Grodzisko Dolne 2
lutego
Grodzisko Dolne 2- 3 lutego Turniej Memoriałowy Stanisława RydzikaMistrzostwa Regionów 2019
Gorzów Wielkopolski16
lutego
Gorzów Wielkopolski 16-17 lutego Walentynki w GorzowieGrand Prix 2019
Poznań 1
marca
Poznań 1- 3 marca Strefa Scrabble na Poznańskich Targach Książki
"Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" — Tryumf Marka Dudkiewicza w Gorzowie Wielkopolskim16 - 17 lutego 2019 — Walentynki w GorzowieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Walentynki w Gorzowie Gorzów Wielkopolski, 16 - 17 lutego 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


"Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta" — Tryumf Marka Dudkiewicza w Gorzowie WielkopolskimPo ośmiu latach przerwy do kalendarza scrabblowego powrócił turniej walentynkowy organizowany przez Radosława Pastusiaka. Wraz z reaktywacją rozgrywek, zmieniona została lokalizacja turnieju. Tym razem Walentynki spędziliśmy w Gorzowie Wielkopolskim (a jak zapewniał gospodarz, również w kolejnych latach będziemy mogli je tam spędzić). Tak jak ostatni turniej w Sulęcinie tak i tegoroczne rozgrywki gościły 64 uczestników. Sobotnie zawody toczyły się pod dyktando Grzegorza Kurowskiego z Warszawy, który mimo porażki w 8 rundzie z Bartoszem Morawskim z Wrocławia, przewodził stawce zawodników. Po sobotnich zmaganiach przy planszach i kolacji uczestnicy integrowali się w "rodzinnej " atmosferze.

Ze względu na nietypową dla większości turniejów liczbę rund w niedzielny poranek rozgrywki rozpoczęto już o 9. Finisz rozgrywek zapoczątkował się w 10 rundzie, kiedy to na pierwszym stole Marek Dudkiewicz z Milanówka pokonał Grzegorza Kurowskiego. Mimo porażki Grzegorz powrócił jeszcze po 11 rundzie na fotel lidera pokonując świetnie grającą Natalię Woźniak z Dziwnówka.Od dwunastej rundy rozpoczął się zmasowany atak na końcowy tryumf w turnieju . Po 13 rundzie mieliśmy trzech zawodników z 10 zwycięstwami. Prowadził Mariusz Skrobosz z Warszawy przed Łukaszem Tuszyńskim z Chłopowo oraz Markiem Dudkiewiczem. Pomiędzy zawodnikami była różnica małych punktów na tyle wyraźna, że zwycięzca z pierwszego stołu miał zapewniony puchar. I tu stała rzecz niesłychana w historii Scrabble w Polsce. W ostatniej rundzie na pierwszym stole padł remis. Zawodnicy byli tak mocno zaskoczeni sytuacją, że lider po 13 rundzie już odbierał gratulacje. A tu jak w polskim przysłowiu na remisie skorzystał Marek Dudkiewicz pokonując Kacpra Zegadło z Warszawy, tym samym jako jedyny zawodnik uzyskał 11 dużych punktów. I jak to w reklamie pewnych kart płatniczych, mina zawodników z pierwszego stołu — BEZCENNA.

Żeby zachować tradycję turniejów walentynkowych w każdej rundzie zawodnicy z 14 stołu otrzymywali okolicznościowe maskotki, oraz prowadzono klasyfikację par mieszanych i niemieszanych. W parach mieszanych największą liczbę małych punktów zdobyli Natalia Woźniak i i Paweł Pogorzelski z Olsztyna. Najlepszą parą niemieszaną zostali Maciej Czupryniak z Milanówka i Marek Dudkiewicz. W ostatniej chwili tajemniczy sponsor ufundował nagrodę za najdroższe słowo ułożone w niedzielnych rozgrywkach. Tym słowem było "DOBIWSZY" za 140 pkt, ułożone przez Bartka Pawlaka ze Starego Szwarocina.

Podziękowania dla organizatora Radosława Pastusiaka, sponsorów oraz obsługi "Rancza pod Lasem" w Prądocinie.

PS. Są jeszcze w Polsce miejsca wolne od technologii i nadajników telefonii komórkowej :)
relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 14
system: połówkowy (rundy 1-13), duńczyk (runda 14)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekRanczo pod Lasem w Prądocinie
mapa
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 16 lutego (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 lutego (6 rund)
8:00 — 9:00 — śniadanie dla osób nocujących na miejscu
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdok. 7 km od zjazdu z drogi S3 Gorzów Wlkp Południe w stronę Lubniewic
mapa
WyżywienieObiad dwudaniowy w cenie 30 zł za osobę – zapisy na miejscu
kolacja w cenie 20 zł za osobę – zapisy na miejscu
kawa, herbata i napoje do woli na miejscu.
Na miejscu znajduje się również pizzeria i bar do dyspozycji uczestników.
Noclegi75 zł za osobę ze śniadaniem, pokoje 3 i 4 osobowe. Łącznie 42 miejsca noclegowe. — aktualnie brak wolnych miejsc noclegowych
Możliwość rezerwacji noclegu w motelu oddalonym o 3,5 km od miejsca gry — 75 zł/os ze śniadaniem — rezerwacja bezpośrednio u organizatora: Radek Pastusiak: 600 766 550
NagrodyI miejsce – 1000 zł
II miejsce – 500 zł
III miejsce – 250 zł
IV miejsce – 150 zł
V miejsce – 100 zł

Najlepsza para turnieju (mieszana) – nagrody rzeczowe
Najdroższy ruch – nagroda rzeczowa
oraz inne nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeSłodkie niespodzianki
wieczorek integracyjny
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Radek Pastusiak Gorzów Wielkopolski Zwykły uczestnik2018-12-31 15:33:06
2 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2019-01-01 00:00:49
3 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-01-01 02:06:56
4 Halina Cecot Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-01-02 10:43:18
5 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-01-02 13:17:39
6 Magdalena Kupczyńska Szczecin Członek PFS2019-01-03 03:41:41
7 Marta Świątkowska Wrocław Członek PFS2019-01-03 11:21:27
8 Adam Janicki Wrocław Członek PFS2019-01-03 11:21:58
9 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2019-01-03 13:27:31
10 Anna Arana Kołobrzeg Członek PFS2019-01-03 17:18:08
11 Dorota Kuć Stargard Członek PFS2019-01-04 10:15:50
12 Dariusz Kuć Stargard Członek PFS2019-01-04 10:16:23
13 Iwona Wieluńska Kołobrzeg Członek PFS2019-01-04 17:33:00
14 Marcin Gauer😎 Kołobrzeg☀️ Członek PFS2019-01-04 17:34:57
15 Dorota Stachowska Wydartowo I Członek PFS2019-01-04 18:26:38
16 Czajkowska Krystyna Kołobrzeg Członek PFS2019-01-05 15:38:25
17 Karolina Urbańska Poznań Członek PFS2019-01-05 18:36:49
18 Maciej Perzyński Dolaszewo Zwykły uczestnik2019-01-06 00:48:30
19 Małgorzata Szmuksta Szczecin Członek PFS2019-01-06 08:24:22
20 Ryszard Pliszka Szczecin Zwykły uczestnik2019-01-06 20:13:26
21 Agata Kuć Poznań Członek PFS2019-01-06 20:43:07
22 Dawid Pikul Poznań Członek PFS2019-01-06 23:50:21
23 Łukasz Tuszyński CHłopowo Członek PFS2019-01-07 16:17:03
24 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz Członek PFS2019-01-07 17:51:56
25 Waldemar Kudliński Bydgoszcz Członek PFS2019-01-07 17:53:11
26 Tadeusz Kondej Świnoujście Zwykły uczestnik2019-01-09 18:37:52
27 Franek Łysek Warszawa Młodzież2019-01-10 22:22:20
28 Wojciech Łysek Warszawa Zwykły uczestnik2019-01-12 09:20:34
29 Józef Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-01-15 18:59:50
30 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-01-15 19:00:27
31 Jacek Mańko Poznań Członek PFS2019-01-16 14:52:06
32 Marcin Stachowski Wydartowo I Młodzież2019-01-17 15:29:44
33 Elżbieta Fitał Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-01-18 16:08:55
34 Jadwiga Szczurowska Swnoujście Zwykły uczestnik2019-01-24 15:11:54
35 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2019-01-26 00:56:04
36 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-01-26 15:11:45
37 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnik2019-01-26 19:39:05
38 Jacek Nowak Szczecin Zwykły uczestnik2019-01-29 17:54:42
39 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2019-01-29 18:04:17
40 Weronika Rudnicka Poznań Zwykły uczestnik2019-01-31 12:33:47
41 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-02-01 16:18:01
42 Małgorzata Wesołowska Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-02-01 18:16:22
43 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-02-02 18:05:25
44 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-02-03 08:20:51
45 Beata Kiżewska Świnoujście Zwykły uczestnik2019-02-03 10:03:21
46 Sławomir Piotrowski Deszczno Członek PFS2019-02-04 17:31:28
47 Bartosz Morawski Wrocław Członek PFS2019-02-06 20:25:02
48 Elżbieta Napiórkowska Gorzów Wielkopolski Debiutant2019-02-06 22:48:57
49 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFS2019-02-06 23:38:03
50 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2019-02-07 08:45:57
51 WALENTY Siemaszko Lipiany Zwykły uczestnik2019-02-08 17:44:04
52 Anna Kowalik Szczecin Zwykły uczestnik2019-02-10 13:06:02
53 Monika Siemaszko Poznań Członek PFS2019-02-10 15:21:54
54 Patryk Gadus Pszczew Zwykły uczestnik2019-02-10 20:40:54
55 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnik2019-02-11 18:11:47
56 Ireneusz Moralewicz GOLENIÓW Członek PFS2019-02-12 20:09:44
57 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2019-02-12 22:32:52
58 Dominika Worona Police Zwykły uczestnik2019-02-12 22:36:55
59 Jolanta Chłopińska WAŁCZ Członek PFS2019-02-13 12:42:58
60 Robert Duczemiński Gorzów Wlkp. Zwykły uczestnik2019-02-14 19:50:07
61 Łukasz Przyszlak Świnoujście Zwykły uczestnik2019-02-14 21:20:24
62 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-02-15 00:49:51
63 Paweł Pogorzelski Olsztyn Zwykły uczestnik2019-02-15 00:53:10
64 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnik2019-02-15 13:35:00
65 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnik2019-02-15 13:35:26
66 Maciej Kuć Stargard Członek PFS2019-02-15 14:04:53
67 Andrzej Kowalski Gdańsk Zwykły uczestnik2019-02-15 19:17:32
68 Dariusz Ulatowski Tuchola Zwykły uczestnik2019-02-15 20:11:11
69 Paweł Wdziękoński Świnoujście Zwykły uczestnik2019-02-15 22:52:46
OrganizatorzyFundacja Balonowe Endorfinki — prezes Radek Pastusiak — 600 766 550 — radekpastusiak@gmail.com
SponsorzyFundacja Balonowe Endorfinki


Wyniki turnieju Walentynki w Gorzowie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              136.50     11.0     5646     2334      509
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.48     10.5     6014     2255     1030
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.13     10.5     5737     2279      680
  4 Bartosz         Morawski             Wrocław                164.49     10.0     5872     2169      847
  5 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               152.47     10.0     5767     2273      851
  6 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.53     10.0     5545     2208      142
  7 Kacper          Zegadło              Warszawa               149.43      9.0     5988     2076      926
  8 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                146.91      9.0     5950     2001      577
  9 Agata           Kuć                  Stargard               125.55      9.0     5741     2058      603
 10 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               159.34      9.0     5698     2088      532
 11 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    140.69      9.0     5438     2095      203
 12 Franciszek      Łysek                Warszawa               105.84      9.0     5322     1880      378
 13 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        129.09      9.0     5257     2012      -18
 14 Dariusz         Kuć                  Stargard               139.65      8.0     5884     1936      768
 15 Maciej          Czupryniak           Milanówek              151.03      8.0     5636     1845      607
 16 Patryk          Gadus                Pszczew                118.06      8.0     5446     1910      131
 17 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    136.93      8.0     5375     1874      104
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.95      8.0     5367     1832      695
 19 Joanna          Juszczak             Warszawa               140.49      8.0     5350     2001      244
 20 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              116.19      8.0     5333     1884      134
 21 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               134.49      8.0     5312     2030      355
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.45      8.0     5279     2050      308
 23 Dorota          Kuć                  Stargard               124.92      8.0     5188     1894      -20
 24 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            131.14      8.0     5006     2060     -427
 25 Weronika        Rudnicka             Szczecin               132.46      7.0     5523     1739      401
 26 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               147.29      7.0     5430     1665      374
 27 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 141.04      7.0     5416     1712      390
 28 Jacek           Mańko                Poznań                 134.51      7.0     5367     1844       88
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.73      7.0     5327     1773     -145
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.17      7.0     5314     1842      165
 31 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               136.98      7.0     5195     1775     -386
 32 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            131.04      7.0     5091     1791      -23
 33 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            120.46      7.0     5075     1694      357
 34 Monika          Siemaszko            Lipiany                121.86      7.0     5003     1769     -325
 35 Jacek           Nowak                Szczecin               107.63      7.0     4994     1576      205
 36 Karolina        Urbańska             Poznań                 117.54      7.0     4970     1768     -467
 37 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.62      7.0     4923     1626      -66
 38 Dominika        Worona               Police                 122.69      7.0     4783     1752       18
 39 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               138.65      6.0     5310     1626     -209
 40 Beata           Kiżewska             Świnoujście            113.85      6.0     5231     1619     -130
 41 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.89      6.0     5171     1662      -57
 42 Walenty         Siemaszko            Lipiany                127.55      6.0     5088     1639      108
 43 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               126.04      6.0     5029     1651       78
 44 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               120.86      6.0     5000     1629     -416
 45 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.38      6.0     4984     1586     -223
 46 Marta           Świątkowska          Wrocław                119.65      6.0     4979     1780     -195
 47 Adam            Janicki              Wrocław                121.75      6.0     4932     1608     -440
 48 Anna            Kowalik              Szczecin               112.53      6.0     4866     1630     -360
 49 Anna            Arana                Kołobrzeg              115.22      6.0     4802     1572     -106
 50 Halina          Cecot                Kołobrzeg              110.44      6.0     4767     1610     -344
 51 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    104.61      6.0     4644     1495     -256
 52 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.84      6.0     4592     1588     -646
 53 Renata          Andracka             Zwola                  123.48      5.0     5119     1447       29
 54 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            123.51      5.0     4799     1477     -412
 55 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            106.04      5.0     4702     1412     -159
 56 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      5.0     4640     1397     -346
 57 Radosław        Pastusiak            Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     4548     1387     -459
 58 Małgorzata      Wesołowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     4264     1533    -1114
 59 Maciej          Kuć                  Stargard               126.51      5.0     2947     1122      159
 60 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      4.0     4526     1309     -658
 61 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      3.5     4031     1091     -808
 62 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      2.5     4362      983     -477
 63 Maria           Wieczorek            Kołobrzeg              100.00      2.5     3852      980    -1048
 64 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      1.5     3784      865    -1056
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Walentynki w Gorzowie



	Bartosz Morawski 164.49 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agata          Kuć                   125.55 -  405: 411   76
    2    18 Halina         Cecot                 110.44 +  450: 300  160
    3    11 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  442: 266  174
    4     5 Marta          Świątkowska           119.65 +  450: 377  170
    5     5 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  305: 404   84
    6    11 Dorota         Kuć                   124.92 +  511: 303  175
    7     4 Kacper         Zegadło               149.43 +  455: 438  199
    8     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 +  419: 285  202
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              131.45 +  385: 357  181
   10     2 Natalia        Woźniak               139.53 -  343: 413   90
   11     4 Dariusz        Kuć                   139.65 +  427: 381  190
   12     2 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  342: 414   86
   13     5 Jakub          Hassa                 131.14 +  516: 335  181
   14     3 Paweł          Pogorzelski           146.91 +  422: 341  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2165  / 14 154.64




	Kazimierz Merklejn 159.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Kuć                   124.92 +  495: 256  175
    2     5 Marcin         Stachowski            131.04 +  424: 369  181
    3     3 Jacek          Mańko                 134.51 +  452: 380  185
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  298: 343   81
    5     9 Marek          Dudkiewicz            136.50 +  410: 396  186
    6     6 Jakub          Hassa                 131.14 -  372: 402   81
    7     7 Agata          Kuć                   125.55 +  415: 401  176
    8     7 Patryk         Gadus                 118.06 +  493: 290  168
    9     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  345: 393  102
   10     6 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  288: 574  101
   11    11 Joanna         Ostrowska             126.17 +  428: 330  176
   12     8 Dariusz        Kuć                   139.65 +  431: 260  190
   13     6 Sławomir       Piotrowski            134.49 +  530: 352  184
   14     4 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  317: 420  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2088  / 14 149.14




	Grzegorz Kurowski 152.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  502: 340  174
    2     4 Robert         Duczemiński           140.69 +  452: 340  191
    3     2 Beata          Kiżewska              113.85 +  451: 304  164
    4     1 Sławomir       Piotrowski            134.49 +  444: 318  184
    5     1 Joanna         Juszczak              140.49 +  363: 329  190
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              131.45 +  380: 359  181
    7     1 Jakub          Hassa                 131.14 +  432: 317  181
    8     1 Bartosz        Morawski              164.49 -  285: 419  114
    9     1 Kazimierz      Merklejn              159.34 +  393: 345  209
   10     1 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  357: 363   86
   11     1 Natalia        Woźniak               139.53 +  540: 299  190
   12     1 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  325: 372   99
   13     2 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  423: 494  101
   14     4 Kazimierz      Merklejn              159.34 +  420: 317  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2273  / 14 162.36




	Łukasz Tuszyński 151.13 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              123.48 +  377: 375  173
    2     9 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  297: 450   99
    3    17 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  441: 316  176
    4    11 Jacek          Mańko                 134.51 +  376: 327  185
    5     7 Dominika       Worona                122.69 +  443: 366  173
    6     3 Kacper         Zegadło               149.43 -  335: 422   99
    7    10 Robert         Duczemiński           140.69 -  397: 403   91
    8    16 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  477: 422  176
    9    11 Joanna         Ostrowska             126.17 +  388: 295  176
   10     6 Kazimierz      Merklejn              159.34 +  574: 288  209
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              131.45 +  352: 334  181
   12     3 Natalia        Woźniak               139.53 +  429: 279  190
   13     2 Grzegorz       Kurowski              152.47 +  494: 423  202
   14     1 Mariusz        Skrobosz              149.48 =  357: 357  149
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2279  / 14 162.79




	Maciej Czupryniak 151.03 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dominika       Worona                122.69 -  409: 412   73
    2    17 Dorota         Stachowska            119.38 -  333: 374   69
    3    25 Ryszard        Pliszka               100.00 +  485: 323  150
    4    18 Monika         Siemaszko             121.86 -  339: 345   72
    5    23 Halina         Cecot                 110.44 +  414: 346  160
    6    18 Marcin         Stachowski            131.04 -  295: 398   81
    7    24 Józef          Wietecki              104.61 +  524: 252  155
    8    19 Walenty        Siemaszko             127.55 +  400: 313  178
    9    15 Andrzej        Kowalski              141.04 +  419: 377  191
   10    12 Marta          Świątkowska           119.65 -  292: 391   70
   11    15 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  422: 315  186
   12    10 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  531: 350  187
   13     7 Natalia        Woźniak               139.53 -  347: 482   90
   14    10 Weronika       Rudnicka              132.46 +  426: 351  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 14 131.71




	Mariusz Skrobosz 149.48 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Monika         Siemaszko             121.86 +  461: 334  172
    2     9 Łukasz         Tuszyński             151.13 +  450: 297  201
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  316: 412   81
    4     9 Joanna         Ostrowska             126.17 +  538: 298  176
    5     4 Maciej         Kuć                   126.51 +  470: 297  177
    6     2 Sławomir       Piotrowski            134.49 +  363: 333  184
    7     2 Joanna         Juszczak              140.49 -  418: 433   90
    8     3 Robert         Duczemiński           140.69 -  386: 471   91
    9     6 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  496: 324  176
   10     4 Maciej         Sancewicz             136.93 +  494: 388  187
   11     3 Jakub          Hassa                 131.14 +  459: 299  181
   12     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 +  372: 325  202
   13     1 Marek          Dudkiewicz            136.50 +  434: 416  186
   14     1 Łukasz         Tuszyński             151.13 =  357: 357  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2255  / 14 161.07




	Kacper Zegadło 149.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               121.75 +  537: 366  172
    2     1 Dominika       Worona                122.69 +  438: 358  173
    3     1 Agata          Kuć                   125.55 +  391: 386  176
    4     3 Joanna         Juszczak              140.49 -  373: 415   90
    5     6 Dorota         Kuć                   124.92 +  415: 305  175
    6     3 Łukasz         Tuszyński             151.13 +  422: 335  201
    7     4 Bartosz        Morawski              164.49 -  438: 455  114
    8     4 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  339: 348   84
    9     7 Marta          Świątkowska           119.65 +  504: 290  170
   10     5 Jakub          Hassa                 131.14 -  411: 413   81
   11     7 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  465: 344  176
   12     5 Maciej         Sancewicz             136.93 +  467: 290  187
   13     3 Robert         Duczemiński           140.69 +  438: 374  191
   14     2 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  350: 383   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2076  / 14 148.29




	Maciej Grąbczewski 147.29 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  468: 385  171
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  390: 432   81
    3    10 Marcin         Gauer                 100.84 -  299: 375   51
    4    21 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  411: 361  174
    5    14 Joanna         Ostrowska             126.17 -  292: 492   76
    6    23 Iwona          Wieluńska             116.19 +  409: 398  166
    7    17 Anna           Kowalik               112.53 +  445: 284  163
    8    12 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  337: 422   79
    9    20 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  501: 258  150
   10    15 Karolina       Urbańska              117.54 +  479: 233  168
   11    10 Marcin         Stachowski            131.04 +  359: 310  181
   12     9 Jakub          Hassa                 131.14 -  368: 370   81
   13     9 Franciszek     Łysek                 105.84 -  326: 372   56
   14    11 Patryk         Gadus                 118.06 -  346: 364   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 14 118.93




	Paweł Pogorzelski 146.91 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  301: 335   70
    2    20 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  509: 349  171
    3    14 Marta          Świątkowska           119.65 -  366: 478   70
    4    19 Wojciech       Łysek                 100.00 +  510: 362  150
    5    12 Marcin         Stachowski            131.04 +  381: 349  181
    6     9 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  413: 435   86
    7    13 Andrzej        Kowalski              141.04 -  387: 473   91
    8    18 Iwona          Wieluńska             116.19 +  462: 412  166
    9    13 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  457: 337  176
   10    10 Agata          Kuć                   125.55 +  437: 389  176
   11     8 Bartłomiej     Pawlak                129.09 +  500: 314  179
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              131.45 +  460: 356  181
   13     4 Joanna         Juszczak              140.49 +  426: 362  190
   14     3 Bartosz        Morawski              164.49 -  341: 422  114
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 14 142.93




	Andrzej Kowalski 141.04 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Świątkowska           119.65 -  334: 355   70
    2    27 Maria          Wieczorek             100.00 +  462: 236  150
    3    16 Anna           Arana                 115.22 +  369: 323  165
    4    16 Anna           Kowalik               112.53 -  347: 389   63
    5    19 Jolanta        Olczak                100.00 +  329: 305  150
    6    10 Dominika       Worona                122.69 -  347: 472   73
    7    13 Paweł          Pogorzelski           146.91 +  473: 387  197
    8    10 Jacek          Mańko                 134.51 -  282: 426   85
    9    15 Maciej         Czupryniak            151.03 -  377: 419  101
   10    21 Monika         Siemaszko             121.86 +  459: 323  172
   11    14 Patryk         Gadus                 118.06 -  311: 416   68
   12    21 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  494: 245  150
   13    17 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  475: 327  187
   14    12 Rafał          Wesołowski            130.95 -  357: 403   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 14 122.29




	Robert Duczemiński 140.69 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Stachowska            119.38 +  401: 310  169
    2     4 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  340: 452  102
    3    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  447: 263  150
    4    12 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  302: 297  176
    5     8 Natalia        Woźniak               139.53 -  432: 444   90
    6    14 Walenty        Siemaszko             127.55 +  454: 402  178
    7    10 Łukasz         Tuszyński             151.13 +  403: 397  201
    8     3 Mariusz        Skrobosz              149.48 +  471: 386  199
    9     4 Sławomir       Piotrowski            134.49 +  339: 288  184
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              131.45 +  383: 351  181
   11     2 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  354: 488   86
   12     4 Joanna         Juszczak              140.49 +  342: 318  190
   13     3 Kacper         Zegadło               149.43 -  374: 438   99
   14     5 Natalia        Woźniak               139.53 -  396: 401   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2095  / 14 149.64




	Joanna Juszczak 140.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Patryk         Gadus                 118.06 +  422: 299  168
    2    15 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  377: 335  170
    3     6 Weronika       Rudnicka              132.46 +  316: 286  182
    4     3 Kacper         Zegadło               149.43 +  415: 373  199
    5     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  329: 363  102
    6     5 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  497: 295  189
    7     2 Mariusz        Skrobosz              149.48 +  433: 418  199
    8     2 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  334: 411   81
    9     3 Natalia        Woźniak               139.53 -  377: 380   90
   10     7 Dominika       Worona                122.69 +  433: 366  173
   11     6 Sławomir       Piotrowski            134.49 +  407: 333  184
   12     4 Robert         Duczemiński           140.69 -  318: 342   91
   13     4 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  362: 426   97
   14     6 Agata          Kuć                   125.55 -  330: 479   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 14 142.93




	Dariusz Kuć 139.65 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Urbańska              117.54 +  518: 230  168
    2     2 Agata          Kuć                   125.55 -  374: 421   76
    3     9 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  418: 423   87
    4    17 Adam           Janicki               121.75 +  479: 329  172
    5    11 Maciej         Sancewicz             136.93 -  421: 457   87
    6    17 Marta          Świątkowska           119.65 -  333: 427   70
    7    22 Bartosz        Bartczak              115.62 +  452: 336  166
    8    17 Beata          Kiżewska              113.85 +  488: 316  164
    9    12 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  405: 318  186
   10     9 Jacek          Mańko                 134.51 +  426: 360  185
   11     4 Bartosz        Morawski              164.49 -  381: 427  114
   12     8 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  260: 431  109
   13    12 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  491: 254  171
   14     9 Jakub          Hassa                 131.14 +  438: 387  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 14 138.29




	Natalia Woźniak 139.53 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Iwona          Wieluńska             116.19 +  448: 318  166
    2    13 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  399: 382  186
    3     8 Jakub          Hassa                 131.14 -  337: 430   81
    4    13 Marcin         Gauer                 100.84 +  500: 344  151
    5     8 Robert         Duczemiński           140.69 +  444: 432  191
    6     4 Agata          Kuć                   125.55 +  449: 381  176
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  326: 381   81
    8     6 Maciej         Kuć                   126.51 +  388: 303  177
    9     3 Joanna         Juszczak              140.49 +  380: 377  190
   10     2 Bartosz        Morawski              164.49 +  413: 343  214
   11     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  299: 540  102
   12     3 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  279: 429  101
   13     7 Maciej         Czupryniak            151.03 +  482: 347  201
   14     5 Robert         Duczemiński           140.69 +  401: 396  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2208  / 14 157.71




	Ireneusz Moralewicz 138.65 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartosz        Bartczak              115.62 -  363: 485   66
    2    23 Jacek          Nowak                 107.63 +  489: 354  158
    3    12 Monika         Siemaszko             121.86 +  399: 324  172
    4     8 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  415: 296  187
    5    10 Anna           Kowalik               112.53 +  435: 358  163
    6     5 Joanna         Juszczak              140.49 -  295: 497   90
    7     8 Bartłomiej     Pawlak                129.09 +  411: 297  179
    8     8 Jakub          Hassa                 131.14 -  381: 393   81
    9     9 Maciej         Sancewicz             136.93 -  353: 459   87
   10    16 Franciszek     Łysek                 105.84 -  359: 375   56
   11    16 Iwona          Wieluńska             116.19 -  312: 456   66
   12    18 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  400: 355  170
   13    14 Dorota         Kuć                   124.92 -  376: 408   75
   14    16 Joanna         Ostrowska             126.17 -  322: 462   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 14 116.14




	Szymon Dąbrowski 136.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Arana                 115.22 +  330: 300  165
    2    16 Jacek          Mańko                 134.51 -  392: 403   85
    3     9 Dariusz        Kuć                   139.65 +  423: 418  190
    4     8 Ireneusz       Moralewicz            138.65 -  296: 415   89
    5    13 Patryk         Gadus                 118.06 -  421: 464   68
    6    22 Wojciech       Łysek                 100.00 +  510: 338  150
    7    26 Halina         Cecot                 110.44 -  316: 423   60
    8    22 Anna           Kowalik               112.53 +  399: 393  163
    9    19 Karolina       Urbańska              117.54 -  332: 395   68
   10    17 Walenty        Siemaszko             127.55 +  374: 369  178
   11    13 Rafał          Wesołowski            130.95 +  310: 299  181
   12    10 Maciej         Czupryniak            151.03 -  350: 531  101
   13    17 Andrzej        Kowalski              141.04 -  327: 475   91
   14    17 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  415: 358  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 14 126.79




	Maciej Sancewicz 136.93 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Kiżewska              113.85 -  304: 341   64
    2    19 Franciszek     Łysek                 105.84 +  367: 353  156
    3    18 Dominika       Worona                122.69 -  404: 491   73
    4    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  404: 312  150
    5    11 Dariusz        Kuć                   139.65 +  457: 421  190
    6    12 Anna           Kowalik               112.53 +  403: 296  163
    7    11 Maciej         Kuć                   126.51 -  332: 380   77
    8    15 Karolina       Urbańska              117.54 +  380: 279  168
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  459: 353  189
   10     4 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  388: 494   99
   11    12 Weronika       Rudnicka              132.46 +  462: 316  182
   12     5 Kacper         Zegadło               149.43 -  290: 467   99
   13    11 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  306: 364   79
   14    13 Jacek          Mańko                 134.51 +  419: 404  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 14 133.86




	Marek Dudkiewicz 136.50 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Kowalik               112.53 +  372: 351  163
    2    10 Maciej         Kuć                   126.51 -  286: 407   77
    3    20 Iwona          Wieluńska             116.19 +  403: 336  166
    4    14 Weronika       Rudnicka              132.46 +  393: 381  182
    5     9 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  396: 410  109
    6     9 Paweł          Pogorzelski           146.91 +  435: 413  197
    7     6 Rafał          Wesołowski            130.95 +  389: 325  181
    8     5 Dominika       Worona                122.69 +  542: 355  173
    9     5 Jakub          Hassa                 131.14 +  366: 322  181
   10     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 +  363: 357  202
   11     2 Robert         Duczemiński           140.69 +  488: 354  191
   12     2 Bartosz        Morawski              164.49 +  414: 342  214
   13     1 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  416: 434   99
   14     2 Kacper         Zegadło               149.43 +  383: 350  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2334  / 14 166.71




	Alicja Grąbczewska 135.89 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Halina         Cecot                 110.44 +  342: 308  160
    2    13 Natalia        Woźniak               139.53 -  382: 399   90
    3    24 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  426: 286  150
    4     7 Dominika       Worona                122.69 -  333: 429   73
    5    22 Walenty        Siemaszko             127.55 -  370: 385   78
    6    25 Karolina       Urbańska              117.54 -  361: 364   68
    7    25 Dorota         Stachowska            119.38 +  450: 307  169
    8    23 Anna           Arana                 115.22 +  361: 353  165
    9    12 Dariusz        Kuć                   139.65 -  318: 405   90
   10    19 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  414: 372  176
   11    15 Maciej         Czupryniak            151.03 -  315: 422  101
   12    22 Renata         Andracka              123.48 +  386: 311  173
   13    13 Weronika       Rudnicka              132.46 -  355: 472   82
   14    17 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  358: 415   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 14 118.71




	Jacek Mańko 134.51 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Nowak                 107.63 +  420: 296  158
    2    16 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  403: 392  187
    3     3 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  380: 452  109
    4    11 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  327: 376  101
    5    18 Karolina       Urbańska              117.54 +  387: 342  168
    6    15 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  464: 312  176
    7     9 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  381: 406   84
    8    10 Andrzej        Kowalski              141.04 +  426: 282  191
    9    10 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  316: 522   79
   10     9 Dariusz        Kuć                   139.65 -  360: 426   90
   11    17 Adam           Janicki               121.75 -  331: 357   72
   12    20 Monika         Siemaszko             121.86 +  409: 373  172
   13    15 Marta          Świątkowska           119.65 +  359: 324  170
   14    13 Maciej         Sancewicz             136.93 -  404: 419   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 14 131.71




	Sławomir Piotrowski 134.49 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  507: 275  156
    2     3 Walenty        Siemaszko             127.55 +  402: 240  178
    3     5 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  321: 298  176
    4     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  318: 444  102
    5     5 Bartosz        Morawski              164.49 +  404: 305  214
    6     2 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  333: 363   99
    7     9 Jacek          Mańko                 134.51 +  406: 381  185
    8     4 Kacper         Zegadło               149.43 +  348: 339  199
    9     4 Robert         Duczemiński           140.69 -  288: 339   91
   10     8 Bartłomiej     Pawlak                129.09 +  419: 254  179
   11     6 Joanna         Juszczak              140.49 -  333: 407   90
   12     7 Dominika       Worona                122.69 +  516: 346  173
   13     6 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  352: 530  109
   14     8 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  365: 436   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2030  / 14 145.00




	Weronika Rudnicka 132.46 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Franciszek     Łysek                 105.84 +  453: 389  156
    2    12 Marta          Świątkowska           119.65 +  430: 329  170
    3     6 Joanna         Juszczak              140.49 -  286: 316   90
    4    14 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  381: 393   86
    5    15 Marcin         Gauer                 100.84 -  410: 413   51
    6    19 Jacek          Nowak                 107.63 +  453: 386  158
    7    14 Dorota         Kuć                   124.92 -  333: 367   75
    8    20 Halina         Cecot                 110.44 +  509: 229  160
    9    14 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  421: 298  171
   10    11 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  357: 410   76
   11    12 Maciej         Sancewicz             136.93 -  316: 462   87
   12    16 Adam           Janicki               121.75 +  351: 349  172
   13    13 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  472: 355  186
   14    10 Maciej         Czupryniak            151.03 -  351: 426  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 14 124.21




	Krzysztof Sporczyk 131.45 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Józef          Wietecki              104.61 +  384: 314  155
    2     7 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  432: 390  197
    3     4 Mariusz        Skrobosz              149.48 +  412: 316  199
    4     2 Kazimierz      Merklejn              159.34 +  343: 298  209
    5     2 Jakub          Hassa                 131.14 +  424: 294  181
    6     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  359: 380  102
    7     3 Natalia        Woźniak               139.53 +  381: 326  190
    8     2 Joanna         Juszczak              140.49 +  411: 334  190
    9     2 Bartosz        Morawski              164.49 -  357: 385  114
   10     3 Robert         Duczemiński           140.69 -  351: 383   91
   11     5 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  334: 352  101
   12     6 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  356: 460   97
   13    10 Patryk         Gadus                 118.06 +  442: 368  168
   14     7 Franciszek     Łysek                 105.84 -  293: 371   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2050  / 14 146.43




	Jakub Hassa 131.14 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Gauer                 100.84 +  378: 347  151
    2     8 Joanna         Ostrowska             126.17 +  287: 286  176
    3     8 Natalia        Woźniak               139.53 +  430: 337  190
    4     4 Maciej         Kuć                   126.51 +  379: 296  177
    5     2 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  294: 424   81
    6     6 Kazimierz      Merklejn              159.34 +  402: 372  209
    7     1 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  317: 432  102
    8     8 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  393: 381  189
    9     5 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  322: 366   86
   10     5 Kacper         Zegadło               149.43 +  413: 411  199
   11     3 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  299: 459   99
   12     9 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  370: 368  197
   13     5 Bartosz        Morawski              164.49 -  335: 516  114
   14     9 Dariusz        Kuć                   139.65 -  387: 438   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2060  / 14 147.14




	Marcin Stachowski 131.04 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  399: 321  150
    2     5 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  369: 424  109
    3    19 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  401: 294  170
    4    15 Dorota         Kuć                   124.92 -  301: 472   75
    5    12 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  349: 381   97
    6    18 Maciej         Czupryniak            151.03 +  398: 295  201
    7    21 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  425: 347  150
    8    11 Agata          Kuć                   125.55 +  395: 374  176
    9     8 Dominika       Worona                122.69 -  273: 351   73
   10    14 Rafał          Wesołowski            130.95 +  366: 360  181
   11    10 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  310: 359   97
   12    13 Iwona          Wieluńska             116.19 -  344: 386   66
   13    18 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  438: 455   76
   14    18 Marta          Świątkowska           119.65 +  323: 295  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 14 127.93




	Rafał Wesołowski 130.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  426: 285  150
    2    14 Beata          Kiżewska              113.85 -  374: 485   64
    3    15 Dorota         Stachowska            119.38 +  482: 274  169
    4     6 Bartłomiej     Pawlak                129.09 +  513: 275  179
    5     3 Agata          Kuć                   125.55 -  287: 347   76
    6     8 Marcin         Gauer                 100.84 +  440: 234  151
    7     6 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  325: 389   86
    8     9 Joanna         Ostrowska             126.17 -  324: 354   76
    9    17 Monika         Siemaszko             121.86 +  395: 343  172
   10    14 Marcin         Stachowski            131.04 -  360: 366   81
   11    13 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  299: 310   87
   12    17 Walenty        Siemaszko             127.55 +  371: 339  178
   13    16 Adam           Janicki               121.75 +  368: 314  172
   14    12 Andrzej        Kowalski              141.04 +  403: 357  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 14 130.86




	Bartłomiej Pawlak 129.09 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jolanta        Olczak                100.00 +  399: 325  150
    2     6 Bartosz        Bartczak              115.62 +  378: 349  166
    3     7 Maciej         Kuć                   126.51 -  374: 423   77
    4     6 Rafał          Wesołowski            130.95 -  275: 513   81
    5    16 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  433: 318  171
    6     7 Patryk         Gadus                 118.06 +  442: 365  168
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            138.65 -  297: 411   89
    8    12 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  422: 337  197
    9    10 Jacek          Mańko                 134.51 +  522: 316  185
   10     8 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  254: 419   84
   11     8 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  314: 500   97
   12    15 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  347: 328  176
   13    11 Maciej         Sancewicz             136.93 +  364: 306  187
   14     8 Sławomir       Piotrowski            134.49 +  436: 365  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 14 143.71




	Walenty Siemaszko 127.55 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  410: 214  150
    2     3 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  240: 402   84
    3    21 Joanna         Ostrowska             126.17 -  276: 394   76
    4    25 Iwona          Wieluńska             116.19 +  392: 314  166
    5    22 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  385: 370  186
    6    14 Robert         Duczemiński           140.69 -  402: 454   91
    7    15 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  364: 381   76
    8    19 Maciej         Czupryniak            151.03 -  313: 400  101
    9    27 Józef          Wietecki              104.61 +  415: 276  155
   10    17 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  369: 374   87
   11    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  423: 285  150
   12    17 Rafał          Wesołowski            130.95 -  339: 371   81
   13    21 Anna           Kowalik               112.53 -  300: 367   63
   14    24 Renata         Andracka              123.48 +  460: 378  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 14 117.07




	Maciej Kuć 126.51 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ryszard        Pliszka               100.00 +  460: 292  150
    2    10 Marek          Dudkiewicz            136.50 +  407: 286  186
    3     7 Bartłomiej     Pawlak                129.09 +  423: 374  179
    4     4 Jakub          Hassa                 131.14 -  296: 379   81
    5     4 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  297: 470   99
    6    16 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  381: 267  150
    7    11 Maciej         Sancewicz             136.93 +  380: 332  187
    8     6 Natalia        Woźniak               139.53 -  303: 388   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  /  8 140.25




	Joanna Ostrowska 126.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  462: 231  150
    2     8 Jakub          Hassa                 131.14 -  286: 287   81
    3    21 Walenty        Siemaszko             127.55 +  394: 276  178
    4     9 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  298: 538   99
    5    14 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  492: 292  197
    6    13 Monika         Siemaszko             121.86 +  402: 305  172
    7     5 Dominika       Worona                122.69 -  331: 446   73
    8     9 Rafał          Wesołowski            130.95 +  354: 324  181
    9    11 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  295: 388  101
   10    13 Patryk         Gadus                 118.06 +  386: 327  168
   11    11 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  330: 428  109
   12    12 Agata          Kuć                   125.55 -  438: 515   76
   13    19 Karolina       Urbańska              117.54 -  384: 470   68
   14    16 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  462: 322  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 14 131.57




	Małgorzata Szmuksta 126.04 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  362: 276  150
    2    11 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  446: 314  176
    3     5 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  298: 321   84
    4    12 Robert         Duczemiński           140.69 -  297: 302   91
    5    17 Marta          Świątkowska           119.65 +  346: 299  170
    6    15 Jacek          Mańko                 134.51 -  312: 464   85
    7    19 Wojciech       Łysek                 100.00 +  359: 323  150
    8    16 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  422: 477  101
    9    13 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  337: 457   97
   10    19 Alicja         Grąbczewska           135.89 -  372: 414   86
   11    24 Marcin         Gauer                 100.84 +  347: 270  151
   12    23 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 -  345: 361   71
   13    23 Anna           Arana                 115.22 -  347: 358   65
   14    25 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  439: 315  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 14 117.93




	Zbigniew Wietecki 125.73 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wojciech       Łysek                 100.00 +  457: 285  150
    2    11 Małgorzata     Szmuksta              126.04 -  314: 446   76
    3    17 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  316: 441  101
    4    27 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  376: 378   50
    5    25 Anna           Arana                 115.22 +  462: 351  165
    6    20 Adam           Janicki               121.75 +  402: 321  172
    7    15 Walenty        Siemaszko             127.55 +  381: 364  178
    8    13 Dorota         Kuć                   124.92 +  374: 328  175
    9     6 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  324: 496   99
   10    11 Weronika       Rudnicka              132.46 +  410: 357  182
   11     7 Kacper         Zegadło               149.43 -  344: 465   99
   12    15 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  328: 347   79
   13    18 Marcin         Stachowski            131.04 +  455: 438  181
   14    14 Iwona          Wieluńska             116.19 -  384: 455   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 14 126.64




	Agata Kuć 125.55 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              164.49 +  411: 405  214
    2     2 Dariusz        Kuć                   139.65 +  421: 374  190
    3     1 Kacper         Zegadło               149.43 -  386: 391   99
    4    10 Beata          Kiżewska              113.85 +  384: 369  164
    5     3 Rafał          Wesołowski            130.95 +  347: 287  181
    6     4 Natalia        Woźniak               139.53 -  381: 449   90
    7     7 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  401: 415  109
    8    11 Marcin         Stachowski            131.04 -  374: 395   81
    9    18 Marcin         Gauer                 100.84 +  345: 276  151
   10    10 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  389: 437   97
   11    19 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  407: 275  150
   12    12 Joanna         Ostrowska             126.17 +  515: 438  176
   13     8 Iwona          Wieluńska             116.19 +  501: 297  166
   14     6 Joanna         Juszczak              140.49 +  479: 330  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 14 147.00




	Dorota Kuć 124.92 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  256: 495  109
    2    29 Jolanta        Olczak                100.00 +  353: 294  150
    3    22 Adam           Janicki               121.75 +  439: 299  172
    4    15 Marcin         Stachowski            131.04 +  472: 301  181
    5     6 Kacper         Zegadło               149.43 -  305: 415   99
    6    11 Bartosz        Morawski              164.49 -  303: 511  114
    7    14 Weronika       Rudnicka              132.46 +  367: 333  182
    8    13 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  328: 374   76
    9    16 Patryk         Gadus                 118.06 -  371: 397   68
   10    18 Iwona          Wieluńska             116.19 -  342: 355   66
   11    25 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  368: 358  156
   12    19 Beata          Kiżewska              113.85 +  465: 383  164
   13    14 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  408: 376  189
   14    15 Karolina       Urbańska              117.54 +  411: 317  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 14 135.29




	Paweł Wdziękoński 123.51 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  340: 502  102
    2    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  379: 351  150
    3    11 Bartosz        Morawski              164.49 -  266: 442  114
    4    21 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  361: 411   97
    5    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  391: 295  150
    6    24 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 -  364: 422   71
    7    29 Jadwiga        Szczurowska           106.04 -  301: 349   56
    8    30 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  331: 213  150
    9    23 Adam           Janicki               121.75 -  309: 340   72
   10    27 Dorota         Stachowska            119.38 -  341: 421   69
   11    29 Maria          Wieczorek             100.00 +  354: 298  150
   12    28 Ryszard        Pliszka               100.00 +  379: 327  150
   13    22 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  368: 401   70
   14    25 Małgorzata     Szmuksta              126.04 -  315: 439   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 14 105.50




	Renata Andracka 123.48 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  375: 377  101
    2    21 Anna           Arana                 115.22 -  320: 380   65
    3    28 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  446: 291  156
    4    22 Karolina       Urbańska              117.54 -  354: 406   68
    5    24 Dorota         Stachowska            119.38 +  387: 337  169
    6    21 Bartosz        Bartczak              115.62 +  364: 322  166
    7    20 Monika         Siemaszko             121.86 -  371: 418   72
    8    24 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  276: 347   50
    9    24 Halina         Cecot                 110.44 +  400: 325  160
   10    22 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  323: 392   70
   11    20 Franciszek     Łysek                 105.84 -  359: 387   56
   12    22 Alicja         Grąbczewska           135.89 -  311: 386   86
   13    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  455: 262  150
   14    24 Walenty        Siemaszko             127.55 -  378: 460   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 14 103.36




	Dominika Worona 122.69 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            151.03 +  412: 409  201
    2     1 Kacper         Zegadło               149.43 -  358: 438   99
    3    18 Maciej         Sancewicz             136.93 +  491: 404  187
    4     7 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  429: 333  186
    5     7 Łukasz         Tuszyński             151.13 -  366: 443  101
    6    10 Andrzej        Kowalski              141.04 +  472: 347  191
    7     5 Joanna         Ostrowska             126.17 +  446: 331  176
    8     5 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  355: 542   86
    9     8 Marcin         Stachowski            131.04 +  351: 273  181
   10     7 Joanna         Juszczak              140.49 -  366: 433   90
   11     9 Marta          Świątkowska           119.65 +  391: 296  170
   12     7 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  346: 516   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Monika Siemaszko 121.86 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              149.48 -  334: 461   99
    2    28 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  374: 326  156
    3    12 Ireneusz       Moralewicz            138.65 -  324: 399   89
    4    18 Maciej         Czupryniak            151.03 +  345: 339  201
    5    20 Beata          Kiżewska              113.85 +  374: 348  164
    6    13 Joanna         Ostrowska             126.17 -  305: 402   76
    7    20 Renata         Andracka              123.48 +  418: 371  173
    8    14 Marta          Świątkowska           119.65 -  345: 372   70
    9    17 Rafał          Wesołowski            130.95 -  343: 395   81
   10    21 Andrzej        Kowalski              141.04 -  323: 459   91
   11    26 Józef          Wietecki              104.61 +  383: 340  155
   12    20 Jacek          Mańko                 134.51 -  373: 409   85
   13    24 Halina         Cecot                 110.44 +  400: 356  160
   14    20 Dorota         Stachowska            119.38 +  362: 351  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 14 126.36




	Adam Janicki 121.75 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Zegadło               149.43 -  366: 537   99
    2    22 Patryk         Gadus                 118.06 +  381: 368  168
    3    22 Dorota         Kuć                   124.92 -  299: 439   75
    4    17 Dariusz        Kuć                   139.65 -  329: 479   90
    5    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  397: 308  150
    6    20 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  321: 402   76
    7    23 Franciszek     Łysek                 105.84 -  349: 365   56
    8    27 Jolanta        Olczak                100.00 +  473: 445  150
    9    23 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  340: 309  174
   10    23 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  316: 306  156
   11    17 Jacek          Mańko                 134.51 +  357: 331  185
   12    16 Weronika       Rudnicka              132.46 -  349: 351   82
   13    16 Rafał          Wesołowski            130.95 -  314: 368   81
   14    21 Bartosz        Bartczak              115.62 -  341: 364   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 14 114.86




	Maria Magdalena Kupczyńska 120.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  385: 468   97
    2    20 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  349: 509   97
    3    27 Halina         Cecot                 110.44 +  428: 363  160
    4    20 Anna           Arana                 115.22 +  377: 335  165
    5    16 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  318: 433   79
    6    24 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  422: 364  174
    7    16 Karolina       Urbańska              117.54 -  321: 363   68
    8    25 Jacek          Nowak                 107.63 +  355: 282  158
    9    14 Weronika       Rudnicka              132.46 -  298: 421   82
   10    24 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  333: 379   50
   11    22 Anna           Kowalik               112.53 +  482: 268  163
   12    23 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  361: 345  176
   13    12 Dariusz        Kuć                   139.65 -  254: 491   90
   14    19 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  317: 395   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 14 116.36




	Łukasz Przyszlak 120.46 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Pogorzelski           146.91 +  335: 301  197
    2    15 Joanna         Juszczak              140.49 -  335: 377   90
    3    19 Marcin         Stachowski            131.04 -  294: 401   81
    4    23 Bartosz        Bartczak              115.62 -  323: 356   66
    5    27 Wojciech       Łysek                 100.00 -  330: 362   50
    6    28 Anna           Arana                 115.22 -  303: 321   65
    7    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  546: 215  150
    8    26 Jadwiga        Szczurowska           106.04 -  359: 379   56
    9    28 Anna           Kowalik               112.53 +  379: 290  163
   10    22 Renata         Andracka              123.48 +  392: 323  173
   11    21 Dorota         Stachowska            119.38 +  328: 308  169
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            138.65 -  355: 400   89
   13    22 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  401: 368  174
   14    19 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  395: 317  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 14 121.00




	Marta Świątkowska 119.65 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              141.04 +  355: 334  191
    2    12 Weronika       Rudnicka              132.46 -  329: 430   82
    3    14 Paweł          Pogorzelski           146.91 +  478: 366  197
    4     5 Bartosz        Morawski              164.49 -  377: 450  114
    5    17 Małgorzata     Szmuksta              126.04 -  299: 346   76
    6    17 Dariusz        Kuć                   139.65 +  427: 333  190
    7    18 Marcin         Gauer                 100.84 +  416: 314  151
    8    14 Monika         Siemaszko             121.86 +  372: 345  172
    9     7 Kacper         Zegadło               149.43 -  290: 504   99
   10    12 Maciej         Czupryniak            151.03 +  391: 292  201
   11     9 Dominika       Worona                122.69 -  296: 391   73
   12    11 Patryk         Gadus                 118.06 -  330: 387   68
   13    15 Jacek          Mańko                 134.51 -  324: 359   85
   14    18 Marcin         Stachowski            131.04 -  295: 323   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 14 127.14




	Dorota Stachowska 119.38 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Duczemiński           140.69 -  310: 401   91
    2    17 Maciej         Czupryniak            151.03 +  374: 333  201
    3    15 Rafał          Wesołowski            130.95 -  274: 482   81
    4    24 Patryk         Gadus                 118.06 -  375: 541   68
    5    24 Renata         Andracka              123.48 -  337: 387   73
    6    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  352: 312  150
    7    25 Alicja         Grąbczewska           135.89 -  307: 450   86
    8    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  420: 266  150
    9    21 Franciszek     Łysek                 105.84 -  265: 426   56
   10    27 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  421: 341  174
   11    21 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  308: 328   70
   12    27 Radosław       Pastusiak             100.00 +  434: 352  150
   13    20 Beata          Kiżewska              113.85 +  456: 226  164
   14    20 Monika         Siemaszko             121.86 -  351: 362   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 14 113.29




	Patryk Gadus 118.06 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              140.49 -  299: 422   90
    2    22 Adam           Janicki               121.75 -  368: 381   72
    3    29 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  463: 223  150
    4    24 Dorota         Stachowska            119.38 +  541: 375  169
    5    13 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  464: 421  187
    6     7 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  365: 442   79
    7    12 Beata          Kiżewska              113.85 +  397: 372  164
    8     7 Kazimierz      Merklejn              159.34 -  290: 493  109
    9    16 Dorota         Kuć                   124.92 +  397: 371  175
   10    13 Joanna         Ostrowska             126.17 -  327: 386   76
   11    14 Andrzej        Kowalski              141.04 +  416: 311  191
   12    11 Marta          Świątkowska           119.65 +  387: 330  170
   13    10 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  368: 442   81
   14    11 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  364: 346  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 14 136.43




	Karolina Urbańska 117.54 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Kuć                   139.65 -  230: 518   90
    2    31 Iwona          Wieluńska             116.19 -  313: 445   66
    3    31 Józef          Wietecki              104.61 +  440: 305  155
    4    22 Renata         Andracka              123.48 +  406: 354  173
    5    18 Jacek          Mańko                 134.51 -  342: 387   85
    6    25 Alicja         Grąbczewska           135.89 +  364: 361  186
    7    16 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  363: 321  171
    8    15 Maciej         Sancewicz             136.93 -  279: 380   87
    9    19 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  395: 332  187
   10    15 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  233: 479   97
   11    18 Beata          Kiżewska              113.85 +  481: 369  164
   12    14 Franciszek     Łysek                 105.84 -  337: 391   56
   13    19 Joanna         Ostrowska             126.17 +  470: 384  176
   14    15 Dorota         Kuć                   124.92 -  317: 411   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 14 126.29




	Iwona Wieluńska 116.19 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Natalia        Woźniak               139.53 -  318: 448   90
    2    31 Karolina       Urbańska              117.54 +  445: 313  168
    3    20 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  336: 403   86
    4    25 Walenty        Siemaszko             127.55 -  314: 392   78
    5    26 Józef          Wietecki              104.61 +  335: 303  155
    6    23 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  398: 409   97
    7    28 Jolanta        Olczak                100.00 +  390: 254  150
    8    18 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  412: 462   97
    9    22 Bartosz        Bartczak              115.62 +  436: 332  166
   10    18 Dorota         Kuć                   124.92 +  355: 342  175
   11    16 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  456: 312  189
   12    13 Marcin         Stachowski            131.04 +  386: 344  181
   13     8 Agata          Kuć                   125.55 -  297: 501   76
   14    14 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  455: 384  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 14 134.57




	Bartosz Bartczak 115.62 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  485: 363  189
    2     6 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  349: 378   79
    3    13 Anna           Kowalik               112.53 -  300: 337   63
    4    23 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  356: 323  170
    5    21 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  273: 379   50
    6    21 Renata         Andracka              123.48 -  322: 364   73
    7    22 Dariusz        Kuć                   139.65 -  336: 452   90
    8    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  327: 301  150
    9    22 Iwona          Wieluńska             116.19 -  332: 436   66
   10    25 Halina         Cecot                 110.44 +  381: 320  160
   11    27 Jacek          Nowak                 107.63 -  368: 393   58
   12    24 Jolanta        Olczak                100.00 +  373: 293  150
   13    26 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  357: 309  156
   14    21 Adam           Janicki               121.75 +  364: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 14 116.14




	Anna Arana 115.22 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  300: 330   87
    2    21 Renata         Andracka              123.48 +  380: 320  173
    3    16 Andrzej        Kowalski              141.04 -  323: 369   91
    4    20 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 -  335: 377   71
    5    25 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  351: 462   76
    6    28 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  321: 303  170
    7    27 Jacek          Nowak                 107.63 +  343: 306  158
    8    23 Alicja         Grąbczewska           135.89 -  353: 361   86
    9    25 Beata          Kiżewska              113.85 -  335: 447   64
   10    28 Józef          Wietecki              104.61 -  306: 381   55
   11    31 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  401: 231  150
   12    26 Marcin         Gauer                 100.84 +  357: 264  151
   13    23 Małgorzata     Szmuksta              126.04 +  358: 347  176
   14    23 Beata          Kiżewska              113.85 -  339: 410   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 14 112.29




	Beata Kiżewska 113.85 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sancewicz             136.93 +  341: 304  187
    2    14 Rafał          Wesołowski            130.95 +  485: 374  181
    3     2 Grzegorz       Kurowski              152.47 -  304: 451  102
    4    10 Agata          Kuć                   125.55 -  369: 384   76
    5    20 Monika         Siemaszko             121.86 -  348: 374   72
    6    26 Jolanta        Olczak                100.00 +  357: 264  150
    7    12 Patryk         Gadus                 118.06 -  372: 397   68
    8    17 Dariusz        Kuć                   139.65 -  316: 488   90
    9    25 Anna           Arana                 115.22 +  447: 335  165
   10    20 Marcin         Gauer                 100.84 +  504: 249  151
   11    18 Karolina       Urbańska              117.54 -  369: 481   68
   12    19 Dorota         Kuć                   124.92 -  383: 465   75
   13    20 Dorota         Stachowska            119.38 -  226: 456   69
   14    23 Anna           Arana                 115.22 +  410: 339  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 14 115.64




	Anna Kowalik 112.53 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            136.50 -  351: 372   86
    2    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  354: 336  150
    3    13 Bartosz        Bartczak              115.62 +  337: 300  166
    4    16 Andrzej        Kowalski              141.04 +  389: 347  191
    5    10 Ireneusz       Moralewicz            138.65 -  358: 435   89
    6    12 Maciej         Sancewicz             136.93 -  296: 403   87
    7    17 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  284: 445   97
    8    22 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  393: 399   87
    9    28 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  290: 379   70
   10    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  368: 357  150
   11    22 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 -  268: 482   71
   12    30 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  479: 227  150
   13    21 Walenty        Siemaszko             127.55 +  367: 300  178
   14    22 Jacek          Nowak                 107.63 -  332: 444   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 14 116.43




	Halina Cecot 110.44 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Alicja         Grąbczewska           135.89 -  308: 342   86
    2    18 Bartosz        Morawski              164.49 -  300: 450  114
    3    27 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 -  363: 428   71
    4    30 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  369: 367  156
    5    23 Maciej         Czupryniak            151.03 -  346: 414  101
    6    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  368: 314  150
    7    26 Szymon         Dąbrowski             136.98 +  423: 316  187
    8    20 Weronika       Rudnicka              132.46 -  229: 509   82
    9    24 Renata         Andracka              123.48 -  325: 400   73
   10    25 Bartosz        Bartczak              115.62 -  320: 381   66
   11    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  383: 223  150
   12    29 Wojciech       Łysek                 100.00 +  368: 274  150
   13    24 Monika         Siemaszko             121.86 -  356: 400   72
   14    26 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  309: 293  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 14 115.29




	Jacek Nowak 107.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Mańko                 134.51 -  296: 420   85
    2    23 Ireneusz       Moralewicz            138.65 -  354: 489   89
    3    30 Tadeusz        Kondej                100.00 -  321: 322   50
    4    31 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  380: 237  150
    5    29 Maria          Wieczorek             100.00 +  453: 231  150
    6    19 Weronika       Rudnicka              132.46 -  386: 453   82
    7    27 Anna           Arana                 115.22 -  306: 343   65
    8    25 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 -  282: 355   71
    9    29 Radosław       Pastusiak             100.00 -  311: 329   50
   10    30 Ryszard        Pliszka               100.00 +  328: 305  150
   11    27 Bartosz        Bartczak              115.62 +  393: 368  166
   12    25 Józef          Wietecki              104.61 +  406: 273  155
   13    25 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  334: 332  150
   14    22 Anna           Kowalik               112.53 +  444: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 14 112.57




	Jadwiga Szczurowska 106.04 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Piotrowski            134.49 -  275: 507   84
    2    28 Monika         Siemaszko             121.86 -  326: 374   72
    3    28 Renata         Andracka              123.48 -  291: 446   73
    4    30 Halina         Cecot                 110.44 -  367: 369   60
    5    32 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  367: 275  150
    6    27 Franciszek     Łysek                 105.84 -  303: 419   56
    7    29 Paweł          Wdziękoński           123.51 +  349: 301  174
    8    26 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  379: 359  170
    9    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  353: 225  150
   10    23 Adam           Janicki               121.75 -  306: 316   72
   11    25 Dorota         Kuć                   124.92 -  358: 368   75
   12    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  426: 236  150
   13    26 Bartosz        Bartczak              115.62 -  309: 357   66
   14    26 Halina         Cecot                 110.44 -  293: 309   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 14 100.86




	Franciszek Łysek 105.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Weronika       Rudnicka              132.46 -  389: 453   82
    2    19 Maciej         Sancewicz             136.93 -  353: 367   87
    3    26 Jolanta        Olczak                100.00 -  357: 475   50
    4    29 Józef          Wietecki              104.61 -  339: 386   55
    5    31 Ryszard        Pliszka               100.00 +  474: 255  150
    6    27 Jadwiga        Szczurowska           106.04 +  419: 303  156
    7    23 Adam           Janicki               121.75 +  365: 349  172
    8    21 Marcin         Gauer                 100.84 -  304: 417   51
    9    21 Dorota         Stachowska            119.38 +  426: 265  169
   10    16 Ireneusz       Moralewicz            138.65 +  375: 359  189
   11    20 Renata         Andracka              123.48 +  387: 359  173
   12    14 Karolina       Urbańska              117.54 +  391: 337  168
   13     9 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  372: 326  197
   14     7 Krzysztof      Sporczyk              131.45 +  371: 293  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 14 134.29




	Józef Wietecki 104.61 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              131.45 -  314: 384   81
    2    32 Radosław       Pastusiak             100.00 -  328: 365   50
    3    31 Karolina       Urbańska              117.54 -  305: 440   68
    4    29 Franciszek     Łysek                 105.84 +  386: 339  156
    5    26 Iwona          Wieluńska             116.19 -  303: 335   66
    6    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  407: 247  150
    7    24 Maciej         Czupryniak            151.03 -  252: 524  101
    8    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  360: 263  150
    9    27 Walenty        Siemaszko             127.55 -  276: 415   78
   10    28 Anna           Arana                 115.22 +  381: 306  165
   11    26 Monika         Siemaszko             121.86 -  340: 383   72
   12    25 Jacek          Nowak                 107.63 -  273: 406   58
   13    29 Ryszard        Pliszka               100.00 +  285: 280  150
   14    28 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  434: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 14 106.79




	Marcin Gauer 100.84 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Hassa                 131.14 -  347: 378   81
    2    25 Tadeusz        Kondej                100.00 +  373: 265  150
    3    10 Maciej         Grąbczewski           147.29 +  375: 299  197
    4    13 Natalia        Woźniak               139.53 -  344: 500   90
    5    15 Weronika       Rudnicka              132.46 +  413: 410  182
    6     8 Rafał          Wesołowski            130.95 -  234: 440   81
    7    18 Marta          Świątkowska           119.65 -  314: 416   70
    8    21 Franciszek     Łysek                 105.84 +  417: 304  156
    9    18 Agata          Kuć                   125.55 -  276: 345   76
   10    20 Beata          Kiżewska              113.85 -  249: 504   64
   11    24 Małgorzata     Szmuksta              126.04 -  270: 347   76
   12    26 Anna           Arana                 115.22 -  264: 357   65
   13    30 Maria          Wieczorek             100.00 +  370: 340  150
   14    27 Radosław       Pastusiak             100.00 +  346: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 14 113.43




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Stachowski            131.04 -  321: 399   81
    2    30 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  256: 327   50
    3    29 Patryk         Gadus                 118.06 -  223: 463   68
    4    31 Jacek          Nowak                 107.63 -  237: 380   58
    5    32 Jadwiga        Szczurowska           106.04 -  275: 367   56
    6    32 Ryszard        Pliszka               100.00 -  211: 371   50
    7    32 Maria          Wieczorek             100.00 +  344: 285  150
    8    30 Paweł          Wdziękoński           123.51 -  213: 331   74
    9    32 PAUZA
   10    31 Tadeusz        Kondej                100.00 -  306: 371   50
   11    31 Anna           Arana                 115.22 -  231: 401   65
   12    30 Anna           Kowalik               112.53 -  227: 479   63
   13    31 Radosław       Pastusiak             100.00 -  324: 344   50
   14    31 Maria          Wieczorek             100.00 -  316: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  / 13  66.54




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Wesołowski            130.95 -  285: 426   81
    2    25 Marcin         Gauer                 100.84 -  265: 373   51
    3    30 Jacek          Nowak                 107.63 +  322: 321  158
    4    26 Jolanta        Olczak                100.00 -  250: 292   50
    5    30 Paweł          Wdziękoński           123.51 -  295: 391   74
    6    30 Dorota         Stachowska            119.38 -  312: 352   69
    7    30 Łukasz         Przyszlak             120.46 -  215: 546   70
    8    32 Józef          Wietecki              104.61 -  263: 360   55
    9    31 Maria          Wieczorek             100.00 +  329: 266  150
   10    31 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  371: 306  150
   11    30 Halina         Cecot                 110.44 -  223: 383   60
   12    32 PAUZA
   13    27 Renata         Andracka              123.48 -  262: 455   73
   14    30 Ryszard        Pliszka               100.00 -  339: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 13  83.92




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bartłomiej     Pawlak                129.09 -  325: 399   79
    2    29 Dorota         Kuć                   124.92 -  294: 353   75
    3    26 Franciszek     Łysek                 105.84 +  475: 357  156
    4    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  292: 250  150
    5    19 Andrzej        Kowalski              141.04 -  305: 329   91
    6    26 Beata          Kiżewska              113.85 -  264: 357   64
    7    28 Iwona          Wieluńska             116.19 -  254: 390   66
    8    27 Adam           Janicki               121.75 -  445: 473   72
    9    30 Ryszard        Pliszka               100.00 +  379: 342  150
   10    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  349: 339  150
   11    23 Walenty        Siemaszko             127.55 -  285: 423   78
   12    24 Bartosz        Bartczak              115.62 -  293: 373   66
   13    28 Wojciech       Łysek                 100.00 -  285: 351   50
   14    29 Wojciech       Łysek                 100.00 +  395: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 14  99.79




	Radosław Pastusiak 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Walenty        Siemaszko             127.55 -  214: 410   78
    2    32 Józef          Wietecki              104.61 +  365: 328  155
    3    23 Robert         Duczemiński           140.69 -  263: 447   91
    4    28 Maciej         Sancewicz             136.93 -  312: 404   87
    5    28 Adam           Janicki               121.75 -  308: 397   72
    6    29 Halina         Cecot                 110.44 -  314: 368   60
    7    31 Ryszard        Pliszka               100.00 +  447: 299  150
    8    28 Bartosz        Bartczak              115.62 -  301: 327   66
    9    29 Jacek          Nowak                 107.63 +  329: 311  158
   10    29 Jolanta        Olczak                100.00 -  339: 349   50
   11    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  327: 263  150
   12    27 Dorota         Stachowska            119.38 -  352: 434   69
   13    31 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  344: 324  150
   14    27 Marcin         Gauer                 100.84 -  333: 346   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 14  99.07




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Kuć                   126.51 -  292: 460   77
    2    24 Anna           Kowalik               112.53 -  336: 354   63
    3    25 Maciej         Czupryniak            151.03 -  323: 485  101
    4    32 Maria          Wieczorek             100.00 -  268: 302   50
    5    31 Franciszek     Łysek                 105.84 -  255: 474   56
    6    32 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  371: 211  150
    7    31 Radosław       Pastusiak             100.00 -  299: 447   50
    8    29 Wojciech       Łysek                 100.00 -  296: 396   50
    9    30 Jolanta        Olczak                100.00 -  342: 379   50
   10    30 Jacek          Nowak                 107.63 -  305: 328   58
   11    32 PAUZA
   12    28 Paweł          Wdziękoński           123.51 -  327: 379   74
   13    29 Józef          Wietecki              104.61 -  280: 285   55
   14    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  368: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 13  75.69




	Małgorzata Wesołowska 100.00 Kołobrzeg                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Ostrowska             126.17 -  231: 462   76
    2    30 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  327: 256  150
    3    24 Alicja         Grąbczewska           135.89 -  286: 426   86
    4    27 Zbigniew       Wietecki              125.73 +  378: 376  176
    5    21 Bartosz        Bartczak              115.62 +  379: 273  166
    6    16 Maciej         Kuć                   126.51 -  267: 381   77
    7    21 Marcin         Stachowski            131.04 -  347: 425   81
    8    24 Renata         Andracka              123.48 +  347: 276  173
    9    20 Maciej         Grąbczewski           147.29 -  258: 501   97
   10    24 Maria MagdalenaKupczyńska            120.86 +  379: 333  171
   11    19 Agata          Kuć                   125.55 -  275: 407   76
   12    21 Andrzej        Kowalski              141.04 -  245: 494   91
   13    25 Jacek          Nowak                 107.63 -  332: 334   58
   14    28 Józef          Wietecki              104.61 -  213: 434   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 14 109.50




	Maria Wieczorek 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Szmuksta              126.04 -  276: 362   76
    2    27 Andrzej        Kowalski              141.04 -  236: 462   91
    3    32 Wojciech       Łysek                 100.00 -  247: 389   50
    4    32 Ryszard        Pliszka               100.00 +  302: 268  150
    5    29 Jacek          Nowak                 107.63 -  231: 453   58
    6    31 Józef          Wietecki              104.61 -  247: 407   55
    7    32 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  285: 344   50
    8    31 Dorota         Stachowska            119.38 -  266: 420   69
    9    31 Tadeusz        Kondej                100.00 -  266: 329   50
   10    32 PAUZA
   11    29 Paweł          Wdziękoński           123.51 -  298: 354   74
   12    31 Jadwiga        Szczurowska           106.04 -  236: 426   56
   13    30 Marcin         Gauer                 100.84 -  340: 370   51
   14    31 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  322: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 13  75.38




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zbigniew       Wietecki              125.73 -  285: 457   76
    2    26 Paweł          Wdziękoński           123.51 -  351: 379   74
    3    32 Maria          Wieczorek             100.00 +  389: 247  150
    4    19 Paweł          Pogorzelski           146.91 -  362: 510   97
    5    27 Łukasz         Przyszlak             120.46 +  362: 330  170
    6    22 Szymon         Dąbrowski             136.98 -  338: 510   87
    7    19 Małgorzata     Szmuksta              126.04 -  323: 359   76
    8    29 Ryszard        Pliszka               100.00 +  396: 296  150
    9    26 Jadwiga        Szczurowska           106.04 -  225: 353   56
   10    26 Anna           Kowalik               112.53 -  357: 368   63
   11    28 Radosław       Pastusiak             100.00 -  263: 327   50
   12    29 Halina         Cecot                 110.44 -  274: 368   60
   13    28 Jolanta        Olczak                100.00 +  351: 285  150
   14    29 Jolanta        Olczak                100.00 -  250: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 14  93.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju Walentynki w Gorzowie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Agata          Kuć                   405: 411
   2 Dorota         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              256: 495
   3 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Wdziękoński           502: 340
   4 Renata         Andracka             - Łukasz         Tuszyński             375: 377
   5 Maciej         Czupryniak           - Dominika       Worona                409: 412
   6 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Skrobosz              334: 461
   7 Kacper         Zegadło              - Adam           Janicki               537: 366
   8 Maria MagdalenaKupczyńska           - Maciej         Grąbczewski           385: 468
   9 Paweł          Pogorzelski          - Łukasz         Przyszlak             301: 335
  10 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Kowalski              355: 334
  11 Robert         Duczemiński          - Dorota         Stachowska            401: 310
  12 Patryk         Gadus                - Joanna         Juszczak              299: 422
  13 Dariusz        Kuć                  - Karolina       Urbańska              518: 230
  14 Iwona          Wieluńska            - Natalia        Woźniak               318: 448
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Bartczak              363: 485
  16 Anna           Arana                - Szymon         Dąbrowski             300: 330
  17 Maciej         Sancewicz            - Beata          Kiżewska              304: 341
  18 Anna           Kowalik              - Marek          Dudkiewicz            351: 372
  19 Alicja         Grąbczewska          - Halina         Cecot                 342: 308
  20 Jacek          Nowak                - Jacek          Mańko                 296: 420
  21 Sławomir       Piotrowski           - Jadwiga        Szczurowska           507: 275
  22 Franciszek     Łysek                - Weronika       Rudnicka              389: 453
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Wietecki              384: 314
  24 Marcin         Gauer                - Jakub          Hassa                 347: 378
  25 Marcin         Stachowski           - Elżbieta       Fitał                 399: 321
  26 Tadeusz        Kondej               - Rafał          Wesołowski            285: 426
  27 Bartłomiej     Pawlak               - Jolanta        Olczak                399: 325
  28 Radosław       Pastusiak            - Walenty        Siemaszko             214: 410
  29 Maciej         Kuć                  - Ryszard        Pliszka               460: 292
  30 Małgorzata     Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             231: 462
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Maria          Wieczorek             362: 276
  32 Wojciech       Łysek                - Zbigniew       Wietecki              285: 457


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominika       Worona               - Kacper         Zegadło               358: 438
   2 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kuć                   421: 374
   3 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Piotrowski            240: 402
   4 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Kurowski              340: 452
   5 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Stachowski            424: 369
   6 Bartosz        Bartczak             - Bartłomiej     Pawlak                349: 378
   7 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              390: 432
   8 Jakub          Hassa                - Joanna         Ostrowska             287: 286
   9 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              297: 450
  10 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Kuć                   286: 407
  11 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              314: 446
  12 Weronika       Rudnicka             - Marta          Świątkowska           430: 329
  13 Natalia        Woźniak              - Alicja         Grąbczewska           399: 382
  14 Beata          Kiżewska             - Rafał          Wesołowski            485: 374
  15 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Przyszlak             377: 335
  16 Jacek          Mańko                - Szymon         Dąbrowski             403: 392
  17 Dorota         Stachowska           - Maciej         Czupryniak            374: 333
  18 Halina         Cecot                - Bartosz        Morawski              300: 450
  19 Maciej         Sancewicz            - Franciszek     Łysek                 367: 353
  20 Maria MagdalenaKupczyńska           - Paweł          Pogorzelski           349: 509
  21 Anna           Arana                - Renata         Andracka              380: 320
  22 Adam           Janicki              - Patryk         Gadus                 381: 368
  23 Jacek          Nowak                - Ireneusz       Moralewicz            354: 489
  24 Ryszard        Pliszka              - Anna           Kowalik               336: 354
  25 Tadeusz        Kondej               - Marcin         Gauer                 265: 373
  26 Paweł          Wdziękoński          - Wojciech       Łysek                 379: 351
  27 Maria          Wieczorek            - Andrzej        Kowalski              236: 462
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Monika         Siemaszko             326: 374
  29 Jolanta        Olczak               - Dorota         Kuć                   294: 353
  30 Elżbieta       Fitał                - Małgorzata     Wesołowska            256: 327
  31 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             313: 445
  32 Józef          Wietecki             - Radosław       Pastusiak             328: 365


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Agata          Kuć                   391: 386
   2 Beata          Kiżewska             - Grzegorz       Kurowski              304: 451
   3 Jacek          Mańko                - Kazimierz      Merklejn              380: 452
   4 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              316: 412
   5 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Piotrowski            298: 321
   6 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Juszczak              286: 316
   7 Maciej         Kuć                  - Bartłomiej     Pawlak                423: 374
   8 Natalia        Woźniak              - Jakub          Hassa                 337: 430
   9 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Kuć                   423: 418
  10 Marcin         Gauer                - Maciej         Grąbczewski           375: 299
  11 Bartosz        Morawski             - Paweł          Wdziękoński           442: 266
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Siemaszko             399: 324
  13 Anna           Kowalik              - Bartosz        Bartczak              337: 300
  14 Marta          Świątkowska          - Paweł          Pogorzelski           478: 366
  15 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            482: 274
  16 Andrzej        Kowalski             - Anna           Arana                 369: 323
  17 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             316: 441
  18 Dominika       Worona               - Maciej         Sancewicz             491: 404
  19 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Stachowski            294: 401
  20 Marek          Dudkiewicz           - Iwona          Wieluńska             403: 336
  21 Joanna         Ostrowska            - Walenty        Siemaszko             394: 276
  22 Adam           Janicki              - Dorota         Kuć                   299: 439
  23 Radosław       Pastusiak            - Robert         Duczemiński           263: 447
  24 Alicja         Grąbczewska          - Małgorzata     Wesołowska            426: 286
  25 Ryszard        Pliszka              - Maciej         Czupryniak            323: 485
  26 Jolanta        Olczak               - Franciszek     Łysek                 475: 357
  27 Halina         Cecot                - Maria MagdalenaKupczyńska            363: 428
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Renata         Andracka              291: 446
  29 Elżbieta       Fitał                - Patryk         Gadus                 223: 463
  30 Jacek          Nowak                - Tadeusz        Kondej                321: 322
  31 Józef          Wietecki             - Karolina       Urbańska              305: 440
  32 Wojciech       Łysek                - Maria          Wieczorek             389: 247


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            444: 318
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              343: 298
   3 Joanna         Juszczak             - Kacper         Zegadło               415: 373
   4 Jakub          Hassa                - Maciej         Kuć                   379: 296
   5 Marta          Świątkowska          - Bartosz        Morawski              377: 450
   6 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Pawlak                513: 275
   7 Alicja         Grąbczewska          - Dominika       Worona                333: 429
   8 Szymon         Dąbrowski            - Ireneusz       Moralewicz            296: 415
   9 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             538: 298
  10 Agata          Kuć                  - Beata          Kiżewska              384: 369
  11 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Mańko                 376: 327
  12 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Szmuksta              302: 297
  13 Natalia        Woźniak              - Marcin         Gauer                 500: 344
  14 Weronika       Rudnicka             - Marek          Dudkiewicz            381: 393
  15 Marcin         Stachowski           - Dorota         Kuć                   301: 472
  16 Andrzej        Kowalski             - Anna           Kowalik               347: 389
  17 Dariusz        Kuć                  - Adam           Janicki               479: 329
  18 Maciej         Czupryniak           - Monika         Siemaszko             339: 345
  19 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Łysek                 510: 362
  20 Maria MagdalenaKupczyńska           - Anna           Arana                 377: 335
  21 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Wdziękoński           411: 361
  22 Karolina       Urbańska             - Renata         Andracka              406: 354
  23 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Przyszlak             356: 323
  24 Patryk         Gadus                - Dorota         Stachowska            541: 375
  25 Walenty        Siemaszko            - Iwona          Wieluńska             392: 314
  26 Jolanta        Olczak               - Tadeusz        Kondej                292: 250
  27 Małgorzata     Wesołowska           - Zbigniew       Wietecki              378: 376
  28 Radosław       Pastusiak            - Maciej         Sancewicz             312: 404
  29 Franciszek     Łysek                - Józef          Wietecki              339: 386
  30 Halina         Cecot                - Jadwiga        Szczurowska           369: 367
  31 Elżbieta       Fitał                - Jacek          Nowak                 237: 380
  32 Maria          Wieczorek            - Ryszard        Pliszka               302: 268


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Kurowski              329: 363
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Hassa                 424: 294
   3 Rafał          Wesołowski           - Agata          Kuć                   287: 347
   4 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Kuć                   470: 297
   5 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Morawski              404: 305
   6 Dorota         Kuć                  - Kacper         Zegadło               305: 415
   7 Dominika       Worona               - Łukasz         Tuszyński             366: 443
   8 Robert         Duczemiński          - Natalia        Woźniak               432: 444
   9 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            410: 396
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Kowalik               435: 358
  11 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Sancewicz             421: 457
  12 Paweł          Pogorzelski          - Marcin         Stachowski            381: 349
  13 Szymon         Dąbrowski            - Patryk         Gadus                 421: 464
  14 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Grąbczewski           492: 292
  15 Marcin         Gauer                - Weronika       Rudnicka              413: 410
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Maria MagdalenaKupczyńska            433: 318
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Marta          Świątkowska           346: 299
  18 Karolina       Urbańska             - Jacek          Mańko                 342: 387
  19 Andrzej        Kowalski             - Jolanta        Olczak                329: 305
  20 Monika         Siemaszko            - Beata          Kiżewska              374: 348
  21 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Wesołowska            273: 379
  22 Walenty        Siemaszko            - Alicja         Grąbczewska           385: 370
  23 Maciej         Czupryniak           - Halina         Cecot                 414: 346
  24 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            387: 337
  25 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Arana                 462: 351
  26 Iwona          Wieluńska            - Józef          Wietecki              335: 303
  27 Łukasz         Przyszlak            - Wojciech       Łysek                 330: 362
  28 Adam           Janicki              - Radosław       Pastusiak             397: 308
  29 Maria          Wieczorek            - Jacek          Nowak                 231: 453
  30 Paweł          Wdziękoński          - Tadeusz        Kondej                391: 295
  31 Ryszard        Pliszka              - Franciszek     Łysek                 255: 474
  32 Jadwiga        Szczurowska          - Elżbieta       Fitał                 367: 275


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              380: 359
   2 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Skrobosz              333: 363
   3 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               335: 422
   4 Agata          Kuć                  - Natalia        Woźniak               381: 449
   5 Joanna         Juszczak             - Ireneusz       Moralewicz            497: 295
   6 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Hassa                 372: 402
   7 Patryk         Gadus                - Bartłomiej     Pawlak                365: 442
   8 Marcin         Gauer                - Rafał          Wesołowski            234: 440
   9 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Pogorzelski           435: 413
  10 Andrzej        Kowalski             - Dominika       Worona                347: 472
  11 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Morawski              303: 511
  12 Maciej         Sancewicz            - Anna           Kowalik               403: 296
  13 Monika         Siemaszko            - Joanna         Ostrowska             305: 402
  14 Walenty        Siemaszko            - Robert         Duczemiński           402: 454
  15 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szmuksta              464: 312
  16 Małgorzata     Wesołowska           - Maciej         Kuć                   267: 381
  17 Dariusz        Kuć                  - Marta          Świątkowska           333: 427
  18 Marcin         Stachowski           - Maciej         Czupryniak            398: 295
  19 Weronika       Rudnicka             - Jacek          Nowak                 453: 386
  20 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              321: 402
  21 Renata         Andracka             - Bartosz        Bartczak              364: 322
  22 Wojciech       Łysek                - Szymon         Dąbrowski             338: 510
  23 Iwona          Wieluńska            - Maciej         Grąbczewski           398: 409
  24 Paweł          Wdziękoński          - Maria MagdalenaKupczyńska            364: 422
  25 Karolina       Urbańska             - Alicja         Grąbczewska           364: 361
  26 Beata          Kiżewska             - Jolanta        Olczak                357: 264
  27 Franciszek     Łysek                - Jadwiga        Szczurowska           419: 303
  28 Anna           Arana                - Łukasz         Przyszlak             321: 303
  29 Radosław       Pastusiak            - Halina         Cecot                 314: 368
  30 Dorota         Stachowska           - Tadeusz        Kondej                352: 312
  31 Józef          Wietecki             - Maria          Wieczorek             407: 247
  32 Elżbieta       Fitał                - Ryszard        Pliszka               211: 371


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Hassa                - Grzegorz       Kurowski              317: 432
   2 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              418: 433
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Woźniak               381: 326
   4 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               455: 438
   5 Joanna         Ostrowska            - Dominika       Worona                331: 446
   6 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            389: 325
   7 Kazimierz      Merklejn             - Agata          Kuć                   415: 401
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Ireneusz       Moralewicz            297: 411
   9 Jacek          Mańko                - Sławomir       Piotrowski            381: 406
  10 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           397: 403
  11 Maciej         Kuć                  - Maciej         Sancewicz             380: 332
  12 Beata          Kiżewska             - Patryk         Gadus                 372: 397
  13 Paweł          Pogorzelski          - Andrzej        Kowalski              387: 473
  14 Dorota         Kuć                  - Weronika       Rudnicka              367: 333
  15 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             381: 364
  16 Maria MagdalenaKupczyńska           - Karolina       Urbańska              321: 363
  17 Maciej         Grąbczewski          - Anna           Kowalik               445: 284
  18 Marta          Świątkowska          - Marcin         Gauer                 416: 314
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Łysek                 359: 323
  20 Monika         Siemaszko            - Renata         Andracka              418: 371
  21 Małgorzata     Wesołowska           - Marcin         Stachowski            347: 425
  22 Bartosz        Bartczak             - Dariusz        Kuć                   336: 452
  23 Franciszek     Łysek                - Adam           Janicki               365: 349
  24 Józef          Wietecki             - Maciej         Czupryniak            252: 524
  25 Dorota         Stachowska           - Alicja         Grąbczewska           307: 450
  26 Szymon         Dąbrowski            - Halina         Cecot                 316: 423
  27 Anna           Arana                - Jacek          Nowak                 343: 306
  28 Jolanta        Olczak               - Iwona          Wieluńska             254: 390
  29 Jadwiga        Szczurowska          - Paweł          Wdziękoński           349: 301
  30 Łukasz         Przyszlak            - Tadeusz        Kondej                546: 215
  31 Ryszard        Pliszka              - Radosław       Pastusiak             299: 447
  32 Maria          Wieczorek            - Elżbieta       Fitał                 285: 344


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              285: 419
   2 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              334: 411
   3 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              471: 386
   4 Kacper         Zegadło              - Sławomir       Piotrowski            339: 348
   5 Dominika       Worona               - Marek          Dudkiewicz            355: 542
   6 Natalia        Woźniak              - Maciej         Kuć                   388: 303
   7 Patryk         Gadus                - Kazimierz      Merklejn              290: 493
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Hassa                 381: 393
   9 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             324: 354
  10 Andrzej        Kowalski             - Jacek          Mańko                 282: 426
  11 Agata          Kuć                  - Marcin         Stachowski            374: 395
  12 Bartłomiej     Pawlak               - Maciej         Grąbczewski           422: 337
  13 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   374: 328
  14 Marta          Świątkowska          - Monika         Siemaszko             372: 345
  15 Maciej         Sancewicz            - Karolina       Urbańska              380: 279
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             422: 477
  17 Dariusz        Kuć                  - Beata          Kiżewska              488: 316
  18 Iwona          Wieluńska            - Paweł          Pogorzelski           412: 462
  19 Maciej         Czupryniak           - Walenty        Siemaszko             400: 313
  20 Halina         Cecot                - Weronika       Rudnicka              229: 509
  21 Marcin         Gauer                - Franciszek     Łysek                 417: 304
  22 Anna           Kowalik              - Szymon         Dąbrowski             393: 399
  23 Alicja         Grąbczewska          - Anna           Arana                 361: 353
  24 Renata         Andracka             - Małgorzata     Wesołowska            276: 347
  25 Jacek          Nowak                - Maria MagdalenaKupczyńska            282: 355
  26 Łukasz         Przyszlak            - Jadwiga        Szczurowska           359: 379
  27 Adam           Janicki              - Jolanta        Olczak                473: 445
  28 Radosław       Pastusiak            - Bartosz        Bartczak              301: 327
  29 Wojciech       Łysek                - Ryszard        Pliszka               396: 296
  30 Paweł          Wdziękoński          - Elżbieta       Fitał                 331: 213
  31 Dorota         Stachowska           - Maria          Wieczorek             420: 266
  32 Tadeusz        Kondej               - Józef          Wietecki              263: 360


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              345: 393
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              385: 357
   3 Natalia        Woźniak              - Joanna         Juszczak              380: 377
   4 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           288: 339
   5 Jakub          Hassa                - Marek          Dudkiewicz            322: 366
   6 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Wietecki              496: 324
   7 Kacper         Zegadło              - Marta          Świątkowska           504: 290
   8 Marcin         Stachowski           - Dominika       Worona                273: 351
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Sancewicz             353: 459
  10 Jacek          Mańko                - Bartłomiej     Pawlak                316: 522
  11 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Tuszyński             295: 388
  12 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kuć                   318: 405
  13 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Szmuksta              457: 337
  14 Weronika       Rudnicka             - Maria MagdalenaKupczyńska            421: 298
  15 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kowalski              419: 377
  16 Dorota         Kuć                  - Patryk         Gadus                 371: 397
  17 Monika         Siemaszko            - Rafał          Wesołowski            343: 395
  18 Agata          Kuć                  - Marcin         Gauer                 345: 276
  19 Karolina       Urbańska             - Szymon         Dąbrowski             395: 332
  20 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Wesołowska            501: 258
  21 Franciszek     Łysek                - Dorota         Stachowska            426: 265
  22 Bartosz        Bartczak             - Iwona          Wieluńska             332: 436
  23 Paweł          Wdziękoński          - Adam           Janicki               309: 340
  24 Halina         Cecot                - Renata         Andracka              325: 400
  25 Beata          Kiżewska             - Anna           Arana                 447: 335
  26 Jadwiga        Szczurowska          - Wojciech       Łysek                 353: 225
  27 Walenty        Siemaszko            - Józef          Wietecki              415: 276
  28 Anna           Kowalik              - Łukasz         Przyszlak             290: 379
  29 Jacek          Nowak                - Radosław       Pastusiak             311: 329
  30 Ryszard        Pliszka              - Jolanta        Olczak                342: 379
  31 Tadeusz        Kondej               - Maria          Wieczorek             329: 266
  32 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              363: 357
   2 Bartosz        Morawski             - Natalia        Woźniak               343: 413
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Duczemiński           351: 383
   4 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              388: 494
   5 Jakub          Hassa                - Kacper         Zegadło               413: 411
   6 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz      Merklejn              574: 288
   7 Dominika       Worona               - Joanna         Juszczak              366: 433
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Sławomir       Piotrowski            254: 419
   9 Jacek          Mańko                - Dariusz        Kuć                   360: 426
  10 Agata          Kuć                  - Paweł          Pogorzelski           389: 437
  11 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Rudnicka              410: 357
  12 Marta          Świątkowska          - Maciej         Czupryniak            391: 292
  13 Joanna         Ostrowska            - Patryk         Gadus                 386: 327
  14 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Stachowski            360: 366
  15 Maciej         Grąbczewski          - Karolina       Urbańska              479: 233
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Franciszek     Łysek                 359: 375
  17 Szymon         Dąbrowski            - Walenty        Siemaszko             374: 369
  18 Iwona          Wieluńska            - Dorota         Kuć                   355: 342
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Grąbczewska           372: 414
  20 Beata          Kiżewska             - Marcin         Gauer                 504: 249
  21 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Kowalski              323: 459
  22 Łukasz         Przyszlak            - Renata         Andracka              392: 323
  23 Jadwiga        Szczurowska          - Adam           Janicki               306: 316
  24 Małgorzata     Wesołowska           - Maria MagdalenaKupczyńska            379: 333
  25 Bartosz        Bartczak             - Halina         Cecot                 381: 320
  26 Wojciech       Łysek                - Anna           Kowalik               357: 368
  27 Dorota         Stachowska           - Paweł          Wdziękoński           421: 341
  28 Józef          Wietecki             - Anna           Arana                 381: 306
  29 Jolanta        Olczak               - Radosław       Pastusiak             349: 339
  30 Ryszard        Pliszka              - Jacek          Nowak                 305: 328
  31 Tadeusz        Kondej               - Elżbieta       Fitał                 371: 306
  32 Maria          Wieczorek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Woźniak               540: 299
   2 Robert         Duczemiński          - Marek          Dudkiewicz            354: 488
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Hassa                 459: 299
   4 Dariusz        Kuć                  - Bartosz        Morawski              381: 427
   5 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              352: 334
   6 Sławomir       Piotrowski           - Joanna         Juszczak              333: 407
   7 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Wietecki              465: 344
   8 Paweł          Pogorzelski          - Bartłomiej     Pawlak                500: 314
   9 Dominika       Worona               - Marta          Świątkowska           391: 296
  10 Marcin         Stachowski           - Maciej         Grąbczewski           310: 359
  11 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             428: 330
  12 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Sancewicz             316: 462
  13 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            310: 299
  14 Patryk         Gadus                - Andrzej        Kowalski              416: 311
  15 Maciej         Czupryniak           - Alicja         Grąbczewska           422: 315
  16 Iwona          Wieluńska            - Ireneusz       Moralewicz            456: 312
  17 Adam           Janicki              - Jacek          Mańko                 357: 331
  18 Karolina       Urbańska             - Beata          Kiżewska              481: 369
  19 Małgorzata     Wesołowska           - Agata          Kuć                   275: 407
  20 Renata         Andracka             - Franciszek     Łysek                 359: 387
  21 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Przyszlak             308: 328
  22 Maria MagdalenaKupczyńska           - Anna           Kowalik               482: 268
  23 Walenty        Siemaszko            - Jolanta        Olczak                423: 285
  24 Marcin         Gauer                - Małgorzata     Szmuksta              270: 347
  25 Dorota         Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           368: 358
  26 Józef          Wietecki             - Monika         Siemaszko             340: 383
  27 Jacek          Nowak                - Bartosz        Bartczak              393: 368
  28 Radosław       Pastusiak            - Wojciech       Łysek                 327: 263
  29 Maria          Wieczorek            - Paweł          Wdziękoński           298: 354
  30 Halina         Cecot                - Tadeusz        Kondej                383: 223
  31 Anna           Arana                - Elżbieta       Fitał                 401: 231
  32 Ryszard        Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              325: 372
   2 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Morawski              414: 342
   3 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             279: 429
   4 Joanna         Juszczak             - Robert         Duczemiński           318: 342
   5 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Zegadło               290: 467
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Pogorzelski           356: 460
   7 Sławomir       Piotrowski           - Dominika       Worona                516: 346
   8 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              260: 431
   9 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Hassa                 368: 370
  10 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             531: 350
  11 Patryk         Gadus                - Marta          Świątkowska           387: 330
  12 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   438: 515
  13 Marcin         Stachowski           - Iwona          Wieluńska             344: 386
  14 Franciszek     Łysek                - Karolina       Urbańska              391: 337
  15 Bartłomiej     Pawlak               - Zbigniew       Wietecki              347: 328
  16 Weronika       Rudnicka             - Adam           Janicki               351: 349
  17 Rafał          Wesołowski           - Walenty        Siemaszko             371: 339
  18 Łukasz         Przyszlak            - Ireneusz       Moralewicz            355: 400
  19 Beata          Kiżewska             - Dorota         Kuć                   383: 465
  20 Jacek          Mańko                - Monika         Siemaszko             409: 373
  21 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Wesołowska            494: 245
  22 Alicja         Grąbczewska          - Renata         Andracka              386: 311
  23 Maria MagdalenaKupczyńska           - Małgorzata     Szmuksta              361: 345
  24 Jolanta        Olczak               - Bartosz        Bartczak              293: 373
  25 Jacek          Nowak                - Józef          Wietecki              406: 273
  26 Anna           Arana                - Marcin         Gauer                 357: 264
  27 Radosław       Pastusiak            - Dorota         Stachowska            352: 434
  28 Paweł          Wdziękoński          - Ryszard        Pliszka               379: 327
  29 Wojciech       Łysek                - Halina         Cecot                 274: 368
  30 Anna           Kowalik              - Elżbieta       Fitał                 479: 227
  31 Maria          Wieczorek            - Jadwiga        Szczurowska           236: 426
  32 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            434: 416
   2 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              494: 423
   3 Kacper         Zegadło              - Robert         Duczemiński           438: 374
   4 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Juszczak              426: 362
   5 Bartosz        Morawski             - Jakub          Hassa                 516: 335
   6 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            530: 352
   7 Natalia        Woźniak              - Maciej         Czupryniak            482: 347
   8 Agata          Kuć                  - Iwona          Wieluńska             501: 297
   9 Franciszek     Łysek                - Maciej         Grąbczewski           372: 326
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Patryk         Gadus                 442: 368
  11 Maciej         Sancewicz            - Bartłomiej     Pawlak                306: 364
  12 Maria MagdalenaKupczyńska           - Dariusz        Kuć                   254: 491
  13 Alicja         Grąbczewska          - Weronika       Rudnicka              355: 472
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kuć                   376: 408
  15 Marta          Świątkowska          - Jacek          Mańko                 324: 359
  16 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            314: 368
  17 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kowalski              327: 475
  18 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Stachowski            455: 438
  19 Karolina       Urbańska             - Joanna         Ostrowska             470: 384
  20 Dorota         Stachowska           - Beata          Kiżewska              456: 226
  21 Anna           Kowalik              - Walenty        Siemaszko             367: 300
  22 Paweł          Wdziękoński          - Łukasz         Przyszlak             368: 401
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Arana                 347: 358
  24 Monika         Siemaszko            - Halina         Cecot                 400: 356
  25 Małgorzata     Wesołowska           - Jacek          Nowak                 332: 334
  26 Bartosz        Bartczak             - Jadwiga        Szczurowska           357: 309
  27 Renata         Andracka             - Tadeusz        Kondej                455: 262
  28 Wojciech       Łysek                - Jolanta        Olczak                351: 285
  29 Józef          Wietecki             - Ryszard        Pliszka               285: 280
  30 Marcin         Gauer                - Maria          Wieczorek             370: 340
  31 Elżbieta       Fitał                - Radosław       Pastusiak             324: 344


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             357: 357
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               383: 350
   3 Bartosz        Morawski             - Paweł          Pogorzelski           422: 341
   4 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              420: 317
   5 Robert         Duczemiński          - Natalia        Woźniak               396: 401
   6 Joanna         Juszczak             - Agata          Kuć                   330: 479
   7 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Sporczyk              371: 293
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Sławomir       Piotrowski            436: 365
   9 Jakub          Hassa                - Dariusz        Kuć                   387: 438
  10 Maciej         Czupryniak           - Weronika       Rudnicka              426: 351
  11 Patryk         Gadus                - Maciej         Grąbczewski           364: 346
  12 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Wesołowski            357: 403
  13 Jacek          Mańko                - Maciej         Sancewicz             404: 419
  14 Iwona          Wieluńska            - Zbigniew       Wietecki              455: 384
  15 Dorota         Kuć                  - Karolina       Urbańska              411: 317
  16 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Moralewicz            462: 322
  17 Szymon         Dąbrowski            - Alicja         Grąbczewska           415: 358
  18 Marcin         Stachowski           - Marta          Świątkowska           323: 295
  19 Łukasz         Przyszlak            - Maria MagdalenaKupczyńska            395: 317
  20 Dorota         Stachowska           - Monika         Siemaszko             351: 362
  21 Bartosz        Bartczak             - Adam           Janicki               364: 341
  22 Anna           Kowalik              - Jacek          Nowak                 332: 444
  23 Anna           Arana                - Beata          Kiżewska              339: 410
  24 Walenty        Siemaszko            - Renata         Andracka              460: 378
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Wdziękoński           439: 315
  26 Halina         Cecot                - Jadwiga        Szczurowska           309: 293
  27 Marcin         Gauer                - Radosław       Pastusiak             346: 333
  28 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Wesołowska            434: 213
  29 Jolanta        Olczak               - Wojciech       Łysek                 395: 250
  30 Tadeusz        Kondej               - Ryszard        Pliszka               339: 368
  31 Elżbieta       Fitał                - Maria          Wieczorek             316: 322
Lista rankingowa na dzień 18-02-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.30  31191  191
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.60  31048  197
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.59  31361  199
   5 Kazimierz Merklejn             Warszawa             157.39  29904  190
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             152.89  29202  191
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             152.18   9131   60
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.28  29651  196
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.17  28723  190
  18 Kamil Górka                    Kraków               150.42  28579  190
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.20  30039  200
  21 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.93  29836  199
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.62  28578  191
  23 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  25 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  27 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.86  27985  188
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.33  28628  193
  29 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  30 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.76  25858  175
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.67  28057  190
  32 Justyna Górka                  Kraków               147.29  29017  197
  33 Przemysław Rybicki             Otwock               147.12  12064   82
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  35 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.59  25653  175
  36 Kamil Kister                   Warszawa             145.81  28141  193
  37 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.79  28720  197
  38 Michał Makowski                Warszawa             145.73   6412   44
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.16  26999  186
  40 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.95  28411  196
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.74  28030  195
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.23  23203  162
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.86  26714  187
  48 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  52 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.62  19119  135
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  54 Natalia Woźniak                Dziwnówek            141.15  27524  195
  55 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  56 Janusz Krupiński               Bytom                140.36  27932  199
  57 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  58 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  59 Rafał Matczak                  Milanówek            139.64  26671  191
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.55  26375  189
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.03  26554  191
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             138.78  27617  199
  63 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  64 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.83  20812  151
  67 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.79  26042  189
  68 Robert Kamiński                Warszawa             137.71  26441  192
  69 Krzysztof Gibas                Kraków               137.58  11694   85
  70 Irena Sołdan                   Warszawa             137.41  26795  195
  71 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  72 Michał Rogalewicz              Poznań               136.83  16146  118
  73 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  74 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.66  21729  159
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           135.97  26923  198
  76 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  77 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  78 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.36  22741  168
  79 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  81 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  82 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  83 Piotr Domański                 Lublin               134.39  18814  140
  84 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  85 Marcin Rogala                  Warszawa             134.36  26603  198
  86 Jacek Mańko                    Poznań               134.03  26404  197
  87 Katarzyna Polak                Warszawa             133.74  26214  196
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  89 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              133.45  16014  120
  90 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.42  26417  198
  91 Konrad Sowula                  Kraków               133.23  16121  121
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  95 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.24  25787  195
  96 Maciej Nawrocki                Babimost             132.04  26144  198
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  99 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.06  25688  196
 100 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 101 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 103 Daniel Janus                   Wąchock              130.69   8756   67
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.53   7832   60
 106 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.49  19052  146
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             129.81  25443  196
 109 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.80  25441  196
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 111 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.64  18539  143
 112 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.56  18656  144
 113 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.42  24848  192
 114 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 116 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.27  25207  195
 117 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.98   6836   53
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 119 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 120 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   9386   73
 121 Agnieszka Walas                Kraków               128.40  12455   97
 122 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 123 Dariusz Sowula                 Kraków               127.96  15483  121
 124 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.91  20338  159
 125 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 126 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 127 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 129 Maciej Kuć                     Stargard             127.08  24653  194
 130 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 131 Joanna Ostrowska               Warszawa             126.79  23963  189
 132 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 133 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.58  11772   93
 134 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.51  17965  142
 135 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 136 Dominika Worona                Police               126.02  10586   84
 137 Jerzy Luter                    Bytom                126.02  24700  196
 138 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24687  196
 139 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.86  24040  191
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.68  17344  138
 142 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.46  23962  191
 143 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 144 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 145 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.13  24400  195
 146 Ewelina Kister                 Warszawa             124.96  18494  148
 147 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.96  18494  148
 148 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 149 Rafał Stachowski               Police               124.56  18186  146
 150 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 151 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 152 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 153 Czesław Grajewski              Białystok            124.22  20124  162
 154 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 155 Agnieszka Matus                Milanówek            123.88  24652  199
 156 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     123.75  23760  192
 157 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.74  23882  193
 158 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 159 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 162 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.34  18871  153
 163 Natalia Ogierman               Katowice             123.08  12923  105
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 165 Renata Andracka                Zwola                122.83  23214  189
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.54   5882   48
 167 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 169 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 172 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 176 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 177 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 178 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 179 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.94  11852   98
 180 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 181 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 182 Sławomir Wolski                Wrocław              120.86  23688  196
 183 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 185 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 186 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 188 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 190 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 191 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 193 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 194 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 195 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  22952  193
 196 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.78  23637  199
 198 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  14479  122
 199 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 200 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             117.94   8138   69
 202 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 203 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 204 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 205 Urszula Rechowicz              Katowice             117.29  22871  195
 206 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             117.01  23050  197
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.92  21280  182
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 212 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 213 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  11439   98
 214 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               115.94  22493  194
 217 Bartosz Bartczak               Poznań               115.69  22096  191
 218 Marta Sztajnert                Wisła                115.64  14224  123
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 220 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.25  17518  152
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 222 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.08  16341  142
 223 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.61  15358  134
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 227 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.25  21936  192
 228 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.01  18014  158
 229 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.00   7182   63
 230 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 232 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 234 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.52  22279  198
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 239 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 240 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 241 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 242 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 244 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 245 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 246 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 248 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.81  10871   99
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.44   5472   50
 250 Franciszek Łysek               Warszawa             109.05  13522  124
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             108.58   7926   73
 253 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 255 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.31  15922  147
 257 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 258 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.16  20595  194
 261 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 262 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 263 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.54  15409  146
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.93  10178   97
 267 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 272 Anna Demczyszyn                Bystra               103.27   3408   33
 273 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 274 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 275 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.47  16539  163
 276 Zofia Górka                    Łęczna               101.45   8725   86
 277 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 278 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 279 Marta Majewska                 Wadowice             100.74  11283  112
 280 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 281 Karolina Szubska               Jaworzno              99.14  11401  115
 282 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 283 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 284 Teresa Balewska                Reda                  97.26  18673  192
 285 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.33  18495  192
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.09  18642  194
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.88  11505  120
 289 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 291 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 292 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               94.88   5693   60
 293 Natalia Mówka                  Warszawa              94.11   3576   38
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.45  18028  195
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 297 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin              89.48   5190   58
 300 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.32   8932  100
 301 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 302 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 303 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 304 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 305 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.37  10019  116
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 308 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.71   4320   51
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.90  12753  152
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 312 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 313 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 314 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 315 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 317 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 318 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 319 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 321 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 18-02-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   7 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.77   3140   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Anna Kowalik                   Szczecin             117.12   3045   26
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  12 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  13 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  14 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  15 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  21 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  22 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  23 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  24 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  26 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  28 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  30 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  31 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  32 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  33 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  35 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  36 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  39 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  42 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  43 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  44 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  45 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  46 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  47 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  49 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  50 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.59   2983   22
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  54 Marta Popławska                Warszawa              92.81   1949   21
  55 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  56 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  58 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  59 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  60 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  61 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  62 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  63 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  64 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  65 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  66 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  67 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  68 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  69 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  70 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  71 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  72 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  73 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  74 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  75 Michał Dąbrowski               Warszawa             100.29   1404   14
  76 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  77 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  78 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia           95.21   1333   14
  79 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  80 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  81 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  82 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  83 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  84 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  85 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  86 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  87 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  88 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  89 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  92 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  93 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  96 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  98 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  99 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 100 Sławomir Rosochacz             Lublin               117.67   1412   12
 101 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 102 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 103 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 104 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 109 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 110 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 111 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 112 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 113 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 114 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 115 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 116 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 117 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 118 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 119 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 120 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 121 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 122 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 123 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 124 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 125 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 126 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 128 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 129 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 130 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 131 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 132 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 133 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 134 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 135 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 136 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 137 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 138 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 139 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 140 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 141 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 142 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 143 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 144 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 146 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 147 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 148 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 149 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 150 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 151 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 152 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 153 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 154 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 155 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 156 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 157 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 158 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 159 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 160 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 161 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 162 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 163 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 164 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 165 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 166 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 167 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 168 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 169 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 170 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 171 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 172 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 173 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 174 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 175 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 176 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 177 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 178 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 179 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 180 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 181 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 182 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 183 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 184 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 185 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 186 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 187 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 188 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 189 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 190 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 191 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 192 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 193 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 194 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 195 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 196 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 197 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 198 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 199 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 200 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 201 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 202 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 203 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 204 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 205 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 206 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 207 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 208 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 209 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 210 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 211 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 212 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 213 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 214 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 215 Jerzy Kędra                    Warszawa             128.14    897    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 217 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 218 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 219 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 220 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 221 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 222 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 223 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 224 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 225 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 226 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 227 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 228 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 229 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 230 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 231 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 232 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 233 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 234 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 235 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 236 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 237 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 238 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 239 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 240 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 241 Wojciech Wąs                   Warszawa              85.43    598    7
 242 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 243 Anna Prażuch                   Warszawa              84.43    591    7
 244 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 245 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 246 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 247 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.43    577    7
 248 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 249 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 250 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 251 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 252 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 253 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 254 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 255 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 256 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 257 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 258 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 259 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 260 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 261 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 262 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 263 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 264 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 265 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 266 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 267 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 268 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 269 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 270 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 271 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 272 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 273 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 274 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 275 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 276 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 277 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 278 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 279 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 280 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 281 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 282 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 283 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 284 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 285 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 286 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 287 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 288 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 289 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 290 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 291 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 292 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 293 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 294 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 295 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 296 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 297 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 298 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 299 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 300 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 301 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 302 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 303 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 304 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie