Nowy Dwór Mazowiecki27
października
Nowy Dwór Mazowiecki 27-28 października XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Łódź 3
listopada
Łódź 3- 4 listopada XXIV Mistrzostwa Łodzi
Sochaczew 10
listopada
Sochaczew 10-11 listopada XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna
Jakub Szymczak mistrzem Łodzi03 - 04 listopada 2018 — XXIV Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIV Mistrzostwa ŁodziŁódź, 03 - 04 listopada 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Jakub Szymczak mistrzem ŁodziW tym roku na XXIV Mistrzostwach Łodzi było kameralnie. W sobotę w Poleskim Ośrodku Sztuki do gry przystąpiło 37 zawodników. Deszczowy śpiący dzień nie zdołał pokonać graczy, którzy od pierwszej rundy ostro wzięli się do roboty. Może jedynie jesienne przesilenie dało nieco w kość Mariuszowi Skroboszowi, który nie zdołał obronić tytułu. Od samego początku był to pojedynek miedzy Łodzią a Warszawą. Gospodarze dzielnie pilnowali aby nagrody nie pojechały w Polskę. Jak to zazwyczaj bywa do ostatniej rundy nic nie było jasne. Ostatecznie pierwszy był Jakub Szymczak (Łódź). Szczególnie należy wyróżnić drugi stopień podium, na którym stanął Wojciech Zemło — też łodzianin. Wojtek w ostatniej rundzie startował z piątej pozycji i zdobył ponad 500 małych punktów co sprawiło, że brawurowo wskoczył na podium. Trzecie miejsce wywalczyła Małgosia Deszczyńska z Warszawy, która po trudnym starcie nabrała rozpędu by pięknie ożywić łódzkie męskie grono.

Na tegorocznej „Łódce” zadebiutował Rafał Maciejewski. Mam nadzieję, że poszerzy scrabblowe szeregi. Bardzo dobrze wypadły organizatorki Beata PiotrowskaKrysia Augustyniak — zajęły 7 i 10 miejsce. Po każdej rundzie zawodnik przegrywający partię najmniejszą liczbą małych punktów dostawał „pocieszankę”- okolicznościową monetę (oczywiście z łódzkim akcentem). Podiumowa czołówka dostała puchary i nagrody pieniężne a pozostali uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Nikt nie wyjechał z Łodzi z pustymi rękami.

Oczywiście za wzorową organizacje turnieju podziękowania należą się personalnie Beacie Piotrowskiej a grupowo Łódzkiemu Klubowi Miłośników Scrabble, Poleskiemu Ośrodkowi Sztuki oraz Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa.

Sponsorami tegorocznej Łódki byli:
Księgarnia Internetowa Gandalf
Reklamowe24 Łódź
Parabelka
Grzegorz i Adam Janiccy

Do zobaczenia za rok.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXIII Mistrzostwa Łodzi
Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego
XXI Mistrzostwa Łodzi


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a
Łódź
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 3 listopada (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 listopada (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd750 metrów od dworca Łódź Kaliska, vis a vis Atlas Arena. Dla zmotoryzowanych wygodny parking — możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS.
WyżywienieObiady na miejscu – katering, dwa dania (cena: 17 zł).
Bardzo smaczne dania restauracyjne, duże porcje.

Do wyboru w zestawie:
zupa:
- barszcz czerwony
- ogórkowa
drugie danie:
- schabowy z pieczarkami i cebulka z ziemniakami
- kartacze z mięsem
- naleśniki ze szpinakiem

Zapisy na obiady przyjmowane są do środy 31 października.
NoclegiWe własnym zakresie
noclegi w Łodzi
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe
Upominki dla pozostałych uczestników
Nagrody w dodatkowym konkursie związanym z Księgarnią Internetową Gandalf

Nagrody w dodatkowych kategoriach
Tradycyjne "pocieszanki" dla przegrywających partię najmniejszą liczbą małych punktów w każdej rundzie
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoInne
1 Maciej Sylwestrzuk Białystokzwykły uczestnik,
barszcz, kartacze
2 Bartosz Bartczak Poznańczłonek PFS,
ogórkowa, kartacze
3 Franek Łysek Warszawamłodzież,
ogórkowa, kartacze
4 Joanna Ostrowska Warszawaczłonek PFS,
barszcz, kartacze
5 Piotr Domański Lublinzwykły uczestnik,
Bez obiadu
6 Stanisław Rydzik  warszawaczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
7 Beata Piotrowska Gospodarzzwykły uczestnik,
ogórkowa, kartacze
8 Arkadiusz Łydka Jaworznoczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
9 Marta Świątkowska Wrocławczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
10 Adam Janicki Wrocławczłonek PFS,
ogórkowa, kartacze
11 Wojciech Łysek Warszawazwykły uczestnik,
ogórkowa, kartacze
12 Rafał Maciejewski Łódźdebiut,
Bez obiadu
13 Andrzej Rechowicz Katowiceczłonek PFS,
barszcz, kartacze
14 Urszula Rechowicz Katowiceczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
15 Przemysław Woiński Łódźzwykły uczestnik,
Bez obiadu
16 Grażyna Wesołowska Łódźzwykły uczestnik,
ogórkowa, schabowy
17 Wojciech Zemło  Łódźzwykły uczestnik,
Bez obiadu
18 Leszek Kilian Jaworznoczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
19 Rafał Wesołowski Warszawaczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
20 Krzysztof Sporczyk Piasecznoczłonek PFS,
barszcz, naleśniki
21 Marta Anna Wawrzyn Pruszków zwykły uczestnik,
barszcz, schabowy
22 Andrzej Kroc Łódźczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
23 Grażyna Kaczyńska Łódźzwykły uczestnik,
barszcz, naleśniki
24 Marta Ćwiek Krzykówzwykły uczestnik,
ogórkowa, kartacze
25 Jakub Szymczak Łódźczłonek PFS,
barszcz, kartacze
26 Jakub Zaryński Świnoujścieczłonek PFS,
Bez obiadu
27 krzysztof Tomczak kutnomłodzież,
Bez obiadu
28 Krystyna Augustyniak Łódźzwykły uczestnik,
ogórkowa, schabowy
29 Małgorzata Deszczyńska Warszawaczłonek PFS,
ogórkowa, schabowy
30 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźleczłonek PFS,
Bez obiadu
31 Renata Andracka Zwolaczłonek PFS,
ogórkowa, kartacze
32 Marta Bajorek Warszawaczłonek PFS,
Bez obiadu
33 Jerzy Luter Bytomczłonek PFS,
Bez obiadu
34 Paweł Jackowski Warszawaczłonek PFS,
Bez obiadu
35 Marek Wodnicki Justynówzwykły uczestnik,
barszcz, schabowy
36 Mariusz Skrobosz    Warszawaczłonek PFS,
barszcz, kartacze
37 Kacper Zegadło Warszawaczłonek PFS,
barszcz, schabowy
38 Kazimierz Merklejn  Warszawaczłonek PFS,
Bez obiadu
OrganizatorzyBeata Piotrowska — 602 278 227 — beata.piotrowska27@gmail.com
Łódzki Klub Miłośników Scrabble
Poleski Ośrodek Sztuki
Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa
SponsorzyPartnerzy Turnieju:
Księgarnia Internetowa Gandalf
Reklamowe24 Łódź
Parabelka
Grzegorz i Adam Janiccy


Wyniki turnieju XXIV Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Szymczak             Łódź                   142.66     10.0     5072     2070      659
  2 Wojciech        Zemło                Łódź                   142.25      9.0     4759     1917      462
  3 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.69      9.0     4611     1786      738
  4 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               160.15      8.0     5065     1842      928
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               153.40      8.0     4728     1834      393
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.18      8.0     4429     1640      454
  7 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.07      7.0     4757     1564      502
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.09      7.0     4755     1706      423
  9 Marta           Bajorek              Warszawa               132.44      7.0     4618     1770     -124
 10 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   110.47      7.0     4582     1554      446
 11 Paweł           Jackowski            Warszawa               153.29      7.0     4572     1623       65
 12 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.06      7.0     4523     1641       82
 13 Maciej          Sylwestrzuk          Ząbki                  104.87      7.0     4182     1759     -191
 14 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.34      6.0     4715     1532       28
 15 Franciszek      Łysek                Warszawa               104.55      6.0     4515     1386      328
 16 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.54      6.0     4500     1591       44
 17 Renata          Andracka             Zwola                  123.99      6.0     4499     1464       57
 18 Joanna          Ostrowska            Warszawa               125.60      6.0     4473     1429       76
 19 Marta           Ćwiek                Krzyków                131.72      6.0     4378     1619     -120
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.94      6.0     4349     1458      -88
 21 Marcin          Rogala               Warszawa               134.80      6.0     4299     1551     -109
 22 Andrzej         Kroc                 Łódź                   133.34      6.0     4173     1500     -105
 23 Przemysław      Woiński              Łódź                   100.00      6.0     4059     1423     -398
 24 Urszula         Rechowicz            Katowice               118.78      5.0     4341     1330      116
 25 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       121.32      5.0     4309     1384     -174
 26 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.47      5.0     4252     1271      -74
 27 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   123.48      4.5     4321     1406     -284
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  124.04      4.5     4173     1260      191
 29 Leszek          Kilian               Jaworzno               106.37      4.0     3950     1156     -332
 30 Marek           Wodnicki             Łódź                   100.00      3.5     3727     1047     -403
 31 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.08      3.5     2847      932      165
 32 Jarosław        Michalak             Łódź                   121.65      3.0     2384      872     -493
 33 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      2.5     3695      876       67
 34 Rafał           Maciejewski          Łódź                   100.00      2.5     3456      896     -663
 35 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      2.5     2227      577       86
 36 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      2.0     2265      753     -788
 37 Grzegorz        Włodarczyk           Pabianice              100.00      1.5     2131      487     -164
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIV Mistrzostwa Łodzi



	Kazimierz Merklejn 160.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Luter                 124.04 +  504: 209  174
    2     1 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 +  449: 238  155
    3     1 Arkadiusz      Łydka                 132.34 +  361: 329  182
    4     1 Marta          Ćwiek                 131.72 +  407: 340  182
    5     2 Jakub          Szymczak              142.66 -  383: 476   93
    6     3 Andrzej        Kroc                  133.34 +  484: 298  183
    7     1 Marta          Bajorek               132.44 +  499: 273  182
    8     1 Kacper         Zegadło               153.40 -  348: 443  103
    9     2 Mariusz        Skrobosz              151.54 +  348: 339  202
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  357: 383   90
   11     3 Stanisław      Rydzik                148.09 +  530: 351  198
   12     1 Jakub          Szymczak              142.66 -  395: 458   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Kacper Zegadło 153.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              123.99 +  431: 354  174
    2     5 Joanna         Ostrowska             125.60 +  439: 387  176
    3     4 Jakub          Szymczak              142.66 +  438: 417  193
    4     2 Marta          Bajorek               132.44 -  346: 402   82
    5     3 Marta          Ćwiek                 131.72 +  394: 326  182
    6     4 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  335: 386   55
    7     5 Rafał          Wesołowski            128.94 +  419: 315  179
    8     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 +  443: 348  210
    9     3 Stanisław      Rydzik                148.09 -  362: 424   98
   10     4 Paweł          Jackowski             153.29 +  433: 305  203
   11     2 Wojciech       Zemło                 142.25 +  432: 385  192
   12     2 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  256: 286   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Paweł Jackowski 153.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  368: 287  173
    2     4 Jakub          Zaryński              149.08 -  314: 514   99
    3     8 Joanna         Ostrowska             125.60 +  413: 334  176
    4     5 Beata          Piotrowska            119.07 +  461: 374  169
    5     6 Jerzy          Luter                 124.04 +  396: 356  174
    6     1 Marta          Bajorek               132.44 -  316: 359   82
    7     7 Andrzej        Kroc                  133.34 -  366: 437   83
    8     8 Przemysław     Woiński               100.00 +  410: 346  150
    9     6 Marta          Ćwiek                 131.72 +  429: 343  182
   10     4 Kacper         Zegadło               153.40 -  305: 433  103
   11     6 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  381: 392   55
   12     8 Renata         Andracka              123.99 +  413: 332  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Mariusz Skrobosz 151.54 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Michalak              121.65 +  442: 292  172
    2     3 Wojciech       Zemło                 142.25 +  421: 305  192
    3     5 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  433: 292  182
    4     3 Jakub          Zaryński              149.08 +  450: 405  199
    5     1 Marta          Bajorek               132.44 -  289: 573   82
    6     2 Jakub          Szymczak              142.66 -  383: 418   93
    7     4 Marcin         Rogala                134.80 +  334: 309  185
    8     3 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 +  381: 339  155
    9     2 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  339: 348  110
   10     5 Andrzej        Kroc                  133.34 -  409: 426   83
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  289: 352   78
   12     7 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  330: 397   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Jakub Zaryński 149.08 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  435: 287  171
    2     4 Paweł          Jackowski             153.29 +  514: 314  203
    3     2 Marta          Ćwiek                 131.72 -  370: 433   82
    4     3 Mariusz        Skrobosz              151.54 -  405: 450  102
    5     7 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  324: 418   82
    6     9 Grażyna        Wesołowska            123.48 =  411: 411  123
    7    11 Urszula        Rechowicz             118.78 +  388: 369  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  /  7 133.14




	Stanisław Rydzik 148.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Beata          Piotrowska            119.07 +  504: 292  169
    2     2 Marcin         Rogala                134.80 +  369: 366  185
    3     3 Marta          Bajorek               132.44 -  367: 382   82
    4     4 Rafał          Wesołowski            128.94 +  379: 296  179
    5     4 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  334: 385   55
    6     8 Jerzy          Luter                 124.04 +  547: 314  174
    7     3 Wojciech       Zemło                 142.25 -  341: 369   92
    8     5 Marta          Ćwiek                 131.72 +  373: 353  182
    9     3 Kacper         Zegadło               153.40 +  424: 362  203
   10     1 Jakub          Szymczak              142.66 -  308: 319   93
   11     3 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  351: 530  110
   12     6 Arkadiusz      Łydka                 132.34 +  458: 364  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Jakub Szymczak 142.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Urszula        Rechowicz             118.78 +  355: 332  169
    2     7 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  401: 400  182
    3     4 Kacper         Zegadło               153.40 -  417: 438  103
    4     6 Marcin         Rogala                134.80 +  513: 282  185
    5     2 Kazimierz      Merklejn              160.15 +  476: 383  210
    6     2 Mariusz        Skrobosz              151.54 +  418: 383  202
    7     2 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 +  444: 298  155
    8     2 Marta          Bajorek               132.44 +  486: 424  182
    9     1 Wojciech       Zemło                 142.25 -  297: 426   92
   10     1 Stanisław      Rydzik                148.09 +  319: 308  198
   11     1 Arkadiusz      Łydka                 132.34 +  488: 344  182
   12     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 +  458: 395  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2070  / 12 172.50




	Wojciech Zemło 142.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Bartczak              111.47 +  372: 346  161
    2     3 Mariusz        Skrobosz              151.54 -  305: 421  102
    3     9 Marcin         Rogala                134.80 -  314: 345   85
    4    11 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 +  473: 336  190
    5     9 Beata          Piotrowska            119.07 +  352: 317  169
    6     6 Urszula        Rechowicz             118.78 +  432: 331  169
    7     3 Stanisław      Rydzik                148.09 +  369: 341  198
    8     4 Andrzej        Kroc                  133.34 +  415: 382  183
    9     1 Jakub          Szymczak              142.66 +  426: 297  193
   10     3 Marta          Bajorek               132.44 +  388: 341  182
   11     2 Kacper         Zegadło               153.40 -  385: 432  103
   12     3 Marta          Bajorek               132.44 +  528: 408  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Małgorzata Deszczyńska 139.69 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krystyna       Augustyniak           110.47 +  423: 258  160
    2     6 Marta          Ćwiek                 131.72 -  382: 422   82
    3     6 Grażyna        Wesołowska            123.48 -  346: 397   73
    4    11 Wojciech       Zemło                 142.25 -  336: 473   92
    5    15 Marek          Wodnicki              100.00 +  337: 266  150
    6    13 Marta          Wawrzyn               100.00 +  389: 271  150
    7    13 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  427: 275  150
    8     7 Rafał          Wesołowski            128.94 +  436: 341  179
    9     5 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 +  410: 273  155
   10     2 Kazimierz      Merklejn              160.15 +  383: 357  210
   11     4 Marta          Bajorek               132.44 +  456: 284  182
   12     2 Kacper         Zegadło               153.40 +  286: 256  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Marcin Rogala 134.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leszek         Kilian                106.37 +  375: 258  156
    2     2 Stanisław      Rydzik                148.09 -  366: 369   98
    3     9 Wojciech       Zemło                 142.25 +  345: 314  192
    4     6 Jakub          Szymczak              142.66 -  282: 513   93
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  413: 301  178
    6     7 Renata         Andracka              123.99 +  434: 359  174
    7     4 Mariusz        Skrobosz              151.54 -  309: 334  102
    8     6 Arkadiusz      Łydka                 132.34 -  353: 555   82
    9    11 Jerzy          Luter                 124.04 +  319: 303  174
   10     9 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  323: 374   55
   11    11 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  405: 352  171
   12    10 Joanna         Ostrowska             125.60 -  375: 376   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Andrzej Kroc 133.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  322: 380   55
    2    15 Maciej         Skrzypczak            121.32 -  359: 434   71
    3    17 Leszek         Kilian                106.37 +  409: 355  156
    5     5 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  372: 339  173
    6     3 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  298: 484  110
    7     7 Paweł          Jackowski             153.29 +  437: 366  203
    8     4 Wojciech       Zemło                 142.25 -  382: 415   92
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  393: 367  178
   10     5 Mariusz        Skrobosz              151.54 +  426: 409  202
   11     7 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  436: 367  182
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  339: 362   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 11 136.36




	Marta Bajorek 132.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Franciszek     Łysek                 104.55 +  390: 387  155
    2    10 Rafał          Maciejewski           100.00 +  374: 367  150
    3     3 Stanisław      Rydzik                148.09 +  382: 367  198
    4     2 Kacper         Zegadło               153.40 +  402: 346  203
    5     1 Mariusz        Skrobosz              151.54 +  573: 289  202
    6     1 Paweł          Jackowski             153.29 +  359: 316  203
    7     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  273: 499  110
    8     2 Jakub          Szymczak              142.66 -  424: 486   93
    9     4 Arkadiusz      Łydka                 132.34 +  408: 313  182
   10     3 Wojciech       Zemło                 142.25 -  341: 388   92
   11     4 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  284: 456   90
   12     3 Wojciech       Zemło                 142.25 -  408: 528   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Arkadiusz Łydka 132.34 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  409: 339  150
    2     8 Przemysław     Woiński               100.00 +  428: 397  150
    3     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  329: 361  110
    4     7 Grażyna        Wesołowska            123.48 -  418: 496   73
    5     8 Franciszek     Łysek                 104.55 +  388: 325  155
    6     5 Marta          Ćwiek                 131.72 -  338: 393   82
    7    10 Jarosław       Michalak              121.65 +  363: 319  172
    8     6 Marcin         Rogala                134.80 +  555: 353  185
    9     4 Marta          Bajorek               132.44 -  313: 408   82
   10     6 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  466: 350  182
   11     1 Jakub          Szymczak              142.66 -  344: 488   93
   12     6 Stanisław      Rydzik                148.09 -  364: 458   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Andrzej Rechowicz 132.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Łysek                 100.00 +  410: 274  150
    2     7 Jakub          Szymczak              142.66 -  400: 401   93
    3     5 Mariusz        Skrobosz              151.54 -  292: 433  102
    4    15 Rafał          Maciejewski           100.00 +  398: 309  150
    5     7 Jakub          Zaryński              149.08 +  418: 324  199
    6    10 Rafał          Wesołowski            128.94 -  309: 353   79
    7    12 Jerzy          Luter                 124.04 +  377: 340  174
    8     9 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  376: 356  173
    9     8 Renata         Andracka              123.99 +  422: 383  174
   10     6 Arkadiusz      Łydka                 132.34 -  350: 466   82
   11     7 Andrzej        Kroc                  133.34 -  367: 436   83
   12     9 Marta          Ćwiek                 131.72 +  404: 366  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Marta Ćwiek 131.72 Krzyków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Wawrzyn               100.00 +  358: 312  150
    2     6 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 +  422: 382  190
    3     2 Jakub          Zaryński              149.08 +  433: 370  199
    4     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  340: 407  110
    5     3 Kacper         Zegadło               153.40 -  326: 394  103
    6     5 Arkadiusz      Łydka                 132.34 +  393: 338  182
    7     6 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  335: 320  173
    8     5 Stanisław      Rydzik                148.09 -  353: 373   98
    9     6 Paweł          Jackowski             153.29 -  343: 429  103
   10     7 Krystyna       Augustyniak           110.47 +  449: 320  160
   11     8 Beata          Piotrowska            119.07 -  260: 449   69
   12     9 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  366: 404   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Rafał Wesołowski 128.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Woiński               100.00 -  321: 334   50
    2    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  414: 314  150
    3    11 Krystyna       Augustyniak           110.47 +  367: 322  160
    4     4 Stanisław      Rydzik                148.09 -  296: 379   98
    5    11 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  344: 295  171
    6    10 Andrzej        Rechowicz             132.06 +  353: 309  182
    7     5 Kacper         Zegadło               153.40 -  315: 419  103
    8     7 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  341: 436   90
    9    12 Beata          Piotrowska            119.07 -  298: 513   69
   10    11 Renata         Andracka              123.99 -  359: 425   74
   11    15 Marek          Wodnicki              100.00 +  455: 298  150
   12    12 Bartosz        Bartczak              111.47 +  486: 393  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Krzysztof Sporczyk 128.18 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Wodnicki              100.00 +  390: 295  150
    2     9 Franciszek     Łysek                 104.55 -  331: 416   55
    3    13 Rafał          Maciejewski           100.00 +  442: 226  150
    4     8 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  339: 382   55
    5    13 Marcin         Rogala                134.80 -  301: 413   85
    6    16 Bartosz        Bartczak              111.47 +  381: 321  161
    7     8 Joanna         Ostrowska             125.60 +  386: 303  176
    8    10 Urszula        Rechowicz             118.78 +  433: 305  169
    9     7 Andrzej        Kroc                  133.34 -  367: 393   83
   10     8 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  345: 293  171
   11     5 Mariusz        Skrobosz              151.54 +  352: 289  202
   12     4 Andrzej        Kroc                  133.34 +  362: 339  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Joanna Ostrowska 125.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  363: 288  150
    2     5 Kacper         Zegadło               153.40 -  387: 439  103
    3     8 Paweł          Jackowski             153.29 -  334: 413  103
    4    16 Leszek         Kilian                106.37 -  377: 418   56
    5    16 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  500: 306  150
    6    11 Krystyna       Augustyniak           110.47 +  390: 351  160
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  303: 386   78
    8    11 Maciej         Skrzypczak            121.32 -  291: 438   71
    9    15 Marek          Wodnicki              100.00 -  320: 417   50
   10    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  438: 253  150
   11    12 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  394: 313  173
   12    10 Marcin         Rogala                134.80 +  376: 375  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Jerzy Luter 124.04 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  209: 504  110
    2    19 PAUZA
    3    14 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  505: 414  171
    4     9 Renata         Andracka              123.99 +  427: 378  174
    5     6 Paweł          Jackowski             153.29 -  356: 396  103
    6     8 Stanisław      Rydzik                148.09 -  314: 547   98
    7    12 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  340: 377   82
    8    14 Jarosław       Michalak              121.65 +  400:   1  172
    9    11 Marcin         Rogala                134.80 -  303: 319   85
   10    12 Franciszek     Łysek                 104.55 +  385: 300  155
   11    10 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  304: 401   60
   12    13 Przemysław     Woiński               100.00 -  330: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 11 114.55




	Renata Andracka 123.99 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               153.40 -  354: 431  103
    2    11 Jarosław       Michalak              121.65 +  384: 371  172
    3    10 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  396: 251  150
    4     9 Jerzy          Luter                 124.04 -  378: 427   74
    5    12 Marta          Wawrzyn               100.00 +  454: 315  150
    6     7 Marcin         Rogala                134.80 -  359: 434   85
    7     9 Przemysław     Woiński               100.00 -  298: 349   50
    8    13 Franciszek     Łysek                 104.55 +  372: 362  155
    9     8 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  383: 422   82
   10    11 Rafał          Wesołowski            128.94 +  425: 359  179
   11     9 Bartosz        Bartczak              111.47 +  364: 308  161
   12     8 Paweł          Jackowski             153.29 -  332: 413  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Grażyna Wesołowska 123.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             153.29 -  287: 368  103
    2    14 Urszula        Rechowicz             118.78 +  400: 359  169
    3     6 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 +  397: 346  190
    4     7 Arkadiusz      Łydka                 132.34 +  496: 418  182
    5     5 Andrzej        Kroc                  133.34 -  339: 372   83
    6     9 Jakub          Zaryński              149.08 =  411: 411  149
    7     6 Marta          Ćwiek                 131.72 -  320: 335   82
    8     9 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  356: 376   82
    9    10 Maciej         Skrzypczak            121.32 -  391: 425   71
   10    10 Beata          Piotrowska            119.07 -  271: 468   69
   11    12 Joanna         Ostrowska             125.60 -  313: 394   76
   12    15 Marek          Wodnicki              100.00 +  340: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Jarosław Michalak 121.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              151.54 -  292: 442  102
    2    11 Renata         Andracka              123.99 -  371: 384   74
    3    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  300: 289  150
    4    13 Urszula        Rechowicz             118.78 -  380: 399   69
    5    18 Rafał          Maciejewski           100.00 +  363: 252  150
    6    14 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  358: 348  171
    7    10 Arkadiusz      Łydka                 132.34 -  319: 363   82
    8    14 Jerzy          Luter                 124.04 -    1: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  /  8 109.00




	Maciej Skrzypczak 121.32 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              149.08 -  287: 435   99
    2    15 Andrzej        Kroc                  133.34 +  434: 359  183
    3    14 Jerzy          Luter                 124.04 -  414: 505   74
    4    12 Krystyna       Augustyniak           110.47 +  378: 331  160
    5    11 Rafał          Wesołowski            128.94 -  295: 344   79
    6    14 Jarosław       Michalak              121.65 -  348: 358   72
    7    15 Marta          Wawrzyn               100.00 +  352: 280  150
    8    11 Joanna         Ostrowska             125.60 +  438: 291  176
    9    10 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  425: 391  173
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  293: 345   78
   11    11 Marcin         Rogala                134.80 -  352: 405   85
   12    11 Franciszek     Łysek                 104.55 -  293: 439   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Beata Piotrowska 119.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                148.09 -  292: 504   98
    2    12 Bartosz        Bartczak              111.47 +  394: 339  161
    3     7 Franciszek     Łysek                 104.55 +  519: 304  155
    4     5 Paweł          Jackowski             153.29 -  374: 461  103
    5     9 Wojciech       Zemło                 142.25 -  317: 352   92
    6    12 Przemysław     Woiński               100.00 -  318: 328   50
    7    14 Leszek         Kilian                106.37 +  413: 334  156
    8    12 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  351: 478   60
    9    12 Rafał          Wesołowski            128.94 +  513: 298  179
   10    10 Grażyna        Wesołowska            123.48 +  468: 271  173
   11     8 Marta          Ćwiek                 131.72 +  449: 260  182
   12     5 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 +  349: 326  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Urszula Rechowicz 118.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Szymczak              142.66 -  332: 355   93
    2    14 Grażyna        Wesołowska            123.48 -  359: 400   73
    3    15 Marta          Wawrzyn               100.00 +  431: 312  150
    4    13 Jarosław       Michalak              121.65 +  399: 380  172
    5    10 Przemysław     Woiński               100.00 +  445: 293  150
    6     6 Wojciech       Zemło                 142.25 -  331: 432   92
    7    11 Jakub          Zaryński              149.08 -  369: 388   99
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  305: 433   78
    9    13 Bartosz        Bartczak              111.47 -  345: 350   61
   10    14 Marek          Wodnicki              100.00 +  325: 254  150
   11    14 Leszek         Kilian                106.37 -  338: 397   56
   12    14 Leszek         Kilian                106.37 +  362: 231  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Bartosz Bartczak 111.47 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 142.25 -  346: 372   92
    2    12 Beata          Piotrowska            119.07 -  339: 394   69
    3    16 Marek          Wodnicki              100.00 +  484: 291  150
    4    10 Marta          Wawrzyn               100.00 -  321: 373   50
    5    14 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  259: 441   60
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  321: 381   78
    7    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  416: 253  150
    8    15 Rafał          Maciejewski           100.00 +  358: 314  150
    9    13 Urszula        Rechowicz             118.78 +  350: 345  169
   10    13 Przemysław     Woiński               100.00 +  357: 312  150
   11     9 Renata         Andracka              123.99 -  308: 364   74
   12    12 Rafał          Wesołowski            128.94 -  393: 486   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Krystyna Augustyniak 110.47 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  258: 423   90
    2    18 Marek          Wodnicki              100.00 +  403: 315  150
    3    11 Rafał          Wesołowski            128.94 -  322: 367   79
    4    12 Maciej         Skrzypczak            121.32 -  331: 378   71
    5    14 Bartosz        Bartczak              111.47 +  441: 259  161
    6    11 Joanna         Ostrowska             125.60 -  351: 390   76
    7    17 Rafał          Maciejewski           100.00 +  411: 251  150
    8    12 Beata          Piotrowska            119.07 +  478: 351  169
    9     9 Przemysław     Woiński               100.00 +  469: 319  150
   10     7 Marta          Ćwiek                 131.72 -  320: 449   82
   11    10 Jerzy          Luter                 124.04 +  401: 304  174
   12     7 Mariusz        Skrobosz              151.54 +  397: 330  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Leszek Kilian 106.37 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Rogala                134.80 -  258: 375   85
    2    17 Marta          Wawrzyn               100.00 -  348: 401   50
    3    17 Andrzej        Kroc                  133.34 -  355: 409   83
    4    16 Joanna         Ostrowska             125.60 +  418: 377  176
    5    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  289: 317   50
    6    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  353: 289  150
    7    14 Beata          Piotrowska            119.07 -  334: 413   69
    8    16 Marek          Wodnicki              100.00 -  269: 326   50
    9    14 Franciszek     Łysek                 104.55 -  279: 406   55
   10    16 Rafał          Maciejewski           100.00 +  419: 269  150
   11    14 Urszula        Rechowicz             118.78 +  397: 338  169
   12    14 Urszula        Rechowicz             118.78 -  231: 362   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Maciej Sylwestrzuk 104.87 Ząbki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kroc                  133.34 +  380: 322  183
    2     1 Kazimierz      Merklejn              160.15 -  238: 449  110
    3    12 Przemysław     Woiński               100.00 +  409: 306  150
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  382: 339  178
    5     4 Stanisław      Rydzik                148.09 +  385: 334  198
    6     4 Kacper         Zegadło               153.40 +  386: 335  203
    7     2 Jakub          Szymczak              142.66 -  298: 444   93
    8     3 Mariusz        Skrobosz              151.54 -  339: 381  102
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  273: 410   90
   10     9 Marcin         Rogala                134.80 +  374: 323  185
   11     6 Paweł          Jackowski             153.29 +  392: 381  203
   12     5 Beata          Piotrowska            119.07 -  326: 349   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Franciszek Łysek 104.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Bajorek               132.44 -  387: 390   82
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              128.18 +  416: 331  178
    3     7 Beata          Piotrowska            119.07 -  304: 519   69
    4    14 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  374: 299  150
    5     8 Arkadiusz      Łydka                 132.34 -  325: 388   82
    6    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  339: 418   50
    7    16 Marek          Wodnicki              100.00 +  463: 286  150
    8    13 Renata         Andracka              123.99 -  362: 372   74
    9    14 Leszek         Kilian                106.37 +  406: 279  156
   10    12 Jerzy          Luter                 124.04 -  300: 385   74
   11    13 Rafał          Maciejewski           100.00 +  400: 227  150
   12    11 Maciej         Skrzypczak            121.32 +  439: 293  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Ostrowska             125.60 -  288: 363   76
    2    13 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 -  288: 330   50
    3    19 PAUZA
    4    17 Przemysław     Woiński               100.00 -  341: 393   50
    5    17 Leszek         Kilian                106.37 +  317: 289  156
    6    15 Franciszek     Łysek                 104.55 +  418: 339  155
    7    13 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  275: 427   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Rafał Maciejewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 PAUZA
    2    10 Marta          Bajorek               132.44 -  367: 374   82
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  226: 442   78
    4    15 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  309: 398   82
    5    18 Jarosław       Michalak              121.65 -  252: 363   72
    6    18 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  328: 306  150
    7    17 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  251: 411   60
    8    15 Bartosz        Bartczak              111.47 -  314: 358   61
    9    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  301: 279  150
   10    16 Leszek         Kilian                106.37 -  269: 419   56
   11    13 Franciszek     Łysek                 104.55 -  227: 400   55
   12    16 Wojciech       Łysek                 100.00 -  312: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Ćwiek                 131.72 -  312: 358   82
    2    17 Leszek         Kilian                106.37 +  401: 348  156
    3    15 Urszula        Rechowicz             118.78 -  312: 431   69
    4    10 Bartosz        Bartczak              111.47 +  373: 321  161
    5    12 Renata         Andracka              123.99 -  315: 454   74
    6    13 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  271: 389   90
    7    15 Maciej         Skrzypczak            121.32 -  280: 352   71
    8    17 Wojciech       Łysek                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  8  94.12




	Marek Wodnicki 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              128.18 -  295: 390   78
    2    18 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  315: 403   60
    3    16 Bartosz        Bartczak              111.47 -  291: 484   61
    4    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  346: 344  150
    5    15 Małgorzata     Deszczyńska           139.69 -  266: 337   90
    6    19 PAUZA
    7    16 Franciszek     Łysek                 104.55 -  286: 463   55
    8    16 Leszek         Kilian                106.37 +  326: 269  156
    9    15 Joanna         Ostrowska             125.60 +  417: 320  176
   10    14 Urszula        Rechowicz             118.78 -  254: 325   69
   11    15 Rafał          Wesołowski            128.94 -  298: 455   79
   12    15 Grażyna        Wesołowska            123.48 -  333: 340   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 11  95.18




	Przemysław Woiński 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            128.94 +  334: 321  179
    2     8 Arkadiusz      Łydka                 132.34 -  397: 428   82
    3    12 Maciej         Sylwestrzuk           104.87 -  306: 409   55
    4    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  393: 341  150
    5    10 Urszula        Rechowicz             118.78 -  293: 445   69
    6    12 Beata          Piotrowska            119.07 +  328: 318  169
    7     9 Renata         Andracka              123.99 +  349: 298  174
    8     8 Paweł          Jackowski             153.29 -  346: 410  103
    9     9 Krystyna       Augustyniak           110.47 -  319: 469   60
   10    13 Bartosz        Bartczak              111.47 -  312: 357   61
   11    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  337: 331  150
   12    13 Jerzy          Luter                 124.04 +  345: 330  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Grzegorz Włodarczyk 100.00 Pabianice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Arkadiusz      Łydka                 132.34 -  339: 409   82
    2    13 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  330: 288  150
    3    10 Renata         Andracka              123.99 -  251: 396   74
    4    14 Franciszek     Łysek                 104.55 -  299: 374   55
    5    16 Joanna         Ostrowska             125.60 -  306: 500   76
    6    18 Rafał          Maciejewski           100.00 -  306: 328   50
    7    19 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  6  81.17




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             132.06 -  274: 410   82
    2    16 Rafał          Wesołowski            128.94 -  314: 414   79
    3    18 Jarosław       Michalak              121.65 -  289: 300   72
    4    18 Marek          Wodnicki              100.00 -  344: 346   50
    5    19 PAUZA
    6    17 Leszek         Kilian                106.37 -  289: 353   56
    7    18 Bartosz        Bartczak              111.47 -  253: 416   61
    8    17 Marta          Wawrzyn               100.00 +  400:   1  150
    9    16 Rafał          Maciejewski           100.00 -  279: 301   50
   10    15 Joanna         Ostrowska             125.60 -  253: 438   76
   11    16 Przemysław     Woiński               100.00 -  331: 337   50
   12    16 Rafał          Maciejewski           100.00 +  369: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIV Mistrzostwa Łodzi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Luter                 504: 209
   2 Renata         Andracka             - Kacper         Zegadło               354: 431
   3 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            368: 287
   4 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Skrobosz              292: 442
   5 Jakub          Zaryński             - Maciej         Skrzypczak            435: 287
   6 Beata          Piotrowska           - Stanisław      Rydzik                292: 504
   7 Jakub          Szymczak             - Urszula        Rechowicz             355: 332
   8 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Zemło                 346: 372
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Krystyna       Augustyniak           423: 258
  10 Leszek         Kilian               - Marcin         Rogala                258: 375
  11 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Sylwestrzuk           322: 380
  12 Franciszek     Łysek                - Marta          Bajorek               387: 390
  13 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Włodarczyk            409: 339
  14 Wojciech       Łysek                - Andrzej        Rechowicz             274: 410
  15 Marta          Ćwiek                - Marta          Wawrzyn               358: 312
  16 Przemysław     Woiński              - Rafał          Wesołowski            334: 321
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Wodnicki              390: 295
  18 Grażyna        Kaczyńska            - Joanna         Ostrowska             288: 363
  19 Rafał          Maciejewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sylwestrzuk          - Kazimierz      Merklejn              238: 449
   2 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Rogala                369: 366
   3 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              305: 421
   4 Paweł          Jackowski            - Jakub          Zaryński              314: 514
   5 Joanna         Ostrowska            - Kacper         Zegadło               387: 439
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Ćwiek                 382: 422
   7 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Szymczak              400: 401
   8 Przemysław     Woiński              - Arkadiusz      Łydka                 397: 428
   9 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Sporczyk              416: 331
  10 Marta          Bajorek              - Rafał          Maciejewski           374: 367
  11 Renata         Andracka             - Jarosław       Michalak              384: 371
  12 Bartosz        Bartczak             - Beata          Piotrowska            339: 394
  13 Grzegorz       Włodarczyk           - Grażyna        Kaczyńska             330: 288
  14 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Rechowicz             400: 359
  15 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Kroc                  434: 359
  16 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Łysek                 414: 314
  17 Marta          Wawrzyn              - Leszek         Kilian                401: 348
  18 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Wodnicki              403: 315
  19 Jerzy          Luter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Kazimierz      Merklejn              329: 361
   2 Jakub          Zaryński             - Marta          Ćwiek                 370: 433
   3 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                382: 367
   4 Kacper         Zegadło              - Jakub          Szymczak              438: 417
   5 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             433: 292
   6 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Deszczyńska           397: 346
   7 Beata          Piotrowska           - Franciszek     Łysek                 519: 304
   8 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             334: 413
   9 Marcin         Rogala               - Wojciech       Zemło                 345: 314
  10 Grzegorz       Włodarczyk           - Renata         Andracka              251: 396
  11 Krystyna       Augustyniak          - Rafał          Wesołowski            322: 367
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Przemysław     Woiński               409: 306
  13 Rafał          Maciejewski          - Krzysztof      Sporczyk              226: 442
  14 Jerzy          Luter                - Maciej         Skrzypczak            505: 414
  15 Urszula        Rechowicz            - Marta          Wawrzyn               431: 312
  16 Marek          Wodnicki             - Bartosz        Bartczak              291: 484
  17 Leszek         Kilian               - Andrzej        Kroc                  355: 409
  18 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Łysek                 300: 289
  19 Grażyna        Kaczyńska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marta          Ćwiek                 407: 340
   2 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               346: 402
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              450: 405
   4 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                296: 379
   5 Beata          Piotrowska           - Paweł          Jackowski             374: 461
   6 Marcin         Rogala               - Jakub          Szymczak              282: 513
   7 Grażyna        Wesołowska           - Arkadiusz      Łydka                 496: 418
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sylwestrzuk           339: 382
   9 Jerzy          Luter                - Renata         Andracka              427: 378
  10 Marta          Wawrzyn              - Bartosz        Bartczak              373: 321
  11 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Deszczyńska           473: 336
  12 Maciej         Skrzypczak           - Krystyna       Augustyniak           378: 331
  13 Urszula        Rechowicz            - Jarosław       Michalak              399: 380
  14 Grzegorz       Włodarczyk           - Franciszek     Łysek                 299: 374
  15 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Maciejewski           398: 309
  16 Joanna         Ostrowska            - Leszek         Kilian                377: 418
  17 Grażyna        Kaczyńska            - Przemysław     Woiński               341: 393
  18 Wojciech       Łysek                - Marek          Wodnicki              344: 346


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Mariusz        Skrobosz              573: 289
   2 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              476: 383
   3 Marta          Ćwiek                - Kacper         Zegadło               326: 394
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sylwestrzuk           334: 385
   5 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            372: 339
   6 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Luter                 396: 356
   7 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Rechowicz             324: 418
   8 Arkadiusz      Łydka                - Franciszek     Łysek                 388: 325
   9 Wojciech       Zemło                - Beata          Piotrowska            352: 317
  10 Urszula        Rechowicz            - Przemysław     Woiński               445: 293
  11 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Skrzypczak            344: 295
  12 Renata         Andracka             - Marta          Wawrzyn               454: 315
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Rogala                301: 413
  14 Krystyna       Augustyniak          - Bartosz        Bartczak              441: 259
  15 Marek          Wodnicki             - Małgorzata     Deszczyńska           266: 337
  16 Grzegorz       Włodarczyk           - Joanna         Ostrowska             306: 500
  17 Leszek         Kilian               - Grażyna        Kaczyńska             289: 317
  18 Jarosław       Michalak             - Rafał          Maciejewski           363: 252
  19 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               316: 359
   2 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              418: 383
   3 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  484: 298
   4 Maciej         Sylwestrzuk          - Kacper         Zegadło               386: 335
   5 Marta          Ćwiek                - Arkadiusz      Łydka                 393: 338
   6 Wojciech       Zemło                - Urszula        Rechowicz             432: 331
   7 Marcin         Rogala               - Renata         Andracka              434: 359
   8 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 547: 314
   9 Jakub          Zaryński             - Grażyna        Wesołowska            411: 411
  10 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            309: 353
  11 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Ostrowska             351: 390
  12 Przemysław     Woiński              - Beata          Piotrowska            328: 318
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Wawrzyn               389: 271
  14 Maciej         Skrzypczak           - Jarosław       Michalak              348: 358
  15 Franciszek     Łysek                - Grażyna        Kaczyńska             339: 418
  16 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              321: 381
  17 Leszek         Kilian               - Wojciech       Łysek                 353: 289
  18 Rafał          Maciejewski          - Grzegorz       Włodarczyk            328: 306
  19 Marek          Wodnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              273: 499
   2 Jakub          Szymczak             - Maciej         Sylwestrzuk           444: 298
   3 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 341: 369
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Rogala                334: 309
   5 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            419: 315
   6 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Ćwiek                 320: 335
   7 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             437: 366
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             386: 303
   9 Renata         Andracka             - Przemysław     Woiński               298: 349
  10 Jarosław       Michalak             - Arkadiusz      Łydka                 319: 363
  11 Urszula        Rechowicz            - Jakub          Zaryński              369: 388
  12 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 377: 340
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Grażyna        Kaczyńska             427: 275
  14 Beata          Piotrowska           - Leszek         Kilian                413: 334
  15 Marta          Wawrzyn              - Maciej         Skrzypczak            280: 352
  16 Franciszek     Łysek                - Marek          Wodnicki              463: 286
  17 Rafał          Maciejewski          - Krystyna       Augustyniak           251: 411
  18 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Łysek                 416: 253
  19 Grzegorz       Włodarczyk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              443: 348
   2 Jakub          Szymczak             - Marta          Bajorek               486: 424
   3 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sylwestrzuk           381: 339
   4 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Zemło                 382: 415
   5 Marta          Ćwiek                - Stanisław      Rydzik                353: 373
   6 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Rogala                555: 353
   7 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Deszczyńska           341: 436
   8 Przemysław     Woiński              - Paweł          Jackowski             346: 410
   9 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            376: 356
  10 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              305: 433
  11 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Skrzypczak            291: 438
  12 Beata          Piotrowska           - Krystyna       Augustyniak           351: 478
  13 Renata         Andracka             - Franciszek     Łysek                 372: 362
  14 Jerzy          Luter                - Jarosław       Michalak              400:   1
  15 Rafał          Maciejewski          - Bartosz        Bartczak              314: 358
  16 Marek          Wodnicki             - Leszek         Kilian                326: 269
  17 Wojciech       Łysek                - Marta          Wawrzyn               400:   1


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              426: 297
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              348: 339
   3 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               424: 362
   4 Marta          Bajorek              - Arkadiusz      Łydka                 408: 313
   5 Maciej         Sylwestrzuk          - Małgorzata     Deszczyńska           273: 410
   6 Paweł          Jackowski            - Marta          Ćwiek                 429: 343
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  367: 393
   8 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             383: 422
   9 Krystyna       Augustyniak          - Przemysław     Woiński               469: 319
  10 Maciej         Skrzypczak           - Grażyna        Wesołowska            425: 391
  11 Marcin         Rogala               - Jerzy          Luter                 319: 303
  12 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            298: 513
  13 Bartosz        Bartczak             - Urszula        Rechowicz             350: 345
  14 Leszek         Kilian               - Franciszek     Łysek                 279: 406
  15 Marek          Wodnicki             - Joanna         Ostrowska             417: 320
  16 Wojciech       Łysek                - Rafał          Maciejewski           279: 301


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                319: 308
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              383: 357
   3 Marta          Bajorek              - Wojciech       Zemło                 341: 388
   4 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             433: 305
   5 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  409: 426
   6 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             466: 350
   7 Marta          Ćwiek                - Krystyna       Augustyniak           449: 320
   8 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Sporczyk              293: 345
   9 Maciej         Sylwestrzuk          - Marcin         Rogala                374: 323
  10 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            271: 468
  11 Rafał          Wesołowski           - Renata         Andracka              359: 425
  12 Jerzy          Luter                - Franciszek     Łysek                 385: 300
  13 Przemysław     Woiński              - Bartosz        Bartczak              312: 357
  14 Marek          Wodnicki             - Urszula        Rechowicz             254: 325
  15 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Łysek                 438: 253
  16 Rafał          Maciejewski          - Leszek         Kilian                269: 419


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Jakub          Szymczak              344: 488
   2 Wojciech       Zemło                - Kacper         Zegadło               385: 432
   3 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                530: 351
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Bajorek               456: 284
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              352: 289
   6 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sylwestrzuk           381: 392
   7 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Rechowicz             436: 367
   8 Beata          Piotrowska           - Marta          Ćwiek                 449: 260
   9 Bartosz        Bartczak             - Renata         Andracka              308: 364
  10 Jerzy          Luter                - Krystyna       Augustyniak           304: 401
  11 Marcin         Rogala               - Maciej         Skrzypczak            405: 352
  12 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            394: 313
  13 Franciszek     Łysek                - Rafał          Maciejewski           400: 227
  14 Urszula        Rechowicz            - Leszek         Kilian                338: 397
  15 Marek          Wodnicki             - Rafał          Wesołowski            298: 455
  16 Wojciech       Łysek                - Przemysław     Woiński               331: 337


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Szymczak              395: 458
   2 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           256: 286
   3 Marta          Bajorek              - Wojciech       Zemło                 408: 528
   4 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sporczyk              339: 362
   5 Maciej         Sylwestrzuk          - Beata          Piotrowska            326: 349
   6 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Łydka                 458: 364
   7 Krystyna       Augustyniak          - Mariusz        Skrobosz              397: 330
   8 Renata         Andracka             - Paweł          Jackowski             332: 413
   9 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Ćwiek                 404: 366
  10 Marcin         Rogala               - Joanna         Ostrowska             375: 376
  11 Franciszek     Łysek                - Maciej         Skrzypczak            439: 293
  12 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            393: 486
  13 Przemysław     Woiński              - Jerzy          Luter                 345: 330
  14 Leszek         Kilian               - Urszula        Rechowicz             231: 362
  15 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Wodnicki              340: 333
  16 Rafał          Maciejewski          - Wojciech       Łysek                 312: 369
Lista rankingowa na dzień 05-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             159.80  31480  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.62  29948  190
   4 Marek Reda                     Dębówka              157.57  13236   84
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            156.39  21894  140
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               155.12  27612  178
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.77  29561  191
  10 Kacper Zegadło                 Warszawa             153.43  29918  195
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             152.11  29510  194
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           151.76  13507   89
  14 Kamil Górka                    Kraków               151.40  29221  193
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.86  30022  199
  16 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.84  28508  189
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.64  29225  194
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.40  27373  182
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.94  28638  191
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.60  28234  190
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.52  29704  200
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.34  28778  194
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.14  29628  200
  25 Grzegorz Łukasik               Konojady             148.13  23553  159
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.07  21618  146
  27 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.79  28672  194
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              147.48  13421   91
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.66  28746  196
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.25  21645  148
  33 Michał Makowski                Warszawa             145.84   5396   37
  34 Kamil Kister                   Warszawa             145.25  25418  175
  35 Justyna Górka                  Kraków               145.04  24221  167
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.81  10861   75
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               144.41  22673  157
  39 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.89  27627  192
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.68  21121  147
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.55  27706  193
  45 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.20  28639  200
  46 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.17  28491  199
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.38  26910  189
  48 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  49 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             140.96  26642  189
  52 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.91  22827  162
  53 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.87   4367   31
  54 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.86  20425  145
  55 Paweł Pogorzelski              Warszawa             140.86  22537  160
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               140.58  27694  197
  57 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.29  27918  199
  58 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.23  13602   97
  59 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.63  26669  191
  60 Dariusz Kuć                    Stargard             139.50  21065  151
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.30  19780  142
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.28  26881  193
  63 Irena Sołdan                   Warszawa             139.18  27835  200
  64 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  66 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            138.19  25427  184
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.06  26369  191
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.79  24113  175
  70 Katarzyna Polak                Warszawa             137.60  27382  199
  71 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.49  26124  190
  72 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Robert Kamiński                Warszawa             136.77  26943  197
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           136.48  26478  194
  76 Krzysztof Gibas                Kraków               135.40   9884   73
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               135.09  19318  143
  78 Piotr Domański                 Lublin               135.04  18635  138
  79 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  80 Marcin Rogala                  Warszawa             134.32  26461  197
  81 Janusz Krupiński               Bytom                134.16  26028  194
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.04  22653  169
  83 Marta Bajorek                  Warszawa             133.96  25452  190
  84 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  85 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.54  17360  130
  86 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  87 Jacek Mańko                    Poznań               133.07  26081  196
  88 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  89 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.34  26204  198
  92 Marta Ćwiek                    Krzyków              132.19   4759   36
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.86  24921  189
  94 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  11586   88
  96 Marek Rogalski                 Warszawa             131.24  24936  190
  97 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  98 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.83  22634  173
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.74  24187  185
 101 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.57  25591  196
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 105 Maciej Nawrocki                Babimost             130.40  22428  172
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.08  15480  119
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.06  12226   94
 108 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.95  25470  196
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.47  25506  197
 112 Adam Grzelec                   Poznań               128.87  25258  196
 113 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.62  25339  197
 114 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 115 Maciej Perzyński               Piła                 128.59   7844   61
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.55  24811  193
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.16  14867  116
 118 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.06  10629   83
 119 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.02   5377   42
 120 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.00   4096   32
 121 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 122 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             127.87  25319  198
 123 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.78  25172  197
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.70  22603  177
 126 Diana Pietrzykowska            Szczecin             127.66  21574  169
 127 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              127.56  14924  117
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.52  25504  200
 130 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.52  17215  135
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.08  24781  195
 132 Agnieszka Walas                Kraków               127.04  10798   85
 133 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.88  17255  136
 134 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  20798  164
 135 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.74  14829  117
 136 Joanna Ostrowska               Warszawa             126.37  24516  194
 137 Ewelina Kister                 Warszawa             126.36  17438  138
 138 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.93  15363  122
 140 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.52  21589  172
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.48  24469  195
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 143 Agata Kuć                      Stargard             125.27  22673  181
 144 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.07  20012  160
 145 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 146 Maciej Kuć                     Stargard             124.78  20215  162
 147 Czesław Grajewski              Białystok            124.49  16557  133
 148 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 150 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.08  23327  188
 151 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 152 Renata Andracka                Zwola                123.87  24278  196
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.69  19791  160
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 157 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 158 Jerzy Luter                    Bytom                123.51  24208  196
 159 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.36  23315  189
 160 Natalia Ogierman               Katowice             123.19  15768  128
 161 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 162 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 163 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.81  13632  111
 164 Grażyna Wesołowska             Łódź                 122.51   9556   78
 165 Agnieszka Matus                Milanówek            122.46  23757  194
 166 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 167 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.19  21017  172
 168 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.17  16860  138
 169 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 171 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     121.61  23835  196
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 173 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 174 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 175 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 176 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 177 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  23553  195
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.66  10256   85
 179 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 180 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 181 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 182 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 183 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23420  195
 184 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 185 Ala Białobrzewska              Gdynia               119.83  13061  109
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 187 Artur Wawrzynowski             Żukowo               119.39  20773  174
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  10852   91
 189 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 191 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  23308  196
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.92  22951  193
 194 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 196 Urszula Rechowicz              Katowice             118.48  23103  195
 197 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 198 Dominika Worona                Police               118.46   5686   48
 199 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 200 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.31  23307  197
 201 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 202 Karolina Urbańska              Poznań               118.06  22785  193
 203 Adam Janicki                   Wrocław              117.84  19915  169
 204 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 205 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 210 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 211 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 212 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 213 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.40  22349  192
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 215 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  16273  140
 216 Konrad Mikusek                 Milanówek            116.04  13112  113
 217 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.98  22037  190
 218 Dorota Ostrowska               Białystok            115.89  12516  108
 219 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.67  15616  135
 220 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 221 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  19671  171
 222 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.73  15489  135
 224 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 226 Józef Burzyński                Ełk                  114.18  14957  131
 227 Marta Sztajnert                Wisła                114.14  15866  139
 228 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.88  13665  120
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 230 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 231 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 232 Anna Demczyszyn                Bystra               112.60   6418   57
 233 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 235 Joanna Brychcy                 Katowice             112.12  21415  191
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 237 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.79   6260   56
 238 Bartosz Bartczak               Poznań               111.56  21532  193
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.51  13604  122
 240 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.47  21067  189
 241 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 242 Patrycja Skibska               Warszawa             111.03  16877  152
 243 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 244 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 245 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                110.37  10044   91
 246 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.01   8251   75
 250 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.56  10518   96
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.71   4457   41
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 253 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 255 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.98  18356  170
 257 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 258 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 260 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 261 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.81  11536  108
 262 Franciszek Łysek               Warszawa             106.13   8809   83
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.02  20567  194
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 266 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 268 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.64  20625  199
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 271 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 272 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            102.00   6732   66
 273 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 274 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.80   8467   84
 275 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 276 Karolina Szubska               Jaworzno              99.90  10390  104
 277 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.12  16653  168
 279 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 280 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 282 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.25  16338  168
 283 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.23  18765  193
 284 Teresa Balewska                Reda                  97.14  18457  190
 285 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 286 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 287 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.14   3996   42
 288 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 289 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.12  11765  125
 290 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 291 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 292 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 293 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 294 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 295 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            91.77   5873   64
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 297 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.83   6218   70
 298 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 299 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 300 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 301 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.77   9979  115
 302 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 303 Wojciech Łysek                 Warszawa              85.96   6791   79
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              84.71   6353   75
 306 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              82.20   3617   44
 308 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 309 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 310 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 311 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 314 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 315 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 317 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 318 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 319 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 05-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   4 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   5 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   6 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   7 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               156.15   4060   26
   9 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
  11 Tomasz Suchanek                Wrocław              144.60   3615   25
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            134.56   3364   25
  14 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  15 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  16 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  17 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  18 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  19 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  20 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  21 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  23 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  24 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  25 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  28 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  29 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  31 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  32 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  33 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  35 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  36 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  37 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  38 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  40 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  41 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  42 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  43 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  44 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  45 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  46 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  47 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  48 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  49 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  50 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  51 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  52 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  54 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  55 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  56 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  57 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  58 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  59 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  60 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  61 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              107.20   2144   20
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  65 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  66 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  67 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  68 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  69 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  70 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  71 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  72 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  73 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  74 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  75 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  76 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  77 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  78 Artur Koszel                   Warszawa             132.38   1721   13
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  80 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  84 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  85 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  86 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  88 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  89 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  90 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  93 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  94 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  99 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 100 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 101 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 102 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 103 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 104 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 105 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 106 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 107 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 108 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 109 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 110 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 111 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 112 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 113 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 114 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 115 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 116 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 117 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 118 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 119 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 120 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 121 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 122 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 123 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 124 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 125 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 127 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 128 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 129 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 130 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 131 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 132 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 133 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 134 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 135 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 136 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 137 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 138 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 139 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 140 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 141 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 142 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 143 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 144 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 145 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 146 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 147 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 148 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 149 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 150 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 151 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 152 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 153 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 154 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 155 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 156 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 157 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 158 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 159 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 160 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 161 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 162 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 163 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 164 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 165 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 166 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 167 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 168 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 169 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 170 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 171 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 172 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 173 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 174 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 175 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 176 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 177 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 178 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 179 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 180 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 181 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 182 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 183 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 184 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 185 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 186 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 187 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 188 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 189 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 190 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 191 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 192 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 193 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 194 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 195 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 196 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 197 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 198 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 199 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 200 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 201 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 202 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 203 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 204 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 205 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 206 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 207 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 208 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 210 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 211 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 212 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 213 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 214 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 215 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 216 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 217 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 218 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 219 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 220 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 221 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 222 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 223 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 224 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 225 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 226 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 227 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 228 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 229 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 230 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 231 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 232 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 233 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 234 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 235 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 236 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 237 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 238 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 239 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 240 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 241 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 242 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 243 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 244 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 245 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 246 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 247 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 248 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 249 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 250 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 251 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 252 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 253 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 254 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 255 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 256 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 257 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 258 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 259 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 260 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 261 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 262 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 263 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 264 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 265 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 266 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 267 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 268 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 269 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie