Wójtowice22
stycznia
Wójtowice 22-23 stycznia IX Urodziny Siódemki
Sulęcin12
lutego
Sulęcin 12-13 lutego IV Walentynki w SulęcinieGrand Prix 2011
Kościelisko26
lutego
Kościelisko 26 lutego XI Mistrzostwa Podhala
"ROLOWANIA czas zacząć"12 - 13 lutego 2011 — IV Walentynki w SulęcinieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Walentynki w Sulęcinie Sulęcin, 12 - 13 lutego 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


"ROLOWANIA czas zacząć"Już czwarty raz Sulęcin ugościł scrabblistów z całej Polski. Turniej z okazji Walentynek, w tym pięknym mieście przywitały 64 zawodników. Tradycją na turnieju Walentynkowym było nagradzanie czternastego miejsca i zawodników grających na czternastym stole. Po sobotnich rozgrywkach 14 miejsce zajmował Jakub Zaryński ze Świnoujścia. Sponsor ufundował dla niego zaproszenie do ośrodka "Kormoran". Dla zawodników grających na 14 stole organizatorzy przygotowali maskotki serduszka. W sobotni wieczór jak co roku był koncert karaoke, smaczne owoce maczane w czekoladzie z fontanny oraz spotkania towarzyskie we wspólnym gronie. Agata i Radek Pastusiakowie zapewnili uczestnikom wspaniałe posiłki. Wszyscy zgodnie stwierdzili,że jedzenie było wyśmienite.
Wracając do rozgrywek to tradycyjnie rozegrano 14 rund. Obrońca tytułu sprzed roku, Kazimierz Merklejn Jr. dzielnie bronił tego trofeum. Mimo że w całym turnieju nie opuścił pierwszej dziesiątki i najwięcej razy był na prowadzeniu podczas sobotnich rozgrywek, to nie wystarczyło do końcowego sukcesu. Po ósmej rundzie liderem był Karol Wyrębkiewicz z Łodzi, który ostatni raz grał w turnieju PFS pół roku temu. Przerwa w rozgrywkach nie zaszkodziła Karolowi by osiągnąć zwycięstwo w całym turnieju. Jako jedyny wygrał dwanaście partii i to on przez rok będzie mistrzem Sulęcina. Nie wiem czy były prezes PFS-u nabrał apetytu na dalsze puchary w najbliższych turniejach ale gdyby tak było to może to być wielki powrót na szczyty. Drugie miejsce zajął Dawid Pikul z Poznania a trzecie Marek Herzig z Gorzowa Wielkopolskiego.
W prowadzonej dodatkowo klasyfikacji par wygrali Barbara Łukaszewicz z Wrocławia i Krzysztof Obremski z Legnicy.
Organizatorzy i sponsorzy przygotowali dużą porcję nagród oraz upominków.
Sulęcin jeszcze raz w tym roku będzie gościł scrabblistów. Jesienią odbędzie się turniej "LeMans" na który już dziś wszystkich chętnych zapraszamy. Ci co przyjadą na pewno nie pożałują bo szykowany jest spory zapas nagród.

Lista sponsorów:
- Burmistrz Miasta Sulęcin
- Starosta Powiatu Sulęcińskiego — najdroższy ruch
- Sulęciński Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
- Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach
- Sklep Avans w Sulęcinie
- sklep komputerowy Pegaz w Sulęcinie
- sklep Intermarche w Sulęcinie
- sklep motocyklowy BaKo
- Ośrodek wypoczynkowy "Kormoran" w Sulęcinie
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Walentynki w Sulęcinie
II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina
I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 14
- system: połówkowy (rundy 1-13), duńczyk (runda 14)
Miejsce rozgrywekHotel Chrobry
ul. Tadeusza Kościuszki 10, Sulęcin
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn jr
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 12 lutego (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 13 lutego (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdwłasny
mapa
Wyżywieniena miejscu
sobota: dwudaniowy obiad w sobotę — 30 zł, uroczysta kolacja opłacona przez sponsorów
niedziela: śniadanie

Noclegi z wyżywieniem w miejscu rozgrywek (pokoje 2 osobowe z WC i TV) — prosimy zgłaszać zapotrzebowanie przy zgłoszeniu na turniej
- przyjazd w piątek (2 noclegi) + pełne wyżywienie — 185 zł
- przyjazd w sobotę (1 nocleg) + pełne wyżywienie — 105 zł
- przyjazd w sobotę (bez noclegu) + obiad — 30 zł

Brak pokoi jednoosobowych
NoclegiInne noclegi:
- Hotelik przy stadionie — 1700 m od miejsca rozgrywek — rezerwacja: Zbigniew Kędziora — 691 420 739
- Śpij OK — 800 m od miejsca rozgrywek — rezerwacja przez formularz na stronie
- Ośrodek Kormoran — 3500 m od miejsca rozgrywek — rezerwacja przez formularz na stronie
- Pensjonat Kacper — 300 m od miejsca rozgrywek — rezerwacja przez formularz na stronie
NagrodyI miejsce — puchar + 1200 zł
II miejsce — puchar + 600 zł
III miejsce — puchar + 300 zł
nagrody rzeczowe
nagroda za najdroższy ruch
nagroda dla najlepszej pary
Dodatkowe atrakcjew piątek (11.II.) o 20:30 turniej rozgrzewkowy (7 rund po 10 min) — dla zwycięzcy darmowy pobyt na turnieju
w sobotę uroczysta kolacja, karaoke, czekoladowa fontanna
OrganizatorzyRadek Pastusiak — tel. 600 766 550 — radekpastusiak@gmail.com
SponsorzyBurmistrz Sulęcina
Starosta Powiatu Sulęcińskiego
Sulęciński Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji


Wyniki turnieju IV Walentynki w Sulęcinie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.35     12.0     5837     2320      833
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 145.09     11.0     5866     2205      840
  3 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    135.08     11.0     5374     2256      585
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.85     10.0     6030     2112      749
  5 Marek           Roszak               Poznań                 126.32     10.0     5713     2072      511
  6 Kamil           Górka                Kraków                 148.44      9.0     6036     1932     1229
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               141.86      9.0     5922     2014      783
  8 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.97      9.0     5620     2034      494
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               136.89      9.0     5556     1966      537
 10 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                121.92      9.0     5541     1936      578
 11 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               117.11      9.0     5480     1899      391
 12 Weronika        Rudnicka             Ustka                  126.68      9.0     5458     1859      747
 13 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.61      9.0     5261     2011       28
 14 Kamil           Kister               Puławy                 126.43      8.0     5612     1810      363
 15 Karol           Waniek               Wrocław                138.44      8.0     5565     1823       78
 16 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.83      8.0     5501     1877      282
 17 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.19      8.0     5491     1859      486
 18 Beata           Piotrowska           Łódź                   113.03      8.0     5484     1686      389
 19 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    123.07      8.0     5392     1883      -35
 20 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            139.02      8.0     5386     1833      603
 21 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.13      8.0     5372     1854       97
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.44      8.0     5295     1874      208
 23 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.95      8.0     5280     1950     -109
 24 Jakub           Zaryński             Świnoujście            135.54      8.0     5265     1815      199
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.38      8.0     5150     1796      105
 26 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.58      7.5     5032     1721      -81
 27 Maciej          Grąbczewski          Piła                   121.27      7.0     5614     1726      180
 28 Stanisław       Rydzik               Warszawa               151.07      7.0     5582     1660      665
 29 Tomasz          Suchanek             Wrocław                127.54      7.0     5530     1704      270
 30 Irena           Sołdan               Rumia                  130.79      7.0     5427     1757       99
 31 Magdalena       Kublik               Warszawa               119.82      7.0     5354     1804      -24
 32 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   112.08      7.0     5318     1742     -190
 33 Szymon          Płachta              Warszawa               128.65      7.0     5217     1713        4
 34 Halina          Roszak               Poznań                 111.68      7.0     5125     1757     -192
 35 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              120.32      7.0     5022     1882     -121
 36 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 116.64      7.0     4994     1747     -394
 37 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                114.87      7.0     4937     1666     -102
 38 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.25      7.0     4871     1590      201
 39 Radosław        Więch                Warszawa               102.71      7.0     4863     1584      -57
 40 Justyna         Górka                Kraków                 140.82      6.0     5636     1577      193
 41 Robert          Głowacki             Łódź                   121.20      6.0     5508     1579      -74
 42 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                124.97      6.0     5349     1688     -426
 43 Beata           Wiączkowska          Wrocław                129.99      6.0     5254     1549     -252
 44 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               124.28      6.0     5206     1589     -119
 45 Joanna          Suchanek             Wrocław                116.43      6.0     5177     1466     -179
 46 Anna            Niedzielko           Szczecin               108.21      6.0     5083     1505      338
 47 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.67      6.0     5061     1508       60
 48 Przemysław      Pawlic               Wrocław                101.02      6.0     4838     1555     -653
 49 Renata          Andracka             Zwola                  109.26      6.0     4785     1573     -326
 50 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.34      6.0     4734     1500     -151
 51 Zbigniew        Rybak                Warszawa               112.55      6.0     4677     1664     -790
 52 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      6.0     4241     1451     -821
 53 Andrzej         Kroc                 Łódź                   114.49      5.0     5276     1536      -47
 54 Adriana         Gąbka                Krasowiec              109.32      5.0     5176     1384     -340
 55 Rafał           Stachowski           Police                 104.54      5.0     5019     1377     -246
 56 Sławomir        Wolski               Wrocław                103.07      5.0     5003     1368       43
 57 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      5.0     4789     1402     -317
 58 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     4493     1391     -866
 59 Dariusz         Zając                Jaworzno               100.00      4.0     4198     1161     -733
 60 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     4280     1085      -49
 61 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      2.5     4197      941     -532
 62 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      2.5     3834      956     -998
 63 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3802      959    -1203
 64 Jakub           Błażejewski          Poznań                 100.00      2.0     2294      811    -1241
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Walentynki w Sulęcinie



	Stanisław Rydzik 151.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Głowacki              121.20 +  433: 351  171
    2    16 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  336: 355   75
    3    20 Rafał          Stachowski            104.54 +  433: 298  155
    4    14 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  323: 410   70
    5    12 Krzysztof      Obremski              138.85 -  362: 390   89
    6    22 Renata         Andracka              109.26 +  346: 325  159
    7    17 Sławomir       Piotrowski            124.13 +  447: 328  174
    8    11 Robert         Duczemiński           135.83 -  383: 401   86
    9    14 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  433: 452   71
   10    20 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  346: 373   65
   11    23 Józef          Wietecki              102.34 +  388: 301  152
   12    20 Julita         Dygnas                100.00 +  416: 303  150
   13    18 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  417: 425   67
   14    18 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  519: 205  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 14 118.50




	Kamil Górka 148.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  343: 395   70
    2    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  565: 299  150
    3     9 Halina         Roszak                111.68 +  523: 271  162
    4     5 Andrzej        Kroc                  114.49 +  442: 424  164
    5     3 Sławomir       Piotrowski            124.13 +  539: 302  174
    6     2 Magdalena      Kublik                119.82 -  411: 417   70
    7     4 Marek          Herzig                135.08 -  301: 316   85
    8     8 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  430: 340  174
    9     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  345: 376   98
   10     9 Dorota         Kuć                   112.08 +  405: 340  162
   11     5 Dariusz        Kuć                   126.95 +  433: 291  177
   12     2 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  334: 469   92
   13     7 Rafał          Wesołowski            128.44 +  536: 265  178
   14     5 Kamil          Kister                126.43 +  429: 302  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 14 138.00




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.97 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  456: 236  170
    2    10 Marek          Roszak                126.32 +  501: 369  176
    3     1 Kamil          Kister                126.43 +  394: 321  176
    4     1 Maciej         Sancewicz             123.07 +  386: 304  173
    5     1 Grzegorz       Kurowski              141.86 +  407: 278  192
    6     1 Dariusz        Kuć                   126.95 -  368: 376   77
    7     2 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  416: 339  170
    8     2 Marek          Herzig                135.08 -  394: 425   85
    9     4 Kamil          Górka                 148.44 +  376: 345  198
   10     4 Robert         Duczemiński           135.83 +  416: 368  186
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  343: 382   86
   12     3 Krzysztof      Obremski              138.85 -  355: 442   89
   13     4 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 +  457: 332  167
   14     3 Krzysztof      Obremski              138.85 -  351: 609   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2034  / 14 145.29




	Dawid Pikul 145.09 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kublik                119.82 -  376: 469   70
    2    19 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  443: 297  167
    3    13 Tomasz         Zwoliński             144.19 +  422: 338  194
    4    13 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  446: 242  163
    5     5 Szymon         Płachta               128.65 +  541: 387  179
    6     3 Maciej         Sancewicz             123.07 -  356: 411   73
    7     5 Marek          Syczuk                136.89 +  458: 356  187
    8     3 Marek          Roszak                126.32 +  409: 372  176
    9     3 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  403: 315  170
   10     3 Dariusz        Kuć                   126.95 +  468: 374  177
   11     2 Marek          Herzig                135.08 +  342: 315  185
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 +  423: 361  186
   13     1 Grzegorz       Kurowski              141.86 +  424: 350  192
   14     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  355: 439   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2205  / 14 157.50




	Tomasz Zwoliński 144.19 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 +  407: 357  167
    2     4 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  323: 394   74
    3    13 Dawid          Pikul                 145.09 -  338: 422   95
    4    28 Jakub          Błażejewski           100.00 +  357: 255  150
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  415: 297  176
    6    14 Dariusz        Puton                 139.02 +  392: 280  189
    7     9 Agnieszka      Goniowska             124.97 -  293: 379   75
    8    15 Tomasz         Suchanek              127.54 -  377: 425   78
    9    17 Beata          Piotrowska            113.03 +  558: 365  163
   10    12 Karol          Waniek                138.44 +  514: 378  188
   11     9 Marek          Roszak                126.32 -  388: 465   76
   12    13 Szymon         Płachta               128.65 +  413: 295  179
   13    10 Dariusz        Kuć                   126.95 +  396: 314  177
   14     6 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  320: 379   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 14 132.79




	Grzegorz Kurowski 141.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  501: 331  167
    2     2 Halina         Roszak                111.68 +  372: 331  162
    3     7 Barbara        Łukaszewicz           121.92 +  475: 400  172
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 +  406: 363  186
    5     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  278: 407   98
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  350: 351   70
    7    12 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  545: 311  171
    8     4 Maciej         Sancewicz             123.07 +  543: 310  173
    9     2 Dariusz        Kuć                   126.95 +  485: 271  177
   10     2 Marek          Herzig                135.08 -  367: 550   85
   11     3 Zbigniew       Wietecki              124.61 +  414: 340  175
   12     2 Kamil          Górka                 148.44 +  469: 334  198
   13     1 Dawid          Pikul                 145.09 -  350: 424   95
   14     2 Marek          Herzig                135.08 -  367: 416   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 14 143.86




	Justyna Górka 140.82 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Kurzok                116.58 +  443: 413  167
    2    14 Anna           Niedzielko            108.21 +  443: 375  158
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  413: 424   86
    4     6 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  327: 433   74
    5    13 Magdalena      Kupczyńska            124.28 -  393: 408   74
    6    19 Ryszard        Korpalski             111.67 +  460: 296  162
    7    13 Kamil          Kister                126.43 +  405: 381  176
    8    10 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  391: 458   67
    9    13 Szymon         Płachta               128.65 -  364: 379   79
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  365: 396   76
   11    21 Renata         Andracka              109.26 +  421: 338  159
   12    18 Przemysław     Pawlic                101.02 +  522: 318  151
   13    13 Weronika       Rudnicka              126.68 -  308: 386   77
   14    17 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  381: 438   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 14 112.64




	Dariusz Puton 139.02 Ruda Śląska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Suchanek              116.43 -  353: 375   66
    2    28 Rafał          Stachowski            104.54 -  361: 404   55
    3    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  358: 264  150
    4    27 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  458: 333  170
    5    19 Renata         Andracka              109.26 +  456: 302  159
    6    14 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  280: 392   94
    7    14 Robert         Głowacki              121.20 +  403: 327  171
    8    12 Karol          Waniek                138.44 +  457: 314  188
    9     6 Robert         Duczemiński           135.83 -  318: 433   86
   10    14 Tomasz         Suchanek              127.54 +  391: 321  178
   11    10 Barbara        Łukaszewicz           121.92 +  347: 330  172
   12     7 Jakub          Zaryński              135.54 -  335: 339   86
   13    11 Irena          Sołdan                130.79 +  532: 283  181
   14     8 Weronika       Rudnicka              126.68 -  337: 366   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 14 130.93




	Krzysztof Obremski 138.85 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  514: 373  165
    2     1 Maciej         Sancewicz             123.07 -  384: 397   73
    3    10 Anna           Niedzielko            108.21 +  379: 375  158
    4     7 Agnieszka      Goniowska             124.97 -  398: 540   75
    5    12 Stanisław      Rydzik                151.07 +  390: 362  201
    6     9 Beata          Wiączkowska           129.99 +  427: 304  180
    7     7 Irena          Sołdan                130.79 +  382: 342  181
    8     5 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  366: 401   70
    9     7 Marek          Syczuk                136.89 +  434: 381  187
   10     5 Rafał          Wesołowski            128.44 +  421: 407  178
   11     4 Halina         Roszak                111.68 +  493: 294  162
   12     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 +  442: 355  198
   13     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  391: 399   86
   14     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 +  609: 351  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2112  / 14 150.86




	Karol Waniek 138.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kroc                  114.49 -  315: 452   64
    2    24 Jakub          Zaryński              135.54 -  336: 363   86
    3    30 Radosław       Więch                 102.71 +  482: 360  153
    4    21 Józef          Wietecki              102.34 +  452: 340  152
    5    15 Barbara        Łukaszewicz           121.92 +  445: 381  172
    6    12 Sławomir       Piotrowski            124.13 +  436: 421  174
    7    10 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  393: 416   75
    8    12 Dariusz        Puton                 139.02 -  314: 457   89
    9    18 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  413: 298  167
   10    12 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  378: 514   94
   11    14 Ryszard        Korpalski             111.67 +  443: 319  162
   12    10 Marek          Syczuk                136.89 -  325: 464   87
   13    16 Dorota         Kuć                   112.08 +  408: 397  162
   14    10 Jakub          Zaryński              135.54 +  425: 305  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 14 130.21




	Marek Syczuk 136.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            113.03 +  466: 335  163
    2     9 Sławomir       Wolski                103.07 +  343: 324  153
    3     4 Rafał          Wesołowski            128.44 +  475: 291  178
    4     4 Zbigniew       Wietecki              124.61 +  457: 346  175
    5     2 Dariusz        Kuć                   126.95 -  325: 460   77
    6     5 Marek          Herzig                135.08 -  312: 344   85
    7     5 Dawid          Pikul                 145.09 -  356: 458   95
    8    16 Ireneusz       Kurzok                116.58 +  369: 306  167
    9     7 Krzysztof      Obremski              138.85 -  381: 434   89
   10    16 Irena          Sołdan                130.79 -  382: 471   81
   11    18 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  394: 284  167
   12    10 Karol          Waniek                138.44 +  464: 325  188
   13    12 Halina         Roszak                111.68 +  371: 281  162
   14     7 Robert         Duczemiński           135.83 +  461: 360  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1966  / 14 140.43




	Karol Wyrębkiewicz 136.35 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  383: 327  163
    2    11 Andrzej        Kroc                  114.49 +  381: 316  164
    3     5 Justyna        Górka                 140.82 +  424: 413  191
    4     2 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  363: 406   92
    5     7 Przemysław     Pawlic                101.02 +  411: 281  151
    6     4 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  528: 302  175
    7     3 Magdalena      Kublik                119.82 +  502: 419  170
    8     1 Dariusz        Kuć                   126.95 +  441: 349  177
    9     1 Marek          Herzig                135.08 +  368: 325  185
   10     1 Zbigniew       Wietecki              124.61 +  455: 354  175
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 +  382: 343  198
   12     1 Dawid          Pikul                 145.09 -  361: 423   95
   13     2 Krzysztof      Obremski              138.85 +  399: 391  189
   14     1 Dawid          Pikul                 145.09 +  439: 355  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2320  / 14 165.71




	Robert Duczemiński 135.83 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Kuć                   112.08 -  370: 448   62
    2    22 Zbigniew       Rybak                 112.55 -  366: 390   63
    3    25 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  480: 337  167
    4    18 Weronika       Rudnicka              126.68 +  358: 270  177
    5    16 Marek          Roszak                126.32 -  380: 407   76
    6    20 Józef          Wietecki              102.34 +  465: 293  152
    7    15 Barbara        Łukaszewicz           121.92 +  448: 356  172
    8    11 Stanisław      Rydzik                151.07 +  401: 383  201
    9     6 Dariusz        Puton                 139.02 +  433: 318  189
   10     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  368: 416   98
   11     7 Magdalena      Kublik                119.82 +  352: 340  170
   12     5 Rafał          Wesołowski            128.44 +  436: 396  178
   13     3 Marek          Herzig                135.08 -  284: 404   85
   14     7 Marek          Syczuk                136.89 -  360: 461   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 14 134.07




	Jakub Zaryński 135.54 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Halina         Roszak                111.68 -  367: 414   62
    2    24 Karol          Waniek                138.44 +  363: 336  188
    3    12 Przemysław     Pawlic                101.02 -  368: 433   51
    4    24 Joanna         Suchanek              116.43 +  428: 363  166
    5    22 Dariusz        Zając                 100.00 +  516: 274  150
    6    11 Magdalena      Kupczyńska            124.28 -  301: 413   74
    7    16 Beata          Wiączkowska           129.99 +  450: 309  180
    8    13 Irena          Sołdan                130.79 +  413: 323  181
    9     9 Rafał          Wesołowski            128.44 -  320: 410   78
   10    15 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  406: 321  163
   11    11 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  411: 333  170
   12     7 Dariusz        Puton                 139.02 +  339: 335  189
   13     6 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  278: 377   75
   14    10 Karol          Waniek                138.44 -  305: 425   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 14 129.64




	Marek Herzig 135.08 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Korpalski             111.67 +  374: 251  162
    2    13 Dorota         Kuć                   112.08 +  386: 344  162
    3     6 Magdalena      Kublik                119.82 +  411: 366  170
    4     3 Dariusz        Kuć                   126.95 -  367: 375   77
    5     8 Rafał          Wesołowski            128.44 +  404: 387  178
    6     5 Marek          Syczuk                136.89 +  344: 312  187
    7     4 Kamil          Górka                 148.44 +  316: 301  198
    8     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 +  425: 394  198
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  325: 368   86
   10     2 Grzegorz       Kurowski              141.86 +  550: 367  192
   11     2 Dawid          Pikul                 145.09 -  315: 342   95
   12     4 Maciej         Sancewicz             123.07 +  337: 331  173
   13     3 Robert         Duczemiński           135.83 +  404: 284  186
   14     2 Grzegorz       Kurowski              141.86 +  416: 367  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2256  / 14 161.14




	Irena Sołdan 130.79 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adriana        Gąbka                 109.32 +  450: 339  159
    2    12 Joanna         Suchanek              116.43 +  467: 281  166
    3     2 Maciej         Sancewicz             123.07 -  331: 430   73
    4    11 Barbara        Łukaszewicz           121.92 +  409: 308  172
    5     9 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  280: 462   70
    6    10 Rafał          Wesołowski            128.44 +  371: 283  178
    7     7 Krzysztof      Obremski              138.85 -  342: 382   89
    8    13 Jakub          Zaryński              135.54 -  323: 413   86
    9    16 Robert         Głowacki              121.20 +  408: 338  171
   10    16 Marek          Syczuk                136.89 +  471: 382  187
   11    12 Szymon         Płachta               128.65 +  490: 278  179
   12     8 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  430: 448   75
   13    11 Dariusz        Puton                 139.02 -  283: 532   89
   14    11 Beata          Piotrowska            113.03 -  372: 452   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 14 125.50




	Beata Wiączkowska 129.99 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Renata         Andracka              109.26 +  437: 356  159
    2    15 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  353: 401   72
    3    16 Zbigniew       Rybak                 112.55 -  344: 350   63
    4    20 Ryszard        Korpalski             111.67 +  413: 344  162
    5    17 Halina         Roszak                111.68 +  395: 352  162
    6     9 Krzysztof      Obremski              138.85 -  304: 427   89
    7    16 Jakub          Zaryński              135.54 -  309: 450   86
    8    18 Robert         Głowacki              121.20 -  425: 472   71
    9    21 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  379: 381   76
   10    25 Radosław       Więch                 102.71 +  431: 294  153
   11    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  378: 279  150
   12    23 Tomasz         Suchanek              127.54 -  333: 502   78
   13    22 Julita         Dygnas                100.00 +  400: 392  150
   14    19 Tomasz         Suchanek              127.54 -  353: 506   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 14 110.64




	Szymon Płachta 128.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Niedzielko            108.21 -  356: 370   58
    2    26 Agata          Pastusiak             100.00 +  387: 303  150
    3    11 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  458: 397  171
    4    15 Ireneusz       Kurzok                116.58 +  375: 288  167
    5     5 Dawid          Pikul                 145.09 -  387: 541   95
    6    16 Zbigniew       Rybak                 112.55 -  335: 338   63
    7    20 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  353: 380   67
    8    23 Renata         Andracka              109.26 +  433: 266  159
    9    13 Justyna        Górka                 140.82 +  379: 364  191
   10    11 Andrzej        Kroc                  114.49 +  467: 332  164
   11    12 Irena          Sołdan                130.79 -  278: 490   81
   12    13 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  295: 413   94
   13    15 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  430: 390  175
   14    13 Rafał          Wesołowski            128.44 -  284: 341   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 14 122.36




	Rafał Wesołowski 128.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Stachowski            104.54 +  498: 255  155
    2     3 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  401: 372  174
    3     4 Marek          Syczuk                136.89 -  291: 475   87
    4    16 Dariusz        Zając                 100.00 +  474: 309  150
    5     8 Marek          Herzig                135.08 -  387: 404   85
    6    10 Irena          Sołdan                130.79 -  283: 371   81
    7    18 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  385: 255  165
    8     9 Andrzej        Kroc                  114.49 +  336: 289  164
    9     9 Jakub          Zaryński              135.54 +  410: 320  186
   10     5 Krzysztof      Obremski              138.85 -  407: 421   89
   11     8 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  421: 360  175
   12     5 Robert         Duczemiński           135.83 -  396: 436   86
   13     7 Kamil          Górka                 148.44 -  265: 536   98
   14    13 Szymon         Płachta               128.65 +  341: 284  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 14 133.86




	Tomasz Suchanek 127.54 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Wolski                103.07 -  372: 395   53
    2    21 Julita         Dygnas                100.00 +  391: 346  150
    3    22 Weronika       Rudnicka              126.68 +  400: 372  177
    4    10 Robert         Głowacki              121.20 +  473: 425  171
    5    10 Zbigniew       Wietecki              124.61 +  381: 323  175
    6     7 Andrzej        Kroc                  114.49 -  374: 451   64
    7    11 Zbigniew       Rybak                 112.55 -  355: 366   63
    8    15 Tomasz         Zwoliński             144.19 +  425: 377  194
    9    10 Halina         Roszak                111.68 -  384: 399   62
   10    14 Dariusz        Puton                 139.02 -  321: 391   89
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  287: 365   76
   12    23 Beata          Wiączkowska           129.99 +  502: 333  180
   13    17 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  359: 364   70
   14    19 Beata          Wiączkowska           129.99 +  506: 353  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 14 121.71




	Dariusz Kuć 126.95 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Radosław       Więch                 102.71 +  475: 314  153
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  426: 366  176
    3     3 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  396: 363  175
    4     3 Marek          Herzig                135.08 +  375: 367  185
    5     2 Marek          Syczuk                136.89 +  460: 325  187
    6     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 +  376: 368  198
    7     1 Maciej         Sancewicz             123.07 +  453: 321  173
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  349: 441   86
    9     2 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  271: 485   92
   10     3 Dawid          Pikul                 145.09 -  374: 468   95
   11     5 Kamil          Górka                 148.44 -  291: 433   98
   12     6 Marek          Roszak                126.32 -  309: 376   76
   13    10 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  314: 396   94
   14    14 Halina         Roszak                111.68 +  411: 366  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 14 139.29




	Weronika Rudnicka 126.68 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Józef          Wietecki              102.34 +  395: 319  152
    2     7 Kamil          Kister                126.43 -  252: 396   76
    3    22 Tomasz         Suchanek              127.54 -  372: 400   78
    4    18 Robert         Duczemiński           135.83 -  270: 358   86
    5    23 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  360: 399   71
    6    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  447: 245  150
    7    27 Jakub          Błażejewski           100.00 +  484: 230  150
    8    25 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  348: 351   76
    9    23 Radosław       Więch                 102.71 +  438: 360  153
   10    23 Ireneusz       Kurzok                116.58 +  447: 352  167
   11    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  487: 314  150
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  406: 342  170
   13    13 Justyna        Górka                 140.82 +  386: 308  191
   14     8 Dariusz        Puton                 139.02 +  366: 337  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 14 132.79




	Kamil Kister 126.43 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Przemysław     Pawlic                101.02 +  471: 442  151
    2     7 Weronika       Rudnicka              126.68 +  396: 252  177
    3     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  321: 394   98
    4    17 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  409: 367  171
    5     4 Agnieszka      Goniowska             124.97 -  393: 449   75
    6    13 Marek          Roszak                126.32 -  298: 427   76
    7    13 Justyna        Górka                 140.82 -  381: 405   91
    8    22 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  308: 412   67
    9    22 Adriana        Gąbka                 109.32 +  448: 411  159
   10    21 Julita         Dygnas                100.00 +  443: 354  150
   11    17 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  523: 324  165
   12    11 Dorota         Kuć                   112.08 +  483: 235  162
   13     8 Magdalena      Kublik                119.82 +  436: 348  170
   14     5 Kamil          Górka                 148.44 -  302: 429   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 14 129.29




	Krzysztof Sporczyk 126.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  403: 246  150
    2     5 Dariusz        Kuć                   126.95 -  366: 426   77
    3    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  413: 307  150
    4     9 Dorota         Kuć                   112.08 -  351: 416   62
    5    18 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  297: 415   94
    6    25 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  332: 350   67
    7    24 Renata         Andracka              109.26 -  315: 440   59
    8    25 Weronika       Rudnicka              126.68 +  351: 348  177
    9    21 Beata          Wiączkowska           129.99 +  381: 379  180
   10    17 Justyna        Górka                 140.82 +  396: 365  191
   11    16 Tomasz         Suchanek              127.54 +  365: 287  178
   12    16 Magdalena      Kublik                119.82 -  403: 412   70
   13    14 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  382: 328  171
   14    15 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  395: 326  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 14 128.29




	Marek Roszak 126.32 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Zając                 100.00 +  388: 367  150
    2    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  369: 501   98
    3    23 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  339: 275  170
    4    12 Magdalena      Kublik                119.82 -  348: 382   70
    5    16 Robert         Duczemiński           135.83 +  407: 380  186
    6    13 Kamil          Kister                126.43 +  427: 298  176
    7     8 Dorota         Kuć                   112.08 +  425: 270  162
    8     3 Dawid          Pikul                 145.09 -  372: 409   95
    9     8 Agnieszka      Goniowska             124.97 -  391: 419   75
   10    10 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  429: 393  171
   11     9 Tomasz         Zwoliński             144.19 +  465: 388  194
   12     6 Dariusz        Kuć                   126.95 +  376: 309  177
   13     5 Maciej         Sancewicz             123.07 +  460: 421  173
   14     4 Zbigniew       Wietecki              124.61 +  517: 390  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2072  / 14 148.00




	Agnieszka Goniowska 124.97 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  398: 328  150
    2     6 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  423: 415  171
    3     3 Dariusz        Kuć                   126.95 -  363: 396   77
    4     7 Krzysztof      Obremski              138.85 +  540: 398  189
    5     4 Kamil          Kister                126.43 +  449: 393  176
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  302: 528   86
    7     9 Tomasz         Zwoliński             144.19 +  379: 293  194
    8     6 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  375: 391   75
    9     8 Marek          Roszak                126.32 +  419: 391  176
   10     6 Halina         Roszak                111.68 -  369: 451   62
   11     8 Rafał          Wesołowski            128.44 -  360: 421   78
   12    12 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  377: 421   74
   13    15 Szymon         Płachta               128.65 -  390: 430   79
   14    18 Stanisław      Rydzik                151.07 -  205: 519  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 14 120.57




	Zbigniew Wietecki 124.61 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  315: 235  150
    2    16 Stanisław      Rydzik                151.07 +  355: 336  201
    3     8 Sławomir       Piotrowski            124.13 +  417: 315  174
    4     4 Marek          Syczuk                136.89 -  346: 457   87
    5    10 Tomasz         Suchanek              127.54 -  323: 381   78
    6    15 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 +  447: 330  167
    7    10 Karol          Waniek                138.44 +  416: 393  188
    8     6 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  391: 375  175
    9     5 Magdalena      Kublik                119.82 +  342: 317  170
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  354: 455   86
   11     3 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  340: 414   92
   12     8 Irena          Sołdan                130.79 +  448: 430  181
   13     6 Jakub          Zaryński              135.54 +  377: 278  186
   14     4 Marek          Roszak                126.32 -  390: 517   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011  / 14 143.64




	Magdalena Kupczyńska 124.28 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  409: 340  150
    2     3 Rafał          Wesołowski            128.44 -  372: 401   78
    3    18 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 -  308: 354   70
    4    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  435: 278  150
    5    13 Justyna        Górka                 140.82 +  408: 393  191
    6    11 Jakub          Zaryński              135.54 +  413: 301  186
    7     6 Andrzej        Kroc                  114.49 +  473: 422  164
    8     8 Kamil          Górka                 148.44 -  340: 430   98
    9    11 Maciej         Sancewicz             123.07 -  295: 423   73
   10    13 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  374: 375   72
   11    19 Zbigniew       Rybak                 112.55 -  374: 456   63
   12    21 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  315: 308  165
   13    20 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  334: 408   67
   14    20 Dorota         Kuć                   112.08 -  356: 436   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 14 113.50




	Sławomir Piotrowski 124.13 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Julita         Dygnas                100.00 +  477: 328  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             144.19 +  394: 323  194
    3     8 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  315: 417   75
    4     6 Justyna        Górka                 140.82 +  433: 327  191
    5     3 Kamil          Górka                 148.44 -  302: 539   98
    6    12 Karol          Waniek                138.44 -  421: 436   88
    7    17 Stanisław      Rydzik                151.07 -  328: 447  101
    8    21 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  253: 380   65
    9    24 Renata         Andracka              109.26 +  441: 313  159
   10    24 Józef          Wietecki              102.34 +  387: 364  152
   11    15 Andrzej        Kroc                  114.49 +  496: 316  164
   12    12 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  421: 377  175
   13     9 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  343: 382   72
   14    12 Magdalena      Kublik                119.82 +  361: 326  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 14 132.43




	Maciej Sancewicz 123.07 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jakub          Błażejewski           100.00 +  427: 266  150
    2     1 Krzysztof      Obremski              138.85 +  397: 384  189
    3     2 Irena          Sołdan                130.79 +  430: 331  181
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  304: 386   98
    5     6 Dorota         Kuć                   112.08 +  430: 396  162
    6     3 Dawid          Pikul                 145.09 +  411: 356  195
    7     1 Dariusz        Kuć                   126.95 -  321: 453   77
    8     4 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  310: 543   92
    9    11 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  423: 295  174
   10     8 Magdalena      Kublik                119.82 +  386: 370  170
   11     6 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 +  391: 380  167
   12     4 Marek          Herzig                135.08 -  331: 337   85
   13     5 Marek          Roszak                126.32 -  421: 460   76
   14     9 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  410: 470   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 14 134.50




	Barbara Łukaszewicz 121.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Radosław       Pastusiak             100.00 +  345: 334  150
    2    15 Beata          Wiączkowska           129.99 +  401: 353  180
    3     7 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  400: 475   92
    4    11 Irena          Sołdan                130.79 -  308: 409   81
    5    15 Karol          Waniek                138.44 -  381: 445   88
    6    24 Jakub          Błażejewski           100.00 +  427: 265  150
    7    15 Robert         Duczemiński           135.83 -  356: 448   86
    8    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  509: 313  150
    9    19 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  443: 284  165
   10    13 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  375: 374  174
   11    10 Dariusz        Puton                 139.02 -  330: 347   89
   12    15 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  505: 253  163
   13     9 Sławomir       Piotrowski            124.13 +  382: 343  174
   14     6 Tomasz         Zwoliński             144.19 +  379: 320  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 14 138.29




	Maciej Grąbczewski 121.27 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  473: 292  150
    2     6 Agnieszka      Goniowska             124.97 -  415: 423   75
    3    11 Szymon         Płachta               128.65 -  397: 458   79
    4    17 Kamil          Kister                126.43 -  367: 409   76
    5    23 Weronika       Rudnicka              126.68 +  399: 360  177
    6    17 Anna           Niedzielko            108.21 +  444: 247  158
    7    12 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  311: 545   92
    8    17 Przemysław     Pawlic                101.02 +  457: 285  151
    9    14 Stanisław      Rydzik                151.07 +  452: 433  201
   10    10 Marek          Roszak                126.32 -  393: 429   76
   11    13 Dorota         Kuć                   112.08 -  377: 440   62
   12    17 Ryszard        Korpalski             111.67 +  363: 350  162
   13    14 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  328: 382   76
   14    17 Justyna        Górka                 140.82 +  438: 381  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 14 123.29




	Robert Głowacki 121.20 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                151.07 -  351: 433  101
    2    29 Ryszard        Korpalski             111.67 +  457: 398  162
    3    14 Sławomir       Wolski                103.07 +  447: 389  153
    4    10 Tomasz         Suchanek              127.54 -  425: 473   78
    5    11 Magdalena      Kublik                119.82 -  360: 387   70
    6    18 Adriana        Gąbka                 109.32 +  397: 396  159
    7    14 Dariusz        Puton                 139.02 -  327: 403   89
    8    18 Beata          Wiączkowska           129.99 +  472: 425  180
    9    16 Irena          Sołdan                130.79 -  338: 408   81
   10    18 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  406: 421   67
   11    22 Julita         Dygnas                100.00 -  358: 391   50
   12    24 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  377: 385   67
   13    25 Anna           Niedzielko            108.21 +  370: 332  158
   14    24 Andrzej        Kroc                  114.49 +  423: 341  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 14 112.79




	Mariola Osajda-Matczak 120.32 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 148.44 +  395: 343  198
    2     8 Magdalena      Kublik                119.82 -  315: 407   70
    3    18 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  354: 308  174
    4    14 Stanisław      Rydzik                151.07 +  410: 323  201
    5     9 Irena          Sołdan                130.79 +  462: 280  181
    6     6 Grzegorz       Kurowski              141.86 +  351: 350  192
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  339: 416   98
    8     5 Krzysztof      Obremski              138.85 +  401: 366  189
    9     3 Dawid          Pikul                 145.09 -  315: 403   95
   10     7 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  315: 376   67
   11    11 Jakub          Zaryński              135.54 -  333: 411   86
   12    14 Weronika       Rudnicka              126.68 -  342: 406   77
   13    17 Tomasz         Suchanek              127.54 +  364: 359  178
   14    15 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  326: 395   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 14 134.43




	Małgorzata Szmuksta 120.25 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  236: 456   98
    2    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  367: 279  150
    3    23 Marek          Roszak                126.32 -  275: 339   76
    4    27 Dariusz        Puton                 139.02 -  333: 458   89
    5    27 Radosław       Więch                 102.71 +  358: 346  153
    6    23 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  322: 365   65
    7    26 Adriana        Gąbka                 109.32 -  286: 350   59
    8    26 Joanna         Suchanek              116.43 -  339: 403   66
    9    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  436: 211  150
   10    28 Anna           Niedzielko            108.21 +  350: 341  158
   11    24 Beata          Piotrowska            113.03 -  331: 366   63
   12    31 Dariusz        Zając                 100.00 +  407: 226  150
   13    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  374: 277  150
   14    23 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  457: 253  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 14 113.57




	Magdalena Kublik 119.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 145.09 +  469: 376  195
    2     8 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  407: 315  170
    3     6 Marek          Herzig                135.08 -  366: 411   85
    4    12 Marek          Roszak                126.32 +  382: 348  176
    5    11 Robert         Głowacki              121.20 +  387: 360  171
    6     2 Kamil          Górka                 148.44 +  417: 411  198
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  419: 502   86
    8     7 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  394: 375  163
    9     5 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  317: 342   75
   10     8 Maciej         Sancewicz             123.07 -  370: 386   73
   11     7 Robert         Duczemiński           135.83 -  340: 352   86
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  412: 403  176
   13     8 Kamil          Kister                126.43 -  348: 436   76
   14    12 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  326: 361   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 14 128.86




	Aleksandra Kaczanowska 117.11 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  357: 407   94
    2    25 Radosław       Więch                 102.71 +  389: 268  153
    3    24 Jakub          Błażejewski           100.00 +  437: 274  150
    4     8 Przemysław     Pawlic                101.02 -  344: 393   51
    5    21 Ireneusz       Kurzok                116.58 +  451: 338  167
    6    15 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  330: 447   75
    7    20 Szymon         Płachta               128.65 +  380: 353  179
    8    10 Justyna        Górka                 140.82 +  458: 391  191
    9    12 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  417: 376  163
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        120.32 +  376: 315  170
   11     6 Maciej         Sancewicz             123.07 -  380: 391   73
   12     9 Halina         Roszak                111.68 +  359: 269  162
   13     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.97 -  332: 457   98
   14     9 Maciej         Sancewicz             123.07 +  470: 410  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 14 135.64




	Grzegorz Pukniel 116.64 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  331: 501   92
    2    19 Dawid          Pikul                 145.09 -  297: 443   95
    3    25 Robert         Duczemiński           135.83 -  337: 480   86
    4    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  355: 341  150
    5    30 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  389: 256  150
    6    21 Sławomir       Wolski                103.07 +  375: 319  153
    7    21 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  367: 425   67
    8    22 Kamil          Kister                126.43 +  412: 308  176
    9    18 Karol          Waniek                138.44 -  298: 413   88
   10    18 Robert         Głowacki              121.20 +  421: 406  171
   11    18 Marek          Syczuk                136.89 -  284: 394   87
   12    19 Andrzej        Kroc                  114.49 +  346: 324  164
   13    18 Stanisław      Rydzik                151.07 +  425: 417  201
   14    16 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  357: 361   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 14 124.79




	Ireneusz Kurzok 116.58 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 140.82 -  413: 443   91
    2    18 Radosław       Pastusiak             100.00 +  371: 321  150
    3    17 Dariusz        Zając                 100.00 =  337: 337  100
    4    15 Szymon         Płachta               128.65 -  288: 375   79
    5    21 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  338: 451   67
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  350: 332  176
    7    21 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  425: 367  167
    8    16 Marek          Syczuk                136.89 -  306: 369   87
    9    20 Dorota         Kuć                   112.08 -  349: 351   62
   10    23 Weronika       Rudnicka              126.68 -  352: 447   77
   11    26 Sławomir       Wolski                103.07 +  349: 252  153
   12    24 Robert         Głowacki              121.20 +  385: 377  171
   13    20 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  408: 334  174
   14    16 Grzegorz       Pukniel               116.64 +  361: 357  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 14 122.93




	Joanna Suchanek 116.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Puton                 139.02 +  375: 353  189
    2    12 Irena          Sołdan                130.79 -  281: 467   81
    3    21 Andrzej        Kroc                  114.49 -  317: 419   64
    4    24 Jakub          Zaryński              135.54 -  363: 428   86
    5    29 Jakub          Błażejewski           100.00 -  379: 393   50
    6    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  360: 382   50
    7    29 Anna           Niedzielko            108.21 +  395: 373  158
    8    26 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  403: 339  170
    9    26 Julita         Dygnas                100.00 -  307: 361   50
   10    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  266: 334   50
   11    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  503: 224  150
   12    26 Adriana        Gąbka                 109.32 -  413: 520   59
   13    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  375: 374  150
   14    25 Adriana        Gąbka                 109.32 +  440: 389  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 14 104.71




	Grzegorz Wiączkowski 114.87 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              138.85 -  373: 514   89
    2    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  274: 350   50
    3    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  502: 237  150
    4    19 Halina         Roszak                111.68 -  349: 424   62
    5    24 Rafał          Stachowski            104.54 +  356: 309  155
    6    23 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  365: 322  170
    7    18 Rafał          Wesołowski            128.44 -  255: 385   78
    8    21 Sławomir       Piotrowski            124.13 +  380: 253  174
    9    19 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  284: 443   72
   10    20 Stanisław      Rydzik                151.07 +  373: 346  201
   11    17 Kamil          Kister                126.43 -  324: 523   76
   12    21 Magdalena      Kupczyńska            124.28 -  308: 315   74
   13    21 Andrzej        Kroc                  114.49 +  407: 341  164
   14    21 Przemysław     Pawlic                101.02 +  387: 277  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 14 119.00




	Andrzej Kroc 114.49 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Waniek                138.44 +  452: 315  188
    2    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  316: 381   86
    3    21 Joanna         Suchanek              116.43 +  419: 317  166
    4     5 Kamil          Górka                 148.44 -  424: 442   98
    5    14 Adriana        Gąbka                 109.32 +  469: 221  159
    6     7 Tomasz         Suchanek              127.54 +  451: 374  178
    7     6 Magdalena      Kupczyńska            124.28 -  422: 473   74
    8     9 Rafał          Wesołowski            128.44 -  289: 336   78
    9    15 Sławomir       Wolski                103.07 +  380: 325  153
   10    11 Szymon         Płachta               128.65 -  332: 467   79
   11    15 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  316: 496   74
   12    19 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  324: 346   67
   13    21 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  341: 407   65
   14    24 Robert         Głowacki              121.20 -  341: 423   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 14 109.71




	Beata Piotrowska 113.03 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                136.89 -  335: 466   87
    2    17 Przemysław     Pawlic                101.02 -  365: 400   51
    3    27 Renata         Andracka              109.26 -  353: 368   59
    4    29 Radosław       Więch                 102.71 -  321: 399   53
    5    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  442: 219  150
    6    27 Rafał          Stachowski            104.54 +  512: 352  155
    7    22 Józef          Wietecki              102.34 +  363: 308  152
    8    20 Adriana        Gąbka                 109.32 +  490: 340  159
    9    17 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  365: 558   94
   10    19 Ryszard        Korpalski             111.67 -  272: 392   62
   11    24 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  366: 331  170
   12    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  408: 298  150
   13    19 Zbigniew       Rybak                 112.55 +  440: 292  163
   14    11 Irena          Sołdan                130.79 +  452: 372  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 14 120.43




	Zbigniew Rybak 112.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  327: 383   86
    2    22 Robert         Duczemiński           135.83 +  390: 366  186
    3    16 Beata          Wiączkowska           129.99 +  350: 344  180
    4    13 Dawid          Pikul                 145.09 -  242: 446   95
    5    20 Anna           Niedzielko            108.21 +  338: 245  158
    6    16 Szymon         Płachta               128.65 +  338: 335  179
    7    11 Tomasz         Suchanek              127.54 +  366: 355  178
    8     7 Magdalena      Kublik                119.82 -  375: 394   70
    9    12 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  376: 417   67
   10    15 Jakub          Zaryński              135.54 -  321: 406   86
   11    19 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  456: 374  174
   12    15 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  253: 505   72
   13    19 Beata          Piotrowska            113.03 -  292: 440   63
   14    23 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  253: 457   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 14 118.86




	Dorota Kuć 112.08 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Duczemiński           135.83 +  448: 370  186
    2    13 Marek          Herzig                135.08 -  344: 386   85
    3    15 Adriana        Gąbka                 109.32 +  474: 365  159
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  416: 351  176
    5     6 Maciej         Sancewicz             123.07 -  396: 430   73
    6     8 Przemysław     Pawlic                101.02 +  405: 361  151
    7     8 Marek          Roszak                126.32 -  270: 425   76
    8    14 Halina         Roszak                111.68 -  366: 442   62
    9    20 Ireneusz       Kurzok                116.58 +  351: 349  167
   10     9 Kamil          Górka                 148.44 -  340: 405   98
   11    13 Maciej         Grąbczewski           121.27 +  440: 377  171
   12    11 Kamil          Kister                126.43 -  235: 483   76
   13    16 Karol          Waniek                138.44 -  397: 408   88
   14    20 Magdalena      Kupczyńska            124.28 +  436: 356  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 14 124.43




	Halina Roszak 111.68 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Zaryński              135.54 +  414: 367  186
    2     2 Grzegorz       Kurowski              141.86 -  331: 372   92
    3     9 Kamil          Górka                 148.44 -  271: 523   98
    4    19 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  424: 349  165
    5    17 Beata          Wiączkowska           129.99 -  352: 395   80
    6    26 Dariusz        Zając                 100.00 +  409: 289  150
    7    19 Przemysław     Pawlic                101.02 +  422: 269  151
    8    14 Dorota         Kuć                   112.08 +  442: 366  162
    9    10 Tomasz         Suchanek              127.54 +  399: 384  178
   10     6 Agnieszka      Goniowska             124.97 +  451: 369  175
   11     4 Krzysztof      Obremski              138.85 -  294: 493   89
   12     9 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  269: 359   67
   13    12 Marek          Syczuk                136.89 -  281: 371   87
   14    14 Dariusz        Kuć                   126.95 -  366: 411   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 14 125.50




	Ryszard Korpalski 111.67 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Herzig                135.08 -  251: 374   85
    2    29 Robert         Głowacki              121.20 -  398: 457   71
    3    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  366: 230  150
    4    20 Beata          Wiączkowska           129.99 -  344: 413   80
    5    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  374: 310  150
    6    19 Justyna        Górka                 140.82 -  296: 460   91
    7    28 Dariusz        Zając                 100.00 +  478: 292  150
    8    19 Sławomir       Wolski                103.07 -  325: 367   53
    9    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  401: 240  150
   10    19 Beata          Piotrowska            113.03 +  392: 272  163
   11    14 Karol          Waniek                138.44 -  319: 443   88
   12    17 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  350: 363   71
   13    26 Przemysław     Pawlic                101.02 -  325: 350   51
   14    27 Rafał          Stachowski            104.54 +  442: 430  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 14 107.71




	Adriana Gąbka 109.32 Krasowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                130.79 -  339: 450   81
    2    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  380: 291  150
    3    15 Dorota         Kuć                   112.08 -  365: 474   62
    4    26 Rafał          Stachowski            104.54 +  429: 324  155
    5    14 Andrzej        Kroc                  114.49 -  221: 469   64
    6    18 Robert         Głowacki              121.20 -  396: 397   71
    7    26 Małgorzata     Szmuksta              120.25 +  350: 286  170
    8    20 Beata          Piotrowska            113.03 -  340: 490   63
    9    22 Kamil          Kister                126.43 -  411: 448   76
   10    26 Renata         Andracka              109.26 -  360: 369   59
   11    27 Przemysław     Pawlic                101.02 -  322: 326   51
   12    26 Joanna         Suchanek              116.43 +  520: 413  166
   13    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 339  150
   14    25 Joanna         Suchanek              116.43 -  389: 440   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 14  98.86




	Renata Andracka 109.26 Zwola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Wiączkowska           129.99 -  356: 437   80
    2    27 Jakub          Błażejewski           100.00 -  257: 306   50
    3    27 Beata          Piotrowska            113.03 +  368: 353  163
    4    23 Sławomir       Wolski                103.07 +  361: 346  153
    5    19 Dariusz        Puton                 139.02 -  302: 456   89
    6    22 Stanisław      Rydzik                151.07 -  325: 346  101
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  440: 315  176
    8    23 Szymon         Płachta               128.65 -  266: 433   79
    9    24 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  313: 441   74
   10    26 Adriana        Gąbka                 109.32 +  369: 360  159
   11    21 Justyna        Górka                 140.82 -  338: 421   91
   12    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  432: 313  150
   13    24 Rafał          Stachowski            104.54 +  353: 234  155
   14    22 Radosław       Więch                 102.71 -  305: 350   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 14 112.36




	Anna Niedzielko 108.21 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Płachta               128.65 +  370: 356  179
    2    14 Justyna        Górka                 140.82 -  375: 443   91
    3    10 Krzysztof      Obremski              138.85 -  375: 379   89
    4    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  410: 239  150
    5    20 Zbigniew       Rybak                 112.55 -  245: 338   63
    6    17 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  247: 444   71
    7    29 Joanna         Suchanek              116.43 -  373: 395   66
    8    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  501: 255  150
    9    25 Józef          Wietecki              102.34 -  284: 293   52
   10    28 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  341: 350   70
   11    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  358: 288  150
   12    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  474: 280  150
   13    25 Robert         Głowacki              121.20 -  332: 370   71
   14    26 Sławomir       Wolski                103.07 +  398: 315  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 14 107.50




	Rafał Stachowski 104.54 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            128.44 -  255: 498   78
    2    28 Dariusz        Puton                 139.02 +  404: 361  189
    3    20 Stanisław      Rydzik                151.07 -  298: 433  101
    4    26 Adriana        Gąbka                 109.32 -  324: 429   59
    5    24 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  309: 356   65
    6    27 Beata          Piotrowska            113.03 -  352: 512   63
    7    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  522: 271  150
    8    27 Agata          Pastusiak             100.00 -  287: 298   50
    9    29 Dariusz        Zając                 100.00 +  389: 280  150
   10    27 Przemysław     Pawlic                101.02 -  344: 369   51
   11    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 340  150
   12    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  494: 323  150
   13    24 Renata         Andracka              109.26 -  234: 353   59
   14    27 Ryszard        Korpalski             111.67 -  430: 442   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 14  98.36




	Sławomir Wolski 103.07 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Suchanek              127.54 +  395: 372  178
    2     9 Marek          Syczuk                136.89 -  324: 343   87
    3    14 Robert         Głowacki              121.20 -  389: 447   71
    4    23 Renata         Andracka              109.26 -  346: 361   59
    5    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  463: 224  150
    6    21 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  319: 375   67
    7    23 Julita         Dygnas                100.00 +  456: 300  150
    8    19 Ryszard        Korpalski             111.67 +  367: 325  162
    9    15 Andrzej        Kroc                  114.49 -  325: 380   64
   10    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  378: 385   50
   11    26 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  252: 349   67
   12    25 Józef          Wietecki              102.34 +  380: 328  152
   13    23 Radosław       Więch                 102.71 -  294: 373   53
   14    26 Anna           Niedzielko            108.21 -  315: 398   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 14  97.71




	Radosław Więch 102.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Kuć                   126.95 -  314: 475   77
    2    25 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  268: 389   67
    3    30 Karol          Waniek                138.44 -  360: 482   88
    4    29 Beata          Piotrowska            113.03 +  399: 321  163
    5    27 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  346: 358   70
    6    29 Agata          Pastusiak             100.00 +  446: 232  150
    7    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  300: 393   50
    8    28 Jakub          Błażejewski           100.00 +  367: 304  150
    9    23 Weronika       Rudnicka              126.68 -  360: 438   77
   10    25 Beata          Wiączkowska           129.99 -  294: 431   80
   11    30 Dariusz        Zając                 100.00 +  346: 213  150
   12    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  340: 285  150
   13    23 Sławomir       Wolski                103.07 +  373: 294  153
   14    22 Renata         Andracka              109.26 +  350: 305  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 14 113.14




	Józef Wietecki 102.34 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Weronika       Rudnicka              126.68 -  319: 395   77
    2    23 Dariusz        Zając                 100.00 -  289: 348   50
    3    28 Julita         Dygnas                100.00 +  388: 278  150
    4    21 Karol          Waniek                138.44 -  340: 452   88
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  357: 274  150
    6    20 Robert         Duczemiński           135.83 -  293: 465   86
    7    22 Beata          Piotrowska            113.03 -  308: 363   63
    8    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  364: 253  150
    9    25 Anna           Niedzielko            108.21 +  293: 284  158
   10    24 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  364: 387   74
   11    23 Stanisław      Rydzik                151.07 -  301: 388  101
   12    25 Sławomir       Wolski                103.07 -  328: 380   53
   13    30 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  387: 269  150
   14    28 Julita         Dygnas                100.00 +  403: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 14 107.14




	Przemysław Pawlic 101.02 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Kister                126.43 -  442: 471   76
    2    17 Beata          Piotrowska            113.03 +  400: 365  163
    3    12 Jakub          Zaryński              135.54 +  433: 368  186
    4     8 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 +  393: 344  167
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.35 -  281: 411   86
    6     8 Dorota         Kuć                   112.08 -  361: 405   62
    7    19 Halina         Roszak                111.68 -  269: 422   62
    8    17 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  285: 457   71
    9    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  334: 348   50
   10    27 Rafał          Stachowski            104.54 +  369: 344  155
   11    27 Adriana        Gąbka                 109.32 +  326: 322  159
   12    18 Justyna        Górka                 140.82 -  318: 522   91
   13    26 Ryszard        Korpalski             111.67 +  350: 325  162
   14    21 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  277: 387   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 14 111.07




	Jakub Błażejewski 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Sancewicz             123.07 -  266: 427   73
    2    27 Renata         Andracka              109.26 +  306: 257  159
    3    24 Aleksandra     Kaczanowska           117.11 -  274: 437   67
    4    28 Tomasz         Zwoliński             144.19 -  255: 357   94
    5    29 Joanna         Suchanek              116.43 +  393: 379  166
    6    24 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  265: 427   72
    7    27 Weronika       Rudnicka              126.68 -  230: 484   77
    8    28 Radosław       Więch                 102.71 -  304: 367   53
    9    31 Paulina        Naplocha              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  9  90.11




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sławomir       Piotrowski            124.13 -  328: 477   74
    2    21 Tomasz         Suchanek              127.54 -  346: 391   78
    3    28 Józef          Wietecki              102.34 -  278: 388   52
    4    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  291: 295   50
    5    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  412: 254  150
    6    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  320: 270  150
    7    23 Sławomir       Wolski                103.07 -  300: 456   53
    8    31 Dariusz        Zając                 100.00 +  364: 248  150
    9    26 Joanna         Suchanek              116.43 +  361: 307  166
   10    21 Kamil          Kister                126.43 -  354: 443   76
   11    22 Robert         Głowacki              121.20 +  391: 358  171
   12    20 Stanisław      Rydzik                151.07 -  303: 416  101
   13    22 Beata          Wiączkowska           129.99 -  392: 400   80
   14    28 Józef          Wietecki              102.34 -  349: 403   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 14 100.21




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  246: 403   76
    2    30 Kamil          Górka                 148.44 -  299: 565   98
    3    31 Ryszard        Korpalski             111.67 -  230: 366   62
    4    31 Radosław       Pastusiak             100.00 +  345: 259  150
    5    28 Józef          Wietecki              102.34 -  274: 357   52
    6    30 Julita         Dygnas                100.00 -  270: 320   50
    7    30 Rafał          Stachowski            104.54 -  271: 522   55
    8    32 Paulina        Naplocha              100.00 -  249: 282   50
    9    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  334: 298  150
   10    31 Dariusz        Zając                 100.00 -  319: 344   50
   11    31 Joanna         Suchanek              116.43 -  224: 503   66
   12    32 PAUZA
   13    31 Agata          Pastusiak             100.00 -  226: 415   50
   14    30 Dariusz        Zając                 100.00 -  215: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 13  73.77




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Kupczyńska            124.28 -  340: 409   74
    2    31 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  279: 367   70
    3    26 Dariusz        Puton                 139.02 -  264: 358   89
    4    30 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  341: 355   67
    5    31 Beata          Piotrowska            113.03 -  219: 442   63
    6    32 Radosław       Pastusiak             100.00 -  302: 318   50
    7    32 Agata          Pastusiak             100.00 -  280: 351   50
    8    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  282: 249  150
    9    31 Jakub          Błażejewski           100.00 +  400:   1  150
   10    30 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  323: 273  150
   11    28 Anna           Niedzielko            108.21 -  288: 358   58
   12    28 Rafał          Stachowski            104.54 -  323: 494   55
   13    28 Adriana        Gąbka                 109.32 -  339: 354   59
   14    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 13  83.46




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Grąbczewski           121.27 -  292: 473   71
    2    26 Szymon         Płachta               128.65 -  303: 387   79
    3    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  375: 297  150
    4    25 Magdalena      Kupczyńska            124.28 -  278: 435   74
    5    25 Sławomir       Wolski                103.07 -  224: 463   53
    6    29 Radosław       Więch                 102.71 -  232: 446   53
    7    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  351: 280  150
    8    27 Rafał          Stachowski            104.54 +  298: 287  155
    9    28 Ryszard        Korpalski             111.67 -  240: 401   62
   10    29 Joanna         Suchanek              116.43 +  334: 266  166
   11    25 Beata          Wiączkowska           129.99 -  279: 378   80
   12    27 Anna           Niedzielko            108.21 -  280: 474   58
   13    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 226  150
   14    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  340: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 14 103.64




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  334: 345   72
    2    18 Ireneusz       Kurzok                116.58 -  321: 371   67
    3    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  297: 375   50
    4    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  259: 345   50
    5    32 Julita         Dygnas                100.00 -  254: 412   50
    6    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  318: 302  150
    7    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  270: 285   50
    8    30 Józef          Wietecki              102.34 -  253: 364   52
    9    30 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  211: 436   70
   10    32 PAUZA
   11    29 Rafał          Stachowski            104.54 -  340: 377   55
   12    30 Renata         Andracka              109.26 -  313: 432   59
   13    29 Joanna         Suchanek              116.43 -  374: 375   66
   14    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  353: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 13  72.38




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Goniowska             124.97 -  328: 398   75
    2    20 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 +  350: 274  165
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  307: 413   76
    4    22 Anna           Niedzielko            108.21 -  239: 410   58
    5    26 Ryszard        Korpalski             111.67 -  310: 374   62
    6    28 Joanna         Suchanek              116.43 +  382: 360  166
    7    25 Radosław       Więch                 102.71 +  393: 300  153
    8    24 Barbara        Łukaszewicz           121.92 -  313: 509   72
    9    27 Przemysław     Pawlic                101.02 +  348: 334  151
   10    22 Sławomir       Wolski                103.07 +  385: 378  153
   11    20 Weronika       Rudnicka              126.68 -  314: 487   77
   12    22 Beata          Piotrowska            113.03 -  298: 408   63
   13    27 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  277: 374   70
   14    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  249: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 14  99.36




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zbigniew       Wietecki              124.61 -  235: 315   75
    2    32 Adriana        Gąbka                 109.32 -  291: 380   59
    3    32 Grzegorz       Wiączkowski           114.87 -  237: 502   65
    4    32 Julita         Dygnas                100.00 +  295: 291  150
    5    30 Grzegorz       Pukniel               116.64 -  256: 389   67
    6    31 Weronika       Rudnicka              126.68 -  245: 447   77
    7    31 Radosław       Pastusiak             100.00 +  285: 270  150
    8    29 Anna           Niedzielko            108.21 -  255: 501   58
    9    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  298: 334   50
   10    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  273: 323   50
   11    32 PAUZA
   12    29 Radosław       Więch                 102.71 -  285: 340   53
   13    30 Józef          Wietecki              102.34 -  269: 387   52
   14    31 Radosław       Pastusiak             100.00 -  310: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 13  73.54




	Dariusz Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Roszak                126.32 -  367: 388   76
    2    23 Józef          Wietecki              102.34 +  348: 289  152
    3    17 Ireneusz       Kurzok                116.58 =  337: 337  117
    4    16 Rafał          Wesołowski            128.44 -  309: 474   78
    5    22 Jakub          Zaryński              135.54 -  274: 516   86
    6    26 Halina         Roszak                111.68 -  289: 409   62
    7    28 Ryszard        Korpalski             111.67 -  292: 478   62
    8    31 Julita         Dygnas                100.00 -  248: 364   50
    9    29 Rafał          Stachowski            104.54 -  280: 389   55
   10    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  344: 319  150
   11    30 Radosław       Więch                 102.71 -  213: 346   53
   12    31 Małgorzata     Szmuksta              120.25 -  226: 407   70
   13    32 PAUZA
   14    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  371: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 13  89.31
Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Walentynki w Sulęcinie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              433: 351
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 395: 343
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              456: 236
   4 Magdalena      Kublik               - Dawid          Pikul                 469: 376
   5 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Kaczanowska           407: 357
   6 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Kurowski              331: 501
   7 Justyna        Górka                - Ireneusz       Kurzok                443: 413
   8 Joanna         Suchanek             - Dariusz        Puton                 375: 353
   9 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Wiączkowski           514: 373
  10 Andrzej        Kroc                 - Karol          Waniek                452: 315
  11 Marek          Syczuk               - Beata          Piotrowska            466: 335
  12 Zbigniew       Rybak                - Karol          Wyrębkiewicz          327: 383
  13 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   370: 448
  14 Halina         Roszak               - Jakub          Zaryński              414: 367
  15 Marek          Herzig               - Ryszard        Korpalski             374: 251
  16 Adriana        Gąbka                - Irena          Sołdan                339: 450
  17 Beata          Wiączkowska          - Renata         Andracka              437: 356
  18 Anna           Niedzielko           - Szymon         Płachta               370: 356
  19 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Stachowski            498: 255
  20 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Suchanek              395: 372
  21 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Więch                 475: 314
  22 Józef          Wietecki             - Weronika       Rudnicka              319: 395
  23 Kamil          Kister               - Przemysław     Pawlic                471: 442
  24 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Sporczyk              246: 403
  25 Marek          Roszak               - Dariusz        Zając                 388: 367
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Goniowska             328: 398
  27 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Szczyrzyca            315: 235
  28 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Kupczyńska            340: 409
  29 Sławomir       Piotrowski           - Julita         Dygnas                477: 328
  30 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Sancewicz             266: 427
  31 Barbara        Łukaszewicz          - Radosław       Pastusiak             345: 334
  32 Agata          Pastusiak            - Maciej         Grąbczewski           292: 473


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Obremski              397: 384
   2 Grzegorz       Kurowski             - Halina         Roszak                372: 331
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Wesołowski            372: 401
   4 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            323: 394
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kuć                   366: 426
   6 Agnieszka      Goniowska            - Maciej         Grąbczewski           423: 415
   7 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                252: 396
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Kublik                315: 407
   9 Sławomir       Wolski               - Marek          Syczuk                324: 343
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Roszak                501: 369
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Kroc                  381: 316
  12 Irena          Sołdan               - Joanna         Suchanek              467: 281
  13 Dorota         Kuć                  - Marek          Herzig                344: 386
  14 Justyna        Górka                - Anna           Niedzielko            443: 375
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Beata          Wiączkowska           401: 353
  16 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              336: 355
  17 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Pawlic                365: 400
  18 Radosław       Pastusiak            - Ireneusz       Kurzok                321: 371
  19 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Pukniel               443: 297
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Aneta          Szczyrzyca            274: 350
  21 Julita         Dygnas               - Tomasz         Suchanek              346: 391
  22 Zbigniew       Rybak                - Robert         Duczemiński           390: 366
  23 Dariusz        Zając                - Józef          Wietecki              348: 289
  24 Jakub          Zaryński             - Karol          Waniek                363: 336
  25 Radosław       Więch                - Aleksandra     Kaczanowska           268: 389
  26 Szymon         Płachta              - Agata          Pastusiak             387: 303
  27 Renata         Andracka             - Jakub          Błażejewski           257: 306
  28 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Puton                 404: 361
  29 Ryszard        Korpalski            - Robert         Głowacki              398: 457
  30 Kamil          Górka                - Andrzej        Klich                 565: 299
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Paulina        Naplocha              367: 279
  32 Monika         Szczyrzyca           - Adriana        Gąbka                 291: 380


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kazimierz.Jr   Merklejn              321: 394
   2 Irena          Sołdan               - Maciej         Sancewicz             331: 430
   3 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             396: 363
   4 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                291: 475
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 424: 413
   6 Marek          Herzig               - Magdalena      Kublik                411: 366
   7 Grzegorz       Kurowski             - Barbara        Łukaszewicz           475: 400
   8 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              315: 417
   9 Kamil          Górka                - Halina         Roszak                523: 271
  10 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Obremski              375: 379
  11 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Płachta               397: 458
  12 Przemysław     Pawlic               - Jakub          Zaryński              433: 368
  13 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             422: 338
  14 Robert         Głowacki             - Sławomir       Wolski                447: 389
  15 Adriana        Gąbka                - Dorota         Kuć                   365: 474
  16 Beata          Wiączkowska          - Zbigniew       Rybak                 344: 350
  17 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Zając                 337: 337
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Mariola        Osajda-Matczak        308: 354
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Aneta          Szczyrzyca            413: 307
  20 Rafał          Stachowski           - Stanisław      Rydzik                298: 433
  21 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Kroc                  317: 419
  22 Tomasz         Suchanek             - Weronika       Rudnicka              400: 372
  23 Marek          Roszak               - Małgorzata     Szmuksta              339: 275
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - Jakub          Błażejewski           437: 274
  25 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Pukniel               480: 337
  26 Dariusz        Puton                - Paulina        Naplocha              358: 264
  27 Renata         Andracka             - Beata          Piotrowska            368: 353
  28 Józef          Wietecki             - Julita         Dygnas                388: 278
  29 Agata          Pastusiak            - Radosław       Pastusiak             375: 297
  30 Karol          Waniek               - Radosław       Więch                 482: 360
  31 Andrzej        Klich                - Ryszard        Korpalski             230: 366
  32 Grzegorz       Wiączkowski          - Monika         Szczyrzyca            502: 237


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz.Jr   Merklejn              304: 386
   2 Grzegorz       Kurowski             - Karol          Wyrębkiewicz          406: 363
   3 Dariusz        Kuć                  - Marek          Herzig                375: 367
   4 Marek          Syczuk               - Zbigniew       Wietecki              457: 346
   5 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Górka                 424: 442
   6 Sławomir       Piotrowski           - Justyna        Górka                 433: 327
   7 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Obremski              540: 398
   8 Przemysław     Pawlic               - Aleksandra     Kaczanowska           393: 344
   9 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              416: 351
  10 Tomasz         Suchanek             - Robert         Głowacki              473: 425
  11 Irena          Sołdan               - Barbara        Łukaszewicz           409: 308
  12 Magdalena      Kublik               - Marek          Roszak                382: 348
  13 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 446: 242
  14 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        323: 410
  15 Szymon         Płachta              - Ireneusz       Kurzok                375: 288
  16 Dariusz        Zając                - Rafał          Wesołowski            309: 474
  17 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Kister                367: 409
  18 Weronika       Rudnicka             - Robert         Duczemiński           270: 358
  19 Halina         Roszak               - Grzegorz       Wiączkowski           424: 349
  20 Ryszard        Korpalski            - Beata          Wiączkowska           344: 413
  21 Karol          Waniek               - Józef          Wietecki              452: 340
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Anna           Niedzielko            239: 410
  23 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              346: 361
  24 Jakub          Zaryński             - Joanna         Suchanek              428: 363
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Agata          Pastusiak             435: 278
  26 Adriana        Gąbka                - Rafał          Stachowski            429: 324
  27 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Szmuksta              458: 333
  28 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Zwoliński             255: 357
  29 Radosław       Więch                - Beata          Piotrowska            399: 321
  30 Grzegorz       Pukniel              - Paulina        Naplocha              355: 341
  31 Radosław       Pastusiak            - Andrzej        Klich                 259: 345
  32 Julita         Dygnas               - Monika         Szczyrzyca            291: 295


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              407: 278
   2 Marek          Syczuk               - Dariusz        Kuć                   325: 460
   3 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            539: 302
   4 Kamil          Kister               - Agnieszka      Goniowska             393: 449
   5 Szymon         Płachta              - Dawid          Pikul                 387: 541
   6 Dorota         Kuć                  - Maciej         Sancewicz             396: 430
   7 Przemysław     Pawlic               - Karol          Wyrębkiewicz          281: 411
   8 Rafał          Wesołowski           - Marek          Herzig                387: 404
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                462: 280
  10 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Suchanek              323: 381
  11 Robert         Głowacki             - Magdalena      Kublik                360: 387
  12 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                390: 362
  13 Justyna        Górka                - Magdalena      Kupczyńska            393: 408
  14 Andrzej        Kroc                 - Adriana        Gąbka                 469: 221
  15 Karol          Waniek               - Barbara        Łukaszewicz           445: 381
  16 Marek          Roszak               - Robert         Duczemiński           407: 380
  17 Beata          Wiączkowska          - Halina         Roszak                395: 352
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             297: 415
  19 Dariusz        Puton                - Renata         Andracka              456: 302
  20 Zbigniew       Rybak                - Anna           Niedzielko            338: 245
  21 Ireneusz       Kurzok               - Aleksandra     Kaczanowska           338: 451
  22 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Zając                 516: 274
  23 Maciej         Grąbczewski          - Weronika       Rudnicka              399: 360
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Stachowski            356: 309
  25 Agata          Pastusiak            - Sławomir       Wolski                224: 463
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Korpalski             310: 374
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Więch                 358: 346
  28 Andrzej        Klich                - Józef          Wietecki              274: 357
  29 Jakub          Błażejewski          - Joanna         Suchanek              393: 379
  30 Monika         Szczyrzyca           - Grzegorz       Pukniel               256: 389
  31 Beata          Piotrowska           - Paulina        Naplocha              442: 219
  32 Julita         Dygnas               - Radosław       Pastusiak             412: 254


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz.Jr   Merklejn              376: 368
   2 Magdalena      Kublik               - Kamil          Górka                 417: 411
   3 Maciej         Sancewicz            - Dawid          Pikul                 411: 356
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Goniowska             528: 302
   5 Marek          Herzig               - Marek          Syczuk                344: 312
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              351: 350
   7 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Kroc                  374: 451
   8 Dorota         Kuć                  - Przemysław     Pawlic                405: 361
   9 Krzysztof      Obremski             - Beata          Wiączkowska           427: 304
  10 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            371: 283
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Jakub          Zaryński              413: 301
  12 Karol          Waniek               - Sławomir       Piotrowski            436: 421
  13 Kamil          Kister               - Marek          Roszak                298: 427
  14 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 392: 280
  15 Aleksandra     Kaczanowska          - Zbigniew       Wietecki              330: 447
  16 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               338: 335
  17 Anna           Niedzielko           - Maciej         Grąbczewski           247: 444
  18 Robert         Głowacki             - Adriana        Gąbka                 397: 396
  19 Ryszard        Korpalski            - Justyna        Górka                 296: 460
  20 Józef          Wietecki             - Robert         Duczemiński           293: 465
  21 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Wolski                375: 319
  22 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                325: 346
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Wiączkowski           322: 365
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Jakub          Błażejewski           427: 265
  25 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Sporczyk              350: 332
  26 Dariusz        Zając                - Halina         Roszak                289: 409
  27 Beata          Piotrowska           - Rafał          Stachowski            512: 352
  28 Joanna         Suchanek             - Aneta          Szczyrzyca            360: 382
  29 Radosław       Więch                - Agata          Pastusiak             446: 232
  30 Andrzej        Klich                - Julita         Dygnas                270: 320
  31 Monika         Szczyrzyca           - Weronika       Rudnicka              245: 447
  32 Paulina        Naplocha             - Radosław       Pastusiak             302: 318


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kuć                   321: 453
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        416: 339
   3 Magdalena      Kublik               - Karol          Wyrębkiewicz          419: 502
   4 Kamil          Górka                - Marek          Herzig                301: 316
   5 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 356: 458
   6 Andrzej        Kroc                 - Magdalena      Kupczyńska            422: 473
   7 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                382: 342
   8 Marek          Roszak               - Dorota         Kuć                   425: 270
   9 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Zwoliński             379: 293
  10 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Waniek                416: 393
  11 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Rybak                 355: 366
  12 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Grąbczewski           545: 311
  13 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                405: 381
  14 Robert         Głowacki             - Dariusz        Puton                 327: 403
  15 Robert         Duczemiński          - Barbara        Łukaszewicz           448: 356
  16 Beata          Wiączkowska          - Jakub          Zaryński              309: 450
  17 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                328: 447
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Wesołowski            255: 385
  19 Halina         Roszak               - Przemysław     Pawlic                422: 269
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Szymon         Płachta               380: 353
  21 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Pukniel               425: 367
  22 Józef          Wietecki             - Beata          Piotrowska            308: 363
  23 Julita         Dygnas               - Sławomir       Wolski                300: 456
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              315: 440
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Radosław       Więch                 393: 300
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Adriana        Gąbka                 286: 350
  27 Weronika       Rudnicka             - Jakub          Błażejewski           484: 230
  28 Dariusz        Zając                - Ryszard        Korpalski             292: 478
  29 Anna           Niedzielko           - Joanna         Suchanek              373: 395
  30 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Klich                 522: 271
  31 Radosław       Pastusiak            - Monika         Szczyrzyca            270: 285
  32 Paulina        Naplocha             - Agata          Pastusiak             280: 351


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kuć                   441: 349
   2 Marek          Herzig               - Kazimierz.Jr   Merklejn              425: 394
   3 Dawid          Pikul                - Marek          Roszak                409: 372
   4 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Sancewicz             543: 310
   5 Krzysztof      Obremski             - Mariola        Osajda-Matczak        366: 401
   6 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Goniowska             391: 375
   7 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Rybak                 394: 375
   8 Magdalena      Kupczyńska           - Kamil          Górka                 340: 430
   9 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  336: 289
  10 Aleksandra     Kaczanowska          - Justyna        Górka                 458: 391
  11 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           383: 401
  12 Dariusz        Puton                - Karol          Waniek                457: 314
  13 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                413: 323
  14 Halina         Roszak               - Dorota         Kuć                   442: 366
  15 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              377: 425
  16 Ireneusz       Kurzok               - Marek          Syczuk                306: 369
  17 Maciej         Grąbczewski          - Przemysław     Pawlic                457: 285
  18 Beata          Wiączkowska          - Robert         Głowacki              425: 472
  19 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             367: 325
  20 Beata          Piotrowska           - Adriana        Gąbka                 490: 340
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Sławomir       Piotrowski            380: 253
  22 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                412: 308
  23 Renata         Andracka             - Szymon         Płachta               266: 433
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Aneta          Szczyrzyca            509: 313
  25 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              348: 351
  26 Joanna         Suchanek             - Małgorzata     Szmuksta              403: 339
  27 Agata          Pastusiak            - Rafał          Stachowski            298: 287
  28 Jakub          Błażejewski          - Radosław       Więch                 304: 367
  29 Monika         Szczyrzyca           - Anna           Niedzielko            255: 501
  30 Radosław       Pastusiak            - Józef          Wietecki              253: 364
  31 Julita         Dygnas               - Dariusz        Zając                 364: 248
  32 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Klich                 282: 249


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Herzig                368: 325
   2 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              271: 485
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 315: 403
   4 Kamil          Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              345: 376
   5 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kublik                342: 317
   6 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Puton                 433: 318
   7 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Obremski              381: 434
   8 Agnieszka      Goniowska            - Marek          Roszak                419: 391
   9 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            320: 410
  10 Tomasz         Suchanek             - Halina         Roszak                384: 399
  11 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Kupczyńska            423: 295
  12 Zbigniew       Rybak                - Aleksandra     Kaczanowska           376: 417
  13 Szymon         Płachta              - Justyna        Górka                 379: 364
  14 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Grąbczewski           433: 452
  15 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Wolski                380: 325
  16 Irena          Sołdan               - Robert         Głowacki              408: 338
  17 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             365: 558
  18 Karol          Waniek               - Grzegorz       Pukniel               413: 298
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Wiączkowski           443: 284
  20 Dorota         Kuć                  - Ireneusz       Kurzok                351: 349
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           381: 379
  22 Adriana        Gąbka                - Kamil          Kister                411: 448
  23 Radosław       Więch                - Weronika       Rudnicka              360: 438
  24 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              441: 313
  25 Józef          Wietecki             - Anna           Niedzielko            293: 284
  26 Joanna         Suchanek             - Julita         Dygnas                307: 361
  27 Przemysław     Pawlic               - Aneta          Szczyrzyca            334: 348
  28 Ryszard        Korpalski            - Agata          Pastusiak             401: 240
  29 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Zając                 389: 280
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Pastusiak             436: 211
  31 Jakub          Błażejewski          - Paulina        Naplocha                1: 400
  32 Andrzej        Klich                - Monika         Szczyrzyca            334: 298


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Wyrębkiewicz          354: 455
   2 Marek          Herzig               - Grzegorz       Kurowski              550: 367
   3 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   468: 374
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Duczemiński           416: 368
   5 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              407: 421
   6 Agnieszka      Goniowska            - Halina         Roszak                369: 451
   7 Aleksandra     Kaczanowska          - Mariola        Osajda-Matczak        376: 315
   8 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Kublik                386: 370
   9 Dorota         Kuć                  - Kamil          Górka                 340: 405
  10 Marek          Roszak               - Maciej         Grąbczewski           429: 393
  11 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  467: 332
  12 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Waniek                514: 378
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Magdalena      Kupczyńska            375: 374
  14 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              391: 321
  15 Zbigniew       Rybak                - Jakub          Zaryński              321: 406
  16 Irena          Sołdan               - Marek          Syczuk                471: 382
  17 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              365: 396
  18 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               406: 421
  19 Ryszard        Korpalski            - Beata          Piotrowska            392: 272
  20 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Wiączkowski           346: 373
  21 Kamil          Kister               - Julita         Dygnas                443: 354
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Sławomir       Wolski                385: 378
  23 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Kurzok                447: 352
  24 Józef          Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            364: 387
  25 Radosław       Więch                - Beata          Wiączkowska           294: 431
  26 Renata         Andracka             - Adriana        Gąbka                 369: 360
  27 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Stachowski            369: 344
  28 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Szmuksta              341: 350
  29 Agata          Pastusiak            - Joanna         Suchanek              334: 266
  30 Monika         Szczyrzyca           - Paulina        Naplocha              273: 323
  31 Dariusz        Zając                - Andrzej        Klich                 344: 319
  32 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.Jr   Merklejn              382: 343
   2 Dawid          Pikul                - Marek          Herzig                342: 315
   3 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              414: 340
   4 Halina         Roszak               - Krzysztof      Obremski              294: 493
   5 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   433: 291
   6 Aleksandra     Kaczanowska          - Maciej         Sancewicz             380: 391
   7 Robert         Duczemiński          - Magdalena      Kublik                352: 340
   8 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Goniowska             421: 360
   9 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Roszak                388: 465
  10 Dariusz        Puton                - Barbara        Łukaszewicz           347: 330
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Zaryński              333: 411
  12 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                278: 490
  13 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Kuć                   377: 440
  14 Karol          Waniek               - Ryszard        Korpalski             443: 319
  15 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Piotrowski            316: 496
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              365: 287
  17 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Kister                324: 523
  18 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Syczuk                284: 394
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Zbigniew       Rybak                 374: 456
  20 Weronika       Rudnicka             - Aneta          Szczyrzyca            487: 314
  21 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 338: 421
  22 Julita         Dygnas               - Robert         Głowacki              391: 358
  23 Józef          Wietecki             - Stanisław      Rydzik                301: 388
  24 Beata          Piotrowska           - Małgorzata     Szmuksta              366: 331
  25 Beata          Wiączkowska          - Agata          Pastusiak             378: 279
  26 Sławomir       Wolski               - Ireneusz       Kurzok                252: 349
  27 Adriana        Gąbka                - Przemysław     Pawlic                322: 326
  28 Paulina        Naplocha             - Anna           Niedzielko            288: 358
  29 Rafał          Stachowski           - Radosław       Pastusiak             377: 340
  30 Dariusz        Zając                - Radosław       Więch                 213: 346
  31 Andrzej        Klich                - Joanna         Suchanek              224: 503
  32 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 361: 423
   2 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 469: 334
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              442: 355
   4 Marek          Herzig               - Maciej         Sancewicz             337: 331
   5 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            436: 396
   6 Dariusz        Kuć                  - Marek          Roszak                309: 376
   7 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Puton                 339: 335
   8 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                448: 430
   9 Halina         Roszak               - Aleksandra     Kaczanowska           269: 359
  10 Marek          Syczuk               - Karol          Waniek                464: 325
  11 Kamil          Kister               - Dorota         Kuć                   483: 235
  12 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Goniowska             421: 377
  13 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               413: 295
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Weronika       Rudnicka              342: 406
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Zbigniew       Rybak                 505: 253
  16 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              412: 403
  17 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Grąbczewski           350: 363
  18 Przemysław     Pawlic               - Justyna        Górka                 318: 522
  19 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  346: 324
  20 Stanisław      Rydzik               - Julita         Dygnas                416: 303
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Wiączkowski           315: 308
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Beata          Piotrowska            298: 408
  23 Tomasz         Suchanek             - Beata          Wiączkowska           502: 333
  24 Ireneusz       Kurzok               - Robert         Głowacki              385: 377
  25 Sławomir       Wolski               - Józef          Wietecki              380: 328
  26 Joanna         Suchanek             - Adriana        Gąbka                 413: 520
  27 Agata          Pastusiak            - Anna           Niedzielko            280: 474
  28 Rafał          Stachowski           - Paulina        Naplocha              494: 323
  29 Radosław       Więch                - Monika         Szczyrzyca            340: 285
  30 Radosław       Pastusiak            - Renata         Andracka              313: 432
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Zając                 407: 226
  32 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              424: 350
   2 Krzysztof      Obremski             - Karol          Wyrębkiewicz          391: 399
   3 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           404: 284
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Aleksandra     Kaczanowska           457: 332
   5 Marek          Roszak               - Maciej         Sancewicz             460: 421
   6 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Wietecki              278: 377
   7 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            536: 265
   8 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                348: 436
   9 Sławomir       Piotrowski           - Barbara        Łukaszewicz           343: 382
  10 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             314: 396
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Puton                 283: 532
  12 Marek          Syczuk               - Halina         Roszak                371: 281
  13 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              308: 386
  14 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              328: 382
  15 Agnieszka      Goniowska            - Szymon         Płachta               390: 430
  16 Dorota         Kuć                  - Karol          Waniek                397: 408
  17 Tomasz         Suchanek             - Mariola        Osajda-Matczak        359: 364
  18 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                425: 417
  19 Zbigniew       Rybak                - Beata          Piotrowska            292: 440
  20 Ireneusz       Kurzok               - Magdalena      Kupczyńska            408: 334
  21 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Wiączkowski           341: 407
  22 Julita         Dygnas               - Beata          Wiączkowska           392: 400
  23 Radosław       Więch                - Sławomir       Wolski                373: 294
  24 Renata         Andracka             - Rafał          Stachowski            353: 234
  25 Anna           Niedzielko           - Robert         Głowacki              332: 370
  26 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Korpalski             350: 325
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Aneta          Szczyrzyca            374: 277
  28 Paulina        Naplocha             - Adriana        Gąbka                 339: 354
  29 Radosław       Pastusiak            - Joanna         Suchanek              374: 375
  30 Monika         Szczyrzyca           - Józef          Wietecki              269: 387
  31 Agata          Pastusiak            - Andrzej        Klich                 415: 226
  32 Dariusz        Zając                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          355: 439
   2 Marek          Herzig               - Grzegorz       Kurowski              416: 367
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Obremski              351: 609
   4 Marek          Roszak               - Zbigniew       Wietecki              517: 390
   5 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 302: 429
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             379: 320
   7 Robert         Duczemiński          - Marek          Syczuk                360: 461
   8 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Puton                 366: 337
   9 Maciej         Sancewicz            - Aleksandra     Kaczanowska           410: 470
  10 Karol          Waniek               - Jakub          Zaryński              425: 305
  11 Beata          Piotrowska           - Irena          Sołdan                452: 372
  12 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Piotrowski            326: 361
  13 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               341: 284
  14 Halina         Roszak               - Dariusz        Kuć                   366: 411
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        395: 326
  16 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Kurzok                357: 361
  17 Maciej         Grąbczewski          - Justyna        Górka                 438: 381
  18 Agnieszka      Goniowska            - Stanisław      Rydzik                205: 519
  19 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Suchanek              353: 506
  20 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            436: 356
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Przemysław     Pawlic                387: 277
  22 Renata         Andracka             - Radosław       Więch                 305: 350
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Rybak                 457: 253
  24 Robert         Głowacki             - Andrzej        Kroc                  423: 341
  25 Adriana        Gąbka                - Joanna         Suchanek              389: 440
  26 Anna           Niedzielko           - Sławomir       Wolski                398: 315
  27 Rafał          Stachowski           - Ryszard        Korpalski             430: 442
  28 Julita         Dygnas               - Józef          Wietecki              349: 403
  29 Aneta          Szczyrzyca           - Agata          Pastusiak             249: 340
  30 Andrzej        Klich                - Dariusz        Zając                 215: 371
  31 Radosław       Pastusiak            - Monika         Szczyrzyca            353: 310
  32 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-02-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.59  29029  189
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.63  28345  192
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.68  28162  192
   4 Kamil Górka                    Kraków               146.56  27699  189
   5 Dawid Pikul                    Poznań               145.97  28757  197
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.95  15617  107
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              145.61  28102  193
   8 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.37  28586  198
  10 Jan Kozłowski                  Kraków               144.28   7214   50
  11 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.02  19587  136
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.97  27210  189
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.95  18714  130
  14 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.80  13805   96
  15 Michał Alabrudziński           Włocławek            143.44  27684  193
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.83  27567  193
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             142.51  27504  193
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.74  26930  190
  21 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.65  21531  152
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.10  27938  198
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.38  18109  129
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.76  27113  194
  25 Justyna Górka                  Kraków               139.33  26752  192
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.29  19362  139
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  28 Krzysztof Obremski             Legnica              138.59  26054  188
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.41  25605  185
  30 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.89  15168  110
  31 Karol Waniek                   Wrocław              137.60  18989  138
  32 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.30  17712  129
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.15  22218  162
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             137.05  26724  195
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.91  26834  196
  36 Przemysław Herdzina            Kraków               136.45  26880  197
  37 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  39 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.28  25704  190
  40 Paweł Janaś                    Głogów               134.85  24004  178
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.80  25477  189
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  44 Marek Reda                     Wołomin              133.99  25994  194
  45 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  46 Wojciech Sołdan                Gdynia               133.40  18543  139
  47 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  48 Artur Irzyk                    Kraków               132.82  10360   78
  49 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  50 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.24  25257  191
  51 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.19   4230   32
  52 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               131.80   7908   60
  54 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     131.79  10280   78
  55 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  57 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  58 Robert Kamiński                Warszawa             131.07  25821  197
  59 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.93  19508  149
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.66  25217  193
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  63 Irena Sołdan                   Rumia                130.40  24907  191
  64 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.18  19527  150
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  67 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  68 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.61   9202   71
  69 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  70 Maciej Perzyński               Piła                 129.30  11120   86
  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.26  15899  123
  72 Marek Roszak                   Poznań               129.10  14072  109
  73 Maciej Michalak                Łódź                 128.79  14425  112
  74 Beata Wiączkowska              Wrocław              128.69  25352  197
  75 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.65  25087  195
  76 Szymon Płachta                 Warszawa             128.21  25642  200
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.13  24217  189
  78 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  79 Kamil Kister                   Puławy               127.09  25164  198
  80 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.59  24811  196
  82 Weronika Rudnicka              Ustka                126.51  24417  193
  83 Janusz Krupiński               Bytom                126.42  10872   86
  84 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.32  23874  189
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.24  24743  196
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.12  24593  195
  88 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.83  22020  175
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.50  12550  100
  91 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.49  13176  105
  92 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.42  20193  161
  93 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  94 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
  96 Katarzyna Małek                Mielec               125.08   9006   72
  97 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
  98 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.93  12368   99
  99 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.74  24824  199
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.67  24311  195
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 102 Łukasz Baranowski              Reda                 124.63  24427  196
 103 Kuba Koisar                    Warszawa             124.62   4237   34
 104 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 105 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.37  24377  196
 107 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 108 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 109 Bogusław Książek               Szczecin             124.26  15160  122
 110 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.04  22451  181
 111 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.92  21315  172
 112 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.74  24747  200
 113 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 114 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 115 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 116 Jan Mrozowski                  Kraków               123.24   4560   37
 117 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.18  22911  186
 118 Marta Dobrzańska               Kraków               123.16  10222   83
 119 Tomasz Łapka                   Opole                123.11  20067  163
 120 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.01  12178   99
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.98  21768  177
 122 Michał Kolaj                   Ostróda              122.92  24339  198
 123 Agnieszka Krupka               Krosno               122.88  19169  156
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.09  12697  104
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.97  24150  198
 126 Michał Ozimiński               Łódź                 121.76  17046  140
 127 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             121.75  10836   89
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  12537  103
 129 Maciej Grąbczewski             Piła                 121.41  23433  193
 130 Magdalena Kublik               Warszawa             121.37  23789  196
 131 Robert Głowacki                Łódź                 121.34  23298  192
 132 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 133 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 134 Paweł Kowalski                 Kutno                121.02   6535   54
 135 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 136 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 137 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.71  21728  180
 139 Tomasz Górka                   Łęczna               120.70   7725   64
 140 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.62  15680  130
 141 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 143 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 144 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 145 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.22  10849   91
 146 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.15  12987  109
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.11  18105  152
 148 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   6073   51
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.08   9169   77
 150 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 151 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.71  19231  162
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 153 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 154 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 155 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.52  23704  200
 156 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 157 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 158 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 159 Paweł Jędryka                  Chrzanów             118.25   4257   36
 160 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.98  23479  199
 161 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 162 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.50   5405   46
 163 Piotr Broda                    Sandomierz           117.49  22911  195
 164 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 165 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 166 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.73  22062  189
 168 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 169 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.14  21486  185
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 172 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 173 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 174 Łukasz Sornek                  Mikołów              115.55  20106  174
 175 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.52  12245  106
 176 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 178 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 179 Jacek Pietruszka               Kraków               115.07  10586   92
 180 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 181 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 182 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 183 Halina Roszak                  Poznań               114.13   9016   79
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 114.10  21109  185
 185 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  15394  135
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 188 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 189 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 190 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            113.41  16217  143
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 194 Jerzy Luter                    Bytom                113.28  19937  176
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 196 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 197 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.05  21931  194
 198 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 199 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.78   4173   37
 200 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.65   9463   84
 201 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 202 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.47  21144  188
 203 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.32  21677  193
 204 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.21  21207  189
 205 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 206 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.12  10764   96
 207 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22144  198
 208 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.64  21659  194
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.58  12609  113
 210 Anna Stefańska                 Łódź                 111.12  14224  128
 211 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.67  21913  198
 213 Marcin Ceglarek                Kraków               110.55  17798  161
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 215 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 216 Marcin Resler                  Września             110.13   3414   31
 217 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             110.03  19365  176
 219 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  109.96  13415  122
 220 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 221 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.65  17763  162
 223 Dorota Stachowska              Wydartowo I          109.42  21556  197
 224 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 225 Renata Andracka                Zwola                108.92  20695  190
 226 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 227 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 228 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.69   8804   81
 229 Roman Figiel                   Zawichost            108.65   4020   37
 230 Sławomir Długosz               Ostróda              108.64  20424  188
 231 Anna Arana                     Warszawa             108.38  19508  180
 232 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 233 Anna Niedzielko                Szczecin             108.11  10270   95
 234 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 235 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 236 Rafał Skibicki                 Lębork               107.45   6447   60
 237 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.44  12356  115
 238 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 239 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 240 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 241 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 242 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 245 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 246 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 247 Hanna Gawłowska                Piła                 105.21   3998   38
 248 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.02   5671   54
 249 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 250 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 251 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 252 Radosław Więch                 Warszawa             103.82  13601  131
 253 Maurycy Machnio                Lipiany              103.76   5603   54
 254 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 255 Rafał Stachowski               Police               103.67  10263   99
 256 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.31  13017  126
 259 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 260 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.17   7738   75
 261 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 262 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 264 Sławomir Wolski                Wrocław              102.52  13840  135
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 266 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 267 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 268 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 270 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 271 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.61  19407  191
 273 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 274 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 275 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.81  15222  151
 277 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 278 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 279 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 280 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 281 Krystyna Augustyniak           Łódź                 100.14   3505   35
 282 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.91  13688  137
 284 Katarzyna Bogusławska          Piastów               99.87  19674  197
 285 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 286 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 287 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 288 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.07  10105  102
 289 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 290 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 291 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 292 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.14  10501  107
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 294 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.63  18457  191
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 296 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 297 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.63   5678   60
 298 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 299 Sylwia Buks                    Warszawa              94.31  18673  198
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 302 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 303 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.17   4286   46
 304 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 306 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.94   3310   36
 307 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 308 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 310 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 311 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 315 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 316 Paulina Naplocha               Racibórz              85.09  14806  174
 317 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 318 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.73   7703   92
 319 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 321 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 322 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 323 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 324 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 325 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 326 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 327 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 329 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              58.28  11598  199




Poczekalnia na dzień 26-02-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Małgorzata Baśko               Andrespol             86.10   2497   29
   3 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   6 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   7 Monika Siemaszko               Lipiany               90.78   2451   27
   8 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
   9 Filip Sosin                    Warszawa             142.40   3560   25
  10 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  11 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  14 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.68   2892   25
  15 Jakub Kraj                     Szczecin             105.92   2648   25
  16 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  17 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  18 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  19 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  20 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  21 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  22 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  23 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  25 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  26 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  27 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  28 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  30 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  31 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  33 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  34 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  35 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  36 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  37 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  39 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  41 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  42 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Krzysztof Leśniak              Kraków               124.17   2856   23
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  46 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  48 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  49 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  51 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  52 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  53 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  56 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  57 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  58 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  59 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  60 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  61 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  62 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  63 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  65 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  68 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  69 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  70 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  71 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  72 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  73 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  74 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  77 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  78 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  79 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  80 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  81 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  82 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  83 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  84 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  85 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  86 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  87 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  88 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  89 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  91 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
  92 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  94 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  95 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  96 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  97 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
  98 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  99 Dariusz Dzierża                Kraków               110.00   1430   13
 100 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 101 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 102 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 103 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 104 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 105 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 106 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 107 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 109 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 110 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 111 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 112 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 113 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 114 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 115 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 116 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 117 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 118 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 119 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 120 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 121 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 123 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 124 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 125 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 126 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 127 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 128 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 129 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 130 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 131 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 132 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 133 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 134 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 135 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 136 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 137 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 138 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 139 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 140 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 141 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 142 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 143 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 144 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 145 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 146 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 147 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 148 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 149 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 150 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 151 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 154 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 155 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 156 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 157 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 158 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 159 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 160 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 161 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 162 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 163 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 166 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 167 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 168 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 169 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 170 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 171 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 172 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 173 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 174 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 175 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 176 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 177 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 178 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 179 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 180 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 181 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 182 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 183 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 184 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 185 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 186 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 187 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 188 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 189 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 190 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 191 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 192 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 193 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 195 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 197 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 198 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 199 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 200 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 201 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 204 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 205 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 206 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 207 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 208 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 209 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 210 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 211 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 212 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 213 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 214 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 215 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 216 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 217 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 218 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 219 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 220 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 221 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 222 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 223 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 224 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 225 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 226 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 227 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 228 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 229 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 230 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 231 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 232 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 233 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 234 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 235 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 236 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 237 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 238 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 239 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 240 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 241 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 242 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 243 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 245 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 246 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 247 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 248 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 249 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 250 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 251 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 252 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 253 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 254 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 255 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 256 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 257 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 258 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 259 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 260 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 261 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 262 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 263 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 264 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 265 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 266 Izabela  Potęga                Łódź                  88.88    711    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 270 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 271 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 272 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 273 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 274 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 275 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 276 Karol Rembiałkowski            Warszawa             123.14    862    7
 277 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 278 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 279 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 280 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 281 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 282 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 283 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 284 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 285 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 286 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 287 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 288 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 289 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 290 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 291 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 292 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 293 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 294 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 295 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 297 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 298 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 299 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 300 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 301 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 302 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 303 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 304 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 305 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 306 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 307 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 308 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 309 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 310 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 311 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 312 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 313 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 314 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 315 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 316 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 317 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 318 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 319 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 320 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 321 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 322 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 323 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 324 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 325 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 326 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 327 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 328 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 329 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 330 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 331 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 332 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 333 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 334 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 335 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 336 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 337 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 338 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 339 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 340 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 341 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 342 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 343 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 344 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 345 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 346 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 347 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 348 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 349 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 350 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 351 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 352 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 353 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 354 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 355 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 356 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 357 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 358 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 359 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 360 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 361 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 362 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 363 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 364 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 365 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 366 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 367 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 368 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 369 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 370 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 371 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 372 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 373 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 374 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 375 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie