Kutno25
maja
Kutno 25 maja XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2018
Sulejów31
maja
Sulejów 31- 3 czerwca XIII Klubowe Mistrzostwa Polski
Piasutno 9
czerwca
Piasutno 9-10 czerwca Szóste scrabble nad jeziorem
31 - 03 czerwca 2018 — XIII Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacje
galeria

XIII Klubowe Mistrzostwa PolskiSulejów, 31 - 03 czerwca 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Klubowe Mistrzostwa Polski
XI Klubowe Mistrzostwa Polski
X Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejudla klubów zarejestrowanych w PFS
Regulamin KMP 2017
Sposób rozgrywanialiczba rund i system rozgrywek zostaną ustalone po upływie terminu zgłoszeń
Miejsce rozgrywekOśrodek Wczasowy Dresso
97-330 Sulejów
mapa
Obrońca tytułuKBKS Paranoja
SędziaSylwia Buks
Harmonogramszczegółowy harmonogram zostanie ustalony po upływie terminu zgłoszeń

planowane rozpoczęcie turnieju — czwartek (31.05.) ok. godz. 12:00
planowane zakończenie turnieju — niedziela (3.06.) ok. godz. 15:00
Wpisowe250 złotych od drużyny
Wyżywieniena miejscu łącznie z noclegiem (trzy posiłki dziennie)
Noclegina miejscu łącznie z wyżywieniem

rezerwacja mailowo lub telefonicznie przez kapitanów drużyn za pośrednictwem organizatora (rwesolowski@gmail.com — 604 684 084)

do dyspozycji każdej z drużyn dwupokojowy domek z łazienką (konfiguracja pokoi 2+2, 2+3, 1+3, ew. możliwość dostawki)

opcja I — 250,00 zł/os:
- pobyt: od czwartku (31.05.) do niedzieli (3.06.)
- wyżywienie: od obiadu w czwartek do obiadu w niedzielę

opcja II — 300,00 zł/os:
- pobyt: od środy (30.05.) do niedzieli (3.06.)
- wyżywienie: od kolacji w środę do obiadu w niedzielę

w przypadku chęci rezerwacji noclegów/wyżywienia w innej konfiguracji i/lub innych wymagań (np. wege porcje) => kontakt z organizatorem
NagrodyPuchar + medale dla najlepszych drużyn

Nagrody finansowe
Dodatkowe atrakcjeszczegóły po ustaleniu harmonogramu

tradycyjny mecz piłki nożnej
grill
możliwość zorganizowania mini spływu kajakowego Pilicą
Zgłoszenia uczestnikówtermin zgłoszeń upłynął
Lista uczestnikówpokaż listę uczestników
1.KBKS Paranoja Warszawa 626,53
Michał Alabrudziński (K)159,60
Kazimierz Merklejn156,35
Mariusz Skrobosz155,82
Kacper Zegadło154,76
Miłosz Wrzałek151,32
2.Matriks I Milanówek 588,68
Piotr Pietuchowski152,99
Dominik Urbacki152,40
Maciej Czupryniak143,10
Marek Dudkiewicz140,19
Rafał Matczak (K)138,25
3.Ghost Kraków 583,38
Kamil Górka (K)152,68
Łukasz Bobowski151,21
Tomasz Lempart141,22
Małgorzata Sulejewska138,27
4.Blank I Szczecin 572,80
Łukasz Tuszyński149,29
Patryk Wolniewicz144,28
Ireneusz Moralewicz (K)140,64
Natalia Woźniak138,59
5.ŁKMS I 553,87
JakubJakub 142,00
Radosław Jachna140,70
Wojciech Zemło (K)140,10
Andrzej Kroc131,07
6.Górnośląski Klub Scrabble 527,30
Maciej Rzychoń145,27
Łukasz Sornek135,95
Szymon Stępień124,47
Leszek Stecuła (K)121,61
Jerzy Luter119,94
7.Macaki Warszawa 525,83
Szymon Płachta143,19
Rafał Wesołowski (K)131,75
Krzysztof Sporczyk130,21
Joanna Ostrowska120,68
8.Blank II Szczecin 524,51
Dariusz Kuć140,98
Monika Gawron-Cieślik (K)130,58
Dorota Kuć130,27
Maciej Kuć122,68
9.OSPS ANAGRAM Ostróda **522,96
Andrzej Oleksiak145,63
*Rafał Dąbrowski144,42
Grzegorz Koczkodon (K)123,12
Sławomir Długosz109,79
10.Blubry I Poznań 522,54
Dariusz Ulatowski148,76
Jakub Błażejewski (K)144,25
Adam Grzelec127,13
Bartosz Aleksandrowicz102,40
11.WKS Siódemka Wrocław 520,27
Mikołaj Cieplik136,35
*Bronisław Parada135,42
Małgorzata Szczygieł (K)133,65
Ryszard Korpalski114,85
12.Matriks II Milanówek 507,61
Rafał Błaszkiewicz132,81
Robert Kamiński132,11
Katarzyna Ślusarska (K)122,79
Agnieszka Matus119,90
Konrad Pajączek111,98
13.Blubry II Poznań 497,53
Jakub Hassa131,90
Diana Pietrzykowska124,90
Agata Kuć (K)123,11
Renata Andracka117,62
14.MKS Dąbek Warszawa 483,96
Szymon Dąbrowski (K)131,08
Maria Skutela119,46
Jarosław Olek118,33
Maciej Dąbrowski115,09
Liliana Dąbrowska100,00
15.Uniwersytecki Klub Scrabble F16475,75
Jakub Onoszko (K)125,15
Mieczysław Pastuszak118,94
Anita Bruska116,67
Andrzej Bednaruk114,99
16.ŁKMS II 468,99
Jarosław Michalak125,44
Grażyna Wesołowska (K)123,27
Beata Piotrowska120,28
Przemysław Woliński100,00
17.Raciborski Klub Scrabble SZKRAB 462,15
Teresa Zalewska (K)123,48
Bożena Guział118,47
Marcin Kurowski113,74
Agnieszka Antos106,46
*Gracz będzie mógł wziąć udział w turnieju po spełnieniu warunku rozegrania w klubie minimum 30 partii w okresie 19 czerwca 2017 – 30 maja 2018
**Klub będzie mógł wziąć udział w turnieju po spełnieniu warunku rozegrania minimum 18 turniejów w okresie 19 czerwca 2017 – 30 maja 2018
OrganizatorzyRafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com — 604 684 084
Polska Federacja Scrabble


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie