Kościelisko24
stycznia
Kościelisko 24 stycznia IX Mistrzostwa Podhala
Sulęcin14
lutego
Sulęcin 14-15 lutego II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina Grand Prix 2009
Łódź28
lutego
Łódź 28- 1 marca Wielka Łódka 2009 — Zima
Walentynki w Sulęcinie14 - 15 lutego 2009 — II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina Sulęcin, 14 - 15 lutego 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Walentynki w SulęcinieJuż po raz drugi Sulęcin gościł grono scrabblistów z całej Polski. Zgodnie z przewidywaniami, lista uczestników była większa niż na pierwszym Turnieju o Puchar Burmistrza Sulęcina. AgataRadosław Pastusiakowie włożyli wiele pracy i zaangażowania w przygotowanie tegorocznego turnieju, co zaowocowało przyznaniem turniejowi rangi Grand Prix, a zarazem zgromadzeniem 52 uczestników na II Turnieju o Puchar Burmistrza Sulęcina. Podczas rozgrywek przeprowadzono dodatkowe klasyfikacje. Za najdroższy ruch w turnieju nagrodę w postaci nawigacji samochodowej ufundował Starosta Sulęcina. Już w drugiej rundzie Krzysztof Obremski wyśrubował rekord, kładąc wyraz OTRZEŹWI za 194 pkt. Dodajmy, że w tej partii położył dwie dziewięciokrotności. Do końca turnieju nikt jego wyniku nie poprawil i mógł spokojnie jak po sznurku wracać do domu prowadzony przez nawigację samochodową. W klasyfikacji par mieszanych liczyła się suma małych punktów w całym turnieju. Tu walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniej rundy pomiędzy Agatą Kuć i Krzysztofem Obremskim, a JustynąKamilem Górkami. Małżeństwo z Krakowa zwyciężyło z sumą 11276 pkt, wyprzedzając swoich głównych rywali o 89 pkt. W tym konkursie udział wzięło 13 par. Dodatkową atrakcją dla uczestników zawodów było nagradzanie przez wszystkie 14 rundy graczy grających na czternastym stoliku walentynkowymi serduszkami. Zawodnikiem, któremu numer 14 najbardziej przypadł do gustu była Magdalena Kupczyńska ze Szczecina. Trzykrotnie otrzymała mówiące serduszko i na zakończenie turnieju uplasowała się na 14 miejscu. Po pierwszym dniu rozgrywek był czas na rozrywkę w postaci wieczorku tanecznego, karaoke i degustacji owoców topionych w ciepłej czekoladzie.
Wracając do zasadniczego turnieju, najlepszą formę zaprezentował Karol Wyrębkiewicz z Łodzi. Wystarczy powiedzieć, że Prezes zajmował po kolejnych rundach: raz 6 miejsce, cztery razy 2 miejsce i dziewięć razy 1 miejsce. Tak równa forma zaowocowała zwycięstwem z 11 dużymi punktami. Drugie miejsce zajął Adam Szukalski z Coventry w Wielkiej Brytanii, tuż przed Kazimierzem Merklejnem Juniorem ze Szczecina. Najlepszą zawodniczką turnieju została Justyna Górka z Krakowa. Zwycięzcy w poszczególnych klasyfikacjach oraz pierwsza 12 otrzymała atrakcyjne nagrody od organizatorów, którzy zapraszają wszystkich chętnych na przyszłoroczny turniej.

Klasyfikacja par

relacja: VALENTIN Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina


W sobotę 14 lutego 2009r. w budynku kina Znicz (ok. 500m od Hotelu Chrobry) pod hasłem „Z MIŁOŚCI ODDAJ KREW” odbędzie się zbiórka krwi. Zapraszamy wszystkich zdrowych i pełnoletnich zawodników naszego turnieju do wsparcia akcji. Organizatorem zbiórki krwi jest Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Akcja poboru krwi odbędzie się w ramach kampanii społecznej KREWNIACY. Liczymy na czynny udział w akcji naszych zawodników.
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 14
- system: połówkowy, duńczyk (rundy 8 i 14)
Miejsce rozgrywekHotel Chrobry w Sulęcinie
ul. Kościuszki 10
Obrońca tytułuRobert Duczemiński
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuwww.scrabble.k-m-s.pl/turnieje.php
HarmonogramSobota, 14 lutego (8 rund)
10:45 — koniec zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 lutego (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdwe własnym zakresie
Wyżywieniena miejscu rozgrywek (patrz niżej)
Noclegiopcja pierwsza: obiad w cenie 30zł
opcja druga: kompleks — obiad, kolacja, śniadanie + nocleg w cenie 130zł
opcja trzecia: dopłata 60zł za nocleg w piątek + śniadanie w sobotę rano

w przypadku przyjazdów rodzinnych zniżka indywidualna
NagrodyI miejsce — 1000zł
II miejsce — 750zł
III miejsce — 500zł
IV miejsce — 200zł
V miejsce — 100zł

nagrody rzeczowe, dyplomy dla wszystkich uczestników, kilka niespodzianek

Nagroda specjalna Starosty Powiatu Sulęcińskiego za najwyżej punktowany ruch w postaci nawigacji wraz z mapami Polski i państw sąsiednich.

Nagroda dla najlepszego duetu mieszanego za największą ilość małych punktów zdobytych w ciągu całego turnieju. Zgłoszenia par tak jak w przypadku zgłaszania zawodników do 10:45 u sędziego.
Dodatkowe atrakcjewieczorek walentynkowy, karaoke i kilka słodkości z okazji dnia zakochanych
OrganizatorzyRadosław Pastusiak tel: 600-766-550 gg:1854953
SponsorzyBurmistrz Miasta Sulęcin
Starosta Powiatu Sulęcińskiego
SOKSiR
firmy indywidualne


Wyniki turnieju II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   144.37     11.0     5797     2190      906
  2 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    125.61     10.0     5685     2140      363
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               149.98     10.0     5626     2088      609
  4 Justyna         Górka                Kraków                 135.34     10.0     5504     2036      460
  5 Maciej          Perzyński            Piła                   121.62     10.0     5290     2089      443
  6 Kamil           Górka                Kraków                 147.03      9.0     5772     1917      510
  7 Jakub           Zaryński             Świnoujście            138.57      9.0     5636     1955      753
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.94      9.0     5570     2036      577
  9 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.18      9.0     5390     2000      -56
 10 Irena           Sołdan               Rumia                  130.29      9.0     5383     1912      245
 11 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.47      9.0     5237     1981       97
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.36      8.5     5618     1858      663
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                126.98      8.0     5910     1914      671
 14 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               112.85      8.0     5422     1814      347
 15 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               113.57      8.0     5384     1834       49
 16 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   106.48      8.0     5330     1855      369
 17 Marek           Reda                 Wołomin                132.41      8.0     5235     1828      -95
 18 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.36      8.0     5178     1730      209
 19 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  108.87      8.0     5173     1694      145
 20 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      8.0     5040     1731       99
 21 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.94      7.0     5857     1738      739
 22 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    122.37      7.0     5525     1670      386
 23 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   122.96      7.0     5430     1619      270
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              114.65      7.0     5416     1607      517
 25 Bogusław        Szyszka              Oława                  127.22      7.0     5331     1629      287
 26 Beata           Piotrowska           Łódź                   120.07      7.0     5279     1589      -89
 27 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 116.28      7.0     5158     1728     -350
 28 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.08      7.0     5140     1660      201
 29 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    114.93      7.0     5091     1736     -240
 30 Adam            Janicki              Łódź                   103.74      7.0     4961     1626     -330
 31 Andrzej         Kroc                 Łódź                   110.70      7.0     4870     1738     -436
 32 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               103.02      7.0     4693     1659     -460
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.89      6.0     5420     1470      246
 34 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.84      6.0     5248     1592      -25
 35 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   114.68      6.0     5230     1554     -120
 36 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.14      6.0     5160     1474     -197
 37 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           106.88      6.0     5155     1550      111
 38 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  120.79      6.0     5033     1464     -158
 39 Hanna           Gawłowska            Piła                   100.00      6.0     4659     1536     -979
 40 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              103.22      6.0     4654     1487     -385
 41 Anna            Arana                Warszawa               102.16      5.5     4880     1425     -180
 42 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      5.5     4501     1338     -358
 43 Weronika        Rudnicka             Ustka                  122.05      5.0     5081     1300       41
 44 Renata          Andracka             Poznań                 110.95      5.0     4603     1435     -758
 45 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                120.00      4.5     5002     1431     -258
 46 Daniel          Tomczyk              Piła                   109.16      4.5     4768     1178      -81
 47 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      4.5     4498     1184     -201
 48 Przemysław      Pawlic               Wrocław                105.96      4.0     4717     1165     -402
 49 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      4.0     4337     1266     -861
 50 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      3.5     4481     1146     -360
 51 Patryk          Gadus                Pszczew                133.72      3.0     2927      758       -9
 52 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      2.5     4020      985    -1125
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina



	Kazimierz.J Merklejn 149.98 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  381: 294  170
    2     6 Marek          Herzig                122.37 +  460: 306  172
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  374: 408   94
    4     9 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  491: 329  153
    5     5 Wojciech       Zemło                 133.18 -  387: 435   83
    6     6 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  403: 370  166
    7     5 Irena          Sołdan                130.29 +  411: 353  180
    8     3 Tomasz         Suchanek              126.98 +  404: 329  177
    9     4 Maciej         Perzyński             121.62 -  369: 442   72
   10     4 Dorota         Kuć                   114.68 +  363: 304  165
   11     2 Stanisław      Rydzik                143.94 +  384: 276  194
   12     1 Kamil          Górka                 147.03 +  407: 336  197
   13     2 Adam           Szukalski             125.61 -  383: 438   76
   14     2 Jakub          Zaryński              138.57 +  409: 397  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2088  / 14 149.14




	Kamil Górka 147.03 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 -  345: 362   68
    2    20 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  385: 347  170
    3    19 Hanna          Gawłowska             100.00 +  416: 402  150
    4     6 Adam           Szukalski             125.61 -  347: 447   76
    5    17 Radosław       Pastusiak             100.00 +  497: 277  150
    6     8 Zbigniew       Wietecki              123.36 +  417: 401  173
    7     7 Maciej         Sancewicz             114.93 +  489: 299  165
    8     4 Dorota         Kuć                   114.68 +  438: 324  165
    9     3 Wojciech       Zemło                 133.18 +  490: 331  183
   10     2 Stanisław      Rydzik                143.94 -  374: 500   94
   11     5 Andrzej        Kroc                  110.70 +  464: 325  161
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  336: 407  100
   13     4 Justyna        Górka                 135.34 -  328: 412   85
   14     5 Tomasz         Suchanek              126.98 +  446: 428  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 14 136.93




	Karol Wyrębkiewicz 144.37 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  504: 453  166
    2     2 Hanna          Gawłowska             100.00 +  523: 178  150
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 +  408: 374  200
    4     1 Maciej         Perzyński             121.62 +  300: 270  172
    5     1 Stanisław      Rydzik                143.94 -  358: 522   94
    6     2 Krzysztof      Obremski              138.94 +  490: 372  189
    7     2 Marek          Reda                  132.41 +  383: 326  182
    8     1 Adam           Szukalski             125.61 +  559: 361  176
    9     1 Agata          Kuć                   106.48 +  331: 324  156
   10     1 Tomasz         Suchanek              126.98 -  303: 354   77
   11     1 Wojciech       Zemło                 133.18 -  375: 426   83
   12     2 Justyna        Górka                 135.34 +  490: 261  185
   13     1 Robert         Duczemiński           134.47 +  375: 324  184
   14     1 Adam           Szukalski             125.61 +  398: 346  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2190  / 14 156.43




	Stanisław Rydzik 143.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Sancewicz             114.93 +  364: 312  165
    2     8 Tomasz         Zwoliński             137.36 +  384: 378  187
    3     6 Justyna        Górka                 135.34 +  376: 355  185
    4     3 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  420: 271  157
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 +  522: 358  194
    6     1 Robert         Duczemiński           134.47 +  440: 266  184
    7     1 Wojciech       Zemło                 133.18 -  345: 417   83
    8     2 Wojciech       Zemło                 133.18 +  406: 290  183
    9     2 Adam           Szukalski             125.61 -  386: 434   76
   10     2 Kamil          Górka                 147.03 +  500: 374  197
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  276: 384  100
   12     4 Maciej         Perzyński             121.62 -  368: 398   72
   13     5 Jakub          Zaryński              138.57 -  344: 417   89
   14     6 Ireneusz       Moralewicz            113.57 +  439: 339  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2036  / 14 145.43




	Krzysztof Obremski 138.94 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Kuć                   114.68 +  404: 354  165
    2    10 Beata          Wiączkowska           123.14 +  643: 321  173
    3     1 Maciej         Perzyński             121.62 -  394: 444   72
    4     4 Agata          Kuć                   106.48 +  412: 376  156
    5     2 Marek          Reda                  132.41 +  472: 303  182
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  372: 490   94
    7     3 Adam           Szukalski             125.61 -  361: 364   76
    8     6 Maciej         Perzyński             121.62 -  356: 360   72
    9    10 Irena          Sołdan                130.29 +  481: 287  180
   10    11 Renata         Andracka              110.95 +  540: 235  161
   11     7 Jakub          Zaryński              138.57 -  255: 475   89
   12     8 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  370: 410   73
   13    11 Andrzej        Kroc                  110.70 +  424: 292  161
   14     8 Robert         Duczemiński           134.47 -  373: 407   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 14 124.14




	Jakub Zaryński 138.57 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  317: 395   65
    2    15 Bogusław       Szyszka               127.22 -  328: 339   77
    3    21 Dariusz        Kuć                   122.96 +  393: 381  173
    4    15 Tomasz         Zwoliński             137.36 +  452: 343  187
    5    18 Agata          Pastusiak             100.00 +  473: 250  150
    6    10 Maciej         Sancewicz             114.93 -  368: 400   65
    7    12 Magdalena      Kupczyńska            112.85 +  443: 411  163
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  383: 353  165
    9     6 Marek          Reda                  132.41 +  396: 326  182
   10     5 Robert         Duczemiński           134.47 -  335: 336   84
   11     7 Krzysztof      Obremski              138.94 +  475: 255  189
   12     6 Andrzej        Kroc                  110.70 +  459: 341  161
   13     5 Stanisław      Rydzik                143.94 +  417: 344  194
   14     2 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  397: 409  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 14 139.64




	Tomasz Zwoliński 137.36 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Moralewicz            113.57 +  418: 318  164
    2     8 Stanisław      Rydzik                143.94 -  378: 384   94
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 -  372: 430   68
    4    15 Jakub          Zaryński              138.57 -  343: 452   89
    5    20 Alicja         Bielecka              100.00 +  334: 317  150
    6    19 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 =  381: 381  120
    7    17 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  548: 331  166
    8    14 Beata          Piotrowska            120.07 +  474: 281  170
    9     9 Robert         Duczemiński           134.47 +  390: 304  184
   10    10 Maciej         Sancewicz             114.93 +  397: 309  165
   11     6 Irena          Sołdan                130.29 -  354: 430   80
   12     5 Tomasz         Suchanek              126.98 +  409: 353  177
   13     6 Sławomir       Zabawa                108.87 +  454: 253  159
   14     4 Maciej         Perzyński             121.62 -  366: 412   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 14 132.71




	Justyna Górka 135.34 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kupczyńska            112.85 +  405: 333  163
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  470: 343  168
    3     6 Stanisław      Rydzik                143.94 -  355: 376   94
    4     8 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  336: 384   64
    5    12 Józef          Wietecki              100.00 -  351: 409   50
    6    15 Adam           Janicki               103.74 +  406: 332  154
    7    13 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  359: 322  174
    8     8 Marek          Herzig                122.37 +  425: 403  172
    9     8 Maciej         Sancewicz             114.93 +  405: 361  165
   10     7 Marek          Reda                  132.41 +  437: 279  182
   11     3 Adam           Szukalski             125.61 +  430: 387  176
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  261: 490   94
   13     4 Kamil          Górka                 147.03 +  412: 328  197
   14     3 Wojciech       Zemło                 133.18 +  452: 297  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2036  / 14 145.43




	Robert Duczemiński 134.47 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              110.95 +  448: 265  161
    2     5 Józef          Wietecki              100.00 +  494: 371  150
    3     4 Marek          Reda                  132.41 -  373: 441   82
    4     5 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  315: 273  174
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            113.57 +  392: 305  164
    6     1 Stanisław      Rydzik                143.94 -  266: 440   94
    7     4 Tomasz         Suchanek              126.98 -  327: 608   77
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  469: 347  168
    9     9 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  304: 390   87
   10     5 Jakub          Zaryński              138.57 +  336: 335  189
   11     8 Marek          Herzig                122.37 +  389: 292  172
   12     7 Irena          Sołdan                130.29 +  393: 325  180
   13     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  324: 375   94
   14     8 Krzysztof      Obremski              138.94 +  407: 373  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 14 141.50




	Patryk Gadus 133.72 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kroc                  110.70 -  342: 344   61
    2    21 Ryszard        Korpalski             103.22 -  290: 361   53
    3    23 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  399: 423   63
    4    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  361: 327  150
    5    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  464: 310  150
    6    17 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  357: 447   74
    7    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  459: 282  150
    8    16 Maria          Krzyżanowska          106.88 -  255: 442   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  8  94.75




	Wojciech Zemło 133.18 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Daniel         Tomczyk               109.16 +  393: 350  159
    2     4 Agata          Kuć                   106.48 -  309: 420   56
    3    10 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  494: 264  171
    4    11 Andrzej        Kroc                  110.70 +  377: 373  161
    5     5 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 +  435: 387  200
    6     3 Tomasz         Suchanek              126.98 +  405: 396  177
    7     1 Stanisław      Rydzik                143.94 +  417: 345  194
    8     2 Stanisław      Rydzik                143.94 -  290: 406   94
    9     3 Kamil          Górka                 147.03 -  331: 490   97
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            113.57 +  520: 346  164
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 +  426: 375  194
   12     3 Adam           Szukalski             125.61 -  319: 477   76
   13     3 Maciej         Perzyński             121.62 +  377: 365  172
   14     3 Justyna        Górka                 135.34 -  297: 452   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 14 142.86




	Marek Reda 132.41 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Zabawa                108.87 +  372: 304  159
    2     7 Beata          Piotrowska            120.07 +  412: 387  170
    3     4 Robert         Duczemiński           134.47 +  441: 373  184
    4     2 Tomasz         Suchanek              126.98 +  432: 362  177
    5     2 Krzysztof      Obremski              138.94 -  303: 472   89
    6     4 Agata          Kuć                   106.48 +  390: 288  156
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  326: 383   94
    8     5 Agata          Kuć                   106.48 -  325: 446   56
    9     6 Jakub          Zaryński              138.57 -  326: 396   89
   10     7 Justyna        Górka                 135.34 -  279: 437   85
   11    10 Magdalena      Kupczyńska            112.85 +  412: 356  163
   12    13 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  418: 400  168
   13     9 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  357: 372   64
   14    12 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  442: 354  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 14 130.57




	Irena Sołdan 130.29 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria          Krzyżanowska          106.88 -  316: 457   57
    2    17 Dariusz        Kuć                   122.96 +  458: 338  173
    3    12 Beata          Wiączkowska           123.14 +  409: 328  173
    4    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  402: 239  150
    5     3 Tomasz         Suchanek              126.98 -  327: 471   77
    6    12 Andrzej        Kroc                  110.70 +  378: 260  161
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  353: 411  100
    8     9 Bogusław       Szyszka               127.22 +  409: 375  177
    9    10 Krzysztof      Obremski              138.94 -  287: 481   89
   10     6 Agata          Kuć                   106.48 +  439: 387  156
   11     6 Tomasz         Zwoliński             137.36 +  430: 354  187
   12     7 Robert         Duczemiński           134.47 -  325: 393   84
   13     8 Marek          Herzig                122.37 +  425: 328  172
   14     7 Agata          Kuć                   106.48 +  425: 316  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 14 136.57




	Bogusław Szyszka 127.22 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agata          Kuć                   106.48 -  406: 455   56
    2    15 Jakub          Zaryński              138.57 +  339: 328  189
    3    16 Andrzej        Kroc                  110.70 -  278: 343   61
    4    16 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  348: 411   66
    5    24 Ryszard        Korpalski             103.22 +  435: 272  153
    6    22 Weronika       Rudnicka              122.05 +  386: 349  172
    7    11 Beata          Piotrowska            120.07 +  441: 360  170
    8     9 Irena          Sołdan                130.29 -  375: 409   80
    9    16 Jolanta        Chłopińska            120.79 -  347: 372   71
   10    20 Adam           Janicki               103.74 +  425: 286  154
   11    13 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  400: 310  153
   12    14 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  359: 382   63
   13    15 Dariusz        Kuć                   122.96 -  398: 440   73
   14    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  394: 327  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 14 116.36




	Tomasz Suchanek 126.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Pawlic                105.96 +  514: 405  156
    2     1 Adam           Szukalski             125.61 +  460: 369  176
    3     3 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  460: 342  174
    4     2 Marek          Reda                  132.41 -  362: 432   82
    5     3 Irena          Sołdan                130.29 +  471: 327  180
    6     3 Wojciech       Zemło                 133.18 -  396: 405   83
    7     4 Robert         Duczemiński           134.47 +  608: 327  184
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  329: 404  100
    9     5 Ireneusz       Moralewicz            113.57 +  395: 368  164
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 +  354: 303  194
   11     4 Maciej         Perzyński             121.62 -  331: 363   72
   12     5 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  353: 409   87
   13     7 Maciej         Sancewicz             114.93 +  449: 339  165
   14     5 Kamil          Górka                 147.03 -  428: 446   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 14 136.71




	Adam Szukalski 125.61 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Janicki               103.74 +  397: 317  154
    2     1 Tomasz         Suchanek              126.98 -  369: 460   77
    3    13 Renata         Andracka              110.95 +  476: 392  161
    4     6 Kamil          Górka                 147.03 +  447: 347  197
    5     6 Marek          Herzig                122.37 +  418: 336  172
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  389: 301  168
    7     3 Krzysztof      Obremski              138.94 +  364: 361  189
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  361: 559   94
    9     2 Stanisław      Rydzik                143.94 +  434: 386  194
   10     3 Maciej         Perzyński             121.62 +  382: 333  172
   11     3 Justyna        Górka                 135.34 -  387: 430   85
   12     3 Wojciech       Zemło                 133.18 +  477: 319  183
   13     2 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 +  438: 383  200
   14     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  346: 398   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2140  / 14 152.86




	Sławomir Piotrowski 124.08 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Korpalski             103.22 +  402: 292  153
    2    11 Rafał          Wesołowski            121.89 +  404: 338  172
    3     3 Tomasz         Suchanek              126.98 -  342: 460   77
    4     5 Robert         Duczemiński           134.47 -  273: 315   84
    5    13 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  305: 343   73
    6    17 Patryk         Gadus                 133.72 +  447: 357  184
    7    13 Justyna        Górka                 135.34 -  322: 359   85
    8    19 Renata         Andracka              110.95 -  312: 354   61
    9    17 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  531: 352  166
   10    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  429: 295  150
   11    14 Anna           Arana                 102.16 +  317: 254  152
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  334: 420   64
   13    17 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  368: 358  157
   14    12 Marek          Reda                  132.41 -  354: 442   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 14 118.57




	Zbigniew Wietecki 123.36 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  328: 335   53
    2    25 Alicja         Bielecka              100.00 +  474: 334  150
    3     8 Anna           Arana                 102.16 +  432: 341  152
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 -  320: 368   68
    5    13 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  343: 305  174
    6     8 Kamil          Górka                 147.03 -  401: 417   97
    7    16 Andrzej        Kroc                  110.70 -  338: 389   61
    8    17 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  289: 372   66
    9    15 Magdalena      Kupczyńska            112.85 +  383: 337  163
   10    23 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  401: 303  170
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  430: 345  165
   12     8 Krzysztof      Obremski              138.94 +  410: 370  189
   13    10 Agata          Kuć                   106.48 -  290: 416   56
   14    10 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  339: 337  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 14 123.57




	Beata Wiączkowska 123.14 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Arana                 102.16 +  360: 340  152
    2    10 Krzysztof      Obremski              138.94 -  321: 643   89
    3    12 Irena          Sołdan                130.29 -  328: 409   80
    4    17 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  348: 355   63
    5    25 Dariusz        Kuć                   122.96 +  365: 324  173
    6    18 Przemysław     Pawlic                105.96 +  375: 311  156
    7    14 Sławomir       Zabawa                108.87 +  387: 366  159
    8    13 Andrzej        Kroc                  110.70 -  400: 417   61
    9    20 Ryszard        Korpalski             103.22 -  396: 472   53
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  368: 294  165
   11    20 Hanna          Gawłowska             100.00 -  315: 362   50
   12    18 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  486: 279  153
   13    18 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  324: 374   66
   14    18 Adam           Janicki               103.74 -  387: 411   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 14 105.29




	Dariusz Kuć 122.96 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Hanna          Gawłowska             100.00 -  379: 397   50
    2    17 Irena          Sołdan                130.29 -  338: 458   80
    3    21 Jakub          Zaryński              138.57 -  381: 393   89
    4    24 Adam           Janicki               103.74 -  323: 399   54
    5    25 Beata          Wiączkowska           123.14 -  324: 365   73
    6    26 Daniel         Tomczyk               109.16 +  448: 403  159
    7    25 Alicja         Bielecka              100.00 +  324: 315  150
    8    22 Adam           Janicki               103.74 +  464: 293  154
    9    14 Rafał          Wesołowski            121.89 +  433: 363  172
   10    17 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  306: 357   53
   11    18 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  354: 389   66
   12    21 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  494: 278  170
   13    15 Bogusław       Szyszka               127.22 +  440: 398  177
   14    14 Rafał          Wesołowski            121.89 +  422: 352  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 14 115.64




	Marek Herzig 122.37 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  431: 269  150
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  306: 460  100
    3    18 Radosław       Pastusiak             100.00 +  383: 308  150
    4    10 Rafał          Wesołowski            121.89 +  444: 386  172
    5     6 Adam           Szukalski             125.61 -  336: 418   76
    6     7 Beata          Piotrowska            120.07 +  466: 353  170
    7     8 Maciej         Perzyński             121.62 -  351: 372   72
    8     8 Justyna        Górka                 135.34 -  403: 425   85
    9    11 Hanna          Gawłowska             100.00 +  473: 261  150
   10    12 Anna           Arana                 102.16 +  515: 313  152
   11     8 Robert         Duczemiński           134.47 -  292: 389   84
   12     9 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  495: 358  166
   13     8 Irena          Sołdan                130.29 -  328: 425   80
   14     9 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  302: 402   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 14 119.29




	Weronika Rudnicka 122.05 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Józef          Wietecki              100.00 -  342: 391   50
    2    22 Radosław       Pastusiak             100.00 -  314: 323   50
    3    26 Maciej         Kuć                   100.00 -  278: 351   50
    4    25 Daniel         Tomczyk               109.16 +  584: 225  159
    5    19 Adam           Janicki               103.74 -  369: 457   54
    6    22 Bogusław       Szyszka               127.22 -  349: 386   77
    7    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  295: 378   50
    8    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  427: 209  150
    9    23 Alicja         Bielecka              100.00 +  422: 304  150
   10    19 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  311: 443   63
   11    22 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 -  349: 502   70
   12    23 Przemysław     Pawlic                105.96 +  321: 316  156
   13    22 Jolanta        Chłopińska            120.79 -  313: 410   71
   14    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  407: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 14  92.86




	Rafał Wesołowski 121.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Alicja         Bielecka              100.00 +  354: 253  150
    2    11 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  338: 404   74
    3    11 Przemysław     Pawlic                105.96 +  517: 307  156
    4    10 Marek          Herzig                122.37 -  386: 444   72
    5    10 Maciej         Sancewicz             114.93 -  382: 383   65
    6    14 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  356: 396   63
    7    19 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  354: 294  153
    8    15 Sławomir       Zabawa                108.87 +  370: 361  159
    9    14 Dariusz        Kuć                   122.96 -  363: 433   73
   10    15 Ryszard        Korpalski             103.22 -  341: 371   53
   11    16 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  343: 534   64
   12    20 Maciej         Kuć                   100.00 +  541: 235  150
   13    12 Dorota         Kuć                   114.68 +  423: 337  165
   14    14 Dariusz        Kuć                   122.96 -  352: 422   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 14 105.00




	Maciej Perzyński 121.62 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  401: 213  150
    2    12 Andrzej        Kroc                  110.70 +  454: 302  161
    3     1 Krzysztof      Obremski              138.94 +  444: 394  189
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  270: 300   94
    5     4 Agata          Kuć                   106.48 -  342: 414   56
    6    13 Renata         Andracka              110.95 +  334: 324  161
    7     8 Marek          Herzig                122.37 +  372: 351  172
    8     6 Krzysztof      Obremski              138.94 +  360: 356  189
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 +  442: 369  200
   10     3 Adam           Szukalski             125.61 -  333: 382   76
   11     4 Tomasz         Suchanek              126.98 +  363: 331  177
   12     4 Stanisław      Rydzik                143.94 +  398: 368  194
   13     3 Wojciech       Zemło                 133.18 -  365: 377   83
   14     4 Tomasz         Zwoliński             137.36 +  412: 366  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 14 149.21




	Jolanta Chłopińska 120.79 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Radosław       Pastusiak             100.00 +  401: 283  150
    2    13 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  377: 431   53
    3    10 Wojciech       Zemło                 133.18 -  264: 494   83
    4    14 Dorota         Kuć                   114.68 -  417: 427   65
    5    21 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 -  341: 370   70
    6    23 Hanna          Gawłowska             100.00 -  365: 422   50
    7    26 Daniel         Tomczyk               109.16 +  371: 358  159
    8    21 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  367: 347  170
    9    16 Bogusław       Szyszka               127.22 +  372: 347  177
   10    14 Sławomir       Zabawa                108.87 -  366: 434   59
   11    19 Józef          Wietecki              100.00 -  258: 368   50
   12    22 Adam           Janicki               103.74 -  332: 334   54
   13    22 Weronika       Rudnicka              122.05 +  410: 313  172
   14    20 Anna           Arana                 102.16 +  392: 263  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 14 104.57




	Beata Piotrowska 120.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agata          Pastusiak             100.00 +  424: 320  150
    2     7 Marek          Reda                  132.41 -  387: 412   82
    3     7 Agata          Kuć                   106.48 -  377: 459   56
    4    13 Józef          Wietecki              100.00 +  393: 296  150
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  414: 391  165
    6     7 Marek          Herzig                122.37 -  353: 466   72
    7    11 Bogusław       Szyszka               127.22 -  360: 441   77
    8    14 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  281: 474   87
    9    13 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  376: 338  157
   10    18 Przemysław     Pawlic                105.96 +  416: 342  156
   11    12 Renata         Andracka              110.95 +  433: 291  161
   12    12 Maciej         Sancewicz             114.93 -  308: 446   65
   13    16 Adam           Janicki               103.74 -  387: 396   54
   14    17 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  370: 296  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 14 113.50




	Grzegorz Wiączkowski 120.00 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  294: 381  100
    2    20 Kamil          Górka                 147.03 -  347: 385   97
    3    22 Daniel         Tomczyk               109.16 +  344: 336  159
    4    18 Maciej         Sancewicz             114.93 -  317: 378   65
    5    21 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  370: 341  171
    6    19 Tomasz         Zwoliński             137.36 =  381: 381  137
    7    18 Józef          Wietecki              100.00 -  342: 366   50
    8    21 Jolanta        Chłopińska            120.79 -  347: 367   71
    9    22 Renata         Andracka              110.95 -  344: 350   61
   10    23 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  303: 401   73
   11    22 Weronika       Rudnicka              122.05 +  502: 349  172
   12    21 Dariusz        Kuć                   122.96 -  278: 494   73
   13    21 Anna           Arana                 102.16 -  353: 440   52
   14    24 Alicja         Bielecka              100.00 +  480: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 14 102.21




	Mariola Osajda-Matczak 117.84 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 147.03 +  362: 345  197
    2     9 Justyna        Górka                 135.34 -  343: 470   85
    3     9 Tomasz         Zwoliński             137.36 +  430: 372  187
    4     7 Zbigniew       Wietecki              123.36 +  368: 320  173
    5     8 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  418: 346  157
    6     5 Adam           Szukalski             125.61 -  301: 389   76
    7     9 Dorota         Kuć                   114.68 -  398: 445   65
    8    10 Robert         Duczemiński           134.47 -  347: 469   84
    9    19 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  318: 349   53
   10    24 Alicja         Bielecka              100.00 +  356: 281  150
   11    21 Przemysław     Pawlic                105.96 +  545: 333  156
   12    13 Marek          Reda                  132.41 -  400: 418   82
   13    13 Józef          Wietecki              100.00 -  335: 342   50
   14    16 Bogusław       Szyszka               127.22 -  327: 394   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 14 113.71




	Grzegorz Pukniel 116.28 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  453: 504   94
    2    14 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  341: 350   64
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  346: 327  165
    4    16 Bogusław       Szyszka               127.22 +  411: 348  177
    5    14 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  352: 340  153
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  370: 403  100
    7    17 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  331: 548   87
    8    17 Zbigniew       Wietecki              123.36 +  372: 289  173
    9    17 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  352: 531   74
   10    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  372: 356  150
   11    18 Dariusz        Kuć                   122.96 +  389: 354  173
   12     9 Marek          Herzig                122.37 -  358: 495   72
   13    18 Beata          Wiączkowska           123.14 +  374: 324  173
   14    10 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  337: 339   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 14 123.43




	Maciej Sancewicz 114.93 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                143.94 -  312: 364   94
    2    18 Dorota         Kuć                   114.68 +  451: 349  165
    3    14 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  335: 458   64
    4    18 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  378: 317  170
    5    10 Rafał          Wesołowski            121.89 +  383: 382  172
    6    10 Jakub          Zaryński              138.57 +  400: 368  189
    7     7 Kamil          Górka                 147.03 -  299: 489   97
    8    12 Józef          Wietecki              100.00 +  374: 318  150
    9     8 Justyna        Górka                 135.34 -  361: 405   85
   10    10 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  309: 397   87
   11    11 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  411: 352  157
   12    12 Beata          Piotrowska            120.07 +  446: 308  170
   13     7 Tomasz         Suchanek              126.98 -  339: 449   77
   14    11 Sławomir       Zabawa                108.87 -  293: 375   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 14 124.00




	Dorota Kuć 114.68 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              138.94 -  354: 404   89
    2    18 Maciej         Sancewicz             114.93 -  349: 451   65
    3    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  473: 316  150
    4    14 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  427: 417  171
    5     9 Magdalena      Kupczyńska            112.85 +  385: 309  163
    6     9 Józef          Wietecki              100.00 +  362: 334  150
    7     9 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  445: 398  168
    8     4 Kamil          Górka                 147.03 -  324: 438   97
    9     7 Andrzej        Kroc                  110.70 -  330: 386   61
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  304: 363  100
   11    15 Ryszard        Korpalski             103.22 -  319: 375   53
   12    17 Hanna          Gawłowska             100.00 +  535: 317  150
   13    12 Rafał          Wesołowski            121.89 -  337: 423   72
   14    15 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  286: 419   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 14 111.00




	Krzysztof Sporczyk 114.65 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              138.57 +  395: 317  189
    2     3 Maria          Krzyżanowska          106.88 -  321: 436   57
    3    20 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  327: 346   66
    4    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  432: 293  150
    5    11 Beata          Piotrowska            120.07 -  391: 414   70
    6    16 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  442: 271  153
    7    15 Renata         Andracka              110.95 +  423: 395  161
    8     7 Jakub          Zaryński              138.57 -  353: 383   89
    9    12 Sławomir       Zabawa                108.87 -  383: 385   59
   10    13 Beata          Wiączkowska           123.14 -  294: 368   73
   11    17 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  345: 430   73
   12    19 Anna           Arana                 102.16 +  360: 310  152
   13    19 Hanna          Gawłowska             100.00 +  531: 265  150
   14    15 Dorota         Kuć                   114.68 +  419: 286  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 14 114.79




	Ireneusz Moralewicz 113.57 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  318: 418   87
    2    14 Grzegorz       Pukniel               116.28 +  350: 341  166
    3    14 Maciej         Sancewicz             114.93 +  458: 335  165
    4     8 Justyna        Górka                 135.34 +  384: 336  185
    5     7 Robert         Duczemiński           134.47 -  305: 392   84
    6    11 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  454: 422  157
    7     6 Agata          Kuć                   106.48 -  329: 342   56
    8    11 Anna           Arana                 102.16 +  407: 361  152
    9     5 Tomasz         Suchanek              126.98 -  368: 395   77
   10     8 Wojciech       Zemło                 133.18 -  346: 520   83
   11    16 Rafał          Wesołowski            121.89 +  534: 343  172
   12    10 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  420: 334  174
   13     9 Marek          Reda                  132.41 +  372: 357  182
   14     6 Stanisław      Rydzik                143.94 -  339: 439   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 14 131.00




	Magdalena Kupczyńska 112.85 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 135.34 -  333: 405   85
    2    24 Renata         Andracka              110.95 -  373: 406   61
    3    23 Patryk         Gadus                 133.72 +  423: 399  184
    4    17 Beata          Wiączkowska           123.14 +  355: 348  173
    5     9 Dorota         Kuć                   114.68 -  309: 385   65
    6    14 Rafał          Wesołowski            121.89 +  396: 356  172
    7    12 Jakub          Zaryński              138.57 -  411: 443   89
    8    18 Przemysław     Pawlic                105.96 +  427: 305  156
    9    15 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  337: 383   73
   10    19 Weronika       Rudnicka              122.05 +  443: 311  172
   11    10 Marek          Reda                  132.41 -  356: 412   82
   12    14 Bogusław       Szyszka               127.22 +  382: 359  177
   13    14 Ryszard        Korpalski             103.22 +  475: 261  153
   14     9 Marek          Herzig                122.37 +  402: 302  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 14 129.57




	Renata Andracka 110.95 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Duczemiński           134.47 -  265: 448   84
    2    24 Magdalena      Kupczyńska            112.85 +  406: 373  163
    3    13 Adam           Szukalski             125.61 -  392: 476   76
    4    21 Ryszard        Korpalski             103.22 +  319: 308  153
    5    15 Sławomir       Zabawa                108.87 +  388: 305  159
    6    13 Maciej         Perzyński             121.62 -  324: 334   72
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  395: 423   65
    8    19 Sławomir       Piotrowski            124.08 +  354: 312  174
    9    22 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  350: 344  170
   10    11 Krzysztof      Obremski              138.94 -  235: 540   89
   11    12 Beata          Piotrowska            120.07 -  291: 433   70
   12    16 Maria          Krzyżanowska          106.88 -  262: 359   57
   13    20 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  296: 362   53
   14    21 Hanna          Gawłowska             100.00 -  326: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 14 102.50




	Andrzej Kroc 110.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Patryk         Gadus                 133.72 +  344: 342  184
    2    12 Maciej         Perzyński             121.62 -  302: 454   72
    3    16 Bogusław       Szyszka               127.22 +  343: 278  177
    4    11 Wojciech       Zemło                 133.18 -  373: 377   83
    5    16 Przemysław     Pawlic                105.96 +  361: 341  156
    6    12 Irena          Sołdan                130.29 -  260: 378   80
    7    16 Zbigniew       Wietecki              123.36 +  389: 338  173
    8    13 Beata          Wiączkowska           123.14 +  417: 400  173
    9     7 Dorota         Kuć                   114.68 +  386: 330  165
   10     9 Józef          Wietecki              100.00 +  398: 336  150
   11     5 Kamil          Górka                 147.03 -  325: 464   97
   12     6 Jakub          Zaryński              138.57 -  341: 459   89
   13    11 Krzysztof      Obremski              138.94 -  292: 424   89
   14    13 Józef          Wietecki              100.00 -  339: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 14 124.14




	Daniel Tomczyk 109.16 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 133.18 -  350: 393   83
    2    19 Sławomir       Zabawa                108.87 -  357: 440   59
    3    22 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 -  336: 344   70
    4    25 Weronika       Rudnicka              122.05 -  225: 584   72
    5    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  299: 384   50
    6    26 Dariusz        Kuć                   122.96 -  403: 448   73
    7    26 Jolanta        Chłopińska            120.79 -  358: 371   71
    8    26 Alicja         Bielecka              100.00 -  299: 356   50
    9    26 PAUZA
   10    25 Radosław       Pastusiak             100.00 +  337: 328  150
   11    25 Alicja         Bielecka              100.00 +  403: 305  150
   12    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  449: 282  150
   13    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  316: 274  150
   14    22 Radosław       Pastusiak             100.00 -  336: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 13  90.62




	Sławomir Zabawa 108.87 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  132.41 -  304: 372   82
    2    19 Daniel         Tomczyk               109.16 +  440: 357  159
    3    17 Agata          Pastusiak             100.00 -  332: 352   50
    4    20 Alicja         Bielecka              100.00 +  461: 358  150
    5    15 Renata         Andracka              110.95 -  305: 388   61
    6    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  468: 318  150
    7    14 Beata          Wiączkowska           123.14 -  366: 387   73
    8    15 Rafał          Wesołowski            121.89 -  361: 370   72
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  385: 383  165
   10    14 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  434: 366  171
   11     9 Agata          Kuć                   106.48 +  307: 306  156
   12    15 Ryszard        Korpalski             103.22 +  382: 324  153
   13     6 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  253: 454   87
   14    11 Maciej         Sancewicz             114.93 +  375: 293  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 14 121.00




	Maria Krzyżanowska 106.88 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                130.29 +  457: 316  180
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              114.65 +  436: 321  165
    3     5 Kazimierz      Merklejn              103.02 +  442: 324  153
    4     3 Stanisław      Rydzik                143.94 -  271: 420   94
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 -  346: 418   68
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  422: 454   64
    7    10 Anna           Arana                 102.16 -  264: 414   52
    8    16 Patryk         Gadus                 133.72 +  442: 255  184
    9    13 Beata          Piotrowska            120.07 -  338: 376   70
   10    16 Hanna          Gawłowska             100.00 +  372: 335  150
   11    11 Maciej         Sancewicz             114.93 -  352: 411   65
   12    16 Renata         Andracka              110.95 +  359: 262  161
   13    17 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  358: 368   74
   14    17 Beata          Piotrowska            120.07 -  296: 370   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 14 110.71




	Agata Kuć 106.48 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogusław       Szyszka               127.22 +  455: 406  177
    2     4 Wojciech       Zemło                 133.18 +  420: 309  183
    3     7 Beata          Piotrowska            120.07 +  459: 377  170
    4     4 Krzysztof      Obremski              138.94 -  376: 412   89
    5     4 Maciej         Perzyński             121.62 +  414: 342  172
    6     4 Marek          Reda                  132.41 -  288: 390   82
    7     6 Ireneusz       Moralewicz            113.57 +  342: 329  164
    8     5 Marek          Reda                  132.41 +  446: 325  182
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  324: 331   94
   10     6 Irena          Sołdan                130.29 -  387: 439   80
   11     9 Sławomir       Zabawa                108.87 -  306: 307   59
   12    11 Józef          Wietecki              100.00 +  381: 279  150
   13    10 Zbigniew       Wietecki              123.36 +  416: 290  173
   14     7 Irena          Sołdan                130.29 -  316: 425   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 14 132.50




	Przemysław Pawlic 105.96 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Suchanek              126.98 -  405: 514   77
    2    16 Adam           Janicki               103.74 +  371: 349  154
    3    11 Rafał          Wesołowski            121.89 -  307: 517   72
    4    19 Hanna          Gawłowska             100.00 +  432: 324  150
    5    16 Andrzej        Kroc                  110.70 -  341: 361   61
    6    18 Beata          Wiączkowska           123.14 -  311: 375   73
    7    21 Ryszard        Korpalski             103.22 +  331: 311  153
    8    18 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  305: 427   63
    9    18 Anna           Arana                 102.16 =  332: 332  102
   10    18 Beata          Piotrowska            120.07 -  342: 416   70
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 -  333: 545   68
   12    23 Weronika       Rudnicka              122.05 -  316: 321   72
   13    24 Radosław       Pastusiak             100.00 -  291: 327   50
   14    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 13  89.62




	Adam Janicki 103.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Szukalski             125.61 -  317: 397   76
    2    16 Przemysław     Pawlic                105.96 -  349: 371   56
    3    25 Alicja         Bielecka              100.00 -  270: 377   50
    4    24 Dariusz        Kuć                   122.96 +  399: 323  173
    5    19 Weronika       Rudnicka              122.05 +  457: 369  172
    6    15 Justyna        Górka                 135.34 -  332: 406   85
    7    22 Maciej         Kuć                   100.00 -  312: 407   50
    8    22 Dariusz        Kuć                   122.96 -  293: 464   73
    9    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  371: 316  150
   10    20 Bogusław       Szyszka               127.22 -  286: 425   77
   11    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  434: 330  150
   12    22 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  334: 332  171
   13    16 Beata          Piotrowska            120.07 +  396: 387  170
   14    18 Beata          Wiączkowska           123.14 +  411: 387  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 14 116.14




	Ryszard Korpalski 103.22 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  292: 402   74
    2    21 Patryk         Gadus                 133.72 +  361: 290  184
    3    15 Józef          Wietecki              100.00 -  300: 396   50
    4    21 Renata         Andracka              110.95 -  308: 319   61
    5    24 Bogusław       Szyszka               127.22 -  272: 435   77
    6    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  382: 300  150
    7    21 Przemysław     Pawlic                105.96 -  311: 331   56
    8    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  341: 334  150
    9    20 Beata          Wiączkowska           123.14 +  472: 396  173
   10    15 Rafał          Wesołowski            121.89 +  371: 341  172
   11    15 Dorota         Kuć                   114.68 +  375: 319  165
   12    15 Sławomir       Zabawa                108.87 -  324: 382   59
   13    14 Magdalena      Kupczyńska            112.85 -  261: 475   63
   14    19 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  284: 319   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 14 106.21




	Kazimierz Merklejn 103.02 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Wietecki              123.36 +  335: 328  173
    2    13 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  431: 377  171
    3     5 Maria          Krzyżanowska          106.88 -  324: 442   57
    4     9 Kazimierz.J    Merklejn              149.98 -  329: 491  100
    5    14 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  340: 352   66
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  271: 442   65
    7    19 Rafał          Wesołowski            121.89 -  294: 354   72
    8    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  393: 277  150
    9    19 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  349: 318  168
   10    17 Dariusz        Kuć                   122.96 +  357: 306  173
   11    13 Bogusław       Szyszka               127.22 -  310: 400   77
   12    18 Beata          Wiączkowska           123.14 -  279: 486   73
   13    20 Renata         Andracka              110.95 +  362: 296  161
   14    19 Ryszard        Korpalski             103.22 +  319: 284  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 14 118.50




	Anna Arana 102.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Wiączkowska           123.14 -  340: 360   73
    2    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  372: 349  150
    3     8 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  341: 432   73
    4    22 Radosław       Pastusiak             100.00 -  373: 383   50
    5    22 Hanna          Gawłowska             100.00 +  390: 325  150
    6    21 Agata          Pastusiak             100.00 +  377: 271  150
    7    10 Maria          Krzyżanowska          106.88 +  414: 264  157
    8    11 Ireneusz       Moralewicz            113.57 -  361: 407   64
    9    18 Przemysław     Pawlic                105.96 =  332: 332  106
   10    12 Marek          Herzig                122.37 -  313: 515   72
   11    14 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  254: 317   74
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  310: 360   65
   13    21 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  440: 353  170
   14    20 Jolanta        Chłopińska            120.79 -  263: 392   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 14 101.79




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            121.89 -  253: 354   72
    2    25 Zbigniew       Wietecki              123.36 -  334: 474   73
    3    25 Adam           Janicki               103.74 +  377: 270  154
    4    20 Sławomir       Zabawa                108.87 -  358: 461   59
    5    20 Tomasz         Zwoliński             137.36 -  317: 334   87
    6    25 Maciej         Kuć                   100.00 -  301: 359   50
    7    25 Dariusz        Kuć                   122.96 -  315: 324   73
    8    26 Daniel         Tomczyk               109.16 +  356: 299  159
    9    23 Weronika       Rudnicka              122.05 -  304: 422   72
   10    24 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 -  281: 356   68
   11    25 Daniel         Tomczyk               109.16 -  305: 403   59
   12    26 PAUZA
   13    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  389: 305  150
   14    24 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 -  291: 480   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 13  88.15




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Herzig                122.37 -  269: 431   72
    2    23 Anna           Arana                 102.16 -  349: 372   52
    3    24 Dorota         Kuć                   114.68 -  316: 473   65
    4    26 Patryk         Gadus                 133.72 -  327: 361   84
    5    26 Daniel         Tomczyk               109.16 +  384: 299  159
    6    24 Ryszard        Korpalski             103.22 -  300: 382   53
    7    24 Weronika       Rudnicka              122.05 +  378: 295  172
    8    23 Kazimierz      Merklejn              103.02 -  277: 393   53
    9    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  320: 305  150
   10    21 Sławomir       Piotrowski            124.08 -  295: 429   74
   11    24 Maciej         Kuć                   100.00 -  273: 320   50
   12    24 Radosław       Pastusiak             100.00 -  288: 382   50
   13    26 PAUZA
   14    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  422: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 13  91.08




	Hanna Gawłowska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kuć                   122.96 +  397: 379  173
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.37 -  178: 523   94
    3    19 Kamil          Górka                 147.03 -  402: 416   97
    4    19 Przemysław     Pawlic                105.96 -  324: 432   56
    5    22 Anna           Arana                 102.16 -  325: 390   52
    6    23 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  422: 365  171
    7    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  388: 287  150
    8    20 Maciej         Kuć                   100.00 +  339: 294  150
    9    11 Marek          Herzig                122.37 -  261: 473   72
   10    16 Maria          Krzyżanowska          106.88 -  335: 372   57
   11    20 Beata          Wiączkowska           123.14 +  362: 315  173
   12    17 Dorota         Kuć                   114.68 -  317: 535   65
   13    19 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  265: 531   65
   14    21 Renata         Andracka              110.95 +  344: 326  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 14 109.71




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Perzyński             121.62 -  213: 401   72
    2    26 Agata          Pastusiak             100.00 -  308: 313   50
    3    26 Weronika       Rudnicka              122.05 +  351: 278  172
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              114.65 -  293: 432   65
    5    23 Patryk         Gadus                 133.72 -  310: 464   84
    6    25 Alicja         Bielecka              100.00 +  359: 301  150
    7    22 Adam           Janicki               103.74 +  407: 312  154
    8    20 Hanna          Gawłowska             100.00 -  294: 339   50
    9    21 Józef          Wietecki              100.00 -  272: 449   50
   10    22 Grzegorz       Pukniel               116.28 -  356: 372   66
   11    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  320: 273  150
   12    20 Rafał          Wesołowski            121.89 -  235: 541   72
   13    23 Daniel         Tomczyk               109.16 -  274: 316   59
   14    23 Weronika       Rudnicka              122.05 -  345: 407   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 14  90.43




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Piotrowska            120.07 -  320: 424   70
    2    26 Maciej         Kuć                   100.00 +  313: 308  150
    3    17 Sławomir       Zabawa                108.87 +  352: 332  159
    4    12 Irena          Sołdan                130.29 -  239: 402   80
    5    18 Jakub          Zaryński              138.57 -  250: 473   89
    6    21 Anna           Arana                 102.16 -  271: 377   52
    7    23 Hanna          Gawłowska             100.00 -  287: 388   50
    8    25 Weronika       Rudnicka              122.05 -  209: 427   72
    9    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  305: 320   50
   10    26 PAUZA
   11    23 Adam           Janicki               103.74 -  330: 434   54
   12    25 Daniel         Tomczyk               109.16 -  282: 449   59
   13    25 Alicja         Bielecka              100.00 -  305: 389   50
   14    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  257: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 13  75.77




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Chłopińska            120.79 -  283: 401   71
    2    22 Weronika       Rudnicka              122.05 +  323: 314  172
    3    18 Marek          Herzig                122.37 -  308: 383   72
    4    22 Anna           Arana                 102.16 +  383: 373  152
    5    17 Kamil          Górka                 147.03 -  277: 497   97
    6    20 Sławomir       Zabawa                108.87 -  318: 468   59
    7    20 Patryk         Gadus                 133.72 -  282: 459   84
    8    24 Ryszard        Korpalski             103.22 -  334: 341   53
    9    24 Adam           Janicki               103.74 -  316: 371   54
   10    25 Daniel         Tomczyk               109.16 -  328: 337   59
   11    26 PAUZA
   12    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  382: 288  150
   13    24 Przemysław     Pawlic                105.96 +  327: 291  156
   14    22 Daniel         Tomczyk               109.16 +  340: 336  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 13 102.92




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Weronika       Rudnicka              122.05 +  391: 342  172
    2     5 Robert         Duczemiński           134.47 -  371: 494   84
    3    15 Ryszard        Korpalski             103.22 +  396: 300  153
    4    13 Beata          Piotrowska            120.07 -  296: 393   70
    5    12 Justyna        Górka                 135.34 +  409: 351  185
    6     9 Dorota         Kuć                   114.68 -  334: 362   65
    7    18 Grzegorz       Wiączkowski           120.00 +  366: 342  170
    8    12 Maciej         Sancewicz             114.93 -  318: 374   65
    9    21 Maciej         Kuć                   100.00 +  449: 272  150
   10     9 Andrzej        Kroc                  110.70 -  336: 398   61
   11    19 Jolanta        Chłopińska            120.79 +  368: 258  171
   12    11 Agata          Kuć                   106.48 -  279: 381   56
   13    13 Mariola        Osajda-Matczak        117.84 +  342: 335  168
   14    13 Andrzej        Kroc                  110.70 +  385: 339  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 14 123.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Wiączkowski           381: 294
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 362: 345
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               504: 453
   4 Maciej         Sancewicz            - Stanisław      Rydzik                312: 364
   5 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Kuć                   404: 354
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              395: 317
   7 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Moralewicz            418: 318
   8 Magdalena      Kupczyńska           - Justyna        Górka                 333: 405
   9 Robert         Duczemiński          - Renata         Andracka              448: 265
  10 Andrzej        Kroc                 - Patryk         Gadus                 344: 342
  11 Wojciech       Zemło                - Daniel         Tomczyk               393: 350
  12 Sławomir       Zabawa               - Marek          Reda                  304: 372
  13 Irena          Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          316: 457
  14 Agata          Kuć                  - Bogusław       Szyszka               455: 406
  15 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Pawlic                514: 405
  16 Adam           Janicki              - Adam           Szukalski             317: 397
  17 Sławomir       Piotrowski           - Ryszard        Korpalski             402: 292
  18 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              335: 328
  19 Beata          Wiączkowska          - Anna           Arana                 360: 340
  20 Hanna          Gawłowska            - Dariusz        Kuć                   397: 379
  21 Marek          Herzig               - Katarzyna      Bogusławska           431: 269
  22 Józef          Wietecki             - Weronika       Rudnicka              391: 342
  23 Rafał          Wesołowski           - Alicja         Bielecka              354: 253
  24 Maciej         Kuć                  - Maciej         Perzyński             213: 401
  25 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Pastusiak             401: 283
  26 Agata          Pastusiak            - Beata          Piotrowska            320: 424


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Tomasz         Suchanek              369: 460
   2 Hanna          Gawłowska            - Karol          Wyrębkiewicz          178: 523
   3 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Sporczyk              436: 321
   4 Agata          Kuć                  - Wojciech       Zemło                 420: 309
   5 Robert         Duczemiński          - Józef          Wietecki              494: 371
   6 Marek          Herzig               - Kazimierz.J    Merklejn              306: 460
   7 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  387: 412
   8 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             384: 378
   9 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        470: 343
  10 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Obremski              321: 643
  11 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            404: 338
  12 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Kroc                  454: 302
  13 Jolanta        Chłopińska           - Kazimierz      Merklejn              377: 431
  14 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Moralewicz            341: 350
  15 Jakub          Zaryński             - Bogusław       Szyszka               328: 339
  16 Przemysław     Pawlic               - Adam           Janicki               371: 349
  17 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                338: 458
  18 Dorota         Kuć                  - Maciej         Sancewicz             349: 451
  19 Daniel         Tomczyk              - Sławomir       Zabawa                357: 440
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Górka                 347: 385
  21 Patryk         Gadus                - Ryszard        Korpalski             290: 361
  22 Weronika       Rudnicka             - Radosław       Pastusiak             314: 323
  23 Anna           Arana                - Katarzyna      Bogusławska           372: 349
  24 Renata         Andracka             - Magdalena      Kupczyńska            406: 373
  25 Alicja         Bielecka             - Zbigniew       Wietecki              334: 474
  26 Maciej         Kuć                  - Agata          Pastusiak             308: 313


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Obremski              444: 394
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.J    Merklejn              408: 374
   3 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Piotrowski            460: 342
   4 Marek          Reda                 - Robert         Duczemiński           441: 373
   5 Maria          Krzyżanowska         - Kazimierz      Merklejn              442: 324
   6 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 376: 355
   7 Beata          Piotrowska           - Agata          Kuć                   377: 459
   8 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Arana                 432: 341
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             430: 372
  10 Wojciech       Zemło                - Jolanta        Chłopińska            494: 264
  11 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Pawlic                517: 307
  12 Irena          Sołdan               - Beata          Wiączkowska           409: 328
  13 Adam           Szukalski            - Renata         Andracka              476: 392
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Sancewicz             458: 335
  15 Ryszard        Korpalski            - Józef          Wietecki              300: 396
  16 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Kroc                  278: 343
  17 Agata          Pastusiak            - Sławomir       Zabawa                352: 332
  18 Radosław       Pastusiak            - Marek          Herzig                308: 383
  19 Kamil          Górka                - Hanna          Gawłowska             416: 402
  20 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              346: 327
  21 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Zaryński              381: 393
  22 Daniel         Tomczyk              - Grzegorz       Wiączkowski           336: 344
  23 Patryk         Gadus                - Magdalena      Kupczyńska            399: 423
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Kuć                   316: 473
  25 Alicja         Bielecka             - Adam           Janicki               377: 270
  26 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Kuć                   278: 351


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Karol          Wyrębkiewicz          270: 300
   2 Marek          Reda                 - Tomasz         Suchanek              432: 362
   3 Maria          Krzyżanowska         - Stanisław      Rydzik                271: 420
   4 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kuć                   412: 376
   5 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           273: 315
   6 Kamil          Górka                - Adam           Szukalski             347: 447
   7 Zbigniew       Wietecki             - Mariola        Osajda-Matczak        320: 368
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Justyna        Górka                 384: 336
   9 Kazimierz      Merklejn             - Kazimierz.J    Merklejn              329: 491
  10 Marek          Herzig               - Rafał          Wesołowski            444: 386
  11 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Zemło                 373: 377
  12 Agata          Pastusiak            - Irena          Sołdan                239: 402
  13 Józef          Wietecki             - Beata          Piotrowska            296: 393
  14 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            427: 417
  15 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              343: 452
  16 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Pukniel               348: 411
  17 Magdalena      Kupczyńska           - Beata          Wiączkowska           355: 348
  18 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Wiączkowski           378: 317
  19 Przemysław     Pawlic               - Hanna          Gawłowska             432: 324
  20 Sławomir       Zabawa               - Alicja         Bielecka              461: 358
  21 Ryszard        Korpalski            - Renata         Andracka              308: 319
  22 Anna           Arana                - Radosław       Pastusiak             373: 383
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuć                   432: 293
  24 Adam           Janicki              - Dariusz        Kuć                   399: 323
  25 Weronika       Rudnicka             - Daniel         Tomczyk               584: 225
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Patryk         Gadus                 327: 361


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          522: 358
   2 Krzysztof      Obremski             - Marek          Reda                  472: 303
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Suchanek              327: 471
   4 Agata          Kuć                  - Maciej         Perzyński             414: 342
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 387: 435
   6 Adam           Szukalski            - Marek          Herzig                418: 336
   7 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            392: 305
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Krzyżanowska          418: 346
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Kuć                   309: 385
  10 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Wesołowski            383: 382
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            391: 414
  12 Justyna        Górka                - Józef          Wietecki              351: 409
  13 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            343: 305
  14 Grzegorz       Pukniel              - Kazimierz      Merklejn              352: 340
  15 Renata         Andracka             - Sławomir       Zabawa                388: 305
  16 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Kroc                  341: 361
  17 Radosław       Pastusiak            - Kamil          Górka                 277: 497
  18 Jakub          Zaryński             - Agata          Pastusiak             473: 250
  19 Adam           Janicki              - Weronika       Rudnicka              457: 369
  20 Tomasz         Zwoliński            - Alicja         Bielecka              334: 317
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Jolanta        Chłopińska            370: 341
  22 Hanna          Gawłowska            - Anna           Arana                 325: 390
  23 Patryk         Gadus                - Maciej         Kuć                   464: 310
  24 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             435: 272
  25 Dariusz        Kuć                  - Beata          Wiączkowska           324: 365
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Daniel         Tomczyk               384: 299


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           440: 266
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Obremski              490: 372
   3 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Suchanek              405: 396
   4 Marek          Reda                 - Agata          Kuć                   390: 288
   5 Adam           Szukalski            - Mariola        Osajda-Matczak        389: 301
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               403: 370
   7 Beata          Piotrowska           - Marek          Herzig                353: 466
   8 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              417: 401
   9 Dorota         Kuć                  - Józef          Wietecki              362: 334
  10 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             368: 400
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Maria          Krzyżanowska          454: 422
  12 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                260: 378
  13 Renata         Andracka             - Maciej         Perzyński             324: 334
  14 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kupczyńska            356: 396
  15 Justyna        Górka                - Adam           Janicki               406: 332
  16 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              271: 442
  17 Sławomir       Piotrowski           - Patryk         Gadus                 447: 357
  18 Beata          Wiączkowska          - Przemysław     Pawlic                375: 311
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Zwoliński             381: 381
  20 Radosław       Pastusiak            - Sławomir       Zabawa                318: 468
  21 Anna           Arana                - Agata          Pastusiak             377: 271
  22 Weronika       Rudnicka             - Bogusław       Szyszka               349: 386
  23 Jolanta        Chłopińska           - Hanna          Gawłowska             365: 422
  24 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Bogusławska           382: 300
  25 Maciej         Kuć                  - Alicja         Bielecka              359: 301
  26 Daniel         Tomczyk              - Dariusz        Kuć                   403: 448


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                417: 345
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Reda                  383: 326
   3 Krzysztof      Obremski             - Adam           Szukalski             361: 364
   4 Tomasz         Suchanek             - Robert         Duczemiński           608: 327
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Irena          Sołdan                411: 353
   6 Agata          Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            342: 329
   7 Kamil          Górka                - Maciej         Sancewicz             489: 299
   8 Maciej         Perzyński            - Marek          Herzig                372: 351
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Kuć                   398: 445
  10 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Arana                 264: 414
  11 Bogusław       Szyszka              - Beata          Piotrowska            441: 360
  12 Jakub          Zaryński             - Magdalena      Kupczyńska            443: 411
  13 Justyna        Górka                - Sławomir       Piotrowski            359: 322
  14 Sławomir       Zabawa               - Beata          Wiączkowska           366: 387
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              423: 395
  16 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kroc                  338: 389
  17 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             331: 548
  18 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Wiączkowski           366: 342
  19 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              354: 294
  20 Patryk         Gadus                - Radosław       Pastusiak             459: 282
  21 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Korpalski             331: 311
  22 Adam           Janicki              - Maciej         Kuć                   312: 407
  23 Agata          Pastusiak            - Hanna          Gawłowska             287: 388
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Weronika       Rudnicka              378: 295
  25 Alicja         Bielecka             - Dariusz        Kuć                   315: 324
  26 Jolanta        Chłopińska           - Daniel         Tomczyk               371: 358


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Adam           Szukalski             559: 361
   2 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                290: 406
   3 Tomasz         Suchanek             - Kazimierz.J    Merklejn              329: 404
   4 Dorota         Kuć                  - Kamil          Górka                 324: 438
   5 Marek          Reda                 - Agata          Kuć                   325: 446
   6 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Obremski              360: 356
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              353: 383
   8 Marek          Herzig               - Justyna        Górka                 403: 425
   9 Irena          Sołdan               - Bogusław       Szyszka               409: 375
  10 Robert         Duczemiński          - Mariola        Osajda-Matczak        469: 347
  11 Anna           Arana                - Ireneusz       Moralewicz            361: 407
  12 Józef          Wietecki             - Maciej         Sancewicz             318: 374
  13 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Kroc                  400: 417
  14 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             281: 474
  15 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            361: 370
  16 Patryk         Gadus                - Maria          Krzyżanowska          255: 442
  17 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              372: 289
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Przemysław     Pawlic                427: 305
  19 Renata         Andracka             - Sławomir       Piotrowski            354: 312
  20 Maciej         Kuć                  - Hanna          Gawłowska             294: 339
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Jolanta        Chłopińska            347: 367
  22 Dariusz        Kuć                  - Adam           Janicki               464: 293
  23 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Bogusławska           393: 277
  24 Radosław       Pastusiak            - Ryszard        Korpalski             334: 341
  25 Weronika       Rudnicka             - Agata          Pastusiak             427: 209
  26 Alicja         Bielecka             - Daniel         Tomczyk               356: 299


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          324: 331
   2 Stanisław      Rydzik               - Adam           Szukalski             386: 434
   3 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 490: 331
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Perzyński             369: 442
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Suchanek              368: 395
   6 Marek          Reda                 - Jakub          Zaryński              326: 396
   7 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Kuć                   386: 330
   8 Maciej         Sancewicz            - Justyna        Górka                 361: 405
   9 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           390: 304
  10 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                481: 287
  11 Hanna          Gawłowska            - Marek          Herzig                261: 473
  12 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Sporczyk              385: 383
  13 Beata          Piotrowska           - Maria          Krzyżanowska          376: 338
  14 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   363: 433
  15 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kupczyńska            383: 337
  16 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Szyszka               372: 347
  17 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Pukniel               531: 352
  18 Przemysław     Pawlic               - Anna           Arana                 332: 332
  19 Kazimierz      Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        349: 318
  20 Ryszard        Korpalski            - Beata          Wiączkowska           472: 396
  21 Maciej         Kuć                  - Józef          Wietecki              272: 449
  22 Renata         Andracka             - Grzegorz       Wiączkowski           350: 344
  23 Alicja         Bielecka             - Weronika       Rudnicka              304: 422
  24 Adam           Janicki              - Radosław       Pastusiak             371: 316
  25 Agata          Pastusiak            - Katarzyna      Bogusławska           305: 320
  26 Daniel         Tomczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Karol          Wyrębkiewicz          354: 303
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 500: 374
   3 Adam           Szukalski            - Maciej         Perzyński             382: 333
   4 Dorota         Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              304: 363
   5 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           335: 336
   6 Irena          Sołdan               - Agata          Kuć                   439: 387
   7 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  437: 279
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Zemło                 346: 520
   9 Andrzej        Kroc                 - Józef          Wietecki              398: 336
  10 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             397: 309
  11 Krzysztof      Obremski             - Renata         Andracka              540: 235
  12 Anna           Arana                - Marek          Herzig                313: 515
  13 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Sporczyk              368: 294
  14 Sławomir       Zabawa               - Jolanta        Chłopińska            434: 366
  15 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            371: 341
  16 Maria          Krzyżanowska         - Hanna          Gawłowska             372: 335
  17 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              306: 357
  18 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Pawlic                416: 342
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Weronika       Rudnicka              443: 311
  20 Bogusław       Szyszka              - Adam           Janicki               425: 286
  21 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Piotrowski            295: 429
  22 Maciej         Kuć                  - Grzegorz       Pukniel               356: 372
  23 Grzegorz       Wiączkowski          - Zbigniew       Wietecki              303: 401
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Alicja         Bielecka              356: 281
  25 Daniel         Tomczyk              - Radosław       Pastusiak             337: 328
  26 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Karol          Wyrębkiewicz          426: 375
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                384: 276
   3 Adam           Szukalski            - Justyna        Górka                 387: 430
   4 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Perzyński             331: 363
   5 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  464: 325
   6 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                354: 430
   7 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              475: 255
   8 Robert         Duczemiński          - Marek          Herzig                389: 292
   9 Agata          Kuć                  - Sławomir       Zabawa                306: 307
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Reda                  356: 412
  11 Maciej         Sancewicz            - Maria          Krzyżanowska          411: 352
  12 Renata         Andracka             - Beata          Piotrowska            291: 433
  13 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              400: 310
  14 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Arana                 317: 254
  15 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Kuć                   375: 319
  16 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            343: 534
  17 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              430: 345
  18 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kuć                   389: 354
  19 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            368: 258
  20 Hanna          Gawłowska            - Beata          Wiączkowska           362: 315
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Pawlic                545: 333
  22 Grzegorz       Wiączkowski          - Weronika       Rudnicka              502: 349
  23 Adam           Janicki              - Agata          Pastusiak             434: 330
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Kuć                   273: 320
  25 Daniel         Tomczyk              - Alicja         Bielecka              403: 305
  26 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 407: 336
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 490: 261
   3 Adam           Szukalski            - Wojciech       Zemło                 477: 319
   4 Maciej         Perzyński            - Stanisław      Rydzik                398: 368
   5 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             353: 409
   6 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Zaryński              341: 459
   7 Irena          Sołdan               - Robert         Duczemiński           325: 393
   8 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              410: 370
   9 Marek          Herzig               - Grzegorz       Pukniel               495: 358
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Piotrowski            420: 334
  11 Józef          Wietecki             - Agata          Kuć                   279: 381
  12 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            446: 308
  13 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        418: 400
  14 Bogusław       Szyszka              - Magdalena      Kupczyńska            359: 382
  15 Sławomir       Zabawa               - Ryszard        Korpalski             382: 324
  16 Maria          Krzyżanowska         - Renata         Andracka              359: 262
  17 Dorota         Kuć                  - Hanna          Gawłowska             535: 317
  18 Kazimierz      Merklejn             - Beata          Wiączkowska           279: 486
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 360: 310
  20 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Kuć                   541: 235
  21 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Wiączkowski           494: 278
  22 Jolanta        Chłopińska           - Adam           Janicki               332: 334
  23 Przemysław     Pawlic               - Weronika       Rudnicka              316: 321
  24 Radosław       Pastusiak            - Katarzyna      Bogusławska           382: 288
  25 Daniel         Tomczyk              - Agata          Pastusiak             449: 282
  26 Alicja         Bielecka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Karol          Wyrębkiewicz          324: 375
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Adam           Szukalski             383: 438
   3 Maciej         Perzyński            - Wojciech       Zemło                 365: 377
   4 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 412: 328
   5 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                417: 344
   6 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Zabawa                454: 253
   7 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Suchanek              339: 449
   8 Marek          Herzig               - Irena          Sołdan                328: 425
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Reda                  372: 357
  10 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              416: 290
  11 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              292: 424
  12 Dorota         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            337: 423
  13 Józef          Wietecki             - Mariola        Osajda-Matczak        342: 335
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Ryszard        Korpalski             475: 261
  15 Dariusz        Kuć                  - Bogusław       Szyszka               440: 398
  16 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               387: 396
  17 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Piotrowski            358: 368
  18 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Pukniel               324: 374
  19 Hanna          Gawłowska            - Krzysztof      Sporczyk              265: 531
  20 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              296: 362
  21 Anna           Arana                - Grzegorz       Wiączkowski           440: 353
  22 Weronika       Rudnicka             - Jolanta        Chłopińska            313: 410
  23 Maciej         Kuć                  - Daniel         Tomczyk               274: 316
  24 Radosław       Pastusiak            - Przemysław     Pawlic                327: 291
  25 Alicja         Bielecka             - Agata          Pastusiak             389: 305
  26 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Adam           Szukalski             398: 346
   2 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.J    Merklejn              397: 409
   3 Wojciech       Zemło                - Justyna        Górka                 297: 452
   4 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Zwoliński             412: 366
   5 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              446: 428
   6 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            439: 339
   7 Irena          Sołdan               - Agata          Kuć                   425: 316
   8 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           373: 407
   9 Marek          Herzig               - Magdalena      Kupczyńska            302: 402
  10 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              337: 339
  11 Sławomir       Zabawa               - Maciej         Sancewicz             375: 293
  12 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Reda                  354: 442
  13 Józef          Wietecki             - Andrzej        Kroc                  385: 339
  14 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   352: 422
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   419: 286
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Bogusław       Szyszka               327: 394
  17 Maria          Krzyżanowska         - Beata          Piotrowska            296: 370
  18 Adam           Janicki              - Beata          Wiączkowska           411: 387
  19 Ryszard        Korpalski            - Kazimierz      Merklejn              284: 319
  20 Anna           Arana                - Jolanta        Chłopińska            263: 392
  21 Hanna          Gawłowska            - Renata         Andracka              344: 326
  22 Radosław       Pastusiak            - Daniel         Tomczyk               340: 336
  23 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Kuć                   407: 345
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Alicja         Bielecka              480: 291
  25 Agata          Pastusiak            - Katarzyna      Bogusławska           257: 422
  26 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-02-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             150.43  29634  197
   2 Kamil Górka                    Kraków               146.54  28576  195
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.13  20166  138
   4 Dariusz Dzierża                Londyn               145.06   7398   51
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.47  28461  197
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.15  27342  191
   8 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.28  27549  195
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.01  27497  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.20  27423  197
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.89  27500  198
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.65  26204  189
  16 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.41  27406  198
  17 Krzysztof Obremski             Legnica              138.26  27098  196
  18 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.11  16573  120
  20 Sławomir Kucia                 Krosno               137.94  16139  117
  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  24955  181
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  23 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.40  25694  187
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.97  26299  192
  25 Mariusz Skrobosz               Warszawa             136.94  26703  195
  26 Justyna Górka                  Kraków               136.84  27232  199
  27 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  29 Dawid Pikul                    Poznań               135.97  25698  189
  30 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             135.58  26167  193
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  33 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  25709  191
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25534  190
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               134.37  25531  190
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.02  26536  198
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.42  23348  175
  38 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  40 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.29  26325  199
  43 Marek Reda                     Wołomin              132.20  26176  198
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.16  17181  130
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           131.59  25529  194
  49 Irena Sołdan                   Rumia                131.55  26179  199
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  51 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  52 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.91   9164   70
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  55 Michał Trumpus                 Wrocław              130.14   5726   44
  56 Artur Irzyk                    Kraków               130.13  13273  102
  57 Przemysław Rybicki             Otwock               130.01  25742  198
  58 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  59 Marek Roszak                   Poznań               129.85  24932  192
  60 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.77  12198   94
  62 Maciej Michalak                Łódź                 129.71  15046  116
  63 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  64 Paweł Janaś                    Głogów               129.39  24972  193
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Michał Lipka                   Mielec               128.94   3997   31
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.77  14551  113
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.58  19544  152
  69 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.50  24801  193
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.30  23350  182
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.18  13972  109
  72 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  73 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  74 Robert Głowacki                Łódź                 127.35  22032  173
  75 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.96  25393  200
  76 Adam Klimont                   Wałcz                126.87  24612  194
  77 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  78 Jan Kozłowski                  Kraków               126.66  13173  104
  79 Maciej Perzyński               Piła                 126.64   9751   77
  80 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  81 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  82 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  83 Bogusław Szyszka               Oława                125.79  13460  107
  84 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.56  23856  190
  85 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.52  14184  113
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23580  188
  87 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.22  12397   99
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  89 Michał Ozimiński               Łódź                 124.57  24789  199
  90 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.50  24526  197
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48
  93 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.17  23592  190
  94 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  96 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  97 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.98  23805  192
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  99 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               123.63  15330  124
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.39  24185  196
 102 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.36  13323  108
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.32  23554  191
 105 Artur Koszel                   Warszawa             123.12  14898  121
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.08  23877  194
 107 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 108 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 110 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.09  19046  156
 111 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 112 Łukasz Bryła                   Mielec               121.89   4388   36
 113 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  121.81  23997  197
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46  12996  107
 115 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.44  23802  196
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.10  12473  103
 117 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.67  23892  198
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.39  22754  189
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.38  21066  175
 121 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 122 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 123 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 124 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 125 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 126 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 127 Beata Piotrowska               Łódź                 119.77  21438  179
 128 Weronika Rudnicka              Ustka                119.76  22634  189
 129 Szymon Płachta                 Warszawa             119.64   4307   36
 130 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.59   7295   61
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.42  22929  192
 132 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 133 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 134 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 135 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.04  21308  179
 136 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 137 Paweł Kowalski                 Kutno                118.87  18901  159
 138 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 139 Halina Roszak                  Poznań               118.25  16673  141
 140 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.08  15351  130
 141 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 142 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 143 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.96  23593  200
 144 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 145 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 146 Jarosław Michalak              Łódź                 117.63   8822   75
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.55  23039  196
 148 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 149 Tomasz Łapka                   Opole                117.31  22523  192
 150 Bartosz Orłowski               Bytom                117.05  18845  161
 151 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.93   8419   72
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.55  12471  107
 156 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 157 Rafał Matczak                  Milanówek            116.04   8587   74
 158 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.04  22627  195
 159 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.01  13689  118
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 161 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.85  14829  128
 162 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.67  12261  106
 163 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.45  22860  198
 165 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 166 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 167 Anna Stefańska                 Łódź                 115.14  22797  198
 168 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.12   4835   42
 169 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.11  22562  196
 170 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 171 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 172 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 174 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.88  20909  182
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.79  13889  121
 176 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77  16183  141
 177 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.76  18017  157
 178 Marta Dobrzańska               Kraków               114.57  12717  111
 179 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 180 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 181 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.40  21393  187
 182 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 183 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 184 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 185 Agnieszka Goniowska            Wrocław              113.90  21641  190
 186 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 187 Michał Kolaj                   Ostróda              113.75  21953  193
 188 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 189 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 190 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.11   7465   66
 191 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.10   6786   60
 192 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 194 Rafał Skibicki                 Lębork               112.92  21906  194
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.69  20623  183
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.52   7089   63
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.31  18643  166
 199 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 200 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.24  16051  143
 201 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.13  22089  197
 202 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 204 Bogusław Książek               Szczecin             111.76  20340  182
 205 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 206 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.43   7020   63
 207 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.24  17354  156
 208 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 209 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 210 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.65  21023  190
 213 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 214 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 215 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 216 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 217 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.27  10476   95
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Roman Figiel                   Zawichost            110.12   5726   52
 220 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.04  15406  140
 221 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 222 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 223 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 225 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 226 Renata Andracka                Poznań               109.33   7981   73
 227 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.12  10366   95
 228 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.64  21510  198
 229 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 230 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.37  21132  195
 231 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 234 Rafał Stachowski               Police               107.79  13366  124
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.77  21015  195
 236 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 237 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.63  12377  115
 238 Andrzej Grabiński              Suchedniów           107.13   4178   39
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 240 Jerzy Luter                    Bytom                106.78  20395  191
 241 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 242 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 243 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.30  20622  194
 246 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.22  15508  146
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.06  20469  193
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  21191  200
 250 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 251 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 252 Adam Janicki                   Łódź                 105.21  21043  200
 253 Kazimierz Merklejn             Szczecin             105.11  10931  104
 254 Paweł Michalski                Ksawerów             104.64   3767   36
 255 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 256 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 257 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.43   5326   51
 258 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 259 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 260 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 261 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 262 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 265 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 266 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 267 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 268 Mariusz Makuch                 Zator                102.94   3706   36
 269 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 270 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 271 Izabela  Potęga                Łódź                 102.29   4296   42
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.88   5196   51
 273 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 274 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 275 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.61  10872  107
 276 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 277 Kamil Kister                   Puławy               101.05   4345   43
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 279 Anna Arana                     Warszawa             100.79  19251  191
 280 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 281 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 283 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 284 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 285 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 286 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.66   5880   59
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.42  19189  193
 288 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 289 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 290 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 291 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 292 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 293 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.86   6263   64
 295 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 296 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 297 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 298 Hanna Gawłowska                Piła                  95.90   3932   41
 299 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.80  13508  141
 300 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 301 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               95.45   4200   44
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 303 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 305 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.04   4187   45
 306 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 307 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 308 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               92.23   8116   88
 310 Katarzyna Bogusławska          Piastów               91.72   4586   50
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 312 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 313 Jakub Kraj                     Szczecin              90.22   3338   37
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.60   6899   77
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 318 Wojciech Obremski              Legnica               88.99   6407   72
 319 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 321 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 323 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 324 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 325 Sylwia Buks                    Warszawa              86.12   8526   99
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.63   8991  105
 327 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.92  11634  137
 328 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 329 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 330 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 331 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 332 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 333 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 334 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 335 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 336 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.08   6771   89
 337 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 338 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 28-02-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  10 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  11 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  12 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  13 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  14 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  15 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  16 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  17 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  18 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  19 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  20 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  24 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  25 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  27 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  28 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  29 Maciej Stolarczyk              Zator                111.67   2680   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Marcin Resler                  Września             106.75   2562   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  35 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  36 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  37 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  45 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  46 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  47 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.92   2254   24
  48 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.88   2253   24
  49 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  50 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  51 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  52 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  53 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  54 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  55 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  56 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  57 Karol Rembiałkowski            Warszawa              95.43   2195   23
  58 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  59 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  62 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  63 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  64 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  67 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  68 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  69 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  70 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  71 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  72 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  73 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  74 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  75 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  76 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  77 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  78 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  79 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  80 Krzysztof Kruk                 Łódź                 109.12   1855   17
  81 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  82 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  83 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  84 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  85 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  86 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  87 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  89 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  90 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  91 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  92 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  93 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  94 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  95 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  96 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
  97 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  98 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  99 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 100 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 101 Piotr Broda                    Sandomierz            91.46   1189   13
 102 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 103 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 105 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 106 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 107 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 108 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 109 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 110 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 111 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 112 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 113 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 114 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 115 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 116 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 117 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 119 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 120 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 121 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 122 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 123 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 124 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 125 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 126 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 127 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 128 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 129 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 130 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 131 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 132 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 133 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 134 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 135 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 138 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 139 Wojciech Wróbel                Zator                101.75   1221   12
 140 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 141 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 142 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 143 Maurycy Machnio                Lipiany              100.58   1207   12
 144 Błażej Fuczek                  Przeciszów           100.50   1206   12
 145 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 146 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 149 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 150 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 151 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 152 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 153 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 156 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 157 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 160 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 161 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 162 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 163 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 164 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 168 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 169 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 170 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 171 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 172 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 173 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 174 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 175 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 176 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 177 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 178 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 179 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 180 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 181 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 182 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 183 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 184 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 185 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 186 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 187 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 188 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 189 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 190 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 191 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 192 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 193 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 194 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 195 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 197 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 198 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 199 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 200 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 202 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 203 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 204 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 207 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 208 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 209 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            78.73    866   11
 212 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 213 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 214 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 217 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 218 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 221 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 222 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 223 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.27    784   11
 226 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 231 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 232 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 233 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 234 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 235 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 236 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 237 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 238 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 239 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 240 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 241 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 242 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 243 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 244 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 245 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 246 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 247 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 251 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 252 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 253 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 255 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 256 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 257 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 258 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 259 Adrian Szczepanik              Zator                 97.57    683    7
 260 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 261 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 262 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 263 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 264 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 265 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 266 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 267 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 268 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 271 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 272 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 273 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 274 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 275 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 276 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 277 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 279 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 280 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 281 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 282 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 283 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 284 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 285 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 286 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 287 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 288 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 289 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 290 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 291 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 292 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 293 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 294 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 295 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 296 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 297 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 298 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 299 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 300 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 301 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 302 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 303 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 304 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 305 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 306 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 307 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 308 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 309 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 310 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 311 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 312 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 313 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 314 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 315 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 316 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 317 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 318 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 319 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 320 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 321 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 322 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 323 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 324 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie