Kościelisko 6
lutego
Kościelisko 6 lutego X Mistrzostwa Podhala
Sulęcin13
lutego
Sulęcin 13-14 lutego Walentynki w SulęcinieGrand Prix 2010
Puławy27
lutego
Puławy 27-28 lutego II Mistrzostwa PuławGrand Prix 2010
Nokaut Kazika Merklejna w III Turnieju o Puchar Burmistrza Sulęcina13 - 14 lutego 2010 — Walentynki w SulęcinieInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Walentynki w Sulęcinie Sulęcin, 13 - 14 lutego 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Nokaut Kazika Merklejna w III Turnieju o Puchar Burmistrza SulęcinaJuż po raz drugi Agata i Radosław Pastusiakowie przygotowali turniej Walentynkowy w Sulęcinie. Tym razem na wspólną zabawę przyjechało tylko 47 zawodników, co zapewne było spowodowane zimową aura na drogach. Ci, którzy wzięli udział w turnieju na pewno nie żałują przyjazdu do uroczego miasta, jakim jest Sulęcin. Organizatorzy przygotowali wiele nagród i małych walentynkowych podarunków dla zawodników grających na 14 stole. Prowadzona była również klasyfikacja par oraz klasyfikacja na najdroższy ruch.

Początek turnieju przebiegał w spokojnej i wyrównanej rywalizacji. Po każdej rundzie zmieniał się lider klasyfikacji. Pierwszego dnia nie było zdecydowanego faworyta. Po ośmiu rundach tylko dwóch zawodników miało po jednej porażce: Kazimierz Merklejn jr miał 7 zwycięstw, a Tomasz Zwoliński 6 zwycięstw i jeden remis. W szóstej rundzie na pierwszym stole został ustanowiony nowy rekord w kategorii "najwyższa suma wyników". Tomasz Zwoliński wraz z przeciwniczką Magdaleną Kupczyńską wynikiem 712:387 wyśrubowali rekord do 1099 pkt. W tej partii "Magik" ułożył najdroższy ruch w turnieju: dokładając cztery litery do leżącego na planszy słowa CHĘĆ, utworzył słowo ZACHĘĆŻE, które zostało premiowane dwa razy trzykrotną premią słowną, co dało w sumie 207 pkt.

W sobotni wieczór po zakończeniu rozgrywek i obejrzeniu skoków Adama Małysza, uczestnicy turnieju bawili się przy karaoke z przerwami na przekąskę, jaką były owoce maczane w gorącej czekoladzie serwowanej w atrakcyjnej podświetlanej mini-fontannie.

Niedziela należała do Kazika. Nie przegrał on żadnej partii i z przewagą 2,5 pkt wyprzedził Stanisława Rydzika z Warszawy oraz o 3 punkty Krzysztofa Obremskiego z Legnicy. Jedyną pogromczynią Kazika była Irena Sołdan z Rumii w trzeciej rundzie.

Podobnie jak z zeszłym roku najlepszą parą mieszaną było małżeństwo z Krakowa: Justyna i Kamil Górka (zobacz klasyfikację par). Nagrodę DVD za najdroższe słowo ufundował Starosta Sulęcina.

Nagrody za zajęcie najlepszego miejsca w swoim przedziale rankingowym otrzymali:
100-110 Zbigniew Rybak z Warszawy
110-120 Maciej Grąbczewski z Piły
120-130 Marek Herzig z Gorzowa Wielkopolskiego
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich na przyszłoroczny turniej Walentynkowy w Sulęcinie.
relacja: Andrzej Gostomski
Rekordowy wynik sumaryczny - Tomasz Zwoliński : Magdalena Kupczyńska
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina
I Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 14
- system: połówkowy (rundy 1-13), duńczyk (runda 14)
Miejsce rozgrywekHotel Chrobry
Obrońca tytułuKarol Wyrębkiewicz
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuW trakcie realizacji.
HarmonogramSobota, 13 lutego (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 lutego (6 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie na miejscu:
sobota: obiad (dwa dania) — 30zł, kolacja uroczysta — opłacona przez sponsorów
niedziela: śniadanie — 15zł

Możliwość przyjazdu w piątek — nocleg + śniadanie w cenie 70zł
Noclegi
  1. Nocleg w miejscu rozgrywek — 55zł za osobę, pokoje 1 i 2 osobowe, wc, tv w każdym pokoju.
  2. Hotelik przy Stadionie, ok. 1700 m od miejsca rozgrywek — kontakt: Zbigniew Kędziora, tel: 691 420 739, koszt 30,50 za dobę, łazienki wspólne na korytarzu
  3. Śpij OK, ok 800m od miejsca rozgrywek — nocleg na hasło Scrabble — 55zł (płatność u organizatorów).
  4. Ośrodek Kormoran, ok 3500m — noclegi od 170zł za dwójkę.
  5. pensjonat Kacper, ok 300m od miejsca rozgrywek


Możliwość przyjazdu w piątek — nocleg + śniadanie w cenie 70zł
NagrodyI — III gotówkowe

Nagrody specjalne:
NAGRODA WALENTYNKOWA — dla najlepszej pary mieszanej

Nagrody w przedziałach rankingowych:
najlepszy w rankingu 100 — 109
najlepszy w rankingu 110 — 119
najlepszy w rankingu 120 — 130

Nagrody rzeczowe do 15 miejsca
Wielkość nagród może ulec zmianie na większe.
Dodatkowe atrakcjeKlasyfikacja par mieszanych, zabawa przy kapeli i kilka innych.

W piątkowy wieczór — miniturniej rozgrzewający z nagrodą główną (pokrycie wszystkich kosztów pobytu za cały turniej: pobyt, wyżywienie i wpisowe).
Turniej zaczyna się o godzinie 21:00, 7 rund po 10 minut. Warunkiem rozegrania turnieju jest minimum 12 uczestników.
OrganizatorzyRadosław Pastusiak: tel. 600 766 550, radekpastusiak@gmail.com


Wyniki turnieju Walentynki w Sulęcinie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               144.82     13.0     5833     2398      924
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.12     10.5     5650     2081      601
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.43     10.0     5773     2106      531
  4 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.60     10.0     5489     2088      396
  5 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    126.81      9.5     5596     2040      621
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               140.50      9.0     5494     1915      338
  7 Zbigniew        Rybak                Warszawa               104.42      9.0     5243     1968      188
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.89      8.5     5836     1980      419
  9 Kamil           Górka                Kraków                 142.59      8.0     6100     1881      677
 10 Marek           Reda                 Wołomin                135.15      8.0     5621     1794      240
 11 Maciej          Grąbczewski          Piła                   110.81      8.0     5370     1899      289
 12 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               120.82      8.0     5366     1782      416
 13 Irena           Sołdan               Rumia                  131.27      8.0     5310     1911      148
 14 Paweł           Janaś                Głogów                 130.67      8.0     5305     1839      158
 15 Radosław        Jachna               Łódź                   133.94      8.0     5291     1868      -77
 16 Weronika        Rudnicka             Ustka                  124.22      8.0     5242     1891       63
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.56      8.0     5223     1842       54
 18 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.39      8.0     5034     1815      -79
 19 Justyna         Górka                Kraków                 137.27      7.0     5543     1693      384
 20 Marek           Roszak               Poznań                 129.18      7.0     5393     1720      191
 21 Łukasz          Baranowski           Reda                   113.84      7.0     5316     1717       -2
 22 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.72      7.0     5258     1750       28
 23 Maciej          Perzyński            Piła                   128.56      7.0     5234     1738       77
 24 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               117.23      7.0     5223     1810     -313
 25 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   127.97      7.0     5184     1642     -206
 26 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   109.42      7.0     5136     1587      160
 27 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      7.0     4645     1660     -412
 28 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                116.86      6.5     5339     1675      202
 29 Beata           Wiączkowska          Wrocław                122.51      6.5     5300     1628       20
 30 Mateusz         Królikowski          Wrocław                109.51      6.5     5294     1664     -104
 31 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.74      6.0     5466     1667      -51
 32 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.97      6.0     5249     1566      357
 33 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.76      6.0     5114     1599     -341
 34 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.33      6.0     5045     1622     -323
 35 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              108.64      6.0     4862     1613     -318
 36 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               109.95      5.5     5070     1376       61
 37 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.75      5.5     4944     1371       -9
 38 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               123.75      5.5     4615     1293        5
 39 Halina          Roszak               Poznań                 111.92      5.0     5148     1422       72
 40 Andrzej         Kroc                 Łódź                   114.19      5.0     5105     1443       10
 41 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  124.62      5.0     4891     1481     -368
 42 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.5     4748     1270     -113
 43 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.92      4.5     4473     1210     -494
 44 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     4926     1307     -679
 45 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     4298     1130     -639
 46 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                117.94      3.5     2731      944     -407
 47 Renata          Andracka             Zwola                  111.47      2.5     4748     1052     -295
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Walentynki w Sulęcinie



	Krzysztof Obremski 146.43 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Wesołowski            121.33 +  432: 358  171
    2     9 Ryszard        Korpalski             108.64 -  320: 420   59
    3    15 Jolanta        Chłopińska            124.62 -  290: 472   75
    4    16 Ireneusz       Moralewicz            120.82 +  427: 349  171
    5    16 Julita         Dygnas                100.00 +  439: 283  150
    6    13 Marek          Reda                  135.15 +  458: 352  185
    7     9 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  502: 409  171
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 +  413: 399  192
    9     3 Zbigniew       Wietecki              128.56 +  374: 339  179
   10     2 Tomasz         Zwoliński             138.89 +  458: 316  189
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  326: 418   95
   12     2 Irena          Sołdan                131.27 +  531: 319  181
   13     2 Kamil          Górka                 142.59 +  488: 429  193
   14     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  315: 379   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2106  / 14 150.43




	Kazimierz.Jr Merklejn 144.82 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ireneusz       Moralewicz            120.82 +  364: 359  171
    2     4 Halina         Roszak                111.92 +  413: 355  162
    3     3 Irena          Sołdan                131.27 -  317: 404   81
    4     8 Weronika       Rudnicka              124.22 +  381: 372  174
    5     5 Robert         Duczemiński           136.72 +  505: 322  187
    6     4 Łukasz         Baranowski            113.84 +  487: 365  164
    7     2 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  347: 313  167
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.89 +  456: 443  189
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 +  421: 309  192
   10     1 Irena          Sołdan                131.27 +  486: 251  181
   11     1 Krzysztof      Obremski              146.43 +  418: 326  196
   12     1 Maciej         Grąbczewski           110.81 +  415: 392  161
   13     1 Marek          Herzig                126.81 +  444: 383  177
   14     1 Krzysztof      Obremski              146.43 +  379: 315  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2398  / 14 171.29




	Kamil Górka 142.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  437: 413  171
    2     7 Zbigniew       Wietecki              128.56 +  651: 282  179
    3     1 Robert         Duczemiński           136.72 -  421: 462   87
    4     4 Zbigniew       Rybak                 104.42 +  520: 372  154
    5     2 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  415: 417   67
    6     5 Weronika       Rudnicka              124.22 +  376: 374  174
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  361: 373   92
    8     5 Maciej         Grąbczewski           110.81 +  537: 386  161
    9     4 Irena          Sołdan                131.27 -  385: 398   81
   10     7 Dorota         Kuć                   109.42 +  423: 376  159
   11     5 Maciej         Perzyński             128.56 +  414: 358  179
   12     6 Tomasz         Zwoliński             138.89 +  381: 329  189
   13     2 Krzysztof      Obremski              146.43 -  429: 488   96
   14     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  350: 395   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 14 134.36




	Karol Wyrębkiewicz 141.60 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Pukniel               119.39 +  443: 322  169
    2     6 Marek          Herzig                126.81 +  492: 358  177
    3     4 Ryszard        Korpalski             108.64 +  390: 358  159
    4     2 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  353: 404   67
    5     4 Maciej         Perzyński             128.56 +  322: 312  179
    6     2 Marek          Roszak                129.18 +  446: 370  179
    7     3 Kamil          Górka                 142.59 +  373: 361  193
    8     2 Krzysztof      Obremski              146.43 -  399: 413   96
    9     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  309: 421   95
   10     5 Maciej         Grąbczewski           110.81 +  369: 366  161
   11     4 Irena          Sołdan                131.27 +  418: 338  181
   12     5 Zbigniew       Rybak                 104.42 +  430: 306  154
   13     3 Stanisław      Rydzik                135.12 -  350: 414   85
   14     3 Kamil          Górka                 142.59 +  395: 350  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2088  / 14 149.14




	Marek Syczuk 140.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  378: 330  168
    2     2 Marek          Roszak                129.18 -  341: 374   79
    3    18 Renata         Andracka              111.47 +  391: 320  161
    4     6 Łukasz         Baranowski            113.84 -  319: 397   64
    5    12 Andrzej        Kroc                  114.19 -  302: 432   64
    6    15 Ireneusz       Moralewicz            120.82 +  374: 346  171
    7    14 Weronika       Rudnicka              124.22 +  341: 323  174
    8    12 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  379: 429   69
    9    10 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  487: 347  171
   10    14 Barbara        Łukaszewicz           116.86 -  353: 404   67
   11    11 Radosław       Jachna                133.94 +  438: 340  184
   12    14 Beata          Wiączkowska           122.51 +  412: 400  173
   13     4 Tomasz         Zwoliński             138.89 +  473: 378  189
   14     4 Paweł          Janaś                 130.67 +  506: 336  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 14 136.79




	Tomasz Zwoliński 138.89 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 =  370: 370  118
    2    10 Maciej         Grąbczewski           110.81 +  500: 293  161
    3     5 Marek          Roszak                129.18 +  426: 421  179
    4     3 Robert         Duczemiński           136.72 +  371: 370  187
    5     1 Irena          Sołdan                131.27 +  399: 372  181
    6     1 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  712: 387  167
    7     1 Zbigniew       Wietecki              128.56 +  429: 347  179
    8     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  443: 456   95
    9     2 Maciej         Perzyński             128.56 +  437: 368  179
   10     2 Krzysztof      Obremski              146.43 -  316: 458   96
   11     2 Stanisław      Rydzik                135.12 -  331: 341   85
   12     6 Kamil          Górka                 142.59 -  329: 381   93
   13     4 Marek          Syczuk                140.50 -  378: 473   91
   14     6 Grzegorz       Pukniel               119.39 +  395: 380  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1980  / 14 141.43




	Justyna Górka 137.27 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  369: 448   67
    2    15 Radosław       Pastusiak             100.00 +  530: 298  150
    3     7 Marek          Herzig                126.81 +  359: 312  177
    4     7 Maciej         Grąbczewski           110.81 +  375: 355  161
    5     8 Radosław       Jachna                133.94 -  344: 429   84
    6    10 Paweł          Janaś                 130.67 -  363: 380   81
    7    12 Dariusz        Kuć                   127.97 +  388: 365  178
    8     7 Marek          Roszak                129.18 -  429: 462   79
    9    11 Dorota         Kuć                   109.42 -  357: 368   59
   10     9 Weronika       Rudnicka              124.22 -  304: 386   74
   11    16 Ryszard        Korpalski             108.64 +  449: 277  159
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  410: 372  168
   13    11 Rafał          Wesołowski            121.33 +  447: 287  171
   14     7 Marek          Reda                  135.15 -  419: 420   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 14 120.93




	Robert Duczemiński 136.72 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  410: 355  167
    2    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  434: 263  150
    3     1 Kamil          Górka                 142.59 +  462: 421  193
    4     3 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  370: 371   89
    5     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  322: 505   95
    6     9 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  311: 407   54
    7    13 Jolanta        Chłopińska            124.62 -  381: 395   75
    8    15 Beata          Piotrowska            112.76 +  376: 340  163
    9    13 Beata          Wiączkowska           122.51 -  284: 489   73
   10    13 Paweł          Janaś                 130.67 +  400: 357  181
   11    12 Dorota         Kuć                   109.42 -  355: 365   59
   12     8 Marek          Reda                  135.15 +  411: 337  185
   13    15 Tomasz         Suchanek              131.75 +  374: 243  182
   14    10 Radosław       Jachna                133.94 -  368: 382   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 14 125.00




	Marek Reda 135.15 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kroc                  114.19 -  354: 369   64
    2    21 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  404: 407   54
    3    19 Beata          Piotrowska            112.76 -  426: 434   63
    4    22 Dorota         Kuć                   109.42 +  435: 353  159
    5    18 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  397: 278  174
    6    13 Krzysztof      Obremski              146.43 -  352: 458   96
    7    17 Barbara        Łukaszewicz           116.86 -  374: 375   67
    8    21 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  332: 327  160
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  383: 344  168
   10    10 Radosław       Jachna                133.94 +  438: 408  184
   11    10 Rafał          Wesołowski            121.33 +  461: 422  171
   12     8 Robert         Duczemiński           136.72 -  337: 411   87
   13    10 Mateusz        Królikowski           109.51 +  508: 376  160
   14     7 Justyna        Górka                 137.27 +  420: 419  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 14 128.14




	Stanisław Rydzik 135.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Baranowski            113.84 -  313: 432   64
    2    17 Rafał          Wesołowski            121.33 +  378: 318  171
    3    12 Radosław       Jachna                133.94 +  444: 425  184
    4    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  539: 248  150
    5     6 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  384: 403   79
    6     7 Marek          Herzig                126.81 +  451: 343  177
    7     4 Mateusz        Królikowski           109.51 -  307: 414   60
    8     8 Zbigniew       Rybak                 104.42 +  353: 326  154
    9     7 Paweł          Janaś                 130.67 +  378: 363  181
   10     3 Marek          Roszak                129.18 +  516: 342  179
   11     2 Tomasz         Zwoliński             138.89 +  341: 331  189
   12     3 Weronika       Rudnicka              124.22 +  423: 345  174
   13     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 +  414: 350  192
   14     2 Marek          Herzig                126.81 =  409: 409  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 14 148.64




	Radosław Jachna 133.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            112.76 +  411: 307  163
    2    11 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 -  359: 362   68
    3    12 Stanisław      Rydzik                135.12 -  425: 444   85
    4    13 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  395: 299  175
    5     8 Justyna        Górka                 137.27 +  429: 344  187
    6     8 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  357: 461   61
    7    10 Beata          Wiączkowska           122.51 +  401: 324  173
    8     9 Marek          Herzig                126.81 -  224: 527   77
    9    17 Dariusz        Kuć                   127.97 +  397: 366  178
   10    10 Marek          Reda                  135.15 -  408: 438   85
   11    11 Marek          Syczuk                140.50 -  340: 438   91
   12     9 Ireneusz       Moralewicz            120.82 +  404: 358  171
   13    13 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  359: 332  167
   14    10 Robert         Duczemiński           136.72 +  382: 368  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 14 133.43




	Tomasz Suchanek 131.75 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Halina         Roszak                111.92 -  299: 448   62
    2    20 Paweł          Janaś                 130.67 -  347: 394   81
    3    21 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  300: 416   71
    4    24 PAUZA
    5    21 Krzysztof      Sporczyk              117.97 -  300: 468   68
    6    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  452: 346  150
    7    21 Renata         Andracka              111.47 +  384: 368  161
    8    20 Julita         Dygnas                100.00 -  328: 356   50
    9    19 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  405: 378  167
   10    17 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  283: 396   69
   11    18 Beata          Piotrowska            112.76 +  419: 266  163
   12    17 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  504: 329  171
   13    15 Robert         Duczemiński           136.72 -  243: 374   87
   14    17 Sławomir       Piotrowski            120.74 -  380: 414   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 13 105.46




	Irena Sołdan 131.27 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              111.47 +  382: 250  161
    2     1 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  559: 307  150
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 +  404: 317  195
    4     1 Maciej         Perzyński             128.56 +  412: 332  179
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  372: 399   89
    6     3 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  306: 308   79
    7     6 Zbigniew       Rybak                 104.42 +  424: 340  154
    8     3 Paweł          Janaś                 130.67 +  399: 337  181
    9     4 Kamil          Górka                 142.59 +  398: 385  193
   10     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  251: 486   95
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  338: 418   92
   12     2 Krzysztof      Obremski              146.43 -  319: 531   96
   13     8 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  321: 444   69
   14    11 Dariusz        Kuć                   127.97 +  425: 308  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 14 136.50




	Paweł Janaś 130.67 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  355: 417   61
    2    20 Tomasz         Suchanek              131.75 +  394: 347  182
    3    16 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  340: 420   79
    4    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  349: 277  150
    5    11 Beata          Piotrowska            112.76 +  377: 259  163
    6    10 Justyna        Górka                 137.27 +  380: 363  187
    7     8 Andrzej        Kroc                  114.19 +  441: 310  164
    8     3 Irena          Sołdan                131.27 -  337: 399   81
    9     7 Stanisław      Rydzik                135.12 -  363: 378   85
   10    13 Robert         Duczemiński           136.72 -  357: 400   87
   11    15 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  405: 360  175
   12    15 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  480: 349  160
   13     7 Weronika       Rudnicka              124.22 +  391: 362  174
   14     4 Marek          Syczuk                140.50 -  336: 506   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 14 131.36




	Marek Roszak 129.18 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  518: 268  160
    2     2 Marek          Syczuk                140.50 +  374: 341  191
    3     5 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  421: 426   89
    4     5 Ryszard        Korpalski             108.64 +  336: 332  159
    5     7 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 +  484: 346  168
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  370: 446   92
    7     5 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  340: 383   61
    8     7 Justyna        Górka                 137.27 +  462: 429  187
    9     5 Mateusz        Królikowski           109.51 +  406: 287  160
   10     3 Stanisław      Rydzik                135.12 -  342: 516   85
   11     6 Weronika       Rudnicka              124.22 -  346: 350   74
   12     7 Zbigniew       Wietecki              128.56 +  344: 342  179
   13     5 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  307: 339   54
   14     8 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  343: 397   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 14 122.86




	Maciej Perzyński 128.56 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mateusz        Królikowski           109.51 +  473: 350  160
    2     3 Andrzej        Kroc                  114.19 +  398: 384  164
    3     6 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 +  379: 315  168
    4     1 Irena          Sołdan                131.27 -  332: 412   81
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  312: 322   92
    6     6 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  350: 347  171
    7     7 Łukasz         Baranowski            113.84 +  405: 326  164
    8     6 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  445: 320  167
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  368: 437   89
   10     4 Marek          Herzig                126.81 -  329: 374   77
   11     5 Kamil          Górka                 142.59 -  358: 414   93
   12    11 Rafał          Wesołowski            121.33 -  288: 363   71
   13    12 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  422: 403  167
   14    12 Weronika       Rudnicka              124.22 -  375: 390   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 14 124.14




	Zbigniew Wietecki 128.56 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Kuć                   109.42 +  360: 272  159
    2     7 Kamil          Górka                 142.59 -  282: 651   93
    3    16 Paweł          Janaś                 130.67 +  420: 340  181
    4    10 Beata          Piotrowska            112.76 +  411: 385  163
    5     6 Stanisław      Rydzik                135.12 +  403: 384  185
    6     3 Irena          Sołdan                131.27 +  308: 306  181
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  347: 429   89
    8     4 Mateusz        Królikowski           109.51 +  498: 316  160
    9     3 Krzysztof      Obremski              146.43 -  339: 374   96
   10     6 Łukasz         Baranowski            113.84 +  493: 264  164
   11     3 Marek          Herzig                126.81 -  247: 410   77
   12     7 Marek          Roszak                129.18 -  342: 344   79
   13     6 Maciej         Grąbczewski           110.81 +  368: 276  161
   14     5 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  405: 418   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 14 131.57




	Dariusz Kuć 127.97 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ryszard        Korpalski             108.64 -  333: 335   59
    2    23 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  383: 360  160
    3     8 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  368: 346  150
    4     9 Mateusz        Królikowski           109.51 -  311: 406   60
    5    15 Beata          Wiączkowska           122.51 +  397: 336  173
    6    11 Andrzej        Kroc                  114.19 -  373: 463   64
    7    12 Justyna        Górka                 137.27 -  365: 388   87
    8    16 Weronika       Rudnicka              124.22 -  339: 420   74
    9    17 Radosław       Jachna                133.94 -  366: 397   84
   10    19 Radosław       Pastusiak             100.00 +  397: 355  150
   11    20 Halina         Roszak                111.92 +  413: 400  162
   12    10 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  434: 391  167
   13    16 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  397: 368  171
   14    11 Irena          Sołdan                131.27 -  308: 425   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 14 117.29




	Marek Herzig 126.81 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Rybak                 104.42 +  361: 297  154
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  358: 492   92
    3     7 Justyna        Górka                 137.27 -  312: 359   87
    4    17 Rafał          Wesołowski            121.33 +  459: 322  171
    5    13 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  401: 376  175
    6     7 Stanisław      Rydzik                135.12 -  343: 451   85
    7    16 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 +  440: 309  168
    8     9 Radosław       Jachna                133.94 +  527: 224  184
    9     6 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  392: 362  167
   10     4 Maciej         Perzyński             128.56 +  374: 329  179
   11     3 Zbigniew       Wietecki              128.56 +  410: 247  179
   12     4 Grzegorz       Pukniel               119.39 +  427: 354  169
   13     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  383: 444   95
   14     2 Stanisław      Rydzik                135.12 =  409: 409  135
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2040  / 14 145.71




	Jolanta Chłopińska 124.62 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Wietecki              103.92 +  362: 356  154
    2     5 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  290: 354   67
    3    15 Krzysztof      Obremski              146.43 +  472: 290  196
    4    13 Radosław       Jachna                133.94 -  299: 395   84
    5    13 Marek          Herzig                126.81 -  376: 401   77
    6    18 Agata          Pastusiak             100.00 +  362: 250  150
    7    13 Robert         Duczemiński           136.72 +  395: 381  187
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  342: 325  168
    9     8 Łukasz         Baranowski            113.84 -  362: 389   64
   10    16 Rafał          Wesołowski            121.33 -  282: 414   71
   11    15 Paweł          Janaś                 130.67 -  360: 405   81
   12    16 Dorota         Kuć                   109.42 -  298: 414   59
   13    20 Kazimierz      Merklejn              109.95 -  310: 446   60
   14    19 Beata          Piotrowska            112.76 -  381: 439   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 14 105.79




	Weronika Rudnicka 124.22 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  434: 527   50
    2    13 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  375: 354  174
    3     9 Beata          Wiączkowska           122.51 +  378: 349  173
    4     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  372: 381   95
    5    10 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  347: 328  167
    6     5 Kamil          Górka                 142.59 -  374: 376   93
    7    14 Marek          Syczuk                140.50 -  323: 341   91
    8    16 Dariusz        Kuć                   127.97 +  420: 339  178
    9    15 Ryszard        Korpalski             108.64 +  386: 345  159
   10     9 Justyna        Górka                 137.27 +  386: 304  187
   11     6 Marek          Roszak                129.18 +  350: 346  179
   12     3 Stanisław      Rydzik                135.12 -  345: 423   85
   13     7 Paweł          Janaś                 130.67 -  362: 391   81
   14    12 Maciej         Perzyński             128.56 +  390: 375  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 14 135.07




	Aleksandra Kaczanowska 123.75 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Julita         Dygnas                100.00 +  390: 305  150
    2    13 Weronika       Rudnicka              124.22 -  354: 375   74
    3    17 Agata          Pastusiak             100.00 -  303: 346   50
    4    15 Sławomir       Piotrowski            120.74 -  301: 399   71
    5    18 Marek          Reda                  135.15 -  278: 397   85
    6    24 PAUZA
    7    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  276: 337   50
    8    22 Radosław       Pastusiak             100.00 -  295: 416   50
    9    23 Halina         Roszak                111.92 +  353: 336  162
   10    20 Ryszard        Korpalski             108.64 -  358: 372   59
   11    21 Renata         Andracka              111.47 +  372: 296  161
   12    22 Józef          Wietecki              103.92 +  434: 327  154
   13    17 Beata          Wiączkowska           122.51 -  262: 403   73
   14    21 Józef          Wietecki              103.92 +  339: 301  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 13  99.46




	Beata Wiączkowska 122.51 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  337: 328  150
    2     8 Łukasz         Baranowski            113.84 -  374: 528   64
    3     9 Weronika       Rudnicka              124.22 -  349: 378   74
    4    21 Renata         Andracka              111.47 +  413: 316  161
    5    15 Dariusz        Kuć                   127.97 -  336: 397   78
    6    17 Julita         Dygnas                100.00 +  414: 242  150
    7    10 Radosław       Jachna                133.94 -  324: 401   84
    8    13 Sławomir       Piotrowski            120.74 -  343: 388   71
    9    13 Robert         Duczemiński           136.72 +  489: 284  187
   10    12 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  370: 356  167
   11    13 Barbara        Łukaszewicz           116.86 -  282: 522   67
   12    14 Marek          Syczuk                140.50 -  400: 412   91
   13    17 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  403: 262  174
   14    14 Mateusz        Królikowski           109.51 =  466: 466  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 14 116.29




	Rafał Wesołowski 121.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              146.43 -  358: 432   96
    2    17 Stanisław      Rydzik                135.12 -  318: 378   85
    3    23 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  445: 426  160
    4    17 Marek          Herzig                126.81 -  322: 459   77
    5    22 Renata         Andracka              111.47 +  391: 269  161
    6    16 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  346: 383   69
    7    20 Julita         Dygnas                100.00 +  415: 284  150
    8    17 Barbara        Łukaszewicz           116.86 -  278: 465   67
    9    16 Andrzej        Kroc                  114.19 +  384: 317  164
   10    16 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  414: 282  175
   11    10 Marek          Reda                  135.15 -  422: 461   85
   12    11 Maciej         Perzyński             128.56 +  363: 288  179
   13    11 Justyna        Górka                 137.27 -  287: 447   87
   14    15 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  302: 477   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 14 115.86




	Ireneusz Moralewicz 120.82 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  359: 364   95
    2    16 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  353: 362   69
    3    21 Tomasz         Suchanek              131.75 +  416: 300  182
    4    16 Krzysztof      Obremski              146.43 -  349: 427   96
    5    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  423: 300  150
    6    15 Marek          Syczuk                140.50 -  346: 374   91
    7    18 Józef          Wietecki              103.92 +  445: 247  154
    8    14 Ryszard        Korpalski             108.64 +  365: 318  159
    9    14 Beata          Piotrowska            112.76 +  467: 366  163
   10     8 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  376: 295  171
   11     8 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  289: 491   54
   12     9 Radosław       Jachna                133.94 -  358: 404   84
   13    14 Julita         Dygnas                100.00 +  364: 319  150
   14     9 Łukasz         Baranowski            113.84 +  456: 383  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 14 127.29




	Sławomir Piotrowski 120.74 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 142.59 -  413: 437   93
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  369: 342  168
    3    11 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  388: 413   54
    4    15 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  399: 301  174
    5     9 Ryszard        Korpalski             108.64 +  496: 354  159
    6     6 Maciej         Perzyński             128.56 -  347: 350   79
    7     9 Krzysztof      Obremski              146.43 -  409: 502   96
    8    13 Beata          Wiączkowska           122.51 +  388: 343  173
    9    10 Marek          Syczuk                140.50 -  347: 487   91
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  295: 376   71
   11    14 Magdalena      Kupczyńska            117.23 +  504: 331  167
   12    17 Tomasz         Suchanek              131.75 -  329: 504   82
   13    16 Dariusz        Kuć                   127.97 -  368: 397   78
   14    17 Tomasz         Suchanek              131.75 +  414: 380  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 14 119.07




	Grzegorz Pukniel 119.39 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  322: 443   92
    2    16 Ireneusz       Moralewicz            120.82 +  362: 353  171
    3    13 Mateusz        Królikowski           109.51 -  305: 419   60
    4    18 Barbara        Łukaszewicz           116.86 -  285: 340   67
    5    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  410: 305  150
    6    16 Rafał          Wesołowski            121.33 +  383: 346  171
    7    15 Ryszard        Korpalski             108.64 +  371: 319  159
    8    12 Marek          Syczuk                140.50 +  429: 379  191
    9     9 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  189: 449   61
   10    17 Tomasz         Suchanek              131.75 +  396: 283  182
   11     9 Łukasz         Baranowski            113.84 +  404: 334  164
   12     4 Marek          Herzig                126.81 -  354: 427   77
   13     8 Irena          Sołdan                131.27 +  444: 321  181
   14     6 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  380: 395   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 14 129.64




	Krzysztof Sporczyk 117.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                140.50 -  330: 378   91
    2    14 Sławomir       Piotrowski            120.74 -  342: 369   71
    3    20 Józef          Wietecki              103.92 -  317: 328   54
    4    23 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  459: 403  160
    5    21 Tomasz         Suchanek              131.75 +  468: 300  182
    6    14 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  453: 268  167
    7    11 Beata          Piotrowska            112.76 +  395: 339  163
    8    10 Jolanta        Chłopińska            124.62 -  325: 342   75
    9    12 Marek          Reda                  135.15 -  344: 383   85
   10    11 Mateusz        Królikowski           109.51 -  320: 420   60
   11    17 Julita         Dygnas                100.00 -  303: 317   50
   12    18 Justyna        Górka                 137.27 -  372: 410   87
   13    19 Ryszard        Korpalski             108.64 +  433: 296  159
   14    18 Halina         Roszak                111.92 +  388: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 14 111.86




	Grzegorz Wiączkowski 117.94 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             138.89 =  370: 370  139
    2    11 Radosław       Jachna                133.94 +  362: 359  184
    3     6 Maciej         Perzyński             128.56 -  315: 379   79
    4    11 Andrzej        Kroc                  114.19 +  400: 381  164
    5     7 Marek          Roszak                129.18 -  346: 484   79
    6    12 Mateusz        Królikowski           109.51 -  308: 413   60
    7    16 Marek          Herzig                126.81 -  309: 440   77
    8    19 Halina         Roszak                111.92 +  321: 312  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  8 118.00




	Magdalena Kupczyńska 117.23 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 137.27 +  448: 369  187
    2     5 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  354: 290  175
    3     2 Łukasz         Baranowski            113.84 +  340: 335  164
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 +  404: 353  192
    5     2 Kamil          Górka                 142.59 +  417: 415  193
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  387: 712   89
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  313: 347   95
    8     6 Maciej         Perzyński             128.56 -  320: 445   79
    9     6 Marek          Herzig                126.81 -  362: 392   77
   10    12 Beata          Wiączkowska           122.51 -  356: 370   73
   11    14 Sławomir       Piotrowski            120.74 -  331: 504   71
   12    13 Mateusz        Królikowski           109.51 +  382: 343  160
   13    13 Radosław       Jachna                133.94 -  332: 359   84
   14    15 Rafał          Wesołowski            121.33 +  477: 302  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 14 129.29




	Barbara Łukaszewicz 116.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Duczemiński           136.72 -  355: 410   87
    2    19 Julita         Dygnas                100.00 -  351: 363   50
    3    22 Dorota         Kuć                   109.42 +  399: 371  159
    4    18 Grzegorz       Pukniel               119.39 +  340: 285  169
    5    10 Weronika       Rudnicka              124.22 -  328: 347   74
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              117.97 -  268: 453   68
    7    17 Marek          Reda                  135.15 +  375: 374  185
    8    17 Rafał          Wesołowski            121.33 +  465: 278  171
    9    19 Tomasz         Suchanek              131.75 -  378: 405   82
   10    14 Marek          Syczuk                140.50 +  404: 353  191
   11    13 Beata          Wiączkowska           122.51 +  522: 282  173
   12    10 Dariusz        Kuć                   127.97 -  391: 434   78
   13    12 Maciej         Perzyński             128.56 -  403: 422   79
   14    13 Dorota         Kuć                   109.42 =  360: 360  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 14 119.64




	Andrzej Kroc 114.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  135.15 +  369: 354  185
    2     3 Maciej         Perzyński             128.56 -  384: 398   79
    3    14 Julita         Dygnas                100.00 +  397: 286  150
    4    11 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 -  381: 400   68
    5    12 Marek          Syczuk                140.50 +  432: 302  191
    6    11 Dariusz        Kuć                   127.97 +  463: 373  178
    7     8 Paweł          Janaś                 130.67 -  310: 441   81
    8    11 Łukasz         Baranowski            113.84 -  286: 398   64
    9    16 Rafał          Wesołowski            121.33 -  317: 384   71
   10    15 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  328: 417   54
   11    19 Kazimierz      Merklejn              109.95 -  337: 371   60
   12    19 Halina         Roszak                111.92 -  361: 386   62
   13    21 Radosław       Pastusiak             100.00 -  356: 359   50
   14    22 Agata          Pastusiak             100.00 +  384: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 14 103.07




	Łukasz Baranowski 113.84 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                135.12 +  432: 313  185
    2     8 Beata          Wiączkowska           122.51 +  528: 374  173
    3     2 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  335: 340   67
    4     6 Marek          Syczuk                140.50 +  397: 319  191
    5     3 Mateusz        Królikowski           109.51 +  378: 356  160
    6     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  365: 487   95
    7     7 Maciej         Perzyński             128.56 -  326: 405   79
    8    11 Andrzej        Kroc                  114.19 +  398: 286  164
    9     8 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  389: 362  175
   10     6 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  264: 493   79
   11     9 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  334: 404   69
   12    12 Julita         Dygnas                100.00 -  315: 398   50
   13     9 Dorota         Kuć                   109.42 +  472: 325  159
   14     9 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  383: 456   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 14 122.64




	Beata Piotrowska 112.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Jachna                133.94 -  307: 411   84
    2    18 Józef          Wietecki              103.92 +  412: 364  154
    3    19 Marek          Reda                  135.15 +  434: 426  185
    4    10 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  385: 411   79
    5    11 Paweł          Janaś                 130.67 -  259: 377   81
    6    20 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  397: 327  160
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              117.97 -  339: 395   68
    8    15 Robert         Duczemiński           136.72 -  340: 376   87
    9    14 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  366: 467   71
   10    18 Renata         Andracka              111.47 +  465: 414  161
   11    18 Tomasz         Suchanek              131.75 -  266: 419   82
   12    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  427: 264  150
   13    18 Halina         Roszak                111.92 -  278: 423   62
   14    19 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  439: 381  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 14 114.21




	Halina Roszak 111.92 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Suchanek              131.75 +  448: 299  182
    2     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  355: 413   95
    3    10 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  289: 397   61
    4    19 Julita         Dygnas                100.00 -  330: 423   50
    5    23 Kazimierz      Merklejn              109.95 -  361: 389   60
    6    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  404: 305  150
    7    19 Dorota         Kuć                   109.42 -  338: 427   59
    8    19 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 -  312: 321   68
    9    23 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 -  336: 353   74
   10    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  427: 309  150
   11    20 Dariusz        Kuć                   127.97 -  400: 413   78
   12    19 Andrzej        Kroc                  114.19 +  386: 361  164
   13    18 Beata          Piotrowska            112.76 +  423: 278  163
   14    18 Krzysztof      Sporczyk              117.97 -  339: 388   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 14 101.57




	Renata Andracka 111.47 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                131.27 -  250: 382   81
    2    24 PAUZA
    3    18 Marek          Syczuk                140.50 -  320: 391   91
    4    21 Beata          Wiączkowska           122.51 -  316: 413   73
    5    22 Rafał          Wesołowski            121.33 -  269: 391   71
    6    23 Dorota         Kuć                   109.42 -  392: 395   59
    7    21 Tomasz         Suchanek              131.75 -  368: 384   82
    8    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  374: 274  150
    9    21 Józef          Wietecki              103.92 +  374: 309  154
   10    18 Beata          Piotrowska            112.76 -  414: 465   63
   11    21 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 -  296: 372   74
   12    23 Radosław       Pastusiak             100.00 -  345: 426   50
   13    22 Józef          Wietecki              103.92 -  371: 393   54
   14    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  359: 448   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 13  80.92




	Maciej Grąbczewski 110.81 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Janaś                 130.67 +  417: 355  181
    2    10 Tomasz         Zwoliński             138.89 -  293: 500   89
    3    10 Halina         Roszak                111.92 +  397: 289  162
    4     7 Justyna        Górka                 137.27 -  355: 375   87
    5    17 Agata          Pastusiak             100.00 +  428: 325  150
    6     8 Radosław       Jachna                133.94 +  461: 357  184
    7     5 Marek          Roszak                129.18 +  383: 340  179
    8     5 Kamil          Górka                 142.59 -  386: 537   93
    9     9 Grzegorz       Pukniel               119.39 +  449: 189  169
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  366: 369   92
   11     7 Mateusz        Królikowski           109.51 +  370: 319  160
   12     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              144.82 -  392: 415   95
   13     6 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  276: 368   79
   14     8 Marek          Roszak                129.18 +  397: 343  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 14 135.64




	Kazimierz Merklejn 109.95 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Roszak                129.18 -  268: 518   79
    2    23 Dariusz        Kuć                   127.97 -  360: 383   78
    3    23 Rafał          Wesołowski            121.33 -  426: 445   71
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              117.97 -  403: 459   68
    5    23 Halina         Roszak                111.92 +  389: 361  162
    6    20 Beata          Piotrowska            112.76 -  327: 397   63
    7    24 PAUZA
    8    21 Marek          Reda                  135.15 -  327: 332   85
    9    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  339: 303  150
   10    22 Agata          Pastusiak             100.00 +  400: 302  150
   11    19 Andrzej        Kroc                  114.19 +  371: 337  164
   12    15 Paweł          Janaś                 130.67 -  349: 480   81
   13    20 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  446: 310  175
   14    16 Julita         Dygnas                100.00 -  365: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 13 105.85




	Mateusz Królikowski 109.51 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Perzyński             128.56 -  350: 473   79
    2    22 Dorota         Kuć                   109.42 +  409: 366  159
    3    13 Grzegorz       Pukniel               119.39 +  419: 305  169
    4     9 Dariusz        Kuć                   127.97 +  406: 311  178
    5     3 Łukasz         Baranowski            113.84 -  356: 378   64
    6    12 Grzegorz       Wiączkowski           117.94 +  413: 308  168
    7     4 Stanisław      Rydzik                135.12 +  414: 307  185
    8     4 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  316: 498   79
    9     5 Marek          Roszak                129.18 -  287: 406   79
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  420: 320  168
   11     7 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  319: 370   61
   12    13 Magdalena      Kupczyńska            117.23 -  343: 382   67
   13    10 Marek          Reda                  135.15 -  376: 508   85
   14    14 Beata          Wiączkowska           122.51 =  466: 466  123
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 14 118.86




	Dorota Kuć 109.42 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Wietecki              128.56 -  272: 360   79
    2    22 Mateusz        Królikowski           109.51 -  366: 409   60
    3    22 Barbara        Łukaszewicz           116.86 -  371: 399   67
    4    22 Marek          Reda                  135.15 -  353: 435   85
    5    24 PAUZA
    6    23 Renata         Andracka              111.47 +  395: 392  161
    7    19 Halina         Roszak                111.92 +  427: 338  162
    8    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  444: 378  150
    9    11 Justyna        Górka                 137.27 +  368: 357  187
   10     7 Kamil          Górka                 142.59 -  376: 423   93
   11    12 Robert         Duczemiński           136.72 +  365: 355  187
   12    16 Jolanta        Chłopińska            124.62 +  414: 298  175
   13     9 Łukasz         Baranowski            113.84 -  325: 472   64
   14    13 Barbara        Łukaszewicz           116.86 =  360: 360  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 13 122.08




	Ryszard Korpalski 108.64 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Kuć                   127.97 +  335: 333  178
    2     9 Krzysztof      Obremski              146.43 +  420: 320  196
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  358: 390   92
    4     5 Marek          Roszak                129.18 -  332: 336   79
    5     9 Sławomir       Piotrowski            120.74 -  354: 496   71
    6    19 Józef          Wietecki              103.92 +  439: 257  154
    7    15 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  319: 371   69
    8    14 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  318: 365   71
    9    15 Weronika       Rudnicka              124.22 -  345: 386   74
   10    20 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  372: 358  174
   11    16 Justyna        Górka                 137.27 -  277: 449   87
   12    21 Agata          Pastusiak             100.00 +  338: 334  150
   13    19 Krzysztof      Sporczyk              117.97 -  296: 433   68
   14    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  359: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 14 115.21




	Zbigniew Rybak 104.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Herzig                126.81 -  297: 361   77
    2    21 Marek          Reda                  135.15 +  407: 404  185
    3    11 Sławomir       Piotrowski            120.74 +  413: 388  171
    4     4 Kamil          Górka                 142.59 -  372: 520   93
    5    14 Józef          Wietecki              103.92 +  377: 258  154
    6     9 Robert         Duczemiński           136.72 +  407: 311  187
    7     6 Irena          Sołdan                131.27 -  340: 424   81
    8     8 Stanisław      Rydzik                135.12 -  326: 353   85
    9    18 Julita         Dygnas                100.00 +  333: 277  150
   10    15 Andrzej        Kroc                  114.19 +  417: 328  164
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            120.82 +  491: 289  171
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          141.60 -  306: 430   92
   13     5 Marek          Roszak                129.18 +  339: 307  179
   14     5 Zbigniew       Wietecki              128.56 +  418: 405  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 14 140.57




	Józef Wietecki 103.92 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Chłopińska            124.62 -  356: 362   75
    2    18 Beata          Piotrowska            112.76 -  364: 412   63
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  328: 317  168
    4    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  351: 346  150
    5    14 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  258: 377   54
    6    19 Ryszard        Korpalski             108.64 -  257: 439   59
    7    18 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  247: 445   71
    8    24 PAUZA
    9    21 Renata         Andracka              111.47 -  309: 374   61
   10    21 Julita         Dygnas                100.00 -  313: 410   50
   11    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  369: 341  150
   12    22 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 -  327: 434   74
   13    22 Renata         Andracka              111.47 +  393: 371  161
   14    21 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 -  301: 339   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 13  93.08




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 -  305: 390   74
    2    19 Barbara        Łukaszewicz           116.86 +  363: 351  167
    3    14 Andrzej        Kroc                  114.19 -  286: 397   64
    4    19 Halina         Roszak                111.92 +  423: 330  162
    5    16 Krzysztof      Obremski              146.43 -  283: 439   96
    6    17 Beata          Wiączkowska           122.51 -  242: 414   73
    7    20 Rafał          Wesołowski            121.33 -  284: 415   71
    8    20 Tomasz         Suchanek              131.75 +  356: 328  182
    9    18 Zbigniew       Rybak                 104.42 -  277: 333   54
   10    21 Józef          Wietecki              103.92 +  410: 313  154
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              117.97 +  317: 303  168
   12    12 Łukasz         Baranowski            113.84 +  398: 315  164
   13    14 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  319: 364   71
   14    16 Kazimierz      Merklejn              109.95 +  382: 365  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 14 118.57




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Weronika       Rudnicka              124.22 +  527: 434  174
    2     1 Irena          Sołdan                131.27 -  307: 559   81
    3     8 Dariusz        Kuć                   127.97 -  346: 368   78
    4    14 Józef          Wietecki              103.92 -  346: 351   54
    5    19 Grzegorz       Pukniel               119.39 -  305: 410   69
    6    21 Tomasz         Suchanek              131.75 -  346: 452   82
    7    22 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  337: 276  174
    8    18 Dorota         Kuć                   109.42 -  378: 444   59
    9    22 Agata          Pastusiak             100.00 -  284: 365   50
   10    23 Halina         Roszak                111.92 -  309: 427   62
   11    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  397: 339  150
   12    20 Beata          Piotrowska            112.76 -  264: 427   63
   13    23 Agata          Pastusiak             100.00 -  332: 394   50
   14    23 Renata         Andracka              111.47 +  448: 359  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 14  93.36




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Robert         Duczemiński           136.72 -  263: 434   87
    3    17 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  346: 303  174
    4    12 Stanisław      Rydzik                135.12 -  248: 539   85
    5    17 Maciej         Grąbczewski           110.81 -  325: 428   61
    6    18 Jolanta        Chłopińska            124.62 -  250: 362   75
    7    23 Radosław       Pastusiak             100.00 -  330: 390   50
    8    23 Renata         Andracka              111.47 -  274: 374   61
    9    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  365: 284  150
   10    22 Kazimierz      Merklejn              109.95 -  302: 400   60
   11    23 Józef          Wietecki              103.92 -  341: 369   54
   12    21 Ryszard        Korpalski             108.64 -  334: 338   59
   13    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  394: 332  150
   14    22 Andrzej        Kroc                  114.19 -  226: 384   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 13  86.92




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Beata          Wiączkowska           122.51 -  328: 337   73
    2    15 Justyna        Górka                 137.27 -  298: 530   87
    3    24 PAUZA
    4    20 Paweł          Janaś                 130.67 -  277: 349   81
    5    20 Ireneusz       Moralewicz            120.82 -  300: 423   71
    6    22 Halina         Roszak                111.92 -  305: 404   62
    7    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  390: 330  150
    8    22 Aleksandra     Kaczanowska           123.75 +  416: 295  174
    9    20 Kazimierz      Merklejn              109.95 -  303: 339   60
   10    19 Dariusz        Kuć                   127.97 -  355: 397   78
   11    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  339: 397   50
   12    23 Renata         Andracka              111.47 +  426: 345  161
   13    21 Andrzej        Kroc                  114.19 +  359: 356  164
   14    20 Ryszard        Korpalski             108.64 -  352: 359   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 13  97.69


Wyniki poszczególnych rund turnieju Walentynki w Sulęcinie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            432: 358
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Kazimierz.Jr   Merklejn              359: 364
   3 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            437: 413
   4 Grzegorz       Pukniel              - Karol          Wyrębkiewicz          322: 443
   5 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Sporczyk              378: 330
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Zwoliński             370: 370
   7 Justyna        Górka                - Magdalena      Kupczyńska            369: 448
   8 Barbara        Łukaszewicz          - Robert         Duczemiński           355: 410
   9 Marek          Reda                 - Andrzej        Kroc                  354: 369
  10 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                432: 313
  11 Radosław       Jachna               - Beata          Piotrowska            411: 307
  12 Halina         Roszak               - Tomasz         Suchanek              448: 299
  13 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              382: 250
  14 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Janaś                 417: 355
  15 Marek          Roszak               - Kazimierz      Merklejn              518: 268
  16 Mateusz        Królikowski          - Maciej         Perzyński             350: 473
  17 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   360: 272
  18 Ryszard        Korpalski            - Dariusz        Kuć                   335: 333
  19 Marek          Herzig               - Zbigniew       Rybak                 361: 297
  20 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            356: 362
  21 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Kozak                 434: 527
  22 Julita         Dygnas               - Aleksandra     Kaczanowska           305: 390
  23 Beata          Wiączkowska          - Radosław       Pastusiak             337: 328
  24 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                307: 559
   2 Marek          Syczuk               - Marek          Roszak                341: 374
   3 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Perzyński             384: 398
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Halina         Roszak                413: 355
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Jolanta        Chłopińska            354: 290
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Herzig                492: 358
   7 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              651: 282
   8 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Baranowski            374: 528
   9 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Obremski              420: 320
  10 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Grąbczewski           500: 293
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Radosław       Jachna                362: 359
  12 Robert         Duczemiński          - Agata          Pastusiak             434: 263
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Weronika       Rudnicka              354: 375
  14 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              369: 342
  15 Radosław       Pastusiak            - Justyna        Górka                 298: 530
  16 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Moralewicz            362: 353
  17 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            378: 318
  18 Beata          Piotrowska           - Józef          Wietecki              412: 364
  19 Julita         Dygnas               - Barbara        Łukaszewicz           363: 351
  20 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Janaś                 347: 394
  21 Zbigniew       Rybak                - Marek          Reda                  407: 404
  22 Dorota         Kuć                  - Mateusz        Królikowski           366: 409
  23 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kuć                   360: 383
  24 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Kamil          Górka                 462: 421
   2 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Kupczyńska            335: 340
   3 Irena          Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              404: 317
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Ryszard        Korpalski             390: 358
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Roszak                426: 421
   6 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Wiączkowski           379: 315
   7 Justyna        Górka                - Marek          Herzig                359: 312
   8 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Kozak                 368: 346
   9 Weronika       Rudnicka             - Beata          Wiączkowska           378: 349
  10 Maciej         Grąbczewski          - Halina         Roszak                397: 289
  11 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Piotrowski            413: 388
  12 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                444: 425
  13 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Pukniel               419: 305
  14 Andrzej        Kroc                 - Julita         Dygnas                397: 286
  15 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              472: 290
  16 Paweł          Janaś                - Zbigniew       Wietecki              340: 420
  17 Agata          Pastusiak            - Aleksandra     Kaczanowska           346: 303
  18 Renata         Andracka             - Marek          Syczuk                320: 391
  19 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  434: 426
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Wietecki              317: 328
  21 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Moralewicz            300: 416
  22 Dorota         Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           371: 399
  23 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              445: 426
  24 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Irena          Sołdan                332: 412
   2 Magdalena      Kupczyńska           - Karol          Wyrębkiewicz          404: 353
   3 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           371: 370
   4 Kamil          Górka                - Zbigniew       Rybak                 520: 372
   5 Marek          Roszak               - Ryszard        Korpalski             336: 332
   6 Łukasz         Baranowski           - Marek          Syczuk                397: 319
   7 Justyna        Górka                - Maciej         Grąbczewski           375: 355
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Weronika       Rudnicka              381: 372
   9 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Królikowski           311: 406
  10 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Piotrowska            411: 385
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Kroc                  400: 381
  12 Stanisław      Rydzik               - Agata          Pastusiak             539: 248
  13 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Jachna                299: 395
  14 Józef          Wietecki             - Agnieszka      Kozak                 351: 346
  15 Aleksandra     Kaczanowska          - Sławomir       Piotrowski            301: 399
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Obremski              349: 427
  17 Marek          Herzig               - Rafał          Wesołowski            459: 322
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Pukniel               340: 285
  19 Halina         Roszak               - Julita         Dygnas                330: 423
  20 Paweł          Janaś                - Radosław       Pastusiak             349: 277
  21 Beata          Wiączkowska          - Renata         Andracka              413: 316
  22 Marek          Reda                 - Dorota         Kuć                   435: 353
  23 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              403: 459
  24 Tomasz         Suchanek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             372: 399
   2 Magdalena      Kupczyńska           - Kamil          Górka                 417: 415
   3 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Baranowski            356: 378
   4 Maciej         Perzyński            - Karol          Wyrębkiewicz          312: 322
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Duczemiński           505: 322
   6 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                403: 384
   7 Marek          Roszak               - Grzegorz       Wiączkowski           484: 346
   8 Radosław       Jachna               - Justyna        Górka                 429: 344
   9 Sławomir       Piotrowski           - Ryszard        Korpalski             496: 354
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Weronika       Rudnicka              328: 347
  11 Paweł          Janaś                - Beata          Piotrowska            377: 259
  12 Andrzej        Kroc                 - Marek          Syczuk                432: 302
  13 Marek          Herzig               - Jolanta        Chłopińska            401: 376
  14 Zbigniew       Rybak                - Józef          Wietecki              377: 258
  15 Dariusz        Kuć                  - Beata          Wiączkowska           397: 336
  16 Krzysztof      Obremski             - Julita         Dygnas                439: 283
  17 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Pastusiak             428: 325
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Marek          Reda                  278: 397
  19 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Pukniel               305: 410
  20 Radosław       Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            300: 423
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              468: 300
  22 Rafał          Wesołowski           - Renata         Andracka              391: 269
  23 Halina         Roszak               - Kazimierz      Merklejn              361: 389
  24 Dorota         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kupczyńska            712: 387
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Roszak                446: 370
   3 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              306: 308
   4 Łukasz         Baranowski           - Kazimierz.Jr   Merklejn              365: 487
   5 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Górka                 374: 376
   6 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Perzyński             347: 350
   7 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                451: 343
   8 Radosław       Jachna               - Maciej         Grąbczewski           357: 461
   9 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Rybak                 311: 407
  10 Justyna        Górka                - Paweł          Janaś                 363: 380
  11 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kuć                   463: 373
  12 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Wiączkowski           413: 308
  13 Krzysztof      Obremski             - Marek          Reda                  458: 352
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Łukaszewicz           453: 268
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Syczuk                346: 374
  16 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            383: 346
  17 Julita         Dygnas               - Beata          Wiączkowska           242: 414
  18 Jolanta        Chłopińska           - Agata          Pastusiak             362: 250
  19 Ryszard        Korpalski            - Józef          Wietecki              439: 257
  20 Kazimierz      Merklejn             - Beata          Piotrowska            327: 397
  21 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Suchanek              346: 452
  22 Halina         Roszak               - Radosław       Pastusiak             404: 305
  23 Renata         Andracka             - Dorota         Kuć                   392: 395
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             347: 429
   2 Magdalena      Kupczyńska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              313: 347
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 373: 361
   4 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Królikowski           307: 414
   5 Marek          Roszak               - Maciej         Grąbczewski           340: 383
   6 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                340: 424
   7 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Baranowski            405: 326
   8 Paweł          Janaś                - Andrzej        Kroc                  441: 310
   9 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              409: 502
  10 Radosław       Jachna               - Beata          Wiączkowska           401: 324
  11 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Sporczyk              339: 395
  12 Dariusz        Kuć                  - Justyna        Górka                 365: 388
  13 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Duczemiński           395: 381
  14 Marek          Syczuk               - Weronika       Rudnicka              341: 323
  15 Grzegorz       Pukniel              - Ryszard        Korpalski             371: 319
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Marek          Herzig                309: 440
  17 Marek          Reda                 - Barbara        Łukaszewicz           374: 375
  18 Józef          Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            247: 445
  19 Dorota         Kuć                  - Halina         Roszak                427: 338
  20 Rafał          Wesołowski           - Julita         Dygnas                415: 284
  21 Renata         Andracka             - Tomasz         Suchanek              368: 384
  22 Agnieszka      Kozak                - Aleksandra     Kaczanowska           337: 276
  23 Agata          Pastusiak            - Radosław       Pastusiak             330: 390
  24 Kazimierz      Merklejn             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             456: 443
   2 Krzysztof      Obremski             - Karol          Wyrębkiewicz          413: 399
   3 Irena          Sołdan               - Paweł          Janaś                 399: 337
   4 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Królikowski           498: 316
   5 Kamil          Górka                - Maciej         Grąbczewski           537: 386
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Perzyński             320: 445
   7 Marek          Roszak               - Justyna        Górka                 462: 429
   8 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                326: 353
   9 Marek          Herzig               - Radosław       Jachna                527: 224
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            325: 342
  11 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Baranowski            286: 398
  12 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Pukniel               379: 429
  13 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Piotrowski            343: 388
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Ryszard        Korpalski             365: 318
  15 Beata          Piotrowska           - Robert         Duczemiński           340: 376
  16 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   420: 339
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Rafał          Wesołowski            465: 278
  18 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Kozak                 444: 378
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Halina         Roszak                321: 312
  20 Tomasz         Suchanek             - Julita         Dygnas                328: 356
  21 Marek          Reda                 - Kazimierz      Merklejn              332: 327
  22 Radosław       Pastusiak            - Aleksandra     Kaczanowska           416: 295
  23 Agata          Pastusiak            - Renata         Andracka              274: 374
  24 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          421: 309
   2 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Perzyński             437: 368
   3 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              374: 339
   4 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                385: 398
   5 Mateusz        Królikowski          - Marek          Roszak                287: 406
   6 Marek          Herzig               - Magdalena      Kupczyńska            392: 362
   7 Paweł          Janaś                - Stanisław      Rydzik                363: 378
   8 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            362: 389
   9 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Pukniel               449: 189
  10 Marek          Syczuk               - Sławomir       Piotrowski            487: 347
  11 Justyna        Górka                - Dorota         Kuć                   357: 368
  12 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              383: 344
  13 Robert         Duczemiński          - Beata          Wiączkowska           284: 489
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Beata          Piotrowska            467: 366
  15 Ryszard        Korpalski            - Weronika       Rudnicka              345: 386
  16 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  384: 317
  17 Radosław       Jachna               - Dariusz        Kuć                   397: 366
  18 Julita         Dygnas               - Zbigniew       Rybak                 277: 333
  19 Tomasz         Suchanek             - Barbara        Łukaszewicz           405: 378
  20 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Pastusiak             339: 303
  21 Renata         Andracka             - Józef          Wietecki              374: 309
  22 Agnieszka      Kozak                - Agata          Pastusiak             284: 365
  23 Aleksandra     Kaczanowska          - Halina         Roszak                353: 336


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              251: 486
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              316: 458
   3 Marek          Roszak               - Stanisław      Rydzik                342: 516
   4 Maciej         Perzyński            - Marek          Herzig                329: 374
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Grąbczewski           369: 366
   6 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Wietecki              264: 493
   7 Dorota         Kuć                  - Kamil          Górka                 376: 423
   8 Sławomir       Piotrowski           - Ireneusz       Moralewicz            295: 376
   9 Weronika       Rudnicka             - Justyna        Górka                 386: 304
  10 Marek          Reda                 - Radosław       Jachna                438: 408
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Królikowski           320: 420
  12 Beata          Wiączkowska          - Magdalena      Kupczyńska            370: 356
  13 Robert         Duczemiński          - Paweł          Janaś                 400: 357
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Syczuk                404: 353
  15 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Rybak                 328: 417
  16 Rafał          Wesołowski           - Jolanta        Chłopińska            414: 282
  17 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Suchanek              396: 283
  18 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              465: 414
  19 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Pastusiak             397: 355
  20 Ryszard        Korpalski            - Aleksandra     Kaczanowska           372: 358
  21 Julita         Dygnas               - Józef          Wietecki              410: 313
  22 Agata          Pastusiak            - Kazimierz      Merklejn              302: 400
  23 Halina         Roszak               - Agnieszka      Kozak                 427: 309


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Obremski              418: 326
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             341: 331
   3 Marek          Herzig               - Zbigniew       Wietecki              410: 247
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Irena          Sołdan                418: 338
   5 Maciej         Perzyński            - Kamil          Górka                 358: 414
   6 Weronika       Rudnicka             - Marek          Roszak                350: 346
   7 Maciej         Grąbczewski          - Mateusz        Królikowski           370: 319
   8 Zbigniew       Rybak                - Ireneusz       Moralewicz            491: 289
   9 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Pukniel               334: 404
  10 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  422: 461
  11 Marek          Syczuk               - Radosław       Jachna                438: 340
  12 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   355: 365
  13 Beata          Wiączkowska          - Barbara        Łukaszewicz           282: 522
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Piotrowski            331: 504
  15 Paweł          Janaś                - Jolanta        Chłopińska            405: 360
  16 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             449: 277
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Julita         Dygnas                303: 317
  18 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Suchanek              266: 419
  19 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  371: 337
  20 Dariusz        Kuć                  - Halina         Roszak                413: 400
  21 Renata         Andracka             - Aleksandra     Kaczanowska           296: 372
  22 Radosław       Pastusiak            - Agnieszka      Kozak                 339: 397
  23 Józef          Wietecki             - Agata          Pastusiak             369: 341


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              392: 415
   2 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                531: 319
   3 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              423: 345
   4 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Herzig                354: 427
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Zbigniew       Rybak                 430: 306
   6 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             381: 329
   7 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                342: 344
   8 Robert         Duczemiński          - Marek          Reda                  411: 337
   9 Radosław       Jachna               - Ireneusz       Moralewicz            404: 358
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Kuć                   391: 434
  11 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Perzyński             363: 288
  12 Julita         Dygnas               - Łukasz         Baranowski            398: 315
  13 Mateusz        Królikowski          - Magdalena      Kupczyńska            343: 382
  14 Beata          Wiączkowska          - Marek          Syczuk                400: 412
  15 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Janaś                 349: 480
  16 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kuć                   298: 414
  17 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Piotrowski            504: 329
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 372: 410
  19 Halina         Roszak               - Andrzej        Kroc                  386: 361
  20 Agnieszka      Kozak                - Beata          Piotrowska            264: 427
  21 Ryszard        Korpalski            - Agata          Pastusiak             338: 334
  22 Aleksandra     Kaczanowska          - Józef          Wietecki              434: 327
  23 Radosław       Pastusiak            - Renata         Andracka              426: 345


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Herzig                444: 383
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              429: 488
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                350: 414
   4 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             473: 378
   5 Marek          Roszak               - Zbigniew       Rybak                 307: 339
   6 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Grąbczewski           368: 276
   7 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Janaś                 362: 391
   8 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                444: 321
   9 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   472: 325
  10 Marek          Reda                 - Mateusz        Królikowski           508: 376
  11 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            447: 287
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Perzyński             403: 422
  13 Radosław       Jachna               - Magdalena      Kupczyńska            359: 332
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Julita         Dygnas                364: 319
  15 Tomasz         Suchanek             - Robert         Duczemiński           243: 374
  16 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Kuć                   368: 397
  17 Aleksandra     Kaczanowska          - Beata          Wiączkowska           262: 403
  18 Halina         Roszak               - Beata          Piotrowska            423: 278
  19 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              296: 433
  20 Jolanta        Chłopińska           - Kazimierz      Merklejn              310: 446
  21 Radosław       Pastusiak            - Andrzej        Kroc                  359: 356
  22 Józef          Wietecki             - Renata         Andracka              393: 371
  23 Agata          Pastusiak            - Agnieszka      Kozak                 394: 332


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              315: 379
   2 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                409: 409
   3 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          350: 395
   4 Paweł          Janaś                - Marek          Syczuk                336: 506
   5 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              418: 405
   6 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               395: 380
   7 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 420: 419
   8 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Roszak                397: 343
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            456: 383
  10 Radosław       Jachna               - Robert         Duczemiński           382: 368
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kuć                   425: 308
  12 Maciej         Perzyński            - Weronika       Rudnicka              375: 390
  13 Dorota         Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           360: 360
  14 Mateusz        Królikowski          - Beata          Wiączkowska           466: 466
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Wesołowski            477: 302
  16 Julita         Dygnas               - Kazimierz      Merklejn              382: 365
  17 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Suchanek              414: 380
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Halina         Roszak                388: 339
  19 Beata          Piotrowska           - Jolanta        Chłopińska            439: 381
  20 Radosław       Pastusiak            - Ryszard        Korpalski             352: 359
  21 Józef          Wietecki             - Aleksandra     Kaczanowska           301: 339
  22 Agata          Pastusiak            - Andrzej        Kroc                  226: 384
  23 Agnieszka      Kozak                - Renata         Andracka              448: 359
Lista rankingowa na dzień 27-02-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.21  29095  199
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.20  28509  195
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.93  18533  127
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.13  28682  199
   8 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.69  26113  183
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.28  27176  191
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.09  27140  191
  13 Kamil Górka                    Kraków               141.98  27970  197
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.07  26945  191
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27293  194
  16 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.91  27843  199
  18 Marek Syczuk                   Warszawa             139.37   6411   46
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  20 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  25093  182
  21 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.69  14733  107
  22 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  23 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  24 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.80  26402  193
  25 Jan Kozłowski                  Kraków               136.73  12032   88
  26 Justyna Górka                  Kraków               136.29  25487  187
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.25  24525  180
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.10  26268  193
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  30 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.96  21209  156
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             135.68  24693  182
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  11344   84
  37 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.79  17253  128
  38 Marek Reda                     Wołomin              134.78  24395  181
  39 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.77  23719  176
  40 Radosław Jachna                Łódź                 134.42  23793  177
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  42 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.81  11106   83
  43 Andrzej Rakoczy                Kraków               133.61  12960   97
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.43  26152  196
  45 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  46 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.30  26127  196
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  48 Marcin Figiel                  Kraków               132.08   6604   50
  49 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               131.96  25204  191
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.89  25587  194
  52 Karol Waniek                   Wrocław              131.74  14623  111
  53 Maciej Michalak                Łódź                 131.73  15807  120
  54 Irena Sołdan                   Rumia                131.48  24849  189
  55 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  56 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  57 Paweł Janaś                    Głogów               130.73  22354  171
  58 Bogusław Szyszka               Oława                130.64  19857  152
  59 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  60 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.44  16174  124
  61 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.10  25110  193
  63 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.70  25811  199
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.64  15946  123
  66 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.58   8293   64
  67 Artur Irzyk                    Kraków               129.52  10232   79
  68 Filip Sosin                    Warszawa             129.28   5042   39
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.72  10169   79
  70 Marek Roszak                   Poznań               128.55  18126  141
  71 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  128.48  20428  159
  72 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.21  11026   86
  73 Maciej Perzyński               Piła                 128.12  17808  139
  74 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  75 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  76 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  77 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  78 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  79 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.32  12223   96
  80 Weronika Rudnicka              Ustka                127.30  24442  192
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  83 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  84 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.72  13813  109
  85 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  86 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.62  22792  180
  87 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  88 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.92  23925  190
  90 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.89  16491  131
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                125.78   8427   67
  92 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.77  23645  188
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.72  25145  200
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.48  23966  191
  95 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.26   8267   66
  96 Agnieszka Krupka               Krosno               125.05  22008  176
  97 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.89   5745   46
  98 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.66  19697  158
  99 Robert Kamiński                Warszawa             124.57  15696  126
 100 Przemysław Rybicki             Otwock               124.51  23533  189
 101 Paweł Kowalski                 Kutno                124.41  12814  103
 102 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 103 Maciej Rzychoń                 Katowice             124.10   7322   59
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.79  24387  197
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.32  23431  190
 107 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.12   7387   60
 108 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.09  24003  195
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.98  23490  191
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.59  23906  195
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 116 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 118 Szymon Płachta                 Warszawa             121.95  11951   98
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.67  14844  122
 120 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.52  11301   93
 121 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.37   6918   57
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 123 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.27  24254  200
 124 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.90  19585  162
 125 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.87   9186   76
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.82  23680  196
 128 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.70   9897   82
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.54  22783  189
 131 Rafał Matczak                  Milanówek            120.41   7586   63
 132 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.38  23233  193
 133 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 134 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.97  23515  196
 135 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.82  16415  137
 136 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   9449   79
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.56  14347  120
 138 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.41  14568  122
 140 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.37   9430   79
 141 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.73  22677  191
 143 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 144 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                118.65   3678   31
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 148 Michał Kolaj                   Ostróda              117.80  23443  199
 149 Kamil Kister                   Puławy               117.73  23076  196
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.44  23019  196
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39   7865   67
 152 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.32   3989   34
 153 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 154 Joanna Żłobicka                Wrocław              117.00   9360   80
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 157 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.87  10518   90
 158 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.86   5025   43
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 160 Janusz Krupiński               Bytom                116.74   9573   82
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 162 Daniel Janus                   Wąchock              116.61  13993  120
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Łukasz Baranowski              Reda                 116.56  22963  197
 165 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 166 Tomasz Łapka                   Opole                116.51  22603  194
 167 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 116.23   5579   48
 169 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               115.84  15175  131
 171 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.80  22929  198
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.75  12732  110
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.48  17207  149
 174 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.46   9121   79
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 115.34  16955  147
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             115.34  11995  104
 178 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.32  13608  118
 179 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 180 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 181 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.18  21653  188
 182 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.00  23001  200
 183 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 184 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77   7575   66
 185 Bogusław Książek               Szczecin             114.77  15609  136
 186 Alicja Kosińska                Szczecin             114.62   4470   39
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.22  12564  110
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 189 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.59   8065   71
 190 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.51  17934  158
 191 Magdalena Kublik               Warszawa             113.38  22222  196
 192 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.32  22437  198
 193 Maciej Grąbczewski             Piła                 113.26  16083  142
 194 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 195 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 197 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 198 Roman Figiel                   Zawichost            112.18   5048   45
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 200 Beata Piotrowska               Łódź                 112.05  21290  190
 201 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 202 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.76  18664  167
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               111.76  12405  111
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.29  22259  200
 206 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 207 Piotr Broda                    Sandomierz           111.18  18678  168
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 209 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.62  15819  143
 214 Halina Roszak                  Poznań               110.53  11495  104
 215 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.42  21864  198
 216 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 217 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 218 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 219 Renata Andracka                Zwola                110.06  19700  179
 220 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 222 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 223 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 225 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.58   4712   43
 226 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 227 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.44  11601  106
 228 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.17  18996  174
 229 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 230 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 231 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 232 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 233 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.10  21080  195
 234 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.01  18362  170
 236 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 237 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 238 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 239 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 240 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14   8893   83
 242 Zbigniew Rybak                 Warszawa             107.05  20660  193
 243 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 244 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 245 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 246 Marta Sztajnert                Wisła                106.47   3194   30
 247 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 250 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 251 Małgorzata Sikora              Kraków               105.26   4947   47
 252 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 253 Anna Arana                     Warszawa             104.70  20102  192
 254 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.67   5966   57
 255 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 256 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 257 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 258 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 259 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 260 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 262 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 263 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.02   5048   49
 264 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.89   8437   82
 265 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 266 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 267 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 268 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 269 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.52  10355  101
 271 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.40  14643  143
 272 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 273 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 278 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.97  14439  143
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 281 Natalia Kosiba                 Katowice             100.82   3428   34
 282 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 283 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 284 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 285 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 287 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 288 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.83  19367  194
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.63  10063  101
 290 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 291 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 292 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 294 Radosław Więch                 Warszawa              97.27   5058   52
 295 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 296 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 297 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 298 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 300 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.21   6927   72
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 303 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 304 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 305 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.86   6852   73
 306 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 307 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 308 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 309 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 311 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 312 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 313 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 314 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 315 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.93   6638   73
 317 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 318 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.32   6413   71
 319 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              90.18  14789  164
 321 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 322 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 323 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 325 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 326 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 328 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 329 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 330 Adam Kędzior                   Lublin                82.44   2638   32
 331 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 332 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 333 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 334 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 335 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 336 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.57   4414   60
 337 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 338 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 27-02-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   8 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
   9 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  10 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  11 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  12 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  13 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  14 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  15 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  16 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  17 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  18 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  19 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  20 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  21 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  22 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  23 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  24 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.67   2728   24
  25 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  26 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  27 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  28 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  29 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  30 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  31 Piotr Szutenberg               Ustka                101.88   2445   24
  32 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  33 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  35 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  36 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  37 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  38 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  39 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  40 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  41 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  47 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  49 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.74   2294   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  54 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  55 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  56 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  57 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  58 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  59 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  60 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  61 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  62 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  63 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  64 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  65 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  66 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  68 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  69 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  70 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  71 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  72 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  74 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  75 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  76 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  77 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  78 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  79 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  80 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  81 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  82 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  83 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  84 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  85 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  86 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  88 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  89 Maria Pokorska                 Warszawa              96.21   1347   14
  90 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  91 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  92 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  93 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  94 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  95 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  96 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  97 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  98 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  99 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 100 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 101 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 102 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 103 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 104 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 105 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 106 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 107 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 108 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 109 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            145.42   1745   12
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 112 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 114 Maciej Czupryniak              Milanówek            126.25   1515   12
 115 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 116 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 117 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.92   1499   12
 118 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 119 Adam Jurkowski                 Knurów               122.67   1472   12
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 121 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 122 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 123 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 124 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 125 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 126 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 127 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 128 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 129 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 130 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 131 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 132 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 133 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 134 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 135 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 136 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 137 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 138 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 139 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 140 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 141 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 142 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 143 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 145 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 152 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 153 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 154 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 155 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 156 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 157 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 158 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 159 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 160 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 165 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 166 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 168 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 169 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 170 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 173 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 174 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 177 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 178 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 179 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 180 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 181 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 182 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 183 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 184 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 185 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 186 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 187 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 188 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 189 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 190 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 191 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 192 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 193 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 194 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 195 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 196 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 197 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 198 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 199 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 200 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 201 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 202 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 203 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 204 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 205 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 206 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 207 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 208 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 209 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 210 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 211 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 212 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 213 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 214 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 217 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 218 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 219 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 220 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 221 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 222 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 223 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 230 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 233 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 234 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 235 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 236 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 238 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 239 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 240 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 241 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 242 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 243 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 244 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 245 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 246 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 247 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 253 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 254 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 255 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 256 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 257 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 258 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 259 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 260 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 261 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 262 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 263 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 264 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 265 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 266 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 267 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 268 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 271 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 272 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 273 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 274 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 275 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 276 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 277 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 278 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 279 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 280 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 281 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 282 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 283 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 284 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 285 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 286 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 287 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 288 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 289 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 290 Krzysztof Pypno                Gliwice              117.40    587    5
 291 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 292 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 293 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 294 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 295 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 299 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 300 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 304 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 305 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 306 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 307 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 308 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 309 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 310 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 311 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 312 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 313 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 314 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 315 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 316 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 317 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 318 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 319 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 320 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 321 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 322 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 323 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 324 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 325 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 326 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 327 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 328 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 329 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 330 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 331 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 332 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 333 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 334 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie