: 336  166
    8    27 Renata         Andracka              122.36 +  523: 211  172
    9    27 Anna           Arana                 114.68 +  399: 283  165
   10    27 Halina         Cecot                 110.00 +  476: 275  160
   11    27 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  340: 402   77
   12    27 Konrad         Mikusek               122.43 -  284: 500   72
   13    27 Irena          Sołdan                136.23 +  418: 408  186
   14    27 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  411: 476   87
   15    15 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  383: 386   81
   16    15 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  382: 419   96
   17     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  394: 402   97
   18     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  357: 401  102
   19     6 Jakub          Zaryński              149.07 +  529: 332  199
   20     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  360: 364  103
   21    11 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  368: 384   90
   22    11 Rafał          Matczak               137.89 -  404: 453   88
   25    10 Jakub          Błażejewski           139.80 -  369: 448   90
   26    11 Agata          Kuć                   126.91 +  500: 361  177
   27    14 Tomasz         Sehnal                126.23 +  441: 330  176
   28    15 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  281: 528   86
   29    15 Anita          Bruska                119.06 -  340: 434   69
   30    15 Jakub          Onoszko               125.17 -  320: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3246  / 28 115.93




	Krzysztof Sporczyk 133.36 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  379: 388   71
    2    26 Andrzej        Kroc                  134.09 +  419: 234  184
    3     6 Andrzej        Kowalski              140.01 -  334: 425   90
    4    24 Anita          Bruska                119.06 -  213: 396   69
    5    18 Marek          Rogalski              127.88 -  274: 440   78
    6    27 Tomasz         Sehnal                126.23 -  327: 384   76
    7    19 Adam           Grzelec               129.08 -  307: 444   79
    8    20 Agata          Kuć                   126.91 -  355: 507   77
    9    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  436: 307  181
   10    13 Maciej         Nawrocki              132.79 +  459: 313  183
   11    11 Robert         Kamiński              140.51 +  468: 343  191
   12    11 Rafał          Matczak               137.89 +  362: 273  188
   13     7 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  401: 414  103
   14     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  436: 454  103
   15     2 Jan            Mrozowski             152.26 -  366: 369  102
   16     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  413: 305  197
   19    19 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  340: 438   87
   20    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 +  376: 375  196
   21    20 Agnieszka      Matus                 121.51 +  450: 341  172
   22    19 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  286: 378   77
   23    18 Marek          Cecot                 100.00 +  464: 234  150
   24    17 Iwona          Wieluńska             117.40 +  403: 322  167
   25    20 Bartosz        Bartczak              115.55 +  356: 324  166
   26    17 Renata         Andracka              122.36 +  438: 326  172
   27    17 Maria          Skutela               118.71 +  419: 300  169
   28    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  458: 322  150
   29    18 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  422: 336  167
   30    19 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  333: 269  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3805  / 28 135.89




	Maciej Nawrocki 132.79 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Iwona          Wieluńska             117.40 +  495: 373  167
    2    12 Marek          Cecot                 100.00 -  394: 445   50
    3    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  389: 322  177
    4     9 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  348: 359   77
    5    11 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  358: 337  185
    6    15 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  409: 413   87
    9    13 Joanna         Ostrowska             127.70 +  379: 377  178
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  313: 459   83
   11    16 Justyna        Sławińska             106.51 +  362: 349  157
   12    13 Katarzyna      Szachowicz            105.16 +  429: 301  155
   13    15 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  449: 309  167
   14    13 Franciszek     Łysek                 113.67 +  413: 394  164
   15    16 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  397: 389  171
   16    13 Jakub          Szymczak              145.35 -  265: 444   95
   17    15 Jakub          Hassa                 132.60 -  318: 391   83
   18    16 Adam           Grzelec               129.08 -  278: 492   79
   19    14 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  349: 441   86
   20    13 Piotr          Domański              136.48 +  397: 388  186
   21    13 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  365: 370   70
   22    16 Anita          Bruska                119.06 +  367: 339  169
   23    14 Karolina       Urbańska              117.05 -  379: 382   67
   24    13 Renata         Andracka              122.36 -  373: 406   72
   25     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  359: 465  102
   26     1 Kamil          Górka                 151.14 -  366: 554  101
   27     5 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  278: 572  103
   28     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  420: 391  203
   29     7 Rafał          Matczak               137.89 -  331: 485   88
   30     6 Maciej         Czupryniak            149.04 -  377: 414   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3421  / 28 122.18




	Jakub Hassa 132.60 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartosz        Bartczak              115.55 -  336: 444   66
    2    16 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  431: 380  159
    3    25 Franciszek     Łysek                 113.67 +  506: 323  164
    4    14 Jarosław       Olek                  116.72 +  508: 245  167
    5    14 Justyna        Sławińska             106.51 +  382: 329  157
    6    19 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  437: 264  160
    7    18 Rafał          Wesołowski            131.89 +  379: 307  182
    8    18 Szymon         Płachta               142.06 -  329: 476   92
   11    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  381: 449   96
   12    17 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  391: 403   87
   13    19 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  292: 531   77
   14    17 Konrad         Mikusek               122.43 -  253: 375   72
   15    20 Marek          Cecot                 100.00 +  385: 326  150
   16    20 Halina         Cecot                 110.00 -  382: 392   60
   17    15 Maciej         Nawrocki              132.79 +  391: 318  183
   18    15 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  424: 344  181
   19    10 Robert         Kamiński              140.51 -  308: 380   91
   20    10 Maciej         Czupryniak            149.04 +  350: 346  199
   21     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  277: 471  103
   22     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  392: 336  203
   23     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  476: 453  197
   24     3 Kamil          Górka                 151.14 -  347: 441  101
   25    11 Wojciech       Zemło                 144.93 -  341: 476   95
   26    12 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  325: 461   71
   27    11 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  421: 344  170
   28    10 Andrzej        Kowalski              140.01 -  330: 428   90
   29    11 Marek          Rogalski              127.88 -  330: 360   78
   30    12 Tomasz         Sehnal                126.23 -  304: 376   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3527  / 28 125.96




	Rafał Wesołowski 131.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kroc                  134.09 +  491: 293  184
    2    27 Wojciech       Zemło                 144.93 -  380: 410   95
    3     7 Anita          Bruska                119.06 -  266: 350   69
    4    22 Jakub          Onoszko               125.17 +  481: 381  175
    5    17 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  353: 305  186
    6    28 Marek          Rogalski              127.88 -  368: 376   78
    7    18 Jakub          Hassa                 132.60 -  307: 379   83
    8    19 Adam           Grzelec               129.08 -  413: 471   79
    9    15 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  295: 397   96
   10    15 Dariusz        Kosz                  156.31 -  288: 522  106
   11    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  514: 328  190
   12    10 Maciej         Czupryniak            149.04 -  387: 449   99
   13     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  389: 587  103
   14     7 Kacper         Zegadło               151.32 -  360: 459  101
   15     4 Kamil          Górka                 151.14 -  390: 423  101
   16     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  502: 407  197
   19    20 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  401: 315  185
   20    18 Natalia        Woźniak               139.88 +  471: 416  190
   21    18 Konrad         Mikusek               122.43 +  479: 369  172
   22    17 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  404: 363  180
   23    20 Halina         Cecot                 110.00 +  427: 253  160
   24    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  471: 269  150
   25    17 Marcin         Stachowiak            100.00 +  456: 255  150
   26    19 Bartosz        Bartczak              115.55 +  500: 293  166
   27    19 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  420: 317  167
   28    18 Franciszek     Łysek                 113.67 -  320: 356   64
   29    20 Justyna        Sławińska             106.51 +  522: 342  157
   30    17 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  468: 268  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3854  / 28 137.64




	Małgorzata Szczygieł 130.70 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  495: 230  150
    2    11 Halina         Cecot                 110.00 +  404: 251  160
    3    22 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  450: 407  177
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  317: 331   77
    5    12 Irena          Sołdan                136.23 -  319: 395   86
    6    13 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  369: 461   96
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  307: 436   83
   10    14 Joanna         Ostrowska             127.70 -  328: 397   78
   11    15 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  322: 318  160
   12    14 Justyna        Sławińska             106.51 -  308: 420   57
   13    16 Jarosław       Olek                  116.72 -  328: 383   67
   14    15 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  325: 301  167
   15    15 Andrzej        Kroc                  134.09 +  386: 383  184
   16    14 Wojciech       Zemło                 144.93 +  460: 349  195
   17    16 Adam           Grzelec               129.08 -  306: 433   79
   18    15 Jakub          Hassa                 132.60 -  344: 424   83
   19    16 Tomasz         Sehnal                126.23 -  261: 443   76
   20    14 Marek          Rogalski              127.88 +  388: 317  178
   21    14 Jakub          Onoszko               125.17 +  395: 353  175
   22    15 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  385: 291  170
   23    15 Bartosz        Bartczak              115.55 +  398: 312  166
   24    14 Marcin         Stachowiak            100.00 +  341: 277  150
   25     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  350: 452   97
   26     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  304: 405   97
   27     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  319: 395  103
   28     8 Kacper         Zegadło               151.32 -  388: 395  101
   29     5 Robert         Kamiński              140.51 -  347: 400   91
   30     8 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  388: 518   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3393  / 28 121.18




	Rafał Błaszkiewicz 129.61 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Dudkiewicz            139.58 =  393: 393  140
    2     5 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  323: 440  105
    3    21 Dariusz        Kosz                  156.31 -  395: 450  106
    4    11 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  380: 402   96
    5     4 Jan            Mrozowski             152.26 -  328: 367  102
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  309: 486   97
    7     5 Michał         Alabrudziński         160.70 +  480: 353  211
    8     7 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  308: 517  103
    9    22 Jakub          Onoszko               125.17 +  476: 303  175
   10    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  348: 401   90
   11    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  406: 409   95
   12    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  377: 392   95
   13    20 Adam           Grzelec               129.08 -  395: 432   79
   14    20 Jakub          Błażejewski           139.80 +  393: 262  190
   15    21 Tomasz         Sehnal                126.23 -  311: 336   76
   16    21 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  366: 363  186
   17    23 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  429: 399  167
   18    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  405: 275  150
   19    21 Renata         Andracka              122.36 -  338: 393   72
   21    17 Szymon         Płachta               142.06 -  336: 535   92
   22    17 Rafał          Wesołowski            131.89 -  363: 404   82
   23    21 Justyna        Sławińska             106.51 +  445: 344  157
   24    21 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  336: 421   71
   25    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  375: 404   96
   26    27 Irena          Sołdan                136.23 -  320: 452   86
   29    28 Iwona          Wieluńska             117.40 +  406: 351  167
   30    25 Anna           Arana                 114.68 +  351: 338  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3251  / 27 120.41




	Adam Grzelec 129.08 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              122.36 +  371: 238  172
    2    15 Bartosz        Bartczak              115.55 -  340: 429   66
    3    28 Maria          Skutela               118.71 +  371: 302  169
    4    16 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  446: 331  167
    5    15 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  457: 279  160
    6    17 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  416: 335  171
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  444: 307  183
    8    19 Rafał          Wesołowski            131.89 +  471: 413  182
   11    18 Irena          Sołdan                136.23 -  364: 415   86
   12    18 Natalia        Woźniak               139.88 -  376: 413   90
   13    20 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  432: 395  180
   14    18 Agnieszka      Matus                 121.51 +  534: 334  172
   15    17 Anna           Arana                 114.68 -  334: 371   65
   16    18 Iwona          Wieluńska             117.40 +  386: 250  167
   17    16 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  433: 306  181
   18    16 Maciej         Nawrocki              132.79 +  492: 278  183
   19    12 Maciej         Czupryniak            149.04 -  325: 500   99
   20     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  401: 362  205
   21     6 Michał         Alabrudziński         160.70 -  307: 378  111
   22     6 Kacper         Zegadło               151.32 -  285: 357  101
   23     4 Kamil          Górka                 151.14 -  369: 453  101
   24     2 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  386: 476   97
   25    12 Jakub          Szymczak              145.35 -  277: 389   95
   26    10 Wojciech       Zemło                 144.93 =  368: 368  145
   27    12 Anita          Bruska                119.06 -  324: 365   69
   28    12 Jakub          Onoszko               125.17 +  612: 290  175
   29    10 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  477: 293  186
   30    10 Piotr          Domański              136.48 -  357: 536   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3864  / 28 138.00




	Marek Rogalski 127.88 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  393: 236  167
    2    19 Franciszek     Łysek                 113.67 -  296: 471   64
    3    11 Bartosz        Bartczak              115.55 -  407: 423   66
    4    18 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  404: 305  159
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  440: 274  183
    6    28 Rafał          Wesołowski            131.89 +  376: 368  182
    7    14 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  324: 443   67
    8    14 Justyna        Sławińska             106.51 +  422: 386  157
    9    18 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  312: 385   85
   10    18 Irena          Sołdan                136.23 +  402: 394  186
   13    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  531: 276  150
   14    22 Iwona          Wieluńska             117.40 -  296: 356   67
   15    22 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  405: 367  177
   16    22 Konrad         Mikusek               122.43 +  413: 330  172
   17    10 Maciej         Czupryniak            149.04 -  374: 388   99
   18    11 Rafał          Matczak               137.89 +  478: 322  188
   19    15 Dariusz        Kosz                  156.31 -  350: 391  106
   20    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  317: 388   81
   21     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  355: 348  197
   22     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  275: 469   97
   23     5 Jakub          Zaryński              149.07 +  475: 412  199
   24     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  407: 524  103
   25    15 Anita          Bruska                119.06 +  421: 408  169
   26    16 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  399: 386  170
   27    13 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  376: 350  171
   28    14 Wojciech       Zemło                 144.93 -  392: 454   95
   29    11 Jakub          Hassa                 132.60 +  360: 330  183
   30    11 Jakub          Błażejewski           139.80 -  351: 388   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3830  / 28 136.79




	Joanna Ostrowska 127.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  385: 397   95
    2    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  315: 372   71
    3     8 Jakub          Onoszko               125.17 -  389: 418   75
    4    23 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  385: 376  170
    5    19 Tomasz         Sehnal                126.23 -  339: 390   76
    6    25 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  305: 340   72
    7    20 Agata          Kuć                   126.91 +  463: 284  177
    8    17 Jakub          Błażejewski           139.80 -  370: 447   90
    9    13 Maciej         Nawrocki              132.79 -  377: 379   83
   10    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  397: 328  181
   11    10 Maciej         Czupryniak            149.04 +  423: 386  199
   12     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  296: 433  105
   13     8 Kacper         Zegadło               151.32 -  410: 472  101
   14     6 Michał         Alabrudziński         160.70 +  485: 365  211
   15     3 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  380: 390   97
   16     2 Jan            Mrozowski             152.26 -  369: 470  102
   19    18 Natalia        Woźniak               139.88 -  313: 460   90
   20    19 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  314: 383   85
   21    19 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  383: 346  177
   22    18 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  387: 294  177
   23    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  339: 296  150
   24    19 Marek          Cecot                 100.00 +  394: 331  150
   25    19 Karolina       Urbańska              117.05 -  347: 380   67
   26    20 Marcin         Stachowiak            100.00 +  349: 277  150
   27    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  429: 292  150
   28    20 Maria          Skutela               118.71 +  397: 333  169
   29    19 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  444: 340  160
   30    20 Justyna        Sławińska             106.51 +  431: 368  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3587  / 28 128.11




	Katarzyna Ślusarska 127.23 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  380: 507  105
    2     6 Maciej         Czupryniak            149.04 +  340: 339  199
    3    22 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  407: 450   81
    4     9 Maciej         Nawrocki              132.79 +  359: 348  183
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  331: 387   97
    6     2 Jan            Mrozowski             152.26 -  349: 402  102
    7     6 Jakub          Zaryński              149.07 +  395: 339  199
   15    22 Marek          Rogalski              127.88 -  367: 405   78
   17    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  391: 339  150
   18    22 Franciszek     Łysek                 113.67 -  390: 406   64
   19    22 Bartosz        Bartczak              115.55 +  435: 247  166
   20    24 Marcin         Stachowiak            100.00 -  342: 350   50
   22    18 Joanna         Ostrowska             127.70 -  294: 387   78
   23    22 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  305: 399   71
   24    23 Zuzanna        Cichoń                109.95 -  317: 435   60
   25    26 Natalia        Woźniak               139.88 +  506: 351  190
   26    28 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  320: 425   85
   29    26 Halina         Cecot                 110.00 +  351: 330  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 18 117.67




	Agata Kuć 126.91 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  466: 294  159
    2    14 Karolina       Urbańska              117.05 +  422: 351  167
    3    26 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  510: 355  167
    4    15 Franciszek     Łysek                 113.67 -  338: 423   64
    5    16 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  401: 376  171
    6    18 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  395: 411   67
    7    20 Joanna         Ostrowska             127.70 -  284: 463   78
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  507: 355  183
   11    19 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 +  417: 310  187
   12    19 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  473: 249  185
   13    17 Agnieszka      Matus                 121.51 +  393: 365  172
   14    19 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  387: 341  177
   15    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  344: 324  150
   16    17 Anna           Arana                 114.68 +  402: 259  165
   17    14 Dariusz        Kosz                  156.31 -  378: 413  106
   18    14 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  409: 354  196
   19     9 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  402: 332  190
   20    12 Robert         Kamiński              140.51 -  303: 449   91
   21     7 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  307: 405  103
   22     7 Michał         Alabrudziński         160.70 -  306: 354  111
   23     1 Jan            Mrozowski             152.26 -  302: 404  102
   24     1 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  424: 342  197
   25     9 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  423: 365  171
   26    11 Andrzej        Kroc                  134.09 -  361: 500   84
   27     9 Andrzej        Kowalski              140.01 -  330: 420   90
   28    11 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  440: 332  170
   29    12 Tomasz         Sehnal                126.23 +  391: 305  176
   30     9 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  402: 395  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4065  / 28 145.18




	Mariola Osajda-Matczak 126.72 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            149.04 -  333: 571   99
    2     7 Robert         Kamiński              140.51 -  375: 452   91
    3    23 Maciej         Nawrocki              132.79 -  322: 389   83
    4    10 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  331: 317  181
    8     6 Kacper         Zegadło               151.32 -  375: 484  101
    9    23 Anita          Bruska                119.06 +  412: 397  169
   10    22 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  421: 283  170
   11    27 Andrzej        Kroc                  134.09 +  402: 340  184
   12    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  319: 349   71
   13    19 Jakub          Hassa                 132.60 +  531: 292  183
   14    19 Agata          Kuć                   126.91 -  341: 387   77
   15    23 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  348: 423   86
   16    24 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  232: 455   72
   19    23 Karolina       Urbańska              117.05 +  467: 284  167
   20    23 Bartosz        Bartczak              115.55 -  243: 535   66
   21    19 Joanna         Ostrowska             127.70 -  346: 383   78
   22    19 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  378: 286  183
   23    23 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  432: 300  167
   24    24 Justyna        Sławińska             106.51 +  469: 270  157
   25    27 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  366: 370   85
   26    26 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  261: 364   87
   29    27 Marek          Cecot                 100.00 +  316: 301  150
   30    26 Halina         Cecot                 110.00 +  326: 309  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2867  / 23 124.65




	Tomasz Sehnal 126.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Franciszek     Łysek                 113.67 +  391: 337  164
    2    18 Maciej         Dąbrowski             116.68 =  357: 357  117
    3     9 Renata         Andracka              122.36 +  354: 347  172
    4    19 Bartosz        Bartczak              115.55 -  319: 349   66
    5    19 Joanna         Ostrowska             127.70 +  390: 339  178
    6    27 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  384: 327  183
    7    13 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  325: 417   71
    8    15 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  283: 385   67
    9    19 Natalia        Woźniak               139.88 -  295: 418   90
   10    19 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  338: 425   87
   13    23 Halina         Cecot                 110.00 +  467: 252  160
   14    21 Anna           Arana                 114.68 -  295: 404   65
   15    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  336: 311  180
   16    23 Agnieszka      Matus                 121.51 -  295: 455   72
   17     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  359: 437  105
   18    12 Robert         Kamiński              140.51 +  424: 349  191
   19    16 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  443: 261  181
   20    15 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  458: 368  196
   21     1 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  288: 398   97
   22     4 Jan            Mrozowski             152.26 -  361: 451  102
   23     8 Kacper         Zegadło               151.32 -  347: 478  101
   24     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  314: 538  111
   25    14 Jakub          Onoszko               125.17 +  329: 308  175
   26    15 Anita          Bruska                119.06 +  374: 334  169
   27    14 Andrzej        Kroc                  134.09 -  330: 441   84
   28    13 Jakub          Szymczak              145.35 +  485: 351  195
   29    12 Agata          Kuć                   126.91 -  305: 391   77
   30    12 Jakub          Hassa                 132.60 +  376: 304  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3639  / 28 129.96




	Jakub Onoszko 125.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Justyna        Sławińska             106.51 +  452: 336  157
    2    24 Katarzyna      Szachowicz            105.16 -  277: 436   55
    3     8 Joanna         Ostrowska             127.70 +  418: 389  178
    4    22 Rafał          Wesołowski            131.89 -  381: 481   82
    5    22 Bartosz        Bartczak              115.55 +  474: 254  166
    6    22 Karolina       Urbańska              117.05 -  321: 357   67
    7    23 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  493: 292  167
    8    23 Franciszek     Łysek                 113.67 -  292: 431   64
    9    22 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  303: 476   80
   10    24 Agnieszka      Matus                 121.51 -  356: 447   72
   11    22 Halina         Cecot                 110.00 -  311: 328   60
   12    22 Anna           Arana                 114.68 -  364: 365   65
   15    26 Irena          Sołdan                136.23 -  326: 394   86
   16    26 Natalia        Woźniak               139.88 +  481: 381  190
   17     7 Kacper         Zegadło               151.32 +  409: 323  201
   18     6 Jakub          Zaryński              149.07 -  334: 379   99
   19     2 Kamil          Górka                 151.14 -  348: 437  101
   20     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  357: 469  102
   21    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  353: 395   81
   22    14 Dariusz        Kosz                  156.31 -  335: 469  106
   23    10 Robert         Kamiński              140.51 -  274: 463   91
   24     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  373: 481  105
   25    14 Tomasz         Sehnal                126.23 -  308: 329   76
   26    14 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  423: 300  186
   27    10 Jakub          Błażejewski           139.80 -  350: 389   90
   28    12 Adam           Grzelec               129.08 -  290: 612   79
   29    14 Wojciech       Zemło                 144.93 +  432: 406  195
   30    15 Andrzej        Kroc                  134.09 +  423: 320  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3185  / 28 113.75




	Konrad Mikusek 122.43 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kamiński              140.51 -  369: 401   91
    2     8 Rafał          Matczak               137.89 +  402: 359  188
    3    24 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  287: 412   96
    4    12 Dariusz        Kosz                  156.31 -  220: 492  106
    5     1 Kamil          Górka                 151.14 -  288: 431  101
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  418: 400  197
    7     7 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  380: 426  103
    8     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  242: 547  111
    9    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  339: 358   90
   10    23 Anita          Bruska                119.06 +  362: 308  169
   11    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  526: 317  171
   12    27 Andrzej        Kroc                  134.09 +  500: 284  184
   13    18 Jakub          Błażejewski           139.80 -  270: 451   90
   14    17 Jakub          Hassa                 132.60 +  375: 253  183
   15    24 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  355: 362   72
   16    22 Marek          Rogalski              127.88 -  330: 413   78
   17    22 Maria          Skutela               118.71 +  422: 326  169
   18    23 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  413: 291  167
   19    24 Marcin         Stachowiak            100.00 +  388: 289  150
   20    21 Renata         Andracka              122.36 +  318: 280  172
   21    18 Rafał          Wesołowski            131.89 -  369: 479   82
   22    20 Szymon         Płachta               142.06 -  412: 430   92
   25    28 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  319: 380   87
   26    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  345: 382   96
   30    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  355: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3195  / 25 127.80




	Renata Andracka 122.36 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Grzelec               129.08 -  238: 371   79
    2    13 Jakub          Błażejewski           139.80 -  390: 396   90
    3     9 Tomasz         Sehnal                126.23 -  347: 354   76
    4    20 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  317: 375   72
    5    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  366: 460   90
    6    21 Anita          Bruska                119.06 -  437: 462   69
    7    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  308: 333   95
    8    27 Andrzej        Kroc                  134.09 -  211: 523   84
    9     3 Kamil          Górka                 151.14 -  331: 396  101
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          146.73 =  404: 404  147
   11     5 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  398: 426  103
   12     6 Kacper         Zegadło               151.32 -  264: 352  101
   13     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  292: 432  105
   14     9 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  346: 415   90
   17    25 Iwona          Wieluńska             117.40 +  402: 334  167
   18    25 Halina         Cecot                 110.00 +  331: 286  160
   19    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  393: 338  180
   20    21 Konrad         Mikusek               122.43 -  280: 318   72
   21    25 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  316: 344   87
   22    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  310: 439   96
   23    13 Dariusz        Kosz                  156.31 -  338: 582  106
   24    13 Maciej         Nawrocki              132.79 +  406: 373  183
   25    18 Szymon         Płachta               142.06 -  371: 463   92
   26    17 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  326: 438   83
   27    21 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  289: 412   71
   28    22 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  381: 319  167
   29    23 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  324: 459   67
   30    21 Franciszek     Łysek                 113.67 +  418: 272  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2997  / 28 107.04




	Zbigniew Rybak 121.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Olek                  116.72 +  531: 300  167
    2    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  360: 372   50
    3    10 Karolina       Urbańska              117.05 +  481: 338  167
    4    20 Renata         Andracka              122.36 +  375: 317  172
    5    20 Szymon         Płachta               142.06 +  420: 332  192
    6    25 Joanna         Ostrowska             127.70 +  340: 305  178
    7    15 Zuzanna        Cichoń                109.95 -  306: 466   60
    8    16 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  377: 354  171
    9    20 Irena          Sołdan                136.23 -  318: 418   86
   10    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  322: 443   96
   13    24 Iwona          Wieluńska             117.40 +  446: 400  167
   14    24 Marek          Cecot                 100.00 -  268: 348   50
   15    24 Konrad         Mikusek               122.43 +  362: 355  172
   16    24 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  455: 232  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 14 136.07




	Agnieszka Matus 121.51 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  316: 470   97
    6     4 Kamil          Górka                 151.14 +  410: 334  201
    7     8 Kacper         Zegadło               151.32 -  317: 376  101
    8     8 Jakub          Zaryński              149.07 -  297: 505   99
    9    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  511: 406  170
   10    24 Jakub          Onoszko               125.17 +  447: 356  175
   11    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  280: 559   95
   12    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  274: 346   95
   13    17 Agata          Kuć                   126.91 -  365: 393   77
   14    18 Adam           Grzelec               129.08 -  334: 534   79
   16    23 Tomasz         Sehnal                126.23 +  455: 295  176
   17    21 Franciszek     Łysek                 113.67 -  322: 451   64
   18    24 Maria          Skutela               118.71 +  378: 355  169
   20    22 Karolina       Urbańska              117.05 -  377: 389   67
   21    20 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  341: 450   83
   23    24 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  464: 375  160
   24    22 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  345: 446   67
   29    25 Anna           Arana                 114.68 -  281: 358   65
   30    28 Iwona          Wieluńska             117.40 +  378: 352  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2207  / 19 116.16




	Grażyna Wesołowska 121.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  388: 379  183
    2    28 Joanna         Ostrowska             127.70 +  372: 315  178
    3    20 Justyna        Sławińska             106.51 +  400: 265  157
    4    28 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  364: 391   67
    5    28 Jarosław       Olek                  116.72 +  445: 256  167
    6    11 Maria          Skutela               118.71 +  410: 352  169
    7    28 Katarzyna      Okoniewska            108.56 -  361: 407   59
    8    28 Karolina       Urbańska              117.05 +  405: 348  167
    9    28 Iwona          Wieluńska             117.40 +  361: 356  167
   10    28 Marek          Cecot                 100.00 +  368: 293  150
   11    28 Konrad         Mikusek               122.43 -  317: 526   72
   12    28 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  349: 319  177
   13    28 Natalia        Woźniak               139.88 -  365: 409   90
   14    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  331: 339   96
   15    16 Maciej         Nawrocki              132.79 -  389: 397   83
   16    16 Dariusz        Kosz                  156.31 -  362: 423  106
   17     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  494: 286  197
   18     4 Kamil          Górka                 151.14 +  346: 342  201
   19     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  357: 507  111
   20     7 Kacper         Zegadło               151.32 +  368: 359  201
   21    12 Robert         Kamiński              140.51 -  365: 414   91
   22    12 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  328: 419  105
   25     9 Agata          Kuć                   126.91 -  365: 423   77
   26    12 Jakub          Hassa                 132.60 +  461: 325  183
   27    13 Marek          Rogalski              127.88 -  350: 376   78
   28    16 Piotr          Domański              136.48 +  375: 361  186
   29    16 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  348: 257  170
   30    16 Andrzej        Kowalski              140.01 -  338: 386   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3778  / 28 134.93




	Artur Wawrzynowski 121.23 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anita          Bruska                119.06 -  290: 356   69
    2    21 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  384: 356  170
    3    17 Jakub          Szymczak              145.35 -  283: 515   95
    4    27 Andrzej        Kroc                  134.09 +  365: 252  184
    5    16 Agata          Kuć                   126.91 -  376: 401   77
    6    17 Adam           Grzelec               129.08 -  335: 416   79
    7    13 Tomasz         Sehnal                126.23 +  417: 325  176
    8    16 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  354: 377   72
    9    11 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  338: 397   90
   10     9 Rafał          Matczak               137.89 +  416: 343  188
   11    13 Dariusz        Kosz                  156.31 -  320: 378  106
   12    15 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  423: 357  196
   13     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  395: 413  102
   14     1 Kamil          Górka                 151.14 -  349: 380  101
   15     5 Kazimierz      Merklejn              152.80 +  368: 320  203
   16     5 Michał         Alabrudziński         160.70 +  432: 379  211
   17    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 -    0: 400    0
   18    18 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -    0: 400    0
   21    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -    0: 400    0
   22    22 Iwona          Wieluńska             117.40 -  278: 432   67
   23    22 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  399: 305  177
   24    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 +  421: 336  180
   25    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  358: 242  150
   26    22 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  322: 382   67
   27    21 Renata         Andracka              122.36 +  412: 289  172
   28    21 Marcin         Stachowiak            100.00 +  420: 315  150
   29    17 Szymon         Płachta               142.06 -  337: 373   92
   30    17 Rafał          Wesołowski            131.89 -  268: 468   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3256  / 25 130.24




	Mieczysław Pastuszak 119.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  348: 339  160
    2    21 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  356: 384   71
    3     5 Szymon         Płachta               142.06 -  334: 400   92
    4    23 Joanna         Ostrowska             127.70 -  376: 385   78
    5    24 Karolina       Urbańska              117.05 +  389: 315  167
    6    24 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  367: 322  159
    7    24 Jarosław       Olek                  116.72 +  336: 323  167
    8    24 Maria          Skutela               118.71 +  369: 306  169
    9    24 Agnieszka      Matus                 121.51 -  406: 511   72
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  283: 421   77
   11    21 Anna           Arana                 114.68 -  359: 367   65
   12    24 Iwona          Wieluńska             117.40 -  295: 470   67
   15    28 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  313: 421   85
   16    28 Irena          Sołdan                136.23 -  403: 485   86
   17     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  380: 458  103
   18     7 Kacper         Zegadło               151.32 -  348: 356  101
   19     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  420: 380  197
   20     1 Kamil          Górka                 151.14 -  344: 613  101
   21    13 Maciej         Nawrocki              132.79 +  370: 365  183
   22    15 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  291: 385   81
   23    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 +  369: 354  190
   24    11 Robert         Kamiński              140.51 -  332: 384   91
   25    16 Piotr          Domański              136.48 -  346: 418   86
   26    16 Marek          Rogalski              127.88 -  386: 399   78
   27    11 Jakub          Hassa                 132.60 -  344: 421   83
   28    11 Agata          Kuć                   126.91 -  332: 440   77
   29    16 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  257: 348   71
   30    13 Jakub          Szymczak              145.35 -  378: 390   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3052  / 28 109.00




	Anita Bruska 119.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  356: 290  171
    2    22 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  348: 392   67
    3     7 Rafał          Wesołowski            131.89 +  350: 266  182
    4    24 Krzysztof      Sporczyk              133.36 +  396: 213  183
    5    23 Katarzyna      Okoniewska            108.56 +  416: 242  159
    6    21 Renata         Andracka              122.36 +  462: 437  172
    7    21 Franciszek     Łysek                 113.67 -  310: 361   64
    8    22 Jarosław       Olek                  116.72 -  408: 417   67
    9    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  397: 412   77
   10    23 Konrad         Mikusek               122.43 -  308: 362   72
   11    23 Marek          Cecot                 100.00 +  412: 288  150
   12    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  422: 421  150
   15    25 Natalia        Woźniak               139.88 -  260: 417   90
   16    27 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  296: 437   85
   17     5 Jakub          Zaryński              149.07 -  332: 376   99
   18     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  260: 458  103
   19     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  357: 401   97
   20     2 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  253: 468   97
   21    15 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  350: 363   96
   22    16 Maciej         Nawrocki              132.79 -  339: 367   83
   23    11 Rafał          Matczak               137.89 +  317: 279  188
   24    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  303: 403   90
   25    15 Marek          Rogalski              127.88 -  408: 421   78
   26    15 Tomasz         Sehnal                126.23 -  334: 374   76
   27    12 Adam           Grzelec               129.08 +  365: 324  179
   28     9 Jakub          Błażejewski           139.80 +  318: 272  190
   29    15 Andrzej        Kroc                  134.09 +  434: 340  184
   30    14 Wojciech       Zemło                 144.93 +  372: 340  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3444  / 28 123.00




	Maria Skutela 118.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    28 Adam           Grzelec               129.08 -  302: 371   79
    4    13 Jakub          Błażejewski           139.80 +  398: 349  190
    5    27 Andrzej        Kroc                  134.09 +  387: 337  184
    6    11 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  352: 410   71
    7    22 Andrzej        Kowalski              140.01 -  361: 456   90
    8    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  306: 369   70
    9     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  329: 492  103
   10     7 Jakub          Zaryński              149.07 -  361: 435   99
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  299: 424   97
   12     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  416: 490  102
   13    14 Dariusz        Kosz                  156.31 -  266: 417  106
   14    14 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  234: 508   96
   15    10 Rafał          Matczak               137.89 +  502: 334  188
   16    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  271: 411   90
   17    22 Konrad         Mikusek               122.43 -  326: 422   72
   18    24 Agnieszka      Matus                 121.51 -  355: 378   72
   19    27 Marek          Cecot                 100.00 +  427: 313  150
   20    27 Halina         Cecot                 110.00 -  317: 351   60
   23    27 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  307: 381   87
   24    27 Natalia        Woźniak               139.88 +  510: 330  190
   25    22 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  294: 335   67
   26    24 Justyna        Sławińska             106.51 +  416: 325  157
   27    17 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  300: 419   83
   28    20 Joanna         Ostrowska             127.70 -  333: 397   78
   29    22 Karolina       Urbańska              117.05 -  326: 398   67
   30    23 Bartosz        Bartczak              115.55 -  310: 565   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2714  / 26 104.38




	Andrzej Bednaruk 117.42 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  321: 432   90
    2    22 Anita          Bruska                119.06 +  392: 348  169
    3    18 Wojciech       Zemło                 144.93 +  453: 411  195
    4    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  391: 364  171
    5    13 Jakub          Błażejewski           139.80 -  376: 422   90
    6    18 Agata          Kuć                   126.91 +  411: 395  177
    7    14 Marek          Rogalski              127.88 +  443: 324  178
    8    15 Tomasz         Sehnal                126.23 +  385: 283  176
    9    12 Rafał          Matczak               137.89 -  278: 463   88
   10    10 Maciej         Czupryniak            149.04 +  406: 389  199
   11    14 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  303: 456   96
   13     4 Kamil          Górka                 151.14 -  368: 436  101
   14     2 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  421: 406  197
   15     6 Kacper         Zegadło               151.32 -  327: 354  101
   16     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  324: 367  103
   17    18 Natalia        Woźniak               139.88 +  415: 398  190
   18    17 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  336: 346   96
   21    22 Iwona          Wieluńska             117.40 -  327: 398   67
   22    21 Anna           Arana                 114.68 -  329: 499   65
   23    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  300: 432   77
   24    22 Agnieszka      Matus                 121.51 +  446: 345  172
   25    22 Maria          Skutela               118.71 +  335: 294  169
   26    23 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  271: 435   50
   27    22 Karolina       Urbańska              117.05 +  456: 384  167
   28    22 Renata         Andracka              122.36 -  319: 381   72
   29    18 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  336: 422   83
   30    18 Szymon         Płachta               142.06 -  328: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3431  / 27 127.07




	Iwona Wieluńska 117.40 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Nawrocki              132.79 -  373: 495   83
    2    10 Dariusz        Kosz                  156.31 -  295: 419  106
    3    14 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  288: 384   90
    4     8 Rafał          Matczak               137.89 -  224: 461   88
    6     5 Kacper         Zegadło               151.32 -  258: 494  101
    7     4 Kamil          Górka                 151.14 -  298: 423  101
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  385: 351  197
    9    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  356: 361   71
   11    24 Andrzej        Kowalski              140.01 -  324: 364   90
   12    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  470: 295  170
   13    24 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  400: 446   72
   14    22 Marek          Rogalski              127.88 +  356: 296  178
   16    18 Adam           Grzelec               129.08 -  250: 386   79
   17    25 Renata         Andracka              122.36 -  334: 402   72
   18    26 Karolina       Urbańska              117.05 -  298: 368   67
   19    25 Franciszek     Łysek                 113.67 +  410: 297  164
   20    26 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  388: 296  150
   21    22 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  398: 327  167
   22    22 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  432: 278  171
   24    17 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  322: 403   83
   27    28 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  351: 398   85
   28    26 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  268: 480   96
   29    28 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  351: 406   80
   30    28 Agnieszka      Matus                 121.51 -  352: 378   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2633  / 24 109.71




	Karolina Urbańska 117.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Błażejewski           139.80 -  258: 457   90
    2    14 Agata          Kuć                   126.91 -  351: 422   77
    3    10 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  338: 481   72
    4    17 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  339: 387   86
    5    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  315: 389   70
    6    22 Jakub          Onoszko               125.17 +  357: 321  175
    7    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  291: 364   95
    8    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  348: 405   71
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  414: 358  197
   10     2 Kamil          Górka                 151.14 -  363: 445  101
   11     6 Kacper         Zegadło               151.32 +  389: 372  201
   12     7 Jakub          Zaryński              149.07 -  347: 416   99
   13    12 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  303: 423   90
   14    10 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  373: 433  105
   17    26 Anna           Arana                 114.68 +  340: 319  165
   18    26 Iwona          Wieluńska             117.40 +  368: 298  167
   19    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  284: 467   77
   20    22 Agnieszka      Matus                 121.51 +  389: 377  172
   21    26 Irena          Sołdan                136.23 -  333: 432   86
   22    28 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  326: 430   85
   23    14 Maciej         Nawrocki              132.79 +  382: 379  183
   24    15 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  479: 377  196
   25    19 Joanna         Ostrowska             127.70 +  380: 347  178
   26    18 Szymon         Płachta               142.06 -  416: 423   92
   27    22 Andrzej        Bednaruk              117.42 -  384: 456   67
   28    24 Justyna        Sławińska             106.51 +  412: 344  157
   29    22 Maria          Skutela               118.71 +  398: 326  169
   30    22 Maciej         Dąbrowski             116.68 +  410: 351  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3490  / 28 124.64




	Jarosław Olek 116.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Rybak                 121.56 -  300: 531   72
    2    17 Szymon         Dąbrowski             135.57 +  375: 365  186
    3    27 Jakub          Błażejewski           139.80 -  316: 323   90
    4    14 Jakub          Hassa                 132.60 -  245: 508   83
    5    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  256: 445   71
    6    12 Andrzej        Kroc                  134.09 -  322: 380   84
    7    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  323: 336   70
    8    22 Anita          Bruska                119.06 +  417: 408  169
    9     5 Jakub          Zaryński              149.07 -  336: 438   99
   10     8 Michał         Alabrudziński         160.70 -  357: 438  111
   11     3 Jan            Mrozowski             152.26 -  429: 438  102
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  274: 421   97
   13    16 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  383: 328  181
   14    16 Dariusz        Kosz                  156.31 -  312: 429  106
   15    11 Maciej         Czupryniak            149.04 +  407: 343  199
   16     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 +  443: 330  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 16 120.31




	Maciej Dąbrowski 116.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Rogalski              127.88 -  236: 393   78
    2    18 Tomasz         Sehnal                126.23 =  357: 357  126
    3    26 Agata          Kuć                   126.91 -  355: 510   77
    4    16 Adam           Grzelec               129.08 -  331: 446   79
    5    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  327: 384   95
    6    10 Jakub          Szymczak              145.35 -  360: 527   95
    7    23 Jakub          Onoszko               125.17 -  292: 493   75
    8    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  304: 463   90
    9     6 Michał         Alabrudziński         160.70 -  380: 401  111
   10     5 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  279: 423  103
   11     2 Kamil          Górka                 151.14 -  326: 519  101
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  420: 423   97
   13    15 Maciej         Nawrocki              132.79 -  309: 449   83
   14    15 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  301: 325   81
   15    12 Robert         Kamiński              140.51 +  453: 441  191
   16    10 Maciej         Czupryniak            149.04 -  358: 365   99
   17    23 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  399: 429   80
   18    23 Konrad         Mikusek               122.43 -  291: 413   72
   19    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  436: 254  150
   20    28 Anna           Arana                 114.68 +  393: 347  165
   23    26 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  383: 322  185
   24    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  337: 436   96
   25    23 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  377: 298  160
   26    22 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  382: 322  171
   27    19 Rafał          Wesołowski            131.89 -  317: 420   82
   28    17 Szymon         Płachta               142.06 -  346: 416   92
   29    23 Renata         Andracka              122.36 +  459: 324  172
   30    22 Karolina       Urbańska              117.05 -  351: 410   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3073  / 28 109.75




	Bartosz Bartczak 115.55 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Hassa                 132.60 +  444: 336  183
    2    15 Adam           Grzelec               129.08 +  429: 340  179
    3    11 Marek          Rogalski              127.88 +  423: 407  178
    4    19 Tomasz         Sehnal                126.23 +  349: 319  176
    5    22 Jakub          Onoszko               125.17 -  254: 474   75
    6    23 Andrzej        Kowalski              140.01 -  396: 403   90
    7    27 Andrzej        Kroc                  134.09 -  336: 541   84
    8    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  215: 476   95
    9     4 Jan            Mrozowski             152.26 -  387: 404  102
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  294: 423   97
   11     8 Jakub          Zaryński              149.07 -  304: 426   99
   12     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  250: 442  111
   13    10 Maciej         Czupryniak            149.04 -  289: 442   99
   14    11 Rafał          Matczak               137.89 -  292: 427   88
   17    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  333: 340   50
   18    28 Marek          Cecot                 100.00 +  394: 294  150
   19    22 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  247: 435   77
   20    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 +  535: 243  177
   21    27 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  405: 296  185
   22    27 Irena          Sołdan                136.23 -  353: 391   86
   23    15 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  312: 398   81
   24    16 Dariusz        Kosz                  156.31 -  315: 511  106
   25    20 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  324: 356   83
   26    19 Rafał          Wesołowski            131.89 -  293: 500   82
   27    23 Justyna        Sławińska             106.51 +  435: 292  157
   28    23 Zuzanna        Cichoń                109.95 -  289: 398   60
   29    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  360: 304  150
   30    23 Maria          Skutela               118.71 +  565: 310  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3269  / 28 116.75




	Anna Arana 114.68 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  340: 387   96
    3    13 Maciej         Czupryniak            149.04 -  333: 399   99
    4     7 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  294: 389   90
    5     5 Michał         Alabrudziński         160.70 -  264: 386  111
    8     4 Kamil          Górka                 151.14 -  349: 420  101
    9    27 Andrzej        Kroc                  134.09 -  283: 399   84
   10    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  293: 508   95
   11    21 Mieczysław     Pastuszak             119.56 +  367: 359  170
   12    22 Jakub          Onoszko               125.17 +  365: 364  175
   14    21 Tomasz         Sehnal                126.23 +  404: 295  176
   15    17 Adam           Grzelec               129.08 +  371: 334  179
   16    17 Agata          Kuć                   126.91 -  259: 402   77
   17    26 Karolina       Urbańska              117.05 -  319: 340   67
   19    26 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  345: 347   50
   20    28 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  347: 393   67
   21    23 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  374: 334  160
   22    21 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  499: 329  167
   23    17 Szymon         Płachta               142.06 -  311: 316   92
   28    25 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  365: 400   85
   29    25 Agnieszka      Matus                 121.51 +  358: 281  172
   30    25 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  338: 351   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2393  / 21 113.95




	Franciszek Łysek 113.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Sehnal                126.23 -  337: 391   76
    2    19 Marek          Rogalski              127.88 +  471: 296  178
    3    25 Jakub          Hassa                 132.60 -  323: 506   83
    4    15 Agata          Kuć                   126.91 +  423: 338  177
    5    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  322: 479   95
    6     9 Wojciech       Zemło                 144.93 +  401: 386  195
    7    21 Anita          Bruska                119.06 +  361: 310  169
    8    23 Jakub          Onoszko               125.17 +  431: 292  175
    9     7 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  394: 409  103
   10     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  347: 385  103
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 +  461: 370  197
   12     2 Kamil          Górka                 151.14 -  429: 495  101
   13    13 Mikołaj        Cieplik               145.96 +  361: 311  196
   14    13 Maciej         Nawrocki              132.79 -  394: 413   83
   15     9 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  296: 392  105
   16    11 Robert         Kamiński              140.51 -  366: 449   91
   17    21 Agnieszka      Matus                 121.51 +  451: 322  172
   18    22 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  406: 390  177
   19    25 Iwona          Wieluńska             117.40 -  297: 410   67
   20    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  415: 264  150
   23    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  388: 391   96
   24    26 Adrian         Ziemniewicz           134.64 +  406: 358  185
   25    24 Justyna        Sławińska             106.51 -  303: 378   57
   26    21 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  484: 356  160
   27    20 Szymon         Płachta               142.06 +  410: 373  192
   28    18 Rafał          Wesołowski            131.89 +  356: 320  182
   29    21 Marcin         Stachowiak            100.00 +  341: 338  150
   30    21 Renata         Andracka              122.36 -  272: 418   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3787  / 28 135.25




	Halina Cecot 110.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  301: 435   96
    2    11 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  251: 404   81
    4     6 Robert         Kamiński              140.51 -  318: 410   91
    5     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  328: 393  103
    6     7 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  324: 493  103
    7     2 Jan            Mrozowski             152.26 -  343: 381  102
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  363: 418   97
   10    27 Andrzej        Kroc                  134.09 -  275: 476   84
   11    22 Jakub          Onoszko               125.17 +  328: 311  175
   12    21 Andrzej        Kowalski              140.01 -  335: 407   90
   13    23 Tomasz         Sehnal                126.23 -  252: 467   76
   15    19 Jakub          Błażejewski           139.80 -  358: 417   90
   16    20 Jakub          Hassa                 132.60 +  392: 382  183
   17    28 Marcin         Stachowiak            100.00 -  282: 363   50
   18    25 Renata         Andracka              122.36 -  286: 331   72
   20    27 Maria          Skutela               118.71 +  351: 317  169
   21    24 Justyna        Sławińska             106.51 +  465: 349  157
   22    24 Zuzanna        Cichoń                109.95 +  357: 330  160
   23    20 Rafał          Wesołowski            131.89 -  253: 427   82
   24    18 Szymon         Płachta               142.06 -  292: 354   92
   27    26 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  300: 306   87
   29    26 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  330: 351   77
   30    26 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  309: 326   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2394  / 23 104.09




	Zuzanna Cichoń 109.95 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  339: 348   70
    3    19 Andrzej        Kroc                  134.09 -  289: 388   84
    4    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  318: 409   95
    5    15 Adam           Grzelec               129.08 -  279: 457   79
    6    19 Jakub          Hassa                 132.60 -  264: 437   83
    7    15 Zbigniew       Rybak                 121.56 +  466: 306  172
    8    13 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  306: 528   86
    9    10 Robert         Kamiński              140.51 -  372: 483   91
   10    11 Marek          Dudkiewicz            139.58 -  306: 381   90
   11    15 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  318: 322   81
   12    16 Dariusz        Kosz                  156.31 -  311: 511  106
   15     7 Jakub          Zaryński              149.07 -  283: 495   99
   16     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  283: 402  103
   17    19 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  255: 496   87
   18    20 Irena          Sołdan                136.23 -  282: 393   86
   21    23 Anna           Arana                 114.68 -  334: 374   65
   22    24 Halina         Cecot                 110.00 -  330: 357   60
   23    24 Agnieszka      Matus                 121.51 -  375: 464   72
   24    23 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  435: 317  177
   25    23 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  298: 377   67
   26    21 Franciszek     Łysek                 113.67 -  356: 484   64
   27    24 Marcin         Stachowiak            100.00 +  366: 273  150
   28    23 Bartosz        Bartczak              115.55 +  398: 289  166
   29    19 Joanna         Ostrowska             127.70 -  340: 444   78
   30    19 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  269: 333   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2394  / 25  95.76




	Katarzyna Okoniewska 108.56 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agata          Kuć                   126.91 -  294: 466   77
    2    16 Jakub          Hassa                 132.60 -  380: 431   83
    3    12 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  241: 446   86
    4    18 Marek          Rogalski              127.88 -  305: 404   78
    5    23 Anita          Bruska                119.06 -  242: 416   69
    6    24 Mieczysław     Pastuszak             119.56 -  322: 367   70
    7    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 +  407: 361  171
    8    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  292: 371   95
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  247: 525   97
   10     4 Jan            Mrozowski             152.26 +  449: 390  202
   11     7 Michał         Alabrudziński         160.70 -  346: 531  111
   12     8 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  262: 412  103
   13    11 Rafał          Matczak               137.89 -  368: 378   88
   14    12 Robert         Kamiński              140.51 -  304: 430   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 14 101.50




	Justyna Sławińska 106.51 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Onoszko               125.17 -  336: 452   75
    2    23 Andrzej        Kowalski              140.01 -  312: 389   90
    3    20 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  265: 400   71
    4    26 Wojciech       Zemło                 144.93 +  443: 299  195
    5    14 Jakub          Hassa                 132.60 -  329: 382   83
    6    20 Jakub          Błażejewski           139.80 -  352: 435   90
    7    16 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  332: 349   86
    8    14 Marek          Rogalski              127.88 -  386: 422   78
    9     9 Maciej         Czupryniak            149.04 +  496: 378  199
   10    12 Robert         Kamiński              140.51 -  326: 439   91
   11    16 Maciej         Nawrocki              132.79 -  349: 362   83
   12    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 +  420: 308  181
   13     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  304: 465   97
   14     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  352: 449   97
   15     8 Mariusz        Skrobosz              153.08 +  450: 358  203
   16     7 Kacper         Zegadło               151.32 +  314: 286  201
   17    20 Irena          Sołdan                136.23 -  332: 483   86
   18    19 Adrian         Ziemniewicz           134.64 -  400: 546   85
   21    24 Halina         Cecot                 110.00 -  349: 465   60
   22    23 Marek          Cecot                 100.00 -  293: 437   50
   23    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  344: 445   80
   24    24 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  270: 469   77
   25    24 Franciszek     Łysek                 113.67 +  378: 303  164
   26    24 Maria          Skutela               118.71 -  325: 416   69
   27    23 Bartosz        Bartczak              115.55 -  292: 435   66
   28    24 Karolina       Urbańska              117.05 -  344: 412   67
   29    20 Rafał          Wesołowski            131.89 -  342: 522   82
   30    20 Joanna         Ostrowska             127.70 -  368: 431   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 28 103.00




	Katarzyna  Szachowicz 105.16 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Jakub          Onoszko               125.17 +  436: 277  175
   12    13 Maciej         Nawrocki              132.79 -  301: 429   83
   13     2 Mariusz        Wrześniewski          146.73 +  384: 379  197
   14     4 Jan            Mrozowski             152.26 -  259: 444  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  4 139.25




	Marek Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kosz                  156.31 -  263: 417  106
    2    12 Maciej         Nawrocki              132.79 +  445: 394  183
    3    16 Robert         Kamiński              140.51 -  248: 473   91
    5     6 Mariusz        Skrobosz              153.08 -  304: 526  103
    6     6 Kazimierz      Merklejn              152.80 -  252: 383  103
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          146.73 -  332: 427   97
    9    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  269: 468   95
   10    28 Grażyna        Wesołowska            121.38 -  293: 368   71
   11    23 Anita          Bruska                119.06 -  288: 412   69
   13    21 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  228: 478   86
   14    24 Zbigniew       Rybak                 121.56 +  348: 268  172
   15    20 Jakub          Hassa                 132.60 -  326: 385   83
   16    19 Jakub          Błażejewski           139.80 +  364: 357  190
   18    28 Bartosz        Bartczak              115.55 -  294: 394   66
   19    27 Maria          Skutela               118.71 -  313: 427   69
   22    23 Justyna        Sławińska             106.51 +  437: 293  157
   23    18 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  234: 464   83
   24    19 Joanna         Ostrowska             127.70 -  331: 394   78
   27    27 Natalia        Woźniak               139.88 -  291: 470   90
   28    27 Irena          Sołdan                136.23 -  254: 510   86
   29    27 Mariola        Osajda-Matczak        126.72 -  301: 316   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2155  / 21 102.62




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  230: 495   81
    3    15 Rafał          Matczak               137.89 -  297: 327   88
    4     5 Piotr          Pietuchowski          154.55 -  317: 528  105
    5     7 Kacper         Zegadło               151.32 -  283: 405  101
    6     8 Jakub          Zaryński              149.07 -  355: 446   99
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.09 -  286: 465   97
    8     2 Jan            Mrozowski             152.26 -  346: 412  102
    9    25 Jakub          Szymczak              145.35 -  297: 475   95
   10    26 Wojciech       Zemło                 144.93 -  332: 428   95
   12    23 Anita          Bruska                119.06 -  421: 422   69
   13    22 Marek          Rogalski              127.88 -  276: 531   78
   14    23 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  278: 311   86
   15    18 Agata          Kuć                   126.91 -  324: 344   77
   17    27 Bartosz        Bartczak              115.55 +  340: 333  166
   18    27 Marcin         Stachowiak            100.00 +  313: 293  150
   19    28 Maciej         Dąbrowski             116.68 -  254: 436   67
   20    25 Franciszek     Łysek                 113.67 -  264: 415   64
   21    21 Artur          Wawrzynowski          121.23 +  400:   0    0
   23    19 Joanna         Ostrowska             127.70 -  296: 339   78
   24    20 Rafał          Wesołowski            131.89 -  269: 471   82
   27    25 Miłosz         Wrzałek               145.58 -  325: 427   96
   28    28 Natalia        Woźniak               139.88 -  299: 450   90
   30    27 Konrad         Mikusek               122.43 -  278: 355   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2038  / 22  92.64




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Dąbrowski             135.57 -  298: 328   86
    2    20 Zbigniew       Rybak                 121.56 +  372: 360  172
   17    24 Katarzyna      Ślusarska             127.23 -  339: 391   77
   18    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.61 -  275: 405   80
   19    26 Anna           Arana                 114.68 +  347: 345  165
   20    26 Iwona          Wieluńska             117.40 -  296: 388   67
   23    28 Irena          Sołdan                136.23 -  348: 512   86
   24    28 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  270: 297   87
   25    21 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  242: 358   71
   26    23 Andrzej        Bednaruk              117.42 +  435: 271  167
   27    18 Joanna         Ostrowska             127.70 -  292: 429   78
   28    19 Krzysztof      Sporczyk              133.36 -  322: 458   83
   29    24 Bartosz        Bartczak              115.55 -  304: 360   66
   30    24 Marcin         Stachowiak            100.00 -  349: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 14  95.36




	Marcin Stachowiak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   17    28 Halina         Cecot                 110.00 +  363: 282  160
   18    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  293: 313   50
   19    24 Konrad         Mikusek               122.43 -  289: 388   72
   20    24 Katarzyna      Ślusarska             127.23 +  350: 342  177
   21    28 Natalia        Woźniak               139.88 -  389: 409   90
   22    26 Małgorzata     Deszczyńska           136.57 -  282: 385   87
   23    16 Mikołaj        Cieplik               145.96 -  395: 422   96
   24    14 Małgorzata     Szczygieł             130.70 -  277: 341   81
   25    17 Rafał          Wesołowski            131.89 -  255: 456   82
   26    20 Joanna         Ostrowska             127.70 -  277: 349   78
   27    24 Zuzanna        Cichoń                109.95 -  273: 366   60
   28    21 Artur          Wawrzynowski          121.23 -  315: 420   71
   29    21 Franciszek     Łysek                 113.67 -  338: 341   64
   30    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  415: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 14  94.14


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Klubowe Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - KBKS 2         PARANOJA 2              6:  10
   2 KLUB           MATRIKS              - Klub           Matriks II             11:   5
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           START                  14:   2
   4 Klub           BLUBRY               - Klub           BLUBRY II              12:   4
   5 KLUB           DĄBEK                - Klub           DĄBEK II                9:   7
   6 Klub           F-16                 - Klub           F16 II                 10:   6
   7 Klub           ŁKMS                 - Klub           MACAKI                  8:   8


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           GHOST                  10:   6
   2 Klub           START                - KLUB           MATRIKS                 0:  16
   3 Klub           Matriks II           - Klub           SIÓDEMKA                4:  12
   4 Klub           DĄBEK II             - Klub           BLUBRY                  4:  12
   5 Klub           BLUBRY II            - KLUB           DĄBEK                   4:  12
   6 Klub           MACAKI               - Klub           F-16                    6:  10
   7 Klub           F16 II               - Klub           ŁKMS                    8:   8


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - Klub           Matriks II             12:   4
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           START                  16:   0
   3 Klub           SIÓDEMKA             - KBKS 2         PARANOJA 2             10:   6
   4 Klub           BLUBRY               - Klub           F16 II                 14:   2
   5 KLUB           DĄBEK                - Klub           MACAKI                 12:   4
   6 Klub           F-16                 - Klub           BLUBRY II              14:   2
   7 Klub           ŁKMS                 - Klub           DĄBEK II               12:   4


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           START                - Klub           GHOST                   2:  14
   2 Klub           Matriks II           - KBKS           PARANOJA                4:  12
   3 KBKS 2         PARANOJA 2           - KLUB           MATRIKS                 8:   8
   4 Klub           MACAKI               - Klub           BLUBRY                  6:  10
   5 Klub           F16 II               - KLUB           DĄBEK                   8:   8
   6 Klub           DĄBEK II             - Klub           F-16                    6:  10
   7 Klub           BLUBRY II            - Klub           ŁKMS                    2:  14


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - Klub           BLUBRY II              11:   5
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           DĄBEK II               16:   0
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           F16 II                 10:   6
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI                  7:   9
   5 KLUB           DĄBEK                - KBKS 2         PARANOJA 2              4:  12
   6 Klub           F-16                 - Klub           Matriks II              4:  12
   7 Klub           ŁKMS                 - Klub           START                  16:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           DĄBEK II             - Klub           GHOST                   2:  14
   2 Klub           BLUBRY II            - KBKS           PARANOJA                2:  14
   3 Klub           MACAKI               - KLUB           MATRIKS                10:   6
   4 Klub           F16 II               - Klub           SIÓDEMKA                4:  12
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           BLUBRY                 10:   6
   6 Klub           START                - Klub           F-16                    8:   8
   7 Klub           Matriks II           - Klub           ŁKMS                    6:  10


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - Klub           F16 II                 12:   4
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           MACAKI                 14:   2
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           BLUBRY II              16:   0
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           DĄBEK II               12:   4
   5 Klub           BLUBRY               - Klub           Matriks II             10:   6
   6 KLUB           DĄBEK                - Klub           START                  10:   6
   7 Klub           ŁKMS                 - KBKS 2         PARANOJA 2              8:   8


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MACAKI               - Klub           GHOST                   4:  12
   2 Klub           F16 II               - KBKS           PARANOJA                8:   8
   3 Klub           DĄBEK II             - KLUB           MATRIKS                 8:   8
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           SIÓDEMKA                4:  12
   5 Klub           START                - Klub           BLUBRY                  6:  10
   6 Klub           Matriks II           - KLUB           DĄBEK                   4:  12
   7 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           F-16                   12:   4


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - Klub           ŁKMS                   12:   4
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           F-16                   14:   2
   3 KLUB           MATRIKS              - KLUB           DĄBEK                   8:   8
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           BLUBRY                  4:  12
   5 Klub           F16 II               - KBKS 2         PARANOJA 2              2:  14
   6 Klub           DĄBEK II             - Klub           Matriks II              4:  12
   7 Klub           BLUBRY II            - Klub           START                  12:   4


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           F-16                 - Klub           GHOST                   4:  12
   2 Klub           ŁKMS                 - KBKS           PARANOJA                6:  10
   3 Klub           BLUBRY               - KLUB           MATRIKS                 8:   8
   4 KLUB           DĄBEK                - Klub           SIÓDEMKA                8:   8
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           MACAKI                 10:   6
   6 Klub           START                - Klub           DĄBEK II                6:  10
   7 Klub           Matriks II           - Klub           BLUBRY II               8:   8


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - KLUB           DĄBEK                  12:   4
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           BLUBRY                 14:   2
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           ŁKMS                   10:   6
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           F-16                   10:   6
   5 Klub           MACAKI               - Klub           Matriks II             14:   2
   6 Klub           F16 II               - Klub           START                   0:  16
   7 Klub           BLUBRY II            - KBKS 2         PARANOJA 2              2:  14


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           BLUBRY               - Klub           GHOST                   6:  10
   2 KLUB           DĄBEK                - KBKS           PARANOJA                4:  12
   3 Klub           F-16                 - KLUB           MATRIKS                 4:  12
   4 Klub           BLUBRY II            - Klub           SIÓDEMKA                6:  10
   5 Klub           START                - Klub           MACAKI                  0:  16
   6 Klub           Matriks II           - Klub           F16 II                  8:   8
   7 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           DĄBEK II               10:   6


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - Klub           SIÓDEMKA               14:   2
   2 KBKS           PARANOJA             - KLUB           MATRIKS                10:   6
   3 Klub           BLUBRY               - Klub           ŁKMS                    5:  11
   4 KLUB           DĄBEK                - Klub           F-16                   14:   2
   5 Klub           MACAKI               - Klub           BLUBRY II              14:   2
   6 Klub           F16 II               - Klub           DĄBEK II                6:  10
   7 Klub           Matriks II           - KBKS 2         PARANOJA 2              2:  14


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KLUB           MATRIKS              - Klub           GHOST                   8:   8
   2 Klub           SIÓDEMKA             - KBKS           PARANOJA                4:  12
   3 Klub           F-16                 - Klub           BLUBRY                  8:   8
   4 Klub           ŁKMS                 - KLUB           DĄBEK                   8:   8
   5 Klub           DĄBEK II             - Klub           MACAKI                  4:  12
   6 Klub           BLUBRY II            - Klub           F16 II                  6:  10
   7 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           START                  16:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - KBKS           PARANOJA                2:  14
   2 KLUB           MATRIKS              - Klub           SIÓDEMKA               12:   4
   3 Klub           BLUBRY               - KLUB           DĄBEK                   8:   8
   4 Klub           F-16                 - Klub           ŁKMS                   12:   4
   5 Klub           MACAKI               - Klub           F16 II                 16:   0
   6 Klub           DĄBEK II             - Klub           BLUBRY II               4:  12
   7 Klub           START                - Klub           Matriks II              2:  14


========================================================================================

Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Klubowe Mistrzostwa Polski - indywidualna klasyfikacja





Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               428: 394
   2 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                346: 398
   3 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               366: 503
   4 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Deszczyńska           397: 265
   5 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Ślusarska             507: 380
   6 Maciej         Czupryniak           - Mariola        Osajda-Matczak        571: 333
   7 Robert         Kamiński             - Konrad         Mikusek               401: 369
   8 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Błaszkiewicz          393: 393
   9 Maciej         Nawrocki             - Iwona          Wieluńska             495: 373
  10 Mikołaj        Cieplik              - Halina         Cecot                 435: 301
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Krystyna       Czajkowska            495: 230
  12 Dariusz        Kosz                 - Marek          Cecot                 417: 263
  13 Jakub          Błażejewski          - Karolina       Urbańska              457: 258
  14 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Okoniewska            466: 294
  15 Adam           Grzelec              - Renata         Andracka              371: 238
  16 Jakub          Hassa                - Bartosz        Bartczak              336: 444
  17 Szymon         Dąbrowski            - Liliana        Dąbrowska             328: 298
  18 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             393: 236
  19 Tomasz         Sehnal               - Franciszek     Łysek                 391: 337
  20 Zbigniew       Rybak                - Jarosław       Olek                  531: 300
  21 Andrzej        Kowalski             - Andrzej        Bednaruk              432: 321
  22 Jakub          Onoszko              - Justyna        Sławińska             452: 336
  23 Anita          Bruska               - Artur          Wawrzynowski          356: 290
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Zuzanna        Cichoń                348: 339
  25 Jakub          Szymczak             - Joanna         Ostrowska             397: 385
  26 Wojciech       Zemło                - Szymon         Płachta               345: 427
  27 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            293: 491
  28 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              388: 379


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              424: 291
   2 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         413: 392
   3 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               372: 422
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Mariusz        Skrobosz              438: 344
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Piotr          Pietuchowski          323: 440
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Czupryniak            340: 339
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kamiński              375: 452
   8 Konrad         Mikusek              - Rafał          Matczak               402: 359
   9 Anna           Arana                - Mikołaj        Cieplik               340: 387
  10 Iwona          Wieluńska            - Dariusz        Kosz                  295: 419
  11 Halina         Cecot                - Małgorzata     Szczygieł             251: 404
  12 Marek          Cecot                - Maciej         Nawrocki              445: 394
  13 Renata         Andracka             - Jakub          Błażejewski           390: 396
  14 Karolina       Urbańska             - Agata          Kuć                   351: 422
  15 Bartosz        Bartczak             - Adam           Grzelec               429: 340
  16 Katarzyna      Okoniewska           - Jakub          Hassa                 380: 431
  17 Jarosław       Olek                 - Szymon         Dąbrowski             375: 365
  18 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Sehnal                357: 357
  19 Franciszek     Łysek                - Marek          Rogalski              471: 296
  20 Liliana        Dąbrowska            - Zbigniew       Rybak                 372: 360
  21 Artur          Wawrzynowski         - Mieczysław     Pastuszak             384: 356
  22 Andrzej        Bednaruk             - Anita          Bruska                392: 348
  23 Justyna        Sławińska            - Andrzej        Kowalski              312: 389
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Jakub          Onoszko               436: 277
  25 Szymon         Płachta              - Jakub          Szymczak              573: 313
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  419: 234
  27 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Zemło                 380: 410
  28 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            315: 372


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Wrześniewski          551: 323
   2 Natalia        Woźniak              - Kamil          Górka                 419: 487
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Jan            Mrozowski             310: 358
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          416: 327
   5 Szymon         Płachta              - Mieczysław     Pastuszak             400: 334
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kowalski              334: 425
   7 Rafał          Wesołowski           - Anita          Bruska                266: 350
   8 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Onoszko               389: 418
   9 Renata         Andracka             - Tomasz         Sehnal                347: 354
  10 Karolina       Urbańska             - Zbigniew       Rybak                 338: 481
  11 Bartosz        Bartczak             - Marek          Rogalski              423: 407
  12 Katarzyna      Okoniewska           - Szymon         Dąbrowski             241: 446
  13 Anna           Arana                - Maciej         Czupryniak            333: 399
  14 Iwona          Wieluńska            - Marek          Dudkiewicz            288: 384
  15 Krystyna       Czajkowska           - Rafał          Matczak               297: 327
  16 Marek          Cecot                - Robert         Kamiński              248: 473
  17 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Szymczak              283: 515
  18 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Zemło                 453: 411
  19 Zuzanna        Cichoń               - Andrzej        Kroc                  289: 388
  20 Justyna        Sławińska            - Grażyna        Wesołowska            265: 400
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Dariusz        Kosz                  395: 450
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Szczygieł             407: 450
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Nawrocki              322: 389
  24 Konrad         Mikusek              - Mikołaj        Cieplik               287: 412
  25 Franciszek     Łysek                - Jakub          Hassa                 323: 506
  26 Maciej         Dąbrowski            - Agata          Kuć                   355: 510
  27 Jarosław       Olek                 - Jakub          Błażejewski           316: 323
  28 Maria          Skutela              - Adam           Grzelec               302: 371


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               348: 421
   2 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           433: 455
   3 Jan            Mrozowski            - Irena          Sołdan                351: 428
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Natalia        Woźniak               400: 348
   5 Piotr          Pietuchowski         - Krystyna       Czajkowska            528: 317
   6 Robert         Kamiński             - Halina         Cecot                 410: 318
   7 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 389: 294
   8 Rafał          Matczak              - Iwona          Wieluńska             461: 224
   9 Maciej         Nawrocki             - Katarzyna      Ślusarska             348: 359
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Mariola        Osajda-Matczak        317: 331
  11 Mikołaj        Cieplik              - Rafał          Błaszkiewicz          402: 380
  12 Dariusz        Kosz                 - Konrad         Mikusek               492: 220
  13 Jakub          Błażejewski          - Maria          Skutela               349: 398
  14 Jakub          Hassa                - Jarosław       Olek                  508: 245
  15 Agata          Kuć                  - Franciszek     Łysek                 338: 423
  16 Adam           Grzelec              - Maciej         Dąbrowski             446: 331
  17 Szymon         Dąbrowski            - Karolina       Urbańska              387: 339
  18 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Okoniewska            404: 305
  19 Tomasz         Sehnal               - Bartosz        Bartczak              319: 349
  20 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              375: 317
  21 Andrzej        Kowalski             - Szymon         Płachta               450: 308
  22 Jakub          Onoszko              - Rafał          Wesołowski            381: 481
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Ostrowska             376: 385
  24 Anita          Bruska               - Krzysztof      Sporczyk              396: 213
  25 Jakub          Szymczak             - Zuzanna        Cichoń                409: 318
  26 Wojciech       Zemło                - Justyna        Sławińska             299: 443
  27 Andrzej        Kroc                 - Artur          Wawrzynowski          252: 365
  28 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Bednaruk              364: 391


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Konrad         Mikusek               431: 288
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Matus                 470: 316
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Ślusarska             387: 331
   4 Jan            Mrozowski            - Rafał          Błaszkiewicz          367: 328
   5 Michał         Alabrudziński        - Anna           Arana                 386: 264
   6 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Cecot                 526: 304
   7 Kacper         Zegadło              - Krystyna       Czajkowska            405: 283
   8 Kazimierz      Merklejn             - Halina         Cecot                 393: 328
   9 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               483: 462
  10 Mikołaj        Cieplik              - Natalia        Woźniak               450: 381
  11 Maciej         Nawrocki             - Adrian         Ziemniewicz           358: 337
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Irena          Sołdan                319: 395
  13 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Bednaruk              422: 376
  14 Jakub          Hassa                - Justyna        Sławińska             382: 329
  15 Adam           Grzelec              - Zuzanna        Cichoń                457: 279
  16 Agata          Kuć                  - Artur          Wawrzynowski          401: 376
  17 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            305: 353
  18 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              440: 274
  19 Tomasz         Sehnal               - Joanna         Ostrowska             390: 339
  20 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               420: 332
  21 Andrzej        Kowalski             - Renata         Andracka              460: 366
  22 Jakub          Onoszko              - Bartosz        Bartczak              474: 254
  23 Anita          Bruska               - Katarzyna      Okoniewska            416: 242
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Karolina       Urbańska              389: 315
  25 Jakub          Szymczak             - Franciszek     Łysek                 479: 322
  26 Wojciech       Zemło                - Maciej         Dąbrowski             384: 327
  27 Andrzej        Kroc                 - Maria          Skutela               337: 387
  28 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Olek                  445: 256


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Karol          Wyrębkiewicz          309: 486
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Jan            Mrozowski             349: 402
   3 Konrad         Mikusek              - Mariusz        Wrześniewski          418: 400
   4 Agnieszka      Matus                - Kamil          Górka                 410: 334
   5 Iwona          Wieluńska            - Kacper         Zegadło               258: 494
   6 Marek          Cecot                - Kazimierz      Merklejn              252: 383
   7 Halina         Cecot                - Mariusz        Skrobosz              324: 493
   8 Krystyna       Czajkowska           - Jakub          Zaryński              355: 446
   9 Franciszek     Łysek                - Wojciech       Zemło                 401: 386
  10 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              360: 527
  11 Maria          Skutela              - Grażyna        Wesołowska            352: 410
  12 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Kroc                  322: 380
  13 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szczygieł             461: 369
  14 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kosz                  280: 376
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Nawrocki              413: 409
  16 Adrian         Ziemniewicz          - Mikołaj        Cieplik               314: 378
  17 Artur          Wawrzynowski         - Adam           Grzelec               335: 416
  18 Andrzej        Bednaruk             - Agata          Kuć                   411: 395
  19 Zuzanna        Cichoń               - Jakub          Hassa                 264: 437
  20 Justyna        Sławińska            - Jakub          Błażejewski           352: 435
  21 Renata         Andracka             - Anita          Bruska                437: 462
  22 Karolina       Urbańska             - Jakub          Onoszko               357: 321
  23 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kowalski              396: 403
  24 Katarzyna      Okoniewska           - Mieczysław     Pastuszak             322: 367
  25 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 305: 340
  26 Szymon         Płachta              - Szymon         Dąbrowski             513: 320
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Sehnal                327: 384
  28 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              368: 376


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krystyna       Czajkowska           - Karol          Wyrębkiewicz          286: 465
   2 Halina         Cecot                - Jan            Mrozowski             343: 381
   3 Marek          Cecot                - Mariusz        Wrześniewski          332: 427
   4 Iwona          Wieluńska            - Kamil          Górka                 298: 423
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Alabrudziński         480: 353
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Jakub          Zaryński              395: 339
   7 Konrad         Mikusek              - Mariusz        Skrobosz              380: 426
   8 Agnieszka      Matus                - Kacper         Zegadło               317: 376
   9 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            375: 455
  10 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          354: 469
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               474: 418
  12 Adrian         Ziemniewicz          - Marek          Dudkiewicz            373: 333
  13 Artur          Wawrzynowski         - Tomasz         Sehnal                417: 325
  14 Andrzej        Bednaruk             - Marek          Rogalski              443: 324
  15 Zuzanna        Cichoń               - Zbigniew       Rybak                 466: 306
  16 Justyna        Sławińska            - Szymon         Dąbrowski             332: 349
  17 Szymon         Płachta              - Jakub          Błażejewski           463: 374
  18 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Hassa                 307: 379
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Grzelec               307: 444
  20 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   463: 284
  21 Franciszek     Łysek                - Anita          Bruska                361: 310
  22 Maria          Skutela              - Andrzej        Kowalski              361: 456
  23 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               292: 493
  24 Jarosław       Olek                 - Mieczysław     Pastuszak             323: 336
  25 Renata         Andracka             - Jakub          Szymczak              308: 333
  26 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Zemło                 291: 364
  27 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kroc                  336: 541
  28 Katarzyna      Okoniewska           - Grażyna        Wesołowska            407: 361


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Iwona          Wieluńska             351: 385
   2 Jan            Mrozowski            - Krystyna       Czajkowska            412: 346
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Halina         Cecot                 418: 363
   4 Kamil          Górka                - Anna           Arana                 420: 349
   5 Michał         Alabrudziński        - Konrad         Mikusek               547: 242
   6 Kacper         Zegadło              - Mariola        Osajda-Matczak        484: 375
   7 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Błaszkiewicz          517: 308
   8 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Matus                 505: 297
   9 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               322: 374
  10 Maciej         Czupryniak           - Irena          Sołdan                429: 284
  11 Robert         Kamiński             - Natalia        Woźniak               218: 485
  12 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           325: 310
  13 Szymon         Dąbrowski            - Zuzanna        Cichoń                528: 306
  14 Marek          Rogalski             - Justyna        Sławińska             422: 386
  15 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Bednaruk              283: 385
  16 Zbigniew       Rybak                - Artur          Wawrzynowski          377: 354
  17 Jakub          Błażejewski          - Joanna         Ostrowska             447: 370
  18 Jakub          Hassa                - Szymon         Płachta               329: 476
  19 Adam           Grzelec              - Rafał          Wesołowski            471: 413
  20 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              507: 355
  21 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Dąbrowski             463: 304
  22 Anita          Bruska               - Jarosław       Olek                  408: 417
  23 Jakub          Onoszko              - Franciszek     Łysek                 292: 431
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Skutela               369: 306
  25 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Bartczak              476: 215
  26 Wojciech       Zemło                - Katarzyna      Okoniewska            371: 292
  27 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              523: 211
  28 Grażyna        Wesołowska           - Karolina       Urbańska              405: 348


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Katarzyna      Okoniewska            525: 247
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Karolina       Urbańska              358: 414
   3 Kamil          Górka                - Renata         Andracka              396: 331
   4 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Bartczak              404: 387
   5 Jakub          Zaryński             - Jarosław       Olek                  438: 336
   6 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Dąbrowski             401: 380
   7 Kazimierz      Merklejn             - Franciszek     Łysek                 409: 394
   8 Mariusz        Skrobosz             - Maria          Skutela               492: 329
   9 Maciej         Czupryniak           - Justyna        Sławińska             378: 496
  10 Robert         Kamiński             - Zuzanna        Cichoń                483: 372
  11 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Wawrzynowski          397: 338
  12 Rafał          Matczak              - Andrzej        Bednaruk              463: 278
  13 Maciej         Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             379: 377
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              307: 436
  15 Mikołaj        Cieplik              - Rafał          Wesołowski            397: 295
  16 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Płachta               366: 393
  17 Szymon         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               367: 369
  18 Marek          Rogalski             - Adrian         Ziemniewicz           312: 385
  19 Tomasz         Sehnal               - Natalia        Woźniak               295: 418
  20 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                318: 418
  21 Andrzej        Kowalski             - Konrad         Mikusek               358: 339
  22 Jakub          Onoszko              - Rafał          Błaszkiewicz          303: 476
  23 Anita          Bruska               - Mariola        Osajda-Matczak        397: 412
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Matus                 406: 511
  25 Jakub          Szymczak             - Krystyna       Czajkowska            475: 297
  26 Wojciech       Zemło                - Marek          Cecot                 468: 269
  27 Andrzej        Kroc                 - Anna           Arana                 399: 283
  28 Grażyna        Wesołowska           - Iwona          Wieluńska             361: 356


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Mariusz        Wrześniewski          404: 404
   2 Karolina       Urbańska             - Kamil          Górka                 363: 445
   3 Bartosz        Bartczak             - Karol          Wyrębkiewicz          294: 423
   4 Katarzyna      Okoniewska           - Jan            Mrozowski             449: 390
   5 Maciej         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              279: 423
   6 Franciszek     Łysek                - Mariusz        Skrobosz              347: 385
   7 Maria          Skutela              - Jakub          Zaryński              361: 435
   8 Jarosław       Olek                 - Michał         Alabrudziński         357: 438
   9 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Matczak               416: 343
  10 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Czupryniak            406: 389
  11 Zuzanna        Cichoń               - Marek          Dudkiewicz            306: 381
  12 Justyna        Sławińska            - Robert         Kamiński              326: 439
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Nawrocki              459: 313
  14 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Szczygieł             397: 328
  15 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  288: 522
  16 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Cieplik               368: 368
  17 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 443: 322
  18 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              394: 402
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Sehnal                425: 338
  20 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Dąbrowski             357: 391
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Kowalski              348: 401
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Mieczysław     Pastuszak             421: 283
  23 Konrad         Mikusek              - Anita          Bruska                362: 308
  24 Agnieszka      Matus                - Jakub          Onoszko               447: 356
  25 Anna           Arana                - Jakub          Szymczak              293: 508
  26 Krystyna       Czajkowska           - Wojciech       Zemło                 332: 428
  27 Halina         Cecot                - Andrzej        Kroc                  275: 476
  28 Marek          Cecot                - Grażyna        Wesołowska            293: 368


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Franciszek     Łysek                - Karol          Wyrębkiewicz          461: 370
   2 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 326: 519
   3 Jarosław       Olek                 - Jan            Mrozowski             429: 438
   4 Maria          Skutela              - Mariusz        Wrześniewski          299: 424
   5 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              398: 426
   6 Karolina       Urbańska             - Kacper         Zegadło               389: 372
   7 Katarzyna      Okoniewska           - Michał         Alabrudziński         346: 531
   8 Bartosz        Bartczak             - Jakub          Zaryński              304: 426
   9 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          422: 313
  10 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            423: 386
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              468: 343
  12 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            514: 328
  13 Artur          Wawrzynowski         - Dariusz        Kosz                  320: 378
  14 Andrzej        Bednaruk             - Mikołaj        Cieplik               303: 456
  15 Zuzanna        Cichoń               - Małgorzata     Szczygieł             318: 322
  16 Justyna        Sławińska            - Maciej         Nawrocki              349: 362
  17 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Hassa                 449: 381
  18 Irena          Sołdan               - Adam           Grzelec               415: 364
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Agata          Kuć                   310: 417
  20 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Błażejewski           353: 431
  21 Anna           Arana                - Mieczysław     Pastuszak             367: 359
  22 Halina         Cecot                - Jakub          Onoszko               328: 311
  23 Marek          Cecot                - Anita          Bruska                288: 412
  24 Iwona          Wieluńska            - Andrzej        Kowalski              324: 364
  25 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Szymczak              406: 409
  26 Agnieszka      Matus                - Wojciech       Zemło                 280: 559
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  402: 340
  28 Konrad         Mikusek              - Grażyna        Wesołowska            526: 317


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Dąbrowski             423: 420
   2 Kamil          Górka                - Franciszek     Łysek                 495: 429
   3 Jan            Mrozowski            - Maria          Skutela               490: 416
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Jarosław       Olek                  421: 274
   5 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Bartczak              442: 250
   6 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              352: 264
   7 Jakub          Zaryński             - Karolina       Urbańska              416: 347
   8 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Okoniewska            412: 262
   9 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             433: 296
  10 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            449: 387
  11 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              273: 362
  12 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               440: 330
  13 Maciej         Nawrocki             - Katarzyna      Szachowicz            429: 301
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Sławińska             308: 420
  15 Mikołaj        Cieplik              - Artur          Wawrzynowski          357: 423
  16 Dariusz        Kosz                 - Zuzanna        Cichoń                511: 311
  17 Jakub          Hassa                - Małgorzata     Deszczyńska           391: 403
  18 Adam           Grzelec              - Natalia        Woźniak               376: 413
  19 Agata          Kuć                  - Adrian         Ziemniewicz           473: 249
  20 Jakub          Błażejewski          - Miłosz         Wrzałek               364: 374
  21 Andrzej        Kowalski             - Halina         Cecot                 407: 335
  22 Jakub          Onoszko              - Anna           Arana                 364: 365
  23 Anita          Bruska               - Krystyna       Czajkowska            422: 421
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Iwona          Wieluńska             295: 470
  25 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Matus                 346: 274
  26 Wojciech       Zemło                - Rafał          Błaszkiewicz          392: 377
  27 Andrzej        Kroc                 - Konrad         Mikusek               284: 500
  28 Grażyna        Wesołowska           - Mariola        Osajda-Matczak        349: 319


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Sławińska             465: 304
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Szachowicz            379: 384
   3 Jan            Mrozowski            - Artur          Wawrzynowski          413: 395
   4 Kamil          Górka                - Andrzej        Bednaruk              436: 368
   5 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               487: 300
   6 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            587: 389
   7 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              414: 401
   8 Kacper         Zegadło              - Joanna         Ostrowska             472: 410
   9 Piotr          Pietuchowski         - Renata         Andracka              432: 292
  10 Maciej         Czupryniak           - Bartosz        Bartczak              442: 289
  11 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Okoniewska            378: 368
  12 Marek          Dudkiewicz           - Karolina       Urbańska              423: 303
  13 Mikołaj        Cieplik              - Franciszek     Łysek                 311: 361
  14 Dariusz        Kosz                 - Maria          Skutela               417: 266
  15 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Dąbrowski             449: 309
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Jarosław       Olek                  328: 383
  17 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Matus                 393: 365
  18 Jakub          Błażejewski          - Konrad         Mikusek               451: 270
  19 Jakub          Hassa                - Mariola        Osajda-Matczak        292: 531
  20 Adam           Grzelec              - Rafał          Błaszkiewicz          432: 395
  21 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Cecot                 478: 228
  22 Marek          Rogalski             - Krystyna       Czajkowska            531: 276
  23 Tomasz         Sehnal               - Halina         Cecot                 467: 252
  24 Zbigniew       Rybak                - Iwona          Wieluńska             446: 400
  25 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               498: 400
  26 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Deszczyńska           353: 325
  27 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                418: 408
  28 Grażyna        Wesołowska           - Natalia        Woźniak               365: 409


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Wawrzynowski         - Kamil          Górka                 349: 380
   2 Andrzej        Bednaruk             - Karol          Wyrębkiewicz          421: 406
   3 Justyna        Sławińska            - Mariusz        Wrześniewski          352: 449
   4 Katarzyna      Szachowicz           - Jan            Mrozowski             259: 444
   5 Szymon         Płachta              - Kazimierz      Merklejn              397: 401
   6 Joanna         Ostrowska            - Michał         Alabrudziński         485: 365
   7 Rafał          Wesołowski           - Kacper         Zegadło               360: 459
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              436: 454
   9 Renata         Andracka             - Marek          Dudkiewicz            346: 415
  10 Karolina       Urbańska             - Piotr          Pietuchowski          373: 433
  11 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Matczak               292: 427
  12 Katarzyna      Okoniewska           - Robert         Kamiński              304: 430
  13 Franciszek     Łysek                - Maciej         Nawrocki              394: 413
  14 Maria          Skutela              - Mikołaj        Cieplik               234: 508
  15 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Szczygieł             301: 325
  16 Jarosław       Olek                 - Dariusz        Kosz                  312: 429
  17 Konrad         Mikusek              - Jakub          Hassa                 375: 253
  18 Agnieszka      Matus                - Adam           Grzelec               334: 534
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Agata          Kuć                   341: 387
  20 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Błażejewski           393: 262
  21 Anna           Arana                - Tomasz         Sehnal                404: 295
  22 Iwona          Wieluńska            - Marek          Rogalski              356: 296
  23 Krystyna       Czajkowska           - Szymon         Dąbrowski             278: 311
  24 Marek          Cecot                - Zbigniew       Rybak                 348: 268
  25 Miłosz         Wrzałek              - Grażyna        Wesołowska            339: 331
  26 Irena          Sołdan               - Jakub          Szymczak              350: 449
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kroc                  476: 411
  28 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Zemło                 444: 387


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Mariusz        Wrześniewski          330: 422
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Mrozowski             366: 369
   3 Joanna         Ostrowska            - Karol          Wyrębkiewicz          380: 390
   4 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 390: 423
   5 Artur          Wawrzynowski         - Kazimierz      Merklejn              368: 320
   6 Andrzej        Bednaruk             - Kacper         Zegadło               327: 354
   7 Zuzanna        Cichoń               - Jakub          Zaryński              283: 495
   8 Justyna        Sławińska            - Mariusz        Skrobosz              450: 358
   9 Franciszek     Łysek                - Piotr          Pietuchowski          296: 392
  10 Maria          Skutela              - Rafał          Matczak               502: 334
  11 Jarosław       Olek                 - Maciej         Czupryniak            407: 343
  12 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              453: 441
  13 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kosz                  448: 391
  14 Wojciech       Zemło                - Mikołaj        Cieplik               311: 410
  15 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Szczygieł             383: 386
  16 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Nawrocki              389: 397
  17 Anna           Arana                - Adam           Grzelec               371: 334
  18 Krystyna       Czajkowska           - Agata          Kuć                   324: 344
  19 Halina         Cecot                - Jakub          Błażejewski           358: 417
  20 Marek          Cecot                - Jakub          Hassa                 326: 385
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Tomasz         Sehnal                311: 336
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Marek          Rogalski              367: 405
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             348: 423
  24 Konrad         Mikusek              - Zbigniew       Rybak                 355: 362
  25 Natalia        Woźniak              - Anita          Bruska                417: 260
  26 Irena          Sołdan               - Jakub          Onoszko               394: 326
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kowalski              537: 390
  28 Adrian         Ziemniewicz          - Mieczysław     Pastuszak             421: 313


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            407: 502
   2 Jan            Mrozowski            - Joanna         Ostrowska             470: 369
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Sporczyk              305: 413
   4 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               594: 313
   5 Michał         Alabrudziński        - Artur          Wawrzynowski          379: 432
   6 Mariusz        Skrobosz             - Zuzanna        Cichoń                402: 283
   7 Kacper         Zegadło              - Justyna        Sławińska             286: 314
   8 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Bednaruk              367: 324
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Olek                  330: 443
  10 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             365: 358
  11 Robert         Kamiński             - Franciszek     Łysek                 449: 366
  12 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Skutela               411: 271
  13 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Szymczak              265: 444
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Zemło                 460: 349
  15 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kroc                  419: 382
  16 Dariusz        Kosz                 - Grażyna        Wesołowska            423: 362
  17 Agata          Kuć                  - Anna           Arana                 402: 259
  18 Adam           Grzelec              - Iwona          Wieluńska             386: 250
  19 Jakub          Błażejewski          - Marek          Cecot                 357: 364
  20 Jakub          Hassa                - Halina         Cecot                 382: 392
  21 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          363: 366
  22 Marek          Rogalski             - Konrad         Mikusek               413: 330
  23 Tomasz         Sehnal               - Agnieszka      Matus                 295: 455
  24 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        455: 232
  25 Andrzej        Kowalski             - Miłosz         Wrzałek               467: 354
  26 Jakub          Onoszko              - Natalia        Woźniak               481: 381
  27 Anita          Bruska               - Adrian         Ziemniewicz           296: 437
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                403: 485


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              435: 294
   2 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 374: 353
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kroc                  402: 394
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Grażyna        Wesołowska            286: 494
   5 Jakub          Zaryński             - Anita          Bruska                376: 332
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mieczysław     Pastuszak             458: 380
   7 Kacper         Zegadło              - Jakub          Onoszko               323: 409
   8 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kowalski              443: 308
   9 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Sehnal                437: 359
  10 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              388: 374
  11 Rafał          Matczak              - Piotr          Domański              417: 366
  12 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             343: 393
  13 Mikołaj        Cieplik              - Jakub          Błażejewski           271: 474
  14 Dariusz        Kosz                 - Agata          Kuć                   413: 378
  15 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Hassa                 318: 391
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Grzelec               306: 433
  17 Artur          Wawrzynowski         - Miłosz         Wrzałek                 0: 400
  18 Andrzej        Bednaruk             - Natalia        Woźniak               415: 398
  19 Zuzanna        Cichoń               - Małgorzata     Deszczyńska           255: 496
  20 Justyna        Sławińska            - Irena          Sołdan                332: 483
  21 Franciszek     Łysek                - Agnieszka      Matus                 451: 322
  22 Maria          Skutela              - Konrad         Mikusek               326: 422
  23 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          399: 429
  24 Liliana        Dąbrowska            - Katarzyna      Ślusarska             339: 391
  25 Renata         Andracka             - Iwona          Wieluńska             402: 334
  26 Karolina       Urbańska             - Anna           Arana                 340: 319
  27 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Czajkowska            333: 340
  28 Marcin         Stachowiak           - Halina         Cecot                 363: 282


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Karol          Wyrębkiewicz          359: 520
   2 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Wrześniewski          342: 429
   3 Andrzej        Kroc                 - Jan            Mrozowski             357: 401
   4 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Górka                 346: 342
   5 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              369: 386
   6 Jakub          Onoszko              - Jakub          Zaryński              334: 379
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Kacper         Zegadło               348: 356
   8 Anita          Bruska               - Kazimierz      Merklejn              260: 458
   9 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            380: 455
  10 Piotr          Domański             - Piotr          Pietuchowski          468: 374
  11 Marek          Rogalski             - Rafał          Matczak               478: 322
  12 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              424: 349
  13 Jakub          Błażejewski          - Dariusz        Kosz                  338: 492
  14 Agata          Kuć                  - Mikołaj        Cieplik               409: 354
  15 Jakub          Hassa                - Małgorzata     Szczygieł             424: 344
  16 Adam           Grzelec              - Maciej         Nawrocki              492: 278
  17 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Bednaruk              346: 336
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Artur          Wawrzynowski          400:   0
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Justyna        Sławińska             546: 400
  20 Irena          Sołdan               - Zuzanna        Cichoń                393: 282
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Liliana        Dąbrowska             405: 275
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Franciszek     Łysek                 390: 406
  23 Konrad         Mikusek              - Maciej         Dąbrowski             413: 291
  24 Agnieszka      Matus                - Maria          Skutela               378: 355
  25 Halina         Cecot                - Renata         Andracka              286: 331
  26 Iwona          Wieluńska            - Karolina       Urbańska              298: 368
  27 Krystyna       Czajkowska           - Marcin         Stachowiak            313: 293
  28 Marek          Cecot                - Bartosz        Bartczak              294: 394


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Jan            Mrozowski             389: 317
   2 Jakub          Onoszko              - Kamil          Górka                 348: 437
   3 Anita          Bruska               - Mariusz        Wrześniewski          357: 401
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Karol          Wyrębkiewicz          420: 380
   5 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Alabrudziński         357: 507
   6 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Zaryński              529: 332
   7 Wojciech       Zemło                - Kacper         Zegadło               411: 316
   8 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              370: 439
   9 Agata          Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            402: 332
  10 Jakub          Hassa                - Robert         Kamiński              308: 380
  11 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Pietuchowski          370: 454
  12 Adam           Grzelec              - Maciej         Czupryniak            325: 500
  13 Piotr          Domański             - Mikołaj        Cieplik               387: 386
  14 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Nawrocki              441: 349
  15 Marek          Rogalski             - Dariusz        Kosz                  350: 391
  16 Tomasz         Sehnal               - Małgorzata     Szczygieł             443: 261
  17 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               480: 279
  18 Natalia        Woźniak              - Joanna         Ostrowska             460: 313
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              438: 340
  20 Adrian         Ziemniewicz          - Rafał          Wesołowski            315: 401
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Renata         Andracka              338: 393
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              435: 247
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Karolina       Urbańska              467: 284
  24 Konrad         Mikusek              - Marcin         Stachowiak            388: 289
  25 Iwona          Wieluńska            - Franciszek     Łysek                 410: 297
  26 Anna           Arana                - Liliana        Dąbrowska             345: 347
  27 Marek          Cecot                - Maria          Skutela               313: 427
  28 Krystyna       Czajkowska           - Maciej         Dąbrowski             254: 436


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mieczysław     Pastuszak             613: 344
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Anita          Bruska                468: 253
   3 Jan            Mrozowski            - Jakub          Onoszko               469: 357
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kowalski              582: 353
   5 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Szymczak              408: 361
   6 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Zemło                 415: 279
   7 Kacper         Zegadło              - Grażyna        Wesołowska            359: 368
   8 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  364: 360
   9 Piotr          Pietuchowski         - Adam           Grzelec               362: 401
  10 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Hassa                 346: 350
  11 Rafał          Matczak              - Jakub          Błażejewski           301: 412
  12 Robert         Kamiński             - Agata          Kuć                   449: 303
  13 Maciej         Nawrocki             - Piotr          Domański              397: 388
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Rogalski              388: 317
  15 Mikołaj        Cieplik              - Tomasz         Sehnal                368: 458
  16 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Dąbrowski             410: 322
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               376: 375
  18 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Woźniak               471: 416
  19 Joanna         Ostrowska            - Adrian         Ziemniewicz           314: 383
  20 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Deszczyńska           391: 418
  21 Renata         Andracka             - Konrad         Mikusek               280: 318
  22 Karolina       Urbańska             - Agnieszka      Matus                 389: 377
  23 Bartosz        Bartczak             - Mariola        Osajda-Matczak        535: 243
  24 Marcin         Stachowiak           - Katarzyna      Ślusarska             350: 342
  25 Franciszek     Łysek                - Krystyna       Czajkowska            415: 264
  26 Liliana        Dąbrowska            - Iwona          Wieluńska             296: 388
  27 Maria          Skutela              - Halina         Cecot                 317: 351
  28 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Arana                 393: 347


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Sehnal                398: 288
   2 Kamil          Górka                - Piotr          Domański              388: 357
   3 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             308: 382
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Rogalski              348: 355
   5 Jakub          Zaryński             - Jakub          Błażejewski           489: 376
   6 Michał         Alabrudziński        - Adam           Grzelec               378: 307
   7 Mariusz        Skrobosz             - Agata          Kuć                   405: 307
   8 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Hassa                 471: 277
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              402: 284
  10 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 295: 459
  11 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  384: 368
  12 Robert         Kamiński             - Grażyna        Wesołowska            414: 365
  13 Maciej         Nawrocki             - Mieczysław     Pastuszak             365: 370
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Jakub          Onoszko               395: 353
  15 Mikołaj        Cieplik              - Anita          Bruska                363: 350
  16 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Kowalski              355: 497
  17 Szymon         Płachta              - Rafał          Błaszkiewicz          535: 336
  18 Rafał          Wesołowski           - Konrad         Mikusek               479: 369
  19 Joanna         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        383: 346
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 450: 341
  21 Artur          Wawrzynowski         - Krystyna       Czajkowska              0: 400
  22 Andrzej        Bednaruk             - Iwona          Wieluńska             327: 398
  23 Zuzanna        Cichoń               - Anna           Arana                 334: 374
  24 Justyna        Sławińska            - Halina         Cecot                 349: 465
  25 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           316: 344
  26 Karolina       Urbańska             - Irena          Sołdan                333: 432
  27 Bartosz        Bartczak             - Adrian         Ziemniewicz           405: 296
  28 Marcin         Stachowiak           - Natalia        Woźniak               389: 409


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Karol          Wyrębkiewicz          444: 477
   2 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 377: 422
   3 Marek          Rogalski             - Mariusz        Wrześniewski          275: 469
   4 Tomasz         Sehnal               - Jan            Mrozowski             361: 451
   5 Jakub          Błażejewski          - Kazimierz      Merklejn              341: 396
   6 Adam           Grzelec              - Kacper         Zegadło               285: 357
   7 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         306: 354
   8 Jakub          Hassa                - Mariusz        Skrobosz              392: 336
   9 Jakub          Szymczak             - Maciej         Czupryniak            390: 306
  10 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            384: 382
  11 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Matczak               404: 453
  12 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Pietuchowski          328: 419
  13 Andrzej        Kowalski             - Mikołaj        Cieplik               440: 357
  14 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Kosz                  335: 469
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Szczygieł             291: 385
  16 Anita          Bruska               - Maciej         Nawrocki              339: 367
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Wesołowski            363: 404
  18 Katarzyna      Ślusarska            - Joanna         Ostrowska             294: 387
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              378: 286
  20 Konrad         Mikusek              - Szymon         Płachta               412: 430
  21 Anna           Arana                - Andrzej        Bednaruk              499: 329
  22 Iwona          Wieluńska            - Artur          Wawrzynowski          432: 278
  23 Marek          Cecot                - Justyna        Sławińska             437: 293
  24 Halina         Cecot                - Zuzanna        Cichoń                357: 330
  25 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              439: 310
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Stachowiak            385: 282
  27 Irena          Sołdan               - Bartosz        Bartczak              391: 353
  28 Adrian         Ziemniewicz          - Karolina       Urbańska              430: 326


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Jan            Mrozowski             302: 404
   2 Jakub          Hassa                - Mariusz        Wrześniewski          476: 453
   3 Jakub          Błażejewski          - Karol          Wyrębkiewicz          369: 362
   4 Adam           Grzelec              - Kamil          Górka                 369: 453
   5 Marek          Rogalski             - Jakub          Zaryński              475: 412
   6 Piotr          Domański             - Michał         Alabrudziński         357: 354
   7 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              331: 445
   8 Tomasz         Sehnal               - Kacper         Zegadło               347: 478
   9 Andrzej        Kowalski             - Piotr          Pietuchowski          377: 445
  10 Jakub          Onoszko              - Robert         Kamiński              274: 463
  11 Anita          Bruska               - Rafał          Matczak               317: 279
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Dudkiewicz            369: 354
  13 Renata         Andracka             - Dariusz        Kosz                  338: 582
  14 Karolina       Urbańska             - Maciej         Nawrocki              382: 379
  15 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Szczygieł             312: 398
  16 Marcin         Stachowiak           - Mikołaj        Cieplik               395: 422
  17 Anna           Arana                - Szymon         Płachta               311: 316
  18 Marek          Cecot                - Krzysztof      Sporczyk              234: 464
  19 Krystyna       Czajkowska           - Joanna         Ostrowska             296: 339
  20 Halina         Cecot                - Rafał          Wesołowski            253: 427
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Justyna        Sławińska             445: 344
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Artur          Wawrzynowski          305: 399
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Bednaruk              432: 300
  24 Agnieszka      Matus                - Zuzanna        Cichoń                464: 375
  25 Miłosz         Wrzałek              - Franciszek     Łysek                 391: 388
  26 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Dąbrowski             322: 383
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Skutela               381: 307
  28 Irena          Sołdan               - Liliana        Dąbrowska             512: 348


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Agata          Kuć                   342: 424
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Adam           Grzelec               476: 386
   3 Kamil          Górka                - Jakub          Hassa                 441: 347
   4 Jan            Mrozowski            - Jakub          Błażejewski           379: 280
   5 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Sehnal                538: 314
   6 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Domański              412: 330
   7 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             420: 256
   8 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Rogalski              524: 407
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Onoszko               481: 373
  10 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kowalski              377: 326
  11 Robert         Kamiński             - Mieczysław     Pastuszak             384: 332
  12 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                403: 303
  13 Maciej         Nawrocki             - Renata         Andracka              373: 406
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Stachowiak            341: 277
  15 Mikołaj        Cieplik              - Karolina       Urbańska              377: 479
  16 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Bartczak              511: 315
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Iwona          Wieluńska             403: 322
  18 Szymon         Płachta              - Halina         Cecot                 354: 292
  19 Joanna         Ostrowska            - Marek          Cecot                 394: 331
  20 Rafał          Wesołowski           - Krystyna       Czajkowska            471: 269
  21 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Błaszkiewicz          421: 336
  22 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Matus                 446: 345
  23 Zuzanna        Cichoń               - Katarzyna      Ślusarska             435: 317
  24 Justyna        Sławińska            - Mariola        Osajda-Matczak        270: 469
  25 Maciej         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               337: 436
  26 Franciszek     Łysek                - Adrian         Ziemniewicz           406: 358
  27 Maria          Skutela              - Natalia        Woźniak               510: 330
  28 Liliana        Dąbrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           270: 297


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  487: 412
   2 Kamil          Górka                - Mikołaj        Cieplik               347: 356
   3 Jan            Mrozowski            - Maciej         Nawrocki              465: 359
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Szczygieł             452: 350
   5 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            413: 327
   6 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          532: 321
   7 Kacper         Zegadło              - Rafał          Matczak               385: 254
   8 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            458: 416
   9 Agata          Kuć                  - Grażyna        Wesołowska            423: 365
  10 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Kroc                  448: 369
  11 Jakub          Hassa                - Wojciech       Zemło                 341: 476
  12 Adam           Grzelec              - Jakub          Szymczak              277: 389
  13 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kowalski              435: 365
  14 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Onoszko               329: 308
  15 Marek          Rogalski             - Anita          Bruska                421: 408
  16 Piotr          Domański             - Mieczysław     Pastuszak             418: 346
  17 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Stachowiak            456: 255
  18 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              463: 371
  19 Joanna         Ostrowska            - Karolina       Urbańska              347: 380
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Bartczak              356: 324
  21 Artur          Wawrzynowski         - Liliana        Dąbrowska             358: 242
  22 Andrzej        Bednaruk             - Maria          Skutela               335: 294
  23 Zuzanna        Cichoń               - Maciej         Dąbrowski             298: 377
  24 Justyna        Sławińska            - Franciszek     Łysek                 378: 303
  25 Rafał          Błaszkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               375: 404
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Natalia        Woźniak               506: 351
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Adrian         Ziemniewicz           366: 370
  28 Konrad         Mikusek              - Małgorzata     Deszczyńska           319: 380


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Nawrocki             - Kamil          Górka                 366: 554
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Wrześniewski          304: 405
   3 Mikołaj        Cieplik              - Jan            Mrozowski             318: 363
   4 Dariusz        Kosz                 - Karol          Wyrębkiewicz          412: 455
   5 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         408: 393
   6 Maciej         Czupryniak           - Kazimierz      Merklejn              386: 393
   7 Robert         Kamiński             - Kacper         Zegadło               415: 327
   8 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              450: 338
   9 Jakub          Szymczak             - Jakub          Błażejewski           415: 396
  10 Wojciech       Zemło                - Adam           Grzelec               368: 368
  11 Andrzej        Kroc                 - Agata          Kuć                   500: 361
  12 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Hassa                 461: 325
  13 Andrzej        Kowalski             - Piotr          Domański              312: 357
  14 Jakub          Onoszko              - Szymon         Dąbrowski             423: 300
  15 Anita          Bruska               - Tomasz         Sehnal                334: 374
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Rogalski              386: 399
  17 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              326: 438
  18 Karolina       Urbańska             - Szymon         Płachta               416: 423
  19 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            293: 500
  20 Marcin         Stachowiak           - Joanna         Ostrowska             277: 349
  21 Franciszek     Łysek                - Zuzanna        Cichoń                484: 356
  22 Maciej         Dąbrowski            - Artur          Wawrzynowski          382: 322
  23 Liliana        Dąbrowska            - Andrzej        Bednaruk              435: 271
  24 Maria          Skutela              - Justyna        Sławińska             416: 325
  25 Miłosz         Wrzałek              - Konrad         Mikusek               382: 345
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariola        Osajda-Matczak        364: 261
  27 Irena          Sołdan               - Rafał          Błaszkiewicz          452: 320
  28 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Ślusarska             425: 320


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 359: 351
   2 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Wrześniewski          308: 447
   3 Robert         Kamiński             - Jan            Mrozowski             356: 365
   4 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          455: 295
   5 Maciej         Nawrocki             - Kazimierz      Merklejn              278: 572
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Skrobosz              319: 395
   7 Mikołaj        Cieplik              - Michał         Alabrudziński         425: 450
   8 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               412: 336
   9 Andrzej        Kowalski             - Agata          Kuć                   420: 330
  10 Jakub          Onoszko              - Jakub          Błażejewski           350: 389
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Hassa                 344: 421
  12 Anita          Bruska               - Adam           Grzelec               365: 324
  13 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Rogalski              350: 376
  14 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Sehnal                441: 330
  15 Wojciech       Zemło                - Szymon         Dąbrowski             324: 399
  16 Jakub          Szymczak             - Piotr          Domański              439: 318
  17 Maria          Skutela              - Krzysztof      Sporczyk              300: 419
  18 Liliana        Dąbrowska            - Joanna         Ostrowska             292: 429
  19 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            317: 420
  20 Franciszek     Łysek                - Szymon         Płachta               410: 373
  21 Renata         Andracka             - Artur          Wawrzynowski          289: 412
  22 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Bednaruk              384: 456
  23 Bartosz        Bartczak             - Justyna        Sławińska             435: 292
  24 Marcin         Stachowiak           - Zuzanna        Cichoń                273: 366
  25 Miłosz         Wrzałek              - Krystyna       Czajkowska            427: 325
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Halina         Cecot                 306: 300
  27 Natalia        Woźniak              - Marek          Cecot                 470: 291
  28 Adrian         Ziemniewicz          - Iwona          Wieluńska             398: 351


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Marek          Dudkiewicz            410: 422
   2 Kamil          Górka                - Maciej         Czupryniak            466: 349
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Robert         Kamiński              313: 405
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Pietuchowski          463: 310
   5 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  444: 412
   6 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Nawrocki              391: 420
   7 Kazimierz      Merklejn             - Mikołaj        Cieplik               460: 337
   8 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Szczygieł             395: 388
   9 Jakub          Błażejewski          - Anita          Bruska                272: 318
  10 Jakub          Hassa                - Andrzej        Kowalski              330: 428
  11 Agata          Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             440: 332
  12 Adam           Grzelec              - Jakub          Onoszko               612: 290
  13 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Szymczak              485: 351
  14 Marek          Rogalski             - Wojciech       Zemło                 392: 454
  15 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  528: 281
  16 Piotr          Domański             - Grażyna        Wesołowska            361: 375
  17 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             416: 346
  18 Rafał          Wesołowski           - Franciszek     Łysek                 320: 356
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Liliana        Dąbrowska             458: 322
  20 Joanna         Ostrowska            - Maria          Skutela               397: 333
  21 Artur          Wawrzynowski         - Marcin         Stachowiak            420: 315
  22 Andrzej        Bednaruk             - Renata         Andracka              319: 381
  23 Zuzanna        Cichoń               - Bartosz        Bartczak              398: 289
  24 Justyna        Sławińska            - Karolina       Urbańska              344: 412
  25 Anna           Arana                - Adrian         Ziemniewicz           365: 400
  26 Iwona          Wieluńska            - Miłosz         Wrzałek               268: 480
  27 Marek          Cecot                - Irena          Sołdan                254: 510
  28 Krystyna       Czajkowska           - Natalia        Woźniak               299: 450


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              337: 403
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         348: 494
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              377: 494
   4 Jan            Mrozowski            - Kacper         Zegadło               350: 397
   5 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Szczygieł             400: 347
   6 Marek          Dudkiewicz           - Mikołaj        Cieplik               377: 391
   7 Rafał          Matczak              - Maciej         Nawrocki              485: 331
   8 Maciej         Czupryniak           - Dariusz        Kosz                  446: 436
   9 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Domański              345: 442
  10 Adam           Grzelec              - Szymon         Dąbrowski             477: 293
  11 Jakub          Hassa                - Marek          Rogalski              330: 360
  12 Agata          Kuć                  - Tomasz         Sehnal                391: 305
  13 Andrzej        Kowalski             - Jakub          Szymczak              361: 277
  14 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Zemło                 432: 406
  15 Anita          Bruska               - Andrzej        Kroc                  434: 340
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Grażyna        Wesołowska            257: 348
  17 Szymon         Płachta              - Artur          Wawrzynowski          373: 337
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Bednaruk              422: 336
  19 Joanna         Ostrowska            - Zuzanna        Cichoń                444: 340
  20 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Sławińska             522: 342
  21 Franciszek     Łysek                - Marcin         Stachowiak            341: 338
  22 Maria          Skutela              - Karolina       Urbańska              326: 398
  23 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              459: 324
  24 Liliana        Dąbrowska            - Bartosz        Bartczak              304: 360
  25 Anna           Arana                - Agnieszka      Matus                 358: 281
  26 Halina         Cecot                - Katarzyna      Ślusarska             330: 351
  27 Marek          Cecot                - Mariola        Osajda-Matczak        301: 316
  28 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Błaszkiewicz          351: 406


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Karol          Wyrębkiewicz          563: 324
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 314: 424
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jan            Mrozowski             372: 369
   4 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          549: 347
   5 Mikołaj        Cieplik              - Robert         Kamiński              247: 507
   6 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Czupryniak            377: 414
   7 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Matczak               449: 329
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Dudkiewicz            388: 518
   9 Szymon         Dąbrowski            - Agata          Kuć                   395: 402
  10 Piotr          Domański             - Adam           Grzelec               536: 357
  11 Marek          Rogalski             - Jakub          Błażejewski           351: 388
  12 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Hassa                 376: 304
  13 Jakub          Szymczak             - Mieczysław     Pastuszak             390: 378
  14 Wojciech       Zemło                - Anita          Bruska                340: 372
  15 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Onoszko               320: 423
  16 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kowalski              338: 386
  17 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Wesołowski            268: 468
  18 Andrzej        Bednaruk             - Szymon         Płachta               328: 411
  19 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Sporczyk              269: 333
  20 Justyna        Sławińska            - Joanna         Ostrowska             368: 431
  21 Renata         Andracka             - Franciszek     Łysek                 418: 272
  22 Karolina       Urbańska             - Maciej         Dąbrowski             410: 351
  23 Bartosz        Bartczak             - Maria          Skutela               565: 310
  24 Marcin         Stachowiak           - Liliana        Dąbrowska             415: 349
  25 Rafał          Błaszkiewicz         - Anna           Arana                 351: 338
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Halina         Cecot                 326: 309
  27 Konrad         Mikusek              - Krystyna       Czajkowska            355: 278
  28 Agnieszka      Matus                - Iwona          Wieluńska             378: 352
Lista rankingowa na dzień 24-06-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.45  10951   67
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.07  30350  192
   5 Dawid Pikul                    Poznań               156.81  30265  193
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             156.76  19125  122
   7 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.68  12691   81
   8 Jan Mrozowski                  Kraków               156.37  19546  125
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.36  30058  196
  12 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  13 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.26  28778  189
  15 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.91  17318  114
  16 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.53  30154  199
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.52  29547  195
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.33  28299  187
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.12  28712  190
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             149.24  27161  182
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.87  28982  196
  25 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           147.74  29400  199
  26 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       147.73  21125  143
  27 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.66  28941  196
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.41  24323  165
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.32  28728  195
  30 Justyna Górka                  Kraków               147.32  26517  180
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.73  28906  197
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.94  23350  160
  34 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.78  28718  197
  35 Szymon Płachta                 Warszawa             145.73  26378  181
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              145.28   5666   39
  38 Kamil Kister                   Warszawa             145.04  22771  157
  39 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  41 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.94  27829  192
  42 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  43 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  44 Janusz Krupiński               Bytom                143.93  27634  192
  45 Robert Kamiński                Warszawa             143.64  25424  177
  46 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.63  27289  190
  47 Michał Makowski                Warszawa             143.39   5449   38
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.04  19739  138
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               142.57  11833   83
  52 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.49  22798  160
  53 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  56 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               140.62   8578   61
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  60 Marcin Rogala                  Warszawa             139.73  27248  195
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  62 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.27  15598  112
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  64 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.82  26792  193
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  67 Jakub Błażejewski              Poznań               138.07  26786  194
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.88  25921  188
  69 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.60  27244  198
  70 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  71 Marta Bajorek                  Warszawa             137.57  27377  199
  72 Irena Sołdan                   Warszawa             137.36  26373  192
  73 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              137.21  19347  141
  74 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  75 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.17  19341  141
  76 Piotr Domański                 Lublin               136.99  18356  134
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            136.87  27237  199
  78 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  79 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.95  14954  110
  80 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.68   9769   72
  81 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  83 Adrian Ziemniewicz             Białystok            135.39  25724  190
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      135.28  12987   96
  86 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.12   8107   60
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            134.88  25763  191
  88 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.74  26814  199
  90 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26570  199
  93 Szymon Dąbrowski               Warszawa             133.33  26533  199
  94 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.06  26080  196
  95 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.01  18488  139
  96 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.79  24832  187
  97 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  98 Katarzyna Polak                Warszawa             132.59  25060  189
  99 Agata Kuć                      Stargard             132.58  23997  181
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 101 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 102 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 103 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.95   7257   55
 104 Maciej Nawrocki                Babimost             131.89  25060  190
 105 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.57  23815  181
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.55   5788   44
 107 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 108 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 109 Adam Grzelec                   Poznań               131.29  24683  188
 110 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 111 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.93   7463   57
 112 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.91  25658  196
 114 Agnieszka Walas                Kraków               130.79   8894   68
 115 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.34  25807  198
 116 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 117 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 118 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.10  25239  194
 119 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 120 Daniel Janus                   Wąchock              129.53   7124   55
 121 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.37  21087  163
 122 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 123 Marek Rogalski                 Warszawa             128.88  24358  189
 124 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.83  23834  185
 125 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.41  22985  179
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.23  25390  198
 129 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.80  24794  194
 130 Szymon Stępień                 Bytom                127.44  23704  186
 131 Tomasz Sehnal                  Warszawa             127.18  24164  190
 132 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.00   3937   31
 133 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 134 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 135 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.50  10373   82
 136 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.49  25045  198
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.47  24156  191
 138 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 139 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.99  24694  196
 140 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.86  14726  117
 142 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 143 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.70  21495  171
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 145 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 146 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.17  14895  119
 147 Ewelina Kister                 Warszawa             124.93  15491  124
 148 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.70  23443  188
 149 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.66  23187  186
 150 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.60   8971   72
 151 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 153 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 154 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 155 Jerzy Luter                    Bytom                124.14  24332  196
 156 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 157 Czesław Grajewski              Białystok            123.98  24548  198
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 159 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.55  16309  132
 162 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             122.71  13130  107
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.66  24164  197
 165 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 166 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 167 Dominik Ulejczyk               Będzin               122.30  24093  197
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               122.25  16748  137
 169 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 170 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.10  16362  134
 171 Tomasz A. Praga                Białystok            121.96  13416  110
 172 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.70  17282  142
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            121.30  23169  191
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.84  23926  198
 179 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 180 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 181 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 182 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 183 Agnieszka Dawid                Kraków               120.32  10227   85
 184 Adam Janicki                   Wrocław              120.30  14797  123
 185 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 186 Anita Bruska                   Gdynia               119.73  19755  165
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 188 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 189 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 190 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   8812   74
 191 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  17622  148
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             119.04  22856  192
 193 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 194 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.86  16402  138
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.85  13073  110
 196 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 197 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 198 Renata Andracka                Zwola                118.49  22750  192
 199 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 200 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             118.32  16801  142
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 202 Karolina Urbańska              Poznań               118.18  22218  188
 203 Maria Skutela                  Warszawa             118.16  22923  194
 204 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 205 Bożena Guział                  Racibórz             117.86  20861  177
 206 Franciszek Łysek               Warszawa             117.68  22360  190
 207 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 208 Beata Piotrowska               Łódź                 117.13   6442   55
 209 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 210 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 211 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.56   5595   48
 212 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.43  22936  197
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 214 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.01  19953  172
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               115.88  18425  159
 216 Samir Chakrar                  Poznań               115.86   4055   35
 217 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 218 Bartosz Bartczak               Poznań               115.41  22736  197
 219 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 220 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.78   5165   45
 221 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 222 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 223 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  114.60   4813   42
 224 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 225 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 226 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            114.26  13940  122
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 229 Marcin Kurowski                Racibórz             114.03  22691  199
 230 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 231 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.76   7167   63
 233 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             113.63   7045   62
 234 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 236 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 237 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 238 Sławomir Długosz               Ostróda              112.96  18978  168
 239 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             112.71  21641  192
 241 Józef Burzyński                Ełk                  112.11  11996  107
 242 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.10   6726   60
 243 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.60   4464   40
 244 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 245 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 246 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.40  21307  193
 247 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 248 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 249 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 250 Halina Cecot                   Kołobrzeg            108.40   9214   85
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 253 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.03  12531  116
 254 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          107.89   9171   85
 255 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.72  17127  159
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 258 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 259 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 260 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.29   7832   73
 261 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 262 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 263 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.68  16592  157
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 267 Marta Majewska                 Wadowice             104.97  13121  125
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 269 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 271 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.43  18203  176
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 275 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.61   3181   31
 276 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 277 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 278 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 279 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 280 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 281 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 282 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 283 Karolina Szubska               Jaworzno             100.98  12522  124
 284 Marek Cecot                    Kołobrzeg            100.27   3309   33
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 287 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 288 Teresa Balewska                Reda                  98.27  18573  189
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.01   8037   82
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 293 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.93   4227   45
 294 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.65  17975  194
 295 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.55   7589   82
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 297 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.33  14403  156
 298 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 299 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 300 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 301 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 302 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 305 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 308 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 310 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 312 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.27   3477   45
 314 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 317 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 319 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 24-06-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.56   3363   27
   4 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   9 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Bogusław Szyszka               Oława                143.42   3442   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  14 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  15 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  16 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  17 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  18 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  19 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  20 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  21 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  22 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  23 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  24 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  25 Katarzyna Bogusławska          Piastów              111.83   2684   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  27 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  28 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  29 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  30 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  31 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  32 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  33 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  34 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  37 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  38 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  39 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  40 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  41 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  42 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  43 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  44 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  45 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  46 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  47 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  48 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  50 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  52 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  53 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  54 Marek Popczyk                  Tychy                 93.41   2055   22
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  60 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  61 Izabela Chmielewska            Zabrze                97.00   1843   19
  62 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  63 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  64 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  65 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  66 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  67 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  68 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  69 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  70 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  71 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  72 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  73 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  74 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  75 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  76 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  77 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  78 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  79 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  80 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  81 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  82 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  84 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  85 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  86 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  87 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  88 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  89 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  90 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  91 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  92 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  93 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  94 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  95 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  96 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  97 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  98 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  99 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
 100 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        135.75   1629   12
 101 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 102 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 103 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 104 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 105 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 106 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 107 Adam Skowroński                Jarocin              118.50   1422   12
 108 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 109 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 115 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 119 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 120 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 121 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 122 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 123 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 124 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 125 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 127 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 128 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 130 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 131 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 132 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 133 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 134 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 135 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 136 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 137 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 138 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 139 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 140 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 141 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 142 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 143 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 144 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 145 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 146 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 147 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 148 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 149 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 150 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 153 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 154 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 155 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 156 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 157 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 158 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 159 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 160 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 161 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 162 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 163 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 164 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 165 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 166 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 167 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 168 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 169 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 170 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 171 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 172 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 173 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 174 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 175 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 176 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 177 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 178 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 179 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 180 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 181 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 182 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 183 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 184 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 185 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 186 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 187 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 188 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 189 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 190 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 191 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 192 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 193 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 194 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 195 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 196 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 197 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 198 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 199 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 200 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 201 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 202 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 203 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 204 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 205 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 206 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 207 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 208 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 209 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 210 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 211 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 212 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 213 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 214 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 215 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 216 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 217 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 218 Kamil Olejniczak               Kutno                106.57    746    7
 219 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 220 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 223 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 224 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 225 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 226 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 227 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 228 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 229 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 230 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 231 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 232 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 233 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 234 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 235 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 236 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 237 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 238 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 239 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 240 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 241 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 242 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 243 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 244 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 245 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 246 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 247 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 248 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 249 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 250 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 251 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 252 Krzysztof Tomczak              Kutno                 93.00    558    6
 253 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 254 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 255 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 256 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 257 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 258 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 259 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 260 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 261 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 262 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 263 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 264 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 265 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 266 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 267 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 268 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 269 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 270 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 271 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 272 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 273 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 274 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 275 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 276 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 277 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 278 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 279 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 280 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 281 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 283 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 284 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 285 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 286 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 287 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 288 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 289 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 290 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 291 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 292 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 293 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 294 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie